Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 177 wyników dla: Baczewska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
16 6 1817 Łuck Marianna Horbaczewska 1,5 Łuck c. wlm. Tekli z Olszewskich, majorowej, wdowy 95V Ł
8 1 1829 Ołyka Eufemia Jabłońska 90 Dubiszcze wdowa po generale Franciszku Jabłońskim, zostawila córki: Annę Baczewską wdowę i Helenę Godlewską 815 172 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0176.htm
4 12 1832 Dąbrowica Scholastyka Horbaczewska 39 Wieluń poz. m. Jana, 5c. Franciszkę, Teofilę, Benignę, Rozalię i Agnieszkę, 3s. Władysława, Antoniego i Jakuba; poch: 05.12. 818 93a 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0100.htm
30 3 1834 Kisielin Maryanna Baczewska 55 Berezołupy poz. m. Wincentego; poch: 02.04. 849 248 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0139.htm
20 1 1835 Łuck Anna Baczewska 41 Kuczkarowiec z Jabłońskich wd. po Janie s. Henryk, Krzysztof, Adam 373 69 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0038.htm
29 2 1836 Maciejów Marianna Horbaczewska 27 Stachury z Lipskich, szl., mąż Tomasz, bezpotomna 402 13 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20402/pages/PL_1_436_402_0010.htm
22 2 1840 Równe Karolina Lubaczewska 50 Równe mąż Jerzy, córka Ludwika 880 112 V 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0116.htm
25 3 1845 Turzysk Adam Krasuski 38 Turzysk żona Józefa Baczewska, s. Ludwik, Józef, Jan 721 14 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20721/pages/PL_1_436_721_0009.htm
16 12 1848 Beresteczko Marianna Trembaczewska 1/4 Beresteczko c. Rocha i Franciszki z Chrzanowskich 10 33 40
8 2 1850 Łokacze Konstancja Baczewska 46 Łokacze z Rosowiczów, 1-dw., wdowa po Leonie, synowie Ludwik, Władysław, Adolf i Józef 354 20 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20354/pages/PL_1_436_354_0012.htm
19 5 1851 Kamień Koszyrski Marianna Baczewska 80 Worokoml z d. Mądrzejewska, szl., wdowa, synowie Jan i Zenon, córki Balbina i Katarzyna 184 41 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20184/pages/PL_1_436_184_0022.htm
17 3 1852 Złoczówka Regina Baczewska 87 Złoczówka szl., wdowa po Antonim, syn Józef, córki petronela, Julia i Józefa 836 283 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0150.htm
26 7 1853 Kamień Koszyrski Katarzyna Baczewska 46 Worokoml 1-dw., c. Pawła i Marianny z Mądrzejewskich 186 28 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20186/pages/PL_1_436_186_0017.htm
17 8 1853 Turzysk Józefa Krasuska 45 Turzysk z d. Baczewska, szlachcianka, wdowa po Adamie, s.Ludwik, Józef, Jan 865 279 20 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0147.htm
15 1 1853 Łuck Marianna Baczewska 72 Łuck szlachcianka, wdowa, zostawiła syna 389 71 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0037.htm
16 1 1856 Kowel Brygida Kadziewicz 30 Myślina z d. Baczewska, 1-dw., mąż Leon, 258 38 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20258/pages/PL_1_436_258_0020.htm
13 4 1858 Kamień Koszyrski Zofia Baczewska 66 Majdan Lutnia z d. Sochacka, szl., synowie Kajetan i Szymon, córki Kazimiera i Katarzyna 191 29 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20191/pages/PL_1_436_191_0017.htm
12 4 1861 Krzemieniec Józef Kwiatkowski 43 Krzemieniec kol. sekretarz, żona Urszula z d. Łobaczewska, synowie Tyburcy i Walenty, córka Marianna 0.1-34 61V-62R 42 T
17 4 1864 Wiszenki Julianna Surmińska 56 Kopaczówka z d. Baczewska, wdowa po Antonim, po 1. mężu Janie Tuńskim synowie Mikołaj i Ignacy i córka Albertyna 784 50 11 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20784/pages/PL_1_436_784_0026.htm
23 4 1865 Horochów Franciszka Trębaczewska 45 Strzelcze chł., mąż Józef, synowie Kazimierz i Franciszek, córka Antonina 101 34 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20101/pages/PL_1_436_101_0019.htm
20 3 1867 Kowel Agnieszka Łobaczewska 83 Myślina Ob.., wdowa, synowie Józef i Joachim, córka Helena Myślińska 268 35 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20268/pages/PL_1_436_268_0019.htm
26 6 1872 Dederkały Eugenia Łobaczewska 10 Kaletyńce c. wlm. Karola i Elżbiety z Wieżańskich 57 325 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0176.htm
3 10 1914 Włodzimierz Karolina Baczewska 3 Włodzimierz Szymona i Agnieszki z Traczyńskich 1058 107 165 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0094.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
14 10 1727 Torczyn Wiktoria Robaczewska Bazyli Marianna Marek - szewc, Zofia Rohuczonka 24a b/nr Ł EH
0 1810 Torczyn Dominika Tekla Baczewska Torczyn Kazimierz Brygida Gezdzikowska chrzest 16.10.1818; Jan Kanty Bozedar Podhorodeński, Elzbieta Karszyna,asysta: J 45a, 46 b/nr EH
16 5 1815 Sokul Aleksandra Rakusz Pożarki Wincenty Barbara Baczewska (dop.) Florian Orzęcki, Karolina Strojnowska Jana małżonka 818 43V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0050.htm
22 7 1823 Dąbrowica Antoni Horbaczewski Chojno Jan Scholastyka Łotocka dop.ch: 16.02.1830, Kazimierz Narkuski, Helena Horbaczewska; as: Antoni Słoniews 816 101-102a 63 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0103.htm
15 7 1825 Kozin Józefa Łobaczewska majętność JW. Jełowickiego Sykstus Barbara Chruścińska dopełnienie 296 6 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0004.htm
15 3 1827 Łuck Józef Wiśniowski Łuck Dominik Oxenia Karasiewicz Konstanty Kreczmur, Marianna Baczewska 368 22 71 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0012.htm
18 10 1827 Kołki Florentyn Iwanowski Żydyczyn Telesfor Julianna Baczewska Sierociński Bazylian, Barbara Rakuzowa; as: Jan Eysmont, Helena Makarewicz, Anie 826 95-96a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0096.htm
12 8 1827 Dąbrowica Róża Horbaczewska Wieluń Jan Scholastyka Łotocka dop.ch: 16.02.1830, Kazimierz Lenkiewicz, Felicjanna Łotocka; as: Jan Kwiryn, Ró 816 102a 64 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0104.htm
9 5 1827 Zasław św. Józefa Antonina Kulbaczewska Wierzbowiec Tomasz Franciszka Zarzecka 178-03-009 34 37 Ż MO 67
14 8 1828 Ostróg Zuzanna Euzebia Łobaczewska Michałkowce Euzebiusz Marianna Chadkowska data chrztu, Franciszek Czarnecki, Wojnowska 171-1-1 10V R Mg
8 11 1829 Kamień Koszyrski Michał Łaskarzewski Worokoml Teodor Balbina Baczewska 167 36 14 0
19 2 1829 Wiszenki Aleksander Kazimierz Piotrowski Bejnarówka Jakub Marcjanna Baczewska ch: 21.02. Piotr Wilczewski, Katarzyna Wierzbicka; as: Michał Tański, Marianna W 815 96 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0099.htm
20 3 1829 Wiszenki Józef Tański Kopaczówka Jan Julianna Baczewska ch: 23.03. Jakub Piotrowski, Franciszka Pogonowska 815 97a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0100.htm
14 1 1829 Łuck Paulina Rudnicka Teremne Jan Katarzyna Wiszniowska Jan Strzemiński, Anna Baczewska panna 368 72 4 815 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0037.htm
6 8 1829 Dąbrowica Augustyna Horbaczewska Wieluń Jan Scholastyka Łotocka dop.ch: 16.02.1830. Stanisław Horbaczewski, Felicjanna Łotocka; as: Franciszek M 816 102a 65 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0104.htm
21 5 1829 Krzywin Julia Mamczak Krupiec Jan Rozalia Dybaczewska ch.26.05.1829, Ur. Mateusz Baszyński kawaler, Ur. Elżbieta Wikrzemska ż. Gabriela 171-1-2 30R 10 R Mg
25 8 1829 Równe Ludwika Julianna Lubaczewska Równe Jerzy Karolina Czaplińska ch. 26.08.1829, Benedykt Chorążyczewski i Marianna Olszewska, asytowali Grzegorz Szymanowski i Marianna Mowiszewska 171-1-2 136R 36 R RG
21 5 1830 Luboml Grzegorz Baryłkowski Luboml Teodor Marianna Labuszuk Józef Wędrychowski, Marianna Horbaczewska ż. Tomasza 845 308R 42 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0301.htm
8 10 1830 Luboml Brygida Maksymilianna Wanda Proniewicz Bereżce Marcin Maksymilian Teresa Łobaczewska ? Tyczyński, Honorata ?churska 845 311V 82 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0305.htm
21 11 1832 Wiszenki Stanisław Tomski (Tuński) Kopaczówka Jan Julianna Baczewska Jakub Brodnicki, Katarzyna Brodnicka; ch: 19.01.1833. 819 49a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0050.htm
9 8 1832 Łuck Marianna Aleksandra Dominika Iwanicka Łuck Telesfor Julianna Baczewska Kasper Sawicki, Anna Chilińska 368 141 50 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0071.htm
20 12 1832 Kisielin Stefan Wisocki Berezołupy Julian Ewa Lubaczewska As: Antoni Pyszyn, NN Piutyczkówna; ch: 26.12. dop. 847 311 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0166.htm
25 8 1833 Wiszenki Ludwika Klementyna Piotrowska Beynarówka Jakub Marcjanna Baczewska Piotr Szoszyński, Anastazja Tońska; as: Kajetan Baczewski, Aleksandra Obrezij; c 819 56a 50 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0057.htm
20 5 1833 Dąbrowica Łukasz Czeszejko Sochy Dyonizy Praxeda Horbaczewska Jan Janoski, Kunegunda Czeszeyko; ch: 26.05. 819 100a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0102.htm
28 3 1833 Krzywin Rozalia Mańczak Krupiec Jan Rozalia Dybaczewska ch. 28.03.1833, Ur. Wawrzyniec Kowalewski, Sł. Katarzyna Gątarówna 171-1-6 42R 10 R Mg
2 10 1835 Turzysk Ludwik Krassuski Turzysk Adam Józefa Baczewska 711 10 20 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20711/pages/PL_1_436_711_0006.htm
4 8 1835 Wiszenki Magdalena Katarzyna Iwanowska par. Łuck Telesfor Juliana Baczewska Józef Malecki, Katarzyna Wesołogow - wdowa; as: Józef Paiewski, Katarzyna Wesoło 821 52a 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0053.htm
10 4 1835 Łuck Jan Nepomucen Zagórski Teremno Feliks Anna Baczewska Achilles Witowski, Julia Szawirska 373 14 27 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0008.htm
7 9 1835 Łuck Marianna Olchowicz Boruchów NN Teresa Olchowicz Jędrzej Olchowicz, Anna Baczewska 373 32 64 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0017.htm
26 2 1836 Wiszenki Ignacy Toński Kopaczówka Jan Julianna Baczewska Jakub Piotrowski, Florentyna Baczewska; as: Kaietan Baczewski, Paulina Krzakowsk 822 44 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0045.htm
1 3 1836 Dąbrowica Kazimierz Tomasz Czeszeyko Sochy Dyonizy Praxeda Horbaczewska Jan Czeszeyko, Katarzyna Dyszkowska; as: Piotr Czeszeyko, Wincenta Romanowska, J 822 94a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0095.htm
0 1836 Kowel Helena Łobaczewska Leon Agnieszka Myślińska dopelnienie 253 8-9 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0005.htm
2 4 1837 Łuck Zofia Katarzyna Anna Zagórska Łuck Szczęsny Anna Baczewska Mateusz Augustynowicz major, Katarzyna Popow 374 17 33 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0013.htm
8 12 1837 Kisielin Bolesław Walery Jabłoński Berezołupki Małe Ildefons Wincenty Józefa Baczewska Elizeusz Burycz, Franciszka Szysło; as: Aloizy Ostrorug, Teresa Brzeziecka, Toma 853 262 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0145.htm
1 8 1837 Ostróg Ignacy Soszyński Storonicze Franciszek Julianna Horbaczewska Jan Lipczyński i Anna Zielińska 171-1-10 13V 76 R DM
19 2 1838 Turzysk Józef Krasuski Turzysk Adam Józefa Baczewska 714 3 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20714/pages/PL_1_436_714_0002.htm
19 2 1838 Wiszenki Wincenty Piotrowski Bejnarówka Jakub Marcjanna Baczewska Kazimierz Hulanicki, Marianna Piotrowska z Brodnickich - ż. Feliksa; ch: 20.02. 824 42a 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0043.htm
1 9 1838 Wiszenki Hieronim Tuński Kopaczówka Jan Julianna Baczewska Jakub Piotrowski, Ludwika Maiewska - "ż."; ch: 02.09. 824 47 51 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0048.htm
7 10 1838 Horochów Józefa Grybaczewska Chołoniów NN Marianna Aleksy Kizłyj, Marianna Proskierowska 853 120 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0064.htm
28 2 1838 Dąbrowica Kazimierz Tomasz Czeszeyko Sochy Dyonizy Praxeda Horbaczewska Jan Czeszeyko, Katarzyna Dyszkowska; as: Piotr Czeszeyko, Katarzyna Kunicka, Jan 824 91-92a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0092.htm
21 8 1838 Krzywin Władysław Raczewski Budki Szlachowe Adam Antonina Baczewska ch.1.09.1838, Ur. Antoni Szankowski, Ur. Tekla Sałłay ?, ż. Piotra 171-1-11 52V 31 R Mg
24 11 1839 Turzysk Jan Krasuski Turzysk Adam Józefa Baczewska 715 14 27 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20715/pages/PL_1_436_715_0008.htm
27 10 1839 Równe Teresa Barańska Ulbarów Jan Teresa Horbaczewska 879 111R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0112.htm
1 12 1839 Kisielin Bibianna Baczewska Dorosienie NN Barbara Tomasz Zachurski, Scholastyka Terlecka; ch: 28.12. 854 325 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0189.htm
29 4 1840 Wiszenki Adalberta Tuńska Beynarówka Jan Julianna Baczewska Jakub Piotrowski, Marianna Hulanicka; ch: 30.04. 826 83a 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0084.htm
3 4 1840 Łuck Katarzyna Zagórska Lipiany Feliks Anna Baczewska Stefan Zienowicz, Katarzyna Popow pułkownikowa 376 12 38 826 10R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0007.htm
16 10 1840 Łuck Karolina Piotrowska Bejnarówka Jakub Marianna Baczewska Józef Piotrowski, Anastazja Kalińska mężatka 376 22 68 826 17V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0012.htm
19 12 1840 Jałowicze Stanisław Tarczyński Jarosławicze Jan Rozalia Garbaczewska Józef Bańkowski, Karolina Bańkowska ż. Stanisława 826 271 V 9 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0274.htm
9 2 1840 Kisielin Apoloniusz Jabłoński Berezołupki Ildefons Wincenty Józefa Baczewska Tomasz Zahorski, Franciszka Szysło; as: Piotr Kotowski, Wiktorya Czemerowska, Ad 855 157 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0163.htm
27 8 1841 Targowica Ludwika Tatarzyńska Wełnicze Tomasz Marianna Kordaszewska Tomasz Boluk, Karolina Horbaczewska 827 263 V 17 ZP
15 11 1841 Turzysk Franciszka Gertruda Krasuska Turzysk Adam Józefa Baczewska 717 12 23 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20717/pages/PL_1_436_717_0008.htm
15 7 1841 Łokacze Karolina Kamińska Bobicze Jan Julia Baczewska 346 3-4 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20346/pages/PL_1_436_346_0002.htm
5 6 1841 Dąbrowica Antoni Władysław Czeszeyko-Sochacki Sochy Dyonizy Praxeda Horbaczewska Wincenty Haynrycht, Anna Czeszeyko; as: Mikołay Czeszeyko, Katarzyna Jankowska - 827 118 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0121.htm
17 12 1841 Jampol Seweryna Urszula Poznańska Tychoml Albin Aniela Zajączkowska W. Mamerty Sudnik żonaty, W. Maryanna Sobaczewska ż. Stanislawa 873 537 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0279.htm
11 12 1842 Krzywin Jan Raczewski Budki Szlachowe Adam Antonina Baczewska 881 77 V 24 0
6 12 1842 Międzyrzec Domicella Iwanicka Tudorów Michał Anna Horbaczewska 881 181 V 24 0
27 5 1842 Kołki Michalina NN Rudniki NN Paulina NN Andrzej Przybyszewski, Róża Baczewska - ż. Kajetana; ch: 31.05. 828 229R 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0232.htm
19 1 1842 Łuck Eugenia Stadniewicz Łuck Jan Marianna Baczewska Jan Turczakowski, Julia Spendowska małżonka Feliksa 378 16-17 45 828 140V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0009.htm
15 10 1842 Łuck Teresa Baczewska Łuck NN Regina Baczewska Tomasz Kuczyński, Matrona Grabowska 378 22-23 64 828 152R 64 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0012.htm
11 7 1843 Kołki Dominik Florjan Baczyński Haraimówka Jakub Anna Iwanowska Jan Zabotin, Józefa Lechnicka - "p"; as: Adolf Bondyni, Anna Baczewska - "p"; ch 829 215R 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0229.htm
29 10 1844 Targowica Ambroży Tatarzyński Wełnicze Tomasz Marianna Kardaszewska Piotr Kulesza, Karolina Horbaczewska ż. Jana 830 189 V 16 ZP 0
1 6 1844 Wiszenki Onufry Tytus Piotrowski Beynarówka Jakub Marcella Baczewska Wojciech Toński, Marjanna Piotrowska; ch: 04.06. 770 14 39 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0008.htm
26 5 1844 Dąbrowica Antoni Placyd Złotnicki Lubikowicze Placyd Franciszka Horbaczewska Stanisław Horbaczewski - "k", Teofila Horbaczewska - "p"; as: Józef Żytyński, Zu 830 111 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0112.htm
15 9 1844 Dąbrowica Franciszek Czeszeyko-Sochacki Sochy Dyonizy Praxeda Horbaczewska Andrzey Horbaczewski, Anna Haynrych; as: Wincenty Haynrych, Anna Czeszeyko; ch: 830 112a - 112 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0113.htm
16 6 1845 Wiszenki Paweł Surmiński Kopaczówka Antoni Julianna Baczewska Sylwester Maiewski, Balbina Wilczewska; ch: 18.06. 771 10-11 26 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0006.htm
15 4 1845 Luboml Feliksa Marianna Łobaczewska Ksawerów? Ksawery Julia Arent Ludwik Mochliński, Ludwika Bujalska ż. Kazimierza 860 378 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0203.htm
21 4 1846 Nieświcz Józef Torczyński Ławrów Jan Rozalia Garbaczewska 441 2 9 0
22 11 1846 Wiszenki Katarzyna Piotrowska Beynarówka Jakub Marcjanna Baczewska Wojciech Toński, Marianna Piotrowska; ch: 24.11. 772 11 33 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20772/pages/PL_1_436_772_0006.htm
13 1 1847 Dąbrowica Paweł Czeszejko Sochy Dyonizy Praxeda Horbaczewska Jan Ganowski, Anna Czeszeyko; ch: 16.01. 834 147a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0154.htm
10 4 1847 Dąbrowica Józef Trusiewicz Kołki Wojciech Rozalia Protasiewicz Bonifacy Narkuski - "k", Teofila Horbaczewska - "p"; ch: 15.01.1848. 834 147a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0154.htm
3 7 1847 Dąbrowica Rozalia Dawidowicz Budki Hrańskie Józef Justyna Gronkowska Tomasz Makarewicz żonaty, Anna Horbaczewska zamężna 833 225 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0124.htm
25 10 1848 Zasław św. Józefa Klementyna Tyleżyńska Bielów Stanisław Karolina Kulbaczewska 1-dw. Aleksander Paprocki, Antonina Kulbaszewska 178-3-117 26V 103 Ż
8 1 1849 Łokacze Bronisława Katarzyna Baczewska Łokacze Józef Marianna Sawicka 353 5-6 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20353/pages/PL_1_436_353_0004.htm
19 1 1850 Kamień Koszyrski Waleria Turowska Zabrody Karol Katarzyna Baczewska 183 4-5 3 0
19 6 1850 Kamień Koszyrski Leonora Gadziewicz Worokoml Jan Brygida Baczewska Antoni Pawłowski, Helena Łaskarzewska panna 183 16-17 16 0
1 7 1850 Bucyń Emilia Łobaczewska Kaczyn Ksawery Julia Arent 43 6-9 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2043/pages/PL_1_436_43_0004.htm
22 11 1850 Kowel Urszula Myślińska Myślina Dominik Helena Łobaczewska 253 18-19 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0010.htm
13 12 1852 Krzemieniec Marianna Kwiatkowska Krzemieniec Józef Urszula Łobaczewska 878 3-4 2 0
5 3 1853 Bucyń Aniela Łobaczewska Siedliszcze Seweryn Julia Arendt wlm. Adam Przesmycki, Wiktoria Pogonowska ż. Leona 45 4-5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2045/pages/PL_1_436_45_0003.htm
14 2 1854 Krzemieniec Walenty Zygmunt Kwiatkowski Krzemieniec Józef Urszula Łobaczewska 0.1-26 8V-9R 24 T
10 1 1855 Kowel Edmund Kadziewicz Worokoml Jan Brygida Baczewska Ignacy Czerwiński, Julia Suchodolska 257 10-11 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0006.htm
20 7 1856 Kamień Koszyrski Antonina Turowska Majdan Kaniewica Karol Katarzyna Baczewska szl. Leopold Sokołowski, chł. Marcjanna Tokarska ż. Grzegorza 189 6-7 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20189/pages/PL_1_436_189_0004.htm
18 4 1858 Ostrówki Agnieszka Dąbrowa Wola Ostrowiecka Józef Anastazja Łobaczewska Mikołaj Tomeczek, Maria Brodka ż. Józefa 888 222V 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0223.htm
15 6 1860 Beresteczko Antonina Trembaczewska Haliczany Roch Franciszka Chrzanowska Teofil Markowski żonaty, Anastazja Diaczenko ż. Stefana 22 10-11 10 841 120-121 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0066.htm
21 1 1862 Dederkały Agneta Anna Gorbaczewska Sadki Jakub Ludmiła Krasowska Eustachy Lenczowski, Honorata Chmiełowska wdowa 56 220-221 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0116.htm
1 11 1862 Kamień Koszyrski Emilia Baczewska Lutnia Szymon Eleonora Czwalińska 194 22-23 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20194/pages/PL_1_436_194_0012.htm
29 9 1863 Żytomierz Anna Żytomierz NN Katarzyna Gorbaczewska Nieprawego łoża córka, chrzestni: Paweł Tworoczow, Karolina Kasprska 178-3-54 67 236 Ż DG
5 11 1863 Lachowce Feliks Antoni Grabowiecki Jurówka Ludwik Marianna Gonne (Gann) szl. Edward Kulesza i Elżbieta Łobaczewska ż. Karola 178-3-146 41V-42R 3 Ż DM
4 4 1865 Bucyń Józef Izydor Myśliński Łyczyny Feliks Tekla Baczewska 53 6-7 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2053/pages/PL_1_436_53_0004.htm
24 6 1866 Kuniów Piotr Szpakowski Teremne Marcin Barbara Kulbaczewska Mikołaj Śliwiński i Józefa Szpakowska 178-3-78 88V-89R 40 Ż DM
13 9 1867 Lachowce Marianna Gorbaczewska Daniłówka Jakub Ludwika Krasowska Wilhelm Izdebski i Adela Nienadkiewicz ż. Serafina 178-3-146 181V-182R 58 Ż DM
18 10 1870 Szumsk Michalina Łobaczewska Kaletyńce Wielkie Karol Elżbieta Wierzańska Ignacy Iwanow Nikołajew, Lucyna Kalczycka panna 1-53 25V-26R 108 T RK
19 1 1879 Dederkały Bronisława Łobaczewska Kaletyńce Wielkie NN Elżbieta Leżańska Józef Zagórski, Adela Klan 57 48-49 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0027.htm
19 2 1879 Horochów Eleonora Trębaczewska Brany Franciszek Katarzyna Wojnarowska 826 6-7 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20115/pages/PL_1_436_115_0004.htm
29 1 1881 Horochów Franciszek Gruszecki Brany Piotr Marianna Szuber Grzegorz Twenczuk, Katarzyna Trębaczewska 117 2-3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20117/pages/PL_1_436_117_0002.htm
11 7 1882 Horochów Pelagia Trębaczewska Bużany Franciszek Katarzyna 118 25a-25b 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0014.htm
18 12 1883 Ołyka Adam Wiktor Błażejewski Stacja Krymno, par. Luboml Konstanty Stefania Baczewska 505 22-23 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20505/pages/PL_1_436_505_0012.htm
13 12 1887 Horochów Marianna Trębaczewska Brany Franciszek Katarzyna Jan Zajączkowski, Rozalia Targowicka 123 56-57 106 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20123/pages/PL_1_436_123_0031.htm
26 6 1888 Ołyka Helena Ruszczyc Cumań Kornel Antonina Horbaczewska 508 30 59 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0016.htm
8 2 1890 Ołyka Zofia Rusczyc Cumań Kornel Antonina Horbaczewska 510 8 26 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0010.htm
30 10 1892 Ołyka Franciszka Chmielewska Ołyka Mieczysław Lucyna Gorbaczewska 1018 54 105 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0030.htm
15 8 1897 Ołyka Emilia Chmielewska Ołyka Mieczysław Lucyna Horbaczewska 1018 732 88 MO 0
25 3 1902 Horochów Józefa Lisowska Haliczany Franciszek Leontyna Trębaczewska 960 10 36 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0010.htm
7 9 1903 Horochów Stanisław Dyszczakowski Boroczyce Feliks Paulina Trębaczewska 961 19 70 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0022.htm
14 10 1906 Horochów Bronisław Dyszczakowski Haliczany Feliks Pelagia Trębaczewska 992 19 88 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0023.htm
28 4 1909 Horochów Joanna Lisowska Haliczany Franciszek Leontyna Trębaczewska 995 12 54 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0017.htm
17 9 1909 Horochów Rozalia Dyszczakowska Haliczany Feliks Apolonia Trymbaczewska 995 19 88 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0025.htm
25 2 1911 Włodzimierz Karolina Baczewska Włodzimierz Szymon Agnieszka Traczyńska Ignacy Gancarz, Karolina Kowalska ż. Kazimierza 1038 8V-9R 39 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0012.htm
3 8 1911 Włodzimierz Stanisława Wiszniewska Włodzimierz Józef Karolina Gancarz Kalikst Chruszczewski, Weronika Baczewska ż. Piotra 1038 33V-34R 163 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0037.htm
26 3 1912 Horochów Jan Lisowski Haliczany Franciszek Eleonora Trębaczewska 1039 9 25 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0012.htm
17 6 1913 Horochów Walenty Dyszczakowski Haliczany Feliks Apolonia Trębaczewska 1045 17 61 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0018.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
30 1 1827 Zasław Św. Józefa Michał Filipowicz Stary Konstantynów 26 Karol Marianna Kulbaczewska Marianna Zatorska Zasław 22 Stanisław Marcella Ostrowska 178-03-009 42 4 Ż MO 84
16 1 1828 Wiszenki Jakub Piotrowski Boynarówka 22 Kazimierz Petronela Zakrzewska Marianna Baczewska Boynarówka 19 Onufry Katarzyna Busowiecka Maciej Tunski, Michał Piotrowski, Leon Romanowski; Stefan Wyżewski - P 814 83 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0087.htm
11 10 1831 Turzysk Bartłomiej Bałandowski Wierzbiczno 50 Anna Baczewska Turzysk 49 Wincenty Kamiński, Aleksander Gruszczuk 710 23 7 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20710/pages/PL_1_436_710_0013.htm
7 1 1832 Kuniów Ignacy Jędrzej Rajski Borowica Wielka 26 Symeon Tekla Lachowska Antonina Sciepurzyńska Borowica Wielka 20 Jan Anna Łobaczewska 171-1-5 71 R 1 R 0
21 2 1832 Sokul Florian Stachurski par. Łuck 28 Kazimierz Agnieszka Gazewska Aleksandra Rakusz Pożarki 17 Wincenty Barbara Baczewska Florian Brzeski, Jan Hrajnowski, Mikołaj Scijewski 818 45V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0052.htm
25 11 1834 Turzysk Adam Krasuski Cecylówka 28 Józef Anastazja Ciechanowska Józefa Baczewska Cecylówka 20 Antoni Regina Baczewska 710 35 5 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20710/pages/PL_1_436_710_0019.htm
19 1 1836 Turzysk Jan Kamiński Rykowicze, par. Poryck 35 Roman Marianna Piwnicka Julia Baczewska Turzysk 24 Józef Regina Świątkowska 712 16 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20712/pages/PL_1_436_712_0010.htm
16 11 1836 Kisielin Ildefons Wincenty Jabłoński Małe Berezołupki 28 Wincenty Franciszka Teleżyńska Józefa Baczewska Małe Berezołupki 22 Wincenty Maryanna Saszewska Karol Ostroróg, Paweł Olizar, Tadeusz Serwatowski 851 291 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0164.htm
19 7 1838 Sokul Julian Sikorski Simporozo ? par. Łuck 28 Piotr Marianna Ołędzka Olimpia Rakussa/Rakus Pożarki 19 Wincenty Barbara Baczewska Franciszek Dolibowski, Ignacy Świeciński, odstawny Major Zębusz 824 35R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0036.htm
17 11 1840 Kamień Koszyrski Karol Turowski Huta Wojehoska 29 Stanislaw Marianna Łaskarzewska Katarzyna Baczewska Worokoml 20 Józef Zofia Sochacka Józef Pluszczewski, Mateusz Nienadkiewicz 173 15 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20173/pages/PL_1_436_173_0009.htm
9 6 1840 Nowogród Wołyński Jan Mędecki Kakury 28 Tomasz Klara Tyszka Marianna Czaplińska Zwiahel 17 Paweł Leonora Łobaczewska Olszewski Wincenty, Pawłowski Piotr 871 69a 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0037.htm
19 10 1841 Annopol Michał Iwanicki Tudorów, par. Międzyrzecz 21 Adam Anastazja Czerwińska Anna Horbaczewska Dołżek 18 Stefan Salomea Jasińska R 76 R 5
25 4 1843 Dąbrowica Placyd Złotnicki Łuck 25 Leopold Zuzanna Szatrzycka Franciszka Horbaczewska Lubikowicze 24 Jan Scholastyka Łotocka Michał Rezon, Franciszek Karpowicz 829 247 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0261.htm
29 6 1843 Żytomierz Stanisław Kulesza 30 Jan Marianna Swięcicka Anna Borecka 21 Maciej Wiktoria Horbaczewska 178 51 5 47 Ż Ni
18 2 1845 Żytomierz Józef Kazimierz Ostrowski Żytomierz 25 Jan Agnieszka Polińska Dominika Łobaczewska Żytomierz 24 Maciej Marianna Jaworska Paweł Rembertowski 178 3 12 40 14 Ż Ni
18 11 1845 Żytomierz Agaton Borecki Kamionka Rudnia 54w Maciej Wiktoria Horbaczewska Marianna Swięcicka zd.Kamińska Kamionka Rudnia 40w Jan Marianna Alszowska Stefan Szymański , Jakub Kotowski 178 3 12 52 71 Ż Ni
27 1 1846 Lachowce Franciszek Piotrowski Rydka, par. Teofilpol 25 Piotr Marianna Herbaczewska Aleksandra Barys Żeżnikowce 22 Krzysztof Marianna Sanocka wlm. Seweryn Milewicz, wlm. Antoni Dezański 885 107R 1 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0108.htm
16 11 1847 Wiszenki Jan Szeyna Beynarówka 19 Karol Helena Benigna Piotrowska Beynarówka 18 Jakub Marianna Baczewska Wojciech Toński, Waleryan Grodzki 773 24 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0013.htm
9 7 1850 Kowel Dominik Myśliński Myślin 33 Franciszek Salomea Myślińska Helena Łobaczewska Myślin 24 Leon Agnieszka Myślińska 253 28 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0015.htm
26 2 1850 Łuck Leonard Buszowski par. Łuck 50 Grzegorz Marianna Baczewska Franciszka Kruszewska par. Łuck 26 Bazyli Justyna Stefańska 835 31 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0017.htm
14 8 1850 Lachowce Józef Kwiatkowski Krzemieniec 29 Józef Agnieszka Aleksandrowska Urszula Łobaczewska Kaletyńce Wielkie 22 Sykstus Barbara Chruścikowska Julian s. Mikołaja Turkiewicz i Karol s. Mikołaja Łobaczewski 171-1-16 312V 13 R DM
21 2 1854 Wiszenki Mikołaj Tuński par. Wiszenki 26 Jan Julianna Baczewska Agnieszka Brodnicka par. Wiszenki 20 Jan Marianna Wilczewska 838 237 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0126.htm
18 7 1854 Wiszenki Michał Tuński par. Wiszenki 43w Stefan Katarzyna Baczewska Zuzanna z Piotrowskich Kosowska par. Wiszenki 40 Jan Salomea Wąsowicz 838 238 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0126.htm
17 10 1854 Bereżnica Łukasz Czeszejko Sochacki Sochy 21 Dionizy Prakseda Horbaczewska Elżbieta Żarczyńska Wydymer 19 Franciszek Marianna Kopiej 838 275-276 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0147.htm
29 8 1854 Nabrzuska Teodezjusz Sierocki Obzyr 41 Seweryn Marcela Karpusiewicz Marianna Łaskarzewska Obzyr 20 Teodor Balbina Baczewska Aleksander Fidler, Michał Malancewicz 866 358 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0197.htm
8 11 1859 Wiszenki Karol Kiejderys (Kiderys) Zapojtkino, par. Borszczajów 25 Jerzy Rozalia Wic Albertyna Tuńska Kopaczówka 19 Jan Rozalia Baczewska Jakub Brodnicki, Piotr Brodnicki 840 251 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0135.htm
7 2 1860 Turzysk Józef Baczewski par. Turzysk 20 Leon Konstancja Baczewska Helena Wiszniewska par. Turzysk 20 Wojciech Ewa Mendziukiewicz 732 23 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20732/pages/PL_1_436_732_0013.htm
30 6 1860 Torczyn Józef Korbowski Zaturce 37 Ignacy Anna Grodzińska Marianna Kozłowska Okorsk 20 Jan Dorota Baczewska 646 29 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20646/pages/PL_1_436_646_0016.htm
31 1 1860 Kamień Koszyrski Hieronim Kucharski par. Kamień Koszyrski 24 Daniel Maria Swisunowska Michalina Turowska par. Kamień Koszyrski 19 Karol Katarzyna Baczewska Antoni Łaskarzewski, Antoni Łazarewicz 193 14 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20193/pages/PL_1_436_193_0009.htm
7 2 1865 Łuck Franciszek Wilczewski Sapohów 46w Bartłomiej Wiktoria Romanowska Aniela Łaskarzewska Wiszniów 20 Jan Balbina Baczewska 395 67 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20395/pages/PL_1_436_395_0035.htm
24 7 1866 Kamień Koszyrski Florian Rajewicz Worokoml 26w Piotr Julia Jaroszewska Waleria Turowska Lutnia 18 Karol Katarzyna Baczewska 198 21 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20198/pages/PL_1_436_198_0012.htm
20 2 1875 Radziwiłłów Julian Antoni Majewski par. Kobryń, gub. grodzieńska 24 Feliks Bogumiła Gorbaczewska Józefa Malle Sokółka, gub. grodnieńska 21 Fryderyk Julia Gutzejt 1-69 70 V 3 T
22 4 1879 Krzemieniec Tyburcy Teodor Kwiatkowski Krzemieniec 28 Józef Urszula Łobaczewska Julia Gilewicz Krzemieniec 17 Mikołaj Urszula Chiżewska 1-73 25R-V 6 T
15 7 1884 Torczyn Aleksander Lejtner Ozdeniż 33 Piotr Anna Robaczewska Elżbieta Bogucka Ulaniki 16 Aleksander Kornelia Wojcicka 670 56 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20670/pages/PL_1_436_670_0032.htm
20 5 1888 Grzymałów Antoni Omilon Grzymałów 29 Mateusz Apolonia Horbaczewska Paulina Balicka Grzymałów 18 Szymon Agata Kwaśnicka Jan Januszek,Jakub Sania 1614 145 3 LJ
24 2 1891 Kuniów Zygmunt Sarnacki Zahorce 25 Jan Maria Kozłowska Franciszka Werbachowska Dryżaki 18 Maciej Katarzyna Horbaczewska Marceli Bogusz i Antoni Baszyński 178-3-68 386V 6 Ż DM
8 10 1900 Niewirków Antoni Kozłowski Stara Huta 60 Wincenty Józefa Gorbaczewska Benigna z Bagińskich Wilczyńska Wilja 36 Nikodem Dominika Słodkowska Józef Węgłowski, Florian Bagiński 951 58 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0054.htm
28 4 1904 Radziwiłłów Antoni Zawadzki wd. Zdołbunów, par. Tajkury 39 Karol Karolina Harasymowicz Ludwika Czajkowska Radziwiłłów 30 Adam Klementyna Kobaczewska 48 R 4 0
11 2 1907 Horochów Franciszek Skawiński Zbaryszew 31 Sylwester Józefa Skawińska Bronisława Zajączkowska Chołoniów 18 Jan Antonina Tębaczewska 993 32 3 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0038.htm
3 2 1913 Horochów Władysław Makowski Strzelcze 25 Jan Anna Bednarska Antonina Trembaczewska Strzelcze 22 Franciszek Agnieszka Omarowska 1045 32 3 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0034.htm
23 10 1916 Kijów, św. Mikołaja Wincenty Szczawiński Kijów 43 Mateusz Maria Jakubczyk Kazimiera Gorbaczewska Kijów 32 Antoni Aniela Tatarzycka Adolf Kazimierowicz Wopel?, Wacław Bronisławowicz Szalew 312/1/109 110V 78 m.K JM1
8 2 1931 Horochów Stanisław Kaszubski Joanna Lisowska Haliczany 22 Franciszek Leontyna Trębaczewska 995 12 54 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0017.htm
15 11 1932 Horochów Bronisław Dyszczakowski Haliczany 26 Feliks Pelagia Trębaczewska Stanisława Drewnowska Boroczyce 17 Stanisław Franciszka Kruszyna 992 19 88 1066 9 30 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0023.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl