Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 132 wyników dla: Andruszkiewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
24 3 1830 Kodnia Paweł Januszewicz 4/12 Futor Klasztorny s. Jana i Anny z Andruszkiewiczów 178-3-3 385R 2 Ż 733 DM
3 10 1830 Kodnia Antoni Andruszkiewicz 80 Futor Ks. Augustianów wdowiec po Katarzynie, synowie Michał i Aleksander, córka Anna 178-3-3 387V 17 Ż 738 DM
14 5 1830 Krzemieniec Anna Andruszkiewicz 22 Krzemieniec ur., z Cebrzyńskich, mąż Tomasz, syn Józef 426-1-7 81V 619 T/FS 950 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HC-M?i=949&cat=300453
18 6 1831 Kulczyny Stanisław Andruszkiewicz 1,5 Kulczyny rodzice: Michał i Agnieszka zd. Szymańska 178-3-97 404R 56 Ż Mg
18 7 1831 Nowogród Wołyński. Domicela Andruszkiewicz 96 Pilipowicze z gorączki, ur., wdowa po Grzegorzu, potomstwa nie zostawiła 245-1-5 46V 698 R 1719 DW
15 6 1831 Bereźnica Marcin Dodajewski 80 Horodziec żona Eufrozyna z Andruszkiewiczów, synowie Kazimierz i Dominik, córki Placyda i Joanna 817 75V 9 AGAD 80 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0080.htm
10 8 1831 Berezdów Paweł Bilecki 60 Paszuki wdowiec po Annie z Andruszkiewiczów, synowie Antoni i drugiego syna imię nie zapisane 245-1-5 120R 75 R 217 DM
3 7 1831 Starokonstantynów k. Dominikanó Ewa Andruszkiewicz 87 Połowinniki wdowa po Janie, córki Katarzyna i Salomea 178-3-97 189V 127 Ż 361 DM
23 11 1832 Hołoby Emilia Czyżewska 30 Tychotyń z domu Andruszkiewicz, mąż Jan Podsędek P-u Kowelskiego, dziecko: Amelia 847 224V/397 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0215.htm
14 1 1832 Międzyrzec Józef Pogorzelski 73 Charaług ż.Salomea z Andruszkiewiczów,syn Romuald,c.Róża,Klementyna,Tekla, Zuzanna 171-1-5 249V 3 R AS
17 5 1834 Zasław św. Jana Jan Andruszkiewicz 6/12 Zasław s. Kaspra i Marianny z Popławskich 178-3-100 15V 22 Ż 32 DM
3 12 1834 Hulewicze Teresa Andruszkiewicz 18 Hulewicze c.Feliksa i Marianny 131 47 13 AGAD EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20131/pages/PL_1_436_131_0024.htm
3 12 1834 Hulewicze Teresa Andruszkiewicz 18 Hulewicze c. Feliksa i Marianny 849 337 13 AGAD 187 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0187.htm
22 2 1835 Kupiel Józef Andruszkiewicz 48 Woytówka Żona AnnaZ Bieleckich, dzieci: Wojciech, Marianna, Katarzyna 178-3-101 335 21 Ż 624 SK
9 4 1835 Berezdów Ludwika Bołsunowska 53 Senihów z d. Andruszkiewicz, mąż Remian, synowie Tadeusz i Józef, córki Petronela, Jadwiga i Domicela 245-1-9 118R 27 R 39 DM
25 1 1836 Hulewicze Leonora Jacimirska 25 Kaszówka z d. Andruszkiewicz, mąż Wilhelm, córki Anna, Julianna i Józefa 851 364 3 AGAD 202 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0202.htm
11 12 1838 Berezdów Teodor Huczyński 67 Jabłonówka z parafii Kurczyk greko-unickiej, żona Julianna z Andruszkiewiczów, synowie Jan, Jan (2) i Stefan, córki Tekla, Marianna i Anna 245-1-12 193V 53 R 194 DM
22 3 1839 Zasław św. Józefa Feliks Andruszkiewicz 62 Sławuta pozost. wd. Mariannę z d. Białowiezkich?, bezdzietny 178-3-112 81R 22 Ż 158 RG
26 12 1840 Radziwiłłów Roman Andruszkiewicz 39 Drancza żona Magdalena Jaworska, córka Marianna 826 254 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0256.htm
9 2 1846 Starokonstantynów Stanisław Nepelski 2 Paszkowce s. ur. Maksymiliana i Salomei z Andruszkiewiczów 178-3-114 42V 18 Ż 68 DM
4 4 1856 Ołyka Józefa Stankiewicz 45 Chorłupy z Andruszkiewiczów, zostawiła wdowca Ignacego, bez potomstwa 480 62 10 AGAD 33 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20480/pages/PL_1_436_480_0033.htm
9 1 1863 Bazalia Jan Andruszkiewicz 1,5 Janówka s. Franciszki Andruszkiewicz 17-1-9 2V 5 Ch 3 DM
10 5 1870 Ostróg Henryka Miączyńska 35 Mizocz zd Andruszkiewicz, wdowa 654-1-56 96 P 4 R MZ
23 7 1901 Zasław św. Jana Antonina Andruszkiewicz 44 Płużne z d. Jakusiewicz, mąż i potomstwo wyznania prawosławnego 17-2-72 30V 26 Ch 576 DM
16 4 1912 Tajkury Wincenty Paszkowski 37 Zdołbunów kawaler, s. Wincentego i Wandy z Andruszkiewiczów 740-4-696 47R 16 R 40 DM
6 1 1920 Starokonstantynów Katarzyna Andruszkiewicz 67 Pogiriła Wyższa z tyfusu, wdowa, synowie Paweł i Władysław, córki Maria, Teofila, Józefa i Aniela 17-2-91 158R 11 Ch 276 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
21 1 1760 Szumsk Agnieszka Nowakoska Nowakowska Szumsk Antoni Zofia Wojciech Jandruszkiewicz, Marianna Nowakoska, Roch Janiszeski, Rozalia Zakrzeska 297-1-180 89R Ł RK 223
2 8 1761 Szumsk Jakub Baykowski Bajkowski Szumsk Tomasz Anastazja Wojciech Andruszkiewicz, Teresa Antonicha 297-1-180 102V Ł 4436 RK 0
20 11 1761 Szumsk Andrzej Nowakowski Waśkowce Antoni Zofia Wojciech Andruszkiewicz, Marianna Nowakowska 297-1-180 104V Ł 4440 RK
15 6 1763 Szumsk Regina Menkiczko Szumsk Wincenty Helena Stanisław ?ski, Agnieszka Simawowa, Wojciech Jandruszkiewicz, Marianna Pawlicha 297-1-180 115V Ł 4463 RK
28 12 1771 Szumsk Jan Suchocki Szumsk Józef Marianna bliźniak, Stefan Andruszkiewicz, Agnieszka Szklarczukowa 297-1-180 157V Ł RK 4551
28 12 1771 Szumsk Anastazja Suchocka Szumsk Józef Marianna bliźniaczka, Walenty Gruszecki, Marianna Andruszkiewiczowa 297-1-180 157V Ł RK 4551
16 2 1799 Lubar Scholastyka Andruszkiewicz Lubar Szymon Ewa łacina, data chrztu, Kazimierz Giżowski, Elżbieta Lalewicz 178-51-174 3R Ż Mg
25 10 1800 Lubar Elżbieta Kornelia Dańkowska Lubar Jakub Julianna Kotowska łacina, data chrztu, Szymon Andruszkiewicz, Apolonia Jędrzejowska, ass. Michał Wysoczański, Ewa Andruszkiewiczowa 178-51-174 26V Ż Mg
12 1 1801 Lubar Anna Andruszkiewicz Lubar Szymon Ewa łacina, chrzest 13.01.1801, Gabriel Peretiatkowicz, Katarzyna Dunicka 178-51-174 28R Ż Mg
28 3 1802 Lubar Ludwika Andruszkiewicz Lubar Szymon Ewa łacina, chrzest 29.03.1802, Antoni Jędrzejowski, Agnieszka Pawska, ass. Antoni Pawski, Apolonia Jędrzejowska 178-51-174 39V Ż Mg
4 10 1803 Lubar Franciszek Andruszkiewicz Lubar Szymon Ewa łacina, data chrztu, Wojciech Zaliwski, Angela (Aniela) Pawska 178-51-174 54V Ż Mg
8 1 1803 Bereźnica Seweryn Aleksander Ignacy Kaszowski Sijańce par. Ostróg Ignacy Salomea Pruszyńska [akt ur. Ostróg 8.01.1803] dopełnienie chrztu Aleksander Hejkim i Teresa Andruszkiewicz, Michał Plater i Ewa Porazińska z Mowickich, Ignacy Brzozowski i Tekla Zahorska, Michał Sorokin i Katarzyna Witwińska 816 79R 2 AGAD 81 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0081.htm
10 8 1827 Kodnia Aleksander Januszewicz Syngury Jan Anna Andruszkiewicz Jan Jankowski i Marianna Leonowa zamężna 178-51-287 3R 18 Ż 6 DM
27 6 1827 Bereźnica Jan z Dukli Bonawentura Czajkowski Horodziec Dawid Zofia Lachowicz Stefan Daszkowski i Eufrozyna Dodajewska z Andruszkiewiczów 813 124a 10 AGAD 124 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0124.htm
8 4 1827 Dubno Cecylia Iwanów Pantalia NN Helena Iwanowicz c. nieślubna zamężnej rekrutki, Jan Strongowski i Ksenia Andruszkiewicz ż. Mikołaja 813 172R 44 AGAD 174 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0174.htm
15 5 1828 Kulczyny Franciszek Fiedler Woronowica Jan Julianna Zarzycka dopeł. chrztu: 1829.12.03, chrz z wody: Ur. Michał Andruszkiewicz, Ur. Marianna Makarewicz, panna, ass. przy dopeł. Ur. Antoni Wierciński, Ur. Rozalia Trzebińska, panna 178-3-95 355V 85 Ż Mg
27 7 1828 Zasław św. Józefa Anna Kunegunda Jaczymirska Sławuta ur. Wilhelm Eleonora Andruszkiewicz ur. Jan Konczewski, ur. Marianna Kozłowska 178-3-94 36V 70 Ż 69 KP2
30 10 1828 Starokonstantynów Dominikanie Urszula Andruszkiewicz Michałowce ur. Szymon Salomea Nepelska ur. Stanisław Jaśkiewicz, ur. Zuzanna Łosiówna 178-3-94 160V 101 Ż 310 KP2
1 11 1828 Starokonstantynów Dominikanie Tekla Przysowiecka Skowródki ur. Michał Katarzyna Burkowska ur. Jakub Andruszkiewicz, ur. Anna Stepańska 178-3-94 161R 106 Ż 311 KP2
1 1 1829 Krzemieniec Józef Antonowicz Krzemieniec Fabian Teresa Krynicka ur. Roman Andruszkiewicz i sław. Marianna Skakalska ż. Jana 426-1-3 77V-78R 1 T 578 DM
29 8 1829 Kupiel Józef Puklicz Wojtowce ur. Jan Tekla Kamieńska ur. Tomasz Czajkowski, Anna Andruszkiewicz 178-3-95 298V 71 Ż 579 KP2
19 1 1829 Starokonstantynów Dominikanie Marianna Żurawska Skowródki ojciec NN ur. Franciszka Żurawska ur. Ignacy Terlecki, Julianna Andruszkiewicz 178-3-95 155R 12 Ż 297 KP2
14 3 1829 Starokonstantynów Dominikanie Gabriel Andruszkiewicz Werborodyńce ur. Mateusz Julianna Tepańska ur. Piotr Michałowski, Franciszka Lipińska 178-3-95 157R 32 Ż 301 KP2
13 1 1830 Kodnia Paweł Januszewski Futor Augustynów Jan Anna Andruszkiewicz Jan Jankowski Tekla Aleksandrowicz 178 3 3 R389 2 Ż MP
4 10 1831 Krzemieniec Franciszek Stachurski Krzemieniec Wojciech Anna Zwoleniewicz szl. Tomasz Wiszniowski i Fruzyna Andruszkiewicz ż. Bazylego 426-1-3 164R 118 T 666 DM
15 11 1832 Hołoby Amelia Magdalena Czyżewska Tychotyń Jan Emilia Andruszkiewicz Tadeusz Serwatowski, Marianna Czyżewska panna 847 219V/387 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0210.htm
22 4 1832 Białogródka Barbara Andruszkiewicz Białogródka IN Franciszka Tomasz Palczyński i Krystyna Mazurkiewicz 178-3-98 42R 43 Ż DM
23 1 1834 Lachowce Julianna Opolska Daniłówka Szymon Salomea Andruszkiewicz Mikołaj Łapiński i Anastazja Owczarska ż. Jana 171-1-7 89V 10 R DM
11 2 1834 Łabuń Walenty Kozielski Rożyczna Józef Cecylia Micherzyńska Ferdynand Bogucki i Lucyna Andruszkiewicz, asyst. Ignacy Miliniewski i Ludwika Miliniewska 178-3-100 103R 12 Ż 207 DM
6 12 1834 Włodzimierzec Ambroży Andruszkiewicz Chinocze Eliasz Zuzanna Trochimowicz Tomasz Apanasow i Oksenia Zohła ż. Zinka, asyst. Onufry Karolc i Anna Zohły ż. Ignacego 820 76V 40 AGAD 80 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0080.htm
15 9 1837 Włodzimierzec Augustyn Andruszkiewicz Chinocze Eliasz Zuzanna Sawosiuk Onufry Teodorowicz i Agata Szeligan ż. Bazylego 823 94V-95R 35 AGAD 100 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0100.htm
6 2 1838 Kulczyny Antoni Łosiński Czepelówka Piotr Ewa Olszewska Józef Leszczyński i Teresa Andruszkiewicz ż. Maksymiliana 170-3-110 385R 6 737 Ż DM
9 12 1839 Dąbrowica Tomasz Zaleski Folwark Lubikowicze Adam Kunegunda Czeszeyko Jan Czeszeyko, Teofila Czeszeyko; as: Karol Kunicki, Karolina Andruszkiewicz, Fr 825 113a 24 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0119.htm
7 12 1839 Kisielin Ambroży Łuszczewski Rudnia Stanisław Justyna Markowska Szymon Skibiński, Anna Gronowicz; as: Józef Łaszewski, Anna Andruszkiewicz; ch: 854 324 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0188.htm
19 4 1841 Miropol Józef Nepelski Tyranówka Maksymilian Salomea Andruszkiewicz Stanisław Świętosławski i jego siostra Karolina Świętosławska panna 872 363 38 AGAD 192 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0192.htm
9 4 1842 Zasław św. Jana Teofila Załuska Zasław Franciszek Tekla Gągalska Jakub Andruszkiewicz, Elżbieta Malinowska 178-51-485 3V 16 Ż 6 RG
7 12 1842 Zasław św. Jana Ambroży Józef Stanisławski Zasław Kasper Marianna Muszyńska Jakub Andruszkiewicz, Tekla Załuska 178-51-485 10V 58 Ż 13 RG 0
13 1 1844 Luboml Aleksandra Andruszkiewicz Luboml Tomasz Julianna Katner Bazyli Romanowski, Anna Sadnicka ż. Bazylego 859 554 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0296.htm
27 10 1844 Luboml Szymon Baryłka Luboml Ksawera Baryłka Teodor Dziaduk, Julia Andruszkiewicz ż. Tomasza 859 588 110 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0313.htm
2 2 1845 Starokonstantynów Marianna Krzewicka Motrunki Wawrzyniec Barbara Andruszkiewicz Kasper Krzewicki i Teresa Żółkiewska ż. Wincentego 178-3-113 147R 18 Ż 294 DM
5 9 1846 Starokonstantynów Hieronim Alfons Leszczyński Ostrykowce Bazyli Różyna Andruszkiewicz Wlm Feliks Janiszewski i Wlm Krystyna Nikonowicz Kapitanowa WR wdowa 178-3-114 17R 127 Ż 34 DM
19 2 1847 Luboml Julianna Wietrzyńska Luboml Rozalia Wietrzyńska Stefan Jarowiecki, Julianna Andruszkiewicz ż. Tomasza 862 363 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0195.htm
5 10 1847 Luboml Benigna Ochman Luboml Antoni Agnieszka Mokciowska? Joachim Sawicki, Joanna Andruszkiewicz ż. Tomasza 862 378 77 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0203.htm
22 3 1848 Kulczyny Paweł Pawłowski Łahodyńce Antoni Róża Andruszkiewicz Mikołaj Piotrowski i Franciszka Hrehorowicz 178-3-117 497V 27 Ż 977 DM
6 2 1849 Ostróg Wiktor Kamiński Milatyn Ignacy Rozalia Matuszewska Piotr Andruszkiewicz i Teresa Andruszkiewicz ż. Maksymiliana 171-1-15 5V-6R 13 R 8 DM
17 1 1849 Kulczyny Antoni Kostkowski Woskodawińce Jan Teresa Andruszkiewicz Sylwester Lisowski i Rozalia Mołodecka ż. Franciszka 178-3-118 160V-161R 9 Ż 303-304 DM
2 11 1850 Starokonstantynów Elżbieta Markiewicz Skowródki Grzegorz Anna Tarnawska 1-dw. Feliks Andruszkiewicz, szl. Elżbieta Terlecka z. Feliksa 178-3-119 26V-27R 122 Ż 52 DW
4 5 1851 Międzyrzec Stanisław Malinowski Rusywel Wojciech Julia Piasecka chrzest 6.05.1851, Piotr Andruszkiewicz i Karolina Zabrocka ż. Karola 171-2-1 213V-214R 14 R 215 BW 0
5 9 1855 Lubar Józefa Moczulska Awratyn Marcin Karolina Baczyńska 1-dw. Jan Kowalewski, Aleksandra Andruszkiewicz 641-1-15 10V-11R 56 Ż 13 MP, DW
28 12 1858 Ostróg Mieczysław Andruszkiewicz Słobudka Wincenty Malwina Wojciechowska Józef Karwicki i Wincentyna Lubowicka panna 886 2-3 2 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0002.htm
25 1 1860 Starokonstantynów Katarzyna Andruszkiewicz Skoworódki Feliks Antonina Bernadzka Ludwik Sawicki i Anna Markiewicz ż. Grzegorza 178-3-130 275V-276R 24 Ż 515-516 DM
28 10 1871 Kuniów Cecylia Andruszkiewicz Borowica Paweł Emilia Rudnik Tomasz Tereszczuk i Marianna Tereszczuk wdowa 178-3-78 255V-256R 63 Ż DM
10 2 1874 Luboml Antoni Wierzyński Binduga Jan Katarzyna Skwarkowska Józef Porębski, Elżbieta Andruszkiewicz ż. Wasyla 317 4 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0003.htm
17 7 1875 Gródek Jan Trzciński Podlesny Oleksiniec Franciszek Katarzyna Rytkiewicz Trzciński Antoni, Andruszkiewicz Antonina, ż. Łukasza 173 JZ
22 7 1887 Luboml Stefan Ciecierski Byk Piotr Joanna Ciunkiewicz Ludwik Dołgwinowicz, Elżbieta Andruszkiewicz ż. Wasyla 330 50 99 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0027.htm
7 11 1890 Luboml Michalina Marmura Luboml Andrzej Elżbieta Ambroziewicz Władysław Marmura, Elżbieta Andruszkiewicz ż. Wasyla 333 66 132 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0034.htm
17 10 1893 Luboml Rozalia Nowakowska Luboml Jan Apolonia Suszkiewicz Antoni Andruszkiewicz, Marianna Jankowska 336 70 137 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0036.htm
14 10 1893 Luboml Longin Dorosiewicz Luboml Konstanty Amelia Iwanczewska Walerian Strzelski, Elżbieta Andruszkiewicz 337 82 162 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0042.htm
26 2 1894 Luboml Antonina Marmura Luboml Andrzej Elżbieta Ambroziewicz Władysław Kamiński, Elżbieta Andruszkiewicz ż. Wasyla 337 18 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0010.htm
14 6 1895 Luboml Albin Wierzyński Binduga Jan Katarzyna Skwarun Adam Sinicki, Ludwika Andruszkiewicz ż. Antoniego 909 26V 102 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0027.htm
19 10 1897 Luboml Paulina Suszkiewicz Luboml Ksawery Marianna Jankowska Władysław Marmura, Elżbieta Andruszkiewicz wdowa 911 29V 116 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0030.htm
30 5 1908 Starokonstantynów Maria Sokołowska Świnna Aleksander Feliksa Jasińska Franciszek Andruszkiewicz i Maria Ciastka ż. Pawła 17-2-88 17V-18R 72 Ch 36-37 DM
4 4 1916 Starokonstantynów Leokadia Kowalewska Skoworódki Cyriak Maria Andruszkiewicz Bazyli Werbachowski i Paulina Kuczalska ż. Stanisława 17-2-90 60V-61R 36 Ch 120-124 DM 0
28 5 1921 Starokonstantynów Janina Kowalewska Skoworódki Cyriak Maria Andruszkiewicz Stefan Koźlik i Lucyna (Aniela) Andruszkiewicz wdowa 17-2-91 cz.2 225V-226R 104 Ch 54-55 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
21 11 1756 Szumsk Stefan Wolanik Horbowce, obrz. gr. k Katarzyna Mazurek Mazurska Horbowce p Damian Andruszkiewicz, Marianna Antoniuk 297-1-180 26V Ł RK
11 11 1772 Szumsk Michał Jasiński? Hucisko Antonowieckie k Wiktoria Ganczarz Hucisko Antonowieckie p Stefan Andruszkiewicz i jego żona 297-1-180 60V Ł RK
27 2 1810 Szumsk Ignacy Bossowski Bosowski Chodaki k Justyna Pilawska Iłowica Mała p Szymon Andruszkiewicz, Jan Dubiński 297-1-183 72V Ł RK
2 2 1827 Krzemieniec Józef Czaykowski Krzemieniec 24 Jan Anna Mirecka Anna Baranowska Krzemieniec 20 Józef Marianna Iwanicka Roman Andruszkiewicz, Józef Świdziński i Onufry Żukowski 426-1-5 1V 3 T 731 DM
20 5 1827 Bazalia Wilhelm Jacymirski Kotiurzyńce 47 Kazimierz Marianna Radzijewska Eleonora Andruszkiewicz Kotiurzyńce 24 Feliks Marianna Białowiejska Ferdynand Gozdziejewski i Józef Rawicz Wierciński 178-3-93 243V 11 Ż DM
5 2 1828 Berezdów Wincenty Juzikiewicz Berezdów 20 Jakub Katarzyna Bołsunowska Teresa Kapłańska Senihów 20 Franciszek Anastazja Waśkowska Feliks Andruszkiewicz, Kazimierz Kamiński, Jan Otowczyc 245-1-2 78V 4 R 158 DM
30 9 1829 Hulewicze Ludwik Niemiński Kaszówka 29 Franciszek Dorota Andruszkiewicz Marianna Szulc Kaszówka 26 Jan Ludwika Koperska Ludwik Załęski, Piotr Prokopowicz, Remigiusz Jełowicki 844 378-379 15 AGAD 207 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0207.htm
2 2 1830 Berezdów Józef Bołsunowski Prawutyn Mały 23 Remigian [Remigiusz] Ludwika Andruszkiewicz Katarzyna Wychowska [Wyhowska] Prawutyn mały 18 Wincenty Justyna Dobrowolska Klemens Bołsunowski, Tadeusz Waśkowski, Teodor Waśkowski 245-1-4 100V 6 R 198 DM
10 11 1831 Dubno Józef Bahrynowski Dubno 23 Andrzej Tekla Moszczyńska Antonina Andruszkiewicz Dubno 25 Stanisław Teresa Ilnicka 817 111V 27 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0115.htm
1 2 1831 Annopol Tadeusz Bołsonowski Klepacze 30w Jeremiasz Ludwika Andruszkiewicz Julianna Wojna Klepacze 20 Jan Katarzyna Wiszeska ur. Jan Przewłocki, Józef Zabłocki 171-1-4 126R 1 R 7911 DW
29 1 1833 Berezdów Kazimierz Zabłocki Puzyrki par. Annopol 20 Kajetan Urszula Dąbrowska Domicela Bołsunowska Senihów 18 Remigiusz Ludwika Andruszkiewicz Jakub Dąbrowski, Józef Bołsunowski, Kazimierz Waśkowski 245-1-7 131R 1 R 24 DM
13 5 1835 Bereźnica Kazimierz Dodajewski Horodziec 36 Kazimierz [Marcin ?] Eufrozyna Andruszkiewicz Tekla z d. Bokujemska Szaciło Horodziec w Ignacy Kunegunda Erazm Lejman, Jan Żarczyński, Franciszek Delikowski 821 119R-119V 2 AGAD 120 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0120.htm
20 9 1836 Międzyrzec Romuald Pogorzelski Charaług 37 Jozef Salomea Andruszkiewicz Józefa Bańkowska Charaług 18 Józef Tekla Pilecka Marcel Jasiński, Ignacy Pilecki 171-1-9 253R 10 R AS
30 6 1836 Berezdów Jan Huczyński Jabłonówka 26 Teodor Julianna Andruszkiewicz Julianna Tołczan Berezdów 20 Nikita Marianna Juścińska Piotr Tchórzewski , Paweł Ejsmont 245-1-10 161R 17 R 32
18 5 1841 Nowogród Wołyński Julian Tchorzewski Pilipowicze 25 Piotr Krystyna Jasińska Magdalena Sawicka Pilipowicze 24 Grzegorz Marianna Andruszkiewicz Sylwester Grzybowski, Stanisław Konopnicki 872 74 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0041.htm
21 5 1842 Żytomierz Teofil Lewicki 27 Aleksander Paulina Andruszkiewicz Augustyna Białkowska 18 Szczepan Katarzyna Teleśnicka 178 51 484 17 Ż Ni
21 5 1850 Starokonstantynów Feliks Andruszkiewicz Skowródki 24 Jakub Julia Świrska Antonina Bernadzka Skowródki 18 Magdalena 1-dw. Dominik Stefański, Jan Stefański 178-3-119 36R 16 Ż 71 DW
11 11 1851 Starokonstantynów Teofil Werbachowski Motrunki 20 Józef Tekla Stawińska Marianna Andruszkiewicz Skowródki 19 Jakub Julia Swirska 1-dw. Kasper Werbachowski, Józef Boczkowski 178-3-120 64V 29 Ż 125 DW
31 1 1860 Żytomierz Aleksander Ruszkiewicz Żytomierz 49 Kazimierz Barbara Jaszkiewicz Anna z d. Kalinowska Nowicka Żytomierz 45w Bernard Marcelina Kobylańska Jan Nowicki, Grzegorz Andruszkiewicz, Józef Kozłowski 178-3-52 78R 8 Ż 159 DM
8 11 1864 Korzec Jan Malinowski Rusywel par. Międzyrzec Korecki 25 Marcin Aleksandra Sowicz Małgorzata Paszyńska Kryłów 18 Jan Teresa Andruszkiewicz [Andrzejowska] Piotr Malinowski, Piotr Mołczaniuk 171-1-83 60V 29 R 63 DM
24 8 1903 Tbilisi Wawrzyniec Ulbrich kaliska gub. 26 Andrzej Marianna Andruszkiewicz wileńska gub. 40 Franciszek Marianna Siemaszko Franciszek Walendowski, Michał Mionzek 66 32 Tb
18 4 1904 Tbilisi Bronisław Gutowski witebska gub 32 Ignacy Teresa Andruszkiewicz Zofia Mozżen Warszawa 18 Seweryn Anna Grzegorzewska Litwinowicz, władyslaw Ruzczykow 84 16 Tb

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
7 Wincenty Andruszkiewicz 34 Ostróg Mizocz 1848 Równe SK 654-1-19
13 Maksymilian Andruszkiewicz 57 Ostróg Milatyn 1848 Równe SK 654-1-19
1 4 Ambroży Andruszkiewicz 25 Włodzimierzec Chinocza (Chinocze) 1858 Łuck DM 22-1-308 128V 18
1 7 Maciej Andruszkiewicz 38 Włodzimierzec Chinocza (Chinocze) 1858 Łuck DM 22-1-308 128V 18
1 8 Augustyn Andruszkiewicz 21 Włodzimierzec Chinocza (Chinocze) 1858 Łuck DM 22-1-308 128V 18
42 Elżbieta Andruszkiewiczowa M.R.S. 22 Dederkały Dederkały Wyższe 1860 Tarnopol DW 426-2-242
6 11 Augustyn Andruszkiewicz 30 Włodzimierzec Chinocza 1864 Łuck AC1 22-1-216 103R 5
1 2 Andruszkiewicz Feliks 15 Stawiszcze Roskoszna / Rozkoszna 1880 CDIAK DM 1042-1-16
91 94 .. Andruszkiewicz Józef, emerytowany pułkownik, żonaty 70 .. Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
91 .. 147 Andruszkiewicz Zofia, panna .. 60 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
91 .. 148 Pieńkowska Tekla ur. Andruszkiewicz, wdowa .. 30 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
369 36 Andruszkiewicz Michał 31 Starokonstantynów Skoworódki/ Skowródki 1888 Żytomierz DM 178-49-24
370 37 Andruszkiewicz Franciszek 40 Starokonstantynów Skoworódki/ Skowródki 1888 Żytomierz DM 178-49-24
419 14 żona Katarzyna z Andruszkiewiczów 26 Starokonstantynów Pohoryła Wyższa 1888 Żytomierz DM 178-49-24
453 6 Andruszkiewicz Józef 30 Starokonstantynów Michałowce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
1 1 Andruszkiewicz Malwina z Wojciechow wd. 71 Ostróg Mizocz 1903 Ostróg par. DW
199 719 Anna Andruszkiewicz 62 Równe Równe 1907 R DW 171-2-47
453 15 Andruszkiewicz Elżbieta 72 Bereźnica Sarny 1911 Żytomierz DM 178-49-37
426 31 żona (II-ga) Marcelina z d. Andruszkiewicz 27 Włodzimierzec Ostry Róg 1913 Żytomierz DM 178-49-55
756 17 Ludwik Andruszkiewicz 50 Włodzimierzec Chinocza 1913 Żytomierz DM 178-49-55


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl