Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 689 wyników dla: Listowska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
9 10 1827 Łuck Tekla Listowska 3/52 Łuck c. Józefa i Wiktorii Wieczkowskiej 813 39a 75 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0040.htm
30 1 1828 Łuck Brygida Listowska 18/52 Łuck c. Józefa i Wiktorii Więckowskiej 814 27 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0031.htm
26 5 1828 Szumsk Helena Suchodolska 16 Huta Szumska rodz. Antoni i Anna zd. Listowska 245-1-2 408R 90 R RK
27 11 1829 Szumsk Agnieszka Listowska 45 Waśkowce od suchot, prac., mąż Jakub i 4 dzieci 245-1-3 410R 197 R
16 1 1830 Szumsk Jan Listowski 30 Waśkowce żona Rozalia Listowska, czworo dzieci 245-1-4 387V 215 R RK
21 2 1830 Szumsk Antonina Listowska 25 Waśkowce mąż Jakub Listowski 245-1-4 389V 232 R RK
6 3 1830 Ostróg Aleksandra Listowska 4 Nowomalin rodzice Paweł i Agnieszka 171-1-3 26R 24 R MZ
27 8 1830 Ostróg Jadwiga Listowska 2 Nowomalin rodzice Paweł i Agnieszka 171-1-3 31V 68 R MZ
10 4 1831 Szumsk Wiktoria Listowska 2 Waśkowce rodz. Jakub i Agnieszka zd. Tomaszczuk 245-1-5 383R 36 R RK
30 6 1831 Szumsk Feliks Tomaszewski 18 Kąty rodz. Kazimierz i Helena zd. Listowska 245-1-5 389R 83 R RK
19 11 1831 Szumsk Barbara Listowska 1 Waśkowce rodz. Kazimierz i Anna zd. Kucharska 245-1-5 394R 121 R RK
13 9 1832 Szumsk Józef Jasiński 8/52 Hucisko Pikulskie z kaszlu, sław., rodz. Jan i Lucyna zd. Listowska 245-1-6 418V 79 R RK
3 10 1834 Łuck Wiktoria Listowska 35 Łuck z Więckowskich, wd. Józef, c. Apolonia, Franciszka, Michalina 372 30 73 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0016.htm
15 11 1834 Łuck Michalina Listowska 1 Łuck c. Józefa i Wiktorii Więckowskiej 372 35 83 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0018.htm
14 2 1836 Szumsk Józefa Listowska 1/3 Huta Szumska z konwulsji, pr., rodz. Jędrzej i Ewa 245-1-10 477R 12 R RK
17 3 1836 Szumsk Grzegorz Bilewicz 26 Waśkowce z gorączki, pr., żona Franciszka zd. Listowska, potomstwa żadnego po sobie nie zostawił 245-1-10 478R 18 R RK
29 8 1837 Łuck Klara Listowska 45 Łuck z Magierowskich, pozostał mąż Józef, potomstwa nie zostawiła 374 93 91 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0052.htm
15 4 1837 Szumsk Petronela Sawicka 48 Hucisko Horodyskie z kolki, pr., zd. Listowska, mąż Paweł, dzieci: Piotr, Justyna, Karolina, Elżbieta, Józefa 245-1-11 497R 44 R RK
17 4 1837 Szumsk Antonina Listowska 80 Waśkowce z gorączki, pr., zd. Wawruk, wdowa, mąż ś.p. Dominik, dzieci: Wincenty, Jan, Kazimierz 245-1-11 497V 45 R RK
25 4 1837 Szumsk Helena Billewicz Bilewicz 18 Waśkowce z gorączki, pr., zd. Listowska, mąż Kazimierz, nie zostawiła po sobie żadnego potomstwa 245-1-11 497V 48 R RK
6 7 1837 Szumsk Tekla Listowska 3 Waśkowce z konwulsji, pr., rodz. Kazimierz i Anna zd. Jasińska 245-1-11 499V 61 R RK
1 10 1837 Szumsk Marianna Listowska 3 Waśkowce z suchot, pr., rodz. Kazimierz i Anna zd. Jasińska 245-1-11 501R 75 R RK
16 2 1842 Szumsk Marta Listowska 70 Huta Szumska z Kałowskich, wdowa po Szymonie, syn Franciszek 873 602 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0312.htm
19 4 1842 Szumsk Małgorzata Listowska 0,5 Katarynówka c. Kazimierza i Anny z Jasińskich 873 605 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0314.htm
9 4 1844 Szumsk Anna Listowska 35 Waśkowce z Towarnickich, wdowa po Antonim, synowie Mikołaj, Tomasz i Paweł, córka Salomea 875 705 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0373.htm
12 5 1844 Szumsk Antonina Listowska 2 Hucisko Piekulskie c. Józefa i Ewy z Andrejczuków 875 708 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0374.htm
11 1 1846 Szumsk Katarzyna Listowska 1 Huta Szumska c. Michala i Franciszki z Chruszczewskich 877 872 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0451.htm
6 6 1853 Szumsk Marianna Listowska 56 Mosty z Skuszewskich, wdowa po Kasprze, synowie Tomasz, Mikołaj i Andrzej 878 259 39
1 1 1861 Szumsk Marianna Listowska 63 Waśkowce z Marciniuków, chł., wdowa po Wojciechu, synowie Jan i Kasper, córki Agnieszka i Aleksandra 245-1-17 203V 1 R
5 1 1861 Szumsk Marianna Listowska 6 Waśkowce c. NN i chł. Cecylii 245-1-17 203V 2 R
5 3 1861 Szumsk Franciszka Listowska 4 Waśkowce c. chł. Kazimierza i Zofii z Kowalskich 245-1-17 205V 13 R
18 5 1861 Szumsk Anastazja Listowska 2/12 Waśkowce c. NN i chł. Marianny 245-1-17 207V 27 R
13 2 1863 Szumsk Magdalena Listowska 62 Waśkowce zd. Borkowska, mąż Wincenty Listowski, dziecko: Rozalia 245-1-21 218R 10 R RK
5 6 1864 Szumsk Rozalia Listowska 61 Hucisko Pikulskie zd. Suchodolska, mąż Józef Listowski, dzieci: Marcjanna, Karolina 245-1-21 203V 28 R RK
31 6 1864 Szumsk Katarzyna Listowska 7 Hucisko Pikulskie rodz. Józef i Rozalia zd. Suchodolska 245-1-21 203V 29 R RK
12 10 1864 Szumsk Ludwika Roman 36 Bajmaki zd. Listowska, mąż Roman Martyńczuk 245-1-21 206V 46 R RK
31 3 1867 Szumbar Adelajda Listowska 3 Nowystaw c.Jana i Klementyny z Krzewickich 626 198 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0101.htm
4 1 1870 Szumbar Karolina Listowska 3 Nowystaw c.Pawła i zmarłej jego żony Anny 626 152 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0078.htm
27 2 1870 Szumsk Bazyli Krasicki 39 Huta Nowa żona Agnieszka zd. Listowska, dzieci: Jan, Mikołaj, Karolina 1-53 45R 10 RK
6 3 1870 Szumsk Petronela Listowska 2,5 Waśkowce córka Piotra i Katarzyny zd. Giblińska 1-53 45V 15 RK
28 10 1870 Szumsk Józefa Listowska 6 Waśkowce córka Kazimierza i Teofili zd. Kowalska 1-53 52R 52 RK
13 8 1871 Jampol Kazimierz Sierakowski 63 Tychoml 1-dw., żona Tekla z d. Listowska, syn Jan, córki Klara i Lucyna 1-55 99R 33 T
25 9 1872 Szumsk Agnieszka Listowska 60 Waśkowce z cholery, z Kukurowskich, wdowa po Sylwestrze, synowie Jakub, Piotr i Jan, córka Aniela 01-226 62V 117 T DM 380
8 7 1878 Szumsk Marcelina Listowska 6 Marynki z cholery, c. chł., Pawła i Marianny Smolińskiej 1-230 63V 34 T DM 778
11 11 1878 Szumsk Antonina Listowska 2 Hucicko Pikulskie c. chł., Franciszka i Lucyny Suchodolskiej 1-230 68V 69 T DM 783
3 12 1878 Szumsk Franciszka Listowska 75 Marynki chł., z Chrzanowskich, wdowa, synowie Łukasz, córki Paulina, Agnieszka, Franciszka i Marianna 1-230 70R 79 T DM 784
13 5 1881 Szumsk Aleksandra Listowska 3 Waśkowce c. chł., Piotra i Katarzyny Gęblińskiej 01-231 59V 61 T DM 851
17 5 1881 Szumsk Anastazja Listowska 3-m-ce Waśkowce c. chł. Piotra i Katarzyny Gęblińskiej 01-231 59V 63 T DM 851
29 5 1882 Szumsk Antonina Listowska 54 Waśkowce chł., wdowa, synowie Antoni i Franciszek, córka Marianna Bilewicz 1-232 369V 37 T
18 7 1882 Szumsk Cezaryna Listowska 3/12 Załuże c. chł. Andrzeja i Joanny 1-232 371V 49 T
19 11 1882 Szumsk Małgorzata Listowska 4 Waśkowce c. chł. Jakuba i Marianny 1-232 376V 79 T
1 3 1885 Szumsk Joanna Listowska 50 Załuże chł., mąż Andrzej, dzieci: Stanisław, Franciszek i Józefa 01-232 213R 15 T
3 4 1885 Szumsk Marianna Listowska 60 Załuże z Borkowskich, mąż Andrzej, nie zostawiła dzieci 01-232 214V 28 T
8 10 1885 Szumsk Marianna Listowska 45 Waśkowce chł., mąż Jakub 01-232 222V 90 T
21 2 1886 Szumsk Wawrzyniec Jakuszewski 80 Mosty chłop, żona Elżbieta, dzieci: Józef i Julia Listowska 01-232 275R 21 T
15 5 1886 Szumsk Małgorzata Listowska 50 Mosty z Jasińskich, chł., mąż Tomasz, synowie Stanisław, Jakub, Jan i Marceli, córki Marianna Leszczyńska i Agnieszka 01-232 280R 57 T
25 5 1886 Szumsk Marianna Listowska 4 Mosty c. chł. Jakuba i Julii z Jakuszewskich 01-232 280V 61 T
30 10 1886 Szumsk Marianna Listowska 4/12 Mosty c. ch Jana i Teresy z Supińskich 01-232 284R 81 T
13 4 1887 Szumsk Antonina Listowska 9/12 Mosty c. Jana i Teresy z Supińskich 01-232 151V 26 T
1 8 1887 Szumsk Adela Listowska 10 Marynki c. chł. Antoniego i Elżbiety z Białobrzyckich 01-232 155R 46 T
8 1 1889 Szumbar Franciszka Listowska 38 Borki ze Studenickich, mąż Paweł, synowie Antoni, Kazimierz, Mieczysław, Wiktor, córki Konstancja, Kornelia 627 49 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0031.htm
20 2 1889 Szumsk Helena Listowska 85 Waśkowce z Gęblickich, wdowa, syn Tomasz 01-232 68R 18 T 935 DM
12 2 1891 Szumsk Karolina Listowska 3 Mosty c. chł. Wincentego i Józefy z Bobruków 01-233 67V 14 T
17 9 1891 Szumsk Franciszka Listowska 1 Marynki c. chł. Antoniego i Elżbiety z Jasińskich 01-233 78R 76 T
1 1 1894 Szumbar Klementyna Listowska 50 Nowystaw z Krzewickich, mąż Jan, dzieci: Mikołaj, Kajetan, Adelina, Ewelina, Paulina, Wiktoria 627 79 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0046.htm
20 4 1895 Szumsk Józefa Listowska 26 Mosty chł., mąż Wincenty, synowie Stefan i Wincenty, córka Rozalia 01-233 253V 36 T
17 6 1895 Szumbar Emilia Listowska 7 Nowostaw c. chłopki Eweliny 1020 155 9 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0092.htm
26 11 1896 Szumbar Anna Listowska 1 Dederkały Wielkie c. Marii 1020 90 19 0
12 2 1898 Szumsk Franciszka Listowska 22 Mosty z Reńskich, chł., mąż Karol, córka Antonina 01-234 82V 15 T
5 4 1899 Szumsk Leontyna Listowska 0,5 Drygany c. chł. Franciszka i Konstancji z Cyglewskich 01-235 69R 23 T
7 6 1899 Szumsk Antonina Listowska 38 Kąty z Jasińskich, chł., mąż Józef, synowie Wincenty, Adolf i Marceli 01-235 71R 34 T
3 11 1901 Szumsk Joanna Listowska 76 Hucisko Pikulskie z Traczuków, chł., mąż Andrzej, 0.1-236 434R 104 T
27 11 1901 Szumsk Anna Listowska 18 Marynki c. chł. Antoniego i Elżbiety z Białobrzyckich 0.1-236 436R 116 T
9 12 1901 Szumsk Helena Listowska 3 Mosty c. chł. Jakuba i Julii z Jakuszewskich 0.1-236 436V 121 T
18 2 1902 Szumsk Antonina Listowska 24 Mosty z d. Oręba, chł., mąż Karol, dzieci nie zostawiła 0.1-236 316V 21 T
1 8 1903 Szumsk Józefa Tomczuk 23 Załuże z d. Listowska, mąż Feliks, synowie Walerian i Franciszek 0.1-237 97R 77 T
13 8 1903 Szumsk Maria Listowska 56 Załuże z d. Tomczuk, chł., wdowa, synowie stanisław i Franciszek 0.1-237 98V 85 T
5 11 1903 Szumsk Maria Listowska 4 Mosty c. chł. Ignacego i Kornelii z Listowskich 0.1-237 104V 122 T
18 6 1904 Szumsk Konstancja Listowska 26 Drygany chł., mąż Franciszek, syn Jan 0.1-238 70V 66 T
1 7 1904 Szumsk Marcelina Listowska 80 Marynki chł., syn Antoni, córki Maria i Franciszka 0.1-238 70V 70 T
1 5 1905 Szumsk Maria Listowska 50 Mosty z Zielińskich, c. Marcina, chł., mąż Stanisław, syn Leon, córki Maria, Antonina, Joanna i Rozalia 01-236 214V 84 T
12 5 1905 Szumsk Wincentyna Listowska 7 Mosty c. chł. Leona i Joanny z Jakuszewskich 01-236 215R 88 T
10 8 1905 Szumsk Antonina Listowska 1,5 Marynki c. chł. Józefa i Anny z Tomczuków 01-236 218R 118 T

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
24 1 1740 Szumsk Agnieszka Wróblowska Wróblewska Huta Rachmanowska Józef Helena Wawrzyniec Śliwiński, Rozalia Listowska 297-1-180 4V Ł RK 9
1 11 1792 Szumsk Katarzyna Listowska Waśkowce Mikołaj Marianna 8 V Ł 0
23 3 1794 Szumsk Katarzyna Listowska Huciska Piotr Wiktoria 17 R Ł 0
19 9 1827 Łuck Tekla Listowska Łuck Józef Wiktoria Więckowska Eliasz Szczucki, Rozalia Miklaszewska małżonka Józefa 368 26 83 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0014.htm
19 9 1827 Łuck Regina Listowska Łuck Józef Wiktoria Więckowska Grzegorz Tupczakiewicz, Ewa Szydłowska panna 368 26 84 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0014.htm
13 1 1827 Szumsk Felicjanna Listowska Mosty Kasper Marianna Jakoszewicz Wojciech Hornicki, Aleksandra Winckiewicz 245-1-1 374R 10 R RK
10 2 1827 Szumsk Apolonia Hornicka Huta Szumska Bartłomiej Anna Wojciech Szymkowski, Aleksandra Minkiewicz ż. Kazimierza, Piotr Jakuszewski, Marianna Listowska ż. K 245-1-1 376R 19 R RK
24 2 1827 Szumsk Małgorzata Benicka Bonicka Waśkowce Ludwik Tekla Michał Simaszewski, Marianna Jankowska, Jan Listowski, Anna Listowska ż. Macieja 245-1-1 376V 22 R RK
31 3 1827 Szumsk Katarzyna Budzińska Waśkowce Maciej Helena Podolska Baltazar Mazurek, Helena Charczuk ż. Iwana, Jan Listowski, Marianna Listowska ż. Wojciecha 245-1-1 378R 32 R RK
5 8 1827 Szumsk Antonina Listowska Waśkowce Józef Antonina Kolur Michał Stepaniuk, Anna Korzeniowska ż. Sydora, Maksymilian Janpolczuk, Rozalia Listowska ż. Jana 245-1-1 383R 61 R RK
30 10 1827 Szumsk Katarzyna Kondraciuk Kruholec Kazimierz Apolonia Listowska Grzegorz Oleszczuk, Anna Słobodzianka panna, Aleksander Diaczuk, Marianna Słobodzianiuk ż. Jana 245-1-1 385V 78 R RK
19 11 1827 Szumsk Bazyli Bilewicz Waśkowce Łukasz Magdalena Barszczyk Maksymilian Jampolczuk, Agnieszka Listowska ż. Jakuba, Józef Bilewicz, Katarzyna Charczyńska ż. Jana 245-1-1 387R 85 R RK
25 11 1827 Szumsk Jędrzej Jasiński Kąty Maciej Marianna Tomczuk Karol Chwedorczuk, Teresa Listowska ż. Józefa, Stanisław Kucharski, Katarzyna Chodorczuk panna 245-1-1 387V 90 R RK
29 11 1827 Szumsk Andrzej Listowski Waśkowce Wawrzyniec Teodora Korzeniowska Korzeniewska Marcin Kukorowski, Antonina Korzeniowska ż. Daniela, Józef Andrzeyczuk, Marta Listowska ż. Ignacego 245-1-1 388R 93 R RK
1 1 1828 Szumsk Helena Głowacka Kąty Aleksander Marianna Listowska Ignacy Witowski, Honorata Godlewska, Piotr Datun, Kapitolina Nowakowska panna 245-1-2 386R 104 R RK
16 1 1828 Szumsk Agnieszka Kowalewska Waśkowce Wojciech Katarzyna Towarska Mikołaj Jawoszeczki, Teodora Listowska ż. Wawrzyńca, Bazyli Tychomski, Antonina Korzeniowska ż. Dani 245-1-2 386V 112 R RK
15 3 1828 Szumsk Wiktoria Listowska Waśkowce Erazm Eudochia Ciość Józef Andreyczuk, Marianna Charczuk ż. Jana, Jedliński, Tekla Biniecka ż. Łukasza 245-1-2 388V 136 R RK
19 5 1828 Szumsk Józef Gabryluk Kruholec Maciej Małgorzata Listowska Jakub Jabłoński, Józefa Steszczuk ż. Grzegorza, Dawid Iwornicki, Anna Andrzeiewska panna 245-1-2 390R 151 R RK
1 6 1828 Szumsk Antoni Tomczuk Załuże Józef Marianna Listowska Stefan Sieruk, Apolonia Ryszkiewicz ż. Antoniego, Stefan Kiryczuk, Zofia Bordyniuk ż. Eliasza 245-1-2 390R 153 R RK
20 6 1828 Szumsk Wiktoria Bilewicz Waśkowce Jędrzej Katarzyna Marciniak Marciniuk Maciej Budziński, Marianna Bilewicz ż. Michała, Stefan Bilewicz, Agnieszka Listowska ż. Jakuba 245-1-2 390V 159 R RK
27 8 1828 Szumsk Kazimierz Kozorczuk Waśkowce Marcin Krystyna Kowalska Daniel Korzeniowski, Marianna Listowska, Andrzej Bilewicz, Marianna Charczuk 245-1-2 392V 180 R RK
5 9 1828 Szumsk Franciszka Listowska Waśkowce Jan Rozalia Zabłocka Jędrzej Bilewicz, Motra Listowska ż. Ignacego 245-1-2 392V 182 R RK
11 1 1829 Szumsk Marianna Listowska Kąty Kasper Marianna Jakuszewska 245-1-3 380R 221 R
26 1 1829 Szumsk Karolina Milichowska Żołobki Jan Marianna Listowska 245-1-3 380V 223 R
27 1 1829 Szumsk Anastazja Jasińska Hucisko Pikulskie Jan Łucja Listowska 245-1-3 380V 224 R
21 5 1829 Szumsk Wiktoria Listowska Waśkowce Jakub Agnieszka Kuryczuk 245-1-3 385V 253 R
18 2 1829 Ostróg Ludwika Listowska Nowomalin Paweł Agnieszka Oborska Dominik Dobrzański, Apolonia Krzemińska żona Tomasza, Michał Krzemiński, Katarzyna Jaromaczewska 171-1-2 4R 20 R MZ 718
13 11 1830 Łuck Dioniza Listowska Łuck Józef Wiktoria Więckowska Jędrzej Więckowski, Apolonia Szczucka 368 111 53 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0056.htm
1 1 1830 Szumsk Adam Jasiński Kąty Marcin Marcjanna Listowska Jakub Kucharski, Łucja Jasińska ż. Jana 245-1-4 369R 312 R RK
6 1 1830 Szumsk Marcelina Burkowska Sadeczki Małe Józef Elżbieta Zawadzka Szymon Demczuk, Magdalena Listowska ż. Wincentego 245-1-4 369R 314 R RK
26 1 1830 Szumsk Antonina Listowska Waśkowce Wojciech Marianna Marciniuk Rufin Niewolnikow, Marianna Kaczuk ż. Jana 245-1-4 369V 316 R RK
20 2 1830 Szumsk Zofia Głowacka Szumsk Aleksander Marianna Listowska Aksenty Lelabiewicz, Anna Kieskiewicz ż. Eliasza, Wincenty Głowacki, Marianna Kieskiewicz ż. Jana 245-1-4 370V 326 R RK
1 4 1830 Szumsk Józef Jastrzębski Jastrzembski Huta Szumska Antoni Marianna Kokorowska Kokurowska Maciej Wereszczyński, Tekla Listowska ż. Stefana 245-1-4 372V 500 R RK
26 5 1830 Szumsk Barbara Listowska Waśkowce Kazimierz Anna Jasińska Marcin Jasiński, Marianna Jasińska ż. Kalista, Józef Andreyczuk, Tekla Obernicka ż. Łukasza 245-1-4 374R 604 R RK
2 8 1830 Szumsk Wiktoria Hornicka Hucisko Mostowe Wojciech Rozalia Kastrowicz Wawrzyniec Sopiński, Marianna Listowska ż. Kaspra 245-1-4 376R 707 R RK
1 10 1830 Szumsk Dominik Giżycki Kąty Andrzej Marianna Listowska Michał Jasiński, Magdalena Jasińska ż. Antoniego 245-1-4 378V 907 R RK
7 11 1830 Szumsk Elżbieta Kozicka Waśkowce Franciszek Katarzyna Tomczuk Mikołaj Iwaszczki, Marianna Listowska ż. Wojciecha 245-1-4 379V 1007 R RK
16 12 1830 Szumsk Marianna Jasińska Hucisko Piaseczne Jan Lucyna Listowska Wawrzyniec Listowski, Anna Listowska ż. Jana 245-1-4 381R 1018 R RK
7 2 1831 Łuck Apolonia Dmytrowicz Łuck Eliasz Katarzyna Hulanicka Grzegorz Łuszczakiewicz, Wiktoria Listowska 368 118 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0060.htm
23 1 1831 Szumsk Agnieszka Sopińska Kąty Feliks Franciszka Kokorowska Kokurowska Ignacy Tomaszewski, Ewa Listowska ż. Józefa 245-1-5 367V 5 R RK
24 1 1831 Szumsk Paulina Marciniuk Załuże Wawrzyniec Katarzyna Jasińska Szymon Tomczuk, Marianna Listowska ż. Wojciecha 245-1-5 367V 6 R RK
28 1 1832 Szumsk Józef Słobodzianiuk Kruholec Mateusz Tekla Listowska Jan Tereszko, Ewa Domańska ż. Marcina 245-1-6 389R 3 R RK
11 5 1832 Szumsk Zofia Listowska Waśkowce Kazimierz Anna Jasińska Mikołaj Iwaszewski, Marianna Charczuk ż. Jana 245-1-6 391V 24 R RK
18 7 1832 Szumsk Józef Jasiński Hucisko Złamane Jan Lucyna Listowska Jan Biskupski, Ewa Listowska ż. Józefa 245-1-6 393R 36 R RK
5 8 1832 Szumsk Dominik Kryszczuk Krzyszczuk Waśkowce Wojciech Salomea Tkaczuk Dawid Towarnicki, Anna Listowska ż. Kazimierza 245-1-6 394R 41 R RK
13 5 1833 Szumsk Joanna Listowska Hucisko Pikulskie Józef Ewa Andreyczuk Andrejczuk Jakub Kucharski, Helena Hulewicz ż. Łukasza 245-1-7 381V 22 R RK
8 7 1833 Szumsk Paweł Listowski Waśkowce Antoni Anna Towarnicka Daniel Korzeniowski, Marianna Listowska ż. Wojciecha 245-1-7 384V 39 R RK
2 9 1833 Szumsk Stefan Mekiczko Mykita? Waśkowce Wawrzyniec Dorota Kazimierz Listowski, Magdalena Listowska ż. Wincentego 245-1-7 385V 45 R RK
8 1 1834 Szumsk Marianna Listowska Waśkowce Jan Ewa Kowalewska Franciszek Węgłowski, Marcela Łopuszańska ż. Łukasza 245-1-8 369V 4 R RK
29 4 1834 Szumsk Jan Supiński Sopiński Hucisko Pikulskie Feliks Franciszka Szymaszewska Tomasz Zieliński, Ludwika Listowska ż. Józefa 245-1-8 372R 24 R RK
14 9 1835 Łuck Marianna Michalina Mikłaszewska Łuck Stanisław Apolonia Listowska Eliasz Szczucki, Anna Szczurkiewicz 373 33 66 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0017.htm
19 4 1836 Szumsk Franciszka Listowska Waśkowce Wojciech Marianna Marcin Kokorowski, Anna Traczuk mężatka 245-1-10 450V 22 R RK
16 12 1836 Szumsk Paulina Listowska Huta Mykiczkowa Michał Franciszka Chruszczewska Łukasz Chruszczewski, Antonina Chruszczowska ż. Daniela 245-1-10 461R 84 R RK
20 12 1836 Szumsk Marianna Listowska Hucisko Złamane Józef Eudochia Andreyczuk Andrejczuk Jakub Kucharski, Helena Hulewicz ż. Łukasza 245-1-10 462R 87 R RK
5 2 1837 Szumsk Dorota Bilewicz Waśkowce Piotr Katarzyna Tomczuk Józef Bilewicz, Marianna Listowska ż. Wojciecha 245-1-11 472R 9 R RK
4 6 1837 Szumsk Jan Bilewicz Waśkowce Tomasz Marianna Listowska Grzegorz Fedoruk, Apolonia Arasym ż. Jana 245-1-11 477R 38 R RK
7 7 1837 Szumsk Prokop Marczuk Waśkowce Szymon Małgorzata Słobodzianiuk Józef Andreyczuk, Eudochia Listowska ż. Jana 245-1-11 478R 44 R RK
10 9 1837 Szumsk Marianna Cymbaluk Iserna Paweł Regina Chruszczewska Maciej Mosteński, Franciszka Listowska ż. Mikołaja, Jan Cymbaluk, Julianna Wereszczyńska 245-1-11 480R 55 R RK
11 9 1837 Szumsk Antoni Smoliński Iserna Feliks Marianna Malinowska Franciszek Oborski, Honorata Kozłowska ż. Kajetana, Kajetan Kozłowski, Eudochia Listowska 245-1-11 480R 57 R RK
3 11 1837 Szumsk Karol Stacherko Waśkowce Kajetan Anna Listowska Feliks Jarmoliński, Tekla Kiruczuk ż. Stefana 245-1-11 483V 79 R RK
11 12 1837 Szumsk Mikołaj Zieliński Hucisko Pikulskie Marcin Tekla Tomczuk Józef Listowski, Ewa Listowska ż. Józefa 245-1-11 485R 88 R RK
1 1 1838 Szumsk Łucja Bilewicz Waśkowce Piotr Marianna Mołokoszuk Karol Tomczuk, Marianna Listowska ż. Wojciecha, Ludwik Kunowski, Julianna Jasińska 245-1-12 274R 1 R RK
4 2 1838 Szumsk Agata Kukurowska Kokurowska Huta Stara Szumska Antoni Katarzyna Mogusińska Mogosińska Michał Kukurowski, Eudochia Listowska ż. Józefa 245-1-12 275V 11 R RK
19 2 1838 Szumsk Marianna Kozłowska Hucisko Rozebrane Kajetan Honorata Malnowska Malinowska Franciszek Oborski, Eudochia Listowska ż. Józefa 245-1-12 277R 20 R RK
8 8 1838 Szumsk Wawrzyniec Listowski Waśkowce Wojciech Marianna Jakubowska Piotr Bilewicz, Magdalena Listowska ż. Wincentego 245-1-12 281V 48 R RK
1 10 1838 Szumsk Michał Oborski Hucisko Pikulskie Ignacy Ewa Rutkowska Franciszek Oborski, Eudochia Listowska ż. Józefa 245-1-12 284V 66 R RK
6 12 1838 Szumsk Anna Listowska Huta Szumska Michał Franciszka Chruszczewska Józef Listowski, Katarzyna Kukurowska ż. Kazimierza 245-1-12 286V 77 R RK
28 1 1840 Szumsk Agnieszka Listowska Huta Szumska Michał Franciszka Chruszczewska 871 470 8 0
24 3 1840 Łuck Zygfryd Adolf Miklaszewski Łuck Stanisław Apolonia Listowska Antoni Olgiatti, Rozalia Sicińska 376 9 25 826 6V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0005.htm
19 12 1840 Łuck Anastazja Szelengowska Łuck Jakub Zofia Rosielewicz Paweł Gidziński, Katarzyna Listowska 376 26 80 826 20R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0014.htm
23 3 1841 Szumsk Józefa Listowska Hucisko Moskowe Kasper Marianna Jakuszewska 872 534 21
25 3 1841 Szumsk Józef Majewski Waśkowce Jan Franciszka Listowska 872 534 22
3 6 1841 Szumsk Małgorzata Listowska Katarynówka Kazimierz Joanna Kucharska 872 538 37
13 9 1841 Szumsk Helena Kukurowska Waśkowce Szymon Rozalia Listowska 872 545 64
19 12 1841 Szumsk Sylwester Kukurowski Waśkowce Łukasz Barbara Błaszczuk prac. Jan Bilewicz, Marianna Listowska ż. Wojciecha 872 551 91
11 5 1842 Szumsk Antonina Listowska Hucisko Piekulskie Józef Ewa Hawryluk Michał Listowski, katarzyna Kucharska z. Antoniego 873 573 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0297.htm
1 10 1842 Szumsk Franciszek Kukurowski Waśkowce Szymon Małgorzata Listowska 873 582 71
4 10 1842 Szumsk Franciszka Listowska Huta Szumska Michał Franciszka Chruszczewska 873 582 72
15 3 1842 Łuck Józef Mikłaszewski Łuck Stanisław Apolonia Listowska Paweł Szczurkiewicz, Ludwika Trentowska 378 6 15 828 142R 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0004.htm
5 4 1842 Łuck Wincenta Listowska Łuck Józef Katarzyna Sakowska Łukasz Lisikiewicz, Helena Konaszewicz 378 13 - 14 37 828 147V 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0007.htm
16 2 1843 Szumsk Antoni Kondraciuk Kruholec Paweł Antonina Listowska 874 722 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0366.htm
3 4 1843 Szumsk Marianna Listowska Katarynówka Kazimierz Anna Jasińska 874 724 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0367.htm
19 8 1843 Szumsk Marianna Kukurowska Waśkowce Szymon Rozalia Listowska Wojciech Listowski, Aleksandra Rodzińsaka ż. Arasyma 874 735 63 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0373.htm
20 11 1843 Szumsk Feliks Oborski Załuże Michał Marianna Listowska Wojciech Sopiński, Jadwiga Szeruk ż. Stefana 874 745 95 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0378.htm
2 12 1843 Szumsk Katarzyna Szlachetko Huta Szumska Kazimierz Antonina Stochańska Antoni Kukurowski, Franciszka Listowska ż. Michała 874 747 101 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0379.htm
16 5 1844 Szumsk Piotr Bilewicz Katarynówka Tomasz Marianna Bieniewicz Marcin Rapciun, Joanna Listowska ż. Kazimierza 875 665 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0349.htm
3 8 1844 Szumsk Aniela Jasińska Kąty Franciszek Łucja Listowska Jędrzej Kucharski, Antonina Jasińska ż. Tomasza 875 670 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0351.htm
11 8 1844 Szumsk Wawrzyniec Łukaszuk Waśkowce Jan Franciszka Listowska Frydrych Faymichier, Antonina Korzeniowska wdowa 875 671 63 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0352.htm
19 9 1844 Szumsk Józef Leszczyński Kąty Józef Marianna Listowska 875 674 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0354.htm
9 10 1844 Szumsk Marcjanna Listowska Waśkowce Jędrzej Helena Hyblińska 875 676 79 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0355.htm
23 11 1844 Szumsk Katarzyna Listowska Huta Szumska Michał Franciszka Chruszczewska Łukasz Chruszczewski, Katarzyna Kukurowska ż. Antoniego 875 681 95 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0358.htm
15 12 1844 Szumsk Łukasz Bielewicz Katarynówka Piotr Katarzyna Tomciuk Jakub Kucharski, Honorata Listowska wdowa 875 683 101 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0359.htm
23 1 1845 Szumsk Józefa Marciniuk Załuze Ignacy Justyna Listowska 876 607 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0327.htm
11 7 1845 Szumsk Jan Kukurowski Waśkowce Szymon Rozalia Listowska Erazm Rutkowski, Antonina Korzeniowska wdowa 876 625 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0336.htm
11 7 1845 Szumsk Małgorzata Listowska Waśkowce Sylwester Agnieszka Kucharska 876 625 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0336.htm
6 8 1845 Szumsk Marianna Jampolczuk Waśkowce Jan Ludwika Korzeniewska Ludwik Kukurowski, Magdalena Listowska z. Wincentego 876 629 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0338.htm
16 4 1846 Szumsk Franciszka Jasińska Kąty Franciszek Łucja Listowska 877 829 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0429.htm
26 7 1846 Szumsk Franciszek Oborski Załuże Michał Marianna Listowska 877 837 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0433.htm
10 9 1846 Szumsk Antonina Szymańska Bryków Teodor Katarzyna Listowska 877 842 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0436.htm
15 2 1846 Łuck Franciszek Salezy Mikłaszewski par. Torczyn Stanisław Apolonia Listowska 382 5 9 832 3R http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0003.htm
22 2 1852 Łuck Władysław Mikłaszewski Łuck Stanisław Apolonia Listowska Adolf Burczyński, Katarzyna Listowska ż. Józefa 388 14-15 19 0
4 2 1853 Szumsk Dorota Kucharska Kąty Franc Marianna Listowska 878 179-180 13 0
15 9 1853 Szumsk Marcjanna Listowska Hucisko Piekulskie Józef Rozalia Suchodolska 878 207-208 71 0
16 10 1853 Szumsk Łukasz Giżycki Waśkowce Paweł Wiktoria Listowska 878 215-216 86 0
2 11 1853 Szumsk Michał Kokurowski Waśkowce Szymon Rozalia Listowska 878 219-220 93 0
3 1 1861 Szumsk Karol Kucharski Kąty Franciszek Marianna Listowska 245-1-17 170V-171R 5 R
1 1 1861 Szumsk Antoni Kucharski Kąty Wincenty Katarzyna Kokurowska chł. Antoni Chruszczewski, Franciszka Listowska ż. Michała 245-1-17 170V-171R 7 R
28 5 1861 Szumsk Antoni Listowski Mosty Mikołaj Katarzyna Gyblińska chł. Mikołaj Marciniuk, Joanna Listowska z. Andrzeja 245-1-17 180V-181R 45 R
28 7 1861 Szumsk Magdalena Listowska Waśkowce Jan Anna Wereszczyńska 245-1-17 182V-183R 53 R
24 8 1861 Szumsk Agata Hornicka Mosty Ignacy Aleksandra Gorbatiuk chł. Ludwik Sińkowski, Katarzyna Listowska ż. Mikołaja 245-1-17 183V-184R 60 R
1 11 1861 Szumsk Aniela Kokurowska Waśkowce Szymon Rozalia Listowska 245-1-17 189V-190R 83 R
2 11 1861 Szumsk Karolina Listowska Huta Nowa Lucjan Marcjanna Kiryczuk chł. Bazyli Krasicki, Franciszka Krajewska ż. Józefa 245-1-17 189V-190R 84 R
7 1 1863 Szumsk Elżbieta Bilewicz Waśkowce Jan Marianna Cyrklewicz Cyprian Adamczyk, Jaryna Kozak ż. Katyny, Michał Suchodolski, Ludwika Listowska ż. Jana 245-1-21 175V-176R 6 R RK
25 3 1863 Szumsk Józef Giżycki Waśkowce Teodor Franciszka Leszczyńska Michał Kokurowski, Helena Listowska ż. Andrzeja 245-1-21 180V-181R 28 R RK
18 5 1863 Szumsk Antoni Kucharski Kąty Jan Paulina Listowska Bazyli Krasicki, Marcjanna Listowska ż. Łukasza 245-1-21 183V-184R 43 R RK
24 5 1863 Szumsk Franciszka Listowska Huta Nowa Benedykt Marcjanna Listowska Paweł Kokurowski, Anna Hornicka ż. Jana 245-1-21 183V-184R 44 R RK
17 6 1863 Szumsk Michalina Listowska Waśkowce Kasper Marianna Budzińska Wawrzyniec Budziński, Marianna zd. Tomczuk Sikorska wdowa 245-1-21 185V-186R 50 R RK
1 7 1863 Szumsk Marianna Michałowska Odrygany Franciszek Józefa Adaszyńska Łukasz Bilewicz, Marianna Listowska panna 245-1-21 186V-187R 56 R RK
14 8 1863 Szumsk Marianna Listowska Mosty Tomasz Małgorzata Jasińska Franciszek Kucharski, Marianna Pukarska zd. Jasińska wdowa 245-1-21 190V-191R 69 R RK
18 8 1863 Szumsk Klara Giżycka Waśkowce Florian Marianna Leszczyńska Tomasz Leszczyński, Helena Listowska zd. Biblińska 245-1-21 190V-191R 71 R RK
25 9 1863 Szumsk Jan Kucharski Kąty Wawrzyniec Franciszka Listowska Łukasz Jasiński, Paulina Kucharska ż. Jana 245-1-21 194V-195R 88 R RK
25 11 1863 Szumsk Katarzyna Listowska Waśkowce Jan Anna Wereszczyńska Piotr Wereszczyński, Teresa Tomaszewska ż. Karola 245-1-21 200V-201R 111 R RK
26 11 1863 Szumsk Karolina Krasicka Litowiszcze Bazyli Agnieszka Listowska Leon Hornicki, Justyna Jakuszewska ż. Dominika 245-1-21 201V-202R 113 R RK
28 12 1863 Szumsk Tomasz Kucharska Kąty Franciszek Marianna Listowska Daniel Kokurowska, Małgorzata Listowska ż. Tomasza 245-1-21 203V-204R 123 R RK
9 3 1864 Szumsk Piotr Sinkowski Mosty Andrzej Marianna Hiblińska Leon Hornicki, Małgorzata Listowska ż. Tomasza 245-1-20 150V-151R 25 R
18 8 1864 Szumsk Ludwika Kokurowska Huta Nowa Daniel Agnieszka Giżycka chł. Franciszek Kucharski, Franciszka Listowska ż. Jana 245-1-20 164V-165R 69 R
5 10 1864 Szumsk Jan Tomczuk Załuże Jan Anna Onoprejczuk chł. Jan Sopiński, Joanna Listowska ż. Andrzeja 245-1-20 170V-171R 86 R
3 11 1864 Szumsk Joanna Listowska Hucisko Pikulskie Franciszek Lucyna Suchodolska 245-1-20 174V-175R 98 R
12 11 1865 Horochów Marcin Szuman Horochów Ludwik Paulina Wajs Józef Nisiłowski, Agnieszka Zylistowska 101 18-19 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20101/pages/PL_1_436_101_0010.htm
24 12 1867 Szumbar Ewelina Listowska 626 193 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0099.htm
19 6 1867 Szumbar Anna Listowska Nowystaw Paweł Anna Mikołajewska 626 187-188 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0096.htm
20 4 1870 Szumbar Konstancja Listowska Borki Paweł Franciszka Studnicka 626 142-143 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0073.htm
12 8 1870 Szumsk Maria Jasińska Kąty Marcin Katarzyna Listowska Stefan Błaszczuk, Franciszka Kasperska ż. Tomasza 1-53 18V-19R 75 T RK
29 6 1870 Szumsk Piotr Hornicki Mosty Kazimierz Anna Giżycka Stanisław Listowski, Katarzyna Listowska ż. Mikołaja 1-53 15V-16R 59 T RK
14 5 1870 Szumsk Stanisław Kokurowski Waśkowce Piotr Antonina Tomczuk Franciszek Giżycki, Maria Listowska ż. Kaspra 1-53 13V-14R 46 T RK
3 5 1870 Szumsk Maria Listowska Waśkowce Jan Anna Wereszczyńska Franciszek Giżycki, Maria Jasińska ż. Jana 1-53 12V-13R 44 T RK
29 3 1870 Szumsk Anna Zielińska Huta Stara Jan Marcelina Krasicka Jakub Husiatyński, Lucyna Listowska ż. Franciszka 1-53 11V-12R 39 T RK
21 2 1870 Szumsk Maria Kucharska Marynki Daniel Agnieszka Giżycka Antoni Chruszczewski, Franciszka Listowska ż. Jana 1-53 5V-6R 23 T RK
24 1 1871 Szumbar Paulina Listowska Nowy Staw Jan Klementyna Krzewicka 1-55 137V-138R 3 T
21 2 1872 Szumsk Agnieszka Listowska Marynki Łukasz Marcjanna Jasińska 0.1-65 6V-7R 22 T
9 3 1872 Szumsk Antonina Zielińska Stara Huta Wincenty Joanna Suchodolska Antoni Kaliński, Lucyna Listowska ż. Franciszka 0.1-65 8V-9R 29 T
21 7 1872 Szumsk Magdalena Listowska Odrygany Karol Maria Listowska 0.1-65 16V-17R 61 T
1 9 1872 Szumsk Karolina Bączkowska Hucisko Piaseczne Stefan Józefa Listowska 0.1-65 24V-25R 81 T
15 9 1872 Szumsk Marcella Listowska Marynki Paweł Marianna Cymbaluk 0.1-65 26V-27R 89 T
28 12 1872 Szumsk Wiktoria Baranowska Marynki Paweł Agnieszka Listowska 0.1-65 37V-38R 136 T
6 3 1873 Szumbar Antoni Listowski Borki Paweł Franciszka Studeniecka chł. Tomasz Omelański, Karolina Listowska ż. Hilarego 626 84-85 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0044.htm
14 2 1873 Szumsk Adolf Dzwonkowski Marynki Józef Katarzyna Szlachetko chrz. 18.02 Karol Hornicki, Lucyna Listowska ż. Jana 1-226 71V-72R 15 T DM 389
26 2 1873 Szumsk Helena Hornicka Mosty Kazimierz Aniela/Anna Giżycka chrz. 28.02 Stanisław Listowski, Katarzyna Listowska ż. Mikołaja 1-226 72V-73R 19 T DM 390
17 3 1873 Szumsk Józef Borkowski Sadeczki Aleksandra Marianna Giżycka chrz. 18.03 Franciszek Giżycki, Katarzyna Listowska ż. Piotra 1-226 74V-75R 25 T DM 392
18 4 1873 Szumsk Karolina Listowska Odrygany Karol Marianna Listowska chrz. 22.04 Józef Jastrzębski, Franciszka Jasińska ż. Pawła 1-226 78V-79R 41 T DM 397
28 4 1873 Szumsk Karolina Jasińska Marynki Jan Marianna Listowska chrz. 30.04 Kajetan Białobrzycki, Franciszka Listowska ż. Jana 1-226 79V-80R 46 T DM 398
12 5 1873 Szumsk Stanisława Bilewicz Waśkowce Jan Apolonia Sikorska chrz. 13.05 Jan Kokorowski, Marianna Listowska ż. Kaspra 1-226 80V-81R 52 T DM 399
21 5 1873 Szumsk Tekla Sinkowska Mosty Andrzej Marianna Gęblicka chrz. 28.05 Wincenty Marciniuk, Katarzyna Listowska ż. Mikołaja 1-226 81V-82R 56 T DM 400
12 2 1873 Szumsk Antonina Kucharska Kąty Wawarzyniec Franciszka Listowska chrz. 17.06 Grzegorz Chruszczewski, Aniela Kucharska ż. Macieja 1-226 83V-84R 61 T DM 402
21 6 1873 Szumsk Alojzy Kokurowski Marynki Daniel Agnieszka Giżycka chrz. 21.06 Andrzej Listowski, Franciszka Listowska, asyt. Tadeusz Centkiewicz z Lucyną 1-226 83V-84R 62 T DM 402
7 7 1873 Szumsk Jan Sopiński Mosty Antoni Aniela Łosińska chrz. 8.06 Józef Jakuszewski, Katarzyna Listowska ż. Michała 1-226 84V-85R 66 T DM 403
29 9 1873 Szumsk Józefa Listowska Waśkowce Kasper Marianna Listowska chrz. 30.09. Wincenty Zabłocki, Marianna Listowska 1-226 91V-92R 95 T DM 410
13 10 1873 Szumsk Piotr Jasiński Kąty Jan Franciszka Sikorska chrz. 16.10 Tomasz Kasperski, Antonina Listowska 1-226 93V-94R 103 T DM 412
29 4 1874 Szumbar Wiktoria Listowska Nowystaw Jan Klementyna Krzewicka Szymon Leszczynowicz, Franciszka Listowska ż. Pawła 626 70-71 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0037.htm
16 1 1874 Szumsk Maria Tomczuk Załuże Piotr Antonina Listowska chrz. 22.01 Franciszek Tomczuk, Antonina Tomczuk zamężna 1-227 3V-4R 12 T DM 508
14 2 1874 Szumsk Julianna Listowska Waśkowce Piotr Katarzyna Imblińska chrz. 14.02 Jakub Listowski, Marianna Giżycka, asyt. Paweł Listowski, Karol Giżycki 1-227 5V-6R 20 T DM 510
3 7 1874 Szumsk Katarzyna Bilewicz Waśkowce Jan Tekla Kokurska chrz. 6.07 Jakub Listowski, Katarzyna Listowska 1-227 15V-16R 59 T DM 520
9 7 1874 Szumsk Józef Jastrzębski Marynki Jan Anna Wereszczyńska chrz. 14.07 Antoni Jastrzębski, Ludwika Listowska 1-227 17V-18R 67 T DM 522
17 9 1874 Szumsk Józefa Kokurowska Kąty Paweł Marianna Lipczuk chrz. 19.09 Łukasz Listowski, Ludwika Listowska ż. Franciszka 1-227 21V-22R 81 T DM 526
21 9 1874 Szumsk Kamila Szlachetko Kąty Karol Tekla Jastrzębska chrz. 22.09 Jan Bączkowski, Lucyna Listowska ż. Franciszka 1-227 21V-22R 84 T DM 526
27 10 1874 Szumsk Antonina Listowska Waśkowce Kasper Marianna Budzińska chrz. 29.10 Jakub Listowski, Franciszka Gęblińska ż. Józefa 1-227 25V-26R 98 T DM 530
24 11 1874 Szumsk Stanisław Kucharski Kąty Jan Paulina Listowska chrz. 25.11 Franciszek Kucharski, Rozalia Górska ż. Alojzego 1-227 30V-31R 117 T DM 535
4 12 1874 Szumsk Mikołaj Jasiński Antonowce Jan Marianna Listowska chrz. 6.12 Jan Jasiński, Antonina Witkowska panna 1-227 30V-31R 119 T DM 535
24 12 1874 Szumsk Adam Kokurowski Waśkowce Jan Anna Tomczuk chrz. 28.12 Maciej Franczuk, Marianna Listowska ż. Kaspra 1-227 33V-34R 129 T DM 538
3 10 1875 Szumbar Marceli Leszczynowicz Borki Konstanty Wiktoria Moszczyńska szer. Hilary Omylański, Franciszka Listowska ż. Pawła 626 58-59 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0031.htm
29 2 1876 Szumsk Łukasz Baranowski Marynki Paweł Agnieszka Listowska chrz. 7.03 Adam Sińkowski, Paulina Kucharska ż. Jana 1-228 8V-9R 29 T DM 591
10 3 1876 Szumsk Franciszek Jasiński Kąty Jan Marianna Listowska chrz. 19.03 Franciszek Giżycki, Józefa Gruszczewska ż. Adama 1-228 8V-9R 32 T DM 591
9 3 1876 Szumsk Feliks Jasiński Kąty Marcin Katarzyna Listowska chrz. 19.03 Grzegorz Chruszczewski, Michalina Kucharska ż. Mikołaja 1-228 9V-10R 34 T DM 592
25 4 1876 Szumsk Adolf Tomczuk Załuże Daniel Maria Listowska chrz. 26.04 Leon Mielniczuk, Marianna Marciniuk ż. Benedykta 1-228 13V-14R 52 T DM 596
15 8 1876 Szumsk Marianna Listowska Waśkowce Jakub Marianna Kowalska chrz. 19.08 Kasper Listowski, Marianna Mokusińska panna 1-228 23V-24R 94 T DM 606
2 9 1876 Szumsk Mikołaj Michałowski Załuże Ludwik Antonina Listowska chrz. 10.09 Jan Kokurowski, Elżbieta Bilewicz ż. Jana 1-228 25V-26R 102 T DM 608
26 11 1876 Szumsk Antonina Listowska Hucisko Pikulskie Franciszek Ludwika Suchodolska chrz. 5.12 Ignacy Oborski, Antonina Rawska ż. Antoniego 1-228 33V-34R 137 T DM 616
13 12 1876 Szumsk Lucyna Giżycka Waśkowce Jakub Karolina Gęblińska chrz. 16.12 Józef Gębliński, Katarzyna Listowska ż. Piotra 1-228 34V-35R 142 T DM 617
13 1 1877 Szumsk Paulina Kokurowska Marynki Józef Karolina Adaszyńska chrz. 16.01 Jan Hornicki, Marianna Listowska ż. Pawła 1-229 2V-3R 6 T DM 648
5 1 1877 Szumsk Stanisław Jastrzębski Stara Huta Wawrzyniec Dorota Listowska chrz. 17.01 Wincenty Zieliński, Marcelina Jastrzębska ż. Pawła 1-229 3V-4R 9 T DM 649
2 5 1877 Szumsk Jan Kokurowski Waśkowce Michał Marianna Tomczuk chrz. 8.05 Jan Kokurowski, Marianna Listowska ż. Kaspra 1-229 13V-14R 50 T DM 659
26 5 1877 Szumsk Adolf Jasiński Załuże Wawrzyniec Prakseda Oborska chrz. 29.05 Józef Błaszczuk, Joanna Listowska ż. Andrzeja 1-229 14V-15R 54 T DM 660
15 6 1877 Szumsk Karol Gębliński Waśkowce Józef Franciszka Listowska chrz. 16.06 Łukasz Bilewicz, Teresa Kokurowska ż. Sylwestra 1-229 16V-17R 62 T DM 662
15 6 1877 Szumsk Piotr Zarzycki Huta Piaseczna Paweł Teodozja Pestrowicz chrz. 19.06 Jan Zieliński, Marianna Listowska ż. Jakuba 1-229 17V-18R 65 T DM 663
1 7 1877 Szumsk Franciszek Hornicki Hucisko Horodyskie Jan Paulina Adaszyńska chrz. 2.07 Adam Sińkowski, Marcelina Listowska ż. Pawła 1-229 18V-19R 70 T DM 664
1 7 1877 Szumsk Felicja Romanowska Bryków Leon Marcelina Listowska chrz. 3.07 Franciszek Giżycki, Katarzyna Listowska ż. Marcina 1-229 19V-20R 73 T DM 665
20 8 1877 Szumsk Jan Bączkowski Huta Piaseczna Stefan Józefa Listowska chrz. 28.08 Stanisław Listowski, Dorota Bączkowska ż. Jana 1-229 22V-23R 86 T DM 668
8 9 1877 Szumsk Marianna Listowska Kąty Paweł Marianna Zielińska chrz. 11.09 Wawrzyniec Kucharski, Paulina Kucharska ż. Jana 1-229 25V-26R 97 T DM 671
18 8 1877 Szumsk Karolina Burkowska Sadki Aleksander Marianna Listowska chrz. 15.09 Jan Tkaczuk, Pelagia Cywińska ż. Mikołaja 1-229 25V-26R 100 T DM 671
27 9 1877 Szumsk Adela Listowska Marynki Antoni Elżbieta Białobrzycka chrz. 2.10 Kajetan Białobrzycki, Franciszka Kucharska ż. Wawrzyńca 1-229 28V-29R 112 T DM 674
2 10 1877 Szumsk Józef Listowski Stara Huta Karol Marianna Listowska chrz. 4.10 Grzegorz Białobrzycki, Karolina Giżycka ż. Franciszka 1-229 30V-31R 117 T DM 676
19 11 1877 Szumsk Jan Bilewicz Waśkowce Jan Aniela Listowska chrz. 17.12 Józef Gębliński, Dorota Zabłocka ż. Wincentego 1-229 35V-36R 137 T DM 681
31 12 1877 Szumsk Marian Hornicki Mosty Kazimierz Aniela Giżycka chrz. 8.01.1878 Józef Jakuszewski, Katarzyna Listowska ż. Mikołaja 1-230 2V-3R 6 T DM 717
30 8 1878 Szumbar Józef Studyniecki Borki Szymon Antonina Wojda Leon Oportowski, Franciszka Listowska ż. Pawła 626 26-27 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0014.htm
15 1 1878 Szumsk Karolina Kokurowska Marynki Paweł Marianna Leszczyńska chrz. 29.01 Józef Krajewski, Marcelina Listowska ż. Łukasza 1-230 4V-5R 16 T DM 719
7 2 1878 Szumsk Łukasz Kokurowski Waśkowce Jan Anna Tomczuk chrz. 9.02 Maciej Tomczuk, Marianna Listowska ż. Józefa 1-230 5V-6R 19 T DM 720
1 3 1878 Szumsk Kazimierz Mazurek Waśkowce Józef Józefa Giżycka chrz. 1.03 Franciszek Giżycki, Marianna Listowska ż. Jakuba 1-230 7V-8R 25 T DM 722
11 3 1878 Szumsk Adolf Sińkowski Mosty Andrzej Marianna Gęblińska chrz. 12.03 Michał Iwanow, Katarzyna Listowska ż. Mikołaja 1-230 7V-8R 27 T DM 722
14 3 1878 Szumsk Antoni Jasiński Marynki Jan Marianna Listowska chrz. 19.03 Karol Szlachetko, Franciszka Listowska panna 1-230 7V-8R 28 T DM 722
28 5 1878 Szumsk Antonina Listowska Mosty Stanisław Marianna Zielińska chrz. 4.06 Jan Bączkowski, Marianna Sińkowska ż. Andrzeja 1-230 15V-16R 59 T DM 730
4 6 1878 Szumsk Mikołaj Marciniuk Załuże Benedykt Maria Mokusińska chrz. 6.06 Mateusz Tomczuk, Joanna Listowska panna 1-230 16V-17R 62 T DM 731
19 6 1878 Szumsk Marcelina Jasińska Antonowce Jan Marianna Listowska chrz. 25.06 Łukasz Krasicki, Anna Skórska ż. Michała 1-230 18V-19R 71 T DM 733
6 7 1878 Szumsk Marianna Gabruk Iserna Wojciech Tekla Kucharska chrz. 9.07 Grzegorz Maniakowski, Marianna Listowska ż. Daniela 1-230 19V-20R 75 T DM 734
14 7 1878 Szumsk Franciszek Kucharski Kąty Wawrzyniec Franciszka Listowska chrz. 16.07 Mikołaj Chruszczewski, Petronela Kiryjczuk ż. Pawła 1-230 21V-22R 81 T DM 736
10 9 1878 Szumsk Karolina Michałowska Załuże Ludwik Antonina Listowska chrz. 11.09 Leon Jasiński, Elżbieta Franczuk ż. Józefa 1-230 26V-27R 106 T DM 741
12 9 1878 Szumsk Franciszek Kucharski Kąty Jan Paulina Listowska chrz. 17.09 Antoni Janicki, Petronela ż, Wincentego 1-230 27V-28R 109 T DM 742
18 10 1878 Szumsk Karolina Franczuk Załuże Leon Tekla Listowska chrz. 22.10 Benedykt Marciniuk, Apolonia Kasiuba ż. Franciszka 1-230 30V-31R 126 T DM 745
4 11 1878 Szumsk Paulina Listowska Hucisko Pikulskie Franciszek Lucyna Suchodolska chrz. 12.11 Piotr Suchodolski, Antonina Kowalska ż. Jana 1-230 32V-33R 136 T DM 747
26 12 1878 Szumsk Paulina Giżycka Stara Huta Franciszek Honorata Szuprowicz chrz. 31.12 Antoni Giżycki, Michalina Listowska ż. Karola 1-230 38V-39R 163 T DM 753
15 3 1879 Szumbar Kornelia Listowska Borki Paweł Franciszka Studyniecka Kacper Stachowski, Antonina Studyniecka ż. Szymona 626 2-3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0002.htm
2 2 1879 Szumsk Marianna Stachurska Waśkowce Łukasz Aniela Jasińska Ignacy Zabłocki i Marianna Listowska ż. Kaspra 01-226 122V-123R 24 T 441 DM
20 2 1879 Szumsk Jan Suchodolski Stara Huta Piotr Antonina Głowacka Józef Jastrzębski i Lucyna Listowska ż. Ludwika 01-226 124V-125R 31 T 443 DM
11 3 1879 Szumsk Antoni Białobrzycki Kąty Kajetan Marcelina Jasińska Grzegorz Jasiński i Elżbieta Listowska ż. Antoniego 01-226 125V-126R 39 T 444 DM
17 3 1879 Szumsk Józefa Listowska Załuże Andrzej Joanna Siruk Jan Tomczuk i Aniela Błaszczuk ż. Józefa 01-226 126V-127R 41 T 445 DM
12 6 1879 Szumsk Marianna Jastrzębska Marynki Jan Antonina Wereszczyńska Paweł Listowski i Marcelina Listowska ż. Łukasza 01-226 132V-133R 65 T 451 DM
6 7 1879 Szumsk Małgorzata Listowska Waśkowce Jakub Marianna Kokurowska Wincenty Zabłocki i Marianna Kokurowska ż. Michała 01-226 133V-134R 69 T 452 DM
16 7 1879 Szumsk Marianna Siruk Załuże Piotr Marianna Jasińska Paweł Tomczuk i Joanna Listowska ż. Andrzeja 01-226 134V-135R 73 T 453 DM
30 7 1879 Szumsk Emilia Łukomska Huta Pikulska Stanisław Marianna Żukowska Jan Kowalewski i Lucyna Listowska ż. Franciszka 01-226 136V-137R 82 T 455 DM
3 8 1879 Szumsk Aleksandra Stachurska Waśkowce Jakub Karolina Gęblińska Piotr Listowski i Marianna Listowska ż. Kaspra 01-226 136V-137R 83 T 455 DM
11 8 1879 Szumsk Paulina Romanowska Bryków Ignacy Marcelina Listowska Franciszek Świderski i Paulina Wiszniewska ż. Stefana 01-226 138V-139R 89 T 457 DM
14 11 1880 Szumbar Mieczysław Omelański Borki Tomasz Felicjanna Kowalewska Eliasz Osiński, Franciszka Listowska ż. Pawła 626 125-126 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0064.htm
31 12 1881 Szumsk Józef Kucharski Kąty Wawrzyniec Franciszka Listowska Stefan Kucharski, Agnieszka Kucharska ż. Franciszka 01-232 289V-290R 3 T
24 1 1881 Szumsk Marianna Adaszyńska Stara Huta Piotr Honorata Szuprowicz chrz. 25.01 Szymon Kucharski, Marianna Listowska ż. Karola 01-231 2V-3R 8 T DM 794
22 2 1881 Szumsk Aleksandra Listowska Waśkowce Piotr Katarzyna Gęblińska chrz. 23.02 żołnierz Kazimierz Kowalski, Marianna Listowska ż. Kaspra 01-231 6V-7R 23 T DM 798
22 2 1881 Szumsk Anastazja Listowska Waśkowce Piotr Katarzyna Gęblińska chrz. 23.02 Mikołaj Jarmoliński, Anna Kokurowska ż. Jana 01-231 6V-7R 24 T DM 798
29 3 1881 Szumsk Józef Głowacki Litowiszcze Szymon Marianna Suchodolska chrz. 30.03 Józef Adaszyński, Lucyna Listowska ż. Franciszka 01-231 11V-12R 41 T DM 803
10 4 1881 Szumsk Antonina Listowska Marynki Antoni Katarzyna Giżycka chrz. 14.04 Karol Listowski, Marianna Jasińska ż. Jana 01-231 13V-14R 50 T DM 805
22 4 1881 Szumsk Wojciech Franczuk Załuże Leon Tekla Listowska chrz. 23.04 Józef Jasiński, Michalina Kasiuba ż. Marcina 01-231 13V-14R 52 T DM 805
23 4 1881 Szumsk Petronela Listowska Mosty Stanisław Marianna Zielińska chrz. 3.05 Józef Jakuszewski, Emilia Kozłowska ż. Pawła 01-231 14V-15R 54 T DM 806
12 8 1881 Szumsk Franciszka Listowska Marynki Łukasz Marianna Kiryjczuk chrz. 16.08 Józef Krajewski, Matrona Kiryjczuk ż. Pawła 01-231 23V-24R 91 T DM 815
4 9 1881 Szumsk Marianna Giżycka Waśkowce Jakub Karolina Gęblińska chrz. 6.09 Michał Jarmoliński, Katarzyna Listowska ż. Piotra 01-231 27V-28R 108 T DM 819
13 9 1881 Szumsk Wojciech Jasiński Kąty Józef Antonina Listowska chrz. 20.09 Wojciech Jasiński, Marianna Giżycka ż. Jana 01-231 29V-30R 116 T DM 821
8 12 1881 Szumsk Maria Listowska Mosty Jakub Julia Jakubowska chrz. 26.12 Stanisław Hornicki, Marianna Sińkowska ż. Andrzeja 01-231 38V-39R 158 T DM 830
19 2 1882 Szumsk Karol Gabruk Iserna Wawrzyniec Dorota Listowska Wojciech Gabruk, Antonina Wereszczyńska ż. Antoniego 01-232 293V-294R 20 T
19 4 1882 Szumsk Cezaryna Listowska Załuże Andrzej Joanna Siruk Mikołaj Siruk, Aniela Błaszczuk ż. Józefa 01-232 299V-300R 41 T
20 5 1882 Szumsk Adolf Kukurowski Marynki Daniel Agnieszka Giżycka Franciszek Jastrzębski, Elżbieta Listowska z. Antoniego 01-232 302V-303R 56 T
27 6 1882 Szumsk Petronela Listowska Waśkowce Piotr Katarzyna Gęblińska Jakub Listowski, Helena Bilewicz ż. Łukasza 01-232 306V-307R 69 T
27 6 1882 Szumsk Józefa Chruszczewska Kąty Ignacy Antonina Jasińska Adam Kucharski, Elżbieta Listowska z. Antoniego 01-232 306V-307R 71 T
12 8 1882 Szumsk Antoni Jasiński Marynki Jan Marianna Listowska Antoni Listowski, Lucyna Listowska ż. Franciszka 01-232 308V-309R 80 T
31 8 1882 Szumsk Róża Kukurowska Waśkowce Stanisław Katarzyna Listowska Wincenty Zabłocki, Paulina Bączkowska ż. Jakuba 01-232 310V-311R 85 T
4 9 1882 Szumsk Stefan Kucharski Kąty Jan Paulina Listowska Adam Kucharski, Marianna Listowska ż. Łukasza 01-232 310V-311R 86 T
6 9 1882 Szumsk Wiktor Wojnaszewski Majdan Dubieński Ignacy Joanna Konczakowska Józef Jakuszewski, Marianna Listowska ż. Stanisława 01-232 312V-313R 93 T
25 9 1882 Szumsk Józef Bilewicz Waśkowce Piotr Marianna Listowska Mikołaj Mazurek, Agnieszka Krajewska ż. Józefa 01-232 313V-314R 102 T
4 10 1882 Szumsk Franciszek Oborski Hucisko Pikulskie Jan Marianna Czarnecka Kazimierz Dzwonkowski, Lucyna Listowska ż. Franciszka 01-232 317V-318R 113 T
10 1 1885 Szumsk Ksawery Kukurowski Waśkowce Jan Anna Franczuk Maciej Franczuk, Marianna Listowska ż. Kaspra 01-232 166V-167R 9 T
17 2 1885 Szumsk Piotr Listowski Waśkowce Karol Julia Bilewicz Kasper Jasiński, Michalina Listowska ż. Piotra 01-232 169V-170R 24 T
10 3 1885 Szumsk Konstanty Kukurowski Waśkowce Stanisław Katarzyna Listowska Mateusz Bilewicz, Marianna Rudkowska ż. Antoniego 01-232 171V-172R 33 T
10 5 1885 Szumsk Franciszek Jasiński Kąty Jan s. Pawła Marianna Listowska Franciszek Fedorowicz, Aleksandra Jasińska z. Wojciecha 01-232 176V-177R 59 T
18 5 1885 Szumsk Józef Oborski Hucisko Pikulskie Adolf Anna Listowska Adolf Zieliński, Marianna Łukomska ż. Stanisława 01-232 177V-178R 62 T
22 8 1885 Szumsk Anna Szlachetko Marynki Karol Teresa Leszczyńska Jan Bączkowski, Luxyna Listowska ż. Franciszka 01-232 184V-185R 97 T
27 8 1885 Szumsk Kazimierz Jasiński Waśkowce Jan Teofila Giżycka Karol Listowski, Marianna Listowska ż. Kaspra 01-232 184V-185R 99 T
28 8 1885 Szumsk Anna Listowska Kąty Antoni Elżbieta Józef Kucharski, Teresa Gruszczewska ż. Grzegorza 01-232 185V-186R 101 T
26 9 1885 Szumsk Jan Listowski Waśkowce Tomasz Franciszka Listowska Franciszek Bilewicz, Marianna Bilewicz ż. Piotra 01-232 187V-188R 111 T
7 11 1885 Szumsk Marcin Franczuk Załuże Kazimierz Karolina Jastrzębska Antoni Czechowski, Marianna Listowska 01-232 190V-191R 135 T
4 1 1886 Szumsk Adolfina Listowska Waśkowce Antoni Marcelina Bilewicz 01-232 228V-229R 4 T
13 3 1886 Szumsk Józefa Listowska Mosty Stanisław Marianna Zielińska 01-232 237V-238R 45 T
17 4 1886 Szumsk Michalina Franczuk Załuże Leon Tekla Listowska 01-232 239V-240R 56 T
11 5 1886 Szumsk Stanisław Bilewicz Waśkowce Piotr Marianna Listowska 01-232 241V-242R 67 T
4 6 1886 Szumsk Aleksandra Listowska Odrygany Karol Marianna Listowska 01-232 245V-246R 86 T
14 7 1886 Szumsk Marianna Listowska Mosty Jan Teresa Supińska 01-232 246V-247R 94 T
14 7 1886 Szumsk Antonina Listowska Mosty Jan Teresa Supińska 01-232 247V-248R 95 T
15 9 1886 Szumsk Józef Listowski Waśkowce Piotr Michalina Listowska 01-232 254V-255R 126 T
17 9 1886 Szumsk Franciszek Listowski Waśkowce Tomasz Franciszka Listowska 01-232 255V-256R 130 T
10 9 1886 Szumsk Wiktoria Oborska Kamienna Góra Adolf Anna Listowska 01-232 255V-256R 132 T
29 9 1886 Szumsk Michalina Jasińska Kąty Benedykt Karolina Listowska 01-232 256V-257R 136 T
8 10 1886 Szumsk Józefa Listowska Waśkowce Jakub Magdalena Mazur 01-232 257V-258R 142 T
29 12 1886 Szumsk Marcelina Listowska Mosty Jan Franciszka Stankiewicz Andrzej Janicki i Marianna Listowska ż. Stanisława 01-232 82V-83R 1 DM 950 T
11 1 1887 Szumsk Feliks Leszczyński Waśkowce Adam Marianna Listowska Stanisław Giżycki i Antonina Jarmolińska ż. Antoniego 01-232 84V-85R 12 DM 952 T
16 1 1887 Szumsk Paulina Listowska Mosty Jakub Julia Jakuszewska Antoni Supiński i Honorata Gornicka ż. Stanisława 01-232 84V-85R 15 DM 952 T
5 5 1887 Szumsk Marianna Romanowska Bryków Leon Marcelina Listowska Kazimierz Kowalski i Paulina Telanska ż. Walerego 01-232 96V-97R 72 DM 964 T
1 5 1887 Szumsk Mikołaj Kucharski Kąty Wawrzyniec Franciszka Listowska Stefan Błaszczuk i Franciszka Chruszczewska ż. Mikołaja 01-232 96V-97R 73 DM 964 T
20 6 1887 Szumsk Antoni Listowski Waśkowce Eliasz Helena Listowska Franciszek Bilewicz i Karolina Giżycka ż. Teodora 01-232 99V-100R 88 DM 967 T
6 8 1887 Szumsk Paweł Jakuszewski Mosty Józef Katarzyna Jasińska Kazimierz Wojnaszewski i Julia Listowska ż. Jakuba 01-232 104V-105R 111 DM 972 T
6 8 1887 Szumsk Adam Jakuszewski Mosty Józef Katarzyna Jasińska Jan Listowski i Marianna Listowska ż. Andrzeja 01-232 104V-105R 112 DM 972 T
17 8 1887 Szumsk Anastazaja Listowska Mosty Antoni Marianna Adaszyńska Wojciech Sinkowski i Aleksandra Kucharska ż. Szymona 01-232 106V-107R 121 DM 974 T
18 9 1887 Szumsk Józefa Bilewicz Waśkowce Franciszek Paulina Listowska Piotr Listowski i Franciszka Listowska ż. Tomasza 01-232 107V-108R 128 DM 975 T
6 10 1887 Szumsk Justyna Listowska Marynki Antoni Elżbieta Białobrzycka Piotr Bilewicz i Lucyna Babiżecka ż. Franciszka 01-232 110V-111R 144 DM 978 T
14 11 1887 Szumsk Antonina Listowska Waśkowce Franciszek Marianna Kucharska Franciszek Bilewicz i Marianna Bilewicz ż. Piotra 01-232 113V-114R 158 DM 981 T
19 12 1887 Szumsk Adolf Jasiński Kąty Jan Marianna Listowska Antoni Listowski i Antonina Fedorowicz ż. Franciszka 01-232 119V-120R 174 DM 987 T
10 8 1888 Szumbar Emilia Listowska Sosnówka NN Ewelina Listowska Jan Mielniczuk, Antonina Nikrasow ż. Michała 627 93-94 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0054.htm
10 2 1889 Szumsk Antonina Kukurowska Waśkowce Jan Anna Franczuk Jan Franczuk i Marianna Listowska wdowa 01-232 4V-5R 19 T 870 DM
14 3 1889 Szumsk Gabriel Tomczuk Załuże Piotr Małgorzata Franczuk Jan Kasiuba i Marianna Listowska ż. Andrzeja 01-232 8V-9R 39 T 874 DM
13 3 1889 Szumsk Adela Listowska Mosty Jan Franciszka Andrzej Sińkowski i Katarzyna Jakuszewska ż. Józefa 01-232 9V-10R 40 T 875 DM
13 4 1889 Szumsk Rozalia Listowska Mosty Stanisław Marianna Zielińska Wincenty Supiński i Marianna Sińkowska ż. Andrzeja 01-232 12V-13R 57 T 878 DM
27 4 1889 Szumsk Teofila Listowska Waśkowce Franciszek Marianna Jasińska Franciszek Giżycki i Antonina Giżycka ż. Stanisława 01-232 14V-15R 66 T 880 DM
2 5 1889 Szumsk Jan Oborski Hucisko Pikulskie Adolf Anna Listowska Jan Krasicki i Antonina Suchodolska ż. Piotra 01-232 14V-15R 67 T 880 DM
2 6 1889 Szumsk Karol Listowski Waśkowce Tomasz Franciszka Listowska Jakub Giżycki i Anastazja Marciniuk ż. Franciszka 01-232 17V-18R 82 T 883 DM
2 6 1889 Szumsk Jan Listowski Waśkowce Tomasz Franciszka Listowska Franciszek Marciniuk i Teresa Giżycka ż. Franciszka 01-232 17V-18R 83 T 883 DM
4 6 1889 Szumsk Jan Kucharski Mosty Stanisław Paulina Jasińska Józef Jakuszewski i Emilia Listowska ż. Jakuba 01-232 18V-19R 88 T 884 DM
19 6 1889 Szumsk Bronisław Listowski Odrygany Karol Marianna Listowska Stanisław Chruszczewski i Marianna Jasińska ż. Jana 01-232 19V-20R 93 T 885 DM
22 7 1889 Szumsk Magdalena Listowska Załuże Franciszek Karolina Kasiuba Antoni Czechowski i Marcelina Tomczuk ż. Wincentego 01-232 21V-22R 103 T 887 DM
23 7 1889 Szumsk Anna Listowska Marynki Antoni Franciszka Sikorska Adam Sikorski i Antonina Kasiuba ż. Grzegorza 01-232 22V-23R 105 T 888 DM
14 8 1889 Szumsk Wincentyna Wojnaszewska Mosty Kazimierz Agnieszka Listowska Józef Drogomirecki i Józefa Listowska ż. Wincentego 01-232 24V-25R 115 T 890 DM
29 8 1889 Szumsk Antoni Sopiński Mosty Wincenty Józefa Jarmolińska Jan Jarmoliński i Marianna Listowska ż. Stanisława 01-232 26V-27R 129 T 892 DM
10 9 1889 Szumsk Franciszek Białobrzycki Kąty Kajetan Marcelina Jasińska Wincenty Sikorski i Elżbieta Listowska ż. Antoniego 01-232 28V-29R 135 T 894 DM
10 11 1889 Szumsk Franciszek Kukurowski Waśkowce Stanisław Katarzyna Listowska Piotr Listowski i Macelina Kukurowska ż. Michała 01-232 34V-35R 165 T 900 DM
9 1 1890 Szumsk Anna Listowska Mosty Marcin Franciszka Kozłowska Wincenty Sopiński, Konstancja Stankiewicz ż. Mikołaja 01-233 102V-103R 11 T
10 1 1890 Szumsk Marianna Supińska Hucisko Pikulskie Jan Elżbieta Jasińska Józef Oborski, Anna Listowska ż. Adolfa 01-233 103V-104R 19 T
13 1 1890 Szumsk Adolf Sińkowski Marynki Ignacy Antonina Kasperska Franciszek Teodorowicz, Elżbieta Listowska ż. Antoniego 01-233 104V-105R 23 T
20 2 1890 Szumsk Antoni Jasiński Kąty Benedykt Karolina Listowska Józef Listowski, Anna Oborska ż. Adolfa 01-233 108V-109R 44 T
3 3 1890 Szumsk Kazimierz Listowski Waśkowce Piotr Michalina Listowska Jak Kukurowski, Katarzyna Kukurowska ż. Stanislawa 01-233 110V-111R 51 T
28 2 1890 Szumsk Helena Franczuk Załuże Leon Tekla Listowska Tomasz Listowski, Katarzyna Kowalska z. Jana 01-233 110V-111R 55 T
1 4 1890 Szumsk Franciszek Kukurowski Waśkowce Tomasz Marianna Listowska Stanisław Kukurowski, Julia Listowska ż. Karola 01-233 111V-112R 60 T
1 4 1890 Szumsk Paulina Adaszyńska Hucisko Horodyskie Grzegorz Józefa Kuczakowska Wincenty Hornicki, Marianna Listowska ż. Antoniego 01-233 112V-113R 65 T
10 9 1890 Szumsk Franciszka Listowska Marynki Antoni Elżbieta Białobrzycka 01-233 127V-128R 137 T
22 9 1890 Szumsk Michalina Husiatyńska Iserna Jan Marianna Listowska 01-233 129V-130R 142 T
20 10 1890 Szumsk Wojciech Bilewicz Waśkowce Piotr Marianna Listowska 01-233 130V-131R 149 T
20 10 1890 Szumsk Jan Bilewicz Waśkowce Piotr Marianna Listowska 01-233 130V-131R 150 T
23 10 1890 Szumsk Adolf Jasiński Kąty Józef Antonina Listowska 01-233 131V-132R 153 T
14 12 1890 Szumsk Paulina Jasińska Kąty Jan Marianna Listowska 01-233 136V-137R 174 T
20 1 1891 Szumsk Marian Bilewicz Waśkowce Franciszek Paulina Listowska 01-233 2V-3R 7 T
26 1 1891 Szumsk Anna Bilewicz Waśkowce Eliasz Anna Listowska 01-233 3V-4R 10 T
26 3 1891 Szumsk Marian Wojnaszewski Mosty Kazimierz Agnieszka Listowska 01-233 11V-12R 44 T
31 3 1891 Szumsk Balbina Listowska Mosty Jakub Julia Jakuszewska 01-233 12V-13R 45 T
27 3 1891 Szumsk Franciszka Listowska Mosty Jan Franciszka Stańkiewicz 01-233 12V-13R 46 T
22 3 1891 Szumsk Adolff Listowski Odrygany Karol Marianna Listowska 01-233 13V-14R 51 T
5 9 1891 Szumsk Rozalia Listowska Mosty Jan Teresa Sopińska 01-233 30V-31R 120 T
14 10 1891 Szumsk Adolf Szlachetko Marynki Karol Teresa Listowska 01-233 37V-38R 147 T
10 11 1891 Szumsk Bronisława Listowska Mosty Andrzej Stanisława Goliszewska 01-233 94V-95R 169 T
17 12 1891 Szumsk Józef Listowski Waśkowce Piotr Michalina Listowska 01-233 96V-97R 178 T
29 12 1893 Szumbar Bronisława Sawicka Dederkały Franciszek Konstancja Listowska 627 53-54 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0033.htm
9 1 1893 Szumsk Paweł Usiatyński Iserna Jan Marianna Listowska Franciszek Gabruk, Małgorzata Usiatyńska ż. Karola 72V-73R 9 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDX6?i=199&cat=833998
11 1 1893 Szumsk Marianna Listowska Waśkowce Jakub Magdalena Mazurek Łukasz Giżycki, Karolina Mazurek ż. Antoniego 72V-73R 12 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDX6?i=199&cat=834001
7 2 1893 Szumsk Marianna Listowska Waśkowce Franciszek Julia Wiszniewska Wiśniewska Piotr Listowski, Marianna Bilewicz ż. Wawrzyńca 76V-77R 26 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-T696?i=203&cat=833999
21 2 1893 Szumsk Józefa Kokurowska Marynki NN Marianna Kokurowska Mikołaj Krajewski, Elżbieta Listowska ż. Antoniego 78V-79R 36 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD63?i=205&cat=834001
15 3 1893 Szumsk Karolina Kokurowska Hucisko Kowalskie Stanisław Marianna Kucharska Paweł Kucharski, Franciszka Listowska ż. Antoniego 80V-81R 44 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDFM?i=207&cat=834001
2 4 1893 Szumsk Franciszka Sopińska Mosty Jan Marianna Jarmolińska Franciszek Jasiński, Marianna Listowska ż. Antoniego 83V-84R 53 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDNC?i=210&cat=833998
14 5 1893 Szumsk Józef Jasiński Kąty Jan Marianna Listowska Antoni Listowski, Anna Kucharska ż. Adama 89V-90R 81 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-T637?i=217&cat=833998
4 8 1893 Szumsk Filomena Wojnaszewska Mosty Kazimierz Agnieszka Listowska Mikołaj Oborski, Domicela Janicka ż. Andrzeja 96V-97R 110 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-T6M8?i=224&cat=833999
1 8 1893 Szumsk Waleria Błaszczuk Załuże Ilia Agnieszka Supińska Sopińska Piotr Jasiński, Maria Listowska ż. Andrzeja 96V-97R 112 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-T6M8?i=224&cat=834001
5 9 1893 Szumsk Anna Badyrzecka Marynki Franciszek Łucja Górnicka Karol Kucharsski, Elżbieta Listowska ż. Antoniego 102V-103R 135 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD8V?i=230&cat=834000
11 11 1893 Szumsk Paweł Adaszyński Szumsk Jerzy Józefa Kozakowska Józef Oborski, Marianna Listowska ż. Antoniego 109V-110R 162 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD8C?i=239&cat=833999
21 12 1893 Szumsk Antonina Listowska Hucisko Piaseczne Józef Adela Słupczyńska Ludwik Giżycki, Agnieszka Dzwonkowska ż. Stanisława 114V-115R 181 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD82?i=244&cat=833998
24 3 1894 Szumsk Jan Listowski Waśkowce Piotr Michalina Listowska 01-233 276V-277R 47 T
24 4 1894 Szumsk Bronisława Listowska Waśkowce Antoni Marcelina Bilewicz 01-233 283V-284R 73 T
16 7 1894 Szumsk Marcelina Listowska Mosty Antoni Marianna Adaszyńska 01-233 291V-292R 105 T
27 7 1894 Szumsk Małgorzata Kucharska Marynki Tomasz Karolina Listowska 01-233 291V-292R 108 T
18 10 1894 Szumsk Marianna Listowska Waśkowce Antoni Marcelina Kucharska 01-233 298V-299R 136 T
2 11 1895 Szumbar Anna Listowska Borki NN Marianna 1020 141-142 32 0
30 3 1895 Szumsk Teofila Listowska Mosty Andrzej Anastazja Goliszewska 01-233 179V-180R 53 T
29 6 1895 Szumsk Paweł Listowski Marynki Tomasz Franciszka Listowska 01-233 191V-192R 101 T
14 8 1895 Szumsk Karolina Listowska Hucisko Pikulskie Józef Adela Sopińska 01-233 199V-200R 133 T
6 12 1895 Szumsk Mikołaj Usiatyński Iserna Jan Marianna Listowska 01-233 214V-215R 194 T
7 2 1896 Szumbar Joanna Sawicka Dederkały Wielkie Franciszek Konstancja Listowska 1020 91,68 5 0
17 7 1896 Turzysk Anna Listowska Radowicze Aleksander Paulina Politowicz 919 8V-9R 31 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0009.htm
7 11 1898 Szumbar Jan Sawicki Dederkały Wielkie Franciszek Konstancja Listowska 1020 27-28 19 0
16 7 1898 Szumsk Marian Kokurowski Waśkowce Stanisław Katarzyna Listowska 01-234 26V-27R 102 T
1 9 1898 Szumsk Leontyna Listowska Drygany Franciszek Konstancja Szczyglewska 01-234 36V-37R 142 T
3 10 1898 Szumsk Paulina Listowska Załuże Stanisław Franciszka Kasiuba 01-234 38V-39R 150 T
22 10 1898 Szumsk Bronislawa Husiatyńska Iserna Jan Marianna Listowska 01-234 41V-42R 161 T
18 12 1898 Szumsk Teofila Listowska Mosty Ignacy Karolina Listowska 01-234 51V-52R 203 T
14 9 1899 Szumsk Listowska Mosty Leon Anna Januszewska 01-235 35R 138 T
10 9 1899 Szumsk Olimpia Kokurowska Waśkowce Mikołaj Joanna Listowska 01-235 36V-37R 147 T
7 10 1899 Szumsk Walerian Tomczuk Załuże Franciszek Józefa Listowska 01-235 39V-40R 160 T
22 11 1899 Szumsk Rozalia Listowska Waśkowce Franciszek Julia Bilewicz 01-235 47V-48R 191 T
20 1 1900 Szumbar Agnieszka Goliszewska Nowostaw Jan Wiktoria Listowska 79 V-80 R 1 0
28 12 1901 Szumbar Mikołaj Goliszewski Nowostaw Jan Wiktoria Listowska 1 V-2 R 1 0
15 2 1901 Szumsk Konstancja Listowska Mosty Jan Aleksandra Pacewicz 0.1-236 345V-346R 42 T
12 4 1901 Szumsk Wincenty Listowski Waśkowce Piotr Michalina Listowska Jan Kokurowski, Julia Listowska ż. Franciszka 0.1-236 349V-350R 59 T
24 4 1901 Szumsk Anna Stochańska Zielony Dąb Piotr Michalina Listowska 0.1-236 350V-351R 63 T
24 5 1901 Szumsk Kazimierz Wojnaszewski Mosty Kazimierz Agnieszka Listowska Kazimierz Kozłowski, Joanna Strzelecka 0.1-236 356V-357R 89 T
7 10 1901 Szumsk Maria Listowska Marynki Franciszek Anna Kucharska 0.1-236 376V-377R 174 T
9 12 1901 Szumsk Adolf Tomczuk Załuże Feliks Józefa Listowska 0.1-236 385V-386R 210 T
19 5 1902 Szumbar Marianna Listowska Sosnówka Antoni Emilia Leszczynowicz 2 V-3 R 8 0
6 2 1902 Szumsk Agnieszka Husiatyńska Iserna Jan Marianna Listowska 01-236 233V-234R 29 T
12 4 1902 Szumsk Emilia Leszczyńska Waśkowce Józef Antonina Listowska 01-236 243V-244R 71 T
10 8 1902 Szumsk Rozalia Jaguszewska Waśkowce Marcin Joanna Listowska 01-236 261V-262R 143 T
16 8 1902 Szumsk Helena Kokurowska Waśkowce Stanisław Katarzyna Listowska 01-236 262V-263R 146 T
16 8 1902 Szumsk Anastazja Listowska Mosty Leon Anna Jakuszewska 01-236 264V-265R 153 T
27 10 1902 Szumsk Stanislaw Supiński Iłowica Mala Adolf Petronela Listowska 01-236 275V-276R 200 T
25 11 1902 Szumsk Katarzyna Listowska Marynki Tomasz Franciszka Listowska 01-236 280V-281R 221 T
30 11 1902 Szumsk Maria Listowska Drygany Franciszek Konstancja Szczeglecka 01-236 283V-284R 235 T
4 1 1903 Szumsk Jan Marciniuk Załuże Jan Agnieszka Listowska 0.1-237 1V-2R 1 T
19 2 1903 Szumsk Leontyna Listowska Mosty Karol Paulina Wojnaszewska 0.1-237 7V-8R 25 T
13 2 1903 Szumsk Ewelina Listowska Mosty Ignacy Kornelia Listowska 0.1-237 7V-8R 26 T
17 4 1903 Szumsk Anna Listowska Waśkowce Piotr Michalina Listowska 0.1-237 17V-18R 68 T
5 7 1903 Szumsk Franciszek Tomczuk Załuże Feliks Józefa Listowska 0.1-237 28V-29R 111 T
26 6 1903 Szumsk Paweł Kucharski Marynki Tomasz Karolina Listowska 0.1-237 28V-29R 112 T
24 10 1903 Szumsk Leontyna Listowska Załuże Stanisław Franciszka Kasiuba 0.1-237 47V-48R 187 T
31 11 1903 Szumsk Anastazja Jałkowska Hucisko Pikulskie Stanisław Anna Listowska 0.1-237 53V-54R 209 T
1 1 1904 Szumsk Marcelina Micińska Waśkowce Józef Antonina Listowska 0.1-238 1V-2R 4 T
31 1 1904 Szumsk Józef Jasiński Załuże Adolf Agnieszka Siruk Mikołaj Siruk, Franciszka Listowska ż. Franciszka 0.1-238 7V-8R 26 T
1 3 1904 Szumsk Antonina Listowska Marynki Józef Anna Sikorska 0.1-238 14V-15R 53 T
9 3 1904 Szumsk Franciszka Listowska Waśkowce Antoni Marcelina Kucharska Antoni Mazurek, Maria Bilewicz ż. Wawrzyńca 0.1-238 14V-15R 56 T
1 4 1904 Szumsk Helena Wojnaszewska Mosty Kazimierz Agnieszka Listowska 0.1-238 18V-19R 72 T
8 7 1904 Szumsk Helena Kokorowska Waśkowce Mikolaj Joanna Listowska 0.1-238 31V-32R 124 T
28 9 1904 Szumsk Witold Jasiński Iłowica Mala Adolf Petronela Listowska 0.1-238 42V-43R 165 T
25 12 1904 Szumsk Marcin Kozłowski Mosty Antoni Antonina Listowska 0.1-238 50V-51R 204 T
3 3 1905 Szumsk Franciszek Wojda Żołobki Jan Filipina Listowska 01-236 162V-163R 31 T
17 6 1905 Szumsk Anna Leszczyńska Waśkowce Adam Maria Listowska 01-236 172V-173R 81 T
7 7 1905 Szumsk Kamila Listowska Mosty Ignacy Kornelia Listowska 01-236 174V-175R 91 T
1 8 1905 Szumsk Kamila Husiatyńska Iserna Jan Maria Listowska 01-236 178V-179R 112 T
8 1 1906 Szumsk Maria Listowska Hucisko Pikulskie Jan Emilia Łukomska 01-236 86V-87R 8 T
18 1 1906 Szumsk Cezary Jasiński Iłowica Mala Adolf Petronela Listowska 01-236 87V-88R 15 T
31 1 1906 Szumsk Antoni Giżycki Drygany Piotr Aleksandra Listowska 01-236 88V-89R 16 T
23 1 1906 Szumsk Witold Foina Rudnia Antonowiecka Dominik Faustyna Listowska 01-236 88V-89R 17 T
20 4 1906 Szumsk Maria Listowska Załuże Stanisław Franciszka Kasiuba 01-236 96V-97R 57 T
23 7 1906 Szumsk Apolonia Listowska Załuże Franciszek Karolina Kasiuba 01-236 106V-107R 106 T
5 8 1906 Szumsk Aniela Listowska Waśkowce Kazimierz Elżbieta Marciniuk 01-236 108V-109R 117 T
20 9 1906 Szumsk Konstanty Jahołkowski Hucisko Pikulskie Stanislaw Anna Listowska 01-236 112V-113R 139 T
10 10 1906 Szumsk Franciszek Kozłowski Mosty Antoni Antonina Listowska 1195 01-236 116V-117R 157 T
14 11 1906 Szumsk Wincenty Kryszczyński Waśkowce Franciszek Adela Listowska 01-236 121V-122R 182 T
1 4 1906 Szumbar Franciszek Goliszewski Nowostaw Jan Wiktoria Listowska 1020 63,93 7 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0041.htm
5 2 1907 Szumsk Bronislaw Wojda Żołobki Jan Filipina Listowska 01-236 5V-6R 25 T
12 2 1907 Szumsk Janina Giżycka Stara Huta Piotr Aleksandra Listowska 01-236 6V-7R 27 T
15 2 1907 Szumsk Julian Kokurowski Waśkowce Mikołaj Anna Listowska 01-236 7V-8R 31 T
4 4 1907 Szumsk Wiktoria Listowska Marynki Józef Anna Sikorska 01-236 16V-17R 78 T
7 4 1907 Szumsk Stanisław Sawicki Uhorsk Franciszek Konstancja Listowska 01-236 17V-18R 83 T
7 6 1907 Szumsk Piotr Wojnaszewski Mosty Kazimierz Agnieszka Listowska 01-236 21V-22R 102 T
26 5 1907 Szumsk Helena Listowska Mosty Jan Aleksandra Pacewicz 01-236 22V-23R 110 T
24 8 1907 Szumsk Ludwika Kokurowska Waśkowce Józef Józefa Listowska 01-236 30V-31R 146 T
10 9 1907 Szumsk Anna Oborska Marynki Józef Antonina Listowska 01-236 31V-32R 155 T
20 11 1907 Szumsk Dominik Jasiński Iłowica Mala Adolf Petronela Listowska 01-236 40V-41R 198 T
20 1 1909 Szumsk Anna Błażejewska Hucisko Pikulskie Józef Balbina Soczyńska Józef Jasiński, Adela Listowska ż. Józefa 54V-55R 14 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CJ-P?i=879&cat=833999
1 3 1909 Szumsk Helena Hornicka Mosty Jan Karolina Gołyszewska Mikołaj Sinkowski, Aleksandra Listowska ż. Jana 57V-58R 33 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34P-B?i=882&cat=834000
18 3 1909 Szumsk Franciszka Listowska Hucisko Pikulskie Adolf Ksawera Bereżecka Franciszek Oborski, Ludwika Oborska ż. Franciszka 59V-60R 47 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34R-V?i=884&cat=834002
20 4 1909 Szumsk Franciszek Jakuszewski Cyranka Mikołaj Marianna Boguszewska Bolichowska Józef Bernacki, Teofila Listowska ż. Franciszka 62V-63R 63 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34T-Q?i=887&cat=834000
1 5 1909 Szumsk Maria Jarmolińska Huta Stara Antoni Antonina Jastrzembska Piotr Jastrzembski, Teofila Listowska ż. Franciszka 62V-63R 64 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34T-Q?i=887&cat=834001
1 5 1909 Szumsk Stanisława Tomczuk Załuże Jan Anna Gabruk Wincenty Tomczuk, Karolina Listowska ż. Franciszka 63V-64R 68 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34P-6?i=888&cat=833999
8 7 1909 Szumsk Dominika Listowska Mosty Leon Anna Jakuszewska Antoni Kozłowski, Marcelina Kozłowska ż. Jana 68V-69R 102 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CX-T?i=893&cat=834003
14 7 1909 Szumsk Antoni Stankiewicz Hurby Marcin Marcelina Listowska Jan Soczyński, Franciszka Listowska 69V-70R 104 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34G-J?i=894&cat=833999
22 8 1909 Szumsk Jadwiga Orłowska Huta Stara Stanisław Józefa Wereszczyńska Franciszek Jastrzembski, Rozalia Listowska ż. Józefa 72V-73R 124 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CN-M?i=897&cat=834001
4 9 1909 Szumsk Justyna Kokurowska Waśkowce Mikołaj Joanna Listowska Marek Listowski, Ludwika Kokurowska ż. Antoniego 74V-75R 138 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34R-S?i=899&cat=834003
20 12 1909 Szumsk Marianna Jasińska Iłowica Adolf Petronela Listowska Adolf Listowski, Maria Myślińska ż. Antoniego 88V-89R 218 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CR-L?i=913&cat=833999
25 12 1909 Szumsk Karol Listowski Drygany Franciszek Teofila Cichońska Franciszek Listowski, Rozalia Listowska ż. Józefa 88V-89R 221 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CR-L?i=913&cat=834002
20 4 1914 Jałowicze Antoni Rosiński Targowica Stefan Karolina Listowska Ludwik Sokołowski, Saturnina Krupińska ż. Baltazara 5V-6R 15

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
18 5 1766 Szumsk Maciej Strzelecki Huta Szumska Marcjanna Listowska Huta Szumska Grzegorz Jadaszczyński, Wawrzyniec Woniaszewski, Marianna Bielewiczowa, Franciszka Bielewiczowa, Swat Andrzej Lodowski 297-1-180 47V Ł RK
13 7 1766 Szumsk Maciej Pikulski Kąty k Katarzyna Listowska Kąty p Innocenty Szlachetka, Stanisław Zaleski 297-1-180 48R Ł RK
28 1 1770 Szumsk Antoni Listowski Kąty k Regina Bilewicz Kąty w Jakub Jasiński, Maciej Strzelecki, Barbara Listowska 297-1-180 52V Ł RK
3 2 1771 Szumsk Józef Obarowski? Obarowicz? Kąty k Rozalia Mekiecz Mykita? Kąty p Franciszek Duzinkiewicz, Maciej Gonczarz, Regina Listowska 297-1-180 53V Ł RK
3 11 1792 Szumsk Mateusz Kocharski Kąty Apolonia Listowska Kąty Ł 5 R 0
8 2 1795 Szumsk Grzegorz Mogusiński Aniela Listowska Litowisko prac. Józef Walczuk, Magdalena Karpińska 297-1-183 11V Ł
22 11 1795 Szumsk Roman Pawłowski Waśkowce Katarzyna Listowska Waśkowce p Stanisław Jędreyczuk, Antoni Kozłowski 297-1-183 15V Ł RK
1 10 1797 Szumsk Jan Nepomucen Kański Koński Kuty k Marianna Listowska Kuty p Walenty Jeżewski, Stefan Zułkowski, Błażej Borowicz, Teresa Jeżewska 297-1-183 25R Ł RK
2 8 1797 Szumsk Jan Nepomucen Koński Ołyka k Marianna Listowska Ołyka p 297-1-183 24R Ł RK
1 6 1802 Szumsk Jan Obirczuk Hucisko Mykiczkowe w Marianna Listowska Hucisko Mykiczkowe p Franciszek Kokoroski, Paweł Obirczuk, Maciej Obirczuk 297-1-183 40R Ł RK
11 11 1806 Szumsk Piotr Bilewicz Waśkowce k Marianna Listowska Waśkowce p Mikołaj Jakobczuk, Wojciech Bilewicz 297-1-183 59V Ł RK
10 11 1807 Szumsk Antoni Suchodolski Hucisko Stanisławowe k Anna Listowska Hucisko Pikulskie p Wojciech Jastrzębski, Józef Obrocki 297-1-183 63V Ł RK
2 2 1810 Szumsk Teodor Dulski Obycz w Anna Listowska Obycz w Maxym Hauryluk, Jan Łukaszewicz 297-1-183 71R Ł RK
29 10 1811 Szumsk Szymon Jakobczuk Waśkowce, obrz. gr.-ros. k Katarzyna Listowska Waśkowce p Baltazar Mazurek, Ignacy Wiezbicki 297-1-183 75R Ł RK
29 1 1828 Szumsk Franciszek Sikorski Hucisko Mykiczkowe 25 Adam Marianna Piczuk Aleksandra Kukurowska Kokurowska Hucisko Mykiczkowe 18 Franciszek Agnieszka Listowska Michał Kucharski, Ludwik Domański 245-1-2 398V 36 R RK
18 10 1831 Szumsk Tomasz Bilewicz Waśkowce 16 Piotr Marianna Listowska Marianna Boczkowska Bączkowska Waśkowce 16 Łukasz Tekla Bincińska Józef Bilewicz, Jakub Listowski, Kazimierz Semenow 245-1-5 376V 7 R RK
7 2 1832 Szumsk Andrzej Jasiński Kąty 40w Józef Rozalia Kucharska Teresa Listowska z d. Domagalska Kąty 36w Józef Agnieszka Domańska Łukasz Hulewicz, Jan Fedorowicz, Antoni Fedorowicz 245-1-6 402R 13 R RK
7 2 1832 Szumsk Jan Marczyniuk Kąty G-R 29 Erazm Anna Kryczyk Marianna Jasińska z d. Listowska Kąty 29w Piotr Wiktoria Kiryczuk Łukasz Hulewicz, Eliasz Kiryczuk, Michał Giżycki 245-1-6 402V 15 R RK
29 1 1833 Szumsk Trochim Martyniuk Kąty, obrz. gr.-ros. 22 Erazm Anna Iwaniuk Zofia Kucharska Kąty 24 Maciej Apolonia Listowska Szymon Tomczuk, Ignacy Iwaniuk, Eliasz Kiryczuk 245-1-7 390R 1 R RK
2 2 1833 Szumsk Kazimierz Kokorowski Kokurowski Hucisko Mykiczkowe 22 Franciszek Agnieszka Listowska Katarzyna Kucharska Kąty 20 Michał Anna Kozłowska Ignacy Tomaszewski, Franciszek Sikorski, Paweł Kucharski 245-1-7 392R 9 R RK
24 8 1833 Szumsk Grzegorz Mikołayczuk Mikołajczuk Waśkowce 22 Mikołaj Marianna Listowska Franciszka Bilewicz Waśkowce 24 Jędrzej Katarzyna Marciniuk Kazimierz Listowski, Stefan Bilewicz, Kazimierz Mikołayczuk 245-1-7 394R 17 R RK
8 11 1836 Szumsk Kazimierz Leszczuk Waśkowce 20 Szymon Katarzyna Helena Listowska Waśkowce 18 Jan Eudochia Jan Kwaśnica, Sylwester Listowski, Józef Andreyczuk 245-1-10 472V 36 R RK
8 11 1836 Szumsk Tomasz Jasiński Kąty 20 Marcin Marianna Listowska Antonina Sikorska Kąty 18 Kazimierz Marianna Szliwińska Śliwińska Jędrzej Kucharski, Wawrzyniec Jasiński, Wincenty Kucharski 245-1-10 474R 39 R RK
14 2 1837 Szumsk Józef Suchodolski Huta Szumska 20 Antoni Anna Listowska Marianna Krajewska Iserna 18 Jan Wiktoria Smoleńska Smolińska Paweł Cymbaluk, Gabriel Jastrzębski, Kasper Suchodolski 245-1-11 488R 5 R RK
23 5 1837 Szumsk Teodor Szymański Szumsk 19 Franciszek Anna Tomczuk Katarzyna Bilewicz Bryków 19 Ignacy Marianna Listowska Antoni Zubrzycki, Karol Kaczanowski, Dawid Towarnicki 245-1-11 489V 11 R RK
6 11 1838 Szumsk Hipolit Bruczkowski Litowiszcze 20 Ludwik Aleksandra Dobrotwor Lucjanna Jasińska Hucisko Złamane 19 Jan Lucjanna Listowska Józef Listowski, Piotr Jasiński, Tymoteusz 245-1-12 292V 20 R RK
6 11 1838 Szumsk Jan Majewski Bryków 22 Piotr Rozalia Listowska Franciszka Listowska Waśkowce 18 Jakub Agnieszka Iwaniuk Józef Bilewicz, Antoni Romanowski, Jan Bogusławski 245-1-12 293R 22 R RK
20 8 1839 Łuck Józef Trojanowski par. Łuck 38 Szymon Justyna Franciszka Listowska par. Łuck 17 Józef Wiktoria Więckowska Ignacy Skalarewicz, Eliasz Szczucki 375 50 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0027.htm
10 11 1840 Szumsk Szymon Kukurowski Waśkowce 20 Marcin Krystyna Kowalczuk Rozalia Listowska Waśkowce 18 Wincenty Magdalena Borkowska 871 502 20
11 10 1842 Szumsk Stanisław Jasiński Kąty 19 Antoni Katarzyna Kozłowska Tekla Hornicka Kąty 18 Jakub Magdalena Listowska Stefan Jasiński, Tomasz Jasiński 873 594 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0308.htm
8 11 1842 Szumsk Karol Kowalewski 23 Jan Marianna Listowska Lucya Sopińska 20 Feliks Anna Berlińska 873 597 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0309.htm
15 11 1842 Szumsk Jakub Adaszyński Hucisko Horodyskie 24 Szymon Marianna Listowska Franciszka Baranowska Kąty 18 Wojciech Marianna Jasińska 873 598 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0310.htm
24 10 1843 Szumsk Antoni Janicki Rudnia Antonowiecka 20 Stanisław Aleksandra Romaniuk Honorata Listowska Mosty 18 Kacper Marianna Jakuszewska Jan Romaniuk, Mikołaj Szeruk 874 756 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0383.htm
30 1 1844 Szumsk Ignacy Marciniuk Załuże 20 Jan Eudoksja Soboluk Justyna Stawska Załuże 18 Paweł Petronela Listowska 875 686 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0362.htm
30 1 1844 Szumsk Wawrzyniec Jasiński Hucisko Piekulskie 20 Jan Łucja Listowska Agnieszka Kozycka Katarynówka 17 Franciszek Katarzyna Listowska 875 686 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0362.htm
12 11 1844 Szumsk Jan Tomaszewski Kąty 19 Kazimierz Helena Listowska Teresa Wereszczyńska Iserna 18 Jan Helena Gabruk 875 693 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0365.htm
26 11 1844 Szumsk Jan Głowacki Iserna 19 Aleksander Marianna Listowska Franciszka Krzyszczuk Kąty 18 Grzegorz Łucja Kucharska Grzegorz Fedorowicz, Antoni Fedorowicz 875 693-694 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0365.htm
26 11 1844 Szumsk Jan Makowski Huta Stara Szumska 27 Mikołaj Aniela Adaszyńska Rozalia z Jasińskich Sopińska Kąty 34 Michał Marianna Listowska 875 694-695 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0366.htm
4 11 1845 Szumsk Antoni Janicki Rudnia Antonowiecka 22 Stanisław Aleksandra Romaniuk Honorata z Chruszczewskich Listowska Huta Szumska 22 Daniel Marianna Sikorska 876 655 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0351.htm
3 2 1846 Szumsk Franciszek Lewandowski Hucisko Surażskie 18 Antoni Franciszka Cymbaluk Elżbieta Stawska Hucisko Złamane 18 Paweł Petronela Listowska 877 859 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0444.htm
3 11 1846 Szumsk Władysław Wiszniowski Bryków 22 Teodor Marianna Potrykowska Ludwika Listowska Waśkowce 18 Jakub Agnieszka Tomaszewska Kajetan Romanowski, Józef Bilewicz 877 864 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0447.htm
10 11 1846 Szumsk Wawrzyniec Budziński Waśkowce 20 Maciej Helena Podolska Aleksandra Listowska Waśkowce 19 Wojciech Marianna Tomciuk 877 865 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0447.htm
10 11 1846 Szumsk Benedykt Listowski Huta Szumska 20 Kazimierz Marianna Bilewicz Marcella Listowska Katarynówka 18 Kazimierz Anna Kucharska Józef Listowski, Jakub Kucharski 877 866 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0448.htm
10 11 1846 Szumsk Paweł Giżycki Waśkowce 20 Piotr Eudozja Tomciuk Wiktoria Listowska Waśkowce 18 Jan Eudozja Onufrejciuk 877 867 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0448.htm
24 11 1846 Szumsk Franciszek Kucharski Kąty 20 Sebastian Katarzyna Domagalska Marianna Listowska Mosty 18 Kacper Marianna Sinkowska 877 869 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0449.htm
2 8 1846 Żytomierz Aleksy Czudowski par. Wielednicka , dek. Owrucki 36 Jan Ludwika Salistowska Maria Herminia Józefa Załęska par. Wielednicka , dek. Owrucki 25 Franciszek Kornelia Omiecińska Indult wydany przez Gen. Wikarego Diec. Łucko-Żyt. Prałata Stanisława Łoweckiego . , Józef Małachowski , Wincenty Omieciński , Andrzej Wachowski 178 3 14 65 53 Ż Ni
15 4 1855 Brody Stefan Skorupka Padlewski Michałówka, Rosja 36 Teodor Maria Gołębiowska Aleksandra z Miączyńskich Listowska Suchodoły 1 28 Jan Marianna Klimczyńska Apolinary Padlewski, Stanislaw Paggert L 69R
11 10 1859 Szumsk Stefan Bąkowski Huta Piaseczna 20 Stanisław Fruzyna Omelczuk Józefa Listowska Mosty 19 Kasper Marianna Sińkowska chł. Franciszek Kucharski, Grzegorz Bąkowski, Nikodem Tomaszuk 245-1-16 192R 14 R
8 11 1859 Szumsk Kasper Listowski Waśkowce 18 Wojciech Marianna Marciniuk Marianna Listowska Hucisko Pikulskie 22 Józef Ewa Rożańska chł. Tomasz Jampolczuk, Wawrzyniec, Budziński, Karol Sikorski 245-1-16 195R 20 R
13 11 1860 Szumsk Piotr Kokurowski Waśkowce 22 Szymon Małgorzata Listowska Antonina Tomczuk Załuże 21 Ludwik Wiktoria Marciniuk 245-1-18 216R 22 R
20 11 1860 Szumsk Teodor Giżycki Waśkowce 26 Józef Anna Błażczuk Franciszka Leszczyńska Kąty 19 Jan Marianna Listowska 245-1-18 217R 24 R
16 2 1864 Szumsk Franciszek Giżycki Waśkowce 20 Piotr Ewa Rojewska Marianna Listowska zd. Sikorska Kąty 25w Józef Ewa Różańska Kajetan Giżycki, Kasper Listowski, Paweł Różański 245-1-20 185V 7 R RK
16 2 1864 Szumsk Mikołaj Mogusiński Litowiszcze 25 Jan Elżbieta Hornicka Domicela Oborska Załuże 20 Michał Marianna Listowska Jan Soliński, Andrzej Listowski, Piotr Mostyński 245-1-20 185R 6 R RK
9 2 1864 Szumsk Łukasz Łucjan Bilewicz Waśkowce 20 Piotr Katarzyna Listowska Helena Kokurowska Waśkowce 20 Szymon Rozalia Listowska Paweł Jasiński, Piotr Mostyński, Karol Listowski 245-1-20 184V 5 R RK
25 10 1864 Szumsk Jan Jasiński Antonowce 30w Kazimierz Katarzyna Jasińska Marianna Listowska Odrygany 20 Kazimierz Anna Kucharska Jan Świderski, Stanisław Trzeciak, Konstanty Baszota 245-1-20 192R 20 R RK
7 6 1870 Szumsk Jan Lewandowski Chodaki 40w Antoni Franciszka Jasińska Anna Jasińska Hucisko Pikulskie 30 Jan Lucyna Listowska Bartłomiej Maniak, Feliks Kowalczuk, Wawrzyniec Jasiński żołnierz 1-53 37V-38R 19 T RK
8 11 1870 Szumsk Eliasz Bilewicz par. Szumsk 22 Józef Antonina Suchodolska Aniela Listowska Waśkowce Sylwester Agnieszka Kucharska Tomasz Leszczyński, Franciszek Giżycki, Jan Bilewicz 1-53 39V-40R 27 T RK
29 10 1872 Szumsk Jan Franczuk Załuże 20 Franciszek Magdalena Tomczuk Petronela Głowacka Kąty 18 Aleksander Marianna Listowska Jan Tomczuk, Andrzej Listowski 01-226 40V 18 T DM 358
12 11 1872 Szumsk Franciszek Marciniuk Załuże 20 Ignacy Justyna Tomczuk Anastazja Gęblińska Waśkowce 18 Franciszek Katarzyna Listowska Ludwik Tomczuk, Bartłomiej Gabruk 01-226 44R 25 T DM 361
21 1 1873 Szumsk Kazimierz Błaszczuk Załuże 46w Franciszek Magdalena Pawłowska Katarzyna z Siruków Listowska Waśkowce 46w Jan Eudokia Tomczuk Julian Błaszczuk Kasper Listowski 1-226 105R 4 T DM 423
4 11 1873 Szumsk Ludwik Michalewski/Michalczuk Załuże 20 Józef Anastazja Kucharska Antonina Listowska Załuże 18 Franciszek Franciszka Franczuk Mateusz Franczuk Mikołaj Jasiński 1-226 114R 22 T DM 432
10 4 1874 Szumsk Leon Romanowski Bryków 25 Antoni Wiktoria Majewska Marianna Listowska Marynki 20 Józef Rozalia Sudolska/Suchodolsk Ignacy Kubikowski, Józef Gadomski, Karol Kubikowski 1-227 36R 4 T DM 541
1 2 1876 Szumsk Antoni Listowski Marynki 22 Benedykt Marianna Listowska Elżbieta Białobrzycka Kąty 18 Józef Barbara Jasińska Łukasz Listowski, Maciej Jasiński 1-228 39R 2 T DM 621
8 2 1876 Szumsk Jan Hornicki Mosty 26 Ignacy Katarzyna Listowska Paulina Adaszyńska Huta Horodyska 19 Jakub Franciszka Baranowska Józef Jakuszewski, Stanisław Listowski 1-228 40R 4 T DM 622
26 9 1876 Szumsk Kazimierz Kowalski Waśkowce 35 Albert Marianna Kupniewicz Marianna z Listowskich Listowska Waśkowce 31w Józef Ewa Rożańska Józef Gęblinski, Franciszek Giżycki 1-228 43V 11 T DM 626
23 1 1877 Szumsk Mikołaj Kokurowski Waśkowce 23 Mikołaj Rozalia Listowska Marianna Kucharska Kąty 20 Jan Paulina Listowska Łukasz Bilewicz, Łukasz Listowski 1-229 38R 2 T DM 683
16 4 1877 Szumsk Eliasz Błaszczuk Załuże 30w Franciszek Urszula Listowska Agnieszka Sopińska Kąty 21 Teodor Dominika Sadowska Leon Mielniczuk, Marcin Kamiński 1-229 42V 11 T DM 688
23 10 1877 Szumsk Leon Franczuk Załuże 20 Antoni Domicela Hornicka Tekla Listowska Marynki 18 Benedykt Marcelina Tomaszewska Józef Marciniuk, Michał Tomczak 1-229 45V 17 T DM 691
22 10 1878 Szumsk Stanisław Giżycki Waśkowce 22 Florian Marianna Leszczyńska Antonina Kucharska Kąty 20 Franciszek Marianna Listowska Józef Gębliński, Franciszek Giżycki 1-230 52V 23 T DM 767
28 1 1879 Szumsk Paweł Tomczuk Załuże 25 Jan Marianna Franczuk Aniela Kokurowska Waśkowce 23 Szymon Rozalia Listowska Łukasz Bilewicz i Ludwik Tomczuk 01-226 158R 4 T 476 DM
4 2 1879 Szumsk Józef Jasiński Kąty 19 Paweł Franciszka Jasińska Antonina Listowska Mosty 19 Mikołaj Katarzyna Gęblińska Józef Krajewski i Stefan Bączkowski 01-226 161R 10 T 479 DM
14 10 1879 Szumsk Stanisław Kokurowski Waśkowce 22 Kazimierz Antonina Jarmolińska Katarzyna Listowska Waśkowce 18 Jan Anna Wereszczyńska Józef Gębliński i Adam Kucharski Józef Krajewski 01-226 166R 20 T 484 DM
4 11 1879 Szumsk Benedykt Jasiński Kąty 18 Jan Apolonia Szmatkowska Karolina Listowska Waśkowce 18 Józef Rozalia Suchodolska Grzegorz Fedorowicz i Łukasz Giżycki 01-226 169R 26 T 487 DM
8 11 1881 Szumsk Piotr Bilewicz Waśkowce 25 Jan Marianna Cerklewicz Marianna Listowska Waśkowce 20 Franciszek Antonina Bilewicz Mikołaj Jarmoliński, Jakub Zacharski, Jakub Listowski 01-231 45V 18 T DM 837
8 11 1881 Szumsk Adam Leszczyński Waśkowce 20 Tomasz Urszula Rudzińska Marianna Listowska Mosty 18 Tomasz Małgorzta Jasińska Antoni Jastrzębski, Stanisław Giżycki, Józef Jakuszewski 01-231 45V 17 T DM 837
8 11 1881 Szumsk Tomasz Listowski Waśkowce 18 Andrzej Helena Gęblińska Franciszka Listowska Marynki 18 Benedykt Marianna Listowska Kazimierz Kowalski, Leon Franczuk, Jakub Girzycki 01-231 45R 15 T DM 836
31 1 1882 Szumsk Jan Jasiński Bryków 23 Marceli Marianna Hulewicz Teofila z Giżyckich Oborska Waśkowce 23 Paweł Wiktoria Listowska 01-232 329R 8 T
16 2 1886 Szumsk Tomasz Kukurowski Waśkowce 21 Kazimierz Antonina Marianna Listowska Waśkowce 17 Wojciech Anna Franciszek Giżycki, piotr Listowski 01-232 267R 7 T
9 11 1886 Szumsk Franciszek Bilewicz Waśkowce 23 Jan Marianna Cyrklewicz Paulina Listowska Marynki 20 Benedykt Marcelina Leszczyńska Paweł Kukurowski, Piotr Listowski 01-232 271R 23 T
25 1 1887 Szumsk Jan Husiatyński Iserna 22 Franciszek Lucyna Sikorska Marianna Listowska Marynki 18 Łukasz Marcelina Kiryjczuk Karol Husiatyński, Józef Krajewski 01-232 124R 1 T DM 991
1 2 1887 Szumsk Józef Drapaluk Dederkały Małe par. Dederkały 18 Maksymilian Marianna Jasińska Karolina Krasicka Marynki 18 Bazyli Agnieszka Listowska Grzegorz Kasiuba, Józef Krajewski 01-232 125R 5 T DM 992
8 11 1887 Szumsk Jan Kucharski Kąty 23 Wawrzyniec Franciszka Listowska Aleksandra Jasińska Kąty 21 Adam Józefa Jasińska Grzegorz Chruszczewski, Stefan Błaszczuk 01-232 129R 22 T DM 997
29 1 1889 Szumsk Paweł Kucharski Kąty 23 Łukasz Marcelina brak wpisu Agnieszka Kucharska Kąty 21 Jan Paulina Listowska Jan Sieniawski, Józef Dobrowolski 1-232 43R 7 T DM 910
29 1 1889 Szumsk Antoni Kukurowski Kąty 24 Jan Paulina Listowska Agnieszka Jasińska Kąty 18 Adam Joanna Sikorska Antoni Listowski i Antoni Listowski 1-232 43R 8 T DM 910
5 2 1889 Szumsk Stanisław Bączkowski Piaseczna 20 Stefan Józefa Listowska Franciszka Hornicka Mosty 18 Stanisław Honorata Wróblewska Jan Bączkowski, Jan Ostrowski 1-232 44R 12 T DM 911
12 2 1889 Szumsk Ignacy Wiszniowski Bryków 23 Stefan Krystyna Listowska Antonina Sikorska Kąty 19 Franciszek Paulina Jasińska Stefan Kucharski, Kasper Sikorski 1-232 45R 16 T DM 912
7 5 1889 Szumsk Łukasz Bilewicz Waśkowce 47k Piotr Katarzyna brak wpisu Marianna z Listowskich Listowska? Waśkowce 48w Maciej Helena Giżycka Stanisław Giżycki, Jan Kasperski 1-232 46R 20 T DM 913
19 11 1889 Szumsk Jan Kucharski Kąty 20 Franciszek Marianna Listowska Józefa Fedorowicz Kąty 18 Antoni Franciszka Gabruk Stanisław Gabruk, Franciszek Gabruk 1-232 50R 35 T DM 917
28 10 1890 Szumsk Marcin Jakuszewski Cyranka 24 Jan Franciszka Dwornicka Anna Listowska Waśkowce 18 Piotr Katarzyna Gęblińska 01-233 141V 14 T
24 2 1891 Szumsk Michał Kukorowski Waśkowce 38w Szymon Rozalia Listowska Antonina Giżycka Waśkowce 21 Paweł Helena Leszczyńska 01-233 44R 10 T
20 10 1891 Szumsk Józef Leszczyński Waśkowce 18 Tymoteusz Urszula Rudzińska Antonina Listowska Waśkowce 18 Kasper Marianna Giżycka 01-233 48R 26 T
15 11 1892 Szumbar Franciszek Sawicki Borki 25 Wincenty Julia Iwińska Konstancja Listowska Borki 21 Paweł Franciszka Studyniecka Witalis Przesiecki, Wawrzyniec Makowiecki 1020 218 8
29 1 1894 Szumsk Jan Styńkiewicz Piaseczna 26 Mikołaj Konstancja Soroczyńska Franciszka Bączkowska Piaseczna 18 Stanislaw Józefa Listowska 01-233 308R 4 T
20 2 1894 Szumsk Jan Krasicki Marynki 28 Bazyli Agnieszka Listowska Antonina Łukomska Hucisko Pikulskie 19 Stanisław Marianna Żukowska 01-233 312R 19 T
29 1 1895 Szumsk Jan Styńkiewicz Hucisko Piaseczne 26 Mikołaj Konstancja Soroczyńska Franciszka Bączkowska Hucisko Piaseczne 18 Stanisław Józefa Listowska 01-233 223R 4 T
12 11 1895 Szumsk Antoni Kucharski Kąty 25 Wawrzyniec Franciszka Listowska Paulina Jasińska Kąty 20 Szymon Antonina Gabruk 01-233 232R 40 T
29 10 1895 Szumsk Franciszek Chruszczewski Kąty 22 Jan Ewa Kokurowska Marianna Kucharska Kąty 24 Jan Paulina Listowska 01-233 231R 35 T
29 10 1895 Szumsk Mikołaj Krasicki Marynki 26 Bazyli Agnieszka Listowska Katarzyna Kasperska Marynki 20 Tomasz Franciszka Jasińska 01-233 230V 34 T
22 10 1895 Szumsk Stanisław Stefański Marynki 28 Józef Maria Wereszczyńska Wiktoria Baranowska Marynki 21 Paweł Agnieszka Listowska 01-233 230R 31 T
15 10 1895 Szumsk Stanisław Suchodolski Stara Huta 25 Tomasz Franciszka Stychańska Adela Jastrzębska Stara Huta 20 Franciszek Elżbieta Listowska 01-233 229V 30 T
15 10 1895 Szumsk Ignacy Wereszczyński Iserna 22 Piotr Marianna Sińkowska Antonina Smolińska Iserna 21 Michał Katarzyna Listowska 01-233 229V 29 T
5 2 1895 Szumsk Piotr Sikorski Iserna 21 Feliks Marianna Usiatyńska Antonina Wereszczyńska Iserna 20 Piotr Marianna Listowska 01-233 224V 9 T
1 10 1898 Szumbar Jan Goliszewski Szpikołosy 24 Tadeusz Emilia ? Cho... Wiktoria Listowska Nowostaw 24 Jan Klementyna Krzewicka 1020 56 2 0
25 1 1898 Szumsk Karol Tomczuk Załuże 20 Jan Antonina Kowalska Paulina Kasiuba Załuże 18 Grzegorz Antonina Listowska 01-234 55V 6 T
1 2 1898 Szumsk Kazimierz Michaleczko Załuże 23 Eliasz Aniela Listowska Elżbieta Marciniuk Załuże 21 Benedykt Marianna Mokosińska 01-234 56V 10 T
1 2 1898 Szumsk Feliks Tomczuk Załuże 23 Jan Petronela Głowacka Józefa Listowska Załuże 18 Andrzej Joanna Siruk 01-234 57R 11 T
1 2 1898 Szumsk Antoni Sikorski Kąty 24 Jan Marianna Jasińska Karolina Jasińska Kąty 21 Jan Marianna Listowska 01-234 59V 21 T
8 2 1898 Szumsk Jan Podgórski Suraż 22 Józef Joanna Rydwańska Anastazja z Goliszewskich Listowska Mosty 24 Ignacy Anna Jałkowska 01-234 60V 25 T
11 10 1898 Szumsk Józef Oborski Stara Huta 27 Franciszek Franciszka Paszkowska Antonina Listowska Marynki 18 Antoni Elżbieta Białobrzycka 01-234 63V 37 T
4 2 1901 Szumsk Mikołaj Kwiatkowski Pototurów 22 Klemens Marcelina Bilewicz Maria Listowska Waśkowce 18 Piotr Michalina Listowska 0.1-236 391V 5 T
14 10 1901 Szumsk Jan Bilewicz Waśkowce 23 Eliasz Aniela Listowska Paulina Marciniuk Załuże 20 Benedykt Maria Osińska 0.1-236 398V 33 T
28 10 1901 Szumsk Karol Listowski Drygany 26 Karol Maria Listowska Stanisława Burkowska Stara Huta 21 Stanislaw Maria Jastrzębska Franciszek Łukomski, Bronisław Oborski 0.1-236 399V 37 T
28 10 1901 Szumsk Jan Marcinkowski Załuże 22 Franciszek Anastazja Girzycka Agnieszka Listowska Marynki 18 Antoni Elżbietz Girzycka 0.1-236 400R 39 T
4 11 1901 Szumsk Adolf Jasiński Kąty 24 Wawrzyniec Brygida Oborska Petronela Listowska Waśkowce Piotr Katarzyna Gęblińska 0.1-236 400R 40 T
7 7 1902 Szumsk Karol Listowski Mosty 33w Mikołaj Katarzyna Gęblińska Paulina Listowska zd. Wojnaszewska Mosty 34 Ignacy Domicela Bazyli Ilenkowski, Jan Listowski 0.1-236 292R 20 T
25 11 1902 Szumsk Franciszek Kucharski Kąty 24 Jan Paulina Listowska Julia Zarzycka Piaseczna 20 Józef Franciszka Popławska 0.1-236 295V 34 T
14 9 1903 Szumsk Feliks Tomczuk par. Szumsk 28w Jan Petronela Karolina Franczuk par. Szumsk 18 Leonty Tekla Listowska Antoni Czechowski, Mikołaj Tomczuk 0.1-237 68R 36 T
14 9 1903 Szumsk Franciszek Franczuk par. Szumsk 23 Ludwik Antonina Listowska Antonina Jasińska par. Szumsk 23 Michał Franciszka Adaszyńska 0.1-237 68V 37 T
26 10 1903 Szumsk Antoni Kozłowski par. Szumsk 23 Paweł Emilia Wróblewska Antonina Listowska par. Szumsk 25 Stanisław Maria Zielińska 0.1-237 71R 47 T
9 11 1903 Szumsk Jan Wojda par. Szumsk 27 Jan Franciszka Bączkowska Filipina Listowska par. Szumsk 19 Piotr Katarzyna Gęblińska 0.1-237 71V 49 T
18 1 1904 Szumsk Antoni Jasiński par. Szumsk 21 Jan Maria Listowska Antonina Jastrzębska par. Szumsk 19 Antoni Józefa Krasicka 0.1-238 53V 1 T
25 1 1904 Szumsk Antoni Jasiński par. Szumsk 23 Wojciech Antonina Kucharska Antonina Kucharska par. Szumsk 20 Andrzej Katarzyna Listowska 0.1-238 53V 2 T
25 1 1904 Szumsk Antoni Gabruk par. Szumsk 20 Stefan Elżbieta Kasiuba Justyna Listowska par. Szumsk 17 Antoni Elżbieta Białobrzycka 0.1-238 54R 3 T
18 4 1904 Szumsk Jakub Nowicki Suraż 47w Jan Maria Nowicka Stanisława Malicka Waśkowce 25 Antoni Maria Listowska 0.1-238 57V 17 T
20 2 1905 Szumsk Dominik Fuina Rudnia Antonowiecka 27 Jan Maria Piotrowska Faustyna Listowska Mosty 18 Jakub Julianna Jakuszewska 01-236 199R 16 T
10 7 1905 Szumsk Piotr Giżycki Stara Huta 28 Jan Katarzyna Leszczyńska Aleksandra Listowska Drygany 19 Karol Maria Listowska 01-236 201V 25 T
9 10 1905 Szumsk Franciszek Kucharski Kąty 26 Wawrzyniec Franciszka Listowska Adela Jasińska Kąty 18 Wojciech Helena Jasińska 01-236 202V 29 T
24 11 1905 Szumsk Franciszek Kryszczyński Waśkowce 28 Jan Józefa Szymańska Adela Listowska Waśkowce 18 Antoni Marcelina Bilewicz 01-236 205V 42 T
29 1 1906 Szumsk Antoni Listowski Marynki 23 Tomasz Franciszka Listowska Olimpia Oborska Stara Huta 20 Stanisław Franciszka Bielińska 01-236 131V 9 T
2 7 1906 Szumsk Andrzej Kasiubowski Załuże 25 Marcin Michalina Marciniuk Józefa Bilewicz Waśkowce 18 Franciszek Paulina Listowska 01-236 134V 21 T
2 7 1906 Szumsk Paweł Jasiński Kąty 26 Jan Maria Listowska Maria Marcinkowska Załuże 27 Franciszek Anastazja Jembielińska 01-236 134V 22 T
7 7 1906 Szumsk Łukasz Wróblewski Załuże 23 Jan Konstancja Jakubowska Franciszka z Kasiubów Listowska Załuże 26 Jakub Magdalena Franczuk 01-236 135R 24 T
10 9 1906 Szumsk Stanislaw Kucharski Kąty 29 Wawrzyniec Franciszka Listowska Emilia z Oborskich Jasińska Kąty 20 Franciszek Franciszka Paszkowska 01-236 136V 29 T
22 10 1906 Szumsk Józef Kukurowski Waśkowce 23 Michał Marcelina Kucharska Józefa Listowska Waśkowce 20 Jakub Magdalena Mazurek 01-236 138R 36 T
12 11 1906 Szumsk Jan Mokosiński Marynki 27 Stefan Joanna Hornicka Wiktoria Oborska Hucisko Pikulskie 20 Adolf Anna Listowska 01-236 141R 47 T
12 11 1906 Szumsk Tomasz Połtorak Uhorsk 29 Jakub Marianna Listowska Katarzyna Franczuk Załuże 24 Leon Michalina Mysłowska 01-236 142R 51 T
4 2 1907 Szumsk Piotr Leszczyński Waśkowce 23 Adam Maria Listowska Antonina Kokurowska Waśkowce 18 Jan Anna Tomczuk 01-236 47V 1 T
4 2 1907 Szumsk Antoni Jasiński Kąty 24w Jan Maria Listowska Paulina Sikorska Kąty 21 Stanisław Maria Jasińska 01-236 47V 2 T
4 2 1907 Szumsk Antoni Sikorski Kąty 24 Stanisław Maria Jasińska Józefa Husiatyńska Iserna 19 Jan Marianna Listowska 01-236 48R 3 T
11 2 1907 Szumsk Wojciech Franczuk Załuże 25 Leon Tekla Listowska Adela Giżycka Waśkowce 21 Teodor Karolina 01-236 48V 5 T
18 2 1907 Szumsk Mikołaj Kucharski Chodaki 22 Antoni Maria Rawska Magdalena Listowska Załuże 17 Franciszek Karolina Kasiuba 01-236 50V 13 T
25 2 1907 Szumsk Wincenty Listowski Waśkowce 25 Antoni Marcelina Bielewicz Rozalia Kokurowska Waśkowce 22 Stanisław Katarzyna Listowska 01-236 51R 16 T
25 2 1907 Szumsk Konstanty Kokurowski Waśkowce 21 Stanisław Katarzyna Listowska Marcelina Bilewicz Bajmaki 17 Ludwik Zofia Kubikowska Józef Olszewski, Stanisław Gordzelewski 01-236 52R 19 T
1 7 1907 Szumsk Józef Listowski Drygany 26 Karol Maria Listowska Rozalia Antonowicz Stara Huta 17 Szymon Franciszka Jarmolińska 01-236 56R 36 T
19 8 1907 Szumsk Stefan Bilewicz Waśkowce 25 Eliasz Anna Listowska Maria Moszczyńska Majdan Antonowiecki 17 Józef Zofia Kłopotowska 01-236 57V 41 T
19 8 1907 Szumsk Franciszek Jasiński Antonowce 40w Marcin Teofila Stychańska Antonina Listowska Waśkowce 26 Antoni Marcelina Bilewicz 01-236 58R 43 T
4 11 1907 Szumsk Marcin Stańkiewicz Hurby, par. Ostróg 22 Hieronim Agnieszka Jastrzębska Marcelina Listowska Mosty 18 Jan Franciszka Stańkiewicz 01-236 60R 52 T
3 2 1908 Szumsk Karol Jasiński Kąty 24 Wojciech Antonina Kucharska Michalina Husiatyńska Iserna 18 Jan Maria Listowska Antoni Sikorski, Antoni Jasiński 46R 4 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WD-T?i=649&cat=834001
24 2 1908 Szumsk Stefan Kucharski Kąty 25 Jan Paulina Listowska Kamila Borkowska Huta Stara 22 Stanisław Marianna Jastrzembska Wojciech Kucharski, Stanisław Jastrzembski 49R 15 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WX-9?i=652&cat=834000
27 9 1909 Szumsk Łukasz Wróblewski Załuże 26w Jan Konstancja Jakubowska Marianna Jasińska Kąty 22 Benedykt Karolina Listowska Adolf Tomczuk, Piotr Jasiński 97V 26 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34B-2?i=922&cat=833999
4 10 1909 Szumsk Antoni Maniakowski Iserna 22 Franciszek Marianna Husiatyńska Antonina Kokurowska Waśkowce 20 Stanisław Katarzyna Listowska Józef Gabruk, Franciszek Kokurowski 98R 27 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34B-2?i=922&cat=834000
21 11 1910 Tbilisi Feliks Józef Frąckiewicz Częstochowa 34 Stanisław Marianna Kułakowska Maria Listowska Kiszyniów 37 Leon Anna Szemborska Kajetan Rydonow, Georgij Schirtładze 245 50 Tb
7 2 1910 Szumsk Franciszek Kowalski Załuże 26 Jan Katarzyna Franczuk Franciszka Listowska Marynki 18 Antoni Elżbieta Jasińska Józef Błaszczuk, Antoni Gabruk 71V 6 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34H-2?i=1051&cat=834000
14 2 1910 Szumsk Marcin Listowski Waśkowce 21 Piotr Marianna Listowska Petronela Jakubowska Cyranka 17 Józef Józefa Jarmolińska Antoni Listowski, Konstanty Kokurowski 73V 13 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34H-F?i=1053&cat=833999
29 6 1910 Szumsk Łukasz Giżycki Waśkowce 50w Paweł Wiktoria Listowska Katarzyna Chorczyńska Charczyński Waśkowce 25 Michał Aniela Baranowska Tomasz Chorczyński, Antoni Giżycki 76V 26 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34Z-J?i=1056&cat=834000
12 9 1910 Szumsk Wojciech Franczuk Załuże 28w Leon Tekla Listowska Teresa Błaszczuk Załuże 20 Paweł Agata Jasińska Feliks Tomczuk, Karol Jasiński 79R 35 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CQ-N?i=1058&cat=834001