Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 270 wyników dla: Stachurska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
29 8 1747 Szumsk Anna Stachurska 50 Stepanowka 297-1-184 10V Ł 26 RK
14 9 1825 Krzemieniec Kunegunda Stachurska 60 Krzemieniec 299 223 125 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0117.htm
15 3 1828 Bazalia Klara Stachurska 5 Łazuczynek c. ur. Franciszka i Anastazji 178-3-94 237R 29 Ż DM
4 4 1828 Nowy Wiśniowiec Marianna Wojczuk 8\365 Krzywczyki r. Wawrzyniec i Marianna Stachurska 245-1-2 312 19 R 600 DM1
24 3 1835 Teofilpol Franciszka Stachurska 1 Karolina Rodzice: Franciszek, Anastazja Wierzbicka 178-3-101 382 20 Ż SK
9 10 1836 Lubar Apolonia Stachurska 70 Futor Lubarski z d. Kuszczyńska, mąż Józef, córka Agnieszka 178-51-386 433V 59 Ż 437 DM
29 11 1837 Krzemieniec Katarzyna Stachurska 4 Folwarki Wielkie pracowita, parafianka krzemieniecka 426-1-11 55V 85 T 201 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQMX?i=200&cat=300453
3 10 1838 Bazalia Agnieszka Stachurska 3/12 Łazuczyn Wielki c. Józefa i Katarzyny 178-3-110 267R 71 Ż 528 DM
17 12 1838 Połonne Paulina Stachurska 6/12 Nuczypały c. ur. Michała i Anieli 245-1-12 148R 91 R 3064 DW
29 8 1838 Korzec Jadwiga Stachurska 50 Głuszków z d. Bagińska, wdowa po Aleksandrze, synowie Aleksy, Jan i Adam 245-1-12 98V 86 R 100 DM
3 8 1840 Krzemieniec Anna Stachurska 50 Krzemieniec synowie: Tomasz i Franciszek 871 424 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0222.htm
7 5 1845 Ostróg Katarzyna Brzezicka 80 Mohylany panna, r. Urodzony Marcin, Konstancja zd Stachurska 884 48R 36 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0049.htm
27 10 1845 Bazalia Marianna Stachurska 27 Łazuczyn Wielki ur., panna 178-3-113 247R 139 Ż DM
13 6 1845 Humań Zofia Stachurska 16 Humań rodzice ur. Jan i Pelagia z Domskich Stachurscy, z połogu 685-2-1022 36v 16 Ch 63 KP2
13 4 1846 Lubar Joanna Radziejewska 22 Lubar z d. Stachurska, mąż Piotr, córka Marianna 178-3-15 287R 31 Ż 40 DM
26 12 1849 Korzec Marianna Stachurska 5 Piszczów c. Aleksandra i Reginy z Kulikowskich 245-1-15 490V 86 R 675 DM
13 7 1851 Miropol Anastazja Stachurska 21 Czernijówka mąż Andrzej Stachurski, syn Jan 178-3-72 291V 43 Ż 574 DM
25 10 1852 Równe Marianna Stachurska 20 Równe m. Leontyn 171-1-17 371R 39 R 374 BW 0
5 10 1854 Bazalia Julianna Stachurska 6/12 Czuchele c. nieślubna panny Marianny Stachurskiej 178-3-122 49V 112 Ż DM
14 3 1854 Krzemieniec Anna Stachurska 60 Krzemieniec miesz., wdowa po Wojciechu, nie zostawiła potomstwa 426-1-26 47R 23 T 121 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ7T-L?i=120&cat=300453
30 6 1854 Krzemieniec Marianna Stachurska 5 Folwarki Wielkie c. 1-dw. Stanisława i Agnieszki z Sadowskich 426-1-26 52R 51 T 126 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ4X-Q?i=125&cat=300453
16 12 1856 Bazalia Katarzyna Stachurska 60 Łazuczynek Mały mąż Franciszek, synowie Wincenty, Jan i Mikołaj, córki Rozalia i Anastazja 178-3-124 136V 107 Ż DM
24 12 1856 Krzemieniec Agnieszka Stachurska 43 Folwarki Wielkie z d. Sadowska, 1-dw., mąż Stanisław, synowie Zygmunt i Jan 426-1-28 66R 93 T 286 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ43-W?i=285&cat=300453
6 3 1856 Kulczyny Katarzyna Stachurska 56 Kulczyny z d. Kowalska, wdowa, córka Wiktoria 178-3-124 213V 17 Ż 389 DM
11 1 1863 Łanowce Anastazja Stachurska 4 Łysogórka c. Antoniego i Franciszki z Okarskich 245-1-21 341V 3 R 306 DM
18 3 1900 Horochów Tekla Stachurska 83 Horochów wdowa 943 45 13 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0038.htm
28 2 1911 Młynów Magdalena Stachurska 80 Użyniec austriacka poddana, z d. Prokop, wdowa, dzieci: Tomasz, Katarzyna 740-4-447 112V 19 R 728 RK
15 7 1911 Młynów Mieczysław Czernecki 10/12 Beregi austriacki poddany, rodzice: Jan i Katarzyna z d. Stachurska 740-4-447 116R 42 R 731 RK
20 7 1911 Młynów Anna Czernecka 13 Beregi austriacka poddana, rodzice: Jan i Katarzyna z d. Stachurska 740-4-447 116V 45 R 732 RK
24 7 1911 Młynów Józef Czernecki 16 Beregi austriacki poddany, rodzice: Jan i Katarzyna z d. Stachurska 740-4-447 117R 46 R 732 RK
16 12 1912 Korzec f. Horodnica Genowefa Stachurska 2 Głuszków c. Jana i Marianny Żygadłów 178-3-181 114R 72 Ż 225 DM
8 12 1915 Horodnica Bronisława Stachurska 2 Głuszków c. Hilarego i Józefy z Bagińskich 178-3-181 267R 105 Ż 525 DM
12 11 1915 Horodnica Anna Stachurska 70 Głuszków z d. Morowska, wdowa, synowie Jan, Józef, Aleksander, Hilary i Stanisław 178-3-181 265R 87 Ż 521 DM
7 1 1916 Horodnica Ludwika Stachurska 1 Głuszków c. Jana i Marii z Żygadłów 178-3-181 315R 9 Ż 617 DM
9 3 1916 Nowy Zawod Leonarda Stachurska 35 Pokostówka od suchot, chł., z Drogomireckich, mąż Ignacy, syn Bolesław, córka Maria 178-3-197 401R 86 Ż 782 DW
18 8 1920 Korzec Kazimierz Gnitecki 27 Korzec syn Wojciecha i Wiktorii z domu Stachurska 740-4-351 51 161 R PW 0
2 9 1920 Korzec Jadwiga Gnitecka 4 Korzec córka Wojciecha i Wiktorii z domu Stachurska 740-4-351 52 168 R PW

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
4 7 1751 Szumsk Marianna Piansiukiewicz Pasiukiewicz Zahajce Stefan Marcjanna August Stapienski, Zofia Stachurska 297-1-180 43R Ł RK 92
16 4 1754 Szumsk Apolonia Zekaz? Zahajce Józef Marianna Stachurska 297-1-180 56V Ł RK 137
2 7 1771 Szumsk Marianna Stachurska Huta Stanisława Jakub Anna Jan Mieńsaczuk, Marianna Letka 297-1-180 155V Ł RK 4547
23 6 1789 Szumsk Jan Majewski Szumsk Maciej Marcjanna Jan Bartosiewicz, Marianna Stachurska 297-1-181 97R Ł 11 RK
16 11 1789 Szumsk Andrzej Koszowski Kosowski Szumsk Michał Marianna Hiacynt Jarmolinski, Marianna Stachurska 297-1-181 101V Ł 22 RK
8 2 1805 Lubar Franciszka Furman Boruszkowce Wincenty Anna łacina, data chrztu, Stefan Stefanow, Apolonia Stachurska, ass. Stefan Siderow, Ewa Kondracka 178-51-174 68R Ż Mg
15 11 1805 Lubar Mateusz Aleksandrowicz chutor Awratyński Józef Marianna Bosakowska polski, chrzest 16.11.1805, Jan Baczyński, Anna Stachurska, wszywka 2 po karcie nr 75 178-51-174 Ż Mg 178
26 4 1806 Lubar Józefa Agnieszka Stachurska Boruszkowce Józef Apolonia Kruszczyński łacina, chrzest 27.04.1806, Józef Świętosławski, Józefa Zielińska 178-51-174 81R 59 Ż Mg 191
23 1 1813 Ostróg Marianna Podgórska Międzyrzecz NN Marianna Podgórska Leon Gołębiowski, Motra Stachurska 297-1-136 189 Ł 907 SK
23 2 1827 Krzemieniec Helena Stachurska Krzemieniec Józef Marianna Jankowska c. ochrz. 24.02., urodz. Marcin Borkowski i urodz. Tekla Behann ż. Michała 426-1-3 6V 41 T 507 DM
23 5 1828 Czartorysk Maryanna Kowalczyk Biłhów Jakob Tekla Sulikowska Jakob Sulikowski, Teresa Stachurska - "p"; ch: 26.05. 814 132a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0136.htm
15 1 1828 Bazalia Paweł Zalewski Łazuczyn Karol Katarzyna Stachurska ur. Jan Odoszyński i ur. Marianna Kozłowska 178-3-94 219R-219V 4 Ż DM
23 1 1828 Bazalia Paweł Okorski Łazuczyn Wielki Wacłąw Marianna Wierzbicka Feliks Okorski i Apolonia Stachurska 178-3-94 220R 10 Ż DM
17 9 1828 Bazalia -fil.Tereszki Marianna Stachurska Korczówka Franciszek Anastazja Zadlewska ur. Franciszek Zadlewski i ur. Justyna Piotrowska 178-3-95 219R 9 Ż DM
1 7 1828 Teofilpol Trynitarski Jan Bewer Kurowie ur. Baltazar Marianna Stachurska ur. Piotr Mędecki, Antonina Ejsmont 178-3-94 303V 28 Ż 582 KP2
8 7 1828 Teofilpol Trynitarski Karolina Krzywicka Wołkowce ur. Józef Marianna Stachurska ur. Wincenty Krzywicki, JW. Ludwika Kadłubiska 178-3-94 303V 29 Ż 582 KP2
29 3 1828 Nowy Wiśniowiec Marianna Wojczuk Krzywczyki Wawrzyniec Józefa Stachurska Antoni Wiszniowski, Ewa Woźniuk ż. Michała 245-1-2 303 23 R 582 DM1
18 2 1829 Bazalia Apolonia Stachurska Nowa Grobla Teofil Joanna Ostrzycka Mikołaj Złoczowski i Korzeniowska wdowa 178-3-95 214R 25 Ż DM
1 4 1829 Bazalia Marianna Stachurska Łazuczyn Ignacy Franciszka Górska ur. Wojciech Kozłowski i ur. Marianna Okarska 178-3-95 214V 36 Ż DM
5 9 1829 Bazalia Wiktoria Jasińska Łazuczyn Benedykt Rozalia Siecińska ur. Ignacy Stachurski i Marianna Stachurska 178-3-95 216V 69 Ż DM 417
13 11 1829 Teofilpol Marianna Gertruda Stachurska Karabijówka ur. Antoni Katarzyna Wadecka Michał Burkowski, Ludwika Borucka 178-3-95 330v 56 Ż 641 KP2
7 8 1830 Niewirków Kajetan Adamowicz Majdan Siedlicki Michał Magdalena Kwiatkowska Piotr Żygadło,Anna Stachurska panna 171-1-3 289V 39 R AS
7 11 1830 Zasław św. Józefa Michał Kornatowski Ławrynowce ur.Leon Karolina Bołsunowska ur.Leon Wierzbicki, ur. Petronela Stachurska. 178-3-97 34V 50 Ż 68 RG
13 4 1830 Korzec Julianna Zawadzka Rudnia Klonowska Józef Katarzyna Stachurska Łukasz Czerniewski i Marianna Sosnowska zamężna 245-1-4 61V 46 R 121 DM
16 11 1830 Bazalia Stanisław Siciński Łazuczyn Wielki Piotr Konstancja Górska Wojciech Kozłowski i Apolonia Stachurska 178-3-96 201R 128 Ż 373 DM
26 1 1835 Kołki Michał Gustaw Brzozowski Czornyż Antoni K. Teresa Stachurska as: Izydor Rudnicki, Tekla Klimowska - ż. Sebastiana, Feliks Narolski, Józefa Ru 821 68 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0069.htm
1 6 1835 Krzemieniec Jakub Malawski Folwarki Eliasz Petronela Sadowska Józef Sadowski i Agnieszka Stachurska 426-1-8 14R 58 T/FS 1045 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9945-Y?i=1044&cat=300453
22 1 1835 Bazalia Anastazy Kozłowski Łazuczyn Wielki Karol Katarzyna Stachurska Wojciech Górski i Helena Zalewska, Franciszek Stachurski i Marianna Górska 178-3-101 232V 10 Ż DM
15 11 1835 Bazalia Katarzyna Witkowska Łazuczyn Wielki Feliks Marianna Wierzbicka Antoni Sinicki i Franciszka Stachurska, Franciszek Stachurski i Katarzyna Sinicka 178-3-101 239R 98 Ż DM
23 6 1836 Bazalia Marianna Stachurska Łazuczyn Józef Katarzyna Kowalska Józef Zieliński i Franciszka Okarska, Feliks Okarski i Helena Kozłowska 178-3-106 266V 53 Ż DM
18 11 1836 Bazalia Andrzej Gizowicz Łazuczyn Wielki Stanisław Apolonia Sucharska Franciszek Zalewski i Brygida Piotrowska, Mateusz Piotrowski i Katarzyna Stachurska 178-3-106 271R 106 Ż DM
30 11 1836 Bazalia Emilia Zalewska Łazuczyn Wielki Ignacy Józefa Makowska Wojciech Górski i Marianna Stachurska, Franciszek Stachurski i Marianna Górska 178-3-106 271R 107 Ż DM
10 4 1836 Lubar Piotr Grodzki Futor Lubarski Grzegorz Józefa Karbowska Andrzej Kulesza i Apolonia Podwysocka ż. Jakuba, asyst. Stefan Radzijewski i Elżbieta Stachurska ż. Marcina 178-51-386 397V 37 Ż 401 DM
7 8 1837 Krzemieniec Marianna Rosyter Krzemieniec Kajetan Antonina Stachurska Grzegorz Iwanowski i Daria Dymitrowa 426-1-11 17R 75 T/FS 154 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F8W?i=153&cat=300453
19 6 1838 Połonne Paulina Stachurska Konotopy Michał Aniela Antoni Tomaszewski żonaty, Karolina Woroniecka ż. Jana 245-1-12 115V 103 R DW 299
15 3 1838 Bazalia Sabina Zalewska Łazuczyn Wielki Karol Katarzyna Stachurska ur. Wojciech Górski i Marcjanna Zalewska 170-3-110 236R 23 Ż DM
19 4 1838 Bazalia Agnieszka Stachurska Łazuczyn Wielki Franciszek Marianna Kozłowska ur. Wojciech Górski i Franciszka Stachurska 170-3-110 238R 33 Ż DM
20 11 1838 Bazalia f. Tereszki Cecylia Góralewicz Sorokoduby Wojciech Antonina Stachurska ur. Dawid Czernicki i ur. Anna Czernicka 170-3-110 257V 41 Ż DM
25 9 1839 Bazalia Marianna Stachurska Karabijówka par. Teofilpol Józef Katarzyna Kowalska Tomasz Stachurski i Magdalena Zaglicka panna 178-3-112 222V 101 Ż 433 DM
26 11 1839 Bazalia Andrzej Stachurski Łazuczyn Wielki Ignacy Franciszka Górska Wojciech Górski i Marianna Stachurska, asyst. Franciszek Stachurski i Franciszka Okarska 178-3-112 224R 124 Ż 436 DM
27 1 1840 St. Wiśniowiec Marcella Stachurska Krzywczyki Michał Serafina 871 546 9 0
15 4 1840 Deraźne Władysław Łosowski Wowcze Wincenty Teresa Stachurska 880 162 R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0179.htm
15 7 1841 Nowogród Wołyński Julia Boczkowska Słoboda Spaska Alojzy Anna Stachurska Dudkowski Józef, Laszewicz Dorota, ż.Bazyliego 872 51 202 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0029.htm
5 5 1842 Niewirków Elżbieta Staszewska Jakubówka Jan Helena Stachurska 882 243 R 13 0
14 2 1843 Lachowce Walenty Stanisław Woliński Jurówka Antoni Antonina Stachurska 882 76 R 13 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0077.htm
16 12 1844 Niewirków Franciszka Stachurska Moczulanka Jan Tekla Rudnicka Michał Guzowski i Antonina Chadorowska 884 272 5 AGAD LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0279.htm
10 8 1844 Korzec Marianna Stachurska Majdan Głuszkowo Aleksy Regina Kulikowska 875 162 106 PW 0
23 1 1844 Niewirków Franciszka Stachurska Moczulanka Jan Tekla Rudnicka Michał Guzowski,Antonina Chodorowska ż.Piotra 883 240V 24 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0247.htm
23 12 1844 Lubar Adam Zabłocki Horopaje Jakub Dorota Stachurska Wawrzyniec Chiłkowski [Chełkowski ?] i Marianna Żukowska ż. Józefa 178-51-514 326V 93 Ż 33 DM
5 5 1845 Lachowce Jan Woliński Jurówka Antoni Antonina Stachurska 884 116 V 20
21 5 1845 Niewirków Antonina Niegasiuk Mokre Kazimierz Anna Chwoińska Michał Chwoiński i Regina Stachurska 884 275 34 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0281.htm
22 8 1845 Bazalia Jan Turoski Borszczówka Łukasz Franciszka Borewicz Tomasz Topolnicki i Katarzyna Stachurska 178-3-113 220V 94 Ż DM
10 6 1845 Humań Zofia Stachurska Humań ur. Zofia Stachurska odn. Ignacy Majewski, Magdalena Romanowska 685-2-1020 77v 34 Ch 151 KP2
16 6 1845 Humań Antonina Karolina Stachurska Humań ur. Helena Stachurska odn. Grzegorz Strzemiecki, Anna Kurnicka 685-2-1020 79r 39 Ch 154 KP2
25 9 1845 Lubar Marianna Radziejewska Lubar Piotr Joanna Stachurska Feliks Markowski i Tekla Audycka ż. Dominika 178-3-12 166R 80 Ż 330 DM
14 2 1846 Bazalia Marianna Borysławska Łazuczyn Wielki Teofil Petronela Rewera Wawrzyniec Turski i Franciszka Stachurska 178-3-115 233R 29 Ż 459 DM
15 6 1847 Szumbar Marianna Ziółkowska Borki Daniel Domicella Pawurska Wojciech Miednicki, Rozalia Stachurska ż. Józefa 625 192 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0101.htm
9 4 1848 Bazalia Marianna Zagrobska Wasylówka IN Eleonora Józef Zieliński i Krystyna Stachurska 178-3-117 297R 41 Ż 582 DM
11 11 1848 Bazalia Cecylia Zaleska Łazuczyn Wielki Józef Marianna Turska Ignacy Zaleski i Marianna Stachurska 178-3-117 306R 113 Ż 600 DM
1 2 1849 Bazalia Piotr Borkowski Kołki Antoni Katarzyna Popławska 1-dw. Bazyli Zieliński, Krystyna Stachurska 178-3-118 84V-85R 17 Ż 159 DW
26 7 1849 Krzemieniec Marianna Stachurska Folwarki Wielkie Stanisław Agnieszka Sadowska Paweł Stroiński i Makryna Nowosad ż. Gabriela 426-1-23 21V-22R 62 T/FS 861 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FVV?i=860&cat=300453
24 12 1849 Korzec Wiktoria Lisowska Majdan Głuszków Karol Marianna Sadowska Piotr Turowski i Regina Stachurska ż. Aleksandra 245-1-15 454V-455R 132 R 607 DM 0
15 1 1850 Włodzimierz Paweł Pietrusiewicz Włodzimierz Szymon Michalina Danilewicz wolny Wincenty Stachurski, Marianna Stachurska panna 786 2-3 2 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20786/pages/PL_1_436_786_0002.htm
15 5 1851 Bazalia Zofia Borkowska Kołki Antoni Katarzyna Popławska Jan Stanisławski i Krystyna Stachurska 178-3-120 101V-102R 70 Ż DM
29 12 1851 Bazalia Tomasz Bukowski Wasylówka Mikołaj Honorata Kwiatkowska Kazimierz Popławski i Krystyna Stachurska 178-3-120 120V-121R 156 Ż DM
20 5 1851 Korzec Jan Czerwiński Głuszków Aleksander Apolonia Turowska Kazimierz Wilczyński i Regina Stachurska ż. Aleksandra 178/3/72 76v-77r 71 Ż Na
30 3 1851 Niewirków Aniela Stachurska Moczulanka Jan Tekla Rudnicka chrzest 31.03.1851, Stanisław Pulikowski i Apolonia Boczkowska panna 171-2-1 93V-94R 24 R 96 BW
25 12 1851 Niewirków Adam Rybczyński Moczulanka NN Karolina Rybczyńska s. nieślubny Karoliny, chrzest 1.02.1852, Józef Chodorowski i Tekla Stachurska panna 171-1-17 544V-545R 29 R 547 BW
4 10 1852 Niewirków Franciszek Gilewski Moczulanka Paweł Justyna Bagińska chrzest 12.11.1852, Franciszek Bagiński i Tekla Stachurska ż. Jana 171-1-17 554V-555R 71 R 560 BW
3 3 1853 St. Wiśniowiec Teresa Stachurska Krzywczyki Michał Krystyna Kuzubska 878 334-335 8 0
6 1 1853 Bazalia Baltazara Popławska Łazuczyn Wielki Andrzej Marianna Stachurska Jan Piotrowski i Brygida Turska 178-3-121 69V-70R 1 Ż 140-141 DM
2 2 1854 Bazalia Julianna Stachurska Czuchele IN Marianna Stachurska Dominik Szulc i Teresa Wróblewska 178-3-122 3V-4R 10 Ż DM
5 12 1854 Kulczyny Mikołaj Wolański Wolica Dubiska Antoni Antonina Stachurska Andrzej Zajączkowski i Olimpia Lewicka panna 178-3-122 107V-108R 97 Ż 207-208 DM
1 1 1855 Niewirków Marcelina Stachurska Huta Siedliska Jan Tekla Rudnicka Grzegorz Bagiński i Kunegunda Rudnicka ż. Tomasza 171-1-51 331V-332R 7 R 336 DM
22 2 1857 Bazalia Piotr Dobrzański Wasylówka Maciej Wiktoria Stachurska Nestor Popławski i Klara Bujalska 178-3-125 7V-8R 27 Ż DM
20 12 1857 Bazalia Anna Stachurska Czuchele IN Marianna Franciszek Szyngler i Domicela Błażejewska 178-3-125 36V-37R 142 Ż DM
1 4 1858 Korzec Katarzyna Stachurska Balarka Głuszków Aleksander Regina Kulikowska Franciszek Wilczyński i Ewa Wilczyńska ż. Kazimierza 650-1-1 17V-18R 63 R Na
3 2 1858 Bazalia Marianna Nowicka Bogdanówka IN Krystyna Kazimierz Krotewicz i Marianna Stachurska 178-3-127 3V-3Ra 15 Ż DM
29 9 1858 Kulczyny Franciszka Stachurska Słobódka Krasiłowska IN Marcelina Ignacy Żółkiewski i Feliksa Szczucka 178-3-127 129V-130R 97 Ż 255-256 DM
1 2 1859 Olewsk Paweł Bobrowski Słoboda Suszczańska Franciszek Anastazja Fedorowska Teodor Kwiatkowski i Konstancja Stachurska żona Stefana 178/3/50 760V-761R 13 Ż Na
24 2 1859 Bazalia Jan Krzywiński Bogdanówka Józef Aleksandra Wachowska Kazimierz Krotewicz i Marianna Stachurska 178-3-129 7V-8R 27 Ż DM
5 7 1859 Bazalia Tekla Stachurska Łazuczyn Wlk Łukasz Joanna Bujalska Jan Piotrowski i Julia Sicińska 178-3-129 19V-20R 76 Ż DM
24 9 1859 Bazalia Władysław Lipiński Lutarówka Wincenty Agnieszka Stachurska Paweł Gałęzowski i Petronela Borysławska 178-3-129 27V-28R 107 Ż DM
25 11 1859 Bazalia Katarzyna Popławska Lutarówka Andrzej Marianna Stachurska Andrzej Lachowski i Franciszka Piotrowska 178-3-129 33V-34R 139 Ż DM
9 4 1859 Kulczyny Apolonia Dobrzańska Wolica Dubiska Maciej Wiktoria Stachurska Walenty Zwoliński i Waleria Ostaszewska panna 178-3-129 119V-120R 40 Ż 250-251 DM
9 2 1860 Bazalia Apolonia Okarska Łazuczyn Wielki Antoni Franciszka Niwińska Wojciech Okarski i Joanna Stachurska 178-3-130 5V-6R 19 Ż DM
18 6 1860 Bazalia Jan Sieciński Łazuczyn Wielki Stanisław Julia Sokołowska Jan Piotrowski i Joanna Stachurska 178-3-130 18V-19R 68 Ż DM
7 2 1861 Połonne Marianna Porczyńska Lasy Łabuńskie Adam Rozalia Witkowska Kajetan Ostrowski i Katarzyna Stachurska ż. Michała 178-3-76 11V-12R 42 Ż DM
10 4 1861 Połonne Franciszek Bagiński Lasy Łabuńskie Stefan Franciszka Piotrowska Florian Bagiński i Katarzyna Stachurska ż. Michała 178-3-76 16V-17R 61 Ż DM
19 10 1861 Łanowce Urszula Stachorska [Stachurska] Ośniki Antoni Franciszka Ogarska [Okarska] Maciej Zieliński i Paulina Szczepanowska wdowa 245-1-17 316V-317R 12 R 316 DM
15 1 1862 Bazalia Marcelina Stachurska Łazuczyn Wielki Łukasz Joanna Bujalska Antoni Okarski i Franciszka Okarska 178-3-131 64V-65R 10 Ż DM
21 6 1862 Bazalia Alojzy Okarski Łazuczyn Wielki Antoni Franciszka Niwińska Stanisław Siciński i Julia Stachurska 178-3-131 79V-80R 69 Ż DM
6 4 1862 Kulczyny Józef Dobrzański Wolica Dubiska Maciej Wiktoria Stachurska Andrzej Zajączkowski i Katarzyna Kamińska panna 178-3-131 156V-157R 58 Ż 300-301 DM
30 8 1863 Bazalia Rajmund Kozłowski Łazuczynek Mały Antoni Marianna Stachurska Grzegorz Stopnicki i Tekla Kozłowska 17-1-7 26V-27R 104 Ch 53-54 DM
24 12 1863 Bazalia Adam Czerniawski Bazalia Szymon Marianna Sawicka Ignacy Zaleski i Kamila Stachurska 17-1-7 38V-39R 151 Ch 77-78 DM
11 5 1864 Bazalia Michalina Stachurska Łazuczyn Wielki Łukasz Joanna Bujalska Jan Piotrowski i Julia Sicińska 17-1-7 57V-58R 65 Ch 114-115 DM
4 2 1864 Kulczyny Julia Dobrzańska Wolica Dubiska Maciej Wiktoria Stachurska Józef Czostkowski i Antonina Zwolińska, asyst. Michał Rutkowski i Urszula Czostkowska 17-1-235 65V-66R 15 Ch 128-129 DM
10 2 1865 Turzysk Apolonia Grom Rużyn Maciej Katarzyna Gutafowska Jakub Starzyński, Leontyna Stachurska 734 4-5 4 0
11 2 1866 Bazalia Petronela Stachurska Borszczówka Jan Kamila Motylewska Dominik Czajkowski i Petronela Bujalska 17-1-7 146V-147R 27 Ch 196-197 DM
11 11 1866 Bazalia Jan Kozłowski Łazuczynek Mały Antoni Marianna Stachurska Jan Zalewski i Aleksandra Gałęzowska 17-1-7 178V-179R 154 Ch 260-261 DM
10 8 1867 Lachowce Jan Bujarski Żemielińce Seweryn Lucyna Stachurska Hilary Iwiński i Aleksandra Bujarska ż. Józefa 178-3-146 175V-176R 41 Ż DM
6 5 1867 Bazalia Stanisław Sokołowski Łazuczynek Mały Feliks Ludwika Stachurska Mateusz Stopnicki i Marianna Stopnicka 17-1-7 198V-199R 68 Ch 300-301 DM
24 6 1870 Białozórka Jan Ostromecki Szybenna Leon Domicella Stachurska 426-1-53 57V-58R 5 T/FS 349 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9QC8-2?i=348&cat=834006
22 4 1872 Białozórka Maria Ostromecka Szybenna Leon Dominika Stachurska 426-1-64 2V-3R 9 T/FS 954 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9QCB-9?i=953&cat=834006
1 10 1873 Łanowce Maria Otryczenko Bereżanka Wojciech Konstancja Jan Skatyński, Franciszka Stachurska ż. Antoniego 0.1-67 53V-54R 19 T
17 11 1874 Ołyka Stanisław Kosobudzki Humienniki Mikołaj Aniela Stachurska 495 44 65 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0023.htm
3 1 1875 Ołyka Emilia Sulikowska Palcze Piotr Franciszka Stachurska 496 4 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0003.htm
10 9 1877 Ołyka Piotr Kosobucki Humienniki Mikołaj Aniela Stachurska 498 44 65 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0023.htm
30 12 1878 Szumsk Marianna Lewandowska Iserna Jan Anna Stachurska chrz. 31.12 Antoni Maniakowski, Paulina Maniakowska ż. Bartłomieja 426-1-230 38V-39R 164 T DM 753
2 2 1879 Szumsk Marianna Stachurska Waśkowce Łukasz Aniela Jasińska Ignacy Zabłocki i Marianna Listowska ż. Kaspra 01-226 122V-123R 24 T 441 DM
9 4 1879 Szumsk Antoni Listowski Waśkowce Antoni Marcjanna Bilewicz Jakub Zachow i Antonina Stachurska ż. Stanisława 01-226 127V-128R 46 T 446 DM
3 8 1879 Szumsk Aleksandra Stachurska Waśkowce Jakub Karolina Gęblińska Piotr Listowski i Marianna Listowska ż. Kaspra 01-226 136V-137R 83 T 455 DM
27 1 1880 Ołyka Emilia Kosobudzka Humienniki Mikołaj Aniela Stachurska 501 6 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0004.htm
14 4 1880 Ołyka Waleria Szulakowska Reczyszcze Piotr Franciszka Stachurska 501 24 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0013.htm
23 1 1881 Szumsk Paulina Kokurowska Waśkowce Michał Marcelina Kucharska chrz. 25.01 Łukasz Bilewicz, Antonina Stachurska ż. Stanisława 426-1-231 3V-4R 10 T 795 DM
26 5 1881 Szumsk Kamila Bilewicz Waśkowce Mateusz Katarzyna Stachurska chrz. 31.05 Piotr Listowski, Dorota Zabłocka ż. Wincentego 426-1-231 16V-17R 64 T DM 808
3 7 1882 Ołyka Bolesław Kosobudzki Humienniki Mikołaj Aniela Stachorska (Stachurska) 503 32 50 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0017.htm
20 3 1885 Szumsk Antonina Stachurska Chodaki Franciszek Stefanina Lewandowska Antoni Kucharski, Teresa Skorska ż. Józefa 426-1-232 172V-173R 37 T
4 12 1889 Ołyka Sabina Kosobudzka Humienniki Mikołaj Anna Stachurska 509 54 106 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0029.htm
13 11 1889 Szumsk Filipina Bilewicz Waśkowce Maciej Katarzyna Stachurska Stanisław Bilewicz i Tekla Bilewicz ż. Jana 426-1-232 35V-36R 171 T 901 DM
9 7 1893 Szumsk Franciszka Stachurska Waśkowce Stanisław Antonina Kucharska Piotr Listowski, Aniela Giżycka ż. Łukasza 93V-94R 98 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDDW?i=221&cat=833999
8 7 1893 Szumsk Aniela Stachurska Kąty Mikołaj Antonina Zielińska Jakub Kościukowicz, Karolina Zielińska ż. Tomasza 93V-94R 99 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDDW?i=221&cat=834000
5 5 1895 Kowel Julia Biernacka Kowel Władysław Klaudiusz Kamila Malinowska Ksawery Piątkowski, Leontyna Stachurska ż. Ksawerego 906 9V-10R 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20906/pages/PL_1_436_906_0010.htm
1 2 1898 Młynów Anna Czernecka Czarnecka Użyniec Jan Katarzyna Stachurska austriaccy poddani, Jan Kolasa, Katarzyna Cichoń ż. Jana 740-2-409 3V-4R 11 R 1700 RK
9 6 1901 Tuczyn Józef Gnitecki Kudranka Wojciech Wiktoria Stachurska 957 16V-17R 61 AGAD 17 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0017.htm
3 1 1902 Niewirków Bronislaw Chodorowski Moczulanka Adam Helena Stachurska 965 2V-3R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20965/pages/PL_1_436_965_0003.htm
14 11 1902 Żytomierz Halina Zofia Kalinowska Żytomierz Paweł Zofia Stachurska Stefan Ejsmont, Gracjanna Kalinowska wdowa, as. Konstanty i Teresa Stachurscy 178-3-171 91V-92R 12 Ż 179 DW
26 7 1902 Szumsk Wiktoria Kokurowska Waśkowce Michał Antonina Stachurska Piotr Listowski, Daria Andrejczuk ż. Joachima 426-1-236 259V-260R 133 T 1036 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X4Q5-7?i=1035&cat=833998
23 3 1903 Niewirków Teofila Stachurska Moczulanka Jan Marianna Wawrzeło 966 15V-16R 60 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0016.htm
21 5 1903 Niewirków Leon Kostrycki Huta Bystrzecka Adolf Aniela Stachurska 966 25V-26R 98 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0028.htm
20 12 1903 Niewirków Jozafat Chorążewski Siwki Franciszek Antonina Rudnicka Grzegorz Dąbrowski, Rozalia Stachurska wdowa 966 50V-51R 200 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0053.htm
18 11 1904 Niewirków Teofila Chodorowska Moczulanka Adam Helena Stachurska Antoni Stachurski, Apolonia Chodorowska ż. Stanisława 982 40V-41R 159 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0043.htm
10 1 1904 Tuczyn Feliks Gnitecki Kudranka Wojciech Wiktoria Stachurska 989 1V-2R 3 AGAD 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0002.htm
14 10 1905 Niewirków Władysława Stachurska Łuszkowo, par. Korzec Aleksander Karolina Chomicz 983 45V-46R 179 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0046.htm
18 2 1906 Nowogród Wołyński Stanisław Nowakowski Zabara Ludwik Aniela Stachurska Antoni Turowski, Stefania Nowakowska 178-3-202 17V-18R 114 Ż 35 DW
20 6 1906 Nowogród Wołyński Jan Chodorowski Podłuby Józef Karolina Stachurska Hilary Stachurski i Teofila Ryczkowska 178-3-202 45V-46R 313 Ż 91 DW
28 1 1907 Młynów Agnieszka Zofia Czernecka Czarnecka Młynów Jan Katarzyna Stachurska austriaccy poddani, Szymon Sikora, Teofila Ślusarz ż. Jana 740-2-414 55V-56R 9 R 1519 RK
12 3 1907 Korzec Weronika Kraczkowska Sapożyn Antoni Aniela Stachurska Jan Strelecki [Strzelecki] i Józefa Turowska ż. Fabiana 740-2-332 22V-23R 106 R 25 DM
28 5 1907 Korzec Teofila Wilczyńska Głuszków Antoni Józefa Falkowska Jan Falkowski i Cecylia Stachurska ż. Józefa 740-2-332 33V-34R 164 R 36 DM
18 6 1908 Tuczyn Roman Gnitecki Kudranka Wojciech Wiktoria Stachurska 1029 22-23 54 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0015.htm
12 1 1909 Niewirków Teofila Żygadło Moczulanka Franciszek s.Stanisława Aniela Bagińska Józef Bagiński, Paulina Stachurska ż. Antoniego 1015 2V-3R 7 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0005.htm
24 8 1910 Młynów Mieczysław Czernecki Czarnecki Młynów Jan Katarzyna Stachurska austriaccy poddani, Stanisław Dudek, Anna Sierpina pann 740-4-447 47V-48R 96 R 661 RK
24 12 1910 Nowy Zawod Józef Lisicki Pokostówka Ludwik Teofila Burawska Andrzej Stachurski, Leonarda Stachurska ż. Ignacego 178-3-196 24V-25R 117 Ż 50-51 DW
28 12 1911 Korzec f. Horodnica Kornelia Kraszewska Sapożyn Antoni Aniela Stachurska chrzest 11.01.1912, Jan Strzelicki i Władysława Szerwińska ż. Jana 178-3-181 62V-63R 8 Ż 125-126 DM
9 10 1911 Korzec f. Horodnica Witalis Stachurski Głuszków Aleksander Karolina Choińska Wojciech Wasilewski i Teofila Stachurska ż. Stanisława 178-3-181 32V-33R 184 Ż 65-66 DM
13 10 1911 Korzec f. Horodnica Stanisław Stachurski Zabara par. Emilczyn Hilary Aniela Mucharowska Stanisław Wyszyński i Paulina Stachurska 178-3-181 33V-34R 187 Ż 67-68 DM
18 6 1912 Korzec f. Horodnica Antoni Bronowicki Stryj Adolf Anna Lisowska Jan Bronowicki i Aniela Stachurska ż. Piotra 178-3-181 78V-79R 106 Ż 157-158 DM
19 8 1912 Korzec f. Horodnica Janina Wasilewska Głuszków Wojciech Antonina Felińska Józef Feliński i Cecylia Stachurska ż. Józefa 178-3-181 83V-84R 142 Ż 167-168 DM
7 11 1912 Korzec f. Horodnica Jan Stachurski Zabara Hilary Aniela Makarowska Lucjan Nowakowski i Paulina Stachurska panna 178-3-181 94V-95R 217 Ż 189-190 DM
1 6 1913 Korzec f. Horodnica Genowefa Lisowska Głuszków Jan Karolina Łabęska Bronisław Marcinkowski i Teofila Stachurska ż. Stanisława 178-3-181 130V-131R 92 Ż 258-259 DM
21 7 1913 Korzec f. Horodnica Dominik Jasiński Zabara Józef Kamila Garbowska Piotr Jaworski i Paulina Stachurska panna 178-3-181 135V-136R 121 Ż 268-269 DM
24 4 1913 Starokonstantynów Wincenty Wiszniewski Zapadyńce Wincenty Maria Stachurska Klementyn Czerwiński i Albertyna Rześniowiecka 17-2-89 98V-99R 88 Ch 179-180 DM
2 2 1914 Horodnica Maria Stachurska Zabara Kazimierz Franciszka Niżyńska Józef Rudnicki i Klara Chwoińska ż. Ludwika 178-3-181 173V-174R 36 Ż 341-342 DM 0
9 2 1914 Horodnica Kamila Wyszyńska Zabara Tomasz Ludwika Lech Franciszek Wyszyński i Aniela Stachurska ż. Hilarego 178-3-181 176V-177R 52 Ż 347-348 DM 0
18 5 1914 Horodnica Bronisława Stachurska Głuszków Hilary Józefa Janowska Antoni Stachurski i Antonina Wasilewska ż. Wojciecha 178-3-181 184V-185R 101 Ż 363-364 DM
14 9 1914 Horodnica Ludwika Stachurska Głuszków Jan Maria Żygadło Tomasz Wilczyński i Józefa Stachurska ż. Hilarego 178-3-181 194V-195R 161 Ż 383-384 DM
5 2 1915 Horodnica Rozalia Borowska Rudnia Klonowska Jan Domicela Zabłocka Stanisław Jakubowski i Teofila Stachurska ż. Stanisława 178-3-181 221V-222R 31 Ż 437-438 DM
10 5 1915 Horodnica Franciszek Wyszyński Zabara Tomasz Ludwika Lech Jakub Rudnicki i Aniela Stachurska ż. Hilarego 178-3-181 231V-232R 91 Ż 457-458 DM
21 12 1915 Horodnica Adam Stachurski Zabara Hilary Aniela Muchorowska Gracjan Rudnicki i Paulina Stachurska panna 178-3-181 248V-249R 198 Ż 491-492 DM
9 11 1916 Nowy Zawod Aleksandra Szpakowska Budyszcze Franciszek Adela Stachurska Donat Ratuszyński, Józefa Stachurska 178-3-197 362V-363R 391 Ż 719 DW
22 1 1916 Horodnica Bronisława Chodorowska Moczulanka par. Niewirków Adam Helena Stachurska Antoni Żygadło i Paulina Stachurska ż. Antoniego 178-3-181 272V-273R 20 Ż 535-536 DM
9 3 1916 Horodnica Antonina Stachurska Głuszków Aleksander Karolina Chomicz Franciszek Wilczyński i Domicela Turowska ż. Jana 178-3-181 279V-280R 53 Ż 549-550 DM
17 7 1916 Horodnica Antonina Lisowska Bronnica Józef Adela Franciszek Wilczyński i Cecylia Stachurska ż. Józefa 178-3-181 293V-294R 124 Ż 577-578 DM
5 12 1916 Horodnica Hieronim Wyszyński Zabara Ludwik Ludwika Skurzyńska Józef Paszkowski i Paulina Stachurska panna 178-3-181 305V-306R 192 Ż 601-602 DM
4 3 1917 Tbilisi Tadeusz Piątek Tbilisi Piotr s.Piotra Stanisława c.Stanislawa Stachurska Antoni Rudziński, Wiktoria Rudzińska 162R 32 Tb DW
12 2 1917 Starokonstantynów Maria Wiszniewska Zapadyńce Wincenty Maria Stachurska Józef Żółkiewski i Albertyna Wrześniewska ż. Marcelego 17-2-90 115V-116R 17 Ch 220-221 DM
1 1 1919 Szumsk Marcelina Jarmolińska Cyranka Marian Teresa Stachurska Jan Jarmoliński, Julia Zabłocka 426-1-258 2R 3 T 4 RK
16 8 1920 Berezne Aniela Stachurska Zalesie Antoni Stefania Moroz Mikołaj Adaszyński, Leonarda Cybulska 740-4-11 99R 106 R AS

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
17 1 1810 Łuck Kazimierz Sobocki w Michał Pelagia Marianna Kostecka Grzegorz Agnieszka Sakowska Jan Petryński, Mikołaj Szadurski, Petronela Stachurska, Julianna Maria 176V Ł
27 7 1826 Krzemieniec Jan Warkowiecki Krzemieniec 40W Aniela Stachurska Krzemieniec 20 Klemens Martyniuk, Jan Skakalski 300 71 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0036.htm
22 11 1827 Bazalia Józef Stachowski Łazuczynek Wielki 22 Roch Apolonia Zieleznicka Katarzyna Kowalewska Łazuczynek Wielki 17 Antoni Anna Sofczyńska Wacław Okarski, Marianna Stachurska 178-3-93 248V 37 Ż DM
4 1 1829 Wiszenki Stanisław Kotelnicki Nezwirz 46 Jakub Joanna Stachurska Monika Izdebska Nezwirz 15 Aleksy Antonina Wojakowska Marcin Jełowiecki, Leonard Wojakowski, Józef Wojakowski, Franciszek Sk 815 101 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0104.htm
17 2 1829 Krzemieniec Teodor Mińczuk Krzemieniec 21 Jan Marianna Rozalia Stachurska Krzemieniec 18 Jan Agnieszka Nicefor Słodnicki i Paul Prokopowicz 426-1-5 33R 17 T/FS 762 DM
4 3 1834 Korzec Alojzy Boczkowski Majdan Głuszków 22 Kazimierz Anna Łaszewicz Anna Stachurska Majdan Głuszków 18 Jan Jadwiga Buchajewska Bazyli Turowski i Michał Wilczyński 245-1-8 86v 12 R Na
4 3 1834 Łabuń Ludwik Nowicki Łabuń 54w Alojzy Antonina Stachurska Teresa Bielecka Łabuń 21 Mikołaj Karolina Nawrocka Jan Pajewski, Jakub Kowalski 178-3-100 111R 6 Ż 223 DM
15 5 1838 Kołki Wincenty Łosowski Czornyż 27 Stanisław Marianna Koniuszewska Teresa Stachurska Czornyż 22 Józef Helena Medyńska Bogumił Koncewicz, Stefan Kreczetowicz 824 66 5 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0067.htm
2 2 1839 Berdyczów Stanisław Ptaszyński par. Białopol 30 Eliasz Balbina Witkowska Antonina Krzyżanowska Berdyczów 21 Andrzej Magdalena Stachurska Jan Wilkowski, Wincenty Dziordziej, Wincenty Jaszczutt 178-3-8 164V 11 Ż 309 DM
8 7 1845 Bazalia Józef Zalewski Łazuczyn Wielki 27 Karol Katarzyna Stachurska Marianna Turska Łazuczyn Wielki 19 Antoni Honorata Piotrowska Feliks Okarski, Ignacy Stachurski, Franciszka Stachurska 178-3-113 232R-232V 22 Ż DM
16 9 1845 Humań ur. Ludwik Leszczyński Humań 28 Antoni Zuzanna Korostawska ur. Helena Stachurska Humań 20 Jan Rozalia Domska ur. Ludwik Frankowski, odn. Jakub Strzemecki, Ignacy Majewski 685-2-1021 39r 10 Ch 67 KP2
13 2 1849 Krzemieniec Łukasz Guzikiewicz Kokorów 22 Teodor Marianna Anna Stachurska Kokorów 18 Błażej Ewa Łukasz Sędomirski, Maksym Dmytriuk, Maksym Poleszczuk 01-23 38V 5 T DM
25 11 1851 Bazalia Andrzej Popławski Łazuczyn Wielki 38w Stanisław Anna Tałataj Marianna Stachurska Łazuczyn Wielki 25 Franciszek Marianna Kozłowska Jan Piotrowski, Wojciech Okarski, Franciszek Okarski 178-3-120 127R 15 Ż DM
23 2 1853 Stary Wiśniowiec Stefan Stanok Krzywczyki 40 Jan Marta Mazur Marianna z Rysiów Giereg Krzywczyki 27w Wawrzyniec Józefa Stachurska 878 352 2 AGAD DW
10 2 1857 Katerburg Piotr Omelański Horynka 32 Maksymilian Helena Helena Stachurska Horynka 25 Antoni Marianna Niewiadomska Eliasz Omelański, Józef Cybulski, Jan Siradzki 202 108 3
23 11 1858 Włodzimierz Józef Traczyński Dominopol 28 Wincenty Regina Leszpykiewicz Marianna Stachurska Włodzimierz 25 Franciszek Ewa Danilewicz Karol Łazarski, Witalis Romanowski 794 60 16 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20794/pages/PL_1_436_794_0031.htm
14 9 1858 Bazalia Wincenty Lipiński Lutarówka 30 Łukasz Marianna Zarzycka Agnieszka Stachurska Borszczówka 18 Franciszek Marianna Kozłowska Teodor Borysławski, Ludwik Piotrowski, Petronela Borysławska 178-3-127 42V 37 Ż DM
24 1 1860 Białogródka Adam Zwoliński Polachówka 20 Joachim Apolonia Stachurska Teresa Różycka Polachówka 23 Maciej Marianna Pawłowska Łukasz Kustowski, Karol Szpaliński 178-3-75 132R 2 Ż DM
18 11 1862 Bazalia Leonard Ostromecki Woronowce par. Białozórka 20 Jan Tekla Skrzycka Domicela Stachurska Łazuczynek Mały 18 Józef Marianna Korzeniowska Jan Gluzicki, Jan Piechta, Marianna Gluzicka 178-3-131 114V-115R 44 Ż DM
25 11 1862 Bazalia Antoni Kozłowski Łazuczynek Mały 45w Jan Marianna Gałęzowska Marianna z d. Stachurska Niwińska Łazuczynek Mały 32w Franciszek Anastazja Bujalska Tomasz Sokołowski, Roman Przyłuski, Tekla Kozłowska 178-3-131 117R 51 Ż DM
23 6 1863 Bazalia Narcyz Werbachowski Borszczówka 24 Karol Tekla Załuska Tekla Bukowska Borszczówka 17 Adam Urszula Buszyńska Ludwik Piotrowski, Wojciech Krośnicki, Joanna Stachurska 17-1-8 6V-7R 17 Ch 13-14 DM 0
20 10 1863 Bazalia Paweł Mosiewicz Łazuczyn Wielki 26 Michał Rozalia Okarska Anna Niwińska Szmyrki 18 Jakub Honorata Frankiewicz Łukasz Stachurski, Kajetan Turski, Joanna Stachurska 17-1-8 9V-10R 26 Ch 19-20 DM
3 11 1863 Niewirków Adam Żygadło Huta Siedlisko 25 Jan Agnieszka Bronowicka Elżbieta Stachurska Jakubówka 25 Jan Julianna Karol Bronowicki, Jan Gilewski, Marcin Bronowicki 650-1-2 197V 5 R 258 BW
14 11 1865 Bazalia Wincenty Stopnicki Łazuczynek Mały 19 Grzegorz Barbara Stachurska Maria Sokołowska Łazuczynek Mały 18 Tomasz Agnieszka Krotewicz Jan Gluzicki, Jan Chodorowski, Elżbieta Szatkowska 17-1-8 48V 61 Ch 97 DM
29 5 1866 Bazalia Feliks Sokołowski Łazuczynek Mały 36 Józef Klara Olszewska Ludwika Stachurska Łazuczyn Wielki 20 Franciszek Marianna Kozłowska Bartłomiej Stupnicki, Marcin Krotewicz, Barbara Stupnicka 17-1-8 54V-55R 11 Ch 109-110 DM
12 2 1867 Bazalia Tomasz Kozłowski Łazuczynek Mały 23 Antoni Ewa Wojciechowska Józefa Niwińska Łazuczynek Mały 16 Jan Marianna Stachurska Michał Kozłowski, Mikołaj Stachurski, Józefa Niwińska 17-1-8 70V 13 Ch 141 DM
24 1 1871 St. Wiśniowiec Dominik Ryś Krzywczyki 48w Wawrzyniec Józefa Stachurska Tekla Czechowa Bodaki 30 Bazyli Anna Świątkowska 1-55 37V 1 T
5 10 1880 Bazalia Feliks Niewiński Czuchele 55w Tomasz Agnieszka Wiszniowska Marianna Zaleska z d. Stachurska Łazuczynek Mały 42w Ignacy Franciszka Zielińska Jan Więckiewicz, Bazyli Juchnicki 17-1-8 227V 18 Ch 449 DM
18 7 1882 Bazalia Ksawery Kwiatkowski Łazuczynek Mały 30 Józef Julia Kulikowska Józefa Kozłowska  z d. Niewińska Łazuczynek Mały 34w Jan Marianna Stachurska Jan Pawłowski, Franciszek Sokołowski 17-1-8 248V 32 Ch 488 DM
16 2 1886 Bazalia Karol Motylewski Bazalia 23 Józef Helena Jakubowska Agnieszka Ostromecka Łazuczynek Mały 18 Leon Domicela Stachurska Stefan Uhrynowicz, Jan Pasławski 17-1-8 287V 9 Ch 563 DM
7 6 1887 Bazalia Kajetan Kozłowski Łazuczynek Mały 19 Antoni Marianna Stachurska Aniela Piotrowska Łazuczynek Mały 18 Dionizy Tekla Malinowska Adam Kozłowski, Jan Stachurski 17-1-8 299R 20 Ch 585 DM
21 6 1887 Bazalia Mikołaj Kamiński Czuchele 45w Jan Katarzyna Latalska Agafia z d. Nowakowska Stachurska Łazuczynek Mały 37w Franciszek Marianna Śledzińska Józef Stachurski, Feliks Ejsmont 17-1-8 300R 23 Ch 587 DM
7 2 1888 Bazalia Ludwik Frankiewicz Szmyrki 29 Ksawery Ewa Bilska Marcelina Stachurska Łazuczyn Wielki 22 Łukasz Joanna Bujalska Antoni Okarski, Józef Frankiewicz 17-1-8 306V 5 Ch 600 DM
15 5 1888 Bazalia Szymon Ciszewski Ledzianka par. Białogródka 32w Antoni Dorota Bujalska Petronela Stachurska Kołki 20 Jan Marianna Motylewska Józef Orłowski, Sylwester Lipiński 17-1-8 314V 38 Ch 616 DM
6 5 1890 Bazalia Feliks Mikołajewski Mecherzyńce 19 Jan Cecylia Żukowska Emilia Lipińska Mecherzyńce 26 Wincenty Agnieszka Stachurska Piotr Żukowski, Leon Czajkowski 17-1-8 339R 19 Ch 664 DM
6 2 1899 Tbilisi Walenty Majewski 28 Franciszek Antonina Masłowska Paulina Stachurska Umań, kijowska gub. 26 Hipolit Maria Pachińska Franciszek Jawojs, Aleksy Górski 118 13 Tb
8 10 1900 Niewirków Adam Bagiński Stara Huta 18 Stefan Franciszka Żygadło Ewa Rudnicka Lewacze 17 Maciej Józefa Stachurska 951 58 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0054.htm
28 1 1901 Ołyka Kazimierz Piotrowski Farma Peresopnica, par. Klewań 19 Stanisław Katarzyna Zabłocka Emilia Kosobucka Humienniki 20 Mikołaj Aniela Stachurska Mikołaj Kosobucki, Stanisław Sawicki, Walenty Maciejewski 953 44 3 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20953/pages/PL_1_436_953_0044.htm
20 5 1901 Ołyka Piotr Kosobucki Humienniki 23 Mikołaj Aniela Stachurska Józefa Czarniecka Tuszebin 19 Piotr Marianna Jankowska 953 50 16 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20953/pages/PL_1_436_953_0047.htm
16 11 1903 Szumsk Franciszek Kokurowski par. Szumsk 24 Dominik Agnieszka Stachurska Teofila Chruszczewska par. Szumsk 17 Jan Katarzyna Lewandowska 426-1-237 72V 54 T
11 1 1904 Niewirków Feliks Rakowski Budki Usteńskie, par. Korzec 53w Jan Anastazja Dziekońska Rozalia z Chorążyczewskich Stachurska Moczulanka 42 Kazimierz Katarzyna Niemirska 982 56 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0052.htm
5 2 1906 Niewirków Piotr Feliński Mokre 25 Antoni Franciszka Bagińska Barbara Rudnicka Lewacze 20 Mateusz Józefa Stachurska 1012 57R 7 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201012/pages/1_436_0_0_1012_0048.htm
9 7 1906 Młynów Bolesław Kosobucki par. Ołyka 24 Mikołaj Aniela Stachurska Marianna Krzewicka Dorohostaje Wielkie 16 Antoni Franciszka Bogacka Kazimierz Piotrowski, Franciszek Pilarski 740-2-414 34V 13 R 1501 RK
19 11 1906 Bazalia Jan Łabędź Zozulińce Wielkie 28 Franciszek Emilia Wierzbicka Antonina Stachurska Czernelówka 21 Jan Maria Werbachowska Mikołaj Łabędź, Jan Andrzejewski 17-1-8 546V 57 Ch 1066 DM
10 7 1910 Starokonstantynów Wincenty Wiszniewski Zapadyńce 52k Jakub Tekla Stojanowska Marianna Stachurska Zapadyńce 27 Jan Marianna Werbowa Alojzy Stojanowski, Jan Kaszczuk 17-2-88 149V 38 Ch 298 DM
24 1 1910 Bazalia Franciszek Górski Łazuczynek Mały 25 Wilhelm Ludwika Stachurska Anna Wysokińska Łazuczynek Mały 20 Florian Antonina Malinowska Marcin Ulanicki, Józef Ziemoborski 17-1-8 589R 3 Ch 1147 DM
7 11 1910 Niewirków Albin Bagiński Budki Kudrańskie par. Tuczyn 22 Kazimierz Franciszka Bagińska Rozalia Rudnicka Lewacze 22 Mateusz Józefa Stachurska Andrzej Chołodecki, Stanisław Malczewski 1016 70R 36 AGAD 55 DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201016/pages/1_436_0_0_1016_0055.htm
29 1 1912 Bazalia Wojciech Dębicki Krzaczki par. Czarny Ostrów gub. Podolska 31w Józef Franciszka Łozińska Franciszka Stachurska Łazuczynek Mały 23 Jan Józefa Motylewska Antoni Szczepanowski, Franciszek Uronowicz 17-1-8 616V 10 Ch 1201 DM
20 6 1920 Szumsk Jan Jasiński 22 Jan Teofila Stachórska [Stachurska] Antonina Jasińska 23 Józef Anna Kucharska Józef Kucharski, Antoni Chruszczewski 426-1-259 18R 31 T 26 RK
6 11 1921 Młynów Franciszek Zieliński Chotyń par. Ostróg 25 Antoni Teofila Baszyńska Helena Czarnecka Lechów 19 Jan Katarzyna Stachurska Bronisław Zieliński, Mikołaj Szaryk 740-4-446 90R 49 R 558 RK
5 2 1922 Szumsk Stanisław Jankowski Ludwik Maria Kretowicz Michalina Bilewicz Mateusz Katarzyna Stachurska Wincenty Jakubowski, Wincenty Jarmoliński 426-1-259 148R 5 T 216 RK 0
24 2 1926 Ludwipol Stanisław (Kostka) Łukomski Moczulanka 25 Józef Zofia Straszewska Filomena Stachurska 952 9 16 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0005.htm
9 10 1927 Ludwipol Bronislaw Chodorowski Moczulanka 25 Adam Helena Stachurska Weronika Łukomska Moczulanka 23 Felicjan Narcyza Bagińska 965 4-5 5 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0027.htm
17 6 1928 Nieświcz Franciszek Szadurski Cehów 34 Józef Marianna Strutyńska Maria Stachurska 130 24-25 58 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20130/pages/PL_1_436_130_0013.htm
4 8 1929 Równe Leon Kostrycki Huta Bystrzecka 26 Adolf Aniela Stachurska Rozalia Fengler 966 25V-26R 98 dopisek
24 5 1931 Młynów Edward Olszak Agnieszka Zofia Czernecka Czarnecka 24 Jan Katarzyna Stachurska dopisek 740-2-414 56R 9 R 1519 RK
26 6 1932 Lewacze Ewald Buss Teofila Chodorowska Moczulanka 28 Adam Helena Stachurska 982 40V-41R 159 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0043.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
10 35 Marianna Stachurska 22 Białozórka Szybenna 1857 AGAD DM 433-1
258 631 Stachurska Magdalena M praw. 42 Korzec Rzeczki 1885 Równe DW
270 251 Chł. Stachurska Agata, wdowa 35 Bazalia Łazuczynek Mały 1888 Żytomierz DM 178-49-67
1 1 ż. Marcelina Stachurska 31 Klewań Nowożuków 1890 Równe DW
103 4 Teofila Stachurska z d. Żołędziewska 46 Kołki Borowa 1905 Łuck DM 22-1-314 477R 9 2
144 4 jego żona Feliksa z d. Stachurska 27 Kołki Łamane 1905 Łuck DM 22-1-314 480R 12
478 89 Stachurska Marcelina, wdowa 60 Korzec - filia Horodnica Zabara 1913 CDIAK DM 1045-2-940
481 102 żona Aniela z d. Stachurska 40 Korzec - filia Horodnica Zabara 1913 CDIAK DM 1045-2-940


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl