Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 121 wyników dla: Teter

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
7 7 1823 Krzemieniec Piotr Teterunowski 10 Poczajów 299 159 78 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0085.htm
3 3 1829 Aleksandria Kazimierz Teter 60 Koźlin sł., żona Anna z Sosnowskich 171-1-2 176V 4 R DM
19 1 1830 Włodzimierz Helena Teterenko 25 Włodzimierz z Mauchsów, ur., mąż Andrzej, synowie Aleksander, Antoni i Ignacy 845 20R-V 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0024.htm
5 10 1830 Aleksandria Maksym Kloska 50 Koźlin sł., żona Marianna z Teterów, syn Grzegorz, córki Lucyna, Elżbieta i Agnieszka 171-1-3 209R 20 R DM
11 7 1831 Nowogród Woł. Grzegorz Teter 2 Michijówka z cholery, s. Wincentego i Magdaleny 245-1-5 46R 693 R 1707 DW
17 3 1840 Nowogród Wołyński Grzegorz Teter 5/365 Huta Kuka s. Ewy 871 86 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0046.htm
21 1 1840 Cudnów Jan Łabędzki 53 Romanów żona Marcjanna z Teterów, synowie Wawrzyniec, Cezary, Ambroży, Klemens i Atanazy, córki Elżbieta, Ludwika, Lucyna i Antonina 569-1-63 41V 6 Ż DM
5 5 1841 Opalin Marianna Teterenko 50 Opalin wdowa po wachmistrzu Józefie, dzieci nie zostawila 519 7 2 0
19 11 1842 Aleksandria Dorota Teter 55 Koźlin z Kuryatów, mąż Wincenty, synowie Jan i Karol 881 216 V 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0226.htm
27 2 1842 Nowogród Wołyński Apolonia Teter 13 Medwedów córka Adama i Anny z Buczkowskich 873 97 93 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0053.htm
11 2 1845 Szpanów Wincenty Tetera 64 Szpanów wdowiec po Dorocie z Szymonczuków, synowie Andrzej, Karol i Jan 884 198 V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0205.htm
5 8 1845 Szpanów Karol Tetera 18 Horodyszcze s. Wincentego i Doroty z Szymonczuków 884 199 V 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0206.htm
26 11 1846 Korzec Florian Teter 3 Rudnia Klonowska syn Franciszka i Ewy z Linkiewiczów 877 202 73 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0108.htm
5 5 1847 Ptycza Aniela Teterenko 35 Piratyn z Sobolewskich, obywatelskiego stanu, mąż Józef, dzieci: Jan, Rozalia, Marianna, Zofia, Helena, Aniela 833 499 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0268.htm
18 5 1859 Owrucz Teodor Goźdź 33 Rudnia Malcówka od guza, żona Teresa z Teterów, córka Domicela 178-3-50 688V 28 Ż 1853 MW,DW
24 5 1863 Żytomierz Agnieszka Borowska 72 Futor Wasilewskiego ze starości, wdowa z Teterow, zostawiła córkę Mariannę 178-3-54 133V 143 Ż DG
17 6 1863 Żytomierz Franciszek Antoniewicz Żytomierz utonął w rzece Teterow, mieszkaniec miasta Dubna (brak wieku) 178-3-54 135R 162 Ż DG
4 1 1866 Żytomierz Bartłomiej Tetera 82 Żytomierz z gorączki, zostawił żonę Anastazję i córkę Pawlinę 178-3-63 112R 8 Ż DG 171
24 5 1876 Ołyka Antonina Stradał 21 Metelno Jerzego i Barbary z Teterów 497 77 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0040.htm
5 8 1887 Grzymałów Katarzyna Teterwak 55 Grzymałów zd.Kamińska, wdowa po Mikołaju 1614 74 17 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0038.htm
1 1 1887 Grzymałów Jan Ziemba 9 Okno s.Franciszka i Agnieszki zd. Teterwuch 1614 89 1 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0046.htm
2 1 1887 Grzymałów Józef Ziemba 4 Okno s.Franciszka i Agnieszki zd. Teterwuch 1614 89 2 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0046.htm
6 1 1910 Cudnów filia Romanów Maria Teter 52 Romanów z d. Domalewska, mąż Walenty, synowie Franciszek i Ludwik, córki Felicja i Oktawia 178-3-215 324V 1 Ż 610 DM
4 5 1917 Tbilisi Maria Teterina 50 Tbilisi c. Wawrzyńca, chłopka tobolskiej gub. 319 186 Tb
8 8 1917 Tbilisi Antonina Garska 19 Tbilisi z d. Teterina c. Jana, żona chłopa piotrkowskiej gub. 341 300 Tb
30 7 1917 Pokostówka Rafalina Teter 19 Pokostówka c. Jana i Marii z Kotwickich 178-03-211 31V 26 Ż 63 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
13 2 1830 Żytomierz Marianna Teter Rudnia Nowa Bartłomiej Anastazja Karpińska Stanisław Wachowski Ludwika Żurawska 178 3 3 V7 46 Ż MP
9 7 1830 Żytomierz Adam Czajkowski Poprawka Dubiecka Aleksander Domicella Teter Jan Dobrowińśki Anna Jaworska 178 3 3 V24 173 Ż MP
12 9 1830 Żytomierz Anna Żytomierz NN NN Jan Antonieski Joanna Teterska 178 3 3 V32 231 Ż MP
25 12 1830 Narodycze Tomasz Weres Rudnia Bulowa Stefan Katarzyna Łoś Paweł Teter, Maria Sodyl żona Józefa 178-3-3 440R 149 Ż 809 AB1
10 2 1831 Nowogród Jan Nowakowski Susły Antoni Franciszka Ostrowska ur. Jan Szwiejkowski, Aleksandra Pieczeniowa, as. Mateusz Kompielecki, Anna Teterowa wdowa 245-1-5 3V 1087 R 24 DW
1 10 1831 Nowogród Marianna Drap Rudnia Karpiłówka Grzegorz Łucja Lin ur. Franciszek Tetera, Jadwiga Hnetecka ż. Jana 245-1-5 18V 1205 R 647 DW 0
7 6 1832 Nowogród Bazyli Teter Huta Kuka Jan Anna Zielińska ur. Stanisław Weselski, Anna Błońska ż. Jana 245-1-6 12R 1314 R 918 DW
7 9 1832 Nowogród Marianna Boczkowska Niemylanka Marcin Małgorzata Bielawska ur. Łukasz Boczkowski, Franciszka Teterowa ż. Wawrzyńca 245-1-6 18R 1362 R 1137 DW
1 10 1832 Nowogród Gabriel Teter Cwilka Franciszek Marianna Hnetecka prac. Wawrzyniec Skoczko, Marianna Hnetecka panna 245-1-6 20V 1381 R 1229 DW
13 11 1832 Nowogród Marcjanna Boczkowska Susły Piotr Tekla Karasiewicz ur. Wawrzyniec Tetero, Marcjanna Wojciechowska ż. Marcina 245-1-6 23R 1403 R 1327 DW
26 11 1832 Nowogród Andrzej Hajko Balarka Nemelańska Wojciech Zofia Wołyńska ur. Wawrzyniec Tetero, Marcjanna Zielonkowa wdowa 245-1-6 24R 1409 R 1350 DW
22 2 1838 Owrucz Andrzej Całko Rudnia Mieczna Antoni Katarzyna Teter? 178-3-8 456R 9 Ż MW
28 5 1839 Nowogród Wołyński Petronella Bóbr Huta Kuka Antoni Teresa Sobol ur. Walenty Tetera, Tekla Konopacka ż. Antoniego 872 25 95 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0015.htm
14 3 1840 Nowogród Wołyński Grzegorz Teter Huta Kuka NN Ewa Teter 871 17 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0010.htm
1 4 1840 Nowogród Wołyński Franciszek Zelazko Balarka Nemylanka Jan Justyna Zielonka Jan Waziński, Franciszka Tetera ż. Wawrzyńca 871 35 132 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0019.htm
16 5 1840 Malin Jan Jakubowski Nianiowska Buda Bazyli Józefa Teter Maciej Wiszniewski, Otena Chili, ż. Stefana, chrz. 16.05.1840 178-51-456 4R 12 Ż BS 10
22 12 1840 Rozważów Antoni Pióro Oliwa Benedykt Apolonia Teter Jan Paprocki, Wiktoria Korzeniowska, panna, chrz. 25.12.1840 178-51-456 23V 24R 18 Ż BS 57-
10 5 1840 Chabno Józef Biały Rudnia Minkowska Jakub Tekla Walorno Wincenty Węgel, Zakrystian, Katarzyna Teter, mężatka, chrz. 12.05.1840 178-51-456 26R 14 Ż BS 64
26 2 1841 Nowogród Wołyński Tekla Babińska Huta Kuka Onufry Ewa Teter 872 16 56 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0010.htm
11 9 1841 Nowogród Wołyński Anna Kotwicka Medwedów Wawrzyniec Teresa Teter 872 45 178 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0026.htm
23 12 1841 Nowogród Wołyński Stefan Hornicki Huta Kuka Maciej Tekla Teter 872 59 234 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0033.htm
28 11 1841 Szpanów Andrzej Jakiewicz Horodyszcze Franciszek Elżbieta Teter Mikołaj Łączyński i Marianna Filonczuk ż. Szymona, asyst. Szymon Filipczuk i Franciszka Popławska ż. Józefa 171-1-12 185V-186R 19 R 187 DM
14 9 1842 Nowogród Wołyński Franciszek Kotwicki Balarka Nemylanka Aleksander Marianna Teter 873 40 159 PW gadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn. 873/pages/PL_1_436_873_0022.htm
6 9 1843 Nowogród Wołyński Józef Teter Huta Kuka Walenty Marianna Skokowska 874 50 149 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0027.htm
8 9 1843 Nowogród Wołyński Mikołaj Babiński Huta Kuka Onufry Ewa Teter 874 51 152 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0027.htm
23 10 1843 Nowogród Wołyński Florian Teter Rudnia Karpiłówka Franciszek Ewa Linkiewicz 874 64 190 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0034.htm
31 10 1845 Nowogród Wołyński Michalina Tetera Huta Kuka Walenty Marianna Srokowska Adamski Piotr, Konopacka Tekla, ż.Antoniego 198 JZ 0
28 3 1845 Owrucz Adam Całko Rudnia Mieczna Antoni Katarzyna Teter 178-3-12 383R 12 Ż MW
22 6 1845 Owrucz Agata Głaz Rudnia Malcówka Jan Teresa Teter 178-3-12 383V 17 Ż MW
8 5 1845 Owrucz Stanisław Teter Rudnia Malcówka Sebestyan Rozalia Matuszewicz 178-3-12 384R 19 Ż MW
1 1 1846 Nowogród Wołyński Emilia Hornicka Huta Kuka Marcin Tekla Teter 877 1 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0002.htm
14 6 1846 Owrucz Marianna Teter Rudnia Malcówka Sebestyan Róża Chomutowska chrzest 4.05.1847 178-3-19 437V 15 Ż MW
29 2 1847 Malin Stanisław Mokrzycki Budyłówka Grzegorz Teodora Gruszecka Aleksander Chomątowski, Marianna Teter, chrz. 1.03.1847 178-51-548 109R 12 Ż BS 225
24 8 1847 Malin Elżbieta Teter Berkowce Rudnia Jan Marianna Gruszecka Walenty Swetelski, Anna Sudowerska, chrz. 25.08.1847 178-51-548 113R 44 Ż BS 233
28 8 1847 Malin Jan Tetera Łaganowska Hutka Jan Agata Rać Aleksander Rać, Aleksandra Galicka, chrz. 29.08.1847 178-51-548 113V 47 Ż BS 234
30 11 1847 Iwanków Maria Teteruk Huta Ocytelska Walenty Anastazja Walenty Oborski, Teofila Sz......ruńska, chrz. 2.12.1847 178-51-548 121V 25 Ż BS 250
12 5 1847 Chabno Mikołaj Tetera Rudnia Hreżla Paweł Łucja Żurawlów Józef Odowicki, Julia Jaworska, chrz. 30.05.1847 178-51-548 130V 27 Ż BS 268
16 5 1847 Groswerder Katarzyna Mokszteter Kolonia Groswerder Filip Katarzyna Ulrych Henryk Markszteter, Zofia Markszteter, chrz. 16.05.1847 178-51-548 139V 12 Ż BS 286
28 2 1847 Owrucz Aleksander Głaz Rudnia Malcówka Jan Teresa Teter 178-3-19 437R 13 Ż MW
16 6 1847 Owrucz Antonina Teter Rudnia Malcówka Michał Agata Turkowska 178-3-19 438R 23 Ż MW
28 3 1847 Owrucz Domicela Teter Rudnia Malcówka Jan Barbara Jurkowska 178-3-19 438R 24 Ż MW
10 1 1847 Szpanów Tekla Jakiewicz Horodyszcze Franciszek Elżbieta Teter Julian Kuczyński i Barbara Partycka ż. Stanisława, asyst. Stanisław Partycki i Marianna Gadzicka ż. Hipolita 171-1-13 199R 1 R 204 DM
18 1 1848 Ptycza Antoni Mikołajewicz Werba Józef Ewa Jurkowska Józef Teterenko, Honorata Beison, Ignacy Tarnawski, Marianna Swowicz 834 619 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0322.htm
2 2 1854 Owrucz Domicela Teter Malcówka Sebastian Rozalia Matasewicz 178-3-38 614V 12 Ż MW
28 8 1858 Owrucz Aleksander Teter Rudnia Malcówka Michał Agafia Jurkowska 178-3-50 671V 18 Ż MW
20 1 1859 Owrucz Agnieszka Teter Słoboda Niczepierowka Paweł Zofia Chomentowska 178-3-50 672V 23 Ż MW
13 5 1859 Owrucz Antonina Teter Rudnia Malcówka Stefan Katarzyna Jurkowska 178-3-50 674V 29 Ż MW
10 3 1866 Żytomierz Wojciech Zabrocki Żytomierz Józef Cecylia Błażejewska [28.03.1866] urz. Seweryn Dukowski i Antonina Teter 178-3-63 20 79 Ż 37 i 38 DG
28 7 1871 Podhajce-Katerburg praw Sołomonia Tetera Podhajce Iwan Matfiejew Aleksandra Timofiwa 203 328-329 35 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0176.htm
6 1 1872 Nowogród Franciszek Skokowski Nemylanka Michał Katarzyna Karasiewicz Aleksander Wojciechowski, Wiktoria Teterowa 178-3-156 220V-221R 13 Ż 438 DW
1 6 1872 Nowogród Karolina Teter Huta Kuka Jan Julia Paszkowska Piotr Żygadło, Magdalena Paszkowska 178-3-156 246V-247R 129 Ż 490 DW
6 7 1872 Nowogród Karolina Teter Huta Kuka Józef Franciszka Podlewska Franciszek Lisowski, Antonina Żygadło 178-3-156 254V-255R 163 Ż 506 DW
3 8 1872 Nowogród Franciszek Kotwicki Niemylanka Kazimierz Tekla Lipska Franciszek Boczkowski, Paulina Tetera 178-3-156 259V-260R 186 Ż 516 DW
28 10 1872 Nowogród Józef Teter Karpiłówka Gabriel Helena Skokowska Antoni Żygadło, Honorata Jasińska 178-3-156 281V-282R 284 Ż 560 DW
6 11 1872 Nowogród Marianna Lisowska Serby Franciszek Paulina Tetera Józef Tetera, Katarzyna Nowicka panna 178-3-156 285V-286R 298 Ż 568 DW
25 11 1887 Grzymałów Antoni Ziemba Okno Franciszek Agnieszka Teterwak Błażej Gęsicki, Maria Czerkas 1614 34 36 EK 0
2 5 1889 Tbilisi Antonina Teterenko Tbilisi Jan Maria Kamińska (konwersja 1917) świadk. Kazimierz Bałtuszko, Antoni Pawłuczyński 167R 53 Tb
17 1 1903 Żytomierz Antoni Teterko Żytomierz Jan Antonina Leszczyńska Onufry Liniewicz, Maria Lewicka ż. Leona 178-3-171 96V-97R 36 Ż 189 DW
22 4 1910 Cudnów filia Romanów Leontyna Teter Romanów Franciszek Paulina Tomaszewska Cezary Maślukowski i Ludwika Tomaszewska panna 178-3-215 273V-274R 93 Ż 515-516 DM
13 6 1910 Cudnów filia Romanów Longina Maślikowska Romanów Cezary Marcelina Zielonko Feliks Paszkowski i Paulina Teter ż. Franciszka 178-3-215 278V-279R 130 Ż 525-526 DM
8 8 1910 Cudnów filia Romanów Stanisław Rysicz Romanów Józef Kamila Rogowska Dominik Szpatykowski i Oktawia Teter panna 178-3-215 283V-284R 167 Ż 535-536 DM
12 7 1916 Tbilisi Waleria Garstka Tbilisi Andrzej s.Jana Antonina c.Jana Teterina Władysław Zawadzki, Anna Łuczyńska 171V 78 Tb
2 3 1917 Pokostówka Petronela Bagińska Braczki Feliks Rozalia Siniewicz Albin Tetera i Adela Siniewicz panna 178-03-211 1V-2R 2 Ż 3-4 DM
18 3 1917 Pokostówka Józefa Żajworonowska Staroszyjka Józef Petronela Tetera Piotr Żajworonowski i Maria Żajworonowska panna 178-03-211 1V-2R 5 Ż 3-4 DM
4 4 1917 Pokostówka Franciszek Turowski Budyszcze Bronisław Albina Czerniawska Antoni Turowski i Stanisława Tetera panna 178-03-211 3V-4R 17 Ż 9-10 DM 0
19 4 1917 Pokostówka Bronisław Wąsowicz Wiły Antoni Rozalia Tetera Kazimierz Safiński i Aniela Żurawska ż. Mikołaja 178-03-211 4V-5R 22 Ż 11-12 DM
10 12 1917 Pokostówka Leon Bystrzycki Pokostówka Antoni Józefa Wiktorowicz Stefan Kozłowski i Stanisława Tetera 178-03-211 16V-17R 93 Ż 35-36 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
26 7 1808 Szumsk Julian Teterukowski Bryków, obrz. gr.-ros. k Marianna Kwiatkowska Bryków p Jan Karwowski, Ignacy Wierzbicki 297-1-183 67R Ł RK
19 1 1830 Żytomierz Bartłomiej Teter Nowa Rudnia 25 Wawrzyniec Anna Lepska Anastazja Karpińska Nowa Rudnia 30 Jakub Jadwiga Górska Bartłomiej Morawiecki , Jan Teter 178 3 3 49 3 Ż Ni
29 6 1831 Nowogród Woł. Sylwester Zmijewski Niemylanka Balarka 28 Benedykt Elżbieta Zalewska Anna Teter z Ostrowskich Niemylanka Balarka 30w Stanisław Anastazja Kozakiewicz ur. Gabriel Goławski, Mateusz Lewicki 245-1-5 26R 158 R 845 DW
4 10 1836 Cudnów Tomasz Lech Słoboda Widły 20 Jakub Marianna Teter Katarzyna Baszyńska Słoboda Widły 18 Marcin Ewa Dworzecka Aleksander Temberski, Piotr Ostrzyński 569-1-59 53R 65 Ż 106 DM 0
14 10 1838 Żytomierz Stefan Omilewski Żytomierz 45 Jan Marianna NN Marianna Teter Żytomierz 30 Grzegorz Marianna Luza Andrzej Wachowski , Wojciech Nowicki , Teodor Malinowski 178 51 417 56 56 Ż Ni
11 2 1840 Korzec Franciszek Teter Korzec ? 38 Bazyli Anna Ostrowska Ewa Linkiewicz wdowa po Jaworskim Korzec? 30 Maciej Tekla Kuriata 871 150 2 AGAD PW
26 1 1841 Nowogród Wołyński Maciej Hornicki Huta Kuka 22 Jan Ludwika Misiun Tekla Teter Huta Kuka 19 Franciszek Felicjanna Hnetecka 872 62 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0035.htm
12 10 1841 Nowogród Wołyński Aleksander Kotwicki Wiechrznica 20 Jan Marianna Dworzecka Marianna Teter Nemylanka 18 Wawrzyniec Franciszka Kłosowicz 872 84 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0046.htm
9 2 1841 Nowogród Wołyński Onufry Babiński Huta Kuka 20 Franciszek Marianna Raszakowska Ewa Teter Huta Kuka 18 Jan Anna Zinkiewicz Jan Garbowski, Franciszek Weselski 872 70 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0039.htm
26 1 1841 Szpanów Franciszek Jakiewicz Horodyszcze 21 Wawrzyniec Dorota Elżbieta Teter Żytyń 20 Kazimierz Dorota Atanazy Korzeniowski, Feliks Godulski, Mateusz Godulski 171-1-12 186V 1 R 189 DM
11 10 1842 Nowogród Walenty Tetera Huta Kuka 20 Jan Anna Zinkiewicz Marianna Skokowska Huta Kuka 18 Walenty Marianna Czerewko Walenty Łabędzki, Pawel Brzezicki 873 74 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0040.htm
23 5 1843 Nowogród Wołyński Bazyli Weselski Majdan Jawne 50w Jędrzej Agnieszka Teter Lucya (Łucja) Czarnecka Majdan Jawne 25 Stefan Rajkowski, Piotr Chiliński 874 109 32 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0057.htm
30 9 1845 Cudnów Wincenty Brawer Romanów 20 Mikołaj Katarzyna Ulicka Elżbieta Łabęcka Romanów 19 Jan Marcjanna Teter Władysław Majewski, Mikołaj Czerwiakowski 178-03-12 208R 26 Ż DM
13 6 1854 Toporyszcze Stanisław Świtelski Borkowa Słoboda par. Malin 28 Andrzej Magdalena Teter Anastazja Jachimowicz Rosówka 18 Szymon Krystyna Gorejowa Jan Wołodkiewicz, Jan Teter 178-03-38 659R 6 Ż DM
21 2 1854 Owrucz Jakub Matusewicz Rudnia Meczna 40w Daniel Ewa Teter Stefania Rychwalska Rudnia Meczna 40w Andrzej Marta Żynirska 178-3-38 622V 1 Ż MW
30 5 1865 Nowogród Wołyński Gabriel Teter Karpiłówka 25 Franciszek Feliksa Gnitecka Konstancja Żygadło Karpiłówka 18 Feliks Katarzyna Weselska 178-3-152 44 21 Ż 88 MO
29 6 1865 Nowogród Wołyński Jan Teter Niemylnia 45w Adam Anna Ostrowska Anna Halecka z Kołodzińskich Niemylnia 30w Aleksander Anastazja Weselska 178-3-152 46 25 Ż 92 MO
3 7 1866 Nowogród Wołyński Gabriel Teter Rudnia Karpiłówka 55w Franciszek Feliksa Hnetecka Helena Skokowska Rudnia Karpiłówka 26 Wawrzyniec Marianna Wolska 178-3-152 75 31 Ż 149 MO
2 7 1867 Nowogród Wołyński Józef Adamski Fedorówka 36 Tomasz Łucja Wozińska Emilia Bagińska z Moszyńskich Huta Kuka 20 Onufry Ewa Teter 178-3-152 98 26 Ż 194 MO
5 5 1868 Nowogród Wołyński Wawrzyniec Gajdamowicz Fedorówka 21 Stefan Klara Kułakowska Tekla Kotwicka Niemylanka 18 Aleksander Marianna Teter 178-3-152 121 16 Ż 239 MO
25 1 1870 Nowogród Wołyński Franciszek Lisowski Karpiłówka 25 Ignacy Katarzyna Paulina Teter Huta Kuka 20 Walenty Marianna Skoczko 178-3-152 165 7 Ż 326 MO
15 2 1870 Nowogród Wołyński Paweł Dubicki Fedorówka 25 Jan Agnieszka Wojciechowska Marianna Kotwicka Fedorówka 20 Wawrzyniec Teresa Teter 178-3-152 172 21 Ż 340 MO
31 10 1871 Podhajce Josif Tetera Podhajce 21 Matwiej Agrypina Marcyniuk Podhajce 19 Jakow 203 349-350 10 DW
8 9 1910 Cudnów filia Romanów Franciszek Teter par. Cudnów 24 Michał Domicela Janiszewska Józefa Słowińska par. Cudnów 18 Józef Antonina Bagińska Józef Bryczkowski, Bronisław Talko 178-3-215 315R 35 Ż 593 DM
29 10 1917 Pokostówka Augustyn Teter Piczkury 24 Jan Petronela Słowińska Stanisława Hołub Futor Hołuba 17 Antoni Aniela Słowińska Franciszek Bagiński, Dominik Słowiński 178-03-211 22V 14 Ż 46 DM
30 11 1917 Pokostówka Antoni Bystrzycki Pokostówka 51w Jan Maria Leszczyńska Józefa Wiktorowicz Pokostówka 28 Marcin Maria Markiewicz Adam Ratuszyński, Jan Tetera 178-03-211 26R 27 Ż 53 DM
3 7 1921 Młynów Antoni Oborski Koryta 25 Adolf Teresa Pasiewicz Anna Skowron Koryta 18 Wiktor Karolina Teter Aleksander Jankowski, Antoni Peterka 740-4-446 87R 30 R 555 RK
19 4 1925 Kostopol Stefan Gadon 29 Antoni Aleksandra Pietroszkiewicz Genowefa Kozierenko 20 Andrzej Józefa Teter Feliks Żygadło, Jan Federowicz 740-4-415 26V 13 R 29 DM 0

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
79 209 Teterski Jan (gospodarz) 45 Żytomierz Żytomierz 1790 CDIAK DM 1044-1-1
141 6 żona Tekla z Teterów 26 Horbulów Rudnia Czajkowska 1790 CDIAK DM 1044-1-1
264 776 Teterski Jakub (ur.) 33 Żytomierz Żytomierz 1790 CDIAK DM 1044-1-1
357 9 Tetera Michał 38 Żytomierz Rudnia Worowska 1790 CDIAK DM 1044-1-1
534 10 Tetera Michał 31 Żytomierz Rudnia Szlakowa 1790 CDIAK DM 1044-1-1
1 Marianna z Teterów żona 22 Nowogród Wołyński 79.Rudnia Wierzchnica 1844 CDIAK AS 1045-2-235
5 Tekla z Teterów żona 22 Nowogród Wołyński 77.Huta Kuka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
7 Prac. Anna Teter wdowa 56 Aleksandria Koźlin 1844 CDIAK DM 1045-2-234
9 Prac. Wincenty Tetera wdowiec - bednarz 61 Aleksandria Koźlin 1844 CDIAK DM 1045-2-234
10 Anna z Sinkiewiczów Teterowa wd. 44 Nowogród Wołyński 77.Huta Kuka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
12 Ewa z Teterów żona 22 Nowogród Wołyński 77.Huta Kuka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
14 Ur. Wawrzyniec Tetera 65 Nowogród Wołyński 76.Balarka Nemylanka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
15 Jan Tetera kawaler 19 Nowogród Wołyński 77.Huta Kuka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
16 Anna z Zinkiewiczów Teterowa wd. 40 Nowogród Wołyński 77.Huta Kuka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
17 Franciszek Tetera 41 Nowogród Wołyński 45.Rudnia Karpiłówka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
19 Teresa z Teterów żona 24 Nowogród Wołyński 52.Medwedów 1844 CDIAK AS 1045-2-235
20 Jan Tetera kawaler 19 Nowogród Wołyński 52.Medwedów 1844 CDIAK AS 1045-2-235
2140 225 żona Marianna z Teterów 55 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2480 270 Teter Marianna z Mireckich, mąż w wojsku 39 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2505 274 Teter Justyna z Lesiańskich, wdowa 40 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2508 274 Teter Zuzanna z Błażków, mąż prawosławny 38 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
3672 1 żona Paulina z Teterów 26 Żytomierz Futor Kinalewskiego 1864 Ż DM 178-51-90
3684 11 Karpińska Katarzyna z Teterów, wdowa 61 Żytomierz Futor Kinalewskiego 1864 Ż DM 178-51-90
26 .. 36 Tetera Marianna, szlach., panna .. 15 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
150 376 Teter Wacław 50 Starokonstantynów Starokonstantynów 1888 Żytomierz DM 178-49-24
378 39 Teter, Tetera Mikołaj 40 Korzec - filia Horodnica Kurczycka Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
514 228 żona Karolina z d. Tetera 40 Korzec - filia Horodnica Zabara 1913 CDIAK DM 1045-2-940


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl