Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 487 wyników dla: Ornicka

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
26 2 1818 Skazińce Apolonia Komornicka 58 Skazińce z d. Bilecka, wdowa 3 JZ
26 6 1827 Luboml Tekla Dwornicka 0,5 Luboml r. Stefan, Katarzyna Kowalska 843 344 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0188.htm
10 9 1827 Krzemieniec Józefa Nagórnicka 10/12 Krzemieniec c. Teodora i Franciszki 01-6 16R 125 T 884 DM
4 4 1828 Szumsk Franciszek Stechański 3 Huta Szumska rodz. Piotr i Agnieszka zd. Hornicka 245-1-2 407R 76 R RK
29 6 1828 Szumsk Apolonia Hornicka 7/12 Mosty rodz. Bartłomiej i Franciszka zd. Strzelnicka 245-1-2 409R 99 R RK
8 10 1830 Dederkały Ewa Łozińska 64 Dederkały Wielkie z puchliny, wdowa po Antonim, parafianka żornicka tymczasowo w parafii dederkalskiej zamieszkała 01-6 10V 20 T 847 DM
9 2 1830 Szumsk Jan Babiński 9 Huta Szumska rodz. Marcin i Regina zd. Hornicka 245-1-4 389R 229 R RK
16 5 1830 Szumsk Elżbieta Stechańska 15/52 Huta Surażska rodz. Piotr i Agnieszka zd. Ornicka 245-1-4 392V 257 R RK
30 8 1830 Szumsk Piotr Stechański 45 Hucisko Surażskie żona Agnieszka zd. Hornicka 245-1-4 395V 282 R RK
5 8 1830 Olewsk Apolonia Tchornicka 7 Sechy (Tomaszgród) córka Józefa i Antoniny z Żygelewiczów, z biegunki 178-3-3 496V 16 Ż Na
27 4 1831 Krzemieniec Marianna Gornicka 22 Krzemieniec z cholery, panna bez rodziny 01-7 101V 87 T 970 DM
16 2 1832 Szumsk Franciszka Hornicka 30 Mosty z puchliny, pr., zd. Jakuszewska, mąż Bartłomiej Hornicki, dzieci: Jan, Petronela 245-1-6 411R 19 R RK
30 9 1832 Szumsk Petronela Hornicka 3 Mosty z suchot, pr., rodz. Bartłomiej i Franciszka zd. Strzelecka 245-1-6 419R 84 R RK
18 3 1835 Młynów Marianna Wyhornicka 76 Młynów wdowa, dziecko: Apolonia 821 189R 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0191.htm
19 11 1838 Luboml Klara Dwornicka 36 Krymno ur. Kowalska 853 577 99 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0322.htm
15 7 1839 Turzysk Konstancja Kornicka 1 Dolsk c. Jana i Fryderyki z Porębskich 715 25 13 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20715/pages/PL_1_436_715_0015.htm
30 10 1843 Nowogród Wołyński Józef Radkowski 2 Zwiahel syn Leona i Katarzyny z domu Wyhornicka Wychorska 874 162 111 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0084.htm
9 5 1846 Szumsk Petronela Hornicka 11 Huta Szumska c. Macieja i Marianny z Oborskich 877 884 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0457.htm
1 8 1847 Nieświcz Antonina Górnicka 20/52 Czaruków c. Rafała i Agnieszki 442 18 33 0
10 5 1847 Nieświcz Władysława Wyhornicka 4 Ławrów c. Kaspra i Aleksandry 442 16 26 0
5 2 1849 Sielec Marianna Kornicka 6 Sielec c. w.ż. Eliasza i Marianny z Kozłowskich 581 29 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20581/pages/PL_1_436_581_0018.htm
8 3 1849 Sielec Katarzyna Kornicka 63 Sielec z d. Kruszewska, w.ż., mąż Karol, potomstwo straciła. 581 31 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20581/pages/PL_1_436_581_0019.htm
22 4 1851 Przewały Teresa Dwornicka 46 Stawki żona Teodora, c. Wiktoria, Tekla 864 220 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0119.htm
26 8 1853 Krzemieniec Karolina Wiegornicka 3 Krzemieniec c. Kaspra i Aleksandry 878 97 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0054.htm
19 7 1855 Sielec Marianna Kornicka 40 Sielec z Kozłowskich, wdowa po Eliaszu, synowie Jan i Kazimierz, córka Zofia (cholera) 587 32 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0018.htm
13 8 1855 Sielec Zofia Kornicka 1,5 Sielec c. Eliasza i Marianny z Kozłowskich 587 42 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0023.htm
11 7 1859 Stary Konstantynów Aleksander Rutkowski 48 Stary Konstantynów szl., żona Emilia z d. Nahornicka, syn Adam, córka Marianna 178-3-127 65 63 Ż
2 1 1864 Szumsk Joanna Sinkowska 2 Huta Piaseczna rodz. Ignacy i Małgorzata zd. Hornicka 245-1-21 199R 1 R RK
16 3 1867 Kowel Marianna Kornicka 44 Rudniki z Chrząszczewskich, 1-dw., mąż Adam, syn Karol, córki Leonora i Zofia 268 34 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20268/pages/PL_1_436_268_0018.htm
20 3 1870 Gródek Brygida Bilecka 30 Kupin z d. Komornicka, mąż Ignacy, córka Magdalena 61 JZ
3 3 1870 Szumsk Apolonia Hornicka 74 Mosty zd. Makowska, wdowa po Bartłomieju Hornickim, dzieci: Stanisław, Kazimierz, Domicella 1-53 45R 12 RK
19 11 1870 Szumsk Franciszek Jasiński 55 Kąty żona Lucyna zd. Hornicka, dzieci: Jan, Aleksander, Kazimierz, Aniela, Teresa, Marianna, Antonina 1-53 52R 54 RK
26 11 1870 Szumsk Teresa Pestrowicz 65 Kąty z d. Hornicka, wdowa po Janie, dzieci: Jan, Grzegorz 1-53 53R 58 RK
28 12 1870 Szumsk Jan Bruczkowski 40 Litowiszcze żona Julia zd. Hornicka, dziecko: Mikołaj 1-53 54V 68 RK
2 2 1872 Kowel Eleonora Kornicka 24 Rudniki c. 1-dw. Adama i Marianny z Chrząszczewskich 273 26 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20273/pages/PL_1_436_273_0015.htm
15 12 1872 Krzemieniec Antonina Dwornicka 40 Krzemieniec wdowa po Piotrze, dawno straciła potomstwo 1-62 54R 126 T 920
2 1 1875 Krzemieniec Eudokia Górnicka 89 Krzemieniec miesz., wdowa po Józefie, córka Rozalia, z 1-go małż. z Damianem Szejkowskim córki Tekla i Katarzyna 1-69 33V 1 T
15 2 1876 Szumsk Domicela Dwornicka 70 Szumsk mieszczanka, wdowa po Janie, córki Apolonia i Franciszka 1-228 50V 13 T DM 633
25 9 1877 Szumsk Helena Hornicka 77 Zielony Dąb ze starości, wdowa po Józefie, syn Mikołaj, córka Marianna 1-229 58V 44 T DM 705
27 4 1878 Szumsk Paulina Hornicka 1 Hucisko Pikulskie c. chł., Karola i Marianny Jasińskiej 1-230 61V 20 T DM 776
1 7 1881 Szumsk Marianna Hornicka 29 Hucisko Pikulskie z Jasińskich, mąż Karol, synowie Józef i Jan, córki Adela i Antonina 01-231 61V 73 T DM 853
15 7 1882 Szumsk Antonina Hornicka 7 Hucisko Pikulskie c. chł. Karola i Marianny 1-232 371V 47 T
27 8 1882 Szumsk Adela Hornicka 8 Hucisko Pikulskie c. chł. Karola i Marianny z Jasińskich 1-232 372V 55 T
2 2 1885 Szumsk Maciej Paśkiewicz 65 Zielony Dąb chłop, żona Marianna Hornicka, dzieci: z 1-go małż. z Anastazją Dzwonkowską stanisław, leon i Franciszek, z 2-go z Marianną syn Mikołaj 01-232 212R 7 T
19 7 1885 Szumsk Marianna Hornicka 4 Marynki c. chł. Jana i Małgorzaty 01-232 219V 66 T
24 10 1885 Szumsk Marianna Hornicka 50 Marynki chł., wdowa, synowie Karol i Jan 01-232 224R 101 T
10 2 1889 Krzemieniec Aleksandra Wyhornicka 85 Krzemieniec z d. Szczerbińska, wdowa, córka Eleonora Mączarska 01-81B 37V 8 T
15 2 1894 Szumsk Tekla Hornicka 70 Hucisko Horodyskie z Wereszczyńskich, chł., wdowa, synowie Józef i Jan 01-233 337R 32 T
10 3 1899 Szumsk Joanna Hornicka 3 Hucisko Horodyskie c. chł. Wincentego i Tekli z Konczakowskich 01-235 68R 17 T
21 12 1899 Kowel Judyta Kozłowska 77 Rudniki z d. Kornicka, chł., mąż Ignacy, syn Karol, córki Helena, Julia i Anna 932 81 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0057.htm
27 4 1900 Kowel Julia Sawicka 80 Rudniki z d. Kornicka, miesz., wdowa, synowie Ludwik i Józef, córka Kamila 947 63 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20947/pages/PL_1_436_947_0047.htm
15 4 1904 Szumsk Filipina Hornicka 6/52 Mosty c. chł. Piotra i Marii z Jakuszewskich 0.1-238 68V 49 T
18 5 1905 Luboml Tekla Surmaczyńska 80 Mosur ur. Dwornicka 1009 285 70 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0154.htm
10 3 1906 Szumsk Tekla Hornicka 80 Litowiska chł., wdowa, córka Anna 01-236 148R 30 T
26 11 1914 Włodzimierz Monika Dwornicka 72 Włodzimierz mieszcz. Lubomla, niezamężna, córka Stefana i Apolonii z Kasperskich 1058 111 189 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0098.htm
13 1 1922 Młynów Helena Hornicka 6 Zofiówka z dezenterii, c. Franciszka i Marii z Boguszewskich 740-6-136 58V 11 R 28 DW

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
10 4 1741 Szumsk Konstancja Wiktoria Dwernicka Dwornicka Ignacy Anastazja Józef Ostroski, Marianna Malinoska, Piotr Dwernicki, Helena Linieska 297-1-180 9R Ł RK 19
18 4 1748 Szumsk Marianna Hornicka Huta Szumska Kasper Angela Stefan Obrocki, Marianna 297-1-180 31V Ł RK 65
11 7 1751 Szumsk Jakub Zielenski Zieliński Huta Rachmanowska Andrzej Marianna Antoni Woynaszowski, Rozalia Hornicka 297-1-180 43V Ł RK 94
25 2 1755 Czartorysk Apolonia Koszender Czartorysk Stanisław Regina Krzysztof Prz...lewicz, Romuald Czakowski, Marianna Pożymska, Teofila Nahornicka 297-1-185 68V Ł DW 925
7 3 1758 Szumsk Katarzyna Rozalia Hornicka Huta Szumska Kasper Anastazja Tomasz Rosicki, Jadwiga Dyskowska 297-1-180 77R Ł 197 RK
16 3 1760 Szumsk Józef Sitarz Kąty Stanisław Aleksandra Wojciech Sikorski, Anna Gornicka 297-1-180 91R Ł RK 4410
4 4 1762 Szumsk Wojciech Rogachowski Rogowski Huta Pikulskiego Jan Zofia Franciszek Jakusiewicz, Anastazja Chornicka 297-1-180 107V Ł 4447 RK
21 6 1762 Szumsk Anna Jadaszko Jadaszyńska Huta Michał Apolonia Jakub Zielenowski, Anna Hornicka 297-1-180 109R Ł 4450 RK
30 6 1763 Szumsk Piotr Jakusiewicz Jakuszewicz Kąty Paweł Elżbieta Paweł Dziechwarowicz, Anna Gornicka 297-1-180 116R Ł 4464 RK 0
16 6 1768 Szumsk Małgorzata Dwornicka Kąty Ignacy Marianna Stefan Wierkowski, Zuzanna Bronicka, Maciej Dmuchowski, Anna Płazowska 297-1-180 143R Ł 4519 RK
4 1769 Szumsk Agata Soroczynska Soroczyńska Huta Szumska Józef Jadwiga Jan Kwiatkowski, Łucja Wereszczynska, Andrzej Smolinski, Anna Gornicka, Grzegorz Zielenowski, Marianna Jadaszynska 297-1-180 146R Ł RK 4528
3 2 1771 Szumsk Marcjanna Płazowska Załuże Stanisław Anna Jan Kulczycki, Marianna Dwornicka, Piotr Krajewski, Teresa Rozkowska, Ignacy Dwernicki, Petronela Brzezoska 297-1-180 153V Ł RK 4543
9 5 1771 Szumsk Jan z Dukli Kierner Gierner Huta Szumska Józef Regina Jan Herman, Regina Bernacka, Stanisław Bernacki, Katarzyna Hermanowa, Andrzej Kibinski, Marianna Hornicka 297-1-180 155R Ł RK 4546
27 12 1771 Szumsk Wiktoria Lesniowska Leśniowska Nowostaw Jakub Joanna Aleksander Zalipowski, Marianna Hornicka 297-1-180 157V Ł RK 4551
17 3 1772 Szumsk Marianna Rogowska Hucisko Szumskie Antoni Marianna Andrzej Zielaznicki, Marianna Hornicka 297-1-180 159R Ł RK 4555
21 5 1772 Szumsk Marianna Jakusiewicz Hucisko Szumskie Franciszek Anna Józef Gierner, Marianna Hornicka 297-1-180 160R Ł RK 4558
9 10 1772 Szumsk Franciszek Homicka Hornicka Szumsk Antoni Marianna Mastoska Mostowska Stefan Wiurkoski, Helena Łukaszeska, Kajetan Rubiszeski, Katarzyna Hermanowa 297-1-180 161R Ł RK 4560
11 12 1774 Szumsk Listowski Hucisko Piotr Wiktoria Maciej Strzelecki, Marianna Hornicka, Sebastian Listowski, Anna Zielinska, Wojciech Hornicki, Marianna Strzelecka 297-1-181 10V Ł 11 RK
29 6 1775 Szumsk Małgorzata Jankusiewicz Jakusiewicz Huta Szumska Walenty Helena Paweł Hornicki, Marianna Hornicka 297-1-181 12V Ł 13 RK
22 4 1776 Szumsk Wojciech Sieńkowski Sinkowski Antonowce Tomasz Agnieszka Hiacynt Szlachetka, Marianna Hornicka 297-1-181 15V Ł 016-1 RK
12 6 1788 Szumsk Magdalena Hornicka Huta Mostowa Andrzej Katarzyna 89 V 0
16 6 1793 Szumsk Regina Hornicka f.Barszczewski Andrzej Katarzyna 11 V Ł 0
20 7 1798 Białogródka Ignacy Kosewicz Sachnowce Antoni Wiktoria g. Kasper Strzałka i Tekla Gilewicz panna, g. Franciszek Godlewski i g. Franciszka Komornicka panna 178-51-95 98R 37 Ż DM
13 11 1800 Szumbar Katarzyna Fornicka Szumbar Stanisław Prakseda Ł 5 V 0
25 10 1803 Ostróg Tekla Obornicka Nowomalin Teodor Marianna Jan Raczkowski, Katarzyna Obornicka 297-1-136 37 Ł CK
6 12 1803 Lubar Grzegorz Grodzki Lubar Andrzej Elżbieta łacina, data chrztu, Jakub Dankowski, Aleksandra Górnicka, wszywka 2 po karcie nr 55 178-51-174 Ż Mg
23 1 1805 Lubar Tacjanna Korostki Jakub Marianna łacina, data chrztu, Józef Sokołowski, Katarzyna Kornicka 178-51-174 67R Ż Mg
? 11 1808 Ostróg Teresa Obornicka Nowomalin Stanisław Katarzyna Jan Turkiewicz, Ewa Smoleńska 297-1-136 88 Ł 1131 SK
24 1 1816 Ostróg Karol Szyłypianka ? Nowomalin NN Marianna Franciszek Korzeniowski, Aleksandra Dwornicka 297-1-136 242 Ł CK
25 9 1825 Torczyn Ludwik Kulpiński Bujany Leon Konstancja Pleszkowska Stanisław Pleszkowski, Martina Gornicka 70a b/n Ł EH
3 3 1827 Łuck Marianna Kornicka Łuck Michał Tekla Michał Suchodolski, Marianna Gydymin panna. 368 4 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0003.htm
20 7 1827 Kowel Paulina Kornicka Rudniki Kajetan Urszula Pawłowska dop., Piotr Tomaszów, Julia Pogonowska 847 326 14 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0175.htm
20 7 1827 Kowel Antonina Kornicka Rudniki Kajetan Urszula Popławska 237 4 11 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20237/pages/PL_1_436_237_0003.htm
10 2 1827 Szumsk Apolonia Hornicka Huta Szumska Bartłomiej Anna Wojciech Szymkowski, Aleksandra Minkiewicz ż. Kazimierza, Piotr Jakuszewski, Marianna Listowska ż. K 245-1-1 376R 19 R RK
25 10 1827 Szumsk Edward Sopiński Mosty Wawrzyniec Elżbieta Smolińska Smoleńska Sebastian Sadowski, Marianna Hornicka ż. Franciszka, Aleksy Bakun, Katarzyna Bozuczka ż. Jakima 245-1-1 385R 74 R RK
1 6 1827 Białogródka Julianna Ilczyńska Białogródka IN Julianna Piotr Jurewicz i Tekla Komornicka ż. Ksawerego 178-03-93 58R 43 Ż DM
15 8 1827 Zasław św. Józefa Aleksander Zahorski Kłębowce Mikołaj Julianna Komornicka 178-03-009 37 59 Ż MO 73
15 11 1828 Kołki Feliks Jasiński Krasnowola Józef Katarzyna Paweł Eysmont, Helena Komornicka - Pułkownikowa, wdowa; ch: 20.11.1828. 815 110a 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0111.htm
17 9 1828 Łuck Tekla Kornicka Lipiany Artemiusz Prakseda Paweł Demczuk, Anastazja Demczuk 368 60 77 814 14a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0031.htm
9 1 1828 Dederkały Antoni Kowalczuk Wołkowce Tomasz Marianna s. prac., chrz. 10.01., urodz. Bazyli Bonczarów Chorąży W.R., i prac. Helena Kornicka wd 01-4 4V 3 T 702 DM
13 1 1828 Szumsk Honorata Stepańska Huta Surażska Piotr Agnieszka Hornicka Józef Wierzbicki, Katarzyna Weresczyńska ż. Szymona 245-1-2 386V 111 R RK
22 1 1828 Szumsk Jan Weresczyński Wereszczyńsk Huta Szumska Maciej Rozalia Wereszczyńska Leon Zarzecki, Katarzyna Śliwińska ż. Benedykta, Jan Zieliński, Antonina Apolonia Ornicka ż. Jana 245-1-2 387R 116 R RK
30 1 1828 Szumsk Marianna Jakuszewska Huta Szumska Jędrzej Apolonia Białowąs Jan Wereszczyński, Apolonia Hornicka ż. Józefa, Teodor Czerklewicz, Teresa Wereszczyńska ż. Jana 245-1-2 387V 120 R RK
21 6 1828 Szumsk Julianna Krasicka Huta Szumska Wincenty Apolonia Jakuszewicz Jan Ziliński, Rozalia Wereszczyńska ż. Macieja, Stefan Listowski, Apolonia Hornicka ż. Józefa 245-1-2 390V 160 R RK
8 7 1828 Szumsk Antoni Kalinowski Huta Szumska Adam Zofia Michałowska Tomasz Rayski, Antonina Wiszniowska ż. Teodora, Antoni Jastrzembski, Apolonia Hornicka ż. Józefa 245-1-2 391R 164 R RK
14 7 1828 Szumsk Zofia Oborska Balarnia Kasper Magdalena Hornicka Antoni Krasicki, Regina Wereszczyńska wdowa, Franciszek Oborski, Franciszka Zaremba ż. Wojciecha 245-1-2 391R 167 R RK
2 3 1829 Kowel Kazimierz Teofil Rudnicki ? Szymon Katarzyna Kornicka Lambert? Kłopotowski, Julia Dmuchowska 2 EH
17 11 1829 Szumsk Elżbieta Stechańska Hucisko Surażskie Piotr Agnieszka Hornicka 245-1-3 393V 301 R
1 12 1829 Szumsk Petronela Hornicka Mosty Bartłomiej Anna Strzelnicka 245-1-3 394V 307 R
22 10 1829 Bazalia Kazimierz Zaborowski Żerebki Wielkie Filimon Franciszka Kulikowska ur. Antoni Komarnicki i Anna Komornicka 178-3-95 216aR 85 Ż DM
2 9 1830 Koblin Rozalia Skwornicka Młynów Wojciech Dorota Zwolińska Franciszek Rojecki b. Marszałek Nowogrodzki, Ksawera Chodkiewicz Hrabina, Stanis 816 152V 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0155.htm
14 1 1830 Luboml Tekla Dwornicka Luboml Teodor Teresa Żmiejewska Filip Patyewicz, Aniela Szulhan ż. Szymona 845 305V 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0299.htm
27 1 1830 Szumsk Antonina Hornicka Huta Szumska Jakub Magdalena Zielonowska Jan Jasiński, Apolonia Hornicka ż. Józefa 245-1-4 369V 318 R RK
2 2 1830 Szumsk Marianna Waluczuk Huta Szumska Marek Regina Hornicka Teodor Czerklewicz, Tekla Lisowska 245-1-4 370R 320 R RK
30 7 1830 Szumsk Paweł Kokurowski Huta Szumska Michał Marianna Głowacka Bazyli Marcinkiewicz, Katarzyna Hornicka ż. Jakuba 245-1-4 375V 704 R RK
2 8 1830 Szumsk Dominik Mankowski Hucisko Pikulskie Jan Rozalia Kraiewska Krajewska Tomasz Zieliński, Magdalena Hornicka ż. Jakuba 245-1-4 375V 705 R RK
2 8 1830 Szumsk Wiktoria Hornicka Hucisko Mostowe Wojciech Rozalia Kastrowicz Wawrzyniec Sopiński, Marianna Listowska ż. Kaspra 245-1-4 376R 707 R RK
1 1 1831 Krzemieniec Józef Ataliusz Kułakowski Krzemieniec Ignacy Julia Stanisław Chmielowski i Marianna Górnicka panna 01-3 147R 13 T 649 DM
9 9 1831 Olewsk Czesław Antoni Szczerbanowski Sechy (Tomaszgród) Jan Marianna Tchornicka Wojciech Sochaczewski i Eleonora żona Grzegorza Nowosielskiego, asystowali Antoni Witwiński i Klementyna Kalinowska panna 178-3-4 447V 19 Ż Na
29 7 1832 Kowel Kamilla Zabłocka Rudniki Dominik Agnieszka Rudnicka Franciszek Bałkowski, Domicella Kornicka 847 327 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0175.htm
20 11 1832 Kowel Franciszka Jarocka Rudniki Szymon Melania Józef Popławski, Urszula Kornicka 847 331 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0177.htm
20 3 1832 Szumsk Paulina Oborska Balarnia Kasper Magdalena Hornicka Władysław Dobroczyński, Agnieszka Stechańska wdowa 245-1-6 390R 11 R RK
27 9 1832 Lachowce Salomea Teresa Gurowska Lachowce Piotr Karolina Rudkiewicz Adam Konkowski i Elżbieta Komornicka ż. Józefa 171-1-5 100R 73 R DM
26 12 1832 Lachowce Anastazja Jankowska Kaszczyńce Seweryn Józefa Chiżycka Łukasz Mrozowski i Elżbieta Komornicka ż. Józefa 171-1-5 103R 91 R DM
9 7 1833 Ołyka Jan Leszczyński Ołyka Argenty Marianna Żornicka 819 132 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0138.htm
15 4 1833 Koblin (Ostrożec) Józefa Kornicka Świszczów Michał Tekla Dębicka Franciszek Bienkowski, Tekla Stodkiewicz 819 202V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0211.htm
1 3 1833 Koblin (Ostrożec) Józefa Kornicka Świszczów Michał Tekla Dębicka dop., Onufry Slodkiewicz, Marianna Bieńkowska 819 203R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0211.htm
1 10 1833 Luboml Tekla Dwornicka Luboml Stefan Klara Kowalska Teodor Kowalski, Aniela Zuch ż. Onufrego 848 516 87 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0294.htm
7 3 1833 Szumsk Franciszka Hornicka Mosty Wojciech Rozalia Pestrowicz Wojciech Sinkowski, Domicela Domańska ż. Ludwika 245-1-7 379V 10 R RK
20 5 1833 Szumsk Teresa Hornicka Mosty Bartłomiej Apolonia Makowska Walenty Rowiński, Katarzyna Krasicka ż. Antoniego 245-1-7 382V 28 R RK
25 2 1834 Kowel Eleonora Feliksa Kornicka Różyn Jan Fryderyka Porębska 849 257 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0146.htm
28 9 1835 Kowel Ludwik Rudnicki Rudniki Ignacy Marcianna Druzałowska Tomasz Kozłowski, Julia Kornicka 24 EH
1 6 1835 Młynów Małgorzata Teofila Kornicka Smordwa Michał Tekla Ludwik Plasyd, Franciszka Zaleska, Ksawery Siekierzynski, Barbara Bielska 821 180V 22 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0183.htm
20 9 1836 Luboml Tomasz Ciukiewicz Huta Stara Grzegorz Wiktoria Matyszczuk Paweł Jankowski, Klara Dwornicka ż. Stefana 851 505 81 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0278.htm
18 12 1836 Luboml Franciszka Dwornicka Luboml Teodor Teresa Żmijowska Stefan Jarewicki, Tekla Patynczuk ż. Józefa 851 521 127 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0288.htm
30 1 1836 Szumsk Franciszka Kucharska Kąty Andrzej Teresa Hornicka Andrzej Woyda, Helena Hulewicz ż. Łukasza 245-1-10 448R 8 R RK
1 4 1836 Szumsk Wojciech Bagiński Huta Stara Szumska Marek Regina Hornicka Antoni Krasicki, Katarzyna Boleszuk mężatka 245-1-10 450V 23 R RK
18 11 1836 Szumsk Ignacy Zawadzki Hucisko Pikulskie Marcin Magdalena Antoni Kokorowski, Apolonia Hornicka ż. Józefa 245-1-10 457R 66 R RK
16 10 1836 Równe Emilia Julia Kleczyńska Równe Antoni Józefa Byczkowska chrzest z samej wody, 17.10.1836, Wlm Edmund Kleczyński kawaler i Wlm Julia Komornicka Deputatowa Zgromadzenia Szlacheckiego Gubernii Wołyńskiej 171-1-9 124V 27 R DM
5 7 1836 Bazalia Petronela Zalewska Łazuczynek Mały Wojciech Cecylia Dwornicka Józef Kozłowski i Barbara Żukowska 178-03-106 267R 57 Ż DM
22 7 1836 Bazalia Jakub Pasławski Czuchele Aleksander Julianna Dwornicka Mikołaj Latalski i Anastazja Gutkiewicz wdowa, Fabian Szulc i Katarzyna Pasławska 178-03-106 267V 66 Ż DM
23 10 1837 Młynów Jan Domaradzki Smordwa Karol Marianna Kasper Zacharzewski, Teresa Kornicka 823 194V 34 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0203.htm
12 3 1837 Luboml Franciszka Żmijewska Luboml Filip Agnieszka Błaszczuk Jan Kotowicz, Teresa Dwornicka ż. Teodora 852 514 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0271.htm
17 7 1837 Szumsk Jan Kwiatkowski Huta Szumska Walenty Anna Adaszyńska Wawrzyniec Świderski, Apolonia Hornicka ż. Józefa 245-1-11 478V 46 R RK
10 3 1838 Turzysk Emilia Konstancja Kornicka Dolsk Jan Fryderyka Poręmska 714 3 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20714/pages/PL_1_436_714_0002.htm
25 9 1838 Ołyka Cyprian Leszczyński Ołyka Argenty Marianna Żornicka 824 128 26 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0129.htm
1 4 1840 Katerburg Franciszka Korf Rybcza Jakub Antonina Kórnicka 199 123 11 871 704
20 9 1840 Luboml Kamila Sawicka Krymno Karol Julia Kornicka Piotr Laskowski, Tekla Szyszkowska ż. Ignacego 855 268V 82 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0280.htm
29 1 1840 Brusiłów Piotr Duchnowski Wysokie Jan Gabriela Daszkiewicz Franciszek Minakowski, Teresa Górnicka, as. Tadeusz Olszewski, Józefa Korczyńska, chrz. 30.01.1840 178-51-456 40V 5 Ż BS 93
9 10 1841 Tajkury Ewelina Dioniza Komornicka Ujezdce Kazimierz Gabriel Julia Kleczyńska W. Edward Kleczyński, Cecylia Matuchowska, as. Witalis Porczyński, Emilia Kleczyńska, W. Józef Kraszewski, Tekla Byczkowska 171-1-12 44V 16 R DW 551
8 8 1841 Nowogród Wołyński Klara Hajko Huta Kuka Kazimierz Julianna Hornicka Jan Garbowski, Aleksandra Weselska ż. Franciszka 872 36 (2.) 140 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0022.htm
26 11 1841 Nowogród Wołyński Józefat Radkowski Nowogród Wołyński Leon Katarzyna Wyhornicka 872 55 219 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0031.htm
30 11 1841 Nowogród Wołyński Andrzej Feliński Susły Mikołaj Anastazja Jędrzejowska ur. Piotr Lewicki, 1-dw. Anna Kornicka ż. Aleksandra 872 56 221 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0032.htm
18 8 1842 Szumsk Maryanna Jasińska Kąty Franciszek Lucjanna Hornicka 873 580 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0301.htm
3 9 1842 Szumsk Anna Hornicka Mosty Wojciech Rozalia Pestrowicz 873 580 63 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0301.htm
21 11 1842 Szumsk Felix Kucharski Kąty Jędrzej Teresa Hornicka 873 587 90 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0304.htm
22 3 1842 Łuck Aleksandra NN Łuck NN NN Grzegorz Chornicki, Antonina Chornicka małżonka 378 7 18 828 142V-143R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0004.htm
10 5 1842 Luboml Monika Dwornicka Huta Stefan Apolonia Kasperska Adam Kasperski, Tekla Słoninkiewicz 857 493 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0265.htm
21 5 1842 Luboml Anzelm Ludwik Sawicki Krymno Karol Julia Kornicka Stanisław Piotrowski, Tekla Szyszkowska ż. Ignacego 857 493 41 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0265.htm
12 5 1843 Katerburg Jan Nepomucen Łączewski Horynka Antoni Tekla Buszyńska Stanisław Sankowski, Marcjanna Górnicka ż. Michała 201 51 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0029.htm
3 12 1843 Szumsk Franciszka Jasińska Kąty Stanisław Tekla Hornicka 874 747 100 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0379.htm
11 12 1843 Nowogród Izabella Hornicka Hciuki Marcin Tekla Telcz 875 3 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0005.htm
2 11 1843 Berezne Aniela Chornicka Polany Dominik Karolina Burzyńska 882 214 R 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0215.htm
21 12 1843 Luboml Julianna Dwornicka Huta Stefan Apolonia Kasperska Zinia Werechowa wdowa, Jan Nazarewicz, Justyna Paszkiewicz ż. Szymona 859 569 52 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0304.htm
26 4 1843 Nowogród Wołyński Zofia Hajek Huta Kuka Kazimierz Julianna Hornicka 874 25 74 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0014.htm
30 4 1844 Szumsk Aniela Hornicka Litowiszcze Leon Tekla Kucharska Jan Danieluk, Zofia Forlein ż. Kacpra 875 664 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0348.htm
26 7 1844 Szumsk Anna Hornicka Mosty Jan Anna Kukurowska 875 669 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0351.htm
31 1 1844 Deraźne Jan Sawicki Lipne Jakub Katarzyna Chornicka Józef Sawicki, Helena Dęboluk 883 169 R 7 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0179.htm
24 5 1844 Luboml Józef Sawicki Krymno Karol Julia Kornicka Józef Sztejn, Paulina Sztejn ż. Józefa 859 568 50 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0303.htm
18 8 1845 Szumsk Euzebia Benigna Ciechanowska Szumsk Stanisław Marianna Gołębiowska Feliks Wojnarowski, Teresa Tornicka ż. Krystiana 876 630 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0338.htm
25 10 1845 Szumsk Joanna Kucharska Kąty Jędrzej Teresa Hornicka 876 637 81 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0342.htm
29 12 1845 Szumsk Paweł Strzelecki Hucisko Moszkowe Franciszek Małgorzata Hornicka 876 645 103 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0346.htm
20 12 1845 Szumbar Anna Dwornicka Borki Ignacy Domicella Kłosowska Ignacy Budzyński, Paulina Rudnicka ż. Augustyna 625 221 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0117.htm
30 1 1846 Szumsk Jędrzej Baranowski Kąty Kacper Antonina Hornicka Michał Jastrzębski, Franciszka Jasińska ż. Łukasza 877 821 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0425.htm
9 9 1846 Szumsk Mikołaj Jasiński Kąty Stanisław Tekla Hornicka 877 842 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0436.htm
1 1 1846 Nowogród Wołyński Emilia Hornicka Huta Kuka Marcin Tekla Teter 877 1 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0002.htm
1 10 1846 Luboml Marianna Karolina Sawicka Krymno Karol Julia Kornicka Aleksander Woźniakowski, Aniela Szyszkowska ż. Ksawerego 861 471 77 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0202.htm
26 3 1847 Krzywin Julia Grzegorska Łaszanówka Walenty Magdalena Wyhornicka ch.27.03.1847, Mikołaj Łukawski, Klara Tomaszkiewicz 171-1-13 49V 7 R Mg
8 1 1847 Brusiłów Katarzyna Łukowska Huta Zabiłocka Jan Domicella Potwornicka Jan Komarkowski, Regina Dobrowolska, ż. Leona, chrz. 9.01.1847, ojciec, żołnierz Kamczackiego Jegierskiego Pułku 178-51-548 71V 4 Ż BS 144
29 2 1847 Brusiłów Aleksander Michałowski Wysokie Jakub Klara Piotrowska Franciszek Minakowski, Franciszka Bildzikiewicz,panna, as. Szymon Białocki, Marianna Górnicka, ż. Antoniego, chrz. 29.02.1847 178-51-548 74R 17 Ż BS 149
14 11 1847 Brusiłów Katarzyna Gornicka Wysokie Antoni Marianna Miniakowska Antoni Bildzikiewicz, Apolonia Kucharska, ż.Mikołaja, as. Franciszek Miniakowski, Petronella Hrehowicz, ż. Jana, chrz. 17.11.1847 178-51-548 82V 83R 61 Ż BS 166
2 11 1850 Łuck Julia Karolina Wyhornicka Łuck Kasper Aleksandra Szczerbińska Adam Bajkowski, Katarzyna Bajkowska ż. Jana 835 21-22 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0012.htm
6 8 1850 Kowel Aleksander Rudnicki Rudniki Franciszek Antonina Kornicka Stanisław Biernacki, Honorata Rudnicka 253 10-11 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0006.htm
2 6 1850 Kowel Zofia Kornicka Rudniki Adam Marianna szl. Antoni Rudnicki, Augustyna Myślińska 253 6-7 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0004.htm
7 1 1853 Szumsk Agnieszka Jasińska Kąty Stanisław Tekla Gornicka 878 175-176 7 0
8 3 1854 Sielec Zofia Kornicka Sielec Eliasz marianna Kozłowska 586 6-7 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20586/pages/PL_1_436_586_0004.htm
30 4 1855 Kowel Zuzanna Kornicka Myślina NN Marianna 257 10-11 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0006.htm
21 3 1855 Kowel Karol Kozłowski Rudniki Ignacy Justyna Kornicka 257 6-7 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0004.htm
3 7 1857 Kowel Paulina Kozłowska Rudniki Ignacy Judyta Kornicka 869 15-16 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0009.htm
24 4 1857 Krzemieniec Florian Kowalski Krzemieniec NN Julia Górnicka 0.1-29 8V-9R 22 T
1 2 1859 Kowel Ignacy Błażej Rudnicki Rudniki Franciszek Antonina Kornicka 870 9-10 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0006.htm
23 3 1859 Krzemieniec Leonard Borkowski Krzemieniec Ignacy Anna Kornicka 0.1-32 11V-12R 33 T
24 8 1861 Szumsk Agata Hornicka Mosty Ignacy Aleksandra Gorbatiuk chł. Ludwik Sińkowski, Katarzyna Listowska ż. Mikołaja 245-1-17 183V-184R 60 R
18 12 1861 Szumsk Mikołaj Bruczkowski Waśkowce Jan Julia Hornicka 245-1-17 194V-195R 103 R
4 3 1862 Kowel Kazimierz Bałkowski Myślina Karol Marianna Kornicka Joachim Łobaczewski, Helena Myślińska 263 14-15 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20263/pages/PL_1_436_263_0008.htm
17 1 1863 Gródek Aniela Bilecka Kupin Ignacy Brygida Komornicka Kuchcicki Wojciech, Górska Aniela, ż. Gabryela 12 JZ
22 4 1863 Kowel Marianna Rudnicka Rudniki Franciszek Antonina Kornicka 264 12-13 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20264/pages/PL_1_436_264_0007.htm
7 5 1863 Żytomierz Józef Chodorowski Dubowiec Franciszek Anna Omiecińska Piotr Kurowski, Marcianna Gornicka 178-3-54 39 116 Ż DG
12 1 1863 Szumsk Paulina Jasińska Hucisko Pikulskie Michał Katarzyna Michałowska Jan Listowski, Anna Hornicka ż. Jana 245-1-21 175V-176R 8 R RK
16 2 1863 Szumsk Julianna Jakuszewska Mosty Wawrzyniec Elżbieta Tomczuk Tomasz Listowski, Katarzyna Hornicka panna 245-1-21 178V-179R 19 R RK
24 5 1863 Szumsk Franciszka Listowska Huta Nowa Benedykt Marcjanna Listowska Paweł Kokurowski, Anna Hornicka ż. Jana 245-1-21 183V-184R 44 R RK
17 10 1863 Szumsk Marianna Sinkowska Hucisko Horodyskie Tomasz Franciszka Kozłowska Teodor Łukomski, Tekla Hornicka ż. Stanisława 245-1-21 196V-197R 96 R RK
6 8 1864 Włodzimierz Adolf Sormaczyński Owadno Piotr Tekla Dwornicka 799 28-29 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20799/pages/PL_1_436_799_0015.htm
23 8 1864 Szumsk Ludwika Hornicka Mosty Ignacy Aleksandra Gorbatiuk 245-1-20 165V-166R 72 R
29 10 1864 Szumsk Tadeusz Sińkowski Huta Piaseczna Ignacy Małgorzata Hornicka 245-1-20 173V-174R 95 R
16 1 1864 Krzemieniec Mikołaj Borkowski Lisznia Ignacy Anna Gornicka 1-38 2V-3R 6 T 169
17 12 1864 Żytomierz Adolf Spinczewski Żytomierz Andrzej Antonina Sonchacka syn chłop., Ignacy Ciechanowski, Domicella Wygornicka 178-3-61 5 Ż DG
16 5 1865 Kowel Zofia Rudnicka Rudniki Franciszek Antonina Kornicka 266 12-13 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20266/pages/PL_1_436_266_0007.htm
21 7 1867 Kowel Anna Kozłowska Rudniki Ignacy Judyta Kornicka 268 14-15 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20268/pages/PL_1_436_268_0008.htm
28 11 1867 Lachowce Mikołaj Zawadzki Unijów Antoni Ludwika Dwornicka Jakub Różycki i Tekla Kamińska ż. Jana 178-3-146 184V-185R 68 Ż DM
11 4 1867 Krzemieniec Anastazja Jukowa Krzemieniec Tomasz Rozalia Górnicka 426-1-41 7V-8R 26 T 470
12 1 1868 Kuniów Mikołaj Paszkiewicz Peremerówka Maciej Marianna Gornicka Michał Dzwonkowski i Paulina Sokołowska 178-3-78 142V-143R 2 Ż DM
14 3 1869 Krzemieniec Grzegorz Borkowski Lisznia Ignacy Anna Gornicka 1-48 4V-5R 12 T
14 3 1870 Gródek Józef Bilecki Podlesny Oleksiniec Ignacy Brygida Komornicka Sikirka Franciszek, Bindatska Marianna, z. Wojciecha 61 JZ
10 6 1870 Szumsk Katarzyna Chruszczewska Kąty Stefan Franciszka Górnicka Mateusz Jasiński, Franciszka Chruszczewska ż. Mikołaja 1-53 14V-15R 54 T RK
31 3 1871 Krzemieniec Balbina Junkusz Krzemieniec Tomasz Rozalia Górnicka 1-55 180V-181R 30 T DW
26 7 1872 Szumsk Maria Mogusińska Marynki Stefan Anna Hornicka 0.1-65 17V-18R 66 T
28 5 1872 Krzemieniec Magdalena Junkusz Krzemieniec Tomasz Rozalia Górnicka 1-62 9V-10R 33 T 875
26 2 1873 Szumsk Helena Hornicka Mosty Kazimierz Aniela/Anna Giżycka chrz. 28.02 Stanisław Listowski, Katarzyna Listowska ż. Mikołaja 1-226 72V-73R 19 T DM 390
24 6 1873 Szumsk Marianna Giżycka Hucisko Pikulskie Mikołaj Antonina Zielińska chrz. 25.06 Mikołaj Oborski, Lucyna Hornicka 1-226 83V-84R 63 T DM 402
27 10 1873 Szumsk Marianna Jarmolińska Lepieszówka Franciszek Anna Dwornicka chrz. 2.11 mieszcz. Kasper Smoliński, Marianna Bojarska, ast. Grzegorz Kucharski, Franci 1-226 96V-97R 113 T DM 415
6 2 1874 Szumsk Mikołaj Domański Stepanówka Paweł Apolonia Dwornicka chrz. 10.02 Franciszek Jarmoliński, Franciszka Dwornicka, asyt. Zachariasz Mielnicki, An 1-227 5V-6R 19 T DM 510
1 10 1874 Szumsk Antoni Babirzecki Marynki Franciszek Lucyna Hornicka chrz. 6.10 Stanisław Listowski, Józefa Giżycka ż. Józefa 1-227 23V-24R 89 T DM 528
14 10 1874 Szumsk Balbina/Malwina Bilecka Litowiszcze Jan Joanna Hornicka chrz. 15.10 1-dw Grzegorz Trojanowski, Petronela Kucharska ż. Wincentego 1-227 23V-24R 91 T DM 528
1 1 1875 Białogródka Ludmiła Kobylańska Hulowce Ignacy Katarzyna Franciszek Kejl i Joanna Komornicka ż. Leonarda 178-03-133 2V-2R 1 Ż DM 0
13 11 1876 Krzemieniec Franciszka Mamczarska Krzemieniec Jan Eleonora Wyhornicka 1-70 17V-18R 65 T
6 3 1876 Szumsk Józef Jarmoliński Szumsk Franciszek Anna Dwornicka chrz. 7.03 Jan Jakuszewski, Cecylia Smolińska ż. Kaspra 1-228 8V-9R 30 T DM 591
2 4 1876 Szumsk Józef Babicki Marynki Franciszek Lucyna Hornicka chrz. 5.04 Aleksander Leszczyński, Paulina Kucharska ż. Jana 1-228 11V-12R 43 T DM 594
16 4 1876 Szumsk Wincenty Domański Stepanówka Paweł Apolonia Dwornicka chrz. 18.04 Franciszek Jarmoliński, Ludwika Zacharska wdowa 1-228 13V-14R 49 T DM 596
2 5 1876 Szumsk Antonina Mokusińska Litowiszcze Mikołaj Domicela Oborska chrz. 4.05 Jan Brączkowski, Tekla Hornicka ż. Leona 1-228 15V-16R 57 T DM 598
5 5 1876 Szumsk Mieczysław Pacewicz Żołobki Sylwester Marianna Krzypkowska chrz. 25.05 Józef Glotkowski, Zuzanna Hornicka ż. Franciszka 1-228 17V-18R 65 T DM 600
29 6 1876 Szumsk Piotr Mokusiński Marynki Stefan Anna Hornicka chrz. 1.07 Łukasz Listowski, Agnieszka Kucharska ż. Franciszka 1-228 19V-20R 75 T DM 602
29 6 1876 Szumsk Paulina Mokusińska Marynki Stefan Anna Hornicka chrz. 1.07 Ignacy Chruszczewski, Paulina Kucharska ż. Jana 1-228 19V-20R 76 T DM 602
18 8 1876 Szumsk Antonia Hornicka Hucisko Pikulskie Karol Marianna Jasińska chrz. 22.08 Franciszek Listowski, Antonina Rawska ż. Antoniego 1-228 24V-25R 95 T DM 607
17 2 1876 Kuniów Anna Dostał Antonówka Antoni Dorota Hornicka Józef Hejnowski i Elenora Sejkor ż. Jana 178-3-78 407V-408R 17 Ż DM
14 11 1876 Kuniów Katarzyna Lipowska Antonówka Wacław Anna Kornicka Franciszek Gorcziczka i Anna Marek ż. Józefa 178-3-78 426V-427R 95 Ż DM
21 5 1877 Szumsk MIkołaj Jasiński Kąty Paweł Franciszka Jasińska chrz. 29.05 Józef Krajewski, Marcelina Górnicka ż. Franciszka 1-229 14V-15R 55 T DM 660
31 7 1877 Szumsk Wiktor Jastrzębski Stara Huta Jan Ludwika Wereszczyńska chrz. 6.08 Piotr Suchodolski, Katarzyna Hornicka wdowa 1-229 21V-22R 82 T DM 667
2 8 1877 Szumsk Aniela Dwornicka Szumsk Apolinary Petronela Raczyńska chrz. 7.08 Teodor Wasilewicz Czułowski, Joanna Falmicka ż. Cezarego 1-229 21V-22R 83 T DM 667
12 9 1877 Szumsk Mikołaj Franczuk Załuże Antoni Domicela Hornicka chrz. 15.09 Mikołaj Jasiński, Apolonia Franczuk ż. Franciszka 1-229 26V-27R 102 T DM 672
29 9 1877 Szumsk Paulina Hornicka Hucisko Pikulskie Karol Marianna Jasińska chrz. 1.10 Piotr Jasiński, Antonina Kowalska ż. Jana 1-229 28V-29R 110 T DM 674
10 10 1877 Szumsk Mikołaj Franczuk Załuże Antoni Domiecela Hornicka chrz. 20.10 Tadeusz Centkiewicz, Emilia Franczuk ż. Macieja 1-229 31V-32R 122 T DM 677
8 11 1877 Szumsk Olimpia Bilewicz Litowiszcze Jan Anna Hornicka chrz. 13.11 Jan Kolder, Teresa Osowska ż. Kazimierza 1-229 32V-33R 125 T DM 678
26 3 1878 Szumsk Karolina Białobrzycka Marynki Franciszek Lucyna Hornicka chrz. 29.03 Adam Sińkowski, Agnieszka Kucharska ż. Franciszka 1-230 9V-10R 33 T DM 724
10 7 1878 Szumsk Aleksander Zieliński Huta Pikulska Franciszek Agnieszka Głowacka chrz. 16.07 Józef Oborski, Antonina Hornicka ż. Mikołaja 1-230 20V-21R 78 T DM 735
10 7 1878 Szumsk Elżbieta Domańska Stepanówka Paweł Apolonia Dwornicka chrz. 16.07 Bernard Kaliński, Petronela Gutewicz ż. Józefa 1-230 20V-21R 80 T DM 735
8 9 1878 Szumsk Bronisława Jarmolińska Szumsk Franciszek Anna Dwornicka chrz. 10.09 Tomasz Jelinkowski, Petronela Dwornicka ż. Apolinarego 1-230 26V-27R 104 T DM 741
14 10 1878 Szumsk Ignacy Jakuszewski Cyranka Jan Franciszka Dwornicka chrz. 15.10 Antoni Modzelewski, Petronela Dwornicka ż. Apolinarego 1-230 30V-31R 123 T DM 745
26 12 1879 Kowel Marianna Milewska Kowel Klemens Zofia Kornicka 281 2-3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20281/pages/PL_1_436_281_0002.htm
17 9 1879 Krzemieniec Bronisława Mamczarska Krzemieniec Jan Eleonora Wyhornicka 426-1-73 13V-14R 55 T
11 1 1879 Szumsk Karol Franczuk Załuże Antoni Domicella Hornicka Mikołaj Jasiński i Motra Jampolska ż. Jakuba 01-226 119V-120R 8 T 438 DM
9 1 1879 Szumsk Teofila Jelinkowska Onyszkowce Tomasz Aniela Sopińska Konstanty Jelinkowski i Petronela Dwornicka ż. Apolona 01-226 120V-121R 13 T 439 DM
2 1 1879 Szumsk Maria Ornicka Hucisko Horodyskie Jan Paulina Adaszyńska Jan Sopiński i Marianna Adaszyńska ż. Grzegorza 01-226 122V-123R 21 T 441 DM
20 5 1879 Szumsk Jan Mokusiński Marynki Stefan Anna Gornicka Paweł Listowski i Agnieszka Barnowska ż. Pawła 01-226 130V-131R 57 T 449 DM
1 8 1879 Szumsk Wincenty Leszczyński Kąty Józef Karolina Wereszczyńska Antoni Jastrzębski i Marcelina Gornicka ż. Franciszka 01-226 137V-138R 86 T 456 DM
1 1 1881 Szumsk Stanisława Hornicka Kamienna Góra Stanisław Ludwika Krasicka chrz. 11.01 Ludwik Oborski, Katarzyna Wiszniewska ż. Józefa 01-231 1V-2R 3 T DM 793
21 3 1881 Szumsk Józef Jakuszewski Cyranka Jan Franciszka Dwornicka chrz. 22.03 Antoni Jarmoliński, Katarzyna Wróblewska ż. Grzegorza 01-231 9V-10R 36 T DM 801
24 7 1881 Szumsk Anna Hornicka Mosty Stanisław Honorata Wróblewska chrz. 29.07 Paweł Kozłowski, Marianna Sińkowska ż. Andrzeja 01-231 21V-22R 83 T DM 813
16 9 1881 Szumsk Marianna Hornicka Marynki Jan Małgorzata Chruszczewska chrz. 20.09 Paweł Kiryjczuk, Antonina Hornicka ż. Karola 01-231 30V-31R 118 T DM 822
20 10 1881 Szumsk Franciszka Domańska Stepanówka Paweł Apolonia Dwornicka chrz. 26.10 Franciszek Jarmoliński, Petronela Gutkowska ż. Józefa 01-231 34V-35R 136 T DM 826
29 11 1881 Szumsk Antonina Hornicka Hucisko Horodyskie Jan Paulina Adaszyńska chrz. 29.11 Wincenty Sikorski, Marianna Sińkowska ż. Andrzeja 01-231 37V-38R 153 T DM 829
15 5 1882 Szumsk Aniela Jarmolińska Szumsk Franciszek Anna Dwornicka Leon Korzeniowski, Apolonia Domańska z. Pawła 01-232 301V-302R 51 T
12 9 1882 Szumsk Franciszek Sikorski Kąty Wincenty Antonina Jasińska Wojciech Jasiński, Paulina Hornicka ż. Jana 01-232 312V-313R 94 T
18 9 1882 Szumsk Józefa Hornicka Mosty Kazimierz Aniela Giżycka Jan Listowski, Marianna Sińkowska ż. Józefa 01-232 314V-315R 103 T
15 12 1882 Szumsk Wiktor Adaszyński Hucisko Horodyskie Józef Marianna Siruk Józef Jakuszewski, Paulina Hornicka ż. Jana 01-232 325V-326R 145 T
30 3 1885 Szumsk Antonina Jarmolińska Szumsk Franciszek Anna Dwornicka Kasper Smoliński, Franciszka Jakuszewska ż. Jana 01-232 173V-174R 41 T
26 10 1885 Szumsk Józef Mokusiński Marynki Stefan Anna Hornicka Jan Kowalewski, Agnieszka Kucharska ż. Franciszka 01-232 190V-191R 131 T
29 11 1885 Szumsk Andrzej Babiżecki Marynki Franciszek Lucyna Hornicka Antoni Listowski, Ludwika Kasperska ż. Karola 01-232 195V-196R 152 T
17 10 1885 Szumsk Kamila Domańska Stepanówka Paweł Apolonia Dwornicka Jan Kupiński, Aleksandra Diaczuk ż. Jana 104V-105R 125 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F91G?i=693&cat=833998
27 4 1886 Różniatów Helena Pautsch Suchodół Fryderyk Elżbieta Emil.....Anna Kornicka 1173 9 B 0
20 9 1886 Szumsk Waleria Hornicka Mosty Stanisław Honorata Wróblewska 01-232 256V-257R 135 T
16 1 1887 Szumsk Paulina Listowska Mosty Jakub Julia Jakuszewska Antoni Supiński i Honorata Gornicka ż. Stanisława 01-232 84V-85R 15 DM 952 T
18 6 1887 Szumsk Emilia Bilecka Litowiszcze Jan Anna Gornicka Karol Jankowski i Emilia Piątkowska ż. Antoniego 01-232 100V-101R 91 DM 968 T
18 6 1887 Szumsk Marianna Bilecka Litowiszcze Jan Anna Gornicka Mikołaj Brączkowski i Antonina Kowalewska ż. Ludwika 01-232 100V-101R 92 DM 968 T
27 8 1887 Szumsk Paulina Gornicka Hucisko Pikulskie Karol Antonina Gornicka Stanisław Zieliński i Anna Oborska ż. Adolfa 01-232 106V-107R 124 DM 974 T
21 11 1887 Szumsk Cycylia Jarmolińska Szumsk Franciszek Anna Dwornicka Jan Bednarski i Franciszka Jakuszewska ż. Jana 01-232 114V-115R 161 DM 982 T
12 12 1887 Szumsk Józefa Gornicka Hucisko Horodyskie Wincenty Tekla Kuczakowska Wojciech Sinkowski i Józefa Kuczkowska panna 01-232 119V-120R 175 DM 987 T
28 5 1888 Krzemieniec Antoni Mączarski Krzemieniec Jan Eleonora Wyhornicka 01-81A 13V-14R 50 T
12 2 1889 Szumsk Antonina Hornicka Hucisko Horodyskie Wincenty Tekla Kuczakowska Jakub Łosiński i Paulina Hornicka ż. Jana 01-232 5V-6R 22 T 871 DM
26 5 1889 Szumsk Filipina Hornicka Kąty Jan Małgorzata Chruszczewska Grzegorz Chruszczewski i Paulina Kucharska ż. Kaspra 01-232 17V-18R 80 T 883 DM
19 8 1889 Szumsk Marian Jarmoliński Szumsk Franciszek Anna Dwornicka Jan Bednarski i Marianna Bojarska ż. Kalestra 01-232 24V-25R 116 T 890 DM
17 1 1890 Szumsk Antonina Hornicka Mosty Stanisław Honorata Wróblewska Paweł Kozłowski, Marianna Sińkowska ż. Andrzeja 01-233 103V-104R 20 T
21 1 1890 Szumsk Antonina Bączkowska Piaseczna Stanisław Franciszka Hornicka Andrzej Listowski, Marianna Ostrowska ż. Jana 01-233 105V-106R 29 T
25 2 1890 Szumsk Wiktoria Hornicka Hucisko Horodyskie Wincenty Tekla Kuczakowska Wojciech Sińkowski, Paulina Hornicka ż. Jana 01-233 111V-112R 56 T
18 5 1890 Szumsk Helena Szuprowicz Mosty Kazimierz Anna Hornicka 01-233 115V-116R 77 T
9 9 1890 Szumsk Marianna Hornicka Hucisko Horodyskie Kazimierz Rozalia Górska 01-233 126V-127R 132 T
11 8 1890 Krzemieniec Maria Mamczarska Krzemieniec Jan Eleonora Wyhornicka 0.1-81W 17V-18R 67 T
18 1 1891 Szumsk Sabina Hornicka Mosty Stanisław Honorata Wróblewska 01-233 3V-4R 12 T
20 3 1891 Szumsk Antoni Babiżewski Hucisko Kowalowe Franciszek Lucyna Hornicka 01-233 11V-12R 41 T
14 2 1893 Szumsk Józef Listowski Mosty Andrzej Anastazja Halimska Jan Kozłowski, Honorata Hornicka ż. Stanisława 77V-78R 30 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDXW?i=204&cat=833999
5 9 1893 Szumsk Anna Badyrzecka Marynki Franciszek Łucja Górnicka Karol Kucharsski, Elżbieta Listowska ż. Antoniego 102V-103R 135 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD8V?i=230&cat=834000
6 12 1893 Szumsk Mikołaj Bączkowski Hucisko Piaseczne Stanisław Franciszka Górnicka Marceli Listowski, Maria Ostrowska ż. Jana 112V-113R 175 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD1X?i=242&cat=834000
5 12 1893 Szumsk Bronisław Żukowski Litowiszcze Mikołaj Kamila Trojanowska Bronisław Bilecki, Rozalia Górnicka ż. Kazimierza, Józef Górnicki, Emilia Trojanowska pa 113V-114R 179 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD14?i=243&cat=834000
1 1 1894 Szumsk Hornicka Hucisko Horodyskie Jan Paulina Adaszyńska 01-233 266R 4 T
24 5 1894 Szumsk Marianna Hornicka Hucisko Horodyskie Wincenty Tekla Konczakowska 01-233 282V-283R 70 T
1 3 1895 Szumsk Helena Bączkowska Hucisko Piaseczne Stanisław Franciszka Hornicka 01-233 176V-177R 41 T
24 4 1895 Szumsk Antonina Szoprowicz Piaseczna Kazimierz Anna Hornicka 01-233 182V-183R 66 T
17 5 1895 Szumsk Marianna Hornicka Hucisko Pikulskie Karol Antonina Głowacka Antoni Śliwiński, Ludwika Brączkowska ż. Jana 01-233 184V-185R 75 T
16 9 1895 Szumsk Anna Hornicka Hucisko Horodyskie Wincenty Tekla Kaczanowska 01-233 204V-205R 154 T
16 9 1895 Szumsk Elżbieta Hornicka Hucisko Horodyskie Wincenty Tekla Kaczanowska 01-233 204V-205R 155 T
12 2 1898 Szumsk Stanisława Hornicka Hucisko Horodyskie Józef Teofila Schabikowska 01-234 6V-7R 22 T
13 5 1898 Szumsk Antonina Hornicka Mosty Piotr Marianna Januszewska 01-234 18V-19R 69 T
24 8 1898 Szumsk Feliks Bączkowski Hucisko Piaseczne Stanisław Franciszka Hornicka 01-234 32V-33R 127 T
3 9 1898 Szumsk Marcelina Hornicka Hucisko Horodyskie Kazimierz Rozalia Górska 01-234 36V-37R 144 T
4 3 1901 Szumsk Kazimierz Bączkowski Hucisko Piaseczne Stanislaw Franciszka Hornicka Antoni Pestrowicz, Joanna Śliwińska ż. Karola 0.1-236 344V-345R 39 T
19 3 1901 Szumsk Marianna Hornicka Mosty Piotr Marianna Jakuszewska 0.1-236 346V-347R 45 T
9 5 1901 Szumsk Stanisława Hornicka Hucisko Horodyskie Wincenty Tekla Konczakowska 0.1-236 359V-360R 102 T
16 7 1901 Szumsk Stanisława Hornicka Litowiska Jan Joanna Szuprowicz Adolf Bilecki, Magdalena Kozyrska ż. Karola 0.1-236 361V-362R 109 T
8 1 1902 Szumsk Antonina Hornicka Hucisko Antonowieckie Adolf Franciszka Bączkowska 01-236 227V-228R 8 T
8 3 1902 Szumsk Joanna Śliwińska Mosty Karol Anna Hornicka 01-236 239V-240R 56 T
1 5 1902 Szumsk Petronela Hornicka Hucisko Horodyskie Jakub Paulina Różycka 01-236 248V-249R 91 T
1 11 1902 Szumsk Malwina Hornicka Hucisko Horodyskie Józef Teofila Schabikowska 01-236 280V-281R 224 T
26 1 1903 Szumsk Apolinary Rowiński Hucisko Horodyskie Piotr Maria Hornicka 0.1-237 4V-5R 14 T
26 8 1903 Szumsk Bronisław Bączkowski Hucisko Piaseczne Stanisław Franciszka Hornicka 0.1-237 38V-39R 149 T
10 11 1903 Szumsk Maria Hornicka Litowiska Jan Joanna Szuprowicz 0.1-237 54V-55R 215 T
16 12 1903 Szumsk Albina Hornicka Hucisko Horodyskie Kazimierz Rozalia Górska 0.1-237 56V-57R 221 T
8 3 1904 Szumsk Filomena Hornicka Mosty Piotr Maria Jakuszewska 0.1-238 15V-16R 58 T
16 3 1904 Szumsk Joanna Hornicka Hucisko Piaseczne Wincenty Tekla Konczakowska 0.1-238 31V-32R 123 T
16 9 1904 Szumsk Witolda Śliwińska Mosty Karol Anna Hornicka 0.1-238 41V-42R 164 T
16 2 1905 Szumsk Julia Hornicka Hucisko Pikulskie Józef Antonina Kowalewska 01-236 160V-161R 24 T
1 8 1905 Szumsk Aniela Rokitnicka Mosty Piotr Maria Hornicka 01-236 175V-176R 96 T
19 12 1905 Szumsk Aleksandra Śliwińska Mosty Karol Anna Hornicka 01-236 191V-192R 178 T
17 3 1906 Szumsk Józefa Hornicka Litowiszcze Jan Joanna Szuprowicz 01-236 95V-96R 51 T
25 8 1906 Szumsk Joanna Bączkowska Hucisko Piaseczne Stanisław Franciszka Hornicka 01-236 110V-111R 127 T
24 12 1906 Szumsk Wiktor Tomczuk Załuże Stanisław Antonina Hornicka 01-236 124V-125R 198 T
1 7 1907 Szumsk Emilia Hornicka Mosty Jan Karolina Godlewska 01-236 26V-27R 127 T
18 10 1907 Szumsk Klementyna Hornicka Hucisko Horodyskie Jan Anastazja Hornicka 01-236 36V-37R 177 T
25 3 1907 Poryck Marian Lubomir Czerkawski Laszki Władysław Maria Wanda Albina Komornicka 993 13 53 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0016.htm
15 3 1908 Szumsk Leontyna Górnicka Hucisko Pikulskie Józef Antonina Kowalewska Jan Oborski, Antonina Kowalewska ż. Adolfa 426-1-97 10V-11R 49 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WJ-Q?i=614&cat=834001
30 3 1908 Szumsk Mieczysław Górnicki Hucisko Horodyskie Jakub Michalina Różycka Jan Górnicki, Rozalia Górnicka ż. Kazimierza 426-1-97 14V-15R 68 T RK 619 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WV-C?i=618&cat=834000
3 7 1908 Szumsk Felicja Sikorska Chodaki Franciszek Agnieszka Górnicka Antoni Sikorski, Lucyna Kucharska ż. Franciszka 426-1-97 23V-24R 111 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WJ-K?i=627&cat=833998
3 7 1908 Szumsk Józef Śliwiński Mosty Karol Anna Górnicka Ignacy Listowski, Anieszka Wojnaszewska ż. Kazimierza 426-1-97 23V-24R 115 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WJ-K?i=627&cat=834002
1 9 1908 Szumsk Marcelina Górnicka Litowiszcze Jan Joanna Szuprowicz Adolf Bielecki, Maria Szuprowicz panna 426-1-97 30V-31R 148 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3H6-8?i=634&cat=834000
29 10 1909 Horochów Irena Czerkawska Mironówka Władysław Albin Maria Wanda Komornicka 995 23 106 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0030.htm
1 3 1909 Szumsk Helena Hornicka Mosty Jan Karolina Gołyszewska Mikołaj Sinkowski, Aleksandra Listowska ż. Jana 57V-58R 33 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34P-B?i=882&cat=834000
1 3 1909 Szumsk Antonina Hornicka Mosty Jan Karolina Gołyszewska Jan Hornicki, Maria Kozłowska ż. Wincentego 57V-58R 34 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34P-B?i=882&cat=834001
7 5 1909 Szumsk Stanisław Rokitnicki Mosty Piotr Maria Hornicka Stefan Hornicki, Rozalia Witocka żona 63V-64R 69 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34P-6?i=888&cat=834000
28 6 1909 Szumsk Jan Sinkowski Hucisko Horodyskie Stanisław Katarzyna Ostrowska Stefan Hornicki, Anastazja Hornicka ż. Jana 67V-68R 95 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3C6-G?i=892&cat=834002
9 7 1909 Szumsk Józefa Bączkowska Hucisko Piaseczne Stanisław Franciszka Hornicka Antoni Bączkowski, Franciszka Stankiewicz ż. Jana 68V-69R 99 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CX-T?i=893&cat=834000
9 7 1909 Szumsk Maria Bączkowska Hucisko Piaseczne Stanisław Franciszka Hornicka Feliks Stankiewicz, Sabina Hornicka panna 68V-69R 100 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CX-T?i=893&cat=834001
28 8 1909 Szumsk Cezary Tomczuk Hucisko Horodyskie Stanisław Antonina Hornicka Wiktor Adaszyński, Antonina Hornicka panna 73V-74R 130 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CL-M?i=898&cat=834001
15 9 1914 Kijów Św. Aleksandra Maria Wygornicka Liwinowsk Józef Ewa Paszkowska Jan Korbut i Józefa Wygornicka 312/1/129 31V-32R 124 m.K JM1

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
22 10 1749 Szumsk Jan Chornicki Hornicki Huta Rochanowska Rozalia Woynaszewska Wojnaszewska Huta Rochanowska p Maciej Ornicki, Anastazja Hornicka 297-1-180 16V Ł RK
6 2 1751 Szumsk Stanisław Rogowski Hucisko Katarzyna Jakosz Hucisko Antoni Woynaszewski, Anastazja Hornicka 297-1-180 18R Ł RK
14 2 1751 Szumsk Kazimierz Pastrowicz Pestrowicz Huta Rachmanowska Katarzyna Sopińska Huta Rachmanowska Józef Jakosiewicz, Anastazja Ornicka 297-1-180 18R Ł RK
6 2 1752 Szumsk Stanisław Huta Surażska Agnieszka Hornicka Huta Surażska Sebastian Krzemiński, Katarzyna Jakubówna 297-1-180 19R Ł RK
17 2 1765 Szumsk Józef Wącki Huta Szumska k Dorota Hornicka Huta Szumska p Błażej Bąkowski, Wojciech Obrocki, Teresa Pikulska, Marianna Gyzypska 297-1-180 45R Ł RK
20 10 1765 Szumsk Antoni Rogowski Huta Szumska Marianna Ornicka Huta Szumska p Błażej Bąkowski, Anna Rogowska 297-1-180 46R Ł RK
8 2 1797 Szumsk Jakub Obrocki Huta Barszczewskiego k Marianna Hornicka Huta Barszczewskiego p Franciszek Obrocki, Apolonia Obrocka 297-1-183 22V Ł RK
11 7 1798 Szumsk Jakub Jakusiewicz Huta Barszczewskiego k Katarzyna Barszczewska Huta Barszczewskiego p Wojciech Krasicki, Andrzej Smoliński, Elżbieta Mykiczkowa, Marianna Hornicka 297-1-183 27V Ł RK
20 11 1798 Szumsk Józef Obrocki Huta Barszczewskiego k Agnieszka Hornicka Huta Barszczewskiego p Jan Jakusiewicz, Katarzyna Hornicka 297-1-183 29R Ł RK
27 2 1799 Lubar Tomasz Piątkowski Marianna Gorniczanka (Gornicka) Jurówka łacina, kawaler, panna, Grzegorz Michalewski, Franciszek Gornicki 178-49-3 622V Ż Mg
7 10 1806 Szumsk Maciej Adaszyński Huta Szumska k Magdalena Hornicka Huta Szumska p Andrzej Zieliński, Maciej Slachetka, Tomasz Barszczewski 297-1-183 59R Ł RK
30 9 1807 Szumsk Mateusz Krasicki Huta Szumska w Katarzyna Hornicka Huta Szumska w Jan Sinkowski, Marcin Sinkowski 297-1-183 61V Ł RK
8 11 1808 Szumsk Feliks Zieliński Hucisko Pikulskie k Marianna Hornicka Hucisko Mostowe p Franciszek Obrocki, Piotr Jakusiewicz 297-1-183 67V Ł RK
20 2 1810 Szumsk Franciszek Wereszczyński Hucisko Pikulskie k Marianna Hornicka Hucisko Pikulskie w Franciszek Obrocki, Jan Jadaszyński 297-1-183 72R Ł RK
13 6 1812 Szumsk Antoni Białobrzycki Białobrzyski Hucisko Szumskie w Barbara Hornicka Hucisko Szumskie w Jan Mazurek, Ignacy Wierzbicki 297-1-183 76V Ł RK
15 1 1827 Luboml Michał Kogutowski parafia Luboml 24 Paweł Anna Dwornicka Marianna Jankowska z Gadzalińskich Krymno 30w Paweł Jadwiga Nehoda Józef Sawczyński, Paweł Błaszczuk 301 2 1 843 315 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0002.htm
12 2 1827 Koblin Piotr Łogocki Młynów 18 Michał Helena Gornicka Abramowska Młynów 14 Wincenty Katarzyna Paszkiewicz Franciszek Jaworski, Wawrzyniec Buczkowski 813 214 1 MO RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0217.htm
6 11 1827 Szumsk Jan Pestrowicz Hucisko Antonowieckie 22 Szymon Marianna Popelińska Teresa Hornicka Hucisko Antonowieckie 18 Paweł Katarzyna Korczyńska Tomasz Janicki, Jędrzej Omelczuk, Ludwik Domański 245-1-1 398R 20 R RK
30 1 1827 Zasław św. Jana Michał Ilczuk Borysów 50w Anton Motra Magdalena Kornicka z Kurzyńskich Borysów 50w Jan Marianna 178-03-009 14 4 Ż MO 28
2 2 1828 Szumsk Feliks Sopiński Huta Szumska 36w Mikołaj Katarzyna Ornicka Franciszka Kukurowska Kokurowska Huta Szumska 25 Jan Anastazja Biedniuk Kazimierz Listowski, Michał Kukurowski, Józef Listowski 245-1-2 399R 39 R RK
25 11 1829 Bazalia Aleksander Pasławski Czuchele 23 Kasper Anna Julianna Dwornicka Łazuczynek Mały 17 Jan Anastazja Antoni Nowakowski, Wojciech Andrzejowski, Anastazja Gutkiewicz 178-3-95 231R 43 Ż DM
27 7 1830 Krzywin Piotr Wąsowicz Krzywin 27 Ignacy Helena Komornicka Teodozja z Badowskich Torczyńska Krzywin 27 Ona rozwiedziona, W. Michał Lipski, W. Józef Missun, W. Józef Żukowski 171-1-3 42R 6 R Mg
22 6 1830 Olewsk Jan Szczerbakowski Sechy (Tomaszgród) 33 Aleksander Anna Czerniewska Marianna Tchornicka Sechy (Tomaszgród) 19 Józef Antonina Zygielewicz Paweł Daboże, Grzegorz Sawicki 178-3-3 493R 3 Ż Na 903
18 10 1831 Szumsk Andrzej Kucharski Kąty 25 Michał Anna Kozłowska Teresa Hornicka Kąty 18 Jakub Agnieszka Kozłowska Marcin Jasiński, Józef Kucharski, Kazimierz Jasiński 245-1-5 376R 6 R RK
24 1 1832 Szumsk Michał Krasicki Balarnia 24 Stanisław Katarzyna Kraiewska Krajewska Katarzyna Adaszyńska Balarnia 18 Maciej Magdalena Hornicka Jan Zaremba, Paweł Rudkowski, Szymon Adaszyński 245-1-6 399R 1 R RK
14 8 1832 Szumsk Michał Paparowski par. Krzemieniec 28 Łukasz Katarzyna Roztocka Honorata Hornicka z d. Jakuszewska Iłowica 30w Andrzej Marianna Stankiewicz Wojciech Kuczakowski, Jan Pawłowicz 245-1-6 405R 26 R RK
4 9 1832 Szumsk Antoni Oborski Balarnia 23 Kasper Julianna Popowicz Helena Adaszyńska Balarnia 20 Maciej Magdalena Hornicka Mikołaj Soroczyński, Wojciech Makowski, Piotr Kozłowski 245-1-6 405V 27 R RK
29 6 1832 Zasław św. Jana Józef Łosiewicz par. Zasław 27 Grzegorz Domicela Lewicka Marianna Zielińska par. Zasław 20 Jan Marianna Komornicka Józef Brzezicki, Stefan Brzezicki 178-03-98 10R-10V 15 Ż DM
12 2 1833 Szumsk Tomasz Zieliński Hucisko Pikulskie 24 Feliks Marianna Hornicka Magdalena Kokorowska Kokurowska Hucisko Pikulskie 26 Ludwik Marcela Adaszyńska Jan Chwedorowicz, Ignacy Tomaszewski, Józef Mikołayczuk 245-1-7 392R 10 R RK
14 2 1837 Szumsk Marcin Zieleński Zieliński Hucisko Złamane 20 Feliks Marianna Hornicka Tekla Tomczuk Załuże 18 Antoni Anna Hornicka Jan Fiedorowicz, Michał Listowski, Józef Oborski 245-1-11 488R 6 R RK
14 2 1837 Szumsk Kasper Baranowski Kąty 19 Wojciech Marianna Chmielowska Chmielewska Antonina Zieleńska Zielińska Hucisko Złamane 18 Feliks Marianna Hornicka Szymon Tomczuk, Jan Listowski, Paweł Jasiński 245-1-11 488V 7 R RK
8 8 1837 Szumsk Feliks Sopiński Huta Szumska 45w Mikołaj Katarzyna Hornicka Rozalia Bilewicz zd. Tomczuk Waśkowce 42w Fiodor Klara Mazurek Józef Listowski, Feliks Jarmoliński, Kazimierz Listowski 245-1-11 489V 12 R RK
6 2 1838 Szumsk Franciszek Jasiński Kąty 19 Michał Marianna Rogowska Lucjanna Hornicka Huta Szumska 18 Jakub Magdalena Szliwińska Śliwińska Stefan Jasiński, Jędrzej Kucharski, Józef Sikorski 245-1-12 289R 5 R RK
21 7 1840 Nowogród Wołyński Józef Jasiński Huta Kuleszowska 39 Benedykt Teresa Mazurenko Paulina Hornicka Huta Kuka 28 871 73 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0039.htm
20 7 1841 Szumsk Karol Zieliński Hucisko Pikulskie 20 Feliks Marianna Hornicka Katarzyna Adaszyńska Huta Szumska 19 Tomasz Teresa Prokopczuk 872 557 10
11 10 1842 Szumsk Stanisław Jasiński Kąty 19 Antoni Katarzyna Kozłowska Tekla Hornicka Kąty 18 Jakub Magdalena Listowska Stefan Jasiński, Tomasz Jasiński 873 594 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0308.htm
14 2 1843 Szumsk Łukasz Jasiński Kąty 19 Maciej Marianna Tymkowska Franciszka Zielińska Huta Szumska 19 Feliks Marianna Hornicka Józef Sitarczuk, Kacper Baranowski 874 753 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0382.htm
7 11 1843 Szumsk Grzegorz Zabłocki Waśkowce 24 Stanisław Magdalena Hornicka Marianna Oncyfroczuk Załuże 19 Marek Marianna Błaszczuk 874 758 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0384.htm
1 6 1843 Żytomierz Teodor Piahnicki 26 Jakub Teofila Dąbrzańska Marianna Wasyl 16 Łukasz Katarzyna Kornicka 178 51 5 34 Ż Ni
12 11 1844 Ostróg Mikołaj Biżycki Balarka Choteńska 21 Marcin Anna Kosowicz Kunegunda Mydlarska Balarka Choteńska 18 Grzegorz Marianna Chornicka 883 22 R 29
18 2 1845 Szumsk Franciszek Strzelecki Mosty 25 Stefan Agnieszka Oborska Małgorzata Hornicka Mosty 20 Wojciech Rozalia Pestrowicz 876 647 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0347.htm
25 2 1845 Szumsk Jan Zieliński Hucisko Piekulskie 20 Feliks Marianna Hornicka Aniela Czerklewicz Hucisko Piekulskie 19 Teodor Agnieszka Wojnaszewska 876 651 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0349.htm
21 10 1845 Szumsk Antoni Adaszyński Huta Szumska 25 Maciej Magdalena Hornicka Józefa z Szliwińskich Jakuszewska Huta Szumska 28 Bartłomiej Petronela Wasilkowska 876 654 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0350.htm
25 11 1845 Szumsk Jan Głowacki Hucisko Surażskie 28 Wincenty Marianna Domagalska Katarzyna Krasicka Hucisko Surażskie 22 Antoni Marianna Hornicka Jan Lewandowski i Jan Orłowski 876 660 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0353.htm
3 2 1846 Szumsk Jan Wereszczyński Hucisko Surażskie 22 Piotr Marianna Jakuszewska Zofia Oborska Huta Szumska 18 Kacper Magdalena Hornicka Ignacy Orłowski, Jan Wereszczyński 877 858 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0444.htm
6 6 1848 Kowel Ignacy Kozłowski Rudniki 22 Tomasz Justyna Myślińska Judyta Kornicka Rudniki 20 Jan Domicella Bałkowska 251 17 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20251/pages/PL_1_436_251_0010.htm
15 2 1848 Zasław, św. Józefa Tomasz Lipski Cwetocha 20 Jan s. Jana Aleksandra c. Jana Czaińska Tekla Ostrowska Kamionka 23 Ludwik s. Józefa Marianna c. Jerzego Wyhornicka ur. Franciszek Ostrowski, Jan Helt, Michała Malinowski 178-3-117 37V 10 Ż
23 10 1849 Nowogród Mikołaj Olszewski Susły 20 Wincenty Zuzanna Mędecka Cecylia Riadkowska Nowogród 19 Leon Katarzyna Wyhornicka Olszewski Ludwik Mieniewicz Jżóef 30 JZ
23 1 1849 Swojczów Józef Antonowicz Mokowicze 23 Szymon Aniela Komornicka Fryderyka Rybicka Ossa 18 Jan Brygida Rynczewska 611 38 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20611/pages/PL_1_436_611_0021.htm
10 11 1849 Białogródka Maciej Miedziachowski Białogródka 22 Piotr Kunegunda Bornicka [Biernacka] Marianna Starzyńska Sosnóweczka 19 Jan Marianna Kulikowska Teodor Chodecki i Hieronim Zaręba 178-03-118 562V 33 Ż DM
13 6 1850 Przewały Józef Sawicki Stawki 30 Onufry Maria Tomaszewska Tekla Dwornicka Stawki 22 Teodor Teresa Zawaluk 863 656 7 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0346.htm
19 11 1850 Żytomierz Józef Dorożyński 25 Anastazy ? Bujalska Paulina Zatwornicka 20 Szymon Franciszka Chłopicka 178 3 2 85 79 Ż Ni
6 2 1855 Kowel Józef Rudnicki Rudniki 20 Szymon Katarzyna Kornicka Emilia Lisiecka Kowel 19 Franciszek Julia Sokołowska 257 23 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0013.htm
8 1 1856 Białogródka Karol Liskowacki par. Berezdów 36 Piotr Franciszka Komornicka Emilia Kijowska Kuźmińce 20 Michał Hipolita Zastyrc Jan Judycki, Franciszek Świrczyński 178-03-124 593V 1 Ż DM 0
30 6 1857 Krzemieniec Ignacy Burkowski Lisznia 28 Stanisław Salomea Zielińska Anna Hornicka Hota Stożecka 20 Józef Marianna Jakuszewska Wawrzyniec Rudkowski, Wojciech Kuczakowski 0.1-29 39R 8 T
28 6 1859 Wiszenki Klemens Borucki Łuków 32 Stanisław Marianna Szczerbińska Róża z Bojanowskich Hornicka Łuków 32 Nikodem Marianna Soczkowska 840 250 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0134.htm
15 2 1859 Szumsk Bazyli Adamczuk Kąty 35 Jan Katarzyna Maryniuk Anna Pestrowicz Huta Piaseczna 18 Jan Teresa Hornicka chł. Paweł Jasiński, Franciszek Sikorski, Mikołaj Kucharski 245-1-16 188R 6 R
11 9 1860 Szumsk Jan Bruczkowski par. Szumsk 31w Ludwik Aleksandra Dobrotworuk Julia Hornicka Litowiszcze 33 Józef Marianna Adaszyńska 245-1-18 211R 12 R
13 11 1860 Szumsk Józef Błażczuk Załuże 22 Stefan Orszula Mogusińska Franciszka Hornicka Mosty 26 Wojciech Rozalia Stankiewicz 245-1-18 213V 17 R
17 9 1861 Szumsk Konstanty Ziubrzycki Suraż 21 Kajetan Józefa Markiewicz Aniela Hornicka Litowiszcze 17 Leon Tekla Kucharska 245-1-17 200V 7 R
27 1 1863 Jałowicze Feliks Galkiewicz Jarosławicze 30 Franciszek Balbina Czarkowska Wiktoria z Kopaczyńskich Pawłowska Jaroslawicze 25 Jan Maria Hornicka 22-1-214 204 V 1 Ł
10 11 1863 Szumsk Michał Suchodolski Waśkowce 20 Franciszek Aleksandra Kozłowska Franciszka Jasińska Kąty 18 Franciszek Lucyna Hornicka Stanisław Jasiński, Franciszek Jasiński, Michał Kokurowski 245-1-21 212V 19 R RK
23 2 1864 Ołyka Kazimierz Murawski Ołyka 30 Józef Marcelina Wysocka Anna Leszczyńska Ołyka 25 Argenty Marianna Żornicka 487 44 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20487/pages/PL_1_436_487_0023.htm
16 2 1864 Szumsk Mikołaj Mogusiński Litowiszcze 25 Jan Elżbieta Hornicka Domicela Oborska Załuże 20 Michał Marianna Listowska Jan Soliński, Andrzej Listowski, Piotr Mostyński 245-1-20 185R 6 R RK
22 1 1867 Kuniów Maciej Paszkiewicz Peremerówka 35w Jan Franciszka Popławska Marianna Gornicka Peremerówka 23 Józef Helena Orłowska Michał Zabłocki, Paweł Choina, Antoni Krasicki 178-3-78 124V-125R 2 Ż DM
15 11 1870 Szumsk Łukasz Tomaszewski par. Szumsk 20 Daniel Franciszka Kucharska Teresa Jasińska Kąty 19 Franciszek Lucyna Hornicka Jan Sikorski, Wawrzyniec Kucharski, Wincenty Sikorski 1-53 40V-41R 31 T RK
24 5 1870 Nowogród Wołyński Michał Jęckowski Susły 24 Adam Wiktoria Moklak Małgorzata Hajko Klarowka 18 Kazimierz Julianna Hornicka 178-3-152 177 30 Ż 349 MO
9 7 1872 Szumsk Paweł Domański Kaletyńce 34 Bazyli Rozalia Świderska Apolonia Dwornicka Szumsk 20 Ignacy Dominika Kłosowska Stefan Jaszczuk, Paweł Krsicki 01-226 38V-39R 13 T DM 356
21 1 1873 Szumsk Wojciech Jasiński Kąty 35 Maciej Marianna Fedorowicz Antonina Kucharska Kąty 20 Andrzej Teresa Hornicka Tomasz Fedorowicz, Jan Sikorski 1-226 104V 3 T DM 423
6 5 1873 Szumsk Jan Jakuszewski Cyranka 47w Stefan Magdalena Krasicka Franciszka Dwornicka Szumsk 26 Ignacy Domicela Kłosowska 1-dw Jan Świderski, Kajetan Giżycki 1-226 109R 12 T DM 427
21 10 1873 Szumsk Grzegorz Maniakowski Iserna 18 Teodor Marianna Lewandowska Agnieszka Jasińska Kąty 18 Stanisław Tekla Hornicka Ludwik Tomczuk, Maciej ? Franciszek Maniakowski 1-226 113R 20 T DM 431
11 11 1873 Szumsk Franciszek Babirzecki Dytnicze par.Dubno 24 Michał Rozalia Oberczuk Lucyna Hornicka Marynki 18 Jan Anna Kokurowska Franciszek Kucharski Paweł Kokurowski 1-226 117R 28 T DM 435
20 5 1874 Szumsk Adam Kokurowski Kąty 50w Paweł Dominika Jasińska Franciszka z Zielińskich Jasińska Kąty 45w Feliks Marianna Hornicka Franciszek Chruszczewski, Tadeusz Centkiewicz 1-227 38V 7 T DM 543
10 11 1874 Szumsk Józef Jasiński Kąty 20 Stanisław Tekla Hornicka Franciszka Iwańczuk/Gabruk Chodaki 17 Jan Izabela Mostyńska Maciej Jasiński, Wincenty Lewandowski, Marcin Gabruk 1-227 45R 20 T DM 549
19 10 1875 Krzemieniec Jan Mamczarski Krzemieniec 25 Piotr Franciszka Rozlach Eleonora Wyhornicka Krzemieniec 27 Kasper Aleksandra Czerbińska 426-1-69 30V 19 T
8 4 1876 Szumsk Jan Maciejewski Szumsk 48w Jakub Antonina Hornicka Martyna Machnicka Szumsk 25 Jan Franciszka Wierzbicka Stanisław Trzeciak, Roman Jarmoliński 1-228 42V 9 T DM 625
23 10 1877 Szumsk Leon Franczuk Załuże 20 Antoni Domicela Hornicka Tekla Listowska Marynki 18 Benedykt Marcelina Tomaszewska Józef Marciniuk, Michał Tomczak 1-229 45V 17 T DM 691
22 10 1878 Szumsk Ignacy Chruszczewski Kąty 24 Feliks Antonina Gabruk Antonina Jasińska Kąty 21 Franciszek Marianna Hornicka Mateusz Jasiński, Antoni Chruszczewski 1-230 53V 25 T DM 768
4 2 1879 Szumsk Franciszek Błaszczuk Załuże 20 Kazimierz Katarzyna Głowacka Dorota Jasińska Kąty 18 Stanisław Tekla Gornicka Józef Jasiński i Ignacy Błaszczuk 01-226 160V 9 T 479 DM
3 6 1880 Torczyn Paweł Jan Bogusławski Łubcze, par. Hołoby 47 Józef Karolina Pietruszewska Helena Bogdaszewska Horodynie 30 Aleksander Antonina Tchornicka 666 36 7
9 11 1880 Torczyn Ludwik Ożga Koszów 27 Feliks Marianna Kornicka Pawlina Podgórska Koszów 20 Paweł Józefa Żukowska 666 37 10
8 11 1881 Szumsk Antoni Mokusiński Litowiszcze 22 Mikołaj Agnieszka brak zapisu Marianna Jasińska Kąty 19 Franciszek Lucyna Hornicka Piotr Oborski, Łukasz Giżycki, Józef Krajewski 01-231 46V 21 T DM 838
25 10 1881 Szumsk Grzegorz Jasiński Załuże 24 Józef Emilia Hornicka Marianna Michałowska Załuże 20 Józef Anastazja Kucharska Józef Krajewski, Mikołaj Jasiński, Michał Tomczuk 01-231 44R 11 T DM 835
13 9 1881 Szumsk Karol Hornicki Hucisko Pikulskie 28 NN Marianna Hornicka Antonina Głowacka Iserna 24 Franciszek Karolina Kupniewicz Hieronim Krasicki, Piotr Jasiński, Jan Jastrzębski 01-231 43V 9 T DM 835
11 6 1881 Szumsk Kazimierz Tomczuk Załuże 36w Grzegorz Marianna Hornicka Karolina z d. Jastrzębska Błaszczuk Kąty 25w Jan Antonina Wereszczyńska Maciej Franczuk, Mikołaj Jasiński, Franciszek Hornicki 01-231 42V 6 T DM 834
1881 Szumsk Jan Jasiński Kąty 20 Franciszek Lucyna Hornicka Marcelina Błaszczuk Załuże 18 Kazimierz Anastazja Głowacka Ignacy Błaszczuk, Łukasz Tomaszewski, Wojciech Jasiński 01-231 41V 2 T DM 833
31 1 1882 Kowel Jan Adolf Karpiński Rajmiasto, par. Holoby 32 Aleksander Marianna Szeptarska Anna z Rudnickich Kuźmińska Lubitów 30 Franciszek Antonina Kornicka 283 43 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20283/pages/PL_1_436_283_0024.htm
17 1 1882 Szumsk Karol Jankowski Szumsk 23 Józef Klara Jarmolińska Karolina Ziubrzycka Litowiszcze 20 Konstanty Aniela Hornicka Ludwik Kowalewski, Tadeusz Centkiewicz 01-232 327V 1 T
24 1 1882 Szumsk Aleksander Jasiński Kąty 20 Franciszek Lucyna Hornicka Marianna Sikorska Kąty 18 Kazimierz Antonina Kucharska Łukasz Giżycki, Wojciech Jasiński 01-232 328V 5 T
10 10 1882 Szumsk Łukasz Jasiński Kruholec 19 Marian Franciszka Słobodzianiuk Serafina Połoszczuk Kruholec 18 NN Tekla Hornicka 01-232 332R 20 T
7 11 1882 Szumsk Wawrzyniec Białobrzycki Kąty 22 Józef Barbara Jasińska Marianna Jasińska Załuże 20 Józef Helena Hornicka 01-232 334R 27 T
3 8 1882 Kowel Adolf Solecki Kowel 22 Wiktor Justian Aleksandra Konczyńska Marianna Rudnicka Kowel 19 Franciszek Antonina Kornicka Władysław Solecki, Stanisław Bernacki 283 51 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20283/pages/PL_1_436_283_0028.htm
13 2 1883 Białogródka Marcin Orłowski Kuczmanówka 21 Wojciech Karolina Zielińska Anna Wyhornicka Puzyrki Małe 19 Eliasz Marianna Sieromska Grzegorz Orłowski, Józef Studziński 178-3-133 474R 8 Ż DW 916
14 7 1885 Torczyn Władysław Rudnicki Boguszówka (Hołoby) 57 Szymon Katarzyna Kornicka Salomea z Wiszniewskich Boratyńska Chmielnik 40 Andrzej Anastazja Kraszewska Franciszek Czeczel, Jowitan Wiszniewski 671 11 EH
10 11 1885 Katerburg Benedykt Sztabłow Borszczówka 55 Piotr Apolonia Aleksandra Chomczuk Borszczówka 30 Marek Ewa Komornicka 204 210 4
13 10 1885 Szumsk Mikołaj Brączkowski Litowiszcze 24 Jan Julia Hornicka Agnieszka Sawicka Majdan Antonowiecki 18 Michał Karolina Popławska Jan Bilecki, Michał Rudkowski 01-232 207R 23 T
27 8 1887 Turzysk Jan Pawłoski Turzysk 70w Piotr Agnieszka Niewiadomska Joanna z Połšczewskich Jasińska Turzysk 70 Maurycy Apolonia Kornicka 755 33 10 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20755/pages/PL_1_436_755_0021.htm
4 10 1887 Szumsk Wojciech Sińkowski Huta Dubieńska 27 Ignacy Małgorzata Hornicka Katarzyna Szuprowicz Huta Dubieńska 19 Władysław Agnieszka Kuczakowska 16 T
4 10 1887 Szumsk Wojciech Sińkowski Huta Dubieńska 27 Ignacy Małgorzata Hornicka Katarzyna Szuprowicz Huta Dubieńska 19 Władysław Agnieszka Kuczakowska Franciszek Zieliński, Jan Oborski, Franciszek Szuprowicz 01-232 127V 16 T DM 996
5 2 1889 Szumsk Stanisław Bączkowski Piaseczna 20 Stefan Józefa Listowska Franciszka Hornicka Mosty 18 Stanisław Honorata Wróblewska Jan Bączkowski, Jan Ostrowski 1-232 44R 12 T DM 911
24 6 1890 Kowel Adolf Juliusz Bałkowski Myślina 28 Karol Marianna Kornicka Marianna Popławska Rudniki 17 Wojciech Eufrozyna Rudnicka 291 69 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20291/pages/PL_1_436_291_0035.htm
4 11 1890 Kowel Narcyz Krasucki Widuty, par. Przewały 28 Ludwik Józefa Głowińska Aniela Rudnicka Rudniki 31 Franciszek Antonina Kornicka 291 74 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20291/pages/PL_1_436_291_0038.htm
28 10 1890 Szumsk Marcin Jakuszewski Cyranka 24 Jan Franciszka Dwornicka Anna Listowska Waśkowce 18 Piotr Katarzyna Gęblińska 01-233 141V 14 T
9 6 1891 Szumsk Franciszek Franczuk par. Szumsk 21 Antoni Domicela Hornicka Agata Burkowska par. Szumsk 16 Ludwik Barbara Jasińska 01-233 45V 17 T
20 2 1894 Szumsk Franciszek Łoziński Sadeczki 21 Maciej Antonina Piątkiewicz Maria Jakuszewska Cyranka 18 Jan Franciszka Dwornicka 01-233 311V 18 T
28 4 1896 Kuniów Wincenty Domański Kaletyńce Małe par. Szumsk 20 Paweł Apolonia Dwornicka Katarzyna Wolska Dryżaki 21 Franciszek Marianna Łabęska Bazyli Wolski, Józef Łabęski, Wawrzyniec Wolski 178-3-86 633R 11 Ż DM
25 1 1898 Szumsk Józef Jarmoliński Szumsk 21 Franciszek Anna Dwornicka Bronisława Wróblewska Cyranka 18 Grzegorz Katarzyna Dąbrowska 01-234 55R 3 T
12 7 1898 Szumsk Wincenty Domański Kaletyńce Małe 22w Paweł Apolonia Dwornicka Karolina Rudkowska Kurjanki 24 Gabriel Emilia Galaszyńska 01-234 62V 34 T
18 10 1898 Szumsk Józef Barnacki Bykowce 30 Piotr Anna Czajkowska Bronisława z Jarmolińskich Oborska Szumsk 20 Franciszek Anna Dwornicka 01-234 64V 42 T
8 11 1898 Szumsk Karol Śliwiński Mosty 28 Jan Emilia Kozyrska Anna Hornicka Mosty 18 Stanisław Honorata Wróblewska 01-234 66R 48 T
10 10 1899 Szumsk Antoni Skorski Chodaki 22 Józef Teresa Nowicka Karolina Babiżeska Marynki 21 Franciszek Lucyna Hornicka 01-235 61R 32 T
9 8 1899 Szumsk Antoni Jaroszewski Sosnówka, par. Szumbar 26 Jan Józefa Goliszewska Malwina Bilecka Litowiszcze 23 Jan Anna Hornicka Józef Oportowski, Damian Goliszewski 01-235 59V 26 T
4 7 1899 Szumsk Bazyli Karski Pererosłe, par. Kuniów 19 Jan Rozalia Nawrocka Franciszka Domańska Kaletyńce Małe 18 Paweł Apolonia Dwornicka 01-235 59R 24 T
29 6 1901 Szumsk Feliks Kucharski Kąty 60w Andrzej Teresa Hornicka Lucyna z Kucharskich Baranowska Kąty 50 Adam Domicela Fedorowicz 0.1-236 393V 14 T
1 7 1901 Szumsk Józef Jarmoliński Szumsk 26w Franciszek Anna Dwornicka Marianna z Bereżeckich Jastrzębska Stara Huta 27 Jan Feliksa Godziszewska 0.1-236 394R 15 T
10 2 1902 Szumsk Piotr Rokitnicki Tylawka, par. Krzemieniec 24 Łukasz Wiktoria Pacewicz Marianna Hornicka Hucisko Horodyskie 20 Jan Paulina Adaszyńska Jan listowski, Wiktor Mytkowski 0.1-236 288V 5 T
23 9 1903 Szumsk Zygmunt Chajecki par.Bazalia 25 Piotr Maria Mikulska Klementyna Bielecka par. Szumsk 19 Jan Anna Hornicka 0.1-237 68V 38 T
25 1 1904 Szumsk Wawrzyniec Wolski par. Kuniów 26 Franciszek Maria Łabęska Antonina Jarmolińska par. Szumsk 20 Franciszek Anna Dwornicka 0.1-238 54V 5 T
2 2 1904 Szumsk Jan Mikulski Czuchele, par. Bazalia 29 Albin Paulina Petesz ? Bronisława Schabikowska Dederkały Małe 20 Paweł Antonina Hornicka 0.1-238 57R 16 T
6 2 1905 Kowel Karol Kozłowski Rudniki 50w Ignacy Judyta Kornicka z Głasów Backol Kowel 34 Jan Karolina Cikord Ludwik Backel, Jan Majczak 980 42V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20980/pages/PL_1_436_980_0039.htm
16 10 1905 Szumsk Stanisław Lewicki Obhów, par. Dubno 30w Michał Anna Soczyńska Adela Babirzecka Marynki 22 Franciszek Łucja Hornicka 01-236 203R 32 T
29 1 1906 Szumsk Stanisław Tomczuk Załuże 24 Aleksander Maria Mędryk Antonina Hornicka Hucisko Horodyskie 22 Jan Paulina Adaszyńska 01-236 131V 10 T
2 7 1906 Szumsk Dominik Godziszewski Dederkały Wielkie, par. Szumbar 56w Franciszek Józefa Ryczkowska Emilia z Jarmolińskich Jarmolińska Lepieszówka 36 Franciszek Anna Dwornicka Bazyli Ilenkowski, Marceli Sieniawski 01-236 135R 23 T
12 11 1906 Szumsk Witold Chruszczewski Kąty 27 Grzegorz Teresa Margarewicz Maria Mokosińska Marynki 22 Stefan Joanna Hornicka 01-236 140V 46 T
12 11 1906 Szumsk Jan Mokosiński Marynki 27 Stefan Joanna Hornicka Wiktoria Oborska Hucisko Pikulskie 20 Adolf Anna Listowska 01-236 141R 47 T
18 2 1907 Szumsk Maciej Rokitnicki Żołobki 25 Łukasz Witalina Pacewicz Waleria Hornicka Mosty 19 Stanisław Honorata Wróblewska 01-236 49V 10 T
28 10 1907 Szumsk Karol Naczyczka Unijów 24 Zachary Anastazja Kowalewska Kamila Domańska Kaletyńce Małe 20 Paweł Apolonia Dwornicka 01-236 59V 50 T
3 2 1908 Szumsk Jerzy Jastrzembski Marynki 22 Antoni Józefa Krasicka Antonina Bąkowska Hucisko Piaseczne 18 Stanisław Franciszka Górnicka Piotr Zieliński, Karol Kasperski 46R 3 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WD-T?i=649&cat=834000
23 11 1908 Szumsk Izydor Jarmoliński Cyranka 24 Antoni Antonina Jastrzembska Maria Bielecka Litowiszcze 20 Jan Anna Górnicka Rafał Wróblewski, Bronisław Bielecki 55R 39 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HN-L?i=658&cat=834000
8 2 1909 Szumsk Jan Stabrowski Obhów par. Dubno 49w Florian Antonina Szczebietowska Dioniza Zubrzycka Litowiszcze 36 Konstanty Aniela Hornicka Walery Sawicki, Bronisław Bielecki 95R 16 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34R-F?i=919&cat=834001
1 2 1909 Szumsk Bronisław Donczefper Kobryń par. Ostróg 29 Wilhelm Joanna Adaszyńska Maria Suprowicz Piaseczna 22 Kazimierz Aniela Hornicka Józef Kurnatowski, Józef Paszkowski 93R 7 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3C5-G?i=917&cat=834000
8 11 1909 Szumsk Marian Janicki Litowiszcze 20 Wincenty Anastazja Sikorska Józefa Hornicka Hucisko Horodyskie 20 Wincenty Tekla Konczakowska Józef Listowski, Jan Hornicki 99V 33 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34B-X?i=924&cat=833998
15 8 1910 Szumsk Franciszek Sinkowski Hucisko Horodyskie 22 Stanisław Paulina Paszkowska Sabina Hornicka Mosty 17 Stanisław Honorata Wróblewska Mateusz Mostyński, Jan Sopiński 77V 30 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3C7-P?i=1057&cat=834000
10 10 1910 Szumsk Franciszek Franczuk Załuże par. Jampol 32w Antoni Domicela Hornicka Maria Malewska Rachmanów 17 Franciszek Karolina Adamowska Wojciech Franczuk, Antoni Lewandowski 79V 38 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34C-M?i=1059&cat=834000
26 6 1911 Żytomierz Leonard Gromadzki Sielec 61w Jan Wiktoria Necewicz Maria Komornicka 716 3 6 dopisek
26 10 1911 Szumsk Andrzej Babiżecki Marynki 26 Franciszek Lucyna Hornicka Karolina Krajewska 01-232 195V-196R 152 T dopisek
26 2 1922 Szumsk Jan Kokurowski Kąty 37 Franciszek Joanna Kucharska Weronika Hornicka w 01-232 180V-181R 77 T dopisek
29 1 1925 Kąty Zygmunt Bosik Aleksandra Śliwińska Mosty 20 Karol Anna Hornicka 01-236 191V-192R 178 T dopisek
15 2 1925 Szumsk Zenon ? Domański ? Józefa Hornicka Litowiszcze 19 Jan Joanna Szuprowicz 01-236 95V-96R 51 T dopisek
21 10 1929 Kąty Adam Supiński Mosty 23 Jan Marianna Jarmolińska Maria Hornicka 01-236 97V-98R 62 T dopisek
3 2 1929 Kąty Feliks Witkowski Majdan Antonowiecki 31 Franciszek Maria Sawicka Joanna Hornicka Hucisko Piaseczne 25 Wincenty Tekla Konczakowska 0.1-238 31V-32R 123 0.1-234 19V-20R 75 T
24 11 1929 Kąty Michał Zieliński Hucisko Pikulskie 25 Tomasz Karolina Jastrzębska Julia Hornicka Hucisko Pikulskie 24 Józef Antonina Kowalewska 0.1-238 25V-26R 100 0.1-236 160V-161R 24 T
23 2 1930 Kąty Bronisław Bączkowski Hucisko Piaseczne 27 Stanisław Franciszka Hornicka Teofila Stochańska 0.1-237 38V-39R 149 dopisek T
26 11 1931 Kąty Sadok ? Józefowicz Elżbieta Hornicka Hucisko Horodyskie 36 Wincenty Tekla Kaczanowska 01-233 204V-205R 155 T dopisek
25 6 1932 Kąty Franciszek Paszkiewicz Hucisko Piaseczne 38 Stanisław Paulina Wojnaszewska Antonina Szoprowicz Piaseczna 37 Kazimierz Anna Hornicka 01-233 182V-183R 66 T dopisek
14 5 1933 Drużkopol Julian Lubowicki Irena Czerkawska Mironówka 24 Władysław Albin Maria Wanda Komornicka 995 23 106 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0030.htm
1 10 1935 Szumbar Franciszek Rokitnicki Kotiaczyn 24 Mateusz Waleria Kornicka Klementyna Goliszewska Dębina 19 Andrzej Maria Godziszewska Łukasz Rokitnicki, Feliks Jarosz 33-1-660 6 R 5 Ł dopisek
21 7 1935 Kąty Józef Jasiński Załuże 31 Adolf Agnieszka Siruk Helena Hornicka 0.1-238 7V-8R 26 dopisek T
27 1 1939 Kąty Konstanty Sińkowski Joanna Bączkowska Hucisko Piaseczne 33 Stanisław Franciszka Hornicka 01-236 110V-111R 127 T dopisek

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl