Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 756 wyników dla: Eliasz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
26 8 1798 Lubar Jan Chwedorowski 1 Berezówka łacina, rodzice: Eliasz, Katarzyna 178-49-3 610R Ż Mg
7 8 1811 Kuniów Marek Torczyński 2 Pererosłe s. szl. i przewielebnego Eliasza kapłana obrządku unickiego i Eudoksji z d. Kudrzyńskiej 297-1-086 26V-27R Ł
18 8 1811 Kuniów Aleksandra Torczyński 5 Pererosłe c. szl. i przewielebnego Eliasza kapłana obrządku unickiego i Eudoksji z d. Kudrzyńskiej 297-1-086 27R Ł
15 3 1821 Dubno Marianna Dymitrow 17/12 Warkowicze c. Eliasza i Tekli 65 8 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0005.htm
23 10 1821 Dubno (Warkowicze) Marianna Dymitrowska 2 Warkowicze c. Eliasza i Tekli 65 17 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0009.htm
17 11 1824 Krzemieniec Mikołaj Radkiewicz 3 Krzemieniec s.Eliasza i Anny 299 197 167 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0104.htm
4 10 1825 Krzemieniec Aleksander Kustowski 5/52 Krzemieniec s. Eliasza i Katarzyny 299 225 140 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0118.htm
26 9 1825 Kuniów Katarzyna Torczyńska 9 Pererosle c. Eliasza i Eudoksji 297-1-086 70V Ł
16 11 1826 Krzemieniec Anna Martyniuk 2 Nowosiółki c. Eliasza i Teodory 299 251 175 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0131.htm
2 2 1827 Torczyn Anna Helman 85 Torczyn z Markowskich, ur., wdowa, synowie Eliasz, Piotr i Józef 813 52a 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0053.htm
21 8 1827 Drużkopol Emilian Ihnatiuk 50 Drużkopol prac., żona Zofia, synowie Bazyli i Eliasz 63 8 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0005.htm
27 8 1827 Krzemieniec Anna Radkiewicz 35 Krzemieniec wdowa po Eliaszu, syn Tomasz, córki Magdalena i Katarzyna 01-6 15R 117 T 883 DM
20 10 1827 Krzemieniec Katarzyna Radkiewicz 1,5 Krzemieniec c. sław. Eliasza i Anny z Miterów 01-6 19V 150 T 888 DM
18 11 1827 Krzemieniec Izabella Rybińska 1/12 Krzemieniec c. ur. Eliasza i Elżbiety 01-6 20V 159 T 889 DM
6 12 1827 Krzemieniec Eufrozyna Klosowska 9/12 Krzemieniec c. ur. Eliasza i Elżbiety Rybińskiej 01-6 22V 173 T 891 DM
28 9 1828 Szumbar Katarzyna Domańska 25 Sosnówka z Majewskich, mąż Eliasz, synowie Józef i Karol, córki Antonina i Rozalia 199 289 16 561
22 12 1828 Szumbar Piotr Konopko 52 Zahajce żona Magdalena synowie Tytus, Eliasz i Jędrzej, córki Barbara, Anna I Balbina 199 293 22 587
4 10 1828 Berezne Marcjanna Hładecka 44 Druchowa Szlach., zost. męża Eliasza, 1 syna i 4 córki 171-1-1 223R 8 R Mg
10 3 1828 Deraźne Karolina Kołodyńska 2 Majdan Lipieński c. Ur. Eliasza i Elżbiety Boreckiej 171-1-1 203V 6 R Mg
10 4 1828 Deraźne Sabin Kołodyński 7 Znamirówka s. Ur. Eliasza i Elżbiety z Boreckich 171-1-1 203V 8 R Mg
1 1 1829 Łuck Anna Wacławska 85 Łuck wd. po Józefie, s. Eliasz, Grzegorz 815 30 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0030.htm
26 1 1829 Krzemieniec Franciszek Kloszczowski 2/52 Krzemieniec s. ur. Eliasza i Elżbiety Robińskiej 01-7 56V 369 T 925 DM
22 5 1829 Lachowce Rozalia Uszowska 1 Lachowce c. Eliasza i Tekli 171-1-2 108V 29 R DM
18 6 1830 Czartorysk Leon Skaskiewicz 1 Majdan Temny r: Eliasz i Katarzyna z Dawidowiczów; poch: 20.06. 816 100a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0102.htm
13 7 1830 Ostróg Mikołaj Chwoina 1 Białotyń rodzice Eliasz i Anna 171-1-3 31R 64 R MZ
13 3 1831 Targowica Marcjanna Marciniuk 79 Bokujma c. Eliasza, epidemia cholery 818 216 V 23 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0224.htm
28 6 1831 Wiszenki Jakub Kuczer 24 Rudnia s. Eliasza; poz. ż. Jarynę, s. Jakuba, c. Helenę; poch:30.06. 818 111 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0118.htm
4 2 1831 Kozin Joanna Pozniak 45 Nowe Budy ur., mąż Eliasz, synowie Marcin, Michał i Aleksander 298 19 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20298/pages/PL_1_436_298_0010.htm
26 4 1831 Horochów Marianna Pawluk 60 Boryszkowicze prac., mąż Eliasz, synowie Jacenty i Mykita, córki Marianna i Agnieszka 846 83V 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0085.htm
6 7 1831 Krzemieniec Jan Eliasz 2/52 Krzemieniec s. pr., Jana i Franciszki 01-7 106V 143 T 975 DM
19 12 1831 Szumsk Helena Kiryczuk 1 Kąty rodz. Eliasz i Marianna zd. Jasińska 245-1-5 396R 139 R RK
30 4 1831 Ostróg Siwicka 47 Hulcza zd Bogdańska, wdowiec Eliasz 1-171-4 26V 100 R MZ
10 2 1832 Kołki Pelagia Dąbrowska 54 wdowa po Eliaszu, poz. 4 s.: Jana , Antoniego, Ludwika, Romana; poch: 13.02. 818 55 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0061.htm
4 4 1832 Kuniów Karol Konarzewski 6/12 Kuniów s. Eliasza i Barbary z Janickich 171-1-5 82 R-V 27 R
25 6 1832 Białogródka Karol Gadomski 49 Jakimowce ur., żona Marianna, synowie Eliasz i Zachariasz, córki Aniela i Brygida 178-03-98 68V 52 Ż DM
13 6 1832 Ostróg Jan Choina 6/12 Białotyń z ospy, rodzice Ur. Eliasz, Anna zd Trusiewicz 171-1-5 30V 95 R MZ
23 2 1833 Targowica Anna Martyniuk 55 Targowica wd. Eliasz, c. Magdalena, Ewa, 819 280 R 47 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0289.htm
5 7 1833 Turzysk Agnieszka Łapczuk 34 Dolsk z Poznańskich, mąż Eliasz, s.Jan 848 616 10 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0351.htm
22 9 1833 Łuck Marianna Eliaszuk 1/52 Łuck c. Dominika i Antoniny Wróblewskiej 370 22 75 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0013.htm
26 2 1834 Białogródka Łukasz Bartoszuk 56 Białogródka zmarał w szpitalu w Białogródce, prac., ze wsi Sosnówki, żona Małaszaka wyz.G-R, syna Eliasz i dwie córki 171-1-100 94V 11 Ż DM
5 12 1835 Krzemieniec Apolonia Hryciuk 51 Dworzec pracowita, syn Eliasz i Jędrzej i córka Hanna 01-8 66R 110 T 1099 DM
26 3 1835 Ostróg Florentyna Waśkiewicz 35 Moszczanica z suchot, zd Adamowska, wdowa po Eliaszu pozostawiła syna Franciszka 171-1-8 33R 26 R
29 4 1835 Ostróg Aniela Choina 2 Białotyń z gorączki, córka Eliasza i Anny zd Trusiewicz 171-1-8 36R 46 R
11 9 1836 Ostrówki Paweł Trusiuk 2 Ostrówki s. prac. Eliasza i Ewy z Kołtunów 547 30 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20547/pages/PL_1_436_547_0017.htm
22 12 1836 Turzysk Kazimierz Albin Popiel 10/12 Bobły s. ur. Eliasza i Marianny z Godlewskich 712 31 19 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20712/pages/PL_1_436_712_0018.htm
22 5 1836 Maciejów Katarzyna Halicka 73 Paryduby z Bałkowskich, ur., wdowa po Eliaszu, synowie Adam i Dyzma, córka Marianna Gruzdziowa 402 14 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20402/pages/PL_1_436_402_0010.htm
21 6 1836 Młynów Agata Chilczyńska 68 Karolinka wdowa, dzieci: Wincenty, Eliasz 822 169R 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0172.htm
19 5 1836 Szumsk Marianna Kiryiczuk Kiryczuk 3 Kąty z gorączki, pr., rodz. Eliasz i Marianna 245-1-10 480V 35 R RK
5 8 1836 Ostróg Mikołaj Krotowski 2 Borszczówka s. szlachetnych Eliasza i Pauliny 171-1-9 35V 53 R DM
5 2 1837 Horochów Jan Szumski 6 Horochów s. sław. Eliasza i Tatiany z Petlarkiewiczów 75 68 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0037.htm
5 4 1837 Łuck Marianna Eliasz 45 Łuck Wdowa 374 71 20 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0041.htm
29 7 1837 Młynów Karol Chilczuk 4 Karolinka rodzice: ur. Eliasz i Konstancja 823 201V 21 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0210.htm
9 2 1837 Kisielin Agnieszka Zełdca 2 Kisielin r: Eliasz i Pelagia z Krupińskich; poch: 11.02. 852 273 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0144.htm
16 3 1837 Swojczów Anastazya Neczepor 7 Hnojno c. prac. Eliasza i Katarzyny z Petryków 599 31 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20599/pages/PL_1_436_599_0018.htm
25 3 1837 Swojczów Katarzyna Neczeporuk 40 Hnojno z Petryków, prac., mąż Eliasz 599 31 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20599/pages/PL_1_436_599_0018.htm
3 12 1837 Swojczów Justyna Frońska 40 Mohylno z Piotrowskich, szl., mąż Józef, synowie Eliasz, Wojciech i Sylwester 599 36 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20599/pages/PL_1_436_599_0021.htm
2 7 1837 Ostróg Jan Telicki 50 Podobanka żona Marianna, synowie Sylwester, Stanisław, Paweł, Eliasz i Karol 171-1-10 40V 66 R DM
14 1 1838 Lachowce Anna Tkaczuk 35 Bisówka wd.Eliasz, s. Jan 114 V 4 ZP 0
12 8 1838 Włodzimierz Dominik Leśnicki 6/365 Wólka s. sław. Eliasza i Agaty z Miechowskich 853 62 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0034.htm
12 8 1838 Wiszenki Tekla Skirzewska 34 Majdan Jezierski poz. m. Eliasza, 2c. Franciszkę i Joannę; poch: 14.08. 824 56a 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0057.htm
26 11 1838 Ptycza Jan Świętozielski 74 Stołpiec pr., żona Horpina, dzieci: Mikołaj, Jan, Łukasz, Piotr, Andrzej, Teodor, Eliasz, Helena, Julianna, Marianna, Maria, Hapka 824 217V 35 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0219.htm
20 3 1839 Klewań Petronella Krukowska 93 Klewań syn Eliasz, córka Julianna 879 137 V 8
10 4 1839 Ołyka Wincenty Strzyżowski 4/365 Didycze Eliasza i Anny z Szurynów 825 162 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0169.htm
27 10 1840 Kołodno Wiktorya Owczarzowa 58 Hnizdyczno z Tartakowych, mąż Jan, synowie Józef, Eliasz i Michał 871 654 29
13 10 1840 Tajkury Tekla Karpińska 56 Podliski z Glińskich, mąż Eliasz, syn Gabryel 880 44 V 13
29 7 1840 Deraźne Marianna Burzyńska 62 Podłużne wdowa, synowie Szymon, Jakub, Franciszek i Eliasz, córki Brygida, Antonina i Anna 880 172 V 12
26 2 1840 Dederkały Wincenty Drapaluk 5/52 Dederkały Wielkie s. Eliasza i Tetiany z Dżumarów 871 740 6 54 143-1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0078.htm
5 1 1840 Horochów Marianna Romaniuk 45 Starystaw mąż Eliasz, synowie Wawrzyn, Gabriel i Maksym, córka Marianna 78 51 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0029.htm
24 12 1840 Horochów Marianna Krowacka 70 Nowosiółki ur., wdowa po Eliaszu, syn Józef, córka Aleksandra 78 64 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0036.htm
12 3 1840 Drużkopol Mikołaj Sirakowski 40 Dołhe wolnożyj., żona Agnieszka, synowie Eliasz i Michał. Córka Paulina 78 68 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0038.htm
6 3 1840 Włodzimierz Rozalia Matusewicz 38 Włodzimierz z Paszkowskich, sław., mąż Jędrzej, synowie Mikołaj, Ignacy i Eliasz 855 38R 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0041.htm
14 2 1840 Annopol Marianna Pogorzelska 90 Baczmanówka z Kociubińskich, wdowa po Macieju, synowie Antoni, Eliasz, Jan i Mikołaj 880 95 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0098.htm
27 4 1841 Nowogród Wołyński Wojciech Polański 80 Dermanka wdowiec, synowie Michał i Eliasz, córki Katarzyna, Gnieszka, Granciszka i Małgorzata 872 96 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0053.htm
8 2 1841 Berezdów Jan Eysmont 75 Majdan Dermanka wdowiec po Marcjannie z Michniewiczów, synowie z I małżeństwa: Bazyli i Jan, z II małżeństwa Eliasz 872 337 6
15 12 1841 Kołki Józef Skirzewski 2/52 Czornyż r: Eliasz i Marianna z Kowalskich; poch: 15.12. 827 95 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0097.htm
24 3 1841 Krzemieniec Elżbieta Osińska 1 Folwarki Wielkie c.Eliasza i Karoliny 872 450 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0238.htm
15 4 1841 Kisielin Petronella Kraszewska 70 Kisielin z Ziubrowskich; "w" po Mateuszu, poz. 4s. Jana, Eliasza, Marcina, Michała i c. Julię; poch: 17.04. 856 286 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0155.htm
21 6 1842 Dederkały Prakseda Biedzińska 60 Sadki wdowa po Eliaszu, synowie Łukasz., Stanisław i Błażej 873 834 12 52
5 2 1842 Ostróg Wiktoria Woźnicka 50 Tesów z Waśnickich, mąż Eliasz, córki Balbina, Salomea, Franciszka i Katarzyna 881 34 R 18
7 11 1842 Turzysk Antoni Puzowski 72 Rastów żona Teofila Miałkorzewicz, s.Feliks, Eliasz, Ignacy 718 20 7 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20718/pages/PL_1_436_718_0013.htm
8 5 1842 Połonne Józef Kostowski 4 Derewicze s. ur. Eliasza i Apolonii 873 367 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0189.htm
16 11 1842 Berezne Marianna Borowiec 35 Druchowa z Odżgów, mąż Eliasz, synowie Józef i jan, córki Apolonia i Antonina 881 277 R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0283.htm
24 2 1842 Berezdów Franciszek Kapłański 67 Senihów szl., wdowiec po Anastazji z Waśkowskich, synowie Jan, Eliasz, Maciej i Jan, córki Marianna, Teresa, Franciszka i Marianna 873 264 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0138.htm
29 3 1842 Berezdów Tekla Sawicka 39 Berezdów z Łukaszewiczów, ur., mąż Stanisław, synowie Eliasz, Antoni i Grzegorz, córka Anna 873 269 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0140.htm
13 5 1842 Berezdów Jan Miedziński 27 Futorek Kurczykowski ur., żona Katarzyna z Urbanowiczów, syn Eliasz 873 275 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0143.htm
19 7 1842 Berezdów Stefan Jasiński 4 Berezdów s. ur. Eliasza i Heleny z Malarskich 873 285 87 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0148.htm
30 1 1842 Korzec Paweł Ciesielski 48 Horodnica żona Marianna z Heynów, z 1-ej żony synowie Michał i Eliasz, córka Aleksandra, z 2-ej żony syn Paulin 873 175 9 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0092.htm
1 3 1843 Kuniów Leon Konarzewski 6 Miakoty s. Eliasza i Barbary 882 70 V 6
7 5 1843 Korytnica Jakub Krynicki 71 Korytnica żona wyznania prawosławnego, syn Eliasz małotni i córka wyznania prawosławnego 216 12 3 DW
23 11 1843 Turzysk Zofia Eustachia Popiel 0,5 Bobły c. ur. Eliasza i Marianny z Godlewskich 719 15-16 12 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20719/pages/PL_1_436_719_0010.htm
16 9 1843 Szumsk Marianna Lipczuk 2 Hucisko Horodyskie c. Eliasza i Agnieszki z Adaszyńskich 874 773 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0392.htm
29 5 1843 Korzec Franciszka Woźniakiewicz 50 Majdan Kropiwnia z Łojewskich, mąż Eliasz, syn Aleksander, córki Agnieszka, Małgorzata 874 258 40 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0132.htm
19 1 1843 Jampol Gasper Wawryczuk 55 Lepieszówka prac., żona Barbara z Pieszków, synowie: Leon, Jan, Eliasz; córki: Marcianna, Stefania, Katarzyna 874 679 5 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0343.htm
27 2 1844 Katerburg Zofia Burdel 56 Katerburg mąż Eliasz, bez potomstwa 199 335 5 384
21 2 1844 Kuniów Grzegorz Zawadzki 80 Kamionka żona Magdalena, synowie Jan, Eliasz i Marcin, córki Marianna i Katarzyna 883 80 V 9
9 3 1844 Radziwiłłów Mikołaj Domański 90 Niemirówka wdowiec po Ewie Kocznaruk, synowie: Aleksander, Kużma, Eliasz, Jacenty 830 223 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0227.htm
2 7 1844 Radziwiłłów Piotr Zalewski 42 Leduchów żona Daria Pasiecznik, synowie: Eliasz, Grzegorz, Jan, córka Anastazja 830 224 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0228.htm
25 1 1844 Szumbar Zofia Leszczyńska 30 Borki ur., mąż Eliasz, córka Elżbieta 625 236 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0125.htm
9 12 1844 Jampol Helena Malinowska 45 Jakimowce 1-dw., z Dużakowskich, mąż Jan, synowie: Eliasz, Marcin, Mikołaj, Aleksander, córki: Katarzyna, Joanna 875 648 46 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0340.htm
25 8 1845 Kisielin Smoktunowicz 45 Majdan Osmiechowicki poz. ż. Franciszkę z Lewkowiczów, 5s. Mateusza, Jana, Franciszka, Eliasza i Melchiora, 2c. Marię i Agnieszkę; poch; 27.08. 860 334 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0177.htm
23 3 1845 Kuniów Marianna Zawadzka 70 Radohoszcza Wielka wdowa, synowie Jan, Eliasz i Marcin, córki Marianna i Katarzyna 884 110 R 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0113.htm
4 2 1845 Dera?ne Kasper Wabiszczewicz 99 Zła?ne synowie Mateusz, Eliasz, Stanisław i Jan, córki Franciszka, Katarzyna, Barbara i Małgorzata 884 216 V 3
21 9 1845 Dera?ne Aniela Burzyńska 20 Podłużne mąż Eliasz, cówka Franciszka 884 219 R 18
16 3 1845 Bereżnica Bartłomiej Polenkiewicz 32 Majdan Sarnecki w.ż., żona Antonina z Kułaczkowskich, syn Eliasz 831 108V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0112.htm
20 4 1845 Lachowce Tekla Hoszowska 56 Lachowce z Szymańskich, mąż Eliasz, synowie Antoni i Jan, córki Teresa i Pawlina 884 134 V 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0139.htm
10 2 1845 Łabuń Marianna Konarska 80 fut. Łabuński z Klimówskich, wdowa po ur. Eliaszu, syn Jan i córka Agata 178-3-113 137V 6 Ż DM
1 1 1846 Starokonstantynów Marianna Ułaszczuk 22 Samczyńce prac., z Krupickich, mąż Eliasz, syn Jan i córka Anastazja 178-3-114 41R 1 Ż DM
1 4 1846 Nieświcz Wincenta Eliaszewicz 40 Ławrów z Dąbskich, urodzona, mąż Franciszek, synowie Julian i Walerian, corki Regina i Józefa 441 13 11 0
20 4 1846 Dederkały Tadeusz Drapaluk 76 Dederkały Małe żona Małaszka z Diaczuków, synowie Eliasz i Stefan, córka Marianna 54 69 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0037.htm
7 9 1846 Korzec Karol Skubicki 85 Duplinki wdowiec po Barbarze z Hankiewiczów, synowie Antoni, Szymon i Eliasz 877 200 66 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0107.htm
14 11 1846 Korzec Józef Skubicki 4/12 Duplinki syn Eliasza i Marianny z Kołkowskich 877 201 69 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0107.htm
28 4 1846 Horyńgród Wiktor Bogusławski 38 Raśniki zm. W Pałacowej Oficynie Raśnickiej majętności Henryka Steckiego, był possesorem części Łaszewskiego w Horyńgrodzie, stanu wolnego, s. Eliasza i Faustyny ze Skarbków 885 161 4 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0167.htm
18 7 1846 Łuck Szymon Mieczkowski 66 Żabka s. Stefana, żona Marianna z Zabłockich, synowie Eliasz, Jan Recess, Łukasz i Stanisław, córka Sabina 382 49 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0028.htm
3 10 1846 Łuck Maciej Kirecki 63 1-dw., żona Marianna z Kotlarskich, synowie Gabriel i Eliasz, córki Julia i Tekla 382 56 61 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0031.htm
12 11 1846 Łuck Marianna Kirecka 71 Łuck wdowa, synowie Gabriel i Eliasz, córki Anastazja, Julia i Tekla 382 63 81 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0035.htm
13 12 1846 Kisielin Teofil Kraszewski 3 Kisielin r: Eliasz i Pelagia z Zieliczów; poch: 14.12. 861 196 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0105.htm
25 2 1846 Ostróg Bartłomiej Grzeszyński 76 Wołoskowce Odnodworski, wdowa Rozalia zd. Fralik, s. Antoni, Jakub, Eliasz, c. Anna, Maria 885 32V 23 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0034.htm
26 12 1847 Korzec Jadwiga Zabłocka 50 Balarka Usteńska z Marcinkowskich, urodzona, mąż Michał, z 1-go małż. z Kadłubowskim synowie Jan, Eliasz i Kazimierz, córka Tekla 245-1-13 121 V 152 R 0
31 12 1847 Dederkały Teresa Biernadzka 50 Szkrobotówka z Eliaszewiczów, jednodworka, mąż Tomasz, synowie Dominik, Jan, Karol i Piotr, córka Marianna 54 55 21 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0029.htm
21 1 1847 Dederkały Helena Kazimierzowa 29 Dederkały Małe z Turyków, mąż Michał, synowie Kazimierz i Eliasz, córki Salomea i Marianna 54 50 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0027.htm
29 3 1847 Horochów Anna Szumska 3/12 Horochów c. sł. Eliasza i Tekli z Petlarczuków 85 41 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0023.htm
26 2 1847 Ostróg Tekla NN 70 Ostróg wdowa po Eliaszu nieznanego nazwiska, z parafii Lachowieckiej 171-1-13 34R 25 R DM
16 1 1847 Horyńgród Klara Tylicka 41 Las Kotowski wolnożyjaca, mąż Michał, 4 synów Wincenty, Eliasz, Eustachy i Paweł oraz 2 córki Petronela i Brygida 171-1-13 191R 1 R Mg
5 10 1847 Równe Wiktoria Zajączkowska 26 Diadkiewicze panna, c. Eliasza i Anastazji z Kulikowskich 171-1-13 145R 39 R DM
3 1 1848 Swojczów Katarzyna Pastruszczuk 50 Dominopol z d. Sydor, chł., mąż Eliasz, syn Jan, córki Ewa, Marianna i Salomea 610 22 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20610/pages/PL_1_436_610_0013.htm
29 12 1848 Beresteczko Agnieszka Stepaniuk 60 Holatyn wdowa po Eliaszu, synowie Grzegorz i Jakub, córka Hanka (?) 10 34 44
8 2 1848 Dederkały Marianna Drapaluk 58 Dederkały Wielkie wdowa po Eliaszu, syn Mateusz, córki Wiktoria, Marianna i Anna 54 19 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0011.htm
26 2 1848 Młynów Konstancja Chilczuk 30 Karolinka mąż Eliasz, dzieci: Izydor, Tekla, Agnieszka, Konstancja 834 253R/493 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0255.htm
12 1 1848 Zasław św. Jana Petronela Choina 3 Kominy z kaszlu, c. 1-dw. Eliasza i Anny z Pruszewiczów 178-3-117 106V 5 Ż
25 11 1848 Zasław św. Jana Stanisław Chojna 2 Kominy od szkarlatyny, s. chł. Eliasza i Anny z Trusiewiczów 178-3-117 117R 113 Ż
17 3 1848 Ostróg Elżbieta Ławruk 28 Choteń z Jakuszewiczów, żona żołnierza za biletem Eliasza, syn Grzegorz i córka Tekla 171-1-14 35R 43 R DM
5 2 1849 Sielec Marianna Kornicka 6 Sielec c. w.ż. Eliasza i Marianny z Kozłowskich 581 29 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20581/pages/PL_1_436_581_0018.htm
18 6 1849 Starokonstantynów Marianna Rudziewicz 64 Starokonstantynów od puchliny, z d. Eliaszowa, mieszcz., wdowa po Pawle, sym Józef, córka Agnieszka 178-3-118 51R 96 Ż 97 DW
7 2 1850 Kowel Dominika Serediuk 62 Czerkasy wdowa po Stefanie, synowie Eliasz i Jan, córka Zofia 253 37 10 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0020.htm
9 5 1850 Swojczów Marianna Zienkiewicz 80 Mołczanów z Domańskich, 1-dw., były mąż Adam, synowie Eliasz, Jan i Grzegorz, córka Teresa 612 42 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20612/pages/PL_1_436_612_0023.htm
24 10 1850 Lachowce Mikołaj Stanisławczuk 88 Okniny prac., pozostawił synów Mateusza, Franciszka, Eliasza i Jana 171-1-16 326R 59 R DM
7 3 1851 Beresteczko Mikołaj Popczuk 57 Werbeń żona Marta, synowie Eliasz i Antoni, córki córki Motra, Martocha, Guliana i Justyna 13 27 5
6 11 1851 Kisielin Gabriel Gołębiowski 55 Ośmichowicze wdowiec po Marcie z Płasiuków, żona Barbara, z 1-go małż. Syn Eliasz i córka Anna, z 2-go syn Mikołaj i córka Anna 893 162V 13 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0164.htm
14 2 1851 Ostrówki Ewa Trasiuk 56 Ostrówki chł., mąż Eliasz, synowie Michał, Szymon i Marcin, córki Katarzyna, Marianna i Agnieszka 561 37 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20561/pages/PL_1_436_561_0020.htm
3 3 1851 Sielec Stanisław Bogdański 86 Biskupicze Szlacheckie szl., wdowiec po Antoninie z d. Maliszewskiej, synowie Julian, Władysław i Eliasz, córki Ludwika i Gabriela 583 20 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20583/pages/PL_1_436_583_0012.htm
9 1 1852 Włodzimierzec Teresa Kadłuboska 54 Hołuzia jednodworka, mąż Eliasz, syn Maciej 837 326 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20837/pages/PL_1_436_837_0178.htm
21 3 1852 Szumbar Antonina Chmielewska 70 Zahajce mąż Eliasz, córki Franciszka, Marianna, Klara, Aniela i Agnieszka 625 126 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0067.htm
11 5 1852 Złoczówka Walenty Jasielski 56 1-dw., żona Katarzyna z d. Podgórska, synowie Eliasz i Mikolaj, córki Franciszka, Marianna, Brygida i Michalina 836 286 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0152.htm
9 8 1853 Jampol Julianna Owsianko 20 Jampol z Ziełomickich, mąż Bazyli, synowie Eliasz i Kornel 878 160 49
20 4 1853 St. Oleksiniec Eliasz Mazur 49 Stary Oleksiniec żona Anna z Pawłowów, synowie Łukasz, Jan, Eliasz, Józef i Wincenty 878 320 21
29 11 1853 Kamień Koszyrski Katarzyna Wojtusyk 45 Kamień Koszyrski z d. Polikowska, mąż Eliasz - żołnierz, dawno straciła potomstwo 186 35 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20186/pages/PL_1_436_186_0020.htm
17 11 1853 Turzysk Zofia Litwińska 73 Tuliczów z d. Załęska, ziemianka, wdowa po Eliaszu, c. Kamila 865 282 28 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0148.htm
16 3 1853 Krzemieniec Łukasz Dobrowolski 36 Bonówka żona Helena, syn Eliasz, córki Helena i Tekla 878 85 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0048.htm
21 8 1854 Hołoby Joanna Górska 30 Hołoby mąż Józef, synowie Mikołaj, Eliasz i Julian 866 288 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0156.htm
6 3 1854 Kowel Dominik Smoliński 58 Kowel mieszczanin. żona Jaryna z Leśniewiczów, synowie Eliasz, Teodor i Jan, córki Anna i Joanna 256 29 7 866 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20256/pages/PL_1_436_256_0017.htm
19 7 1855 Sielec Marianna Kornicka 40 Sielec z Kozłowskich, wdowa po Eliaszu, synowie Jan i Kazimierz, córka Zofia (cholera) 587 32 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0018.htm
13 8 1855 Sielec Zofia Kornicka 1,5 Sielec c. Eliasza i Marianny z Kozłowskich 587 42 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0023.htm
20 12 1856 Włodzimierz Katarzyna Palczykowska 40 Włodzimierz mieszcz., mąż Dymitr, syn Eliasz, córka Maria 792 71 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20792/pages/PL_1_436_792_0037.htm
22 2 1856 Krzemieniec Władyslaw Osiński 3,5 Bereżce s. chł. Eliasza i Karoliny z Krotowiczów 0.1-28 53R 18 T
1 5 1856 Krzemieniec Apolonia Gęsiorowska 3 Wesołówka c. chł. Eliasza i mariannyz Karpowiczów 0.1-28 57V 43 T
9 12 1856 Krzemieniec Marianna Krutiukiewicz 50 Krzemieniec mieszcz., mąż Eliasz, syn Prokop, córki Julianna, Józefa i Tekla 0.1-28 64V-65R 87 T
10 3 1856 Białogródka Barbara Szulatycka 33 Podlisce ur., mąż Piotr, synowie Eliasz, Szymon i Ignacy 178-03-124 606V 20 Ż DM
26 4 1857 Brody Marianna Szewczun 2/52 Suchowola 12 c. Eliasza i Katarzyny Rzyczkowskiej L 80R
23 4 1857 Krzemieniec Anna Kupcewicz 42 Krzemieniec z Oleniuczuków, miesz., mąż Eliasz, synowie Jan i Szymon, córka Magdalena 0.1-29 60R 30 T
8 10 1857 Krzemieniec Aniela Majewska 2 Krzemieniec c. miesz. Eliasza i Marianny z Uszurkiewiczów 0.1-29 66R 66 T
10 2 1858 Nieświcz Michał Dąbrowski 1 Ławrów s. 1-dw. Eliasza i Marii z Siateckich 839 183 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0095.htm
22 6 1859 Ostróg Dominik Dobrzański 85 Nowomalin wż., wdowiec po Ewie, synowie Jan, Józef, Eliasz, Franciszek, córki Apolonia i Katarzyna 886 120 32 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0063.htm
2 4 1860 Krupiec Roman Zagorodni 37 Budy Poczajowskie chł., żona Anna z Jabłońskich, synowie Eliasz, Polikarp, Wincenty i Józef 841 107 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0059.htm
1 7 1860 Brody Tekla Szewczun 2 Suchowola 12 c. Eliasza i Katarzyny Zyczkowskiej L 110V
18 9 1860 Przewały Marianna Daniluk 65 Hajki żona Jana Eliasza 889 131R 8 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0132.htm
28 1 1861 Krzemieniec Józefa Chraszczewska 26 Krzemieniec z d. Kozicka, wlm., mąż Jan, synowie Piotr i Eliasz, córki Olga i Maria 0.1-34 57R 18 T
13 2 1861 Krzemieniec Helena Dobrowolska 60 Bonówka wdowa po Łukaszu, syn Eliasz, córki Helena i Tekla 0.1-34 58V 25 T
24 4 1861 Krzemieniec Aniela Majewska 3 Krzemieniec c. miesz. Eliasza i Marianny z Oszorkiewiczów 0.1-34 62R 44 T
17 12 1861 Krzemieniec Andrzej Majewski 4 Krzemieniec s. miesz. Eliasza i Marianny z Oszorkiewiczów 0.1-34 72V-73R 102 T
11 1 1861 Kowel Justyna Rybakowa 98 Kowel z d. Daniszewska, wdowa od 30 lat po tytularnym radcy Eliaszu, dzieci żyjących nie zostawiła 262 50 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20262/pages/PL_1_436_262_0027.htm
9 4 1862 Dederkały Marianna Niewiadomska 36 Dederkały Małe mąż Eustachy, synowie Eliasz i Wincenty, córka Marcelina 56 243 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0127.htm
6 5 1862 Krzemieniec Petronella Malawska 56 Folwarki Wielkie szl., wdowa po Eliaszu, córka Franciszka 0.1-35 53V 43 T
15 2 1863 Włodzimierz Bronisław Dolinowski 1,5 Włodzimierz s. Eliasza i Heleny z Kłosowskich 798 62 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0033.htm
17 2 1863 Lachowce Franciszka Malinowska 2 Załuże c. Eliasza i Józefy Krotowskiej 178-3-146 31V 12 Ż DM
6 5 1864 Kowel Mikołaj Julski 63 Kowel kolegialny asesor, żona Olimpia z Bielawskich, synowie Eliasz i Bazyli, córki Helena po mężu Obern i Stanisława po mężu Molecka 265 55 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20265/pages/PL_1_436_265_0030.htm
29 7 1864 Krzemieniec Antoni Gęsiorowski 5 Wesołowka s. chł. Eliasza i Marianny 1-38 62V-63R 54 T 231
26 11 1864 Krzemieniec Ksawera Zarzycka 90 Krzemieniec ob., wdowa po Eliaszu, córka Marianna 1-38 69R 87 T 237
11 3 1865 Krzemieniec Marianna Rudnicka 50 Krzemieniec mieszcz., wdowa po Janie, synowie Eliasz i Teodor, córki Tekla i Apolonia 1-37 45R 27 T 52
16 11 1865 Krzemieniec Tekla Boruszewska 83 Krzemieniec mieszcz., wdowa po Eliaszu, córki Justyna, Maria, Tekla i Joanna 1-37 54V 89 T 62
14 7 1865 Żytomierz Marian Ciszewski 1 Żytomierz z choroby zębów, syn Eliasza i Zofii z Kanpskich 178-3-61 148V 158 Ż DG
3 11 1865 Żytomierz Petronela Szulakowska 7 Żytomierz z cholery, córka żołnierza Eliasza i Marianny z Sawlewiczów 178-3-61 158R 288 Ż DG
25 9 1866 Krzemieniec Antoni Majewski 1,5 Krzemieniec od cholery, s. mieszcz. Eliasza i Marianny z Oszurkiewiczów 426-1-39 44R 71 T 289
15 7 1866 Żytomierz Teresa Afanasiew 60 Żytomierz ze starości, z d.Kowalska, wdowa, zostawiła syna Eliasza oraz córki: Nadzieję, teklę, Natalię i Barbarę 178-3-63 133V 236 Ż DG 213
25 9 1866 Rzyszczów Stanisław Marian Socharzewski 1 Janówek s. Eliasza i Amelii z Socharzewskich 312-1-90 229 32 m.K KM
9 12 1867 Brody Katarzyna Szewczuk 7/52 Suchowola c. Eliasza i Katarzyny z Rzeczkowskich nr d. 12 L 74R
5 1 1867 Tuczyn Grzegorz Urbanowicz 73 Leonówka mieszcz., żona Joanna z Kozłowskich, synowie Stefan, Stanisław, Eliasz, Adam i Józef, córki Feliksa i Emilia 681 40 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0022.htm
2 7 1867 Tuczyn Teofil Urbanowicz 9 Leonówka s. miesz. Eliasza i Julii z Sewruków 681 45 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0024.htm
13 12 1867 Horochów Józef Scichowski 97 Krasów 1-dw., żona Marianna z d. Tarnawska, syn Eliasz 103 66 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20103/pages/PL_1_436_103_0036.htm
9 5 1867 Rzyszcz?w Amelia Socharzewska 29 Jan?w gru?lica, zostawi?a Eliasza Socharzewskiego m??a, c?rk? Wiktori? 312-1-92 226 18 m.K KM
6 4 1868 Radziwiłłów Maria Jabłońska 65 Podlipki wdowa, synowie Jan, Stefan, Eliasz i Jan, córka Anna 76 V 14 T 0
27 3 1869 Krzemieniec Anastazja Gilewicz 72 Krzemieniec ob., mąż Eliasz, syn Antoni, córki Kasylda, Apolonia, Scholastyka, Eleonora i Michalina 1-48 58R 16 T
29 9 1870 Brody Katarzyna Szewczuk 35 Suchowola 12 z d. Życzkowska, mąż Eliasz L 159V
16 2 1870 Radziwiłłów Jan Ziełonowski 51 Podlipki żona Maria z Wąsowiczów, synowie Eliasz i Zenon, córka Marcella 1-51 18 R 4 T 0
13 3 1870 Białogródka Franciszek Secechowski 2 Książęcin s. Eliasza i Marianny z Zagajewskich 38 JZ 0 0
26 8 1870 Wyszogródek Stanisław Sierota 3 Musurowce s. chł. Eliasza i Marianny z Twerdiuków 1-54 23R 21 T
22 1 1870 Łanowce Semen Didyk 48 Siniowce chł., żona Wiktoria z Czerniaków, synowie Antoni i Eliasz , córka Antonina 1-46 15R 4 T 1030 DM
7 2 1871 Torczyn Michał Garusiński 70 Ulaniki wdowiec, synowie Eliasz, Kazimierz i Wiktor, córka Aleksandra 657 53 6 0
15 8 1871 Jampol Jan Korczewski 40 Lepieszówka chłop, żona Marcjanna z d. Kwiatkowska, synowie Ignacy, Eliasz i Piotr, córka Franciszka 1-55 99V 34 T
19 11 1872 Dederkały Józef Szymczuk 40 Dederkały żona Anastazja, syn Eliasz, córka Anastazja 57 331 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0179.htm
27 10 1872 Sidorów Józefa Rzepiak 3/365 Sidorów 176 c. Eliasza i Katarzyny Trojan 1205L 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0015.htm
28 2 1872 Wiśniowiec Franciszek Czech 1/52 Bodaki s. chł. Eliasza i Katarzyny z Klimczuków 1-56 23R 15 T
29 8 1872 Jampol Krystyna Górska 35 Moskalówka z Piotrowskich, chł., mąż Eliasz, synowie Łukasz i Ludwik, córki Apolonia i Paulina 1-58 29R 38 T 735
26 11 1872 Jampol Ludwik Górski 2 Moskalówka s. chł. Eliasza i Krystyny z Piotrowskich 1-58 31V 58 T 738
7 1 1872 Szumsk Piotr Bilewicz 1/12 Waśkowce z konwulsji, s. chł. Eliasza i Anieli Listowskiej 01-226 47V 5 T DM 365
13 10 1873 Szumbar Marianna Kozaczuk 44 Szumbar mąż Leon, synowie: Eliasz, Mikołaj, Antoni i Maksymilian wyznania prawosławnego 626 95 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0049.htm
7 3 1873 Dederkały Józef Wasilewski 56 Dederkały żona Lucyna z Stefańskich, syn Eliasz, córki Maryna i Antonina 57 284 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0155.htm
15 12 1873 Sidorów Piotr Stus 20 Bednarówka 1 s. Eliasza i Antoniny Franciszków 1205L 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0043.htm
8 10 1873 Kuniów Jan Galimski 70 Radohoszcz Wielka żona Horpina Malska, synowie Tomasz i Eliasz 178-3-84 330R 39 Ż DM
24 12 1874 Jałowicze Antoni Eliaszewicz 6 Ostrożec s. chł. Jana i Marceli z Czerniachowskich 148 37 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20148/pages/PL_1_436_148_0022.htm
20 3 1874 Krzemieniec Domicela Pierwuszyn 66 Młynowce wdowa po podoficerze Szymonie, syn Eliasz 1-68 35R 27 T
11 3 1874 Radziwiłłów Małgorzata Masłowska 78 Sestratyn z d. Miszkowska, chłopka, wdowa, synowie Eliasz, Szymon i Piotr, córki Maria i Anastazja 1-68 94 V 13 T
18 1 1875 Krzemieniec Klara Pilipowicz 54 Białokrynica chł., mąż Szymon, syn Eliasz 1-69 34V 9 T
18 2 1875 Krzemieniec Aniela Dobrowolska 7/12 Bonówka chł. Eliasza i Zuzanny z Kostowskich 1-69 36R-V 21 T
12 10 1875 Kupiel Franciszek Piczny 2 Łąki s. chł. Eliasza i Magdaleny 178-3-80 163V 82 Ż 318 DW
26 9 1876 Tuczyn Paweł Reszczyński 70 Cecylówka mieszczanin, żona Agnieszka z d. Rudnicka, synowie Józef, Franciszek i Eliasz, córki Aniela i Michalina 690 49 29 0
29 1 1876 Krzemieniec Zofia Podgajska 68 Krzemieniec miesz., wdowa po Janie, synowie Eliasz i Michał, córki Anna i Katarzyna 426-1-70 33R 10 T
15 2 1876 Krzemieniec Ignacy Stelmaszczuk 50 Folwarki Małe em. szer., żona Ewa, synowie Cyryl, Florian i Eliasz, córka Zofia 426-1-70 33R 12 T
20 3 1876 Szumsk Jan Malinowski 94 Szumsk wdowiec po Franciszce, synowie Mikołaj, Eliasz, Aleksander i Marcin 1-228 52R 24 T DM 634
1 8 1876 Kuniów Adolf Zawadowski 1 Iliaszówka s. Eliasza i Feliksy Jezierskiej 178-3-78 444V-445R 22 Ż DM
5 5 1877 Dederkały Stanisław Niewiadomski 60 Dederkały Małe żona Aleksandra z d. Prysiażniuk, z 1-go małż. syn Eliasz, c. Marcela, z 2-go syn Kalenik, córki Katarzyna, Eudokia i Zofia 57 160 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0090.htm
13 3 1877 Szumsk Aniela Błaszczuk 36 Załuże puchlina, chłopka, mąż Eliasz, syn Stefan, córka Franciszka 1-229 53V 14 T DM 700
8 3 1877 Szumsk Aniela Błaszczuk 1 Załuże c. chł. Eliasza i Anieli Jasińskiej 1-229 53V 13 T DM 700
14 1 1877 Szumsk Tekla Błaszczuk 6 Załuże c. chł. Eliasza i Anieli Głowackiej 1-229 51V 3 T DM 697
26 12 1877 Tuczyn Agnieszka Reszczyńska 70 Cecylówka z d. Rudnicka, miesz., wdowa po Pawle, synowie Piotr, Franciszek i Eliasz, córki Aniela i Michalina. 691 57 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20691/pages/PL_1_436_691_0030.htm
1 5 1877 Kuniów Jan Radziszewski 50 Teremne żona Salomea z Boczkowskich, synowie Szymon, Eliasz i Tomasz, córki Katarzyna, Marianna i Zofia 178-03-78 491R 28 Ż DM
5 2 1878 Torczyn Brygida Gałęzowska 55 Okorsk mąż Eliasz 664 42 7 0
19 1 1878 Dederkały Teresa Dmitruk 90 Dederkały Małe z d. Kucharczuk, wdowa po Michale, syn Eliasz, córki Katarzyna, Józefa, Agnieszka, Franciszka i Marcelina 57 123 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0071.htm
21 3 1878 Szumsk Agnieszka Lewczuk 80 Hucisko Horodyskie chł., wdowa po Eliaszu, syn wyznania prawosławnego 1-230 61R 16 T DM 775
6 12 1879 Krzemieniec Serafina Jędrzejewska 52 Krzemieniec wdowa po szer. Eliaszu, dzieci nie zostawiła 1-73 44V 81 T
31 1 1880 Krzemieniec Marianna Dobrowolska 50 Krzemieniec z d. Zielińska, mąż Wincenty, synowie Eliasz i Ludwik, córka Wiktoria 1-74 36R 11 T
26 1 1882 Katerburg Franciszka Bugieła 60 Matwiejowce chł., mąż Eliasz, syn Piotr 204 313 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0177.htm
26 8 1882 Szumsk Antonina Dorożyńska 65 Waśkowce z d. Makowiecka, chł., wdowa po Zacharym, synowie Ignacy, Józef i Eliasz, córki Teofila i greckiego wyzn. Julia 1-232 372V 54 T
17 5 1884 Katerburg Józefa Malinowska 53 Horynka z Krotowskich, mšż Eliasz 204 248 13
28 8 1885 Katerburg Józef Sawicki 60 Rybcza żona Joanna, syn Eliasz 204 214 11
22 3 1887 Grzymałów Maria Sławska 6,5 Zarubińce c. Eliasza i Rozalii z d. Denys 1614 80 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0041.htm
7 5 1887 Grzyma?ów Anna Że?enenka 2,5 ?ysa Góra c.Eliasza i Marii zd.Mierzwi?ska 1614 88 8 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0045.htm
24 3 1887 Szumsk Ludwika Jampolska 65 Waśkowce chł., wdowa, synowie Eliasz, Paweł i Dawid 01-232 150R 18 T
7 2 1888 Krzemieniec Wojciech Gołdakowski 43 Folwarki Wielkie żona Regina Kortakowa, dzieci: Eliasz, Stefan i Jan 01-81A 42V 11 T
20 4 1888 Krzemieniec Tekla Dobrowolska 5 Krzemieniec c. Eliasza i Zuzanny 01-81A 44V 32 T
29 11 1888 Krzemieniec Marcin Dobrowolski 10 Bonówka s. chł. Eliasza i Zuzanny 01-81A 49R 72 T
28 9 1888 Kuniów Marianna Zabłocka 0,5 Laszówka c. Eliasza i Feliksy z Jezierskich 178-3-86 175V 57 Ż DM
16 12 1891 Krzemieniec Wincenty Dobrowolski 72 Krzemieniec wdowiec, syn Eliasz, córka Wiktoria Połumacek 0.1-81G 44R 54 T
30 7 1892 Krzemieniec Marianna Walewska 56 Królewski Most z d. Oleksiuk, chł., mąż Marcin, dzieci Eliasz, Jan i Tekla 0.1-81D 38R 53 T
3 1 1893 Ołyka Kazimierz Wierzbicki 77 Lubitów, par. Kowel syn Jana i Marii z Zawiszów, zostawił żonę Marię z Orzeszków, syna trojga imion Bolesława- Konstantyna-Eliasza i córke Emilię-Marię 1018 218 1 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0116.htm
13 4 1894 Białogródka Feliks Wasilewski 1 Hulowce s. chł. Eliasza i Apolonii z Wolskich 17-2-81 35 Ch
21 1 1895 Kuniów Marianna Bartosiewicz 2 Dobryń c. Eliasza i Rozalii z Jurkowskich 178-3-86 583V 9 Ż DM
29 10 1896 Kuniów Albina Żukowska 20 Gurszczyzna żona Eliasza Żukowskiego 178-3-86 645V 51 Ż DM
2 2 1897 Kuniów Grzegorz Bartosiewicz 72 Dobrzyń chł., żona Anna, synowie Eliasz i Paweł, córki Marcelina, Anastazja i Anna 178-3-86 685R 5 Ż DM
6 5 1898 Brody Ksenia Kozodój 34 Suchowola 75 z d. Czyż, mąż Eliasz L 8
20 10 1898 Torczyn Józefata Malinowska 64 Ulaniki z Gągalskich, mąż Eliasz, córka Józefa 935 46 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0035.htm
24 12 1900 Łanowce Józef Blaszczuk 4 Siniowce s. chłopów Eliasza i Joanny z Barnackich 78 V 49 0
19 10 1900 Horochów Stefania Szumska 2 Horochów córka Eliasza i Pauliny z Mankiewiczów 943 53 46 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0042.htm
21 2 1901 Tuczyn Karol Makowski 86 Krąglik s. Pawła, wdowiec, dzieci: Aleksander, Katarzyna, Eliasz, Eufrozyna, Andrzej, Adela i Pelagia 957 44 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0036.htm
26 8 1901 Horochów Antoni Szumski 62 Horochów pozostawił żonę Anielę Tyszkiewicz, dzieci: Eliasz, Stanisłąw, Piotr, Wiktoria, Anna, Maria 944 52 42 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20944/pages/PL_1_436_944_0043.htm
5 2 1902 Horochów Apolonia Kucharska 70 Brany z Tarnowskich, pozostawiła meża Michała, dzieci: Aleksy, Bazyli, Eliasz, Maria, Aleksandra, Marta, Ksenia 960 49 7 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0044.htm
9 5 1903 Brody Maria Semczuk 9/12 Suchowola 3 c. Eliasza i Anny z d. Petryszyn L 9
25 4 1903 Horochów Tekla Lewartowska 19 Półhany c. Eliasza i Ludwiki z Moszynskich 961 50 25 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0041.htm
9 11 1907 Brody Maria Semczuk 9/12 Suchowola 3 c. Eliasza i Anny z d. Petrycyszyn L 10
18 9 1910 Tbilisi Sołomon Sołomonow 2/12 Tbilisi s. Eliasza, perskiego poddanego 108 90 Tb
29 4 1910 Horochów Paulina Szumska 1 r 2 mieś Skobelka córka Eliasza i Pauliny Szumskiej 996 53 36 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0047.htm
1 12 1915 Kijów, św. Aleksandr Katarzyna Skibicka 80 Kijów z domu Porzezińska, wdowa po Terencjuszu, dzieci: Eliasz, Borys, Paraskiewa i Afanasja, ojciec: Adam 312/1/129 178R 358 m.K. JM1
17 11 1918 Włodzimierz Franciszka Nestorowicz 21 m.Włodzimierz z Czepkow, poz. wdowcem Eliasza Nesterowicza żona, c.Franciszka i Anny z Janeczków 1077 102-103 136 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0052.htm
3 4 1932 St. Oleksiniec Stanislaw Centkiewicz 4 Oleksiniec Nowy s. Eliasza i Marii z Dębickich ur. 28.4.1928 8 0
26 8 1936 Krzemieniec Maria Hage 43 Krzemieniec z Dobrowolskich, c. Eliasza i Antoniny, dzieci: Bolesław, Józef, Feliksa i Janina 35 0
7 12 1937 Krzemieniec Maria Kusznieruk 67 Bonówka z Dobrowolskich, c. Eliasza i Zofii z Kozłowskich, mąż Szymon, syn Stefan Świetłowicki, córki Eudokia i Anna Świetłowickie,, Katarzyna i Helena Kusznieruk 51 R 83 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
9 10 1724 Torczyn Marianna Aleksander, rgc Agnieszka, rl Eliasz Koncz, Marianna Jahodinska 17, 17a b/nr Ł EH
9 10 1724 Torczyn Ewa Anastazja Aleksander, rgc Agnieszka, rl Eliasz Koncz, Marianna Jahodinska 17, 17a b/nr Ł EH
27 2 1745 Szumsk Michał Lewicki Potutorów Jakub Anastazja Dolińska Eliasz Załuski, Zofia Malinowska 297-1-180 20V Ł RK 43
29 11 1747 Szumsk Katarzyna Sopinska Sopińska Rachmanów Aleksander Rozalia Antoni Sopinski, Ewa Wasilowa, Eliasz Jurczenko, Prakseda Kuszczaczycha 297-1-180 29V Ł RK 61
7 7 1750 Szumsk Bonawentura Sopiński Rachmanów Aleksander Rozalia Antoni Sopinski, Ewa Wasylowa, Eliasz Jurczuk, Regina Parasicha 297-1-180 38V Ł RK 82
15 6 1751 Szumsk Ewa Slusarz Ślusarz Suraż Jan Anna Eliasz Fedorowicz, Aleksandra Koronczycha, Jan Maksymczuk, Anna Meszczycha 297-1-180 43R Ł RK 92
14 11 1752 Szumsk Mikołaj Sopinski Sopiński Rachmanów Aleksander Rozalia Eliasz Jurczuk, Jadwiga Ostapiuczka, Ostap Głowacki, Hima Andreiowa 297-1-180 50R Ł RK 117
18 2 1755 Szumsk Maciej Józef z Kupertynu Sapanowski Rachmanów Aleksander Rozalia Eliasz Jurczuk, Ewa Czupczuzka 297-1-180 60R Ł RK 150
15 10 1755 Szumsk Łukasz Sopniowski Sopniewski Rachmanów Michał Apolonia Eliasz Jurczuk, Apolonia Ikarlicka 297-1-180 63R Ł RK 159
19 8 1756 Białogródka Bartłomiej Przygrocki Suchożyńce Anna Eliasz Jaskulski i Katarzyna Kalnicka 178-51-95 9V 11 Ż DM
7 2 1756 Szumsk Marianna Ostapska Ostapowska Bykowce Michał Katarzyna Eliasz Netupczuk, Teodora Andruszczyka 297-1-180 64V Ł RK 164
5 3 1756 Szumsk Kazimierz Szopinowski Sopiński Rachmanów Grzegorz Marianna Eliasz Jurczuk, Teofila Daniluczka 297-1-180 65R Ł RK 166
16 6 1757 Szumsk Jan Sepienioski Sepieniowski Rachmanów Aleksander Rozalia Eliasz Jurkiewicz, Ewa Czupczakowa 297-1-180 72R Ł RK 187
2 8 1758 Czartorysk Dominik Regier Czartorysk Dominik Anastazja W. Józef Toczyski, Joanna Bubin, as. Eliasz Duczyński, Elżbieta Radkiewicz 297-1-185 73V Ł 9269 DW
22 8 1768 Szczurowice Hiacynt Fujarski Romanówka Paweł Zofia Eliasz Udorski, Konstancja Witkowska, Eliasz Mamczur, Marianna Brzostowska 1310L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0003.htm
5 5 1797 Gródek Katarzyna Puszko Księża Słobódka Marcin Marianna - Bagiński Eliasz, Sobkowicz Katarzyna JZ
17 10 1798 Lubar Łukasz Wierzbicki Korostki Franciszek Anastazja łacina, data chrztu, Bazyli Kaczkowski, Anna Eliaszowna 178-49-3 612R Ż Mg
13 10 1801 Gródek Marcin Łęga Ludwipol Szymon Marianna Gajowska Denisiuk Eliasz, Czaykowa Marianna JZ
21 2 1802 Lubar Apolonia Tomczyszyn Bratałów Grzegorz Anna łacina, data ur. i chrztu, Eliasz Dubelt, Marta Gromadzka 178-51-174 38V Ż Mg
6 6 1803 Ostróg Antoni Zieliński Choten Michał Eufrozyna Chrzest 27.05.1806: Eliasz Popławski, Eufrozyna Żygadłowa 297-1-136 58 Ł SK
3 6 1803 Lubar Onufry Wojciechowy Bratałów Sebastian Priska (Priscilla) łacina, chrzest 4.06.1803, Eliasz Grzeszczuk, Marianna Gierunowa 178-51-174 52R Ż Mg
3 7 1804 Lubar Piotr Matyaszkiewicz Bratałów Paweł Franciszka Szatuńska łacina, data chrztu, Baltazar Jasiński, Barbara Bagińska, Ignacy Sawicki, Anna Cybulska, Eliasz Koncewicz, Honorata Cybulska 178-51-174 62R Ż Mg
3 12 1804 Lubar Joanna Kapuścińska Wygnanka Szymon Barbara łacina, data chrztu, Bazyli Juśko, Anastazja Jakubowa, Bazyli Wojtków, Agata Fedorowa, Eliasz Jakimow, Teodozja Jakubowa 178-51-174 65V Ż Mg
26 1 1805 Lubar Marianna Chudzińska Lubar Aleksander Eudoksja łacina, data chrztu z wody, Eliasz Koncowicz, Apolonia Wysoczańska 178-51-174 67V Ż Mg
25 2 1805 Lubar Franciszka Marciniuk Bratałów Paweł Marta łacina, data chrztu, Eliasz Antonow, Marianna Walczukowa, ass. Paweł Czaban, Agata Sikalikowa 178-51-174 68R Ż Mg
11 2 1806 Ostróg Apolonia Zarzycka Swiate Jakub Eudoksja Daniel Eliaszuk, Barbara Harasimowa 297-1-136 56 Ł SK
25 1 1807 Lubar Marianna Chodzińska Lubar Aleksander Eudoksja Kotowska łacina, chrzest 26.01.1807, Eliasz Koncewicz, Franciszka Witkiewiczowa 178-51-174 89R Ż Mg 213
29 1 1820 Torczyn Bazyli Antosczuk Torczyn Paweł Anastazja Bariowna Eliasz Piotrowski, Ewa Biernacka 51a b/n Ł EH
8 12 1820 Krzemieniec Anna Agata Borzym Monasterzyska, par. Monasterzyska Feliks Helena dopeł.chrz.18.07.1830, Eliasz Gilewicz i Franciszka Witkowska 01-3 132V 132 T 634 DM
18 10 1821 Łuck Władysław Rożański Kuchary, par. Mielnica Wincenty Wincenta Kaczkowska Dopełnienie: Eliasz Piwnicki, Honorata Teleżyńska panna 368 147 71 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0074.htm
23 2 1823 Torczyn Józef Jakubczuk Torczyn Paweł Anastazja Legunienka Eliasz Potrowski, Ewa Bernacka 60 b/n Ł EH
10 8 1825 Torczyn Kajetan Roman Szerakow Torczyn Andrzej Barbara Jan Antonowicz, Antonina Brzezicka, Eliasz Semionow, Marianna Horoszkowa 70 b/n Ł EH
21 11 1826 Nabrzuska Franciszek Józef Wagenhejm Sielec, par. Mielnica Karol Maryanna Koczyńska (dop.) Eliasz Ziemacki, Maryanna Wolańska 845 286V 3 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0278.htm
20 1 1827 Kowel Karolina Atanasiewicz Kowel Jędrzej Tekla Majewska Jan Kaszewski, Justyna Rybak ż. Eliasza 237 1 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20237/pages/PL_1_436_237_0001.htm
9 10 1827 Wiszenki Salomeia Niszczewska Sołtysy Mikołaj Agata Murzyńska Chrz. 13.10.1827. szl. Eliasz Niszczuk i Maryanna Seredzińska; Stefan Wyżewski 813 90 40 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0090.htm
19 9 1827 Łuck Tekla Listowska Łuck Józef Wiktoria Więckowska Eliasz Szczucki, Rozalia Miklaszewska małżonka Józefa 368 26 83 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0014.htm
23 4 1827 Koblin Aleksandra Wiszniowska Bożkiewicze Grzegorz Agata Eliasz Czerwiński, Nadzieja Fridryk 813 211 6 MO RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0213.htm
19 2 1827 Nabrzuska Józef Justyn Szumowski Gródek Józef Teresa Kraszewska Eliasz Ziemacki, Maryanna Bohdanowiczowa 843 561 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0312.htm
15 9 1827 Targowica Aleksander Żukowski Mstyszyn Michał Konstancja Borysowska Eliasz Litniński, Klementyna Leszniowska 813 290a 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0265.htm
17 3 1827 Krzemieniec Józefa Sekulska Marcelina Szymon Anna Machnicka c. urodz., ochrz. 19.03., urodz. Eliasz Kormida i urodz. Żona Marcina Żaczki 01-3 9R 59 T 509 DM
13 1 1827 Szumsk Jan Chrzanowski Zaleśce Dymitr Anastazja Eliasz Fedoruk, Teodozja Kohalewska 245-1-1 374V 11 R RK
29 3 1827 Szumsk Józef Jasiński Załuże Wawrzyniec Małgorzata Saliska Mikołaj Hocewicz, Ekiera Zacharczuk ż. Piotra, Jakub Cieszkowski, Zofia Bordz?cka ż. Eliasza 245-1-1 377V 30 R RK
16 5 1827 Białogródka Jan Nepomucen Mendecki Białogródka IN Marianna Eliasz Kaliszewski i Katarzyna Hurczyńska panna, as. Oleksy Oleksiejów i Katarzyna Oleksiejów panna 178-03-93 57V 36 Ż DM
25 8 1827 Horodyszcze Ludwik Łukawski Kamionka Józef Marianna Tunicka Eliasz Komnacki, Magdalena Tunicka 178-3-93 84 37 Ż MO 165
4 10 1827 Bazalia Franciszek Dokmaszewicz Swinna Tomasz Marianna Eliasz Wojczuk i Prakseda Promeniuczka 178-3-93 239R 111 Ż DM
30 11 1827 Bazalia Andrzej Barczuk Swinna Józef Anna Eliasz Bogozalisz i Teresa Głowacka 178-3-93 240V 123 Ż DM
19 9 1827 Teofilpol Marianna Grzeszczuk Karolina Maciej Hapka Eliasz Litwińczuk i Katarzyna Gałęzowska 178-3-93 334R 41 Ż DM
3 6 1828 Radziwiłłów Józefa Mirecka Drancza Jakub Helena prac. Onufry Burmaj, Marianna Prokaziuk ż. Eliasza 814 250 23 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0254.htm
7 9 1828 Łuck Wawrzyniec Ludwik Tarnawski Łuck Stanisław Anna Błędowska Eliasz Szczucki, Anna Trojanowska 368 60 76 814 14a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0031.htm
25 12 1828 Nabrzuska Antoni Alojzy Wagenhejm Gródek Karol Maryanna Koczyńska (dop.) Eliasz Ziemacki, Maryanna Wolańska 845 286V 4 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0278.htm
17 1 1828 Krzemieniec Tekla Wasieniuk Krzemieniec Jan Marianna Godzińska Eliasz Mikitowicz i Justyna Polomacka ż. Prokopa 01-3 31V 24 T 532 DM
23 4 1828 Krzemieniec Zofia Czerniawska Krzemieniec Aleksander Julianna Rolska Wlm Eliasz Kłosowski i Wlm Aleksandra Bech ż. Mojżesza 01-3 44V 100 T 545 DM
12 5 1828 Krzemieniec Magdalena Marciniuk Folwarki Wielkie Erazm Katarzyna Sochacka Marcin Sochacki i ur. Petronela Malawska ż. Eliasza 01-3 46R 107 T 546 DM
22 7 1828 Krzemieniec Edward Apolinary Sienkowski Krzemieniec Jan Justyna Szatkowska Eliasz Gilewicz i Zuzanna Pochylińska ż. Antoniego 01-3 55R-55V 154 T 555-556 DM
9 2 1828 Szumsk Apolonia Kuchańska Kucharska Kąty Stanisław Tekla Domakalska Domagalska Eliasz Hoyczuk, Helena Hulewicz ż. Łukasza, Łukasz Hulewicz, Anna Kuryniowska ż. Sydora 245-1-2 387V 124 R RK
1 6 1828 Szumsk Antoni Tomczuk Załuże Józef Marianna Listowska Stefan Sieruk, Apolonia Ryszkiewicz ż. Antoniego, Stefan Kiryczuk, Zofia Bordyniuk ż. Eliasza 245-1-2 390R 153 R RK
23 8 1828 Szumsk Anna Wróblewska Załuże Wojciech Katarzyna Heyśmot (Ejsmont) Mikołaj Hucewicz, Franciszka Tomaszewska małżonka, Roman Sebadzuk, Zofia Berdyniuk ż. Eliasza 245-1-2 392R 179 R RK
21 8 1828 Krzywin Hipolit Ludwik Lipski Komarówka Bazyli Karolina Białoszewska chrz.22.08.1828, Wielm. Feliks Rupniewski, Wielm. Florentyna Waśkiewicz ż. Eliasza 171-1-1 34V 22 R Mg
26 1 1828 Tajkury Franciszek Konarzewski Chrynów Michał Konstancja Wysocka ch. 29.01.1828, Ur. Eliasz Nowicki, Józefata Misiunowa, asyst. Franciszek Kozanewicz, Anna Mroczkows 171-1-1 42R 22 R Mg
15 9 1828 Międzyrzec Józef Myśliński Żawrów Jan Katarzyna ch. 21.09.1828, Ur. Eliasz Woźnicki, W. Krystyna Włodkowska 171-1-1 237R 38 R 7129 Mg
9 11 1828 Międzyrzec Marianna Zagórska Daniczów NN Karolina Zagórska ch. 11.11.1828, Sł. Eliasz Stankiewicz, Marianna Czajkowska, asys. Karol Markiewicz, Agata Czabowska 171-1-1 238R 45 R 7130 Mg
8 12 1829 Łuck Michalina Bernacka Łuck Feliks Kunegunda Poźniakowska Eliasz Szczucki, Anastazja Szydłowska 368 92 73 815 21 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0047.htm
29 10 1829 Nabrzuska Adolf Zacimowska Borowno Jan Franciszka Nowicka Eliasz Miełeszkiewicz, Anna Bachowska wdowa 844 450 9 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0186.htm
8 2 1829 Krzemieniec Józef de Matha Golański Folwarki Wielkie IN Anna Golańska s. nieślubny, szl. Eliasz Masalski i pr. Ewa Trochim 01-3 82R 22 T 582 DM
7 2 1829 Krzemieniec Franciszek Sokulski Smolarnia Szymon Anna narodzony w lesie - dawna Smolarnia za Szepetynem, Eliasz Kremida i Józefa Żaczek 01-3 82R 23 T 582 DM
10 4 1829 Krzemieniec Jan Stankiewicz Zabłoża przedmieście Krzemieńca Mikołaj Marianna Harasewicz Eliasz Radkiewicz i Anna Fasilik ż. Teodora 01-3 88V 60 T 589 DM
6 8 1829 Krzemieniec Klara Helena Mackiewicz Krzemieniec Łukasz (imię skreśl.) Marianna Eliasz Gielewicz i Aleksandra Zakrzewska ż. Eliasza 01-3 99V 134 T 600 DM
10 10 1829 Ostrówki Franciszka Marianna Wilczyńska Sokół par. Luboml Bazyli Agata Brzyska Sachar Kondratiuk m. Marianny, Katarzyna Sznur ż. Eliasza 844 604 51 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0326.htm
22 6 1829 Równe Jan Antoni Janicki Krzywicze Augustyn Anna Krzywicka ch. 23.06.1829, Eliasz Wibrowski i Bogumiła Potyska, asystowali Franciszek Sakowski i Apolonia z Baczyńskich Podolska 171-1-2 135R 32 R RG
15 2 1829 Kotelnia Antonina Załęska Zabara Andrzej Gertruda Tyszecka c. ur., chrzest 15.02, chrzestni: ur.ur. Sabba Niemierzycki, Salomea Moszkowska żona Bazylego, as.: Eliasz Kłodnicki, Marianna Borzymska żona Felicjana 178-51-300 17 12 Ż EH
23 1 1830 Koblin Marianna Wiszniewska Bożkiewicze Grzegorz Agnieszka Olszewska Eliasz Czerwiński Półkownikowicz, Aleksandra Czerwińska Półkownikowa wdowa 816 151R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0153.htm
6 12 1830 Łuck Mikołaj Marszewski Łuck Jan Marianna Kopa Eliasz Szczucki, Marianna z Szymanowskich Oryjczuk 368 117 7 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0059.htm
22 7 1830 Nabrzuska Eliasz Kozakiewicz (Kozaczek) Majdan Karpiłowski NN Konstancya Eliasz Kadłubowski, Maryanna Zając, Paweł Zając, Teodora Kadłubowska żona Stefan 845 288V 14 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0280.htm
5 1 1830 Krzemieniec Marianna Świderska Krzemieniec IN Apolonia Eliasz Zorodożny i Marianna Tetrep.. Panna 01-3 112V 6 T 614 DM
8 1 1830 Krzemieniec Honorata Tarnowska Folwarki Wielkie Wincenty Anna Grządkowska Eliasz Malawski i Anastazja Wisdowska panna 01-3 113V 11 T 615 DM
29 1 1830 Krzemieniec Jan Czaplowski Krzemieniec IN Konstancja Eliasz Zodorożny i Helena Grabowska panna 01-3 115R 20 T 616 DM
20 4 1830 Krzemieniec Wojciech Jan Sulistrowski Sapanów Bazyli Regina Eliasz Ostapów i Seweryna Kutelnicka ż. Pawła 01-3 121V 59 T 623 DM
14 5 1830 Krzemieniec Maksymilian Romanowski Folwarki Wielkie Grzegorz Praska Paweł Szarkiewicz i Petronela Malawska ż. Eliasza 01-3 124R 73 T 625 DM
23 1 1830 Krzemieniec Andrzej Kamiński Budki Jan Maria Kozaczyńska ob.gr.unicki Poczajów, Eliasz Smich iKatarzyna Walutyńska ż. Jędrzeja 01-3 128V 102 T 630 DM
23 9 1830 Krzemieniec Marianna Iwaniuk Nowosiółki Mikołaj Agnieszka Eliasz Tomczuk i Wiktoria Stelmaszczuk ż. Mikołaja 01-3 136V 167 T 639 DM
8 10 1830 Krzemieniec Emilia Świętochowska Ludwiszcze Karol Antonina Lutnicka Eliasz Gilewicz i Petronela Budzyńska ż. Jana 01-3 137V 174 T 640 DM
23 7 1830 Ostrówki Michał Jakub Strzusiuk? Ostrówki Filip Franciszka Kołtun Eliasz Strzusiuk m. Ewy, Jadwiga Chryciuk ż. Jana 845 274V 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0266.htm
20 2 1830 Szumsk Zofia Głowacka Szumsk Aleksander Marianna Listowska Aksenty Lelabiewicz, Anna Kieskiewicz ż. Eliasza, Wincenty Głowacki, Marianna Kieskiewicz ż. Jana 245-1-4 370V 326 R RK
8 1 1830 Ostróg Eliasz Wereszczyński Dorohoszcz Jan Petronela Przewłocka Eliasz Lachowicz, Karolina Żurakowska panna 171-1-3 1R 1 R MZ
13 6 1830 Ostróg Erazm Antoni Herman Milatyn Karol Anna Werpsz Bazyli eliaszewicz, Helena Werpszyn 171-1-3 9V 70 R MZ
26 10 1830 Ostróg Józefa Sliwińska Białotyń Mateusz Teresa Eliasz Chwoina, Agnieszka Jurczewska 171-1-3 13R 100 R MZ
12 3 1831 Puliny (Barasze) Franciszek Kotwicki Krzemieniec Mateusz Marianna Jurkowska Kotwicki Eliasz, Borowska Apolonia 82 JZ 0 0
3 1 1831 Łuck Marianna Jasiukiewicz Łuck Józef Barbara Jurkowska Józef Listowski, Apolonia Szczucka małżonka Eliasza 368 116 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0059.htm
13 1 1831 Łuck Antonina Jasiukiewicz Łuck Józef Barbara Jurkowska Józef Listowski, Apolonia Szczucka małżonka Eliasza 368 116 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0059.htm
15 1 1831 Nabrzuska Antonina Aloiza Bohdanowicz Hrywa Józef Józefa Faliszewska Eliasz Ziemacki, Józefa Kosakowska 846 296R 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0290.htm
17 1 1831 Nabrzuska Bohdanowicz Aloiza Antonina Hrywa Józef Józefa Faliszewska (dop.) Aloizy Chrynacki, Tekla Ziemacka, Eliasz Ziemacki, Józefa Kosakowska 847 535 12 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0290.htm
30 6 1831 Krzemieniec Paweł Antoni Żyglewicz Krzemieniec Antoni Ksawera Plenicka Eliasz Gilewicz i Wiktoria Łebedyńska ż. Bazylego 01-3 158R 87 T 660 DM
23 7 1831 Krzemieniec Apolinary Eliasz Benwenuty Esser Krzemieniec Antoni Antonina Nagłowska Antoni Nieciecki i Anastazja Gilewicz ż. Eliasza 01-3 159V 95 T 662 DM
25 9 1831 Krzemieniec Antoni Witkowski Lipowica Wawrzyniec Anna Gusławska Eliasz Kondraczuk i Afia Strzyżyńska ż. Józefa 01-3 163R 112 T 665 DM
19 9 1831 Szumsk Tomasz Chrzesczewski Chrzeszczew Kąty Łukasz Ewa Andruczuk Paweł Cymbaluk, Marianna Kiryiczuk ż. Eliasza 245-1-5 372V 46 R RK
1 10 1831 Szumsk Franciszek Jasieński Jasiński Kąty Ani? Ewa Iwanczuk Eliasz Kiryiczuk, Katarzyna Jasińska ż. Antoniego 245-1-5 372V 48 R RK
6 1 1832 Wiszenki Antonina Murzyńska Sołtysy Mikołaj Agata Eliasz Niksczy, Marianna Serdaczuk - panna; ch: 07.01. 818 47a 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0104.htm
7 5 1832 Ostrówki Stanisław Hulewicz Ostrówki Jan Katarzyna Muzyka Jakub Kuwałek m. Franciszki, Ewa Strusiuk ż. Eliasza 847 470 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0258.htm
31 7 1832 Ostrówki Katarzyna Kotelak Ostrówki Łukasz Anastazja Armata Andrzej Muzyka m. Ewy, Ewa Strusiuk ż. Eliasza 847 477 38 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0261.htm
18 7 1832 Horyńgród Aleksy Eliasz Klimkiewicz Horyńgród Onufry Ewa Tarnopolska ch.18.07.1832, Ur. Kajetan Markowski, W. Balbina Kłosowska ż. Eliasza, as. Wojciech Jazdziewski, zakrystian, Barbara Zarębina 171-1-5 158R 10 R Mg
3 2 1832 Ostróg Aniela Podolska Białotyń Michał Marianna Choina Ur. Eliasz Choina. Ur. Antonina Choina 171-1-5 3R 9 R MZ
2 4 1833 Sokul Franciszka Zofia Harczynska Borowicze Stanisław Ludwika Wolanska Eliasz Boryszow syn Abrahama Jegienskiego piechotnego pułku porucznik, Zofia Was 819 41V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0043.htm
1 8 1833 Luboml Piotr Kupracz Borki Andrzej Katarzyna Sołtyk Paweł Błaszczuk, Katarzyna Adamczuk ż. Eliasza 848 508 63 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0290.htm
17 7 1833 Ostrówki Jan Jarosz Ostrówki Piotr Anna Hulewicz Eliasz Strusiuk m. Ewy, Franciszka Róg ż. Stefana 848 446 18 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0255.htm
16 2 1833 Ostróg Ilianna Wojciechowska Tesów Jan Apolonia Eliasz Woz.., Helena Kasp... 171-1-6 4V 26 R MZ
7 4 1833 Lachowce Julianna Trusiewicz Lachowce Jakub Józefa Piotrowska Eliasz Hoszowski i Ewa Bagińska ż. Wincentego 171-1-6 80R 19 R DM
14 12 1833 Kotelnia Franciszek Załenski (Załęski) Zabara Andrzej Gertruda Tyszecka s. ur., chrzest 15.12, chrzestni: ur.ur.: Felicjan Burzymski, Józefa Sieszycka żona Jana, as.: Eliasz Kłodnicki, Marianna Berezowska panna 178-51-300 61 48 Ż EH
8 3 1834 Wiszenki Jan Myszyński Sołtysy Jan Anastazja Zochrimczuk Eliasz Niszczy, Franciszka Niszczy; ch: 09.03. 820 39 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0039.htm
29 5 1834 Wiszenki Marianna Szyszkowska Nowosady Jan Ludwika Rutkowska Eliasz Spirowski, Konstancja Wierzbińska; as: Gaspar Tomczykowski, Marianna Tomc 820 43 46 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0043.htm
28 4 1834 Kisielin Marianna Jaworska Marianówka Kazimierz Katarzyna Bajkowska Teodor Białecki, Salomea Jaworska; as: Eliasz Kraszewski, Marianna Kawarska; ch: 849 235 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0132.htm
2 4 1834 Kisielin Johanna Podlewska Kisielin Potap Anna Markowska Eliasz Podlewski, Rozalia Markowska; ch: 03.06. 849 236 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0132.htm
12 9 1834 Luboml Marianna Kosakowska Hołowno Franciszek Teofila Wolańska Eliasz Pawlinko, Marianna Polańska ż. Wincentego 849 468 81 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0259.htm
2 2 1834 Luboml Agnieszka Żmijewska Luboml Filip Agnieszka Stankiewicz Filip Patijewicz, Petronela Trochimowicz ż. Eliasza 849 452 18 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0251.htm
10 3 1834 Ostrówki Helena Strusiuk Ostrówki Filip Franciszka Kołtun Michał Hulewicz m.Magdaleny, Ewa Strusiuk ż. Eliasza 849 410 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0227.htm
30 3 1835 Łuck Balbina Magdalena Nowakowska Zaborol Antoni Karolina Siedlecka Eliasz Borysów, Teodozja Naruszewicz 373 12 23 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0007.htm
26 6 1835 Łuck Aleksandra Hulewicz Kniahininek Joachim Józefa Mossakowska Eliasz Pocinicki, Krystyna Nagrodzka 373 25 49 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0013.htm
14 9 1835 Łuck Marianna Michalina Mikłaszewska Łuck Stanisław Apolonia Listowska Eliasz Szczucki, Anna Szczurkiewicz 373 33 66 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0017.htm
17 1 1835 Horochów Antoni Jakubczuk Dołhe Feliks Marianna Eliaszczuk 73 3 8 850 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2073/pages/PL_1_436_73_0001.htm
10 5 1835 Krzemieniec Katarzyna Słobodzianiuk IN Anastazja Eliasz Gilewicz i Marianna Krusiewicz 01-8 11R-12V 48 T 10143-104 DM
22 9 1835 Byszów Konstanty Stupnicki Byszów Jan Józefa Makowska Eliasz Markiewicz, Helena Sokołowska, panna, as. Franciszek Skrobuński, Marianna Mehedowska, panna, Grzegorz Mehedowski, Róża Rakowska, panna, chrz. 25.09.1835 178-51-372 12V 8 Ż BS 27
1 10 1835 Makarów Franciszek Kołosowski Nebelica Wincenty Magdalena Błażejewska Karol Słupecki, Marianna Eliaszewicz, ż. Jakuba, as. Ksiądz Stefan Rubanowicz, Domicella Słupecka, ż. Karola, chrz. 10.10.1835 178-51-372 39V 12 Ż BS 81
8 6 1836 Puliny Marianna Żelazko Berezówka Karol Agata Borowska Kotwicki Eliasz, Grabowska Zofia, wdowa 183 JZ 0 0
20 3 1836 Wiszenki Józefa Szymańska Sołtysy Bazyli Róża Muszyńska Eliasz Niszczy, Praxeda Zieleńska; ch: 22.03. 822 44a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0045.htm
23 7 1836 Wiszenki Mikołaj Marzyński Sołtysy Jan Anastazja Ochrym Eliasz Niszczy, Barbara Marzyńska; ch: 26.07. 822 48a 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0049.htm
29 10 1836 Ptycza Paulina Leszczynska Werba Józef Marianna Eliasz Malewski, Agnieszka Bosiecka 822 225V 27 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0235.htm
1 11 1836 Kisielin Julianna Gronowicz Rudnia Bartłomiej Dorota Ziółkowska Eliasz Zienkiewicz, Maryanna Gierżman; as: Erazm Sełech - "k", Maryanna Łasczews 851 284 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0159.htm
25 9 1836 Targowica Jan Krajewski Borzemiec Jędrzej Aleksandra Romanowska Piotr Brzezniakiewicz, Ewa Kocowska ż. Eliasza 140 18 27 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0012.htm
27 8 1836 Krzemieniec Józef Zawadzki Krzemieniec Antoni Magdalena Witkowska Eliasz Kondratiuk i Domicella Woroniecka 01-10 20R 77 T 59 DM
18 1 1836 Ostróg Adam Soszyński Storonicze Franciszek Anna Maciejowska Eliasz Choma i Marianna Zaręczkowska 171-1-9 2R 8 R DM
5 2 1836 Ostróg Józef Zięba Mohylany Tomasz Marianna Lipska Eliasz Stepanów i ...... 171-1-9 3V 17 R DM
27 6 1836 Lachowce Eleonora Piątkiewicz Żemelińce Michał Karolina Grodkowska Wincenty Bagiński i Tekla Opowska ż. Eliasza 171-1-9 103V-104R 43 R DM
8 10 1836 Lachowce Franciszka Majewska Hulowce Piotr Agata Kamińska Karol Popławski i Aleksandra Michałowska ż. Eliasza 171-1-9 106R 61 R DM
30 7 1837 Kuniów Marianna Jaroszyńska Kuniów NN Aleksandra Jaroszyńska Eliasz Konarzewski, Marianna Szulska panna 171-1-10 87 R 55 ZP R 0
8 12 1837 Kuniów Karol Jasiński Kuniów Antoni Katarzyna Ziembicka Eliasz Konarzewski, Prakseda Boguszewska ż. Józefa 171-1-10 89 R 73 ZP R 0
15 4 1837 Łuck Adam Pruszyński Bajów Wojciech Helena Żukowska Eliasz Litwiński, Agnieszka z Jakubowskich Stecka wdowa 374 16 32 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0013.htm
28 1 1837 Kisielin Mikołay Żełdec Żurawicze Józefat Marta Miłynek Eliasz Kraszewski, Marta Graszczukowa; as: Bazyli Sokoliuk, Chrystyna Panczirecz 852 262 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0137.htm
4 2 1837 Krzemieniec Agata Oleniewicz Bonówka Tomasz Anastazja Eliasz Kucewicz i Anna Forziewicz 01-11 7R 26 T 143 DM
29 11 1837 Krzemieniec Andrzej Ozierny Dworzec Łukasz Zofia Eliasz Hryciuk i Zofia Ozierna 01-11 22V 105 T 161 DM
14 8 1837 Szumsk Marianna Adaszyńska Hucisko Horodyskie Jan Marianna Martyniuk Marciniuk Trochim Martyniuk, Agnieszka Lipczuk ż. Eliasza 245-1-11 479R 50 R RK
13 9 1837 Szumsk Mikołaj Kucharski Kąty Józef Aniela Jakubowska Trochim Kucharski, Marianna Kiryczuk ż. Eliasza 245-1-11 480R 58 R RK
19 9 1837 Szumsk Józef Tomczuk Załuże Stefan Urszula Sopińska Eliasz Denysiuk, Aleksandra Zacharczuk ż. Stefana 245-1-11 480V 59 R RK
18 8 1837 Ostróg Ludwika Zborowska Moszczanica Wielka Antoni Józefa Zawadzka Eliasz Studziński i Agnieszka Wilczyńska 171-1-10 14R 80 R DM
16 12 1837 Ostróg Piotr Zajączkowski Ostróg IN Brygida Eliasz Hanuszkiewicz i Eudozja Prad... 171-1-10 19V 111 R DM
20 5 1838 Wiszenki Julianna Szymańska Sołtysy Bazyli Rozalia Murzyńska Eliasz Nyszczy, Tatiana Nyszczuk - z. Bazylego; ch: 05.06. 824 45a 34 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0046.htm
26 7 1838 Ostrówki Agnieszka Korewska Ostrówki Józef Anna Giedz Antoni Hryciuk, Ewa Trusiuk ż. Eliasza 853 451 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0256.htm
9 7 1838 Krzemieniec Apolonia Witkowska Krzemieniec Wawrzyniec Anna Wasiuk sł. Eliasz Kondratiuk i Marianna Stańkiewicz 01-12 15V 67 T 229 DM
7 4 1838 Szumsk Franciszka Zawadzka Kąty Józef Teresa Kucharska Paweł Kucharski, Marianna Kiryiczuk ż. Eliasza 245-1-12 278V 29 R RK
28 12 1839 Międzyrzec Salomea Eliaszewicz Międzyrzec Jędrzej Agnyka Kupińska 879 243 R 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0251.htm
14 9 1839 Kisielin Józef Zielicz Żuraw Woyciech Teodora Prystup Natan Okentuk, Marta Klimianka; as: Eliasz Kraszewski, Marya Tymoszczuk; ch: 15. 854 323 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0188.htm
22 5 1839 Krzemieniec Jan Aleksandrowicz Bonówka Dominik Helena Oliniewicz pr. Eliasz Kucewicz i pr. Elżbieta Paradowska 01-13 10V 53 T 286 DM
22 5 1839 Krzemieniec Julianna Omilanowska Bereźce Małe Antoni Petronela Weręga ur. Eliasz Gilewicz i ur. Marianna Świderska 01-13 11R 56 T 286 DM
12 8 1839 Białogródka Teresa Antoszczuk Polachowa Mikołaj Julianna Zabrocka pr. Eliasz Jurczuk i ur. Wiktoria Kozielska wdowa 178-3-112 123V 78 Ż DM
4 2 1840 Krzemieniec Agata Sinicka Bonówka Jan Katarzyna Barbaluk Eliasz Kucewicz, Anna Czyczkowska 871 358 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0188.htm
5 1 1840 Nieświcz Julian Aleksander Eliaszewicz Ławrów Franciszek Wincenta Dąbska 435 1 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0001.htm
15 8 1840 Wiszenki Marya Ossowska Rudnia Tomasz Julianna Eliasz Stanisław Boczkowski, Darya Krotianka - "m"; ch; 16.08. 826 84 33 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0085.htm
6 2 1840 Kisielin Aniela Kadłubowska Majdan Osmihowicki Gabryel Teresa Gutkowska Eliasz Kraszewski, Agnieszka Żabska; ch: 11.02. 855 157a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0163.htm
16 1 1840 Brusiłów Antonina Głuszkowska Jezierzany Jan Joanna Drogoszowska Tomasz Zubr, Julianna Mątycka, ż. Ignacego, as.Eliasz Romanowski, Marianna Wasicka, ż. Jacentego, chrz. 17.01.1840 178-51-456 40V 4 Ż BS 93
18 11 1841 Katerburg Maryanna Grządkowska Rybcza Wincenty Antonina Malczewska ur. Eliasz Osiński, Anna Nowicka ż. Jana 199 103 35 872 799
7 12 1841 Nieświcz Walerian Ambroży Eliaszewicz Ławrów Franciszek Wincenta Dombska 436 13 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20436/pages/PL_1_436_436_0007.htm
26 11 1841 Łuck Antoni Więckowski Łuck Karol Anna Leszczyńska Eliasz Piwnicki, Sotera Hakan 377 31 62 827 13V-14R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0016.htm
10 8 1841 Łuck Hipolit Romankiewicz Łuck Józef Marianna Fayt Eliasz Litwiński kapitan, Joanna Kowalewska pannna 377 24 47 827 10R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0013.htm
10 9 1841 Łuck Mikołaj Adolf Wacław Maliszewski Łuck Ignacy Tekla Zajączkowska Eliasz Piwnicki, Sotera Hakan majorowa 377 26 52 827 11V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0014.htm
16 11 1842 Wiszenki Jan Nisczako Sołtysy Franciszek Marianna Szymańska Eliasz Nisczako, Barbara Muszyńska; ch: 18.11. 828 217V 47 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0221.htm
27 3 1842 Łuck Aleksander Załęski Serniki Mateusz Petronela Ronikowska Eliasz Piwnicki, Pawlina Wodowicka 378 9 23 828 144R 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0005.htm
9 12 1842 Łuck Zygmunt Cyprian Zadernowski Serniki Jan Aniela Konopnicka Eliasz Piwnicki, Katarzyna Turczyńska małżonka Eustachego 378 26 75 828 154V 77 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0014.htm
3 4 1843 Klewań Tekla Klewań NN Rozalia sław. Franciszek Guzowski, ur. Paulina Krukowska z. Eliasza 882 135 V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0137.htm
31 8 1844 Targowica Jan Mikołaj Kwiatkowski Borzemiec Piotr Apolonia Wiszniewska Eliasz Ciechanowicz, Rozalia Paszkowska ż. Mateusza. Asyst. Mikołaj Sawicki, Ant 830 189 R 13 ZP 0
10 2 1844 Wiszenki Andrzej Murzyński Sołtysy Jan Anastazja Myślińska Eliasz Nisczak, Tekla Rutkowska; ch: 13.02. 770 7 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0004.htm
23 1 1844 Nabrzuska Karolina Zajączkowska Majdan Karpiłowski Feliks Marcjanna Czwalińska Leon Rubinowski, Marianna Zajączkowska, Eliasz Kadłubowski, Małgorzata Marcinkow 859 487 3 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0262.htm
9 6 1844 Luboml Antoni Iwko Jagodzin Kazimierz Zofia Błaszczuk Marcin Hryciuk, Anna Sawosz ż. Eliasza 859 572 61 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0305.htm
25 1 1844 Wyszogródek Paulina Krzywokulska Wereszczaki Wawrzyniec Magdalena Szewczuk Stanisław Matjasz, Marianna Towarnicka ż. Eliasza 875 845 5 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0449.htm
27 2 1844 Kołki Wincenta nn Matwiejki NN Maryanna Eliasz Szaszkiewicz i Antonina Tyszkiewicz 830 77V 11 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0079.htm
23 12 1844 Połonne Marianna Dąbrowska Łodzianówka Jan Katarzyna Eliasz Bagiński żonaty, Apolonia Krzyżanowska panna 875 441 183 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0225.htm
14 1 1845 Beresteczko Antoni Popczuk Werbeń Maciej Franciszka Tomaszewska Jan Popczuk z Ewą Eliaszanką 7 2 4
8 6 1845 Łuck Marian Goldszmit Łuck Franciszek Julia Sokołowska dop., Eliasz Piwnicki, Anastazja Dawidenko ż. Józefa 385 7-8 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20385/pages/PL_1_436_385_0005.htm
22 8 1845 Dubno Jan Gaszyński Dubno Józef Franciszka Gawrońska Stefan Wolski, Antonina Raczkowska ż. Eliasza 831 119V 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0123.htm
11 10 1845 Deraźne Paweł Ostapowicz Zwiżdże Ksawery Eleonora Bojko 1-dw. Eliasz Wabiszczewicz, Effrozyna Orłowska wdowa 884 206 V 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0213.htm
24 11 1845 Kisielin Klemens Zielicz Żurawiec Wojciech Teodora Eliasz Kraszewski, Honorata Gierzbann - "p"; ch: 27.11. 860 325 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0171.htm
21 1 1845 Teofilpol Agnieszka Frankowska Teofilpol Ignacy Rozalia Barwicka Eliasz Cisar i Marianna Lisiecka panna 178-3-113 394V 8 Ż DM
2 2 1845 Łabuń Antoni Wilczyński fur. Łabuński Jan Marianna Poniatowska 1-dw. Eliasz Orłowski i Zuzanna Porembska ż. Feliksa 178-3-113 121V 13 Ż DM
12 6 1845 Łabuń Antoni Szymański fut. Łabuński Dominik Marianna Dziuryłowska 1-dw. Eliasz Dziuryłowski i Anastazja Domagalska wdowa 178-3-113 125R 42 Ż DM
22 6 1845 Łabuń Jan Ostrowski fut. Łabuński Wojciech Rozalia Gniewusz Grzegorz Rutkowski i Petronela Orłowska ż. Eliasza 178-3-113 125V 46 Ż DM
11 3 1845 Ostropol Pelagia Konstancja Kalińska Ostropol Mamert Zofia Zukotyńska Wlm Hrabia Zygmunt Bniński i Wlm Celestyna Ostaszewska ż. Eliasza 178-3-113 254R 14 Ż DM
19 11 1845 Zasław św. Jana Klemens Rozenspurher Zasław IN Julia s. mieszczanki z Nowogrodu Wołyńskiego, Eliasz Jasieński i Aniela Stebelska panna 178-3-113 74R 65 Ż DM
19 5 1846 Kazimierka Julia Łozińska Płatyczne Franciszek Pawlina Prokopowicz Eliasz Wabiszczewicz żonaty, Zofia Dobrowolska, ż.Feliksa 885 250 11 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0260.htm
12 11 1846 Deraźne Karolina Złaźne NN Marcella Eliasz Wabiszczewicz / Teresa Dębołecka 885 194 R 31 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0204.htm
11 7 1846 Starokonstantynów Pius Melchior Apolinary Łoziński Szkarawka Mała Józef Ludwika Bilińska Wlm Joachim Łoziński Podkomorzy i Wlm Celestyna Ostaszewska ż. Eliasza Deputata 178-3-114 13V 99 Ż DM
21 3 1847 Wiszenki Zofia Olga Kochanowska Rożyszcze Karol Marianna Pag Eliasz Piwnicki, Anna Połońska; ch: 05.10. 773 11 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0006.htm
29 12 1847 Luboml Marianna Macehoniuk Kąty Tomasz Franciszka Antoniuk Eliasz Pawliczuk,Katarzyna Macehoniuk ż. Jana 862 386 110 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0207.htm
16 11 1847 Biała Cerkiew Antonina Studzińska Matiusze Teodor Barbara Błocka Eliasz Szarajewski, Apolonia Dudkowa, chrz. 17.11.1847 178-51-548 7R 66 Ż BS 15
25 1 1847 Fastów Piotr Boczkowski Bertniki Kacper Katarzyna Głowacka Eliasz Okulski, Gertruda Boczkowska, panna, chrz. 26.01.1847 178-51-548 28R 8 Ż BS 57
21 3 1847 Ostróg Józef Ostaszewski Biełotyń Franciszek Elżbieta Tylicka Wojciech Białecki i Anna Krasowska ż. Eliasza 171-1-13 10V 57 R DM
9 9 1847 Kijów Maria Dolińska Kijów Hipolit Julia Eliaszewicz Adolf Dorożyński, Gubernski Sekretarz, Adelajda Dynowska, as. Wiktor Gałuszyński, Gubernski Sekretarz, Franciszka Elaszewicz, chrz.13.09.1847, ojciec Gubernski Sekretarz 178-51-548 45V 52 Ż BS 92
5 3 1847 Rzyszczów Józef Trześniowski Woronówka Michał Józefa Dembska Wiel. Eliasz Zaleski, Faustyna Socharzewska, panna, as. Wiel. Andrzej Gołębiowski, Albina Korczyńska, panna, chrz. 20.04.1847 178-51-548 67R 13 Ż BS 135
29 11 1847 Brusiłów Andrzej Żubr Jezierzany Tomasz Domicella Didkowska Eliasz Romanowski, Małgorzata Szymańska, ż. Piotra, as. Stanisław Gałecki, Katarzyna Gałecka, panna, chrz. 30.11.1847 178-51-548 84R 66 Ż BS 169
26 12 1847 Brusiłów Szczepan Wasicki Jezierzany Antoni Józefa Kwiatkowska Łukasz Sokołowski, Teresa Romanowska, ż. Eliasza, chrz. 28.12.1847 178-51-548 85R 72 Ż BS 171
17 9 1847 Horbulów Wiktoria Tekla Wereszczak Horbulów Dionizy Julia Piotrowska Eliasz Komplicki, Nadzieja Bożyczk,as. Jan Rudnicki, Julia Bolc, chrz. 18.10.1847 178-51-548 106R 26 Ż BS 219
13 6 1848 Nowogród Antoni Kuczyński Kamienny Brod Błażej Helena Daniszewska Kuczyński Eliasz, Kuczyńska Katarzyna, ż. Jana 128 JZ
10 2 1848 Łokacze Piotr Niewiadomski Jakowicze Jan Katarzyna Bajdecka Eliasz Gryczuk, Marianna Sieńkiewicz ż. Wawrzyńca 353 7-8 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20353/pages/PL_1_436_353_0005.htm
6 1 1848 Zasław św. Józefa Teresa Piaskarska Horodyszcze Hieronim s. Sebastiana Franciszka c. Gabriela Mogilnicka prac. Paweł Jakoś s. Wojciecha żonaty, Apolonia Jaworska ż. Eliasza 178-3-117 1R 2 Ż
17 2 1848 Ostróg Antonina Burkowska Biełotyń Jan Anna Baszyńska Stanisław Kraciński i Brygida Swiczarska ż. Eliasza 171-1-14 4V 22 R DM
1 6 1849 Bazalia Karol Ostapiuk Borszczówka Tomasz Julianna Eliasz Trochymczuk, Marianna Ostapiukowa 178-3-118 92V-93R 59 Ż DW 175
20 2 1850 Nieświcz Franciszka Zawistowska Ławrów Antoni Teresa Fusyk Eliasz dąbrowski, Małgorzata Matusiewicz panna 445 4-5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20445/pages/PL_1_436_445_0003.htm
9 5 1853 Wyszogródek Antonina Mielniczuk Żukowce Krzysztof Helena Stasiuk Jan Mielniczuk, Eudokia Dudenkowa z. Eliasza 878 384-385 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0204.htm
8 10 1853 Wyszogródek Eduart Błażek Musurowce Stefan Anna Kowalczuk Stefan Mazurek, Franciszka Sierota ż. Eliasza 878 392-393 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0208.htm
20 9 1853 Luboml Katarzyna Sawosz Sawosze Franciszek Marianna Jurek Jacenty Sawosz, Aniela sawosz ż. Eliasza 865 103 76 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0055.htm
15 11 1853 Ostrówki Marianna Jesionek Wola Ostrowiecka Wojciech Katarzyna Bahniuk Eliasz Trusiuk, Anna Kumowa? wdowa 563 18 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20563/pages/PL_1_436_563_0010.htm
13 12 1854 Łuck Emilia Janicka Czerczyce Franciszek Kamila Smolińska Eliasz Piwnicki, Lucyna Tarzykowicz ż. Jana 391 2-3 1 0
29 9 1855 Białogródka Michał Podgórski Kuźmińce Julian Agnieszka Sławecka Jan Dubowicz i Pelagia Szchorowska ż. Eliasza 178-03-123 506V-507R 82 Ż DM
16 6 1857 Litowiż Piotr Wasilewski Tyszkiewicze Kasper Józefa Eliasz Czerniak, Zofia Szorc 898 209V-210R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0211.htm
3 8 1857 Ostropol Cezary Drozdowski Ostropol Krzysztof Agnieszka Adamska Eliasz Boemski i Antonina Adamska ż. Jana 178-3-73 320V-321R 24 Ż DM
25 10 1858 Wołoczyska Franciszek Szymczyszyn Wołoczkowce Jan Marianna Josifowa chł. Eliasz Mosteniec, Ludwika Weretiuk ż. Stefana, as. Piotr Marczyszyn, Marianna Dulkowa wdowa 178-3-127 78V-79R 67 Ż DW 157
15 4 1859 Ostrówki Marceli Kloc Wola Ostrowiecka Jan Katarzyna Szwed Eliasz Trusiuk, Katarzyna Pińkowska ż. Wojciecha 870 386 14 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0211.htm
14 6 1861 Ostróg Aniela Frolich Choteń Wincenty Antonina Podgruszecka Eliasz Krajczyński i Ewa Krajczyńska ż. Feliksa 654-1-36 2V Rapt. R DM
28 6 1861 Ostróg Emilia Rembuld Pieniowa Góra Jan Marianna Polkiewicz Unter Oficer Antoni Woźnicki i Katarzyna Lechowicz ż. Eliasza 654-1-36 3V Rapt. R DM
14 11 1861 Ostróg Stanisław Karpiński Choteń Marcin Anna Rudkowska Eliasz Grzesiuk i Teofila Chomicz ż. Konstantego 654-1-36 5V Rapt. R DM
19 11 1862 Żytomierz Stanisław Kostka Feliks Walery Pawlikowski Żytomierz Erazm Marta Ludwika Żurawska Aleksander Złotorowicz, Maria Kellus, asystowali: Eliasz Paszkowski, Anastazja Paszkowska 178-3-54 17 Ż DG
21 9 1863 Brody Tekla Heldmann Wysocko 120 Michał Katarzyna Kowaleska Eliasz Długaszek, Magdalena Lesków L 129R
23 3 1863 Żytomierz Leonilda Micinska Żytomierz Apolinary Leonia ? Orłowska Liborij Rodziewicz, Julia Mołczanowska, asystowali Eliasz Paszkowski, Pawlina Szulcow 178-3-54 29 76 Ż DG
10 8 1863 Żytomierz Romana Oktawia Kuczynska Żytomierz Karol Oktawia Pankiewicz Eliasz Jaszczewski, Cezaryna Pankiewicz, asystowali: Ksawery Bojnowski, Maria Pankiewicz 178-3-54 63 222 Ż DG
18 11 1863 Żytomierz Antonina Salomea Wachowska Żytomierz Leon Wiktoria Węgrzynowska Eliasz Faszczewski, Antonina Drzewiecka 178-3-54 81 293 Ż DG
5 2 1863 Stary Oleksiniec Anna Kozaczewska Rydoml Karol Teresa Masłowska chł. Eliasz Kaziura, Feśka Sycz ś. Jana 245-1-21 228V-229R 3 R
3 8 1863 Stary Oleksiniec Stefan Sobczuk Rostoki Paweł Zofia Łancet chł. Stefan Eliaszuk, Anastazja Charyton ż. Ignacego 245-1-21 231V-232R 16 R
23 11 1864 Żytomierz Klementyn Romanowski Żytomierz Marceli Oktawia Bielińska ? syn sekretarza gub., Eliasz Paszkowski, Pelagia Romanowska 178-3-61 13 Ż DG
29 12 1864 Żytomierz Michał Żytomierz Marianna Dobrzańska nieprawego łoża syn, Eliasz Żurawski, Apolonia Baranowska 178-3-61 2 Ż DG
15 10 1864 Rzyszczów Teresa Anna Owsiany Juszki Adam Salomea Sosnowska Szl. ur. Eliasz Socharzewski, Kunegunda Piotrowska 312-1-86 194 33 m.K KM
18 4 1865 Torczyn Narcyz Okorski Chorochoryn Adolf Elżbieta Michalewicz podoficer Eliasz Malinowski, Honorata Okorska 651 12-13 16 0
10 8 1865 Żytomierz Jadwiga Tucewicz Żytomierz Stefan-Dominik Stanisława-Waleria Łabencka córka tyt.seketarza / Eliasz s. Andrzeja Jaszczewski- radca tyt., Oktawia żona asesora kol.Ludwika D 178-3-61 37 236 Ż DG
4 2 1865 Żytomierz Józef Balarka Marianna Chodorowska nieślubny syn, Eliasz Słowiński, Rozalia Dubieniecka 178-3-61 7 27 Ż DG
16 1 1865 Żytomierz Antoni Barycki Wacków Jan Elżbieta Kozłowska syn dw., Wincenty Rynkiewicz, Franciszka Czyżewska, asystowali: Eliasz Obłomski, Karolina Żalinska 178-3-61 5 18 Ż DG
28 11 1865 Żytomierz Elżbieta Węgłowska Futor Rudkowskiego Paweł Katarzyna Świerżewska córka dw./ Eliasz Rutkowski, Marcianna Czerny 178-3-61 46 304 Ż DG
5 11 1865 Żytomierz Emeryka Sambor Żytomierz Adolf Katarzyna Fenikowska córka dw./ Eliasz Bielski, Aleksandra Deliass 178-3-61 52 340 Ż DG
2 1 1866 Luboml Marianna Macegoniuk Luboml Andrzej Rozalia Bagniuk Paweł Kowalczuk, Helena Buławin? ż. Eliasza 310 2 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20310/pages/PL_1_436_310_0002.htm
15 8 1866 Żytomierz Marian-Piotr Wereszczak Żytomierz Stanisław s.Sylwestra Helena c.Piotra Struś [11.09.1866] syn radcy tyt., Eliasz Jaszczewski- ases.kol., i Antonina Drzewiecka- asesorowa kol., a 178-3-63 45 212 Ż 87 i 88 DG
22 9 1866 Żytomierz Maurycy Sambor Żytomierz Józef Aniela Dowgird [30.10.1866] Aleksander Żyrbo i Zofia Rychlińska, asyst.: Eliasz Bielski i Cecylia Czynger ? 178-3-63 55 265 Ż 107 i 108 DG
31 11 1866 Żytomierz Karolina Czerny ? Futor Rutkowskiego Józef Marcianna Borowska [4.12.1866] córka mieszcz., Eliasz Rutkowski- mieszcz. i mieszcz. Petronela Łońska, żona Franciszka 178-3-63 65 314 Ż 127 i 128 DG
6 6 1866 Rzyszczów Helena Domicela Bobińska Lipowy Róg Sylwan Pelagia Socharzewska Ludwik Jankowski, Seweryna Prumińska ż. Adolfa, Eliasz Socharzewski, Józefa Leonowicz 312-1-90 221 20 m.K KM
14 10 1867 Tuczyn Jadwiga Urbanowicz Leonówka Józef Eufrozyna Żarczyńska Eliasz Urbanowicz, Franciszka Pawlowska wdowa 681 24-25 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0013.htm
1 5 1868 Lachowce Filip Gorajski Lachowce Jan Kamila Uteusz Eliasz Malinowski i Anastazja Łukomska ż. Antoniego 178-3-146 212V-213R 26 Ż DM
14 10 1868 Stary Oleksiniec Ignacy Kowalczuk Rydoml Mikołaj Marianna Paszko chł. Józef Olejnik, Marianna Kaziura ż. Eliasza 426-1-41 92V-93R 37 T DW 862
16 11 1868 Stary Oleksiniec Józef Dobrawski Nowy Oleksiniec Stefan Tekla Moczulska mieszcz. Antoni Mazur, Maria Krawczyna ż. Eliasza 426-1-41 93V-94R 40 T DW 863
17 12 1868 Stary Oleksiniec Wiktoria Matiasz Rydoml Paweł Domicela Pinkiewicz chł. Eliasz Kaziura, Teresa Kozaczewska ż. Karola 426-1-41 94V-95R 43 T DW 864 0
2 9 1869 Szumbar Marianna Staszkiewicz Borki Julian Rozalia Pacewicz kpt. Piotr Leontiew Iwanow, Karolina Osińska ż. Eliasza 626 163-164 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0084.htm
28 10 1869 Brody Józef Rogocki Suchowola 50 Michał Maria Tymus Eliasz Tymus, Anastazja Szymczuk L 130V
5 11 1869 Łuck Edmund Mierzejewski Miłusze Marcin Eleonora Lutowska Eliasz Piwnicki, Zdzisława Lipska 400 2-3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20400/pages/PL_1_436_400_0002.htm
15 11 1869 Tuczyn Elżbieta Kopiej Reczyca Faustyn Joanna Dziekańska Eliasz Urbanowicz, Józefa Kopiej ż. Stanisława 683 22-23 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0012.htm
14 6 1869 Białogródka Aniela Stefańska Hulowce Jan Józefa Dżog ? Benedykt Piotrowski i Józefa Malinowska ż. Eliasza 178-03-81 426V-427R 72 Ż DM
10 7 1869 Białogródka Marianna Krzemińska Szarłajówka IN Józefa Krzemińska c. panny, Eliasz Ciechocki i Franciszka Baczyńska ż. Feliksa 178-03-81 430V-431R 88 Ż DM
24 4 1870 Turzysk Leopold Łączyński Lityń Gracjan Józefa Eliaszewicz 738 6-7 12 0
11 4 1870 Grzymałów Anastazja Czerwińska Zarubińce Wojciech Franciszka Mazur Eliasz Sławski, Katarzyna Sławska 1677 14 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0008.htm
1 1 1870 Łanowce Tomasz Suprun Siniowce Jan Aleksandra Eliasz Błaszczuk i Maria Marciniuk ż. Adama 1-46 2V-3R 5 T 1017 DM
24 2 1870 Tuczyn Maciej Reszczyński Cecylówka Józef Magdalena Kopiej Eliasz Reszczyński, Magdalena Zacharzewska ż. Józefa 684 4-5 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20684/pages/PL_1_436_684_0003.htm
8 10 1871 Grzymałów Maria Kalita Zarubińce Mikołaj Rozalia Tesluk Eliasz Sławski, Barbara Czeryba 1677 15 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0008.htm
26 4 1872 Grzymałów Paweł Czerwiński Zarubińce Wojciech Franciszka Mazur Eliasz Sławski, Tekla Mazur 1677 16 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0009.htm
19 6 1872 Sidorów Paweł Zaborowski Szydłowce 39 Stefan Katarzyna Kuryk Eliasz Haszczyniuk, Katarzyna Łoza ż. Jana 1205L 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0007.htm
9 5 1874 Jałowicze Mikołaj Włodzimierz Łączyński Pjanie Gracjan Józefa Eliaszewicz 148 6-7 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20148/pages/PL_1_436_148_0005.htm
18 1 1874 Kuniów Marianna Eliaszyńska Miakoty Erazm Ludwika Nawrocka Józef Żukowski i Antonina Podhorodecka ż. Andrzeja 178-3-78 332V-333R 5 Ż DM
14 3 1874 Łanowce Joanna Czabaj Siniowce Jan Apolonia Eliasz Błażczuk i Marianna Winniczuk ż. Piotra 1-68 125V-126R 7 T DM
9 11 1875 Jałowicze Modesta Emeryka Łączyńska Pianie Gracjan Józefa Eliaszewicz 150 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20150/pages/PL_1_436_150_0002.htm
29 3 1875 Kuniów Aleksander Baranowski Iliaszówka Józef Katarzyna Przewłocka Eliasz Zawadowski i Marcelina Krzemińska panna 178-3-78 368V-369R 29 Ż DM
16 9 1875 Kuniów Józefa Witkowska Pererosłe Stanisław Aleksandra Domalewska Eliasz Witkowski i Antonina Piotrowska ż. Piotra 178-3-78 377V-378R 68 Ż DM
20 3 1876 Brody Andrzej Moliński Suchowola 77 Michał Katarzyna Poźniak Eliasz Chomycz, Pelagia Czyż L
15 6 1876 Kuniów Rozalia Staszewska Radohoszcz Mała Jan Zofia Sławińska Eliasz Galimski i Helena Mogilnicka ż. Stanisława 178-3-78 417V-418R 57 Ż DM
20 7 1876 Luboml Franciszek Mordacz Sawosze Błażej Marianna Paździer Eliasz Sawosz, Katarzyna Tołyż ż. Piotra 319 34 82 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20319/pages/PL_1_436_319_0018.htm
23 2 1877 Szumsk Marianna Błaszczuk Załuże Tomasz Franciszka Sopińska chrz. 26.02 Eliasz Błaszczuk, Apolonia Kasiuba ż. Franciszka 1-229 7V-8R 28 T DM 653
7 4 1877 Kuniów Tekla Mogilnicka Radohoszcz Mała Władysław Helena Rosińska Eliasz Galimski i Rozalia Paciorkowska ż. Karola 178-3-78 457V-458R 40 Ż DM
15 10 1877 Kuniów Jadwiga Samojłowicz Pererosłe Kazimierz Karolina Dzwonkowska Julian Kamiński i Aniela Witkowska ż. Eliasza 178-3-78 469V-470R 87 Ż DM
10 12 1877 Kuniów Gracjan Zawadzki Radohoszcz Gracjan Kamila Popławska Eliasz Galimski i Zuzanna Pacewicz ż. Stanisława 178-3-78 472V-473R 98 Ż DM
8 10 1878 Krzemieniec Franciszek Martynowicz Krzemieniec Jan Salomea Lemińska ziemianin Stefan Wierzyński, wlm. Adela Kaczorowska ż. Eliasza 426-1-72 13V-14R 51 T
24 7 1878 Szumsk Karol Pawłowski Załuże Michał Joanna Tomaszewska chrz. 30.07 Eliasz Błaszczuk, Katarzyna Kucharska ż. Jana 1-230 22V-23R 85 T DM 737
5 8 1878 Szumsk Karol Golaszyński Kurjanki Konstanty Julia Jasińska chrz. 13.08 Jan Żukowski, Aniela Witkowska ż. Eliasza 1-230 24V-25R 93 T DM 739
7 9 1878 Szumsk Mikołaj Sopiński Hucisko Pikulskie Antoni Franciszka Jastrzębska chrz. 10.09 Eliasz Błaszczuk, Agnieszka Głowacka ż. Franciszka 1-230 25V-26R 101 T DM 740
1 6 1878 Kuniów Justyn Sakiewicz Radohoszcz Jan Karolina Zawadzka Eliasz Galimski i Katarzyna Jaworska ż. Kondrata 178-3-78 505V-506R 41 Ż DM
4 9 1878 Kuniów Mikołaj Aliagierski Pererosłe Karol Józefa Łukomska Julian Załuski i Aniela Witkowska ż. Eliasza 178-3-78 511V-512R 68 Ż DM
1 8 1879 Dederkały Aniela Lesiak Dederkały Wielkie Andrzej Katarzyna Zajączek Eliasz Bączkowski, Franciszka Krajewska ż. Stanisława 57 60-61 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0033.htm
19 10 1879 Dederkały Piotr Drapaluk Dederkały Małe Maksym Marianna Osińska Eliasz Niewiadomski, Maria Drapaluk z. Jana 57 66-67 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0036.htm
24 7 1879 Łanowce Jakub Czabaj Siniowce Jan Paulina Miesińska Eliasz Błaszczuk, Marianna Czabaj ż. Jana 1-73 102V-103R 10 T
14 11 1880 Szumbar Mieczysław Omelański Borki Tomasz Felicjanna Kowalewska Eliasz Osiński, Franciszka Listowska ż. Pawła 626 125-126 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0064.htm
10 3 1880 Kuniów Gabriel Zawadowski Iliaszówka Władysław Karolina Chmurowska Mikołaj Sokołowski i Feliksa Zawadowska ż. Eliasza 178-3-78 587V-588R 20 Ż DM
1 4 1880 Kuniów Leon Katafoni Iliaszówka Józef Józefa Strzelecka Jan Baranowski i Feliksa Zawadowska ż. Eliasza 178-3-78 593V-594R 41 Ż DM
23 7 1881 Kuniów Wincenty Aliagierski Pererosłe Karol Józefa Łukomska Julian Załuski i Aniela Witkowska ż. Eliasza 178-3-78 635V-636R 55 Ż DM
1 9 1881 Kuniów Rozalia Lisowska Laszówka Paweł Helena Zawadowska Eliasz Zawadowski i Aniela Jezierska ż. Stanisława 178-3-78 638V-639R 68 Ż DM
10 11 1881 Łanowce Filomena Chabluk Siniowce Michał Julia Błaszczuk Dominik Błaszczuk i Joanna Błaszczuk ż. Eliasza 1-75 91V-92R 24 T 101 DM
8 12 1883 Grzymałów Karolina Kuchcicka Zarubińce Józef Maria Iwska Eliasz Hołyk, Anna Buczko 1677L 35 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0018.htm
4 1 1883 Kowel Jadwiga Bielecka Kowel Mikołaj Stefania Krzyżanowska Eliasz Starzyński, Maria Palczarska 284 6-7 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20284/pages/PL_1_436_284_0004.htm
29 11 1884 Kuniów Stanisław Baranowski Laszówka Mikołaj Petronela Przewłocka Eliasz Zawadowski i Michalina Białous ż. Jakuba 178-3-78 783V-784R 80 Ż DM
25 9 1884 Luboml Marianna Tatys Wydżgów Grzegorz Rozalia Dominczuk Eliasz Sawczuk, Aniela Tatys ż. Józefa 327 60 117 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0032.htm
20 4 1884 Łanowce Stanisław Błaszczuk Siniowce Jan Antonina Hulanicka Piotr Didyk i Anna Błaszczuk ż. Eliasza 1-78 102V-103R 11 563 DM
19 7 1884 Łanowce Wincenty Marciniuk Siniowce Bartłomiej Konstancja Jakowin Ludwik Poziumski i Joanna Błaszczuk ż. Eliasza 1-78 105V-106R 20 566 DM
2 12 1884 Łanowce Karolina Winniczuk Siniowce Jan Wiktoria Błaszczuk Eliasz Błaszczuk i Antonina Błaszczuk ż. Jana 1-78 108V-109R 29 569 DM
5 1 1885 Kuniów Marcelina Zawadowska Laszówka Władysław Karolina Chmurowska Mikołaj Sokołowski i Feliksa Zawadowska ż. Eliasza 178-3-86 1V-2R 2 Ż DM
3 2 1885 Kuniów Olimpia Jezierska Laszówka Stanisław Aniela Zawadzka Adam Jezierski i Feliksa Zawadowska ż. Eliasza 178-3-86 3V-4R 9 Ż DM
21 7 1885 Kuniów Jakub Radziszewski Laszówka Szymon Józefa Szpakowska Jan Szpakowski i Katarzyna Radziszewska ż. Eliasza 178-3-86 14V-15R 54 Ż DM
14 8 1885 Kuniów Magdalena Wysocka Laszówka Franciszek Sabina Zawadowska Eliasz Zawadowski i Marcelina Krzemińska ż. Michała 178-3-86 17V-18R 66 Ż DM
4 6 1887 Grzymałów Jan Rakszawa Ostapie Karol Antonina Gadzicka Eliasz Maków, Zofia Gruda 1614 24 31 EK 0
15 4 1887 Grzymałów Karolina Mierzwińska Łysa Góra Paweł Petronela Kaczor Eliasz Zełeneńki, Agnieszka Kibał 1614 41 7 EK 0
11 3 1887 Grzymałów Karolina Porochańska Wolica Józef Anna Wierzbicka Eliasz Iwanko, Paulina Prodens 1614 50 2 EK 0
20 10 1887 Grzymałów Tekla Piszko Wolica Jan Regina Dziwir Eliasz Iwanko, Aleksandra Pradyns 1614 51 6 EK 0
8 2 1887 Szumsk Dorota Kasiuba Załuże Marcin Michalina Marciniuk Jakub Kasiuba i Agnieszka Błaszczuk ż. Eliasza 01-232 87V-88R 28 DM 955 T
9 8 1887 Szumsk Mikołaj Jasiński Hucisko Pikulskie Piotr Marianna Sopińska Jan Krasicki i Agnieszka Błaszczuk ż. Eliasza 01-232 107V-108R 127 DM 975 T
6 8 1887 Dederkały Marceli Kubow Dederkały Małe Piotr Aniela Birezińska Eliasz Niewiadomski i Franciszka Mazurek ż. Michała 1-81 78V-79R 27 T DM 977
17 9 1887 Kuniów Bronisław Szpakowski Teremne Jan Katarzyna Radziszewska Tomasz Radziszewski i Katarzyna Radziszewska ż. Eliasza 178-3-86 96V-97R 54 Ż DM
23 9 1887 Kuniów Tekla Jezierska Laszówka Stanisław Aniela Zawadzka Adolf Jezierski i Feliksa Zawadowska ż. Eliasza 178-3-86 96V-97R 55 Ż DM
17 1 1888 Torczyn Antonina Wodowicka Ulaniki Konstanty Teresa Pawłowska Eliasz Malinowski, Ludwika Siedlecka 674 6-7 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20674/pages/PL_1_436_674_0004.htm
26 10 1888 Luboml Józefa Kaganiuk Luboml Stanisław Marianna Macegoniuk Eliasz Czuń, Franciszka Jankowska ż. Grzegorza 331 70 137 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0036.htm
7 9 1888 Kuniów Mikołaj Szpakowski Teremne Piotr Aleksandra Dembicka Eliasz Radziszewski i Katarzyna Szpakowska ż. Jana 178-3-86 145V-146R 85 Ż DM
20 10 1888 Kuniów Stanisław Żygadło Siwir Michał Marianna Popławska Adam Fidykowski i Marianna Koftunowicz ż. Eliasza 178-3-86 148V-149R 100 Ż DM
19 12 1889 Torczyn Olimpia Lejtner Ulaniki Aleksander Elżbieta Bogucka Ludwik Omelański, Jozefata Malinowska ż. Eliasza 676 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20676/pages/PL_1_436_676_0002.htm
3 8 1889 Radziwiłłów Stefan Malecki Gaje Michał Helena Tuszakowska Eliasz Romanowski, Ludwika Tuszakowska 0.1-81B 58 V-59 R 39 T
20 12 1889 Kuniów Albin Szpakowski Teremne Jan Katarzyna Radziszewska Jakub Kondracki i Katarzyna Radziszewska ż. Eliasza 178-3-86 202V-203R 122 Ż DM
11 4 1890 Kuniów Karol Jezierski Laszówka Rafał Michalina Dobrzańska Eliasz Zawadowski i Jadwiga Katafoni panna 178-3-86 329V-330R 37 Ż DM
13 6 1890 Kuniów Antoni Jezierski Laszówka Stanisław Aniela Juchkiewicz Jakub Białous i Filomea Zawadowska ż. Eliasza 178-3-86 331V-332R 50 Ż DM
20 12 1890 Kuniów Józef Telicki Laszówka Antoni Petronela Żygadło Stanisław Jezierski i Feliksa Zawadowska ż. Eliasza 178-3-86 341V-342R 111 Ż DM
7 8 1891 Tuczyn Kajetan Urbanowicz Leonówka Józef Eufrozyna Żarczyńska Eliasz Urbanowicz, Barbara Urbanowicz z. Adama 705 28-29 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0015.htm
25 3 1891 Kuniów Józefa Żygadło Siwir Michał Marianna Sokołowska ? Feliks Lasnowski? (Łastowski) i Marianna Kolbanowicz ż. Eliasza 178-3-86 364V-365R 38 Ż DM
19 4 1891 Kuniów Franciszka Frol fut. Koziński Feliks Teresa Żukowska Eliasz Żukowski i Anna Boczkowska ż. Jana 178-3-86 365V-366R 43 Ż DM
4 6 1891 Kuniów Józef Nawrocki Siekierzyńce Franciszek Aniela Zielińska Eliasz Gresiuk i Adela Krzemińska ż. Michała 178-3-86 368V-369R 57 Ż DM
11 9 1891 Kuniów Ludwik Jezierski Laszówka Rafał Michalina Dobrzańska Eliasz Zawadowski i Petronela Telicka ż. Antoniego 178-3-86 375V-376R 92 Ż DM
10 9 1891 Kuniów Franciszka Szpakowska Teremne Piotr Aleksandra Dębicka Eliasz Radziszewski i Tekla Podhorodecka ż. Antoniego 178-3-86 376V-377R 98 Ż DM
25 12 1892 Luboml Marianna Tatys Wydżgów Grzegorz Rozalia Dominczuk Eliasz Szewczuk, Marianna Olchowska ż. Józefa 335 72-73 141 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0037.htm
24 2 1893 Torczyn Józefa Jakubowska Smolarnia Horodyńska Hipolit Julia Siedlecka Eliasz Malinowski, Marcelina Łaskarzewska panna 679 12-13 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0007.htm
9 3 1893 Łanowce Franciszka Czabaj Siniowce Jan Apolonia Misińska Stanisław Misiński i Joanna Błaszczuk ż. Eliasza 1-81zh 139V-140R 11 T 275 DM
30 1 1893 Kuniów Antoni Postowski? Dobrzyń Szymon Katarzyna Ostaszewska Paweł Bartosiewicz i Rozalia Bartosiewicz ż. Eliasza 178-3-86 460V-461R 9 Ż DM
29 4 1893 Kuniów Zygmunt Telicki Ilaszówka Antoni Petronela Dżygadło Anastazy Baranowski i Feliksa Baranowska ż. Eliasza 178-3-86 470V-471R 61 Ż DM
2 8 1894 Białogródka Maria Wasilewska Hulowce Michał Karolina Maciejewska Eliasz Wasilewski, Witalisa Szyszkowska ż. Władyslawa 17-2-81 26V-27R 126 Ch
22 6 1895 Kuniów Feliks Telicki Laszówka Antoni Petronela Żygadło Adolf Jezierski i Feliksa Zawadowska ż. Eliasza 178-3-86 555V-556R 83 Ż DM, DW
27 8 1896 Kuniów Jan Jezierski Ilaszówka Rafał Michalina Dobrzańska Aleksander Korewa i Feliksa Zawadowska ż. Eliasza 178-3-86 619V-620R 95 Ż DM
25 9 1897 Brody Michał Moliński Suchowola 213 Józef Anna Rogocka Maksym Olejnik, Maria Tuszak ż. Eliasza L 17
13 2 1897 Kuniów Bronisława Sokołowska Laszówka Ignacy Karolina Francka Marcin Ozimkowski i Feliksa Zawidowska ż. Eliasza 178-3-86 652V-653R 21 Ż DM
7 6 1898 Kuniów Feliks Jezierski Ilaszówka Adolf Teofila Łukomska Marcin Jezierski i Feliksa Zawadowska ż. Eliasza 178-3-86 712V-713R 68 Ż DM
20 9 1898 Kuniów Wincenty Świderski Gurszczyzna Stanisław Maria Falkowska Eliasz Żukowski i Paulina Falkowska panna 178-3-86 723V-724R 112 Ż DM
19 3 1899 Kuniów Józefa Adaszyńska Chiniówka Mikołaj Michalina Wysocka Eliasz Ostaszewski i Celestyna Mińkiewicz ż. Piotra 178-3-86 769V-770R 67 Ż DM
16 10 1899 Kuniów Aniela Jezierska Laszówka Rafał Michalina Dobrzańska Marcin Jezierski i Feliksa Zawadowska ż. Eliasza 178-3-86 783V-784R 143 Ż DM
1 1 1901 Tuczyn Marcin Bagiński Kudranka Kazimierz Franciszka Bagińska Eliasz Bagiński, Anastazja Bagińska ż. Donata 957 1V-2R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0002.htm
24 4 1903 Brody Józef Ziombro Suchowola 244 Dominik Anna Bilecka Józef Moliński, Teoronia Hudyma ż. Eliasza L 7
20 1 1904 Tuczyn Wincenty Łukomski Leonówka Modest Adela Makowska Eliasz Makowski, Bibiana Makowska ż. Aleksandra 989 4V-5R 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0005.htm
3 1 1905 Horochów Zofia Krukowska Ochłopów Tomasz Antonina Eliasz 974 1V-2R 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0002.htm
5 12 1908 Szumsk Maria Jastrzembska Huta Stara Jan Olimpia Jastrzembska Jan Oborski, Marcelina Jastrzembska ż. Eliasza 426-1-97 40V-41R 200 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HL-Z?i=644&cat=834002
6 10 1913 Kijów Św. Aleksandra Maria Wanda Eliaszewicz Kijów Konstantyn Helena Żebrowska Stanisław Sopotnicki i Halina Gęsiorowska 312/1/129 27V-28R 105 m.K JM1
14 6 1915 Tbilisi Leon Zienkowicz Tbilisi Michał s.Józefa Antonina c.Józefa Sobańska Stefan Mularski s. Eliasza, Anna Sobańska 110R-V 50 Tb
4 3 1919 Tbilisi Kazimierz Gazda Tbilisi Jan Elżbieta Pukas Eliasz Jezow, Zofia Jezowa 218R 14 Tb DW

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
24 11 1732 Torczyn Paweł Diminski (Dyminski) Wiktoria Tchorzewska Kwasowica pann Eliasz Romanowicz, Stanisław Zarzecki 49 b/nr EH
12 2 1747 Szumsk Aleksander Furdit Borki Apolonia Sirocka Borki Eliasz 297-1-180 13V Ł RK
23 10 1763 Szumsk Łukasz Krzysztuk Waśkowce Klara Podolska Waśkowce p Eliasz Lignifaber, Kazimierz Nowakoski, Ewa Bilewiczowa 297-1-180 41V Ł RK
2 2 1766 Szumsk Kazimierz Kokoruczuk Kokurowski Rudnia Antonowiecka k Marianna Jasińska Kąty p Antoni Kotwicki, Eliasz Michalczuk 297-1-180 47R Ł RK
19 6 1769 Szumsk Antoni Dmuchowski Dmochowski Zahajce w Katarzyna Bogacka Zahajce w Eliasz Biskupski, Szymon Chmielowski, Ewa Junicka 297-1-180 51V Ł RK
2 1772 Szumsk Franciszek Malinowski Kruholec Anna Szum? Kruholec Ignacy Balicki, Eliasz Kondratiuk 297-1-180 59V Ł RK
25 6 1796 Meżyrów Jan Brygier w Anna Tomkowa Meżyrów Eliasz Stolarz, Wojciech Perejmybido, Wojciech Swiądrowski 1R Ch
19 9 1798 Meżyrów Filip Furman Marianna Domczukowa Mołochów Eliasz Stolarz, Krzysztof Wielgolaski 16R Ch
2 9 1800 Gródek Mikołaj Michalczuk Gródek Anna Puszko Gródek Szniawski Kazimierz Baginski Eliasz JZ
27 10 1801 Gródek Jan Puszka Ludwipol Katarzyna Mostowa Gródek Kokowski Antoni Mielnik Eliasz JZ
11 2 1806 Szumsk Jan Pawłowski Bykowce k Rozalia Terlecka Bykowce p Franciszek Mikulski, Maciej Kowalewski, Eliasz Domański 297-1-183 56R Ł RK
10 11 1807 Szumsk Onyszko Martyniuk Onyszkowce, obrz. gr. k Magdalena Elyasz Eliasz Hucisko Surażskie p Andrzej Zwolski, Joachim Jarmoluk 297-1-183 63R Ł RK
2 2 1811 Dubno Jan Sułko w Anna Czysnowska Dytynicze Eliasz Kowalewski, Wawrzyniec Polakow 64 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0002.htm
21 7 1814 Dubno Jan Zajączkowski 24 Wojciech Marianna Justyna Sarosielska Ksawerówka 23 Grzegorz Marianna Andrzej Markiewicz, Eliasz Zajączkowski 64 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0021.htm
9 11 1824 Krzemieniec Marcin Słobodzianiuk Bonówka (G-U) Helena Filkiewicz Bonówka 20 Eliasz Derewiński, Andrzej Krzyszkowski, Jan Paradowski 300 39 45 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0020.htm
7 11 1826 Krzemieniec Leon Bendaruk Folwarki Wielkie 25 Ewa Osikow Folwarki Wielkie 15 Eliasz Mataski, Jan Ihnatow 300 74 34 ZP 0
8 11 1826 Krzemieniec Daniel Hołowaczuk Ludwiszcze 20 Marianna Przytulanka Ludwiszcze 18 Eliasz Półtoraczuk, Pantaleon Koropczuk, Stefan Magdajczuk 300 75 36 ZP 0
5 2 1827 Wiszenki Anton Szrajczuk Zołobów 34w Jan Anna (?) Zułobowska Praxeda NN Rożyszcze 24 NN NN Józef syn Eliasza, Chwedor Kowalczuk, ks. Stefan Wyżewski 813 93a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0093.htm
30 7 1827 Łuck Bazyli Kowalczuk Łuck 46 Maksym Teodora Katarzyna Bernacka Łuck 25 Jan Ewa Eliasz Szczucki, Jędrzej Więckowski 813 21 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0022.htm
6 11 1827 Luboml Mikołaj Pilipczuk Binduga 18 Mikołaj Pelagia Malczuk Anna Pawelczuk Binduga 15 Antoni Marta Strylczuk Wawrzyniec Mikołajczuk, Eliasz Malczuk 301 23 43 843 336 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0014.htm
6 2 1827 Krzemieniec Andrzej Kościuk Nowosiółki 20 Marek Anastazja Chwedczuk Domicella Mikołów Nowosiółki 18 Antoni Katarzyna Juzkow Eliasz Malaski, Antoni Lewczuk , Wojciech Stelmaczuk 01-5 2R 6 T 731 DM
12 6 1827 Ostrówki Łukasz Pradun Ostrówki 29w Michał Teresa Białasz Anastazja z Armatów Koteluk Ostrówki 26w Andrzej Franciszka Dziurian Paweł Dołęgowski, Eliasz Strusiuk, Piotr Kołtun 843 385 17 544 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0212.htm
16 10 1827 Teofilpol Jan Kostiuk (wyz.G-R) par. Teofilpol 27 Jan Marianna Agnieszka Mostowik par. Teofilpol 22 Tomasz Helena Jan Kleszczuk, Eliasz Litwinczuk 178-3-93 341V 12 Ż DM
21 11 1827 Kotelnia Tomasz Borysiewicz Zabara 33w Józef Aleksandra Przygalińska Konstancja Kwiatkowska Zabara 23 Jan Justyna Kłodnicka Grzegorz Nanowski, Eliasz Horodyski, Jan Sieszycki 178-51-301 4V 15 Ż 10 BS
29 1 1828 Koblin Jakim Martyn par. Koblin 25 Jakim Darka Nestorek Dorota Bilecka par. Koblin 20 Antoni Anna Eliasz Rzepecki, Zachary Sycz, Wasyl Senekip 814 209 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0213.htm
6 5 1828 Krzemieniec Jan Bajkowski Krzemieniec 34 Łukasz Tekla Nowicka Rozalia ur. Kolatorowicz p.v.? Krzemieniec w Jan Anna Balicka szl., Eliasz Gielewicz, Mikołaj Dorożyński 01-5 19R-19V 18 T 748-749 DM
21 10 1828 Dederkały Wawrzyniec Drapaluk Dederkały Małe 23 Marcin Pelagia Marianna Boyczuk Bojczuk Dederkały Małe 20 Jan Helena Eliasz Drapaluk, Tomasz Woźniuk 245-1-2 422V 4 R RK
4 11 1828 Szumsk Zachariusz Kozerski Antonowce, obrz. gr.-ros. 25 Tomasz Apolonia Anastazja Jaworska Rudnia 16 Andrzej Marianna Chocińska Eliasz Chociński, Maciej Jasieński, Bazyli Zwitkowski 245-1-2 402V 53 R RK
6 5 1828 Równe Marcin Irchowski par. Szpanów 28 Dominik Aniela Haraszkiewicz Urszula Jakiewicz Helesin 16 Wawrzyniec Dorota Jarocka W. Michał Biernacki, Ur. Hipolit Grodecki, Ur. Eliasz Ćwikliński 171-1-1 152R-152V 3 R Mg 7042
12 8 1828 Równe Michał Sierociński par. Klewań 22 Marianna Lach Równe 24 Michał Barbara Sław. Eliasz Cwilecki, Sław. Jan Urbanowski 171-1-1 153R-153V 8 R Mg 7043
11 1 1828 Bazalia Józef Witwicki Czernelówka 30w Stefan Marianna Eliaszewicz Lucyna Balicka Czernelówka 18 Jan Tekla Jan Ostoja Balicki i Jan Czarkowski 178-3-94 230V 4 Ż DM
27 1 1829 Krzemieniec Jakub Tomaszewski Krzemieniec 18 Jan Prakseda Anna Strzeżyńska Krzemieniec 18 Maciej Antonina Paweł Klucz i Eliasz Deyna 01-5 30R 5 T 759 DM
21 7 1829 Krzemieniec Antoni Zabłodowski Krzemieniec 21 Joachim Teresa Franciszka Sawicka Krzemieniec 18 Franciszek Katarzyna Eliasz Gielewicz i Stanisław Sułkowski 01-5 38R 34 T 767 DM
1 9 1829 Krzemieniec Józef Koziarski par. Krzemieniec 30 Adam Marianna Eufrozyna Radzimińska Ludwiszcze 15 Aleksander Tekla Eliasz Gielewicz i Karol Świętochowski, Stanisław Sułkowski 01-5 40R 41 T 769 DM
25 8 1829 Kotelnia Kasper Palczyński Zabara 24 Jan Anna Filanowicz Marianna Glińska Zabara 18 Walenty Anna Jakubowska Jan Sieszycki, Piotr Birczowski, Eliasz Kłodnicki, Karol Walczyński 178-51-301 13R 20 Ż 27 BS
2 2 1830 Wiszenki Semen Druhaczuk par. G-U Żydyczyn 20 Marek Ewa Franciszka Niszewska par. Wiszenecka 17 Tomasz Agnieszka Szymon Jankowski, Paweł Moraczyrnow, Eliasz Noszewski 816 50 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0052.htm
2 11 1830 Ptycza Iwan Andruchowy Krawczuk par. Grekorosyjska Błahoczestywa Ptycka 40w Jadwiga z Poradów Poleszuk Mykitycze w bracia Piotr Kozłowski i Ignacy Kozłowski, Eliasz Andruchowy 816 202V 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0208.htm
31 7 1830 Krzemieniec Jan Zarzecki Krzemieniec k Antoni Ludwika Marianna Skolimowska Krzemieniec p Józef Teresa Jan Jasiński i Eliasz Kłopowski 01-5 52V 37 T 782 DM
26 1 1830 Ostrówki Jan Hulewicz Ostrówki 19 Paweł Apolonia Tefisz? Katarzyna Muzyka Ostrówki 19 Andrzej Krystyna Wojczyszyn Eliasz Kołtun, Jakub Łysiak, Ignacy Frączek 845 278R 1 544 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0269.htm
9 5 1830 Żytomierz Aleksander Korbut G-R Żytomierz 25 Pantaleon Franciszka Szymańska Marianna Campe zd.Hadziewicz Żytomierz 26w Stefan Magdalena Stegaydakowska Antoni Aulich geometra , Eliasz Hadzewicz 178 3 3 56 31 Ż Ni
16 2 1830 Żytomierz Bazyli Zahacki Żytomierz 45w Maciej Anna Obiedzińska Tekla Czaplińska zd.Karpińska Żytomierz 30w Jakub Jadwiga Górska Eliasz Urbański , Bazyli Rusiecki 178 3 3 53 18 Ż Ni
26 10 1830 Żytomierz Emilian Suchowenko G-R Żytomierz 48 Michał Pałaheja NN Aleksandra Szymańska zd.Kruszyńska Żytomierz 30w Grzegorz Anna Burnowska wdowa po Eliaszu Szymanskim , Semen Popadniak , Michał Neumow 178 3 3 68 78 Ż Ni
15 2 1831 Wiszenki Kasper Tomczyk par. Wiszenki Józef Marianna Babulewska Marianna Wróblewska par. Wiszenki Antoni Agnieszka Paszkowska Wojciech Babulka, Eliasz Skirzewski, Andrzej Tomczyk 818 104 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0111.htm
22 2 1831 Klewań Jan Lipiński par. Klewań 24 Stefan Katarzyna Guzowska Marianna Stenener par. Klewań 20 Jan Rozalia Norzewska ur. Franciszek Rodziewicz, Eliasz Krokowski, Maciej Nastalski 171-1-4 155V 3 R DW 7944
22 11 1831 Klewań Antoni Puchalski par. Międzyrzec 23 Wincenty Salomea Rusecka Konstancja Krzyżanowska par. Klewań 19 Leon Marianna Szatkowska Eliasz Byczkowski, Janusz Horein 171-1-4 156V 6 R DW 7945
27 9 1831 Kotelnia Tomasz Burzymski Zabara 17 Felicjan Marianna Horodyska Helena Siehniewicz Zabara 15 Daniel Kunegunda Ber Eliasz Horodyski, Piotr Berezowski, Kajetan Moszkowski 178-51-301 19R 6 Ż 39 BS
15 11 1831 Kotelnia Klemens Burzymski Zabara 28 Antoni Marianna Kłodnicka Agnieszka Łazańska Zabara 18 Maciej Agnieszka Karpowicz Felicjan Burzymski, Eliasz Horodyski, Piotr Berezowski, 178-51-301 22V 20 Ż 46 BS
31 7 1832 Swojczów Wojciech Turowski Dominopol 45w Kazimierz Marianna Chomicka Zofia z Lebieczmonów Bielakowska Dominopol 36 Sebastian Anna Pretakoron Wojciech Iwanicki, Eliasz Jusciuk 847 155 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0085.htm
31 1 1832 Przewały Damian Eliaszuk Przewały (prawosławny) 29w Eliasz Anastazja Rozalia Pogrzebska Przewały 22 Piotr Agnieszka 847 616 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0331.htm
7 2 1832 Krzemieniec Stanisław Stachurski Folwarki 36w Antoni Anna Agnieszka Sadowska Folwarki 20 Józef Marianna Michał Grochowski i Eliasz Osiński 01-5 74V 18 T 804 DM
7 2 1832 Szumsk Jan Marczyniuk Kąty G-R 29 Erazm Anna Kryczyk Marianna Jasińska z d. Listowska Kąty 29w Piotr Wiktoria Kiryczuk Łukasz Hulewicz, Eliasz Kiryczuk, Michał Giżycki 245-1-6 402V 15 R RK
24 1 1832 Kotelnia Piotr Iwanicki Harapówka 22 Eliasz Magdalena Jabłońska Katarzyna Ilnicka Harapówka 16 Gabriel Tekla Balińska Michał Towstecki, Eliasz Karłowicz, Leon Berezowski, Aleksander Suski. Pan młody -obrządku grecko-rosyjskiego. 178-51-301 23V 4 Ż 48 BS
31 1 1832 Kotelnia Piotr Nanowski Zabara 23 Grzegorz Marianna Borysiewicz Zuzanna Niemierzycka Zabara 16 Sabba Apolonia Draczewska Eliasz Horodyski, Stefan Raczyński, Wojciech Drozdowski 178-51-301 24R 5 Ż 49 BS
22 10 1833 Krzemieniec Jan Marcinkowski Kołosowa 21 Stanisław Pelagia Pelagia Orłowska Kołosowa 18 Dymitr Apolonia Antoni Szlachetka i Eliasz Ramski, Eliasz Omilański 01-5 92V 26 T 822 DM
15 10 1833 Krzemieniec Antoni Zawacki Krzemieniec 23 Jacenty Mokryna Magdalena Witkowska Krzemieniec 21 Wawrzyniec Anna Eliasz Kondracki i Jordyn Mikłaszewski 01-5 93R 27 T 822 DM
26 11 1833 Krzemieniec Tomasz Biendziński Krzemieniec 21 Wincenty Dorota Anna Dobrzańska Krzemieniec 19 Konstanty Franciszka Burkowska Eliasz Gilewicz i Łukasz Sędomirski 01-5 96R 39 T 825 DM
29 1 1833 Szumsk Trochim Martyniuk Kąty, obrz. gr.-ros. 22 Erazm Anna Iwaniuk Zofia Kucharska Kąty 24 Maciej Apolonia Listowska Szymon Tomczuk, Ignacy Iwaniuk, Eliasz Kiryczuk 245-1-7 390R 1 R RK
28 5 1833 Szumsk Bazyli Witkowski Rudnia 22 Krzysztof Agnieszka Stepańczuk Agata Sadowska Rudnia 17 Sebastian Marianna Jasińska Tomasz Janicki, Piotr Kupiński, Eliasz Choinczuk 245-1-7 393V 16 R RK
21 1 1834 Łuck Tomasz Latecki Łuck 21 Jan Katarzyna Agnieszka Szczucka Łuck 20 Tomasz Marianna Paweł Szczurkiewicz, Eliasz Szczucki 371 1 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20371/pages/PL_1_436_371_0001.htm
25 11 1834 Łuck Józef Listowski Łuck 45 Jakub Anna Klara z Magierowskich Borowska Łuck 38 Jan Katarzyna Michał Żuliński, Eliasz Szczucki 371 27 27 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20371/pages/PL_1_436_371_0016.htm
22 7 1834 Krzemieniec Józef Sinicki Krzemieniec 25 Wojciech Marianna Werpechowska Marianna Grzybanowska Krzemieniec 17 Jan Katarzyna Krasicka Eliasz Gilewicz, Aleksander Chołodecki Piotr Winkler 01-5 100V 15 T 830 DM
10 2 1835 Łuck Leonard Wiszniewski Łuck 24 Dominik Helena Tańska Anna Ciecierska Łuck 20 Jakub Brygida Chrząstowska Paweł Szczurkiewicz, Eliasz Szczucki 373 54 8 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0030.htm
27 1 1835 Krzemieniec Alojzy Niedzielski Krzemieniec 28 Konstancja Trędowska Krzemieniec 24 Zygmunt Katarzyna Gutowska Onufry Niczaygłęboski i Eliasz Gilewicz 01-8 31R 1 T 1063 DM
27 1 1835 Młynów Wincenty Kowczyk par. Młynów 22 Stefan Agata Marianna Soroczynska par. Młynów 19 Tomasz Honorata Szymon Soroczynski, Eliasz Chilczynski 821 184R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0186.htm
21 11 1835 Zasław św. Jana Kazimierz Zieliński 30 Jan Małgorzata Wiszniewska Rozalia Siedlarska 20 Jędrzej Marianna Czaplicka Eliasz Krasowski, Jan Krasowski 178-3-101 13 9 Ż SK 25
3 5 1836 Młynów Kazimierz Grodzki par. Młynów 27 Franciszek Marianna Marianna Kowczuk par. Młynów 17 Stefan Agata Eliasz Chilczyński, Jan Kordowski, Wincenty Kowczuk 822 164R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0167.htm
26 1 1836 Ostróg Józef Wrześniowski Płoska 30w Stefan Anna Salomea Woźnicka Tessów 17 Eliasz Wiktoria Waśniewska Ludwik Charzewski, Adam Woźnicki, Eliasz Woźnicki 171-1-9 23V 3 R DM
21 11 1837 Młynów Szymon Antonowicz par. Młynów 18 Jan Magdalena Anastazja Sakowska par. Młynów 17 Bartłomiej Rozalia Eliasz Chilczuk, Wincenty Kowczuk, Feliks Antonowicz 823 198V 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0207.htm
26 9 1837 Lachowce Teodor Sowiński Załuże 20 Marcin Prakseda Eliasz Teofila Kamilowska Załuże 20 Jan Katarzyna Zawadzka Mikołaj Ostapowski, Ignacy Niepokulczycki, Gabriel Jakubczuk 171-1-10 121R 24 R DM
21 8 1838 Zasław Św. Jana Stanisław Śliwiński par Zasław 35 Jan Marianna Zielińska Marianna Siedlarska par Zasław 18 Mikołaj Tekla Czaplińska Eliasz Krasowski Jan Zagajewski Marian Krasowski 3 JZ 0
3 7 1838 Leszczyn Michał Kowalski Żytomierz 28 Antoni Joanna Brochwicz Teresa Dziadowicz Leszczyn 20 Antoni Józefa Orłowska Eliasz Bracki 178-3-6 147 5 Ż Ni
3 2 1838 Olewsk Jan Laudański Starosiele (par. Dawidgródek) 21 Michał Agata Radzinowicz Brygida Barancewicz Dorożyca 18 Paweł Anna Barancewicz Eliasz Radzinowicz, Stefan Targoński, Aleksander Apanowicz 178-3-6 455R 3 Ż Na
20 8 1839 Łuck Józef Trojanowski par. Łuck 38 Szymon Justyna Franciszka Listowska par. Łuck 17 Józef Wiktoria Więckowska Ignacy Skalarewicz, Eliasz Szczucki 375 50 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0027.htm
25 6 1839 Ostrówki Grzegorz Kohut Jankowce par. Luboml 40w Tomasz Agnieszka Grabowska Magdalena Kołtun Ostrówki 40w Mikołaj Marianna Wojczyszyn Józef Kogut, Eliasz Strusiuk 854 521 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0297.htm
23 7 1839 Leszczyn Ludwik Tomaszewski Łuka 28 Józef Katarzyna Kozłowska Rozalia Osolińska Łuka 18 Piotr Franciszka Morawicka Eliasz Baranowski , Szymon Tomaszewski 178-3-8 2 Ż Ni
28 10 1840 Młynów Feliks Antonowicz par. Młynów 21 Adam Katarzyna Aleksandra Szumejko par. Młynów 17 Piotr Katarzyna Eliasz Chilczuk, Ignacy Kosowski, Mateusz Soroczynski 826 185V 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0187.htm
20 4 1841 Ostrówki Filip Trusiuk Ostrówki 45w Jan Teodora Bladyn Marianna z Frączków Frączek Ostrówki 35 Jan Franciszka Pawliczuk Eliasz Trusiuk, Antoni Hryciuk 552 19 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20552/pages/PL_1_436_552_0011.htm
19 5 1841 Wiszenki Paweł Szymański Sołtysy 22 Bazyli Rozalia Moszyńska Rozalia Alexandra Zielińska Sołtysy 18 Mikołaj Apolonia Jankowska Eliasz Niszczak, Józef Dargiewicz 827 72-73a 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0074.htm
21 8 1841 Łuck Michał Wilczyński 22 Jędrzej Katarzyna Szczucka Marianna Romanowska 20 Daniel Katarzyna Kwiatkowska Józef Piotrowicz Kublicki, Eliasz Szczucki 377 41 12 827 19V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0022.htm
18 5 1841 Ostrówki Szymon Chudziak Wola Ostrowiecka 50w Józef Katarzyna Walczak Magdalena Paździerska Wola Ostrowiecka 28 Marcin Katarzyna Zaleska Eliasz Trusiuk, Franciszek Kołtun 552 20 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20552/pages/PL_1_436_552_0012.htm
23 11 1841 Ostrówki Łukasz Trusiuk Ostrówki 24w Filip Franciszka Kołtun Marianna Dziurian Ostrówki 21 Franciszek Krystyna Palec Eliasz Trusiuk, Filip Trusiuk, Jan Kloc 552 27 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20552/pages/PL_1_436_552_0015.htm
22 2 1842 St.Oleksiniec Wincenty Nanowski St.Oleksiniec 28 Grzegorz Franciszka Nowakowska Wincenta Eliaszewicz St.Oleksiniec 23 Grzegorz Zuzanna Maruszewska 873 633 5
12 7 1842 Łuck Stanisław Święcicki Parafia łucka 33 Jan Marianna Skibniewska Erazma Sadowska Parafia łucka 25 Antoni Helena Czerniszewska Eliasz Szczucki, Maciej Konaszewicz 378 34 10 828 158V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0019.htm
31 5 1842 Ostróg Jan Krasucki Ostróg 22 Józef Anastazja Łukomska Katarzyna Rogalińska Ostróg 17 Jan Marianna Kaczewska ur. Dawid Enuszewski, Eliasz Korecki, Teodor Zieliński 881 25 R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0032.htm
23 5 1843 Stary Oleksiniec Wacław Spalenski Austria 32 Wacław Anna Starzyńska Józefa Eliaszewicz Stary Oleksiniec 22 Grzegorz Zuzanna Muraszewicz Antoni Sarnecki, Józef Łowiński 874 850-851 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0432.htm
28 5 1844 Nowogród Wołyński Jędrzej Żurawski Mostowa Rudnia par. pulińskiej? 36 Jan Anna Lisowska Julianna z Garbowskich Szpakowska Rudnia Kuleszowska 30 Stanisław Ewa Żygadło Eliasz Kotwicki, Józef Kotwicki 875 22 EH
8 11 1844 Młynów Augustyn Hildebrandt par. Młynów 22w Augustyn Karolina Karolina Ciechanowiecka par. Młynów 20 Daniel Aniela Jóżef Borzecki, Eliasz Ciechanowiecki, Józef Kuczyński 830 182R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0186.htm
23 1 1844 Ostrówki Maciej Duchniak Wola Ostrowiecka 19 Piotr Marianna Tomeczek Agnieszka Łysiak Ostrówki 23 Antoni Ewa Lubczyńska Michał Giedz, Eliasz Trusiuk 555 19 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20555/pages/PL_1_436_555_0011.htm
30 1 1844 Ostrówki Paweł Łysiak Ostrówki 19 Łukasz Magdalena Tomeczek Marianna Łysiak Ostrówki 20 Marcin Rozalia Muzyka Eliasz Trusiuk, Jan Kloc 555 21 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20555/pages/PL_1_436_555_0012.htm
23 1 1844 Wyszogródek Andrzej Gołębiowski 24 Michał Marianna Trojanowska Teresa Pokrzyszewska Żukowce 17 Bazyli Konstancja Żukowska Eliasz Pokrzyszewski, Michał Pochalski, Paweł Paszyński 875 857 1 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0455.htm
4 2 1845 Ostrówki Paweł Wawrzyniuk Równo 52w Filip Marianna Szwed Marianna Stankiewicz Równo 42w Wawrzyniec Aniela Sztelmach Jan Kloc, Eliasz Trusiuk, Michał Kloc 556 22 1 860 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20556/pages/PL_1_436_556_0012.htm
15 7 1845 Ostrówki Jan Trusiuk Ostrówki 18 Filip Marianna Kołtun Franciszka Muzyka Ostrówki 17 Piotr Anna Hulewicz Eliasz Trusiuk, Jan Kloc, Michał Kloc 556 26 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20556/pages/PL_1_436_556_0014.htm
15 7 1845 Ostrówki Kazimierz Adamiuk Równo 40w Tomasz Agnieszka Barnik Franciszka Sawko Równo 20 Teodor Elżbieta Wawrzyk Jan Kloc, Eliasz Trusiuk, Jan Giedz 556 27 8 http://agadd.home.net.