Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 34 wyników dla: Ostromecka

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
24 11 1847 Jampol Marianna Ostromecka 2,5/12 Olszanica c. Jana i Tekli z Skrzyckich 245-1-13 329 R 37 R 0
23 1 1866 Białogródka Konstancja Ostromecka 1 Trusiłowka s. ur. Aleksandra i Heleny 178-03-81 248R 5 Ż DM
14 6 1887 Katerburg Julia Ostromęcka 22 Horynka z Wasilewskich, mąż Leon, córka Zofia 204 155 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0089.htm
30 12 1918 Tbilisi Helena Ostromęcka 28 Tbilisi c. Jana, żona Telegrafisty Zakaukaskiej Kolei 387 122 Tb

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
18 1 1842 Lachowce Antoni Jaskulski Książęcin NN Klara ur. Jan Zawadzki, Rozalia Ostromecka ż. Karola 881 114 R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0122.htm
5 3 1844 Szumbar Apolonia Ostromecka Sosnówka Jan Tekla Skrzycka 625 233 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0124.htm
20 8 1854 Bereżnica Lucjan Poznański Totowicze Karol Antonina Michałowska szl. Andrzej Michałowski, Wiktoria Ostromecka panna 838 264-265 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0141.htm
2 9 1863 Białogródka Sabina Bukowska Trusiłówka Bazyli Zofia Królikowska Prot Kaliński i Ludwika Ostromecka panna 178-03-81 24V-25R 94 Ż DM
5 10 1863 Białogródka Wiktor Łukasz Hryniewiecki Trusiłówka Stefan Helena Zacharzewska Ignacy Ostromecki i Ludwika Ostromecka panna 178-03-81 25V-26R 100 Ż DM
2 11 1863 Białogródka Witalis Zarzycki Białogródka Tomasz Krystyna Domarowska Ignacy Ostromecki i Stefania Ostromecka 178-03-81 28V-29R 112 Ż DM
5 8 1864 Białogródka Dominik Zieliński Trusiłówka Szymon Tekla Metelska Eustachy Judycki i Helena Ostromecka 178-03-81 81V-82R 68 Ż DM
12 10 1864 Białogródka Tekla Łukarzewska Trusiłówka Wojciech Julia Andrusiewicz Tomasz Zarzycki i Stefania Ostromęcka ż. Ignacego 178-03-81 88V-89R 94 Ż DM
26 10 1864 Białogródka Aniela Ewarysta Kołyszko Krzyworudka Aleksander Alojza Świerczyńska Marcin Krajewski i Stefania Ostromecka ż. Ignacego 178-03-81 95V-96R 122 Ż DM
30 12 1864 Białogródka Wiktor Wiński Trusiłówka August Honorata Baczyńska Szymon Zieliński i Ludwika Ostromecka 178-03-81 133V-134R 4 Ż DM
27 11 1864 Białogródka Jozefat Kazimierz Bodnar Białogródka Franciszek Karolina Porębowicz Aleksander Łabęcki i Stefania Ostromecka ż. Ignacego 178-03-81 134V-135R 8 Ż DM
9 3 1867 Białogródka Maria Sieradzka Chwedorówka Józef Paulina Dębicka Ignacy Ostromecki i Stefania Ostromecka 178-03-81 281V-282R 68 Ż DM
28 2 1868 Białogródka Antoni Wysocki Trusiłówka Augustyn Honorata Baczyńska Tomasz Zarzycki i Ludwika Ostromecka panna 178-03-81 347V-348R 18 Ż DM
1 4 1868 Białogródka Teodor Zygmunt Ostromecki Trusiłówka Aleksander Helena Jacynicz Adolf Jankowski i Stefania Ostromecka ż. Ignacego 178-03-81 350V-351R 32 Ż DM
6 4 1868 Białogródka Antoni Sławecki Kuczmanówka Jan Anna Białokur Wincenty Zienkowski i Helena Ostromecka panna 178-03-81 351V-352R 33 Ż DM
22 4 1872 Białozórka Maria Ostromecka Szybenna Leon Dominika Stachurska 1-64 2V-3R 9 T 954
10 1 1887 Szumsk Antoni Ostromecka Borowica, par. Kuniów Karol Agnieszka Jaroszyńska Bruno Kaliński i Magdalena Mogilnicka 01-232 87V-88R 29 DM 955 T
27 6 1912 Tbilisi Władysława Drożdreńska Tbilisi Kazimierz Wilhelmina Ostromęcka Leonard Puławski, Maria Kalinkiewicz 36V 67 Tb
20 5 1918 Tbilisi Irena Regina Drożdżyńska Tbilisi Kazimierz Ignacy Maksymilian s.Władysława Wilmina c.Pawła Ostromęcka Dionizy Ostromęcki, Anna Jastrzębska 197V 62 Tb

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
8 2 1831 Lachowce Jan Maciejewski Hulowce 21 Józef Marianna Kułakowska Julianna Olszewska Hulowce 18 Kazimierz Petronela Ostromecka Jan Lejman, Jan Olszewski 171-1-4 97R 5 R DM
19 5 1835 Lachowce Jan Olszewski Hulowce 26 Kazimierz Konstancja Strumińska (Ostromecka ?) Apolonia z d. Niemirowicz Wolska Bisówka 28w Benedykt Tekla Małachowska Jan Łapiński i Aleksander 171-1-8 116R 5 R DM
9 1 1841 Lachowce Jan Gutewicz Hulowce 19 Adam Anastazja Dębicka Aniela Olszewska Żemielińce 18 Kazimierz Konstancja Ostromecka Piotr Majewski, Wincenty Rudkowski 178-49-17 16R 1 Ż DM
2 2 1841 Lachowce Michał Olszewski Hulowce 23 Kazimierz Konstancja Ostromecka Karolina Bieńkowska Hulowce 20 Wojciech Marianna Lisowska Godlewski, Piotr Jankowski, Jan Gutewicz 178-49-17 17V 6 Ż DM
26 5 1868 Lachowce Franciszek Olszewski Bisówka Wielka 50w Kazimierz Konstancja Ostromecka Teresa Zawadzka z Biskupskich Żemielińce 46w Antoni Helena Piasecka Walenty Niemirowski, Dionizy Lepczyński, Marcin Krymski 178-3-146 232V 5 Ż DM
27 7 1869 Kuniów Jan Józef Krajewski Radohoszcz Wielka 43w Tomasz Marcelina Ostromecka Marianna Kowalińska Radohoszcz Wielka 26 Franciszek Fortunata Koryzna (Koryzma) Koleg. Sekretarz Leonty Wasilewski, Gub. Sekretarz Apolon Sarnecki, Ko 178-3-78 196V 10 Ż DM
26 5 1869 Białogródka Wincenty Zieńkowski Trusiłówka 54 Jan Paweł Agnieszka Walewska Ludwika Ostromecka Trusiłówka 38 Kazimierz Róża Szabańska Aleksander Kołyszko, Antoni Sztaryl (M - z zaboru pruskiego na paszporcie) 178-03-81 462R 10 Ż DM
4 2 1879 Łanowce Joachim Hołowacki Bialozórka, par. Białozórka 18 Felicjan Katarzyna Robcewicz Orszula Ostromecka Woronowno 18 Jan Marianna Malczewska Antoni Malczewski, Jakub Misiński 1-73 107V 1 T
7 2 1884 Łanowce Antoni Lech Lachowce 27 Benedykt Paulina Rozwalska Ludwika Ostromecka Woronowce 20 Jan Marianna Malecka Joachim Głowacki i Jakub Lewandowski, Mieczysław Grudziński 1-78 111V 2 T 573 DM
11 9 1906 Tbilisi Kazimierz Ignacy Maksymilian Drożdżeński warszawska gub. 33 Władysław Pelagia Lipińska Wilhelmina Ostromęcka grodzieńska gub. 24 Aleksander Paulina Bogdańska Kazimierz Sawicki, Kazimierz Borodzicz 146 41 Tb
9 11 1912 Tbilisi Serop Darbinianc pow. Achałciche, tbiliska gub. 28 Kerop Iskun Awedow Walentyna Głowacka wołyńska gub. 26 Joachim Urszula Ostromecka K. Bołtuszko, Michał Jóźwiak 290 39 Tb

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
9 17 Szlachcianka Franciszka z Ostrowskich Ostromecka, mąż prawosławny 47 Szumbar Sosnówka 1901 Tarnopol DW
14 29 Ostromecka Franciszka m.pr. 48 Szumbar Sosnówka 1903 Tarnopol DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl