Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 163 wyników dla: Sycz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
1 3 1833 Łuck Tekla Syczewska 30 Łuck mężatka 370 6 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0005.htm
2 5 1834 Młynów Józef Syczewski 67 Młynów żona Teresa, dzieci: Szczęsny, Marcin, Elżbieta, Anna, Małgorzata 820 185V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0190.htm
9 7 1837 Młynów Teresa Dębowska 40 Młynów 1.v. Syczewska, 2.v. Dębowska, mąż Paweł Dębowski, dzieci: Szczepan, Marcin, Wiktor, Elżbieta, Anna, Małgorzata 823 201R 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0209.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
21 1 1829 Jałowicze Marianna Jurczyk Czekno Stefan Marianna Ławryk Habka Hawryluk, Benedykt Panesyczuk dopełnienie 815 318 R 23 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0324.htm
16 8 1829 Włodzimierz Franciszek Prosiński Włodzimierz Jakub Barbara Daniewicz sław. Michał Syczewski, Ewa Zawadzka 844 25 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0016.htm
5 1 1830 Wieledniki Gaspar Sycz Rudnia Paweł Eudokia Chomuta 178-3-3 415R 2 Ż MW
26 2 1830 Łuck Julian Kazimierz Syczewski Łuck Michał Tekla Mateusz Sawicki, Anna Juszkin mężatka 368 99 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0050.htm
25 7 1830 Wieledniki Chrystyna Sycz Rudnia Ralionowicka Frankówka Jan Pelagia Sycz 178-3-3 417V 25 Ż MW
10 2 1831 Wieledniki Lucjan Sycz Rudnia Frankówka Józef Tekla 178-3-4 404R 4 Ż MW
24 9 1831 Kulczyny Jan Sycz Kulczynki Stefan Agnieszka Radecka chrzest: 1831.09.27, Ur. Daniel Sołtys, Ur. Marianna Trębicka, ż. Macieja 178-03-97 384V 66 Ż Mg
6 11 1832 Koblin Marcin Fortunat Syczewski Młynów Józef Teresa Szelemberg Karol Hrabia Chodkiewicz, Anna Zaleska Kapitanowa 818 173R 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0180.htm
12 5 1835 Młynów Zofia Kowalska Młynów Antoni Aleksandra Aleks Baranowski, Agnieszka Rojewska, Jan Siedlewski, Teresa Syczewska 821 179V 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0182.htm
7 3 1837 Młynów Wiktor Dębowski Młynów Paweł Teresa Jan Grzybowski, Apolonia Wrześniowska, Jóżef Buderkiewicz, Anna Syczewska 823 190V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0199.htm
9 5 1838 Młynów Teofila Sowińska Młynów Ignacy Anna Konstanty Gilewicz, Anna Syczewska, Józef Budyrkiewicz, Petronella Brzozowska 824 139V 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0141.htm
11 9 1839 Annopol Tekla Syczyńska Annopol NN Julianna 879 97 V 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0099.htm
20 11 1839 Wieledniki Jan Sycz Rudnia Hutlanka Stefan Marianna Smyk 178-3-9 378V 9 Ż MW
6 12 1839 Wieledniki Mikołaj Syczewski Rudnia Starożerewska Pełczańska Bazyli Eudokia Rychwalska 178-3-9 378V 12 Ż MW
28 12 1839 Wieledniki Julia Syczewska Rudnia Łuhińska Tomasz Marianna Rychwalska 178-3-9 378V 14 Ż MW
14 1 1839 Wieledniki Feliks Sycz Rudnia Czerwonka Grzegorz Agrypina 178-3-8 463R 3 Ż MW
10 3 1839 Wieledniki Kazimierz Żurawski Rudnia Przebrodzka Michał Barbara Sycz 178-3-8 464R 15 Ż MW
19 3 1839 Wieledniki Józef Żurawski Rudnia Przebrodzka Daniel Tekla Sycz 178-3-8 464V 22 Ż MW
25 2 1839 Wieledniki Stefan Syczewski Rudnia Hutlanka Grzegorz Anna Rybaczenko 178-3-8 466R 36 Ż MW
13 2 1840 Malin Katarzyna Syczewska Syczów Słoboda Dionizy Wiktoria Maleniecka Jan Szmet, Agnieszak, Franciszka Malinicka, małżonka, chrz. 13.02.1840 178-51-456 1V 2R 4 Ż BS 5-6
21 2 1840 Malin Marcin Mordalewski Ostrów huta Tadeusz Hanna Siewko Grzegorz Syczewski, Anastazja Syczewska, ż. Konrada, chrz. 21.02.1840 178-51-456 2R 2V 6 Ż BS 6-7
25 2 1840 Malin Marianna Syczewska Korolówka Rudnia Tomasz Hanna Murgo Joachim Jęko kupiec 3-ej gildii, Tekla Browińska, ż. Wincentego, chrz. 25.02.1840 178-51-456 2V 3R 8 Ż BS 7-8
29 2 1840 Malin Marianna Sycz Ryżnia Słoboda Michał Hanna Polin Paweł Pieńkowski, Justyna Rucka, ż. Jakuba, chrz. 29.02.1840 178-51-456 3R 9 Ż BS 8
15 4 1840 Malin Bazyli Bazaj Mircza Klemens Hanna Goraj Tomasz Syczewski, Marianna Szaciło, ż. Piotr, chrz. 15.04.1840 178-51-456 3V 4R 11 Ż BS 9-1
23 6 1840 Malin Piotr Oborski Czopowska Rudnia NN Petronela c. Teodora Oborska Paweł Szeletycki, Anastazja Syczewska, ż. Konrada, chrz. 23.06.1840 178-51-456 4V 5R 15 Ż BS 11-
10 8 1840 Malin Franciszka Kupniewicz Ostrów Huta Antoni Tekla Jakusiewicz Wojciech Łukasz Bagiński, Anastazja Syczewska, ż. Konrada, chrz. 11.08.1840 178-51-456 5V 18 Ż BS 13
1 11 1840 Wyszewicze  Katarzyna Galicka Krymska Rudnia Bartłomiej Apolonia Syczewska Jan Syczewski, Franciszka Pawłowska, chrz. 3.11.1840 178-51-456 52V 27 Ż BS 117
24 12 1840 Wyszewicze  Adam Malincki Rudeńka Radomilska Wojciech Agnieszka Lisowska Grzegorz Czernenko, Tekla Syczewska, chrz. 25.12.1840 178-51-456 53V 32 Ż BS 119
15 1 1840 Wieledniki Agnieszka Syczewska Rudnia Hutlanka Stefan Tetiana Smyk 178-3-9 378V 10 Ż MW
10 1 1840 Wieledniki Pawlina Syczewska Rudnia Hutlanka Maciej Helena Baszyńska 178-3-9 378V 11 Ż MW
17 3 1840 Wieledniki Józefa Syczewska Hamarnia Pełczańska Franciszek Aleksandra Baszyńska 178-3-9 380R 34 Ż MW
13 4 1840 Wieledniki Anna Rychwalska Hamarnia Łuhińska Marcin Prakseda Sycz 178-3-9 380R 35 Ż MW
20 4 1840 Wieledniki Maria Chomutowska Rudnia Wierzchnia Medweżańska Tomasz Maria Sycz 178-3-9 380V 40 Ż MW
21 1 1843 Bereżnica Agnieszka Syczewska Majdan Sunia Urban Julianna Gederewicz 829 251R 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0265.htm
31 12 1844 Wieledniki Ewa Jurczak Rudnia Pełczanka Konstanty Pelagia Syczewska 178-3-12 391R 1 Ż MW
27 12 1845 Ostróg Edward Pulkiewicz Biełotyń Józef Rozalia Ostaszewska chrzest 2 syczen 1846, Ur. Jan Malinoski, Fortunata Damańska żona Jakuba 885 1V 4 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0003.htm
28 12 1845 Ostróg Pawlina Wiązowska Toczewiki Marcin Marianna Wierzbicka chrzest 4 syczen 1846, Odnodworcy Jan Gurski, Marianna Galińska żona Ignacego 885 2R 6 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0003.htm
15 5 1845 Wieledniki Jan Żurawski Rudnia Przebrodzka Daniel Tekla Syczewska 178-3-12 392V 19 Ż MW
25 4 1845 Wieledniki Marianna Smykowska Hamarnia Pełczańska Teodor Ewa Syczewska 178-3-12 394R 30 Ż MW
20 1 1845 Wieledniki Ewa Rychwalska Rudnia Pełczańska Teodor Anna Syczewska 178-3-12 394R 31 Ż MW
6 8 1845 Wieledniki Wiktoria Syczewska Rudnia Hamarnia Łuhińska Bazyli Eudokia Rychwalska 178-3-12 395V 47 Ż MW
10 10 1845 Wieledniki Eliasz Syczewski Hutlanka Maciej Helena Burzyńska 178-3-12 395V 49 Ż MW
3 2 1847 Korostyszew Julianna Mordalewicz Minijki Feliks Prakseda Syczewska Gabriel Halkiewicz, Marianna Halkiewicz, chrz. 4.02.1847 178-51-548 87V 88R 8 Ż BS 176
17 9 1847 Korostyszew Józef Bilski Korostyszew Mikołaj Aleksandra Syczewska Teodor Konowasław, Żołnierz, Marianna Łagocka, chrz. 18.09.1847 178-51-548 92V 42 Ż BS 186
14 11 1847 Korostyszew Stanisław Prodkiewicz Stawki Jan Marianna Dworecka Teodor Syczewski, Rozalia Mietuszewska, chrz. 15.11.1847 178-51-548 93R 46 Ż BS 187
14 4 1847 Wiszewicze Anna Bagińska Komarówka Łukasz Helena Milewska Michał Pióro, Anna Syczewska, as. Szymon Syczewski, Horpyna Pióro, chrz. 15.04.1847 178-51-548 96R 9 Ż BS 193
26 5 1847 Wiszewicze Marianna Syczewska Krymska Rudnia Bazyli Anna Goraj Andrzej Pawłowski, Marianna Oborska, chrz. 1.06.1847 178-51-548 96V 12 Ż BS 194
10 7 1847 Wiszewicze Antoni Wuchowski Stasiowa Huta Jan Regina Syczewska Jan Dworakowski, Julia Walorek, chrz. 10.07.1847 178-51-548 97V 18 Ż BS 196
1 8 1847 Wiszewicze Antoni Syczewski Rudka Werwianska Aleksander Konstancja Kułakowska Jan Szaciło, Helena Dworakowska, chrz. 3.08.1847 178-51-548 98R 20 Ż BS 197
24 0 1847 Wiszewicze Karolina Syczewska Krymska Rudnia Jakub Marianna Ludwikowska Feliks Klusko, Justyna Klusko, chrz. 10.08.1847 178-51-548 98R 21 Ż BS 197
9 10 1847 Wiszewicze Franciszka Syczewska Krymska Rudnia Antoni Teresa Pawłowska Andrzej Pawłowski, Anna Syczewska, chrz. 10.10.1847 178-51-548 100V 29 Ż BS 200
24 10 1847 Wiszewicze Rozalia Goraj Krymska Rudnia Bazyli Julianna Syczewska Jan Syczewski, Marianna Syczewska, chrz. 26.10.1847 178-51-548 101R 31 Ż BS 201
20 9 1847 Wiszewicze Teresa Bernadzka Bitka Michał Anna Szaciło c. sławetnych, chrz. 16.11, chrz. Jan Syczewski, Aleksandra Bernacka 178-51-548 101V 35 Ż BS, EH 202
10 1 1847 Malin Antonina Syczewska Ostrów Huta Dionizy Wiktoria Mieleniewska Antoni Oborski, Anastazja Syczewska, małżonka, chrz. 13.01.1847 178-51-548 108V 8 Ż BS 224
2 6 1847 Malin Erazm Szaciło Worsowska Rudnia Piotr Marianna Sycz Jan Brewczyński, Domicella Godzielińska, mężatka, 3.06.1847 178-51-548 111R 27 Ż BS 229
8 2 1847 Iwanków Jan Syczewski Mojsiejki Jan Katarzyna Skipczeńska Wincenty Jarząbkowski, Marianna Turkiewicz, chrz. 3.03.1847 178-51-548 119R 8 Ż BS 245
8 5 1847 Iwanków Kunegunda Górecka Cerkowie Michał Kazimira Cydrowska Wincenty Dąbrowski, Katarzyna Syczewska, chrz. 27.07.1847 178-51-548 119V 12 Ż BS 246
1 10 1847 Chabno Tekla Jarkowska Radcza Stara Konstanty Pelagia Syczewska Paweł Rypiński, Domicella Rypińska, chrz. 4.10.1847 178-51-548 132R 39 Ż BS 271
20 1 1847 Wieledniki Antoni Syczewski Rudnia Duby Jan Oksana Andrusz 178-3-19 446V 5 Ż MW
31 8 1847 Wieledniki Joachim Rychwalski Rudnia Staropełczańska Jakub Tekla Syczewska 178-3-19 449R 33 Ż MW
6 11 1847 Wieledniki Karolina Syczewska Rudnia Hamarnia Pełczańska Józef Tekla Smykowska 178-3-19 450R 42 Ż MW
31 12 1847 Wieledniki Sylwester Syczewski Rudnia Hutlanka Maciej Helena Baszyńska 178-3-19 450V 45 Ż MW
18 12 1847 Wieledniki Domicela Rychwalska Rudnia Staropełczańska Teodor Anna Syczewska 178-3-19 450V 46 Ż MW
21 1 1851 Wieledniki Wincenty Żurawski Rudnia Przebrodzka Daniel Tekla Syczewska 178-3-31 491V 4 Ż MW
17 3 1851 Wieledniki Bolesław Syczewski Rudnia Frankówka Franciszek Pawlina Sodyl 178-3-31 492V 10 Ż MW
21 3 1851 Wieledniki Józef Linkiewicz Rudnia Syrnica Antoni Franciszka Syczewska 178-3-31 493V 14 Ż MW
28 9 1851 Wieledniki Stanisław Syczewski Rudnia Bokijewska Jan Maria Urbańska 178-3-31 498V 45 Ż MW
26 10 1851 Wieledniki Jan Syczewski Rudnia Hutlanka Maciej Aleksandra Baszyńska 178-3-31 498V 48 Ż MW
24 3 1854 Wieledniki Katarzyna Syczewska Rudnia Frankówka Franciszek Pawlina Sodyl 178-3-38 560V 17 Ż MW
15 3 1854 Wieledniki Norbert Syczewski Rudnia Hamarnia Łuhińska Bazyli Eudoksja Rychwalska 178-3-38 562V 29 Ż MW
3 6 1854 Wieledniki Aniela Syczewska Rudnia Hutlanka Bazyli Antonina Lisowska 178-3-38 563V 33 Ż MW
18 8 1854 Wieledniki Wincenty Żurawski Rudnia Przebrodzka Daniel Tekla Syczewska 178-3-38 564V 39 Ż MW
9 11 1854 Wieledniki Stanisław Linkiewicz Rudnia Syrnica Antoni Franciszka Syczewska 178-3-38 565V 45 Ż MW
3 12 1859 Beresteczko Franciszek Ksawery Józef Szaszowski Ostrów Jan Anna Syczewska Hilary Korzeniowski kawaler, Pelagia Witosławska z. Wincentego 22 2-3 1 841 114-115 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0063.htm
10 8 1860 Targowica Wawrzyniec Syczewski Perekładowicze Szczepan Józefa Krzywicka 841 288-289 13 0
5 2 1863 Stary Oleksiniec Anna Kozaczewska Rydoml Karol Teresa Masłowska chł. Eliasz Kaziura, Feśka Sycz ś. Jana 245-1-21 228V-229R 3 R
18 2 1864 Wieledniki Prakseda Smykowska Rudnia Hutlanka Ignacy Pawlina Syczewska 178-3-56 23V 11 Ż MW
21 4 1864 Wieledniki Wiktoria Syczewska Rudnia Czerwonka Kacper Tekla Kulesza 178-3-56 24V 15 Ż MW
1 5 1864 Wieledniki Ewa Rychwalska Rudnia Wygnanka Jan Aleksandra Syczewska 178-3-56 24V 18 Ż MW
5 6 1864 Wieledniki Paweł Sodel Rudnia Przebrodzka Kazimierz Anna Syczewska 178-3-56 25V 24 Ż MW
13 8 1864 Wieledniki Marianna Syczewska Rudnia Hutlanka Eliasz Marianna Rypińska 178-3-56 27V 31 Ż MW
25 8 1864 Wieledniki Ludwika Syczewska Rudnia Wygnanka Bazyli Antonina Lisowska 178-3-56 27V 34 Ż MW
14 12 1864 Wieledniki Marianna Linkiewicz Tartak Rudnia Antoni Franciszka Syczewska 178-3-56 29V 45 Ż MW
2 11 1864 Wieledniki Marianna Syczewski Rudnia Duby Grzegorz Anna Zielezińska 178-3-56 30V 49 Ż MW
21 2 1865 Żytomierz Antonina Żytomierz Anna Syczewska nieślubna córka, Dawid Ulianow podoficer, Cecylia Zabrodzka 178-3-61 9 40 Ż DG
1 12 1865 Wieledniki Józef Syczewski Hamarnia Łuhińska Paweł Franciszka Rychwalska 178-3-56 66V 13 Ż MW
11 12 1866 Wieledniki Marianna Rychwalska Hamarnia Pełczańska Jakub Tekla Syczewska 178-3-56 82V 7 Ż MW
18 12 1866 Wieledniki Jan Syczewski Połochaczew Jakub Marianna Borowska 178-3-56 82V 10 Ż MW
11 11 1866 Wieledniki Aleksander Polanowski Berezowy Grud Stanisław Wiktoria Syczewska 178-3-56 85V 25 Ż MW
10 2 1866 Wieledniki Józef Syczewski Rudnia Czerwonka Kacper Tekla Kulm 178-3-56 65V 8 Ż MW
15 2 1866 Wieledniki Paweł Chomutowski Rudnia Średnia Medweżańska Józef Helena Syczewska 178-3-56 68V 25 Ż MW
18 6 1866 Wieledniki Julianna Syczewska Hamarnia Łuhińska Paweł Brygida Synicka 178-3-56 69V 32 Ż MW
18 7 1866 Wieledniki Teofila Godlewska Berezowy Grud Sylwester Marianna Syczewska 178-3-56 70V 38 Ż MW
10 11 1866 Wieledniki Marcin Syczewski Rudnia Czerwonka Józef Katarzyna Linkiewicz 178-3-56 71V 44 Ż MW
11 11 1866 Wieledniki Marianna Rychwalska Rudnia Czerwonka Maciej Marianna Syczewska 178-3-56 71V 45 Ż MW
19 1 1867 Wieledniki Domicela Syczewska Hamarnia Pełczańska Bazyli Antonina Lisowska 178-3-56 82V 9 Ż MW
27 2 1867 Wieledniki Łukasz Syczewski Hamarnia Pełczańska Jan Marianna Kordisz 178-3-56 83V 16 Ż MW
11 3 1867 Wieledniki Jan Żurawski Rudnia Przebrodzka Jan Marianna Syczewska 178-3-56 83V 17 Ż MW
15 2 1867 Wieledniki Franciszka Syczewska Rudnia Duby Karol Marianna Bozijew 178-3-56 86V 34 Ż MW
17 12 1867 Wieledniki Aleksandra Syczewska Rudnia Duby Grzegorz Anna Zielezińska 178-3-56 92V 69 Ż MW 0
6 12 1868 Wieledniki Marcela Polanowska Berezowy Grud Stanisław Wiktoria Syczewska 178-3-56 119V 9 Ż MW
21 2 1868 Wieledniki Piotr Syczewski Hamarnia Łuhińska Paweł Brygida Synicka 178-3-56 120V 14 Ż MW
11 2 1869 Wieledniki Anna Rychwalska Rudnia Kowanka Maciej Marianna Syczewska 178-3-56 121V 21 Ż MW
10 3 1869 Wieledniki Grzegorz Rychwalski Rudnia Kowanka Maciej Marianna Syczewska dopisano akt w księdze urodzeń z 1869 roku dnia 14.08.1890 r., chrzest 28.04.1869 178-3-56 123 Ż MW
28 7 1869 Wieledniki Anna Jurkowska Rudnia Łuhinkowska Jan Domicela Syczewska 178-3-56 127V 43 Ż MW
3 8 1869 Wieledniki Aniela Syczewska Hamarnia Pełczańska Jan Marianna Rypik 178-3-56 127V 47 Ż MW
12 9 1869 Wieledniki Marianna Syczewska Rudnia Bokijewska Polikarp Franciszka Synicka 178-3-56 128V 53 Ż MW
17 8 1871 Ostróg Franciszka Nowotna Buderaż Józef Franciszka Rosyczek Czesi, Wacław ..., Franciszka Czynowska 654-1-56 41V 1 R 45 MZ
7 2 1871 Wieledniki Anna Sodel Rudnia Przebrodzka Aleksander Marianna Syczewska 178-3-56 167V 10 Ż MW
25 2 1871 Wieledniki Grzegorz Syczewski Rudnia Kowanka Maciej Marianna Rychwalska 178-3-56 169V 19 Ż MW
17 3 1871 Wieledniki Tomasz Syczewski Hamarnia Pełczańska Maciej Prakseda Bernatowicz 178-3-56 169V 22 Ż MW
15 5 1871 Wieledniki Antoni Jurkowski Rudnia Łuhinkowska Jan Domicela Syczewska 178-3-56 172V 39 Ż MW
27 10 1871 Wieledniki Bazyli Syczewski Antoni Antonina Linkiewicz dopisano akt w księdze urodzeń za 1871 dnia 27.11.1892 r. 178-3-56 175a Ż MW
15 10 1871 Wieledniki Teofila Syczewska Hamarnia Pełczańska Jan Marianna Rychwalska 178-3-56 176V 62 Ż MW
12 9 1871 Wieledniki Piotr Polanowski Berezowy Grud Stanisław Wiktoria Syczewska 178-3-56 176V 63 Ż MW 0
9 11 1871 Wieledniki Piotr Syczewski Rudnia Żydowa Tadeusz Marianna Chomutowska 178-3-56 176V 65 Ż MW
7 11 1871 Wieledniki Michał Syczewski Hamarnia Łuhińska Paweł Brygida Synicka 178-3-56 177V 69 Ż MW
14 5 1871 Wieledniki Marianna Syczewska Rudnia Kobylin Kacper Tekla Kulesza 178-3-56 178V 74 Ż MW
18 11 1871 Wieledniki Michalina Syczewska Hamarnia Pełczańska Sylwester Apolonia Ligicka 178-3-56 178V 76 Ż MW
15 11 1871 Wieledniki Teofila Ligicka Rudnia Makakowska Bazyli Tekla Syczewska 178-3-56 178V 77 Ż MW
10 3 1872 Wieledniki Paweł Syczewski Rudnia Duby Karol Marianna Bazaj 178-3-56 195V 44 Ż MW
9 9 1872 Wieledniki Karol Syczewski Hamarnia Pełczańska Eliasz Marianna Romińska 178-3-56 196V 49 Ż MW
10 9 1872 Wieledniki Szczepan Rychwalski Hamarnia Pełczańska Jan Krystyna Syczewska 178-3-56 196V 52 Ż MW
30 9 1872 Wieledniki Marianna Jurkowska Rudnia Łuhinkowska Jan Domicela Syczewska 178-3-56 197V 57 Ż MW
15 3 1874 Wieledniki Marianna Syczewska Żydowa Jan Anna Synicka futor Żydowa 178-3-56 235V 16 Ż MW
31 3 1874 Wieledniki Pawlina Likowska Berezowy Grud Stanisław Karolina Syczewska 178-3-56 236V 19 Ż MW
10 3 1874 Wieledniki Józef Syczewski Hamarnia Pełczańska Sylwester Apolonia Ligocka 178-3-56 238V 23 Ż MW
15 12 1874 Wieledniki Mikołaj Jurkowski Rudnia Wygnanka Jan Domicela Syczewska 178-3-56 238V 24 Ż MW
6 7 1874 Wieledniki Jan Syczewski Hamarnia Łuhińska Paweł Brygida Synicka 178-3-56 243V 38 Ż MW
2 8 1874 Wieledniki Rafał Polanowski Berezowy Grud Stanisław Wiktoria Syczewska 178-3-56 244V 42 Ż MW
26 5 1874 Wieledniki Jan Rychwalski Rudnia Kowanka Mateusz Marianna Syczewska 178-3-56 245V 45 Ż MW
10 2 1874 Wieledniki Katarzyna Syczewska Rudnia Duby Paweł Marianna Bazaj? 178-3-56 246V 47 Ż MW
17 2 1874 Wieledniki Pawlina Syczewska Rudnia Duby Antoni Antonina Linkiewicz 178-3-56 246V 48 Ż MW
23 10 1874 Wieledniki Wincenty Syczewski Hamarnia Pełczańska Maciej Prakseda Bernatowicz 178-3-56 251V 64 Ż MW
6 11 1874 Wieledniki Marianna Syczewska Hamarnia Łuhińska Franciszek Anastazja Synicka 178-3-56 252V 67 Ż MW
26 9 1874 Wieledniki Stanisław Synicki Rudnia Pełczańska Andrzej Teresa Syczewska 178-3-56 253V 68 Ż MW
26 2 1894 Włodzimierz Anna Danilewicz Włodzimierz Antoni Emilia Matuszyńska Leon Rogucki, Emilia Syczewska ż. Nikifora 812 21-22 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0012.htm
18 12 1900 Włodzimierz Teofila Płaszczewska Wodzinek Franciszek Maria Sycz Tomasz Sobiło, Marianna Kozak ż. Walentego 958 57V-58R 247 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0059.htm
22 5 1903 Włodzimierz Feliksa Płaszczewska Wodzinek Franciszek Maria Sycz 972 19V-20R 94 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0025.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
29 1 1828 Koblin Jakim Martyn par. Koblin 25 Jakim Darka Nestorek Dorota Bilecka par. Koblin 20 Antoni Anna Eliasz Rzepecki, Zachary Sycz, Wasyl Senekip 814 209 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0213.htm
15 10 1833 Przewały Mikita Kornysiuk (unita) 30w Kornij Małaszka Sycz Julianna Budzyńska Ochotniki 24 Walenty Marianna Nowofiadiuczek 848 593 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0338.htm
6 6 1835 Młynów Paweł Dębowski par. Młynów 50 Grzegorz Teresa Teresa Syczewska z d. Kaminska par. Młynów 36 Fryderyk Anna Jan Jurkiewicz, Szymon Buczkowski 821 187R 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0189.htm
20 6 1837 Młynów Leon Grzybowski par. Młynów 19 Jan Anna Elżbieta Syczewska par. Młynów 19 Józef Teresa Kajetan Wojniłowicz, Konstanty Gilewicz, Józef Buderkiewicz 823 197V 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0206.htm
20 11 1838 Młynów Jan Szaszewski par. Młynów 32 Stanisław Marianna Anna Syczewska par. Młynów 18 Józef Teresa Hilary Kunicki, Karol Borem, Franciszek Grabowski 824 145R 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0147.htm
14 5 1844 Dąbrowica Józef Nerodkiewicz par. Dąbrowica 22 Maksymilian Franciszka Markiewicz Eufrozyna Syczewska par. Dąbrowica 19 Bazyli Maryanna Wincenty Heinrych, Jakub Nerodkiewicz, Urban Syczewski 830 114 - 115a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0115.htm
23 4 1844 Żytomierz Ambroży Bagiński 28 Jan Agnieszka Syczewska Marianna Borowska 18 Eliasz Agnieszka NN 178 51 514 21 Ż Ni
12 2 1850 Włodzimierz Bazyli Turowicz Włodzimierz 20 Jan Marianna Syczewska Anastazja Petruszkiewicz Włodzimierz 16 Jan Marianna Szumowska mieszcz. Piotr Weremkowicz, Dymitr Szumowski 863 58 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0034.htm
3 11 1863 Nowogród Wołyński Michał Syczewski Tesnowka Pulińska 25 Adam Brygida Gańda Franciszka Skalska Słoboda Romanowska 19 Antoni Antonina Felińska 178-3-152 11 40 Ż 22 MO
6 2 1876 Kopyczyńce Tomasz Kościów Kopyczyńce 26 Maksym Domicela Werotwa Katarzyna Furczańska Kopyczyńce 739 20 Hieronim Maria Sycz 617L 1 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20617/pages/PL_1_301_617_0001.htm
6 2 1876 Kopyczyńce Paweł Sycz Kopyczyńce 34 26 Karol Helena Kuzyk Paulina Szpak Kopyczyńce 400 24 Stanisław Anna Semko Michał Mecak, Michał Klim 617L 1 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20617/pages/PL_1_301_617_0001.htm
21 10 1890 Kuniów Franciszek Wereszczyński Majdan Dubieński par. Szumsk 26 Józef Rozalia Syczyńska? Adaszyńska Emilia Telicka Peremorówka 18 Antoni Honorata Adaszyńska Mikołaj Adaszyński i Antoni Telicki 178-3-86 347R 11 Ż DM
16 1 1900 Włodzimierz Franciszek Płaszczewski Wodzinek 51w Antoni Katarzyna Wielgus Maria z Syczów Gorczyca Cieszyn 32 Jan Agnieszka Dziegciarz 958 63 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0062.htm
5 2 1911 Tbilisi Aleksander Michniewicz pow. Nowogródek, mińska gub. 30 Jan Zofia Syczewska Dominika Lewandowska Płock 26 Józef Julia Podczaska A. Dębski 250 8 Tb
1 7 1912 Wieledniki Franciszek Bandow Silno 24 Andrzej Paulina Rast Kamila Zarzycka z Syczewskich wd. 1019 259 182 dopisek MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0139.htm
17 8 1915 Kijów, św.. Aleksandra Jerzy Roman Latalski Kijów 26 Kazimierz Roman Klotylda Chiżycka Olga Bojańska Kijów 23 Jan Henryka Syczyńska Feliks Józefowicz Ossoliński, Hieronim Andrzejewicz Wierzyńśki 312/1/129 102R 67 m.K. JM1
26 9 1915 Kijów, św.. Aleksandra Wacław Michał Syczkowski Kijów 42w Marcin Izabela Zaborowska Maria Rozalia Guszczo z d. Śliwińska Kijów 38w Wacław Bronisława Żukowska Szymon Susko, Ernest Majdel 312/1/129 111R 103 m.K. JM1
15 6 1916 Kijów, św. Mikołaja Józef Wachowski Kijów 52 Jan Marianna Syczewska Teofila Fabirowska Kijów 38 Eliasz Elżbieta Manska Jan Karolowicz Manski, Antoni Ilicz Pobierowski 312/1/109 101R 39 m.K JM1
18 11 1917 Włodzimierz Franciszek Gorczyca kol.Wodzinek 24 Antoni Marya Sycz Józefa Gumiela  z Szajnogów kol.Anusin 25w Adam Franciszka Smusz Andrzej Krówka Szczepan Gumiela 1076 32-33 32 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0017.htm
8 9 1919 Włodzimierz Franciszek Gorczyca m.Włodzimierz 25w Antoni Marya Sycz Antonina Ryczko m.Włodzimierz 19 Piotr Agata Karabela Mikołaj Rogalski Jakób Szumowski 1076 97-98 76 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0051.htm
24 2 1935 Krzemieniec Józef Obarewicz Hurby, gm. Szumsk 33 Jan Maria Konstantynowicz Rozalia Wasylkowska Stożek 27 Walenty Emilia Syczyńska 22 R 6 0

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl