Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 62 wyników dla: Bera

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
1 11 1835 Kołki Marta Dębowska 95 Jaromel z Beradziczów, wdowa po Dominiku; poz. s. Józefa i c. Mariannę; poch: 04.11. 821 80a 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0081.htm
5 2 1837 Luboml Jadwiga Sobczuk 35 Luboml ur. Raberan 852 584 14 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0306.htm
12 2 1840 Horochów Petronela Bera 30 Horochów uczciwa, mąż Tadeusz, synowie Antoni i Jan, córki Joanna, Marianna i Aniela 78 52 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0030.htm
13 9 1842 Łuck Piotr Bera 17 Łuck 378 53 60 828 170R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0029.htm
7 8 1872 Ostróg Gertruda Piotrowska 91 Klonowiec Zd Kaczorowska, wdowa po Marcinie, s. Karol, Marceli, Marcin, c. Anna, Zofia, Liberata 654-1-56 80 L 5 R MZ
7 3 1879 Luboml Ludwik Żyliński 8 Ziemlica r. Feliks, Marcelina Bubera 322 148 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0075.htm
31 7 1883 Ołyka Sylwester Sawicki 63 Ołyka zostawił żonę Józefę z Pietryńskich syna Ignacego i córkę Liberatę 504 86 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0044.htm
14 7 1892 Krzemieniec Edward Chłopicki 9/365 Krzemieniec s, dziedzicznego szl. sztabskapitana Czesława Liberata Ignacego i Dionizy z Sawickich 0.1-81D 37R 46 T
5 5 1936 Krzemieniec Regina Libera 18 Krzemieniec c. Stefana i Agnieszki ur. 12.4.1918 17 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
7 12 1783 Szumsk Mikołaj Klemens Kulesza Nowystaw Maciej Rozalia Beratynska Boratyńska Jan Borejko, Julianna Pruszynska 297-1-181 65R Ł 065a RK
7 4 1804 Smiła Bazyli Tomaszewski Złotopol Jakub Anna s. nobilium, chrz.09.04, chrzestni nobiles: Stefan Kudrewicz, Anna Sławna plebera 178-51-195 335 Ż EH
22 7 1825 Lwów, św. Mikołaja Jakub Kopiel Lwów 260 Jan Domicela Pidhorska Jan Hołoda, Zogia Gibera 826L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20826/pages/PL_1_301_826_0001.htm
11 2 1829 Czartorysk Walenty Pocej Czartorysk Andrzej Natalia Karol Beranczuk, Marya Sudos - ż. Jana; as: Jan Sudos, Anna Troicka - ż. Ignaceg 815 138 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0142.htm
17 6 1829 Ostróg Antonina Leńczewska Mizocz Łukasz Rozalia Teodor Sembera, Helena Mukniowska, Małgorzata Krzywicka 171-1-2 10R 74 R MZ 718
6 10 1835 Wasylów Brygida Kamińska Perehonówka Franciszek Gertruda Bielecka Antoni Iżakowski, Franciszka, ż. Unter Oficera Derebera, as. Józef Niedźwiedzki, Franciszka Kamińska, panna, chrz.8.10.1835 178-51-372 63V 25 Ż BS 129
24 12 1836 Ostrówki Ewa Popek Ostrówki Andrzej Antonina Bera Mikołajczuk Paweł Jasionek m. Anny, Anna Wysocka ż. Józefa 851 450 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0251.htm
20 7 1847 Biała Cerkiew Emanuel Lobe Winnica, gub. podolska Frydrych Paulina Agaci s. austr. podd. z m. Pestu Królestwa Węgierskiego,Emanuel Beranek, Teresa Beranek. Asystowali Franciszek Martynek, Eugenia Szumär, chrz. 9.08.1847 178-51-548 5R 43 Ż BS 11
2 7 1850 Horochów f. Drużkopol Marianna Zażycka Pułhany Bazyli Józefa Bera 88 34-35 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2088/pages/PL_1_436_88_0018.htm
11 1 1853 Horochów Jan Zarzycki Pułhany Bazyli Józefa Bera f. Drużkopol 91 32-33 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2091/pages/PL_1_436_91_0017.htm
4 5 1857 Sławuta Katarzyna Berejs Kamionka Tomasz Elżbieta Bera 178-3-73 431V-432R 20 Ż 812
18 9 1869 Ostróg Ludwik Kodejszka Mizoczyk Jan Anna Kozak rodzice zagraniczni Józef Huszak, Anna Józefa Berara, Albin łogowski, Róża Krzyżanowska wdowa 654-1-56 16R 5 R MZ
18 9 1869 Ostróg Zofia Kodejszka Mizoczyk Jan Anna Kozak rodzice zagraniczni Józef Huszak, Anna Józefa Berara, Albin łogowski, Róża Krzyżanowska wdowa 654-1-56 16R 5 R MZ
6 11 1869 Ostróg Alojzy Laukatel Mizoczyk Jan Weronika Hum Józef Hussak, Anna Beran żona Józefa 654-1-56 17V 2 R MZ
10 1 1870 Ostróg Józef Wuzk Piwcze Józef Maria Beran Józef Bera, Anna Malejka żona Macieja 654-1-56 21R 5 R MZ
10 2 1870 Ostróg Maria Wachał Mizoczyk Marcin Agnieszka Pieczar Zagraniczni, Józef Bera, Anna Matejko żona Macieja 654-1-56 22R 7 R MZ
4 10 1871 Ostróg Józef Beranowski Mizoczyk Franciszek Anna łokotek Maciej Matejka, Anna Baran...mężatka 654-1-56 43R 5 R 46 MZ
9 7 1872 Ostróg Franciszek Sirla Mizocz Johan Józefa Hu... Czesi, Franciszek Beran, Józefa Husakowa ż. Józefa 654-1-56 55V 3 R MZ
13 7 1876 Luboml Feliks Żyliński Ziemlica Feliks Marcelina Bubera Szymon Józefczuk, Paulina Stadnicka ż. Stanisława 319 32 80 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20319/pages/PL_1_436_319_0017.htm
9 10 1877 Luboml Franciszek Bubera Ziemlica Mikołaj Urszula Tatysiuk Łukasz Steczuk,Katarzyna Błaszczuk ż. Romana 320 42 105 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20320/pages/PL_1_436_320_0022.htm
16 3 1882 Horochów Józef Danielewicz Horochów Feliks Bronisława Bera 118 10-11 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0006.htm
6 4 1888 Krzemieniec Julia Beranek Smyga Jan Barbara Zapolska 01-81A 10V-11R 40 T
23 6 1891 Semenówka Antoni Rausz (Rausch) par. Semenówka Johannes Anna Maria Oberat (Oberrat) Antoni Platner (Plattner), Anna Maria Kriger (Krieger) 15 60 Tb
24 9 1891 Semenówka Anna Margarita Micich Semenówka Georg Anna Maria Berac Georg Szimb z żoną Anną Margaritą Burgardt 23 91 Tb
1 10 1891 Semenówka Anna Richner par. Semenówka Georg Konstancja Berac Ignacius Szulc z żoną Anną z d. Lambrecht 25 98 Tb
14 11 1893 Horochów Stanisław Kleszny Haliczany Józef Marianna Bera 129 42-43 87 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20129/pages/PL_1_436_129_0022.htm
3 12 1895 Kuniów Marianna Doleżał Antonówka Ferdynand Marianna Nowogrocka Ignacy Libera i Anna Długa 178-3-86 569V-570R 152 Ż DM
7 3 1899 Horochów Kazimiera Bera Horochów Karol Joanna Cybulska Jan Bielawski, Olimpia Zarzycka ż. Michała 928 12-13 22 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20928/pages/PL_1_436_928_0007.htm
23 6 1899 Horochów Antonina Szadurska Skobełka Józef Maria Strutyńska Karol Bera, Stanisława Bielawska z. Jana 928 28-29 53 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20928/pages/PL_1_436_928_0015.htm
11 11 1899 Horochów Wiktoria Kleszny Haliczany Józef Maria Bera 928 44-45 88 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20928/pages/PL_1_436_928_0023.htm
27 10 1904 Horochów Karol Kleśny Haliczany Józef Maria Bera 973 24 91 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20973/pages/PL_1_436_973_0026.htm
20 7 1908 Horochów Aniela Klesna Szeroka Józef Maria Bera 994 21 77 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0025.htm
13 9 1912 Jałowicze Antoni Fidler Nadczyce Jan Rudolf Waleria Plecińska Antoni Beranek, Stefania Pawłowska panna, chrzest w Młynowie 1046 34-35 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201046/pages/1_436_0_0_1046_0020.htm
19 3 1912 Horochów Józef Bolesław Kleszny Boroczyce Józef Maria Bera 1039 6 16 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0009.htm
29 10 1914 Tbilisi Alfons Czeberak Tbilisi Kazimierz s.Michała Marianna c.Józefa Narbut Erazm Cytrycki, Maria Kapturowska 98R 117 Tb
16 8 1914 Horochów Maria Bera Horochów Zygmund Julia Azlar 1059 17 64 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201059/pages/1_436_0_0_1059_0019.htm
26 1 1915 Tbilisi Władysław Józef Dzieniewski Tbilisi Karol s.Józefa Janina c.Antoniego Bera Tadeusz Krzyżanowski, Maria Mularska 103R 16 Tb
26 1 1915 Tbilisi Jan Karol Dzieniewski Tbilisi Karol s.Józefa Janina c.Antoniego Bera Lucjan Zborowski, Lucyna Zborowska 103R 17 Tb

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
30 1 1827 Białogródka Józef Kędzierski Białogródka 28 Mikołaj Salomea Wilińska Marianna Zarzycka Białogródka 24 Konstanty Agnieszka Błuś Jan Kędzierski i Jan Berażański 178-03-93 64R 3 Ż DM
20 5 1828 Białogródka Józef Zieliński Sosnoweczka 30w Franciszek Rozalia Gęsicka Małgorzata Dubowicz Sosnoweczka 20 Jakub Marianna Marcinowska Jan Berażański i Andrzej Drużbiński 178-03-94 79V 7 Ż DM
25 1 1842 Ostrówki Józef Wasiuk Ostrówki 20 Jan Marianna Bera Rozalia Kloc Ostrówki 26 Jędrzej Helena Kruk Jan Kloc, Maciej Muzyka 553 20 1 857 606 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20553/pages/PL_1_436_553_0012.htm
10 8 1847 Ostróg Julian Kutyłowski Hulcza 26 Jan Julianna Bera Tekla Czwalińska Hulcza 24 Szymon Tekla Fedorowicz Jan Szczegłowski, Józef Palczewski 171-1-13 27V 14 R DM
14 2 1867 Horochów Paweł Drewnowski Borotczyce 39 Franciszek Maria Joanna Bera Horochów 30 Tadeusz Petronela 103 41 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20103/pages/PL_1_436_103_0023.htm
28 1 1868 Horochów Henryk Zarzycki Borotczyce 19 Bazyli Józefa Bera Tekla Gilewicz Borotczyce 21 Tomasz Antonina Malecka 104 25 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20104/pages/PL_1_436_104_0014.htm
6 2 1883 Horochów Józef Zarzycki par. Horochów 26 Bazyli Józefa Bera Joanna Kostecka par. Horochów 19 Kajetan Józefa Szatkowska Jan Bilewicz, Jan Strutyński 119 55 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20119/pages/PL_1_436_119_0030.htm
19 11 1891 Semenówka Piotr Alojzjus Berac (Beraz) saratowska gub. 19 Johannes Anna Maria Saks (Sacks) Maria Anna Kriger (Krieger) Semenówka 20 Johannes Barbara Herlein (herrlein) Michał Herlein (Herrlein), Jakub Berac (Beraz) 43 21 Tb
28 1 1907 Tbilisi Jakub Mianowski pow. Garwolin, siedlecka gub. 27 Antoni Franciszka Rękawek Eugenia Jasienkowska grodnieńska gub. 25 Cyprian Maria Leszczyńska Aleksander Gaberanian, Marian Poussin 158 6 Tb
28 8 1911 Młynów Jan Szewczyk Józef Maria Julia Beranek 23 Jan Barbara pryw ED
3 1 1916 Kijów, św. Mikołaja Mieczysław Wieczarek Kijów 23 Piotr Anna Ryppel Janina Zając Kijów 20 Jan Katarzyna Stompa Jan Francewicz Kebert, Franc Józefowicz Bera 312/1/109 91V 2 m.K JM1
29 11 1922 Młynów Teodor Doktor Chorłupań - kolonia 23 Tomasz Katarzyna Wawrzyniec Aniela Berak kol. Klin 23 Jakub Barbara Koster Jerzy Babiarz, Adam Badocha 740-6-136 54R 58 R DW 24
8 11 1931 Torczyn Józef Malinowski Smolarnia Horodyńska 27 Piotr Katarzyna Jakubowska Antonina Beranek 986 14 V-15 R 68 dopisek
1 1 1939 Horochów Józef Bolesław Kleszny Boroczyce 27 Józef Maria Bera Janina Kideryn 1039 6 16 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0009.htm
3 8 1963 Dygowo Piotr Majewski Aniela Klesna Szeroka 55 Józef Maria Bera 994 21 77 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0025.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
6 15 Chł. Bera Łukasz s. Stanisława 66 Kodnia Różki 1897 Żytomierz DM 178-49-30


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl