Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 934 wyników dla: Sikorski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
18 10 1800 Lubar Dominik Sikorski 2 Lubar łacina, rodzice: Jan, Domicella zd. Dranowska 178-49-3 664V Ż Mg
11 11 1804 Moszny, filia Miedzyrzec Tadeusz Sikorski 7 Międzyrzec s. ur. Kazimierza Sikorskiego 178-51-190 28 Ż EH
1 4 1806 Moszny, filia Miedzyrzec Kazimierz Sikorski 44 Międzyrzec ur.; ritus latini 178-51-190 28a Ż EH
26 8 1825 Krzemieniec Emilian Sikorski 1,5 Krzemieniec s. Karola i Julii Madyńskiej 299 221 116 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0116.htm
23 7 1827 Krzemieniec Adolf Sikorski 1 Krzemieniec s. ur. Karola i Julii z Madejskich 426-1-6 11V 89 T 880 DM
22 12 1827 Łabuń Marcel Konoplicki 6 Kustowce ojciec Stefan Konolicki, matka Magdalena z Sikorskich, przyczyna zgonu: zawałki 178-3-93 131V 76 Ż 256 KP2
20 11 1827 Starokonstantynów Dominikanie Bregida Sikorska 80 W Bahłajki wdowa po Stanisławie Sikorskim, zostawiła syna Antoniego i córkę Mariannę, przyczyna zgonu: starość 178-3-93 177R 120 Ż 343 KP2
1828 Nowogród Wołyński Marianna Buczyńska Józefa i Katarzyny Sikorskiej 193 JZ
27 1 1828 Starokonstantynów Dominikanie ur. Józef Ławrynowicz 68W Starokonstantynów wdowiec po Barbarze Sikorskiej, dzieci: Jan, Antoni, Brygida, z puchliny 178-3-94 169R 14 Ż 325 KP2
1 4 1828 Starokonstantynów Dominikanie Jan Sikorski 1 Krasnosiółka rodzice ur. Teodor Sikorski, Tekla Griszpin, z suchot 178-3-94 172R 62 Ż 331 KP2
28 11 1829 Turzysk Salomea Drewicz 17/365 B?ażennik c. sukiennika Andrzeja i Honoraty z Sikorskich 844 354 77 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0198.htm
20 6 1829 Szumsk Szymon Chruszczewski 16 Kąty z gorączki, s. prac. Daniela i Marianny z Sikorskich 245-1-3 406V 172 R
26 3 1829 Starokonstantynów Dominikanie ur. Katarzyna Sikorska 99 W Żerebki z domu Busiacka, wdowa po ur. Antonim Sikorskim, dzieci: Józef, Apolonia, ze starości 178-3-95 173r 33 Ż 333 KP2
30 8 1829 Korzec Jan Połoński 10/52 Korzec s. Grzegorza i Marianny z Sikorskich 245-1-3 104V 83 R 204 DM
24 12 1830 Turzysk Kacper Sikorski 35 Dolsk ż. Katarzyna Dylewska, s.Józef, Kajetan, c. Marianna, Tekla, Antonina 845 337R 106 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0330.htm
28 7 1830 Dederkały Magdalena Marcinkowska 1 Radoszówka z dyzyterii, c. urodzonych Stefana i Marianny Sikorskiej parafian Lubawskich, odwiedzających miejsce święte w Paczajowie 426-1-6 10R 15 T 846 DM
12 11 1830 Szumsk Grzegorz Sikorski 2 Kąty rodz. Kazimierz i Marianna zd. Iwanczuk 245-1-4 397V 297 R RK
16 12 1830 Lachowce Mikołaj Wężowski 60 Załuże ur., żona Anna z Sikorskich, bez potomny 171-1-3 122V 80 R DM
6 8 1830 Zasław św. Józefa Emilia Jezierska 1 Zasław Majdan z konwulsji, c. Mikołaja i Lucyny z Sikorskich 178-3-96 44R 51 Ż 80 RG
13 6 1830 Lubar Onufry Sikorski 2 Lubar s. Franciszka i Agnieszki z Szymańskich 178-3-3 373R 59 Ż 709 DM
25 3 1830 Korzec Antoni Sikorski 65 Korzec żona Katarzyna z Płotnickich i jedna córka 245-1-4 81R 18 R 160 DM 0
28 12 1830 Dubno Jakub Sokołowski 75 Warkowicze żona Tekla z Sikorskich, córki Anastazja, Katarzyna i Elżbieta 816 150R 108 AGAD 152 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0152.htm
11 7 1831 Turzysk Paulina Derewicz 0,5 Błażennik c. jędrzeja i Honoraty z Sikorskich 846 242V 20 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0236.htm
14 10 1831 Luboml Teodor Sikorski 60 Luboml 846 315V 97 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0310.htm
16 4 1831 Korzec Piotr Sikorski 5 Korzec syn Wojciecha i Marianny z domu Dulka lub Dulko 245-1-5 86 47 R PW
13 8 1834 Radziwiłłów Anna Sikorska 4 Drancza córka Franciszki Sikorskiej 820 228 19 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0232.htm
24 3 1834 Łuck Józef Sikorski 55 Trościanka wd. Teodora z Taratynów, s. Aleksander lat 15 i c. Marianna lat 20 372 8 23 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0005.htm
25 4 1834 Ptycza Andrzej Sikorski 60 Stołpiec pr. 820 238V 33 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0243.htm
9 3 1834 Berezdów Kazimierz Demko 7/365 Berezdów s. Jana i Anny z Sikorskich 245-1-8 124R 19 R 38 DM
30 11 1835 Ptycza Justyna Sikorska 25 Wielka Milcza wlm., z d. Różycka, mąż wlm. Feliks Sikorski, dziecko: Michał 821 256V 21 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0259.htm
2 1 1835 Korzec Wojciech Sikorski 56 Korzec żona Oryszka, synowie Stefan i Kazimierz 245-1-9 84 1 R PW
15 9 1835 Annopol Kasper Sikorski 7/12 Korostek s. Józefa i Julianny z Świdzińskich 171-1-8 63V 28 R 68 DM
29 6 1836 Kodnia Joanna Żukowska 1 Prażów c. Mateusza i Marianny z Sikorskich 178-51-386 458R 17 Ż 461 DM
23 2 1837 Ptycza Mikołaj Sikorski 5,5 Wielka Milcza rodzice: ur. Feliks i Justyna z d. Różycka 823 276V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0310.htm
5 10 1837 Korzec Feliks Sikorski 1,5 Korzec syn Mateusza i Katarzyny z domu Rudkowska 245-1-11 142 62 R PW
23 8 1837 Annopol Bazyli Sikorski 1 Kurasz s. Józefa i Julianny z Świedzińskich 171-1-10 59R 26 R 61 DM
20 12 1837 Annopol Józef Sikorski 36 Korostek żona Joanna z Świedzińskich, synowie Michał, Kajetan i Jan, córka Joanna 171-1-10 60V 35 R 63 DM
2 9 1838 Równe Jakub Pańkowski 69 Dworzec wdowiec po Marcjannie z Sikorskich, syn Gracjan, córki Cecylia, Marianna, Paulina, Franciszka i Joanna 171-1-11 149V 16 R 154 DM
10 7 1839 Korytnica Antoni Sikorski 7 Korytnica s. Jana i Katarzyny z Szczerbickich 213 5 4 0
8 7 1839 Radziwiłłów Cyryl Sikorski 4/12 Radziwiłłów syn Marianny Sikorskiej 825 231 16 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0239.htm
1 1 1839 Berdyczów Marianna Grabińska 6/12 c. 1-dw. Andrzeja i Honoraty z Sikorskich 178-3-08 171R 1 Ż 322 DM 0
22 12 1839 Szumsk Antonina Chruszczewska 30 Kuty [Kąty] c. Daniela i Marianny z Sikorskich 178-51-433 307V 62 Ż 322 DM
18 2 1840 Korzec Dionizy Piotr Sikorski 2 Korzec syn Mateusza i Katarzyny z Rudkowskich 871 167 21 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0088.htm
3 1 1840 Szumsk Jan Sikorski 17 Kąty s.Wawrzyńca i Maryanny z Orłowskich 871 505 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0265.htm
2 3 1840 Szumsk Jędrzej Sikorski 16 Kąty s.Wawrzyńca i Maryanny z Orłowskich 871 507-508 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0266.htm
3 5 1840 Dubno Józef Sikorski 15 Dubno s. Nikodema i Marianny 826 161V 42 AGAD 163 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0163.htm
14 3 1841 Targowica Magdalena Woszczyńska 6 Bokujma c. Jana i Franciszki Sikorskiej 827 268 R 5 ZP 0
4 3 1842 Młynów Edward Sikorski 0,5 Użeniec rodzice: ur. Feliks i Amelia 828 45V 7 AGAD 48 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0048.htm
6 8 1843 Korytnica Rozalia Siwak 73 Korytnica z Sikorskich, bezdzietna wdowa 216 16 11 DW
11 5 1844 Turzysk Jan Derewicz 5 Błażennik s. Andrzeja i Honoraty z Sikorskich 720 21 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20720/pages/PL_1_436_720_0013.htm
1 10 1844 Turzysk Marianna Derewicz 11/12 Błażennik c. Andrzeja i Honoraty z Sikorskich 720 22 11 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20720/pages/PL_1_436_720_0014.htm
26 3 1844 Szumsk Elżbieta Szmałkowska 19 Waśkowce c. Klemensa i Franciszki z Sikorskich 875 704 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0372.htm
2 9 1844 Szumsk Jakub Sikorski 2 Kąty s. Józefa i Marianny z Kucharskich 875 713 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0377.htm
19 4 1844 Cudnów Karol Sikorski 50 Wróblówka wpis 12.1845; żona Agata z Ozarowskich, po I-żonie córka Marianna 178-3-12 223V 130 Ż DM
22 3 1845 Korzec Jan Sikorski 1 Korzec syn Mateusza i Katarzyny z Rudkowskich 876 206 31 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0111.htm
6 3 1845 Korzec Jan Sikorski 1,5 Korzec s. miesz. Stefana i Marcjanny z Stepanowskich 876 204 23/ PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0110.htm
6 8 1845 Turzysk Feliks Derewicz 10 Błażennik s. Andrzeja i Honoraty z Sikorskich 721 17 10 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20721/pages/PL_1_436_721_0010.htm
29 8 1845 Turzysk Antoni Sikorski 14 Turzysk s. Kaspra i Katarzyny z Derewiczów 721 18 12 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20721/pages/PL_1_436_721_0011.htm
31 1 1845 Beresteczko Jan Sikorski 55 Smolawa żona Oktawia, syn Karol 7 16 5 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%207/pages/PL_1_436_7_0010.htm
22 7 1845 Łabuń Franciszek Bagiński 18 Berezna par. Połonne utopił się przez przypadek, s. Szymona i Anny z Sikorskich 178-3-113 140V 38 Ż DM
12 9 1846 Szumsk Wawrzyniec Sikorski 53 Kąty żona Marianna z Orłowskich, synowie Karol i Jan, córki Dorota i Joanna 877 890 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0460.htm
6 7 1846 Korzec Leon Sikorski 9 Korzec syn Stefana i Katarzyny z Stepanowskich 877 197 52 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0105.htm
1 4 1847 Targowica Marianna Woszczyńska 7 Bokujma c. Jana i Franciszki Sikorskiej 833 405 5 AGAD ZP
15 7 1847 Korzec Aleksander Sikorski 13 Korzec syn Stefana i Marcianny z Stepanowskich 117 PW R
26 12 1847 Bucyń Szymon Sikorski 55 Piaseczno z apopleksji, w.ż., żona Anastazja z Junakowskich, córki Brygida i Marianna zamężne, Benigna panna, syn Wojciech 41 16 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2041/pages/PL_1_436_41_0009.htm
2 1 1847 Kotelnia Leon Ejsmont 56 Starosiel wdowiec po Kunegundzie z Sikorskich, córki Antonina i Faustyna 178-3-19 287R 1 Ż 568 DM
18 2 1847 Berezdów Jan Demko 38 Berezdów żona Anna z Sikorskich, córki Marianna i Julianna 245-1-13 254V 16 R 504 DM
5 3 1847 Szumsk Paweł Chruszczewski 27 Kąty s. Daniela i Marianny z Sikorskich 245-1-13 354V 13 R 703 DM
23 7 1847 Szumsk Adam Zabłocki 19 Szumsk s. Stanisława i Magdaleny z Sikorskich 245-1-13 357R 34 R 708 DM
10 3 1848 Gródek Antonina Trzcińska 3/12 Stare Porzycze c. Franciszka i Rozalii Sikorskiej 44 JZ
30 7 1848 Zasław św. Józefa Szymon Kuliński 35 Zasław - Majdan od cholery, żona Magdalena z Sikorskich c. Józefa, córka Marcjanna 178-3-117 69V 99 Ż
10 6 1848 Równe Marianna Pańkowska 60 Równe z Sikorskich, wdowa po Jakubie, syn Gracjan, córki Paulina, Franciszka, Cecylia i Adela 171-1-14 163V 24 R DM
10 4 1849 Kodnia Agnieszka Chmielowska 10 Kodnia c. ur. Rafała i Marianny Sikorskiej 178-3-25 20R 6 Ż DM
9 6 1850 Starokonstantynów Józef Sikorski 60 Żerebki od puchliny, 1-dw., wdowiec po Mariannie z Monastyrskich, córki Antonina i Marianna 178-3-119 52R 70 Ż 102 DW
3 7 1850 Beresteczko Wojciech Sikorski 44 Beresteczko żona Dominika, synowie Roman, Gabriel i Paweł, córka Anna 12 31 21 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2012/pages/PL_1_436_12_0018.htm
2 12 1851 Kodnia Franciszka Żukowska 7 Syngury c. Mateusza i Marianny z Sikorskich 178-3-31 421V 13 Ż 825 DM
25 4 1851 Lubar Stefan Marcinkowski 62 Lubar żona Marianna z Sikorskich, synowie Adam, Franciszek i Michał, córki Małgorzata i Franciszka 178-3-31 469R 39 Ż 921 DM
12 6 1851 Berezdów Anna Demków 48 Berezdów chł., z Sikorskich, wdowa po Demku, pozostawiła po I-mężu ur. Sylwestra Sankowskiego i córkę Cecylię, a po II-mężu syna Jana i córki Mariannę i Joannę 178-3-72 334V 34 Ż 656 DM 0
23 7 1851 Berezdów Joanna Demków 14 Berezdów c. chł. Jana i Anny z Sikorskich 178-3-72 335R 39 Ż 657 DM
3 8 1851 Berezdów Jakub Nagalewski 60 Weresek 1-dw., wdowiec po Tekli z Sikorskich, synowie Leon i Adam, córki Apolonia, Marianna, Helena i Joanna 178-3-72 335V 40 Ż 658 DM
12 6 1852 Kazimierka Rozalia Opacka 55 Jasnober z Sikorskich, wdowa po Bartłomieju, s. Aleksander, Jan, Ignacy, Gabriel, c. Barbara 171-1-17 534R-534V 9 R 536 BW
22 10 1853 Annopol Michał Sikorski 35 Hubelce s. Stanisław, c. Franciszka 171-1-33 164R 57 R 162 BW
13 7 1853 Krzywin Antonina Sikorski 7/52 Łaszanówka s. Józefa i Agaty z Sawickich 171-1-33 124R 15 R 122 BW
20 8 1853 Krzywin Jan Sikorski 9 Łaszanówka s. Józefa i Agaty z Sawickich 171-1-33 125V 26 R 124 BW
28 11 1854 Cudnów Józef Wilczyński 5 Gwoździarnia s. Franciszka i Agnieszki z Sikorskich 569-1-78 92R 146 Ż 175 DM
7 7 1854 Szumsk Marianna Jasińska 3 Kąty c. Józefa i Doroty z Sikorskich 172-1-30 396R 40 R / FS 397 DM
18 11 1855 Koniuchy Bruno Sikorski 1 Kołpytów s. NN i Tekli 896 156V 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20896/pages/PL_1_436_896_0157.htm
3 10 1855 Łabuń Jan Sikorski 5 Kustowce s. 1-dw. Józefa i Ludwiki Pawłowskiej 178-3-123 729R 67 Ż DM
30 6 1855 Bazalia Lew/Leon Sikorski 57 Wolica Polowa żona Katarzyna i od tej żony synowie Franciszek, Wincenty i Benedykt, po I-żonie synowie Tomasz i Jan oraz córki Zofia i Ewa 178-3-123 128V 106 Ż DM
1 7 1855 Bazalia Benedykt Sikorski 1,5 Wolica Polowa s. Lwa i Katarzyny 178-3-123 128V 107 Ż DM
22 7 1855 Korytnica Antoni Sikorski 1,5 Korytnica s. Józefa i Marianny z Litwinczuków 227 23 41 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20227/pages/PL_1_436_227_0013.htm
27 11 1855 Szumsk Kajetan Sikorski 14 Kąty s. Franciszka i Julianny z Kokurowskich 172-1-41 432R 150 R / FS 434 DM
19 2 1856 Korytnica Józef Sikorski 26 Korytnica chłop, żona Marianna z d. Litwinczuk, córka Karolina 228 23 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20228/pages/PL_1_436_228_0014.htm
1 2 1856 Szumsk Małgorzata Jasińska 9/12 Kąty c. Tomasza i Antoniny z Sikorskich 172-1-51 393R 15 R / FS 398 DM
8 11 1859 Szumsk Piotr Cymbaluk 2/52 Iserna s. Kaspra i Magdaleny z Sikorskich 245-1-16 211V 73 R / FS 213 DM
6 8 1859 Kodnia Mateusz Żukowski 65 Syngury żona Marianna z Sikorskich, synowie Mikołaj, Stanisław, Franciszek, Karol, Eliasz i Michał, córka zamężna Tekla Duchnowska 178-3-48 21V 13 Ż 33 DM
5 1 1860 Łabuń Antoni Popiel 2 Suszki s. ur. Jana i Marianny Sikorskiej 178-3-75 326R 1 Ż DM
14 2 1860 Łabuń Feliks Mondzelowski 3/12 Suszki s. 1-dw. Marka i Anny Sikorskiej 178-3-75 326V 9 Ż DM
11 4 1861 Włodzimierz Marianna Kobylańska 1 Włodzimierz c. chł. Karola i Marianny z Sikorskich 796 72 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20796/pages/PL_1_436_796_0038.htm
18 4 1861 Szumsk Franciszek Sikorski 55 Kąty chłop, wdowiec po Juliannie z Kokurowskich, synwie Kazimierz, Grzegorz, Lucjan i Paweł, córka Franciszka 245-1-17 206V 20 R
8 8 1861 Szumsk Tomasz Jasiński 20 Kąty s. chł. Tomasza i Antoniny z Sikorskich 245-1-17 208V 33 R
25 1 1862 Łabuń Marianna Mondzelowska 6/12 Suszki c. Marka i Anny z Sikorskich 178-3-77 346V 15 Ż 684 DM
17 4 1862 Szumsk Kazimierz Sikorski 74 Kąty wdowiec po Mariannie z Gajewskich, synowie Tadeusz, Józef, Mikołaj i Franciszek 245-1-19 193V 25 R 342 DM
24 11 1862 Szumsk Karol Sikorski 37 Kąty żona Marcjanna z Tomczuków, potomstwa po sobie nie pozostawił 245-1-19 199R 59 R 353 DM
27 2 1863 Gródek Ignacy Trzciński 8/12 Stare Porzycze s. Rozalii z Sikorskich, nieślubny 35 JZ
16 10 1863 Gródek Franciszek Trzciński 4 8/12 Stare Porzycze s. Rozalii z Sikorskich, nieślubny 128 JZ
16 3 1863 Kamień Koszyrski Amelia Szumska 2 Głusza c. wlm. Pawła i Eleonory z Sikorskich 195 37 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20195/pages/PL_1_436_195_0021.htm
26 2 1863 Żytomierz Aniela Siemaszko 2 Żytomierz z suchot, córka Jana i Katarzyny z Sikorskich 178-3-54 128R 66 Ż DG
25 7 1863 Szpanów Maria Szatkowska 13 Rzeszuck c. Dominika i Emilii z Sikorskich 650-1-2 302V 5 R 384 BW
10 12 1865 Żytomierz Anna Kleps 72 Żytomierz z astmy, wdowa z Sikorskich, zostawiła córkę Ludwikę 178-3-61 165R 390 Ż DG
6 3 1865 Białogródka Mikołaj Sikorski 50 Suchorzyńce chł., żona Zofia z Kuchtów, synowie Marek, Jakub, córki Marianna i Krystyna 178-3-81 188V 11 Ż DM
29 5 1866 Bazalia Franciszek Sikorski 8 Wolica Polowa s. Tomasza i Pauliny 17-1-9 54V 57 Ch 106 DM
10 1 1867 Bazalia Wincenty Sikorski 16 Wolica Polowa kawaler 17-1-9 70R 8 Ż 137 DM
12 1 1872 Szumsk Franciszek Sikorski 3 Kąty z odry, s. chł. Michała i Tekli Błaszczuk 426-1-226 48R 8 T DM 365
16 1 1872 Szumsk Marianna Jasińska 1 Kąty z odry, c. chł. Marcina i Katarzyny Sikorskiej 426-1-226 48R 9 T DM 365
23 2 1872 Szumsk Antoni Kokurowski 65 Marynki żona Katarzyna z Sikorskich, syn Józef, córka Agnieszka 426-1-226 50V 32 T DM 368
14 3 1872 Szumsk Piotr Gabruk 2 Iserna z konwulsji, s. chł. Kaspra i Magdaleny Sikorskiej 426-1-226 52R 44 T DM 369
30 10 1877 Szumsk Jan Sikorski 34 Kąty żona Marianna, synowie Adam i Stefan, córki Antonina i Michalina 1-229 59R 48 T DM 705
27 5 1878 Szumsk Franciszek Sikorski 1 Kąty s. chł., Jana I Ewy Jasińskiej 1-230 62V 25 T DM 777
5 8 1878 Szumsk Józef Gabruk 3 Iserna s. chł., Jana i Agnieszki Sikorskiej 1-230 64V 39 T DM 779
20 8 1878 Szumsk Feliks Jasiński 2 Kąty s. chł., Marcelego i Katarzyny Sikorskiej 1-230 64V 41 T DM 779
2 9 1878 Szumsk Antoni Sikorski 3 Kąty s. chł., Franciszka i Pauliny Jasińskiej 1-230 65R 44 T DM 779
1 7 1879 Szumsk Franciszka Gabruk 4 Iserna z cholery, c. Kaspra i Magdaleny Sikorskiej 426-1-226 176R 29 T 495 DM
6 7 1879 Szumsk Józef Gabruk 12 Iserna z cholery, c. Kaspra i Magdaleny Sikorskiej 426-1-226 176R 30 T 495 DM
16 1 1881 Szumsk Franciszka Rawska 22 Chodaki z Sikorskich, mąż Wincenty, bez potomstwa 426-1-231 50V 8 T DM 842
26 3 1881 Szumsk Jan Sikorski 47 Kąty z tyfusu, chł., żona Ewa Jasińska, synowie Józef, Antoni i Adolf, córki Paulina i Lucyna 426-1-231 58R 54 T DM 849
11 5 1881 Szumsk Tadeusz Sikorski 78 Kąty chł., żona Franciszka z Sikorskich, syn Antoni, Paweł i Kasper, córki Agnieszka, Apolonia i Marianna 426-1-231 59R 60 T DM 850
27 2 1881 Kowel Marianna Wolańska 80 Lubitów od starości, z Sikorskich, szl., wdowa 282 64 14 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20282/pages/PL_1_436_282_0034.htm
26 2 1882 Szumsk Kazimierz Sikorski 43 Kąty chłop, żona Antonina Kucharska, syn Jan, córki Marianna, Małgorzata i Helena 1-232 365V 13 T
1 7 1885 Szumsk Franciszek Sikorski 2 Kąty s. chł. Adama i Teresy 426-1-232 218R 53 T
25 1 1886 Szumsk Józef Sikorski 1,5 Kąty s. chł. Jakuba i Marceliny z Orębów 426-1-232 273R 7 T
29 12 1887 Szumsk Tomasz Baranowski 1/365 Kąty s. chł. Jana i Agaty z Sikorskich 426-1-232 163R 95 T
30 12 1887 Szumsk Dawid Baranowski 2/365 Kąty s. chł. Jana i Agaty z Sikorskich 426-1-232 163R 96 T
27 4 1889 Szumsk Józef Sikorski 80 Kąty żona Marianna, synowie Wincenty, Stanisław, córki Apolonia Bilewicz i Aleksandra Lewandowska 426-1-232 72V 48 T 940 DM
15 12 1889 Szumsk Piotr Sikorski Kąty s. Józefa i Franciszki Bilewicz 426-1-232 80R 92 T 947 DM
22 1 1890 Szumsk Jan Sikorski 1 Kąty s. Jakuba i Marceliny z Orębów 01-233 163V 9 T
15 12 1891 Luboml Michał Stadnicki 5 Korytnica s. chł. Kazimierza i Karoliny z Sikorskich 334 152 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20334/pages/PL_1_436_334_0085.htm
18 4 1891 Szumsk Teresa Fedorowicz 24 Kąty z Sikorskich, chł., mąż Adam, córka Antonina l. 4 01-233 70V 32 T
23 6 1891 Szumsk Józef Wiszniowski 9 Bryków s. chł. Stefana i Pauliny z Sikorskich 01-233 72V 44 T
24 8 1891 Szumsk Małgorzata Jasińska 25 Kąty z Sikorskich, chł., mąż Mikołaj, córka Marianna l. 5 i syn Józef 1,5 roku 01-233 75V 63 T
21 1 1894 Szumsk Paweł Sikorski 8/12 Kąty s. chł. Adama i Marianny z Oborskich 01-233 334V 11 T DW
23 5 1894 Szumsk Anna Jasińska 4 Kąty c. chł. Karola i Marianny z Sikorskich 01-233 342V 75 T
11 8 1894 Szumsk Jan Sikorski 12/52 Kąty s. chł. Pawła i Orszuli z Gabruków 01-233 344V 89 T
5 3 1895 Szumsk Józef Jasiński 13 Kąty s. chł. Macieja i Katarzyny z Sikorskich 01-233 251R 19 T
22 3 1898 Szumsk Franciszka Jasińska 3 Kąty c. chł. Aleksandra i Marii z Sikorskich 01-234 85R 29 T
12 4 1898 Szumsk Magdalena Gabruk 61 Iserna z Sikorskich, chł., mąż Kasper, synowie Jan i Franciszek 01-234 87R 40 T
3 2 1901 Szumsk Wiktoria Jasińska 16 Kąty c. chł. Jana i Franciszki z Sikorskich 0.1-236 418V 15 T
14 11 1901 Szumsk Bronisław Janicki 3/12 Hucisko Janowe s. chł. Wincentego i Anieli z Sikorskich 0.1-236 435V 113 T
21 1 1901 Starokonstantynów Franciszka Zdaniewicz 2 Hrehorówka c. Antoniego i Jadwigi z Sikorskich 17-1-505 55R 16 Ch 109 DM
12 8 1901 Starokonstantynów Kazimierz Sikorski 6/12 Wierzchniaki s. Stanisława i Teresy z Cudzewiczów 17-1-505 67V 91 Ch 134 DM
17 2 1902 Szumsk Bronisław Sikorski 8/12 Chodaki s. chł. Piotra i Pauliny z Łakomskich 0.1-236 316R 19 T
2 2 1903 Szumsk Adolf Sikorski 27 Kąty chłop, żona Rozalia z Kozłowskich 0.1-237 86R 10 T
23 2 1903 Szumsk Stanisław Sikorski 5 Kąty s. chł. Wincentego i Franciszki z Śliwińskich 0.1-237 87R 17 T
1 3 1903 Szumsk Józef Sikorski 3 Kąty s. chł. Wincentego i Franciszki z Lewickich 0.1-237 87V 19 T
15 9 1903 Szumsk Jan Sikorski 4 Kąty c. chł. Karola i Franciszki z Śliwińskich 0.1-237 100V 97 T
24 10 1903 Szumsk Jan Sikorski 16 Kąty s. chł. Wincentego i Antoniny z Jasińskich 0.1-237 102V 110 T
29 12 1903 Szumsk Antonina Lewandowska 3 Chodaki c. chł. Jana i Aleksandry z Sikorskich 0.1-237 108V 146 T
3 5 1905 Szumsk Anna Jasińska 3,5 Kąty c. chł. Aleksandra i Marii z Sikorskich 426-1-236 215R 85 T
21 5 1905 Szumsk Józef Sikorski 18 Kąty s. Pawła, chłop 426-1-236 215V 90 T
17 10 1905 Szumsk Stanisław Lewandowski 1 Chodaki s. chł. Piotra i Marii z Sikorskich 426-1-236 220V 142 T
24 10 1905 Szumsk Jan Lewandowski 5 Chodaki c. chł. Piotra i Marii z Sikorskich 426-1-236 221R 148 T
2 1 1906 Szumsk Franciszek Sikorski 1/12 Bacaje s. wdowy Rozalii Sikorskiej 426-1-236 144V 1 T
27 12 1906 Szumsk Maria Jasińska 50 Kąty z Sikorskich, chł., mąż Karol, syn Antoni, córki Karolina i Antonina 426-1-236 155V 91 T
1 8 1907 Szumsk Stanisław Kucharski 50 Kąty chłop, żona Marcelina z Sikorskich, synowie Paweł, Piotr i Józef, córki Antonina, Joanna i Marianna 426-1-236 79R 48 T
12 1 1907 Horochów Benigna Żukowska 82 Kupowalce z Sikorskich, dzieci: Feliks, Konstanty, Aleksander, Maria, 993 4 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0046.htm
20 3 1911 Romanów Faustyn Jaworski 9 Marianówka s. Pawła i Anieli z Sikorskich 178-3-216 77V 30 Ż 147 DM
11 3 1915 Tbilisi Bronisław Sikorski 29 Tbilisi s. Pawła, szeregowy 13 Turkiestańskiego Pułku Strzelców 208 33
25 6 1915 Kijów, św. Aleksandr Stanisław Sikorski 37 Kijów kawaler, ojciec: Karol 312/1/129 151V 165 m.K. JM1
18 10 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówk Stanisław Sikorski 2 Mokijowce s. Aleksandra i Józefy z Guberni Lublińskiej 17-2-47a 51R 82 Ch 100 DM
20 5 1917 Tbilisi Jan Sikorski 25 Szpital Wojskowy s. Jakuba, szeregowy 3 Kubańskiego Batalionu 327 226 Tb
27 5 1917 Pokostówka Józef Sikorski 58 Krzywa Rzeczka żona Józefa z Chodorowskich, synowie Jakub, Bronisław, Marcin, Wojciech, Wincenty i Piotr, córki Zofia i Stanisława 178-3-211 30R 16 Ż 60 DM
27 1 1917 Starokonstantynów Maria Nowicka 8 Motrunki s. Jana i Anny z Sikorskich 17-2-90 160V 15 Ch 294 DM
5 5 1917 Starokonstantynów Kazimierz Sikorski 2 Beregiele s. Antoniego i Franciszki z Sawickich 17-2-90 168R 59 Ch 309 DM
16 11 1917 Starokonstantynów Jan Nowicki 47 Motrunki żona Aniela z Sikorskich, córki Emilia, Anna i Rozalia 17-2-90 178R 120 Ch 329 DM
10 10 1917 Tajkury Władysław Sikorski 1 Zdołbunów s. Michała i Franciszki Kozickiej z guberni warszawskiej, powiat Kutno 740-4-697 258V 57 R 225 DM
4 2 1917 Szumsk Marcin Sikorski 25 Kąty kawaler, s. Jakuba i Józefy z d. Marciniuk 426-1-257 69V 9 T 68 RK
25 8 1917 Szumsk Marcelina Błażejewska 1 Kąty c. Jana i Antoniny z d. Sikorskiej 426-1-257 78R 60 T 85 RK
14 7 1918 Włodzimierz Stanisław Koziej 8/12 w.Ruda s.Ludwika i Alfredy z Sikorskich 1077 74-75 55 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0038.htm
24 1 1919 Szumsk Jan Sikorski 26 Iserna żona Karolina z d. Listowska, dzieci: Franciszek, Wiktoria 426-1-258 57R 9 T 59 RK
28 1 1919 Szumsk Antoni Sikorski 65 Kąty żona Wiktoria z d. Koziarska, dzieci: Marian, Adam, Teofila, Józefa, Stanisława, Eleonora 426-1-258 57V 11 T 60 RK
19 4 1919 Szumsk Antoni Sikorski 23 Kąty kawaler 426-1-258 63R 68 T 65 RK
15 5 1919 Szumsk Wincenty Sikorski 56 Kąty wdowiec 426-1-258 64V 84 T 67 RK
12 2 1920 Starokonstantynów Franciszka Zakrzewska 11/12 Michałowce z kaszlu, c. włościan Józefa i Rozalii z Sikorskich 17-2-91 170V 86 Ch 301 DM
27 2 1920 Starokonstantynów Paweł Sikorski 7/12 Werborodyńce z konwulsji, s. włościan Stanisława i Józefy z Dębickich 17-2-91 174R 108 Ch 308 DM
21 4 1920 Starokonstantynów Helena Miśkiewicz 10/12 Wierzchniaki z konwulsji, c. włościan Franciszka i Klementyny z Sikorskich 17-2-91 184R 167 Ch 328 DM
23 4 1920 Starokonstantynów Aleksander Sikorski 20 Wierzchniaki z ospy, włościanin, kawaler, syn Piotra 17-2-91 184R 168 Ch 328 DM
10 2 1920 Szumsk Józef Sikorski 54 Kąty żona Franciszka z d. Bilewicz, dzieci: Antoni, Franciszek, Jan, Maria, Joanna, Anastazja 426-1-259 26R 39 T 42 RK 0
5 3 1920 Szumsk Antonina Śliwińska 1,5 Chodaki c. Adolfa i Pauliny z d. Sikorskiej 426-1-259 28V 59 T 47 RK
1 12 1920 Szumsk Dionizy Sikorski 3 Kąty s. Antoniego i Józefy z d. Husiatyńskiej 426-1-259 45R 192 T 80 RK
10 12 1920 Szumsk Franciszek Sikorski 10 Kąty s. Antoniego i Józefy z d. Husiatyńskiej 426-1-259 45V 193 T 81 RK
25 7 1920 Szumsk Józef Sikorski 2 Kąty s. Franciszka i Rozalii z d. Jasińskiej 426-1-259 47R 209 T 84 RK
21 4 1921 Szumsk Władysław Sikorski 4 Kąty s. Franciszka i Teofili z d. Sierakowskiej 426-1-259 106R 53 T 161 RK
11 5 1921 Szumsk Kasper Sikorski 60 Kąty żona Anna z d. Kucharska, dzieci: Józef, Antoni, Franciszek, Antonina, Karolina 426-1-259 106V 60 T 162 RK
1 6 1921 Szumsk Stanisław Gabruk 6/12 Iserna s. Franciszka i [...] z d. Sikorskiej 426-1-259 107V 66 T 164 RK
7 7 1921 Szumsk Michał Gabruk 1,5 Załuże s. Walerego i Marceliny z d. Sikorskiej 426-1-259 109R 78 T 167 RK
16 9 1921 Szumsk Jan Jastrzembski [Jastrzębski] 1,5 Huta Stara s. Wincentego i Pauliny[?] z d. Sikorskiej 426-1-259 111V 100 T 172 RK 0
6 4 1923 Szumsk Aleksander Sikorski 10/365 Kąty s. Piotra i Joanny z d. Kucharskiej 426-1-260 49V 38 T 100 RK
15 8 1923 Szumsk Józefa Jasińska 8/12 Kąty c. Wincentego i Marii z d. Sikorskiej 426-1-260 53V 70 T 108 RK
19 2 1924 Szumsk Stanisława Gabruk 1 Załuże c. Walerego i Marceliny z d. Sikorskiej 426-1-261 54V 13 T 105 RK 0
22 5 1924 Szumsk Antoni Sikorski 24 Kąty s. Adama, żona Paulina z d. Leszczyńska, dzieci: Józef, Weronika 426-1-261 59R 41 T 114 RK
7 8 1924 Szumsk Antoni Giżycki 10/12 Kąty s. Piotra i Karoliny z d. Sikorskiej 426-1-261 62R 58 T 120 RK
23 9 1924 Szumsk Marcin Sikorski 61 Kąty żona Magdalena z d. Piaszko 426-1-261 66R 82 T 128 RK
9 5 1933 Ostróg Maria Witkowska Poniatówka ur. 16.08.1895, zd. Ligocka, córka Izydora i Antoniny z Sikorskich, mąż Antoni 654-1-183 81V 19 R Mg
12 3 1934 Kąty Maria Jasińska 2 Kąty data urodzenia 9.12.1931, c. Marcelego i Anastazji z Sikorskich 426-1-289 42V 15 T 83 DM
28 7 1934 Kąty Antoni Sikorski 6/12 Kąty data ur. 17.01.1934, s. Kazimierza i Rozalii z Michałowskich 426-1-289 45R 33 T 88 DM
1 9 1934 Kąty Antoni Sikorski 39 Kąty syn Józefa i Franciszki z Bilewiczów, żona Maria z Listowskich, synowie Józef i Ludwik, córka Leokadia 426-1-289 45V 39 T 89 DM
23 9 1934 Kąty Władysław Sikorski 2,5 Mosty data ur. 2.02.1932, s. Antoniego i Rozalii z Kozłowskich 426-1-289 46V 46 T 91 DM
5 11 1934 Kąty Ludwik Sikorski 2 Kąty data ur. 9.08.1932, s. Antoniego i Marii z Listowskich 426-1-289 48R 57 T 94 DM
1 1 1940 Krzemieniec Tadeusz Chidiuk vel Fediuk 9/12 Białokrynica s. Pawła i Franciszki z Sikorskich 1 T DW

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
25 11 1750 Szumsk Katarzyna Szuszczyńska Bryków Walenty Anastazja Stanisław Hołownia, Barbara Drojewska, Jan Sikorski, Marianna Dolinska, Ignacy Lobeh, Franciszlka Drojewska, Aleksander Uyfatusz, Zofia Krasucka 297-1-180 40R Ł RK 85
18 4 1753 Szumsk Dionizy Wojciech Izdebski Kąty Felicjan Marianna Wojciech Sikorski, Marianna Bilewiczowa 297-1-180 52R Ł RK 124
8 5 1755 Szumsk Stanisław Pielecki Bielecki Kąty Kazimierz Zofia Wojciech Sikorski, Anastazja Domagalska 297-1-180 60V Ł RK 151
13 9 1755 Szumsk Franciszek Podolski Kąty Maciej Agnieszka Wojciech Sikorski, Marianna Welanczukowa 297-1-180 62V Ł RK 157
21 12 1755 Szumsk Tomasz Adam Sikorski Kąty Wojciech Katarzyna Jan Mielnicki, Franciszka Doroiewska, Michał Tkacz, Franciszka żona Marcina 297-1-180 64R Ł RK 161
16 3 1760 Szumsk Józef Sitarz Kąty Stanisław Aleksandra Wojciech Sikorski, Anna Gornicka 297-1-180 91R Ł RK 4410
23 7 1764 Szumsk Jan Makowski Kąty Mikołaj Magdalena Wojciech Sikorski, Katarzyna Soleszczucka 297-1-180 122R Ł 4476 RK
23 1 1765 Szumsk Agnieszka Sliwinska Śliwińska Kąty Andrzej Katarzyna Wojciech Sikorski, Agnieszka Siewalicha 297-1-180 125R Ł 4482 RK
20 11 1766 Szumsk Feliks Garlinski Gorliński Huta Szumska Aleksander Marianna Salomon Sikorski, Regina Bernacka, Jan Herman, Katarzyna Wirkowska, Wawrzyniec Woynaszewski, Helena Wirkowska 297-1-180 136R Ł 4504 RK
1 12 1766 Szumsk Andrzej Sikorski Kąty Wojciech Agnieszka Antoni Jasinski, Klara Kryszczuczka 297-1-180 136V Ł 4505 RK
30 6 1769 Szczurowice Elżbieta Sitarczuk Szczurowice Stefan Katarzyna Jakub Sikorski,Marianna Dembowska,Jakub Wysocki,,Urszula Dmytrycha 1310L 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0004.htm
3 1770 Szczurowice Maciej Jaworski Borszczów Franciszek Anna Jakub Sikorski,Katarzyna Prusakowa 1310L 6 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0004.htm
4 1 1772 Szczurowice Kasper Sikorski Smarzów Jakub Katarzyna Michał Zieńczak, Anna Libusowa 1310L 9 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0006.htm
15 4 1773 Szczurowice Zofia Jaworska Smarżów Franciszek Franciszka Jakub Sikorski,Agnieszka Zaburska 1310L 12 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0007.htm
9 4 1774 Szczurowice Wincenty Sikorski Smarżów Jakub Katarzyna Michał Zabiewski, Rozalia Pyrkowska 1310L 14 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0008.htm
25 2 1776 Szumsk Franciszek Szymanski Szymański Pasieka Bracka Jakub Małgorzata Andrzej Dombrowski, Marianna Bilewiczowa, Jan Sikorski, Marianna Gogorycha 297-1-181 14V Ł 15 RK
28 3 1779 Szczurowice Katarzyna Jaworska Smarżów Franciszek Franciszka Jakub Sikorski,Agnieszka Żabińska 1310L 31 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0018.htm
4 2 1780 Szumsk Jan Piskorski Bryków Franciszek Justyna Jakub Sikorski, Justyna Tarnawska, Franciszek Kobyłecki, Julianna Kruszynska panna 297-1-181 38R Ł 038a RK
19 3 1785 Torczyn Julianna Franciszka Palusińska Szepel Mateusz/ Maciej Anastazja chrz.: 04.05; Józef Tysiecki, Anna Sikorska, Piotr Sikorski, Regina Wisznowska 23, 23a 11 Ł EH
27 2 1786 Szumsk Kazimierz Siekierski Sikorski Kąty Adam Małgorzata Paweł Jasinski, Obarowiczowa 297-1-181 78R Ł 078a RK
28 9 1788 Zaturce Michał Tomasz Czołowski Zaturce Jakub Marianna Zajączkowska Wlm. Antoni Raciborowski, Tekla z Sikorskich Sokołowska, as. Kazimierz Sokołowski, Antonina Kisiel panna, ur. Antoni Olszewski kawaler, Franciszka z Danilkiewiczów Alkiewiczowa 297-1-46 13R 11 Ł 709 DW
25 5 1793 Zaturce Filip Neriusz Błędowski Wólka Sadowska Ignacy Apolonia Nowakowska ur. Kajetan Ulanicki kawaler z Ulanik, Franciszka z Dalnikiewiczów Halkiewiczowa, as. Leon Sikorski kawaler z Szepla, Katarzyna Korzeniowska mężatka, Józef Okorski kawaler, Tekla Korzeniowska panna 297-1-46 21V Ł 728 DW
9 4 1797 Zaturce ? Reos (?) Rzążewski Serniczki Ignacy Eleonora Jajkowska Wlm. Antoni Olszamowski kawaler z Horochoryna, Tekla z Sikorskich Sokołowska mężatka z Okorska, as.Albin Sokołowski kawaler z Okorska, Barbara Piotrowska mężatka ze Żmudzi 297-1-46 29V Ł 753 DW
5 8 1799 Lubar Dominik Sikorski Lubar Jan Dominika Jasińska łacina, data chrztu, Ignacy Lebiedziewicz, Anastazja Boniecka, ass. Antoni Łubkowski, Katarzyna Jabłońska 178-51-174 12R-12V Ż Mg
2 2 1799 Białogródka Eleonora Pasławska Rublanka Feliks Konstancja Strzelbicka chrz. 2.02., Franciszek Sikorski i g. Rozalia Popławska 178-51-95 102V 13 Ż DM
2 3 1801 Lubar Stefan Sikorski Czartoryja Józef Anna łacina, chrzest 3.03.1801, Dymitr Morawski, Anna Rogalska 178-51-174 30V Ż Mg
15 6 1802 Moszny, filia Miedzyrzec Bazyli Sikorski Międzyrzec ur. Kazimierz Petronela ur. Jan Fiszer, leśniczy luczański, ur. Zofia Sowińska 178-51-190 1 Ż EH
9 6 1806 Lubar Onufry Kostkiewicz Lubar Wojciech Agnieszka łacina, chrzest 10.06.1806, Ambroży Sikorski, Honorata Barczewska 178-51-174 81V 65 Ż Mg 192
22 10 1806 Lubar Wojciech Sikorski Lubar Wojciech Rozalia Kleyn (Klejn) łacina, chrzest z wody 22.10.1806, dopeł. chrztu 23.10.1806, Wincenty Zwierzchowski, Klara Lewicka, Pantaleon Zaleski, Rozalia Berchmanowa, z bliźniąt 178-51-174 85V 104 Ż Mg 205
11 9 1807 Lubar Mikołaj Sikorski Derewiczka (Derewicze) Józef Anna łacina, chrzest 12.10.1807, Józef Minkewicz, Katarzyna Leblowa 178-51-174 95V Ż Mg 231
4 1809 Torczyn Julianna Sikorski Szepel Piotr Marianna Olędzka chrzest 24.10.1815; Jan Rudkowski, Marianna Orzechowska 26a 29 EH Ł
9 1 1812 Torczyn Martianna Palusinska Szepel Franciszek Kunegunda Walczak Piotr Sikorski, Justina Kawińska 1 2 EH Ł
22 3 1813 Torczyn Marianna Paluszynski Szepel Franciszek Kunegunda de Walczykowice Piotr Sikorski, Maryanna Skopowa 9a 9 EH Ł
5 4 1827 Targowica Leon Sikorski Rudłów Feliks Agnieszka Burzyńska Kajetan Ulański, Marianna Cichocka 813 288a 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0263.htm
5 4 1827 Targowica Krescenty Sikorski Rudłów Feliks Agnieszka Burzyńska Kajetan Ulański, Marianna Cichocka 813 288a 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0263.htm
25 4 1827 Łabuń Katarzyna Popiel Kastowce/Kaftowce Baltazar Marianna Lisiecka Wincenty Sikorski, Antonina Kaniewska 178-3-93 107V 26 Ż 210 KP2
22 6 1827 Starokonstantynów Kapucyni Jan Chrzciciel Sikorski Radkowce Teodor Tekla Gruszpan Jan Wrodziński, Apolonia Romanowna 178-3-93 181R/181V 7 Ż 350/351 KP2
21 2 1827 Korzec Piotr Sikorski Korzec Wojciech Rozalia Maliszewska Jan Kozłowicz kawaler i Julianna Milecka ż. Franciszka, asyst. Franciszek Kukulski i Agnieszka Rudkiewicz panna 245-1-1 65V 21 R 129 DM
16 5 1827 Korzec Joanna Sadowska Korzec Dymitr Marianna Ekslar [Eksler] Antoni Sikorski i Marianna Garoska ? zamężna 245-1-1 69V 51 R 137 DM
8 11 1827 Korzec Michał Jan Fiałkowski Przedmieście Korca Józef Marianna Nowicka Antoni Sikorski i Magdalena Bruchleska, asyst. Ludwik Kamiński i Rozalia Mielnicka panna 245-1-1 77V 112 R 153 DM
25 3 1828 Połonne Aleksander Wysocki Niczpały Józef Marianna Wojciechowska ur. Józef Sikorski, Konstancja Kokoszyńska 245-1-2 91R 50 R 2671 DW
20 6 1828 Połonne Aleksander Zenon Sikorski Niczpały Józef Katarzyna Pikulska ur. Kazimierz Deskur, Aniela ...cka 245-1-2 93R 86 R 2675 DW
10 7 1828 Połonne Cyryl Antoni Sikorski Niczpały Paweł Krystyna Porczyńska ur. Ignacy Porczyński i Julianna Zakrzewska 245-1-2 94R 101 R 2677 DW
15 1 1829 Korytnica Józef Sikorski Kładniów Jan Katarzyna Szczerbińska 208 12 39
11 8 1829 Ptycza Zuzanna Idalia Łotocka Buderaż Aleksander Gabriel Julianna Kwiatkiewicz Ignacy Izycki, Małgorzata Sikorska, ??? Sikorski, Salomea Czechowska 815 302V 23 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0308.htm
4 7 1829 Bazalia -fil.Tereszki Tomasz Sikorski Wolica Polowa Leon Agnieszka ur. Konstanty Wojciechowski i ur. Antonina Metelska 178-3-95 223R 23 Ż DM
2 6 1829 Annopol Jan Sikorski Korostek Józef Julianna Świdzińska Piotr Szmigielski i Anna Sikorska zamężna 171-1-2 116aV 21 R 128 DM
18 5 1829 Korzec Antoni Sikorski Karczma Kazimierz Marianna Wakulska Wincenty Zbrożek i Petronela Tyszecka panna 245-1-3 70R 51 R 137 DM
15 6 1829 Korzec Jan Sikorski Słobódka Dereżeńska Grzegorz Ludwika Łabudzińska Jakub Chomicz i Teresa Sawicka, asyst. Mateusz Sikorski i Franciszka Tyszecka zamężna 245-1-3 72R 61 R 141 DM
1 8 1830 Ostróg Zofia Józefa Dębińska Bielmaż Kazimierz Domicela Laskowska urodzona w majętnosci Graffa Ilińskiego, Jan Sikorski, Czarleniowska żona Franciszka 171-1-3 10V 77 R MZ
12 11 1830 Lubar Marcin Orzechowski Lubar Mateusz Barbara Kulczycka Franciszek Sikorski Marianna Zamólińska as:Augustn Michałowski Marianna Nielczycka 178 3 3 V369 100 Ż MP
12 2 1830 Żytomierz Dionizy Młyński Żytomierz Karol katarzyna Werder Michał Sikorski Teodora Osiecka 178 3 3 V7 45 Ż MP
10 3 1830 Żytomierz Feliks Krynicki Żytomierz Bazyli Wiktoria Świcińska Stefan Aleksandrowski Magdalena Jariow as:Michał Sikorski Apolonia Zahorowska, Jakub Wilczyński Agata Piasecka 178 3 3 V10 66 Ż MP
6 9 1830 Berdyczów Aniela Metlińska Berdyczów Wawrzyniec Magdalena Antoni Sikorski, Marianna Lindinow - majorowa 178 3 3 V132 167 Ż MP
11 9 1830 Berdyczów Justyna Medyńska Berdyczów Piotr Antonina Aleksander Sikorski, Agnieszka Wojnarowska 178 3 3 V132 171 Ż MP
8 8 1831 Turzysk Antoni Sikorski Dolsk Katarzyna Delewska 709 45 15 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0023.htm
16 5 1831 Ptycza Mikołaj Sikorski Buderaż Feliks Justyna Różycka Aleksander Bazylin Łotocki komornik, Tekla Ignacego Izycka chorążyna 817 234R 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0238.htm
11 10 1831 Ostróg Józef Edward Błażejewski Chorów Antoni Domocela Dobrowolska Jan Sikorski, Anna Dobrowolska 171-1-4 12R 86 R MZ
0 1831 Międzyrzec Narcyz Jaroszewski Andrusiejów Józef Olszewski Zuzanna Sikorska Jaroszewska ch.11.8.1832r. Nikodem Sikorski,Paulina Rzewuska 171-1-5 243R 28 R AS
17 1 1832 Korytnica An... Sikorski Korytnica Jan Katarzyna Sczerbińska 208 30 3 0
24 12 1832 Białogródka Stefan Sikorski Suchorzyńce Mikołaj Zofia Kuchta Stefan Juźków i Marianna Kobryn ż. Mikity, as. Jan Turczyński i Jadwiga Janek ż. Szymona 178-3-98 54R 142 Ż DM
22 10 1832 Korzec Jan Kanty Sikorski Słobódka Derażeńska NN Joanna Sikorska Joachim Chomicz i Franciszka Nowicka mężatka 245-1-6 75r 113 R Na
22 9 1832 Annopol Tekla Teodorowicz Krasnosiółek Antoni Agnieszka Czyżakowska ur. Mateusz Sikorski, Tekla Zabulewiczowa 171-1-5 124V 29 R 8214 DW
4 11 1832 Tajkury Karol Marcin Sikorski Krajewo Jan Tekla Mazurkiewicz W. Gasper Staszewski, w.. Julia Lekrzycka wdowa, as. W. Józef Staszewski, ur. Karolina Radwańska 171-1-5 48R 15 R 55 DW
24 4 1833 Szumsk Jan Sikorski Kąty Wawrzyniec Marianna Orłowska Andrzej Kucharski, Katarzyna Kucharska ż. Sebastiana 245-1-7 381R 20 R 1940 RK
20 6 1833 Korzec Alojzy Sikorski Korzec Mateusz Katarzyna Rudkowska 245-1-7 80 69 R PW
1 9 1834 Korytnica Stefan Sikorski Korytnica Jan Katarzyna Szczerbińska 208 44 10 0
20 6 1834 Młynów (Koblin) Marianna Izabela Sienicki Koblin Franciszek Magdalena Mierzwicka Feliks Sikorski, Panna Imiatowska, Jan Eckielt, Aniela Wysoczynska 820 180R 23 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0184.htm
6 11 1834 Luboml Katarzyna Wołoszewicz Luboml Grzegorz Elżbieta Szymon Sikorski, Agata Ofman ż. Antoniego 849 472 97 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0261.htm
28 2 1834 Korzec Aleksander Sikorski Korzec Stefan Marcjanna Stepanowska Joachim Stepanowski i Tekla Butkiewicz ż. Piotra 245-1-10 64r 14 R Na
16 2 1834 Łabuń Julia Popiel Kustowce Baltazar Marianna Lisicka Wincenty Sikorski i Antonina Kaniewska, asyst. Kasper Lisicki i Elżbietą Lisicka 178-3-100 103V 13 Ż 208 DM
11 2 1835 Gródek Ignacy Wysoczyński Porzycze Feliks Marianna Trzcińska Sikorski Jan Trzciński Franciszek, Terlecka Józefa ż. Piotra Medyńska Rozalia, ż 29 JZ
13 10 1835 Ptycza Edward Szczepan Łotocki Buderaż Gabriel Julianna Kwalkiewicz Feliks Sikorski, Ewa Radlinska, Józef Chiliński, Małgorzata Sikorska, Stanisław 821 250V 28 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0253.htm
19 4 1835 Luboml Wojciech Sikorski Luboml Szymon Anastazja Junakowska Adam Przesmycki, Izabela Przesmycka 850 368 29 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0196.htm
11 1 1835 Annopol Kasper Sikorski Korostek Józef Marianna Swiedzińska ur. Antoni Minor, Eudochia Przybyłowska ż. Małożka 171-1-8 49V 4 R 9040 DW
4 3 1836 Szumsk Kazimierz Sikorski Kąty Franciszek Julianna Kaizmierz Sikorski, Aniela Błaszczuk zamężna 245-1-10 449R 14 R 2205 RK
12 10 1836 Korzec Teresa Saba Korzec NN Karolina Saba Mateusz Sikorski i Antonina Domańska panna; asyst. Józef Paszkowski i Barbara ... panna 245-1-10 82r 122 R Na
22 8 1836 Annopol Bazyli Sikorski Korostek Józef Juliana Swiedzińska ur. Jonasz Świedziński, Agnieszka Sokulska ż. Michała 171-1-9 45V 28 R 53 DW
1 9 1836 Miropol Adam Sikorski Huta Żaborzycka NN Marcelina Wojciech Żarczyński i Marianna Leśniewska panna 245-1-10 124R 55 R 128 DM
16 6 1837 Korytnica Bazyli Sikorski Korytnica Jan Katarzyna 211 2 6 0
8 3 1837 Radziwiłłów Jan Sikorski Radziwiłłów NN Honorata 823 245 R 9 0
0 7 1837 Bazalia Jan Sikorski Wolica Polowa Lew Agnieszka Zielińska chrzest 07.1837; Kazimierz Wachowski i Rozalia Siestrzycka (wpis 1858 r.) 178-3-127 15V-16R 79 Ż DM
6 11 1837 Szumsk Łucja Jasińska Kąty Tomasz Antonina Śliwińska Jędrzej Kucharski, Marianna Sikorska ż. Wawrzyńca, Józef Sikorski, Helena Kucharska 245-1-11 484R 81 R 1754 RK
6 12 1837 Łysin Mikołaj Grocholski Łopawsze Grzegorz Prakseda Marcin Sikorski kawaler i Marianna Malicka, asyst. Franciszek Kossowski i Marianna Tomaszewska 823 209R 32 AGAD 217 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0217.htm
15 7 1838 Ptycza Ignacy Apolinary Henryk Sikorski Wielka Milcza Feliks Amelia Chamiec Kalikst Chamiec b. chorąży, Ottowa, Ignacy Dubicki sędzia p-u Dubieńskiego, Zuza 824 204V 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0206.htm
27 7 1838 Annopol Eliasz Sikorski Korostek Józef Julianna Swiedzińska ur. Franciszek Mirwa, Marianna Matuszewska ż. Stanisława 171-1-11 125R 25 R 336 DW
7 8 1838 Szumsk Kajetan Sikorski Kąty Franciszek Julianna Kukurowska Wawrzyniec Sikorski, Zofia Martyniuk ż. Trochima 245-1-12 281R 45 R 276 RK
7 11 1838 Szumsk Michał Jasiński Kąty Kajetan Franciszka Kucharska Tadeusz Sikorski, Aniela Kucharska ż. Józefa 245-1-12 285V 71 R 281 RK
10 2 1838 Korzec Piotr Sikorski Korzec Mateusz Katarzyna Rudkowska Jan Suchozaniett i Tekla Żukiewicz wdowa 245-1-12 62R 25 R 63 DM 0
17 2 1838 Korzec Leon Sikorski Korzec Stefan Marianna Stefanowska Joachim Stepanowski i Tekla Butkiewicz ż. Piotra 245-1-12 63R 31 R 64 DM
12 4 1839 Krzywin Tomasz Sikorski Łaszanówka Józef Agata Sawicka 879 29 R 6
15 3 1839 Radziwiłłów Cyryl Sikorski Radziwiłłów nn Marianna 825 217 14 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0225.htm
2 3 1840 Korytnica Franciszek Sikorski Korytnica Jan Katarzyna Szczerbińska 214 2 4 0
3 12 1840 Korytnica Mikołaj Sikorski Korytnica Franciszek Fabianna Oszyńska 214 5 9 0
13 4 1840 Łuck Aleksander Nowakowski Zaborol Antoni Karolina Siedlecka Aleksander Sikorski, Marcjanna Łoś 376 10 29 826 7V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0006.htm
12 12 1840 Chabno Jakub Sikorski Rudnia Aleksandrówka Jan Pelagia Adam Sikorski, Franciszka Mazenn, mężatka, chrz. 15.12.1840 178-51-456 29V 38 Ż BS 71
27 1 1841 Gródek Jan Trzciński Stare Porzycze Franciszek Rozalia Sikorska Wysokiński Feliks Sikorski Jan, Medyńska Rozalia, ż.Jana Sikorska Anna, panna 23 JZ
12 8 1841 Młynów Edward Władysław Sikorski Użeniec Feliks Amelia Chamiec Fortunat Piotrowski Kpt. Wojsk Rosyjskich, Magdalena Rohozińska, Amelia Rohozińs 827 170R 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0173.htm
21 12 1841 Krzywin Tomasz Oborycki Baranie Józef Ludwika Karpowska ch.22.12.1841, Ur. Józef Sikorski, Prac. Karolina Juszczyńska ?, ż. Franciszka 171-1-12 36R 38 R Mg
12 3 1842 Szumsk Grzegorz Sikorski Kąty Franciszek Julianna Kukurowska 873 569 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0295.htm
25 7 1842 Szumsk Jakub Sikorski Kąty Józef Marianna Kucharska Marcin Kucharski, Franciszka Jasińska z. Kajetana 873 577 50 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0299.htm
19 6 1843 Korzec Jan Sikorski Korzec Stefan Marianna Stepanowska 874 198 92 PW
8 2 1844 Korzec Jan Sikorski Korzec Mateusz Katarzyna Rudkowska 875 136 28 PW 0
16 1 1844 Szumsk Antoni Sikorski Kąty Tadeusz Franciszka Jasińska 875 653 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0343.htm
28 10 1844 Szumsk Łukasz Sikorski Kąty Franciszek Aleksandra Kukurowska Michał Jasiński, Katarzyna Kukurowska ż. Kazimierza 875 679 87 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0357.htm
9 5 1844 Wyszogródek Helena Woźniuk Musurowce Michał Magdalena Podstawczuk Jan Sikorski, Anna Skarzewska panna 875 850 17 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0451.htm
29 10 1844 Połonne Edmund Sikorski Nieczypały Józef Katarzyna Aleksander Kamiński żonaty, Marianna Wysocka wdowa 875 434 162 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0221.htm
19 12 1844 Stawiszcze Faustyna Nowicka Krasiłówka wielm. Bazyl Wincenta Kamińska wielm. Leon Sikorski, Barbara Uziemtówna 685-2-1020 2v 4 Ch 4 KP2
3 11 1845 Korzec Antoni Sikorski Korzec Mateusz Katarzyna Rudkowska 876 168 127 PW 0
3 3 1845 Korytnica Józef Sikorski Korytnica Franciszek Fabianna Osińska 218 3 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20218/pages/PL_1_436_218_0002.htm
4 3 1845 Łabuń Kazimiera Lubikowska Kustowce Józef Aniela Kaniewska 1-dw. Józef Sikorski i Aniela Kaniewska ż. Andrzeja 178-3-113 123R 24 Ż DM
4 8 1845 Starokonstantynów Dominik Adamowski Zapadyńce Tomasz Marianna Witwicka Kajetan Sikorski i Rozalia Głowacka ż. Ignacego 178-3-113 157R 88 Ż 314 DM
3 12 1846 Targowica Barbara Owerk Podłożce Andrzej Marianna Ulańska Feliks Sikorski, Marianna Rezak ż. Konrada 832 198 V 14 ZP 0
16 6 1846 Młynów Antoni Juliusz Sikorski Dorohostaje Wielkie Feliks Amelia Chamiec Zenon Peretiatkowicz odstawny Czynownik 14stej Klasy, Alfonsa Orurg Hrabina, Kar 832 185R 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0194.htm
8 1 1846 Krzywin Jan Sikorski Łaszanówka Józef Agata Sawicka Jan Sawicki, Rozalia Kraczkowska ż. Tomasza 885 73 1 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0074.htm
9 10 1846 Stawiszcze Dionizy Nowicki Krasiłówka Bazyli Wincenta Kamińska Leon Sikorski i Agnieszka Rożniatowska wdowa, asyst. Szymon Pawłowski i Marianna Brylińska zamężna, Michał Bryliński i Teresa Kamińska panna 1042-1-8 9V 46 CDIAK DM
3 8 1846 Starokonstantynów Dominik Sikorski Bahłajki Aleksander Marianna Żułkiewska Mikołaj Czyżewski i Marianna Żułkiewska ż. Piotra 178-3-114 14V 104 Ż 29 DM
21 2 1847 Luboml Franciszka Martyna Turz? Dominopol Marianna Turz? Szymon Sikorski, Franciszka Borowik ż.Macieja 862 362 14 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0195.htm
13 7 1847 Annopol Aniela Waśkowska Hubelce Marcin Lucyna Ostrowska Michał Sikorski i Helena Ostrowska ż. Teodora 171-1-13 113R 26 R 116 DM
11 12 1847 Starokonstantynów Gabriel Adamowski Zapadyńce Tomasz Marianna Witwicka Kajetan Sikorski i Magdalena Łukomska ż. Łukasza 178-3-116 175V 135 Ż 349 DM
3 4 1847 Szumsk Wincenty Sikorski Kąty Józef Marianna Kozłowska Grzegorz Kucharski i Dorota Sikorska 245-1-13 335V 27 R 665 DM
30 10 1847 Szumsk Karol Sikorski Kąty Michał Tekla Błażczuk Franciszek Kucharski i Antonina Jasińska ż. Tomasza 245-1-13 345V 82 R 683 DM
11 5 1848 Bazalia f. Tereszki Stanisław Kłodnicki Wolica Polowa Maciej Marianna Skąpska Lew Sikorski i Teresa Pasztalian 178-3-117 311R 18 Ż 610 DM
17 3 1848 Szumsk Józef Strzelecki Mosty Franciszek Małgorzata Hornicka Tomasz Sinkorski [Sinkowski albo Sikorski] i Elżbieta Jakuszewska ż. Wawrzyńca 245-1-14 189V 16 R 364 DM
14 8 1848 Szumsk Grzegorz Jasiński Kąty Kajetan Franciszka Kucharska Tadeusz Sikorski i Petronela Jasińska ż. Mariana 245-1-14 195V 50 R 376 DM
18 4 1848 Korzec Antoni Sikorski Korzec Mateusz Katarzyna Rudkowska Aleksy Radin oficer i Anna Krystyńska ż. Pawła 245-1-14 411V 69 R 796 DM
6 3 1849 Gródek Helena Trzcińska Stare Porzycze - Rozalia Trzcińska Sikorski Jan, Miedyńska Rozalia, wdowa 53 JZ
13 8 1849 Starokonstantynów Jan Sikorski Pohoryła Wyższa Aleksander Marianna Żółkiewska 178-3-118 16V-17R 77 Ż
2 8 1849 Szumsk Paweł Sikorski Kąty Tadeusz Franciszka Jasińska Paweł Jasiński i Marianna Jasińska ż. Franciszka 245-1-15 216V-217R 72 R 297 DM
6 11 1849 Szumsk Michał Sikorski Chodaki Jakub Marianna Kulpaszewska Jan Iwanczuk i Tekla Rzechowska ż. Piotra 245-1-15 223V-224R 100 R 304 DM
22 11 1849 Szumsk Katarzyna Sikorska Kąty Michał Tekla Chmiel Franciszek Sikorski i Dorota Jasińska ż. Józefa 245-1-15 226V-227R 110 R 307 DM
25 1 1850 Korzec Marcelina Ostrowska Majdan Krzyżyk Stanisław Katarzyna Majdaniec Mateusz Sikorski i Katarzyna Dulewicz ż. Jana 171-1-16 394v-395r 13 R Na
4 7 1850 Kulczyny Petronela Ostrowska Salicha Mała Teodor Cecylia Pawłowska Jan Sikorski i Julia Czarnecka ż. Szymona 178-3-119 193V-194R 75 Ż 378-379 DM
8 1 1850 Szumsk Kasper Kucharski Kąty Józef Aniela Oborska Józef Sikorski i Franciszka Jasińska ż. Kajetana 426-1-239 88V-89R 5 T 100 DM
12 1 1850 Szumsk Paweł Sikorski Kąty Franciszek Julianna Kokurowska Kazimierz Kokurowski i Tekla Giżycka ż. Benedykta 426-1-239 88V-89R 7 T 100 DM
13 11 1850 Szumsk Agnieszka Sikorska Kąty Karol Marianna Listowska Franciszek Sikorski i Tekla Zielińska ż. Marcina 426-1-239 111V-112R 96 T 123 DM
28 3 1851 Bazalia Wincenty Sikorski Wolica Polowa Leon Marianna Zaklicka Jan Zagrodzki i Marianna Kłodnicka 178-3-120 97V-98R 46 Ż DM
1 5 1852 Szumsk Jakub Sikorski Kąty Michał Tekla Błażczuk Łukasz Jasiński i Antonina Jasińska ż. Tomasza 426-1-241 107V-108R 36 T 111 DM
31 12 1853 Korytnica Antoni Padewski Sikorski Korytnica Józef Marianna Litwinczuk 226 2-3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0002.htm
3 7 1853 Annopol Stanisław Sikorski Hubelce Michał Cecylia Ditkowska chrzest 5.07.1853, Antoni Ostrowski i Tekla Rudnicka 171-1-33 144V-145R 20 R 143 BW
23 5 1853 Krzywin Antoni Sikorski Łaszanówka Józef Agata Sawicka chrzest 24.05.1853, Walenty Wojciechowski i Karolina Kurkiewicz 171-1-33 107V-108R 15 R 106 BW
1 6 1853 Korzec Franciszek Milewski Futor Korecki Jan Wawrzyniec Honorata Korzeniowska Mateusz Sikorski i Marianna Florańska, Michał Wysocki i Karolina Sikorska 171-1-33 284V-285R 55 R 283 DM
21 3 1854 Bazalia Benedykt Sikorski Wolica Polowa Lew Katarzyna Zaklicka Józef Śniatkowski i Marcjanna Prejzner 178-3-122 8V-9R 31 Ż DM
13 11 1854 Szumsk Jan Sikorski Kąty Michał Tekla Błażczuk Tadeusz Sikorski i Antonina Jasińska ż. Tomasza, asyst. Antoni Ciechanowski i Teresa Jasińska panna 172-1-30 379V-380R 82 R / FS 381 DM
20 11 1854 Szumsk Marianna Jasińska Kąty Kajetan Franciszka Kucharska Józef Sikorski i Aniela Kucharska ż. Józefa, asyst. Wawrzyniec Barszczewski i Teresa Jasińska panna 172-1-30 380V-381R 86 R / FS 382 DM
17 1 1855 Szumsk Marianna Jasińska Kąty Adam Józefa Jasińska Tomasz Listowski i Marianna Jasińska ż. Franciszka, asyst. Michał Sikorski i Magdalena Listowska ż. Tomasza 172-1-41 380V-381R 5 R 383 DM
10 6 1855 Szumsk Małgorzata Jasińska Kąty Tomasz Antonina Sikorska Ludwik Domański i Marianna Kiryjczuk ż. Eliasza, asyst. Michał Sikorski i Józefa Jasińska ż. Adama 172-1-41 356V-387R 28 R 389 DM
12 8 1855 Szumsk Marianna Sikorska Kąty Tadeusz Franciszka Jasińska Michał Sikorski i Antonina Jasińska ż. Franciszka 172-1-41 390V-391R 47 R 393 DM
2 10 1855 Szumsk Franciszek Jasińska Kąty Józef Dorota Sikorska Ludwik Domański i Apolonia Jasińska ż. Jana, asyst. Franciszek Sikorski i Teresa Jasińska panna 172-1-41 393V-394R 56 R 396 DM
2 12 1855 Szumsk Andrzej Kucharski Kąty Józef Aniela Marciniuk Tadeusz Sikorski i Marianna Kiryjczuk ż. Eliasza 172-1-41 395V-396R 63 R 398 DM
30 8 1856 Bazalia Jan Sikorski Wolica Polowa Tomasz Paulina Zawadzka Józef Wachowski i Wiktoria Borysławska 178-3-124 81V-82R 90 Ż DM
21 2 1856 Szumsk Apolonia Jasińska Kąty Franciszek Franciszka Kokurowska Franciszek Sikorski i Lucyna Jasińska ż. Franciszka 172-1-51 357V-358R 17 R / FS 364 DM 0
7 5 1856 Szumsk Stanisław Sinkowski Hucisko Horodyskie Tomasz Franciszka Kozłowska Józef Sikorski i Urszula Jasińska ż. Pawła, asyst. Józef Adaszyński i Katarzyna Kokurowska ż. Wawrzyńca 172-1-51 361V-362R 34 R / FS 367 DM
8 11 1856 Szumsk Antoni Sikorski Kąty Michał Tekla Tomczuk Franciszek Sikorski i Rozalia Kucharska panna, asyst. Adam Chruszczewski i Marianna Sikorska ż. Karola 172-1-51 374V-375R 87 R / FS 380 DM
11 1 1857 Łabuń Paweł Lisiecki Kustowce Kasper Domicela Dzierżyńska Józef Sikorski i Aniela Kaniewska 178-3-73 337V-338R 2 Ż DM
28 3 1857 Lubar Józef Wiszniowski Lubar Jan Marianna Jatkiewicz Józef Sikorski, Marianna Skubicka, as: Sylwester Jatkiewicz, Adela Ananowicz 641-1-17 9 28 Ż. MP
21 2 1858 Łabuń Mieczysław Sielski Białopol Stanisław Franciszka Kosakowska Kalikst Sikorski i żona Malinowskiego 178-3-74 317V-318R 15 Ż DM
22 9 1858 Lubar Maciej Izbicki Chutor Korostkowiecki Józef Zofia Jabłońska Marcin Sikorski, Małgorzata Popielcówna - panna 641-1-18 15 60 Ż MP
4 11 1859 Ostróg Karol Rafał Sikorski Ostróg Karol Marcin Franciszka Sokulska Tyt.Sowit. Kalikst Żylityńkiewicz i Joanna Stańkiewicz ż. Ludwika, as. Grzegorz Sobolewski i Karolina Czerniachowska ż. Ignacego 886 73-74 106 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0039.htm
21 7 1859 Bazalia Jan Sikorski Wolica Polowa IN Katarzyna s. nieślubny wdowy, Antoni Pasztalian i Tekla Kondracka 178-3-129 22V-23R 85 Ż DM
22 4 1859 Szumsk Wojciech Sińkowski Huta Horodyska Tomasz Franciszka Kozłowska Paweł Kozłowski i Honorata Kozłowska ż. Kajetana, asyst. Tadeusz Sikorski i Agnieszka Leszczyńska ż. Jana 245-1-16 165V-166R 42 R / FS 167 DM
9 1 1860 Łabuń Ewa Glewińska Kustowce Andrzej Brygida Aleksander Sikorski i Klementyna Kołodyńska 178-3-75 300V-301R 5 Ż DM
1 8 1860 Bazalia Antonina Pasztelan Wolica Polowa Dominik Aniela Zaklicka Jan Sikorski i Tekla Metelska 178-3-130 22V-23R 82 Ż DM
11 4 1860 Szumsk Jan Jasiński Kąty Franciszek Lucyna Hornicka Tadeusz Sikorski i Barbara Białobrzycka ż. Józefa 245-1-18 182V-183R 31 R 186 DM
3 8 1860 Szumsk Aniela Ulanicka Kąty Władysław Franciszka Rutkowska Franciszek Sikorski i Katarzyna Tomczuk z Hornickich wdowa 245-1-18 192V-193R 70 R 196 DM
16 10 1860 Szumsk Teresa Jasińska Kąty Marianna Franciszka Kulczycka Franciszek Sikorski i Anastazja Martyńczuk ż. Jakuba, asyst. Mikołaj Jaruszczewski i Antonina Jasińska ż. Tomasza 245-1-18 198V-199R 94 R 202 DM
28 11 1860 Szumsk Franciszka Lewandowska Chodaki Wincenty Zuzanna Gabruk Jakub Sikorski i Józefa Lewandowska ż. Jana 245-1-18 202V-203R 109 R 206 DM
5 5 1861 Ostróg Helena Łatyńska Białotyń Stanisław Aleksandra Żytnikowska Karol Sikorski i Emilia Rożycka ż. Henryka 654-1-36 1V Rapt. R DM
6 6 1861 Łabuń Marianna Mondzelowska Suszki Marek Anna Sikorska Kalikst Sikorski i Tekla Klepacka 178-3-76 340V-341R 38 Ż DM
4 8 1861 Połonne Zygmunt Sikorski Niczpały Jan Oktawia Mierzwińska Stanisław Mucharski i Urszula Kozłowska ż. Jana 178-3-76 34V-35R 134 Ż DM
3 8 1862 Bazalia Augustyn Sikorski Wolica Polowa Tomasz Paulina Zawadzka Józef Wachowski i Wiktoria Borysławska 178-3-131 83V-84R 85 Ż DM
23 3 1862 Starokonstantynów Maria Mołodecka Wierzchniaki Antoni Marianna Jasińska Aleksander Sikorski i Salomea Lipińska ż. Franciszka 178-3-131 11V-12R 41 Ż 24-25 DM
6 12 1862 Ostropol Franciszek Sikorski Czarna Izydor Klementyna Wojnarowska Piotr Krucewicz i Kasylda Wojnarowska 178-3-77 307V-308R 46 Ż 610-611 DM
4 1 1862 Szumsk Kasper Sikorski Kąty Tadeusz Franciszka Jasińska Karol Sikorski i Antonina Jasińska ż. Tomasza 245-1-19 149V-150R 3 R 257-258 DM
23 3 1862 Szumsk Franciszek Jasiński Kąty Jan Lucyna Jasińska Franciszek Sikorski i Antonina Jasińska panna 245-1-19 154V-155R 24 R 267-268 DM
1 8 1862 Szumsk Aleksander Jasiński Kąty Franciszek Lucyna Hornicka Tadeusz Sikorski i Antonina Jasińska panna 245-1-19 161V-162R 51 R 281-282 DM
19 8 1862 Szumsk Wawrzyniec Sikorski Kąty Michał Tekla Tomczuk Kazimierz Baranowski i Franciszka Jasińska ż. Pawła 245-1-19 164V-165R 62 R 287-288 DM
8 9 1862 Szumsk Jan Jasiński Kąty Franciszek Józefa Gabruk Jan Sikorski i Franciszka Hulewicz ż. Antoniego 245-1-19 164V-165R 64 R 287-288 DM
7 3 1862 Ostróg Tomasz Sikorski Ostróg Karol Marcin Franciszka Sokulska Grzegorz Sobolewski i Ludwika Staszkiewicz zamężna 171-1-75 8V-9R 36 R 11 DM
1 6 1863 Żytomierz Nikodem Trzciński Futor Makowskiego Tomasz Wiktoria Borecka Wojciech Sikorski, Waleria Wołodkiewicz 178-3-54 43 135 Ż DG
25 6 1863 Żytomierz Pawlina Szaciło Kulikowska Futor Makowskiego Michał Pawlina Szkorupińska Wojciech Sikorski, Filipina Sikorska 178-3-54 45 151 Ż DG
3 11 1863 Żytomierz Michalina Bałdyńska Futor Kudrawca Filip Marcelina Orzędowska [Urzędowska] Jakub Sikorski, Franciszka Omelkowska 178-3-54 38V-39R 275 Ż 77-78 DG
3 2 1863 Szumsk Agata Jasińska Kąty Łukasz Franciszka Zielińska Jan Sikorski, Aniela Kucharska ż. Macieja 245-1-21 177V-178R 14 R RK
7 8 1863 Szumsk Wincenty Sikorski Kąty Franciszek Paulina Jasińska Jan Sikorski, Lucyna Jasińska ż. Jana 245-1-21 189V-190R 66 R RK
30 8 1863 Szumsk Feliks Giżycki Kąty Franciszek Antonina Jasińska Michał Sikorski, Lucyna Jasińska ż. Jana 245-1-21 192V-193R 77 R RK
14 2 1864 Szumsk Julianna Kowalska Kąty Piotr Ewa Skalska chł. Jan Sikorski, Dorota Jasińska ż. Józefa 245-1-20 146V-147R 14 R
13 3 1864 Szumsk Maciej Sikorski 245-1-20 149V-150R 24 R
21 3 1864 Lachowce Aleksander Kornatowski Daniłówka Wincenty Franciszka Guczyńska szl. Jan Sikorski i Antonina Kornatowska ż. Stefana 178-3-146 45V-46R 20 Ż DM
27 12 1864 Białogródka Wiktor Kozielski Sosnówka Franciszek Józefa Kornatowska Jan Sikorski i Marianna Kozłowska ż. Stefana 178-3-81 96V-97R 125 Ż DM
19 3 1864 Ostropol Aleksander Waniewicz Czarna Leon Helena Sakiewicz Józef Sikorski i Antonina Sokolska 17-1-323 17V-18R 17 Ch 33-34 DM
9 3 1865 Turzysk Albert Sikorski Rużyn Józef Elżbieta Konson 734 6-7 6 0
16 3 1865 Lachowce Józef Sikorski Denisówka Jan Józefa Kornatowska szl. Wincenty Kamiński i Antonina Kornatowska ż. Stefana 178-3-146 89V-90R 19 Ż DM
21 12 1865 Ostróg Wiktor Sikorski Ostróg Karol Marcin Franciszka Sukulska Stanisław Kardaszewicz, Antonina Borzymowska ż. Jana, Ass. Antoni Marcinkowski, Helena Choina ż. Ambrożego, 654-1-36 46 3 R MZ
21 9 1865 Ostropol Maciej Sikorski Czarna Izydor Klementyna Wojnarowska Antoni Sokalski i Eugenia Piotrowska 17-1-323 35V-36R 30 Ch 69-70 DM
28 3 1866 Żytomierz Franciszek Trzciński Berezówka Tomasz Wiktoria Borecka [29.03.1866] syn dw., Jakób Sikorski i Julia Zborowska 178-3-63 21 82 Ż 39 i 40 DG
5 5 1866 Żytomierz Ludwik Bałdyński Dubowiec Feliks Marcianna Urzędowska [15.05.1866] syn mieszcz., Jakób Sikorski i Zofia Kozieracka 178-3-63 28 119 Ż 53 i 54 DG
26 10 1866 Żytomierz Antoni Sikorski Futor Kudrawcowa Jakób Filip Filipina Kotwicka [27.10.1866] syn dw., Cyryl Pentkowski i Antonina Murawska 178-3-63 53 259 Ż 103 i 104 DG
20 11 1867 Lachowce Klemens Sikorski Denisówka Jan Józefa Kornatowska Jan Kornatowski i Antonina Kornatowska ż. Stefana 178-3-146 183V-184R 65 Ż DM
9 7 1867 Ostróg Antonina Tołpiszkiewicz Rozważ Feliks Anna łoś Karol Sikorski, Marianna Drozdowska ż. Leonarda 654-1-36 60R 4 R MZ
14 10 1867 Bazalia Antoni Sikorski Wolica Polowa Tomasz Paulina Zawadzka Ignacy Rewera i Marianna Pasztalian 17-1-7 213V-214R 144 Ch 330-331 DM
26 7 1868 Białogródka Jakub Faliński Kuźmińce Filip Karolina Kornatowska Jan Sikorski i Józefa Makowska ż. Franciszka 178-3-81 360V-361R 71 Ż DM
12 12 1870 Szumsk Maria Kucharska Kąty Stanisław Paulina Jasińska Jan Sikorski, Józefa Jasińska ż. Stanisława 1-53 28V-29R 125 T RK
2 12 1870 Szumsk Mikołaj Głowacki Szumsk Franciszek Maria Wereszczyńska Jan Sikorski, Teresa Osowska ż. Kazimierza 1-53 27V-28R 120 T RK
25 11 1870 Szumsk Andrzej Błaszczuk Kąty Stefan Agnieszka Jasińska Michał Sikorski, Fiedora Gerasimczuk ż. Semena 1-53 27V-28R 116 T RK
13 9 1870 Szumsk Paulina Sikorska Kąty Józef Marcjanna Husiatyńska Jan Sikorski, Franciszka Jasińska ż. Franciszka 1-53 20V-21R 83 T RK
18 7 1870 Szumsk Maria Jasińska Kąty Stanisław Józefa Jasińska Jan Sikorski, Marcelina Giżycka ż. Franciszka 1-53 17V-18R 68 T RK
6 4 1870 Szumsk Józef Witkowski Antonowce Antoni Antonina Głowacka Józef Sikorski, Teofila Jasińska ż. Marcina 1-53 11V-12R 40 T RK
1 4 1870 Szumsk Józefa Jasińska Kąty Wojciech Maria Jasińska Jan Sikorski, Ludwika Jasińska ż. Michała 1-53 11V-12R 38 T RK
28 1 1870 Szumsk Maria Jasińska Kąty Mateusz Franciszka Chwedorowicz Jan Sikorski, Franciszka Fedorowicz ż. Grzegorza 1-53 3V-4R 12 T RK
14 12 1870 Białogródka Jan Faliński Kuźmińce Filip Karolina Kornatowska Jan Sikorski i Józefa Makowska 178-3-84 44V-45R 163 Ż DM
5 8 1872 Szumsk Mikołaj Sikorski Kąty Franciszek Paulina Jasińska 426-1-65 18V-19R 71 T
21 10 1872 Szumsk Antoni Sikorski Kąty Jan Marcjanna Jasińska 426-1-65 28V-29R 98 T
16 9 1872 Ostróg Michalina Grochowska Rozważ Karol Aniela Staszkiewicz chrzest 5/10, Karol Sikorski, Maria Biskupska ż. Zygmunta 654-1-56 55V 1 R MZ
10 3 1872 Białogródka Paweł Sikorski Hulowce Jan Józefa Kornatowska Wincenty Kamiński i Antonina Kornatowska ż. Stefana 178-3-84 205V-206R 33 Ż DM 0
22 3 1873 Szumsk Jan Sikorski Kąty Józef Marianna Husiatyńska chrz. 26.03 Franciszek Tomaszewski, Franciszka Jasińska ż. Mateusza 1-226 74V-75R 28 T DM 392
16 5 1873 Szumsk Jan Jasiński Kąty Jan Lucyna Jasińska chrz. 27.05 Jan Sikorski, Franciszka Jasińska ż. Pawła 1-226 81V-82R 55 T DM 400
13 12 1873 Szumsk Antoni Kucharski Kąty Stefan Antonina Jasińska chrz. 14.12 Marcin Jasiński, Marianna Giżycka, ast. Paweł Sikorski, Antonina Jasińska 1-226 99V-99R 128 T DM 418
9 9 1874 Szumsk Józef Miankowski/Maniakowski Kąty Feliks Marianna Osiatyńska/Husiatyńska chrz. 10.09 Wincenty Sikorski, Barbara Maniakowska ż. Łukasza 1-227 20V-21R 79 T DM 525
18 9 1874 Szumsk Adam Sikorski Kąty Jan Ewa Jasińska chrz. 22.09 Franciszek Giżycki, Antonina Jasińska ż. Kaspra 1-227 21V-22R 82 T DM 526
30 10 1874 Szumsk Józef Sikorski Kąty Wincenty Antonina Kucharska chrz. 3.11 Feliks Maniakowski, Antonina Kucharska ż. Stefana 1-227 26V-27R 102 T DM 531
30 1 1876 Szumsk Karolina Jastrzębska Kąty Tomasz Franciszka Błaszczuk chrz. 1.02 Jan Sikorski, Agnieszka Błaszczuk ż. Stefana 1-228 4V-5R 14 T DM 587
15 4 1876 Szumsk Antoni Sikorski Kąty Franciszek Paulina Jasińska chrz. 19.04 Wojciech Jasiński, Marianna Malicka ż. Antoniego 1-228 13V-14R 50 T DM 596
16 7 1876 Szumsk Franciszek Sikorski Kąty Paweł Magdalena Lewandowska chrz. 18.07 Kasper Jasiński, Marianna Sikorska ż. Jana 1-228 21V-22R 81 T DM 604
31 7 1876 Szumsk Józefa Tomaszewska Kąty Łukasz Teresa Jasińska chrz. 8.08 Wincenty Sikorski, Marianna Kokurowska ż. Józefa 1-228 22V-23R 88 T DM 605
21 9 1876 Szumsk Paulina Chruszczewska Kąty Stefan Franciszka Jasińska chrz. 26.09 Jan Sikorski, Aniela Kucharska ż. Macieja 1-228 26V-27R 106 T DM 609
21 8 1877 Szumsk Franciszek Sikorski Kąty Jan Ewa Jasińska chrz. 28.08 Franciszek Tomaszewski, Teresa Osowska ż. Kazimierza 1-229 22V-23R 88 T DM 668
18 8 1878 Szumsk Stefan Sikorski Kąty Paweł Magdalena Lewandowska chrz. 20.8 Jan Gabruk, Antonina Sikorska ż. Wincentego 426-1-230 24V-25R 96 T DM 739
14 1 1879 Szumsk Paulina Jasińska Kąty Jan Franciszka Sikorska Paweł Sikorski i Ewa Chruszczewska ż. Jana 01-226 120V-121R 12 T 439 DM
20 7 1879 Szumsk Anna Jasińska Kąty Grzegorz Antonina Chruszczewska Wincenty Sikorski i Franciszka Jasińska ż. Macieja 01-226 134V-135R 75 T 453 DM
18 2 1881 Szumsk Antonina Bilewicz Waśkowce Jan Apolonia Sikorska chrz. 22.02 Wincenty Sikorski, Marianna Traczuk ż. Radiona 426-1-231 5V-6R 19 T 797 DM
8 4 1881 Szumsk Antoni Jasiński Kąty Wojciech Antonina Kucharska chrz. 13.04 Adam Sikorski, Joanna Kokurowska ż. Franciszka 426-1-231 12V-13R 46 T DM 804
15 10 1881 Szumsk Karolina Jasińska Kąty NN Marianna Jasińska c. nieślubna, chrz. 20.10 Wincenty Sikorski, Marianna Giżycka ż. Franciszka 426-1-231 33V-34R 132 T DM 825
29 11 1881 Szumsk Antonina Hornicka Hucisko Horodyskie Jan Paulina Adaszyńska chrz. 29.11 Wincenty Sikorski, Marianna Sińkowska ż. Andrzeja 426-1-231 37V-38R 153 T DM 829
11 12 1881 Szumsk Wincenty Baranowski Kąty Jan Agata Sikorska chrz. 27.12 Stanisław Sikorski, Józefa Cruszczewska ż. Adama 426-1-231 38V-39R 160 T DM 830
24 12 1881 Szumsk Stanisław Szlachetko Marynki Karol Teresa Liszczyńska chrz. 27.12 Wincenty Sikorski, Józefa Liszczyńska z. Piotra 426-1-231 39V-40R 161 T DM 831
22 3 1882 Szumsk Katarzyna Tomaszewska Kąty Ignacy Antonina Fedorowicz Wincenty Sikorski, Józefa Jasińska ż. Jana 426-1-232 296V-297R 31 T
12 9 1882 Szumsk Franciszek Sikorski Kąty Wincenty Antonina Jasińska Wojciech Jasiński, Paulina Hornicka ż. Jana 426-1-232 312V-313R 94 T
2 10 1882 Szumsk Antoni Sikorski Kąty Stanisław Marianna Jasińska Jan Jasiński, Katarzyna Kucharska ż, Andrzeja 426-1-232 317V-318R 115 T
20 11 1882 Szumsk Feliks Fedorowicz Kąty Franciszek Antonina Sińkowska Jakub Sikorski, Marianna Sińkowska ż. Andrzeja 426-1-232 322V-323R 138 T
25 12 1883 Krzywin Adam Szatkowski Hołowle Mateusz Marianna Sikorska Stanisław Sikorski i Marcelina Sikorska ż. Antoniego 17-2-71 143V-144R 42 Ch 174-175 DM
16 6 1885 Szumsk Józef Sikorski Kąty Paweł Magdalena Lewandowska Jan Gabruk, Anna Maniakowska ż. Antoniego 426-1-232 178V-179R 66 T
23 6 1885 Szumsk Jan Tomaszewski Kąty Łukasz s. Daniela Teresa Jasińska Wincenty Sikorski, Marianna Giżycka ż. Jana 426-1-232 178V-179R 69 T
26 12 1885 Szumsk Mikołaj Sikorski Kąty NN Michalina 426-1-232 243V-244R 75 T
10 10 1885 Szumsk Stanisław Kucharski Kąty Feliks Agnieszka Głowacka Stefan Kucharski, Marianna Głowacka panna, Adam Sikorski, Antonina Suchodolska 103V-104R 122 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X47J-D?i=692&cat=833999
7 12 1886 Szumsk Mikołaj Sikorski Chodaki Józef Teresa Nowicka 426-1-232 262V-263R 169 T
9 7 1887 Szumsk Agnieszka Białobrzycka Kąty Kajetan Marcelina Jasińska Adam Sikorski i Antonina Fedorowicz ż. Franciszka 426-1-232 101V-102R 98 DM 969 T
19 1 1889 Szumsk Agnieszka Sikorska Kąty Paweł Urszula Gabruk Jakub Sikorski i Franciszka Teodorowicz ż. Antoniego 426-1-232 2V-3R 7 T 868 DM
25 2 1889 Szumsk Jan Sikorski Kąty Jakub Marcelina Oręba Paweł Sikorski i Marcelina Giżycka ż. Franciszka 426-1-232 6V-7R 28 T 872 DM
19 3 1889 Szumsk Józefa Zabłocka Waśkowce Wincenty Marianna Błaszczuk Piotr Sikorski i Aniela Błaszczuk ż. Józefa 426-1-232 9V-10R 41 T 875 DM
3 6 1889 Szumsk Jan Sikorski Kąty Wincenty Antonina Jasińska Aleksander Jasiński i Franciszka Jasińska ż. Jana 426-1-232 17V-18R 84 T 883 DM
23 7 1889 Szumsk Anna Listowska Marynki Antoni Franciszka Sikorska Adam Sikorski i Antonina Kasiuba ż. Grzegorza 426-1-232 22V-23R 105 T 888 DM
26 8 1889 Szumsk Ludwik Sikorski Kąty Paweł Magdalena Lewandowska Wincenty Sikorski i Anna Maniakowska ż. Antoniego 426-1-232 26V-27R 125 T 892 DM
4 9 1889 Szumsk Rozalia Lewandowska Chodaki Jan Aleksandra Gabruk Piotr Sikorski i Barbara Mielnik ż. Marcina 426-1-232 26V-27R 126 T 892 DM
6 9 1889 Szumsk Franciszek Kucharski Iserna Józef Anna Kucharska Stanisław Sikorski i Józefa Jasińska ż. Jana 426-1-232 27V-28R 131 T 893 DM
10 9 1889 Szumsk Franciszek Białobrzycki Kąty Kajetan Marcelina Jasińska Wincenty Sikorski i Elżbieta Listowska ż. Antoniego 426-1-232 28V-29R 135 T 894 DM
23 10 1889 Szumsk Jan Sikorski Kąty Wincenty Franciszka Śliwińska Stefan Jasiński i Teresa Osowska ż. Kazimierza 426-1-232 33V-34R 161 T 899 DM
11 11 1889 Szumsk Kasper Sikorski Kąty Józef Franciszka Bilewicz Piotr Bilewicz i Anna Sikorska ż. Kaspra 426-1-232 34V-35R 168 T 900 DM
18 12 1889 Szumsk Adela Jasińska Waśkowce Kazimierz Petronela Gabruk Adam Sikorski i Marianna Jasińska ż. Jana 426-1-232 38V-39R 191 T 904 DM
15 4 1890 Szumsk Wincenty Fedorowicz Kąty Józef Franciszka Korczewska Adam Sikorski, Karolina Fedorowicz ż. Kazimierza 426-1-233 113V-114R 70 T
16 2 1891 Szumsk Józef Sikorski Iserna Antoni Paulina Maniakowska 426-1-233 7V-8R 25 T
6 11 1891 Szumsk Antoni Sikorski Kąty Kasper Anna Kucharska 426-1-233 92V-93R 161 T
2 1 1893 Szumsk Jan Maniakowski Iserna Marcin Anna Mostyńska Antoni Sikorski, Klara Prokopczuk ż. Orda 71V-72R 7 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDXY?i=198&cat=834000
12 1 1893 Szumsk Jan Sikorski Iserna Antoni Paulina Maniakowska Wincenty Husiatyński, Agnieszka Maniakowska, Józef Maniakowski, Karolina Fedorowska ż. K 72V-73R 10 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDX6?i=199&cat=833999
29 1 1893 Szumsk Maria Sikorska Kąty Józef Franciszka Bilewicz Kasper Sikorski, Marianna Leszczyńska ż. Mikołaja 74V-75R 18 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD68?i=200&cat=833999
20 4 1893 Szumsk Paweł Sikorski Kąty Adam Maria Oborska Kasper Sikorski, Agnieszka Jasińska ż. Kazimierza 85V-86R 63 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDDC?i=212&cat=834000
27 6 1893 Szumsk Władysław Jasiński Kąty Aleksander Marianna Sikorska Wincenty Sikorski, Józefa Jasińska ż. Jana 92V-93R 94 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDD4?i=220&cat=833999
3 10 1893 Szumsk Bronisław Bilewicz Waśkowce Franciszek Maria Jasińska Józef Sikorski, Katarzyna Jasińska ż. Tomasza 103V-104R 138 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDDF?i=232&cat=833999
6 11 1893 Szumsk Marcelina Gabruk Chodaki Stanisław Elżbieta Kasiuba Piotr Sikorski, Barbara Melniczuk ż. Maksyma 110V-111R 165 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD8S?i=240&cat=833998
26 1 1894 Szumsk Józef Sikorski Kąty Stanisław Maria Jasińska 426-1-233 269V-270R 18 T DW
16 2 1894 Szumsk Jan Sikorski Chodaki Józef Teresa Nowicka 426-1-233 271V-272R 27 T
19 4 1894 Szumsk Jan Sikorski Kąty Paweł Urszula Gabruk 426-1-233 279V-280R 58 T
29 4 1894 Szumsk Franciszek Sikorski Kąty Kasper Anna Kucharska 426-1-233 281V-282R 65 T
16 1 1895 Szumsk Piotr Sikorski Kąty Jakub Józefa Marciniuk 426-1-233 168V-169R 12 T
28 5 1895 Szumsk Augustyn Sikorski Kąty Adam Marianna Oborska 426-1-233 187V-188R 87 T
4 6 1895 Szumsk Antoni Sikorski Kąty Wincenty Franciszka Śliwińska 426-1-233 192V-193R 107 T
9 11 1895 Szumsk Antoni Sikorski Kąty Józef Franciszka Bilewicz 426-1-233 211V-212R 182 T
24 12 1895 Szumsk Adam Sikorski Iserna Jan Antonina Wereszczyńska 426-1-233 217V-218R 206 T
23 3 1896 Gródek Antonina Liśniowska Kuźmińska Słobódka Józef Marianna Sikorska Cybulski Tomasz Sikorski Adam, Pacanowska Teofila, z. Franciszka Kalinowska Kata 86 JZ
6 3 1898 Szumsk Franciszek Sikorski Kąty Józef Franciszka Bilewicz 426-1-234 9V-10R 35 T
3 4 1898 Szumsk Wincenty Sikorski Kąty Jakub Marcelina Marciniuk 426-1-234 12V-13R 46 T
30 4 1898 Szumsk Franciszek Sikorski Kąty Paweł Urszula Gabruk 426-1-234 16V-17R 64 T
20 10 1901 Gródek Józefa Bilecka Kremenna Mikołaj s. Jana Emilia Czajkowska Szarowarski Tomasz Sikorski Józef, Korolewska Paulina, ż. Dymitra Kasztonowska? 261 JZ
19 5 1901 Szumsk Bronisław Sikorski Chodaki Piotr Paulina Łukomska 0.1-236 354V-355R 82 T
26 8 1901 Szumsk Adolf Sikorski Chodaki Antoni Katarzyna Babiżewska Jan Gabruk, Anna Sikorska panna 0.1-236 368V-369R 139 T
22 1 1901 Starokonstantynów Kazimierz Sikorski Wierzchniaki Stanisław Teresa Cudzewicz Dominik Sikorski i Salomea Radecka ż. Antoniego 17-1-505 4V-5R 17 Ch 9-10 DM
7 3 1901 Starokonstantynów Kazimierz Sikorski Werborodyńce Dominik Aniela Szymańska Marcin Dębicki i Teofila Szymańska ż. Jana 17-1-505 8V-9R 36 Ch 17-18 DM
7 5 1901 Starokonstantynów Stanisław Sikorski Motrunki Jan Teofila Turkiewicz Antoni Dębicki i Anna Żółkiewska ż. Justyna 17-1-505 18V-19R 73 Ch 37-38 DM
28 6 1901 Starokonstantynów Piotr Samborski Michałowce Antoni Maria Macygulska Franciszek Sikorski i Antonina Bilecka ż. Piotra 17-1-505 23V-24R 95 Ch 47-48 DM
9 7 1901 Starokonstantynów Feliks Dorożkiewicz Pohoryła Wyższa Szymon Józefa Rodnicka Piotr Sikorski i Maria Dorożkiewicz ż. Mariana 17-1-505 24V-25R 100 Ch 49-50 DM
22 8 1902 Szumsk Franciszek Sikorski Kąty Antoni Karolina Jasińska 426-1-236 263V-264R 149 T
20 3 1903 Gródek Adam Bilecki Kremenna Mikołaj s. Jana Emilia Czajkowska Sikorski Adam Szyrowarski Tomasz, Korolewska Paulina, ż. Dymitra Muszyńska Anna 86 JZ
20 7 1903 Szumsk Jan Sikorski Kąty Józef Franciszka Bilewicz Marcin Sikorski, Teresa Tomaszewska ż. Łukasza 0.1-237 30V-31R 117 T
19 3 1903 Żytomierz Józefa Piątkowska Berezówka Antoni Paulina Ptaszyńska Antoni Sikorski, Józefa Ptaszyńska panna 178-3-171 110V-111R 108 Ż 217 DW
24 4 1903 Żytomierz Antoni Gontarski Berezówka Piotr Karolina Kuriata Józef Sikorski, Anna Witkowska ż. Franciszka 178-3-171 123V-124R 170 Ż 243 DW
21 7 1903 Żytomierz Wojciech Sikorski Berezówka Józef Józefa Fedorowska Antoni Piankowski, Józefa Borowska ż. Grzegorza 178-3-171 143V-144R 271 Ż 283 DW
14 1 1904 Szumsk Jan Sikorski Kąty Paweł Urszula Gabruk 426-1-238 11V-12R 43 T
3 9 1905 Szumsk Józef Sikorski Kąty Jan Antonina Wereszczyńska 426-1-236 178V-179R 115 T
2 12 1905 Szumsk Franciszek Sikorski Bacaje NN Rozalia Kozłowska 426-1-236 189V-190R 167 T
6 1 1906 Szumsk Stanisław Sikorski Chodaki Piotr Paulina Łukomska 426-1-236 85V-86R 2 T
1 2 1906 Szumsk Stanisław Sikorski Kąty Wincenty Franciszka Śliwińska 1167 426-1-236 88V-89R 20 T
17 4 1906 Szumsk Franciszek Sikorski Kąty Józef Katarzyna Fedorowicz 426-1-236 96V-97R 56 T
10 11 1906 Korzec Michał Hryniewicz Korzec Józef Maria Szałacka chrzest 6.01.1907, Florian Sikorski i Katarzyna Persyk wdowa 740-2-332 2V-3R 9 R 4 DM
6 8 1906 Tajkury Franciszek Kral Kolonia Kopytkowska Roman Wiktoria Moszczyńska chrzest 27.08.1906, Wojciech Sikorski i Józefa Staniszewska ż. Franciszka 740-4-692 76V-77R 78 R 76 BW
20 3 1906 Nowogród Wołyński Władysław Błoński Kurczycka Huta Piotr Marianna Pawłowska Władyslaw Sikorski, Bronisława Pawłowska 178-3-202 25V-26R 174 Ż 51 DW
21 3 1907 Szumsk Paweł Sikorski Bacaje NN Rozalia Kozłowska 426-1-236 12V-13R 60 T
1 9 1907 Szumsk Władyslaw Sikorski Rachmanów NN Maria 426-1-236 30V-31R 147 T
13 6 1907 Korzec Antoni Sikorski Korzec Jan Klementyna Nickowska Florian Sikorski i Wiktoria Paszkowska ż. Floriana 740-2-332 38V-39R 187 R 41 DM
31 12 1908 Szumsk Sylwester Sikorski Iserna Antoni Paulina Maniakowska Mikołaj Gabryk, Antonina Mostyńska ż. Mikołaja 52V-53R 1 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CN-B?i=877&cat=833998
9 1 1908 Szumsk Marcelina Fiedorowicz Fedorowicz Kąty Józef Franciszka Kurczyńska Jan Sikorski, Franciszka Jasińska ż. Józefa 426-1-97 2V-3R 8 T RK 607 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WK-3?i=606&cat=834000
13 1 1908 Szumsk Anastazja Jasińska Kąty Antoni Paulina Sikorska Antoni Sikorski, Karolina Sikorska ż. Antoniego 426-1-97 3V-4R 11 T RK 608 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HN-T?i=607&cat=833998
23 4 1908 Szumsk Marcin Jasiński Kąty Józef Elżbieta Kowryńczuk Wowryńczuk Marcin Sikorski, Maria Jasińska ż. Piotra 426-1-97 15V-16R 71 T RK 620 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WK-V?i=619&cat=833998
2 5 1908 Szumsk Paweł Leszczyński Kąty Józef Karolina Kucharska Stefan Sikorski, Barbara Jasińska ż. Franciszka 426-1-97 15V-16R 72 T RK 620 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WK-V?i=619&cat=833999
24 5 1908 Szumsk Władysław Sikorski Kąty Stefan Zofia Morowska Jan Błażyjewski, Paulina Świedzińska ż. Floriana 426-1-97 19V-20R 94 T RK 624 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HX-7?i=623&cat=834001
3 6 1908 Szumsk Franciszek Jasiński Kąty Ignacy Paulina Gabruk Stefan Sikorski, Wiktoria Jasińska 426-1-97 19V-20R 95 T RK 624 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HX-7?i=623&cat=834002
18 6 1908 Szumsk Jan Jasiński Kąty Antoni Antonina Kucharska Antoni Sikorski, Maria Jasińska 426-1-97 21V-22R 102 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HF-B?i=625&cat=833999
3 7 1908 Szumsk Felicja Sikorska Chodaki Franciszek Agnieszka Górnicka Antoni Sikorski, Lucyna Kucharska ż. Franciszka 426-1-97 23V-24R 111 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WJ-K?i=627&cat=833998
9 7 1908 Szumsk Stanisław Sikorski Kąty Franciszek Antonina Jasińska Franciszek Kukurowski, Rozalia Giżycka 426-1-97 23V-24R 114 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WJ-K?i=627&cat=834001
3 8 1908 Szumsk Anna Kucharska Kąty Józef Marianna Giżycka Stefan Sikorski, Józefa Giżycka 426-1-97 26V-27R 129 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HX-2?i=630&cat=834001
4 9 1908 Szumsk Dionizy Sikorski Kąty Wincenty Franciszka Śliwińska Jan Sikorski, Antonina Jasińska ż. Jana 426-1-97 29V-30R 142 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WX-4?i=633&cat=833999
1 10 1908 Szumsk Franciszka Jastrzembska Marynki Stanisław Antonina Majkowska Wojciech Sikorski, Wiktoria Fuina ż. Ksawerego 426-1-97 32V-33R 156 T RK 637 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WJ-C?i=636&cat=833998
21 4 1908 Starokonstantynów Józef Krzyżanowski Zapadyńce Bronisław Paulina Pruska Dominik Sikorski i Aniela Święcicka ż. Antoniego 17-2-88 14V-15R 58 Ch 30-31 DM
6 11 1908 Starokonstantynów Feliksa Sikorska Wierzchniaki IN Waleria c. Piotra Sikorska Dominik Sikorski i Paulina Krzyżanowska ż. Bronisława 17-2-88 34V-35R 137 Ch 70-71 DM
1 3 1909 Szumsk Karolina Sikorska Kąty Franciszek Filomena Syrokowska Jan Sikorski, Marianna Kucharska ż. Józefa 57V-58R 32 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34P-B?i=882&cat=833999
28 5 1909 Szumsk Józef Kucharski Kąty Antoni Karolina Sikorska Franciszek Sikorski, Antonina Jasińska ż. Józefa 65V-66R 82 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CL-P?i=890&cat=834001
6 6 1909 Szumsk Antoni Jasiński Kąty Jan Franciszka Tomaszewska Stefan Sikorski, Karolina Jasińska ż. Franciszka 66V-67R 86 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34R-L?i=891&cat=833999
18 7 1909 Szumsk Stanisława Gabruk Iserna Antoni Marcelina Kucharska Antoni Sikorski, Marianna Husiatyńska ż. Józefa 70V-71R 110 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34G-T?i=895&cat=833999
9 8 1909 Szumsk Stanisław Jasiński Kąty Karol Michalina Husiatyńska Antoni Sikorski, Maria Jasińska ż. Leona 71V-72R 120 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CF-R?i=896&cat=834003
10 10 1909 Szumsk Franciszka Smolińska Iserna Józef Aleksandra Giżycka Józef Sikorski, Antonina Mostyńska ż. Mikołaja 79V-80R 163 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CF-X?i=904&cat=833998
1 12 1909 Szumsk Antoni Maniakowski Iserna Mikołaj Bronisława Sikorska Józef Sikorski, Maria Sikorska ż. Jana 86V-87R 209 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34G-B?i=911&cat=834002
30 5 1911 Fastów Feliks Stanisław Sikorski Fastów Roch Karolina Czajkowska Józef Czajkowski, Marcelina Czajkowska 1268-1-50 347V-348R 47 CDIAK 356 DW
23 1 1911 Tajkury Antoni Sałacki Zdołbunów Tomasz Anna Jedliczek [Jedlička?] chrzest 30.01.1911, Antoni Sikorski i Stanisława Jedliczek [Jedlička?] panna 740-4-695 2V-3R 6 R 4 BW
2 8 1911 Tajkury Józefa Łatyszkiewicz Tajkury Gracjan Marianna Sikorska chrzest 10.08.1911, Michał Sikorski i Helena Łatyszkiewicz panna 740-4-695 20V-21R 80 R 22 BW
10 12 1911 Tajkury Stanisława Bartosińska Zahoroszcz Stanisław Józefa Sikorska chrzest 26.12.1911, Michał Sikorski i Maria Łatyszkiewicz ż. Gracjana 740-4-695 31V-32R 121 R 33 BW
14 2 1912 Starokonstantynów Aleksander Sikorski Wierzchniaki Stanisław Józefa Dębicka Antoni Dębicki i Antonina Gradomska ż. Tomasza 17-2-89 6V-7R 21 Ch 15-16 DM
16 3 1912 Starokonstantynów Władysław Sikorski Bergiele Antoni Franciszka Sawicka Franciszek Maciejewski i Anna Szymańska ż. Franciszka 17-2-89 8V-9R 31 Ch 19-20 DM
12 7 1912 Starokonstantynów Marianna Szymańska Pohoryła Niższa Stanisław Aniela Horodelska Dominik Sikorski i Zofia Horodelska ż. Jana 17-2-89 22V-23R 87 Ch 47-48 DM
3 3 1913 Starokonstantynów Antoni Sikorski Rzeszniówka Marcelina Gilewicz mąż nieobecny, Jan Karnasiewicz i Aniela Grodzka panna 17-2-89 83V-84R 27 Ch 149-150 DM
19 5 1913 Starokonstantynów Anna Szymańska Świnna Józef Józefa Kretowicz Dominik Sikorski i Stanisława Frankowska wdowa 17-2-89 94V-95R 70 Ch 171-172 DM
28 7 1913 Starokonstantynów Janina Albertowicz Wierzchniaki Jan Maria Sikorska Michał Sikorski i Maria Sikorska ż. Franciszka 17-2-89 102V-103R 102 Ch 187-188 DM
1 4 1913 Krzywin Ewa Karpińska Kurasz Marian Leontyna Sikorska Władysław Sikorski i Ludwika Karpińska panna 17-2-70 237V-238R 25 Ch 455-456 DM
15 11 1913 Krzywin Bolesław Murawski Kurasz Władysław Petronela Brodecka Władysław Sikorski i Eufrozyna Brodecka 17-2-70 242V-243R 57 Ch 465-466 DM
16 1 1914 Luboml Władysław Michlewski Chworostow Wincenty Julia Dados Albin Sikorski, Amelia Uzdowska ż. Waleriana 1060 707 19 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0372.htm
27 8 1914 Szumbar Bolesław Łopuszański Ludwiszcze IN Maria s. nieślubny wdowy mieszczanki z m. Łucka; Józef Sikorski i Witalina Goliszewska panna 426-1-105 95V-96R 12 T/FS 390 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-D3SB-T?i=389&cat=306849
13 8 1915 Starokonstantynów Kazimierz Sikorski Beregiele Antoni Franciszka Sawicka Franciszek Maciejewski i Anna Szymańska ż. Franciszka 17-2-90 23V-24R 96 Ch 48-49 DM
3 10 1916 Tajkury Władysław Sikorski Zdołbunów Michał Franciszka Kozicka Józef Krawcewicz i Marianna Dudzińska ż. Wilhelma 740-4-697 186V-187R 52 R 167 DM
10 10 1916 Starokonstantynów Bronisław Sikorski Wierzchniaki Franciszek Maria Pawłowska Antoni Dębicki i Michalina Pawłowska panna 17-2-90 74V-75R 90 Ch 148-150 DM
5 3 1917 Szumsk Franciszek Gabruk Iserna Tomasz Maria Gabruk Jan Sikorski, Karolina Gabruk ż. Józefa 426-1-257 9R 32 T 11 RK
10 5 1917 Szumsk Antonina Sikorska Iserna Józef Anna Listowska Mikołaj Sikorski, Franciszka Gabruk panna 426-1-257 18R 65 T 20 RK
25 7 1917 Szumsk Władysław Sikorski Kąty Franciszek Teofila Sierakowska Antoni Giżycki, Paulina Jelenkowska 426-1-257 25R 93 T 27 RK
9 9 1917 Szumsk Anna Listowska Marynki Antoni Agnieszka Białobrzycka Mikołaj Sikorski, Helena Kucharska ż. Jana 426-1-257 32R 121 T 34 RK
27 4 1918 Tajkury Teofil Bolesław Faszcza Zdołbunów Teofil Julia Janowska Jan Sikorski i Eleonora Socha ż. Józefa 740-4-697 267V-268R 21 R 234 DM
23 2 1919 Szumsk Maria Fedorowicz Kąty Karol Stanisława Jasińska Piotr Sikorski, Anna Kucharska 426-1-258 8R 26 T 10 RK
16 6 1919 Szumsk Antoni Gabruk Iserna Ignacy Karolina Girzycka [Giżycka] Józef Sikorski, Franciszka Gabruk 426-1-258 21R 79 T 23 RK
28 7 1919 Szumsk Franciszek Sikorski Kąty Piotr Joanna Kucharska Stanisław Kucharski, Anna Sikorska 426-1-258 26R 100 T 28 RK
23 10 1919 Szumsk Leontyna Błażejewska Kąty Jan Antonina Sikorska Franciszek Sikorski, Karolina Sikorska 426-1-258 37R 144 T 39 RK
13 3 1919 Szumsk Józef Jasiński Kąty Antoni Bronisława Husiatyńska chyba 13.03.1920, Antoni Sikorski, Maria Gabruk 426-1-259 147V T 215 RK
7 1 1920 Starokonstantynów Halina Sławińska Starokonstantynów IN Cezaryna c. Alojzego Sławińska Stanisław Sikorski i Stanisława Terechowicz panna 17-1-91 105V-106R 7 Ch 201-202 DM
2 4 1920 Starokonstantynów Kazimierz Orłowski Wierzchniaki Jan Ewa Janicka Stanisław Sikorski i Katarzyna Żołkiewska ż. Justyna 17-1-91 112V-113R 34 Ch 215-216 DM
10 9 1920 Szumsk Józef Sikorski Chodaki Franciszek Kamila Janicka Mikołaj Kucharski, Maria Kucharska 426-1-259 5R 118 T 9 RK 0
1 12 1920 Szumsk Albert Maniakowski Iserna Adolf Maria [...]rlińska Józef Sikorski, Maria Mostyńska 426-1-259 13R 156 T 17 RK
29 6 1921 Starokonstantynów Mateusz Sikorski Wierzchniaki Stanisław Józefa Dębicka Tomasz Gradomski i Emilia Stachowska ż. Stanisława 17-2-91 cz.2 223V-224R 96 Ch 50-51 DM
26 7 1921 Międzyrzec Ignacy Ostrowski Głuboczek Par.Annopol Józef Helena Okuniewska Władysław Sikorski,Wiktoria Trocka panna 740-4-363 33R 28 R AS
7 4 1921 Szumsk Julian Śliwiński Chodaki Adolf Paulina Sikorska Franciszek Sikorski, Franciszka Sikorska 426-1-259 58R 49 T 96 RK
8 7 1921 Szumsk Władysław Jan Sikorski Kąty Franciszek Rozalia Jasińska Jan Jasiński, Józefa Mokosińska 426-1-259 70R 109 T 108 RK 0
17 8 1921 Szumsk Dominik Maniakowski Iserna Franciszek Antonina Gabruk Józef Sikorski, Maria Borlińska 426-1-259 72R 119 T 110 RK
17 12 1921 Szumsk Władysław Jasiński Kąty [...] Maria Kucharska Franciszek Sikorski, Paulina Głowacka 426-1-259 88R 196 T 126 RK
30 1 1922 Ostróg Stefan Skałecki Czerniachów Kajetan Maria Sikorska Józef Sikorski, Bronisława Cielenkowska 110 74 O DW
20 2 1922 Szumsk Cezary Jasiński Kąty Antoni Paulina Sikorska Antoni Sikorski, Petronela Smolińska 426-1-259 123R 39 T 187 RK
18 2 1922 Szumsk Leon Sikorski Chodaki Jan Franciszka Podgórska Julian Unold, Anna Podgórska 426-1-259 124R 41 T 188 RK
2 3 1922 Szumsk Franciszek Listowski Hucisko Kowalowe Jan Julia Antonowicz Franciszek Sikorski, Rozalia Listowska ż. Józefa 426-1-259 128R 65 T 192 RK
8 4 1922 Szumsk Joanna Tomczuk Załuże Jan Karolina Sikorska Franciszek Sikorski, Feliksa Goliczewska ż. Piotra 426-1-259 129R 69 T 193 RK 0
17 3 1922 Szumsk Rozalia Smolińska Iserna Karol Anna Worobiej Józef Sikorski, Rozalia Smolińska panna 426-1-259 129R 70 T 193 RK
31 5 1922 Szumsk Genowefa Woźniak Iserna Jakub Marianna Galińska [Hailńska] Józef Sikorski, Bronisława Galińska panna 426-1-259 138R 112 T 202 RK
27 12 1922 Szumsk Stanisław Sikorski Kąty Franciszek Rozalia Jasińska chrzest 7.1.1923, Jan Tomaszewski, Antonina Błażejewska ż. Jana 426-1-260 1R 2 T 3 RK
9 1 1923 Szumsk Tadeusz Kucharski Kąty Józef Józefa Olendzka [Olędzka] Antoni Sikorski, Anna Fedorowicz panna 426-1-260 1V 6 T 4 RK 0
21 1 1923 Szumsk Józef Sikorski Kąty Antoni Maria Listowska Franciszek Sikorski, Joanna Tomaszewska ż. Karola 426-1-260 3V 16 T 8 RK
27 3 1923 Szumsk Aleksander Sikorski Kąty Piotr Joanna Kucharska Jan Jasiński, Antonina Kucharska panna 426-1-260 11V 65 T 24 RK
18 7 1923 Szumsk Józef Sikorski Kąty Antoni Józefa Husiatyńska Antoni Sikorski, Emilia Usiatyńska panna 426-1-260 22R 126 T 45 RK
23 8 1923 Szumsk Dionizy Baranowski Kąty Franciszek Marianna Jasińska Józef Sikorski, Wiktoria Kiryczuk ż. Eliasza 426-1-260 24R 139 T 49 RK
27 10 1923 Szumsk Stanisława Maniakowska Iserna Władysław Marianna Sikorska Jan Sikorski, Feliksa Sinkowska panna 426-1-260 31V 184 T 64 RK

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
19 8 1707 Czartorysk Jerzy Sikorski Podlasie Katarzyna Wróblewska w Albert Barcikowski, Konstancja Dolanowska, Konstanty Janiszewski, Aleksandra Janczyńska 297-1-185 177V Ł 9467 DW
15 11 1750 Jazłowiec Józef Szydłowski Zofia Jazłowiec Antoni Komedyński, Marianna Sławińska, Jan Sikorski 459L 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20459/pages/PL_1_301_459_0003.htm
17 2 1765 Szumsk Michał Buńczuk Stara Huta k Agnieszka Mikita Mykita p Andrzej Bilowicz, Wojciech Sikorski 297-1-180 44V Ł RK
9 2 1766 Szumsk Wojciech Sikorski Kąty w Agnieszka Cancelarz? Kancelarz? Kąty p Jakub Walczuk, Wojciech Pospolity 297-1-180 47R Ł RK
9 11 1796 Meżyrów Jeremi Słobodzian Jan Anna Gumienna Korostowce Jan Bochenków, Filip Sikorski 1V Ch
22 10 1811 Szumsk Andrzej Nowakowski Waśkowce k Antonina Sikorska Kuty p Bazyli Mędruk, Kazimierz Sikorski 297-1-183 75R Ł RK
22 10 1811 Szumsk Kazimierz Sikorski Kuty k Marianna Śliwińska Kuty p Bazyli Mędruk, Andrzej Nowakowski 297-1-183 75R Ł RK
30 1 1827 Ostropol Józef Wysocki Czarna 22 Jan Elżbieta Lisiecka Julianna Twardochleb Czarna 14 Kazimierz Agata brak Baltazar Popiel, Wincenty Sikorski, Marianna Kurowska 178-3-93 210R 1 Ż 407 KP2
29 1 1828 Targowica Jan Prokopowicz Podhajce 20 Demian wdowiec Julianna Hryniewicz Rudlów 18 NN NN Feliks Sikorski, Tomasz Burzyński 814 280 7 AGAD ZP
29 1 1828 Szumsk Franciszek Sikorski Hucisko Mykiczkowe 25 Adam Marianna Piczuk Aleksandra Kukurowska Kokurowska Hucisko Mykiczkowe 18 Franciszek Agnieszka Listowska Michał Kucharski, Ludwik Domański 245-1-2 398V 36 R RK
14 10 1828 Szumsk Stanisław Kucharski Kąty 20 Michał Anna Krewocząk Honorata Suchodolska Kąty 16 Jan Katarzyna Sikorska Marcin Jasiński, Wawrzyniec Sikorski 245-1-2 402R 50 R RK
24 2 1829 Kozin Feliks Sikorski par. Ptycza 30 Justyna Rożycka Pełcza 18 Józef Zawadzki, Ignacy Rożycki 297 9 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20297/pages/PL_1_436_297_0005.htm
21 2 1829 Zasław św. Józefa ur. Wincenty Sikorski Kustowce, par. Łabuń 27 ur. Gabriel Antonina Wysocka ur. Marianna Pawłowska Sulżyn 26 ur. Antoni Agnieszka Zwirewicz ur. Feliks Kamiński, Goliat Porębski, Józef Kaniewski 178-3-95 40R 9 Ż 76 KP2
7 10 1830 Szpanów Józef Postolko Szpanów 40w Franciszek Elżbieta Chlumska Marianna Rudkowska Żytyń 32 Gotfryd Marianna Habla L.Espagne,St. Szawłowski, K. Hillenmejer,An. Żukowski,Niko. Sikorski,Teodor Sztark,Andrzej Tomaszewski, S.Zmijewski 171-1-3 216V 4 R AS
12 1 1830 Tajkury Jan Sikorski par. Tajkury 50w Piotr Agnieszka Szuszczewicz Tekla Mazurkiewicz par. Tajkury 22 Marianna Szelengowska Jan Kamiński, Jan Zatyński, Franciszek Jankowski 171-1-3 52R 14 R 56 DM
2 2 1833 Szumsk Kazimierz Kokorowski Kokurowski Hucisko Mykiczkowe 22 Franciszek Agnieszka Listowska Katarzyna Kucharska Kąty 20 Michał Anna Kozłowska Ignacy Tomaszewski, Franciszek Sikorski, Paweł Kucharski 245-1-7 392R 9 R RK
15 8 1834 Łuck Franciszek Bentkowski Łuck 35 Stefan Paweł Marianna Krajewska Julia Wasilewska Łuck 17 Stanisław Rozalia Czechowska Paweł Lwowicz, Julian Sikorski, Aleksy Szczerbski 371 12 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20371/pages/PL_1_436_371_0009.htm
17 2 1835 Targowica Paweł Tomaszewski Ulbarowa par. kowieńska 30 Tomasz Katarzyna Romanowska Marianna Herbatowska Babołoki 20 Michał Marianna Baranowska Feliks Sikorski, Jan Zalewski 821 271 R 2 AGAD ZP
2 2 1835 Wiszenki Tomasz Hyrycz Usicze, par. Torczyn 23 Bartłomiej Marianna Witwińska Marianna Mysłowska Beynarówka 18 Rudolf Konstancja Janiszewska Józef Piotrowski, Aleksander Sikorski, Józef Strzałkowski 821 57 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0058.htm
3 2 1835 Łuck Piotr Podgórski Podhajce 26 Feliks Marcelina Brygida Bogucka Podhajce 20 Mateusz Elźbieta Zwieracka Ksawery Mieciński, Julian Sikorski 373 51 5 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0027.htm
19 5 1835 Połonne Stanisław Rozniatowski Derewicze 28 Jakub Tekla Łucja Jezierska z Sikorskich Derewicze 25w Józef Anna Szeling Antoni Golecki, Józef Sikorski 245-1-9 161R 18 R DW 2819
4 2 1835 Korzec Stefan Sikorski Korzec 20 Wojciech Oryszka Dulk, Dulka Marianna Stepanowska Korzec 18 Ignacy Magdalena Bogucka 245-1-9 70 1 R PW
24 11 1835 Szumsk Paweł Kucharski Kąty 25 Maciej Apolonia Listowska Apolonia Podolska Kąty 21 Maciej Barbara Jasińska Jakub Kucharski, Sebastian Kucharski, Tadeusz Sikorski 245-1-9 383V 27 R 748 DM
9 2 1836 Szumsk Tadeusz Sikorski Kąty 20 Kazimierz Marianna Franciszka Jasińska Kąty 19 Piotr Marianna Wawrzyniec Sikorski, Maciej Jasiński, Feliks Chruszczewski 245-1-10 466R 13 R RK
18 10 1836 Szumsk Marcin Kucharski Kąty 25 Michał Anna Marianna Jasińska Kąty 20 Antoni Magdalena Wawrzyniec Cikorski, Michał Jasiński, Józef Sikorski 245-1-10 469V 27 R RK
25 10 1836 Szumsk Józef Sitarczuk Kąty 20 Jan Wiktoria Barbara Jasińska Kąty 18 Grzegorz Lucyna Wawrzyniec Sikorski, Stefan Jasiński, Józef Sikorski 245-1-10 470V 31 R RK
8 11 1836 Krzywin Józef Sikorski Hubelce, par. Annopol 25 Bogusław Franciszka Nowosielska ? Agata Sawicka Łaszanówka 20 Marcin Klara Winogrodzka Ur. Jan Grzegorski, Ur. Jan Sawicki, Ur. Jakub Waśkowski 171-1-9 68V-69R 3 R Mg
15 11 1836 Butowce Piotr Lesicki Kustowce par. Łabuń 23 Jan Prakseda Konoplicka Ludwika Pawłowska Bołkuny 17 Łukasz Salomea Wiszniowska Jan Konoplicki, Wincenty Sikorski, Andrzej Pogonowski 178-3-106 228R 9 Ż 441 DM
19 1 1836 Toporyszcze Michał Kuczewski par. Toporyszcze 19 Joachim Nadzieja Marianna Szpakowska Sielce 18 Józef Anna Brzezowska Józef Borkowski, Jan Sikorski 178-51-386 132R 2 Ż 135 DM
14 2 1837 Korytnica Józef Sikorski par. Korytnica 18 Jacek Jacjanna Apolonia Łukaszuk par. Korytnica 16 Franciszek Marianna 211 5 2
19 9 1837 Ptycza Feliks Sikorski Wielka Milcza 37w Stanisław Małgorzata Pawłowska Amelia Chamiec Kamienica 19 Ignacy Katarzyna Rohozińska Kalikst Chamiec b. Chorąży, Józef Raciborowski, Piotr Wieczffiński 823 273V 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0307.htm
7 11 1837 Ostróg Józef Lewicki Brodów 24 Michał Katarzyna Mańkowska Izabela Zagórska Chorów 22 Jan Marianna Dmoszyńska Faustyn Konarzewski, Jan Sikorski, Józef Łachwicki 171-1-10 30V 26 R DM
19 7 1838 Sokul Julian Sikorski Simporozo ? par. Łuck 28 Piotr Marianna Ołędzka Olimpia Rakussa/Rakus Pożarki 19 Wincenty Barbara Baczewska Franciszek Dolibowski, Ignacy Świeciński, odstawny Major Zębusz 824 35R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0036.htm
6 2 1838 Szumsk Franciszek Jasiński Kąty 19 Michał Marianna Rogowska Lucjanna Hornicka Huta Szumska 18 Jakub Magdalena Szliwińska Śliwińska Stefan Jasiński, Jędrzej Kucharski, Józef Sikorski 245-1-12 289R 5 R RK
20 11 1838 Szumsk Jan Kukurowski Kokurowski Hucisko Pikulskie 21 Ludwik Marcela Adaszyńska Marianna Podolska Kąty 20 Maciej Barbara Jasińska Franciszek Sikorski, Wincenty Kucharski, Teodor Sopiński 245-1-12 295R 30 R RK
13 2 1838 Połonne Jan Pawłowski Połonne 23 Antoni Agnieszka Anna Turewicz Połonne 18 Piotr Kunegunda Wincenty Sikorski, Józef Sikorski 245-1-12 131V 12 R 3032 DW
24 7 1838 Cudnów Teofil Kaczorowski Cudnów 23 Leon Rozalia Łozińska Franciszka Drużyłowska Cudnów 17 Dionizy Domicela Wiszniowska Leon Sikorski, Ludwik Halicki 569-1-61 37V 31 Ż 72 DM
14 2 1838 Lubar Jakub Podwysocki Derewiczka par. Połonne 50w Mikołaj Anna Rudnicka Anna Swaryczewska Lubar 20 Grzegorz Anna Suchorebska Józef Owsianicki, Franciszek Bałkowski, Józef Sikorski 178-3-6 298V 3 Ż 578 DM
15 8 1839 Młynów Stefan Rudnicki par. Dubno 20 Teodor Marianna Rozalia Boczkowska par. Młynów 18 Szymon Salomea Feliks Sikorski, Michał Badynski, Konstantyn Gilewicz 825 174V 3 AGAD 182 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0182.htm
17 11 1840 Szumsk Józef Sikorski Kąty 25 Kazimierz Marianna Szliwińska Marianna Kucharska Kąty 18 Józef Apolonia Kozłowska 871 503 23
28 4 1840 Zaturce Aleksander Sikorski Par. Zaturce 24 Józef Ostianna? Taratyn Marianna z Piaseckich Sawicka Z dworu zaturzeckiego Stary Z 34 Franciszek Rusyłowicz, Stanisław Smoliński 855 1 EH
25 2 1840 Ptycza Aleksander Sienicki Wielka Milcza 22 Wojciech Magdalena Apolonia Pawłowska Wielka Milcza 18 Filip Anna Ciołkowska Feliks Sikorski tytularny sowietnik Maciejewski, Ludwik Nagorniczewski 826 262R 1 AGAD 264 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0264.htm
1 6 1841 Połonne Stanisław Sieciński Baranówka 25 Marcin Marianna Justyna Niedzielska 19 Stanisław Marianna Paweł Sikorski i Jan Zlebowicz 872 150 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0082.htm
7 5 1844 Targowica Jan Moroczyński wdowiec Bokujma 40 Konrad Marianna Brodzińska Tekla Weselska Bokujma 20 Mateusz Marianna Sikorska Józef Liesicki, Feliks Sikorski 830 191 V 2 ZP
11 11 1845 Szumsk Michał Sikorski Kąty 24 Kazimierz Marianna Szliwińska Tekla Błaszczuk Kąty 18 Szymon Agnieszka Bialobrzycka 876 659 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0353.htm
31 10 1845 Żytomierz Stanisław Boczkowski Żytomierz 30 Florian Agnieszka Skupińska Klementyna Radecka Żytomierz 19 Ludwik Magdalena Kindler Ignacy Trochimowski Dyrektor Żytomierskiego Gimnazjum , Włodzimierz Kowalowski , Julian Sikorski 178 3 12 50 64 Ż Ni
14 10 1845 Bazalia Jan Gągolewski Michałpol gubernia Podolska 24 Grzegorz Marianna Ciuk Antonina Mikulska Czuchele 17 Franciszek Rozalia Karpowicz Jan Kulesza, Antoni Sikorski, Apolonia Oleksiejowa 178-3-113 232V 25 Ż DM
11 2 1845 Połonne Ignacy Sienkiewicz Lubomirka 18 Józef Klementyna Józefa Zielińska Połonne 18 Józef Katarzyna Stanisław Siciński, Jan Sikorski 876 285-286 10 AGAD 152 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0152.htm
30 11 1845 Połonne Paweł Siwakowski Nowicze 24 Stefan Domicela Godlewska Domicela Gierzkowska Nuczypały 19 Józef Teresa Szklarska Józef Sikorski, Kasper Gierzkowski 876 289a-290a 43 AGAD 159 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0159.htm
6 5 1845 Starokonstantynów Ignacy Samborski Bahłajki 22 Mikołaj Anna Bogusławska Agnieszka Horodelska Bahłajki 18 Antoni Tekla Mańkowska Julian Horodelski, Aleksander Sikorski 178-3-113 169R 13 Ż 338 DM
10 11 1846 Szumsk Jan Jastrzębski Huta Szumska 19 Antoni Marianna Kokorowska Marianna Grzybowska Huta Piaseczna 18 Marcin Katarzyna Piekulska Feliks jastrzębski, Franciszek Sikorski 877 867 26 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0448.htm
27 10 1846 Krzemieniec Piotr Omelański Horynka par. Katerburg 20 Maksym Helena Anna Wiszniowska Szpikołosy 17 Szymon Magdalena Przygalińska Jan Sikorski i Stanisław Malawski 426-1-19 24V 20 DM 616 T
19 1 1847 Bazalia - Tereszki Leon Sikorski Wolica Polowa 34w Stanisław Helena Kłodnicka Katarzyna Śniatkowska? Wolica Polowa 22 Jędrzej Zaklicki Tekla Baranowska Jan Królikowski, Jan Śniatkowski, Marianna Pasztelan 178-3-116 253R 1 Ż DM
9 11 1847 Annopol Michał Sikorski Hubelce 20 Józef Julianna Świdzińska Cecylia Ditkowska Hubelce 17 Tomasz Aniela Małecka Teodor Ostrowski, Franciszek Waśkowicz, Paweł Świdziński 171-1-13 118R 10 R 122 DM
22 6 1847 Łabuń Józef Sikorski Kustowce 30 Gabriel Antonina Wysocka Ludwika Lisiecka Kustowce 30 Łukasz Salomea Wiszniowska Jan Pajewski, Kazimierz Rutkowski 178-3-116 146V 7 Ż 292 DM
31 10 1848 Korytnica Józef Sikorski Korytnica 21 Jan Katarzyna Marianna Litwinczuk Kładniów 16 Paweł Katarzyna Stelmach 221 11-12 6 AGAD DW
19 10 1848 Młynów Michał Szczucki Karolinka 27 Kazimierz Anna Emilia Gliniecka Karolinka 23 Kazimierz Elżbieta Ludwik Skarszewski, Feliks Sikorski, Karol Gliniecki 834 251V/490 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0254.htm
13 11 1849 Szumsk Franciszek Sikorski Kąty 22 Kazimierz Marianna Jankowska Paulina Jasińska Kąty 20 Maciej Marianna Kiryczuk Józef Sikorski, Tomasz Jasiński, Mikołaj Jasiński 245-1-15 236V 22 R 322 DM
13 11 1849 Szumsk Karol Sikorski Kąty 21 Wawrzyniec Marianna Hornicka Marianna Listowska Huta Szumska 20 Józef Eudoksja Gawrysiuk Sebastian Kucharski, Andrzej Kucharski, Michał Listowski 245-1-15 236V 23 R 322 DM
23 1 1849 Korzec Mateusz Sikorski Korzec 44w Jan Katarzyna Karolina z d. Makowska Chomicka Korzec 46w Bartłomiej Katarzyna Andrzej Bronikowski, Franciszek Milewski 245-1-15 457V 1 R 610 DM
4 6 1850 Korzec Antoni Łosowski Duplinki 22 Sebastian Anna Łotaszewska Honorata Skirmant Korzec 23 NN Ludwika Skirmant Gabriel Wysocki, Jan Kra...ynowski, Mateusz Sikorski 171-1-16 439r 20 R Na
23 11 1852 Szumsk Adam Jasiński Kąty 22 Marcin Marcjanna Jasińska Józefa Jasińska Kąty 20 Antoni Magdalena Hulewicz Józef Sikorski, Wincenty Kucharski, Franciszek Jasiński 426-1-241 126R 16 T 129 DM
23 11 1852 Szumsk Józef Listowski Huta Piekulska 48w Kazimierz Marianna Bilewicz Rozalia Suchodolska Huta Stara 30 Piotr Barbara Sopińska Kazimierz Oborski, Karol Sikorski, Stanisław Kamiński 426-1-241 126V 18 T 130 DM
8 2 1853 Kulczyny Jan Sikorski Krasiłów 25 Bazyli Marianna Ruczkowska Rozalia Kudebska Krasiłów 17 Antoni Weronika Sowińska Józef Szmigielski, Konstanty Boniewicz 178-3-121 210R 3 Ż 409 DM
20 9 1853 Krzywin Józef Sikorski Łaszanówka 40w Bogusław Franciszka Nowosielecka Karolina Juszczyńska Łaszanówka 38w Tomasz Józefa Rychlińska Jan Lipski, Jan Sawicki 171-1-33 118V 9 R 117 BW
31 1 1854 Szumsk Jakub Sikorski Chodaki 26w Wojciech Barbara Stepczuk Magdalena Płaksiuk Iserna 18 Jan Marianna Henryk Paweł Gabruk, Jan Mostyński, Józef Gabruk 172-1-30 383V 1 R / FS 385 DM
14 11 1854 Szumsk Franciszek Jasiński Kąty 20 Maciej Marianna Kiryczuk Franciszka Kokurowska Waśkowce 18 Szymon Małgorzata Listowska Franciszek Sikorski, Łukasz Jasiński, Jan Kucharski 172-1-30 387R-387V 13 R / FS 388-389 DM
16 10 1855 Bazalia Tomasz Sikorski Wolica Polowa 22 Leon Agnieszka Zielińska Paulina Zawadzka Wolica Polowa 18 Stefan Domicela Witkowska Augustyn Zagrodzki, Wiktor Faliński, Helena Zagrodzka 178-3-123 110R-110V 15 Ż DM
27 5 1856 Szumsk Kazimierz Sikorski Kąty 25 Franciszek Helena Kokurowska Antonina Kucharska Kąty 20 Józef Apolonia Kozłowska Tadeusz Sikorski, Tomasz Jasiński, Mikołaj Chruszczewski 172-1-51 385V-386R 14 R / FS 391 DM
20 10 1857 Łabuń Kalikst Sikorski Kustowce 20 Wincenty Tekla Pawłowska Julia Roszczyna Białopol 17 Kajetan Marianna Podolska Piotr Milinowski i Jan Osowski 178-3-73 365V 17 Ż DM
19 1 1858 Łabuń Jan Sikorski Nuczypały par. Połonne 20 Paweł Krystyna Porczyńska Anna Pracewicz Kochanowka 19 Józef Domicela Samsonowicz Józef Sikorski, Mikołaj Mierzwiński 178-3-74 336R 2 Ż DM
8 2 1859 Korytnica Stefan Sikorski Korytnica 24 Jan Katarzyna Szczerbińska Marianna Serediuk Trościanka 19 Jan Małgorzata Szynkiewicz 231 15 2 0
15 2 1859 Szumsk Bazyli Adamczuk Kąty 35 Jan Katarzyna Maryniuk Anna Pestrowicz Huta Piaseczna 18 Jan Teresa Hornicka chł. Paweł Jasiński, Franciszek Sikorski, Mikołaj Kucharski 245-1-16 188R 6 R/ FS 189 DW, DM
8 11 1859 Szumsk Kasper Listowski Waśkowce 18 Wojciech Marianna Marciniuk Marianna Listowska Hucisko Piekulskie 22 Józef Ewa Rożańska chł. Tomasz Jampolczuk, Wawrzyniec, Budziński, Karol Sikorski 245-1-16 195R 20 R/ FS 196 DW, DM
31 1 1860 Szumsk Tomasz Kasperski Kąty 25 Wojciech Justyna Jasińska Franciszka Tomczuk Kąty 20 Szymon Agnieszka Sikorska Józef Sikorski, Tomasz Jasiński, Mikołaj Kucharski 245-1-18 206R 2 R 209 DW
14 2 1860 Bazalia Dominik Pasztelan Wolica Polowa 26 Piotr Marianna Sikorska Aniela Zaklicka Wolica Polowa 20 Antoni Justyna Jasińska Sylwester Lipiński, Jan Sikorski, Paulina Sikorska 178-3-130 41R 12 Ż DM
7 2 1860 Starokonstantynów Rafał Sikorski Wierzchniaki 36 Antoni Marianna Witwicka Petronela Żurowska Skowródki 19 IN Franciszka Żurowska Aleksander Naklicki, Gabriel Andryjkiewicz 178-3-130 306V 5 Ż 576 DM
29 5 1860 Starokonstantynów Mateusz Sikorski Wierzchniaki 26w Józef Marianna Józefa Krzywicka Beregiele 18 Wawrzyniec Barbara Andrykiewicz Wawrzyniec Andrykiewicz, Stanisław Stepański 178-3-130 308V 14 Ż 580 DM
13 11 1860 Starokonstantynów Franciszek Sikorski Wierzchniaki 20 Antoni Marianna Witycka Marianna Dębicka Wierzchniaki Mateusz Wiktoria Wysocka Piotr Żółkiewski, Leon Dębicki 178-3-130 312R 25 Ż 587 DM
8 5 1860 Szumsk Leon Chwedorowicz par. Szumsk 34w Jan Marianna Bilewicz Marcjanna z d. Kiryczuk Jasińska Kąty 30w Grzegorz Lucyna Kucharska Franciszek Jasiński, Michał Sikorski, Florian Giżycki 245-1-18 210R 10 R 213 DW
13 11 1860 Szumsk Adam Jasiński Kąty 23 Antoni Apolonia Gawryluk Joanna Sikorska Kąty 18 Wawrzyniec Marianna Śliwińska Józef Sikorski, Józef Białobrzycki, Wojciech Jasiński 245-1-18 214V 19 R 218 DW
13 11 1860 Szumsk Maciej Kucharski Kąty 21 Marcin Marianna Jasińska Aniela Chruszczewska Kąty 21 Lucjan Ewa Bilewicz Tomasz Jasiński, Franciszek Jasiński, Jan Sikorski 245-1-18 215R 20 R 218 DW
20 11 1860 Szumsk Franciszek Listowski Hucisko Piekulskie 21 Józef Ewa Jasińska Łucja Suchodolska Huta Stara 21 Mateusz Marianna Zielińska Karol Wiszniowski, Karol Sikorski, Tomasz Suchodolski 245-1-18 217V 25 R 221 DW
9 7 1861 Łabuń Izydor Sikorski Kustowce 22 Andrzej Tekla Pawłowska Klementyna Wojnarowska Kustowce 18 Jan Franciszka Waniewicz Jan Kaniewski, Piotr Pawłowski 178-3-76 355V 12 Ż DM
21 11 1861 Połonne Gracjan Tuszewski Niczypały 28 IN Kamila Blanż (Blansz) Paulina Chmielowska Niczypały 19 Wojciech Marianna Kozłowska Aleksander Sikorski, Edward Sikorski 178-3-76 83R 52 Ż DM
28 1 1862 Bazalia Jan Sikorski Wolica Polowa 23 Leon Agnieszka Zielińska Agnieszka Bukowska Wasylówka 17 Mikołaj Honorata Kwiatkowska Jan Kwiatkowski, Tomasz Borysławski, Zofia Gęsicka 178-3-131 102V 7 Ż DM
4 11 1862 Starokonstantynów Stanisław Ziębicki Wierzchniaki 20 Józef Katarzyna Stefańska Teresa Wimer Nowosielica 17 Franciszek Teofila Suchodolska Aleksander Sikorski, Gabriel Andrzejkiewicz 178-3-131 44R 40 Ż 89 DM
28 10 1862 Szumsk Franciszek Giżycki Katy 19 Benedykt Tekla Jasińska Antonina Jasińska Kąty 18 Tomasz Antonina Sikorska Paweł Jasiński, Jan Sikorski, Paweł Kiryczuk 245-1-19 180V 16 R 318 DM
28 10 1862 Szumsk Mikołaj Kucharski Kąty 20 Józef Marianna Marciniuk Michalina Dobrotworuk Załuże 18 Serafin Marianna Tomczuk Józef Sikorski, Arsen Lubecki, Wojciech Jasiński 245-1-19 181V-182R 20 R 320-321 DM
5 5 1863 Lachowce Jan Sikorski par. Lachowce 25w Leon Agnieszka Zielińska Józefa Kornatowska Denisówka 18 Leon Urszula Paszyńska Nestor Popławski, Wincenty Kamiński, Dominik Ruczyński 178-3-146 6 Ż DM
29 9 1863 Bazalia Jan Wierzbicki Ławrynowce par. Zasław św. Józefa 26 Franciszek Marianna Proczkowska Józefa Kowalewska Czuchele 17 Piotr Dorota Kornatowska Jan Sikorski, Feliks Proczkowski, Antonina Wierzbicka 17-1-8 8R 21 Ch 16 DM
14 4 1863 Korzec Antoni Dąbrowski Balarka Sapożynka 23 Walenty Agafia Bielecka Tekla Turowska z d. Gogol Balarka Sapożynka 24w Szymon Marianna Buczkowska Konstanty Jasnogórski, Maciej Sikorski 650-1-2 45R 5 R 46 BW
3 11 1863 Korzec Andrzej Wojciechowski par. Korzec 23 Antoni Lucyna Brzezicka Katarzyna Karasiewicz par. Korzec 20 Franciszek Franciszka Lublińska Leon Sawicki, Maciej Sikorski 650-1-2 48V 12 R 53 BW
27 5 1864 Turzysk Józef Sikorski 40 Kacper Katarzyna Dylewska Elżbieta Konson Rużyn (luteranka) 23 Jan Marianna Rosse 733 21 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20733/pages/PL_1_436_733_0012.htm
8 11 1864 Szumsk Jan Sikorski Kąty 24 Tadeusz Franciszka Jasińska Ewa Jasińska Kąty 20 Grzegorz Marcjanna Kucharska Tomasz Jasiński, Adam Chruszczewski, Franciszek Jastrzembski 245-1-20 194R 24 R RK
8 11 1864 Szumsk Mateusz Jasiński Kąty 20 Marian Gertruda Martyniuk Marianna Szmatkowska Waśkowce 18 Jan Ludwika Sikorska Jan Sikorski, Klemens Charczuk, Karol Hulewicz 245-1-20 196R 28 R RK
5 6 1866 Cudnów Józef Sikorski Wróblówka 45w Jan Marianna Różanowicz Rozalia z d. Giża Leszczyńska Futor Małeckiego 40w Benedykt Anastazja Sobolewska Karol Czarnecki, Benedykt Laskowski 178-3-58 64V 18 Ż 127 DM
19 2 1867 Cudnów Jan Łoziński par. Puliny 48w Kazimierz Agnieszka Krawz Małgorzata z d. Ożgo Żurawska Futor Ożgi 40w Jan Magdalena Turowska Jan Sikorski, Józef Żołnowski 178-3-58 79R 20 Ż 155 DM
30 8 1870 Gródek Karol Biniecki Gródek 24 Mikołaj Tekla Orłowska Franciszka Bohatyr Ludwipol 26 Stefan Łucja Sobkowicz? Płaziński Jakub Sikorski Franciszek 31 JZ
8 11 1870 Szumsk Kasper Jasiński Kąty 20 Tomasz Antonina Sikorska Antonina Maniak Iserna 20 Mikołaj Aleksandra Greluk Jan Sikorski, Mateusz Jasiński, Teodor Maniakowski 1-53 39V-40R 28 T RK
8 11 1870 Szumsk Mikołaj Leszczyński Kąty 22 Stefan Franciszka Kucharska Brygida Oręba Majdan Dubieński 19 Feliks Agnieszka Suchodolska Jan Sikorski, Mikołaj Jastrzembski, Grzegorz Chruszczewski 1-53 40V-41R 29 T RK
15 11 1870 Szumsk Łukasz Tomaszewski par. Szumsk 20 Daniel Franciszka Kucharska Teresa Jasińska Kąty 19 Franciszek Lucyna Hornicka Jan Sikorski, Wawrzyniec Kucharski, Wincenty Sikorski 426-1-53 40V-41R 31 T/FS RK
12 11 1872 Szumsk Wincenty Sikorski Kąty 22 Józef Maria Kucharska Antonina Jasińska Kąty 20 Łukasz Franciszka Zielińska Jan Sikorski, Adam Chruszczewski 426-1-226 44V 26 T DM 362
6 8 1872 Zasław św. Jana Ambroży Choina/Chojna Kominy 35w Kazimierz Karolina Żukowska Józefa Dobrowolska Michla 22 Jan Lucyna Pieńkowska Edmund Lewicki, Kajetan Sikorski, Emilian Bogacki 685-6-6 255R 11 Ch RG
21 1 1873 Szumsk Wojciech Jasiński Kąty 35 Maciej Marianna Fedorowicz Antonina Kucharska Kąty 20 Andrzej Teresa Hornicka Tomasz Fedorowicz, Jan Sikorski 1-226 104V 3 T DM 423
23 9 1873 Szumsk Józef Sikorski Chodaki 18 Jakub Magdalena Plakjel? Teresa Nowicka Suraż 18 Jan Salomea Kucharska Wawrzyniec Gabruk, Dominik Nowicki, Safron Szewczuk 1-226 112R 18 T DM 430
31 10 1876 Szumsk Aleksander Głowacki Kąty 25 Jan Franciszka Kucharska Apolonia Jasińska Kąty 20 Franciszek Franciszka Kokurowska Jan Sikorski, Wojciech Jasiński 1-228 45V 15 T DM 628
24 5 1876 Kuniów Ignacy Oborski Kąty par. Szumsk 25 Kazimierz Brygida Jakuszewska Marianna Dzwonkowska Zakoty 20 Wincenty Teresa Podgruszecka Stanisław Łukomski i Jan Sikorski 178-3-78 435V 7 Ż DM
13 11 1877 Szumsk Stanisław Sikorski Kąty 23 Józef Marianna Kucharska Marianna Jasińska Kąty 18 Adam Józefa Jasińska Feliks Maniakowski, Antoni Kucharski, Wojciech Kucharski 1-229 49R 24 T DM 694
19 2 1878 Szumsk Jakub Sikorski Majdan Dubienski 26 Michał Tekla Tomczuk Marcelina Oręba Majdan Dubieński 18 Feliks Agnieszka Suchodolska Jan Zieliński, Kasper Jasiński 1-230 44R 6 T 758 DM
28 1 1879 Szumsk Paweł Sikorski Kąty 28 Franciszek Aleksandra Marciniuk Magdalena Krajewska Suraż 20 Jan Katarzyna Lewandowska Jan Sikorski i Wojciech Jasiński 426-1-226 157V 3 T 476 DM