Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 1746 wyników dla: Lech

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
29 5 1784 Kozowa Łucja Blecharska 0,5 Kozowa 272 c. Sebastiana i Jadwigi 704L 1b http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20704/pages/PL_1_301_704_0003.htm
5 3 1798 Lubar Ewa Lechwarowska 70 Rohoźna łacina, 178-49-3 602R-602V Ż Mg
5 12 1812 Kuniów Michał Lech 60 Kozin szl. 297-1-086 33R Ł
14 5 1815 Nowogród Wołyński Feliksa Bielecha 35 Susły mąż Konstanty, dz. Klara, Domicela, Ewa, Anna 1045-2-195 9R CDIAK 15 MO https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33SQ-GGY4-B2J?i=14&cat=989324
22 12 1820 Krzemieniec Katarzyna Baczyńska 39 Krzemieniec z Tolkaczów , 1-v Szelechowska, wd. Antoni, 299 108 95 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0059.htm
1 1 1822 Krzemieniec Apolonia Palechin (?) 10/52 Bonówka 299 124 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0067.htm
25 3 1827 Wołoczyska Anna Olech 7 Niemierzyńce rodzice Franciszek Olech i Marianna Mazur, z ospy 178-3-93 307V 44 Ż 591 KP2
29 8 1827 Wołoczyska Kazimierz Olech 80 Łozów żona Katarzyna Olech, dzieci: Andrzej, Blażej, Antoni, Marianna, Katarzyna i Anna, ze starości 178-3-93 311V 114 Ż 599 KP2
4 4 1828 Niewirków Michał Mielechowski 4 Niewirków s. Ur. Józefa i Anny z Jankowskich 171-1-1 270R 36 R Mg 7165
2 6 1828 Niewirków Hieronim Mielechowski 21 Międzyrzecz ksiądz z Zakonu Kaznodziejskiego 171-1-1 271R 42 R Mg 7166
30 12 1829 Olewsk Jan Lech 49 Rudnia Lwa owdowił Mariannę z Lesickich, zostawił po sobie synów Jana, Grzegorza, Jakuba, Tomasza i Wojciecha, z gorączki 178-3-3 495R 4 Ż Na 906
29 6 1829 Bazalia -fil.Tereszki Marianna Klechniowska 40 Wolica Wąsowicza ur., mąż Teodor obrządku unickiego, synowie Feliks i Andrzej oraz córka Helena 178-3-95 246V 20 Ż DM
20 11 1830 Targowica Aleksander Lechnicki 4 Rudłów s. Klemensa i Józefy Zawadzkiej 816 227 V 15 ZP 0
24 11 1830 Targowica Klemens Lechnicki 2 Rudłów s. Klemensa i Józefy Zawadzkiej 816 227 V 16 ZP 0
6 4 1830 Olewsk Teresa Lech 3 Rudnia Lwa córka Wojciecha i Marianny z Garbowskich, z ospy 178-3-3 496R 11 Ż Na
15 8 1830 Olewsk Anna Garbowska 60 Rudnia Staryki z domu Lech, owdowiła Grzegorza, zostawiła synów Anastazego i Feliksa oraz córki Teklę, Euksemię i Mariannę, z biegunki 178-3-3 496V 18 Ż Na
16 8 1830 Olewsk Jan Szpakowski 4 Rudnia Staryki syn Grzegorza i Balbiny z Lechów, z biegunki 178-3-3 496V 19 Ż Na
17 8 1830 Olewsk Anna Szpakowska 3 Rudnia Staryki córka Grzegorza i Balbiny z Lechów, z biegunki 178-3-3 496V 20 Ż Na
25 9 1830 Olewsk Anna Garbowska 5 Rudnia Staryki córka Jana i Marianny z Lechów, z biegunki 178-3-3 497V 25 Ż Na
16 6 1830 Berezne Maciej Lech 2 Rudnia Łęczyńska z ospy, s. Andrzeja i Małgorzaty 171-1-3 251V 11 R Na
12 11 1830 Ostropol Bolesław Kraszewski 5 Wisznopol s. Wlm Juliana i Barbary z Szelechów 178-3-96 250V 39 Ż 466 DM
15 2 1831 Targowica Władysław Lechnicki 3/12 Babołoki s. Hipolita i Felicjanny Miaskowskiej 817 252 R 6 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0260.htm
16 3 1831 Olewsk Julianna Lech 2 Rudnia Lwa córka Tomasza i Marianny z Całków, z odry 178-3-4 450V 6 Ż Na
28 3 1831 Olewsk Marianna Lech 4 Rudnia Lwa córka Tomasza i Marianny z Całków, z odry 178-3-4 450V 9 Ż Na
18 5 1831 Olewsk Jan Romaniewicz 8 Rudnia Lwa syn Łukasza i Marianny z Lechów, z odry 178-3-4 451R 13 Ż Na 883
19 1 1831 Olewsk Eleonora Ziębicka 1 Sechy (Tomaszgród) córka Stanisława i Apolonii z Lechów, z cholery 178-3-4 451R 16 Ż Na 883
28 8 1831 Międzyrzec Adam Olechowski 50 Żawrów na cholerę,ż.Franciszka z Złotolińskich, c.Małgorzta 171-1-4 289R 71 R AS
14 9 1831 Gródek Rozalia Olechowa 1,5 Bedrychowce Rodzice pracowici Jan i Marianna z Sochadzkich Olechowi, zmarła z suchot 685-4-5 1276R 171 Ch 700 MN
4 4 1832 Lachowce Jan Lech 9/12 Lachowce s. ur. Kazimierza i Marianny z Łostowskich 171-1-5 113V 27 R DM
28 9 1832 Niewirków Wincenty Kuriata 2 Rudnia Pohoryłowska s.Józefa i Teresy z Lechów 171-1-5 283 V 27 R AS
20 3 1832 Klewań Grzegorz Kilianowski 1 Broniki na kór, s. prac. Szymona i Jagniszki z Lechów 171-1-5 156R 14 R 8249 DW
3 1 1833 Stepań Anastazja Słodkowska 70 Rudnia Mydzka ur., z d. Lech, wdowa po Szymonie, synowie Michał i Stefan żonaci, córki Elżbieta, Anna i Brygida 171-1-6 216R 1 R DM
8 2 1833 Niewirków Domicela Żygadło 4 Mokre c.Jana i Katarzyny z Lechów 171-1-6 275 V 7 R AS
7 5 1833 Niewirków Tomasz Żygadło 2/12 Siedlisko s.Jana i Katarzyny z Lechów 171-1-6 277 R 19 R AS
1 3 1834 Berezne Agnieszka Dzygadło 3 Rudnia Kniasielska z kaszlu, c. Wojciecha i Marianny z d. Lech 171-1-7 230R 1 R Na
16 8 1834 Berezne Andrzej Lech 40 Rudnia Łęczyńska z gorączki, żona Małgorzata z d. Macharowska, syn Jan, córki Marianna i Anna 171-1-7 230V 11 R Na
29 8 1834 Berezne Marianna Lech 18 Rudnia Łęczyńska z gorączki, c. Michała i Aleksandry z d. Dzygadło 171-1-7 231R 12 R Na
17 10 1834 Berezne Katarzyna Lech 102w Rudnia Łęczyńska ze starości, z d. Kuriata, mąż Franciszek, synowie Szymon, Jan i Bazyli, córki Rozalia, Róża, Marianna, Teresa i Agata 171-1-7 231R 14 R Na
20 1 1834 Niewirków Rozalia Maligranda 18/50 Rudnia Pohoryłowska c.Józefa i Teresy z Lechów 171-1-7 296 V 4 R AS
27 2 1835 Wiszenki Honorata Olechnowicz 63 Wiszenki z Kotelnickich; wdowa po Antonim; poz. s. Józefa l.27 (zm.27.02.1835); poch: 02.03. 821 61 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0062.htm
11 12 1835 Luboml Klemens Olechwirowicz 3/52 Luboml r. Tadeusz, Oksenia Koladyńska 850 440 103 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0233.htm
18 5 1835 Lachowce Ludwik Lech 7 Lachowce s. ur. Kazimierza i Marianny z Łotockich 171-1-8 121V 36 R DM
14 1 1835 Berezne Szymon Lech 60 Rudnia Łęczyńska z poderwania się, żona Justyna z d. Czerwińska, synowie Jan i Adam, córki Aniela, Anna, Anastazja i Zuzanna 171-1-8 215R 1 R Na
6 3 1836 Tuczyn Apolonia Lech 60 Woronów ur., mąż Jan, syn Michał, córki Agnieszka, Katarzyna, Helena i Elżbieta 171-1-9 165V 6 R DM
21 4 1836 Kazimierka Katarzyna Lech 3 Karaczun s. Jana i Apolonii z Bielawskich 171-1-9 240R-240V 3 R 254-255 DM
20 5 1837 Katerburg Julianna Olechowicz 54 Tylawka mąż Teodor 200 198 19 195
19 11 1837 Luboml Franciszka Malczewska 25 Binduga ur. Olechowska 852 609 89 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0319.htm
16 5 1837 Krzemieniec Julianna Olechowicz 51 Tylawka urodzona, synowie Wojciech, Michał i córka Katarzyna 426-1-11 51R 46 T 195 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQMP?i=194&cat=300453
27 1 1837 Równe Jan Lech 70 Równe sław., żona Tekla, potomstwa po sobie nie pozostawił 171-1-10 143R-143V 3 R DM
26 3 1837 Berezne Teresa Kuriata 2 Rudnia Łęczyńska z wewnętrznego wrzodu, c. Macieja i Katarzyny z d. Lech 171-1-10 244V 7 R Na
24 4 1837 Berezne Jan Kuriata 7 Rudnia Łęczyńska z boleści wewnętrznej, s. Macieja i Katarzyny z d. Lech 171-1-10 245R 9 R Na
17 9 1837 Berezne Mikołaj Lech 3 Rudnia Bobrowska s. Jana i Marianny z d. Kuriaty 171-1-10 246R 16 R Na
5 6 1837 Niewirków Rozalia Żygadło 70 Mokre z Lechów,wdowa,s.Mikołaj, Szymon,Wincenty 171-1-10 295 R 14 R AS
19 10 1838 Olewsk Anastazy Lech 9/12 Dołhosiele z ospy 178-3-6 457V 12 Ż Na
21 10 1839 Lachowce Mikołaj Lech 2 Lachowce s. Kazimierza i Marianny z Łotockich 879 88 V 45
10 1 1839 Berezne Anastazja Lech 50 Rudnia Bobrowska z Kuryatów, mąż Antoni, syn Michał, córki Franciszka i Aniela 879 222 R 2
9 3 1839 Berezne Rozalia Lech 2 Rudnia Łęczyńska c. Jana i Katarzyny z Kondrackich 879 222 V 9
11 3 1839 Berezne Józef Pawłowski 2 Balarka Chotyńska s. Mikołaja i Katarzyny z Lechów 879 223 R 10
11 5 1839 Berezne Mikołaj Węgłowski 2.5 Rudnia Bobrowska s. Piotra i Franciszki z Lechów 879 223 V 18
20 9 1839 Berezne Nikodem Lech 10/365 Rudnia Łęczyńska s. Adama i Brygidy z Halczuków 879 224 V 26
20 12 1839 Berezne Marianna Lech 82 Jabłonne z Druchowej, wdowa po drugim mężu Janie, synowie Felicjanm Jan, Paweł i Jakub 879 225 R 32
17 1 1839 Olewsk Apolonia Lech 54 Lwa z domu Muchorowska, wdowa, zostawiła po sobie synów Wojciecha i Jana, ze starości 178-3-8 501R 1 Ż Na
30 7 1839 Targowica Zofia Lechnicka 2 Rudłów z suchot, c. Wlm. Klemensa i Józefy Zawadzkiej 825 266 R 21 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0275.htm
10 10 1840 Wyszogródek Barbara Olech 3 Pachinia c. Mikołaja i Magdaleny 871 613 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0324.htm
9 3 1840 Targowica Edward Lechnicki 8 Rudłów s. Klemensa i Józefy Zawadzkiej 826 282 R 3 ZP 0
22 3 1840 Targowica Michał Lechnicki 3 Rudłów s. Klemensa i Józefy Zawadzkiej 826 282 V 4 ZP 0
17 4 1840 Targowica Karol Lechnicki 7 Rudłów s. Klemensa i Józefy Zawadzkiej 826 282 V 6 ZP 0
24 2 1841 Łuck Bronisław Lechtański 10/12 Rokinie s. Piotra i Kamilli Sobolewskiej 377 50 19 827 25R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0028.htm
25 7 1841 Tuczyn Jan Lech 75 Woronów ur., wdowiec, syn Michał, córki Katarzyna, Agnieszka, Julianna i Elżbieta 171-1-12 169R 17 Ż DM
3 12 1841 Berezne Aniela Pawłowska 2/12 Balarka Chotyńska c. Mikołaja i Katarzyny z d. Lech 171-1-12 235V 24 R Na
20 2 1842 Berezne Aleksandra Lech 50 Rudnia Łęczyńska z Żygadłów, mąż Michał, synowie Adam i Kazimierz, córki Pawlina i Teresa 881 276 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0282.htm
21 11 1842 Berezne Marianna Mucharowska 33 Rudnia Bobrowska z Lechów, mąż Leon, syn Jan, córki Teresa i Anna 881 277 V 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0284.htm
15 12 1842 Berezne Szymon Bronowicki 85 Rudnia Druchowska wdowiec po Apolonii z Lechów, synowie Mateusz, Jan, Antoni, Jakub i Hilary, córka Marianna 881 277 V 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0284.htm
21 12 1842 Berezne Rozalia Nitecka 70 Rudnia Kniasielska z Lechów, wdowa po Antonim, synowie Kazimierz i Benedykt, córki Marianna i Agnieszka 881 278 R 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0284.htm
16 6 1842 Korzec Wojciech Kuriata 50 Rudnia Pereweżnia żona Marianna z Lechów, synowie Aleksander, Feliks i Jan, córki Marianna i Rozalia 873 192 59 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0101.htm
21 11 1842 Korzec Rozalia Kuriata 8/12 Pereweżnia córka Wojciecha i Marianny z Lechów 873 203 93 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0106.htm
25 11 1843 Klewań Franciszka Kilijanowska 2 Broniki c. Franciszka i Agnieszki z Lechów 882 142 V 14
10 12 1843 Tuczyn Ewa Lech 30 Woronów mąż Michał, potomstwa nie zostawiła 882 163 V 21
27 3 1843 Niewirków Małgorzata Olechowska 15 Niewirków c. Adama i Franciszki z Złotolińskich 882 258 R 9
28 7 1843 Berezne Leonora Pawłowska 9/12 Balarka Chotyńska c. Michała i Katarzyny z Lechów 882 220 R 17
3 3 1843 Korzec Marianna Borowska 7/12 Bilczaki Bielczaki córka Pawła i Ewy z Lechów 874 250 19 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0128.htm
25 9 1843 Korzec Katarzyna Borowska 2,5 Bielczaki córka Pawła i Ewy z Lechów 874 263 57 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0134.htm
12 2 1844 Katerburg Małgorzata Bolechowska 40 Rybcza mąż Antoni, synowie Gabriel i Jan 199 334 1 380
8 10 1844 Kazimirka Hieronim Lech 1/52 s. Stanisława i Honoraty z Kłosowskich 883 224 V 8 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0231.htm
16 11 1844 Wyszogródek Karolina Olech 4 Pachinia c. Mikołaja i Magdaleny 875 871 23 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0463.htm
23 12 1844 Olewsk Anna Gnietecka 1 Rudnia Zolnia z kaszlu, córka Dominika i Marianny z d. Lech 178/3/12 443R 1 Ż Na
23 2 1844 Berezne Mikołaj Pawłowski 32 Balarka Chotyńska z boleści, żona Katarzyna z d. Lech, córki: Marianna, Balbina i Honorata 883 215R 2 Na,DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0220.htm
14 9 1845 Katerburg Jan Bolechowski 1,5 Rybcza s.Antoniego i Małgorzaty z Pieleckich 200 37 26 427
29 9 1845 Korzec Wiktoria Borowska 1,5 Bielczaki córka Pawła i Ewy z Lechów 876 222 76 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0119.htm
18 11 1845 Kazimierka Honorata Lech 4 Karaczun c. NN i Magdaleny 884 258 V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0266.htm
30 11 1845 Kazimierka Pawlina Domalewska 3 Karaczun c. Wojciecha i Marianny z Lechów 884 258 V 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0266.htm
27 2 1845 Wiszenki Leon Szlecher 64 Rożyszcze z par. Brochowskiej; poch: 03.03. 771 22 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0013.htm
15 3 1845 Olewsk Anna Lech 38 Staryki z połogu, mąż Jan Lech, córki Małgorzata i Anna 178/3/12 443R 6 Ż Na
2 1 1845 Bazalia Wiktoria Olech 3/52 Bazalia c. prac. Aleksandra i Ksenii 178-03-113 238R 2 Ż DM
10 10 1845 Berezne Honorata Węgłowska 10 Rudnia Bobrowska ze słabości żołądkowej, c. Józefa i Anastazji z d. Lech 884 249V 12 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0256.htm
12 2 1845 Wyszogródek Marianna Sawraj 2 Pachinia c. Antoniego i Ewy z Olechów 876 762 7 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0406.htm
17 6 1845 Iwnica Józef Iskrzycki 2 Iwnica s. Jana i Aleksandry z Lechtianów 178-3-12 295R 10 Ż 578 DM
17 4 1846 Targowica Elźbieta Lechnicka 2 Babołoki c. Hipolita i Felicjanny Miaskowskiej 832 200 R 3 ZP
30 4 1846 Targowica Alojzy Lechnicki 54 Rudłów wd. Ewa Burzyńska, s. Stanisław, Antoni, c. Józefa 832 200 R 4 ZP 0
9 9 1846 Kazimierka Stanisława Lech 30 Karaczun z konwulsji, ż. Honorata, s. Ireneusz 885 258 22 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0268.htm
13 2 1846 Berezne Michał Lech 81 Rudnia Łęczyńska z bólu głowy, wdowiec po Mariannie z d. Kuriacie, synowie: Adama i Kazimierz, córki: Paulina, Anna, Rozalia i Małgorzata 885 228R 2 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0238.htm
4 4 1846 Berezne Jan Lech 20/52 Rudnia Łęczyńska ze słabości żołądkowej, s. Karola i Katarzyny z d. Niteckiej 885 228V 6 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0239.htm
12 5 1846 Wyszogródek Petronela Olech 3 Pachinia c. Mikołaja i Magdaleny z 877 711 13 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0366.htm
20 6 1846 Niewirków Antoni Żygadło 24 Mokre s.,Jana i Katarzyny z Lechów,kawaler 885 244R 13 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0254.htm
2 6 1846 Stepań Katarzyna Sulikowska 2 Butejki c. Adama i Anastazji z Lechów 885 216R 19 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0226.htm
13 3 1847 Korzec Karolina Kuriata 4 Klonowe córka Pawła i Urszuli z Lechów 38 PW R
2 1 1847 Horochów Marcelina Żelechowski 2 Horochów s. ur. Józefa i Agnieszki z Nowickich 85 37 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0021.htm
9 1 1847 Horochów Marianna Zelechowska 4 Horochów c. ur. Józefa i Agnieszki z Nowickich 85 38 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0022.htm
7 9 1847 Ptycza Józef Mielechowski 66 Pisczanka odnodworzec, żona Anna, dzieci: Leopold, Jan, Katarzyna, Zuzanna 833 501 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0269.htm
1 6 1847 Ostróg Edward Lechtański 1/52 Międzyrzec Ostrogski s. 1-dw., Fabiana i Praksedy z Żorgaczów 171-1-13 39R 64 R DM
16 4 1847 Olewsk Wojciech Garbowski 21 Staryki z suchot, żona Katarzyna z d. Lech, syn Jan, córka Anna 178/3/19 484R 5 Ż Na
15 1 1847 Berezne Jan Lech 46 Rudnia Bobrowska ze słabości żołądkowej, żona Małgorzata z d. Kuriata, synowie Tomasz, Piotr i Adam, córka Teresa 171-1-13 251R 3 R Na
1 3 1847 Berezne Florian Mucharowski 1,5 Rudnia Bobrowska z odry, s. Leona i Elżbiety z d. Lech 171-1-13 252R 7 R Na
14 12 1847 Berezne Marcin Bronowicki 4/52 Rudnia Kniasielska z konwulsji, s. Jana i Heleny Lech 171-1-13 254R 19 R Na
1 5 1847 Lachowce Dominik Bolechowski 0,5 Semenów s. 1-dw. Dominika i Honoraty z Dubiniewiczów 171-1-13 105R 28 R DM
15 5 1847 Niewirków Krystyna Żygadło 3 Willa c.Andrzeja i Anny z Lechów 171-1-13 293 R 26 R AS
8 2 1847 Kazimierka Magdalena Sokołowska 40 Karaczun z d. Lech, c. Józefa i Heleny z Węgłowskich, potomstwa po sobie nie pozostawiła 171-1-13 261V 5 R 270 DM
8 5 1847 Kazimierka Józef Lech 83 Karaczun żona Helena z Węgłowskich, synowie Jan i Mikołaj oraz 4 córki zamężne 171-1-13 262R 8 R 270 DM
3 1 1847 Dubno Wawrzyniec Lechnicki 27 Dubno z puchliny, ur., żona Rozalia z Urbańskich, potomstwa nie zostawił 833 278 2 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0152.htm
6 6 1848 Targowica Marianna Lechnicka 20 Babołoki c. Hipolita i Felicjanny Miaskowskiej 834 368 R 12 ZP 0
16 4 1848 Berezne Mikołaj Cielecki 6 Bronisławka z suchot, s. Franciszka i Anieli z d. Lech 171-1-14 300R 10 R Na
29 6 1848 Humań Barbara Lechowiecka 25 Humań sławetna, mąż Konstanty, syn Filip, córka Natalia 685-2-1025 3 20 Ch EH
26 12 1849 Lachowce Kazimierz Lech 66 Lachowce 1-dw., żona Marianna, syn Aleksander i córka Barbara 171-1-15 185R 53 R DM
22 7 1850 Lachowce Karolina Lech 0,5 Lachowce c. 1-dw. Aleksandra i Pauliny Rozwalskiej 171-1-16 323R 39 R DM
16 8 1850 Starokonstantynów Paulina Klechniowska 1,5 Starokonstantynów od krwawej biegunki, c. szl. Andrzeja i Honoraty z Mikorewiczów 178-3-119 55V 95 Ż 109 DW
21 11 1851 Korzec Paulina Lisowska 21 Rudnia Klonowska z porodu, z d. Lech, mąż Albin, córka Marianna 178/3/72 128r 87 Ż Na
17 5 1851 Ostropol Zygmunt Kraszewski 25 Wisznopol kawaler, s. Juliana i Barbary z Szelechowskich, Szelachowskich 178-3-120 337V 12 Ż 662 DM
29 10 1851 Ostropol Antoni Żelechowski 28 Futor Mszaniecki kawaler 178-3-120 339R 24 Ż 665 DM
10 6 1853 St. Oleksiniec Piotr Lechkun 2 Łopuszna s. Mateusza i Ewy z Dubińczuków 878 321 23
9 9 1853 St. Oleksiniec Maria Lechkun 2 Łopuszna c. Bartłomieja i ewy z Gałsajewów 878 324 33
10 7 1854 Krzemieniec Hilary Żelechowski 61 Krzemieniec chłop, żona Barbara z d. Lewandowska, dzieci nie zostawił 426-1-26 52R 53 T 126 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ4X-Q?i=125&cat=300453
11 9 1855 Kowel Scholastyka Mądrzyjewska 70 Myślina z Orlechów, 1-dw., wdowa po Janie zmarłym 6 miesięcy wcześniej, syn Leon, córka Tekla 257 196 333 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0103.htm
16 7 1855 Koniuchy Franciszek Żelechowski 90 Kremesz szl., wdowiec po Katarzynie z Lewickich 896 155V 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20896/pages/PL_1_436_896_0156.htm
23 12 1857 Brody Rozalia Trendel 6/52 Suchodoły 108 c. Józefa i Marii Olechowskiej L 80V
8 1 1857 Olewsk Michał Lech 75w Słoboda Sobiczyńska ze starości, ż. Melania, synowie Ignacy i Feliks, córka Marianna 178-3-126 799V 2 Ż Na
4 1 1858 Olewsk Marianna Lech 30 Rudnia Lwa z wewnątrznego osłabienia, z d. Lech, mąż Jan Lech, córki Aniela, Anna i Marcela 178-3-128 186v 3 Ż Na
17 4 1858 Torczyn Józefa Joachima Wojciechowska 1/12 Torczyn od epilepsji, c. szl. Baltazara i Delfiny z Lechnickich 644 52 15 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20644/pages/PL_1_436_644_0027.htm
11 1 1859 Brody Honorata Frondel 8/365 Suchodoły 110 c. Józefa i Marii Olechow L 52R
5 3 1859 Olewsk Honorata Januszkiewicz 5 Słoboda Borowa z odry, córka Tomasza i Katarzyny z d. Lech 178/3/50 773V 4 Ż Na
25 3 1859 Olewsk Stefan Januszkiewicz 6/12 Słoboda Borowa z odry, syn Tomasza i Katarzyny z d. Lech 178/3/50 774R 5 Ż Na
27 5 1859 Olewsk Brygida Lech 46 Dołhosile z puchlizny, z d. Donat, wdowa, synowie Narcyz i Michał, córka Marianna 178/3/50 774R 8 Ż Na
12 3 1860 Targowica Teodozja Lechnicka 3 Rudlów c. ziemian Antoniego i Konstancji z Zabotinów 841 299 1 0
14 8 1860 Torczyn Helena Wojciechowska 16/12 Torczyn c. szl. Baltazara i Delfiny z Lechnickich 646 37 14 841 471 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20646/pages/PL_1_436_646_0020.htm
3 5 1861 Brody Franciszka Olechowska 52 Suchodoły 63 z d. Sztatkowska, od 24 l mąż Teodor L 26
25 7 1861 Krzemieniec Marek Bolechowski 26 Krzemieniec aresztant, pruski poddany 0.1-34 67R 69 T
8 3 1862 Korzec Rozalia Borowska 1 Rudnia Klonowa córka Jana i Marianny z d. Lech 887 448 30 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0243.htm
4 12 1863 Targowica Wanda Lechnicka 23 Podhajce z d. Lechnicka, wielmożna, mąż Mieczysław, syn Stanisław, córka Maria 22-1-214 416 R 16 Ł 0
25 5 1863 Olewsk Aniela Lech 16 Staryki z gorączki tyfusowej, córka Jana i Marianny z d. Lech 178-3-246 2v 9 Ż Na
16 7 1863 Olewsk Marianna Januszewicz 3 Budki Borowskie z naturalnej ospy, córka Tomasza i Katarzyny z d. Lech 178-3-246 3v 19 Ż Na
24 7 1863 Olewsk Karolina Lech 1,5 Budki Sobieckie córka Ignacego i Wiktorii z d. Hanuszewicz 178-3-246 3v 20 Ż Na
20 1 1864 Olewsk Katarzyna Lech 1 Rudnia Tepenicka z suchot, córka Wojciecha i Rozalii z d. Kotwickiej 178-3-246 6v 5 Ż Na
13 12 1864 Olewsk Tomasz Lech 60 Rudnia Lwa ze starości, s. Jana, synowie Jan i Grzegorz, córki Katarzyna i Marianna 178-3-246 9v 28 Ż Na
16 4 1866 Stary Oleksiniec Maria Kozioł 1 Łopuszna z kaszlu, c. chł. Jana i Marii z Lechkunów 1-39 96V 9 T 343
15 7 1867 St. Oleksiniec Helena Kozioł 5/365 Łopuszno z konwulsji, c. chł. Jana i Marianny z Lechkunów 426-1-41 107R 23 T 572
26 12 1867 St. Oleksiniec Teodozja Wesołowska 2 Łopuszno od kaszlu, c. chł. Stefana i Katarzyny z Lechkunów 426-1-41 109V 38 T 575
16 4 1867 Olewsk Franciszka Januszkiewicz 23 Słoboda Borowska z porodu, z domu Lech, mąż Wincenty Januszkiewicz, syn Antoni, córka Kamila 178-3-246 16v-17r 4 Ż Na
23 12 1868 Lachowce Aleksander Lech 43 Lachowce szl., żona Paulina z Rozwalskich, synowie Wincenty, Tomasz, Antoni i Adam, córki Antonina i Marcelina 178-3-146 246R 36 Ż DM
2 4 1868 Olewsk Franciszka Lech 80 Rudnia Lwa z kaszlu i bólu w piersiach, z domu Żygadło, mąż Jakub Lech, synowie Jan i Wawrzyniec, córki Anastazja, Marianna, Marianna, Józefa i Anna 178-3-246 19r 6 Ż Na
26 6 1868 Olewsk Ewa Garbowska 9/12 Staryki z gorączki, córka Antoniego i Antoniny z d. Lech 178-3-246 19v 11 Ż Na
27 6 1868 Olewsk Stanisław Lech 4/12 Staryki z gorączki, syn Kazimierza i Wiktorii z d. Kuriaty 178-3-246 19v 12 Ż Na
4 7 1868 Olewsk Antonina Lech 8/12 Staryki z gorączki, córka Jana i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 20r 15 Ż Na
16 1 1869 Olewsk Franciszek Rudnicki 32 Kupiel Sobiczyńska z choroby wewnętrznej, żona Rozalia z d. Lech, synowie Andrzej, Edward i Karol 178-3-246 21v 1 Ż Na 0
8 11 1870 Tuczyn Aleksandra Sadowska 55 Tuczyn z Lechów, wdowa, córka Antonina 684 55 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20684/pages/PL_1_436_684_0030.htm
5 8 1870 Olewsk Florian Garbowski 3 Staryki z choroby wewnętrznej, syn Jana i Małgorzaty z d. Lech 178-3-246 27v 30 Ż Na
8 1 1870 Olewsk Teresa Skurzyńska 84 Rudnia Lwa ze starości, z domu Lech, mąż Grzegorz syn Jana Skurzyński, synowie Antoni, Benedykt i Mateusz, córka Marianna 178-3-246 24v 2 Ż Na
24 2 1870 Olewsk Antoni Lech 5 Rudnia Lwa z gorączki, syn Wawrzyńca i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 25r 7 Ż Na
26 2 1870 Olewsk Anastazja Lech 1 Staryki z konwulsji, córka Adama i Apolonii z d. Skurzyńskiej 178-3-246 25r 8 Ż Na
20 3 1870 Olewsk Józef Lech 3 Rudnia Lwa z konwulsji, syn Jana i Franciszki z d. Kotwickiej 178-3-246 25v 11 Ż Na
7 4 1870 Olewsk Marianna Rudnicka 2 Rykówka z gorączki, córka Feliksa i Rozalii z d. Lech 178-3-246 25v 12 Ż Na
28 4 1870 Olewsk Anna Lech 78 Staryki ze starości, z domu Lech, mąż Tomasz Lech, synowie Jan i Bernard, córka Marianna 178-3-246 25v 13 Ż Na
9 5 1870 Olewsk Józef Rudnicki 4 Rykówka z gorączki, syn Feliksa i Rozalii z d. Lech 178-3-246 26r 15 Ż Na
2 7 1870 Olewsk Franciszek Garbowski 3 Staryki z gorączki, syn Aleksandra i Ewy z d. Lech 178-3-246 26v 24 Ż Na
10 6 1870 Olewsk Bazyli Lech 27 Staryki z suchot, s. Tomasza, żona Anna z d. Garbowska, synowie Wojciech i Adam 178-3-246 26v 20 Ż Na
22 5 1870 Olewsk Jan Lech 1,5 Rudnia Lwa z konwulsji, syn Szymona i Rozalii z d. Rudnickiej 178-3-246 26r 17 Ż Na 0
14 5 1870 Olewsk Marianna Lech 82 Staryki ze starości, z domu Kuriata, mąż Jan syn Adama Lech, syn Adam, córki Katarzyna, Dorota i Franciszka 178-3-246 26r 16 Ż Na
16 5 1871 St. Wiśniowiec Maria Kozioł 3 Łopuszno c. chł. Jana i Marii z Lechkunów 1-55 44R 13 T
6 11 1871 Olewsk Anna Rudnicka 30 Okopy z choroby wewnętrznej, z d. Lech, mąż Jan Rudnicki, syn Franciszek, córki Rozalia i Aniela 178-3-246 31r 17 Ż Na
5 2 1872 Olewsk Jan s. Antoniego Lech 120w Staryki ze starości, synowie Szymon, Jan i Adam, córki Marianna, Anna, Teresa i Franciszka 178-3-246 32v 4 Ż Na
23 8 1872 Olewsk Grzegorz Lech 36 Rudnia Lwa z choroby wewnętrznej, żona Karolina z d. Lech, synowie Józef i Jan, córki Józefa i Anna 178-3-246 34r 14 Ż Na
2 9 1872 Olewsk Agnieszka Lech 45 Rudnia Lwa z choroby wewnętrznej, z domu Pokotyło, mąż Mikołaj Lech, synowie z 1. małżona Józef i Franciszek, syn z 2. małżona Adam 178-3-246 34r 16 Ż Na
6 9 1872 Olewsk Jan Lech 1 Rudnia Lwa z gorączki, ślubny syn wdowy Karoliny Lech 178-3-246 34r 18 Ż Na 0
8 9 1872 Olewsk Anna Zarucka 23 Rudnia Załawie z suchot, z domu Lech, mąż Franciszek Zarucki, syn Adam 178-3-246 34v 19 Ż Na
20 10 1872 Olewsk Anna Lech 35 Rudnia Lwa z wewnętrznej choroby, mąż Jan Lech, synowie Szymon, Franciszek i Michał, córka Teresa 178-3-246 34v 21 Ż Na
13 2 1873 Jałowicze Bogumiła Zawadzka 78 Babołoki z d. Lechnicka, ziemianka, wdowa 147 33 6 0
16 2 1873 Olewsk Mikołaj Lech 56w Rudnia Lwa z choroby wewnętrznej, z pierwszego małżeństwa syn Adam 178-3-246 37r 6 Ż Na
31 3 1873 Olewsk Anastazja Zajączkowska 7/12 Rudnia Bystra z czarnej choroby, córka Mikołaja i Anny z d. Lech 178-3-246 37r 7 Ż Na
21 4 1873 Olewsk Anna Zajączkowska 23 Rudnia Bystra z suchot, z domu Lech, mąż Mikołaj Zajączkowski, syn Hilary 178-3-246 37r 10 Ż Na
28 5 1873 Olewsk Tomasz Lech 75w Rudnia Lwa z choroby wewnętrznej, synowie Jan, Adam i Józef 178-3-246 37v 12 Ż Na
30 5 1873 Olewsk Franciszek Lech 13 Rudnia Lwa z gorączki, syn Wawrzyńca i Marianny 178-3-246 37v 13 Ż Na
3 6 1873 Olewsk Marianna Lech 26 Rudnia Lwa z choroby wewnętrznej, mąż Franciszek Lech, syn Jakub, córki Agnieszka i Sabina 178-3-246 37v 14 Ż Na
18 10 1873 Olewsk Marianna Skurzyńska 67 Słoboda Lwa z puchlizny, z domu Lech, mąż Józef Skurzyński 178-3-246 38r 18 Ż Na
10 12 1873 Olewsk Marianna Garbowska 5 Staryki z gorączki, córka Jana i Marianny z d. Lech 178-3-246 38v 22 Ż Na
27 4 1874 Luboml Karol Rudzki 5/12 Jankowce r. Stefan, Joanna Olechwicz? 317 92 54 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0050.htm
20 1 1874 Olewsk Aniela Lech 3 Rudnia Lwa z ospy, córka Jana i Rozalii z d. Rudnickiej 178-3-246 40r 7 Ż Na
21 1 1874 Olewsk Marcin Rudnicki 2 Rudnia Lwa z ospy, córka Leona i Marianny z d. Lech 178-3-246 40r 8 Ż Na
23 1 1874 Olewsk Piotr Garbowski 6/12 Staryki z ospy, syn Aleksandra i Ewy z d. Lech 178-3-246 40v 9 Ż Na
2 2 1874 Olewsk Piotr Lech 2 Tepenica z ospy, syn Wojciecha i Justyny z d. Kotwickiej 178-3-246 40v 11 Ż Na
24 3 1874 Olewsk Józef Kotwicki 20 Rykówka z suchot, syn Wojciecha i Anny z d. Lech 178-3-246 42r 24 Ż Na
4 9 1874 Olewsk Franciszek Lech 6 Dołhań z żołądka, syn Macieja i Marianny z d. Kuriaty 178-3-246 43v 37 Ż Na
4 9 1874 Olewsk Tomasz Skurzyński 18 Dołhań z żołądka, syn Mikołaja i Marianny z d. Lech 178-3-246 44r 38 Ż Na
5 10 1874 Olewsk Tomasz Lech 5 Rudnia Lwa z krwawej biegunki, syn Tomasza i Anny z d. Kotwickiej 178-3-246 44v 46 Ż Na
8 10 1874 Olewsk Teresa Lech 2 Rudnia Lwa z krwawej biegunki, córka Adama i Anny z d. Kotwickiej 178-3-246 45r 47 Ż Na
10 10 1874 Olewsk Michał Lech 9 Rudnia Lwa z krwawej biegunki, syn Jana i Seweryny z d. Zajączkowskiej 178-3-246 45r 49 Ż Na
16 10 1874 Olewsk Anastazja Lech 3 Rudnia Lwa z krwawej biegunki, córka Ignacego i Katarzyny z d. Zajączkowskiej 178-3-246 45r 50 Ż Na
23 10 1874 Olewsk Jakub Lech 95w Rudnia Lwa ze starości, s. Jana, synowie Wawrzyniec i Jan 178-3-246 45r 51 Ż Na
12 11 1874 Olewsk Feliks Garbowski 2 Rudnia Sobiczyńska z gorączki, syn Stanisława i Franciszki z d. Lech 178-3-246 45v 54 Ż Na
16 11 1874 Olewsk Leon Buczkowski 29 Andrejówka z tyfusu, s. Stefana, żona Józefa z d. Lech 178-3-246 45v 55 Ż Na
18 11 1874 Olewsk Anna Kotwicka 53 Rykówka z wewnętrznej choroby, z domu Lech, mąż Wojciech s. Ludwika Kotwicki, synowie Michał i Piotr, córka Karolina 178-3-246 45v 56 Ż Na
15 1 1875 Olewsk Adam Lech 9 Rudnia Lwa z żołądka, syn Jana i Franciszki z d. Kotwickiej 178-3-246 47v 3 Ż Na
15 1 1875 Olewsk Franciszka Lech 44 Rudnia Lwa z choroby wewnętrznej, z domu Kotwicka, mąż Jan s. Jana Lech, syn Hieronim i córka Aniela 178-3-246 47v 4 Ż Na
26 1 1875 Olewsk Szymon Lech 15 Rudnia Lwa z żołądka, syn Jana i Seweryny z d. Zajączkowskiej 178-3-246 47v 5 Ż Na
12 5 1875 Olewsk Jan Lech 95 Staryki ze starości, s. Adama, wdowiec, syn Adam, córki Katarzyna, Dorota i Franciszka 178-3-246 49r 17 Ż Na
10 12 1875 Olewsk Katarzyna Tyszecka 50 Staryki z wewnętrznej choroby, z d. Lech, mąż Jan Tyszecki, synowie Walerian, Piotr Wojciech i Wawrzyniec, córki Paulina, Marianna i Ewa 178-3-246 51r 36 Ż Na
13 12 1875 Olewsk Jan Lech 52 Dołhań z tyfusu, s. Jakuba, żona Marianna z d. Jasińska, synowie Józef i Marcin, córka Karolina 178-3-246 51r 37 Ż Na
20 6 1876 Krzemieniec Barbara Żelechowska 77 Krzemieniec miesz., wdowa po Hipolicie, dzieci nie zostawiła 426-1-70 38R 39 T
10 1 1876 Olewsk Wojciech Skurzyński 48 Dołhań z przeziębienia, s. Grzegorza, żona Karolina z d. Lech, synowie Adam, Antoni i Jan, córki Apolonia, Teresa, Marianna i Antonina 178-3-246 53r 2 Ż Na
4 2 1876 Olewsk Franciszek Lech 33 Rudnia Lwa z tyfusu, s. Wojciecha, żona Marianna z d. Kuriata, synowie Jakub i Tomasz, córki Agnieszka i Sabina 178-3-246 53v 5 Ż Na
11 2 1876 Olewsk Benedykt Lech 2 Dołhosiele z gorączki, syn Michała i Honoraty z d. Zaruckiej 178-3-246 53v 6 Ż Na
18 10 1876 Olewsk Helena Lech 20 Słoboda Kupiel z wewnętrznej choroby, z domu Rudnicka, mąż Marcin Lech 178-3-246 55r 17 Ż Na
13 1 1877 Olewsk Teresa Garbowska 52 Staryki z zapalenia płuc, z domu Lech, mąż Piotr Garbowski, synowie Mikolaj, Piotr i Kazimierz, córki Anna i Apolonia 178-3-246 58r 2 Ż Na
27 5 1877 Olewsk Feliks Lech 4 Rudnia Lwa z nieszczęśliwego utonięcia, syn Jana i Seweryny z d. Zajączkowskiej 178-3-246 59r 9 Ż Na
27 9 1877 Olewsk Wojciech s. Jana Lech 97 Rudnia Lwa ze starości, żona Magdalena z d. Lisowska, synowie Maciej, Ignacy i Eliasz, córki Rozalia i Anna 178-3-246 60r 13 Ż Na
10 1 1878 Olewsk Antonina Garbowska 3 Słoboda Aleksandrówka z kaszlu, córka Jana i Małgorzaty z d. Lech 178-3-246 62v 2 Ż Na
30 3 1878 Olewsk Mikołaj Chomątowski 5 Rudnia Choczyńska z utonięcia w rzece, syn Kazimierza i Anny z d. Lech 178-3-246 64v 11 Ż Na
7 5 1879 Olewsk Mikołaj Skurzyński 49 Dołhań z suchot, s. Antoniego, żona Marianna z d. Lech, synowie Jan, Józef, Wincenty i Antoni, córka Ewa 178-3-246 67r 2 Ż Na
30 8 1879 Olewsk Aleksander Garbowski 60 Staryki z paraliżu, s. Franciszka, żona Ewa z d. Lech, synowie Tomasz, Stanisław, Hieronim, Bazyli i Grzegorz, córka Marianna 178-3-246 67v 5 Ż Na
17 10 1879 Olewsk Katarzyna Tyszecka 50 Słoboda Sobiczyńska z bólu głowy, z domu Lech, mąż Tomasz Tyszecki, synowie Karol, Józef, Jan, Franciszek, Stanisław i Michał, córki Teresa, Joanna, Aniela, Karolina i Paulina 178-3-246 68r 8 Ż Na
19 10 1879 Olewsk Michalina Garbowska 3 Rudnia Sobiczyńska ze szkarlatyny, córka Jana i Aleksandry z d. Lech 178-3-246 68r 9 Ż Na
20 10 1879 Olewsk Jakub Kotwicki 5 Rykówka z bólu żołądka, syn Michała i Marianny z d. Lech 178-3-246 68r 10 Ż Na
7 12 1880 Krzemieniec Maria Żelechowska 50 Stożek z d. Jegert, mąż Hipolit, syn Florian 1-74 45V 69 T
11 4 1880 Olewsk Ignacy Lech 35 Rudnia Lwa z zapalenia płuc, s. Wojciecha, żona Katarzyna z d. Zajączkowska, córki Teresa i Paulina 178-3-246 72r 7 Ż Na
28 4 1880 Olewsk Michał Romaniewicz 6 Rudnia Lwa z bólu żołądka, syn Józefa i Marianny z d. Lech 178-3-246 72v 12 Ż Na
25 9 1880 Berezne Katarzyna Lech 78 Rudnia Łęczyńska z d. Kondracka, wdowa 740-2-5 35V 34 R 36 DM
4 5 1880 Berezne Urszula Bronowicka 6/12 Rudnia Kniaźsielska c. Adama i Franciszki z Lechów 740-2-5 34V 25 R 35 DM
22 4 1880 Berezne Mikołaj Kuriata 18 Koziarnik kawaler, s. Jana i Marianny z Lechów 740-2-5 34R 21 R 34 DM
30 1 1880 Berezne Konstancja Garbowska 3 Omelno c. Jana i Marianny z Lechów 740-2-5 31V 4 R 32 DM
30 1 1880 Berezne Apolonia Lech 2 Potasznia c. Kazimierza i Marianny z Bagińskich 740-2-5 31V 3 R 32 DM
18 3 1881 Krzemieniec Hipolit Żelechowski 48 Stożek od gorączki, wdowiec, syn Florian 426-1-75 33V 38 T 42 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X47Q-V?i=41&cat=834010
4 5 1881 Olewsk Anna Garbowska 3 Rudnia Sobiecka z ospy, córka Stanisława i Franciszki z d. Lech 178-3-246 79r 13 Ż Na
29 5 1881 Olewsk Michał Lech 1 Rudnia Lwa z ospy, syn Adama i Anny z d. Kotwickiej 178-3-246 79v 18 Ż Na
3 10 1881 Berezne Kalikst Lech 3 Smolarnia s. Karola i Marianny z Kuriatów 740-2-5 74V 32 R 70 DM
1 10 1881 Berezne Katarzyna Lech 60 Rudnia Bobrowska z d. Nidecka, mąż Karol, syn Antoni, córki Teresa Kuriata, Antonina Grabowska, Marianna Kuriata i Franciszka Bronowicka 740-2-5 74V 31 R 70 DM
6 12 1882 Olewsk Paulina Lech 6 Radorobel z zapalenia gardła, córka Ignacego i Katarzyny z d. Zajączkowskiej, mieszczan powiatu rowieńskiego 178-3-246 87r 20 Ż Na
3 12 1882 Olewsk Kamila Lech 2 Słoboda Snowidowska z czarnej choroby, córka Narcyza i Wiktorii z d. Charczyńskiej 178-3-246 86v 19 Ż Na
15 5 1882 Berezne Marcelina Kuriata 12 Rudnia Łęczyńska c. Jana i Marianny z Lechów 740-2-5 120R 17 R 109 DM
13 4 1882 Berezne Marianna Kuriata 50 Rudnia Bobrowska z d. Kozińska, mąż Józef, córki Brygida Lech, Tekla Lech, Józefa Żygadło, Karolina Targoni, Antonina Bronowicka i Teofila panna 740-2-5 119V-120R 15 R 109 DM
2 1 1883 Olewsk Franciszek Hanuszewicz 40 Budki Sobieckie z suchot, żona Marianna z d. Lech, synowie Antoni, Florian, Ludwik i Rafał, córki Adela, Kamila i Paulina 178-3-246 88v 1 Ż Na
6 1 1883 Olewsk Paulina Hanuszewicz 8 Budki Sobieckie z suchot, córka Franciszka i Marianny z d. Lech 178-3-246 88v 2 Ż Na
2 2 1883 Olewsk Marianna Lech 8/12 Dzierżanówka z odry, córka Jana i Feliksy z d. Horodyńskiej 178-3-246 89r 5 Ż Na
2 4 1883 Olewsk Rafał Hanuszewicz 4/12 Stare Budki Sobieckie z konwulsji, syn Franciszka i Marianny z d. Lech 178-3-246 90r 16 Ż Na
31 3 1883 Berezne Antoni Lech 9/12 Potasznia s. Kazimierza i Marianny z Bagińskich 740-2-5 166R 18 R 150 DM
15 3 1883 Berezne Marianna Kuriata 55 Koziarnik z d. Lech, wdowa, synowie Tomasz i Michał, córka Franciszka 740-2-5 165R 12 R 149 DM
24 2 1883 Berezne Józef Lech 35 Bereźniki żona Agata z Lechów, synowie Franciszek, Jan i Adolf, córki Aniela, Franciszka 740-2-5 164R 5 R 148 DM
22 11 1883 Berezne Jan Kuriata 4 Rudnia Nowa s. Stanisława i Agaty z Lechów 740-2-5 169V 43 R 154 DM
4 12 1883 Berezne Józef Kuriata 80 Rudnia Bobrowska wdowiec, córki zamężne Brygida Lech, Tekla Lech, Józefa Żygadło, Karolina Targoni, Franciszka Węgłowska, Antonina Borowska i Teofila Kuriata 740-2-5 169V 46 R 154 DM 0
3 1 1884 Olewsk Antonina Lech 3 Rudnia Lwa z zapalenia żołądka, córka Eliasza i Apolonii z d. Skurzyńskiej 178-3-246 93v 1 Ż Na
7 1 1884 Olewsk Antoni Skurzyński 95 Dołhań ze starości, s. Grzegorza, żona Ewa z d. Lech, córki Marianna i Aniela 178-3-246 93v 2 Ż Na
11 1 1884 Olewsk Jan Romaniewicz 3 Rudnia Lwa z kaszlu, syn Józefa i Teresy z d. Lech 178-3-246 94r 5 Ż Na
15 2 1884 Olewsk Marianna Lech 2 Rudnia Tepenicka z odry, córka Wincentego i Justyny z d. Kotwickiej 178-3-246 94v 9 Ż Na
27 2 1884 Olewsk Jan Sumiński 84 Kisorycze z puchliny, s. Stanisława, żona Katarzyna córka Bazylego Lecha 178-3-246 95r 12 Ż Na
27 5 1884 Olewsk Aleksander Grzesiuk 3 Rudnia Wojtkiewicka z odry, syn Michała i Anieli z d. Lech 178-3-246 96v 21 Ż Na
4 1 1885 Ołyka Marianna Mikłaszewska 6/12 Cumań Leona i Józefy z Lechów 506 76 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0040.htm
2 1 1885 Olewsk Maciej Lech 53 Dołhań z wewnętrznej choroby, s. Wojciecha, żona Marianna z d. Skurzyńska, synowie Stefan i Wojciech, córki Teresa i Anna 178-3-246 98v 1 Ż 100 Na 0
15 1 1885 Olewsk Aleksander Grzesiuk 3 Budki Wojtkiewickie z zapalenia płuc, syn Michała i Anny z d. Lech 178-3-246 99v 8 Ż Na
30 1 1885 Olewsk Aleksandra Lech 15 Rudnia Lwa z suchot, córka Adama i Katarzyny z d. Jasińskiej 178-3-246 100v 13 Ż Na
5 1 1885 Olewsk Marcin Chomątowski 1 Budki Sobiczyńskie z padaczki, syn urlopowanego szeregowego Wincentego i Mariannny z d. Lech 178-3-246 103r 30 Ż Na
23 8 1885 Olewsk Katarzyna Lech 7 Rudnia Tepenicka z krwawej biegunki, córka Wojciecha i Justyny z d. Kotwickiej 178-3-246 104v 38 Ż Na
12 9 1885 Olewsk Adam Lech 1 Rudnia Tepenicka z krwawej biegunki, syn Wojciecha i Justyny z d. Kotwickiej 178-3-246 105v 43 Ż Na
30 10 1885 Olewsk Lech 70 Budki Sobiczyńskie z puchliny, wdowa po Stanisławie Lechu, syn Marcin, córki Marianna, Rozalia i Apolonia 178-3-246 106r 48 Ż Na
19 5 1885 Olewsk Piotr Lech 80 Staryki ze starości, s. Mikołaja, żona Józefa z d. Garbowska, synowie Maciej i Adam 178-3-246 109r 2 Ż Na
2 4 1885 Olewsk Jan Lech 85 Staryki ze starości, s. Mikołaja żona Marianna z d. Garbowska, syn Kazimierz 178-3-246 109r 3 Ż Na
1 3 1885 Berezne Bolesław Lech 4 Rudnia Bobrowska z krupu, s. Piotra i Franciszki z Żygadłów 740-2-6 36V 8 R 35 AD1
1 6 1885 Berezne Antonina Lech 15 Rudnia Bobrowska z suchot, s. Wojciecha i Anieli z Wilczyńskich 740-2-6 39R 22 R 37 AD1
20 8 1885 Berezne Stanisława Garbowska 4 Zabara z krupu, c. Adama i Anny z Lechów 740-2-6 39V 27 R 38 AD1
8 12 1885 Berezne Anna Szachniewicz 60 Smolarnia z gorączki, wdowa z Dudkowskich, córki zamężne Aniela Lech, Ewa Kuriata i Kamila panna 740-2-6 42R 39 R 40 AD1
14 12 1886 Berezne Antonina Mucharowskaa 4 Białaszówka na krup, c.Andrzeja i Łucji z Lechów 740-2-6 79V 60 R 71 AD1
13 4 1886 Berezne Kamila Kuriata 14 Koziarnik na suchoty, c. Grzegorza i Józefy z Lechów 740-2-6 76V 28 R 68 AD1
14 3 1886 Berezne Aniela Cielecka 60 Bronisławka na płuca z Lechów mąż Franciszek, syn Franciszek, córki Honorata Bronowicka, Marianna Bronowicka, Kamila Kuriata, Anna Klepuszewska 740-2-6 76R 23 R 67 AD1
5 2 1886 Berezne Adam Lech 70 Nowa Rudnia ze starości, żona Apolonia z Kuriatów, syn Szymon, córki Franciszka Bronowicka, Anna Bielak 740-2-6 74R 7 R 65 AD1
8 1 1886 Berezne Leon Mucharowski 90 Rudnia Bobrowska ze starości, wdowiec po Elżbiecie z Lechów, ich dzieci, synowie Józef, Jan, córki Petronela Kuriata, Karolina Żygadło, Anastazja Kuriata, córka z I małżeństwa Anna Kuriata 740-2-6 73V 4 R 65 AD1
7 1 1886 Olewsk Albert Lech 2/52 Staryki z padaczki, syn Kazimierza i Marianny z d. Rudnickiej 178-3-246 109r 4 Ż Na
1 2 1886 Olewsk Walerian Lech 70 Rudnia Lwa ze starości, s. Antoniego, żona Marianna z d. Garbowska, syn Wincenty, córki Karolina i Magdalena 178-3-246 109v 8 Ż Na
23 11 1886 Olewsk Marianna Lech 5 Zamysłowicze z kaszlu, córka Narcyza i Wiktorii z d. Charczyńskiej 178-3-246 112v 31 Ż Na
19 5 1886 Olewsk Teofila Lech 1 Rudnia Lwa z suchot, córka Mikołaja i Krystyny z d. Jasińskiej 178-3-246 115v 3 Ż Na
18 12 1886 Berezne Anna Kuriata 70 Rudnia Bobrowska ze starosci, z Chorążewskich, mąż Wojciech, synowie Edward, Teofil, córki Wiktoria Lech, Joanna Wereszczyńska, Rozalia 740-2-6 79V 63 R 71 AD1
2 6 1887 Grzymałów Michał Mazur 3/12 Kałaharówka s.Wojciecha i Ireny zd.Bolechowska 1614 99 1 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0051.htm
2 10 1887 Olewsk Ewa Lech 3 Buda Snowidowska córka Narcyza i Wiktorii 178-3-246 117v 19 Ż Na
13 1 1887 Berezne Hipolit Kuriata 6.12 Bronisławka s. Stefana i Katarzyny z Lechów 720-2-6 111V 2 R 102 AD1
7 2 1887 Berezne Feliksa Kuriata 9.12 Nowa Rudnia c. Stanisława i Agaty z Lechów 720-2-6 111V 5 R 102 AD1
10 2 1887 Berezne Marianna Lech 4 Lado c. Piotra i Franciszki z Zaruckich 720-2-6 112V 11 R 103 AD1
10 2 1887 Berezne Michał Lech 4 Łomsk s. Wincentego i Franciszki z Lechów 720-2-6 112V 12 R 103 AD1
14 2 1887 Berezne Piotr Lech 2 Łomsk s. Wincentego i Franciszki z Lechów 720-2-6 112V 13 0
16 2 1887 Berezne Bolesław Lech 4 Bereźniaki s. Józefa i Agnieszki z Lechów 720-2-6 112V 16 R 103 AD1
8 5 1887 Berezne Józef Bronowicki 14 Nowa Rudnia s. Wincentego i Tekli z Lechów 720-2-6 113V 28 R 104 AD1
17 10 1887 Berezne Franciszka Kuriata 5 Pypło c. Feliksa i Klary z Lechów 720-2-6 114V 40 R 105 AD1
8 11 1887 Berezne Antoni Halczuk 1 Rudnia Łęczyńska s. Aleksandra i Wiktorii z Lechów 720-2-6 115R 46 R 105 AD1 0
29 11 1887 Berezne Karolina Lech 2 Rudnia Łęczyńska c. Stanisława i Franciszki Maksymowicz 720-2-6 115V 50 R 106 AD1
4 12 1887 Berezne Gracjan Lech 2.12 Rudnia Łęczyńska s. Adama i Marianny z Lechów 720-2-6 115V 52 R 106 AD1
13 1 1888 Olewsk Ewa Lech 1 Dołhań z gorączki tyfusowej, córka Józefa i Marianny z d. Targońskiej 178-3-246 121v 1 Ż Na
4 3 1888 Olewsk Karolina Kotwicka 3 Rykówka ze szkarlatyny, córka Piotra i Teresy z d. Lech 178-3-246 123v 13 Ż Na
16 6 1888 Olewsk Jan Lech 12 Dołhań z ospy, syn Jana i Marianny z d. Jasińskiej 178-3-246 125r 23 Ż Na
1 9 1888 Olewsk Emilia Kotwicka 7 Rykówka z krwawej biegunki, córka Piotra i Teresy z d. Lech 178-3-246 126v 31 Ż Na
5 9 1888 Olewsk Aniela Lech 18 Staryki z krwawej biegunki, córka Bazylego i Anny z d. Garbowskiej 178-3-246 126v 32 Ż Na
6 9 1888 Olewsk Paulina Kotwicka 1 Rykówka z krwawej biegunki, córka Piotra i Teresy z d. Lech 178-3-246 126v 33 Ż Na
30 9 1888 Olewsk Rozalia Hanuszewicz 6/12 Budki Sobiczyńskie z krwawej biegunki, córka Mateusza i Rozalii z d. Lech 178-3-246 127v 39 Ż Na
16 10 1888 Olewsk Franciszka Dawidowicz 1 Buda Snowidowska z krwawej biegunki, córka Antoniego i Kamili z d. Lech 178-3-246 128v 43 Ż Na 0
20 10 1888 Olewsk Marianna Garbowska 5 Rudnia Sobiczyńska ze szkarlatyny, córka Stanisława i Franciszki z d. Lech 178-3-246 128v 45 Ż Na
11 3 1889 Grzymałów Antoni Olech 9 Grzymałów s.Michała i Katarzyny zd.Zatońska 1614 229 10 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0120.htm
16 2 1889 Radziwiłłów Delfina Wojciechowska 61 Radziwiłłów z d. Lechnicka, wdowa, syn Aleksander 0.1-81 B 69V 8 T
11 1 1889 Olewsk Michał Tyszecki 4 Buda Snowidowska z ospy, syn Franciszka i Marianny z d. Lech 178-3-246 133v 2 Ż Na
6 1 1889 Olewsk Filomena Romaniewicz 2 Rudnia Lwa ze szkarlatyny, córka Józefa i Teresy z d. Lech 178-3-246 134r 6 Ż Na
7 1 1889 Olewsk Józefa Romaniewicz 4 Rudnia Lwa ze szkarlatyny, córka Józefa i Teresy z d. Lech 178-3-246 134v 7 Ż Na 0
8 1 1889 Olewsk Paulina Garbowska 14 Rudnia Lwa z ospy, córka Jana i Anieli z d. Lech 178-3-246 134v 9 Ż Na
9 1 1889 Olewsk Michał Garbowski 3 Staryki ze szkarlatyny, syn Jana i Adeli z d. Lech 178-3-246 135r 11 Ż Na
10 1 1889 Olewsk Hipolit Garbowski 7 Staryki ze szkarlatyny, syn Antoniego i Antoniny z d. Lech 178-3-246 135r 12 Ż Na
17 1 1889 Olewsk Marcjanna Lech 1 Buda Snowidowska ze szklarlatyny, córka Narcyza i Wiktorii z d. Żarczyńskiej 178-3-246 136r 16 Ż Na
15 2 1889 Olewsk Jan Chomątowski 27 Rudnia Choczyńska z suchot, syn Kazimierza i Agnieszki z d. Lech 178-3-246 137r 24 Ż Na
27 3 1889 Olewsk Klemens Hanuszewicz 2 Budki Sobiczyńskie z ospy, syn Antoniego i Rozalii z d. Lech 178-3-246 138v 33 Ż Na
6 4 1889 Olewsk Anna Chomątowska 3 Budki Sobiczyńskie z krupu, córka Wincentego i Marianny z d. Lech 178-3-246 139r 35 Ż Na
16 4 1889 Olewsk Aniela Lech 3 Słoboda Kupiel ze szkarlatyny, córka Marcina i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 139v 37 Ż Na
17 4 1889 Olewsk Adam Rudnicki 8 Słoboda Kupiel ze szkarlatyny, syn Leona i Marianny z d. Lech 178-3-246 139v 38 Ż Na
4 3 1889 Olewsk Jan Lech 5 Staryki ze szkarlatyny, syn Adama i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 141r 46 Ż Na
2 9 1889 Olewsk Anna Chomątowska 6/12 Budki Sobiczyńskie z krupu, córka Wincentego i Marianny z d. Lech 178-3-246 141r 47 Ż Na
25 11 1889 Olewsk Wiktor Hanuszewicz 3 Kisorycka Aleksandrówka z krupu, syn Stanisława i Katarzyny z d. Lech 178-3-246 143v 8 Ż Na
17 10 1889 Olewsk Adam Lech 58 Rudnia Lwa z suchot, żona Anna z d. Kotwicka, synowie Franciszek, Jan i Antoni, córki Katarzyna, Franciszka i Karolina 178-3-246 143v 7 Ż Na
25 10 1889 Olewsk Wiktoria Lech 40 Staryki z duszności, z domu Skurzyńska, synowie Siemion i Franciszek, córki Ewa i Emilia 178-3-246 143r 5 Ż Na
12 4 1890 Olewsk Józefa Kotwicka 58 Słoboda Kupiel z puchliny, z domu Lech, mąż Wincenty Kotwicki, synowie Aleksander, Paweł i Tomasz, córki Antonina, Karolina, Albina, Paulina i Ewa 178-3-246 145r 16 Ż Na
18 2 1890 Olewsk Wiktor Hanuszewicz 2,5 Kisorycka Aleksandrówka z przeziębienia, syn Stanisława i Katarzyny z d. Lech 178-3-246 145r 18 Ż Na
16 8 1890 Olewsk Ludwika Kotwicka 2,5 Rykówka z przeziębienia, córka Piotra i Teresy z d. Lech 178-3-246 146r 23 Ż Na
20 12 1890 Olewsk Antoni Garbowski 46 Staryki z gorączki tyfusowej, s. Feliksa, żona Antonina z d. Lech, synowie Hilary, Tomasz, Józef, Teofil, Hipolit i Wiktor, córka Antonina 178-3-246 147v 31 Ż Na
20 7 1891 Krzemieniec Michał Żelechowski 2/12 Krzemieniec s. NN i Eleonory 426-1-81G 38R 30 T DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TW16?i=871&cat=300453
22 1 1891 Olewsk Agnieszka Lech 80 Staryki ze starości, z domu Lech, mąż Feliks Lech, syn Adam i córka Marianna 178-3-246 150v 8 Ż Na
22 1 1891 Olewsk Antoni Lech 1 Rudnia Lwa z padaczki, syn Hieronima i Ewy z d. Hanuszewicz 178-3-246 150v 9 Ż Na
8 4 1891 Olewsk Paulina Zinkiewicz 1 Andrejówka z krupu, córka Mikołaja i Anieli z d. Lech, z powiatu nowograd-wołyńskiej, gminy Serby 178-3-246 151v 15 Ż Na
9 4 1891 Olewsk Marianna Lech 30 Dołhań z rozlania się krwi, z domu Skurzyńska, mąż Józef Lech, synowie Grzegorz, Stanisław i Franciszek 178-3-246 152r 16 Ż Na
28 9 1891 Olewsk Marianna Lech 60 Dołhań z domu Jasińska, wdowa po pierwszym mężu Lechu, synowie Józef i Marcin, córka Karolina 178-3-246 154r 30 Ż Na
7 1 1892 Olewsk Marianna Lech 91w Staryki z gorączki tyfusowej, mąż Jan Lech, syn Kazimierz 178-3-246 156v 2 Ż Na
25 1 1892 Olewsk Ewa Skurzyńska 84w Dołhań ze starości, z domu Lech, mąż Antoni Skurzyński, córki Marianna i Aniela 178-3-246 157v 8 Ż Na
14 2 1892 Olewsk Rozalia Sadowska 54 Kiszyn ze starości, z domu Lech, mąż Józef Sadowski, synowie Adam, Edward i Karol, córki Józefa i Aniela 178-3-246 158v 13 Ż Na
17 2 1892 Olewsk Antonina Lech 48 Słoboda Kupiel z gorączki tyfusowej, z domu Garbowska, mąż Marcin Lech, syn Florian, córki Adela i Karolina, pasierbice Wiktoria i Kamila 178-3-246 158v 15 Ż Na
10 3 1892 Olewsk Narcyz Garbowski 44 Staryki z zapalenia płuc, żona Franciszka Lech 178-3-246 160r 22 Ż Na
10 7 1892 Olewsk Michalina Lech 10 Staryki z krwawej biegunki, córka Adama i Feliksy z d. Garbowskiej (wpis w 1893 r.) 178-3-246 165v 8 Ż Na 0
22 7 1892 Olewsk Adam Lech 1 Staryki z krwawej biegunki, syn Wojciecha i Kamili z d. Garbowskiej, mieszczan rowieńskich (wpis w 1893 r.) 178-3-246 166r 11 Ż Na
21 8 1892 Olewsk Jan Lech 3 Rudnia Lwa z gorączki tyfusowej, syn Michała i Agnieszki z d. Kotwickiej, mieszczan rowieńskich (wpis w 1893 r.) 178-3-246 166r 12 Ż Na
3 10 1892 Olewsk Stanisław Lech 5 Staryki z krwawej biegunki, syn Adama i Marianny z Garbowskiej, mieszczan rowieńskich (wpis w 1893 r.) 178-3-246 166v 13 Ż Na
17 12 1892 Olewsk Adam Zarucki 24 Staryki z suchot, czasowo urlopowany żołnierz, syn Franciszka i Anny z d. Lech 178-3-246 166v 14 Ż Na
22 10 1893 Jałowicze Zofia Kutkiewicz 1,5 Holeszów c. obcokraj. z Galicji Antoniego i Antoniny Klecha 165 46 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20165/pages/PL_1_436_165_0026.htm
20 10 1893 Olewsk Michalina Lech 26 Rudnia Lwa z suchot, mąż Michał Lech, syn Józef i córka Ewa 178-3-246 171v 44 Ż Na
5 5 1893 Olewsk Anna Lech 5/12 Rudnia Lwa z krupu, córka Jana i Teresy z d. Faber 178-3-246 174r 4 Ż Na
1 5 1893 Olewsk Emilia Romaniewicz 16 Rudnia Lwa z zapelania płuc, córka Józefa i Teresy z d. Lech 178-3-246 174v 7 Ż Na
17 8 1893 Olewsk Michalina Garbowska 6/12 Staryki z wewnętrznej choroby, córka Kazimierza i Anieli z d. Lech 178-3-246 174v 9 Ż Na
5 11 1894 Olewsk Michalina Lech 4 Staryki z krupu, córka Mikołaja i Zofii z d. Hanuszewicz 178-3-246 175r 10 Ż Na 0
19 8 1894 Olewsk Szymon Lech 89 Rudnia Lwa ze starości, s. Jana, synowie Maciej, Michał, Mikołaj i Tomasz, córki Marianna, Apolonia i Antonina 178-3-246 180v 44 Ż Na
6 10 1894 Olewsk Feliks Rudnicki 68 Nowa Aleksandrówka z zapalenia płuc, s. Franciszka, żona Rozalia z d. Lech, synowie Ludwik i Wojciech 178-3-246 182r 53 Ż Na
11 11 1894 Olewsk Teofila Lech 6/12 Buda Snowidowska z odry, córka Kazimierza i Pauliny z d. Chmielowskiej 178-3-246 185r 70 Ż Na
18 12 1894 Olewsk Paulina Garbowska 3 Rudnia Sobiecka z odry, córka Jana i Joanny z d. Lech 178-3-246 188r 89 Ż Na
18 12 1894 Olewsk Ewa Garbowska 6 Rudnia Sobiecka z odry, córka Stanisława i Franciszki z d. Lech 178-3-246 188r 90 Ż Na 0
13 7 1895 Brody Jan Tomasz Fiłyk 7/12 Suchowola 110 s. Józefa i Anastazji Lechkun L 11
28 5 1895 Kowel Jan Hejman 1,5 Kowel od choroby wewnętrznej, s. szl. Miasta Warszawy Konstantego i Bronisławy z Olechowskich 906 52V 33 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20906/pages/PL_1_436_906_0037.htm
2 1 1895 Olewsk Małgorzata Garbowska 52 Staryki z kaszlu, z domu Lech, mąż Jan Garbowski, syn Karol i córka Karolina 178-3-246 189v 3 Ż Na
3 1 1895 Olewsk Adam Lech 3 Staryki z czarnej choroby, syn Macieja i Franciszki z d. Radomskiej 178-3-246 190r 6 Ż Na 0
3 1 1895 Olewsk Piotr Lech 2 Dołhań ze szkarlatyny, syn Wojciecha i Ewy z d. Chmielewskiej 178-3-246 190r 7 Ż Na
3 1 1895 Olewsk Rozalia Lech 5 Dołhań z krupu, córka Wojciecha i Ewy z d. Chmielowskiej 178-3-246 190r 8 Ż Na
27 1 1895 Olewsk Stanisław Garbowski 3 Nowa Aleksandrówka ze szkarlatyny, syn Stanisława i Apolonii z d. Lech 178-3-246 191v 23 Ż Na
12 3 1895 Olewsk Paulina Lech 1,5 Budki Snowidowskie z czarnej choroby, córka Teodora i Ewy z d. Bielskiej 178-3-246 192v 34 Ż Na
13 6 1895 Olewsk Antonina Lech 2 Dołhań ze szkarlatyny, córka Stefana i Józefy z d. Kisielewskiej 178-3-246 193v 46 Ż Na
8 6 1895 Olewsk Stefan Lech 2 Dołhań ze szkarlatyny, syn Józefa i Zofii z d. Rudnickiej 178-3-246 194r 47 Ż Na
22 7 1895 Olewsk Stanisław Lech 7 Dołhań ze szkarlatyny, syn Józefa i Marianny z d. Korzyńskiej 178-3-246 194r 48 Ż Na
9 lub 9 1895 Olewsk Kamila Lech 30 Staryki z czarnej choroby, z domu Garbowska, mąż Wojciech Lech, córki Karolina, Zofia i Paulina 178-3-246 195r 55 Ż Na
12 10 1895 Olewsk Wiktor Lech 5 Staryki z puchliny, syn Kazimierza i Marianny z d. Rudnickiej 178-3-246 195r 56 Ż Na
25 11 1895 Olewsk Ewa Lech 1/12 Dzierżanówka z kaszlu, córka Stanisława i Heleny z d. Hanuszewicz 178-3-246 195v 59 Ż Na
9 4 1896 Olewsk Mikołaj Zinkiewicz 45 Andrejówka z tufusu, żona Aniela z d. Lech, synowie Henryk, Jan, Teofil i Feliks, córki Antonina i Eleonora 178-3-246 198v 12 Ż Na
13 8 1896 Olewsk Kazimierz Chmielewski 74w Rudnia Choczyńska ze starości, żona Anna z d. Lech, synowie Michał i Franciszek, córka Karolina 178-3-246 200r 20 Ż Na
18 3 1897 Kowel Zofia Hejman 11 Kowel c. szlachciców warszawskiej guberni i powiatu Aleksandra Konstantego i Bronisławy z Olechowskich 908 52 R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20908/pages/PL_1_436_908_0043.htm
3 3 1897 Olewsk Feliks Lech 4/12 Budki Snowidowskie z krupu, syn Teodora i Ewy z d. Bielskiej 178-3-246 203r 6 Ż Na
17 5 1897 Olewsk Magdalena Tyszecka 38 Budki Snowidowskie z domu Lech, mąż Józef Tyszecki, synowie Piotr i Wiktor, córki Anastazja, Rozalia, Anna, Paulina i Aniela 178-3-246 204r 12 Ż Na
8 8 1897 Olewsk Aniela Tyszecka 4/12 Budki Snowidowskie z suchot, córka Józefa i Magdaleny z d. Lech 178-3-246 205r 18 Ż Na
2 12 1897 Olewsk Marian Lech 70w Łomsk ze starości, z domu Lech, mąż Jakub Lech, parafianka kościoła berezneńskiego 178-3-246 209r 5 Ż Na 0
10 10 1897 Olewsk Rafał Garbowski 1/12 Rudnia Lwa z suchot, syn Wawrzyńca i Antoniny z d. Lech 178-3-246 210v 13 Ż Na
7 11 1897 Olewsk Jan Lech 80 Rudnia Lwa ze starości, żona Seweryna, syn Adam i córka Paulina 178-3-246 210v 14 Ż Na
2 12 1897 Olewsk Antonina Lech 2 Staryki z zapalenia żołądka, córka Szymona i Józefy z d. Jasińskiej 178-3-246 210v 15 Ż Na
10 12 1897 Olewsk Katarzyna Lech 9 Rudnia Lwa z zapalenia płuc, córka Jana i Teresy z d. Chwaber 178-3-246 211r 17 Ż Na
6 1 1898 Olewsk Apolonia Lech 60 Staryki ze starości, mąż Adam Lech, syn Antoni i córka Franciszka 178-3-246 211v 19 Ż Na
3 3 1899 Olewsk Ludwika Dawidowicz 6 Słoboda Snowidowska z koklusza, córka Antoniego i Kamili z d. Lech 178-3-246 221r 12 Ż Na
26 7 1899 Olewsk Antonina Garbowska 4 Rykówka ze szklarlatyny, córka Piotra i Teresy z d. Lech 178-3-246 223r 31 Ż Na
28 7 1899 Olewsk Waleria Kotwicka 3,5 Rykówka ze szkarlatyny, córka Michała i Marianny z d. Lech 178-3-246 223r 33 Ż Na
25 11 1899 Olewsk Jan Lech 6/12 Budki Snowidowskie z konwulsji, syn Kazimierza i Pauliny z d. Milewskiej 178-3-246 224v 48 Ż Na
30 11 1899 Olewsk Marianna Lech 78 Dołhań z zapalenia płuc, z domu Skurzyńska, synowie Stefan i Wojciech, córki Teresa i Anna 178-3-246 224v 49 Ż Na
27 12 1901 Ołyka Hieronim Klepsa 4 Pokaszczów s. austriackich poddanych Józefa i Marianny z Plechów 953 84 64 0
22 1 1901 Starokonstantynów Andrzej Klechniowski 4 Beregiele s. Józefa i Heleny z Nowakowskich 17-1-505 55R 17 Ch 109 DM
2 1 1902 Horochów Kazimierz Olech 51 Strzelcze pozostawił żonę Teklę z d. Janc 960 48 2 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0043.htm
14 1 1902 Niewirków Julian Lech 0,5 Huta Bystrzecka s. mieszczan rówieńskich Tomasza i Jadwigi z Kuriatów 965 74 R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20965/pages/PL_1_436_965_0068.htm
7 3 1903 Horochów Maria Pielecha 2 Smyków córka Józefa i Honoraty z Gawlickich 961 49 14 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0040.htm
3 8 1904 Niewirków Marceli Bronowicki 18 Niemilja Franciszka i Franciszki z Lechów 982 81 48 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0071.htm
16 11 1904 Niewirków Marcelina Bronowicka 2 Niemilja Karola i Karoliny z Lechów 982 85 68 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0075.htm
7 1 1905 Niewirków Leontyna Kuriata 2 Rudnia Pohoryłowska c. Ksawerego i Pauliny z Lechów 983 79V 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0070.htm
17 4 1905 Niewirków Józef Wilczyński 65 Słoboda Stryj mieszczanin, żona Feliksa z Lechów, synowie Felicjan, Stanisław i Leon, córki Adela, Felimena i Bronisława, z 1-go małż. synowie Antoni i Dionizy, córki Antonina i Wiktoria 983 83R 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0073.htm
15 7 1905 Włodzimierz Stanisław Klecha 2/12 Zarzecze s.austr.poddanych Michała i Marianny z Fryzów 991 86V 90 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0085.htm
6 1 1906 Berezne Julia Lech 38 Bereźniki z d. Węgłowska, mąż Adolf, syn Stanisław, córki Ewa i Regina 740-4-2 69V 2 R 72 DM
6 6 1906 Berezne Ludwika Zienkiewicz 40 Rudnia Łęczyńska zabita od gromu, c. Piotra i Ewy Lechy 740-4-2 73V 38 R 76 DM
24 7 1906 Berezne Paulina Lech 9 Bobrowska Rudnia c. Józefa i Heleny Wilczyńskiej 740-4-2 74R 43 R 76 DM
24 10 1906 Berezne Stanisław Lech 2 Nowa Kniaźsielska Rudnia s. Władysława i Cecylii z Szachniewiczów 740-4-2 76R 59 R 78 DM
30 9 1907 Szumsk Feliksa Lechman 2 Bryków c. chł. Franciszka i Marianny z Stefańskich 01-236 81R 61 T
24 1 1911 Ołyka Józef Krakowiak 10 Długoszyje Franciszka i Katarzyny Lechowicz 1063 75 10 MO
21 6 1911 Ołyka Józef Lechnia 8/52 Cumań Stanisława i Emilii z Chodorowskich 1063 82 56 MO
15 4 1912 Ołyka Józef Lechnia 1 Cumań Stanisława i Heleny z Chodorowskich 1050 142 23 MO
9 7 1912 Starokonstantynów Bronisław Szymańska 45 Folwark Małaszycha z d. Lech, chł., z gm. Górki z radomskiej guberni, mąż Michał, synowie Jan, Ignacy, Wincenty, Aleksander i Feliks, córka Janina 17-2-89 67V 62 Ch 117 DM
7 9 1913 Młynów Jan Melechowski 80 Młynów wdowiec 740-4-447 156R 45 R 769 RK
4 1 1914 Jałowicze Maria Wysocka 60 Rudlew z Lechnickich, szl., mąż Cyryl, dzieci nie zostawiła 1054 41V 1
21 1 1915 Kowel Ludwik Żelechowski 67 Stare Koszary s. Stanisława, żona Józefa z Masalskich, s. Roman, Zygmunt, Stanisław, Antoni, C: Marianna, Józefa, Wiktoria 1072 71 8 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0038.htm
5 9 1915 Starokonstantynów Józef Klechniowski 70 Karaimówka żona Helena z Nowakowskich, synowie Jan, Antoni i Bronisław, córka Jadwiga 17-2-90 49V 86 Ch 100 DM
21 5 1916 Włodzimierz Anna Pielecha 2 f.Siedmiarki c.Jana i Antoniny z Rejerów 1077 12-13 42 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0007.htm
31 1 1917 Tbilisi Maria Olechno 33 Tbilisi z d. Parpoc, żona chłopa kowieńskiej gub. 290 42 Tb
31 8 1917 Włodzimierz Józef Sudoł 7/12 kol.Białozowszczyzna s.Filipa i Katarzyny z Klechów 1077 50-51 65 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0026.htm
16 8 1917 Torczyn Aniela Pilechewicz 2 Ludwików Antoni i Paulina z Fugow 1082 39 31 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0041.htm
9 6 1917 Pokostówka Petronela Paszkowska 24 Sporne z d. Lech, mąż Paweł, syn Arkadiusz i córka Janina, parafianka trojanowska 178-03-211 30R 18 Ż 60 DM
8 4 1918 Berezne Gracjan Lech 50 kol. Bereźniki s. Józefa, syn Adam, córki Antonina i Paulina (protokół zeznań 2/1927)
7 1 1919 Berezne Aniela Lech 60 Bóbr par.Berezne s.Marek, Florian, Stanisław, córki: Jadwiga,Katarzyna i Franciszka 740-4-11 58R 7 R AS
29 3 1919 Berezne Salomea Olech 75 Alfredówka s.Józef,Stanisław, Antoni c.Antonina, Marianna,Zofia i Wiktoria 740-4-11 61R 36 R AS
18 4 1919 Berezne Adam Lech 55 Potasznia ż.Klara,s.Mateusz, Bronisław,Ignacy, Czesław c.Michalina 740-4-11 62R 48 R AS 0
26 4 1919 Berezne Bronisław Lech 5 Berezniki s.Adolfa i Antoniny 740-4-11 62V 53 R AS
2 5 1919 Berezne Longina Lech 2 Bobrowska Rudnia c.Marka i Anny z Żygadłow 740-4-11 63R 58 R AS
31 7 1919 Berezne Filomena Kuriata 35 Woronówka zd.Lech,mąż Adam,s. Jan,c.Teofila,Rozalia, Wincentyna 740-4-11 67R 100 R AS
3 9 1919 Berezne Tekla Lech 26 Rudnia Bobrowska zd.Wereszczyńska, mąż Franciszek,córka Stanisława 740-4-11 69R 116 R AS
14 11 1919 Berezne Teofila Lech 27 Rudnia Łęczyńska mąż Adam,c.Leontyna, Bronisława,Marcelina 740-4-11 73V 163 R AS
6 12 1919 Berezne Franciszka Lech 49 Rudnia Bobrowska s.Józef,Tomasz,Feliks, Wawrzyniec,Stanisław, Franciszek 740-4-11 74V 171 R AS
15 12 1919 Berezne Stanisław Lech 65 Rudnia Łęczyńska s.Józef,Jan,Bronisław, c.Kamila,Honorata 740-4-11 75V 183 R AS
9 1 1920 Berezne Adam Lech 50 Rudnia Łęczyńska ż.Marianna,s.Antoni,c.Silezja,Honorata, Wiktoria,Helena,Romanina,Aniela 740-4-11 154V 7 R AS
6 1 1922 Berezne Paulina Laskowska 29 Berezniki w połogu,z Lechów,mąż Adam,syn Longin,córka Rozalia 740-4-11 194V 1 R AS 0
12 2 1922 Berezne Zofia Lech 2 Rudnia Bobrowska c.Józefa i Antoniny z Tysieckich 740-4-11 196V 19 R AS
25 8 1922 Berezne Witalis Halczuk 15 Rudnia Łęczyńska s.Tomasza i Honoraty z Lechów 740-4-11 201R 58 R AS
14 9 1922 Berezne Katarzyna Kuriata 65 Bronisławka z Lechów,mąż Stefan,s.Jan, Antoni, Felicjan,c.Rozalia 740-4-11 201V 60 R AS
1 7 1925 Radziwiłłów Antonina Trembecka 42 Baranie z Żelechowskich, mąż Zygmunt, syn Jan, córki Janina i Alina 1-119 108 V 15 T 0
14 8 1928 Radziwiłłów Michał Żelechowski 56 Radziwiłłów kawaler, s. Hipolita i Konstancji z Minasiewiczów 1-119 181 R 23 T 0
4 2 1929 Radziwiłłów Tomasz Młynarczyk 64 Podzamcze żona Agata z Olechów, synowie Edward, czesław i wacław, córki Zofia, Genowefa i Helena 1-119 254 V 2 T 0
24 1 1935 Poczajów Halina Klechniowska 0 Budki c. Antoniego i Stanisławy z Ludników 1 0
24 1 1935 Poczajów Stanislawa Klechniowska 0 Budki c. Antoniego i Stanisławy z Ludników 2 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
24 5 1739 Szumsk Helena Vielechowska Wielechowska Andrzej Helena Jan Barański, Marianna Krasowska 297-1-180 3V Ł RK 7
29 2 1755 Białogródka Wojciech Mazurczuk Suchorzyńce Wojciech Nascia Podolska data ch., Jan Polechon i żona Wawrzyńca Mazurka 178-51-95 8R 7 Ż DM
31 8 1756 Białogródka Ignacy Zieliński Krzyworudka Ignacy Anna Józef Łupiński i Konstncja Lechóchowska , asyt. Ignacy Bachnicki i Petronela Leonówna 178-51-95 9V 14 Ż DM
10 2 1765 Szumsk Apolonia Marianna Matuszewska Lepeszówka Marcin Anna Benedykt Wysocki, Barbara Olechowska 297-1-180 125R Ł 4482 RK 0
25 2 1770 Szumsk Franciszka Matuszewska Szumsk N. Anna Stanisław Dembicki, Barbara Olechowska, Ignacy Piskerski, Marianna Dembicka 297-1-180 150R Ł RK 4536
10 3 1771 Szczurowice Franciszka Drozdowska Szczurowice Marcin Zofia Lech Paprocki, Ewa Rukietkowa 1310L 8 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0005.htm
5 9 1772 Szumsk Antoni Miechowicz Lechowicz Bryków Paweł Katarzyna Wojciech Wilczynski, Katarzyna Dobrzanska, Marcin Białokur, Justyna Tarnaska 297-1-180 161R Ł RK 4560
1 4 1773 Szumsk Apolonia Polechowska Bołożówka Józef Katarzyna Józef Danicz, Marianna Kobierska, Michał Thorzeski, Marianna Szymańska 297-1-180 164R Ł RK 4567
29 12 1775 Szumsk Wiktoria Lichowicz Lechowicz Bryków Paweł Katarzyna Franciszek Kruszynski, Marianna Koniewska panna, Michał Białokur, Marianna Zurmianka panna 297-1-181 14R Ł 014a RK
4 7 1776 Potylicz Marianna Lechowicz Potylicz 351 Franciszek Barbara 1114L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201114/pages/PL_1_301_1114_0001.htm
8 9 1776 Szumsk Regina Rudnicka Szumsk Piotr Ludwika Jakub Blecharski, Anastazja Dąbrowska, Jan Rowienski, Marianna Piotrowska 297-1-181 17R Ł 017a RK
6 1 1778 Podhajce Kasper Pielechaty Podhajce Jan Rozalia 1071L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201071/pages/PL_1_301_1071_0001.htm
2 1 1779 Szumsk Stefan Francuzuk Francuz Huta Surażska Błażej Magdalena Paweł Lechowicz, Anastazja Dombrowska, Łukasz Wolikowski, Gertruda Zychowska 297-1-181 32R Ł 032a RK 0
17 6 1780 Szumsk Jan Małecki Szumsk Dominik Katarzyna Jakub Blecharski, Anastazja Izeska 297-1-181 40R Ł 040a RK
2 12 1781 Szumsk Franciszek Mekieczko Mykiczko Waśkowce Andrzej Agnieszka Paweł Lechowicz, Elżbieta Mekiecianka, Wojciech Kwiatkowski, Marianna Demkowa 297-1-181 51V Ł 52 RK
25 8 1782 Szumsk Róża Baczyńska Szumsk Jan Marianna Jan Rowienski, Zofia Blecharska, Jan Jarzebski, Katarzyna Lechowiczowa 297-1-181 56V Ł 57 RK
3 3 1783 Szumsk Franciszka Plechowicz Szumsk Paweł Katarzyna Michał Wyszynski, Agnieszka Kobylecka 297-1-181 60R Ł 060a RK
15 1 1785 Szumsk Rozalia Szytakowska Szystakowska Bryków Antoni Katarzyna Paweł Lechowicz, Angela Komorowska 297-1-181 71R Ł 071a RK
16 6 1785 Szumsk Bazyli Lechowicz Bryków Paweł Katarzyna Aleksander Suski, Marianna Tarnawska, Marcin Białokur, Pelagia Hryniowiecka 297-1-181 73V Ł 74 RK
2 1 1786 Brody Anastazja Bogdan Ponikowica 59 Maciej Prakseda Olech Bazyli Malinowski, Helena Mielnicka 95L 1c http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%2095/pages/PL_1_301_95_0003.htm
28 10 1789 Czartorysk Karol Witkowski Cminie Maciej Katarzyna dop.chrztu 28.8.1790, Jakub Makowski, Anna Zytyczyńska, JW. Antoni Lechnicki, Wlm. Aniela Lasocka 297-1-185 118V Ł 7780 DW
23 1 1790 Szumsk Bonawentura Żelechowski Kruholec Wojciech Petronela Nowicka Tomasz Oborski, Anna Turska 297-1-181 99V Ł 18 RK
7 5 1798 Lubar Jan Danielewicz Lipna Franciszek Marianna łacina, data chrztu, Antoni Nowalski, Lechicka ?, ass. Grzegorz Buczniowski, Anastazja Ossowska 178-49-3 603R Ż Mg
25 5 1798 Białogródka Piotr Lechowski Polachowa Bartłomiej Tekla g. Stanisław Rajeński i g. Anna Rajeńska, g. Tomasz Domański i lab. Anna Juszczuk 178-51-95 96V 22 Ż DM
22 12 1800 Ostróg Lech Hulcza Michał Rozalia córka, chrz. 5.2.1801, Chrzestni: Michał Seletycki, Helena Mogielnicka 297-1-136 2 Ł SK
12 6 1803 Ostróg Antonina Lech Mizocz Michał Rozalia Wincenty Gąsiorowski, Barbara Wrzesiowka 297-1-136 33 Ł CK
26 12 1803 Ostróg Krystyna Omelkowska Hulcza Zofia Lech ... Łoźniński, Katarzyna Olszewska 297-1-136 38 Ł SK
26 1 1803 Lubar Anna Debicz Lubar NN Katarzyna łacina, data chrztu, Benedykt Polechowski, Tekla Wołoszyńska 178-51-174 47V Ż Mg
25 1 1804 Stare Sioło Antoni Opat Olszewski Stare Sioło 136 Krzysztof Katarzyna Blecharzna Ignacy Cwiklinski, Ewa Rychlicka 1258L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201258/pages/PL_1_301_1258_0001.htm
2 6 1804 Lubar Józef Olechowski Kutyszcze Aleksander Franciszka łacina, data chrztu, Jakub Dankowski, Anna Szumska 178-51-174 61R Ż Mg
25 4 1805 Lubar Felicjan Marcinowski Lubar Michał Marianna łacina, data chrztu, Andrzej Mochalski, Helena Zaliwska, ass. Kacper Lechowicz, Agnieszka Pawska 178-51-174 70R Ż Mg 158
1 12 1805 Lubar Katarzyna Osiejewska Lubar Jan Justyna łacina, data ur. i chrztu, Jan Nowicki, Helena Rafalska, ass. Antoni Wielechowski, Barbara Nowicka 178-51-174 76R Ż Mg 179
12 10 1806 Lubar Edward Kalikst Chryzant Przyłuski Motrunki Kajetan Antonina Woynarowska łacina, chrzest 13.10.1806, Michał Dobrowolski, Teresa Cielecka, ass. Józef Cielecki, Antonina Zelechowska 178-51-174 85R-85V 100 Ż Mg 204
11 9 1807 Ostróg Arkadiusz Baranowski Ułanów Józef Izabela Żelechowska dopełnienie 3.06.1828, 171-1-1 9V 52 R Mg
22 2 1809 Wiszenki Józef Antoni Olechnowicz Wiszenki Antoni Honorata Kotelnicka wlm. Feliks Kossakowski, Aniela Kotelnicka panna, wlm. Stanisław Kotelnicki, Domicela Kotelnicka panna, data wg kal. juliańskigo 297-1-12 45R AR
4 4 1809 Wiszenki Franciszka Marianna Sójkowska Rożyszcze Andrzej Regina wlm. Jakub Kotelnicki, Honorata Olechnowicz, Tomasz Kajmowski, wlm. Joanna Kotelnicka 297-1-12 45R AR
4 7 1809 Wiszenki Józef Mysłowski Bejnerówka Jan (Rudolf) Konstancja wlm. Tomasz Kajmowski, wlm. Honorata z Kotelnickich Olechnowicz 297-1-12 45V AR
23 10 1810 Ostróg Urszula Lech Mizocz Michał Rozalia Wrzesiowska Andrzej Kajewski, Klara Orłowska 297-1-136 132 Ł SK
21 6 1810 Wiszenki Jan Kanty Ławrowski Swoz Jan Rozalia wlm. Teodor Wyżewski, wlm. Honorata z Kotelnickich Olechnowicz, wlm. Tomasz Kajmowski, wlm. Józefa Wyżewska, dop. ceremonii 26.7.1810 297-1-12 49V AR
16 6 1811 Ostróg Michalina Kazimiera Jezierska z Lechwaldu Hrozów Michał Franciszka Rokossowska Chrzest 20.04.1813: Leon Grzymała, Magdalena Rohozińska 297-1-136 193 Ł 911 SK
13 4 1813 Ostróg Erazma Józefa Jezierska z Lechwaldu Horów Michał Franciszka Rokossowska Chrzest 20.04.1813:Kazimierz Głębocki, Marianna Grzymała 297-1-136 193 Ł 911 SK
7 7 1817 Kołki Karolina Zabotin Haraymówka Jan Ludwika Zakrzewska As: Hipolit Lechnicki, Anna Wołodźko, Klemens Lechnicki,Zofia Wołodźko ż. Kaietana, Tad 823 78a 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0083.htm
0 1817 Olewsk Paweł Skurzyński Grzegorz Teresa Lech Antoni Lech i Helena Gnietecka, Bartłomiej Lisowski i Marianna Skurzyńska 178-3-128 169v-170r 13 Ż Na
0 1824 Szumbar Jadwiga Mielechowska Borki 297-1-188 52 R Ł 0
30 9 1825 Wiszenki Marianna Magierowska Wiszenki Piotr Rozalia Jabłonowska As: Józef Olechnowicz, Bronisława Płazowska, Hilary Blinowski, Honorata Olechnow 814 81a 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0085.htm
8 7 1826 Lachowce Benedykt Aleksander Lech Lachowce Kazimierz Marianna Łobecka data chrztu; Grzegorz Nazarewicz i Marianna Trusiewicz, asyst. Hieronim Ihnatowicz i Anna Gorajska 178-51-266 27R Ż 55 DM
8 7 1827 Wiszenki Celestyna Blinowska Wołotkowszczyzna Hilary Antonina Załęska Chrz. 9.07.1827. szl. Paweł Załęski i Wiktoryją Olechnowicz; Stefan Wyżewski ko 813 89a 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0089.htm
13 7 1827 Niewirków Marianna Małgorzata Olechowska Niewirków Adam Franciszka Złotolińska 881 281 R 13 AGAD DW
1 10 1827 Wiszenki Tekla Kalińska Wiszenki Marcin Eufrozyna Klimuk Chrz. 2.10.1827. W. Stanisław Kotelnicki z W. Honoratą Olechnowicz. As: W. Józ 813 90a 39 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0090.htm
27 3 1827 Targowica Aleksander Lechnicki Rudłów Klemens Józefa Zawadzka Hipolit Lechnicki, Bogumiła Zawadzka 813 287 - 288a 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0262.htm
21 6 1827 Wołoczyska Jan Cisarski Łozów Michał Elżbieta Maksym Stefan Szczebelski, Marta Olech 178-3-93 295R 52 Ż 567 KP2
30 6 1827 Wołoczyska Józef Iżak Kopaczówka Szymon Katarzyna Olech Bartłomiej Szynkaruk, Agnieszka Frankowa 178-3-93 295R/295V 55 Ż 567/568 KP2
9 7 1827 Wołoczyska Eliasz Olech Niemierzyńce Franciszek Marianna brak Wojciech Basista, Marianna Wincentowa 178-3-93 295V 58 Ż 568 KP2
18 9 1827 Wołoczyska Tomasz Szymkowy Łozów Paweł Agnieszka Olech Józed Śpiewaków, Agnieszka Murocka 178-3-93 298R 86 Ż 573 KP2
17 10 1827 Wołoczyska Urszula Kopeć Niemierzyńce Adam Marianna brak Wojciech Basista, Anna Olech 178-3-93 298V/299R 98 Ż 574/575 KP2
6 1 1828 Wiszenki Julian Wachowski Wiszenki Jakub Tekla Karpińska Maciej Terlecki, Aniela Korzeniowska; As: Józef Olechnowicz, Magdalena Iwanowska 814 78 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0082.htm
27 7 1828 Wiszenki Aniela Gągalska Wiszenki Wojciech Julianna Jabłońska Józef Olechnowicz, Aniela Korzeniowska; As: Piotr Dmuchowski, Salomea Follfarowa 814 81a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0085.htm
17 2 1828 Krzemieniec Grzegorz Żelechowski Krzemieniec Hilary Barbara Lewandowska Jan Żurawski i Marianna Juszczyńska wdowa 01-3 36V 55 T 537 DM
8 4 1828 Lachowce Wincenty Tarnawski Lachowce NN Konstancja Tarnawska 08.04.1828, Sław. Kazimierz Lech, Marianna Górajska, panna, asyst. Sław. Stefan Aleksandrowicz, prac 171-1-1 108R 24 R Mg
13 10 1828 Lachowce Ludwik Lech Lachowce Kazimierz Marianna Łotowska 14.10.1828, Ur. Wincenty Wojciechowski, Ur. Ewa Nazarewicz, mężatka 171-1-1 112R 48 R Mg
1 1 1828 Berezne Antoni Kuryata Rudnia Łęczyńska Maciej Katarzyna Lech ch. 19.01.1828, Sł. Jan Lech, Marianna Lech 171-1-1 215R 1 R Mg
23 1 1828 Berezne Antoni Lech Rudnia Łęczyńska Jan Aleksandra ch. 28.01.1828, Szla. Szymon Lech, Aleksandra Lech 171-1-1 215R 2 R Mg
22 2 1828 Berezne Maciej Lech Rudnia Łęczyńska Andrzej Małgorzata Kuryata ch. 22.02.1828, Prac. Grzegorz Ilkiewicz, Wiktoria Lech panna 171-1-1 215V 5 R Mg
25 2 1828 Berezne Maciej Leszczyński Rudnia Łęczyńska Ignacy Marcjanna ch. 26.02.1828, Prac. Grzegorz Ilkiewicz, Marianna Lech 171-1-1 215V 6 R Mg
6 12 1828 Berezne Wincenty Lech Rudnia Łęczyńska Jan Aleksandra ch.10.12.1828, Prac. Szymon Lech żonaty, Aleksandra Lech 171-1-1 219R 25 R Mg
1 8 1828 Niewirków Domicella Zygadło Rudnia Stryja Jan Katarzyna Lech ch. 25.08.1828, Ur. Jan Żygadło, Ur. Marianna Żygadło mężatka 171-1-1 261R 87 R 7154 Mg
14 10 1828 Bazalia -fil.Tereszki Franciszek Lamajkowski Wolica Wąsowicza Eustachy Magdalena Portowska ur. Filip Turowski i ur. Marianna Klechniowska 178-3-95 219V 15 Ż DM
13 2 1828 Horodyszcze Dionizy Wielechowski Kośków ur. Józef Anna Wierzańska ur. Szymon Hurkowski, Marianna Wielechowska 178-3-94 100R 75/III Ż 194 KP2
17 3 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Józefa Klechnowska Stary Konstantynów ur. Piotr Petronella Białobrzyska ur. Piotr Sawenko tytularny sowietnik, ur. Zofia Szymańska 178-3-94 155V 37 Ż 300 KP2
15 2 1828 Wołoczyska Rozalia Olech Friderikówka prac. Michał Marianna brak prac. Konrad Kuczerow, Barbara Maksymowa 178-3-94 269R 18 Ż 514 KP2
18 2 1828 Wołoczyska Jan Basisty Niemierzyńce prac. Wojciech Anna Miła prac. Franciszek Olech, Marianna Kopeć 178-3-94 269V 21 Ż 515 KP2
27 8 1829 Targowica Ewa, Władysława Pruszyńska Perekładowicze Franciszek Joanna Strojnowska Rafał Strojnowski, Józefa Lechnicka ż. Klemensa dopełnienie 829 118 R 14 ZP 0
3 6 1829 Wiszenki Aniela Malinowska Wiszenki Piotr Urszula Serafin ch: 04.06. Józef Olechnowicz, Xawera Naumowicz 815 98a 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0101.htm
8 7 1829 Wiszenki Kamilla Płazowska Łuków Mikołaj Bronisława Skrocka Stanisław Kotelnicki, Justyna Podgurska - panna; as: Józef Olechnowicz, Paulina 818 48 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0105.htm
15 4 1829 Równe Franciszek Walichowski Równe Bazyli Anna ch. 15.04.1829, Jan Lech i Tekla Wasylewska, as. Kazimierz Nikiforow i Franciszka Cwiklicka 171-1-2 133R 19 R RG
20 12 1829 Olewsk Adam Lech Rudnia Lwa Jan Cecylia Czerwińska Marceli Czerkowski (wdowiec) i Marianna Lechówna 178-3-3 488R 3 Ż Na
4 12 1829 Olewsk Tomasz Garbowski Rudnia Staryki Józef Helena Kuriata Jan Lech i Anna Lechówna 178-3-3 488R 4 Ż Na
21 3 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Antoni Benedykt Teodor Klechnowski Stary Konstantynów ur. Feliks Petronella Białobrzeska ur. Piotr Sawenko tytularny sowietnik, Marianna Dachowska 178-3-95 157V 36 Ż 302 KP2
1 2 1829 Ostropol Jadwiga Julianna Kraszewska Wisznopol JW. Józef Barbara Selech JW. Aleksy Selech generał wojsk ros., JW. Tekla Opolska podkomorzyna 178-3-95 193r 9 Ż 371 KP2
22 4 1829 Wołoczyska Wojciech Popielski Friderikówka prac. Kasper Marianna Buhaj prac. Franciszek Olech, Marianna Wołoszyn 178-3-95 276v 33 Ż 534 KP2
13 3 1829 Klewań Grzegorz Kilan Broniki Szymon Agnieszka Lech uczciwy Jakub Janicki, Marta Charczakówna panna 171-1-2 151V 9 R 163 DW
18 11 1830 Targowica Wacław Kazimierz Grzegorz Lechnicki Babołoki Hipolit Felicjanna Miaskowska Elzechiasz Miaskowski, Bogumiła Zawadzka 816 221 V 20 ZP 0
17 12 1830 Targowica Antoni Gracjan Edward Lechnicki Rudłów Klemens Józefa Zawadzka Alojzy Lechnicki, Dominika Zawadzka 816 222 R 23 ZP 0
24 3 1830 Ostróg Marianna Telicka Borszczówka Bazyli Rozalia Wierzbicka Rajmund Kryszecki, Marianna W...l, ass. Józef Mielechowski, Pawlina Komanowska 171-1-3 8V 62 R MZ
31 1 1830 Olewsk Józef Lech Rudnia Staryki Walenty Brygida Berczowska Jan Lech i Teresa żona Michała Jasińskiego 178-3-3 488V 6 Ż Na
18 2 1830 Olewsk Maciej Garbowski Rudnia Staryki Franciszek Julianna Czerwińska Walenty Lech i Katarzyna żona Franciszka Lecha 178-3-3 488V 7 Ż Na
1 3 1830 Olewsk Kazimierz Komanowicz Rudnia Lwa Łukasz Marianna Lech Grzegorz Lech i Eudoksja żona Tomasza Lecha 178-3-3 489R 10 Ż Na
14 4 1830 Olewsk Leonarda Ziębicka Sechy (Tomaszgród) Stanisław Apolonia Lech Grzegorz Sawicki i Julianna żona ks. Grzegorza Nowosieleckiego greko-rosyjskiego, asystowali: Antoni Witwiński i Katarzyna żona Stanisława Łosia 178-3-3 489R 11 Ż Na
25 5 1830 Olewsk Józef Garbowski Rudnia Staryki Jan Anna Lech Jan Garbowski i Marianna żona Jana Lecha 178-3-3 489V 14 Ż Na
23 7 1830 Olewsk Feliks Garbowski Rudnia Staryki Franciszek Anna Lech Jan Lech i Wiktoria żona Antoniego Garbowskiego 178-3-3 490V 23 Ż Na
4 10 1830 Olewsk Róża Lech Rudnia Lwa Wojciech Magdalena Lis Grzegorz Sawicki i Cecylia Lechowa 178-3-3 491V 32 Ż Na
2 11 1830 Olewsk Teresa Jasińska Rudnia Staryki Gabriel Wiktoria Lech Jan Garbowski i Małgorzata Lechówna 178-3-3 492V 37 Ż Na
6 12 1830 Olewsk Mikołaj Skórzyński Rudnia Lwa Antoni Ewa Lech Tomasz Lech, Tekla żona Antoniego Ziębickiego 178-3-4 446R 3 Ż Na 873
15 2 1830 Berezne Kazimierz Lech Rudnia Łęczyńska Bazyli Anna Maciej Kuriata i Aleksandra Lech 171-1-3 244R 7 R Na
28 2 1830 Berezne Anna Lech Rudnia Łęczyńska Szymon Justyna Bazyli Lech i Marianna Lisowska 171-1-3 244R 9 R Na
18 12 1830 Berezne Tomasz Węgłowski Rudnia Bobrowska Jan Anna Jan Lech i Helena Zeńbowska 171-1-3 247R 25 R Na
28 5 1830 Lubar Marianna Piórkowska Lubar Albin Anna Grodzka Bazyli Olechowski FranciszkaBojańska 178 3 3 R363 49 Ż MP
12 11 1830 Lubar katarzyna Rublewska lubar Marcin Marianna Turczyńśka Jożef Olechnoski Paulina Krzyżanowska 178 3 3 R369 98 Ż MP
6 10 1830 Iwnica Franciszka Nowicka Iwnica Jan Magdalena Lechtian Benedykt Goszcycki Anastazja Onaczyńśka as: Klemens Drozdowski Apolonia Grybowska 178 3 3 R402 40 Ż MP
22 3 1830 Żytomierz Marianna Kotwicka Futor Wasilewskiego Maciej Elżbieta Lech Kazimierz Kotwicki Rozalia Żurawska 178 3 3 R12 78 Ż MP
23 12 1830 Kotelnia Wiktoria Pszczolińśka Kotelnia Stanisław Marianna Stefańska Paweł Krzemińśki Katarzyna Kamińska as: Jan Bilecki Apolonia Żelechowska 178 3 3 V195 87 Ż MP
28 9 1830 Cudnów Jan Bagiński Hodysze Michał Aleksandra Kazimierz Kotwicki, Marianna Lechowiczówna, as: Grzegorz Iwanicki, Krystyna Wołoszyńska Kotwicki R327 193 MP
6 1 1830 Krasnopol Lucjusz Bilgo Mołoczki Maciej Domicela Burganowska Aleksander Żukowski, Julia Panofska, as: Józef Zieliński, Teresa Żelechowska 178 3 3 V236 12 Ż MP
20 12 1830 Krasnopol Ewa Żutawińśki Januszpol Bonawentura Agnieszka Wojnowska Tadeusz Jastrzębski, Marianna Olechnowska, as: Ignacy Szelągowski, Katarzyna Stebniowska 178 3 3 R245 98 Ż MP
21 6 1830 Berdyczów Piotr Sydorski Piatyhorce Jan Marianna Olechnowska Ludwik Iwaniewicz, Marianna Rasowiecka 178 3 3 V126 114 Ż MP
15 2 1830 Ostropol Apolonia Dowhalska Ostropol Teodor Marianna Bilska Józef Korzeniowski i Marianna Pielechowska ż. Macieja 178-3-96 235V 8 Ż 436 DM
13 10 1830 Ostropol Edward Olechowski Przywałówka par. Lubar Wojciech Anna Łukasz Zakrzewski i Anna Malowańska panna, asyst. Jan Dobrowolski i Marianna Janiszewska ż. Wojciecha 178-3-96 241R 54 Ż 447 DM
2 3 1830 Klewań Grzegorz Kilijanowski Broniki Szymon Agnieszka Lech dop. Chrztu 17.8.1831, As. Sław. Jakub Szydłowki, prac. Marta Charczukówna 171-1-4 152V 13 R 7938 DW
27 9 1830 Kazimierka Stanisław Domalewski Karaczun Walenty Anna Siedlecka Jan Lech i Marianna Łozińska ż. Wojciecha 171-1-3 256V 14 R 260 DM
20 3 1831 Jałowicze Anna Wasiutyńska Pianie Jan Magdalena Lechowicz Józef Żytkowski, Anna Michalewicz wdowa dopełnienie 832 192 R 3 ZP 0
1 2 1831 Lwów, św. Mikołaja Marianna Klisowska Lwów 274 Wawrzyniec Anna Kalinówska Kajetan Pelechaty, Katarzyna Hladyn 827L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20827/pages/PL_1_301_827_0002.htm
9 7 1831 Wiszenki Zenon Jan Rubinowski Wiszenki Jan Marcella Obrazij Stanisław Kotelnicki, Joanna Pikulińska; as: Józef Olechnowicz, Stefania Pikuli 818 96a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0103.htm
13 2 1831 Wiszenki Antoni Józef Płazowski Łuków Mikołaj Bronisława Skrocka Mikołaj Scijewski, Julianna Blizińska; as: Józef Olechnowicz, Apolonia Pikulińsk 818 48 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0105.htm
26 5 1831 Lachowce Jan Lech Lachowce Kazimierz Marianna Łotocka Teodor Szkodlarski i Marianna Górajska ż. Józefa 171-1-4 89V 24 R DM
2 2 1831 Olewsk Agata Garbowska Rudnia Staryki Jan Marianna Lech Grzegorz Sawicki, Anna żona Franciszka Garbowskiego 178-3-4 446R 4 Ż Na 873
25 4 1831 Olewsk Jan Lech Rudnia Lwa Wojciech Marianna Garbowska Grzegorz Sawicki kawaler i Tekla żona Antoniego Ziębickiego, asystowali Tomasz Lech i Apolonia żona Stanisława Ziębickiego 178-3-4 447R 15 Ż Na
31 7 1831 Olewsk Anna Lech Rudnia Staryki Franciszek Katarzyna Garbowska Tomasz Garbowski i Anna żona Franciszka Lecha 178-3-4 447V 17 Ż Na
31 7 1831 Olewsk Anna Lech Rudnia Staryki Franciszek Katarzyna Garbowska natychmiast po porodzie ochrzczona z wody, asystowali Grzegorz Sawicki i Tekla żona Antoniego Ziębickiego 178-3-4 448R 22 Ż Na
22 10 1831 Olewsk Rozalia Lech Rudnia Staryki Michał Magdalena Bartosz Franciszek Lech i Anna żona Jana Garbowskiego 178-3-4 448R 26 Ż Na
15 8 1831 Olewsk Marianna Skorzyńska Rudnia Lwa Tomasz Jadwiga Lech ochrzczona z wody przez akuszerkę, dop. chrztu w kaplicy suchowskiej 12.12.1831, asysowali przy dopełnieniu sakramentu Wojciech Lech i Marianna Lech panna 178-3-4 448V 28 Ż Na
1 11 1831 Kulczyny Karolina Piotrowska Krasiłów Jędrzej Agnieszka Lech chrzest: 1831.11.04, Ur. Mikołaj Chmielnicki, Ur. Antonina, ż. Floriana 178-03-97 386R 73 Ż Mg
13 1 1831 Berezne Antonina Muchorowska Rudnia Bobrowska Andrzej Marianna Jan Węgłowski żonaty i Apolonia Lech mężatka 171-1-4 212R 2 R Na
4 4 1831 Berezne Ewa Lech Rudnia Łęczyńska Jan Aleksandra Michał Kondracki kawaler i Marianna Pawłowska panna 171-1-4 212V 6 R Na
4 7 1831 Berezne Jakub Kotwicki Rudnia Bobrowska Jan Katarzyna Jan Lech i Anna Węgłowska mężatka 171-1-4 213V 10 R Na
12 12 1831 Berezne Tomasz Lech Rudnia Bobrowska Jan Magdalena Kazimierz Kotwicki żonaty i Marianna Węgłowska panna 171-1-4 215R 18 R Na
8 7 1831 Ostropol Jan Jerzy Stefan Kraszewski Wisznopol Julian Barbara Selich (Selechoff) W. Benedykt Mochnacki i W. Tekla Opolska 178-3-97 262R 24 Ż 494 DM
27 9 1831 Kazimierka Ksawery Burzyński Karaczun Stanisław Franciszka Szelążek Jan Lech i Elżbietą Burzyńska ż. Franciszka, asyst. Teodor Ilaszewicz i Kornelia Burzyńska panna 171-1-4 234R 6 R 244 DM
14 4 1832 Targowica Paulina Zakrzewska Borzemiec Tomasz Aniela Alojzy Lechnicki, Elżbieta Podczaszyńska panna 813 209 R -209 V 46 ZP 0
19 8 1832 Targowica Stefania, Ludwika, Benigna Lechnicka Babołoki Hipolit Felicjanna Miaskowska Gaspar Zawadzki, Dominika Zawadzka wdowa 813 209 V - 210 R 49 ZP 0
19 8 1832 Targowica Paulina, Benigna Lechicka Rudłów Klemens Józefa Zawadzka Hipolit Lechnicki, Bogumiła Zawadzka ż. Gaspra 813 210 R 50 ZP 0
18 2 1832 Wiszenki Zygmunt Smoliński Susk Mikołaj Brygida Ławrowska Tomasz Głębski, Julia Blizińska; as: Józef Olechnowicz, Apolonia Pikulińska - pa 818 48a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0105.htm
28 7 1832 Berezne Piotr Lech Rudnia Łęczyńska Michał Aleksandra Bazyli Lech? i Justyna Lech? mężatka 171-1-5 220V 11 R 8318 Na
10 7 1832 Niewirków Jan Maligranda Rudnia Pohoryłowska Michał Eudokia Lech Walenty Kuriata żonaty, Teresa Kuriata męż. 171-1-5 267 V 30 R AS
1 2 1832 Kazimierka Ignacy Ferdynand Hołubecki Karaczun Stanisław Anna Markiewicz Jakub Burzyński i Zofia Borowska, asyst. Jan Lech i Ewa Łozińska ż. Szymona 171-1-5 229R 1 R 245 DM
23 7 1833 Korytnica Ignacy Lechman Stężarzyce Jan Henryka Jakobi 208 39 11 0
6 4 1833 Targowica Maria, Eleonora Tyszkiewicz Bazyli Józefa Bożańska Plauid Sudnik, Ewa Lechnicka ż. Alojzego, dopełnienie 819 276 R 76 ZP 0
15 12 1833 Targowica Karol, Iryn, Onufry Lechnicki Rudłów Klemens Józefa Zawadzka Bonawentura Arciszewski, Dominika Zawadzka wdowa 819 276 V 80 ZP 0
18 9 1833 Ostrówki Rozalia Kloc Wola Ostrowiecka Sebastian Barbara Jasiączak Szymon Olecherowicz m. Marianny, Barbara Jasionek ż. Jana 848 448 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0256.htm
8 7 1833 Berezne Jan Gwalbert Lech Rudnia Łęczyńska Andrzej Małgorzata Muchorowska Bazyli Lech żonaty i Katarzyna Kuriata mężatka 171-1-6 221R 10 R Na
13 11 1833 Berezne Elżbieta Bielak Rudnia Bobrowska Piotr Anastazja Mochorowska Leon Mochorowski i Małgorzata Lechowa 171-1-6 222R 18 R Na
7 9 1833 Niewirków Rozalia Kuriata Siedliszcze Józef Teresa Lech Joachim Kuriata,Marianna Kuriata ż.Walentego 171-1-6 266 V 44 R AS
29 1 1833 Butowce Franciszek Bartoszuk Czerniatyn Mały Adam Rozalia Olech Szymon Kusznierów i Pałaszka Jaszczuk ż. Łukasza 178-03-99 169V 7 Ż 326 DM
25 10 1833 Kazimierka Katarzyna Lech Karaczun Jan Apolonia Bielawska Teodor Illaszewicz i Zofia Markocka ż. Apolinarego 171-1-6 230R 14 R 230 DM
22 10 1833 Kazimierka Elżbieta Domalewska Karaczun Walenty Anna Siedlicka Jan Lech i Ewa Burzyńska ż. Jana 171-1-6 229V 13 R 230 DM
23 1 1834 Targowica Agnieszka, Antonina Biernacka Rudłów Leon Natalia Szawłowska Kajetan Ulański. Józefa Lechnicka ż. Klemensa 820 246 R 88 ZP 0
1 4 1834 Targowica Franciszka Pruszyńska Rożyszcze par. Wiszenki Franciszek Joanna Strojnowska Klemens Lechnicki, Marianna Strojnowska dopełnienie 829 118 V 15 ZP 0
11 8 1834 Ostróg Jan Gągała Białotyń Marcin Antonina Pulkiewicz Roman Lechowicz, Katarzyna Choina 75 O 0
10 5 1834 Kołki Ewa Zuzanna Józefa Antonina Brynk Starosiele Jerzy Kazimiera Stachowska Roman Jarożyk, Matruna Olechiw - ż. Andrzeja; as: Kolka Olechiw, Konstancja Słon 820 61 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0063.htm
27 1 1834 Wiszenki Andrzej Cibart Rożyszcze Jan Michał Anna Krystyna Lechman Michał Mantuj, Marianna Mantuj; ch: 28.01. 820 38 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0038.htm
4 2 1834 Wiszenki Józef Gągalski Wiszenki Wojciech Julianna Jabłońska Stanisław Kotelnicki, Honorata Olechnowicz; as: Józef Olechnowicz, Elżbieta Rydz 820 39a 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0039.htm
5 11 1834 Wiszenki Zuzanna Szmyt Zapust Wiszenecki Michał Zuzanna Bus Józef Olechnowicz, Paulina Kosakowska; ch: 05.11. 820 47a 70 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0047.htm
13 1 1834 Ostrówki Antonina Pradun Ostrówki Marcin Ewa Wasiuk Szymon Olecherowicz m. Marianny, Franciszka Sochecka ż. Pawła 849 407 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0226.htm
2 4 1834 Równe Stanisław Oktawian Miaskowski Ulbarów Jan Klementyna Żukowska dopeł.chrz. 1.10.1836, as. Wlm Hipolit Lechnicki kawaler i Febronela Jankowska, Jan Sobieski i Adela Lechnicka panna 171-1-9 124R-124V 26 R DM
17 3 1834 Berezne Józef Lech Rudnia Łączyńska Jan Helena Kuriata Adam Lech kawaler i Rozalia Kuriata mężatka 171-1-7 224R 4 R Na
30 3 1834 Berezne Adam Kuriata Rudnia Druchowska Joachim Marianna Buksen Feliks Lisowski żonaty i Anna Lech mężatka 171-1-7 224V 7 R Na
31 7 1834 Berezne Piotr Leszczyński Rudnia Łęczyńska Ignacy Marianna Lech Leon Muchorowski i Teresa ..rynska, asystowali Jan Lech i Honorata Lech panna 171-1-7 225V 17 R Na
17 9 1834 Berezne Mikołaj Lech Rudnia Bobrowska Jan Marianna Kuriata Kazimierz Kotwicki żonaty i Anna Węgłowska mężatka 171-1-7 226R 18 R Na
17 12 1834 Berezne Honorata Węgłowska Rudnia Bobrowska Józef Anastazja Lech Jan Lech żonaty i Honorata Lech panna 171-1-7 226V 25 R Na
2 2 1834 Butowce Ignacy Szymczuk Żabcze Paweł Marianna Olech Onypryjczuk i Jewdocha Kursiuk ż. Talimona 178-03-100 188R 56 Ż 367 DM
19 2 1835 Targowica Fortunat, Józef, Antoni Lechnicki Babołoki Hipolit Felicjanna Miaskowska Alojzy Lechnicki, Bogumiła Zawadzka ż. Kaspra 821 267 R 15 ZP 0
19 7 1835 Wiszenki Juliana Mantyk Topólno Michał Marianna Ptaczyńska Jan Lechner, Marianna Cybartówna; as: Jan Woynarowski, Marianna Cilk; ch: 21.07. 821 51a 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0052.htm
19 3 1835 Targowica Gustaw Lechnicki Rudłów Kajetan Józefa Zawadzka Dominik Bieniewski, Natalia Biernacja ż. Leona 140 19 30 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0012.htm
25 3 1835 Luboml Aleksandra Olechowska Binduga Antoni Agata Malczuk Łukasz Piotrowski, Anastazja Mikolaciuk? ż. Macieja 850 367 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0195.htm
6 10 1835 Ostróg Karol Markiewicz Dorohoszcz Grzegorz Marianna Lipczyńska Roman Lechowicz, Tekla Krąberg 171-1-8 13R 73 R 900
23 3 1835 Biała Cerkiew Zygmunt Otton Rafałowicz Biała Cerkiew Jan Waleria Skotnicka Józef Gajewicz, Teofila Gajewicz, panna, as. Sylwester Jankowski, Józefa Miłaszewska, panna, Leon Brodowski, Natalia Jankowska, Adam Brodowski, Magdalena Gajewicz, Władysław Strzałkowski, Katarzyna Olechnowicz, panna, chrz. 14.04.1835 178-51-372 3R 11 Ż BS 8
17 3 1835 Nieświcz Józefa Siatecka Szprachy Michał Marianna Trzcińska Adam Radziewicz żonaty, Julianna Jodłowska wdowa, as. Wojciech Krasnowolski żonaty, Wiktoria Grabowska mężatka, Antoni Wierzbicki młodzian, Domicella Olechowska panna 430 5 12 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20430/pages/PL_1_436_430_0003.htm
18 12 1835 Tuczyn Marianna Pawłowska Woronów Mikołaj Katarzyna Lech Karol W...owski i Paulina Łosowska [Łozowska], Franciszek Bolechowski i Kamila Wierzyńska 171-1-8 160R 26 R DM
30 1 1835 Starokonstantynów Jan Piotr Klechniowski Starokonstantynów Feliks Aleksandra Mojsycinek Wojciech Bachrynowski, Tekla Szelechinowa 178-3-101 164V 13 Ż 319 CK
13 1 1835 Wołoczyska Marianna Szewczyk Łozów Jan Anna Olech Tomasz Czychowski, Marianna Prymakowa 178-3-101 296 4 Ż SK
18 1 1835 Wołoczyska Marianna Szymczyszyn Łozów Paweł Agnieszka Olech Józef Śpiewak, Teodora Krawcowa 178-3-101 296 9 Ż SK
1 3 1835 Berezne Teresa Muchorowska Rudnia Bobrowska Leon Marianna Lech Jan Lech i Helena G... ż. Józefa 171-1-8 210V 9 R Na
3 8 1835 Berezne Kajetan Kotwicki Rudnia Bobrowska Jan Katarzyna Jan Lech i Anna Węgłowska ż. Jana 171-1-8 211V 17 R Na
8 10 1835 Berezne Teresa Kuriata Rudnia Łęczyńska Maciej Katarzyna Lech Michał Kondracki i Franciszka Kondracka ż. Jana 171-1-8 212R 20 R Na
12 10 1835 Berezne Teresa Lech Rudnia Łęczyńska Michał Aleksandra Żygadło Stefan Paszkowski organista kościoła berezneńskiego i Anna Lech ż. Bazylego 171-1-8 212R 22 R Na
9 4 1835 Klewań Marianna Kirianowska par. Klewań Szymon Agnieszka Lech Jan Sadowski, Aleksandra Łuczyńska 171-1-8 141R 9 R 9132 DW
9 12 1835 Kazimierka Adam Domalewski Karaczun Wojciech Marianna Lech Jan Burzyński i Ewa Łozińska ż. Szymona, asyst. Franciszek Burzyński i Marianna Orlińska ż. Jana 171-1-8 220R 19 R 226 DM
21 6 1836 Targowica Zofia, Marcelina Tyszkiewicz Bokujma Bazyli Józefa Użańska Alojzy Lechnicki, Katarzyna Szczawińska ż. Jana dopełnienie 823 302 R 2 ZP 0
29 10 1836 Targowica Michał Lechnicki Rudłów Klemens Józefa Zawadzka Gasper Zawadzki, Felicjanna Lechnicka ż. Hipolita 140 18 29 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0012.htm
15 12 1836 Targowica Władysław Ulański Babołoki Kajetan Marianna Biernacka Józef Bonecki, Józefa Lechnicka ż. Klemensa 140 19 32 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0012.htm
23 5 1836 Ostrówki Magdalena Kloc Ostrówki Franciszek Marianna Lubczyńska Wincenty Szułkowski, Marianna Olechwirewicz ż. Szymona 851 442 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0247.htm
1 7 1836 Ostrówki Jan Kloc Ostrówki Michał Marianna Łysiak Szymon Olecherowicz m. Marianny, Franciszka Róg ż. Stefana 851 443 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0247.htm
30 11 1836 Ostróg Barbara Aleksandra Wendołowicz Tessów Szymon Julia Kurekusz Wlm Hrabia Stanisław Worcell i Wlm Franciszka Olechowska wdowa 171-1-9 22R 126 R DM
1 10 1836 Butowce Katarzyna Bartoszuk Czerniatynek Mały Adam Rozalia Olech prac. Iwan Kaniowski, Julianna Jaroczek ż. Sylwestra 178-3-106 223R 39 Ż 431 DW
26 3 1836 Równe Aleksander Sabin Miaskowski Ulbarów Jan Klementyna Żukowska dopeł.chrz. 1.10.1836, Wlm Eustachy Miaskowski Rotmistrz Warszawskiego Żandarmskiego Dywizjonu i Wlm Felicjana z Miaskowskich Lechnicka, as. Wlm Jan Sobieski kawaler i Wlm Adela Lechnicka panna 171-1-9 123V-124R 24 R DM
7 7 1836 Berezne Piotr Garbowski Rudnia Bobrowska Józef Helena Kuriata Piotr Węgłowski żonaty i Rozalia Lech ż. Michała 171-1-9 224R 8 R Na
16 8 1836 Berezne Klara Bielak Rudnia Bobrowska Piotr Anastazja Mochorowska Jan Węgłowski i Malagia Lech ż. Jana 171-1-9 225R 15 R Na
9 10 1836 Berezne Dionizy Węgłowski Rudnia Bobrowska Józef Anastazja Lech Jan Kotwicki i Magdalena Lech ż. Jana 171-1-9 225V 18 R Na
9 11 1836 Berezne Marianna Węgłowska Rudnia Bobrowska Jan Anna Suchodolska Michał Lech żonaty i Marianna Węgłowska panna 171-1-9 225V 19 R Na
27 11 1836 Berezne Mikołaj Maksymowicz Rudnia Łęczyńska Jan Małgorzata Kuriata Bazyli Lech żonaty i Katarzyna Kuriata ż. Macieja 171-1-9 227R 26 R Na
7 12 1836 Berezne Mikołaj Węgłowski Rudnia Bobrowska Piotr Franciszka Lech Józef Garbowski i Magdalena Lech ż. Jana 171-1-9 227R 27 R Na
10 10 1836 Berezne Michał Lech Rudnia Łęczyńska Bazyli Anna Borowska Paweł Lech kawaler i Katarzyna Lech ż. Jana 171-1-9 227V 30 R Na
21 4 1836 Cudnów Marcelin Temborski Słoboda Widły Aleksander Apolonia Dżygor Jakub Lech i Ewa Baszyńska ż. Michała 569-1-59 12V 70 Ż 25 DM
5 1 1836 Kulczyny Marianna Olech Bułajówka Grzegorz Katarzyna Szymczuk Piotr Franczuków i Agnieszka Romanowska ż. Pawła 178-03-106 233R 1 Ż 450 DM 0
17 2 1836 Olewsk Marianna Jasińska Staryki Gabriel Wiktoria Lech Jakub Lech i Agata Garbowska ż. Jana 178/51/386 558v 8 Ż Na
1 7 1836 Olewsk Emilia Lech Dowhosile Walenty Brygida Berezowska Hieronim Szydłowski i Marianna Zarucka 178/51/386 559v 17 Ż Na
11 6 1836 Olewsk Małgorzata Garbowska Łomsk Antoni Wiktoria Jasińska Jan Lech i Apolonia Hanuszkiewicz panna 178/51/386 560r 19 Ż Na
25 8 1836 Olewsk Antonina Garbowska Łomsk Franciszek Anna Lech Bazyli Garbowski i Katarzyna Gis ż. Pawła 178/51/386 560r 21 Ż Na
22 8 1836 Olewsk Bernard Lech Staryki Tomasz Anna Lech Jan Lech i Teresa Lech panna 178/51/386 560v 23 Ż Na
9 9 1836 Olewsk Józef Lech Rudnia Lwa Jan Oksenia Garbowska Jakub Lech i Katarzyna Lech wdowa 178/51/386 560v 24 Ż Na
16 8 1836 Olewsk Aniela Romaniewicz Rudnia Lwa Łukasz Marianna Lech Jakub Lech i Katarzyna Lech wdowa 178/51/386 560v 25 Ż Na
14 3 1836 Kazimierka Józef Domalewski Karaczun Walenty Anna Siedlicka Jan Lech i Honorata Rudnicka panna 171-1-9 233R 2 R 247 DM
25 9 1836 Kazimierka Franciszka Lech Karaczun Jan Apolonia Bielawska Teodor Illaszewicz i Zofia Markocka ż. Apolinarego 171-1-9 236R 13 R 250 DM
24 4 1837 Korzec Antoni Kuriata Pereweżnia Wojciech Marianna Lech 245-1-11 76 49 R PW 0
23 3 1837 Targowica Kornelia Biernacka Rudłów Leon Natalia Szawłucka Alojzy Lechnicki, Wiktoria Szyczewska panna 823 303 R 8 ZP 0
9 11 1837 Targowica Marianna, Zofia Lechnicka Rudłów Klemens Józefa Zawadzka Alojzy Lechnicki, Wiktoria Szyczewska panna 823 306 R 25 ZP 0
3 3 1837 Luboml Maciej Olechwirowicz Luboml Tadeusz Justyna Koladyńska Hilary Filipecki, Zuzanna Gadzała 852 513 35 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0271.htm
15 9 1837 Lachowce Franciszka Aleksandrowicz Lachowce IN Agata Charyton Korazów i Anna Lech ż. Kazimierza 171-1-10 108R 49 R DM
4 3 1837 Połonne Jan Olechowski Połonne Franciszka Teodor Sokołowski, Antonina Tomaszewska ż. Bazylego 245-1-12 112V 78 R DW 299
12 2 1837 Tuczyn Brygida Lech Woronów Michał Ewa Malczewska Jakub Głuchowski i Odiuszka Jakimczuk 171-1-10 169V 3 R DM
9 4 1837 Berezne Leon Kuriata Rudnia Bobrowska Józef Teresa Żygadło Michał Lech żonaty i A... Garbowska ż. Józefa 171-1-10 236V 10 R Na
22 6 1837 Berezne Antoni Leszczyński Rudnia Łęczyńska Ignacy Marianna Lech Michał Kuriata i Agnieszka Leszczyńska wdowa 171-1-10 238R 18 R Na
28 8 1837 Berezne Róża Lech Rudnia Łęczyńska Jan Katarzyna Kondracka Adam Lech i Małgorzata Maksymowicz ż. Jana 171-1-10 238R 20 R Na
17 9 1837 Berezne Teresa Lech Rudnia Bobrowska Jan Magdalena Kuriata Piotr Węgłowski żonaty i Anna Hungłowska? mężatka 171-1-10 239R 24 R Na
6 10 1837 Berezne Jan Lisowski Rudnia Druchowska Jan Anna Kuriata Andrzej Kuriata kawaler i Anna Lech mężatka 171-1-10 239R 26 R Na
30 10 1837 Berezne Serafin Wincenty Zaściński dwór łęczyński Jan Justyna Stakiewicz Antoni Żółkiewski i Justyna Lech wdowa 171-1-10 239V 27 R Na
7 11 1837 Berezne Karol Leonard Marcinkowski par. Kazimirka Michał Marcella Leśkiewicz Teodor Marcinkowski żonaty i Antonina Żarczyńska panna, asystowali Franciszek Bolechowski i Ewa Paszkowska 171-1-10 239V 28 R Na
1 11 1837 Berezne Szymon Lech Rudnia Łęczyńska Adam Brygida Halczuk Paweł Lech żołnierz kawalerzysta i Agnieszka Kuriata panna 171-1-10 239V 29 R Na
27 12 1837 Berezne Jan Żygadło Rudnia Kniasielska Wojciech Marianna Lech Kazimierz Nitecki i Joachima Żygadło ż. Sebastiana 171-1-10 241R 37 R Na
7 5 1837 Kazimierka Stanisław Burzyński Karaczun Paweł Marianna Kownacka Szymon Łoziński i Apolonia Lech ż. Jana 171-1-10 248R 6 R 250 DM 0
19 12 1837 Kazimierka Ludwika Domalewska Karaczun Wojciech Marianna Lech Jan Burzyński i Ewa Łozińska ż. Szymona, asyst. Teodor Illaszewicz i Magdalena Lech panna 171-1-10 250R 18 R 252 DM
27 11 1838 Targowica Felicjan Lechnicki Rudłów Klemens Józefa Zawadzka Wincenty Osieniewski, Marianna Bieniewska panna 824 225 R 17 ZP 0
13 1 1838 Berezne Ewa Kuriata Rudnia Łęczyńska Maciej Katarzyna Lech Marcin Leszczyński żonaty i Helena Lech mężatka 171-1-11 234R 1 R Na 0
9 1 1838 Szumbar Honorata Millechowska Borki Jan Marcella Lutostańska 201 38 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0120.htm
19 4 1838 Kołki Alojzy Mieczysław Lechnicki Harajmówka Stanisław Karolina Zabotyn Alojzy Lechnicki, Aniela Eysmont - ż. Jana; as: Jan Eysmont, Ludwika Zabotynówna 825 70 31 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0072.htm
12 3 1838 Ostrówki Jan Bachniuk Wola Ostrowiecka Franciszek Teresa Kozioł Tomasz Łysiak m. Franciszki, Marianna Olecherowicz ż. Szymona 853 443 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0252.htm
13 6 1838 Ostrówki Jan Kloc Wola Ostrowiecka Jędrzej Marianna Bruczaczek Szymon Olechwirowicz m. Marianny, Anna Muzyka ż. Grzegorza 853 449 21 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0255.htm
27 7 1838 Krzemieniec Roman Schramk Marcelina Franciszek Benigna Gieraszyńska ur. Piotr Stetycz i ur. Anna Melechowska 01-12 17V 81 T 231 DM
15 12 1838 Horyńgród Łucja Plyciuk Raśniki Michtiun Anna Kulbinska ch.16.12.1838, Ucz. Tomasz Berdecki, Prac. Eufrozyna Slechowa? 171-1-11 166V 19 R Mg
21 1 1838 Olewsk Anastazy Lech Dołhosile Walenty Brygida Berezowska Paweł Boczkowski i Józefa ż. Macieja Hanuszkiewicza 178-3-6 451R 1 Ż Na
12 2 1838 Olewsk Franciszka Lech Lwa Jakub Franciszka Żygadło Antoni Skurzynski i Cecylia ż. Jana Lecha 178-3-6 451V 9 Ż Na
3 1 1838 Olewsk Jan Lech Lwa Tomasz Eudokia Zarucka Wojciech Lech i Agnieszka ż. Pawła Skurzyńskiego 178-3-6 451V 10 Ż Na
7 2 1838 Olewsk Adam Lech Staryki Michał Melania Bartosz Jan Lech i Anna ż. Tomasz Lecha 178-3-6 451V 11 Ż Na
10 1 1838 Olewsk Tekla Lech Staryki Franciszek Katarzyna Bur Maciej Garbowski i Marianna ż. Jana Lecha 178-3-6 452R 12 Ż 878 Na
23 8 1838 Olewsk Jan Garbowski Staryki Feliks Anna Romaniewicz Jakub Lech i Marianna Garbowska panna 178-3-6 453V 30 Ż Na
23 9 1838 Olewsk Tekla Garbowska Staryki Feliks Apolonia Hanuszkiewicz Gabriel Jasiński i Marianna ż. Jana Lecha 178-3-6 453V 31 Ż Na
2 7 1838 Olewsk Małgorzata Lech Staryki Jan Anna Kuriata Aleksander Garbowski i Katarzyna ż. Franciszka Lecha 178-3-6 453V 32 Ż Na
21 6 1838 Olewsk Anna Skurzyńska Lwa Antoni Ewa Lech Tomasz Lech i Marianna Lech panna 178-3-6 453V 33 Ż Na
2 2 1838 Lachowce Mikołaj Lech Lachowce Kazimierz Marianna Złobocka Jan Nowicki, Marianna Gurajska wdowa 171-1-11 95 V 10 R ZP 307
23 3 1838 Berezne Anna Mucharowska Rudnia Bobrowska Leon Marianna Lech Jan Węgłowski żonaty i Helena Garbowska mężatka 171-1-11 235R 8 R Na
10 7 1838 Berezne Tekla Zaremba Berezne Jan Katarzyna Wiszniowska Franciszek Bolechowski kawaler i Brygida Gulidowa wdowa, asystowali Franciszek Nowicki żonaty i Tekla Zerembowa mężatka 171-1-11 235V 14 R Na
27 7 1838 Berezne Wiktoria Lech Rudnia Bobrowska Michał Rozalia Kuriata Jan Węgłowski i Franciszka Węgłowska ż. Piotra 171-1-11 236R 17 R Na
9 8 1838 Berezne Klara Węgłowska Rudnia Bobrowska Józef Anastazja Lech Jan Kotwicki i Magdalena Lech ż. Jana 171-1-11 236R 19 R Na
30 10 1838 Kotelnia Serafina Padarewska Andruszówka Stefan Salomea Śliwińska Jan Wrzeżewski i Matrona Ochota ż. Dionizego, asyst. Hipolit Włodek i Apolonia Żelechowska wdowa 178-3-6 161V 76 Ż 311 DM
3 4 1838 Butowce Katarzyna Bartoszuk Czerniatyn Mały Adam Eufrozyna Olech Jan Kaniowski i Melania Hromowa wdowa 178-03-110 217R 12 Ż 414 DM 0
9 4 1839 Berezne Balbina Pawłowska Balarka Chotyńska Mikołaj Katarzyna Lech 879 215 V 12 0
13 9 1839 Berezne Nikodem Lech Rudnia Łęczyńska Adam Brygida Halczuk 879 217 R 24
24 10 1839 Berezne Rafał Węgłowski Rudnia Bobrowska Piotr Franciszka Lech 879 217 V 28 0
9 10 1839 Kazimierka Franciszek Szelążek Karaczun Wojciech Katarzyna Bielawska Jan Lech, Ewa Burzyńska ż. Jana 879 228 V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0237.htm
4 8 1839 Kazimierka Dominik Lech Karaczun Jan Apolonia Bielawska 879 228 R- 228 V 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0236.htm
21 12 1839 Niewirków Teresa Trochimowicz Rudnia Stryja Feliks Malgorzata Lech 880 232 R 25 0
22 2 1839 Targowica Franciszka, Feliksa Drewnowska Rudłów Paweł Apolonia Bober Gabriel Ostrowski, Ewa Lechnicka ż. Alojzego 825 257 R 10 ZP 0
18 4 1839 Targowica Wincenty Ulański Babołoki Kajetan Marianna ................ .................Lechnicki, Józefa Lechnicka ż. Klemensa 825 257 V 15 ZP 0
1 6 1839 Kołki Ludwika Ferdynanda Lechnicka Harajmówka Stanisław Karolina Zabotyn Jan Eysmont, Ewa Lechnicka - ż. Alojzego; as: Antoni Lechnicki, Konstancja Zabot 825 70 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0072.htm
20 10 1839 Dąbrowica Jędrzey Garbowski Karasin Franciszek Anna Lech Józef Dębowski, Anna Nierodkiewicz; ch: 29.10. 825 113a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0119.htm
5 7 1839 Krzemieniec Jan Buszyński Baszkowce Józef Honorta Brojak ur. Kazimierz Żmijewski -porucznik WR i Katarzyna Olechowiczówna panna 01-13 14R 73 T 289 DM
8 1 1839 Olewsk Seweryn Boczkowski Balarka Snowidowska Józef Agata Łaszewicz Walenty Lech i Marianna ż. Joachima Chmielowskiego 178-3-8 495R 4 Ż Na
6 4 1839 Olewsk Wilhelm Garbowski Staryki Jan Agata Targoni Jan Lech i Marianna Lech panna 178-3-8 496R 13 Ż Na
21 2 1839 Olewsk Leon Garbowski Staryki NN Anna Targoni Jan Garbowski i Marinna ż. Jakuba Lecha, matka wdowa po mężu Garbowska,dziecko pozamałżeńskie 178-3-8 496R 14 Ż Na
10 1 1839 Olewsk Karolina Garbowska Staryki Grzegorz Marianna Lech Jakub Lech i Teresa ż. Jana Lecha 178-3-8 496R 15 Ż Na
7 5 1839 Olewsk Anna Jasińska Staryki Gabriel Wiktoria Lech Jan Garbowski i Marinna ż. Jakuba Lecha 178-3-8 496V 16 Ż Na
30 3 1839 Olewsk Franciszka Lech Staryki NN Marianna Lech Józef Garbowski i Katarzyna Lech panna, niewpisane imię ojca 178-3-8 496V 17 Ż Na
13 4 1839 Olewsk Katarzyna Lech Lwa Jan Cecylia Czerwińska brak wpisu 178-3-8 496V 20 Ż Na
29 6 1839 Olewsk Piotr Jasiński Staryki Leon Wiktoria Trybel Jan Jasiński i Anna ż. Tomasza Lecha 178-3-8 497R 24 Ż Na
29 10 1839 Olewsk Narcyz Lech Dołhosiele Walenty Brygida Berezowska Jan Jasiński i Eufrozyna Chalecka panna 178-3-8 497V 29 Ż Na
26 5 1839 Derażne Dioniza Filipina Makarowicz Wowcze Dionizy Nepomucena Chodakowska dopeł.chrz.11.02.1841; as. Wm Ludwik Średziński Porucznik WP i Wm Ludwika Żabotin, Wm Kalikst Ejsmond i Wm Karolina Lechnicka zamężna 171-1-12 191R 7 R DM
30 7 1839 Ostropol Karolina Żelechowska Charkowce Jan Julianna Jaworska Maciej Sażewski i Marianna Sehen 178-3-112 254V 42 Ż 492 DM
23 9 1839 Ostropol Władysław Żelechowski Pyszki Tomasz Anna Sawicka Mikołaj Kurowski i Wiktoria Ostrowska, asyst. Marcin Zawistowski i Marianna Sehen 178-3-112 256V 52 Ż 496 DM
28 10 1839 Ostropol Szymon Gumieniecki Pyszki Franciszek Wiktoria Wiszniowska Tomasz Żelechowski i Marcelina Staszewska ż. Macieja, asyst. Mikołaj Dańkiewicz i Anastazja Gumieniecka panna 178-3-112 258R 60 Ż 499 DM
1 8 1840 Kazimierka Ignacy Piotr Domalewski Karaczun Wojciech Marianna Lech Jan Burzyński, Karolina Burzyńska panna 880 202 R - 202 V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0220.htm
7 1 1840 Berezne Jadwiga Bronowicka Rudnia Kniasielska Grzegorz Honorata Lech 880 191 R 3
1 2 1840 Berezne Józef Lech Rudnia Łęczyńska Jan Katarzyna Kondracka 880 192 V 12 0
2 3 1840 Berezne Aleksander Kuryata Rudnia Łęczyńska Maciej Katarzyna Lech 880 192 V 13 0
6 5 1840 Berezne Antoni Lech Rudnia Łęczyńska Karol Katarzyna Nitecka 880 194 R 27 0
13 9 1840 Berezne Franciszek Kuryata Rudnia Potasznia Jan Marianna Lech 880 195 R 35 0
19 10 1840 Berezne Piotr Lech Rudnia Bobrowska Jan Magdalena Kuryata 880 195 V 36 0
6 12 1840 Berezne Mikołaj Lech Rudnia Bobrowska Antoni Marianna Gilewska 880 196 R 42 0
20 6 1840 Niewirków Paweł Kuryata Pohoryłówka Józef Teresa Lech 880 233 R 35 DW
4 2 1840 Wyszogródek Agata Sauraj Pachinia Antoni Ewa Olech Semen Prociuk, Charatyna Dmitrowa ż. Antona 871 594 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0314.htm
5 11 1840 Wyszogródek Karolina Olech Pachinia Mikołaj Magdalena Def 871 600 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0317.htm
13 3 1840 St. Oleksiniec Marianna Lechkun Łopuszna Michał Anna 871 517 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0273.htm
1 9 1840 Kazimierka Michał Ziembicki Pieczałówka Stanisław Apolonia Lech Adam Polikowski, Krystyna Kaszczejewska ż. Pawła 880 202 V - 203 R 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0221.htm
15 12 1840 Kazimierka Ireneusz Adam Lech Karaczun Stanisław Honorata Kłosowska 880 203 V 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0222.htm
16 1 1840 Łuck Marcin Paweł Boruchów Teodor Apolonia Kaszycka Aleksander Rybczyński, Julia Lechowicz 376 7 19 826 5R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0004.htm
14 12 1840 Łuck Bronisław Lechtański Rokinie Piotr Kamilla Subudzka Grzegorz Zankiewicz, Elźbieta z Sosnowskich Kudrzyńska żona Michała 377 2 7 827 2R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0002.htm
26 11 1840 Korzec Katarzyna Borowska Bielczaki Paweł Ewa Lech 871 144 138 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0076.htm
3 3 1840 Ostróg Aniela Kurowska Rozważ Feliks Marianna Zawielechowska 880 3 V 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0005.htm
3 5 1840 Luboml Marianna Mikołajczuk Binduga Jędrzej Agata Skwarun Stanisław Malczuk, Ludwika Olechowska 855 265V 39 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0277.htm
27 7 1840 Luboml Jakub Kostecki Binduga Wojciech Katarzyna Olechowska Grzegorz Narkiewicz, Dominika Moszyńska ż. Stanisława 855 266V 56 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0278.htm
1 2 1840 Olewsk Ignacy Lech Rudnia Lwa Wojciech Magdalena Lis Grzegorz Skurzyński i Cecylia Lech żona Jana 178/3/9 405R 11 Ż Na
18 1 1840 Olewsk Antonina Romaniewicz Rudnia Lwa Jakub Konstancja Żygadło Wojciech Lech i Agnieszka Skurzyńska żona Pawła 178/3/9 405R 12 Ż Na
3 3 1840 Olewsk Albina Lech Rudnia Lwa Tomasz Marianna Całko Tomasz Lech i Teresa Skurzyńska żona Grzegorza 178/3/9 405V 13 Ż Na
23 3 1840 Olewsk Katarzyna Garbowska Staryki Maciej Anna Targoni Jakub Lech i Oksenia Lech żona Jana 178/3/9 406V 24 Ż Na
26 5 1840 Olewsk Jan Garbowski Staryki Feliks Apolonia Hanuszkiewicz Jakub Lech i Anna Lech panna 178/3/9 406V 25 Ż Na
24 3 1840 Olewsk Aleksander Skurzyński Rudnia Lwa Antoni Ewa Lech Wojciech Lech i Cecylia Lech żona Jana 178/3/9 407R 29 Ż Na
22 8 1840 Olewsk Rozalia Lech Staryki Jan Teresa Lech Jan Lech i Marianna Garbowska panna 178/3/9 408R 39 Ż Na
28 7 1840 Olewsk Adam Lech Staryki Jan Marianna Kuriata Michał Lech i Anna Garbowska żona Macieja 178/3/9 408R 40 Ż Na
1 11 1840 Olewsk Antoni Garbowski Staryki Feliks Anna Romaniewicz Franciszek Lech i Marianna Lech żona Jana 178/3/9 408R 41 Ż Na
23 11 1840 Olewsk Klementyna Moszyńska Tepenica Jan Antonina Myślińska Piotr Klimaszewski i Marianna Lechniakiewicz żona Jana 178/3/9 408V 46 Ż Na
8 2 1840 Targowica Joanna, Wanda, Barbara Lechnicka Babołoki Hipolit Felicjanna Markowska Ludwik Raczyński, Felicjanna Raczyńska 826 276 V 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0279.htm
30 7 1840 Cudnów Ignacy Ganowski Rudnia Buszcza par. Puliny Marcin Agnieszka Garbowska Wojciech Dobrowolski i Barbara Lech ż. Jana 569-1-63 13R 118 Ż DM
20 8 1840 Krasnopol Bogumiła Olszyńska Dąbrówka Jan Marianna Pielechowska Wincenty Werbski i Małgorzata Mianowska ż. Jana 178-3-9 207R 90 Ż 408 DM
5 12 1840 Krasnopol Mikołaj Grom Bespieczna Grzegorz Helena Pietruszewska Mikołaj Pielechowski i Anna Grom ż. Filipa 178-3-9 207R 91 Ż 408 DM
15 1 1841 Kołki Saturnina Jaworska Matwiejki Stanisław Barbara Dubicka Telesfor Iwanowski, Karolina Lechnicka - ż. Stanisława; as: Stanisław Lechnicki, 827 82 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0084.htm
7 6 1841 Targowica Cecylia, Felicjanna Lechicka Babołoki Hipolit Felicjanna Miaskowska Alojzy Lechnicki, Jejmość Pani Szeptycka 827 262 R 9 ZP
21 8 1841 Targowica Stefania Biernacka Rudłów Leon Natalia Szawłowska Klemens Lechnicki, Józefa Lechnicka 827 263 V 16 ZP 0
29 1 1841 Berezne Antoni Lech Rudnia Łęczyńska Adam Irena Halczuk Paweł Lech i Małgorzata Lech mężatka 171-1-12 226R 2 R Na
10 3 1841 Berezne Franciszka Lech Rudnia Bobrowska Michał Rozalia Kuriata Antoni Kotwicki kawaler i Franciszka Węgłowska mężatka 171-1-12 227V 13 R Na
9 5 1841 Berezne Stanisław Kuriata Rudnia Potasznia Maciej Agnieszka Lech Józef Borodycz kawaler i Katarzyna Kuriata mężatka 171-1-12 228R 19 R Na
25 9 1841 Berezne Aniela Pawłowska Balarka Chotyńska Mikołaj Katarzyna Lech Tomasz Cielecki żonaty i Tekla Pawłowska panna 171-1-12 230R 35 R Na
15 12 1841 Berezne Gracjan Węgłowski Rudnia Bobrowska Józef Anastazja Lech Karol Węgłowski kawaler i Agnieszka Bielak panna 171-1-12 230V 37 R Na
2 1 1841 Niewirków Tekla Żygadło Willa Jakub Anna Lech Jan Żygadło ,Teresa Żygadło panna 171-1-12 258 R 12 R AS
9 2 1841 Felsztyn Emilia Lubczańska Niemeczyńce ur. Józef Marianna Garwolińska wielm. Jan Ostrowicki, ur. Ewa Żelechowska 685-4-74 7v 35 Ch 15 KP2
29 1 1841 Derażne Franciszka Teofila Makarowicz Wowcze Dionizy Nepomucena Chodakowska Wm Jan Ławrowski i Wm Teofila Średzińska zamężna, Wlm Jan Żabotin Kapitan WR i Wm Magdalena Marcinkiewicz, Wm Onufry Pawlikowski i Wm Józefa Lechnicka 171-1-12 191R 6 R DM
1 7 1841 Kazimierka Paulina Marcinkowska Ilnik Teodor Marcelina Sawicka Paweł Żarczyński i Teresa Bolechowska ż. Ludwika 171-1-12 238V 12 R 242 DM
25 1 1841 Stepań Paweł Lech Butejki Jan Tekla Katajewska Andrzej Makowski i Katarzyna Janicka ż. Łukasza, asyst. Adam Sulimowski i Dorota Jankowska panna 171-1-12 205V 4 R 209 DM
30 11 1841 Stepań Olimpia Sulimowska Butejki Adam Anastazja Lech Ignacy Jakubowski i Róża Jasińska panna 171-1-12 211V 42 R 215 DM
8 12 1841 Stepań Aniela Lech Butejki Antoni Marianna Myszkowska Jędrzej Sulikowski i Marianna Świrska wdowa 171-1-12 212R 43 R 215 DM
28 12 1842 Niewirków Karolina Kuryata Rudnia Pohoryłowska Józef Teresa Lech 882 241 R 3 0
16 8 1842 Berezne Maria Bronowicka Rudnia Kniasielska Grzegorz Honorata Lech 881 271 V 20
28 8 1842 Berezne Marianna Węgłowska Rudnia Bobrowska Piotr Franciszka Lech 881 271 V 22 0
10 9 1842 Berezne Mikołaj Cielecki Balarka Chotyńska Franciszek Aniela Lech 881 272 R 25 0
22 11 1842 Berezne Leonora Pawłowska Balarka Chotyńska Mikołaj Katarzyna Lech 881 273 R 33 0
15 11 1842 Nieświcz Marianna Siatecka Szprachy Michał Franciszka Olechowska Michał Rodziewicz, Barbara Szkuratowska 437 7 30 B 0
13 3 1842 Korzec Rozalia Kuryata Rudnia Pereweżnia Wojciech Marianna Lech 873 124 37 PW 0
9 8 1842 Korzec Marianna Borowska Bilczaki Paweł Ewa Lech 873 140 86 PW 0
1 5 1842 Kołki Filipina Marya Józefa Lechnicka Harajmówka Antoni Konstancja Zabotyn Jan Zabotyn, Ewa Lachnicka - ż. Alojzego; as: Stanisław Jaworski, Ludwika Zaboty 828 228V 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0232.htm
4 1 1842 Kazimierka Honorata Sokołowska Karaczun NN Magdalena Lech Stanislaw Burzyński, Ewa Łozińska ż. Szymona 881 217 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0226.htm
10 12 1842 Kazimierka Euzebiusz Lech Karaczun Jan Apolonia Bielawska 881 221 R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0230.htm
23 2 1842 Łuck Aleksander Władysław Lechtański Rokinie Piotr Kamilla Sobiecka Jan Kosakowski, Teresa Wiszniewska 378 3-4 9 828 141R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0002.htm
24 10 1842 Ostrówki Jan Jasionczak Wola Ostrowiecka Franciszek Katarzyna Swied Tomasz Olech, Marianna Jasionczak 553 17 49 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20553/pages/PL_1_436_553_0009.htm
5 6 1842 Ostróg Izabela Teresa Żukowska Mizocz Adam Antonina Wojciechowska ur. Józef Siedlecki, Elżbieta parnicka ż. Jana, as. Antoni Flechaw, Marianna Iwanowa porucznikowa 881 10 R 54 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0011.htm
5 8 1843 Kazimierka Pawlina Domalewska Karaczun Wojciech Marianna Lech 882 223 R 14 0
8 12 1843 Stepań Marianna Lech Butejki Jan Tekla Katajewska 882 201 V 51 0
19 1 1843 Tuczyn Ignacy Sadowski Tuczyn Stanisław Helena Lech 882 149 V 4 0
15 3 1843 Korzec Karolina Kuriata Klonowe Paweł Urszula Lech 874 180 39 PW 0
25 12 1843 Korzec Wiktoria Borowska Bielczaki Paweł Ewa Lech 874 221 160 PW 0
11 7 1843 Kołki Dominik Florjan Baczyński Haraimówka Jakub Anna Iwanowska Jan Zabotin, Józefa Lechnicka - "p"; as: Adolf Bondyni, Anna Baczewska - "p"; ch 829 215R 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0229.htm
16 4 1843 Berezne Agnieszka Lech Rudnia Łęczyńska Jan Katarzyna Kondracka 882 210 R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0211.htm
22 9 1843 Berezne Teresa Lech Rudnia Łęczyńska Karol Katarzyna Gnitecka 882 212 V 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0214.htm
1 11 1843 Berezne Franciszka Lech Rudnia Łęczyńska Adam Breida Halczuk 882 213 V 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0215.htm
15 12 1843 Berezne Adelajda Lech Rudnia Bobrowska Michał Rozalia Kuryata 882 214 R 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0215.htm
21 12 1843 Berezne Tomasz Mucharowski Rudnia Bobrowska Leon Elżbieta Lech 882 214 V 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0216.htm
23 11 1843 Klewań Elżbieta Kilianowska Broniki Szymon Agnieszka Lech 882 137 V 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0139.htm
17 3 1843 Wyszogródek Józef Olech Pachinia Jan Katarzyna Turkot 874 925 5 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0468.htm
29 5 1843 Wyszogródek Petronella Olech Pachinia Mikołaj Magdalena Jaśko 874 928 13 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0470.htm
4 12 1843 Kołki Ewelina Ksawera Lechnicka Haraimówka Antoni Konstancja Zabotin Jan Zabotin i Ewelina Lechnicka 830 76V 4 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0078.htm
1 9 1844 Kazimirka Hieronim Lech Kazimierka Stanisław Honorata Kłosowska Jan Burzyński,.... 883 220 R 19 B 0
27 3 1844 Targowica Antoni Paszkowski Borzemiec Mateusz Rozalia Kalinowska Andrzej Olechowicz, Franciszka Garlińska panna, asyst. Bartłomiej Paszkowski,Tek 830 187 R 5 ZP 0
28 2 1844 Lachowce Kazimierz Gorajski Lachowce NN Marianna Paweł Morozowski, Marianna Lech ż. Kazimierza 883 86 V 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0090.htm
27 1 1844 Katerburg Jan Bolechowski Rybcza Antoni Małgorzata Pielecka 199 319 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0165.htm
25 6 1844 Deraźne Bolesław Ludwik Średziński Chołoniewicze Ludwik Teofila Znamirowska Stanisław Lechnicki, Katarzyna Znamirowska, As. Wiktor Czyżewski, Karolina Lechn 883 174 V 38 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0185.htm
24 6 1844