Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 341 wyników dla: Rakowski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
1725 Torczyn nn Sierakowski 5 brak dnia, m-ca 55a b/n Ł EH
27 6 1810 Kuniów Jakub Sierakowski 60 Radohoszcz Wielka prac. 297-1-086 23R Ł
15 5 1813 Kuniów Jakub Rakowski 65 Kuniów ur., zostawił żonę Anastazję, córkę i syna 297-1-086 35V Ł
4 12 1816 Krzemieniec Feliks Rakowski 3 Ludwiszcze s. Stefana i Marianny 299 55 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0031.htm
23 2 1824 Krzemieniec Antoni Rakowski 22 Ludwiszcze kawaler 299 176 35 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0094.htm
21 11 1827 Łuck Teofil Klarynowicz 13 Żydyczyn s. Jędrzeja i Marianny Rakowskiej 813 39 80 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0040.htm
1 10 1827 Bazalia Jakub Sadowski 20 Łazuczyn Wielki z przybicia ziemią w kopalni, s. ur. Wojciecha i Katarzyny z Rakowskich 178-3-93 259V 112 Ż DM
22 12 1827 Bazalia Katarzyna Sadowska 39 Kotiurzyńce ur., z Rakowskich, wdowa po Wojciechu, pozostawiła dwóch synów i trzy córki 178-3-93 260V 125 Ż DM
7 8 1828 Ołyka Wiktoria Przygrodzka 80 Romaszkowszczyzna wdowa po Ignacym Przygrodzkim, zostawiła syna Józefa Żurakowskiego z pierwszego zamęścia 814 160 27 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0164.htm
22 3 1828 Kazimierka Chmielewska 1 Perespa c. ucz. Łukasza i Marianny z Rakowskich 171-1-1 229V 7 R Mg 7122
28 11 1829 Krzemieniec Aleksander Malczewski 6/52 Szpikołosy s. szl. Jana i Anny z Żyrakowskich 01-7 73V 541 T 942 DM
1 7 1834 Dederkały Daniel Skrzypkowski 30 Dederkały Wielkie z maligny, urodzony, żona Anna z Sierakowskich, syn Jan i córka Maryanna małoletni 01-6 23V 9 T 860 DM
6 10 1834 Szumsk Jakub Szerakowski Sierakowski 20 Bajmaki z puchliny, ur., żona Katarzyna zd. Gutowska, dziecko: Karol 245-1-8 383V 29 R RK
19 2 1835 Łuck Romuald Bystry 75 Iwanczyce wd. Anna z Rakowskich c. Magdalena po mężu Cieciszowska 373 72 11 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0040.htm
5 1 1835 Hołoby Antoni Rakowski 86 Hołoby wdowiec 850 256R/499 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0265.htm
10 1 1836 Katerburg Józef Wiszniowski 2 Temnohajce s.Antoniego i Maryi z Sierakowskich 201 99 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0056.htm
2 1 1837 Katerburg Jan Wiszniewski 2 Temnohajce s. Antoniego i Marianny z Sierakowskich 200 193 1 177
5 10 1837 Kuniów Antoni Sierakowski 38 Bołotkowce żona Eleonora z Kapustyńskich, syn Kazimierz, córka Ernestyna 171-1-10 97 V 40 R 0
1 5 1837 Białogródka Jakub Rakowski 2/52 Polachowa s. 1-dw. Konstantego i Krystyny z Niewodzińskich 178-03-108 172R 50 Ż DM
9 1 1839 Włodzimierz Mikołaj Kowalski 15/12 Uściług s. sław. Franciszka i Marianny z Żurakowskich 854 75 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0042.htm
3 5 1840 Katerburg Antoni Rokitnicki 2,5 Ludwiszcze s. Franciszka i Izabelli z Orakowskich 199 140 8 871 722 300
4 2 1840 Szumbar Grzegorz Orakowski 73 Sosnówka żona Agnieszka, synowie Piotr, Franciszek i Aleksander, córki Izabella i Zofia 201 72 2 871 696 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0041.htm
11 3 1840 Dąbrowica Tomasz Hordzijeński 30 Krzywica poz. ż. Ewę z Grąkowskich, 2s. Adama i Józefa, c. Maryannę; poch: 13.03. 826 127a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0128.htm
1 5 1840 Jampol Eudoksja Skrzyńska 0.5 Worobiówka c. Wawrzyńca i Anny z Sierakowskich 871 463 27
12 3 1840 Drużkopol Mikołaj Sirakowski 40 Dołhe wolnożyj., żona Agnieszka, synowie Eliasz i Michał. Córka Paulina 78 68 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0038.htm
8 6 1840 Krzemieniec Florian Rakowski 30 Kulików dzieci: Wincenty i Marianna 871 421 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0220.htm
23 4 1840 Korzec Jan Rakowski 4 Słobudka Usteńska syn Mikołaja i Małgorzaty z Ostrowskich 871 174 50 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0091.htm
18 11 1840 Korzec Piotr Sidorski 23 Horodnica żona Lucyna z Krakowskich, córka Franciszka 871 185 90 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0097.htm
15 11 1840 Włodzimierz Jan Kowalczuk 25/52 Uściług s. prac. Franciszka i Marianny z Żurakowskich 855 52V 87 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0056.htm
22 8 1841 Krzemieniec Antoni Rakowski 1 Kulików s.Floriana i Joanny 872 460 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0243.htm
10 8 1841 Jampol Marcjanna Skrzyńska 1,75 Worobiówka c.Wawrzyńca i Anny z Sierakowskich 872 521-522 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0275.htm
20 10 1842 Korzec Jan Rakowski 8/12 Balarka Lubtowska s. Kajetana i Franciszki z Chmielnickich 873 200 82 PW
28 3 1842 Nowogród Wołyński Antoni Kuczyński 4 Tartak syn Józefa i Teresy z Rakowskich 873 94 70 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0051.htm
22 11 1843 Katerburg Paulina Wiszniowska 3 Temnohajce c.Antoniego i Marianny z Sierakowskich 201 65 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0036.htm
16 1 1843 Katerburg Karolina Korf 2 Rybcza c. Feliksa i Zofii z Rakowskich 201 61 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0034.htm
5 2 1844 Jampol Michał Akajewicz 55 Świętec 1-dw., żona Anna z Sierakowskich, potomstwa nie zostawił 875 634 8 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0333.htm
5 6 1845 Katerburg Julia Wiszniewska 8 Temnohajce c.Antoniego i Marianny z Sierakowskich 200 34 18 419
3 6 1845 Korzec Jan Rakowski 7/52 Balarka Lubtowska syn Kajetana i Franciszki z Chmielnickich 876 214 52 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0115.htm
9 3 1845 Korzec Antonina Kuklinowska 3 Kropiwnia córka Antoniego i Heleny z Rakowskich 876 205 26 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0110.htm
18 3 1845 Szumbar Hipolit Rokitnicki 9 Borki s. 1-dw. Franciszka i Izabeli z Orakowskich 625 227 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0120.htm
14 2 1845 Hulewicze Tomasz Orzechowski 9 Majdan Hulewiczowski s. 1-dw. Mikołaja i Katarzyny z Rakowskich 133 21 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20133/pages/PL_1_436_133_0015.htm
5 7 1845 Łuck Piotr Kowaleski 1 Łuck s. Pawła i Katarzyny z Żurakowskich 381 38 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0021.htm
18 12 1845 Korzec Marianna Bielecka 2/52 Balarka Usteńska córka Józefa i Tekli z Rakowskich 876 227 91 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0121.htm
25 11 1846 Białogródka Józef Rakowski 15 Polachowa s. 1-dw. Konstantego s. Jana i Krystyny Niewodzińskiej c. Józefa 178-03-115 157V 86 Ż DM
16 1 1848 Katerburg Jan Wiszniowski 4 Temnohajce s.Antoniego i Marianny z Sierakowskich 199 19 2 474
22 8 1848 Zasław św. Jana Karol Obodziński 65 Borysów od cholery, 1-dw., żona Marianna z Żurakowskich, córka Joanna 178-3-117 113R 74 Ż
2 9 1848 Zasław św. Jana Paweł Żurakowski 47 Borysów od udaru krwi, s. Cyryla, W., żona Teresa z Nowosielskich, nie zostawił potomstwa 178-3-117 113V 77 Ż
1 12 1850 Przewały Ignacy Sierakowski 80 Turyczany wdowiec po Tekli Poniatowskiej, s. Karol 863 664 11 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0351.htm
4 8 1851 Katerburg Karol Wiszniewski 6/12 Temnohajce s. Antoniego i Marianny z Sierakowskich 202 280 11
26 6 1851 Korytnica Marianna Kowalska 48 Uściług z Żurakowskich, mąż Franciszek, syn Kazimierz, córki Honorata i Marianna 223 30 22 0
27 4 1852 Katerburg Jan Korf 2,5 Rybcza s. 1-dw. Feliksa i Zofii z Orakowskich 202 235 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20202/pages/PL_1_436_202_0123.htm
17 12 1853 Jampol Kasper Akajewicz 70 Ditkowce żona Elżbieta z Sirakowskich, synowie Marcin, Franc, Maciej, Jan, Wincenty i Piotr, córki Rozalia, Benita i Karolina 878 169 87
1 5 1853 Katerburg Piotr Orakowski 47 Rybcza kawaler 878 609 11
5 4 1853 Łuck Eugeniusz Rakowski 42 Łuck ziemianin z par. Torczyn, żona Ksawera z Konopackich, synowie Ludwik, Roman i Paweł, córki Anna, Helena i Eugenia Antonina 389 79 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0042.htm
9 3 1854 Turzysk Roch Pirakowski 83 Tuliczów żona Helena z Załęskich Wietrzycka, nie zostawił potomstwa 866 222 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0117.htm
22 3 1854 Szumbar Jan Rokitnicki 10 Borki s.Franciszka i Izabeli z Rakowskich 625 104 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0056.htm
25 11 1856 Krzemieniec Wincenty Szyrakowski Krzemieniec podoficer, nic więcej nie podano 0.1-28 64V 86 T
22 12 1857 Przewały Józef Sierakowski 8/12 Turyczany s. Karola i Marianny z Miączyńskich 869 278 15 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0152.htm
3 5 1857 Krzemieniec Maciej Borakowski 80 Krzemieniec miesz., wdowiec po Mariannie, dzieci nie zostawił 0.1-29 60V 32 T
17 2 1858 Hołoby Jerzy Rakowski 68 Hołoby chłop, żona Apolonia z d. Huzarska, synowie Józef, Ignacy i Flor, córki Maria, Tekla, Marcjanna, Rozalia i Aleksandra 888 139V 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0141.htm
1 7 1865 Dederkały Aleksander Sierakowski 5 Dederkały Wielkie s. Bartłomieja i Józefy z Omelańskich 56 188 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0099.htm
3 9 1865 Żytomierz Wiktor Rakowski 20 Żytomierz z konwulsji, kawaler 178-3-61 151V 201 Ż DG
16 3 1865 Rzyszczów Kazimierz Rakowski 1 Piwce syn Nikodema i Cyryli Jankowicz, 312-1-89 200 10 m.K KM
28 1 1866 Żytomierz Cyprian Rakowski 84 Żytomierz z choroby torbielowatej, były przewodniczący szlachty gub.podolskiej, pow.bracławskiego, wdowiec, zostawił synów Aleksandra i Antoniego oraz c.Karolinę po mężu Jaroszyńską 178-3-63 116R 47 Ż DG 179
26 3 1867 Rzyszcz?w Karolina Gezow 5 Rzyszcz?w c?rka Henryka i Julii Krakowskiej 312-1-92 226 13 m.K KM
5 5 1868 Torczyn Paweł Julian Rakowski 17 Boratyn s. ... Eugeniusza i Ksawery z Konopackich primo voto Rakowskiej secundo voto Kuwiczyńskiej 654 48 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0029.htm
2 1 1869 Rzyszcz?w Emilia Rakowska 30 Kozin przy porodzie, wdowiec Albin Rakowski, synowie Leopold, Wac?aw, c?rki Stefania, Joanna 312-1-96 237 2 m.K KM
21 4 1870 Katerburg Feliks Korf 50 Rybcza żona Zofia z Orakowskich, 3 córki: Marianna, Antonina 203 396 8
11 11 1870 Katerburg Zofia Korf 48 Rybcza z Orakowskich, wdowa po feliksie, córki Maria, Antonina i Magdalena 203 399 17
16 7 1871 Łanowce Włodzimierz Rakowski 4 Domaninka s. 1-dw. Aleksandra i Józefy z Kuszkiewiczów 1-55 149V 10 T
13 8 1871 Jampol Kazimierz Sierakowski 63 Tychoml 1-dw., żona Tekla z d. Listowska, syn Jan, córki Klara i Lucyna 1-55 99R 33 T
14 2 1872 Sidorów Jan Sworakowski 6 Czarnokuńce Wielkie 290 s. Tomasza i Konstancji Chilarskiej 1205L 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0016.htm
29 1 1874 Dederkały Franciszek Sierakowski 21 Dederkały Wielkie s. 1-dw. Bartłomieja i Józefy z Omelańskich 57 239 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0132.htm
20 12 1874 Krzemieniec Aleksander Rakowski 1,5 Szpikołosy s. chł. Jakuba i Marceli z Rokickich 1-68 46R 107 T
17 11 1878 Katerburg Wacław Orakowski 12 Piszczatyńce s. Franciszka i Wincentyny z Iwińskich 203 70 12
14 1 1879 Turzysk Marian Dworakowski 1,5 Dolsk s. Józefa i Marii z Wojciechowskich 747 20 1 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20747/pages/PL_1_436_747_0013.htm
28 11 1879 Dederkały Jan Sierakowski 68 Dederkały Wielkie żona Brygida z Malińskich, córki Wiktoria i Antonina 57 90 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0049.htm
14 12 1879 Krzemieniec Tomasz Rakowski 3 Szpikołosy s. chł. Jakuba i Marceliny z Rokickich 1-73 45V 86 T
22 6 1880 Katerburg Grzegorz Szawłowski 1/52 Piszczatyńce s. Leona i Konstancji z Orakowskich 204 395 17
27 7 1883 Turzysk Adam Piasecki 1,5 Zadyby s. Teofila i Anny z Sierakowskich 751 32 13 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20751/pages/PL_1_436_751_0019.htm
2 3 1884 Katerburg Stanisław Rakowski 3/12 Wilja s. Jakuba i Marceliny z Rokickich 204 245 4
30 11 1889 Dederkały Adolf Godziszewski 3 Dederkały Wielkie s.chł. Antoniego i Petroneli z Sierakowskich 0.1-81B 94V 15 T
6 2 1889 Turzysk Apolonia Szostakowska 25 Rużyn c. Adama i Marceli z Rakowskich 757 34 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20757/pages/PL_1_436_757_0019.htm
9 11 1890 Dederkały Karol Godziszewski 1 Dederkały s. Antoniego i Petroneli z Sierakowskich 0.1-81W 74R 23 T
14 11 1891 Katerburg Jakub Rakowski 50 Wilja żona Anna z Dobrowolskich, dzieci: Jan, Marcin i Antonina 204 41-42 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0026.htm
25 2 1892 Szumbar Marian Godziszewski 3/12 Dederkały Wielkie s. Antoniego i Petroneli z Sierakowskich 1020 222 5
8 4 1893 Szumbar Franciszek Sierakowski 1 Dederkały Wielkie s. Władysława i Witaliny z Wodnickich 1020 193 8 0
20 5 1894 Szumbar Franciszek Orakowski 87 Piszczatyńce mieszcz., żona Wincentyna z Iwińskich, syn Ludwik, córki Konstacja, Karolina i Witalina 627 82 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0047.htm
13 3 1894 Torczyn Teresa Rakowska 5/12 Boratyń c. sz. Ksawerego Ludwika i Stanisławy z Rakowskich 680 44 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0029.htm
25 2 1894 Szumsk Józefa Porańska 11 Żołobki c. miesz. Józefa i Rozalii z Rakowskich 01-233 338R 40 T
23 2 1895 Szumbar Antonina Godziszewska 15 Dederkały Wielkie c. chłopów Dominika i Wiktorii z Sierakowskich 1020 154 5 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0091.htm
13 7 1899 Kowel Feliksa Ostrowska 2 Biełaszów c. chł. suwalskiej gub. pow.sejneńskiego gm. Krasnopol Antoniego i Aleksandry z Burakowskich 932 65 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0049.htm
10 8 1900 Szumbar Władyslaw Sierakowski 42 Obory chłop, żona Witalina z Wodnickich, dzieci: Marianna, Kalina (?), Adolf, Anna, Pawlina i Jan 89 V 6 0
12 2 1901 Kowel Agata Kecler 40 Biełaszów z Rakowskich, chł. łomżyńskiej gub. pow. ostrowskiego gm. Jasienica, mąż Karol, córki Anna, Franciszka, Józefa i Bronisława 948 52 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20948/pages/PL_1_436_948_0041.htm
8 10 1902 Szumsk Wiktoria Godziszewska 55 Dederkały Wielkie z Sierakowskich, chł., mąż Dominik, synowie Franciszek i Karol, córki Aniela, Maria, Bronisława, Teofila 0.1-236 327V 89 T
2 3 1906 Kowel Józefa Michalak 11/12 Zielona c. chł. kaliskiej gub. pow. Konin gm. Stare Miasto Andrzeja i Marianny z d. Dworakowskiej 1003 88 9 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201003/pages/1_436_0_0_1003_0049.htm
19 6 1909 Ołyka Maria Rewes 9/12 Nosowicze Ignacego i Stanisławy z Rakowskich 1019 149 45 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0080.htm
17 7 1912 Torczyn Ludwik Rakowski 72 Torczyn od wylewu krwi do mózgu, szl., żona Emilia z Pogonowskich, córki Stanisława, Apolonia i Maria 1042 66 19 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0038.htm
26 6 1913 Ołyka Józef Rewes 10/12 Dubiszcze Ignacego i Stanisławy z Rakowskich 1063 148 44 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0156.htm
10 11 1914 Ołyka Genowefa Rakowska 2/52 Nosowicze córka Heleny Rakowskiej 1063 221 103 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0233.htm
23 1 1915 Szumbar Petronela Godziszewska 60 Dederkały Wielkie z Sierakowskich, chł., wdowa, synowie Jan i Franciszek, córki Aniela i Marianna 1-106 96R 6 T
1 2 1916 Włodzimierz Zdzisław Sierakowski 4/12 kol.Sierakowka s.Zygmunta i Janiny-Rogberty z Rogowskich 1077 4-5 9 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0003.htm
29 6 1916 Jałowicze Kazimierz Bielawski 50 Dolina zostawił wdowę Marię z Rakowskich, s. Antoniego, c. Katarzynę i Franciszkę 1071 46 8 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201071/pages/1_436_0_0_1071_0025.htm
9 3 1917 Tbilisi Stanisław Rakowski 24 Lazaret 8 s. Antoniego, szeregowy 153 Bakińskieo Pułku 303 106 Tb
21 11 1918 Włodzimierz Stefania Sierakowska 56 kol.Sierakówka z Konopackich, ob.ziemska, wdowa po śp.Ludomirze Sierakowskim, zos. s.Eugeniusza Zygmunta Kazimierza i Tadeusza c.Annę Stanisławę i Zofię 1077 104-105 141 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0053.htm
9 1 1938 Krzemieniec Maria Zywult 50 Krzemieniec ur. 1888 z Żurakowskich - c. Wilhelma i Marii z Ławeckich, pracownica handlu 3
12 3 1939 Krzemieniec Stefan Olszewski 61 Krzemieniec s. Adolfa i Wiktorii z Rucińskich, rolnik z Łosiatyna, żona Stefania z Żurakowskich, dzieci: Bolesław Waldemar i Janina 19 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
12 12 1640 Ostróg Ludwik Wołczkowicz Jan Jadwiga data chrztu, chrz. Wojciech Rakowski Rektor szkoły Parafialnej w Ostrogu t.8. 624 ks. WŻ DM
8 6 1686 Czartorysk Marcjanna Sczeniowska Jan Teodora ur. Jan Rakowski, Katarzyna Ulatowska 297-1-185 6R Ł
15 3 1694 Czartorysk Józef Sczeniowski Jan Teodora ur. Jan Rakowski, Katarzyna Ulatowska 297-1-185 8R Ł
4 6 1757 Radziechów Ignacy Józef Erazm Sierakowski Pawłów Jan Agnieszka 1154L http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201154/pages/PL_1_301_1154_0001.htm
22 6 1784 Biały Kamień Jan Szmerakowski Usznia 61 Kazimierz Agnieszka Paweł Misuła, Anna Rogoska 28L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%2028/pages/PL_1_301_28_0002.htm
9 6 1801 Ostróg Jan Krakowski Ostróg Marcin Marianna Antoni Romanowski, Eudoksja Dobrz... 297-1-136 6 Ł SK
22 1 1805 Ostróg Jan Żurakowski Łuczyn Jakub Marianna Kazimierz Janoski, Barbara Krzyżanowska 297-1-136 48 Ł SK
22 3 1807 Ostróg Gabriel Żurakowski Luczyn Jakub Marianna Kazimierz Janowski, Barbara Piątkowska 297-1-136 63 Ł SK
12 3 1808 Ostróg Józef Telicki Majdan Zachariasz Marianna Franciszek Sierakowski, Tekla Telicka 297-1-136 73 Ł 1111 SK
13 12 1809 Ostróg Barbara Brykowska Dorohoszcza Antoni Magdalena Marek Żurakowski, Matrona Baszyńska 297-1-136 109 Ł 1161 SK
30 5 1822 Szumbar Aleksander Rakowski Szumbar Józef Franciszka Kretowicz 297-1-188 48 R Ł 0
30 12 1827 Czartorysk Antoni Czarniecki Medweż Marcin Paulina Milewska Ostrowicz, Fortunata Sierakowska - ż. Ignacego; as: Ignacy Sierakowski, Jozefata 814 130 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0134.htm
27 8 1827 Bazalia Stefan Mosiewicz Kotiurzyńce Paweł Wiktoria Sadowska Walenty Rakowski i Agnieszka z Kalińskich Chobrzyńska ż. Jana 178-3-93 236V 88 Ż DM
16 9 1827 Bazalia Józef b/N Kotiurzyńce Aleksander Teodora Antoni Rakowski i Regina Krzyżańska 178-3-93 237R 93 Ż DM
28 12 1827 Bazalia Teresa Sławecka Kotiurzyńce Andrzej Barbara Nowosielska Kazimierz Rakowski i Urszula Mosiewicz 178-3-93 241V 129 Ż DM
2 12 1828 Czartorysk Jan Franciszek Jaworski Wólka Hołuzyjska Tomasz Julianna Wozniuk Ignacy Sierakowski, Justyna Morawska - "p"; ch: 06.12. 814 133 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0137.htm
19 10 1828 Czartorysk Józef Ludwik Konopacki Hołuzja Mateusz Tekla Wilczopolska Wojciech Konopacki, Katarzyna Felczyńska; as: Ignacy Sierakowski, Sabina Felczyń 814 133 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0137.htm
22 2 1828 Łuck Piotr Piotrowski Niemieckie Józef Marianna Krotkowska Sylwester Żurakowski, Marianna Wadowicka 368 42 16 814 4a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0022.htm
6 2 1828 Tajkury Romuald Sierakowski Nowo-Mylsk Adam Izabella Mrówczyńska ch. 06.02.1828, ochrzczony z wody, Ur. Antoni Jankowski, Ur. Pelagia Mrówczyńska, panna 171-1-1 42V 23 R Mg
3 8 1828 Niewirków Antoni Puhaczewski Hubków Ksawery Tekla Czerwińska ch. 22.08.1828, Ur. Jakub Rakowski, Ur. Marianna Strutyńska 171-1-1 260V 84 R 7154 Mg
1 2 1828 Tuczyn Franciszek Grabowski Kudranka NN Konstancja Grabowska ch. 1.02.1828, Kazimierz Żurakowski, Franciszka Popiel 171-1-1 190V 4 R Mg 708
25 7 1829 Hołoby Ignacy Rakowski Hołoby Jerzy Apolonia Huzarska Jerzy Rybczyński, Cecylia Waliska ż. Marszałka Hieronima , Władysław Wilga Kpt. 844 207R/391 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0219.htm
4 5 1829 Luboml Józefa Róża Wunderlich Luboml Jan Olimpia Wyrzykowska Ignacy Sierakowski, Joanna Winakoska? 844 534 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0296.htm
28 5 1830 Luboml Amelia Czajkowska Luboml Jan Franciszka Han Ignacy Sierakowski, Julianna Przesmycka 845 309R 51 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0302.htm
17 3 1830 Krzemieniec Aniela NN Krzemieniec IN IN NN znaleziona w nocy na ulicy, Karol Rakowski i Zofia Wilczyńska ż. Wasyla 01-3 118V 41 T 620 DM
6 8 1830 Krzemieniec Kajetan Niewiadomski Krzemieniec In Marianna Maciej Burakowski i Uberkiewiczowa 01-3 133V 143 T 635 DM
6 8 1830 Krzemieniec Kajetan Oniszko Krzemieniec IN Anna Karol Rakowski i Zofia Wasiutyńska 01-3 134R 144 T 635 DM
23 12 1830 Ostróg Wiktoria Baszyńska Czerniwody Benedykt Apolonia Borkowska Marcin żurakowski, Petronela Weroszczyńska 171-1-3 16R 121 R MZ
16 3 1831 Hołoby Józef Tyszkiewicz Hołoby Sylwester Marianna Sawicka Jerzy Rakowski Żonaty, Józefa Sawicka panna 846 225V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0219.htm
7 12 1831 Korytnica Jędrzej Mikołaj Zurakowski NN Joanna 208 29 86 0
13 7 1831 Krzemieniec Aleksander Kazimierz Żurakowski Krzemieniec IN Katarzyna s. z nieprawego łoża, Mateusz Podkowiński i Zuzanna Herter ż. Fryderyka 01-3 158V-159R 91 T 661 DM
12 1 1831 Szumsk Kasper Lerakowski Załuże Mikołaj Anna Tadeuszuk Maciej Kiryiczuk, Marianna Tomaszuk ż. Tomasza 245-1-5 367R 4 R RK
29 5 1832 Białogródka Józef Rakowski Polachowa Konstanty Krystyna Niewodzińska Jan Szyszkowski i Anastazja Gęsicka ż. Jana 178-03-98 43V 53 Ż DM
17 5 1833 Szumsk Karol Sierakowski Bajmaki Jakub Katarzyna Gutkowska Jan Ostrowski, Agnieszka Roiecka ż. Nikifora, Jakub Tawiak, Marianna Ręcz panna 245-1-7 382R 24 R RK
28 8 1834 Ostróg Józef Koryzna Wielbowno NN Tekla Marek Żurakowski, Józefa Kielczewska 84 O 0
6 7 1835 Targowica Kamila Szydłowska Borzemiec Ludwik Ludwika Bokowiecka Paweł Żurakowski, Antonina Krajewska ż. Stefana 821 267 R 16 ZP 0
19 1 1835 Katerburg Nienty Rakowski Ludwiszcze Florian Anna Pawłowska 199 117 2
23 12 1835 Zasław św. Jana Marianna Zielińska Borysów Kazimierz Rozalia Siedlarska Zurakowski, Marianna Budzińska 178-3-101 10 54 Ż SK
4 3 1836 Kuniów Kazimierz, Bolesław Sierakowski Pererosłe Antoni Eleonora Kapustyńska Karol Wenell, Anna Zawiszyna małż. Józefa R 81 R 9 ZP 0
10 11 1836 Kuniów Marianna Nimfa Torczyńska Pererosłe Leon Tekla Czerniawska Antoni Sierakowski, Anna Sierakowska panna R 83 R 23 ZP 0
1 1 1836 Lachowce Hilary Lucjan Żeromski Semenów Stanisław Teresa Telmaszewska (Stelmaszewska) chrzest tylko w wody. 6.01.1836, Walenty Rakowski i Wlm Łucja Horodyska Chorążyna 171-1-9 108V 79 R DM
10 7 1837 Wiszenki Józef Krąkowski Sławatycze NN Marcella Jan Maciejewski, Anna Kałusowska - "p"; ch: 18.07. 823 65 34 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0069.htm
5 7 1837 Ostróg Karolina Łaznińska Buderaż Ignacy Emilia Garlińska Wlm Łukasz Łazniński-Podkomorzy Ostrogski i Kornelia Porczyńska-Marszałkowa, asyt. Antoni Sierakowski i Józefa Łaznińska 171-1-10 13R 72 R DM
24 4 1837 Białogródka Jakub Rakowski Polachowa Konstanty Krystyna Niewodzińska Jan Gęsicki i Katarzyna Kustowska ż. Józefa 178-03-108 150V 54 Ż DM
1 12 1838 Niewirków Andrzej Robert Lucjan Orakowski Wołkoszów Erazm Klara Nabielak 879 261 R 20 0
4 5 1838 Hołoby Florian Rakowski Hołoby Jerzy Apolonia Huzarska Libory Majewski żonaty, Agnieszka Koszarska panna 853 201R/356 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0199.htm
25 8 1838 Krzemieniec Ludwik Pawlikowski Krzemieniec Antoni Katarzyna Kostecka sł. Jan Sirakowski i sł. Motra Podwiczniowa 01-12 17V 80 T 231 DM
12 9 1838 Ostróg Ewelina Łazinińska Buderaż Ignacy Emilia Garlińska Józef Rakowski i Józefa Łaźnińska 171-1-11 15R 84 R DM
14 1 1839 Targowica Honorata Wiszniewska Borzemiec Kazimierz Teresa Lichtańska Sylwester Żurakowski ? , Marianna Grzyb ? 825 258 R 18 ZP 0
6 8 1840 Włodzimierzec Kajetan Teofil Grąkowski Hranie Józef Tekla Bober 826 107V 28 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0109.htm
21 2 1840 Hołoby Aleksander Rakowski Hołoby Jerzy Apolonia Huzarska Mikołaj Jakubowski młodzian, Delfina Harasymowicz panna 855 202V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0209.htm
12 5 1840 Nowogród Wołyński Hilary Rakowski Michałówka Jan Anna Polańska 871 31 116 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0017.htm
12 6 1840 Korzec Felicjan Rakowski Budki Usteńskie NN Tekla Rakowska 871 127 84 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0068.htm
3 4 1840 Tajkury Jan Nepomucen Izydor Żurakowski Glinki Paweł Róża Tomaszewska 880 39V 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0041.htm
19 8 1840 Ostróg Leonora Wereszczyńska Czerniwody Jan Petronela Przewłocka ur. Jan Żurakowski, Karolina Choina, Kazimierz Choina, Petronela Malinowska 880 9 V 81 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0011.htm
15 6 1840 Krzemieniec Antoni Rakowski Kulików Florian Joanna Pawłowska 871 370 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0194.htm
15 7 1840 Korostyszew Marian Henryk Tadeusz Przyczychowski Kieczkiry Wacław Leon Dorota Ewa Marianna Berens JW. Hrabia Karol Sierakowski, Antonina Berens, as. Maksymilian Staruszkiewicz, Helena Berens, panna, chrz. 18.08.1840 178-51-456 16V 29 Ż BS 43
29 8 1840 Wyszewicze  Jan Kurowski Białokrynica Wincenty Agnieszka Mużarowska Jan Dworakowski, Apolonia Dworakowska, chrz. 29.08.1840 178-51-456 51V 22 Ż BS 115
1 3 1842 Korzec Jan Rakowski Balarka Lubtowska Kajetan Franciszka Chmielnicka 873 123 34 PW 0
26 9 1842 Korzec Jozafat Rakowski Balarka Lubtowska Hieronim Barbara Pawłowska 873 149 112 PW 0
15 10 1842 Korzec Karol Rakowski Balarka Usteńska Jan Anastazja Dziekońska 873 151 117 PW 0
3 1 1842 Kołodno Aleksander Ignacy Rakowski Kołodno Erazm Rozalia Mysłowska 873 709 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0370.htm
13 9 1842 Luboml Franciszka Makowska Kropiwnik Józef Wincentyna Jaworska Ignacy Rakowski, Katarzyna Petrykowska wdowa 857 512 97 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0274.htm
25 1 1842 Włodzimierzec Paweł Grąkowski Majdan Hrański Józef Tekla Bóbr 828 239R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0242.htm
25 4 1843 Korzec Grzegorz Rakowski Balarka Usteńska Michał Wiktoria Orlińska 874 192 73 PW 0
21 5 1843 Luboml Leonard Donat Kuncewicz Nudyże Julian Józefa Molecka? Ignacy Rakowski, Julia Woźniakowska ż. Mateusza 858 485 55 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0258.htm
10 4 1844 Korzec Leon Rakowski Balarka Usteńska Hieronim Barbara Pawłowska 875 145 54 PW 0
3 5 1844 Korzec Mikołaj Rakowski Balarka Usteńska Jan Anastazja Dziekońska 875 151 73 PW
2 10 1844 Połonne Stefan Prakowski Lubomirka Józef Marianna Wojna Antoni Kalinowski żonaty, Katarzyna Owsianecka ż. Józefa 875 430 151 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0219.htm
17 4 1845 Korzec Jan Rakowski Balarka Lubtowska Kajetan Katarzyna Olszewska 876 144 56 PW 0
4 10 1845 Luboml Florentyna Petronela Kobylańska Jawornik Aleksander Katarzyna Laskowska Ignacy Rakowski,Brygida Sztejn 860 393 105 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0210.htm
24 7 1845 Łabuń Krystyn Marian Wiktor Żukowski Maciewiczki Małe Seweryn Sabina Wigur JWlm Klemens Żurakowski - Chorąży i Antonina Żukowska wdowa, Karol Garliński i Wiktoria Łada, Hipoli 178-3-113 127R 56 Ż DM
20 1 1846 Korzec Fabian Rakowski Balarka Usteńska Hieronim Barbara Pawłowska 877 125 9 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0069.htm
22 9 1846 Lachowce Urban Rakowski Lachowce Fortunat Klementyna Lubańska wlm. Jan Zalewski, Lucyna Kadłubiska, panna. 885 106R 72 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0107.htm
1 10 1846 Jampol Michał Sierakowski Tychoml Karol Marianna Dreżeruk 1-dw. Mikołaj Wodnicki, 1-dw. Teresa Łozińska, ż. Szymona 877 759 35 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0392.htm
13 12 1846 Fastów Adolf Żurakowski Ustymówka Feliks Pawlina Żłobicka WW. Jakub Szunderowski, Kapitan Wojsk Polskich, kawaler, Justyna Misztold, ż. Dominika, chrz.31.03.1 178-51-548 29R 15 Ż BS 59
17 12 1846 Białogródka Józef Rakowski Polachowa Konstanty s. Jana Krystyna c. Pawła Niewodzińska Szymon Kozielski i Marianna Kustowska ż. Ignacego 178-03-115 140V 117 Ż DM
23 2 1847 Rzyszczów Jan Rakowski Rzyszczów Wiel. Dionizy Antonilla Jaczewska Wiel. Jan Tarnowiecki, Apolonia Malczewska, panna, as. Wojciech Kardaszewski, Ewa Malczewska, panna, chrz. 24.02.1847 178-51-548 66R 8 Ż BS 133
9 11 1847 Brusiłów Teodor Żurakowski Zabiłocz Teodor Honorata Knapow JW. Wincenty Sikstel, kawaler, JW. Aleksandra Sikstel, panna, chrz. 11.11.1847 178-51-548 82V 60 Ż BS 166
7 3 1847 Korostyszew Jan Szymański Charitonówka Andrzej Marianna Śmiechowska Onufry Żurakowski, Franciszka Modlicka, chrz. 8.03.1847 178-51-548 88V 14 Ż BS 178
10 7 1847 Wiszewicze Antoni Wuchowski Stasiowa Huta Jan Regina Syczewska Jan Dworakowski, Julia Walorek, chrz. 10.07.1847 178-51-548 97V 18 Ż BS 196
5 9 1847 Wiszewicze Augustyn Szaciło Rudka Werwianska Bazyli Katarzyna Morgulcow Jan Dworakowski, Julianna Walerkowa, chrz. 7.09.1847 178-51-548 98V 24 Ż BS 198
4 1847 Horbulów Aleksandra Skokowska Piotr Joanna Zwierzchowska Wincenty Rakowski, Kosecka, as. Józef Krzyżanowski, Marianna Gorkówna panna (wniesiono na polecenie konsystorii w 1877 r.) 178-51-548 103b Ż 209
7 2 1847 Chabno Wawrzyniec Ostrowski Rudnia Osuczna Jan Marianna Zygadło Felicjan Dworakowski, Ludwika Ilwicka, panna, chrz. 9.02.1847 178-51-548 128V 9 Ż BS 264
5 3 1847 Chabno Jan Ilwicki Rudnia Osuczna Bazyli Anna nn Grzegorz Dworakowski, Marianna Białowa, mężatka, chrz. 9.03.1847 178-51-548 129R 10 Ż BS 265
23 1 1848 Zasław św. Jana Jan Żurakowski Borysów Konstanty s. Cyryla Franciszka Slesińska 178-3-117 95V 5 Ż
3 6 1848 Ostróg Adela Chwoina Szlachowa Kazimierz Karolina Żurakowska Mikołaj Żurakowski i Wiktoria Żurakowska panna 171-1-14 12R 66 R DM
23 8 1848 Ostróg Jadwiga Lipińska Świate Aleksander Karolina Wysoczyńska Józef Rakowski i Elżbieta Węgłowska ż. Hipolita 171-1-14 19R 108 R DM
12 8 1853 Dederkały Marianna Łozińska Szkrobotówka Piotr Teresa Jan Sierakowski, Konstancja Andrzejowska z. Franciszka 878 622-623 13 55 242-243 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0126.htm
15 6 1853 Szumbar Franciszek Sierakowski Borki Bartłomiej Józefa Omelańska Dawid Studiniecki, Dorota Omelańska ż. Aleksandra 625 70-71 6 878 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0039.htm
21 4 1855 Przewały Ignacy Sierakowski Turyczany Karol Marianna Miączyńska 867 403-404 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0211.htm
29 8 1857 Katerburg Ludwik Orakowski Piszczatyńce Franciszek Wiktoria Iwińska 202 98-99 16
8 4 1857 Przewały Józef Stanisław Piotr Sierakowski Turyczany Karol Maria Miączyńska 869 260-261 5 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0138.htm
12 1 1859 Szumbar Władysław Sierakowski Borki Bartłomiej Józefa Omelańska Dawid Studnicki, Faustyna Omelańska ż. Antoniego 625 2-3 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0002.htm
28 4 1861 Szumbar Aleksander Sierakowski Borki Bartłomiej Józefa Omelańska Bazyli Siwicki, Agnieszka Studenicka ż. Dawida 626 293-294 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0151.htm
27 12 1864 Krzemieniec Jan Rakowski Szpikołosy Jakub Franciszka Malczewska 1-37 1V-2R 4 T
6 1 1864 Rzyszczów Walentyna Józefa Prejbisz Rzyszczów Prot Anna Langner Walenty Grabowski, Teodozja Różalska, Nikodem Rakowski, Honorata Langner 312-1-86 188 8 m.K KM
19 2 1864 Rzyszczów Kazimierz Leon Rakowski Potok Nikodem Cyryla Jankiewicz Piotr Prejbisz, Ewelina Szkolińska, Józef Kołaczkowski, Balbina Jankiewicz 312-1-86 191 19 m.K KM
11 9 1865 Torczyn Petronela Garczyńska Boratyn Jakub Antonina Sinkowska Roman Rakowski, Julia Garczyńska ż. Jana, as.: Jan Garczyński, Kasylda Poznańska 651 20-21 30 EH 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20651/pages/PL_1_436_650_0011.htm
19 4 1865 Dederkały Benedykt Goliszewski Dederkały Wielkie Ignacy Anna Jałkowska Bartłomiej Sierakowski, Ewa Pożarska z. Aleksandra 56 167-168 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0088.htm
13 8 1865 Katerburg Wacław Orakowski m f. Zarudzie Franciszek Wincenta Niwińska Tomasz Kozicki i Zofia Korf ż. Feliksa 1-37 110V-111R 16 T 118
10 7 1865 Żytomierz Aleksander-Bonawentura-? Rakowski Żytomierz Antoni Marcelina Dzieżko syn urodzonych / Władysław Zeleński - przew. Szlachty gub.Wołyńskiej, Benigna Gojrzewska, asystowali 178-3-61 29 178 Ż DG
26 5 1865 Żytomierz Filip Bergelewicz Żytomierz Franciszek Zuzanna Rapacka syn mieszczan/ Filip Rakowski, Agnieszka Garlińska 178-3-61 22 128 Ż DG
25 3 1865 Żytomierz Jan Kramarzewski Żytomierz Franciszek Maria Trzcińska syn obywateli, Jan Rakowski, Prakseda Czyżewska 178-3-61 15 80 Ż DG
9 2 1865 Żytomierz Teofila Wilamowska Żytomierz Gustaw Teofila Matusewicz córka szlachetnych, przewodniczący Cyprian Rakowski, Elżbieta Elenkowska, asystowali: Paweł Bernatow 178-3-61 10 49 Ż DG
23 9 1865 Rzyszczów Regina Waleria Rakowska Piwce Nikodem Cyryla Jankiewicz Tadeusz Wróblewski, Julia Szkolińska, Franciszek Rakowski, Maria Szkolińska 312-1-89 192 49 m.K KM
28 12 1865 Żytomierz Marianna Dembska Żytomierz Franciszek Aniela Cywińska [2.01.1866] córka mieszcz., Filip Rakowski, Anaztazja Rowicka 178-3-63 2R Ż 3 i 4 DG
29 1 1866 Radziwiłłów Zygmunt Rakowski Buhajówka Franciszek Antoni Karolina Sawicka 53 V-54 R 5 0
10 7 1866 Żytomierz Jan Wojtkowski Żytomierz Jan Antonina Cywińska [20.07.1866] syn mieszcz., Filip Rakowski i Marcelina Lisowska 178-3-63 37 166 Ż 71 i 72 DG
23 4 1866 Rzyszczów Maria Leonida Burdzińska Rzyszczów Andrzej Walentyna Komarnicka Nikodem Konopacki, ? Rakowska ż. Nikodema, Nikodem Rakowski, Malwina Malinowska ż. Antoniego 312-1-90 222 24 m.K KM
17 10 1867 Dederkały Łukasz Kowalewski Dederkały Wielkie Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz 1-dw. Bartłomiej Sierakowski, chł. Anna Grędysz ż. Piotra 56 120-121 18 1-41 120V-121R T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0064.htm
24 12 1868 Katerburg Adam Majewski Piszczatyńce Julian Tekla Tarnicka Franciszek Orakowski i Wiktoria Pilecka ż. Fabiana 01-44 115V-116R 24 T 885 DM
15 1 1869 Torczyn Ludwik Ksawery Rakowski Boratyn Roman Amelia Szczurkiewicz 656 12-13 22 0
10 9 1870 Turzysk Antoni Jan Krechowski Tahaczyn Konstanty Marianna Boguszewicz Ludomir Sierakowski, Feliksa Koncewicz 738 12,15 22 0
13 9 1870 Dederkały Wincenty Sierakowski Dederkały Wielkie Bartłomiej Józefa Omelańska Leonard Lutostański, Anna Goliszewska z. Ignacego 56 10-11 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0006.htm
17 1 1871 Krzemieniec Antoni Rakowski Szpikołosy Jakub Marcelina Rokicka 1-55 176V-177R 10 T
12 2 1875 Krzemieniec Jan Rakowski Szpikołosy Jakub Marcella Rokicka 426-1-69 3V-4R 12 T
1 2 1876 Torczyn Ignacy Eugeniusz Rakowski Boratyn Roman Emilia Szczurkiewicz 662 4-5 6 0
27 8 1877 Turzysk Marian Gabriel Dworakowski Dolsk Józef Maria Wojciechowska 745 6-7 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20745/pages/PL_1_436_745_0004.htm
11 7 1877 Dederkały Piotr Sierakowski Dederkały Wielkie Jan Teresa Krajewska Wojciech Zielonko, Marianna Tynowska ż. Henryka 57 143-144 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0081.htm
23 2 1877 Krzemieniec Tomasz Rakowski Szpikołosy Jakub Marcelina Rokicka 1-71 4V-6R 17 T
1 9 1879 Kowel Bolesław Gnatowski Biełaszów Adam Franciszka Kondrat chł. Antoni Burakowski, Marianna Wojewócka panna 280 40-41 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20280/pages/PL_1_436_280_0021.htm
15 11 1881 Kowel Adam Burakowski Biełaszów Antoni Franciszka Przybysz 282 38-39 87 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20282/pages/PL_1_436_282_0020.htm
31 1 1884 Katerburg Stanisław Rakowski Wilja Jakub Marcelina Rokicka 204 220-221 2 0
8 4 1885 Włodzimierz Antoni Zygmunt Sierakowski Werba Ludomir Stepanida Konopacka 803 60-61 160 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0031.htm
17 3 1886 Katerburg Józef Orakowski Piszczatyńce Ludwik Maria Modzelewska 204 169-170 19
24 1 1886 Kowel Antoni Burakowski Biełaszów Antoni Franciszka Przybysz Marian Frankowski, Rozalia Oskin ż. Wawrzyńca 287 6-7 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20287/pages/PL_1_436_287_0004.htm
23 8 1889 Katerburg Stanisław Orakowski Piszczatyńce Ludwik Maria Modzelewska 204 46-47 5
22 10 1891 Katerburg Władysław Orakowski Piszczatyńce Ludwik Marianna Mondzelewska 204 29-30 27 Nul Null 0
13 12 1891 Torczyn Lucjan Rakowski Boratyn Ludwik Stanisława Rakowska Hubert Dolibowski, Maria Rakowska panna 678 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0002.htm
10 2 1892 Szumbar Franciszek Sierakowski Dederkały Wielkie Wladysław Witalina Wodnicka 1020 199-200 4 0
21 2 1894 Szumbar Dionizy Jakubowski Wilja Stanisław Marianna Wójcicka Jan Rakowski, Maria Stępkowska ż. Franciszka 627 55-56 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0034.htm
27 5 1895 Kowel Franciszek Burakowski Biełaszów Franciszek Weronika Wierzbicka 906 10V-11R 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20906/pages/PL_1_436_906_0011.htm
5 1 1896 Kowel Franciszek Rakowski Kowel Konstanty Agnieszka Bernacka Franciszek Opłysko, Ewa Kurzydłowska ż. Franciszka 907 3 V-4 R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20907/pages/PL_1_436_907_0005.htm
10 2 1897 Szumbar Jan Sierakowski Dederkały Wielkie Władysław Witalina Wodnicka 1020 33-34 4 0
3 8 1901 Niewirków Leon Rakowski Słoboda Stryj Jan Pawlina Borkowska 952 36-37 90 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0019.htm
25 5 1903 Szumbar Bronisław Rakowski Borki Jan Urszula Piątkiewicz 197 V-198 R 11 0
8 9 1903 Szumsk Stanisław Sierakowski Bołożówka Wincenty Maria Romanowska 0.1-237 38V-39R 152 T
22 2 1904 Krzemieniec Grzegorz Brakowski Lisznia Justyn Aniela Borkowska 26 0
17 2 1905 Niewirków Tomasz Rakowski Słoboda Stryj Jan Paulina Boczkowska 983 10V-11R 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0011.htm
19 11 1905 Szumsk Józef Sirakowski Załuże Ignacy Michalina Giżycka 01-236 187V-188R 156 T
16 11 1907 Kowel Andrzej Dworakowski Zielona Piotr Bronisława Solecka 1004 27V-28R 134 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0031.htm
19 10 1914 Kowel Leokadia Gąsiorowska Kol.Zasmyki Władysław Józefa Dymek Konstanty Rakowski i Ewa Żołnik żona Jana 1055 122 KP1 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201055/pages/1_436_0_0_1055_0029.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
8 5 1718 Torczyn Jerzy Pirakowski Anastazja Golimuntowna Michał Swiderski, Marcin Wyszkowski 40a b/nr EH
8 2 1745 Szumsk Jan Sierakowski Nowostaw Regina Dąbrowska Nowostaw Bazyli Kosiszewski, Franciszka Odyńska, Władysław Jedliński, Apolonia Koźmińska 297-1-180 9R Ł RK
11 8 1751 Szumsk Łukasz Porakowski Suraż Marianna Jadachowska Suraż w Paweł Maszewski, Marianna Kraiewska 297-1-180 18V Ł RK
10 11 1765 Szumsk Daniel Hozerski Kozerski Timnoajchy? Brygida Ilurzeńska? Timnoajchy? p Pruszyński, Andrzej Sierakowski 297-1-180 46R Ł RK
3 11 1782 Szczurowice Józef Cudnoski Krystyna Walczucka Leszniów 64 Szymon Kozadko, jakub Borakowski 1310L 67 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0047.htm
12 6 1796 Szumsk Jerzy Hołowiecki Lisica k Teresa Duszyńska Lisica w Jakub Zawadzki, Andrzej Sirakowski 297-1-183 19R Ł RK
19 5 1801 Gródek Adam Linka Gródek Jadwiga Szafrańska Gródek Słobodzian Tomasz Rakowski Mateusz JZ
24 11 1818 Łuck Józef Żychowicz Łuck 43w Stanisław Zofia Więckowska Franciszka Piotrowska Łuck 23 Andrzej Helena Obniska Józef Kalasanty Obniski, Sylwester Żurakowski, Franciszek Ksawery Mark 43V-44R Ł
30 9 1828 Krzemieniec Dymitr Klin Kołków 28 Klemens Anna Agnieszka Brodzewska Ludwiszcze 18 Franciszek Helena Szczepan Rakowski, Józef Bardecki 01-5 25V-26R 34 T 755 DM
5 2 1828 Bazalia Franciszek Świerszczewski Kotiurzyńce 25 Hieronim Anna Sadowska Domicela Kazanowska Kotiurzyńce 22 Maciej Marianna Wróblewska Stefan Mosiewicz, Walenty Rakowski 178-3-94 231R 5 Ż DM
1 5 1830 Żytomierz Wojciech Żurakowski Chutor Wasilewski 39w Jan Magdalena NN Aleksandra Twardowska zd.Nahumowicz Powiat Cudnowski 26 Daniel Anna Swięcicka Mateusz Żurawski , Franciszek Pinkowski 178 3 3 58 38 Ż Ni
20 1 1831 Szumsk Karol Heliczek Waśkowce 30 Feliks Apolonia Eysman Konstancja Czechowska Waśkowce 19 Ludwik Estera Wojakowska Karol Brakowski, Jan Wróblewski 245-1-5 375R 1 R RK
6 8 1831 Żytomierz Ignacy Grzegielewski Żytomierz 22 Tomasz Marianna Rzepecka Joanna Rossołowska Żytomierz 19 Antoni Joanna Rudnicka Napoleon Jurewicz , Paweł Pierakowski 178 3 4 53 43 Ż Ni
31 5 1831 Żytomierz Bazyli Barankiewicz Żytomierz 37 Tadeusz Aleksandra Czyżewska Barbara Pasławska Żytomierz 24 Kazimierz Rozalia Czerniachowska Bazyli Rakowski , Roman Czyżewski 178 3 4 50 28 Ż Ni
10 5 1831 Żytomierz Mateusz Bohulski Żytomierz 30w Adam Konstancja Barańska Teodora Artanczukowa zd. Krzanowska Żytomierz 20w Jan Marianna NN Bazyli Rakowski , Andrzej Wachowski 178 3 4 49 24 Ż Ni
19 7 1831 Białogródka Konstanty Rakowski Polachowa 23 Jan Helena Jaskulska Krystyna Niewodzińska Polachowa 21 Paweł Helena Mirecka Szymon Kozielski, Jan Winiarski 178-3-97 84V 12 Ż DM
19 7 1831 Białogródka Aleksander Smoliński Szelwów 38w Stanisław Anna Iskra Teresa z d. Halkiewicz Mrówczyńska Szelwów 28w Jan Małgorzata Zarudzka Stefan Waśkowski, Antoni Surakowski, 178-3-97 85R 13 Ż DM
7 2 1832 Hołoby Erazm Hornicki Greko-rosyjska par. Hołoby Daniel Anna Chrycewicz Brygida Sawicka par. Hołoby Antoni Krystyna Leszczuk Antoni Dudkiewicz, Paweł Strzerniuk, Jerzy Rakowski 847 220R/388 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0210.htm
7 2 1832 Szumsk Jakub Szerakowski Sierakowski Bajmaki 22 Ignacy Anna Ostrowska Katarzyna Gutowska Bajmaki 18 Józef Urszula Salewicz Jakub Trzeciak, Erazm Krynicki, Cyprian Rojewski 245-1-6 401V 11 R RK
29 5 1832 Szumsk Bartłomiej Hornicki Mosty 45w Paweł Marianna Nowakowska Apolonia Makowska Mosty 26 Mikołaj Aniela Adaszyńska Mikołaj Soroczyński, Kazimierz Sirakowski, Franciszek Kowalewski 245-1-6 404R 21 R RK
16 4 1833 Kuniów Antoni Sierakowski Kuniów 32 Antoni Marianna Lelawska Eleonora Kapustyńska Kuniów 19 Franciszek Katarzyna Piotrowska ur. Jan Liumberg, Tomasz Lelawski, Józef Lelawski 171-1-6 70 R 8 R
22 1 1833 Krzemieniec Franciszek Piotrowski Krzemieniec 21 Maciej Katarzyna Antonina Mitłaszewska Krzemieniec 18 Jan Tekla Maciej Borakowski i Dymitr Tykuniec 01-5 87R 4 T 816 DM
25 2 1834 Radziwiłłów Ignacy Walenty Ejsmont Radziwiłłów 30 Feliks Agnieszka Sliwiańska Agnieszka Sakowska Radziwiłłów 17 Tomasz Julianna Waśkiewicz Jan Dofrakowski, Konstanty Wowk, Grzegorz Zamorski 820 225 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0229.htm
11 2 1834 Krzemieniec Florian Rakowski Ludwiszcze 23 Stefan Marianna Rybińska Joanna Pawłowska Ludwiszcze 16 Franciszek Marianna Czarnecka Franciszek Rekonwald i Wojciech kuczewski 01-5 97V 6 T 827 DM
10 6 1834 Ostróg Fortunat Rakowski par. Dubno 33 Józef Maria Przygodzka Klementyna Lubańska Moszczanica Wielka 22 Andrzej Antonina Maciorkowska Bazyli Iwanow Jan Bartnicki 171-1-7 23V 3 R MZ 8701
4 11 1834 Ostróg Kazimierz Choina parafia Kuniów 20 Tomasz Jadwiga Popławska Karolina Żurakowska par. Ostróg 18 Jan Magdalena Jan Przewłocki, Józef Lachowicz, Konstanty Żurakowski 171-1-7 27V 18 R MZ 8705
28 1 1836 Białozórka Jan Ciecierski par. Białozórka 26 Grzegorz Rozalia Anna Smoleńska par. Białozórka 18 Kajetan Teresa ur. Józef Rozdolski, Józef Rakowski, Jan Przedakowski 171-1-10 415R 2 R
3 2 1836 Białozórka Mateusz Roczyński Jankowce 44w Bazyli Marcjanna Teresa Łaszewska Jankowce 38 Józef Rozalia ur. Józef Rakowski, Ignacy Stebelski, Łukasz Kretowicz 171-1-10 415V 4 R
14 5 1838 Krzywin Edward Skwarski Jarmolince 28 Ludwik Joanna Sierakowswka Julia Pokutyńska Krzemieniec 25 Ksawery Aniela Sierakowska W. Julian Bieńkowski,W. Andrzej hrabia Sierakowski, W. Karol Nyko 171-1-11 56R-56V 2 R Mg
18 2 1840 Korzec Kajetan Rakowski Korzec ? 36 Jan Justyna NN Franciszka Chmielnicka Korzec ? 20 Jerzy Regina Widawska 871 151 4 PW 0
26 10 1841 Jampol Jan Sierakowski Worobiówka 19 Jakub Ewa Brygida Malińska Worobiówka 18 Wojciech Marianna Wawrzyniec Skrzyński, Michał Schabikowski 872 503 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0266.htm
1 11 1842 Korzec Jan Rakowski Budki Usteńskie 23 Grzegorz Ewa Mrozowska Antonina Marcinkowska Budki Usteńskie 18 Ignacy Agnieszka NN 873 170 19 PW
17 10 1843 Dąbrowica Piotr Bóbr Budki Hrańskie 20 Józef Justyna Wysocka Wincenta Dawidowicz par. Dąbrowicka 18 Michał Rozalia Chodorowska Jan Grąkowski, Michał Petrykowski, Kazimierz Dawidowicz 829 248 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0262.htm
7 2 1843 Żytomierz Hilary Rakowski 22 Jan Emilia Ilińska Agnieszka Kotwicka 23 Maciej Anna Jakubowska 178 51 5 14 Ż Ni
30 1 1844 Jampol Michał Wajgiel Worobiówka 20 Jan Joanna Sokołowska Elżbieta Opolska Worobiówka 17 Feliks Katarzyna Chomiaczuk Andrzej Januszkiewicz, Szymon Schabikowski, Jan Sirakowski, Kazimierz 875 623-624 3 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0328.htm
17 2 1846 Jampol Kazimierz Sierakowski Tychoml 22 Jakub Ewa Leszczyńska Marianna Tyszkiewicz Pohorylce 20 Roch Salomea Tałałaj Józef Tałałaj, Jan Sierakowski, Józef Jurkowski 877 765-766 5 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0395.htm
3 11 1846 Ostróg Aleksander Chwoina Szlachów 30 Wojciech Katarzyna Straczyńska Antonina Gąsierowska Szlachów 28 Bazyli Salomea Głębocka Józef Domański, Marcin żurakowski, 885 27R 17 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0028.htm
26 1 1847 Korzec Jan Rakowski Balarka Usteńska 21 Jan Małgorzata Suchozanet Suchozanitt Petronela Marcinkowska Balarka Usteńska 16 Michał Marianna Żywicka 5 PW R
17 8 1847 Korzec Hieronim Rakowski Balarka Usteńska 38w Grzegorz Ewa Mrozowska Helena Leśniewska Balarka Lubtowska 20 Jan Dorota Dziekońska 9 PW R
3 9 1847 Przewały Karol Sierakowski Turyczany 36 Ignacy Tekla Poniatowska Aurelia Ziemięcka Turyczany 25 Kacper Aniela Sierakowska 862 437 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0233.htm
2 7 1848 Szumbar Bartłomiej Sierakowski Borki 24 Jakub Ewa Łuszczyńska Józefa Omelańska Borki 16 Mikolaj Magdalena Kasperska 625 177 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0094.htm
31 8 1848 Ostróg Edward Lubański Moszczanica 33 Andrzej Antonina Maciorkowska Aleksandra Bakinowska Moszczanica 21 Paweł Aleksandra NN Faustyn Wysocki, Józef Rakowski 171-1-14 27R 16 R DM
14 11 1848 Żytomierz Zachariasz Rakowski 25 Jan Emilia Ilińska Józefa Żurawska 24 Piotr Apolonia Gislowicz 178 3 23 68 60 Ż Ni
20 11 1855 Katerburg Franciszek Orakowski Piszczatyńce 33w Grzegorz Agnieszka Goliszewska Wincenta Iwińska Piszczatyńce 20 Szymon Lucyna Korf Jan Wasilewski, Antoni Kozicki 201 75 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0043.htm
28 5 1857 Dederkały Marcin Świerszczyński Miziurzyńce 32w Grzegorz Paulina Niewiadomska Eleonora Dolińska Miziurzyńce 25 Franciszek Honorata Mi... Gabriel Wojciechowski, Jan Sierakowski 55 104 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0055.htm
18 10 1859 Hołoby Ksawery Monczyński 38 Wacław Zuzanna Kazimir Anna Budrewicz 24 Jan Łucja Pawłowska Ignacy Rakowski, Paweł Kutalski, Wincenty Piszek 870 4 EH
16 4 1863 Żytomierz, Kaplica Sióstr Karol Aleksandrowicz Żytomierz, par. Żytomierz 28 Karol Maria Karpowicz Maria Jałowicka Żytomierz, par. Żytomierz 20 Marcin Maria Rakowska Sztab-kapitan, Cyprian Rakowski, Antoni Rakowski, Włądysłąw Jełowicki 178-3-54 97 V 16 Ż DG
12 5 1863 Żytomierz Mateusz Palkiewicz Żytomierz, par. Żytomierz 37 Dominik Wiktoria Muiałkowskich Felicjana Oliszkiewicz Żytomierz, par. Żytomierz 18 Wincenty Emilia Wirawska obywatel, Jan Martynowski, Tomasz Skokowski, Maciej Godlewski, Łukasz czerwiński, Jan Rakowski 178-3-54 98 R 19 Ż DG
26 11 1863 Żytomierz Karol Korbut Korytyszcze, par.Toporzyszcze 26 Łukasz Teofila Sierżańska Helena Malawska Żytomierz, par. Żytomierz 25 Mikołaj Marianna Tomaszkowska dw., dw., Michał Mrowczynski, Romuald Sierakowski 178-3-54 108 V 66 Ż DG
8 11 1864 Szumbar Tomasz Omelański Borki 22 Mikołaj Magdalena Kasperska Felicjanna Kowalewska Nowystaw 20 Antoni Tekla Rowińska Dawid Studenicki, Bartłomiej Sierakowski 626 239 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0124.htm
23 2 1864 Krzemieniec Jakub Rakowski Szpikołosy 23 Jan Tekla Skalska Franciszka Malczewska Szpikołosy 20 Franciszek Anastazja Wiszniewska 1-dw. Jan Malczewski, Ferdynand Bielawski 1-38 39R 8 T 207
24 1 1865 Żytomierz Antoni Żurakowski Żytomierz 30 Józef Zofia Jaźwińska Franciszka Zielińska Żytomierz 18 Piotr Marianna Widawska (mieszcz.i dw.) Konstatny Kreiern ?, Ludwik Szałącki 178-3-61 112V 13 Ż 116 DG
14 2 1865 Żytomierz w kaplicy Sióst Konstanty Piotr Szauliński Par.Toporzyszcze 43 Kazimierz Placyda Mianoska Emilia Ostaszewska Par.Ostropol 21 Eliasz Celestyna Staniszewska (porucznik., były przew.szlachty pow.żytom.j i właśc.ziemska ur.) Józef Żurakowski, Marian Żukowski, Adam Ostaszewski 178-3-61 117V 34 Ż 126 DG
6 2 1866 Nowogród Wołyński Karol Rakowski Dowbysz Pullińska 26 Wojciech Marianna Kowalska Gertruda Kowalska Tartak 18 Jakub Marianna Kunicka 178-3-152 71 17 Ż 142 MO
23 1 1866 Żytomierz Franciszek Miziewicz Żytomierz 23 Józef Marianna Husakowska Karolina Fryzicka Żytomierz 22 Karol Józefa Boczkowska (sygnalista telegr.,kawaler i córka ober-oficera) Filip Rakowski-mieszcz., Piotr Oiecki-ob.. 178-3-63 83R 6 Ż DG 133
30 4 1867 Katerburg Jakub Rakowski Szpikołosy, par. Krzemieniec 26w Jan Tekla Skalska Marcelina Rokicka Wilia 18 Mikołaj Julianna Makowiecka Walerian Uszyński i Marcin Staniszewski 01-41 84V 1 T 549 DM
6 10 1868 Torczyn Roman Rakowski par.Torczyn 23 Eugeniusz Ksawera Konopacka Amelia Szczurkiewicz par.Torczyn 17 Pius Joanna Tatarzewska 654 36 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0022.htm
14 1 1868 Lachowce Karol Sierakowski Żemielińce 33 Jan Katarzyna Lalewicz Honorata Sobolewska z Kraśnickich Żemielińce 35w Jan Marianna Wojciechowska Maciej Piątkiewicz, Szymon Unolt, Jan Sobolewski 178-3-146 231R 2 Ż DM
28 1 1868 Białogródka Józef Rakowski Polachowa 20 Konstanty Krystyna Niewodzińska Marianna Czaplińska Polachowa 18 Piotr Franciszka Bujalska Ignacy Królikowski i Wincenty Broniszewski 178-03-81 378R 2 Ż DM
17 9 1871 Torczyn Ludwik Rakowski Boratyn 33 Eugeniusz Ksawera Konopacka Teresa z Smorczewskich Kozakiewicz Boratyn 38 Józef Apolonia Michalewska 657 44 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20657/pages/PL_1_436_657_0023.htm
12 11 1872 Jampol Norbert Koss Tychoml 28 Józef Anna Łaniewska Maria Niedźwiecka z Sirakowskich Tychoml 38w Karol Marianna Bujalska Tomasz Koss, Antoni Godlewski 1-58 21V 10 T 728
26 1 1875 Dederkały Jan Sierakowski par. Dederkały 27 Kazimierz Marianna Tyszkiewicz Teresa Krajewska par. Dederkały 18 Stanisław Franciszka Szymańska Józef Czarnecki, Franciszek Andrzejewski 57 208 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0116.htm
11 5 1875 Kuniów Ludwik Piotrowski Kurjanki par. Szumsk 34w Kazimierz Franciszka Rogowska Joanna Wolska p.v. Falkowska Dryżaki 30w Jan Marianna Rajport Eliasz Świderski, Sebastian Rakowski, Franciszek Wolski 178-3-78 391R 15 Ż DM
15 8 1877 Cudnów Michał Żurakowski Kołowińce 46w Józef Anastazja Mościcka Aniela Kułakowska Michalenki 25 Sylwester Ludwika Zielińska 178-3-58 233V 25 Ż 463
27 5 1879 Torczyn Roman Rakowski Boratyn 37 Eugeniusz Ksawera Konopacka Ludwika Urbanowska Uroczyszcze Jamki 18 Feliks Marianna Południewska 665 42 8 0
15 2 1881 Dederkały Władysław Sierakowski Dederkały Wielkie 20 Bartłomiej Józefa Omelańska Witalina Wodnicka Dederkały Wielkie 17 Antoni Tekla Rowińkowska Dominik Godziszewski, Tomasz Omelański 58 264 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0136.htm
6 5 1884 Katerburg Jakub Rakowski Wilja 42 Jan Tekla Bobowska Anna Grządkowska Rybcza 30 Leon Józefa Janczyńska 204 241 2
6 3 1888 Teofipol Jan Winiarski Szarlajewka 24 Jan Agnieszka Kobylańska Wiktoria Wasilewska Woliczka 20 Michał Maria Podgórska Stanisław Kobylański Narcyz Rakowski 5 JZ 0
6 11 1888 Krzemieniec Jan Rakowski Folwarki Wielkie 23 Jakub Franciszka Malczewska Helena Malczewska Szpikołosy 18 Jan Weronika 01-81A 38V 26 T
5 9 1889 Torczyn Ludwik Ksawery Rakowski Boratyn 20 Roman Amelia Szczurkiewicz Stanisława Rakowska Boratyn 24 Ludwik Teresa Smorczewska Jozafat Miłaszewski, Michał Szwajkowski 675 43 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20675/pages/PL_1_436_675_0023.htm
29 4 1892 Tbilisi Jan Kurpik 57w Jakub Anna Ludwika z Mecelskich Walenius 55 Antoni Józefa Jan Burakowski, Łukasz Garyga, Georgi Ipasaridze 5 9 Tb
26 1 1897 Szumbar Jan Rakowski Tetylkowce 21 Jakub Maria Rokicka Urszula Piątkiewicz Szumbar 16 Antoni ? Emilia Hołowczyc 1020 43 2
25 1 1898 Szumsk Wincenty Sierakowski Bołożówka 27 Bartłomiej Józefa Omelańska Maria Romaszewska Bołożówka 24 Władysław Józefa Białokur Michał Kurowski, Marceli Sieniawski 01-234 56R 7 T
22 2 1902 Krzemieniec Justyn Brakowski Lisznia 26 Grzegorz Rozalia Wantynek Aniela Borkowska Lisznia 18 Leon Maria Mazurkiewicz 30 V 6 T
19 5 1902 Kowel Kazimierz Dzięcioł Zielona 27 Mikołaj Tekla Teofila Namińska Hołobki 19 Józef Marianna Marczyńska Stanisław Szczepański, Piotr Dworakowski 963 43V 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20963/pages/PL_1_436_963_0045.htm
11 1 1904 Niewirków Feliks Rakowski Budki Usteńskie, par. Korzec 53w Jan Anastazja Dziekońska Rozalia z Chorążyczewskich Stachurska Moczulanka 42 Kazimierz Katarzyna Niemirska 982 56 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0052.htm
30 1 1905 Szumsk Stanisław Zieliński Lisznia, par. Krzemieniec 33 Tomasz Antonina Chuchrowska Bronisława Siniawska Szumsk 19 Marceli Karolina Studeniecka Wincenty Sirakowski, Ignacy Listowski 01-236 196R 4 T
29 1 1906 Tuczyn Cezary Rakowski Majdan Rudeński 25 Józef Klara Prokopowicz Franciszka Żukowska Kudranka 17 Paweł Teresa Łukomska 1027 32R 3 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201027/pages/1_436_0_0_1027_0026.htm
16 10 1907 Włodzimierz Stanisław Strąkowski Włodzimierz 24 Stanisław Joanna Muszyńska Rozalia Szczepańska Włodzimierz 32 Jan Agnieszka Podpora 1034 71V 49 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201034/pages/1_436_0_0_1034_0078.htm
31 1 1910 Niewirków Witalis Kraszewski Majdan Bereźnicki, par. Korzec 27 Karol Aniela Borowska Stanisława Żygadło Niemila 22 Antoni Karolina Machniewicz Antoni Rakowski, Antoni Kuriata 1016 62R 3 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201016/pages/1_436_0_0_1016_0047.htm
25 10 1914 Włodzimierz Wołyński Zygmunt Sierakowski Sierakówka 19 Ludomir Józef Stefania Ma Konopacka Janina Rygoberta Rogowska Adamówka 20 Jan Stafania Michałko 1058 65 31 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0065.htm
12 6 1916 Kijów, św. Mikołaja Walenty Burakowski Kijów 39 Józef Józefa Wudarska? Aniela Ratper Kijów 22 Cyryl Maria Buczkowska Franciszek Józefowicz Patper, Władysław Stanisławowicz Kor? 312/1/109 100V 38 m.K JM1
26 5 1924 Dederkały Maciej Stadnicki Cecylia z Sierakowskich Błaszczewska Dederkały Wielkie 40 Władysław Witalina Wodnicka 58 124-125 11 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0064.htm
20 10 1928 Ludwipol Leon Rakowski Słoboda Stryj 27 Jan Pawlina Borkowska Antonina Żygadło 952 37 90 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0019.htm
14 10 1929 Lewacze Tomasz Rakowski Słoboda Stryj 24 Jan Paulina Boczkowska Franciszka Łoś Słoboda Stryj 24 Wojciech Aniela Górajewska 983 4V-5R 14 983 10V-11R 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0005.htm
1 11 1932 Zasmyki Andrzej Dworakowski Zielona 25 Piotr Bronisława Solecka 1004 27V-28R 134 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0031.htm
9 10 1932 Kowel Benedykt Krakowski Feliksa Bujalska Zielona 25 Aleksander Agnieszka Rugała nr aktu 66 1004 1V-2R 1 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0004.htm
3 3 1933 Lewacze Wincenty Rakowski Bronisława Wilczyńska Słoboda Stryj 33 Józef Feliksa Łoś 951 33 V-34 R 164 dopisek 0
9 6 1935 Szumbar Bronisław Wójcicki Cecyniówka 25 Wincenty Feliksa Witalina Olszewska Dębina NN Anastazja Rakowski Julian, Wójcicki Julian 33-1-660 5 V 4 Ł
16 2 1936 Niewirków Tomasz Rakowski Słoboda Stryj 31w Jan Paulina Boczkowska Zofia Kuriata w 983 10V-11R 40 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0011.htm
17 1 1937 Szumsk Józef Sirakowski Załuże 32 Ignacy Michalina Giżycka Aleksandra Marcinkowska 01-236 187V-188R 156 T dopisek

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
2 5 Urodzona Zofia Rudkowska z Rakowskich 48 Szumsk Huta Stara 1857 Łuck DM 35-1-71
3 7 Żona Józefa z Rakowskich 54 Berezdów Mały Prawutyn 1885 Równe DW
6 164 Mieszcz. Józef Rakowski 31 Aleksandria Terów i Karłowszczyzna Zaborolska 1885 Równe DW 597-1-1
12 35 żona syna Karolina z Rakowskich 21 Łanowce Napadówka 1885 Równe DM
55 128 Żona Anna z Rakowskich 35 Korzec Przedm. Zaruwie 1885 Równe DW
84 87 .. Rakowski Marcel, szlach., żonaty 28 .. Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
207 244 Rakowski Feliks, mieszcz. N-W, żonaty 27 Nowogród Wołyński Futory Zwiahelskie 1885 Równe EH
2 2 Organista Narcyz Rakowski 38 Jampol Jampol 1901 Tarnopol DW
2 4 Chłop Jan Rakowski 34 Szumbar Wilia 1901 Tarnopol DW
2 5 Brat Jan Rakowski 28 Szumbar Wilia 1901 Tarnopol DW
3 9 Żona Michalina z Rakowskich 44 Jampol Świętec 1901 Tarnopol DW
15 26 Chłop Jan Rakowski 26 Szumbar Szumbar 1901 Tarnopol DW
11 29 Rakowski Jan 28 Szumbar Borki 1903 Tarnopol DW
2 3 ż. Rozalia z Rakowskich 76 Międzyrzec Worobiówka 1912 CDIAK DW
4 17 ż. Teofila z Rakowskich 44 Międzyrzec Nowiny 1912 CDIAK DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl