Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 66 wyników dla: Andruszkiewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
14 5 1830 Krzemieniec Anna Andruszkiewicz 22 Krzemieniec ur., z Cebrzyńskich, mąż Tomasz, syn Józef 01-7 81V 619 T 950 DM
18 6 1831 Kulczyny Stanisław Andruszkiewicz 1,5 Kulczyny rodzice: Michał i Agnieszka zd. Szymańska 178-03-97 404R 56 Ż Mg
18 7 1831 Nowogród Woł. Domicela Andruszkiewicz 96 Pilipowicze z gorączki, ur., wdowa po Grzegorzu, potomstwa nie zostawiła 245-1-5 46V 698 R 1719 DW
23 11 1832 Hołoby Emilia Czyżewska 30 Tychotyń z domu Andruszkiewicz, mąż Jan Podsędek P-u Kowelskiego, dziecko: Amelia 847 224V/397 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0215.htm
22 2 1835 Kupiel Józef Andruszkiewicz 48 Woytówka Żona AnnaZ Bieleckich, dzieci: Wojciech, Marianna, Katarzyna 178-3-101 335 21 Ż 624 SK
26 12 1840 Radziwiłłów Roman Andruszkiewicz 39 Drancza żona Magdalena Jaworska, córka Marianna 826 254 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0256.htm
9 2 1846 Starokonstantynów Stanisław Nepelski 2 Paszkowce s. ur. Maksymiliana i Salomei z Andruszkiewiczów 178-3-114 42V 18 Ż DM
4 4 1856 Ołyka Józefa Stankiewicz 45 Chorłupy z Andruszkiewiczów, zostawiła wdowca Ignacego, bez potomstwa 480 62 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20480/pages/PL_1_436_480_0033.htm
10 5 1870 Ostróg Henryka Miączyńska 35 Mizocz zd Andruszkiewicz, wdowa 654-1-56 96 P 4 R MZ

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
21 1 1760 Szumsk Agnieszka Nowakoska Nowakowska Szumsk Antoni Zofia Wojciech Jandruszkiewicz, Marianna Nowakoska, Roch Janiszeski, Rozalia Zakrzeska 297-1-180 89R Ł RK 223
2 8 1761 Szumsk Jakub Baykowski Bajkowski Szumsk Tomasz Anastazja Wojciech Andruszkiewicz, Teresa Antonicha 297-1-180 102V Ł 4436 RK 0
20 11 1761 Szumsk Andrzej Nowakowski Waśkowce Antoni Zofia Wojciech Andruszkiewicz, Marianna Nowakowska 297-1-180 104V Ł 4440 RK
15 6 1763 Szumsk Regina Menkiczko Szumsk Wincenty Helena Stanisław ?ski, Agnieszka Simawowa, Wojciech Jandruszkiewicz, Marianna Pawlicha 297-1-180 115V Ł 4463 RK
28 12 1771 Szumsk Jan Suchocki Szumsk Józef Marianna bliźniak, Stefan Andruszkiewicz, Agnieszka Szklarczukowa 297-1-180 157V Ł RK 4551
28 12 1771 Szumsk Anastazja Suchocka Szumsk Józef Marianna bliźniaczka, Walenty Gruszecki, Marianna Andruszkiewiczowa 297-1-180 157V Ł RK 4551
16 2 1799 Lubar Scholastyka Andruszkiewicz Lubar Szymon Ewa łacina, data chrztu, Kazimierz Giżowski, Elżbieta Lalewicz 178-51-174 3R Ż Mg
25 10 1800 Lubar Elżbieta Kornelia Dańkowska Lubar Jakub Julianna Kotowska łacina, data chrztu, Szymon Andruszkiewicz, Apolonia Jędrzejowska, ass. Michał Wysoczański, Ewa Andruszkiewiczowa 178-51-174 26V Ż Mg
12 1 1801 Lubar Anna Andruszkiewicz Lubar Szymon Ewa łacina, chrzest 13.01.1801, Gabriel Peretiatkowicz, Katarzyna Dunicka 178-51-174 28R Ż Mg
28 3 1802 Lubar Ludwika Andruszkiewicz Lubar Szymon Ewa łacina, chrzest 29.03.1802, Antoni Jędrzejowski, Agnieszka Pawska, ass. Antoni Pawski, Apolonia Jędrzejowska 178-51-174 39V Ż Mg
4 10 1803 Lubar Franciszek Andruszkiewicz Lubar Szymon Ewa łacina, data chrztu, Wojciech Zaliwski, Angela (Aniela) Pawska 178-51-174 54V Ż Mg
15 5 1828 Kulczyny Franciszek Fiedler Woronowica Jan Julianna Zarzycka dopeł. chrztu: 1829.12.03, chrz z wody: Ur. Michał Andruszkiewicz, Ur. Marianna Makarewicz, panna, ass. przy dopeł. Ur. Antoni Wierciński, Ur. Rozalia Trzebińska, panna 178-03-95 355V 85 Ż Mg
27 7 1828 Zasław św. Józefa Anna Kunegunda Jaczymirska Sławuta ur. Wilhelm Eleonora Andruszkiewicz ur. Jan Konczewski, ur. Marianna Kozłowska 178-3-94 36V 70 Ż 69 KP2
30 10 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Urszula Andruszkiewicz Michałowce ur. Szymon Salomea Nepelska ur. Stanisław Jaśkiewicz, ur. Zuzanna Łosiówna 178-3-94 160V 101 Ż 310 KP2
1 11 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Tekla Przysowiecka Skowródki ur. Michał Katarzyna Burkowska ur. Jakub Andruszkiewicz, ur. Anna Stepańska 178-3-94 161R 106 Ż 311 KP2
1 1 1829 Krzemieniec Józef Antonowicz Krzemieniec Fabian Teresa Krynicka ur. Roman Andruszkiewicz i sław. Marianna Skakalska ż. Jana 01-3 77V-78R 1 T 578 DM
29 8 1829 Kupiel Józef Puklicz Wojtowce ur. Jan Tekla Kamieńska ur. Tomasz Czajkowski, Anna Andruszkiewicz 178-3-95 298V 71 Ż 579 KP2
19 1 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Marianna Żurawska Skowródki ojciec NN ur. Franciszka Żurawska ur. Ignacy Terlecki, Julianna Andruszkiewicz 178-3-95 155R 12 Ż 297 KP2
14 3 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Gabriel Andruszkiewicz Werborodyńce ur. Mateusz Julianna Tepańska ur. Piotr Michałowski, Franciszka Lipińska 178-3-95 157R 32 Ż 301 KP2
13 1 1830 Kodnia Paweł Januszewski Futor Augustynów Jan Anna Andruszkiewicz Jan Jankowski Tekla Aleksandrowicz 178 3 3 R389 2 Ż MP
4 10 1831 Krzemieniec Franciszek Stachurski Krzemieniec Wojciech Anna Zwoleniewicz szl. Tomasz Wiszniowski i Fruzyna Andruszkiewicz ż. Bazylego 01-3 164R 118 T 666 DM
15 11 1832 Hołoby Amelia Magdalena Czyżewska Tychotyń Jan Emilia Andruszkiewicz Tadeusz Serwatowski, Marianna Czyżewska panna 847 219V/387 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0210.htm
22 4 1832 Białogródka Barbara Andruszkiewicz Białogródka IN Franciszka Tomasz Palczyński i Krystyna Mazurkiewicz 178-03-98 42R 43 Ż DM
23 1 1834 Lachowce Julianna Opolska Daniłówka Szymon Salomea Andruszkiewicz Mikołaj Łapiński i Anastazja Owczarska ż. Jana 171-1-7 89V 10 R DM
9 12 1839 Dąbrowica Tomasz Zaleski Folwark Lubikowicze Adam Kunegunda Czeszeyko Jan Czeszeyko, Teofila Czeszeyko; as: Karol Kunicki, Karolina Andruszkiewicz, Fr 825 113a 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0119.htm
7 12 1839 Kisielin Ambroży Łuszczewski Rudnia Stanisław Justyna Markowska Szymon Skibiński, Anna Gronowicz; as: Józef Łaszewski, Anna Andruszkiewicz; ch: 854 324 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0188.htm
19 4 1841 Miropol Józef Nepelski Tyranówka Maksymilian Salomea Andruszkiewicz 872 363 38 DW
13 1 1844 Luboml Aleksandra Andruszkiewicz Luboml Tomasz Julianna Katner Bazyli Romanowski, Anna Sadnicka ż. Bazylego 859 554 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0296.htm
27 10 1844 Luboml Szymon Baryłka Luboml Ksawera Baryłka Teodor Dziaduk, Julia Andruszkiewicz ż. Tomasza 859 588 110 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0313.htm
5 9 1846 Starokonstantynów Hieronim Alfons Leszczyński Ostrykowce Bazyli Różyna Andruszkiewicz Wlm Feliks Janiszewski i Wlm Krystyna Nikonowicz Kapitanowa WR wdowa 178-3-114 17R 127 Ż DM
19 2 1847 Luboml Julianna Wietrzyńska Luboml Rozalia Wietrzyńska Stefan Jarowiecki, Julianna Andruszkiewicz ż. Tomasza 862 363 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0195.htm
5 10 1847 Luboml Benigna Ochman Luboml Antoni Agnieszka Mokciowska? Joachim Sawicki, Joanna Andruszkiewicz ż. Tomasza 862 378 77 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0203.htm
2 11 1850 Starokonstantynów Elżbieta Markiewicz Skowródki Grzegorz Anna Tarnawska 1-dw. Feliks Andruszkiewicz, szl. Elżbieta Terlecka z. Feliksa 178-3-119 26V-27R 122 Ż 52 DW
5 9 1855 Lubar Józef Moczulski Awratin Marcin Karolina Baczyńska Jan Kowalewski, Aleksandra Andruszkiewicz 641-1-15 13 56 Ż MP
28 12 1858 Ostróg Mieczysław Andruszkiewicz Słobudka Wincenty Malwina Wojciechowska Józef Karwicki i Wincentyna Lubowicka panna 886 2-3 2 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0002.htm
28 10 1871 Kuniów Cecylia Andruszkiewicz Borowica Paweł Emilia Rudnik Tomasz Tereszczuk i Marianna Tereszczuk wdowa 178-3-78 255V-256R 63 Ż DM
10 2 1874 Luboml Antoni Wierzyński Binduga Jan Katarzyna Skwarkowska Józef Porębski, Elżbieta Andruszkiewicz ż. Wasyla 317 4 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0003.htm
17 7 1875 Gródek Jan Trzciński Podlesny Oleksiniec Franciszek Katarzyna Rytkiewicz Trzciński Antoni, Andruszkiewicz Antonina, ż. Łukasza 173 JZ
22 7 1887 Luboml Stefan Ciecierski Byk Piotr Joanna Ciunkiewicz Ludwik Dołgwinowicz, Elżbieta Andruszkiewicz ż. Wasyla 330 50 99 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0027.htm
7 11 1890 Luboml Michalina Marmura Luboml Andrzej Elżbieta Ambroziewicz Władysław Marmura, Elżbieta Andruszkiewicz ż. Wasyla 333 66 132 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0034.htm
17 10 1893 Luboml Rozalia Nowakowska Luboml Jan Apolonia Suszkiewicz Antoni Andruszkiewicz, Marianna Jankowska 336 70 137 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0036.htm
14 10 1893 Luboml Longin Dorosiewicz Luboml Konstanty Amelia Iwanczewska Walerian Strzelski, Elżbieta Andruszkiewicz 337 82 162 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0042.htm
26 2 1894 Luboml Antonina Marmura Luboml Andrzej Elżbieta Ambroziewicz Władysław Kamiński, Elżbieta Andruszkiewicz ż. Wasyla 337 18 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0010.htm
14 6 1895 Luboml Albin Wierzyński Binduga Jan Katarzyna Skwarun Adam Sinicki, Ludwika Andruszkiewicz ż. Antoniego 909 26V 102 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0027.htm
19 10 1897 Luboml Paulina Suszkiewicz Luboml Ksawery Marianna Jankowska Władysław Marmura, Elżbieta Andruszkiewicz wdowa 911 29V 116 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0030.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
21 11 1756 Szumsk Stefan Wolanik Horbowce, obrz. gr. k Katarzyna Mazurek Mazurska Horbowce p Damian Andruszkiewicz, Marianna Antoniuk 297-1-180 26V Ł RK
11 11 1772 Szumsk Michał Jasiński? Hucisko Antonowieckie k Wiktoria Ganczarz Hucisko Antonowieckie p Stefan Andruszkiewicz i jego żona 297-1-180 60V Ł RK
27 2 1810 Szumsk Ignacy Bossowski Bosowski Chodaki k Justyna Pilawska Iłowica Mała p Szymon Andruszkiewicz, Jan Dubiński 297-1-183 72V Ł RK
2 2 1827 Krzemieniec Józef Czaykowski Krzemieniec 24 Jan Anna Mirecka Anna Baranowska Krzemieniec 20 Józef Marianna Iwanicka Roman Andruszkiewicz, Józef Świdziński i Onufry Żukowski 01-5 1V 3 T 731 DM
20 5 1827 Bazalia Wilhelm Jacymirski Kotiurzyńce 47 Kazimierz Marianna Radzijewska Eleonora Andruszkiewicz Kotiurzyńce 24 Feliks Marianna Białowiejska Ferdynand Gozdziejewski i Józef Rawicz Wierciński 178-3-93 243V 11 Ż DM
10 11 1831 Dubno Józef Bahrynowski Dubno 23 Andrzej Tekla Moszczyńska Antonina Andruszkiewicz Dubno 25 Stanisław Teresa Ilnicka 817 111V 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0115.htm
1 2 1831 Annopol Tadeusz Bołsonowski Klepacze 30w Jeremiasz Ludwika Andruszkiewicz Julianna Wojna Klepacze 20 Jan Katarzyna Wiszeska ur. Jan Przewłocki, Józef Zabłocki 171-1-4 126R 1 R 7911 DW
18 5 1841 Nowogród Wołyński Julian Tchorzewski Pilipowicze 25 Piotr Krystyna Jasińska Magdalena Sawicka Pilipowicze 24 Grzegorz Marianna Andruszkiewicz Sylwester Grzybowski, Stanisław Konopnicki 872 74 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0041.htm
21 5 1842 Żytomierz Teofil Lewicki 27 Aleksander Paulina Andruszkiewicz Augustyna Białkowska 18 Szczepan Katarzyna Teleśnicka 178 51 484 17 Ż Ni
21 5 1850 Starokonstantynów Feliks Andruszkiewicz Skowródki 24 Jakub Julia Świrska Antonina Bernadzka Skowródki 18 Magdalena 1-dw. Dominik Stefański, Jan Stefański 178-3-119 36R 16 Ż 71 DW
24 8 1903 Tbilisi Wawrzyniec Ulbrich kaliska gub. 26 Andrzej Marianna Andruszkiewicz wileńska gub. 40 Franciszek Marianna Siemaszko Franciszek Walendowski, Michał Mionzek 66 32 Tb
18 4 1904 Tbilisi Bronisław Gutowski witebska gub 32 Ignacy Teresa Andruszkiewicz Zofia Mozżen Warszawa 18 Seweryn Anna Grzegorzewska Litwinowicz, władyslaw Ruzczykow 84 16 Tb

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
7 Wincenty Andruszkiewicz 34 Ostróg Mizocz 1848 Równe SK 654-1-19
13 Maksymilian Andruszkiewicz 57 Ostróg Milatyn 1848 Równe SK 654-1-19
42 Elżbieta Andruszkiewiczowa M.R.S. 22 Dederkały Dederkały Wyższe 1860 Tarnopol DW 426-2-242
91 94 .. Andruszkiewicz Józef, emerytowany pułkownik, żonaty 70 .. Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
91 .. 147 Andruszkiewicz Zofia, panna .. 60 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
91 .. 148 Pieńkowska Tekla ur. Andruszkiewicz, wdowa .. 30 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
369 36 Andruszkiewicz Michał 31 Starokonstantynów Skoworódki/ Skowródki 1888 Żytomierz DM 178-49-24
370 37 Andruszkiewicz Franciszek 40 Starokonstantynów Skoworódki/ Skowródki 1888 Żytomierz DM 178-49-24
419 14 żona Katarzyna z Andruszkiewiczów 26 Starokonstantynów Pohoryła Wyższa 1888 Żytomierz DM 178-49-24
453 6 Andruszkiewicz Józef 30 Starokonstantynów Michałowce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
1 1 Andruszkiewicz Malwina z Wojciechow wd. 71 Ostróg Mizocz 1903 Ostróg par. DW
453 15 Andruszkiewicz Elżbieta 72 Bereźnica Sarny 1911 Żytomierz DM 178-49-37


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl