Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 186 wyników dla: Gilewska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
20 11 1818 Kuniów Karolina Gilewska 3/52 Dryżaki c. ur. Karola i Agnieszki 297-1-086 50R Ł
13 6 1829 Kazimierka Zofia Gilewska 3 Ilniki c. Wincentego i Apolonii z Garbolińskich 171-1-2 253V 12 R 245 DM
17 10 1831 Niewirków Ludwika Gilewska 3 Antonówka c.Franciszka i Katarzyny z Brusiłowiczów 171-1-4 254 R 49 R AS
4 5 1835 Kulczyny Agnieszka Gilewska 15/52 Kulczyny Rodzice: Jan, Helena Hasiuk 178-3-101 368 38 Ż SK
7 5 1835 Niewirków Elżbieta Gilewska 22 Antonówka wd.po Dominiku,s.Józef i Antoni,c.Anna i Barbara 171-1-8 254 V 16 R AS
15 12 1836 Toporyszcze Agnieszka Gilewska 54 Czerniachów z d. Kowalska, mąż Karol 178-51-386 141V 37 Ż 145 DM
1 3 1839 Międzyrzec Owdiuszka Gilewska 60 Kołowerta wdowa po Pawle, synowie Jan i Stanisław, córki Marianna i Józefa 879 250 R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0259.htm
30 12 1841 Berezdów Pawlina Gilewska 4 Berezdów c. Michała i Józefy z Tchórzewskich 872 354 55 AGAD 187 DW, EK1, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0187.htm
3 4 1849 Międzyrzec Marianna Gilewska 50 Kołowerty m. Roman, c. Katarzyna, Apolonia 171-1-15 453V 14 R 455 BW
20 2 1850 Niewirków Katarzyna Gilewska 54 Huta Bystrzycka z d. Brusiłowicz, wdowa [po Franciszku], s. Jan, Antoni, Jan, Joachim, Stanisław, c. Marianna 171-1-16 630R 6 R 642 BW
12 4 1851 Kulczyny Otylda Gilewska 6 Kulczyny c. Tadeusza i Katarzyny 178-3-120 224R 23 Ż 440 DM
27 4 1852 Równe Agnieszka Mogilewska 60 Równe m. Marcin, s. Józef, Jan 171-1-17 368R 21 R 371 BW
30 1 1852 Niewirków Anna Gilewska 20 Huta Bystrzycka stanu wolnego 171-1-17 563R 4 R 568 BW
6 4 1853 Kulczyny Małgorzata Gilewska 11 Kulczyny c. Jana i Tekli z Haczyńskich 178-3-121 218R 29 Ż 422 DM
15 3 1856 Kulczyny Marianna Gilewska 101 Kulczyny z d. Ośnicka, wdowa, synowie Jan, Fiodor [Teodor] i Marcin, córka Tekla 178-3-124 214R 21 Ż 390 DM
3 1 1857 Ołyka Elżbieta Mogilewska 4 Borbin Wincentego i Anny Ściślickiej 481 61 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0033.htm
12 1 1857 Kulczyny Helena Gilewska 51 Kulczyny z d. Haczyńska, mąż Jan, synowie Apollon, Karol, Antoni, Tomasz i Wincenty 178-3-125 155V 4 Ż 298 DM
1 1 1862 Międzyrzec Józefa Gilewska 50 Kołowerta chł., wdowa, córka Marianna 887 316 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0173.htm
28 9 1868 Łuck Teresa Gilewska 56 Łuck 1-dw., córki Zuzanna i Katarzyna 398 59 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0033.htm
1 3 1879 Ołyka Wiktoria Gilewska 1 Palcze córka NN i Katarzyny Gilewskiej 500 79 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0041.htm
20 2 1885 Ołyka Józefa Gilewska 1/12 Prażnin Jana i Julii z Szareckich, 506 78 9 AGAD MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0041.htm
22 4 1887 Berezne Ewa Gilewska 3 Podrałówka c.Joachima i Marianny z Szachniewiczów 720-2-6 113R 23 R 103 AD1
29 12 1887 Berezne Paulina Kuriata 60 Bronisławka mąż Bazyli, synowie Andrzej i Adam, córki Marianna Gilewska i Franciszka Kondracka 720-2-6 116R 55 R 106 AD1
6 3 1893 Berezne Adela Gilewska 1.2 Podrałówka s. Joachima i Marianny z Szachniewiczów 740-2-8 181V 10 R 268 AD1
3 2 1902 Niewirków Domicella Gilewska 80 Huta Bystrzecka z Nikurowskich, mieszczanka tuczyńska, mąż Antoni 965 75 R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20965/pages/PL_1_436_965_0069.htm
12 10 1920 Korzec Helena Gilewska 3 z 12 Dermanka córka Hipolita i Elżbiety z domu Żegadło 740-4-351 53 182 R PW
7 10 1921 Starokonstantynów Rozalia Gilewska 11 Werborodyńce z bólu głowy, c. włościan Albina i Anastazji z Dembrowskich 17-2-91 cz.2 293R 84 Ch 179 DM
16 5 1937 Ostróg Bronisław Przewłocki Wierzchów ur. 1.09.1894, syn Michała i Marii z Ozimkowskich, rolnik, żona Emilia zd. Gilewska 654-1-183 107R 23 R Mg

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
24 8 1828 Kazimierka Ludwika Gilewska Hnidaszów Franciszek Katarzyna Brosiło ch. 25.08.1828, Ur. Mateusz Brzusłowicz, Ur. Katarzyna Brzusłowicz ż. Pawła 171-1-1 226R 21 R 7118 Mg
18 12 1828 Międzyrzec Marianna Lasiuk Kołowerta Bazyli Marianna Szawłowska ch. 21.12.1828, Prac. Jan Dyczyński, Marcelina Gilewska, asys. Prac. Paweł Gilewski, Anna Mierzwińsk 171-1-1 239V 52 R 7132 Mg
18 3 1829 Berezne Józef Cielecki Balarka Chotyńska Maciej Brygida Gilewska Maciej Chorążyczewski żonaty i Regina Pawłowska 171-1-2 234R 7 R Na
26 4 1829 Kazimierka Piotr Sawicki Józefówka Aleksander Helena Ignacy Chorążyczewski i Katarzyna Gilewska ż. Franciszka 171-1-2 245V 8 R 237 DM
5 1 1830 Kulczyny Jan Nowakowski Kulczyny Marcin Marianna Rudkowska chrzest: 1830.01.05, Ur. Bazyli Rudkowski, Ur. Helena Gilewska, ż. Jana 178-3-96 326R 2 Ż Mg
5 5 1830 Berezne Józef Chilecki Balarka Chotyńska Maciej Brygida Gilewska Teodor Kosarzewski i Marianna ...kowska 171-1-3 245V 17 R Na
4 8 1831 Nowogród Wołyński Tekla Gilewska Iwanówka Franciszek Teresa Walenkiewicz W. Jan Dubicki, Warka Iwanowa mężatka prawosł. 245-1-5 14R 1173 R 522 DW 0
13 9 1831 Niewirków Tekla Garbolińska Siwki Marcin Franciszka Gilewska Józef Niżeński, Magdalena Nagalewska 171-1-4 246 R 47 R AS
30 4 1832 Nowogród Wołyński Antonina Kłosowicz Iwanówka Piotr Franciszka Dubicka ur. Jan Szaciło, Teresa Gilewska mężatka 245-1-6 11R 1308 R 850 DW
6 3 1832 Kulczyny Franciszka Gilewska Kulczyny Jan Helena Haczyńska Paweł Piotrowski i Marianna Budzińska ż. Wojciecha 178-3-98 331V 25 Ż 628 DM
4 8 1833 Zasław św. Jana Dominika Hałajkowska Zasław Tomasz Zofia Czaplińska Hipolit Fiszer - Kwartalny i Emilia Gilewska 178-3-99 6R 41 Ż DM
28 7 1833 Niewirków Barbara Gilewska Antonówka Dominik Elżbieta Kuriata Bazyli Wożniakowski, Marcjanna Chorążyczewska ż.Piotra 171-1-6 265 V 37 R AS
12 6 1833 Niewirków Bazyli Sobolewski Antonówka Antoni Konstancja Ziembowska chrzest 6.05.1834 r,Gabriel Wilczyński żonaty,Tekla Sobolewska ż.Władysława. Asyst.Piotr Boczkowski żon. Katarzyna Gilewska żona Franciszka 171-1-7 278 V 23 R AS
21 9 1834 Horyńgród Hieronim Mateusz Michał Szymański Raśniki Stanisław Honorata Sadowska ch.28.09.1834, W. Jan Wereszczaka, W. Emilia Gilewska, asys. Ur. Ignacy Nowicki, Ur. Domicella Samborska, Ur. Adam Stecki, Ur. Apolonia Wiercińska 171-1-7 160R 14 R Mg
10 6 1834 Berezne Małgorzata Cielecka Balarka Chotyńska Maciej Brygida Gilewska Michał Kondracki kawaler i Marianna Korkuś mężatka 171-1-7 225V 15 R Na 0
12 9 1834 Międzyrzec Józefa Dyczyńszczuk Kołowerta Kondrat Józefa Gilewska Pr.Wasyl Stepanczuk, Tetiana Babiczowa męż.As. Antoni Gilewski żon,Tekla Semenowa wd. 171-1-7 251V 46 R AS
16 1 1835 Kulczyny Agnieszka Gilewska Kulczyny Jan Helena Haczyńska Paweł Piotrowski, Marianna Wadzińska 178-3-101 346 3 Ż SK
16 11 1836 Kulczyny Katarzyna Gilewska Kulczyny IN Franciszka Piotr Rubiszewski i Helena Gilewska ż. Jana 178-3-106 241V 68 Ż 467 DM
3 7 1837 Kuniów Kamila Józefa Jasińska Dryżaki Adam Joanna Pińkowska Konstanty Gilewicz, Emilia Gilewska ż. Tomasza 171-1-10 86 V 50 ZP R 0
7 7 1838 Berezne Elżbieta Cielecka Balarka Chotyńska Maciej Małgorzata Gilewska Kazimierz Szachniewicz i Ewa Rybczyńska ż. Jana 171-1-11 235V 13 R Na
3 7 1838 Żytomierz Paulina Gilewska Żytomierz Michał Józefa Tchórzewska Tymoteusz Marchin unter oficer i Eugenia Papadiuk ż. Szymona, asyst. Ludwik Juściński i Julia Zabłocka panna, Franciszek Nińkiewicz i Anna Grzegorzewska ż. Jana 178-3-6 20V 195 Ż 42 DM
8 4 1840 Niewirków Marianna Garbolińska Moczulanka Maciej Franciszka Gilewska 880 231 V 21
13 10 1840 Nowogród Wołyński Brygida Gilewska Huta Iwanówka Jan Magdalena Zawadzka 871 52 201 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0027.htm
30 8 1840 Kuniów Róża Gilewska Pererosłe Tomasz Emilia Zawisza dop. chrztu 30.8.1842 881 52 R 50 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0059.htm
26 10 1840 Berezne Michał Cielecki Balarka Chotyńska Maciej Brygida Gilewska 880 195 V 38 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0214.htm
6 12 1840 Berezne Mikołaj Lech Rudnia Bobrowska Antoni Marianna Gilewska 880 196 R 42 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0214.htm
14 2 1841 Łuck Walentyna Gilewska Łuck Ignacy Katarzyna Kużnierowicz Erazm Korzeniowski,Katarzyna Niedżwiedzka panna 377 7 17 827 4R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0004.htm
15 12 1842 Międzyrzec Edmund Różycki Rusywel Józef Józefa Zawisza W. Ewaryst Boski wdowiec, Emilia Gilewska mężatka 881 182 R 28
1 8 1842 Niewirków Ignacy Żygadło Rudnia Stryja Piotr Marianna Gilewska 881 284 R 33 0
17 3 1843 Łuck Katarzyna Gilewska Wólka Ignacy Teresa Maciej Kirecki, Marianna Ziemieszkowa 379 4 11 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20379/pages/PL_1_436_379_0003.htm
12 11 1843 Toporyszcze Klara Mierzwińska Fasowa Sebastian Marianna Zelisko chrzest 20.08.144; Teodozy Brodowicz i Emilia Frołow ż. Gabriela, asyst. Gabriel Frołow Major i Emilia Gilewska ż. Tomasza Komornikowa 178-51-514 487V 67 Ż DM
23 4 1844 Niewirków Konstancja Żygadło Rudnia Stryja Piotr Marianna Gilewska Jan Rudnicki,Franciszka Bagińska wdowa 883 242V 34 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0249.htm
24 12 1845 Niewirków Adam Żygadło Rudnia Stryja Piotr Marianna Gilewska Gabriel Bagiński, Apolonia Bagińska ż.Wojciecha .As. Grzegorz Żygadło, Marianna Żygadło ż.Wincentego 885 231R 1 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0241.htm
24 10 1845 Kulczyny Otylda Gilewska Kulczyny Tadeusz Katarzyna Zawadzka Jan Grodyński i Franciszka Kurdybanowska ż. Grzegorza 178-3-113 372R 82 Ż 718 DM
17 3 1846 Ołyka Marianna Mogilewska Borbin Wincenty Anna Cieślicka 470 8 12 AGAD MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20470/pages/PL_1_436_470_0005.htm
7 4 1846 Kulczyny Wincentyna Kurdybanowska Kulczyny Ignacy Tekla Gilewska Jan Gostyński i Cecylia Biskupska panna 178-3-115 352V 45 Ż 691 DM
18 12 1846 Kulczyny Józef Zawadzki Kulczyny Michał Franciszka Piotrowska Jan Sadowski i Katarzyna Gilewska ż. Tadeusza 178-3-115 362V 125 Ż 711 DM
2 10 1847 Kuniów Franciszek Rożycki Dobryń Józef Józefa Zawisza W. Franciszek Rożycki, Emilia z Zawiszów Gilewska wdowa, JW. Achiles Witowski, W. Marianna Kościna wdowa 171-1-13 75R 52 R 864 DW
4 4 1848 Międzyrzec Izydor Gilewski Kołowerta NN Józefa Gilewska Maciej Mikiciuk żon. Paraska Paszkowska 171-1-14 338R 9 R 1426 AS
8 12 1848 Niewirków Anna Żygadło Rudnia Stryja Piotr Marianna Gilewska chrzest 8.05.1849, Franciszek Łukomski i Ewa Suchodolska ż. Józefa 171-1-15 409V-410R 14 R 411 DM
26 8 1848 Kulczyny Róża Kurdybanowska Kulczyny Ignacy Tekla Gilewska Grzegorz Pawłowski i Julianna Gostyńska ż. Jana 178-3-117 504R 66 Ż 990 DM
5 2 1849 Niewirków Michał Nikorowski Huta Siedliska Józef Tekla Gilewska [Rudnicka] Franciszek Bagiński i Małgorzata Bagińska panna 171-1-15 407V-408R 7 R 409 DM
29 8 1849 Kulczyny Feliks Kurdybanowski Kulczyny Grzegorz Franciszka Gilewska Konstanty Sadowski i Łucja Jasielska 178-3-118 170V-171R 70 Ż 323-324 DM
27 11 1849 Kulczyny Andrzej Kurdybanowski Kulczyny Ignacy Tekla Gilewska Konstanty Sadowski i Franciszka Kurdybanowska 178-3-118 175V-176R 95 Ż 333-334 DM
19 8 1851 Niewirków Apolonia Marianna Nikorowska Huta Siedliska Józef Tekla Gilewska [Rudnicka] chrzest 5.01.1852, Tomasz Bagiński i Domicela Gilewska ż. Antoniego 171-1-17 538V-539R 8 R 541 BW
2 9 1851 Niewirków Franciszka Żygadło Rudnia Stryja Piotr Marianna Gilewska chrzest 6.01.1852, Kazimierz Żygadło i Marianna Bronowicka ż. Kajetana 171-1-17 539V-540R 11 R 542 BW
25 12 1853 Niewirków Aniela Żygadło Rudnia Stryj Piotr Marianna Gilewska chrzest 9.01.1854, Feliks Falkowski i Marianna Szachniewicz ż. Jana 171-1-37 296V-297R 2 R 295 DM
3 1 1854 Niewirków Marianna Kondracka Huta Bystrzycka Grzegorz Apolonia Misiuna Józef Brusiłowicz i Honorata Gilewska ż. Antoniego 171-1-37 296V-297R 4 R 295 DM
4 6 1854 Kulczyny Waleria Kurdybanowska Kulczyny Ignacy Tekla Gilewska Grzegorz Kurdybanowski i Franciszka Nowakowska wdowa 178-3-122 97V-98R 36 Ż 187-188 DM
24 5 1855 Niewirków Antoni Kondracki Huta Bystrzycka Grzegorz Apolonia Szysiuna [Misiuna] Jan Brusiłowski i Domicela Gilewska ż. Antoniego 171-1-51 342V-343R 50 R 347 DM
7 8 1856 Kulczyny Kajetan Kurdybanowski Kulczyny Ignacy Tekla Gilewska Wincenty Osmulski i Katarzyna Gilewska 178-3-124 192V-193R 60 Ż 348-349 DM
8 10 1857 Kulczyny Franciszka Gilewska Kulczyny Marcin Katarzyna Biskupska Konstanty Sadowski i Tekla Kurdybanowska ż. Ignacego 178-3-125 137V-138R 85 Ż 264-265 DM
24 12 1858 Łabuń Ewelina Zaklikowska Hryców Ksawery Salomea Łempicka Gracjan Czerwiński i Emilia Kilewska [lub Gilewska] 178-3-74 333V-334R 90 Ż DM
3 2 1858 Kulczyny Eleonora Gilewska Kulczyny Józef Cecylia Biskupska Konstanty Sadowski i Franciszka Osmulska ż. Wincentego 178-3-127 114V-115R 15 Ż 225-226 DM 0
13 3 1859 Krzemieniec Franciszek Godzijewski Krzemieniec NN Emilia Franciszek Gajewski, Anastazja Gilewska panna 0.1-32 9V-10R 25 T
1 11 1859 Kulczyny Feliks Gilewski Kulczyny Tadeusz Katarzyna Zawacka Konstanty Gilewicz i Anna Gilewska ż. Jana 178-3-129 133V-134R 120 Ż 278-279 DM
8 9 1860 Kulczyny Józef Frankiewicz Kulczyny Hieronim Franciszka Rubaszewska Antoni Sadowski i Karolina Gilewska 178-3-130 131V-135R 69 Ż 261-262 DM
31 1 1862 Kulczyny Kazimierz Gilewski Kulczyny Marcin Katarzyna Biskupska Józef Gilewski i Karolina Gilewska 178-3-131 148V-149R 26 Ż 284-285 DM
10 3 1862 Kulczyny Grzegorz Górski Kulczyny IN Tekla s. nieślubny wdowy, Jacenty Piotrowski i Anna Gilewska 178-3-131 152V-153R 44 Ż 292-293 DM
27 9 1862 Kulczyny Michalina Lisowska Kulczynki Wawrzyniec Feliksa Wrzeżewska Maciej Trembecki i Cecylia Gilewska 178-3-131 169V-170R 111 Ż 326-327 DM
24 7 1863 Niewirków Alojza Bronowicka Huta Bystrzycka Tomasz Franciszka Kondracka chrzest 18.08.1863, Antoni Korkuć i Domicela Gilewska ż. Antoniego 650-1-2 188V-189R 43 R 247 BW
24 1 1864 Torczyn Olimpia Gilewska Ulaniki NN Katarzyna Michał Bogusławski, Rozalia Suszczewska ż. Stefana 650 2-3 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20650/pages/PL_1_436_650_0002.htm
22 2 1864 Kulczyny Anna Gustyńska [Gostyńska] Kulczyny Jan Julia Budzińska Fabian Sadowski i Karolina Gilewska, asyst. Konstanty Sadowski i Tekla Rogowska 17-1-235 66V-67R 19 Ch 130-131 DM
12 4 1864 Kulczyny Kamila Witwicka Kulczyny Jan Agnieszka Czajkowska Fabian Sadowski i Karolina Michalska, asyst. Antoni Kurdybanowski i Cecylia Gilewska 17-1-235 72V-73R 42 Ch 142-143 DM
27 9 1865 Żytomierz Stanisław Kowalewski Żytomierz Mieczysław Marcelina Gajewska Jan Kowalski, Józefina Mogilewska 178-3-61 40 257 Ż DG
18 7 1865 Kulczyny Emilia Gilewska Antoniny Antoni Agnieszka Kobylańska Tomasz Lenartowicz kawaler i Karolina Klej panna 17-1-235 129V-130R 63 Ch 251-252 DM
26 10 1872 Nowogród Wołyński Rafał Gnitecki Iwanówka Antoni Agnieszka Gilewska Jan Gajko, Franciszka Żukowska 178-3-156 281V-282R 283 Ż 560 DW
28 3 1874 Kulczyny Jadwiga Gilewska Kulczyny Antoni Agnieszka Kobylańska Antoni Kurdybanowski i Franciszka Osmulska 17-1-235 671V-672R 36 Ch 1313-1314 DM
1 5 1874 Kulczyny Florian Piasecki Peczyska Piotr Paulina Duchniewicz Klementyn Chodorowski i Agnieszka Gilewska, asyst. Apollon Zdaniewicz i Wincentyna Czernicka 17-1-235 676V-677R 53 Ch 1323-1324 DM
1 4 1875 Ołyka Józefa Gilewska Huta Prażnin Franciszek Karolina Konacka (Kownacka) 496 18 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0010.htm
15 2 1877 Ołyka Helena Gilewska Prażnin Franciszek Karolina Kownacka 498 18 26 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0010.htm
2 12 1879 Ołyka Maria Gilewska Palcze NN Katarzyna 500 52 78 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0027.htm
15 5 1881 Połonne Emilia Gilewska Burtyn Jakub Aleksandra Murawska Grzegorz Zalewski, Józefa Sobolewska 25V-26R 98 Ż
7 2 1885 Berezne Lucjan Szachniewicz Podrałówka Marcin Marianna Hajdamowicz Antoni Chomicz i Marianna Gilewska ż. Joachima 740-2-6 3V-4R 12 R 6 AD1
30 9 1885 Berezne Antonina Kuriata Granne Józef Marcelina Bagińska Antoni Chomicz i Marianna Gilewska ż. Joachima 740-2-6 18V-19R 87 R 21 AD1
12 4 1891 Berezne Felicjan Szachniewicz Podrałówka Andrzej Marianna Halczuk Antoni Chomicz, Marianna Gilewska ż. Joachima 740-2-6 170V-171R 25 R 174 AD1
20 3 1894 Berezne Bronisława Szachniewicz Podrałówka Andrzej Marianna Halczuk Teodor Kuriata i Marianna Gilewska ż. Joachima 740-2-7 5V-6R 25 R 8 AD1
2 6 1894 Berezne Aniela Bronowicka Podrałówka Józef Agnieszka Gilewska Jakub Lisiecki i Marianna Żygadł ż. Wojciecha 740-2-7 8V-9R 53 R 13 AD1
11 7 1897 Młynów Marianna Gilewska Kosarewo Jan Julia Szarecka pow. Równe, Feliks Szarecki, Marianna Szarecka ż. Stanisława 740-2-412 15V-16R 73 R 1754 RK
10 4 1900 Niewirków Kamila Gilewska Buda Mikołaj Antonina Brzezińska 951 14 V-15 R 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0017.htm
20 2 1900 Niewirków Franciszka Gilewska Huta Bystrzecka Ludwik Stanisława Nikurowska 951 7 V-8 R 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0010.htm
10 2 1900 Niewirków Florentyna Szczurowska Buda Edward Emilia Gilewska 951 6 V-7 R 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0009.htm
20 12 1900 Niewirków Bronisława Gilewska Huta Bystrzecka Adolf Pawlina Galicka 951 38 V-39 R 190 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0041.htm
1 11 1901 Młynów Zofia Gileska Gilewska Kosarewo Jan Julia Szarecka pow. Równe, Ignacy Rogacz, Józefa Michałowska ż. Henryka 740-2-402 100V-101R 128 R 1883 RK
12 1 1903 Niewirków Józefa Gilewska Buda Mikołaj Antonina Brzezińska 966 4V-5R 16 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0005.htm
25 9 1903 Niewirków Adela Gilewska Huta Bystrzecka Ludwik Stanisława Nikurowska 966 39V-40R 156 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0042.htm
25 12 1903 Niewirków Gracjan Kuriata Rudnia Pohoryłowska Paweł Olimpia Gilewska 966 52V-53R 207 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0055.htm
16 11 1903 Młynów Stanisława Gileska Gilewska Zofiówka Jan Julia Szarecka Klewań, Henryk Michałowski, Katarzyna Nowicka ż. Władysława 740-2-411 25V-26R 123 R 1344 RK
16 9 1904 Niewirków Franciszka Gilewska Huta Bystrzecka Adolf Paulina Halicka 982 32V-33R 127 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0035.htm
3 2 1904 Tuczyn Helena Gilewska Siedliszcze Józef Emilia Nigel 989 4V-5R 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0005.htm
7 9 1905 Niewirków Fabian Kuriata Rudnia Pohoryłowska Paweł Filipina Gilewska Florian Kuriata, Tekla Kuriata ż. Andrzeja 983 40V-41R 159 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0039.htm
12 8 1906 Nowogród Wołyński Tomasz Gilewski Iwanówka Wawrzyniec Teofila Gilewska Tomasz Gnitecki i Franciszka Osińska 178-3-202 60V-61R 388 Ż 121 DW
20 8 1906 Nowogród Wołyński Stanisław Kotwicki Czyżówka Antoni Zofia Gilewska Wiktor Kotwicki i Antonina Bagińska 178-3-202 67V-68R 422 Ż 135 DW
5 11 1906 Nowogród Wołyński Marcelina Gilewska Iwanówka Jan Maria Śliwińska Stefan Kowalewski i Teofila Śliwińska 178-3-202 95V-96R 564 Ż 191 DW
10 12 1906 Nowogród Wołyński Maria Lipska Iwanówka Feliks Adela Żurawska Aleksander Lipski i Kamila Gilewska 178-3-202 114V-115R 659 Ż 229 DW
5 1 1907 Ostropol Anna Smeryczewska [Swaryczewska] Ostropol Edward Franciszka Statkiewicz Zenon Kamiński i Anna Gilewska ż. Jana 17-1-323 479V-480R 1 Ch 935-936 DM
17 10 1908 Ołyka Halina Dziengilewska Ołyka Stefan Wanda Łosowska 1019 66 149 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0038.htm
13 1 1909 Niewirków Weronika Glafira Kuriata Rudnia Pohoryłowska Paweł s.Piotra Filipina Gilewska 1015 4V-5R 16 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0007.htm
31 7 1909 Niewirków Antonina Gilewska Huta Bystrzycka Ludwik Stanisława Nikorowska 1015 26V-27R 114 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0029.htm
18 9 1910 Młynów Janina Sadłowska Beregi Józef Maria Mogileska Mogilewska Zasławie, Kazimierz Majzyngier, Helena Wojciszek ż. Bronisława 740-4-447 49V-50R 101 R 663 RK
9 1 1914 Horodnica Marcin Chorążewski Bystrzycka Huta par. Niewirków Jan Maria Kamińska Tomasz Lech i Marcelina Gilewska panna 178-3-181 172V-173R 31 Ż 339-340 DM
1 6 1915 Horodnica Gracjan Gilewski Bystrzycka Huta Ludwik Stanisława Nikorowska Mikołaj Bronowicki i Marcelina Gilewska ż. Antoniego 178-3-181 232V-233R 100 Ż 459-460 DM
13 3 1916 Horodnica Stanisław Gilewski Krynice NN Teofila Gilewska Jan Charczynko i Marcelina Osińska ż. Tomasza 178-3-181 278V-279R 49 Ż 547-548 DM 0
22 9 1917 Kołki Władysław Koksanowicz gr. Kołki Dionizy Stafania Roskowińska Józef Koksanowicz, Teofila Gilewska 1078 7 18 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0007.htm
27 1 1917 Starokonstantynów Helena Kurowska Wierzchniaki Stanisław Maria Gilewska Wincenty Konopelski i Teresa Sikorska wdowa 17-2-90 113V-114R 11 Ch 216-217 DM
23 6 1919 Berezne Władysława Gilewska Podrałówka Piotr Adela Fedorowska Felicjan Szachniewicz, Helena Łaszewicz 740-4-11 14R 103 R AS
27 8 1919 Berezne Bronisław Bronowicki Niemila par.Niewirków Augustyn Adela Gilewska Antoni Gilewski, Ewelina Bronowicka 740-4-11 17R 126 R AS
6 2 1920 Starokonstantynów Genowefa Gilewska Skowródki Jan Ludwika Leszczyńska Władysław Proczkowski i Feliksa Majewska ż. Józefa 17-1-91 108V-109R 18 Ch 207-208 DM
20 1 1920 Starokonstantynów Wacław Gilewski Starokonstantynów Jan Rozalia Gilewska Stanisław Kurowski i Feliksa Bliźniukiewicz ż. Wawrzyńca 17-1-91 112V-113R 36 Ch 215-216 DM
16 5 1920 Starokonstantynów Antonina Zbitjuk-Zbicka Nowosielica Karol Seweryna Gilewska Ludwik Zbicki i Helena Kubjuk panna 17-1-91 115V-116R 46 Ch 221-222 DM
19 4 1920 Starokonstantynów Stanisław Krotewicz Starokonstantynów Jan Franciszka Michalska Kazimierz Janik i Rozalia Gilewska ż. Jana 17-1-91 119V-120R 63 Ch 229-230 DM
1 1 1920 Berezne Czesław Żygadło Żurne Paweł Leontyna Gilewska Józef Łukomski, Janina Ziembowska 740-4-11 86V 7 R AS
14 3 1920 Korzec / Starokonstantynów Stanisław Krolewicz Starokonstantynów Jan Franciszka Michalska Kazimierz Janik, Rozalia Gilewska 740-4-351 21 169 R PW
18 3 1921 Starokonstantynów Kazimierz Kurowski Wierzchniaki Stanisław Maria Gilewska Antoni Rogacki i Franciszka Czerwińska ż. Tomasza 17-2-91 cz.2 215V-216R 64 Ch 34-35 DM
5 4 1921 Starokonstantynów Ewelina Karpińska Werborodyńce Antoni Marcelina Gilewska Józef Szepelski i Agata Domańska ż. Jana 17-2-91 cz.2 216V-217R 69 Ch 36-37 DM
23 3 1921 Starokonstantynów Tadeusz Gilewski Starokonstantynów Jan Rozalia Gilewska Stanisław Kurowski i Tekla Janik ż. Kazimierza 17-2-91 cz.2 218V-219R 78 Ch 40-41 DM
8 5 1921 Starokonstantynów Stanisława Żukowska Skowródki Teresa Gilewska c. wdowy po Józefie; Aleksander Sokołowski i Aniela Boniewicz panna 17-2-91 cz.2 220V-221R 86 Ch 44-45 DM
4 3 1921 Berezne Kazimierz Kondracki Podrałówka Antoni Aniela Kuriata Adam Struczyński,Adela Gilewska 740-4-11 119V 26 R AS
24 5 1922 Berezne Stanisław Kondracki Podrałówka Antoni Aniela Kuriata Tomasz Szachniewicz, Adela Gilewska 740-4-11 168V 85 R AS

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
8 11 1831 Międzyrzec Roman Daniluk G-R 30w Chwedor Anna Marianna Gilewska Henryk Kołowerta 23w Karol Osenia Gilewska Prac. Antoni Galiński, Onufry Dowhajukowy 171-1-4 280R 13 R AS
22 1 1833 Nowogród Wołyński Jan Waziński Majdan Fedorowiecki 22 Michał Elżbieta Husakowska Teresa Wojciechowska Nemylnia 17 Marcin Marcjanna Gilewska Stanisław Gadomowicz, Piotr Adamski 245-1-7 36V 227 R 41 DM
17 2 1835 Zasław św. Józefa Daniel Janicki 25 Kazimierz Marianna Gilewska Zuzanna Popławska 26/w Jan Barbara Sawosik Ignacy Karniewicz, Jan Mawrowski, Hilary Bueno 178-3-101 71 20 Ż SK
16 5 1839 Kulczyny Ignacy Kordybanowski Kulczyny 29 Szymon Tekla Leskiewicz Tekla Gilewska Kulczyny 18 Karol Marianna Ochnicka Józef Zawadzki, Wincenty Sadowski 178-3-112 366R 13 Ż 704 DM
17 8 1841 Berezne Franciszek Cielecki Balarka Chotyńska 20 Maciej Brygida Gilewska Aniela Lech Rudnia Bobrowska 18 Antoni Anastazja Kuriata Wojciech Chomicz, Franciszek Klepuszewski, Jan Lech 171-1-12 231V 4 R Na
29 6 1841 Niewirków Piotr Żygadło Rudnia Stryja 20 Jan Anna Bagińska Marianna Gilewska Rudnia Stryja 18 Franciszek Katarzyna Brusiłowicz [Brusiło] Mateusz Bronowicki, Franciszek Gorajewski 171-1-12 266 V 11 R AS
11 7 1843 Nowogród Wołyński Jan Wojciechowski Nemylnia Nemylanka 20 Marcin Marcela Gilewska Apolonia Ostrowska Fedorówka 18 Szymon Jadwiga Zapolska Jan Waziński, Jan Dubicki 874 119 42 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0062.htm
12 11 1844 Niewirków Józef Nikorowski Huta Siedliska 23 Daniel Marianna Olszańska Tekla Rudnicka Huta Bystrzycka 22 Jakub Rozalia Gilewska 883 250R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0256.htm
6 6 1848 Berezne Sebastian Kuriata Rudnia Łęczyńska 20 Jan Eudokia Paweł Anastazja Cielecka Bronisławka 19 Maciej Brygida Gilewska Maciej Kuriata, Józef Leszczyński 171-1-14 297R 5 R Na
19 8 1850 Żytomierz Karol Majewski 35 Antoni Marianna NN Emilia Gilewska zd.Zawisza a 33w Józef Anna Gamajnowska 178 3 2 79 56 Ż Ni
29 10 1850 Niewirków Tomasz Karasiewicz Głuszkowo par. Korzec 19 Walenty Domicela Bagińska Joanna Garbolińska Moczulanka 20 Maciej Franciszka Gilewska Wawrzyniec Żygadło, Józef Chodorowski 171-1-16 626V 14 R 639 BW
29 10 1850 Niewirków Antoni Nowicki Moczulanka 23 Ignacy Julianna Cybulska Aniela Garbolińska Moczulanka 18 Maciej Franciszka Gilewska Wawrzyniec Żygadło, Józef Chodorowski 171-1-16 627R 15 R 639 BW
27 6 1854 Berezne Jan Borowski Bielczaki par. Korzec 23 Michał Rozalia Gluza Marianna Lech Rudnia Bobrowa 20 Antoni Marianna Gilewska Bartłomiej Bu...ski, Filip Borowski 171-1-37 160V 5 R 164 BW
2 10 1855 Niewirków Stanisław Chodorowski Józefówka par. Nowogród Wołyński 45w Andrzej Agata Misiuna Joanna z d. Garbolińska Karasiewicz Moczulanka 30w Maciej Franciszka Gilewska Stanisław Chodorowski, Jan Karasiewicz, Feliks Chodorowski 171-1-51 351R 10 R 355 DM
15 1 1862 Niewirków Łukasz Żygadło Mokre 28w Piotr Marianna Wąs Tekla Gastrolińska Moczulanka 26 Maciej Franciszka Gilewska 887 71 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0038.htm
11 10 1864 Kulczyny Jan Krzywicki Kulczyny 22 Tomasz Tekla Pawłowska Dorota Kurdybanowska Kulczyny 25 Ignacy Tekla Gilewska Fabian Sadowski, Hieronim Frankiewicz 17-1-235 100V-101R 14 Ch 196-197 DM
17 5 1893 Berezne Józef Bronowicki Podrałówka 21 Paweł Antonina Kuriata Agnieszka Gilewska Podrałówka 19 Joachim Marianna Szachniewicz Franciszek Cielecki i Gracjan Żygadło 740-2-8 273V 14 R 262 AD1
12 11 1895 Berezne Paweł Kuriata Rudnia Pohoryłowska par. Niewirków 24 Piotr Anna Mucharowska Leontyna Gilewska Podrałówka 18 Joachim Marianna Szachniewicz Paweł Kuriata i Franciszek Mikłaszewski 740-2-7 67V 17 R 69 AD1
7 7 1898 Młynów Jan Dul Dorohostaje 27 Kazimierz Ewa Ozga Michalina Zamojska Dorohostaje 18 Adam Marianna Gilewska on: austriacki poddany, Jan Witkowski, Wawrzyniec Dul 740-2-409 29V 14 R 1726 RK
5 10 1903 Młynów Aleksander Koziatek Nieświcz 23 Michał Magdalena Mościcka Apolonia Gileska Gilewska Zofiówka 20 Jan Julia Szarecka Jan Mościcki, Stanisław Szarecki 740-2-411 36V 18 R 1354 RK
22 5 1905 Starokonstantynów Karol Zbitjuk (Zbicki) Nowosielica 26 Jan Teofila Kurowska Seweryna Gilewska Skoworódki 18 Karol Seweryna Godziewska Tomasz Zbitjuk, Karol Michalski 178-52-28 377V 19 Ż 381 DM
24 6 1907 Młynów Roman Osiejewski Karolinka 23 Kasper Marianna Zarzecka Józefa Gilewska Zofiówka 19 Jan Julia Szarecka Ignacy Rogacz, Władysław Zarzecki 740-2-414 94V 26 R 1555 RK
2 2 1909 Starokonstantynów Antoni Wróbel Starokonstantynów 28 Jan Elżbieta Maria z d. Jewińska (Niewińska) Gilewska Starokonstantynów 25w Andrzej Katarzyna Kraśnicka Karol Wróbel, Wawrzyniec Bliźniukiewicz 17-2-88 55R 7 Ch 110 DM
7 6 1910 Niewirków Teodor Śledziński Adamówka 29 Kazimierz Marianna Kowalska Teofila Gilewska Huta Bystrzycka 27 Stanisław Franciszka Bagińska Mikołaj Bronowicki, Józef Kuriata 1016 66R 19 AGAD 51 DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201016/pages/1_436_0_0_1016_0051.htm
7 2 1916 Starokonstantynów Józef Polatewicz Słobódka Krasiłowska par. Kulczyny 27 Franciszek Aniela Forostowska Karolina Gilewska Skoworódki 19 Karol Ksawera Godziewska Stanisław Polikowski, Franciszek Werbachowski 17-2-90 81V 2 Ch 161 DM
4 9 1920 Kazimierka Gracjan Chorążewski Franciszka Gilewska Huta Bystrzecka Ludwik Stanisława Nikurowska 951 7 V-8 R 35 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0010.htm
6 6 1920 Starokonstantynów Aleksander Sokołowski Skoworódki 46w Franciszek Maria Osowska Maria z d. Gilewska Michalska Skoworódki 40w Karol Seweryna Godzijewska Józef Werbachowski, Stanisław Kuczalski 17-1-91 145V 24 Ch 262 DM
6 11 1921 Niewirków Fabian Kuriata Kamila Gilewska Buda 21 Mikołaj Antonina Brzezińska dopisek 951 14 V-15 R 70 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0017.htm
28 8 1921 Starokonstantynów Roman Sieńko Kremenczuki par. Kulczyny 27 Ludwik Michalina Gryzowska Maria Jędruska Starokonstantynów 21 Anioł Antonina Gilewska Feliks Górski, Franciszek Wierzbicki 17-2-91 cz. 2 268V 75 Ch 136 DM
19 8 1922 Berezne Marceli Kuriata Bronisława Gilewska Huta Bystrzecka 22 Adolf Pawlina Galicka 951 38 V-39 R 190 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0041.htm
9 7 1922 Berezne Marceli Kuriata Kacper Aniela Kuriata Bronisława Gilewska Adolf Paulina Palicka Bronisław Kuriata, Dominik Kuriata 740-4-11 189V 27 R AS
16 11 1924 Ludwipol Leon Bagiński Lewacze 19 Karol Aniela Wereszczyńska Adela Gilewska Huta Bystrzecka 21 Ludwik Stanisława Nikurowska 966 39V-40R 156 983 32V-33R 127 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0033.htm
12 11 1924 Młynów Walenty Pierzchlewicz Czekno par. Jałowicze 28 Stefan Barbara Zaremba Maria Augustynowicz Czerec 22 Mikołaj Józefa Mogilewska Stefan Witowski, Edward Krygier 740-4-446 45V 46 R 607 RK
17 11 1929 Młynów Józef Wesołowski Długie Pole par. Dubieńskiej 24 Kalenik Anna Maszat Anna Augustynowicz Czerce 23 Mikołaj Józefa Migilewska Antoni Augustynowicz, Franciszek Campera 740-6-332 104 44 R AK2
7 9 1930 Młynów Antoni Augustynowicz Czerce 30 w. Mikołaj Józefa Mogilewska Adela Pazio Czerce 21 Andrzej Helena Wachnik Stanisław Kołakowski, Stanisław Kokotowski 740-6-332 313 27 R AK2

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
597 713 Gilewska Antonina z Wysockich, zamężna 38 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
435 8 Gilewska Julia z Szareckich 47 Ołyka Ujeźdźce 1912 Żytomierz DM 178-49-52
50 7 Gilewska Marcelina, wdowa 33 Korzec - filia Horodnica Krynice 1913 CDIAK DM 1045-2-940
11 38 Gilewska Anna, wdowa 43 Zasław św. Jana Zasław - Stare Miasto 1915 Żytomierz DM 178-49-61


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl