Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 59 wyników dla: Danowska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
10 8 1824 Krzemieniec Agrypina Chodanowska Krzemieniec 299 187 96 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0099.htm
15 11 1830 Koblin Teresa Bogdanowska 50 Młynów panna 816 157R 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0159.htm
14 11 1836 Krzemieniec Marcjanna Chodanowska 18 Krzemieniec sławetna 01-10 63V 109 T 124 DM
5 1 1841 Luboml Anna Danowska 78 Skiby ur. Lubiszewska 856 544 1 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0298.htm
17 5 1842 Lachowce Agnieszka Zdanowska 80 Hulowce wdowa po Mikołaju, dzieci nie zostawiła 881 107 V 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0116.htm
20 4 1854 Horochów Magdalena Ładanowska 60 Horochów ze starości, chł., bezpotomna 92 59 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2092/pages/PL_1_436_92_0034.htm
28 10 1863 Jałowicze Barbara Zdanowska 40 Jaroslawicze z d. Wasilewska, wdowa, synowie Władysław l.25, Józef l. 17 22-1-214 207 V 4 Ł 0
10 10 1870 Torczyn Jadwiga Danowska 1 Chorochoryń c. Feliksa i Heleny z Błędowskich 656 55 29 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
22 9 1757 Radziechów Mikołaj Hipolit Szymański Radwańce Maciej Marianna Zdanowska 1154L http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201154/pages/PL_1_301_1154_0002.htm
27 8 1801 Ostróg Joanna Ki...ska Ostróg Jan Elżbieta Michał ...ramowicz, Barbara Zdanowska wdowa 297-1-136 9 Ł SK
28 12 1826 Krzemieniec Stefan Tomasz Wilhelm Pochylski Krzemieniec Antoni Zuzanna Sawicka s.ur., chrz. 2.01.1827, W. Stefan Russele i szl., Agnieszka Chodanowska 01-3 1V 4 T 502 DM
5 6 1827 Zasław św. Jana Aniela Gawińska Zasław Tomasz Anna Bogdanowska 178-03-009 7 33 Ż MO 15
15 1 1828 Niewirków Jan Bronowiecki Niemilla Wincenty Pelagia Sosnowska ch. 15.01.1828, Sł. Jan Bronowski, Sł. Paraska Bogdanowska mężatka 171-1-1 252R 55 R 7145 Mg
22 7 1832 Białogródka Maria Magdalena Buzgadanowska Dworzec Łukasz Rozalia Mazur Antoni Pilawski i Katarzyna Dębicka ż. Michała 178-03-98 46R 74 Ż DM
17 12 1833 Ołyka Ludwika Danowska Nowosiółki Jan Tekla Bazant 819 143 65 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0150.htm
20 12 1833 Ołyka Ludwika Danowska Nowosiółki Jan Tekla Bożant 820 103 65 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0107.htm
23 3 1835 Biała Cerkiew Oktawia Aniela Zdanowska Szkuruwka Dionizy Teresa Pieńkowska Wiel. Aleksander Zwierzyński, Kapitan Ukraińskiego Jegierskiego Pułku, Domicella Bohdanowicz, as. Wiel. Paweł Czorb, Chorąży Ukraińskiego Jegierskiego Pułku, Zuzanna Pieńkowska, chrz. 11.04.1835 178-51-372 2V 9 Ż BS 7
8 4 1835 Biała Cerkiew Apoloniusz Kochanowski Olszanka Ignacy Tekla Norbert Dionizy Zdanowski, Katarzyna Kozłowska, panna, as. Jan Gryner, Teresa Zdanowska, ż. Dionizego, Michał Biliński, Julia Lipczyńska, ż. Franciszka, Piotr Jaszewicz, Amelia Jackowska, panna, chrz. 26.05.1835 178-51-372 4R 18 Ż BS 10
13 7 1836 Młynów Michał Augustynowicz Berehy Józef Anastazja Tomasz Janiszewski, Tekla Bogdanowska 822 159V 23 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0163.htm
19 6 1837 Luboml Józefa Danowska Skiby Józef Teresa Krzywobłocka Michał Pińkowski, Anna Danowska ż. Józefa 852 523 64 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0276.htm
7 3 1837 Krzemieniec Bonawentura Sobotnicki Młynowce Jan Anna Danowska Bazyli Owsiejów i Raszylda Solatycka 01-11 9V 35 T 146 DM
16 3 1838 Luboml Józefa Anna Bartoszewska Skiby Mikołaj Brygida Krzywobłocka Grzegorz Danowski, Teresa Danowska 853 489 34 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0278.htm
14 7 1838 Białogródka Franciszek Studziński Smorszczki Stefan Katarzyna Kalnicka Józef Studziński i Julianna Zadanowska ż. Jędrzeja 178-3-110 140R 73 Ż DM
9 11 1839 Luboml Teofila Danowska Skiby Józef Teresa Krzywobłocka Andrzej Dziwulski, Barbara Pomorska ż. Erazma 303 37 109 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20303/pages/PL_1_436_303_0019.htm
29 6 1839 Krzemieniec Piotr Sobotnicki Młynowce Jan Anna Danowska ur. Bazyli Łabendynski i ur. Agata Błażyjewska 01-13 13R 67 T 288 DM
25 3 1839 Białogródka Józefa Studzińska Smorszczki Mikołaj Justyna Wojnowska ur. Franciszek Faliński i ur. Aleksandra Zydanowska ż. Jędrzeja 178-3-112 118V 39 Ż DM
17 7 1841 Targowica Marianna Zdanowicz Bokujma Ignacy Apolonia Szadurska Hipolit Witkowski, Petronela Zdanowska 827 262 R 11 ZP
13 11 1841 Luboml Katarzyna Emilia Danowska Skiby Józef Teresa Krzywobłocka Ksawery Grodecki, Barbara Pomorska ż. Erazma 856 528 80 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0289.htm
25 5 1841 Lachowce Amelia Danowska Jurówka Jan Tekla Bażant Bazyli Stojanów Pułkownik WR i Leona Kołkiewiczowa Rotmistrzowa WR 178-49-17 8R 39 Ż
14 3 1848 Ostróg Tekla Kozłowska Ostróg Jan Wiktoria Chodanowska Szymon Kozłowski i Pelagia Borgucka ż. Jana 171-1-14 9V 53 R DM
16 3 1852 Łuck Bolesław Ziemiański Łuck Zygmunt Teresa Bożant dopełnienie, as. Franc Markmiller, Tekla Danowska 393 20-21 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20393/pages/PL_1_436_393_0011.htm
20 1 1855 Kowel Antonina Aleksandra Zdanowska Różyn Piotr Franciszka Niżyńska 257 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0002.htm
11 10 1857 Ostrówki Justyna Luszko Wilczy Przewóz Tymoteusz Katarzyna Kodanowska Wasyl Luszko, ? 888 220V 1 BK 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0221.htm
4 5 1858 Turzysk Marianna Danowska Cecylówka Franciszek Karolina Tomaszewska 730 4-5 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20730/pages/PL_1_436_730_0003.htm
19 2 1859 Kamień Koszyrski Eleonora Danowska Kamień Koszyrski Piotr Elżbieta Wrzosko 192 4-5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20192/pages/PL_1_436_192_0003.htm
4 10 1869 Torczyn Teofila Helena Danowska Chorochoryń Feliks Helena Błędowska 655 36-37 52 0
13 4 1874 Krzemieniec Grzegorz Burlingas Krzemieniec Piotr Marcelina Krzymowska miesz. Gierasim Cichocki, Anna Chodanowska panna 426-1-68 7V-8R 26 T
15 12 1883 Torczyn Łucja Rudnicka Horodyń Ludwik Salomea Jakubowska Jan Jakubowski, Adela Bogdanowska ż. Mieczysława, as.: 669 49 EH
14 1 1902 Kowel Feliks Jankowski Kowel Aleksander Anna Ozierowska Wincenty Wachowski, Anna Danowska ż. Andrzeja 963 3 V-4 R 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20963/pages/PL_1_436_963_0004.htm
13 1 1902 Niewirków Marianna Danowska Zastawie Feliks Józefa Miter Stanisław Gajderowicz, Marianna Zamolska ż. Tomasza 965 5V-6R 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20965/pages/PL_1_436_965_0006.htm
21 5 1904 Ołyka Helena Zdanowska Borbin Błażej Anna Miś 984 22 82 MO 0
31 3 1906 Ołyka Adejalda Józefa Deszpot-Mładanowska Ołyka Stanisław Paulina Maria Gęsierowska 1019 201 68 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0107.htm
14 5 1906 Ołyka Katarzyna Ondka Horodyszcze Jan Katarzyna Zdanowska 1019 211 88 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0112.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
29 1 1833 Lachowce Wojciech Gajewski Hulowce 60w Aleksander Anna Kwiatkowska Marianna Zdanowska Hulowce 30 Maciej Agnieszka Pietruszewska Józef Mokrzycki, Kazimierz Olszewski 171-1-6 88V 3 R DM
13 5 1834 Krzemieniec Jan Mieszkowski Krzemieniec 37 Michał Helena Krajnowska Tekla Rutkowska Krzemieniec 24 Józef Marianna Chodanowska Piotr Grzybanowski i Konstanty Piotrowski 01-5 99V 12 T 829 DM
14 1 1845 Krzemieniec Łukasz Sędomirski Krzemieniec 55w Łukasz Marianna Gróska Balbina Chodanowska Krzemieniec 20 Antoni Agnieszka Sledzińska Dymitr Dykuniec i Franciszek Piotrowski 01-18 21R 3 DM 555 T
18 9 1849 Starokonstantynów Antoni Mołodecki Zapadyńce 35 Tomasz Marianna Bogdanowska Tekla Jasińska Zapadyńce 23 Dominik Marianna Gradomska 178-3-118 34R 20 Ż
15 11 1857 Brody Eliasz Pinkiewicz Pońkowice 169 31 Stefan Agata Galacnuga Anna Heltman Wysocko 65 22 Maciej Anna Zdanowska L
27 10 1863 Maciejów Aleksander Radyszkiewicz Sumin 25 Jan Salomea Kwiatkowska Emilia Radzichowska Sumin 23 Stefan Eleonora Zdanowska 892 117R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0117.htm
18 7 1871 Torczyn Mikołaj Łaskarzewski Ulaniki 21 Józef Pawlina Sawicka Tekla Romanowska Ulaniki 23 Leonty Helena Mładanowska 657 43 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20657/pages/PL_1_436_657_0023.htm
7 2 1871 Krzemieniec Rafał Adolf Rutkowski Krzemieniec 56 Józef Marianna Chodanowska Franciszka Koppal Krzemieniec 35 Fryderyk Marianna Skorupska 1-55 194V 4 T
11 2 1886 Jałowicze Adam Gauze gm. Bogusze, gub. łomżyńska 30 Adam Katarzyna Zdanowska Maria Matuszewska par. Jałowicze 22 Andrzej Nepomucena Krzywalecka 159 29 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20159/pages/PL_1_436_159_0016.htm
20 1 1891 Tuczyn Karol Szamotowicz Hoszcza, par. Międzyrzec 20 Jan Agata Markiewicz Marianna Danowska Drozdów 17 Nikodem Magdalena Błażyjewska 705 47 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0025.htm
6 6 1891 Szumsk Dionizy Jukowski Majdan Dubieński 30 Konrad Józefa Danowska Agnieszka Mach Majdan Dubieński 31 Jan Maria Buchar 01-233 45V 16 T
5 11 1906 Tbilisi Jan Białobrodzki grodnieńska gub. 29 Mikołaj Maria Januszkiewicz Maria Szpakowska witebska gub. 25 Józef Adolfa Zdanowska Bolesław Fedorowicz, Ludwik Leszkiewicz 152 53 Tb
25 5 1914 Ołyka Aleksander Żukowski Horodyszcze 25 Józef Marcelina Łopatyńska Marianna Łątka Horodyszcze 25 Jan Marianna Zdanowska 1063 204 18 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0215.htm
29 4 1915 Kijów, św.. Aleksandra Witold Kondracki Kijów 34 Anioł Szczęsny Franciszka Cywińska Anna Zdanowska Kijów 20 Henryk Julia Rostocka Kazimierz Perro, Zygmunt Bajkowski 312/1/129 93V 33 m.K. JM1
4 7 1916 Kijów, św. Mikołaja Ryszard Songin Kijów 27 Andrzej Ewa Lublewicz? Pelagia Bujalska Kijów 21 Marian Maria Bogdanowska Stanisław Michajłowicz Musel, Tytus Markowicz Mikołajewski 312/1/109 102R 43 m.K JM1
3 5 1932 Ołyka Edmund Marcinkowski Długoszyje 19 Antoni Antonina Wedler Katarzyna Zdanowska 1063 117 118 dopisek

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl