Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 560 wyników dla: Zych

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
6 2 1782 Szczurowice Anastazja Matiaszycha 65 Smarżów 37 1310L 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0033.htm
28 12 1798 Lubar Brygida Iwanczycha 40 Hryniowce łacina, wdowa 178-49-3 617R Ż Mg
12 8 1805 Kuniów Honorata Breza 8 Siekierzyńce c. JW podkomorzych Antoniego i Anny z Czarneckich 297-1-086 9V-10R Ł
26 5 1817 Łuck Krystyna Józefa Alojza Żychowicz 10/12 Łuck c. wlm. Józefa profesora matematyki Łuckiej Szkoły Publicznej i Ksawery ze Starczewskich 94V Ł
2 6 1817 Łuck Ksawera Żychowicz 28 Łuck ze Starczewskich, wlm., żona Józefa - profesora matematyki Łuckiej Szkoły Publicznej 95 R-V Ł
27 10 1820 Kuniów Marianna Kozaczycha 40 Illaszówka 297-1-086 55V Ł
2 7 1825 Kotelnia Józef Kazimierz Pruszyński 3/12 Kotelnia s. wlm. Hipolit i Ludwika z Pruszyńskich chorążych królestwa polskiego 178-51-251 21a Ż EH
16 9 1826 Kotelnia Rozalia Rudnicka 12 Kotelnia c. wlm. Antoni i Eudoxia podkomorzych żytomierskich 178-51-251 29,29a Ż EH
18 3 1827 Zasław św. Jana Tadeusz Skotnicki 46 Łopuszna żona Aleksandra z Czychowskich, s. Antoni, c. Marianna, Teresa, Urszula 178-03-009 22 21 Ż MO 43
26 3 1828 Ołyka Antonina Cayżych 55 Romanów mąż Antoni Cayżych 814 159 13 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0163.htm
24 2 1828 Opalin Sieniczycha 70 Zabuże wdowa 513 3-4 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20513/pages/PL_1_436_513_0002.htm
16 5 1828 Krzemieniec Krzysztof Beztrzanowski 18 Krzemieniec przychodzieniec, nie wiadomo skšd przybył do Krzemieńca 01-7 38R 261 T 906 DM
29 1 1828 Aleksandria Domicella Karczewska 70 Koźlin wdowa, z Przychodnich, nie mająca potomstwa 171-1-1 182R 1 R Mg
30 11 1828 Międzyrzec Prakseda Zwierzychowska 1 Hoszcza c. Prac. Sylwestra i Tekli zd. Wałuszewska 171-1-1 250R 54 R Mg 7143
5 12 1829 Turzysk Jan Szychowski 63 Mokrzec wdowiec, s.Piotr 844 354 78 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0198.htm
10 10 1829 Ołyka Agnieszka Kosciuszycha 70 Ołyka wdowa po Marianie, zostawiła s. Aleksandra i c. Mariannę 815 181 36 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0185.htm
9 10 1829 Łuck Aleksandra Kalinowska 43 Kulczyn vel Oxenia Kaliszycha, rekrutka 815 45 121 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0045.htm
20 1 1829 Hołoby Andrzej Drubiszewski 50 Gończy Bród przychodzień niewiadomych rodziców 844 210R/397 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0222.htm
15 7 1829 Hołoby Antoni Zdański 70 Hołoby przychodzeń wolnego stanu 844 211R/399 23 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0223.htm
1 12 1830 Krzemieniec Idzi Przychuliński 20 Rudka s. ur. Szymona i Marianny 01-7 91R 722 T 959 DM
19 4 1831 Ptycza Helena Szabaturzycha 40 Stołpiec wdowa po niewiadomym mężu, uboga, jałmużną żyjąca 817 240R 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0247.htm
25 4 1831 Krzemieniec Adrian Kaliszkowski 72 Krzemieniec z cholery, WJX Kustosz Międzyrzecki Zakonu Franciszkańskiego Braci Mniejszych Klasztoru Krzemienieckiego 01-7 101V 85 T 970 DM
17 4 1831 Zasław św. Jana Marianna Tomczycha Kowalczuk 50 Luterka prac., wdowa po Tomaszu Kowalczuku, córka Antonina 178-3-97 20V 60 Ż DM
2 1 1832 Turzysk Ewa Szychowska 40 Mokrzec c. jana i Apolonii z Paprockich 847 648 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0348.htm
11 2 1832 Dubno Czaplińska 60 Warkowicze zm. nagle, przychodnia wdowa, o rodzinie nic nie wiadomo 818 158V 10 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0166.htm
8 9 1833 Ptycza Jan Duorański 40 Nosowica urodzonych NN ponieważ był z przychodniów bezżenny 819 268R 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0277.htm
5 4 1833 Luboml Józef Deneczuk 2/52 Terebejki r. Sebastian, Anna Malczych 848 560 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0317.htm
23 9 1834 Luboml Franciszka Rekuta 35 Jagodzin ur. Malczych 849 515 93 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0284.htm
10 2 1835 Dederkały Marcella Szewczycha 60 Wołkowce wdowa po Łucku, syn Justyn, córki Agata i Helena 199 214 5 18
6 1 1835 Ostrówki Marianna Julianna Pieterek 4 Wola Ostrowiecka c. prac. Andrzeja i Marianny z Bruczychów 546 23 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20546/pages/PL_1_436_546_0013.htm
18 3 1835 Białogródka Teresa Łaszcz 5 Dworzec c. 1-dw. Feliksa i Wiktorii z Czychowskich 178-03-101 134V 29 Ż DM
17 5 1835 Bazalia Katarzyna Michaluk 9 Łazuczynek Mały c. prac. Małgorzaty Michalczychy wdowy 178-03-101 256V 93 Ż DM
28 7 1837 Ostrówki Jan Pioterek 1 Wola Ostrowiecka r. Jędrzej, Marianna Bruczych 548 32 17 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20548/pages/PL_1_436_548_0019.htm
13 9 1838 Włodzimierz Anna Barczychowska 30 Werba wolna, mąż Aleksander, potomstwa nie zostawiła 853 64 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0035.htm
24 3 1839 Klewań Włodzimierz Podgórski 11 Hruszwica s. Erazma i Eleonory z Przyszychowskich 879 138 R 10
2 6 1840 Łuck Józef Zychowicz 65 Łuck Pozostawił wdowę Franciszkę z Piotrowskich, syna Hipolita, córkę Antoninę 376 50 59 826 34V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0031.htm
27 5 1840 Nowogród Wołyński Ignacy Władysław Przyszychowski 1/4 Stryjowa s. Franciszka i Salomei z Ilińskich 871 91 61 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0048.htm
20 1 1841 Annopol Ignacy Brzezicki 40 Annopol żona Marianna z Przychodzińskich R 77 V 4 0
8 7 1841 Nowogród Wołyński Salomea Przyszychowska 20 Stryjowa mąż Franciszek, potomstwa nie zostawiła 872 102 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0056.htm
1 2 1841 Horochów Józefat Przychotko 2 Podliski s. prac. Bazylego i Marianny z Jezenickich 79 45 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2079/pages/PL_1_436_79_0027.htm
4 4 1843 Deraźne Tekla Tucewicz 22 Stawek z Michalewskich, mąż Kazimierz - porucznik Korpusu Leśniczych, syn Wiktor 882 189 R 9
8 12 1843 Ołyka Tekla Żychlińska 81 Ołyka wdowa, bez potomstwa 467 22 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20467/pages/PL_1_436_467_0013.htm
29 10 1844 Nieświcz Piotr Przychocki 66 Hubin pracowity, z par. Złoczowieckiej, żonaty, synowie Feliks, Rafał i Grzegorz 439 19 20 0
21 2 1845 Krzywin Kazimierz Białoszewski 80 Krzywin Wdowiec po Józefce z Ambrożych, synowie: Jan, Antoni, Franciszek i Feliks, córki: Karolina, Marianna, Zofia, Franciszka 884 68 5 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0070.htm
16 7 1845 Luboml Franciszka Rudzka 0,5 Rymacze r. Szymon, Marianna Jurczych 860 432 57 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0230.htm
29 10 1846 Ostrówki Marianna Lenczycha 70 Wola Ostrowiecka 861 718 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0333.htm
29 12 1847 Katerburg Maryanna Palczychowa 50 Borszczówka z Magdyczów, mąż Mykita 199 64 17 472
29 12 1847 Katerburg Maryanna Palczychowa 50 Borszczówka z Magdyczów, mąż Mykita 199 64 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0033.htm
5 10 1848 Równe Klara Uschulińska ? 7 Złotyjów c. Wojciecha i Zofii Głębskiej (inny zapis Przychulińska) 171-1-14 169R 58 R DM
29 12 1851 Katerburg Maryanna Palczychowa 50 Borszczówka z Magdyczów, mąż Mykita 202 64 17
11 1 1851 Kowel Jerzy de Lacy 56 Hrydki wlm., kapitan korpusu lesniczych, żona Leokadia z Jurcewiczów, dzieci z 1-go małż. synowie Paweł i Roman, córki Aleksandra i Marianna, z 2-go córka Zofia Aleksandra 254 34 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20254/pages/PL_1_436_254_0019.htm
18 9 1854 Korytnica Władysław Kunc 1 Korytnica s. Piotra i Teresy z Chorążych 226 28 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0016.htm
11 8 1855 Korytnica Piotr Kunc 49 Korytnica żona Teresa z Chorążych, córka Marianna 227 26 69 0
19 8 1855 Sielec Aniela Czacka 60 Sielec panna, c. JW. Podczaszych Koronnych Michała i Beaty z hr. Potockich (tyfus) 587 43 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0024.htm
5 1 1856 Korytnica Tekla Czyzczycha 45 Korytnica stanu wolnego 228 20 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20228/pages/PL_1_436_228_0012.htm
8 11 1858 Korytnica Józef Janakowski 80 Juszów wdowiec po Gertrudzie Helenie z Czychurskich, 230 30 24
14 3 1858 Opalin Antoni Paszkowski 8 Mielniki s. Józefa i Tekli z Chorazych 535 10 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20535/pages/PL_1_436_535_0007.htm
21 12 1860 Łysin Wiktoria Przychodzka 2 Rogóźno c. Grzegorza i Julii 841 210 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0116.htm
5 9 1860 Wiszenki Katarzyna Przychodzka 26 Nieźwierz z d. Mocarska, chł., mąż Feliks, 781 45 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20781/pages/PL_1_436_781_0024.htm
23 7 1863 Żytomierz Aleksandra Szychewicz 90 Futor Szymanowskiego ze starości, dw., wdowa z Gregorowiczów, zostawiła córki Mariannę i Józefę 178-3-54 136V 187 Ż DG
10 6 1865 Żytomierz Sabina Szychewicz 3 Krosznia z przeziębienia, córka Adama i Kornelii z Rafałowiczów 178-3-61 147R 131 Ż DG
29 8 1865 Żytomierz Edward Kwaczowski 2 Krosznia z suchot, syn mieszczan Tomasza i Antoniny z Szychewiczów 178-3-61 151R 198 Ż DG
18 10 1865 Żytomierz Mikołaj Szymanowski 2 Futor Szymanowskiego z suchot, syn Józefa i Józefy z Szychewiczów 178-3-61 154R 237 Ż DG
18 3 1866 Żytomierz Andrzej Wasilewski 78 Żytomierz ze starości, dw., zostawoł ż. Zofię z Szychewiczów i c. Marainnę 178-3-63 122R 108 Ż DG 191
21 3 1871 Jampol Agnieszka Sołymczych 65 Lachowce z d. Janicka, chł., wdowa po Macieju, syn Józef 1-55 96V 17 T
1 1 1873 Horochów Franciszek Czych 0,5 Nowosiółki Czeskie s. Czechów Franciszka i Franciszki z Stanków 109 57 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20109/pages/PL_1_436_109_0033.htm
5 12 1875 Ołyka Franciszka Mozych 35 Dubiszcze z Waldow, zostawiła męża Augustyna, dzieci Teofila i Józefa oraz Apolonię 496 76 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0039.htm
25 8 1878 Rzyszczów Michalina Krzychowska 7 Mikołajów szkarlatyna, c. Józefa i Benigny z Niedzielskich 312-1-111 30 21 m.K KM
18 12 1881 Szumsk Marianna Kozaczych 65 Cyranka chłopka, wdowa, potomstwa po sobie nie pozostawiła 01-231 67V 110 T DM 859
14 9 1885 Radziwiłłów Jan Migda 86 Radziwiłłów austriacki poddany, od dawna wdowiec, synowie Jakub, Marcin i Michał, córki Katarzyna Zych, Anna Pawlik, Maria Wąs i Rozalia Borowska 1-79 69 V 37 T 0
19 1 1885 Rzyszczów Janina Rutkowska 6 Traktamirów c. szl. Wincentego i Antoniny z Żychowiczów 1268-2-26 34 3 CDIAK
26 4 1886 Ołyka Katarzyna Szychta 2 Humienniki Szymona i Marianny z Luciejewskich 507 89 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0047.htm
23 10 1888 Radziwiłłów Teofila Przychodzka 24 Radziwiłłów z d. Traczyńska, chłopka, mąż Piotr, córki Teodozja i Wacława 0.1-81A 72R 30 T
23 2 1889 Radziwiłłów Bolesław Przychodzki 4/12 Komarówka s. chł. Piotra i Teofili z Traczyńskich 0.1-81 B 69V 9 T
22 3 1898 Horochów Maria Zych 75 Strzelcze z Latochów, austriacka poddana, mąż Antoni 927 48 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20927/pages/PL_1_436_927_0039.htm
9 9 1901 Horochów Maria Zych 3 Starostaw córka Michała i Anny Kazun 944 52 44 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20944/pages/PL_1_436_944_0043.htm
23 2 1901 Horochów Antoni Zych 88 Strzelcze wdowiec, dzieci: Zofia 944 46 17 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20944/pages/PL_1_436_944_0040.htm
3 8 1905 Horochów Piotr Janiuk 2/12 Podliski s. Jana i Marianny z Zychów 974 54R 40 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0049.htm
20 4 1905 Włodzimierz Ignacy Zieliński 22 Włodzimierz chłop warszawkiej gub., pow. Kutno, gm. Żychlin, s. Jana i Józefy z Kowalczyków 991 82V 63 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0081.htm
15 4 1906 Horochów Jan Janiuk 0 Podliski syn Jana i Marii Zych 992 20 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0040.htm
16 9 1907 Tbilisi Franciszek Brzychcy 23 Tbilisi szeregowy miejscowej tbiliskiej drużyny 109 Tb
16 11 1910 Horochów Jan Zych 4 mieś Oszczów syn Michała i Anny Kazun 996 59 68 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0053.htm
2 5 1911 Horochów Stanisław Zych 76 Jezierce żona Maria Kruszyńska, dzieci: Michał, Katarzyna, Anna, Antonina 997 51 28 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0044.htm
4 7 1912 Torczyn Maria Szychman 40 Torczyn od gruźlicy, z d. Gielińska, austr. podd., mąż Edward, syn Karol, córki Anna i Feliksa 1042 65 17 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0037.htm
25 11 1913 Horochów Stefan Zych 1 Oszczów syn Michała i Anny Kazun 1045 85 55 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0048.htm
3 6 1915 Luboml Maria Zych 23 Gołowno 1067 82 53 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201067/pages/1_436_0_0_1067_0045.htm
8 9 1915 Kijów, św. Aleksandr Zofia Zych 16 Kijów ojciec: Mikołaj 312/1/129 161V 234 m.K. JM1
13 1 1922 Młynów Stefan Skawiński 20 Karolinka z defterytu, kawaler, s. Władysława i Marianny z Małolepszych 740-6-136 58V 12 R 28 DW
30 11 1931 Radziwiłłów Halina Pawczyńska 2/12 Radziwiłłów c. Zygmunta i Marii z Przychodzkich 1-119 256 V 31 T 0
29 12 1935 Krzemieniec Irena Sabina Sokołowska 12 Krzemieniec c. Jana i Anny z Koziaków z Zahajec Dużych 42 V 69 0
1936 Radziwiłłów Ewelina Przychodzka 29 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
10 1708 Żydaczów Teresa Anna Jan Wojciechowski, Anna Połatajczycha 1601L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201601/pages/PL_1_301_1601_0002.htm
11 2 1711 Czartorysk Katarzyna Tokarska Antoni Marianna ur. Paweł Zahorowski, mieszcz. Anna Grzesczycha 297-1-185 18V Ł
19 12 1717 Torczyn Mikołaj Suchorebryk? Stefan, rgc Helena, rgc Roman Woina?, Anastazja Szachraczycha 5a b/nr Ł EH
17 2 1724 Torczyn Apolonia Trzeciakowska Jakub Helena Leonty Kondratowicz, Anastazja Szachiaczycha 16 b/nr Ł EH
10 2 1726 Torczyn Grzegorz Zaborowski Chorochoryn Bazyli Marianna Troscinska illegitimus; Jan Zagorski, Leszczycha 21 b/nr Ł EH
8 2 1729 Czartorysk Dorota Sobko Jan Feska Jan Sobczuk, Jadwiga Sobczuczycha 297-1-185 37V Ł
6 5 1732 Czartorysk Joanna Marianna Michałowska Rudka Szymon Petronela Józef Wierzbicki, Zofia Rosińska, Wawrzyniec Rogowski, Prakseda Michalczycha 297-1-185 40V Ł
8 12 1732 Czartorysk Katarzyna Czartorysk NN Helena Arciuszycha Józef Wierzbicki, Anna Połońska 297-1-185 41R Ł
9 4 1739 Szumsk Wojciech Sutor (Szewc ?) Bryków Jan Barbara Wojciech Francuz, Jadwiga Kaszczycha 297-1-180 3R Ł RK 6
9 4 1739 Szumsk Wojciech Sutor (Szewc ?) Waśkowce Wacław Helena Ignacy Kiedrowicz, Marianna Rutadzycha 297-1-180 3R Ł RK 6 0
9 7 1739 Szumsk Małgorzata Markutewicz Kąty Stefan Jadwiga Stefan Dziegciarz, Anna Michalczycha 297-1-180 4R Ł RK 8
3 1 1740 Szumsk Agnieszka Kruholec Sabba Katarzyna Jan Goch, Agnieszka Tkaczycha 297-1-180 4V Ł RK 9
27 2 1741 Szumsk Antoni Czerniowski Nowostaw Aleksander Jadwiga Wasiuryn Grzegorz Kiryluk, Michalina Iwaszczycha 297-1-180 8V Ł RK 18
13 6 1741 Szumsk Antoni Błaszczuk Załuże Jakub Regina Tomasz Rarzebiński, Jadwiga Franczycha 297-1-180 10R Ł RK 21
8 10 1741 Szumsk Franciszek Waniczuk Michał Anna Marcin Nowakowski, Lubka Sawczycha 297-1-180 11V Ł RK 24
23 4 1742 Szumsk Marianna Szawczyk Kruholec Sebastian Katarzyna Sebastian Jaguzczak, Marianna Jusczycha 297-1-180 12V Ł RK 26
15 11 1742 Szumsk Andrzej Frankiewicz Bykowce Franciszek A? Antoni Bosci, Zuzanna Gelińska, Stefan Semeniuk, Agnieszka Jaszczycha 297-1-180 13V Ł RK 28
30 12 1742 Szumsk Jan Łukomski Żukomski Kruholec Michał Regina Jan Goch, Agnieszka Barczycha 297-1-180 14R Ł RK 29
11 6 1743 Szumsk Rozalia Jadłowska Jodłowska Kruholec Antoni Marianna Mikołaj Łanucki, Bibanna Drogewska, Józef Brzeski, Jadwiga Lewczycha 297-1-180 15V Ł RK 32
23 8 1744 Szumsk Marianna Wertep Szumsk Stefan Zofia Piotr Gegewski, Anastazja Hoszczycha 297-1-180 18R Ł RK 37
20 6 1745 Szumsk Magdalena Huta Surażska Sebastian Marianna Bazyli Wiesniuk, Teodora Andruszczycha 297-1-180 21V Ł RK 45
29 8 1745 Szumsk Hiacynt Kastrzebowski Kastrzębowski Iserna Walenty Marianna Mikołaj Michałoski, Jadwiga Barczycha 297-1-180 22R Ł RK 46
12 1745 Szumsk Ewa Maciuk Rachmanów Tomasz Katarzyna Wojciech Kozicki, Marianna Chwesczycha, Maciej Zaleski, Apolonia Sasczycha 297-1-180 23R Ł RK 48
15 12 1746 Szumsk Anastazja Francuz Rudnia Surażska Andrzej Agnieszka Szymon Zychowski, Marianna Filarowska, Franciszek Iwaniec, Marianna Iwanicha 297-1-180 26R Ł RK 54
1 10 1747 Szumsk Justyna Makowska? Kruholec Tomasz Anna Jan Zakrowski, Anna Slusarzowna, Teodor Rokicki, Regina Bartczycha 297-1-180 28V Ł RK 59
15 10 1747 Szumsk Marcin Jadaszczyk Jadaszko Rudnia Michał Ewa Ozuchoska Orzechowska Jan Filaroski, Katarzyna Zychoszczanka 297-1-180 29R Ł RK 60
26 10 1747 Szumsk Jan Bykowce Franciszek Helena Antoni Bokij, Marianna Puchatowa, Walczucz, Anastazja Ilczycha 297-1-180 29R Ł RK 60
29 11 1747 Szumsk Katarzyna Sopinska Sopińska Rachmanów Aleksander Rozalia Antoni Sopinski, Ewa Wasilowa, Eliasz Jurczenko, Prakseda Kuszczaczycha 297-1-180 29V Ł RK 61
20 2 1748 Szumsk Walenty Filaroski Filarowski Kąty Jan Marianna Maciej Zychoski, Marianna Dębczakowa 297-1-180 31R Ł RK 64
3 6 1748 Szumsk Anna Woleńnik Woleśnik Zaleśce Maciej Regina Wacław Jedlinski, Agata Tomczycha z Załuża 297-1-180 32V Ł RK 67
20 6 1748 Szumsk Antoni Zychoski Zychowski Rudnia Surażska Walenty Anna Jan Zychoski, Marianna Janowa 297-1-180 32V Ł RK 67
14 7 1748 Szumsk Anna Chowdiejczuk Chowdziejczuk Kruholec Wacław Agnieszka Hawryło Chowdieyczuk, Marianna Jewanycha Tkaczycha 297-1-180 33R Ł RK 68
4 8 1748 Szumsk Magdalena Tomaszewska Kruholec Stanisław Regina Teodor Rokicki, Marianna Tkaczycha 297-1-180 33R Ł RK 68
25 8 1748 Szumsk Bartłomiej Zychoski Zychowski Rudnia Surażska Szymon Katarzyna Stefan Kokur, Marianna Chilaroska 297-1-180 33V Ł RK 69
10 9 1748 Szumsk Mikołaj Marchecki Rudnia Surażska Stanisław Zofia Maciej Zychoski, Marianna Dokuwna 297-1-180 33V Ł RK 69
19 9 1748 Szumsk Franciszek Furdyk Borki Aleksander Apolonia Dymitr Łukaszuk, Apolonia Sawczycha 297-1-180 33V Ł RK 69
25 11 1749 Szumsk Katarzyna Nakonieczna Załuże Jan Agnieszka Wojciech Kozicki, Agnieszka Ryzkowiczowa, Maciej Zychoski, Katarzyna Szymczycha 297-1-180 36V Ł RK 77
20 8 1750 Szumsk Anna Rybczych Szumsk Anna Józef Stankiewicz, Marianna Medynska 297-1-180 39R Ł RK 83
7 2 1751 Szumsk Zofia Zychowska Rudnia Surażska Walenty Anna Szymon Kowal, Marianna 297-1-180 40V Ł RK 86
28 2 1751 Szumsk Marianna Skurczak Rudnia Surażska Szymon Marianna Szymon Zychowski, Marianna Janowa 297-1-180 41R Ł RK 87
31 3 1751 Szumsk Marianna Podolska Kąty Maciej Agnieszka Walczuk Jan Martyniuk, Anastazja Grzeszczycha 297-1-180 41V Ł RK 88
10 6 1751 Szumsk Antoni Iwanczuk Iwańczuk Rudnia Surażska Stefan Barbara Szymon Pastralewicz, Katarzyna Zychowczanka 297-1-180 42V Ł RK 91
15 6 1751 Szumsk Ewa Slusarz Ślusarz Suraż Jan Anna Eliasz Fedorowicz, Aleksandra Koronczycha, Jan Maksymczuk, Anna Meszczycha 297-1-180 43R Ł RK 92
8 8 1751 Szumsk Wawrzyniec Tkacz Suraż Jan Marianna Michał i Marianna Czaykowska, Szymon Zychowski, Marianna Janowa 297-1-180 43V Ł RK 94
10 8 1751 Szumsk Wawrzyniec Mazur Borki Teodor Katarzyna Antoni Tyszerewicz, Anna Michalczycha 297-1-180 44R Ł RK 96
12 12 1751 Szumsk Tomasz Zychowski Rudnia Surażska Maciej Zofia Maciej Filarowski, Katarzyna Zychowska 297-1-180 46R Ł RK 101
19 9 1752 Szumsk Mateusz Zychowski Rudnia Surażska Szymon Katarzyna Jakub Zychowski, Marianna Tuzewska, Maciej Swiderowski, Marianna Demczucha 297-1-180 49V Ł RK 113
9 12 1753 Czartorysk Tomasz Swejkewicz Huta Hiacynt Anastazja Kazimierz Swejkewicz, Anna Sobczycha 297-1-185 66V Ł
8 1 1753 Szumsk Agnieszka Kazmierczuk Kazimierczuk Kąty Marcin Franciszka Jan Martiniuk, Anastazja Karczewska, Franciszek Burzynski, Anastazja Grzeszczycha 297-1-180 50V Ł RK 118
14 1 1753 Szumsk Filarowski Chodaki Jan Marianna Paweł Grzyczkowski, Zofia Zychowska 297-1-180 50V Ł RK 118
1 3 1753 Szumsk Kazimierz Sliwko Śliwko Śliwiński Huta Rachmanowska Nowa Wawrzyniec Magdalena Wojciech Kozicki, Agnieszka Mekieczycha 297-1-180 51V Ł RK 121
22 3 1753 Szumsk Marianna Rybczuk Rybczych Szumsk Bazyli Anna Józef Medynski, Marianna Sobolowska 297-1-180 51V Ł RK 121
19 4 1753 Szumsk Wojciech Michałowski Iserna Mikołaj Ewa Sebastian Wesołowski, Anna Franczycha 297-1-180 52R Ł RK 124
8 5 1753 Szumsk Julita Wojciechowska Horbowce Józef Franciszka Marcin Janiszyn, Magdalena Zielonczycha, Maciej Boreiko, Teresa Zbrozkowna 297-1-180 52V Ł RK 125
27 6 1753 Szumsk Piotr Szydłowski Szumsk Stanisław Barbara Ignacy Lebel, Anna Bystrzycha 297-1-180 52V Ł RK 125
4 10 1753 Szumsk Michał Baczkowski Bączkowski Obycz Szymon Zofia Teodor Andreowicz, Marianna Leszczycha 297-1-180 54R Ł RK 130
16 11 1753 Szumsk Jan Benedykt Marcin Wawrzyniec Wada Sadeczki Łukasz Marianna Grzegorz Szewczuk, Anna Tyszczycha 297-1-180 54V Ł RK 131
30 6 1754 Szumsk Paweł Nakoneczny Nakonieczny Hucisko Wojciech Anna Jan Mielniczuk, Agnieszka Franczycha 297-1-180 57V Ł RK 140
29 9 1754 Szumsk Agnieszka Zychowska Rudnia Surażska Maciej Zofia Szymon Zychowski, Anna Pasieczniczka 297-1-180 58R Ł RK 142
11 12 1754 Szumsk Mikołaj Mazur Waśkowce Walenty Apolonia Teodor Gumienny, Regina Kasczycha 297-1-180 59R Ł RK 146
10 2 1755 Szumsk Aleksander Nakonieczny Załuże Michał Marianna Tomczuk Tadeusz Łukoszczuk, Katarzyna Franczycha 297-1-180 59V Ł RK 147 0
16 2 1755 Szumsk Marianna Baykoska Bajkowska Rachmanów Tomasz Anastazja Stefan Czornobak, Katarzyna Kisielikowa, Bazyli Czupczak, Anastazja Irczycha 297-1-180 59V Ł RK 147
11 1755 Szumsk Jakub Marcin Mazur Huta Rachmanowska Wawrzyniec Anastazja Tomasz Sińkowski, Wiktoria Mazurzycha 297-1-180 63R Ł RK 159
19 2 1756 Szumsk Konrad Chriciuk Chryciuk Załuże Konrad Ewa obrz. gr., Stefan Mazurek, Agnieszka Jaseczycha 297-1-180 65R Ł RK 166
8 8 1756 Szumsk Ignacy Wawrzyniec Woycieszczuk Wojcieszczyk Bykowce Józef Ewa Donat Szukus, Zofia Andruszczycha, Michał Czerniawski, Ewa Przytworska 297-1-180 67R Ł RK 174
24 8 1756 Szumsk Anna? Wolaniz Wolaniuk Zaleśce Andrzej Jadwiga Jan Wysocki, Jadwiga Mataszycha 297-1-180 67V Ł RK 176
2 9 1756 Szumsk Regina Filaroska Filarowska Huta Szumska Jan Marianna Jan Demkowicz, Katarzyna Zychoszczanka 297-1-180 68R Ł RK 177
5 10 1756 Szumsk Rozalia Kokur Kokurowska Antonowce Stefan Marianna Andrzej Rawski, Katarzyna Obierczycha 297-1-180 68R Ł RK 177
2 12 1756 Szumsk Mikołaj Judaric? Izdaniec ? Huta Szumska Stefan Barbara Szymon Zychoski, Marianna Filaroska 297-1-180 69R Ł RK 181
18 1 1757 Szumsk Sebastian Oleskiewicz Oleśkiewicz Zahajce Kasper Katarzyna Michał Jadaszewicz, Marianna Krawczycha 297-1-180 69V Ł RK 182
21 1 1757 Szumsk Agnieszka Sokolnicka Szumsk Wojciech Magdalena Franciszek Burzyński, Katarzyna Fedczycha, Antoni ?koski, Helena Jezierska 297-1-180 69V Ł RK 182
23 2 1757 Szumsk Dorota Janicka Waśkowce Józef Anna Andrzej Bilewicz, Magdalena Czychoska, Józef Bilewicz, Antonina Czychoska 297-1-180 70R Ł RK 183
11 3 1757 Szumsk Grzegorz Mazur Zaleśce Józef Marianna Daniel Pilipiuk, Jadwiga Matiaszycha 297-1-180 70V Ł RK 184
24 2 1757 Szumsk Maciej Jaskułka Jaskuła Antonowce Wawrzyniec Anna Michał Mieloski, Agnieszka Fedczycha 297-1-180 71R Ł RK 185
26 4 1757 Szumsk Katarzyna Lewicka Szumbar Grzegorz Anastazja Antoni Nowakoski, Marianna Bryczycha 297-1-180 71R Ł RK 185
31 5 1757 Szumsk Marianna Mazur? Wojciech Anastazja Andrzej Gieluk, Marianna Fedczycha 297-1-180 71V Ł RK 186
15 6 1757 Szumsk Bazyli Ziielenieyski Zieleniewski Szumsk Aleksander Małgorzata Franciszek Jarczewski, Katarzyna Chomiaczka, Teodor Nahurniak, Anastazja Hołowczycha 297-1-180 72R Ł RK 187
25 7 1757 Szumsk Marianna Jadaszko Jadaszewicz Iserna Franciszek Anna bliźniaczka, Szymon Zychowski, Anna Adamkowa 297-1-180 72V Ł RK 188
28 10 1757 Szumsk Teresa Orzechowska Suraż Maciej Zofia Jakub Fiarowski, Marianna Antonczycha 297-1-180 73V Ł RK 190
30 4 1758 Czartorysk Katarzyna Sieneńska Samanyk Rudnia Jan Teresa Ignacy Gane, Prakseda Lewczycha 297-1-185 73V Ł 9269 DW
22 1 1758 Szumsk Maciej Maskoski Markowski Antonowce Józef Marianna Szymon Zychoski, Ewa Kosciecha 297-1-180 75V Ł 194 RK 0
12 2 1758 Szumsk Apolonia Gorayska Gorajska Szumsk Sebastian Katarzyna Marcin Nowakowski, Anastazja Hołowczycha 297-1-180 76R Ł 195 RK
14 3 1758 Szumsk Józef Baykoski Bajkowski Szumsk Tomasz Anastazja Jan Mielnicki i Tomczycha, Józef Medynski, Katarzyna Paulicha 297-1-180 77R Ł 197 RK
19 3 1758 Szumsk Marianna Mazur Rudnia Antonowiecka Jan Katarzyna Józef Miaskoski, Anna Obierczycha 297-1-180 78R Ł 199 RK
21 10 1758 Szumsk Jan Kanty Zychowski Rudnia Surażska Szymon Katarzyna Jakub Zychowski, Marianna Tuzowska 297-1-180 81R Ł 205 RK
24 10 1758 Szumsk Szymon Francuziuk Rudnia Surażska Błażej Magdalena Sebastian Pasztalewicz, Marianna Filaroska, Mikołaj Zychowski, Zofia Francuzianka 297-1-180 81R Ł 205 RK
18 7 1759 Szumsk Małgorzata Krainska Kraińska Krajewska Huta Surażska Walenty Agnieszka Józef Jakusiewicz, Katarzyna Andraszczycha 297-1-180 86R Ł RK 217
30 9 1759 Szumsk Teresa Jakubczuk Zahajce Tomasz Marianna Ignacy Tkacz, Marianna Jaszczycha 297-1-180 86V Ł RK 218
13 12 1759 Szumsk Tomasz Tkacz Horbowce Wojciech Barbara Sebastian Haczyński, Chimka Morozycha 297-1-180 88R Ł RK 221
4 9 1760 Czartorysk Róża Samoń Rudnia Jan Teresa Ignacy Gam, Prakseda Lewczych 297-1-185 77R Ł 9275 DW
28 1 1760 Szumsk Agnieszka Maciuk Marcin Katarzyna Tomasz Baykoski, Apolonia Rudniszczycha, Bazyli Kałuski, Katarzyna Chwedorowiczowa 297-1-180 89V Ł RK 224
5 2 1760 Szumsk Agata Mrozowska Szumsk Krzysztof Jan Hornicki, Eudochia Oleszczycha, Paweł Sawicki, Marianna Kowalicha 297-1-180 90R Ł RK 4408
2 3 1760 Szumsk Marianna Oliskiewicz Oleśkiewicz Lutowiszcze Kasper Katarzyna Michał Jadaszkiewicz, Marianna Graczycha 297-1-180 90V Ł RK 4409
27 3 1760 Szumsk Józef Pasztelan? Pasztalenic Rudnia Surażska Szymon Barbara Mikołaj Zychowski, Katarzyna Zychowska 297-1-180 91R Ł RK 4410
3 8 1760 Szumsk Onufry? Tymczuk Tomczuk Waśkowce Mikołaj Anastazja bliźniak, Antoni Nowakoski, Marianna Bundzyczycha 297-1-180 94V Ł RK 4417
14 8 1760 Szumsk Marianna Kraiowska Krajowska Hucisko Surażskie Wawrzyniec Agnieszka Bartłomiej Jadaszek, Anna Bayczycha 297-1-180 95R Ł RK 4418
15 1 1761 Szumsk Agnieszka Stepanowska Kruholec Walenty Marianna Jan Ignaciuk, Katarzyna Szewczycha 297-1-180 98V Ł 4425 RK
15 2 1761 Szumsk Apolonia Mazur Waśkowce Walenty Apolonia Tadeusz Cymbaluczuk, Rudzinska, Andrzej Ilewicz, Marianna ?szczycha 297-1-180 99V Ł 4427 RK
28 6 1761 Szumsk Piotr Antoni Sorkoski Sorkowski? Szumsk Ignacy Hapka Jan Lewicki, Tekla Leszczycha 297-1-180 102R Ł 4435 RK
11 10 1761 Szumsk Franciszek Baranczuk Barański Zaleśce Jan Helena Jan Cyronik, Apolonia Jakubczycha 297-1-180 103V Ł 4438 RK
15 11 1761 Szumsk Stanisław Zychowski Rudnia Surażska Szymon Katarzyna Jakub Zychowski, Gertruda Zuchoska 297-1-180 104V Ł 4440 RK
8 2 1762 Szumsk Antoni Pawłoski Pawłowski Pawłowicz Potutorów Szymon Konstancja Jan Wojciech, Anna Puchaczycha 297-1-180 106R Ł 4444 RK
4 5 1762 Szumsk Stanisław Tkacz Hucisko Surażskie Franciszek Agnieszka Jakub Zychowski, Matylda Paszalenicowa 297-1-180 108R Ł 4448 RK
25 7 1762 Szumsk Jakub Fryziuk Bryków Józef Tekla Andrzej Zarzycki, Marianna Peleszycha 297-1-180 109V Ł 4451 RK
10 8 1762 Szumsk Wawrzyniec Pasztelanic Hołybisy Szymon Barbara Mikołaj Zychowski, Anna Olescikowa 297-1-180 109V Ł 4451 RK
15 8 1762 Szumsk Wawrzyniec Krzemienski Krzemiński Rudnia Surażska Stanisław Jadwiga Sebastian Pasztalanic, ?anna Ryszczychowa 297-1-180 110R Ł 4452 RK 0
22 1 1763 Szumsk Sebastian Antoni Obierczuk Obierczyk Rudnia Antonowiecka Franciszek Katarzyna Antoni, Ewa Hryczycha 297-1-180 112V Ł 4457 RK
30 1 1763 Szumsk Marianna Zychowska Chodaki Mikołaj Gertruda Stanisław Klimaszewski, Katarzyna Tuzewska, Jakub Zychowski, Katarzyna Zychowska 297-1-180 113R Ł 4458 RK
14 7 1763 Szumsk Jakub Pasztalenic Pasztaleniwicz Chodaki Sebastian Anna Mikołaj Zychoski, Marianna Hilaroska 297-1-180 116R Ł 4464 RK
4 10 1763 Szumsk Jadwiga Zychowska Chodaki Szymon Katarzyna Jakub Filaroski, Apolonia Zychowska 297-1-180 117R Ł 4466 RK
14 11 1763 Szumsk Andrzej Zychowski Chodaki Jakub Apolonia Stanisław Klimaszewski, Gertruda Zychoska, Stanisław Zaleski, Marianna Krzeminska 297-1-180 118R Ł 4468 RK 0
2 2 1764 Szumsk Marianna Zaleska Zalewska Szumsk Kasper Agnieszka Mikołaj Zychoski, Marianna Szumaszewska, Mikołaj Szumaszeski, Apolonia Zychoska 297-1-180 119V Ł 4471 RK
5 2 1764 Szumsk Jan z Mathy Zawistoski Zawistowski Nowostaw Antoni Katarzyna Aleksander Jakuboski, Marianna Horkoska, Franciszek Piotroski, Anastazja Dobrzycha 297-1-180 119V Ł 4471 RK
14 3 1764 Szumsk Franciszka Krzeminska Krzemińska Chodaki Stanisław Jadwiga Sebastian Pasztalanic, Eudochia Boszczycha 297-1-180 120R Ł 4472 RK
31 5 1764 Szumsk Stanisław Tkacz Obycz Józef Anna Szymon Bączkowski, Apolonia Tkaczycha 297-1-180 121V Ł 4475 RK 0
1 6 1764 Szumsk Anna Ogarszczuk Chodaki Szymon Barbara Hieronim Walicki, Apolonia Zychowska 297-1-180 121V Ł 4475 RK
16 9 1764 Szumsk Marianna Moskalczuk Moskaluk Chodaki Michał Agnieszka Marek Tomaszewski, Katarzyna Szychowczanka 297-1-180 123R Ł 4478 RK
4 10 1764 Szumsk Franciszek Tomaszewicz Rudnia Surażska Franciszek Agnieszka Sebastian Pasztalenic, Apolonia Zychowska 297-1-180 123R Ł 4478 RK
30 10 1764 Szumsk Marianna Makowska Chodaki Sebastian Zofia Szymon Zychowski, Marianna Filaroska 297-1-180 123V Ł 4479 RK
2 12 1764 Szumsk Mikołaj Jezierski Waśkowce Andrzej Helena Grzegorz Bilski, Marianna Rudzinska, Dominik Nowakoski, Anna Tkaczycha 297-1-180 124R Ł 4480 RK
27 1 1765 Szumsk Agnieszka Francuzik Francuziuk Chodaki Błażej Magdalena Szymon Zychowski, Marianna Antoniuczka 297-1-180 125R Ł 4482 RK
31 1 1765 Szumsk Błażej Bądar Bondar Zaleśce Wawrzyniec Magdalena Eliasz Prokopiuk, Paraskewia Panaszycha 297-1-180 125R Ł 4482 RK
3 3 1765 Szumsk Kazimierz Zychowski Huta Surażska Mikołaj Gertruda Andrzej Błazewski, Apolonia Zychowska 297-1-180 125V Ł 4483 RK
24 6 1765 Szumsk Jan Filarowski Rudnia Surażska Jakub Marianna Szymon Zychowski, Gertruda Zychowska 297-1-180 126V Ł 4485 RK
3 7 1765 Szumsk Marianna Filarska Filarowska Rudnia Surażska Jan Anna Szymon Zychowski, Gertruda Zychowska 297-1-180 126V Ł 4485 RK
7 7 1765 Szumsk Józef Tarnawski Szumbar Hilary Marianna Boreyko Borejko Maciej Zielewicz, Teofila Tkaczycha 297-1-180 127R Ł 4486 RK
24 9 1765 Szumsk Tekla Kowalczuk Sosnowka Wojciech Marcjanna Antoni Rymarz, Marianna Tomczycha 297-1-180 127R Ł 4486 RK
27 10 1765 Szumsk Katarzyna Nowak Nowakowska Huta Surażska Jan Regina Stanisław Zych, Teofila Zarembowa 297-1-180 128R Ł 4488 RK
18 12 1765 Szumsk Tomasz Zychowski Chodaki Jakub Apolonia Andrzej Błaskowski, Gertruda Zychowska 297-1-180 129R Ł 4490 RK
23 3 1766 Szumsk Franciszka Sitarczuk Huta Surażska Grzegorz Hapka Stanisław Zychowski, Regina Pospolicicha 297-1-180 131R Ł 4494 RK
14 5 1766 Szumsk Marianna Pastelnik Pasztalenic Rudnia Surażska Sebastian Anna Mikołaj Zychowski, Anastazja Gnutrowa 297-1-180 132R Ł 4496 RK
29 7 1766 Szumsk Magdalena Zychowska Huta Surażska Szymon Katarzyna Tadeusz Grzybowski, Katarzyna Zaleska 297-1-180 133V Ł 4499 RK
31 8 1766 Szumsk Mikołaj Zychowski Rudnia Surażska Szymon Katarzyna Andrzej Błaszkowski, Apolonia Zychowska, Antoni Rawski, Marianna Kuzniokowa 297-1-180 134R Ł 4500 RK
18 11 1766 Szumsk Salomea Wronoska Wronowska Rudnia Surażska Sebastian Zofia Antoni Francuzik, Katarzyna Zychowska 297-1-180 136R Ł 4504 RK
17 12 1766 Szumsk Ewa Szkatulnik Huta Szumska Florian Marianna Tomasz Jakus, Zofia Tkaczycha 297-1-180 136V Ł 4505 RK
29 1 1767 Czartorysk Józefa Kowal Ośnica NN Marianna Antoni Miałkowski, Marianna Iwczycha 297-1-185 88V Ł DW 929
7 1 1767 Szumsk Ewa Sawicka Wołkowce Michał Rozalia Stanisław Szydłowski, Anna Pastuszycha 297-1-180 137R Ł 4506 RK
2 2 1767 Szumsk Błażej Pastelniczek Pasztelanic Chodaki Szymon Barbara bliźniak, Harasym Wełyczko, Katarzyna Zychowska 297-1-180 137V Ł 4507 RK
2 2 1767 Szumsk Marianna Pastelniuk Pastelnik Chodaki Szymon Barbara bliźniaczka, Harasym Wełyczko, Katarzyna Zychowska 297-1-180 137V Ł 4507 RK
3 2 1767 Szumsk Marianna Łysa Szumbar Grzegorz Zofia Teodor Tkaczow, Anna Jaroszycha 297-1-180 137V Ł 4507 RK
28 6 1767 Szumsk Marianna Jędruszkiewicz Szumsk Stefan Agnieszka Leon Jekler, Eudochia Leszczycha 297-1-180 139V Ł 4512 RK
20 9 1767 Szumsk Zuzanna Zychowska Chodaki Mikołaj Gertruda Andrzej Błazkowski, Katarzyna Zychowska 297-1-180 140R Ł 4513 RK
22 9 1767 Szumsk Tekla Sopniewska Sopińska Sopiniow Rachmanów Grzegorz Marianna Stefan Głowacki, Marianna Tabaczycha 297-1-180 140R Ł 4513 RK
24 11 1767 Szumsk Andrzej Mazur Onyszkowce Stanisław Marianna Andrzej Łukrynczuk, Milenka Chweszczycha 297-1-180 140V Ł 4514 RK
6 7 1768 Szczurowice Małgorzata Russakowicz Barszczów Stanisław Katarzyna Kazimierz Podgórski, Tekla Semczycha 1310L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0003.htm
29 3 1768 Szczurowice Józef Głębicki Szczurowice Wojciech Marianna Jan Stępkowski, Ewa Jaszczycha 1310L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0002.htm
7 2 1768 Szumsk Marianna Francuz Chodaki Błażej Agnieszka Sebastian Pastelanicz, Magdalena Błazczycha 297-1-180 141V Ł 4516 RK
8 3 1768 Szumsk Jan Franciszek Castell Pasztalenic? Rudnia Surażska Szymon Barbara Mikołaj Zychowski, Helena Mackowa 297-1-180 142R Ł 4517 RK
1 4 1768 Szumsk Marianna Szymanska Szymańska Huta Szumska Józef Franciszka Maciej Sternak, Anna Zaleska, Andrzej Lachowiecki, Ewa ?sczycha 297-1-180 142R Ł 4517 RK
17 4 1768 Szumsk Wojciech Pastalenicz Pastalenic Chodaki Sebastian Anna Szymon Zychowski, Gertruda Zychowska 297-1-180 142V Ł 4518 RK
31 5 1768 Szumsk Antoni Zychowski Rudnia Surażska Jakub Apolonia Gertruda i Antoni Zychocki 297-1-180 143R Ł 4519 RK
6 1 1769 Szumsk Antoni Zychowski Chodaki Szymon Katarzyna Antoni Rawski, Gertruda Zychowska, Antoni Zychowski, Anna Pasztaleniczka 297-1-180 145R Ł RK 4525
13 6 1769 Szumsk Katarzyna Tomczuk Załuże Franciszek Katarzyna Wojciech Kasiaba, Marianna Lukaszycha 297-1-180 147R Ł RK 4530
13 8 1769 Szumsk Zuzanna Wierzbowska Potutorów Antoni Marianna Filip Przysięzny, Konstancja Mazurczycha 297-1-180 147V Ł RK 4531
5 10 1769 Szumsk Teresa Marciniuk Załuże Jakub Angela Jan Tomczuk, Marianna Szyczycha 297-1-180 148V Ł RK 4533
5 10 1769 Szumsk Jadwiga Wawrysiuk Wawrzysiuk Szumbar Bazyli Franciszka Błażej Wawrysiuk, Paraska Lewczycha 297-1-180 148V Ł RK 4533
4 2 1770 Szumsk Maciej Zychowski Chodaki Jakub Apolonia Sebastian Pastelanicz, Gertruda Zychowska 297-1-180 149V Ł RK 4535
15 2 1770 Szumsk Jan Iwanczuk Iwańczuk Rudnia Surażska Stefan Barbara Mikołaj Rzychowski, Anna Pastelaniczka 297-1-180 150R Ł RK 4536
3 3 1770 Szumsk Helena Mazur Szumsk Kasper Katarzyna Tomasz Baykowski, Anastazja Traczycha 297-1-180 150R Ł RK 4536
7 6 1770 Szumsk Antoni Stangryt Chodaki Józef Magdalena Mikołaj Zychowski, Rozalia Baliczanka 297-1-180 151V Ł RK 4539 0
28 3 1771 Szumsk Józef Kąty obrz. gr. Jan Apolonia Bazyli ?czuk, Marianna Kokorzycha, Jan Tomczuk, Anna Hrycycha 297-1-180 154R Ł RK 4544
6 8 1771 Szumsk Zuzanna Francuz Chodaki Błażej Magdalena Antoni Chomicki, Anastazja Deminotko, Antoni Zychowski, Rozalia Manikowska 297-1-180 155V Ł RK 4547 0
30 11 1771 Szumsk Franciszek Ksawery Kowal Kowalewski Hucisko Franciszkowe Tomasz Katarzyna Jan Białobrzyski, Zofia Tkaczycha 297-1-180 157R Ł RK 4550
6 12 1771 Szumsk Barbara Waskowska Waśkowska Nowostaw Jan Ewa Jan Leśniowska, Urszula Pałenczycha 297-1-180 157V Ł RK 4551
5 1 1772 Szumsk Marianna Marciniuk Załuże Jakub Angela Jan Sebaniuk, Marianna Szymczycha 297-1-180 158R Ł RK 4553
29 1 1772 Szumsk Błażej Tkacz Suraż Sebastian Zofia Sebastian Pastalenicz, Gertruda Zychowska 297-1-180 158R Ł RK 4553
10 4 1772 Szumsk Marianna Pastelewicz Pastelanicz Chodaki Konstanty Helena Michał Kruk, Gertruda Zychowska 297-1-180 159V Ł RK 4557
28 6 1772 Szumsk Piotr Jadaszeński Jadaszyński Huta Stanisława Grzegorz Marianna Mateusz Pikulski, Regina Bernacka, Piotr Fedoroski, Wiktoria Woynaszeska, Maciej Dumański, Silweria Zychowska 297-1-180 160R Ł RK 4558
9 8 1772 Szumsk Wawrzyniec Szymczuk Paweł Marianna Damian Mielniczuk, Marianna Tomczycha 297-1-180 160V Ł RK 4559
15 10 1772 Szumsk Franciszek Suraż Franciszek Agnieszka Maciej Malarz, Gertruda Zychoska 297-1-180 161V Ł RK 4562
1 11 1772 Szumsk Szymon Zychowski Chodaki Jakub Apolonia Mikołaj Zychowski, Salomea Zychowska 297-1-180 161V Ł RK 4562
5 12 1773 Szczurowice Franciszek Ksawery Ochociński Szczurowice Wojciech Rozalia Marcin Leber, Reina Łukaszycha, Grzegorz Kasianitczuk, Marianna Ruszkiewiczowa. 1310L 13 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0008.htm
25 4 1773 Szumsk Katarzyna Maniak Maniakowska Rudnia Chodacka Maciej Rozalia Antoni Zychowski, Gertruda Zychowska 297-1-180 164V Ł RK 4568
26 4 1773 Szumsk Apolonia Szymanska Szymańska Huta Surażska Jakub Magdalena Ignacy Janifowski, Gertruda Zychowska, Jan Gurowski, Franciszka Szymanska 297-1-180 164V Ł RK 4568
6 5 1773 Szumsk Jan Stanisław Zychoski Zychowski Rudnia Surażska Szymon Katarzyna Sebastian Pastalenicz, Gertruda Zychoska 297-1-180 165R Ł RK 4569
5 1773 Szumsk Anna Strzelec Szumbar Maciej Helena Jan Zacharczuk, Helena Chwedczycha 297-1-180 165R Ł RK 4569
29 8 1773 Szumsk Bartłomiej Joachim Pasztelanicz Pasztelewicz Chodaki Sebastian Anna Mikołaj Zychoski, Krystyna Jaremowa 297-1-181 3V Ł RK 4
19 11 1773 Szumsk Elżbieta Jakosiewicz Jakusiewicz Huta Surażska Ludwik Łucja Jakub Jakosiewicz, Anna Szewczycha, Antoni Paszkowski, Marianna Szadkowska 297-1-181 5R Ł RK 005a
14 6 1774 Szumsk Małgorzata Zychowska Chodaki Jakub Apolonia Mikołaj Zychowski, Anna Pasztellaniczka, Walenty Filarowski, Salomea Zychowska 297-1-181 6R Ł 006a RK
26 7 1774 Szumsk Wawrzyniec Marciniuk Załuże Jakub Angela Jan Tomczuk, Marianna Tadeuszycha 297-1-181 8R Ł 008a RK
7 8 1774 Szumsk Marianna Kakupowska Kokurowska? Załuże Łukasz Marianna Jan Cymbaluk, Marianna Domczycha 297-1-181 8R Ł 008a RK
6 10 1774 Szumsk Marianna Franek Franczuk Załuże Wawrzyniec Ewa Jan Tomczuk, Agnieszka Tomczycha 297-1-181 9V Ł 10 RK
7 10 1774 Szumsk Bartłomiej Ostrowski Onyszkowce Andrzej Elżbieta Pantaleon Poliszuk, Agnieszka Jagniczka, Daniel Mielnik, Prakseda Tkaczycha 297-1-181 9V Ł 10 RK
8 10 1774 Szumsk Rozalia Tkacz Załuże Michał Marianna Łukasz Jakubowski, Marianna Teduszycha 297-1-181 9V Ł 10 RK
27 12 1774 Szumsk Agnieszka Kopuczynska Kopczyńska Chodaki Antoni Anna Maciej Maniek, Salomea Zychowska 297-1-181 11R Ł 011a RK
0 1775 Szczurowice Antoni Tekstoris Romanówka Franciszek Marianna Mateusz Cieśluk, Marianna Woytczycha 1310L 14 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0008.htm
10 3 1775 Szumsk Franciszka Krzeczkowska Kruholec Józef Katarzyna Hiacynt Słobodzianik, Marianna Chwedczycha 297-1-181 12R Ł 012a RK
11 6 1775 Szumsk Małgorzata z Kortony Stelmach Zaleśce Wawrzyniec Magdalena Eliasz Prokopow, Petronela Dołhaluczycha 297-1-181 12V Ł 13 RK
13 8 1775 Szumsk Marianna Woynowska Rudnia Sebastian Zofia Franciszek Łamaszowicz, Gertruda Zychowska, Wojciech Fiałkowski, Salomea Zychowska 297-1-181 13R Ł 013a RK
19 11 1775 Szumsk Tomasz Chmielowski Chmielecki Kąty Michał Teresa Jan Domagalski, Rozalia Borowiczowa, Joachim Mielnik, Dorota Lesczycha 297-1-181 14R Ł 014a RK
23 8 1776 Szumsk Bartłomiej Sawicki Wołkowce Stefan Zofia Paweł Tomaszewski, Apolonia Jendruszczycha 297-1-181 16V Ł 17 RK
26 8 1776 Szumsk Kazimierz Słobodzianiuk Borki Jakub Agnieszka Leon Ekler, Marianna Tomczycha 297-1-181 16V Ł 17 RK
1 9 1776 Szumsk Michał Stepańczuk Szumbar Maciej Regina Jan Zacharczuk, Eufemia Fedczych 297-1-181 17R Ł 017a RK
6 10 1776 Szumsk Franciszek Wasiuk Bołożówka Filip Zofia Andrzej Kokalski, Katarzyna Doroszycha, Tomasz Kuczyński, Teresa Jakimicha 297-1-181 17R Ł 017a RK 0
24 3 1777 Szumsk Teodora Kondraciuk Kruholec Bazyli Teresa Kajetan Dumanski, Agrypina Kucharzycha 297-1-181 20R Ł 020a RK
15 11 1778 Szczurowice Jan Kanty Mulik Uwin Antoni Agnieszka Teodor Jopszijk, Anna Bararczycha 1310L 40 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0024.htm
1 10 1778 Torczyn Teresa Głowacka Torczyn Damian Anna chrz.: 13.10; Joachim Sawczuk, Orpina Czayczycha, Antoni Nesparuk, Paraska Prytulska 5 15 Ł EH
8 1 1778 Szumsk Sebastian Sadeczki Franciszek Katarzyna Jan Kolesnik, Anastazja Parobczycha, Jan Panczuk, Teodora Stolarka 297-1-181 24R Ł 024a RK
22 1 1778 Szumsk Wincenty Tatarczuk Kruholec Wincenty Dorota Antoni Olszewski, Marianna Faczycha, Maciej Wasyluk, Aleksandra Demczycha 297-1-181 24R Ł 024a RK
1 10 1778 Szumsk Mikołaj Tetylicki Tetlicki Huta Dubieńska Antoni Katarzyna Andrzej Sołodki, Apolonia Malarczycha 297-1-181 31R Ł 031a RK
2 1 1779 Szumsk Stefan Francuzuk Francuz Huta Surażska Błażej Magdalena Paweł Lechowicz, Anastazja Dombrowska, Łukasz Wolikowski, Gertruda Zychowska 297-1-181 32R Ł 032a RK 0
29 8 1779 Szumsk Jan Marciniuk Załuże Szymon Marianna Jan Tomczuk, Katarzyna Zayczycha 297-1-181 35R Ł 035a RK
9 11 1779 Szumsk Agnieszka Iwanicka Szumsk Józef Franciszka Antonin Kozłowski, Paraska Jakimowa, Grzegorz Pawłowski, Marianna Senczycha 297-1-181 36R Ł 036a RK 0
3 8 1780 Torczyn Anna Demenczuk Torczyn Damian Rozalia chrz.: 5.08; Dymitr Kozar, Horpyna Czayczycha, Mosiy Nespanik, Pasyiia Bartoszanka 9a 15 Ł EH
4 2 1780 Szumsk Antoni Jaworowski Jaworski Huta Antonowiecka Tomasz Agnieszka Kasper Obierczuk, Wiktoria Michalczycha 297-1-181 38R Ł 038a RK
31 8 1780 Szumsk Andrzej Własiusko? Właściuk Bołożówka Filip Zofia Andrzej Sokalski, Katarzyna Doroszycha 297-1-181 41V Ł 42 RK
27 10 1780 Szumsk Kazimierz Tatarczuk Kruholec Hiacynt Dorota Antoni Olszeski, Marianna Felczycha, Maciej Wasyluk, Marianna Wojownikowna 297-1-181 43R Ł 043a RK
17 12 1780 Szumsk Tomasz Krajeski Krajewski Zaleśce Tomasz Katarzyna Stefan Jakubczuk, Dorota Doboszycha 297-1-181 44R Ł 044a RK
27 1 1781 Torczyn Jan Chryzostom Zwierzański Sadów Józef Anna chrz.: 28.01; Andrzej Stepańczuk, Marianna Szuharczycha 10a b/nr Ł EH
15 2 1781 Szumsk Marianna Krombecka Krambuki Załuże Stanisław Marianna Jan Tomczuk, Marianna Tadeuszycha, Eliasz Zaiączuk, Marianna Jakimczuka 297-1-181 45V Ł 46 RK 0
29 4 1781 Szumsk Ignacy Kopczyński Chodaki Antoni Anna Antoni Rawski, Salomea Zychoska, Tomasz Jaworoski, Zofia Zychoska 297-1-181 47R Ł 047a RK
11 10 1781 Szumsk Łukasz Wyszyński Szumsk Antoni Marianna Antonij Kozłoski, Marianna Szewczycha 297-1-181 50R Ł 050a RK
10 3 1782 Szumsk Józef Dziedzic Szumsk Piotr Anna Paweł Sczepanowski, Marianna Szeńczycha 297-1-181 53R Ł 053a RK
7 11 1782 Szumsk Marianna Elżbieta Pasiecznik Bryków Józef Franciszka Stanisław Podgurski, Marianna Iwanowna, Jakub Kryz, Zofia Piteszycha 297-1-181 58V Ł 59 RK
9 2 1783 Szumsk Apolonia Cymbaluk Iserna Jan Anastazja Michał Jadaszyński, Marianna Szatkowska, Antoni Zychowski, Franciszka Szymańska 297-1-181 59V Ł 60 RK
28 3 1783 Szumsk Józef NN Szumsk NN Tekla Teodor Maniecki, Helena Bazylowa, Teodor Kupienczuk, Marianna Ryzycha 297-1-181 60V Ł 61 RK 0
6 4 1783 Szumsk Marianna Błaszczuk Załuże Wojciech Teresa Józef Malicki, Prakseda Jakimczukowa, Karol Kazańczuk, Anna Hryczycha 297-1-181 61R Ł 061a RK
15 3 1783 Szumsk Pawłowski Żołobki Jan Katarzyna dop. chrztu 22.06.1783, Hiacynt Sołowiej, Teodora Tkaczycha, Hiacynt Biniuk, Hima Lubanowa 297-1-181 62R Ł 062a RK
5 7 1783 Szumsk Marianna Małecka Szumsk Dominik Katarzyna Marianna Szewczycha, Wawrzyniec Zarzycki 297-1-181 62V Ł 63 RK
25 7 1783 Szumsk Jakub Maciuk Bacaje Antoni Marianna Stanisław Jakubczuk, Paraska Karpiuk, Leon Ekler, Marianna Pawełczycha 297-1-181 62V Ł 63 RK
18 9 1783 Szumsk Katarzyna Tomczuk Załuże Jan Marianna Aleksander Tomczuk, Zuzanna Nowakowsczycha 297-1-181 63V Ł 64 RK
10 12 1783 Szumsk Tomasz Lachowiecki Lachowicz Szumsk Piotr Teresa Andrzej Dąbrowski, Aleksandra Chrysczycha 297-1-181 65R Ł 065a RK
18 5 1784 Szumsk Helena Szymańska Hucisko Surażskie Ludwik Łucja Felicjanna Woźniaczka, Łukasz Zaleski, Antonina Błażczycha 297-1-181 67V Ł 68 RK
23 12 1784 Szumsk Salomea Barbara Dominika Malińska Obycz Michał Teresa Turska Konrad Kołton, Anna Lesczycha 297-1-181 70V Ł 71 RK
18 12 1785 Szumsk Tomasz Kopyczynski Kopczyński Chodaki Antoni Anna Antoni Zychowski, Marianna Rawska 297-1-181 76V Ł 77 RK
31 12 1785 Szumsk Jan Klimkowski Kruholec Andrzej Anna Antoni Domanski, Lesczycha 297-1-181 76V Ł 77 RK
1 1 1786 Torczyn Felicja Matuszewicz Chorochoryn Józef Agnieszka Kłobukowska chrz.: 16.10.1786; Kazimierz Kłobukowski, Habka Kuczycha, Szymon Daszkiewicz, Ludwika Dr 31a,32 b/n Ł EH
17 10 1787 Torczyn Łukasz Ciecierski Torczyn Bazyli Marianna chrz.: 17.10; Franciszek Szczerski, Horpyna Czeryczycha, Jan Bakunowicz, Oksenia Kuczero 34a b/n Ł EH
7 8 1788 Torczyn Jan Baptysta Augustyn Maruda Torczyn Jan Zofia chrz. 25.08; Bartłomiej Burczuk, Katarzyna Boryszycha 37a 13 Ł EH
8 4 1791 Szumsk Grzegorz Zychowski Bodaki Mateusz Zofia Ł 0
22 12 1797 Puliny Klemens Borowy Rudnia Kremenka Michał Anna Rudnik Kotwica Antoni, Smyczycha Marianna 2R 4 JZ
0 1797 Machnówka Jan Niepomucen Mateusz Mazaraki Chażyn Ludwik Antonina Chądzyńska s. JW. chorążych machnowieckich, chrz. 25.08.1804, chrzestni: JW Mateusz książę Radziwił tajny radca, JW. Rosa Zaleska podkomorzyna machnowiecka, as.: JW. Jerzy de Müller generał armii rosyjskiej, JW. Katarzyna Abramowiczowa 178-51-195 176a b/n Ż EH
21 2 1798 Lubar Julianna Mazur Berezówka Tomasz Teresa łacina, data chrztu, Piotr Mańkowski, Marianna Szymczychow 178-49-3 597R-597V Ż Mg
19 8 1798 Lubar Anna Szumczuk Berezówka Maciej Marcela łacina, data chrztu, Maciej Białkowski, Teresa Szymczycha 178-49-3 605V Ż Mg
18 7 1798 Białogródka Jan Franczuk Bisówka Mała Damian Marianna lab. Jan Tomczuk i Marianna Feśczycha, Jan Gawroński i Anastazja Cieślicha 178-51-95 97V 35 Ż DM
30 8 1799 Lubar Jan Wierzbicki Korostki Wojciech Anna Kwilińska łacina, data chrztu, Jakub Dankowski, Marianna Grzebińska, Łazarz Tomczuk, Marta Chwedczycha 178-51-174 13V Ż Mg
18 12 1799 Lubar Wiktoria Ruderska Ożarówka Jan Anna łacina, data chrztu, Antoni Borysiukow, Agnieszczka Juszczycka, ass. Sebastian Michałow, Magdalena Pawełczycha 178-51-174 18V Ż Mg
9 7 1799 Białogródka Elżbieta Marianna Julia Pietruszewska Teleżyńce Wincenty Anastazja data chrz., Onufry Lenczuk i Anna Grzeszczycha, as. Jan Balicki i Anna Nowakowska 178-51-95 108V 53 Ż DM
0 1799 Machnówka Wincenty Tymoteusz Mazaraki Chażyn Ludwik Antonina Chądzyńska s. JW. chorążych machnowieckich, chrz. 25.08.1804, chrzestni: JW Konstanty Żurowski podkomorzy królewski Poll[onia?], JW. Katarzyna Abramowiczowa, as.: JW. Ignacy Choieckiwice-kapitan kijowski, Ewa Trzeciakowa 178-51-195 176a b/n Ż EH
0 1801 Machnówka Tekla Katarzyna Mazaraki Chażyn Ludwik Antonina Chądzyńska c. JW. Chorążych machnowieckich, chrz. 25.08.1804, chrzestni: JW. Florian Abramowicz sędzia ziemski machnowiecki, JW. Zuzanna Żurowska 178-51-195 176a b/n Ż EH
19 11 1802 Ostróg Stanisław Kostka Kozak... Nowomalin Łukasz Katarzyna Stefan Białohus, Motra Chwedczycha 297-1-136 26 Ł SK
0 1802 Machnówka Waleriana Marcella Mazaraki Chażyn Ludwik Antonina Chądzyńska c. JW. chorążych machnowieckich, chrz. 25.08.1804, chrzestni: MD Antoni Mazaraki miecznik sanocki, M. Tekla Zaleska podkomorzanka machnowiecka panna 178-51-195 176a b/n Ż EH
21 5 1804 Żorniszcze Konstancja Gorczycka Krasnenkie (Kraśnieńkie) Szymon Marianna c. honest., chrz. 22.05, chrzestni: Grzegorz Podolski, Anna Seczenczycha 178-51-195 203 b/n Ż EH
2 3 1805 Lubar Anna Derhaczuk Kutyszcze Teodor Aleksandra łacina, data chrztu Jan Jakimow, Marianna Nicwitkowa ?, ass. Ułas (Błażej) Brański, Priska (Prisca) Niemczycha 178-51-174 68V Ż Mg 152
7 12 1805 Lubar Stanisław Gierun Motowidłówka Piotr Marianna łacina,chrzest 8.12.1805, Szymon Bojarski, Marianna Kuczycha 178-51-174 76V Ż Mg 180
21 1 1806 Lubar Agnieszka Gierun Motowidłówka Paweł Agnieszka łacina, chrzest 22.01.1806, Roman Martynow, Marianna Kuczycha 178-51-174 78R 17 Ż Mg 184
30 3 1806 Lubar Marianna Hotkowska Korostki Walenty Łucja łacina, chrzest 31.03.1806, Gabriel Głowacki, Marianna Fedczycha 178-51-174 80R 48 Ż Mg 189
1 4 1810 Ostróg Józef Ostaszewski Choten Feliks Anna Mikołaj Galimski, Kmotra Chwedczycha 297-1-136 117 Ł SK
29 6 1814 Torczyn Paweł Kriniecki Budki Bereskie Jakub Tekla Jan Karpinski, Magdalena Czychanowiecka, asysta: Jakub Bełdowski, Agata Szczersk 18a 27 EH Ł
24 11 1815 Puliny Jan Borowski Rudnia Kremenka Piotr Ewa Borowski Jakub, Smyczycha Tekla 21 6 JZ
5 7 1820 Łuck Dominika Wądołkowska Parafia Łokacze Wincenty Marianna Strzałkowska Dopełnienie: Józef Żychowicz, Józefa Polanowska 368 52 48 814 9 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0027.htm
12 1 1828 Nieświcz Paweł Jakubiuk Nieświcz Andrzej Brygida Tomaszów Maciej Danielów, Marianna Szewczycha mężatka 427 17 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20427/pages/PL_1_436_427_0009.htm
8 4 1828 Krzemieniec Magdalena Wiszniowska Wesołówka Józef Aleksandra Zestrzelecka Szymon Wiszniowski i ur. Brygida Szychniewicz 01-3 42V 89 T 543 DM
20 9 1828 Szumsk Jan Berczecka Borczecka Bajmaki Mateusz Anna Zawadzka Michał Iżewski, Felicjanna Czychowska 245-1-2 393R 190 R RK
21 10 1828 Białogródka Aleksander Przyżychowska Białogródka IN Anna Osip Justynowicz i Tekla Hurkowska 178-03-94 75V 76 Ż DM
8 5 1829 Równe Juliana Moklak Behen Kwiaton Anna Sliwicka ch. 9.05.1829, Michał Wawrzychowski i Krystyna Gadzicka, asystowali Kazimierz Z... z Małgorzatą Maciewska 171-1-2 134V 23 R RG
13 8 1829 Lachowce Wawrzyniec Rzechowicz [Żychowicz] Książęcin Jan Apolonia Gruszecka Paweł Sobecki i Katarzyna Bernacka panna 171-1-2 91V 54 R DM
30 3 1830 Krzemieniec Aniela Werysz Folwarki Wielkie Piotr Katarzyna Jan Barańczuk i Petronela Marczycha 01-3 119V 48 T 621 DM
15 11 1830 Krzemieniec Marianna Plewacz Folwarki Iwan Anna Wasyl Romanczuk i Dorota Ławczycha 01-3 144R 221 T 646 DM
9 11 1830 Szumsk Karol Izewski Bajmaki Michał Rozalia Czychowska Jakub Mysłowski, Apolonia Lolewicz ż. Jana 245-1-4 379V 1006 R RK
26 6 1830 Białogródka Anna Łukasiewicz Puzyrki Małe Antoni Bogumiła Wołowicz Franciszek Piotrowski i Barbara Małecka, as. Kazimierz Białokur i Dorota Przyszychowska ż. Wincentego 178-03-96 61aV 57 Ż DM
15 11 1831 Kołki Leopolda Romanowska Trosteniec Marcin Marianna Przychodowska Wawrzyniec Brodnicki, Anna Mechlerówna - panna; As: Franciszek Marzewski, Marian 817 59 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0061.htm
28 6 1831 Krzemieniec Marianna Łysek Folwarki Małe Aleksander Helena Józef Sobczuk i Naścia Marczycha wdowa 01-3 158R 84 T 660 DM
31 8 1831 Ostróg Domicela Zwierzchowska Wierzchów Michał Franciszka Wiktor Szychewski, Agnieszka Zwańchowska 1-171-4 10R 70 R MZ 779
6 1 1831 Kulczyny Seweryn Siedlecki Antoniny Tomasz Franciszka Wierzbicka chrzest: 1831.01.12, Wlm. Ludwik Stachowski, Wlm. Dorota Przyszychowska, ż. Wincentego 178-03-97 374R-374V 3 Ż Mg
31 1 1832 Łuck Piotr Marceli Marckmüller Łuck Franciszek Ksawery Aniela Wietrzyńska Marcin Krzyżanowski prałat, Franciszka Zychowicz 368 132 10 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0067.htm
6 11 1832 Białogródka Ludwika Anna Lichtańska Sławuta par. Zasław św. Józefa Ludwik Karolina Popławska Wlm Zacheusz Woytkiewicz Regent Pow.Zasławskiego i Marianna Podkamińska wdowa, as. Antoni Przyszychowski i Katarzyna Tokarska ż. Antoniego 178-03-98 51R 114 Ż DM
2 3 1832 Ostróg Helena Józefa Zielińska Klonowiec Grzegorz Klara pracowity Chorążewski, Apolonia Lusczychowa-wdowa 171-1-5 4R 16 R MZ
24 3 1832 Ostróg Franciszek Wyrzychowski Rozważ Leon Tekla Ur. Grzegorz Sobolewski, Ur. Petronela Malewicz, Ass. Ur. Jan ...., Ur. Julia Markowska 171-1-5 5V 27 R MZ
8 1 1833 Wiszenki Jan Słódkowski Majdan Jezierski Franciszek Agnieszka Paszkowska Jakub Fiadorowicz, Katarzyna Szyszczycha; ch: 18.01. 819 48 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0049.htm
22 10 1834 Ostróg (Mizocz) Tekla Sznajderowska Mosty Jan Apolonia Bereczych Ignacy Kulesza, Helena Bereczyk 101 O 0
9 2 1835 Zasław św. Józefa Marceli Kurowski Sławuta Grzegorz Marianna Szeregowska Franciszek Przyszychowski, Konstancja Białokurowa 178-3-101 27 23 Ż SK
20 2 1835 Zasław św. Józefa Małgorzata Onufreyczyk Kupina Grzegorz Julianna Rogowska Hordiey Lesek, Henryka Łożoczycha 178-3-101 40 74 Ż SK
11 1 1835 Ożohowce Sylwester Nastyn Jachnowice Jan Apolonia Semen Strzycharzów, Katarzyna Hryńkowa 178-3-101 287 1 Ż SK 0
17 6 1835 Ożohowce Ewa Rudak Jachnowice Mateusz Marianna Szymon Zych, Marianna Drozdowa 178-3-101 287 8 Ż SK
23 8 1835 Ożohowce Bartłomiej Zych Jachnowice Szymon Zofia Bartko Rudak, Katarzyna Hryńkowa 178-3-101 288 18 Ż SK
7 8 1836 Ostrówki Kajetan Palec Wola Ostrowiecka Maciej Katarzyna Bruczych Maciej Podstawski m.Heleny, Marianna Lewek ż. Wojciecha 851 445 31 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0248.htm
2 11 1836 Ostrówki Jan Pieterek Wola Ostrowiecka Jan Marianna Bruczych Antoni Jasionek m. Marianny, Marianna Katarzyna Armata ż. Wojciecha 851 448 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0250.htm
19 12 1836 Ostrówki Agnieszka Jasiąk vel Jasionek Wola Ostrowiecka Michał Franciszka Bachniuk Piotr Tomeczek m. Marianny, Katarzyna Bruczych ż. Macieja 851 449 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0250.htm
2 11 1836 Białogródka Teresa Łaszcz Dworzec Feliks Wiktoria Czychowska Józef Niepokulczycki i Teresa Kornatowska ż. Wincentego 178-03-106 125V 91 Ż DM
21 1 1838 Łuck Aleksander Żuliński Łuck Wincenty Agata Szczerska (dop.) Maksymilian Roszkowski kanonik, Franciszka Zychowicz 378 9 25 828 144V 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0005.htm
10 7 1838 Krzemieniec Jan Lisowski Krzemieniec IN Emilia sołdat Maksym Efdorijów i szl. Marianna Zychmanowa 01-12 15V 68 T 229 DM
29 9 1839 Puliny Michał Jordan Puliny Wiktor Franciszka Borowska Szychiewicz Franciszek, Szulowska Marianna, panna 213 JZ 0 0
29 5 1839 Annopol Józefa Szych Annopol Paweł Karolina Jankowska 879 94 V 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0096.htm
12 6 1839 Ostrówki Magdalena Palec Wola Ostrowiecka Maciej Katarzyna Bruczych Kajetan Łysiak, Marianna Pioterek ż. Jędrzeja 854 502 18 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0288.htm
28 11 1839 Białogródka Andrzej Piotrowski Puzyrki Małe Wojciech Joanna Werzychowska ur. Józef Wojnowski i ur. Justyna Liniewicz ż. Marcina 178-3-112 127V 111 Ż DM
2 1 1840 Nowogród Wołyński Hilary Przyszychowski Stryjowa Franciszek Salomea Ilińska Ignacy Zaleski, Tekla Kiriulkowska ż. Ignacego 871 3 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0003.htm
5 1 1840 Nowogród Wołyński Hilary Władysław Przyszychowski Stryjowa Franciszek Salomea Ilińska 871 12 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0007.htm
9 3 1840 Korostyszew Franciszek Brzeski Stawki Makary Helena Kazanowska Wacław Przyszychowski, Marianna Łopacka, panna, as. Paweł Wiarkowski, Elżbieta Glińska, chrz. 13.03.1840 178-51-456 14V 13 Ż BS 39
15 7 1840 Korostyszew Marian Henryk Tadeusz Przyczychowski Kieczkiry Wacław Leon Dorota Ewa Marianna Berens JW. Hrabia Karol Sierakowski, Antonina Berens, as. Maksymilian Staruszkiewicz, Helena Berens, panna, chrz. 18.08.1840 178-51-456 16V 29 Ż BS 43
2 4 1842 Ołyka Karolina Leopolda Jerlicz Ołyka Hilary Anna Żychlińska 466 5 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20466/pages/PL_1_436_466_0003.htm
14 7 1842 Łuck Bonawentura Maksymilian Wojcicki Bukowa Adam Konstancja Szklińska Rafał Trochimowicz, Franciszka Zychowicz 378 16 43 828 148V 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0009.htm
18 12 1842 Dubno Kamilla Justyna Jerlicz Warkowicze Hilary Anna Żychlińska 829 1R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0002.htm
3 10 1842 Ostrówki Łukasz Pioterek Wola Ostrowiecka Jędrzej Marianna Bruczych Kajetan Kozioł, Barbara Jasionek 553 15 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20553/pages/PL_1_436_553_0008.htm
2 10 1845 Białogródka Marianna Aniela Judycka Białogródka Stanisław s. Sylwestra Magdalena c. Piotra Liskowacka Antoni Łukaszewicz i Dorota Przyszychowska ż. Wincentego 178-3-113 96V 103 Ż DM
1 10 1846 Kowel Aleksander Edward Bujalski Kowel Karol Dioniza Pogonowska Jezry Lassy kapitan Korpusu Leśniczych, Łucja Glińska wdowa 249 8 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20249/pages/PL_1_436_249_0005.htm
12 11 1847 Kijów Teresa Kończych Kijów Hieronim Elwira Hruszewicz Józef Krzewiński, Malwina Hruszewicz, chrz. 24.11.1847 178-51-548 48R 68 Ż BS 97
3 1 1848 Horochów Jan Stelmachowicz Podberezie Adam Rozalia chł. Panas Litwin, Agata Tiszczycha, Pawło Żubyk, Pelagia Morożyna 86 1 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2086/pages/PL_1_436_86_0001.htm
22 5 1849 Butowce Helena Jezierska Wierzbówka Stefan Tekla Maszkowska 1-dw. Feliks Żychkiewicz, Salomea Wesołowska ż. Stefana 178-3-118 66V-67R 16 Ż 128 DW
9 10 1850 Dubno Aleksander Antoni Hiacynt Erlicz Warkowicze Hilary Anna Żychlińska 835 511-512 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0268.htm
6 11 1850 Dubno Mikołaj Rutkowski Dubno Jan Franciszka Czychwalewicz 835 515-516 65 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0270.htm
1 3 1851 Swojczów Zofia Przychulińska Hubin Antoni Józefa Szewczuk Jan Nowicki, Józefa Barczewska wdowa 613 6-7 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20613/pages/PL_1_436_613_0004.htm
4 7 1854 Owrucz Józef Kalasanty Kazimierz Rutkowski Owrucz Szczepan Antonina Żychowicz Zenon Poprzywnicki z Julią Bajkowską, as. Gracjan Bajkowski z Franciszką Żychowi 615V-616R 16 Ż
10 2 1854 Stryj Apolonia Kochańczych Stryj, Lwowska 160 Stanisław Tekla Tokarnicka 1289L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201289/pages/PL_1_301_1289_0002.htm
5 7 1855 Katerburg Józef Wasilewski Katerburg Michał Julia Ważychowska 201 8-9 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0005.htm
19 12 1861 Luboml Józef Mierzejewski Horodno, par. Maciejów Wincenty Marianna Przychodzka Franciszek Borkowski, Antonina Kossakowska panna 305 76-77 112 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20305/pages/PL_1_436_305_0041.htm
1 7 1862 Żytomierz Marianna Żytomierz NN Agata Osipowicz Nieprawego łoża córka, chrzestni: Jan Szychewicz, Katarzyna Bodaczow 178-3-54 21 Ż DG
23 4 1863 Żytomierz Sabina Szychewicz Krosznia Adam Kornelia Rafałowicz Atanazy Pasiewicz, Katarzyna Bodiaczek 178-3-54 35 102 Ż DG
12 9 1863 Żytomierz Stanisław Żychowicz Żytomierz Hippolit Maria Chodecka August Chodecki, Petronela Radziwonowska, asystowali: Ignacy Postempski, Julia Żychowicz 178-3-54 71 254 Ż DG
2 12 1863 Żytomierz Jan Szychewicz Krosznia Jan Rozalia Kotwicka Piotr Pareguda, Marianna Kotwicka 178-3-54 85 309 Ż DG
20 10 1865 Żytomierz Anna Szychewicz Krosznia Adam Kornelia Rafałowicz córka dw./ Atanazy Pasewicz, Helena Żurow 178-3-61 42 275 Ż DG
28 1 1865 Żytomierz Dominik Szychewicz Krosznia Józef Apolonia Janczyńska syn dw., Piotr Kurowski, Elżbieta Janczyńska 178-3-61 6 21 Ż DG
13 4 1866 Żytomierz Franciszek Kurowski Dubowiec Stefan Teresa Korbut [17.04.1866] syn żołnierza, Józef Szychewicz i Teofila Dobrowińska 178-3-63 25 98 Ż 47 i 48 DG
16 5 1866 Żytomierz Tomasz Maszkowski Krosznia Józef Franciszka Szychewicz [17.05.1866] syn dw., Karol Zieliński i Barbara Bardecka 178-3-63 29 122 Ż 55 i 56 DG
23 9 1866 Żytomierz Tekla-Franciszka Żychowicz Żytomierz Hipolit Maria Chodecka [20.11.1866] córka dw., Longn Sandałowicz i Wincentyna Świderska, asyst.: Hieronim Leszczyński i Mar 178-3-63 59 285 Ż 115 i 116 DG
4 12 1866 Żytomierz Franciszka Kwaczkowska Krosznia Tomasz Marianna Szychewicz [4.12.1866] córka mieszcz., Franciszek Bardecki i Franciszka Moszkowska 178-3-63 61 294 Ż 119 i 120 DG
3 6 1872 Ołyka Apolonia Mozych Dubiszcze Augustyn Franciszka Waldo 493 32 54 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20493/pages/PL_1_436_493_0017.htm
27 6 1887 Horochów Jan Wanik Nowosiółki Czeskie Jan Anna Kozak Józef Kozak, Franciszka Szych 123 32-33 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20123/pages/PL_1_436_123_0019.htm
25 10 1888 Radziwiłłów Bolesław Przychodzki Radzwiłłów Piotr Teofila Traczyńska 0.1-81A 59V-60R 41 T
2 2 1888 Krzemieniec Jakub Onak Smyga Piotr Małgorzata Żych 01-81A 4V-5R 13 T
19 2 1888 Horochów Tekla Zych Jezierce Stanisław Marianna Moskal 124 6-7 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20124/pages/PL_1_436_124_0004.htm
16 7 1890 Łuck Rozalia Mojzych Wertepy Wawrzyniec Tekla Gresler 24 115 Łuck 0
4 9 1890 Radziwiłłów Rozalia Przychodzka Radziwiłłów Piotr Ewelina Jelec 0.1-81W 51 V-52 R 35 T
27 6 1890 Horochów Paulina Zych Połuchno Stanislaw Maria Moskal Tomasz Bandurski, Tekla Łukomska ż. Pawła 126 28-29 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20126/pages/PL_1_436_126_0015.htm
22 2 1890 Krzemieniec Franciszka Onak Smyga Piotr Małgorzata Żych 0.1-81W 6V-7R 21 T
17 12 1891 Radziwiłłów Stanisław Przychodzki Radziwiłłów Piotr Ewelina Jelec 0.1-81 G 59V-60R 53 T
7 5 1896 Zdołbunów Antonina Włach Józef Antonina Żych akt konwersji 5/1921 O
8 9 1898 Horochów Maria Zych Janin Michał Anna Kazun 927 16V-17R 61 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20927/pages/PL_1_436_927_0017.htm
1 8 1898 Horochów Antonina Gołko folwark Janin Franciszek Franciszka Gołko Michał Zych, Franciszka Kunikowska ż. Marcelego 927 12V-13R 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20927/pages/PL_1_436_927_0013.htm
3 6 1898 Horochów Emilia Czych Nowosiółki Czeskie Jan Anna Gostyńska 927 10V-11R 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20927/pages/PL_1_436_927_0011.htm
24 6 1898 Tbilisi Łazar Zych Romutów, płocka gub. Rozalia (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 201V 86 Tb
23 3 1900 Radziwiłłów Wincenty Przychodzki Radziwiłłów Piotr Ewa Jelec 43 V-44 R 14 0
15 6 1900 Horochów Aniela Zych Starystaw Michał Anna Kazun Piotr Kuszyński, Magdalena Kazun ż. Jana 943 14V-15R 55 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0015.htm
20 7 1900 Horochów Antonii Doleński Czeskie Nowosiółki Antonii Emilia Szych Wacław Stanek, Anna Szwarc ż. Józefa 943 17V-18R 67 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0018.htm
10 2 1901 Horochów Julian Przychodko Podliski Stefan Michalina Bazyluk 944 4 11 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20944/pages/PL_1_436_944_0004.htm
23 7 1902 Horochów Wojciech Janiuk Podliski Jan Maria Zych 960 19 71 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0021.htm
3 6 1904 Horochów Maria Przychodko Podliski Antoni Anna Urban 973 14 52 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20973/pages/PL_1_436_973_0014.htm
10 12 1904 Horochów Bazyli Przychodko Horochów Ignacy Antonina Kędzierska 973 27 102 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20973/pages/PL_1_436_973_0029.htm
4 11 1906 Horochów Antonii Przychodko Podliski Stefan Michalina Bazyluk 992 20 94 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0024.htm
10 3 1907 Jałowicze Zofia Sobiewska Załawie Michał Marianna Przychodło 998 6V-7R 16 MO
1 4 1908 Ołyka Antonina Kownacka Majdan Ignacy Aniela Mojzych 1019 528 67 MO
12 5 1908 Horochów Zofia Zych Oszczów Michał Anna Kazun 994 14 50 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0018.htm
23 7 1910 Łuck Zygmunt Mojzych Dombrowa Jan Aniela Rusińska 43 168 Łuck 0
16 9 1910 Łuck Borysław Mojzych Łuck Jarosław Maria Łuck 0
7 7 1910 Twersk Jan Żych Oszczów Michał Anna Kazun 996 16 72 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0018.htm
3 8 1910 Horochów Maria Prychodko (Przychodźko) Podliski Stefan Michalina Bazyliuk 996 19 87 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0021.htm
8 12 1912 Horochów Stefan Zych Oszczów Michał Anna Kazun 1039 27 98 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0031.htm
30 4 1915 Kijów Św. Aleksandra Helena Godlewska Kijów Teofil Apolonia Mindzielewska Wojciech Zych i Anna Mindzielewska 312/1/129 26V-27R 102 m.K JM1
9 8 1915 Kijów Św. Aleksandra Stanisław Jezierski Kijów Michon Józefa Żych Jan Krasucki i Melania Gubienko 312/1/129 51V-52R 202 m.K JM1
8 6 1923 Radziwiłłów Józef Mikołajczuk Radziwiłłów Joachim Magdalena Leszczyńska Józef Hubers, Maria Przychodzka 1-119 53 V-54 R 37 T 0
8 9 1931 Radziwiłłów Halina Pawczyńska Radziwiłłów Zygmunt Maria Przychodzka Wincenty Przychocki, Janina Pawczyńska ż. Wiktora 1-119 246 R 61 T 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
9 5 1723 Torczyn Aleksander Czarnowenski Katarzyna Bartkowa Antoni Pawłowski, Helena Chweszczycha 44a b/nr EH
28 4 1743 Szumsk Damian Rymarczuk Bykowce Katarzyna Wdowa Jan Kowalczuk, Apolonia Semerzycha 297-1-180 6V Ł RK
20 1 1744 Szumsk Jan Wawrzyszuk Wawrzyczuk Szumbar Anna Kazimirzycka Szumbar w Andrzej Dworkowicz, Jadwiga Mazurczycha 297-1-180 7R Ł RK
7 11 1744 Szumsk Szymon Zychoski Zychowski Rudnia Surażska Katarzyna Woyciech Wojciech Rudnia Surażska Sebastian Krzemiecki, Helena Mykeczka 297-1-180 8R Ł RK
30 1 1745 Szumsk Jan Maćko Dederkały Wielkie Anastazja Stasiuk Dederkały Wielkie Maksymilian Dymko, Magdalena Franczycha, Maciej Stasiuk, Aleksandra Minianka 297-1-180 9R Ł RK
14 11 1745 Szumsk Szymon Budzina Kąty Katarzyna Błasczycha Błaszczuk Kąty Józef Mediński, Marianna Medińska 297-1-180 10V Ł RK
17 7 1746 Szumsk Maciej Podolski Huta Szumska w Agnieszka Jakuszanka Huta Szumska p Grzegorz Jasinszczuk, Agnieszka Jasinszczycha 297-1-180 12R Ł RK
19 11 1747 Szumsk Klemens Sopiński Rachmanów Marianna Nowakowska Rachmanów Wojciech Kaszewski, Chweszczycha Juszczycha 297-1-180 14R Ł RK
11 2 1748 Szumsk Szymon Stewczuk Skurczuk Chodaki Marianna Węgrzyn Chodaki Szymon Zychowski, Jan Otanowski, Marianna Demczykowa 297-1-180 15R Ł RK
15 9 1748 Szumsk Jan Rud Zińki Jadwiga Dmitro Dmytro Zińki Grzegorz Panasiuk, Marianna Sawczycha 297-1-180 15V Ł RK
25 11 1749 Szumsk Tymoteusz Araszymczuk Bryków, obrz. gr. Agnieszka Zienczycha Bryków w Andrzej Hurz, Katarzyna Andryich 297-1-180 16V Ł RK
11 1 1750 Szumsk Franciszek Mekitczuk Mikitczuk Huta Surażska Agnieszka Jabłońska Huta Surażska Szymon Zychowski, Grzegorz Jasienszczuk, Katarzyna Zychowska, Franciszka Welewiczka 297-1-180 16V Ł RK
14 2 1751 Szumsk Maciej Zychowski Rudnia Surażska Zofia Filarowska Rudnia Surażska Krzysztof Turowski, Katarzyna Zychowska 297-1-180 18R Ł RK
17 6 1753 Szumsk Wojciech Kozicki Anna Mikietcka Mekieczka p Stefan Sklaruk, Antoni Mekieczka, Helena Lekieczycha 297-1-180 20V Ł RK
15 1 1754 Szumsk Błażej Chodaki k Magdalena p Konstanty Tkacz, Szymon Zychowski 297-1-180 21V Ł RK
11 11 1754 Szumsk Mikołaj Szumbarski Szumbar Zofia Baranowska Szumbar Grzegorz Studziński, Katarzyna Chwesczycha 297-1-180 22V Ł RK
17 11 1754 Szumsk Michał Sopnicki Sopiński Sopniew Iserna Apolonia Janowicz Rachmanów w Aleksander Sopiński, Anna Franczycha 297-1-180 22V Ł RK
9 11 1755 Szumsk Andrzej Molikowicz Szumsk Agata Winnicka Waśkowce Szymon Zychoski, Antoni Nowakowski, Franciszek Szyszkowicz, Teodor Szumski 297-1-180 24R Ł RK
16 11 1755 Szumsk Wojciech Śliwiński Hucisko Rachmanowskie Katarzyna Franek Hucisko Rachmanowskie Szymon Zychowski, Jakub Pikulski, Antoni Mekeyczuk 297-1-180 24V Ł RK
11 7 1756 Szumsk Konstanty Szukasiuk Kąty k Marianna Obroczycha Obrocka Kąty w Jan Martiniuk, Anastazja Domagalska 297-1-180 25V Ł RK
14 11 1756 Szumsk Antoni Jakusiewicz Jakuszewicz Huta Dubieńska k Franciszka Bernacka Huta Dubieńska p Błażej Bąkowski, Anna Birczycha 297-1-180 26V Ł RK
23 1 1757 Szumsk Jan Kostrzyborski Załuże k Anastazja Krypicka Załuże p Jakub Tomczuk, Katarzyna Tomczycha 297-1-180 26V Ł RK
30 1 1757 Szumsk Jan Obszański Olszański Zahajce k Magdalena Chodor Zahajce p Michał Stelnasz, Anastazja Szymczycha 297-1-180 27R Ł RK
3 6 1757 Szumsk Jan Stukanoski Stukanowski Sadeczki, obrz. gr. k Ewa Truszoska Truszowska Sadeczki p Stefan Cislak, Eudochia Szewczycha 297-1-180 27R Ł RK
19 11 1758 Szumsk Michał Kopyciuk Załuże k Marianna Błaszko Błaszczuk Załuże p Jakub Tomczuk, Katarzyna Franczycha, Jan Tomczuk 297-1-180 28V Ł RK
10 6 1759 Szumsk Antoni Zychowski Chodaki Anastazja Chodaki Szymon Zychoski, Magdalena Grabowska 297-1-180 30V Ł RK
1 7 1760 Szumsk Tomasz Polański Kruholec Katarzyna Smigurska Kruholec Teodor Przychocki, Anastazja Mirowiczowa 297-1-180 32V Ł RK
16 11 1760 Szumsk Franciszek Łomosz? Rudnia Surażska Agnieszka Rudnia Surażska Jakub Zychowski, Konstanty Tkacz, Marianna Hilaroska, Anastazja Iwan 297-1-180 34V Ł RK
14 1 1762 Szumsk Sebastian Pasztalanawicz Iserna Anna Indaszowicz Indaszczukowicz Iserna p Jan Filar, Anna Jakubicha, Mikołaj Zychowski, Marianna Indaszczukow 297-1-180 37V Ł RK
14 2 1762 Szumsk Jan Danilczuk Suraż k Agnieszka Sabyd Suraż p Szymon Zychowski, Anna Odłukalczucha, Harasym Wałyczko 297-1-180 38R Ł RK
21 11 1762 Szumsk Maciej Hordorowicz Hodorowicz Kąty Marianna Jasieńska Jasińska Kąty p Jan Szmatkowski, Katarzyna Zychowska 297-1-180 39V Ł RK
10 6 1764 Szumsk Bazyli Hawrylak Hawryluk Bykowce Zofia Kazimirczuk Kazimierczuk Bykowce Andrzej Antoniuk, Teodora Andruszczycha 297-1-180 43V Ł RK
3 2 1765 Szumsk Antoni Francuziuk Chodaki Marianna Moniak Chodaki Kasper Zychowski, Szymon Zychowski, Katarzyna Zychowska 297-1-180 44R Ł RK
13 7 1765 Szumsk Paweł Dziendwalewicz Huta Surażska Zofia Zychowska Huta Surażska p Wojciech Pospolititka, Jakub Jakusiewicz 297-1-180 45V Ł RK
28 5 1769 Szumsk Wojciech Kukurczuk Kokurowski Rudnia Surażska w Zofia Zwolska Rudnia Surażska w Szymon Zychowski, Marianna Pasternakowa 297-1-180 51V Ł RK
25 6 1769 Szumsk Andrzej Roczak Koczak Suraż k Anastazja Francuz Suraż p Szymon Zychowski, Gertruda Zychowska, Kajetan Dumański 297-1-180 51V Ł RK
25 6 1769 Szumsk Jerzy Wasiuk Obycz, obrz. gr. k Anastazja Ilaska? Obycz p Trochim Hryciuk, Anastazja Sawczycha, Szymon Traczuk 297-1-180 51V Ł RK
28 1 1770 Szumsk Antoni Zychowski Chodaki k Cecylia Iwańska Chodaki p Szymon Zychowski, Antoni Rawski, Gertruda Zychowska 297-1-180 52V Ł RK
18 2 1770 Szumsk Maciej Maniakiewicz Chodaki Rozalia Baliczka Balicka Chodaki Antoni Zychowski, Magdalena Francuzowa 297-1-180 53R Ł RK
3 2 1771 Szumsk Konstanty Heyneczuk Hejneczuk Chodaki k Helena Pastelecka? Chodaki p Antoni Zychowski, Gertruda Zychowska 297-1-180 53V Ł RK
10 1781 Szczurowice Stefan Ochołtwicki Ewa Blaszczycha w Bazyli Kuczyński,Michał Łuszczeski..Michał Zabuski 1310 61 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0041.htm
5 6 1791 Szumsk Maksym Gorecki Barbara Kuszczycha Ł 3 R 0
12 8 1792 Szumsk Stefan Juranczuk Szumbar Marianna Barczycha Szumbar Ł 5 R 0
31 10 1798 Szumsk Bazyli Trochaniuk Bołożówka k Rozalia Garbarska Bołożówka p Józef Maćków, Jan Dereluk, Pryska Semenczycha 297-1-183 28V Ł RK
24 1 1798 Szumsk Teodor Fabiańczuk Chodaki k Magdalena Jakub Chodaki p Łukasz Lewczuk, Andrzej Zychoski, Teodor Piwniuk 297-1-183 26R Ł RK
6 11 1799 Lubar Ferenc (Franciszek) Bendyto w Marianna Grzeszczycha Wolica w łacina, wdowiec, wdowa, Marcin Jusków, Bazyli Bendyto 178-49-3 640R Ż Mg
10 6 1800 Lubar Antoni Przyszychowski Lucyna Wodnicka Demkowce łacina, kawaler, panna, Antoni Andrzejowski, Kazimierz Bzowski 178-49-3 655V Ż Mg 0
9 11 1802 Szumsk Andrzej Zychowski Suraż k Marianna Kasiaba Kasiuba Suraż p Szymon Kasiabczuk, Eustachy Koszyński 297-1-183 42R Ł RK
14 2 1804 Szumsk Teodor Trochimczuk Pyrki, obrz. gr. k Agnieszka Przytomska Pyrki p Józef Martyński, Mateusz Wasylkowski, Apolonia Zychowska 297-1-183 49V Ł RK
6 5 1806 Szumsk Jan Jachimczuk Bykowce, obrz. gr.-ros. w Anna Woycieszczuk Wojcieszczuk Bykowce w Teodor Netrebczak, Marianna Denczycha 297-1-183 56V Ł RK
3 2 1807 Szumsk Szymon Koniug Suraż, obrz. gr.-unic. w Antonina Zychowska Suraż w Stefan Stetiuk, Jakub Szmyr 297-1-183 60V Ł RK
6 2 1810 Szumsk Konrad Fabianczuk Fabiańczuk Chodaki, obrz. gr.-ros. k Zofia Skórska Chodaki p Piotr Fabianczuk, Jan Zychowski 297-1-183 71V Ł RK
23 1 1810 Szumsk Józef Iwańczuk Chodaki k Katarzyna Zychowska Chodaki p Leon Kondrat, Jan Iwańczuk 297-1-183 71R Ł RK
5 2 1815 Leszniów (AL) Andrzej Blucharz Korsów 40 Teresa Tkaczycha 40 Michał Kostyszyn,Joanna Wołczuk 8
24 11 1818 Łuck Józef Żychowicz Łuck 43w Stanisław Zofia Więckowska Franciszka Piotrowska Łuck 23 Andrzej Helena Obniska Józef Kalasanty Obniski, Sylwester Żurakowski, Franciszek Ksawery Mark 43V-44R Ł
24 11 1827 Zasław Św. Józefa Erazm Podgórski Par. Berezdowiecka 26 Jan Konstancja Darafiewicz Eleonora Przyszychowska Sławuta 22 Antoni Lucja Wodnicka 178-03-009 45 17 Ż MO 89
24 10 1828 Łuck Feliks Kalicki Łuck 23 Marcin Tekla Lewandowska Marcjanna Obrocka Łuck 23 Augustyn Franciszka Rakowska Józef Zychowicz, Teodor Tytarinka 814 24-25a 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0028.htm
25 12 1828 Bazalia Maciej Jakubowski Bazalia 50w Józef Anna Agnieszka Zych Bazalia 40 Ludwik Wyszyński i Wincenty Krzyszkowski 178-3-95 227V 14 Ż DM
22 1 1828 Kulczyny Antoni Trębecki Kulczyny 20 Józef Zofia Czycharska Klara Rudkowska Peczyska 15 Bazyli Olimpia ? Sokołowska Ur.Jan Rodkowski, Mikołaj Boczkowski, Józef Zawadowski 178-3-94 326R 2 Ż Mg
24 2 1829 Gródek Jan Słobodzian Gródek 27 Stanisław Anna Zazula Rozalia Paszczycha Gródek 18 Grzegorz Tekla Wojtowicz Trzciński Michał Siudak Łukasz 21 JZ
3 2 1829 Łuck Jędrzej Pawłowski Niebożka 35 Jakub Urszula Senkowska Antonina Żurakowska Niebożka 17 Sylwester Marianna Tchórzewska Bazyli Zienowicz, Józef Zychowicz 815 24 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0024.htm
30 6 1829 Lachowce Jan Żychowicz Czołhuzów 32 Jan Teresa Horodecka Apolonia Gruszecka Czołhuzów 19 Franciszek Marianna Krzywdzińska Tomasz Biernacki i Józef Biernacki 171-1-2 101R 18 R DM
15 11 1831 Ostrówki Andrzej Peterka Wola Ostrowiecka 23w Wojciech Marianna Petryk Marianna z Bruczych Strusiuk Ostrówki 26w Szymon Marianna Kloc Szymon Chudziak, Szymon Kloc, Grzegorz Kowal 846 289V 6 544 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0284.htm
26 1 1833 Ptycza Michał Bratusiuk par. Greko unicka 20 Kondrat Ewa Mreczyk Anastazja Bujnowska par. Ptycza 19 Józef Katarzyna Strzycharz 819 262R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0271.htm
29 1 1833 Ostróg Antoni Jakuszewski Stójło 24 Maciej Anna Górska Tekla Baszyńska Stójło 18 Jakub Agnieszka Sulkiewicz Maciej Gurski, Franciszek Zahurski, Bazyli Czychowski 171-1-6 21V22R 4 R 8408 MZ
23 7 1835 Maciejów Józef Dąbrowski Maciejów 41 Jan Katarzyna Żychlińska Eufrozyna Zbijewska Maciejów 27 Jan Teresa Karska 401 13 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20401/pages/PL_1_436_401_0008.htm
20 1 1835 Ożohowce Kazimierz Zych Jachnowice 20 NN Petronela Agnieszka Polszak Jachnowice 16 Jan Marianna Wojciech Sztańkiewicz, Szymon Zych, 178-3-101 290R 1 Ż 541 SK 0
8 11 1836 Łysin Jacek Giłeta Wyczułki (G-U) 45w Stefan Eufrozyna Anna Tarasiuk z d. Nyszczych par. Łysin 30w Józef Katarzyna 822 176V 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0180.htm
2 2 1836 Luboml Szymon Gruszczyński Binduga 19 Wojciech Agnieszka Manczych Marianna Doskocz Binduga 17 Gabriel Apolonia Luszanko Stanisław Kitaszewski, Antoni Matczuk 851 538 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0297.htm
21 2 1837 Luboml Jan Nehoda Jagodzin 30w Jakub Jadwiga Weremko Teresa Waluch Jagodzin 20 Błażej Teodora Struczych Andrzej Weremko, Maciej Waluch 852 557 14 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0293.htm
23 1 1838 Ostrówki Jędrzej Walczak Ostrówki 23 Szymon Agnieszka Pradun Józefa Wasiuczek Ostrówki 20 Wojciech Agnieszka Bruczych 549 20 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20549/pages/PL_1_436_549_0012.htm
9 5 1838 Żytomierz Jan Kozlakowski Studenica 60w Grzegorz Helena NN Justyna Szychewicz zd. Zabrodzka wieś Krosznia 40w Leon Teodora Chocianowska Marcin Pasiewicz , Grzegorz Szychewicz 178 51 417 48 21 Ż Ni
5 6 1838 Białogródka Adam Srodowski Antoniny par. Kulczyny 60w Jan Gertruda Żychlińska Rozalia Mirecka Ledzianka 48w Jan Marianna Miedziachowska p.m.wdowiec po Rozalii Ilińskiej, Mikołaj Urbański i Tomasz Różycki 178-03-110 152V 14 Ż DM
30 4 1839 Annopol Mateusz Cielątkowski Annopol 45 Wojciech Marianna Przychodzińska Franciszka Waśkowska Annopol 30 Sylwester Anna Borkowska 879 100 R 4
4 2 1840 Nowogród Wołyński Szymon Bóbr Majdan Niepoznanicze 50 Józef Helena Bagińska Petronella z Suchowieckich Czychowska Majdan Niepoznanicze 23 Adam Katarzyna Godlewska 871 65 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0034.htm
24 7 1841 Ołyka Hilary Jerlicz Par. Ołyka 26 Andrzej Marianna Matuszewicz Anna Żychlińska Par. Ołyka 17 Aleksander Marianna Korniatowska Wlm. Jan Michajłowski, Romuald Brodzki, Teodor Widawski 827 160 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0163.htm
15 7 1841 Żytomierz Hipolit Żychowicz 22 Józef Franciszka Piotrowska Marianna Chodecka 17 Karol Antonina Ilińska 178 51 4 40 Ż Ni
25 10 1842 Żytomierz Józef Szymanowski 20 Franciszek Agnieszka Bożeczko Józefa Szychewicz 19 Grzegorz Aleksandra Hryniewicz 178 51 484 57 Ż Ni
2 5 1843 Żytomierz Paweł Jastrzębski 28 Stanisław Anna Sokołowski Marianna Szychewicz 20 Karol Agata Bużemska 178 51 5 26 Ż Ni
14 11 1843 Żytomierz Karol Szychewicz 45w Jan Tekla Nowicka Antonina Szołomicka 40 Tomasz Marianna Witkowska 178 51 5 90 Ż Ni
5 5 1846 Żytomierz Michał Wróblewski Żytomierz 20 Ignacy Teresa Męzyska Marianna Szychowicz Żytomierz 17 Józef Justyna Zabrodzka Franciszek Szczaniawski , Wincenty Janasewicz 178 3 14 61 36 Ż Ni
21 6 1847 Żytomierz Hieronim Wojcicki Żytomierz 29 Józef Krystyna Pieszkowska Karolina Przemyska Żytomierz 20 Stanisław Anna Gajewska Augustyn Chodecki , Hipolit Zychowicz 178 3 1 55 30 Ż Ni
31 8 1847 Żytomierz Antoni Kamiński Krosznia 40 Jan Anna Pasiewicz Franciszka Omiecińska Chutor Kobyliński 30w Krystyn Barbara Herbst Grzegorz Czychiewicz 178 3 1 58 40 Ż Ni
17 2 1848 Łuck Szczepan Rutkowski par. Łuck 27 Kazimierz Eufrozyna Czerkaska Antonina Żychowicz par. Łuck 24 Józef Franciszka Piotrowska ślub w Mielnicy 384 28 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20384/pages/PL_1_436_384_0015.htm
27 8 1849 Żytomierz Ksawery Wierzychowski 34 Ignacy Marianna NN Ludwika Moszyńska 24 Konstanty Benwenuta Pląskowskich 178 3 77 45 Ż Ni
13 11 1849 Żytomierz Józef Moszkowski 24 Wincenty Antonina Szychewicz Balbina Pasiewicz 28 Józef Elżbieta Talka 178 3 83 67 Ż Ni
5 2 1850 Wiszenki Feliks Przychodski Nieźwierz 28 Piotr Melania Katarzyna Wencel Nieźwierz 18 Jerzy Elżbieta Jan Liskiewicz, Tomasz Gągalski 775 25 1 835 190 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0100.htm
15 1 1850 Żytomierz Stefan Szychewicz 28 Józef Justyna Zabracka Marianna Kotwicka 23 Maciej Paulina Boriecka 178 3 2 66 6 Ż Ni
23 2 1864 Luboml Jan Szydłowski Luboml 24 Andrzej Katarzyna Mikitewicz Augustyna Wierzychowska Radziechów 20 Stanisław Rozalia Ogorowicz 308 76 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20308/pages/PL_1_436_308_0040.htm
9 2 1864 Luboml Maciej Mordacz Terebejki 19 Jan Maria Jendeczych Anastazja Stachniuk Kupracze 18 Tomasz Katarzyna Kuteło 308 73 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20308/pages/PL_1_436_308_0038.htm
20 8 1867 Rzyszczów Jakub Szczypczyński par. Rzyszczów 25 Antoni Aneta Żychniewska Katarzyna Moraszko par. Rzyszczów 22 Symeon Wincenta Jędraszewska Hipolit Szeniawski, Hipolit Rzyszczycki 312-1-92 223 9 m.K KM
25 1 1876 Ołyka Augustyn Mozych Dubiszcze 33w Wawrzyniec Franciszka Joan Antonina Maszkowska Kadyszcze 20 Paweł Franciszka Sawicka 497 50 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0026.htm
30 1 1877 Cudnów Jan Wąsowicz Hłuboczek 44w Mikołaj Marcelina Słowińska Marcelina Szychewicz ze Stachowskich Pilipki w Wincenty Elżbieta Tumaniewicz 178-3-58 229V 9 Ż 455
28 6 1887 Horochów Mikołaj Olejnik par. Horochów 60w Jan Marianna Zych Tekla Ziemiańska par. Horochów 40 Jakub Helena Satko 123 66 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20123/pages/PL_1_436_123_0036.htm
27 9 1898 Tbilisi Antoni Bułła kowieńska gub. 27 Antoni Amelia Przychodzka Maria Gałązka 17 Zygmunt Karolina Radomska Józef Nieczyperowicz, Semen Butakow 107 25 Tb
1899 Równe Sebastian Janiszewski Wiktor Rozalia Zawadzka Józefa Właczycha nr aktu 19 t. IV 206
24 7 1905 Tuczyn Andrzej Tomaszewski Woskodawy 32w Jan Helena Zych Marianna z Sałatów Malecka Woskodawy 40 Michał Marianna Więczyńska 988 34 R 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0026.htm
1 2 1909 Horochów Władysław Kowalewski par. Skórecka 25 Grzegorz Paulina Kowalska Antonina Zych Jezierce 17 Stanisław Maria Moskal 995 32 4 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0036.htm
7 11 1910 Tajkury Henryk Fabiański par. Tajkury 23 Roman Józefa Henoch Nadzieja Anna Włach par. Tajkury 21 Józef Antonina Zych R-740-4-69 40 R 28 R 0
12 2 1911 Tbilisi Piotr Szychinow Gory, tbiliska gub. 52 Bagdasar Marta Dżankułowa Józefa Adamowicz pow. Lida, wileńska gub. 44 Feliks Tekla Bankiewicz Józef Gonczar, Franciszek Kanty 252 12 Tb
7 4 1912 Tbilisi Adam Przychodziński pow. Radom 27 Łukasz Teofila Kosińska Wanda Kuncewicz Słuck, mińska gub. 31 Franciszek Adela Bowet Podczaski i dr Żukowski 279 17 Tb
27 5 1917 Tbilisi Karol Grudziński pow. noworadomski, piotrkowska gub. 27 Władysław Józefa Zychmantowicz Maria Przyłucka Tbilisi 19 Konstanty N. Fokin, Tomasz Czepurnych 367 31 Tb
26 1 1919 Tbilisi Wiktor Żarski Łódź 25 Walenty Marianna Filipowska Wanda Aniela z Kuncewiczów Przychodzińska par. Tbilisi 27 Franciszek Adela Bowe Władysław Granżan, Jan Makowski 458 4 Tb
30 1 1921 Radziwiłłów Tomasz Dżuliński Marek Karolina Wiktoria Stefanowicz Jakub Franciszka Wincenty Przychocki, Marek Kozłowski 1-119 24 R 2
5 7 1921 Tbilisi Gabriel Szanszyjaszwili 37 Antoni s. Stefana Natalia c. Jemozaszwili Anna Szychinaszwili 23 Jakub s. Parsadana Elżbieta c. Grigo Nałbandiszwili I. Asłaniszwili, W. Bagoszwili 507 19 Tb
26 11 1921 Horochów Bronisław Skawiński Maria Przychodko Podliski 17 Antoni Anna Urban 973 14 52 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20973/pages/PL_1_436_973_0014.htm
4 9 1922 Tbilisi Józef Kisadpo 41 Paweł s. Józefa Joanna c. J Piczcziole Helena Nikiforowa z d. Szychowcewa 26 Bazyli s. Antoniego Katarzyna c. Piot Bieła Awel Zanadi, Mikołaj Bartolino, Bazyli Domantowicz, Konstanty Ałyszews 520 16 Tb
26 12 1923 Radziwiłłów Franciszek Cichań Szczepan Eleonora Kozera Walentyna Cwenarowicz Tomasz Aniela Pawczyńska Zagmunt Pawczyński, Wincenty Przychodzki 1-119 62 V 28 T 0
15 2 1925 Horochów Jan Baczyński Aniela Zych Starystaw 25 Michał Anna Kazun 943 14V-15R 55 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0015.htm
5 5 1927 Radziwiłłów Józef Zych Karol Bronisława Sikora Nadzieja Lemieszczuk Jan Aleksandra Markopolska Stanisław Gibczyński, Feliks Wilk 1-119 152 R 6 T 0
5 6 1927 Skurcze Wojciech Janiuk Podliski 25 Jan Maria Zych Janina Kopaniak 960 19 71 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0021.htm
19 8 1928 Radziwiłłów Jan Chmielewski Aleksander Franciszka Gadziewicz Marianna Ciecierska Stanisław Anastazja Obremska Wincenty Przychodzki, Wiktor Pawczyński 1-119 176 V 9 T 0
29 1 1928 Kiwerce Piotr Sawicki Antonina Kownacka Majdan 20 Ignacy ANIELA Mojzych 1019 528 67 MO
28 10 1928 Nieświcz Antoni Doleński Czeskie Nowosiółki 17 Antonii Emilia Szych Wacława Tarkiewicz 943 17V-18R 67 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0018.htm
3 2 1929 Horochów Julian Przychodko Podliski 28 Stefan Michalina Bazyluk Maria Soroka 944 4 11 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20944/pages/PL_1_436_944_0004.htm
1 11 1930 Horochów Antonii Przychodko Podliski 24 Stefan Michalina Bazyluk Maria Szeczynkiewicz 992 20 94 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0024.htm
4 10 1931 Łuck Borysław Mojzych 21 Jarosław Maria Maria Madera 107 Ł MO
4 2 1939 Horochów Antoni Falendasz Podliski 29 Stanisław Karolina Prychodko Maria Przychodźko 996 20 92 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0022.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl