Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 274 wyników dla: Michalska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
14 4 1758 Szumsk Anna Michalska 50 Zahajce 297-1-184 32V Ł 73 RK
22 8 1758 Szumsk Anna Michalicka Michalska 3 Huta Surażska rodzice: Maciej i Zofia 297-1-184 33V Ł 76 RK
11 12 1784 Husiatyn Marianna Michalska 2 Wasylkowce 49 428L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20428/pages/PL_1_301_428_0005.htm
8 11 1820 Dubno Katarzyna Michalska 27 Dubno pracowita, panna 65 3 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0002.htm
4 6 1822 Dubno Wiktoria Michalska 62 Dubno pracowita, mężatka 65 22 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0012.htm
7 7 1827 Krzemieniec Elżbieta Michalska 18 Krzemieniec panna, po zmarłym Józefie Soroczyńskim i żyjącej Heleny z Michalskich córka 01-6 10R 77 T 878 DM
2 6 1828 Zasław św. Józefa Joanna Michalska 1 Sławuta rodzice ur. Mikołaj Michalski, Helena Sawicka, z konwulsji 178-3-94 57R 46 Ż 110 KP2
27 9 1830 Kulczyny Piotr Kuczalski 1 Kulczyny rodzice: Wacław i Marianna zd. Michalska 178-03-96 351V-352R 47 Ż Mg
26 7 1831 Ostróg Rozalia Michalska 2 rodzice Józef i Józefa zd Terska, pochowany w Mizoczu 1-171-4 30R 139 R MZ
28 4 1832 Ostróg Leonarda Michalska 5/12 Mosty z ospy, rodzice Ur. Gabriel, Katarzyna zd Rychlewicz 171-1-5 28V 74 R MZ
9 12 1835 Bazalia Marianna Michalska 46 Bazalia ur., mąż Kazimierz, synowie Jan i Józef, córki Franciszka i Julianna 178-03-101 259R 146 Ż DM
5 9 1835 Butowce Petronela Michalska 2 Pieńki Rodzice: Paweł, Julianna Piotrowska 178-03-0101 229 34 Ż SK
8 11 1839 Równe Teresa Michalska 57 Równe panna 879 124 R 24
15 4 1840 Tuczyn Apolonia Michalska 56 Tuczyn wdowa, synowie Michał, Henryk, Atanazy i Ludwik, córki Lucyna i Magdalena 880 146 R 18
19 2 1840 Łuck Anastazja Michalska 60 Łuck Wdowa 376 39 16 826 27R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0026.htm
28 1 1840 Kisielin Jan Witkowski 70 Twerdynie poz. ż. Marcjannę i zamężną c. Michalską; poch: 30.01. 855 164 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0169.htm
12 7 1841 St. Wiśniowiec Marianna Michalska 5 Młynowce c. w. ż. Kaspra i Małgorzaty z Smolińskich 872 651 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0345.htm
13 9 1847 Jampol Aniela Michalska 3,5 Tychoml c. Jana I Marianny z Kuchalskich 245-1-13 328 R 32 R 0
23 3 1849 Butowce Helena Michalska 45 Pieńki od bólu głowy, z d. Piotrowska, chł., mąż Paweł, synowie Franciszek i Stanisław, córki Lucyna i Marianna 178-3-118 76V 11 Ż 147 DW
9 2 1856 Łabuń Julianna Michalska 45 Szkarówka Wlk chł., z Harasimowiczów, mąż Roman, córka Tekla 178-03-124 680V 8 Ż DM
3 3 1856 Łabuń Tekla Michalska 13 Szkarówka Wlk c. chł. Romana i Julianny Harasimowicz 178-03-124 681R 13 Ż DM
8 2 1862 Krzemieniec Katarzyna Michalska 27 Szpikołosy w.ż., mąż Leon, córka Marianna 0.1-35 49R 15 T
6 2 1864 Krzemieniec Zofia Michalska 9 Krzemieniec c. mieszcz. Michała i Marii z Tarkowskich 1-38 56R 16 T 224
28 5 1864 Krzemieniec Małgorzata Michalska 70 Kołosowa z d. Smolińska, w.ż., wdowa po Kasprze, synowie julian, Józef i Seweryn 1-38 61R-V 45 T 229
7 2 1865 Żytomierz Konstancja Michalska 42 Dubowiec z wodnej choroby, wdowa, zostawiła syna Grzegorza 178-3-61 140R 34 Ż DG
8 7 1867 Horochów Małgorzata Harasimowicz 55 Horochów z d. Michalska, mieszcz., mąż Jan, syn Bazyli, córki Karolina, Marianna, Bronisława i Paulina 103 62 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20103/pages/PL_1_436_103_0034.htm
16 8 1870 Torczyn Ewelina Michalska 10 Ulaniki od goršczki, c. 1-dw. Józefa i Julii z Malinowskich 656 54 28 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20656/pages/PL_1_436_656_0029.htm
11 4 1871 Ostróg Jan Wincenty Jaworski ... Chorów niemowle r. Maciej, Zofia zd Michalska 654-1-56 90 L 8 R MZ
19 8 1887 Katerburg Karolina Michalska 62 Tetylkowce z Milichowskich, mąż Julian, dzieci: Rozalia. Marianna, Franciszka i ... 204 157 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0090.htm
15 8 1887 Grzymałów Maria Rysz 4 h Łysa Góra c.Michała i Katarzyny zd.Michalska 1614 89 10 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0046.htm
26 6 1889 Radziwiłłów Michalina Michalska 57 Janówka parafianka kościoła ptyckiego, mąż Adam, synowie Franciszek, Stanisław i Bolesław, córki Eleonora i Zofia 0.1-81 B 73 V 31 T
17 8 1889 Luboml Helena Michalska 2 Radziechów r. Władysław, Zofia Józefkowska 332 142 92 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0075.htm
28 6 1891 Szumbar Marianna Michalska 2/12 Szumbar c. Józefa i Zuzanny z Skrzypkowskich 1020 243 4 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0140.htm
9 2 1892 Krzemieniec Wincenty Konopacki 72 Folwarki Wielkie żona Ewelina z d. Michalska 0.1-81D 32V 5 T
20 1 1894 Szumbar Sabina Michalska 0,5 Wilia c. mieszczan Józefa i Zofii z Skrzypkowskich 627 79 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0046.htm
16 1 1901 Krzemieniec Maria Michalska 87 Krzemieniec c. Błażeja, mieszczanka 42 R 6 0
12 12 1903 Radziwiłłów Paulina Michalska 92 Radziwiłłów wdowa, dzieci Antoni i Franciszka 128 R 29 0
29 12 1904 Torczyn Jadwiga Michalska 2 Kolonia Chmielnik c. pruskiej poddanej Rozalii 986 52R 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20986/pages/PL_1_436_986_0031.htm
8 8 1907 Radziwiłłów Wilhelmina Michalska 8 Radziwiłłów c. Antoniego i Marii z Bajkowskich 1-95 85 R 18 T 0
15 1 1914 Nieświcz Michalina Michalska 63 Nieświcz z d. Zawadowska, chł., mąż Antoni, dzieci Władysław, Antoni, Franciszka, Stefania i Anna 1061 31V 3 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201061/pages/1_436_0_0_1061_0033.htm
5 11 1915 Kijów, św. Aleksandr Anna Michalska 58 Kijów z domu Ostrowska, żona Andrzeja, dzieci: Bronisław, Henryk, Alfreda, Bolesława, Regina 312/1/129 173V 323 m.K. JM1
19 6 1937 Krzemieniec Leokadia Zienkowicz 87 Krzemieniec z d. Michalska, I voto Grotowska, właścicielka domu. 46 V 40 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
7 1 1745 Szumsk Jan Perszterf Zahajce Piotr Ewa Franciszek Proszowski, Anna Michalska, Tomasz Sinkiewicz, Marianna Kiryłowa 297-1-180 19V Ł RK 41
16 9 1798 Lubar Franciszka Adamowicz Lubar Józef Teresa łacina, data chrztu, Teodor Łopuszański, Katarzyna Michalska 178-49-3 611V Ż Mg
1 12 1799 Lubar Andrzej Adamowicz Lubar Józef Teresa łacina, data chrztu, Teodor Łopuszański, Katarzyna Michalska, ass. Stefan Izydłowski, Brigida Rudnicka 178-51-174 17V-18R Ż Mg
17 11 1800 Lubar Małgorzata Michalska Lubar Antoni Katarzyna łacina, chrzest 17.11.1800, Jakub Dańkowski, Marianna Dombrowska 178-51-174 27R Ż Mg
26 8 1802 Lubar Ludwika Rudnicka Lubar Franciszek Brygida Wertecka łacina, data chrztu, Teodor Łopuszański, Katarzyna Michalska 178-51-174 43V Ż Mg
12 3 1805 Lubar Józef Rudnicki Lubar Franciszek Brygida łacina, data chrztu, Teodor Łopuszański, Katarzyna Słomska, Paweł Misiewicz, Brygida Wyszomirska, Ambroży Wyszomirski, Agnieszka Michalska 178-51-174 69R Ż Mg 153
1 11 1806 Lubar Łukasz Cisowski Lubar Łukasz Marianna łacina, data chrztu, Józef Wrześniowski, Marianna Michalska 178-51-174 87R 117 Ż Mg 208
24 11 1808 Ostróg Feliks Józef Zarzycki Hrozów Franciszek Balbina Michalska Jakub Kadłubiski, Angela Chrząszczewska 297-1-136 89 Ł 1132 SK
11 12 1811 Ostróg Anna Michalska Toczewiki Jan Marianna Jan Siedlecki, Katarzyna Woyciechowa 297-1-136 170 Ł 885 SK
1 5 1812 Torczyn Katarzyna Rudziecka (Rudnicka) Usiczkie Budki Dominik Salomea Florian Zołtanski, Anastazja Michalska 4a 24 EH Ł
3 1825 Równe Kazimiera Eleonora Michalska Krzymieniec Józef Wiktoria Godlewska 879 109V 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0111.htm
13 7 1826 Kulczyny Emilia Marianna Zielińska Buczacz Józef Julianna Michalska dopeł. chrztu: 1831.10.04, Wlm. Atanazy Puciata, doktor medycyny, Ur. Anna Kamińska, ż. Kajetana 178-03-97 387V 84 Ż Mg
15 8 1827 Krzemieniec Bartłomiej Hryciuk Wesołówka Stefan Regina s. pracowitych ochrz., 15.08., urodz. Szymon Wiszniowski i Rozalia Michalska, Jan Drozda 01-3 18R 128 T 518 DM
27 5 1827 Zasław św. Józefa Joanna Michalska Sławuta Mikołaj Helena Sawicka 178-03-009 34 41 Ż MO 68
10 9 1828 Równe Marianna Adolfa Butkiewicz Równe Andrzej Klara Heberty łac, .09.1828, W. Jan Sawicki, W. Teresa Michalska panna 171-1-1 148V 24 R Mg
16 1 1828 Bazalia Felicjan Witkowski Ordyńce Michał Marianna Michalska ur. Wincenty Nowosielski i Marianna Nowosielska 178-3-94 219V 5 Ż DM
14 6 1829 Krzemieniec Antonina Michalska Krzemieniec Jan Marianna Kochalska szl. Stanisław Rudkowski i sław. Marianna Skakalska 01-3 93R 91 T 593 DM
30 6 1829 Krzemieniec Emilia Ewelina Herter Krzemieniec Fryderyk Zuzanna Kułkowska Wlm Rudolf Soldan i Wiktoria Michalska 01-3 94V 101 T 595 DM
20 3 1829 Ostróg Karolina Wierzbicka Nowomalin Jan Franciszka Michalska Mikołaj Piaecki, Teresa Wierzbicka ż. Wincentego 171-1-2 5R 30 R MZ 718
18 9 1829 Ostróg Rozalia Marianna Michalska Hulcza Józef Józefa Stężycka 171-1-2 11V 89 R MZ 719
31 7 1829 Kulczyny Piotr Kuczalski Kulczyny Wacław Marianna Michalska chrzest: 1829.08.01, Ur. Grzegorz Rudkowski, Ur. Agnieszka Rudkowska, ż. Augustyna 178-03-95 351V 61 Ż Mg
22 3 1829 Kulczyny Józef Joachim Zieliński Klimaszówka, par Mikołajów Józef Julianna Michalska dopeł. chrztu: 1831.10.04, Ur. Bonawentura Kościelski, Ur. Zofia Tatarowska, ż. Maurycego 178-03-97 387V 83 Ż Mg
28 2 1830 Kulczyny Maciej Franczuk Rosołowce Piotr Marianna Michalska chrzest: 1830.03.02, prac. Grzegorz Kowalczuk, prac. Agnieszka Romanowska 178-03-96 328V 20 Ż Mg
8 2 1830 Lubar Jan Gliński Lubar Grzegorz Teresa Komorowska Stefan Rajewski, Elżbieta Michalska 178 3 3 V357 8 Ż MP
12 6 1830 Lubar Antonina Szydłowska Lubar Stefan Domicella Rudnicka Jan Skibicki Sgnieszka Czułkajewska as:Jędrzejewski Teresa Michalska 178 3 3 V363 54 Ż MP
13 7 1830 Lubar Joanna Szałkowska Lubar Ignacy Marianna Gurnicka Wawrzyniec Dąbrowski Anastazja Kamińska as:Eliasz Dubanowski Teresa Michalska 178 3 3 R365 68 Ż MP
10 11 1830 Żytomierz Anna Trojanowska Żytomierz Michał Marianna Michalska Augustyn Sajkowski Tetianna Burdiuk 178 3 3 R40 291 Ż MP
9 1 1831 Krzemieniec Ksawera Aleksandra Michalska Krzemieniec Jan Marianna Antoni Stefanowski i Marianna Skakalska wdowa 01-3 147V 17 T 650 DM
22 10 1831 Ostróg Róża Faustyna Michalska Swiate Józef Józefa Sężycka Dominik Abramowski, Róża Wiszkowa, Józef Torczyński, Helena Puchalska 1-171-4 12R 88 R MZ
5 11 1831 Ostróg Leonarda Apolonia Michalska Mosty Gabriel Katarzyna Ruchlewicz chrzest 21 luty 1832, Konstanty Młodecki, Magdalena Kowalkiewicz, Ass. Michał Mrowczyński, Róża Werks, Mateusz Kowalkiewicz, Marianna Michalewska 171-1-5 4V 19 R MZ
1 11 1831 Bazalia Karolina Kozubska Woronkowce par. Konstantynów Maciej Zofia Zajączkowska rodzice z zaboru austriackiego na paszporcie; dopeł.chrz.7.01.1836; Ignacy Kozieradzki Regent i Wlm Julia Michalska panna 178-03-106 262R 4 Ż DM
6 8 1831 Kulczyny Piotr Maurycy Zieliński Krasiłów Józef Julianna Michalska chrzest: 1831.10.04, Ur. Maurycy Tatarowski, Ur. Marianna Tuszyńska, panna 178-03-97 387V 82 Ż Mg
1 7 1832 Annopol Paulina Emilia Lipecka Annopol Antoni Franciszka Michalska ur. Wojciech Jankowski, Anastazja Powalska ż. Wincentego, as. Wincenty Powalski, Petronela Machcińska ż. Franciszka 171-1-5 123R 17 R 8212 DW
30 4 1833 Ostróg Julianna Michalska Piwcze Gabriel Katarzyna Rychlewicz Stanisław Witkowski, Franciszka Piasecka, Józef michalski, Marianna Rybczyńska, Michał Prandecki, Teofila Ekodborska 171-1-6 8R 54 R MZ
4 3 1834 Lachowce Kazimierz Bartoszewicz Szuńki Kazimierz Marianna Paszkiewicz Grzegorz Bartoszewicz i Teodora Michalska 171-1-7 89V 12 R DM
20 1 1835 Krzemieniec Katarzyna Malinowska Podbereźce Cyprian Helena Michalska Wincenty Kułakowski i Anna Chęcińska 01-8 2V-3R 9 T 1035 DM
11 9 1835 Zasław św. Józefa Tekla Józefa Krassuska Sławuta Maciej Franciszka Michalska Mikołaj Zaborowski, Aleksandra Zarzecka 178-3-101 50 115 Ż SK
14 4 1835 Bazalia Franciszek Piotrowski Łazuczynek Mały Jan Magdalena Michalska Józef Więckiewicz i Katarzyna Sfetkowska 178-03-101 234V 38 Ż DM
7 5 1835 Bazalia Stanisław Poznański Bazalia Erazm Faustyna Sieszycka Wlm Kazimierz Michalski i Karolina Bogacka, Ludwik Sadowski i Julianna Michalska panna, Jan Bogacki i Balbina Justycka panna 178-03-101 234V 41 Ż DM
21 1 1835 Butowce Agnieszka Kroszek Pieńki Stefan Domicela Chwedczuk Michał Piotrowski, Rozalia Michalska 178-3-101 214R 2 Ż 394 SK
1 8 1835 Butowce Petronela Michalska Pieńki Paweł Julianna Piotrowska Józef Michalski, Elżbieta Makaruk 178-3-101 217V 24 Ż 401 SK
19 8 1835 Butowce Paweł Piotrowski Pieńki Grzegorz Katarzyna Chwedczuk Dionizy Lubecki, Rozalia Michalska 178-3-101 219R 32 Ż 404 SK
24 1 1835 Kupiel Antonina Michalska Kusznierówka Wojciech Marianna Olszyniewicz Jan Dyakowski, Teresa Michnowska 178-3-101 321 14 Ż SK
1 2 1836 Ostróg Karolina Franciszka Michalska Piwcze Gabriel Katarzyna Rychlewicz Antoni Nowicki i Tekla Żołokiewicz 171-1-9 3R 13 R DM
19 10 1836 Butowce Franciszka Michalska Pieńki Paweł Helena Piotrowska ur. Dionizy Lubecki kawaler, Elżbieta Makarczuk ż. Antoniego 178-3-106 224R 48 Ż 433 DW
5 9 1836 Bazalia Marianna Michalska Żerebki Małe Jan Marianna Kochalska Ludwik Juchniewicz i Prakseda Panobowa 178-03-106 269R 85 Ż DM
17 12 1837 Krzemieniec Olimpia Michalska Krzemieniec Michał Marianna Tarkowska Aleksander Chołodyński i Petronela Szczerbicka 01-11 27V 126 T 166 DM
9 7 1838 Lachowce Józef Justycki Szuńki Jan Marianna Michalska Marcin Mińkiewicz, Małgorzata Bartosiewicz ż. Aleksandra 171-1-11 100 V 40 R ZP 312
29 10 1838 Tuczyn Michalina Michalska Tuczyn Ludwik Regina Bóbr Wlm Mikołaj Przyłuski Sztab Kapitan i Wlm Cecylia Walewska, Wlm Julian Walewski i Wlm Aleksandra Wilga 171-1-11 175V 24 R DM
20 9 1838 Bazalia Franciszka Michalska Gabryelówka par. Teofipol Jan Marianna Kochalska ur. Wincenty Gawroński i Magdalena Węgrzynowska 178-03-110 245V 82 Ż DM
15 9 1838 Bazalia f. Tereszki Tekla Witkowska Korczówka Michał Marianna Michalska ur. Ignacy Bezdecki i Marianna Nowosielska 178-03-110 256R 31 Ż DM
22 3 1839 Jałowicze Marianna Jendowicz Pułhanów Paweł Tekla Michalska Wawrzyniec Łoś, Marcjanna Łoś ż. Andrzeja 825 250 R 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0258.htm
17 10 1839 Łuck Teresa Michalska Łuck Jan Tekla Bilecka Leonard Wiszniewski, Janina Kowalewska 375 28 56 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0015.htm
10 4 1839 Krzemieniec Marianna Michalska Krzemieniec Michał Marianna Tarkowska ur. Grzegorz Romanowski i ur. Petronela Szczerbińska 01-13 8V 41 T 284 DM
20 3 1841 Dąbrowica Eufrozyna Ludwika Brzezicka Sunia Piotr Elżbieta Kisiel Jan Cwiklicz, Domicella Michalska; as: Szymon Michalski, Lucyna Cwiklicz; ch: 01 827 118a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0121.htm
20 11 1841 Lachowce Mikołaj Justycki Szuńki Jan Marianna Michalska Wojciech Musiewicz i Brygida Musiewicz ż. Marcina 178-49-17 14R 73 Ż DM
20 2 1842 Szumsk Leon Leonard Michalski Uhorsk Józef Elżbieta Kozłowska Walenty Głowacki, Marianna Michalska panna 873 569 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0295.htm
9 1 1842 Borszczów Karolina Michalska Borszczów 256 Sebastian Maria Wolańska Kazimierz Rośliński, Maria Bogucka z. Walentego 67L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%2067/pages/PL_1_301_67_0001.htm
17 3 1842 Nieświcz Michalina Sirakiewicz Bakowce Mateusz Zofia Sadurska Jan Rubinowski,Marianna Michalska panna 437 3 12 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20437/pages/PL_1_436_437_0002.htm
13 3 1843 Ostróg Józefa Michalska Piwcze Gabriel Katarzyna Rychlewicz 882 5 R 34 0
13 7 1843 Szumsk Henryka Michalska Suraż Józef Elżbieta Karłowska Antoni Lubek, Katarzyna Zuzulewska ż. Cypriana 874 732 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0371.htm
1 3 1844 Radziwiłłów Marianna Franciszka Michalska Radziwiłłów Jan Julia Jastrzembska 830 211 15 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0215.htm
6 10 1844 Lachowce Michalina Justycka Kaletyńce Wielkie Jan Marianna Michalska 883 94 R 68 4590 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0097.htm
24 2 1844 Łanowce Helena Michalska Ośniki Jan Marianna Kochalska sław., Jan Ławrentiew i Eudokia Lewicka ż. Bazylego 875 931-932 5 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0496.htm
6 9 1845 Szumsk Marianna Adela Michalska Suraż Józef Elżbieta Karłowska 876 633 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0340.htm
19 3 1845 Horochów Bronisława Józefa Harasymowicz Horochów Jan Małgorzata Michalska Antoni Czaykowski, Marianna Czaykowska mężatka 83 9 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2083/pages/PL_1_436_83_0005.htm
18 5 1845 Łanowce Emilia Warpichowska Ośniki Kasper Brygida Lipiszewicka sław. Teodor Zacharczuk i sław. Marianna Michalska ż. Jana 876 844 9 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0450.htm
6 9 1845 Butowce Stanisław Piotrowski Pieńki Grzegorz Katarzyna Chwedczuk Dionizy Lubecki i Rozalia Michalska ż. Józefa 178-3-113 202R 35 Ż DM
8 11 1845 Butowce Karolina Kucharczuk Kapustyn Michał Katarzyna Michalska Cyprian Teleżyński i Apolonia Dziedzic ż. Stefana 178-3-113 203R-203V 42 Ż DM
30 4 1846 Korytnica Katarzyna Michalska Kładniów NN Marianna 219 2 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20219/pages/PL_1_436_219_0002.htm
6 1 1846 Ostróg Karol Stężycki Moszczanica Wielka Nn Ludwika Stężycka Ur. Jan Wojciechowksi, Katarzyna Michalska żona Ur. Gabriela 885 17R 95 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0018.htm
3 3 1847 Wasylów Józef Gliński Stanisławka (Krasne) Zachariasz Apolonia Michalska Kazimierz Engiel, Marianna Górska, ż.Wojciecha, chrz. 3.03.1847 178-51-548 20V 11 Ż BS 42
12 10 1847 Kodnia Mikołaj Maksymilian Listopacki Futor Kodniański Teodor Antonina Homolicka Józef Leśnobrodzki i Eleonora Michalska ż. Henryka, Henryk Michalski i Katarzyna Leśnobrodzka ż. Józefa 178-03-18 4V 24 Ż DM
17 9 1848 Białogródka Anna Szyszkowska Polachowa Sylwester Paulina Michalska Jan Grzybowski i Agata Skupska ż. Jana 178-3-117 141R 97 Ż DM
1 4 1849 Bazalia f. Tereszki Julianna Michalska Hrycyki Michał Katarzyna Burzymska Piotr Gorczyński, Magdalena Słotwińska 178-3-118 112V-113R 18 Ż DW 214
19 3 1851 Białogródka Jan Szyszkowski Polachówka Sylwester Paulina Michalska Andrzej Strzemecki i Agata Skupska ż. Jana 178-03-120 445V-446R 52 Ż DM
29 11 1852 Radziwiłłów Marianna Kopyto Radziwiłłów Józef Franciszka Pawelska Aleksander Tuszakowski, Pawlina Michalska ż. Józefa 836 366-367 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0195.htm
12 10 1852 Torczyn Celestyna Michalska Ulaniki Józef Julia Malinowska Adam Słodkowski, Salomea Szyszko 638 109-110 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20837/pages/PL_1_436_837_0060.htm
13 6 1853 Białogródka Józef Szyszkowski Polachowa Sylwester Paulina Michalska Andrzej Strzemecki i Dorota Niewodzińska ż. Piotra 178-03-121 473V-474R 49 Ż DM
24 12 1853 Białogródka Ewa Czaplińska Polachówka Jan Klementyna Michalska Karol Szpaliński i Agata Skupska ż. Jana 178-03-121 491V-492R 119 Ż DM
5 4 1855 Łuck Gabriela Michalska Filip Maria Bielecka 391 10-11 10 0
14 9 1855 Łuck Józef Szymanowski Niebożka Władysław Franciszka Michalska Dominik Michalski, Maria Wreszczowa wdowa 391 26-27 26 0
13 5 1855 Krzemieniec Józefa Michalska Michał Marianna Tarkowska dopełnienie 0.1-28 10V-11R 27 T
17 12 1856 Białogródka Hieronim Zieliński Polachowa Stanisław Klementyna Michalska Piotr Mirecki i Marianna Gąsicka ż. Ignacego 178-3-73 138V-139R 2 Ż DM
1 7 1857 Torczyn Maria Michalska Rudnia Józef Julia Malinowska 643 14-15 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20643/pages/PL_1_436_643_0009.htm
17 1 1857 Białogródka Antoni Szyszkowski Polachówka Sylwester Paulina Michalska Franciszek Zieliński i Agata Skubska ż. Jana 178-3-73 140V-141R 12 Ż DM
2 10 1858 Krzemieniec Michał Molski Folwarki Wielkie Dymitr Ewelina Michalska Eustachy Chęciński, Olimpia Michalska panna 0.1-30 22V-23R 63 T
3 2 1859 Krzemieniec Marianna Michalska Kołosowa Leon Katarzyna Górska Dionizy Kulczycki, Franciszka Miceska ż. Adama 0.1-32 5V-6R 15 T
1 12 1859 Torczyn Ewelina Michalska Rudnia Józef Julia Malinowska Stanisław Malinowski, Katarzyna Słodkowska ż. Adama 645 36-37 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0019.htm
5 3 1859 Kuniów Antoni Fidykowski Kuniów Maciej Magdalena Gundr Jan Kowalski i Marianna Michalska ż. Stanisława 886 220-221 14 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0116.htm
20 9 1860 Targowica Stanisław Grabowski Warszawa Jan Joanna Michalska dop. 22-1-214 401 V-402 R 11 Ł 0
10 8 1860 Wiszenki Antoni Ziębowski Rudnia Jan Apolonia Michalska Marcin Holc, Zofia Gągalska z. Jana 841 606-607 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0335.htm
17 4 1861 Krzemieniec Stefania Maria Prochnicka Krzemieniec Leon Olimpia Michalska 0.1-34 17V-19R 42 T
12 8 1862 Bazalia Wawrzyniec Majewski Żerebki Wielkie Kasper Domicela Michalska Grzegorz Poznański -wychowanek seminarium i Wlm Oktawia Humiecka 178-03-131 85V-86R 94 Ż DM
2 3 1864 Krzemieniec Marian Justyn Prochnicki Krzemieniec Leon Olimpia Michalska 1-38 9V-10R 26 T 177
2 3 1864 Krzemieniec Kazimierz Tomasz Prochnicki Krzemieniec Leon Olimpia Michalska 1-38 9V-10R 27 T 177
20 1 1866 Żytomierz Maria-Zofia Mycińska Żytomierz Apolinary Leonida Orłowska [02.02.1866] córka registr.kol., Ksawery Szpaliński i Maria Michalska, asyst. Szymon Michalski i Zof 178-3-63 8 26 Ż 15 i 16 DG
2 11 1867 Ostróg Marianna Jaworska Rozważ Maciej Zofia Michalska Feliks Tołpiszkiewicz, Celestyna Lachocka panna 654-1-56 6R 4 R MZ
20 11 1869 Katerburg Maria Michalska Buszkiewicze, par. Młynów Antoni Matylda Suchocka 203 376-377 15
15 3 1870 Krzemieniec Maria Józefa Prochnicka Krzemieniec Leon Olimpia Michalska proboszcz Józef Szczepanowski, W. Urszula Michalska panna 1-50 10V-11R 34 T
26 1 1871 Horochów Franciszka Michalska Chołoniów Antoni Michalina Zawadoska 107 6-7 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20107/pages/PL_1_436_107_0004.htm
6 12 1871 Kuniów Mikołaj Dzygadło Siwer Stefan Aniela Łukomska Ostap Stasiewicz i Marta Michalska 178-3-78 256V-257R 66 Ż DM
24 4 1871 Ostróg Wincenty Jaworski Chorów Maciej Zofia Michalska Feliks Kowalski, Karolina Mikłaszewska żona Feliksa 654-1-56 36R 5 R 39 MZ 0
13 8 1872 Horochów Stanisław Fijałkowski Chołoniów Jan Julia Michalska 108 32-33 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20108/pages/PL_1_436_108_0018.htm
12 9 1872 Jampol Marianna Michalska Jakimowce Feliks Salomea Boguszewicz 1-58 14V-15R 68 T 721
23 7 1873 Gródek Anna Lenga Gródek Jan Józefa Michalska Draczkowski Wojciech, Zyłowska Anna 190 JZ
28 11 1874 Gródek Jan Słobodzian Gródek Mikołaj Kaspryna Ziembicka Gorecki Stefan, Michalska Józefa ż. Ludwika 303 JZ
5 1 1876 Krzemieniec Michał Grotowski Krzemieniec Pius Mikołaj Urszula Michalska 1-70 1V-2R 4 T
6 6 1876 Szumsk Antoni Przetomski Majdan Dubieński Jan Tekla Michalska chrz. 8.06 Stefan Przetomski, Karolina Ostrowska ż. Jana 1-228 17V-18R 67 T DM 600
23 6 1876 Szumsk Petronela Jakuszewska Mosty Józef Katarzyna Brączkowska chrz. 27.06 Ignacy Wojnaszewski, Joanna Michalska ż. Michała 1-228 18V-19R 72 T DM 601
19 12 1876 Szumsk Wiktor Zieliński Hucisko Pikulskie Franciszek Antonina Głowacka chrz. 26.12 Wawrzyniec Zieliński, Karolina Michalska ż. Grzegorza 1-228 35V-36R 145 T DM 618
24 2 1880 Gródek Mateusz Lenga Gródek Jan Józefa Michalska Michalski Józef, Kowalska Tekla, ż. Mikołaja 76 JZ
29 3 1880 Gródek Stanisław Trzciński Gródek Józef Rozalia Michalska Słobodzian Mikołaj, Żyłowska Józefa, ż. Mikołaja 111 JZ
12 4 1882 Turzysk Maria Olszak Tuliczów Jan Anna Michalska 750 6-7 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20750/pages/PL_1_436_750_0004.htm
20 12 1882 Torczyn Stefanina Orlińska Chmielnik Stanisław Apolonia Marcinkowska chł. Zygmunt Łaskarzewski, Konstancja Michalska ż. Ludwika 668 24-25 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20668/pages/PL_1_436_668_0014.htm
1 6 1884 Radziwiłłów Maria Magdalena Michalska Radziwiłłów Antoni Maria Borkowska 1-78 42 V-43 R 20 T 0
21 7 1884 Gródek Antonina Słobodzian Gródek Wincenty s. Mikołaja Agnieszka Malinowska Gandyk Jan, Michalska Józefa, ż. Ludwika 172 JZ
30 12 1884 Luboml Bronislawa Michalska Luboml Władysław Zofia Józefkowska 328 2-3 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0002.htm
20 6 1886 Szumsk Helena Gilewicz Szumsk Dominik Władyslaw Julia Michalska 01-232 246V-247R 90 T
13 9 1887 Katerburg Marcelina Stępkowska Wilja Franciszek Marianna Michalska 204 143-144 32
29 8 1887 Grzymałów Rozalia Jodła Ostapie Walenty Agnieszka Nicpoń Paweł Ziń, Franciszka Michalska 1614 26 45 EK 0
19 8 1887 Radziwiłłów Żeneta Michalska Radziwiłłów Antoni Maria Borkowska T 45 V-46 R 26 0
1 10 1888 Krzemieniec Julia Rozalia Michalska Tetylkowce Józef Zofia Skrzypkowska 01-81A 21V-22R 81 T
26 10 1888 Luboml Helena Michalska Radziechów Władysław Zofia Józefkowska Jan Nadworski, Jadwiga Dominowicz 332 20 38 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0011.htm
9 3 1889 Torczyn Lucjan Łaskarzewski Chmielnik Józef Antonina Michalska 675 8-9 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20675/pages/PL_1_436_675_0005.htm
8 1 1890 Katerburg Marcelina Stępkowska Wilja Franciszek Marianna Michalska 204 44-45 1
5 3 1890 Luboml Bronisława Karpińska Kizie Józef Berta Sadler Karol Rode, Franciszka Michalska ż. Andrzeja 333 14 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0008.htm
31 1 1891 Torczyn Michał Łaskarzewski Chmielnik Józef Antonina Michalska 677 4-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0003.htm
17 4 1891 Szumbar Marianna Michalska Szumbar Józef Zuzanna Skrzypkowska 1020 227-228 3
30 6 1892 Torczyn Paulina Michalska Ulaniki Ludwik Stefanida Janiszewska 678 24-25 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0013.htm
13 2 1892 Luboml Aleksandra Michalska Jahodyn Władysław Zofia Józefkowska 335 14-15 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0008.htm
4 10 1892 Krzemieniec Antonina Stępkowska Wilja Franciszek Maria Michalska 0.1-81D 19V-20R 75 T
18 6 1893 Szumbar Sabina Michalska Wilja Józef Zofia Skrzypkowska 1020 173-174 24 0
1 8 1893 Torczyn Kazimierz Łaskarzewski Chmielnik Józef Antonina Michalska 679 20-21 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0011.htm
1 1 1894 Radziwiłłów Helena Leontyna Michalska Radziwiłłów Antoni Maria Bajkowska (chrzest w 1895 r.), szl. Jan Radczenko, Bronislawa Stebelska 57V-58 R 38
1 8 1895 Gródek Aloizy Kopyciak Gródek Jan s. Bartłomea Antonina Michalska Słobodzian Wincenty Michalski Julian, Siwiec Anna, ż. Andrzeja Trzcińska Antonin 194 JZ
9 3 1895 Kuniów Konstancja Michalska Willa Fortunat Emilia Lewicka Piotr Mińkiewicz i Julia Podgruszecka panna 178-3-86 546V-547R 39 Ż DM
18 2 1898 Torczyn Rozalia Łaskarzewska Kolonia Chmielnik Józef Antonina Michalska Leon Łaskarzewski, Rozalia Michalska panna 935 4V-5R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0005.htm
14 8 1898 Gródek Marianna Kopyciak Gródek Jan s. Bartłomea Antonina Michalska Kropiwnicki Kazimierz, Michalska Wiktoria panna 201 JZ
23 5 1899 Szumbar Izydor Ste...wski Wilja ... Marianna Michalska 1020 2-3 8 0
31 8 1900 Gródek Antoni Kopyciak Gródek Franciszek s. Bartłomea Domicella Michalska Kińczyk Piotr Radomski Józef, Michalska Wiktoria panna Zagórska Marianna 231 JZ
6 2 1900 Torczyn Maria Łaskarzewska Kolonia Chmielnik Józef Antonina Michalska 954 6-7 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0004.htm
3 6 1901 Torczyn Antonina Michalska Uroczyszcze Wierchy Ludwik Stefania Janiszewska 955 18-19 44 0
3 9 1901 Torczyn Czesław Łaskarzewski Kolonia Chmielnik Józef Antonina Michalska 955 22-23 53 0
10 12 1901 Szumbar Malwina Stępkowska Wilja Franciszek Maria Michalska 108 V-109 R 11 0
14 10 1902 Torczyn Zofia Michalska Wierchy Ludwik Stefania Janiszewska 967 19V-20R 93 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20967/pages/PL_1_436_967_0020.htm
31 10 1902 Gródek Anna Kopyciak Gródek Franciszek s. Bartłomea Domicella Michalska Lenga Franciszek Zagórski Stanisław, Woznicka Antonina, z. Waleryana Krupielnick 314 JZ
20 5 1904 Torczyn Pelagia Michalska Ulaniki Ludwik Stefania Maliszewska 986 8 V-9 R 38 0
18 4 1904 Gródek Florian Kopyciak Gródek Jan s. Bartłomea Antonina Michalska Lenga Franciszek Kopyciak Franciszek, Michalska Marianna, ż. Juliana Woźnicka An 95 JZ
23 7 1904 Kowel Stefan Chyliński Kowel Piotr Helena Pietrusik Jan Plizga, Aniela Michalska ż. Stanisława 979 23V-24R 113 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20979/pages/PL_1_436_979_0025.htm
30 8 1904 Kijów Św. Aleksandra Aleksandra Płatek Kijów Ignacy Teofila Dowgert Aleksander Gasman i Rozalia Michalska 312/1/129 22V-23R 88 m.K JM1
21 5 1911 Włodzimierz Anna Brajerska Włodzimierz Stefan Bronisława Michalska 1038 27V-28R 132 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0031.htm
7 11 1911 Luboml Władysław Michalski Maszów NN Kazimiera Michalska Feliks Gołębiowski, Marcelina Trepko ż. Karola 1060 304 217 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0163.htm
23 4 1912 Gródek Józef Kopyciak Gródek Franciszek s. Bartłomea Domicella Michalska Lenga Franc, Kopyciak Antonina, ż. Jana 153 JZ
22 8 1913 Tbilisi Walentyna Michalska Tbilisi Wincenty s. Michała Katarzyna c. Piotra Horn Jan Dżonc, Antonina Witman 64V 87 Tb
8 5 1914 Szamotuły Bogdan Stanisław Hubert Szamotuły Czesław Antonina Michalska 181
26 12 1915 Tbilisi Łucja Michalska st. Karszi, Bucharia Józef s.Franciszka Bronisława c.Franci Michalska Kazimierz Bałtuszko, Kazimiera Kasperowicz 128R 22 Tb
19 9 1915 Szumbar Jan Rokicki Wilia Piotr Julia Michalska 1-106 87V-88R 15 T
20 7 1915 Kijów Św. Aleksandra Teodora Helena Bazylko Emilczyn, par. Nowogród Wołyński NN Aniela c. Karola Bazylko Leon Kwaśniewski i Maria Michalska 312/1/129 42V-43R 166 m.K JM1
24 8 1915 Kijów Św. Aleksandra Bronisława Michalska Homl Julian Maria Sabańska Bronisław Łam i Maria Sabańska 312/1/129 50V-51R 200 m.K JM1
5 5 1922 Radziwiłłów Alicja Cegielska Radziwiłłów Stanisław Maria Michalska Mikołaj Michalski, pow. art. WP, Franciszka Necel panna 1-119 36 V 40 T 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
24 10 1744 Szumsk Michał Pukowski Zahajce Katarzyna Kryger Krieger Zahajce Jan Wołoszko, Anna Michalska 297-1-180 8R Ł RK
20 11 1746 Szumsk Szymon Chmilowski Chmielowski Zahajce Konstancja Szewska Zahajce Szymon Szymlaniuk, Jan Palis, Anna Michalska, Anna Muszewska 297-1-180 12V Ł RK
30 7 1769 Szumsk Wojciech Boruchowski Zahajce k Agnieszka Michalska Zahajce p Franciszek Boruchowski, Ewa Rozanowska, Barbara Krasowska 297-1-180 52R Ł RK
22 2 1828 Kulczyny Maciej Dziędziewicz Czerniatynka 24 Andrzej Oksena Bobowska Helena Michalska Rosołowce 18 Jan Teodora Nazarewska Ur. Karol Jakubowski, prac. Jan Przysiężny 178-3-94 328V 12 Ż Mg
20 10 1829 Włodzimierz Jan Onuszkiewicz Kohylno (unita) 20 Józef Marianna Bolenszczańska Domicella Pawłowska Włodzimierz 18 Tomasz Katarzyna Michalska Bazyli Oprysiński, Piotr Polanek, Bazyl Fedorowicz 844 40 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0025.htm
10 2 1829 Kulczyny Maciej Boczkowski Kulczyny 45 Ignacy Barbara Łopuszyńska Agnieszka Michalska Kulczyny 20 Onufry Teresa Łukaszewicz Urodzeni, świad: Ur. Gabriel Skrzypkowski, Jędrzej Piasecki, Michał Zawadzki 178-03-95 357R 2 Ż Mg
10 2 1829 Kulczyny Paweł Franczuk Rosołowce 21 Tomasz Marianna Mazurek Agata Michalska Rosołowce 17 Mikołaj Tekla Nazaruk pracowici, świad: Szymon Furmańczuk, Wawrzyniec Franczuk, Franciszek Franczuk 178-03-95 357V 3 Ż Mg
2 2 1830 Żytomierz Michał Trojanowski Żytomierz 36 Antoni Franciszka Kurosiewicz Marianna Michalska Żytomierz 20 Tomasz Zofia NN Tomasz Tarnawski , Maciej Szczurowski 178 3 3 51 11 Ż Ni
5 2 1833 Jałowicze Paweł Jędewicz Nowostaw 25 Kazimierz Rozalia Tekla Michalska Nowostaw 20 Tadeusz Marianna Tomasz Hawryluk, Szymon Konotopczuk 819 271 R 17 ZP
4 2 1834 Wiszenki Marcin Zieliński par. Koniuchy 56w Józef Anna Grocholska Ewa z Rusiewiczów Rusiewicz Rożyszcze 30 Jan Marianna Michalska Konrad Rybiński, Ignacy Wysocki, Jan Harasymowicz 820 49 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0049.htm
27 1 1835 Zasław św. Józefa Michał Kossobudzki 25 Wawrzyniec Katarzyna Kopczyńska Magdalena Kwiatkowska 22 Józef Marianna Michalska Paweł Wojciechowski, Franciszek Kobylański 178-3-101 62 2 Ż CK
24 11 1835 Bazalia f. Tereszki Jan Krzywicki Malinki 65 Michał Teresa Trystecka Felicjana z d. Michalska Szafrańska Malinki 55w Franciszek Teresa Skąpska Dawid Czernicki, Wincenty Lipski 178-03-101 251R 15 Ż DM
26 11 1836 Równe Ignacy Frankowski par. Tajkury 30 Józef Zuzanna Konarzycka Krystyna Misiewicz par. Równe 22 Roch Barbara Michalska JO Książę Fryderyk Lubomirski, Wlm Florian Batrańc, Wlm Zygmunt Raduski 171-1-9 129R 7 R DM, EH
6 6 1837 Krzemieniec Józef Danielewicz Krzemieniec 32 Jan Eufemia Michalska Ewa Piotrowska Krzemieniec 28 Piotr Prakseda Zomecka Antoni Migorowicz i Piotr Grudziński 01-11 36R 15 DM 176 T
6 2 1838 Białogródka Ignacy Różycki Białogródka 25w Mikołaj Salomea Słomińska Marianna Chrzanowska Białogródka 18 Paweł Anna Michalska p.m. wdowiec po Marianie Gęsickiej, Jan Rowiński, Jan Słomiński 178-03-110 149R 2 Ż DM
29 6 1839 Wiszenki Franciszek Wilczewski Jeziorko, par. Łuck 22 Bartłomiej Wiktoria Romanowska Barbara Mładanowicz Łuków 18 Wincenty Tekla Michalska Gasper Romanowski, Jan Dargiewicz, Adam Dargiewicz 825 59a-59 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0061.htm
18 10 1841 Maciejów Kacper Spisacki Maciejów 20 Tomasz Marcjanna Michalska Teresa Sidorska Maciejów 22 Józef Tekla Jakubieska 407 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20407/pages/PL_1_436_407_0007.htm
9 2 1841 Nieświcz Paweł Młodanowski Ławrów 26 Wincenty Tekla Michalska Romania Gizewska Ławrów 17 Jan Elżbieta Korbut Antoni Peretiatkiewicz, Jakub Hulanicki, Elżbieta z Korbutów Gizewska 436 17 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20436/pages/PL_1_436_436_0010.htm
8 10 1844 Wiszenki Adam Mądziołowski Łuków 33 Szymon Aniela Michalska Konstancja Dziedzicka Łuków 19 Jan Karolina Rządkowska Paweł Mładanowicz, Mateusz Nowicki, Tomasz Gągalski 770 42 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0022.htm
7 10 1845 Nieświcz Piotr Terlecki 25 Jan Julianna Wigura Marianna Michalska par. Nieświcz 18 Seweryn Marianna Józef Michalski, Cyprian Grabowski 440 13 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20440/pages/PL_1_436_440_0008.htm
12 8 1845 Korzec Jan Grabowski Horodnica 36 Jan Helena Michalska Julia Sitkiewicz Horodnica 20 Wincenty Paulina Szymańska 876 187 23 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0101.htm
21 2 1845 Żytomierz Jan Borowski Żytomierz 28 Jan Aniela Michalska Marianna Bodnarowska Żytomierz 17 Józef Wiktoria Broniszeska Jan Stublewicz , Modest Popiel 178 3 12 40 17 Ż Ni
18 11 1845 Bazalia Bazyli Stawski Łazuczynek Mały 22 Jan Marianna Jagodzińska Apolonia Łukarzewska Łazuczynek Mały 18 Jerzy Magdalena Michalska Adam Bukowski, Józef Stawski i Aleksandra Stawska 178-03-113 234R-234V 35 Ż DM
3 2 1846 Krzemieniec Dymitr Molski Folwarki Wielkie 37 Adolf Franciszka Żołnowiecka Ewelina Michalska Krzemieniec 20 Michał Anastazja Mekitowicz Tomasz Gradomski i Eliasz Osiński 01-19 16R 3 DM 607 T
16 6 1846 Łuck Andrzej Bogdaszewski 52w Andrzej Teresa Makowska Katarzyna Michalska 32 Jan Marianna Borkowska Seweryn Michalski, Fortunat Korczyński, Józef Wojciechowski 382 32 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0018.htm
19 1 1847 Bazalia - Tereszki Kazimierz Rankowski Hrycyki 35 Kazimierz Anastazja Kozłowska Honorata Michalska Hrycyki 30 Aleksander Krystyna Pisarzewska Kazimierz Zawadowski, Maciej Rosołowski, Maria Bobowska 178-03-116 253R 2 Ż DM
5 10 1847 Bazalia - Tereszki Maciej Rosołowski Hrycyki 24 Mikołaj Barbara Dębicka Antonina Kossowska Hrycyki 21 Wincenty Anastazja Popławska Michał Michalski, Jan Boczkowski, Katarzyna Michalska 178-03-116 254R-254V 7 Ż DM
21 11 1848 Ostróg Ignacy Podhorodecki Hulcza 49 Andrzej Kunegunda Michalska Waleria Niemirowska Hulcza 20 Bolesław Franciszka Laskowska Wincenty Wyszatycki, Michał Podhorodecki 171-1-14 29V 26 R DM
24 1 1854 Bazalia Jordan Ziębicki Hrycyki 21 Hieronim Marianna Gorczyńska Marianna Michalska Hrycyki 17 Michał Katarzyna Borzewska Stanisław Słotwiński, Szymon Kunicki, Franciszka Zółtomirska 178-03-122 30V 2 Ż DM
30 10 1855 Białogródka Stanisław Zieliński Polachowa 27 Józef Małgorzata Dubowicz Klementyna z d. Michalska Czaplicka Polachowa 26w Jan Tekla Pawłowska Kajetan Podgórski, Jan Zieliński 178-03-123 525R 22 Ż DM
25 11 1856 Bazalia Dionizy Piotrowski Łazuczynek Mały 21 Jan Magdalena Michalska Tekla Malinowska Łazuczynek Mały 19 Mikołaj Marianna Turska Sylwester Szyszkowski, Piotr Michalski, Apolonia Wierzbicka 178-03-124 111V 47 Ż DM
3 2 1857 Butowce Franciszek Piotrowski Łazuczyn par. Bazalia 20 Jan Magdalena Michalska Apolonia Słacińska Czerniatyn 18 Szymon Marcjanna Łabuńska Ludwik Bobrowski i Józef Szymański 178-3-73 306V 2 Ż DM
5 6 1860 Krzemieniec Leon Prochnicki Krzemieniec 30 Piotr Karolina Bielicka Olimpia Michalska Krzemieniec 23 Michał Marianna Tarkowska kol. asesor Roman Dobrowolski, kol. registrator Wiktoryn Zawracki 0.1-33 38R 12 T
23 10 1860 Bazalia Leon Singielewicz Wasylówka 26 Mikołaj Krystyna Chmielnicka Tekla Witkowska Ordyńce 19 Michał Marianna Michalska Nestor Popławski, Maciej Chmielnicki, Eleonora Chmielnicka 178-03-130 46V-47R 29 Ż DM
10 6 1862 Bazalia Józef Bobrowski Łazuczynek Mały 35 Wojciech Wiktoria Pawłowska Apolonia z d. Łukarzewska Stawska Łazuczynek Mały 30w Jerzy Magdalena Michalska Józef Więckiewicz, Tomasz Kozłowski, Honorata Malinowska 178-03-131 106V 19 Ż DM
3 2 1863 Szumsk Franciszek Bybliński Waśkowce 46w Walenty Agnieszka Michalska Marianna Kasiuba zd. Sopińska Załuże 40w Wawrzyniec Apolonia Smolińska Jan Świderski, Piotr Biliewicz, Feliks Błardiuszczuk 245-1-21 206V 1 R RK
8 9 1865 Łuck Jan Stawiński Łuck 65w Ignacy Zofia Zwadzijewska Agnieszka Michalska Rożyszcze, par. Wiszenki 54 Jakub Marianna Dąbrowska 395 75 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20395/pages/PL_1_436_395_0039.htm
7 2 1865 Krzemieniec Jan Radwański Folwarki Wielkie 20 Feliks Honorata Gradomska Paulina Molska Folwarki Wielkie 17 Dymitr Ewelina Michalska 1-37 31R 5 T 38
24 7 1866 Żytomierz Jan Remski Żytomierz 29 Łukasz Małgorzata Michalska Róża Rzymska z d. Klik-Major Żytomierz 30 Antoni Małgorzata Petrowska (1-dw., i 1-dw., wdowa) Szymon Krzyżanowski, Gotfryd Kędzierski i Józef Kuczkowski 178-3-63 91V 41 Ż DG 150
19 2 1867 Kuniów Józef Jakuszewski Hucisko 19 Franciszek Cecylia Krotowska Marianna Michalska Miakoty 19 Maciej Zofia Jakuszewska Stanisław Czechowski, Ignacy Zieliński, Ignacy Zabłocki 178-3-78 126V 6 Ż DM
19 3 1867 Lachowce Feliks Krasuski Szelwów par. Białogródka 41 Maciej Franciszka Michalska Maria Kadłubiska Okniny 28 Seweryn Joanna Zalewska Zygmunt Radziiński, Zygmunt Małachowski, Dionizy Podhorodecki 178-3-146 190V 5 Ż DM
1 2 1870 Szumsk Jan Przytomski par. Szumsk 22 Ludwik Domicella Oborska Tekla Rudkowska Majdan Antonowiecki 23 Wawrzyniec Franciszka Michalska Stanisław Przytomski, Antoni Sawicki, Łukasz Przytomski 1-53 35V-36R 10 T RK
20 6 1871 Gródek Józef Trzciński Gródek 26 Franciszek Marianna Kitlińska Rozalia Michalska Gródek 20 Ignacy Agnieszka Switan Zagórski Tomasz Zagórski Józef 25 JZ
23 1 1872 Wiśniowiec Karol Dubiecki Stary Wiśniowiec 29 Michał Antonina Domracka Henryka Michalska Nowy Wiśniowiec 25 Józef Elżbieta Karłowska 1-56 15V 1 T
11 11 1873 Białogródka Wiktor Tucewicz par. Saratów 30 Kazimierz Tekla Michalska [Michalewska] Ludwika Tucewicz Sieniutki Izydor Józefa Rudnicka Książę Władysław Jabłonowski, Józef Zagórski, Wiktor Filewski 178-03-84 419V 37 Ż DM 0
14 4 1874 Torczyn Feliks Gąsalski par. Nieświcz 36 Antoni Marianna Lichtańska Celestyna Michalska Ulaniki 19 Józef Julia Malinowska 660 51 8
27 2 1874 Sidorów Bazyli Kopczak 43 Aleksander Katarzyna Michniewicz Rozalia Goleń Tłusteńkie 27 Antoni Salomea Michalska Jan Dworzyński, Władysław Michałowski 1205L 124 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0076.htm
23 2 1875 Krzemieniec Mikołaj Grotowski Łanowce, par. Łanowce 48w Józef Julia Bejnar Urszula Michalska Krzemieniec 24 Michał Maria Tarkowska 426-1-69 26V-27R 9 T DW
21 9 1875 Krzemieniec Jan Bielakiewicz Rochmanów, par. Szumsk 28 Józef Anastazja Bujalska Zofia Molska Folwarki Wielkie 18 Dymitr Ewelina Michalska 426-1-69 29R-V 16 T
20 7 1875 Radziwiłłów Grzegorz Jędrzejewski Radziwiłłów 28 Ignacy Anastazja Krzyżewska Zofia Michalska Radziwiłłów 17 Adam Michalina Bogacka 1-69 71V 5 T
26 10 1875 Kuniów Marcin Jakuszewski Hucisko Nowe 23 Jan Honorata Jasińska Antonina Jaworska Hucisko Nowe 17 Maciej Tekla Michalska Adam Jakuszewski, Stanisław Podhorodecki 178-3-78 391V 19 Ż DM
27 9 1878 Krzemieniec Michał Bielicki 26 Józef Cezaryna Jabłońska Stefania Maria Prochnicka Krzemieniec 17 Leon Olimpia Michalska 426-1-72 20R-V 9 T
11 2 1879 Szumsk Stanisław Gornicki/ Hornicki Antonowce 40w Karol Marianna Michalska Jadwiga Krasicka Kamienna Góra 40w Wojciech Maria Zielińska Józef Wiszniewski i Ignacy Krasicki 01-226 163R 14 T 481 DM
9 11 1886 Katerburg Franciszek Stępkowski Wilja 23 Franciszek Joanna Centkiewicz Marianna Michalska Tetylkowce 18 Józef Karolina Michałowska 204 180 5
3 5 1887 Kuniów Jan Jaworski Chorów par. Ostróg Marcin Zofia Michalska Kamilia Krotowska Miakoty 18 Roman Wiktoria Nawrocka Marek Jakuszewski i Antoni Jakuszewski 178-3-86 108R 11 Ż DM
10 2 1891 Krzemieniec Aleksander Molski Krzemieniec 29 Dymitr Ewelina Michalska Maria Zacna Krzemieniec 17 Kazimierz Justyna Osowska 0.1-81G 29R 4 T
13 2 1894 Gródek Jan Kopyciak Gródek 30 Bartłomej Petrunella Ciesielska Antonina Michalska Gródek 18 Ludwik Józefa Ziembicka Cisielski Aleksander Kisilewski Franc Rogowski Piotr 20 JZ
2 7 1895 Kowel Leon Adolf Pilecki Józefin 34 Aleksander Anna Szurowska Marianna Dzięcioł par. Kowel 25 Mikołaj Tekla Michalska Adam Koch, Józef Blum 906 35R 15 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20906/pages/PL_1_436_906_0027.htm
26 1 1897 Gródek Franciszek Kopyciak Gródek 28 Bartłomej Petrunella Ciesielska Domicella Michalska Gródek 18 Ludwik Józefa Ziembicka Zagórski Stanisłą Liczniarowski Mikołąj Ciesielski Wojciech 7 JZ
17 2 1902 Tbilisi Franciszek Materko Grodzisk, pow. Ostrołęka 23 Andrzej Marianna Suchczycka Józefa Tuszyńska pow. Łowicz 18 Józef Katarzyna Michalska Józef Kasprzycki, Gabriel Frank 27 11 Tb
18 2 1903 Tuczyn Stanisław Łojewski par. Aleksandria 23 Franciszek Urszula Michalska Kunegunda Sewruk par. Tuczyn 19 Teofila Mikołaj Żarczyński 970 32R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20970/pages/PL_1_436_970_0025.htm
19 10 1903 Szumsk Józef Kucharski par. Szumsk 28 Tomasz Helena Baranowska Teofila Przytomska par. Szumsk 23 Jan Tekla Michalska 0.1-237 69V 42 T
2 11 1903 Horochów Józef Majewski 28 Jan Apolonia Stasiewicz Ludwika Fijołkowska 19 Jan Julia Michalska 961 36 19 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0036.htm
31 10 1904 Szumsk Józef Chruszczewski Kąty 24 Adam Józefa Baranowska Stanisława Przytomska Majdan Antonowiecki 20 Jan Tekla Michalska 0.1-238 61V 33 T
13 11 1905 Szumsk Piotr Rokicki Wilja, par. Szumbar 24 Jan Tekla Wyszomirska Julia Michalska Bykowce 18 Józef Zofia Skrzypkowska 01-236 203V 34 T
7 5 1906 Tbilisi Cezary Korzeniewski Zasław, wołyńska gub. 39 Ludwik Antonina Czarkowska Maria z Kordybanowskich Korzeniowska Zasław, wołyńska gub. 32 Franciszek Anna Michalska (wdowa po rodzonym bracie młodego-dyspensa) Andrzej Ziębal, Antoni Pis 135 20 Tb
30 10 1907 Włodzimierz Daniel Krot-Nikitenko Włodzimierz 28 Dawid Anastazja Filip Maria z Domańskich Michalska Włodzimierz 32w Kazimierz Marianna Burlińska 1034 73R 56 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201034/pages/1_436_0_0_1034_0079.htm
20 1 1908 Gródek Józef Słobodzian Gródek 22 Jan Apolonia Tiutiunnik Antonina Mirzwa Gródek 19 Antoni Franciszka Michalska Kokowczan Franc Słobodzian Julian 6 JZ
18 6 1913 Jałowicze Adam Kozik Nadczyce 24 Jan Ludwika Kamińska Ewa Jankowska Nadczyce 15 Konstanty Michalina Michalska 1047 36 2
3 2 1913 Torczyn Józef Kołodziejczyk Wiczynie, par. Kisielin 21 Wawrzyniec Wiktoria Remisow Aniela Łaskarzewska Chmielnik 17 Józef Antonina Michalska 1051 40 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0023.htm
30 1 1921 Torczyn Jan Kawarski Rozalia Łaskarzewska Kolonia Chmielnik 23 Józef Antonina Michalska 935 4V-5R 13 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0005.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
16 23 Szl. Elżbieta z Karnowskich Michalska wdowa 48 Stary Wiśniowiec Nowy Wiśniowiec 1872 Tarnopol DW 426-2-231
8 26 Służ. Anna Michalska 16 Szumsk Pikulskie Hucisko 1891 Łuck DW
15 (nazwisko: Jachalska, Michalska] Sokul Kol. Czebenie 1911 Żytomierz DM 178-49-40
1 3 Chł. Zefiryna Michalska panna 34 Międzyrzec Hoszcza 1912 CDIAK DW 1045-2-928
69 80 Michalska Teofila z Tomaszewskich 75 Łabuń Hryców 1915 Żytomierz DM 178-49-62


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl