Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 2837 wyników dla: Dec

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
1717 Petlikowce Stare Jan Mołodecki 40 1063L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201063/pages/PL_1_301_1063_0001.htm
4 7 1725 Torczyn Franciszka Rudecka 2 55 b/n Ł EH
25 12 1729 Torczyn Katarzyna Rodecka (Radecka?) 57 b/n Ł EH
28 6 1801 Gródek Stefan Medecki 36 Kremenna JZ
4 3 1802 Kuniów Anastazja Podhorodecka 27 Hucisko Stare szl. 297-1-086 1V Ł
10 2 1804 Kuniów Eliasz Podhorodecki 1 Hucisko s. ur. Daniela i Apolonii 297-1-086 6R Ł
17 2 1804 Kuniów Tomasz Podhorodecki 8/52 Hucisko Stare s. ur. Tomasza i Łucji 297-1-086 6R Ł
4 10 1805 Kuniów Łucja Podhorodecka 6 Hucisko c. ur. Andrzeja i Teresy z Gurdzielowskich 297-1-086 10R Ł
20 10 1805 Kuniów Ludwik Podhorodecki 5/52 Hucisko s. ur. Daniela i Apolonii z Gurdzielowskich 297-1-086 10V Ł
20 2 1806 Kuniów Dionizy Medecki 3/12 Dryżak s. szl. Jana i Ewy 297-1-086 12V Ł
29 3 1806 Kuniów Agnieszka Medecka Dryżak c. szl. Jana i Ewy 297-1-086 13R Ł
25 5 1807 Kuniów Teresa Bardecka 12/52 Radohoszcz Wielka c. szl. Franciszka i Łucji 297-1-086 16R Ł
5 2 1808 Kuniów Jan Podhorodecki 75 Hucisko Stare szl. 297-1-086 17R Ł
14 12 1808 Kuniów Sebastian Medecki 21/12 Dryżaki s. szl. Jana i Ewy 297-1-086 18V Ł
27 4 1809 Kuniów Franciszek Podhorodecki 3/12 Hucisko Stare s. szl. Tomasza i Łucji 297-1-086 19V Ł
5 5 1810 Kuniów Rozalia Podhorodecka 80 Hucisko Stare szl., wdowa, zostawiła dorosłe dzieci 297-1-086 22V Ł
22 9 1811 Kuniów Piotr Podhorodecki 4/12 Hucisko Stare s. szl. Andrzeja i Teresy 297-1-086 27V Ł
30 1 1812 Kuniów Łucja Podhorodecka 30 Hucisko Stare szl., zostawiła męża i dwoje dzieci 297-1-086 29R Ł
17 2 1813 Kuniów Jan Mendecki 45 Dryżaki szl., zostawił żonę i troje dzieci młodocianych 297-1-086 33V Ł
1 9 1816 Kuniów Michalina Podhorodecka 1 Radohoszcz Wielka c. ur. Tadeusza i Marianny 297-1-086 44V Ł
6 9 1820 Dubno Józef Marcin Młodecki 73 Warkowicze JW, szambelan Królestwa Polskiego, kawaler Orła Białego I klasy, kolator warkowickiego klasztoru bernardynów, wdowiec 65 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0001.htm
13 6 1821 Olesko Jan Sandecki 47 Olesko 5 1026L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201026/pages/PL_1_301_1026_0001.htm
31 3 1822 Dubno Dominik Młodecki 44 Zawale szlachcic, żonaty 65 21 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0011.htm
14 4 1823 Krzemieniec Marcjanna Podhorodecka 60 Folwarki Wielkie panna 299 155 47 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0083.htm
20 1 1823 Krzemieniec Magdalena Horodecka 1,5 Krzemieniec c. Rozalii 299 150 11 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0081.htm
21 4 1823 Kuniów Katarzyna Żuchowska 7/52 Zakot c. Wojciecha i Marianny z Podhorodeckich 297-1-086 63R Ł
10 6 1824 Krzemieniec Magdalena Chołodecka 1 Krzemieniec c. Antoniego i Rozalii 299 184 76 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0098.htm
16 11 1824 Krzemieniec Wiktoria Radecka 1 Krzemieniec c. Jana i Marianny 299 197 166 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0104.htm
28 11 1824 Krzemieniec Marcella Chołodecka 1 Krzemieniec c. Antoniego i Rozalii 299 198 173 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0105.htm
16 12 1824 Kuniów Apolonia Podhorodecka 40 Hucisko Stare szl., mąż Daniel 297-1-086 67V Ł
11 ? 1825 Kołki Elżbieta Przybyszewska 70 Koszyszcze z Wodeckich, żona Adama Przybyszewskiego 297-1-64 32 Łuck 0
4 3 1825 Kuniów Jan Podhorodecki 1,5 Hucisko Stare s. ur. Daniela i Apolonii 297-1-086 68V Ł
18 11 1827 Kołki Romuald Bardecki 57 Horaimowka szl., poz. Ż. Teklę z Krzeczkowskich, bez dzieci; 19.11. Szymon Niwiński - Proboszcz kołkowski 813 111a-111 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0111.htm
4 2 1827 Łuck Bazyli Radecki 56 Wyszków Wdowa Iraca ? z Iwanczuków, synowie: Michał, Jan, Kazimierz, córka Apolonia 813 27 9 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0028.htm
17 11 1827 Koblin Tadeusz Podhorodecki 40 Młynów wdowiec, b. asesor pow. dubieńskiego 813 219a 17 MO RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0222.htm
23 4 1827 Hołoby Mateusz Raciborski 71 Drozdnie Dziedzic części wsi Drozdnie, żona Katarzyna z domu Horodecka, dzieci: Kazimierz, Ludwik, Tomasz, Antonina, Katarzyna, Waleria 843 501 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0280.htm
16 8 1827 Dederkały Antoni Korczewski 9/12 Dederkały Wielkie z suchot., s. urodzonych Pawła i Aleksandry Snowodeckiej 01-6 2R 18 T 838 DM
11 8 1827 Luboml Anna Grodecka 32 Radziechów 843 346 53 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0189.htm
23 12 1827 Białogródka Piotr Moszczyński 47 Puzyrki Małe ur., żona Elżbieta Mołodecka, bez potomny 178-03-93 77V 98 Ż DM
20 4 1827 Łokacze Wincenta Radecka 3 Łokacze ze szkarlatyny (z ospy wprzód zaszczepionej, a potem naturalnej), c. ur. Franciszka i Zuzanny 843 119 7 339 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0065.htm
28 2 1828 Ołyka Julianna Ryndcowa 53 Balarka Kotowska mąż Krystyn Ryndec 814 158 9 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0162.htm
4 10 1828 Berezne Marcjanna Hładecka 44 Druchowa Szlach., zost. męża Eliasza, 1 syna i 4 córki 171-1-1 223R 8 R Mg
20 3 1828 Białogródka Tekla Szwajdecka 6/12 Białogródka c. ur. wolnego stanu Marianny Szwajdeckiej 178-03-94 86V 39 Ż DM
23 4 1828 Białogródka Krystyna Zarzycka 4 Białogródka c. ur. Macieja i Anny z Szwajdeckich 178-03-94 88R 51 Ż DM
15 7 1828 Białogródka Jan Mendecki 1 Białogródka s. Jana i Marianny z Jakubowskich 178-03-94 94R 100 Ż DM
3 9 1828 Bazalia -fil.Tereszki Antoni Podhorodecki 29 Terszki ur., żona Agata z Szuszkowskich, syn Zenon 178-3-95 243R 4 Ż DM
1 10 1828 Bazalia -fil.Tereszki Jan Gorczyński 8 Mońki s. ur. Antoniego i Franciszki z Kadeckich 178-3-95 243R 5 Ż DM
23 2 1829 Jałowicze Marianna Chołodecka 7 Jarosławicze c. Hieronima i Honoraty Wisowskiej 815 321 V 21 ZP 0
13 8 1829 Jałowicze Wincenty Chołodecki 5 Jarosławicze s. Hieronima i Honoraty Wisowskiej 815 323 R 33 ZP 0
12 12 1829 Turzysk Katarzyna Mo?odecka 80 Zadyby m.Kazimierz, s.Wincenty, Józef, Adam, c.Ma?gorzata 844 354 79 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0198.htm
27 3 1829 Gródek Franciszka Medecka 15 Kremenna c. Bartłomea i Anastazji Ogrodnik 55 JZ
8 1 1829 Sokul Ludwik Nowicki 8 Borowicze młodzian, rodzice: ur. Jakub i Apolonia z domu Radecka 815 94R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0096.htm
24 9 1829 Dederkały Ignacy Leszczyński 1 Szkrobotówka z konwulsji, s. urodzonych Andrzeja i Julii Snowodeckiej 01-6 7V 15 T 844 DM
10 6 1829 Białogródka Marianna Chodecka 6 Piłki c. ur. Franciszka i Rozalii z Żukowskich 178-03-95 94V 34 Ż DM
7 8 1829 Białogródka Michał Szwajdecki 70 Białogródka ur., żona Salomea z Walickich, pozostawił po sobie 3 synów i 4 córki 178-03-95 95V 41 Ż DM
3 6 1829 Bazalia Łukasz Bezdecki 64 Szmyrki ur., wdowiec po Mariannie, syn Kajetan i córka Barbara 178-3-95 240R 61 Ż DM
27 2 1830 Kuniów Szymon Podhorodecki 1 Hucisko Stare s. Mateusza i Marianny z Świderskich R 87 R 14
6 6 1830 Luboml Leon Dec 10 Binduga r. Jan, Marianna 845 323R 39 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0316.htm
20 3 1830 Białogródka Rozalia Biernadzka 40 Białogródka ur., z Mondzelowskich Szwajdecka, mąż Franciszek Biernadzki 178-03-96 78R 19 Ż DM
14 9 1830 Białogródka Apolonia Zarzycka 2 Białogródka c. ur. Macieja i Marianny z Szwajdeckich 178-03-96 83R 58 Ż DM
2 2 1830 Ostróg Aleksander Podhorodecki 2 Kunin rodzice Ignacy i Salomea 171-1-3 24R 9 R MZ
25 9 1830 Ostróg Jan Szawrowski 70 Łebedie wdowiec po Róży zd Podhorodecka, c. Antonina 171-1-3 33V 87 R MZ
1 10 1830 Ostróg Antonina Szawrowska 17 Łebedie zmarłych rodziców Jana i Róży zd Podhorodecka 171-1-3 34R 90 R MZ
15 6 1831 Jałowicze Michał Sobolewski 50 Czekno wd. Elźbieta z Podhorodeckich, s. Tadeusz, c. Aniela 817 259 R 66 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0268.htm
1 3 1831 Sokul Marianna Nowicka 5 Borowicze rodzice: ur. Jakub i Apolonia z domu Radecka 817 45R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0046.htm
23 3 1831 Sokul Jakub Nowicki 59 Borowicze żona Apolonia z d. Radecka, dzieci: Jan, Fortunat, Joanna 817 45V 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0047.htm
8 12 1831 Szumsk Teresa Podhorodecka 75 Szumsk zd. Iwanowska, wdowa, dzieci: Katarzyna, Marianna 245-1-5 395R 130 R RK
3 4 1831 Ostróg Anna Podhorodecka 18 Hulcza rodzice Ignacy i Aleksandra zd Osińska 1-171-4 24V 71 R MZ
17 4 1831 Ostróg Johanna Podhorodecka 33 Mizocz zd Podhorodecka, malżonek Nieznany Podhorodecki 1-171-4 25R 81 R MZ
4 4 1831 Białogródka Teodor Ks. Puszczarowski 40 Białogródka epidemia cholery, Wikariusz Kościoła Białogródeckiego obrządku Gr.Unickiego, pozostawił żonę Anastazję z Poleczyńskich oraz córki Fruzynę i Mariannę 178-3-97 97R 40 Ż DM
23 6 1831 Białogródka Jan Ks. Mieszkowski 72 m. Łuck s. Jakuba i Kunegundy z Podhorodeńskich, Kanonik Łucko-Żytomierski, Proboszcz Białogródecki w latach 1796 do 1831 po rezygnacji Księdza Andrzeja Jaśkiewicza (pochowany w Łucku) 178-3-97 99V 60 Ż DM
16 8 1831 Białogródka Marcin Medecki 0,5 Białogródka s. ur. Marianny Medeckiej z nieprawego łoża 178-3-97 101V 78 Ż DM
16 1 1832 Koblin Maciej Prandecki 14 Iwanie rodzice: ur. Franciszek i Marianna 818 177R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0184.htm
25 7 1832 Włodzimierz Hieronim Horodecki 3 Włodzimierz s.ur. Jakuba i Joanny z Grabowskich 847 64 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0034.htm
3 2 1832 Dederkały Stanisław Snowodecki 24 Szkrobotówka urodzony, żona Joanna Jochimowska, pozostawił syna dwojga imion Adam Józef 01-6 15V 6 T 852 DM
13 2 1832 Krzemieniec Józef Czaykowski 5 Ludwiszcze s. szl., Jana i Marianny z Rodeckich 01-7 117V 23 T 986 DM
9 6 1832 Krzywin Hieronim Chołodecki 48 Hołowle Ur., mąż Honoraty z Wissów, córka Marianna 171-1-5 44R 12 R Mg
7 5 1832 Białogródka Katarzyna Szwajdecka 3/12 Białogródka c. ur. Józefa i Marianny z Zarzyckich 178-03-98 67V 42 Ż DM
23 9 1832 Białogródka Maciej Zarzycki 43 Białogródka ur., żona Marianna z Szwajdeckich, synowie Jerzy i Tomasz, córki Marianna, Karolina i Konstancja 178-03-98 69V 70 Ż DM
1 11 1832 Aleksandria Piotr Soszyński 60 Światje ur., żona Brygida z Wadeckich, syn Wojciech, córki Karolina. Wiktoria i Józefa 171-1-5 181V 16 R DM
20 3 1833 Kuniów Jan Żuchowski 5 Zakoty s. Wojciecha i Marianny z Podhorodeckich 171-1-6 74 R 21 R 0
16 2 1833 Luboml Adam Grodecki 70 Luboml 848 553 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0313.htm
31 10 1834 Kuniów Anna Podhorodecka 2 Hucisko Stare c. Józefa i Franciszki z Piotrowskich R 85 V 45 0
16 11 1834 Kuniów Marianna Podhorodecka 1 Hucisko Stare c. Michała i Tekli z Piotrowskich R 85 V 46 0
10 2 1834 Białogródka Marianna Bezdecka 2 Polachowa c. ur. Józefa i Apolonii z Bujalskich 171-1-100 94V 9 Ż DM
7 4 1834 Białogródka b/imienia Nieczyporuk 50 Białogródka prac., żona Katarzyna z Domańskich, prafianin białogrodecki rodem ze Sławuty 171-1-100 96V 34 Ż DM
28 4 1834 Białogródka Apolonia Bezdecka 21 Polachowa ur., z Bujalskich, mąż Józef , syn Walerian 171-1-100 97R 41 Ż DM
12 2 1835 Szumbar Maryanna Biniewicz 60 Borki z Horodeckich, mąż Walenty, syn Jan 199 223 2 694
10 2 1835 Jałowicze Marianna Żerdecka 31 Jarosławicze z Bieleckich, wd. Wojciech 821 262 R 4 ZP
14 8 1835 Kuniów Katarzyna Podhorodecka 9 m Hucisko Stare c. Dionizego i Domicelli z Rogowskich 171-1-8 103 V 36 R 0
11 2 1835 Wiszenki Juliana Sawicka 52 Uroczysko Janczyskie z Radeckich; poz. m. Marcina, 2c. Mariannę i Petronelę, s. Hypolita; poch: 14.02. 821 61a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0062.htm
3 12 1835 Kisielin Józef Żeldec 2 Żurawiec s. prac. Wojciecha i Fedory z Prystupków 597 38 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20597/pages/PL_1_436_597_0023.htm
18 2 1835 Horyńgród Agnieszka Berdecka 29 Horyńgród Ucz., córka Małgorzaty 171-1-8 152R 2 R Mg
25 8 1835 Bazalia f. Tereszki Jan Kochanowski 3 Słobódka s. Wlm Aleksandra i Eufemii z Żardeckich 178-03-101 261V 26 Ż DM
29 1 1835 Zasław św. Józefa Jakub Koydecki 72 Sławuta wdowiec, syn Józef 178-3-101 83 8 Ż SK
25 8 1835 Zasław św. Józefa Jan Słowiński 15/52 Zasław Rodzice: Józef, Marianna Szwaydecka 178-3-101 96 86 Ż SK
4 12 1836 Kuniów Augustyn Podhorodecki 3/12 Hucisko Stare s. Dionizego i Marceli Rogowskiej R 95 V 40 ZP 0
5 12 1836 Kuniów Marcin Gutewicz 3/52 Hucisko Stare s. Wawrzyńca i Doroty Podhorodeckiej R 95 V 42 ZP 0
19 12 1836 Kuniów Andrzej Podhorodecki 70 Hucisko Stare wdowa Teresa Garlikowska, s. Michał, Józef, Mikołaj, c. Dorota, Marianna, Rozalia R 97 R 54 ZP 0
16 12 1836 Radziwiłłów Mikołaj Matyaszczuk 5/365 Gaje syn Piotra i Anny z d. Grudecka 822 220a 24 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0229.htm
20 6 1836 Hołoby Teodor Drozdecki 69 Tychotyń wdowiec 851 193V/376 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0209.htm
17 5 1836 Luboml Benigna Grodecka 1 Luboml r. Ksawery, Rozalia Kosacka 851 565 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0311.htm
25 6 1836 Krzemieniec Jan Starosida 20 Krzemieniec służący JW. Olszewskiej, parafianin gródecki ze wsi Jaromirka, kawaler 01-10 55V 59 T 114 DM
13 1 1836 Białogródka Wojciech Szwajdecki 76 Białogródka ur., wdowiec po Eufrozynie z Izewskich, synowie Grzegorz i Feliks, córki Marianna, Apolonia, Cecylia i Magdalena 178-03-106 138V 6 Ż DM
27 2 1836 Białogródka Jakub Mierzejewski 3 Białogródka s. 1-dw. Stefana i Cecylii z Szwajdeckch 178-03-106 140V 22 Ż DM
10 3 1836 Bazalia f. Tereszki Marianna Zielińska 40 Tryski ur., z Mołodeckich, mąż Jan, syn Wincenty i córka Rozalia 178-03-117 297R 12 Ż DM
15 1 1837 Kuniów Domicela Podhorodecka 35 Hucisko Stare z Rogowskich, mąż Dionizy,synowie Antoni, Kasper i Szymon R 94 R 5 ZP R 0
30 9 1837 Dederkały Aleksandra Korczewska 37 Dederkały Wielkie z Snowodeckich, ur., mąż Paweł, synowie Marian i Michał, córki Eleonora, Helena i Seweryna 54 192 18 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0104.htm
23 12 1837 Radziwiłłów Helena Radecka 30 Leduchów mąż Marcin 823 262 49 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0295.htm
30 12 1837 Nowogród Kazimierz Olszewski 3 Susły Wincentego i Zuzanny Mędeckiej 139 JZ
18 11 1837 Sokul Apolonia Nowicka 45 Borowicze z d. Radecka, wdowa, mąż ś.p. Jakub Nowicki, dzieci: Jan, Fortunat, Helena, Joanna 823 60R 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0064.htm
27 1 1837 Luboml Marianna Grodecka 6 Luboml r. Ksawery, Rozalia Kosacka 852 583 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0306.htm
10 9 1837 Białogródka Aleksander Kwiatkowski 2 Białogródka s. 1-dw.Ludwika i Magdaleny z Szwajdeckich 178-03-108 176R 89 Ż DM
19 2 1838 Turzysk Franciszka Żardecka 88 Turzysk wdowa po Wojciechu, s. Jan, Wojciech 714 16 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20714/pages/PL_1_436_714_0011.htm
25 6 1838 Radziwiłłów Agnieszka Radecka 60 Leduchów mąż Paweł 824 198 22 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0199.htm
14 1 1838 Luboml Jan Dec 53 Binduga 853 547 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0307.htm
2 1 1838 Ostróg Katarzyna Teresa Bardeckich 1/12 Moszczanica c. Julian i Marianny z Podgórskich 171-1-11 29R 3 R DM
14 9 1838 Ostróg Ludwika Podhorodecka 2 Hulcza c. Marcina i Ferdynandy z Popielów 171-1-11 42V 100
6 3 1838 Białogródka Stefan Chodecki 23 Piłki 1-dw., żona Honorata z Czaplińskich, córka Marianna 178-3-110 159R 23 Ż DM
23 3 1839 Tajkury Helena Gwozdecka 1 Tajkury c. Antoniego i Marianny z Zielińskich 879 45 V 6
16 10 1839 Radziwiłłów Marianna Radecka 2 Leduchów córka Marcina i Heleny z d. Sikora 825 234 30 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0242.htm
1 6 1839 Wiszenki Paulina Wyżewska 16 Susk r: Paweł i Marianna z Radeckich; poch: 05.06. 825 63a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0065.htm
1 6 1839 Ostróg Jan Bieliński 2 Mosty s. Marcina i Marianny z Podhorodeckich 879 24 R 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0025.htm
3 4 1839 Kuniów Jan Podhorodecki 32 Hucisko Stare młodzian 879 61 V 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0063.htm
3 12 1839 Kuniów Elżbieta Podhorodecka 27 Pererosłe z Konopackich, mąż Bazyli, syn Gabriel, córki Franciszka i Antonina 879 63 V 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0065.htm
18 1 1839 Białogródka Konstancja Zarzycka 7 Białogródka c. ur. Macieja i Marianny z Szwajdeckich 178-3-112 138R 4 Ż DM
29 3 1839 Białogródka Józef Bezdecki 2 Polachowa s. ur. Józefa i Joanny z Ruszkowskich 178-3-112 140V 27 Ż DM
13 4 1839 Białogródka Aleksander Mierzejewski 3/52 Białogródka s. 1-dw. Stefana i Cecylii z Szwajdeckich 178-3-112 140V 29 Ż DM
12 11 1839 Białogródka Agnieszka Kobylańska 1 Piłki c. 1-dw. Feliksa i Lucyny z Chódeckich 178-3-112 145R 74 Ż DM
17 1 1840 Nowogród Wołyński Stanisław Marcinowski 30 Susły żona Franciszka z Mędeckich, syn Erazm, córki Paulina i Maryanna 871 80 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0043.htm
31 12 1840 Kuniów Antonina Podhorodecka 3 Pererosłe c. Bazylego i Elżbiety z Konopackich R 49 R 1 0
5 2 1840 Berezdów Katarzyna Radecka 18 Zakrynicze c. Jakuba i Marianny z Mieleniewskich 871 292 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0151.htm
14 10 1840 Berezdów Julian Brodecki 18/365 Zakrynicze s. Kazimierza i Anny z Mizgertów 871 303 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0157.htm
5 12 1840 Włodzimierz Anna Deczowa 67 Uściług ur., wdowa, córka Wiktoria 855 53V 91 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0057.htm
25 3 1841 Korzec Andrzej Różański 65 Korzec żona Joanna z Grodeckich, syn Jakub 872 260 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0139.htm
9 5 1841 Kuniów Cyryl Podhorodecki 15 Hucisko Stare kawaler R 50 R 15 0
29 10 1841 Kuniów Tomasz Podhorodecki 70 Kuniów wdowiec, synowie Bazyli i Mateusz, córki Marianna i Karolina R 51 V 32 0
11 12 1841 Kuniów Agnieszka Podhorodecka 1 Hucisko Stare c. Mateusza i Marianny z Szwederskich R 52 V 40 0
27 12 1841 Kuniów Maciej Podhorodecki 23 Hucisko Stare kawaler R 64 R 45 0
13 7 1841 Ostróg Józef bardecki 2/52 Moszczanica s. Juliana i Marianny z Podgórskich R 25 R 62 0
12 7 1841 Turzysk Franciszek Nowakowski 7 Zadyby c. Wincentego i Zofii z Mołodeckich 856 380 16 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0207.htm
22 3 1841 Połonne Adam Dec 1 Lasy Łabuńskie s. Karola i Aleksandry 872 159 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0087.htm
7 3 1841 Wiszenki Michał Zieliński 58 Futor Nosaczewicze poz. ż. Mariannę z Mołodeckich; poch: 10.03. 827 78a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0080.htm
10 3 1841 Łuck Stanisław Radecki 3 Bodiaczów s. Michała i Anny Leszczyńskiej 377 52 25 827 26R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0029.htm
26 10 1842 Kuniów Marianna Podhorodecka 70 Hucisko Stare z Kotowiczów, mąż Daniel 881 60 V 30
9 2 1842 Ostróg Natalia Podhorodecka 2 Hulcza c. Marcina i Ferdynandy z Popielów 881 34 V 20
9 8 1842 Krzywin Hieronim Brodecki 70 Chomiaków żona Marianna z Tomaszewskich, synowie Wojciech, Fabian, Stanisław, Jan, Bazyli i Jan, córki Anna i Łucja 881 84 R 13
16 5 1842 Nowogród Wołyński Antonina Zapałowska 7/52 Talki córka Leona i Michaliny z Mędeckich 873 100 107 PW JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0054.htm
24 1 1842 Nowogród Wołyński Klara Mędecka 60 Kanuny wdowa po Tomaszu, z domu Tyszka, synowie Jan, Aleksander, córki Zuzanna, Barbara, Franciszka, Michalina 873 84 12 PW JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0045.htm
14 8 1842 Nowogród Wołyński Wincenty Olszewski 55 Susły żona Zuzanna z domu Mędecka, synowie Ludwik, Jan, Tomasz, Mikołaj, Kacper, Kazimierz, Kazimierz, córka Katarzyna 873 105 136 PW JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0057.htm
24 1 1842 Międzyrzec Michał Prandecki 40 Duliby żona Franciszka, synowie Aleksander, Edmund i Ludwik, córka Aleksandra 881 184 R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0192.htm
5 3 1842 Aleksandria Brygida Szoszyńska 50 Aleksandria z Wadeckich, wdowa po Piotrze, córki Karolina i Józefa 881 214 V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0224.htm
29 1 1842 Łuck Szymon Radecki 4 Bodiaczów s. Leona i Eufrozyny z Zarębów 378 41 10 828 163R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0023.htm
19 10 1842 Połonne Dionizy Wierzbicki 7 Połonne s. ur. Felicjana i Praksedy z Bardeckich 873 376 110 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0194.htm
10 3 1842 Łanowce Julian Łapiński 2 Wolica s. ur. Rocha i Marianny z Bardeckich 873 786 4 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0411.htm
12 3 1843 Ostróg Aleksandra Podhorodecka 60 Hulcza wdowa po Ignacym, synowie Jan, Antoni i Michał, córki karolina, Franciszka, Kornelia, Pawlina i Józefa 882 26 V 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0028.htm
2 1 1843 Ostróg Lucyna Kowalska 65 Ostróg z Podhorodeckich, wdowa po Pawle, dzieci nie zostawiła 882 24 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0025.htm
14 1 1843 Równe Franciszka Bukowska 30 Równe z Gwozdeckich, mąż Jan 882 129 R 2
26 12 1843 Stepań Helena Brzozowska 89 Wyrka z Mołodeckich, wdowa po Marcinie, synowie Łukasz, Maciej, Kasper i Michał - żonaci 882 208 V 31
1 9 1843 Radziwiłłów Anna Matyaszczuk 6/12 Gaje córka Piotra i Anny z d. Grodecka 829 88 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0098.htm
18 3 1843 Luboml Marianna Dec 45 Binduga ur. Gruszczyńska 858 543 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0287.htm
30 4 1843 Nowogród Wołyński Marianna Ostrowska 4,5 Susły córka Jana i Franciszki z Mędeckich (Mendeckich) 874 147 50 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0076.htm
4 12 1843 Nowogród Wołyński Feliks Ostrowski 2/52 Susły syn Jana i Franciszki z domu Mędecka 874 164 119 PW, JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0085.htm
5 3 1844 Kuniów Petronilla Podhorodecka 1 Hucisko Stare c. Józefa i Franciszki z Piotrowskich 883 81 R 10
18 12 1844 Kuniów Antoni Podhorodecki 16 Hucisko Stare młodzian 883 83 V 38
25 9 1844 Radziwiłłów Jakub Matyaszczuk 1/52 Gaje syn Piotra i Anny z d. Grodecka 830 226 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0230.htm
14 8 1844 Gródek Andrzej Medecki 11 Kremenna s. Antoniego i Agnieszki 107 JZ
22 9 1844 Gródek Katarzyna Medecka 3/4 Kremenna c. Antoniego i Agnieszki 118 JZ
3 10 1844 Gródek Ludwik Medecki 5/52 Kremenna s. Andrzeja i Marianny 119 JZ
17 10 1844 Gródek Anna Trzcińska 5 Podlesny Oleksiniec c. Wojciecha i Tekli Grodeckiej 123 JZ
30 5 1844 Beresteczko Marceli Wadecki 2 Folwark Naręczyński s. Kajetana i Barbary z Bejów 6 18 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%206/pages/PL_1_436_6_0012.htm
7 3 1844 Ptycza Feliks Prandecki 79 Ptycza ur., synowie Franciszek, Wincenty, Maciej i Michał 830 238V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0247.htm
11 10 1845 Kuniów Daniel Podhorodecki 80 Hucisko Stare wdowiec, synowie Dionizy, Feliks, Jan i Dominik 884 112 R 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0115.htm
16 8 1845 Kuniów Kasper Podhorodecki 14 Hucisko Stare 884 111 V 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0115.htm
3 7 1845 Tuczyn Petronella Bardecka 2/12 Tuczyn c. Teresy 884 181 R 7
11 2 1845 Nieświcz Tekla Wadecka 73 Nieświcz wdowa, odnodworka 440 15 5 0
19 11 1845 Ptycza Anastazja Prandecka 70 Turkowicze szl. wdowa, potomstwa żadnego nie zostawiła 831 268V 27 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0275.htm
7 2 1845 Łuck Jan Radecki 33 lazaret wojenny żołnierz Kamczackiego Pułku Jegierskiego 381 33 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0018.htm
20 7 1845 Łuck Marianna Radecka 3 Bodiaczów c. prac. Michała i Anny z Leszczuków 381 39 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0021.htm
1 3 1845 Szpanów Hipolit Grodecki 68 Szpanów żona Ksawera z Szymańskich, córka Pawlina 884 198 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0205.htm
6 4 1845 Łabuń Józef Kojdecki 32 Kustowce żona Katarzyna z Filipowiczów, córka Franciszka 178-3-113 139R 21 Ż DM
25 6 1845 Łabuń Julianna Kojdecka 30 Kustowce 1-dw., wolnego stanu, pozostawiła nieślubną córkę Mariannę 178-3-113 140V 37 Ż DM
27 6 1845 Ostróg Bolesław Podhorodecki 11 Hulcza z suchot, r. Wielmożni Marcin, Ferdynanda zd Popiel 884 50R 50 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0051.htm
29 4 1846 Beresteczko Katarzyna Wadecka 76 Piaski ur., wdowa po Michale, synowie Leon i Kajetan 8 23 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%208/pages/PL_1_436_8_0014.htm
28 11 1846 Szumsk Helena Olszańska 45 Majdan Dubieński z Wodeckich, jednodworka, mąż Jakub, synowie Franciszek, Michał i Jędrzej 877 895 74 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0462.htm
18 12 1846 Szumsk Jakub Olszański 70 Majdan Dubieński jednodworzec, wdowiec po Helenie z Wodeckich, synowie Franciszek, Michał i Jędrzej 877 896 76 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0463.htm
8 12 1846 Ołyka Józef Radecki 70 Borbin stanu wolnego 470 42 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20470/pages/PL_1_436_470_0023.htm
18 10 1846 Nowogród Małgorzata Bielecka 2 Iwanówka Kazimierz i Barbara Mędecka 116 JZ
26 6 1846 Beresteczko Marianna Wadecka 2 Piaski c. urodzonych Kajetana i Barbary 8 25 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%208/pages/PL_1_436_8_0015.htm
12 1 1846 Łuck Maria Starska 50 Kuczkarowiec z Majdeckich, 1-dw., mąż Karol, synowie Aleksander i Jan, córki Tekla i Anna 382 37 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0021.htm
21 4 1846 Horochów Zuzanna Doja 7 Horochów c. wlm. Augusta i Józefy z Młodeckich 84 58 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2084/pages/PL_1_436_84_0032.htm
26 12 1846 Kołki Antonina Kozłowska 5 Majdan Matwiejkowski Stanisław i Brygida z Horodeckich 832 93 28 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0099.htm
9 2 1846 Ostróg Anna Brodecka 50 Ostróg z gorączki, Pracowita zd Kaczuroska, wdowiec Fabian, dzieci nie zostawiła 885 31V 15 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0033.htm
10 2 1847 Radziwiłłów Katarzyna Matyaszczuk 1 Gaje córka Piotra i Anny z d. Grodecka 833 525 5 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0282.htm
20 4 1847 Radziwiłłów Paweł Radecki 65 Leduchów wdowiec po Agnieszce, syn Ignacy 833 528 14 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0283.htm
7 8 1847 Horochów Ewa Radecka 92 Oryszcze z Onichimowskich, wlm., wdowa po Pawle, synowie Kazimierz, Józef, Maciej i Jan 85 45 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0025.htm
24 5 1847 Ostróg Jan Aleksander Werzycki 1 Płużne s. Wlm Włodzimierza i Eleonory z Bardeckich 171-1-13 38V 60 R DM
23 7 1847 Białogródka Gerwazy Wąsowicz 79 Białogródka 1-dw., s. Teodora, przybyły od 3 tygodni do parafii białogródeckiej, wdowiec po Joannie, pozotawił jednego syna imienia nieznanego do wojska oddanego 178-3-116 126R 55 Ż DM
4 2 1847 Tuczyn Józefa Chołodecka 19 Kudranka panna, c. sław. Macieja i Katarzyny z Starzyckich 171-1-13 179R 8 R DM
29 8 1848 Korytnica Lucyna Mołodecka 3 Korytnica c. Petroneli 221 18 30 0
21 8 1848 Zasław św. Józefa Julia Lewicka 42 Zasław - Majdan od cholery, z Kojdeckich, szl., wdowa 178-3-117 74R 126 Ż
4 11 1848 Zasław św. Józefa Rozalia Hulenicka 55 Sudyłków od puchliny, z Medeckich c. Wincentego, szl., mąż Marcin, z 1-go męża Pawła Midzianowskiego s. Michała syn Jan i córka Antonina 178-3-117 89V 194 Ż
12 1 1848 Ostróg Tekla Horodecka 52 Płoska ur., z Jarockich, mąż Antoni, pozostawiła córkę Katarzynę 171-1-14 31V 14 R DM
29 9 1848 Ostróg Zofia Wierzycka 7/12 Płużne c. Wlm Wincentego-Kolegialny Assesor, Kawaler Orderów i Eleonory z Bardeckich 171-1-14 45V 126 R DM
19 1 1848 Białogródka Agnieszka Mierzejewska 1/365 Białogródka c. 1-dw. Stefana i Cecylii z Szwajdeckich 178-3-117 155R 8 Ż DM
22 1 1848 Białogródka Cecylia Mierzejewska 32 Białogródka 1-dw., z Szwajdeckich c. Wojciecha, mąż Stefan, syn Roman i córka Helena 178-3-117 155V 10 Ż DM
15 2 1848 Białogródka Rozalia Chodecka 60 Piłki 1-dw., z Zubowskich c. Jana, mąż Feliks, syn Tadeusz, córki Krystyna, Lucyna i Agata 178-3-117 158V 29 Ż DM
25 6 1848 Białogródka Fryderyk Kobylański 4 Piłki s. 1-dw. Feliksa i Lucyny z Chodeckich 178-3-117 166R 75 Ż DM
28 7 1848 Białogródka Jan Korczak Niegardowski 79 Białogródka Ksiądz parafii białogródeckiej 178-3-117 169V 94 Ż DM
2 9 1848 Białogródka Stanisław Bezdecki 4/12 Polachowa s. 1-dw. Józefa i Joanny z Roszkowskich 178-3-117 174V 125 Ż DM
21 12 1848 Białogródka Feliks Kobylański 4 Piłki s. 1-dw. Feliksa i Lucyny z Chodeckich 178-3-117 186V 197 Ż DM
20 3 1848 Kuniów Dorota Gutewicz 50 Hucisko Stare z Podhorodeckich, mąż Wawrzyniec, syn Wojciech, córki agnieszka, Aniela, Józefa i Balbina 171-1-14 85 R 16 R DW
29 4 1849 Nieświcz Onufry Nidecki 66 Hryhorowicze stanu wolnego, podporucznik wojsk polskich 444 39 9 0
17 8 1849 Szumbar Justyna Lutowa 55 Cecyniówka z Horodeckich, 1-dw., wdowa po Michale, syn Jan, córki Marianna i Konstancja 625 282 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0150.htm
16 3 1849 Starokonstantynów Franciszek Mołodecki 50 Paszutyńce od gorączki, 1-dw., żona Rozalia z Korczewskich, syn Jan, córki Franciszka i Ludwika 178-3-118 45R 45 Ż 85 DW
8 4 1849 Starokonstantynów Mikołaj Radzicki 50 Ohyjowce od choroby wewnętrznej, 1-dw., żona Anna z d. Radecka, synowie Dominik i Franciszek, córka Marianna 178-3-118 47R 62 Ż 89 DW
27 4 1849 Białogródka Tekla Szwajdecka 50 Białogródka 1-dw., z Zarzyckich, mąż Grzegorz 178-03-118 572R 48 Ż DM
16 11 1849 Białogródka Eufrozyna Szwajdecka 80 Białogródka 1-dw., z Jeżowskich, wdowa, synowie Grzegorz i Feliks, córki Marianna, Apolonia i Magdalena 178-03-118 578V 87 Ż DM
28 8 1850 Szumbar Gabriel Horodecki 60 Zahajce 1-dw., żona Aleksandra z Głowackich, syn Albin 625 167 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0088.htm
12 3 1850 Łuck Eliasz Rudecki 50 Łuck kawaler 835 46 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0025.htm
11 9 1850 Białogródka Piotr Marczuk 25 Suchorzyńce chł., parafianin białogródecki 178-03-119 512R 53 Ż DM
7 10 1850 Białogródka Jan Wasikowski 60 Białogródka chłop, parafianin białogródecki 178-03-119 513R 62 Ż DM
15 11 1850 Białogródka Konstanty Gajdamanczuk 30 Borowica, par. Kuniów z pijaństwa, z karczmy zabrany, parafianin białogródecki 178-03-119 514R 70 Ż DM 0
29 6 1851 Białogródka Franciszek Bezdecki 2 Polachowa s. ur. Józefa i Joanny Roszkowskiej 178-03-120 484V 42 Ż DM
19 8 1852 Korytnica Aleksandra Martynowicz 6 Piatydnie c. Stefana i Józefy z Grodeckich 224 23 20 0
11 9 1852 Korytnica Kajetan Mołodecki 76 Bystraki żona Marianna, synowie Mikołaj, Stanisław, Antoni, Grzegorz, Jan i Michał, córki Franciszka i Petronela 224 24 24 0
20 9 1852 Korytnica Albin Mołodecki 3 Kładniów s. Stanisława i Marianny z Adamkiewiczów 224 25 30 0
9 1 1852 Nieświcz Aleksandra Nidecka 75 Hryhorowicze z d. Oczkowska, wdowa, syn Kazimierz Apolinary 447 25 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20447/pages/PL_1_436_447_0015.htm
12 4 1852 Dederkały Franciszek Horodecki 9/365 Radoszówka s. Pawła i Marceli z Sitrawskich 55 288 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0149.htm
24 8 1852 Katerburg Antoni Podhorodecki 15/52 Rybcza s. Macieja i Józefy z Piotrowskich 202 240 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20202/pages/PL_1_436_202_0126.htm
20 8 1853 Jampol Mikołaj Zielnicki 24 Jampol żona Eudokia z Deculów, syn Płaton, córka Pelagia 878 162 57
27 7 1853 Białogródka Magdalena Kwiatkowska 35 Białogródka wż., z Szwajdeckich, mąż Ludwik, synowie Aleksander, Józef i Mikołaj, córki Katarzyna i Tekla 178-03-121 521R 70 Ż DM
17 9 1853 Białogródka Apolonia Stawska 46 Dworzec e. cholery, 1-dw., z Szwajdeckich, mąż Jan, synowie Adolf, Stefan i Antoni, córki Franciszka i Antonina 178-03-121 522V 79 Ż DM
19 5 1854 Korytnica Józefa Mołodecka 8 Kładniów c. Stanisława i Marianny z Adamkiewiczów 226 26 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0015.htm
1 2 1854 Horochów Aniela Radecka 24 Matów z d. Zakrzewska c. Piotra, wlm., mąż Maciej, córka Aniela Maria Joanna 92 54 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2092/pages/PL_1_436_92_0031.htm
25 5 1854 Kołki Stanisław Kozłowski 60 Majdan Matwiejowski 1-dw., żona Brygida z d. Horodecka, córka Feliksa 838 213 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0113.htm
16 3 1854 Horochów Aniela Maria Joanna Radecka 6/52 Matów c. wlm. Macieja i Anieli z Zakrzewskich 92 58 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2092/pages/PL_1_436_92_0033.htm
2 1 1855 Korytnica Marianna Mołodecka 68 Bystraki wdowa po Kajetanie, synowie Grzegorz, Jan i Michał 227 18 1 0
4 8 1855 Sielec Marianna Wajdecka 32 Biskupicze Szlacheckie z d. Czerniawska, mąż Jan, synowie Jan i Kacper, córki Apolonia, Karolina, Marianna, Leontyna i Katarzyna (cholera) 587 40 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0022.htm
7 8 1855 Sielec Jan Wajdecki 40 Biskupicze Szlacheckie wdowiec po Mariannie z Czerniawskich, synowie Jan i Kacper, córki Apolonia, Karolina, Marianna, Leontyna i Katarzyna (cholera) 587 41 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0023.htm
9 8 1855 Sielec Kazimierz Horodecki 50 Sielec szlachcic, żona i dzieci prawosławni 587 42 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0023.htm
8 8 1855 Sielec Apolonia Wajdecka 2 Biskupicze Szlacheckie c. Jana i Marianny z Czerniawskich 587 48 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0026.htm
6 5 1855 Kowel Jakub Żardecki 27 Kowel aresztant podążający do kijowskiego batalionu garnizonowego 257 42 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0023.htm
28 6 1855 Wiszenki Alojzy Radecki 1 Stanisławka s. szl. Ignacego i Pauliny z Nowickich 777 42 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20777/pages/PL_1_436_777_0023.htm
1 2 1855 Białogródka Franciszek Chudecki 2/12 Piłki s. 1-dw. Kazimierza i Domiceli z Winiarskich 178-03-123 531V 19 Ż DM
13 2 1855 Białogródka Wawrzyniec Chudecki 4 Piłki s. 1-dw. Kazimierza i Joanny z Kalińskich 178-03-123 532V 27 Ż DM
17 4 1855 Białogródka Roman Szwajdecki 13 Białogródka 1-dw., kawaler 178-03-123 537R 54 Ż DM
22 6 1855 Białogródka Julia Zagórska 10 Białogródka c. 1-dw. Antoniego i Zuzanny z Medeckich 178-03-123 540V 73 Ż DM
21 7 1856 Dederkały Mikołaj Horodecki 0,5 Dederkały Wielkie s. Pawła i Marceli z Sietrawskich 55 132 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0070.htm
26 4 1856 Korytnica Marianna Mołodecka 10 Kładniów c. wolnych Stanisława i Marianny 228 24 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20228/pages/PL_1_436_228_0014.htm
3 4 1856 Korytnica Jan Mołodecki 23 Bystraki 1-dw., kawaler 228 24 61 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20228/pages/PL_1_436_228_0014.htm
24 3 1857 Brody Jan Grodecki 0,5 Suchowola 96 s. Józefa i Eudoksji Pankowieckiej L 80R
3 8 1858 Wiszenki Marianna Załęska 52 Susk z Rudeckich, szl., wdowa po Pawle 780 57 17 839 323 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20780/pages/PL_1_436_780_0030.htm
29 10 1858 Białogródka Franciszek Chudecki 70 Piłki 1-dw., wdowiec, syn Tadeusz, córki Lucyna, Krystyna i Agnieszka 178-03-74 269R 71 Ż DM
8 4 1859 Dederkały Antoni Horodecki 1 Dederkały Wielkie s. Pawła i Marceli z Sietrawskich 55 50 10 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0026.htm
14 2 1859 Brody Justyn Grodecki 5,75 Suchowola 118 s. NN i Agnieszki L 51V
3 5 1859 Kuniów Dominik Olszewski 10 Siekierzyńce s. szl. Dominika i Rozalii Podhorodeckiej 886 277 21 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0145.htm
17 1 1859 Ostróg Maurycy Podhorodecki 70 Hulcza wolnego stanu parafianin 886 112 6 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0059.htm
22 2 1860 Ołyka Brygida Kozłowska 50 Ołyka z Horodeckich, wdowa po Stanisławie, córka Feliksa - panna 841 342-343 6 484 40-41 0
3 1 1860 Brody Tekla Mazur 12 Suchowola 123 c. Andrzeja i Tekli Grodeckiej L 110R
20 2 1860 Luboml Antoni Dec 1 Binduga r. Józef, Magdalena Onyszkiewicz 304 120 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20304/pages/PL_1_436_304_0062.htm
2 9 1860 Luboml Karolina Dec 2 Ziemlica r. Marcin, Katarzyna Stadnicka 304 138 66 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20304/pages/PL_1_436_304_0071.htm
11 1 1860 Białogródka Gabriel Różycki 56 Polachówka wolnego stanu parafian białogródecki 178-03-75 142V 7 Ż DM
2 6 1860 Białogródka Salomea Nawrocka 31 Białogródka wolnego stanu parafianka białogródecka 178-03-75 150V 55 Ż DM
16 9 1860 Białogródka Paweł Mołodecki 2 Puzyrki Wielkie s. 1-dw. Łukasza i Honoraty 178-03-75 154R 82 Ż DM
1 2 1861 Brody Tekla Małecka 0,5 Suchowola 118 c. Józefa i Jadwigi z Grodeckich L 26
8 11 1861 Luboml Marianna Bajkiewicz 50 Binduga z d. Dec 305 165 100 890 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20305/pages/PL_1_436_305_0086.htm
22 1 1862 Beresteczko Pawlina Grodecka 28 Haliczany szlachcianka, c. Ignacego i Klary z Porębskich 23 28 1
6 10 1862 Dederkały Feliks Horodecki 13 Pototurów s. Pawła i Marcjanny z Sietrawskich 56 245 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0128.htm
12 8 1862 Białogródka Władysław Mołodecki 1 Nowa Wieś c. 1-dw. Łukasza i Honoraty 178-03-77 166R 79 Ż DM
17 1 1863 Beresteczko Klara Grodecka 64 Haliczany z Porębskich, wdowa po Ignacym, synowie Jan i Franciszek, córki Marianna i Karolina 24 34 3
1 9 1863 Krzemieniec Piotr Prandecki 7/12 Urla s. szl. Władyslawa i Marianny z Jakubowskich 0.1-36 59V 68 T
18 1 1863 Kuniów Adam Podhorodecki 2 Hucisko s. 1-dw. Stefana i Anny Romaszewskiej 178-3-78 21V 3 Ż DM
8 1 1863 Białogródka Wincenty Medecki 1,5 Kużmińce s. 1-dw. Józefa i Antoniny 178-03-81 49V 3 Ż DM
15 4 1864 Gródek Tekla Trzcińska 50 Podlesny Oleksiniec z d. Grodecka, wdowa po Wojciechu, syn Józef 56 JZ
5 4 1864 Krzemieniec Antonina Mirecka 0,5 Komarówka c. Józefa i Julii z Gardeckich 1-38 59V 35 T 228
25 2 1864 Lachowce Marianna Brodecka 66 Kornica szl., panna 178-3-146 77R 9 Ż DM
5 11 1864 Lachowce Zygmunt Jaworski 66 Kornica szl., żona Józefa z Brodeckich 178-3-146 80R 26 Ż DM
8 3 1864 Rzyszczów Apolinary Grodecki 45 Kaniów kawaler 312-1-86 207 6 m.K KM
7 3 1864 Białogródka Dominik Bezdecki 6/12 Szarłajówka s. żołnierza Antoniego i Klary 1718-03-81 123R 15 Ż DM
10 4 1865 Radziwiłłów Maria Radecka 2 Leduchów c. Jana i Rozalii z Bileckich 1-37 77 R 11 T 0
11 7 1865 Horochów Kazimierz Radecki 78 Koziatyn s. Pawła, wlm., kawaler 101 35 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20101/pages/PL_1_436_101_0020.htm
5 9 1865 Stary Oleksiniec Jakub Dubieńczuk 1,5 Łopuszno s. chł. Stefana i Urszuli z Deciów 1-37 99V 15 T 107
28 4 1866 Kuniów Mateusz Podhorodecki 66 Hucisko 1-dw., żona Marianna, synowie Jan i Aleksander, córka Honorata 178-3-78 103V 9 Ż DM
27 1 1866 Łuck Antoni Radecki 0,5 Bodiaczów s. mieszczan Jana i Karoliny z Zielińskich 396 53 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20396/pages/PL_1_436_396_0029.htm
12 2 1866 Kuniów Dionizy Podhorodecki 60 Hucisko 1-dw., żona Franciszka, synowie Antoni i Szymon, córka Teresa 178-3-78 102V 2 Ż DM
9 2 1866 Stary Oleksiniec Julia Deć 30 Horynka z suchot, z d. Gresyna, chł., mąż Jan, córka Maria 1-39 95V 3 T 342
15 10 1866 Stary Oleksiniec Michał Raby 90 Korszyłówka od starości, chł., żona Maria z Deciów, syn marcin, córki Domicela i Agnieszka 1-39 99R 22 T 345
24 3 1866 Lachowce Jan Podhorodecki 42 Lachowce 1-dw., żona Helena z Eminów, córki Franciszka i Marianna 178-3-146 157R 12 Ż DM
11 2 1866 Żytomierz Emilia Podhorodecka 60 Żytomierz z trądziku szybko umarłą dw., wdowa, dzieci nie zostawiła 178-3-63 118R 68 Ż DG 183
29 9 1866 Żytomierz Justyna Kobryk 35 Krosznia z d.Bardecka, z porodu, zostawiła męża Piotra, synów: Józefa i Ignacego oraz córki: z I małż.Anielę i Zuzannę Pereguda, z II małż.Albinę i syna Antoniego Kobryk 178-3-63 139R 305 Ż DG 224
24 10 1866 Białogródka Józefa Bezdecka 9/12 Polachowa e.cholery, c. Walerego i Zofii 178-03-81 259V 74 Ż DM
11 1 1866 Rzyszczów Kacper Stradecki 26 Kaniów 312-1-90 227 4 m.K KM
1 1 1867 Turzysk Antoni Sawicki 2 Mokrzec s. Mikołaja i Leontyny z Wadeckich 736 13 1 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20736/pages/PL_1_436_736_0009.htm
28 3 1867 Tuczyn Hanna Chołodecka 1 Tuczyn c. chł. Władysława i Aleksandry z Korczyńskich 681 42 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0023.htm
9 7 1867 Kuniów Joanna Podhorodecka 0,5 Hucisko z ospy, c. Karola i Aleksandry Zabłockiej 178-3-78 137R 29 Ż DM
27 7 1867 Kuniów Szymon Podhorodecki 2 Hucisko z ospy, s. Józefa i Marceliny Świderskiej 178-3-78 137V 31 Ż DM
7 8 1867 Kuniów Kajetan Podhorodecki Hucisko z ospy, s. Jana i Agnieszki Świderskiej 178-3-78 137V 32 Ż DM
13 12 1867 Radziwiłłów Piotr Radecki 7 Leduchów s. chłopów Ignacego i Krystyny z Szymczuków 426-1-41 75 V 38 T 539
20 8 1868 Białogródka Józef Chodecki 3 Piłki s. 1-dw. Kazimierza i Joanny 178-03-81 403R 58 Ż DM
21 11 1868 Białogródka Marianna Bezdecka 1,5 Waśkowczyki c. 1-dw. Jana i Wiktorii 178-03-81 406R 77 Ż DM
2 2 1869 Brody Franciszek Małecki 1 Suchowola 118 s. Józefa i Agnieszki z Grodeckich L 149
2 2 1869 Brody Benedykt Małecki 7 Suchowola 118 s. Józefa i Agnieszki z Grodeckich L 149
31 3 1869 Brody Łukasz Grodecki 8 Suchowola 96 s. Józefa i Ewy z Ponkowieckich L 149
12 3 1869 Krzemieniec Kostia Kunia Krzemieniec s. Jakuba, chłop z Sadeczek, ile miał lat nie wiadomo 1-48 57R 11 T
16 5 1869 Luboml Klementyna Neczaj 4 Binduga r. Adam, Marianna Dec 312 104 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20312/pages/PL_1_436_312_0057.htm
19 9 1869 Luboml Jan Deczyński 3 Luboml m. Marianna Deczyńska 312 109 59 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20312/pages/PL_1_436_312_0060.htm
4 12 1869 Luboml Piotr Dec 2 Binduga r. Marcin, Katarzyna K? 312 113 73 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20312/pages/PL_1_436_312_0062.htm
17 2 1869 Białogródka Helena Szwajdecka 6/12 Białogródka c. 1-dw. Wincentego i Joanny 178-03-81 475R 11 Ż DM
26 2 1869 Białogródka Petronela Bezdecka 2 Polachowa c. 1-dw. Jana i Teofili 178-03-81 475R 12 Ż DM
12 3 1869 Białogródka Aniela Mołodecka 6/12 Puzyrki Wielkie c. 1-dw. Michała i Marianny 178-03-81 476V 20 Ż DM
22 8 1869 Białogródka Jan Szwajdecki 4 Białogródka s. 1-dw. Wincentego i Joanny Kozłowskiej 178-03-81 484R 65 Ż DM
29 6 1869 Ostróg Weronika Sztajnheł 30 Ostróg zd Podhorodecka, wdowiec Jan, potomstwa brak, z suchot 654-1-56 103 P 3 R 105 MZ
2 12 1870 Katerburg Witalis Podhorodecki 2 Rybcza s. Macieja i Józefy z Piotrowskich 203 399 18
26 6 1870 Dederkały Marianna Horodecka 50 Zahorce jednodworka, mąż Paweł, córki Urszula, Feliksa, Marianna i Antonina 56 28 19 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0015.htm
27 4 1870 Luboml Mikołaj Siek 45 Binduga chłop, żona Helena z Deców, synowie Andrzej i Ksawery, córki Karolina i Rozalia 313 122 61 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20313/pages/PL_1_436_313_0063.htm
25 1 1870 Kuniów Michał Podhorodecki 30 Hucisko żona Aniela, synowie Wincenty i Karol, córki Franciszka i Rozalia 178-3-78 234R 7 Ż DM
11 3 1870 Kuniów Paweł Podhorodecki 4 Hucisko szkarlatyna, s. Aleksandra i Honoraty Jakuszewskiej 178-3-78 235R 16 Ż DM
12 8 1870 Kuniów Franciszek Podhorodecki 2 Hucisko z gorączki, s. Antoniego i Tekli Piotrowskiej 178-3-78 237R 38 Ż DM
7 9 1870 Kuniów Anna Podhorodecka 40 Hucisko pozostawiła synów Jana, Bazylego, Timofieja, córki Franciszkę, Antoninę i Katarzynę 178-3-78 237V 41 Ż DM
26 11 1870 Kuniów Karolina Podhorodecka 5 Hucisko szkarlatyna, c. Antoniego i Marianny Jasińskiej 178-3-78 238V 51 Ż DM
6 1 1870 Białogródka Marianna Bezdecka 7/12 Polachowa c. 1-dw. Waleriana i Zofii Podgórskiej 178-3-84 81V 3 Ż DM
15 1 1870 Białogródka Józef Bezdecki 75 Polachowa 1-dw., żona Joanna, synowie Walerian, Antoni i Stanisław, córki Apolonia, Marcjanna i Felicjana 178-3-84 82R 5 Ż DM
16 7 1870 Białogródka Kajetan Bezdecki 4 Sachnowce s. 1-dw. Szymona i Aleksandry 178-3-84 92V 67 Ż DM
2 11 1871 Łanowce Eliasz Medecki 3/12 Łysogórka c. szl. Jana i Ludwiki z Karpińskich 1-55 151V 17 T
15 4 1871 Wyszogródek Agnieszka Ratuszniak 3/12 Musurowce c. chł. Stanislawa i Barbary z Radeckich 1-55 69V 14 T
27 11 1871 Jampol Bronisława Winosławska 1,5 Kaszczyńce c. 1-dw. Franciszka i Franciszki z Podhorodeckich 1-55 104R 61 T
24 6 1871 Kuniów Kajetan Podhorodecki 1 Hucisko s. Jana i Marianny Jasińskiej 178-3-78 268V 19 Ż DM
24 7 1871 Kuniów Karol Żukowski 3 Gurszczyzna s. Piotra i Katarzyny Podhorodeckiej 178-3-78 269R 22 Ż DM
8 9 1871 Kuniów Józef Kalnicki 2 Borowica s. Jana i Honoraty Podhorodeckiej 178-3-78 269V 25 Ż DM
28 4 1871 Luboml Józef Dec 21 Binduga 314 138 50 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0071.htm
26 7 1871 Luboml Katarzyna Dec 39 Binduga ur. Stadnicka 314 146 83 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0075.htm
23 11 1871 Luboml Antoni Dec 8/12 Binduga r. Marcin, Katarzyna Stadnicka 314 157 125 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0080.htm
12 4 1872 Łanowce Franciszek Medecki 4 Łysogórka s. szl. Jana i Ludwiki z Karpińskich 1-57 20V 7 T
10 8 1872 Białozórka Feliksa Bardecka 40 Szybenna z d. Kańska, szl., mąż Julian, syn Bronisław, córki Czesława i Waleria 1-64 10V 13 T 963
23 3 1872 Kuniów Feliks Podhorodecki 57 Hucisko żona Marianna, synowie Jan, Józef, Aleksander, Łukiana (Lucjana) i córka Marcelina 178-3-78 298V 10 Ż DM
8 11 1872 Kuniów Mikołaj Podhorodecki 14 Hucisko s. Antoniego i Tekli Piotrowskiej 178-3-78 300R 23 Ż DM
23 4 1872 Luboml Michalina Neczaj 2 Binduga r. Adam, Marianna Dec 315 100 53 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0053.htm
3 11 1872 Katerburg Paweł Horodecki 70 Futor Borszczowiecki wdowiec po Marcelinie, córki Urszula, Agnieszka, Marianna i Antonina 203 279 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0150.htm
8 2 1872 Ostróg Józef Rosynski ? 1,5 Buszcza r. Karol, Matylda zd Gwozdecka 654-1-56 82 L 1 R MZ
6 2 1873 Dederkały Wojciech Sobiech 76 Dederkały Wielkie ksiądz, z białego duchowieństwa, były proboszcz parafii wyżgródeckiej 57 283 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0154.htm
21 10 1873 Tuczyn Stanisław Chołodecki 3 Tuczyn s. chł. Wladysława i Aleksandry z Korczyńskich 687 54 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20687/pages/PL_1_436_687_0028.htm
5 12 1873 Tuczyn Zuzanna Gładecka 75 Horbaków miesz., wdowa, syn Jan 687 57 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20687/pages/PL_1_436_687_0030.htm
10 1 1873 Kuniów Tekla Podhorodecka 62 Hucisko wdowa, synowie Stanisław, Kazimierz i Wincenty 178-3-71 326V 4 Ż DM
13 1 1873 Kuniów Jan Podhorodecki 27 Hucisko żona Józefa Oleksińska, córki Dominika, Dorota, Aniela i Petronela 178-3-73 327R 6 Ż DM
13 4 1873 Kuniów Paulina Podhorodecka 12 Hucisko c. Dominika i Teresy Galimskiej 178-3-84 328V 25 Ż DM
27 11 1873 Luboml Agata Stadnicka 2 Ziemlica r. Stefan, Karolina Dec 316 145 264 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0074.htm
8 2 1873 Ostróg Malwina Podhorodecka 3 Hurby r Mirosław, Karolina zd Adaszyńska 654-1-56 74L 11 R MZ
10 8 1873 Ostróg Karol Rosiński 35 Buszcza wdowa Matylda zd Gwozdecka, s. Jan, Aleksander, c. Marianna 654-1-56 73R 6 R MZ
6 4 1874 Dederkały Zygmunt Brodecki 8/12 Szkrobotówka s. Hieronima i Lucyny z Rudzkich 57 240 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0132.htm
8 7 1874 Kuniów Stanisław Podhorodecki 54 Hucisko żona Petronela Sakiewicz, synowie Jan, Bazyli i Franciszek, córki Katarzyna, Antonina i Franciszka 178-3-78 357R 23 Ż DM
16 2 1874 Luboml Marianna Stadnicka 4 Ziemlica r. Stefan, Karolina Dec 317 83 17 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0046.htm
11 8 1874 Sidorów Michał Rzeszowski 2 Tłusteńkie 237 s. Józefa i Marianny z Podhorodeckich 1205L 142 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0088.htm
23 1 1875 Turzysk Weronika Sawicka 2/52 Mokrzec c. chłopów Mikołaja i Leontyny z Wadeckich 743 14 3
26 5 1875 Kuniów Zofia Sakowska 38 Szymkowce panna, parafianka białogródecka 178-3-78 399V 27 Ż DM
16 4 1875 Kuniów Roch Podhorodecki 7 Hucisko Stare z krupu, s. Kazimierza i Aleksandry Zabłockiej 178-3-78 399R 23 Ż DM
10 1 1875 Kuniów Łukasz Podhorodecki 10 Hucisko z ospy, s. Feliksa i Marianny Zakrzewskiej 178-3-78 396R 4 Ż DM
23 1 1875 Turzysk Weronika Sawicka 2/52 Mokrzec c. chłopów Mikołaja i Leontyny z Wadeckich 743 14 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20743/pages/PL_1_436_743_0009.htm
26 12 1875 Tuczyn Ferdynand Chołodecki 60 Kudranka miesz., żona Petronela z d. Lisiewicz, synowie Bolesław, Andrzej, Maksymilian, Paweł i Wiktor, córki Emilia, Olimpia i Adela 689 55 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20689/pages/PL_1_436_689_0029.htm
3 12 1875 Kuniów Kazimierz Kalnicki 3 Borowica Wielka z krupu, c. Jana i Honoraty Podhorodeckiej 178-3-78 401V 39 Ż DM
18 2 1876 Dederkały Michał Jeżowski 75 Liski żona Antonina z Horodeckich, po 1-ej żonie synowie Karol i Mateusz, córki Maria i Anastazja 57 189 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0104.htm
21 1 1876 Krzemieniec Jan Podhorodecki 3/52 Folwarki Wielkie s. ob. Walerego i Honoraty z Domańskich 426-1-70 32R 6 T
16 3 1876 Radziwiłłów Ignacy Bednarski-Sobczuk 23 Drańcza żona Maria z d. Radecka, bez potomstwa 1-70 67 V 14 T
28 6 1876 Kuniów Edward Podhorodecki 1,5 Hucisko Stare s. Wincentego i Domiceli Niemierowskiej 178-3-78 444R 17 Ż DM
16 7 1876 Kuniów Franciszek Podhorodecki 3/12 Hucisko Stare s. Kazimierza i Aleksandry Zabłockiej 178-3-78 444V 19 Ż DM
9 9 1876 Kuniów Anna Podhorodecka 30 Hucisko Stare z Paciorkowskich, mąż Szymon , synowie Józef i Piotr, córki Karolina, Franciszka i Marianna 178-3-78 445V 27 Ż DM
19 9 1876 Kuniów Jan Podhorodecki 60 Hucisko Stare z astmy, żona Marianna z Jasińskich, synowie Paweł i Antoni, córka Teofila 178-3-78 445V 28 Ż DM
10 3 1876 Luboml Michał Dec 10 Binduga r. Józef, Magdalena Anuszkiewicz 319 120 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20319/pages/PL_1_436_319_0062.htm
12 1 1877 Kuniów Justyna Podhorodecka 50 Hucisko z Gutowiczów, mąż Michał, córka Petronela 178-03-78 487R 4 Ż DM
22 3 1877 Kuniów Marianna Podhorodecka 8/12 c. Szymona i Anny z Paciorkowskich 178-03-78 489R 18 Ż DM
2 6 1877 Kuniów Józef Podhorodecki 70 Hucisko żona Franciszka z Piotrowskich, syn Kazimierz, córki Aniela i Marianna 178-03-78 491V 33 Ż DM
16 7 1877 Kuniów Walery Podhorodecki 3/12 Hucisko s. Andrzeja i Antoniny z Nawrockich 178-03-78 492V 39 Ż DM
5 10 1877 Kuniów Ewelina Sokołowska 9/12 Hucisko c. Kazimierza i Petroneli z Podhorodeckich 178-03-78 493V 44 Ż DM
15 5 1877 Luboml Kamila Dec 16 Binduga 320 110 47 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20320/pages/PL_1_436_320_0057.htm
25 12 1878 Luboml Józefa Nieczaj 1 Binduga c. chł. Adama i Marianny z Deców 321 150 122 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20321/pages/PL_1_436_321_0077.htm
8 3 1878 Kuniów Andrzej Podhorodecki 10 Hucisko Nowe s. Mikołaja i Petroneli Porańskiej 178-3-78 14 Ż DM
13 12 1878 Kuniów Leonard Podhorodecki 1/12 Hucisko s. Kazimierza i Aleksandry z Zabłockich 178-3-78 536V 44 Ż DM
9 2 1878 Rzyszczów Konstanty Radecki 48 Chodorów wdowiec, zostawił córki Michalinę, Honoratę, Krystynę i Konstancję 312-1-111 27 10 m.K KM
18 3 1878 Rzyszczów Ludwik Chodecki 2 Rzyszczów s. Karola i Anastazji z Barn 312-1-111 28 15 m.K KM
22 9 1878 Rzyszczów Erazmina Grodecka 22 Kaniów gruźlica, panna, c. Józefa i Karoliny z Jakubowskich 312-1-111 30 22 m.K KM
15 1 1879 Kuniów Maria Podhorodecka 50 Hucisko z Zarzyckich, wdowa po Feliksie, synowie Józef i Władysław, córki Karolina i Marcelina 178-3-78 578R 5 Ż DM
8 6 1879 Kuniów Hipolit Sokołowski 1 Hucisko s. mieszczan Kazimierza i Petronelii z Podhorodeckich 178-3-78 580R 24 Ż DM
13 12 1879 Kuniów Marianna Malinowska 80 Siekierzyńce z Podhorodeckich, wdowa po Piotrze, synowie Jan i Franciszek, córki Apolonia, Rozalia i Tekla 178-3-78 581R 31 Ż DM
1 4 1880 Radziwiłłów Ignacy Radecki 64 Leduchów chłop, żona Krystyna z Szymczuków, synowie Onufry i Stanisław, córki Maria, Franciszka i Maria 1-74 67V 5 T
16 12 1880 Radziwiłłów Paweł Radecki 9/12 Leduchów s. chłopów Stanisława i Marii z Tarnawskich 1-74 71V 22 T
10 1 1880 Kuniów Karolina Żukowska 9 Gurszczyzna c. Piotra i Katarzyny z Podhorodeckich 178-3-78 612R 5 Ż DM
4 3 1880 Kuniów Franciszka Podhorodecka 70 Hucisko z Piotrowskich, wdowa po Józefie, syn Kazimierz i córki Aniela i Maria 178-3-78 612aV 15 Ż DM
10 10 1880 Luboml Marcin Dec 61 Binduga 323 155 90 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20323/pages/PL_1_436_323_0083.htm
1 9 1880 Rzyszczów Feliksa Oskierko 1 Rzyszczów koklusz, c. Grzegorza i Wiktorii z Badeckich 312-1-114 24 23 m.K KM
5 11 1880 Rzyszczów Józef Grodecki 21 Kaniów na gruźlicę, syn Józefa i Karoliny z domu Jakowskiej 312-1-114 25 31 m.K KM
7 3 1881 Brody Tekla Mazur 68 Suchowola 123 z d. Grodecka, mąż Andrzej L 4
8 12 1881 Białogródka Wozdeckich 0,5 Polachowa 17-2-76 115 Ch
19 5 1881 Szumsk Zofia Nekretowicz 2 Bryków c. chł., Józefa i Joanny Podhorodeckiej 01-231 60R 65 T DM 851
10 4 1881 Luboml Franciszek Dec 1,5 Binduga r. Franciszek, Antonina Kasperkiewicz 324 119 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20324/pages/PL_1_436_324_0063.htm
1 10 1881 Katerburg Maciej Podhorodecki 67 Rybcza żona Józefa z Piotrowskich, synowie Aleksander, Walery, Józef i Antoni, córki Karolina, Julia i Marcelina 204 359 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0201.htm
29 6 1882 Szumsk Marianna Stanisława Niekryłowicz 3/12 Bajmaki c. miesz. Józefa i Joanny z Podhorodeckich 1-232 370V 43 T
18 7 1882 Białogródka Jan Gutewicz 45 Polachowa s. Jana, chłop, żona Feliksa z Wiezdeckich, syn Karol, córki Teresa, Marianna i Józefa 17-2-77 54R 70 Ch
6 2 1882 Kuniów Wojciech Zabłocki 50 Hucisko żołnierz w st.spocz., żona Teresa Podhorodecka, synowie Józef, Wincenty, Karol i Aleksander, córka Marianna 178-3-78 702V 8 Ż DM
10 2 1882 Kuniów Hipolit Podhorodecki 7/12 Hucisko s. Antoniego i Tekli Piotrowskiej 178-3-78 702V 9 Ż DM
28 3 1882 Kuniów Filip Podhorodecki 8/12 Hucisko s. Antoniego i Tekli Piotrowskiej 178-3-78 703V 15 Ż DM
28 4 1882 Kuniów Paulina Podhorodecka 18 Hucisko c. Wincentego i Domiceli Niemirowskiej 178-3-78 704V 19 Ż DM
20 8 1882 Kuniów Stanisław Żukowski 2 Gurszczyzna s. Piotra i Katarzyny Podhorodeckiej 178-3-78 708R 41 Ż DM
15 1 1883 Brody Józef Małecki 57 Suchowola 148 żona (od 23 lat) Agnieszka Grodecka L
26 10 1883 Luboml Józef Dec 76 Binduga 326 133 60 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20326/pages/PL_1_436_326_0074.htm
18 3 1884 Rzyszczów Marcin Mardeczka 16 Rzyszczów s. austr. podd. Andrzeja i Katarzyny 1268-2-26 16 5 CDIAK
20 3 1884 Kuniów Franciszka Podhorodecka 70 Hucisko z Dzwonkowskich, wdowa po Dionizym, córka Teresa 178-3-78 798R 11 Ż DM
6 2 1885 Radziwiłłów Anna Matyjaszczuk 76 Gaje z Grodeckich, od dawna wdowa, syn Jan, córki Maria Bednarska i Katarzyna Franczuk 1-79 64 R 5 T 0
26 5 1885 Brody Józef Grodecki 63 Suchowola 64 żona (od 35 lat) Ewa L 3
7 4 1885 Włodzimierz Piotr Szwed 45 Zofiówka austr. poddany, żona Maria z Deców, synowie Ignacy, Wojciech i Jan, córki Emilia i Ludwika 803 107 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0055.htm
14 5 1885 Włodzimierz Maria Janecka 5/12 Anusin c. austr. podd. Jana i Jadwigi z Grondeckich 803 112 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0058.htm
10 9 1885 Kuniów Marian Podhorodecki 1 Kaletyńce par. Szumsk s. żołnierza Franciszka i Antoniny z Boczkowskich 178-3-86 41R 29 Ż DM
18 9 1885 Kuniów Józef Podhorodecki 20 Hucisko s. Szymona i Anny z Paciorkowskich 178-3-86 41V 32 Ż DM
1 10 1885 Kuniów Franciszek Podhorodecki 23 Hucisko s. Ludwika i Marianny z Barskich 178-3-86 42R 34 Ż DM
28 10 1885 Kuniów Katarzyna Żukowska 40 Gurszczyzna z Podhorodeckich, mąż Piotr, syn Józef i córka Marianna 178-3-86 43R 41 Ż DM
28 12 1885 Kuniów Teresa Podhorodecka 75 Hucisko z Galimskich, mąż Dominik, synowie Andrzej, Józef, Franciszek, Grzegorz i Karol, córka Helena 178-3-86 44R 48 Ż DM
18 1 1886 Luboml Marianna Wawryszuk 50 Ziemlica ur. Dec 329 114 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20329/pages/PL_1_436_329_0059.htm
21 9 1886 Kuniów Dominik Podhorodecki 77 Hucisko wdowiec po Teresie z Galimskich, synowie Andrzej, Józef, Franciszek, Grzegorz i Karol, córka Helena 178-3-86 80R 30 Ż DM
23 7 1887 Katerburg Jan Podhorodecki 10/52 Rybcza s. Antoniego i Anieli z Dubieckich 204 157 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0090.htm
1 1 1887 Brody Maciej Grodecki 65 Suchowola żona Tekla Semczuk L 227
14 9 1887 Luboml Czesław Pawliczuk 0,5 Binduga r. Józef, Paulina Dec 330 162 106 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0084.htm
7 8 1887 Kuniów Antonina Podhorodecka Hucisko c. Józefa i Adeli z Ostaszewskich 178-3-86 119V 31 Ż DM
24 11 1887 Kuniów Wincenty Podhorodecki 48 Hucisko żona Domicela z Niemirowskich, synowie Bronisław i Marian, córki Konstancja, Joanna, Marianna i Natalia 178-3-86 122V 49 Ż DM
7 12 1887 Kuniów Stanisław Podhorodecki 1 Lachówka s. Franciszka i Katarzyny z Telickich 178-3-86 123R 55 Ż DM
19 7 1888 Katerburg Rozalia Podhorodecka 3 Rybcza c. Antoniego i Anieli z Dubieckich 204 126 14
4 5 1888 Radziwiłłów Agnieszka Capek 4 Budy c. Andrzeja i Marii z Radeckich 0.1-81A 69V 13 T
23 11 1888 Dederkały Aleksandra Zawadecka (Zawadzka) 9 Liski c. em. żołn. Antoniego i Franciszki z Piotrowskich 0.1-81A 93R 12 T
1 4 1888 Kuniów Antoni Mogilnicki 9/12 Radohoszcz s. Stefana i Karoliny z Podhorodeckich 178-3-86 169V 21 Ż DM
18 9 1888 Kuniów Antonina Podhorodecka 28 fut. Koziński z Boczkowskich, mąż Franciszek Podhorodecki, syn Wacław 178-3-86 175R 54 Ż DM
26 12 1888 Kuniów Natalia Podhorodecka 4 Hucisko c. Stanisława i Julii z Ozimkowskich 178-3-86 177V 67 Ż DM
24 4 1889 Białogródka Franciszek Jasiński 2/12 Zielona s. chł. Konstantego i Marianny z Bezdeckich 17-2-80 47 Ch
9 5 1889 Białogródka Marianna Jasińska 35 Zielona z Bezdeckich, chł., mąż Konstanty, synowie Ludwik, Jan i N 17-2-80 49 Ch
22 1 1889 Kuniów Helena Podhorodecka 6 Hucisko c. Jana i Marianny z Sokołowskich 178-3-86 213V 3 Ż DM
23 2 1889 Kuniów Bronisława Podhorodecki 7/12 Hucisko s. Józefa i Marianny z Adamowiczów 178-3-86 315V 14 Ż DM
9 3 1889 Kuniów Leon Podhorodecki 3 Hucisko s. Kazimierza i Aleksandry z Zabłockich 178-3-86 316R 16 Ż DM
26 10 1889 Kuniów Bronisław Jasiński 4 fut. Koziński s. Wojciecha i Heleny z Podhorodeckich 178-3-86 320V 44 Ż DM
1 9 1890 Krzemieniec Antoni Bordecki 6/52 Krzemieniec s. Zuzanny 0.1-81W 38R 46 T
8 1 1890 Radziwiłłów Lucyna Tarnawska-Nakonieczna 70 Drańcza z d. Kowalczuk, wdowa, synowie Jan i Maciej, córka Maria Radecka 0.1-81W 63 V 2 T
9 1 1890 Radziwiłłów Andrzej Capek 40 Budy żona Marianna z d. Radecka, synowie Wawrzyniec i Jan, córka Anna 0.1-81W 63 V 3 T
1 2 1890 Kuniów Hipolit Podhorodecki 3 Hucisko Stare s. Grzegorza i Domiceli Petrowskiej 178-3-86 351R 8 Ż DM
2 3 1891 Katerburg Józef Podhorodecki 3/12 Wilja s. Aleksandra i Honoraty z Grządkowskich 204 38 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0025.htm
8 11 1891 Luboml Marianna Dec 2 Binduga c. Karola i Franciszki z d. Eisenborg 334 147 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20334/pages/PL_1_436_334_0080.htm
15 11 1891 Szumsk Stanisław Gabruk 26 Iserna chłop, żona Aniela z Podhorodeckich, synowie Adolf i Piotr 01-233 84V 116 T
11 1 1891 Kuniów Aleksandra Jasińska 8 fut. Koziński c. Wojciecha i Heleny Podhorodeckiej 178-3-86 393V 3 Ż DM
17 2 1891 Kuniów Jan Podgruszecki 6 Hucisko Stare s. Józefa i Antoniny Podhorodeckiej 178-3-86 394R 8 Ż DM
2 4 1891 Kuniów Franciszek Podhorodecki 1 Hucisko Stare s. Józefa i Marianny z Adamowiczów 178-3-86 395R 14 Ż DM
23 4 1891 Kuniów Jan Kaliński (Kalnicki) 65 Willa mieszczanin, żona Honorata z Podhorodeckich, syn Dominik i Stanisław 178-3-86 395R 16 Ż DM
1 2 1892 Brody Andrzej Mazur 84 Suchowola 123 wdowiec po Tekli Grodeckiej L 3
12 10 1892 Kuniów Paweł Podhorodecki 8 Hucisko Stare s. Antoniego i Tekli Piotrowskiej 178-3-86 455V 58 Ż DM
26 12 1892 Kuniów Bazyli Podhorodecki 45 Hucisko Stare żona Elżbieta Dobrucka, córka Karolina 178-3-86 457R 65 Ż DM
28 12 1892 Kuniów Aleksander Podhorodecki 82 Dołocze żołnierz, żona Honorata Jakuszewska, synowie Franciszek i Mikołaj, córki Karolina, Wincentyna i Rozalia 178-3-86 457R 67 Ż DM
27 11 1893 Brody Łukasz Bielecki 1/12 Suchowola 124 s. Franciszka i Heleny z d. Grodecka L 6
12 5 1893 Kuniów Bronisław Podhorodecki 30 Hucisko Stare żona Weronika Sokołowska, syn Edward 178-3-86 499V 11 Ż DM
12 7 1893 Kuniów Olimpia Kaczanowska 3 Dertka par. Ostróg c. Stanisława i Stefanii Podhorodeckiej 178-3-86 500V 18 Ż DM
5 4 1894 Radziwiłłów Barbara Wadecka 89 Radziwiłłów wdowa, córka Filomena Gałuszkiewicz 1-81 Z 58 V 10 T
16 8 1894 Szumsk Petronela Bereżecka 44 Żołobki z Brudeckich, miesz., wdowa, syn Apolinary, córka Aniela 01-233 345R 91 T
3 3 1894 Luboml Karolina Stadnicka 57 Ziemlica ur. Dec 337 121 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0062.htm
6 7 1894 Kuniów Edward Podhorodecki 1,5 Hucisko Stare s. Bronisława i Weroniki Sokołowskiej 178-3-86 533R 28 Ż DM
14 2 1895 Szumsk Honorata Kalińska 58 Sadki z Podhorodeckich, mieszcz., wdowa, synowie Dominik i Stanislaw 01-233 250R 11 T
9 9 1895 Tuczyn Dominik Chołodecki 1 Kudranka s. chł. Maksymiliana i Agaty z Słodkowskich 915 43R 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0037.htm
10 12 1895 Tuczyn Róża Brodecka 88 Tuczyn z Stawickich, miesz., wdowa po Pawle, dzieci: Anastazy i Jan 915 45V 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0040.htm
17 9 1895 Luboml Joanna Dec 65 Binduga ur. Kostecka 909 89R 70 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0073.htm
1 2 1895 Kuniów Justyna Podghorodecka 14 fut. Hucisko c. Henryka i Antoniny z Nawrockich 178-3-86 584R 13 Ż DM
6 2 1895 Kuniów Wiktoria Sokołowska 80 Martyń z Podhorodeckich, wdowa, syn Michał, córki Jadwiga, Wincentyna i Elżbieta 178-3-86 584R 14 Ż DM
3 5 1895 Kuniów Honorata Podhorodecka 63 Płoska z Jakuszewskich, wdowa, synowie Franciszek i Mikołaj, córki Karolina, Wincentyna i Rozalia 178-3-86 586V 34 Ż DM
15 18 1895 Kuniów Dionizy Podhorodecki 18 Hucisko Stare s. Jana i Marianny Sokołowskiej 178-3-86 589R 55 Ż DM
16 8 1895 Kuniów Józef Pokuszyn 38 Borowica Mała e. cholery, austriacki poddany, żona Wincentyna z Podhorodeckich, synowie Bronisław, Antoni i Józef 178-3-86 589R 56 Ż DM
5 11 1895 Kuniów Antoni Pokuszyn 4 Borowica s. chł., Józefa i Wincentyny z Podhorodeckich 178-3-86 592R 79 Ż DM
26 3 1896 Luboml Karol Dec 37 Binduga 910 83V 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0071.htm
16 1 1896 Kuniów Michał Mikołaj Podhorodecki 79 Hucisko Stare nikogo po sobie nie pozostawił 178-3-86 639R 6 Ż DM
27 1 1896 Kuniów Piotr Podhorodecki 14/52 Hucisko s. Józefa i Adeli z Ostaszewskich 178-3-86 639V 9 Ż DM
10 2 1896 Kuniów Antonina Podgruszecka 44 Hucisko Stare z Podhorodeckich, mąż Józef, syn Augustyn, córki Marianna i Rozalia 178-3-86 639V 12 Ż DM
13 2 1896 Kuniów Franciszka Podhorodecka 2 Hucisko Stare c. Józefa i Adeli z Ostaszewskich 178-3-86 640R 15 Ż DM
8 9 1896 Kuniów Marianna Podhorodecka 40 Hucisko Stare z Sokołowskich, mąż Jan, synowie Hipolit, Edward, córki Józefa i Anastazja 178-3-86 643V 41 Ż DM
4 3 1897 Kowel Tomasz Bieduniewicz 23 Kowel szeregowy 23 roty, chłop mińskiej guberni pow. ihumeńskiego gromady brodeckiej, kawaler 908 51 V 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20908/pages/PL_1_436_908_0043.htm
11 4 1897 Kuniów Paulina Podhorodecka 62 Gurszczyzna chł., z Zalewskich, mąż Kazimierz 178-3-86 686V 14 Ż DM
23 5 1897 Kuniów Józef Choina 5 Kamionka s. chł. Mariana i Teofilii z Podhorodeckich 178-3-86 688R 23 Ż DM
16 7 1897 Kuniów Franciszka Podhorodecka 6/12 Hucisko Stare c. chł. Karola i Anny Wolskiej 178-3-86 689R 30 Ż DM
12 8 1897 Kuniów Antonina Podhorodecka 2 Hucisko Stare c. chł. Władysława i Marianny Nawrockiej 178-3-86 690V 37 Ż DM
27 8 1897 Kuniów Stanisław Podhorodecki 2 Hucisko Stare s. chł. Franciszka i Franciszki Ozimkowskiej 178-3-86 691V 44 Ż DM
24 10 1897 Kuniów Antoni Podhorodecki 4 Hucisko Stare s. chł. Franciszka i Petroneli Baczyńskiej 178-3-86 693R 54 Ż DM
25 2 1898 Luboml Magdalena Dec 71 Binduga z Anyszkiewiczów, wdowa, dzieci Józef, Franciszek i Marianna 933 88 19 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20933/pages/PL_1_436_933_0071.htm
30 12 1898 Kowel Bronisława Śladecka 3 Biełaszów c. chł. pow. Ostrów gm. Poręby Franciszka i Weroniki z Sulęckich 931 75 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20931/pages/PL_1_436_931_0052.htm
8 3 1898 Kuniów Wincenty Zabłocki 27 Hucisko Stare s. chł. Wojciecha i Teresy z Podhorodeckich 178-3-86 745R 16 Ż DM
24 8 1898 Kuniów Edward Podhorodecki 4 Hucisko Stare s. Jana i Marianny z Sokołowskich 178-3-86 752R 58 Ż DM
23 10 1898 Kuniów Mikołaj Podhorodecki 8 Hucisko Stare s. Józefa i Marianny z Adamowiczów 178-3-86 753R 66 Ż DM
18 12 1898 Kuniów Józef Podhorodecki 60 Hucisko Stare wdowiec, syn Augustyn, córki Marianna i Rozalia 178-3-86 754R 71 Ż DM
2 2 1899 Luboml Marianna Dec 43 Binduga ur. Grabowska 934 80 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20934/pages/PL_1_436_934_0069.htm
19 2 1899 Kuni?w Franciszek Podhorodecki 43 Hucisko Stare ?ona Petronela z Baczy?skich, syn J?zef, c?rki Marianna i Paulina 178-3-86 802R 10 ? DM
20 3 1899 Kuni?w Anastazja Podhorodecka 18 Hucisko Stare c. J?zefa i Marianny z Adamowicz 178-3-86 803R 16 ? DM
1 7 1900 Tuczyn Kornelia Bagińska 1 Kudranka c. Władysława i Serafiny z Ładeckich 956 73 24 0
25 12 1900 Niewirków Adela Żygadło 34 Słoboda Stryj z Chołodeckich, mieszczanka, mąż Franciszek, synowie Antoni, Jozafat, Jan i Piotr 951 80 59 0
27 10 1900 Krzemieniec Bronisława Sochacka 6 Folwarki Wielkie c. chłopów Wojciecha i Klementyny z Podhorodeckich 37 V 49 0
27 10 1900 Krzemieniec Mieczysław Sochacki 1 Folwarki Wielkie s. chłopów Wojciecha i Klementyny z Podhorodeckich 37 V 50 0
14 2 1900 Radziwiłłów Maria Witkowska 46 Budki z Radeckich, chłopka, mąż Jozafat, synowie Jan, Teodor, Filip i Kazimierz, córka Anna 58 R 4 0
24 1 1900 Kuniów Aleksandra Podhorodecka 58 Hucisko Stare z Zabłockich, mąż Kazimierz, synowie Hilary, Rafał i Anastazy, córka Marianna 178-3-86 859V 7 Ż DM
8 2 1900 Kuniów Franciszka Podhorodecka 2/12 Hucisko Stare c. Józefa i Marianny z Adamowiczów 178-3-86 859V 9 Ż DM
24 3 1900 Kuniów Edward Podhorodecki 21 Hucisko Stare s. Józefa i Marianny z Adamowiczów 178-3-86 861V 19 Ż DM
17 6 1900 Kuniów Teresa Podhorodecka 40 Hucisko Stare z Niemirowskich, mąż Szymon, z I-go małżeństwa syn Piotr i córka Karolina, z II-go małżeństwa synowie Feliks, Franciszek i Karol, córki Teofila i Marianna 178-3-86 864V 37 Ż DM
20 6 1900 Kuniów Bronisław Podhorodecki 12 Dołocze s. Franciszka i Katarzyny z Telickich 178-3-86 864V 38 Ż DM
19 7 1900 Kuniów Antoni Podhorodecki 9 Hucisko Stare s. Józefa i Adeli z Ostaszewskich 178-3-86 865V 45 Ż DM
28 7 1900 Kuniów Franciszek Podhorodecki 5 Hucisko Stare s. Józefa i Marii [Adeli] z Ostaszewskich 178-3-86 866V 49 Ż DM
1 8 1900 Kuniów Bronisław Zwięckowski 2 Hucisko Stare s. Feliksa i Konstancji z Podhorodeckich 178-3-86 866V 50 Ż DM
9 10 1900 Kuniów Anna Podhorodecka 11 Hucisko Stare c. Jana i Władysławy z Turoskich 178-3-86 869R 64 Ż DM
20 10 1900 Kuniów Marianna Podhorodecka 10 Hucisko Stare c. Franciszka i Petroneli z Baczyńskich 178-3-86 869V 67 Ż DM
5 11 1900 Kuniów Józef Podhorodecki 0,5 Hucisko Stare s. Hilarego i Celiny z Jasińskich 178-3-86 870R 71 Ż DM
21 11 1900 Kuniów Szymon Podhorodecki 70 Hucisko Stare wdowiec, synowie Piotr, Feliks, Franciszek i Karol, córki Franciszka, Teofila i Marianna 178-3-86 871R 76 Ż DM
25 11 1900 Kuniów Paulina Podhorodecka 2 Hucisko Stare c. Franciszka i Petroneli z Baczyńskich 178-3-86 871V 80 Ż DM
14 12 1900 Kuniów Marian Wolski 2/12 Hucisko s. Szymona i Marianny z Podhorodeckich 178-3-86 872V 85 Ż DM
26 12 1900 Kuniów Teofila Podhorodecka 5 Hucisko Stare c. Józefa i Marianny z Adamowiczów 178-3-86 873R 90 Ż DM
4 3 1901 Tuczyn Paweł Chołodecki 2 Kudranka s. Bolesława i Apolonii z Gniteckich 957 44 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0036.htm
29 8 1901 Tuczyn Roman Chołodecki 8/12 Kudranka s. Maksymiliana i Agaty z Słodkowskich 957 48 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0038.htm
20 3 1903 Krzemieniec Feliks Podhorodecki 1 Rybcza s. chłopów Antoniego i Anieli z Dubieckich 45 R 30 0
2 1 1903 Radziwiłłów Agnieszka Strawińska 14 Budki c. chłopów Jakuba i Franciszki z Radeckich 123 V 3 0
13 2 1903 Brody Mikołaj Grodecki 14/52 Suchowola 15 s. Jana i Marii z d. Zbatolin L 4
16 12 1903 Luboml Helena Sikorska 76 Binduga ur. Dec 964 93R 95 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20964/pages/PL_1_436_964_0080.htm
22 9 1904 Krzemieniec Józefa Podhorodecka 85 Nowosiółki z Piotrowskich, chłopka, synowie Aleksander, Walery, Józef i Antoni, córki Karolina, Julia i Marcelina 33 V 55 0
17 11 1904 Brody Antoni Grodecki 76 Suchowola 6 wdowiec po Paraskewii Gałeniuk L 9
5 3 1904 Jałowicze Antoni Sokołowski 7 Podhajce s. chł. Franciszka i Tekli z Prendeckich 976 36V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20976/pages/PL_1_436_976_0023.htm
11 3 1904 Luboml Józef Dec 4 Binduga m. Franciszka Elidorf? 1009 123 25 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0070.htm
5 2 1905 Luboml Jan Dec 85 Binduga 1009 268 20 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0146.htm
17 4 1905 Luboml Józef Dec 12 Binduga r. Józef, Marianna Grabowska 1009 282 63 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0153.htm
7 7 1906 Ołyka Stanisław Prendecki 3/12 Horodyszcze Antoniego i Bronisławy z Milewiczów 1019 320 42 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0172.htm
3 10 1907 Radziwiłłów Jan Capek 18 Budki s. Andrzeja i Marii z Radeckich 1-95 86 R 23 T 0
18 4 1907 Jałowicze Agata Raszuta 19 Ostrożec z Deców, zostawiła męża Walentego 998 7 MO
15 6 1907 Jałowicze Jakub Dec 22 Ostrożec Franciszka i Magdaleny 998 19 MO
19 7 1907 Ołyka Dominik Prendecki 1 Pełża Jana i Anny z Tarnogórskich 1019 477 49 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0255.htm
8 9 1907 Ołyka Jan Prendecki 1 Horodyszcze Michała i Katarzyny z Niżyków 1019 480 59 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0256.htm
6 9 1908 Tbilisi Józef Arkadiusz Szmidecki 49 Tbilisi s. Aleksandra, inżynier górniczy, radca stanu, żona Aleksandra z d. Radzik c. Walentego, córki Maria i Zofia 48 82 Tb
9 5 1908 Horochów Antonina Wadecka 86 Horochów 994 52 33 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0057.htm
9 4 1909 Ołyka Stanisław Prendecki 1,5 Satyjów Michala i Katarzyny z d. Nize 1019 145 30 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0078.htm
29 5 1909 Luboml Jadwiga Dec 4 Binduga r. Józef, Klementyna Skwarkowska 1009 825 70 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0435.htm
21 7 1911 Jałowicze Józef Podhorodecki 18 Podhajce Franciszka i Petroneli z Baczyńskich 1002 39 11 MO
9 6 1913 Ołyka Michał Prendecki 31 Horodyszcze zostawił żonę z Niziołów, s. Józefa, Władysława, Antoniego 1063 147 40 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0155.htm
8 5 1913 Horochów Agnieszka Nowotna 34 Chołoniów Bradec, mąż Wacław, dzieci: Stanisław, Wacław, Rozalia, Maria, Antonina, Franciszka 1045 81 18 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0044.htm
22 11 1913 Horochów Stanisław Nowotny 8 Chołoniów syn Wacława i Agnieszki Wradec 1045 85 50 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0048.htm
23 11 1913 Horochów Franciszka Nowotna 2 Chołoniów córka Wacława i Agnieszki Wradec 1045 85 51 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0048.htm
2 11 1913 Luboml Józefa Marciniuk 60 Binduga ur. Dec 1060 690 71 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0362.htm
23 11 1914 Kowel Kazimiera Serwiróg 74 Kowel z d. Nidecka, c. Apolinarego, szl., mąż Aleksander s. Tomasza 1055 106 67 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201055/pages/1_436_0_0_1055_0057.htm
10 8 1915 Kijów, św. Aleksandr Maria Radecka 1/12 Kijów Rodzice: Henryk i Stanisława Podkowińska 312/1/129 159V 216 m.K. JM1
5 7 1915 Ołyka Władysław Brendecki 1 Reczyszcze Stanisława i Józefy z Kozierowskich 1081 94 43 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0053.htm
16 1 1916 Tbilisi Gustaw Dechert 30 Tbilisi obywatel, żona Aleksandra z d. Mdiwani c. Konstantego 238 12
19 2 1916 Włodzimierz Stanisław Wojdecki 79 w.Chobultowa s.Piotra, poz. wdową Pauliny z d.Białosiewiczów mąż 1077 4-5 15 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0003.htm
26 5 1916 Włodzimierz Julianna Biesiadecka 17 kol.Marcelówka panna c.Karola i Agnieszki z Zawadow 1077 14-15 45 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0008.htm
15 12 1917 Włodzimierz Adam Chodecki 98 kol.Adamówka przysięgły adwokat, wdowiec po śp.Helenie z Lewandowskich, zos. s.Włodzimierza i c.Lidię 1077 54-55 77 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0028.htm
23 11 1923 Radziwiłłów Edward Byrka 1/12 Radziwiłłów s. Antoniego i Janiny z Dziadeckich 1-119 64 V 22 0
22 10 1927 Radziwiłłów Franciszka Byrka 38 Radziwiłłów z Dziadeckich, mąż Walenty, synowie Stanisław, Karol Zbigniew Józef i Tadeusz Zygmunt 1-119 159 R 21 T
27 6 1933 Poczajów Kazimierz Radecki 43 Leduchów s. Stanisława i Anny z Tarnowskich ur. 13.7.1890, żona Franciszka z Grechów, dzieci: Piotr, Stanisław i Paweł. 6 0
2 2 1933 Ostróg Adam Zieliński Derewiańcze ur. 2.12.1856, syn Jana i Anieli, rolnik, żona Rozalia zd. Podhorodecka 654-1-183 80R 4 R Mg
13 3 1934 Krzemieniec Jan Podhorodecki 39 Krzemieniec s. Aleksandra i Honoraty, kawaler. 37 R 17 0
4 2 1935 Poczajów Paweł Radecki 2 Leduchów s. Kazimierza i Franciszki z Gzechów 4 0
29 4 1936 Ostróg Dominik Kaliński Ostróg ur. 30.07.1858, syn Jana i Honoraty z Podhorodeckich 654-1-183 99R 20 R Mg
5 8 1936 Ostróg Tekla Łatyńska Ostróg ur. 1856, zd. Podhorodecka, córka Stanisława i Katarzyny, wdowa 654-1-183 101R 38 R Mg
6 3 1937 Ostróg Władysław Podhorodecki Ostróg ur. 9.01.1924, syn Józefa i Julii zd. Awdiejew-Chaniewicz, sierota mieszkający przy babci 654-1-183 105V 11 R Mg
15 4 1938 Krzemieniec Helena Horodecka 70 Krzemieniec z Podeszwińskich, c. Józefa i Agnieszki, mieszkanka Dederkał, mąż Teofil, dzieci: Antoni, Władysław, Piotr, Stefania i Irena 21 0
3 12 1938 Ostróg Józef Wierzbicki Ostróg ur. 1879, syn Apollona i Eugeni z Gwozdeckich, żonaty 654-1-183 119V 51 R Mg
12 9 1939 Krzemieniec Marian Zbigniew Hardecki 9 Krzemieniec ur. 24.1.1930, s. Mieczysława i Marii, uczeń, ranny od szrapnela. 57 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
15 9 1630 Ostróg Jadwiga Mołodecka Jan Katarzyna data chrztu t.8. 620 ks. WŻ DM
14 5 1634 Ostróg Anna Zerdecka Jan Anna data chrztu t.8. 625 ks. WŻ DM
22 7 1699 Czartorysk Jan Barcikowski Jakub Joanna ur. Jan Bielecki, Agnieszka Grodecka 297-1-185 10V Ł
3 4 1707 Czartorysk Jan Józef Szuscewic Michał Teofila Wrzesczowa ur. Konstanty Janiszewski, Agnieszka Grodecka, Paweł Żaborowski, Marianna Dębska 297-1-185 14R Ł
20 8 1712 Czartorysk Hiacynt Dębowski Stanisław Marianna W. Konstanty Młodecki, panna Urszula Dębska 297-1-185 20V Ł
3 11 1716 Torczyn Karol Antoni Radecki Paweł Konstancja Piotr Gostyński, Franciszka Łapecka 4 b/nr Ł EH
7 3 1717 Torczyn Kazimierz Tomasz Juszkowski Aleksander Katarzyna Władyslaw Gostyński, Agnieszka Humieniecka, Dominik Okorski, Radecka panna 4a b/nr Ł EH
13 12 1717 Czartorysk Stefan Tomasz Fasołkiewicz Lesowo Maciej Anna ur. Stanisław Bozikowski, W. Barbara Mołodecka, Michał Mołodecki, ur. Barbara Grudzińska 297-1-185 25R Ł
8 8 1717 Czartorysk Dominik Kajetan Brzezicki Mikołaj Barbara W. Konstanty Młodecki, Eleonora Zbikowska, Jerzy Zbikowski, Barbara Młodecka 297-1-185 24R-V Ł
23 2 1717 Czartorysk Maciej Franciszek Bonikowski Stanisław Helena W. Konstanty Mołodecki, Aleksandra Wilczopolska 297-1-185 23V-24R Ł
17 9 1718 Torczyn Aleksander Hieronim Bałaban Michał Katarzyna Jerzy Czaplic, Barbara Młodecka, Władyslaw Gostyński, Apolonia Młodecka panna 6a b/nr Ł EH
18 7 1719 Torczyn Piotr Paweł Jaroszewicz Tomasz Marianna Jan Moczarski, Katarzyna Dubiecka, Antoni Grodecki, Barbara Piotrowska 8 b/nr Ł EH
15 1 1720 Grzymałów Piotr Frastyk Zarubińce Andrzej Marianna Jan Grodecki, Eudokia Krawczowna 374L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20374/pages/PL_1_301_374_0001.htm
9 7 1721 Torczyn Marianna Małgorzata Radecka Paweł Konstancja Mikołaj Sociuk, Helena Saganska żebracy 10 b/nr Ł EH
4 4 1723 Torczyn Franciszka Radecka Paweł Konstancja Piotr Gostinski, Helena Saganska 13a, 14 b/nr Ł EH
6 2 1724 Czartorysk Antoni Michał Polikowski Andrzej Katarzyna Omiecińska W. Michał Antoni Młodecki, Eleonora Zbikowska, Mikołaj Młodecki, Anna Bogucka 297-1-185 31V Ł
6 5 1725 Czartorysk Florian Szumski Szymon Anastazja Bogdaszewska W. Antoni Młodecki, Pulikowska 297-1-185 33R Ł
4 6 1726 Czartorysk Józef Potykowski Andrzej Katarzyna Omiecińska szl. Bonifacy Potrykowski, W. Aniela Młodecka 297-1-185 34R Ł
24 1 1727 Czartorysk Aniela Dominika Głębocka Szymon Teresa ur. Młodecki, Dorota Zaorowska, Marcin Głębocki, Anastazja Falibowska 297-1-185 35R Ł
14 11 1729 Torczyn Katarzyna Rodecki Litwa Paweł Konstancja Kazimierz Stokowicki, Katarzyna Rucka 27 b/nr Ł EH
21 2 1729 Czartorysk Marta Delanowska Samuel Franciszka ur. Stanisław Aksak, Apolonia Zbikowska, ur. Bartłomiej Hurko, Anna Mołodecka panna 297-1-185 37V Ł
24 2 1729 Czartorysk Jerzy Aleksander Polkowski ?? Katarzyna Omiecińska ur. Michał Janczeński, W. Barbara Mołodecka podstolina nowogrodzka 297-1-185 37V Ł
1 10 1730 Czartorysk Marianna Soszyńska Dominik Aleksandra ur. Andrzej Pulkowski, Marianna Bobowska, Kazimierz Młodecki, Katarzyna Pulkowska 297-1-185 39R Ł
11 5 1733 Czartorysk Franciszka Antonina Bylińska Hołuzja Stefan Rozalia W. Dominik Konopacki, Róża Załenska, Jan Sielicki, Barbara Młodecka, Michał Dzik, Młodecka 297-1-185 41R Ł
5 10 1733 Czartorysk Daniel Soszyński Lisów Dominik Aleksandra ur. Grzegorz Młodecki, Barbara Żelińska, Marcin Paszkowski, Marcjanna Dębowska 297-1-185 41V Ł
30 1 1734 Czartorysk Barbara Polikowska Andrzej Katarzyna W. Jerzy Zbikowski, Barbara Młodecka, Franciszek Młodecki, Apolonia Zbikowska, Antoni Wereszczyński, 297-1-185 41V Ł
14 3 1736 Czartorysk Franciszka Polkowska Andrzej Katarzyna W. Franciszek Młodecki, Apolonia Młodecka 297-1-185 45R Ł
12 3 1737 Czartorysk Józef leon Konopacki Hołuzja Dominik Katarzyna Jan Tyralski, Róża Zardecka, Jakub Stoliński, Rozalia Milińska 297-1-185 47R Ł
1 9 1738 Czartorysk Ignacy Ogidiusz Aksak Kościuchnówka Stanisław Aniela (dop.) Antoni Chajęcki, Tustajowa wdowa, W. Gabriel Zachorowski, Anna Chołodecka 297-1-185 49V Ł
21 12 1739 Czartorysk Tomasz Józef Soszyński Lisów Dominik Aleksandra W. Andrzej Patkowski, Aniela Młodecka, ur. Babecki, Antonina Morawska 297-1-185 50V Ł
20 9 1739 Czartorysk Zofia Helena Dąbrowska Cminie Kazimierz Konstancja W. Andrzej Palkowski, Anna Zbikowska, ur. Babecka, Dominika Młodecka panna 297-1-185 50R Ł
26 10 1740 Czartorysk Szymon Sieradzki Medweże Wawrzyniec Konstancja W. Jan Zbikowski, Dominika Młodecka 297-1-185 51V-52R Ł
20 11 1740 Czartorysk Andrzej Rudnik Ruda Bazyli Marianna Hryc Budecki, Chimka Iwanicka 297-1-185 52R Ł
9 11 1751 Czartorysk Marcin Stankiewicz Wolczecka Wola Mikołaj Anna ur. Maciej Bajkowski, Anna Cholodecka 297-1-185 64V Ł
11 4 1751 Szumsk Marianna Sankiewicz Senkiewicz Rachmanów Jakub Zofia Ludwik Dawidowicz, Ewa Hanska, Szymon Rodecki, Helena Chodecka 297-1-180 42R Ł RK 89
24 9 1752 Czartorysk Aniela Tekla Chołodecka Tomasz Anna Nenejska ur. Kazimierz Datlo Federowicz, Aniela Aksakowa 297-1-185 65V Ł
29 6 1753 Szumsk Antoni Malicki Kąty Tomasz Marianna Ignacy Wolski, Anna Rudecka 297-1-180 52V Ł RK 125
12 4 1757 Czartorysk Leon Wincenty Toczycki Czartorysk Kazimierz Marianna Grodecka W. Walenty Bogdański, Marianna Majewiczowa, as. Józef Wilczanowski, Katarzyna Ferencówna 297-1-185 71V Ł 9265 DW
14 5 1759 Czartorysk Stanisław Jan Nepomucen Suchocki Ośnica Stanisław Marianna Dumańska W. Franciszek Sądecki, Ludwika Bajkowska panna 297-1-185 76R Ł 9273 DW
16 5 1762 Szumsk Jan Szewczuk Potutorów Józef Ewa Jan Deciuk, Katarzyna Mazurkowa 297-1-180 108R Ł 4448 RK
28 8 1762 Szumsk Klara Katarzyna Wadecka Zaleśce Walenty Angela Rafał Juryewicz, Katarzyna Zachorowska 297-1-180 110R Ł 4452 RK
10 2 1763 Czartorysk Szczęsny Jaśkiewicz Hołuzja Jakub Marianna W. Wojciech Peretiatkowicz, z Mołodeckich Bohuszowa 297-1-185 80R Ł 9281 DW
2 1765 Szumsk Ignacy Bonifacy Maciej Wadecki Zaleśce Walenty Angela August Kaminski, Katarzyna Zaorowska 297-1-180 125R Ł 4482 RK
5 3 1766 Szumsk Kazimierz Józef Ignacy Wadecki Zaleśce Walenty Angela August Kamienski, Katarzyna Zachorowska 297-1-180 130R Ł 4492 RK
7 2 1770 Szumsk Andrzej Rutkowski Rudkowski Kruholec Kazimierz Franciszka Prendecki, Rozalia N. 297-1-180 149V Ł RK 4535
9 2 1779 Szumsk Józef Jastrzembski Jastrzębski Huta Szumska Gabriel Jadwiga Jan Radecki, Magdalena Ostapowiczowa 297-1-181 32V Ł 33 RK
23 3 1779 Szumsk Katarzyna Weresczynska Wereszczyńska Hucisko Szymon Helena Szymon Sliwinski, Katarzyna Medecka 297-1-181 33V Ł 34 RK
7 1780 Szumsk Tekla Anastazja Rodecka Załuże Jakub Marianna Józef Spędowski, Anastazja Janiszewska, Józef Krzywicki, Wiktoria Kasperska, Norbert Zielinski, Rozalia Kasperska 297-1-181 41R Ł 041a RK
19 2 1782 Szumsk Julianna Tarnawska Bryków Wojciech Marianna Krzysztof Kandecki, Barbara Pohorodecka, Kajetan Wilczyński, Teresa Karwicka, Michał Białokur, Konstancja Wilizyńska 297-1-181 53R Ł 053a RK
11 9 1783 Szumsk Rozalia Józefata Rodecki Zaleśce Jakub Marianna Szymon Waraskiewicz, Rozalia Gasparska panna 297-1-181 63R Ł 063a RK
12 11 1784 Szumsk Marcjanna Rodecka Zaleśce Jakub Marianna Józef Mirowski, Anna Lebedynska 297-1-181 70R Ł 070a RK
14 6 1785 Torczyn Antoni z Padwy Bazyli Mendecki Torczyn Tomasz Apolonia Ignacy Rogowski, Katarzyna Błędowska, Marcin Bączkowski, Ewa Kusianka 23a 12 Ł EH
19 5 1787 Torczyn Piotr Celestyn Jan Nepomucen Jorkiewicz Boratyń Jan Brygida Podoska chrz. 20.05; Kasper Gawlowski, Agnieszka Radecka 31 b/n Ł EH
29 9 1788 Szumsk Michał Mendecki Hucisko Stanisławowe Antoni Rozalia 92 R 0
3 11 1796 Lubar Karolina Anna Katarzyna .. Krajewska Futorek Antoni Marianna Bradecka łacina, chrzest 28.05.1800, Romuald Kozłowski, Anna Malinowska, ass. Teodor Gromnicki, Franciszka Pruszyńska 178-51-174 23V Ż Mg
29 9 1798 Lubar Michał Dionizy Krajewski Futorek Antoni Marianna Bradecka łacina, dopeł. Chrztu 28.05.1800, Romuald Kozłowski, Anna Malinowska, ass. Teodor Gromnicki, Franciszka Pruszyńska 178-51-174 23V Ż Mg
28 12 1798 Lubar Łucja Martynowska Lubar Szymon Marianna łacina, data chrztu, Aleksander Chaszczyński, Marianna Cyranowska, ass. Jakub Sandecki, Agnieszka Kamieńska 178-49-3 613R-613V Ż Mg
21 8 1799 Lubar Tadeusz Hiacynt (Jacek) Rudnicki Korostki Walenty Łucja łacina, data chrztu, Jan Solnicki, Marianna Hrycycha, ass. Paweł Sandecki, Marianna Chwedorycha 178-51-174 13R Ż Mg
0 1799 Lubar Lubar Karta nr 4, wszywka: świadectwo znania z 31.08.1823, : Ur. Anna Skalska żona Jana, matka Wincentego i Franciszki pochodzi z rodziny Urodzonych Rembeckich i jest córką Walentego i Teresy, podpisy: Kazimierz Fedorowicz, Wojciech Ziembicki 178-51-174 4R Ż Mg
7 9 1799 Białogródka Marianna Szwajdecka Białogródka Adalbert Eufrozyna data chrz., Michał Pohoński i Marianna Domańska 178-51-95 109V 71 Ż DM
30 12 1800 Gródek Agnieszka Medecka Kremenna Kazimierz Teresa - Medecki Stefan, Krawcowa Marianna JZ
6 2 1800 Lubar Romuald Krajewski Futorek Antoni Marianna Bardecka łacina, data chrztu z wody, Jan Krajewski, Aniela Zalewska 178-51-174 20R Ż Mg
6 2 1800 Lubar Romuald Ferdynand Krajewski Futorek Antoni Marianna Bradecka łacina, dopeł. Chrztu 28.05.1800, Romuald Kozłowski, Anna Malinowska, ass. Teodor Gromnicki, Franciszka Pruszyńska, Adam Kamieński, Brigida Wielamowska, Ignacy Wielamowski, Teofila Swieykowska, panna 178-51-174 23V Ż Mg
2 9 1801 Gródek Rozalia Michałowska Kremenna Szymon Tekla Medecka Medecki Kazimierz, Koztycha Marianna JZ
20 1 1801 Ostróg Mikołaj Ciołkowski Hulcza Jan Magdalena Czarnecka ? Podhorodecki, Teresa Brodzka 297-1-136 1 Ł SK
25 1 1801 Ostróg Paweł Dembski Hulcza Karol Barbara Ignacy Podhorodecki, Stanisław Egnes, Teresa Niemirowska 297-1-136 1 Ł SK
5 5 1801 Ostróg Franciszka Nepomucena Lubańska Mizocz Andrzej Anna Czepielowska Ignacy Podhorodecki, Franciszka Karwicka 297-1-136 5 Ł SK
25 1 1801 Ostróg Paweł Dębski Mizocz Marceli Barbara dop. chrztu 15.9.1801, Ignacy Podhorodecki, Teresa Niemirowska 297-1-136 10 Ł SK
19 11 1801 Ostróg Feliks Stroińska Nowomalin Franciszek Rozalia Kazakiewicz Ignacy Podhorodecki, Elżbieta Bykoska 297-1-136 12 Ł SK
4 12 1801 Ostróg Mikołaj Kozerski Ostróg Stanisław Barbara Michał Stradecki, Agata ? 297-1-136 13 Ł SK
19 3 1801 Ostróg Józef Sierociuk Luczyn Klemens Marianna dop. chrztu 17.09.1805, chrzestni: Józef Kwiatkowski, Marianna Medecka Waśkiewiczowa 297-1-136 53 Ł SK
8 7 1801 Lubar Maria Lesienicka Kiryówka (Kiryjówka) Piotr Rozalia Terlecka łacina, chrzest 9.07.1801, Tomasz Bardecki, Dominika Bardecka 178-51-174 33V Ż Mg
5 5 1802 Ostróg Mikołaj Podgruszecki Płużne Jan Marcjanna Podhorodecka Franciszek Sierakoski, ...nill Izycka 297-1-136 20 Ł SK
2 2 1802 Lubar Maria Tekla Brygida Bardecka Kiryówka (Kiryjówka) Andrzej Teofila łacina, data chrztu 1802 lub 1804 ?, Mateusz Borczowski, Katarzyna Bardecka, wszywka po karcie nr 37 178-51-174 Ż Mg
13 6 1803 Ostróg Małgorzata Sadkowska Milatyn Józef Apolonia Jerzy Podhorodecki, Marianna Ciolkowska 297-1-136 33 Ł CK
11 6 1803 Ostróg Małgorzata Antonina Sadkowska Hulcza Andrzej Apolonia Dominikowska Jerzy Podhorodecki, Kunegunda Ciołkowska 297-1-136 35 Ł CK
19 1 1803 Lubar Antoni Bardecki Kiryówka (Kiryjówka) Andrzej Teofila łacina, chrzest z wody, Tomasz Bardecki, Anna Malinowska, wszywka po karcie nr 37 178-51-174 Ż Mg
26 1 1804 Ostróg Agnieszka Antonina Stradecka Bielmarz Michał Angela Marszalska Kazimierz Janowski, Katarzyna Piotrowska 297-1-136 39 Ł SK
12 1 1804 Lubar Grzegorz Lesiewicki Kiryjówka Piotr Rozalia Ter... ? polski, data ur. i chrztu, Tomasz Bardecki, (..), wszywka po karcie 39 str. 2, ojciec dziecka - kapelan Kiryjowski 178-51-174 Ż Mg
0 1804 Lubar Bardecka Kiryówka (Kiryjówka) Andrzej Teofila łacina, chrzest 29.01.1805, Tomasz Bardecki, Antonina Bardecka, Antoni Bardecki, Katarzyna Bardecka, podpis: ks. Piotr Lesiewicki, wszywka 1 po karcie nr 56 178-51-174 Ż Mg
24 1 1804 Lubar Wincenty Chatkowski Korostki Walenty Łucja łacina, dopeł. chrztu 9.02.1804, Bazyli Snidecki, Marianna Chwedowa 178-51-174 57R Ż Mg 0
11 2 1804 Lubar Grzegorz Lesiewicki Kiryówka (Kiryjówka) Piotr Rozalia Terlecka łacina, chrzest G-U 12.02.1804, Tomasz Bardecki, Antonina Bardecka 178-51-174 57R-57V Ż Mg
12 2 1804 Lubar Jan Bardecki Kiryówka (Kiryjówka) Antoni Domicella Zieleniewska łacina, chrzest z wody 13.02.1804, Antoni Hordyński, Katarzyna Bardecka 178-51-174 57V Ż Mg
13 2 1804 Lubar Tomasz Anastazy Bardecki Kiryówka (Kiryjówka) Andrzej Teofila Swieykowska łacina, data chrztu z wody 14.02.1804, Tomasz Bardecki, Tekla Krajewska 178-51-174 57V Ż Mg
5 3 1804 Lubar Piotr Kossarski Kiryówka (Kiryjówka) Jan Teresa łacina, chrzest 6.03.1804, Antoni Bardecki, Katarzyna Bardecka 178-51-174 58R Ż Mg
9 1 1804 Lubar Julianna Berezowska Awratyn Maciej Tekla Abramowicz łacina, dopeł. chrztu 3.05.1804, Michał Dobrowolski, Teresa Bardecka, ass. Andrzej Bardecki, Krystyna Wysocka 178-51-174 60R Ż Mg
10 8 1804 Lubar Ignacy Konstanty Opolski Demkowce Ignacy Tekla Jabłońska łacina, data chrztu, kpt. Bomgekden, Katarzyna Bordecka?, ass. Erazm Bordecki, Tekla Sawicka 178-51-174 62V Ż Mg
9 4 1805 Ostróg Wincenty Ciołkowski Hulcza Jan Nepomucen Magdalena Czarnecka Tadeusz Podhorodecki, Anna Goyzewska 297-1-136 50 Ł SK
8 6 1805 Ostróg Antoni Marcinkowski Nowomalin Jakub Anastazja Franciszek Wadecki, Ewa Smolińska 297-1-136 51 Ł SK
10 10 1805 Ostróg Magdalena Pogruszewska Płużne Jan Marcjanna Podhorodecka Józef Pogruszewski, Tekla Wolska 297-1-136 55 Ł 1083 SK
8 8 1805 Lubar Dominika Szymańska Demkowce Józef Marianna łacina, data chrztu, Antoni Krajewski, Barbara Jabłońska, ass. Kajetan Malinowski, Julia Jabłońska, Jaxa (Jakub) Marcinkowski, Balbina Sweykowska, Wincenty Bardecki, Tekla Krajewska 178-51-174 73R Ż Mg 167
8 4 1806 Ostróg Antonina Halicka Ostróg Jan Rozalia Klemens Podhorodecki, Teresa Karzowitówna 297-1-136 57 Ł SK
22 4 1806 Ostróg Józefina Monika Sankowska Hulcza Andrzej Róża? Domiankowska Ignacy Podhorodecki, Marianna Komarnicka 297-1-136 57 Ł SK
8 6 1806 Ostróg Onufry Szczawiński Zawidów Omelan Julianna Kazimierz Radecki, ? Niczyporówna 297-1-136 58 Ł SK
30 10 1806 Ostróg Marcela Klementyna Łaźnińska Hulcza Łukasz Józefa Porczyńska Tadeusz Podhorodecki, Agnieszka Podhorodecka 297-1-136 60 Ł SK 0
9 7 1806 Lubar Józef Konstanty Zenon Bardecki Kiryówka (Kiryjówka) Andrzej Teofila Swieykowska łacina, chrzest 11.07.1806, Tomasz Bardecki, Anna Malinowska, ass. Józef Malinowski, Balbina Swieykowska 178-51-174 V-8(83)R 77 Ż Mg 198
4 8 1806 Lubar Dominik Padecki Demkowce Paweł Elżbieta łacina, chrzest 13.11.1806, Ignacy Rudnicki, Aleksandra Jatkiewicz 178-51-174 87R 115 Ż Mg 208
3 11 1807 Ostróg Franciszka Izabela Podhorodecka Ignacy Aleksandra Osińska dop. chrztu 1832, Ass. JW Łukasz Łaziński, JW Izabela Josypowa Pułkownikowa 171-1-5 11R 79 R MZ
3 6 1807 Ostróg Erazma Klotylda Czaykowska Hulcza Bazyli Marianna Miłaszewska Jan Baworowski, Agnieszka Podhorodecka 297-1-136 65 Ł SK
25 7 1807 Ostróg Katarzyna Anna Magdalena Omelkowska Hulcza Emilian Zofia Grzegorz Podhorodecki, Agnieszka Podhorodecka 297-1-136 66 Ł SK
3 9 1807 Ostróg Rozalia Nepomucena Szawrowska Zawidów Jan Rozalia Podhorodecka Mikołaj Pepłowski, Agnieszka Podhorodecka 297-1-136 68 Ł 1103 SK
3 9 1807 Ostróg Regina Agnieszka Szawrowska Zawidów Jan Rozalia Podhorodecka Marek Totpiszkiewicz, Agata Myszkowska 297-1-136 68 Ł 1103 SK
1 9 1807 Ostróg Agnieszka Regina Szaworowska Łebedie Jan Rozalia Podhorodecka dop. chrztu 14.02.1811. ? Pepłowski, Agnieszka Podhorodecka 297-1-136 141 Ł 854 SK
11 12 1807 Lubar Ignacy Zagurski (Zagórski) Motowidłówka Kazimierz Magdalena polski, świadectwo z 5.01.1824, chrzestni: Kazimierz Gurski, Priska żona Stepana Opałczyka, w tekście informacja: Magalena Zagórska ż. Kazimierza zmarła 16.12.1807, wszywka 2, po karcie nr 97 178-51-174 Ż Mg 240
6 8 1808 Ostróg Paweł Ciołkowski Hulcza Jan Nepomucen Magdalena Czarnecka Grzegorz Podhorodecki, Agnieszka Podhorodecka 297-1-136 80 Ł 1122 SK
22 9 1808 Ostróg Marcelina Franciszka Matylda Goyżewska Kunin Michał Anna Hulewicz Ignacy Podhorodecki, Elżbieta Sławuszewska 297-1-136 85 Ł 1127 SK
7 11 1809 Ostróg Teresa Omelkowska Hulcza Emilian Zofia Chrzest 23.01.1810: Jan Bilecki, Katarzyna Podhorodecka 297-1-136 112 Ł SK
28 1 1811 Bazalia -fil.Tereszki Honorata Eufrozyna Otylia Zardecka Sorokoduby Michał Tekla Gutowska dopeł.ch. 11.7.1829 córki 18-letniej, as. JW. Hrabia Jan Sierakowski i JW. Honorata Poniatowska, as. JW. Dymitr Szygary Pułk. WR i JW. Otylia Grocholska Marszałkowa Pow. Starokonst. 178-3-95 223V 27 Ż DM
14 2 1811 Ostróg Antonina Szaworowska Łebedie Jan Rozalia Podhorodecka Stanisław Duszyński, Marianna Parczyńska 297-1-136 141 Ł 854 SK
13 4 1811 Ostróg Antonina Tarkowska Międzyrzecz Franciszek Tekla Chrzest 16.04.1811: Dominik Radecki, Maria Samarska 297-1-136 147 Ł 861 SK
19 12 1811 Ostróg Adam Nowakowski Międzyrzecz Leon Magdalena Dominik Radecki, Anna Trzcineska 297-1-136 171 Ł 886 SK
0 1813 Tajkury Kamila Marianna Porczyńska Urwenna Witalis Kornelia Podhorodecka dop. ch. 16.08.1828, WP Hieronim Porczyński, WP Marianna Porczyńska z Podhorodeckich 171-1-1 45R R Mg
18 1 1814 Dederkały Antonina Horodecka Dederkały Wielkie Jan Ewa 44 R 0
18 10 1814 Bazalia -fil.Tereszki Szczęsny Zardecki Sorokoduby Michał Tekla Gutowska dopeł.ch. 11.7.1829 córki 15-letniego syna, JW. Jan Graf Poniatowski i Wlm Anna Zardecka, as. JWlm Adolf Grocholski Marszałek i JW Adelajda Sygaryn Pułkownikowa 178-3-95 223V 28 Ż DM
8 2 1814 Ostróg Dorota Szatkowska Hulcza Andrzej Apolonia Demiankowska Łukasz Łaźniński, Agnieszka Podhorodecka 297-1-136 203 Ł SK
28 10 1814 Ostróg Karol Julian Radecki Ostróg Mikołaj Julia Jung Chrzest 4.11.1814: Roman Fitynkow, Tekla Jufimowa 297-1-136 219 Ł SK
19 5 1815 Torczyn Kleofas Ludwik Grodecki Zabłocce Julian Fortunata Abramowiec Cyprian Grodecki, Gertruda Grodecka 24 15 EH Ł
28 2 1815 Ostróg Mateusz Józef Skałecki Hulcza Franciszek Katarzyna Podhorodecka Mateusz Kozłowski, Barbara Kosiorowska 297-1-136 226 Ł SK
11 9 1816 Torczyn Marianna Ostrowska Torczyn Gabriel Marianna Grodecka? Kajetan Szczudlowski, Agnieszka Michalowska, asysta: Jan Szulakowski, Zofia Szcz 33 42 EH Ł
26 4 1816 Ostróg Wojciech Ociński Łebedie Stanisław Angela Chrzest 28.04.1816: Ignacy Podhorodecki, Petronela Leśkiewiczówna 297-1-136 249 Ł SK
6 7 1816 Ostróg Alojza Paulina ? Łosowska Chorów Stanisław Marianna Koniuszewska Karol Tyborowski, Franciszka Badecka 297-1-136 254 Ł SK
2 9 1817 Torczyn Jan Mazur Zabłocze Bartłomiej Marianna chrzest 9.09.1817; Karolina Grodeczka, Stanisław Siestrzycki 39a, 40 b/nr EH
9 9 1817 Torczyn Stefan Polak Ulaniki Bazyli Teodora Karolina Grodeczka, Stanisław Siestrzycki 40 b/nr EH
2 3 1817 Ostróg Helena Skałecki Hulcza Franciszek Katarzyna Podhorodecka Chrzest 23.04.1817: Jan Balicki, Agnieszka Podhorodecka 297-1-136 268 Ł 995 SK
10 3 1818 Torczyn Erazm Jan Nepomucen Grodecki Ulaniki Cyryl Agnieszka Lipska, przed rozwodem cywilnym Szeptycka chrzest 30.03.1819 (1 rok); Juliusz Grodecki, Karolina Glinska, asysta: Hipolit 48 b/nr EH
10 2 1818 Tuczyn Scholastyka Honorata Emilia Chołodecka Uście par. Korzec Maciej Katarzyna dopeł.chrz. 25.6.1833; Wlm Michał Walewski i Wlm Antonina Skirmont, Michał Staniszewski i Franciszka Popiel, Jakub Wilczewski i Agnieszka Jucewicz 171-1-6 154V 22 R DM
15 3 1819 Torczyn Marianna Agnieszka Nepomucena Grodecka Ulaniki Cyryl Agnieszka Lipska, przed rozwodem cywilnym Szeptycka chrzest 30.03.1819; Hipolit Lipski, Karolina Glińska, asysta: Józef Bobrownicki, 48 b/nr EH
30 4 1819 Torczyn Katarzyna Wojakowska Ozdeniż Józef Delfina Wojakowska chrzest 4.05.1819; Jan Załęski, Agnieszka Grodecka, asysta: Cyryl Grodecki, Joan 48a b/nr EH
25 4 1820 Kuniów Marek Podgruszecki Hucisko Stare Jan Marianna Podhorodecka R 72 R 35 0
5 6 1820 Klewań Józef Antoni Grodecki Nowosiółki Teodor Marianna Grabowska dopełnienie, ks. Michał Skirniewski, Magdalena Grodecka panna 882 138 R 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0139.htm
0 1820 Torczyn Jan Hulaniki nn Teresa Brzezicka niezamężna; dop. 13.06.1826; Cyryl Grodecki, Jozefata Postompska, as. Antoni Burkhart, F 74a b/n Ł EH
3 3 1821 Szumbar Aleksander Anastazy Medecki Zahajce Franciszek Katarzyna Piotrowska 46 V 0
0 1821 Hołoby Katarzyna Anastazja Kazimiera Raciborska Drozdnie Mateusz Katarzyna Horodecka (dop.) Jan Żyrycki Proboszcz Par. Mielnicki Magister Teologii, Józefa Krasińska, 845 212R 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0191.htm
11 4 1822 Szumbar Wincenty Medecki Zahajce Franciszek Katarzyna Piotrowska 297-1-188 47 V Ł 0
5 4 1822 Szumbar Wincenty Hipolit Medecki Zahajce Franciszek Katarzyna Piotrowska dopełnienie 13.8.1823 297-1-188 50 R-V Ł 0
9 3 1822 Luboml Ksawera Wernicka Skiby Franciszek Konstancja Skibińska Ksawery Grodecki, Justyna Mochacka ż. Antoniego 848 497 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0285.htm
5 3 1823 Szumbar Teofil Medecki Zahajce Franciszek Katarzyna Piotrowska 297-1-188 49 V Ł 0
6 3 1823 Szumbar Teofil Medecki Zahajce 297-1-188 52 V Ł 0
0 1823 Hołoby Waleria Marianna Julianna Raciborska Drozdnie Mateusz Katarzyna Horodecka (dop.) Jan Żyrycki Proboszcz Par. Mielnicki Magister Teologii, Józefa Krasińska, 845 212R 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0191.htm
19 11 1823 Białogródka Elżbieta Feliksa Sożańska urodzona w m. Krasiłów par. Kulczyny, zam. obecnie Sieniutk Piotr s. Bazylego Anna Winnicka dopeł.chrz. 30.05.1845, asyt. WJK Jan Piotrowski -Komendarz Białogródeckiego Kościoła i Serafina Mękarzewska wdowa po Wincentymn 178-3-113 91V 62 Ż DM
21 11 1824 Szumbar Marianna Lott Cecyniówka Michał Joanna ? Horodecka 297-1-188 52 V Ł 0
17 12 1824 Szumbar Tomasz Medecki Zahajce Franciszek Katarzyna Piotrowska 297-1-188 52 V Ł 0
17 12 1824 Szumbar Tomasz Narcyz Medecki Zahajce Franciszek Katarzyna Piotrowska dop., as.Kazimierz Wierzbicki, Marianna Buszczyńska 200 50 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0027.htm
0 1826 Bucyń Szymon Podhorodecki par. Mielnica Jan Rozalia Trochimuk dopełnienie 29 3-4 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2029/pages/PL_1_436_29_0002.htm
11 6 1826 Torczyn Barnaba Onufry Łowecki Hulaniki Franciszek Antonina Domańska chrz. 13.06; Cyryl Grodecki, Jozefata Postompska, as. Jan Postompski, Magdalena Burkhart 74a b/n Ł EH
3 6 1827 Wiszenki Petronela Zielińska Wiszenki Michał Maryanna Mołodecka Chrz. 5.06.1827. szl. Mateusz Węgrzynowski i Klara Michałowska. As: szl. Stanis 813 88a 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0088.htm
19 5 1827 Łuck Norbert Piotr Michałowski Hnidawa Stefan Natalia Janiszewska Mariusz Snidecki młodzian, Helena Grudzińska 368 13 44 813 8a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0007.htm
3 11 1827 Jałowicze Szymon Boczkiewicz Jarosławicze Grzegorz Antonina Bloszek Hieronim Hołodecki, Teofila Majewska 813 295 12 138 4 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0270.htm
18 6 1827 Łuck Jan Siekacki Bodiaczów Antoni Prakseda Charkiewicz Jan Wasylkowski kawaler, Barbara Radecka panna 368 15 50 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0008.htm
20 11 1827 Koblin Barbara Karolina Dubiska Młynów Erazm Regina Podhorodecka Antoni Klaudiusz Józef Baran Generał Wojsk Fran., Tekla z Wróblewskich Szczeniaw 813 213a, 213 14 MO RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0216.htm
29 3 1827 Krzemieniec Angiela Dlorodecka Krzemieniec IN Rozalia Dlorodecka c.nieślubna urodz., ochrz. 30.03., urodz. Antoni Tec i Magdalenna Szczecińska panna, asy 01-3 9V 63 T 510 DM
25 12 1827 Szumsk Adam Biliński Szumsk Marcin Marianna Podhorodecka Józef Gordzolewski, Honorata Godlewska panna, Antoni Staniszewski, Marianna Krasicka panna 245-1-1 389R 99 R RK
16 5 1827 Białogródka Jan Nepomucen Mendecki Białogródka IN Marianna Eliasz Kaliszewski i Katarzyna Hurczyńska panna, as. Oleksy Oleksiejów i Katarzyna Oleksiejów panna 178-03-93 57V 36 Ż DM
1 3 1827 Horodyszcze Kazimierz Wojtyński Wołkowce Ignacy Marianna Dawid Kołodecki, Feliks Wieczor 178-3-93 79 10 Ż MO 155
24 1 1827 Bazalia Jan Zieliński Kołki Bazyli Marianna Bujalska Józef Bardecki i Marianna Zielińska 178-3-93 227V 12 Ż DM
19 2 1827 Bazalia Franciszek Dąbrowski Kołki Mikołaj Marianna Ignacy Bezdecki i Fortunata Roteńska 178-3-93 229R 26 Ż DM
9 4 1827 Bazalia Leon Bujalski Kołki Jan Salomea Popławska Józef Bezdecki i Marianna Zielińska ż. Bazylego 178-3-93 230V 39 Ż DM
2 7 1827 Bazalia Jan Bobrowski Łazuczyn Mały Wojciech Wiktoria Pawłowska Tomasz Kozłowski i Katarzyna z Berdeckich Stachowska ż. Stanisława 178-3-93 233V 63 Ż DM
14 8 1827 Bazalia Filipina Bujalska Kołki Ludwik Joanna Kustowska Józef Bezdecki i Agata Dobrzańska 178-3-93 236R 84 Ż DM
26 10 1827 Bazalia Szymon Bezdecki Kołki Ignacy Antonina Zielińska Ludwik Bujalski i Salomea Bujalska ż. Jana 178-3-93 240R 117 Ż DM
20 2 1827 Teofilpol Jan Rądecki Wołkowce Franciszek Horpyna Grzegorz Głowatczuk i Hapka Kuc 178-3-93 329V 12 Ż DM
19 6 1827 Teofilpol Julianna Niedzielska Teofilpol Paweł Katarzyna Grodzka Michał Ellaszewicz- nauczyciel j.francuskiego w szkole St.Konstantynów i Aniela Szemerdecka, as. Jędrzej Szemerdecki-nauczyciel j.niemieckiego i Józefa Ellaszewicz 178-3-93 331R 21 Ż DM
4 10 1827 Teofilpol Józef Brodecki Jan Wiktoria Kretawicz Jan Popławski i Anastazja Przełuska, as. Stanisław Przełuski i Katarzyna Gałęzowska 178-3-93 335R 47 Ż DM 0
17 9 1827 Równe Celina Gozdecka b/nazwy miejsca ur. Teodor Anna Czerczycka doepł. chrz. 3.05.1848, as. Wlm Jan Turowicz i Domicela Łuczyńska - Sowietnikowa, Jędrzej Piekarski - Sekretarz i Wlm Celestyna Zieńkiewiczowa - Kapitanowa 171-1-14 150V 11 R DM
7 3 1828 Szumbar Tomasz z Akwinu Rzepecki Zahajce NN Maryanna Rzepecka Franciszek Medecki wdowiec, Marianna Jasińska 200 46 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0025.htm
15 1 1828 Szumbar Paweł Marceli Kajetan Jasiński Zahajce Jan Maryanna Osmulska Franciszek Medecki wdowiec, Anna z Medeckich Wierzejska 200 46 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0025.htm
27 5 1828 Korytnica Grzegorz Mołodecki Bystraki Kajetan Marianna Tomsiuk 208 8 27
15 1 1828 Szumbar Paweł Marceli Kajetan Jasiński Zahajce Jan Maryanna Osmulska dop., as.Franciszek Medecki wdowiec, Józefa Maciejowska ż. Hipolita 200 47 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0026.htm
25 1 1828 Ołyka Paulina, Julia, Honorata, Marianna Nowowiejska Radochówka Jan Joanna Podhorodecka 814 143 8 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0147.htm
12 4 1828 Radziwiłłów Józefa Radecka Leduchów Marcin Helena Sikorska 814 249a 12 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0253.htm
24 1 1828 Łuck Paweł Rybicki Górka Jan Marianna Rudecka Robert Kalpiński, Marianna Rudnicka 368 39 8 814 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0020.htm
24 1 1828 Łuck Oksenia Kościuk Niebożka Piotr Salomea Rogowska Daniło Harasymczuk, Ewa Radecka ze wsi Bodiaczów 368 40 10 814 3a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0021.htm
29 6 1828 Łuck Piotr Paweł Zalewski Iwańczyce Walenty Domicela Drzewińska Władysław Podhorodecki były Marszałek łucki kawaler, Magdalena Bystrzańska 368 55 59 814 11a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0028.htm
7 9 1828 Łuck Jan Radecki Bodiaczów Stanisław Ewa Grzeszczuk Jan Jakowczuk, Prakseda Antonowa 368 60 75 814 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0031.htm
16 11 1828 Łuck Katarzyna Wasilkowska Bodiaczów Stefan Katarzyna Hryszczuk Stanisław Radecki, Prakseda Siekacka małżonka Antoniego 368 68 104 814 18 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0035.htm
28 11 1828 Szumbar Jędrzej Konopko Zahajce Piotr Magdalena Zielińska Jan Jasiński, Modesta Medecka ż. Franciszka 200 50 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0027.htm
27 10 1828 Dederkały Ignacy Leszczyński Szkrobotówka Andrzej Julia Snowodecka s. urodz., chrz. 28.10., urodz. Wojciech Zieliński i Aleksandra Korczewska ż. Pawła, asy 01-4 6R 19 T 703 DM
14 1 1828 Krzemieniec Julia Lucyna Zakrzewska Krzemieniec Cyprian Józefa Bardecka Wlm Tomasz Proziewicz i Marianna Sokolnicka ż. Karola 01-3 31R 22 T 531 DM
14 1 1828 Krzemieniec Józef Czajkowski Krzemieniec Jan Marianna Radecka dopeł.chrz. 28.02., ur. Stefan Wiszniewski kawaler i Marianna Skakalska ż. Jana 01-3 38R 62 T 538 DM
3 12 1828 Krzemieniec Franciszek Ksawery Chołodecki Krzemieniec Antoni Rozalia Piasecka Filip Pawłowski i Anastazja Gilewicz 01-3 73R-73V 231 T 573-574 DM
22 2 1828 Szumsk Eleonora Antonina Korczewska Bryków Paweł Aleksandra Snowudecka Piotr Mężyński, Franciszka Mężyńska wdowa 245-1-2 388R 131 R RK
5 1 1828 Kuniów Kasper Melichior Baltazar Podhorodecki Hucisko Stare Dionizy Domicella Rogowska ch. 6.01.1828, Ur. Michał Podhorodecki, Ur. Łucja Majewska ż. Antoniego, asyst. Ur. Mikołaj Ludkiewi 171-1-1 52V-53R 3 R Mg
14 6 1828 Kuniów Aniela Gutewicz Hucisko Stare Wawrzyniec Dorota Podhorodecka dopeł. 16.06.1828, Ur. Michał Podhorodecki, Ur. Marianna Malinowska ż. Piotra 171-1-1 64V-65R 41 R Mg
29 8 1828 Kuniów Jan Żuchowski Zakoty Wojciech Marianna Podhorodecka ch. 30.08.1828, Ur. Bazyli Micikowski, Teresa Baczyńska ż. Wojciecha, asyst. Uczciwy Stefan Pawłowic 171-1-1 67V-68R 50 R Mg
30 9 1828 Kuniów Michał Samołowicz Hucisko Stare Jan Barbara Rogowska ch. 1.101828, Ur. Wawrzyniec Gutewicz, Ur. Tekla Podhoredecka ż. Michała 171-1-1 70V-71R 60 R Mg
24 10 1828 Kuniów Michał Szymon Podhorodecki Hucisko Stare Mateusz Marianna Świderska ch. 25.10.1828, Ur. Michał Podhorodecki, Ur. Domicella Podhorodecka ż. Dionizego 171-1-1 73V-74R 68 R Mg
21 3 1828 Szpanów Julianna Świetlicka Szpanów Jan Klara Wasylewska ch.26.03.1828, Sł. Paweł Lewicki, Aleksandra Klukowska ż. Macieja, asyst. Sł. Jan Grodecki, Sł. Tekl 171-1-1 174R 7 R 7066 Mg
23 11 1828 Szpanów Klemens Andrzej Połoniewski Szpanów Jakub Łucja Swistun ch.25.11.1828, Sł. Hopolit Grodecki, Sł. Aleksandra Lewicka ż. Pawła, asyst. Sł. Paweł Lewicki, Anna 171-1-1 174V 10 R 7067 Mg
5 2 1828 Białogródka Konstanty Traczewski Szybena par. Ożohowce Tomasz Tekla Wojtkiewicz dopeł.chrz. 6.02.1829, Jan Mieszkowski-Proboszcz Białogródecki i Bronislawa Szadkowska ż. Marcina, Tomasz Zastyrc i Katarzyna Wojtkiewicz wdowa 178-03-95 63V 19 Ż DM
5 2 1828 Bazalia Marianna Zielińska Kołki Faustyn Marianna Bujalska ur. Józef Bezdecki i Salomea z Bujalskich Bezdecka 178-3-94 220V 17 Ż DM
11 2 1828 Bazalia Ignacy Piasecki Bogdanówka Franciszek Marianna Brodecka ur. Jan Niwiński i Ewa Winogrodzka, ur. Michał Ostrmecki i Petronela Bujalska 178-3-94 221R 18 Ż DM
27 8 1828 Bazalia Jan Borkowski Kołki Kajetan Anna Bujalska Ur. Stefan Bujalski i ur. Urszula Bezdecka 178-3-94 226V 76 Ż DM
30 7 1828 Bazalia -fil.Tereszki Jakub Ryżko Tryski Kazimierz Marianna Boruchowska ur. Stanisław Jarocki i ur. Salomea Mołodecka 178-3-95 218V 5 Ż DM
17 11 1828 Bazalia -fil.Tereszki Grzegorz Wyżykowski Hrycenki Michał Apolonia Moszyńska ur. Bartłomiej Mołodecki i ur. Marianna Dubicka 178-3-95 220R 18 Ż DM 0
19 7 1828 Kulczyny Wincenta Witkowska Krasiłów Hipolit Izabella Zadecka ch. 1828.08.08, Ur. Józef Komarowski, Aniela Strachocińska 178-3-94 321V 53 Ż Mg
3 11 1828 Kulczyny Karol Radecki Kulczynki Stefan Agata Szyc ch. 1828.11.04, prac. Jan Wilk, prac. Oksenia ż. Panesiuka 178-3-94 323V 68 Ż Mg
15 9 1829 Gródek Józef Płaziński Gródek Jan Rozalia Sokołowska Rudolf Karol Brzuszniewski Jan, Skrocińska Anastazja Radecka Apolonia 160 JZ
7 7 1829 Kuniów Antoni Podhorodecki Martyń Michał Tekla Piotrowska R 55 V 33 0
16 11 1829 Kuniów Stanisław Kostka Falkowski Górszczyzna ... Franciszka Grodecka R 62 R-V 63 0
1 11 1829 Kuniów Karolina Malinowska Teremne Jan Helena Bordecka R 62 R 61 0
31 8 1829 Szumbar Maryanna Medecka Zahajce Franciszek Modesta Niepokoyczycka 200 53 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0029.htm
21 11 1829 Nowogród Andrzej Malinowski Kanuny Jan Ewa Białecka Szulakowski Jan, Mędecka Barbara, mężatka 819 JZ
3 6 1829 Nowogród Michalina Mędecka Kanuny Gabryel Marianna Olszewska Olszewski Onufry, Sarnicka Barbara, mężatka 695 JZ
1 8 1829 Jałowicze Helena Piotrowska Jałowicze Maciej Prakseda Piotrowska Hieronim Hołodecki, Marcela Wdudowicz dopełnienie 815 319 R 30 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0325.htm
13 2 1829 Berezdów Apolonia Rybicka Mokre Michał Justyna Brodecka 111 10 R
18 2 1829 Ptycza Julianna Prędecka Mykitycze Wincenty Tekla Rawska Augustyn Bogacki, Paulina Karpinska, Jan Karpinski, Anna Jędrzejowska panna 815 301R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0306.htm
20 7 1829 Włodzimierz Aleksander Popławski Włodzimierz Kazimierz Marianna Radecka 844 22 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0014.htm
1 8 1829 Włodzimierz Hieronim Horodecki Włodzimierz Jakub Joanna Grabowska 844 24 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0015.htm
1 12 1829 Luboml Ludwik Jasiński Luboml Cyprian Agnieszka Zienkiewicz Ksawery Grodecki, Ludwika Bujalska ż. Kazimierza 844 550 100 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0299.htm
31 1 1829 Krzemieniec Piotr Józef Zakrzewski Krzemieniec Cyprian Józefa Bardecka Wlm Antoni Olszański i Wlm Anna Zakrzewska wdowa 01-3 82R 21 T 582 DM
1 6 1829 Krzemieniec Petronela Horodecka Krzemieniec IN Rozalia c.niewiadomego ojca szl.Rozalii, szl.Tomasz Żukowski i Agata Bydłowska ż. Bazylego 01-3 91V 81 T 592 DM
25 6 1829 Krzemieniec Joanna Emilia Podhorodecka Krzemieniec Karol Teanna Kalkon ur. Maksymilian Giller i ur. Tekla Grabowska panna 01-3 94V 100 T 595 DM
26 11 1829 Krzywin Aleksander Iwaszkiewicz Ułaszanówka Jan Katarzyna Zielińska ch.26.11.1829, Ur. Maciej Kamiński, Ur. Anna Brodecka ż. Fabiana 171-1-2 32R 24 R Mg
11 11 1829 Krzywin Stanisław Kostka Perlewski Choniaków Michał Marianna Wojciechowska ch.12.11.1829, Ur. Franciszek Hein, Ur. Anna Brodecka, asys. Ur. Karol Burgrafski, Ur. Magdalena Cho 171-1-2 32R 25 R Mg
20 9 1829 Ostróg January Maksymilian Podhorodecki Hulcza Marcin Ferdynanda Popiel Jan Dziek.., Helena Gernicka 171-1-2 11V 90 R MZ 719
5 2 1829 Bazalia -fil.Tereszki Marianna Bujalska Kołki Jan Salomea ur. Franciszek Wierzbicki i ur. Urszula Bezdecka 178-3-95 221V 6 Ż DM
28 5 1829 Kulczyny Ignacy Różycki Czepelówka Ksawery Marianna Grodecka chrzest: 1829.05.30, Ur. Antoni Kowalewski, Ur. Anna Różycka, ż. Marcina 178-03-95 348V 44 Ż Mg
1 9 1829 Kulczyny Marianna Teresa Medecka Szumbar Franciszek Modesta Niepokojczycka dopeł. chrztu: 1830.06.23, Wlm. Hipolit Maciejewski, Wlm. Julianna Krajewicz? 178-03-96 331V 45 Ż Mg
7 4 1830 Ptycza Maria Egipcjanka Kwaśnicka Nosowica Jan Józefa Swiderska Gabriel Przeczkowski kowal, Apolonia Radecka córka parocha nosowickiego, Bazyli 816 200R 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0204.htm
0 1830 Bucyń Anastazja Podhorodecka par. Mielnica Jan Rozalia Trochimuk dopełnienie 29 4 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2029/pages/PL_1_436_29_0003.htm
4 3 1830 Nowogród Kazimierz Olszewski Kanuny Wincenty Zuzanna Mędecka Mędecki Gabryel, Marlońska Anna, panna 902 JZ
20 5 1830 Wiszenki Feliks Mrozowski Nieświrz Jan Elżbieta Amberk Cezary Drzewiecki, Józefa Radecka - panna; As: Maciej Hładyszewski, Anna Żukowsk 816 48 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0050.htm
23 10 1830 Łuck Jan Kapistrant Starski Kuczkarowiec Karol Anna Majdecka Stefan Godkowski, Stefania Godlewska panna 368 110 50 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0056.htm
19 2 1830 Sokul Fortunat Rajmond Nowicki Borowicze Jakub Apolonia Radecka Stanisław Dzirzanski Kpt. Minskiego Pułku, Zofia Wosinska, Fabian Wosinski, Mari 816 38V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0041.htm
5 2 1830 Kuniów Michał Zalewski Hucisko Stare Łukasz Domicella Popławska ur. Michał Podhorodecki, Teresa Popławska ż. Jana 171-1-3 62 R 8 R
25 2 1830 Kuniów Maciej Boczkowski Hucisko Stare Tabis Magdalena Podhorodecka 171-1-3 63 R 12 R
29 8 1830 Kuniów Róża Malinowska Siekierzyńce Piotr Marianna Podhorodecka 171-1-3 73 R 52 R
26 9 1830 Dederkały Jan Leśnicki Szkrobotówka Ignacy Justyna Maszewska s. urodz., chrz., 27.09., Wlm Felicjan Karwowski i Wlm Anna Sanwodecka panna, asyst., ur 01-4 13R 21 T 710 DM
20 5 1830 Luboml Felicjanna Helena Julia Łabicka Luboml Michał Anna Mószyńska Adam Grodecki, Marianna Kozenowa wdowa 845 308V 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0302.htm
14 8 1830 Luboml Adam Euzebiusz Grodecki Luboml Ksawery Rozalia Kosacka Aleksander Przesmycki, Zofia Żółcińska 845 310R 62 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0303.htm
24 1 1830 Krzemieniec Paweł Aleksander Sowiński Krzemieniec Jan Tekla Jaśkiewicz Aleksander Jakóbow i Teona Podhorodecka 01-3 114V 18 T 616 DM
24 6 1830 Krzemieniec Emilia Gersztendorf Krzemieniec Józef Karolina Piaskowska Cyprian Gozdecki i Julia Gozdecka panna 01-3 128R 99 T 629 DM
6 11 1830 Ostróg Leonarda Johanna Podhorodecka Hulcza Ignacy Salomea Petrykowska dop. chrztu 27 grudnia 1831, chrzestni Szymon Petrykowski, Marianna Wolańska, Grzegorz Janiszewski, Izabela Isupowa 1-171-4 13V 101 R MZ
14 4 1830 Białogródka Waleria Komarnicka Białogródka Ksawery Tekla Kobylińska Jan Mieszkowski-Proboszcz Białogródecki i Antonina Kobylańska ż. Kajetana 178-03-96 55V 22 Ż DM
28 8 1830 Białogródka Karolina Szwajdecka Białogródka Feliks Ewa Makowska Piotr Iżewski i Tekla Hoffman panna 178-03-96 61aR 53 Ż DM
27 12 1830 Białogródka Aleksandra Jozefata Gurowska Sosnówka Maciej Franciszka Moczulska Józef Waśkowski-Komendarz Kościoła Białogródeckiego i Wiktoria Onufrowska wdowa 178-03-96 64V 82 Ż DM
17 4 1830 Aleksandria Eleonora Zalewska Aleksandria Łukasz Urszula Kamieńska Teodor Barański i Ksawera Grodecka ż. Hipolita 171-1-3 201R 7 R DM
22 4 1830 Aleksandria Wojciech Soszyński Światje Piotr Brygida Ładecka Grzegorz Stupnicki i Rozalia Trzewiczkowa wdowa 171-1-3 201R 8 R DM
7 8 1831 Kuniów Jan Michał Podhorodecki Hucisko Stare Józef Franciszka Piotrowska R 61 R 31 0
15 8 1831 Kuniów Józef Żukowski Zakoty Wojciech Marianna Podhorodecka R 62 R 36 0
27 10 1831 Kuniów Szymon Podhorodecki Hucisko Stare Dionizy Domicella Rogowska R 63 V 43 0
29 11 1831 Mielnica Jędrzej Staniszewski Mielnica Franciszek Marianna Żerdecka 846 243R 25 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0242.htm
11 5 1831 Szumbar Jan Rybiński Cecyniówka Stefan Oxenia Horodecka 200 64 8
23 8 1831 Jałowicze Feliks Władysław Bońkowski Jarosławicze Józef