Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 71 wyników dla: Nitecka

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
13 1 1839 Berezne Helena Nitecka 70 Tyszyca z Kuryatów, wdowa po Janie, synowie Franciszek, Walenty i Jan, 4 córki Franciszka, Magdalena i Katarzyna 879 222 R 3
9 10 1840 Berezne Anna Nitecka 2 Kniasioło c. Jana i Zofii z Cybulskich 880 199 R 14
1 11 1840 Włodzimierz Ewa Nitecka 70 Włodzimierz sław., wdowa po Bazylim, potomstwa nie zostawiła 855 52R 85 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0055.htm
15 10 1842 Berezne Franciszka Nitecka 30 Polany c. Jana i Heleny z Kuryatów 881 277 R 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0283.htm
21 12 1842 Berezne Rozalia Nitecka 70 Rudnia Kniasielska z Lechów, wdowa po Antonim, synowie Kazimierz i Benedykt, córki Marianna i Agnieszka 881 278 R 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0284.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
3 7 1829 Włodzimierz Marianna Matwiejów Włodzimierz Teodor Anna Nitecka 844 20 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0013.htm
12 10 1834 Wiszenki Kamilla Otfinowska Sławatycze Józef Waleriana Wąsowicz As: Floryan Orzęcki, Józefa Podczaska; Kaietan Podczaski, Zofia Nitecka; dop. ch 822 49a 36 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0050.htm
2 10 1836 Wiszenki Angela Otfinowska Sławatycze Józef Waleriana Wąsowicz Floryan Orzęcki, Józefa Podczaska; as: Kaietan Podczaski, Zofia Nitecka; ch: 15. 822 49a 35 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0050.htm
18 12 1839 Kazimierka Adalia Hnitecka Nichniatka Jan Zofia Cybulska 879 229 R 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0237.htm
6 5 1840 Berezne Antoni Lech Rudnia Łęczyńska Karol Katarzyna Nitecka 880 194 R 27 0
19 11 1841 Włodzimierz Julianna Nitecka Włodzimierz Jan Elżbieta Weremkowicz Bazyli Żułkowski, Katarzyna Dąbrowska panna 856 32 87 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0017.htm
22 8 1841 Nowogród Wołyński Małgorzata Paziuk Huta Iwanówka Szymon Marianna Hnitecka 872 38 148 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0023.htm
22 9 1843 Berezne Teresa Lech Rudnia Łęczyńska Karol Katarzyna Gnitecka 882 212 V 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0214.htm
22 9 1843 Berezne Katarzyna Gnitecka Rudnia Nowokniasielska Kazimierz Anna Kuryata 882 213 R 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0214.htm
2 7 1845 Tuczyn Józef Kalasanty Malczewski Małatyń Kazimierz Franciszka Nitecka 884 175 R 26
23 5 1845 Miropol Joanna Wonitecka Miropol NN Franciszka 876 323 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0176.htm
22 2 1850 Aleksandria Maciej Słowiński Majdan Nowy Piotr Franciszka Gnitecka 7 Równe JJ
7 1 1852 Aleksandria Gasper Słowiński M. Kozliński Piotr Franciszka Gnitecka 1 Równe JJ
27 2 1853 Włodzimierz Anastazja Karolina Ziębowicz Włodzimierz Mikołaj Zofia Czobutar Józef Drozdowicz, Elżbieta Nitecka ż. Jana 789 10-11 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0006.htm
20 9 1859 Włodzimierz Jan Ziębowicz Włodzimierz Mikołaj Zofia Głębocka Jan Szczepański, Regina Nitecka ż. Grzegorza 795 26-27 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0014.htm
16 1 1874 Tuczyn Paweł Bagiński Kudranka Stanisław Franciszka Hnitecka 688 2-3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20688/pages/PL_1_436_688_0002.htm
4 3 1874 Tuczyn Marcelina Gnitecka Cecylówka Józef Teofila Prokopowicz 688 6-7 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20688/pages/PL_1_436_688_0004.htm
1 8 1874 Tuczyn Kamila Kirkiewicz Szubków Marcin Julia Gnitecka 688 18-19 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20688/pages/PL_1_436_688_0010.htm
20 12 1882 Olewsk Karolina Gnitecka Dzierżanówka Józef Antonina Kuczyńska 178-3-57 335V-336R 88 Ż
7 10 1889 Radziwiłłów Aleksander Jabłoński Stojanówka Wojciech Agnieszka Nitecka 0.1-81B 60V-61R 47 T
3 5 1891 Tuczyn Maria Gnitecka Szubków Hipolit Dioniza Żarczyńska 705 16-17 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0009.htm
1 3 1900 Niewirków Zygmunt Milewski Żarnówka Michał Izabela Gnitecka 951 10 V-11 R 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0013.htm
28 8 1900 Tuczyn Petronela Bagińska Kudranka Stefan Michalina Gnitecka 956 32-33 64 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0017.htm
21 10 1900 Tuczyn Zofia Gnitecka Kudranka Rafał Elżbieta Konsewicz Kazimierz Bagiński, marianna Chołodecka ż. Bolesława 956 38-39 75 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0020.htm
10 5 1900 Niewirków Feliksa Bagińska Buda Tomasz Katarzyna Gnitecka 951 18 V-19 R 86 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0021.htm
16 3 1901 Tuczyn Maria Gnitecka Cecylówka Hipolit Aniela Mitłuszewska 957 9V-10R 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0010.htm
15 4 1901 Tuczyn Marceli Konsewicz ...ówka Kazimierz Regina Gnitecka 957 11V-12R 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0012.htm
5 8 1901 Tuczyn Czesław Sewruk Krąglik Grzegorz Gertruga Gnitecka 957 18V-19R 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0019.htm
5 10 1901 Tuczyn Czesław Kuczyński Cecylówka Franciszek Rozalia Żarczyńska Grzegorz Żygadło, Apolonia Gnitecka panna 957 23V-24R 90 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0024.htm
3 1 1902 Tuczyn Paweł Kutasiewicz Cecylówka Józef Helena Zacharzewska Celestyn Bagiński, Michalina Gnitecka wdowa 969 2V-3R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0003.htm
12 4 1902 Tuczyn Pelagia Gnitecka Cecylówka Samuel Marcelina Grochowska 969 8V-9R 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0011.htm
11 4 1902 Tuczyn Longina Chołodecka Kudranka Bolesław Apolonia Gnitecka 969 9V-10R 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0012.htm
11 5 1902 Tuczyn Antoni Bagiński Kudranka Lucjan Helena Chołodecka Wiktor Chołodecki, Wiktoria Gnitecka ż. Wojciecha 969 11V-12R 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0014.htm
24 10 1902 Tuczyn Aleksander Bagiński Kudranka Stefan Michalina Gnitecka 969 18V-19R 89 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0021.htm
1 3 1904 Niewirków Aniela Reszczyńska Niewirków Ferdynand Anastazja Gnitecka Maciej Reszczyński, Tekla Szuman panna 982 11V-12R 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0012.htm
9 4 1904 Tuczyn Antonina Chołodecka Kudranka Bolesław Apolonia Gnitecka 989 8V-9R 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0009.htm
10 11 1904 Tuczyn Aleksander Konsewicz Sobówka Kazimierz Regina Gnitecka Antoni Reszczyński, Franciszka Konsewicz 989 21V-22R 104 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0022.htm
8 3 1905 Tuczyn Marian Łukomski Majdan Pustomycki Mikołaj Stanisława Gnitecka Józef Wołoszkiewicz, Paulina Gnitecka 988 6V-7R 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0007.htm
1 12 1905 Tuczyn Franciszka Sewruk Siedliszcze Grzegorz Gertruda Gnitecka 988 20V-21R 97 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0021.htm
14 12 1905 Tuczyn Antoni Bagiński Kudranka Stefan Antonina Gnitecka 988 21V-22R 100 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0022.htm
4 6 1905 Niewirków Czesław Bagiński Buda Tomasz Katarzyna Gnitecka 983 23V-24R 89 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0024.htm
4 1 1907 Tuczyn Antoni Konsewicz Sobówka Kazimierz Regina Gnitecka 1028 1V-2R 4 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201028/pages/1_436_0_0_1028_0004.htm
1 1 1908 Tuczyn Aleksander Gnitecki Cecylówka Izydor Apolonia Gnitecka 1029 2-3 1 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0004.htm
6 1 1908 Tuczyn Maria Sewruk Grudy Grzegorz Petronela Gnitecka 1029 2-3 2 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0004.htm
18 2 1908 Tuczyn Marcelina Bagińska Kudranka Stefan Michalina Gnitecka 1029 6-7 13 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0006.htm
8 1 1909 Niewirków Janina Gnitecka Józefówka Hilary s.Jana Stefania Żygadło 1015 2V-3R 6 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0005.htm
2 1 1912 Tuczyn Adam Kąsewicz Sobówka Kazimierz Regina Gnitecka 1043 2-3 1 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201043/pages/1_436_0_0_1043_0004.htm
30 9 1934 Tuczyn Aleksander Gnitecki Cecylówka 26 Izydor Apolonia Gnitecka Franciszka Kirkiewicz Cecylów 26 Hipolit Kam Reszczyńska

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
9 7 1839 Berezne Karol Lech Rudnia Łęczyńska 20 Bazyli Anna Borowska Katarzyna Nitecka Tyszyca 20 Jan Helena Kuryata 879 220 R 5
15 1 1839 Niewirków Andrzej Wąsowski Sobówka, par. Tuczyn 25 Jakub Agnieszka Nitecka Honorata Żygadło Mokre 19 Paweł Anna Wincenty Łukowski, Antoni Łoś 879 266 V 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0276.htm
20 1 1863 Włodzimierz Wiktor Biliński par. Włodzimierz 19 Jan Brygida Kułaczkowska Julia Nitecka Włodzimierz 19 Jan Elżbieta Werankowicz 798 53 1 0
30 5 1865 Nowogród Wołyński Gabriel Teter Karpiłówka 25 Franciszek Feliksa Gnitecka Konstancja Żygadło Karpiłówka 18 Feliks Katarzyna Weselska 178-3-152 44 21 Ż 88 MO
23 10 1866 Nowogród Wołyński Michał Słowikowski Marianówka 20 Józef Anna Hnitecka Helena Kotwicka Niemylnia 18 Marcin Julianna Dwińska 178-3-152 79 49 Ż 158 MO
1 10 1900 Niewirków Hieronim Węgłowski Jakubówka 26 Andrzej Petronela Gnitecka Marianna Bagińska Ozirce 22 Wincenty Honorata Bagińska Bolesław Węgłowski, Felicjan Bagiński 951 57 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0054.htm
24 9 1900 Niewirków Adolf Węgłowski Jakubówka 27 Andrzej Petronela Gnitecka Faustyna Rudnicka Lewacze 20 Bazyli Anna Bagińska 951 56 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0053.htm
13 5 1901 Tuczyn Feliks Żukowski Majdan Pustomycki 25 Grzegorz Benedykta Bagińska Kamila Kirkiewicz Szubków 24 Marcin Julia Gnitecka 957 34 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0031.htm
4 2 1901 Tuczyn Józef Lisiecki Hipolitówka, par. Kazimierka 31 Mikołaj Aniela Kuriata Anna Bagińska Kudranka 18 Stanisław Franciszka Gnitecka 957 32 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0030.htm
9 2 1903 Tuczyn Adolf Murgowski par. Tuczyn 23 Mikołaj Anastazja Brzostowska Filipina Kirkiewicz par. Tuczyn 20 Marcin Julia Gnitecka 970 31V 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20970/pages/PL_1_436_970_0025.htm
17 10 1903 Tuczyn Adolf Kirkiewicz Szubków 23 Marcin Julia Gnitecka Franciszka Bagińska Kudranka 18 Hieronim Celestyna Żukowska 970 33V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20970/pages/PL_1_436_970_0027.htm
30 9 1928 Międzyrzec Czesław Bagiński Buda 23 Tomasz Katarzyna Gnitecka Anna Kowalska 983 23V-24R 89 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0024.htm
5 5 1931 Tuczyn Adolf Kiner Marcelina Bagińska Kudranka 23 Stefan Michalina Gnitecka 1029 6-7 13 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0006.htm
18 7 1932 Ludwipol Józef Mikłaszewski Kudranka 28 Wojciech Marcelina Bagińska Janina Gnitecka Józefówka 23 Hilary Stefania Żygadło 989 4V-5R 20 1015 2V-3R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0005.htm
29 10 1932 Niewirków Piotr Reszczyński Feliksa Bagińska Buda 32 Tomasz Katarzyna Gnitecka 951 18 V-19 R 86 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0021.htm
30 9 1934 Tuczyn Aleksander Gnitecki Cecylówka 26 Izydor Apolonia Gnitecka Franciszka Kirkiewicz Cecylówka 26 Hipolit Kamila Reszczyńska 1029 18-19 42 1029 2-3 1 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0012.htm
24 2 1935 Luczyn Antoni Konsewicz Sobówka 28 Kazimierz Regina Gnitecka Janina Reszczyńska 1028 1V-2R 4 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201028/pages/1_436_0_0_1028_0004.htm
26 12 1936 Aleksandria Antoni Łoś Leonówka 31 Fabian Waleria Misiewicz Zofia Gnitecka 988 11V-12R 51 dopisek

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl