Imię
Nazwisko
Miejscowo¶ć
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 113 wyników dla: Andruszewicz

Zgony


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowo¶ć Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
8 3 1811 Kuniów Konstancja Andruszewicz 60 Peremerówka szl. wdowa, zostawiła dorosłe dzieci 297-1-086 25R Ł
10 5 1827 Białogródka Maciej Andruszewicz 7 Sosnoweczka s. ur. Gabriela i Tekli z Iwińskich 178-03-93 70R 36 Ż DM
12 12 1829 Białogródka Antoni Andruszewicz 60 Dworzec ur., żona Ewa z Łomnickich, synowie Józef i Aleksander 178-03-95 100V 81 Ż DM
16 12 1831 Białogródka Józef Kowalewski 52 Dańkowce ur., żona Franciszka z Aruszewskich (Andruszewicz?), córki Ludwika, Marianna, Aniela i Tekla 178-3-97 104V 109 Ż DM
7 10 1833 Białogródka Piotr Andruszewicz 2 Sosnoweczka s. ur. Gabriela i Tekli z Kędzierskich 178-3-99 67R 84 Ż DM
21 4 1834 Białogródka Paulina Andruszewicz 5 Sosnoweczka c. ur. Gabriela i Tekli z Kędzierskich 171-1-100 97R 38 Ż DM
18 11 1834 Białogródka Michał Andruszewicz 6/12 Sosnoweczka s. ur. Gabriela i Tekli z Kędzierskich 171-1-100 100V 86 Ż DM
30 5 1837 Ostróg Julia Nepelska 3 Sujmy c. Szymona i Salomei z Andruszewiczów 171-1-10 39R 55 R DM
8 4 1837 Białogródka Jan Andruszewicz 8 Sosnówka s. ur. Gabriela i Tekli z Kędzierskich 178-03-108 171R 39 Ż DM
28 9 1845 Białogródka Ewa Andruszewicz 3/12 Dworzec c. Józefa s. Antoniego i Apolonii z Jakubowskich c. Jana 178-03-113 117R 74 Ż DM
14 4 1847 Białogródka Anna Skulimowska 3/52 Szarłajówka c. 1-dw. Jana i Marianny z Andruszewiczów 178-3-116 124R 36 Ż DM
6 2 1848 Białogródka Karolina Andruszewicz 20/52 Sosnóweczka c. 1-dw. Józefa i Teresy z Gęsickich 178-3-117 157R 20 Ż DM
12 2 1848 Białogródka Tekla Andruszewicz 57 Sosnóweczka 1-dw., z Kędzierskich c. Mikołaja, m±ż Gabriel, syn Józef, córki Helena, Salomea, Marianna i Kunegunda 178-3-117 158V 28 Ż DM
4 8 1848 Białogródka Józef Andruszewicz 41 Gnojniczka gruĽlica, 1-dw., żona Tekla z Kuczyńskich, synowie Ignacy, Paweł i Jan, córka Marianna 178-3-117 170V 100 Ż DM
5 2 1851 Białogródka Antoni Mysłowski 4 Sosnóweczka s. ur. Józefa i Heleny Andruszewicz 178-03-120 480R 8 Ż DM
6 7 1858 Białogródka Franciszka Niewirowicz 7/12 Sosnóweczka c. ur. Jana i Salomei Andruszewicz 178-03-74 264R 41 Ż DM
8 7 1858 Białogródka Michalina Niewirowicz 4 Sosnóweczka c. ur. Jana i Salomei Andruszewicz 178-03-74 264R 42 Ż DM
10 5 1859 Lachowce Józef Jasiński 24 Jurówka 1-dw., żona Klementyna Andruszewicz, córka Julia 886 197 17 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0103.htm
2 3 1860 Białogródka Michalina Iliaszyńska 6/12 Sosnóweczka c. 1-dw. Jana i Marianny Andruszewicz 178-03-75 145R 23 Ż DM
6 8 1861 Łabuń Antonina Leszczyńska 1 Łotówka c. ur. Bazylego i Rozalii Andruszewicz 178-03-76 365V 52 Ż DM
8 1 1862 Białogródka Józef Andruszewicz 40 Sosnóweczka 1-dw., żona Teresa z Gęsickich, synowie Wojciech i Mikołaj, córki Agnieszka i Michalina 178-03-77 153V 5 Ż DM
9 7 1863 Białogródka Apolonia Andruszewicz 8 Dworzec c. Józefa i Apolonii 178-03-81 56R 42 Ż DM
1 6 1866 Białogródka Hieronima Andruszewicz 19 Dworzec panna, zabita 178-03-81 253V 38 Ż DM
1 6 1866 Białogródka Józefa Andruszewicz 8 Dworzec zabita, c. Józefa i Apolonii 178-03-81 253V 39 Ż DM
22 7 1889 Dederkały Karolina Ostaszewska 62 Sadki z Andruszewiczów, chł., wdowa, córka Dorota 0.1-81B 93V 7 T

Urodzenia


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowo¶ć Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
16 11 1798 Białogródka Salomea Mazurek Białogródka Jan Apolonia data chrz. 17.11, honestus Szymon Łukaszewski i honesta Tatiana Łozińska, as., lab. Stefan Andruszewicz i lab. Ksenia Hrynicha 178-51-95 100R 59 Ż DM
13 2 1799 Białogródka Eufrozyna Andruszewicz Sosnóweczka Mikołaj Magdalena chrz. 13.02., g. Jan Andruszewicz i g. Zofia Mysłowska 178-51-95 103R 19 Ż DM
3 1 1801 Ostróg Kacper Andruszewicz Choteń Atanazy Konstancja Antoni Czechowski, Marcianna Andruszewicz 297-1-136 1 Łuck SK
15 3 1811 Ostróg Józef Jakubowski Mizocz Jakub Rozalia Lisiecka Tomasz Andruszewicz, Agnieszka G±siorowska 297-1-136 144 Ł 858 SK
8 3 1827 Białogródka Jan Andruszewicz Sosnoweczka Gabriel Tekla Kędzierska Wawrzyniec Czarnecki i Anastazja Łoniecka ż. Jana 178-03-93 56R 21 Ż DM
19 7 1829 Białogródka Paulina Andruszewicz Sosnoweczka Gabriel Tekla Kędzierska Marcin Beyzymski i Anna Łaniecka ż. Jana 178-03-95 72R 64 Ż DM
5 9 1830 Zasław ¶w. Jana Marianna Andruszewicz Zasław Kasper Marianna Popławska Dawid Jędrzejewski i Marianna Baranowska wdowa 178-03-96 4V 28 Ż DM
2 2 1831 Białogródka Piotr Andruszewicz Sosnoweczka Gabriel Tekla Kędzierska Walenty Kalnicki i Teresa Gałęska ż. Jana 178-3-97 72R 11 Ż DM
13 3 1832 Białogródka Jan Szymański Wa¶kowczyki Leon Katarzyna Machnicka Jan Gołębiowski i Lucyna Jeżewska ż. Piotra, as. Augustyn Dołgiert i Anna Andruszewicz ż. Michała 178-03-98 40V 32 Ż DM
4 6 1832 Białogródka Jan Mysłowski Sosnoweczka Józef Wiktoria Paciorkowska Wawrzyniec Andruszewicz i Marianna Buszyńska ż. Marcina 178-03-98 44R 57 Ż DM
16 9 1832 Białogródka Franciszek Narewicz Podlisce Jan Apolonia Tyczyńska Paweł Wisniowski i Marianna Andruszewicz ż. Kaspra 178-03-98 49R 97 Ż DM
30 6 1833 Białogródka Tekla Gałęzka KuĽmińce IN Marianna Wojciech Rudkowski i Tekla Andruszewicz ż. Gabriela 178-03-99 48V 56 Ż DM
6 1 1833 Zasław ¶w. Jana Dorota Luber Zasław IN Katarzyna Luber c. panny, Kasper Andruszewicz i Antonina Szczepanowska mężatka 178-03-99 2V 7 Ż DM
11 5 1834 Białogródka Michał Andruszewicz Sosnówka Gabriel Tekla Kędzierska Józef Kaliński i Anna Olęska ż. Michała 178-03-100 78V 40 Ż DM
11 5 1835 Zasław ¶w. Jana Stanisław Ryszkowski Zasław Grzegorz Marianna Rokacowa Bazyli Karpa, Marianna Andruszewiczowa 178-3-101 4 23 Ż SK
16 8 1835 Białogródka Klotylda Andruszewicz Sosnoweczka Gabriel Tekla Kędzierska Ignacy Mysłowski i Anna Oleńska ż. Michała 178-03-101 119V 67 Ż DM
19 11 1836 Białogródka Mikołaj Więckowski Sosnoweczka Jan Apolonia Jaskulska Wawrzyniec Andruszewicz i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-03-106 126R 97 Ż DM
1 8 1837 Białogródka Stefan Mysłowski Sosnóweczka Józef Helena Andruszewicz Józef Gałęski i Franciszka Kalnicka ż. Jana 178-03-108 154V 87 Ż DM
30 3 1838 Białogródka Antoni Rajewski Sosnóweczka Jan Aleksandra Szymańska Wawrzyniec Andruszewicz i Konstancja Działeńska ż. Teodora 178-3-110 135V 37 Ż DM
13 4 1838 Białogródka Leon Żukowski Białogródka IN Domicela Jan Jarocki i Franciszka Andruszewicz panna 178-3-110 136V 48 Ż DM
17 8 1838 Białogródka Ignacy Andruszewicz Dworzec Aleksander Tekla Korczyńska Wincenty Kornatowski i Elżbieta Pilawska ż. Antoniego 178-3-110 143R 99 Ż DM
11 9 1838 Białogródka Marianna Niewirowicz Sosnówka Jan Salomea Andruszewicz Jan Gałęski i Marianna Brzezińska ż. Marcina 178-3-110 143V 103 Ż DM
10 10 1838 Białogródka Franciszka Mysłowska Sosnówka Antoni Apolonia Rajewska Wawrzyniec Andruszewicz i Tekla Kalińska ż. Jana 178-3-110 144V 111 Ż DM
8 11 1838 Białogródka Paulina Kalnicka Dzworzec Jan Tekla Rutkowska Józef Andruszewicz i Teresa Kornatowska ż. Wincentego 178-3-110 146R 121 Ż DM
11 5 1839 Białogródka Józefa Mysłowska Sosnówka Józef Helena Andruszewicz ur. Marcin Kędzierski i ur. Teresa Oleńska ż. Wojciecha 178-3-112 121R 57 Ż DM
25 7 1839 Białogródka Anna Sinicka Sosnówka Jakub Marianna Niemirowicz ur. Wawrzyniec Andruszewicz i ur. Marianna Oleńska ż. Jana 178-3-112 123R 72 Ż DM
20 8 1839 Białogródka Mikołaj Andruszewicz Sosnówka Józef Apolonia Jakubowska ur. Karol Pilawski i ur. Franciszka Olędzka ż. Jana 178-3-112 123V 79 Ż DM
12 1 1845 Białogródka Honorat Mysłowski Sosnoweczka Józef s. Jana Helena c. Gabriela Andruszewicz Jan Paszkiewicz i Salomea Niewirowiczówna ż. Jana 178-3-113 85R 9 Ż DM
8 3 1845 Białogródka Mikołaj Skulimowski Sosnoweczka Jan s. Andrzeja Zofia c. Gabriela Andrusiewicz Wawrzyniec Andruszewicz i Konstancja Gałęzka ż. Teodora 178-3-113 87V 29 Ż DM
12 4 1845 Białogródka Leon Hryniewiecki Sosnoweczka Mikołaj s. Jana Agnieszka c. Teodora Kozielska Wawrzyniec Andruszewicz i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-113 89R 44 Ż DM
22 4 1845 Białogródka Wojciech Andruszewicz Sosnoweczka Józef s. Gabriela Teresa c. Onufrego Gęsicka Jan Konferowicz i Kunegunda Andruszewicz ż. Wawrzyńca 178-3-113 89V 47 Ż DM
26 5 1845 Białogródka Marianna Oleńska Sosnoweczka Jan s. Antoniego Franciszka c. Macieja Zawacka Jan Mirecki i Apolonia Andruszewicz ż. Józefa 178-3-113 91R 60 Ż DM
21 8 1845 Białogródka Tomasz Janiszewski Dworzec Joachim s. Ignacego Marianna c. Jana KuĽmińska Józef Andruszewicz i Teresa Wołowicz ż. Edwarda 178-3-113 94V 85 Ż DM
7 3 1846 Białogródka Jan Andruszewicz Gnojnica Mała Aleksander s. Antoniego Tekla c. Jana Korczyńska Franciszek Baczyński i Apolonia Michnicka ż. Wincentego 178-03-115 129V 30 Ż DM
6 7 1846 Białogródka Jan z Dukli Mysłowski Sosnoweczka Antoni s. Jana Konstancja c. Teodora Gałęzka Wawrzyniec Andruszewicz i Teresa Jaskulska ż. Jana 178-03-115 133V 63 Ż DM
11 9 1846 Białogródka Weronika Andruszewicz Dworzec Józef s. Antoniego Apolonia c. Jakuba Jakubowska Franciszek Rychlicki i Elżbieta Pilawska ż. Antoniego 178-03-115 136V 85 Ż DM
15 10 1846 Białogródka Antoni Mysłowski Sosnoweczka Józef s. Jana Helena c. Gabriela Andruszewicz Jędrzej Jaskulski i Teresa Olędzka ż. Wojciecha 178-03-115 137V 96 Ż DM
22 10 1846 Białogródka Anna Niewirowicz Sosnoweczka Jan s. Macieja Salomea c. Gabriela Andruszewicz Marcin Kędzierski i Kunegunda Andruszewicz ż. Warzyńca 178-03-115 138V 101 Ż DM
31 3 1847 Ostróg Aniela Andruszewicz Mizocz Wincenty Anna Siedlecka Teodor Kosobucki i Zuzanna Biskupska ż. Szymona 171-1-13 8R 41 R DM
27 3 1847 Białogródka Anna Skulimowska Sosnóweczka Jan Marianna Andruszewicz 1-dw. Jan Gałęzki i 1-dw. Anna Olędzka ż. Michała 178-3-116 103R 33 Ż DM
28 8 1847 Białogródka Karolina Kornatowska Dworzec Wincenty s. Tomasza Apolonia c. Bartłomieja Paciorkowska 1-dw. Józef Andruszewicz i 1-dw. Marianna Pilawska ż. Karola 178-3-116 108V 77 Ż DM
19 9 1847 Białogródka Karolina Andruszewicz Sosnóweczka Józef Teresa G±siecka 1-dw. Jakub Sienicki i 1-dw. Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-116 110R 90 Ż DM
20 2 1848 Ostróg Wiktoria Kulczycka Hurby Dionizy Teofila Żurawska Wincenty Andruszewicz i Marianna Kędzierska ż. Ignacego 171-1-14 6V 33 R DM
30 6 1848 Ostróg Paulina Andruszewicz Mizocz Wincenty Anna Siedlecka Teodor Szkodlarski i Krystyna Nikonowicz wdowa 171-1-14 15R 84 R DM
13 1 1848 Białogródka Jan Hilary Jaskulski Sosnoweczka Antoni Teresa Nawrocka Mikołaj Strumiński i Teresa Andruszewicz 178-3-117 126R 6 Ż DM
9 6 1848 Białogródka Marianna Andruszewicz Gnojniczki Aleksander Tekla Kuszyńska? Michał Zieliński i Eleonora Perłowska ż. Maksymiliana 178-3-117 133V 54 Ż DM
24 7 1848 Białogródka Klementyna Zalewska Białogródka Karol Józefa Micińska Józef Andruszewicz i Filipina Stawska ż. Jana 178-3-117 136V 70 Ż DM
28 7 1848 Białogródka Jan Jasiński Dworzec Karol Marianna Kalnicka Józef Andruszewicz i Apolonia Kornatowska ż. Wincentego 178-3-117 136V 71 Ż DM
6 11 1848 Białogródka Michał Mysłowski Sosnówka Józef Helena Andruszewicz Jan Gałęcki i Anna Oleńska ż. Michała 178-3-117 143R 110 Ż DM
16 11 1848 Białogródka Agnieszka Andruszewicz Sosnoweczka Józef Teresa Gęsicka Jakub Sinicki i Marianna Oleńska panna 178-3-117 144R 115 Ż DM
6 1 1849 Białogródka Antonina Sławecka Dworzec Jan Apolonia Szwajdecka Józef Andruszewicz i żona Karola Pilawskiego 178-03-118 503V-504R 11 Ż DM
29 3 1849 Starokonstantynów Kajetan Eustachy Leszczyński Ostrykowce Bazyli Rozalia Andruszewicz szl. Ferdynand Bakinowski, Lucyna Wojcicka, Antoni Wrodzicki, Karolina Andruszewicz panna 178-3-118 7V-8R 34 Ż
20 3 1849 Białogródka Katarzyna Niemirowicz Sosnówka Jan Salomea Andruszewicz Jan Skulimowski i Teresa Jaksulska ż. Andrzeja 178-03-118 520V-521R 63 Ż DM
4 4 1849 Białogródka Marianna Strzemecka Dworzec Wawrzyniec Domicela Kułakowska Józef Andruszewicz i Marianna Pilawska ż. Karola 178-03-118 522V-523R 69 Ż DM
13 10 1849 Białogródka Józefa Hryniewiecka Sosnóweczka Paweł Antonina Łoniewska Maciej Beyzymski i Teresa Andruszewicz ż. Józefa 178-03-118 545V-546R 136 Ż DM
29 1 1850 Białogródka Franciszka Skulimowska Sosnóweczka Jan Marianna Andruszewicz Jan Niemirowicz i Anna Olędzka ż. Michała 178-03-119 473V-474R 6 Ż DM
6 1 1851 Białogródka Stefan Niewirowicz Sosnóweczka Jan Salomea Andruszewicz Jan Skulimowski i Kunegunda Adnruszewicz ż. Wawrzyńca 178-03-120 438V-439R 25 Ż DM
27 1 1851 Białogródka Józefa Jasińska Dworzec Karol Marianna Kalnicka Józef Andruszewicz i Apolonia Kornatowska ż. Wincentego 178-03-120 439V-440R 30 Ż DM
27 4 1856 Białogródka Karolina Andruszewicz Dworzec Józef Apolonia Jakubowska Grzegorz Sławecki i Marianna Wolska ż. Kaspra 178-03-124 573V-574R 50 Ż DM
13 5 1856 Białogródka Julianna Andruszewicz Sosnóweczka Józef Teresa Gęsicka Tadeusz Kędzierski i Antonina Hryniowiecka ż. Pawła 178-03-124 574V-575R 55 Ż DM
8 9 1856 Białogródka Marianna Łukarzewska Ledzianka Wojciech Julianna Andruszewicz Jan Kobylański i Anastazja Zielińska panna 178-03-124 583V-584R 90 Ż DM
18 6 1857 Sławuta Antoni Głuchowski Sławuta Józef Barbara Andruszewicz Wincenty Malinowski, Anna Kależycka ż. Marcina 178-3-73 433V-434R 26 Ż 816
20 1 1857 Białogródka Michalina Hryniewiecka Sosnóweczka Paweł Antonina Łaniecka Józef Andruszewicz i Dominika Bejzymska ż. Franciszka 178-3-73 141V-142R 13 Ż DM
15 7 1860 Białogródka Michalina Andruszewicz Sosnóweczka Józef Teresa G±sińska Jan Kamiński i Agnieszka Bogusławska ż. Jana 178-03-75 118V-119R 67 Ż DM
19 8 1860 Białogródka Tekla Niewirowicz Sosnówka Jan Salomea Andruszewicz Tomasz Gałęski i Salomea Mysłowska ż. Feliksa 178-03-75 120V-121R 79 Ż DM
16 10 1860 Białogródka Antoni Łukarzewski Trusiłówka Wojciech Julia Andruszewicz Tomasz Zarzycki i Marianna Kobylańska ż. Jana 178-03-75 124V-125R 98 Ż DM
17 10 1860 Białogródka Józef Bejzymski Sosnóweczka Jan Teresa Podhorodecka Józef Andruszewicz i Marianna Niewirowicz ż. Jana 178-03-75 124V-125R 99 Ż DM
1 7 1860 Łabuń Antonina Leszczyńska Łotówka Bazyli Rozalia Andruszewicz Mikołaj Brunert i Zofia Korzeniowska wdowa 178-03-75 308V-309R 44 Ż DM
2 2 1866 Białogródka Marianna Andruszewicz Sosnoweczka Wojciech Tekla ? Franciszek Bejzymski i Franciszka Medyńska ż. Wawrzyńca 178-03-81 201V-202R 12 Ż DM
4 12 1866 Białogródka Karol Korzeniowski Futor Romanów Franciszek Marcelina Słomińska Stefan D±browski i Tekla Andruszewicz 178-03-81 226V-227R 110 Ż DM
9 12 1867 Białogródka Jan Andruszewicz Białogródka IN Joanna Andruszewicz s. panny, Jan Witkowski i Wiktoria Szwajdecka panna 178-03-81 300V-301R 140 Ż DM
25 7 1868 Białogródka Karol Dzięgielowski KuĽmińce Franciszek Agnieszka Andruszewicz Hieronim Kozłowski i Marinna Dubowicz ż. Piotra 178-03-81 360V-361R 69 Ż DM
13 6 1869 Białogródka Elżbieta Łukaszewska Trusiłówka Wojciech Julia Andruszewicz Tomasz Zarzycki i Honorata Wysocka ż. Augustyna 178-03-81 425V-426R 66 Ż DM
12 8 1869 Białogródka Kazimierz Zorhacz (Zorgacz) Sosnówka Ignacy Aniela Wojciech Andruszewicz i Magdalena Iwińska ż. Józefa 178-03-81 433V-434R 99 Ż DM
26 3 1870 Białogródka Marianna Zwolińska Dworzec Józef Antonina Andruszewicz Józef Kornatowski i Marianna Sławecka panna 178-3-84 14V-15R 41 Ż DM
25 6 1873 Białogródka Wincenty Andruszewicz Sosnóweczka Wojciech Tekla Lisiecka Kazimierz Kędzierski i Barbara Liniewska ż. Jana 178-03-84 360V-361R 95 Ż DM

¦luby

Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Sk±d Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Sk±d Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki ¦wiadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
5 6 1832 Białogródka Marcin Kędzierski Białogródka 31 Mikołaj Salomea Falińska Anna Kobylańska Białogródka 17 Stefan Apolonia Ordywicz Wawrzyniec Andruszewicz, Teodor Gałęski 178-03-98 60R 17 Ż DM
3 7 1832 Białogródka Wawrzyniec Andruszewicz Sosnoweczka 30 Mikołaj Magdalena Dubowicz Kunegunda Mecherzyńska Sosnoweczka 16 Jan Anna Marcinowska Jan Gałęski, Piotr Marcinkiewicz 178-03-98 60V 20 Ż DM
5 7 1836 Białogródka Józef Mysłowski Sonoweczka 43w Jan Apolonia Sasimowska Helena Andruszewicz Sosnoweczka 20 Gabriel Tekla Kędzierska Marcin Kędzierski, Franciszek Mecherzyński 178-03-106 133R 18 Ż DM
13 2 1838 Białogródka Józef Andruszewicz Sosnóweczka 27 Antoni Ewa Łomnicka Apolonia Jakubowska Sosnoweczka 20 Wawrzyniec Marianna Kalnicka Antoni Pilawski, Ignacy Niepokulczycki 178-03-110 150R 5 Ż DM
11 2 1845 Białogródka Maciej Rutkowski Sosnoweczka 22 Wawrzyniec s. Franciszka Marianna c. Jana Kalnicka Marianna Urbańska Beleżyńce 20 Sebastian s. Jana Apolonia c. Franciszka Krzewicka Józef Andruszewicz i Józef Kaliński 178-03-113 103V 8 Ż DM
12 2 1850 Białogródka Wincenty Drohojewski Zubary, par. Zasław ¶w. Józefa 25 Antoni Wiktoria Kucharska Tekla z d. Kuczyńska Andruszewicz Gnojniczka 30w Jan Marianna Bilecka Antoni Kamiński, Józef Pisarski 178-03-119 497R 11 Ż DM
2 6 1857 Białogródka Szymon Brzyski Dworzec 22 Tomasz Krystyna Jastrzębska Domicela Kaleńska Dworzec 20 Józef Tekla Rutkowska Józef Andruszewicz i Andrzej Skulimowski 178-03-73 181V 15 Ż DM
25 11 1858 Białogródka Jan Ulaszyński Sosnóweczka 46w Mikołaj Tekla Tomaszewska Marianna z d. Andruszewicz Skulimowska Sosnóweczka 36w Gabriel Tekla Kędzierska Jan Niewirowicz, Wiktor Ziobrowski 178-03-74 256R 28 Ż DM
14 2 1860 Białogródka Józef Zwoliński Zasław par. Zasław ¶w. Józefa 24 Grzegorz Marianna Tarnawska Antonina Andruszewicz Dworzec 18 Józef Apolonia Jakubowska Jakub Sienicki, Franciszek Anichinoski 178-03-75 134R 9 Ż DM
30 1 1866 Lachowce Maciej Mysłowski Sosnówka par. Białogródka 22 Józef Marianna Andruszewicz Antonina Zagajewska Bisówka Wielka 18 Stanisław Katarzyna Winiarska Michał Kaliński, Mikołaj Zalewski, Szymon Andruszewicz 178-3-146 147V 5 Ż DM JZ
16 6 1868 Białogródka Honorat Mysłowski Sosnoweczka 24 Józef Salomea Andruszewicz Magdalena Bogusławska Sosnoweczka 18 Jan Agnieszka Rutkowska Józef Jaskulski, Piotr Lipiński 178-03-81 386V 19 Ż DM
8 11 1870 Białogródka Grzegorz Łaszcz Dworzec 20 Jan Aniela Baranowska Ewa Andruszewicz Dworzec 19 Józef Apolonia Rutkowska Józef Kornatowski, Tomasz Zarzycki 178-03-84 72R 42 Ż DM

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
58 316 Ewa Andruszewiczówna 13 Ostróg Nowe Miasto 1813 Ostróg par. DW
133 179 Kostantia Andruszewiczowa 51 Ostróg Choteń 1813 Ostróg par. DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl