Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 485 wyników dla: Anuszkiewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
7 6 1822 Dubno Jan Anuszkiewicz 7/12 Dubno s. Grzegorza i Franciszki z Tuchniewskich, mieszczanie 65 22 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0012.htm
4 8 1827 Koblin Aleksander Januszkiewicz 5/12 Arszyczyn Jan i Rozalia z Kuczkowskich 813 217 8 MO RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0220.htm
28 4 1828 Horodyszcze Rozalia Hanuszkiewicz 7/12 Horodniawka rodzice ur. Grzegorz i Balbina Hanuszkiewicz 178-3-94 117R Ż 228 KP2
1 5 1828 Horodyszcze Onufry Hanuszkiewicz 3 Horodniawka ur. Grzegorz i Rozalia Hanuszkiewicz 178-3-94 117R Ż 228 KP2
18 3 1829 Horodyszcze Tekla Anuszkiewicz 5 Horodniawka rodzice prac. Grzegorz i Balbina Anuszkiewicz 178-3-95 126R Ż 245 KP2
26 8 1829 Horodyszcze Marcin Anuszkiewicz 60 Horodniawka ze starości 178-3-95 126R Ż 245 KP2
27 10 1830 Lubar Franciszka Wojciechowska 13 Lubar c. Leona i Marianny z Januszkiewiczów 178-3-3 377V 108 Ż 718 DM
20 4 1831 Olewsk Wojciech Boczkowski 1,5 Balarka Snowidowska syn Jana i Apolonii z Anuszkiewiczów, z odry 178-3-4 450V 11 Ż Na
1 10 1831 Stepań Marianna Hanuszkiewicz 1/12 Ossowa c. ur. Piotra i Katarzyny z Sulikowskich 171-1-4 210R 15 R DM
30 6 1832 Horodyszcze Grzegorz Hanuszkiewicz 6/12 Horodiawka s. Grzegorza i Balbiny z Grabowskich 178-3-98 110V 55 Ż 213 DM
7 1 1838 Olewsk Stanisław Pokotyło 31 owdowił Mariannę z Januszkiewiczów, pozostawił po sobie synów Feliksa i Marcelego, z wewnętrznej słabości 178-3-6 457R 1 Ż Na
8 1 1838 Kotelnia Tekla Januszkiewicz 42 Lasawka z d. Pruszkowska, wdowa po Michale, syn Rafał, córki Zofia i Anna 178-3-6 168R 2 Ż 323 DM
20 2 1839 Wiszenki Michał Januszkiewicz 90 Niezwirz stanu wolnego; poch: 22.02. 825 62a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0064.htm
19 5 1840 Deraźne Rozalia Anuszkiewicz 60 Makarówka wdowa, syn Piotr 880 172 R 10
1 1 1840 Korzec Salomea Hanuszkiewicz 50 Balarka Lubtowska z Bieńkowskich, mąż Wojciech, synowie Franciszek, Leon, córka Salomea 871 162 2 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0085.htm
12 12 1840 Luboml Wawrzyniec Januszkiewicz 40 Luboml wolnożyjący, żona Prakseda z Kornelewiczów, synowie Aleksander, Fabian, Władysław, Jan i Józef, córka Karolina 855 282V 94 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0294.htm
15 11 1840 Młynów Marianna Januszkiewicz 75 Ostrożec wdowa 826 187V 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0189.htm
11 4 1841 Miropol Kalikst Pulikowski 0,5 Ulanówka s.Antoniego i Tekli z Anuszkiewiczów 872 381 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0202.htm
27 9 1843 Annopol Apolonia Kumejska 6 Sosnówka c. Alfonsa i Tekli z Januszkiewiczów 882 117 R 35
14 8 1843 Deraźne Aniela Anuszkiewicz 2 Makarówka c. Piotra i Katarzyny z Sulikowskich 882 191 R 25
21 3 1843 Jampol Apolonia Januszkiewicz 5 Worobiówka c. ur. Jakóba i Katarzyny 874 681 14 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0344.htm
4 1 1844 Deraźne Wincenty Anuszkiewicz 14 Makarówka s. Piotra i Katarzyny z Sulikowskich 883 181 R 2 B
26 5 1844 Korzec Stefan Komar 9/12 Derażnia Wielka syn Pawła i Karoliny z Januszkiewiczów 875 230 60 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0118.htm
6 3 1845 Olewsk Agata Hanuszkiewicz 1/12 Ruda Sobieczyńska z wrzodu w głowie, córka Stanisława i Anny z d. Rudnicka 178/3/12 443R 5 Ż Na 0
23 5 1845 Olewsk Józefa Hanuszkiewicz 27 Buda Sobieczyńska z gorączki gastrycznej, mąż Maciej Hanuszkiewicz, syn Brunon, córki Wiktoria i Agnieszka 178/3/12 443R 7 Ż Na
23 9 1845 Humań Marianna Zaleska 3 Humań rodzice ur. Józef i Marianna z Januszkiewiczów Zalescy 685-2-1022 38v 29 Ch 67 KP2 0
18 7 1846 Korzec Wojciech Hanuszkiewicz 60 Balarka Lubtowska żona Agnieszka z domu Romanowska, primo voto Hebdowska 877 197 55 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0105.htm
14 3 1847 Olewsk Grzegorz Tyszecki 55 Balarka Snowidowska w podeszłym wieku, żona Marianna z d. Hanuszkiewicz, synowie Michał, Daniel i Stefan, córki Magdalena i Katarzyna 178/3/19 484R 3 Ż Na
17 12 1847 Olewsk Marianna Hanuszkiewicz 70 Balarka Snowidowska z zapalenia wnętrzności, mąż Józef Hanuszkiewicz, synowie Michał, Andrzej, Jan, Wojciech i Maciej, córki Domicela i Agata 178/3/19 485V 15 Ż Na
14 3 1847 Kazimierka Antoni Kuriata 50 Lipniki żona Anna z Anuszkiewiczów, synowie Maciej, Grzegorz, Feliks, Karol i Piotr, córki Aniela i Tekla 171-1-13 261V-262R 6 R 270 DM
2 4 1847 Kazimierka Karol Kuriata 1,5 Lipniki s. Antoniego i Marianny z Anuszkiewiczów 171-1-13 262R 7 R 270 DM
17 6 1847 Kotelnia Wincenty Januszkiewicz 5 Antopol s. Konstantego i Julianny z Didkowskich 178-3-19 291R 32 Ż 576 DM
17 3 1848 Dederkały Alojzy Januszkiewicz 2 Dederkały Wielkie s.Andrzeja i Elżbiety z Marcinkowskich 54 20 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0011.htm
29 10 1848 Humań Wincenty Januszkiewicz 36 Humań odndw. żona Teresa, synów 3: Stefan, Michał, Szymon, córki 2: Helena i Marianna 685-2-1025 8 57 Ch EH 0
15 6 1851 Olewsk Rozalia Rudnicka 6/12 Balarka Radowelska z błonicy, córka Mikołaja i Marianny z d. Hanuszkiewicz 178/3/31 613R 7 Ż Na
8 10 1851 Korzec Antonina Komar 3,5 Derażnia Wielka z kokluszu, córka Pawła i Antoniny z d. Januszkiewicz 178/3/72 126v 77 Ż Na
28 10 1854 Dederkały Andrzej Januszkiewicz 56 Dederkaly Wielkie żona Elżbieta z Marcinkowskich, synowie Aleksander i Albin, córki Karolina, Krystyna, Marcelina, Paulina, Antonina i Agnieszka 55 208 26 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0109.htm
22 5 1855 Kamień Koszyrski Innocenty Januszkiewicz 30 Kamień Koszyrski s. Antoniego i Wiktorii, żona Eleonora, synowie Konstanty i Michał 188 13 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20188/pages/PL_1_436_188_0009.htm
9 6 1855 Kowel Anastazja Januszkiewicz 70 Wólka Kowelska z Jarockich, chł., mąż Jan, bezpotomna 257 139 219 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0074.htm
13 11 1855 Kowel Jan Januszkiewicz 79 Kowel wdowiec po Annie zmarłej 5 miesiecy wcześniej, bezpotomny 257 198 338 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0104.htm
14 1 1858 Luboml Prakseda Januszkiewicz 60 Butmer 888 77V 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0080.htm
7 1 1858 Olewsk Waleria Hanuszkiewicz 85w Słoboda Sobiczyńska ze starości, z d. Borowska, synowie Mateusz, Wasyli, Stanisław, córki Marianna, Józefa, Agnieszka, Łucja, Apolonia i Marianna 178-3-128 186v 1 Ż Na 0
13 2 1858 Olewsk Józef Rudnicki 54 Słoboda Snowidowska z choroby wewnętrznej, żona Józefa z d. Hanuszkiewicz, synowie Mateusz, Franciszek, Wincenty, Wiktor i Leon, córki Brygida, Józefa, Urszula i Karolina 178-3-128 187r 5 Ż Na
20 7 1858 Olewsk Jan Hanuszkiewicz 9 Słoboda Sobiczyńska z wewnętrznej choroby, syn Stanisława i Anny z d. Rudnickiej 178-3-128 187v 9 Ż Na
26 7 1858 Olewsk Michał Chalecki 28 Słoboda Sobiczyńska z wewnętrznego zapalenia, żona Agata z d. Hanuszkiewicz 178-3-128 188r 10 Ż Na
26 7 1858 Olewsk Kamila Hanuszkiewicz 4 Słoboda Sobiczyńska z wewnętrznego zapalenia, córka Mateusza i Frozyny z d. Chaleckiej 178-3-128 188r 11 Ż Na
26 11 1858 Lubar Regina Januszkiewicz 70 Piedynki z d. Szulc, m. Jan, s. Karol, c. Marianna 641-1-18 47R 81 Ż MP 0
16 6 1859 Łanowce Władysław Niwiński 3 Siniowce s. 1-dw. Jana i Krystyny z Januszkiewiczów 245-1-16 324V 8 R
5 1 1859 Olewsk Marianna Kozińska 15 Słoboda Borowa z choroby wewnętrznej, córka Michała i Tekli z d. Januszkiewicz 178/3/50 773V 2 Ż Na
3 4 1859 Olewsk Tekla Kozińska 27 Słoboda Borowa z suchot, z d. Januszkiewicz, mąż Michał Koziński, syn Józef, córki Magdalena i Marianna 178/3/50 773V 3 Ż Na
5 3 1859 Olewsk Honorata Januszkiewicz 5 Słoboda Borowa z odry, córka Tomasza i Katarzyny z d. Lech 178/3/50 773V 4 Ż Na
25 3 1859 Olewsk Stefan Januszkiewicz 6/12 Słoboda Borowa z odry, syn Tomasza i Katarzyny z d. Lech 178/3/50 774R 5 Ż Na
26 7 1859 Olewsk Karolina Hanuszkiewicz 8 Budki Sobiczyńskie z padaczki, córka Mateusza i Fruzyny z d. Chaleckiej 178/3/50 774V 11 Ż Na
18 12 1861 Dederkały Kazimierz Schabikowski 47 Szkrobotówka emerytowany żołnierz, zona Karolina z Januszkiewiczów, synowie Tomasz i Franciszek, córka Katarzyna 56 270 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0142.htm
16 4 1862 Dederkały Salomea Piotrowska 1 Dederkały Wielkie c. Michała i Marceli z Januszkiewiczów 56 243 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0127.htm
4 2 1862 Nabrzuska Ewa Szylzgawiec 90 Grywa z Januszkiewiczów, wdowa po Józefie, dzieci nie miała 891 213V 1 AGAD MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0191.htm
12 6 1863 Olewsk Marianna Januszkiewicz 6 Budki Borowskie z naturalnej ospy, córka Jana i Marianny z d. Kozińskiej 178-3-246 2v 13 Ż Na
16 7 1863 Olewsk Władysław Januszkiewicz 3 Budki Borowskie z naturalnej ospy, syn Józefa i Tekli z d. Głowackiej 178-3-246 3r 18 Ż Na
3 11 1863 Olewsk Kazimierz Januszkiewicz 80 Budki Borowskie ze starości, żona Ewa z d. Hajko, synowie Tomasz, Józef, Jan i Wincenty, córki Aleksandra, Tekla i Justyna 178-3-246 4r 26 Ż Na 0
25 10 1864 Szumsk Antonina Januszkiewicz 2 Suraż rodz. Aleksander i Petronela zd. Gordzielewska 245-1-21 206V 48 R RK
16 3 1865 Olewsk Franciszka Rudnicka 5 Andrejówka z kaszlu, córka Karola i Agaty z d. Januszkiewicz 178-3-246 11v 8 Ż Na
16 4 1867 Olewsk Franciszka Januszkiewicz 23 Słoboda Borowska z porodu, z domu Lech, mąż Wincenty Januszkiewicz, syn Antoni, córka Kamila 178-3-246 16v-17r 4 Ż Na
23 4 1867 Olewsk Piotr Januszkiewicz 95w Słoboda Borowska z bólu w piersiach i bardziej ze starości, synowie Maciej i Jan, córki Marianna i Anna 178-3-246 17r 5 Ż Na
3 1 1868 Olewsk Agata Rękas 1 Rudnia Zamysłowska córka Telesfora i Lucjanny z d. Hanuszkiewicz 178-3-246 18v 1 Ż Na
7 4 1868 Olewsk Adam Hanuszkiewicz 5 Słoboda Snowidowska z suchot, syn Andrzeja i Anastazji z d. Kozińskiej 178-3-246 19r 7 Ż Na
20 4 1868 Olewsk Andrzej Hanuszkiewicz 56 Słoboda Snowidowska z puchliny, żona Anastazja z d. Kozińska, synowie Kazimierz, Piotr i Mikołaj, córki Wiktoria, Marianna, Karolina, Ewa i Anna 178-3-246 19r 8 Ż Na
19 2 1870 Olewsk Franciszek Kotwicki 8/12 Rykówka z kokluszu, syn Pawła i Józefy z d. Hanuszkiewicz 178-3-246 24v 5 Ż Na
6 1 1871 Jampol Marianna Januszkiewicz 3 Worobiówka c. 1-dw. Albina i Petroneli z d. Dreżerukowej 1-55 95R 4 T
13 7 1872 Luboml Paweł Dawiczyński 13 Świtaź r. Andrzej, Karolina Januszkiewicz 315 105 73 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0056.htm
10 3 1876 Luboml Michał Dec 10 Binduga r. Józef, Magdalena Anuszkiewicz 319 120 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20319/pages/PL_1_436_319_0062.htm
24 11 1876 Olewsk Petronela Bielska 26 Barbarówka z guza, syn Grzegorza i Tekli z d. Januszkiewicz 178-3-246 55r 20 Ż Na
25 11 1879 Olewsk Antoni Garbowski 5 Słoboda Sobiczyńska ze szkarlatyny, syn Piotra i Wiktorii z d. Hanuszkiewicz 178-3-246 68v 13 Ż Na
18 5 1880 Luboml Karolina Dawiczyńska 56 Świtaź ur. Januszkiewicz 323 143 53 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20323/pages/PL_1_436_323_0077.htm
4 5 1880 Berezne Marianna Januszkiewicz 50 Lado z d. Kozińska, mąż Jan 740-2-5 34V 26 R 35 DM
7 6 1881 Berezne Jan Anuszkiewicz 1 Chołopy s. Jan i Antoniny z Dziedzickich z guberni płockiej 740-2-5 73R 24 R 68 DM
20 5 1881 Berezne Franciszek Anuszkiewicz Lado s. Jana i Walerii z Piekarskich , pochówek 22.05 740-2-5 72V 21 R 68 DM
20 4 1881 Berezne Franciszek Anuszkiewicz 6/12 Lado s. Jana i Walerii z Piekarskich, pochówek 22.04 740-2-5 72V 19 R 68 DM
28 7 1882 Berezne Wojciech Żygadło 9/12 Rudnia Nowa s. Karola i Ewy z Anuszkiewiczów 740-2-5 121V 26 R 111 DM
3 1 1882 Berezne Wiktor Koziński 9/12 Omelno s. Józefa i Józefy z Hanuszkiewiczów 740-2-5 118R 4 R 107 DM
1 1 1884 Dederkały Elżbieta Januszkiewicz 80 Dederkały wdowa, synowie Aleksander i Albin, córki Marcelina, Paulina, Antonina i Agnieszka 58 161 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0083.htm
11 6 1885 Olewsk Tymoteusz Hanuszkiewicz 70 Budki Borowskie ze starości, s. Kazimierza, wdowiec, synowie Józef i Franciszek, córki Ewa i Józefa 178-3-246 102r 23 Ż Na
18 8 1886 Berezne Ewa Żygadło 3 Nowa Rudnia c.Karola i Ewy z Anuszkiewiczów 740-2-6 78V 45 R 70 AD1
10 2 1887 Berezne Helena Hanuszkiewicz 28 Lado z Dawidowiczów, mąż Jan Hanuszkiewicz, synowie Michał i Adam, córki Aniela, Marianna i Paulina 720-2-6 112R 10 R 102 AD1
15 2 1887 Berezne Adam Januszkiewicz 1 Lado s. Jana i Walerii z Hanuszkiewiczów 720-2-6 112V 14 R 103 AD1
16 2 1887 Berezne Antonina Garbowska 10 Siechy c. Piotra i Karolina z Hanuszkiewiczów 720-2-6 112V 15 R 103 AD1
24 6 1888 Olewsk Karolina Januszkiewicz 19 uroczysko Borki z suchot, córka Józefa i Tekli z d. Głowackiej 178-3-246 125v 25 Ż Na
4 11 1888 Olewsk Feliks Koziński 1 uroczysko Borki z ospy, syn Józefa i Józefy z d. Januszkiewicz 178-3-246 129v 50 Ż Na
29 11 1888 Olewsk Ewa Januszkiewicz 101w chutor Borki ze starości, z domu Gajkowska, mąż Kazimierz Januszkiewicz, synowie Józef, Wincenty i Jan, córki Aleksandra, Tekla i Justyna 178-3-246 130v 57 Ż Na
20 12 1888 Olewsk Antonina Dawidowicz 2 Buda Snowidowska z ospy, córka Floriana i Michaliny z d. Januszkiewicz 178-3-246 131v 61 Ż Na
27 1 1893 Olewsk Grzegorz Bielski 80 Barbarówka ze starości, s. Jakuba, żona Tekla Januszkiewicz, synowie Antoni, Bartłomiej, Paweł, Dominik i Mamert, córki Julia, Anna, Marianna i Elżbieta 178-3-246 167r 17 Ż Na
20 4 1896 Olewsk Michał Januszkiewicz 21 Budki Borowskie z guza, syn Jana i Anny z d. Turowskiej 178-3-246 199r 13 Ż Na
10 6 1896 Olewsk Anastazja Januszkiewicz 1 Słoboda Borki z czarnej choroby, córka Michała i Ewy z d. Garbowskiej 178-3-246 199v 16 Ż Na
2 3 1897 Olewsk Paulina Januszkiewicz 18 Słoboda Borki z paraliżu, córka Józefa i Tekli z d. Głowackiej 178-3-246 203r 5 Ż Na
1 2 1906 Berezne Jan Januszkiewicz 80 Łada wdowiec, syn Piotra 740-4-2 71V 19 R 74 DM 0
7 4 1906 Berezne Łucja Januszkiewicz 18 Taszyne? [może Tyszyca] panna, c. Antoniego i Walerii Hanuszkiewicz 740-4-2 72V 27 R 75 DM
19 6 1906 Romanów Stefan Anuszkiewicz 57 Słoboda Niwna żona Lucyna, córka Karolina 178-3-215 54V 51 Ż 106 DM
30 1 1907 Tbilisi Aleksander Januszkiewicz 4 Tbilisi s. rezerwowego niższego urzędnika 11 Tb
14 1 1907 Cudnów filia Romanów Wojciech Anuszkiewicz 99 Słoboda Niwna żona Maria, syn Jan 178-3-215 118V 19 Ż 228 DM
25 4 1909 Cudnów filia Romanów Karolina Dobrowolska 20 Słoboda Niwna z d. Anuszkiewicz, mąż Józef i syn Leon 178-3-215 251R 44 Ż 470 DM
30 1 1910 Cudnów filia Romanów Leon Dobrowolski 2 Słoboda Niwna s. lubarskich mieszczan Józefa i Karoliny z Anuszkiewiczów 178-3-215 324V 5 Ż 610 DM
10 9 1911 Romanów Franciszek Anuszkiewicz 5 Słoboda Niwna s. Józefa i Rafaliny z Żukowskich 178-3-216 80V 54 Ż 153 DM
19 11 1911 Romanów Antoni Anuszkiewicz 1 Słoboda Niwna s. Jana i Antoniny z Garbowskich mieszczan pulińskich 178-3-216 82R 66 Ż 156 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
9 3 1739 Czartorysk Grzegorz Januszkiewicz Czartorysk Hiacynt Marianna Mikołaj Tatarowski, Helena Tokarska 297-1-185 49R Ł
31 12 1827 Krzemieniec Aleksander Mikołaj Rudnicki Krzemieniec Stanisław Zofia Januszkiewicz Wlm Stefan Roussel i Ruczkowska ż. Jana 01-3 28R 1 T 528 DM
15 3 1827 Koblin Aleksander Januszkiewicz Arszyczyn Łukasz Agnieszka Franciszek Jaworski, Konstancja Litanowska 813 210,211a 3 MO RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0212.htm
6 7 1830 Olewsk Paulina Zarucka Majdan Borowski Kazimierz Teresa Januszkiewicz Michał Boczkowski i Rozalia żona Mateusza Jakubowskiego 178-3-3 491R 26 Ż Na
18 9 1830 Olewsk Franciszka Tyszecka Balarka Snowidowska Grzegorz Marianna Januszkiewicz Joachim Chmielowski, Apolonia żona Jana Boczkowskiego 178-3-4 446R 6 Ż Na 873
7 12 1830 Krasnopol Marianna Szczygielska Januszpol Wincenty Pawlina Naczkowska Szymon Januszkiewicz, Anastazja Sobolewska, as:Andrzej Łapiński, Katarzyna Mierzejewska 178 3 3 V244 94 Ż MP
24 12 1830 Krasnopol Ludwika Łapińska Januszpol Jędrzej Helena Malszewska Tadeusz Rakiewicz, Anastazja Sobolewska, as: Szymon Januszkiewicz, Apolonia Rękiewiczowa 178 3 3 R245 100 Ż MP
7 9 1831 Stepań Marianna Januszkiewicz [Hanuszkiewicz Ossowa Piotr Katarzyna Sulikowska Marcin Sulikowski i Zofia Sulikowska ż. Dominika 171-1-4 203V 32 R DM
3 11 1831 Stepań Stanisław Sulikowski Ossowa Jan Franciszka Przybyszewska Maciej Sulikowski i Katarzyna Hanuszkiewicz ż. Piotra 171-1-4 204R-204V 39 R DM
28 4 1831 Nowogród Konstanty Hanuszkiewicz Kamienny Bród Kazimierz Anna Wierzbicka ur. Dominik Esmónd, Petronela Wierzbicka panna 245-1-5 8R 1122 R 212 DW
1 2 1832 Wiszenki Jędrzej Nieswirz NN Józefa Michał Januszkiewicz, Tekla Domańska; ch: 06.02. 818 48a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0105.htm
22 4 1832 Korzec Katarzyna Bańkowska Majdan Michiejowiecki Piotr Katarzyna Sumowska Wojciech Anuszkiewicz i Anna Zabłocka ż. Leona 245-1-6 63r 42 R Na
25 9 1832 Stepań Władysław Hanuszkiewicz Ossowa Piotr Katarzyna Sulikowska Dominik Sulikowski i Helena Sulikowska ż. Marcina 171-1-5 207V 25 R DM
29 8 1834 Targowica Jan Szpitalewski Bokujma Maciej Brygida Kwiatkowska Albin Stepnowski, Karolina Januszkiewicz dopełnienie 821 265 R - 265 V 7 ZP 0
15 2 1834 Kamień Koszyrski Piotr Czwaliński Wólka Szczytyńska Feliks Justyna Wróblewska (dop.) Innocenty Januszkiewicz, Marianna Sawicka wdowa 186 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20186/pages/PL_1_436_186_0002.htm
18 1 1834 Stepań Agnieszka Sulikowska Słoboda Ossowa Bazyli Franciszka Dominik Sulikowski i Katarzyna Hanuszkiewicz ż. Piotra 171-1-7 207V 3 R 214 DM
11 5 1835 Stepań Stanisław Sulikowski Słoboda Ossowa Wawrzyniec Agnieszka Kobylańska Piotr Januszkiewicz i Franciszka Kobylańska ż. Ksawerego 171-1-8 198R 15 R 204 DM
11 6 1835 Stepań Antoni Januszkiewicz Słoboda Ossowa Piotr Katarzyna Sulikowska Michał Sulikowski i Helena Sulikowska ż. Marcina 171-1-8 199R 21 R 205 DM
15 5 1836 Wiszenki Jan Kraiński Łuków Aleksander Anastazja Podlaska Michał Januszkiewicz, Tekla Mładanowiczowa; ch: 16.05. 822 47a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0048.htm
24 2 1836 Ostróg Marianna Hanuszkiewicz Choteń Kazimierz Anna Wierzbicka Jakub Hanuszkiewicz i Marianna Wierzbicka 171-1-9 4V 22 R DM
11 6 1836 Olewsk Małgorzata Garbowska Łomsk Antoni Wiktoria Jasińska Jan Lech i Apolonia Hanuszkiewicz panna 178/51/386 560r 19 Ż Na
31 7 1836 Olewsk Jakub Zarucki Kisorycze Kazimierz Teresa Januszkiewicz Benedykt Koziński i Elżbieta Kozińska wdowa 178/51/386 561r 29 Ż Na
11 12 1836 Olewsk Dioniza Boczkowska Budki Snowidowskie Paweł Agnieszka Osińska Józef Hanuszkiewicz i Małgorzata Boczkowska panna 178/51/386 561v 33 Ż Na
15 1 1837 Kuniów Pawlina Kumecka Radohoszcza Mała Norbert Tekla Januszkiewicz 882 61 R 39 0
25 9 1837 Ostróg Tekla Hanuszkiewicz Choteń Jakub Petronela Wierzbicka Aleksander Brzezicki i Lucjanna Zielińska 171-1-10 16R 90 R DM
16 12 1837 Ostróg Piotr Zajączkowski Ostróg IN Brygida Eliasz Hanuszkiewicz i Eudozja Prad... 171-1-10 19V 111 R DM
9 2 1837 Derażne Apolonia Sulikowska Makarówka Jan Franciszka Przybyszewska Krzysztof Zaręba i Katarzyna (H)Anuszkiewicz zamężna 171-1-10 202R 7 R DM
21 1 1838 Olewsk Anastazy Lech Dołhosile Walenty Brygida Berezowska Paweł Boczkowski i Józefa ż. Macieja Hanuszkiewicza 178-3-6 451R 1 Ż Na
27 4 1838 Olewsk Witalis Kotwicki Balarka Radowelska Ludwik Agnieszka Hanuszkiewicz Andrzej Piekarski i Marianna ż. Grzegorza Rudnickiego 178-3-6 451V 7 Ż Na
19 5 1838 Olewsk Celestyn Boczkowski Balarka Snowidowska Paweł Agnieszka Osińska Józef Hanuszkiewicz i Katarzyna ż. Piotra Boczkowskiego 178-3-6 452R 13 Ż Na 878
19 5 1838 Olewsk Feliksa Hanuszkiewicz Budki Snowidowskie Bazyli Marianna Garbowska Sebastian Boczkowski i Marianna ż. Grzegorza Tyszeckiego 178-3-6 452R 14 Ż Na 878
18 9 1838 Olewsk Józefa Hanuszkiewicz Budki Snowidowskie Michał Salomea Piekarska Joachim Chmielowski i Agnieszka ż. Pawła Boczkowskiego 178-3-6 452V 21 Ż Na 879
15 10 1838 Olewsk Kalikst Chmielowski Balarka Snowidowska Joachim Marcjanna Boczkowska Józef Hanuszkiewicz i Apolonia ż. Jana Boczkowskiego 178-3-6 453R 24 Ż Na
23 9 1838 Olewsk Tekla Garbowska Staryki Feliks Apolonia Hanuszkiewicz Gabriel Jasiński i Marianna ż. Jana Lecha 178-3-6 453V 31 Ż Na
5 4 1838 Wieledniki Wincenty Rudnicki Krasiłówka Józef Józefa Hanuszkiewicz 178-3-6 427R 38 Ż MW
20 7 1838 Derażne Michał Hanuszkiewicz Makarówka Piotr Katarzyna Sulikowska Jan Kraśnikiewicz i Marianna Przybyszewska zamężna 171-1-11 209R 26 R DM
3 1 1838 Kotelnia Marianna Januszkiewicz Antopol Konstanty Marianna Didkowska Jan Sieszycki i Urszula Berezowska ż. Kazimierza, asyst. Wincenty Burzymski i Agnieszka Burzymska ż. Klemensa 178-3-6 152R 2 Ż 292 DM
28 12 1839 Nowogród Wołyński Tomasz Hanuszkiewicz Aleksandrówka Mikołaj Agnieszka Rybczyńska 871 2 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0002.htm
9 2 1839 Olewsk Feliks Koziński Budki Borowskie Mikołaj Paulina Marymkiewicz Dominik Gnietecki i Tekla Januszkiewicz panna 178-3-8 495V 7 Ż Na
4 3 1839 Olewsk Kazimierz Garbowski Staryki Maciej Łucja Hanuszkiewicz Maciej Hanuszkiewicz i Marianna Hanuszkiewicz panna 178-3-8 496R 12 Ż Na
27 5 1839 Olewsk Joanna Garbowska Budki Radowel Andrzej Agata Dworak Józef Rudnicki i Anastazja ż. Andrzeja Hanuszkiewicza 178-3-8 496V 18 Ż Na
20 6 1839 Olewsk Tekla Zarucka Kisorycze Kazimierz Teresa Januszkiewicz Antoni Koziński i Tekla Januszkiewicz panna 178-3-8 497V 26 Ż Na
19 12 1839 Olewsk Wiktoria Hanuszkiewicz Balarka Snowidowska Maciej Józefa Piekarska Stanisław Hanuszkiewicz i Salomea ż. Michała Hanuszkiewicza 178-3-8 498R 34 Ż Na
1 3 1839 Miropol Albin Ostrowski Miropol Antoni Marianna Pulikowska Wincenty Pulikowski i Dorota Anuszkiewicz ż. Pawła 178-51-433 184V 21 Ż 195 DM
31 1 1840 Jampol Ignacy Zaklicki Worobiówka Jakub Katarzyna Januszkiewicz 871 439 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0230.htm
13 4 1840 Jampol Walerianna Ostachowska Worobiówka Jakub Elżbieta Januszkiewicz 871 440 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0230.htm
4 11 1840 Jampol Katarzyna Schabikowska Worobiówka Kazimierz Katarzyna Januszkiewicz 871 450 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0235.htm
25 1 1840 Nowogród Wołyński Paweł Nowakowski Zabara Ranidowa Wincenty Helena Anuszkiewicz 871 7 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0005.htm
9 9 1840 Korzec Antonina Sawicka Balarka Brzozówka Nikodem Franciszka Hanuszkiewicz 871 133 104 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0071.htm
26 10 1840 Korostyszew Anna Kołosowska Ewandorf NN Marianna Kołosowska Konrad Sobot, Anna Januszkiewicz, chrz. 27.10.1840 178-51-456 18V 42 Ż BS 47
3 1 1840 Olewsk Daniel Tyszecki Budki Snowidowskie Grzegorz Marianna Hanuszkiewicz Andrzej Hanuszkiewicz i Marianna Hanuszkiewicz żona Bazylego 178/3/9 404R 3 Ż Na
29 3 1840 Olewsk Wincenty Januszkiewicz Budki Borowe Kazimierz Ewa Hajko Tomasz Januszkiewicz i Anna Januszkiewicz panna 178/3/9 406R 20 Ż Na
25 5 1840 Olewsk Teresa Kozińska Okopy Mikołaj Paulina Marcinkiewicz Feliks Dawidowicz i Teresa Januszkiewicz panna 178/3/9 406R 21 Ż Na
11 6 1840 Olewsk Bogumiła Rudnicka Balarka Snowidowska Józef Józefa Hanuszkiewicz Józef Hanuszkiewicz i Józefa Hanuszkiewicz panna 178/3/9 406R 22 Ż Na
26 5 1840 Olewsk Jan Garbowski Staryki Feliks Apolonia Hanuszkiewicz Jakub Lech i Anna Lech panna 178/3/9 406V 25 Ż Na
23 12 1840 Olewsk Wiktoria Hanuszkiewicz Budki Snowidowskie Andrzej Anastazja Rudnicka Wojciech Piekarski i Anna Rudnicka panna 178/3/9 408V 43 Ż Na
24 12 1840 Olewsk Ewa Hanuszkiewicz Budki Snowidowskie Michał Salomea Piekarska Joachim Chmielowski i Józefa Rudnicka żona Józefa 178/3/9 408V 44 Ż Na
10 7 1840 Kotelnia Eliasz Januszkiewicz Zabara Konstanty Marianna Didkowska Jan Sieszycki i Tekla Kozłowska ż. Grzegorza, asyst. Mikołaj Burzymski i Józefa Sieszycka ż. Jana 178-3-9 167V 27 Ż 333 DM
25 3 1841 Miropol Józef Anuszkiewicz Ulanówka Paweł Dorota Cybulska 872 362 29
14 5 1841 Korzec Antoni Hanuszkiewicz Balarka Lubtowska Wojciech Agnieszka Romanowska 872 195 50 0
29 11 1841 Berezdów Kamila Kuczkowska Żołobne Jan Franciszka Strykier 9.12.1841 chrzest z samej wody Józef Krasiński i Karolina Januszkiewicz panna, dopeł.chrz.14.04.1843 Józef Janiszewski i Celestyna Michałowska ż. Jana Nepomucena 874 277 17 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0142.htm
8 3 1842 Kazimierka Tekla Franciszka Kuriata Lipniki Antoni Marianna Anuszkiewicz 881 218 V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0228.htm
4 1 1842 Deraźne Aniela Anuszkiewicz Makarówka Piotr Katarzyna Sulikowska 881 235 V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0247.htm
26 12 1842 Nowogród Wołyński Klemens Rudnicki Zabara Dawidowka Karol Agnieszka Januszkiewicz ur. Ludwik Gołębiowski, Franciszka Dombrowska ż. Wawrzyńca 873 57 225 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0031.htm
10 6 1842 Luboml Antoni Kowalewski Kropiwnik Daniel Anna Kosińska Marcin Janowski, Prakseda Januszkiewicz wdowa 857 498 56 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0267.htm
13 2 1842 Jampol Albin Januszkiewicz Worobiówka Andrzej Elżbieta Marcinkowska ur. Wawrzyniec Szymański, ur. Katarzyna Szymańska, ż. Pawła 873 539 9 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0280.htm
11 5 1842 Jampol Marianna Szymańska Worobiówka Andrzej Aleksandra Musiewicz Józef Tyszkiewicz, Elżbieta Januszkiewicz, ż. Andrzeja 873 543 22 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0282.htm
18 1 1843 Korzec Aniela Sawicka Balarka Brzozówka Nikodem Franciszka Hanuszkiewicz 874 173 18 PW 0
3 8 1843 Korzec Stefan Komar Derażnia Wielka Paweł Karolina Januszkiewicz 875 152 75 PW 0
14 1 1843 Nowogród Wołyński Anna Nowakowska Zabara Dawidówka Wincenty Aleksandra Hanuszkiewicz Stefan Rudnicki, Franciszka Dąbrowska z. Wawrzyńca 874 4 9 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0004.htm
30 4 1844 Korzec Krystyna Hanuszkiewicz Balarka Lubtowska Franciszek Agata Bielawska 875 150 70 PW 0
10 7 1844 Deraźne Dominik Hanuszkiewicz Makarówka Piotr Katarzyna Sielikowska Jan Sawicki, Ludwika Tokarska 883 173 V 32 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0184.htm
3 8 1844 Jampol Stefan Szumański Worobiówka Andrzej Aleksandra Musiewicz Andrzej Kozłowski, Elżbieta Januszkiewicz, ż. Andrzeja 875 610 38 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0321.htm
9 8 1844 Jampol Jan Złotousty (Jan Chryzostom) Trafiński Worobiówka Stanisław Franciszka Zalewska Andrzej Januszkiewicz, Marianna Dąbrzańska wdowa 875 611 40 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0321.htm
25 9 1844 Jampol Jan Chryzostom (Złotousty) Dobrzański Worobiówka Antoni Magdalena Musiewicz Andrzej Januszkiewicz, Franciszka Trafińska, ż. Stanisława 875 615 48 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0323.htm
27 2 1845 Korzec Aleksander Sawicki Balarka Brzozówka Nikodem Franciszka Hanuszkiewicz 876 139 41 PW 0
6 5 1845 Korzec Tekla Domicela Komar Derażnia Wielka Paweł Karolina Januszkiewicz 876 148 67 PW 0
16 11 1845 Kisielin Salomea Anuszkiewicz Kisielin Feliks Katarzyna Jodkowska Szymon Puchalski, Barbara Słoniewska - ż. Stanisława; as: Grzegorz Pozniakowski, 860 324 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0171.htm
10 8 1845 Miropol Wawrzyniec Pulikowski Ulanówka Jan Marcella Hanuszkiewicz ur. Tomasz Pulikowski, Marianna Pulikowska ż. Piotra 876 329 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0179.htm
4 11 1845 Kazimierka Karol Kuriata Lipniki Antoni Marianna Januszkiewicz 884 255 R 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0262.htm
17 1 1845 Olewsk Agnieszka Hanuszkiewicz Buda Sobiczyńska Maciej Józefa Piekarska Bazyli Hanuszkiewicz i Józefa Rudnicka żona Józefa 178/3/12 437V 6 Ż Na
5 2 1845 Olewsk Agata Hanuszkiewicz Buda Sobiczyńska Stanisław Anna Rudnicka Nazar Chalecki i Marianna Hanuszkiewicz żona Bazylego 178/3/12 437V 7 Ż Na
16 2 1845 Olewsk Kazimierz Rudnicki Buda Radowelska Mikołaj Marianna Hanuszkiewicz Wojciech Piekarski i Franciszka Garbowska żona Teodora 178/3/12 437V 8 Ż Na
22 2 1845 Olewsk Karolina Januszkiewicz Słoboda Borowska Maciej Aniela Jakubowska Julian Szydłowski i Tekla Kozińska panna córka Antoniego 178/3/12 438R 14 Ż Na
4 2 1845 Olewsk Jacek Januszkiewicz Słoboda Borowska Tomasz Antonina Kozińska Paweł Boczkowski i Teofika Zarucka żona Łukasza 178/3/12 438R 16 Ż Na 0
10 4 1845 Olewsk Marianna Garbowska Staryki Maciej Łucja Hanuszkiewicz Maciej Hanuszkiewicz i Gertruda Garbowska żona Antoniego 178/3/12 438V 22 Ż Na
23 2 1845 Olewsk Piotr Garbowski Staryki Feliks Apolonia Hanuszkiewicz Julian Szydłowski i Franciszka Kotwicka panna córka Ludwika 178/3/12 439R 23 Ż Na
9 1 1845 Olewsk Marianna Garbowska Staryki Feliks Anna Romaniewicz Mikołaj Kleczkowski i Marianna Hanuszkiewicz żona Bazylego 178/3/12 439R 24 Ż Na
2 7 1845 Olewsk Józef Koziński Budki Borowskie Mikołaj Paulina Marynkiewicz Andrzej Hanuszkiewicz i Magdalena Tuszyńska panna córka Pawła 178/3/12 439V 30 Ż Na
5 9 1845 Olewsk Antoni Hanuszkiewicz Balarka Snowidowicka Michał Salomea Piekarska Joachim Chmielowski i Domicela Hanuszkiewicz panna córka Józefa 178/3/12 439V 33 Ż Na
2 12 1845 Bohusław Idalia Januszkiewicz ur. Dionizy Franciszka Kaczorowska Piotr Grudziński, Aleksandra Jureniowa 685-2-1020 46r 27 Ch 91 KP2
2 11 1845 Trojanów Józef Januszkiewicz Olanówka Grzegorz Marianna Iwanicka Józef Kłosowicz i Marianna Orzechowska ż. Władysława 178-3-12 303R 54 Ż 593 DM
19 6 1846 Dederkały Alojzy Januszkiewicz Dederkały Wielkie Andrzej Elżbieta Marcinkowska Jan Skarzewski, Marianna Górska z. Ludwika 54 61 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0033.htm
7 7 1846 Opalin Zenon Dawieczyński Pulmo Andrzej Karolina Januszkiewicz Kalikst Dawieczyński, Scholastyka Komorowska żona Franciszka 523 3 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20523/pages/PL_1_436_523_0002.htm
2 11 1847 Opalin Karol Dawiczyński Zalisie Andrzej Karolina Januszkiewicz dopełnienie 525 2 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20525/pages/PL_1_436_525_0002.htm
14 6 1847 Korzec Antonina Marianna Komar Derażnia Wielka Paweł Karolina Januszkiewicz 27 73 PW R
15 11 1847 Luboml Gertruda Wietrzyńska Luboml Antoni Ludwika Kuszyńska Tomasz Hanuszkiewicz, Tekla Szubert 862 381 90 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0204.htm
31 3 1847 Olewsk Leon Rudnicki Balarka Snowidowska Józef Józefa Hanuszkiewicz Michał Hanuszkiewicz i Marianna Chmielowska córka Joachima 178/3/19 478V 8 Ż Na
19 10 1847 Olewsk Karolina Januszkiewicz Budki Borowskie Tomasz Antonina Kozińska Walerian Koziński i Elżbieta Kozińska żona Tomasza 178/3/19 481R 27 Ż Na
9 7 1850 Opalin Antonina Dowiaczyńska Pulma Andrzej Karolina Januszkiewicz 527 12-13 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20527/pages/PL_1_436_527_0007.htm
24 12 1850 Kamień Koszyrski Emilia Szpigunowa Wojehoszcz Wincenty Anna Szeremetynowa Ignacy Januszkiewicz, Wincenta Bobyłowska 184 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20184/pages/PL_1_436_184_0002.htm
15 11 1851 Dederkały Agnieszka Biełoszuk Dederkały Wielkie Adam Józefa Plutiuk Mikołaj Plutiuk, Elzbieta Januszkiewicz ż. Andrzeja 55 305-306 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0158.htm
18 12 1851 Dederkały Magdalena Januszkiewicz Dederkały Wielkie NN Krystyna Franciszek Andrzejewski, Katarzyna Stolarska panna 55 307-308 17 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0159.htm
14 1 1851 Olewsk Michalina Kozińska Budki Borowskie Mikołaj Justyna Januszkiewicz Tomasz Januszkiewicz i Anna Januszkiewicz panna 178/3/31 600V-601R 1 Ż Na 0
14 1 1851 Olewsk Rozalia Rudnicka Balarka Radowelska Mikołaj Marianna Hanuszkiewicz Teodor Garbowski i jego siostra Anastazja Garbowska 178/3/31 600V-601R 4 Ż Na
16 5 1851 Olewsk Kazimierz Hanuszkiewicz Balarka Snowidowicka Andrzej Anastazja Rudnicka Kazimierz Piekarski i Agata Hanuszkiewicz 178/3/31 604V-605R 18 Ż Na
5 6 1851 Olewsk Karolina Hanuszkiewicz Balarka Sobieczyńska Mateusz Eufrozyna Chalecka Franciszek Boczkowski i Marianna Hanuszkiewicz żona Adama 178/3/31 604V-605R 20 Ż Na
11 7 1851 Olewsk Rozalia Dawidowicz Balarka Snowidowicka Karol Agnieszka Chmielewska Michał Hanuszkiewicz i jego żona Salomea 178/3/31 606V-607R 25 Ż Na
8 8 1851 Olewsk Paweł Garbowski Rudnia Lwa Józef Magdalena Tyszecka Piotr Chomątowski i Maria Hanuszkiewicz panna 178/3/31 606V-607R 27 Ż Na
20 8 1851 Olewsk Jan Hanuszkiewicz Sobiczyn Mateusz Aniela Jakubowska Kazimierz Rudnicki i Tekla Kozińska panna 178/3/31 606V-607R 28 Ż Na
25 8 1851 Olewsk Benedykt Hanuszkiewicz Słoboda Snowidowicka Bazyli Marianna Garbowska Józef Rudnicki i Łucja? Hanuszkiewicz żoną Jana 178/3/31 607V-608R 29 Ż Na
27 2 1851 Korzec Wiktor Kamiński Balarka Lubtowska Jan Franciszka Milewicz Jan Ręczkowski i Agata Hanuszkiewicz ż. Franciszka 178/3/72 66v-67r 32 Ż Na
15 4 1851 Kotelnia Franciszek Januszkiewicz Zabara Konstanty Marianna Didkowska Grzegorz Kozłowski i Ewa Suszycka ż. Jana, asyst. Ignacy Palczyński i Marianna Żarska ż. Bonifacego 178-3-31 343V-344R 29 Ż 677-678 DM
13 4 1852 Korytnica Wojciech Januszkiewicz Piatydnie NN Marianna 224 6-7 12 0
24 12 1852 Korytnica Maria Magdalenia Januszkiewicz Piatydnie Szymon Franciszka Szymańska 224 12-13 29 0
26 12 1852 Kamień Koszyrski Tymoteusz Puchalski Wojehoszcz NN Marianna Innocenty Januszkiewicz, Marianna Kuczyńska ż. Józefa 186 8-9 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20186/pages/PL_1_436_186_0005.htm
6 7 1854 Dederkały Wawrzyniec Piotrowski Dederkały Wielkie Michał Marcela Januszkiewicz Jan Kański, Marianna Górska z. Ludwika 55 184-185 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0097.htm
2 1 1854 Olewsk Paulina Garbowska Rudnia Starykowska Mateusz Lucyna Jędrzewicz Walenty Lech i Wiktoria Anuszkiewicz panna 178/3/38 694V-695R 2 Ż Na
20 3 1854 Olewsk Ewa Kotwicka Rudnia Tepenicka Tomasz Elżbieta Piekarska Kazimierz Piekarski i Salomea Anuszkiewicz panna 178/3/38 695V-696R 4 Ż Na
9 4 1854 Olewsk Kamila Anuszkiewicz Budki Sobiczańskie Mateusz Teresa Chalicka Franciszek Boczkowski i Marianna Kotwicka panna 178/3/38 695V-696R 5 Ż Na 0
3 6 1854 Olewsk Piotr Anuszkiewicz Budki Snowidowskie Andrzej Anastazja Rudnicka Stanisław Anuszkiewicz i Marianna Rudnicka panna 178/3/38 699V-700R 13 Ż Na
30 10 1854 Olewsk Marianna Bielska Barbarówka Grzegorz Tekla Anuszkiewicz Franciszek Finer i Paulina Szydłowska żona Juliana 178/3/38 702V-703R 23 Ż Na
10 8 1855 Lubar Wawrzyniec Kwaśnicki Pedynki Henryk Franciszka Owsianicka Jan Zalewski, Antonina Januszkiewicz ż. Wawrzyńca 641-1-15 8V-9R 46 Ż 11 MP, DM
24 2 1856 Dederkały Jan Kowalewski Dederkały Wielkie Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Benedykt Skrzypkowski, Józefa Godziszewska z. Franciszka 55 112-113 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0059.htm
10 1 1856 Olewsk Paulina Tyszecka Staryki Jan Katarzyna Lech Jan Garbowski i Anna Hanuszkiewicz panna 178-3-126 788V-789R 14 Ż Na
17 2 1857 Olewsk Antonina Lech Słoboda Sobiczyńska Ignacy Wiktoria Hanuszkiewicz Jakub Marcinkiewicz i Eufremina Hanuszkiewicz ż. Macieja 178-3-126 786V-787R 6 Ż Na
16 5 1857 Olewsk Karolina Anuszkiewicz Słoboda Snowidowska Andrzej Anastazja Rudnicka Ludwik Koziński i Agata Anuszkiewicz panna 178-3-126 788V-789R 16 Ż Na
26 7 1857 Olewsk Anna Zarucka Dowhosile Stanisław Rozalia Do...towa Tomasz Anuszkiewicz i Marianna Kosaczkowa ż. Jana 178-3-126 789V-790R 18 Ż Na
14 5 1857 Olewsk Zofia Garbowska Staryki Mateusz Łucja Hanuszkiewicz Jan Lech i Anastazja Garbowska ż. Jana 178-3-126 791V-792R 26 Ż Na
4 10 1857 Olewsk Joanna Kozińska Słoboda Borowska Michał Tekla Hanuszkiewicz Michał Szydłowski i Anastazja Kotwicka wdowa 178-3-126 792-V-793R 32 Ż Na
14 1 1858 Dederkały Feliks Kowalewski Dederkały Wielkie Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Benedykt Skrzypkowski, Barbara Zarzycka ż. Wincentego 55 56-57 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0030.htm
10 9 1858 Olewsk Rozalia Hanuszkiewicz Słoboda Sobiczyńska Stanisław Anna Rudnicka Leon Chmielewski i Wiktoria Lech żona Ignacego 178/3/50 758V-759R 8 Ż Na
2 2 1858 Korzec Marianna Górska Balarka Lubtowska Mateusz Katarzyna Anuszkiewicz Józef Bielawski i Petronela Cyrklewicz ż. Jana 650-1-1 5V-6t 18 R Na
2 1 1858 Olewsk Józefa Hanuszkiewicz Słoboda Snowidowska Jan Teresa Kotwicka Joachim Chmielowski i Paulina Szydłowska ż. Juliana 178-3-128 166v-167r 1 Ż Na 0
3 1 1858 Olewsk Marcella Hanuszkiewicz Słoboda Borowa Jan Marianna Kozińska Ludwik Koziński i Tekla Kozińska ż. Michała 178-3-128 166v-167r 2 Ż Na
23 3 1858 Olewsk Karolina Hanuszkiewicz Słoboda Snowidowska Wasyli Marianna Garbowska Mikołaj Rudnicki i Teresa Hanuszkiewicz ż. Jana 178-3-128 169v-170r 15 Ż Na
25 1 1858 Olewsk Karol Tyszecki Rudnia Staryki Mikołaj Dorota Lech Michał Tyszecki i Felicja Hanuszkiewicz panna 178-3-128 170v-171r 19 Ż Na
25 5 1858 Olewsk Piotr Rękas Rudnia Zamysłowska Wincenty Magdalena Tyszecka Julian Szydłowski i Teresa Hanuszkiewicz ż. Jana 178-3-128 173v-174r 29 Ż Na
20 6 1858 Olewsk Jakub Hanuszkiewicz Słoboda Snowidowska Michał Salomea Piekarska Joachim Chmielowski i Józefa Rudnicka wdowa 178-3-128 173v-174r 32 Ż Na
2 8 1858 Olewsk Feliks Chmielewski Słoboda Snowidowska Leon Karolina Szydłowska Julian Szydłowski i Salomea Hanuszkiewicz ż. Michała 178-3-128 174v-175r 34 Ż Na
10 8 1858 Olewsk Dominik Bielski Barbarówka Grzegorz Tekla Hanuszkiewicz Julian Szydłowski i Marianna Pokotyło wdowa 178-3-128 175v-176r 36 Ż Na
5 10 1858 Olewsk Stefan Hanuszkiewicz Słoboda Borowa Tomasz Katarzyna Lech Józef Hanuszkiewicz i Józefa Zalewska ż. Adama 178-3-128 176v-177r 41 Ż Na
4 10 1859 Dederkały Franciszek Schabikowski Szkrobotówka Kazimierz Karolina Januszkiewicz Jakub Zaklicki, Katarzyna Szymańska ż. Pawła 55 37-38 12 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0020.htm
10 1 1859 Olewsk Ewa Januszkiewicz Słoboda Borowa Józef Tekla Głowacka Jan Januszkiewicz i Tekla Zalewska żona Tomasza 178/3/50 759V-760R 11 Ż Na
10 1 1859 Olewsk Anastazja Januszkiewicz Słoboda Borowa Józef Tekla Głowacka Florian Kuriata i Michalina Januszkiewicz żona Onyska 178/3/50 759V-760R 12 Ż Na
13 2 1859 Olewsk Stanisław Garbowski Słoboda Snowidowska Piotr Wiktoria Hanuszkiewicz Piotr Chmielewski i Teresa Hanuszkiewicz żona Jana 178/3/50 760V-761R 14 Ż Na
20 2 1859 Olewsk Ignacy Garbowski Słoboda Snowidowska Antoni Gertruda Rudnicka Jan Hanuszkiewicz i Karolina Chmielowska żona Leona 178/3/50 760V-761R 15 Ż Na
10 2 1859 Olewsk Onufry Rudnicki Słoboda Radowelska Mikołaj Marianna Hanuszkiewicz Piotr Piekarski i Magdalena Rudnicka panna 178/3/50 760V-761R 16 Ż Na
12 3 1859 Olewsk Marianna Garbowska Słoboda Radowelska Andrzej Agata Dworecka Stefan Kotwicki i Fruzyna Hanuszkiewicz żona Macieja 178/3/50 761V-762R 19 Ż Na
2 3 1859 Olewsk Wincenty Koziński Słoboda Borowska Mikołaj Justyna Januszkiewicz Aleksander Garbowski i Apolonia Garbowska żona Feliksa 178/3/50 762V-763R 23 Ż Na
4 5 1859 Olewsk Józefa Kotwicka Rykówka Stefan Marianna Garbowska Jan Hanuszkiewicz i Teresa Garbowska żona Piotra rekruta 178/3/50 762V-763R 24 Ż Na
12 2 1859 Olewsk Anna Hanuszkiewicz Słoboda Borowska Jan Marianna Kozińska Adam Zalewski i Wiktoria Piekarska panna 178/3/50 763V-764R 25 Ż Na
8 7 1859 Olewsk Franciszek Zalewski Słoboda Borowska Stefan Marianna Kozińska Tomasz Zalewski i Marianna Hanuszkiewicz żona Jana 178/3/50 765V-766R 34 Ż Na
9 7 1859 Olewsk Karolina Zalewska Słoboda Borowska Adam Józefa Szydłowska Julian Szydłowski i Tekla Hanuszkiewicz żona Józefa 178/3/50 765V-766R 35 Ż Na
9 7 1859 Olewsk Agata Piekarska Słoboda Radowelska Kazimierz Marianna Kotwicka Joachim Chmielowski i Marianna Hanuszkiewicz żona Bazylego 178/3/50 765V-766R 36 Ż Na
11 9 1859 Olewsk Adam Rudnicki Słoboda Snowidowska Franciszek Rozalia Lech Jan Hanuszkiewicz i Józefa Hanuszkiewicz panna 178/3/50 766V-767R 40 Ż Na
13 5 1860 Dederkały Piotr Kowalewski Dederkały Wielkie Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Wawrzyniec Schabikowski, Barbara Skrzypkowska z. Benedykta 55 8-9 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0005.htm
11 1 1861 Dederkały Agneta Piotrowska Dederkały Wielkie Michał Marcelina Januszkiewicz 56 248-249 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0131.htm
11 1 1861 Dederkały Salomea Piotrowska Dederkały Wielkie Michał Marcelina Januszkiewicz Franciszek Jehałkowski, Józefa Godziszewska ż. Franciszka 56 248-249 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0131.htm
27 1 1862 Dederkały Franciszka Januszkiewicz Dederkały Wielkie NN Agnieszka Stanisław Krajewski, Marianna Pietrowska z. Michała 56 220-221 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0116.htm
4 9 1862 Dederkały Józef Kowalewski Dederkały Wielkie Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz 56 226-227 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0119.htm
29 4 1862 Starokonstantynów Aniela Centomirska Świnna Franciszek Antonina Januszkiewicz Sylwester Mokrzański i Petronela Bukowska ż. Grzegorza 178-03-131 15V-16R 58 Ż DM
20 3 1862 Deraźne Gabriel Sulikowski Makarówka Józef Marcelina Jezierska Władysław Przybyszewski i Zofia Anuszkiewicz ż. Michała 887 130-131 13 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0070.htm
27 2 1863 Szumsk Antonina Januszkiewicz Suraż Aleksander Petronela Gordzilewska Paweł Czyrkawski, Kunegunda Gordzilewska ż. Klemensa 245-1-21 179V-180R 22 R RK
22 2 1864 Luboml Michał Dec Binduga Józef Magdalena Anuszkiewicz 308 30-31 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20308/pages/PL_1_436_308_0016.htm
1 7 1865 Bucyń Ludwik Klaudiusz Januszkiewicz Piaseczno Władysław Julia Korzanowska Aleksander Brunet z żoną Teofilą 53 8-9 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2053/pages/PL_1_436_53_0005.htm
24 3 1865 Miropol Teofila Metelska Ulanówka Wincenty Marianna Hanuszkiewicz szl. Wincenty Raczkowski, Wiktoria Szarafinowa ż. Szymona 178-3-149 54V-55R 34 Ż 107 DW
17 10 1867 Dederkały Łukasz Kowalewski Dederkały Wielkie Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz 1-dw. Bartłomiej Sierakowski, chł. Anna Grędysz ż. Piotra 56 120-121 18 1-41 120V-121R T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0064.htm
3 6 1867 Dederkały Antoni Piotrowski Dederkały Wielkie Michał Marcela Januszkiewicz Ignacy Goliszewski, Anna Grendysz ż. Piotra 56 114-115 8 1-41 117V-118R T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0061.htm
15 4 1867 Olewsk Kamilla Januszkiewicz Borowska Słoboda Wincenty Franciszka Lech 178-3-57 64V-65R 18 Ż
21 3 1867 Olewsk Franciszka Kozińska Borowska Słoboda Mikołaj Justyna Januszkiewicz 178-3-57 65V-66R 23 Ż
23 7 1867 Olewsk Antoni Januszkiewicz Borowska Słoboda Józef Tekla Głowacka 178-3-57 70V-71R 47 Ż
6 11 1867 Olewsk Michał Januszkiewicz Borowska Słoboda Jan Marianna Kozińska 178-3-57 73V-74R 66 Ż
16 6 1871 Dederkały Józef Kowalewski Dederkały Wielkie Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz 57 340-341 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0184.htm
14 4 1872 Jampol Helena Dobrzańska Worobiówka Franciszek Petronela Popławska chł. Albin Januszkiewicz, Agata Mosiewicz ż. Tadeusza 1-58 6V-7R 26 T 713
16 7 1872 Nowogród Maria Pawłowska Jawne Cyryl Honorata Wańkowicz Józef Anuszkiewicz, Barbara Lewaszewska 178-3-156 258V-259R 181 Ż 514 DW
31 8 1872 Nowogród Adolf Telecki Jawne Mateusz Julianna Weselska Józef Hanuszkiewicz, Konstancja Piekarska 178-3-156 263V-264R 204 Ż 524 DW
5 1 1874 Brody Władysław Januszkiewicz Starebrody 38 Mikołaj Rozalia Syndułka Józef Mrozyński, Konstancja Jaworczuk L
13 9 1878 Dederkały Anna Dobrzańska Horo...wka Jan Karolina Okajewicz Tomasz Dobrzański, Albina Januszkiewicz ż. Piotra 57 107-108 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0058.htm
5 11 1880 Berezne Franciszek Januszkiewicz Lado Jan Waleria Hanuszkiewicz chrzest 14.01.1881, Stefan Łabędzki i Joanna Bagińska 740-2-5 40V-41R 6 R 40 DM
5 2 1880 Berezne Agata Lech Tatynne Ignacy Wiktoria Hanuszkiewicz Antoni Hanuszkiewicz i Joanna Bagińska 740-2-5 8V-9R 38 R 11 DM
15 2 1880 Berezne Felicjan Łabędzki Lado Stefan Karolina Januszkiewicz Jan Januszkiewicz i Emilia Łabędzka 740-2-5 7V-8R 34 R 10 DM
1 10 1881 Berezne Tekla Jasińska Sieliszcze Wojciech Katarzyna Zajączkowska chrzest 15.08.1882, Wincenty Januszkiewicz i Marianna Jasińska ż. Alberta 740-2-5 94V-95R 67 R 88 DM
28 10 1881 Berezne Rafał Januszkiewicz Tatynne Antoni Rozalia Lech chrzest 28.01.1882, Jan Januszkiewicz i Karolina Łabędzka ż. Stefana 740-2-5 80V-81R 10 R 75 DM
5 10 1881 Berezne Wojciech Żygadło Rudnia Kniaźsielska Karol Ewa Januszkiewicz Mikołaj Bielak i Stanisława Żygadło ż. Grzegorza 740-2-5 54V-55R 61 R 54 DM
16 8 1881 Berezne Adam Januszkiewicz Lado Jan Helena Dawidowicz Antoni Tomaszewski i Aniela Kuriata panna 740-2-5 53V-54R 60 R 53 DM
14 3 1882 Olewsk Aniela Januszkiewicz Słoboda Borowska Jan Anna Turowska 178-3-57 321V-322R 35 Ż
15 8 1882 Berezne Ewa Kozińska Omelno Józef Józefa Hanuszkiewicz Jan Hanuszkiewicz i Karolina Hanuszkiewicz ż. Wincentego 740-2-5 96V-97R 75 R 90 DM
19 2 1882 Berezne Adam Bagiński Omelno Florian Joanna Rudnicka Jan Januszkiewicz i Dorota Klepuszewska ż. Feliksa 740-2-5 87V-88R 37 R 82 DM
1 1 1882 Berezne Piotr Hanuszkiewicz Omelno Wincenty Karolina Januszkiewicz Stefan Łabędzki i Waleria Januszkiewicz ż. Jana 740-2-5 80V-81R 11 R 75 DM
20 11 1882 Berezne Antonina Januszkiewicz Lado Jan Waleria Hanuszkiewicz Antoni Łabędzki i Wiktoria Szyczewska panna 740-2-5 103V-104R 101 R 97 DM
14 9 1882 Berezne Marianna Jasińska Lado Piotr Franciszka Zarucka Stefan Łabędzki i Waleria Januszkiewicz ż. Jana 740-2-5 103V-104R 102 R 97 DM 0
25 11 1882 Berezne Marcjanna Garbowska Łomsk Tomasz Marianna Wasilewska Bronisław Hanuszkiewicz i Franciszka Lach ż. Wincentego 740-2-5 103V-104R 104 R 97 DM
25 10 1882 Berezne Franciszek Lech Tatynne Ignacy Wiktoria Hanuszkiewicz Tomasz Garbowski i Tekla Hanuszkiewicz ż. Bronisława 740-2-5 104V-105R 105 R 98 DM
16 4 1883 Berezne Florian Garbowski Łomsk Piotr Karolina Anuszkiewicz Adam Pawłowski i Leontyna Lech panna 740-2-5 138V-139R 56 R 129 DM
28 6 1883 Berezne Franciszek Pawłowski Omelno Adam Joanna Łabędzka Adam Łabędzki i Honorata Januszkiewicz panna 740-2-5 138V-139R 55 R 129 DM
7 3 1883 Berezne Franciszek Januszkiewicz Omelno Antoni Waleria Hanuszkiewicz Antoni Hanuszkiewicz i Aleksandra Lech panna 740-2-5 138V-139R 54 R 129 DM
20 4 1883 Berezne Marcjanna Januszkiewicz Lado Jan Helena Dawidowicz Stefan Łabędzki i Waleria Januszkiewicz 740-2-5 135V-136R 43 R 126 DM
15 4 1885 Berezne Piotr Januszkiewicz Lado Jan Waleria Hanuszkiewicz Stefan Łabędzki i Marianna Lech ż. Jana 740-2-6 9V-10R 42 R 12 AD1
15 4 1885 Berezne Adam Januszkiewicz Lado Jan Waleria Hanuszkiewicz Bazyli Lech i Paulina Garbowska panna 740-2-6 9V-10R 43 R 12 AD1
21 4 1885 Berezne Adela Bronowicka Lado Stanisław Józefa Jasińska Jan Garbowski i Anna Januszkiewicz panna 740-2-6 9V-10R 44 R 12 AD1
20 5 1885 Berezne Zofia Januszkiewicz Lado Antoni Waleria Hanuszewicz Marek Garbowski i Katarzyna Hanuszewicz panna 740-2-6 13V-14R 63 R 16 AD1
29 12 1885 Berezne Paulina Januszkiewicz Omelno Wincenty Karolina Jasińska chrzest 29.01.1886 r. Stefan Łabędzki i Honorata Januszkiewicz panna 740-2-6 44V-45R 11 R 44 AD1
29 6 1885 Berezne Paulina Lech Tatynne Adam Karolina Hanuszkiewicz chrzest 30.01.1886 r. Maciej Garbowski i Marianna Garbowska panna 740-2-6 44V-45R 12 R 44 AD1
20 12 1885 Berezne Józef Lech Tatynne Ignacy Wiktoria Hanuszkiewicz chrzest 30.01.1886 r. Józef Szyczewski i Stanisława Lech ż. Adama 740-2-6 45V-46R 14 R 45 AD1
9 7 1886 Horochów Prakseda Zenona Hanuszkiewicz Horochów Jan Tymoteusz Karolina Gadzińska 123 56-57 107 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20123/pages/PL_1_436_123_0031.htm
24 1 1886 Berezne Anastazja Hanuszkiewicz Lado NN Aniela Hanuszkiewicz Bronisław Tarnecki i Józefa Bronowicka ż. Stanisława 740-2-6 45V-46R 15 R 45 AD1
9 2 1886 Berezne Stanisław Żygadło Omelno Tomasz Ewa Kozińska Wincenty Januszkiewicz i Stanisława Łabencka ż. Adama 740-2-6 48V-49R 36 R 48 AD1
1 10 1886 Berezne Adam Lech Omelno Aleksander Karolina Hanuszkiewicz Jan Garbowski i Marianna Garbowska panna 740-2-6 56V-57R 79 R 56 AD1
15 5 1886 Berezne Franciszek Garbowski Łomsk Piotr Karolina Anuszkiewicz ch.15.02.1887 Wincenty Lech i Leontyna Lech panna 740-2-6 83V-84R 17 R 76 AD1 0
2 2 1887 Berezne Stanisław Łabędzki Lado Stafan Karolina Anuszkiewicz Jan Anuszkiewicz i Karolina Anuszkiewicz ż. Wincentego 740-2-6 83V-84R 13 R 76 AD1
25 3 1887 Berezne Hilary Żygadło Nowa Rudnia Karol Ewa Anuszkiewicz Aleksander Halczuk i Irena Kuriata ż. Kacpra 740-2-6 86V-87R 31 R 79 AD1
11 7 1888 Horochów Sabina Pelagia Hanuszkiewicz Horochów Tymoteusz Jan Karolina Gidzińska 124 40-41 78 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20124/pages/PL_1_436_124_0021.htm
1 1 1891 Horochów Emanuel Stanisław Hanuszkiewicz Horochów Jan Tymoteusz Karolina Gidzińska 127 8-9 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20127/pages/PL_1_436_127_0005.htm
20 12 1895 Kuniów Ewa Januszkiewicz Radohoszcz Antoni Marianna Jasińska Franciszek Jasiński i Aniela Jasińska panna 178-3-86 571V-572R 163 Ż DM
1 4 1903 Żytomierz Bronisława Orłowska Żytomierz Feliks Anna Januszkiewicz Mieczysław Sitnicki, Antonina Mierzejewska ż. Stanisława 178-3-171 120V-121R 159 Ż 237 DW
9 12 1905 Berezne Kornelia Łabędzka Omelno Felicjan Marianna Bagińska [chrzest 11.01.1906] Florian Łabędzki i Teofila Hanuszkiewicz ż. Tomasza 740-4-2 3V-4R 13 R 5 DM
12 12 1905 Berezne Rozalia Żygadło Łomsk Marceli Aniela Garbowska [chrzest 10.01.1906] Stanisław Garbowski i Anna Hanuszkiewicz panna 740-4-2 3V-4R 10 R 5 DM
28 3 1906 Berezne Hipolit Garbowski Omelno Paweł Rozalia Lech Piotr Januszkiewicz i Michalina Faber panna 740-4-2 20V-21R 97 R 22 DM 0
7 4 1906 Berezne Karolina Lech Łomsk Mikołaj Rozalia Anuszkiewicz Jan Skurzyński i Teresa Lech ż. Michała 740-4-2 20V-21R 96 R 22 DM
16 3 1906 Berezne Stanisława Łabędzka Łomsk Gracjan Antonina Szydłowska Tomasz Lech i Antonina Januszkiewicz panna 740-4-2 19V-20R 92 R 21 DM
2 2 1906 Berezne Zygmunt Anuszkiewicz Lado Adam Adela Bronowicka Hilary Garbowski i Maria Szpakowska panna 740-4-2 12V-13R 55 R 14 DM
20 2 1906 Berezne Władysław Garbowski Lado Aleksander Kamila Anuszkiewicz Antoni Lech i Franciszka Anuszkiewicz zamężna 740-4-2 11V-12R 53 R 13 DM
2 4 1907 Cudnów filia Romanów Franciszek Biliński Sieniawka Celestyn Aniela Ochman Jakub Januszkiewicz i Teofila Ochman panna 178-3-215 79V-80R 116 Ż 155-156 DM
27 4 1907 Cudnów filia Romanów Franciszka Marcinowska Siaberka Ksawery Teofila Menkin Józef Anuszkiewicz i Rafalina Bilecka ż. Witalisa 178-3-215 80V-81R 121 Ż 157-158 DM
28 4 1907 Cudnów filia Romanów Witalis Anuszkiewicz Słoboda Niwna Jan Antonina Garbowska Józef Iliński i Emilia Garbowska panna 178-3-215 80V-81R 124 Ż 157-158 DM
24 6 1907 Cudnów filia Romanów Antoni Anuszkiewicz Bykówka Stanisław Karolina Żukowska Kazimierz Lisowski i Karolina Zielonko ż. Tomasza 178-3-215 89V-90R 175 Ż 175-176 DM
13 7 1907 Cudnów filia Romanów Maria Anuszkiewicz Słoboda Niwna Hipolit Emilia Święcicka Teodor Bielski i Stanisława Malawska ż. Ignacego 178-3-215 89V-90R 180 Ż 175-176 DM
2 12 1907 Cudnów filia Romanów Antoni Wańkiewicz Bykówka Stanisław Katarzyna Paszkowska Teofil Anuszkiewicz i Teofila Wroczyńska ż. Franciszka 178-3-215 108V-109R 289 Ż 213-214 DM 0
21 12 1907 Cudnów filia Romanów Gracjan Żukowski Futor Drennicki Antoni Tekla Sawicka Hipolit Anuszkiewicz i Michalina Szemet panna 178-3-215 110V-111R 302 Ż 217-218 DM
14 1 1909 Cudnów filia Romanów Romania Raczkowska Siaberka Cezary Rafalina Anuszkiewicz Rajmund Domalewski i Józefa Pulikowska ż. Antoniego 178-3-215 195V-196R 15 Ż 366-367 DM
19 1 1909 Cudnów filia Romanów Marian Anuszkiewicz Słoboda Niwna Jan Antonina Garbowska Tadeusz Turowski i Karolina Dobrowolska ż. Józefa 178-3-215 197V-198R 27 Ż 370-371 DM
27 2 1909 Cudnów filia Romanów Helena Anuszkiewicz Bykówka Teofil Tekla Filińska Dominik Suchodolski i Franciszka Suchodolska ż. Józefa 178-3-215 202V-203R 58 Ż 380-381 DM
23 3 1909 Cudnów filia Romanów Leonarda Jakusiewicz Futor Hołuba Michał Janina Lewandowska Antoni Lewandowski i Aniela Anuszkiewicz ż. Jakuba 178-3-215 206V-207R 80 Ż 388-389 DM
13 6 1909 Cudnów filia Romanów Antonina Anuszkiewicz Słoboda Niwna Józef Rafalina Łukowska Prokop Krawczuk i Antonina Sawicka ż. Hipolita 178-3-215 218V-219R 153 Ż 412-413 DM
4 7 1909 Cudnów filia Romanów Longin Bagiński Sobolówka Marcel Justyna Anuszkiewicz Marian Bagiński i Kamila Bagińska panna 178-3-215 220V-221R 165 Ż 416-417 DM
5 8 1909 Cudnów filia Romanów Marian Anuszkiewicz Bykówka Timofiej Michalina Garbowska Marian Garbowski i Domicela Zielenko panna 178-3-215 223V-224R 183 Ż 422-423 DM
12 10 1909 Cudnów filia Romanów Leonarda Hołub Futor Hołuba Gwidon Franciszka Rudnicka Jakub Anuszkiewicz i Emilia Rymsza ż. Władysława 178-3-215 233V-234R 244 Ż 442-443 DM
23 2 1910 Cudnów filia Romanów Piotr Anuszkiewicz Futor Hołuba Jakub Aniela Kuczyńska Jan Ponowski i Janina Jakusiewicz ż. Michała 178-3-215 264V-265R 34 Ż 497-498 DM
2 3 1910 Cudnów filia Romanów Romania Anuszkiewicz Kajetanówka Walenty Konstancja Dobrowolska Antoni Dobrowolski i Malwina Turowska ż. Andrzeja 178-3-215 265V-266R 37 Ż 499-500 DM
6 5 1910 Cudnów filia Romanów Stanisława Anuszkiewicz Słoboda Niwna Hipolit Emilia Ostrowska Apolinary Zieliński i Maria Rudnicka panna 178-3-215 274V-275R 104 Ż 517-518 DM
14 11 1910 Nowy Zawod Longin Wójcicki Turowa Dominik Justyna Dobrowolska Ignacy Anuszkiewicz i Antonina Bry[...owska 178-3-196 13V-14R 64 Ż 28-29 DM
3 11 1911 Tbilisi Zygmunt Januszkiewicz Tbilisi Hipolit s. Antoniego Boni Wanda c. Jana Ratowt Jan Firtaznatowicz, Natalia Ratowt 19R 126 Tb
19 11 1911 Korzec f. Horodnica Leontyna Kraszewska Majdan Bereźnicki Adolf Antonina Hanuszkiewicz Jan Kraszewski i Antonina Kraszewska ż. Antoniego 178-3-181 37V-38R 210 Ż 75-76 DM
6 1 1911 Romanów Antoni Anuszkiewicz Słoboda Niwna Jan Antonina Garbowska Franciszek Fedorowski i Kazimiera Garbowska panna 178-3-216 2V-3R 8 Ż 5-6 DM
8 1 1911 Romanów Bazylia Anuszkiewicz Bykówka Teofil Tekla Filińska Dominik Suchodolski i Franciszka Suchodolska ż. Józefa 178-3-216 3V-4R 18 Ż 7-8 DM
13 2 1911 Romanów Longin Sawicki Słoboda Niwna Wiktor Julia Anuszkiewicz Józef Sawicki i Stanisława Ilnicka ż. Józefa 178-3-216 9V-10R 53 Ż 19-20 DM
24 9 1911 Romanów Stanisław Anuszkiewicz Futor Hołuba Jakub Aniela Kopczyńska Jan Popowski i Paulina Hołub ż. Jana 178-3-216 40V-41R 240 Ż 81-82 DM
20 11 1911 Romanów Franciszka Anuszkiewicz Kajetanówka Walenty Konstancja Dobrowolska Teofil Kozłowski i Franciszka Gołębiowska ż. Witalisa 178-3-216 47V-48R 278 Ż 95-96 DM
25 11 1911 Romanów Kamila Raczkowska Siaberka IN Janina Dominik Anuszkiewicz i Paulina Raczkowska ż. Wincentego 178-3-216 48V-49R 283 Ż 97-98 DM
1 12 1911 Romanów Serafin Bagiński Sobolówka Marceli Celestyna Anuszkiewicz Feliks Święcicki i Kazimiera Zubowicz ż. Stanisława 178-3-216 48V-49R 284 Ż 97-98 DM
7 6 1912 Korzec f. Horodnica Antoni Niżyński Siwki Paweł Ewa Hanuszkiewicz Antoni Niżyński i Józefa Niżyńska ż. Józefa 178-3-181 77V-78R 98 Ż 155-156 DM
4 3 1913 Korzec f. Horodnica Antoni Hanuszkiewicz par. Horodnica Wawrzyniec Katarzyna Czerniatewicz Onufry Czerniatewicz i Maria Łabęska ż. Faustyna 178-3-181 123V-124R 49 Ż 244-245 DM 0
22 12 1913 Korzec f. Horodnica Filipina Łabęska Krywalska Huta Faustyn Maria Anuszkiewicz Józef Zasada i Antonina Łabęska ż. Antoniego 178-3-181 146V-147R 187 Ż 290-291 DM
4 9 1915 Kijów Św. Aleksandra Włodzimierz Józef von Walter Kijów Wacław Anna Januszkiewicz Tadeusz Grabowski i Antonina Januszkiewicz 312/1/129 56V-57R 222 m.K JM1
15 6 1917 Kołki Hipolit Sulikowski gr. Kołki Adam Urszula Kotecka Jan Żołędziewski, Antonina Hanuszkiewicz 1078 3 4 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0003.htm
2 1 1917 Torczyn Leonard Anuszkiewicz Kolonia Ostrów Stanisław Rozalia Raj 1082 6 18 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0006.htm
4 1 1917 Torczyn Adam Anuszkiewicz Kolonia Ostrów Erazm Marcelina Wolak 1082 6 19 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0006.htm
2 9 1919 Berezne Hieronim Zalewski Olewsk Stanisław Antonina Januszkiewicz Wład.Januszkiewicz, Józefa Zalewska 740-4-11 18R 133 R AS

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
19 11 1800 Jampol Adam Trawiński k Anna Korzeniowska Worobijówka p Franciszek Kulczycki, Stanisław Januszkiewicz 178-51-184 1R 6 Ż 3 DM
3 9 1801 Jampol Kazimierz Gumieniuk k Franciszka Neofita Worobijówka p Stanisław Januszkiewicz, Antoni Kowalewski 178-51-184 2R 9 Ż 5 DM
7 2 1804 Jampol Jakub Sierakowski 22 Józef Teresa Jakobowska Ewa Leszczyńska Worobijówka 14 Tomasz Marianna Czapska Stanisław Januszkiewicz, Adam Trawiński 178-51-184 7R 1 Ż 15 DM
13 11 1804 Jampol Jakub Tyszkowski 20 Antoni Elżbieta Januszkiewicz Rozalia Rożańska Jampol 16 Jakub Teresa Wolska Piotr Malski, Jan Załęski 178-51-184 8V 13 Ż 18 DM
8 11 1808 Jampol Jakub Trawiński k Marianna Różańska Jampol p Mikołaj Dobrzański, Stanisław Januszkiewicz 178-51-184 17R 19 Ż 35 DM
29 10 1816 Jampol Andrzej Januszkiewicz 20 Brygida Dobrzańska Worobijówka 18 Mikołaj Dobrzański, Józef Łosiński, Jan Opolski 178-51-184 29V Ż 60 DM
16 2 1819 Jampol Jan Chodorowicz w Magdalena Stawicka Worobijówka w Wojciech Zieliński, Franciszek Kaczanowski, Salomea Januszkiewicz 178-51-184 33R Ż 67 DM
13 11 1821 Jampol Feliks Opolski k Katarzyna Chomiak Worobijówka p Andrzej Januszkiewicz, Szymon Leszczyński 178-51-184 36R Ż 73 DM
3 11 1823 Jampol Jakub Zaklicki k Katarzyna Januszkiewicz Worobijówka p Wojciech Zieliński, Adam Trawiński, Grzegorz Opolski, Antoni Zaklicki 178-51-184 39R-39V Ż 79-80 DM
18 11 1823 Jampol Jan Gajewski k Marianna Piątkiewicz Tychoml p Józef Łosiński, Jan Trawiński, Mitrofan Byczkowski, Andrzej Januszkiewicz 178-51-184 39V Ż 80 DM
10 2 1824 Jampol Andrzej Januszkiewicz w Elżbieta Marcinkowska Święciec p Józef Łosiński, Jan Trawiński, Stanisław Rajewski 178-51-184 40V Ż 82 DM
24 8 1830 Luboml Jan Staniewicz Huta Lubomelska 22 Jan Marianna Ludwika Gołębiowska Huta Lubomelska 20 Paweł Zofia Hajer Wawrzyniec Januszkiewicz, Piotr Gołębiowski 301 81 41 845 318 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0043.htm
4 10 1831 Kotelnia Stanisław Ber Zabara 25 Józef Rozalia Januszkiewicz Aleksandra Kozłowska Zabara 20 Aleksander Katarzyna Ordyńska Bazyli Moszkowski, Piotr Berezowski, Daniel Sichniewicz 178-51-301 19V 8 Ż 40 BS
7 2 1832 Kołki Wojciech Lipkowski par. Wiszenki 45w Józef Marianna Niewiadomska Tekla Konopska Czetwertnia 20 Filip Małgorzata Junicka Michał Januszkiewicz, Ignacy Władyczewski 818 93 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0059.htm
26 5 1835 Ostróg Jakub Hanuszkiewicz Choteń 25 Jan Rozalia Wysocka Petronela Wierzbicka Choteń 20 Jacek Magdalena Chwalińska Józef Karpiński Michal Kuczmański 171-1-8 22R 13 R MZ 9012
7 6 1836 Kowel Jan Januszkiewicz Rudniki 40 Grzegorz Oksenia Juszkiewicz Anastazja Jarocka Rudniki 49w Jan Marianna ur. Adam Lisiecki, prac. Grzegorz Wróblewski 240 25 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20240/pages/PL_1_436_240_0014.htm
21 1 1836 Olewsk Maciej Hanuszkiewicz Budki Snowidowskie 19 Adam Walerianna Borowska Józefa Piekarska Rykówka 19 Wawrzyniec Teresa Jaworska Joachim Chmielowski, Michał Hanuszkiewicz 178/51/386 562r 1 Ż Na
12 5 1838 Olewsk Wojciech Kotwicki Rudnia Siedlicka 49 Jan Marianna Wachowska Jadwiga Tyszecka Rudnia Siedlicka 30 NN Marianna Smyk Piotr Kotwicki, Jóżef Hanuszkiewicz 178-3-6 455V 5 Ż Na 884
24 5 1838 Olewsk Andrzej Hanuszkiewicz Budki Snowidowskie 19 Józef Marianna Łoś Anastazja Rudnicka Radowelskie 16 Franciszek Katarzyna Latko Maciej Hanuszkiewicz, Stefan Boczkowski, Wincenty Jakubowski 178-3-6 455V 6 Ż Na 884
24 5 1838 Olewsk Maciej Garbowski Rudnia Radowelska 24 Grzegorz Anastazja Dworzecka Magdalena Kotwicka Rudnia Siedlicka 19 Wojciech Helena Targoni Maciej Hanuszkiewicz, Stefan Boczkowski, Wincenty Jakubowski 178-3-6 456R 7 Ż Na
7 2 1839 Berezne Antoni Kuryata 33 Bazyli Tekla Bóbr Marianna z Januszkiewiczów Pokutyłowa Balarka Bobrowska 24 Piotr Małgorzata Zarudzka 879 219 R-29 V 2
12 11 1839 Miropol Antoni Pulikowski Ulanówka 22 Maciej Anna Załęska Tekla Anuszkiewicz Ulanówka 19 Jan Rozalia Wysocka Stanisław Pulikowski, Paweł Witkowski, Stefan Mroczyński 178-51-433 196R 14 Ż 207 DM
1 9 1840 Korzec Wojciech Hanuszkiewicz Korzec ? 48 Wojciech Agnieszka Ulewicz Agnieszka Romanowska wdowa po Hebdowskim Korzec ? 46 Mikołaj Teresa ? 871 155 11 PW 0
3 6 1840 Kotelnia Ignacy Burzymski Zabara 50w Andrzej Felicjana Obodzińska Marcjanna z d. Moszkowska Olizarowska Zabara 52w Grzegorz Marianna Licka Jan Szuszycki, Daniel Siechniewicz, Onufry Januszkiewicz 178-3-9 174V 11 Ż 347 DM
30 6 1840 Kotelnia Maciej Draczewski Zabara 60w Jan Marianna Więckowska Marianna Zielińska Zabara 22 Maciej Brygida Olizarowska Grzegorz Nanowski, Mateusz Krajewski, Onufry Januszkiewicz 178-3-9 174V 12 Ż 347 DM
2 2 1841 Nowogród Wołyński Jan Łoś Niepoznanicze 22 Jan Katarzyna Anuszkiewicz Marianna Lisowska Niepoznanicze 22 Wincenty Franciszka Sosnowska 872 67 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0038.htm
26 1 1841 Nowogród Wołyński Karol Rudnicki Dawidówka 30 Mikołaj Krystyna Sawicka Agnieszka Anuszkiewicz Dawidówka 20 Piotr Małgorzata Zarucka 872 66 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0037.htm
9 8 1842 Nowogród Franciszek Ostrowski Krywotyn, par. Uszomierz 30w Stefan Ahapia Fortunata Boczkowska Andryjówka 20 Kajetan Julianna Anuszkiewicz Stefan Skobelski, Józef Jeliński 873 70 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0038.htm
11 10 1842 Berezdów Paweł Komar Derażnia par. Korzec 50w Piotr Teofila Florkiewicz Karolina Januszkiewicz Żołobne 20 Łukasz Agnieszka Kuczkowska Jan Kuczkowski, Bazyli Chodakowski 873 250 9 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0130.htm
21 2 1843 Ostróg Jan Pawłowski Mizocz 38 Michał Scholastyka Lipska Urszula Jaruszkiewicz lub Januszkiewicz Mizocz 23 Teodor Barbara Kozieradzka 882 18 V 9 AGAD DW
7 2 1843 Korzec Franciszek Hanuszkiewicz Balarka Lubtowska 23 Wojciech Salomea Bieńkowska Agata Bielawska Balarka Lubtowska 20 Błażej Marianna Zielińska 874 230 11 PW 0
31 5 1843 Miropol Jan Hanuszkiewicz Ulanówka 28 Jan Rozalia Wysocka Apolonia z Guzowskich Jankowska Ulanówka 30 Jan Małgorzata Ostrowska 874 406 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0203.htm
18 6 1844 Korzec Grzegorz Sawicki BD 21 Szymon Anna Górska Marianna Hanuszkiewicz BD 18 Teodor Anna Chomicz 875 202 12 PW
2 7 1844 Luboml Jędrzej Dawidowicz Butmer 25 Jan Justyna Korniluk Karolina Januszkiewicz Butmer 18 Wawrzyniec Prakseda Rudzka sław. Józef Gutowski, Bazyli Słoniukiewicz 859 611 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0325.htm
30 1 1844 Jampol Michał Wajgiel Worobiówka 20 Jan Joanna Sokołowska Elżbieta Opolska Worobiówka 17 Feliks Katarzyna Chomiaczuk Andrzej Januszkiewicz, Szymon Schabikowski, Jan Sirakowski, Kazimierz 875 623-624 3 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0328.htm
18 11 1845 Korzec Mateusz Górski Balarka Lubtowska 30 Feliks Marianna Podgórska Katarzyna Hanuszkiewicz Balarka Lubtowska 20 Wojciech Salomea Bieńkowska 876 193 35 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0104.htm
11 2 1845 Jampol Jan Łuszczyński par. Lachowce 25 Maciej Marianna Krymska Brygida Dobrzańska par. Jampol 18 Jan Teresa Nawrocka Andrzej Januszkiewicz, Dominik Jurkowski, Józef Jurkowski 876 583 4 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0314.htm
17 6 1845 Olewsk Maciej Hanuszkiewicz Buda Sobieczyńska 33w Adam Wiktoria Borowska Eufrozyna Chalecka Buda Sobieczyńska 20 Nazar Katarzyna Kotwicka Mikołaj Rudnicki, Antoni Garbowski, Józef Garbowski 178/3/12 441V 5 Ż Na
1 7 1845 Olewsk Kasper Kotwicki Rudnia Radowelska 24 Maciej Marta Całko Katarzyna Tyszecka Balarka Snowidowska 18 Grzegorz Marianna Hanuszkiewicz Ludwik Kotwicki, Jan Lech 178/3/12 441V 6 Ż Na
7 10 1845 Berezne Wincenty Buczkowski słoboda Andrejówka, par. Nowogród Woł. 20 Jan Apolonia Hanuszkiewicz Anna Kuriata Rudnia Bobrowska 18 Michał Eugenia Poliszuch Piotr Zinkiewicz, Józef Kuriata 884 246R 7 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0252.htm
4 2 1845 Trojanów Jan Kuriata Hucisko Deneszowskie 20 Jan Anna Zalewska Brygida Malinowska Huta Deneszowskie 18 Wojciech Anna Lewicka Władysław Orzechowski, Józef Hanuszkiewicz 178-3-12 305V 3 Ż 598 DM 0
21 10 1845 Miropol Wincenty Zacharewicz Ulanówka 20 Tomasz Krystyna Rudnicka Józefa Kuklińska Bubno 16 Antoni Marcelina Wankiewicz Jan Raczkowski, Kazimierz Zamroczyński, Jakub Hanuszkiewicz 876 353 15 AGAD 191 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0191.htm
26 11 1847 Olewsk Stanisław Lech Rudnia Lwa 33w Andrzej Apolonia Mocharowska Marianna Zarucka Kisorycze 27 Kazimierz Teresa Januszkiewicz Jak Zarucki, Jan Lech 178/3/19 483R 5 Ż Na
22 7 1851 Olewsk Grzegorz Garbowski 40 Franciszek Julia Czerwińska Agnieszka Skurzyńska 45 Jan Jadwiga Kuriata Ignacy Lech, Andrzej Garbowski, Jan Hanuszkiewicz 178/3/31 610V 4 Ż Na
31 1 1854 Olewsk Adam Zalecki Budki Borowskie 23 Józef Marianna Antonowicz Józefa Szydłowska Olewsk 19 Hieronim Paula Chmielecka Jan Anuszkiewicz, Tomasz Lech, Julian Szydłowski 178/3/38 705V 2 Ż Na 0
28 8 1855 Dederkały Wawrzyniec Kowalewski Dederkały Wielkie 30 Andrzej Tekla Bogusławska Paulina Januszkiewicz Dederkały Wielkie 25 Andrzej Elżbieta Marcinkowska Benedykt Skrzypkowski, Franciszek Andrzejewski 55 152 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0080.htm
17 2 1857 Olewsk Konstanty Wyszyński par. Nowogród Wołyński, Zabara 26 Stanisław Rozalia Raczkowska Józefa Kozińska Słoboda Borowska 16 Andrzej Anna Dawidowicz Jan Wyszyński, Adam Zalewski, Jan Januszkiewicz 178-3-126 797R 7 Ż Na
23 9 1857 Olewsk Witalis Kotwicki Słoboda Radowelska 19 Ludwik Agnieszka Hanuszkiewicz Józefa Lachowska Rudnia Lwa 18 Franciszek Katarzyna Garbowska Stefan Kotwicki, Serafin Piekarski 178-3-126 797V 10 Ż Na
13 10 1857 Olewsk Michał Chalecki Słoboda Sobiczyńska 23 Nazar Katarzyna Kotwicka Agata Hanuszkiewicz Słoboda Snowidowska 20 Józef Marianna Łoś Michał Hanuszkieiwcz, Piotr Chmielewski, Jakub Zajączkowski 178-3-126 798R 11 Ż Na
24 11 1857 Olewsk Piotr Garbowski Staryki 22 Atanazy Anna Targoni Wiktoria Hanuszkiewicz Słoboda Snowidowska 18 Andrzej Anastazja Rudnicka Franciszek Rudnicki, Atanazy Dawidowicz 178-3-126 798V 13 Ż Na
25 11 1858 Dederkały Aleksander Januszkiewicz Sadki 23 Andrzej Elżbieta Marcinkowska Petronela Gordzilewska Sadki 19 Józef Elżbieta Sieniawska Stefan Jakubowski, Józef Sieniawski 55 80 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0042.htm
19 1 1858 Olewsk Jan Lech Rudnia Lwa 40w Jakub Franciszka Żygadło Marianna Jelińska Rudnia Staryki 19 Gabriel Wiktoria Czerwińska Adam Lech, Jan Hanuszkiewicz 178-3-128 180v 1 Ż Na 0
19 1 1858 Olewsk Józef Januszkiewicz Słoboda Borowa 20 Kazimierz Ewa Gajko Tekla Głowacka Netreba 19 Edward Julia Bużymowa Stanisław Zarucki, Grzegorz Bielski 178-3-128 180v 2 Ż Na
2 2 1858 Olewsk Franciszek Rudnicki Słoboda Snowidowska 21 Józef Józefa Hanuszkiewicz Rozalia Lech Rudnia Staryki 18 Jan Teresa Lech Jan Hanuszkiewicz, Atanazy Dawidowicz 178-3-128 181v 5 Ż Na
4 5 1858 Olewsk Jan Garbowski Słoboda Sobiczyńska 21 Atanazy Anna Targoni Brygida Rudnicka Słoboda Snowidowska 20 Józef Józefa Hanuszkiewicz Stanisław Hanuszkiewicz, Michał Szydłowski, Bronisław Hanuszkiewicz 178-3-128 181v 6 Ż Na
11 9 1858 Olewsk Michał Tyszecki Słoboda Snowidowska 25 Grzegorz Marianna Hanuszkiewicz Domicela Dawidowicz Słoboda Snowidowska 22 Karol Agnieszka Chmielewska Franciszek Rudnicki, Hieronim Szydłowski 178-3-128 183r 11 Ż Na
5 10 1858 Olewsk Stefan Zalewski Słoboda Borowa 19w Józef Marianna Antoniuk Marcela Kozińska Słoboda Borowa 16 Benedykt Anastazja Popielewa (powinno być: Borows Adam Zalewski, Jan Januszkiewicz 178-3-128 183r 12 Ż Na
1 11 1858 Olewsk Jacenty Koziński Słoboda Izabelin 38 Józef Magdalena Skrzeszkowska Agata Chalecka z d. Hanuszkiewicz Słoboda Snowidowska 21w Józef Marianna Lech Michał Hanuszkiewicz, Piotr Piekarski, Jakub Zajączkowski 178-3-128 184r 15 Ż Na
16 11 1858 Olewsk Mateusz Garbowski Rudnia Staryki 20 Franciszek Julia Czerwińska Teofila Kotwicka Słoboda Radowelska 18 Ludwik Agnieszka Januszkiewicz Jan Lech, Jan Kotwicki 178-3-128 185r 19 Ż Na
16 11 1858 Lubar Ludwik Michalewski Semenówka 33 Jan Anna Starzyńska Apolonia z d. Ogińska Anuszkiewicz Pedynki 28w Ignacy Katarzyna Karbowska Jan Lebiedziewicz, Piotr Michalski 178-3-128 778V-779R 26 Ż 1485-1486 DM
25 1 1859 Olewsk Grzegorz Lech Rudnia Lwa 24 Tomasz Marianna Całko Karolina Lech Staryki 18 Jakub Marianna Lech Tomasz Januszkiewicz, Adam Lech 178/3/50 769V 1 Ż Na 0
25 1 1859 Olewsk Jan Lech Rudnia Lwa 20 Tomasz Odiuszka Zarucka Anna Jasińska Staryki 18 Gabriel Wiktoria Lech Tomasz Januszkiewicz, Adam Lech 178/3/50 769V 2 Ż Na
15 2 1859 Olewsk Jakub Zarucki Dołgosile 20 Kazimierz Teresa Januszkiewicz Józefa Zajączkowska Rudnia Bystra 22 Mikołaj Apolonia Szkurzyńska Wojciech Zajączkowski, Stanisław Zarucki, Jan Kotwicki 178/3/50 769V-770R 3 Ż Na
10 5 1859 Olewsk Ludwik Koziński Słoboda Borowa 20w Mikołaj Paulina Marcinkiewicz Magdalena Rudnicka Słoboda Radowelska 20 Grzegorz Marianna Piekarska Adam Zalewski, Jan Januszkiewicz, Teodor Garbowski 178/3/50 770R-770V 5 Ż Na
31 5 1859 Olewsk Franciszek Chalecki Słoboda Sobiczyńska 20 Nazar Katarzyna Kotwicka Agnieszka Jasińska Staryki 19 Leon Wiktoria Trybel Maciej Hanuszkiewicz, Hieronim Szydłowski 178/3/50 770V-771R 7 Ż Na
30 8 1859 Olewsk Telesfor Rękas Rudnia Zamysłowska 20 Paweł Brygida Kotwicka Łucja Januszkiewicz Słoboda Snowidowska 20 Bazyli Marianna Garbowska Wincenty Rękas, Wincenty Rudnicki 178/3/50 771V 9 Ż Na
1860 Stepań Michał Anuszkiewicz Piotr Katarzyna Sulikowska Zofia Chorążyczewska 11
15 8 1865 Cudnów Jan Bielecki Słoboda Niwna 22 Mikołaj Tekla Malinowska Karolina Metelska Słoboda Niwna 18 Seweryn Anna Chmielowska Grzegorz Anuszkiewicz, Wincenty Sawicki 178-3-58 48R-48V 50 Ż 94-95 DM
23 1 1866 Cudnów Wincenty Raczkowski Ulanówka par. Miropol 22 Jan Lucyna Anuszkiewicz Petronela Bagińska Huta Marianówka 18 Szymon Katarzyna Kłodnicka Maciej Raczkowski, Benedykt Metelski 178-3-58 61R 3 Ż 120 DM
1 5 1866 Cudnów Marcin Hanuszkiewicz Słoboda Niwna 33 Teodor Anna Chomicz Wiktoria Liszkiewicz Futor Chatka 25 Jan Jadwiga Nowicka Jan Sawicki, Aleksander Sawicki 178-3-58 63R 11 Ż 124 DM
2 7 1867 Nowogród Wołyński Józef Anuszkiewicz par. Cudnów 22 Grzegorz Marianna Iwanicka Petronela Bagińska Jawne 22w Łukasz Franciszka Kozubowska 178-3-152 97 25 Ż 193 MO
22 1 1867 Cudnów Andrzej Sawicki Słoboda Niwna 30 Mikołaj Franciszka Anuszkiewicz Petronela z d. Rudzińska Tetera Huta Marianówka 27w Jan Apolonia Pawłowska Michał Guzowski, Teodor Święcicki 178-3-58 74V 2 Ż 146 DM
10 9 1867 Cudnów Adam Turowski Słoboda Niwna 29 Maciej Marianna Guzowska Helena Sawicka Słoboda Niwna 18 Klemens Agnieszka Anuszkiewicz Marcin Metelski, Jan Sawicki 178-3-58 85R 44 Ż 168 DM 0
10 9 1867 Cudnów Aleksander Sawicki Słoboda Niwna 23 Nikodem Franciszka Anuszkiewicz Anastazja Żarczyńska Słoboda Niwna 17 Stefan Marcelina Guzowska Jan Sawicki, Marcin Metelski 178-3-58 85V 45 Ż 168 DM
23 11 1869 Jałowicze Edward Więckowski par. Jałowicze 29 Wojciech Marianna Dąbrowska Stefania Matusiewicz par. Jałowicze 18 Kajetan Teresa Januszkiewicz 143 11 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20143/pages/PL_1_436_143_0007.htm
8 11 1870 Łanowce Andrzej Moszczyński Zahajce par. Szumbar 25 Mikołaj Joanna Magdalena Niwińska Siniowce 18 Jan Krystyna Januszkiewicz Jakub Misiński i Andrzej Wyszomirski 1-46 12V 5 T 1027 DM
17 10 1871 Jampol Tomasz Schabikowski Worobiówka 22 Kazimierz Karolina Januszkiewicz Marianna Greniuk Worobiówka 16 Walenty Anna Korycka 1-55 91R 11 T
29 10 1872 Jampol Rafał Janczyński Wiązowiec 20 Jan Józefa Adaszyńska Katarzyna Schabikowska Worobiówka 25 Kazimierz Karolina Januszkiewicz 1-58 21V 9 T 728
8 10 1873 Luboml Piotr Krasicki par. Ostrówki 27 Józef Tekla Piłankiewicz? Karolina Dawiczyńska? Świteź 17 Andrzej Karolina Januszkiewicz Michał Gospiczewski, Tomasz Pogonowski 316 70 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0036.htm
23 2 1875 Dederkały Jan Kowalewski par. Dederkały 19 Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Petronela Sidorowicz par. Dederkały 17 Jan Katarzyna Kossowska 57 209 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0116.htm
23 1 1877 Cudnów Antoni Sawicki Słoboda Niwna 28 Nikodem Franciszka Anuszkiewicz Petronela Metelska Słoboda Niwna 17 Feliks Ewa Suchodolska 178-3-58 228R 4 Ż 452
9 10 1877 Cudnów Witalis Piekarski Bykówka 21 Onufry Tekla Puchalska Ewa Zielonko Bykówka 21 Jan Magdalena Anuszkiewicz 178-3-58 234R 28 Ż 464
6 10 1879 Dederkały Tomasz Moczarski Dederkały Wielkie 20 Antoni Teresa Łozińska Agnieszka Piotrowska Dederkały Wielkie 18 Michał Marcelina Januszkiewicz 57 79 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0043.htm
13 5 1879 Luboml Zygmunt Kowalewski Kropiwnik 25 Daniło Anna Kosińska Aniela Dawiczyńska Świtaź 17 Andrzej Karolina Januszkiewicz Józef Janowski, Piotr Krzesicki 322 111 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0056.htm
17 2 1880 Dederkały Feliks Kowalewski Dederkały Wielkie 22 Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Filomena z Łączewskich Dyszymowicz Dederkały Wielkie 21w Józef Marianna Malewska Kajetan Mierzejewski, Wawrzyniec Piotrowski 57 30 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0017.htm
5 10 1880 Berezne Aleksander Lech Rudnia Łęczyńska 25 Jan Katarzyna Kondracka Karolina Hanuszkiewicz Lado 18 Bronisław Tekla Kozińska Szymon Lech, Jan Lech 740-2-17 27V 13 R 28 DM 0
26 10 1880 Berezne Jan Januszkiewicz Lado 50w Piotr Marianna Zarucka Aleksandra Dawidowicz Bronisławka 22 Stanisław Paulina Klepuszewska Jan Kostrzycki, Jan Januszkiewicz 740-2-19 28V 15 R 29 DM
1 2 1881 Berezne Antoni Kozicki Omelno 20 Mikołaj Justyna Januszkiewicz Dorota Lech Tynne 19 Ignacy Wiktoria Hanuszkiewicz Wojciech Januszkiewicz, Onufry Pawłowski 740-2-5 59V 2 R 59 DM
17 5 1882 Berezne Adam Łabędzki Lado 21 Antoni Kamila Jakubowska Stanisława Bagińska Omelno 18 Florian Joanna Rudnicka Jan Januszkiewicz, Feliks Klepuszewski 740-2-5 109V 9 R 102 DM
31 1 1882 Berezne Antoni Januszkiewicz Omelno 20 Wincenty Franciszka Lech Waleria Hanuszkiewicz Tatynne Stanisław Anna Rudnicka Stefan Łabędzki, Józef Koziński 740-2-5 108R 4 R 100 DM
14 5 1885 Berezne Matwiej Hanuszewicz Słoboda Sobiczyńska par. Olewsk 26 Matwiej Fruzyna [Eufrozyna] Chalecka Rozalia Lech Lado 19 Jan Marianna Garbowska Bronisław Hanuszkiewicz i Wincenty Lech 740-2-6 26R 3 R 29 AD1
22 5 1886 Berezne Wojciech Tyszecki Staryki, par. Olewsk 22 Jan Katarzyna Lech Katarzyna Hanuszkiewicz Tatynne 18 Stanisław Marcelina Wisznowska Bronisław Hanuszkiewicz, Jan Hanuszkiewicz 740-2-6 64V 6 R 61 AD1 0
22 5 1887 Berezne Władysław Koziński Omelno 21 Mikołaj Justyna Januszkiewicz Leontyna Lech Łomsk 20 Jan Katarzyna Garbowska Teodor Jędrzejewski i Michał Żłobnicki 720-2-6 104V 13 R 97 AD1
31 1 1888 Dederkały Piotr Kowalewski Bykowce 25 Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Bogumiła Sitrawska Dederkały Wielkie 18 Dominik Marcelina Łączewska 58 96 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0050.htm
6 11 1888 Bazalia Franciszek Schabikowski Worobijówka par. Jampol 29 Kazimierz Teresa [Karolina ?] Januszkiewicz Franciszka z d. Gałęzowska Karpińska Łazuczynek Mały 32w Paweł Aleksandra Piotrowska Stefan Łukarzewski, Feliks Ejsmont 17-1-8 321V 65 Ch 630 DM 0
21 1 1890 Dederkały Józef Kowalewski Dederkały 19 Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Helena Sawicka Szkrobotówka 16 Wincenty Julia Iwańska 0.1-81W 66V 1 T
25 10 1892 Cudnów Franciszek Chomicz Futor Misiury 23 Piotr Waleria Liśkiewicz Józefa Dobrowolska Kajetanówka 20 Franciszek Krystyna Czarnecka Józef Anuszkiewicz, Józef Turowski 178-3-263 79V 65 Ż 149 DM
29 1 1895 Szumbar Łukasz Kowalewski Dederkały Wielkie 27 Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Franciszka Godziszewska Dederkały Wielkie 19 Ignacy Anna Jałkowska 1020 146 4 0
9 5 1899 Luboml Józef Deca Binduga 47w Józef Magdalena Anuszkiewicz Konstancja Skwaruk Binduga 23 Piotr Anastazja Stadnicka Jan Janiczuk, Jan Pawełczuk 934 63 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20934/pages/PL_1_436_934_0060.htm
6 7 1899 Tbilisi Andrzej Witek kielecka gub. 36 Tomasz Marianna Maciejszek Michalina Białobrodzka grodnieńska gub. 23 Mikołaj Maria Januszkiewicz Jan Białobrodzki, Szymon Malec 129 34 Tb
1 1906 Tajkury Karol Głowacki Spasów, par. Dubno 23 Mateusz Regina Marcelina Januszkiewicz Lidawa 20 Aleksander Honorata Żygadło 2 R 0
5 11 1906 Tbilisi Jan Białobrodzki grodnieńska gub. 29 Mikołaj Maria Januszkiewicz Maria Szpakowska witebska gub. 25 Józef Adolfa Zdanowska Bolesław Fedorowicz, Ludwik Leszkiewicz 152 53 Tb
15 5 1906 Berezne Jan Żygadło Omylno 18 Tomasz Ewa Kozińska Michalina Lech Omylno 18 Aleksander Karolina Anuszkiewicz Edward Mrówka i Ambroży Mystkowski 740-4-2 52R 12 R 53 DM
18 6 1906 Berezne Piotr Januszkiewicz Omylna 25 Wincenty Karolina Jasińska Paulina Garbowska Łomsk 17 Tomasz Marianna Wasilewska Józef Garbowski i Bazyli Garbowski z Łomska 740-4-2 55R 23 R 56 DM
24 9 1906 Berezne Tomasz Bronowicki Bronisławka 29 Adam Marianna Cielecka Kamila Kuriata Siwki 20 Piotr Karolina Anuszkiewicz Jan Bronowicki, Stanisław Rudnicki 740-4-2 57R 31 R 58 DM
24 8 1910 Tbilisi Hipolit Januszkiewicz Kowno 29 Jakub Helena Pawlun Wanda Ratowt kowieńska gub. 23 Jan Kazimiera Rusilewicz Józef Januszkiewicz, Zygmunt Ratowt 237 34 Tb
21 2 1910 Cudnów filia Romanów Antoni Żukowski par. Cudnów 28 Mikołaj Ludwika Zapołowska Saturnina Szpakowska par. Cudnów 25 Andrzej Balbina Kosowska Hipolit Anuszkiewicz, Jan Żukowski 178-3-215 308V 10 Ż 580 DM
30 5 1910 Cudnów filia Romanów Antoni Pulikowski par. Cudnów 45w Jan Marcelina Anuszkiewicz Kamila z d. Pawłowska Pulikowska par. Cudnów 36w Tomasz Rozalia Paszkowska Andrzej Pulikowski, Grzegorz Tymborowski 178-3-215 310R 15 Ż 583 DM
7 11 1910 Cudnów filia Romanów Cezary Zieliński par. Cudnów 21 Antoni Marcelina Pulikowska Janina Anuszkiewicz par. Cudnów 18 Hipolit Emilia Ostryńska Adam Mirowski, Hieronim Bilecki 178-3-215 320V 58 Ż 604 DM
1 8 1910 Nowy Zawod Franciszek Kowalski par. Puliny 28 Hilary Katarzyna Kuczyńska Katarzyna Anuszkiewicz par. Nowy Zawod 20 Tomasz Anna Domalewska Paweł Malczewski, Bronisław Rykowski 178-3-196 133V 2 Ż 267 DM
19 9 1910 Nowy Zawod Antoni Anuszkiewicz par. Nowy Zawod 26 Timofiej Anna Domalewska Walentyna Chorążewska par. Nowy Zawod 20 Stanisław Karolina Domalewska Jan Domalewski, Konstanty Domalewski 178-3-196 135V 10 Ż 271 DM
4 9 1911 Korzec f. Horodnica Teofil Rudnicki Butycha 30 Ludwik Józefa Hanuszkiewicz Magdalena Linkiewicz Kowalewicze 21 Józef Marianna Kuriata Józef Turowski, Wincenty Dąbrowski 178-03-181 44V 14 Ż 89 DM
23 6 1913 Korzec f. Horodnica Stanisław Koziński Budki 29 Józef Franciszka Terlecka Wiktoria Rudnicka Budki 21 Wiktor Ludwik Józefa Hanuszkiewicz Gracjan Bekieszczuk, Aleksander Cielecki 178-03-181 153R 19 Ż 302 DM
2 2 1914 Tbilisi Bolesław Białobrodzki pow. Prużana, grodzieńska gub. 22 Mikołaj Marianna Januszkiewicz Helena Kazimierzak radomska gub. 23 Łukasz Katarzyna Oskierko Franciszek Jesienowski, Sergiej Tułupar 314 3 Tb
23 11 1914 Tajkury Justyn Ulanicki Berehy par. Krzemieniec 32 Michał Antonina Anuszkiewicz Maria Bąk Wielhor 29 Wincenty Bronisława Dembnowiecka Antoni Bąk, Karol Frankowski 740-4-697 89R 20 R 84 DM
5 4 1915 Kowel Feliks Sobiecki Kowel 28 Andrzej Marianna Wojciechowska Teofila Zapałowska Kowel 22 Jan Julia Kalman Władysław Anuszkiewicz, Marian Krasicki 1072 51 6 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0027.htm
25 1 1915 Cudnów Dominik Ochman Futor Hołuba 41w Jakub Józefa Hołub Antonina Bagińska Wiła 19 Hipolit Józefa Lech Celestyn Biliński, Jakub Anuszkiewicz 178-3-263 599V 5 Ż 1145 DM
12 2 1917 Tajkury Erazm Pawłowski Zdołbunów 70w Antoni Katarzyna Baszyńska Antonina z d. Anuszkiewicz Ulanicka Zdołbunów 59w Antoni Joanna Zaremba, Zaręba Mikołaj Malczewski, Romuald Bednarski 740-4-697 236R 4 R 208 DM 0
2 3 1919 Berezne Władysław Rękas wd Tomasz Katarzyna Mazecka Antonina Januszkiewicz wd Jan Waleria Hanuszkiewicz Jan Rękas, Stanisław Kuriata 740-4-11 41R 37 R AS
6 7 1919 Berezne Apolinary Januszkiewicz Julian Julia Polikowska Antonina Kotecka Antoni Filipina Zarzycka Cezary Palikowski, Antoni Płomiński 740-4-11 42V 53 R AS
30 1 1921 Berezne Rafał Bagiński Felicjan Honorata Januszkiewicz Filomena Garbowska Kajetan Teofila Bronowicka Antoni Januszkiewicz Jan Łabeński 740-4-11 143R 16 R AS
5 2 1922 Berezne Michał Lech Tomasz Agnieszka z Lechów Filomena Bronowicka Wincenty Zofia Dąbrowska Franciszek Januszkiewicz Albin Atamański 740-4-11 187V 10 R AS
18 10 1922 Berezne Adam Bronowicki Grzegorz Józefa Januszkiewicz Marcelina Cielecka Wiktor Teofila z Cieleckich Julian Bekeszczuk, Marcel Bekeszczuk 740-4-11 191V 42 R AS
16 2 1930 Kisielin Konstanty Chrząstowski Chorochoryń 28 Antoni Leontyna Wiszniowska Antonina Anuszkiewicz 967 3V-4R 13 dopisek

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
1 Apolonia z Anuszkiewiczów żona 51 Nowogród Wołyński 68.Słoboda Andryjówka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
3 Ur. Julianna z Anuszkiewiczów Boczkowska wd. 71 Nowogród Wołyński 68.Słoboda Andryjówka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
5 Piotr Anuszkiewicz 36 Deraźne Makarówka 1844 CDIAK DM 1045-2-236
10 33 Żona Ewa z Anuszkiewiczów 31 Berezne 22.Rudnia Kniaź Sielska 1885 Równe DW 597-1-1


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl