Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 348 wyników dla: Galicka

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
31 7 1828 Horodyszcze uczc. Teresa Rudnicka 40/52 Jagodna rodzice uczc. Michał Rudnicki, Barbara Galicka 178-3-94 115R 45 Ż 224 KP2
24 10 1829 Korzec Katarzyna Galicka 77 Rudnia Piaskowa z d. Kociubowska, wdowa po Szymonie, od dawna potomstwa pozbawiona 245-1-3 107R 98 R 209 DM
5 10 1831 Korzec Wojciech Kuriata 3 Rudnia Pereweżnia syn Adama i Justyny z domu Galicka 245-1-5 95 119 R PW
5 2 1832 Horodyszcze Magdalena Galicka 51 Szepetówka mąż Jakub, syn Jędrzej 178-3-98 105V 12 Ż 203 DM 0
6 10 1836 Cudnów Franciszka Galicka 60 Rudnia Dryhłowska sławetna, z d. Kociuba, wdowa po Adamie, synowie Maciej, Franciszek i Jan, córka Franciszka 569-1-59 70V 80 Ż 132 DM
10 10 1836 Cudnów Paulina Galicka 4 Rudnia Dryhłowska c. sławetnego Jana i Apolonii z Kociubów 569-1-59 70V 81 Ż 132 DM
23 11 1837 Korzec Jan Kuriata 3,5 Pereweżnia syn Adama i Justyny z domu Galicka 245-1-11 147 82 R PW
25 8 1838 Wieledniki Katarzyna Galicka 1,5 Rudnia Barbarówka córka Stanisława i Agaty Smyk 178-3-6 439R 37 Ż MW
5 2 1839 Turzysk Joanna Galicka 16 Lityn panna, niewiadomych rodziców 715 20 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20715/pages/PL_1_436_715_0013.htm
24 1 1842 Połonne Marianna Galicka 35 Brażynce ur., mąż Kasper, syn Dominik 873 355 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0183.htm
18 3 1845 Uszomierz Franciszka Galicka 68 Rudnia Szerszniawska z d. Rychwalska, wdowa po Andrzeju, synowie Tomasz, Józef, Maciej, Stefan i Teodor, córka Marianna 178-3-12 431V 17 Ż 843 DM
11 6 1845 Uszomierz Wiktoria Szabrowska 70 Strzemigród z d. Galicka, mąż Konstanty, synowie Piotr i Jan, córki Helena i Małgorzata 178-3-12 433V 37 Ż 847 DM
19 2 1847 Wieledniki Łucja Galicka 67 Rudnia Barbarówka ze Smyków 178-3-19 453V 7 Ż MW
26 9 1848 Zasław św. Józefa Karolina Galicka 36 Sławuta od cholery, 1-dw., mąż Antoni, synowie Stanisław, Franciszek i Józef, córka Dorota 178-3-117 79V 155 Ż
26 5 1849 Korzec Marianna Kuriata 57 Kaczaniec z d. Galicka, mąż Jan, synowie Feliks i Antoni, córki Wiktoria, Julia i Waleria 245-1-15 481R 47 R 656 DM
22 9 1850 Korzec Grzegorz Linkiewicz 70 Rudnia Piaskowa z suchot; żona Marta z d. Galicka, syn Józef, córki Łucja, Elżbieta i Agnieszka 171-1-16 462r 78 R Na
15 1 1850 Berezdów Anna Kotwicka 70 Senihów z d. Galicka, wdowa po Aleksandrze, syn Józef, córki Anna i Marianna 171-1-16 571V 6 R 584 DM
21 3 1854 Niewirków Agnieszka Galicka 67 Ludwipol z d. Ordyńska, mąż Bartłomiej, synowie Grzegorz, Jan i Julian, córki Teofila i Apolonia 171-1-37 317R 5 R 313 DM
2 12 1854 Korzec Marcjanna Lenkiewicz 80 Rudnia Piaskowa z d. Galicka, wdowa po Grzegorzu, syn Józef, córki Łucja, Elżbieta i Agnieszka 171-1-37 146R 119 R 150 DM
14 1 1860 Starokonstantynów Józefa Galicka 4 Demkowce c. Pawła i Marianny z Danielewiczów 178-3-130 314R 8 Ż 590 DM
14 7 1862 Berezdów Marianna Lewkuszko 50 Senihów z d. Galicka, mąż żołnierz szeregowy Kirył 17-1-25 71V 62 Ch 115 DM
28 8 1866 Lachowce Katarzyna Galicka 60 Jurówka 1-dw., wdowa 178-3-146 158V 21 Ż DM
5 2 1867 Ołyka Krystyna Anna Galicka 3 Ołyka córka Adama i Joanny ze Stokowskich 489 52 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20489/pages/PL_1_436_489_0028.htm
15 11 1871 Wieledniki Wiktoria Galicka 3/12 Rudnia Pełczańska córka Jana i Franciszki ze Smykowskich 178-3-56 187R 16 Ż MW
21 5 1885 Międzyrzec Korecki Zofia Galicka 4 Woronucha c. Kazimierza i Antoniny z Rakowskich 740-2-302 218R 11 R 69 DM 0
9 3 1886 Międzyrzec Korecki Franciszka Galicka 2 Woronucha c. Kazimierza i Antoniny z Rakowskich 740-2-302 260V 6 R 90 DM
30 5 1889 Sławuta Dorota Galicka 3 Wasilewa Hrebla c. Stanisława i Anny z Jabłońskich 17-2-53 33R 22 Ch 45 DM
27 8 1890 Sławuta Katarzyna Galicka 9/12 Sławuta c. Józefa i Elżbiety z Jaroszyńskich 17-2-53 99V 33 Ch 98 DM
27 2 1902 Młynów Marianna Galicka 23 Dobratyn panna 740-2-407 130V 13 R 1688 RK
6 3 1907 Korzec Teofila Galicka 28 Słoboda Żupanówka par. Uszomierz z parafii Uszomirskiej, mąż Antoni, syn Łucjan i córka Michalina 740-2-332 88V 26 R 94 DM
11 12 1912 Starokonstantynów Zofia Galicka 4 Woronkowce c. Antoniego i Karoliny z Gradomskich 17-2-89 75V 111 Ch 133 DM
2 6 1915 Kijów, św. Aleksandr Mikołaj Pauczyński 0,5 Kijów Rodzice: Wincenty i Józefa Galicka Halicka 312/1/129 147R 138 m.K. JM1
31 1 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówk Adela Galicka 14 Plesna c. Antoniego i Franciszki z Modzelewskich 17-2-47a 38R 5 Ch 74 DM
17 3 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówk Kamila Kalinowska 49 Szepetówka z d. Galicka, mąż Hipolit, córki Maria i Anna 17-2-47a 40R 16 Ch 78 DM
31 7 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówk Anastazja Galicka 15 Sudyłków c. Wiktora i Augustyny z Sinickich 17-2-47a 95V 63 Ch 187 DM
9 3 1916 Horodnica Antonina Bagińska 35 Myszakowa z d. Galicka, mąż Bronisław, synowie Dionizy i Wiktor, córki Aniela i Bronisława 178-3-181 318R 38 Ż 623 DM
15 3 1917 Pokostówka Antonina Galicka 50 Faustynówka z d. Siedlecka, mąż Jan 178-3-211 27V 3 Ż 55 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
2 3 1829 Tuczyn Jan Nowicki Sobówka Jzóef Aleksandra Galicka Ignacy Łoś i Agnieszka Gniecicka 171-1-2 186V 5 R DM
18 4 1829 Korzec Wojciech Kuriata Rudnia Klonowska Adam Justyna Galicka Adam Sosnowski i Marianna Galicka zamężna 245-1-3 69R 43 R 135 DM
12 4 1830 Lubar Franciszka Galicka Hlezna, par. Połonne Antoni Katarzyna Sikorska Aleksander Iwański Teofila Lewandowska 178 3 3 R360 27 Ż MP
13 12 1830 Żytomierz Tomasz Świtelski Słoboda Dubowiecka Wawrzyniec Teresa Galicka Marek Świtelski Tekla Świtelska 178 3 3 R45 326 Ż MP
29 6 1830 Trojanów Marianna Galicka Koszcza Gabriel Marianna Bazyli Kowalski Anna Galicka 178-3-3 214V 43 Ż 403 MP, DM
17 11 1830 Cudnów Katarzyna Galicka Nowa Rudnia Józef Ewa Kazimierz Kruszewski, Ewa Kurpińczuk, as: Proluszy Urzędowski, Zofia Wanat 178 3 3 V327 196 MP
13 12 1830 Cudnów Anna Galicka Rudnia Nowa Stanisław Ewa Maciej Galicki, Stanisława Laskowska 178 3 3 V327 198 MP
2 6 1830 Berezdów Petronela Galicka Senihów Mikołaj Anna Rudnicka Antoni Kostiukiewicz i Rozalia Kapłańska 245-1-4 93R 42 R 184 DM
7 11 1830 Berezdów Agata Targońska Maraczówka Maciej Justyna Galicka Józef Radomski i Marianna Zawistowska panna 245-1-4 98R 92 R 194 DM
3 1 1830 Korzec Anna Linkowska Rudnia Klonowska Jędrzej Marianna Starzyńska Jan Lisowski i Marianna Galicka zamężna 245-1-4 56V 5 R 111 DM
19 1 1830 Korzec Andrzej Jaworski Balarka Myszakowa Jakub Tekla Galicka Józef Mazurkowski i Tekla Jaworska 245-1-4 57V 16 R 113 DM
23 2 1831 Korzec Jan Feliks Kuriata Rudnia Piaskowa Jan Marianna Galicka 245-1-5 59 28 R PW
29 3 1831 Narodycze Grzegorz Galicki Rudnia Bucza Augustyn Marianna Marcin Galicki, Domicela Galicka 178-3-4 413R 14 Ż 810 AB1
2 2 1831 Horodyszcze Marianna Galicka Szepetówka Michał Barbara Dominik Krotowski i Józefa Kasperska 178-3-97 106V 7 Ż 202 DM
7 3 1831 Cudnów Tomasz Gilewicz Rudnia Dryhłowska Stanisław Marianna Galicka Wincenty Balicki i Marianna Kalińska ż. Jana 178-3-4 285R 36 Ż 561 DM
25 6 1831 Cudnów Anastazja Gamocka Nowa Rudnia Józef Marianna Kuruczuk Teodor Gamocki i Ewa Galicka ż. Józefa 178-3-4 288R 77 Ż 567 DM
31 10 1831 Cudnów Tomasz Rzewucki Rudnia Dryhłowska Szymon Aleksandra Galicka Maciej Kociuba i Aleksandra Harasimczuk ż. Tomasza 178-3-4 291V 116 Ż 574 DM
20 7 1832 Niewirków Anna Saba Hłuboczanka Michał Barbara Kuczyńska Wincenty Bagiński żonaty, Chima Galicka zamężna 171-1-5 268R 31 R 284 AS
13 1 1832 Berezdów Honorata Galicka Senihów Jakub Barbara Borowska Antoni Kościukiewicz i Anna Galicka ż. Mikołaja 245-1-6 105R 4 R 2 DM
25 2 1834 Korzec Roman Linek Rudnia Piaskowa Andrzej Marianna Starzyńska Józef Bzowski i Marianna Galicka 245-1-8 69r 36 R Na
16 5 1834 Korzec Jan Nepomucen Kuriata Pereweźnia Adam Justyna Galicka Dominik der Rygler i Petronela de Rygler, asystowali Franciszek Kokulski i Marianna de Rygler wdowa 245-1-8 73r 61 R Na
7 6 1834 Korzec Antoni Kuriata Pereweźnia Jan Marianna Galicka Paweł Kuriata i Marianna Linek ż. Andrzeja 245-1-8 74v 72 R Na
1 1 1834 Niewirków Jan Sleżeneński par.Niewirków Jan Anna Paszkowska Bazyli Strutyński,Joachima Galicka 171-1-7 273 R 1 R AS
14 11 1834 Berezdów Salomea Galicka Senihów Jakub Barbara Borowska Antoni Kościuszkiewicz i Katarzyna Bołsunowska ż. Klemensa 245-1-8 113V 78 R 21 DM
23 2 1836 Niewirków Józefa Studzinowska Adamówka Jan Anna Paczkowska Bazyli Snityński,Anna Zdzinowska ż.Jana, Asyst.Tomasz Bagiński,Joachima Galicka ż.Jana 171-1-9 264 V 12 R AS
7 4 1836 Cudnów Marianna Galicka Rudnia Dryhłowska Mikołaj Aniela Kratowska Józef Kratowski i Marianna Grenarowa wdowa 569-1-59 10R 56 Ż 20 DM
15 4 1836 Toporyszcze Kalikst Skokowski Kopelnia Kazimierz Prakseda Głowacka Jan Mioduszewski i Marianna Galicka 178-51-386 119R 27 Ż 122 DM
6 5 1837 Korzec Waleria Kuriata Balarka Myszakowa Jan Marianna Galicka 245-1-11 79 61 R PW
28 9 1839 Wieledniki Marianna Wołosiuk Jasieniec Matiowski Franciszek Marianna Galicka 178-3-8 468V 67 Ż MW
29 12 1839 Wieledniki Anastazja Galicka Rudnia Barbarówka Bazyli Zofia Kuriata 178-3-8 469V 79 Ż MW
16 1 1839 Toporyszcze Kazimierz Skokowski par. Toporyszcze Aleksander Agnieszka Galicka wpis do księgi 1854; Wiktor Skokowski i Marianna Zielewicz 178-3-38 637V-638R 41 Ż DM
14 11 1839 Korzec Wincenty Metelski Rudnia Piaskowa Józef Marcela Kraszewska Józef Linkiewicz żonaty, Marianna Galicka żona Jakuba 178-51-433 79R 138 Ż 84
1 1 1840 Korzec Józef Kuriata Balarka Myszakowa Jan Marianna Galicka Stanisław Kuriata, Marianna Wojciechowska 871 109 12 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0059.htm
21 10 1840 Horbulów Jakub Jackiewicz Lachowa Szymon Justyna Galicka Antoni Rychalski, Efrozyna Nekraszewicz, chrz. 22.10.1840 178-51-456 35R 23 Ż BS 82
1 11 1840 Wyszewicze  Katarzyna Galicka Krymska Rudnia Bartłomiej Apolonia Syczewska Jan Syczewski, Franciszka Pawłowska, chrz. 3.11.1840 178-51-456 52V 27 Ż BS 117
7 9 1840 Cudnów Marianna Denysiuk Rudnia Dryhłowska Seweryn Marcjanna Kotwicka Józef Kociuba i Marianna Galicka 569-1-63 16R 147 Ż DM
3 11 1840 Cudnów Anna Kotwicka Rudnia Hodycha Feliks Joanna Szatkowska data chrztu (wpis do księgi 12.1840) Konstanty Galicki i Marianna Galicka 569-1-63 25V 229 Ż DM
26 12 1840 Cudnów Marcin Linowski Nowa Rudnia Franciszek Wiktoria Galicka data chrztu (wpis do księgi 12.1840) Fabian Galicki i Anna Awramczuk 569-1-63 25V 231 Ż DM
29 11 1840 Żytomierz Marianna Świtelska Poprawka Wawrzyniec Teresa Galicka Michał Kułakowski i Marianna Kułakowska panna córka Stefana 178-3-10 42V 328 Ż 85 DM
8 11 1841 Niewirków Anna Murawska par.Niewirków Benedykt Zofia Galicka Aleksy Stucharski,Elżbieta Moroz ż.Michała 171-1-12 263 R 39 R AS 0
24 9 1843 Korzec Franciszek Kuriata Balarka Myszakowa Jan Marianna Galicka 874 210 128 PW 0
1 1 1843 Ptycza Marianna Sliwinska Stołpiec Andrzej Helena Moskielinko Leon Kosmaczewski, Marianna Galicka, Paweł Ilkowski, Anna Kosciuk 829 92R 1 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0102.htm
4 8 1843 Nowogród Wołyński Elżbieta Suchowiecka Niepoznanicze Wawrzyniec Wiktora Galicka 874 46 136 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0025.htm
26 3 1844 Korzec Józef Wiszniewski Balarka Brzozówka Jakub Katarzyna Wojciechowska Konstanty Sawicki, Marianna Galicka 875 143 47 PW
27 8 1844 Toporyszcze Stefan Borowski Rudnia Szlachowa Józef Marianna Łoś Klemens Wachowski i Małgorzata Galicka ż. Teodora 178-51-514 488R 70 Ż DM
20 12 1844 Toporyszcze Barbara Skokowska Rudnia Borowa Aleksander Agnieszka Galicka chrzest 2.01.1845, Franciszek Skokowski i Domicela Hnitecka panna córka Michała 178-3-12 446R 8 Ż 869 DM
29 1 1844 Niewirków Marianna Murawska Moczulanka Benedykt Zofia Galicka Wincenty Żygadło,Elżbieta Pulikowska ż.Tomasza 883 239R 14 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0245.htm
27 7 1844 Niewirków Agnieszka Żurawska Chubków [Hubków] Wojciech Apolonia Galicka Grzegorz Targoni, Anna Puhaczewska panna 883 245R 50 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0251.htm
20 7 1844 Niewirków Aniela Galicka par.Niewirków Franciszek Katarzyna Brusiłow Grzegorz Kuriata,Franciszka Bagińska wdowa 883 245R 51 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0251.htm
12 8 1844 Cudnów Zuzanna Galicka Rudnia Wysokopiecka Bazyli s. Jana Elżbieta Sywko chrzest 13.08.1844 (wpis 12.1845) Aleksander Hurczuk i Katarzyna Tymczuk ż. Maksyma 178-3-12 203R 220 Ż DM
14 11 1844 Uszomierz Ewa Całka Słoboda Krywotyn Kołski Jan Anna Galicka chrzest 04.01.1845, Tomasz Żelizko i Anna Żelizko ż. Jana 178-3-12 413R 5 Ż 807 DM
20 12 1844 Uszomierz Ewa Przygocka Słoboda Anniczyn Mikołaj Katarzyna Galicka chrzest 07.01.1845, Stanisław Jeliński i Marianna Boryszewska ż. Jana 178-3-12 413V 8 Ż 808 DM
15 7 1845 Niewirków Jakób Żurawski Hubków Grzegorz Apolonia Galicka Jan Galicki i Anna Świedzińska 884 277 44 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0284.htm
13 12 1845 Niewirków Anna Kuchcicka Ludwipol nn Elżbieta Kuchcicka Walenty Sabba i Alexandra Galicka 884 279 65 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0286.htm
3 10 1845 Wieledniki Tekla Wołosik Rudnia Jasieniec Matiowski Franciszek Maria Galicka 178-3-12 396R 50 Ż MW
26 2 1845 Toporyszcze Aleksandra Łoś Rudnia Teryńce Józef Marianna Galicka Franciszek von Raaben i Pelagia Słowińska panna córka Józefa 178-3-12 453V 53 Ż 884 DM
18 4 1845 Toporyszcze Ludwika Kotwicka Rudnia Kropiweńka Aleksander Regina Galicka chrzest 14.10., Wiktor Dymiński i Rozalia Łuniewska ż. Adama 178-3-12 462V 108 Ż 902 DM 0
7 3 1845 Uszomierz Apolonia Galicka Rudnia Szerszniawska Tomasz Magdalena Gorzko Jan Drapiej i Julianna Drapiej panna 178-3-12 416R 33 Ż 813 DM 0
5 4 1845 Uszomierz Aleksandra Galicka Rudnia Kamień Bazyli Domicela Lipska Marcin Żurawski i Aleksandra Żurawska ż. Ignacego 178-3-12 417R 45 Ż 815 DM
25 2 1845 Uszomierz Julia Żurawska Rudnia Haćkowska Józef Marianna Dworzecka Józef Lisowski i Anna Galicka ż. Michała 178-3-12 417V 46 Ż 816 DM
22 6 1845 Uszomierz Jan Kluska Rudnia Kamień Jakub Apolonia Wach Grzegorz Galicki i Antonina Galicka panna 178-3-12 419R 62 Ż 819 DM
17 8 1845 Uszomierz Ludwik Gągałło Rudnia Krasnosiółka Łukasz Marianna Wachowska Józef Lisowski i Anna Galicka ż. Michała 178-3-12 420R 73 Ż 821 DM
20 10 1846 Niewirków Józefa Murawska Moczulanka Benedykt Zofia Galicka Aleksy Stachurski,Agnieszka Wilczyńska ż.Gabriela 885 236V 35 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0247.htm
19 12 1846 Niewirków Maria Galicka Ludwipol Jan Regina Ziembowska Grzegorz Galicki, Anna Świdzińska ż.Jana 885 238V 45 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0249.htm
7 4 1847 Wiszewicze Mikołaj Świtelski Krymska Rudnia Antoni Franciszka Szaciło Andrzej Pawłowski, Teresa Galicka, chrz. 8.05.1847 178-51-548 96V 11 Ż BS 194
22 4 1847 Malin Jerzy Bielak Łaganowska Hutka Grzegorz Joanna Szczepańska Grzegorz Możarowski, Anastazja Galicka,mężatka, chrz. 24.04.1847 178-51-548 110R 18 Ż BS 227
28 8 1847 Malin Jan Tetera Łaganowska Hutka Jan Agata Rać Aleksander Rać, Aleksandra Galicka, chrz. 29.08.1847 178-51-548 113V 47 Ż BS 234
27 10 1847 Niewirków Jan Żurawski Ludwipol Wojciech Apolonia Galicka Jan Galicki,Aleksandra Galicka ż. Grzegorza 171-1-13 284 V 41 AS
15 2 1847 Toporyszcze Jan Kotwicki Kropiwenka Aleksander Regina Galicka chrz. 3.05; Jakub Borowski i Dorota Makowska 178-3-19 499V 40 Ż 982 DM
19 5 1847 Toporyszcze Marianna Ogońska Słoboda Fontaniego Feliks Gertruda Bilińska Józef Bieliński i Marianna Galicka ż. Józefa 178-3-19 500R 44 Ż 983 DM
26 5 1847 Toporyszcze Filipina Goleń Staryki Rudnia Jan Magdalena Galicka Antoni Bielak i Zofia Gągało ż. Jana 178-3-19 501R 51 Ż 985 DM
28 9 1847 Toporyszcze Mateusz Łoś Teryńce Józef Marianna Galicka Piotr Łoś i Zofia Łoś 178-3-19 506R 88 Ż 995 DM
15 11 1847 Korzec Marcin Kuriata Pereweźnia Stanisław Anna Kotwicka chrzest 3.01.1848, Wawrzyniec Kuriata i Józefa Galicka panna 245-1-14 401V 9 R 776 DM
27 7 1848 Wiszenki Antoni Michał Tomaszewski Susk Stanisław Antonina Dolanowska Nikodem Śnieżko i Joanna Galicka z Karczewskich ż. Dionizego, asyst. Dionizy Galicki i Karolina Śnieżko z Szklińskich ż. Nikodema 834 171 31 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0094.htm
25 1 1848 Niewirków Ewa Galicka Medwedówka Stanisław Barbara Bagińska Wawrzyniec Bagiński i Konstancja Bagińska ż. Marcina 171-1-14 318V 11 R 316 DM
5 8 1848 Niewirków Marianna Galicka Ludwipol Jan Marianna Ziembowska Aleksander Mańkowski i Karolina Poroszewska panna 171-1-14 324R 44 R 321 DM
8 6 1849 Niewirków Aniela Murawska Moczulanka Benedykt Zofia Galicka Feliks Galicki i Elżbieta Moroz ż. Michała 171-1-15 411V-412R 23 R 413 DM
16 11 1849 Niewirków Marianna Galicka Medwedówka Stanisław Barbara Bagińska Jan Bagiński i Konstancja Bagińska ż. Marcina 171-1-15 417V-418R 45 R 419 DM
28 8 1849 Niewirków Stanisław Leszczyński Moczulanka Benedykt Anastazja Rudnicka Stanisław Pulikowski i Zofia Galicka ż. Feliksa 171-1-15 417V-418R 47 R 419 DM
12 11 1849 Niewirków Marianna Żurawska Ludwipol Wojciech Apolonia Galicka Feliks Galicki i Jadwiga Świdzińska panna 171-1-15 417V-418R 48 R 419 DM
15 11 1849 Korzec Marcin Niegojenko Rudnia Piaskowa Grzegorz Józefa Galicka Aleksander Niegojenko i Justyna Kuriata panna 245-1-15 450V-451R 116 R 603 DM 0
10 12 1850 Niewirków Stanisław Leszczyński Moczulanka Benedykt Anastazja Rudnicka chrzest 10.01.1850, Stanisław Pulikowski i Zofia Galicka ż. Feliksa 171-1-16 610V-611R 8 R 623 BW
2 1 1850 Niewirków Marianna Żurawska Ludwipol Wojciech Apolonia Galicka chrzest 10.01.1850, Feliks Galicki i Jadwiga Świdzińska 171-1-16 611V-612R 9 R 624 BW
30 1 1850 Niewirków Anna Galicka Ludwipol Grzegorz Aleksandra Bagińska chrzest 6.03.1850, Jan Targoni i Anna Kowalska ż. Józefa 171-1-16 614V-615R 21 R 627 BW 0
26 7 1850 Annopol Marianna Świdzińska Żuków NN Katarzyna Świdzińska chrzest 27.07.1850, Tomasz Przyłuski i Tekla Galicka ż. Pawła 171-1-16 213V-214R 19 R 222 BW
25 3 1850 Miropol Jan Majewski Miropol Józef Marianna Galicka Jan Grontkowski i Marianna Majewska ż. Ignacego 171-1-16 239V-240R 34 R 247 DM
19 10 1851 Toporyszcze Anastazy Skokowski Borowa Rudnia Aleksander Agnieszka Galicka Mikołaj Zajączkowski i Rozalia Skokowska ż. Kazimierza 178-3-31 565V-566R 85 Ż DM
18 7 1851 Toporyszcze Stanisław Skokowski par. Toporyszcze Aleksander Agnieszka Galicka wpis do księgi 1854; Wiktor Skokowski i Marianna Zielewicz 178-3-38 637V-638R 42 Ż DM
26 3 1851 Korzec Adam Niegojenko Rudnia Piaskowa Grzegorz Józefa Galicka Aleksander Niegojenko i Julianna Kuriata 178/3/72 69v-70r 41 Ż Na
7 3 1851 Niewirków Józefa Galicka Moczulanka Feliks Zofia Rudnicka chrzest 10.03.1851, Jan Stachurski i Antonina Chodorowska ż. Piotra 171-2-1 93V-94R 22 R 96 BW
30 3 1851 Niewirków Balbina Galicka Medwedówka Stanisław Barbara Bagińska chrzest 31.03.1851, Michał Bagiński i Ewa Bagińska ż. Jana 171-2-1 94V-95R 25 R 97 BW
8 4 1851 Niewirków Wincenty Murawski Moczulanka Benedykt Zofia Galicka chrzest 9.04.1851, Feliks Galicki i Petronela Murawska ż. Józefa 171-2-1 94V-95R 27 R 97 BW
15 2 1851 Annopol Józef Galicki Żuków NN Rozalia Galicka nieślubny syn Rozalii, chrzest 19.01.1851, Jan Rybicki i Helena Chodakowska ż. Tymoteusza 171-2-1 344V-345R 22 R 349 BW
27 8 1851 Miropol Joanna Majewska Miropol Józef Marianna Galicka Antoni Łabęcki i Zuzanna Rzeczyńska ż. Piotra 178-3-72 266V-267R 53 Ż 525-526 DM
17 10 1851 Niewirków Antoni Bagiński Medwedówka Tomasz Franciszka Milewska chrzest 5.01.1852, Jan Bagiński i Barbara Galicka ż. Stanisława 171-1-17 539V-540R 10 R 542 BW 0
14 1 1852 Berezdów Julian Waśkowski Senihów Tomasz Honorata Galicka Kajetan Rybicki i Marianna Kapłańska ż. Macieja 171-1-17 302V-303R 8 R 306 DM
9 7 1852 Ołyka Marianna Elżbieta Galicka Ołyka Adam Joanna Stokowska 476 22 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20476/pages/PL_1_436_476_0012.htm
24 6 1852 Niewirków Jan Murawski Moczulanka Benedykt Tekla Galicka Feliks Kucharski akt dodano ukazem z 30.04.1876 171-1-17 548a-548b R 551-553 BW
27 7 1852 Lachowce Józefa Pawłowska Książęcin Mikołaj Rozalia Medyńska chrzest 27.07.1852, Jan Piotrowski i Tekla Galicka ż. Andrzeja 171-1-17 158V-159R 47 R 161 BW
2 6 1853 Berezdów Paulina Waśkowska Senihów Tomasz Honorata Galicka Kajetan Rybicki kawaler i Marianna Kościuszkiewicz ż. Remiana 171-1-33 351V-352R 38 R 347 DM
1 12 1853 Niewirków Anna Żurawska Ludwipol Grzegorz Apolonia Galicka chrzest 28.12.1853, Izydor Bujnowski i Jadwiga Świdzińska panna 171-1-33 598V-599R 35 R 587 BW 0
4 9 1853 Korzec Jan Niegojenko Rudnia Piaskowa Grzegorz Józefa Galicka Aleksander Niegojenko i Julianna Łoś ż. Wincentego 171-1-33 294V-295R 86 R 293 DM
8 8 1854 Toporyszcze Zuzanna Kotwicka Kropiwenka Rudnia Aleksander Regina Galicka Antoni Borowski i Rozalia Kołodzińska ż. Aleksandra 178-3-38 646V-647R 78 Ż DM
30 8 1854 Berezdów Antonina Skorupska Diaków Feliks Petronela Galicka Józef Zabłocki i Marianna Szpakowska ż. Jana 17-1-20 18V-19R 69 Ch 37-38 DM
20 4 1854 Niewirków Józefa Leszczyńska Moczulanka Benedykt Anastazja Rudnicka Jan Żygadło i Zofia Galicka ż. Feliksa 171-1-37 302V-303R 27 R 300 DM
3 1 1855 Niewirków Antonina Galicka Medwedówka Stanisław Brygida Bagińska Tomasz Bagiński i Małgorzata Suchodolska ż. Franciszka 171-1-51 332V-333R 11 R 337 DM
10 4 1855 Niewirków Apolonia Murawska Moczulanka Benedykt Zofia Galicka Grzegorz Galicki i Balbina Łukomska ż. Łukasza 171-1-51 335V-336R 23 R 340 DM
26 8 1855 Niewirków Augustyn Żurawski Ludwipol Łukasz Urszula Wojciechowska Bazyli Puhacz [Pugacz] i Aleksandra Galicka ż. Grzegorza, asyst. Julian Sternis [Sterlis] i Jadwiga Świdzińska panna 171-1-51 340V-341R 44 R 345 DM
5 12 1855 Korzec Piotr Niegojenko Rudnia Piaskowa Grzegorz Józefa Galicka Aleksander Niegojenko i Waleria Niżyńska panna 171-1-51 114V-115R 103 R 122 DM
7 1 1856 Łabuń Seweryn Majewski Kurhanówka Józef Marianna Galicka Jan Sinkiewicz i Apolonia Przygocka 178-3-124 652V-653R 1 Ż DM
9 8 1856 Lachowce Karolina Nowicka Hulowce Tomasz Józefa Załęska [Galicka ?] Baltazar Jaśkiewicz i Karolina Korycka ż. Dominika 171-1-67 582V-583R 28 R 565 DM
1 11 1857 Sławuta Karol Wolski Sławuta Jan Rozalia Galicka chł. Jan Kotwicki, cudzoz. Marianna Traczer 178-3-73 439V-440R 52 Ż 828
23 1 1858 Toporyszcze Jan Wachowski Bobryk Stary Grzegorz Katarzyna Galicka Jan Wachowski i Antonina Lisowska 178-3-128 93V-94R 14 Ż 185-186 DM
26 3 1858 Toporyszcze Stefania Wrzeżewska Sały Leon Marianna Galicka Marcin Kownacki i Anastazja Nawrocka ż. Michała 178-3-128 99V-100R 39 Ż 197-198 DM
14 4 1858 Toporyszcze Justyna Aleksandrowicz Rudnia Stara Sylwester Antonina Galicka Kasper Szemiot i Anna Zelizko ż. Jakuba 178-3-128 100V-101R 43 Ż 199-200 DM
10 8 1858 Toporyszcze Zuzanna Goleniewska Rudnia Staryki Jan Magdalena Galicka Michał Bielak i Anna Adamowicz ż. Stanisława 178-3-128 110V-111R 83 Ż 219-220 DM
19 8 1860 Łanowce Piotr Pietruszewski Łysogórka Konstanty Józefa Witwicka Maciej Zieliński i Katarzyna Galicka wdowa 245-1-18 321V-322R 9 R 326 DM
14 12 1863 Żytomierz Wincenty Żytomierz Ludwika Galicka Nieprawego łoża syn, Leon Paszkowski, Apolonia Andrzejewska 178-3-54 87 314 Ż DG
20 4 1863 Berezdów Jan Waśkowski Senihów Tomasz Honorata Galicka Konstanty Orłowski i Salomea Kapłańska ż. Jana 178-3-169 7V-8R 27 Ż 16-17 DM
18 11 1863 Niewirków Ewa Bagińska Medwedówka Jan Antonina Kosarzecka chrzest 29.12.1863, Jan Bagiński i Barbara Galicka ż. Stanisława 650-1-2 192V-193R 70 R 251 BW
24 7 1864 Ołyka Krystyna Joanna Galicka Ołyka Adam Joanna Stokowska 487 38 52 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20487/pages/PL_1_436_487_0020.htm
7 8 1864 Berezdów Roman Waśkowski Senihów Tomasz Honorata Galicka Konstanty Orłowski i Salomea Kapłańska ż. Jana 178-3-169 42V-43R 62 Ż 86-87 DM
31 3 1865 Wieledniki Aniela Podolska Rudnia Zletyńska Ignacy Konstancja Galicka 178-3-56 48V 27 Ż MW
25 6 1865 Wieledniki Jan Chomętowski Rudnia Średnia Medweżańska Aleksander Marianna Galicka Teodor Goźdź, Małgorzata Goździówna 178-3-56 51V 44 Ż MW, DW
2 10 1867 Wieledniki Marianna Podolska Rudnia Zletyńska Ignacy Konstancja Galicka 178-3-56 91V 63 Ż MW
22 11 1867 Wieledniki Michalina Chomutowska Rudnia Niższa Medweżańska Aleksander Marianna Galicka 178-3-56 101V 11 Ż MW
1 11 1869 Wieledniki Michał Chomutowski Rudnia Średnia Medweżańska Aleksander Marianna Galicka 178-3-56 132V 66 Ż MW
16 11 1869 Wieledniki Dominik Podolski Rudnia Zletyńska Ignacy Konstancja Galicka 178-3-56 133V 70 Ż MW
22 11 1871 Ołyka Maria Eugenia Żylińska Ołyka Edwin Aleksander Ewelina Stefania Galicka 492 49 68 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20492/pages/PL_1_436_492_0026.htm
24 1 1871 Jampol Ewa Marianna Krzyżanowska Tatarynowce Piotr Antonina Galicka 1-55 73V-74R 3 T
25 8 1871 Wieledniki Wiktoria Galicka Rudnia Pełczańska Jan Franciszka Smykowska 178-3-56 175V 55 Ż MW
4 1 1872 Wieledniki Kamila Podolska Rudnia Zletyńska Ignacy Konstancja Galicka 178-3-56 192V 27 Ż MW
15 7 1872 Wieledniki Klemens Chomutowski Rudnia Średnia Medweżańska Aleksander Marianna Galicka 178-3-56 196V 50 Ż MW 0
20 3 1873 Wieledniki Antonina Szymańska Rudnia Niższa Medweżańska Bazyli Petronela Galicka 178-3-56 214V 33 Ż MW
8 7 1873 Wieledniki Karolina Galicka Skrebelicze Jan Franciszka Smykowska 178-3-56 215V 40 Ż MW
15 9 1874 Wieledniki Jan Podolski Bobrycze Ignacy Konstancja Galicka 178-3-56 249V 57 Ż MW
3 1 1880 Cudnów Józefa Galicka Wysoki Piec Ambroży Marcelina Golińska Franciszek Szaciło i Anastazja Kowalczuk ż. Dymitra 178-3-67 478V-479R 10 Ż 948-949 DM
14 7 1880 Cudnów Zuzanna Kratiuk Rudnia Dryhłowska Stefan Teofila Galicka Andrzej Galicki i Marcelina Kratiuk panna 178-3-67 511V-512R 174 Ż 1014-1015 DM
14 8 1880 Cudnów Michalina Tarnawska Rudnia Dryhłowska Antoni Józefa Święcicka Aleksander Balicki i Joanna Galicka panna 178-3-67 517V-518R 202 Ż 1026-1027 DM
7 12 1880 Cudnów Mikołaj Raduszyński Futor Dryhłowski Marcin Marianna Kulikowska Gwidon Chruścicki i Marcelina Galicka ż. Stanisława 178-3-67 536V-537R 300 Ż 1064-1065 DM
13 10 1880 Międzyrzec Korecki Emilia Galicka Woronucha Kazimierz Antonina Rakowska Jan Pawłowski i Marianna Chorążewska ż. Grzegorza 740-2-301 52V-53R 22 R 34 DM
3 11 1881 Sławuta Mieczysław Bajer Sławuta Wojciech Franciszka Galicka Marceli Rutkowski i Helena Sokołowska panna 17-2-61 11V-12R 55 Ch 23-24 DM 0
3 9 1882 Krzywin Edward Tomczakowski Chorowica Franciszek Zofia Galicka Józef Bober i Petronela Tomczakowska ż. Ignacego 17-2-71 121V-122R 22 Ch 134-135 DM
2 12 1882 Międzyrzec Korecki Zofia Galicka Woronucha Kazimierz Antonina Rakowska Jan Pawłowski i Marianna Chorążewska ż. Grzegorza 740-2-301 139V-140R 34 R 83 DM
17 1 1884 Międzyrzec Korecki Franciszek Jankowski Wacławka Mikołaj Józefa Galicka Franciszek Galicki i Michalina Kuczyńska 740-2-302 45-46R 3 R 23 DM
27 12 1884 Międzyrzec Korecki Józef Kuczyński Wacławka Piotr Teofila Galicka Konstanty Wilczyński i Rozalia Kuczyńska 740-2-302 55V-56R 32 R 33 DM
18 1 1885 Międzyrzec Korecki Franciszka Galicka Woronucha Kazimierz Antonina Rakowska Jan Pawłowski i Maria Chorążewska 740-2-302 90V-91R 4 R 49 DM
25 8 1886 Międzyrzec Korecki Józef Jankowski Chmielówka Mikołaj Józefa Galicka Franciszek Galicki i Michalina Kuczyńska ż. Stanisława 740-2-302 237V-238R 19 R 79 DM
5 3 1890 Sławuta Maria Lachowska Sławuta Antoni Józefa Głatkowska Feliks Wierzański i Elżbieta Galicka ż. Józefa 17-2-53 39V-40R 7 Ch 57-58 DM
14 2 1890 Sławuta Adela Galicka Wasylowa Grobla [Wasilewa Hrebla] Ludwik Waleria Łabudzińska Jan Makowski i Dorota Łabudzińska ż. Stefana 17-2-53 39V-40R 10 Ch 57-58 DM
20 5 1890 Sławuta Ludwik Kawuszewski Wasylowa Grobla Stanisław Tekla Czyżakowska Karol Komnacki i Waleria Galicka ż. Ludwika 17-2-53 42V-43R 25 Ch 63-64 DM
8 5 1890 Sławuta Stanisław Słomiński Sławuta NN Oktawia Pawłowska s. nieślubny, Jan Suchodolski i Michalina Galicka ż. Erazma 17-2-53 43V-44R 26 Ch 65-66 DM
9 6 1897 Młynów Teofila Świetlicka Dobratyn Wincenty Magdalena Galicka gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Romanówka, Ludwik Gnidziejko, Marianna Galicka panna 740-2-412 11V-12R 55 R 1750 RK
10 7 1899 Młynów Józef Kołakowski Dobratyn Wawrzyniec Anna Czerpak gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Bagno, Michał Trochimowicz, Marianna Galicka panna 740-2-407 60V-61R 72 R 1626 RK
24 12 1899 Młynów Franciszek Świetlicki Dobratyn Wincenty Magdalena Galicka gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Romanówka, Franciszek Rodziński, Magdalena Kołakowska panna 740-2-407 72V-73R 135 R 1639 RK
3 8 1900 Niewirków Marianna Łukomska Siedliszcze Michał Urszula Galicka 951 25 V-26 R 121 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0028.htm
1 12 1900 Niewirków Agata Filonczuk Niewirków Adam Marianna Galicka 951 37 V-38 R 184 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0040.htm
20 12 1900 Niewirków Bronisława Gilewska Huta Bystrzecka Adolf Pawlina Galicka 951 38 V-39 R 190 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0041.htm
3 3 1901 Starokonstantynów Maria Woźnicka Woronkowce Józef Anna Galicka Kazimierz Chworostowski i Paulina Konoplicka panna 17-1-505 10V-11R 41 Ch 21-22 DM
11 6 1903 Niewirków Rozalia Galicka Medwedówka Franciszek Antonina Bagińska 966 26V-27R 104 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0029.htm
17 3 1903 Młynów Feliksa Świetlicka Dobratyn Wincenty Magdalena Galicka gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Konstanty Gniedziejko, Emilia Gołko panna 740-2-411 8V-9R 36 R 1327 RK
4 6 1904 Niewirków Marcelina Galicka Adamka Jan Marianna Łukomska 982 21V-22R 82 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0022.htm
15 6 1904 Niewirków Piotr (Apostoł) Feliński Niewirków Adam Marianna Galicka 982 22V-23R 85 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0023.htm
23 12 1904 Niewirków Stefan Klimaszewski Zastawie Józef Antonina Galicka 982 45V-46R 178 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0048.htm
22 1 1907 Korzec Teofil Załomski Anastaziówka Wielka Jan Teofila Galicka Stefan Gogol i Antonina Zinkiewicz ż. Jana 740-2-332 8V-9R 40 R 10 DM
22 2 1907 Korzec Michalina Galicka Słoboda Żupanówka par. Uszomierz Antoni Teofila Wachowska Walenty Wachowski i Antonina Wachowska ż. Stanisława 740-2-332 14V-15R 70 R 17 DM
9 1 1908 Starokonstantynów Marcelina Krynicka Rasztówka Feliks Maria Galicka Marcin Popławski i Karolina Jaguszewska ż. Jana 17-2-88 1V-2R 8 Ch 4-5 DM
8 2 1909 Niewirków Marcelina Galicka Nowiny Franciszek s.Józefa Tekla Kuriata 1015 8V-9R 31 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0011.htm
2 11 1909 Cudnów filia Romanów Michalina Zaklukowska Siaberka Walenty Antonina Szpakowska Paweł Zaklukowski i Maria Galicka ż. Józefa 178-3-215 235V-236R 254 Ż 446-447 DM
10 3 1911 Korzec f. Horodnica Władysław Wiszniewski Bronnica Bazyli Emilia Galicka Paweł Łoś i Antonina Łoś 178-3-181 7V-8R 37 Ż 15-16 DM
20 10 1911 Romanów Rafalina Zaklukowska Gwoździarnia par. Cudnów Walenty Antonina Szpakowska Paweł Zaklukowski i Maria Galicka ż. Józefa 178-3-216 43V-44R 258 Ż 87-88 DM
24 1 1911 Cudnów Wincentyna Dymitriewicz Futor Kulecki [Kołecki] Zenon Marianna Bystrzycka Cezary Dymitriewicz i Józefa Galicka zamężna 178-3-231 389V-390R 21 Ż 771-772 DM
13 2 1911 Cudnów Jan Kulikowski Stawki Karol Anastazja Galicka Aleksander Galicki i Józefa Galicka ż. Jana 178-3-231 393V-394R 42 Ż 779-780 DM
26 3 1911 Cudnów Dominik Przewłocki Faustynówka Jan Kamila Galicka Albin Galicki i Paulina Galicka panna 178-3-231 399V-400R 71 Ż 791-792 DM
18 4 1911 Cudnów Genowefa Kotwicka Wysoki Piec Piotr Seweryna Szatkowska Jan Galicki i Aleksandra Galicka zamężna 178-3-231 402V-403R 90 Ż 797-798 DM
15 5 1911 Cudnów Piotr Mańkowski Rudnia Dryhłowska Adam Kamila Golińska Jan Zalewski i Teofila Galicka panna 178-3-231 404V-405R 98 Ż 801-802 DM
24 7 1911 Cudnów Helena Pińkowska Hłuboczek Jan Aniela Żurakowska Franciszek Gorecki i Franciszka Galicka wdowa 178-3-231 413V-414R 144 Ż 819-820 DM
14 8 1911 Cudnów Zuzanna Galicka Ryżów Ludwik Anna Olszańska Aleksander Pohorecki i Józefa Omiecińska ż. Franciszka 178-3-231 415V-416R 154 Ż 823-824 DM
17 9 1911 Cudnów Paulina Galicka Wysoki Piec Jan Józefa Rękas Aleksander Galicki i Anastazja Kulikowska ż. Karola 178-3-231 418V-419R 170 Ż 829-830 DM
14 10 1911 Cudnów Wiktoria Kociubińska Hodycha Dominik Michalina Borawska Franciszek Denysiuk i Aniela Galicka ż. Ludwika 178-3-231 424V-425R 196 Ż 841-842 DM
19 10 1911 Cudnów Julian Kociubiński Hłyboczek Feliks Agnieszka Kulesza Dionizy Michałowski i Józefa Galicka panna 178-3-231 424V-425R 198 Ż 841-842 DM
28 10 1911 Cudnów Stanisława Galicka Futor Dryhłowski Albin Franciszka Łabęska Franciszek Raduszyński i Teofila Galicka panna 178-3-231 426V-427R 206 Ż 845-846 DM
6 12 1911 Cudnów Ludwika Łońska Futor Stepek Franciszek Ludwika Galicka Piotr Omieciński i Marianna Dupska [Dubska] panna 178-3-231 430V-431R 229 Ż 853-854 DM
5 10 1912 Korzec f. Horodnica Jan Wyszyński? (Wiszniewski) Bronnica Bazyli Emilia Galicka Piotr Pruwasudowicz i Sabina Łoś panna 178-3-181 94V-95R 212 Ż 189-190 DM, RS1
5 11 1912 Korzec f. Horodnica Adela Bagińska Myszakowa Bronisław Antonina Galicka Hieronim Jaworski i Bekiszczukowa 178-3-181 94V-95R 214 Ż 189-190 DM
7 11 1912 Korzec f. Horodnica Adela Galicka Anastaziówka Wielka IN Rozalia Galicka c. panny, Stefan Gugała i Adela Zalewska 178-3-181 94V-95R 216 Ż 189-190 DM
9 11 1913 Horodnica Jan Rybczyński Krywalska Huta Mikołaj Antonina Galicka chrzest 7.01.1914, Jan Galicki i Maria Czerniatewicz panna 178-3-181 167V-168R 4 Ż 329-330 DM 0
7 7 1913 Ostropol Teresa Karnasiewicz Ostropol Feliks Anna Galicka Dominik Nowicki i Maria Karnasiewicz ż. Antoniego 17-2-93 79V-80R 24 Ch 136-137 DM
9 1 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówka c. Strażnikiewicz Szepetówka Ludwik Bronisława Galicka Antoni Strażnikiewicz i Władysława Galicka 17-2-47a 1R 5 Ch 2 DM
18 1 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Helena Galicka Szepetówka Jakub Bronisława Jabłońska Adam Jabłoński i Katarzyna Terlecka 17-2-47a 1V-2R 7 Ch 3-4 DM
6 9 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Feliks Jabłoński Szepetówka Adam Adela Leniewicz Antoni Morawski i Bronisława Galicka 17-2-47a 27V-28R 86 Ch 55-56 DM
4 11 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Marcin Możejko Kolonia Sawicze Marceli Emilia Tynicka Oksenty Semeniuk i Władysława Galicka 17-2-47a 28V-29R 90 Ch 57-58 DM
11 12 1915 Starokonstantynów Jan Galicki Demkowce IN Antonina c. Józefa Galicka Piotr Jaścicki i Jadwiga Piotrowska 17-2-90 35R 146 Ch 70 DM
1 1 1915 Horodnica Ewelina Wiśniewska Bronnica Bazyli Emilia Galicka Piotr Prawosudowicz i Emilia Rudnicka panna 178-3-181 216V-217R 4 Ż 427-428 DM
10 2 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Bronisław Wiszniewski Szepetówka Antoni Maria Galicka Bazyli Galicki i Władysława Galicka 17-2-47a 60V-61R 17 Ch 119-120 DM
13 7 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Władysław Karpiński Seredyńce Mikołaj Rafalina Sułkowska Zygmunt Sułkowski i Weronika Galicka 17-2-47a 73V-74R 56 Ch 145-146 DM
3 8 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Wanda Galicka Szepetówka Jakub Bronisława Jabłońska Jakub Szynkarenko i Katarzyna Terlecka 17-2-47a 74V-75R 60 Ch 147-148 DM
2 3 1916 Nowy Zawod Maria Galicka Żółty Bród Jan Ewa Chęcińska Józef Chęciński i Aniela Chęcińska ż. Karola 178-3-197 301V-302R 87 Ż 597-598 DM
30 4 1917 Pokostówka Józefa Galicka Pokostówka Kajetan Karolina Garbowska Franciszek Weselski i Ludwika Szaciło ż. Jana 178-3-211 6V-7R 31 Ż 15-16 DM
4 6 1917 Pokostówka Marcelina Galicka Wysoki Piec Aleksander Petronela Kupniewicz Jan Galicki i Kamila Polanowska ż. Marianna 178-3-211 7V-8R 37 Ż 17-18 DM
27 9 1917 Pokostówka Józefa Przewłocka Sulżynówka Jan Kamila Galicka Marcin Balicki i Paulina Galicka panna 178-3-211 13V-14R 74 Ż 29-30 DM
14 4 1920 Berezne Marianna Korkuś Zawołocze Hilary Dioniza Galicka Bolesław Gostkiewicz, Marianna Korkuś 740-4-11 93R 59 R AS
30 3 1921 Berezne Apolonia Krzysztofiak Majdan Mokwiński Antoni Zofia Łukomska Andrzej Łukomski,Józefa Galicka 740-4-11 121V 44 R AS

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
6 2 1827 Horodyszcze Michał Rudnicki Jagodno 28 Piotr Rozalia Barbara Galicka Jagodno 22 Jakub Magdalena Bazyli Patelnicki, Grzegorz Galicki 178-3-93 89 7 Ż 175 MO
17 2 1829 Korzec Grzegorz Drapiejkowski par. Nowogród Wołyński 25 Ignacy Marianna Kuriata Łucja Lenkiewicz Rudnia Piaskowa 15 Grzegorz Marianna Galicka Wawrzyniec Skokowski, Jędrzej Linkiewicz 245-1-3 87R 13 R 169 DM
11 5 1830 Żytomierz Jan Rac Unita , Dubowiec 40w Grzegorz Marianna NN Katarzyna Galicka zd.Witkowska Dubowiec 30 Nikita Eudokia Lebed Jędrzej Oborski 178-3-3 57 32 Ż Ni
26 1 1830 Korzec Szymon Rudnicki Rudnia Piaskowa 30w Jerzy Marianna Kuriata Elżbieta Linowska Rudnia Piaskowa 18 Grzegorz Marianna Galicka Józef Zawadzki, Adam Sosnowski 245-1-4 75R 2 R 48 DM
22 11 1831 Cudnów Adam Czyrski Horodyszcze 28 Feliks Julianna Marcinkiewicz Rozalia Galicka Horodyszcze 19 Wojciech Katarzyna Kotwicka Leon Atamański, Adam Galicki 178-3-4 299V 20 Ż 590 DM
15 11 1831 Berezdów Maciej Kapłański Senihów 20 Franciszek Anastazja Waśkowska Marianna Galicka Senihów 16 Jakub Barbara Borowska Antoni Kościukiewicz, Tomasz Wierzbicki, Jan Kapłański 245-1-5 111R 17 R 202 DM
7 2 1832 Korzec Jan Kitt Rudnia Piaskowa 35w Jan Anna Galicka Marianna Rudnicka Rudnia Piaskowa 18 Bazyli Teresa Fiałkowska Szymon Rudnicki i Paweł Miaskowski 245-1-6 82v 7 R Na
4 9 1832 Korzec Franciszek Wąż 38w Szymon Justyna Galicka Wiktoria Wiszniowska z d. Sienkiewicz 30w Bazyli Marianna Szymańska Andrzej Różański i Gotlib Kryger 245-1-6 86v 24 R Na
7 5 1836 Niewirków Paweł Kuriata Pereweżnia par. Korzec 22 Adam Justyna Galicka Rozalia Wasylewska Siwki 20 Maciej Katarzyna Niżyńska Jan Likowski,Andrzej Lenkiewicz 171-1-9 274 V 6 R AS
14 6 1836 Cudnów Jan Jakubowski Rudnia Dryhyłowska 27 Bazyli Petronela Lewandowska Marianna Gilewicz z d. Galicka Rudnia Dryhyłowska 27w Jan Apolonia Kaleńska Jan Zaleski, Adam Galicki 569-1-59 46V 39 Ż 93 DM
10 5 1836 Berezdów Józef Kotwicki Senihów 21 Aleksander Anna Galicka Zofia Bołsunowska Senihów 18 Bazyli Urszula Górska Mikołaj Terlecki, Teodor Waśkowski 245-1-10 160V 11 R 29
31 1 1837 Berezdów Józef Strażnikowicz Ryławka 42w Jakub Katarzyna Głowacka Anna z d. Rudnicka Galicka Ryławka 30w Piotr Rozalia Kotwicka Jan Tynicki, Bazyli Strażnikowicz 245-1-11 167R 3 R 165 DM
23 5 1838 Cudnów Jan Święcicki Rudnia Bartkowa 50w Stanisław Barbara Czudowska Rozalia z d. Galicka Szczerska Rudnia Dryhłowska 28w Wojciech Katarzyna Kotwicka Piotr Tarnawski, Antoni Olszewski 569-1-61 35R 21 Ż 67 DM
28 8 1838 Korzec Józef Linkiewicz Rudnia Piaskowa 22 Grzegorz Marta Galicka Franciszka Kuriata Rudnia Klonowa 17 Mateusz Anna Link Szymon Mackiewicz, Paweł Kuriata 245-1-12 84V 18 R 86 DM
13 2 1838 Puliny Józef Lech Mazepinka 25 Jan Marianna Anna Ostrzyńska Mazepinka 20 Michał Katarzyna Galicka Grzegorz Baszyński, Franciszek Lech 178-3-6 356R 17 Ż 693 DM
8 10 1839 Cudnów Franciszek Leniewicz Rudnia Nowa 27 Kazimierz Tekla Suchodolska Wiktoria Galicka Rudnia Frysarka 20 Stanisław Ewa Pieńkowska Kazimierz Kruszewski, Jan Gamocki 569-1-62 33R 32 Ż 66 DM
22 10 1839 Cudnów Wincenty Balicki Futor Dryhłowski 30w Tomasz Marianna Galińska Anastazja Galicka Rudnia Dryhłowska 18 Adam Marianna Drozdowska Jan Wyczałkowski, Franciszek Żydecki 569-1-62 34R 35 Ż 68 DM
15 5 1839 Berezdów Jan Waśkowski Senihów 22 Michał Magdalena Kornatowska Anna Kotwicka Senihów 21 Aleksander Anna Galicka Michał Wychowski, Teodor Waśkowski, Rejman Kościukiewicz 178-51-433 163V 10 Ż 172 DM
3 11 1840 Swojczów Cyprian Brzeziński Mokowicze 26 Erazm Ewa Odyj Brygida Dębowska Mokowicze 20 Teodor Rozalia Galicka 855 120R 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0126.htm
11 2 1840 Niewirków Benedykt Morawski Siedliszcze 18 Józef Marianna Paprocka Teofila Galicka Siedliszcze 18 Bartłomiej Agnieszka Ordyńska 880 238 R 3 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0257.htm
26 1 1841 Miropol Paweł Gajewski Miropol 22 Grzegorz Anna Galicka Marianna Krzyształowska Miropol 17 Prokop Katarzyna Zielichowska [Żelichowska] Mikołaj Piwiński organista, Faustyn Zaręba, Jan Klimczuk 872 374 2 AGAD 198 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0198.htm
11 5 1841 Korzec Atanazy Korczewski Pereweźnia 18 Michał Apolonia Bukowska Wiktoria Kuriata Pereweźnia 18 Jan Marianna Galicka Jakub Wiszniewski, Adam Sosnowski 872 233 18 AGAD 125 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0125.htm
10 8 1841 Korzec Szymon Markiewicz Kamionka Suchowolska 52w Andrzej Marianna Galicka Wiktoria z d. Malicka Wasiuk Kamionka Suchowolska 28 Eliasz Zofia Ignacy Burianowski, Józef Budziński 872 237 25 AGAD 127 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0127.htm
8 2 1842 Korzec Franciszek Orliński Rudnia Piaskowa 28 Mateusz Marianna Biernacka Agnieszka Linkiewicz Rudnia Piaskowa 26 Grzegorz Marianna Galicka 873 161 2 AGAD PW
8 11 1842 Cudnów Jan Polanowski Stara Szyjka par. Puliny 23 Tomasz Tekla Wołoszyńska Zofia Galicka Rudnia Dryhłowska 22 Jan Apolonia Kaleńska Feliks Mianowski, Adam Dzygor 569-1-65 32V 24 Ż 59 DM
23 5 1843 Niewirków Wojciech Żórawski Hubków 23 Józef Agata Głowacka Apolonia Galicka Ludwipol 18 Bartłomiej Agata Horodyńska 882 254 R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0255.htm
31 5 1843 Cudnów Jan Kotwicki Hodycha 23 Maciej Marianna Nesyn Salomea Galicka Hodycha 19 Mikołaj Aniela Krat Seweryn Denisiuk, Teodor Wołoszyński 569-1-66 33V 19 Ż 68 DM
26 9 1843 Cudnów Franciszek Denysiuk Rudnia Dryhłowska 20 Piotr Marianna Franciszka Galicka Rudnia Dryhłowska 20 Adam Franciszka Kociuba Józef Denysiuk, Wasyl Myszczuk 569-1-66 38R 44 Ż 75 DM
26 9 1843 Żytomierz Adam Murawski Żytomierz 40w Wawrzyniec Honorata Galicka Anna Tomaszewska Żytomierz 22 Jakub Marianna Pawłowska Kajetan Pińkiewicz, Franciszek Zahoroski 178-51-501 37V 69 Ż 40 Ni
23 7 1844 Żytomierz Benedykt Błodzki 25w Jakub Agata Czajkowska Marianna Borowska 18 Józef Salomea Galicka 178 51 514 42 Ż Ni
23 1 1844 Cudnów Karol Sztul Rudnia Frysarka 25 Jan Konstancja Jaszczych Urszula Galicka Rudnia Frysarka 21 Stanisław Ewa Pińkowska Iwan Makarczuk, Julian Sztul 569-1-67 27V 4 Ż 55 DM
21 10 1845 Trojanów Jan Kotwicki Koszcza Niższa 24 Kazimierz Zofia Borowska Katarzyna Kowalska Koszcza Niższa 17 Bazyli Teresa Galicka Ignacy Kotwicki, Jan Szaciło 178-3-12 309R 17 Ż 605 DM
19 2 1845 Uszomierz Józef Baszyński Rudnia Kamień 23 Kazimierz Katarzyna Galicka Marianna Bilińska Rudnia Kamień 24 Leon Katarzyna Perehuda Grzegorz Galicki, Józef Biliński 178-3-12 427R 9 Ż 834 DM
1 7 1845 Uszomierz Mikołaj Rudnicki Niebiża par. Toporyszcze 22 Michał Elżbieta Gregorowicz Aniela Nieboraczek Rudnia Kamień 17 Erazm Marcjanna Galicka Jan Terlecki, Stefan Żurawski 178-3-12 428R 14 Ż 836 DM
29 6 1847 Cudnów Adam Kociubiński Rudnia Dryhłowska 26 Franciszek Anna Denysiuk Anastazja z d. Galicka Balicka Rudnia Dryhłowska 26w Adam Marianna Drozdowska Jan Piotrowski, Józef Grabowski 569-1-70 45R 26 Ż 89 DM
18 5 1847 Berezdów Feliks Skorupski Berezdów 23 Mikołaj Agnieszka Łobocka Petronela Galicka Jabłonówka 17 Mikołaj Anna Rudnicka Alojzy Łysogórski, Mikołaj Skorupski, Paweł Czyżewski 245-1-13 244V 10 R 485 DM
4 10 1848 Zasław, św. Józefa Franciszek Targoński Szepetówka 24 Maciej Justyna Galicka Petronela Krotowska Szepetówka 17 Zachariasz s. Benedykta Antonina c. Stefana Jabłońska 1-dw. jan Pańkowski s. Józefa, Józef Wierzański s. Tomasza, Józef Gali 178-3-117 46V 28 Ż
24 10 1848 Berezdów Tomasz Waśkowski Senihów 23 Michał Magdalena Kornatowska Honorata Galicka Senihów 18 Jakub Barbara Borowska Teodor Waśkowski, Ludwik Waśkowski, Piotr Kornatowski 17-1-19 27R 13 Ch 51 DM
10 5 1848 Butowce Jan Więckowski Pechtyje 41w Kazimierz Marianna Galicka Marianna Budziszewska Pechtyje 34 Teodor Anastazja Leniewicz Franciszek Więckowski, Feliks Dąbrowski 178-3-117 283V 3 Ż 556 DM
22 2 1848 Cudnów Józef Tomaszewski Stara Huta Cudnowska 30w Jan Marianna Galicka Elżbieta z d. Kowalska Nemkin Stara Huta Cudnowska 22w Tomasz Marianna Monitowska Michał Święcicki, Leon Lalewicz 569-1-71 42V 16 Ż 83 DM
2 5 1848 Korzec Wawrzyniec Kuriata Pereweźnia 24 Adam Justyna Galicka Karolina Kotwicka Pereweźnia 16 Jan Katarzyna Tomasz Trojan, Aleksander Kuriata 245-1-14 430R 5 R 830 DM
20 6 1848 Korzec Grzegorz Niegujenko [Niegojenko] Rudnia Piaskowa 25 Kazimierz Anna Choińska Józefa Galicka Rudnia Piaskowa 18 Jakub Marianna Żygadło Michał Choiński, Bazyli Mackiewicz 245-1-14 431V 8 R 833 DM
30 10 1849 Żytomierz Jan Borowski 26 Józef Salomea Galicka Marianna Laskowska 19 Bazyli Petronela NN 178 3 82 64 Ż Ni
6 2 1849 Zasław św. Józefa Piotr Goliński Kondratka 45w Jan Magdalena Galicka Agata z d. Niemierowska Czajkowska Kondratka 45w Benedykt s. Benedykta Marianna c. Józefa Krzyżanowska Tomasz Tymorczuk s. Antoniego, Maciej Ulatowski s. Józefa, K - wd. po Andrzeju 178-3-118 477R 6 Ż 872 DM
23 10 1849 Annopol Józef Świdziński Żuków 35w Jonasz Wiktoria Galicka Anastazja Chodakowska Żuków 18 Szymon Elżbieta Bielakiewicz Feliks Rudnicki, Tomasz Metelski 171-1-15 128V 11 R 131 DM
5 3 1850 Cudnów Mikołaj Remiński Słoboda Widły 40w Wincenty Aleksandra Sadowska Marianna Galicka Słoboda Widły 25 Józef Barbara Dworecka Mikołaj Baszyński, Stanisław Zieliński 569-1-73 65R 21 Ż 99 DM
25 6 1850 Cudnów Jan Szaciło Słoboda Widły 21 Tomasz Maria Galicka Tekla Kowalska Słoboda Widły 18 Stanisław Barbara Pałaszkiewicz Witalis Pałaszkiewicz, Tomasz Lech, Jan Baszyński 569-1-73 68R 34 Ż 105 DM
27 5 1851 Berezne Feliks Kuriata Myszaków par. Niewirków 20 Jan Marianna Galicka Elżbieta Kotwicka Rudnia Bobrowska 19 Jan Katarzyna Mazur Aleksander Niegojenko, Stanisław Kuriata 171-2-1 62V 2 R 65 BW
21 10 1851 Annopol Jan Waśkowski Żuków 27 Kazimierz Rozalia Nowicka Rozalia Galicka Żuków 21 Paweł Tekla Żygadło Feliks Rudnicki, Paweł Świdziński 171-2-1 354R 8 R 358 BW
28 10 1851 Annopol Piotr Świdziński Diatyłówka 30w Jonasz Wiktoria Galicka Tekla Malinowska Diatyłówka 19 Jan Rozalia Paszyńska Józef Chodakowski, Paweł Świdziński, Tomasz Metelski 171-2-1 355R 13 R 359 BW
20 1 1852 Korzec Wincenty Łoś Rudnia Piaskowa 28 Stanisław Katarzyna Hermaszewska Julianna Kuriata Rudnia Piaskowa 20 Jan Marianna Galicka Wawrzyniec Kuriata, Michał Szydłowski, Michał Myczkowski 171-1-17 268V 4 R 272 DM
26 8 1856 Cudnów Wawrzyniec Święcicki Czajkówka 50w Jan Agnieszka Szpakowska Marianna Szaciło Faustynówka 40p Tomasz Marianna Galicka Kazimierz Kowalski, Mateusz Tomaszewski 569-1-80 68R 26 Ż 123 DM
2 8 1859 Toporyszcze Teodor Bondarzewski Bobryk Nowy 25 Michał Teresa Targoni Marianna Goleniewska Staryki Rudnia 17 Jan Magdalena Galicka Józef Goleniewski, Bazyli Borowski 178-3-50 725V 13 Ż DM
18 2 1862 Niewirków Paweł Stachurski Moczulanka 20 Aleksander Regina Kulikowska Anna Morawska Moczulanka 18 Benedykt Teofila Galicka 887 72 5 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0038.htm
14 2 1865 Żytomierz Onufry Ganowski Budka Szyjecka Par.Puliny 30 Gabriel Anna Galicka Honorata Puchalska Futor Wasilewskiego 20 Józef Ewa Żurawska (wolnożyjący i 1-dw) Leon Bagiński, Stefan Baszyński 178-3-61 119R 39 Ż 129 DG
24 10 1865 Żytomierz Antoni Radiok Baraszówka 37 Bazyli Anastazja Aniela Borowska Baraszówka 25 Józef Salomea Galicka (emerytowany żołnierz i panna) Karol Borowski, Józef Sitko i Jan Pogrebelski ? 178-3-61 130V 86 Ż 152 DG
9 1 1866 Nowogród Wołyński Franciszek Ostrowski Katerynówka 26 Stefan Agnieszka Żygadło Paulina Hermaszewska Apolonówka 20 Mikołaj Katarzyna Galicka 178-3-152 67 1 Ż 134 MO
7 2 1871 Ołyka Edwin Aleksander Żyliński Ołyka 25 Karol Hieronim Zuzanna Sielużycka Stefania Galicka Ołyka 18 Adam Joanna Stokowska 492 53 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20492/pages/PL_1_436_492_0028.htm
17 6 1872 Wieledniki Bazyli Szymański Jan Teodozja Petronela Galicka Bazyli Zofia wdowiec po Mariannie Mielnik 178-3-56 202R 12 Ż MW
11 5 1880 Cudnów Stanisław Denesiuk Słoboda Dryhłowska 38w Franciszek Franciszka Galicka Marianna z d. Agi Zalewska Ryżów 25w Jan Helena Piotrowska Jan Galicki, Marcin Galicki 178-3-58 278R 19 Ż 551 DM
28 6 1881 Międzyrzec Korecki Józef Linkiewicz Słoboda Piaskowa par. Korzec 60w Grzegorz Marianna Galicka Magdalena z d. Żygadło Żeleźnica 50w Timofiej Maria Kondracka Michał Rajko, Józef Piotrowski 740-2-301 104R 4 R 61 DM 0
6 2 1881 Sławuta Antoni Skorupski Sławuta 47w Mikołaj Agnieszka Łobocka Apolonia z d. Galicka Wojakowska Sławuta 45w Andrzej Franciszka Czajkowska Stanisław Brzezicki, Aleksander Klimberg, Klemens Szydłowski 17-2-61 16R 2 Ch 29 DM
16 8 1881 Sławuta Stefan Chodakowski Sławuta 30 Tomasz Franciszka Galicka Wiktoria Łukasiewicz Sławuta 17 Tomasz Karolina Kugler Wojciech Kugler, Jan Łukasiewicz, Jan Janicki 17-2-61 19V 9 Ch 36 DM
22 1 1889 Sławuta Józef Kobylański Kamionka 46w Tomasz Rozalia Godlewska Antonina z d. Sielecka Karpińska Kamionka 27w Józef Wincentyna Galicka Tomasz Karpiński, Piotr Siedlecki, Sylwester Karpiński 17-2-53 21V 1 Ch 29 DM
2 2 1892 Cudnów Franciszek Kociubiński Rudnia Dryhłowska 27 Adam Anastazja Galicka Emilia Szaciło Faustynówka 18 Jan Domicela Dobrowolska Aleksander Balicki, Franciszek Tymborowski 178-3-263 67R 15 Ż 124 DM
5 6 1894 Wiszenki Feliks Gostiło Nowe Dubiszcze 25 NN Rozalia Gostiło Rozalia Aleńska Żołobów 23 Wincenty Anna Galicka Józef Kuszniarewicz, Adam Szychowski, Władysław Kuczynek 35-9-749 27R 7 Ł 55 DM
29 5 1900 Niewirków Bronisław Bagiński Medwedówka 24 Adam Antonina Konsewicz Antonina Galicka Medwedówka 20 Adam Ewa Żygadło Antoni Bagiński, Cyprian Rudnicki 951 52 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0051.htm
13 2 1900 Niewirków Jan Żurawski Siedliszcze 46 Grzegorz Apolonia Galicka Katarzyna Jędrzejewska Zastawie 23 Marcin Tekla Majchrzak Tomasz Jędrzejczak, Narcyz Górajewski 951 47 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0048.htm
20 2 1900 Niewirków Teodor Kuriata Podrałówka, par. Berezne 60 Szymon Wiktoria Karpińska Józefa z Żurawskich Szachniewicz Huta Bystrzecka 37 Grzegorz Apolonia Galicka Adam Bagiński, Szymon Kuriata 951 50 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0050.htm
21 1 1901 Starokonstantynów Feliks Karnasiewicz Demkowce 21 Tomasz Tekla Zaklicka Aniela Galicka Demkowce 18 Franciszek Maria Zajączkowska Antoni Rakowski, Józef Galicki 17-1-505 40V 1 Ch 80 DM
30 9 1901 Starokonstantynów Jan Jaguszewski Samczyki 40w Antoni Anastazja Maruszewska Karolina Galicka Demkowce 27 Paweł Maria Danielewicz Grzegorz Czajkowski, Stanisław Galicki 17-1-505 49R 27 Ch 97 DM
2 6 1902 Niewirków Aleksander Ręczkowski Lubomirka, par. Korzec 21 Antoni Zuzanna Bagińska Dioniza Rudnicka Lewacze 18 Gracjan Marianna Galicka 965 58V 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20965/pages/PL_1_436_965_0059.htm
24 2 1902 Cudnów Dominik Tomaszewski Rudnia Dryhłowska 26 Jan Agnieszka Raduszyńska Wincentyna Zielińska Rudnia Dryhłowska 19 Józef Petronela Galicka Rafał Ryżko, Piotr Kociubiński 178-3-263 301V 34 Ż 574 DM
26 5 1903 Niewirków Adam Bagiński Medwedówka 24 Ludwik Antonina Kuriata Józefa Galicka Medwedówka 19 Adam Ewa Żygadło 981 59 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0060.htm
28 9 1903 Cudnów Wiktor Pińkowski Wysoki Piec 35 Piotr Katarzyna Święcicka Ludwika Galicka Wysoki Piec 20 Jan Waleria Kotwicka Jan Antoniewski, Teofil Kotwicki 178-3-263 339R 79 Ż 645 DM
23 5 1904 Niewirków Roman Żygadło Moczulanka 23 Stanisław Katarzyna Laszecka Franciszka Galicka Medwedówka 20 Józef Antonina Majewska 982 62 25 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0058.htm
3 5 1909 Niewirków Roman [poprawiono na Apolina Daczkowski Adamówka 27 Marian Stanisława Felińska Karolina Galicka Adamówka 22 Jan Maria Łukomska Teofil Żygadło, Mikołaj Śledziński 1015 64R 11 AGAD 61 DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0061.htm
30 8 1909 Niewirków Marceli Żygadło Niemila 26 Piotr Antonina Szachniewicz Antonina Galicka Stara Huta 18 Franciszek Paulina Kozłowska Franciszek Rudnicki, Józef Żygadło 1015 67R 24 AGAD 64 DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0064.htm
24 10 1910 Niewirków Franciszek Jankowski Bronisławka par. Berezne 26 Mikołaj Józefa Galicka Paulina Bielska Mokre 18 Łukasz Marianna Bronowicka Antoni Łoś, Adam Bronowicki 1016 69R 31 AGAD 54 DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201016/pages/1_436_0_0_1016_0054.htm
19 6 1911 Cudnów Franciszek Denysiuk Rudnia Dryhłowska 24 Jakub Józefa Piątkowska Domicela Galicka Futor Dryhłowski 20 Andrzej Faustyna Kotwicka Franciszek Piątkowski, Józef Stachowski 178-3-263 540V 37 Ż 1036 DM
13 11 1911 Cudnów Jan Denysiuk Rudnia Dryhłowska 27 Stefan Tekla Cudowska Teofila Galicka Rudnia Dryhłowska 19 Józef Kamila Zakusiło Kalikst Nowakowski, Jan Zakusiło 178-3-263 546R 60 Ż 1047 DM
10 2 1913 Korzec f. Horodnica Ludwik Kunicki Klonów 26 Bazyli Anna Kunicka Agata Szachniewicz Klonów 17 Wawrzyniec Anna Galicka Feliks Umiński, Aleksander Rudnicki 178-3-181 149R 3 Ż 294 DM
16 7 1913 Krzywin Rafał Szczawiński Puzyrki par. Sławuta 28 Jan Małgorzata Świdzińska Eufrozyna Galicka Choniaków 20 Bazyli Anna [...] Adam Kalenek, Antoni Murawski 17-2-70 249V 14 Ch 478 DM
9 2 1914 Cudnów Jan Zdanowski Hodycha 26 Łukasz Józefa Kunicka Maria Zielińska Hodycha 20 Józef Petronela Galicka Józef Wojnasz, Jan Kociubiński 178-3-263 588V 14 Ż 1126 DM
16 2 1914 Cudnów Cezary Ryżko Hodycha 24 Franciszek Rozalia Kaleńska Emilia Galicka Rudnia Dryhłowska 20 Paweł Katarzyna Bagińska Adam Kaleński, Adam Ryżko 178-3-263 591R 23 Ż 1131 DM
31 1 1916 Horodnica Ludwik Sztompka Numery 47w Józef Balbina Świniarska Maria Bachuryńska Bronnica 27 Jan Katarzyna Galicka Władysław Sekuracki, Antoni Żygadło 178-3-181 308V 1 Ż 606 DM
19 11 1917 Pokostówka Józef Pugarecki Kniażyn par. Cudnów 27 Antoni Kamila Balicka Rozalia Jasińska Faustynówka 20 Tomasz Seweryna Galicka Aleksander Pugarecki, Maksymilian Pawlikowski 178-3-211 24R 19 Ż 49 DM
28 11 1917 Pokostówka Franciszek Skokowski Pokostówka 60w Jakub Barbara Huskowska Michalina Polanowska Staroszyjka 55 Jan Zofia Galicka Benedykt Żurawski, Piotr Dubrawski 178-3-211 25V 26 Ż 52 DM
19 8 1922 Berezne Marceli Kuriata Bronisława Gilewska Huta Bystrzecka 22 Adolf Pawlina Galicka 951 38 V-39 R 190 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0041.htm
7 1 1922 Berezne Franciszek Kuriata w Adam Franciszka Bagińska Dioniza Korkuś w Adam Ewa z Żygadłów Galicka Kazimierz Matuszewski, Franciszek Żygadło 740-4-11 186V 1 R AS 0
28 1 1923 Międzyrzec Konstanty Mańkowski Ludwipol [prawosł.] 23 Stefan Anna Galicka Rozalia Klepuszewska [RZ-K] Długa Niwa 19 Antoni Klara Kuriata Jan Mutra, Jan Wilczyński 740-4-363 102R 3 R AS
26 11 1924 Berezne Włodzimierz Nahorny 25 Naum Stanisława Galicka Waleria Muszałowska 20 Andrzej Pelagia Plecińska Adam Orzechowski, Jan Nahorny 740-4-11 254 25 R AS
26 1 1930 Równe Piotr Feliński Niewirków 26 Adam Marianna Galicka Zinajda Wasilewska 982 22V-23R 85 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0023.htm
7 9 1930 Ludwipol Michał Gajderowicz Siedliszcze 21 Stanisław Antonina Chabasińska Marcelina Galicka Nowiny 21 Franciszek Tekla Kuriata 1015 29V-30R 126 1015 8V-9R 31 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0032.htm
7 2 1932 Ludwipol Andrzej Załęcki Marianna Łukomska Siedliszcze 32 Michał Urszula Galicka dopisek 951 25 V-26 R 121 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0028.htm
19 11 1933 Ludwipol Józef Kozioł Marcelina Galicka Adamka 29 Jan Marianna Łukomska 982 21V-22R 82 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0022.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
44 63 Galicka Magdalena z Nieboraczków, wdowa 60 Toporyszcze Bobryk Stary 1853 Żytomierz DM 178-03-37
4 6 żona Agnieszka z d. Galicka 25 Tajkury Chrenów / Chrynów 1865 Równe DM 172-1-117 58V 62
645 18 Galicka Maria, wdowa 50 Starokonstantynów Demkowce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
486 82 żona Franciszka Galicka 39 Bereźnica Sarny 1911 Żytomierz DM 178-49-37
517 132 żona Amelia Galicka 23 Bereźnica Sarny 1911 Żytomierz DM 178-49-37
33 27 żona Aniela z d. Galicka 21 Krzywin Hołowelski Porub 1912 Ch DM 17-2-70
38 115 żona Emilia z d. Galicka 29 Korzec - filia Horodnica Bronnica 1913 CDIAK DM 1045-2-940
156 57 żona Antonina z d. Galicka 31 Korzec - filia Horodnica Myszakowa / Myszakówka 1913 CDIAK DM 1045-2-940
15 60 żona Franciszka Galicka 61 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68
19 72 żona Franciszka Galicka 38 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68
27 104 Galicka Elżbieta z Jaroszyńskich, wdowa 57 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68
418 6 jego żona Kamila z d. Galicka (dopisek zmarła) 51 Zasław św. Józefa Żylińce - wieś i folwark 1915 Żytomierz DM 178-49-61


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl