Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 178 wyników dla: Iwanowski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
6 8 1827 Krzemieniec Antonina Iwanowska 0,5 Krzemieniec c. sław. Marceli Iwanowskiej z nieprawego łoża 01-6 13V 103 T 882 DM
26 8 1827 Białogródka Karol Iwanowski 3 Białogródka s. ur. Franciszka i Katarzyny Maluszewskiej 178-03-93 72V 63 Ż DM
26 2 1828 Ołyka Stefan Iwanowski 70 Ołyka zostawił córke Agnieszkę 814 158 7 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0162.htm
4 10 1828 Deraźne Franciszka Znamirowska 1 Znamirówka c. Ur. Dominika i Katarzyny z Iwanowskich 171-1-1 204V 15 R Mg
15 4 1829 Derażne Józef Łodzia Iwanowski 60 Lipne wielmożny, chorąży smoleński, żona Wilgeforta z Pawlikowskich, z I-małżeństwa pozostawił córki Zofię, Julię, Katarzynę i Józefę 171-1-2 199V 8 R DM
1 3 1830 Białogródka Mamert Iwanowski 9/12 Dworzec s. ur. Franciszka i Julianny z Ułłowiczów 178-03-96 78R 18 Ż DM
18 7 1830 Ostróg Aleksander Iwanowski 3/12 Milatyn rodzice Gasper Marianna zd Opalińska 171-1-3 31R 65 R MZ
21 2 1831 Ostróg Leon Iwanowski 3 Nowomalin z suchot, rodzice Jakub i Elżbieta 1-171-4 20R 25 R MZ
4 7 1831 Lachowce Ignacy Iwanowski 2 Lachowce s. ur. Konstantego i Tekli z Kędzierskich 171-1-4 112V 87 R DM
7 6 1832 Sokul Józef Iwanowski 3 Sokul rodzice: sł. Bazyli i Magdalena z domu Karpinska 818 47V 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0054.htm
26 8 1832 Ostróg Marceli Iwanowski 6/12 Milatyn z suchot, rodzice Ur. Kasper, Marianna zd Opalińska 171-1-5 32V 115 R MZ
19 1 1833 Kuniów Piotr Tabis 7 Martyń s. Jana i Katarzyny z Iwanowskich 171-1-6 72 V 4 R DW
29 6 1836 Kuniów Jan Janc 2 Martynie s. Tobiasza i Katarzyny Iwanowskiej R 94 R 25 ZP 0
17 1 1836 Derażne Władysław Znamirowski 6 Znamirówka s. WP Dominika i Katarzyny z Iwanowskich 171-1-9 201R 4 R DM
20 12 1837 Sokul Dionizy Iwanowski 10/365 Sokul nieślubny syn, matka Magdalena Iwanowska z domu Karpińska 823 60V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0065.htm
24 1 1837 Derażne Karol Znamirowski 3 Znamirówka s. ur. Dominika i Katarzyny z Iwanowskich 171-1-10 213V 6 R DM
19 2 1838 Ostróg Antoni Iwanowski 60 Międzyrzec Ostrogski Wlm, żona Anna z Ćwiklińskich, synowie Nicet i Primus, córki Teresa i Teofila 171-1-11 34V 35 R DM
9 8 1842 Ostróg Marianna Szawłowska 18 Tesów z Iwanowskich, mąż Karol 881 40 V 70
17 8 1842 Ostróg Magdalena Szawłowska 2/52 Tesów c. Karola i Maryanny z Iwanowskich 881 41 R 72
20 2 1842 Lachowce Konstanty Iwanowski 88 Lachowce żona Tekla z Kendzierskich, synowie Antoni, Aleksander, Jan, Mikołaj i Franciszek 881 103 V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0112.htm
19 1 1842 Deraźne Dominik Znamirowski 53 Znamirówka żona Katarzyna z Iwanowskich, córki Wiktoria, Teofila, Julia, Aleksandra, Ludwika i Stefania 881 249 V 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0264.htm
3 5 1843 Annopol Adolf Kamiński 2 Las Kurasz s. Józefa i Anny z iwanowskich 882 115 R 18
7 9 1844 Korzec Antoni Iwanowski 43 Kamionka s. Tomasza, żona Paraska , córki Charytyna, Darka, Anna, Waśka 875 236 77 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0121.htm
12 6 1845 Kołki Florenty Iwanowski 18 Matwiejki Telesfor i Julianna z Baczewskich 831 80 14 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0083.htm
17 1 1846 Hulewicze Andrzej Wiszniewski 51 Majdan Hulewiczowski 1-dw., żona Anastazja z Iwanowskich 134 20 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20134/pages/PL_1_436_134_0012.htm
11 5 1847 Ostróg Jakub Iwanowski 60 Nowomalin prac., żona Helena, synowie Filip, Teodor i Jędrzej, córki Agnieszka i Julianna 171-1-13 37V 51 R DM
19 2 1848 Równe Kazimierz Złotorzyński 55 Karajewicze par. Klewań z przypadkowego utonięcia, żona Domicela z Iwanowskich, parafianin klewański, córka Marianna 171-1-14 161V 13 R DM
25 7 1857 Olewsk Nepomucena Bukowska 49 Rokitno z gorączki, panna, c. Józefa i Marianny Iwanowskiej 178-3-126 800V 5 Ż Na
1 3 1859 Bazalia Józef Iwanowski 60 Zozulińce Wielkie 1-dw., żona Aleksandra, synowie Antoni, Jan i Mikołaj, córki Paulina, Aniela i Agata 178-03-129 54V 26 Ż DM
27 8 1860 Kołki Krystyna Cielecka 29 Kukły z Iwanowskich, szlachcianka, mąż Konstanty 841 518 12 0
2 2 1860 Dubno Marianna Rymczewska 25 Dubno z Iwanowskich, mieszcz., mąż Paweł, bez potomstwa 841 60 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0032.htm
29 12 1862 Białogródka Aniela Trawińska 61 Szelwów ur. z Iwanowskich, mąż Stanisław 178-03-77 172V 118 Ż DM
23 9 1864 Krzemieniec Anna Jadwiga Beaupre 1,5 Krzemieniec c. W. Antoniego i Seweryny z Iwanowskich 1-38 66R 70 T 234
27 4 1864 Rzyszczów Ignacy Iwanowski 22 Rzyszczów dyfteryt, s. Witalisa i Emilii Bojalskiej 312-1-86 207 9 m.K KM
4 4 1866 Żytomierz Bronisława Iwanowska 32 Żytomierz z konsumpcji, z d. Janowska, zostawiła męża, reg.kolegialnego Ignacego Iwanowskiego, synów: Aleksandra i Kazimierza i c. Marię 178-3-63 124R 130 Ż DG 195
8 5 1866 Żytomierz Adam Kondratowicz 9/12 Żytomierz z zapalenia mózgu, syn Doktora Dionizegi i Jadwigi z Iwanowskich 178-3-63 128V 177 Ż DG 203
10 9 1869 Krzemieniec Grzegorz Iwanowski 90 Krzemieniec ob., wdowiec po Marii, dzieci nie zostawił. 1-48 65R 53 T
20 3 1869 Białogródka Antoni Iwanowski 62 Teleżyńce 1-dw., żona Anna z Baszyńskich, potomstwa nie pozostawił 178-03-81 477R 23 Ż DM
1 8 1870 Ostróg Jan Kowalski 45 Nowomalin wdowiec po Karolinie zd Iwanowskiej, s. Stanisław, Józef 654-1-56 94 L 2 R MZ
7 10 1872 Krzemieniec Feliks Rajmund Iwanowski 75 Krzemieniec kolegialny sekretarz, wdowiec po Barbarze z Morzkowskich, córki Jadwiga, Maria, Seweryna i Antonina 1-62 50V-51R 102 T 916
13 10 1877 Rzyszczów Kornel Iwanowski 63 Jabłonów zapalenie płuc, zostawił wdowę Józefę z Kamińskich, synów Walerego i Franciszka, córki Marię, Erazminę, Adelę i Cezarynę 312-1-110 320 30 m.K KM 0
21 12 1877 Rzyszczów Wiktor Malinowski 4 msc Litwiniki s. Wiktora i Adeli z Iwanowskich 312-1-110 321 37 m.K KM
1 12 1878 Horochów Paschalisa Celina Janiszewska 14 Horochów c. chłopów Kajetana i Brygidy z Iwanowskich 114 88 56 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20114/pages/PL_1_436_114_0047.htm
28 2 1890 Kowel Zofia Strumiłło 6 Kowel szl. Bronisława Rocha i Idalii Marii z Dziwanowskich 291 81 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20291/pages/PL_1_436_291_0043.htm
13 1 1901 Krzemieniec Walerntyna Cichocka 46 Bereżce z Iwanowskich, szlachcianka 42 R 7 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
25 3 1757 Czartorysk Jakub Alojzy Iwanowski Czartorysk Józef Róża Jakub Berkent, Marianna Luwarowa 297-1-185 71V Ł 9265 DW
4 8 1766 Czartorysk Dominik Iwanowski Majdan Ośnicki Mikołaj Jadwiga Mikołaj ...skowski, Anna Żołędziowska 297-1-185 87V Ł DW 929 0
12 10 1783 Torczyn Teresa Stolarska Ulaniki Maciej/ Mateusz (Mathia) Marcianna Suchodolska chrz.: 14.10; Marek Iwanowski, Marianna Hryczowa 18, 18a b/n Ł EH
2 4 1794 Białogródka Marcin Franciszek Iwanowski par. Białogródka Józef Katarzyna Chilecka Antoni Łapiński i Anna Wierzbicka panna /wpis z nakazu Diecezji Łuckiej nr 484, 14.11.1858/ 178-3-74 239V-240R 106 Ż DM 0
6 12 1802 Ostróg Mikołaj Iwanowski Nowomalin Jan Marianna Andrzej Grzegorzewski, Prakseda Pietruszewska 297-1-136 34 Ł CK
2 2 1807 Ostróg Ignacy Iwanowski Milatyn Wincenty Regina Mateusz Duszyński, Katarzyna Duszyńska 297-1-136 62 Ł SK
24 2 1808 Ostróg Mateusz Iwanowski Chorów Jan Marianna ? Adamowicz, Teodora 297-1-136 72 Ł 1109 SK
21 6 1809 Ostróg Alojzy Iwanowski Tesow Konstanty Tekla Kędzierska Karol Bogdaszewski, Wiktoria Gorlińska 297-1-136 100 Ł 1148 SK
20 7 1810 Ostróg Anna Iwanicka Malinówka Kacper Marianna Konstanty Iwanowski, Rozalia Brzezińska 297-1-136 125 Ł SK
24 10 1811 Ostróg Urszula Krzyżanowska Maryanówka Wojciech Helena Konstanty Iwanowski, Anastazja Czerwińska panna 297-1-136 166 Ł 881 SK
1 1 1812 Ostróg Bazyli Nowicki Załubówka Jan Anna Borska dopełnienie 7.04.1828, Kacper Iwanowski, Justyna Ryszkowicz ż. Bazylego 171-1-1 8R 45 R Mg
12 2 1814 Ostróg Wincenty Iwanowski Nowomalin Jan Marianna Józef Zaran, Marianna Marcinkowska 297-1-136 203 Ł SK
4 3 1815 Ostróg Kunegunda Kosecka Marianówka Piotr Brygida Konstanty Iwanowski, Regina Iwanowska 297-1-136 227 Ł 947 SK
18 3 1815 Ostróg Aleksander Iwanowski Marianówka Konstanty Tekla Kędzierska Michał Krzyżanowski, Teresa Poradowska 297-1-136 228 Ł 948 SK
23 5 1815 Ostróg Antoni Dominik Iwanowski Nowomalin Jakub Elżbieta Smolińska Karol Włodzianowski, Angela Fedorowiczowa 297-1-136 231 Ł 951 SK
11 4 1816 Ostróg Leon Iwanowski Nowomalin Kacper Teresa Kutyłowska Franciszek Gołębiowski, Józefa Korzeniowska 297-1-136 247 Ł CK
9 2 1817 Ostróg Walenty Iwanowski Marianówka Konstanty Tekla Stanisław Budzyński, Teresa Poradowska 297-1-136 267 Ł 994 SK
11 11 1817 Ostróg Anastazja Iwanowski Nowomalin Jakub Elżbieta Smolińska Hiacynt Szymanowski, Marianna Baranowska 297-1-136 277 Ł 1007 SK
6 4 1819 Torczyn Katarzyna Jasieńska Budki Podberezkie Jan Marianna Berlinska chrzest 27.04.1819; Andrzej Iwanowski, Katarzyna Czyżewska, asysta: Jan Szulakow 48a b/nr EH
18 10 1827 Kołki Florentyn Iwanowski Żydyczyn Telesfor Julianna Baczewska Sierociński Bazylian, Barbara Rakuzowa; as: Jan Eysmont, Helena Makarewicz, Anie 826 95-96a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0096.htm
16 3 1827 Kazimierka Aleksander Iwanowski Pieczałówka Szymon Anatolia 30.04.1828, dopeł. chrztu, asys. W. Jakub Pocijewski, W. Antonina Kurdwanowska, W. Stan 171-1-1 225R 12 R 7117 Mg
20 6 1827 Kupiel Jan Iwanowski Kupiel Bartłomiej Katarzyna brak Leon Sokołowski, Agnieszka Wierzbicka 178-3-93 317V 10 Ż 609 KP2
7 4 1828 Kuniów Wojciech Ostaszewski Radohoszcz Jan Grabowska ch. 8.04.1828, Ur. Antoni Iwanowski, Ur. Józefa Kozicka wdowa, asyst. Ur. Adolf Kozicki, Ur. Anna Iw 171-1-1 59V-60V 26 R Mg
24 1 1828 Deraźne Julianna Sulikowska Lipne Franciszek Rozalia Biernacka ch.25.01.1828, W. Józef Łodzia Iwanowski, W. Balbina Piotrowska, asyst. Aleksander Carwin, W. Petr 171-1-1 197R 3 R Mg
1 1 1828 Białogródka Jan Ewangelista Franciszek Salezy Iwanowski Białogródka Franciszek Katarzyna Maliszewska Piotr Żeromski - Kapitan WP i Dorota Białokur ż. Jana 178-03-94 64R 1 Ż DM
16 11 1828 Żytomierz Salomea Olimpia Micińska Żytomierz Grzegorz Lucyna Gołaszewska Feliks Iwanowski Elżbieta Marcałow Zenon Konopacki Ludwika Popławska 178 3 3 V41 304 Ż MP 0
1 4 1829 Kołki Aleksander Jan Jaworski Matwiejki Stanisław Barbara Dubicka As: NN Eysmont, ż. Telesfora Iwanowskiego; dop.ch: 31.10.1837. 823 80a 40 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0085.htm
16 4 1829 Ostróg Antoni Dubiński Miedzyrzecz Jan Marianna Iszczyk Ignacy Iwanowski, Apolonia żona Bazylego 171-1-2 7R 47 R MZ 718
18 5 1829 Białogródka Mamert Iwanowski Dworzec Franciszek Julianna Ułłowicz Piotr Łabudziński- Ekonom i Anna Okuńska ż. Józefa 178-03-95 70R 53 Ż DM
2 12 1829 Kupiel Mikołaj Iwanowski Czerniawa ur. Józef Anna ur. Antoni Nowicki, Marianna Bielecka 178-3-95 302R 98 Ż 586 KP2
15 1 1830 Ostróg Agnieszka Iwanowska Nowomalin Jakub Elżbieta Smoleńska Jan Kowalski, Zofia Przewłocka, ass. Tomasz Iwanowski, Anna Krzywińska 171-1-3 1V 5 R MZ
6 12 1830 Ostróg Mikołaj Iwanowski Hrozów Stefan Marianna Konrad Baczanowski, Anna Turkiewicz żona Teodora 171-1-3 15R 116 R MZ
15 9 1830 Lachowce Zenon Franciszek s. Józefy Lachowce IN Józefa ukryte Konstanty Iwanowski i Marianna Pawlicka ż. Kajetana 171-1-3 104R 59 R DM
3 6 1830 Cudnów Emilia Baczyńska Miekuce Józef Agata Romanowska Jan Iwanowski, Marianna Podgórska, as: Albert Rezwicz, Róża Baczyńska 178 3 3 V315 95 Ż MP 0
29 6 1831 Kołki Piotr Paweł Jaworski Matwiejki Stanisław Barbara Dubicka Jan Eysmont, ż. Telesfora Iwanowskiego; dop. ch: 31.10.1837. 823 80a 41 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0085.htm
20 2 1831 Krzemieniec Jan Martyniuk Krzemieniec IN Anna s. z nieprawego łoża, Grzegorz Iwanowski i Marianna Szymańska panna 01-3 151R 37 T 653 DM
8 1 1831 Białogródka Seweryn Iwanowski Dworzec Franciszek Julianna Ułłowicz Wlm Kazimierz Ceceniowski-Podsądek Pow. Zasławskiego i Konstancja Morawiec wdowa 178-3-97 71V 6 Ż DM
4 6 1831 Kijów Emilia Rosenberg Odessa Maksymilian Marcjanna Wiesiołowska Józef Cieszkowski, JW. Hrabina Paulina, c. JW. Hrabiego Leona Podoskiego, Piotra Iwanowskiego rozwiedziona małżonka, chrz. 1.12.1835 178-51-372 34V 49 Ż BS 71
31 7 1833 Kołki Ignacy Franciszek Jaworski Matwiejki Stanisław Barbara Dubicka Jan Eysmont, ż. Telesfora Iwanowskiego; dop. ch: 31.10.1837. 823 80a 42 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0085.htm
17 5 1835 Lachowce Józefa Zbrożek Unijów Konstanty Petronela Kowalewska Antoni Iwanowski i Elżbieta Komarnicka ż. Józefa 171-1-8 110R 20 R DM
8 8 1835 Berezne Anna Zaręba Berezne Jan Katarzyna Wiszniewska Ignacy Lachowicz wikariusz kościoła berezneńskiego i Marianna Niwińska wdowa, asystowali Józef Iwanowski i Brygida Galidowa wdowa 171-1-8 211V 18 R Na
13 4 1836 Krzemieniec Julian Wilczyński Krzemieniec IN Marianna Grzegorz Iwanowski i Marianna Suczowa 01-10 8V 32 T 45 DM
17 11 1836 Krzemieniec Cycylia Kozłowska Krzemieniec Augustyn Agnieszka Rutkowska Grzegorz Iwanowski i Marianna Rudiakiewicz 01-10 28V 111 T 72 DM
6 4 1836 Krzemieniec Julia Ciechocka Krzemieniec Ludwik Tekla Pohońska Grzegorz Iwanowski i Agnieszka Gruszecka 01-11 6R 22 T 142 DM
15 6 1836 Białogródka Zygmunt Modest Iwanowski Suchorzyńce Franciszek Julia Zułowicz [Ułłowicz] Wlm Stefan Iwanow Kapitan i Anna Zastyrc ż. Tomasza 178-03-106 120V 54 Ż DM
23 5 1836 Lachowce Honorata Bagińska Lachowce IN Anna Aleksander Iwanowski i Zofia Nowakowska panna 171-1-9 103R 38 R DM
11 12 1837 Sokul Dionizy Iwanowski Sokul NN Magdalena Karpińska Szymon Łączyński, Apolonia Chodzińska panna 823 56V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0061.htm
17 2 1837 Krzemieniec Konstanty Borek Bereżce Andrzej Marianna Styczkowska Grzegorz Iwanowski i Seweryna Masłowska 01-11 8V 32 T 145 DM
7 8 1837 Krzemieniec Marianna Rosyter Krzemieniec Kajetan Antonina Stachurska Grzegorz Iwanowski i Daria Dymitrowa 01-11 17R 75 T 154 DM
18 1 1838 Krzemieniec Antoni Kozłowski Krzemieniec Augustyn Agnieszka Rutkowska ur. Grzegorz Iwanowski i sł. Aniela Grudzińska 01-12 1V 4 T 212 DM
29 3 1838 Krzemieniec Izabela Kozłowska Krzemieniec Piotr Julia Wiczyńska ur. Grzegorz Iwanowski i ur. Konstancja Wróblewska 01-12 10V 41 T 223 DM
10 3 1840 Kołki Apolonia Józefa Krauze Czornyż Adam Salomea Niwińska Antoni Prączkowski, Julianna Iwanowska - ż. Telesfora; as: Telesfor Iwanowski, E 826 94a-94 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0095.htm
10 3 1840 Włodzimierzec Antoni Iwanowski Włodzimierzec NN Marianna Dworzecka 826 102V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0104.htm
15 1 1841 Kołki Saturnina Jaworska Matwiejki Stanisław Barbara Dubicka Telesfor Iwanowski, Karolina Lechnicka - ż. Stanisława; as: Stanisław Lechnicki, 827 82 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0084.htm
10 2 1841 Sokul Piotr Iwanowski Sokul NN Anna Iwanowska Józef Łobaczewski, Auksenia Moroziewicz Szymona małżonka 827 60R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0062.htm
29 8 1841 Lachowce Rozalia Libczyńska Lachowce Mikołaj Aleksandra Ejman Antoni Iwanowski i Tekla Lityńska ż. Wincentego 178-49-17 9V 48 Ż
24 10 1842 Luboml Julian Ignacy Iwanowski Rymacze Witalis Emilia Bujalska Adam Przesmycki, Julia Wiernicka ż. Feliksa 857 512 98 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0274.htm
6 10 1844 Kuniów Florian Franciszek Iwanowski Kamionka Wincenty Marianna Radziejowska 883 73 R 63 DW
13 5 1845 Zasław św. Jana Władysław Bagiński Zasław IN Katarzyna Bagińska Antoni Iwanowski i Anna Białogórska ż. Stanisława 178-3-113 69V 29 Ż DM
9 9 1845 Zasław św. Jana Mikołaj Burdziakowski Luterka Antoni Aniela Boniewska Franciszek Iwanowski i Helena Turowska 178-3-113 73R 56 Ż DM
13 2 1845 Bazalia Jan Iwanowski Zozulińce Wielkie Józef Aleksandra Sadowska Teodor Kozłowski i Józefa Kowalewska 178-03-113 216R 17 Ż DM
17 3 1845 Stawiszcze Bolesław Dalewski Bohatyrka ur. Aleksander Justyna Zaleska chrzest 16.04, ur. Filip Iwanowski, Marianna Bukowska 685-2-1020 4v 18 Ch 8 KP2
9 11 1846 Ostróg Stanisław Iwanowski Milatyn Tomasz Anastazja Oczerotowicz Ur. Jan Szczeglewski, Regina Kosicka żona Ur. Erazma 885 20R 114 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0021.htm
6 8 1847 Kołki Joanna nn Krasnowola nn Aniela nn Telesfor Iwanowski, Seweryna Koniewicz 833 171 29 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0096.htm
8 9 1847 Biała Cerkiew Adrian Smogorzewski Połohy Michał Marianna Ulanowska Józef Iwanowski, Marianna Perzyńska, chrz. 9.09.1847 178-51-548 6R 50 Ż BS 13
1 7 1847 Rzyszczów Józef Kalasanty Iwanowski Polapce Kazimierz Marianna Krakowska Leon Szabrański, Klementyna Malczewska, chrz. 3.07.1847 178-51-548 68V 21 Ż BS 138
4 8 1847 Lachowce Domicela Osiecka Lachowce Józef Marianna Jakuszewska Antoni Iwanowski i Marianna Mirecka wdowa 171-1-13 92V 41 R DM
19 1 1848 Lachowce Paweł Skibicki Lachowce Augustyn Julianna Mizgiert Antoni Iwanowski i Małgorzata Ostromecka ż. Karola 171-1-14 113R 6 R DM
1 4 1850 Lachowce Edward Murawski Szuńki IN Marianna Antoni Iwanowski i Dominika Minkiewicz panna 171-1-16 293V-294V 16 R DM
11 1 1851 Bazalia Feliks Próchnicki Zozulińce Wielkie Bernard Józefa Tyczyńska Antoni Iwanowski i Julia Wierzbicka 178-03-120 87V-88R 4 Ż DM
4 1 1857 Wiszenki Włodzimierz Tytus Iwanowski Smerdyn NN Brygida dopełnienie 780 38-39 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20780/pages/PL_1_436_780_0020.htm
18 2 1859 Kuniów Feliks Iwanowski Kamionka Wincenty Marianna Raziewska Jan Kartaszewicz i Marianna Choina ż. Jana 886 218-219 11 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0115.htm
2 4 1859 Lachowce Marian Karczewski Lachowce NN Helenka Karczewska nieprawego łoża, Aleksander Iwanowski, Seweryna Kalinowska, ż. Łukasza 886 171-172 67 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0089.htm
5 7 1860 Dubno Aleksander Klemens Marceli Zaleski Semiduby Marcin Jadwiga Iwanowska Jan Iwanowski, Dorota Iwanowska panna 841 27-28 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0015.htm
21 5 1860 Bazalia Nikodem Łabędź Zozulińce Wielkie Jan Marianna Dzwoniewska Antoni Iwanowski i Agnieszka Pawłowicz 178-03-130 15V-16R 56 Ż DM 0
20 11 1860 Bazalia Feliks Iwanowski Zozulińce Wielkie Antoni Tekla Żółkiewska Bernard Próchnicki i Salomea Wierzbicka 178-03-130 31V-32R 120 Ż DM 0
9 2 1862 Bazalia Feliks Łabędź Zozulińce Wielkie Jan Marianna Dzwoniewska Antoni Iwanowski i Honorata Różycka 178-03-131 65V-66R 13 Ż DM 0
12 9 1863 Żytomierz Julia Felicja Miller Żytomierz Wiktor Anna Brenet Feliks Iwanowski, Julia Puczkowska 178-3-54 67 234 Ż DG
10 9 1863 Żytomierz Kazimierz Maurycy Iwanowski Żytomierz Ignacy Bronisława Janowska Józef Strzelnicki, Aniela Janowska, Asystowali: Michał Dombrowski, Amelia Janowska 178-3-54 85 310 Ż DG
20 7 1865 Żytomierz Konrad-Sylweriusz Łukaszewicz Krosznia Mateusz Narcyza Aksas ? syn dw./ Grzegorz Radziwanowski, Sabina Rychlińska 178-3-61 40 260 Ż DG
8 7 1865 Żytomierz Aleksander Iwanowski Żytomierz Alojzy Oktawia Zawisza syn. tyt. sekretarza / August Bulkowski- tyt.radca, Zofia Tereszkiewicz - tyt.radcowa 178-3-61 28 170 Ż DG
17 8 1867 Ostróg Jan Dymisiewicz Sadki Grzegorz Joanna Waśkiewicz Andrzej Morawski, Marianna Szejnik panna, Ass. Stanisław Iwanowski, Marianna Zwaśkiewicz 654-1-56 3V4R 1 R MZ
17 7 1868 Krzemieniec Berta Klementyna Miller (Müller) Krzemieniec Konstanty Władyslaw Seweryna Żulińska Feliks Iwanowski, Julia Kozieracka wdowa, Antoni Bopre, W. Jadwiga Kondratowicz 426-1-44 17V-18R 51 T 784 DW
17 1 1871 Białogródka Antoni Iwanowski Kuczmanówka Aleksander Józefa Jasińska Michał Roszkowski i Karolina Tokarska 178-03-84 112V-113R 43 Ż DM
9 2 1888 Torczyn Apolonia Pierzchała Torczyn Wincenty Emilia Szymanowska Dionizy Iwanowski, Leopolda Lewicka 674 8-9 10 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20674/pages/PL_1_436_674_0005.htm
1 12 1895 Kuniów Teofil Onosowicz Nowomalin par. Ostróg Franciszek Sabina Krajczy Tymofiej Iwanowski i Karolina Przewłocka ż. Antoniego 178-3-86 594V-597R 2 Ż DM
22 2 1898 Kuniów Petronela Onsowicz [Wąsowicz] Nowomalin par. Ostróg Franciszek Sabina Krajczyńska Tymofiej (Tymoteusz) Iwanowski i Karolina Przewłocka ż. Antoniego 178-3-86 703V-704R 31 Ż DM
8 5 1907 Młynów Wiktoria Morawska Kuraż Julian Maria Szczyglewska pow. Ostróg, gm. Sijańce, Kurasz, Aleksander Iwanowski, Anna Prozor panna 740-2-414 81V-82R 139 R 1547 RK
24 12 1911 Tbilisi Adam Orczykowski Tbilisi Ignacy s. Piotra Maria c. Wiaczysław Tini Julian Iwanowski, Helena Jurewicz 25V 11 Tb
1 6 1912 Ołyka Bogdan Iwanowski Bogusławka Antoni Józefa Turowska 1050 54 102 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0029.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
30 1 1827 Kotelnia Paweł Zborowski Harapówka 30 Marcin Dorota Zielińska Teresa Chmielnicka z d. Koziarewicz Harapówka 30w Tomasz Marianna Dobrowolska Ignacy Sabatoski, Gabriel Iwanowski,Jerzy Łuczycki 178-51-301 1R 1 Ż 3 BS 0
17 7 1828 Lachowce Franciszek Iwanowski par. Białogródka 33w Michał Katarzyna Chilińska Julianna Ułłowicz par. Lachowce 27 Jan Justyna Bańkowska Ur. Ignacy Wyrozębski, Ur. Ignacy Ułłowicz 171-1-1 118R 14 R Mg
24 9 1829 Łabuń ur. Karol Sipajłło Tytków 35 ur. Antoni Rozalia Świnka ur. Monika Ankwicz Tytków 23 ur. Tadeusz Helena Omulańska JW. Aleksander Łodzia Iwanowski były marszałek ptu zasławskiego, Jan Łodzia Iwanowski 178-3-95 141V 17 Ż 276 KP2
21 9 1830 Lachowce Hipolit Rybczyński Teofipol par. Teofipol 24 Jan Anastazja Franciszka Mur Lachowce 16 Józef Barbara Stojanowska Wincenty Lityński, Antoni Iwanowski 171-1-3 113R 17 R DM
14 2 1832 Krzemieniec Antoni Łšczewski Horynka 29 Franciszek Franciszka Tekla Buszyńska Horynka 23 Jan Anna Józef Jabłoński i Grzegorz Iwanowski 01-5 76R 23 T 805 DM
16 9 1832 Lachowce Jan Bilecki Bisówka 37w Józef Agnieszka Jezierska Marianna Jezierska Bisówka 28 Franciszek Agnieszka Zielińska Konstanty Iwanowski i Dionizy Mirecki 171-1-5 108R 16 R DM
11 9 1834 Derażne Jan Iwanowski Lipne 40 Stefan Aleksandra Burzyńska Marianna Dworzecka Lipne Stanisław Konstancja Jakubowska Konstancja Dworzecka-matka p. młodej, Wincenty Praszkowski, Marcin Horoszkiewicz 171-1-7 201R 5 R DM
20 10 1835 Kupiel Józef Iwanowski Czerniawa 35w Jan Katarzyna Łozińska Julianna Sadoska Kupiel 19 Szymon Marianna Bukalska Marcin Sowiński, Józef Jakubowski, Marianna Kutasiewiczowa 178-3-101 331 21 Ż 617 SK
19 7 1836 Krzemieniec Grzegorz Iwanowski Krzemieniec 37 Jakub Marianna Zalewska Marianna ur. Korsak p.v. Głowacka Krzemieniec 33w Jan Teofila Petrycka Antoni Esser i Aleksander Lubliński 01-10 40R 15 DM 94 T
29 6 1836 Lachowce Paweł Bińkowski Hulowce 26 Wojciech Marianna Lisowska Apolonia Mereżyńska Mikłasze b/w Michał Anna Antonowicz Ignacy Markowski, Kajetan Markowski, Aleksander Iwanowski 171-1-9 110V-111R 9 R DM
11 10 1836 Bazalia Jan Iwanowski Tytków par. Łabuń 26 Aleksander Julia Beyzym Franciszka Zalewska Mecherzyńce 23 Mateusz Tekla Gadomska Wlm Edward Potrykowski, Ignacy Kłębowski, Wilhelm Zalewski 178-03-106 283V 29 Ż DM
7 11 1837 Krzemieniec Wincenty Teodorowicz Krzemieniec 26 Wawrzyniec Marianna Mikita Marianna Iszczuk Krzemieniec 19 Łukasz Kaszylda Werekowska Grzegorz Iwanowski i Grzegorz Marczenko 01-11 40R 23 DM 182 T
31 1 1837 Ostróg Antoni Iwanowski Ostróg 26 Konstanty Tekla Kędzierska Anna Bagińska Ostróg 18 Wincenty Ewa Jabłońska Tomasz Cieszkowski i Narcyz Niezabitowski 171-1-10 22R 1 R DM
18 7 1837 Ostróg Aleksander Iwanowski Ostróg 23 Konstanty Tekla Kędzierska Józefa Bagińska Ostróg 17 Wincenty Ewa Jabłońska Tomasz Cieszkowski, Antoni Iwanowski, Maurycy Chodakowski 171-1-10 27V-28R 18 R DM
4 7 1837 Białogródka Andrzej Łoś par. Zasław 20 Maciej Apolonia Lipska Zofia Zubowicz Białogródka 18 Szymon Katarzyna Swirska Iwanowski, Mikołaj Głowacki 178-03-108 164R 14 Ż DM
28 1 1839 Krzemieniec Jan Tarna(w)ski Krzemieniec 29 Joachim Aleksandra Anna Dolodowicz Krzemieniec 26 Antoni Salomea Grzegorz Iwanowski i Tomasz Graff 01-13 22R 1 DM 298 T
21 7 1840 Luboml Witalis Iwanowski Sztuń 26 Teodor Tekla Kitarska Emilia Bujalska Olesk 16 Kazimierz Ludwika Staniszewska Adam Przesmycki, Erazm Pomorski 855 275V 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0287.htm
9 11 1840 Luboml Aleksander Reowski Olesk 30 Michał Scholastyka Bogatko Marianna Bujalska Olesk 30 Szczepan Józefa Zaleska Erazm Pomorski, Witalis Iwanowski, Franciszek Kamiński 855 276V 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0288.htm
14 7 1840 Żytomierz Adam Wyszpolski 30 Antoni Antonina Ciśka Marianna Krukowska 19 Ignacy Marianna Łabanowska Feliks Iwanowski , Augustyn Kodrębski 178 3 10 67 32 Ż Ni
29 1 1841 Kołki Stanisław Kozłowski Matwiejki 30 Jakub Marianna Judulska Brygida Grodecka Matwiejki 22 Felix Dorota Remigian Jałowicki, Jan Święcki, Witalis Iwanowski 827 90a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0092.htm
22 2 1842 Łuck Mikołaj Iwanowski Parafia łucka 24 Konstanty Tekla Kindzierska Józefa Klidzio Parafia łucka 20 Mikołaj Franciszka Alojzy Siemiński, Józef Trętowski 378 30-31 4 828 156V-157R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0017.htm
7 11 1843 Kuniów Wincenty Iwanowski Kamionka 24 Kasper Marianna Marianna Radziejowska Kamionka 18 Jakub Franciszka Brzozowska 882 69 R 25
14 10 1845 Annopol Tomasz Iwanowski Milatyn, par. Ostróg 22 Kasper Marianna Opalewska Anastazja Oczeretowicz Sknyt Wielki 19 Stefan Katarzyna Iwanicka 884 77 R 9
4 10 1845 Leszczyn Kazimierz Zenkiewicz Antopol par. Kotelańska 20 Kacper Franciszka Lesicka Apolonia Markowska Leszczyn 18 Antoni Anna Nowaczewska Franciszek Gromniewski , Leon Iwanowski , Katarzyna Iwanowska , Apolonia Pawłowska 178-3-12 1 Ż Ni
11 2 1845 Białogródka Władysław Maliszewski Zasław par. Zasław św. Józefa 30 Józef s. Antoniego Barbara c. Jana Staniszewska Petronela Makowska Kuzmińce 17 Stanisław s. Jana Anna c. Antoniego Zalewska Sylwester Wąsowicz i Jan Iwanowski 178-03-113 103R 5 Ż DM
19 1 1847 Żytomierz Alojzy Iwanowski Żytomierz 20 Ignacy Józefa Czaykowska Antonina Łozińska Żytomierz 19 Piotr Marianna Rozańska Adam Lipnicki , Mamert Statkiewicz 178 3 1 50 6 Ż Ni
13 6 1848 Zasław, św. Józefa Jan Iwanowski Zasław - Nowe Miasto 22 Franciszek s. Józefa Katarzyna c. Józefa Kamińska Adela Szankowska Barbarówka 17 Antoni s. Bazylego Salomea c. Michała Ukryńska Grzegorz Zawadzki, Bartłomiej Siwicki, Stefan Gadziacki s. Jana 178-3-117 42R 19 Ż
6 2 1849 Lachowce Jan Rutkowski Lachowce 61w Józef Marianna Kamińska Agnieszka z d. Werbachowska Jasińska Lachowce 47w Wojciech Magdalena Litosławska Augustyn Skibicki i Jan Żebrowski, Antoni Iwanowski 171-1-15 166R 5 R DM
9 11 1849 Lachowce Jan Maciejewski Hulowce 35w Józef Marianna Kułakowska Marianna z d. Jasińska Szymańska Hulowce 26w Józef Marianna Kowalska Antoni Iwanowski i Jan Rutkowski 171-1-15 172R 19 R DM
6 11 1849 Lachowce Jan Piotrowski Książęcin 22 Franciszek Aniela Zagajewska Petronela Wolicka Książęcin 18 Stefan Katarzyna Zawadzka Antoni Iwanowski i Jan Rutkowski 171-1-15 172V 20 R DM
22 10 1850 Luboml Mikołaj Iwanowski Nudyże 46 Jan Rozalia Ewa Wróblewska Nudyże 27 Stefan Anna ? Fiedorowicz, Aleksander ? 863 615 34 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0326.htm
12 11 1850 Bazalia Michał Kotwicki Zozulińce Wielkie 20 Jan Józefa Żółkiewska Marianna Andrzejowska Zozulińce Wielkie 20 Jakub Anna Łabędzka Antoni Iwanowski, Jan Łabędzki, Tekla Iwanowska 178-03-119 116V-117R 20 Ż DM
11 2 1851 Białogródka Włodzimierz Dąbrowski Tarnawka 28 Karol Anna Ochotnicka Nikodema Franciszka Okońska Tarnawka 18 Józef Anna Eksler Ludwik Iwanowski, Hipolit Wąsowicz, Aleksander Paszyński 178-03-120 472V 9 Ż DM
11 5 1852 Łuck Aleksander Iwanowski Ozdów 40w Konstanty Tekla Kędzierska Marianna Głowacka Ozdów 18 Joachim Dorota 388 52 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20388/pages/PL_1_436_388_0031.htm
20 10 1857 Bazalia Jan Łabędzki Zozulińce Wielkie 20 Ignacy Anna Jarosiewicz Marianna Dzwoniewska Zozulińce Wielkie 25 Jakub Konstancja Radecka Antoni Iwanowski, Szczepan Turowski, Tekla Iwanowska 178-03-125 51V 31 Ż DM
12 4 1858 Łabuń Franciszek Rogoszewski Mytnik Wlk, par. Chmielnik, Podole 44 Bonawentura Tekla Dobko Eleonora Łada Macewicze Małe 24 Hipolit Wiktoria Szuszkowska Paweł Iwanowski, Leontyn Rogoszewski 178-03-74 337R 6 Ż DM
17 10 1859 Szumbar Tytus Iwanowski Turczyńce, par. Satanów 38 Aleksander Marianna Madalińska Hilaryna Pinińska Borki 22 Edward Antonina Nikodema Lepkowska Daniel Mężeński, Feliks Piniński, Bronisław Pruszyński 625 8 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0005.htm
24 5 1859 Lachowce Dionizy Nowicki Żemelińce 35w Jan Anna Lipczyńska Zofia Osiecka Lachowce 20 Józef Marianna Jakuszewska 1-dw. Antoni Iwanowski, Pweł trawiński, Jakub Szczepański 886 185 5 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0097.htm
5 8 1862 Starokonstantynów Dionizy Radziwanowski Starokonstantynów 38 Jan Justyna Antonina Zajączkowska Zapadyńce 24 Justyn Julia Pruska Aleksander von Lewel, Erazm Chorczewski 178-3-131 39V 22 Ż DM
14 11 1865 Białogródka Aleksander Iwanowski Waśkowczyki 43w Konstanty Tekla Kędzierska Józefa Jasińska Kuczmanówka 26 Maciej Marianna Jasińska Marcin Sławecki i Konstanty Jasiński 178-03-81 183R 29 Ż DM
17 1 1904 Tbilisi Józef Krasiński kaliska gub. 28 Michal Anna Maria Sobol Tbilisi 18 Kazimierz Anna Rudinkowicz Boleslaw Sadowski, Karp Iwanowski 79 5 Tb
13 9 1915 Kijów, św.. Aleksandra Józef Grzyb Kazimierz 28 Feliks Ludwika Malecka Franciszka Lanczajm Kijów 21 Aleksander Ewa kulikowska Wiktor Iwanowski, Adam Labb 312/1/129 109R 95 m.K. JM1
25 1 1930 Ołyka Władysław Iwanowski Jadwiga Duszyńska Chorłupy 24 Walenty Waleria Turobińska 1019 181 28 dopisek MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0097.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
144 134 Konstanty Iwanowski 32 Ostróg Marianówka 1813 Ostróg par. DW
147 136 Antoni Iwanowski - Kawa 30 Ostróg Milatyn 1813 Ostróg par. DW
152 140 Wicenty Iwanowski 41 Ostróg Milatyn 1813 Ostróg par. DW
1 Antoni Iwanowski - żonaty 62 Ostróg Międzyrzec Ostrogski 1837 Równe Mg 654-1-8
2 Kacper Iwanowski - żonaty 51 Ostróg Milatyn 1837 Równe Mg 654-1-8
6 Marcin Iwanowski Ostróg Tesów 1837 Równe Mg 654-1-8
11 Wincenty Iwanowski, kawaler 20 Ostróg Milatyn 1837 Równe Mg 654-1-8
100 Antoni Iwanowski - żonaty 28 Ostróg Ostróg 1837 Równe Mg 654-1-8
100 Aleksander Iwanowski - żonaty 24 Ostróg Ostróg 1837 Równe Mg 654-1-8
100 Mikołaj Iwanowski, kawaler 16 Ostróg Ostróg 1837 Równe Mg 654-1-8
5 Kacper Iwanowski 62 Ostróg Milatyn 1848 Równe SK 654-1-19
5 Tomasz Iwanowski 22 Ostróg Milatyn 1848 Równe SK 654-1-19
9 Wincenty Iwanowski 25 Ostróg Stojło 1848 Równe SK 654-1-19
2 8 żona Aniela z Iwanowskich 46 Szumsk Onyszkowce 1857 Łuck DM 35-1-71
3 12 żona Marianna z Iwanowskich 39 Szumsk Onyszkowce 1857 Łuck DM 35-1-71
81 176 Mieszcz. Iwanowski Grzegorz wdowiec 90 Krzemieniec Krzemieniec 1872 Tarnopol DM 426-2-115
447 20 żona Anna z Iwanowskich 52 Ostróg Nowomalin 1875 Równe DM 654-1-81
457 48 Martynowska Apolonia z Iwanowskich, mąż prawosławny 61 Ostróg Nowomalin 1875 Równe DM 654-1-81
589 43 Iwanowski Wincenty 53 Ostróg Stojło 1875 Równe DM 654-1-81
596 61 żona Franciszka z Iwanowskich 20 Ostróg Stojło 1875 Równe DM 654-1-81
417 20 Chł. Iwanowski Mikołaj 52 Bazalia Klitna Wielka 1888 Żytomierz DM 178-49-67
481 4 Namoszkiewicz Nepomucena z Iwanowskich, wdowa 48 Starokonstantynów Świnna 1888 Żytomierz DM 178-49-24
13 107 Żona Maria z Iwanowskich 46 Krzemieniec Bereżce 1903 Tarnopol DW
25 48 ż. Franciszka z Iwanowskich 37 Ostróg Stojło 1903 Ostróg par. DW
39 119 Iwanowski Bolesław 25 Krzemieniec Krzemieniec 1903 Tarnopol DW
516 121 Iwanowski Wincenty b/w Bereźnica Sarny 1911 Żytomierz DM 178-49-37
187 7 żona Celina z Iwanowskich 42 Ołyka Dubiszcze 1912 Żytomierz DM 178-49-52
233 5 żona Antonina z Iwanowskich 24 Ołyka Moczulce 1912 Żytomierz DM 178-49-52
578 131 Iwanowski Antoni 30 Ołyka Bogusławka 1912 Żytomierz DM 178-49-52
1 1 żona Wanda z Iwanowskich 39 Białogródka Puzyrki Wielkie 1915 Żytomierz DM 178-49-60
316 1 Zaleska Jadwiga z Iwanowskich 77 Łabuń Tytków 1915 Żytomierz DM 178-49-62


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl