Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 74 wyników dla: Zagrodzka

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
3 8 1829 Bazalia Agnieszka Zagrodzka 50 Wolica Polowa ur., mąż Piotr, synowie Mikołaj i Jan, córka Apolonia 178-3-95 240V 75 Ż DM
26 9 1835 Bazalia Franciszka Zagrodzka 1 Wolica Polowa c. ur. Jana i Krystyny 178-03-101 258V 131 Ż DM
22 9 1836 Bazalia Marianna Zagrodzka 2/52 Wolica Polowa c. ur. Mikołaja i Apolonii z Wojnowskich 178-03-106 294R 51 Ż DM
15 12 1853 Bazalia Apolonia Zagrodska (Zagrodzka) 50 Wolica Polowa mąż Mikołaj, synowie Augustyn i Piotr 178-1-121 143V 159 Ż 285 DM
29 12 1858 Bazalia Krystyna Zagrodzka 51 Wolica Polowa 1-dw., mąż Jan, synowie Wincenty i Jan, córki Marianna i Anna; (pochówek 2.01.1859) 178-03-129 51V 1 Ż DM
2 4 1862 Bazalia Elżbieta Zagrodzka 1 Wolica Polowa c. Jana i Marianny 178-03-131 126V 50 Ż DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
18 11 1706 Czartorysk Marianna Zagrodzka Stanisław Anna ur. Konstanty Janiszewski, W. Anna Wilczopolska, Paweł Zahorowski, Aniela Wilczopolska dziewczynka 297-1-185 13V Ł
28 7 1711 Czartorysk Anna Zagrodzka Telcze brak Anna Falibowska ur. Antoni Falibowski, Dorota Strzygocka panna 297-1-185 19V Ł
25 11 1725 Czartorysk Marcin Andrzej Głębocki Telcze Szymon Anna Strzyżowska szl. Franciszek Kazimirski, Dorota Zachorska, Szymon Lepiesowicki, Anna Zagrodzka, Antoni Staniszews 297-1-185 33V Ł
3 12 1798 Białogródka Franciszek Mądzelowski Kuźmińce Stanisław Maria chrz. 5.11, g. Jan Łaszcz i g. Agnieszka Zagrodzka, as. Szymon Makowski i g. Marianna Łaszcz 178-51-95 100V 65 Ż DM 0
22 8 1798 Białogródka Helena Podgórski Kuźmińce Kazimierz Anna g. Szymon Makowski i g. Agnieszka Zagrodzka, Piotr Zagrodzki i g. Katarzyna Kalińska 178-51-95 98R 40 Ż DM
29 4 1827 Białogródka Piotr Strzemecki Polachówka Jan Anastazja Ślewińska Jan Bereżański i Justyna Zagrodzka ż. Franciszka 178-03-93 57R 33 Ż DM
15 9 1829 Białogródka Antoni Szymański Polachowa Józef Marianna Białokur Józef Grzybowski i Justyna Zagrodzka ż. Franciszka 178-03-95 74V 78 Ż DM
23 6 1830 Zasław św. Jana Joanna Łukaszczuk Luterka Nicyfor Tekla Zagrodzka Tomasz Pańkowski i Motra Łukaszczuk 178-03-96 3V 19 Ż DM
14 3 1830 Kulczyny Józef Medurydowski Salicha mała Stefan Marianna Zagrodzka chrzest: 1830.03.15, Ur. Jan Zubirzewski, Ur. Honorata Bilicka 178-03-96 329R 24 Ż Mg
19 6 1830 Cudnów Joanna Kamińska Jasnogród Feliks Agnieszka Osińska Teodor Szponarski, Marianna Zagrodzka, as: Jan Zagrodzki, Franciszka Kamińska 178 3 3 R315 93 Ż MP
22 9 1832 Kulczyny Tekla Medwedowska Salicha Mała Stefan Marianna Zagrodzka Szymon Czarnecki i Izabella Bilicka ż. Jana 178-03-98 334R 52 Ż 633 DM
4 12 1833 Kulczyny Karolina Zagrodzka Zastawki Stefan Marianna Domańska Jan Zabierzewski i Justyna Czernecka ż. Szymona 178-03-99 323aR 84 Ż 615 DM
19 12 1835 Kulczyny Teofila Medwedowska Salicha Mała Stefan Marianna Zagrodzka Szymon Czernecki, Helena Zabierzewska 178-3-101 356 80 Ż 665 SK
8 9 1836 Bazalia f. Tereszki Marianna Zagrodzka Wolica Polowa Mikołaj Apolonia Wojnowska Karol Godlewski I Antonina Rutkowska 178-03-106 277R 49 Ż DM
29 1 1839 Bazalia f. Terszki Apolonia Kuraszkiewicz Wolica Polowa Józef Petronela Śniatkowska Wincenty Sawicz i Krystyna Zagrodzka 178-3-112 227R 6 Ż 439 DM
9 6 1839 Bazalia f. Terszki Małgorzata Zagrodzka Wolica Polowa Mikołaj Apolonia Wojnowska Jan Królikowski i Krystyna Zagrodzka 178-3-112 229R 31 Ż 443 DM
20 1 1845 Bazalia - filia Tereszki Agnieszka Królikowska Wolica Polowa Jan Wiktoria Wojciechowska Mikołaj Faliński i Krystyna Zagrodzka 178-03-113 224R 4 Ż DM
4 12 1845 Bazalia - filia Tereszki Hubert Zagrodzki Wolica Polowa Augustyn Julianna Ratowska Tomasz Kędzierski i Krystyna Zagrodzka 178-03-113 227R 44 Ż DM
14 11 1846 Bazalia filia Tereszki Cecylia Zagrodzka Wolica Polowa Jan Marianna Skąpaska August Zagrodzki i Anna Śniatkowska 178-03-115 247R 51 Ż 487 DM
28 11 1846 Bazalia Andrzej Prejzner Wolica Polowa Kazimierz Marcjanna Żabowska Jan Królikowski i Krystyna Zagrodzka 178-03-115 241V 124 Ż 476 DM
28 11 1846 Bazalia Katarzyna Prejzner Wolica Polowa Kazimierz Marcjanna Żabowska Jan Brzeziński i Helena Zagrodzka 178-03-115 241V 125 Ż 476 DM
6 12 1849 Bazalia f. Tereszki Mikołaj Brzeziński Wolica Polowa. Jan Marianna Wojciechowska 1-dw.Jan Królikowski, Krystyna Zagrodzka 178-3-118 117V-119R 44 Ż 224 DW
20 11 1849 Białogródka Piotr Zarzycki Białogródka Tomasz Helena Zagrodzka Grzegorz Szwajdecki i Marianna Kędzierska ż. Marcina 178-3-118 548V-549R 146 Ż DM
5 6 1850 Bazalia Mikołaj Pasztelan Wolica Polowa Jan Marianna 1dw. Antoni Pasztalan, Krystyna Zagrodzka 178-3-119 78V-79R 51 Ż 154 DW
15 11 1850 Ostróg Magdalena Skozińska Luczyn Filip Antonina Pietruszewska chrzest 16.11.1850, Jan Górski i Justyna Zagrocka [Zagrodzka] ż. Tomasza 171-1-16 120V-121R 110 R 125 BW
17 10 1851 Białogródka Łukasz Zarzycki Białogródka Tomasz Helena Zagrodzka Jan Malinowski i Rozalia Szwajdecka 178-03-120 461V-462R 118 Ż DM
16 6 1851 Bazalia Adolf Żabowski Wolica Polowa Andrzej Julianna Sokołowska Stefan Zawadzki i Krystyna Zagrodzka 178-03-120 104V-105R 84 Ż DM
2 7 1851 Bazalia Piotr Czjkowski Wolica Polowa Michał Aleksandra Pasztelan Jan Królikowski i Krystyna Zagrodzka 178-03-120 105V-106R 90 Ż DM
13 8 1853 Białogródka Erazm Gałęski Sosnóweczka Tomasz Marianna Zagrodzka Teodor Kaliński i Salomea Niewirowicz ż. Jana 178-03-121 477V-478R 66 Ż DM
9 1 1853 Butowce Franciszek Chacharczuk Kapustyn Józef Marianna Dziedzic Jakim Kucharczuk i Marianna Zagrodzka 178-3-121 578R 3 Ż 1089 DM
8 8 1854 Bazalia Marianna Metelska Wolica Polowa Antoni Marianna Małachowska Józef Siemiątkowski i Helena Zagrodzka 178-03-122 15V-16R 69 Ż DM
5 3 1855 Białogródka Józefa Gałęska Sosnóweczka Tomasz Marianna Zagrodzka Franciszek Beyzymski i Marianna Buderacka ż. Kajetana 178-3-123 490V-491R 15 Ż DM
17 8 1857 Białogródka Anna Gałęska Sosnóweczka Tomasz Marianna Zagrodzka Franciszek Beyzmyski i Antonina Hryniiewiecka ż. Pawła 178-3-73 156V-157R 75 Ż DM
15 11 1858 Bazalia Leopold Naramowski Bazalia Wiktor Michalina Zagrodzka Aleksander Bogacki i Ewelina Bogacka 178-03-127 25V-26R 127 Ż DM
16 12 1860 Białogródka Wiktoria Gałęska Sosnóweczka Tomasz Marianna Zakrocka [Zagrodzka] Tomasz Łoniewski i Salomea Niewirowicz ż. Jana 178-03-75 128V-129R 117 Ż DM
6 3 1861 Bazalia Franciszek Słomiński Wolica Polowa Antoni Anna Zagrodzka Augustyn Zagrodzki i Marianna Metelska 17-1-5 10V-11R 38 Ch 20-21 DM
7 7 1861 Bazalia Elżbieta Zagrodzka Wolica Polowa Jan Marianna Gałęzowska Józef Gałęzowski i Katarzyna Prejzner 17-1-5 21V-22R 82 Ch 42-43 DM
21 4 1862 Białogródka Franciszek Gąsiński Sosnóweczka Tomasz Marianna Zagrodzka Jakub Oleński i Józefa Kozielska ż. Ignacego 178-03-77 109V-110R 34 Ż DM
21 10 1862 Kulczyny Urszula Zagrodzka Salicha Mała Maciej Marianna Dzięgielowska Dominik Zalubowski i Katarzyna Dzięgielowska 178-3-131 173V-174R 127 Ż 334-335 DM
1 10 1863 Bazalia Edward Korzeniowski Wolica Polowa IN Tekla Kazimierz Prejzner i Marianna Zagrodzka 17-1-7 29V-30R 116 Ch 59-60 DM
6 12 1864 Białogródka Aniela Gałęska Sosnoweczka Tomasz Marianna Zagrodzka Kajetan Buderacki i Marcjanna Mirecka ż. Romana 178-03-81 94V-95R 116 Ż DM
26 9 1866 Białogródka Rozalia Gałęska Sosnoweczka Tomasz Marianna Zagrodzka Józef Jaskulski i Marcelina Mirecka ż. Romana 178-03-81 219V-220R 84 Ż DM
8 9 1866 Bazalia Mikołaj Bujalski Korczówka Tomasz Michalina Zagrodzka Józef Bujalski i Katarzyna Bujalska 17-1-7 172V-173R 129 Ch 248-249 DM
3 8 1867 Zasław św. Jana Aniela Zagrodzka Zasław NN Julia NN Karol Józefowicz, Michalina Naransowska ż. Wiktora 685-6-6 119V-120R 47 Ch RG
18 6 1870 Białogródka Paulina Jaworska Sachnowce Jakub Aleksandra Olszewska Michał Baranowski i Marianna Zagrodzka ż. Piotra 178-3-84 23V-24R 80 Ż DM
7 10 1872 Białogródka Marianna Gałęska Sosnóweczka Tomasz Marianna Zagrodzka Józef Jaskulski i Franciszka Olędzka 178-3-84 234V-235R 119 Ż DM
9 10 1872 Białogródka Jan Jaworski Sachnowce Jakub Aleksandra Olszewska Szymon Bezdecki i Marianna Zagrodzka ż. Piotra 178-3-84 235V-236R 121 Ż DM
23 12 1875 Białogródka Aniela Gałęzka Sosnóweczka Tomasz Marianna Zagrodzka Kazimierz Kędzierski i Rozalia Olędzka ż. Marcina 178-03-133 34V-35R 180 Ż DM
13 3 1910 Bazalia f. Tereszki Ludomir Ostrowski Salicha Mała par. Kulczyny Franciszek Aleksandra Tomaszewska Piotr Ostrowski i Domicela Zagrodzka ż. Antoniego, asyst. Michał Dmitrowicz i Maria Gutkowska ż. Franciszka 17-2-47 103R 17 Ch 207 DM
19 3 1910 Bazalia f. Tereszki Józefa Zagrodzka Wolica Polowa Jan Bronisława Boruchowska Franciszek Metelski i Karolina Pasztalian ż. Jana 17-2-47 103R 18 Ch 207 DM
25 4 1910 Bazalia f. Tereszki Jadwiga Kamińska Korczówka Jan Antonina Szmigielska Władysław Piątkowski i Petronela Zagrodzka wdowa 17-2-47 104V 31 Ch 210 DM 0
17 11 1911 Bazalia f. Tereszki Feliks Skąpski Tryski Franciszek Julia Zagrodzka Franciszek Lipski i Marcelina Kustowska ż. Stefana, asyst. Teodor Szpak i Sabina Tretiak (Trzeciak) ż. Filipa 17-2-47 115R 63 Ch 231 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
10 2 1846 Białogródka Jan Zawadzki Wolica Mała par. Teofipol 21 Andrzej s. Pawła Julianna c. Jana Zagrodzka Marianna Iwerska Szarłajówka 18 Michał s. Pawła Aleksandra c. Wawrzyńca Dmóchowska Benedykt Zawadzki, Michał Czarnecki 178-03-115 143V 7 Ż DM
30 1 1849 Białogródka Tomasz Zarzycki Białogródka 33w Maciej Marianna Szwajdecka Helena Zagrodzka Białogródka 24 Jan Justyna Białokur Grzegorz Szwajdecki i Marcin Kędzierski 178-3-118 555R 4 Ż DM
18 2 1851 Bazalia Andrzej Zagrodzki Wolica Polowa 20 Ignacy Rozalia Brzezińska Julianna Sokołowska Wolica Polowa 20 Józef Antonina Staszewska Jan Królikowski, Jan Sniatkowski, Krystyna Zagrodzka 178-03-120 124R-V 7 Ż DM
9 1 1855 Bazalia Grzegorz Zaręba Wolica Polowa 22 Franciszek Teresa Królikowska Brygida Królikowska Wolica Polowa 21 Jan Wiktoria Wojciechowska Marcin Łukaszewicz, Stefan Zawadzki, Krystyna Zagrodzka 178-03-123 105V-106R 2 Ż DM
16 10 1855 Bazalia Tomasz Sikorski Wolica Polowa 22 Leon Agnieszka Zielińska Paulina Zawadzka Wolica Polowa 18 Stefan Domicela Witkowska Augustyn Zagrodzki, Wiktor Faliński, Helena Zagrodzka 178-03-123 110R-110V 15 Ż DM
3 11 1857 Bazalia Stanisław Borysławski Wolica Polowa 23 Piotr Marianna Borewicz Józefa Więckiewicz Łazuczynek Mały 19 Józef Zofia Piotrowska Wincenty Witkowski, Antoni Pasztelan, Helena Zagrodzka 178-03-125 53V-54R 38 Ż DM
15 5 1860 Bazalia Antoni Słomiński Ledzianka par. Białogródka 22 Andrzej Domicela Bobrzycka Anna Zagrodzka Wolica Polowa 19 Jan Krystyna Godlewska Franciszek Wierzbicki, Karol Słomiński, Franciszka Wachowska 178-03-130 41V-42R 14 Ż DM
5 2 1861 Białogródka Julian Słomiński Ledzianka 45w Andrzej Domicela Bobrzecka Marcelina Stawska Ledzianka 24 Mateusz Marianna Zagrodzka Franciszek Wierzbicki, Szymon Kozielski 178-03-76 149R 2 Ż DM
25 2 1869 Białogródka Tadeusz Kędzierski Sosnoweczka 54w Jan Apolonia Zagrodzka Domicela z d. Zagajewska Leszczyńska Bisówka 50w Kazimierz Marianna Kobierska Jan Czyż, Tomasz Zarzycki 178-03-81 459V 5 Ż DM
8 11 1870 Białogródka Dionizy Kobylański Ledzianka 25 Wojciech Dorota Stawska Klara Gałęska Sosnoweczka 17 Tomasz Marianna Zagrodzka Józef Jaskulski, Marcin Olędzki 178-03-84 74R 46 Ż DM
16 7 1872 Białogródka Piotr Zarzycki Białogródka 22 Tomasz Helena Rewera? [Zagrodzka] Maria Suchomel [z zab.austr. Czeszka] Białogródka 19 Marcin [Martin] Katarzyna [Kateřina] Michl Mikołaj Karpiński, Kajetan Jarzębski 178-03-84 277V 53 Ż DM
20 10 1879 Białogródka Antoni Podlewski par. Zasław św. Jana 22 Mikołaj Florentyna Józefa Gałęzka Sosnóweczka 20 Tomasz Marianna Zagrodzka Stanisław Konforowicz, Kajetan Buderadzki 178-03-133 245R 36 Ż 476 DM
28 5 1884 Białogródka Franciszek Gałęski Sosnóweczka 22 Tomasz Marianna Zagrodzka Rozalia Gostwicka Ledzianka 22 Szymon Marianna Marcin Olędzki, Franciszek Ziobrowski 178-03-133 551V 14 Ż 1070 DM
12 6 1888 Bazalia Piotr Bińkowski Kuźmińce par. Białogródka 19 Michał Klementyna Falińska Antonina Zagrodzka Wolica Polowa 19 Piotr Marianna Olszewska Filip Faliński, Leon Wolski 17-1-8 318R 51 Ch 623 DM
12 2 1889 Bazalia Ksawery Kamiński Czuchele 29 Mikołaj Anna Zdaniewicz Konstancja Zagrodzka Wolica Polowa 25 Jan Marianna Gałęzowska Józef Kuraszkiewicz, Bazyli Jędrzejewski 17-1-8 329R 19 Ch 644 DM
27 2 1905 Bazalia Łukasz Korycki Bogdanówka 55w Antoni Elżbieta Korzeniowska Konstancja z d. Zagrodzka Kamińska Wolica Polowa 38w Jan Maria Gałęzowska Dionizy Witkowski, Feliks Zbiński 17-1-8 526R 16 Ch 1025 DM

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl