Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 258 wyników dla: Teter

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
7 7 1823 Krzemieniec Piotr Teterunowski 10 Poczajów 299 159 78 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0085.htm
28 3 1828 Połonne Kajetan Murawski 7 Dermanka z ospy, s. ur. Jana i Wiktorii z Teterów 245-1-2 110R 49 R 218 DW
28 3 1828 Połonne Aniela Murawska 5 Dermanka z ospy, c. ur. Jana i Wiktorii z Teterów 245-1-2 110R 49 R 218 DW
3 3 1829 Aleksandria Kazimierz Teter 60 Koźlin sł., żona Anna z Sosnowskich 171-1-2 176V 4 R DM
19 1 1830 Włodzimierz Helena Teterenko 25 Włodzimierz z Mauchsów, ur., mąż Andrzej, synowie Aleksander, Antoni i Ignacy 845 20R-V 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0024.htm
5 10 1830 Aleksandria Maksym Kloska 50 Koźlin sł., żona Marianna z Teterów, syn Grzegorz, córki Lucyna, Elżbieta i Agnieszka 171-1-3 209R 20 R DM
11 7 1831 Nowogród Wołyński. Grzegorz Teter 2 Michijówka z cholery, s. Wincentego i Magdaleny 245-1-5 46R 693 R 1707 DW
17 3 1840 Nowogród Wołyński Grzegorz Teter 5/365 Huta Kuka s. Ewy 871 86 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0046.htm
21 1 1840 Cudnów Jan Łabędzki 53 Romanów żona Marcjanna z Teterów, synowie Wawrzyniec, Cezary, Ambroży, Klemens i Atanazy, córki Elżbieta, Ludwika, Lucyna i Antonina 569-1-63 41V 6 Ż DM
5 5 1841 Opalin Marianna Teterenko 50 Opalin wdowa po wachmistrzu Józefie, dzieci nie zostawila 519 7 2 0
19 11 1842 Aleksandria Dorota Teter 55 Koźlin z Kuriatów, mąż Wincenty, synowie Jan i Karol 881 216 V 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0226.htm
27 2 1842 Nowogród Wołyński Apolonia Teter 13 Medwedów córka Adama i Anny z Buczkowskich 873 97 93 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0053.htm
11 2 1845 Szpanów Wincenty Tetera 64 Szpanów wdowiec po Dorocie z Szymonczuków, synowie Andrzej, Karol i Jan 884 198 V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0205.htm
5 8 1845 Szpanów Karol Tetera 18 Horodyszcze s. Wincentego i Doroty z Szymonczuków 884 199 V 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0206.htm
26 11 1846 Korzec Florian Teter 3 Rudnia Klonowska syn Franciszka i Ewy z Linkiewiczów 877 202 73 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0108.htm
5 5 1847 Ptycza Aniela Teterenko 35 Piratyn z Sobolewskich, obywatelskiego stanu, mąż Józef, dzieci: Jan, Rozalia, Marianna, Zofia, Helena, Aniela 833 499 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0268.htm
6 6 1851 Szpanów Emilia Jankiewicz [Jakiewicz] 2 Horodyszcze c. Franciszka i Elżbiety z d. Teter 171-2-1 160V 7 R 162 BW 0
18 5 1859 Owrucz Teodor Goźdź 33 Rudnia Malcówka od guza, żona Teresa z Teterów, córka Domicela 178-3-50 688V 28 Ż 1853 MW,DW
24 5 1863 Żytomierz Agnieszka Borowska 72 Futor Wasilewskiego ze starości, wdowa z Teterow, zostawiła córkę Mariannę 178-3-54 133V 143 Ż DG
17 6 1863 Żytomierz Franciszek Antoniewicz Żytomierz utonął w rzece Teterow, mieszkaniec miasta Dubna (brak wieku) 178-3-54 135R 162 Ż DG
22 5 1863 Zasław św. Jana Julia Teterukowska 28 Zasław panna, c. Juliana i Marii z parafii Białogródka 685-6-6 24R 24 Ch 47 DM
4 1 1866 Żytomierz Bartłomiej Tetera 82 Żytomierz z gorączki, zostawił żonę Anastazję i córkę Pawlinę 178-3-63 112R 8 Ż DG 171
24 5 1876 Ołyka Antonina Stradał 21 Metelno Jerzego i Barbary z Teterów 497 77 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0040.htm
5 8 1887 Grzymałów Katarzyna Teterwak 55 Grzymałów zd.Kamińska, wdowa po Mikołaju 1614 74 17 AGAD LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0038.htm
1 1 1887 Grzymałów Jan Ziemba 9 Okno s.Franciszka i Agnieszki zd. Teterwuch 1614 89 1 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0046.htm
2 1 1887 Grzymałów Józef Ziemba 4 Okno s.Franciszka i Agnieszki zd. Teterwuch 1614 89 2 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0046.htm
10 8 1908 Cudnów f. Romanów Franciszek Menkin 17 Siaberka s. Augustyna i Anieli z Teterów 178-3-215 184V 74 Ż 352 DM
22 8 1908 Cudnów f. Romanów Konstanty Menkin 6 Siaberka s. Augustyna i Anieli z Teterów 178-3-215 185R 82 Ż 353 DM
29 8 1908 Cudnów f. Romanów Filipina Menkin 18 Siaberka c. Augustyna i Anieli z Teterów 178-3-215 185R 83 Ż 353 DM
6 1 1910 Cudnów filia Romanów Maria Teter 52 Romanów z d. Domalewska, mąż Walenty, synowie Franciszek i Ludwik, córki Felicja i Oktawia 178-3-215 324V 1 Ż 610 DM
8 1 1911 Romanów Ludwik Teter 47 Romanów żona Anna z Rykowskich, synowie Stanisław, Paweł, Adolf, Franciszek, Bolesław i Longin, córki Antonina i Paulina 178-3-216 74V 9 Ż 141 DM 0
7 3 1914 Horodnica Marian Tetera 1 Futor Kurczycki s. Józefa i Marii z Łabęskich 178-3-181 210V 16 Ż 416 DM
10 3 1914 Horodnica Kazimiera Tetera 4 Huta Kurczycka c. Mikołaja i Marii z Łabęskich 178-3-181 210V 17 Ż 416 DM
4 5 1917 Tbilisi Maria Teterina 50 Tbilisi c. Wawrzyńca, chłopka tobolskiej gub. 319 186 Tb
8 8 1917 Tbilisi Antonina Garska 19 Tbilisi z d. Teterina c. Jana, żona chłopa piotrkowskiej gub. 341 300 Tb
30 7 1917 Pokostówka Rafalina Teter 19 Pokostówka c. Jana i Marii z Kotwickich 178-3-211 31V 26 Ż 63 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
29 2 1828 Narodycze Anna Teter Sebastian Agata wpis w księdze z 1831 r., Piotr Smyk, Anastazja Teter żona Piotra 178-3-4 412V 7 Ż 809 AB1
13 2 1830 Żytomierz Marianna Teter Rudnia Nowa Bartłomiej Anastazja Karpińska Stanisław Wachowski Ludwika Żurawska 178 3 3 V7 46 Ż MP
9 7 1830 Żytomierz Adam Czajkowski Poprawka Dubiecka Aleksander Domicella Teter Jan Dobrowińśki Anna Jaworska 178 3 3 V24 173 Ż MP
12 9 1830 Żytomierz Anna Żytomierz NN NN Jan Antonieski Joanna Teterska 178 3 3 V32 231 Ż MP
25 12 1830 Narodycze Tomasz Weres Rudnia Bulowa Stefan Katarzyna Łoś Paweł Teter, Maria Sodyl żona Józefa 178-3-3 440R 149 Ż 809 AB1
10 2 1831 Nowogród Wołyński Jan Nowakowski Susły Antoni Franciszka Ostrowska ur. Jan Szwiejkowski, Aleksandra Pieczeniowa, as. Mateusz Kompielecki, Anna Teterowa wdowa 245-1-5 3V 1087 R 24 DW
1 10 1831 Nowogród Wołyński Marianna Drap Rudnia Karpiłówka Grzegorz Łucja Lin ur. Franciszek Tetera, Jadwiga Hnetecka ż. Jana 245-1-5 18V 1205 R 647 DW 0
5 8 1831 Narodycze Jan Smyk Rudnia Browarska Jan Agafia Mazur Kazimierz Smyk, Agata Teter żona Sebastiana 178-3-4 414V 24 Ż 813 AB1
7 6 1832 Nowogród Wołyński Bazyli Teter Huta Kuka Jan Anna Zielińska ur. Stanisław Weselski, Anna Błońska ż. Jana 245-1-6 12R 1314 R 918 DW
7 9 1832 Nowogród Wołyński Marianna Boczkowska Niemylanka Marcin Małgorzata Bielawska ur. Łukasz Boczkowski, Franciszka Teterowa ż. Wawrzyńca 245-1-6 18R 1362 R 1137 DW
1 10 1832 Nowogród Wołyński Gabriel Teter Cwilka Franciszek Marianna Hnetecka prac. Wawrzyniec Skoczko, Marianna Hnetecka panna 245-1-6 20V 1381 R 1229 DW
13 11 1832 Nowogród Wołyński Marcjanna Boczkowska Susły Piotr Tekla Karasiewicz ur. Wawrzyniec Tetero, Marcjanna Wojciechowska ż. Marcina 245-1-6 23R 1403 R 1327 DW
26 11 1832 Nowogród Wołyński Andrzej Hajko Balarka Nemelańska Wojciech Zofia Wołyńska ur. Wawrzyniec Tetero, Marcjanna Zielonkowa wdowa 245-1-6 24R 1409 R 1350 DW
30 12 1835 Miropol Tomasz Korejwa Ulcha Szczepan Anna Święcicka Bartłomiej Święcicki i Aleksandra Teterukowska, asyst. Aleksander Jasieniecki Gertruda Iwaszkiewicz 245-1-9 131V 49 R 65 DM
22 2 1838 Owrucz Andrzej Całko Rudnia Mieczna Antoni Katarzyna Teter? 178-3-8 456R 9 Ż MW
28 5 1839 Nowogród Wołyński Petronella Bóbr Huta Kuka Antoni Teresa Sobol ur. Walenty Tetera, Tekla Konopacka ż. Antoniego 872 25 95 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0015.htm
9 12 1839 Nowogród Wołyński Franciszek Boczkowski Balarka Nemylanka Ignacy Julianna Hańba Wawrzyniec Tetera i Marianna Zielonko panna 178-3-72 26V 206 Ż 53 DM
14 3 1840 Nowogród Wołyński Grzegorz Teter Huta Kuka NN Ewa Teter 871 17 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0010.htm
1 4 1840 Nowogród Wołyński Franciszek Zelazko Balarka Nemylanka Jan Justyna Zielonka Jan Waziński, Franciszka Tetera ż. Wawrzyńca 871 35 132 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0019.htm
16 5 1840 Malin Jan Jakubowski Nianiowska Buda Bazyli Józefa Teter Maciej Wiszniewski, Otena Chili, ż. Stefana, chrz. 16.05.1840 178-51-456 4R 12 Ż BS 10
22 12 1840 Rozważów Antoni Pióro Oliwa Benedykt Apolonia Teter Jan Paprocki, Wiktoria Korzeniowska, panna, chrz. 25.12.1840 178-51-456 23V 24R 18 Ż BS 57-
10 5 1840 Chabno Józef Biały Rudnia Minkowska Jakub Tekla Walorno Wincenty Węgel, Zakrystian, Katarzyna Teter, mężatka, chrz. 12.05.1840 178-51-456 26R 14 Ż BS 64
26 2 1841 Nowogród Wołyński Tekla Babińska Huta Kuka Onufry Ewa Teter 872 16 56 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0010.htm
11 9 1841 Nowogród Wołyński Anna Kotwicka Medwedów Wawrzyniec Teresa Teter 872 45 178 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0026.htm
23 12 1841 Nowogród Wołyński Stefan Hornicki Huta Kuka Maciej Tekla Teter 872 59 234 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0033.htm
28 11 1841 Szpanów Andrzej Jakiewicz Horodyszcze Franciszek Elżbieta Teter Mikołaj Łączyński i Marianna Filonczuk ż. Szymona, asyst. Szymon Filipczuk i Franciszka Popławska ż. Józefa 171-1-12 185V-186R 19 R 187 DM
22 4 1841 Bereźnica Mikołaj Wojciech Wiszniewski Tryskinie Alojzy Teofila Sawicka Wincenty Wojtowicz i Magdalena Czepurkowska, Jan Teterukowski i Katarzyna Werzykowska panna 828 262R 10 AGAD 268 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0268.htm
14 9 1842 Nowogród Wołyński Franciszek Kotwicki Balarka Nemylanka Aleksander Marianna Teter 873 40 159 PW gadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn. 873/pages/PL_1_436_873_0022.htm
6 9 1843 Nowogród Wołyński Józef Teter Huta Kuka Walenty Marianna Skokowska 874 50 149 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0027.htm
8 9 1843 Nowogród Wołyński Mikołaj Babiński Huta Kuka Onufry Ewa Teter 874 51 152 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0027.htm
23 10 1843 Nowogród Wołyński Florian Teter Rudnia Karpiłówka Franciszek Ewa Linkiewicz 874 64 190 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0034.htm
31 10 1845 Nowogród Wołyński Michalina Tetera Huta Kuka Walenty Marianna Srokowska Adamski Piotr, Konopacka Tekla, ż.Antoniego 198 JZ 0
28 3 1845 Owrucz Adam Całko Rudnia Mieczna Antoni Katarzyna Teter 178-3-12 383R 12 Ż MW
22 6 1845 Owrucz Agata Głaz Rudnia Malcówka Jan Teresa Teter 178-3-12 383V 17 Ż MW
8 5 1845 Owrucz Stanisław Teter Rudnia Malcówka Sebestyan Rozalia Matuszewicz 178-3-12 384R 19 Ż MW
1 1 1846 Nowogród Wołyński Emilia Hornicka Huta Kuka Marcin Tekla Teter 877 1 2 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0002.htm
14 6 1846 Owrucz Marianna Teter Rudnia Malcówka Sebestyan Róża Chomutowska chrzest 4.05.1847 178-3-19 437V 15 Ż MW
29 2 1847 Malin Stanisław Mokrzycki Budyłówka Grzegorz Teodora Gruszecka Aleksander Chomątowski, Marianna Teter, chrz. 1.03.1847 178-51-548 109R 12 Ż BS 225
24 8 1847 Malin Elżbieta Teter Berkowce Rudnia Jan Marianna Gruszecka Walenty Swetelski, Anna Sudowerska, chrz. 25.08.1847 178-51-548 113R 44 Ż BS 233
28 8 1847 Malin Jan Tetera Łaganowska Hutka Jan Agata Rać Aleksander Rać, Aleksandra Galicka, chrz. 29.08.1847 178-51-548 113V 47 Ż BS 234
30 11 1847 Iwanków Maria Teteruk Huta Ocytelska Walenty Anastazja Walenty Oborski, Teofila Sz......ruńska, chrz. 2.12.1847 178-51-548 121V 25 Ż BS 250
12 5 1847 Chabno Mikołaj Tetera Rudnia Hreżla Paweł Łucja Żurawlów Józef Odowicki, Julia Jaworska, chrz. 30.05.1847 178-51-548 130V 27 Ż BS 268
16 5 1847 Groswerder Katarzyna Mokszteter Kolonia Groswerder Filip Katarzyna Ulrych Henryk Markszteter, Zofia Markszteter, chrz. 16.05.1847 178-51-548 139V 12 Ż BS 286
28 2 1847 Owrucz Aleksander Głaz Rudnia Malcówka Jan Teresa Teter 178-3-19 437R 13 Ż MW
16 6 1847 Owrucz Antonina Teter Rudnia Malcówka Michał Agata Turkowska 178-3-19 438R 23 Ż MW
28 3 1847 Owrucz Domicela Teter Rudnia Malcówka Jan Barbara Jurkowska 178-3-19 438R 24 Ż MW
10 1 1847 Szpanów Tekla Jakiewicz Horodyszcze Franciszek Elżbieta Teter Julian Kuczyński i Barbara Partycka ż. Stanisława, asyst. Stanisław Partycki i Marianna Gadzicka ż. Hipolita 171-1-13 199R 1 R 204 DM
18 1 1848 Ptycza Antoni Mikołajewicz Werba Józef Ewa Jurkowska Józef Teterenko, Honorata Beison, Ignacy Tarnawski, Marianna Swowicz 834 619 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0322.htm
30 5 1849 Szpanów Emilia Jakiewicz Horodyszcze Franciszek Elżbieta Teter chrzest 31.05.1849, Julian Kuczyński i Marianna Godzicka 171-1 -15 319V-320R 5 R 321 BW
15 6 1849 Szpanów Antonina Klocek Szpanów IN Anna Klocek chrzest 15.06.1849, Jan Teter i Matrona Żuk 171-1 -15 320V-321R 7 R 322 BW
15 2 1852 Szpanów Anna Jankiewicz Horodyszcze Franciszek Elżbieta Teter chrzest 16.02.1852, Julian Kuczyński i Joanna Artemowicz ż. Eliasza 171-1-17 441V-442R 2 R 445 BW
10 8 1853 Korzec Anna Romanowska Derażnia Średnia Józefa Anna Popowska Eliasz Łosowski i Anna Teterczuk 171-1-33 290V-291R 74 R 289 DM
2 2 1854 Owrucz Domicela Teter Malcówka Sebastian Rozalia Matasewicz 178-3-38 614V 12 Ż MW
28 8 1858 Owrucz Aleksander Teter Rudnia Malcówka Michał Agafia Jurkowska 178-3-50 671V 18 Ż MW
20 1 1859 Owrucz Agnieszka Teter Słoboda Niczepierowka Paweł Zofia Chomentowska 178-3-50 672V 23 Ż MW
13 5 1859 Owrucz Antonina Teter Rudnia Malcówka Stefan Katarzyna Jurkowska 178-3-50 674V 29 Ż MW
10 3 1866 Żytomierz Wojciech Zabrocki Żytomierz Józef Cecylia Błażejewska [28.03.1866] urz. Seweryn Dukowski i Antonina Teter 178-3-63 20 79 Ż 37 i 38 DG
28 7 1871 Podhajce-Katerburg praw Sołomonia Tetera Podhajce Iwan Matfiejew Aleksandra Timofiwa 203 328-329 35 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0176.htm
6 1 1872 Nowogród Wołyński Franciszek Skokowski Nemylanka Michał Katarzyna Karasiewicz Aleksander Wojciechowski, Wiktoria Teterowa 178-3-156 220V-221R 13 Ż 438 DW
1 6 1872 Nowogród Wołyński Karolina Teter Huta Kuka Jan Julia Paszkowska Piotr Żygadło, Magdalena Paszkowska 178-3-156 246V-247R 129 Ż 490 DW
6 7 1872 Nowogród Wołyński Karolina Teter Huta Kuka Józef Franciszka Podlewska Franciszek Lisowski, Antonina Żygadło 178-3-156 254V-255R 163 Ż 506 DW
3 8 1872 Nowogród Wołyński Franciszek Kotwicki Niemylanka Kazimierz Tekla Lipska Franciszek Boczkowski, Paulina Tetera 178-3-156 259V-260R 186 Ż 516 DW
28 10 1872 Nowogród Wołyński Józef Teter Karpiłówka Gabriel Helena Skokowska Antoni Żygadło, Honorata Jasińska 178-3-156 281V-282R 284 Ż 560 DW
6 11 1872 Nowogród Wołyński Marianna Lisowska Serby Franciszek Paulina Tetera Józef Tetera, Katarzyna Nowicka panna 178-3-156 285V-286R 298 Ż 568 DW
30 6 1880 Cudnów Józef Święcicki Braczki Jan Julia Dobrowolska Wincenty Tetera i Apolonia Bagińska ż. Erazma 178-3-67 509V-510R 165 Ż 1010-1011 DM
23 10 1880 Cudnów Łukasz Tetera Słoboda Niwna Michał Domicela Janiszewska Aleksander Sawicki i Ewa Turowska ż. Feliksa 178-3-67 530V-531R 267 Ż 1052-1053 DM
25 11 1887 Grzymałów Antoni Ziemba Okno Franciszek Agnieszka Teterwak Błażej Gęsicki, Maria Czerkas 1614 34 36 EK 0
2 5 1889 Tbilisi Antonina Teterenko Tbilisi Jan Maria Kamińska (konwersja 1917) świadk. Kazimierz Bałtuszko, Antoni Pawłuczyński 167R 53 Tb
17 1 1903 Żytomierz Antoni Teterko Żytomierz Jan Antonina Leszczyńska Onufry Liniewicz, Maria Lewicka ż. Leona 178-3-171 96V-97R 36 Ż 189 DW
14 1 1906 Nowogród Wołyński Antoni Buczyński Romanowska Słobódka Franciszek Antonina Tetera Antoni Święcicki, Ludmiła Popławska 178-3-202 4V-5R 22 Ż 9 DW
11 2 1906 Nowogród Wołyński Stanisław Sokołowski Huta Kuka Józef Teofila Tetera Adam Gojka, Kamila Jaworska 178-3-202 10V-11R 70 Ż 21 DW
12 2 1906 Nowogród Wołyński Antoni Zelizko Nemylanka Jan Feliksa Żygadło Jan Tetera, Juliana Zelizko 178-3-202 13V-14R 90 Ż 27 DW
10 2 1906 Nowogród Wołyński Józef Boczkowski Nemylanka Hipolit Józefa Kanarska Aleksander Boczkowski, Teofila Tetera 178-3-202 13V-14R 91 Ż 27 DW
18 2 1906 Nowogród Wołyński Florian Gajdamowicz Fedorówka Franciszek Paulina Tetera Agafij Semka, Maria Gajdamowicz 178-3-202 15V-16R 100 Ż 31 DW
1 3 1906 Nowogród Wołyński Karolina Adamowicz Chutor Zwiahelski Rafał Petronela Tetera Piotr Gągało, Olimpia Gągało 178-3-202 17V-18R 116 Ż 35 DW
4 3 1906 Nowogród Wołyński Józef Lisowski Karpiłówka Jan Petronela Kotwicka Tomasz Tetera, Kamila Skokowska 178-3-202 17V-18R 118 Ż 35 DW
19 3 1906 Nowogród Wołyński Józef Gajewski Chutor Zwiahelski Joann Karolina Tetera Franciszek Kajdanowicz, Teofila Tetera 178-3-202 20V-21R 135 Ż 41 DW
17 3 1906 Nowogród Wołyński Jan Tetera Klarówka Stanisław Zofia Kowalczyk Stanisław Janczewski, Maria Kozłowska 178-3-202 24V-25R 167 Ż 49 DW
21 4 1906 Nowogród Wołyński Józef Garbowski Karpiłówka Antoni Teofila Zapolska Wawrzyniec Garbowski, Emilia Tetera 178-3-202 32V-33R 221 Ż 65 DW
19 5 1906 Nowogród Wołyński Józef Tetera Niemylanka Paweł Franciszka Boczkowska Józef Boczkowski i Anastazja Wojciechowska 178-3-202 38V-39R 260 Ż 77 DW
12 8 1906 Nowogród Wołyński Józef Tetera Niemylanka Jan Anna Skalska Józef Boczkowski i Franciszka Skalska 178-3-202 60V-61R 390 Ż 121 DW
14 9 1906 Nowogród Wołyński Franciszek Wojciechowski Niemylanka Adam Rozalia Lipska Karol Tetera i Franciszka Grogoł 178-3-202 71V-72R 441 Ż 143 DW
9 10 1906 Nowogród Wołyński Paulina Tetera Fedorówka Aleksander Kamila Kanarska Franciszek Kajdanowicz i Karolina Gajewska 178-3-202 83V-84R 504 Ż 167 DW
28 10 1906 Nowogród Wołyński Józef Szpakowski Kurczycki Majdan Jan Lucyna Baszyńska Piotr Majewski i Wiktoria Tetera 178-3-202 91V-92R 545 Ż 183 DW
1 11 1906 Nowogród Wołyński Florian Gajdamowicz Fedorówka Tomasz Anna Borkowska Franciszek Gajdamowicz i Franciszka Tetera 178-3-202 92V-93R 548 Ż 185 DW
1 10 1906 Nowogród Wołyński Zofia Hołubowska Zabara Ludwik Karolina Tetera Tomasz Zalewski i Marcelina Rudnicka 178-3-202 94V-95R 560 Ż 189 DW
18 10 1906 Nowogród Wołyński Tomasz Łoński Marianówka Piotr Maria Tetero Antoni Wojciechowski i Anna Budniczenko 178-3-202 98V-99R 577 Ż 197 DW
11 11 1906 Nowogród Wołyński Józef Osiński Fedorówka Stanisław Aniela Wazińska Karol Tetera i Maria Gojko 178-3-202 103V-104R 605 Ż 207 DW
11 11 1906 Nowogród Wołyński Stanisław Tetera Fedorówka Florian Teofila Womowiecka Franciszek Gajdamowicz i Apolonia Siedlecka 178-3-202 104V-105R 606 Ż 209 DW
12 11 1906 Nowogród Wołyński Franciszek Tetera Niemylanka Karol Aniela Kulikowska Franciszek Kulikowski i Maria Tetera 178-3-202 104V-105R 608 Ż 209 DW
18 11 1906 Nowogród Wołyński Julia Zalewska Iwanówka Adolf Józefa Tetera Ludwik Zmijewski i Emilia Kanarska 178-3-202 106V-107R 620 Ż 213 DW
31 1 1907 Cudnów filia Romanów Julia Maślukowska Romanów Cezary Michalina Zielonko Franciszek Tetera i Józefa Maślukowska panna 178-3-215 65V-66R 32 Ż 127-128 DM
22 4 1910 Cudnów filia Romanów Leontyna Teter Romanów Franciszek Paulina Tomaszewska Cezary Maślukowski i Ludwika Tomaszewska panna 178-3-215 273V-274R 93 Ż 515-516 DM
13 6 1910 Cudnów filia Romanów Longina Maślikowska Romanów Cezary Marcelina Zielonko Feliks Paszkowski i Paulina Teter ż. Franciszka 178-3-215 278V-279R 130 Ż 525-526 DM
8 8 1910 Cudnów filia Romanów Stanisław Rysicz Romanów Józef Kamila Rogowska Dominik Szpatykowski i Oktawia Teter panna 178-3-215 283V-284R 167 Ż 535-536 DM
25 9 1910 Nowy Zawod Stanisława Tetera Adamówka par. Puliny Adolf Faustyna Chodska Józef Lisowski i Stefania Łukowska ż. Józefa 178-3-196 2V-3R 6 Ż 6-7 DM
18 11 1910 Nowy Zawod Janina Tetera Porostówka Ludwik Marianna Burkowska Mikołaj [...]nowski i Józefa Ratuszyńska ż. Adama 178-3-196 12V-13R 59 Ż 26-27 DM
16 4 1911 Romanów Józef Tetera Futor Ożgi Ignacy Aniela Borecka Józef Siracki i Marcelina Saulewicz panna 178-3-216 21V-22R 126 Ż 43-44 DM
16 9 1911 Romanów Gwidon Tetera Słoboda Niwna Franciszek Józefa Powińska Robert Tetera i Katarzyna Metelska panna 178-3-216 39V-40R 229 Ż 79-80 DM
22 12 1911 Romanów Michał Tetera Romanów Franciszek Paulina Tomaszewska Cezary Maślukowski i Maria Dorzyńska ż. Wincentego 178-3-216 52V-53R 311 Ż 105-106 DM
16 2 1911 Nowy Zawod Gabriela Peter Nowy Zawod Rafał Antonina Słowińska Teodor Tetera, Maria Domaszewska panna 178-3-196 37V-38R 183 Ż 76 DW
18 2 1911 Nowy Zawod Kamila Kłosowicz Pokostówka Józef Józefa Offman Donat Ratuszyński, Gabriela Tetera panna 178-3-196 38V-39R 187 Ż 78 DW
13 6 1911 Nowy Zawod Dominik Słowiński Nowy Zawod Leonard Helena Tetera Dominik Słowiński, Emilia Słowińska ż. Witalisa 178-3-196 80V-81R 396 Ż 162 DW
12 6 1911 Nowy Zawod Ernest Baszyński Dermań Jakub Marcelina Tetera Józef Kratowski, Klementyna Burawska ż. Jana 178-3-196 81V-82R 401 Ż 164 DW
27 10 1911 Nowy Zawod Dominik Młyński Piczkury Franciszek Michalina Weselska Łukasz Paszyński, Maria Tetera 178-3-196 116V-117R 611 Ż 234 DW 0
5 11 1911 Nowy Zawod Leon Baszyński Wiły, par. Cudnów Wincenty Franciszka Rokicka Franciszek Tetera, paulina Górska ż. Wiktora 178-3-196 117V-118R 619 Ż 236 DW
23 4 1911 Cudnów Eugeniusz Koński Olszanka Józef Helena Teterbok Eugeniusz Teterbok i Anna Welich ż. Włodzimierza 178-3-231 406V-407R 110 Ż 805-806 DM
18 8 1912 Korzec f. Horodnica Marian Jakimowicz Krzywa Rzeczka Antoni Marianna Falkowska Franciszek Kowalski i Maria Tetera 178-3-181 85V-86R 150 Ż 171-172 DM
2 11 1912 Korzec f. Horodnica Helena Gołębińska Zabara Ludwik Karolina Tetera Adam Rudnicki i Apolonia Zalewska ż. Tomasza 178-3-181 93V-94R 209 Ż 187-188 DM 0
22 2 1913 Korzec f. Horodnica Wincenty Teter Myszakowa Mikołaj Kamila Burzyczko Antoni Falkowski i Adela Turowska 178-3-181 121V-122R 39 Ż 240-243 DM
28 12 1915 Nowy Zawod Cezaryna Teter Nowy Zawod Jan Aniela Węgłowska Gwidon Węgłowski i Bronisława Węgłowska panna 178-3-197 284V-285R 1 Ż 563-564 DM 0
24 11 1915 Nowy Zawod Cezary Baszyński Dorohań Jakub Marcelia Teter Józef Metelski i Lucyna Baszyńska ż. Piotra 178-3-197 285V-286R 8 Ż 565-566 DM
18 1 1915 Horodnica Władysław Bożyczko Myszakowa Franciszek Adela Piaskowska Mikołaj Tetera i Franciszka Umińska ż. Franciszka 178-3-181 219V-220R 20 Ż 433-434 DM
12 7 1916 Tbilisi Waleria Garstka Tbilisi Andrzej s.Jana Antonina c.Jana Teterina Władysław Zawadzki, Anna Łuczyńska 171V 78 Tb
1 3 1916 Nowy Zawod Franciszek Turowski Berezówka Józef Wincentyna Baszyńska Kamil Tetera i Maria Baszyńska ż. Zenona, chrzest w f. Pokostówka 178-3-197 304V-305R 102 Ż 603-604 DM
25 4 1916 Nowy Zawod Mieczysław Teter Turowo NN Antonina c. Ludwika Antoni Gorzkoś, Antonina Gołębiowska panna 178-3-197 313V-314R 149 Ż 621 DW
1 6 1916 Nowy Zawod Stanisława Wojciechowska Berezówka Bronisław Petronela Wąsowicz Jakub Wojciechowski, Rozalia Tetera ż. Pawła 178-3-197 326V-327R 212 Ż 647 DW
2 7 1916 Nowy Zawod Bronisława Teter Zielona Dolina Ludwik Maria Burkowska Adam Ratuszyński, Ewa Żurawska ż. Franciszka 178-3-197 327V-328R 219 Ż 649 DW
14 7 1916 Nowy Zawod Józef Chorążewski Dorohań Bronisław Emilia Tetera Walenty Tetera, Justyna Chorążewska panna 178-3-197 331V-332R 240 Ż 657 DW
2 7 1916 Nowy Zawod Bronisława Tetera Zielona Dolina Ludwik Maria Burkowska Adam Ratuszyński, Ewa Żurawska ż. Franciszka 178-3-197 335V-336R 257 Ż 665 DW
7 8 1916 Nowy Zawod Kajetan Baszyński Sosnówka Józef Antonina Tetera Wincenty Baszyński, Paulina Szaciło ż. Ludwika 178-3-197 338V-339R 272 Ż 671 DW
2 9 1916 Nowy Zawod Józef Gołębiewski Grabowiec Stanisław Anastazja Orzech Stanisław Tetera, Konstancja Ożga ż. Adolfa 178-3-197 346V-347R 315 Ż 687 DW
28 11 1916 Nowy Zawod Cezary Domalewski Turowo Mateusz Anastazja Anuszkiewicz Stanisław Tetera, Antonina Domalewska 178-3-197 360V-361R 385 Ż 715 DW
25 12 1916 Nowy Zawod Jan Tetera Nowy Zawod Witalis Floriana Dubrawska Jan Dubrawski, Olimpia Kluczyńska 178-3-197 365V-366R 407 Ż 725 DW
23 2 1916 Horodnica Elżbieta Kozerenko Bronnicka Huta Andrzej Józefa Tetera Stanisław Turowski i Franciszka Ostryńska ż. Józefa 178-3-181 277V-278R 41 Ż 545-546 DM
1 4 1916 Horodnica Michalina Gołębiowska Zabara par. Emilczyn Ludwik Karolina Tetera Konstanty Wachowski i Apolonia Zalewska ż. Tomasza 178-3-181 279V-280R 55 Ż 549-550 DM
10 9 1916 Horodnica Leontyna Bożyczko Nowosielce Piotr Konstancja Drugomilecka [Drogomirecka ?] Mikołaj Tetera i Franciszka Wereszczyńska ż. Józefa 178-3-181 299V-300R 156 Ż 589-590 DM
2 3 1917 Pokostówka Petronela Bagińska Braczki Feliks Rozalia Siniewicz Albin Tetera i Adela Siniewicz panna 178-3-211 1V-2R 2 Ż 3-4 DM
18 3 1917 Pokostówka Józefa Żajworonowska Staroszyjka Józef Petronela Tetera Piotr Żajworonowski i Maria Żajworonowska panna 178-3-211 1V-2R 5 Ż 3-4 DM
4 4 1917 Pokostówka Franciszek Turowski Budyszcze Bronisław Albina Czerniawska Antoni Turowski i Stanisława Tetera panna 178-3-211 3V-4R 17 Ż 9-10 DM 0
19 4 1917 Pokostówka Bronisław Wąsowicz Wiły Antoni Rozalia Tetera Kazimierz Safiński i Aniela Żurawska ż. Mikołaja 178-3-211 4V-5R 22 Ż 11-12 DM
10 12 1917 Pokostówka Leon Bystrzycki Pokostówka Antoni Józefa Wiktorowicz Stefan Kozłowski i Stanisława Tetera 178-3-211 16V-17R 93 Ż 35-36 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
26 7 1808 Szumsk Julian Teterukowski Bryków, obrz. gr.-ros. k Marianna Kwiatkowska Bryków p Jan Karwowski, Ignacy Wierzbicki 297-1-183 67R Ł RK
6 2 1827 Nowogród Wołyński Józef Żygadło Rudnia Kuleszowska 28 Jakub Katarzyna Anna Napolska Rudnia Kuleszowska 18 Wiktor Marianna Adam Tetera, Piotr Mempel 1045-2-296 5R 14 CDIAK/FS 27 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33S7-9GY4-YCZ?i=26&cc=1503045&cat=989324
19 1 1830 Żytomierz Bartłomiej Teter Nowa Rudnia 25 Wawrzyniec Anna Lepska Anastazja Karpińska Nowa Rudnia 30 Jakub Jadwiga Górska Bartłomiej Morawiecki , Jan Teter 178-3-3 49 3 Ż Ni
29 6 1831 Nowogród Wołyński Sylwester Zmijewski Niemylanka Balarka 28 Benedykt Elżbieta Zalewska Anna Teter z Ostrowskich Niemylanka Balarka 30w Stanisław Anastazja Kozakiewicz ur. Gabriel Goławski, Mateusz Lewicki 245-1-5 26R 158 R 845 DW
1 2 1831 Narodycze Maciej Rochowski Nowy Dorohin 50 w Karol Rozalia Baranowicz Marianna Kobylczyk z domu Weres Rudnia Bulowa 40 w Jan Katarzyna Teter Stefan Morgulec, Marcin Kornijczuk 178-3-4 416R 2 Ż 816 AB1 0
2 2 1831 Narodycze Mikołaj Baranowicz Zalisie ( Zalesie) 30 w Bazyli Prakseda Moszkowska Dorota Teter Rudnia Bulowa 18 Piotr Anastazja Jakub Zelichowski, Jan Witkowski 178-3-4 416V 3 Ż 817 AB1
11 10 1831 Narodycze Bazyli Teter Rudnia Nowa Bazarska 18 Antoni Melania Tuszyńska Anastazja Lisowska Rudnia Nowa Bazarska 18 Jakub Anna Rosian Maciej Witkowski, Jan Seredowicz 178-3-4 416V 4 Ż 817 AB1
25 2 1834 Nowogród Wołyński Wawrzyniec Kotwicki Rudnia Kuleszowska 29 Jan Marianna Dworecka Teresa Teter Nemylanka 17 Adam Anna Ostrowska Józef Żygadło, Jan Napolski, Marcin Kotwicki 245-1-8 38V 8 R 43 DM
27 5 1835 Cudnów Longin Pałaszkiewicz Futor Widły 24 Jan Anna Jotko (Jodko) Anna Lech Futor Widły 18 Jakub Marianna Teter Michał Baszyński, Feliks Dymitrowicz 569-1-58 36R 14 Ż 46 DM
11 8 1835 Cudnów Wincenty Kotwicki Słoboda Widły 30w Jan Marianna Kalinowska Agnieszka Szaciło Kulikowska Słoboda Widły 23 Jakub Helena Tetera Tomasz Lech, Mikołaj Grabiarz 569-1-58 38V 24 Ż 51 DM
4 10 1836 Cudnów Tomasz Lech Słoboda Widły 20 Jakub Marianna Teter Katarzyna Baszyńska Słoboda Widły 18 Marcin Ewa Dworzecka Aleksander Temberski, Piotr Ostrzyński 569-1-59 53R 65 Ż 106 DM 0
23 1 1838 Puliny Jan Zelizko Koszelówka 24 Tomasz Teresa Szyszkowska Marianna Talko Koszelówka 19 Jakub Anna Zapolska Michał Tetera, Michał Seter 178-3-6 352R 2 Ż 685 DM
14 10 1838 Żytomierz Stefan Omilewski Żytomierz 45 Jan Marianna NN Marianna Teter Żytomierz 30 Grzegorz Marianna Luza Andrzej Wachowski , Wojciech Nowicki , Teodor Malinowski 178 51 417 56 56 Ż Ni
11 2 1840 Korzec Franciszek Teter par. Korzec 38w Bazyli Anna Ostrowska Ewa z d. Linkiewicz Jaworska par. Korzec 30w Maciej Tekla Kuriata Bartłomiej Borowski, Walenty Sabba 871 150 2 AGAD 79 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0079.htm
26 1 1841 Nowogród Wołyński Maciej Hornicki Huta Kuka 22 Jan Ludwika Misiun Tekla Teter Huta Kuka 19 Franciszek Felicjanna Hnetecka 872 62 2 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0035.htm
12 10 1841 Nowogród Wołyński Aleksander Kotwicki Wiechrznica 20 Jan Marianna Dworzecka Marianna Teter Nemylanka 18 Wawrzyniec Franciszka Kłosowicz 872 84 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0046.htm
9 2 1841 Nowogród Wołyński Onufry Babiński Huta Kuka 20 Franciszek Marianna Raszakowska Ewa Teter Huta Kuka 18 Jan Anna Zinkiewicz Jan Garbowski, Franciszek Weselski 872 70 18 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0039.htm
26 1 1841 Szpanów Franciszek Jakiewicz Horodyszcze 21 Wawrzyniec Dorota Elżbieta Teter Żytyń 20 Kazimierz Dorota Atanazy Korzeniowski, Feliks Godulski, Mateusz Godulski 171-1-12 186V 1 R 189 DM
11 10 1842 Nowogród Wołyński Walenty Tetera Huta Kuka 20 Jan Anna Zinkiewicz Marianna Skokowska Huta Kuka 18 Walenty Marianna Czerewko Walenty Łabędzki, Pawel Brzezicki 873 74 33 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0040.htm
25 10 1842 Cudnów Bazyli Lech Słoboda Widły 21 Jakub Marianna Tetera Julia Baszyńska Słoboda Widły 20 Piotr Marianna Kokowska Longin Pałaszkiewicz, Tomasz Lech 569-1-65 32r 21 Ż 58 DM
23 5 1843 Nowogród Wołyński Bazyli Weselski Majdan Jawne 50w Jędrzej Agnieszka Teter Lucya (Łucja) Czarnecka Majdan Jawne 25 Stefan Rajkowski, Piotr Chiliński 874 109 32 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0057.htm
30 9 1845 Cudnów Wincenty Brawer Romanów 20 Mikołaj Katarzyna Ulicka Elżbieta Łabęcka Romanów 19 Jan Marcjanna Teter Władysław Majewski, Mikołaj Czerwiakowski 178-3-12 208R 26 Ż DM
13 6 1854 Toporyszcze Stanisław Świtelski Borkowa Słoboda par. Malin 28 Andrzej Magdalena Teter Anastazja Jachimowicz Rosówka 18 Szymon Krystyna Gorejowa Jan Wołodkiewicz, Jan Teter 178-3-38 659R 6 Ż DM
21 2 1854 Owrucz Jakub Matusewicz Rudnia Meczna 40w Daniel Ewa Teter Stefania Rychwalska Rudnia Meczna 40w Andrzej Marta Żynirska 178-3-38 622V 1 Ż MW
7 2 1854 Cudnów Józef Teter Bykówka 20 Franciszek Katarzyna Hnitecka Balbina Ostrowska Bykówka 18 Wincenty Katarzyna Węgłowska Józef Kochański, Jan Krasowski 569-1-78 63V 10 Ż 123 DM
7 10 1856 Cudnów Grzegorz Ostrzyński Żółty Bród par. Puliny 25 Andrzej Anastazja Kisielewska Faustyna Wyczałkowska Futor Dryhłowski 18 Jan Aniela Symon Jakub Ostrzyński, Gabriel Teter 569-1-80 69V 31 Ż 126 DM
16 2 1857 Żytomierz Wincenty Lech Balarka 25 Franciszek Barbara Choś Julia Tetera Balarka 18 Dominik Marianna Kotwicka Dominik Kotwicki, Eliasz Słowiński, Józef Baszyński 178-3-44 98R 27 Ż 198 DM
27 1 1863 Połonne Atanazy Łabęcki Lasy Łabuńskie 25 Jan Marcelina Tetera Elżbieta Kaczkowska Połonne 24 Paweł Barbara Brawer Stefan Uruski, Paweł Brawer 17-1-328 4R 6 Ch 8 DM
30 6 1863 Równe Mateusz Jakiewicz par. Szpanów 20 Franciszek Elżbieta Teter Rozalia Dębowska par. Równe 18 Jan Marianna Świdzińska Piotr Derszek, Teofil Dębowski 650-1-2 108R 5 R 140 BW
30 5 1865 Nowogród Wołyński Gabriel Teter Karpiłówka 25 Franciszek Feliksa Gnitecka Konstancja Żygadło Karpiłówka 18 Feliks Katarzyna Weselska 178-3-152 44 21 Ż 88 MO
29 6 1865 Nowogród Wołyński Jan Teter Niemylnia 45w Adam Anna Ostrowska Anna Halecka z Kołodzińskich Niemylnia 30w Aleksander Anastazja Weselska 178-3-152 46 25 Ż 92 MO
31 10 1865 Cudnów Erazm Bagiński Huta Cudnowska 22 Szymon Petronela Czyżewska Apolonia Tetera Braczew 20 Tomasz Marianna Paszkowska Jan Szatkowski, Rajmund Chęciński 178-3-58 54R-54V 66 Ż 106-107 DM
3 7 1866 Nowogród Wołyński Gabriel Teter Rudnia Karpiłówka 55w Franciszek Feliksa Hnetecka Helena Skokowska Rudnia Karpiłówka 26 Wawrzyniec Marianna Wolska 178-3-152 75 31 Ż 149 MO
2 7 1867 Nowogród Wołyński Józef Adamski Fedorówka 36 Tomasz Łucja Wozińska Emilia Bagińska z Moszyńskich Huta Kuka 20 Onufry Ewa Teter 178-3-152 98 26 Ż 194 MO
22 1 1867 Cudnów Andrzej Sawicki Słoboda Niwna 30 Mikołaj Franciszka Anuszkiewicz Petronela z d. Rudzińska Tetera Huta Marianówka 27w Jan Apolonia Pawłowska Michał Guzowski, Teodor Święcicki 178-3-58 74V 2 Ż 146 DM
5 5 1868 Nowogród Wołyński Wawrzyniec Gajdamowicz Fedorówka 21 Stefan Klara Kułakowska Tekla Kotwicka Niemylanka 18 Aleksander Marianna Teter 178-3-152 121 16 Ż 239 MO
25 1 1870 Nowogród Wołyński Franciszek Lisowski Karpiłówka 25 Ignacy Katarzyna Paulina Teter Huta Kuka 20 Walenty Marianna Skoczko 178-3-152 165 7 Ż 326 MO
15 2 1870 Nowogród Wołyński Paweł Dubicki Fedorówka 25 Jan Agnieszka Wojciechowska Marianna Kotwicka Fedorówka 20 Wawrzyniec Teresa Teter 178-3-152 172 21 Ż 340 MO
31 10 1871 Podhajce Josif Tetera Podhajce 21 Matwiej Agrypina Marcyniuk Podhajce 19 Jakow 203 349-350 10 DW
20 1 1880 Cudnów Michał Tetera Niwna 20 Jan Józefa Rudzińska Domicela Janiszewska Niwna 23 Jan Ewa Orzechowska Ludwik Janiszewski, Augustyn Sawicki 178-3-58 274R 4 Ż 543 DM
16 2 1892 Cudnów Ignacy Tetera par. Puliny 26 Gabriel Maria Czarnecka Stefania Helena Kuczkowska Rudnia Dryhłowska 17 Julian Kamila Zakusiło Teodor Tetera, Edward Jarczewski 178-3-263 70V 29 Ż 131 DM 0
20 9 1892 Cudnów Antoni Miler Monastyrek 24 Franciszek Aniela Sokalska Marianna Bagińska Huta Braczki 20 Erazm Apolonia Tetera Aleksander Kotowski, Bogdan Tyszkiewicz 178-3-263 75V 49 Ż 141 DM
2 2 1903 Cudnów Adolf Jakuszewski par. Puliny 24 Franciszek Leontyna Biernacka Felicja Tetera Romanów 20 Walerian Maria Domalewska Franciszek Biernacki, Adolf Jakuszewski 178-3-263 322V 14 Ż 612 DM
15 6 1903 Cudnów Franciszek Tetera Romanów 21 Walerian Maria Domalewska Paulina Tomaszewska Romanów 18 Michał Franciszka Ilnich Józef Wojnarowski, Zachariasz Akenczyc 178-3-263 333R 55 Ż 633 DM
6 7 1903 Cudnów Adolf Bagiński Braczki 34w Grzegorz Apolonia Tetera Faustyna Szaciło Hodycha 20 Józef Bronisława Czerny Franciszek Ganowski, Józef Orzechowski 178-3-263 335R 63 Ż 637 DM
27 11 1903 Cudnów Paweł Hass Romanów 48k Ferdynand Joanna Gutowska Łucja Porochnicka Romanów 41 Stefan Paulina Tetera Jakub Marcinowski, Ignacy Wyszyński 178-3-263 344V 102 Ż 656 DM
24 1 1906 Nowogród Wołyński Adolf Zalewski Iwanówka 23 Józef Karolina Kanarska Józefa Tetera Kuka Huta 21 Franciszek Marianna Garbowska Stanisław Gilaczyński, Franciszek Kanarski 178-3-202 127V 14 Ż 254 DW
29 1 1906 Nowogród Wołyński Karol Tetera Niemylanka 28 Adam Paulina Weselska Aniela Boczkowska z d. Kulikowska Niemylanka 30w Wawrzyniec Karolina Polańska Jan Wojciechowski, Szymon Lipski 178-3-202 129V 21 Ż 258 DW
7 2 1906 Nowogród Wołyński Franciszek Paszkowski Huta Kuka 30 Ignacy Marianna Tetera Ewa Tetera Huta Kuka 22 Józf Franciszka Padlewska Józef Sokołowski, Adam Gojko 178-3-202 139R 60 Ż 277 DW
8 9 1910 Cudnów filia Romanów Franciszek Teter par. Cudnów 24 Michał Domicela Janiszewska Józefa Słowińska par. Cudnów 18 Józef Antonina Bagińska Józef Bryczkowski, Bronisław Talko 178-3-215 315R 35 Ż 593 DM
12 8 1912 Cudnów Albin Tetera Braczki 30 Karol Tekla Bagińska Maria z d. Golińska Majewska Sznejerka 41w Antoni Waleria Szponarska Zygmunt Kratiuk, Ignacy Majewski 178-3-263 559R 47 Ż 1073 DM
21 9 1914 Cudnów Jan Lech par. Nowy Zawód 40w Wincenty Julia Tetera Antonina Górska Szyjka 23 Ludwik Franciszka Szaciło Jan Lech, Antoni Lech 178-3-263 594V 37 Ż 1139 DM
1 2 1915 Cudnów Feliks Tetera Braczki 28 Ambroży Katarzyna Jarocka Karolina Morawska Braczki 24 Anastazy Kamila Bagińska Franciszek Paszkowski, B[...]Teodorowicz 178-3-263 600V 10 Ż 1147 DM
21 2 1916 Nowy Zawod Mateusz Domalewski Turowa 23 Mikołaj Katarzyna Turowska Anastazja Januszkiewicz Turowa 20 Jan Karolina Święcicka Józef Bryczkowski, Walenty Tetera 178-3-197 377R 12 Ż 737 DW
5 6 1916 Nowy Zawod Walenty Tetera Turowa 23 Michał Domicela Januszkiewicz Walentyna Kopczyńska Ziatyniec 20 Ludwik Serafina Święcicka Bronisław Hanuszkiewicz, Józef Bryczkowski 178-3-197 381V 29 Ż 746 DW
6 11 1916 Nowy Zawod Józef Winogradzki Turowa 40 Grzegorz Franciszka Grzywoczewska Faustyna Chorążewska Turowa 30 Adam Katarzyna Domalewska Władysław Kuriata, Robert Tetera 178-3-197 387R 51 Ż 757 DW
20 11 1916 Nowy Zawod Witalis Kuriata Truszkowskie Budzisko 30w Antoni Józefa Jacińska Bronisława Węgłowska Truszkowskie Budzisko 18 Jan Dominika Tetera Gwidon Węgłowski s. Kaliksta, Gwidon Węgłowski s. Jana 178-3-197 387R 52 Ż 757 DW 0
7 2 1916 Horodnica Stanisław Talko Słoboda Czernicka par. Nowogród Wołyński 59w Grzegorz Franciszka Krasicka Teofila Zinkiewicz Anastaziówka Wielka 45w Łukasz Apolonia Tarczyńska Dymitr Chodakowski, Franciszek Tetera 178-3-181 309V 5 Ż 608 DM
29 10 1917 Pokostówka Augustyn Teter Piczkury 24 Jan Petronela Słowińska Stanisława Hołub Futor Hołuba 17 Antoni Aniela Słowińska Franciszek Bagiński, Dominik Słowiński 178-3-211 22V 14 Ż 46 DM
30 11 1917 Pokostówka Antoni Bystrzycki Pokostówka 51w Jan Maria Leszczyńska Józefa Wiktorowicz Pokostówka 28 Marcin Maria Markiewicz Adam Ratuszyński, Jan Tetera 178-3-211 26R 27 Ż 53 DM
3 7 1921 Młynów Antoni Oborski Koryta 25 Adolf Teresa Pasiewicz Anna Skowron Koryta 18 Wiktor Karolina Teter Aleksander Jankowski, Antoni Peterka 740-4-446 87R 30 R 555 RK
30 1 1921 Tajkury Kazimierz Piechno Zdołbunów 36 Ignacy Marcelina Basener Katarzyna Adamska Stadniki 23 Piotr Helena Teter [Tetter] Stanisław Bruszewski, Jan Adamski 740-4-698 39R 4 R 40 BW
19 4 1925 Kostopol Stefan Gadon 29 Antoni Aleksandra Pietroszkiewicz Genowefa Kozierenko 20 Andrzej Józefa Teter Feliks Żygadło, Jan Federowicz 740-4-415 26V 13 R 29 DM 0

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
79 209 Teterski Jan (gospodarz) 45 Żytomierz Żytomierz 1790 CDIAK DM 1044-1-1
141 6 żona Tekla z Teterów 26 Horbulów Rudnia Czajkowska 1790 CDIAK DM 1044-1-1
264 776 Teterski Jakub (ur.) 33 Żytomierz Żytomierz 1790 CDIAK DM 1044-1-1
357 9 Tetera Michał 38 Żytomierz Rudnia Worowska 1790 CDIAK DM 1044-1-1
534 10 Tetera Michał 31 Żytomierz Rudnia Szlakowa 1790 CDIAK DM 1044-1-1
1 Marianna z Teterów żona 22 Nowogród Wołyński 79.Rudnia Wierzchnica 1844 CDIAK AS 1045-2-235
5 Tekla z Teterów żona 22 Nowogród Wołyński 77.Huta Kuka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
7 Prac. Anna Teter wdowa 56 Aleksandria Koźlin 1844 CDIAK DM 1045-2-234
9 Prac. Wincenty Tetera wdowiec - bednarz 61 Aleksandria Koźlin 1844 CDIAK DM 1045-2-234
10 Anna z Sinkiewiczów Teterowa wd. 44 Nowogród Wołyński 77.Huta Kuka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
12 Ewa z Teterów żona 22 Nowogród Wołyński 77.Huta Kuka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
14 Ur. Wawrzyniec Tetera 65 Nowogród Wołyński 76.Balarka Nemylanka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
15 Jan Tetera kawaler 19 Nowogród Wołyński 77.Huta Kuka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
16 Anna z Zinkiewiczów Teterowa wd. 40 Nowogród Wołyński 77.Huta Kuka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
17 Franciszek Tetera 41 Nowogród Wołyński 45.Rudnia Karpiłówka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
19 Teresa z Teterów żona 24 Nowogród Wołyński 52.Medwedów 1844 CDIAK AS 1045-2-235
20 Jan Tetera kawaler 19 Nowogród Wołyński 52.Medwedów 1844 CDIAK AS 1045-2-235
2140 225 żona Marianna z Teterów 55 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2480 270 Teter Marianna z Mireckich, mąż w wojsku 39 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2505 274 Teter Justyna z Lesiańskich, wdowa 40 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2508 274 Teter Zuzanna z Błażków, mąż prawosławny 38 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
3672 1 żona Paulina z Teterów 26 Żytomierz Futor Kinalewskiego 1864 Ż DM 178-51-90
3684 11 Karpińska Katarzyna z Teterów, wdowa 61 Żytomierz Futor Kinalewskiego 1864 Ż DM 178-51-90
26 .. 36 Tetera Marianna, szlach., panna .. 15 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
150 376 Teter Wacław 50 Starokonstantynów Starokonstantynów 1888 Żytomierz DM 178-49-24
378 39 Teter, Tetera Mikołaj 40 Korzec - filia Horodnica Kurczycka Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
514 228 żona Karolina z d. Tetera 40 Korzec - filia Horodnica Zabara 1913 CDIAK DM 1045-2-940


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl