Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 636 wyników dla: Andrusz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
4 6 1760 Szumsk Zofia Jendruszkiewicz Andruszk 4/52 Szumsk rodzice: Wojciech i Jadwiga 297-1-184 42V Ł 97 RK
8 3 1811 Kuniów Konstancja Andruszewicz 60 Peremerówka szl. wdowa, zostawiła dorosłe dzieci 297-1-086 25R Ł
17 1 1815 Kuniów Marianna Andruszewska 70 Siwierz mieszcz., mąż Jakub 297-1-086 40V Ł
13 1 1827 Drużkopol Anna Andruszczuk 9 Ochłopów c. pracowitych Maksymiliana i Anny 63 1 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0001.htm
10 5 1827 Białogródka Maciej Andruszewicz 7 Sosnoweczka s. ur. Gabriela i Tekli z Iwińskich 178-3-93 70R 36 Ż DM
3 9 1827 Białogródka Stefan Franczuk 60 Kuczmanówka prac., żona Barbara z Andruszków 178-3-93 73R 65 Ż DM
17 7 1827 Horodyszcze Katarzyna Andruszczuk 6/12 Seredyńce Józefa i Honoraty 178-3-93 98 38 Ż MO 193
28 11 1827 Starokonstantynów Dominikanie Wojciech Jęczutuch 40 Sachnowce żona Domicella Andruszkowa, przyczyna zgonu: gorączka 178-3-93 177V 123 Ż 344 KP2
29 3 1828 Horodyszcze prac. Aleksander Andruszczuk 54 Seredyńce żona prac. Agata Iwanowa, dzieci: Michał, Franciszek, Kazimierz, Anna, z gorączki 178-3-94 114R 34 Ż 222 KP2
24 4 1828 Horodyszcze prac. Franciszek Andruszuk 59W Seredyńce synowie: Charyfon i Nicefor, ze starości 178-3-94 114R 37 Ż 222 KP2
12 12 1829 Białogródka Antoni Andruszewicz 60 Dworzec ur., żona Ewa z Łomnickich, synowie Józef i Aleksander 178-3-95 100V 81 Ż DM
19 9 1829 Zasław św. Jana Paulina Andruszewicz 4/12 Zasław rodzice ur. Kasper Andruszewicz, Marianna Popławska, na diarię 178-3-95 22R 43 Ż 40 KP2
8 3 1829 Ostropol prac. Stanisław Andruszko 80 Żytyńce wdowiec, z gorączki 178-3-95 207v 24 Ż 399 KP2
20 7 1830 Kuniów Julianna Swirydyk 4 Noworoczyce c. Grzegorza i Anny z Andruszków R 90 V 35 0
10 4 1830 Luboml Marianna Andruszyk 25 Jagodzin z domu Porch 845 321V 21 AGAD 315 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0315.htm
23 1 1830 Aleksandria Franciszek Wilkowski 70 Zaborol prac., żona Marianna z Andruszków 171-1-3 206R 1 R DM JJ
24 3 1830 Kodnia Paweł Januszewicz 4/12 Futor Klasztorny s. Jana i Anny z Andruszkiewiczów 178-3-3 385R 2 Ż 733 DM
3 10 1830 Kodnia Antoni Andruszkiewicz 80 Futor Ks. Augustianów wdowiec po Katarzynie, synowie Michał i Aleksander, córka Anna 178-3-3 387V 17 Ż 738 DM
14 5 1830 Krzemieniec Anna Andruszkiewicz 22 Krzemieniec ur., z Cebrzyńskich, mąż Tomasz, syn Józef 426-1-7 81V 619 T/FS 950 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HC-M?i=949&cat=300453
20 8 1830 Miropol Jan Noga 2 Kotelanka s. Wojciecha i Teodory z Andruszków 245-1-4 160R 48 R 308 DM 0
14 12 1831 Turzysk Marcin Mazur 40 Mokrzec żona Paraska Andruszczyk, s. Zachary 846 244R 32 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0237.htm
16 12 1831 Białogródka Józef Kowalewski 52 Dańkowce ur., żona Franciszka z Aruszewskich (Andruszewicz?), córki Ludwika, Marianna, Aniela i Tekla 178-3-97 104V 109 Ż DM
18 6 1831 Kulczyny Stanisław Andruszkiewicz 1,5 Kulczyny rodzice: Michał i Agnieszka zd. Szymańska 178-3-97 404R 56 Ż Mg
2 1 1831 Nieświcz Jan Andruszek 3/12 Nieświcz z konwulsji, s. prac. Bazylego i Pelagii z Jakubczuków 817 35R 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0036.htm
18 7 1831 Nowogród Wołyński. Domicela Andruszkiewicz 96 Pilipowicze z gorączki, ur., wdowa po Grzegorzu, potomstwa nie zostawiła 245-1-5 46V 698 R 1719 DW
29 3 1831 Horodyszcze Szymon Andruszczuk 63 Seredyńce żona Zofia, syn Jan 178-3-97 120R 156 Ż 228 DM
15 6 1831 Bereźnica Marcin Dodajewski 80 Horodziec żona Eufrozyna z Andruszkiewiczów, synowie Kazimierz i Dominik, córki Placyda i Joanna 817 75V 9 AGAD 80 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0080.htm
10 8 1831 Berezdów Paweł Bilecki 60 Paszuki wdowiec po Annie z Andruszkiewiczów, synowie Antoni i drugiego syna imię nie zapisane 245-1-5 120R 75 R 217 DM
23 11 1832 Hołoby Emilia Czyżewska 30 Tychotyń z domu Andruszkiewicz, mąż Jan Podsędek P-u Kowelskiego, dziecko: Amelia 847 224V/397 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0215.htm
14 1 1832 Międzyrzec Józef Pogorzelski 73 Charaług ż.Salomea z Andruszkiewiczów,syn Romuald,c.Róża,Klementyna,Tekla, Zuzanna 171-1-5 249V 3 R AS
15 2 1833 Ptycza Marianna Bogacka 9/52 Mykitycze rodzice: pr. Augustyn i Anna z d. Andruszewska 819 266R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0275.htm
7 10 1833 Białogródka Piotr Andruszewicz 2 Sosnoweczka s. ur. Gabriela i Tekli z Kędzierskich 178-3-99 67R 84 Ż DM
21 4 1834 Białogródka Paulina Andruszewicz 5 Sosnoweczka c. ur. Gabriela i Tekli z Kędzierskich 171-1-100 97R 38 Ż DM
18 11 1834 Białogródka Michał Andruszewicz 6/12 Sosnoweczka s. ur. Gabriela i Tekli z Kędzierskich 171-1-100 100V 86 Ż DM
17 5 1834 Zasław św. Jana Jan Andruszkiewicz 6/12 Zasław s. Kaspra i Marianny z Popławskich 178-3-100 15V 22 Ż 32 DM
3 12 1834 Hulewicze Teresa Andruszkiewicz 18 Hulewicze c.Feliksa i Marianny 131 47 13 AGAD EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20131/pages/PL_1_436_131_0024.htm
26 5 1835 Luboml Jan Laszuk 7 Binduga r. Józef, Pelagia Andruszko 850 430 64 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0228.htm
22 2 1835 Kupiel Józef Andruszkiewicz 48 Woytówka Żona AnnaZ Bieleckich, dzieci: Wojciech, Marianna, Katarzyna 178-3-101 335 21 Ż 624 SK
9 4 1835 Berezdów Ludwika Bołsunowska 53 Senihów z d. Andruszkiewicz, mąż Remian, synowie Tadeusz i Józef, córki Petronela, Jadwiga i Domicela 245-1-9 118R 27 R 39 DM
15 8 1836 Zasław św. Jana Marcin Andruszewicz 6/12 Zasław s. Kaspra i Marianny z Popławskich 178-3-106 17V 26 Ż 34 DM
8 4 1837 Kuniów Marianna Andruszczuk 2 Kozin c. Izydora i Ludwiki 171-1-10 96 R 21 ZP R 0
30 5 1837 Ostróg Julia Nepelska 3 Sujmy c. Szymona i Salomei z Andruszewiczów 171-1-10 39R 55 R DM
8 4 1837 Białogródka Jan Andruszewicz 8 Sosnówka s. ur. Gabriela i Tekli z Kędzierskich 178-3-108 171R 39 Ż DM
7 4 1837 Zasław św. Jana Marianna Andruszewicz 35 Zasław z d. Popławska, mąż Kasper, córki Marianna i Aniela 178-3-108 19R 16 Ż 38 DM
11 12 1838 Berezdów Teodor Huczyński 67 Jabłonówka z parafii Kurczyk greko-unickiej, żona Julianna z Andruszkiewiczów, synowie Jan, Jan (2) i Stefan, córki Tekla, Marianna i Anna 245-1-12 193V 53 R 194 DM
7 11 1839 Kulczyny Marianna Panek 1,5 Zastawki c. Stanisława i Teresy z Andruszczuków 178-3-112 377V 56 Ż 726 DM
22 3 1839 Zasław św. Józefa Feliks Andruszkiewicz 62 Sławuta pozost. wd. Mariannę z d. Białowiezkich?, bezdzietny 178-3-112 81R 22 Ż 158 RG
19 4 1840 Luboml Agnieszka Andruszczuk 25 Rymacze z Stubrów, mąż Michał, syn Tomasz 855 279V 45 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0291.htm
26 12 1840 Radziwiłłów Roman Andruszkiewicz 39 Drancza żona Magdalena Jaworska, córka Marianna 826 254 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0256.htm
13 9 1841 Luboml Paweł Andruszczuk 4 Jankowce r. Ignacy, Teresa Grabowska 856 557 81 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0305.htm
21 2 1842 Luboml Tomasz Andruszczuk 3 Terebejki r. Michał, Agnieszka Stuber 857 558 29 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0298.htm
16 2 1842 Zasław św. Jana Kacper Andruszewicz 46 Zasław wd. po Mariannie z d. Popławskiej, pozost. c.: Anielę i Mariannę 178-51-485 18R 12 Ż 20 RG
10 7 1845 Nieświcz Pawlina Korolczuk 1,5 Ławrów c. Józefa i Antoniny z Andruszczuków 440 18 17 0
28 7 1845 Nieświcz Marianna Andruszczuk 3 Nieświcz c. Bazylego i Pelagii 440 18 20 0
28 9 1845 Białogródka Ewa Andruszewicz 3/12 Dworzec c. Józefa s. Antoniego i Apolonii z Jakubowskich c. Jana 178-3-113 117R 74 Ż DM
12 4 1845 Ostropol Jan Andruszko 1 Pyszki s. prac. Tomasza i Katarzyny z Mamczuruków 178-3-113 265R 11 Ż 530 DM
9 2 1846 Starokonstantynów Stanisław Nepelski 2 Paszkowce s. ur. Maksymiliana i Salomei z Andruszkiewiczów 178-3-114 42V 18 Ż 68 DM
9 11 1846 Bazalia Elżbieta Andruszczuk 37 Janówka mąż Piotr, potomstwa nie pozostawiła 178-3-115 264V 79 Ż 519 DM
12 1 1847 Nieświcz Jan Andruszczuk 2/52 Nieświcz s. pracowitych Bazylego i Pelagii 442 13 3 0
4 9 1847 Jałowicze Szymon Wiszniowski 78 Jałowicze wd. Tekla Andruszczuk 833 393 - 394 7 ZP 0
22 11 1847 Jałowicze Filip Horbaczuk 77 Jarosławicze wd. Tekla Andruszczuk, s. Mikołaj, Maksym, c. Pryska, Chwejka, 833 394 8 ZP 0
14 4 1847 Białogródka Anna Skulimowska 3/52 Szarłajówka c. 1-dw. Jana i Marianny z Andruszewiczów 178-3-116 124R 36 Ż DM
6 2 1848 Białogródka Karolina Andruszewicz 20/52 Sosnóweczka c. 1-dw. Józefa i Teresy z Gęsickich 178-3-117 157R 20 Ż DM
12 2 1848 Białogródka Tekla Andruszewicz 57 Sosnóweczka 1-dw., z Kędzierskich c. Mikołaja, mąż Gabriel, syn Józef, córki Helena, Salomea, Marianna i Kunegunda 178-3-117 158V 28 Ż DM
4 8 1848 Białogródka Józef Andruszewicz 41 Gnojniczka gruźlica, 1-dw., żona Tekla z Kuczyńskich, synowie Ignacy, Paweł i Jan, córka Marianna 178-3-117 170V 100 Ż DM
7 7 1849 Starokonstantynów Michał Andruszczukowy 2 Irszyki od krwawej biegunki, s. chł. Jana i Anny z Wilentów 178-3-118 55R 127 Ż 106 DW
1 2 1849 Ostróg Paulina Andruszewicz 10/12 Mizocz c. Wincentego i Anny z Siedleckich 171-1-15 43R 17 R 45 DM 0
4 1 1850 Starokonstantynów Helena Andruszczuk 45 Starokonstantynów od krwawej biegunki, rekrutka, potomstwa nie zostawiła 178-3-119 44R 7 Ż 86 DW
5 2 1851 Białogródka Antoni Mysłowski 4 Sosnóweczka s. ur. Józefa i Heleny Andruszewicz 178-3-120 480R 8 Ż DM
22 2 1854 Nieświcz Pelagia Andruszczuk 44 Nieświcz chł., mąż Bazyli, syn Andrzej 449 28 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20449/pages/PL_1_436_449_0016.htm
1 2 1854 Białogródka Katarzyna Andruszko 40 Białogródka chł., wdowa, potomstwa po sobie nie pozostawiła 178-3-122 436V 8 Ż DM
24 9 1855 Nabrzuska Joachim Andruszkow 49 Nabrzuska chłop, wdowiec, synowie Jan i Franciszek, córka Maryna - prawosławna 867 591 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0321.htm
6 2 1855 Ostropol Jan Andruszko 1,5 Pyszki s. Tymoteusza i Franciszki z Mikołajów 178-3-123 693R 7 Ż 1362 DM 0
4 4 1856 Ołyka Józefa Stankiewicz 45 Chorłupy z Andruszkiewiczów, zostawiła wdowca Ignacego, bez potomstwa 480 62 10 AGAD 33 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20480/pages/PL_1_436_480_0033.htm
27 3 1856 Klewań Brygida Andruszczuk 24 Miłostów panna, c. Jana i Ewy z Stankiewiczów 171-1-67 193V 7 R 193 DM
27 1 1857 Ostropol Marianna Andruszko 15 Pyszki c. Tomasza i Katarzyny 178-3-73 332R 7 Ż 627 DM 0
6 7 1858 Białogródka Franciszka Niewirowicz 7/12 Sosnóweczka c. ur. Jana i Salomei Andruszewicz 178-3-74 264R 41 Ż DM
8 7 1858 Białogródka Michalina Niewirowicz 4 Sosnóweczka c. ur. Jana i Salomei Andruszewicz 178-3-74 264R 42 Ż DM
1 1 1859 Luboml Józef Andruszczuk 4/12 Terebejki r. Michał, Franciszka Stachniuk 870 138 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0074.htm
10 5 1859 Lachowce Józef Jasiński 24 Jurówka 1-dw., żona Klementyna Andruszewicz, córka Julia 886 197 17 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0103.htm
17 3 1860 Luboml Franciszka Andruszczuk 45 Terebejki ur. Stachniuk 304 124 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20304/pages/PL_1_436_304_0064.htm
2 3 1860 Białogródka Michalina Iliaszyńska 6/12 Sosnóweczka c. 1-dw. Jana i Marianny Andruszewicz 178-3-75 145R 23 Ż DM
6 8 1861 Łabuń Antonina Leszczyńska 1 Łotówka c. ur. Bazylego i Rozalii Andruszewicz 178-3-76 365V 52 Ż DM
8 1 1862 Białogródka Józef Andruszewicz 40 Sosnóweczka 1-dw., żona Teresa z Gęsickich, synowie Wojciech i Mikołaj, córki Agnieszka i Michalina 178-3-77 153V 5 Ż DM
1 10 1862 Kulczyny Jan Ostaszewski 33 Jaworowce żona Karolina z Andruszewiczów, córka Dorota 178-3-131 203V 73 Ż 391 DM
9 7 1863 Białogródka Apolonia Andruszewicz 8 Dworzec c. Józefa i Apolonii 178-3-81 56R 42 Ż DM
9 1 1863 Bazalia Jan Andruszkiewicz 1,5 Janówka s. Franciszki Andruszkiewicz 17-1-9 2V 5 Ch 3 DM
11 7 1863 Ostropol Helena Andruszewicz 3 Charkowce c. Ludwika i Marianny z Iwanowskich 17-1-325 4R 21 Ch 7 DM
24 7 1865 Łokacze Franciszka Andruszewska 40 Rogowicze z d. Dmuchowska, w.ż., mąż Wincenty, synowie Michał i Aleksander 367 31 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20367/pages/PL_1_436_367_0017.htm
1 6 1866 Białogródka Hieronima Andruszewicz 19 Dworzec panna, zabita 178-3-81 253V 38 Ż DM
1 6 1866 Białogródka Józefa Andruszewicz 8 Dworzec zabita, c. Józefa i Apolonii 178-3-81 253V 39 Ż DM
10 5 1870 Ostróg Henryka Miączyńska 35 Mizocz zd Andruszkiewicz, wdowa 654-1-56 96 P 4 R MZ
15 8 1871 Krzemieniec Franciszka Taranowska 80 Andruha Mała z Wołoszyńskich, wdowa po kapłanie Onufrym czasowo mieszkająca w Andrusze, dzieci nie zostawiła 1-55 159V 53 T
6 5 1872 Zasław św. Jana Ignacy Andruszewicz 35 Kaletyńce pozost. wd. Salomeę, s.: Jana i Konstantego oraz c. Mariannę 685-6-6 260R 18 Ch RG
20 11 1872 Luboml Stanisław Andruszczuk 47 Jankowce od choroby wewnętrznej, chł., żona Anna z Wojtów, dzieci Stefan, Mikołaj, Marianna, Franciszka i Łucja 315 113 105 AGAD BK, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0061.htm
5 9 1873 Luboml Agnieszka Andruszczuk 2 Terebejki r. Antoni, Marianna Borowik 316 129 205 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0066.htm
8 12 1874 Luboml Marianna Andruszczuk 60 Terebejki ur. Kołtuniuk 317 108 120 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0058.htm
18 5 1874 Kulczyny Marianna Andruszczuk 1 Zastawki c. Mikołaja i Anny z Radeckich 17-1-235 722V 43 Ch 1414 DM
27 5 1881 Luboml Paweł Andruszczuk 4 Terebejki r. Antoni, Marianna Antonowicz 324 122 55 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20324/pages/PL_1_436_324_0065.htm
3 7 1881 Luboml Franciszek Andruszczuk 2 Terebejki r. Wojciech, Marianna Antonowicz 324 125 65 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20324/pages/PL_1_436_324_0066.htm
5 9 1885 Luboml Jan Andruszczuk 3 Terebejki r. Antoni, Marianna Borowik 328 124 86 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0064.htm
3 4 1886 Luboml Marianna Andruszczuk 38 Terebejki ur. Borowik 329 126 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20329/pages/PL_1_436_329_0065.htm
19 5 1887 Luboml Józefa Sobczuk 2 Jagodzin r. Stefan, Łucja Andruszczuk 330 152 78 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0079.htm
26 1 1888 Luboml Agnieszka Andruszczuk 1 Terebejki r. Wojciech, Marianna Antonowicz 331 129 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0066.htm
27 1 1888 Luboml Anna Andruszczuk 2 Terebejki r. Michał, Marianna Stachniuk 331 130 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0067.htm
22 7 1889 Dederkały Karolina Ostaszewska 62 Sadki z Andruszewiczów, chł., wdowa, córka Dorota 0.1-81B 93V 7 T
14 8 1889 Luboml Katarzyna Andruszczuk 5 Jankowce r. Stefan, Marianna Bocian 332 141 89 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0074.htm
26 9 1889 Luboml Agnieszka Stachniuk 4 Terebejki r. Ignacy, Franciszka Andruszczuk 332 151 119 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0079.htm
14 1 1892 Luboml Michał Andruszczuk 80 Terebejki chłop, wdowiec, dzieci Antoni, Wojciech i Anna 335 93 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0050.htm
6 9 1892 Luboml Karolina Stachniuk 1 Terebejki r. Ignacy, Franciszka Andruszczuk 335 124 95 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0065.htm
14 12 1892 Luboml Franciszka Andruszczuk 2 Terebejki r. Michał, Marianna Stachniuk 335 153 182 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0080.htm
12 8 1895 Luboml Jan Stachniuk 10/12 Terebejki r. Ignacy, Franciszka Andruszczuk 909 87R 60 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0071.htm
16 12 1895 Luboml Franciszka Stachniuk 35 Terebejki ur. Andruszczuk 909 83V 98 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0078.htm
18 2 1896 Luboml Marianna Andruszczuk 42 Terebejki ur. Antonowicz 910 81R 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0068.htm
10 7 1897 Luboml Michał Andruszczuk 40 Terebejki 911 84V 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0069.htm
28 10 1897 Luboml Antoni Andruszczuk 60 Terebejki 911 90V 79 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0075.htm
5 12 1897 Luboml Franciszek Andruszczuk 1 Jankowce r. Jan, Franciszka Kahaniuk 911 97V 123 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0082.htm
7 12 1897 Luboml Stanisław Andruszczuk 2 Jankowce r. Jan, Franciszka Kahaniuk 911 98V 128 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0083.htm
19 3 1898 Luboml Karolina Sobczuk 5 Jagodzin r. Stefan, Łucja Andruszczuk 933 90 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20933/pages/PL_1_436_933_0073.htm
31 3 1898 Luboml Mikołaj Sobczuk 3 Jagodzin r. Stefan, Łucja Andruszczuk 933 92 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20933/pages/PL_1_436_933_0074.htm
11 3 1899 Luboml Karol Andruszczuk 28 Terebejki 934 82 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20934/pages/PL_1_436_934_0070.htm
6 11 1899 Luboml Wincenty Andruszczuk 8 Binduga r. Antoni, Rozalia Kuniczuk 934 96 54 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20934/pages/PL_1_436_934_0077.htm
28 10 1900 Luboml Mikołaj Stachniuk 1 Terebejki s. chł. Pawła i Anny z Andruszczuków 949 156 76 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0081.htm
29 11 1900 Luboml Anna Stachniuk 26 Terebejki z Andruszczuków, chł., mąż Paweł 949 158 82 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0082.htm
4 6 1901 Luboml Piotr Andruszczuk 22 Jagodzin 950 145 48 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0075.htm
26 6 1901 Luboml Ludwika Andruszczuk 18 Jagodzin ur. Godzało 950 147 53 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0076.htm
23 7 1901 Zasław św. Jana Antonina Andruszkiewicz 44 Płużne z d. Jakusiewicz, mąż i potomstwo wyznania prawosławnego 17-2-72 30V 26 Ch 576 DM
22 1 1902 Luboml Anna Stachniuk 5 Terebejki c. Pawła i Franciszki z Andruszczuków 981 78V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0074.htm
16 2 1902 Luboml Franciszek Andruszczuk 0,5 Sawosze s. chł. Wojciecha i Marianny ze Stockich 981 81R 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0076.htm
14 6 1902 Luboml Marianna Tołyż 48 Rymacze z Andruszczuków, chł., mąż Tomasz, dzieci Agnieszka, Franciszka, Dominik, Feliks, Wincenty i Marianna 981 88R 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0083.htm
18 4 1905 Luboml Józef Andruszczuk 1 Sawosze r. Wojciech, Marianna Stocka 1009 283 64 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0153.htm
16 4 1907 Luboml Franciszek Andruszczuk 9 Jankowce r. Jan, Franciszka Kohutiuk 1009 655 30 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0347.htm
27 12 1907 Luboml Franciszka Andruszczuk 35 Jankowce ur. Kahaniuk 1009 675 88 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0357.htm
24 2 1910 Luboml Marianna Andruszczuk 71 Jankowce ur. Bocian 1060 152 19 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0085.htm
28 8 1910 Luboml Anna Mordacz 65 Terebejki ur. Andruszczuk 1060 170 75 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0094.htm
4 3 1911 Luboml Franciszek Andruszczuk 1 Terebejki r. Jan, Karolina Matysko 1060 353 21 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0189.htm
16 4 1912 Tajkury Wincenty Paszkowski 37 Zdołbunów kawaler, s. Wincentego i Wandy z Andruszkiewiczów 740-4-696 47R 16 R 40 DM
19 10 1913 Tbilisi Antoni Andruszak 22 Tbilisi s. Jana, szeregowy 15 Tyfliskigo Pulku Grenadierów 178 91 Tb
26 11 1914 Luboml Roman Andruszczuk 23 Sawosze 1060 853 102 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0447.htm
14 8 1915 Luboml Franciszka Petryk 26 Jankowce ur. Andruszczuk 1067 102 114 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201067/pages/1_436_0_0_1067_0055.htm
20 8 1915 Luboml Stefan Andruszczuk 77 Jankowce 1067 108 131 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201067/pages/1_436_0_0_1067_0058.htm
15 1 1916 Starokonstantynów Helena Andruszewicz 32 Łaszki austriacka poddana, wdowa 17-2-90 90V 9 Ch 171 DM
6 1 1920 Starokonstantynów Katarzyna Andruszkiewicz 67 Pogiriła Wyższa z tyfusu, wdowa, synowie Paweł i Władysław, córki Maria, Teofila, Józefa i Aniela 17-2-91 158R 11 Ch 276 DM
15 4 1923 Szumsk Feliks Witecki 60 Szumsk nauczyciel szkoły Andruszowieckiej, s. Walentego i Teofili z d. Zarzyckiej, urodzony w 1863 w Kielcach 426-1-260 50V 45 T 102 RK

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
20 6 1745 Szumsk Magdalena Huta Surażska Sebastian Marianna Bazyli Wiesniuk, Teodora Andruszczycha 297-1-180 21V Ł RK 45
7 2 1756 Szumsk Marianna Ostapska Ostapowska Bykowce Michał Katarzyna Eliasz Netupczuk, Teodora Andruszczyka 297-1-180 64V Ł RK 164
8 8 1756 Szumsk Ignacy Wawrzyniec Woycieszczuk Wojcieszczyk Bykowce Józef Ewa Donat Szukus, Zofia Andruszczycha, Michał Czerniawski, Ewa Przytworska 297-1-180 67R Ł RK 174
6 11 1759 Szumsk Katarzyna Bachowska Szumbar Tomasz Marianna Krzysztof Liczmanski, Barbara Andruszkowa 297-1-180 87V Ł RK 220
21 1 1760 Szumsk Agnieszka Nowakoska Nowakowska Szumsk Antoni Zofia Wojciech Jandruszkiewicz, Marianna Nowakoska, Roch Janiszeski, Rozalia Zakrzeska 297-1-180 89R Ł RK 223
2 8 1761 Szumsk Jakub Baykowski Bajkowski Szumsk Tomasz Anastazja Wojciech Andruszkiewicz, Teresa Antonicha 297-1-180 102V Ł 4436 RK 0
20 11 1761 Szumsk Andrzej Nowakowski Waśkowce Antoni Zofia Wojciech Andruszkiewicz, Marianna Nowakowska 297-1-180 104V Ł 4440 RK
14 10 1762 Szumsk Marianna Krzeminska Krzemińska Potutorów Andrzej Anna Filip Andruszczuk, Anna Turbalinka 297-1-180 111R Ł 4454 RK
14 4 1763 Szumsk Marianna Cyronska Cyronik Zaleśce Jan Regina Wojciech Andruszewski, Marianna 297-1-180 115R Ł 4462 RK
15 6 1763 Szumsk Regina Menkiczko Szumsk Wincenty Helena Stanisław ?ski, Agnieszka Simawowa, Wojciech Jandruszkiewicz, Marianna Pawlicha 297-1-180 115V Ł 4463 RK
28 12 1771 Szumsk Jan Suchocki Szumsk Józef Marianna bliźniak, Stefan Andruszkiewicz, Agnieszka Szklarczukowa 297-1-180 157V Ł RK 4551
28 12 1771 Szumsk Anastazja Suchocka Szumsk Józef Marianna bliźniaczka, Walenty Gruszecki, Marianna Andruszkiewiczowa 297-1-180 157V Ł RK 4551
18 10 1774 Szumsk Łukasz Domanski Domański Bołożówka Kajetan Katarzyna Jan Oszmulski, Katarzyna Lachowiczowa, Paweł Klimczuk, Marianna Andruszowska 297-1-181 10R Ł 010a RK
13 2 1782 Szumsk Apolonia Wawrzynsiuk Wawrzysiuk Szumbar Bazyli Anna Stefan Andruszczuk, Anna Joachimicha 297-1-181 52V Ł 53 RK 0
7 4 1785 Podwysokie Wojciech Andruszeski Podwysokie 2 Bartłomiej Marianna Forenszewicz 1290L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201090/pages/PL_1_301_1090_0001.htm
8 5 1785 Podwysokie Krzysztof Andruszeski Podwysokie 21 Szymon Katarzyna Iwaniuk 1290L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201090/pages/PL_1_301_1090_0001.htm
16 11 1798 Białogródka Salomea Mazurek Białogródka Jan Apolonia data chrz. 17.11, honestus Szymon Łukaszewski i honesta Tatiana Łozińska, as., lab. Stefan Andruszewicz i lab. Ksenia Hrynicha 178-51-95 100R 59 Ż DM
16 2 1799 Lubar Scholastyka Andruszkiewicz Lubar Szymon Ewa łacina, data chrztu, Kazimierz Giżowski, Elżbieta Lalewicz 178-51-174 3R Ż Mg
13 2 1799 Białogródka Eufrozyna Andruszewicz Sosnóweczka Mikołaj Magdalena chrz. 13.02., g. Jan Andruszewicz i g. Zofia Mysłowska 178-51-95 103R 19 Ż DM
25 10 1800 Lubar Elżbieta Kornelia Dańkowska Lubar Jakub Julianna Kotowska łacina, data chrztu, Szymon Andruszkiewicz, Apolonia Jędrzejowska, ass. Michał Wysoczański, Ewa Andruszkiewiczowa 178-51-174 26V Ż Mg
3 1 1801 Ostróg Kacper Andruszewicz Choteń Atanazy Konstancja Antoni Czechowski, Marcianna Andruszewicz 297-1-136 1 Łuck SK
12 1 1801 Lubar Anna Andruszkiewicz Lubar Szymon Ewa łacina, chrzest 13.01.1801, Gabriel Peretiatkowicz, Katarzyna Dunicka 178-51-174 28R Ż Mg
15 3 1801 Lubar Piotr NN Kutyszcze NN NN łacina, data ur. i chrztu, Sidor Andruszkow, Anna Kuczmanowa 178-51-174 31R Ż Mg
28 3 1802 Lubar Ludwika Andruszkiewicz Lubar Szymon Ewa łacina, chrzest 29.03.1802, Antoni Jędrzejowski, Agnieszka Pawska, ass. Antoni Pawski, Apolonia Jędrzejowska 178-51-174 39V Ż Mg
4 10 1803 Lubar Franciszek Andruszkiewicz Lubar Szymon Ewa łacina, data chrztu, Wojciech Zaliwski, Angela (Aniela) Pawska 178-51-174 54V Ż Mg
8 1 1803 Bereźnica Seweryn Aleksander Ignacy Kaszowski Sijańce par. Ostróg Ignacy Salomea Pruszyńska [akt ur. Ostróg 8.01.1803] dopełnienie chrztu Aleksander Hejkim i Teresa Andruszkiewicz, Michał Plater i Ewa Porazińska z Mowickich, Ignacy Brzozowski i Tekla Zahorska, Michał Sorokin i Katarzyna Witwińska 816 79R 2 AGAD 81 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0081.htm
15 3 1811 Ostróg Józef Jakubowski Mizocz Jakub Rozalia Lisiecka Tomasz Andruszewicz, Agnieszka Gąsiorowska 297-1-136 144 Ł 858 SK
20 11 1827 Szumsk Feliks Marciniuk Załuże Piotr Katarzyna Andruszko Grzegorz Marciniuk, Marianna Dobrowierz ż. Serafina 245-1-1 387R 86 R RK
8 3 1827 Białogródka Jan Andruszewicz Sosnoweczka Gabriel Tekla Kędzierska Wawrzyniec Czarnecki i Anastazja Łoniecka ż. Jana 178-3-93 56R 21 Ż DM
22 6 1827 Horodyszcze Paulin Andruszczuk Seredyńce Michał Marianna Jukimczuk Bazyli Czarny, Małgoirzata Daniła, Piotr Lasocki, Marianna Czyżyńska 178-3-93 83 29 Ż MO 163
10 8 1827 Kodnia Aleksander Januszewicz Syngury Jan Anna Andruszkiewicz Jan Jankowski i Marianna Leonowa zamężna 178-51-287 3R 18 Ż 6 DM
27 6 1827 Bereźnica Jan z Dukli Bonawentura Czajkowski Horodziec Dawid Zofia Lachowicz Stefan Daszkowski i Eufrozyna Dodajewska z Andruszkiewiczów 813 124a 10 AGAD 124 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0124.htm
13 9 1827 Sielec Mateusz Karasowski Czestny Krest Jan Anna Grzegorz Nyczyporuk, Motruna Andruszczańska 843 153 15 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0083.htm
8 4 1827 Dubno Cecylia Iwanów Pantalia NN Helena Iwanowicz c. nieślubna zamężnej rekrutki, Jan Strongowski i Ksenia Andruszkiewicz ż. Mikołaja 813 172R 44 AGAD 174 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0174.htm
2 2 1827 Berezdów Symeon Szmingierewicz Kurczyk Kajetan Magdalena Andruszczuk Chwedko Mielnik i Marianna Szuszkowska ż. Józefa 245-1-1 100R 9 R 196 DM
4 8 1828 Kuniów Katarzyna Andruszczuk Kozin Izydor (Sydor) Ludwika Wychowanka ch. 5.08.1828, Ur. Jan Bielecki, Ur.Teresa Podgruszecka ż. Józefa, asyst. Józefat Łapczyński, Apolon 171-1-1 66V-67R 47 R Mg
15 5 1828 Kulczyny Franciszek Fiedler Woronowica Jan Julianna Zarzycka dopeł. chrztu: 1829.12.03, chrz z wody: Ur. Michał Andruszkiewicz, Ur. Marianna Makarewicz, panna, ass. przy dopeł. Ur. Antoni Wierciński, Ur. Rozalia Trzebińska, panna 178-3-95 355V 85 Ż Mg
27 7 1828 Zasław św. Józefa Anna Kunegunda Jaczymirska Sławuta ur. Wilhelm Eleonora Andruszkiewicz ur. Jan Konczewski, ur. Marianna Kozłowska 178-3-94 36V 70 Ż 69 KP2
30 10 1828 Starokonstantynów Dominikanie Urszula Andruszkiewicz Michałowce ur. Szymon Salomea Nepelska ur. Stanisław Jaśkiewicz, ur. Zuzanna Łosiówna 178-3-94 160V 101 Ż 310 KP2
1 11 1828 Starokonstantynów Dominikanie Tekla Przysowiecka Skowródki ur. Michał Katarzyna Burkowska ur. Jakub Andruszkiewicz, ur. Anna Stepańska 178-3-94 161R 106 Ż 311 KP2
1 1 1829 Krzemieniec Józef Antonowicz Krzemieniec Fabian Teresa Krynicka ur. Roman Andruszkiewicz i sław. Marianna Skakalska ż. Jana 426-1-3 77V-78R 1 T 578 DM
19 7 1829 Białogródka Paulina Andruszewicz Sosnoweczka Gabriel Tekla Kędzierska Marcin Beyzymski i Anna Łaniecka ż. Jana 178-3-95 72R 64 Ż DM
10 7 1829 Bazalia Elżbieta Demko Bogdanówka Kazimierz Urszula ur. Kajetan Bujalski i Paraska Andruszczuk 178-3-95 215V 52 Ż DM 415
24 3 1829 Zasław św. Jana Paulina Andruszewicz Zasław szlach. Kasper Marianna Popławska ur. Jan Tyczyński, Dorota Piotrowska 178-3-95 6R 17 Ż 8 KP2
29 8 1829 Kupiel Józef Puklicz Wojtowce ur. Jan Tekla Kamieńska ur. Tomasz Czajkowski, Anna Andruszkiewicz 178-3-95 298V 71 Ż 579 KP2
1 6 1829 Łabuń Tekla Bandar Chrabuźna prac. Grzegorz Zofia prac. Grzegorz Watras, Apolonia Andruszowa 178-3-95 131V 30 Ż 256 KP2
19 1 1829 Starokonstantynów Dominikanie Marianna Żurawska Skowródki ojciec NN ur. Franciszka Żurawska ur. Ignacy Terlecki, Julianna Andruszkiewicz 178-3-95 155R 12 Ż 297 KP2
14 3 1829 Starokonstantynów Dominikanie Gabriel Andruszkiewicz Werborodyńce ur. Mateusz Julianna Tepańska ur. Piotr Michałowski, Franciszka Lipińska 178-3-95 157R 32 Ż 301 KP2
24 1 1829 Wołoczyska Paweł Grabowski Januszowce prac. Łukasz Anna prac. Sawa Andruszkow, Konstancja Trusiewicz 178-3-95 274v 8 Ż 530 KP2 0
8 6 1829 Horodyszcze Feliks Popiel Sudyłków Leon Marianna Andruszkowska wpis do księgi 1832, chrzest 08.06.1829, Adam Mądzelowski i Katarzyna Dobrzańska panna, asyst. Franciszek Kędzierski i Petronela Robaczyńska panna 178-3-99 86R 57 Ż 170 DM
17 8 1829 Wyszogródek Jan Sobków Szyły Andrzej Marianna Jan Trochimów i Helena Andruszycha [Andruszko] 245-1-3 334V 35 R 345 DM
27 9 1829 Wyszogródek Tekla Rudyk Martyszkowce Franciszek Elżbieta Mikołaj Czechowski i Paraśka Ostapowa, asyst. Kazimierz Jedynak i Anna Andruszko 245-1-3 335R 39 R 345 DM
11 4 1830 Białozórka Anna Ogrodnik Szuszkowce Paweł Julianna Wasyl Chwedorczuk, Julianna Andruszkowa wdowa 245-1-4 359R 10 R RK
5 9 1830 Zasław św. Jana Marianna Andruszewicz Zasław Kasper Marianna Popławska Dawid Jędrzejewski i Marianna Baranowska wdowa 178-3-96 4V 28 Ż DM
13 1 1830 Kodnia Paweł Januszewski Futor Augustynów Jan Anna Andruszkiewicz Jan Jankowski Tekla Aleksandrowicz 178 3 3 R389 2 Ż MP
28 11 1831 Kuniów Teodor Łapczyński Kozin Jozefat Anna Andruszczuk R 64 V 47 DW
4 10 1831 Krzemieniec Franciszek Stachurski Krzemieniec Wojciech Anna Zwoleniewicz szl. Tomasz Wiszniowski i Fruzyna Andruszkiewicz ż. Bazylego 426-1-3 164R 118 T 666 DM
2 2 1831 Białogródka Piotr Andruszewicz Sosnoweczka Gabriel Tekla Kędzierska Walenty Kalnicki i Teresa Gałęska ż. Jana 178-3-97 72R 11 Ż DM
15 11 1832 Hołoby Amelia Magdalena Czyżewska Tychotyń Jan Emilia Andruszkiewicz Tadeusz Serwatowski, Marianna Czyżewska panna 847 219V/387 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0210.htm
13 3 1832 Białogródka Jan Szymański Waśkowczyki Leon Katarzyna Machnicka Jan Gołębiowski i Lucyna Jeżewska ż. Piotra, as. Augustyn Dołgiert i Anna Andruszewicz ż. Michała 178-3-98 40V 32 Ż DM
22 4 1832 Białogródka Barbara Andruszkiewicz Białogródka IN Franciszka Tomasz Palczyński i Krystyna Mazurkiewicz 178-3-98 42R 43 Ż DM
4 6 1832 Białogródka Jan Mysłowski Sosnoweczka Józef Wiktoria Paciorkowska Wawrzyniec Andruszewicz i Marianna Buszyńska ż. Marcina 178-3-98 44R 57 Ż DM
16 9 1832 Białogródka Franciszek Narewicz Podlisce Jan Apolonia Tyczyńska Paweł Wisniowski i Marianna Andruszewicz ż. Kaspra 178-3-98 49R 97 Ż DM
14 2 1832 Ostropol Dionizy Kowalski Mszaniec Tomasz Aleksandra Deszczyńska Stefan Łęcki i Marianna Deszczyńska, Konrad Tylnoflejów i Pryska Olejnikowa, Dymitr Andruszków i Julianna Iwanowa 178-3-98 216R 8 Ż 410 DM
7 4 1832 Ostropol Władysław Paprocki Ostropol Paweł Rozalia Zielińska Paweł Niepokulczycki i Rozalia Andruszkowa zamężna 178-3-98 218R 19 Ż 414 DM
30 6 1833 Białogródka Tekla Gałęzka Kuźmińce IN Marianna Wojciech Rudkowski i Tekla Andruszewicz ż. Gabriela 178-3-99 48V 56 Ż DM
6 1 1833 Zasław św. Jana Dorota Luber Zasław IN Katarzyna Luber c. panny, Kasper Andruszewicz i Antonina Szczepanowska mężatka 178-3-99 2V 7 Ż DM
8 5 1833 Kazimierka Mikołaj Zabłocki Rudnia Kosmaczowska Roman Anna Kowalczuk Grzegorz Targoni i Agrypina Andrusz ż. Pawła 171-1-6 229R 9 R 229 DM
4 9 1834 Kuniów Magdalena Andruszczuk Kozin Izydor Ludwika R 74 R 56 0
11 5 1834 Białogródka Michał Andruszewicz Sosnówka Gabriel Tekla Kędzierska Józef Kaliński i Anna Olęska ż. Michała 178-3-100 78V 40 Ż DM
23 1 1834 Lachowce Julianna Opolska Daniłówka Szymon Salomea Andruszkiewicz Mikołaj Łapiński i Anastazja Owczarska ż. Jana 171-1-7 89V 10 R DM
1 12 1834 Berezdów Andrzej Ziobrowski Romanów Michał Rozalia Kurkiewicz Konstanty Bogusławski i Domicela Andruszczuk ż. Leona 245-1-8 114R 81 R 22 DM
11 2 1834 Łabuń Walenty Kozielski Rożyczna Józef Cecylia Micherzyńska Ferdynand Bogucki i Lucyna Andruszkiewicz, asyst. Ignacy Miliniewski i Ludwika Miliniewska 178-3-100 103R 12 Ż 207 DM
6 12 1834 Włodzimierzec Ambroży Andruszkiewicz Chinocze Eliasz Zuzanna Trochimowicz Tomasz Apanasow i Oksenia Zohła ż. Zinka, asyst. Onufry Karolc i Anna Zohły ż. Ignacego 820 76V 40 AGAD 80 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0080.htm
11 5 1835 Zasław św. Jana Stanisław Ryszkowski Zasław Grzegorz Marianna Rokacowa Bazyli Karpa, Marianna Andruszewiczowa 178-3-101 4 23 Ż SK
16 8 1835 Białogródka Klotylda Andruszewicz Sosnoweczka Gabriel Tekla Kędzierska Ignacy Mysłowski i Anna Oleńska ż. Michała 178-3-101 119V 67 Ż DM
19 11 1836 Białogródka Mikołaj Więckowski Sosnoweczka Jan Apolonia Jaskulska Wawrzyniec Andruszewicz i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-106 126R 97 Ż DM
14 3 1836 Zasław św. Jana Marcelina Andruszewicz Zasław Kasper Marianna Popławska Franciszek Zagórski i Zofia Dobrowolska 178-3-106 2V 12 Ż 6 DM
5 2 1837 Złoczówka Dorota Gilet Wyczółki Jacek Anna Niszczy Stefan Słodkowski i Julia Czerniawska panna, asyst. Grzegorz Petraziuk i Agata Andruszko 823 220R 4 R 229 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0229.htm
1 8 1837 Białogródka Stefan Mysłowski Sosnóweczka Józef Helena Andruszewicz Józef Gałęski i Franciszka Kalnicka ż. Jana 178-3-108 154V 87 Ż DM
5 6 1837 Krzemieniec Antoni Zagórski Krzemieniec Tomasz Katarzyna Kupcewicz Michał Aleksandrowicz i Anna Andruszkowa 426-1-11 14V 61 T/FS 151 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQDW?i=150&cat=300453
15 9 1837 Włodzimierzec Augustyn Andruszkiewicz Chinocze Eliasz Zuzanna Sawosiuk Onufry Teodorowicz i Agata Szeligan ż. Bazylego 823 94V-95R 35 AGAD 100 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0100.htm
6 3 1838 Luboml Tomasz Andruszczuk Jankowce Michał Agnieszka Stuber Piotr Łojko, Dorota Prończuk ż. Ignacego 853 487 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0277.htm
30 3 1838 Białogródka Antoni Rajewski Sosnóweczka Jan Aleksandra Szymańska Wawrzyniec Andruszewicz i Konstancja Działeńska ż. Teodora 178-3-110 135V 37 Ż DM
13 4 1838 Białogródka Leon Żukowski Białogródka IN Domicela Jan Jarocki i Franciszka Andruszewicz panna 178-3-110 136V 48 Ż DM
17 8 1838 Białogródka Ignacy Andruszewicz Dworzec Aleksander Tekla Korczyńska Wincenty Kornatowski i Elżbieta Pilawska ż. Antoniego 178-3-110 143R 99 Ż DM
11 9 1838 Białogródka Marianna Niewirowicz Sosnówka Jan Salomea Andruszewicz Jan Gałęski i Marianna Brzezińska ż. Marcina 178-3-110 143V 103 Ż DM
10 10 1838 Białogródka Franciszka Mysłowska Sosnówka Antoni Apolonia Rajewska Wawrzyniec Andruszewicz i Tekla Kalińska ż. Jana 178-3-110 144V 111 Ż DM
8 11 1838 Białogródka Paulina Kalnicka Dzworzec Jan Tekla Rutkowska Józef Andruszewicz i Teresa Kornatowska ż. Wincentego 178-3-110 146R 121 Ż DM
6 2 1838 Kulczyny Antoni Łosiński Czepelówka Piotr Ewa Olszewska Józef Leszczyński i Teresa Andruszkiewicz ż. Maksymiliana 170-3-110 385R 6 737 Ż DM
29 1 1838 Ostropol Piotr Kocianowski (Chocianowski) Ostropol Karol Marianna Obuchowicz Jan Tarczyński i Anastazja Krzysztofowicz ż. Ignacego, asyst. Łukasz Krzysztofowicz i Rozalia Andruszkowa 178-3-110 277V 9 Ż 545 DM
9 12 1839 Dąbrowica Tomasz Zaleski Folwark Lubikowicze Adam Kunegunda Czeszeyko Jan Czeszeyko, Teofila Czeszeyko; as: Karol Kunicki, Karolina Andruszkiewicz, Fr 825 113a 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0119.htm
7 12 1839 Kisielin Ambroży Łuszczewski Rudnia Stanisław Justyna Markowska Szymon Skibiński, Anna Gronowicz; as: Józef Łaszewski, Anna Andruszkiewicz; ch: 854 324 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0188.htm
11 5 1839 Białogródka Józefa Mysłowska Sosnówka Józef Helena Andruszewicz ur. Marcin Kędzierski i ur. Teresa Oleńska ż. Wojciecha 178-3-112 121R 57 Ż DM
25 7 1839 Białogródka Anna Sinicka Sosnówka Jakub Marianna Niemirowicz ur. Wawrzyniec Andruszewicz i ur. Marianna Oleńska ż. Jana 178-3-112 123R 72 Ż DM
20 8 1839 Białogródka Mikołaj Andruszewicz Sosnówka Józef Apolonia Jakubowska ur. Karol Pilawski i ur. Franciszka Olędzka ż. Jana 178-3-112 123V 79 Ż DM
20 7 1839 Kulczyny Maria Hapczuk Zastawki Stanisław Teresa Andruszczuk Klemens Bykalski i Marianna Krzyżanowska ż. Mikołaja 178-3-112 353V 66 Ż 680 DM
9 2 1839 Ostropol Apolonia Paprocka Ostropol Aleksander Marianna Sehen Mateusz Adamski i Duklana Wierzejska, asyst. Adam Naborowski i Rozalia Andruszkowa, Wincenty Kozarski i Petronela Paprocka 178-3-112 248aR-248aV 7 Ż 477-478 DM 0
17 9 1839 Ostropol Franciszek Kiliewicz Ostropol Bonifacy Anna Misiewicz Franciszek Mysiewicz i Rozalia Andruszkowa, asyst. Maciej Burzyński i Anna Kowczak, Damian Kowczak i Justyna Kiliewicz panna 178-3-112 256R 50 Ż 495 DM
26 2 1840 St. Wiśniowiec Ignacy Andruszyn Kornaczówka Andrzej Anastazja Krzywczuk 871 549 15 0
25 5 1841 St. Wiśniowiec Grzegorz Andruszyn Kornaczówka Andrzej Anastazja Łucek 872 617 19
19 4 1841 Miropol Józef Nepelski Tyranówka Maksymilian Salomea Andruszkiewicz Stanisław Świętosławski i jego siostra Karolina Świętosławska panna 872 363 38 AGAD 192 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0192.htm
19 6 1841 Nieświcz Jan Kowalczuk Ławrów Józef Antonina Andruszek 436 6 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20436/pages/PL_1_436_436_0004.htm
28 6 1841 Felsztyn Karolina Bednarz Oleszkowce prac. Stefan Teresa prac. Wojciech Andruszczyszyn, Helena Myszowa 685-4-74 19v 108 Ch 39 KP2
4 9 1841 Felsztyn Jan Rudnicki Oleszkowce prac. Marcin Franciszka prac. Piotr Rudnicki, Katarzyna Andruszczyszyn 685-4-74 30r 167 Ch 60 KP2
15 12 1841 Felsztyn Ewa Mazur Oleszkowce prac. Maciej Marianna prac. Wojciech Andruszczyszyn, Zofia Berkot 685-4-74 43v 249 Ch 87 KP2
28 12 1841 Felsztyn Tomasz Zagorowski Oleszkowce prac. Łukasz Katarzyna prac. Kasper Białas, Ewa Andruszczyszyn 685-4-74 46v 265 Ch 93 KP2
15 4 1842 Nabrzuska Franciszek Joachim Dubiniuk Nabrzuska Kazimierz Katarzyna Andruszuk Maciej Hołodziuk 857 642 5 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0345.htm
6 2 1842 Luboml Józef Strembeluk Jagodzin Szymon Magdalena Porch Michał Andruszczuk, Katarzyna Iwko ż. Michała 857 483 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0260.htm
9 4 1842 Zasław św. Jana Teofila Załuska Zasław Franciszek Tekla Gągalska Jakub Andruszkiewicz, Elżbieta Malinowska 178-51-485 3V 16 Ż 6 RG
7 12 1842 Zasław św. Jana Ambroży Józef Stanisławski Zasław Kasper Marianna Muszyńska Jakub Andruszkiewicz, Tekla Załuska 178-51-485 10V 58 Ż 13 RG 0
8 1 1844 Nieświcz Pawlina Korolczuk Wigurzyce Józef Antonina Andruszko 439 1 2 0
19 2 1844 Lachowce Piotr Kryszczuk Szuńki Dominik Marta Andruszczuk prac. Grzegorz Bartosiewicz, Ewa Dmytruczuk ż. Grzegorza 883 86 V 18 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0090.htm
13 1 1844 Luboml Aleksandra Andruszkiewicz Luboml Tomasz Julianna Katner Bazyli Romanowski, Anna Sadnicka ż. Bazylego 859 554 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0296.htm
27 10 1844 Luboml Szymon Baryłka Luboml Ksawera Baryłka Teodor Dziaduk, Julia Andruszkiewicz ż. Tomasza 859 588 110 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0313.htm
6 1 1844 Białogródka Gasper Andruszewicz Sosnóweczka Józef Teresa Gąsicka Jakub Sinicki i Teresa Gałęcka ż. Jana 905-2-2 1V 4 W 3 DM
12 5 1844 Białogródka Domicela Niewierowicz Sosnóweczka Jan Salomea Andruszewicz Jan Gałęski i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 905-2-2 8R 58 W 16 DM
3 10 1844 Białogródka Franciszka Kornatowska Dworzec Wincenty s. Tomasza Apolonia Paciorkowska Józef Andruszewicz i Marianna Pilawska ż. Karola 905-2-2 12V 95 W 25 DM
24 12 1844 Białogródka Ewa Andruszewicz Dworzec Józef Apolonia Jakubowska Karol Pilawski i Eufrozyna Rychlicka ż. Franciszka 905-2-2 16R 126 W 32 DM 0
20 11 1845 Luboml Salomon Strembeluk Jagodzin Szymon Magdalena Porch Michał Andruszczuk, Helena Oleniuk ż. Jana 860 395 115 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0211.htm
12 1 1845 Białogródka Honorat Mysłowski Sosnoweczka Józef s. Jana Helena c. Gabriela Andruszewicz Jan Paszkiewicz i Salomea Niewirowiczówna ż. Jana 178-3-113 85R 9 Ż DM
8 3 1845 Białogródka Mikołaj Skulimowski Sosnoweczka Jan s. Andrzeja Zofia c. Gabriela Andrusiewicz Wawrzyniec Andruszewicz i Konstancja Gałęzka ż. Teodora 178-3-113 87V 29 Ż DM
12 4 1845 Białogródka Leon Hryniewiecki Sosnoweczka Mikołaj s. Jana Agnieszka c. Teodora Kozielska Wawrzyniec Andruszewicz i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-113 89R 44 Ż DM
22 4 1845 Białogródka Wojciech Andruszewicz Sosnoweczka Józef s. Gabriela Teresa c. Onufrego Gęsicka Jan Konferowicz i Kunegunda Andruszewicz ż. Wawrzyńca 178-3-113 89V 47 Ż DM
26 5 1845 Białogródka Marianna Oleńska Sosnoweczka Jan s. Antoniego Franciszka c. Macieja Zawacka Jan Mirecki i Apolonia Andruszewicz ż. Józefa 178-3-113 91R 60 Ż DM
21 8 1845 Białogródka Tomasz Janiszewski Dworzec Joachim s. Ignacego Marianna c. Jana Kuźmińska Józef Andruszewicz i Teresa Wołowicz ż. Edwarda 178-3-113 94V 85 Ż DM
2 2 1845 Starokonstantynów Marianna Krzewicka Motrunki Wawrzyniec Barbara Andruszkiewicz Kasper Krzewicki i Teresa Żółkiewska ż. Wincentego 178-3-113 147R 18 Ż 294 DM
3 7 1845 Starokonstantynów Rozalia Andruszczuk Irszyki Stefan Anna Greń Jan Stepanów i Helena Krawczuk ż. Jana 178-3-113 154R 68 Ż 308 DM
27 12 1846 Nieświcz Jan Andruszczuk Nieświcz Bazyli Pelagia 441 9 40 0
7 3 1846 Białogródka Jan Andruszewicz Gnojnica Mała Aleksander s. Antoniego Tekla c. Jana Korczyńska Franciszek Baczyński i Apolonia Michnicka ż. Wincentego 178-3-115 129V 30 Ż DM
6 7 1846 Białogródka Jan z Dukli Mysłowski Sosnoweczka Antoni s. Jana Konstancja c. Teodora Gałęzka Wawrzyniec Andruszewicz i Teresa Jaskulska ż. Jana 178-3-115 133V 63 Ż DM
11 9 1846 Białogródka Weronika Andruszewicz Dworzec Józef s. Antoniego Apolonia c. Jakuba Jakubowska Franciszek Rychlicki i Elżbieta Pilawska ż. Antoniego 178-3-115 136V 85 Ż DM
15 10 1846 Białogródka Antoni Mysłowski Sosnoweczka Józef s. Jana Helena c. Gabriela Andruszewicz Jędrzej Jaskulski i Teresa Olędzka ż. Wojciecha 178-3-115 137V 96 Ż DM
22 10 1846 Białogródka Anna Niewirowicz Sosnoweczka Jan s. Macieja Salomea c. Gabriela Andruszewicz Marcin Kędzierski i Kunegunda Andruszewicz ż. Warzyńca 178-3-115 138V 101 Ż DM
1 8 1846 Kulczyny Joanna Habczuk Zastawki Stanisław Teresa Andruszko Piotr Bykalski i Anna Skrzyżewska ż. Józefa 178-3-115 355V 67 Ż 697 DM
15 8 1846 Lubar Hipolit Gwoździjewski Lubar Józef Eleonora Kasper Łączyński i Filipina Andruszewicz ż. Jakuba 178-3-15 275V 77 Ż 17 DM
7 7 1846 Starokonstantynów Jan Krawczuk Połowinniki Paweł Marianna Semenów Demko Andruszczuk i Marianna Franczuk ż. Ludwika 178-3-114 12V 90 Ż 25 DM
5 9 1846 Starokonstantynów Hieronim Alfons Leszczyński Ostrykowce Bazyli Różyna Andruszkiewicz Wlm Feliks Janiszewski i Wlm Krystyna Nikonowicz Kapitanowa WR wdowa 178-3-114 17R 127 Ż 34 DM
19 2 1847 Luboml Julianna Wietrzyńska Luboml Rozalia Wietrzyńska Stefan Jarowiecki, Julianna Andruszkiewicz ż. Tomasza 862 363 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0195.htm
5 10 1847 Luboml Benigna Ochman Luboml Antoni Agnieszka Mokciowska? Joachim Sawicki, Joanna Andruszkiewicz ż. Tomasza 862 378 77 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0203.htm
31 3 1847 Ostróg Aniela Andruszewicz Mizocz Wincenty Anna Siedlecka Teodor Kosobucki i Zuzanna Biskupska ż. Szymona 171-1-13 8R 41 R DM
27 3 1847 Białogródka Anna Skulimowska Sosnóweczka Jan Marianna Andruszewicz 1-dw. Jan Gałęzki i 1-dw. Anna Olędzka ż. Michała 178-3-116 103R 33 Ż DM
28 8 1847 Białogródka Karolina Kornatowska Dworzec Wincenty s. Tomasza Apolonia c. Bartłomieja Paciorkowska 1-dw. Józef Andruszewicz i 1-dw. Marianna Pilawska ż. Karola 178-3-116 108V 77 Ż DM
19 9 1847 Białogródka Karolina Andruszewicz Sosnóweczka Józef Teresa Gąsiecka 1-dw. Jakub Sienicki i 1-dw. Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-116 110R 90 Ż DM
20 1 1847 Wieledniki Antoni Syczewski Rudnia Duby Jan Oksana Andrusz 178-3-19 446V 5 Ż MW
21 11 1847 Annopol Marianna Watrasiewicz Annopol Ignacy Tekla Tomasiewicz Piotr Dąbrowski i Klara Okuniewska ż. Karola, asyst. Filimo Andruszczak i Tatiana Paulicka ż. Pawła 171-1-13 115R 43 R 119 DM
20 2 1848 Ostróg Wiktoria Kulczycka Hurby Dionizy Teofila Żurawska Wincenty Andruszewicz i Marianna Kędzierska ż. Ignacego 171-1-14 6V 33 R DM
30 6 1848 Ostróg Paulina Andruszewicz Mizocz Wincenty Anna Siedlecka Teodor Szkodlarski i Krystyna Nikonowicz wdowa 171-1-14 15R 84 R DM
13 1 1848 Białogródka Jan Hilary Jaskulski Sosnoweczka Antoni Teresa Nawrocka Mikołaj Strumiński i Teresa Andruszewicz 178-3-117 126R 6 Ż DM
9 6 1848 Białogródka Marianna Andruszewicz Gnojniczki Aleksander Tekla Kuszyńska? Michał Zieliński i Eleonora Perłowska ż. Maksymiliana 178-3-117 133V 54 Ż DM
24 7 1848 Białogródka Klementyna Zalewska Białogródka Karol Józefa Micińska Józef Andruszewicz i Filipina Stawska ż. Jana 178-3-117 136V 70 Ż DM
28 7 1848 Białogródka Jan Jasiński Dworzec Karol Marianna Kalnicka Józef Andruszewicz i Apolonia Kornatowska ż. Wincentego 178-3-117 136V 71 Ż DM
6 11 1848 Białogródka Michał Mysłowski Sosnówka Józef Helena Andruszewicz Jan Gałęcki i Anna Oleńska ż. Michała 178-3-117 143R 110 Ż DM
16 11 1848 Białogródka Agnieszka Andruszewicz Sosnoweczka Józef Teresa Gęsicka Jakub Sinicki i Marianna Oleńska panna 178-3-117 144R 115 Ż DM
22 3 1848 Kulczyny Paweł Pawłowski Łahodyńce Antoni Róża Andruszkiewicz Mikołaj Piotrowski i Franciszka Hrehorowicz 178-3-117 497V 27 Ż 977 DM
6 1 1849 Białogródka Antonina Sławecka Dworzec Jan Apolonia Szwajdecka Józef Andruszewicz i żona Karola Pilawskiego 178-3-118 503V-504R 11 Ż DM
29 3 1849 Starokonstantynów Kajetan Eustachy Leszczyński Ostrykowce Bazyli Rozalia Andruszewicz szl. Ferdynand Bakinowski, Lucyna Wojcicka, Antoni Wrodzicki, Karolina Andruszewicz panna 178-3-118 7V-8R 34 Ż
22 11 1849 Starokonstantynów Katarzyna Andruszczukowa Irszyki Stefan Aleksandra Greniowa 178-3-118 24V-25R 118 Ż DW
20 3 1849 Białogródka Katarzyna Niemirowicz Sosnówka Jan Salomea Andruszewicz Jan Skulimowski i Teresa Jaksulska ż. Andrzeja 178-3-118 520V-521R 63 Ż DM
4 4 1849 Białogródka Marianna Strzemecka Dworzec Wawrzyniec Domicela Kułakowska Józef Andruszewicz i Marianna Pilawska ż. Karola 178-3-118 522V-523R 69 Ż DM
13 10 1849 Białogródka Józefa Hryniewiecka Sosnóweczka Paweł Antonina Łoniewska Maciej Beyzymski i Teresa Andruszewicz ż. Józefa 178-3-118 545V-546R 136 Ż DM
6 2 1849 Ostróg Wiktor Kamiński Milatyn Ignacy Rozalia Matuszewska Piotr Andruszkiewicz i Teresa Andruszkiewicz ż. Maksymiliana 171-1-15 5V-6R 13 R 8 DM
17 1 1849 Kulczyny Antoni Kostkowski Woskodawińce Jan Teresa Andruszkiewicz Sylwester Lisowski i Rozalia Mołodecka ż. Franciszka 178-3-118 160V-161R 9 Ż 303-304 DM
29 1 1850 Białogródka Franciszka Skulimowska Sosnóweczka Jan Marianna Andruszewicz Jan Niemirowicz i Anna Olędzka ż. Michała 178-3-119 473V-474R 6 Ż DM
2 11 1850 Starokonstantynów Elżbieta Markiewicz Skowródki Grzegorz Anna Tarnawska 1-dw. Feliks Andruszkiewicz, szl. Elżbieta Terlecka z. Feliksa 178-3-119 26V-27R 122 Ż 52 DW
24 6 1850 Ostróg Joanna Wojciechowska Mizocz Jan Kornelia Jakubowska chrzest 23.07.1850, Wincenty Andruszewicz i Karolina Kossobudzka ż. Teodora 171-1-16 113V-114R 73 R 118 BW
6 1 1851 Białogródka Stefan Niewirowicz Sosnóweczka Jan Salomea Andruszewicz Jan Skulimowski i Kunegunda Adnruszewicz ż. Wawrzyńca 178-3-120 438V-439R 25 Ż DM
27 1 1851 Białogródka Józefa Jasińska Dworzec Karol Marianna Kalnicka Józef Andruszewicz i Apolonia Kornatowska ż. Wincentego 178-3-120 439V-440R 30 Ż DM
4 5 1851 Międzyrzec Stanisław Malinowski Rusywel Wojciech Julia Piasecka chrzest 6.05.1851, Piotr Andruszkiewicz i Karolina Zabrocka ż. Karola 171-2-1 213V-214R 14 R 215 BW 0
5 1 1852 Ostróg Wiktoria Keller Hurby Edward Kamila Jasińska chrzest 21.05.1852, Teodor Kossobudzki i Anna Andruszewicz ż. Wincentego 171-1-17 12V-13R 53 R 15 BW
10 10 1852 Ostróg Dioniza Marianna Mikrotowicz Mizocz Feliks Marianna Szczyglewska chrzest 2.11.1852, Wincenty Andruszewicz i Karolina Kossobudzka ż. Teodora 171-1-17 25V-26R 104 R 28 BW
22 7 1854 Luboml Jakub Szenkaruk Jagodzin Mikołaj Helena Andruszczuk Jan Weremko, Franciszka Andruszczuk ż. Michała 866 77 44 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0041.htm
11 4 1855 Luboml Wojciech Andruszczuk Terebejki Michał Franciszka Stachniuk Piotr Stachniuk, Ludwika Sobczuk ż. Józefa 867 215 20 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0111.htm
5 9 1855 Lubar Józefa Moczulska Awratyn Marcin Karolina Baczyńska 1-dw. Jan Kowalewski, Aleksandra Andruszkiewicz 641-1-15 10V-11R 56 Ż 13 MP, DW
1 10 1856 Luboml Michał Andruszczuk Jankowce Stanisław Anna Wojtaziuk Wojciech Grabowski, Marianna Gryciuk ż. Jakuba 868 96 69 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20868/pages/PL_1_436_868_0051.htm
27 4 1856 Białogródka Karolina Andruszewicz Dworzec Józef Apolonia Jakubowska Grzegorz Sławecki i Marianna Wolska ż. Kaspra 178-3-124 573V-574R 50 Ż DM
13 5 1856 Białogródka Julianna Andruszewicz Sosnóweczka Józef Teresa Gęsicka Tadeusz Kędzierski i Antonina Hryniowiecka ż. Pawła 178-3-124 574V-575R 55 Ż DM
8 9 1856 Białogródka Marianna Łukarzewska Ledzianka Wojciech Julianna Andruszewicz Jan Kobylański i Anastazja Zielińska panna 178-3-124 583V-584R 90 Ż DM
18 6 1857 Sławuta Antoni Głuchowski Sławuta Józef Barbara Andruszewicz Wincenty Malinowski, Anna Kależycka ż. Marcina 178-3-73 433V-434R 26 Ż 816
20 1 1857 Białogródka Michalina Hryniewiecka Sosnóweczka Paweł Antonina Łaniecka Józef Andruszewicz i Dominika Bejzymska ż. Franciszka 178-3-73 141V-142R 13 Ż DM
27 10 1857 Kulczyny Jan Habczuk Zastawki Stanisław Marianna Andruszczuk Feliks Olszewski i Marianna Bekalska 178-3-125 139V-140R 94 Ż 268-269 DM
26 8 1858 Luboml Józef Andruszczuk Terebejki Michał Franciszka Stachniuk Marcin Sawicki, Marianna Wojtaszuk ż. Michała 888 49V-50R 75 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0052.htm
28 12 1858 Ostróg Mieczysław Andruszkiewicz Słobudka Wincenty Malwina Wojciechowska Józef Karwicki i Wincentyna Lubowicka panna 886 2-3 2 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0002.htm
2 10 1858 Lubar Michał Lipiński Faustynowka Jacek Marianna Jakubowska Franciszek Andruszewicz, Karolina Miłoszyńska, as: Maciej Grochowski, Wincenta Tumieniecka 641-1-18 15 61 Ż MP
3 9 1858 Kulczyny Kazimierz Andruszczuk Zastawki Mikołaj Anna Radecka Feliks Wesołowski i Józefa Zielińska ż. Franciszka 178-3-127 127V-128R 86 Ż 251-252 DM
27 6 1859 Luboml Franciszka Andruszczuk Jankowce Stanisław Anna Wojtaniuk 870 86-87 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0047.htm
15 7 1860 Białogródka Michalina Andruszewicz Sosnóweczka Józef Teresa Gąsińska Jan Kamiński i Agnieszka Bogusławska ż. Jana 178-3-75 118V-119R 67 Ż DM
19 8 1860 Białogródka Tekla Niewirowicz Sosnówka Jan Salomea Andruszewicz Tomasz Gałęski i Salomea Mysłowska ż. Feliksa 178-3-75 120V-121R 79 Ż DM
16 10 1860 Białogródka Antoni Łukarzewski Trusiłówka Wojciech Julia Andruszewicz Tomasz Zarzycki i Marianna Kobylańska ż. Jana 178-3-75 124V-125R 98 Ż DM
17 10 1860 Białogródka Józef Bejzymski Sosnóweczka Jan Teresa Podhorodecka Józef Andruszewicz i Marianna Niewirowicz ż. Jana 178-3-75 124V-125R 99 Ż DM
1 7 1860 Łabuń Antonina Leszczyńska Łotówka Bazyli Rozalia Andruszewicz Mikołaj Brunert i Zofia Korzeniowska wdowa 178-3-75 308V-309R 44 Ż DM
7 3 1860 Ostropol Oktawia Mirowska Charkowce Rajmund Aleksandra Tomaszewska Ludwik Andruszewicz i Józefa Sawicka panna, asyst. Aleksander Iwanowski i Klementyna Mirowska panna 178-3-75 273V-274R 4 Ż 491-492 DM
18 8 1861 Luboml Helena Sawoszczuk Terebejki Tomasz Marianna Andruszuk Grzegorz Sawoszczuk, Marianna Stachniuk ż. Michała 305 46-47 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20305/pages/PL_1_436_305_0025.htm
14 4 1861 Szumbar Karolina Wojciechowska Sosnówka Jan Karolina Andruszewska 626 293-294 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0151.htm
12 12 1862 Luboml Łucja Andruszczuk Jankowce Stanisław Anna Taras Michał Gryciuk, Teresa Grabowska ż. Wojciecha 306 76 154 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20306/pages/PL_1_436_306_0039.htm
13 5 1862 Łabuń Antonina Leszczyńska Łotówka Bazyli Rozalia Andruszewicz Andruszewicz i Maria Krukowska zamężna 178-3-77 327V-328R 31 Ż 648-649 DM 0
6 2 1862 Kulczyny Dorota Agata Ostaszewska Jaworowce Jan Karolina Andruszewicz Franciszek Gregod i Franciszka Topolnicka wdowa 178-3-131 149V-150R 32 Ż 286-287 DM
17 7 1863 Szumbar Ludwik Wojciechowski Sosnówka Jan Karolina Andruszewska 626 249-250 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0129.htm
25 6 1863 Zasław św. Jana Rozalia Kalińska Kaletyńce Karol Tekla Karpińska Paweł Andruszewicz i Tekla Gutkowska panna 685-6-6 6V-7R 29 Ch 13-14 DM
3 2 1864 Ostropol Bolesław Faustyn Andruszewicz Charkowce Ludwik Marianna Iwanowska Klementyn Żurakowski i Leopolda Konopacka panna 17-1-323 15V-16R 12 Ch 29-30 DM
28 6 1865 Szumbar Piotr Wojciechowski Sosnówka Jan Karolina Andruszewska 626 221-222 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0115.htm
10 2 1865 Luboml Maria Rucka Rymacze Jan Agnieszka Andruszczuk Łukasz Mazurek, Maria Sobczuk ż. Ignacego 309 10 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20309/pages/PL_1_436_309_0006.htm
2 2 1866 Białogródka Marianna Andruszewicz Sosnoweczka Wojciech Tekla ? Franciszek Bejzymski i Franciszka Medyńska ż. Wawrzyńca 178-3-81 201V-202R 12 Ż DM
4 12 1866 Białogródka Karol Korzeniowski Futor Romanów Franciszek Marcelina Słomińska Stefan Dąbrowski i Tekla Andruszewicz 178-3-81 226V-227R 110 Ż DM
5 8 1866 Kulczyny Jan Andruszczuk Zastawki Mikołaj Anna Radecka Wincenty Kalinowski i Marianna Wesołowska, asyst. Aleksander Krzyżanowski i Katarzyna Chilczuk 17-1-235 187V-188R 63 Ch 367-368 DM
9 12 1867 Białogródka Jan Andruszewicz Białogródka IN Joanna Andruszewicz s. panny, Jan Witkowski i Wiktoria Szwajdecka panna 178-3-81 300V-301R 140 Ż DM
17 7 1868 Luboml Karol Andruszczuk Terebejki Antoni Marianna Porch Jakub Porch, Agnieszka Sobczuk ż. Michała 311 36 81 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20311/pages/PL_1_436_311_0019.htm
25 7 1868 Białogródka Karol Dzięgielowski Kuźmińce Franciszek Agnieszka Andruszewicz Hieronim Kozłowski i Marinna Dubowicz ż. Piotra 178-3-81 360V-361R 69 Ż DM
13 6 1869 Białogródka Elżbieta Łukaszewska Trusiłówka Wojciech Julia Andruszewicz Tomasz Zarzycki i Honorata Wysocka ż. Augustyna 178-3-81 425V-426R 66 Ż DM
12 8 1869 Białogródka Kazimierz Zorhacz (Zorgacz) Sosnówka Ignacy Aniela Wojciech Andruszewicz i Magdalena Iwińska ż. Józefa 178-3-81 433V-434R 99 Ż DM
20 4 1870 Ostróg Marianna Abramowska Wierzchów Florian Helena Martynowska Ksawery Martynowski, Marianna Kalennika Andruszka żona 654-1-56 25R 2 R MZ
26 3 1870 Białogródka Marianna Zwolińska Dworzec Józef Antonina Andruszewicz Józef Kornatowski i Marianna Sławecka panna 178-3-84 14V-15R 41 Ż DM
28 10 1871 Kuniów Cecylia Andruszkiewicz Borowica Paweł Emilia Rudnik Tomasz Tereszczuk i Marianna Tereszczuk wdowa 178-3-78 255V-256R 63 Ż DM
3 7 1872 Luboml Agnieszka Andruszczuk Terebejki Antoni Marianna Borowik Wawrzyniec Stachniuk, Marianna Wdowicka ż. Jana 315 22 55 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0012.htm
13 4 1873 Luboml Wojciech Czyryna Rymacze Stefan Tekla Stachniuk Jan Stachniuk, Marianna Andruszczuk ż. Antoniego 316 18 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0010.htm
26 8 1873 Luboml Antoni Mordacz Terebejki Józef Anna Laszuk Antoni Andruszczuk, Marianna Mordacz ż. Franciszka 316 36 88 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0019.htm
25 6 1873 Białogródka Wincenty Andruszewicz Sosnóweczka Wojciech Tekla Lisiecka Kazimierz Kędzierski i Barbara Liniewska ż. Jana 178-3-84 360V-361R 95 Ż DM
10 2 1874 Luboml Antoni Wierzyński Binduga Jan Katarzyna Skwarkowska Józef Porębski, Elżbieta Andruszkiewicz ż. Wasyla 317 4 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0003.htm
27 7 1874 Luboml Agnieszka Tołyż Rymacze Tomasz Marianna Andruszczuk Stanisław Tołyż, Apolonia Wdowicka ż. Ignacego 317 24 59 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0013.htm
2 12 1874 Luboml Anna Andruszczuk Terebejki Antoni Marianna Borowik Wawrzyniec Stachniuk, Anna Petruk ż. Stanisława 317 52 126 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0027.htm
10 3 1874 Białogródka Tomasz Łaniecki Sosnóweczka Antoni Antonina Żaborowska Kajetan Buderadzki i Marianna Andruszewicz ż. Szymona 178-3-84 453V-454R 36 Ż DM
13 4 1874 Kulczyny Anastazja Jaszczuk Zastawki Michał Marianna Cicielska [Ciesielska] Jan Załuski i Marianna Olszewska, asyst. Mikołaj Andruszczuk i Katarzyna Radecka 17-1-235 675V-676R 49 Ch 1321-1322 DM 0
17 7 1875 Gródek Jan Trzciński Podlesny Oleksiniec Franciszek Katarzyna Rytkiewicz Trzciński Antoni, Andruszkiewicz Antonina, ż. Łukasza 173 JZ
2 10 1875 Luboml Jan Andruszczuk Jankowce Stefan Marianna Bocian 318 40-41 98 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20318/pages/PL_1_436_318_0021.htm
13 11 1875 Luboml Franciszka Andruszczuk Terebejki Wojciech Marianna Antonowicz 318 50-51 123 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20318/pages/PL_1_436_318_0026.htm
12 10 1876 Luboml Józefa Mordacz Terebejki Józef Anna Andruszczuk Franciszek Mysan, Marianna Mordacz ż. Franciszka 319 50 122 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20319/pages/PL_1_436_319_0026.htm
15 1 1877 Luboml Paweł Andruszczuk Terebejki Antoni Marianna Porch Szymon Dejneka, Anna Mordacz ż. Józefa 320 2 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20320/pages/PL_1_436_320_0002.htm
5 8 1878 Luboml Franciszka Tołyż Rymacze Tomasz Marianna Andruszczuk Paweł Rudzki, Marianna Kołtun ż. Macieja 321 30 59 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20321/pages/PL_1_436_321_0016.htm
12 7 1879 Luboml Jan Mordacz Terebejki Józef Anna Andruszczuk Bartłomiej Matysko, Ludwika Dejneka ż. Dominika 322 42 81 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0022.htm
2 8 1879 Luboml Franciszek Andruszczuk Terebejki Wojciech Marianna Antonowicz Szymon Dejneka, Łucja Mordacz ż. Grzegorza 322 50 98 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0026.htm
10 8 1879 Luboml Piotr Andruszczuk Terebejki Antoni Marianna Borowik Franciszek Kozieł, Magdalena Stachniuk ż. Jakuba 322 50 100 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0026.htm
24 4 1881 Grzymałów Katarzyna Lachawiec Zarubińce Fabian Maria Andruszczyszyn Ludwik Pochwała, Anna Mazur 1677 30 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0016.htm
6 7 1881 Luboml Dominik Tołyż Rymacze Tomasz Marianna Andruszczuk Maciej Kołtun, Elżbieta Tołyż ż. Stanisława 324 30 60 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20324/pages/PL_1_436_324_0016.htm
22 11 1881 Luboml Katarzyna Andruszczuk Terebejki Wojciech Marianna Antonowicz Antoni Ołyniuk, Łucja Mordacz ż. Grzegorza 324 58 116 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20324/pages/PL_1_436_324_0030.htm
4 1 1882 Luboml Józef Stachniuk Terebejki Ignacy Franciszka Andruszczuk Michał Stachniuk, Marianna Stachniuk ż. Tomasza 325 2 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20325/pages/PL_1_436_325_0002.htm
2 1 1883 Luboml Jan Andruszczuk Terebejki Antoni Marianna Borowik Franciszek Hryciuk, Barbara Stachniuk ż. Jana 326 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20326/pages/PL_1_436_326_0002.htm
8 6 1883 Berezne Walerian Jaworski Tynne Dominik Adela Andruszewska Antoni Tomaszewski i Julianna Wildt panna 740-2-5 142V-143R 69 R 133 DM
30 1 1884 Luboml Feliks Tołyż Rymacze Tomasz Marianna Andruszczuk Wojciech Petruk, Agnieszka Kapelan ż. Tomasza 327 6 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0004.htm
16 2 1884 Luboml Marcin Andruszczuk Terebejki Wojciech Marianna Antonowicz Grzegorz Mordacz, Marianna Andruszczuk ż. Antoniego 327 8 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0005.htm
2 4 1884 Luboml Franciszka Wojtaszuk Terebejki Józef Teresa Ołyniuk Jakub Rudzki, Marianna Andruszczuk ż. Antoniego 327 18 34 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0010.htm
21 8 1885 Luboml Aleksander Mordacz Terebejki Józef Anna Andruszczuk 328 38-39 76 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0020.htm
27 8 1885 Luboml Józefa Sobczuk Jagodzin Stanisław Łucja Andruszczuk 328 42-43 82 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0022.htm
29 9 1885 Luboml Katarzyna Andruszczuk Jankowce Stefan Marianna Bocian 328 54-55 107 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0028.htm
21 10 1885 Luboml Agnieszka Stachniuk Terebejki Ignacy Franciszka Andruszczuk Mikołaj Kozioł, Józefa Stachniuk ż. Macieja 328 60-61 120 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0031.htm
15 5 1886 Luboml Wincenty Tołyż Rymacze Tomasz Marianna Andruszczuk 329 26-27 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20329/pages/PL_1_436_329_0014.htm
20 2 1887 Grzymałów Julia Andruszczyszyn Poznanka Hetmańska NN Katarzyna Cieleń/Andruszczyszyn Grzegorz Mydłik, Jadwiga Mydłik 1614 35 6 EK 0
13 3 1887 Grzymałów Aniela Pauluk Poznanka Hetmańska Jan Regina Andruszczyszyn Jan Wespiański, Aleksandra Muszyńska 1614 36 9 EK 0
29 5 1887 Grzymałów Petronela Lachowiec Poznanka Hetmańska Fabian Maria Andruszczyszyn Mikołaj Jorga, Józefa Mydlik 1614 37 16 EK 0
9 1 1887 Luboml Agnieszka Andruszczuk Terebejki Wojciech Marianna Antonowicz Franciszek Kozieł, Agnieszka Ołyniuk ż. Stefana 330 4 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0003.htm
2 3 1887 Luboml Anna Andruszczuk Terebejki Michał Marianna Stachniuk Łukasz Kużel, Marianna Świrgun ż. Piotra 330 20 38 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0011.htm
22 7 1887 Luboml Stefan Ciecierski Byk Piotr Joanna Ciunkiewicz Ludwik Dołgwinowicz, Elżbieta Andruszkiewicz ż. Wasyla 330 50 99 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0027.htm
29 5 1888 Luboml Jan Sobczuk Jagodzin Stefan Łucja Andruszczuk Szymon Szczygieł, Franciszka Sobczuk ż. Jana 331 32 64 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0017.htm
15 8 1888 Luboml Marianna Tołyż Rymacze Tomasz Marianna Andruszczuk Marcin Sawoszczuk, Marianna Kołtuniuk ż. Macieja 331 50 98 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0026.htm
7 11 1888 Luboml Jan Andruszczuk Terebejki Wojciech Marianna Antonowicz Antoni Andruszczuk, Helena Dejneka ż. Franciszka 331 72 143 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0037.htm
9 11 1888 Luboml Ludwika Kużel Terebejki Łukasz Agnieszka Klekociuk Michał Andruszczuk, Anna Wojtaszuk ż. Mikołaja 331 72 144 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0037.htm
31 1 1889 Luboml Marianna Stachniuk Terebejki Ignacy Franciszka Andruszczuk Michał Andruszczuk, Anna Wojtaszuk ż. Mikołaja 332 8 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0005.htm
3 4 1889 Luboml Franciszka Andruszczuk Jankowce Stefan Marianna Bocian Mikołaj Petruk, Marianna Matyszczuk ż. Pawła 332 18 36 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0010.htm
31 8 1890 Luboml Marianna Sobczuk Jagodzin Stefan Łucja Andruszczuk Tomasz Tołyż, Anna Rudzka ż. Łukasza 333 46 90 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0024.htm
7 11 1890 Luboml Michalina Marmura Luboml Andrzej Elżbieta Ambroziewicz Władysław Marmura, Elżbieta Andruszkiewicz ż. Wasyla 333 66 132 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0034.htm
18 11 1890 Luboml Franciszka Andruszczuk Terebejki Michał Marianna Stachniuk Błażej Sztuber, Katarzyna Stachniuk ż. Jana 333 68 135 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0035.htm
20 7 1891 Luboml Wincenty Andruszczuk Terebejki Antoni Rozalia Kuniczuk 334 36-37 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20334/pages/PL_1_436_334_0019.htm
18 9 1891 Luboml Karolina Stachniuk Terebejki Ignacy Franciszka Andruszczuk 334 60-61 117 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20334/pages/PL_1_436_334_0031.htm
9 2 1892 Luboml Roman Andruszuk Terebejki Wojciech Marianna Antonowicz 335 12-13 22 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0007.htm
23 9 1893 Luboml Karolina Sobczuk Jagodzin Stefan Łucja Andruszczuk Stefan Baran, Agnieszka Szczygieł ż. Szymona 336 56 110 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0029.htm
17 10 1893 Luboml Rozalia Nowakowska Luboml Jan Apolonia Suszkiewicz Antoni Andruszkiewicz, Marianna Jankowska 336 70 137 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0036.htm
14 10 1893 Luboml Longin Dorosiewicz Luboml Konstanty Amelia Iwanczewska Walerian Strzelski, Elżbieta Andruszkiewicz 337 82 162 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0042.htm
31 3 1893 Łanowce Antonina Andruszewska Białozórka Jan Petronela Wojnowska Franciszek Chrzanowski i Julia Romaszewska ż. Hieronima 426-1-81ż 141V-142R 17 T/FS 277 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDB4?i=276&cat=833690
7 6 1894 Jałowicze Jan Wilgus Ostrożec Wojciech Marianna Wojciech Andruszek, Marianna Wilgus 166 19-20 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20166/pages/PL_1_436_166_0011.htm
26 2 1894 Luboml Antonina Marmura Luboml Andrzej Elżbieta Ambroziewicz Władysław Kamiński, Elżbieta Andruszkiewicz ż. Wasyla 337 18 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0010.htm
30 10 1894 Luboml Jan Stachniuk Terebejki Ignacy Franciszka Andruszczuk Józef Struś, Zofia Krawczuk ż. Jana 337 74 147 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0038.htm
30 10 1894 Luboml Katarzyna Stachniuk Terebejki Ignacy Franciszka Andruszczuk Jan Juźwiuk,Agnieszka Matysko ż. Jana 337 74 148 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0038.htm
9 4 1895 Luboml Józef Stachniuk Terebejki Tomasz Marianna Lipińska Jan Kołtun, Marianna Andruszczuk ż. Michała 909 13V 49 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0014.htm
1 8 1895 Luboml Stanisław Andruszczuk Jankowce Jan Franciszka Kaganiuk Paweł Gryciuk, Anna Petruk ż. Mikołaja 909 24V 94 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0025.htm
14 6 1895 Luboml Albin Wierzyński Binduga Jan Katarzyna Skwarun Adam Sinicki, Ludwika Andruszkiewicz ż. Antoniego 909 26V 102 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0027.htm
6 12 1895 Luboml Mikołaj Sobczuk Jagodzin Stefan Łucja Andruszczuk Łukasz Rudzki, Anna Szewczuk ż. Franciszka 909 44V 169 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0045.htm
10 3 1896 Luboml Franciszka Stachniuk Terebejki Stanisław Agnieszka Stachniuk Michał Andruszczuk, Marianna Prokopczuk ż. Stanisława 910 8V 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0009.htm
7 12 1896 Luboml Franciszek Andruszczuk Jankowce Jan Franciszka Kaganiuk Mikołaj Petruk, Franciszka Szewczuk ż. Jozefa 910 41V 163 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0042.htm
27 5 1897 Luboml Michalina Andruszczuk Terebejki Michał Marianna Stachniuk Adam Stachniuk, Magdalena Stachniuk ż. Grzegorza 911 12V 47 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0013.htm
13 10 1897 Luboml Anna Stachniuk Terebejki Paweł Franciszka Andruszczuk Karol Stachniuk, Marianna Andruszczuk ż. Michała 911 28V 109 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0029.htm
19 10 1897 Luboml Paulina Suszkiewicz Luboml Ksawery Marianna Jankowska Władysław Marmura, Elżbieta Andruszkiewicz wdowa 911 29V 116 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0030.htm
2 10 1898 Luboml Franciszek Andruszczuk Jankowce Jan Franciszka Kaganiuk 933 35V-36R 137 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20933/pages/PL_1_436_933_0036.htm
18 8 1899 Luboml Mikołaj Stachniuk Terebejki Paweł Anna Andruszczuk Adam Stachniuk, Tekla Stachniuk ż. Bartłomieja 934 23V 90 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20934/pages/PL_1_436_934_0024.htm
23 6 1900 Luboml Anna Sobczuk Jagodzin Stefan Łucja Andruszczuk Błażej Godzało, Karolina Szczygieł ż. Józefa 949 36 69 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0019.htm
8 11 1901 Horochów Janina Ostrowska Dołhe Dominik Marcelina Andruszczuk 944 26 100 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20944/pages/PL_1_436_944_0028.htm
30 7 1901 Luboml Franciszek Andruszczuk Sawosze Wojciech Marianna Stocka Stefan Proncuk, Franciszka Ołyniuk ż. Michała 950 44 85 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0024.htm
23 7 1902 Luboml Antonina Stachniuk Terebejki Paweł Franciszka Andruszczuk Antoni Mordacz, Marianna Stachniuk ż. Pawła 981 29 V-30 R 114 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0030.htm
12 2 1903 Luboml Franciszek Sobczuk Jagodzin Stefan Łucja Andruszczuk Stanisław Romańczuk, Anna Szewczuk ż. Franciszka 964 5V 19 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20964/pages/PL_1_436_964_0006.htm
5 6 1903 Luboml Franciszka Pradun Jankowce Franciszek Agata Sobczuk Stefan Gryciuk, Franciszka Andruszczuk ż. Jana 964 18V 72 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20964/pages/PL_1_436_964_0019.htm
19 3 1904 Luboml Józef Andruszczuk Sawosze Wojciech Marianna Stocka Franciszek Stocki, Agnieszka Ołyniuk ż. Jakuba 1009 22 43 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0015.htm
25 8 1904 Luboml Marianna Iwańczuk Jankowce Błażej Ludwika Bagniuk Jan Andruszczuk, Elżbieta Kupracz ż. Stanisława 1009 58 115 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0034.htm
20 12 1904 Luboml Stanisław Grabowski Jankowce Stefan Apolonia Bocian Jan Andruszczuk, Anna Koguciuk 1009 95 186 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0053.htm
26 12 1904 Luboml Marianna Andruszczuk Jankowce Jan Franciszka Kaganiuk Jan Grabowski, Anna Grabowska ż. Piotra 1009 97 189 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0054.htm
29 6 1905 Luboml Paulina Stachniuk Terebejki Paweł Franciszka Andruszczuk Błażej Stocki, Katarzyna Stachniuk ż. Karola 1009 192 78 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0105.htm
11 2 1906 Luboml Franciszka Matczuk Rymacze Tomasz Marianna Rudzka Michał Kołtun, Zofia Andruszczuk ż. Włodzimierza 1009 322 25 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0174.htm
24 7 1906 Luboml Katarzyna Rudzka Sawosze Andrzej Anna Malec Wojciech Andruszczuk, Katarzyna Sawosz ż. Jana 1009 362 108 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0194.htm
24 7 1906 Luboml Michalina Sobczuk Jagodzin Stefan Łucja Andruszczuk Tomasz Stasiuk, Franciszka Szynkaruk ż. Karola 1009 364 109 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0195.htm
5 7 1907 Luboml Wiktor Stocki Jagodzin Błażej Katarzyna Andruszczuk Michał Tołyż, Franciszka Stocka ż. Jakuba 1009 553 103 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0294.htm
24 1 1908 Luboml Józefa Stachniuk Terebejki Paweł Franciszka Andruszczuk Karol Stachniuk, Józefa Mordacz ż. Antoniego 1010 5V 18 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201010/pages/1_436_0_0_1010_0007.htm
1 11 1908 Luboml Marianna Grabowska Jankowce Jan Anastazja Krawiec Jan Andruszczuk, Rozalia Wojtaszuk ż. Mikołaja 1010 45V 177 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201010/pages/1_436_0_0_1010_0049.htm
20 12 1908 Luboml Stefan Andruszczuk Jankowce Jan Tekla Duchnicka Jan Petryk, Zofia Kupracz ż. Pawła 1010 53V 210 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201010/pages/1_436_0_0_1010_0057.htm
30 5 1908 Starokonstantynów Maria Sokołowska Świnna Aleksander Feliksa Jasińska Franciszek Andruszkiewicz i Maria Ciastka ż. Pawła 17-2-88 17V-18R 72 Ch 36-37 DM
9 1 1909 Luboml Antonina Gryciuk Jankowce Stefan Cyryla Chirman Jan Andruszczuk, Katarzyna Koguciuk ż. Stefana 1009 679 6 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0360.htm
10 1 1909 Luboml Anna Petryk Jankowce Jan Franciszka Andruszczuk Jan Andruszczuk, Karolina Petryk ż. Wojciecha 1009 679 8 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0360.htm
4 4 1909 Luboml Katarzyna Gryciuk Jankowce Piotr Katarzyna Koguciuk Jan Andruszczuk, Marianna Weremko ż. Jana 1009 701 49 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0371.htm
3 7 1909 Luboml Józefa Stocka Jagodzin Błażej Karolina Andruszczuk Paweł Stachniuk, Antonina Tołyż ż. Wincentego 1009 719 87 AGAD BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0380.htm
1 3 1910 Luboml Franciszek Andruszczuk Terebejki Jan Karolina Matysko Jakub Matyszczuk, Agnieszka Mysan ż. Michała 1060 18 36 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0012.htm
1 2 1911 Luboml Łucja Stachniuk Terebejki Paweł Franciszka Andruszczuk Marcin Andruszczuk, Marianna Romańczuk ż. Franciszka 1060 197 16 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0108.htm
29 5 1911 Luboml Marianna Petryk Jankowce Jan Franciszka Andruszczuk Jan Andruszczuk, Franciszka Proncuk ż. Jana 1060 235 85 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0128.htm
29 5 1911 Luboml Józefa Petryk Jankowce Jan Franciszka Andruszczuk Stefan Struś, Marianna Petryk 1060 235 86 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0128.htm
23 8 1911 Luboml Jan Andruszczuk Terebejki Marcin Franciszka Lewczuk Jan Mordacz, Karolina Lewczuk ż. Józefa 1060 259 133 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0140.htm
17 11 1911 Luboml Jan Stocki Jagodzin Błażej Katarzyna Andruszczuk Marcin Stocki, Katarzyna Stocka ż. Adama 1060 300 211 AGAD BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0161.htm
26 11 1911 Luboml Zofia Andruszczuk Jankowce Jan Tekla Duchnicka Piotr Duchnicki, Antonina Dyczko wdowa 1060 306 223 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0164.htm
27 2 1912 Luboml Stefan Grabowski Jankowce Benedykt Anna Dąbrowska Mikołaj Grabowski, Tekla Andruszczuk ż. Jana 1060 394 26 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0210.htm
25 3 1913 Luboml Antonina Stocka Jagodzin Błażej Katarzyna Andruszczuk Roman Andruszczuk, Marianna Stocka ż. Piotra 1060 564 54 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0298.htm
29 6 1913 Luboml Piotr Ołyniuk Sawosze Tomasz Anastazja Świrgun Roman Andruszczuk, Katarzyna Proncuk ż. Stefana 1060 582 90 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0307.htm
4 8 1913 Luboml Agnieszka Andruszczuk Terebejki Jan Karolina Matysko Roman Andruszczuk, Marcelina Mysan ż. Wincentego 1060 590 108 AGAD BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0311.htm
8 3 1914 Luboml Piotr Stachniuk Terebejki Paweł Franciszka Andruszczuk Antoni Mordacz, Katarzyna Stocka ż. Andrzeja 1060 715 36 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0376.htm
8 7 1914 Luboml Paweł Rybaczuk Zamłynie Roman Anna Tołyż Jan Andruszczuk, Franciszka Stachniuk ż. Pawła 1060 746 95 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0392.htm
20 10 1914 Luboml Marianna Andruszczuk Terebejki Marcin Franciszka Lewczuk Michał Kozieł, Apolonia Dejneka ż. Mikołaja 1060 781 163 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0410.htm
28 6 1915 Luboml Agnieszka Kużel Terebejki Franciszek Elżbieta Matysko Adam Stachniuk, Karolina Andruszczuk ż. Adama 1067 36 70 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201067/pages/1_436_0_0_1067_0020.htm
17 10 1915 Luboml Wincenty Mysan Terebejki Wincenty Marcelina Kogut Michał Kozioł, Karolina Andruszczuk ż. Jana 1067 44 93 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201067/pages/1_436_0_0_1067_0024.htm
4 4 1916 Starokonstantynów Leokadia Kowalewska Skoworódki Cyriak Maria Andruszkiewicz Bazyli Werbachowski i Paulina Kuczalska ż. Stanisława 17-2-90 60V-61R 36 Ch 120-124 DM 0
20 9 1918 Tbilisi Teodora Pryżgint Tbilisi Józef s.Albina Petronela c.Aleksandra Andruszajtis Feliks Beko, Szarlota Sroggi 206V 115 Tb DW
17 10 1921 Ostróg Ferdynand Andruszewski Kamionka Józef Weronika Sokołowska Kazimierz Sokołowski, Maria Sokołowska 82 185 O DW
28 5 1921 Starokonstantynów Janina Kowalewska Skoworódki Cyriak Maria Andruszkiewicz Stefan Koźlik i Lucyna (Aniela) Andruszkiewicz wdowa 17-2-91 cz.2 225V-226R 104 Ch 54-55 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
21 11 1756 Szumsk Stefan Wolanik Horbowce, obrz. gr. k Katarzyna Mazurek Mazurska Horbowce p Damian Andruszkiewicz, Marianna Antoniuk 297-1-180 26V Ł RK
10 6 1764 Szumsk Bazyli Hawrylak Hawryluk Bykowce Zofia Kazimirczuk Kazimierczuk Bykowce Andrzej Antoniuk, Teodora Andruszczycha 297-1-180 43V Ł RK
22 8 1765 Szumsk Aleksander Sawicki Szumsk k Anna Zaleska Zalewska Szumsk w Błażej Andruszczak, Paweł Sawkiewicz 297-1-180 46R Ł RK
11 11 1772 Szumsk Michał Jasiński? Hucisko Antonowieckie k Wiktoria Ganczarz Hucisko Antonowieckie p Stefan Andruszkiewicz i jego żona 297-1-180 60V Ł RK
1 6 1802 Kuniów Franciszek Janczaruk Siwierz Tekla Andruszkówna Siwierz Ł DW
2 7 1805 Szumsk Trochim Maxymczuk Maksymczuk Waśkowce, obrz. gr.-ros. k Apolonia Kowalska Waśkowce p Dominik Listowski, Stanisław Andruszczuk, Piotr Bielewicz 297-1-183 55R Ł RK
18 7 1809 Kuniów Hiacynt Tokarski Radohoszcza Wielka Marianna Andruszkówna Radohoszcza Wielka 14 0
27 2 1810 Szumsk Ignacy Bossowski Bosowski Chodaki k Justyna Pilawska Iłowica Mała p Szymon Andruszkiewicz, Jan Dubiński 297-1-183 72V Ł RK
6 11 1827 Luboml Ignacy Franczkiewski Luboml 40 Stefan Teodora Golewska Dorota Matuszewicz z Kołtunów Jankowce 30 Stefan Zofia Andruszczuk Bazyli Wegierz, Iwan Olfirowicz 301 23 44 843 336 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0014.htm
2 2 1827 Krzemieniec Józef Czaykowski Krzemieniec 24 Jan Anna Mirecka Anna Baranowska Krzemieniec 20 Józef Marianna Iwanicka Roman Andruszkiewicz, Józef Świdziński i Onufry Żukowski 426-1-5 1V 3 T 731 DM
30 1 1827 Białogródka Antoni Sydoruk Polachowa 20 Józef Tekla Wasil Marianna Antoszczuk Polachowa 17 Paweł Helena Jan Andruszko i Andrzej Pawłowy 178-3-93 64R 2 Ż DM
20 5 1827 Bazalia Wilhelm Jacymirski Kotiurzyńce 47 Kazimierz Marianna Radzijewska Eleonora Andruszkiewicz Kotiurzyńce 24 Feliks Marianna Białowiejska Ferdynand Gozdziejewski i Józef Rawicz Wierciński 178-3-93 243V 11 Ż DM
30 10 1827 Starokonstantynów Dominikanie Jakub Wozniuk Ihnatki (gr.-kat.) 20 Jan Anna Andruszczuk Agnieszka Forman Ihnatki 18 Bazyli Zofia Murowcza Harasim Wozniuk, Wojciech Krzyżanowski 178-3-93 160R 28 Ż 310 KP2
16 10 1827 Łanowce Myron Sawczuk grecko-ros 30w Anna Rymarczuk Domaninka 25w Jan Andruszko, Jan Hordiuk 245-1-1 323 3 R 610 DM1
4 11 1828 Wołoczyska prac. Roman Andruszkowy Januszowce (gr.-kat.) 50W prac. ś.p. Jacek ś.p. Tacka brak prac. Prakseda Osipowa Januszowce 45W prac. Jurek Barbara brak prac. Bazyl Biliński, Salomea Grabowska 178-3-94 277V 26 Ż 531 KP2
5 2 1828 Berezdów Wincenty Juzikiewicz Berezdów 20 Jakub Katarzyna Bołsunowska Teresa Kapłańska Senihów 20 Franciszek Anastazja Waśkowska Feliks Andruszkiewicz, Kazimierz Kamiński, Jan Otowczyc 245-1-2 78V 4 R 158 DM
14 10 1828 St. Wiśniowiec Jan Siwak Kinachowce 24 Jakub Anna Marianna Cybuch Kinachowce 19 Michał Marianna Tomasz Ciesielski, Piotr Ciesielski, Jan Andruszczuk 245-1-2 290 11 R 557 DM1 0
11 11 1828 St. Wiśniowiec Andrzej Andruszczuk Butyń greko-ros 24 Jacek Marianna Rozalia Zielińska z domu Cybuch Kinachowce 20w Jan Marianna Tomasz Ciesielski, Eliasz Andruszczuk, Ignacy Maciuk 245-1-2 292 18 R 561 DM1
3 11 1829 Białogródka Stefan Karetiuk par. Białogródka 40w Michał Zofia Swirska Anna Prokopczuk par. Białogródka 30 Jan Anna Greszczuk Mikołaj Andruszczuk i Iwan Mielnik 178-3-95 86V 27 Ż DM
30 6 1829 Kupiel prac. Jakub Jot Kloniny 20 prac. Sebastian Marianna prac. Magdalena Mielnik Kloniny 17 prac. Józef Anna prac. Bazyli Andruszkowy, Jan Jot 178-3-95 309R 21 Ż 599 KP2
27 1 1829 Horodyszcze prac. Jan Andruszczuk Seredyńce 20 prac. Szymon Zuzanna Kinalska prac. Katarzyna Spasybok Seredyńce 17 prac. Andrzej Rozalia Sobko prac. Wasyl Kościuk, Wasyl Chwedor 178-3-95 111R 1 Ż 215 KP2
6 10 1829 Tajkury Piotr Andruszewicz (G-R) 35 Michał Anna Anna Sobolewska par. Tajkury 20 Wawrzyniec Franciszka Wawrzyniec Sobolewski, Iwan syn Leśka Kowalczuka 171-1-2 42V 12 R 50 DM
11 5 1830 Cudnów Jan Andruszuk (G-R) Michalenki 48w Choma Marianna Gertruda Żytomierska Michalenki 20 Antoni Domicela Żurawska Tomasz Tomaszewski, Antoni Słupski 178-3-3 323R 20 Ż 612 DM
2 2 1830 Berezdów Józef Bołsunowski Prawutyn Mały 23 Remigian [Remigiusz] Ludwika Andruszkiewicz Katarzyna Wychowska [Wyhowska] Prawutyn mały 18 Wincenty Justyna Dobrowolska Klemens Bołsunowski, Tadeusz Waśkowski, Teodor Waśkowski 245-1-4 100V 6 R 198 DM
10 11 1831 Dubno Józef Bahrynowski Dubno 23 Andrzej Tekla Moszczyńska Antonina Andruszkiewicz Dubno 25 Stanisław Teresa Ilnicka 817 111V 27 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0115.htm
8 2 1831 Białogródka Maksym Radziwił Białogródka 30w Kornij Motra Andruszko Aleksandra Wasyłycha Białogródka 40w Tadeusz Marianna Taborowska Daniel Marczuk, Jędrzej Drużbiński 178-3-97 83R 5 Ż DM
1 2 1831 Annopol Tadeusz Bołsonowski Klepacze 30w Jeremiasz Ludwika Andruszkiewicz Julianna Wojna Klepacze 20 Jan Katarzyna Wiszeska ur. Jan Przewłocki, Józef Zabłocki 171-1-4 126R 1 R 7911 DW
5 6 1832 Białogródka Marcin Kędzierski Białogródka 31 Mikołaj Salomea Falińska Anna Kobylańska Białogródka 17 Stefan Apolonia Ordywicz Wawrzyniec Andruszewicz, Teodor Gałęski 178-3-98 60R 17 Ż DM
3 7 1832 Białogródka Wawrzyniec Andruszewicz Sosnoweczka 30 Mikołaj Magdalena Dubowicz Kunegunda Mecherzyńska Sosnoweczka 16 Jan Anna Marcinowska Jan Gałęski, Piotr Marcinkiewicz 178-3-98 60V 20 Ż DM
31 5 1832 Horodyszcze Miron Szmatiuk (G-R) 30w Jan Horpyna Andruszczak Helena Szklarska par. Horodyszcze 20 Maciej Marianna Jan Szeręgowski, Jerzy Charalim 178-3-98 100R 12 Ż 192 DM
29 1 1833 Berezdów Kazimierz Zabłocki Puzyrki par. Annopol 20 Kajetan Urszula Dąbrowska Domicela Bołsunowska Senihów 18 Remigiusz Ludwika Andruszkiewicz Jakub Dąbrowski, Józef Bołsunowski, Kazimierz Waśkowski 245-1-7 131R 1 R 24 DM
13 8 1833 Łabuń Józef Andruszewicz Rożyczna 25 Jan Magdalena Kędzierska Lucyna Żabokrzycka Rożyczna 27 Piotr Wincentyna Kotowska Teofil Konczewski, Jan Ziubrzycki 178-3-99 79R 10 Ż 158 DM
5 7 1836 Białogródka Józef Mysłowski Sosnóweczka 43w Jan Apolonia Sasimowska Helena Andruszewicz Sosnóweczka 20 Gabriel Tekla Kędzierska Marcin Kędzierski, Franciszek Mecherzyński 178-3-106 133R 18 Ż DM
20 9 1836 Międzyrzec Romuald Pogorzelski Charaług 37 Jozef Salomea Andruszkiewicz Józefa Bańkowska Charaług 18 Józef Tekla Pilecka Marcel Jasiński, Ignacy Pilecki 171-1-9 253R 10 R AS
30 6 1836 Berezdów Jan Huczyński Jabłonówka 26 Teodor Julianna Andruszkiewicz Julianna Tołczan Berezdów 20 Nikita Marianna Juścińska Piotr Tchórzewski , Paweł Ejsmont 245-1-10 161R 17 R 32
21 2 1837 Zasław św. Jana Aleksander Andruszewicz par. Zasław św. Jana 25 Antoni Ewa Łomnicka Tekla z d. Kurzyńska Kłoszewska par. Zasław św. Jana 20w Jan Marianna Pawlikowska Jan Bułajewski, Stanisław Kornatowski 178-3-108 14R 6 Ż 28 DM
13 2 1838 Białogródka Józef Andruszewicz Sosnóweczka 27 Antoni Ewa Łomnicka Apolonia Jakubowska Sosnoweczka 20 Wawrzyniec Marianna Kalnicka Antoni Pilawski, Ignacy Niepokulczycki 178-3-110 150R 5 Ż DM
2 10 1838 Kulczyny Stanisław Hapczuk Zastawki 23 IN Hapka Pańczuk Teresa Andruszczuk Zastawki 20 Jędrzej Barbara Pańczuk Paweł Werbachowski, Michał Iwanów 178-3-110 401V 15 Ż 769 DM
12 5 1838 Ostropol Tomasz Andruszków Pyszki 20 Jędrzej Marianna Katarzyna Mamczuruk Pyszki 19 Szymon Katarzyna Jakub Karański, Stefan Nesteruk 178-3-110 286V 4 Ż 562 DM
7 7 1840 Luboml Michał Andruszczuk Jankowce 29w Jan Teresa Trembeluk Anna Dejneka z Mordaczów Terebejki 28w Sebastian Katarzyna Dejneka Marcin Kużel, Jan Nehoda 855 275V 21 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0287.htm
19 10 1841 St. Wiśniowiec Antoni Siwak Kinachowce 25 Michał Aksenia Malicka Tekla Andruszczak Polany 20 Andrzej Rozalia Cybuch 872 636 13 AGAD DW
18 5 1841 Nowogród Wołyński Julian Tchorzewski Pilipowicze 25 Piotr Krystyna Jasińska Magdalena Sawicka Pilipowicze 24 Grzegorz Marianna Andruszkiewicz Sylwester Grzybowski, Stanisław Konopnicki 872 74 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0041.htm
21 5 1842 Żytomierz Teofil Lewicki 27 Aleksander Paulina Andruszkiewicz Augustyna Białkowska 18 Szczepan Katarzyna Teleśnicka 178 51 484 17 Ż Ni
18 6 1844 Białogródka Jan Skulimowski Sosnóweczka 30w Andrzej Zofia Jaśkiewicz Marianna Andruszewicz Sosnóweczka 20 Gabriel Tekla Kędzierska Jan Beyzymski, Jan Gałeński 905-2-2 19V 12 W 39 DM
4 11 1845 Luboml Michał Andruszczuk Terebejki 30w Jan Teresa Sołtys Franciszka Dejneka ze Stachniuków Terebejki 25w Jan Teresa Kupracz Piotr Stachniuk, Michał Sawicki 860 416 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0222.htm
11 2 1845 Białogródka Maciej Rutkowski Sosnoweczka 22 Wawrzyniec s. Franciszka Marianna c. Jana Kalnicka Marianna Urbańska Beleżyńce 20 Sebastian s. Jana Apolonia c. Franciszka Krzewicka Józef Andruszewicz i Józef Kaliński 178-3-113 103V 8 Ż DM
11 11 1845 Starokonstantynów Jan Głowiuk Połowinniki 23 Mikołaj Franciszka Teodora Rewiuk Połowinniki 18 Jan Katarzyna Demko Andruszczuk, Franciszek Kasprowy 178-3-113 176R 42 Ż 352 DM
16 11 1846 Luboml Stanisław Andruszczuk Jankowce 20 Jan Teresa Grabowska Urszula Sobczuk Jagodzin 18 Jakub Marta Stelmaszuk Józef Kuhut, Antoni Gadzała 861 495 34 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0214.htm
5 5 1846 Bazalia filia Tereszki Aleksander Wierzbicki Korczówka 25 Jan Marianna Andruszewicz Marcjanna Bobrowska Korczówka 20 Wincenty Marianna Sławecka Piotr Nowosielski, Marian Bujalski, Cyryl Torczyński 178-3-115 256V 4 Ż 504 DM
13 4 1847 Toporyszcze Jan Lewicki 40w Aleksander Paulina Andruszewicz Franciszka z d. Jakuszewska Kotwicka Dobryńska Huta 28w Wawrzyniec Marianna Wierzbicka Franciszek Osiecki, Bartłomiej Lewicki 178-3-19 511V 3 Ż 1006 DM
14 11 1848 Ostrówki Antoni Petryk Ostrówki 24 Wawrzyniec Pelagia Łucja Panasiuk Ostrówki 21 Paweł Franciszka Stanisław Kupruk, Jan Andruszczuk, Józef Petryk 558 22 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20558/pages/PL_1_436_558_0013.htm
7 11 1848 Szumsk Bazyli Mosiecki Zaleśce 30 Grzegorz Anna Górska Zofia Zahorska [Zagórska] Zaliśce 20 Paweł Anna Grabowska Michał Pulikowski, Bazyli Krzyżanowski, Michał Andruszczuk 245-1-14 208V 19 R 402 DM
12 2 1850 Białogródka Wincenty Drohojewski Zubary, par. Zasław św. Józefa 25 Antoni Wiktoria Kucharska Tekla z d. Kuczyńska Andruszewicz Gnojniczka 30w Jan Marianna Bilecka Antoni Kamiński, Józef Pisarski 178-3-119 497R 11 Ż DM
21 5 1850 Starokonstantynów Feliks Andruszkiewicz Skowródki 24 Jakub Julia Świrska Antonina Bernadzka Skowródki 18 Magdalena 1-dw. Dominik Stefański, Jan Stefański 178-3-119 36R 16 Ż 71 DW
11 11 1851 Starokonstantynów Teofil Werbachowski Motrunki 20 Józef Tekla Stawińska Marianna Andruszkiewicz Skowródki 19 Jakub Julia Swirska 1-dw. Kasper Werbachowski, Józef Boczkowski 178-3-120 64V 29 Ż 125 DW
8 2 1853 Ostrówki Stanisław Andruszuk Jankowce, par. Luboml 23w Jan Teresa Grabowska Anna Tymoszczuk Równo 20 Ignacy Julianna Wojtaś 563 25 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20563/pages/PL_1_436_563_0014.htm
31 5 1853 Ostrówki Tymotetusz Grabowski Jankowce par. Luboml 28w Walenty Katarzyna Andruszczuk Marianna Kowalska Równo 23 Bazyli Teresa Jankowska Leon Rudzki, Stefan Grabowski 563 35 13 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20563/pages/PL_1_436_563_0019.htm
6 11 1855 Bazalia Marcin Żołniruk Żerebki Małe 22w Jan Katarzyna Agnieszka Siurko (Koziurko ?) Zozulińce Wielkie 19 Kostia Marianna Nikita Zabłystiuk, Piotr Andruszczuk, Domicela Andruszczuk 178-3-123 111V-112R 19 Ż DM
2 6 1857 Białogródka Szymon Brzyski Dworzec 22 Tomasz Krystyna Jastrzębska Domicela Kaleńska Dworzec 20 Józef Tekla Rutkowska Józef Andruszewicz i Andrzej Skulimowski 178-3-73 181V 15 Ż DM
26 5 1857 Lubar Stefan Narajewski Semenówka 45 Wincenty Franciszka Romanowska Marianna Zgierska Wolica 35w Tomasz Katarzyna Niedzielska Franciszek Andruszewicz, Jacenty Lipiński, 641-1-17 28V 14 Ż 33 DM
20 10 1857 Lubar Jan Wiszniewski Faustynówka 34 Józef Marianna Kowalska Marianna Kilijewicz Faustynówka 18 Jan Wiktoria Malar (-owa) Michał Gumieniecki, Franciszek Andruszewicz, Franciszek Gumieniecki 641-1-17 30R 20 Ż 34 DM
26 5 1857 Kulczyny Mikołaj Andruszczuk par. Kulczyny 24 Józef Motra Godź ? Anna Radecka Zastawki 20 Michał Julianna Mormuluk Aleksander Krzyżanowski, Jan Trembecki 178-3-125 149V 18 Ż 287 DM
25 11 1858 Białogródka Jan Ulaszyński Sosnóweczka 46w Mikołaj Tekla Tomaszewska Marianna z d. Andruszewicz Skulimowska Sosnóweczka 36w Gabriel Tekla Kędzierska Jan Niewirowicz, Wiktor Ziobrowski 178-3-74 256R 28 Ż DM
13 7 1858 Ostropol Ludwik Andruszewicz Charkowce 26 Józef Helena Lachowska Marianna Iwanowska Charkowce 18 Karol Julia Jasińska Wojciech Fijałkowski, Rajmund Mirowski 178-3-74 305V 10 Ż 581 DM
15 2 1859 Wieledniki Karol Syczewski Jan Kamila Andrusz Marianna Bazaj Maciej Rozalia Onan 178-3-50 620R 3 Ż MW
25 1 1859 Lubar Joachim Lipiński Faustynówka 20 Franciszek Krystyna Statkiewicz Marianna Gumienicka Faustynówka 19 Franciszek Wiktoria Wiszniewska Franciszek Andruszewicz, Dionizy Makowski 641-1-19 25V-26R 2 Ż 30 DM
14 2 1860 Białogródka Józef Zwoliński Zasław par. Zasław św. Józefa 24 Grzegorz Marianna Tarnawska Antonina Andruszewicz Dworzec 18 Józef Apolonia Jakubowska Jakub Sienicki, Franciszek Anichinoski 178-3-75 134R 9 Ż DM
31 1 1860 Żytomierz Aleksander Ruszkiewicz Żytomierz 49 Kazimierz Barbara Jaszkiewicz Anna z d. Kalinowska Nowicka Żytomierz 45w Bernard Marcelina Kobylańska Jan Nowicki, Grzegorz Andruszkiewicz, Józef Kozłowski 178-3-52 78R 8 Ż 159 DM
15 10 1861 Białogródka Mikołaj Wyrzykowski Kornica par. Lachowce 21 Jakub Antonina Czernicka Franciszka Mecherzyńska Dworzec 18 Franciszek Teresa Regeńska ? Jasińska Kasper Łukomski, Mikołaj Andruszewicz 178-3-76 164R 32 Ż DM
26 2 1861 Bazalia Jan Ostaszewski Jaworowce par. Kulczyny 33 Ksawery Marianna Pułgajewska (Bułgajewska) Karolina Andrusiewicz Wolica Poniatowskiego 24 Józef Helena Wachowska Leonard Boniakiewicz, Ludwik Andrusiewicz, Władysław Andruszewicz 17-1-5 45R 12 Ch 90 DM
11 5 1863 Luboml Jan Rudzki Jankowce 18 Kajetan Anna Kułyk Agnieszka Andruszczuk Terebejki 18 Michał Anna Mordacz 307 91 11 892 74 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20307/pages/PL_1_436_307_0047.htm
29 9 1863 Luboml Michał Andruszczuk Terebejki 50w Jan Anna Matyszczuk Marianna Kołtoniuk Terebejki 50w Kazimierz Marianna Lipa? Kazimierz Kozioł, Maciej Stachniuk 892 79V 25 307 105 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0081.htm
8 11 1864 Korzec Jan Malinowski Rusywel par. Międzyrzec Korecki 25 Marcin Aleksandra Sowicz Małgorzata Paszyńska Kryłów 18 Jan Teresa Andruszkiewicz [Andrzejowska] Piotr Malinowski, Piotr Mołczaniuk 171-1-83 60V 29 R 63 DM
31 1 1865 Zasław św. Jana Paweł Andruszewicz Krasówka 22 Aleksander Tekla Kurzyńska Karolina Borkowska Bielczyn 18 Mikołaj Tekla Mydlarska Stanisław Kurzyński, Mikołaj Andruszewicz, Karol Borkowski 685-6-6 76V 3 Ch 151 DM
30 1 1866 Lachowce Maciej Mysłowski Sosnówka par. Białogródka 22 Józef Marianna Andruszewicz Antonina Zagajewska Bisówka Wielka 18 Stanisław Katarzyna Winiarska Michał Kaliński, Mikołaj Zalewski, Szymon Andruszewicz 178-3-146 147V 5 Ż DM JZ
17 7 1866 Bazalia Jan Kazimiruk Żerebki Małe 48w Kazimierz Apolonia Diadiów Józefa z d. Czerniawska Jaguszewska Żerebki Małe 45w Wincenty Zuzanna Sławecka Piotr Motylewski, Piotr Andruszewicz, Zofia Kazimiruk 17-1-8 56R 15 Ch 112 DM
10 11 1868 Szumbar Józef Wojciechowski Sosnówka 20 Jan Karolina Andruszewska Aniela Osińska Nowystaw 18 Eliasz Karolina Krutewicz 626 177 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0091.htm
16 6 1868 Białogródka Honorat Mysłowski Sosnoweczka 24 Józef Salomea Andruszewicz Magdalena Bogusławska Sosnoweczka 18 Jan Agnieszka Rutkowska Józef Jaskulski, Piotr Lipiński 178-3-81 386V 19 Ż DM
8 11 1870 Białogródka Grzegorz Łaszcz Dworzec 20 Jan Aniela Baranowska Ewa Andruszewicz Dworzec 19 Józef Apolonia Rutkowska Józef Kornatowski, Tomasz Zarzycki 178-3-84 72R 42 Ż DM
17 1 1871 Luboml Józef Mordacz Terebejki 20 Jan Anna Stasiuk Anna Andruszczuk Terebejki 19 Maksym Franciszka Stachniuk Franciszek Mordacz, Michał Pałkiewicz? 314 83 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0043.htm
9 5 1871 Butowce Józef Zalubowski Bołkuny 28 Piotr Marianna Andruszyńska Zofia Welbl Czerniatyn Wielki 19 Ludwik Magdalena Krzywicka Stanisław Zalubowski, Antoni Korczewski 178-3-82 169R 4 Ż 332 DM
7 6 1873 Luboml Piotr Ołyniuk Kupracze 60w Franciszek Marianna Waluch Anna Andruszczuk Jankowce 50w Ignacy Helena Wojtuś? Karol Ołyniuk, Władysław Sawicki 316 66 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0034.htm
28 10 1873 Luboml Jan Czyryna Rymacze 27w Marcin Katarzyna Pradun Marianna Rudzka z Koguciuków Jankowce 19w Tomasz Agnieszka Witryk Kazimierz Rekuta, Antoni Andruszczuk 316 72 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0037.htm
10 11 1874 Luboml Wojciech Andruszczuk Terebejki 20 Michał Franciszka Stachniuk Marianna Antonowicz Sawosze 20 Bartłomiej Magdalena Sawosz Bartłomiej Stachniuk, Sebastian Godzaliński 317 76 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0041.htm
23 5 1876 Luboml Michał Andruszczuk Jankowce 20 Stanisław Anna Wójt Marianna Stachniuk Terebejki 17 Jakub Magdalena Dyczko Antoni Andruszczuk, Tomasz Jankowski 319 96 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20319/pages/PL_1_436_319_0049.htm
14 11 1876 Luboml Andrzej Rudzki Rymacze 22 Michał Magdalena Wojtaszuk Anna Tołyż Sawosze 17 Piotr Katarzyna Szpanceruk Michał Andruszczuk, Tomasz Rekuta 319 109 39 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20319/pages/PL_1_436_319_0056.htm
10 11 1879 Luboml Ignacy Stachniuk Terebejki 21 Jan Franciszka Marycz Franciszka Andruszczuk Jankowce 20 Stanisław Anna Wojtaszuk Jakub Stachniuk, Tomasz Żur 322 136 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0069.htm
31 1 1882 Luboml Stefan Sobczuk Jagodzin 21 Bartłomiej Petronela Pawliczuk Łucja Andruszczuk Jankowce 20 Stanisław Anna Taras Stefan Borowik, Michał Ołyniuk 325 86 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20325/pages/PL_1_436_325_0044.htm
23 11 1882 Toporyszcze Stefan Andruszenko par. Horbulów 20 Michał Lucyna Polanowska Krystyna Skurzyńska par. Toporyszcze 20 Konrad Marianna Mateusz Andruszenko, Grzegorz Żelizko 178-3-268 152V 29 Ż 297 DM
24 11 1885 Luboml Paweł Stachniuk Terebejki 19 Konstanty Marcelina Andruszczuk Anna Szynkaruk Rakowiec 19 Stefan Katarzyna Mazurkiewicz Józef Rudzki, Ignacy Wojtaszuk 328 94 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0048.htm
8 11 1887 Luboml Antoni Andruszczuk Terebejki 42w Michał Franciszka Stachniuk Rozalia Koguciuk z Kuniczuków Binduga 25w Marcin Konstancja Jaroszyńska Jakub Stachniuk, Jan Staniuk 330 122 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0063.htm
20 11 1888 Grzymałów Tomasz Duszeńko Zarubińce 24 Bartłomiej Agnieszka Polnarska Maria Andruszczyszyn Poznanka Hetm. 37 Grzegorz Apolonia Ruczkowska Jan Żwakuła,Mikołaj Waśków 1614 158 9 LJ 0
21 2 1888 Luboml Roman Kogut Rakowiec 30w Jan Marianna Rekuta Józefa Dominczuk Ziemlica 30 Kajetan Prakseda Błaszczuk Aleksander Iwańczuk, Michał Andruszczuk 331 107 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0055.htm
27 10 1891 Luboml Karol Andruszczuk Terebejki 23 Antoni Marianna Borowik Marianna Lewczuk Jagodzin 20 Grzegorz Agnieszka Pawliczuk 334 122 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20334/pages/PL_1_436_334_0064.htm
3 11 1891 Luboml Antoni Mordacz Terebejki 18 Józef Anna Andruszczuk Józefa Kloc Terebejki 20 Jan Katarzyna Kołtun 334 124 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20334/pages/PL_1_436_334_0065.htm
18 10 1892 Luboml Jan Matysko Terebejki 19 Bartłomiej Katarzyna Staniuk Agnieszka Tołyż Rymacze 18 Tomasz Marianna Andruszuk 335 86 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0045.htm
24 10 1893 Luboml Jan Andruszczuk Jankowce 18 Stefan Marianna Bocian Franciszka Kaganiuk Kupracze 21 Piotr Anna Jaszczuk Jan Grabowski, Michał Szewczuk 336 111 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0057.htm
29 10 1895 Luboml Michał Tołyż Jagodzin 19 Michał Agnieszka Proncuk Józefa Mordacz Terebejki 19 Józef Anna Andruszczuk Wawrzyniec Dejneka, Karol Proncuk 909 61V 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0058.htm
12 11 1895 Luboml Paweł Stachniuk Terebejki 22 Stanisław Łucja Staniuk Franciszka Andruszczuk Terebejki 20 Wojciech Marianna Andruszczuk Józef Koguciuk, Jan Kozioł 909 63R 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0059.htm
6 10 1896 Luboml Paweł Stachniuk Terebejki 29w Konstanty Marcelina Wojtaszuk Anna Andruszczuk Terebejki 22 Antoni Marianna Porch Bartłomiej Stachniuk, Błażej Sztuber 910 62V 38 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0058.htm
25 10 1898 Luboml Wincenty Rudzki Rymacze 19 Piotr Marianna Jaszczuk Franciszka Tołyż Rymacze 20 Tomasz Marianna Andruszczuk 933 72 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20933/pages/PL_1_436_933_0063.htm
27 6 1899 Luboml Jan Kosiński Sołtyse, par. Korytnica 30 Aleksander Józefa Kosińska Marianna z Stachniuków Andruszczuk Terebejki 40 Jakub Magdalena Dyczko 934 66 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20934/pages/PL_1_436_934_0061.htm
14 11 1899 Luboml Jan Mordacz Terebejki 21 Józef Anna Andruszuk Jadwiga Szynkaruk Jahodyn 19 Tomasz Katarzyna Staniuk Stanisław Stachniuk, Maciej Iwanczuk 934 75 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20934/pages/PL_1_436_934_0066.htm
6 2 1900 Luboml Piotr Andruszczuk Terebejki 21 Antoni Marianna Borowik Ludwika Godzało Jagodzin 17 Michał Marianna Pawliczuk Adam Godzało, Piotr Weremko 949 108 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0056.htm
18 6 1900 Luboml Wojciech Andruszczuk Terebejki 46w Michał Franciszka Stachniuk Marianna Mordacz ze Stockich Sawosze 36w Jan Marianna Zając Antoni Mordacz, Jan Kołtun 949 116 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0060.htm
4 2 1901 Luboml Józef Stachniuk Terebejki 19 Ignacy Franciszka Andruszczuk Józefa Malec Jagodzin 19 Michał Zofia Fedorowicz Stanisław Stachniuk, Michał Rudzki 950 111 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0057.htm
4 11 1901 Luboml Dominik Tołyż Rymacze 21 Tomasz Marianna Andruszczuk Marianna Szewczuk Rymacze 18 Antoni Anna Chudyk Jan Matyszczuk, Józef Kupracz 950 121 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0062.htm
3 2 1902 Luboml Błażej Stocki Jagodzin 25 Jan Marianna Zając Katarzyna Andruszczuk Terebejki 20 Wojciech Marianna Antonowicz 981 55R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0061.htm
24 8 1903 Tbilisi Wawrzyniec Ulbrich kaliska gub. 26 Andrzej Marianna Andruszkiewicz wileńska gub. 40 Franciszek Marianna Siemaszko Franciszek Walendowski, Michał Mionzek 66 32 Tb
18 4 1904 Tbilisi Bronisław Gutowski witebska gub 32 Ignacy Teresa Andruszkiewicz Zofia Mozżen Warszawa 18 Seweryn Anna Grzegorzewska Litwinowicz, władyslaw Ruzczykow 84 16 Tb
16 5 1904 Luboml Stefan Gryciuk Jankowce 19 Michał Antonina Kruk Cyryla Chirman Jankowce 18 Jadwiga Koguciuk Jan Andruszczuk, Stefan Grabowski 1009 106 10 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0061.htm
14 11 1904 Luboml Aleksander Mordacz Terebejki 19 Józef Anna Andruszczuk Katarzyna Kużel Terebejki 19 Łukasz Agnieszka Klekot Paweł Stachniuk, Władysław Matyszczuk 1009 111 20 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0063.htm
5 2 1906 Luboml Grzegorz Matczuk Rymacze 51w Andrzej Marianna Rekuta Marianna Andruszczuk z Lewczuków Terebejki 38w Grzegorz Agnieszka Pawliczuk Maciej Kołtun, Tomasz Weremko 1009 431 18 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0229.htm
21 5 1906 Luboml Wincenty Grabowski Jankowce 21w Mikołaj Brygida Pendel Agnieszka Jaszczuk Kąty 19 Wojciech Magdalena Szklanczuk Jan Andruszczuk, Józef Kupracz 1009 437 30 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0232.htm
15 10 1906 Luboml Jan Petryk Jankowce 27 Jakub Anna Gryciuk Franciszka Andruszczuk Jankowce 17 Stefan Marianna Bocian Jan Proncuk, Franciszek Sawicki 1009 447 50 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0237.htm
5 11 1906 Luboml Marcin Andruszczuk Sawosze 23 Wojciech Marianna Antonowicz Franciszka Lewczuk Jagodzin 21 Grzegorz Katarzyna Ołyniuk Paweł Stachniuk, Dominik Rudzki 1009 451 58 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0239.htm
4 2 1907 Luboml Jan Sobczuk Jagodzin 18 Stefan Łucja Andruszczuk Józefa Stachniuk Terebejki 20 Tomasz Agnieszka Dejneka Szymon Szynkaruk, Józef Stadnicki 1009 618 4 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0328.htm
10 6 1907 Luboml Wincenty Tołyż Rymacze 21 Tomasz Marianna Andruszczuk Antonina Sztuber Jagodzin 17 Michał Franciszka Tołyż Jan Proncuk, Franciszek Wojtaszuk 1009 629 25 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0334.htm
25 1 1909 Luboml Jan Andruszczuk Terebejki 21 Wojciech Marianna Antonowicz Karolina Matysko Terebejki 18 Tomasz Franciszka Sobczuk Paweł Stachniuk, Jan Rudzki 1009 783 2 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0413.htm
25 1 1909 Luboml Józef Gryciuk Jankowce 19 Michał Antonina Kruk Franciszka Matyszczuk Jankowce 19 Paweł Marianna Rudzka Jan Andruszczuk, Paweł Iwko 1009 786 8 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0414.htm
14 2 1910 Luboml Jan Kapelan Jagodzin 21 Paweł Karolina Dobrzyńska Marianna Tołyż Rymacze 22 Tomasz Marianna Andruszczuk Stanisław Weremko, Władysław Matyszczuk 1060 121 23 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0068.htm
7 11 1910 Luboml Maciej Kołtuniuk Rymacze 28 Joachim Katarzyna Rekuta Marianna Stachniuk Terebejki 22 Ignacy Franciszka Andruszczuk Stanisław Antonowicz, Michał Koguciuk 1060 136 54 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0076.htm
7 11 1910 Luboml Jan Staniuk Kupracze 18 Kazimierz Anastazja Kruk Marianna Sobczuk Jagodzin 20 Stefan Łucja Andruszczuk Łukasz Iwko, Franciszek Romańczuk 1060 137 55 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0076.htm
21 11 1910 Dubno Jakub Buchałowski (Buchało) Murawica par. Młynów 55 Eliasz Anna Andruszczuk Marcelina Kowalczuk Dubno 36 Stanisław Karolina Lech Rudolf Melcer, Witold Suprowicz 740-4-162 119V 38 R 104 DM
13 11 1911 Luboml Franciszek Grabowski Jankowce 19 Stefan Agnieszka Gryciuk Rozalia Matysko Terebejki 18 Jan Agnieszka Tołyż Jan Andruszczuk, Jan Kozieł 1060 343 37 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0183.htm
4 9 1911 Bazalia Stefan Andruszczuk Zastawki par. Kulczyny 22 Antoni Franciszka Piotrowska Maria Kustowska Tryski 18 Franciszek Franciszka Pasztalian Bronisław Szepelski, Tomasz Kustowski 17-1-8 611R 35 Ch 1191 DM
20 5 1912 Luboml Feliks Tołyż Rymacze 29 Tomasz Marianna Andruszczuk Marianna Kornijczuk Rymacze 25 Ludwik Franciszka Iwko Wincenty Tołyż, Michał Iwko 1060 490 34 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0259.htm
14 10 1912 Luboml Roman Andruszczuk Sawosze 21 Wojciech Marianna Antonowicz Klara Mordacz Sawosze 17 Mikołaj Marianna Stocka Paweł Stachniuk, Błażej Sztuber 1060 494 41 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0261.htm
25 11 1912 Luboml Józef Mordacz Terebejki 18 Antoni Józefa Kloc Dioniza Szynkaruk Rakowiec 19 Józef Marianna Wojtaszuk Aleksander Mordacz, Roman Andruszczuk 1060 501 56 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0264.htm
18 10 1914 Włodzimierz Wołyński Włodzimierz Wiszniewski Zarzecze 24 NN Eudokia Anna Jędruszko (Andruszczuk) Zarzecze 24 Grzegorz Anastazja Oryszczak 1058 65 30 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0065.htm
24 11 1929 Luboml Jan Antonowicz Józefa Stachniuk Terebejki 21 Paweł Franciszka Andruszczuk 1010 5V 18 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201010/pages/1_436_0_0_1010_0007.htm
27 11 1929 Rymacze Wiktor Stocki Jagodzin 21 Błażej Katarzyna Andruszczuk Michalina Godzało Jagodzin 20 Jan Karolina Rekuta nr aktu 51 1009 553 103 1009 737 123 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0389.htm
25 6 1933 Rymacze Piotr Stachniuk Terebejki 19 Paweł Franciszka Andruszczuk Maria Prokopczuk nr aktu 23 1060 715 36 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0376.htm
29 8 1933 Rymacze Franciszek Matyszczuk Rymacze 24 Filip Marianna Iwańczuk Michalina Sobczuk Jagodzin 27 Stefan Łucja Andruszczuk 1009 364 109 1009 727 102 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0195.htm
19 8 1934 Krzemieniec Jan Kubiszyn Smyga 23 Wojciech Józefa Andruszczyn Paulina Borkowska Lisznia 26 Antonina 28 V 31
27 5 1934 Rymacze Adam Stocki 44w Jakub Franciszka Pronczuk Antonina Stocka Jagodzin 21 Błażej Katarzyna Andruszczuk nr aktu 20 1060 564 54 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0298.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
58 316 Ewa Andruszewiczówna 13 Ostróg Nowe Miasto 1813 Ostróg par. DW
133 179 Kostantia Andruszewiczowa 51 Ostróg Choteń 1813 Ostróg par. DW
7 Wincenty Andruszkiewicz 34 Ostróg Mizocz 1848 Równe SK 654-1-19
13 Maksymilian Andruszkiewicz 57 Ostróg Milatyn 1848 Równe SK 654-1-19
5 16 jego żona Katarzyna Andruszewska 27 Szumbar Sosnówka 1857 AGAD DM
169 326 Prac. Rozalia z Hnatjuków c. Piotra, wdowa po Nikonie Andruszkowym 31 Wyszogródek Martyszkowce 1857 AGAD DW 433-58
1 4 Ambroży Andruszkiewicz 25 Włodzimierzec Chinocza (Chinocze) 1858 Łuck DM 22-1-308 128V 18
1 7 Maciej Andruszkiewicz 38 Włodzimierzec Chinocza (Chinocze) 1858 Łuck DM 22-1-308 128V 18
1 8 Augustyn Andruszkiewicz 21 Włodzimierzec Chinocza (Chinocze) 1858 Łuck DM 22-1-308 128V 18
42 Elżbieta Andruszkiewiczowa M.R.S. 22 Dederkały Dederkały Wyższe 1860 Tarnopol DW 426-2-242
47 129 Aniela Andruszka 55 Szumsk Załuże 1872 Łuck DM 193-1-164
624 44 Andruszczuk Maria z Zielińskich, mąż prawosławny 23 Ostróg Wierzchów 1875 Równe DM 654-1-81
624 45 Andruszczuk Maria z Zielińskich, mąż prawosławny 23 Ostróg Wierzchów 1875 Równe DM 654-1-81
1 2 Andruszkiewicz Feliks 15 Stawiszcze Roskoszna / Rozkoszna 1880 CDIAK DM 1042-1-16
91 94 .. Andruszkiewicz Józef, emerytowany pułkownik, żonaty 70 .. Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
91 .. 147 Andruszkiewicz Zofia, panna .. 60 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
91 .. 148 Pieńkowska Tekla ur. Andruszkiewicz, wdowa .. 30 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
369 36 Andruszkiewicz Michał 31 Starokonstantynów Skoworódki/ Skowródki 1888 Żytomierz DM 178-49-24
370 37 Andruszkiewicz Franciszek 40 Starokonstantynów Skoworódki/ Skowródki 1888 Żytomierz DM 178-49-24
419 14 żona Katarzyna z Andruszkiewiczów 26 Starokonstantynów Pohoryła Wyższa 1888 Żytomierz DM 178-49-24
453 6 Andruszkiewicz Józef 30 Starokonstantynów Michałowce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
35 69 Mieszcz. Andruszczenko Salomea z Ochockich mąż prawosławny 61 Kodnia Kodnia 1897 Żytomierz DM 178-49-30
1 1 Andruszkiewicz Malwina z Wojciechow wd. 71 Ostróg Mizocz 1903 Ostróg par. DW
3 10 Andruszczenko Karolina mąż praw. 26 Krzemieniec Krzemieniec 1903 Tarnopol DW
38 60 Korzyńska Sabina z Andruszewiczów wd. 34 Ostróg Mizocz 1903 Ostróg par. DW
199 719 Anna Andruszkiewicz 62 Równe Równe 1907 R DW 171-2-47
453 15 Andruszkiewicz Elżbieta 72 Bereźnica Sarny 1911 Żytomierz DM 178-49-37
426 31 żona (II-ga) Marcelina z d. Andruszkiewicz 27 Włodzimierzec Ostry Róg 1913 Żytomierz DM 178-49-55
756 17 Ludwik Andruszkiewicz 50 Włodzimierzec Chinocza 1913 Żytomierz DM 178-49-55
760 28 Karolina Andruszewicz z Kork., wdowa 55 Włodzimierzec Chinocza 1913 Żytomierz DM 178-49-55
1241 49 Korzyńska Sabina z d. Andruszewska, wdowa 45 Ostróg Mizocz 1915 Żytomierz DM 178-49-63


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl