Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 162 wyników dla: Suska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
3 6 1825 Kotelnia Urszula Kostecka 4 Mińkowce c. gen., Dominik i Teresa Suska 178-51-251 21 Ż EH
12 1828 Teofilpol JW. Brygida Krasuska 83 par. Teofilpol z domu Sachnowska, mąż JW. Kazimierz Krasuski, zmarła z par. białozórskiej, dzieci: Józef, Pius, Tekla, Justyna, Józefa, Julianna, Marianna 178-3-95 337r 3 Ż 653 KP2
24 9 1829 Ostróg Jan Malinowski 2 Białotyń z gorączki, syn Franciszka i Marianny zd Krasuska 171-1-2 25R 39 R 7205 MZ
21 6 1829 Kupiel ur. Marianna Suska z d. Szumowska 22 Sobkowce mąż ur. Wojciech Suski, dzieci: Antoni, Wojciech, Franciszka, z gorączki 178-3-95 320R 41 Ż 620 KP2
10 9 1834 Ołyka Antonina Suska 1 Ołyka Franciszka i Domiceli z Ławińskich 820 134 67 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0138.htm
1 3 1835 Łabuń Ksawery Jackiewicz 23 Tadeuszpol Rodzice: Jan, Zofia Suska 178-3-101 159V 5 Ż 310 SK
12 9 1835 Teofilpol Krystyna Krasuska 6/12 Trojanówka Rodzice: Wincenty, Marianna Bronowska 178-3-101 386 56 Ż SK
3 6 1836 Radziwiłłów Anna Suska 85 Leduchów wdowa po Franciszku, synowie; Józef, Wiktor, Franciszek, córka Honorata 822 220 15 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0228.htm
27 12 1837 Ołyka Domicela Suska 31 Ołyka z Ławińskich, mąż Franciszek, córki Paulina, Wiktoria, Ludwika 823 156 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0164.htm
4 9 1837 Równe Karolina Suska 1,5 Równe c. ur. Hipolita i Marianny z Jakubowskich 171-1-10 145V 16 R DM
1 6 1837 Korzec Mikołaj Gliński 30 Wierzyca syn Piotra i Antoniny z domu Suska 245-1-11 136 38 R PW
25 10 1838 Bazalia Zofia Suska 64 Kołki mąż Franciszek, synowie Oktawian i Celestyn, córka Karolina 178-03-110 267V 76 Ż 529 DM
9 8 1839 Lachowce Marianna Krasuska 1 Żyźnikowce c. Wincentego i Marianny z Bronowskich 879 87 V 37
28 3 1840 Równe Marianna Suska 32 Beheń z Jakubowskich, mąż Hipolit, synowie Stanisław, Jan i Ludwik 880 113 V 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0117.htm
9 1 1841 Radziwiłłów Honorata Rakszewska 52 Leduchów z domu Suska, wdowa po Bonawenturze, córka Aleksandra 827 231 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0234.htm
6 10 1841 Równe Antonina Suska 57 Nowy dwór panna, c. Antoniego i Zofii z Ganów 171-1-12 131R 25 R DM
8 11 1843 Turzysk Franciszka Gertruda Krasuska 2 Turzysk c. Adama i Józefy z Baczewskich 719 15 11 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20719/pages/PL_1_436_719_0010.htm
14 4 1845 Korzec Antonina Glińska 74 Horodnica z domu Suska, wdowa po Piotrze, synowie Wiktor, Michał, córka Franciszka 876 209 40 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0112.htm
4 4 1845 Turzysk Anastazja Krasuska 67 Turzysk z Ciechanowskich, wdowa po Józefie, synowie Jan i Wincenty, córka Marianna 721 15 6 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20721/pages/PL_1_436_721_0009.htm
28 1 1849 Zasław św. Józefa Magdalena Suska 68 Sudyłków Wd. po Mateuszu, pozost.s.Józefa i c.Teofilę 178-03-118 490V 14 Ż 898 RG
12 12 1850 Luboml Stanisław Rudnicki 0,5 Luboml r. Jan, Olimpia Krasuska 863 636 87 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0336.htm
21 10 1851 Starokonstantynów Maria Krasuska 18 Starokonstantynów od choroby wewnętrznej, szl., c. Macieja i Franciszki z d. Michalskiej, panna 178-3-120 82V 143 Ż 161 DW
17 8 1853 Turzysk Józefa Krasuska 45 Turzysk z d. Baczewska, szlachcianka, wdowa po Adamie, s.Ludwik, Józef, Jan 865 279 20 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0147.htm
30 7 1857 Bazalia Dorota Suska 47 Bazalia 1-dw., wolnego stanu parafianka 178-03-125 64V 60 Ż DM
22 10 1859 Bazalia Justyna Krasuska 63 Sewruki chł., wdowa, synowie Tomasz i Dominik, córki Aleksandra, Petronela, Marianna i Zofia 178-03-129 62V 92 Ż DM
12 4 1861 Łabuń Honorata Suska 3 Futor Łabuński c. 1-dw. Kaliksta i Krystyny Dąbrowskiej 178-03-76 363V 30 Ż DM
5 7 1863 Białogródka Klementyna Suska 16 Waśkowczyki panna 178-03-81 56R 41 Ż DM
27 9 1871 Jampol Katarzyna Suska 60 Jampol z d. Łubikowska, chł., wdowa po Ignacym, nie zostawiła żadnego potomstwa 1-55 102V 52 T

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
2 4 1743 Szumsk Marcin Krasuski Krasucki Waśkowce Jan Zofia Jan Zaliński, Teresa Bobowska, Szymon Zaliski, Anna Krasuska 297-1-180 14V Ł RK 30
18 11 1745 Szumsk Elżbieta Onyszkowce Andrzej Józef Woyciechoski, Zofia Krasuska 297-1-180 23R Ł RK 48
28 10 1751 Szumsk Anna Salomea Krasuska Krasowska Bryków Jan Zofia Szymon Wyszpolski, Marianna Bzicka, Szymon Bzicki, Domicela Rucienska, Józef Szuliborski, Anna Zarucka 297-1-180 45R Ł RK 99
7 10 1777 Czartorysk Justyna Krasuska Medweże NN Domicela szl. Józef Gultynowicz, Wiktoria Korzeniowska, as. Benedykt Marchocki, Marianna Marciszewska panna 297-1-185 97V Ł 9315 DW
19 1 1799 Czartorysk Katarzyna Suska Serchów Andrzej Anna ur. Wincenty Olszański, Petronela Rohozińska 297-1-185 135V Ł 7813 DW
1 9 1805 Lubar Ludwika Krasuska Korostki Kornel Anna łacina, chrzest 13.09.1805, Józef Pruszyński, Magdalena Sikorska, ass. Jan Dobrowolański, Antonina Pruszyńska, Aleksander Bośniacki, Ludwika Pruszyńska 178-51-174 73aR Ż Mg 169
20 9 1824 Krzemieniec Tekla Suska Krzemieniec Józef Julianna Grodnicka dopeł.chrz.21.01.1837, Teofil Januszewski i Salomea Becu 01-11 5V 19 T 142 DM
22 2 1827 Ołyka Wiktoria Krystyna Suska Turczyn Andrzej Franciszek Domicela Łowińska 813 149 6 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0149.htm
31 7 1828 Ołyka Klara Ludwika Suska Ołyka Franciszek Domicela Łowinska 814 148 36 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0152.htm
16 3 1828 Bazalia Katarzyna Łopuszańska Swinna Łukasz Marianna Krasuska ur. Franciszek Krasuski i Franciszka Krasuska, Maciej Krasuski i Magdalena Nehrebecka 178-3-94 221V 26 Ż DM
4 2 1828 Łabuń Andrzej Jackiewicz Dobre Łozy ur. Jakub Marianna Kołodyńska ur. Stanisław Rudnicki, Tekla Suska 178-3-94 118V 4 Ż 231 KP2
10 2 1828 Wołoczyska Dionizy Bliźniec Wołoczyska sław. Maciej Anna Czerniawska sław. Marcin Grabowski, ur. Marianna Krasuska 178-3-94 269R 15 Ż 514 KP2
19 11 1829 Ostróg Aleksander Malinowski Białotyń Franciszek Marianna Krasuska Wojciech Waszyński, Franciszka Choina 171-1-2 12R 92 R MZ 719
4 10 1829 Bazalia Brygida Bujalska Bazalia Jan Marianna Suska ur. Jan Chodorowski i Franciszka Bujalska 178-3-95 216aR 79 Ż DM
10 11 1829 Kotelnia Aleksander Kostecki Mińkowce Paweł Helena Suska s. ur., chrzest 11.11, chrzestni: ur.ur.: Grzegorz Zakrzewski, Marianna Remiszowska panna, as.: Augustyn Markiewicz, Teresa Tołubińska 178-51-300 22 67 Ż EH
8 8 1829 Kupiel Marianna Gołyńska Czerniawa ur. Andrzej Marianna Suska ur. Mikołaj Zubrzycki, Marianna Jakubowska 178-3-95 297R 59 Ż 576 KP2
22 11 1829 Kupiel Andrzej Saczyński Kusznierówka ur. Piotr Apolonia Suska ur. Józef Brodkiewicz, Katarzyna Chrzanowska 178-3-95 302R 96 Ż 586 KP2
29 9 1830 Turzysk Emilia Ostrowska Turzysk Kazimierz Józefa Krasuska 709 39 114 EW 0
7 1 1830 Lachowce Seweryn Dąbrowski Denysówka Jan Dorota Jezierska Ignacy Lutomski i Marianna Suska ż. Wojciecha 171-1-3 96R 2 R DM
10 4 1830 Lachowce Leon Rutkowski Jurówka Kazimierz Marianna Gluzicka Feliks Gluzicki i Katarzyna Suska ż. Wojciecha 171-1-3 99R 26 R DM
13 2 1830 Kulczyny Józefa Krasuska Zastawki Mikołaj Marianna Bekalska chrzest: 1830.02.14, Ur. Franciszek Słupski, Ur. Marianna Ganowska, ż. Fabiana 178-03-96 327V 12 Ż Mg
18 8 1830 Iwnica Ludwik Sajdecki Kolonia Iwnicka Józef katarzyna Suska Franciszek Zygadło Konstancja Szajdecka 178 3 3 V401 30 Ż MP
21 2 1830 Kotelnia Pawlina Małgorzata Szymańska Kotelnia Szymon Małgorzata Korzun Łukasz Podhajecki Marianna Suska as: Jan Brzezicki Joanna Łońska 178 3 3 R187 17 Ż MP
27 2 1830 Kotelnia Roman Iskrzycki Kotelnia Maciej Józefa Wyhowska Atanazy Iskrzycki Suska as: Jan Brzezicki Aleksandra jaworska 178 3 3 R187 20 Ż MP
9 3 1830 Kotelnia Józef Brzezicki Kotelnia Jan Joanna Podhajecka Ludwik Nehrebecki Marianna Suska as: Maciej Iskrzycki Magdalena Łońska 178 3 3 V187 23 Ż MP
18 11 1830 Kotelnia Elżbieta Suska Kotelnia Nowa Aleksander Maianna Powchowska Łukasz Podhajecki Apolonia Komoroska as: Dominik Gwozdecki Joanna Brzezicka 178 3 3 R195 82 Ż MP
12 2 1831 Lachowce Julianna Suska Denysówka Wojciech Katarzyna Wojciechowska Feliks Gluzicki i Anna Wojciechowska ż. Wojciecha 171-1-4 88R 10 R DM
13 5 1833 Ołyka Antonina Magdalena Suska Ołyka Franciszek Domicela Ławińska 819 129 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0135.htm
14 12 1833 Kotelnia Grzegorz Ossoliński Kotelnia Nowa Wincenty Joanna Podhajecka s.ur., chrzest 15.12, chrzestni: ur.ur.: Łukasz Pohajecki, Marianna Suska żona Aleksandra 178-51-300 61a 49 Ż EH
15 7 1833 Ostropol Marianna Zgierska Ostropol Jan Aleksandra Oszczapowska Bazyli Misiewicz i Katarzyna Suska ż. Jakuba 178-3-99 219V 41 Ż 419 DM 0
21 9 1834 Kotelnia Tekla Kostecka Mińkowce Paweł Aleksandra Suska c. ur., chrzest 23.09, chrzestni: Paweł Makarewicz, Teresa Tulanińska żona Jakuba, as.: Faustyn Markiewicz, Teresa Strzałówna panna 178-51-300 70 61 Ż EH 0
16 8 1835 Dąbrowica Franciszka Karpińska Jasieniec Teodor Agnieszka Krasuska Karol Jakoski, Anna Łotuszkiewiczówna; ch: 17.08. 821 104 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0105.htm
10 1 1835 Połonne Edward Agaton Husarski Połonne Julian Waleria Szczepańska W. Józef Rozental żonaty, Elżbieta Krasuska z. Stanisława, as. Stanisław Krassuski, Joanna Rozental ż. Józefa 245-1-9 144R 21 R DW
23 8 1835 Połonne Ludwika Marianna Suska Połonne Jan Marianna Płotnicka Alin Jaskiewicz żonaty, Ewa Łozińska wdowa 245-1-9 151R 73 R DW
14 1 1835 Rokitna Pawlina Turska Prusy Andrzej Urszula Wierzchowska Ludwik Eysmond, Barbara Krasuska, ż. Teodora, as. Franciszek Turski, Marianna Eysmond, ż. Ludwika, chrz. 15.01.1835 178-51-372 51R 3 Ż BS 104
11 9 1835 Zasław św. Józefa Tekla Józefa Krassuska Sławuta Maciej Franciszka Michalska Mikołaj Zaborowski, Aleksandra Zarzecka 178-3-101 50 115 Ż SK
2 4 1835 Bazalia Franciszka Bujalska Bogdanówka Jan Marianna Suska Wawrzyniec Bujalski i Marianna Gruszecka 178-03-101 234V 35 Ż DM
10 12 1835 Bazalia f. Tereszki Wiktoria Płonowska Kołki Adam Karolina Suska Józef Kamiński Kapitan WR i Anna Pruszyńska 178-03-101 244V 53 Ż DM
3 4 1835 Łabuń Cecylia Kobierska Tadeuszpol Wincenty Julianna Czaykowska Bartłomiej Staszewski, Zuzanna Suska 178-3-101 148R 18 Ż 293 SK
1 3 1835 Teofilpol Krystyna Krasuska Trojanówka Wincenty Marianna Bronowska Tadeusz Borochowski, Anastazja Skrzyszewska 178-3-101 374 7 Ż SK
30 8 1835 Teofilpol Rozalia Sawicz Teofilpol Józef Katarzyna Suska Antoni Kromkowski, Józefa Pawłowska 178-3-101 377 25 Ż SK
4 11 1835 Klewań Ludwika Klewań NN Marianna Rodziewicz matka wdowa, ur. Feliks Przehulski, sław. Rozalia Chodorowska, as. Iwan Michalec, sław. Katarzyna Krasuska babka szpitalna 171-1-8 143R 26 R 9134 DW
2 2 1836 Lachowce Erazm Dąbrowski Denysówka Jan Anna Jakuszewska Feliks Gluzicki i Katarzyna Suska ż. Wojciecha 171-1-9 99V 10 R DM
30 3 1838 Lachowce Karol Dąbrowski Denysówka Jan Anna Jakubowska ur. Feliks Gluzicki, Katarzyna Suska ż. Wojciecha, as. ur. Jakub Guliński, Marianna ż. Teodora Włosowa 171-1-11 97V 23 R DW 309
21 10 1838 Kotelnia Jan Gąsecki Nowa Kotelnia Franciszek Wiktoria Suska Łukasz Jaworski i Anna Domańska ż. Jana, asyst. Tomasz Pawłowski i Michalina Iskrzycka panna 178-3-6 161R 75 Ż 310 DM
30 11 1838 Kotelnia Łucja Kostecka Mińkowce Paweł Aleksandra Suska Augustyn Markiewicz i Marianna Leopoldynowa wdowa 178-3-6 162V 86 Ż 313 DM
8 12 1838 Kotelnia Daniel Kostecki Mińkowce Dominik Teresa Suska Jan Niedaszkowski i Teresa Makarewicz ż. Pawła 178-3-6 163R 88 Ż 314 DM
30 3 1839 Bazalia Marianna Tomaszewska Czuchele Roch Wiktoria Suska Piotr Iwanicki i Agnieszka Szyngler, asyst. Tomasz Kamiński i Franciszka Szyngler 178-03-112 219R 38 Ż 426 DM
23 1 1840 Lachowce Marianna Helena Krasuska Żyźnikowce Wincenty Marianna Bronowska 880 64 R 8 0
10 2 1840 Horochów Feliks Faustyn Julian Kondracki Horochów Jan Julianna Suska 78 3 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0002.htm
15 11 1841 Turzysk Franciszka Gertruda Krasuska Turzysk Adam Józefa Baczewska 717 12 23 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20717/pages/PL_1_436_717_0008.htm
7 2 1843 Berezdów Dorota Suska Ryławka Michał Marianna Brzezicka Jan Zakrzewski i Katarzyna Juźkiewicz panna 874 274 7 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0140.htm
2 1 1845 Teofilpol Marianna Sawicz Rydka Józef Katarzyna Suska Bazyli Sławecki i Marianna Piotrowska ż. Piotra 178-3-113 394R 4 Ż DM
26 1 1845 Łabuń Agnieszka Oczkowska Tadeuszpol Benedykt Marianna Glewińska 1-dw. Józef Glewiński i Zuzanna Suska ż. Piotra 178-3-113 121R 11 Ż DM
11 9 1845 Berezdów Tekla Suska Ryławka Michał Marianna Brzezicka Michał Szołomicki i Krystyna Zakrzewska 876 398 57 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0215.htm
12 3 1846 Bazalia Krystyna Krasuska Zozulińce Wielkie Maciej Franciszka Michalska Stanisław Pruski i Książna Anna Sapieha 178-03-115 234R 40 Ż 461 DM
12 1 1847 Lachowce Michał Aleksander Izdebski Denysówka Karol Eufrozyna Popławska Józef Izdebski i Katarzyna Suska panna 171-1-13 86V 5 R DM
18 6 1847 Lachowce Jan Zawadzki Unijów Stanisław Julianna Suska Franciszek Różycki i Karolina Kleparska ż. Jana 171-1-13 90V 29 R DM
11 3 1847 Annopol Ignacy Nowicki Kurasz Szymon Agata Suska Ignacy Łukawski i Aniela Łukawska panna 171-1-13 111R 12 R 114 DM
25 3 1848 Równe Marianna Stanisława Suska Równe Józef Aniela Pańkiewicz Piotr Bogusz i Franciszka Bogusz 171-1-14 149V 7 R DM
28 1 1849 Bazalia Walery Różycki Bazalia Józef Helena Zaleska 1-dw. Józef Różycki, Dorota Suska panna 178-3-118 83V-84R 14 Ż DW 157
5 6 1849 Ołyka Zofia Waleria Salnicka Metelno Antoni Wilhelmina Suska 473 19 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0012.htm
3 4 1849 Zasław św. Józefa Ryszard Flaszyński Sudyłków Ignacy s.Jana Teofila c.Mateusza Suska Rudolf Gań s.Fryderyka, Wincentyna Felińska ż.Mieczysława 178-3-118 448V-449R 37 Ż 818-819 RG
7 10 1849 Ostropol Michał Furmanczuk Żytyńce Jan Justyna Hrebenczuk Piotr Hrebenczuk i Rozalia Suska ż. Franciszka, asyst. Teodor Piotrów i Oleśka Głowniak ż. Tomasza 178-3-118 204V-205R 26 Ż 379-381 DM
4 6 1850 Ołyka Aleksander Karol Salnicki Metelno Antoni Wilhelmina Suska 474 24 26 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20474/pages/PL_1_436_474_0013.htm
14 1 1850 Lachowce Wincenty Zawadzki Unijów Stanisław Julianna Suska Franciszek i Karolina Kasperska ż. Jana 171-1-16 288V-289R 2 R DM
19 10 1850 Bazalia Jan Sawicz Bazalia Józef Katarzyna Suska szl. Teofil Wodecki, Franciszka Turczyńska 178-3-119 90V-91R 100 Ż 178 DW
10 10 1850 Ostropol Franciszek Ksiądzyk Żytyńce Łukasz Paulina Teodorowa Andrzej Bombik i Rozalia Suska ż. Franciszka 178-3-119 250V-251R 37 Ż 490-491 DM
23 3 1851 Krzemieniec Józef Otton Zygmunt Sawicki Krzemieniec Aleksander Joanna Nawrocka Jakub Wołoszyński i Elżbieta Tkaczyńska ż. Andrzeja, Julian Turkiewicz i Matylda Suska ż. Filipa 426-1-24 9V-10R 25 T DM
4 6 1853 Bazalia Marianna Suska Wasylówka Oktawian Konstancja Zagrobska Szymon Bujalski i Krystyna Zińkowska 178-3-121 83V-84R 58 Ż 168-169 DM
10 5 1854 Korytnica Izydor Rudnicki Rokitnica Jan Olimpia Krasuska 226 8-9 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0005.htm
2 1 1854 Ostropol Aniela Popławska Żytyńce Jan Anna Konopka Ignacy Dobrzański i Rozalia Suska ż. Franciszka 178-3-122 548V-549R 1 Ż 1067-1068 DM
10 7 1854 Ostropol Marianna Ksiądzyk Żytyńce Łukasz Paulina Chwedor Andrzej Bombicki i Rozalia Suska ż. Franciszka 178-3-122 556V-557R 25 Ż 1083-1084 DM
18 2 1855 Łabuń Jan Skąpski Tadeuszpol Kazimierz Salomea Suska Tomasz Kaliński i Wiktoria Ostrowska 178-03-123 701V-702R 19 Ż DM
4 12 1855 Ostropol Barbara Suska Żytyńce Franciszek Rozalia Hrebenczuk Jan Ksiądzyk i Anna Partyka ż. Jana 178-3-123 687V-688R 35 Ż 1354-1355 DM
17 5 1856 Łabuń Piotr Skąpski Tadeuszpol Kazimierz Salomea Suska Michał Ćwikliński i Wiktoria Ostrowska 178-03-124 657V-658R 29 Ż DM
6 9 1856 Łabuń Marianna Dąbrowska Chrabuźna Tadeusz Anna Suska Wojciech Kostecki i Antonina Więckowska 178-03-124 663V-664R 57 Ż DM
24 3 1856 Ostropol Marianna Wyszyńska Żytyńce Wojciech Magdalena Lubikowska Jan Ksiądzyk i Rozalia Suska ż. Franciszka 178-3-124 635V-636R 17 Ż 1207-1208 DM 0
10 7 1856 Ostropol Jan Ksiądzyk Żytyńce Teodor Marianna Kucak Jan Ksiądzyk i Rozalia Suska ż. Franciszka 178-3-124 638V-639R 31 Ż 1213-1214 DM
17 7 1856 Ostropol Magdalena Ksiądzyk Żytyńce Józef Franciszka Grebenczuk (Grzebieńczuk) Franciszek Grebenczuk i Rozalia Suska ż. Franciszka 178-3-124 639V-640R 32 Ż 1215-1216 DM
16 5 1857 Połonne Jan Bagiński Połonne Wojciech Agata Dąbrowska szl. Wojciech Jędrzejowski, Katarzyna Suska panna 178-3-73 28V-29R 82 Ż DW
6 2 1859 Tajkury Wiktor Salnicki Kołodenka Antoni Władysława Suska Julian Żytkiewicz i Ludwika Suska panna 886 315-318 3 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0166.htm
25 1 1861 Krzemieniec Wanda Paulina Paszkowska Krzemieniec Wiktor Emilia Wolińska Andrzej Miłaszewski, Matylda Suska ż. Filipa 0.1-34 3V-4R 6 T
26 7 1861 Łabuń Józefa Suska Futor Łabuński Feliks Krystyna Dąbrowska Józef Lewicki i Antonina Szydłowska 178-03-76 341V-342R 47 Ż DM
25 7 1861 Lubar Marianna Magulska Kiriewka Józef Katarzyna Suska Jan Grabowski, Oktawia Narajewska 641-1-21 14 55 Ż MP
9 2 1862 Starokonstantynów Rafał Danilewicz Metyńce Antoni Michalina Płoszczyńska Jan Porczewski i Katarzyna Krasuska ż. Franciszka 178-03-131 6V-7R 22 Ż DM
15 2 1862 Starokonstantynów Kazimierz Izdebski Szkarawka Mała Jan Julianna Suska Franciszek Dzierżyński i Marianna Kalinowska ż. Bazylego 178-03-131 6V-7R 24 Ż DM
27 10 1862 Starokonstantynów Michał Lewandowski Starokonstantynów Jan Antonina Wiszniewska Antoni Lewandowski i Joanna Krasuska ż. Stanisława 178-03-131 28V-29R 124 Ż DM
17 1 1863 Białogródka Bronisław Dąbrowski Białogródka Marcin Jadwiga Suska Ludwik Wimut i Helena Kamińska ż. Prota 178-03-81 3V-4R 10 Ż DM
17 12 1863 Bazalia Marianna Terpiłowska Sewruki Celestyn Agnieszka Wojciechowska Józef Baczyński i Karolina Krasuska 17-1-7 38V-39R 150 Ch 77-78 DM
11 2 1864 Bazalia Marianna Medyńska Kupiel par. Kupiel Mateusz Honorata Suska Antoni Tomaszewski i Julia Krotewicz 17-1-7 42V-43R 7 Ch 84-85 DM
14 1 1865 Turzysk Maria Paulina Krassuska Turzysk Ludwik Józefa Ludwik Łebkowski, Tekla Markowska 734 2-3 1 0
27 4 1865 Krzemieniec Gustaw Kazimierz Paszkowski Krzemieniec Wiktor Emma Wolińska W. Andrzej Miłaszewski, Matylda Suska ż. Filipa 1-37 13V-14R 50 T 21
25 10 1865 Białogródka Józef Wyrzykowski Szelwów Józef Zuzanna b/N Józef Leszczyński i Kamila Krasuska panna 178-03-81 156V-157R 96 Ż DM
20 2 1866 Białogródka Eugenia Dąbrowska Białogródka Marcin Agnieszka Suska Jan Stanowski i Eufrozyna Rychlicka ż. Franciszka 178-03-81 203V-204R 20 Ż DM
16 12 1867 Białogródka Joanna Krasuska Szelwów Feliks Wacław Maria Kadłubiska Seweryn Kadłubiski i Kamila Krasuska panna 178-03-81 301V-303R 141 Ż DM
15 6 1871 Białogródka Magdalena Krasuska Szelwów Feliks Maria Kadłubiska chrz. 31.05.1871 ? , Zygmunt Małachowski i Stefania Gorłow, Joanna Mogilnicka, Eustachy Śleszyński i Stanisława Kadłubiska 178-03-84 119V-120R 73 Ż DM
4 8 1876 Turzysk Tekla Daszkiewicz Radowicze Antoni Wiktoria Starzyńska Maciej Babiński, Magdalena Krasuska ż. Ludwika 744 4-5 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20744/pages/PL_1_436_744_0003.htm
3 12 1880 Berezdów Mikołaj Dąbrowski Horodniawka Franciszek Ludwika Suska Władysław Dziekoński i Marianna Dziekońska panna 178-3-169 588V-589R 116 Ż DM
15 4 1883 Turzysk Józefa Sadowska Błazennik Adam Marianna Krasuska 751 6-7 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20751/pages/PL_1_436_751_0004.htm
11 2 1902 Fastów córka (brak strony) Suska Tomaszówka Kajetan Leontyna Grabowska Wiktor Dankowski i panna Teofila Grabowska 1268-1-50 152R 4 CDIAK 160 KM, DW
13 5 1914 Włodzimierz Wołyński Jadwiga Wasilewska Oranie Stanisław Rozalia Suska 1058 21 99 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0021.htm
11 8 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Hipolit Zaręba Horodyszcze Franciszek Katarzyna Suska Piotr Piaskorski i Anna Piaskorska 17-2-47a 20V-21R 67 Ch 41-42 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
6 2 1827 Kotelnia Paweł Kostecki Kotelnia 27 Jan Zofia Markiewicz Aleksandra Suska Kotelnia 18 Aleksander Marianna NN Szymon Markiewicz, Marcin Zińkiewicz, Mikołaj Dombrowski( Dabrowski) 178-51-301 1V 3 Ż 4 BS
29 1 1827 Łabuń ur. Michał Kotliński Dobre Łozy 27 ur. Michał Domicella Wirska Agnieszka Suska Dobre Łozy 14 ur. Grzegorz Tekla Gustkiewicz ur. Józef Poremski, Franciszek Kaniewski 178-3-94 131R 1 Ż 256 KP2
20 5 1828 Lachowce Julian Lewiński Lachowce 26 Jan Agnieszka Kamińska Anna Lityńska Lachowce 18 Jerzy Teresa Krasuska Ur. Aleksander Świętochowski, Ur. Józef Komarnicki 171-1-1 117R 10 R Mg
15 5 1828 Kupiel ur. Piotr Soczyński Rabijówka 24 ur. Jakub Rozalia Dąbrowska ur. Apolonia Rzych Rabijówka 20 ur. Wojciech Agnieszka Suska ur. Bartłomiej Lissowski, Mikołaj Wyszyński, Wojciech Bieliński 178-3-94 295V 12 Ż 566 KP2
24 2 1829 Bazalia Jan Bujalski Bazalia 45w Jan Magdalena Jakubowska Marianna z d. Suska Skorupska Bazalia 30w Szymon Agnieszka Szymańska Ludwik Wyszyński i Agnieszka Krzyszkowska 178-3-95 228R 19 Ż DM
3 6 1829 Butowce ur. Rajmund Puchowski Dracze 23 ur. Antoni Teresa Suska ur. Julia Sokołowska Orzechówka 20 ur. Franciszek Apolonia Wysoczyńska ur. Jędrzej Pogonowski, Adam Pawłowski, Szymon Więckowski 178-3-95 256R 6 Ż 495 KP2
2 2 1831 Lachowce Wincenty Oryszewski Książęcin 32w Aleksander Teresa Dąbrowska Antonina Jezierska Denysówka 18 Wojciech Teresa Suska Jan Sieszycki i Jan Zawadzki 171-1-4 96V 3 R DM
19 2 1835 Bazalia Adam Płonowski Olejniki par. Teofilpol 35 Józef Agnieszka Karolina Suska Kołki 26 Franciszek Zofia Stanisław Kamieński, Antoni Bogucki 178-03-101 246V 13 Ż DM
3 2 1835 Kulczyny Wincenty Konoplicki Woronkowce par. Starokonstantynów 21 Maciej Anna Grzybowska Katarzyna Zasuska Woskodawińce 20w Tadeusz Zuzanna Stępkowska Łukasz Lipski, Bartłomiej Lipiński 178-3-101 358 6 Ż SK
19 11 1839 Ołyka Julian Żytkiewicz par.młynowska 24 Klemens Wiktoria Suska Marianna Szczepańska par. Ołyka 20 Krzysztof Marianna Dulidowicz 825 159 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0166.htm
27 2 1840 Radziwiłłów Ferdynand Baczyński Leduchów 29 Kazimierz Marianna Moczulska Aleksandra Rakszewska Leduchów 26 Bonawentura Honorata Suska 826 243 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0244.htm
18 2 1843 Łanowce Ignacy Kiełczewski Jampol 51w Bededykt Weronika Krasuska Ludwika Grotowska Łanowce 18 Józef Julia Beyner Wlm Patrycy Drzewiecki, Celestyn Kański 874 994 2 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0490.htm
18 11 1845 Ostróg Jan Zieliński Klonowiec 22 Paweł Franciszka Krasuska Tekla Popławska Choteń 18 Antoni Franciszka Molakiewicz 1-dw. Stefan Ładziejewski, Marcin Falkowski, Mikołaj Kokorski 884 37V 28 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0039.htm
10 2 1846 Lachowce Stanisław Zawadzki Unijów 20 Dominik Katarzyna Różycka Julia Suska Żemelińce 17 Wojciech Katarzyna Wojciechowska 1-dw. Józef Szymański, 1-dw. Teodor Piotrowski, 1-dw. Jan Piątkiewicz 885 108R 6 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0109.htm
4 2 1846 Bazalia Kajetan Wierzbicki Ledzianka par. Białogródka 21 Adam Marianna Bujalska Joanna Sławecka Łazuczynek Mały 18 Bazyli Katarzyna Suska Jan Żukowski, Aleksander Wierzbicki, Barbara Żukowska 178-03-115 249R 3 Ż 490 DM
23 5 1848 Ołyka Antoni Salnicki Metelno 26 Maciej Ewa Postankiewicz Wilhelmina Suska Ołyka 22 Franciszek Domicela Ławińska 472 29 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20472/pages/PL_1_436_472_0016.htm
14 9 1849 Białogródka Onufry Kamiński Dworzec 52w Karol Anna Olszewska Domicela z d. Terpiłowska Krasuska Czyżowka 38 Wojciech Marianna Kłopotowska Adam Piątkowski i Józef Rutkowski 178-03-118 561V 29 Ż DM
20 11 1849 Krzywin Józef Sokołowski Szlachowa par. Zasław 25 Jan Marianna Komarnicka Katarzyna Krasuska (Krasucka) Sielce 23 Jan Dorota Kratiuk Stanisław Podhorodecki, Piotr Wróblewski, Piotr Krasucki 171-1-15 66R 7 R 68 DM
4 11 1856 Łabuń Hieronim Kotliński Tadeuszpol 21 Michał Agnieszka Suska Katarzyna Borysowicz Tadeuszpol 20 Józef Agnieszka Kobierska Andrzej Czajkowski, Jan Czołowski 178-03-124 677V 26 Ż DM
20 11 1860 Łabuń Antoni Rześniowiecki Tadeuszpol 33w Franciszek Wincenta Skibska Anastazja z d. Snichowska Rybczyńska Tadeuszpol 30w Stefan Marianna Suska Józef Snichowski, Jan Zasłocki 178-03-75 324R 22 Ż DM
29 10 1861 Łabuń Piotr Siekierzyński Sasanówka 23 Stefan Anna Zgierska Tekla z d. Zubowicz Suska Sasanówka 29w Andrzej Petronela Wojciechowska Józef Skrzyński, Mikołaj Berezowski 178-03-76 358V 24 Ż DM
11 6 1861 Butowce Kazimierz Lubański Napadówka 21 Seweryn Elżbieta Iwanicka Teresa Sawicz Napadówka 19 Józef Katarzyna Suska Hilary Korzeniowski, Ludwik Kamiński 178-3-76 291V 11 Ż 553 DM
17 6 1870 Turzysk Kasper Czypirski par. Turzysk 39w Dymitr Marianna Postrucka Emilia z Ostrowskich Dębicka par. Turzysk 37 Kazimierz Józefa Krasuska 738 19 4
15 2 1870 Białogródka Tytus Wojciechowski Siewruki par. Bazalia 25 Franciszek Franciszka Bezdecka Antonina Dąbrowska Białogródka 18 Marcin Agnieszka Suska Dominik Krasucki, Józef Żukowski 178-03-84 58R 14 Ż DM
4 7 1871 Jampol Wawrzyniec Kwiatkowski Mikłasze 34 Marcin Marianna Zwirewicz Helena Sawicka Mikłasze 18 Joachim Katarzyna Suska 1-55 90R 7 T
25 11 1873 Dederkały Ludwik Gertner Szumbar 44w Michał Marianna Arent Feliksa Krasuska Sadki 32 Wincenty Aniela Białostocka 57 280 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0153.htm
11 2 1873 Bazalia Tomasz Wesołowski Słobódka Kupielska par. Kupiel 23 Franciszek Marianna Suska Marianna Frankiewicz Szmyrki 18 Tomasz Anna Bezdecka Paweł Jabłoński, Maciej Wyszyński 17-1-8 144R 8 Ch 285 DM
11 2 1890 Bazalia Antoni Medyński Kupiel par. Kupiel 18 Mateusz Honorata Suska Paulina Tomaszewska Czuchele 17 Kazimierz Marianna Staniszewska Tomasz Walczuk, Kazimierz Gajewski 17-1-8 337V 14 Ch 661 DM
19 7 1909 Horochów Antoni Nowosadski Beresteczko 24 Konrad Helena Suska Rozalia Bogulska Bużany 20 Karol Albina Płońska 995 34 10 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0038.htm
20 5 1917 Starokonstantynów Jan Nowicki Ostaszki par. Czarny Ostrów, gub. Podolsk 25 Hieronim Wincentyna Maliszewska Maria Prejzner Demkowce 20 Antoni Maria Suska Tomasz Więckiewicz, Kazimierz Wrześniowski 17-2-90 144R 16 Ch 277 DM
18 6 1933 Sielec Piotr Paweł Zalewski Jadwiga Wasilewska Oranie 19 Stanisław Rozalia Suska 1058 21 99 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0021.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
1 Antonina Suska 59 Równe Nowy Dwór 1842 CDIAK DM 1045-2-230
7 2 Ludwika Suska 3 Równe Wieś Diatkiewicze 1862 Równe DW
195 615 Urodz.Suska Helena c. Józefa panna 41 Krzemieniec Krzemieniec 1872 Tarnopol DM 426-2-115
8 .. 10 Żudanowska Wiktoria ur. Suska, mąż prawosławny .. 67 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
8 .. 11 Suska Ludwika, panna .. 60 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
310 378 Suska Anna z Białobsun 47 Ostróg Ostróg 1903 Ostróg par. DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl