Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 163 wyników dla: Galicka

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
31 7 1828 Horodyszcze uczc. Teresa Rudnicka 40/52 Jagodna rodzice uczc. Michał Rudnicki, Barbara Galicka 178-3-94 115R 45 Ż 224 KP2
5 10 1831 Korzec Wojciech Kuriata, Kuryata 3 Rudnia Pereweżnia syn Adama i Justyny z domu Galicka 245-1-5 95 119 R PW
6 10 1836 Cudnów Franciszka Galicka 60 Rudnia Dryhłowska sławetna, z d. Kociuba, wdowa po Adamie, synowie Maciej, Franciszek i Jan, córka Franciszka 569-1-59 70V 80 Ż 132 DM
10 10 1836 Cudnów Paulina Galicka 4 Rudnia Dryhłowska c. sławetnego Jana i Apolonii z Kociubów 569-1-59 70V 81 Ż 132 DM
23 11 1837 Korzec Jan Kuriata 3,5 Pereweżnia syn Adama i Justyny z domu Galicka 245-1-11 147 82 R PW
25 8 1838 Wieledniki Katarzyna Galicka 1,5 Rudnia Barbarówka córka Stanisława i Agaty Smyk 178-3-6 439R 37 Ż MW
5 2 1839 Turzysk Joanna Galicka 16 Lityn panna, niewiadomych rodziców 715 20 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20715/pages/PL_1_436_715_0013.htm
24 1 1842 Połonne Marianna Galicka 35 Brażynce ur., mąż Kasper, syn Dominik 873 355 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0183.htm
19 2 1847 Wieledniki Łucja Galicka 67 Rudnia Barbarówka ze Smyków 178-3-19 453V 7 Ż MW
26 9 1848 Zasław św. Józefa Karolina Galicka 36 Sławuta od cholery, 1-dw., mąż Antoni, synowie Stanisław, Franciszek i Józef, córka Dorota 178-3-117 79V 155 Ż
28 8 1866 Lachowce Katarzyna Galicka 60 Jurówka 1-dw., wdowa 178-3-146 158V 21 Ż DM
5 2 1867 Ołyka Krystyna Anna Galicka 3 Ołyka córka Adama i Joanny ze Stokowskich 489 52 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20489/pages/PL_1_436_489_0028.htm
15 11 1871 Wieledniki Wiktoria Galicka 3/12 Rudnia Pełczańska córka Jana i Franciszki ze Smykowskich 178-3-56 187R 16 Ż MW
27 2 1902 Młynów Marianna Galicka 23 Dobratyn panna 740-2-407 130V 13 R 1688 RK
11 12 1912 Starokonstantynów Zofia Galicka 4 Woronkowce c. Antoniego i Karoliny z Gradomskich 17-2-89 75V 111 Ch 133 DM
2 6 1915 Kijów, św. Aleksandr Mikołaj Pauczyński 0,5 Kijów Rodzice: Wincenty i Józefa Galicka Halicka 312/1/129 147R 138 m.K. JM1
31 1 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówk Adela Galicka 14 Plesna c. Antoniego i Franciszki z Modzelewskich 17-2-47a 38R 5 Ch 74 DM
17 3 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówk Kamila Kalinowska 49 Szepetówka z d. Galicka, mąż Hipolit, córki Maria i Anna 17-2-47a 40R 16 Ch 78 DM
31 7 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówk Anastazja Galicka 15 Sudyłków c. Wiktora i Augustyny z Sinickich 17-2-47a 95V 63 Ch 187 DM
15 3 1917 Pokostówka Antonina Galicka 50 Faustynówka z d. Siedlecka, mąż Jan 178-03-211 27V 3 Ż 55 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
2 3 1829 Tuczyn Jan Nowicki Sobówka Jzóef Aleksandra Galicka Ignacy Łoś i Agnieszka Gniecicka 171-1-2 186V 5 R DM
12 4 1830 Lubar Franciszka Galicka Hlezna, par. Połonne Antoni Katarzyna Sikorska Aleksander Iwański Teofila Lewandowska 178 3 3 R360 27 Ż MP
13 12 1830 Żytomierz Tomasz Świtelski Słoboda Dubowiecka Wawrzyniec Teresa Galicka Marek Świtelski Tekla Świtelska 178 3 3 R45 326 Ż MP
29 6 1830 Trojanów Marianna Gabska Koszcza Gabriel Marianna Bazyli Kowalski Anna galicka 178 3 3 V214 43 Ż MP
17 11 1830 Cudnów Katarzyna Galicka Nowa Rudnia Józef Ewa Kazimierz Kruszewski, Ewa Kurpińczuk, as: Proluszy Urzędowski, Zofia Wanat 178 3 3 V327 196 MP
13 12 1830 Cudnów Anna Galicka Rudnia Nowa Stanisław Ewa Maciej Galicki, Stanisława Laskowska 178 3 3 V327 198 MP
23 2 1831 Korzec Jan, Feliks Kuriata Rudnia Piaskowa Jan Marianna Galicka 245-1-5 59 28 R PW
20 7 1832 Niewirków Anna Saban Hłuboczanka Michał Barbara Kudyńska Wincenty Bagiński żonaty, Chima Galicka męż. 171-1-5 268 R 31 R AS
25 2 1834 Korzec Roman Linek Rudnia Piaskowa Andrzej Marianna Starzyńska Józef Bzowski i Marianna Galicka 245-1-8 69r 36 R Na
16 5 1834 Korzec Jan Nepomucen Kuriata Pereweźnia Adam Justyna Galicka Dominik der Rygler i Petronela de Rygler, asystowali Franciszek Kokulski i Marianna de Rygler wdowa 245-1-8 73r 61 R Na
7 6 1834 Korzec Antoni Kuriata Pereweźnia Jan Marianna Galicka Paweł Kuriata i Marianna Linek ż. Andrzeja 245-1-8 74v 72 R Na
1 1 1834 Niewirków Jan Sleżeneński par.Niewirków Jan Anna Paszkowska Bazyli Strutyński,Joachima Galicka 171-1-7 273 R 1 R AS
23 2 1836 Niewirków Józefa Studzinowska Adamówka Jan Anna Paczkowska Bazyli Snityński,Anna Zdzinowska ż.Jana, Asyst.Tomasz Bagiński,Joachima Galicka ż.Jana 171-1-9 264 V 12 R AS
7 4 1836 Cudnów Marianna Galicka Rudnia Dryhłowska Mikołaj Aniela Kratowska Józef Kratowski i Marianna Grenarowa wdowa 569-1-59 10R 56 Ż 20 DM
6 5 1837 Korzec Waleria Kuriata Balarka Myszakowa Jan Marianna Galicka 245-1-11 79 61 R PW
28 9 1839 Wieledniki Marianna Wołosiuk Jasieniec Matiowski Franciszek Marianna Galicka 178-3-8 468V 67 Ż MW
29 12 1839 Wieledniki Anastazja Galicka Rudnia Barbarówka Bazyli Zofia Kuryata 178-3-8 469V 79 Ż MW
16 1 1839 Toporyszcze Kazimierz Skokowski par. Toporyszcze Aleksander Agnieszka Galicka wpis do księgi 1854; Wiktor Skokowski i Marianna Zielewicz 178-03-38 637V-638R 41 Ż DM
1 1 1840 Korzec Józef Kuriata Balarka Myszakowa Jan Marianna Galicka Stanisław Kuriata, Marianna Wojciechowska 871 109 12 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0059.htm
21 10 1840 Horbulów Jakub Jackiewicz Lachowa Szymon Justyna Galicka Antoni Rychalski, Efrozyna Nekraszewicz, chrz. 22.10.1840 178-51-456 35R 23 Ż BS 82
1 11 1840 Wyszewicze  Katarzyna Galicka Krymska Rudnia Bartłomiej Apolonia Syczewska Jan Syczewski, Franciszka Pawłowska, chrz. 3.11.1840 178-51-456 52V 27 Ż BS 117
7 9 1840 Cudnów Marianna Denysiuk Rudnia Dryhłowska Seweryn Marcjanna Kotwicka Józef Kociuba i Marianna Galicka 569-1-63 16R 147 Ż DM
3 11 1840 Cudnów Anna Kotwicka Rudnia Hodycha Feliks Joanna Szatkowska data chrztu (wpis do księgi 12.1840) Konstanty Galicki i Marianna Galicka 569-1-63 25V 229 Ż DM
26 12 1840 Cudnów Marcin Linowski Nowa Rudnia Franciszek Wiktoria Galicka data chrztu (wpis do księgi 12.1840) Fabian Galicki i Anna Awramczuk 569-1-63 25V 231 Ż DM
8 11 1841 Niewirków Anna Murawska par.Niewirków Benedykt Zofia Galicka Aleksy Stucharski,Elżbieta Moroz ż.Michała 171-1-12 263 R 39 R AS 0
24 9 1843 Korzec Franciszek Kuriata Balarka Myszakowa Jan Marianna Galicka 874 210 128 PW 0
1 1 1843 Ptycza Marianna Sliwinska Stołpiec Andrzej Helena Moskielinko Leon Kosmaczewski, Marianna Galicka, Paweł Ilkowski, Anna Kosciuk 829 92R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0102.htm
4 8 1843 Nowogród Wołyński Elżbieta Suchowiecka Niepoznanicze Wawrzyniec Wiktora Galicka 874 46 136 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0025.htm
26 3 1844 Korzec Józef Wiszniewski Balarka Brzozówka Jakub Katarzyna Wojciechowska Konstanty Sawicki, Marianna Galicka 875 143 47 PW
27 8 1844 Toporyszcze Stefan Borowski Rudnia Szlachowa Józef Marianna Łoś Klemens Wachowski i Małgorzata Galicka ż. Teodora 178-51-514 488R 70 Ż DM
20 12 1844 Toporyszcze Barbara Skokowska Rudnia Borowa Aleksander Agnieszka Galicka chrzest 2.01.1845, Franciszek Skokowski i Domicela Hnitecka panna córka Michała 178-03-12 446R 8 Ż 869 DM
29 1 1844 Niewirków Marianna Murawska Moczulanka Benedykt Zofia Galicka Wincenty Żygadło,Elżbieta Pulikowska ż.Tomasza 883 239R 14 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0245.htm
27 7 1844 Niewirków Agnieszka Żurawska Chubków [Hubków] Wojciech Apolonia Galicka Grzegorz Targoni, Anna Puhaczewska panna 883 245R 50 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0251.htm
20 7 1844 Niewirków Aniela Galicka par.Niewirków Franciszek Katarzyna Brusiłow Grzegorz Kuriata,Franciszka Bagińska wdowa 883 245R 51 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0251.htm
12 8 1844 Cudnów Zuzanna Galicka Rudnia Wysokopiecka Bazyli s. Jana Elżbieta Sywko chrzest 13.08.1844 (wpis 12.1845) Aleksander Hurczuk i Katarzyna Tymczuk ż. Maksyma 178-3-12 203R 220 Ż DM
15 7 1845 Niewirków Jakób Żurawski Hubków Grzegorz Apolonia Galicka Jan Galicki i Anna Świedzińska 884 277 44 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0284.htm
13 12 1845 Niewirków Anna Kuchcicka Ludwipol nn Elżbieta Kuchcicka Walenty Sabba i Alexandra Galicka 884 279 65 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0286.htm
3 10 1845 Wieledniki Tekla Wołosik Rudnia Jasieniec Matiowski Franciszek Maria Galicka 178-3-12 396R 50 Ż MW
26 2 1845 Toporyszcze Aleksandra Łoś Rudnia Teryńce Józef Marianna Galicka Franciszek von Raaben i Pelagia Słowińska panna córka Józefa 178-03-12 453V 53 Ż 884 DM
18 4 1845 Toporyszcze Ludwika Kotwicka Rudnia Kropiweńka Aleksander Regina Galicka chrzest 14.10., Wiktor Dymiński i Rozalia Łuniewska ż. Adama 178-03-12 462V 108 Ż 902 DM 0
20 10 1846 Niewirków Józefa Murawska Moczulanka Benedykt Zofia Galicka Aleksy Stachurski,Agnieszka Wilczyńska ż.Gabriela 885 236V 35 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0247.htm
19 12 1846 Niewirków Maria Galicka Ludwipol Jan Regina Ziembowska Grzegorz Galicki, Anna Świdzińska ż.Jana 885 238V 45 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0249.htm
7 4 1847 Wiszewicze Mikołaj Świtelski Krymska Rudnia Antoni Franciszka Szaciło Andrzej Pawłowski, Teresa Galicka, chrz. 8.05.1847 178-51-548 96V 11 Ż BS 194
22 4 1847 Malin Jerzy Bielak Łaganowska Hutka Grzegorz Joanna Szczepańska Grzegorz Możarowski, Anastazja Galicka,mężatka, chrz. 24.04.1847 178-51-548 110R 18 Ż BS 227
28 8 1847 Malin Jan Tetera Łaganowska Hutka Jan Agata Rać Aleksander Rać, Aleksandra Galicka, chrz. 29.08.1847 178-51-548 113V 47 Ż BS 234
27 10 1847 Niewirków Jan Żurawski Ludwipol Wojciech Apolonia Galicka Jan Galicki,Aleksandra Galicka ż. Grzegorza 171-1-13 284 V 41 AS
15 2 1847 Toporyszcze Jan Kotwicki Kropiwenka Aleksander Regina Galicka chrz. 3.05; Jakub Borowski i Dorota Makowska 178-3-19 499V 40 Ż 982 DM
19 5 1847 Toporyszcze Marianna Ogońska Słoboda Fontaniego Feliks Gertruda Bilińska Józef Bieliński i Marianna Galicka ż. Józefa 178-3-19 500R 44 Ż 983 DM
26 5 1847 Toporyszcze Filipina Goleń Staryki Rudnia Jan Magdalena Galicka Antoni Bielak i Zofia Gągało ż. Jana 178-3-19 501R 51 Ż 985 DM
28 9 1847 Toporyszcze Mateusz Łoś Teryńce Józef Marianna Galicka Piotr Łoś i Zofia Łoś 178-3-19 506R 88 Ż 995 DM
27 7 1848 Wiszenki Antoni Michał Tomaszewski Susk Stanisław Antonina Dolanowska Nikodem Śnieżko i Joanna Galicka z Karczewskich ż. Dionizego, asyst. Dionizy Galicki i Karolina Śnieżko z Szklińskich ż. Nikodema 834 171 31 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0094.htm
19 10 1851 Toporyszcze Anastazy Skokowski Borowa Rudnia Aleksander Agnieszka Galicka Mikołaj Zajączkowski i Rozalia Skokowska ż. Kazimierza 178-03-31 565V-566R 85 Ż DM
18 7 1851 Toporyszcze Stanisław Skokowski par. Toporyszcze Aleksander Agnieszka Galicka wpis do księgi 1854; Wiktor Skokowski i Marianna Zielewicz 178-03-38 637V-638R 42 Ż DM
26 3 1851 Korzec Adam Niegojenko Rudnia Piaskowa Grzegorz Józefa Galicka Aleksander Niegojenko i Julianna Kuriata 178/3/72 69v-70r 41 Ż Na
9 7 1852 Ołyka Marianna Elżbieta Galicka Ołyka Adam Joanna Stokowska 476 22 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20476/pages/PL_1_436_476_0012.htm
8 8 1854 Toporyszcze Zuzanna Kotwicka Kropiwenka Rudnia Aleksander Regina Galicka Antoni Borowski i Rozalia Kołodzińska ż. Aleksandra 178-03-38 646V-647R 78 Ż DM
7 1 1856 Łabuń Seweryn Majewski Kurhanówka Józef Marianna Galicka Jan Sinkiewicz i Apolonia Przygocka 178-03-124 652V-653R 1 Ż DM
1 11 1857 Sławuta Karol Wolski Sławuta Jan Rozalia Galicka chł. Jan Kotwicki, cudzoz. Marianna Traczer 178-3-73 439V-440R 52 Ż 828
14 12 1863 Żytomierz Wincenty Żytomierz Ludwika Galicka Nieprawego łoża syn, Leon Paszkowski, Apolonia Andrzejewska 178-3-54 87 314 Ż DG
24 7 1864 Ołyka Krystyna Joanna Galicka Ołyka Adam Joanna Stokowska 487 38 52 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20487/pages/PL_1_436_487_0020.htm
31 3 1865 Wieledniki Aniela Podolska Rudnia Zletyńska Ignacy Konstancja Galicka 178-3-56 48V 27 Ż MW
25 6 1865 Wieledniki Jan Chomętowski Rudnia Średnia Medweżańska Aleksander Marianna Galicka Teodor Goźdź, Małgorzata Goździówna 178-3-56 51V 44 Ż MW, DW
2 10 1867 Wieledniki Marianna Podolska Rudnia Zletyńska Ignacy Konstancja Galicka 178-3-56 91V 63 Ż MW
22 11 1867 Wieledniki Michalina Chomutowska Rudnia Niższa Medweżańska Aleksander Marianna Galicka 178-3-56 101V 11 Ż MW
1 11 1869 Wieledniki Michał Chomutowski Rudnia Średnia Medweżańska Aleksander Marianna Galicka 178-3-56 132V 66 Ż MW
16 11 1869 Wieledniki Dominik Podolski Rudnia Zletyńska Ignacy Konstancja Galicka 178-3-56 133V 70 Ż MW
22 11 1871 Ołyka Maria Eugenia Żylińska Ołyka Edwin Aleksander Ewelina Stefania Galicka 492 49 68 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20492/pages/PL_1_436_492_0026.htm
24 1 1871 Jampol Ewa Marianna Krzyżanowska Tatarynowce Piotr Antonina Galicka 1-55 73V-74R 3 T
25 8 1871 Wieledniki Wiktoria Galicka Rudnia Pełczańska Jan Franciszka Smykowska 178-3-56 175V 55 Ż MW
4 1 1872 Wieledniki Kamila Podolska Rudnia Zletyńska Ignacy Konstancja Galicka 178-3-56 192V 27 Ż MW
15 7 1872 Wieledniki Klemens Chomutowski Rudnia Średnia Medweżańska Aleksander Marianna Galicka 178-3-56 196V 50 Ż MW 0
20 3 1873 Wieledniki Antonina Szymańska Rudnia Niższa Medweżańska Bazyli Petronela Galicka 178-3-56 214V 33 Ż MW
8 7 1873 Wieledniki Karolina Galicka Skrebelicze Jan Franciszka Smykowska 178-3-56 215V 40 Ż MW
15 9 1874 Wieledniki Jan Podolski Bobrycze Ignacy Konstancja Galicka 178-3-56 249V 57 Ż MW
3 9 1882 Krzywin Edward Tomczakowski Chorowica Franciszek Zofia Galicka Józef Bober i Petronela Tomczakowska ż. Ignacego 17-2-71 121V-122R 22 Ch 134-135 DM
9 6 1897 Młynów Teofila Świetlicka Dobratyn Wincenty Magdalena Galicka gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Romanówka, Ludwik Gnidziejko, Marianna Galicka panna 740-2-412 11V-12R 55 R 1750 RK
10 7 1899 Młynów Józef Kołakowski Dobratyn Wawrzyniec Anna Czerpak gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Bagno, Michał Trochimowicz, Marianna Galicka panna 740-2-407 60V-61R 72 R 1626 RK
24 12 1899 Młynów Franciszek Świetlicki Dobratyn Wincenty Magdalena Galicka gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Romanówka, Franciszek Rodziński, Magdalena Kołakowska panna 740-2-407 72V-73R 135 R 1639 RK
3 8 1900 Niewirków Marianna Łukomska Siedliszcze Michał Urszula Galicka 951 25 V-26 R 121 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0028.htm
1 12 1900 Niewirków Agata Filonczuk Niewirków Adam Marianna Galicka 951 37 V-38 R 184 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0040.htm
20 12 1900 Niewirków Bronisława Gilewska Huta Bystrzecka Adolf Pawlina Galicka 951 38 V-39 R 190 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0041.htm
11 6 1903 Niewirków Rozalia Galicka Medwedówka Franciszek Antonina Bagińska 966 26V-27R 104 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0029.htm
17 3 1903 Młynów Feliksa Świetlicka Dobratyn Wincenty Magdalena Galicka gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Konstanty Gniedziejko, Emilia Gołko panna 740-2-411 8V-9R 36 R 1327 RK
4 6 1904 Niewirków Marcelina Galicka Adamka Jan Marianna Łukomska 982 21V-22R 82 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0022.htm
15 6 1904 Niewirków Piotr (Apostoł) Feliński Niewirków Adam Marianna Galicka 982 22V-23R 85 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0023.htm
23 12 1904 Niewirków Stefan Klimaszewski Zastawie Józef Antonina Galicka 982 45V-46R 178 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0048.htm
8 2 1909 Niewirków Marcelina Galicka Nowiny Franciszek s.Józefa Tekla Kuriata 1015 8V-9R 31 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0011.htm
10 3 1911 Korzec f. Horodnica Władysław Wiszniewski Bronnica Bazyli Emilia Galicka Paweł Łoś i Antonina Łoś 178-3-181 7V-8R 37 Ż 15-16 DM
9 1 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówka c. Strażnikiewicz Szepetówka Ludwik Bronisława Galicka Antoni Strażnikiewicz i Władysława Galicka 17-2-47a 1R 5 Ch 2 DM
18 1 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Helena Galicka Szepetówka Jakub Bronisława Jabłońska Adam Jabłoński i Katarzyna Terlecka 17-2-47a 1V-2R 7 Ch 3-4 DM
6 9 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Feliks Jabłoński Szepetówka Adam Adela Leniewicz Antoni Morawski i Bronisława Galicka 17-2-47a 27V-28R 86 Ch 55-56 DM
4 11 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Marcin Możejko Kolonia Sawicze Marceli Emilia Tynicka Oksenty Semeniuk i Władysława Galicka 17-2-47a 28V-29R 90 Ch 57-58 DM
11 12 1915 Starokonstantynów Jan Galicki Demkowce IN Antonina c. Józefa Galicka Piotr Jaścicki i Jadwiga Piotrowska 17-2-90 35R 146 Ch 70 DM
10 2 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Bronisław Wiszniewski Szepetówka Antoni Maria Galicka Bazyli Galicki i Władysława Galicka 17-2-47a 60V-61R 17 Ch 119-120 DM
13 7 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Władysław Karpiński Seredyńce Mikołaj Rafalina Sułkowska Zygmunt Sułkowski i Weronika Galicka 17-2-47a 73V-74R 56 Ch 145-146 DM
3 8 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Wanda Galicka Szepetówka Jakub Bronisława Jabłońska Jakub Szynkarenko i Katarzyna Terlecka 17-2-47a 74V-75R 60 Ch 147-148 DM
30 4 1917 Pokostówka Józefa Galicka Pokostówka Kajetan Karolina Garbowska Franciszek Weselski i Ludwika Szaciło ż. Jana 178-03-211 6V-7R 31 Ż 15-16 DM
4 6 1917 Pokostówka Marcelina Galicka Wysoki Piec Aleksander Petronela Kupniewicz Jan Galicki i Kamila Polanowska ż. Marianna 178-03-211 7V-8R 37 Ż 17-18 DM
27 9 1917 Pokostówka Józefa Przewłocka Sulżynówka Jan Kamila Galicka Marcin Balicki i Paulina Galicka panna 178-03-211 13V-14R 74 Ż 29-30 DM
14 4 1920 Berezne Marianna Korkuś Zawołocze Hilary Dioniza Galicka Bolesław Gostkiewicz, Marianna Korkuś 740-4-11 93R 59 R AS
30 3 1921 Berezne Apolonia Krzysztofiak Majdan Mokwiński Antoni Zofia Łukomska Andrzej Łukomski,Józefa Galicka 740-4-11 121V 44 R AS

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
6 2 1827 Horodyszcze Michał Rudnicki Jagodno 28 Piotr Rozalia Barbara Galicka Jagodno 22 Jakub Magdalena Bazyli Patelnicki, Grzegorz Galicki 178-3-93 89 7 Ż MO 175
11 5 1830 Żytomierz Jan Rac Unita , Dubowiec 40w Grzegorz Marianna NN Katarzyna Galicka zd.Witkowska Dubowiec 30 Nikita Eudokia Lebed Jędrzej Oborski 178 3 3 57 32 Ż Ni
7 2 1832 Korzec Jan Kitt Rudnia Piaskowa 35w Jan Anna Galicka Marianna Rudnicka Rudnia Piaskowa 18 Bazyli Teresa Fiałkowska Szymon Rudnicki i Paweł Miaskowski 245-1-6 82v 7 R Na
4 9 1832 Korzec Franciszek Wąż 38w Szymon Justyna Galicka Wiktoria Wiszniowska z d. Sienkiewicz 30w Bazyli Marianna Szymańska Andrzej Różański i Gotlib Kryger 245-1-6 86v 24 R Na
7 5 1836 Niewirków Paweł Kuriata Pereweżnia par. Korzec 22 Adam Justyna Galicka Rozalia Wasylewska Siwki 20 Maciej Katarzyna Niżyńska Jan Likowski,Andrzej Lenkiewicz 171-1-9 274 V 6 R AS
14 6 1836 Cudnów Jan Jakubowski Rudnia Dryhyłowska 27 Bazyli Petronela Lewandowska Marianna Gilewicz z d. Galicka Rudnia Dryhyłowska 27w Jan Apolonia Kaleńska Jan Zaleski, Adam Galicki 569-1-59 46V 39 Ż 93 DM
3 11 1840 Swojczów Cyprian Brzeziński Mokowicze 26 Erazm Ewa Odyj Brygida Dębowska Mokowicze 20 Teodor Rozalia Galicka 855 120R 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0126.htm
11 2 1840 Niewirków Benedykt Morawski Siedliszcze 18 Józef Marianna Paprocka Teofila Galicka Siedliszcze 18 Bartłomiej Agnieszka Ordyńska 880 238 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0257.htm
11 5 1841 Korzec Atanazy Korczewski Pereweżnia 18 Michał Apolonia Bukowska Wiktorya Kuryata Pereweżnia 18 Jan Maryanna Galicka 872 233 18 DW
10 8 1841 Korzec Szymon Markiewicz Kamionka Suchowolska 52 Andrzej Maryanna Galicka Wiktorya z Malickich Wasiuk Kamionka Suchowolska 28 Eliasz Zofia 872 237 25 DW
26 1 1841 Miropol Paweł Gajewski Miropol 22 Grzegorz Anna Galicka Marianna Kryształowska Miropol 17 Prokop Katarzyna Zielichowska 872 374 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0198.htm
8 2 1842 Korzec Franciszek Orliński Rudnia Piaskowa 28 Mateusz Marianna Biernacka Agnieszka Linkiewicz Rudnia Piaskowa 26 Grzegorz Marianna Galicka 873 161 2 PW
23 5 1843 Niewirków Wojciech Żórawski Hubków 23 Józef Agata Głowacka Apolonia Galicka Ludwipol 18 Bartłomiej Agata Horodyńska 882 254 R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0255.htm
26 9 1843 Żytomierz Adam Murawski 40w Wawrzyniec Honorata Galicka Anna Tomaszewska 22 Jakub Marianna Pawłowska 178 51 5 69 Ż Ni
23 7 1844 Żytomierz Benedykt Błodzki 25w Jakub Agata Czajkowska Marianna Borowska 18 Józef Salomea Galicka 178 51 514 42 Ż Ni
4 10 1848 Zasław, św. Józefa Franciszek Targoński Szepetówka 24 Maciej Justyna Galicka Petronela Krotowska Szepetówka 17 Zachariasz s. Benedykta Antonina c. Stefana Jabłońska 1-dw. jan Pańkowski s. Józefa, Józef Wierzański s. Tomasza, Józef Gali 178-3-117 46V 28 Ż
24 10 1848 Berezdów Tomasz Waśkowski Senihów 23 Michał Magdalena Kornatowska Honorata Galicka Senihów 18 Jakub Barbara Borowska Teodor Waśkowski, Ludwik Waśkowski, Piotr Kornatowski 17-1-19 27R 13 Ch 51 DM
30 10 1849 Żytomierz Jan Borowski 26 Józef Salomea Galicka Marianna Laskowska 19 Bazyli Petronela NN 178 3 82 64 Ż Ni
6 2 1849 Zasław św. Józefa Piotr Goliński Kondratka 45w Jan Magdalena Galicka Agata z d. Niemierowska Czajkowska w. po Andrz Kondratka 45w Benedykt s. Benedykta Marianna c. Józefa Krzyżanowska Tomasz Tymorczuk s. Antoniego, Maciej Ulatowski s. Józefa 178-03-118 477R 6 Ż 872 DM
2 8 1859 Toporyszcze Teodor Bondarzewski Bobryk Nowy 25 Michał Teresa Targoni Marianna Goleniewska Staryki Rudnia 17 Jan Magdalena Galicka Józef Goleniewski, Bazyli Borowski 178-03-50 725V 13 Ż DM
18 2 1862 Niewirków Paweł Stachurski Moczulanka 20 Aleksander Regina Kulikowska Anna Morawska Moczulanka 18 Benedykt Teofila Galicka 887 72 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0038.htm
14 2 1865 Żytomierz Onufry Ganowski Budka Szyjecka Par.Puliny 30 Gabriel Anna Galicka Honorata Puchalska Futor Wasilewskiego 20 Józef Ewa Żurawska (wolnożyjący i 1-dw) Leon Bagiński, Stefan Baszyński 178-3-61 119R 39 Ż 129 DG
24 10 1865 Żytomierz Antoni Radiok Baraszówka 37 Bazyli Anastazja Aniela Borowska Baraszówka 25 Józef Salomea Galicka (emerytowany żołnierz i panna) Karol Borowski, Józef Sitko i Jan Pogrebelski ? 178-3-61 130V 86 Ż 152 DG
9 1 1866 Nowogród Wołyński Franciszek Ostrowski Katerynówka 26 Stefan Agnieszka Żygadło Paulina Hermaszewska Apolonówka 20 Mikołaj Katarzyna Galicka 178-3-152 67 1 Ż 134 MO
7 2 1871 Ołyka Edwin Aleksander Żyliński Ołyka 25 Karol Hieronim Zuzanna Sielużycka Stefania Galicka Ołyka 18 Adam Joanna Stokowska 492 53 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20492/pages/PL_1_436_492_0028.htm
17 6 1872 Wieledniki Bazyli Szymański Jan Teodozja Petronela Galicka Bazyli Zofia wdowiec po Mariannie Mielnik 178-3-56 202R 12 Ż MW
29 5 1900 Niewirków Bronisław Bagiński Medwedówka 24 Adam Antonina Konsewicz Antonina Galicka Medwedówka 20 Adam Ewa Żygadło Antoni Bagiński, Cyprian Rudnicki 951 52 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0051.htm
13 2 1900 Niewirków Jan Żurawski Siedliszcze 46 Grzegorz Apolonia Galicka Katarzyna Jędrzejewska Zastawie 23 Marcin Tekla Majchrzak Tomasz Jędrzejczak, Narcyz Górajewski 951 47 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0048.htm
20 2 1900 Niewirków Teodor Kuriata Podrałówka, par. Berezne 60 Szymon Wiktoria Karpińska Józefa z Żurawskich Szachniewicz Huta Bystrzecka 37 Grzegorz Apolonia Galicka Adam Bagiński, Szymon Kuriata 951 50 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0050.htm
2 6 1902 Niewirków Aleksander Ręczkowski Lubomirka, par. Korzec 21 Antoni Zuzanna Bagińska Dioniza Rudnicka Lewacze 18 Gracjan Marianna Galicka 965 58V 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20965/pages/PL_1_436_965_0059.htm
26 5 1903 Niewirków Adam Bagiński Medwedówka 24 Ludwik Antonina Kuriata Józefa Galicka Medwedówka 19 Adam Ewa Żygadło 981 59 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0060.htm
23 5 1904 Niewirków Roman Żygadło Moczulanka 23 Stanisław Katarzyna Laszecka Franciszka Galicka Medwedówka 20 Józef Antonina Majewska 982 62 25 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0058.htm
10 2 1913 Korzec f. Horodnica Ludwik Kunicki Klonów 26 Bazyli Anna Kunicka Agata Szachniewicz Klonów 17 Wawrzyniec Anna Galicka Feliks Umiński, Aleksander Rudnicki 178-03-181 149R 3 Ż 294 DM
19 11 1917 Pokostówka Józef Pugarecki Kniażyn par. Cudnów 27 Antoni Kamila Balicka Rozalia Jasińska Faustynówka 20 Tomasz Seweryna Galicka Aleksander Pugarecki, Maksymilian Pawlikowski 178-03-211 24R 19 Ż 49 DM
28 11 1917 Pokostówka Franciszek Skokowski Pokostówka 60w Jakub Barbara Huskowska Michalina Polanowska Staroszyjka 55 Jan Zofia Galicka Benedykt Żurawski, Piotr Dubrawski 178-03-211 25V 26 Ż 52 DM
19 8 1922 Berezne Marceli Kuriata Bronisława Gilewska Huta Bystrzecka 22 Adolf Pawlina Galicka 951 38 V-39 R 190 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0041.htm
7 1 1922 Berezne Franciszek Kuriata w Adam Franciszka Bagińska Dioniza Korkuś w Adam Ewa z Żygadłów Galicka Kazimierz Matuszewski, Franciszek Żygadło 740-4-11 186V 1 R AS 0
26 11 1924 Berezne Włodzimierz Nahorny 25 Naum Stanisława Galicka Waleria Muszałowska 20 Andrzej Pelagia Plecińska Adam Orzechowski, Jan Nahorny 740-4-11 254 25 R AS
26 1 1930 Równe Piotr Feliński Niewirków 26 Adam Marianna Galicka Zinajda Wasilewska 982 22V-23R 85 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0023.htm
7 9 1930 Ludwipol Michał Gajderowicz Siedliszcze 21 Stanisław Antonina Chabasińska Marcelina Galicka Nowiny 21 Franciszek Tekla Kuriata 1015 29V-30R 126 1015 8V-9R 31 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0032.htm
7 2 1932 Ludwipol Andrzej Załęcki Marianna Łukomska Siedliszcze 32 Michał Urszula Galicka 951 25 V-26 R 121 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0028.htm
19 11 1933 Ludwipol Józef Kozioł Marcelina Galicka Adamka 29 Jan Marianna Łukomska 982 21V-22R 82 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0022.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
44 63 Galicka Magdalena z Nieboraczków, wdowa 60 Toporyszcze Bobryk Stary 1853 Żytomierz DM 178-03-37
645 18 Galicka Maria, wdowa 50 Starokonstantynów Demkowce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
486 82 żona Franciszka Galicka 39 Bereźnica Sarny 1911 Żytomierz DM 178-49-37
517 132 żona Amelia Galicka 23 Bereźnica Sarny 1911 Żytomierz DM 178-49-37
33 27 żona Aniela z d. Galicka 21 Krzywin Hołowelski Porub 1912 Ch DM 17-2-70
38 115 żona Emilia z d. Galicka 29 Korzec - filia Horodnica Bronnica 1913 CDIAK DM 1045-2-940
156 57 żona Antonina z d. Galicka 31 Korzec - filia Horodnica Myszakowa / Myszakówka 1913 CDIAK DM 1045-2-940
15 60 żona Franciszka Galicka 61 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68
19 72 żona Franciszka Galicka 38 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68
27 104 Galicka Elżbieta z Jaroszyńskich, wdowa 57 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68
418 6 jego żona Kamila z d. Galicka (dopisek zmarła) 51 Zasław św. Józefa Żylińce - wieś i folwark 1915 Żytomierz DM 178-49-61


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl