Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 566 wyników dla: Borowski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
2 1 1722 Torczyn Bartłomiej Zborowski 50 urodz. 53 b/n Ł EH
7 3 1726 Torczyn Grzegorz Zaborowski tyg. niecz s. Bazylego i Marianny Trościnskiej 55a b/n Ł EH
17 1 1808 Kuniów Franciszek Soborowski 60 Płoska 297-1-086 16V Ł
20 11 1811 Kuniów Bartłomiej Suborowski 20 Kuniów mieszcz., kawaler 297-1-086 28R Ł
2 11 1814 Puliny Adam Borowski 8? Rudnia Kremenka 73 2 JZ
5 12 1814 Kuniów Franciszek Borowski 100 Borowica Wielka szl., stanu wolnego 297-1-086 39V-40R Ł
16 4 1816 Puliny Jan Borowski Rudnia Kremenka s. Piotra i Ewy 73 3 JZ
24 6 1816 Puliny Józef Borowski - s. Bazylego i Ewy 73 4 JZ
14 2 1817 Puliny Antoni Borowski - 73 7 JZ
31 12 1817 Krzemieniec Antoni Zborowski 40 Królewski Most 299 87 110 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0048.htm
17 12 1819 Krzemieniec Adam Wapp 6 Baszkowce s. Franciszka i Zuzanny Borowskiej 299 97 128 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0053.htm
1 5 1821 Krzemieniec Konstanty 5 Krzemieniec s. Hieronima Michała i Anieli z Zaborowskich 299 114 53 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0062.htm
2 5 1822 Kołki Aniela Żołędziewska 2,5 Majdan Ogniski c. Walentego i Petroneli z Borowskich Żołędziewskich 297-1-64 Łuck 0
25 6 1822 Krzemieniec Stanisław Borowski 40 Huta Stożecka 299 139 107 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0075.htm
17 8 1827 Szumbar Hanuszka Grzymała 8,5/12 Cecyniówka c. Stanisława i Marianny z Borowskich 199 285 10 544
3 5 1827 Kowel Jan Borowski 64 Kowel żona Magdalena z Kulczyckich, synowie: Antoni l.20 i Roman l.18 843 489
10 2 1827 Jałowicze Ewa Masluk 70 Nowostaw 1 mąż Kazimierz Borowski nieżyjący, 2 mąż Antoni Masluk nie żyjący, po 1 m. syn Jan, po 2 m. c. Katarzyna 813 298 1 ZP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0273.htm
11 2 1828 Krzemieniec Stanisław Borowski 59 Krzemieniec żona Urszula z Michalskich, synowie Feliks i Stanisław 01-7 28V 205 T 897 DM
8 4 1828 Lachowce Ludwik Zaborowski 2 Książęcin s. Ur. Tomasza i Mariannny z Mondzelowskich 171-1-1 126V 47 R Mg
1 7 1828 Kuniów Teodora Magarewicz 9 Karpiłówka c. Ur. Mikołaja i Anny z Soborowskich 171-1-1 95V-96R 32 R Mg
22 3 1828 Annopol Zachariasz Taborowski 40 Klepacze Ur. 171-1-1 140V 19 R Mg
11 4 1828 Aleksandria Jan Bylina 5 Kamienna Góra s., Ur. Mikołaja i Agnieszki z Tyborowskich 171-1-1 182V 12 R Mg
21 3 1829 Ołyka Felicjanna Brodzka 70 Zabłotce z Luborowskich, wdowa po Onufrym Brodzkim, dzieci - Fortunat, Romuald, Teofila, Izabela 815 176 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0180.htm
- 4 1829 Puliny Benedykt Borowski - 77 6 JZ
29 4 1829 Krzemieniec Michał Taborowski 32 Marcelówka sekretarz kolegialny, żona Tekla z Wojniłowiczów, syn Julian 01-7 61R 418 T 929 DM
9 7 1830 Kuniów Apolonia Rostkowska 1,5 Kuniów c. Jana i Agnieszki z Soborowskich R 90 R 32 0
27 5 1830 Krzemieniec Grzegorz Biernacki 43 Tuniki pr., żona Ewa z Borowskich, synowie Marcin i Mikołaj, córki Katarzyna i Franciszka 01-7 81V 621 T 950 DM
11 3 1831 Kuniów Anna Magarewicz 60 Karpiłówka z Soborowskich, wdowa po Janie, syn Stanisław żonaty R 73 V-74 R 23 0
7 1 1831 Puliny Tomasz Borowski 70 Zdań córki Anna i Marianna 1 JZ 0
14 1 1831 Puliny Mikołaj Borowski 2 Usyczna 13 JZ 0
28 1 1831 Ostróg Rafał Borowski 3/12 Buszcza z kaszlu, rodzice Jan i Regina zd Dubińska 1-171-4 19V 18 R MZ
1 2 1831 Ostróg Antoni Taborowski 45 Sadki wdowa Franciszka zd Szczypkowska, dzieci Adolf, Jozef, Ludwik, Edward, Karol, Eufrozyna 1-171-4 19V 19 R MZ
30 4 1831 Lachowce Tomasz Unolt 25 Żemelińce gruźlica, ur., s. zmarłych rodziców Franciszka i Brygidy z Borowskich 171-1-4 110R 64 R DM
25 5 1831 Lachowce Jan Zaborowski 80 Książęcin ur., wdowiec po Rozalii, synowie Jan, Tomasz, Józef i Mikołaj, córki Marianna i Klementyna 171-1-4 112R 80 R DM
1 1 1832 Jałowicze Filip Borowski 7 Nowostaw s. Jana i Horpyny Pudczuk 818 222 R 76 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0229.htm
22 3 1832 Lachowce Maciej Zaborowski 3/52 Książęcin s. ur. Tomasza i Marianny z Modzelewskich 171-1-5 113R 24 R DM
8 6 1832 Lachowce Jan Zaborowski 3 Książęcin s. ur. Tomasza i Marianny z Mondzelewskich 171-1-5 116V 49 R DM
17 5 1833 Kołki Filip Zborowski 9 Kamienucha r: Antoni i Teresa Karasiewicz; poch: 19.05. 819 75 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0077.htm
22 1 1834 Ratno Józef Borowski 60 Łuczyce wdowiec po Katarzynie z Łukaszuków, córki Chrystyna i Marianna 849 387
14 1 1834 Kuniów Stanisław Soborowski 45 Borowica Wielka żonaty R 81 V 2 0
30 3 1834 Łuck Anna Jurkiewicz 7 Wólka c. Mateusza i Marianny Borowskiej 372 9 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0005.htm
10 4 1835 Kuniów Anna Rostkowska 6 Lachów c. Jana i Agnieszki z Soborowskich R 101 R 19 0
10 12 1835 Młynów Szymon Borowski 45 Smordwa ur., żona Marianna 821 192R 34 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0194.htm
2 4 1835 Luboml Jan Zborowski 78 Luboml 850 424 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0225.htm
14 7 1835 Zasław św. Jana Ferdynand Borowski 7,5 Bilczyn Rodzice: Benedykt i Agnieszka z Przedborskich 178-3-101 18 35 Ż SK 34
29 3 1835 Białogródka Helena Radziwił 42 Białogródka prac., z Taborowskich, mąż Maksym 178-03-101 135R 33 Ż DM
7 6 1836 Puliny Ksawery Borowski 5 Usyczna s. Szymona Borowskiego 61 JZ 0
7 6 1836 Puliny Wojciech Borowski 9 Usyczna s. Szymona Borowskiego 62 JZ 0
25 5 1836 Kisielin Brygida Chamiec 75 Mokowicze z Raciborowskich; "w" po Bonawenturze, poz. 4s. Jana - "k", Ignacego, Kalixta, Joachima - żonatych, 3c. Maryannę, Annę i Józefę - mężatki; poch: 01.06. 851 293 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0165.htm
18 8 1836 Ostróg Edward Taborowski 2 Chorów s. Antoniego i Franciszki z Szczykowskich, przypadkiem utonął w stawie 171-1-9 36R 58 R DM
8 5 1837 Krzemieniec Wincenty Zaborowski 54 Krzemieniec Podpułkownik Wojsk Rosyjskich 01-11 51R 43 T 195 DM
20 2 1837 Ostróg Aleksander Wirzchlejski 3 Chorów s. Józefa i Eufrozyny z Taborowskich 171-1-10 34V 19 R DM
9 6 1838 Puliny Mikołaj Skokowski 1 s. Józefa i Magdaleny z Borowskich 143 JZ 0
4 9 1838 Kołki Kajetan Adolf Wolski 1/12 Czetwertnia r: Piotr i Julia z Borowskich; poch: 04.09. 824 70 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0071.htm
4 1 1839 Katerburg Ludwik Borowski 45 Ludwiszcze stanu wolnego 200 158 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0082.htm
24 6 1839 Ostróg Julianna Wierzbicka 4 Halówka c. Antoniego i Rozalii z Oborowskich 879 24 V 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0026.htm
5 3 1840 Korzec Franciszka Sosnowska 1 Rudnia Klonowa córka Adama i Marianny z Borowskich 871 168 26 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0088.htm
2 2 1840 Nowogród Wołyński Walenty Zaborowski Huta Kuleszowska Niewiadomych rodziców, stanu i wieku 871 82 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0044.htm
10 4 1840 Równe Jan Najborowski 42 Beheń stanu wolnego 880 114 R 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0117.htm
8 8 1840 Turzysk Aleksandra Radzimińska 17 Mokrzec panna, c. Wlm. Filipa i Józefy z Raciborowskich 716 13 10 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20716/pages/PL_1_436_716_0008.htm
23 7 1840 Radziwiłłów Jan Borowski 53 Radziwiłłów żona Apolonia Kutasiewicz, synowie: Jan, Adam, Aleksander, córki: Józefa, Franciszka, Marianna, Pawlina, Róża, Karolina 826 252 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0254.htm
22 3 1840 Korzec Aleksander Borowski 5/52 Bielczaki syn Jakuba i Katarzyny z Borowych 871 171 37 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0090.htm
9 1 1840 Krzywin Wojciech Okóński 49 Kołomla żona Tekla z Borowskich, synowie Antoni i Maksymilian, córki Joanna za Edwardem Brzostowskim, Ludwika i Józefa małoletnie 880 33 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0034.htm
24 2 1840 Berezdów Józef Halicki 18 Senihów s. Jakuba i Barbary z Borowskich 871 294 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0152.htm
21 12 1840 Berezdów Barbara Halicka 45 Senihów z Borowskich, wdowa po Jakubie, syn Tadeusz, córki: Marianna, Marcjanna, Honorata, Salomea i Agnieszka 871 304 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0157.htm
24 1 1841 Nowogród Wołyński Anna Ziemińska 20 Jawne z Zaborowskich, mąż Józef, córka Cecylia 872 91 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0050.htm
10 1 1841 Nowogród Wołyński Maciej Skokowski 65 Rudnia Talecka żona Marcjanna z Borowskich, synowie Michał, Jan i Jan, córki Franciszka, Katarzyna i Marianna 872 89 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0049.htm
20 9 1841 Berezdów Albin Tyborowski 70 Krasula żona Marianna z Kowalskich, synowie Piotr, Wojciech, Wawrzyniec, Kazimierz i Paweł, córki Wiktoria i Helena 872 348 38
21 11 1841 Łysin Tomasz Zaborowski 50 Kniahinin ur., żona Antonina z Górskich, syn Polikarp, córki Sotera i Wiktoria zamężna 827 191R 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0194.htm
9 3 1841 Lachowce Tomasz Zaborowski (Zebrowski) 5 Książęcin s. ur. Tomasza i Marianny z Mozolewskich 178-49-17 25R 16 Ż DM
16 8 1842 Nowogród Wołyński Marianna Żołnowska 25 Józefówka córka Antoniego i Teodory z Borowskich 873 105 137 PW JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0057.htm
11 7 1842 Nowogród Wołyński Rafał Szulkiewicz 2 Zwiahel syn 1-dw. Pawła i Agaty z Borowskich 873 103 129 PW JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0056.htm
27 2 1842 Stepań Karol Borowski 8/365 Temne s. Jana i Teresy z Lochnickich 881 176 R 7
5 6 1842 Stepań Jan Borowski 55 Temne żona Teresa z Lochnickich, synowie Jan i Wincenty, córki Karolina i Stanisława 881 177 R 14
1 12 1842 Korzec Ludwik Borowski 3 z 12 Rudnia Klonowska syn Bartłomieja i Tekli z Sosnowskich 873 206 100 PW 0
7 6 1842 Berezdów Michał Hajjko 0,5 Krasula s. ur. Franciszka i Heleny z Tyborowskich 873 277 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0144.htm
20 4 1842 Wyszogródek Elżbieta Bartmańska 2 Martyszkowce c. Patrycego i Rozalii z Borowskich 873 703 14 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0367.htm
12 5 1843 Kamień Koszyrski Afanazy Borowski 73 Kamień Koszyrski wolnego stanu 858
13 5 1843 Deraźne Prokop Borowski 52 Podłużne wdowiec, córki Dominika i Franciszka 882 190 R 15
24 9 1843 Turzysk Józefata Radzimińska 45 Mokrzec z Raciborowskich, Wlm, wdowa po Filipie, s. Stanisław, Modest 719 14 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20719/pages/PL_1_436_719_0010.htm
18 9 1843 Korzec Marianna Bagińska 42 Ochmanówka z Borowskich, mąż Stanisław 874 263 55 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0134.htm
11 10 1843 Korzec Wincenty Bagiński 1,5 Ochmanówka syn Stanisława i Marianny z Borowskich 874 265 61 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0135.htm
27 12 1843 Jampol Stanisław Kawecki 58 Worobiówka wlm., wdowiec po Feliksie z Zaborowskich, synowie: Edward, August, Stanisław; córki: Stefania, Lucyna, Barbara 874 691 50 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0349.htm
3 10 1843 Nowogród Wołyński Franciszek Naborowski 32 Futor Zwiahelski żona Justyna z domu Ordyńska, córki Paulina, Emilia 874 159 98 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0082.htm
7 4 1844 Ostróg Franciszek Borowski 2/12 Balarka Choteńska s. Stefana i Marianny z Antonwiczów 883 26 V 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0030.htm
11 1 1844 Korzec Feliks Borowski 1/12 Pereweżnia s. 1-dw. Błażeja i Katarzyny z domu Bober 875 215 13 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0110.htm
10 7 1844 Korzec Justyna Borowska 18 Rudnia Pereweżnia córka Klary Borowskiej, wdowy z domu Sawickiej 875 233 67 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0119.htm
20 2 1845 Korzec Łukasz Borowski 80 Majdan Bereźnicki córki Agnieszka i Aleksandra 876 203 19 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0109.htm
10 2 1845 Puliny Mikołaj Borowski 75 Huta Justynówka ż. Wiktoria z Suchodolskich, syn Florian, córki Maryanna i Marianna 16 JZ 0
3 8 1845 Bereżnica Franciszek Jankiewicz 2 Majdan Dołhe s. szl. Grzegorza i Tekli z Borowskich 831 109R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0112.htm
4 8 1845 Bereżnica Narcyz Jankiewicz 3 Majdan Dołhe s. szl. Grzegorza i Tekli z Borowskich 831 109R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0112.htm
30 9 1845 Jampol Gracjan Przyborowski 2 Świętec s. ur. Aleksandra i Felicji z Chrzanowskich 876 602 35 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0324.htm
5 11 1845 Łabuń Joanna Mioduszewska 2 fut. Łabuński c. 1-dw. Stefana i Katarzyny z Taborowskich 178-3-113 142V 56 Ż DM
17 3 1846 Korzec Piotr Kamiński 35 Piszczów, przybył z parafii Zwiahe żona Balbina z Oborowskich, syn Antoni, dwie córki 877 192 34 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0103.htm
26 10 1846 Przewały Antoni Stachórski 27 Stawki s. Józefa i Anastazji z Borowskich, mieszczanin miasta Włodzimierza, pafianin włodzimierski 861 551 9 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0240.htm
3 2 1846 Luboml Karol Zborowski 3/12 Luboml r. Piotr, Marianna Maciorkowska 861 500 18 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0216.htm
1 10 1846 Ostróg Ignacy Zborowski 50 Korszów z gorączki, Ur. Wdowa Karolina zd Rudnicka, s. Karol, Stanisław, Adam, C. Marianna, Ewa 885 43V 89 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0045.htm
2 7 1847 Kamień Koszyrski Jan Borowski 78 Załuchów żona Anna z Zarębów, synowie Wiktor, Leon i Teofil, córka Emilia 862 554 180 37
2 1 1847 Puliny Jan Łagowski 1 Kisielówka s. Romana i Petroneli z Borowskich 2 JZ 0
10 4 1847 Puliny Jan Słowiński 3 Nowy Zawod s. Karola i Heleny z Borowskich 71 JZ 0
12 1 1847 Korzec Wawrzyniec Borowski 28 Kamionka Suchowolska żona Franciszka z Felińskich, syn Franciszek, Benedykt, córka Helena 13 PW R
22 3 1847 Korzec Katarzyna Jazwinczuk 12 Majdan Bereźnicki córka Aleksandra i Agnieszki z Borowskich 56 PW R
5 2 1848 Puliny Jan Borowski 30 Bostowa Rudnia ż. Marianna z Całków, syn Szymon 24 JZ 0
17 3 1848 Puliny Józef Łagowski 1 Kisielówka s. Romana i Petroneli z Borowskich 45 JZ 0
6 5 1848 Puliny Józef Łoński 0,5 Wolwachówka s. Marcina i Marianny z Borowskich 61 JZ 0
10 11 1848 Puliny Katarzyna Balicka 1 Słoboda Cwetowa c. Floriana i Honoraty z Borowskich 147 JZ 0
8 8 1848 Nowogród Marianna Szulkiewicz 1,5 Nowogród c. Pawła i Agaty Borowskiej 119 JZ
13 2 1848 Młynów Aleksander Borowski 74 Dorohostaje Wielkie kawaler 834 253R/493 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0255.htm
5 3 1848 Zasław św. Jana Julia Podkowińska 3/4 Zasław z zapalenia wątroby, c. W. Juliana i Stefanii z Oborowskich 178-3-117 108R 22 Ż
11 12 1848 Ostróg Leonard Ochmanowicz 20 Moszczanica s. ur. Zachariasza i Józefy z Oborowskich 171-1-14 49R 153 R DM
20 3 1849 Starokonstantynów Ludwik Taborowski 37 Werborodyńce od puchliny, 1-dw., żona Anna z Bunkowskich, syn karol, córki Karolina i Honorata 178-3-118 45R 47 Ż 85 DW
18 12 1849 Starokonstantynów Ignacy Taborowski 61 Werborodyńce od gorączki, 1-dw., wdowiec po Annie z d. Siwikowej, syn Mikołaj, córka Anna 178-3-118 61V 179 Ż 118 DW
24 5 1850 Katerburg Franciszek Ziborowski 57 Piszczatyńce żona Ksenia z Bondarów, potomstwa nie zostawił 202 320 11
26 5 1851 Puliny Barbara Baranowska 5 Miedzwiedowka c. Franciszka i Agaty z Borowskich 68 JZ 0
14 7 1851 Puliny Marianna Całko 3 Kotuzowka c. Mikołaja i Ewy z Borowskich 79 JZ 0
15 7 1851 Puliny Teresa Całko 5/365 Kotuzowka c. Mikołaja i Ewy z Borowskich 80 JZ 0
28 3 1853 Jampol Włodzimierz Zaborowski 8/12 Dołhalówka s. Andrzeja i Julii z Olszewskich 878 154 25
29 8 1853 St. Wiśniowiec Józef Borowski 30 Wierzbowiec stanu wolnego 878 369 30
5 4 1853 Kamień Koszyrski Leon Borowski 2 Zabrody s. w.ż. Jana i Marianny z Łaskarzewskich 186 24 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20186/pages/PL_1_436_186_0015.htm
16 1 1854 Puliny Karolina Radziejewska 15/52 Nejmanowka c. Tomasza i Marianny z Borowskich 13 JZ 0
28 4 1854 Puliny Joann 25 Konka ż. Lucyanna z Borowskich, córka Teofila 83 JZ 0
13 5 1854 Szumbar Ludwika Gorzkowska 1 Zahajce c.Aleksandra i Julii z Żaborowskich 625 105 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0056.htm
4 10 1855 Szumbar Antoni Żaborowski 5 Cecyniówka s.Konstantego i Marianny z Miednickich 625 63 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0035.htm
20 2 1855 Krzemieniec Wincenty Tyborowski 70 Tylawka szl., stanu wolnego 0.1-27 39V 27 T
26 4 1856 Szumbar Hipolit Zaborowski 29 Cecyniówka szlachcic, stanu wolnego 625 39 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0022.htm
28 7 1857 Puliny Józef Kowalski 3/12 Żółty Brod s. Szymona i Magdaleny z Borowskich 90 JZ 0
20 11 1857 Puliny Feliks Szemet 5 Oczertianka s. Kazimierza i Małgorzaty z Borowskich 143 JZ 0
27 2 1857 Krzemieniec Szymon Borowski 28 Krzemieniec szer. rez. Niżegorodzkiego Pułku Piechoty, żona Marianna, syn w ojczyźnie wspomniany w dokumentach 0.1-29 58R 18 T
28 9 1858 Puliny Franciszka Łagowska 5/52 Kisielówka s. Romana i Petroneli z Borowskich 138 JZ 0
13 4 1858 Wiszenki Antoni Zborowski 66 Rożyszcze chł., żona Teresa z Stopińskich, synowie Kajetan i Franciszek 780 55 11 839 320 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20780/pages/PL_1_436_780_0029.htm
14 12 1858 Beresteczko Jan Borowski 76 Rydków wdowiec, syn Ludwik, córka Aniela 20 36 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2020/pages/PL_1_436_20_0020.htm
12 9 1859 Puliny Adolf Wojtaszewski 4 Lubarski Ziatyniec s. Tomasza i Lucyny z Borowskich 117 JZ 0
11 11 1859 Puliny Szymon Borowski 87 Usyczna wdowiec, synowie: Tomasz, Jan, córki: Katarzyna, Ewa, Petronela 159 JZ 0
3 4 1859 Krzemieniec Apolonia Kosińska 50 Krzemieniec chł., mąż Marcin, z 1-go małż. z Janem Zborowskich córki Katarzyna i Julia 0.1-32 51R 24 T
15 8 1859 Krzemieniec Piotr Borowski 4/12 Grabówka s. NN i chł. Anny 0.1-32 55V 49 T
5 5 1859 Lachowce Wincenty Żaborowski 4 Hulowce s. Tomasza i Marianny Hryniowieckiej 886 196 14 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0103.htm
24 8 1859 Lachowce Antoni Baraniecki 4 Hulowce s. 1-dw., Grzegorza i Petronelii Żaborowskiej 886 202 31 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0106.htm
18 10 1859 Lachowce Dominik Żaborowski 1,5 Hulowce s. szl. Tomasza i Marianny z Hryniowieckich 886 205 41 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0107.htm
27 9 1860 Dubno Paweł Taborowski 2 Dubno s. wlm. Juliana i Marianny z Winiawskich 841 73 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0039.htm
6 1 1860 Łysin Mikołaj Zaborowski 4 Wołkowyje s. szl. Polikarpa i Wiktorii z Starczewskich 841 206 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0114.htm
25 1 1863 Żytomierz Jan Borowski 42 Baraszowka z tyfusu, zostawił żonę Mariannę z Laskowskich, syna Józefa i córkę Joannę 178-3-54 124V 27 Ż DG
1 2 1863 Żytomierz Józef Borowski 82 Futor Wasilewskiego od silnego uderzenia drzewem, ob., zostawił żonę Mariannę z Kotwickich, synów Kazimierza, Jakóba, Dominika, Józefa i Adama i córkę Annę 178-3-54 125V 41 Ż DG
17 3 1863 Żytomierz Franciszek Kozłowski 2m Sokołowa Góra z konwulsji, syn Bazylego i Marianny z Borowskich 178-3-54 129R 85 Ż DG
17 3 1863 Żytomierz Karolina Jaroszynska 5 Futor Wasilewskiego z kokluszu, córka Józefa i Antoniny z Borowskich (jedna z 2 metryk o nr 88) 178-3-54 129V 88 Ż DG
30 3 1863 Żytomierz Agnieszka Skokowska 62 Żytomierz z Borowskich, wdowa, zostawiła synów Jana i Stanisława (brak przyczyny zgonu) 178-3-54 130R 94 Ż DG
24 5 1863 Żytomierz Apolon Pogorzelski 64 Żytomierz ze starości, zostawił żonę Marię ze Zborowskich, syna Aleksandra oraz córki Joannę i Marię 178-3-54 133V 142 Ż DG
23 7 1863 Żytomierz Mikołaj Tomas 2 Żytomierz z zapalenia kiszen ?, syn starszego mechanika oddziału żyt. Mikołaja i Aleksandry z Borowskich 178-3-54 136V 191 Ż DG
20 12 1863 Żytomierz Bazyli Borowski 2 Żytomierz z jagip ?, zmarł w żytomirskim sierocińcu ? 178-3-54 145V 311 Ż DG
11 11 1864 Kamień Koszyrski Witold Borowski 8 Majdan Zapierebrodzki s.Jana i Marianny z Łaskarzewskich 196 21 8 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20196/pages/PL_1_436_196_0013.htm
12 4 1864 Lachowce Bernard Żaborowski 2 Hulowce s. szl. Marianny Żaborowskiej wdowy 178-3-146 77V 12 Ż DM
10 1 1864 Białogródka Jan Taborowski 80 Białogródka wdowiec, syn Leon, córki Filipina i Teodozja 1718-03-81 121R 3 Ż DM
28 1 1865 Kuniów Antoni Zaborowski 69 Iliaszówka 1-dw., wdowiec, synowie Jan, Józef, córka Marianna i Ludwika 178-3-78 75R 4 Ż DM
12 3 1865 Żytomierz Stanisław Borowski 64 Żytomierz ze starości, wdowiec, zostawił syna Józefa oraz córki Bogumiłę i Elżbietę 178-3-61 141V 62 Ż DG
23 9 1865 Żytomierz Jan Błocki 1 Futor Żnykrupa z przeziębienia, syn Benedykta i Marianny z Borowskich 178-3-61 152R 210 Ż DG
17 1865 Rzyszczów Seweryn Wojakowski 2 Gryszczyńce krup , s. Antoniego i Pelagii z Borowskich 312-1-89 202 35 m.K KM
18 4 1865 Białogródka Leon Taborowski 28 Białogródka kawaler 178-03-81 190V 23 Ż DM
5 3 1866 Żytomierz Marianna Twardowska 1 Mariówka z ropnia, córka mieszczan Teodora i Franciszki z Borowskich 178-3-63 121R 96 Ż DG 189
8 6 1866 Żytomierz Gustaw Płotnicki 2 Żytomierz z odry, syn asesora kol. Albina i Jadwigi z Taborowskich 178-3-63 130V 205 Ż DG 207
17 3 1868 Kowel Jan Borowski 47 Wólka Kowelska chł., kawaler 269 31 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20269/pages/PL_1_436_269_0018.htm
23 5 1868 Kowel Antoni Borowski 63 Kowel s. Jana, emerytowany generał-major, kawaler 269 34 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20269/pages/PL_1_436_269_0019.htm
16 11 1869 Białogródka Jakub Sinicki Suchorzyńce 1-dw., żona Klementyna z Żaborowskich, córka Helena 178-03-81 486R 77 Ż DM
1 6 1870 Wyszogródek Jan Podstawczuk 45 Szyły s. chł. Mikołaha i Teresy z Zborowskich, żona Apolonia z d. Jawna, syn Piotr, córki Barbara i Teofila 1-54 21R 13 T
18 6 1872 Sidorów Stanisław Zaborowski 44 Sidorów 69 żona Anna Nadkierniczna 1205L 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0015.htm
8 8 1872 Sidorów Tomasz Zaborowski 10 Szydłowce 119 s. Bartłomieja i Anny Andrusiów vel Popek 1205L 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0017.htm
27 5 1872 Wyszogródek Antoni Stelmaszuk 2/12 Korzkowce s. chł. Jacka i Petroneli z Borowskich 1-61 36R 13 T 856
16 4 1872 Krzemieniec Andrzej Żaborowski 80 Tylawka żona Julia z Olszewskich, z 1-go małż. z Katarzyną z d. Górską synowie Jan, Antoni i Konstanty 1-62 42R-V 36 T 907
16 5 1872 Krzemieniec Gustaw Ostrowski 3 Krzemieniec s. gubernialnego sekretarza Władysława i Julii z Taborowskich 1-62 43V 46 T 909
22 1 1872 Szumsk Kazimierz Jakubowski 2 Bacaje z odry, s. mieszcz. Michała i Joanny Żaborowskiej 01-226 48V 11 T DM 366
11 10 1873 Sidorów Józef Zaborowski 48 Szydłowce 501 żona Marianna Kozub (od 31 lat) 1205L 80 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0049.htm
16 12 1873 Sidorów Antoni Grabań 8 Wasylków 69 s. Józefa i Apolonii Borowskiej 1205L 83 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0051.htm
31 12 1873 Sidorów Franciszek Borowski 3/52 Wasylków 63 s. Dominika i Marianny Łukowieckiej 1205L 140 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0086.htm
21 12 1874 Radziwiłłów Adam Borowski 52 Radziwiłłów 1-dw., kawaler 1-68 100R 41 T
2 4 1874 Kuniów Antoni Strzelecki 4 Noworoczyce s. Karola i Ludwiki Borowskiej 178-3-78 356R 15 Ż DM
9 8 1876 Radziwiłłów Konstanty Zaborowski 68 Kopanie austr. podd., wlm., żona Wanda z d. Oloff, córka Maria Julia Biruta - żona Cezarego Czerczyckiego 1-70 71V 35 T
19 1 1877 Horochów Marcin Borowski 74 Bużany chłop, wdowiec, synowie Mateusz, Marcin, Franciszek, Wiktor i Adolf, córka Joanna 113 71 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20113/pages/PL_1_436_113_0038.htm
20 6 1877 Radziwiłłów Stanisław Borowski 76 Radziwiłłów chłop, żona Eufimia z d. Borowska, synowie Jan i Piotr, córka Józefa 1-71 66V 20 T
14 2 1878 Radziwiłłów Mikołaj Władysław Michałowicz 2 Radziwiłłów s. Józefa i Karoliny z Borowskich 1-72 54R 3 T
22 5 1879 Torczyn Marcin Borowski 40 Torczyn przybyły do Torczyna nie wiadomo skąd 665 50 12 0
27 10 1879 Radziwiłłów Jan Borowski 7/12 Radziwiłłów s. żołnierza rezerwy Piotra i Rozalii z d. Migda 1-73 72 V 30 T
6 3 1880 Dederkały Tomasz Borowski 45 Sadki emerytowany żołnierz 57 modlińskiego pułku piechoty, wdowiec, bez potomstwa 57 39 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0022.htm
7 1 1880 Kuniów Antoni Sokołowski 50 Iliaszówka żona Maria z Borowskich, synowie Jan, Ksawery, Ignacy, Bronisław i Aleksander, córki Tekla i Joanna 178-3-78 612R 4 Ż DM
10 11 1887 Radziwiłłów Borowski 39 Radziwiłłów T 67 R 32 0
9 1 1888 Kuniów Karol Strzelecki 53 Noworoczyce żona Ludwika z Borowskich, synowie Grzegorz, Aleksander i Wojciech, córki Kunegunda i Paulina 178-3-86 166V 2 Ż DM
25 2 1888 Kuniów Marianna Sokołowska 60 Laszówka z Borowskich, mąż Antoni, synowie Jan, Ksawery, Ignacy, Bronisław i Aleksander, córki Tekla i Joanna 178-3-86 168V 14 Ż DM
13 6 1890 Kuniów Romana Gładkowska 2 Bołotkowce c. Mariana i Józefy Zaborowskiej 178-3-86 353R 29 Ż DM
3 7 1892 Krzemieniec Maria Katarzyna Grentsch 3/12 Krzemieniec c. miesz. Juliana i Marii z Borowskich 0.1-81D 37R 42 T
15 2 1894 Szumsk Zygmunt Popławski 26 Szumsk miesz., żona Maria z Borowskich, córka Martyna 01-233 337R 31 T
2 6 1894 Szumsk Jan Jakubowski 22 Bacaje chłop, s. Michała i Joanny z Zaborowskich, kawaler 01-233 343R 76 T
21 9 1903 Niewirków Roman Żurawski 1 Mokre Piotra i Rozalii z Borowskich 981 84 65 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0077.htm
23 9 1905 Niewirków Piotr Filiński 41 Adamówka s. Franciszka i Anny z Żygadłów, żona Adela z Borowskich, córki Antonina, Janina i Marianna 983 90R 65 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0080.htm
12 3 1905 Szumsk Anna Maciejewska 62 Bajmaki z Zaborowskich, chł. 01-236 212V 62 T
14 4 1909 Tbilisi Aleksander Borowski 79 Tbilisi s. Jana, radca dworu, żona Zofia c. Aleksieja, syn Aleksander 69 46 Tb
13 4 1911 Ołyka Ewinia Gilerak 48 Chorłupy z Borowskich, zostawiła męża Leona 1063 80 43 MO
25 11 1914 Torczyn Barbara Łaskarzewska 91 Kolonia Chmielnik z Borowskich, wdowa, zostawiła s. Hipolita, Zygmunta, Michała, c. Leontynę, Antoninę, Marię i Annę 1056 60 32 MO
22 9 1915 Tbilisi Stanisław Czuborowski Tbilisi szeregowy 153 Bakińskiego Pułku 224 111
18 5 1917 Tbilisi Alksander Borowski 37 Szpital Wojskowy s. Józefa, szeregowy Jekaterinodar. Pułku 325 220 Tb
12 12 1933 St. Oleksiniec Józefa Kaczmarek 65 Usteczko z Borowskich, c. Jana i Emilii, wdowa, dzieci: Zofia, Stanisława, Helena i Jan 4 0
24 9 1937 Wyszogródek Emilia Haraburda 77 Wierzbowiec z Tyborowskich, c. Jana i Teresy z Berlinów, synowie: Ludwik, Wiktor i Daniel. 9 0
3 3 1938 Krzemieniec Józef Borowski 68 Krzemieniec s. Adama i Aleksandry, emeryt, żona Maria z Wołoszyńskich, dzieci: Wiaczesław, Mikołaj i Maria 13 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
28 5 1637 Ostróg Jan Zaborowski Tomasz Zofia data chrztu t.8. 624 ks. WŻ DM
29 2 1675 Żółkiew Marianna Wola Wysocka NN NN Piotr Borowski, Marianna Nojsczycka 1576L 1b http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201576/pages/PL_1_301_1576_0002.htm
3 4 1707 Czartorysk Jan Józef Szuscewic Michał Teofila Wrzesczowa ur. Konstanty Janiszewski, Agnieszka Grodecka, Paweł Żaborowski, Marianna Dębska 297-1-185 14R Ł
10 2 1721 Torczyn Agata Raciborowski Michał Anna Aleksander Karpiński, Joanna Bosiecka 9a b/nr Ł EH
10 10 1723 Torczyn Michał Raciborowski Michał Anna Aleksaner Kaszperski, Joanna Bosacka 19 b/nr Ł EH
30 1 1724 Torczyn Jan Antoni Kisiel Semerenki Samuel Konstancja Michał Raciborowski, Eufrozyna Humieniecka 19a b/nr Ł EH
10 2 1726 Torczyn Grzegorz Zaborowski Chorochoryn Bazyli Marianna Troscinska illegitimus; Jan Zagorski, Leszczycha 21 b/nr Ł EH
27 1 1771 Szczurowice Maciej Zborowski Grzymałówka Wawrzyniec Ewa 1310L 8 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0005.htm
30 4 1785 Torczyn Aleksander Piotr Martyr Sokołowski Okorsk Kazimierz Tekla Sikorska dop. 27.01.1788; Antoni Raciborowski, Marianna Siliczówna panna 35a 2 Ł EH
10 7 1786 Torczyn Marianna Tomaszewicz Torczyn Maciej/ Mateusz (Mathia) Antonina chrz.: 11.07; Franciszek Borowski, Anastazja Mykitycha 28a b/n Ł EH
3 1 1812 Puliny Gabriel Gongało Rudnia Kremenka Bartłomej Aleksandra Borowski Piotr, Garbycha Tekla 18R 2 JZ
24 11 1815 Puliny Jan Borowski Rudnia Kremenka Piotr Ewa Borowski Jakub, Smyczycha Tekla 21 6 JZ
21 12 1817 Puliny Tomasz Borowski Rudnia Kremenka Szymon Marianna Rychtazski Michał, Kraszanowska Katarzyna 23R 5 JZ
30 9 1817 Puliny Grzegorz Borowski Rudnia Kremenka Benedykt Katarzyna Libeda Michał, Garbowa Tekla 23R 1 JZ
0 1824 Kisielin Filipina Nepomucena Anna Czarnołuska Szczurzyn Piotr Franciszka Olizar dop. ch: 07.02.1843. As: Józef Raciborowski, Agnieszka z Łopatyńskich Radzimińsk 858 176 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0093.htm
23 4 1826 Puliny Wojciech Borowski Rudnia Kremenka Szymon Marianna Baszyńska Wachowski Konstanty, Borowska Apolonia 32R 5 JZ
25 8 1827 Kamień Koszyrski Zuzanna Kulmanowska Szczytyń Antoni Anna Franciszek Borowski i Julianna Czwalińska 843
21 1 1827 Turzysk Katarzyna Marianna Hortensja Radzimińska Mokrzec Teofil Magdalena Iwanicka Józef Radzimiński, Brygida z Raciborowskich Chamcowa 709 1 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0001.htm
21 8 1827 Nowogród Jacek Borowski Wiersznica Tomasz Marianna Lisowska Boczkowski Łukasz, Zielonka Marianna 189 JZ
10 4 1828 Wiszenki Aleksander Wolak Jezioro Antoni Agnieszka Szpakulińska Wojciech Borowski, Marianna Wolak; ch: 10.04. Stefan Wyżewski - Kommendarz wisze 814 80a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0084.htm
5 2 1828 Jałowicze Jan Bąkowski Nowostaw Marcin Franciszka Jan Borowski, Anna Piotrowska panna 814 283 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0286.htm
27 3 1828 Ptycza Jan Wojciech Gałęzowski Piratyn Walenty Zofia Kucharska Szymon Zborowski, Marianna Słodkiewicz panna, Semen Pawlak, Katarzyna Kucharska 814 268a 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0271.htm
23 6 1828 Krzemieniec Ignacy Julian Jan Taborowski Krzemieniec Michał Tekla Woyniłowicz Ignacy Zieliński i Katarzyna Giler ż. Maksymiliana 01-3 52R-52V 139 T 552-553 DM
28 1 1828 Ostróg Piotr Karol Borowski Buszcza Jan Regina Dubicka chrzest 30.01.1828, 171-1-1 3V 16 R Mg
22 3 1828 Ostróg Marianna Przewłocka Podobanka Stanisław Elżbieta Wieszczyńska chrzest 28.03.1828, Zenon Opacki , Marianna Wołoszyn ż. Jana, asysta Jan Borowski i Teofila Zammonow 171-1-1 8R 43 R Mg
5 5 1828 Tajkury Aleksander Borowski Buhryn Benedykt Julianna Przedborska ch. 07.05.1828, W. Izydor Czarnecki, Ur. Franciszka Za...ka panna, asyst. W. Jan Czarnecki, W. ... C 171-1-1 43V 29 R Mg
13 8 1828 Lachowce Jan Zaborowski Książęcin Tomasz Marianna Mądzelowska 14.08.1828, Ur. Jan Szyszkowski, żonaty, Ur. Marianna Mirecka, wdowa, asyst. Ur. Kazimierz Mikulski, 171-1-1 111R 44 R Mg
27 2 1828 Klewań Polikarp Borowski Zahorce ch. 27.02.1828, z wody 171-1-1 158V-159R 10 R 7050 Mg
0 1828 Klewań Polikarp Piotr Zaborowski Zarzyck Tomasz Antonina Górska dop. chrztu 4.6.1828, A. Bobrowicz, Regina Turczynowska 171-1-1 160R 17 R 7051 Mg
10 6 1829 Włodzimierz Onufry Aleksander Zborowski Włodzimierz Daniel Marianna Soroczyńska 844 18 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0012.htm
25 2 1829 Lachowce Konstanty Zaborowski Kaszczyńce Andrzej Katarzyna Górska Franciszek Szczepanowski i Marianna Paciorkowska ż. Michała 171-1-2 87R 18 R DM
13 6 1830 Kamień Koszyrski Wiktor Bazyli Borowski Załuchów Jan Anna Zaręba Wincenty Borowski z Antoniną Burczak 845 329 AB
11 10 1830 Radziwiłłów Aleksander Borowski Radziwiłłów Jan Apolonia Kutasiewicz 816 183 52 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0187.htm
8 6 1830 Kołki Piotr Fabian Borowski Stanisław Jadwiga Czosnowska As: Stanisław Kozłowski, Cecylia Powstańska - (p); dop. ch: 20.01.1835. 821 67a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0068.htm
27 4 1830 Krzemieniec Antoni Walerian Wyszomirski Białokrynica Jan Teresa Walerian Raciborowski i Salomea Kozicka wdowa 01-3 122R 62 T 623 DM
15 3 1830 Krzemieniec Aleksander Tyborowski Komnatka Feliks Julianna chrz.8.04.1830, Roch Skrzypkowski i Lucjanna Jarkowska 01-3 130V 119 T 632 DM
9 2 1830 Ostróg Karol Konstanty Taborowski Sadki Antoni Franciszka Szczepkowska Mikołaj Nowicki, Teodora Kozicka, Ass. Wiktor Michałowski, Izabela Kozicka 171-1-3 3V 20 R MZ
17 2 1830 Ostróg Karol Konstanty Bronisław Taborowski Sadki Antoni Jan Franciszka Szczypkowska chrzest zapisany w 1832 roku, Mikołaj Nowicki, Teodora Kozicka, Witalis Michałowski, Izabela Kozicka 171-1-5 10R 69 R MZ
24 1 1831 Puliny Mikołaj Feliński Usiatyniec Jakub Marianna Borowska Choronowkowski Bazyli, Lisowska Marianna, Borowski Grzegorz, Felińska Marianna 6 JZ 0 0
29 2 1831 Puliny (Barasze) Wojciech Borowski Krzemieniec Karol Katarzyna Horecka Borowski Jakub, Gągalska Marianna 36 JZ 0 0
2 3 1831 Puliny (Barasze) Dominik Żelazko Berezówka Szymon Marianna Czerewko Borowski Jakub, Kotwicka Regina, Krajewski Wincenty, Janicka Anastazja 49 JZ 0 0
1 3 1831 Puliny (Barasze) Katarzyna Gągało Krzemieniec Wiktor Helena Kudrińska Borowski Jakub, Kotwicka Regina 50 JZ 0 0
23 6 1831 Puliny (Protowice) Justyna Maruda Lubarskie Budki Jan Apolonia - Borowski Szymon, Lisowska Marianna 149 JZ 0 0
2 10 1831 Puliny (Barasze) Ksawery Borowski Usyczna Szymon Marianna Baczyńska Borecki Mikołaj, Skokowska Marianna ż. Jana 198 JZ 0 0
12 10 1831 Puliny (Protowice) Mateusz Borowski Usiatyniec Jakub Ewa - Chyliński Piotr, Borowska Tekla 205 JZ 0 0
11 5 1831 Kołki Tekla Izabela Harczyńska Kołki Ignacy Aniela Siwicka Antoni Przyborowski, Anna Wołodźko-wdowa; As: Kazimierz Wiszniewski, Marianna Ko 817 58a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0060.htm
26 9 1831 Ptycza Józefat Borowski Wielkie Zahorce Marcin Marianna Iwanówna Iwan Kiędys, Barbara Adamowa żona 817 235R 21 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0239.htm
5 11 1831 Ostróg Jan Borowski Moszczanica Antoni Józefa Zawadzka Kazimierz Bernacki, Agnieszka Wilczyńska 1-171-4 12V 92 R MZ
22 12 1832 Jałowicze Adam Borowski Holeszów NN Natalia Borowska Wawrzyniec Korolkowski, Rozalia Borecka 818 220 R 60 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20138/pages/PL_1_436_138_0011.htm
16 3 1832 Ptycza Aleksander Praczkowski Nosowica Daniel Anna Zacharczuk Tomasz Niewiadomski, Marcianna Justyna Zaborowskiego żona, Szymon Łagodziński, Z 818 295R 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0302.htm
7 2 1832 Białogródka Romuald Wincenty Lübek Białogródka Antoni Anna Kobylińska WJ Tychon Iwanowicz Protopopów- Rotmistrz Smolińskiego Pułku Ułan. I Anna Zastryc ż. Tomasza, as. Marcin Szadkowski i Magdalena Zielińska z Taborowskich ż. Marcina, Franciszek Świrczyński i Anna Okuńska ż. Józefa 178-03-98 38V 16 Ż DM
1 6 1832 Ostróg Katarzyna Zawadzka Moszczanica Wielka Wawrzyniec Marcela Krzymińska Ur. Jan Borowski, Ur. Józefa Borowska-panna 171-1-5 8R 47 R MZ
26 2 1832 Lachowce Maciej Zaborowski Książęcin Tomasz Marianna Mondzelowska Franciszek Zagajewski i Anna Malinowska ż. Bazylego 171-1-5 90R 14 R DM
20 3 1833 Zabłotce Bolesław Tomasz Józef Borowski Aleksander Amalia Grabowska (data chrztu) Jan Tyszewicz i Antonina Satunicka 848 125 AB
14 3 1833 Kamień Koszyrski Adolf Borowski Załuchów Jan Anna Zaręba (data chrztu) Wawrzyniec Abramowicz i Julia Fabrycjusz 848 624 AB
2 3 1833 Ostróg Kazimierz Zaborowski Płużne Wincenty Franciszka Zawalska Tadeusz Białokór, Tekla Wasilewska-panna 171-1-6 5R 30 R MZ
3 9 1833 Białogródka Wiktor Recholt (Reinhold) Chrystówka Jan Antonina Kijowska Jan Taborowski i Anna Zastyrc ż. Tomasza 178-03-99 50V 77 Ż DM
31 12 1833 Białogródka Emilia Konstancja Kijowska Białogródka Michał Hipolita Zastyrc Franciszek Grabowski i Magdalena z Taborowskich Zielińska ż. Marcina 178-03-100 74R 3 Ż DM
14 3 1834 Kamień Koszyrski Julian Borowski Szczytyń Wincenty Julianna Burczak Andrzej Kulmanowski i Petronela Święcicka 853 395a AB
9 1 1834 Annopol Seweryn Antoni Borowski Annopol Adam Marianna Szwarc 880 88 R 10 0
11 9 1834 Buceń Kamilla Polixena Pogonowska Horodyszcze Andrzej Ludwika Kizikowska Roman Borowski, Julia Pogonowska, as.: Mikołaj Puchals 7 EH
20 9 1834 Dederkały Tomasz Borowski Sadki Jakub Helena s. prac., chrz.22.09., prac.Łukasz Widziński i prac. Melania Kozaczuk, asyst., prac. Ste 01-4 25R 19 T DM 722
11 9 1834 Bucyń Kamilla Polixena Pogonowska Horodyszcze Andrzej Ludwika Kizikowska Roman Borowski, Julia Pogonowska, as.: Mikołaj Puchalski, Wiktoria Pogonowska 26 53-54 8 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2026/pages/PL_1_436_26_0027.htm
3 5 1835 Kamień Koszyrski Jan Borowski Załuchów Jan Anna Zaręba Konstanty Abramowicz i Katarzyna Zomrowa 850 AB
10 6 1835 Puliny Antoni Skokowski Bobrycka Buda Józef Magdalena Borowska Borowski Adam, Kajdanowicz Agata z. Tadeusza 89 JZ 0 0
22 6 1835 Puliny (Protowice) Pawlin Borowski Szyjecka Buda Jan Anna Niedźwiedzka Górski Michał, Górska Paulina ż. Protazego 91 JZ 0 0
30 4 1835 Puliny Wincenty Borowski Lubarskie Szymon Tekla Szemet Chyliński Piotr, Kopczyńska Anna ż. Wojciecha 111 JZ 0 0
23 10 1835 Puliny Karol Borowski Krzemieniec Jakub Apolonia Bielak Wach Konstanty, Baszyńska Katarzyna ż. Stefana 152 JZ 0 0
27 6 1835 Krzemieniec Władysław Kowalski Krzemieniec Aleksander Julia Bilska Wincenty Zaborowski -Podpułkownik WR i Salomea Czechowska 01-8 15V 73 T 1048 DM
14 7 1835 Krzemieniec Henryka Grabowska Krzemieniec Jakub Tekla Zaręba Wincenty Zaborowski -Podpułkownik WR i Ewa Zborzewska prof..LW 01-8 15V 74 T 1048 DM
10 2 1835 Ostróg Apolonia Zawadzka Moszczanica Wawrzyniec Marianna Krzymińska Jan Borowski Agnieszka Wilczyńska 171-1-8 5R 24 R 899
3 8 1835 Lachowce Dominik Zaborowski Książęcin Tomasz Marianna Mondzelowska Andrzej Niemirowski i Anna Malinowska ż. Bazylego 171-1-8 112R 33 R DM
17 5 1836 Puliny Józef Kuczyński Krzemieniec Antoni Marianna Salewicz Borowski Jakub, Malinowska Dorota ż. Macieja 136 JZ 0 0
28 9 1836 Puliny Mikołaj Wojciechowski Bobrycka Buda Józef Rozalia Wolska Borowski Stefan, Świziewska Helena, ż. Aleksandra 237 JZ 0 0
26 4 1836 Krzemieniec Marcjanna Wojciechowska Krzemieniec Jan Magdalena Łowicz Wincenty Zaborowski pułk.WR i Justyna Niemczenko 01-10 18V 71 T 58 DM
18 9 1836 Krzemieniec Faustyn Buczyński Baszkowce Józef Leonora Izdepska Feliks Tyborowski Agnieszka Próchowska 01-10 22V 88 T 64 DM
19 6 1836 Ostróg Regina Zawadzka Moszczanica Wielka Wawrzyniec Marcjanna Krzemińska Jan Zborowski i Agnieszka Wilczyńska 171-1-9 12R 67 R DM
26 3 1837 Ptycza Józef Borowski Wielkie Zahorce Marcin Marianna Kondratiuk Paweł Kondratiuk, Warka Bartykowa 823 264R 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0297.htm
2 5 1837 Krzemieniec Piotr Pawłowski Baszkowce Józef Apolonia Kozłowska Feliks Tyborowski i Emilia Kozłowska 01-11 14R 56 T 150 DM
29 9 1837 Krzemieniec Michał Hieronim Brojak Baszkowce Kazimierz Marianna Żyniewicz Feliks Tyborowski i Anna Beler 01-11 20V 95 T 159 DM
14 11 1837 Ostróg Stanisław Bogusz Buszcza Stefan Karolina Malinowska Jan Zborowski i Katarzyna Sypkowa 171-1-10 18R 104 R DM
3 2 1838 Kamień Koszyrski Ignacy Borowski Szczytyń Wincenty Marianna Rudkowska Jan Rubinowski i Julianna Korzeniowska 853 403 AB
13 7 1838 Kuniów Jan Witkowski Mikołaj Apolonia Boryczewska Jan Zborowski, Michalina Michalewska 171-1-11 80 R 43 ZP 0
21 7 1838 Krzywin Daniel Antoni Mysłowski Krupiec Ignacy Zuzanna Ciszewska ch.23.10.1838, W. Adam Borowski, W. Feliksa Czerwińska ż. Paulina, asys. Ur. Antoni Szankowski, Ur. Marianna Krzyształowicz panna 171-1-11 53V 37 R Mg
13 1 1838 Olewsk Kamila Kowacz Łopatycze Jan Domicela Dobrzycka Daniel Mężyński i Teresa ż. Zygmunta Raciborowskiego, asystowali: Zygmunt Raciboroski i Ludwika żona Daniela Mężyńskiego, Józef Kościuszkiewicz i Feliksa Pruszyńska 178-3-6 451R 4 Ż Na
15 7 1839 Puliny Onufry Kobrzycki Usiatyniec Jan Antonina Chylińska Borowski Grzegorz, Sagajdowska Marianna, ż. Marcina 160 JZ 0 0
15 8 1839 Puliny Marianna Grabowska Berezówka Kajetan Marianna Borowska Borowski Stefan, Kozakiewicz Praxeda, ż. Łukasza 187 JZ 0 0
27 8 1839 Puliny Józef Wysocki Bobrycka Buda Paweł Anna - Borowski Szymon, Czerwińska Marianna, z. Franciszka 193 JZ 0 0
8 9 1839 Krzemieniec Mateusz Rapierczuk Krzemieniec IN Marianna ur. Walerian Raciborowski i sł. Marianna Dutkowska 01-13 16V 87 T 292 DM
9 3 1840 Berezdów Franciszek Tyborowski Krasula Wojciech Marianna Kobrzycka 871 255 17 0
6 7 1840 Stepań Ludwik Borowski Temne Jakub Ewa Jedlińska 880 178 V 20
15 2 1840 Korzec Aleksander Borowski Ujście Jakub Katarzyna Borowy 871 117 42 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0063.htm
25 1 1840 Korzec Paweł Borowski Rudnia Klonowa Bartłomiej Tekla Sosnowska 871 115 34 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0062.htm
11 2 1840 Puliny Apolonia Sladzka Sororznia Józef Johanna Kownacka Borowski Mateusz, Borecka Domicella, ż. Mikołaja 20 JZ 0 0
21 2 1840 Puliny Paweł Borowski Pokostowski Jakub Teresa Kulikowska Kulikowski Adam, Kulikowska Marianna, ż. Wincentego 32 JZ 0 0
26 5 1840 Puliny Franciszek Goraj Szyjecka Buda Józef Apolonia Borowska Borowski Ksawery, Górska Paulina 106 JZ 0 0
27 5 1840 Puliny Franciszka Kulikowska Szyjecka Buda Michał Helena Baszyńska Borowski Ksawery, Kulikowska Urszula 108 JZ 0 0
22 11 1840 Puliny Petronela Całko Usyczna Mikołaj Ewa Borowska Borowski Tomasz, Pieńkowska Elzbieta, ż. Franciszka 214 JZ 0 0
29 1 1840 Łuck Franciszka NN Zaborol NN NN Grzegorz Borowski, Anastzazja Uiawska 376 2 5 826 2R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0002.htm
15 9 1840 Korzec Tekla Zabłocka Balarka Brzozówka Andrzej Anastazja Sawicka 1-dw. Piotr Borowski, ur. Agnieszka Zaleska ż. Andrzeja 871 135 111 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0072.htm
19 3 1840 Ostróg Leopold Oborowski Hurby Wojciech Barbara Sińkowska 880 4 V 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0006.htm
2 4 1840 Ostróg Marianna Przewłocka Podobanka Mikołaj Tekla Zabłocka ur. Jan Zborowski, Dorota Białokurowa 880 5 R 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0006.htm
21 7 1840 Ostróg Karol Zawadzki Moszczanica Wawrzyniec Marianna Krzemińska ur. Jan Zborowski, Agnieszka Wereszczyńska mężatka 880 8 V 71 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0010.htm
26 9 1840 Malin Samuel Zborowski Kamionka Franciszek Ksawery Napolina Agnieszka Adelajda Pieńkowska W. Józef Zborowski, W. Franciszka Paszkowska, wdowa,W. Józef Pieńkowski, W.Franciszka Pożarska, wdowa, chrz.19.09.1840 178-51-456 7R 23 Ż BS 16
11 3 1841 Kamień Koszyrski Leon Borowski Załuchów Jan Anna Zaręba Leon i Antonina Krasiccy 856 AB
3 4 1841 Nowogród Wołyński Paweł Borowski Rudnia Talecka Tomasz Marianna Giżycka Krzeczkowski Dymitr, Garbowska Tekla, ż.Mateusza 872 19 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0012.htm
14 12 1841 Korzec Franciszek Borowski Korzec Stanisław Angela Tyszecka 872 220 125 0
10 11 1841 Ostróg Józef Zborowski Swiate Antoni Józefa Zawadzka R 11 V 102 0
15 11 1841 Krzemieniec Henryk Tyborowski 873 455 2
24 7 1841 Katerburg Anna Woźnicka Horynka Franciszek Serafina Żołczowska ur. Franciszek Krotewicz, Anna Niewińska ż. Jana, Faustyn Zaborowski, Petronela 199 101 29 872 798
20 1 1841 Katerburg Julianna Karasiewicz Horynka Jan Brygida Myślińska ur. Karol Tyborowski, Ludwika Uszyńska ż. Józefa, Tomasz Myśliński, Krystyna Mus 199 92 3 872 791
8 12 1841 Kołki Aleksander Ambroży Kownacki Majdan Czornyzki Józef Tekla Bielawska Stanisław Borowski, Dominika Chorążyczewska - ż. Józefa; ch: 09.12. 827 88a 36 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0090.htm
2 6 1841 Ostróg Stanisław Zborowski Korszów Ignacy Karolina Rudzińska wlm. Marcin Chrzanowski, Ewa Karpińska ż. Stanisława 881 10 R 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0011.htm
24 1 1841 Luboml Edward Władysław Kowalewski Kropiwnik Daniel Anna Kozińska Piotr Zborowski, Tekla Iwanicka ż. Michała 856 506 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0278.htm
2 3 1841 Luboml Wiktoria Staniuk Butmer Jan Ludwika Gołębiowska Piotr Zborowski, Feliksa Wasilewska 856 511 29 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0281.htm
1 4 1842 Korzec Franciszek Borowski Kamionka Suchowolska Wawrzyniec Franciszka Felińska 873 128 48 PW 0
19 8 1842 Korzec Ludwik Borowski Rudnia Klonowska Bartłomiej Tekla Sosnowska 873 142 92 PW 0
1 1 1842 Kamień Koszyrski Florian Borowski Szczytyń Wincenty Marianna Rutkowska Antoni Burczak i Salomea Dziedzicka 175 2 3 857 424 AB
20 2 1842 Stepań Karol Borowski Temne Jan Teresa Lochnicka 881 162 R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0170.htm
24 11 1842 Luboml Jan Zborowski Luboml Piotr Marcjanna Materko Wojciech Janowski, Helena Samborska ż. Macieja 857 515 106 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0276.htm
25 4 1843 Ostróg Adam Antoni Zborowski Korszów Ignacy Karolina Rudzińska 882 7 V 53 0
30 5 1843 Korzec Feliks Borowski Kamionka Suchowolska Onufry Honorata Karasiewicz 874 195 84 PW 0
17 11 1843 Korzec Feliks Borowski Rudnia Pereweżnia Błażej Katarzyna Bóbr Bober 874 215 144 PW 0
20 11 1843 Nowogród Wołyński Klemens Borowski Rudnia Talecka Tomasz Marianna Giżycka Rogowski Tomasz, Weselska Julianna, ż.Franciszka 214 JZ 0
1 1 1843 Kamień Koszyrski Teofil Borowski Szczytyń Józef Marianna Rutkowska ur. Józef Zaręba i Marianna Czapkowska 176 1 1 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20176/pages/PL_1_436_176_0001.htm
1 10 1843 Jampol Gracjan Stefan Przyborowski Świętec Aleksander Feliksa Chrzanowska wlm. Wincenty Klemecki, porucznik Wojsk Polskich, Bogumiła Sudnik, ż. Mamerta 874 666 46 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0336.htm
11 11 1843 Wyszogródek Katarzyna Kędzierska Szyły Ignacy Justyna Halczuk Wojciech Borowski, Anna Furmanicka 874 963 33 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0474.htm
30 11 1844 Kowel Andrzej Borowski Kowel Piotr Maria Słowikowska podoficer Tomasz Matusewicz, sław. Eudoxia Kajakin ż. Piotra 427 12 24 859 305 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20247/pages/PL_1_436_247_0007.htm
21 3 1844 Korzec Benedykt Borowski Kamionka Suchowolska Wawrzyniec Franciszka Felińska 875 142 46 PW 0
4 1 1844 Puliny Wiktoria Kotwicka Rudnia Bostowa Kazimierz Tekla Grabowska Borowski Stefan, Weselska Franciszka, ż. Jana 14 JZ
16 2 1844 Puliny Józef Borowski Bobrycka Buda Jan Apolonia Żaborowska Kotwicki Józef, Bachurzyńska Tekla, ż. Jędrzeja 52 JZ
16 10 1844 Puliny Jan Borowski Tesnowka Fabian Honorata Kańska Dobrzański Romuald, Borecka Agnieszka, ż. Bartłomeja 249 JZ 0
15 10 1844 Puliny Karolina Żurawska Rudnia Bostowa Józef Marianna Bobrowska Borowski Jan, Halicka Marianna, ż. Antoniego 268 JZ 0
7 10 1844 Puliny Jadwiga Balicka Szyjecka Buda Florian Honorata Borowska Borowski Ksawery, Szacita Urszula, ż. Macieja r. 1845 65 JZ 0 0
12 1 1844 Wiszenki Franciszek Zborowski Rożyszcze Antoni Regina Romanowska Julian Kłaczkowski, Katarzyna Guzderkowska; ch: 15.01. 770 2 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0002.htm
21 1 1844 Wyszogródek Agnieszka Ratuszniak Musurowce Piotr Magdalena Kowalczuk Iwan Zaborowski, Anna Kowalczuk dziewica 875 845 4 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0449.htm
8 1 1845 Puliny Adam Całko Usyczna Mikołaj Ewa Borowska Borowski Tomasz, Dudkiewicz Justyna, z. Jana 11 JZ 0 0
10 12 1845 Puliny Szymon Borowski Rudnia Bostowa Jan Marianna Całko Mierzwiński Paweł, Mierzwińska Anna, ż. Jana 239 JZ 0 0
24 4 1845 Kamień Koszyrski Teodor Borowski Szczytyń Józef Marianna Rutkowska Józef Karbowski i Joanna Zaręba 178 7 7 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20178/pages/PL_1_436_178_0005.htm
9 8 1845 Miropol Wawrzyniec Boczkowski Ulanówka NN Aleksandra ur. Ignacy Tyborowski, 1-dw. Marianna Ostrowska ż. Antoniego 876 329 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0179.htm
30 11 1845 Miropol Ksawery Tyborowski Ulanówka Ignacy Wincenta Wiszniowska 876 334 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0182.htm
4 11 1845 Luboml Karol Szymon Zborowski Luboml Piotr Marcelina Maciorkowska Kazimierz Płużański, Konstancja Czernichowska ż. Jakuba 860 395 113 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0211.htm
29 1 1845 Jampol Franciszek Grzyborowskich Świętec Aleksander Feliksa Chrzanowska JW.. Piotr olszewski, wlm. Ludwika Kiełczewska, ż. Ignacego 876 565 10 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0305.htm
1 3 1846 Kamień Koszyrski Kazimierz Borowski Szczytyń Józef Marianna Rutkowska Józef Burczak i Jozefa Burczak 861 580 AB
2 3 1846 Kamień Koszyrski Leonard Burczak Wulka Szczytyńska Józef Justyna Walicka Wincenty Borowski i justyna Burczak 861 179 9 AB
21 9 1846 Puliny Marianna Bachurzyńska Bobrycka Buda Błażej Franciszka Żułnowska Borowski Jan, Bachurzyńska Tekla, ż. Jędrzeja 211 JZ 0 0
1 10 1846 Puliny Karolina Borowska Usyczna Tomasz Anna Wolska Borowski Jan, Baszyńska Katarzyna 218 JZ 0 0
11 10 1846 Puliny Teresa Całko Usyczna Mikołaj Ewa Borowska Borowski Mateusz, Borecka Barbara 225 JZ 0 0
8 11 1846 Korzec Michał Borowski Kamionka Suchowolska Onufry Honorata brak danych 877 158 106 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0086.htm
23 12 1846 Rzyszczów Zenon Przeborowski Rzyszczów Gracjan Lucyna Zawistoska Wojciech Broniecki, Karolina Rec wdowa, as. Jan Wartmiński, odstawny Szabs Kapitan, Ludwika Rokicka, panna, chrz. 1.01.1847, ojciec - szlachcic 2-go rzędu 178-51-548 65R 1 Ż BS 131
16 2 1847 Puliny Marianna Borowska Usyczna Mateusz Aleksandra Gągało Borowski Jan, Skokowska Anna 51 JZ 0 0
11 5 1847 Puliny Mikołaj Komnacki Usyczna Ludwik Regina Chocińska Borowski Mateusz, Komnacka Magdalena, ż. Gabriela 107 JZ 0 0
5 6 1847 Korzec Antoni Borowski Rudnia Klonowska Filip Marianna Linkiewicz 21 59 PW R
26 1 1847 Szumbar Konstanty Zaborowski Michałówka, par. Jampol 19 Andrzej Katarzyna Górska Marianna Miednicka Borki 17 Wojciech Kat Janicka
12 5 1847 Kamień Koszyrski Adam Borowski Szczytyń Szymon Katarzyna Skażyńska 194 4-5 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20194/pages/PL_1_436_194_0003.htm
17 8 1847 Malin Magdalena Chilewska Zadrywla Rudnia Jan Balbina Siewko Ludwik Zborowski, Franciszka Lisowska, chrz. 18.08.1847 178-51-548 112V 39 Ż BS 232
8 9 1847 Horyńgród Maria Mossakowska Koszatów, par. Równe Barłomiej Paulina Zielińska ch.5.06.1848, Mikulin, Frolrian Borowski, Anna Zielińska, panna 171-1-14 221R 9 R Mg
11 6 1848 Puliny Małgorzata Perehudow Rudnia Bostowa NN Anastazja Perehudow Borowski Stefan, Kotwicka Tekla, ż. Kazimierza 69 JZ 0 0
31 5 1848 Puliny Erazm Borowski Szyjecka Buda Ksawery Ewa Morawska Goraj Błażej, Kotwicka Emilia, z. Stefana 155 JZ 0 0
15 4 1848 Szumbar Ludwik Zaborowski Borki Konstanty Marcjanna Miednicka Dawid Studyniecki, Marianna Budzyńska ż. Ignacego 625 170 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0090.htm
18 8 1848 Szumbar Antoni Wieczorkowski Borki NN Paulina Konstanty Zaborowski, Feliksa Studyniecka panna 625 171 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0091.htm
17 1 1848 Kodnia Marianna Witusiewicz Żurbińce Stanisław Honorata Ordziejewska 1-dw. Feliks Wojciechowski, ur. Katarzyna Jurkowska panna, Ksawery Borowski, Franciszka Matkowska mę 178-3-20 1R 1 Ż
8 6 1848 Krzywin Jadwiga Felicjanna Wolańska Januszówka Zygmunt Julia Kowalska ch.15.06.1848, Ludwik Stachowski, Franciszka Przetocka, asys. Mikołaj Żaborowski, Tekla Machnicka panna 171-1-14 51R 14 R Mg
12 12 1849 Kamień Koszyrski Alojzy Borowski Szczytyń Szymon Katarzyna Skażyńska Leon Starczewski, Paulina hr. Krasicka ż. Zygmunta 194 4-5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20194/pages/PL_1_436_194_0003.htm
30 9 1849 Starokonstantynów Hieronim Taborowski Samczyki Bazyli Urszula Kucharska 178-3-118 20V-21R 98 Ż
1 6 1850 Szumbar Antoni Zaborowski Borki Konstanty Marianna Miednicka Paweł Miednicki, Rozalia Malawska ż. Ignacego 625 153-154 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0081.htm
11 5 1850 Kamień Koszyrski Edward Borowski Pierebrody Jan Marianna Łaskarzewska Jan Baczewski, Marianna Łaskarzewska z. Michała 183 14-15 13 0
20 8 1850 Kamień Koszyrski Klara Marcinkowska Szczytyń Jakub Rozalia Czwalińska Józef Borowski, Aniela Łukianowicz Wdowa 184 4-5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20184/pages/PL_1_436_184_0003.htm
18 4 1850 Dubno Apolinary Borowski Dubno Jan Marianna Bednarzewska 835 495-496 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0260.htm
3 1 1851 Puliny Hilary Skokowski Usyczna Michał Karolina Wojciechowska Borowski Józef, Borowska Anna, ż. Tomasza 22 JZ 0 0
25 5 1851 Puliny Aniela Rac Kotuzówka Tomasz Marianna Borowska Borowski Jan, Węglowska Marianna, ż. Kazimierza 162 JZ 0 0
20 9 1851 Puliny Władysław Smoczyński Sokołów Szymon Julia Łukaszewicz Borowski Feliks, Gniewkowska Franciszka, ż. Jóżefa 259 JZ 0 0
2 9 1853 Kamień Koszyrski Marcin Borowski Zagłusze Józef Marianna Rutkowska 186 6-7 6 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20186/pages/PL_1_436_186_0004.htm
7 4 1854 Puliny Paulina Całko Kotuzówka Mikołaj Ewa Borowska Borowski Tomasz, Racijewska Marianna, ż. Tomasza 145 JZ 0 0
7 10 1854 Puliny Edward Borowski Usyczna Tomasz Anna Sinicka Kownacki Stanisław, Borowska Marianna, ż. Jana 223 JZ 0 0
1 10 1854 Puliny Michał Chyliński Usiatyniec Lubarski Jan Wiktoria Łopuszańska Krzeczkowski Jakub, Borowska Lucyna, panna, Borowski Józef, Sajdakowska Marianna 269 JZ 0 0
25 2 1856 Dederkały Kazimierz Zaborowski Radoszówka Karol Marianna Włodzimirska hr. Karol Czosnowski, hr. Aniela Czosnowska panna 55 114-115 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0060.htm
31 12 1856 Kamień Koszyrski Witold Borowski Majdan Zapierebrodzki Jan Marianna Łaskarzewska 190 4-5 4 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20190/pages/PL_1_436_190_0003.htm
24 9 1856 Kamień Koszyrski Jan Borowski Zagłusze Wincenty Marianna Rutkowska 189 8-9 8 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20189/pages/PL_1_436_189_0005.htm
25 2 1857 Puliny Domicella Borowska Usyczna Tomasz Anna Sinicka Borowski Jan, Skokowska Karolina, ż. Michała 56 JZ 0 0
14 11 1857 Puliny Cyryl Sinicki Usyczna Kajetan Anna Strzynkowska Borowski Jan, Skokowska Karolina, ż. Michała 298 JZ 0 0
20 8 1858 Słoboda Czernicka/Pulin Bartłomej Borowski Lubarska Huta NN Zuzanna Borowska Mołodziecki Franciszek, Łozowicka Ludwika, ż. Gabriela 315 JZ 0 0
1 4 1858 Dederkały Justyn Zaborowski Radoszówka karol Marianna Włodzimirska 55 62-63 10 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0033.htm
22 2 1859 Puliny Leontyna Zagórowska Adamówka Nikodem Wincentyna Popławska Borowski Feliks, Grzymała Wiktoria, ż. Leona 66 JZ 0 0
23 3 1859 Puliny Szymon Borowski Tesnowka Tomasz Anna Sinicka Talko Grzegorz, Krasicka Marianna, panna 91 JZ 0 0
22 5 1859 Puliny Jan Borowski Bobrycka Buda Antoni Marianna Husakowska Żułnowski Jan, Bachurzyńska Tekla, ż. Jędrzeja 157 JZ 0 0
15 6 1859 Puliny Aniela Szatkowska Olizarka Andrzej Karolina Sztylska Borowski Feliks, Węglowska Domicella, ż. Jżóefa 172 JZ 0 0
10 9 1859 Gołogóry Michał Zborowski Nowosiółki 124 Jan Marta Tybura 1719L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201719/pages/PL_1_301_1719_0002.htm
10 4 1860 Dederkały Leopold Zaborowski Radoszówka Karol Marianna Włodzimirska Konstanty Typorowski, Armeta Nowoszyńska 55 6-9 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0004.htm
7 7 1860 Kamień Koszyrski Michał Borowski Szczytyń Szymon Katarzyna Skażyńska 194 8-9 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20194/pages/PL_1_436_194_0005.htm
8 10 1860 Łysin Franciszek Zaborowski Wołkowyje Polikarp Wiktoria Starczewska 841 191-192 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0106.htm
20 9 1862 Szumbar Mikołaj Głowacki Nowystaw Antoni Józefa Giżewska Konstanty Zaborowski, Michalina Głowacka ż. Feliksa 626 276-7 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0142.htm
1 2 1862 Kamień Koszyrski Stanisław Borowski Szczytyń Szymon Katarzyna Skażyńska 194 8-9 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20194/pages/PL_1_436_194_0005.htm
7 12 1862 Żytomierz Michał Krzywanowski ? Baraszowka Franciszek Sabina Żurawska Karol Borowski, Pawlina Piątkowska 178-3-54 5 10 Ż DG
1 5 1862 Żytomierz Maria Aleksandra Szenkow Żytomierz Wiliam Aniela Terlecka Zygmunt Taborowski, Zofia Taraswiczowka 178-3-54 27 Ż DG
1 7 1863 Żytomierz Pawlina Kochanowska Żytomierz Jan Lucyna Bydłowska Ferdynand Zaborowski, Michalina Wilczyńska 178-3-54 47 157 Ż DG
20 11 1863 Żytomierz Ignacy Borowski Żytomierz Józef Marianna Łagowska Filip Żurawski, Krystyna Renkasow 178-3-54 83 299 Ż DG
25 12 1863 Kuniów Józef Zaborowski Górszczyzna Piotr Katarzyna Podhorodecka Wincenty Podhorodecki i Emilia Falkowska ż. Feliksa 178-3-78 13V-14R 74 Ż DM
15 12 1863 Lachowce Adam Winosławski Unijów Franciszek Franciszka Podhorodecka szl. Adam Borowski i Petronela Topolnicka panna 178-3-146 15V-16R 60 Ż DM
1 2 1864 Lachowce Konstanty Konopacki Kaszczyńce Jan Regina Zajączkowska szl. Adam Borowski i Emilia Rejn panna 178-3-146 42V-43R 8 Ż DM
11 11 1865 Szumbar Michalina Jędrzejewska Borki Antoni Marianna Romanowska Konstanty Zaborowski, Felicjanna Omelańska ż. Tomasza 626 225-226 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0117.htm
21 10 1865 Żytomierz Marianna Kochanowska Żytomierz Grzegorz Lucyna Jakubowicz córka mieszczan / Ferdynand Zaborowski, Michalina Wilczyńska 178-3-61 42 277 Ż DG
12 10 1865 Żytomierz Antoni Żytomierz Anna Grabowska nieślubny syn wdowy z Borowskich/ Antoni Wiszniewski, Anna Trocka 178-3-61 41 269 Ż DG
5 9 1865 Żytomierz Jan Borowski Futor Wasilewskiego Kazimierz Marianna Skorupińska syn ob./ Jan Rutkowski, Karolina Twardowska 178-3-61 37 234 Ż DG
29 12 1865 Żytomierz Alojzy Borowski Baraszowka Karol Aniela Szczepańska syn mieszczan, Kirył Maszkowski, Julia Żurawska 178-3-61 52 341 Ż DG
28 2 1866 Dederkały Marianna Bajdiuk Szkrobotówka Jan Agnieszka Gorzkowska Faustyn Zaborowski, Karolina Karczewska ż. Michała 56 143-144 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0076.htm
17 2 1866 Żytomierz Antoni Kotwicki Kamionka Wyższa Franciszek Salezy-Józef Anna Szczepańska [17.02.1866] syn dw., Jan Borowski i Agnieszka Kroszelnicka 178-3-63 11 39 Ż 21 i 22 DG
29 5 1866 Żytomierz Antoni Baczyński Kamionka Wyższa Teodor Józefa Kotwicka [05.06.1866] syn dw., Kazimierz Borowski i Ewa Turowska 178-3-63 30 126 Ż 57 i 58 DG
7 12 1867 Dederkały Franciszka Sieniawska Sadki Józef Antonina Chodorowicz szl. Faustyn Zaborowski, Agata Czechowska ż. Stanisława 56 124 25 1-41 122V-123R T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0066.htm
22 7 1868 Szumbar Marian Jędrzejewski Borki Antoni Marianna Romanowska Konstanty Zaborowski, Felicjanna Omelańska ż. Tomasza 626 173-4 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0089.htm
22 12 1870 Radziwiłłów Tomasz Borowski Radziwiłłów Jan Franciszka Jaszewska 1-51 10 V-11 R 39 T 0
19 6 1872 Sidorów Paweł Zaborowski Szydłowce 39 Stefan Katarzyna Kuryk Eliasz Haszczyniuk, Katarzyna Łoza ż. Jana 1205L 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0007.htm
3 9 1872 Wiśniowiec Jan Borowski Wierzbowiec Michał Rozalia Kowalska 1-56 8V-9R 45 T
10 6 1873 Sidorów Antoni Zaborowski Szydłowce 23 Kazimierz Elżbieta Gołębiowska 1205L 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0028.htm
9 12 1873 Sidorów Franciszek Borowski Wasylków 63 Dominik Marianna Łukawiecka 1205L 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0033.htm
20 2 1878 Radziwiłłów Stanisław Borowski Radziwiłłów Piotr Rozalia Migda 1-72 36V-37R 7 T
10 7 1878 Kuniów Zygmunt Gładkowski Bołotowce Marian Józefa Zaborowska Karol Zaborowski i Eleonora Zaborowska panna 178-3-78 510V-511R 62 Ż DM
14 4 1879 Radziwiłłów Jan Borowski Radziwiłłów Piotr Rozalia Migda 1-73 51 V-52 R 22 T 0
1 9 1879 Kuniów Marian Gładkowski Bołotkowce Marian Józefa Zaborowska Justyn Zaborowski i Eleonora Zaborowska panna 178-3-78 556V-557R 79 Ż DM
19 9 1879 Luboml Ksawery Sielecki Luboml Aleksander Joanna Danilewska Dionizy Zaborowski, Agata Odinocka 322 60 118 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0031.htm
15 12 1880 Kuniów Kazimierz Gładkowski Bołotkowce Marian Józefa Zaborowska Karol Zaborowski i Eleonora Zaborowska panna 178-3-78 602V-603R 80 Ż DM
20 11 1881 Radziwiłłów Dominik Borowski Radziwiłłów Piotr Rozalia Migda 1-75 51 V-52 R 33 T 0
26 8 1882 Horochów Rozalia Idlicka Bużany Grzegorz Salomea Majewska Maciej Borowski, Maria Leduchowska 118 28-29 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0016.htm
3 4 1884 Kuniów Stanisława Gładkowska Bołotkowce Marian Józefa Zaborowska Kazimierz Zaborowski i Helena Deryng wdowa 178-3-78 770V-771R 25 Ż DM
1 7 1885 Szumsk Kamila Winnicka Żołobki Ignacy Franciszka Ejsmont Konstanty Żaborowski, Feliksa Sławecka 01-232 181V-182R 81 T
24 10 1886 Szumbar Jan Zaborowski Borki Ludwik Waleria Zielińska 627 125-126 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0073.htm
14 12 1886 Kuniów Oktawia Gładkowska Bołotkowce Marian Józefa Zaborowska Justyn Zaborowski i Eleonora Zaborowska panna 178-3-86 83V-84R 1 Ż DM
18 2 1888 Kowel Helena Lewandowska Kruhel Józef Marianna Sewerycz Jan Zaborowski, Julianna Zapałowska ż. Jana 289 4-5 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20289/pages/PL_1_436_289_0003.htm
1 8 1890 Krzemieniec Jan Zaborowski Krzemieniec NN Maria Jan Fedożyński, Maria Buszyńska ż. Wojciecha 0.1-81W 15V-16R 60 T
12 5 1892 Krzemieniec Zuzanna Winnicka Tylawka Paweł Marianna Głowacka Konstanty Zaborowski, Franciszka Winnicka ż. Ignacego 0.1-81D 8V-9R 32 T
1 1 1896 Luboml Julia Wasilewicz Luboml Adam Wiktoria Szydłowska Zdzisław Zaborowski, Aleksandra Gorbik ż. Tymona 910 2V 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0003.htm
23 4 1904 Luboml Tadeusz Borowski Luboml Leon Joanna Franciszka Kwiatkowska Paweł Okniński, Helena Radzymińska ż. Mariana 1009 46 91 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0028.htm
10 3 1910 Szumbar Mikołaj Borowski Matwiejowce Józef Maria Wołoszyńska 0
16 12 1910 Radziwiłłów Kazimierz Borowski Gaje Piotr Rozalia Mirecka Antoni Małecki, Dominika Burmaj ż. Mikołaja 1-100 51 V-52 R 42 T 0
28 12 1911 Tbilisi Tadeusz Adolf Gede Tbilisi Otto Bruno s. Adolfa Stanisława Bolesław Krzyżanowska Lucjan Zborowski, Wanda Jakubowska 32V 47 Tb
11 9 1914 Tbilisi Antoni Zbyszko Minkiewicz Tbilisi Antoni s.Antoniego Stanisława c.Leona Lisowska Zygmunt Aleksander Borowski, Józefa Paszkiewicz 102V 14 Tb
26 1 1915 Tbilisi Jan Karol Dzieniewski Tbilisi Karol s.Józefa Janina c.Antoniego Bera Lucjan Zborowski, Lucyna Zborowska 103R 17 Tb
10 9 1915 Tbilisi Andrzej Ozdowski Tbilisi Stanisław Józef s.Józefa Leokadia Józefa c.Ign Kucharska (chrzest 1918) Aleksander Borowski, Irena Berezowska 194R 42 Tb
21 9 1916 Tbilisi Andrzej Józef Franciszek Zborowski Tbilisi Lucjan Łucja Bronikowska Henryk Zborowski, Anna Bronikowska 145R 94 Tb

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
5 2 1720 Torczyn Michał Raciborowski Anna Szlubicz Załenska wdow Hiacynt Załenski, Michał Liniewski, Anna Podhorodinska 41a b/nr EH
5 3 1726 Torczyn Bazyli Zaborowski Marianna Troscinska Chorochoryn Stefan Guzowski, Wawrzyniec Kozłowski 46 b/nr EH
27 10 1807 Szumsk Józef Gutkowski Bajmaki k Urszula Zyszczyńska Bajmaki p Marcin Michalski, Ignacy Borowski 297-1-183 62V Ł RK
25 1 1825 Krzemieniec Walenty Nowakowski Grabówka 30 Marianna Kluczyńska Grabówka 16 Jan Biernacki, Hiacynt Zborowski, Wojciech Nowakowski 300 43 7 ZP
26 4 1825 Krzemieniec Walerian Rajcborowski wdowi Krzemieniec 38 Julia Bińkowska Krzemieniec 18 Nikodem Dziewiątkowicz, Franciszek Gruszficki, Piotr Bińkowski 300 51 22 ZP 0
16 2 1827 Kamień Koszyrski Wincenty Borowski 26 Franciszek Rozalia Hryniewiecka Julianna Burczak 18 844
14 8 1827 Nowogród Tomasz Borowski Telecka Rudnia 20 Bazyli Marianna Marianna Gizicka Kijanka 18 Jan Marianna Gągalski Michał Ryżkowski Stanisław 32 JZ
13 11 1827 Jałowicze Andrzej Wasyluk wd. Horodnica Wielka 50 Wasyl Tacka Juszczuk Justyna Siedecka Nowostaw 27 Jan Marianna Sawka Stasiuk, Jan Borowski 813 297 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0272.htm
2 2 1827 Krzemieniec Ludwik Jurkiewicz Folwarki Wielkie 27 Hieronim Marianna Zalewska Waleria Wyrzykowska Folwarki Wielkie 17 Piotr Karolina Dąbrowska Jan Dobrowolski, Piotr Buczyński, Maciej Zaborowski 01-5 1R 2 T 730 DM
6 2 1827 Krzemieniec Jan Nowakowski Krzemieniec 20 Antoni Agata Dolińska Franciszka Popławska Krzemieniec 17 Karol Feliksa Mirecka szl. Antoni Migorowicz, szl. Mikołaj Zaborowski i ur. Tomasz Gradomski 01-5 2R 5 T 731 DM
22 1 1828 Kołki Stanisław Zborowski Majdan Czornyżki 23 Stanisław Jadwiga Zielińska Jadwiga z Czamańskich Naumowicz Majdan Czornyżski 35 Paweł Marianna Roszkowska Jan Zaborowski, Stanisław Komnacki 814 96 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0100.htm
10 6 1828 Ostróg Antoni Borowski Buszcza 28 Wawrzyniec Marianna Nowosylska Józefa Zawadzka Mosty 25 Józef Barbara NN Kazimierz Baranowski, Ignacy Werle 171-1-1 21R 17 R Mg
3 6 1829 Berezdów Andrzej Jędrzejowski Krasula 18 Maciej Tekla Majdańska Łucja Krajewska Krasula 17 Jan Teresa Sawicka Mikołaj Rosnowski, Paweł Tyborowski 12 R
24 2 1829 Krzemieniec Szymon Hajdaweruk Folwarki Wielkie 35w Jan Agnieszka Marianna ur. Makowska Folwarki Wielkie 30w Antoni Zofia Walenty Sześciuk i Mikołaj Zaborowski 01-5 34R 21 T 763 DM
3 9 1829 Ostróg Wincenty Zaborowski (Zaborski) parafia Lachowce 21 Jakub Katarzyna Franciszka Wasilewska Płużne 25w Jan ? Dorota Wojciech Zawadzki, Józef Pawłowski 171-1-2 18V19R 15 R 7198 MZ
13 8 1829 Ostróg Wawrzyniec Zawadzki Mosty 20 Józef Barbara Onieszkiewicz Marcjanna Krzemińska Wierzchów 20 Wawrzyn Anna Szczyglińska Kazimierz Biernacki, Jan Borowski, Antoni Strzelecki 171-1-2 20V 24 R 7200 MZ
27 4 1830 Zabłotce Aleksander Borowski 26 Antoni Anastazja Perotiatkiewicz Amalia Grabowska 27 Józef Wiktoria 845 73-74
11 5 1830 Żytomierz Stanisław Borowski Żytomierz 26 Józef Anna Baszyńska Franciszka Siestrzyńska Żytomierz 16 Andrzej Marcianna Jeleńska Piotr Łuziański , Józef Kaleński 178 3 3 57 33 Ż Ni
6 9 1831 Żytomierz Mikołaj Popławski Dubowiec 40w NN NN NN Zofia Rabkowska Dubowiec 30 NN NN NN Józef Feliński , Mikołaj Borowski , Ignacy Narbut 178 3 4 54 45 Ż Ni
3 10 1831 Żytomierz Ludwik Bułharyn Żytomierz 29 Joachim Marianna Kujawska Augusta Ewa Kolbe Żytomierz 20 Fryderyk Józefina Wagner Jan Szawerski , Florian Zborowski , Józef Poradowski 178 3 4 56 52 Ż Ni
11 10 1831 Żytomierz Alojzy Wesołowski Żytomierz 24 Stanisław Marianna Szymanowska Izabella Tokarska Żytomierz 18 Antoni Rozalia Pożarska Pan młody - translator , Kazimierz Czajkowski , Mikołaj Julski , Franciszek Taborowski 178 3 4 57 57 Ż Ni
22 11 1831 Białogródka Wojciech Zaborowski Ledzianka 24 Józef Justyna Popławska Brygida Słomińska Ledzianka 18 Wawrzyniec Marianna Niemirowska Jan Bujalski, Jan Zaborowski, Szymon Zawadzki 178-3-97 89V 32 Ż DM
27 8 1831 Ostróg Jan Zaborowski (G-R) 20 Ignacy Aleksandra Tekla Boremska Storonicze Jan Wereszyński, Jan Leszczyński, Jeedrzej Leszczyński 1-171-4 15V 8 R 7799 MZ
5 2 1833 Krzemieniec Stanisław Kwiatkowski Krzemieniec 40k Stanisław Tekla Marianna Juganowska Krzemieniec 30w Jan Marianna Walerian Raciborowski i Józef Klefer 01-5 88V 10 T 818 DM
11 2 1834 Krzemieniec Jan Zborowski Krzemieniec 27 Jan Marianna Tomaszewska Apolonia Strzelecka Krzemieniec 18 Józef Katarzyna Dšbrowska Tomasz Paradowski i Antoni Hordejczuk 01-5 98R 7 T 827 DM
10 2 1835 Krzemieniec Antoni Grudziński Młynowiec 35 Jan Agnieszka Minkiewicz Teofila Strzelecka Młynowiec 20 Kajetan Rozalia Łonowska Walerian Raciborowski i Feliks Iwanicki 01-8 33V 6 T 1066 DM
10 2 1835 Żytomierz Gabriel Borowski 38 Piotr Teodora Budzyńska Petronela Mińkowska 27 Józef Marianna Studzińska 178 51 3 8 Ż
26 7 1835 Żytomierz Tomasz Taborowski 51w Sylwester Justyna Kulczycka Marianna Zeman 25 Ignacy Marianna Pomorska 178 51 3 29 Ż
9 2 1836 Puliny Szymon Borowski Fedorowka 50 Grzegorz Marianna Słowikowska Anna z Ochmanów Kuźmińska Buda Bobrycka 50 Józef Julianna - Kuźmiński Jan Żołnowski Kazimierz 18 JZ
14 2 1837 Kamień Koszyrski Antoni Borowski Szczytyń 49w Ludwik Magdalena Popiel Rozalia Łaskarzewska Huta Wojehoska 30 Paweł Agnieszka Marcinkowska Ludwik Rudkowski, Wincenty Borowski, Józef Zaremba 170 16 2 852 679 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20170/pages/PL_1_436_170_0010.htm
28 2 1837 Kamień Koszyrski Wincenty Borowski Szczytyń 32w Franciszek Rozalia Hryniewiecka Marianna Rudkowska Szczytyń 19 Antoni Anna Kulmanowska Józef Zaremba, Ludwik Rudkowski, Piotr Różański 170 19 5 852 682 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20170/pages/PL_1_436_170_0011.htm
11 7 1837 Młynów Grzegorz Turczynowski greko-unit. par. Boremelska 63w Dionizy Ewa Franciszka z Borowskich Bóbr par. Młynów w Wojciech Konstancja Tomasz Zukowski, Paweł Drewnowski, Kasper Wiszniewski 823 197V 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0206.htm
19 9 1837 Ptycza Feliks Sikorski Wielka Milcza 37w Stanisław Małgorzata Pawłowska Amelia Chamiec Kamienica 19 Ignacy Katarzyna Rohozińska Kalikst Chamiec b. Chorąży, Józef Raciborowski, Piotr Wieczffiński 823 273V 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0307.htm
31 1 1837 Lachowce Józef Zaborowski 24 Jan Rozalia Anastazja Puzikowska 20 Stefan Konstancja Jakubowska Filip Puzikowski, Jan Popowski, Tomasz Zaborowski 171-1-10 114V 3 R DM
4 4 1837 Ostróg Sebastian Szeremeta Borszczówka 20 Łukasz Marianna Paszkowska Marianna Rużańska Buszcza 18 Michał Magdalena Kazimierz Bernacki, Jan Zborowski 171-1-10 24V 8 R DM
6 2 1838 Bucyń Jan Czwaliński par. Ratno 29 Szymon Teodozja Halicka Katarzyna Pirecka Kaczyn 19 Antoni Antonina Werbska Michał Brzostowski, Florian Czechowski, Szymon Borowski 31 7 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2031/pages/PL_1_436_31_0005.htm
9 10 1838 Ostróg Aleksander Tuszyński Ostróg 45w Jan Marianna Staniszewska Ewa Grabowska Ostróg 30 Jan Marianna Zielińska Jan Taborowski, Stanisław Zadernowski 171-1-11 25V 12 R DM
13 11 1838 Olewsk Wojciech Borowski Zolnia 27 Michał Tekla Skurzyńska Magdalena Boczkowska Budki Snowidowskie 26 Tadeusz Apolonia Szybecka Grzegorz Skurzyński, Jan Jasiński 178-3-6 456V 10 Ż Na
21 9 1839 Berezne Paweł Borowski Bilczaki 43 Szymon Marianna Mańkowska Ewa Lech Rudnia Łęczyńska 19 Michał Marianna Kuryata 879 221 R 9
6 8 1839 Krzemieniec Antoni Hermanowski Szpikołosy 23 Piotr Brygida Teodozja Berezecka Podbereżce Małe 27 Teodor Petronela Walerian Raciborowski i Stanisław Malaski 01-13 28V 14 DM 306 T
29 1 1839 Luboml Jan Niedzielski Luboml 24 Walenty Joanna Kostecka Józefa Maraszkiewicz Luboml 22 Szymon Małgorzata Konopińska Feliks Kowalewski, Piotr Zborowski 854 594 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0339.htm
26 11 1839 Luboml Piotr Zborowski Luboml 33 Jan Apolonia Lubecka Marianna Maciorkowska Kąty 23 Grzegorz Marianna Tyczyńska Jakub Czrniachowski, Kajetan Maciorkowski 854 618 35 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0351.htm
25 2 1840 Katerburg Aleksander Przyborowski Wiązowa 30 Józef Eleonora Piradowska Feliksa Chrzanowska Piszczatyńce 19 Michal Marcjanna Kozicka 199 133 6 871 715
28 1 1840 Nowogród Wołyński Adam Borowski Majdan Fedorówka 23 Wincenty Rozalia Ostrowska Franciszka Zielonka Nemylanka 19 Feliks Apolonia Osińska Osiński Gabryel, Waziński Jan 871 64 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0033.htm
10 11 1840 Puliny Ksawery Borowski Szyecka Buda 23 Jan Anna Niedźwiedzka Ewa Murawska Nowy Zawod 20 Maciej Agniela Wereszczyńska Kluczyński Franciszek Szacyl Michał 33 JZ
3 8 1841 Dederkały Mikołaj Leszczyński Dederkały Wielkie 53 Kazimierz Agnieszka Niewiadomska Marianna z Zaborowskich Grzymała Dederkały Wielkie 48 Michał Tekla Enson 872 821 3
8 2 1841 Korzec Błażej Borowski Parasznia 21 Ignacy Klara Sawicka Katarzyna Bóbr Parasznia 20 Jan Teressa Orzechowska 872 231 13
25 5 1841 Korzec Wawrzyniec Borowski Kamionka Lubtowska 21 Jan Wiktorya Jaworska Franciszka Felińska Kamionka Lubtowska 18 Jan Maryanna Czarniecka 872 235 22
12 10 1841 Berezdów Paweł Tyborowski Krasula 26 Albin Marianna Kowalska Elżbieta Tynicka Krasula 20 Józef Aleksandra Dobrowolska 872 326 15
9 11 1841 Ostróg Franciszek Zborowski Buszcza 22 Jan Regina Dubiecka Katarzyna Nahaczewska Moszczanica Wielka 20 Jan ... Czyżewska R 18 V 20 0
7 6 1841 Wiszenki Antoni Zborowski par. Jałowicze 47w Regina Romanowska Rudnia 30 Mateusz Korolkowski, Mifrej Turec, Marek Powolerski 827 73a-73 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0075.htm
31 8 1841 Berezdów Jakub Boczkowski Horodniawka 24 Grzegorz Marianna Grabowska Rozalia Eysmont Krasula 19 Teodor Tekla Wasilewicz Kazimierz Tyborowski, Jan Chodakowski 872 324 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0172.htm
16 11 1841 Żytomierz Stanisław Borowski 33w Józef NN NN Marianna Faszczewska 21 Stefan Joanna 178 51 4 72 Ż Ni
1 11 1842 Korzec Filip Borowski Rudnia Klonowska 26 Szymon Marianna Bieńkowska Marianna Link Rudnia Klonowska 24 Maciej Tekla Kuriata 873 169 17 PW
1 3 1842 Kamień Koszyrski Józef Borowski Szczytyń 20 Franciszek Franciszka Białobłocka Marcjanna Rutkowska Szczytyń 19 Antoni Anna Kulmanowska Hieronim Białobłocki, Antoni Borowski 175 17 4 857 439 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20175/pages/PL_1_436_175_0010.htm
11 7 1843 Korzec Paweł Borowski Balarka Lubtowska 26 Ignacy Klara Sawicka Magdalena Chodorowska Balarka Lubtowska 21 Jan Marianna Kwiatkowska 874 239 28 PW 0
12 9 1843 Miropol Wojciech Tyborowski Ludwikówka 45w Albin Marianna Kowalska Rozalia Domalewska Ludwikówka 28 Benedykt Rozalia Żołędziowska 874 411 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0205.htm
7 2 1843 Luboml Maksymilian Bęklewski Bereżce 28 Tadeusz Rozalia Chmielewska Karolina Tyczyńska Beresce 19 Tomasz Tekla Sadowska Klemens Podgórski, Piotr Zborowski 858 516 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0274.htm
26 8 1843 Luboml Stanisław Połochtowicz Luboml 30 Walenty Regina Sawicka Tekla Maraszkiewicz Luboml 25 Szymon Małgorzata Konopińska Ignacy Dorosiewicz, Piotr Zborowski 858 531 44 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0281.htm
29 6 1843 Nowogród Wołyński Jan Borowski Rudnia Mostowa par. Puliny 20 Stefan Agnieszka Kotwicka Marianna Całka Rudnia Karpiłówka 18 Jędrzej Domicela Chomętowska Ostrowski Klemens, Mierzwinski Jan 874 116 39 PW, JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0060.htm
30 1 1844 Ostróg Stefan Borowski Balarka Choteńska 22 Jan Helena Stelmaska Marianna Antonowicz Balarka Choteńska 18 Jan Konstancja Kozłowska 883 16 V 7
6 2 1844 Puliny Jan Borowski Buda Bobrycka 30 Marcin Marianna Osińska Apolonia Żaborowska Buda Bobrycka 20 Michał Katarzyna Rogalska Holak Grzegorz Kuźmiński Józef 17 JZ
17 9 1844 Nowogród Józef Kulpiński Zwiahel 38 Woyciech Petrunella Katarzyna z Szczyrskich Tomaszewska Zwiahel 44 Klemens Konstancja Borowski Jakub, Brzeziński Felix 875 43 JZ
23 1 1844 Wyszogródek Wojciech Borowski Szyły 25 Franciszek Teresa Jamnicka Apolonia Kędzierska Szyły 16 Wincenty Barbara Jan Matwijewczuk, Danił Kusaniuk 875 857-858 2 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0455.htm
27 5 1845 Puliny Tomasz Borowski Usyczna 24 Szymon Marianna Baszyńska Anna Wolska Berezówka 20 Gabryel Magdalena Skokowska Baszyński Adam Węglowski Michał 25 JZ
18 11 1845 Hulewicze Florian Borowski Kaszówka 26 Benedykt Agnieszka Przedborska Wiktoria Goznicka Kaszówka 19 Mikołaj Katarzyna Jaszczyc Stanisław Jakutowicz, Krzysztof Sławuszewski, Aleksander Kretzmer 133 19 4 860 550 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20133/pages/PL_1_436_133_0013.htm
28 10 1845 Korzec Mikołaj Jaworski Majdan Bereznicki 48w Mikołaj Wiktoria Szołomicka Agnieszka z Borowskich Jazwinczuk Majdan Bereznicki 36w Łukasz Agnieszka w.ż. Grzegorz Jaworski, Michał Naumowicz 876 191 30 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0103.htm
20 11 1845 Korzec Piotr Borowski Pereweżnia 34 Ignacy Klara Sawicka Domicela Rakowska Pereweżnia 20 Mikołaj Małgorzata Ostrowska 876 195 38 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0105.htm
3 11 1845 Krzemieniec Jakub Zborowski Bereżce Wielkie 30 Jan Marianna Popławska Apolonia Spaczyńska Bereżce Wielkie 20 Stefan Anna Liszczyńska Ignacy Kozłowski Stefan Spaczyński 01-18 32R 26 DM 566 T
28 10 1845 Jampol Aleksander Grudziński par. Jampol 32 Dominik Agata Kowalewska Euzebia Przyborowska par. Jampol 25 Onufry Eleonora Pierakowska Stanisław Bukowski, Aleksander Przyborowski, Józefa Jaśkiewicz 876 587 9 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0316.htm
21 2 1845 Żytomierz Jan Borowski Żytomierz 28 Jan Aniela Michalska Marianna Bodnarowska Żytomierz 17 Józef Wiktoria Broniszeska Jan Stublewicz , Modest Popiel 178 3 12 40 17 Ż Ni
1 5 1846 Kamień Koszyrski Jan Borowski Szczytyń 23 Franciszek Franciszka Ilk Marianna Łaskarzewska Huta Wojehoska 20 Jan Anna Darmens Jan Borowski, H... Łaskarzewski, Szymon Baczewski 179 15 861
20 10 1846 Puliny Antoni Borowski Buda Bobrycka 25 Wincenty Rozalia Ostrowska Marianna Husakowska Buda Bobrycka 18 Jan Franciszka Waleńkiewicz Strzałkowski Michał Ochman Józef 48 JZ
26 5 1846 Luboml Ignacy Gołębiowski Piszcz par.Opalin 27 Paweł Zofia Hajer? Apolonia Czerniachowska Luboml 18 Jakub Konstancja Krakowska Piotr Zborowski, Antoni Terlecki 861 491 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0212.htm
10 2 1846 Żytomierz Walenty Jaroszyński Żytomierz 26 Jan Barbara Malicka Elżbieta Szczyniawska Żytomierz 16 Wincenty Domicela Muszyńska N. Borowski , N. Sieciński 178 3 14 56 16 Ż Ni
10 11 1846 Ostróg Hipolit Ignacy Rymaszewski Ostróg 32 Augustyn Prakseda łaniewska Celestyna Kotkowska Ostróg 20 Wincenty Rozyna Kozicka Roman Borowski, Gracjan Kozicki, Grzegorz wojtkowski 885 27V 18 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0029.htm
12 11 1846 Ostróg Jan Wolski Sadki 30 Walenty Anna Domska Rozalia Kwiatkowska Sadki 25 Józef Dorota Ryszkoska Adolf Taborowski, Feliks Berkowski 885 27V 19 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0029.htm
26 1 1847 Szumbar Konstanty Zaborowski Michałówka, par. Jampol 19 Andrzej Katarzyna Górska Marianna Miednicka Borki 17 Wojciech Katarzyna Janicka Jan Kowalewski, Marcin Miednicki 625 196 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0103.htm
23 11 1847 Żytomierz Józef Borowski Żytomierz 25 Jan Franciszka Krotowska Marianna Łagowska Żytomierz 18 Mikołaj Tekla Renkas Wincenty Łagowski , Jan Żygadło 178 3 1 64 58 Ż Ni
15 2 1848 Puliny Michał Borkowski Berezówka 24 Jan Tekla Tyczyn Anna Woynalowicz Buda Bobrycka 18 Jakub Tekla Weselska Borowski jakub Żygadło Jan 12 JZ
22 2 1848 Puliny Ludwik Kopczyński Ziatyń Lubarski 29 Wojciech Anastazja Ostrowska Julianna Chylińska Ziatyń Lubarski 19 Antoni Marcianna Hryniewiecka Sajdakowski marcin Borowski Grzegorz 18 JZ
18 7 1848 Puliny Roman Sawicki Szyecka Buda 21 Jan Marianna Szelężek Ewa Weselska Wjunki 16 Kazimierz Aleksandra Popławska Borowski Ludwik Siedlecki Jan 25 JZ
18 2 1848 Ostróg Stanisław Paszkowski Wierzchów 30 Jan Kasylda Chęcińska Lucyna Raczewska Zawidów 20 Józef Pelagia Wójcicka Roman Borowski, Konstanty Sosnowski i Józef Bocheński 171-1-14 24V 6 R DM
11 9 1849 Nowogród Jan Borowski Rudnia Klonowa, par. Korzec 19 Bartłomej Tekla Sosnowska Anastazja Całko Rudnia Korniłowka, par. Korz 18 Andrzej Domicella Chomętawska Siedlecki Antoni Niżyski Feliks 23 JZ
30 10 1849 Żytomierz Jan Borowski 26 Józef Salomea Galicka Marianna Laskowska 19 Bazyli Petronela NN 178 3 82 64 Ż Ni
18 2 1851 Puliny Jakub Borowski par Nowogród 30 Mateusz Katarzyna Lech Anna Grabowska Buda Bobrycka 24 Franciszek Antonina Elsner Talko Jan Borowski Feliks Mierzwiński Paweł 17 JZ
25 11 1856 Szumbar Konstanty Zaborowski Cecyniówka 28 Andrzej Katarzyna Górska Agnieszka z Brzozowskich Dąbrowska Borki 30 Wincenty Katarzyna Lewicka Dawid Studenicki, Mikołaj Omelański 625 33 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0019.htm
13 10 1857 Katerburg Konstantyn Tyborowski Temnohajce 24 Feliks Julianna Wojciechowska Józefa z Zaworskich Komarnicka Temnohajce 30 Stefan Anna Erfert Józef Korczewski, Aleksander Konopacki 202 109 4
16 6 1857 Horochów Jan Sokołowski par. Horochów 28 Marcin Tekla Tekla z Borowskich Kowalewska par. Horochów 27 Dionizy Wiktoria 95 45 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2095/pages/PL_1_436_95_0025.htm
10 2 1857 Puliny Jan Dubiniecki Kotuzowka 22 Sylwester Aniela Jakuszewska Marianna Święcicka Michajłówka 16 Jan Marianna Dworzecka Konopacki Wincenty Maszkowski Karol Borowski Jakub 16 JZ
18 5 1858 Wiszenki Kajetan Zborowski par. Wiszenki 27 Antoni Teresa Złocka Katarzyna z Połockich Szerewc par. Wiszenki 39 Grzegorz Katarzyna Kopaczyńska 643 306 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0159.htm
1 2 1859 Puliny Gwidon Malinowski Olizarka 24 Stefan Helena Lasocka Paulina Witowska Rudnia Adamówka 18 Józef Domicella Chodorowicz Malinowski Andrzej Borowski Feliks Zagórowski Nikodem 4 JZ
17 1 1860 Ratno Wiktor Borowski Zauchów 29w Jan Anna Zaręba Domicella Kosińska Wólka Szczytyńska 20 Jan Anna Czwalińska Filip Siemaszko, Antoni Burczak, Wincenty Borowski 889 188V 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0187.htm
20 5 1863 Kamień Koszyrski Michał Brzezicki Zagłusze 45 Wincenty Apolonia Niedźwiecka Brygida Rutkowska Zagłusze 26 Wiktor Teresa Kazynczuk Jan Białobłocki, Teofil Borowski 195 31 3 0
10 11 1863 Kamień Koszyrski Ignacy Borowski Majdan Zagłusze 26 Wincenty Marianna Rutkowska Franciszka Marcinkowska Wojehoszcz 23 Marcin Brygida Wisywna Józef Starczewski, Aleksander Chojnacki 195 34 6 AB
5 2 1863 Nabrzuska Piotr Zaręba Załuchów, par. Ratno 23 Józef Wiktoria Burczak Olimpia Zajączkowska Majdan 18 Feliks Marianna Czwalińska Onufry Kozakiewicz, Wiktor Borowski, Stefan Litwinowicz 892 287R 2 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0268.htm
25 8 1863 Żytomierz Wojciech Jankowski Baraszowka, par. Żytomierz 29 Bonifacy Marianna Sawicka Marianna z Laskowskich Borowska Baraszowka, par. Żytomierz 33 Bazyli Petronela Żytniewicz szeregowy, wdowa, Józef Korbut, Paweł Lewandowski, Karol Borowski 178-3-54 101 V 38 Ż DG
26 11 1863 Żytomierz Apollon Tomaszewski Żytomierz, par. Żytomierz 27 Bazyli Anna Sowińska Karolina Kozłowska Żytomierz, par. Żytomierz 21 Gawryło Ewa Łuszczewska dw., dw., Adrian Zaborowski, Feliks Kisielewski 178-3-54 108 V 67 Ż DG
16 2 1864 Kuniów Franciszek Roliński Borszczówka par. Ostróg 22 Andrzej Julia Gajewska Domicela Przewłocka Iliaszówka 18 Tomasz Teresa Jakuszewska Franciszek Zborowski, Kazimierz Przewłocki, Jan Domaracki 178-3-78 41V 6 Ż DM
2 2 1865 Żytomierz Adam Siestrzyński Żytomierz 25 Grzegorz Anna Sobolewska Rozalia Żelizko Żytomierz 18 Antoni Katarzyna Malin (mieszcz.i mieszcz.) Kasper Kozłowski, Walenty Naborowski 178-3-61 114V 22 Ż 120 DG
13 6 1865 Żytomierz Wilhelm Marks Żytomierz 27 Fryderyk Ewa Wonsz Anna Słominska Żytomierz 19 Józef Bogumiła Laskowska (telegrafista wyzn.luterańskiego i dw., wyzn.R-K) radca tyt. Karpinski, rejestrator kol. Taborowski, telegr. Jan Czopows 178-3-61 122V 54 Ż 136 DG
24 10 1865 Żytomierz Antoni Radiok Baraszówka 37 Bazyli Anastazja Aniela Borowska Baraszówka 25 Józef Salomea Galicka (emerytowany żołnierz i panna) Karol Borowski, Józef Sitko i Jan Pogrebelski ? 178-3-61 130V 86 Ż 152 DG
19 6 1866 Żytomierz Stefan Borowski Derman par.Trojanów 28 Marcin Magdalena Szaciłło Agnieszka Kozieracka z d.Dawidowicz Futor Rutkowskiego 22 Jan Anna Ruczyńska (mieszcz. I 1-dw.,wdowa) Michał Święcicki i Wincenty Szaciłło 178-3-63 89V 33 Ż DG 146
5 10 1869 Nowogród Wołyński Franciszek Borowski Fedorówka 22 Antoni Marianna Bońkowska Paulina Zapałowska Kanuny 18 Leon Michalina Medecka 178-3-152 150 25 Ż 295 MO
9 6 1872 Sidorów Dominik Borowski Puzyna 65 28 Wincenty Elżbieta Bilińska Maria Zakrzewska Puzyna 58 22 Józef Agnieszka Strzemińska 1205L 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0012.htm
2 2 1873 Sidorów Mikołaj Prokopowicz Czarnokońce Małe 14 36 Andrzej Worobiec Anna Prokopowicz Maria z Ostrowskich Skibińska Czarnokońce Małe 186 44 Stefan Rozalia Czajkowska Joachim Zawalikąt, Jan Borowski 1205L 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0035.htm
24 4 1877 Radziwiłłów Piotr Borowski Radziwiłłów 28 Stanisław Magdalena Krzemińska Rozalia Migda Radziwiłłów 25 Jan Maria Wojtowicz 1-71 58V 3 T
21 9 1880 Katerburg Józef Porajski par. Katerburg 33 Seweryn Joanna Miednicka Rozalia Rokicka par. Katerburg 29 Mikołaj Julia Makowiecka Cyprian Rokicki, Ludwik Zaborowski, Jan Porajski 204 383 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0213.htm
15 11 1881 Szumsk Ludwik Zaborowski Tylawka par. Krzemieniec 33 Konstanty Maria Mydnicka Waleria Zielińska Waśkowce 20 Józef Tekla Turkiewicz Jan Balicki, Antoni Zieliński, Jan Porański 01-231 47R 23 T DM 838
13 2 1883 Kowel Antoni Zaborowski Kruhel 21 Walenty Marianna Nadratowska Franciszka Kępska Biełaszów 18 Marcin Rozalia Szczepańska 284 39 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20284/pages/PL_1_436_284_0021.htm
7 7 1885 Włodzimierz Jan Kuczyński par. Włodzimierz 36w Jan Katarzyna Necztal Teofila Kicka par. Włodzimierz 19 Franciszek Tekla Królicka Stanisław Stęborowski, Franciszek Siestrzenkowski 803 84 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0043.htm
17 11 1885 Włodzimierz Jan Janisławski par. Włodzimierz 26 Jan Regina Paszkowska Julia Danilewicz par. Włodzimierz 19 Antoni Joanna Zajączkowska Michał Kopczyński, Maciej Zborowski 803 93 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0047.htm
20 6 1888 Krzemieniec Kazimierz Karol Zaborowski Komnatka 32 Karol Maria Włodzimirska Maria Suchodolska Krzemieniec 21 Mikołaj Helena Pniewska 01-81A 36V 17 T
6 8 1896 Luboml Michał Adam Czechowski Maciejów par. Przewały 30w Michał Franciszka Branicka Aniela Zagórska Luboml 19 Leonard Maria G? Kajetan Moszyński, Zdzisław Zaborowski 910 61R 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0056.htm
6 7 1903 Torczyn Grzegorz Borowski Usicze 32 Antoni Franciszka Jaszewska Maria Dutkiewicz Usicze 21 Michał Maria Wróblewska 968 22 R 7
15 9 1904 Niewirków Antoni Borowski Rudnia Klonowa, par. Korzec 23 Józef Stefanida Zinkiewicz Teofila Wereszczyńska Siwki 17 Konstanty Marianna Kuriata 982 64 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0060.htm
5 2 1906 Tajkury Karol Sokołowski Terepol, par. Szpanów 49w Franciszek Anna Kasprzyk Michalina z Zaborowskich Gągało kol. Tajkury 24 Jan Julia Chmilecka 7 R 0
5 2 1906 Niewirków Grzegorz Borowski Rudnia Klonowska, par. Korzec 28 Hipolit Narcyza Rudnicka Antonina Bagińska Moczulanka 18 Fabian Apolonia Bagińska 1012 57R 8 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201012/pages/1_436_0_0_1012_0048.htm
2 1 1915 Kijów, św.. Aleksandra Stanisław Kalinowski Kijów 26 Wojciech Marianna Nikulska Anna Binikówna Kijów 20 Weronika Binkowa Władysław Głowacki, Julian Borowski 312/1/129 85V 2 m.K. JM1
21 11 1915 Kijów, św.. Aleksandra Władysław Taborowski Zasław 30 Stanisław Emilia Riesseler Józefa Helena Kwaskowska Warszawa 30 Stanisław Antonina ZIółkowska Cyprian Węgliński, Jan Cycon 312/1/129 118R 132 m.K. JM1
6 10 1918 Włodzimierz Wacław Fikejs m.Włodzimierz 29 Wincenty Franciszka Nepowim Walerya Kopczyńska m.Włodzimierz 22 Józef Marya Danilewicz Ambrozy Borowski Franciszek Karkuszewski Michał Lang 1076 52-54 27 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0027.htm http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0028.htm
25 11 1919 Włodzimierz Leopold Borowski m.Włodzimierz 31 Franciszek Bronisława Dąbrowska Jadwiga Białecka m.Włodzimierz 17 Karol Karolina Bzowska Stanisław Białecki Józef Dąbrowski 1076 116-117 114 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0062.htm
8 7 1922 Młynów Jan Sokołowski Moszków 33 Szymon Feliksa Baranowska Olga Targoni kol. Zofiówka 29 Jan Bronisława Lisowska Paweł Sokołowski, Włodzimierz Taborowski R-740-6-13 51R 30 R DW 21
26 6 1927 Kowel Konstanty Zaborowski Weronika Gąsiorowska Białaszów 30 Aleksander Katarzyna Biernacka dopisek KP1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20908/pages/PL_1_436_908_0015.htm
7 1 1937 Krzemieniec Mikołaj Borowski Matwiejowce, gm. Katerburg 27 Józef Maria Wołoszyńska Józefa Chodorowska Mołoczki, Rosja 27 Antoni Franciszka Melenkiewicz 25 R 1 0
1938 Zaturce Franciszek Borowski 28 Konstanty Marianna Tabor Aniela Renc 6
26 7 1939 Swojczów Władysław Zaborowski Apolonia Kiszka Helenówka 40 Ludwik Katarzyna Krzysztoń 972 2V-3R 8 dopisek
2 3 1965 Moniatycze USC Władysław Borowski Helena Adamkiewicz Bielin 51 Adolf Anna Gips 1058 31 150 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0032.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
176 154 Lesniczego Paweł Borowski 51 Ostróg Białotyn 1813 Ostróg par. DW
153 331 Borowski Franciszek Mieszcz. 43 Korzec Koszelów 1885 Równe DW
336 848 Żona Agnieszka z Borowskich 52 Korzec Horodnica 1885 Równe DW
359 907 Żona Aniela z Borowskich 40 Korzec Majdan Bereźnicki 1885 Równe DW
5 16 Ż. Maria z Borowskich 19 Szumsk Szumsk 1891 Łuck DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl