Imię
Nazwisko
Miejscowo¶ć
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 157 wyników dla: Andruszewicz

Zgony


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowo¶ć O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
8 3 1811 Kuniów Konstancja Andruszewicz 60 Peremerówka szl. wdowa, zostawiła dorosłe dzieci 297-1-086 25R Ł
10 5 1827 Białogródka Maciej Andruszewicz 7 Sosnoweczka s. ur. Gabriela i Tekli z Iwińskich 178-3-93 70R 36 Ż DM
12 12 1829 Białogródka Antoni Andruszewicz 60 Dworzec ur., żona Ewa z Łomnickich, synowie Józef i Aleksander 178-3-95 100V 81 Ż DM
19 9 1829 Zasław ¶w. Jana Paulina Andruszewicz 4/12 Zasław rodzice ur. Kasper Andruszewicz, Marianna Popławska, na diarię 178-3-95 22R 43 Ż 40 KP2
16 12 1831 Białogródka Józef Kowalewski 52 Dańkowce ur., żona Franciszka z Aruszewskich (Andruszewicz?), córki Ludwika, Marianna, Aniela i Tekla 178-3-97 104V 109 Ż DM
7 10 1833 Białogródka Piotr Andruszewicz 2 Sosnoweczka s. ur. Gabriela i Tekli z Kędzierskich 178-3-99 67R 84 Ż DM
21 4 1834 Białogródka Paulina Andruszewicz 5 Sosnoweczka c. ur. Gabriela i Tekli z Kędzierskich 171-1-100 97R 38 Ż DM
18 11 1834 Białogródka Michał Andruszewicz 6/12 Sosnoweczka s. ur. Gabriela i Tekli z Kędzierskich 171-1-100 100V 86 Ż DM
15 8 1836 Zasław ¶w. Jana Marcin Andruszewicz 6/12 Zasław s. Kaspra i Marianny z Popławskich 178-3-106 17V 26 Ż 34 DM
30 5 1837 Ostróg Julia Nepelska 3 Sujmy c. Szymona i Salomei z Andruszewiczów 171-1-10 39R 55 R DM
8 4 1837 Białogródka Jan Andruszewicz 8 Sosnówka s. ur. Gabriela i Tekli z Kędzierskich 178-3-108 171R 39 Ż DM
7 4 1837 Zasław ¶w. Jana Marianna Andruszewicz 35 Zasław z d. Popławska, m±ż Kasper, córki Marianna i Aniela 178-3-108 19R 16 Ż 38 DM
16 2 1842 Zasław ¶w. Jana Kacper Andruszewicz 46 Zasław wd. po Mariannie z d. Popławskiej, pozost. c.: Anielę i Mariannę 178-51-485 18R 12 Ż 20 RG
28 9 1845 Białogródka Ewa Andruszewicz 3/12 Dworzec c. Józefa s. Antoniego i Apolonii z Jakubowskich c. Jana 178-3-113 117R 74 Ż DM
14 4 1847 Białogródka Anna Skulimowska 3/52 Szarłajówka c. 1-dw. Jana i Marianny z Andruszewiczów 178-3-116 124R 36 Ż DM
6 2 1848 Białogródka Karolina Andruszewicz 20/52 Sosnóweczka c. 1-dw. Józefa i Teresy z Gęsickich 178-3-117 157R 20 Ż DM
12 2 1848 Białogródka Tekla Andruszewicz 57 Sosnóweczka 1-dw., z Kędzierskich c. Mikołaja, m±ż Gabriel, syn Józef, córki Helena, Salomea, Marianna i Kunegunda 178-3-117 158V 28 Ż DM
4 8 1848 Białogródka Józef Andruszewicz 41 Gnojniczka gruĽlica, 1-dw., żona Tekla z Kuczyńskich, synowie Ignacy, Paweł i Jan, córka Marianna 178-3-117 170V 100 Ż DM
1 2 1849 Ostróg Paulina Andruszewicz 10/12 Mizocz c. Wincentego i Anny z Siedleckich 171-1-15 43R 17 R 45 DM 0
5 2 1851 Białogródka Antoni Mysłowski 4 Sosnóweczka s. ur. Józefa i Heleny Andruszewicz 178-3-120 480R 8 Ż DM
6 7 1858 Białogródka Franciszka Niewirowicz 7/12 Sosnóweczka c. ur. Jana i Salomei Andruszewicz 178-3-74 264R 41 Ż DM
8 7 1858 Białogródka Michalina Niewirowicz 4 Sosnóweczka c. ur. Jana i Salomei Andruszewicz 178-3-74 264R 42 Ż DM
10 5 1859 Lachowce Józef Jasiński 24 Jurówka 1-dw., żona Klementyna Andruszewicz, córka Julia 886 197 17 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0103.htm
2 3 1860 Białogródka Michalina Iliaszyńska 6/12 Sosnóweczka c. 1-dw. Jana i Marianny Andruszewicz 178-3-75 145R 23 Ż DM
6 8 1861 Łabuń Antonina Leszczyńska 1 Łotówka c. ur. Bazylego i Rozalii Andruszewicz 178-3-76 365V 52 Ż DM
8 1 1862 Białogródka Józef Andruszewicz 40 Sosnóweczka 1-dw., żona Teresa z Gęsickich, synowie Wojciech i Mikołaj, córki Agnieszka i Michalina 178-3-77 153V 5 Ż DM
1 10 1862 Kulczyny Jan Ostaszewski 33 Jaworowce żona Karolina z Andruszewiczów, córka Dorota 178-3-131 203V 73 Ż 391 DM
9 7 1863 Białogródka Apolonia Andruszewicz 8 Dworzec c. Józefa i Apolonii 178-3-81 56R 42 Ż DM
11 7 1863 Ostropol Helena Andruszewicz 3 Charkowce c. Ludwika i Marianny z Iwanowskich 17-1-325 4R 21 Ch 7 DM
1 6 1866 Białogródka Hieronima Andruszewicz 19 Dworzec panna, zabita 178-3-81 253V 38 Ż DM
1 6 1866 Białogródka Józefa Andruszewicz 8 Dworzec zabita, c. Józefa i Apolonii 178-3-81 253V 39 Ż DM
6 5 1872 Zasław ¶w. Jana Ignacy Andruszewicz 35 Kaletyńce pozost. wd. Salomeę, s.: Jana i Konstantego oraz c. Mariannę 685-6-6 260R 18 Ch RG
22 7 1889 Dederkały Karolina Ostaszewska 62 Sadki z Andruszewiczów, chł., wdowa, córka Dorota 0.1-81B 93V 7 T
15 1 1916 Starokonstantynów Helena Andruszewicz 32 Łaszki austriacka poddana, wdowa 17-2-90 90V 9 Ch 171 DM

Urodzenia


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowo¶ć Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
16 11 1798 Białogródka Salomea Mazurek Białogródka Jan Apolonia data chrz. 17.11, honestus Szymon Łukaszewski i honesta Tatiana Łozińska, as., lab. Stefan Andruszewicz i lab. Ksenia Hrynicha 178-51-95 100R 59 Ż DM
13 2 1799 Białogródka Eufrozyna Andruszewicz Sosnóweczka Mikołaj Magdalena chrz. 13.02., g. Jan Andruszewicz i g. Zofia Mysłowska 178-51-95 103R 19 Ż DM
3 1 1801 Ostróg Kacper Andruszewicz Choteń Atanazy Konstancja Antoni Czechowski, Marcianna Andruszewicz 297-1-136 1 Łuck SK
15 3 1811 Ostróg Józef Jakubowski Mizocz Jakub Rozalia Lisiecka Tomasz Andruszewicz, Agnieszka G±siorowska 297-1-136 144 Ł 858 SK
8 3 1827 Białogródka Jan Andruszewicz Sosnoweczka Gabriel Tekla Kędzierska Wawrzyniec Czarnecki i Anastazja Łoniecka ż. Jana 178-3-93 56R 21 Ż DM
19 7 1829 Białogródka Paulina Andruszewicz Sosnoweczka Gabriel Tekla Kędzierska Marcin Beyzymski i Anna Łaniecka ż. Jana 178-3-95 72R 64 Ż DM
24 3 1829 Zasław ¶w. Jana Paulina Andruszewicz Zasław szlach. Kasper Marianna Popławska ur. Jan Tyczyński, Dorota Piotrowska 178-3-95 6R 17 Ż 8 KP2
5 9 1830 Zasław ¶w. Jana Marianna Andruszewicz Zasław Kasper Marianna Popławska Dawid Jędrzejewski i Marianna Baranowska wdowa 178-3-96 4V 28 Ż DM
2 2 1831 Białogródka Piotr Andruszewicz Sosnoweczka Gabriel Tekla Kędzierska Walenty Kalnicki i Teresa Gałęska ż. Jana 178-3-97 72R 11 Ż DM
13 3 1832 Białogródka Jan Szymański Wa¶kowczyki Leon Katarzyna Machnicka Jan Gołębiowski i Lucyna Jeżewska ż. Piotra, as. Augustyn Dołgiert i Anna Andruszewicz ż. Michała 178-3-98 40V 32 Ż DM
4 6 1832 Białogródka Jan Mysłowski Sosnoweczka Józef Wiktoria Paciorkowska Wawrzyniec Andruszewicz i Marianna Buszyńska ż. Marcina 178-3-98 44R 57 Ż DM
16 9 1832 Białogródka Franciszek Narewicz Podlisce Jan Apolonia Tyczyńska Paweł Wisniowski i Marianna Andruszewicz ż. Kaspra 178-3-98 49R 97 Ż DM
30 6 1833 Białogródka Tekla Gałęzka KuĽmińce IN Marianna Wojciech Rudkowski i Tekla Andruszewicz ż. Gabriela 178-3-99 48V 56 Ż DM
6 1 1833 Zasław ¶w. Jana Dorota Luber Zasław IN Katarzyna Luber c. panny, Kasper Andruszewicz i Antonina Szczepanowska mężatka 178-3-99 2V 7 Ż DM
11 5 1834 Białogródka Michał Andruszewicz Sosnówka Gabriel Tekla Kędzierska Józef Kaliński i Anna Olęska ż. Michała 178-3-100 78V 40 Ż DM
11 5 1835 Zasław ¶w. Jana Stanisław Ryszkowski Zasław Grzegorz Marianna Rokacowa Bazyli Karpa, Marianna Andruszewiczowa 178-3-101 4 23 Ż SK
16 8 1835 Białogródka Klotylda Andruszewicz Sosnoweczka Gabriel Tekla Kędzierska Ignacy Mysłowski i Anna Oleńska ż. Michała 178-3-101 119V 67 Ż DM
19 11 1836 Białogródka Mikołaj Więckowski Sosnoweczka Jan Apolonia Jaskulska Wawrzyniec Andruszewicz i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-106 126R 97 Ż DM
14 3 1836 Zasław ¶w. Jana Marcelina Andruszewicz Zasław Kasper Marianna Popławska Franciszek Zagórski i Zofia Dobrowolska 178-3-106 2V 12 Ż 6 DM
1 8 1837 Białogródka Stefan Mysłowski Sosnóweczka Józef Helena Andruszewicz Józef Gałęski i Franciszka Kalnicka ż. Jana 178-3-108 154V 87 Ż DM
30 3 1838 Białogródka Antoni Rajewski Sosnóweczka Jan Aleksandra Szymańska Wawrzyniec Andruszewicz i Konstancja Działeńska ż. Teodora 178-3-110 135V 37 Ż DM
13 4 1838 Białogródka Leon Żukowski Białogródka IN Domicela Jan Jarocki i Franciszka Andruszewicz panna 178-3-110 136V 48 Ż DM
17 8 1838 Białogródka Ignacy Andruszewicz Dworzec Aleksander Tekla Korczyńska Wincenty Kornatowski i Elżbieta Pilawska ż. Antoniego 178-3-110 143R 99 Ż DM
11 9 1838 Białogródka Marianna Niewirowicz Sosnówka Jan Salomea Andruszewicz Jan Gałęski i Marianna Brzezińska ż. Marcina 178-3-110 143V 103 Ż DM
10 10 1838 Białogródka Franciszka Mysłowska Sosnówka Antoni Apolonia Rajewska Wawrzyniec Andruszewicz i Tekla Kalińska ż. Jana 178-3-110 144V 111 Ż DM
8 11 1838 Białogródka Paulina Kalnicka Dzworzec Jan Tekla Rutkowska Józef Andruszewicz i Teresa Kornatowska ż. Wincentego 178-3-110 146R 121 Ż DM
11 5 1839 Białogródka Józefa Mysłowska Sosnówka Józef Helena Andruszewicz ur. Marcin Kędzierski i ur. Teresa Oleńska ż. Wojciecha 178-3-112 121R 57 Ż DM
25 7 1839 Białogródka Anna Sinicka Sosnówka Jakub Marianna Niemirowicz ur. Wawrzyniec Andruszewicz i ur. Marianna Oleńska ż. Jana 178-3-112 123R 72 Ż DM
20 8 1839 Białogródka Mikołaj Andruszewicz Sosnówka Józef Apolonia Jakubowska ur. Karol Pilawski i ur. Franciszka Olędzka ż. Jana 178-3-112 123V 79 Ż DM
6 1 1844 Białogródka Gasper Andruszewicz Sosnóweczka Józef Teresa G±sicka Jakub Sinicki i Teresa Gałęcka ż. Jana 905-2-2 1V 4 W 3 DM
12 5 1844 Białogródka Domicela Niewierowicz Sosnóweczka Jan Salomea Andruszewicz Jan Gałęski i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 905-2-2 8R 58 W 16 DM
3 10 1844 Białogródka Franciszka Kornatowska Dworzec Wincenty s. Tomasza Apolonia Paciorkowska Józef Andruszewicz i Marianna Pilawska ż. Karola 905-2-2 12V 95 W 25 DM
24 12 1844 Białogródka Ewa Andruszewicz Dworzec Józef Apolonia Jakubowska Karol Pilawski i Eufrozyna Rychlicka ż. Franciszka 905-2-2 16R 126 W 32 DM 0
12 1 1845 Białogródka Honorat Mysłowski Sosnoweczka Józef s. Jana Helena c. Gabriela Andruszewicz Jan Paszkiewicz i Salomea Niewirowiczówna ż. Jana 178-3-113 85R 9 Ż DM
8 3 1845 Białogródka Mikołaj Skulimowski Sosnoweczka Jan s. Andrzeja Zofia c. Gabriela Andrusiewicz Wawrzyniec Andruszewicz i Konstancja Gałęzka ż. Teodora 178-3-113 87V 29 Ż DM
12 4 1845 Białogródka Leon Hryniewiecki Sosnoweczka Mikołaj s. Jana Agnieszka c. Teodora Kozielska Wawrzyniec Andruszewicz i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-113 89R 44 Ż DM
22 4 1845 Białogródka Wojciech Andruszewicz Sosnoweczka Józef s. Gabriela Teresa c. Onufrego Gęsicka Jan Konferowicz i Kunegunda Andruszewicz ż. Wawrzyńca 178-3-113 89V 47 Ż DM
26 5 1845 Białogródka Marianna Oleńska Sosnoweczka Jan s. Antoniego Franciszka c. Macieja Zawacka Jan Mirecki i Apolonia Andruszewicz ż. Józefa 178-3-113 91R 60 Ż DM
21 8 1845 Białogródka Tomasz Janiszewski Dworzec Joachim s. Ignacego Marianna c. Jana KuĽmińska Józef Andruszewicz i Teresa Wołowicz ż. Edwarda 178-3-113 94V 85 Ż DM
7 3 1846 Białogródka Jan Andruszewicz Gnojnica Mała Aleksander s. Antoniego Tekla c. Jana Korczyńska Franciszek Baczyński i Apolonia Michnicka ż. Wincentego 178-3-115 129V 30 Ż DM
6 7 1846 Białogródka Jan z Dukli Mysłowski Sosnoweczka Antoni s. Jana Konstancja c. Teodora Gałęzka Wawrzyniec Andruszewicz i Teresa Jaskulska ż. Jana 178-3-115 133V 63 Ż DM
11 9 1846 Białogródka Weronika Andruszewicz Dworzec Józef s. Antoniego Apolonia c. Jakuba Jakubowska Franciszek Rychlicki i Elżbieta Pilawska ż. Antoniego 178-3-115 136V 85 Ż DM
15 10 1846 Białogródka Antoni Mysłowski Sosnoweczka Józef s. Jana Helena c. Gabriela Andruszewicz Jędrzej Jaskulski i Teresa Olędzka ż. Wojciecha 178-3-115 137V 96 Ż DM
22 10 1846 Białogródka Anna Niewirowicz Sosnoweczka Jan s. Macieja Salomea c. Gabriela Andruszewicz Marcin Kędzierski i Kunegunda Andruszewicz ż. Warzyńca 178-3-115 138V 101 Ż DM
15 8 1846 Lubar Hipolit GwoĽdzijewski Lubar Józef Eleonora Kasper Ł±czyński i Filipina Andruszewicz ż. Jakuba 178-3-15 275V 77 Ż 17 DM
31 3 1847 Ostróg Aniela Andruszewicz Mizocz Wincenty Anna Siedlecka Teodor Kosobucki i Zuzanna Biskupska ż. Szymona 171-1-13 8R 41 R DM
27 3 1847 Białogródka Anna Skulimowska Sosnóweczka Jan Marianna Andruszewicz 1-dw. Jan Gałęzki i 1-dw. Anna Olędzka ż. Michała 178-3-116 103R 33 Ż DM
28 8 1847 Białogródka Karolina Kornatowska Dworzec Wincenty s. Tomasza Apolonia c. Bartłomieja Paciorkowska 1-dw. Józef Andruszewicz i 1-dw. Marianna Pilawska ż. Karola 178-3-116 108V 77 Ż DM
19 9 1847 Białogródka Karolina Andruszewicz Sosnóweczka Józef Teresa G±siecka 1-dw. Jakub Sienicki i 1-dw. Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-116 110R 90 Ż DM
20 2 1848 Ostróg Wiktoria Kulczycka Hurby Dionizy Teofila Żurawska Wincenty Andruszewicz i Marianna Kędzierska ż. Ignacego 171-1-14 6V 33 R DM
30 6 1848 Ostróg Paulina Andruszewicz Mizocz Wincenty Anna Siedlecka Teodor Szkodlarski i Krystyna Nikonowicz wdowa 171-1-14 15R 84 R DM
13 1 1848 Białogródka Jan Hilary Jaskulski Sosnoweczka Antoni Teresa Nawrocka Mikołaj Strumiński i Teresa Andruszewicz 178-3-117 126R 6 Ż DM
9 6 1848 Białogródka Marianna Andruszewicz Gnojniczki Aleksander Tekla Kuszyńska? Michał Zieliński i Eleonora Perłowska ż. Maksymiliana 178-3-117 133V 54 Ż DM
24 7 1848 Białogródka Klementyna Zalewska Białogródka Karol Józefa Micińska Józef Andruszewicz i Filipina Stawska ż. Jana 178-3-117 136V 70 Ż DM
28 7 1848 Białogródka Jan Jasiński Dworzec Karol Marianna Kalnicka Józef Andruszewicz i Apolonia Kornatowska ż. Wincentego 178-3-117 136V 71 Ż DM
6 11 1848 Białogródka Michał Mysłowski Sosnówka Józef Helena Andruszewicz Jan Gałęcki i Anna Oleńska ż. Michała 178-3-117 143R 110 Ż DM
16 11 1848 Białogródka Agnieszka Andruszewicz Sosnoweczka Józef Teresa Gęsicka Jakub Sinicki i Marianna Oleńska panna 178-3-117 144R 115 Ż DM
6 1 1849 Białogródka Antonina Sławecka Dworzec Jan Apolonia Szwajdecka Józef Andruszewicz i żona Karola Pilawskiego 178-3-118 503V-504R 11 Ż DM
29 3 1849 Starokonstantynów Kajetan Eustachy Leszczyński Ostrykowce Bazyli Rozalia Andruszewicz szl. Ferdynand Bakinowski, Lucyna Wojcicka, Antoni Wrodzicki, Karolina Andruszewicz panna 178-3-118 7V-8R 34 Ż
20 3 1849 Białogródka Katarzyna Niemirowicz Sosnówka Jan Salomea Andruszewicz Jan Skulimowski i Teresa Jaksulska ż. Andrzeja 178-3-118 520V-521R 63 Ż DM
4 4 1849 Białogródka Marianna Strzemecka Dworzec Wawrzyniec Domicela Kułakowska Józef Andruszewicz i Marianna Pilawska ż. Karola 178-3-118 522V-523R 69 Ż DM
13 10 1849 Białogródka Józefa Hryniewiecka Sosnóweczka Paweł Antonina Łoniewska Maciej Beyzymski i Teresa Andruszewicz ż. Józefa 178-3-118 545V-546R 136 Ż DM
29 1 1850 Białogródka Franciszka Skulimowska Sosnóweczka Jan Marianna Andruszewicz Jan Niemirowicz i Anna Olędzka ż. Michała 178-3-119 473V-474R 6 Ż DM
24 6 1850 Ostróg Joanna Wojciechowska Mizocz Jan Kornelia Jakubowska chrzest 23.07.1850, Wincenty Andruszewicz i Karolina Kossobudzka ż. Teodora 171-1-16 113V-114R 73 R 118 BW
6 1 1851 Białogródka Stefan Niewirowicz Sosnóweczka Jan Salomea Andruszewicz Jan Skulimowski i Kunegunda Adnruszewicz ż. Wawrzyńca 178-3-120 438V-439R 25 Ż DM
27 1 1851 Białogródka Józefa Jasińska Dworzec Karol Marianna Kalnicka Józef Andruszewicz i Apolonia Kornatowska ż. Wincentego 178-3-120 439V-440R 30 Ż DM
5 1 1852 Ostróg Wiktoria Keller Hurby Edward Kamila Jasińska chrzest 21.05.1852, Teodor Kossobudzki i Anna Andruszewicz ż. Wincentego 171-1-17 12V-13R 53 R 15 BW
10 10 1852 Ostróg Dioniza Marianna Mikrotowicz Mizocz Feliks Marianna Szczyglewska chrzest 2.11.1852, Wincenty Andruszewicz i Karolina Kossobudzka ż. Teodora 171-1-17 25V-26R 104 R 28 BW
27 4 1856 Białogródka Karolina Andruszewicz Dworzec Józef Apolonia Jakubowska Grzegorz Sławecki i Marianna Wolska ż. Kaspra 178-3-124 573V-574R 50 Ż DM
13 5 1856 Białogródka Julianna Andruszewicz Sosnóweczka Józef Teresa Gęsicka Tadeusz Kędzierski i Antonina Hryniowiecka ż. Pawła 178-3-124 574V-575R 55 Ż DM
8 9 1856 Białogródka Marianna Łukarzewska Ledzianka Wojciech Julianna Andruszewicz Jan Kobylański i Anastazja Zielińska panna 178-3-124 583V-584R 90 Ż DM
18 6 1857 Sławuta Antoni Głuchowski Sławuta Józef Barbara Andruszewicz Wincenty Malinowski, Anna Kależycka ż. Marcina 178-3-73 433V-434R 26 Ż 816
20 1 1857 Białogródka Michalina Hryniewiecka Sosnóweczka Paweł Antonina Łaniecka Józef Andruszewicz i Dominika Bejzymska ż. Franciszka 178-3-73 141V-142R 13 Ż DM
2 10 1858 Lubar Michał Lipiński Faustynowka Jacek Marianna Jakubowska Franciszek Andruszewicz, Karolina Miłoszyńska, as: Maciej Grochowski, Wincenta Tumieniecka 641-1-18 15 61 Ż MP
15 7 1860 Białogródka Michalina Andruszewicz Sosnóweczka Józef Teresa G±sińska Jan Kamiński i Agnieszka Bogusławska ż. Jana 178-3-75 118V-119R 67 Ż DM
19 8 1860 Białogródka Tekla Niewirowicz Sosnówka Jan Salomea Andruszewicz Tomasz Gałęski i Salomea Mysłowska ż. Feliksa 178-3-75 120V-121R 79 Ż DM
16 10 1860 Białogródka Antoni Łukarzewski Trusiłówka Wojciech Julia Andruszewicz Tomasz Zarzycki i Marianna Kobylańska ż. Jana 178-3-75 124V-125R 98 Ż DM
17 10 1860 Białogródka Józef Bejzymski Sosnóweczka Jan Teresa Podhorodecka Józef Andruszewicz i Marianna Niewirowicz ż. Jana 178-3-75 124V-125R 99 Ż DM
1 7 1860 Łabuń Antonina Leszczyńska Łotówka Bazyli Rozalia Andruszewicz Mikołaj Brunert i Zofia Korzeniowska wdowa 178-3-75 308V-309R 44 Ż DM
7 3 1860 Ostropol Oktawia Mirowska Charkowce Rajmund Aleksandra Tomaszewska Ludwik Andruszewicz i Józefa Sawicka panna, asyst. Aleksander Iwanowski i Klementyna Mirowska panna 178-3-75 273V-274R 4 Ż 491-492 DM
13 5 1862 Łabuń Antonina Leszczyńska Łotówka Bazyli Rozalia Andruszewicz Andruszewicz i Maria Krukowska zamężna 178-3-77 327V-328R 31 Ż 648-649 DM 0
6 2 1862 Kulczyny Dorota Agata Ostaszewska Jaworowce Jan Karolina Andruszewicz Franciszek Gregod i Franciszka Topolnicka wdowa 178-3-131 149V-150R 32 Ż 286-287 DM
25 6 1863 Zasław ¶w. Jana Rozalia Kalińska Kaletyńce Karol Tekla Karpińska Paweł Andruszewicz i Tekla Gutkowska panna 685-6-6 6V-7R 29 Ch 13-14 DM
3 2 1864 Ostropol Bolesław Faustyn Andruszewicz Charkowce Ludwik Marianna Iwanowska Klementyn Żurakowski i Leopolda Konopacka panna 17-1-323 15V-16R 12 Ch 29-30 DM
2 2 1866 Białogródka Marianna Andruszewicz Sosnoweczka Wojciech Tekla ? Franciszek Bejzymski i Franciszka Medyńska ż. Wawrzyńca 178-3-81 201V-202R 12 Ż DM
4 12 1866 Białogródka Karol Korzeniowski Futor Romanów Franciszek Marcelina Słomińska Stefan D±browski i Tekla Andruszewicz 178-3-81 226V-227R 110 Ż DM
9 12 1867 Białogródka Jan Andruszewicz Białogródka IN Joanna Andruszewicz s. panny, Jan Witkowski i Wiktoria Szwajdecka panna 178-3-81 300V-301R 140 Ż DM
25 7 1868 Białogródka Karol Dzięgielowski KuĽmińce Franciszek Agnieszka Andruszewicz Hieronim Kozłowski i Marinna Dubowicz ż. Piotra 178-3-81 360V-361R 69 Ż DM
13 6 1869 Białogródka Elżbieta Łukaszewska Trusiłówka Wojciech Julia Andruszewicz Tomasz Zarzycki i Honorata Wysocka ż. Augustyna 178-3-81 425V-426R 66 Ż DM
12 8 1869 Białogródka Kazimierz Zorhacz (Zorgacz) Sosnówka Ignacy Aniela Wojciech Andruszewicz i Magdalena Iwińska ż. Józefa 178-3-81 433V-434R 99 Ż DM
26 3 1870 Białogródka Marianna Zwolińska Dworzec Józef Antonina Andruszewicz Józef Kornatowski i Marianna Sławecka panna 178-3-84 14V-15R 41 Ż DM
25 6 1873 Białogródka Wincenty Andruszewicz Sosnóweczka Wojciech Tekla Lisiecka Kazimierz Kędzierski i Barbara Liniewska ż. Jana 178-3-84 360V-361R 95 Ż DM
10 3 1874 Białogródka Tomasz Łaniecki Sosnóweczka Antoni Antonina Żaborowska Kajetan Buderadzki i Marianna Andruszewicz ż. Szymona 178-3-84 453V-454R 36 Ż DM

¦luby

Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Sk±d Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Sk±d Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki ¦wiadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
6 10 1829 Tajkury Piotr Andruszewicz (G-R) 35 Michał Anna Anna Sobolewska par. Tajkury 20 Wawrzyniec Franciszka Wawrzyniec Sobolewski, Iwan syn Le¶ka Kowalczuka 171-1-2 42V 12 R 50 DM
5 6 1832 Białogródka Marcin Kędzierski Białogródka 31 Mikołaj Salomea Falińska Anna Kobylańska Białogródka 17 Stefan Apolonia Ordywicz Wawrzyniec Andruszewicz, Teodor Gałęski 178-3-98 60R 17 Ż DM
3 7 1832 Białogródka Wawrzyniec Andruszewicz Sosnoweczka 30 Mikołaj Magdalena Dubowicz Kunegunda Mecherzyńska Sosnoweczka 16 Jan Anna Marcinowska Jan Gałęski, Piotr Marcinkiewicz 178-3-98 60V 20 Ż DM
13 8 1833 Łabuń Józef Andruszewicz Rożyczna 25 Jan Magdalena Kędzierska Lucyna Żabokrzycka Rożyczna 27 Piotr Wincentyna Kotowska Teofil Konczewski, Jan Ziubrzycki 178-3-99 79R 10 Ż 158 DM
5 7 1836 Białogródka Józef Mysłowski Sosnóweczka 43w Jan Apolonia Sasimowska Helena Andruszewicz Sosnóweczka 20 Gabriel Tekla Kędzierska Marcin Kędzierski, Franciszek Mecherzyński 178-3-106 133R 18 Ż DM
21 2 1837 Zasław ¶w. Jana Aleksander Andruszewicz par. Zasław ¶w. Jana 25 Antoni Ewa Łomnicka Tekla z d. Kurzyńska Kłoszewska par. Zasław ¶w. Jana 20w Jan Marianna Pawlikowska Jan Bułajewski, Stanisław Kornatowski 178-3-108 14R 6 Ż 28 DM
13 2 1838 Białogródka Józef Andruszewicz Sosnóweczka 27 Antoni Ewa Łomnicka Apolonia Jakubowska Sosnoweczka 20 Wawrzyniec Marianna Kalnicka Antoni Pilawski, Ignacy Niepokulczycki 178-3-110 150R 5 Ż DM
18 6 1844 Białogródka Jan Skulimowski Sosnóweczka 30w Andrzej Zofia Ja¶kiewicz Marianna Andruszewicz Sosnóweczka 20 Gabriel Tekla Kędzierska Jan Beyzymski, Jan Gałeński 905-2-2 19V 12 W 39 DM
11 2 1845 Białogródka Maciej Rutkowski Sosnoweczka 22 Wawrzyniec s. Franciszka Marianna c. Jana Kalnicka Marianna Urbańska Beleżyńce 20 Sebastian s. Jana Apolonia c. Franciszka Krzewicka Józef Andruszewicz i Józef Kaliński 178-3-113 103V 8 Ż DM
5 5 1846 Bazalia filia Tereszki Aleksander Wierzbicki Korczówka 25 Jan Marianna Andruszewicz Marcjanna Bobrowska Korczówka 20 Wincenty Marianna Sławecka Piotr Nowosielski, Marian Bujalski, Cyryl Torczyński 178-3-115 256V 4 Ż 504 DM
13 4 1847 Toporyszcze Jan Lewicki 40w Aleksander Paulina Andruszewicz Franciszka z d. Jakuszewska Kotwicka Dobryńska Huta 28w Wawrzyniec Marianna Wierzbicka Franciszek Osiecki, Bartłomiej Lewicki 178-3-19 511V 3 Ż 1006 DM
12 2 1850 Białogródka Wincenty Drohojewski Zubary, par. Zasław ¶w. Józefa 25 Antoni Wiktoria Kucharska Tekla z d. Kuczyńska Andruszewicz Gnojniczka 30w Jan Marianna Bilecka Antoni Kamiński, Józef Pisarski 178-3-119 497R 11 Ż DM
2 6 1857 Białogródka Szymon Brzyski Dworzec 22 Tomasz Krystyna Jastrzębska Domicela Kaleńska Dworzec 20 Józef Tekla Rutkowska Józef Andruszewicz i Andrzej Skulimowski 178-3-73 181V 15 Ż DM
26 5 1857 Lubar Stefan Narajewski Semenówka 45 Wincenty Franciszka Romanowska Marianna Zgierska Wolica 35w Tomasz Katarzyna Niedzielska Franciszek Andruszewicz, Jacenty Lipiński, 641-1-17 28V 14 Ż 33 DM
20 10 1857 Lubar Jan Wiszniewski Faustynówka 34 Józef Marianna Kowalska Marianna Kilijewicz Faustynówka 18 Jan Wiktoria Malar (-owa) Michał Gumieniecki, Franciszek Andruszewicz, Franciszek Gumieniecki 641-1-17 30R 20 Ż 34 DM
25 11 1858 Białogródka Jan Ulaszyński Sosnóweczka 46w Mikołaj Tekla Tomaszewska Marianna z d. Andruszewicz Skulimowska Sosnóweczka 36w Gabriel Tekla Kędzierska Jan Niewirowicz, Wiktor Ziobrowski 178-3-74 256R 28 Ż DM
13 7 1858 Ostropol Ludwik Andruszewicz Charkowce 26 Józef Helena Lachowska Marianna Iwanowska Charkowce 18 Karol Julia Jasińska Wojciech Fijałkowski, Rajmund Mirowski 178-3-74 305V 10 Ż 581 DM
25 1 1859 Lubar Joachim Lipiński Faustynówka 20 Franciszek Krystyna Statkiewicz Marianna Gumienicka Faustynówka 19 Franciszek Wiktoria Wiszniewska Franciszek Andruszewicz, Dionizy Makowski 641-1-19 25V-26R 2 Ż 30 DM
14 2 1860 Białogródka Józef Zwoliński Zasław par. Zasław ¶w. Józefa 24 Grzegorz Marianna Tarnawska Antonina Andruszewicz Dworzec 18 Józef Apolonia Jakubowska Jakub Sienicki, Franciszek Anichinoski 178-3-75 134R 9 Ż DM
15 10 1861 Białogródka Mikołaj Wyrzykowski Kornica par. Lachowce 21 Jakub Antonina Czernicka Franciszka Mecherzyńska Dworzec 18 Franciszek Teresa Regeńska ? Jasińska Kasper Łukomski, Mikołaj Andruszewicz 178-3-76 164R 32 Ż DM
26 2 1861 Bazalia Jan Ostaszewski Jaworowce par. Kulczyny 33 Ksawery Marianna Pułgajewska (Bułgajewska) Karolina Andrusiewicz Wolica Poniatowskiego 24 Józef Helena Wachowska Leonard Boniakiewicz, Ludwik Andrusiewicz, Władysław Andruszewicz 17-1-5 45R 12 Ch 90 DM
31 1 1865 Zasław ¶w. Jana Paweł Andruszewicz Krasówka 22 Aleksander Tekla Kurzyńska Karolina Borkowska Bielczyn 18 Mikołaj Tekla Mydlarska Stanisław Kurzyński, Mikołaj Andruszewicz, Karol Borkowski 685-6-6 76V 3 Ch 151 DM
30 1 1866 Lachowce Maciej Mysłowski Sosnówka par. Białogródka 22 Józef Marianna Andruszewicz Antonina Zagajewska Bisówka Wielka 18 Stanisław Katarzyna Winiarska Michał Kaliński, Mikołaj Zalewski, Szymon Andruszewicz 178-3-146 147V 5 Ż DM JZ
17 7 1866 Bazalia Jan Kazimiruk Żerebki Małe 48w Kazimierz Apolonia Diadiów Józefa z d. Czerniawska Jaguszewska Żerebki Małe 45w Wincenty Zuzanna Sławecka Piotr Motylewski, Piotr Andruszewicz, Zofia Kazimiruk 17-1-8 56R 15 Ch 112 DM
16 6 1868 Białogródka Honorat Mysłowski Sosnoweczka 24 Józef Salomea Andruszewicz Magdalena Bogusławska Sosnoweczka 18 Jan Agnieszka Rutkowska Józef Jaskulski, Piotr Lipiński 178-3-81 386V 19 Ż DM
8 11 1870 Białogródka Grzegorz Łaszcz Dworzec 20 Jan Aniela Baranowska Ewa Andruszewicz Dworzec 19 Józef Apolonia Rutkowska Józef Kornatowski, Tomasz Zarzycki 178-3-84 72R 42 Ż DM

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowo¶ć Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
58 316 Ewa Andruszewiczówna 13 Ostróg Nowe Miasto 1813 Ostróg par. DW
133 179 Kostantia Andruszewiczowa 51 Ostróg Choteń 1813 Ostróg par. DW
38 60 Korzyńska Sabina z Andruszewiczów wd. 34 Ostróg Mizocz 1903 Ostróg par. DW
760 28 Karolina Andruszewicz z Kork., wdowa 55 Włodzimierzec Chinocza 1913 Żytomierz DM 178-49-55


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl