Imię
Nazwisko
Miejscowo¶ć
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 378 wyników dla: Klim

Zgony


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowo¶ć Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
21 11 1819 Krzemieniec Róża Joanna Franciszka Klimowska 2,5/12 Podlisce c. Sebastiana i Tekli Baczyńskiej 299 97 119 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0053.htm
17 8 1821 Krzemieniec Jan Klimowski 4 Krzemieniec s. Jana i Tekli 299 118 86 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0064.htm
6 3 1821 Dubno Franciszka Klimuk 14 Semiduby c. Wojciecha i Apolonii, pracowici 65 8 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0005.htm
14 2 1822 Krzemieniec Teodora Klimaszewska 3 Urla c. Dominika 299 137 95 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0074.htm
9 10 1827 Przewały Józefat Michał D±browski 2/52 Przewały s. Kaspra i Ewy z Klimuków 843 291 18 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0162.htm
10 12 1827 Przewały Wincenty Klimiuk 6/12 Stawki s. Trochima i Heleny 843 293 22 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0163.htm
13 11 1827 Krzemieniec Tomasz Klimowski 57 Krzemieniec wolnego stanu parafianin krzemieniecki 01-6 20V 156 T 889 DM
16 8 1827 Białogródka Antoni Wojciuch 1 Suchorzyńce s. prac. Piotra i Katarzyny z Klimów 178-03-93 72R 59 Ż DM
26 9 1827 Zasław, ¦w. Józefa Józef Klimbasowski 1 Zasław syn Agaty 178-3-93 52 78 Ż MO 102
21 8 1828 Krzemieniec Jan Klimów 55 Krzemieniec pozostawił żonę Mariannę i 5 dzieci nieznanych imion, przybyły do tutejszej parafii od 2 tygodni 01-7 43V 296 T 912 DM
12 6 1828 Kuniów Jakub Dębicki 4 Illaszówka s. Ur., Jana i Apolonii z Klimowiczów 171-1-1 95V-96R 30 R Mg
7 7 1828 Horyńgród Teodor Klimkiewicz 8 Horyńgród s. ucz. Onufrego i Ewy z Tarnopolskich 171-1-1 189R 12 R 7081 Mg
11 9 1830 Luboml Apolonia Wietrzyńska 7 Luboml r. Grzegorz, Małgorzata Klimowicz 845 324R 52 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0317.htm
26 6 1831 Wiszenki Aleksandra Klimuczuk 1,5 Wiszenki c. Teodora i Marianny z Warmińskich; poch: 27.06. 818 111a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0118.htm
21 2 1831 Krzemieniec Marianna Klimczuk 1/12 Krzemieniec c. pr., Teodora i Ewy 01-7 96R 35 T 964 DM
22 5 1831 Horyńgród Antoni Klimkiewicz 1 Horyńgród syn Uczciwych Onufrego i Ewy 171-1-4 176R 12 R Mg
9 1 1832 Ołyka Józef Łukowski 3 Ołyka Teodora i Julii z Klimowskich 818 253 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0260.htm
24 1 1832 Wiszenki Jan Klimuk 56 Wiszenki poz. ż. Agrypinę, s. Marcina i Leona, c. Marcjannę; poch: 25.01. 818 113a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0120.htm
27 12 1832 Luboml Zofia Klimowicz 90 Luboml 847 593 100 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0320.htm
27 11 1833 Ołyka Alojzy Łukowski 9 Ołyka Teodora i Julianny z Klimowskich 819 152 44 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0159.htm
13 5 1833 Ptycza Marianna Matiuk 23 Stołpiec m±ż Klim Matiuk, nie zostawiła po sobie żadnych dzieci 819 267R 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0276.htm
23 3 1836 Ostrówki Gustaw Tarczewski 9 Wola Ostrowiecka c. ur. Longina i Antoniny z Klimkiewiczów 547 26 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20547/pages/PL_1_436_547_0015.htm
8 3 1836 Dederkały Barbara Domska 45 Dederkały Wielkie z Klimowskich, ur., m±ż Bartłomiej, 54 249 4 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0133.htm
11 12 1836 Dederkały Marianna Klimowska 86 Dederkały Wielkie Wlm., c. Karola i Marianny, panna 54 254 23 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0135.htm
26 12 1836 Przewały Jan Pogrzebski 70 Sosnówka żona Katarzyna Klimczuk, s. Wojciech, Piotr, c. Pelagia 851 635 12 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0348.htm
26 4 1836 Krzemieniec Jan Klimowski 60 Bonówka pracowity 01-10 52V 42 T 110 DM
29 9 1836 Krzemieniec Antonina Klimczuk 4 Krzemieniec z ospy, sławetna 01-10 60V 90 T 121 DM
7 1 1837 Ptycza Józef Wiszniowski 15 rodzice: odnodworce Zachary i Anna z d. Klimak 823 275R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0308.htm
27 11 1837 Krzemieniec Petronela Klimczuk 1 Krzemieniec sławetna, parafianka krzemieniecka 01-11 55V 84 T 201 DM
26 1 1837 Szumsk Antoni Oborski 5 Załuże z koru, pr., rodz. Wojciech i Krystyna zd. Klimczuk 245-1-11 493V 13 R RK
16 10 1838 Ptycza Michał Kułakowski 70 Mykitycze odnodworzec, żona Marianna z d. Klimowska, dzieci: Grzegorz, Józefa 824 217V 34 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0219.htm
10 7 1840 Luboml Grzegorz Wietrzyński 67 Luboml żona Małgorzata z Klimowiczów, syn Franciszek 855 280V 60 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0292.htm
27 1 1840 Ostróg Franciszek Klimowski 80 Milatyn kawaler 880 16 R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0017.htm
28 11 1841 Wyszogródek Ewa Hryniuk 65 Pasieka Wyżgrodecka wdowa po Hrycku, syn Klim, córka Ewa 872 684 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0362.htm
21 4 1842 Korzec Piotr Suchozahniett 57 Horodnica żona Katarzyna z domu Klimpel, synowie Karol i Leopold, córki Elżbieta, Józefa, Julia 873 187 45 PW 0
12 4 1842 Ołyka Sebastian Klimowski 66 Metelno żona Tekla z Baczyńskich, s. Kazimierz, Modest, Leopold, c.Julianna za Teodorem Łukowskim, Helena za Franciszkiem Krzyżanowskim 466 22 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20466/pages/PL_1_436_466_0012.htm
27 3 1843 Ostróg Kamilla Łukoska 2 Ostróg c. Teodora i Julianny z Klimowskich 882 27 R 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0028.htm
19 3 1843 Ostróg Józef Łukoski 9 Milatyn s. Teodora i Julianny z Klimowskich 882 27 R 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0028.htm
17 8 1843 Wiszenki Teodora Klimczuk 53 Wiszenki poz. m. Trochima; poch: 19.08. 829 208R 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0222.htm
10 4 1843 Przewały Grzegorz Marciniuk 68 Stawki żona Apolonia Klim, s. Jan, c. Lucya 858 463 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0246.htm
13 7 1845 Łokacze Teresa Klimowicz 34 Łokacze m±ż Ja¶ko 350 10 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20350/pages/PL_1_436_350_0007.htm
3 8 1845 Ołyka Sabina Łukowska 7 Ołyka Teodora i Julii z Klimowskich 469 23 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20469/pages/PL_1_436_469_0014.htm
10 2 1845 Łabuń Marianna Konarska 80 fut. Łabuński z Klimówskich, wdowa po ur. Eliaszu, syn Jan i córka Agata 178-3-113 137V 6 Ż DM
2 9 1848 Ostróg Karol Górski 17 Luczyn s. 1-dw. Franciszka i Marianny z Klimów 171-1-14 43V 109 R DM
13 10 1852 Złoczówka Franciszek Kutasiewicz 65 Kołodeże chłop, żona Marianna z d. Klimowska, syn Jan 836 289 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0153.htm
21 5 1853 Ołyka Teodor Łukowski 55 Ołyka zostawił żonę Julię z Klimowskich, dzieci: Edwarda, Antoniego i Magdalenę 477 60 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20477/pages/PL_1_436_477_0032.htm
24 9 1854 Krzemieniec Waleria Rudolf 1,5 Krzemieniec c. saksońskich poddanych Antoniego i Katarzyny z Klimowskich 0.1-26 55R 71 T
27 6 1855 Horochów Apolonia Stepaszczuk 70 Boryszkowicze chł., wdowa po Andrzeju, synowie Michał i Klim, córka Olena 93 57 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2093/pages/PL_1_436_93_0034.htm
15 8 1855 Wiszenki Marcin Klimczuk 50 Wiszenki w. ż., wdowiec, synowie Maciej i Mikołaj, córki Helena i Jaryna 777 45 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20777/pages/PL_1_436_777_0024.htm
22 5 1859 Dederkały Jan Klimiuk 65 Dederkały Wielkie emerytowany starszy kanonier, stanu wolnego 55 51 13 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0027.htm
6 12 1859 Torczyn Ewelina Klimowicz 40 Szepel w.ż., wdowa 645 60 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0032.htm
24 5 1859 Kuniów Marianna Kuraczuk 65 Kuniów m±ż Klima 886 279 25 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0146.htm
16 8 1862 Krzemieniec Jan Klimow 6/52 Krzemieniec s. NN i Konstancji (c. żołn.) 0.1-35 57V 64 T
13 2 1863 Hulewicze Jakub Romańczuk 43 Gruszówka Chł., wdowiec po Mariannie Klimowej, syn Leon 892 169V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0167.htm
13 7 1863 Żytomierz Felicja Poznak 40 Żytomierz z suchot, z Klimaszewskich, Zostawił± męża Mateusza i córkę Helenę 178-3-54 136R 180 Ż DG
24 11 1865 Żytomierz Antoni 2 Żytomierz z cholery, nie¶lubny syn Tekli Klimowskiej 178-3-61 163R 360 Ż DG
23 12 1866 Radziwiłłów Anna Szapowałow 70 Gaje zd. Małecka, syn Klim, córka Katarzyna 69 R 30 0
1 12 1866 Opalin Andrzej Kruk 58 Opalin mieszczanin, żona Maria z d. Duchnicka, synowie Zinek, Mojsiej i Klim, córki Kilina i Maria 543 15 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20543/pages/PL_1_436_543_0009.htm
22 3 1866 Żytomierz Karol Szmidt 65 Żytomierz z karbunkułu, s. Józefa, wł ziemski cz. Wsi Jaropowiec, pow. Skirskiego, gu. Kijowskiej, zostawił ż. Lucję c. Jakóba z d. Klimenkowsk± 178-3-63 122V 113 Ż DG 192
19 1 1867 Dederkały Tomasz Pi±tkowski 55 Sadki żona Aleksandra z Klimiuków, syn Maksym 56 134 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0071.htm
29 8 1871 Radziwiłłów Franciszek Małecki 60 Leduchów chłop, żona Tekla z Mazurków, z 1-go małżeństwa synowie Łukasz, Paweł, Łukasz i Stefan, z 2-go synowie Józef i Klim, córka Eufrozyna (od cholery) 1-55 131 R 48 T
12 2 1871 Luboml Marianna Klimowicz 60 Luboml 314 131 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0067.htm
28 2 1872 Wi¶niowiec Franciszek Czech 1/52 Bodaki s. chł. Eliasza i Katarzyny z Klimczuków 1-56 23R 15 T
8 7 1877 Luboml Anastazja Godzalińska 5 Luboml r. Sebastian, Apolonia Klimowicz 320 112 53 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20320/pages/PL_1_436_320_0058.htm
28 2 1880 Luboml Paulina Godzalińska 1,5 Luboml r. Sebastian, Apolonia Klimowicz 323 132 20 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20323/pages/PL_1_436_323_0072.htm
11 4 1886 Katerburg Antonina Semeniuk 30 Rybcza z Bulichowskich, m±ż Metody, syn Klim 204 184 11
10 3 1887 Brody Maria Klim 7/12 Suchowola 118 c. Michała i Tekli z Pańkowieckich L 234
7 2 1895 Turzysk Ludwika Kordalska 0,5 Klusk c. chłopów płockiej guberni pow. Mławskiego gm. Turza Stanisława i Marianny z Klimczaków 918 26 R 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0027.htm
16 9 1896 Turzysk Zofia Kiszełowska 3 D±browa c. Franciszka i Michaliny z Klimowiczów 919 28V 20 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0025.htm
9 10 1896 Turzysk Stanisława Kiszłowska 1,5 D±browa c. Franciszka i Michaliny z Klimowiczów 919 29R 24 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0025.htm
29 1 1898 Turzysk Franciszka Klimczak 60 Klusk z Pawlaczyków, m±ż Kazimierz, s. Józef, c. Anna 939 33 5 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20939/pages/PL_1_436_939_0029.htm
12 3 1898 Turzysk Michalina Kiszłowska 30 D±browa z d. Klimowicz, m±ż Franciszek, c. Marianna, Anna 939 34 12 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20939/pages/PL_1_436_939_0030.htm
29 3 1898 Turzysk Marianna Kordalska 7/12 Klusk c. Stanisława i Marianny z Klimczów 939 35 15 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20939/pages/PL_1_436_939_0030.htm
24 11 1898 Turzysk Jan Kiszłowski 9/12 D±browa s. Franciszka i Michaliny z Klimowiczów 939 40 34 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20939/pages/PL_1_436_939_0033.htm
28 6 1899 Turzysk Bronisława Kordalska 3/12 Klusk c. Stanisława i Marianny z Klimczaków 940 40 31 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0031.htm
8 8 1899 Tbilisi Zofia Klimczyńska 0,5 Tbilisi c. Jana, rezerwowego szeregowego
9 10 1904 Niewirków Marianna Klimaszewska 2 Zastawie Józefa i Antoniny z Galińskich 982 84 61 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0074.htm
8 6 1904 Luboml Apolonia Godzalińska 68 Luboml ur. Klimowicz 1009 133 55 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0075.htm
6 9 1905 Horochów Edward Klimkiewicz 35 Oszczów chłop gm. Kryłów pow. Hrubieszów, żona Walentyna z Berów, syn Mieczysław 974 56V 56 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0051.htm
10 9 1909 Ołyka Józef Bielak 2 Siniaków s. austr. poddanych Jana i Ewy z Klimków 1019 157 77 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0084.htm
31 10 1912 Ołyka Jan Klimowicz 39 Satyjów s. Filipa, stanu wolnego 1050 154 70 MO
25 4 1913 Ołyka Marianna Klim 2 Ołyka Jana i Joanny z Gawliczków 1063 147 34 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0155.htm
11 2 1914 Włodzimierz Antonina Klimowicz 21/12 Włodzimierz Antoniego i Agnieszki Chmura 1058 83 23 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0070.htm
14 9 1914 Luboml Zofia Klimowicz 86 Luboml ur. Tymoszczuk 1060 846 80 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0444.htm
13 6 1915 Kijów, ¶w. Aleksandr Józef Klim 65 Kijów z Austrii 312/1/129 149V 151 m.K. JM1
1 10 1915 Kijów, ¶w. Aleksandr Stanisław Klim 6 Kijów bieżeniec z Gub. Kowieńskiej, ojciec: Józef 312/1/129 167V 275 m.K. JM1
20 10 1915 Kijów, ¶w. Aleksandr Franciszek Paweł Klimowicz 51 Kijów m±ż Amelii Wincentiewny Korwin-Piotrowskiej, dzieci: Tadeusz, Maria i Janina, ojciec: Kazimierz 312/1/129 170R 296 m.K. JM1
9 1 1917 Tbilisi Antoni Klimowicz 52 Tbilisi s. Sylwestra, mieszcz. witebskiej gub. 286 23 Tb

Urodzenia


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowo¶ć Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
9 3 1718 Torczyn Franciszka Klimaszewska Ambroży Anna Jan Łowieniecki, Anna Adamczukowna 6 b/nr Ł EH
14 12 1718 Torczyn Tomasz Franciszek Gall Marianna Antoni Radliszewski, Marianna Klimaszewska 7 b/nr Ł EH
28 3 1801 Ostróg Mateusz Józef Klimow Białotyn Szymon Prakseda dop. chrztu 5.5.1801, Stanisław Glasser, Julianna Glasser panna 297-1-136 5 Ł SK
31 3 1806 Ostróg Wincenty Lipski Piwcze Wojciech ? Bazyli Klimczuk, Marianna Klim... 297-1-136 56 Ł SK
25 2 1812 Torczyn Piotr Jakobowski Torczyn Paweł Anastazja Klimowa Franciszek Szczyrski, Zofia Szczudłowska, asysta Kajetan Szczudłowski, Ewa Dombr 2a 12 EH Ł
21 1 1814 Kołki Agnieszka Antonina Leszczyńska Markowicze, par. Dubno Ignacy Katarzyna Chlebowska As: Jan Szramczuk, Marianna Młodzko - wdowa, Seweryn Klimowski, Kamila Monkiewic 820 62a 35 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0064.htm
14 1 1817 Torczyn Agnieszka Antozczuk Torczyn Paweł Anastazja Klimow Karp Szadyczuk, Felicianna Swaykowska, asysta: Prokop Sydon Cudo (Kudo?), Marian 36 65 EH
10 7 1824 Torczyn Elżbieta Jakubowska Torczyn Paweł Anastazja Klim chrz. 12.07; Konstanty Łebedyński, Antonina Samborska 66, 66a b/n Ł EH
11 12 1827 Wiszenki Łucya Wasiluk Wiszenki NN Ahafia Chrz. 13.12.1827. Stefan Prymaczuk i Motruna Klimczuk; Stefan Wyżewski kommenda 813 91 48 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0091.htm
26 9 1827 Przewały Józefat D±browski Przewały Kacper Ewa Klimiuk 843 278 8 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0151.htm
13 10 1827 Wiszenki Maryanna Jakubczuk Sołtysy Oksenty Apolonia Klimuk Chrz. 22.10.1827. Jakub Borkowski i Maryanna Jakubczukowa żona; Stefan Wyżewski 813 90 42 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0090.htm
1 10 1827 Wiszenki Tekla Kalińska Wiszenki Marcin Eufrozyna Klimuk Chrz. 2.10.1827. W. Stanisław Kotelnicki z W. Honorat± Olechnowicz. As: W. Józ 813 90a 39 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0090.htm
21 11 1827 Luboml Klemens Pikulski Luboml Stanisław Jadwiga Drozdowicz Michał Klimowicz, Anastazja Mazur ż. Michala 843 311 99 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0171.htm
14 11 1827 Krzemieniec Alojzy Klimaczewski Przysiółek Urli Ignacy Marta Rewa s. prac., chrz. 15.11., Piotr Mrozowski i Petronela Złoczowska ż. Michała 01-3 25R 175 T 525 DM
14 4 1827 Zasław ¶w. Józefa Józef Klimbasowski Zasław NN Agata Klimbasowska 178-03-009 33 29 Ż MO 66
26 2 1828 Wiszenki Karolina Odzga Wiszenki Michał Leonora Kornakowska Wojciech Kozłowski, Praxeda hatkiewicz; As: Klimenty Biernacki, Józefa Maliszews 814 80a 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0084.htm
31 12 1828 Ptycza Barbara Jaszczuk Podłuże Mikołaj Franciszka Zaleska Szymon Hendzelowski, Motra Klimiuk ż. Feliksa 815 301R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0306.htm
23 1 1828 Krzemieniec Jan Klimenczuk Królewski Most Jędrzej Antonina Jaroszewicz Paweł Oborski i Anna Cybulska ż. Wawrzyńca 01-3 31V 25 T 532 DM
15 1 1828 Annopol Adam Fiszer Ponora Maciej Paraska Markowa ch.16.01.1828, Prac. Abram Teszczuk, Prac.Paraska ż. Klimucha 171-1-1 130R 3 R Mg
14 4 1828 Białogródka Agnieszka Klima Suchorzyńce Daniło Agnieszka KuĽma Nikon Pradun i Marianna Kosankowa ż. Andrzeja 178-03-94 69R 32 Ż DM
5 9 1829 Turzysk Stefan Niewielski Dolsk Michał Katarzyna Klimaszewska 709 25 75 EW 0
11 7 1829 Ołyka Pius Józef Łukowski Turczyn Teodor Julianna Klimowska 815 161 32 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0165.htm
19 8 1829 Luboml Wojciech Kamiński Luboml Piotr Teresa Popławska Jan Iwanow, Anna Klimowicz ż. Teodora 844 543 75 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0296.htm
13 9 1829 Krzemieniec Aleksandra Znamirkowska Krzemieniec Paweł Marianna Derkaczewska ur. Franciszek Klimowski i Zuzanna Herter ż. Fryderyka 01-3 100V 140 T 601 DM
22 2 1830 Wiszenki Aleksander Klimuk Wiszenki Mikołaj Katarzyna Bubno Piotr Maiewski, Eudokia Prus - ż. Stanisława; As: Jan Bortnik, Apolonia Prus - ż 816 47a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0049.htm
2 3 1830 Wiszenki Aleksandra Klimuk Wiszenki Teodor Marianna Warmińska Andrzej Wasyluk, Marianna - ż. Bazylego; As: Ignacy Makifiuk, Anna Klimuk - pann 816 47 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0049.htm
18 2 1830 Krzemieniec Antonina Minkowskich Ludwiszcze Teodor Marcjanna Girecka Karol ¦więtochowski i Agnieszka Klimowska ż. Dymitra 01-3 116R 26 T 617 DM
26 3 1830 Krzemieniec Apolonia Warkowska Krzemieniec Jan Halka Maciej Klimczuk i Marianna Bednarska ż. Karola 01-3 119V 46 T 621 DM
17 9 1830 Krzemieniec Teresa Klimczuk Królewski Most Andrzej Anna Jaruszewska Wawrzyniec Cybulski i Marianna Łobodzka ż. Pawła 01-3 135V 159 T 638 DM
26 9 1830 Białogródka Ludwika Grabowska Białogródka Franciszek Aniela Ilczyńska Jan Połoniecki-Tyt.Sowietnik i Antonina z Kijowskich Romańska wdowa, as. Karol Klimowicz i Teresa Paszkowska panna 178-03-96 61aR 54 Ż DM
22 12 1830 Białogródka Ewa Sikorska Suchorzyńce Ja¶ko Barbara Orych Kazimierz Janczuk i Motra Rużycka ż. Klima 178-03-96 64R 80 Ż DM
22 7 1831 Ołyka Maria Magdalena Łukowska Ołyka Teodor Julianna Klimowska 817 303 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0312.htm
11 11 1831 Kołki Marcin Leopold Klimowski Kołki Sebastian Tekla Buczyńska Józef Bryng, Anna WołodĽko - wdowa; As: Kazimierz Wiszniowski, Honorata - ż. M±k 817 59 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0061.htm
17 2 1831 Lachowce Konstancja Klimowska Jurówka Dymitr Agnieszka Brodzieska Michał Popławski i Katarzyna Domilewicz panna 171-1-4 88R 11 R DM
10 3 1832 Turzysk Konstanty Michał Niewielicz Dolsk Michał Marianna Klimaszewska 709 54 11 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0028.htm
4 12 1832 Kołki Barbara Adelajda M±kiewicz Kołki Ignacy Helena Jazwińska Prochor Juzanowicz, Marianna Lipska - ż. Nikodema; as: Józef Budwiłł, Tekla Klim 818 52-53a 35 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0058.htm
20 11 1832 Luboml Salomea Trylewicz Komarów Grzegorz Anna Kucharska Bazyli Onysko, Prakseda Klimowa 847 556 100 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0301.htm
18 7 1832 Horyńgród Aleksy Eliasz Klimkiewicz Horyńgród Onufry Ewa Tarnopolska ch.18.07.1832, Ur. Kajetan Markowski, W. Balbina Kłosowska ż. Eliasza, as. Wojciech Jazdziewski, zakrystian, Barbara Zarębina 171-1-5 158R 10 R Mg
24 1 1833 Ołyka Tymoteusz Klemens Łukowski Ołyka Teodor Julia Klimowska 819 119 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0125.htm
24 1 1833 Ołyka Tymoteusz Alojzy Łukowski Ołyka Teodor Julia Klimowska 819 120 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0126.htm
19 10 1833 Kołki Piotr Turoński Kołki ( z par. Kobryń) NN Józefa Remigian Jełowicki, Józefa Krzyżanowska - panna; as: Jan Boguski, Tekla Klimowsk 819 71a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0072.htm
23 4 1834 Ołyka Wojciech Łukomski Ołyka Teodor Julianna Klimowska 820 112 94 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0116.htm
3 3 1834 Kołki Sabina Izabella Harczyńska Tumin Ignacy Aniela Siwicka As: Sebastian Klimowski, Zofia Rosińska - ż. Fabiana, Stanisław Harżyński, Aniel 821 67a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0068.htm
22 4 1834 Kołki Marianna Paulina Łukowska Rudniki Feliks Agata Kumska Sebastian Klimowski, Helena Monkiewicz - ż. Ignacego; as: Modest Klimowski, Korn 820 60a 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0062.htm
29 1 1834 Lachowce Teofila Borzewski Lachowce Pantalion Józefa Domaszewska Wincenty Klimecki i Józefa Kwa¶nicka ż. Bazylego 171-1-8 107R 1 R DM 909
26 1 1835 Kołki Michał Gustaw Brzozowski Czornyż Antoni K. Teresa Stachurska as: Izydor Rudnicki, Tekla Klimowska - ż. Sebastiana, Feliks Narolski, Józefa Ru 821 68 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0069.htm
6 4 1835 Luboml Wincenty Macehoniuk Luboml Mikołaj Helena Jankowska Jan Klimowicz, Anna Chomyczuk ż. Mikołaja 850 367 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0195.htm
16 11 1835 Lachowce Marianna Ewa Gurowska fut. Lachowiecki Piotr Karolina Rudkowska Wincenty Klimecki i Salomea Konkowska ż. Adama 171-1-9 98R 2 R DM
22 11 1836 Maciejów Jan Nazarczuk Maciejów Antoni Katarzyna Klimaszewska 402 5 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20402/pages/PL_1_436_402_0003.htm
30 12 1836 Kuniów Jan Ozimkowski Dołocz Kazimierz Marianna Słodkowska Stanisław Klimkowski,Tatiana Ryszkowska ż. Stanisława R 80 R 1 ZP
2 11 1836 Turzysk Stanisław Newelicz Dolsk Michał Katarzyna Klimaszewska 712 11 21 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20712/pages/PL_1_436_712_0006.htm
12 6 1836 Krzemieniec Petronela Klimczuk Krzemieniec Maciej Agnieszka Tomasz Paciorkiewicz i Ewa Zarzycka 01-10 13R 49 T 50 DM
14 9 1836 Krzemieniec Józefa Markowska Stożek Jakub Rozalia Romaszewska Łukasz Zieliński i Katarzyna Klimowska 01-10 22R 86 T 63 DM
3 2 1837 Ołyka Sabina Łukowska Kołki Teodor Julia Klimowska 468 7 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20468/pages/PL_1_436_468_0004.htm
2 1 1837 Kołki Jan NN Tro¶cianiec NN Zofia Feliks Narolski, Tekla Klimoska - ż. Sebastiana; ch: 06.01. 823 75 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0080.htm
16 4 1837 Luboml Adam Klimowicz Luboml Bazyli Pałaszka Bułyk Jan Grabowski, Anna Jaroszyńska ż. Onufrego 852 518 51 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0273.htm
9 9 1837 Ostróg Marianna G±gało Ostróg IN Justyna Jakub Klimkowski i Aleksandra Zielewiczówna 171-1-10 15V 87 R DM
8 2 1838 Luboml Apolonia Klimowicz Luboml Jakub Marianna Bahniuk M? Bahniuk, Apolonia Abramowicz ż. Jana 853 481 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0274.htm
30 10 1838 Ostrówki Cezaryna Serafina Antonina Tarczewska Wola Ostrowiecka Longin Antonina Klimkiewicz Tadeusz Kuczyński, Józefa Kuczyńska 853 454 31 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0258.htm
4 12 1838 Krzemieniec Piotr Paradowski Bonówka Michał Ewa Czerwińska pr. Mikołaj Klimowski i sł. Anastazja Czerwińska 01-12 20V 98 T 234 DM
15 3 1838 Krzywin Józefa Longina Markowska Łaszanówka Napoleon Tekla Pisarska ch.19.03.1838, Ur. Michał Maciejowski, Ur. Franciszka Krassucka ż. Macieja, asys. Ur. Jan Raude, Ur. Marianna Klimkowska 171-1-11 50R 14 R Mg
24 11 1838 Ostróg Marianna Szeremeta Borszczówka Łukasz Marta Grzegorz Mikitiuk i Marianna Kliminkowa 171-1-11 18R 102 R DM
31 12 1839 Krzemieniec Marianna Zilińska Krzemieniec Mikołaj Emilia Zuder Kajetan Bednarski, Katarzyna Klimowska panna 871 354 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0186.htm
20 2 1839 Dederkały Piotr Adamczuk Dederkały Małe Tomasz Agnieszka Petruk Klim Nesteruk, Marianna Kokciuk ż.Teodora 54 152 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0082.htm
17 9 1839 Katerburg Kamilia Klimowska Ludwiszcze Piotr Jagnieszka 200 149 24
21 6 1839 Młynów Witold Franciszek Skarszewski Dorohostaje Wielkie Ludwik Ludwika D±bska Andrej Klimczuk, Pryska Doroszuk, Jakow Parchwniuk, Motra Parchniuk, Roman Kotiu 825 170V 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0178.htm
14 9 1839 Kisielin Józef Zielicz Żuraw Woyciech Teodora Prystup Natan Okentuk, Marta Klimianka; as: Eliasz Kraszewski, Marya Tymoszczuk; ch: 15. 854 323 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0188.htm
30 3 1839 Krzemieniec Aleksander Dobrowolski Bonówka Gabriel Pelagia pr. Antoni Klimowski i pr. Helena Słobodeniuk 01-13 7V 35 T 283 DM
29 3 1839 Krzemieniec Aniela Anastazja Teraszkiewicz Komarówka Feliks Antonina Latalska ur. Piotr Klimowski i ur. Pawlina Darmowicz 01-13 8R 36 T 283 DM
13 7 1839 Olewsk Józef Apolinary Frankowski Białowież Michał Izabela Wozińska Piotr Klimaszewski i Maria ż. Jana Lichniakiewicza, aystowali: Jan Lichniakiewicz i Katarzyna Chodorowska, Roman Brunak i Katarzyna Wozińska panna 178-3-8 497R 23 Ż Na
29 12 1840 Ostróg Michalina Katarzyna Krzyżanowska Milatyn Franciszek Helena Klimowska R 1 V 4 0
5 7 1840 Nie¶wicz Marianna NN Korszów NN Katarzyna Jan Slusaruk, Domaszka Klimuk ż. Michała 435 5-6 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0003.htm
20 3 1840 Wyszogródek Józefa Brzozowska Musurowiecki Post Wincenty Marianna Klejn Harasym Majsejew, Maria Hryniuk ż. Klima 871 596 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0315.htm
14 7 1840 Ostróg Kamilla Joanna Łukowska Moszczanica Teodor Julianna Klimowska Szymon Jakimow, ur. Anna Lebdowska 880 8 R 68 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0009.htm
20 5 1840 Chabno Konstancja Klimowicz Folwark Wołoczków Emilian Agnieszka Józef Horodecki, Konstancja Kozowska, wdowa, chrz. 23.05.1840 178-51-456 26V 15 Ż BS 65
8 11 1842 Wi¶niowiec Franciszek Antoni Klimowicz Nowy Wi¶niowiec ( z Krzewiny) Ignacy Feliksa Krajewska 873 669 61
15 8 1843 Lachowce Teofila Marianna Klimkowska Kurjanki NN Rufina 882 81 R 44 0
28 2 1843 Ołyka Konstancja Zofia Krzyżanowska Metelno Franciszek Helena Klimowska 468 15 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20468/pages/PL_1_436_468_0008.htm
9 9 1844 Ołyka Emilia Katarzyna Krzyżanowska Nowosiółki Franciszek Helena Klimowska 468 15 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20468/pages/PL_1_436_468_0008.htm
1 9 1844 Nabrzuska Kazimierz Marczuk Nabrzuska Marcin Praxeda Klimczuk Jan Łaszuk, Zinia Kowal 859 488 5 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0262.htm
3 1 1845 Sielec Lucjan Łukaszewicz Sielec Michał Marianna Dewiatyńska Antoni Morzeński, Julia Klimowicz ż. Michała 577 2 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20577/pages/PL_1_436_577_0002.htm
8 8 1845 Ołyka Kajetan Edward Łukowski Ołyka Teodor Julia Klimowska 469 8 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20469/pages/PL_1_436_469_0005.htm
26 10 1845 Ołyka Ewaryst Marcin Krzyżanowski Bere¶ciany Franciszek Helena Klimowska 469 13 35 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20469/pages/PL_1_436_469_0007.htm
9 12 1845 Krzywin Józefa Miłkowska Krzywin Feliks Zofia/Józefa Białoszewska Ignacy Klimowicz, Marianna Radecka 884 65 31 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0067.htm
12 5 1846 Wiszenki Aniela Hryciuk Wiszenki NN Ewa Jan Wachowski, Justyna Wachowska; as: Mikołay Kaliński, Tekla Klimczuk; ch: 16.0 772 4 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20772/pages/PL_1_436_772_0003.htm
21 8 1846 Krzywin Henryk Stefan Kraiewski Stryhany Piotr Eleonora Leyman Ignacy Klimowicz, Anna Karwowska ż. Hieronima 885 75 24 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0076.htm
1 5 1846 Krzywin Antoni Olszewski Krupiec Piotr Katarzyna Turczynska Ignacy Klimowicz, Cecylia Wiszniewska ż. Sotera 885 74 16 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0075.htm
5 9 1846 Ostróg Jakub Turczyński Ostróg Stefan Marianna Trusiewicz Ur. Bazyli Karpów, Domicela klimkowska żoan Ur. Jana 885 14V 80 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0016.htm
17 8 1847 Ostróg Zofia Marianna Gorska Mohylany Tomasz Róża Studzińska Ignacy Klim... i Marianna Strumińska panna 171-1-13 19V 112 R DM
10 8 1847 Krzywin Karolina Józefa Turkiewicz Komarówka Jan Paulina Buderaska ch.15.08.1847, Franciszek Karpowicz, Cecylia Wisznicka ż. Sotera, asys. Ignacy Klimowicz, Cecylia Karpowicz ż. Franciszka 171-1-13 51R 21 R Mg
14 8 1847 Krzywin Rafał Białoszewski Krzywin Franciszek Marcjanna Lelawska ch.30.09.1847, Ignacy Klimowicz, Elżbieta Jaroszyńska wdowa 171-1-13 52R 30 R Mg
15 5 1847 Kijów Mikołaj Makowskl Kijów Jan Antonina Błażewicz Jan Iwanicki, Prakseda Eustycka, c. Klimona, chrz.18.05.1847 178-51-548 41R 28 Ż BS 83
22 7 1847 Rzyszczów Ludwika Żuchowska Szandra Grzegorz Aleksandra Miltner Bazyli Janczukowski, Helena Klimańska, chrz. 8.09.1847 178-51-548 69R 69V 26 Ż BS 139
27 2 1848 Zasław ¶w. Józefa Roman Klimkowski Łemkowce Karol Zuzanna Sołkowska szl. Franciszek Mowczan, Teofila Sołkowska 178-3-117 15V 59 Ż
8 1 1848 Ostróg Maciej Matuszewski Milatyn Stanisław Marianna Klimber Julian Krasiński kawaler i Rozalia Kaczewska wdowa 171-1-14 3V 16 R DM
4 2 1848 Ostróg Franciszek Wojciechowski Biełaszów Wincenty Domicela Leżańska (bliĽniak Józefa) Jakub Moszczeński i Marianna Klimkiewicz panna 171-1-14 5V 27 R DM
9 3 1848 Ostróg Stanisław Franciszek Krzyżanowski Milatyn Franciszek Helena Klimowska Wlm Józef Krzyżanowski i Wlm Justyna Makowska Pułkownikowa 171-1-14 9R 49 R DM
12 6 1848 Krzywin Antonina Marianna Mitraszewska Krzywin Makary Anna Wa¶kowska ch.19.06.1848, Ignacy Klimowicz, Maria Strumińska, asys. Stanisław Czerlinski ? , Teofila Wa¶kowska panna 171-1-14 51V 15 R Mg
31 5 1849 Ołyka Antoni Piotr Łukowski Ołyka Teodor Julianna Klimowska 473 17 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0011.htm
14 4 1853 Krzemieniec Waleria Rudolf Krzemieniec Antoni Katarzyna Klimowska 878 21-22 28 0
27 11 1855 Krzemieniec Józefina Leokadia Rudolf Krzemieniec Antoni Katarzyna Klimowska 0.1-27 26V-27R 76 T
27 3 1856 Krzemieniec Maksymilian Aleksander Kozerski Krzemieniec Felicjan Joanna D±bska Ignacy Klimowski, Katarzyna Rudolf ż. Antoniego 0.1-28 8V-9R 19 T
10 7 1859 Luboml Elżbieta Gadzała Luboml Sebastian Apolonia Klimowicz 870 88-89 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0048.htm
24 2 1861 Luboml Marianna Gadzała Luboml Sebastian Apolonia Klimowicz Michał Klimowicz, Marianna Gadzała z. Sebastiana 305 18-19 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20305/pages/PL_1_436_305_0010.htm
2 7 1862 Krzemieniec Jan Klim Krzemieniec NN Konstancja 0.1-35 17V-18R 49 T
24 10 1863 Krzemieniec Teresa Aleksandrowicz Bonówka Antoni Maria Karnaczewska chłopi Mikołaj Klimowski, Salomea Karnaczewska ż. Ignacego 0.1-36 27V-28R 77 T
2 7 1863 Żytomierz Marian Kajetan Łukowski Żytomierz Teodor Julia Klimowska syn dw./ ochrzczony z samej wody w roku 1863, w dn. 8.08.1865 w uzupełnieniu ¶w chrztu obrz±dku asy 178-3-61 33 Ż DG
9 12 1864 Luboml Anna Gadzało Luboml Sebastian Apolonia Klimowicz Roman Biluk, Maria Gadzało z. Sebastiana 308 66-67 131 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20308/pages/PL_1_436_308_0034.htm
2 8 1865 Radziwiłłów Kazimierz Piotr Zieliński Radziwiłłów Brunon Franciszek Waleria Klimowicz 1-37 65 V-66 R 20 T 0
6 11 1866 Żytomierz Stanisław Kurowski Żytomierz Paweł Ludwika Borowska [20.11.1866] syn 1-dw., kpt.Ferdynand Zawadzki i Brygida Klimowicz ? 178-3-63 58 283 Ż 113 i 114 DG
20 10 1867 Lachowce Antonina Daszkiewicz Adamówka IN Helena Klimowska c. nie¶lubna, Augustyn Żukowski i Józefa Stefańska ż. Jana 178-3-146 181V-182R 59 Ż DM
3 8 1868 Luboml Tekla Godzalińska Luboml Sebastian Apolonia Klimowicz Michał Filaruk, Prakseda Klimowicz, Jan Adamczuk, Marianna Dr?dowiczewska 311 40 91 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20311/pages/PL_1_436_311_0021.htm
23 8 1868 Katerburg Adolf Komar Matwiejowce Paweł Emilia Kuchar Grzegorz Karolczuk i Ewa Klimczuk ż. Tymotea 01-44 113V-114R 17 T 883 DM
29 7 1872 Luboml Anastazja Godzalińska Luboml Sebastian Apolonia Klimowicz Jan Adamczuk, Marianna Godzalińska ż. Sebastiana 315 24 59 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0013.htm
28 10 1876 Brody Ewa Mazur Suchowola 29 Jan Maria Klimów Jan Kłym, Maria Bilecka ż. Łukasza L
26 1 1878 Kowel Romuald Adrian Józef Janowski Kowel Adrian Aleksander Wilhelm Józefa Felicja Rogozińska Benedykt Klimowicz, Anna Czarnowska wdowa 279 10-11 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0006.htm
7 9 1878 Kuniów Piotr Girt Meżelisk Antoni Franciszka Klim Wacław Kapucian i Katarzyna Gamaczek ż. Józefa 178-3-78 511V-512R 67 Ż DM
27 6 1878 Luboml Paulina Godzalińska Luboml Sebastian Apolonia Klimowicz Wojciech Grabowski, Anna Adamczuk ż. Jana 321 24 47 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20321/pages/PL_1_436_321_0013.htm
24 4 1881 Kuniów Stanisław Girsz Meżelisk Antoni Franciszka Klim Wiaczesław Kapucian i Magdalena Bartosz ż. Wilibalda 178-3-78 629V-630R 32 Ż DM
2 2 1882 Horochów Józefa Klimal Janin Józef Marianna Pańko 118 6-7 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0004.htm
18 2 1885 Dederkały Władysław Krasowski Sadki Dionizy Emilia Czarniecka szl. Bronisław Olszamowski i Adela Klimów wdowa 1-79 118V-119R 8 T 708 DM
15 12 1885 Dederkały Wacław Izydor Garczyński Szkrobotówka Leon Bronisława Załęska szl. Franciszek Załęski i Adela Klimow wdowa 1-79 131V-132R 48 T 721 DM
10 7 1886 Grzymałów Maria Żur Mazurówka Tomasz Anna Łysakoska Michał Czajkoski, Anna Klimas 1614 12 17 EK 0
0 1889 Ewangel.8 Jakob Klimach Niewieca Wojcicha Justine Dora BZ
0 1889 Ewangel.8 Adolf Klimach Niewieca Johann Katharina Byziw BZ
10 11 1890 Semenówka Konstanty Żytkiewicz Kaukaska stanica Józef Anastazja Klimczak Jan Sawicki, Wiktoria Dechent 2 6 Tb
4 5 1890 Luboml Anna Pilinkiewicz Luboml Stanisław Antonina Trylewicz Kirył Saciuk, Marcelina Klimowicz wdowa 333 24 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0013.htm
0 1891 Ewang.1 Marianna Klimach Niewieca Wojcicha Justine Dora BZ
12 4 1892 Turzysk Marianna Kisłowska Smolarnia Franciszek Michalina Klimowicz 760 10-11 16 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0005.htm
6 7 1892 Ołyka Aniela Surowiec Ołyka Tomasz Katarzyna Załuska chł. Franciszek Klimkiewicz, Agnieszka Rosianowska ż. Adama 1018 34 67 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0020.htm
5 8 1893 Turzysk Zofia Kisłowska Radowicze Franciszek Michalina Klimowicz 761 20-21 38 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0011.htm
1 3 1893 Ołyka Stefania Klima Borbin Józef Marianna Gregor 1018 113 29 MO 0
21 7 1893 Ołyka Stefania Klimow Horodyszcze Jan Anna Grygor 1018 147 77 MO 0
20 4 1893 Brody Maria Dowbeta Suchowola 95 Grzegorz Tekla Molińska Leon Klim, Ksenia Molińska ż. Aleksa L 9
26 6 1893 Brody Antonina Aniela Klim Suchowola 27 Jan Rozalia Filik L 10
0 1893 Ewang.2 Marianne Zyprik Newir Martin Wilhelmine Klimach BZ
0 1893 Ewang.2 Eduard Klimach Newir Johann Katharina Byzio BZ
21 3 1893 Kuniów Antoni Popławski Radohoszcz Mała Franciszek Klementyna Celińska Anastazy ¦więcicki i Nadieżda Klimczuk ż. Jana 178-3-86 467V-468R 41 Ż DM
24 8 1894 Turzysk Ludwika Kordalska Klusk Stanisław Marianna Klimczak 762 20-21 38 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0011.htm
14 2 1894 Ołyka Marianna Dymer Radochówka Michał Paulina Klimkiewicz 1018 270 36 MO 0
3 1 1894 Włodzimierz Marianna Klimek Anusin Andrzej Wiktoria Grabowska 812 9-10 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0006.htm
9 6 1894 Brody Magdalena Mazur Suchowola 129 Jan Maria Klim L 5
0 1894 Ewang.3 Mathäus Klimach Newir Wojzjach Justine Dora BZ
13 12 1895 Turzysk Stefanina Żołnik Klusk Stanisław Wiktoria Klimczak 918 16b V-16c R 70 0
20 1 1895 Ołyka Maria Klima Humienniki Jan Marianna Gregor 1018 399 11 MO 0
6 11 1895 Ołyka Michalina Klima 1018 473 121 MO 0
4 5 1895 Turzysk Stanisława Kisłowska D±browa Franciszek Michalina Klimowiak 918 5 V-6 R 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0006.htm
0 1895 Ewang.4 Berta Zyprik Newir Martin Wilhelmine Klimach BZ
10 4 1895 Kowel Antoni Klimuk Dobryń, par. Malewa Góra Jan Paulina Ziniewicz prawoslawny 907 3 V-4 R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20907/pages/PL_1_436_907_0005.htm
29 10 1896 Turzysk Anna Kiszłowska D±browa Franciszek Michalina Klimowicz 919 12V-13R 47 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0013.htm
5 12 1896 Ołyka Antoni Dymer Radochówka Michał Paulina Klimkowicz 1018 624 157 MO 0
0 1896 Ewang.5 Adam Klimach Newir Wojzjach Justine Dora BZ
12 8 1897 Turzysk Marianna Kordalska Klusk Stanisław Marianna Klimek 920 10V-11R 38 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20920/pages/PL_1_436_920_0011.htm
15 10 1897 Ołyka Jan Klima Horodyszcze Jan Anna Gregor 1018 750 116 MO 0
0 1897 Ewang.6 Josef Klimach Newir Johann Katharina Byzio BZ
0 1897 Ewang.6 Johann Zyprik Newir Martin Wilhelmine Klimach BZ
1 2 1898 Ołyka Maria Klima Borbin Józef Mariana Gregor 1018 830 14 MO 0
18 6 1898 Ołyka Bronisław Klimkiewicz Ołyka Karol Paulina Praczkowska 1018 870 75 MO 0
10 3 1898 Turzysk Jan Kiszłowski Ossa Franciszek Michalina Klimowicz 939 6V-7R 29 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20939/pages/PL_1_436_939_0007.htm
0 1898 Ewang.7 Pauline Klimach Newir Wojzjach Justine Dora BZ
11 2 1899 Turzysk Bronisława Kordalska Klusk Stanisław Marianna Klimczak 940 2V-3R 8 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0003.htm
0 1899 Ewang.9 Mathias Klimach Newir Martin, Sohn des Martin Karoline Brodowska BZ
11 12 1900 Kowel Jadwiga Kordalewska Kowel Aleksander Antonina Kłosowska Kazimierz Klimczak, Lucyna Rakowska z. Ignacego 948 2 V-4 R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20948/pages/PL_1_436_948_0003.htm
0 1900 Ewang.9 Amalie Cypryk Niewier Martin Wilhelmine Klimach BZ
0 1900 Ewang.9 Adolf Klimach Niewier Woyczek Justine Dorau BZ
22 12 1901 Ołyka Józef Klimkiewicz Ołyka Karol Paulina Praczkowska 953 39V-40R 158 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20953/pages/PL_1_436_953_0040.htm
0 1901 Ewang.12 Johann Klimach Niewier Martin Karoline Brodowski BZ
7 1 1901 Tuczyn Stanisława Jankowska Woronów Stanisław Maria Klimczyńska 957 2V-3R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0003.htm
0 1902 Ewang.12 Michael Klimach Newir Albert Justina Dor...? BZ
14 12 1903 Horochów Mieczysław Klimkiewicz Oszczów Edward Walentyna Beri 961 24 95 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0027.htm
10 9 1903 Jałowicze Jan Bielak Jaroslawicze Jan Ewa Klim 975 10V-11R 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20975/pages/PL_1_436_975_0011.htm
31 7 1903 Luboml Jan Spowalski Wysock Konstanty Karolina Budziłło Ka? Oleszczuk, Anna Juszczuk ż. Klimy 964 24V 95 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20964/pages/PL_1_436_964_0025.htm
1 5 1904 Ołyka Władysława Klimkiewicz Ołyka Karol Paulina Praczkowska 984 19 71 MO 0
23 12 1904 Niewirków Stefan Klimaszewski Zastawie Józef Antonina Galicka 982 45V-46R 178 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0048.htm
0 1904 Ewang.14 Eva Laski Niewier August Henriette Klimach BZ
0 1904 Ewang.14 Pauline Klimach Niewier Martin Karoline Brodowski BZ
0 1904 Ewang.14 Bertha Klimach Niewier Woyczek Justine Dorau BZ
0 1904 Ewang.15 Emilie Cypryk Niewier Martin Wilhelmine Klimach BZ
0 1904 Drużkopol Teodozja Czarnoklim z d. Baran Bużany Emilian Matrona konwersja z prawosławia, nr aktu 41/1938 t.VII 440
25 8 1905 Niewirków Anna Wilens Zastawie Franciszek Aniela Żygadło Józef Milczarski, Antonina Klimaszewska ż. Józefa 983 37V-38R 147 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0038.htm
1 10 1906 Ołyka Henryk Bielak Ferdynandów Jan Ewa Klimek 1019 251 166 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0134.htm
0 1907 Ewang.17 Julia Klimach Niewier Woyzek Justine Dorau BZ
28 7 1908 Ołyka Wacław Klima Ołyka Jan Joanna Gawliczek 1019 568 147 MO
27 7 1909 Niewirków Ignacy Klimaszewski Zastawie Józef Antonina Galińska 1015 26V-27R 113 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0029.htm
22 7 1909 Niewirków Marianna Feliksiak Zastawie Jan Józefa Klimaszewska Józef Klimaszewski, Marianna Czyżewska 1015 26V-27R 115 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0029.htm
23 9 1910 Tajkury Bronisława Dur Nowosiółki Józef Rozalia Sito Adam Klimek, Bronisława Burkowska ż. Antoniego R-740-4-69 22 V-23 R 95 0
30 3 1910 Równe Wacław Klimsiak Równe Andrzej Karolina Górecka 1943 O
13 9 1911 Ołyka Marianna Klim Ołyka Jan Joanna Gawryczek 1063 49 196 MO
24 1 1911 Brody Mieczysław Józef Klima Suchowola Franciszek Bronisława Zakrzewska L 4
28 4 1911 Tbilisi Piotr Petrajtis Tbilisi Maciej s. Jana Ludwika Woronkiewicz Francisek Bołtuszko, Małgorzata Klimajtis 9V 76 Tb
27 8 1911 Tbilisi Franciszek Bałta Tbilisi Józef s. Jana Anna c. Klemensa Klimajtis Itali Klimajtis, Wiktoria Ungiel 16R 111 Tb
6 4 1911 Włodzimierz Józef Klimowicz Moczysk Jan Stefania Szelingowska 1038 15V-16R 71 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0019.htm
27 10 1911 Włodzimierz Zygmunt Grabski Białozowszczyzna Idzi Józefa Chmura Jan Klimowicz, Aleksandra Grabska z. Józefa 1038 43V-44R 215 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0048.htm
13 2 1912 Tbilisi Witold Statkunas Tbilisi NN Anna Skarzis Ignacy Klimajtis, Józefa Lidejkis 27V-28R 23 Tb
20 1 1913 Tbilisi Justyn Bałta Tbilisi Józef s. Jana Anna Klimajtis Karol Czerunkos, Julianna Czerunkos 51R 17 Tb
29 8 1915 Kijów ¦w. Aleksandra Hipolit Kotecki Kijów Jan Józefa Jaworska Klim Własow i Agnieszka Jaworska 312/1/129 54V-55R 215 m.K JM1
12 7 1917 Tbilisi Michał Klimonow Tbilisi Mikołaj s.Michała Aleksandra c.Macieja Trembel Kazimierz Abelkis, Katarzyna Morbedadze 173V 90 Tb
7 1 1919 Tajkury Eugeniusz Łopuszyński Zdołbunów Teodor Ludmiła Klimiuk EB 0

¦luby

Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Sk±d Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Sk±d Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki ¦wiadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
8 11 1739 Biłka Szlachecka Stanisław Malowicz Anna Klimianka Gaje w Andrzej Leryński 41L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%2041/pages/PL_1_301_41_0003.htm
13 8 1747 Szumsk Antoni Serediński Sieredziński Potutorów Teresa Kamińska Potutorów Wojciech Klimkiewicz, Anastazja Medwidowska 297-1-180 14R Ł RK
17 11 1771 Szumsk ??? Woytkiewicz Wojtkiewicz Anna NN Jan Klimiuk, Teodor Awryluk 297-1-180 55V Ł RK
24 11 1771 Szumsk Paweł? Lukowicz Łukowicz Bryków Katarzyna Klim Bryków Jan Nowakowski, Bartłomiej Czechryński 297-1-180 55V Ł RK
23 2 1772 Szumsk Antoni Stasiuk Szumbar k Helena Stepan? Szumbar p Bazyli Wawrusiuk, Jan Klimuk 297-1-180 59V Ł RK
14 2 1773 Szumsk Wawrzyniec Porsuniuk? Nowostaw, obrz. gr. k Katarzyna Juzef Józef Nowostaw p Klim Chwesiuk, Antoni Petryczuk, Prakseda Chwesiukowa 297-1-180 61R Ł RK
5 2 1805 Szumsk Piotr Sinik Siruk Litowiszcze, obrz. gr. k Marianna Mogosińska Mokosińska Litowiszcze p Jerzy Mogosiński, Daniel Klimczuk, Jan Siruk, Jan Stepanow, Barbara Mogosińska 297-1-183 54R Ł RK
7 2 1809 Kuniów Sebastian Klimowski Pererosłe Tekla Moczulska Pererosłe 13 V 0
16 6 1812 Dubno Cyprian Andrejczuk 20 Helena Swidzińska Dubno 19 Marcin Teresa Paweł Klimczuk, Joanna Klimczuk 64 14-15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0009.htm
20 7 1813 Dubno Filip Paraski Semiduby Magdalena Hliniuk Semiduby 16 Wojciech Apolonia Jan Klimiuk, Herasym Siakajluk 64 26-27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0015.htm
19 8 1823 Krzemieniec Jan Romuszewski Andrucha 26 Rozalia Klimowska Andrucha 35 Ignacy Wołosewicz Antoni Rybiński 300 14 26 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0008.htm
18 5 1824 Krzemieniec Antoni Gruszycki Podbereżce 24 Marianna Leszczyńska Podbereżce 25w Józef Klimberg, Michał Kamiński 300 32 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0017.htm
20 1 1824 Krzemieniec Maciej Klimczuk Krzemieniec 22 Aniela Komorzycka Krzemieniec 19 Jan Danejewicz, Paweł Paziunkiewicz 300 22 4 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0012.htm
15 6 1827 Wiszenki Hipolit Mytkerman Wiszenki 24 Franciszek Konstancja Klimaszewska Tekla Korzeniowska Wiszenki 18 Wincenty Aniela Turzańska Stanisław Kotelnicki, Józefa Olechnowicz, Feliks Koszakowski, ks. Stef 813 95a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0095.htm
6 2 1827 Krzemieniec Józef Klimberg Nowosiółki 25 Antoni Katarzyna Zalewska Marianna Gruszycka BereĽce 27 Józef Marianna Morozowska Józef Szyman, Józef Gruszycki i Jan Gołaszewski 01-5 2R-2V 7 T 731-732 DM
8 8 1828 Ołyka Teodor Lukowski Ołyka 33w Stanisław Marianna Żmijowska Julianna Klimowska Metelno Sebastian Tekla Baczyńska 814 155 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0159.htm
29 1 1828 Luboml Eliasz Sołoducha parafia Hołowce 30 Tereszko Pelagia Bortnik Marianna Wilczyńska Sokół 24 Bazyli Anna Jan Suszyk, Klima Kuryk 301 29 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0017.htm
9 11 1829 Kozin Mateusz Jankowski Kozin 22 Marianna Stasiuk Kozin 20 Klim Szczerbotiuk, Bazyli Daworski 297 13 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20297/pages/PL_1_436_297_0007.htm
3 9 1829 Ostróg Jan Kuciewicz Ostróg (G-R) 24 Teodor Maria Marianna Farfurowicz Ostróg Jan Apolonia Rozwadowska ???Klimkowski, Atanazy Fondziński 171-1-2 19R 16 R 7198 MZ
12 2 1831 Dubno Bernard Fon Kliman Dubno 44w Karol Anna Rozalia Truskolaska Dubno 22 Józef Franciszka 817 105R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0108.htm
15 2 1831 Dubno Jan Tymoszczuk Gr-K 20 Eliasz Oderka Zofia Tronczuk Dubno 30 Jan Agnieszka Klimiuk 817 105V 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0109.htm
1 11 1831 Luboml Aleksander Wiszniowski Binduga 22 Michał Katarzyna Tekla Malczewska Binduga 19 Wawrzyniec Marianna Malec Hilek Dziubaniuk, Józef Klimiuk 301 90 12 846 308V BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0047.htm
10 2 1831 Krzemieniec Wawrzyniec Jakubowski Willia par. Katerburg 34k Jan Wiktoria Antonina Klimowska Krzemieniec 20 Józef Róża Józef Witowski i Michał Andrzejewski 01-5 59V 6 T 789 DM
28 10 1831 Krzemieniec Adam Kowaliński Krzemieniec 30 Grzegorz Apolonia Tekla Dobrowolska Krzemieniec 23 Jan Katarzyna Karol Klimkiewicz i Karol Kermison 01-5 66V 29 T 796 DM
15 2 1831 Horyńgród Franciszek Murawski Horyńgród 26 Sebastian Marcella Dziedzińska Dorota Sołtys Horyńgród 18 Wojciech Wiktoria Onufry Klimkiewicz, Sylwester Sołtys, Pawłowski 171-1-4 172R 2 R Mg
1 11 1832 Ostróg Teodor Krawczuk Słobudka G-R 22 Daniel Anna Zofia Popławska Słobudka 26 Jan Jagnieszka Ostuf Klimczuk, Jakub Trochinczuk, Michał Oleksiuk 171-1-5 20RV 24 R MZ
22 1 1833 Luboml Jakub Klimowicz K±ty 18 Jan Marianna Słoniuk Marianna Macehoniuk K±ty 16 Jan Doxima Drozdowicz Franciszek Medehoniuk, Temeteusz Kontowski 301 120 5 848 529 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0063.htm
5 11 1833 Targowica Jan Szymczuk Podhajce 30 Teodor Tytiana Urszula Saturska Podhajce 24 Józef Teresa Jakub Duszka, Jan Klimeżuk 819 279 V 21 ZP
23 4 1833 Wiszenki Teodor Makowski Wiszenki 35 Maciej Barbara Garonian Anna Karpiuk (Karpiek) Wiszenki 19 Konrad Marianna Prusian (Prusik) Grzegorz Maliczuk, Teodor Klimuczik, Klemens Biernacki 819 60a-60 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0061.htm
5 11 1833 Wiszenki Stefan Karpiuk Rożyszcze, par. G-R 18 Konrad Marianna Prusik Marianna Kalińska Wiszenki 17 Marcin Pryska Klimaczuk Andrzej Hryciuk, Teodor Klinuczuk, Józef Karpiuk 819 62a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0063.htm
5 11 1833 Krzemieniec Tomasz Sinicki par.Krzemieniec 19 Bazyl Marianna Klimczuk Katarzyna Barbaluk Bonówka 20 Jan Anna Stasiuk p.młody unita, Marcin Słobodziński i Mikołaj Klimowski 01-5 93V 30 T 823 DM
4 2 1834 Luboml Mikołaj Macehoniuk 23 Franciszek Prakseda Szeremeta Helena Jankowska 22 Józef Elżbieta Juzak Paweł Błaszczuk, Jan Klimowicz 301 149 9 849 481 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0079.htm
4 2 1834 Luboml Michał Staniuk Kupracze 18 Antoni Anastazja Białysz Marianna Chwedyk Kupracze 14 Wojciech Helena Matysko Antoni Staniuk, Jan Klimowicz 301 149 10 849 481 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0079.htm
10 2 1835 Krzemieniec Felicjan Kozyrski Dederkały par. Dederkały 29 Mikołaj Marianna Duszyńska Joanna D±mska Stożek 17 Bartłomiej Barbara Klimowska Sebastian Klimowski i Wincenty Turowicz 01-8 34R 7 T 1066 DM
12 7 1836 Maciejów Andrzej Rutkowski Maciejów 19 Michał Anastazja Klimaszewska Katarzyna Magierowska Nowosiółki 18 Jan Teresa Grzywaczewska Jan Klimaszewski, Sylwester Rutkowski 402 10 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20402/pages/PL_1_436_402_0006.htm
2 2 1836 Ptycza Jan Baszynski Mykitycze 24 Grzegorz Marianna Adaszynska Józefa Kułakowska Mykitycze 17 Michał Marianna Klimówska Kazimierz Szafrankowski, Szymon Szymanski 822 228R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0237.htm
10 5 1836 Luboml Franciszek Wietrzyński Bereżce 28w Grzegorz Małgorzata Klimowicz Agnieszka Deneka z Krawczuków Terebejki 27w Ludwik Anna Peseluk Łukasz Gutowski, Maciej Kahaniuk 851 543 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0299.htm
7 2 1837 Wiszenki Stanisław Boczkowski Rudnia 24 Jan Horpyna JóĽwa Marianna Ossowska Rudnia 20 Andrzej Katarzyna Klimuk Tomasz Chodziński, Józef Jankiewicz 823 69 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0074.htm
8 11 1837 Wiszenki Leon Klimczuk Wiszenki 23 Jan Hrypa Buzińska Tekla Wasyluk Wiszenki 16 Jakim Chima Kalińska Chwedor Klimczuk, Hryc Maliczuk, Mikołaj Klimczuk 823 71 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0076.htm
1 5 1838 Ostrówki Józef Dziewulski Wysock, par. Luboml 43 Baltazar Teresa Sokalska Salomea Olędzka Wola Ostrowiecka 40 Józef Józefa Klimska 549 23 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20549/pages/PL_1_436_549_0013.htm
15 8 1839 Ostróg Franciszek Krzyżanowski Milatyn 24 Michał Katarzyna Duszyńska Helena Klimowska Milatyn 17 Sebastian Tekla 879 17 R 13
21 5 1844 Włodzimierz Antoni Brzyski par. Sielec 19 Marcin Ewa Klim Marianna Omelak par. Włodzimierz 17 Hryć Anastazja Poluszczuk Jan Proskura, Paweł Buczak 859 40 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0022.htm
23 1 1844 Ptycza Piotr Przeczkowski Nosowica 19 Gabriel Anna Marianna Witiuk Ptycza 19 Szymon Anna Parada Klim Cholawski, Ikon Ławrynczuk, Szymon Kulas 830 236R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0244.htm
3 2 1846 Ptycza Gabriel Jaszowski Białogródka 21 Jan Karolina Matusiewicz Teofila Łopatyńska Budki Białogródeckie 20 Tomasz Anna Klimuwska Antoni Niedzwiedzki, Franciszek Oborski, Tomasz Łopatyński 832 230R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0239.htm
24 11 1846 Krzywin Aleksander Karol Petion Ostróg, par. Ostróg 29 Ludwik Karolina Smoleńska Józefa Angeli Kołomla 19 Józef Karolina Sochacka Ignacy Franciszek Klimowicz, Karol Stasiewicz, Franciszek Karpowicz, Edward Emmott 885 78 4 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0079.htm
13 9 1854 Korytnica Jan Kasperski Chotiaczów 30 Michał Franciszka Ziombkowska Helena Gajewska Dubienka, par. Dubno 23 Józef Małgorzata Klimkiewicz 226 21 8
15 4 1855 Brody Stefan Skorupka Padlewski Michałówka, Rosja 36 Teodor Maria Gołębiowska Aleksandra z Mi±czyńskich Listowska Suchodoły 1 28 Jan Marianna Klimczyńska Apolinary Padlewski, Stanislaw Paggert L 69R
30 10 1856 Krzemieniec Wojciech Werner Krzemieniec 41 Bogumił Marianna Makowiecka Petronela z Nagórów Klimczuk Krzemieniec 40 Teodor Franciszka Widtkowska 0.1-28 42R 12 T
12 5 1857 Luboml Sebastian Gadzaliński Luboml 18 Mikołaj Rozalia Porchowicz Apolonia Klimowicz Luboml 18 Jan Marianna Macegoniuk Jan Kontowski, Wojciech Gadzaliński 869 163 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0084.htm
3 11 1859 Korytnica Benedykt Gajewski Rusów 22 Józef Małgorzata Klimkiewicz Antonina Kamińska Rusów 19 Kazimierz Apolonia Szymańska 231 18 7
10 1 1860 Ptycza Ignacy Łopatyński Budy Białogródeckie 25 Tomasz Anna Klimowska Agnieszka z Ziernowiczów Prokopczuk Białogródka 29 Jan Tekla Szatkowska 841 263 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0144.htm
10 9 1863 Żytomierz Jan Hipolit Klimowicz Par. Nowogród Wołyński 34 Antoni Helena Abramowska Karolina Mierzwińska Żytomierz, par. Żytomierz 23 Karol Antonina Gowiakowska ur., ur., Augustyn Krzeczkowski, Ignacy Klimowicz, Eliasz Ananiew 178-3-54 102 R 41 Ż DG
7 11 1869 Brody Jan Mazur Suchowola 29 23 Marcin Maria Jakimów Maria Klimów Suchowola 14 19 Mikołaj Anna Molińska Eliasz Szewczuk, Jan Jozczuk L
10 2 1874 Sidorów Józef Niziołek 30 Michał Franciszka Pojnar Julianna Iwaszkowska Czarnokońce Wielkie 23 Józef Anna Klim 1205L 117 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0071.htm
6 2 1876 Kopyczyńce Paweł Sycz Kopyczyńce 34 26 Karol Helena Kuzyk Paulina Szpak Kopyczyńce 400 24 Stanisław Anna Semko Michał Mecak, Michał Klim 617L 1 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20617/pages/PL_1_301_617_0001.htm
18 10 1877 Kuniów Antoni Girt Antonówka 23 Jan Maria Czerna Franciszka Klima Antonówka 18 Jan Anna Gromadko Ignacy Mareczko i Franciszek Głuszko 178-3-78 484R 16 Ż DM
28 1 1879 Luboml Kazimierz Grontowski Maszów 25 Stanisław Marcela Bogdańska Elżbieta Godzalińska Luboml 20 Sebastian Apolonia Klimowicz Stanisław Kaganiuk, Ludwik Kamiński 322 103 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0052.htm
10 2 1880 Luboml Józef Trylewicz Luboml 20 Michał Anastazja Dudar Marianna Godzalińska Luboml 18 Sebastian Apolonia Klimowicz Józef Trylewicz, Teodor Kaliszewicz? 323 76 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20323/pages/PL_1_436_323_0039.htm
29 6 1881 Radziwiłłów Leopold Stępkowski Radziwiłłów 37 Leon Lucyna Kardaszewska Jadwiga Bobkowska Radziwiłłów 25 Wiktor Jadwiga Klimowicz 1-75 95 V 2 T
6 2 1887 Grzymałów Michał Rogalski 29 Antoni Rozalia Ostrowska Maria Chodorowska Pulhuj Grzymałów 21 Bazyli Zuzanna Klimisz Ludwik Pasławski, Józef Ceglecki 1614 54 b.nr EK 0
23 6 1887 Grzymałów Antoni Klim Hlibów 28 Grzegorz Joanna Maria Dziubińska Poznanka 23 Stefan Agnieszka Kmita Józef Krzyżanowski i Kaz.Macki 1614 67 9 LJ 0
21 2 1888 Luboml Antoni Ciukiewicz Luboml 25 Tomasz Barbara Tołoczko Tekla Godzalińska Luboml 20 Sebastian Apolonia Klimowicz Ksawery Gutowski, Jan Nowakowski 331 106 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0054.htm
12 11 1889 Turzysk Franciszek Kiszłowski D±browa 31 NN Anna Kiszłowska Michalina Klimowicz Klusk 20 Bartłomiej Zuzanna Lesotro 757 31 14 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20757/pages/PL_1_436_757_0017.htm
29 10 1889 Dederkały Florian Korczewski Lepieszówka, par. Jampol Michał Karolina Klimczuk Michalina Adamczuk Dederkały Małe 22 Franciszek Marcelina Demichowicz 58 69 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0036.htm
24 1 1893 Ołyka Michał Dymer Metelno 27 Franciszek Józefa Marzec Paulina Klimkiewicz Stawka? 19 Józef Julia Chwedońska Andrzej i Karol Klimkowicz 1018 198 6 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0105.htm
24 6 1894 Ołyka Amandus Rejner Rudniki Podłubieckie par. Nowogród Woły 26 Wilhelm Helena Klima Jadwiga Konefał Wólka Kotowska 19 Teofil Bronisława Michałowska 1018 364 19 MO
7 2 1895 Turzysk Stanisław Żołnik Biełaszów, par. Kowel 29 Józef Magdalena Biełko Wiktoria Klimczak Klusk 23 Kazimierz Franciszka Pawlaczuk 918 18 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0022.htm
7 2 1899 Turzysk Antoni Kuc Hilarów 35w Adam Magdalena ŁabędĽ Anna Klimczak Klusk 19 Kazimierz Franciszka Szafaniuk 940 21 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0021.htm
10 10 1899 Turzysk Kazimierz Klimczak Klusk 61w Antoni Helena Katarzyna z Wiszniewskich Kulikowska Turzysk 45 Jan Józefa KuĽmińska 940 28 15 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0024.htm
19 11 1900 Tbilisi Franciszek Siwak siedlecka gub. 38w Jan Marianna Anna Szczepańska łomżyńska gub. 22 Stanisław Katarzyna Kozłowska M. Makuszewicz, J. Klimski 157 32 Tb
9 9 1901 Tbilisi Mikołaj Wesołowski kaliska gub. 28 Filip Katarzyna Jagielska Rozalia Klimowicz wileńska gub. 30 Kazimierz Anna Sztura Walenty Deszbianiec, Józef Szczepański 15 25 Tb
18 11 1902 Brody Jan Boleszczuk Suchowola 27 Bazyli Ewa Olejnik Ewa Mazur Suchowola 29 26 Jan Maria Klim Joachim I¶ko, Hryćko Wawrek L 4
13 7 1903 Włodzimierz Michał Kijaczek Suchodoły 31w Maciej Katarzyna Klimowicz Anna Malwina Ryk Suchodoły 28 Franciszek Antonina Puchalska 972 58V 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0063.htm
2 11 1903 Tbilisi Maciej Woronecki Jasina, suwalska gub. 51 Jan Ewa Skopicka Agnieszka Bodziak lubelska gub. 50 Kazimierz Urszula F. Januszewicz, Jan Klimski 74 47 Tb
9 2 1903 Horochów Edward Klimkiewicz 32 Antoni Karolina Toliakiewicz Walentyna Berydjewicz 18 Karol Joanna Cybulska 961 33 7 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0033.htm
1 2 1904 Ołyka Jan Parowski Huta Bogusławka 21 Franciszek Franciszka Klimczowska Helena Mierzwińska Huta Bogusławka 18 Jan Konstancja Ożga 984 55 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20984/pages/PL_1_436_984_0055.htm
16 4 1906 Tbilisi Ignacy Klimajtis kowieńska gub. 30 Klemens Maria Ridis Marianna Sztuler Austria 22 Jan Maria Pauszner Jan Zaborski, Józef Jurewicz 132 13 Tb
8 7 1907 Włodzimierz Teodor Chomicki Włodzimierz 30 Michał Elżbieta Bukowiecka Stefania Klimowicz Włodzimierz 22 Feliks Ludwika Fabian 1034 69R 40 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201034/pages/1_436_0_0_1034_0075.htm
29 8 1910 Tajkury Michał Klimek par. Tajkury 39w Mateusz Wiktoria Wontorek Franciszka Krulik par. Tajkury 17 Jan Anna Pietek R-740-4-69 37 R 20 R 0
26 9 1910 Tbilisi Józef Bałte pow. Szawle, kowieńska gub. 33 Jan Barbara Tamasajtis Anna Klimajtis pow. Szawle, kowieńska gub. 27 Klemens Marianna Rodzis Izydor Tuzin, Jan Misius 242 43 Tb
25 11 1910 Tbilisi Józef Kopiec pow. Janów, lubelska gub. 25 Adam Zofia Kozakowska Magdalena Maszotas suwalska gub. 39 Kazimierz Magdalena Wincenty Papierkowski, Ignacy Klimaszewski 246 52 Tb
1913 Łuck Szczepan Dziegieć 26 Józef Józefa Klimczak Maria Pirozyńska 3
19 1 1914 Torczyn Bronisław Jaworski Bujany 25 Stanisław Franciszka Malinowska Olga Sawicka Bujany 18 Józef Helena Klimiuk 1056 45 1
3 2 1915 Włodzimierz Bolesław Kozdra m.Wlodzimierz 25 Tomasz Kunegonda Łozicka Marianna Kiriczuk m.Wlodzimierz 22 Szymon Aniela Klim Jan Gajdukiewicz Sewerie Żomir 1070 96 4 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201070/pages/1_436_0_0_1070_0051.htm
2 4 1915 Kijów, ¶w.. Aleksandra Jan Tomasz Rytwiński gm. Werbkowice, pow. Hrubieszów 30 Konstantyn Paulina Rychlicka Cecylia Maria Klimaszewska Kijów 20 Władysław Maria Izabela Czyżewska Władysław i Jan Klimaszewscy 312/1/129 90R 20 m.K. JM1
19 5 1918 Tbilisi Paweł Juras gr. żmujdecka, pow. wiłkomirski, kowień 27 Antoni Ewa Olga Konina Płock 19 Emilian Ewa Demijan Klimenko, Franciszek Szulski 425 41 Tb
4 5 1919 Tbilisi Marcin Walenty Suchocki Państwo Polskie 21 Franciszek Emilia Cybulska Aleksandra Klimasowa Ursi, penzańska gub. (prawosł 20 Iwan Eudokia Maniszyna Franciszek Suchocki, Antoni Sołdatais 462 13 Tb
7 11 1922 Radziwiłłów Ludwik Kurkawski Zygmunt Maria Paraskiewa Czuj Dymitr Irena Pahubek A. Niedbalec, H. Klimaszewski 1-119 44 R 17 T 0
26 11 1922 Radziwiłłów Antoni Wcisło Józef Antonina Czarnecka Janina Bortnik Trofim Nadzieja Stepańczuk Aleksander Niedbalec, Hipolit Klimaszewski 1-119 44 R 19 T 0
12 2 1922 Młynów Stanisław Szydłowski Karolinka 26 Franciszek Katarzyna Klimnicka Bronisława Boguszewska Karolinka 23 Antoni Franciszka Sienkiewicz Jan Gola, Franciszek Hornik R-740-6-13 48V 3 R DW 19
19 6 1932 Krzemieniec Zygmunt Bilewicz Wa¶kowce 27 Antoni Franciszka Łopuszańska Nadzieja Maria Klimczuk 01-236 165V-166R 47 T dopisek
16 5 1959 Damasławek USC Józef Klimowicz Moczysk 48 Jan Stefania Szelingowska Krystyna Hofman nr aktu 17 1038 15V-16R 71 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0019.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
6 13 Antonina Klimberg wdowa 68 Berezdów Siomaki 1885 Równe DW
28 67 Klimberg Maria panna, Chł. 41 Korzec Korzec 1885 Równe DW
209 512 Klimczowa Wiktoria M praw. 36 Korzec Mucharów 1885 Równe DW
5 6 Szl. Adelajda Klimowa wdowa 59 Jampol Olszanica 1901 Tarnopol DW
15 18 Klimkowski Józef s. Jana 46 Ostróg Wierzchów 1903 Ostróg par. DW
36 62 ż. Anna z Klimków (skre¶lona - DW) 52 Ostróg Wierzchów 1903 Ostróg par. DW
21 .. 23 chł. Helena ur. Klimiuk Sawicka wd. .. 49 Torczyn Bujany 1910 Łuck EH
22 .. 30 przyjezd. Rozalia ur. Krasnowska Klimkiewicz wd. .. 44 Torczyn Bujany 1910 Łuck EH
1 1 Chł. Stanisław Klimaszewski 69 Międzyrzec Puzerowo 1912 CDIAK DW
1 2 Chł. Jan Klimaszewski 31 Międzyrzec Puzerowo 1912 CDIAK DW
1 3 Chł. Antoni Klimaszewski 29 Międzyrzec Puzerowo 1912 CDIAK DW
3 7 ż. Anna z Klimaszewskich 40 Międzyrzec Worobiówka 1912 CDIAK DW
14 40 ż. Weronika z Klimaszewskich 38 Międzyrzec Woronucha 1912 CDIAK DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl