Imię
Nazwisko
Miejscowo¶ć
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 90 wyników dla: Andrusiewicz

Zgony


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowo¶ć Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
18 2 1820 Krzemieniec Grzegorz Gutkowski 3/52 Sapanów s. Józefa i Ewy Andrusiewicz 299 100 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0055.htm
7 5 1828 Białogródka Tekla Andrusiewicz 5 Sosnówka c. ur. Gabriela i Tekli z Kędzierskich 178-03-94 89V 62 Ż DM
18 6 1835 Białogródka Ignacy Andrusiewicz 45 Wa¶kowczyki 1-dw., żona Anna z Czetyńskich, córka Julianna 178-03-101 139V 69 Ż DM
2 1 1839 Białogródka Stefan Mysłowski 1 Sosnówka s. ur. Józefa i Heleny z Andrusiewiczów 178-3-112 138R 1 Ż DM
18 6 1843 Horodyszcze Anna Siedlecka 40 Szepetówka 1-dw., z Szytyńskich [w akcie ¶lubu Szczecińska], m±ż Stefan, syn Jan, córka Julianna Andrusiewicz po I-mężu 178-49-18 37V 25 Ż DM
24 7 1847 Ostróg Aniela Andrusiewicz 5/12 Mizocz c. wolno żyj±cych Wincentego i Anny z Siedleckich 171-1-13 41V 83 R DM
4 9 1850 Białogródka Katarzyna Niewirowicz 1 Sosnówka c. ur. Jana i Salomei z Andrusiewiczów 178-03-119 511R 46 Ż DM
5 5 1855 Krzemieniec Rozalia Andrusiewicz 17 Krzemieniec c. wlm. majora oberwachmistrza 4-go Korpusu Piechoty Aleksego i Amelii 0.1-27 42V 45 T
23 1 1855 Białogródka Jan Skulimowski 45 Sosóweczka ur., żona Marianna [Zofia] z Andrusiewiczów, synowie Aleksander, Feliks, Mikołaj i Tomasz, córki Józefa, Marianna i Franciszka 178-03-123 530R 12 Ż DM
23 9 1855 Białogródka Franciszek Łukarzewski 1 Szarłajówka s. 1-dw. Wojciecha i Julianny z Andrusiewiczów 178-03-123 550V 134 Ż DM
13 1 1858 Białogródka Gabriel Andrusiewicz 80 Sosnóweczka 1-dw., wdowiec, syn Józef, córki Salomea, Marianna i Kunegunda 178-03-74 258R 5 Ż DM 0
1 8 1858 Białogródka Mikołaj Skulimowski 13 Sosnóweczka s. 1-dw. Jana i Marianny Andrusiewicz 178-03-74 264V 43 Ż DM
20 9 1858 Białogródka Marcin Rutkowski 7 Sosnóweczka s. 1-dw. Józefa i Anieli Andrusiewicz 178-03-74 267V 61 Ż DM
27 11 1858 Białogródka Gabriel Mysłowski 2 Sosnóweczka s. ur. Józefa i Heleny Andrusiewicz 178-03-74 270V 79 Ż DM
19 1 1864 Wiszenki Feliks Mi±czyński 25 Rożyszcze nauczyciel mizockiej szkoły parafialnej, s. obywateli Stanisława i Emilii z Waniurskich, żona Henryka z Andrusiewiczów 784 47 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20784/pages/PL_1_436_784_0025.htm
29 12 1870 Białogródka Józef Andrusiewicz 70 Dworzec 1-dw., żona Apolonia z Jakubowskich, synowie Mikołaj i Wincenty, córki Antonina, Ewa i Karolina 178-3-84 97V 99 Ż DM
8 4 1889 Radziwiłłów Marianna Andrusiewicz 44 Radziwiłłów z d. Jaworska, austr. podd., m±ż Stefan, 0.1-81 B 72V 25 T

Urodzenia


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowo¶ć Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
17 8 1706 Czartorysk Marianna Andrusiewicz Tomasz Helena Józef Grabowski, Katarzyna Piotrowska 297-1-185 13R Ł
3 1 1815 Ostróg Kacper Krzewiński Mizocz Paweł Łucja Bizańska Jan Ellaszewicz, Helena Andrusiewiczowa 297-1-136 224 Ł SK 0
6 12 1815 Ostróg Antoni Mikołaj Andrusiewicz Mizocz Tomasz Helena Żukowska Jan Ellaszewicz, Klara Lachowiecka 297-1-136 240 Ł 963 SK
29 3 1817 Ostróg Wincenty Andrusiewicz Mizocz Tomasz Helena Żukowska Nepomucen Gruszecki, Marianna Różycka 297-1-136 268 Ł 995 SK
30 12 1834 Bazalia Cezary Zygmunt Kozłowski Wolica Poniatowskiego Jan Aleksandra Wojciechowska chrz. 10.01.1835; Józef Andrusiewicz i Franciszka ¦widerska, Tomasz Topolnicki i Józefa Kozłowska 178-03-101 232R 5 Ż DM
16 4 1839 Białogródka Stefan Pilawski Dworzec Karol Marianna Terlecka ur. Sylwester W±sowicz i ur. Tekla Andrusiewicz ż. Aleksandra 178-3-112 120R 49 Ż DM
6 4 1842 Berezne Apolinary Wilhelm Łoziński Berezne Łukasz Ludwika Andrusiewicz 881 271 V 19 0
23 7 1844 Ostróg Henryka Seweryna Maria Andrusiewicz Mizocz Wincenty Anna Sielecka 884 16 V 90
8 3 1845 Białogródka Mikołaj Skulimowski Sosnoweczka Jan s. Andrzeja Zofia c. Gabriela Andrusiewicz Wawrzyniec Andruszewicz i Konstancja Gałęzka ż. Teodora 178-3-113 87V 29 Ż DM
24 3 1850 Dubno Ewa Marianna Lewicka Dubno Jan Antonina Juziekiewicz Aleksander Andrusiewicz, Emilia Serwiróg ż. Tomasza 835 491-492 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0258.htm
9 1 1851 Białogródka Wiktor Kobylański Sosnóweczka Jan Salomea Szyszkowska Andrzej Bilecki i Kunegunda Andrusiewicz ż. Wawrzyńca 178-03-120 435V-436R 14 Ż DM
25 2 1851 Białogródka Ewa Andrusiewicz Dworzec Józef Apolonia Jakubowska Karol Jasiński i Honorata Sławecka ż. Grzegorza 178-03-120 442V-443R 40 Ż DM
24 7 1851 Białogródka Jakub Skulimowski Chrystówka Jan Apolonia Andrusiewicz Ignacy Grzeszczuk i Anna Mielnik 178-03-120 453V-454R 86 Ż DM
24 8 1851 Białogródka Karolina Andrusiewicz Sosnóweczka Józef Teresa Gęsicka Jakub Sinicki i Helena Kornatowska 178-03-120 456V-457R 98 Ż DM
25 11 1851 Białogródka Franciszka Mysłowska Dworzec Stanisław Anna Kalnicka Jan Stawski i Apolonia Andrusiewicz ż. Józefa 178-03-120 465V-466R 133 Ż DM
20 12 1851 Białogródka Tomasz Skulimowski Sosnóweczka Jan Marianna Andrusiewicz Andrzej Bilecki i Karolina Skulimowska ż. Pawła 178-03-120 466V-467R 137 Ż DM
25 12 1851 Białogródka Stefan Piotrowski Dworzec Kajetan Julianna Kornatowska Wincenty Kornatowski i Apolonia Andrusiewicz ż. Józefa 178-03-120 466V-467R 138 Ż DM
20 5 1853 Białogródka Mikołaj Andrusiewicz Sosnóweczka Józef Teresa G±sińska Franciszek Bejzymski i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-03-121 471V-472R 40 Ż DM
5 10 1853 Białogródka Michalina Sławecka Dworzec Grzegorz Honorata Lubecka Józef Andrusiewicz i Paulina Mierzejewska ż. Stanisława 178-03-121 484V-485R 91 Ż DM
28 12 1853 Białogródka Ewa Andrusiewicz Dworzec Józef Apolonia Rutkowska Jan Stawski i Honorata Sławecka ż. Grzegorza 178-03-121 491V-492R 121 Ż DM
23 9 1854 Białogródka Franciszek Andrusiewicz Tarnawka IN Julianna Andrusiewicz s. panny, Paweł Mirecki i Marianna Niepokulczycka ż. Józefa 178-03-122 415V-416R 68 Ż DM
20 11 1855 Białogródka Gabriel Mysłowski Sosnóweczka Józef Helena Andrusiewicz Jan Kaliński i Marianna Skulimowska 178-03-123 509V-510R 91 Ż DM
9 9 1857 Białogródka Mikołaj Kozielski Sosnóweczka Ignacy Józefa Skulimowska Kajetan Buderacki i Anna Andrusiewicz panna 178-3-73 157V-158R 80 Ż DM
8 10 1857 Białogródka Franciszka Niewirowicz Sosnóweczka Jan Salomea Andrusiewicz Ignacy Kozielski i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-73 161V-162R 93 Ż DM
26 5 1858 Białogródka Józefa Andrusiewicz Dworzec Józef Apolonia Jakubowska Wincenty Kornatowski i Marianna Wołkowska ż. Kaspra 178-3-74 226V-227R 53 Ż DM
19 10 1858 Białogródka Piotr Łukarzewski Trusiłówka Wojciech Julia Andrusiewicz Ignacy Ostromecki i Helena Ostromecka panna 178-3-74 236V-237R 93 Ż DM
17 11 1858 Białogródka Salomea Andrusiewicz Sosnóweczka Józef Teresa Gęsicka Tadeusz Kędzierski i Kunegunda Andrusiewicz ż. Wawrzyńca 178-3-74 238V-239R 104 Ż DM
17 4 1863 Białogródka Wincenty Andrusiewicz Dworzec Józef Apolonia Jakubowska Karol Pilawski i Honorata Sławecka ż. Grzegorza 178-03-81 10V-11R 40 Ż DM
26 6 1863 Białogródka Józefa Laszyńska Sosnoweczka Jan Marianna Andrusiewicz Andrzej Bilecki i Marianna Buderacka ż. Kajetana 178-03-81 16V-17R 62 Ż DM
30 9 1864 Białogródka Michał Jaskulski Sosnoweczka Ludwik Marianna Bogusławska Jan Grzybowski i Teresa Andrusiewicz wdowa 178-03-81 86V-87R 86 Ż DM
12 10 1864 Białogródka Tekla Łukarzewska Trusiłówka Wojciech Julia Andrusiewicz Tomasz Zarzycki i Stefania Ostromęcka ż. Ignacego 178-03-81 88V-89R 94 Ż DM
29 8 1865 Białogródka Jan Hryniowiecki Sosnoweczka Paweł Antonina Łaniecka Wojciech Andrusiewicz i Dominika Bejzymska ż. Franciszka 178-03-81 150V-151R 72 Ż DM
25 1 1867 Białogródka Paulina Maria Wyrzykowska Szelwów Józef Zuzanna Ja¶kiewicz Jan Trawiński i Sabina Andrusiewicz ż. Pawła 178-03-81 266V-267R 5 Ż DM
22 1 1868 Białogródka Józefa Andrusiewicz Sosnoweczka Wojciech Tekla Ł±czewska Józef Jaskulski i Aniela Zorgacz ż. Ignacego 178-03-81 345V-346R 11 Ż DM
30 8 1868 Białogródka Franciszek Hryniewiecki Sosnoweczka Paweł Antonina Ł±czewska Wojciech Andrusiewicz i Dominika Bejzymska ż. Franciszka 178-03-81 364V-365R 86 Ż DM
8 9 1868 Białogródka Karolina Sinicka Podlisce Józef Marianna Baczyńska Karol Borkowski i Sabina Andrusiewicz ż. Pawła 178-03-81 364V-365R 87 Ż DM
20 12 1868 Białogródka Marianna Wyrzykowska Zawadyńce Józef Zuzanna b/n Jan Andrusiewicz i Antonina Zwolińska ż. Józefa 178-03-81 374V-375R 125 Ż DM
22 10 1870 Białogródka Jan Andrusiewicz Sosnóweczka Wojciech Tekla Łoniewska Kazimierz Kędzierski i Aniela Zorgacz ż. Ignacego 178-3-84 37V-38R 136 Ż DM
18 1 1873 Białogródka Antoni Dzięgielowski KuĽmińce Franciszek Agnieszka Andrusiewicz Hieronim Kozłowski i Marianna Dubowicz ż. Piotra 178-03-84 332V-333R 12 Ż DM
15 12 1873 Białogródka Karol Andrusiewicz Sosnóweczka Mikołaj Rozalia Jakubowska Franciszek Mondzelewski i Magdalena Mysłowska ż. Leonarda 178-03-84 394V-395R 198 Ż DM
12 3 1875 Białogródka Marianna Łaszcz Dworzec Grzegorz Ewa Andrusiewicz Józef Kornatowski i Teresa Kornatowska ż. Tytusa 178-03-133 10V-11R 43 Ż DM
23 3 1875 Białogródka Piotr Dzięgielowski KuĽmińce Franciszek Agnieszka Andrusiewicz Grzegorz Kozłowski i Franciszka Podgórska ż. Franciszka 178-03-133 10V-11R 45 Ż DM
19 12 1875 Białogródka Tomasz Andrusiewicz Gnojniczka Jan Ludwika Wierzbicka Paweł Andrusiewicz i Marianna Kalnicka ż. Karola 178-03-133 35V-36R 186 Ż DM
22 9 1881 Białogródka Józefa Kozielska Sosnóweczka Franciszek Marianna Czyż Wawrzyniec Andrusiewicz, Józefa Brzezińska ż. Piotra 17-2-76 19V-20R 113 Ch
9 3 1888 Kuniów Feliks Białoszewski Korytno Kazimierz Jadwiga Wasilewska Aleksander Ostaszewski i Adela Andrusiewicz ż. Jana 178-3-86 130V-131R 25 Ż DM
8 9 1895 Białogródka Marian Zagajewski Sosnówka Wlk Michał Marianna Szpalińska Jan Andrusiewicz Leonora Kuklińska, ż. Franciszka 17-2-82 163 Ch JZ
3 5 1898 Kuniów Marian Białaszewski Korytno Zygmunt Weronika Sokołowska Władysław Białaszewski i Adela Andrusiewicz ż. Jana 178-3-86 709V-710R 53 Ż DM
1 12 1900 Kuniów Jan Żukowski Zakoty Jan Paulina Andrusiewicz Jan Olszewski i Julia Górska panna 178-3-86 844V-845R 172 Ż DM

¦luby

Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Sk±d Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Sk±d Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki ¦wiadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
11 2 1823 Krzemieniec Kazimierz Andrucha 22 Krystyna Andrusiewicz Andrucha 20 Grzegorz Kozińkiewicz Piotr Baczyński 300 3 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0002.htm
10 2 1829 Białogródka Jan Mysłowski Sosnoweczka 22 Jan Teofila Saczycka Anna Bujanowska Sosnoweczka 20 Michał Marianna Jan Jaskulski i Wawrzyniec Andrusiewicz 178-03-95 81R 5 Ż DM
10 2 1829 Lachowce Jan Gałęcki par. Białogródka 25 Teodor Konstancja Kędzierska Teresa Marcinowska Bisówka 23 Jan Magdalena Kalnicka Marcin Beyzymski i Wawrzyniec Andrusiewicz 171-1-2 97V 3 R DM
5 7 1836 Bazalia f. Tereszki Stefan Siedlecki Szepetówka par. Horodyszcze 27 Marcin Zofia Drags Anna z d. Szczecińska Andrusiewicz Korczówka 32w Aleksander Tekla Jacenty Tomasz Sławecki, Hipolit Kowalski 178-03-118 288V 7 Ż DM
25 11 1837 Białogródka Józef Niewirowicz Sosnóweczka 20 Maciej Marianna Marcinowska Salomea Andrusiewicz Sosnóweczka 18 Gabriel Tekla Kędzierska Franciszek Kozłowski, Szymon Kozłowski 178-03-108 166R 21 Ż DM
30 7 1839 Białogródka Józef Andrusiewicz KuĽmińce 20 Gabriel Tekla Kędzierska Teresa Gęsiecka KuĽmińce 17 Jan Anna Falińska ur. Jan Łoniewski i ur. Ignacy Małachowski 178-03-112 134R 17 Ż DM
8 9 1843 Ostróg Wincenty Andrusiewicz 26 Tomasz Helena Żukowska Anna Sielecka 22 Józef Tekla Hofman 882 20 V 23
15 2 1853 Białogródka Józef Jasiński par. Kuniów 22 Ignacy Helena Skalska Kunegunda Andrusiewicz Sosnóweczka 17 Gabriel Tekla Kędzierska Jan Jakuszewski, Józef Jasiński 178-03-121 495R 4 Ż DM
17 7 1855 Białogródka Wojciech Łukarzewski Szarłajówka 28w Sylwester Salomea Żytkiewicz Julia Andrusiewicz Tarnawka 23 Andrzej Anna Szczetyńska Jan Czernecki, Jan Siedlecki 178-03-123 520V 13 Ż DM Mg
8 7 1856 Białogródka Franciszek Rutkowski Bisówka Wielka par. Lachowce 27 Stefan Barbara Leszczyńska Krystyna Olędzka Sosnóweczka 20 Michał Anna Binkowska Gabriel Niemirowski, Józef Andrusiewicz 178-03-124 598R 10 Ż DM
8 9 1863 Białogródka Mikołaj Piekarski Dworec 41 Jakub Lucyna Donizecka Kamila Zalewska Dworec 20 Jan Łaszcz i Mikołaj Andrusiewicz 178-03-81 41V 13 Ż DM
18 10 1864 Lachowce Pafnucy Li¶niecki Bazalia par. Bazalia 21 Jan Julia Witwicka Anastazja Osiecka Lachowce 18 Józef Marianna Jaguszewska Jan Krzemieniowski, Erazm Wołkowski, Mikołaj Andrusiewicz 178-3-146 69V 16 Ż DM
26 1 1864 Białogródka Józef Studziński Smorszczki 19 Jan Marianna Krzemińska Józefa Niemirowicz Sosnoweczka 18 Jan Salomea Andrusiewicz Mateusz Kaliński i Stefan Pilawski 178-03-81 101V 2 Ż DM
25 10 1864 Białogródka Wojciech Andrusiewicz Sosnoweczka 20 Józef Teresa Gęsicka Tekla Łoniewska Sosnoweczka 17 Jan Anna Jakubowska Jan Niemirowicz i Franciszek Kozielski 178-03-81 113V 26 Ż DM
21 11 1865 Białogródka Franciszek Dzięgielowski KuĽmińce 20 Grzegorz Anna Boczkowska Agnieszka Andrusiewicz Sosnoweczka 17 Józef Józefa G±sicka Jan Krymski i Jan Jasiński 178-03-81 184R 31 Ż DM
18 6 1867 Białogródka Aleksander Nawrocki Siekierzyńce par. Kuniów 23 Jan Anastazja Majewska Franciszka Skulimowska Sosnoweczka 18 Jan Marianna Andrusiewicz Karol Nawrocki, Józef Krzemiński 178-03-81 314R 18 Ż DM
30 10 1867 Białogródka Antoni Stawski Dworzec 19 Jan Apolonia Szwajdecka Antonina Kozłowska Beleżyńce 17 Piotr Anastazja Pi±tkowska Ignacy Zdarzyński, Mikołaj Andrusiewicz 178-03-81 319V 29 Ż DM
25 2 1871 Białogródka Michał Mysłowski Sosnóweczka 22 Józef Helena Andrusiewicz Antonina Korycka Hulowce 17 Dominik Karolina Iwińska Józef Jaskulski, Jan Niewirowicz 178-3-84 159R 16 Ż DM
7 11 1871 Białogródka Wincenty Korzyński [Kurzyński] Wojtówce par. Zasław ¶w. Jana 18 Franciszek Marianna Kufalska Honorata Niewirowicz Sosnóweczka 18 Jan Sylwestra [Salomea] Andrusiewicz Piotr Mysłowski, Jan Kaczanowski 178-3-84 169V 37 Ż DM
19 11 1872 Białogródka Mikołaj Andrusiewicz Sosnóweczka 22 Józef Teresa G±sińska [Gęsicka] Rozalia Jakubowska Hulowce 17 Franciszek Józefa Nawrocka Franciszek Dzięgielewski, Marcin Andrusiewicz 178-03-84 287V 73 Ż DM
2 2 1880 Kuniów Antoni Szymborski Sadki par. Dederkały 33 Józef Magdalena Zalewska Dorota Ostaszewska Borowica 18 Jan Karolina Andrusiewicz Józef Pojkowski i Marceli Bogusz 178-3-78 605V 1 Ż DM
25 10 1881 Białogródka Michał Czyż Sosnóweczka 26 Jan Józefa Zagajewska Agata Studzińska Sosnówka 17 Tomasz Franciszka Niemirowicz Franciszek Ostrowski Jan Andrusiewicz 29 JZ 0
13 2 1883 Białogródka Józef Rakowski Polachowa 36w Konstanty Krystyna Niewodzińska Karolina Andrusiewicz Dworzec 22 Józef Apolonia Jakubowska Wawrzyniec Winiarski, Dionizy Skępski 178-3-133 474V 9 Ż DW 917
28 2 1888 Kuniów Karol Staszewski Korytno 26 Wincenty Tekla Szymańska Albina Białoszewska Korytno 20 Feliks Ludwika Kriger Jan Andrusiewicz i Wincenty Kucharski 178-3-86 157R 11 Ż DM
9 11 1897 Białogródka Ludwik Łukarzewski Szarłajówka 22 Julian Maria ¦liwecka Marianna Dzięgielowska KuĽlinice 17 Franciszek Agnieszka Andrusiewicz Jan Rowinkowski, Franciszek Słomiński 17-2-83 61R 39 Ch

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
5 Ludwika z Andrusiewiczów żona 25 Berezne Berezne 1844 CDIAK AS 1045-2-238


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl