Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 1696 wyników dla: Bern

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
12 10 1746 Szumsk Zofia Bernaszeska Bernaszewska 37 Bołożówka 297-1-184 10R Ł 25 RK
8 5 1757 Szumsk Jan Bernaszewski 55 Szumsk 297-1-184 28R Ł 63 RK
19 11 1799 Lubar Tekla Bernacka 12/52 Pedynki łacina, rodzice: Piotr, Agnieszka 178-49-3 642R Ż Mg
7 12 1799 Lubar Tekla Bernacka 2 Pedynki łacina, rodzice: Jakub, Julianna 178-49-3 642V Ż Mg 0
1811 Ołyka Stanisław Bernacki 26 Majdan Kotowski 297-1-143 Łuck MO 0
28 2 1812 Krzemieniec Stanisław Bernacki 40 Huta Stożecka wdowiec 299 9 11 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0007.htm
30 7 1819 Krzemieniec Mikołaj Bernarski 2 Krzemieniec s. Stanisława i Marianny 299 93 79 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0051.htm
6 9 1820 Dubno Józef Marcin Młodecki 73 Warkowicze JW, szambelan Królestwa Polskiego, kawaler Orła Białego I klasy, kolator warkowickiego klasztoru bernardynów, wdowiec 65 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0001.htm
21 3 1823 Krzemieniec Maciej Bernarczuk 2 Kołosów s. Grzegorza i Katarzyny 299 154 38 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0083.htm
5 5 1827 Łuck Jan Bogatko 40 Łuck wolnego stanu z powiatu lidzkiego guberni wileńskiej 813 32a 34 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0033.htm
19 5 1827 Łuck Stanisław Wereszczyński 19 Łuck wolnego stanu z parafii Różanystok guberni grodzieńskiej 813 33a 41 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0034.htm
29 9 1827 Krzemieniec Ludwik Jan de Saint Cyr 1/52 Krzemieniec s. Bernarda Szymona i Emilii Radius 01-6 18R 139 T 886 DM
7 6 1829 Białogródka Kazimierz Miedzianowski 1 Białogródka s. ur. Piotra i Kunegundy z Bernadzkich 178-03-95 94R 33 Ż DM
11 10 1830 Luboml Marianna Berno 6 Maszów r. Henryk, Katarzyna 845 325R 64 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0318.htm
6 10 1830 Tuczyn Rozalia Głębocka 64 Pustomyty ur., z Wasilewskich, mąż Jan, synowie Józef, Bernard, Aleksander, Marcin i Jan, córka Domicela 171-1-3 197V 12 R DM
22 1 1831 Zasław św. Jana Hipolit Kargghi 41 Zasław Bernardyn Brat Trzeciej Reguły św. Franciszka Wyznawcy, tymczasowo w Klasztorze Bernardynów zamieszkały 178-3-97 14R 12 Ż DM
14 4 1831 Zasław św. Jana Parlen Żybiński 28 Zasław kleryk nowicjusz Bernardyn, s. ur. Teodora i Marianny z Rumeyków 178-3-97 20R 57 Ż DM 0
11 2 1832 Ołyka Marianna Wąsowicz 30 Hinin z Bernackich, mąż Julian Wąsowicz, s. Julian, Feliks, Stanisław i córka Marianna 818 254 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0261.htm
8 7 1832 Ołyka Marianna Wąsowicz 6/12 Hinin Józefa i Marceli z Bernackich 818 256 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0263.htm
2 5 1832 Wiszenki Elżbieta Bernacka 30 Kopaczówka z Pawłowskich; poz. m. Jana; s. Stanisława 818 115a 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0122.htm
29 9 1832 Horyńgród Piotr Terlecki 20 Horyńgród z Guberni Kijowskiej, rodzice nieznani, furman u Wielm. Wróblewskiej 171-1-5 161V 8 R Mg
19 4 1832 Ostróg Oktawia Rosowiecka 4 Ostróg z konwulsji, rodzice Aleksander-Sekretarz Gubernialny, Marianna zd Czerkawska 171-1-5 28V 70 R MZ
1 10 1832 Ostróg Wincenta Rossowiecka 3 Ostróg z suchot, rodzice Wiel. Aleksander Sekretarz Gubernatora, Marianna zd Czarkowska 171-1-5 33V 123 R MZ
8 5 1833 Radziwiłłów Ignacy Kobernik 3/12 Radziwiłłów s. Jana i Tatiany 819 253a 15 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0262.htm
8 3 1833 Kołki Jerzy Bielski 75 Czartorysk poz. ż. Agnieszkę z Bernatowskich, 4s. Dominika, Jędrzeja, Jana, Wincentego, 2c. Teklę i Antoninę; poch: 10.03. 819 75a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0077.htm
24 7 1833 Kołki Agnieszka Bielska 56 Czartorysk z Bernatowiczów; wdowa po Jerzym, poz. 3s. Dominika, Jędrzeja i Jacka i 2c. Teklę i Antoninę; poch: 26.07. 819 76a 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0078.htm
10 4 1833 Łuck Balbina Szczurkiewicz 10/365 Łuck c. Pawła i Anny Bernackiej 370 11 39 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0007.htm
2 7 1834 Kuniów Bartłomiej Żygadło 97 Dańkówka żona Tekla z Bernadzkich, synowie franciszek, Stefan i Kajetan, córka Franciszka R 84 R 29 0
14 8 1834 Lachowce Marianna Przybyszewska 70 Czartoria Wielka wdowa po Wlm Janie Przybyszewskim-Podsędku pochowana w Lachowcach dnia 5.09.1834 za zgodą Gubernatora Korsakowego pozostawiła zamężne córki Różę i Ludwikę 171-1-7 107V 30 R DM
20 4 1835 Łuck Antoni Zyk 50 Łuck z kraju czeskiego guberni praskiej z miasta Kotyskowa. Zostawił jedną córkę, żonaty. 373 84 36 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0046.htm
12 8 1835 Zasław św. Jana Kryspin Gibałtowski 70 Zasław Zakonnik w klasztorze Bernardynów zasławskich 178-3-101 19 43 Ż SK 36
24 11 1836 Ołyka Jan Słodkowski 49 Pyszny Bór żona Marianna z Bernackich, dzieci: Piotr, Antoni, Wojciech, Ludwik, Stanisław, Helena, Katarzyna, Zofia 822 310 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0321.htm
27 12 1836 Kołki Marcin Gruszecki 60 Kołki Bernardyn, Z-ca Wikarego przy Kościele Kołkowskim; poch: 29.12. 822 66 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0067.htm
17 3 1836 Młynów Michał Kisiel 39 Peremiłówka żona Elżbieta z domu Sliwinska, dzieci: Aurelia, Józefa, Katarzyna; Porucznik W.R., Deputat Guberni Wołyń, Podsędek pow. Dubieńskiego 822 168R 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0171.htm
20 9 1836 Białogródka Kasylda Lęgęziewicz 22 Białogródka ur., z Bielińskich, mąż Ludwik adwokat Gubernii Podolskiej, pow.płoskirowski, syn Józef i córka Zofia 178-03-106 144V 54 Ż DM
9 5 1836 Równe Hipolit Szukiewicz 70 Równe JWlm Pułkownik Wojsk Polsko-Francuskich, żona Barabra c. Teodora, parafianin z Gubernii Charkowskiej Powiatu Wołkowskiego ze wsi Korczunowa. Potomstwa po sobie nie pozostawił 171-1-9 132R 14 R DM
11 3 1837 Horochów Teodor Bernacki 2/52 Horochów s. sław. Pawła i Rozalii z Rychtowskich 75 71 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0038.htm
28 2 1837 Ołyka Antoni Domalewski 7/12 Pyszny Bór Norberta i Agnieszki z Bernackich 823 149 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0157.htm
21 4 1837 Ołyka Jan Niedowaszka 25 Metelno z Parafii Włachowiskiej, pow. Hradycki, Gubernia Byrniańska 823 150 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0158.htm
15 2 1837 Wiszenki Karolina Bernadzka 2,5 Majdan Jezierski c. szl. Stanisława i Katarzyny z Zaczyńskich 764 26 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20764/pages/PL_1_436_764_0015.htm
30 7 1837 Łuck Krystian Walniewski 20 Łuck Rekrut z guberni kaliskiej zmarł w lazarecie z cholery 374 78 41 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0045.htm
30 7 1837 Łuck Henryk Beryngier 24 Łuck Rekrut z guberni kaliskiej zmarł w lazarecie z cholery 374 78 42 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0045.htm
31 7 1837 Łuck Stanisław Byszkowski 58 Łuck Ksiądz Bernadyn zmarł w Klasztorze 374 79 43 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0045.htm
3 8 1837 Łuck Lorens Klesuk 24 Łuck Rekrut z guberni kaliskiej, zmarł w lazarecie z cholery 374 80 47 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0046.htm
3 8 1837 Łuck Jakub Nowak 23 Łuck Rekrut z guberni kaliskiej zmarł w lazarecie z cholery 374 80 48 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0046.htm
3 8 1837 Łuck Stanisław Jankowski 22 Łuck Rekrut z guberni kaliskiej zmarł w lazarecie z cholery 374 81 49 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0046.htm
3 8 1837 Łuck Jan Antczyk 22 Łuck Rekrut z guberni kaliskiej zmarł w lazarecie z cholery 374 81 50 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0046.htm
3 8 1837 Łuck Klotylda Paszkowska 28 Łuck Rekrutka z guberni kaliskiej, mężatka, bezdzietna, zmarła w lazarecie z cholery 374 81 51 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0046.htm
4 8 1837 Łuck Marcin Welff 26 Łuck Rekrut z guberni kaliskiej, bezżenny, zmarł w lazarecie z cholery 374 82 52 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0047.htm
4 8 1837 Łuck Antoni Rogal 20 Łuck Rekrut z guberni kaliskiej zmarł w lazarecie z cholery 374 82 53 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0047.htm
4 8 1837 Łuck Ludwik Myszka 21 Łuck Rekrut z guberni kaliskiej zmarł w lazarecie z cholery 374 82 54 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0047.htm
4 8 1837 Łuck Mikołaj Kazimirczuk 22 Łuck Rekrut z guberni kaliskiej zmarł w lazarecie z cholery 374 83 55 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0047.htm
4 8 1837 Łuck Antoni Kubak 20 Łuck Rekrut z guberni kaliskiej zmarł w lazarecie z cholery 374 83 56 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0047.htm
4 8 1837 Łuck Wincenty Hołak 25 Łuck Rekrut z guberni kaliskiej zmarł w lazarecie z cholery 374 83 57 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0047.htm
5 8 1837 Łuck Adam Berdyś 26 Łuck Rekrut z guberni kaliskiej zmarł w lazarecie z cholery 374 84 59 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0048.htm
5 8 1837 Łuck Mateusz Stempel 20 Łuck Rekrut z guberni kaliskiej zmarł w lazarecie z cholery 374 84 60 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0048.htm
5 8 1837 Łuck Aleksander Szulc 26 Łuck Rekrut z guberni kaliskiej zmarł w lazarecie z cholery 374 85 61 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0048.htm
6 8 1837 Łuck Franciszek Kapica 21 Łuck Rekrut z guberni kaliskiej zmarł w lazarecie z cholery 374 85 62 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0048.htm
7 8 1837 Łuck Józef Klak 22 Łuck Rekrut z guberni kaliskiej zmarł w lazarecie z cholery 374 85 63 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0048.htm
7 8 1837 Łuck Maciej Szczypp 23 Łuck Rekrut z guberni kaliskiej zmarł w lazarecie z cholery 374 86 64 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0049.htm
10 8 1837 Łuck Błażej Bonda 20 Łuck Rekrut z guberni kaliskiej zmarł w lazarecie z cholery 374 86 65 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0049.htm
11 8 1837 Łuck Józef Spiechalski 24 Łuck Rekrut z guberni kaliskiej zmarł w lazarecie z cholery 374 86 66 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0049.htm
13 1 1837 Łuck Andrzej Frełowicz 72 Łuck Kawaler, furman z klasztoru bernardyńskiego 374 102 120 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0056.htm
20 2 1838 Ostróg Kazimierz Bernacki 40 Luczyn żona Agata, córka Antonina 171-1-11 34V 36 R DM
3 9 1838 Ostróg Agata Bernacka 36 Luczyn wdowa, córka Antonina 171-1-11 42R 94 R DM
15 1 1838 Białogródka Kajetan Miedzianowski 2 Białogródka s. ur. Piotra i Kunegundy z Bernackich 178-3-110 157V 9 Ż DM
2 10 1839 Równe Michał Bernacki 71 Złotyjów stanu wolnego 879 123 R 21
3 3 1839 Ostróg Ignacy Łukaszewicz 23 Ostróg rodem z wileńskiej guberni z pow. Wielkoszewskiego, rekrut pułku piechotnego sieńskiego 879 20 R 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0021.htm
25 3 1839 Ostróg Józef Zybutowicz 26 Ostróg rekrut ilickigo piechotnego pułku mający rodzicó z wileńskiej guberni powiatu szawelskiego 879 21 R 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0022.htm
4 6 1839 Ostróg Stefan nieczytelne Ostróg żołnierz z piechotnego pułku Jeleckigo będący na wyliczeniu w łazarecie miejskim, nie wiadomo z jakiej guberni, powiatu, wieku i stanu 879 24 R 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0025.htm
5 2 1839 Aleksandria Marcin Kazimirczuk 14 Zaborol s. Antoniego rodem z Królestwa Polskiego, guberni sandomierskiej, obwodu radomskiego, parafii czerniewskiej 879 171 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0173.htm
22 2 1839 Aleksandria Tekla Kamińska 14 Józefówka c. Macieja i Marianny z Bernackich 879 171 V 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0174.htm
28 11 1839 Łuck Marianna Dydak 6 c. Macieja i Marianny z Bernackich 375 73 53 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0039.htm
14 6 1840 Stepań Adam Lućko 25 Stepań z guberni podolskiej z pow. jampolskiego 880 189 V 12
30 7 1840 Wiszenki Adolfina Emilia Wolska 1/12 Smerdyń r: Rafał i Julia z Bernatowiczów; 826 89 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0090.htm
22 12 1840 Horochów Apolonia Bernacka 70 Horochów sław., wdowa po Bazylim, synowie Antoni i Paweł żonaci 78 66 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0037.htm
2 7 1840 St. Wiśniowiec Franciszek Bernacki 65 Łozy żona Maryanna, synowie Daniel i Józef, córki Natalia, Irena, Praxeda i Horpina 871 585 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0309.htm
24 11 1840 St. Wiśniowiec Tomasz Bernacki 80 Stary Wiśniowiec wdowiec po Katarzynie, córka Anna 871 590 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0311.htm
20 11 1841 Młynów Katarzyna Sińkiewicz 40 Karolinka mąż Franciszek, dzieci: Karol, Bernard, Stanisław, Marianna 827 178V 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0182.htm
7 8 1841 Młynów Ignacy Kęszyński 6/365 Radomyśl z Rekrutskiey partyi Królestwa Polskiego, Mazowieckiey Gubernij, rodzice: Sołdat Mikołaj i Elżbieta z domu Kowalska Kęszyccy 827 178R 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0181.htm
2 11 1841 St. Wiśniowiec Franciszka Kowal 2 Fedkowce c.Tymoteusza i Anny z Bernackich 872 657 71
1 3 1841 Kołodno Wincenty Bieczkowski 17/12 Bolizuby s.Wawrzyńca i Bronisławy z Bernelowych 872 734 11
7 9 1841 Ostróg Olimpia Zademska 1 Międzyrzecz Ostrogski c. Bernarda i Kunegundy z ...skich R 27 R 86 0
11 10 1841 Ostróg Romuald Kotkowski 22 Ostróg s. JW Ignacego deputata Komisji Legitymacyjnej Guberni Wołyńskiej i Apolinary z Kozickich R 28 R 95 0
4 3 1841 Wiszenki Józef Bernacki 2 Koszelowa Grobla r: Klemens i Teresa z Lisowskich 827 77 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0079.htm
19 4 1841 Wiszenki Agnieszka Zarczyńska 22 Majdan Jezierski r: Jan i Ewa z Bernackich 827 78 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0080.htm
16 4 1841 Horyńgród Stanisław Światopełk - Czetwertyńs 65w Horyńgród JOX., wdowiec od 18 lat po JOX. Anieli z Czetwertyńskich, dziedzic Horyńgrodu i innych dóbr, były Marszałek Bracławski, Prezes Guberni Wołyńskiej, kolator Kościoła, potomstwa nie zostawił 171-1-12 152V 6 R Mg
27 8 1841 Równe Jan Kobyłecki 20 Równe prac., żona Marianna z Wołoszków, pochodzący z gubernii sandomierskiej ze wsi Wolanowa, kantonista, potomstwa po sobie nie pozostawił 171-1-12 130V 22 R DM
23 1 1842 Młynów Jan Bernartowicz 57 Swiszczów żona Agnieszka 828 45V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0048.htm
27 8 1842 Nowogród Wołyński Jan Bernadzki 5/365 Iwanówka syn NN i Tekli Bernackiej 873 105 139 PW JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0057.htm
23 10 1842 Targowica Wincenty Ulański 3 Babołoki s. Kajetana i Marianny Bernackiej 828 133 R 18 ZP 0
24 10 1842 Targowica Wincenty Bernacki 3 Rudłów s. Leona i Anatoli Szawłowskiej 828 133 R 19 ZP 0
3 1 1842 Wiszenki Barbara Bernacka 37 Uroczysko Nosaczewicze z Bortnickich; poz. m. Jana; poch: 05.01. 828 222R 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0225.htm
9 10 1842 Wiszenki Anna Kołossowska 25 Dubiszcze r: Franciszek I Zofia z Bernackich 828 224V 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0228.htm
25 12 1842 Kamień Koszyrski Antonina Bernatowicz 86 Hłusza wlm., wdowa po Tomaszu, syn Józef, córka Leonora 175 28 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20175/pages/PL_1_436_175_0016.htm
29 6 1842 Łuck Ewa Popedyk 45 Łuck Urodzona w Tulczynie guberni kamienieckiej,c. Jana i Rozalii 378 48 44 828 167V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0027.htm
3 12 1842 Szumbar Celestyn Goliszewski 11 Sosnówka s.Teodora i Petroneli z Bernackich 199 88 18 873 805 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0047.htm
25 3 1842 Sokul Stanisław Wojewódzki 45 Nawoz żona Wincenta z domu Górska, dzieci: Dominik, Kazimierz, Józefa w Guberni Kamienieckiej, Marianna we wsi Załucz Mały 828 211V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0215.htm
24 1 1842 Połonne Joanna Boczkowska 3 Berezna c. ur. Bernarda i Tekli 873 355 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0183.htm
8 11 1842 Jampol Stanisław Jurkowski 2 Dołhajówka s. ur. Bernarda i Anny z Piotrowskich 873 562 26 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0292.htm
4 4 1842 Łanowce Wawrzyniec Boczkowski 20 Kuśkowce Małe ur., żona Bronisława z Bernelów, potomstwa po sobie nie pozostawił 873 787 9 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0411.htm
8 11 1843 Annopol Tekla Bernacka lub Bernadzka 75 Annopol z Tomasiewiczów, wdowa po Józefie 882 117 V 39
1 11 1843 Młynów Grzegorz Teleszewski 50 Młynów ze wsi Pohoryły, Winnickiego Pow. Guberni Podolskiej, żona Anastazja, dzieci: Stanisław, Wincenty, Marianna, Teresa 829 39aR 43 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0049.htm
10 7 1843 Ostróg Klotylda Aleksandra Opocka 27 Ostróg z Tomaszewskich, mąż Hilary guberncki sekretarz, syn Euzebiusz z 1-go małżeństwa z Łozińskim spłodzony 882 29 R 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0030.htm
8 7 1844 Ołyka Norbert Domalewski 60 Pyszny Bór żona Agnieszka z Bernackich, s. Jan, Józef, Ignacy i c. Marianna, Krystyna, Franciszka, Katarzyna i Rozalia 468 29 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20468/pages/PL_1_436_468_0016.htm
6 12 1844 Wiszenki Klemens Bernacki 42 Koszelowa Grobla poz. ż. Teresę z Lisowskich, 2s. Jana i Kazimierza, 2c. Anielę i Apolonię; poch: 09.12. 770 27 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0014.htm
18 2 1845 Korzec Katarzyna Cybulska 41 Storożów z domu Janicka, wdowa po Bernardzie, syn Stanisław, córki Marianna, Klara, Michalina 876 203 18 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0109.htm
25 7 1845 Wiszenki Kazimierz Bernacki 1 Koszelowa Grobla r: Klemens i Teresa z Lisowskich 771 26 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0015.htm
1 8 1845 Wiszenki Aniela Bernacka 11 Koszelowa Grobla r: Klemens i Teresa z Lisowskich 771 27 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0015.htm
7 2 1845 Łuck Jan Bernacki 30 lazaret wojenny żołnierz pułku uzarskiego następcy Ere Hercoga Saxsen Waymarskiego 381 33 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0018.htm
17 4 1845 Jampol Franciszek Jurkowski 75 Pohorylce ur., żona Anna z Ciszewskich, synowie: Bernard, Jan, Kalikst, Andrzej, córka Agata 876 599 25 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0323.htm
4 2 1846 Radziwiłłów Jan Kobernik 5 Radziwiłłów syn Natalii Kobernik 832 260 6 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0269.htm
13 12 1846 Wiszenki Jan Bernacki 4 Koszelowa Grobla r: Klemens i Teresa z Lisowskich 772 25 26 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20772/pages/PL_1_436_772_0015.htm
22 1 1846 Kamień Koszyrski Stanisław Baraniecki 15/12 Borki s. W. Hipolita i Teresy z Bernatowiczów 179 23 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20179/pages/PL_1_436_179_0014.htm
26 4 1846 Jampol Ambroży Jurkowski 1/12 Pohorylce s. 1-dw. Bernarda i Anny z Piotrowskich 877 771 10 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0398.htm
5 4 1847 Ołyka Władysław Bernacki 10 Ołyka Ignacego i Rozalii z Pieniążków 471 30 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20471/pages/PL_1_436_471_0018.htm
7 2 1847 Skórcze Kalikst Rudnicki 16/12 Leniów s. Bernarda i Marianny z Wierzbickich 833 75 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0044.htm
20 4 1847 Wiszenki Emanuel Raynisz 4 Rożyszcze r: Emanuel i Rozalia z Berntów; poch: 20.04. 773 27 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0015.htm
8 8 1847 Wiszenki Marianna Tońska 1 Beynarówka r: Wojciech i Marcjanna z Bernackich; poch: 09.08. 773 31 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0017.htm
21 1 1848 Targowica Anatolia Bernacka 32 Rudłów z Szawłowskich, wd. Leon, c. Antonina, Kornelia, Stefania, Aniela, Sabina 834 367 R 6 ZP 0
30 8 1848 Maciejów Aniela Bernacka 1 Godowicze c. wielmożnych Dawida i Feliksy z Fułkowskich 414 12 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20414/pages/PL_1_436_414_0009.htm
13 4 1848 Łuck Józef Kwasieborski 42 Łuck gubernialny sekretarz, opiekun miejskiego szpitala, synowie Bronislaw i Mikołaj, córka Dominika 384 46 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20384/pages/PL_1_436_384_0025.htm
18 3 1848 Zasław św. Józefa Franciszka Szczepanowska 54 Zasław - Majdan z Wenkretów, c. Jana, 1-dw., mąż Jan s. Jana, synowie ks. bernardyn Wincenty i cywil Antoni, córka Józefa 178-3-117 60R 42 Ż
28 3 1848 Zasław św. Józefa Jan Szczepanowski 60 Zasław - Majdan z kaszlu, s. Jana, 1-dw., wdowiec po Franciszce z Wenkretów, synowie ks. bernardyn Wincenty i cywil Antoni, córka Józefa 178-3-117 61R 47 Ż
30 7 1848 Zasław św. Józefa Stanisław Nowoszycki 40 Zasław - Nowe Miasto od cholery, gubernialny sekretarz, żona Petronela z Robaczyńskich c. Stanisława, syn Wincenty, córki Józefa, Celestyna i Franciszka 178-3-117 69R 96 Ż
19 6 1848 Równe Fryderyk Lubomirski 69 Równe Książę, były wicegubernator wołyński, żona Klara z de Flamandów, syn Kazimierz (pochowek 24.06.1848) 171-1-14 163V 25 R DM
13 10 1849 Nowogród Józef Lubliński 42 Wladzin żona Marianna Kosińska, syn Bernard, Antoni, Piotr, córka Katarzyna 100 JZ
25 4 1849 Starokonstantynów Marianna Sobolewska 25 Starokonstantynów od gorączki, z d. Piasecka, mąż Ignacy - gubernialny sekretarz, córki Paulina i Adelajda 178-3-118 47V 68 Ż 90 DW
23 5 1851 Ołyka Andrzej Bernacki 72 Dermanka wolnozyjący, żona Marianna z Krzeczkowskich, synowie Stanisław, Ludwik, Józef i Wincenty 475 40 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20475/pages/PL_1_436_475_0022.htm
4 9 1851 Dederkały Andrzej Kowalewski 70 Bykowce ur., żona Róża z Bernadzkich, syn Wawrzyniec, córki Małgorzata i Katarzyna 55 323 10 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0167.htm
19 4 1851 Kowel Marianna Rudnicka 90 Rudniki wlm., wdowa po Franciszku, synowie Teofil i Bernard, córki Tekla i Józefa 254 38 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20254/pages/PL_1_436_254_0021.htm
17 7 1851 Łuck Jan Wajner 42 Łuck zakonnik nowicjusz i mieszkaniec klasztoru bernardynów 387 96 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0050.htm
27 12 1852 Radziwiłłów Stefan Wilecki 25 Radziwiłłów s. gubernialnego sekretarza Rafala i Zofii z Lubeckich 836 387 30 0
27 5 1853 Łuck Jan Bernacki 45 Łuck jednodworzec 389 83 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0044.htm
4 9 1853 Krzemieniec Jan Piontkowski 39 Krzemieniec z podolskiej guberni, syn Piotra 878 97 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0054.htm
28 11 1853 Maciejów Antoni Bernacki 59 Godowicze żona Feliksa z Fułkowskich, córki Franciszka i Rozalia 417 24 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20417/pages/PL_1_436_417_0015.htm
5 2 1854 Dederkały Tomasz Bernadzki 89 Radoszówka wdowiec po Teresie z Laszewiczów, synowie Dominik, Jak, Karol i Piotr 55 200 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0105.htm
19 1 1854 Skórcze Marianna Rudnicka 49 Leniów z d. Wierzbicka, szlachcianka, mąż Bernard, synowie Antoni i Józef Kalasanty 838 303 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0162.htm
16 1 1854 Torczyn Marianna Bernacka 67 Koszów z d. Dymińska, szlachcianka, synowie Józef, Kajetan, Marcin, córki Domicela, Józefa i Marcela zamężne i Elżbieta panna 838 137 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0069.htm
12 11 1854 Łuck Sylwester Piszkiejtof 18 Rokinie kawaler urodzony w kowieńskiej guberni w pow. wiłkomirskim 838 74 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0040.htm
26 12 1854 Korytnica Hieronim Buksakowski 42 Uściług Adiunkt Wydziału Wojskowego Gubernialnego Rządu Lubelskiego, gubernialny sekretarz, żona Michalina z Chamerskich, syn Leopold, córki Pelagia i Michalina 226 30 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0019.htm
25 8 1854 Krzemieniec Jan Sawicki 5/4 Krzemieniec s. gubernialnego sekretarza Aleksandra i Karoliny z Rzewuskich 0.1-26 54V 67 T
9 7 1855 Beresteczko Jan Trzaskowski 48 Smolawa mieszkaniec Królestwa Polskiego guberni warszawskiej powiatu stanisławskiego, żona Anna, synowie Paweł, Antoni i Tomasz, córki Jadwiga i Agnieszka 17 32 17
20 4 1855 Kowel Kazimierz Lewandowski 37 Kowel rekrut z warszawskiej guberni pow. Łowicz 257 37 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0021.htm
25 8 1855 Krzemieniec Magdalena Bernardzka 8 Krzemieniec c. miesz. Jakuba i Antoniny z d. Sachtan 0.1-27 50R 90 T
11 3 1855 Łabuń Filip Sobirański 50 Łotówka mieszkaniec Cesarstwa Polskiego Kalińskiej Gubernii z miasteczka Turków, pozostawił po sobie żonę i jedną córkę 178-03-123 723V 15 Ż DM
12 11 1856 Włodzimierz Józef Tarasiewicz 63 Włodzimierz gubernialny sekretarz, żona Rozalia, syn Henryk 792 69 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20792/pages/PL_1_436_792_0036.htm
9 2 1856 Krzemieniec Jan Ustrzycki 5/365 Krzemieniec s. miesz.Józefata i Marianny z Bernardzkich 0.1-28 52R 12 T
18 8 1857 Krzemieniec Henryka Tuszyńska 10/365 Krzemieniec c. miesz. Józefa i Marianny z Bernadzkich 0.1-29 64V 55 T
26 2 1858 Hołoby Maria Bernowska 64 Hołoby wdowa, syn Jan, córka Franciszka 888 140R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0141.htm
4 1 1859 Włodzimierz Regina Chraszczewska 23 Włodzimierz mąż Józef - gubernialny sekretarz, syn Mikołaj, córki Aleksandra, Marianna i Domicella 795 52 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0028.htm
7 1 1859 Krzemieniec Franciszek Tomaszewski 68 Krzemieniec gubernialny sekretarz, żona Rozalia, dzieci nie zostawil 0.1-32 47V 2 T
5 5 1859 Krzywin Piotr Ostracbowicz 29 Lisicze za paszportem z wileńskiej gubernii 886 310 9 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0163.htm
1 2 1860 Złoczówka Józef Bernel 67 Boremel żona Oksena, synowie Wojciech, Ignacy, Feliks, Konstanty, Atanazy i Aleksander 841 237 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0130.htm
9 1 1860 Młynów Anna Tomaszewska 82 Młynów z Bernatowskich, szl., wdowa po Józefie 841 170 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0094.htm
8 9 1860 Młynów Franciszek Wolański 6 Smordwa c. 1-dw. Kajetana i Marcelny z Bernackich 841 176 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0097.htm
3 2 1860 Krzemieniec Mikołaj Bernacki 31 Krzemieniec aresztant, chłop z Grabówki 0.1-33 48R 8 T
30 10 1860 Białogródka Julianna Kalińska 42 Sosnóweczka ur., z Piotrowskich, mąż Maciej, synowie Bernard i Maciej 178-03-75 156R 97 Ż DM 0
24 1 1861 Kowel Waleria Łukjanowska 45 Kowel z Rawów, mąż Teofil - gubernialny sekretarz, córki Elżbieta, Lwowiczewa, Eugenia i Maria 262 51 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20262/pages/PL_1_436_262_0027.htm
12 12 1862 Krzemieniec Anna Ptuszyńska 2 Krzemieniec c. miesz. Józefa i Marii z Bernadzkich 0.1-35 64R 101 T
22 4 1863 Kowel Maria Bernacka 28/52 Kowel c. 1-dw. Stanisława i Apolonii z Kotulskich 264 49 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20264/pages/PL_1_436_264_0027.htm
4 3 1863 Ołyka Józef Deminet 45 Prażnin z Płockiej Guberni pow. Pułtusk, zostawił żonę Augustynę i córkę Józefę 486 49 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0027.htm
10 7 1863 Ołyka Jadwiga Orłowska 9/12 Długoszyje z Mohylewskiej Guberni, Jana i Praksedy z Poskonnych 486 52 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0028.htm
28 12 1863 Ołyka Franciszka Konefał 1,5 Wólka Kotowska Szymona i Marianny z Bernackich 486 60 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0032.htm
2 7 1864 Młynów Franciszek Sinkiewicz 1 Karolinka Bernarda i Apolonii z Korbowskich 842 657 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0350.htm
6 5 1864 Kowel Mikołaj Julski 63 Kowel kolegialny asesor, żona Olimpia z d. Bielawska, synowie Pius i Bazyli, córki Helena po mężu Obern i Stanisława po mężu Malecka 265 51-52 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20265/pages/PL_1_436_265_0028.htm
6 5 1864 Kowel Mikołaj Julski 63 Kowel kolegialny asesor, żona Olimpia z Bielawskich, synowie Eliasz i Bazyli, córki Helena po mężu Obern i Stanisława po mężu Molecka 265 55 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20265/pages/PL_1_436_265_0030.htm
25 10 1864 Krzemieniec Celestyn Tychowiecki 39 Krzemieniec kawaler, urzędnik zarządu gubernialnego 1-38 67R 76 T 235
18 4 1864 Szumsk Franciszka Bernacka 4/12 Bryków rodz. Jan i Marianna zd. Czajkowska 245-1-21 202V 23 R RK
14 10 1865 Dederkały Teodor Bóbr-Piotrowicki 66 Zahajce, par. Szumbar JW. radca stanu, b. marszałek szlachty guberni, żona Joanna z Morzkowskich, córki Ludwika i Zofia 56 191 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0101.htm
16 2 1865 Brody Andrzej Mazur 1,25 Suchowola s. rolnika Józefa i Anny z Gubernarczuków L
17 7 1865 Krzemieniec Józef Ptuszyński 2/52 Krzemieniec s. mieszcz. Józefa i Marii z Bernadzkich 1-37 50R 60 T 57
26 7 1865 Krzemieniec Franciszek Żurawski 41 Krzemieniec gubernialny sekretarz, wdowiec po Karolinie, syn Jan, córka Nadzieja 1-37 50V 62 T 58
27 10 1865 Żytomierz Kacper Nowicki 3 Żytomierz z konwulskii, syn emerytowanego kapitana Bernarda Nowickiego i Sabiny z Nowickich 178-3-61 155R 252 Ż DG
8 12 1865 Żytomierz Gustaw Wilanowsi 38 Żytomierz z suchot, s. Romualda, mieszkaniec guberni podolskiej, zosatwił brzemienną żonę Teofilę, c.Karola Matuszewicza, synów Gustawa i Karola oraz córkę Teofilę 178-3-61 165R 387 Ż DG
29 12 1865 Żytomierz Eugeniusz Bernatowicz 2 Żytomierz z suchot, syn Jana sekr.gub. I Augusty z Ziółkowskich 178-3-61 167R 417 Ż DG
11 9 1866 Krzemieniec Stefan Winarski 49 Krzemieniec od gruźlicy, em. gubernialny sekretarz, kawaler 426-1-39 42R 58 T 287
11 7 1867 Torczyn Aleksander Dąbrowski 4 Boratyn s. Floriana i Marianny z Bernackich 653 54 21 0
8 9 1867 Torczyn Marceli Budkiewicz 20/52 Sadów s. Marcelego i Anieli z Bernackich 653 55 26 0
28 3 1867 Krzemieniec Petronela Ptuszyńska 0,5 Krzemieniec od gorączki, c. mieszcz. Józefa i Marii z Bernadzkich 426-1-41 41V 26 T 504
15 12 1868 Dederkały Paulina Bernacka 1,5 Bykowce c. Jana i Marianny z Sawińskich 56 76 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0041.htm
16 5 1868 Łuck Antoni Girszwa 37 Łuck chłop kowelskiej guberni 398 56 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0031.htm
8 7 1868 Białogródka Józef Bernatowicz 67 Zielona żona Katarzyna z Wierzbickich 178-03-81 401R 48 Ż DM
28 11 1868 Białogródka Józefa Kalnicka 3/12 Białogródka c. mieszczan Bernarda i Antoniny 178-03-81 406V 81 Ż DM
19 7 1869 Krzemieniec Maria Ptuszyńska 53 Krzemieniec z d. Bernacka, szl., mąż Józef, syn Daniel, córka Aniela 1-48 62V 40 T
21 11 1869 Krzemieniec Honorata Malczewska 4,5 Szpikołosy c. 1-dw. Jana i Weroniki z Bernelów 1-48 68R 68 T
22 12 1870 Krzemieniec Daniel Ptuszyński 2 Krzemieniec s. mieszcz. Józefa i Marii z Bernackich 1-50 53R 94 T
13 6 1870 Szumsk Konstancja Bernacka 15 Kordyszów córka Dominika i Katarzyny zd. Krupiec 1-53 49V 37 RK
15 5 1870 Kuniów Anastazy Kalnicki 50 Siekierzyńce żona Katarzyna, synowie Bernard i Florian, córka Petronela 178-3-78 235R 20 Ż DM
26 12 1870 Kuniów Józef Bernacki 67 Martyń pozostawił synów Andrzeja, Augustyna i Piotra, córki Franciszkę, Mariannę i Paulinę 178-3-78 238V 54 Ż DM
27 12 1870 Kuniów Maciej Bernacki 25 Martyń z suchot, s. Józefa i Julianny 178-3-78 238V 55 Ż DM
2 5 1870 Ostróg Szymon Murnin 38 Ostróg w szpitalu, podoficer z Augustowskiej Guberni 654-1-56 96 L 7 R MZ
26 4 1871 Jampol Wincentyna Jurkowska 20 Pohorylce c. 1-dw. Bernarda i Anny z Piotrowskich 1-55 97V 23 T
4 9 1871 Kowel Wojciech Kotulski 72 Kowel w.ż., żona Eufrozyna, synowie Paweł, Joachim i Michał, córka Apolonia Bernacka 272 35 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20272/pages/PL_1_436_272_0019.htm
20 12 1871 Jampol Julia Skibicka 57 Lachowce z d. Mizgert, 1-dw., mąż August, synowie Tomasz Jan 2-im., Bernard, Mieczysław i Paweł, córki Maria i Anna 1-55 105R 68 T
12 8 1871 Radziwiłłów Anna Bernadzka 1 Drańcza c. chłopów Jana i Agnieszki z Bileckich 1-55 130 R 42 T
8 10 1872 Wiśniowiec Jan Koszakowski 36 Nowy Wiśniowiec chłop, żona Katarzyna z Semczuków, synowie Bernard i Stanisław, córki Wiktoria i Franciszka 1-56 32V 89 T
16 2 1872 Łanowce Łukasz Bernacki 77 Oryszkowce 1-dw., kawaler 1-57 19V 2 T
6 4 1872 Krzemieniec Franciszek Sługocki 89 Krzemieniec gubernialny sekretarz, żona Teofila z Łaskich, córka Antonina 1-62 41R-V 29 T 906
16 5 1872 Krzemieniec Gustaw Ostrowski 3 Krzemieniec s. gubernialnego sekretarza Władysława i Julii z Taborowskich 1-62 43V 46 T 909
24 8 1873 Dederkały Paweł Bernadzki 3/52 Bykowce s. 1-dw. Piotra i Anny z Czajkowskich 57 286 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0156.htm
25 8 1873 Dederkały Piotr Bernadzki 3/52 Bykowce s. 1-dw. Piotra i Anny z Czajkowskich 57 287 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0156.htm
10 4 1873 Kuniów Antonina Bernadzka 9 Martyń c. Augusta i Karolina Choina 178-3-84 328V 23 Ż DM
26 4 1873 Ostróg Mikołaj Igorow 30 Ostróg w szpitalu, z witebskiej guberni rozentowskiej gromady 654-1-56 75R 9 R DW
27 8 1874 Turzysk Rufin Narmontt 88 Dolsk zakonnik, bernardyn 742 23 11 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20742/pages/PL_1_436_742_0013.htm
8 4 1874 Ołyka Mikołaj Bernacki 3 Wólka Kotowska s. Pawła i Marianny z Harzyńskich 495 73 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0038.htm
16 5 1874 Ołyka Marianna Bernacka 7 Wólka Kotowska c. Feliksa i Katarzyny z Majcherewiczów 495 75 25 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0039.htm
14 1 1874 Szumsk Jan Bernadzki 50 Kordyszów żona Maria z Wiszniewskich, synowie Józef i Antoni, córka Teresa 1-227 50V 2 T DM 555
18 3 1875 Kuniów Julia Bernadzka 64 Martyń z Sokołowskich, wdowa, synowie Andrzej, Augustyn i Piotr, córki Agnieszka, Marianna i Paulina 178-3-78 398V 19 Ż DM
12 2 1875 Kuniów Aleksander Bernadzki 0,5 Martyń z ospy, s. Augusta i Karoliny Choiny 178-3-78 397R 11 Ż DM
5 3 1875 Ołyka Leonard Bernacki 4/12 Dermanka Ludwika i Antoniny z Konefałów 496 70 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0036.htm
3 8 1876 Dederkały Jan Bernacki 1,5 Bykowce s. Piotra i Anny z Czajkowskich 57 190 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0105.htm
25 7 1877 Jałowicze Jan Motylewski 2 Jarosławicze s. Kazimierza i Agnieszki z Demkowskich suwalskiej guberni 151 26 5 0
23 10 1877 Krzemieniec Piotr Chryzom Kulesza 10/12 Krzemieniec s. cudzoziemców z warszawskiej guberni Franciszka i Józefy z Więckowskich 1-71 37V 69 T
11 4 1878 Ołyka Jan Bernacki 70 Dermanka syn Andrzeja, zostawił żonę Mariannę z Kowalskich, dzieci z I małż. Fabiana, Zenona i Mariannę zamężną za Karolem Szyszko i Karolinę, z II małż. syna Józefa 499 83 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0043.htm
11 3 1878 Krzemieniec Rozalia Tomaszewska 62 Krzemieniec wdowa po gubernialnym sekretarzu 1-72 26R 24 T
13 7 1878 Kowel Piotr Justyn Kołakowski 64 Kowel em. major, zona Anastazja, płockiej guberni, miał znaki Kaukaskiego Liniowego 10. Batalionu, wyróżnienia św. Anny 4. klasy za męstwo, św. Stanisława 3. klasy brązowy medal ku pamięci lat 53-56 na wstędze św. Jerzego 279 79 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0041.htm
28 6 1879 Dederkały Jan Kosicki 2 Sadki s. mieszczan grodnieńskiej guberni pow. bielskiego Jana i Aleksandry z Szymborskich 57 86 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0047.htm
5 5 1879 Ołyka Józef Bernacki 5 Dermanka Jana i Marianny z Kowalskich 500 84 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0044.htm
21 11 1879 Brody Tekla Gubernarczuk 65 Suchowola 144 z d. Polańska, wdowa po Aleksandrze L
29 12 1879 Kuniów Feliks Kalnicki 3 Borowica s. mieszczan Bernarda i Marii z Konopackich 178-3-78 581V 35 Ż DM
30 1 1880 Torczyn Ludwika Bernacka 1 Sadowa c. Jana i Wincentyny z Tuńskich 666 41 6 0
20 5 1880 Ołyka Kazimierz Bernacki 44 Wólka Kotowska żona Józefa z Domalewskich, synowie Marcin, Łukasz, Franciszek, Adolf, Piotr, córki Leontyna i Teofila 501 82 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0043.htm
29 5 1880 Ołyka Tekla Bernacka 6/12 Wólka Kotowska Feliksa i Katarzyny z Michrewiczów 501 84 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0044.htm
8 6 1880 Ołyka Wincenty Kowalski 95 Pyszny Bór żona Tekla z Kownackich, syn Józef, córki Rozalia zamężna za Konstantym Kitajewskim, Marianna Bernacka wdowa, Anna za Józefem Bernackim, Franciszka a Piotrem Orlińskim, Feliksa za Ludwikiem Konefałem 501 85 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0045.htm
18 1 1880 Krzemieniec Kazimierz Jan Ostkiewicz-Rudnicki 70 Krzemieniec s. szl. Bernarda 1-74 35V 7 T
28 3 1880 Kuniów Michał Bernacki 0,5 Martyń s. Piotra i Tekli z Cymbalskich 178-3-78 614R 22 Ż DM
2 3 1881 Ołyka Helena Czerniawska 58 Romanów z Bernackich, zostawiła męża Tymoteusza i córkę Teklę 502 76 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0040.htm
9 9 1881 Ołyka Adam Kownacki 1,5 Wólka Kotowska Józefa i Anieli z Bernackich 502 88 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0046.htm
1 10 1881 Ołyka Domink Bernacki 10 Wólka Kotowska Michała i Marianny z Sawickich 502 92 41 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0048.htm
13 10 1881 Ołyka Marianna Bernacka 45 Wólka Kotowska z Sawickich, zostawiła męża Michała, synów Mikołaja i Antoniego, c. Anielę zamężną za Józefem Kownackim 502 93 43 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0049.htm
31 8 1882 Radziwiłłów Anastazja Jankowska 64 Chotyń z d. Gugało, chłopka radomskiej guberni powiatu kozinieckiego, mąż Andrzej, synowie Jan, Jakub, Józef, Stanisław, Aleksander i Ludwik 1-76 51 V-52 R 31 T 0
12 4 1883 Ołyka Honorata Bernacka 19 Dermanka z Ostrowskich, mąż Cyprian, bez potomstwa 504 82 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0042.htm
12 9 1883 Kuniów Józef Ziembicki 10/12 Kadłubiszczyzna s. żołnierza Aleksandra i Michaliny z Bernackich 178-3-78 761R 48 Ż DM
1 3 1884 Włodzimierz Jan Bednarz 8 Adamówka s. austriackich poddanych Wojciecha i Barbary z Bernatów 802 90 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20802/pages/PL_1_436_802_0047.htm
19 7 1884 Radziwiłłów Jan Dąbrowski 4 Radziwiłłów s. chłopki lubelskiej guberni Anieli 1-78 59 V 32 T 0
7 8 1884 Kuniów Paulina Ozimkowska 40 Meżelisk sałdatka, z Bernackich, mąż Stanisław, pozostawiła po sobie z I-małżeństwa syna Andrzeja Sobotnickiego, a z II-małżeństwa córkę Teofilę 178-3-78 800R 24 Ż DM
22 8 1884 Kuniów Leon Bernacki 4 Martyń s. Piotra i Tekli z Cymbalskich 178-3-78 800V 25 Ż DM
16 8 1885 Szumbar Marianna Kalnicka 37 Borki z Konopackich, szl., mąż Bernard, synowie Wincenty i Leon 627 152 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0090.htm
15 11 1885 Katerburg Maria Końnicka 1,5 Horynka c. Bernarda i Marii 204 216 16
22 3 1885 Turzysk Marianna Arałowska 4/12 Wierzbiczno-kolonia c. chłopów płockiej guberni pow. sarneckiego Macieja i Korduli z Rankerów 753 34 6 0
1 3 1885 Włodzimierz Jan Bednarz 8 Adamówka s. austriackich poddanych Wojciecha i Barbary z Bernatów 803 90 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20802/pages/PL_1_436_802_0047.htm
24 5 1885 Turzysk Antoni Bernat 8 Turopin - kolonia s. chłopów Walentego i Marianny z Rybów 753 36 12 0
27 5 1885 Turzysk Andrzej Bernat 2 Turopin - kolonia s. chłopów Walentego i Marianny z Rybów 753 36 13 0
10 5 1885 Ołyka Franciszek Bernacki 3/12 Wólka Kotowska Michała i Józefy z Kownackich 506 82 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0043.htm
21 2 1885 Włodzimierz Stefan Bednarz 2 Adamówka s. aust. poddanych Józefa i Barbary z Bernaków 803 101 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0052.htm
26 4 1885 Dederkały Józef Kaliński 3 Wołkowce s. chł., Bernarda i Marianny 1-79 139V 8 T 729 DM
4 2 1885 Kuniów Paulina Ziembicka 4 Kadłubiszczyzna c. Aleksandra i Michaliny z Bernackich 178-3-86 37V 9 Ż DM
19 3 1886 Ołyka Józef Domalewski 61 Pyszny Bór zostawił żonę Józefę z Bernackich, syna Adolfa, córki Katarzynę, Mariannę i Anielę 507 87 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0046.htm
24 9 1886 Ołyka Marianna Bernacka 50 Dermanka z Kowalskich, wdowa, zostawiła synów z I małż.Adolfa i Ludwika Dąbrowskich 507 95 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0050.htm
26 1 1887 Kowel Stanisława Godlewska 3 Biełaszów c. chłopów siedleckiej guberni, węgrowskiego powiatu gm. Łochów Adama i Teofili z Kowałkowskich 288 93 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20288/pages/PL_1_436_288_0051.htm
12 2 1887 Dederkały Józefa Berno 57 Dederkały Wielkie z gruźlicy, z Wyszpolskich, mąż Klemens, syn Henryk i córki Marianna, Klementyna i Aniela 1-81 90V 4 T 989 DM
20 10 1887 Kuniów Bronisław Ziembicki 4/12 Kadłubiszczyzna s. Aleksandra i Michaliny z Bernackich 178-3-86 121V 43 Ż DM
17 1 1888 Kowel Franciszek Goś 52 Biełaszów chłop łomżyńskiej guberni pow. ostrowskiego gm. Komarowo, żona marianna z Lubaków, synowie Ludwik, Stanisław, Józef i Piotr, córki Józefa, Katarzyna i Paulina 289 71 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20289/pages/PL_1_436_289_0039.htm
4 1 1888 Ołyka Lekadia Bernacka 2/12 Moszczanica Feliksa i Marianny z Konarzewskich 508 80 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0042.htm
20 1 1888 Ołyka Kazimierz Bernacki 2/12 Wólka Kotowska Michała i Józefy z Kownackich 508 81 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0043.htm
18 1 1889 Kowel Stanisław Bernacki 72 Kowel miszczanin miasta Kowla, wdowiec, synowie Władysław, Piotr, Ferdynand i Antoni, córki Stanisława i Petronela 290 75 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20290/pages/PL_1_436_290_0040.htm
5 1 1889 Kowel Antoni Finkowski 15 Kruhel s. chłopów płockiej guberni, rywińskiego powitu gminy Osiek Romana i Marianny z Dzikowskich 290 74 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20290/pages/PL_1_436_290_0040.htm
8 2 1889 Kowel Kazimiera Gorska 14 Kowel c. chłopów suwalskiej guberni powiartu i gminy Huta Józefa i Michaliny 290 77 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20290/pages/PL_1_436_290_0041.htm
8 1 1889 Ołyka Kamila Bernacka 3/365 Pokaszczów Feliksa i Marianny z Konarzewskich 509 75 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0043.htm
8 3 1889 Ołyka Karolina Kitajewska 22 Balarka z Bernackich, mąż Adam 509 83 25 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0047.htm
21 3 1889 Ołyka Antoni Kitajewski 1,5 Balarka Adama i Karoliny z Bernackich 509 83 27 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0047.htm
5 9 1889 Ołyka Bolesław Bernacki 11 Wólka Kotowska Michała i Katarzyny z Podczaszyńskich 509 95 62 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0053.htm
1 11 1889 Ołyka Joanna Pruszyńska 1,5 Wólka Kotowska Felicjana i Elżbiety z Bernackich 509 96 66 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0053.htm
19 2 1889 Radziwiłłów Jan Bernacki 5/12 Żabokrzyki Wielkie s. austr. poddanych Jakuba i Rozalii z d. Kelmer 0.1-81 B 69V 7 T
13 4 1889 Radziwiłłów Franciszek Bernacki 3,5 Żabokrzyki s. austr. poddanych Jakuba i Rozalii z d. Kelmer 0.1-81 B 72V 26 T
5 7 1889 Radziwiłłów Amalia Czerpińska 17/12 Buhajówka c. mieszczan siedleckiej guberni Adolfa i Augusty z Luboltów 0.1-81 B 73 V 33 T
15 6 1889 Jałowicze Władysław Kotas 8/12 Świszczów s. mieszkańców radomskiej guberni gm. Górka Franciszka i Marianny Szczur 162 24 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20162/pages/PL_1_436_162_0022.htm
29 4 1890 Krzemieniec Andrzej Kirszbaum 1 Kołosowa s. Juliana i Józefy z kaliskiej guberni 0.1-81W 35V 23 T
31 10 1890 Torczyn Paulina Kotarska 35 Chorochoryn lubelskiej guberni, pow. Zamość, z Franczewskich, mąż Władysław, synowie Wacław i Stanisław, córki Marianna i Władysława 676 47 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20676/pages/PL_1_436_676_0025.htm
6 3 1890 Ołyka Marianna Bernacka 2/52 Wólka Kotowska Feliksa i Marianny z Falkowskich 510 48 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0047.htm
19 3 1890 Ołyka Anna Bernacka 48 Dermanka z Kowalskich, zostawiła męża Józefa i syna Cypriana 510 49 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0048.htm
4 8 1890 Ołyka Leon Bernacki 5/12 Wólka Kotowska Marcina i Anieli z Kownackich 510 53 46 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0052.htm
4 9 1890 Ołyka Michał Bernacki 62 Wólka Kotowska żona Józefa z Kownackich, dzieci I - Mikołaj, Antoni, Aniela, II - Adam 510 54 51 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0053.htm
17 4 1891 Torczyn Helena Bernacka 2/12 Koszów c. Józefa i Marianny z Malinowskich 677 56 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0030.htm
11 12 1891 Semenówka Aleksander Bogusłowski 38 Romanówka szl. wileńskiej guberni, kawaler 58 68 Tb
21 7 1891 Szumsk Józefa Jakuszewska 1,5 Cyranka c. miesz. Mikołaja i Marianny z Bernadzkich 01-233 73V 49 T
6 10 1892 Ołyka Aleksandra Mecherewicz 6/12 Wólka Kotowska s. Ludwika i Anny z Bernackich 1018 89 48 MO 0
16 12 1892 Ołyka Narcyz Bernacki 2/12 Dermanka s. Cypriana i Weroniki z Kamińskich 1018 94 62 MO 0
7 3 1892 Turzysk Augustyn Kowalczuk 46 Wierzbiczno żona Tekla Gołębiowska, s. Bernard, c. Honorata, Aleksandra 760 33 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0019.htm
24 9 1892 Torczyn Stanisław Bernacki 1 Usicze s. mieszczan Gabriela i Anieli z Łopuszańskich 678 58 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0031.htm
27 9 1892 Kuniów Adam Michała Bogusz 62 Zahorce mieszczanin grodzieńskiej gubernii, pozostawił syna Marcelego 178-3-86 454V 51 Ż DM
23 3 1893 Ołyka Marianna Konefał 80 Wólka Kotowska z Bernackich, wdowa, zostawiła syna Ludwika 1018 228 31 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0121.htm
27 6 1893 Włodzimierz Karolina Bednarz 14 Adamówka panna, c. austr. podd. chł. Józefa i Barbary z Bernatów 811 139 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0071.htm
29 1 1893 Kowel Oskar Stanisławski 80 Kowel od staroœci, kolegialny radca, s. Piotra, szlachcic warszawskiej guberni z miasta Warszawy, synowie Artur, Kazimierz i Oskar, córki Zofia, Jadwiga, Adela, Helena i Maria 294 83 12 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20294/pages/PL_1_436_294_0043.htm
4 12 1894 Turzysk Barbara Ostrowska 1 Wierzbiczno c. Ludwika i Marianny z Bernatów 762 56 34 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0029.htm
10 3 1894 Torczyn Katarzyna Bernacka 56 Koszów z Siateckich, chł., mąż Paweł, synowie Kajetan i Władyslaw, córki Rozalia, Kamila, Aniela i Urszula 680 44 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0029.htm
16 6 1894 Torczyn Wawrzyniec Bernacki 61 Koszów chłop, żona Elżbieta z Siateckich, synowie Józef i Piotr, córki Paulina, Franciszka, Antonina, Michalina i Teofila 680 46 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0030.htm
10 5 1894 Szumsk Maria Kalnicka 7 Bryków c. miesz. Bernarda i Kornelii z Jakubowskich 01-233 342R 70 T
23 3 1894 Kuniów Antonina Bernadzka 1 Martyń c. Franciszka i Faustyny Ziembickiej 178-3-86 531R 8 Ż DM
16 3 1895 Turzysk Franciszka Dul 30 Turopin - kolonia z Jachimków, chlopka lubelskiej guberni powiatu nowoaleksandrowskiego gm. Godów, mąż Wojciech, synowie Szymon i Jan, córki Marianna i Anna 918 26 V 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0028.htm
7 2 1895 Turzysk Ludwika Kordalska 0,5 Klusk c. chłopów płockiej guberni pow. Mławskiego gm. Turza Stanisława i Marianny z Klimczaków 918 26 R 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0027.htm
1 2 1895 Turzysk Jan Żądło 68 Turopin - kol. chłop lubelskiej guberni, pow. Nowoaleksandryjskiego gm. Karczmiska, żona Tekla z Rysiów, z 1-go malż. syn Andrzej, córki Rozalia i Anna, z 2-go syn Stanisław, córki Marianna i Katarzyna 918 26 R 4 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0027.htm
4 1 1895 Turzysk Jan Piotrowski 2/52 Bobły s. chłopów lubelskiej guberni, pow. Nowoaleksandryjskiego gm. Rybitwy Antoniego i Marianny z Pisułów 918 25 V 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0027.htm
20 4 1895 Turzysk Edward Kudrycki 3 Duliby s. chłopów siedleckiej guberni, pow. włodawskiego, gm. Krzywa Wierzba Jana i Marianny z Piskorskich (szkarlatyna) 918 28 R 17 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0029.htm
27 3 1895 Turzysk Józefa Bonalska 2 Turopin - kolonia c. chłopów płockiej guberni pow. przasnyckiego Stanisława i Marianny z Domańskich 918 27 V 13 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0029.htm
25 11 1895 Turzysk Walenty Młynarski 54 Turopin - kolonia chłop lubelskiej guberni pow. janowskiego gm. Opole, żona Anna z Zwieczornych, syn Michał, córki Karolina, Eleonora, Teofila i Katarzyna 918 30 R 35 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0031.htm
18 11 1895 Turzysk Rozalia Jagodzińska 3/12 Wierzbiczno - kolonia c. chłopów płockiej guberni Jana i Marianny z Jankowskich 918 30 R 34 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0031.htm
22 10 1895 Turzysk Jakub Pruczewicz 3/12 Tuliczów - kolonia s. chłopów kaliskiej guberni Adama i Marianny z Słowińskich 918 29 V 31 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0031.htm
29 8 1895 Turzysk Józefa Skrzyżańska 54 Dolsk z Sinickich, chłopka siedleckiej guberni, pow. węgrowskiego, mąż Franciszek 918 29 R 27 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0030.htm
18 7 1895 Turzysk Aleksandra Terpyłowska 5 Sielec-folwark c. mieszczan grodzieńskiej guberni pow. Brześć Litewski Stefana i Petroneli z Zasimowskich (szkarlatyna) 918 28 V 24 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0030.htm
5 1 1895 Tuczyn Adam Janus 2 Raśniki radomskiej guberni pow. Okunieckiego gm. Grodzisko Jana i Marianny z Kubików 915 39V 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0034.htm
27 6 1895 Szumsk Franciszek Kaliński 4 Bryków s. miesz. Bernarda i Kornelii z Jakubowskich 01-233 254V 44 T
27 12 1895 Kuniów Waleria Pożywikowska 21 fut. Jaroszówka panna, c. chł., z mińskiej gubernii Antoniego i Wincentyny z Krajewskich 178-3-86 593R 87 Ż DM
22 1 1896 Jałowicze Antoni Lewicki 8/12 Nadczyce s. wdowy Karoliny chłopki radomskiej guberni gminy Turek 904 44 R 1 0
5 3 1896 Jałowicze Franciszek Gruszczyński 27 Horodnica Mała mieszkaniec radomskiej guberni gminy Jedlina, żona Anna z Sałaczyńskich, córki Katarzyna i Maria 904 45 R 5 0
24 9 1896 Ołyka Janina Bernacka 1 Wólka Kotowska Marcin i Aniela z Kownackich 1018 666 53 MO 0
29 10 1896 Ołyka Cyryl Bernacki 1 Dermanka Cyprian i Weronika z Kamińskich 1018 668 58 MO 0
10 12 1896 Ołyka Sabina Kownacka 7/365 Wólka Kotowska Franciszek i Paulina z Bernackich 1018 671 70 MO 0
20 1 1896 Kowel Paulina Skibniewska 63 Kowel szlachcianka wołyńskiej guberni pow. włodzimierskiego, panna 907 48 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20907/pages/PL_1_436_907_0036.htm
1 4 1896 Kuniów Jan Malinowski 80 Peremerówka żona Tekla z Bernadzkich, synowie Karol, Stanisław, Józef, Władysław i Piotr, córka Bronisława 178-3-86 641R 22 Ż DM
18 3 1897 Kowel Zofia Hejman 11 Kowel c. szlachciców warszawskiej guberni i powiatu Aleksandra Konstantego i Bronisławy z Olechowskich 908 52 R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20908/pages/PL_1_436_908_0043.htm
4 3 1897 Kowel Tomasz Bieduniewicz 23 Kowel szeregowy 23 roty, chłop mińskiej guberni pow. ihumeńskiego gromady brodeckiej, kawaler 908 51 V 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20908/pages/PL_1_436_908_0043.htm
20 2 1897 Kowel Helena Bernacka 1/12 Biełaszów c. rezerwowego żołnierza siedleckiej gub. pow. węgrowskiego gm. Łochów Jana i Katarzyny z Nadratowskich 908 50 V 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20908/pages/PL_1_436_908_0042.htm
15 3 1897 Jałowicze Maria Pankiewicz 6/52 Jałowicze c. Piotra i Józefy z Grynkiewiczów chłopów grodneńskiej guberni trofimowskiej gminy 905 46 R 9 0
22 1 1897 Ołyka Władysław Bernacki 1 Dermanka Józef i Sabina z Drzewickich 1018 795 6 MO
12 5 1897 Ołyka Leontyna Bernacka 18 Wólka Kotowska Kazimierz i Józefa Domalewska 1018 806 37 MO
8 1 1898 Luboml Rozalia Bereza 85 Sokól z Lipińskich, gubernialna sekretarzowa, mąż Stefan, dzieci Michał i Marianna 933 83 4 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20933/pages/PL_1_436_933_0069.htm
28 4 1898 Ołyka Józef Bernacki 70 Dermanka wdowiec, zostawił syna Cypriana 1018 944 19 MO 0
2 6 1898 Ołyka Emilia Bernacka 1 Wólka Kotowska Marcin i Aniela z Kownackich 1018 946 25 MO 0
5 6 1898 Ołyka Wiktoria Bernacka 5 Wólka Kotowska Łukasza i Heleny z Zalewskich 1018 947 28 MO 0
25 6 1898 Ołyka Franciszek Gala 9/12 Wólka Kotowska Mikołaj i Teofila Bernacka 1018 948 32 MO 0
9 7 1898 Ołyka Bronisława Gala 2 Wólka Kotowska Mikołaj i Teofila z Bernackich 1018 950 37 MO
12 12 1898 Szumsk Stanisław Antoni Wyrzykowski 7/12 Majdan Antonowiecki s. szl. Franciszka i Anieli Józefy z Bernów 01-234 94V 84 T
30 5 1898 Kuniów Jan Mazurenko 32 Martyń kawaler, s. Feliksa i Marii z Bernackich 178-3-86 749R 40 Ż DM
1 7 1898 Kuniów Maria Bernacka 1,5 Martyń c. J ózefy Bernackiej 178-3-86 750R 47 Ż DM
16 8 1898 Kuniów Michał Mazurenko 34 Martyń s. Feliks i Marii z Bernackich 178-3-86 751V 55 Ż DM
26 12 1898 Kuniów Franciszek Boguszyński 69 Kamionka mieszczani z miasta Kamieńca Podolskiego z Gubernii Podolskiej 178-3-86 754V 74 Ż DM
5 7 1899 Tbilisi Jan Bernat 28 Tbilisi s. Dawida, rezerwowy niższy urzędnik Tb DW
18 1 1899 Jałowicze Helena Kapuścińska 2/12 Ostrożec c. chłopów warszawskiej guberni gminy Smiłowicy Marcina i Tekli z Lewandowskich 930 25 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20930/pages/PL_1_436_930_0025.htm
23 1 1899 Jałowicze Michalina Kotas 4 Jarosławicze c. chłopów radomskiej guberni gminy sandomierskiej Franciszka i Marianny z Zujerów 930 26 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20930/pages/PL_1_436_930_0026.htm
14 3 1899 Jałowicze Józef Freme 61 Ostrożec chłop piotrkowskiej guberni gminy Meduk (?), żona Justyna, syn Władysław 930 27 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20930/pages/PL_1_436_930_0026.htm
4 5 1899 Jałowicze Wincenty Wiszniewski 30 Nadczyce chłop warszawskiej guberni gminy Brześć, żona Andżela, syn Stanisław, córki Maria i Tekla 930 30 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20930/pages/PL_1_436_930_0028.htm
1 8 1899 Jałowicze Józef Grabowski 7/12 Świszczów s. chłopów płockiej guberni gm. Czermin Leona i Józefy z Wasilewskich 930 31 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20930/pages/PL_1_436_930_0028.htm
11 9 1899 Szumsk Feliks Giżycki 9/12 Stara Huta s. chł. Józefa i Bryfgdy z Bernackich 01-235 75V 60 T
11 12 1899 Szumsk Piotr Markowicz 3 Drygany s. miesz. Franciszka i Pauliny z Bernackich 01-235 78V 79 T
15 2 1899 Kowel Rozalia Rakowska 2 Biełaszów c. chł. łomżyńskiej gub. pow. ostrowskiego gm. Poręba Konstantego i Agnieszki z Bernackich 932 50 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0041.htm
7 3 1900 Tuczyn Józef Teodorowicz 96 Huta Siedliska z guberni grodzieńskiej, żona Konstancja z Górskich, dzieci: Pawlina, Michał, Adela, Tekla, Zofia i Franciszek, Maria, Julia i Teofila 956 69 8 0
23 3 1900 Tuczyn Antoni Siradzki 3 Huta Siedliska s. Ignacego i Marii z Wenzowskich z piotrkowskiej guberni 956 70 10 0
1 4 1900 Tuczyn Paweł Kulasiński 3/12 Tuczyn s. Wawrzyńca i Bronisławy z Wasilewskich z warszawskiej guberni 956 70 12 0
17 5 1900 Tuczyn Waleria Marcinkowska 5 Folwark Lin c. Jana i Antoniny z Kubiaków z guberni kaliskiej 956 72 18 0
30 5 1900 Tuczyn Piotr Kuszmirek 24 Szubków s. Stanisława chłop z guberni piotrkowskiej powiatu brzezińskiego gminy Dmosin wsi Kamień, szeregowy żołnierz 127 pułku piechoty 956 72 19 0
9 7 1900 Tuczyn Szymon Mickiewicz 26 Szubków s. Józefa, chłop z guberni suwalskiej powiatu mariampolskiego gminy Wajwery, kawaler, 956 74 26 0
21 7 1900 Tuczyn Marianna Kieszczyńska 1 Huta Siedliska c. Franciszka i Michaliny z Konkolów z guberni grodeńskiej 956 74 27 0
9 1 1900 Niewirków Józefa Banaskiewicz 25 Nowiny z Szymańskich, chłopka guberni kieleckiej tegoż powiatu gminy Snochowice, mąż Piotr, syn Józef, córka Marianna 951 65 2 0
24 1 1900 Niewirków Marianna Malecka 97 Zastawie z Kowalczyków, chłopka radomskiej guberni powiatu końskiego, wdowa, synowie: B..., Kazimierz, Jan i Andrzej, córki Zofia i Anastazja 951 65 4 0
22 2 1900 Niewirków Edward Szpilecki 48 Zastawie chłop warszawskiej guberni , zona Jóezfa z Świętulskich, córki Marianna, Klara i Franciszka 951 67 10 0
29 3 1900 Niewirków Ostrowski 46 Pohoryłówka s. Aleksandra, mieszczanina Siejża guberni witebskiej 951 69 20 0
31 3 1900 Niewirków Marianna Maligranda 55 Rudnia Pohoryłowska z Maligrandów, mieszczanka społeczności rówieńskiej, wdowa, syn Bernard, córka Katarzyna 951 70 22 0
3 5 1900 Niewirków Marianna Cyzowska 33 Nowiny z Wrzeżonowskich, chłopka radomskiej guberni końskiego powiatu gminy Midzierza, mąż Feliks, synowie: z 1-go małżeństwa Jan, z 2-go Feliks 951 71 26 0
4 5 1900 Niewirków Wawrzyniec Olejniczak 1 Zastawie s. chłopów kaliskiej guberni, słupeckiego powiatu, gminy Pyzdry Franciszka i Franciszki z Kopciów 951 71 27 0
20 5 1900 Niewirków Józef Swiderski 9 Wołkoszów s. chłopów warszawskiej guberni kutnowskiego powiatu gminy Oporów Szymona i Heleny z Obidowskich 951 72 29 0
21 5 1900 Niewirków Antonina Wolnowska 54 Zastawie z Bartkowskich, chłopka kieleckiej guberni tegoż powiatu gminy Snochowice, wdowa, syn Stanisław, córki Serafina, Marianna, Józefa i Katarzyna 951 72 30 0
4 6 1900 Niewirków Maciej Kuliński 53 Zastawie chłop radomskiej guberni końskiego powiatu gminy Midzierza, żona Julianna z Dulewiczów, synowie Jan i Antoni, córki Marianna, Teofila, Anna, Antonina i ... 951 73 36 0
15 7 1900 Niewirków Weronika Gotlib 4 Nowiny c. chłopów siedleckiej guberni łukowskiego powiatu gminy Tuchowicz Jana i Marianny z Wiączków 951 75 40 0
28 8 1900 Niewirków Marianna Staniszewska 4 Zastawie c. chłopów warszawskiej guberni tegoż powiatu gminy Góra Piotra i Marafaty (?) z Sameruków 951 76 45 0
16 12 1900 Niewirków Kazimierz Olejniczak 80 Zastawie chłop kaliskiej guberni słupeckiego powiatu gminy Pyzdry, żona Józefa z Wilczyńskich, synowie Marcin i Franciszek, córki Urszula i Apolonia 951 79 56 0
18 12 1900 Niewirków Adam Bujak 2 Nowiny s. chłopów kieleckiej guberni tegoż powiatu gminy Snochowice Jana i magdaleny z Tomaszewskich 951 79 57 0
19 12 1900 Niewirków Marianna Tkacz 80 Zastawie z Ludwikowskich, chłopka kieleckiej guberni tegoż powiatu gminy Samsonów, wdowa, syn Jan, córki Marianna i Katarzyna 951 80 58 0
21 12 1900 Krzemieniec Franciszek Listkowski 22 Krzemieniec s. Kazimierza, szeregowy 5. eskadry ryskiego pułku, chłop pow. Leszczyńskiego kieleckiej guberni 38 V 60 0
11 2 1900 Torczyn Józef Mroziński 74 Bujany s. Pawła i Antoniny z Tybulewiczów mieszczan szczebrzeszyńskich guberni lubelskiej 954 56 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0031.htm
23 2 1900 Torczyn Katarzyna Staniszewska 4 Szepel z Szczepańskich, wdowa, mieszczanka gostynińska warszawskiej guberni, synowie Józef, Władyslaw i Paweł 954 58 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0032.htm
27 7 1900 Torczyn Zygmunt Błachnio 2 Usicze s. Agaty - chłopki guberni siedleckiej powiatu garwolińskiego gminy Ryki 954 62 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0034.htm
13 12 1900 Torczyn Jan Kiciński 55 Koszów s. chłopów lubelskiej guberni powiatu hrubieszowskiego gminy Moniatycze Andrzeja i Zofii z Dworniczuków 954 64 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0035.htm
20 2 1900 Jałowicze Kazimierz Motylewski 75 Jarosławicze chłop suwalskiej guberni, żona Anna 945 26 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20945/pages/PL_1_436_945_0025.htm
3 10 1901 Torczyn Aleksander Sztraus 3/12 Chorochoryn s. Emilii z warszawskiej guberni tegoż powiatu gminy Czyste 955 61 34 DW
8 10 1901 Torczyn Adam Tomasz Sepelski 22 Torczyn s. Antoniego i Marianny z Borków z guberni radomskiej, powiatu iłżeckiego, gminy Sienno 955 61 35 DW
12 11 1901 Torczyn Tomasz Doliński lub Woliński 35 Chorochoryn z guberni radomskiej powiatu kozienickiego gminy Mariampol, żona Marianna z Bogdanowiczów, synowie Paweł i Józef, córki Teofila, Bronisława i Weronika 955 63 40 DW
29 11 1901 Torczyn Petronela Kupczyńska 5/12 Siedmiarki c. Jana i Wiktorii z Kąsowiczów z lubelskiej guberni powiatu chełmskiego gminy Wojsławice 955 64 44 DW
19 6 1901 Jałowicze Jan Paszkowski 69 Horodnica Mała Z urodzenia szlachcic guberni kijowskiej, s. Adama, żonaty z szlachcianką Bogumiłą z d. Uziembło c. Waleriana, zostawił Bonifacego Wacława, Otona i Bogumiła 946 41 13 0
10 2 1901 Tuczyn Anna Lange 91 Huta Siedliska z domu Anżyta, z guberni siedleckiej powiatu łukowskiego, wdowa, dzieci: Franciszek, Julia, Antonina, Józef i Teofila 957 42 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0035.htm
3 6 1901 Tuczyn Antoni Herman Marcinkowski 32 Tomachów s. Aleksandra, szlachcic guberni lubelskiej powiatu tomaszowskiego, żona Józefa, dzieci: Józef i Władysław 957 46 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0037.htm
4 5 1901 Ołyka Tomasz Glinka 33 Huta Bogusławka z guberni siedleckiej pow. węgrowskiego gminy Stara Wieś, żona Helena z Siwków, dzieci: Marian, Lucjan i Lucyna 953 72 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20953/pages/PL_1_436_953_0063.htm
5 1 1901 Horochów Bartłomiej Bernadzki 66 Zwiniacze 944 42 2 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20944/pages/PL_1_436_944_0038.htm
2 2 1902 Luboml Mieczysław Radziszewski 2 Rymacze s. Franciszka i Stanislawy z Maciukiewiczów obywateli lubelskiej guberni, pow. Hrubieszów, gm. Horodło 981 80R 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0075.htm
8 3 1902 Luboml Jan Radziszewski 3 Rymacze s. Franciszka i Stanislawy z Maciukiewiczów obywateli lubelskiej guberni, pow. Hrubieszów, gm. Horodło 981 83R 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0078.htm
21 12 1902 Luboml Władysław Wojciechowski 3/12 Szack s. Ignacego i Konstancji z Nafalskich z siedleckiej guberni pow. Włodawa gm. Sobibór 981 94V 105 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0092.htm
14 5 1902 Szumsk Tekla Jakuszewska 18 Cyranka c. chł. Mikołaja i Marii z Bernadzkich, panna 0.1-236 321V 52 T
31 7 1902 Szumsk Franciszek Wyrzykowski 36 Antonowce szl. podolskiej gub., żona Aniela z d. Berno, syn Jerzy 1,5 roku i córka Janina 7 m-cy 0.1-236 325V 76 T
8 2 1903 Niewirków Bronisława Żygadło 1 Janówka Bernarda i Marianny z Żygadłów 981 75 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0068.htm
7 1 1903 Krzemieniec Piotr Izdebski 1 Rybcza s. Bernarda i Honoraty 41 V 3 T
6 3 1903 Krzemieniec Jadwiga Kaplukiewic 23 Królewski Most chłopka lubelskiej guberni, mąż Feliks, syn Stanisław 44 V 25 0
26 1 1903 Tuczyn Antoni Cieślak 4 Pustomyty s. Antoniego i Walerii z Kazimirskich z kaliskiej guberni 970 41 V 4 0
9 1 1903 Jałowicze Antoni Iwanicki 6/52 Swiszczów s. chłopów siedleckiej guberni gm. Renki Feliksa i Józefy z Tosińskich 975 36 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20975/pages/PL_1_436_975_0023.htm
6 10 1904 Krzemieniec Ludwik Szuper 51 Krzemieniec s. Jaśka, chłop podolskiej guberni ze wsi Kujawczałyn 33 V 56 0
19 5 1904 Ołyka Piotr Bernacki 2 Palcze ? Fabian i Domicela Szyszko 984 74 38 MO 0
18 11 1904 Ołyka Aleksander Szyszko 18 Moczulce Karola i Marianna z Bernackich 984 80 76 MO 0
17 11 1904 Ołyka Teofila Bernacka 22 Wólka Kotowska Paweł i Marianna z Garzyńskich 984 80 77 MO 0
15 1 1904 Niewirków Kamila Misiewicz 40 Niemilja z Liniewiczów, zostawiła męża Bernarda, s. Michała, Bronisława, Felicjana, Andrzeja c. Adelę, Aleksandrę, Wiktorię, Marię 982 74 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0064.htm
14 10 1904 Szumsk Maria Jastrzębska 70 Stara Huta z Sowińskich, chł., dzieci z 1-go malż. Józef, Ignacy, Teresa i Brygida Bernaccy, z 2-go Michał Jastrzębski 0.1-238 74R 100 T
27 9 1905 Ołyka Paulina Kownacka 35 Wólka Kotowska z Bernackich, mąż Franciszek, s. Tadeusz, c. Adelajda i Janina 985 79 72 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0074.htm
20 8 1905 Ołyka Florian Szyszko 19 Dermanka Karola i Marianny z Bernackich 985 78 64 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0073.htm
16 6 1905 Horochów Zygmunt Chociatowski 42 Horochów s. Jana, szlachcic, gubernialny sekretarz, kawaler 974 52R 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0047.htm
13 4 1905 Niewirków Petronela Banasik 68 Zastawie panna, c. chłopów radomskiej guberni Wawrzyńca i Małgorzaty z Mijasów 983 83R 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0073.htm
4 12 1905 Ołyka Szczepan Kownacki 11 Wólka Kotowska Józef i Aniela z Bernackich 985 82 90 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0077.htm
1 1 1905 Szumsk Jan Różycki 1/52 Żołobki s. Joachima i Michaliny z Bernackich 01-236 207V 1 T
25 1 1905 Szumsk Katarzyna Bernacka 25 Bykowce c. Piotra, chł., panna 01-236 209R 27 T
19 2 1905 Szumsk Anna Bernacka 60 Bykowce z Czajkowskich, c. Józefa, chł., wdowa, synowie Józef i Szymon, córki Marcelina i Maria 01-236 211R 50 T
4 6 1905 Szumsk Szymon Bernacki 24 Bykowce s. Piotra, chłop 01-236 216R 95 T
14 3 1905 Włodzimierz Anna Bern 7/12 Moczyska c.austr.poddanych Jana i katarzyny z Puziów 991 79V 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0078.htm
29 9 1905 Włodzimierz Władysław Bernacki 2/12 Ochnówka s.chł. lubelskiej gub. Piotra i Pauliny Agnieszki z Robaczyńskich 991 90R 116 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0088.htm
16 2 1906 Szumsk Bronisława Hulewicz 5 Kąty c. chł. Sylwestra i Anny z Bernackich 01-236 147R 24 T
6 4 1906 Radziwiłłów Mikołaj Benedykt Sokołowski 57 Radziwiłłów szlachcic witebskiej guberni, parafianin kościoła lepelskiego, żona Florentyna z Czechowiczów, synowie Bolesław, Tadeusz, Eugeniusz, Wincenty i Mikołaj, córki Maria, Janina i Halina 1-94 84 R 6 T 0
10 7 1906 Ołyka Władysław Bernacki 6/12 Wólka Kotowska Kazimierza i Anieli z Kownackich 1019 321 44 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0173.htm
6 2 1906 Ołyka Jan Falkowski 1 Palcze Józefa i Anieli z Bernackich 1019 311 14 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0168.htm
11 1 1906 Ołyka Tadeusz Gala 5 Wólka Kotowska Mikołaja i Teofili z Bernackich 1019 309 7 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0167.htm
13 6 1906 Torczyn Michalina Romaniewicz 30 Koszów z d. Bernacka, chł., mąż Konstanty 1021 49V 14 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201021/pages/1_436_0_0_1021_0031.htm
27 6 1907 Tbilisi Stanisław Pazio 2/12 Tbilisi s. Bernarda - stolarza zakaukaskiej kolei 69 Tb
19 8 1907 Tbilisi Julian Derso 40 Tbilisi s.Jana, chłop kowieńskiej guberni powiatu wilkomirskiego wsi Petryńce, żona Anna l. 36 w 8-m miesiącu ciąży 96 Tb
9 11 1907 Tbilisi Antoni Jurek 11/12 Tbilisi s. Jana, chłopa radomskiej guberni 137 Tb
20 1 1907 Ołyka Teodor Bernacki 9 Dermanka Cypriana i Weroniki z Kamińskich 1019 462 5 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0247.htm
13 11 1907 Ołyka Helena Bernacka 40 Wólka Kotowska zostawiła męża Łukasza, synów Bronisława i Bogusława i córkę Weronikę 1019 489 86 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0261.htm
16 11 1907 Ołyka Wacław Falkowski 4 Palcze Józefa i Anieli z Bernackich 1019 489 87 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0261.htm
21 12 1907 Ołyka Regina Bernacka 3,5 Wólka Kotowska Kazimierza i Anieli z Kownackich 1019 494 100 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0263.htm
5 3 1908 Ołyka Paweł Bernacki 74 Wólka Kotowska zostawił żonę Mariannę, synów Piotra, Józefa, Kazimierza, Antoniego, Michała, Pawła, córki Stanisławę, Annę i Lucynę 1019 657 21 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0348.htm
19 1 1908 Ołyka Aniela Bernacka 27 Wólka Kotowska z Babińskich, zostawiła męża Antoniego, syna Leonarda córki Adelę i Karolinę 1019 652 5 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0345.htm
15 6 1908 Ołyka Adelajda Bernacka 1,5 Dermanka Jana i Józefy z Kownackich 1019 667 49 MO
21 8 1908 Ołyka Zenon Bernacki 42 Dermanka stanu wolnego 1019 674 71 MO
28 9 1908 Ołyka Dioniza Szyszko 18 Dermanka Karola i Marii z Bernackich 1019 677 81 MO
5 5 1908 Ołyka Marianna Bernacka 60 Wólka Kotowska z Girzyńskich, wdowa, zostawiła synów Piotra, Józefa, Kazimierza, Antoniego, Michała i Pawła córki Stanisławę, Annę i Mariannę 1019 665 43 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0352.htm
27 7 1908 Tbilisi Donat Wincenty Kołosowski 7 Tbilisi s. mieszczanina wileńskiej guberni 44 62 Tb
23 9 1908 Tbilisi Roman Dłużyński 4/12 Tbilisi s. chłopów kaliskiej guberni 52 101 Tb
28 9 1909 Ołyka Stanisława Falkowska 3 Palcze Józefa i Anieli z Bernackich 1019 159 82 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0085.htm
1 8 1909 Ołyka Helena Bernacka 1 Wólka Kotowska Piotra i Cyryli z Sawickich 1019 154 63 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0083.htm
18 2 1909 Tajkury Stanisław Kaczyński 5/12 Zdołbunów s. chłopów płockiej guberni Ludwika i Marii z d. Łoszak 8 R 0
22 7 1909 Tajkury Józef Karasiewicz 76 Kolonia Kopytkowska chłop workowskiej gromady płockiej guberni, żona Katarzyna z Dorgowskich, dzieci; Józefa, Konstancja, Anastazja i Petronela 36 R 0
22 10 1909 Tajkury Jan Jaszczuk 47 Zdołbica chłopów ułanowskiej gromady, podolskiej guberni, powiatu lityńskiego, żona Karolina z Skryńskich... 51 R 0
11 4 1909 Ołyka Stanisław Bernacki 1 Wólka Kotowska Kazimierza i Anieli z Kownackich 1019 145 31 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0078.htm
24 10 1909 Ołyka Piotr Falkowski 6/52 Palcze Józefa i Anieli z Bernackich 1019 163 97 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0087.htm
14 1 1910 Tajkury Anna Grudzińska 26 Zdołbunów z Czeperskich, chłopka kaliskiej guberni, pow. słupeckiego gm. Ostrowate, mąż Jan R-740-4-69 45 R 5 R
16 3 1910 Tbilisi Bogumiła Trifonowa 85 Tbilisi wdowa po gubernialnym sekretarzu 95 23 Tb
23 5 1910 Tajkury Jadwiga Janikowska 4/12 Zdołbunów c. chłopów malogoskiej gminy kieleckiej guberni Walentego i Anny z Leniewiczów R-740-4-69 48 R 29 R
3 6 1910 Tajkury Kazimierz Janicki 3/12 Koszatów s. mieszczan lubelskiej guberni powiatu sędziszowskiego Antoniego i Stefanii z Bielawskich R-740-4-69 48 V 32 R
7 7 1910 Tajkury Ryszard Sobański 10/12 Zdołbunów s. chłopów wyryńskiej gminy siedleckiej guberni Franciszka i Marii z Kustowskich R-740-4-69 49 R 38 R
25 7 1910 Tajkury Antoni Marcinkowski 16 Zdołbica s. chłopów wacławskiego powiatu warszawskiej guberni Franciszka i Marianny z Sławińskich R-740-4-69 49 V 43 R
26 5 1910 Tbilisi Maria Malczewska 3,5 Tbilisi c. feldfebla straży gubernatora Jana i Katarzyny z Mierzejewskich 100 51 Tb
4 2 1911 Radziwiłłów Marian Bogucki 31 Leduchów chłop gminy olchowieckiej podolskiej guberni, kawaler, s. Walerego i Wincentyny z Wierzbickich 1-101 61 R 4 T 0
19 4 1911 Radziwiłłów Feliks Domarecki 18 Leduchów s. chłopów podolskiej guberni , powiatu winnickiego, pikowskiej gminy Władysława i Magdaleny z Laskowskich 1-101 63 R 18 T 0
2 2 1911 Ołyka Łukasz Bernacki 44 Wólka Kotowska syn Kazimierza, zostawił wdowę Jadwigę z Kamińskich, dz. z 1-go małż. Bronisława, Bogusława, Weronikę 1063 76 15 MO
24 8 1911 Ołyka Józef Falkowski 1 Pełża Józefa i Anieli z Bernackich 1063 85 80 MO
27 10 1911 Ołyka Franciszek Bernacki 4/52 Dermanka Jana i Józefy z Kownackich 1063 87 97 MO
15 7 1912 Radziwiłłów Emilia Rezler 76 Radziwiłłów z Lamprechtów, mieszczanka miasta Augustowa suwalskiej guberni, synowie Ludwik i Wiktor, córka Julia 1-102 38 R 17 T 0
4 12 1912 Radziwiłłów Stanisława Eufimia Zawadzka 2/12 Radziwiłłów c. chłopów warszawskiej guberni gm. Nasielsk Stanisława i Józefy z Majewskich 1-102 40 V 31 T 0
13 2 1912 Ołyka Jan Bernacki 19 Wólka Ludwika i Anny z Bergielów 1050 139 10 MO
10 3 1912 Ołyka Cyprian Bernacki 14 Wólka Mikołaja i Anieli z Kownackich 1050 140 15 MO
12 4 1912 Ołyka Feliks Bernacki 50 Wólka zostawił żonę Marię z Konarzewskich, synów Antoniego, Polikarpa, Aleksandra i córkę Józefę, 1050 142 22 MO
10 5 1912 Ołyka Tadeusz Bernacki 5/12 Ołyka Aleksandra i Karoliny z Paszkowskich 1050 143 28 MO
26 7 1912 Ołyka Magdalena Bernacka 8/12 Wólka Kazimierza i Anieli z Kownackich 1050 147 42 MO
13 4 1913 Ołyka Anna Bernaś 1 Ołyka Józefa i Karoliny z Możdżerskich 1063 146 28 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0154.htm
14 12 1914 Radziwiłłów Natalia Sobolewska 76 Radziwiłłów mieszczanka lubelskiej guberni powiatu hrubieszowskiego, 1-105 124 V 32 T 0
16 9 1914 Jałowicze Anna Demska 6 Pjanie c. NN i chł. kaliskiej guberni, gm. Wichertów, Stanisławy 1054 43V 14
19 8 1914 Torczyn Jan Sebestiański 2,5 Sadów Józefa i Marceliny z Bernackich 1056 57 23 MO
15 11 1914 Torczyn Franciszek Tuński 10 Litwa Teofila i Anieli z Bernackich 1056 59 30 MO
24 2 1914 Ołyka Adam Bernacki 8/12 Wólka Kotowska Kazimierza i Anieli z Kownackich 1063 210 16 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0222.htm
1 10 1914 Ołyka Michalina Kownacka 6 Kotowska Wólka Piotra i Bronisławy z Bernackich 1063 220 91 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0232.htm
7 1 1915 Kijów, św. Aleksandr Jadwiga Pietrowska Kijów z Mińskiej Guberni, mieszcz. m. Mozyrz, ojciec: Semen 312/1/129 125V 9 m.K. JM1
28 2 1915 Kijów, św. Aleksandr Józef Siejec 30 Kijów z Guberni Samarskiej, pow. nowouzieńskiego, ojciec: Jan 312/1/129 132V 51 m.K. JM1
2 3 1915 Kijów, św. Aleksandr Antoni Kurs 23 Kijów zmarł od ran na wojnie, ur. w Lubelskiej Guberni, gm. kosowskiej, pow. sokołowskim, ojciec: Stanisław 312/1/129 133V 56 m.K. JM1
3 3 1915 Kijów, św. Aleksandr Franciszek Hryniewicz 26 Kijów żołnierz z Wileńskiej Guberni m. Kobylniki pow. Święciany, ojciec: Wincenty 312/1/129 134R 59 m.K. JM1
20 4 1915 Kijów, św. Aleksandr Walerian Bernatowicz 62 Kijów ojciec: Aleksander 312/1/129 141R 101 m.K. JM1
9 8 1915 Kijów, św. Aleksandr Bernard Jakowicki 5 Kijów Rodzice: Bernard i Maria Reczyn 312/1/129 159R 215 m.K. JM1
22 8 1915 Kijów, św. Aleksandr Marcelina Jakowicka 1,5 Kijów Rodzice: Bernard i Maria Reczyn 312/1/129 160R 223 m.K. JM1
22 1 1915 Ołyka Felicjan Proszyński 79 Chromiaków żona Elżbieta z Bernackich, dzieci - Stanisława, Franciszka, Kamila, Malwina 1081 86 8 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0049.htm
28 4 1916 Tbilisi Wiktoria Garyga 20 Tbilisi c. Łukasza - chłopa kaliskiej guberni 250 72
2 4 1916 Ołyka Paweł Kownacki 1 Wólka Kotowska Piotra i Bronisławy z Bernackich 1081 175 35 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0097.htm
6 2 1917 Tbilisi Maria Siniczenko 82 Tbilisi c. Wawrzyńca, wdowa po gubernialnym sekretarzu 292 55 Tb
21 6 1917 Tbilisi Wincenty Osiej 54 Tbilisi s. Adama, chłop siedleckiej guberni, żona Anna z d. Balijewa, synowie Tomasz l. 20, Piotr l. 16 i Paweł l. 14 335 267 Tb
11 4 1917 Ołyka Władysława Cierpiał 2 Konstyntynówka Piotra i Bronisławy z Bernackich 1081 240 20 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0131.htm
25 10 1917 Ołyka Józef Kownacki 73 Wólka Kotowska zostawił żonę Antoninę z Bernackich, dzieci Floriana, Juliana, Marię, Dominikę, Leonardę 1081 246 37 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0134.htm
6 7 1918 Włodzimierz Aleksander Bernat 1 3/12 Nowa Werba s.Józefa i Józefy z Krakowiaków 1077 74-75 52 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0038.htm
14 11 1934 Krzemieniec Władysław Piotrowski 30 Równe s. Bernarda i Karoliny z Haraburdów, urzędnik, mieszkaniec Wiśniowca 44 R 73 0
12 2 1935 Ostróg Maria Haberzak Wierzchów ur. 2.08.1877, zd. Bernadzikowska, córka Wawrzyńca i Eleonory, mąż Henryk 654-1-183 92R 3 R Mg
4 5 1938 Krzemieniec Maria Fursik 67 Krzemieniec ur. 23.12.1871 r. z Jaśkiewiczów, c. Antoniego i Anieli z Bernackich, mąż Michał, córka Dominika zamężna 24 0
25 11 1938 Ostróg Czesław Wędlarski Bór ur. 25.10.1908, syn Jana i Zuzanny z Bernackich, bednarz, kawaler 654-1-183 119R 50 R Mg
3 12 1939 Krzemieniec Honorata Izdebska 65 Wesołówka z Izdebskich, c. Grzegorza, wdowa po Bernardzie, dzieci: Piotr, Franciszek, Bronisław i Joanna 86 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
0 1 Tbilisi Witold Bernatowicz Tbilisi Jan s.Franciszka Olga (chrzest 1920) Piotr Pietrzak, Zofia Płatakis 234V 33 Tb DW
15 5 1602 Ostróg Krzysztof Karpiński Wojciech Małgorzata data chrztu, ojciec nobilis, gubernator Glińska t.8. 618 ks. WŻ DM
21 1 1630 Ostróg Zofia Bernacka Krzysztof Agnieszka data chrztu t.8. 615 ks. WŻ DM
1 10 1634 Ostróg Jadwiga Bernacka Piotr Anna data chrztu, ojciec Piotr z Kuniowa t.8. 615 ks. WŻ DM
13 1 1636 Ostróg Paweł Bernacki Krzysztof Agnieszka data chrztu, ojciec Piotr z Kuniowa t.8. 615 ks. WŻ DM
29 5 1707 Czartorysk Antoni Kotkiewicz Michał Konstancja ur. Michał Susczewicz, Pudentyna Karbowska, Tomasz Wirzchowski, Franciszka Bernaszyńska 297-1-185 14R Ł
13 11 1724 Torczyn Łukasz Piotrowski Sadów Antoni Eufrozyna Humieniecka Franciszek Bernacki, Barbara Piotrowska 17a b/nr Ł EH
30 11 1724 Torczyn Michał Bernacki Franciszek Petronela Stanisław Swichocki, Joanna Szkieniczowa 17a b/nr Ł EH
14 8 1740 Szumsk Ludwika Krajewska Katarzyna Stanisław Zbrożek, Andrzej Stręczyński, Anna Bernacka 297-1-180 6V Ł RK 14
8 10 1741 Szumsk Franciszka Kraiewska Krajewska Marcin Katarzyna Bernacka Paweł Szipkoski, Anna Śliwińska 297-1-180 11V Ł RK 24
2 12 1744 Szumsk Jan Kołątai Kołłątaj Dederkały Małe Michał Marianna Józef Wylezyński, Anna Bernacka, Antoni Wyszpolski, Franciszka Radzichońska 297-1-180 19R Ł RK 40
11 9 1746 Szumsk Tadeusz Michał Wirkowski ?? Marianna Antoni Małuski, Bernarda Konopkowa, Franciszek Konopka, Rozalia Czaplińska 297-1-180 25V Ł RK 53
8 9 1747 Szumsk Wiktor Michał Kurasinski Franciszek Zofia Czaplicz Józef Antoni Esomnt, Angela Brzostowska, Ludwik Brzostowski, Bernarda Konopczyna 297-1-180 28R Ł RK 58
20 1 1750 Szumsk Agnieszka Mekeczko Mykita Hucisko Szumskie Wincenty Helena Stefan Obrocki, Katarzyna Jakuszowna, Stanisław Sliwinski, Barbara Bernacka 297-1-180 37R Ł RK 79
22 5 1752 Szumsk Walenty Wereszczynski Wereszczyński Huta Dubieńska Wojciech Anna Stanisław Jakoszynski, Barbara Bernacka 297-1-180 48R Ł RK 109
26 6 1753 Szumsk Jan Zielenski Zieliński Huta Dubieńska Sebastian Agnieszka Jan Głazowski, Marianna Kraiewska, Stanisław Bernacki, Zofia Michalicha 297-1-180 52V Ł RK 125
23 7 1753 Szumsk Magdalena Wołkowinska Wołkowińska Huta Dubieńska Michał Anna Stanisław Bernacki, Agnieszka Zielenska 297-1-180 53R Ł RK 127
13 1 1754 Szumsk Agnieszka Zawalska Zawadzka Huta Dubieńska Michał Helena Andrzej Grajewski, Barbara Bernar 297-1-180 55V Ł RK 134
14 2 1755 Szumsk Ignacy Jakusewicz Jakusiewicz Huta Dubieńska Stanisław Marianna Leon Jekler, Barbara Bernacka, Antoni Jakusiewicz, Marianna Medinska 297-1-180 59V Ł RK 147
4 4 1755 Szumsk Teresa Wereszczynska Wereszczyńska Huta Dubieńska Wojciech Anna Stefan Jakoszynski, Barbara Bernacka 297-1-180 60V Ł RK 151
14 10 1755 Szumsk Teresa Czyzewska Czyżewska Huta Dubieńska Mikołaj Agnieszka Antoni Jakosiewicz, Magdalena Bernacka 297-1-180 63R Ł RK 159
21 12 1755 Szumsk Tomasz Rogowski Huta Rachmanowska Stanisław? Katarzyna Kazimierz Biernacki, Magdalena Bernacka 297-1-180 63V Ł RK 160
5 8 1756 Szumsk Jakub Obierczyk Obierczuk Huta Antonowiecka Szymon Anna Jan Mieskowski, Regina Bernacka 297-1-180 67R Ł RK 174
12 1 1757 Szumsk Sebastian Zaręba Hucisko Marcin Eleonora Jakub Pikulski, Barbara Bernacka, Stanisław Bernacki, Magdalena Osmoslska 297-1-180 69R Ł RK 181
1 5 1757 Szumsk Zofia Szulan Szukan Huta Wawrzyniec Anastazja Józef ?siewicz, Magdalena Bernacka 297-1-180 71V Ł RK 186
9 11 1757 Szumsk Anna Jakusinska Jakusińska Huta Dubieńska Antoni Franciszka Stanisław Bernacki, Marianna ?ska, Sebastian Zielinski, Marianna 297-1-180 73V Ł RK 190
11 1 1758 Szumsk Marianna Pikulska Huta Szumska Wojciech Teresa Kazimierz Bernacki, Franciszka Listowska, Stanisław Brozowski, Regina Wiślicka 297-1-180 75R Ł 193 RK
15 1 1758 Szumsk Paweł O?czuk Obierczuk Hucisko Szymon Anna Jakub Pikulski, Barbara Bernacka, Wawrzyniec Woynaszewski, Antoniukowa 297-1-180 75V Ł 194 RK
6 2 1758 Szumsk Agata Barnacka Bernacka Huta Szumska Bartłomiej Katarzyna Sebastian Zielenski, Marianna Jakusinska 297-1-180 76R Ł 195 RK
23 4 1758 Szumsk Agnieszka Bernacka Huta Dubieńska Stanisław Regina Jakub Pikulski, Teresa Pikulska, Błażej Sitnicki, Agnieszka Listowska 297-1-180 79R Ł 201 RK
6 1758 Szumsk Antoni Michalowski Michałowski Huta Surażska Maciej Zofia Kazimierz Bernacki, Agnieszka Zielenska 297-1-180 79R Ł 201 RK
12 7 1758 Szumsk Piotr Zaręba Huta Dubieńska Marcin Aleksandra Wojciech Wereszczynski, Magdalena Bernacka 297-1-180 80R Ł 203 RK
23 11 1758 Szumsk Barbara Wislicka Wiślicka Huta Rachmanowska Błażej Regina Kazimierz Bernacki, Teresa Pikulska 297-1-180 82R Ł 207 RK
3 5 1759 Szumsk Helena Zastawska Zawalska Huta Dubieńska Jakub Anastazja Jakub Pikulski, Regina Bernacka 297-1-180 84V Ł RK 214
3 6 1759 Szumsk Antoni Jakusiewicz Jakuszewicz Huta Szumska Józef Marianna Jakub Pikulski, Regina Bernacka 297-1-180 85V Ł RK 216
22 10 1759 Szumsk Teresa Jasinska Jasińska Hucisko Szumskie Jan Agnieszka Błażej Banskoski, Regina Wilanska, Antoni Woynaszeski, Magdalena Bernacka 297-1-180 87V Ł RK 220
22 1 1760 Szumsk Agnieszka Jakosiewicz Jakusiewicz Huta Dubieńska Antoni Franciszka Stanisław Bernacki, Marianna Woynaszowska, Wawrzyniec Woynaszoski, Agnieszka Obrocka 297-1-180 89R Ł RK 223
29 6 1760 Szumsk Paweł Machorski Huta Dubieńska Kazimierz ?ria Wojciech Łasik, Magdalena Bernacka 297-1-180 93V Ł RK 4415
8 1760 Szumsk Marianna Obirko Obierko Rudnia Antonowiecka Franciszek Marianna Kazimierz Bernacki, Teresa Minkowska 297-1-180 95R Ł RK 4418
24 8 1760 Szumsk Jan z Mathy Bernacki Huta Dubieńska Stanisław Regina Jakub Pikulski, Teresa Pikulska 297-1-180 95R Ł RK 4418
24 8 1760 Szumsk Bartłomiej Kobylanski Kobylański Huta Dubieńska Tomasz Marianna Józef Garner, Marianna Bernacka 297-1-180 95R Ł RK 4418 0
30 11 1760 Szumsk Franciszek Ksawery Zieleyski Zieliński? Huta Dubieńska Sebastian Agnieszka Stanisław Bernacki, Anna Zieleyska 297-1-180 97V Ł RK 4423
29 1 1761 Szumsk Marianna Bernaszewska Kruholec Bazyli Zofia Michał Barycki, Marianna Antonichowa 297-1-180 98V Ł 4425 RK
25 11 1761 Szumsk Katarzyna Obierczuk Rudnia Antonowiecka Szymon Anna Stanisław Bernacki, Anna Borsczowska, Wawrzyniec Woynaszewski, Regina Bernacka 297-1-180 104V Ł 4440 RK
29 11 1761 Szumsk Andrzej Bernacki Huta Dubieńska Stanisław Regina Stefan Wirkowski, Katarzyna Hyblinska 297-1-180 104V Ł 4440 RK 0
12 1761 Szumsk Andrzej Zielinski Zieliński Huta Dubieńska Wojciech Anna Antoni Jakusiewicz, Regina Bernacka 297-1-180 105R Ł 4442 RK
25 3 1762 Szumsk Wojciech Listowski Hucisko Szumskie Franciszek Agnieszka Stanisław Bernacki, Katarzyna Jakusiowa 297-1-180 107V Ł 4447 RK
12 4 1762 Szumsk Katarzyna Bursak Buczłański? Huta Dubieńska Wawrzyniec Anastazja Antoni Jakusiewicz, Magdalena Bernacka 297-1-180 108R Ł 4448 RK
18 4 1763 Szumsk Wojciech Sliwinski Śliwiński Huta Franciszkowa Stanisław Marianna Stanisław Bernacki, Dorota Nuklerowa, Błażej Bąkowski, Marianna Jakasienska 297-1-180 114V Ł 4461 RK
29 6 1763 Szumsk Piotr Ryciuk Huta Dubieńska Piotr Franciszka Antoni Jakusiewicz, Regina Bernacka 297-1-180 116R Ł 4464 RK
4 8 1763 Szumsk Dominik Siękiewicz Stankiewicz Huta Szumska Marcin Petronela Leon Nukler, Regina Bernacka 297-1-180 116V Ł 4465 RK
18 9 1763 Szumsk Maciej Krasicki Huta Dubieńska Stefan Aleksandra Jan Borkowski, Regina Bernacka, Michał Sliwinski, Franciszka Jakusiewiczowna 297-1-180 117R Ł 4466 RK
23 10 1763 Szumsk Szymon Andrzej Piotrowski Szumsk Franciszek Magdalena Stanisław Dembicki, Barbara Olchowska, Stanisław Bernacki, Agata Kowalicha 297-1-180 117V Ł 4467 RK
24 11 1763 Szumsk Andrzej Smolinski Smoliński Huta Szumska Franciszek Marianna Stanisław Brzozowski, Regina Bernacka, Maciej Gdowski, Marianna Kowalowa 297-1-180 118R Ł 4468 RK
24 12 1763 Szumsk Jan Soroczynski Soroczyński Huta Szumska Józef Jadwiga Jakub Bąkowski, Regina Bernacka, Jan Staczkiewicz, Agnieszka Kucharska 297-1-180 118V Ł 4469 RK
24 12 1763 Szumsk Ewa Pasternaczek Pasternak Iserna Maciej Marianna Bartłomiej Jadaszaski, Regina Bernacka 297-1-180 118V Ł 4469 RK
24 1 1764 Szumsk Agnieszka Bąkowska Huta Szumska Jakub Regina Andrzej Bielewicz, Regina Bernacka 297-1-180 119R Ł 4470 RK
20 1 1764 Szumsk Agnieszka Zielinska Żelezińska Andrzej Barbara Stanisław Sliwinski, Regina Bernacka, Błażej Bąkoski, Barbara Bernacka 297-1-180 119R Ł 4470 RK
13 2 1764 Szumsk Antonina Matylda Adaszowicz Adaszewicz Huta Szumska Maciej Marianna Marcin Stękiewicz, Regina Bernacka 297-1-180 119V Ł 4471 RK
13 4 1764 Szumsk Wojciech Wereszczynski Wereszczyński Suraż Jan Marianna Leon Ekler, Regina Bernacka 297-1-180 120V Ł 4473 RK
22 4 1764 Szumsk Wojciech Barsczewski Barszczewski Huta Dubieńska Tomasz? Anna Michał Sliwinski, Barbara Bernacka 297-1-180 120V Ł 4473 RK
22 4 1764 Szumsk Wojciech Siewak? Siewruk ? Hucisko Szumskie Jan Magdalena Ambroży Bernacki, Regina Bernacka 297-1-180 120V Ł 4473 RK
3 5 1764 Szumsk Katarzyna Wereszczynska Wereszczyńska Huta Dubieńska Maciej Agnieszka Antoni Jakusiewicz, Regina Bernacka 297-1-180 121R Ł 4474 RK
15 5 1764 Szumsk Magdalena Sliwinska Śliwińska Huta Szumska Bartłomiej Katarzyna Andrzej Bilewicz, Regnia Bernacka 297-1-180 121R Ł 4474 RK
28 5 1764 Szumsk Magdalena Winnicka Hucisko Szumskie Protazy Helena bliźniaczka, Grzegorz Bilski, Magdalena Bernacka 297-1-180 121V Ł 4475 RK
10 6 1764 Szumsk Antoni? Jaworski Krzysztof Marianna Stanisław Bernacki, Barbara Olchowska, Jan Bukoski, Katarzyna Legawska 297-1-180 121V Ł 4475 RK
24 6 1764 Szumsk Jan Baptysta Jakusiewicz Jakusiński Huta Dubieńska Antoni Franciszka Stanisław Bernacki, Anna Barsczewska 297-1-180 122R Ł 4476 RK
12 8 1764 Szumsk Paweł Obrocki Huta Dubieńska Tomasz Krystyna Ambroży Bernacki, Joanna Zarębina 297-1-180 122V Ł 4477 RK
30 12 1764 Szumsk Stefan Kasper Bernacki Huta Szumska Stanisław Regina Stefan Wirkowski, Anna Barszczewska 297-1-180 124V Ł 4481 RK
9 2 1765 Szumsk Magdalena Ryskowicz Ryśkiewicz Załuże Franciszek Marianna Ambroży Bernacki, Marianna Tomczukowa 297-1-180 125R Ł 4482 RK
10 2 1765 Szumsk Maciej Garlinski Garliński Huta Rachmanowska Aleksander Marianna Wojciech Zielinski, Regina Bernacka 297-1-180 125R Ł 4482 RK
14 2 1765 Szumsk Konstancja Bornacka Bernacka Huta Dubieńska Błażej Marianna Wojciech Zielinski, Anna Barszczewska 297-1-180 125R Ł 4482 RK
21 3 1765 Szumsk Benedykt Chryciuk Huta Szumska Paweł Marianna Ambroży Bernacki, Marianna Bilewiczowa 297-1-180 125V Ł 4483 RK
17 6 1765 Szumsk Jan Antoni Pikulski Huta Szumska Wojciech Teresa Szymon Valaksiewicz, Regina Bernacka 297-1-180 126V Ł 4485 RK
25 6 1765 Szumsk Piotr Rogala Huta Dubieńska Wawrzyniec Anna Florian Barczuk, Regina Bernacka 297-1-180 126V Ł 4485 RK
6 8 1765 Szumsk Kajetan Wawrzyniec Obrocki Huta Dubieńska Błażej Agnieszka Regina Bernacka, Grzegorz Bilski, Aleksander Garlinski, Agnieszka Wereszczynska 297-1-180 126V Ł 4485 RK 0
26 9 1765 Szumsk Michał Garlinski Garliński Huta Dubieńska Józef Zofia Regina Bernacka, Ambroży Bernacki 297-1-180 127V Ł 4487 RK
10 10 1765 Szumsk Franciszek Wereszczynski Wereszczyński Huta Szumska Kazimierz Anna Grzegorz Jadaszynski, Regina Bernacka 297-1-180 127V Ł 4487 RK
27 10 1765 Szumsk Katarzyna Soroczynska Soroczyńska Huta Szumska Józef Jadwiga Grzegorz Jadaszynski, Regina Bernacka 297-1-180 128R Ł 4488 RK
10 12 1765 Szumsk Mikołaj Sliwinski Śliwiński Huta Szumska Stanisław Katarzyna Antoni Kozłowski, Regina Bernacka 297-1-180 128V Ł 4489 RK
10 12 1765 Szumsk Salomea Wereszczynska Wereszczyńska Huta Szumska Wojciech Łucja Stanisław Bernacki, Marianna Bielewiczowa 297-1-180 128V Ł 4489 RK
6 7 1766 Szumsk Elżbieta Bernacka Huta Szumska Stanisław Regina Waraksiewicz, Anna Barsczewska 297-1-180 133R Ł 4498 RK
3 8 1766 Szumsk Dominik Zeleszczynski Zeleszczyński Huta Dubieńska Barnaba Anna Antoni Woynaszewski, Barbara Bernacka 297-1-180 133V Ł 4499 RK 0
17 8 1766 Szumsk Katarzyna Wołkowinska Wołkowińska Huta Dubieńska Michał Anna Stanisław Bernacki, Anna Zielinska 297-1-180 134R Ł 4500 RK
15 9 1766 Szumsk Antoni Slewicki Śliwiński Huta Michał Katarzyna Jan Herman, Regina Bernacka, Wawrzyniec Woynaszewski 297-1-180 134R Ł 4500 RK
22 9 1766 Szumsk Teresa Jadwiga Bąkowska Bączkowska Huta Szumska Jan Rozalia Stanisław Bernacki, Petronela Stankiewicz, Wawrzyniec Woynaszewski, Anastazja Gazowska 297-1-180 134V Ł 4501 RK
20 11 1766 Szumsk Feliks Garlinski Gorliński Huta Szumska Aleksander Marianna Salomon Sikorski, Regina Bernacka, Jan Herman, Katarzyna Wirkowska, Wawrzyniec Woynaszewski, Helena Wirkowska 297-1-180 136R Ł 4504 RK
23 11 1766 Szumsk Andrzej Jukusiewicz Jakusiewicz Huta Surażska Jakub Magdalena Stanisław Bernacki, Katarzyna Zaleska, Jakub Pikulski, Katarzyna Szlachetkowa, Hiacynt 297-1-180 136R Ł 4504 RK
23 11 1766 Szumsk Andrzej Jakusiewicz Jakuszewicz Huta Dubieńska Antoni Franciszka Stanisław Bernacki, Katarzyna Wirkowska, Jakub Pikulski, Katarzyna Zaleska, Wojciech Zielinski, Barbara Zielinska 297-1-180 136R Ł 4504 RK
20 12 1766 Szumsk Tomasz Miedzwiedzki Niedźwiedzki Huta Szumska Franciszek Marianna Wawrzyniec Woynaszewski, Regina Bernacka, Antoni Jakusiewicz, Petronela Stańkiewiczowa 297-1-180 136V Ł 4505 RK
20 12 1766 Szumsk Anastazja Berkowska Huta Dubieńska Jan Helena Józef Gornos, Regina Bernacka Wawrzyniec Woynaszewski, Anna Zaclinska 297-1-180 136V Ł 4505 RK
27 12 1766 Szumsk Jan Sliwinski Śliwiński Huta Szumska Bartłomiej Katarzyna Stanisław Sliwinski, Regina Bernacka 297-1-180 136V Ł 4505 RK
1 1 1767 Szumsk Stefan Niedzwiedzki Niedźwiedzki Huta Szumska Andrzej Marianna Grzegorz Jadaszynski, Regina Bernacka 297-1-180 137R Ł 4506 RK
9 2 1767 Szumsk Apolonia Barszczowska Barszczewska Huta Dubieńska Maciej Anna Józef Gerner, Barbara Bernacka 297-1-180 137V Ł 4507 RK
13 4 1767 Szumsk Józef z Kupertynu Wojciech Jekler Szumsk Leon Dorota Jakub Pikulski, Regina Bernacka, Jan Sabatowski, Katarzyna Tarasiewiczowna 297-1-180 138V Ł 4509 RK
27 5 1767 Szumsk Marcjanna Jadaszynska Jadaszyńska Huta Szumska Kazimierz Franciszka Maciej Choinski, Regina Bernacka 297-1-180 139R Ł 4511 RK
24 8 1767 Szumsk Regina Huta Szumska Maciej Marianna Grzegorz Jadaszynski, Regina Bernacka 297-1-180 139V Ł 4512 RK
28 8 1768 Szumsk Jan Worfowicz Worsowicz Kąty Maciej Anna Stanisław Bernacki, Agnieszka Siwolowa, Jakub Pikulski, Magdalena Buchowiecka panna, Błażej Bąkowski, Anna Gorniczka 297-1-180 143V Ł 4520 RK
17 4 1769 Czartorysk Benedykt Wojciech Bernatowicz Czartorysk Jan Agnieszka Jerzy Zukowski, Katarzyna Potułowska, as. Michał Wyszyński, Róża Bułhakówna 297-1-185 90V Ł DW 9301
1 1 1769 Szumsk Wiktoria Klara Bernacka Huta Szumska Stanisław Regina Araskiewicz, Nowinska, Marcin Nowinski, Tekla Araskiewiczowa 297-1-180 145R Ł RK 4525
2 2 1769 Szumsk Błażej Ryskowicz Ryśkiewicz Załuże Franciszek Marianna Regina Bernacka, Szymon Laskowski, Andrzej Bielewicz, Marianna Bielewiczowa 297-1-180 145R Ł RK 4525
24 2 1769 Szumsk Katarzyna Woynaszowska Wojnaszewska Huta Szumska Wawrzyniec Wiktoria Antoni Woynaszowski, Regina Bernacka, Antoni Kozłowski, Dorota Eklerowa 297-1-180 145V Ł RK 4526
9 3 1769 Szumsk Agnieszka Jakusiewicz Jakuszewicz Huta Dubieńska Antoni Franciszka Jan Wrąb, Regina Bernacka, Wawrzyniec Bursta, Elżbieta Burkowska 297-1-180 145V Ł RK 4526
9 4 1769 Szumsk Stanisław Krasicki Huta Dubieńska Stefan Helena Wojciech Obrocki, Jadwiga Jastrzębska, Ambroży Bernacki, Agnieszka Obrocka 297-1-180 146R Ł RK 4528
3 4 1769 Szumsk Wojciech Burzu? Bursak? Burzec Huta Dubieńska Wawrzyniec Anastazja Antoni Jakusiewicz, Magdalena Bernacka, Bazyli Koczylascu, Ludwika Laskowska 297-1-180 146R Ł RK 4528
1 6 1769 Szumsk Antoni Stankiewicz Huta Szumska Nowa Marcin Petronela Jan Kwiatkowski, Regina Bernacka, Maciej Jadasiewicz, Marianna Bielewiczowa 297-1-180 147R Ł RK 4530
6 7 1769 Szumsk Jakub Sliwinski Śliwiński Huta Szumska Nowa Stanisław Anna Jan Kwiatkowski, Magdalena Bernacka, Maciej Jadaszynski, Jadwiga Soroczynska 297-1-180 147R Ł RK 4530
9 7 1769 Szumsk Anna Gorlinska Gorlińska Huta Szumska Nowa Aleksander Marcjanna Jan Borkowski, Regina Bernacka, Błażej Czorklewicz, Magdalena Bernacka 297-1-180 147R Ł RK 4530
16 7 1769 Szumsk Magdalena Błaszkowska Suraż Józef Katarzyna Michał Wierkowski, Urszula Wolska, Cyprian Bogucki, Helena Wierkowska, Kazimierz Orłowski, Petronela Brzezowska, Stanisław Bernacki, Marianna Bogucka 297-1-180 147V Ł RK 4531
5 9 1769 Szumsk Rozalia Barszczewska Huta Szumska Maciej Anna Stanisław Sliwienski, Regina Bernacka, Antoni Kozłowski, Wiktoria Woynaszewska 297-1-180 148R Ł RK 4532
4 10 1769 Szumsk Franciszka Borkowska Huta Szumska Jan Elżbieta Stanisław Bernacki, Wiktoria Woynaszewska, Maciej Barszczewski, Franciszka Jakusiewiczowa 297-1-180 148V Ł RK 4533
27 10 1769 Szumsk Teresa Huta Szumska Paweł Franciszka Antoni Kozłowski, Regina Bernacka 297-1-180 148V Ł RK 4533
13 12 1769 Szumsk Łucja Łuszczakowska Huta Stanisława Antoni Agnieszka Jan Borkowski, Regina Bernacka, Kazimierz Wyżynski, Petronela Stenkiewiczowa 297-1-180 149R Ł RK 4534
21 1 1770 Czartorysk Agnieszka Bernatowicz Czartorysk Jan Agnieszka Jerzy Żukowski, Marianna Jarosewiczanka 297-1-185 91R Ł 9302 DW
4 2 1770 Szumsk Dorota Bielecka Bielicka Hucisko Szumskie Andrzej Marianna Marcin Szumaszeski, Regina Bernacka 297-1-180 149V Ł RK 4535
25 2 1770 Szumsk Maciej Bursa Huta Szumska Gabriel Jadwiga Jan Borkowski, Regina Bernacka 297-1-180 150R Ł RK 4536
19 3 1770 Szumsk Józef Surzynski Surzyński Huta Szumska Stanisław Teofila Grzegorz Jadaszynski, Regina Bernacka 297-1-180 150V Ł RK 4537
29 4 1770 Szumsk Jakub Pastorowicz Pastrowicz Huta Szumska Kazimierz Franciszka Stanisław Bernacki, Wiktoria Woynaszeska 297-1-180 151R Ł RK 4538
17 7 1770 Szumsk Jakub Zaleski Zalewski Hucisko Surażskie Kasper Anna Stanisław Zaleski, Regina Bernacka 297-1-180 152R Ł RK 4540
18 4 1771 Szumsk Bernacki Huta Stanisława Stanisław Regina Mikołaj Dorozynski, Magdalena Jabczarska, Katarzyna Luchowska, Maciej Jabczarski, Teresa Pikulska, Andrzej Kibinski, Helena Wirkowska, Stefan Wirkowski, Marianna Strzelecka, Barbara Bernacka 297-1-180 154R Ł RK 4544
30 4 1771 Szumsk Wojciech Jan Kibinski Kibiński Huta Dubieńska Andrzej Klara Wojciech Sokołowski, Teofila Orłowska, Stanisław Bernacki, Barbara Sokołowski, Stefan Taszczewicz, Konstancja Ostrowska, Jakub Pikulski, Katarzyna Luchowska, Antoni Morozowski, Katarzyna Slachetka 297-1-180 154V Ł RK 4545
9 5 1771 Szumsk Jan z Dukli Kierner Gierner Huta Szumska Józef Regina Jan Herman, Regina Bernacka, Stanisław Bernacki, Katarzyna Hermanowa, Andrzej Kibinski, Marianna Hornicka 297-1-180 155R Ł RK 4546
13 8 1771 Szumsk Klara Sanolinska? Smolińska? Huta Stanisława Andrzej Marianna Wawrzyniec Woynaszeski, Regina Bernacka, Grzegorz Jadaszynski, Magdalena Bernacka 297-1-180 155V Ł RK 4547
11 11 1771 Szumsk Marcin Huta Stanisława Tadeusz Zofia Wawrzyniec Woynaszeski, Regina Bernacka 297-1-180 156V Ł RK 4549
23 2 1772 Szumsk Franciszka Szymanska Szymańska Hucisko Surażskie Jakub Magdalena Stanisław Bernacki, Domicela Przetocka, Maciej Przetocki, Rozalia Kozłoska 297-1-180 158V Ł RK 4554
1 4 1772 Szumsk Wincenty Borkowski Huta Stanisława Jan Helena Piotr Czarnecki, Wiktoria Woynaszeska, Ambroży Bernacki, Marianna Smolinska 297-1-180 159R Ł RK 4555
16 4 1772 Szumsk Wojciech Jakusiewicz Huta Stanisława Józef Marianna Andrzej Dombrowski, Regina Bernacka, Wawrzyniec Woynaszeski, Teresa Jadaszynska 297-1-180 159V Ł RK 4557
20 4 1772 Szumsk Marcin Wojciech Meteczuk Mekieczko Hucisko Wojciech Marianna Stanisław Bernacki, Wiktoria Woynaszeska, Piotr Czernecki, Regina Biernacka 297-1-180 159V Ł RK 4557
10 4 1772 Szumsk Elżbieta Dzikowska Waśkowce Jakub Marianna Andrzej Błazkowski, Anastazja Skibicka, Stanisław Bernacki, Helena Wirkoska 297-1-180 159V Ł RK 4557
28 6 1772 Szumsk Piotr Jadaszeński Jadaszyński Huta Stanisława Grzegorz Marianna Mateusz Pikulski, Regina Bernacka, Piotr Fedoroski, Wiktoria Woynaszeska, Maciej Dumański, Silweria Zychowska 297-1-180 160R Ł RK 4558
15 8 1772 Szumsk Antonina Szymanska Szymańska Hucisko Surażskie Józef Franciszka Maciej Przetocki, Agnieszka Fedorowiczowa, Jakub Przetocki, Regina Bernacka, Maciej Jadaszeski, Domicela Przetocka 297-1-180 160V Ł RK 4559
18 8 1772 Szumsk Angela Jastremska Jastrzębska Huta Stanisława Gabriel Jadwiga Maciej Jadaszynski, Magdalena Bernacka 297-1-180 160V Ł RK 4559
13 9 1772 Szumsk Józef z Kupertynu Soroczynski Huta Stanisława Stanisław Teofila Ambroży Bernacki, Klara Berkoska 297-1-180 161R Ł RK 4560
1 10 1772 Szumsk Marianna Kornacholska Szumsk Tadeusz Magdalena Maciej Jabczarski, Regina Bernacka 297-1-180 161R Ł RK 4560
26 4 1773 Szumsk Tekla Wiktoria Bernacka Huta Szumska Stanisław Regina Maciej Perzynski, Domicela Kruszewska, Jan Kruszewski, Magdalena Kornacholska 297-1-180 164V Ł RK 4568
28 9 1773 Szumsk Michał Woynaszeski Wojnaszewski Huta Antonowiecka Antoni Magdalena Stefan Wiorkoski, Anna Skibicka, Jan Borkoski, Regina Bernacka 297-1-181 4R Ł RK 004a
3 10 1773 Szumsk Rozalia Pikulska Huta Stanisława Maciej Anna Grzegorz Jadaszynski, Regina Bernacka 297-1-181 4R Ł RK 004a
11 11 1773 Szumsk Marcjanna Prakseda Salomea Kruszewska Suraż Jan Domicela Marcin Karpinski, Anna Zatorska, Ignacy Buderadzki, Jadwiga Inglikowa, Maciej Perzynski, Anastazja Skibicka, Stanisław Bernacki, Justyna Zawakiewiczowa 297-1-181 4V Ł RK 5
11 11 1773 Szumsk Ludwik Marcin Kruszewski Suraż Jan Domicela data dop. chrztu, Ignacy Buderadzki, Jadwiga Inglikowa, Marcin Karpinski, Anastazja Skibicka, Stanisław Bernacki, Anna Zatorska, Maciej Perzynski, Justyna Zawakiewiczowa 297-1-181 4V Ł RK 5
11 11 1773 Szumsk Antoni Bazyli Kruszewski Suraż Jan Domicela data dop. chrztu, Maciej Perzynski, Justyna Zawakiewiczowa, Marcin Karpinski, Jadwiga Inglikowa, Stanisław Bernacki, Anastazja Skibicka, Ignacy Buderadzki, Anna Zatorska 297-1-181 5R Ł RK 005a
3 5 1774 Szumsk Stanisław Borkowski Huta Szumska Jan Helena Józef Gerner, Regina Bernacka, Wojciech Tuczynski, Anna Barsczewska 297-1-181 6R Ł 006a RK
17 7 1774 Szumsk Marianna Woynaszewska Wojnaszewska Huta Szumska Wawrzyniec Wiktoria Stanisław Bernacki, Helena Borkowska, Maciej Barsczewski, Regina Bernacka 297-1-181 6V Ł 7 RK
9 9 1774 Szumsk Mateusz Krzemieniecki Krzemiński Szumsk NN Marianna Krzemieniecka Józef Gerner, Regina Bernacka, Tomasz Adamowski, Konstancja Sadowska 297-1-181 8V Ł 9 RK
4 10 1774 Szumsk Franciszka Białobrzyska Huta Szumska Bartłomiej Rozalia Marcin Ostapowicz, Regina Bernacka 297-1-181 8V Ł 9 RK
26 2 1775 Szumsk Rozalia Bernacka Huta Szumska Sebastian Marianna Grzegorz Jadaszynski, Jadwiga Jastrzębska 297-1-181 11V Ł 12 RK
18 6 1775 Szumsk Antoni Ignacy Bernacki Huta Szumska Stanisław Regina Józef Skibicki, Anna Barszczewska, Maciej Perzynski, Anastazja Skibicka 297-1-181 12V Ł 13 RK
15 10 1775 Szumsk Piotr Kokorczuk Kokurowski Szumsk Wojciech Barbara bliźniak, Joachim Mielnik, Regina Bernacka, Marianna Wirkowska, Stanisław Dębicki 297-1-181 13V Ł 14 RK
12 11 1775 Szumsk Marcin Wereszczyński Hucisko Wojciech Franciszka Wojciech Tocicki, Regina Bernacka, Stefan Jędruszkiewicz, Marianna Jadaszynska 297-1-181 14R Ł 014a RK
16 11 1775 Szumsk Stanisław Kostka Mendelski Hucisko Antoni Rozalia Ignacy Zielinski, Regina Bernacka, Wojciech Janicki, Marianna Smolinska 297-1-181 14R Ł 014a RK
17 11 1776 Szumsk Franciszek Borkowski Huta Stanisława Jan Helena Jakub Blicharski, Regina Bernacka 297-1-181 18R Ł 018a RK
30 1 1777 Szumsk Regina Kotowska Iserna Grzegorz Agnieszka Wawrzyniec Jadaszynski, Regina Bernacka 297-1-181 19R Ł 019a RK
10 2 1777 Szumsk Apolonia Rucka Rudzka Huta Szumska Maciej Ludwika Franciszek Tyminski, Regina Bernacka 297-1-181 19V Ł 20 RK
13 2 1777 Szumsk Ignacy Smolenski Smoliński Huta Szumska Andrzej Marianna Wincenty Illinski, Regina Bernacka 297-1-181 19V Ł 20 RK
2 3 1777 Szumsk Kazimierz Gurski Górski Huta Szumska Wojciech Marianna Wincenty Zielinski, Regina Bernacka 297-1-181 19V Ł 20 RK
1 4 1777 Szumsk Marianna Julianna Barszczewska Huta Stanisława Maciej Anna Bernacka, Timinski 297-1-181 20R Ł 020a RK
8 5 1777 Szumsk Stanisław Skibicki Kąty Antoni Anna Regina Bernacka, Maciej Barszczewski, Magdalena Chaszczynska, Wincenty Zielinski 297-1-181 20V Ł 21 RK
19 5 1777 Szumsk Helena Białobrzecka Białobrzyska Huta Stanisława Bartłomiej Rozalia Rozalia Pikulska, Ambroży Bernacki 297-1-181 21R Ł 021a RK
6 5 1779 Szumsk Stanisław Biernacki Bernacki Huta Szumska Sebastian Marianna Maciej Rucki, Regina Biernacka, Tomasz Wislicki, Magdalena Ostapowiczowa 297-1-181 34R Ł 034a RK
13 1 1780 Szumsk Marianna Biernacka Bernacka Waśkowce Franciszek Katarzyna Leon Ekler, Mariana Bielewiczowa, Grzegorz Płoszkiewicz, Dorota Kidolowa 297-1-181 37V Ł 38 RK
13 1 1780 Szumsk Sebastian Stankiewicz Huta Stanisława Wojciech Agnieszka Wojciech Zielinski, Regina Bernacka, Maciej Pikulski, Magdalena Ostapowiczowa 297-1-181 37V Ł 38 RK
5 3 1780 Szumsk Grzegorz Mendelski Huta Stanisława Antoni Rozalia Grzegorz Jadaszynski, Elżbieta Bernacka panna, Maciej Pikulski, Marianna Jadaszynska 297-1-181 38V Ł 39 RK
14 5 1780 Szumsk Katarzyna Śliwińska Hucisko Horodyskie Szymon Brygida Paweł Sczepanowski, Elżbieta Bernacka panna, Szymon Sliwinski, Marianna Jadaszewiczowa, Józef Rudnicki, Regina Zaklicka 297-1-181 40R Ł 040a RK
20 6 1780 Szumsk Antoni Krasicki Huta Dubieńska Stefan Aleksandra Paweł Szczepanowski, Magdalena Bernacka, Joachim Woynaszewski, Rozalia Mędelska 297-1-181 40R Ł 040a RK
20 6 1780 Szumsk Jan Bernacki Huta Stanisława Sebastian Marianna Regina Bernacka, Maciej Rudzki, Tomasz Wislicki, Magdalena Ostapowiczowa, Igancy Soroczyński, Marianna Jadaszyńska 297-1-181 40V Ł 41 RK
10 7 1780 Szumsk Jan z Dukli Suchodolski Huta Stanisława Franciszek Marianna Jakub Jacosiewicz, Elżbieta Borkowska, Błażej Cyrkulewicz, Magdalena Bernacka 297-1-181 40V Ł 41 RK
8 5 1781 Szumsk Józef Bernacki Huta Stanisława Stanisław Regina Franciszek Tyminski, Rozalia Ruzycka, Szymon Ruzycki, Elżbieta Bernacka 297-1-181 48R Ł 048a RK 0
8 9 1781 Szumsk Regina Stankiewicz Huta Bernackiego Wojciech Agnieszka Tomasz Skotnicki, Regina Bernacka, Grzegorz Jadaszynski, Marianna Sawicka 297-1-181 50R Ł 050a RK
8 1 1782 Szumsk Sebastian Kozłowski Huta Stanisława Michał Marianna Maciej Pikulski, Regina Bernacka 297-1-181 52R Ł 052a RK
29 1 1782 Szumsk Marianna Pikulska Huta Stanisława Maciej Rozalia Kazimierz Pastrowicz, Regina Bernacka 297-1-181 52V Ł 53 RK
2 5 1782 Szumsk Ignacy Jakub Zieliński Huta Stanisława Wincenty Dorota Aleksander Domański, Regina Bernacka, Andrzej Bernacki, Zofia Bielecka 297-1-181 54R Ł 054a RK
5 5 1782 Szumsk Wiktoria Łagowska Huta Stanisława Wawrzyniec Anna Wojciech Stankiewicz, Zofia Rowinska, Grzegorz Jadaszyński, Regina Bernacka, Andrzej Bernacki, Franciszka Worczynska 297-1-181 54V Ł 55 RK
26 5 1782 Szumsk Magdalena de Pazzi Sużow? Bryków Jan Zofia Stanisław Bernacki, Teresa Izewska, Wawrzyniec Orłowski, Elżbieta Skotnicka 297-1-181 54V Ł 55 RK
23 5 1782 Szumsk Jan Jarzębski Szumsk data konwersji (20 letni Abraham Ankielewicz, z judaizmu) Daniel Przyiałkowski, Regina Bernacka, Jan Antosiewicz, Elżbieta Skotnicka, Stanisław i Dorota Zielinska 297-1-181 55V Ł 56 RK
28 7 1782 Szumsk Ignacy Wereszczyński Huta Stanisława Józef Agnieszka Andrzej Bernacki, Marianna Jadaszynska, Maciej Ostapowicz, Barbara Jakusiewiczowa 297-1-181 56V Ł 57 RK
6 8 1782 Szumsk Ignacy Gudkowski Gutkowski Suraż Michał Marianna Protazy Czernichowski, Regina Bernacka, Tomasz Skotnicki, Dorota Zielinska 297-1-181 56V Ł 57 RK
22 8 1782 Szumsk Bartłomiej Mendelski Huta Stanisława Antoni Rozalia Andrzej Bernacki, Dorota Zielinska 297-1-181 56V Ł 57 RK
13 11 1782 Szumsk Elżbieta Rucka Rudzka Huta Bernackiego Maciej Katarzyna Andrzej Bernacki, Marianna Jadaszyńska 297-1-181 58V Ł 59 RK
14 10 1783 Torczyn Teresa Lublińska Siedmiarki Tadeusz Marianna Tubieliczowna dop.chrz.: 16.10; Bernard Studziński, Anna Skuratowska, Stefan Lisowski, Anna Studzińska 18a b/n Ł EH
9 1 1783 Szumsk Marcjanna Rucka Rudzka Huta Szumska Jan Anna Maciej Pikulski, Regina Bernacka 297-1-181 59R Ł 059a RK
23 2 1783 Szumsk Julianna Smoleńska Huta Bernackiego Andrzej Marianna Tomasz Szkotnicki, Dorota Zielińska, Wojciech Stańkiewicz, Regina Bernacka 297-1-181 59V Ł 60 RK 0
21 4 1783 Szumsk Wojciech Bąkowski Huta Bernackiego Józef Apolonia Wojciech Sienkiewicz, Katarzyna Pikulska, Hiacynt Bleharski, Regina Bernacka 297-1-181 61R Ł 061a RK
27 4 1783 Szumsk Katarzyna Szymayska Szymańska Iserna Jakub Magdalena Andrzej Bernacki, Dorota Zieleńska 297-1-181 61V Ł 62 RK 0
6 11 1783 Szumsk Salomea Biernacka Bernacka Hucisko Pikulskie Sebastian Marianna Maciej Pikulski, Anna Ostapowiczowa 297-1-181 64R Ł 064a RK
29 7 1784 Szumsk Marta Biernacka Bernacka Huta Surażska Jędrzej Zofia akt po polsku, Antoni Trozoni, Zofia żona Wincentego, Andrzej Haszewicz, Marianna Barszczeska 297-1-181 68aR Ł 069a1 RK
20 9 1784 Szumsk Mateusz Michał Biernadzki Bernacki Huta Biernackiego Stanisław Regina Andrzej Hasiewicz, Marianna Krajewska 297-1-181 69R Ł 069a RK
9 3 1785 Szumsk Mateusz Bernacki Huta Bernackiego Stanisław Regina Antoni Trozoni, Dorota Zielinska, Szymon Barsczewski, Barbara Jakosiewiczowa, Maciej Rudzki, Marianna Jadaszynska 297-1-181 72R Ł 072a RK
9 3 1785 Szumsk Marta Bernacka Huta Bernackiego Andrzej Zofia Antoni Trozoni, Dorota Zielinska, Szymon Barsczewski, Anna Trozonina, Felicjan Garlinski, Elżbieta Skotnicka 297-1-181 72R Ł 072a RK
9 3 1785 Szumsk Kazimierz Mendelski Huta Bernackiego Antoni Rozalia Andrzej Bernacki, Katarzyna Irzycka, Felicjan Garlinski, Elżbieta Skotnicka 297-1-181 72R Ł 072a RK
8 5 1785 Szumsk Rozalia Jadaszyńska Huta Bernackiego Wojciech Marianna Wojciech Stenkiewicz, Zofia Bernacka, Maciej Obrocki, Jadaszynska 297-1-181 73V Ł 74 RK
15 5 1785 Szumsk Tekla Gutkowska Gudkowska Suraż Łukasz Marianna Stanisław Bernacki, Anna Trozonina, Antoni Trozoni, Dorota Zielinska, Andrzej Bernacki, Agnieszka Kobyłecka 297-1-181 73V Ł 74 RK
3 1 1786 Szumsk Marianna Bernacka Huta Dubieńska Andrzej Zofia Antoni Saganowski, Helena Saganowska, Wincenty Zielinski, Dorota Zielinska 297-1-181 76V Ł 77 RK 0
26 7 1786 Szumsk Ignacy Obrocki Huta Dubieńska Wojciech Marianna Bartłomiej Sliwinski, Zofia Bernacka, Jan Barszczewski, Anna Barszczewska 297-1-181 80R Ł 080a RK
19 8 1799 Lubar Tekla Bernacki Pedynki Piotr Anna Woyciechowicz łacina, data chrztu, Jan Wyszomierski, Barbara Wyszomierska, ass. Maciej Mioduszewski, Antonina Wysocka 178-51-174 13R Ż Mg
21 2 1800 Kołki Jan Bernacki Hodomicze Wincenty Tekla 297-1-62 Ł MO
6 1801 Berezne Stanisław Florian Żukotyński Żytyńce, par. Ostropol Tomasz Ewa Marecka dop. Chrztu 7.9.1832, Kajetan NN deputat guberni wołyńskiej żonaty i Tekla Młodzianowska panna; asystowali Józef Trzebuchowski cześnik i Eufrozyna Wasilewska panna 171-1-5 220V 12 R 8318 Na
19 2 1802 Kozowa Marianna Bernatowicz Uwsie 701 Jan Magdalena Poliorska 693L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20693/pages/PL_1_301_693_0001.htm
17 3 1802 Kozowa Józef Klementy Uwsie 49 Maciej Anna c.Antoniego Bernatowicz Michał Bernatowicz, Tatiana Kowal ż. Piotra 693L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20693/pages/PL_1_301_693_0002.htm
17 1 1802 Ostróg Agnieszka Reczows... Mizocz NN Anna Reczows... Bernard Nowacki, Małgorzata Ordowska 297-1-136 14 Ł SK
8 11 1802 Lubar Karolina NN Pedynki NN NN łacina, data chrztu, Jakub Chłodziński, Anna Bernacka 178-51-174 45V Ż Mg
1 5 1804 Równe Franciszka Michalina Antonina Bożeniec Jełowicka Aresztów Paweł Anastazja hr. Tarnowska dop. ch. 22.02.1829, Juiliusz Beżeniec Jełowicki i Cecylia z Wisłockich Kaszowska, ojciec: główny prezes sądu Gubernii Wołyńskiej 171-1-2 131R 9 R RG
31 1 1804 Ostróg Franciszek Harasiewicz Mizocz Bazyli Marianna Bernard ...wacki, Klara Urbańska 297-1-136 39 Ł SK
6 11 1804 Lubar Jan Wyszomirski Pedynki Benedykt Agata łacina, data chrztu, Andrzej Pawłowski, Marianna Pruszyńska, ass. Jan Samborski, Anna Bernacka, Antoni Sulikowski, Agata Wyszomirska 178-51-174 65R Ż Mg
10 12 1804 Lubar Mikołaj Pawłowsk Pedynki Andrzej Jadwiga łacina, data chrztu, Benedykt Wyszomirski, Anna Bernacka (Biernacka?), ass. Jan Dankiewicz, Julianna Dankowska 178-51-174 65V-66R Ż Mg
24 2 1807 Ostróg Felicjan Granowski Nowomalin Piotr Agnieszka Rawska Bernard Kitliński, Marianna Wasylewska 297-1-136 62 Ł SK
20 9 1808 Ostróg Hieronim Michał Betner Mizocz Stanisław Magdalena Chrzest 27.09.1808: Bernard Nowacki, Łucja Krzemińska 297-1-136 85 Ł 1127 SK
24 1 1812 Torczyn Paweł Siatecki Kwasowica Stanisław Teresa Bernacka Augustyn Okorski, Marianna Siemiaskowska, asysta Grzegorz Siatecki, Justyna Garc 2 8 EH Ł
27 10 1812 Torczyn Eleonora Marmowska Koszów Jan Teresa Zmudska Jakub Rogulski, Marianna Bernacka, asysta Franciszek Szczerski, Elżbieta Bielins 7 40 EH Ł
17 8 1813 Torczyn Laurenty (Wawrzyniec) Hipolit Bernacki Koszów Jan Marianna Dyminska Stanisław Siatecki, Ludwika Rogulska, asysta Kasper Garczynski, Petronella Garcz 12 25 EH Ł
16 12 1813 Torczyn Jan Marmuroski Koszów Jan Martianna Zmudska Jakub Rogulski, Marianna Bernacka 13a 36 EH Ł
11 1 1814 Torczyn Marianna Katarzyna Kaczanowska Koszow Grzegorz Katarzyna Strałkowska Piotr Zmudzki, Marianna Bernacka, asysta: Jan Romanowicz, Petronella Kaczanowska 15 5 EH Ł
17 3 1814 Torczyn Brygida Zmudzka? Koszow Franciszek Apollonia Deręgowska Mateusz Romanowicz, Anastazja Pogonowska, asysta: Michał Zulinski, Marianna Bern 16 13 EH Ł
20 6 1815 Torczyn Antoni Kaczanowski Koszow Grzegorz Katarzyna Strzałkowska Piotr Głuski, Justyna Garczynska, asysta: Jan Bernadzki, Petronella Kaczanowska 25 20 EH Ł
30 12 1815 Torczyn Stefan Bernacka Koszow Jan Marianna Diminska Kasper Garczynski, Ludwika Rogulska, asysta: Franciszek Korzeniowski, Justyna Ga 27a 37 EH Ł
17 12 1816 Torczyn Tomasz Janicki Kosow Józef Justyna Saletrynska Jan Bernacki, Magdalena Zmuczka, asysta: Józef Pogonowski, Marianna Bernacka 35 57 EH Ł
23 2 1823 Torczyn Józef Jakubczuk Torczyn Paweł Anastazja Legunienka Eliasz Potrowski, Ewa Bernacka 60 b/n Ł EH
13 12 1823 Torczyn Paweł Bernacki Koszów Jan Marianna Dymińska chrz. 16.12; Mathia Orlikowski, Petronela Garczyńska 63a b/n Ł EH
1 10 1824 Wiszenki Roman Marcin Oliwa Majdan Jezierski Antoni Zofia Bernacka As: Piotr Wolek, Marianna Rosińska; dop. ch: 09.12. 1833. 819 58 62 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0059.htm
24 10 1826 Kozłów Katarzyna Milanowska Dmuchawiec 53 Michał Marianna Bernacka 656L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20656/pages/PL_1_301_656_0001.htm
30 1 1827 Wiszenki Maryanna Bernacka Wiszenki NN Dorota Bernacka Chrz. 30.01.1827. szl. Grzegorz Nowicki z Anną Wawrzyńca Ożgi małż., Jędrzej Zoł 813 86a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0086.htm
27 9 1827 Hołoby Stanisława Marianna Hrycaniuk Hołoby Chwedor Julianna Bernacka Hryc Geregesz, Mełaszka Jukobczuk obrządku Greko-Katolickiego 843 496 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0277.htm
8 2 1827 Krzemieniec Dionizy Nowicki Krzemieniec Ludwik Antonina Barszczewska s.ochrz.15.02, urodz. Zenon Koropaczyński sekretarz Gubernii, Agnieszka Malewicz ż. Jana 01-3 5V 33 T 506 DM
26 9 1827 Białogródka Józefa Bernadzka Białogródka Józef Marianna Jaskulska Kajetan Łukasiewicz i Agnieszka Zarzycka ż. Konstantego 178-03-93 60R 62 Ż DM
8 9 1828 Ołyka Katarzyna Rozalia Domalewska Majdan Popielny Norbert Agnieszka Bernacka 814 149 41 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0153.htm
13 5 1828 Wiszenki Jan Mazurkiewicz Stanisławówka Jakub Ewa Bernacka Ignacy Sustawski, Marianna Rylowa; ch: 13.05. Stefan Wyżewski - Kommendarz wisze 814 80 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0084.htm
28 2 1828 Stepań Ludwika Trościanka NN Marianna -wdowa ch: 24.03.1828. Kołki Józef Baiewski, Joanna Bernacka - Skarbnikówna Panna 814 91 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0095.htm
17 4 1828 Kołki Józef Krzeczkowski Słoboda Domaszewska Paweł Marianna Kamińska ch: 19.04. Franciszek Kamiński, Marianna Bernacka - ż. Jędrzeja 814 92 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0096.htm
5 11 1828 Kołki Karolina Jełowicka Dołżyca Remigian Honorata Muszyńska Michał Bernadzki, Angela Paiewska - ż. Antoniego; as: Antoni Paiewski, Klara Cho 815 110a 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0111.htm
8 10 1828 Łuck Teresa Cetnarska Wólka Jan Petronela Józef Bernacki, Teresa Matuszewska 368 65 93 814 16 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0033.htm
18 9 1828 Berezne Tekla Muchorowska Rudnia Bobrowska Andrzej Marianna Zarzycka ch. 20.09.1828, Prac. Piotr Bernat żonaty, Anna Wengiel 171-1-1 217V 18 R Mg
19 5 1828 Deraźne Zofia Korowicka Diuksyn Adrian Teresa Kalityńska ch. 21.05.1828, Ur. Michał Bernacki, Ur. Julia Dworzańska 171-1-1 198V 13 R Mg
11 9 1828 Kazimierka Mateusz Czechowski Józef Matrona łac., Bernard Czarnołuski, Elżbieta Michalewska panna 171-1-1 226V 22 R 7119 Mg
23 3 1828 Klewań Marianna Wojciechowicz Michał Franciszka Takurska ch. 23.03.1828, W. Jędrzej Miskiewicz, Petronella Bernadzka, asys. Antoni Sawicz, Julianna ... 171-1-1 159R 13 R 7050 Mg
14 11 1829 Ołyka Stanisław Wąsowicz Hinin Józef Marta Bernacka 815 166 51 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0170.htm
22 11 1829 Ołyka Katarzyna Bernacka Hynin Wojciech Anna Kudrewicz 817 297 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0306.htm
8 12 1829 Łuck Michalina Bernacka Łuck Feliks Kunegunda Poźniakowska Eliasz Szczucki, Anastazja Szydłowska 368 92 73 815 21 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0047.htm
14 3 1829 Równe Eleonora Redolata Równe Franciszek Antonina Jezierska ch. z wody 16.03.1829, Tomasz Marczyński deputat sądu głównego guberni podolskiej i Marianna Rokosowska 171-1-2 133V 15 R RG
4 4 1829 Równe Izydor Ryszard Onufry Krzywicki Równe Ludwik Tekla Brzozowska ch. 18.04.1829, Wincenty Postrucki chorąży powiatu rówieńskiego i księżna Ludwika Lubomirska kasztelanowa kijowska, asystowali Fryderyk Lubomirski vice gubernator guberni Wołyńskiej i Ludwika Nejmanow 171-1-2 134V 21 R RG
13 8 1829 Lachowce Wawrzyniec Rzechowicz [Żychowicz] Książęcin Jan Apolonia Gruszecka Paweł Sobecki i Katarzyna Bernacka panna 171-1-2 91V 54 R DM
20 2 1830 Łuck Leon Leonard Szczurkiewicz Łuck Paweł Anna Bernacka Leopold Sieciński, Anna Zygiel 368 99 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0050.htm
4 2 1830 Kuniów Andrzej z Korsynu Bernadzki Martyń Józef Julianna Sokołowska 171-1-3 62 R 9 R
19 5 1830 Dederkały Ksenia Radyczuk Wołkowce Konrad Tekla Kowalów c. prac., chrz. 20.05., Bazyli Bonczajów i prac. Oxenia Bernaszewska ż. Bazylego, asyst. 01-4 11V 10 T 709 DM
26 5 1830 Szumsk Barbara Listowska Waśkowce Kazimierz Anna Jasińska Marcin Jasiński, Marianna Jasińska ż. Kalista, Józef Andreyczuk, Tekla Obernicka ż. Łukasza 245-1-4 374R 604 R RK
6 9 1830 Szumsk Marianna Joachima Mężeńska Bryków Piotr Karolina Rościszewska Paweł Pruszyński deputat, Franciszka Męzeńska wdowa, Jan Czomowski delegat gubernii wołyńskiej, Alek 245-1-4 377V 809 R RK
10 4 1830 Ostróg Karol Górski Luczyn Franciszek Marianna Jan Bernacki, Justyna Rozkiewicz 171-1-3 5V 36 R MZ
5 8 1830 Ostróg Tekla Mackowska Buszcza Kasper Katarzyna Kazimierz Bernacki, Józefa Gajewska 171-1-3 10V 78 R MZ
22 9 1830 Ostróg Michał Górski Luczyn Jędrzej Julianna Michał Jakuszewski, Justyna Ryszkiewicz żona Bazylego, ass. Jan Bernacki, Franciszka Plewińska 171-1-3 11V 84 R MZ
30 11 1831 Hołoby Andrzej Bolesław Karaczkowski Miasteczko Jan Katarzyna Mikłaszewska Mikołaj Michalewicz Sowietnik Gubernii Żytomierskiej obrządku Greko-unit., Aleks 847 218V/385 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0209.htm
19 6 1831 Targowica Piotr Ulański Babołoki Kajetan Marcjanna Bernacka Dominik Bibiewski, Agnieszka Sikorska ż. Feliksa 817 247 V 27 ZP 0
16 9 1831 Ołyka Józef Bernacki Hynin Andrzej Marianna Krzaczkowska 817 303 40 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0312.htm
1 7 1831 Łuck Piotr Kowalski Siekierzyce Błażej Prakseda Hołubczyńska Gabriel Paszkowski, Agnieszka Bernatowicz 368 122 29 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0062.htm
28 6 1831 Ostróg Antonina Bernacka Buszcza Kazimierz Agnieszka Lityńska Jan Borucki, Paulina Orłowska, Tomasz Sokołowski, Marianna Glinkowa 1-171-4 8R 54 R MZ 779
5 11 1831 Ostróg Jan Borowski Moszczanica Antoni Józefa Zawadzka Kazimierz Bernacki, Agnieszka Wilczyńska 1-171-4 12V 92 R MZ
22 10 1831 Białogródka Anna Miedzianowska Białogródka Piotr Kunegunda Bernacka Marcin Kędzierski i Julianna Jakubowa, as. Michał Jarzębski i Pelagia Jarzębska 178-3-97 79R 58 Ż DM
28 8 1831 Olewsk Józefa Malwina Michalewicz Folwark Radowel Fabian Emilia Bernatowicz Włas Chłań i Ahapka Trochimowa 178-3-4 447V 18 Ż Na
6 4 1831 Kulczyny Tekla Mogińska Krasiłów Piotr Tekla Bernacka chrzest: 1831.04.07, Ur. Jan Mogiński, Ur. Anna Szkodowska, ż. Feliksa 178-03-97 376V 17 Ż Mg
19 2 1832 Kuniów Agnieszka Bernadzka Martyń Józef Julianna Sokołowska R 56 V-57 R 9
16 1 1832 Ołyka Antoni Sarnawski Borbin Aleksander Antonina Bernacka 818 263 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0270.htm
6 1 1832 Ołyka Marianna Wąsowicz Hinin Józef Marianna Bernacka 818 263 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0270.htm
31 7 1832 Ołyka Ignacy Domalewski Majdan Popielny Norberta Agnieszka Bernacka 818 270 46 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0277.htm
1 10 1832 Ołyka Michał Bernacki Hinin Wojciech Anna Kudrewicz 818 272 56 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0279.htm
10 2 1833 Radziwiłłów Andrzej Kobernik Radziwiłłów Jan Tatiana - 819 238a 5 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0246.htm
9 2 1833 Radziwiłłów Ignacy Kobernik Radziwiłłów Jan Tatiana - 819 238a 6 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0246.htm
16 5 1833 Szumsk Jan Bagiński Majdan Dubieński Stanisław Rozalia Bernacka Jan Fedorowicz, Magdalena Jakuszewska ż. Stefana 245-1-7 382V 27 R RK
18 1 1833 Ostróg Agnieszka Sypko Buszcza Kasper Katarzyna Makowska Kazimierz Bernacki, Józefa Gaiewska 171-1-6 3R 12 R MZ
7 4 1833 Ostróg Eleonora Bernacka Płużne Mateusz Marianna Majewska Marcin Kapczyński, Apolonia Krasnicka 171-1-6 7R 46 R MZ
8 2 1834 Ostróg (Mizocz) Franciszka Rozalia Sypek Buszcza Kasper Katarzyna Mackowska Kazimierz Bernacki, Redina Borowska 18 O 0
1 10 1834 Ostróg (Międzyrzecz) ... Górska Luczyn Jędrzej Julianna Lewińska Jan Bernacki, Anna Palczewska 93 O 0
1 1 1834 Kołki Jan Siedlecki Majdan Jaromelski Jakub Julianna Wysocka Maciej Wysocki, Marianna Wysocka - ż. Wincentego; as: Wojciech Bernacki, Teresa 820 57 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0057.htm
18 4 1834 Wiszenki Angela Bernacka Uroczysko Stanisławówka Klemens Teresa Krawczyńska Andrzej Sawicki, Maria Kozłowska; ch: 24.04. 820 42a 36 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0042.htm
19 12 1834 Łuck Zenon Szczurkiewicz Łuck Piotr Paweł Anna Bernacka Józef Żuliński-podaptekarz, Antonina ze Szczuckich Siecińska 373 1 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0001.htm
19 3 1834 Kisielin Józefa Gągalska Leżachów Antoni Klara Lichtańska Bernard Rudnicki, Agnieszka Kamińska; as: Konstanty Lichtański, Salomea Młotowa; 849 233 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0131.htm
15 4 1834 Kisielin Emilia Malinowska Wiczynie Józef Katarzyna Pracka Bernard Rudnicki, Praxeda Stradomska; ch: 23.04. 849 235 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0132.htm
31 8 1835 Kuniów Augustyn Bazyli Bernacki Martyń Józef Julianna Sokołowska R 90 V 49 0
16 10 1835 Ołyka Wincenty Łukasz Bernacki Dermanka Andrzej Marianna Krzaczkowska 821 131 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0132.htm
11 5 1835 Łuck Zenon Szczurkiewicz Łuck Paweł Anna Bernacka Dopełnienie: Michał Wołodźko kapitan, Rozalia Krakowiecka 374 21 42 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0015.htm
12 1835 Bereżnica Mikołaj Bernatowicz Dubówka Ignacy Tekla 840 264-265 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0142.htm
17 2 1835 Ostróg Antoni Bernacki Luczyn Jan Wiktoria Izierska Justyn Krowcun, Emilia Staszycka 171-1-8 5V 21 R 899
15 3 1835 Połonne Kamilla Bernatowicz Swinna Jan Franciszka Łaszcz W. Jakub Drozdowski, Justyna Kulczycka ż. Piotra 245-1-9 146V 44 R DW
22 9 1835 Lachowce Antoni Władysław Krzyżanowski Lachowce Wawrzyniec Ewa Durzyńska Jan Sanocki-Deputat Sądu Głównego Gubernii Wołyńskiej i Ludwika Kadłubiska Pułkownikowa wdowa 171-1-8 113V 44 R DM
26 7 1835 Fastów Anna Gawrońska Fastów Erazam Karolina Godlewska JW. Romuald Stecki, Prezes Sądu Głównego Guberni Wołyńskiej Drugiego Departamentu, W. Domicella Wilczyńska, as. W. Jan Kaleński, W. Ludwika Staszewska, panna, chrz. 31.07.1835 178-51-372 17R 17V 7 Ż BS 36-
27 4 1835 Biała Cerkiew Katarzyna Jędrzejewska Mazepińce Aleksander Marianna Górska Stefan Majewski, Gubernski Sekretarz, Katarzyna Brzostowska, ż. Ignacego, chrz. 28.04.1835 178-51-372 3V 14 Ż BS 9
19 7 1835 Kijów Franciszka Teresa Ignacja Czacka Kijów Michał Franciszka Jełowicka c. JW. Hrabiów, JW. Maurycy Poniatowski, JW. Teresa Proskurzyna, chrz. 30.07.1835. Ojciec dziecka- Były Marszałek Guberni Wołyńskiej. 178-51-372 30V 33 Ż BS,EH 63
6 8 1835 Kijów Józefa Anna Maria Mikulska Kijów Józef Józefa Podlewska JW. Willibald Besser, W. Elżbieta Bernatowicz, as. JW. Józef Kruczkowski, JW. Monika Korzeniowska, Aleksander Bernatowicz, Obywatel P-tu Latyczowskiego, JW Julia Andrzejowska, chrz. 28.08.1835. Ojciec dziecka -Lektor Języka Polskiego i Pomocnik Bibl 178-51-372 31R 35 Ż BS 64
14 10 1835 Makarów Teresa Elżbieta Pelagia Maria Rościszewska Jezierszczyzna WW. Rozesław Felicja Hulewicz JW. Prot Soraczyński, Podkomorzy Kijowski, JW. Pelagia Rościszewska, Marszałkowa Gubernii Kijowskiej, as. W. Wiktor Rościszewski, Podsędek Kijowski, JW. Księżna Ludwika Trubecka, JW. Walenty Rościszewski, Marszałek Gubernii Kijowskiej i Kawaler, JW. 178-51-372 39R 11 Ż BS 80
19 6 1835 Starokonstantynów Julianna Kowalewska Zapadyńce Dominik Marianna Stojanowska Bernard Zadembski, Marianna Stojonowska 178-3-101 171R 75 Ż 332 CK
28 5 1836 Ołyka Antoni Domalewski Pyszny Bór Norbert Agnieszka Bernacka 822 280 25 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0290.htm
26 2 1836 Wiszenki Apolonia Bernacka Wiszenki Klementyn Teresa Lisowska Stanisław Mysłowski, Leonora Ożga; as: Paweł Pawłoski, Anna Kromerowska, Piotr M 822 45a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0046.htm
28 3 1836 Krzemieniec Sabina Gołębiowska Krzemieniec Jan Ksawera Dąbowska Jan Chołanowski i Katarzyna Bernacka 01-10 7V 27 T 44 DM
19 7 1836 Krzemieniec Eliasz Majewski Krzemieniec IN Katarzyna Jan Bernacki i Julia Sawolowa 01-10 17R 66 T 55 DM
17 4 1836 Białogródka Kajetan Miedziachowski Białogródka Piotr Kunegunda Bernacka Jan Radwański i Tekla Wyszyńska wdowa 178-03-106 118V 36 Ż DM
16 10 1836 Równe Emilia Julia Kleczyńska Równe Antoni Józefa Byczkowska chrzest z samej wody, 17.10.1836, Wlm Edmund Kleczyński kawaler i Wlm Julia Komornicka Deputatowa Zgromadzenia Szlacheckiego Gubernii Wołyńskiej 171-1-9 124V 27 R DM
13 2 1837 Kuniów Paweł Bernadzki Martynie Józef Julianna Sokołowska Bazyli Zagorski, Małgorzata Mazurek ż. Stefana 171-1-10 82 V 21 ZP R 0
23 5 1837 Łuck Mikołaj Wojciech Paszkowski Jezioro par. Wiszeńki Wojciech Domicella Wolska Jan Rosiński, Józefa Bernadzka 374 21 41 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0015.htm
3 6 1837 Łuck Marceli Szczurkiewicz Łuck Paweł Anna Bernacka Antoni Olgiert, Teresa Arend 374 22 43 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0016.htm
20 8 1837 Hołoby Ludwik Bażantarnik Hołoby Franciszek Nastia Szczysiuk Bazyli Sawicki, Marianna Bernowska wdowa, Antoni Dudkiewicz, Hulana Guran 852 196R/377 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0198.htm
5 1 1837 Krzemieniec Antoni Karwacka Krzemieniec Tomasz Marianna Gołębiowska Jan Bernacki i Serafina Borusiewicz 01-11 1V 3 T 137 DM
19 9 1838 Wiszenki Katarzyna Bernacka Nosaczewicze Aloizy Barbara Barcikowska Józef Karpiuk, Marianna Wąsowicz - "ż."; ch: 25.09. 824 47 50 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0048.htm
18 11 1838 Młynów (Ostrożec) Maria Tekla Chrystyna Ewelina Zagórska Brany, par. Druszkopolska Alojzy Olimpia Ledóchowska Romuald Stecki b. Prezes Wołyn. Guberni, Brygida Pruszyńska, Romuald Ledóchowski 824 141V 24 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0143.htm
24 11 1838 Krzemieniec Joanna