Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 30 wyników dla: Rast

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
3 4 1881 Horochów Henryk Rutkowski 2 Bużany s. miesz. Stanisława i Anny z Rastszejdów 117 62 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20117/pages/PL_1_436_117_0034.htm
15 5 1898 Ołyka Wiktoria Antosik 2 Kadyszcze Jana i Matyldy Rast 1018 945 23 MO 0
24 1 1911 Ołyka Magdalena Antosik 5/12 Kadyszcze Jana i Matyldy Rast 1063 75 11 MO
19 7 1911 Ołyka Antoni Antosik 6 Kadyszcze Jana i Matyldy Rast 1063 82 62 MO

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
15 1 1720 Grzymałów Piotr Frastyk Zarubińce Andrzej Marianna Jan Grodecki, Eudokia Krawczowna 374L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20374/pages/PL_1_301_374_0001.htm
1 12 1813 Ostróg Fortunat Mikołaj Czapałowski Międzyrzecz Paweł Tekla Tarkowska Chrzest 9.6.1814: Szymon Harastowicz, Magdalena Nowakowska 297-1-136 212 Ł SK
2 12 1813 Ostróg Mikołaj Bielacki Międzyrzecz Benedykt Marianna Jasienicka Chrzest 9.6.1814: Szymon Harastowicz, Petronela Sołtanowa 297-1-136 212 Ł SK
28 3 1828 Kuniów Józef Boczkowski Willa Cyprian Józefa Stubnicka ch. 30.03.1828, Ur. Antoni Jakuszewski, Ur. Tekla Harastowicz ż. Szymona, asyst.Uczci. Michał Dobrza 171-1-1 59V-60R 24 R Mg
3 4 1828 Kuniów Wojciech Choina Kamionka Maciej Marianna Piasecka ch. 4.04.1828, Ur. Antoni Jakuszewski, Ur. Tekla Harastowicz ż. Szymona, asyst. Uczci. Michał Dobrza 171-1-1 59V-60R 25 R Mg
26 10 1829 Bazalia Wiktoria Bartków Żerebki Małe Maciej Ksenia ur. Józef Stachurski i Parasteja Pawłowska 178-3-95 216aV 87 Ż DM
11 2 1888 Ołyka Franciszek Bandow Silno Andrzej Paulina Rast 1019 259 182 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0139.htm
2 1 1892 Ołyka Adam Bandow Kotów Andrzej Paulina Rast 1018 4-5 7 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0005.htm
10 12 1893 Horochów Franciszka Koszwaniec Nowosiółki Czeskie Wacław Anna Rastał 130 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20130/pages/PL_1_436_130_0002.htm
1 3 1894 Ołyka Bronisława Banbor Kadyszcze Andrzej Paulina Rast 1018 278 48 MO 0
11 10 1894 Ołyka Maria Antosik Kadyszcze Jan Matylda Rast 1018 337 134 MO 0
27 12 1896 Kowel Jan Runiewicz Kruhel Franciszek Julia Rastemborska Michał Runiewicz, Dorota Szlechta wdowa 908 1V-2R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20908/pages/PL_1_436_908_0002.htm
16 5 1896 Ołyka Wiktoria Antosik Kadyszcze Jan Matylda Rast 1018 566 72 MO 0
2 10 1898 Ołyka Magdalena Bańda Silno Andrzej Paulina Rast 1018 898 116 MO 0
10 12 1904 Kowel Aleksandra Runiewicz Kruhel Franciszek Julia Rastemborska Michał Runiewicz, Aleksandra Uleryk wdowa 979 27V-28R 133 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20979/pages/PL_1_436_979_0029.htm
17 4 1906 Ołyka Antoni Antosik Kadyszcze Jan Matylda Rast 1019 205 76 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0109.htm
1 2 1906 Ołyka Marianna Banda Silno Andrzej Paulina Rast 1019 257 180 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0138.htm
13 5 1908 Ołyka Ludwik Antosik Kadyszcze Jan Matylda Rast 1019 542 93 MO

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
8 9 1754 Szumsk Kazimierz Rastrowicz Huta Szumska Anna Francuzka Huta Szumska Wiktoria Woyciechowska, Antoni Woynaszewski 297-1-180 22R Ł RK
31 7 1894 Ołyka Jan Antosik Kadyszcze 26 Jan Marianna Matylda Rast Kadyszcze 24 Augustyn Anna Rusman 1018 365 21 MO
21 1 1896 Ołyka Anzelm Miller Długoszyje 32 Antoni Marianna Rast Antonina Galińska Długoszyje 19 Wacław Helena Wajcik 1018 628 2 MO
1 7 1912 Wieledniki Franciszek Bandow Silno 24 Andrzej Paulina Rast Kamila Zarzycka z Syczewskich wd. 1019 259 182 dopisek MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0139.htm
8 10 1917 Tbilisi Jakub Kłubowicz pow. sokolski, grodzieńska gub. 24 Leonty Konstancja Choruszewa Anna Tumowicz kowieńska gub. 20 Adam Łucja Aleksy Metedorast, Sasza Wardojew 390 78 Tb
23 2 1924 Tbilisi Alojzy Kasabaszwili 32 Piotr s. Artema Gajane Mamukowa Gajane Czcheidze 20 Wasylij s. Georgija Ewa c. Iwana Gogiłaszwili Włodzimierz Cycyszwili, Szłw Gogiładze, Erast Maczawarian 539 4 Tb
21 11 1926 Przewały Józef Naruk Aleksandra Runiewicz Kruhel 22 Franciszek Julia Rastemborska 35 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20979/pages/PL_1_436_979_0029.htm
23 6 1935 Równe Ludwik Antosik Kadyszcze 27 Jan Matylda Rast Stanisława Matejko 1019 542 93 dopisek MO

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl