Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 38 wyników dla: Sieracka

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
23 3 1828 Starokonstantynów Dominikanie Marianna Kosieracka 3/12 Werborodyńce rodzice ur. Maciej Kosieracki, Karolina Ostrowska, z puchliny 178-3-94 172R 59 Ż 331 KP2
21 9 1835 Bazalia f. Tereszki Marianna Sieracka 19 Tryski ur., wolnego stanu parafianka 178-3-101 261V 29 Ż DM
24 2 1836 Białogródka Florentyna Sieracka 2 Chwedorówka c. 1-dw. Salezego i Tekli z Kozierackich 178-3-106 140V 20 Ż DM
14 8 1839 Berdyczów Tekla Sieracka 1 Rajgródek c. 1-dw. Aleksandra i Marianny z Ciwińskich 178-3-08 186V 131 Ż 353 DM
8 4 1851 Białogródka Józefa Sieracka 3 Chwedorówka c. 1-dw. Salezego i Tekli Kozierackiej 178-3-120 482R 22 Ż DM
1 10 1858 Białogródka Tekla Sieracka 50 Chwedorówka 1-dw., z Kozieradzkich., mąż Salezy, synowie Józef, Ludwik i Damazy, córki Marianna i Michalina 178-3-74 268R 66 Ż DM
15 1 1862 Kulczyny Agnieszka Sieracka 60 Junaczki z d. Kuklińska, mąż Mikołaj 178-3-131 195R 8 Ż 374 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
11 7 1816 Ostróg ? Lewicki Ostróg Maksym Anna Sieracka Jan Bosakowski, Zofia Wasilkowska 297-1-136 254 Ł SK
4 5 1829 Teofilpol Tekla Węgrzynowska Gabrielówka ur. Teodor Magdalena Sieracka ur. Hipolit Borowski, Petronella Butkowska 178-3-95 325v 16 Ż 631 KP2
30 7 1831 Nowogród Wołyński Marcjanna Kajdanowicz Fedorówka Łukasz Helena Sieracka wolny Antoni Zapolski, Jadwiga Ostrowska mężatka 245-1-5 13R 1164 R 507 DW
31 7 1832 Annopol Petronela Lewicka Annopol Maksymilian Anna Sieracka ur. Marcin Godlewski, sław. Marianna Łosiewicz ż. Piotra, as. Antoni Gołębiowski, ur. Franciszka Waśkowska panna 171-1-5 123V 21 R 8213 DW 0
12 4 1835 Starokonstantynów Wiktoria Stojanowska Japadyńce Józef Marianna Sieracka Ksawery Stojeniowski, Anastazja Wasylowska 178-3-101 168V 48 Ż 327 CK
26 10 1836 Cudnów Lucylla Dubińska Huta Marianówka Tomasz Helena Franciszek Sieracki i Teodozja Sieracka ż. Jana 569-1-59 28R 164 Ż 56 DM
9 12 1838 Białogródka Franciszek Ilnicki Chwedorówka Józef Franciszka Wisocka Szymon Wojnowski i Tekla Sieracka ż. Salezego 178-3-110 146R 124 Ż DM
1 5 1839 Stepań Anna Borsukowska Temne Jan Rozalia Sieracka ur. Jakub Brodowski, Anna Felińska ż. Franciszka 879 196 V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0199.htm
18 3 1840 Miropol Józefa Rajkowska Huta Zaborzyca Kazimierz Agnieszka Sieracka Ignacy Wiszniowski i Domicela Kunicka ż. Jerzego 871 309 16 AGAD 160 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0160.htm
30 9 1846 Białogródka Marianna Puzyńska Chwedorówka Stanisław s. Jakuba Katarzyna c. Ludwika Górska Andrzej Kasperski i Tekla Sieracka ż. Salezego 178-3-115 137R 92 Ż DM
2 5 1863 Kulczyny Antoni Wielichowski Wolica Tatarska Marcin Klara Sieracka Florian Bobrowski i Marianna Sakowska, asyst. Józef Gadomski i Honorata Bujalska 17-1-235 11V-12R 41 Ch 23-24 DM
29 12 1864 Białogródka Franciszka Sieracka (Sieradzka) Chwedorówka Józef Paulina Dębicka Ludwik Sieracki i Marianna Piotrowska 178-3-81 133V-134R 3 Ż DM
24 12 1869 Białogródka Franciszek Krzemiński Ledzianka Michał Franciszka Studzińska Józef Olszewski i Izabela Sieracka ż. Ludwika 178-3-81 453V-454R 178 Ż DM
14 11 1870 Bazalia Stanisław Górski Łazuczynek Mały Franciszek Michalina Sieracka Mateusz Stopnicki i Ludwika Sokołowska 17-1-7 338V-339R 152 Ch 576-577 DM
24 11 1877 Białogródka Józefa Studzińska Puzyrki Małe Antoni Julia Sieracka Jan Czarnecki i Ewa Micińska 178-3-133 137V-138R 150 Ż DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
30 8 1831 Nowogród Wołyński Franciszek Ostrowski Fedorówka 22 Stanisław Anastazja Kozakiewicz Anna Kajdanowicz Fedorówka 17 Łukasz Helena Sieracka ur. Ludwik Gołębiowski, Stefan Ostrowski 245-1-5 26V 160 R 933 DW
3 9 1833 Sielec Jan Jurkowski Sielec 20 Roman Tekla Kosieracka Katarzyna Stepczyńska Sielec 15 Stefan Marianna Gabrjelowicz (Gabryelowicz) Stefan Stepczyński, Jan Kwaszczyński, Wojciech Jastrzębski 848 160 4 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0087.htm
1 10 1833 Sielec Józef Zakrzywicki Sielec 22 Michał Agnieszka Kosieracka Julianna Mandziukiewicz Sielec 18 Daniel Marianna Wadlewska Daniel Mandziukiewicz, Michał Byczyński, Wojciech Jastrzębski 848 160 -161 5 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0087.htm
15 11 1836 Krzywin Józef Bielakiewicz Lisicze 24 Jan Marianna Sieracka Anastazja Bojalska Lisicze 22 Jakub Marianna Starzewska Ur. Franciszek Uhrynowicz, Ur. Stanisław Bielakiewicz, Ur. Stanisław Więckowski, Ur. Marianna z Sierackich Sangowiczowa, matka Młodego 171-1-9 69R-69V 4 R Mg
8 11 1838 Sielec Antoni Zakrzywicki Zimno par. Włodzimierz 22 Michał Agnieszka Kosieracka Antonina Dudkiewicz Rusnów 16 Tomasz Tekla Bukowska Feliks Jasiński, Wojciech Jastrzębski, Jan Wojciechowski 853 220 7 AGAD 121 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0121.htm
14 2 1838 Annopol Antoni Potrykowski Klepacze 42 Mikołaj Marianna Lubicz Franciszka Sangowicz Annopol 18 Tomasz Marianna Sieracka ur. Ludwik Kamiński, Mikołaj Niesiecki, Stanisław Bielickiewicz 171-1-11 130V 2 R 342 DW 0
30 1 1844 Cudnów Stefan Pawłowski Majdan Jawne par. Nowogród Wołyński 23 Piotr Domicela Ziemieńska Balbina Sieracka Huta Marianówka 18 Jan Teodora Barczyńska Feliks Telicki, Robert Rajkowski 569-1-67 28V 9 Ż 57 DM
26 8 1851 Cudnów Stanisław Orzechowski Huta Cudnowska 28w Michał Magdalena Krucicka Rozalia z d. Michalewicz Sieracka Huta Cudnowska 20w Mikołaj Magdalena Chiżewska Feliks Święcicki, Sebastian Dobrowolski 569-1-75 69V 29 Ż 96 DM
14 10 1851 Miropol Joachim Rajkowski Jałyszów 20 Kazimierz Agnieszka Sieracka Jadwiga Bagińska Jałyszów 18 Wawrzyniec Elżbieta Borkowska Leon Rajkowski, Rafał Rajkowski 178-3-51 281R-281V 11 Ż 554-555 DM
13 6 1854 Cudnów Jan Borowski Huta Marianówka 36w Szymon Tekla Szemet Elżbieta Sieracka Huta Marianówka 20 Franciszek Balbina Żukowska Stefan Misiuna, Feliks Liśniewski 569-1-78 66V 21 Ż 129 DM
4 2 1868 Nowogród Wołyński Piotr Telicki Jawne 22w Jan Balbina Jandolska Klara Pawłowska Jawne 18 Stefan Balbina Sieracka 178-3-152 115 4 Ż 227 MO
15 2 1870 Bazalia Franciszek Górski Łazuczynek Mały 29 Franciszek Marianna Piotrowska Michalina Sieracka Łazuczynek Mały 22 Franciszek Tekla Kozieradzka Melchior Malinowski, Marcin Krotewicz 17-1-8 102R 16 Ch 203 DM
10 2 1908 Bazalia Piotr Wysokiński Łazuczynek Mały 25 Jan Anna Ratyńska Jadwiga Górska Łazuczynek Mały 22 Franciszek Michalina Sieracka Józef Wysokiński, Adolf Wysokinski 17-1-8 563R 16 Ch 1097 DM 0
26 8 1912 Bazalia Józef Górski Łazuczynek Mały 35w Franciszek Michalina Sieracka Filipina Kulczycka Łazuczynek Mały 19 Paweł Paulina Sokołowska Stanisław Górski, Leon Górski 17-1-8 625R 44 Ch 1218 DM

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
10 Agata z Kisielewiczów Sieracka wd. 64 Nowogród Wołyński 40.Pilipowicze Zwiahelsk 1844 CDIAK AS 1045-2-235
7 22 żona Teresa Sieracka 43 Beresteczko Beresteczko 1912 Żytomierz DM 178-49-48


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl