Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 243 wyników dla: Gorska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
24 8 1762 Szumsk Marianna Gorska Górska 40 Bołożówka 297-1-184 56V Ł 129 RK
27 12 1822 Kuniów Franciszka Zagorska 12/52 Kamionka c. szl. Bazylego i Katarzyny 297-1-086 61V Ł
29 6 1827 Białozórka Jagniszka Gorska 20/52 Mołodków z koru, c. ur. Bazylego i Marianny 245-1-1 371R 16 R 3373 DW
20 4 1828 Ptycza Magdalena Podgorska 41 Buderaż wdowa, mąż ś.p. Maciej Podgorski, dzieci: dziesięcioletnia Julianna 814 273R 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0276.htm
5 12 1830 Krzemieniec Anna Gorska 5 Krzemieniec c. sł., Tomasza i Eufemii 01-7 91R 725 T 959 DM
14 2 1831 Radziwiłłów Maria Zagorska 51 Radziwiłłów panna 817 218a 6 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0222.htm
14 7 1831 Krzemieniec Marianna Gorska 65 Sawczyce z cholery, ur., wdowa, nie pozostawiła żadnej rodziny 426-1-7 108R 158 T 976 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997K-9?i=975&cat=300453
8 10 1832 Krzywin Rozalia Grzegorska 5/52 Łaszanówka córka Jana i Teodory z Nowakowskich 171-1-5 44V 16 R Mg
23 11 1834 Ostróg Katarzyna Gorska 70 Stójło wdowiec Tomasz, synowie Maciej, Józef, Franciszek, Antoni i Andrzej, córki Katarzyna i Tekla 171-1-7 41R 90 R MZ 8719
24 2 1835 Korytnica Marianna Grzegorska 5 Korytnica c. Eustachego i Katarzyny 209 7 3 0
26 12 1836 Szumsk Elżbieta Gorska Górska 65 Bryków z suchot, ur., mąż Jan, dziecko: Nikodem 245-1-10 489V 86 R RK
9 1 1836 Krzywin Petronela Grzegorska 1 Łaszanówka c. Ur. Jana i Teodory z Nowakowskich 171-1-9 70R 2 R Mg
4 6 1837 Szumsk Ksawery Kucharski 3 Załuże z suchot, pr., rodz. Ignacy i Anna zd. Gorska 245-1-11 498V 55 R RK
13 12 1837 Korzec Aniela Ręczkowska 3/12 Balarka Lubtowska córka Wojciecha i Cecylii z domu Gorska, Górska 245-1-11 148 85 R PW
24 1 1839 Ostróg Ludwika Gorska 2 Ostróg c. Bonifacego i Antoniny z Michałowskich 879 19 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0021.htm
17 5 1841 Ostróg Józefa Gorska 2 Ostróg c. Bonifacego i Antoniny z Michałowskich R 24 R 49 0
25 8 1845 Ostróg Stanisław Sypniewski 81 Mizocz Urodzony, wdowa Konstancja zd Zagorska, s. Dominik, c. Krystyna 884 55R 78 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0057.htm
22 7 1848 Krzywin Ewa Gregorska 80w Łasznówka zd. Maciejowska, wdowa po Mateuszu, 3 córki Małgorzata, Tekla, Joanna 171-1-14 58R 14 R Mg
2 8 1853 Bazalia Tekla Gorska 10/12 Łazuczynek Mały c. Kajetana i Feliksy 178-1-121 137V 110 Ż 273 DM
6 2 1856 Białogródka Honorata Zahorska [Zagorska] 60 Krzyworudka 1-dw., mąż Piotr, synowie Łukasz i Adam, córki Antonina i Aleksandra 178-03-124 604V 9 Ż DM 0
3 4 1856 Bazalia Rozalia Gorska 5,5 Łazuczynek Mały c. Kajetana i Tekli 178-03-124 119R 48 Ż DM
6 10 1856 Bazalia Anna Gorska 40 Hrycyki mąż Mikołaj, córka Honorata 178-03-124 134R 87 Ż DM
25 9 1862 Białogródka Maria Zagorska 2 Krzyworudka c. 1-dw. Łukasza i Agnieszki 178-03-77 169R 98 Ż DM
4 8 1867 Ostróg Pawlina Jakuszewska 1 Nowomalin z kaszlu, rodzice Justyn, Anna zd Gorska 654-1-56 108 P 1 R 110 MZ
3 2 1869 Ostróg Justyn Jakuszewski 45 Nowomalin z suchot, wdowa Anna zd Gorska, c. Karolina, Faustyna, Klementyna 654-1-56 105 P 2 R 107 MZ 0
3 4 1869 Ostróg Antonina Rogowska 8 Mizocz z suchot, r. Albin, Krystyna zd Gorska 654-1-56 104 P 7 R 106 MZ
9 4 1869 Ostróg Roman Rogowski 19 Mizocz z suchot, r. Albin, Krystyna zd Gorska 654-1-56 104 P 8 R 106 MZ
23 8 1870 Ostróg Aurelia Gorska 50 Milatyń panna 654-1-56 94 L 5 R MZ
12 4 1871 Ostróg Aleksander Sosnowski 57 Ostróg z suchot, owa Benigna zd Gorska, s. Seweryn, Leon, c. Eleonora 654-1-56 90 P 1 R MZ
28 8 1873 Katerburg Emilia Gorska 4 Piszczatyńce c. Adama i Feliksy z Sawickich 203 237 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0127.htm
9 8 1873 Katerburg Marcela Gorska 0,5 Piszczatyńce c. Adama i Feliksy z Sawickich 203 236 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0126.htm
14 2 1873 Ostróg Marcelina Gorska 7 Toczewiki r. Jan, Katarzyna zd Wierzbicka 654-1-56 76L 3 R MZ
8 5 1880 Kuniów Franciszka Gorska 1 Antonówka c. Józefa i Katarzyny z Peczinków 178-3-78 616R 35 Ż DM
8 2 1889 Kowel Kazimiera Gorska 14 Kowel c. chłopów suwalskiej guberni powiartu i gminy Huta Józefa i Michaliny 290 77 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20290/pages/PL_1_436_290_0041.htm
13 2 1890 Kuniów Marcelina Gorska 2 Zakoty c. Józefa i Teodozji Głowackiej 178-3-86 351V 13 Ż DM
24 6 1915 Kijów, św. Aleksandr Bronisława Podgorska 80 Kijów z domu Maszewska, wdowa po Wiktorze Iwanowiczu, dzieci: Leon Marcin Jan, Jordan Konstanty i Joanna Maria, ojciec: Marcin 312/1/129 151V 164 m.K. JM1
29 9 1918 Wiszenki Jadwiga Mizgorska 66 Francuzy wdowa, z d. Donczyk 35-9-769 32V 42 Ł 4565 RK

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
14 1 1622 Ostróg Agnieszka Eufrozyna Marchocka Adam Anna data chrztu, chrzestni: Mikołaj Sobański i Anna z Temberku księżna Ostrogorska (Chodkiew t.8. 620 ks. WŻ DM
13 7 1634 Ostróg Jakub Mokrzycki Tomasz Anna data chrztu, matka chrzestna: Anna księzna ostrogorska (Chodkiewiczowa DM.) t.8. 620 ks. WŻ DM
3 12 1718 Czartorysk Franciszek Stogorocki Chrasko Michał Anna ur. Hieronim Zagorski, Marianna Zagorska, Sebastian Zgierski, Konstancja Leśniewiczówna panna 297-1-185 26R Ł
24 8 1723 Czartorysk Elżbieta Suszczewicz Butki Michał Teofila Wrzeszcz W. Hieronim Zagorski, ur. Petronela Kazimirska, Aleksander Suszczewicz, Izabela Zagorska 297-1-185 31R Ł
2 9 1723 Czartorysk Bartłomiej Jurewicz Władysław Magdalena Leśniewicz ur. Michał Jonczyński, Izabela Zagorska, 297-1-185 31R Ł
2 6 1742 Szumsk Petronela Szumowska Jakub Anna Mikołaj Ledochowski, Teresa Zagorska, Antoni Dombrowski, Zuzanna Szumowska 297-1-180 13R Ł RK 27
5 11 1755 Białogródka Katarzyna Teresa Walegorska Białogródka Szymon Teresa Otwinowska data ch., Grzegorz Leyman - Notariusz i Teresa Leyman 178-51-95 8V 20 Ż DM
7 2 1769 Szumsk Stefan Wachowski Borki Marcin Marianna Wojciech Sinicki, Anna Sawicka, Jan Swirski, Petronela Zagorska, Piotr Podhorski, Julia Zuzelska 297-1-180 145Ra Ł RK 4523
7 1 1778 Szumsk Kasper Garbiński Darbiński Huta Szumska Aleksander Marcjanna Podgorska bliźniak, Franciszek Tyminski, Reina Biernacka 297-1-181 24R Ł 024a RK 0
24 2 1783 Szumsk Franciszek Walenty Popiel Rachmanów Narcyz Barbara Czarnecka Franciszek Dederkał, zd. Rojewska 1mo voto Zagorska 2do voto Olizarowa, Gabriel Olizar, Teresa Malińska zd. Turska 297-1-181 60R Ł 060a RK
28 4 1790 Czartorysk Regina Gorska Serchów Andrzej Anna Grabowska data dop. Chrztu, Jan Kondracki, Judyta Jasczychowa 297-1-185 117V Ł 7778 DW
26 2 1791 Czartorysk Marianna Gorska Serchów Andrzej Anna Grabowska dop.chrztu 26.4.1791, Wlm. Ludwik Hulewicz, Łucja Chylicka 297-1-185 120R Ł 7783 DW
4 9 1803 Ostróg Rozalia Zielińska Pruski Kajetan Anna Józef Gwoździkowski, Anna Zagorska 297-1-136 35 Ł SK
18 1 1817 Torczyn Jan Chryzostom Woyciczki Torczyn Antoni Agnieszka Gorska Kajetan Morawski, Marianna Kucharska 36a 67 EH
7 7 1817 Torczyn Dominika Podgorska? Kwasowicza (Kwasowica) Marianna Podgorska? Stanisław Jabłoński, Cecylia Dębińska 38a, 39 b/nr EH
18 9 1817 Torczyn Mateusz Chulanicki Ulaniki Jan Kunegunga Ulanicka chrzest 20.09.1817; Józef Bogusławski, Franciszka Podgorska, 40 b/nr EH
16 2 1818 Torczyn Maciej Jakubowski Smolejow Tadeusz Wiktoria Pawłowska chrzest 17.02.1818; Antoni Olszewski, Anna Gorska 42a b/nr EH
14 8 1820 Zasław św. Józefa Ignacy Lisowski Sławuta Jan Marianna Romanowska Ochrzczony z wody po urodz. świadk.: Józef Szymanowski, Aniela Nagorska. Chrzest dopełniający: Paweł Wojciechowski i Karolina Tuszyńska ż.Antoniego. 178-3-118 436V-437R 1 Ż 794-795 RG
4 12 1828 Ostróg Feliks Pilecki Toczewiki Michał Teodora Abrat Ur. Piotr Dobrowoslski, Anna Welner, Ass. Jan Jardulski, Elżbieta Gorska żona Macieja, dop. chrztu 1832 171-1-5 14R 108 R MZ
20 4 1829 Białozórka Marianna Turczyńska Mołodków Jan Anna prac. Aleksander Kowal, ur. Marianna Gorska ż. Bazylego 245-1-3 373R 11 R
29 3 1830 Krzywin Marianna Lipska Łaszanówka Jan Małgorzata Grzegorska ch.29.03.1830, Sł. Franciszek Juszczyński, Ur. Helena Nowakowska panna, chrzest Sławuta, par. Zasław 171-1-3 38R 10 R Mg
28 7 1830 Wachnówka Marta Gorska Wachnówka Gabriel s. Szymona Marianna c. Jana Gołębiowska c. ur., chrz. 30.07, chrzestni: ur.ur.: Kazimierz Jakubowski, Małgorzata Gołębiowska żona Ludwika, as.: Marcin Gorski, Anastazja Lisiecka żona Grzegorza 178-51-339 347, 347a 24 Ż EH
18 6 1830 Żytomierz Jan Szulakowski Tomasz Jochimia Gorska Ignacy Rawicz Oleński Anna Szulakowska 178 3 3 V22 157 Ż MP
16 2 1831 Krzywin Faustyn Sawicki Łaszanówka Jan Tekla Grzegorska ch.17.02.1831, Sł. Franciszek Juszczyński, Sł. Teodora Grzegorska ż. Jana 171-1-4 34R 2 R Mg
29 9 1831 Annopol Tekla Lipska Annopol Jan Agnieszka Grzegorska Bartłomiej Rudnicki i Apolonia Dytkowska ż. Stefana 171-1-4 123R 33 R 130 DM
24 1 1832 Radziwiłłów Pawlina Kamila Jasińska Radziwiłłów Tomasz Tekla Gorska 818 280 9 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0287.htm
2 9 1832 Krzywin Rozalia Grzegorska Łaszanówka Jan Teodora Nowakowska ch. 3.09.1832, Sł. Jan Lipski, Sł. Karolina Juszczyńska ż. Franciszka 171-1-5 39R 17 R Mg
6 10 1832 Krzywin Brygida Sawicka Łaszanówka Jan Tekla Grzegorska ch. 6.10.1832, Ur. Jan Lipski, Ur. Apolonia Sawicka ż. Marcina 171-1-5 39V 20 R Mg
25 11 1832 Ostróg Józef Kitliński Wierzchów Wincenty Julianna Szczyglewska Jan Jazdulski, Elżbieta Gorska żona Macieja 171-1-5 13R 99 R MZ
11 12 1832 Ostróg Anna Krasucka Białotyń Adam Tekla Malinowska Ur. Kasper Skibiński, Ur. Agnieszka Gorska 171-1-5 14V 109 R MZ
21 10 1832 Nowogród Teresa Zgorska Rudnia Czyżowiecka Grzegorz Anna Bagińska ur. Wincenty Łukasiewicz, prac. Anna Hańbowa ż. Jana 245-1-6 21V 1388 R 1301 DW
24 1 1832 Międzyrzec Dorota Gorska Międzyrzec Dymitr Marianna Paszkowska Antoni Woliński,Cecylia Migucka 171-1-5 239R 6 R AS
4 6 1833 Dederkały Anna Jałkowska Dederkały Wielkie Jan Zuzanna Zagorska c. urodz., chrz. 5.06., urodz. Józef de Szmitt i urodz. Aleksandra Korczewska ż. Pawła, 01-4 20V 14 T DM 718
24 3 1833 Krzywin Józef Juszczyński Łaszanówka Franciszek Karolina Rychlińska ch. 24.03.1833, Ur. Stanisław Rychliński, Sł. Marianna Grzegorska ż. Hieronima 171-1-6 42R 9 R Mg
7 6 1833 Krzywin Felicjan Nowakowski Łaszanówka NN Helena Nowakowska ch. 8.06.1833, Ur. Jan Sawicki, Sł. Marianna Grzegorska ż. Hieronima 171-1-6 42V 14 R Mg
11 1 1833 Ostróg Feliks Jukaszewski Stujło Michał Tekla Gorska Michał Kamiński, Petronela Czechow...-panna 171-1-6 3V 16 R MZ
18 5 1835 Krzywin Petronela Grzegorska Łaszanówka Jan Teodora Nowakowska ch. 19.05.1835, Ur. Jan Lipski, Ur. Apolonia Sawicka ż. Marcina 171-1-8 68R 15 R Mg
12 8 1835 Krzywin Klara Sawicka Łaszanówka Jan Tekla Grzegorska ch. 13.08.1835, Ur. Franciszek Juszczyński, Ur. Apolonia Sawicka ż. Marcina, 171-1-8 69V 23 R Mg
14 7 1836 Kuniów Julia Anna Gorska Płużne Tomasz Róża Lewicka R 85 V 42 0
11 10 1837 Szumsk Franciszka Kulikowska Bryków Antoni Julianna Szumlikowska Antoni Lipiński, Marianna Gorska ż. Jana, Kajetan Romanowski, Karolina Jeleńkowska 245-1-11 482V 73 R RK
26 7 1837 Krzywin Anna Lipska Łaszanówka Jan Małgorzata Grzegorska ch.27.07.1837, Ur. Tomasz Kraskowski, Sł. Karolina Juszczyńska, ż. Franciszka 171-1-10 63V 15 R Mg
14 2 1837 Białogródka Franciszek Makowski Kuźmińce Jan Marianna Podgórska Antoni Podgórski i Salomea Podgorska ż. Stefana 178-03-108 147R 25 Ż DM
13 4 1838 Nieświcz Julia Tomaszewska Czaruków Jan Marcjanna Gorska 433 6 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20433/pages/PL_1_436_433_0004.htm
13 11 1838 Połonne Marianna Klementyna Sigorska Połonne Stanisław Honorata Józef Wysocki żonaty, Agnieszka Szczepańska ż. Ignacego 245-1-12 125V 182 R DW 301
23 6 1839 Krzywin Paweł Sawicki Łaszanówka Jan Tekla Grzegorska 879 29 V 11 0
28 1 1839 Berdyczów Martyna Szubartowska Połowieck Adam Marcjanna Rotajewska Antoni Rudnicki podkomorzy żytomirski i Augusta Pogorska panna 178-3-8 135R 35 Ż 251 DM
30 3 1840 Berezdów Feliks Sadowski Maraczówka Paweł Jadwiga Grzegorska 871 257 22 0
6 12 1840 Krzywin Mikołaj Lipski Łaszanówka Jan Małgorzata Grzegorska 880 29 V 27 0
19 3 1840 Ostróg Józefa Gorska Ostróg Bonifacy Antonina Michałowska 880 7 V 63 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0009.htm
3 12 1841 Krzywin Anna Sawicka Łaszanówka Jan Tekla Grzegorska ch.4.12.1841, Prac. Jan Gruszecki, Apolonia Sawicka wdowa po Marcinie 171-1-12 35R 34 R Mg
28 11 1842 Dubno Maria Ludwika Landauer Dubno Jan Eleonora Gorska 829 1R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0002.htm
14 2 1843 Krzywin Ignacy Kraczkowski Łaszanówka Tomasz Rozalia Juszczyńska 1-dw. Walenty Grzegorski, Julianna Grzegorska panna 882 33 V 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0035.htm
9 11 1843 Stepań Michalina Rybczyńska Stydyń Kwiryn Marianna Gorska 882 201 R 50 0
18 11 1843 Krzywin Jan Bucyn Łaszanówka Zachariasz Julianna Grzegorska w.ż. Hilary Bucyn, Katarzyna Wyżyńska panna 882 39 R 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0040.htm
12 12 1843 Niewirków Anna Żygadło Rudnia Stryja Grzegorz Marianna Łukomska Paweł Brusiłowicz,Honorata Wengorska ż.Karola 883 237V 5 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0244.htm
30 1 1845 Kuniów Marianna Gorska Żuków Michał Tekla Podgruszecka 884 96 R 10
29 1 1845 Ostróg Franciszka Maria Gorska Ostróg Bonifacy Antonina Michałowska 884 7 R 37
2 6 1845 Ostróg Antoni Marcinkowski Stojło Stanisław Katarzyna Gorska 884 13 R 70
10 2 1845 Dubno Eleonora Jakubowska Mirohoszcza Tomasz Cecylia Gadowska Bazyli Roliński, Magdalena Grzegorska ż. Jakowla 831 113V 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0117.htm
28 10 1845 Miropol Ludwika Laskowska Pleszczyn Teodor Marianna Gorska ur. Józef Talko, 1-dw Karolina Korejwa ż. Franciszka 876 332 65 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0181.htm
21 8 1845 Krzywin Jan Sawicki Łaszanówka Jan Tekla Grzegorska Walenty Grzegorski, Marianna Przyłucka ż. Franciszka 884 63 16 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0065.htm
12 12 1845 Niewirków Alexandra Żurawska Ludwipol Piotr Justyna Zygadło Jan Targoni i Orszula Zgorska 884 279 67 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0286.htm
10 8 1845 Teofilpol Julia Gorska Kotiużyńce Stanisław Franciszka Popławska Andrzej Hałuziński i Fruzyna Jaruszewska panna 178-3-113 400R 49 Ż DM
6 10 1845 Teofilpol Jan Szmigielski Kotiużyńce Piotr Teresa Piasecka Feliks Witkowski i Katarzyna Gorska ż. Franciszka 178-3-113 401V 63 Ż DM
19 9 1846 Nieświcz Michał Kłosowski Gródek Józef Wiktoria Gorska 441 7 31 0
2 9 1846 Krzywin Antoni Bucenow Łaszanówka Zachariasz Julianna Grzegorska Franciszek Lipski, Tekla Sawicka ż. Jana 885 75 26 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0076.htm
16 3 1846 Krzywin Jerzy Juszczynski Łaszanówka Ludwik Marianna Radomska Jan Sawicki, Teodora Grzegorska ż. Jana 885 74 13 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0075.htm
18 4 1846 Ostróg Amadija Gorska Ostróg Józef Albina Kozicka Ur. Cezary Gorski, Ur. Benigna Gorska-panna 885 9V 50 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0011.htm
8 9 1846 Ostróg Roman Kurowski Ostróg Ludwik Brygida Kozicka Wiel. Gabriel Frałow-Major, Wiel. Albina Gorska żona Józefa, Ass. Wiel. Aleksander Petion, wiel. Józefa Geroszewska 885 15R 83 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0016.htm
11 9 1846 Ostróg Klara Gorska Płoska Franciszek Karolina Popławska Ur. Jan Turski, Ur. Teodora Gołębiowska-panna 885 16V 93 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0018.htm
17 8 1847 Ostróg Zofia Marianna Gorska Mohylany Tomasz Róża Studzińska Ignacy Klim... i Marianna Strumińska panna 171-1-13 19V 112 R DM
26 3 1847 Krzywin Julia Grzegorska Łaszanówka Walenty Magdalena Wyhornicka ch.27.03.1847, Mikołaj Łukawski, Klara Tomaszkiewicz 171-1-13 49V 7 R Mg
28 6 1848 Łokacze Leonora Dmochowska Rohowicze Jan Karolina Gorska 352 4-5 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20352/pages/PL_1_436_352_0003.htm
21 8 1849 Lachowce Wincenty Hulanicki Hulowce Piotr Franciszka Gorska Cyprian Łastowski i Marianna Kornatowska ż. Jakuba 171-1-15 150V-151R 44 R DM
20 4 1849 Białogródka Eleonora Puzańska Chwedorówka Stanisław Katarzyna Gorska Jan Jaworski i Ewa Wolska ż. Adama 178-03-118 525V-526R 78 Ż DM
9 12 1849 Krzywin Maria Bucen Łaszanówka Zachariasz Julianna Grzegorska Franciszek Lipski i Tekla Sawicka ż. Jana 171-1-15 62V-63R 30 R 65 DM
4 6 1849 Kuniów Józef Wolański Peremorówka Franciszek Honorata Gorska (Górska) Karol Strzelecki i Aniela Kołyńska ż. Michała, asyst. Michał Kołyński i Brygida Strzelecka panna 171-1-15 91V-92R 41 R 94 DM
15 11 1850 Łuck Leopolda Waleria Tarnawska Łuck Aleksander Agnieszka Gorska 835 23-24 63 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0013.htm
9 1 1850 Białogródka Jan Karpiński Krzyworudka Stefan Antonina Zagorska Tomasz Różycki i Marianna Chrzanowska ż. Ignacego 178-03-119 472V-473R 2 Ż DM
4 9 1850 Bazalia Rozalia Gorska Łazuczynek Kajetan Feliksa Bujalska szl. Adam Bukowski, Katarzyna Styczkowska 178-3-119 87V-88R 86 Ż 172 DW
22 9 1851 Bazalia Tekla Łabędź Zozulińce Małe Jan Barbara Zagorska Wojciech Łabędź i Apolonia Wiszniowska 178-03-120 113V-114R 126 Ż DM
6 11 1853 Jampol Michalina Gorska Moskalówka Maciej Agata Jurkowska 878 132-133 37 0
5 11 1854 Bazalia Karolina Gorska Łazuczynek Mały Franciszek Marianna Piotrowska Feliks Przyłuski i Eleonora Przyłuska 178-03-122 24V-25R 112 Ż DM 0
25 2 1856 Łabuń Aleksander Kurowski Futor Łabuński Józef Agnieszka Zawadzka Mikołaj Berezowski i Józefa Gorska 178-03-124 654V-655R 14 Ż DM
23 2 1857 Butowce Ludwik Strykarski Prochorówka Klementy Marianna Pogorska szl. Tomasz Różanowski i Katarzyna Kochanowska 178-3-73 296V-297R 6 Ż DM
28 10 1857 Łabuń Michał Masłowski fut. Łabuński Stefan Marianna Gorska Jan Rybczyński i Franciszka Rogowska 178-3-73 352V-353R 75 Ż DM
25 6 1857 Lubar Marianna Wiszniewska Wolica Wincenty Marianna Tomaszewska Nikifor Kożmiński, Anastazja Remiszewska, as: Jakób Remiszewski, Emilia Gorska 641-1-17 13 48 Ż. MP
9 12 1859 Ostróg Maria Gorska Wierzchów Michał Magdalena Zielińska Franciszek Turski i Karolina Wilczyńska ż. Karola 886 79-80 115 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0042.htm
19 3 1859 Krzywin Joanna Bucyn Łaszanówka Zachariasz Julia Grzegorska Aleksander Chmielewski i Zuzanna Jacuk ż. Józefa 886 291-292 9 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0152.htm
21 8 1859 Tajkury Wacław Abramowicz Posiahwa Michał Rozalia Postępska Franciszek Kazimierczuk i Klementyna Gorska ż. Antoniego 886 321-322 13 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0169.htm
5 1 1860 Łuck Felicjana Gorska Łuck Ignacy Ludwika Więckowska 841 357-358 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0198.htm
6 10 1860 Białogródka Brygida Słomińska Polachowa Kazimierz Teresa Zagorska Jan Grzybowski i Franciszka Mikołajewska wdowa 178-03-75 123V-124R 95 Ż DM
8 12 1860 Białogródka Marianna Zagorska Krzyworudka Łukasz Agnieszka Kozielska Jan Kozielski i Franciszka Dubowicz ż. Stanisława 178-03-75 127V-128R 113 Ż DM
26 11 1860 Łabuń Bolesława Bożyczko Łabuń Franciszek Karolina Zahorska [Zagorska] chrz. 11.06.1861; Konstanty Stetkiewicz -urzędnik i Placyda Zahorska 178-03-76 340V-341R 39 Ż DM
8 3 1862 Białogródka Jan Orłowski Krzyworudka Józef Aleksandra Zagorska Andrzej Orłowski i Aniela Urbańska ż. Szymona 178-03-77 106V-107R 20 Ż DM
10 2 1863 Żytomierz Kazimierz Zelizkow Żytomierz Antoni Małgorzata Zagorska Andrzej Raczynski, Róża Jurkowska 178-3-54 41 125 Ż DG
18 9 1863 Żytomierz Piotr Malinowski Baraszowka Adam Zofia Szczepańska Łukasz Żurawski, Marcelina Gorska 178-3-54 65 228 Ż DG
10 3 1863 Białogródka Franciszka Zagorska Krzyworudka Łukasz Agnieszka Kozielska Jan Kozielski i Elżbieta Ładzińska ż. Marcelego 178-03-81 6V-7R 21 Ż DM
22 9 1865 Białogródka Zofia Zagorska Krzyworudka Łukasz Agnieszka Bujalska ? [Kozielska] Jan Kozielski i Elżbieta Ładzińska ż. Marcelego 178-03-81 153V-154R 81 Ż DM
9 11 1866 Białogródka Teodora Urbański Krzyworudka Szymon Aniela Majewska Jan Zagorski i Agnieszka Zagorska ż. Łukasza 178-03-81 223V-224R 99 Ż DM
12 1 1866 Ostróg Macelina Gorska Nowomalin Jan Katarzyna Wierzbicka Franciszek Dworzański, Zofia Wierzbicka ż. Wincentego 654-1-36 47R 1 R MZ
28 2 1866 Ostróg ??? Orłowski Wierzchów Jan Julianna Gorska Piotr ..ski, Antonina Woźnicka ż. Kaspra 654-1-36 48V 5 R MZ
21 3 1866 Ostróg Ludwik Pietruszewski Ostróg Justyn Józefa Gorska Ludwik Witkowski, Pawlina Krajewska ż. Andrzeja, Ass. Andrzej Krajewski, Adela Kirnicka ż. Ignacego 654-1-36 49R 7 R MZ
13 12 1866 Ostróg Franciszka Rogowska Mizocz Albin Krystyna Gorska zapis skreslony, Jan Wojciechowski, Konstancja Bartmańska ż. Franciszka 654-1-36 54V 1 R 2952 MZ
19 10 1867 Katerburg Joanna Dolińska fut. Zarudzie Kajetan Kunegunda Kowalewska Feliks Grządkowski i Anna Gorska ż. Jana 1-41 81V-82R 23 T 546 DM
14 10 1867 Ostróg Katarzyna Gorska Choteń Anastazy Antonina Kondakowska Jakub Brzezicki, Wiktoria Firakowska żona Wojciecha 654-1-56 6R 3 R MZ
14 2 1867 Ostróg Bronisław Walenty Szydłowski Ostróg Nowe Miasto Erazm Pawlina Kozicka Józef Goliszewski, Marianna Gorska panna, Ass. Józef Kozicki, Helena Szydłowska 654-1-36 55V 9 R 3000 MZ
3 11 1867 Ostróg Wiktoria Gorska Ostróg Jakub Emilia Ajdaszyńska ulica Tatarska, Ludomir Michałowski, Wiktoria Sawicka ż. Jana 654-1-36 62V 4 R MZ
5 9 1867 Ostróg Maria Ewa Sosnowska Ostróg Aleksander Benigna Gorska Jan Syrokomski, Zuzanna Kozicka ż. Edwarda, Ass. Konstanty Sosnowski, Maria Gorska panna 654-1-36 62V 6 R MZ
14 2 1868 Katerburg Emilia Gorska Matwiejowce Adam Teofila Sawicka Grzegorz Grządkowski i Karolina Dobrowolska ż. Józefa 01-44 108V-109R 2 T 878 DM
14 2 1869 Kuniów Stanisław Krymiński Martyń Jan Petronela Sokołowska Stanisław Sokołowski i Anna Białogorska 178-3-78 179V-180R 14 Ż DM
26 3 1869 Ostróg Rozalia Węgorska Białotyń Feliks Marianna ...sucka Jan Baczyński, Tekla Mikołajczuk żona Józefa 654-1-56 9V 6 R MZ
31 7 1870 Dederkały Aniela Gorska Dederkały Wielkie Jan Zofia Ulanicka 56 8-9 11 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0005.htm
12 8 1870 Białogródka Józefa Oryszewska Książęcin Augustyn Małgorzata Piotrowska Jakub Botwański i Teofila Podgorska ż. Jana 178-3-84 30V-31R 105 Ż DM
31 10 1871 Ołyka Marianna Lucyna Tarnogorska Długoszyje Stanisław Maria Grabowska 492 45 61 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20492/pages/PL_1_436_492_0024.htm
25 12 1872 Ostróg Adam Krajczyński Choteń Jakub Michalina Gorska Anastazy Gorski, Petronela Krajczyńska, ż. Antoniego 654-1-56 58R 5 R MZ
23 12 1872 Ostróg Adelia Węgorska Białotyń Feliks Marianna Krasucka chrzest styczen 1873, Jan Baszyński, Józefa Polkiewicz ż. Ksawerego 654-1-56 58V 1 R MZ
17 3 1872 Białogródka Katarzyna Urbańska Krzyworudka Jakub Ludwika Zalewska Józef Zalewski i Agnieszka Zagorska 178-3-84 206V-207R 35 Ż DM
30 6 1874 Białogródka Julian Orłowski Krzyworudka Józef Aleksandra Zagorska Łukasz Zagorski i Marianna Urbańska ż. Adama 178-03-84 461V-462R 78 Ż DM
6 7 1875 Białogródka Józef Gorski Bisówka Andrzej Tekla Ziobrowska Tomasz Gałęzki i Teresa Gorska ż. Antoniego 178-03-133 19V-20R 94 Ż DM
8 12 1875 Białogródka Marianna Waleria Zaręba Białogródka Wojciech Walerian Wiktoria Podgórska Artur Pęski i Benigna Podgorska ż. Feliksa 178-03-133 34V-35R 178 Ż DM
15 11 1878 Brody Anastazja Kamilla Srokowska Franciszek Klementyna Dubelska Józef Siewilski, maria Zagorska L
20 6 1879 Kuniów Franciszka Gorska Antonówka Józef Katarzyna Peczinko Antoni Tyliak i Franciszk Andel ż. Wacława 178-3-78 550V-551R 55 Ż DM
28 8 1883 Katerburg Czesława Gorska Kuszlin Ludwik Bronisława Trawińska 204 267-268 31 0
22 3 1883 Ołyka Olimpia Konarzewska Palcze Stanisław Anna Gorska 504 12 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0007.htm
31 1 1885 Ołyka Jan Konarzewski Palcze Stanisław Anna Gorska 506 10 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0006.htm
15 12 1887 Radziwiłłów Janina Waleria Krumm Radzwiłłów Karol Natalia Gorska chrzest w 1888 0.1-81A 49V-50R 1 T
29 9 1887 Brody Michał Janczyn Suchowola 51 Antoni Elżbieta Hanczurek Jakub Janczyn, Tekla Podgorska z. Tomasza L 227
27 12 1888 Turzysk Jadwiga Kosowska Tuliczów Bronisław Karolina Gorska 757 2-3 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20757/pages/PL_1_436_757_0002.htm
14 3 1888 Młynów Maria Wilczek Vlček Dorohostaje Wincenty Anna Kamienogorska Czesi, Czeskie Dubieńskie, Wincenty Rudolf, Antonina Kamieniogórska panna 740-2-402 42V-43R 26 R 1829 RK
0 1889 Łokacze Anastazja Krajewska Pawłowicze Dyonizy Karolina Nagorska IN
9 7 1889 Kuniów Ewa Gorska Antonówka IN Maria c. nieślubna, Alojzy Gorski i Franciszka Andrele wdowa 178-3-86 190V-191R 65 Ż DM
14 2 1890 Ołyka Walentyna Godlewska Stawiszcze Franciszek Emilia Gorska 510 6 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0008.htm
0 1890 Łokacze Marianna Krajewska Pawłowicze Dyonizy Karolina Nagorska IN
20 2 1891 Radziwiłłów Kazimierz Stanisław Krumm Radziwiłłów Karol Helena Gorska 0.1-81 G 51 V-52 R 23 T
27 6 1892 Ołyka Władysław Godlewski Stawiszcze Franciszek Emilia Gorska 1018 32 64 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0019.htm
16 11 1893 Łokacze Bolesław Krajewski Pawłowicze Dyonizy Karolina Nagorska IN
11 4 1894 Radziwiłłów Leon Stefan Krumm Radziwiłłów Karol Natalia Gorska 1-81 Z 47 V-48 R 23 T 0
3 3 1894 Ołyka Kamila Godlewska Stawiszcze Franciszek Emilia Gorska 1018 284 56 MO 0
30 5 1896 Ołyka Feliks Wit-Michałowski Palcze Ignacy Karolina Gorska 1018 568 73 MO
0 1896 Łokacze Stanisława Krajewska Pawłowicze Dyonizy Karolina Nagorska IN
21 12 1897 Ołyka Alfons Wit-Michałowski Palcze Ignacy Karolina Gorska 1018 770 146 MO 0
17 11 1899 Łokacze Wacław Krajewski Pawłowicze Dyonizy Karolina Nagorska IN
10 3 1899 Kuniów Bronisława Gorska Hurby Jan Franciszka Ubarewicz Paweł Ostaszewski i Antonina Chojna ż. Józefa 178-3-86 769V-770R 66 Ż DM
11 11 1902 Młynów Jan Rogalski Użyniec Józef Józefa Gorska Górska gub. Radomska, pow. Kozienice, gm. Świerże, Jan Słomski, Marianna Rogalska ż. Jana 740-2-407 111V-112R 105 R 1673 RK
0 1905 Łokacze Dariusz Krajewski Pawłowicze Dyonizy Karolina Nagorska IN
6 10 1911 Brody Ksaweryna Stanislawa Podgorska Suchowola 161 Tomasz Tekla Zdril L 15
24 2 1911 Dubno Stefan Monastyrski Dubno Karol Irena Boltz Dionizy Chodorowski i Maria Gorska wdowa 740-4-158 13V-14R 58 R 15 DM
19 2 1914 Tajkury Józef Stasilis Zdołbunów Feliks Julia Ostaszewska Ignacy Symonowicz i Wiktoria Gorska ż. Stanisława 740-4-697 61V-62R 20 R 57 DM
8 3 1914 Tajkury Janina Przeklas Zdołbunów Błażej Marcelina Gorska Józef Górski i Maria Ożarowska ż. Bronisława 740-4-697 63V-64R 27 R 59 DM
18 4 1915 Kijów Św. Aleksandra Bronisław Święcicki Kijów Michał Maria Zagorska Bazyli Gaszuk i Paraskiewa Wołkodar-Diaczenko 312/1/129 24V-25R 95 m.K JM1
4 11 1918 Wiszenki Anna Żulewska Francuzy Michał Jadwiga Sobocińska Franciszek Krzykowski, Anna Mizgorska ż. Antoniego 35-9-769 22V-23R 108 Ł 4546-4547 RK
23 9 1919 Wiszenki Genowefa Kryger Wełnianka Teofil Matrona Bagorska Aleksander Kuzikowski, Tekla Kryger panna 35-9-1359 17V-18R 85 Ł 95863 RK

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
15 2 1722 Torczyn Józef Gurski Antonina Kordiszowna Michał Bałaban, Antonina Gorska 43 b/nr EH
27 7 1802 Kuniów Paweł Szymanowski Martynie Katarzyna Gorska Martynie Ł DW
26 7 1804 Klewań Dominik Atraszewicz Perediły Balbina (?) Żagorska Perediły 206 7 B
31 1 1815 Kuniów Karol Sokołowski Kozin 23 Rozalia Podgorska Kozin 18 24 R 0
6 2 1821 Kuniów Franciszek Turkiewicz Zakoty Marianna Gorska Zakoty 36 V - 37 R 0
5 6 1827 Łuck Jan Marszewski Wólka 27 Paweł Marianna Lipiańska Marianaa Koppa Łuck 14 Józef Regina Gorska Józef Miller, Łukasz Rombiszewski 813 20a 10 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0021.htm
5 2 1828 Nowogród Gabryel Mędecki Kanuny 25 Tomasz Klara Tyszko Marcelina Olszewska Kanuny 20 Tadeusz Katarzyna Zagorska Pawłowski Maxym Lewkowicz Jan Buczyński Aleksander 52 JZ
8 9 1829 Annopol Paweł Okuniowski Sknyt 19 Wawrzyniec Marianna Bysleska Anna Tomasiewicz Annopol 18 Paweł Salomea Gorska ur. Paweł Waśkowski, slaw. Piotr Łosiewicz 171-1-2 123V-124R 7 R DW 7308
3 2 1829 Annopol Leon Demczyński Lisicze, par. G-R Hołowle 40w Teresa Gorska Annopol 22w Stefan Agata Tomasiewicz ur. Franciszek Hejn, Józef Terlecki 171-1-2 122R 1 R DW 7306 0
3 11 1829 Krzywin Jan Sawicki Łaszanówka 20 Marcin Klara Zwinogrodzka Tekla Grzegorska Łaszanówka 20 Bazyli Ewa Maciejewska Ur. Marcin Sawicki, Ur. Michał Grabowski, Ur. Franciszek Grabowski, Ur. Jan Lipski 171-1-2 33V 4 R Mg
19 10 1830 Owrucz Grzegorz Gorzka 22 Piotr Dumna Smyk Honorata Sycz 22 Gabryel Wiktoria Gorska 178-3-3 408V 6 Ż MW
22 11 1831 Kulczyny Józef Horoszkiewicz Peczyska 40w Jan Barbara Zytecka Rozalia Gorska Dubiszcze 18 Jan Katarzyna Krotowicz Urodzeni, świad: Ur. Bazyli Rutkowski, Tomasz Krzywicki 178-03-97 396R 28 Ż Mg
27 11 1831 Derażne Jan Iwanicki par. Derażne 24 Bazyli Wiktoria Gorska Serafina Milewska par. Derażne 16 Stefan Zuzanna Ihnatowicz Marcin Pieluszewski, Antoni Kamiński 171-1-4 260V 8 R DM
14 1 1834 Ostróg Jakub Jakuszewski Stójło 34w Maciej Anna Gorska Tekla Sakiewicz 19 Jan Anna Maciej Gorski Michał Jakuszewski Tadeusz Szymanowski 171-1-7 23R 1 R MZ 8700
9 9 1834 Ostróg Onufry Jakuszewski Martyń parafia kuniowska 25 Maciej Anna Gorska Tekla Borkowska Ostróg 17 Mikołaj Katarzyna Antoni Jakuszewski, Wincenty Szymanowski, Jędrzej Kamiński 171-1-7 26R 13 R MZ 8703
22 5 1838 Połonne Michał Popławski Nuczypały 22 Dominik Helena Anna Gorska Nuczypały 19 Franciszek Antonina Franciszek Woronicki, Bazyli ...nutkowski 245-1-12 132V 16 R 3034 DW
4 2 1840 Żytomierz Maciej Kamiński 20 Grzegorz Anastazja Tyszkiewicz Zofia Gorska 17 Daniel Anna Raczyńska Michał Piotrowski 178 3 10 54 6 Ż Ni
31 1 1843 Krzywin Józef Sadowski Narajówka, par. Berezdów 25 Eliasz Marianna Paszyńska Klementyna Sawicka Łaszanówka 18 Jan Tekla Grzegorska 882 44 R 2
29 8 1843 Krzywin Zachariasz Bucyn Łaszanówka 22 Bazyli Józefa Dąbrowska Julianna Grzegorska Łaszanówka 19 Jan Teodora Nowakowska 882 44 V 4
14 2 1843 Annopol Antoni Szydłowski Żuków 22 Tomasz Tekla Swidzińska Teresa Zabłocka Żuków 18 Stefan Teresa Gorska 882 110 R 6 AGAD DW
2 7 1844 Lachowce Joachim Ulicki Książęcin 40 Jan Magdalena Gorska Petronela Kobierska Książęcin 22 Wojciech Elżbieta Maciejewska Adam Wieckowski Jan Piotrowski Józef Jaguszewski 883 100 V 15 0
14 5 1844 Berezdów Kajetan Szczawiński Senihów 30 Karol Tekla Ditkowska Marianna Gorska Maniatyn 23 Jan Apolonia Chodakowska Wincenty Juźkiewicz, Grzegorz Chodakowski 875 293 14 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0150.htm
29 10 1844 Berezdów Michał Turakiewicz Zakunicze [Zakrynicze] 20 Mikołaj Teodora Mankiewicz Katarzyna Bołsunowska Maniatyn 20 Andrzej Agnieszka Gorska Salomon Turakiewicz, Stanisław Radecki, Sa..Dembczuk 875 303 24 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0155.htm
20 2 1845 Szumsk Wincenty Marszycki Szumsk 26 Marceli Józefa Bugorska Ludwika Ciechowska Waśkowce 20 Ludwik Estera Wojakowska 876 649 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0348.htm
12 8 1846 Radziwiłłów Jan Dorożewski Radziwiłłów 52w Tomasz Maria Zuzanna Przegalińska Radziwiłłów 22 Tomasz Ludwika Zagorska 832 256 3 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0265.htm
18 8 1846 Torczyn Lucjan Szymański Usicze 30 Aleksander Anna Gorska Anna Orchowska Usicze 23 Antoni Domicella Kobylińska 832 44R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0049.htm
1 2 1848 Berezdów Eliasz Trzciński Moraczówka 24 Józef Anna Nietyksza Petronela Sadowska Moraczówka 18 Paweł Jadwiga Grzegorska Kazimierz Szydłowski, Grzegorz Nietyksza, Ignacy Godziszewski 17-1-19 21R 1 Ch 39 DM
13 11 1849 Zasław św. Józefa Józef Mysłowski wdow. po Annie Piluje 48w Tomasz s. Aleksandra Rozalia c. Jana Potapska Antonina z d. Mondzelewska Kłosińska wdow. po Fra Piluje 40w Józef s. Jana Katarzyna c. Józefa Gorska Kazimierz Szuberski s. Jana, Jan Kosacki s. Feliksa 178-03-118 486R 24 Ż 890 DM
17 6 1851 Włodzimierz Antoni Surmacz Ochnówka 28 Franciszek Katarzyna Gorska Marianna Sawicka Ochnówka 26 Wojciech Helena Bielecka 787 52 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0028.htm
10 6 1851 Wiszenki Roch Jankowski par. Wiszenki 47w Franciszek Maria Jarzembska Aniela Gorska ? par. Wiszenki 25 Onufry Maria Osolińska Feliks Gągalski, Ignacy Maszkowski 776 21-22 2 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20776/pages/PL_1_436_776_0012.htm
7 7 1857 Łabuń Jan Rybczyński Łabuń 56w Szymon Marianna Gorska Anna Lipnicka Łabuń 38 Marcin Salomea Niezwańska Tomasz Gruszczyński i Jan Zajęczkowski 178-3-73 364V 13 Ż DM
10 11 1857 Łabuń Teofil Czajkowski Tadeuszpol 22 Józef Marianna Gorska Marianna Kobierska Tadeuszpol 20 Marcin Anna Szczypińska Piotr Lebiedziewicz i Benedykt Kobierski 178-3-73 366V 21 Ż DM
28 1 1857 Białogródka Kazimierz Słomiński Polachowa 28w Wincenty Marianna Kozielska Teresa z d. Zagorska Rewera Polachowa 30w Mikołaj Balbina Żywicka Piotr Mirecki, Józef Bołsunowski 178-03-73 176V 5 Ż DM
15 5 1860 Łabuń Grzegorz Zalubowski Macewicze Małe 23 Piotr Magdalena Gorska Marianna Okrzyńska Macewicze Małe 18 Jan Michalina Skoczyńska Józef Kudelski, Klementyn Radecki 178-03-75 320R 6 Ż DM
22 10 1861 Łabuń Antoni Baranowski Tadeuszpol 25 Józef Prakseda Dąbrowska Ewa Czajkowska Tadeuszpol 18 Józef Marianna Gorska Jan Wyszyński, Jan Borysowicz 178-03-76 358R 21 Ż DM
15 11 1870 Białogródka Jan Karpiński Polachowa 22 Stefan Antonina Zagorska Joanna Paszkowska Polachowa 18 Mikołaj Anastazja Makowska Franciszek Podgórski, Jan Piotrowski 178-03-84 77V 53 Ż DM
12 11 1872 Białogródka Teofil Niedziński [Niewodziński] Polachowa 20 Jan Marianna Szyszkowska Józefa Rewera Polachowa 19 Adam Teresa Zagorska [Zahorska] Sylwester Szyszkowski, Kasper Zieliński 178-03-84 284V 67 Ż DM
2 6 1874 Białogródka Antoni Podgórski Polachówka 25w Stanisław Apolonia Rewera Salomea Karpińska Polachówka 20 Stefan Antonina Zagorska Andrzej Piotrowski, Michał Podgórski 178-03-84 494V 29 Ż DM 0
19 1 1875 Białogródka Adolf Stawski [żołnierz] Dworzec 31 Jan Apolonia Szwajdecka Urszula Rewera Polachówka 18 Adam Teresa Zahorska [Zagorska] Roman Mierzejewski, Seweryn Mogiński 178-03-133 38V 1 Ż DM
10 11 1885 Bazalia Józef Witwicki Wolica Jodki 21 Franciszek Rozalia Rejter Waleria Stawińska Tereszki 20 Jan Karolina Gorska Antoni Ładziński, Leonard Sałaciński 17-1-8 283V 34 Ch 555 DM
16 2 1886 Bazalia Antoni Zamenzski [Zamęski ?] Stara-Sieniawa 29 Eliasz Emilia Zakrzewska Felicja Stawińska Tereszki 20 Jan Karolina Gorska Lew Parczewski, Aleksander Grzybowski 17-1-8 288R 12 Ch 564 DM
7 2 1888 Turzysk Jakub Podkówka Wierbiczno - kolonia 27 Jan Zofia Gorska Marianna z Jakubowskich Sieczka Wierbiczno - kolonia 22 Andrzej Elżbieta Karczmarczyk 756 34 8 DW
3 7 1888 Bazalia Stanisław Odrzechowski Wolica Jodki 30 Franciszek Katarzyna Lisowska Oktawia Jakubowska Bazalia 22 Stanisław Konstancja Gorska Florian Jakubowski, Adam Żukowski 17-1-8 319V 57 Ch 626 DM
24 2 1891 Turzysk Jan Czytkowicz Sielec, par. Hołoby 23 Szymon Eleonora Gorska Franciszka Siemiątkowska Wierzbiczno 18 Stanisław Teofila Murawska 759 37 6 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20759/pages/PL_1_436_759_0019.htm
11 6 1891 Kuniów Grzegorz Kraft par. Ostróg 28w Jakub Krystyna Andrel Maria Gorska Antonówka 32 Józef Katarzyna Poczinko Józef Gorski i Michał Worac 178-3-68 388R 12 Ż DM
27 8 1895 Ołyka Ignacy Wit-Michałowski Palcze 50w Michał Petronela Sachecka Karolina Gorska Oderady 25 Franciszek Marianna Cielicka 1018 486 23 MO
7 8 1912 Tajkury Józef Szlachcianowski 28 Marcin Celestyna Lachocka Jadwiga Gorska, Górska par. Tajkury 22 Franciszek Maria Tiałub Józef Kozakiewicz, Augustyn Wojke 740-4-696 34V 13 R 35 DM
2 7 1917 Torczyn Emilian Rutkowski gub. Białostocka 25 Kazimierz Anna Maciejewska Janina Podgórska p. Torczyn 18 Piotr Maria Wangorska? 1082 23 2 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0024.htm
9 1 1921 Starokonstantynów Antoni ( z poch. Czech) Roszczyna -Roszczyński Samczyki 26w Antoni Maria Koneczna Feliksa Czajkowska Samczyki 26 Grzegorz Apolonia Gorska Albin Lubieniecki, Władysław Miśkiewicz 17-2-91 cz. 2 250R 2 Ch 99 DM
7 9 1924 Radziwiłłów Michał Szekiera Teodor Anna Denis Wacława Krum Karol Natalia Gorska Mikołaj Boguszewski, Michał Markiewicz 1-119 83 R 23 T 0
8 10 1924 Radziwiłłów Leon Krumm Karol Natalia Gorska Maria Pomazańska Nikita Agrypina Polawa (?) 1-119 83 V 25 T 0
29 1 1928 Dubno Jan Rogalski 26 Józef Józefa Gorska Górska Krystyna Lippert dopisek 740-2-407 112R 105 R 1673 RK
7 9 1934 Krzemieniec Marceli Leśniewicz Krzemieniec 63 Tomasz Julia Gorska Eugenia Zagórska Krzemieniec 29 Jan Dominika Kocharenko 29 R 34

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
14 Agnieszka Gorska - mężatka 36 Ostróg Białotyń 1837 Równe Mg 654-1-8
1 2 Chł. Cecylia Gorska (mpr) 58 Międzyrzec Błudów 1912 CDIAK DW 1045-2-928
44 110 Gorska Maria, mąż prawosławny 40 Dubno Dubno 1912 Żytomierz DM 178-03-49
303 1 Gorska Maria, wdowa 54 Dubno Detynicze 1912 Żytomierz DM 178-03-49


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl