Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 924 wyników dla: Borowski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
2 1 1722 Torczyn Bartłomiej Zborowski 50 urodz. 53 b/n Ł EH
7 3 1726 Torczyn Grzegorz Zaborowski tyg. niecz s. Bazylego i Marianny Trościnskiej 55a b/n Ł EH
27 1 1758 Szumsk Mikołaj Zaborowski 6/52 Rachmanów rodzice: Jan i Krystyna 297-1-184 30V Ł 68 RK
17 1 1808 Kuniów Franciszek Soborowski 60 Płoska 297-1-086 16V Ł
20 11 1811 Kuniów Bartłomiej Suborowski 20 Kuniów mieszcz., kawaler 297-1-086 28R Ł
2 11 1814 Puliny Adam Borowski 8? Rudnia Kremenka 73 2 JZ
5 12 1814 Kuniów Franciszek Borowski 100 Borowica Wielka szl., stanu wolnego 297-1-086 39V-40R Ł
24 4 1815 Nowogród Wołyński Agnieszka Żołnowska 4 Fedorówka Antoniego i Teodory z Borowskich 1045-2-195 8R CDIAK 14 MO https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33S7-9GY4-Y6G?i=13&cat=989324
16 4 1816 Puliny Jan Borowski Rudnia Kremenka s. Piotra i Ewy 73 3 JZ
24 6 1816 Puliny Józef Borowski - s. Bazylego i Ewy 73 4 JZ
14 2 1817 Puliny Antoni Borowski - 73 7 JZ
31 12 1817 Krzemieniec Antoni Zborowski 40 Królewski Most 299 87 110 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0048.htm
17 12 1819 Krzemieniec Adam Wapp 6 Baszkowce s. Franciszka i Zuzanny Borowskiej 299 97 128 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0053.htm
1 5 1821 Krzemieniec Konstanty 5 Krzemieniec s. Hieronima Michała i Anieli z Zaborowskich 299 114 53 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0062.htm
2 5 1822 Kołki Aniela Żołędziewska 2,5 Majdan Ogniski c. Walentego i Petroneli z Borowskich Żołędziewskich 297-1-64 Łuck 0
25 6 1822 Krzemieniec Stanisław Borowski 40 Huta Stożecka 299 139 107 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0075.htm
17 8 1827 Szumbar Hanuszka Grzymała 8,5/12 Cecyniówka c. Stanisława i Marianny z Borowskich 199 285 10 544
3 5 1827 Kowel Jan Borowski 64 Kowel żona Magdalena z Kulczyckich, synowie: Antoni l.20 i Roman l.18 843 489 AB
10 2 1827 Jałowicze Ewa Masluk 70 Nowostaw 1 mąż Kazimierz Borowski nieżyjący, 2 mąż Antoni Masluk nie żyjący, po 1 m. syn Jan, po 2 m. c. Katarzyna 813 298 1 ZP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0273.htm
18 5 1827 Stary Konstantynów Dom Józef Przeborowski 50 W Michałowce wolnego stanu wdowiec, bezpotomny, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 170V 69 Ż 330 KP2
11 2 1828 Krzemieniec Stanisław Borowski 59 Krzemieniec żona Urszula z Michalskich, synowie Feliks i Stanisław 01-7 28V 205 T 897 DM
8 4 1828 Lachowce Ludwik Zaborowski 2 Książęcin s. Ur. Tomasza i Mariannny z Mondzelowskich 171-1-1 126V 47 R Mg
1 7 1828 Kuniów Teodora Magarewicz 9 Karpiłówka c. Ur. Mikołaja i Anny z Soborowskich 171-1-1 95V-96R 32 R Mg
22 3 1828 Annopol Zachariasz Taborowski 40 Klepacze Ur. 171-1-1 140V 19 R Mg
11 4 1828 Aleksandria Jan Bylina 5 Kamienna Góra s., Ur. Mikołaja i Agnieszki z Tyborowskich 171-1-1 182V 12 R Mg
21 3 1829 Ołyka Felicjanna Brodzka 70 Zabłotce z Luborowskich, wdowa po Onufrym Brodzkim, dzieci - Fortunat, Romuald, Teofila, Izabela 815 176 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0180.htm
- 4 1829 Puliny Benedykt Borowski - 77 6 JZ
29 4 1829 Krzemieniec Michał Taborowski 32 Marcelówka sekretarz kolegialny, żona Tekla z Wojniłowiczów, syn Julian 01-7 61R 418 T 929 DM
16 6 1829 Bazalia Leon Borowski 4 Łazuczynek Mały s. prac. Jana i Tekli 178-3-95 240R 64 Ż DM
31 10 1829 Bazalia Łukasz Zaborowski 2/52 Bogdanówka s. ur. Piotra i Agnieszki 178-3-95 241V 104 Ż DM
21 12 1829 Stary Konstantynów Dom ur. Marcin Taborowski 80 Zapadyńce żona Marianna Karnicka, potomstwa pozbawiony, ze starości 178-3-95 179r 128 Ż 345 KP2
15 2 1829 Ostropol ur. Aleksander Naborowski 67 Futor Brzozówka żona Justyna, 6 synów: Adam, Jan, Franciszek, Leon, Jędrzej, Jan drugi, z duszności 178-3-95 206v 10 Ż 397 KP2
9 7 1830 Kuniów Apolonia Rostkowska 1,5 Kuniów c. Jana i Agnieszki z Soborowskich R 90 R 32 0
27 5 1830 Krzemieniec Grzegorz Biernacki 43 Tuniki pr., żona Ewa z Borowskich, synowie Marcin i Mikołaj, córki Katarzyna i Franciszka 01-7 81V 621 T 950 DM
11 3 1831 Kuniów Anna Magarewicz 60 Karpiłówka z Soborowskich, wdowa po Janie, syn Stanisław żonaty R 73 V-74 R 23 0
7 1 1831 Puliny Tomasz Borowski 70 Zdań córki Anna i Marianna 1 JZ 0
14 1 1831 Puliny Mikołaj Borowski 2 Usyczna 13 JZ 0
28 1 1831 Ostróg Rafał Borowski 3/12 Buszcza z kaszlu, rodzice Jan i Regina zd Dubińska 1-171-4 19V 18 R MZ
1 2 1831 Ostróg Antoni Taborowski 45 Sadki wdowa Franciszka zd Szczypkowska, dzieci Adolf, Jozef, Ludwik, Edward, Karol, Eufrozyna 1-171-4 19V 19 R MZ
30 4 1831 Lachowce Tomasz Unolt 25 Żemelińce gruźlica, ur., s. zmarłych rodziców Franciszka i Brygidy z Borowskich 171-1-4 110R 64 R DM
25 5 1831 Lachowce Jan Zaborowski 80 Książęcin ur., wdowiec po Rozalii, synowie Jan, Tomasz, Józef i Mikołaj, córki Marianna i Klementyna 171-1-4 112R 80 R DM
2 4 1831 Kulczyny Sebastian Szczyborowski 56w Kulczyny wdowiec po Eudoksji zd. Kassjan 178-03-97 401R 33 Ż Mg 0
4 8 1831 Nowogród Woł. Marianna Szulkiewicz 2/365 Zwiahel z konwulsji, c. ur. Pawła i Agaty z Borowskich 245-1-5 47V 709 R 1735 DW
24 11 1831 Owrucz Feliks Zalewski 4/356 Kłoczki z konwulsji, s. Wlm. Kajetana i Emilii z Przyborowskich Zaleskich 178-3-4 402V 30 Ż 791 MW, DW
1 1 1832 Jałowicze Filip Borowski 7 Nowostaw s. Jana i Horpyny Pudczuk 818 222 R 76 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0229.htm
22 3 1832 Lachowce Maciej Zaborowski 3/52 Książęcin s. ur. Tomasza i Marianny z Modzelewskich 171-1-5 113R 24 R DM
8 6 1832 Lachowce Jan Zaborowski 3 Książęcin s. ur. Tomasza i Marianny z Mondzelewskich 171-1-5 116V 49 R DM
17 5 1833 Kołki Filip Zborowski 9 Kamienucha r: Antoni i Teresa Karasiewicz; poch: 19.05. 819 75 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0077.htm
22 4 1833 Kulczyny Agnieszka Gilewicz 12/52 Zastawki c. Karola i Teresy z Zaborowskich 178-03-99 335V 37 Ż 640 DM
22 1 1834 Ratno Józef Borowski 60 Łuczyce wdowiec po Katarzynie z Łukaszuków, córki Chrystyna i Marianna 849 387
14 1 1834 Kuniów Stanisław Soborowski 45 Borowica Wielka żonaty R 81 V 2 0
30 3 1834 Łuck Anna Jurkiewicz 7 Wólka c. Mateusza i Marianny Borowskiej 372 9 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0005.htm
10 4 1835 Kuniów Anna Rostkowska 6 Lachów c. Jana i Agnieszki z Soborowskich R 101 R 19 0
10 12 1835 Młynów Szymon Borowski 45 Smordwa ur., żona Marianna 821 192R 34 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0194.htm
2 4 1835 Luboml Jan Zborowski 78 Luboml 850 424 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0225.htm
14 7 1835 Zasław św. Jana Ferdynand Borowski 7,5 Bilczyn Rodzice: Benedykt i Agnieszka z Przedborskich 178-3-101 18 35 Ż SK 34
29 3 1835 Białogródka Helena Radziwił 42 Białogródka prac., z Taborowskich, mąż Maksym 178-03-101 135R 33 Ż DM
8 4 1835 Zasław św. Józefa Ignacy Taborowski 65 Sławuta Żona: Żukowska, syn Aleksander 178-3-101 86 27 Ż SK
7 6 1836 Puliny Ksawery Borowski 5 Usyczna s. Szymona Borowskiego 61 JZ 0
7 6 1836 Puliny Wojciech Borowski 9 Usyczna s. Szymona Borowskiego 62 JZ 0
25 5 1836 Kisielin Brygida Chamiec 75 Mokowicze z Raciborowskich; "w" po Bonawenturze, poz. 4s. Jana - "k", Ignacego, Kalixta, Joachima - żonatych, 3c. Maryannę, Annę i Józefę - mężatki; poch: 01.06. 851 293 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0165.htm
18 8 1836 Ostróg Edward Taborowski 2 Chorów s. Antoniego i Franciszki z Szczykowskich, przypadkiem utonął w stawie 171-1-9 36R 58 R DM
28 12 1836 Równe Paweł Ludwik Borowski 5 Aresztów s. ur. Mikołaja i Krystyny 171-1-9 135V 33 R DM
29 8 1836 Korzec Antoni Borowski 1 Bielczaki z konwulsji, syn Jakuba i Katarzyny z d. Bober 245-1-10 109r 51 R Na
9 11 1836 Korzec Paweł Markiewicz 6/12 Ochmanowa z ospy naturalnej, syn Andrzeja i Marceliny z d. Borowskiej 245-1-10 111v 65 R Na
10 11 1836 Korzec Katarzyna Wasylewska 2/12 Ochmanowa z ospy naturalnej, córka Pawła i Anny z d. Borowskiej 245-1-10 111v 66 R Na
5 10 1836 Kulczyny Walerian Borowski 1 Krasiłów s. Pawła i Józefy z Kochanowskich 178-03-106 258V 43 Ż 499 DM
8 5 1837 Krzemieniec Wincenty Zaborowski 54 Krzemieniec Podpułkownik Wojsk Rosyjskich 426-1-11 51R 43 T 195 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQMP?i=194&cat=300453
20 2 1837 Ostróg Aleksander Wirzchlejski 3 Chorów s. Józefa i Eufrozyny z Taborowskich 171-1-10 34V 19 R DM
13 10 1837 Korzec Michał Borowski 2/52 Bielczaki syn Jakuba i Katarzyny z domu Borowy 245-1-11 143 64 R PW
9 6 1838 Puliny Mikołaj Skokowski 1 s. Józefa i Magdaleny z Borowskich 143 JZ 0
4 9 1838 Kołki Kajetan Adolf Wolski 1/12 Czetwertnia r: Piotr i Julia z Borowskich; poch: 04.09. 824 70 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0071.htm
20 10 1838 Kulczyny Jan Zaborowski 52 Krasiłów żona Marianna z Domaniewskich, syn Franciszek, córki Teresa i Justyna 178-3-110 408V 38 Ż 781 DM
4 1 1839 Katerburg Ludwik Borowski 45 Ludwiszcze stanu wolnego 200 158 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0082.htm
24 6 1839 Ostróg Julianna Wierzbicka 4 Halówka c. Antoniego i Rozalii z Oborowskich 879 24 V 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0026.htm
2 7 1839 Berdyczów Jan Katerburski 75 Berdyczów żona Regina z Borowskich, synowie Paweł, Michał i Antoni, córki Marcjanna, Marianna i Teresa 178-3-08 183R 101 Ż 346 DM
16 11 1839 Kulczyny Piotr Borowski 40 Orlińce kawaler, s. Tomasza i Marianny z Budziszewskich 178-3-112 378R 58 Ż 727 DM
19 11 1839 Kulczyny Jan Gilewicz 1,5 Zastawki s. Karola i Teresy z Zaborowskich 178-3-112 378R 59 Ż 727 DM
5 3 1840 Korzec Franciszka Sosnowska 1 Rudnia Klonowa córka Adama i Marianny z Borowskich 871 168 26 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0088.htm
2 2 1840 Nowogród Wołyński Walenty Zaborowski Huta Kuleszowska Niewiadomych rodziców, stanu i wieku 871 82 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0044.htm
10 4 1840 Równe Jan Najborowski 42 Beheń stanu wolnego 880 114 R 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0117.htm
8 8 1840 Turzysk Aleksandra Radzimińska 17 Mokrzec panna, c. Wlm. Filipa i Józefy z Raciborowskich 716 13 10 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20716/pages/PL_1_436_716_0008.htm
23 7 1840 Radziwiłłów Jan Borowski 53 Radziwiłłów żona Apolonia Kutasiewicz, synowie: Jan, Adam, Aleksander, córki: Józefa, Franciszka, Marianna, Pawlina, Róża, Karolina 826 252 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0254.htm
22 3 1840 Korzec Aleksander Borowski 5/52 Bielczaki syn Jakuba i Katarzyny z Borowych 871 171 37 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0090.htm
9 1 1840 Krzywin Wojciech Okóński 49 Kołomla żona Tekla z Borowskich, synowie Antoni i Maksymilian, córki Joanna za Edwardem Brzostowskim, Ludwika i Józefa małoletnie 880 33 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0034.htm
24 2 1840 Berezdów Józef Halicki 18 Senihów s. Jakuba i Barbary z Borowskich 871 294 14 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0152.htm
21 12 1840 Berezdów Barbara Halicka 45 Senihów z Borowskich, wdowa po Jakubie, syn Tadeusz, córki: Marianna, Marcjanna, Honorata, Salomea i Agnieszka 871 304 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0157.htm
24 1 1841 Nowogród Wołyński Anna Ziemińska 20 Jawne z Zaborowskich, mąż Józef, córka Cecylia 872 91 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0050.htm
10 1 1841 Nowogród Wołyński Maciej Skokowski 65 Rudnia Talecka żona Marcjanna z Borowskich, synowie Michał, Jan i Jan, córki Franciszka, Katarzyna i Marianna 872 89 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0049.htm
20 9 1841 Berezdów Albin Tyborowski 70 Krasula żona Marianna z Kowalskich, synowie Piotr, Wojciech, Wawrzyniec, Kazimierz i Paweł, córki Wiktoria i Helena 872 348 38
21 11 1841 Łysin Tomasz Zaborowski 50 Kniahinin ur., żona Antonina z Górskich, syn Polikarp, córki Sotera i Wiktoria zamężna 827 191R 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0194.htm
9 3 1841 Lachowce Tomasz Zaborowski (Zebrowski) 5 Książęcin s. ur. Tomasza i Marianny z Mozolewskich 178-49-17 25R 16 Ż DM
12 5 1841 Aleksandria Jan Borowski 80 Majdan Hłażowski potomstwa po sobie nie pozostawił 171-1-12 179V 6 R DM
16 8 1842 Nowogród Wołyński Marianna Żołnowska 25 Józefówka córka Antoniego i Teodory z Borowskich 873 105 137 PW JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0057.htm
11 7 1842 Nowogród Wołyński Rafał Szulkiewicz 2 Zwiahel syn 1-dw. Pawła i Agaty z Borowskich 873 103 129 PW JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0056.htm
27 2 1842 Stepań Karol Borowski 8/365 Temne s. Jana i Teresy z Lochnickich 881 176 R 7
5 6 1842 Stepań Jan Borowski 55 Temne żona Teresa z Lochnickich, synowie Jan i Wincenty, córki Karolina i Stanisława 881 177 R 14
7 6 1842 Berezdów Michał Hajjko 0,5 Krasula s. ur. Franciszka i Heleny z Tyborowskich 873 277 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0144.htm
20 4 1842 Wyszogródek Elżbieta Bartmańska 2 Martyszkowce c. Patrycego i Rozalii z Borowskich 873 703 14 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0367.htm
1 12 1842 Korzec Ludwik Borowski 3/12 Rudnia Klonowska syn Bartłomieja i Tekli z Sosnowskich 873 206 100 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0108.htm
12 5 1843 Kamień Koszyrski Afanazy Borowski 73 Kamień Koszyrski wolnego stanu 858
13 5 1843 Deraźne Prokop Borowski 52 Podłużne wdowiec, córki Dominika i Franciszka 882 190 R 15
24 9 1843 Turzysk Józefata Radzimińska 45 Mokrzec z Raciborowskich, Wlm, wdowa po Filipie, s. Stanisław, Modest 719 14 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20719/pages/PL_1_436_719_0010.htm
18 9 1843 Korzec Marianna Bagińska 42 Ochmanówka z Borowskich, mąż Stanisław 874 263 55 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0134.htm
11 10 1843 Korzec Wincenty Bagiński 1,5 Ochmanówka syn Stanisława i Marianny z Borowskich 874 265 61 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0135.htm
27 12 1843 Jampol Stanisław Kawecki 58 Worobiówka wlm., wdowiec po Feliksie z Zaborowskich, synowie: Edward, August, Stanisław; córki: Stefania, Lucyna, Barbara 874 691 50 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0349.htm
3 10 1843 Nowogród Wołyński Franciszek Naborowski 32 Futor Zwiahelski żona Justyna z domu Ordyńska, córki Paulina, Emilia 874 159 98 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0082.htm
3 5 1843 Berezdów Józef Hajek 3/52 Krasula s. Franciszka i Heleny z Tyborowskich 874 332 22 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0170.htm
7 4 1844 Ostróg Franciszek Borowski 2/12 Balarka Choteńska s. Stefana i Marianny z Antonwiczów 883 26 V 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0030.htm
11 2 1844 Berezdów Aleksander Tyborowski 2/12 Krasula z konwulsji, s. ur. Pawła i Elżbiety z Tynickich 875 309 7 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0158.htm
16 1 1844 Berezdów Mikołaj Tyborowski 1,5 Krasula s. ur. Pawła i Elżbiety z Tynickich 875 307 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0157.htm
11 1 1844 Korzec Feliks Borowski 1/12 Pereweżnia s. 1-dw. Błażeja i Katarzyny z domu Bober 875 215 13 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0110.htm
10 7 1844 Korzec Justyna Borowska 18 Rudnia Pereweżnia córka Klary Borowskiej, wdowy z domu Sawickiej 875 233 67 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0119.htm
20 2 1845 Korzec Łukasz Borowski 80 Majdan Bereźnicki córki Agnieszka i Aleksandra 876 203 19 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0109.htm
10 2 1845 Puliny Mikołaj Borowski 75 Huta Justynówka ż. Wiktoria z Suchodolskich, syn Florian, córki Maryanna i Marianna 16 JZ 0
3 8 1845 Bereżnica Franciszek Jankiewicz 2 Majdan Dołhe s. szl. Grzegorza i Tekli z Borowskich 831 109R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0112.htm
4 8 1845 Bereżnica Narcyz Jankiewicz 3 Majdan Dołhe s. szl. Grzegorza i Tekli z Borowskich 831 109R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0112.htm
30 9 1845 Jampol Gracjan Przyborowski 2 Świętec s. ur. Aleksandra i Felicji z Chrzanowskich 876 602 35 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0324.htm
12 4 1845 Cudnów Franciszek Tyborowski 5 Hułubin s. ur. Wojciecha i Marianny z Kobrzyckich 178-03-12 216R 47 Ż DM
5 11 1845 Łabuń Joanna Mioduszewska 2 fut. Łabuński c. 1-dw. Stefana i Katarzyny z Taborowskich 178-3-113 142V 56 Ż DM
20 6 1845 Ostróg Wincenty Zaborowski 40 Płużne z suchot, Urodzony, wdowa Franciszka zd Zawalska, s. Kazimierz, c. Anna, Agnieszka 884 49V 47 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0051.htm
28 5 1845 Toporyszcze Grzegorz Borowski 60 Rudnia Szlachowa rudnik, żona Agnieszka z Maleckich, synowie Piotr, Teodor i Franciszek, córki Aleksandra i Franciszka 178-03-12 479V 17 Ż 936 DM
15 8 1845 Toporyszcze Szymon Borowski 88 Krasnorzeczka wolno żyjący, wdowiec po Agnieszce z Syczów, synowie Jakub i Szymon 178-03-12 481V 29 Ż 940 DM
17 3 1845 Bohusław Walenty Zborowski 75 Tahańcza wdowiec, z poddanych JW. Józefa Poniatowskiego, dzieci: Wincenty, Cyryl, Grzegorz, ze starości 685-2-1022 20r 7 Ch 37 KP2
17 3 1846 Korzec Piotr Kamiński 35 Piszczów, przybył z parafii Zwiahe żona Balbina z Oborowskich, syn Antoni, dwie córki 877 192 34 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0103.htm
26 10 1846 Przewały Antoni Stachórski 27 Stawki s. Józefa i Anastazji z Borowskich, mieszczanin miasta Włodzimierza, pafianin włodzimierski 861 551 9 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0240.htm
26 4 1846 Bazalia Wincenty Żaborowskich 8 Kołki s. Wojciecha i Brygidy z Słomińskich 178-03-115 261V 39 Ż 513 DM
3 2 1846 Luboml Karol Zborowski 3/12 Luboml r. Piotr, Marianna Maciorkowska 861 500 18 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0216.htm
1 10 1846 Ostróg Ignacy Zborowski 50 Korszów z gorączki, Ur. Wdowa Karolina zd Rudnicka, s. Karol, Stanisław, Adam, C. Marianna, Ewa 885 43V 89 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0045.htm
29 10 1846 Starokonstantynów Tomasz Samborowski 26 Starokonstantynów Pocztylion (listonosz), żona Anna z Lisowskich, syn Włodzimierz i córka Marianna 178-3-114 52V 107 Ż DM
2 7 1847 Kamień Koszyrski Jan Borowski 78 Załuchów żona Anna z Zarębów, synowie Wiktor, Leon i Teofil, córka Emilia 862 554 180 37
2 1 1847 Puliny Jan Łagowski 1 Kisielówka s. Romana i Petroneli z Borowskich 2 JZ 0
10 4 1847 Puliny Jan Słowiński 3 Nowy Zawod s. Karola i Heleny z Borowskich 71 JZ
12 1 1847 Korzec Wawrzyniec Borowski 28 Kamionka Suchowolska żona Franciszka z Felińskich, syn Franciszek, Benedykt, córka Helena 13 PW R
22 3 1847 Korzec Katarzyna Jazwinczuk 12 Majdan Bereźnicki córka Aleksandra i Agnieszki z Borowskich 56 PW R
18 2 1847 Lachowce Tomasz Piotrowski Lachowce s. 1-dw. Jana i Klementyny z Zaborowskich 171-1-13 103R 12 R DM
26 9 1847 Stepań Ludwik Borowski 6 Temne s. Jakuba i Ewy z Ilińskich 171-1-13 237R 26 R 245 DM 0
26 7 1847 Krzemieniec Feliks Tyborowski 62 Baszkowce wdowiec po Julianie z Wojciechowskich, synowie Aleksander-Konstanty i Piotr, córka Teresa 426-1-21 33V 60 T 729 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X472-K?i=728&cat=300453
20 5 1847 Toporyszcze Jan Borowski 8 Kropiwenka s. Jakuba i Aleksandry z Radawskich 178-3-19 519R 48 Ż 1020 DM
5 2 1848 Puliny Jan Borowski 30 Bostowa Rudnia ż. Marianna z Całków, syn Szymon 24 JZ 0
17 3 1848 Puliny Józef Łagowski 1 Kisielówka s. Romana i Petroneli z Borowskich 45 JZ 0
6 5 1848 Puliny Józef Łoński 0,5 Wolwachówka s. Marcina i Marianny z Borowskich 61 JZ 0
10 11 1848 Puliny Katarzyna Balicka 1 Słoboda Cwetowa c. Floriana i Honoraty z Borowskich 147 JZ 0
8 8 1848 Nowogród Marianna Szulkiewicz 1,5 Nowogród c. Pawła i Agaty Borowskiej 119 JZ
13 2 1848 Młynów Aleksander Borowski 74 Dorohostaje Wielkie kawaler 834 253R/493 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0255.htm
5 3 1848 Zasław św. Jana Julia Podkowińska 3/4 Zasław z zapalenia wątroby, c. W. Juliana i Stefanii z Oborowskich 178-3-117 108R 22 Ż
11 12 1848 Ostróg Leonard Ochmanowicz 20 Moszczanica s. ur. Zachariasza i Józefy z Oborowskich 171-1-14 49R 153 R DM
20 3 1849 Starokonstantynów Ludwik Taborowski 37 Werborodyńce od puchliny, 1-dw., żona Anna z Bunkowskich, syn karol, córki Karolina i Honorata 178-3-118 45R 47 Ż 85 DW
18 12 1849 Starokonstantynów Ignacy Taborowski 61 Werborodyńce od gorączki, 1-dw., wdowiec po Annie z d. Siwikowej, syn Mikołaj, córka Anna 178-3-118 61V 179 Ż 118 DW
25 8 1849 Białogródka Jan Borowski 1/365 Białogródka s. 1-dw. Franciszka i Marianny z Skąpskich 178-03-118 576V 74 Ż DM
24 5 1850 Katerburg Franciszek Ziborowski 57 Piszczatyńce żona Ksenia z Bondarów, potomstwa nie zostawił 202 320 11
1 4 1850 Starokonstantynów Józef Konczyński 0,5 Starokonstantynów od epilepsji, s. ob. Benedykta i Józefy z Taborowskich 178-3-119 49V 47 Ż 97 DW
18 9 1850 Starokonstantynów Hipolit Karabiniewski 2 Nowosielica z suchot, s. 1-dw, Tadeusza i Julii z Borowskich 178-3-119 57V 112 Ż 113 DW
2 1 1850 Zasław św. Józefa Celestyn Sławiecki 13 Wołkowce s,.Stanisława i Klementyny z d.Taborowskiej 178-3-119 425R 5 Ż 830 RG
26 5 1851 Puliny Barbara Baranowska 5 Miedzwiedowka c. Franciszka i Agaty z Borowskich 68 JZ 0
14 7 1851 Puliny Marianna Całko 3 Kotuzowka c. Mikołaja i Ewy z Borowskich 79 JZ 0
15 7 1851 Puliny Teresa Całko 5/365 Kotuzowka c. Mikołaja i Ewy z Borowskich 80 JZ 0
13 9 1851 Zasław św. Józefa Faustyna Sławiecka 2 Wołkowce c.Stanisława s.Augustyna i Klementyny c.Sylwestra z d.Taborowskiej 178-3-120 429V 69 Ż 842 RG
13 7 1851 Białogródka Józef Sinicki 1 Sosnóweczka s. ur. Jakuba i Klementyny Żaborowskiej 178-03-120 484V 44 Ż DM
20 8 1851 Bazalia Stanisław Żaborowski 2/12 Czuchele s. Józefa i Rozalii 178-03-120 141V 96 Ż DM
23 2 1851 Toporyszcze Kazimierz Borowski 17/52 Rudnia Szlachowa s. nieślubny chł. Aleksandry Borowskiej 178-03-31 581R 12 Ż DM
3 1 1851 Korzec Jakub Borowski 40 Bilczaki z suchot, żona Anna, syn Stefan 178/3/72 115r 2 Ż Na
3 4 1851 Korzec Franciszek Borowski 9 Kamionka Suchowolska z konwulsji, syn Wawrzyńca i Franciszki z d. Felińskiej 178/3/72 120r 38 Ż Na
24 11 1851 Korzec Jan Borowski 80w Kamionka Suchowolska ze starości, żona Wiktoria Jaworska, syn Onufry, córka Marianna 178/3/72 128v 88 Ż Na
23 12 1851 Owrucz Marianna Zalewska 11 Kłoczki od gorączki, c. ziemian Kajetana i Emilii z Przyborowskich 178-3-31 489V 27 Ż 961 MW, DW
28 3 1853 Jampol Włodzimierz Zaborowski 8/12 Dołhalówka s. Andrzeja i Julii z Olszewskich 878 154 25
29 8 1853 St. Wiśniowiec Józef Borowski 30 Wierzbowiec stanu wolnego 878 369 30
5 4 1853 Kamień Koszyrski Leon Borowski 2 Zabrody s. w.ż. Jana i Marianny z Łaskarzewskich 186 24 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20186/pages/PL_1_436_186_0015.htm
23 10 1853 Bazalia Józef Żaborowski 56 Czuchele wdowiec, córki Balbina i Franciszka 178-1-121 141R 141 Ż 280 DM
16 1 1854 Puliny Karolina Radziejewska 15/52 Nejmanowka c. Tomasza i Marianny z Borowskich 13 JZ 0
28 4 1854 Puliny Joann 25 Konka ż. Lucyanna z Borowskich, córka Teofila 83 JZ 0
13 5 1854 Szumbar Ludwika Gorzkowska 1 Zahajce c.Aleksandra i Julii z Żaborowskich 625 105 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0056.htm
4 10 1855 Szumbar Antoni Żaborowski 5 Cecyniówka s.Konstantego i Marianny z Miednickich 625 63 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0035.htm
20 2 1855 Krzemieniec Wincenty Tyborowski 70 Tylawka szl., stanu wolnego 426-1-27 39V 27 T 198 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ4H-C?i=197&cat=300453
26 4 1856 Szumbar Hipolit Zaborowski 29 Cecyniówka szlachcic, stanu wolnego 625 39 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0022.htm
28 7 1857 Puliny Józef Kowalski 3/12 Żółty Brod s. Szymona i Magdaleny z Borowskich 90 JZ 0
20 11 1857 Puliny Feliks Szemet 5 Oczertianka s. Kazimierza i Małgorzaty z Borowskich 143 JZ 0
27 2 1857 Krzemieniec Szymon Borowski 28 Krzemieniec szer. rez. Niżegorodzkiego Pułku Piechoty, żona Marianna, syn w ojczyźnie wspomniany w dokumentach 0.1-29 58R 18 T
22 5 1857 Białogródka Albin Sebastian Taborowski 39 Białogródka ur., wolnego stanu 178-03-73 194R 24 Ż DM
28 9 1858 Puliny Franciszka Łagowska 5/52 Kisielówka s. Romana i Petroneli z Borowskich 138 JZ 0
13 4 1858 Wiszenki Antoni Zborowski 66 Rożyszcze chł., żona Teresa z Stopińskich, synowie Kajetan i Franciszek 780 55 11 839 320 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20780/pages/PL_1_436_780_0029.htm
14 12 1858 Beresteczko Jan Borowski 76 Rydków wdowiec, syn Ludwik, córka Aniela 20 36 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2020/pages/PL_1_436_20_0020.htm
15 8 1858 Białogródka Petronela Szyszkowska 6/52 Polachowa c. 1-dw. Antoniego i Aleksandry Żaborowskiej 178-03-74 265R 48 Ż DM
12 9 1859 Puliny Adolf Wojtaszewski 4 Lubarski Ziatyniec s. Tomasza i Lucyny z Borowskich 117 JZ 0
11 11 1859 Puliny Szymon Borowski 87 Usyczna wdowiec, synowie: Tomasz, Jan, córki: Katarzyna, Ewa, Petronela 159 JZ 0
3 4 1859 Krzemieniec Apolonia Kosińska 50 Krzemieniec chł., mąż Marcin, z 1-go małż. z Janem Zborowskich córki Katarzyna i Julia 0.1-32 51R 24 T
15 8 1859 Krzemieniec Piotr Borowski 4/12 Grabówka s. NN i chł. Anny 0.1-32 55V 49 T
5 5 1859 Lachowce Wincenty Żaborowski 4 Hulowce s. Tomasza i Marianny Hryniowieckiej 886 196 14 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0103.htm
24 8 1859 Lachowce Antoni Baraniecki 4 Hulowce s. 1-dw., Grzegorza i Petronelii Żaborowskiej 886 202 31 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0106.htm
18 10 1859 Lachowce Dominik Żaborowski 1,5 Hulowce s. szl. Tomasza i Marianny z Hryniowieckich 886 205 41 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0107.htm
4 6 1859 Olewsk Adam Głowacki 7/12 Andrejówka z padaczki, syn Bazylego i Teresy z d. Borowskiej 178/3/50 774V 9 Ż Na
15 5 1859 Toporyszcze Karolina Skurzyńska 1 Borowa Rudnia ospa; c. wolno żyjących Konrada i Marianny Borowskiej 178-3-50 732V 40 Ż DM
27 9 1860 Dubno Paweł Taborowski 2 Dubno s. wlm. Juliana i Marianny z Winiawskich 841 73 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0039.htm
6 1 1860 Łysin Mikołaj Zaborowski 4 Wołkowyje s. szl. Polikarpa i Wiktorii z Starczewskich 841 206 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0114.htm
15 9 1860 Bazalia Tomasz Żaborowski 0,5 Wolica Wąsowicza s. 1-dw. Stefana i Franciszki 178-03-130 65R 110 Ż DM
3 6 1860 Butowce Marcin Przyborowski 89 Pieńki wdowiec, córki Anna i Małgorzata 178-03-75 269R 20 Ż 485 DM
17 3 1861 Bazalia Leon Zaborowski 1 Popowce s. Jana i Józefy 17-1-5 59V 20 Ch 119 DM
2 12 1862 Białogródka Antoni Szyszkowski 38 Polachowa 1-dw., żona Aleksandra z Żaborowskich, synowie Franciszek, Jan i Stanisław, córki Józefa i Michalina 178-03-77 170V 108 Ż DM
25 1 1863 Żytomierz Jan Borowski 42 Baraszowka z tyfusu, zostawił żonę Mariannę z Laskowskich, syna Józefa i córkę Joannę 178-3-54 124V 27 Ż DG
1 2 1863 Żytomierz Józef Borowski 82 Futor Wasilewskiego od silnego uderzenia drzewem, ob., zostawił żonę Mariannę z Kotwickich, synów Kazimierza, Jakóba, Dominika, Józefa i Adama i córkę Annę 178-3-54 125V 41 Ż DG
17 3 1863 Żytomierz Franciszek Kozłowski 2m Sokołowa Góra z konwulsji, syn Bazylego i Marianny z Borowskich 178-3-54 129R 85 Ż DG
17 3 1863 Żytomierz Karolina Jaroszynska 5 Futor Wasilewskiego z kokluszu, córka Józefa i Antoniny z Borowskich (jedna z 2 metryk o nr 88) 178-3-54 129V 88 Ż DG
30 3 1863 Żytomierz Agnieszka Skokowska 62 Żytomierz z Borowskich, wdowa, zostawiła synów Jana i Stanisława (brak przyczyny zgonu) 178-3-54 130R 94 Ż DG
24 5 1863 Żytomierz Apolon Pogorzelski 64 Żytomierz ze starości, zostawił żonę Marię ze Zborowskich, syna Aleksandra oraz córki Joannę i Marię 178-3-54 133V 142 Ż DG
23 7 1863 Żytomierz Mikołaj Tomas 2 Żytomierz z zapalenia kiszen ?, syn starszego mechanika oddziału żyt. Mikołaja i Aleksandry z Borowskich 178-3-54 136V 191 Ż DG
20 12 1863 Żytomierz Bazyli Borowski 2 Żytomierz z jagip ?, zmarł w żytomirskim sierocińcu ? 178-3-54 145V 311 Ż DG
11 11 1864 Kamień Koszyrski Witold Borowski 8 Majdan Zapierebrodzki s.Jana i Marianny z Łaskarzewskich 196 21 8 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20196/pages/PL_1_436_196_0013.htm
12 4 1864 Lachowce Bernard Żaborowski 2 Hulowce s. szl. Marianny Żaborowskiej wdowy 178-3-146 77V 12 Ż DM
10 1 1864 Białogródka Jan Taborowski 80 Białogródka wdowiec, syn Leon, córki Filipina i Teodozja 1718-03-81 121R 3 Ż DM
7 12 1864 Wieledniki Daniel Borowski 75 Czerewki 178-3-56 43R 64 Ż MW 0
28 1 1865 Kuniów Antoni Zaborowski 69 Iliaszówka 1-dw., wdowiec, synowie Jan, Józef, córka Marianna i Ludwika 178-3-78 75R 4 Ż DM
12 3 1865 Żytomierz Stanisław Borowski 64 Żytomierz ze starości, wdowiec, zostawił syna Józefa oraz córki Bogumiłę i Elżbietę 178-3-61 141V 62 Ż DG
23 9 1865 Żytomierz Jan Błocki 1 Futor Żnykrupa z przeziębienia, syn Benedykta i Marianny z Borowskich 178-3-61 152R 210 Ż DG
17 1865 Rzyszczów Seweryn Wojakowski 2 Gryszczyńce krup , s. Antoniego i Pelagii z Borowskich 312-1-89 202 35 m.K KM
18 4 1865 Białogródka Leon Taborowski 28 Białogródka kawaler 178-03-81 190V 23 Ż DM
6 1 1865 Wieledniki Łukasz Borowski 75 Rudnia Wyższa Medweżańska 178-3-56 61R 6 Ż MW
9 3 1865 Olewsk Agata Boczkowska 5 Andrejówka z kaszlu, córka Pawła i Katarzyny z d. Borowskiej 178-3-246 11r 5 Ż Na
5 3 1866 Żytomierz Marianna Twardowska 1 Mariówka z ropnia, córka mieszczan Teodora i Franciszki z Borowskich 178-3-63 121R 96 Ż DG 189
8 6 1866 Żytomierz Gustaw Płotnicki 2 Żytomierz z odry, syn asesora kol. Albina i Jadwigi z Taborowskich 178-3-63 130V 205 Ż DG 207
25 3 1867 Wieledniki Anna Wiszniewska 60 Rudnia Makakowska 60 l., córka Tomasza i Agaty Borowskich, nazwisko z 1-szego małżeństwa Kobylińska, z 2-giego Borowska, z 3-go Wiszniewska 178-3-56 97V 4 Ż MW
17 3 1868 Kowel Jan Borowski 47 Wólka Kowelska chł., kawaler 269 31 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20269/pages/PL_1_436_269_0018.htm
23 5 1868 Kowel Antoni Borowski 63 Kowel s. Jana, emerytowany generał-major, kawaler 269 34 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20269/pages/PL_1_436_269_0019.htm
16 11 1869 Białogródka Jakub Sinicki Suchorzyńce 1-dw., żona Klementyna z Żaborowskich, córka Helena 178-03-81 486R 77 Ż DM
1 6 1870 Wyszogródek Jan Podstawczuk 45 Szyły s. chł. Mikołaha i Teresy z Zborowskich, żona Apolonia z d. Jawna, syn Piotr, córki Barbara i Teofila 1-54 21R 13 T
18 12 1870 Białogródka Klementyna Sinicka 50 Sosnóweczka 1-dw., z Żaborowskich, wdowa po Jakubie, potomstwa nie pozostawiła 178-3-84 97R 95 Ż DM
18 6 1872 Sidorów Stanisław Zaborowski 44 Sidorów 69 żona Anna Nadkierniczna 1205L 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0015.htm
8 8 1872 Sidorów Tomasz Zaborowski 10 Szydłowce 119 s. Bartłomieja i Anny Andrusiów vel Popek 1205L 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0017.htm
27 5 1872 Wyszogródek Antoni Stelmaszuk 2/12 Korzkowce s. chł. Jacka i Petroneli z Borowskich 1-61 36R 13 T 856
16 4 1872 Krzemieniec Andrzej Żaborowski 80 Tylawka żona Julia z Olszewskich, z 1-go małż. z Katarzyną z d. Górską synowie Jan, Antoni i Konstanty 1-62 42R-V 36 T 907
16 5 1872 Krzemieniec Gustaw Ostrowski 3 Krzemieniec s. gubernialnego sekretarza Władysława i Julii z Taborowskich 1-62 43V 46 T 909
22 1 1872 Szumsk Kazimierz Jakubowski 2 Bacaje z odry, s. mieszcz. Michała i Joanny Żaborowskiej 01-226 48V 11 T DM 366
6 12 1872 Ostróg Piotr Borowski 49 Buszcza wdowa Klementyna zd Rolińska, s. Ludwik, Władysław, Rafał, Antoni, Józef 654-1-56 77 L 6 R MZ
20 10 1872 Wieledniki Eudoksja Smykowska 2 Rudnia Pełczańska córka Benedykta i Anny z Borowskich 178-3-56 207V 45 Ż MW
11 10 1873 Sidorów Józef Zaborowski 48 Szydłowce 501 żona Marianna Kozub (od 31 lat) 1205L 80 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0049.htm
16 12 1873 Sidorów Antoni Grabań 8 Wasylków 69 s. Józefa i Apolonii Borowskiej 1205L 83 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0051.htm
31 12 1873 Sidorów Franciszek Borowski 3/52 Wasylków 63 s. Dominika i Marianny Łukowieckiej 1205L 140 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0086.htm
20 7 1873 Wieledniki Jan Borowski 50 Rudnia Pełczańska wdowiec 178-3-56 229R 11 Ż MW
21 12 1874 Radziwiłłów Adam Borowski 52 Radziwiłłów 1-dw., kawaler 1-68 100R 41 T
2 4 1874 Kuniów Antoni Strzelecki 4 Noworoczyce s. Karola i Ludwiki Borowskiej 178-3-78 356R 15 Ż DM
15 1 1874 Wieledniki Kazimierz Borowski 7 Rudnia Średnia Medweżańska syn Józefa i Aleksandry 178-3-56 264R 6 Ż MW
13 10 1874 Wieledniki Aleksandra Borowska 30 Rudnia Niższa Medweżańska mąż Józef Borowski, z Goźdźiów 178-3-56 269R 34 Ż MW
9 8 1876 Radziwiłłów Konstanty Zaborowski 68 Kopanie austr. podd., wlm., żona Wanda z d. Oloff, córka Maria Julia Biruta - żona Cezarego Czerczyckiego 1-70 71V 35 T
19 1 1877 Horochów Marcin Borowski 74 Bużany chłop, wdowiec, synowie Mateusz, Marcin, Franciszek, Wiktor i Adolf, córka Joanna 113 71 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20113/pages/PL_1_436_113_0038.htm
20 6 1877 Radziwiłłów Stanisław Borowski 76 Radziwiłłów chłop, żona Eufimia z d. Borowska, synowie Jan i Piotr, córka Józefa 1-71 66V 20 T
14 2 1878 Radziwiłłów Mikołaj Władysław Michałowicz 2 Radziwiłłów s. Józefa i Karoliny z Borowskich 1-72 54R 3 T
22 5 1879 Torczyn Marcin Borowski 40 Torczyn przybyły do Torczyna nie wiadomo skąd 665 50 12 0
27 10 1879 Radziwiłłów Jan Borowski 7/12 Radziwiłłów s. żołnierza rezerwy Piotra i Rozalii z d. Migda 1-73 72 V 30 T
6 3 1880 Dederkały Tomasz Borowski 45 Sadki emerytowany żołnierz 57 modlińskiego pułku piechoty, wdowiec, bez potomstwa 57 39 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0022.htm
7 1 1880 Kuniów Antoni Sokołowski 50 Iliaszówka żona Maria z Borowskich, synowie Jan, Ksawery, Ignacy, Bronisław i Aleksander, córki Tekla i Joanna 178-3-78 612R 4 Ż DM
18 5 1885 Olewsk Stefan Borowski 25 Zolnia z suchot, s. Urbana, żona Magdalena z d. Laszewicz, syn Leon 178-3-246 102r 22 Ż Na
6 11 1886 Olewsk Rozalia Zborowska 50 Zolnia z kolki, z domu Kozińska, mąż Urban Zborowski, syn Karol, córki Kamila i Teresa 178-3-246 112r 27 Ż Na
10 11 1887 Radziwiłłów Borowski 39 Radziwiłłów T 67 R 32 0
9 1 1888 Kuniów Karol Strzelecki 53 Noworoczyce żona Ludwika z Borowskich, synowie Grzegorz, Aleksander i Wojciech, córki Kunegunda i Paulina 178-3-86 166V 2 Ż DM
25 2 1888 Kuniów Marianna Sokołowska 60 Laszówka z Borowskich, mąż Antoni, synowie Jan, Ksawery, Ignacy, Bronisław i Aleksander, córki Tekla i Joanna 178-3-86 168V 14 Ż DM
13 6 1890 Kuniów Romana Gładkowska 2 Bołotkowce c. Mariana i Józefy Zaborowskiej 178-3-86 353R 29 Ż DM
3 7 1892 Krzemieniec Maria Katarzyna Grentsch 3/12 Krzemieniec c. miesz. Juliana i Marii z Borowskich 0.1-81D 37R 42 T
15 2 1894 Szumsk Zygmunt Popławski 26 Szumsk miesz., żona Maria z Borowskich, córka Martyna 01-233 337R 31 T
2 6 1894 Szumsk Jan Jakubowski 22 Bacaje chłop, s. Michała i Joanny z Zaborowskich, kawaler 01-233 343R 76 T
29 4 1894 Olewsk Józef Zborowski 6 Zolnia ze szkarlatyny, syn Karola i Ewy z d. Skurzyńskiej 178-3-246 177v 25 Ż Na
29 4 1899 Olewsk Urban Zborowski 90w Zolnia z przeziębienia, żona Rozalia, syn Karol, córki Kamila i Teresa 178-3-246 222r 22 Ż Na
21 9 1903 Niewirków Roman Żurawski 1 Mokre Piotra i Rozalii z Borowskich 981 84 65 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0077.htm
23 9 1905 Niewirków Piotr Filiński 41 Adamówka s. Franciszka i Anny z Żygadłów, żona Adela z Borowskich, córki Antonina, Janina i Marianna 983 90R 65 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0080.htm
12 3 1905 Szumsk Anna Maciejewska 62 Bajmaki z Zaborowskich, chł. 01-236 212V 62 T
14 4 1909 Tbilisi Aleksander Borowski 79 Tbilisi s. Jana, radca dworu, żona Zofia c. Aleksieja, syn Aleksander 69 46 Tb
13 4 1911 Ołyka Ewinia Gilerak 48 Chorłupy z Borowskich, zostawiła męża Leona 1063 80 43 MO
10 4 1911 Korzec f. Horodnica Filomena Górska 8 Majdan Bereźnicki c. Wawrzyńca i Antoniny z Borowskich 178-03-181 52V 34 Ż 105 DM 0
21 6 1912 Starokonstantynów Jan Borowski 1 Starokonstantynów s. Wincentego i Elżbiety z Doroszkiewiczów 17-2-89 66V 57 Ch 115 DM
24 12 1912 Tajkury Alfons Wołoszkiewicz 3 Zdołbunów s. Bolesława i Pauliny z Borowskich mieszczan z Ołyki 740-4-696 51R 41 Ch 44 DM
25 11 1914 Torczyn Barbara Łaskarzewska 91 Kolonia Chmielnik z Borowskich, wdowa, zostawiła s. Hipolita, Zygmunta, Michała, c. Leontynę, Antoninę, Marię i Annę 1056 60 32 MO
11 5 1914 Tajkury Antoni Markowski 1 Tajkury s. Kajetana i Franciszki z Przyborowskich z guberni lublińskiej 740-4-697 104R 36 R 92 DM
22 9 1915 Tbilisi Stanisław Czuborowski Tbilisi szeregowy 153 Bakińskiego Pułku 224 111
18 5 1917 Tbilisi Alksander Borowski 37 Szpital Wojskowy s. Józefa, szeregowy Jekaterinodar. Pułku 325 220 Tb
18 2 1917 Torczyn Wincenty Renc 1 Ludwików Adama i Anny z Borowskich 1082 35 7 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0037.htm
15 4 1917 Ołyka Stanisław Pietrzak 44 Chorłupy zostawił żonę Marię z Borowskich, synów Antoniego i Mariana 1081 241 23 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0131.htm
10 11 1917 Starokonstantynów Maria Kozieradzka 3 Werborodyńce c. Antoniego i Jadwigi z Taborowskich 17-2-90 178R 118 Ch 329 DM
6 1 1920 Starokonstantynów Karolina Karczewska 16 Starokonstantynów z czarnej ospy, c. mieszczan Franciszka i Anny z Borowskich, panna 17-2-91 158V 13 Ch 277 DM
1 3 1920 Starokonstantynów Franciszek Samborowski 2,5 Michałowce z ospy, s. włościan Jana i Marceliny z Komarowskich 17-2-91 175V 115 Ch 311 DM
9 3 1920 Starokonstantynów Antoni Taborowski 64 Starokonstantynów z tyfusu, mieszczanina, żona Magdalena z Orzechowskich, synowie Stefan i Mikołaj, córki Weronika, Jadwiga i Salomea 17-2-91 178V 133 Ch 317 DM
12 12 1933 St. Oleksiniec Józefa Kaczmarek 65 Usteczko z Borowskich, c. Jana i Emilii, wdowa, dzieci: Zofia, Stanisława, Helena i Jan 4 0
16 5 1933 Ostróg Marek Abramowski Ostróg ur. 25.04.1861, syn Józefa i Anny z Borowskich, komornik, żona Maria zd. Kaczorowska 654-1-183 81V 20 R Mg
24 9 1937 Wyszogródek Emilia Haraburda 77 Wierzbowiec z Tyborowskich, c. Jana i Teresy z Berlinów, synowie: Ludwik, Wiktor i Daniel. 9 0
3 3 1938 Krzemieniec Józef Borowski 68 Krzemieniec s. Adama i Aleksandry, emeryt, żona Maria z Wołoszyńskich, dzieci: Wiaczesław, Mikołaj i Maria 13 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
28 5 1637 Ostróg Jan Zaborowski Tomasz Zofia data chrztu t.8. 624 ks. WŻ DM
29 2 1675 Żółkiew Marianna Wola Wysocka NN NN Piotr Borowski, Marianna Nojsczycka 1576L 1b http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201576/pages/PL_1_301_1576_0002.htm
3 4 1707 Czartorysk Jan Józef Szuscewic Michał Teofila Wrzesczowa ur. Konstanty Janiszewski, Agnieszka Grodecka, Paweł Żaborowski, Marianna Dębska 297-1-185 14R Ł
10 2 1721 Torczyn Agata Raciborowski Michał Anna Aleksander Karpiński, Joanna Bosiecka 9a b/nr Ł EH
10 10 1723 Torczyn Michał Raciborowski Michał Anna Aleksaner Kaszperski, Joanna Bosacka 19 b/nr Ł EH
30 1 1724 Torczyn Jan Antoni Kisiel Semerenki Samuel Konstancja Michał Raciborowski, Eufrozyna Humieniecka 19a b/nr Ł EH
10 2 1726 Torczyn Grzegorz Zaborowski Chorochoryn Bazyli Marianna Troscinska illegitimus; Jan Zagorski, Leszczycha 21 b/nr Ł EH
7 8 1754 Szumsk Zuzanna Bołożówka Szymon Marianna Wawrzyniec Zaborowski, Marianna Rojewska panna 297-1-180 57V Ł RK 140
22 5 1755 Szumsk Jan Józef z Kupertynu Czerniacki Bołożówka Stanisław Agrypina Wawrzyniec Zaborowski, Marianna Rogowska, Jakub Rogewski, Marianna Gębarzewska 297-1-180 61R Ł RK 153
14 8 1757 Szumsk Wawrzyniec Dmuchoski Dmochowski Bołożówka Maciej Marianna Wawrzyniec Zaborowski, Marianna Roiewska, Nadwocki, Justyna Powyrska 297-1-180 72V Ł RK 188
6 12 1757 Szumsk Mikołaj Zaboroski Zaborowski Rachmanów Jan Krystyna Antoni Obrocki, Anastazja Wyszkoska 297-1-180 74R Ł RK 191
2 7 1761 Szumsk Jakub Zaboroszczuk Zaborowski Bołożówka Michał Magdalena Joachim Jarmuła, Anna Lisniczanka 297-1-180 102R Ł 4435 RK
27 1 1771 Szczurowice Maciej Zborowski Grzymałówka Wawrzyniec Ewa 1310L 8 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0005.htm
8 5 1772 Szumsk Stanisław Józef Wilczynski Wilczyński Szumsk Wojciech Julianna Józef Borowski, Teresa Wyszkowska, Piotr Niedzielski, Magdalena Jabczarska, Dobrzański, Katarzyna Hermanowa 297-1-180 159V Ł RK 4557
15 4 1773 Szumsk Marek Raciborowski Raciborski Szumbar Jan Agnieszka Jan Kulczycki, Franciszka Guralska 297-1-180 164V Ł RK 4568
29 10 1775 Szumsk Marianna Burkowska Sadeczki Jan Barbara Aleksander Borowski, Anastazja Skibicka, Tadeusz Matemberski, Zofia Bielecka 297-1-181 14R Ł 014a RK
2 9 1776 Szumsk Ignacy Stefan Józef Jóźwikiewicz Szumsk Dyzma Franciszka chrzest 21.03.1779, Jan Borowski, Magdalena Byczkowska 297-1-181 33R Ł 033a RK
30 4 1785 Torczyn Aleksander Piotr Martyr Sokołowski Okorsk Kazimierz Tekla Sikorska dop. 27.01.1788; Antoni Raciborowski, Marianna Siliczówna panna 35a 2 Ł EH
10 7 1786 Torczyn Marianna Tomaszewicz Torczyn Maciej/ Mateusz (Mathia) Antonina chrz.: 11.07; Franciszek Borowski, Anastazja Mykitycha 28a b/n Ł EH
13 3 1786 Szumsk Józef Borowski Huta Mostowa Józef Helena Jakub Michalicki, Katarzyna Chormicka 297-1-181 79V Ł 80 RK 0
28 9 1788 Zaturce Filip Michał Tomasz z Villanuevy Czołowski Zaturce Jakub Marianna Zajączkowska (data chrztu) Wlm. Antoni Raciborowski, Tekla Sokołowska kapitanowa, as. Kazimierz Sokołowski kapitan, Antonina Kisielówna panna, ur. Antoni Olszowski, Franciszka z Danilkiewiczów Kićwiczowa 297-1-46 9V 11 Ł 702 DW
21 3 1799 Białogródka Antoni Białogródka IN Apolonia s. z nieprawego łoża, chrz. 21.03., Paweł Taborowski i Anastazja Nakoneczna 178-51-95 105V 30 Ż DM
10 10 1799 Białogródka Małgorzata Kornatowska Gnojniczka Jakub Wiktoria Stupnicka data chrz., g. Wincenty Taborowski i Marianna Statkiewicz 178-51-95 110R 79 Ż DM 0
3 12 1799 Białogródka Franciszek Ksawery Murawiec Dworzec Józef Marianna data chrz., Sylwester Taborowski i g. Joanna Płotnicka 178-51-95 112R 101 Ż DM
20 5 1805 Wiszenki Barbara Malinowska Majdan Jezierski Marcin Agnieszka Jan Borowski, Tekla Koczyńska, dziecko urodzone w połowie roku (?) 297-1-12 32V AR
3 1 1812 Puliny Gabriel Gongało Rudnia Kremenka Bartłomej Aleksandra Borowski Piotr, Garbycha Tekla 18R 2 JZ
23 12 1812 Ostróg Aleksander Wojciech Borowski Milatyn Antoni Anastazja Peratiatkiewicz Grzegorz Grunt, Antonina Borowska 297-1-136 198 Ł 916 SK
8 2 1814 Ostróg Józef Taborowski Sadki Antoni Franciszka Szczepkowska Antoni Michałowski, Ludwika Gorlińska 297-1-136 203 Ł SK
24 11 1815 Puliny Jan Borowski Rudnia Kremenka Piotr Ewa Borowski Jakub, Smyczycha Tekla 21 6 JZ
6 7 1816 Ostróg Alojza Paulina ? Łosowska Chorów Stanisław Marianna Koniuszewska Karol Tyborowski, Franciszka Badecka 297-1-136 254 Ł SK
21 12 1817 Puliny Tomasz Borowski Rudnia Kremenka Szymon Marianna Rychtazski Michał, Kraszanowska Katarzyna 23R 5 JZ
30 9 1817 Puliny Grzegorz Borowski Rudnia Kremenka Benedykt Katarzyna Libeda Michał, Garbowa Tekla 23R 1 JZ
0 1824 Kisielin Filipina Nepomucena Anna Czarnołuska Szczurzyn Piotr Franciszka Olizar dop. ch: 07.02.1843. As: Józef Raciborowski, Agnieszka z Łopatyńskich Radzimińsk 858 176 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0093.htm
11 10 1825 Lachowce Ludwik Zaborowski Książęcin Tomasz Marianna Mądzelewska data chrztu; Kazimierz Mikulski i Marianna Sieszycka, asyst. Franciszek Piotrowski i Marianna Czerniawska 178-51-266 20R Ż 41 DM
23 4 1826 Puliny Wojciech Borowski Rudnia Kremenka Szymon Marianna Baszyńska Wachowski Konstanty, Borowska Apolonia 32R 5 JZ
6 1826 Żytomierz Aleksander Zygmunt Zborowski Żytomierz Florian Magdalena Gawłowska Andrzej Zborowski Antonina Gawłowska Józef Poradowski Teresa GawłowskaIgnacy taralski Salomea Wahanowska 178 3 3 R28 198 Ż MP
25 8 1827 Kamień Koszyrski Zuzanna Kulmanowska Szczytyń Antoni Anna Franciszek Borowski i Julianna Czwalińska 843 AB
21 1 1827 Turzysk Katarzyna Marianna Hortensja Radzimińska Mokrzec Teofil Magdalena Iwanicka Józef Radzimiński, Brygida z Raciborowskich Chamcowa 709 1 2 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0001.htm
21 8 1827 Nowogród Jacek Borowski Wiersznica Tomasz Marianna Lisowska Boczkowski Łukasz, Zielonka Marianna 189 JZ
10 4 1828 Wiszenki Aleksander Wolak Jezioro Antoni Agnieszka Szpakulińska Wojciech Borowski, Marianna Wolak; ch: 10.04. Stefan Wyżewski - Kommendarz wisze 814 80a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0084.htm
5 2 1828 Jałowicze Jan Bąkowski Nowostaw Marcin Franciszka Jan Borowski, Anna Piotrowska panna 814 283 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0286.htm
27 3 1828 Ptycza Jan Wojciech Gałęzowski Piratyn Walenty Zofia Kucharska Szymon Zborowski, Marianna Słodkiewicz panna, Semen Pawlak, Katarzyna Kucharska 814 268a 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0271.htm
23 6 1828 Krzemieniec Ignacy Julian Jan Taborowski Krzemieniec Michał Tekla Woyniłowicz Ignacy Zieliński i Katarzyna Giler ż. Maksymiliana 01-3 52R-52V 139 T 552-553 DM
28 1 1828 Ostróg Piotr Karol Borowski Buszcza Jan Regina Dubicka chrzest 30.01.1828, 171-1-1 3V 16 R Mg
22 3 1828 Ostróg Marianna Przewłocka Podobanka Stanisław Elżbieta Wieszczyńska chrzest 28.03.1828, Zenon Opacki , Marianna Wołoszyn ż. Jana, asysta Jan Borowski i Teofila Zammonow 171-1-1 8R 43 R Mg
5 5 1828 Tajkury Aleksander Borowski Buhryn Benedykt Julianna Przedborska ch. 07.05.1828, W. Izydor Czarnecki, Ur. Franciszka Za...ka panna, asyst. W. Jan Czarnecki, W. ... C 171-1-1 43V 29 R Mg
13 8 1828 Lachowce Jan Zaborowski Książęcin Tomasz Marianna Mądzelowska 14.08.1828, Ur. Jan Szyszkowski, żonaty, Ur. Marianna Mirecka, wdowa, asyst. Ur. Kazimierz Mikulski, 171-1-1 111R 44 R Mg
27 2 1828 Klewań Polikarp Borowski Zahorce ch. 27.02.1828, z wody 171-1-1 158V-159R 10 R 7050 Mg
0 1828 Klewań Polikarp Piotr Zaborowski Zarzyck Tomasz Antonina Górska dop. chrztu 4.6.1828, A. Bobrowicz, Regina Turczynowska 171-1-1 160R 17 R 7051 Mg
24 12 1828 Bazalia Tomasz Zaborowski Bogdanówka Jan Marianna Gutowska ur. Tomasz Korzeniowski i Petronela Bujalska 178-3-94 229R 95 Ż DM
19 10 1828 Kupiel Kalikst Edward Borowski Pisarzówka ur. Wincenty Józefa Gallsz ur. Stanisław Garboliński, ur. Karolina Delatur 178-3-94 294R 48 Ż 563 KP2
10 12 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Ewa Zielińska Semerynki ur. Józef Tekla Pawłowska chrzest z olejów 1.01.1829 r. w kaplicy w Samczyńcach, ur. Jakub Zaborowski, Tekla Jankowska 178-3-95 154R 1 Ż 295 KP2 0
10 6 1829 Włodzimierz Onufry Aleksander Zborowski Włodzimierz Daniel Marianna Soroczyńska 844 18 38 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0012.htm
25 2 1829 Lachowce Konstanty Zaborowski Kaszczyńce Andrzej Katarzyna Górska Franciszek Szczepanowski i Marianna Paciorkowska ż. Michała 171-1-2 87R 18 R DM
17 8 1829 Bazalia Katarzyna Sawicz Bogdanówka Paweł Jadwiga ur. Jan Zaborowski i Katarzyna Korycka 178-3-95 216R 64 Ż DM 416
15 10 1829 Bazalia Łukasz Zaborowski Bogdanówka Piotr Apolonia Kulikowska ur. Michał Borewicz i Ewa Winogrodzka 178-3-95 216aR 84 Ż DM
22 10 1829 Bazalia Kazimierz Zaborowski Żerebki Wielkie Filimon Franciszka Kulikowska ur. Antoni Komarnicki i Anna Komornicka 178-3-95 216aR 85 Ż DM
13 8 1829 Zasław św. Józefa Adolf Raczyński Sławuta ur. Szymon Ludwika Byczkowska ur. Jan Taborowski, Julianna Kulczycka 178-3-95 32R 49 Ż 60 KP2
18 1 1829 Stary Konstantynów Kapucyni Honorata Stempkowska Przedmieście ur. Aleksander Petronella Osiecimska ur. Franciszek Ksawery Borowski, Karolina Wrodzińska 178-3-95 181v 57 Ż 349 KP2
4 5 1829 Teofilpol Tekla Węgrzynowska Gabrielówka ur. Teodor Magdalena Sieracka ur. Hipolit Borowski, Petronella Butkowska 178-3-95 325v 16 Ż 631 KP2
4 2 1829 Międzyrzec Bronisław Teofil Romuald Górski Hoszcza Bonifacy Metyka ? Michałowska Ignacy Jakubowski,Ludwika Gorlińska.Asyst.Antoni Taborowski,Izabela Kozicka 171-1-2 257R 9 R AS 0
13 6 1830 Kamień Koszyrski Wiktor Bazyli Borowski Załuchów Jan Anna Zaręba Wincenty Borowski z Antoniną Burczak 845 329 AB
11 10 1830 Radziwiłłów Aleksander Borowski Radziwiłłów Jan Apolonia Kutasiewicz 816 183 52 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0187.htm
8 6 1830 Kołki Piotr Fabian Borowski Stanisław Jadwiga Czosnowska As: Stanisław Kozłowski, Cecylia Powstańska - (p); dop. ch: 20.01.1835. 821 67a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0068.htm
27 4 1830 Krzemieniec Antoni Walerian Wyszomirski Białokrynica Jan Teresa Walerian Raciborowski i Salomea Kozicka wdowa 01-3 122R 62 T 623 DM
15 3 1830 Krzemieniec Aleksander Tyborowski Komnatka Feliks Julianna chrz.8.04.1830, Roch Skrzypkowski i Lucjanna Jarkowska 01-3 130V 119 T 632 DM
9 2 1830 Ostróg Karol Konstanty Taborowski Sadki Antoni Franciszka Szczepkowska Mikołaj Nowicki, Teodora Kozicka, Ass. Wiktor Michałowski, Izabela Kozicka 171-1-3 3V 20 R MZ
17 2 1830 Ostróg Karol Konstanty Bronisław Taborowski Sadki Antoni Jan Franciszka Szczypkowska chrzest zapisany w 1832 roku, Mikołaj Nowicki, Teodora Kozicka, Witalis Michałowski, Izabela Kozicka 171-1-5 10R 69 R MZ
12 6 1830 Iwnica Antoni Borowski Iwnica Wojciech tekla Malińska Andrzej Katusowski Anastazja Onaczyńśka as: Jan Janczewski Aleksandra Szymańska 178 3 3 R401 26 Ż MP
24 5 1830 Żytomierz Feliks Borowski Batarka Cudnowska Stanisłąw Rozalia Dymińska Franciszek Pińskowski Marianna Pińskowska 178 3 3 V19 132 Ż MP
6 1830 Żytomierz Katarzyna Borowska Futor Wasilewskiego Jan Urszula Zygadło Józef Borowski Agnieszka Borowska as: Andrzej Wachowski Aleksandra Borowska 178 3 3 R21 145 Ż MP
3 10 1830 Żytomierz Rozalia Sokołowska Futor Bileckiego Józef Katarzyna Korbut Aleksander Toborowski Ewa Dobrowolska as: Florian Dobrowolski Mochlak 178 3 3 V35 257 Ż MP
24 1 1830 Owrucz Tymoteusz Borowski Owrucz Jan Marianna Barcewicz 178-3-3 399V 3 Ż MW
20 5 1830 Klewań Jan Zaborowski Żuków Tomasz Antonina Górska Ksiądz Kasper Bobrowicz komendarz, ur. Marianna Trochimowa mężatka 171-1-3 172R 3(2) R 7644 DW
19 2 1830 Zasław św. Józefa Leonard Borkowski Pryputnie Julian Wiktoria Skibicka Benedykt Borowski, Tekla Żółkiewicz 178-03-96 16V 10 Ż 30 RG
1 3 1830 Ostropol Helena Paprocka Ostropol Aleksander Marianna Sehen Feliks Górski i Barbara Łukaszowa, Adam Naborowski i Anna Chmyziuk 178-3-96 236R 12 Ż 437 DM
24 1 1831 Puliny Mikołaj Feliński Usiatyniec Jakub Marianna Borowska Choronowkowski Bazyli, Lisowska Marianna, Borowski Grzegorz, Felińska Marianna 6 JZ 0 0
29 2 1831 Puliny (Barasze) Wojciech Borowski Krzemieniec Karol Katarzyna Horecka Borowski Jakub, Gągalska Marianna 36 JZ 0 0
2 3 1831 Puliny (Barasze) Dominik Żelazko Berezówka Szymon Marianna Czerewko Borowski Jakub, Kotwicka Regina, Krajewski Wincenty, Janicka Anastazja 49 JZ 0 0
1 3 1831 Puliny (Barasze) Katarzyna Gągało Krzemieniec Wiktor Helena Kudrińska Borowski Jakub, Kotwicka Regina 50 JZ
23 6 1831 Puliny (Protowice) Justyna Maruda Lubarskie Budki Jan Apolonia - Borowski Szymon, Lisowska Marianna 149 JZ 0 0
2 10 1831 Puliny (Barasze) Ksawery Borowski Usyczna Szymon Marianna Baczyńska Borecki Mikołaj, Skokowska Marianna ż. Jana 198 JZ 0 0
12 10 1831 Puliny (Protowice) Mateusz Borowski Usiatyniec Jakub Ewa - Chyliński Piotr, Borowska Tekla 205 JZ 0 0
11 5 1831 Kołki Tekla Izabela Harczyńska Kołki Ignacy Aniela Siwicka Antoni Przyborowski, Anna Wołodźko-wdowa; As: Kazimierz Wiszniewski, Marianna Ko 817 58a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0060.htm
26 9 1831 Ptycza Józefat Borowski Wielkie Zahorce Marcin Marianna Iwanówna Iwan Kiędys, Barbara Adamowa żona 817 235R 21 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0239.htm
5 11 1831 Ostróg Jan Borowski Moszczanica Antoni Józefa Zawadzka Kazimierz Bernacki, Agnieszka Wilczyńska 1-171-4 12V 92 R MZ
12 8 1831 Korzec Hipolit, Dominik Borowski Rudnia Klonowa Bartłomiej Tekla Sosnowska 245-1-5 64 63 R PW
2 8 1831 Korzec Augustyn Borowski Rudnia Piaskowa Ignacy Klara Sawicka 245-1-5 64 65 R PW 0
25 4 1831 Zasław św. Jana Antonina Wróblewska par. Zasław Antoni Konstancja Sadowska Benedykt Borowski i Felicjana Czułowska, as. Mateusz Czułowski i Dorota Aleksandrowicz, Władysław Samborski i Agata Borowska 178-3-97 4R 25 Ż DM
13 4 1831 Zasław św.Józefa Antoni Jan Samesch Sławuta ur.Franciszek Marianna Raznicka ur.Mikołaj Żaborowski, Marianna Łobekowa. 178-03-97 30V 28 Ż 60 RG
1 7 1831 Zasław św.Józefa Stanisław Jan Taborowski Sławuta ur.Józefat Aniela Brzozowski ur.Antoni Brzozowski, ur.Julia Wojtkiewicz 178-03-97 36V 62 Ż 72 RG
22 12 1832 Jałowicze Adam Borowski Holeszów NN Natalia Borowska Wawrzyniec Korolkowski, Rozalia Borecka 818 220 R 60 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20138/pages/PL_1_436_138_0011.htm
16 3 1832 Ptycza Aleksander Praczkowski Nosowica Daniel Anna Zacharczuk Tomasz Niewiadomski, Marcianna Justyna Zaborowskiego żona, Szymon Łagodziński, Z 818 295R 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0302.htm
7 2 1832 Białogródka Romuald Wincenty Lübek Białogródka Antoni Anna Kobylińska WJ Tychon Iwanowicz Protopopów- Rotmistrz Smolińskiego Pułku Ułan. I Anna Zastryc ż. Tomasza, as. Marcin Szadkowski i Magdalena Zielińska z Taborowskich ż. Marcina, Franciszek Świrczyński i Anna Okuńska ż. Józefa 178-03-98 38V 16 Ż DM
1 6 1832 Ostróg Katarzyna Zawadzka Moszczanica Wielka Wawrzyniec Marcela Krzymińska Ur. Jan Borowski, Ur. Józefa Borowska-panna 171-1-5 8R 47 R MZ
26 2 1832 Lachowce Maciej Zaborowski Książęcin Tomasz Marianna Mondzelowska Franciszek Zagajewski i Anna Malinowska ż. Bazylego 171-1-5 90R 14 R DM
21 1 1832 Nowogród Jan Garbowski Rudnia Talecka Mateusz Tekla Wach prac. Tomasz Borowski, ur. Domicela ...kowa mężatka 245-1-6 3V 1250 R 601 DW
7 8 1832 Ostropol Dominik Niepokulczycki Ostropol Paweł Marianna Sołtanowska Bazyli Misiewicz i Helena Zdaniewicz, asyst. Adam Naborowski i Wiktoria Pogorzelska, Eliasz [..]raszewski i Teresa Miłoszyńska 178-3-98 220V 35 Ż 419 DM
20 3 1833 Zabłotce Bolesław Tomasz Józef Borowski Aleksander Amalia Grabowska (data chrztu) Jan Tyszewicz i Antonina Satunicka 848 125 AB
14 3 1833 Kamień Koszyrski Adolf Borowski Załuchów Jan Anna Zaręba (data chrztu) Wawrzyniec Abramowicz i Julia Fabrycjusz 848 624 AB
2 3 1833 Ostróg Kazimierz Zaborowski Płużne Wincenty Franciszka Zawalska Tadeusz Białokór, Tekla Wasilewska-panna 171-1-6 5R 30 R MZ
3 9 1833 Białogródka Wiktor Recholt (Reinhold) Chrystówka Jan Antonina Kijowska Jan Taborowski i Anna Zastyrc ż. Tomasza 178-03-99 50V 77 Ż DM
31 12 1833 Białogródka Emilia Konstancja Kijowska Białogródka Michał Hipolita Zastyrc Franciszek Grabowski i Magdalena z Taborowskich Zielińska ż. Marcina 178-03-100 74R 3 Ż DM
28 1 1833 Ostropol Paulina Ostrowska Lewkowce Karol Marianna Sobolewska Jan Naborowski i Genowefa ...., asyst. Stanisław Poraziński Józefa Naborowska zamężna 178-3-99 214V 12 Ż 409 DM
20 9 1833 Ostropol Tekla Paprocka Ostropol IN Petronela Adm Naborowski i Marianna Tarnawska wdowa 178-3-99 222R 56 Ż 424 DM
7 10 1833 Ostropol Franciszka Głębicka Ostropol IN Marianna Leon Naborowski i Anstazja Pawłowska zamężna 178-3-99 222V 59 Ż 425 DM
19 10 1833 Ostropol Zygmunt Naborowski Ostropol Jan Józefa Sieńkiewicz Adam Naborowski i Marcelina Kuczyńska ż. Feliksa, asyst. Franciszek Misiewicz i Marianna Ognicka wdowa 178-3-99 222V 61 Ż 425 DM
14 3 1834 Kamień Koszyrski Julian Borowski Szczytyń Wincenty Julianna Burczak Andrzej Kulmanowski i Petronela Święcicka 853 395a AB
9 1 1834 Annopol Seweryn Antoni Borowski Annopol Adam Marianna Szwarc 880 88 R 10 0
11 9 1834 Buceń Kamilla Polixena Pogonowska Horodyszcze Andrzej Ludwika Kizikowska Roman Borowski, Julia Pogonowska, as.: Mikołaj Puchals 7 EH
20 9 1834 Dederkały Tomasz Borowski Sadki Jakub Helena s. prac., chrz.22.09., prac.Łukasz Widziński i prac. Melania Kozaczuk, asyst., prac. Ste 01-4 25R 19 T DM 722
11 9 1834 Bucyń Kamilla Polixena Pogonowska Horodyszcze Andrzej Ludwika Kizikowska Roman Borowski, Julia Pogonowska, as.: Mikołaj Puchalski, Wiktoria Pogonowska 26 53-54 8 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2026/pages/PL_1_436_26_0027.htm
25 1 1834 Korzec Teresa Wojtkowska Balarka Lubtowska Michał Franciszka Szymon Borowski i Rozalia Pawłowska 245-1-8 67r 20 R Na
22 5 1834 Ostropol Karol Naborowski Ostropol Adam Petronela Konstanty Kiliewicz i Elżbieta Tautowa ż. Fryderyka 178-3-100 237V 24 Ż 459 DM
3 5 1835 Kamień Koszyrski Jan Borowski Załuchów Jan Anna Zaręba Konstanty Abramowicz i Katarzyna Zomrowa 850 AB
10 6 1835 Puliny Antoni Skokowski Bobrycka Buda Józef Magdalena Borowska Borowski Adam, Kajdanowicz Agata z. Tadeusza 89 JZ 0 0
22 6 1835 Puliny (Protowice) Pawlin Borowski Szyjecka Buda Jan Anna Niedźwiedzka Górski Michał, Górska Paulina ż. Protazego 91 JZ 0 0
30 4 1835 Puliny Wincenty Borowski Lubarskie Szymon Tekla Szemet Chyliński Piotr, Kopczyńska Anna ż. Wojciecha 111 JZ 0 0
23 10 1835 Puliny Karol Borowski Krzemieniec Jakub Apolonia Bielak Wach Konstanty, Baszyńska Katarzyna ż. Stefana 152 JZ 0 0
27 6 1835 Krzemieniec Władysław Kowalski Krzemieniec Aleksander Julia Bilska Wincenty Zaborowski -Podpułkownik WR i Salomea Czechowska 01-8 15V 73 T 1048 DM
14 7 1835 Krzemieniec Henryka Grabowska Krzemieniec Jakub Tekla Zaręba Wincenty Zaborowski -Podpułkownik WR i Ewa Zborzewska prof..LW 01-8 15V 74 T 1048 DM
10 2 1835 Ostróg Apolonia Zawadzka Moszczanica Wawrzyniec Marianna Krzymińska Jan Borowski Agnieszka Wilczyńska 171-1-8 5R 24 R 899
3 8 1835 Lachowce Dominik Zaborowski Książęcin Tomasz Marianna Mondzelowska Andrzej Niemirowski i Anna Malinowska ż. Bazylego 171-1-8 112R 33 R DM
13 6 1835 Wasylów Jan Paweł Łabęcki Kopaczów Grzegorz Maria Bilińska W. Antoni Wyhowski, W. Ewelina Proskura, as. W. Piotr Błażejowski, Porucznik Wojsk Rosyjskich, Rozalia Krzyżanowska, W. Józef Przyborowski, Rozalia Wyhowska, panna, chrz.4.09.1835 178-51-372 63R 22 Ż BS 128 0
11 9 1835 Zasław św. Józefa Tekla Józefa Krassuska Sławuta Maciej Franciszka Michalska Mikołaj Zaborowski, Aleksandra Zarzecka 178-3-101 50 115 Ż SK
12 3 1835 Bazalia Grzegorz Żaborowski Bogdanówka Piotr Apolonia Kulikowska Romuald Niwiński i Franciszka Miłaszewska 178-03-101 234R 29 Ż DM
14 9 1835 Ostropol Franciszek Paprocka Ostropol Aleksander Marianna Sehen Adam Naborowski, Marianna Oliszewska 178-3-101 269V 39 Ż 502 SK
1 6 1835 Korzec Jan Borowski Rudnia Klonowa Bartłomiej Tekla Sosnowska 245-1-9 61 46 R PW 0
22 4 1835 Klewań Soter Zaborowski Zarzyck Tomasz Antonina Górska Antoni Kwiatkowski, ?? Turzańska 171-1-8 141V 11 R 9133 DW
17 5 1836 Puliny Józef Kuczyński Krzemieniec Antoni Marianna Salewicz Borowski Jakub, Malinowska Dorota ż. Macieja 136 JZ 0 0
28 9 1836 Puliny Mikołaj Wojciechowski Bobrycka Buda Józef Rozalia Wolska Borowski Stefan, Świziewska Helena, ż. Aleksandra 237 JZ 0 0
26 4 1836 Krzemieniec Marcjanna Wojciechowska Krzemieniec Jan Magdalena Łowicz Wincenty Zaborowski pułk.WR i Justyna Niemczenko 01-10 18V 71 T 58 DM
18 9 1836 Krzemieniec Faustyn Buczyński Baszkowce Józef Leonora Izdepska Feliks Tyborowski Agnieszka Próchowska 01-10 22V 88 T 64 DM
19 6 1836 Ostróg Regina Zawadzka Moszczanica Wielka Wawrzyniec Marcjanna Krzemińska Jan Zborowski i Agnieszka Wilczyńska 171-1-9 12R 67 R DM
27 12 1836 Bazalia Szczepan Żaborowski Szmyrki Jan Justyna Bystrzycka Łukasz Wiszniowski i Marianna Węglowska 178-03-106 272R 117 Ż DM
5 2 1836 Korzec Antoni Borowski Bielczaki Jakub Katarzyna Sosnowska Gabriel Michałowski i Marianna B... ż. Adama 245-1-10 63v 11 R Na
13 2 1836 Korzec Karol Karasiewicz Majdan Storożowski Franciszek Franciszka Zapałowska Onufry Borowski (?) i Wiktoria Korzeniowska ż. Tadeusza 245-1-10 63v 12 R Na
9 3 1836 Korzec Konstancja Markiewicz Balarka Myszakowa Franciszek Agnieszka Bagińska Bartłomiej Borowski i Elżbieta Choińska ż. Franciszka 245-1-10 72r 61 R Na
2 4 1836 Cudnów Franciszka Lalewicz Huta Sobolówka Teodor Helena Zielonko Feliks Tyborowski i Marianna Lalewicz ż. Jakuba, asyst. Jan Korczewski i Teresa Orłowska ż. Michała 569-1-59 9V 53 Ż 19 DM
8 2 1836 Kowel Sabina Kozłowska Rudniki Adam Józefa Popławska Wlm. Roman Borowski, Julia Łaszewska panna 851 298 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0168.htm
29 3 1837 Korzec Antoni Borowski Ochmanówka Onufry Honorata Karasiewicz 245-1-11 75 43 R PW
26 3 1837 Ptycza Józef Borowski Wielkie Zahorce Marcin Marianna Kondratiuk Paweł Kondratiuk, Warka Bartykowa 823 264R 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0297.htm
2 5 1837 Krzemieniec Piotr Pawłowski Baszkowce Józef Apolonia Kozłowska Feliks Tyborowski i Emilia Kozłowska 01-11 14R 56 T 150 DM
29 9 1837 Krzemieniec Michał Hieronim Brojak Baszkowce Kazimierz Marianna Żyniewicz Feliks Tyborowski i Anna Beler 01-11 20V 95 T 159 DM
14 11 1837 Ostróg Stanisław Bogusz Buszcza Stefan Karolina Malinowska Jan Zborowski i Katarzyna Sypkowa 171-1-10 18R 104 R DM
15 5 1837 Korzec Florian Borowski Rudnia Klonowa Bartłomiej Tekla Terlecka 245-1-11 79 62 R PW
27 9 1837 Korzec Michał Borowski Bielczaki Jakub Katarzyna Bóbr, Bober 245-1-11 90 104 R PW
22 1 1837 Ostropol Wincenty Olszewski Ostropol Maciej Marianna Kaniewska Bartłomiej Statkiewicz i Józefa Adamska ż. Mateusza, asyst. Adam Naborowski i Anna Statkiewicz 178-3-108 317R 6 Ż 615 DM
3 2 1838 Kamień Koszyrski Ignacy Borowski Szczytyń Wincenty Marianna Rudkowska Jan Rubinowski i Julianna Korzeniowska 853 403 AB
13 7 1838 Kuniów Jan Witkowski Mikołaj Apolonia Boryczewska Jan Zborowski, Michalina Michalewska 171-1-11 80 R 43 ZP 0
21 7 1838 Krzywin Daniel Antoni Mysłowski Krupiec Ignacy Zuzanna Ciszewska ch.23.10.1838, W. Adam Borowski, W. Feliksa Czerwińska ż. Paulina, asys. Ur. Antoni Szankowski, Ur. Marianna Krzyształowicz panna 171-1-11 53V 37 R Mg
13 1 1838 Olewsk Kamila Kowacz Łopatycze Jan Domicela Dobrzycka Daniel Mężyński i Teresa ż. Zygmunta Raciborowskiego, asystowali: Zygmunt Raciboroski i Ludwika żona Daniela Mężyńskiego, Józef Kościuszkiewicz i Feliksa Pruszyńska 178-3-6 451R 4 Ż Na
8 10 1838 Połonne Franciszka Sobolewska Burtyn Mateusz Anna Jan Borowski żonaty, Rozalia Sobolewska z. Kajetana 245-1-12 122V 160 R DW 301
19 7 1838 Annopol Anna Kościńska Annopol Józef Marianna Wąsykowicz ur. Adam Borowski, Sabina Kożuchowska ż. Ignacego 171-1-11 124V 21 R 336 DW
21 11 1838 Wieledniki Kazimierz Borowski Hamarnia Łuhińska Łukasz Anna Synicka chrzest 04.04.1839 178-3-8 465R 26 Ż MW
23 7 1838 Bazalia Jakub Radwaniecka Zozulińce Małe Józef Julianna Szuszyńska pr. Piotr Zaborowski i ur. Ewa Winogrodzka 178-03-110 242V 60 Ż DM
30 7 1838 Bazalia Ignacy Gluzicki Bogdanówka Tomasz Aniela Piasecka ur. Piotr Zaborowski i ur. Ewa Winogrodzka 178-03-110 243R 63 Ż DM
4 7 1838 Zasław św. Józefa Ludwik Doleżay Sławuta Jan Anna de Jusa Mateusz Miłoszyński i Dorota Białokur wdowa po Wincencie, asyst. Mikołaj Zaborowski i Helena Płotnicka , Jan Lambert Ziben i Marianna Podkamińska 178-03-110 58R 63 Ż 112 DM
27 1 1838 Zasław św. Józefa Jan Mieczysław Taborowski Sławuta Aleksander Balbina Rokuszewska chrzest 27.08; Aleksander Halkiewicz i Agnieszka Kwiatkowska panna, asyst. Mieczysław Taborowski i Aniela Rokuszewska 178-03-110 60R 71 Ż 116 DM
13 12 1838 Kulczyny Aleksander Różycki Jaworowce Maciej Franciszka Kwiatkowska Leon Naborowski i Honorata Różycka ż. Antoniego 178-03-110 396R 76 759 Ż DM
12 1 1838 Ostropol Rozalia Zielińska Ostropol Szymon Helena Balbuza Adam Naborowski i Marianna Łozicka ż. Jakuba 178-3-110 276V 4 Ż 543 DM
15 7 1839 Puliny Onufry Kobrzycki Usiatyniec Jan Antonina Chylińska Borowski Grzegorz, Sagajdowska Marianna, ż. Marcina 160 JZ 0 0
15 8 1839 Puliny Marianna Grabowska Berezówka Kajetan Marianna Borowska Borowski Stefan, Kozakiewicz Praxeda, ż. Łukasza 187 JZ 0 0
27 8 1839 Puliny Józef Wysocki Bobrycka Buda Paweł Anna - Borowski Szymon, Czerwińska Marianna, z. Franciszka 193 JZ 0 0
8 9 1839 Krzemieniec Mateusz Rapierczuk Krzemieniec IN Marianna ur. Walerian Raciborowski i sł. Marianna Dutkowska 01-13 16V 87 T 292 DM
19 10 1839 Kodnia Józef Piotr Zawalski Rajki par. Berdyczów Józef Karolina Marczewska Wlm Jakub Grzegorzewski i Wlm Bogumiła Wolt ż. Józefa Henryka, Wlm Michał Zaborowski i Teofila Kajzer ż. Antoniego, Stanisław Samowicz i Helena Siemaszko ż. Stanisława 178-3-8 336V 41 Ż 645 DM
9 2 1839 Ostropol Apolonia Paprocka Ostropol Aleksander Marianna Sehen Mateusz Adamski i Duklana Wierzejska, asyst. Adam Naborowski i Rozalia Andruszkowa, Wincenty Kozarski i Petronela Paprocka 178-3-112 248aR-248aV 7 Ż 477-478 DM 0
7 3 1839 Ostropol Jan Zieliński Ostropol Szymon Helena Balbuz Adam Naborowski i Marianna Łozicka ż. Jakuba, asyst. Teodor Szajkiewicz i Tekla Dąbrowska 178-3-112 249R 15 Ż 481 DM
9 3 1840 Berezdów Franciszek Tyborowski Krasula Wojciech Marianna Kobrzycka 871 255 17 0
6 7 1840 Stepań Ludwik Borowski Temne Jakub Ewa Jedlińska 880 178 V 20
15 2 1840 Korzec Aleksander Borowski Ujście Jakub Katarzyna Borowy 871 117 42 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0063.htm
25 1 1840 Korzec Paweł Borowski Rudnia Klonowa Bartłomiej Tekla Sosnowska 871 115 34 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0062.htm
11 2 1840 Puliny Apolonia Sladzka Sororznia Józef Johanna Kownacka Borowski Mateusz, Borecka Domicella, ż. Mikołaja 20 JZ 0 0
21 2 1840 Puliny Paweł Borowski Pokostowski Jakub Teresa Kulikowska Kulikowski Adam, Kulikowska Marianna, ż. Wincentego 32 JZ 0 0
26 5 1840 Puliny Franciszek Goraj Szyjecka Buda Józef Apolonia Borowska Borowski Ksawery, Górska Paulina 106 JZ 0 0
27 5 1840 Puliny Franciszka Kulikowska Szyjecka Buda Michał Helena Baszyńska Borowski Ksawery, Kulikowska Urszula 108 JZ 0 0
22 11 1840 Puliny Petronela Całko Usyczna Mikołaj Ewa Borowska Borowski Tomasz, Pieńkowska Elzbieta, ż. Franciszka 214 JZ 0 0
29 1 1840 Łuck Franciszka NN Zaborol NN NN Grzegorz Borowski, Anastzazja Uiawska 376 2 5 826 2R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0002.htm
15 9 1840 Korzec Tekla Zabłocka Balarka Brzozówka Andrzej Anastazja Sawicka 1-dw. Piotr Borowski, ur. Agnieszka Zaleska ż. Andrzeja 871 135 111 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0072.htm
19 3 1840 Ostróg Leopold Oborowski Hurby Wojciech Barbara Sińkowska 880 4 V 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0006.htm
2 4 1840 Ostróg Marianna Przewłocka Podobanka Mikołaj Tekla Zabłocka ur. Jan Zborowski, Dorota Białokurowa 880 5 R 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0006.htm
21 7 1840 Ostróg Karol Zawadzki Moszczanica Wawrzyniec Marianna Krzemińska ur. Jan Zborowski, Agnieszka Wereszczyńska mężatka 880 8 V 71 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0010.htm
26 9 1840 Malin Samuel Zborowski Kamionka Franciszek Ksawery Napolina Agnieszka Adelajda Pieńkowska W. Józef Zborowski, W. Franciszka Paszkowska, wdowa,W. Józef Pieńkowski, W.Franciszka Pożarska, wdowa, chrz.19.09.1840 178-51-456 7R 23 Ż BS 16
6 5 1840 Wyszewicze  Stanisław Zborowski Białokrynica Wojciech Anna Ludwikowska Sebastian Cichomski, Marianna Stajewska, ż. Jana, chrz. 8.05.1840 178-51-456 51R 17 Ż BS 114
11 3 1841 Kamień Koszyrski Leon Borowski Załuchów Jan Anna Zaręba Leon i Antonina Krasiccy 856 AB
3 4 1841 Nowogród Wołyński Paweł Borowski Rudnia Talecka Tomasz Marianna Giżycka Krzeczkowski Dymitr, Garbowska Tekla, ż.Mateusza 872 19 70 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0012.htm
14 12 1841 Korzec Franciszek Borowski Korzec Stanisław Angela Tyszecka 872 220 125 0
10 11 1841 Ostróg Józef Zborowski Swiate Antoni Józefa Zawadzka R 11 V 102 0
15 11 1841 Krzemieniec Henryk Tyborowski 873 455 2
24 7 1841 Katerburg Anna Woźnicka Horynka Franciszek Serafina Żołczowska ur. Franciszek Krotewicz, Anna Niewińska ż. Jana, Faustyn Zaborowski, Petronela 199 101 29 872 798
20 1 1841 Katerburg Julianna Karasiewicz Horynka Jan Brygida Myślińska ur. Karol Tyborowski, Ludwika Uszyńska ż. Józefa, Tomasz Myśliński, Krystyna Mus 199 92 3 872 791
8 12 1841 Kołki Aleksander Ambroży Kownacki Majdan Czornyzki Józef Tekla Bielawska Stanisław Borowski, Dominika Chorążyczewska - ż. Józefa; ch: 09.12. 827 88a 36 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0090.htm
24 1 1841 Luboml Edward Władysław Kowalewski Kropiwnik Daniel Anna Kozińska Piotr Zborowski, Tekla Iwanicka ż. Michała 856 506 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0278.htm
2 3 1841 Luboml Wiktoria Staniuk Butmer Jan Ludwika Gołębiowska Piotr Zborowski, Feliksa Wasilewska 856 511 29 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0281.htm
2 6 1841 Ostróg Stanisław Zborowski Korszów Ignacy Karolina Rudzińska wlm. Marcin Chrzanowski, Ewa Karpińska ż. Stanisława, as. Stanisław Karpiński, Teresa Urbanowska 881 10 R 55 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0011.htm
1 4 1842 Korzec Franciszek Borowski Kamionka Suchowolska Wawrzyniec Franciszka Felińska 873 128 48 PW 0
19 8 1842 Korzec Ludwik Borowski Rudnia Klonowska Bartłomiej Tekla Sosnowska 873 142 92 PW 0
1 1 1842 Kamień Koszyrski Florian Borowski Szczytyń Wincenty Marianna Rutkowska Antoni Burczak i Salomea Dziedzicka 175 2 3 857 424 AB
20 2 1842 Stepań Karol Borowski Temne Jan Teresa Lochnicka 881 162 R 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0170.htm
24 11 1842 Luboml Jan Zborowski Luboml Piotr Marcjanna Materko Wojciech Janowski, Helena Samborska ż. Macieja 857 515 106 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0276.htm
18 6 1842 Berezdów Marceli Mikołaj Skolski Maraczówka Antoni Józefa Balicka w maj. księżnej Marii Klementyny Sanguszko, ur. Mikołaj Zaborowski, Katarzyna Piotrowska ż. Jana, as. Jan Piotrowski, Franciszka Poniatowska ż. Jana 873 226 49 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0118.htm
8 9 1842 Berezdów Mikołaj Tyborowski Krasula Paweł Elżbieta Tynicka Karol Tynicki i Katarzyna Bóbr panna 873 231 65 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0121.htm
25 4 1843 Ostróg Adam Antoni Zborowski Korszów Ignacy Karolina Rudzińska 882 7 V 53 0
30 5 1843 Korzec Feliks Borowski Kamionka Suchowolska Onufry Honorata Karasiewicz 874 195 84 PW 0
17 11 1843 Korzec Feliks Borowski Rudnia Pereweżnia Błażej Katarzyna Bóbr Bober 874 215 144 PW 0
1 1 1843 Kamień Koszyrski Teofil Borowski Szczytyń Józef Marianna Rutkowska ur. Józef Zaręba i Marianna Czapkowska 176 1 1 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20176/pages/PL_1_436_176_0001.htm
1 10 1843 Jampol Gracjan Stefan Przyborowski Świętec Aleksander Feliksa Chrzanowska wlm. Wincenty Klemecki, porucznik Wojsk Polskich, Bogumiła Sudnik, ż. Mamerta 874 666 46 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0336.htm
11 11 1843 Wyszogródek Katarzyna Kędzierska Szyły Ignacy Justyna Halczuk Wojciech Borowski, Anna Furmanicka 874 963 33 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0474.htm
20 11 1843 Nowogród Wołyński Klemens Borowski Rudnia Talecka Tomasz Marianna Giżycka Rogowski Tomasz, Weselska Julianna, ż.Franciszka 874 72 214 PW, JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0038.htm
8 4 1843 Berezdów Józef Hajek Krasula Franciszek Helena Tyborowska Wawrzyniec Tyborowski i Tekla Tyborowska ż. Kazimierza 874 278 19 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0142.htm
18 8 1843 Berezdów Julianna Chodakowska Krasula Jan Zofia Ejsmont Paweł Tyborowski i Tekla Tyborowska ż. Kazimierza 874 289 52 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0148.htm
10 12 1843 Berezdów Aleksander Tyborowski Krasula Paweł Elżbieta Tynicka Karol Tynicki i Katarzyna Bóbr panna 874 300 85 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0153.htm
30 11 1844 Kowel Andrzej Borowski Kowel Piotr Maria Słowikowska podoficer Tomasz Matusewicz, sław. Eudoxia Kajakin ż. Piotra 427 12 24 859 305 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20247/pages/PL_1_436_247_0007.htm
21 3 1844 Korzec Benedykt Borowski Kamionka Suchowolska Wawrzyniec Franciszka Felińska 875 142 46 PW 0
4 1 1844 Puliny Wiktoria Kotwicka Rudnia Bostowa Kazimierz Tekla Grabowska Borowski Stefan, Weselska Franciszka, ż. Jana 14 JZ
16 2 1844 Puliny Józef Borowski Bobrycka Buda Jan Apolonia Żaborowska Kotwicki Józef, Bachurzyńska Tekla, ż. Jędrzeja 52 JZ
16 10 1844 Puliny Jan Borowski Tesnowka Fabian Honorata Kańska Dobrzański Romuald, Borecka Agnieszka, ż. Bartłomeja 249 JZ 0
15 10 1844 Puliny Karolina Żurawska Rudnia Bostowa Józef Marianna Bobrowska Borowski Jan, Halicka Marianna, ż. Antoniego 268 JZ 0
7 10 1844 Puliny Jadwiga Balicka Szyjecka Buda Florian Honorata Borowska Borowski Ksawery, Szacita Urszula, ż. Macieja r. 1845 65 JZ 0 0
12 1 1844 Wiszenki Franciszek Zborowski Rożyszcze Antoni Regina Romanowska Julian Kłaczkowski, Katarzyna Guzderkowska; ch: 15.01. 770 2 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0002.htm
21 1 1844 Wyszogródek Agnieszka Ratuszniak Musurowce Piotr Magdalena Kowalczuk Iwan Zaborowski, Anna Kowalczuk dziewica 875 845 4 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0449.htm
9 4 1844 Toporyszcze Łukasz Borowski Rudnia Staryki Jan Rozalia Skokowska Józef Rychwalski i Franciszka Gągało ż. Łukasza 178-51-514 483V 32 Ż DM
27 8 1844 Toporyszcze Stefan Borowski Rudnia Szlachowa Józef Marianna Łoś Klemens Wachowski i Małgorzata Galicka ż. Teodora 178-51-514 488R 70 Ż DM
13 3 1844 Berezdów Franciszka Hajko Krasula Franciszek Helena Tyborowska Wawrzyniec Tyborowski i Elżbieta Tyborowska ż. Pawła 875 254 29 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0130.htm
8 1 1845 Puliny Adam Całko Usyczna Mikołaj Ewa Borowska Borowski Tomasz, Dudkiewicz Justyna, z. Jana 11 JZ 0 0
10 12 1845 Puliny Szymon Borowski Rudnia Bostowa Jan Marianna Całko Mierzwiński Paweł, Mierzwińska Anna, ż. Jana 239 JZ 0 0
24 4 1845 Kamień Koszyrski Teodor Borowski Szczytyń Józef Marianna Rutkowska Józef Karbowski i Joanna Zaręba 178 7 7 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20178/pages/PL_1_436_178_0005.htm
9 8 1845 Miropol Wawrzyniec Boczkowski Ulanówka NN Aleksandra ur. Ignacy Tyborowski, 1-dw. Marianna Ostrowska ż. Antoniego 876 329 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0179.htm
30 11 1845 Miropol Ksawery Tyborowski Ulanówka Ignacy Wincenta Wiszniowska 876 334 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0182.htm
4 11 1845 Luboml Karol Szymon Zborowski Luboml Piotr Marcelina Maciorkowska Kazimierz Płużański, Konstancja Czernichowska ż. Jakuba 860 395 113 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0211.htm
29 1 1845 Jampol Franciszek Grzyborowskich Świętec Aleksander Feliksa Chrzanowska JW.. Piotr olszewski, wlm. Ludwika Kiełczewska, ż. Ignacego 876 565 10 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0305.htm
27 4 1845 Bazalia - filia Tereszki Józef Przetocki Korczówka Paweł Apolonia Makowicka Adolf Czoborowski i Ludwika Nowosielska 178-03-113 225V 20 Ż DM
9 1 1845 Toporyszcze Agnieszka Czyżewska Rudnia Borowa Jakub Teresa Mazurenko Ignacy Borowski i Rozalia Borowska ż. Jana 178-03-12 447V 17 Ż 872 DM
6 5 1845 Cudnów Józef Janiszewski Raczki Hipolit s. Józefa Marianna Pawlikowska Tadeusz Przyborowski i Honorata Przyborowska panna 178-3-12 190R 89 Ż DM 0
23 6 1845 Cudnów Adam Tyborowski Huta Sobolowka Józef s. Antoniego Marianna Domajewska Jakub Ostrzyński i Magdalena Boczkowska ż. Antoniego 178-3-12 192R 108 Ż DM
19 8 1845 Cudnów Konstanty Czesław Piotrowski Tiutiunniki Karol s. Jana Emilia Przyborowska Eligi Piotrowski -Prezes Sądu i Celestyna ... Karola, asyt. Władysław Przyborowski i Klementyna Budzyńska ż. Seweryna 178-3-12 195V 148 Ż DM
6 11 1845 Zasław św. Józefa Bolesław Łoś Siewki Jan s.Bartłomieja Marianna c.Antoniego ur. w Sławucie, Mikołaj Żaborowski, Aniela Taborowska 178-03-121 405V-406R 42 Ż 762-763 RG
1 3 1846 Kamień Koszyrski Kazimierz Borowski Szczytyń Józef Marianna Rutkowska Józef Burczak i Jozefa Burczak 861 580 AB
2 3 1846 Kamień Koszyrski Leonard Burczak Wulka Szczytyńska Józef Justyna Walicka Wincenty Borowski i justyna Burczak 861 179 9 AB
21 9 1846 Puliny Marianna Bachurzyńska Bobrycka Buda Błażej Franciszka Żułnowska Borowski Jan, Bachurzyńska Tekla, ż. Jędrzeja 211 JZ 0 0
1 10 1846 Puliny Karolina Borowska Usyczna Tomasz Anna Wolska Borowski Jan, Baszyńska Katarzyna 218 JZ 0 0
11 10 1846 Puliny Teresa Całko Usyczna Mikołaj Ewa Borowska Borowski Mateusz, Borecka Barbara 225 JZ 0 0
8 11 1846 Korzec Michał Borowski Kamionka Suchowolska Onufry Honorata brak danych 877 158 106 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0086.htm
23 12 1846 Rzyszczów Zenon Przeborowski Rzyszczów Gracjan Lucyna Zawistoska Wojciech Broniecki, Karolina Rec wdowa, as. Jan Wartmiński, odstawny Szabs Kapitan, Ludwika Rokicka, panna, chrz. 1.01.1847, ojciec - szlachcic 2-go rzędu 178-51-548 65R 1 Ż BS 131
30 7 1846 Starokonstantynów Antoni Taborowski Nowiki Bazyli Urszula Kucharska Benedykt Kupczyński i Marianna Bobrowska wdowa 178-3-114 14R 101 Ż DM
15 6 1846 Wyszogródek Tekla Kędzierska Szyty Ignacy Justyna Halczuk Wojciech Borowski i Teresa Jamnicka ż. Mikołaja 877 694-695 21 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0357.htm
1 6 1846 Bazalia Apolonia Kubisz Bogdanówka Paweł Antonina Piasecka Jan Żaborowski i Aleksandra Bykowska 178-03-115 236R 63 Ż 465 DM
28 8 1846 Bazalia Jan Żaborowski Bogdanówka Antoni Franciszka Niwińska Romuald Niwiński i Marianna Buszyńska 178-03-115 239R 95 Ż 471 DM
10 5 1846 Toporyszcze Aleksandra Olwach Rudnia Szlachowa Adam Katarzyna Lachowicka Piotr Borowski i Katarzyna Mianowska ż. Józefa 178-03-15 448V 33 Ż 59 DM
16 2 1847 Puliny Marianna Borowska Usyczna Mateusz Aleksandra Gągało Borowski Jan, Skokowska Anna 51 JZ 0 0
11 5 1847 Puliny Mikołaj Komnacki Usyczna Ludwik Regina Chocińska Borowski Mateusz, Komnacka Magdalena, ż. Gabriela 107 JZ 0 0
5 6 1847 Korzec Antoni Borowski Rudnia Klonowska Filip Marianna Linkiewicz 21 59 PW R
26 1 1847 Szumbar Konstanty Zaborowski Michałówka, par. Jampol 19 Andrzej Katarzyna Górska Marianna Miednicka Borki 17 Wojciech Kat Janicka
12 5 1847 Kamień Koszyrski Adam Borowski Szczytyń Szymon Katarzyna Skażyńska 194 4-5 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20194/pages/PL_1_436_194_0003.htm
17 8 1847 Malin Magdalena Chilewska Zadrywla Rudnia Jan Balbina Siewko Ludwik Zborowski, Franciszka Lisowska, chrz. 18.08.1847 178-51-548 112V 39 Ż BS 232
8 9 1847 Horyńgród Maria Mossakowska Koszatów, par. Równe Barłomiej Paulina Zielińska ch.5.06.1848, Mikulin, Frolrian Borowski, Anna Zielińska, panna 171-1-14 221R 9 R Mg
24 2 1847 Równe Joanna Franciszka Hirkiewicz Krzywicze Jan Marianna Michał Raciborowski i Benigna Wojnowska 171-1-13 126R 6 R DM
29 1 1847 Kodnia Franciszek Kostecki Syngury Konstanty Anna Pantus Antoni Taborowski i Wiktoria Trochaniewska ż. Karola, Józef Gajewski i Józefa Winnicka ż. Józefa 178-03-18 1V 3 Ż DM
6 12 1847 Kodnia Sabina Maria Jelc Rozkopana Mogiła Ludwik Waleria Tarnawska Wlm Jan Umiński Miecznik i Wlm Honorata Czaplińska ż. Marcjana, Wlm Franciszek Taborowski i Wlm Joanna Dobrowolska panna 178-03-18 5R 29 Ż DM
7 12 1847 Annopol Antoni Klingenberg Annopol Teodor Karolina Maciejowska Wlm. Józef Osowiecki, Salomea Biełkowska wdowa, Adam Borowski, Eleonora Olszewska wdowa 171-1-14 90V 4 R 1186 DW
3 1 1847 Toporyszcze Kazimierz Borowski Staryki Rudnia Jan Rozalia Skokowska Jan Rychwa i Honorata Wachowska ż. Jakuba 178-3-19 495R 2 Ż 973 DM
15 2 1847 Toporyszcze Jan Kotwicki Kropiwenka Aleksander Regina Galicka chrz. 3.05; Jakub Borowski i Dorota Makowska 178-3-19 499V 40 Ż 982 DM
9 6 1847 Toporyszcze Antoni Borowski Kropiwenka Jakub Aleksandra Gadawska Józef Makowski i Rozalia Łuniecka 178-3-19 502R 57 Ż 987 DM
21 11 1847 Toporyszcze Anna Mianowska Rudnia Szlachowa Józef Katarzyna Malecka Piotr Borowski i Marianna Kluczyńska 178-3-19 507V 100 Ż 998 DM
10 12 1847 Toporyszcze Ignacy Borowski Rudnia Szlachowa IN Aleksandra Mikołaj Mianowski i Antonina Drozdowska 178-3-19 508R 105 Ż 999 DM
28 12 1847 Toporyszcze Stefan Wachowski Rudnia Szlachowa Jan Tekla Nowosielecka Piotr Borowski i Katarzyna Mianowska 178-3-19 510R 123 Ż 1003 DM
11 6 1848 Puliny Małgorzata Perehudow Rudnia Bostowa NN Anastazja Perehudow Borowski Stefan, Kotwicka Tekla, ż. Kazimierza 69 JZ 0 0
31 5 1848 Puliny Erazm Borowski Szyjecka Buda Ksawery Ewa Morawska Goraj Błażej, Kotwicka Emilia, z. Stefana 155 JZ 0 0
15 4 1848 Szumbar Ludwik Zaborowski Borki Konstanty Marcjanna Miednicka Dawid Studyniecki, Marianna Budzyńska ż. Ignacego 625 170 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0090.htm
18 8 1848 Szumbar Antoni Wieczorkowski Borki NN Paulina Konstanty Zaborowski, Feliksa Studyniecka panna 625 171 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0091.htm
17 1 1848 Kodnia Marianna Witusiewicz Żurbińce Stanisław Honorata Ordziejewska 1-dw. Feliks Wojciechowski, ur. Katarzyna Jurkowska panna, Ksawery Borowski, Franciszka Matkowska mę 178-3-20 1R 1 Ż
8 6 1848 Krzywin Jadwiga Felicjanna Wolańska Januszówka Zygmunt Julia Kowalska ch.15.06.1848, Ludwik Stachowski, Franciszka Przetocka, asys. Mikołaj Żaborowski, Tekla Machnicka panna 171-1-14 51R 14 R Mg
16 10 1848 Lachowce Teresa Piasecka Adamówka Tomasz Anna Rudkowska Józef Żaborowski i Marianna Mirecka wdowa 171-1-14 123R 45 R DM
12 12 1849 Kamień Koszyrski Alojzy Borowski Szczytyń Szymon Katarzyna Skażyńska Leon Starczewski, Paulina hr. Krasicka ż. Zygmunta 194 4-5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20194/pages/PL_1_436_194_0003.htm
30 9 1849 Starokonstantynów Hieronim Taborowski Samczyki Bazyli Urszula Kucharska 178-3-118 20V-21R 98 Ż
6 8 1849 Bazalia Kajetan Żaborowski Bogdanówka Jan Józefa Tymanowska 1-dw. Karol Dąbrowski, Marianna Lipska 178-3-118 97V-98R 83 Ż DW 185
26 7 1849 Białogródka Antoni Borowski Białogródka Kazimierz Marianna Skąpska akuszerka Zofia Korutowa panna 178-03-118 537V-538R 112 Ż DM 0
31 10 1849 Kodnia Marcelina Eleonora Płaczkowska Kodnia IN Barbara Osolińska Michał Benedykt Zaborowski i Anastazja Wąsikowska ż. Jana, Andrzej Iskszycki i Marianna Szumilewicz ż. Jana 178-03-25 7V-8R 24 Ż DM
29 8 1849 Krzemieniec Jan Brojak Baszkowce Kazimierz Marianna Zenowicz Wincenty Tyborowski i Ewa Pożarska ż. Aleksandra, Michał Dobrowolski i Anna Rudkowska ż. Jana 01-23 23V-24R 69 T DM
9 3 1849 Ostróg Aleksandra Bogusz Hulcza Teodor Katarzyna Wilińska Franciszek Borowski i Anna Turzańska wdowa 171-1-15 7V-8R 23 R 10 DM
1 6 1850 Szumbar Antoni Zaborowski Borki Konstanty Marianna Miednicka Paweł Miednicki, Rozalia Malawska ż. Ignacego 625 153-154 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0081.htm
11 5 1850 Kamień Koszyrski Edward Borowski Pierebrody Jan Marianna Łaskarzewska Jan Baczewski, Marianna Łaskarzewska z. Michała 183 14-15 13 0
20 8 1850 Kamień Koszyrski Klara Marcinkowska Szczytyń Jakub Rozalia Czwalińska Józef Borowski, Aniela Łukianowicz Wdowa 184 4-5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20184/pages/PL_1_436_184_0003.htm
18 4 1850 Dubno Apolinary Borowski Dubno Jan Marianna Bednarzewska 835 495-496 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0260.htm
23 11 1850 Toporyszcze Katarzyna Grzybowska Runia Kropiwienka Antoni Aniela Kluska chrz. 24.01.1851; Antoni Borowski i Aleksandra Borowska panna 178-03-31 546V-547R 8 Ż DM
3 1 1851 Puliny Hilary Skokowski Usyczna Michał Karolina Wojciechowska Borowski Józef, Borowska Anna, ż. Tomasza 22 JZ 0 0
25 5 1851 Puliny Aniela Rac Kotuzówka Tomasz Marianna Borowska Borowski Jan, Węglowska Marianna, ż. Kazimierza 162 JZ 0 0
20 9 1851 Puliny Władysław Smoczyński Sokołów Szymon Julia Łukaszewicz Borowski Feliks, Gniewkowska Franciszka, ż. Jóżefa 259 JZ 0 0
3 3 1851 Berezdów Marianna Grabowska Majdan Zamoroczenie Józef Katarzyna Bobr Kazimierz Taborowski i Rozalia Bobr ż. Karola 178-03-72 300V-301R 29 Ż DM
13 4 1851 Bazalia Paweł Żaborowski Żerebki Wielkie Antoni Franciszka Niwińska Jan Komarnicki i Marianna Niwińska 178-03-120 98V-99R 53 Ż DM
12 5 1851 Bazalia Stanisław Żaborowski Czuchele Józef Rozalia Zdanowicz Paweł Wolski i Elżbieta Kamińska 178-03-120 101V-102R 66 Ż DM
8 9 1851 Toporyszcze Szymon Maziar Borowa Rudnia Kazimierz Józefa Targoni Ignacy Borowski i Aleksandra Skurzyńska ż. Józefa 178-03-31 562V-563R 73 Ż DM
24 8 1851 Stary Konstantynów Franciszek Taborowski Stary Konstantynów Bazyli Urszula Kucharska Ob.. Benedykt Kopczyński, Antonina Poczenowska ż. żołn. Michała 178-3-120 46V-47R 109 Ż 90 DW
21 2 1851 Korzec Andrzej Borowski Pereweźnia Błażej Katarzyna Bober / Bóbr Jakub Kitowski i Apolonia Markowicz 178/3/72 62v-63r 17 Ż Na
25 2 1851 Korzec Konstanty Borowski Rudnia Klonowska Filip Marianna Linek Paweł Kuriata i Paulina Lisowska ż. Aleksandra 178/3/72 65v-66r 28 Ż Na
2 9 1853 Kamień Koszyrski Marcin Borowski Zagłusze Józef Marianna Rutkowska 186 6-7 6 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20186/pages/PL_1_436_186_0004.htm
7 4 1854 Puliny Paulina Całko Kotuzówka Mikołaj Ewa Borowska Borowski Tomasz, Racijewska Marianna, ż. Tomasza 145 JZ 0 0
7 10 1854 Puliny Edward Borowski Usyczna Tomasz Anna Sinicka Kownacki Stanisław, Borowska Marianna, ż. Jana 223 JZ 0 0
1 10 1854 Puliny Michał Chyliński Usiatyniec Lubarski Jan Wiktoria Łopuszańska Krzeczkowski Jakub, Borowska Lucyna, panna, Borowski Józef, Sajdakowska Marianna 269 JZ 0 0
8 8 1854 Toporyszcze Zuzanna Kotwicka Kropiwenka Rudnia Aleksander Regina Galicka Antoni Borowski i Rozalia Kołodzińska ż. Aleksandra 178-03-38 646V-647R 78 Ż DM
25 2 1856 Dederkały Kazimierz Zaborowski Radoszówka Karol Marianna Włodzimirska hr. Karol Czosnowski, hr. Aniela Czosnowska panna 55 114-115 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0060.htm
31 12 1856 Kamień Koszyrski Witold Borowski Majdan Zapierebrodzki Jan Marianna Łaskarzewska 190 4-5 4 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20190/pages/PL_1_436_190_0003.htm
24 9 1856 Kamień Koszyrski Jan Borowski Zagłusze Wincenty Marianna Rutkowska 189 8-9 8 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20189/pages/PL_1_436_189_0005.htm
25 2 1857 Puliny Domicella Borowska Usyczna Tomasz Anna Sinicka Borowski Jan, Skokowska Karolina, ż. Michała 56 JZ 0 0
14 11 1857 Puliny Cyryl Sinicki Usyczna Kajetan Anna Strzynkowska Borowski Jan, Skokowska Karolina, ż. Michała 298 JZ 0 0
3 8 1857 Lubar Maria Aniela Jakubowicz Lubar Szymon Zofia Radziewska Michał Borowski, Karolina Michałowska - panna 641-1-17 18 65 Ż. MP
22 9 1857 Toporyszcze Franciszka Skurzyńska Borowa Rudnia Konrad Marianna Borowska Bazyli Borowski i Anna Skurzyńska ż. Jana 178-3-126 727V-728R 65 Ż 1365-1366 DM
20 8 1858 Słoboda Czernicka/Pulin Bartłomej Borowski Lubarska Huta NN Zuzanna Borowska Mołodziecki Franciszek, Łozowicka Ludwika, ż. Gabriela 315 JZ
1 4 1858 Dederkały Justyn Zaborowski Radoszówka karol Marianna Włodzimirska 55 62-63 10 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0033.htm
1 3 1858 Korzec Józefa Borowska Rudnia Klonowska Jan Marianna Lech Florian Borowski i Anna Rudnicka ż. Feliksa 650-1-1 10V-11R 35 R Na
3 9 1858 Korzec Stefan Jaworski Rudnia Klonowska Tomasz Anna Kuriata Paweł Borowski i Anna Rudnicka ż. Feliksa 650-1-1 25V-26R 96 R Na
22 6 1858 Olewsk Karol Zborowski Słoboda Borowa Urban Rozalia Kozińska Adam Lech i Justyna Kozińska panna 178-3-128 173v-174r 30 Ż Na
25 1 1858 Lubar Paweł Borowski Lubar Michał Łucja Michałowska Kajetan Mitkowski, Julia Ridziewska - panna, as: Józefat Godziszewski Zofia Jakubowiczowa 641-1-18 5 11 Ż MP
22 2 1859 Puliny Leontyna Zagórowska Adamówka Nikodem Wincentyna Popławska Borowski Feliks, Grzymała Wiktoria, ż. Leona 66 JZ 0 0
23 3 1859 Puliny Szymon Borowski Tesnowka Tomasz Anna Sinicka Talko Grzegorz, Krasicka Marianna, panna 91 JZ 0 0
22 5 1859 Puliny Jan Borowski Bobrycka Buda Antoni Marianna Husakowska Żułnowski Jan, Bachurzyńska Tekla, ż. Jędrzeja 157 JZ 0 0
15 6 1859 Puliny Aniela Szatkowska Olizarka Andrzej Karolina Sztylska Borowski Feliks, Węglowska Domicella, ż. Jżóefa 172 JZ 0 0
10 9 1859 Gołogóry Michał Zborowski Nowosiółki 124 Jan Marta Tybura 1719L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201719/pages/PL_1_301_1719_0002.htm
10 4 1860 Dederkały Leopold Zaborowski Radoszówka Karol Marianna Włodzimirska Konstanty Typorowski, Armeta Nowoszyńska 55 6-9 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0004.htm
7 7 1860 Kamień Koszyrski Michał Borowski Szczytyń Szymon Katarzyna Skażyńska 194 8-9 7 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20194/pages/PL_1_436_194_0005.htm
8 10 1860 Łysin Franciszek Zaborowski Wołkowyje Polikarp Wiktoria Starczewska 841 191-192 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0106.htm
12 3 1860 Bazalia Tomasz Zaborowski Koszelówka Stefan Franciszka Chodorowska Mateusz Chodorowski i Tekla Fedorowicz 178-03-130 9V-10R 33 Ż DM
29 3 1860 Bazalia Leon Żaborowski Bogdanówka Jan Józefa Tymanowska Gabriel Olszewski i Anastazja Krotewicz 178-03-130 11V-12R 41 Ż DM
28 4 1860 Lubar Izydor Borowski Lubar Michał Lucyna Michałowska Wiktor Szatkowski, Tekla Witkowska 641-1-20 6 18 Ż MP
11 11 1861 Białogródka Edmund Dekonti ? [de Konti, Conti] Białogródka Karol Kamila Piotrowska Leon Taborowski i Teodozja Taborowska panna 178-03-76 144V-145R 124 Ż DM
16 6 1861 Bazalia Leon Franczuk Czuchele Franciszek Marianna Paweł Żaborowski i Anna Kazanowska 17-1-5 18V-19R 70 Ch 36-37 DM
29 7 1861 Bazalia Stanisław Wróblewski Czuchele Paweł Honorata Cywińska Paweł Żaborowski i Antonina Szulc 17-1-5 24V-25R 96 Ch 48-49 DM
22 9 1861 Bazalia Mateusz Żaborowski Klitenka Mała Stefan Franciszka Fedorowicz Jakub Bezdecki i Zofia Leśniewicz 17-1-5 32V-33R 127 Ch 64-65 DM
27 9 1861 Bazalia Franciszka Trymud Czuchele Leon Prakseda Paweł Żaborowski i Julia Brodowska 17-1-5 33V-34R 132 Ch 66-67 DM
20 9 1862 Szumbar Mikołaj Głowacki Nowystaw Antoni Józefa Giżewska Konstanty Zaborowski, Michalina Głowacka ż. Feliksa 626 276-7 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0142.htm
1 2 1862 Kamień Koszyrski Stanisław Borowski Szczytyń Szymon Katarzyna Skażyńska 194 8-9 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20194/pages/PL_1_436_194_0005.htm
7 12 1862 Żytomierz Michał Krzywanowski ? Baraszowka Franciszek Sabina Żurawska Karol Borowski, Pawlina Piątkowska 178-3-54 5 10 Ż DG
1 5 1862 Żytomierz Maria Aleksandra Szenkow Żytomierz Wiliam Aniela Terlecka Zygmunt Taborowski, Zofia Taraswiczowka 178-3-54 27 Ż DG
15 2 1862 Ratno Stanisław Borowski Załuchów Wiktor Domicela Kosińska szl. Antoni Szatriasicki, Feliksa Burczak-Abramowicz panna, as.1-dw. Karol Kosiński, Karolina Marcinkowska panna 891 233V-234R 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0212.htm
9 7 1862 Starokonstantynów Karol Małecki Starokonstantynów IN Katarzyna Bazyli Taborowski i Agata Pantalimonowa wdowa 178-03-131 22V-23R 87 Ż DM
1 7 1863 Żytomierz Pawlina Kochanowska Żytomierz Jan Lucyna Bydłowska Ferdynand Zaborowski, Michalina Wilczyńska 178-3-54 47 157 Ż DG
20 11 1863 Żytomierz Ignacy Borowski Żytomierz Józef Marianna Łagowska Filip Żurawski, Krystyna Renkasow 178-3-54 83 299 Ż DG
25 12 1863 Kuniów Józef Zaborowski Górszczyzna Piotr Katarzyna Podhorodecka Wincenty Podhorodecki i Emilia Falkowska ż. Feliksa 178-3-78 13V-14R 74 Ż DM
15 12 1863 Lachowce Adam Winosławski Unijów Franciszek Franciszka Podhorodecka szl. Adam Borowski i Petronela Topolnicka panna 178-3-146 15V-16R 60 Ż DM
12 1 1863 Bazalia Honorata Fedorowicz Korczówka Mateusz Feliksa Szatkowska Stefan Zaborowski i Katarzyna Bujalska 17-1-7 2V-3R 6 Ch 5-6 DM
9 9 1863 Bazalia Petronela Kalińska Czernelówka Franciszek Konstancja Cichocka Stefan Żaborowski i Joanna Kalińska 17-1-7 27V-28R 108 Ch 55-56 DM
1 2 1864 Lachowce Konstanty Konopacki Kaszczyńce Jan Regina Zajączkowska szl. Adam Borowski i Emilia Rejn panna 178-3-146 42V-43R 8 Ż DM
11 11 1865 Szumbar Michalina Jędrzejewska Borki Antoni Marianna Romanowska Konstanty Zaborowski, Felicjanna Omelańska ż. Tomasza 626 225-226 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0117.htm
21 10 1865 Żytomierz Marianna Kochanowska Żytomierz Grzegorz Lucyna Jakubowicz córka mieszczan / Ferdynand Zaborowski, Michalina Wilczyńska 178-3-61 42 277 Ż DG
12 10 1865 Żytomierz Antoni Żytomierz Anna Grabowska nieślubny syn wdowy z Borowskich/ Antoni Wiszniewski, Anna Trocka 178-3-61 41 269 Ż DG
5 9 1865 Żytomierz Jan Borowski Futor Wasilewskiego Kazimierz Marianna Skorupińska syn ob./ Jan Rutkowski, Karolina Twardowska 178-3-61 37 234 Ż DG
29 12 1865 Żytomierz Alojzy Borowski Baraszowka Karol Aniela Szczepańska syn mieszczan, Kirył Maszkowski, Julia Żurawska 178-3-61 52 341 Ż DG
6 1 1865 Miropol Kasper Tynborowski Nowaki Karol Franciszka Raczkowska szl. Franciszek Czarnecki, Marcelina Pulikowska ż. Jana 178-3-149 49V-50R 5 Ż 97 DW
21 4 1865 Miropol Teofila Mienkin Ulanówka Tomasz Dorota Bagińska szl. Karol Tymborowski, 1-dw. Michalina Raczkowska panna 178-3-149 55V-56R 42 Ż 109 DW
7 7 1865 Miropol Wincenty Bagiński Żaborzyca Łukasz Apolonia Jendulska 1-dw. Jan Tymborowski, szl. Ewelina Michałowska wdowa 178-3-149 58V-59R 57 Ż 115 DW
15 11 1865 Miropol Stanisław Tymborowski Nowaki Paweł Elżbieta Tunicka szl. Józef Drątkowski, Marcelina Pulikowska ż. Jana 178-3-149 63V-64R 87 Ż 125 DW
8 2 1865 Wieledniki Jan Borowski Rudnia Niższa Medweżańska Józef Aleksandra Goźdź 178-3-56 64V 6 Ż MW
28 2 1866 Dederkały Marianna Bajdiuk Szkrobotówka Jan Agnieszka Gorzkowska Faustyn Zaborowski, Karolina Karczewska ż. Michała 56 143-144 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0076.htm
17 2 1866 Żytomierz Antoni Kotwicki Kamionka Wyższa Franciszek Salezy-Józef Anna Szczepańska [17.02.1866] syn dw., Jan Borowski i Agnieszka Kroszelnicka 178-3-63 11 39 Ż 21 i 22 DG
29 5 1866 Żytomierz Antoni Baczyński Kamionka Wyższa Teodor Józefa Kotwicka [05.06.1866] syn dw., Kazimierz Borowski i Ewa Turowska 178-3-63 30 126 Ż 57 i 58 DG
11 11 1866 Rzyszczów Marcin Jan Forkiewicz Zikracze Antoni Antonina Fedorowicz Ignacy Taborowski, Maria Repin, Sergei Szirokow, Teodozja Taborowska ż. Ignacego 312-1-90 224 40 m.K KM
1 12 1866 Bazalia Wincenty Żaborowski Klitenka Mała Stefan Franciszka Chodorowska Aleksander Leśniewicz i Zofia Zaleska 17-1-7 182V-183R 170 Ch 268-269 DM
7 12 1867 Dederkały Franciszka Sieniawska Sadki Józef Antonina Chodorowicz szl. Faustyn Zaborowski, Agata Czechowska ż. Stanisława 56 124 25 1-41 122V-123R T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0066.htm
22 7 1868 Szumbar Marian Jędrzejewski Borki Antoni Marianna Romanowska Konstanty Zaborowski, Felicjanna Omelańska ż. Tomasza 626 173-4 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0089.htm
9 9 1868 Wieledniki Kazimierz Borowski Rudnia Niższa Medweżańska Józef Aleksandra Goźdź 178-3-56 106V 38 Ż MW
22 12 1870 Radziwiłłów Tomasz Borowski Radziwiłłów Jan Franciszka Jaszewska 1-51 10 V-11 R 39 T 0
22 4 1870 Ostróg Wacław Szymon Wdzieńkowski Hulcza Władysław Marianna Rogozińska Urodzony Borowski, Maria Podhorodecka panna 654-1-56 26V 3 R MZ
24 8 1870 Ostróg Józef Gwozdecki Buszcza NN Matylda Gwozdecka Piotr Zborowski, Celestyna Zawadzka żona Józefa 654-1-56 29R 4 R MZ
3 7 1871 Ostróg Józef Zborowski Buszcza Piotr Klementyna Rolińska Józef Paraniewicz, Justyna Przewłocka 654-1-56 40R 6 R 43 MZ
19 6 1872 Sidorów Paweł Zaborowski Szydłowce 39 Stefan Katarzyna Kuryk Eliasz Haszczyniuk, Katarzyna Łoza ż. Jana 1205L 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0007.htm
3 9 1872 Wiśniowiec Jan Borowski Wierzbowiec Michał Rozalia Kowalska 1-56 8V-9R 45 T
15 8 1872 Ostróg Marianna Rolińska Buszcza Franciszek Domicela Przewłocka Franciszek Zborowski, Celestyna Zawadzka ż. Józefa 654-1-56 53R 4 R MZ
13 6 1872 Nowogród Franciszek Borowski Tesnówka, par. Puliny Jan Marianna Całko (wklejka) Bazyli i Józefa Gajdamowicz 178-3-156 250R-V 497
5 10 1872 Nowogród Jan Skalski Majstrów Józef Marianna Bereżecka Kazimierz Borowski, Anna Gnitecka 178-3-156 274N-275R 254 Ż 546 DW 0
17 10 1872 Nowogród Franciszka Borowska Medwedówka Karol Marianna Klukowska Adam Borowski, Domicela Dworzecka 178-3-156 279V-280R 273 Ż 556 DW
10 12 1872 Nowogród Jan Borowski Majstrów Kazimierz Julia Skalska Wincenty Kisilewski, Joanna Kołomej 178-3-156 295V-296R 336 Ż 588 DW
12 12 1872 Nowogród Rafał Borowski Medwedówka Jan Julianna Turowska Tomasz Zębicki, Maria Borowska 178-3-156 297V-298R 347 Ż 592 DW
10 6 1873 Sidorów Antoni Zaborowski Szydłowce 23 Kazimierz Elżbieta Gołębiowska 1205L 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0028.htm
9 12 1873 Sidorów Franciszek Borowski Wasylków 63 Dominik Marianna Łukawiecka 1205L 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0033.htm
28 9 1874 Wieledniki Kazimierz Borowski Rudnia Niższa Medweżańska Józef Aleksandra Goźdź 178-3-56 250V 59 Ż MW
16 8 1877 Rzyszczów Karolina Lewandowska Pije August Katarzyna Wieczorkiewicz J. Taborowski, Antonina Pawłowska, Jan Pawłowski, Antonina Julnowska 312-1-111 3 4 m.K KM
20 2 1878 Radziwiłłów Stanisław Borowski Radziwiłłów Piotr Rozalia Migda 1-72 36V-37R 7 T
10 7 1878 Kuniów Zygmunt Gładkowski Bołotowce Marian Józefa Zaborowska Karol Zaborowski i Eleonora Zaborowska panna 178-3-78 510V-511R 62 Ż DM
14 4 1879 Radziwiłłów Jan Borowski Radziwiłłów Piotr Rozalia Migda 1-73 51 V-52 R 22 T 0
1 9 1879 Kuniów Marian Gładkowski Bołotkowce Marian Józefa Zaborowska Justyn Zaborowski i Eleonora Zaborowska panna 178-3-78 556V-557R 79 Ż DM
19 9 1879 Luboml Ksawery Sielecki Luboml Aleksander Joanna Danilewska Dionizy Zaborowski, Agata Odinocka 322 60 118 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0031.htm
15 12 1880 Kuniów Kazimierz Gładkowski Bołotkowce Marian Józefa Zaborowska Karol Zaborowski i Eleonora Zaborowska panna 178-3-78 602V-603R 80 Ż DM
20 11 1881 Radziwiłłów Dominik Borowski Radziwiłłów Piotr Rozalia Migda 1-75 51 V-52 R 33 T 0
25 8 1881 Meżyrów Ludwik Borowski Sewerynówka Albin Walentyna Paktelska 904-6-2 45 W 12 JS1
8 4 1881 Berezdów Emilia Strzemidłowska Horodiawka Józef Franciszka Dąbrowska Daniel Tymborowski i Rozalia Boczkowska ż. Jakuba 178-03-169 600V-601R 34 Ż DM
23 9 1881 Berezdów Tekla Strzemidłowska Horodiawka Marcin Marianna Możejko Daniel Tymborowski i Michalina Janicka ż. Jana 178-03-169 614V-615R 90 Ż DM
26 8 1882 Horochów Rozalia Idlicka Bużany Grzegorz Salomea Majewska Maciej Borowski, Maria Leduchowska 118 28-29 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0016.htm
12 8 1883 Meżyrów Hipolit Borowski Sewerynówka Albin Walentyna Paktolska? 904-6-4 40 W JS1
3 4 1884 Kuniów Stanisława Gładkowska Bołotkowce Marian Józefa Zaborowska Kazimierz Zaborowski i Helena Deryng wdowa 178-3-78 770V-771R 25 Ż DM
1 7 1885 Szumsk Kamila Winnicka Żołobki Ignacy Franciszka Ejsmont Konstanty Żaborowski, Feliksa Sławecka 01-232 181V-182R 81 T
24 10 1886 Szumbar Jan Zaborowski Borki Ludwik Waleria Zielińska 627 125-126 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0073.htm
14 12 1886 Kuniów Oktawia Gładkowska Bołotkowce Marian Józefa Zaborowska Justyn Zaborowski i Eleonora Zaborowska panna 178-3-86 83V-84R 1 Ż DM
18 2 1888 Kowel Helena Lewandowska Kruhel Józef Marianna Sewerycz Jan Zaborowski, Julianna Zapałowska ż. Jana 289 4-5 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20289/pages/PL_1_436_289_0003.htm
1 8 1890 Krzemieniec Jan Zaborowski Krzemieniec NN Maria Jan Fedożyński, Maria Buszyńska ż. Wojciecha 0.1-81W 15V-16R 60 T
12 5 1892 Krzemieniec Zuzanna Winnicka Tylawka Paweł Marianna Głowacka Konstanty Zaborowski, Franciszka Winnicka ż. Ignacego 0.1-81D 8V-9R 32 T
21 2 1892 Ostróg Piotr Zborowski Buszcza Rafał Agnieszka Szpaczyńska Wincenty Góral, Maria Wtorczyńska 654-1-121 2V-3R 43 R 170918 DW
15 7 1892 Dubno Władysław Taborowski Dubno Jozafat Maria Izabela Popiel Józef Dmochowski i Seweryna Lombardo 740-10-21 82V-83R 76 R 20 DM
1 1 1896 Luboml Julia Wasilewicz Luboml Adam Wiktoria Szydłowska Zdzisław Zaborowski, Aleksandra Gorbik ż. Tymona 910 2V 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0003.htm
14 3 1903 Żytomierz Stanisław Borowski Żytomierz Ignacy Waleria Terlecka Józef Łukomski, Franciszka Kuczalska ż. Antoniego 178-3-171 108V-109R 98 Ż 213 DW
5 4 1903 Żytomierz Jan Kuriata Baraszówka Franciszek Emilia Borowska Ignacy Borowski, Sabina Popławska panna 178-3-171 114V-115R 130 Ż 225 DW
22 8 1903 Żytomierz Franciszek Święcicki Sokołowa Góra Józef Sabina Skarżewska Ignacy Borowski, Rozalia Kraszewska panna 178-3-171 154V-155R 325 Ż 305 DW
22 8 1903 Żytomierz Ludwik Przyborowski Krosznia Władysław Józefa Obrębska Hieronim Obrębski, Kamila Laskowska panna 178-3-171 157V-158R 339 Ż 311 DW
25 10 1903 Żytomierz Franciszek Borowski Żytomierz Józef Olimpia Rychalska Kazimierz Kaliński, Joanna Hurkowska ż. Andrzeja 178-3-171 174V-175R 427 Ż 345 DW
23 4 1904 Luboml Tadeusz Borowski Luboml Leon Joanna Franciszka Kwiatkowska Paweł Okniński, Helena Radzymińska ż. Mariana 1009 46 91 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0028.htm
29 11 1905 Dubno Janina Gordon Dubno Kazimierz Dioniza Popiel Hipolit Bagiński i Stanisława Węgłowska ż. Władysława, Adam Taborowski i Apolonia Dziakiewicz panna 740-10-21 31V-32R 118 R 33 DM
10 3 1910 Szumbar Mikołaj Borowski Matwiejowce Józef Maria Wołoszyńska 0
16 12 1910 Radziwiłłów Kazimierz Borowski Gaje Piotr Rozalia Mirecka Antoni Małecki, Dominika Burmaj ż. Mikołaja 1-100 51 V-52 R 42 T 0
20 11 1910 Młynów Franciszek Midura Murawica Michał Marianna Gmer Chmer austriaccy poddani, Kazimierz Borowski, Aniela Pytel ż. Michała 740-4-447 59V-60R 142 R 674 RK
3 2 1910 Cudnów filia Romanów Anastazy Tymborowski Siaberka Stanisław Maria Godziszewska Marcin Pulikowski i Helena Sobolewska ż. Franciszka 178-3-215 264V-265R 29 Ż 497-498 DM
7 7 1910 Cudnów filia Romanów Dioniza Domalewska Siaberka Kajetan Feliksa Pulikowska Franciszek Tymborowski i Ludwika Domalewska ż. Kaliksta 178-3-215 281V-282R 152 Ż 531-532 DM
16 7 1910 Cudnów filia Romanów Maria Szemet Sobolówka Franciszek Karolina Niedźwiecka Leon Taborowski i Helena Taborowska ż. Kaspra 178-3-215 282V-283R 157 Ż 533-534 DM
10 8 1910 Cudnów filia Romanów Helena Suchodolska Bykówka Franciszek Stefania Lisowska Łukasz Borowski i Apolonia Juchonowa ż. Dymitra 178-3-215 283V-284R 166 Ż 535-536 DM
8 8 1910 Cudnów filia Romanów Ludwik Bagiński Sobolówka Piotr Józefa Safińska Kasper Taborowski i Paulina Bagińska ż. Antoniego 178-3-215 284V-285R 172 Ż 537-538 DM
9 10 1910 Cudnów filia Romanów Alfred Taborowski Sobolówka Kasper Helena Zegiler Adam Kociubiński i Petronela Taborowska ż. Antoniego 178-3-215 292V-293R 225 Ż 553-554 DM 0
30 10 1910 Cudnów filia Romanów Longin Tymborowski Wróblówka IN Paulina Tymborowska Cezary Prejzner i Rozalia Sokalska ż. Stefana 178-3-215 295V-296R 250 Ż 559-560 DM
28 10 1910 Cudnów filia Romanów Edmund Taborowski Sobolówka Leon Romania Rajkowska Piotr Binman i Feliksa Kociubińska ż. Adama 178-3-215 296V-297R 258 Ż 561-562 DM
28 12 1911 Tbilisi Tadeusz Adolf Gede Tbilisi Otto Bruno s. Adolfa Stanisława Bolesław Krzyżanowska Lucjan Zborowski, Wanda Jakubowska 32V 47 Tb
14 3 1911 Korzec f. Horodnica Franciszek Dąbrowski Rudnia Klonowa Kajetan Michalina Bagińska Kazimierz Borowski i Józefa Dąbrowska 178-3-181 6V-7R 32 Ż 13-14 DM
31 3 1911 Korzec f. Horodnica Janina Borowska Rudnia Klonowa Kasper Teofila Żygadło Felicjan Borowski i Paulina Żygadło 178-3-181 10V-11R 53 Ż 21-22 DM
25 4 1911 Korzec f. Horodnica Stanisław Borowski Rudnia Klonowa Antoni Teofila Wereszczyńska Michał Bekieszczuk i Elżbieta Bagińska ż. Adama 178-3-181 11V-12R 63 Ż 23-24 DM
7 5 1911 Korzec f. Horodnica Leontyna Dworzecka Medwedów par. Emilczyn Wiktor Stanisława Zalewska Piotr Borowski i Aniela Dworzecka ż. Witalisa 178-3-181 12V-13R 65 Ż 25-26 DM 0
16 9 1911 Korzec f. Horodnica Ewelina Żygadło Rudnia Klonowa Wincenty Leontyna Jakusiewicz Jan Borowski i Feliksa Klauze ż. Macieja 178-3-181 29V-30R 164 Ż 59-60 DM
30 12 1911 Starokonstantynów Bronisław Orłowski Wierzchniaki Jan Ewelina Janicka [chrzest 1.01.1912] Józef Taborowski i Katarzyna Ziębicka ż. Jana 17-2-89 1V-2R 3 Ch 5-6 DM
1 12 1911 Tajkury Edward Dąbrowski Kolonia Kopytkowska Baltazar Julianna Meserszmit chrzest 1.01.1912, Antoni Zaborowski i Wiktoria Kral ż. Romana 740-4-696 2V-3R 5 R 4 DM
15 4 1912 Starokonstantynów Anna Cudzewicz Woronkowce Stefan Zofia Kurmin Józef Taborowski i Teresa Sikorska wdowa 17-2-89 11V-12R 44 Ch 25-26 DM
10 9 1912 Starokonstantynów Hieronim Dobrowolski Starokonstantynów Albin Anna Dąbrowska Ignacy Taborowski i Feliksa Horodyńska ż. Feliksa 17-2-89 29V-30R 113 Ch 61-62 DM 0
15 12 1912 Tajkury Józef Wołoszkiewicz Zdołbunów Bolesław Paulina Borowska Kazimierz Borowski i Joanna Świtało ż. Stanisława 740-4-696 21V-22R 81 R 23 DM 0
11 9 1914 Tbilisi Antoni Zbyszko Minkiewicz Tbilisi Antoni s.Antoniego Stanisława c.Leona Lisowska Zygmunt Aleksander Borowski, Józefa Paszkiewicz 102V 14 Tb
22 2 1914 Tajkury Franciszek Basista Kopytków Tomasz Emilia Sztang Antoni Zborowski i Antonina Machowska panna 740-4-697 62V-63R 24 R 58 DM
26 1 1915 Tbilisi Jan Karol Dzieniewski Tbilisi Karol s.Józefa Janina c.Antoniego Bera Lucjan Zborowski, Lucyna Zborowska 103R 17 Tb
10 9 1915 Tbilisi Andrzej Ozdowski Tbilisi Stanisław Józef s.Józefa Leokadia Józefa c.Ign Kucharska (chrzest 1918) Aleksander Borowski, Irena Berezowska 194R 42 Tb
18 3 1915 Kowel Leontyna Błaszczak Kowel Franciszek Bronisława Ciechońska Konstantyn Zaborowski, Marianna Podgórska 1072 14-15 35 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0008.htm
5 5 1915 Kowel Julia Kocicka Kowel Aleksander Maria Tomaszewska Stefan Zaborowski, Eleonora Szync 1072 24-25 57 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0013.htm
15 6 1915 Starokonstantynów Rozalia Szepelska Werborodyńce Franciszek Julia Tomaszewska Józef Taborowski i Maria Wróbel ż. Antoniego 17-2-90 17V-18R 71 Ch 36-37 DM
29 8 1915 Starokonstantynów Albin Borowski Starokonstantynów Wincenty Franciszka Izdebska Józef Nowicki i Franciszka Karczewska panna 17-2-90 26V-27R 107 Ch 54-55 DM
21 9 1916 Tbilisi Andrzej Józef Franciszek Zborowski Tbilisi Lucjan Łucja Bronikowska Henryk Zborowski, Anna Bronikowska 145R 94 Tb
12 2 1916 Tajkury Adolf Wiencek Chrynów Andrzej Ludwika Boguszewska Antoni Zborowski i Konstancja Jakuszewska panna 740-4-697 180V-181R 28 R 161 DM
7 9 1917 Pokostówka Alfreda Kuk Sobolówka Franciszek Urszula Lulewicz Kasper Tyborowski i Franciszka Meńczyńska ż. Leonarda 178-03-211 12V-13R 68 Ż 27-28 DM
4 11 1917 Starokonstantynów Władysław Jasiński Werborodyńce IN Stanisława Niewęgłowska s. nieślubny wdowy, Józef Taborowski i Franciszka Orłowska ż. Stefana 17-2-90 133V-134R 92 Ch 256-257 DM
10 1 1920 Starokonstantynów Konstanty Bońkowski Werborodyńce Franciszek Stanisława Misiewicz Józef Taborowski i Franciszka Niewińska ż. Stefana 17-1-91 106V-107R 9 Ch 203-204 DM
14 1 1921 Starokonstantynów Stanisław Czerwiński Wierzchniaki Tomasz Franciszka Krzeszewska Adam Taborowski i Antonina Krzeszewska ż. Tomasza 17-2-91 cz.2 202V-203R 14 Ch 8-9 DM
19 3 1921 Starokonstantynów Józef Jan Borowski Starokonstantynów Wincenty Franciszka Izdebska Władysław Karczewski i Maria Maciejewska ż. Feliksa 17-2-91 cz.2 211V-212R 48 Ch 26-27 DM
17 4 1921 Starokonstantynów Stanisława Bońkowska Werborodyńce Franciszek Stanisława Misiewicz Józef Taborowski i Bronisława Niewęgłowska ż. Kazimierza 17-2-91 cz.2 216V-217R 68 Ch 36-37 DM
10 9 1921 Starokonstantynów Wiktoria Baczyńska Grygorówka (Hrehorówka) Polikarp Aniela Granat Mikołaj Taborowski i Paulina Żytomierska ż. Mikołaja 17-2-91 cz.2 235V-236R 145 Ch 74-75 DM
2 10 1921 Starokonstantynów Maria Buszczyńska Werborodyńce Edward Anna Sokolnicka Józef Taborowski i Maria Skopowska ż. Stanisława 17-2-91 cz.2 237V-238R 155 Ch 78-79 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
5 2 1720 Torczyn Michał Raciborowski Anna Szlubicz Załenska wdow Hiacynt Załenski, Michał Liniewski, Anna Podhorodinska 41a b/nr EH
5 3 1726 Torczyn Bazyli Zaborowski Marianna Troscinska Chorochoryn Stefan Guzowski, Wawrzyniec Kozłowski 46 b/nr EH
27 10 1807 Szumsk Józef Gutkowski Bajmaki k Urszula Zyszczyńska Bajmaki p Marcin Michalski, Ignacy Borowski 297-1-183 62V Ł RK
14 11 1815 Jampol Walenty Jeżewski w Katarzyna Onufra Przyborowska Olszanica p Jan Wierzbicki, Józef Zajączkowski, Onufry Przyborowski 178-51-184 28R Ż 57 DM
4 2 1817 Jampol Daniel Zborowski Maria Soroczyńska Jampol p Joanna Bie [...], Maksyma Falejowa, Aleksander Matwiejów 178-51-184 30R Ż 61 DM
29 4 1817 Jampol Jan Biełonogów (G-R) z Legionu Żytomierz w Anna Rożańska Jampol p Grzegorz Beskaków żołnierz, Daniel Zborowski, Bazyli Handzurów 178-51-184 30V Ż 62 DM
11 11 1823 Cudnów Jan Paweł Zawalski zam. Jasnogród od 1819 przybyw. Romanów 41 Alojzy Zofia Bielska Urszula Karolina Fedorowicz Jasnogród 26 Jakub Anna Zasławska Antoni Lubicz Sadowski, Florian Zborowski 569-1-56 25R-25V 39 Ż DM
26 4 1825 Krzemieniec Walerian Raciborowski Krzemieniec 38W Julia Bińkowska Krzemieniec 18 Nikodem Dziewiątkowicz, Franciszek Gruszficki, Piotr Bińkowski 300 51 22 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0026.htm
25 1 1825 Krzemieniec Walenty Nowakowski Grabówka 30 Marianna Kluczyńska Grabówka 16 Jan Biernacki, Hiacynt Zborowski, Wojciech Nowakowski 300 43 7 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0022.htm
16 2 1827 Kamień Koszyrski Wincenty Borowski 26 Franciszek Rozalia Hryniewiecka Julianna Burczak 18 844 AB
30 1 1827 Kotelnia Paweł Zborowski Harapówka 30 Marcin Dorota Zielińska Teresa Chmielnicka z d. Koziarewicz Harapówka 30w Tomasz Marianna Dobrowolska Ignacy Sabatoski, Gabriel Iwanowski,Jerzy Łuczycki 178-51-301 1R 1 Ż 3 BS 0
14 8 1827 Nowogród Tomasz Borowski Telecka Rudnia 20 Bazyli Marianna Marianna Gizicka Kijanka 18 Jan Marianna Gągalski Michał Ryżkowski Stanisław 32 JZ
13 11 1827 Jałowicze Andrzej Wasyluk wd. Horodnica Wielka 50 Wasyl Tacka Juszczuk Justyna Siedecka Nowostaw 27 Jan Marianna Sawka Stasiuk, Jan Borowski 813 297 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0272.htm
2 2 1827 Krzemieniec Ludwik Jurkiewicz Folwarki Wielkie 27 Hieronim Marianna Zalewska Waleria Wyrzykowska Folwarki Wielkie 17 Piotr Karolina Dąbrowska Jan Dobrowolski, Piotr Buczyński, Maciej Zaborowski 01-5 1R 2 T 730 DM
6 2 1827 Krzemieniec Jan Nowakowski Krzemieniec 20 Antoni Agata Dolińska Franciszka Popławska Krzemieniec 17 Karol Feliksa Mirecka szl. Antoni Migorowicz, szl. Mikołaj Zaborowski i ur. Tomasz Gradomski 01-5 2R 5 T 731 DM
22 1 1828 Kołki Stanisław Zborowski Majdan Czornyżki 23 Stanisław Jadwiga Zielińska Jadwiga z Czamańskich Naumowicz Majdan Czornyżski 35 Paweł Marianna Roszkowska Jan Zaborowski, Stanisław Komnacki 814 96 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0100.htm
10 6 1828 Ostróg Antoni Borowski Buszcza 28 Wawrzyniec Marianna Nowosylska Józefa Zawadzka Mosty 25 Józef Barbara NN Kazimierz Baranowski, Ignacy Werle 171-1-1 21R 17 R Mg
22 1 1828 Kotelnia Ksawery Borowski par. Janicka 22 Józef Wiktoria Bejen Marianna Kraśnicka Gardyszówka 20 Kazimierz Rozalia Kuźmińska Anastazy Iskrzycki, Antoni Iskrzycki, Jan Kowalski 178-51-301 5R 2 Ż 11 BS
2 2 1828 Zasław św. Józefa ur. Mateusz Lubieniecki Rudnicki Sławuta 38 ur. Paweł Rudnicki Salomea Okulska ur. Ludwika Sławecka Sławuta 21 ur. Kajetan Antonina Pawłowska ur. Zacheusz Wojtkiewicz, Józef Rakowski, Jan Taborowski, Roch Maliszkiewicz, Paweł Dąbrowski ( sekretarz kollegski, asesor Sądu Niżnego zasławskiego ziemskiego. M - (sowietnik tytularny), 178-3-94 44R 23 Ż 84 KP2
17 6 1828 Zasław św. Józefa ur. Kazimierz Czaplicki Sławuta 29 ur. Franciszek Marianna Zarzycka ur. Józefa Stypułkowska Sławuta 20 ur. Adam Rozalia Jeżowska ur. Walenty Dobrowolski, Mikołaj Zaborowski, Piotr Piątkowski 178-3-94 46R 30 Ż 88 KP2
22 1 1828 Kupiel ur. Wincenty Borowski Pisarzówka 24 ur. Stanisław Pelagia nieczytelne ur. Józefa Gotłosowna Pisarzówka 16 ur. Józef Helena Solecka ur. Mariusz Janicki, Antoni Kamiński, Jan Lachowski 178-3-94 295R 11 Ż 565 KP2
3 6 1829 Berezdów Andrzej Jędrzejowski Krasula 18 Maciej Tekla Majdańska Łucja Krajewska Krasula