Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 1971 wyników dla: Maszewski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
10 1768 Szumsk Andrzej Szumaszewski Sumaszewski 1 Waśkowce rodzice: Marcin i Anna 297-1-184 72R Ł RK 0
23 3 1781 Szumsk Józef Szumanszeski Szumaszewski 2 Waśkowce rodzice: Józef i Anna 297-1-184 96R Ł RK
30 6 1781 Szumsk Mikołaj Tomaszeski Tomaszewski 60 Huta Bernackiego 297-1-184 97R Ł RK
29 6 1791 Zaturce Benedykt Maszewski 61 Chołopecze prac., wdowiec 297-1-47 7V Ł 820 DW
3 4 1804 Stawiszcze dek. Humań Franciszka Białocka 46 Janiszowka ur. z Tomaszewskich 178-51-195 275 Ż EH
2 4 1804 Kuniów Leon Tomaszewski 1 Radohoszcz Wielka s. ur. Jana i Marcjanny 297-1-086 6V Ł
24 2 1804 Tetyjów, dekanat Humań Anna Tomaszewska 2 Roszuszki c. ur. Tomasza i Aleksandry Tomaszewskich 178-51-195 286 Ż EH
19 1 1809 Kuniów Jan Tomaszewski 3/52 Kuniów s. mieszcz. Wincentego i Magdaleny 297-1-086 18V Ł
7 6 1813 Kuniów Józef Tomaszewski 3/12 Kuniów s. mieszcz. Wincentego i Magdaleny z Kułakowskich 297-1-086 36R Ł
2 12 1813 Kuniów Kazimierz Tomaszewski 48 Martynie ur., cudzoziemiec 297-1-086 37R Ł
18 3 1818 Krzemieniec Michał Tomaszewski 2 Krzemieniec 299 73 23 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0041.htm
1 3 1818 Kuniów Jan Tomaszewski 60 Radohoszcz Wielka ur. WP 297-1-086 48V Ł
16 11 1821 Kuniów Wincenty Tomaszewski 6 Kuniów s. Józefa i Magdaleny 297-1-086 57R Ł
20 3 1823 Krzemieniec Józef Tomaszewski 34 Krzemieniec s. Hiacynta i Marianny 299 154 37 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0083.htm
28 1 1824 Krzemieniec Piotr Tomaszewski 1/52 Grabówka 299 173 18 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0092.htm
25 3 1824 Kuniów Kazimierz Tomaszewski 6 h Kuniów s. mieszcz. Wincentego i Magdaleny 297-1-086 65V Ł
23 5 1825 Krzemieniec Franciszek Tomaszewski 0,5 Grabówka s. Antoniego i Paraskewii 299 215 73 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0113.htm
1 3 1825 Krzemieniec Jan Romaszewski 1 Andrucha Wielka s. Wincentego i Salomei 299 206 32 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0109.htm
16 2 1825 Krzemieniec Stefan Tomaszewski 50 Krzemieniec wdowiec 299 205 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0108.htm
1 11 1827 Torczyn Jan Nehrebecki 40 Torczyn ur., żona Zuzanna z Tomaszewskich, córka Katarzyna 813 55a 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0056.htm
26 12 1827 Krzemieniec Antoni Tomaszewski 12 Krzemieniec s. sław. Romana i Zofii 426-1-6 25V 188 T 894 DM
10 4 1827 Zasław św. Jana Paweł Niemaszewski 60 Zasław pozostawił żonę Katarzynę z Bocianowskich 178-3-93 22 22 Ż 44 MO
12 4 1827 Zasław, Św. Józefa Marianna Grudzińska 11 Zasław Mateusza i Doroty z Tomaszewskich 178-3-93 48 37 Ż MO 95
23 3 1827 Bazalia Józef Zółkiewski 50 Zozulińce Małe ur., żona Helena z Maszewskich, synowie Teodor, Grzegorz i Feliks, córki Franciszka i Helena 178-3-93 253R 45 Ż DM
8 3 1827 Ostropol Józef Tomaszewski 70 Korzówka od bólu żołądka, wolnego stanu parafianin 178-3-93 219R 22 Ż 424 KP2, DM
21 9 1827 Ostropol Tomasz Tomaszewski 24 Jaremicze kawaler, rodzice Bazyli Tomaszewski i Apolonia Dzisnowska, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 433 69 Ż 224R KP2
13 4 1827 Starokonstantynów Dominikanie Dymitr Tomaszewski 60 Nowosielica żona Brygida Gajewska, pozostawił po sobie 3 synów: Józefa, Augustyna, Kazimierza i córkę Mariannę, przyczyna zgonu: suchoty 178-3-93 169R 55 Ż 327 KP2
13 6 1827 Dubno Katarzyna Żurakowska 6/12 Dubno c. Pawła i Rozalii z Tomaszewskich 813 198R 43 AGAD 200 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0200.htm
23 8 1827 Katerburg Adam Ulanicki 64 Podharyczyki z żołądka, wdowiec po Annie z Maszewskich, s. Wincenty, Fertemato?, Adam, Marcin, Franciszek, c. Domicela 245-1-1 263 35 R 516 DM1
6 5 1828 Krzemieniec Julianna Łopuszańska 6 Andruha Wielka c. ur. Sylwestra i Elżbiety Romaszewskiej 426-1-7 37V 259 T 906 DM
20 1 1828 Bazalia Ignacy Maszewski 30 Korczówka ur., kawaler 178-3-94 235V 9 Ż DM
27 3 1828 Międzyrzec Kazimierz Tomaszewski 13/12 Międzyrzec s. Ur. Jerzego i Anny zd. Sznejder 171-1-1 247R 23 R Mg 7139
27 2 1828 Białogródka Marianna Stawska 25 Ledzianka ur., z Tomaszewskich, mąż Mateusz, córki Tekla, Dorota i Marianna 178-3-94 85R 27 Ż DM
12 5 1828 Berezne Justyna Staszkiewicz 5/12 Czernil/ Czemil ? z kaszlu, c. Ur. Michała i Anieli z Tomaszewskich 171-1-1 222V 4 R Mg, Na
29 6 1828 Zasław św. Jana Dominika Domaszewska 13 Suszne rodzice szlach. Feliks Domaszewski i Marianna Wierzańska, z kaszlu 178-3-94 21V 36 Ż 40 KP2
11 1 1828 Starokonstantynów Kap Antoni Domaszewski 6/12 Demkowce ur. Wojciech Domaszewski, Teresa Pawłowska, z ospy naturalnej 178-3-94 186R 32 Ż 356 KP2
22 11 1828 Starokonstantynów Kap ur. Józef Domaszewski 31 Demkowce żona ur. Teresa Pawłowska, dzieci: Anna i Katarzyna, na zgniłą gorączkę 178-3-94 191V 70 Ż 367 KP2
18 3 1828 Ostropol Julianna Domaszewska 17 Józefówka rodzice ur. Jan Domaszewski, Julianna Rensiewicz, z gorączki 178-3-94 210R 34 Ż 402 KP2
28 8 1828 Berezdów Jan Tomaszewski 2 Zakrynicze s. Macieja i Heleny z Malinowskich 245-1-2 85V 48 R 171 DM
15 3 1828 St. Wiśniowiec Józef Tomaszewski 75 Maniów Wdowiec od lat dwudziestu z Podkamienia 245-1-2 296 29 R 569 DM1
1 5 1828 Katerburg Nikodem Tomaszewski 40 Matwiejowce ż Franciszka z Mikulińskich, s. Paweł 245-1-2 261 15 R 501 DM1
24 2 1828 Połonne Jan Żołądziowski 5/12 Połonne s. ur. Pawła i Justyny z Tomaszewskich 245-1-2 109R 36 R 216 DW
11 3 1829 Radziwiłłów Stefan Tomaszewski 9/12 Radziwiłłów s. Macieja i Domiceli Sniatkowskiej 815 294a 11 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0299.htm
2 1 1829 Berezdów Wojciech Łysogórski 96 Korytyszcze żona Katarzyna z Tomaszewskich, synowie Stanisław, Ludwik i Alojzy, córki Pelagia, Marianna i Marcela 245-1-3 127R 1 R 248 DM 0
31 1 1829 Krzemieniec Stanisław Romaszewski 50 Krzemieniec żona Kaatrzyna Sulicka, od 3 m-cy zamieszkały w Krzemieńcu przybyły z Starego Konstantynopola 426-1-7 56V 371 T 925 DM
31 1 1829 Krzemieniec Ludwik Romaszewski 7 Krzemieniec s. Stanisława i Katarzyny Sulickiej 426-1-7 56V 372 T 925 DM
26 2 1829 Szumsk Roman Tomaszewski 23 Kąty z kaszlu, prac., żona Marianna z Frymarczuków, córka Anna 245-1-3 402V 140 R
8 9 1829 Szumsk Paweł Jabłoński 1,5 Antonowce z wrzodów, s. W. Juliana i Antoniny ze Stelmaszewskich 245-1-3 406V 173 R
29 9 1829 Przyłuka Maciej Tomaszewski 70 Turbów ze starości, ur., s.Jana, żona Rozalia c. Antoniego z Świderskich, syna Wojciech 178-51-339 333a 56 Ż EH
18 1 1829 Kulczyny Marcin Tomaszewski 10/24 Maniowce rodzice: Wincenty i Katarzyna zd. Rudkowska 178-3-95 365V 5 Ż Mg
27 7 1829 Horodyszcze Jędrzej Tomaszewski 5 Horodyszcze rodzice prac. Jan Tomaszewski, Julianna Białous, z gorączki 178-3-95 123V 37 Ż 240 KP2
19 3 1829 Starokonstantynów Kapucyni Aleksander Dubilewski 1 Radkowce rodzice ur. Kazimierz i Marianna z Tomaszewskich Dubilewscy, z konwulsji 178-3-95 188v 77 Ż 362 KP2
19 2 1829 Ostropol ur. Józef Tomaszewski 55 Ostropol wolnego stanu, z gorączki 178-3-95 206v 12 Ż 397 KP2
24 5 1829 Ostropol ur. Józefa Sokulska 19 Korzówka rodzice ur. Feliks i Marianna z Tomaszewskich Sokulscy, z parcia pod piersiami 178-3-95 210r 49 Ż 404 KP2 0
25 9 1829 Równe Wojciech Tomaszewski 80 Tynne wdowiec po Justynie, potomstwa nie pozostawił 171-1-2 148R 31 R 159 DM
29 3 1829 Korzec Karolina Stefanowska 12 Żydkówka c. Ignacego i Magdaleny z Tomaszewskich 245-1-3 98V 48 R 192 DM
1 3 1829 Dubno Antoni Krupicki 6/12 Dubno s. Grzegorza i Anny z Maszewskich 815 216V 20 AGAD 221 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0221.htm
29 5 1830 Radziwiłłów Józef Tomaszewski 5 Batków s. Józefa i Anastazji Denis 816 194 20 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0198.htm
25 8 1830 Radziwiłłów Stefan Tomaszewski 0,5 Suchodoły s. Michała i Marianny 816 196a 32 AGAD RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0200.htm
6 7 1830 Wiszenki Szymon Tomaszewski 60 Rożyszcze rodem z Galicji; poch: 09.07. 816 53a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0055.htm
6 8 1830 Wiszenki Stefan Karolkowski 0 Rożyszcze s: Antoniego i Anastazji z Tomaszewskich; poch: 06.08. 816 53 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0055.htm
10 1 1830 Krzemieniec Józef Stelmaszewski 4 Krzemieniec s. WW Jana i Rozalii 426-1-7 76V 572 T/FS 945 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HH-V?i=944&cat=300453
1 10 1830 Lachowce Konstancja Żółkiewska 6/12 Szymkowce c. ur. Jana i Anny z Maszewskich 171-1-3 120V 60 R DM
12 2 1830 Tajkury Ignacy Statkiewicz 4 Glinki ze szkarlatyny, s. ur. Michała i Angieli z Tomaszewskich 171-1-3 56V 56 R DW 533
18 1 1830 Kulczyny Wincenty Tomaszewski 3 Maniowce rodzice: Wincenty i Katarzyna zd. Rudkowska 178-3-96 346V 5 Ż Mg
27 3 1830 Zasław św. Jana Stanisław Domaszewski 2 Suszne rodz. ur. Aleksander i Rozalia z Kamińskich Domaszewscy, z gorączki 178-3-96 11r 13 Ż 20 KP2
1 6 1830 Międzyrzec Józef Tomaszewski 30 Hoszcza ż.Teresa,s.Bazyli,Tomasz i Grzegorz, c. Anna 171-1-3 280R 22 R AS
5 1 1830 Zasław św. Józefa Michał Tomaszewski 3 Czetyrboki z słabości, s. Kazimierza i Julii 178-3-96 38R 2 Ż 68 RG
27 2 1830 Annopol Karol Tomaszewski 3 Annopol s. Andrzeja i Marianny z Czyżakowskich 171-1-3 142V 4 R DM
25 6 1830 Kodnia Jan Kwiatkowski 40 Żurbińce żona Agata z Klimaszewskich, synowie Ignacy i Stanisław, córki Antonina i Marianna 178-3-3 385V 5 Ż 734 DM
18 2 1830 Horodyszcze Gaspar Jaworski 76 Horodyszcze żona Natalia z Tomaszewskich, synowie Józef, Karol i Maciej 178-3-96 102R 67 Ż 184 DM
18 12 1830 Łabuń Bazyli Domaszewski 35 Ustianówka żona Franciszka i córka Emilia 178-3-96 122V 62 Ż 233 DM 0
14 4 1830 Korzec Jędrzej Stefanowski 6/12 Żydkówka [Rzadkówka] s. Ignacego i Magdaleny z Tomaszewskich 245-1-4 81R 20 R 160 DM
28 5 1830 Korzec Marianna Olszańska 3/52 Korzyść c. Jana i Joanny z Tomaszewskich 245-1-4 83V 38 R 165 DM
1 8 1830 Sielec Jan Tomaszewski 1 4/12 Sielec s. Kajetana i Barbary z Żukowskich 845 95R 11 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0100.htm
1 1 1831 Łabuń Sebastian Domaszewski 36 Uścianówka żona Katarzyna 178-3-97 142R 3 Ż 271 DM
14 9 1831 Kuniów Wincenty Tomaszewski 70 Kuniów cieśla, żona Marianna, syn Andrzej, córki Barbara i Tekla R 81 V 65 0
18 10 1831 Kuniów Andrzej Tomaszewski 22 Kuniów stanu wolnego R 82 R 69
16 2 1831 Radziwiłłów Jan Tomaszewski 1 Radziwiłłów s. Macieja i Domiceli Sniatkowskiej 817 218a 7 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0222.htm
5 3 1831 Radziwiłłów Maciej Tomaszewski 33 Radziwiłłów żona Domicela Sniatkowska 817 218 11 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0222.htm
2 5 1831 Radziwiłłów Joanna Szymaszewska 2 Radziwiłłów c. Marcjanny Szymaszewskiej, ojciec nieznany 817 226a 68 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0230.htm
30 10 1831 Radziwiłłów Anna Tomaszewska 70 Radziwiłłów mąż Grzegorz Tomaszewski 817 229 91 AGAD RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0233.htm
21 7 1831 Ołyka Erazm Tomaszewski 23 Ołyka kawaler 817 322 48 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
6 2 1831 Horochów Antoni Tomaszewski 4 Horochów s. sław. Jana i Franciszki z Zukowskich 846 79R 10 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0080.htm
21 1 1831 Szumbar Józef Tomaszewski 2,5 Szumbar s.Macieja i Marianny z Krajewskich 199 300 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0156.htm
13 3 1831 Luboml Tomasz Tomaszewski 40 Ziemlica 846 310V 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0305.htm
13 5 1831 Szumsk Michał Szymaszewski 38 Szumsk żona Wiktoria zd. Zawiska, dziecko: Apolinary 245-1-5 386V 64 R RK
18 5 1831 Szumsk Wincenty Tomaszewski 32 Szumsk żona Julianna zd. Choynacka, dzieci: Jan, Hieronim, Honorata, Teresa 245-1-5 387V 69 R RK
30 6 1831 Szumsk Feliks Tomaszewski 18 Kąty rodz. Kazimierz i Helena zd. Listowska 245-1-5 389R 83 R RK
12 12 1831 Krzemieniec Rozalia Będzińska 32 Krzemieniec W., z Stelmaszewskich, mąż Jan, synowie Henryk i Antoni, córka Zofia 426-1-7 114V 228 T 983 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99H3-2?i=982&cat=300453
28 2 1831 Leszczyn Józef Tomaszewski 60 Łuka wdowie po Katarzynie z Katowskich, synowie Stefan, Benedykt i Ludwik, córki Apolonia i Tekla 178-3-04 192V 4 Ż 381 DM
1 1 1831 Kodnia Ludwik Ejsmont 2 Żurbińce s. Jana i Konstancji z Rymaszewskich 178-51-281 12R 2 Ż 15 DM
11 4 1831 Kodnia Jakub Tomaszewski 38 Kodnia żona Marianna z Pawłowskich, syn Benedykt, córki Ludwika, Anna i Tekla 178-51-281 15V 29 Ż 19 DM
6 2 1831 Łabuń Eliasz Domaszewski 14 Uścianówka miała 14 lat 178-3-97 142V 11 Ż 272 DM 0
21 3 1831 Hulewicze Jan Gajdemski 4 Majdan s.sł.Pawła i Marianny z Damaszewskich 131 27 7 AGAD EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20131/pages/PL_1_436_131_0014.htm
21 3 1831 Hulewicze Jan Gajdemski 4 Majdan s. Pawła i Marianny z Damaszewskich 846 221V-222R 7 AGAD 215 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0215.htm
27 8 1832 Stepań Wincenty Kaczanowski 2,5 Stepań s. ur. Józefa i Marianny z Tomaszewskich 171-1-5 217V 16 R DM
7 5 1832 Kisielin Józef Domaszewski 1/12 Marianówka s. ur. Jakuba i Tekli z Bołhanowskich 847 317 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0170.htm
13 2 1832 Dederkały Antoni Tomaszewski 48 Miziurzyńce z gorączki, urodzony, żona Bogumiła 426-1-6 16R 9 T 852 DM
6 8 1832 Kulczyny Seweryn Tomaszewski 2 Maniowce s. Wincentego i Katarzyny z Rutkowskich 178-3-98 347V 42 Ż 658 DM
4 11 1832 Kulczyny Józef Zagórski 50 Maniowce żona Salomea z Tomaszewskich 178-3-98 348V 50 Ż 660 DM
10 1 1832 Krzemieniec Stanisław Tomaszewski 2 Krzemieniec s. sł., Hiacyntego i Marianny z Szarkiewiczów 426-1-7 116R 8 T 984 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997N-3?i=983&cat=300453
6 3 1832 Krzemieniec Julian Jabłoński 40 Krzemieniec Wlm., żona Antonina z Stelmaszewskich, syn Antoni i córka Teresa 426-1-7 119V 38 T 988 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99H9-L?i=987&cat=300453
5 4 1832 Krzemieniec Wiktoria Romaniuk 0,5 Folwarki Małe c. pr., Stanisława i Katarzyny z Tomaszewskich 426-1-7 121V 56 T 990 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997F-1?i=989&cat=300453
10 4 1832 Krzemieniec Marianna Romanowska 3 Folwarki Małe c. pr., Stanisława i Katarzyny z Tomaszewskich 426-1-7 121V 59 T 990 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997F-1?i=989&cat=300453
19 4 1832 Zasław św. Jana Józef Domaszewski 1,5 Soszne s. ur. Ignacego i Anny Kalińskiej 178-3-98 14R 26 Ż 27 DM
15 3 1832 Szpanów Kunegunda Malinowska 16/365 Szpanów córka Adama i Balbiny z Tomaszewskich 171-1-5 187V 3 R AS
3 7 1832 Szpanów Lucyna Malinowska 2 Szpanów c.Adama i Balbiny z Tomaszewskich 171-1-5 188R 9 R AS 0
4 11 1833 Ostrówki Jan Tomaszewski 77/365 Równo r. Dawid, Marianna Swied 545 84 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0043.htm
28 6 1833 Horyńgród Florian Sewruk 20 Raśniki syn Ur. Jana i Katarzyny z Tomaszewskich 171-1-6 150V 7 R Mg
26 2 1833 Kulczyny Florian Ostrowski 4/12 Krasiłów s. Józefa i Anny z Tomaszewskich 178-3-99 333R 17 Ż 635 DM
16 11 1833 Zasław św. Jana Jan Domaszewski 5 Soszne s. Feliksa i Marianny z Wierzańskich 178-3-99 19V 64 Ż 39 DM
27 4 1833 Szpanów Władysław Malinowski 2/12 Horodyszcze s.Adama i Balbiny z Tomaszewskich 171-1-6 189V 5 R AS
2 4 1834 Szumsk Franciszek Tomaszewski 6/12 Kąty z puchliny, pr., rodz. Andrzej i Marianna zd. Kiryło 245-1-8 382R 11 R RK
27 4 1834 Ostróg Piotr Tomaszewski 49 Białotyń wdowa Helena 171-1-7 34V 39 R MZ 8712
1 11 1834 Niewirków Petronela Sewruk 17 Niewirków c.Jana i Katarzyny z Tomaszewskich 171-1-7 303 R 29 R AS
8 9 1834 Kulczyny Mateusz Tomaszewski 29 Antoniny s. Grzegorza i Marianny z Gadomskich 178-3-100 356V 44 Ż 690 DM
15 5 1834 Międzyrzec Aleksy Tomaszewski Międzyrzec na cholerę,ż.Marianna,s.Feliks, córki Tekla i Anna,potomstwo Aleksego i Marianny Tomaszewskich:c.Barbara, Ludwika ,s.Jan 171-1-7 264V 12 R AS
26 3 1834 Horodyszcze Wincenty Trzeszniowski 9/12 Szepetówka s. Józefa i Anny z Tomaszewskich 178-3-100 132R 18 Ż 264 DM
15 5 1834 Klewań Wincenty Tomaszewski 66 Rohciczów ż.Marta z Uszynskich, s. Franciszek, c. Julia i Aniela 171-1-7 155R 11 R 160 AS
10 11 1834 Łabuń Jan Roszczyna 5 Uścianówka s. Wojciecha i Franciszki z Tomaszewskich 178-3-100 118R 53 Ż 236 DM
5 1 1834 Bereźnica Piotr Kapustyński 25 Horodziec s. Katarzyny Kapustyńskiej z Tomaszewskich wdowy po Franciszku Kapustyńskim 820 91R 1 AGAD 95 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0095.htm
26 8 1835 Radziwiłłów Jan Tomaszewski 3 Batków syn Józefa i Nastazji 821 242 19 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0244.htm
18 11 1835 Wiszenki Bazyli Koralkowski 2 Rożyszcze r: Antoni i Anastazja z Tomaszewskich; poch: 20.11. 821 64a 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0065.htm
21 10 1835 Kisielin Tomaszewski 54 Kupiczów prac., żona Antonina 597 37-38 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20597/pages/PL_1_436_597_0022.htm
14 3 1835 Ostropol Tomasz Czarnecki 40 Ostropol Żona Anastazja z Tomaszewskich, Dzieci z pierwszego małżeństwa: Józefa, Marianna, Zofia, a z drugiego Piotr 178-3-101 279R 24 Ż 521 SK 0
1 2 1835 Berezne Hieronim Łoś 2/52 Futor Jakubówka s. Jana i Marceliny z Hermaszewskich 171-1-8 215R 3 R Na
5 9 1835 Starokonstantynów Helena Wolska 60 Świnna z Tomaszewskich, wdowa po Jędrzeju, synowie: Józef, Kazimierz 178-3-101 209 129 Ż SK 0
11 12 1835 Szumsk Marcin Tomaszewski 2 Kąty s. Jędrzeja i Katarzyny z Kiryków 245-1-9 391R 50 R 762 DM
5 10 1836 Wiszenki Ignacy Koralkowski 2/12 Rożyszcze r: Antoni i Anastazja z Tomaszewskich; poch: 07.08. 822 56a 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0057.htm
22 12 1836 Ostrówki Dawid Tomaszewski 41 Równo 547 32 28 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20547/pages/PL_1_436_547_0018.htm
12 6 1836 Cudnów Filip Koncki 80 Koroczenki ur., żona Marianna z Tomaszewskich, synowie Grzegorz i Wincenty, córki Karolina i Antonina 569-1-59 67R 49 Ż 125 DM
26 4 1836 Kulczyny Józef Ostrowski 31 Słobódka Krasiłowska żona Anna z Tomaszewskich, syn Jan i córka Marianna 178-3-106 255V 18 Ż 493 DM
7 5 1836 Międzyrzec Antoni Jurkowski 27 Huszcza ż.Franciszka z Tomaszewskich,brak potomstwa 171-1-9 257R 15 R AS
16 5 1836 Zasław św. Józefa Horodyszcze Franciszka Trześniowska 7/12 Szepetówka c. Józefa i Anny z Tomaszewskich 178-3-106 109R 24 Ż 212 DM
23 10 1837 Horochów Jędrzej Tomaszewski 47 Skobełka ur., żona Franciszka z Dembowskich, synowie Symforian, Franciszek, Walerian i Wiktor, córki Julia, Lucyna i Marianna 75 80-81 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0043.htm
17 10 1837 Ostróg Aleksander Tomaszewski 67 Zawidów wolnego stanu parafianin ostrogski 171-1-10 43V 88 R DM
3 1 1837 Berezne Florian Łoś 6/12 Jakubówka s. Jana i Marianny z d. Hermaszewskiej 171-1-10 244R 1 R Na
19 7 1837 Korzec Mikołaj Tomaszewski 63 Korzec kawaler 245-1-11 138 46 R PW
22 8 1837 Krzemieniec Michał Romaszewski 80 Białokrynica urodzony, pozostawił córkę Katarzynę 426-1-11 54R 70 T 199 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQQ4?i=198&cat=300453
7 1 1837 Zasław św. Jana Hieronim Domaszewski 7 Wójtowce s. Ignacego i Anny z Kolińskich 178-3-108 17R 1 Ż 34 DM
12 8 1837 Łysin Feliks Tomaszewski 2 Łopawsze s. Feliksa i Marianny z Szumskich 823 218R 33 AGAD 227 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0227.htm
26 8 1837 Dubno Marcin Maszewski 28 Strakłów wolnego stanu parafianin 823 185R 64 AGAD 193 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0193.htm
14 10 1838 Beresteczko Benedykt Tomaszewski 62 Werbeń żona Agnieszka, synowie Andrzej , Jan i Michał, córki Tekla i Katarzyna 1 30 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201/pages/PL_1_436_1_0017.htm
4 7 1838 Ostróg Katarzyna Tomaszewska 10/52 Międzyrzec Ostrogski c. Tekli Tomaszewskiej z nieprawego łoża 171-1-11 41R 84 R DM
6 8 1838 Białozórka Antoni Maszewski 66 Białozórka z paraliżu, ur., żona Małgorzata z Dobrowolskich, synowie Dionizy i Borgiasz, córki Marianna i Karolina 245-1-12 393R 13 R 3161 DW
21 7 1838 Kulczyny Piotr Tomaszewski 2 Słobódka Krasiłowska s. Stefana i Magdaleny z Derenowskich 178-3-110 407R 27 Ż 778 DM
25 11 1838 Międzyrzec Franciszek Tomaszewski 57 Błudów ż.Marianna,c.Klementyna,Joanna,Felicjanna,s.Władysław 171-1-11 269V 42 R AS
20 2 1838 Korzec Józef Tomaszewski 15 Korzyść s. Stefana i Anastazji z Radomskich 245-1-12 92V 28 R 94 DM 0
31 5 1838 Żytomierz Aniela Lasota 5 Żytomierz c. Wincentego i Agnieszki z Tomaszewskich 178-3-6 71R 145 Ż 136 DM 0
11 1 1839 Katerburg Wincenty Tomaszewski 66 Matwiejowce stanu wolnego 200 159 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0083.htm
18 11 1839 Lachowce Pantalion Boszewski 50 Lachowce żona Józefa z Domaszewskich, córki Teofila i Tekla 879 89 V 52
7 1 1839 Jałowicze Daniel Tomaszewski 64 Pułhanów podkomorzy pow. łuckiego, wd. Anna z d. Szuszkowska, s. Ignacy, c. Marianna 825 254 R 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0262.htm
16 2 1839 Jałowicze Jakub Tomaszewski 56 Jałowicze wd. Tekla Lubowska, s. Franciszek, Wincenty, Witalis, 825 254 R 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0262.htm
12 2 1839 Szpanów Andrzej Tomaszewski 38 Szpanów żona Nepomucena, syn Zygmunt 879 177 V 1 AGAD 180 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0180.htm
3 1 1839 Krzywin Adam Jaworski 90 Lisicze ze starości, ur., żona Aniela z Tomaszewskich, zostawił syna, który służy w wojsku 879 35 R 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0036.htm
28 10 1839 Bazalia Kazimierz Tomaszewski 8 Bogdanówka s. Stefana i Marianny 178-3-112 242R 72 Ż 466 DM
2 6 1839 Berdyczów Andrzej Rosiecki 80 Berdyczów ur., żona Anastazja z Tomaszewskich, syn Jan, córki Józefa i Marianna 178-3-08 181V 86 Ż 343 DM
6 9 1839 Kodnia Karol Maszewski 9/12 Step Syngurski s. ur. Macieja i Anny z Zinkiewiczów 178-3-08 344V 27 Ż 660 DM
15 5 1839 Kulczyny Wawrzyniec Tomaszewski 72 Maniowce kawaler 178-3-112 375R 34 Ż 721 DM
5 11 1839 Zasław św. Jana Jan Domaszewski 6/12 Zasław s. Feliksa i Marianny z Wierzańskich 178-3-112 22R 49 Ż 44 DM
8 7 1839 Korzec Jan Sydorowicz 2/12 Korzec s. Franciszka i Barbary z Tomaszewskich 178-51-433 96V 55 Ż 103
12 4 1839 Jampol Adam Kozłowski 70 Moskalówka żona Joanna z Romaszewskich, potomstwa po sobie nie pozostawił 178-51-433 277R 10 Ż 288 DM
23 2 1840 Ostróg Antoni Tomaszewski 68 Ostróg żona Agnieszka, syn Józef, córki Anna, Maryanna i Klotylda 880 17 R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0018.htm
27 1 1840 Tuczyn Franciszek Tomaszewski 38 Drozdów żona Helena, syn Adam 880 144a V 5
7 2 1840 Korzec Stefan Tomaszewski 80 Derażnia wdowiec po Mariannie z domu Koscinkewicz , syn Feliks 871 165 15 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0087.htm
3 11 1840 Radziwiłłów Jan Tomaszewski 14 Suchodoły syn Michała i Marianny 826 253 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0255.htm
4 4 1840 St. Oleksiniec Fortunat Tomaszewski 1 Stary Taraż s. Józefa i Anny z Olszewskich 871 536 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0283.htm
25 11 1840 Bereźnica Teresa Kaczanowska 1/12 Cepcewicze c. Jana i Marianny z Tomaszewskich 826 138R 16 AGAD 139 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0139.htm
27 2 1840 Krzemieniec Antoni Romaszewski 0,5 Krzemieniec s. Piotra i Anny 871 412 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0216.htm
25 5 1840 Nowogród Wołyński Antoni Tomaszewski 60 Nowogród Wołyński wdowiec po Agacie, bez potomstwa 871 91 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0048.htm
7 1 1840 Kodnia Adam Maszewski 2/52 Syngury s. Macieja i Anny z Zińkiewiczów 178-3-9 302R 2 Ż 593 DM
10 8 1840 Kodnia Antoni Klimaszewski 6/12 Żurbińce s. Piotra i Joanny 178-3-9 304R 25 Ż 597 DM
6 3 1840 Kotelnia Jan Wrzeżewski 70 Halczyn żona Anna z Tomaszewskich, potomstwa po sobie nie pozostawił 178-3-9 179V 14 Ż 356 DM 0
20 6 1840 Maciejów Antoni Nazarczuk 30 Maciejów syn Daniela i Katarzyny z Klimaszewskich, żonaty - żona Katarzyna, synowie Jan i Franciszek 406 12 5 AGAD 8 JI http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20406/pages/PL_1_436_406_0008.htm
10 5 1840 Łysin Leontyna Rutkowska 18 Łopawsze c. Jana i Domiceli z Tomaszewskich 826 205V 13 AGAD 207 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0207.htm
13 1 1841 Jampol Julianna Kozłowska 65 Moskalówka z Romaszewskich, szl., wdowa po Adamie, nie zostawiła potomstwa 872 512 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0270.htm
20 3 1841 Korzec Apolonia Omelnicka 80 Koreniów z Tomaszewskich, syn Jan, córki Agata, Maryjanna, Julianna i Lucyna 872 260 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0139.htm
24 4 1841 Połonne Władysław Tomaszewski 5 Lasy Łabuńskie s. Antoniego i Teresy 872 161 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0088.htm
22 1 1841 St. Wiśniowiec Władysław Zakrzewski 13/12 Nowy Wiśniowiec s. Sylwestra i Eufrozyny z Tomaszewskich 872 640 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0340.htm
2 9 1841 Krzemieniec Mateusz Stemaszewski 2 Krzemieniec s.Marianny 872 462 76 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0244.htm
11 5 1841 Szumsk Kazimierz Tomaszewski 65 Kąty wdowiec po Helenie z Kockich, synowie Karol, Szymon i Jan, córka Katarzyna 872 571 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0302.htm
4 8 1841 Korzec Aleksander Łoś 2 Klonówka s. ur. Stanisława i Katarzyny z Harmaszewskich 872 276 86 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0147.htm
5 4 1841 Lachowce Jan Domaszewski 1 Książęcin s. ur. Dominika i Karoliny z Woronieckich 178-49-17 26R 24 Ż DM
7 6 1841 Lachowce Marianna Żeromska 4 Semenów c. Wlm Stanisława i Teresy z Telmaszewskich 178-49-17 27R 32 Ż DM
14 6 1841 Lachowce Konstanty Żeromski 2 Semenów s. Wlm Stanisława i Teresy z Telmaszewskich 178-49-17 27R 33 Ż DM
18 7 1841 Lachowce Józefa Bożewska 28 Lachowce 1-dw., z Domaszewskich, wdowa po Panteleonie, córki Teofila i Tekla 178-49-17 27V 38 Ż DM
25 12 1841 Krzywin Marianna Sokołowska 18 Krzywin córka Sł. Franciszka i Franciszki z Tomaszewskich 171-1-12 41V 23 R Mg
22 6 1841 Równe Martynian Sinicki 35 Tynne kawaler, s. Stefana i Katarzyny z Tomaszewskich 171-1-12 129V 18 R DM
2 12 1841 Beresteczko Marcin Popczuk 2 Werbeń s. Macieja i Franciszki z Tomaszewskich 3 22 34 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%203/pages/PL_1_436_3_0013.htm
12 3 1841 Jałowicze Dionizy Tomaszewski 2 Jałowicze s. Wincentego i Katarzyny Chmielowskiej 827 257 V - 258 R 5 AGAD 262 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0262.htm
11 1 1842 Ostróg Marianna Lipczyńska 87 Storonicze z Romaszewskich, wdowa po Pawle, synowie Jan, Michał i Jakub 881 32 R 3
11 3 1842 Krzywin Jan Iwaszkiewicz 56 Chomiaków wdowiec po Apolonii z Tomaszewskich, potomstwa nie zostawił 881 82 V 6
9 8 1842 Krzywin Hieronim Brodecki 70 Chomiaków żona Marianna z Tomaszewskich, synowie Wojciech, Fabian, Stanisław, Jan, Bazyli i Jan, córki Anna i Łucja 881 84 R 13
3 11 1842 Łuck Roch Tomaszewski 76 Łuck Pozostała wdowa Salomea z d. Mianowska, bez potomstwa 378 56 68 828 171R- ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0031.htm
6 12 1842 Lachowce Józefa Żeromska 1 Semenów c. Stanisława i Teresy z Telmaszewskich 881 111 V 78 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0120.htm
2 12 1842 Berezne Marcella Łoś Michalin z Hermaszewskich, mąż jan, syn Klemens, córki Antonina i Karolina 881 277 V 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0284.htm
3 10 1842 Nowogród Wołyński Jędrzej Tomaszewski 70 Horodyszcze wdowiec po Agnieszce z domu Drujs 873 106 144 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0057.htm
1 5 1842 Jampol Eliasz Romaszewski 4 Świętec s. Aleksandra i Marianny 873 560 17 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0291.htm
1 10 1842 Korzec Józef Masalski 1,5 Korzec s. Józefa i Doroty z Tomaszewskich 873 197 75 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0103.htm
28 12 1842 Korzec Wiktoria Sydonowicz 2 Korzec córka Franciszka i Barbary z Tomaszewskich 873 209 110 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0109.htm
1 11 1842 Zasław św. Józefa Wojciech Świdbowski 70 Pryputnia wd. po Katarzynie z d. Domaszewskiej, pozost. s. Szymona 178-51-485 78R 83 Ż 80 RG
15 4 1843 Tajkury Ludwika Kusznieruk 70 Wilhor z Tomaszewskich, wdowa po Joachimie, potomstwa nie zostawiła 882 55 R 11
2 6 1843 Równe Leonard Gurski 9 Równe s. Jana i Marianny z Tomaszewskich 882 131 R 13
16 4 1843 Szumsk Józef Tomaszewski 5 Kąty s. Stanislawa i Katarzyny z Gabruków 874 765 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0388.htm
7 6 1843 Szumsk Szymon Tomaszewski 23 Kąty s. Kazimierza i Heleny z Adaszyńskich 874 769 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0390.htm
8 10 1843 Szumsk Stanisław Kucharski 1 Kąty s. Teodora i Katarzyny z Tomaszewskich 874 774 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0393.htm
11 3 1843 Kołki Józef Kaczanowski 57 Sobjatyn poz. ż. Mariannę z Tomaszewskich, 2s. Ignacego i Pawła, 3c. Martę, Mariannę i Joannę; poch: 14.03. 829 223a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0237.htm
15 1 1843 Lachowce Karol Domaszewski 5/12 Książęcin s. Dominika i Anny z Woronieckich 882 94 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0095.htm
29 8 1843 Horodyszcze Julian Domaszewski 10 Mokijowce s. 1-dw. Mikołaja i Katarzyny Krymskiej 178-49-18 38V 38 Ż DM
10 7 1843 Ostróg Klotylda Aleksandra Opocka 27 Ostróg z Tomaszewskich, mąż Hilary guberncki sekretarz, syn Euzebiusz z 1-go małżeństwa z Łozińskim spłodzony 882 29 R 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0030.htm
26 10 1843 Zasław św. Jana Ignacy Tomaszewski 80 Soszne s. Ludwika, pozost. wd. Mariannę z d. Kolnicką 178-51-510 22V 66 Ż 26 RG
24 3 1843 Berezne Klemens Łoś 3 Michalin s. Jana i Marcelli z Hermaszewskich 882 218 V 7 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0220.htm
7 11 1843 Jałowicze Józef, Grzegorz Peretiatkowicz 8 mies Pułhanów s. Antoniego i Marianny Tomaszewskiej 829 114 V 10 AGAD 125 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0125.htm
5 2 1843 Bereźnica Sylwester Hormaszewski [Hermaszewski] 40 Majdan Sarnecki żona Katarzyna Jasińska, synowie Wincenty i Jakub, córki Sabina, Dorota i Katarzyna 829 260R 1 AGAD 274 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0274.htm
7 3 1844 Ostróg Aleksander Tomaszewski 1/12 Ostróg s. Józefa i Marianny z Zaleskich 883 25V 20 AGAD 29 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0029.htm
26 2 1844 Szumsk Agnieszka Kucharska 3 Kąty c. Teodora i Katarzyny z Tomaszewskich 875 702 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0371.htm
27 5 1844 Jampol Eliasz Romaszewski 53 Krzywczyki ur., żona Regina z Mereżyńskich, synowie: Jan, Leon, Józef, Piotr, Wicenty, córki: Marianna, Aleksandra, Karolina 875 642 31 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0337.htm
16 9 1844 Lachowce Konstancja Żułtowska 10 Szymkowce c. Jana i Anny z Maszewskich 883 106 R 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0109.htm
15 1 1844 Kołki Antoni Mikołaj Kaczanowski 1 Rudnia Olchowska Józef i Marianna z Tomaszewskich 830 85 1 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0086.htm
21 9 1844 Międzyrzec Józef Kalasanty Tomaszewski 3/12 Kołowerta s.Kazimierza i Anny 883 235V 29 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0242.htm
22 8 1845 Korzec Marianna Sydonowicz 0,5 Korzec córka Franciszka i Barbary z Tomaszewskich 876 219 65 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0117.htm
2 2 1845 Nieświcz Jan Tomaszewski 58 Czaruków żona Marcjanna z Górskich, synowie Aleksander i Cyprian, córki Feliksa, Anna i Maria 440 15 4 0
5 12 1845 Bereźnica Honorata Kaczanowska 14 Bereźnica c. Józefa i Marianny z Tomaszewskich 831 110V 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0114.htm
30 10 1845 Ptycza Franciszek Romaszewski 54 Werba odnodworzec, żona Marianna, dzieci: Józef, Antoni, Antonina 831 268R 24 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0274.htm
30 9 1845 Aleksandria Michał Staszkiewicz 49 Aleksandria żona Aniela z Tomaszewskich, synowie Władysław i Julian, córka Teofila 884 193 R 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0199.htm
8 3 1845 Cudnów Józef Tomaszewski 30 Tewelówka 1-dw., s. Mateusza, żona Regina i córka Anna 178-3-12 214V 29 Ż DM
8 1 1845 Kołki Balbina Malinowska 35 Kołki z Tomaszewskich, mąż Adam Malinowski, syn Bolesław, oraz córki:Teofila, Helena i Jadwiga 831 78 3 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0081.htm
2 1 1845 Bazalia Stanisław Tomaszewski 1/12 Czuchele s. ur. Jana i Marianny z Biernadzkich/Biernackich 178-3-113 238R 1 Ż DM 0
10 1 1845 Bazalia Roch Tomaszewski 56 Czuchele ur., żona Marianna 178-3-113 238R 5 Ż DM
1 4 1845 Stepań Hieronim Tomaszewski 15 Stepań s. Wincentego i Anny 884 234R 9 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0240.htm
28 11 1845 Równe Jan Tomaszewski 10 Ulbarów s. Pawła i Marianny z Orbatowskich (Horbatowskich) 884 156R 26 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0160.htm
3 9 1845 Międzyrzec Kajetan Dyczyński 1 Międzyrzec s.Tomasza i Ludwiki z Tomaszewskich 884 269R 26 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0276.htm
16 7 1845 Leszczyn Aleksander Tomaszewski 8 Łuka s. Benedykta i Teresy z Duńskich 178-3-12 286V 6 Ż 563 DM
25 7 1845 Kodnia Franciszek Maszewski 3/12 Kodnia s. Macieja i Anny z Zinkiewiczów 178-3-12 256V 19 Ż 508 DM
29 11 1845 Jałowicze Ludwik Tomaszewski 56 Worsuń wd. Eudokia Mirzuk, s. Bazyli,Paweł, Jan, c. Marianna, Aleksandra, 831 184 V 9 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0188.htm
12 3 1846 Krzywin Ludwika Dembowska 1/12 Lisicze Rodzice: Leon i Marianna z Tomaszewskich 885 79 12 AGAD SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0080.htm
11 4 1846 Starokonstantynów Franciszek Tomaszewski 16 Świnna s. 1-dw. Józefa i Franciszki z Krzeszniowskich 178-3-114 44V 37 Ż 72 DM
26 11 1846 Ptycza Antoni Tomaszewski 3/12 Turia rodzice: ur. Feliks i Marianna z d. Szumska 832 235V 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0245.htm
30 6 1846 Dąbrowica Józef Tomaszewski 93 Trypotnie poz. ż. Justynę, s. Dominika, 3c. Wincentę, Annę i Mariannę; poch: 02.07. 832 119 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0127.htm
7 2 1846 Kisielin Stanisław Tomaszewski 2/12 Kupiczów r: Józef i Konstancya z Zagórskich; poch: 09.02. 861 192 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0103.htm
15 10 1846 Horochów Hilary Jurgilewicz 2 Werchostaw s. ur. Bazylego i Marianny z Tomaszewskich 84 64 50 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2084/pages/PL_1_436_84_0035.htm
21 8 1846 Jampol Grzegorz Romaszewski 15 Moskalówka s. ur. Antoniego i Marianny ze Słowińskich 877 775 24 AGAD MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0400.htm
10 12 1846 Jampol Józefa Romaszewski 31 Moskalówka żona ur. Tekla z Mereżyńskich, syn Władysław 877 779 36 AGAD MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0403.htm
7 8 1846 Kulczyny Mateusz Tomaszewski 76 Słobódka Krasiłowska wdowiec, po I-żonie synowie Stefan i Andrzej, po II-żonie córka Brygida 178-3-115 375V 44 Ż 736 DM
13 7 1846 Kodnia Piotr Maszewski 2/12 Kodnia s. Macieja i Anny z Zińkiewiczów 178-3-15 220V 9 Ż 226 DM
17 7 1847 Kisielin Antonina Papurzyńska 6 Kisielin r: Franciszek i Konstancya z Tomaszewskich; poch: 19.07. 862 256 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0137.htm
1 3 1847 Kulczyny Józef Tomaszewski 55 Maniowce kawaler, s. Józefa i Justyny z Hulewiczów 178-3-116 412R 22 Ż 809 DM
4 5 1847 Jampol Antoni Romaszewski 60 Moskalówka żona Katarzyna z Kiesielewskich, synowie Franciszek, Łukasz i Bazyli, córka Anna 245-1-13 526 R 19 R 646 DW
13 8 1847 Jampol Grzegorz Maszewski 9 Jampol s. Joanny Maszewskiej z nieprawego łoża 245-1-13 327 V 29 R 649 DW
25 2 1847 Sielec Antoni Łuczaj 6 Chmielowiec c. ur. Jana i Antoniny z Tomaszewskich 579 16 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20579/pages/PL_1_436_579_0010.htm
1 10 1847 Młynów Franciszek Maszewski 65 Murawica żona Agnieszka z d. Krzemińska 833 384R 27 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0207.htm
25 9 1847 Ptycza Jakub Tomaszewski 67 Białogródka odnodworzec, żona Tekla, dzieci: Józef, Jan 833 501 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0269.htm
28 3 1847 Ostróg Józef Tomaszewski 1 Stubło s. z nieprawego łoża Marianny Tomaszewskiej 171-1-13 35V 37 R DM
28 5 1847 Ostróg Kalikst Tomaszewski 3 Biełaszów s. ur., Dominika i Roberty 171-1-13 38V 61 R DM
27 12 1847 Tuczyn Józef Sewruk 24 Tuczyn s. 1-dw. Jana i Katarzyny z Tomaszewskich 171-1-13 184V 41 R DM
25 4 1847 Kodnia Stefan Maszewski 5 Kodnia s. 1-dw. Macieja i Anny Zinkiewicz 178-3-18 11V 6 Ż DM
28 4 1847 Kuniów Petronela Podhorodecka 1 Hucisko Stare c. Stanisława i Anny z Romaszewskich 171-1-13 82V 21 R 86 DM 0
4 11 1847 Ostropol Hilary Cyntkowski 8/365 Józefówka s. Bazylego i Wiktorii z Domaszewskich 178-3-116 290R 44 Ż 572 DM
25 8 1847 Annopol Krystyna Hejawska 16 Kurasz c. Stefana i Joanny z Tomaszewskich 171-1-13 122R 25 R 126 DM
12 12 1847 Lubar Adam Tomaszewski 86 Motrunki syn Jędrzeja, stanu wolnego parafianin 178-3-19 319V 99 Ż 631 DM
7 3 1847 Starokonstantynów Feliks Tomaszewski 65 Werborodyńce wdowiec, synowie Bartłomiej i Jana, córka Józefa 178-3-116 188R 27 Ż 374 DM
19 10 1847 Kulczyny Bazyli Tomaszewski 74 Maniowce wdowiec po Annie z Zarzyckich, syn Antoni, córki Katarzyna, Anna i Aniela 178-3-116 418R 82 Ż 821 DM
22 7 1848 Zasław św. Józefa Elżbieta Chmielowska 60 Zasław - Majdan od krwawej biegunki, z Domaszewskich, c. Wincentego, szl., mąż Franciszek s. Józefa, 178-3-117 68V 93 Ż
8 8 1848 Zasław św. Jana Teofil Zalewski 1 Zasław od krwawej biegunki, s. 1-dw. Franciszka i Anastazji z Domaszewskich 178-3-117 112R 63 Ż
13 11 1848 Zasław św. Jana Marianna Hryniewiecka 20 Wojtowce od owrzodzenia, c. 1-dw. Antoniego i Barbary z Tomaszewskich 178-3-117 116V 106 Ż
15 8 1848 Białogródka Paulina Mondzeliowska 2 Kuczmanówka c. 1-dw. Mateusza i Aleksandry z Domaszewskich /Tomaszewskich 178-3-117 172R 111 Ż DM
2 7 1848 Humań Jan Tomaszewski 54 Humań ur., doktor medycyny i chirurgii, żona Sabina, synów 2: Leoncjusz i Witold, córka Aleksandra 685-2-1025 4 25 Ch EH
12 4 1848 Lachowce Stefan Żeromski 1,5 Semenów s. ur. Stanisława i Teresy Stelmaszewskiej 171-1-14 136R 25 R 141 DM
15 7 1848 Beresteczko Jakub Popczuk 1 Werbeń s.pracowitych Dionizego i Franciszki z Tomaszewskich 10 24 15 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2010/pages/PL_1_436_10_0014.htm
27 12 1848 Szumsk Zofia Kucharska 6/12 Kąty c. Teodora i Katarzyny z Tomaszewskich 245-1-14 229V 149 R 441 DM
30 3 1848 Korzec Antonina Szawłowska 2,5 Korzyść c. Leona i Marianny z Tomaszewskich 245-1-14 450V 40 R 868 DM
13 7 1848 Korzec Teodor Tomaszewski 68 Piszczów epid. cholery, wdowiec, syn Wojciech 245-1-14 457V 82 R 882 DM
17 7 1848 Korzec Ignacy Stefański 64 Korzec epid. cholery, żona Magdalena z Tomaszewskich, syn Joachim, córki Marcjanna i Tekla 245-1-14 458V 89 R 884 DM
22 7 1848 Kołki Maria Tomaszewska 1 Sitnica c. Wincentego i Franciszki z Tomaszewskich 834 238 21 AGAD 128 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0128.htm
28 5 1848 Bazalia Waleria Tomaszewska 5/12 Bogdanówka c. Petroneli Tomaszewskiej 178-3-117 331R 87 Ż 649 DM
2 10 1848 Bazalia f. Tereszki Daniel Tomaszewski 70 Wolica Wąsowicza wolnego stanu parafianin 178-3-117 346V 50 Ż 680 DM
27 4 1848 Białozórka Mikołaj Romaszewski 5 Mołodków s. Jana i Petroneli z Górskich 245-1-14 182R 15 R 353 DM 0
27 7 1849 Korytnica Jan Tomaszewski 1,5 Uściług s. Józefa i Anieli z Nowickich 222 37 18 0
9 2 1849 Kodnia Leonard Tomaszewski 4 Kodnia s. 1-dw. Benedykta i Marianny Cecinowskiej 178-3-25 19V 3 Ż DM
2 3 1849 Zasław św. Józefa Jan Tomaszewski 1 Zasław Nowe Miasto S.Franciszka i Pauliny z d.Dziubińskiej 178-3-118 491V 21 Ż 900 RG
13 4 1849 Krzemieniec Adam Niżyński 3 Krzemieniec s. Jakuba i Katarzyny z Romaszewskich 426-1-23 58R 35 T 899 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQFC?i=898&cat=300453
19 4 1849 Krzemieniec Feliks Cybulski 70 Krzemieniec żona Antonina z Tomaszewskich, syn Stefan, córki Elżbieta, Julia, Marianna i Rozalia 426-1-23 58R 36 T 899 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQFC?i=898&cat=300453
8 7 1849 Ostropol Jan Tomaszewski 53 Wisznopol żona Marianna z Jaworskich, synowie Franciszek i Kazimierz, córki Aniela, Rozalia, Marcelina, Karolina i Antonina 178-3-118 218R 35 Ż 399 DM 0
31 5 1849 Zasław św. Jana Aleksander Domaszewski 60 Soszne żona Rozalia, synowie Adam, Wawrzyniec i Kazimierz, córka Zuzanna 178-3-118 428R 33 Ż 784 DM 0
14 10 1849 Annopol Franciszka Maszkowska 3 Korostek c. Józefa i Magdaleny z Tomaszewskich 171-1-15 134V 39 R 137 DM
22 11 1849 Szumsk Marianna Jakuszewska 3 Mosty c. Wawrzyńca i Elżbiety z Tomaszewskich 245-1-15 248R 55 R 344 DM
12 4 1849 Kulczyny Klemens Domaszewski 50 Antoniny mający około 50 lat 178-3-118 192V 46 Ż 358 DM
17 6 1849 Jampol Mateusz Sudnik 1,5 Moskalówka s. Bazylego i Marianny z Romaszewskich 245-1-15 92R 38 R 133 DM 0
7 5 1849 Białozórka Jan Romaszewski 36 Mołodków żona Petronela z Górskich 245-1-15 196V 14 R 277 DM
9 3 1850 Starokonstantynów Jan Tomaszewski 30 Starokonstantynów zabity uderzeniem kijem w pierś przez aresztanta Aleksandra Kuzniecowa, aresztant, nie wiadomo z jakiej wsi i parafii 178-3-119 48R 36 Ż 94 DW
14 6 1850 Starokonstantynów Ignacy Tomaszewski 1 Swinna od krupy, s. 1-dw. Augustyna i Scholastyki z Lipińskich 178-3-119 53R 75 Ż 104 DW
31 5 1850 Kuniów Stanisław Koryzna, Koryzma 75 Radohoszcza Wielka żona Antonina z Tomaszewskich, synowie Wincenty i Józef, córki Fortunata, Anna i Michalina 171-1-16 172R 13 R 179 DM
21 3 1850 Korzec Józefa Świedonowicz 1 3/4 Korzec z konwulsji; c. Franciszka i Barbary z d. Tomaszewskiej 171-1-16 453r 24 R Na
4 5 1850 Korzec Aleksander Tomaszewski 1 1/2 Piszczew z bieguki; s. Wojciecha i Aleksandry z d. Chwedorczuk 171-1-16 455v 37 R Na
25 2 1850 Klewań Jakub Ostrowski 90 Płoska ż. Agnieszka z Domaszewskich 171-1-16 529R 6 R 543 BW
18 8 1850 Kulczyny Antoni Tomaszewski 6/12 Krasiłów s. Andrzeja i Anny z Wysockich 178-3-119 212V 49 Ż 417 DM
23 11 1851 Kodnia Benedykt Tomaszewski 30 Kodnia żona Marianna z Cecyniowskich, synowie Paweł i Wawrzyniec 178-3-31 421V 11 Ż 825 DM
23 2 1851 Łokacze Józef Tomaszewski 36 par. Horochów 1-dw., żona Rozalia z d. Solarska, syn Władysław, córka Karolina 355 24 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20355/pages/PL_1_436_355_0014.htm
28 2 1851 Łokacze Jacenty Domaszewski 62 Pawłowicze chłop, wdowiec, syn Jan, córka Barbara 355 25 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20355/pages/PL_1_436_355_0014.htm
3 4 1851 Zasław św. Józefa Józef Domaszewski 50 Mokijowce s.Wincentego, pozost.wd.Zofię c.Gabriela z d.Zasiewicz 178-3-120 424V 39 Ż 832 RG
8 8 1851 Korzec Edward Skibiński 2 Ujście z kokluszu, syn Michała i Katarzyny z d. Tomaszewskiej 178-3-72 125v 70 Ż Na
6 3 1851 Starokonstantynów Hipolit Szulakowski 4/12 Ohijowce od epilepsji, s. 1-dw. Jakuba i Marianny z d. Tomaszewskiej 178-3-120 70V 42 Ż 137 DW
24 1 1851 Klewań Łukasz Tomaszewski 61 Miłostów wdowiec, bezdzietny 171-2-1 47R 3 R 49 BW
11 3 1851 Ostróg Józef Strzelecki 7/365 Ostróg s. Antoniego i Katarzyny z Tomaszewskich 171-2-1 282V 20 R 287 BW
28 8 1851 Tajkury Mikołaj Tomaszewski 50 Hłupanin stanu wolnego 171-2-1 339R 15 R 343 BW
2 3 1852 Korytnica Kazimierz Tomaszewski 2 Uściług s. Józefa i Anieli z Nowickich 224 21 10 AGAD DW
7 9 1852 Torczyn Konstancja Szytler 25 Torczyn c. szl. Antoniego i Anastazji z Tomaszewskich 638 35 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20638/pages/PL_1_436_638_0019.htm
29 1 1852 Sielec Paulina Miłogrodzka 9/12 Męczyce c. chł. Mikołaja i Anny z Tomaszewskich 584 32 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20584/pages/PL_1_436_584_0018.htm
16 4 1852 Katerburg Karol Tomaszewski 35 Matwiejowce żona Franciszka z Muszyńskich, syn Adam 202 235 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20202/pages/PL_1_436_202_0123.htm
2 7 1852 Klewań Piotr Gojrzewski 32 Hruszwica ż. Emilia z Tomaszewskich, syn Stanisław Filip 171-1-17 398R 16 R 401 BW
26 5 1852 Ostróg Franciszka Strzelecka 2 Ostróg c. Antoniego i Katarzyny z Tomaszewskich 171-1-17 51R 66 R 52 BW
7 12 1852 Ostróg Jerzy Tomaszewski 75 Biełaszów wdowiec [po Annie z d. Sznajder - BW], s. Dominik, c. Anna, Petronela, Marianna, Józefa 171-1-17 57R 111 R 58 BW
20 2 1852 Międzyrzec Franciszek Tomaszewski 6/52 s. Kazimierza i Anny z Maciejewskich 171-1-17 582V 13 R 588 BW
28 7 1852 Międzyrzec Grzegorz Tomaszewski 80 Hoszcza wdowiec, s. Antoni, Andrzej, c. Domicela, Pelagia 171-1-17 585R 29 R 590 BW
12 3 1852 Lachowce Piotr Tomaszewski 8/12 Hulowce s. Mikołaja i Magdaleny z Garczyńskich 171-1-17 171R 18 R 173 BW
20 2 1852 Korzec Ignacy Tomaszewski 2,5 Korzec s. Piotra i Marianny z Dymów 171-1-17 288V 18 R 292 DM
17 3 1853 Łuck Kacper Tomaszewski 40 Łuck szeregowy 389 76 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0040.htm
1 1 1853 Białozórka Franciszek Romaszewski 3 Mołotków s. Stefana i Antoniny z Czyżewskich 878 499 1 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0263.htm
3 11 1853 Krzemieniec Jan Tomaszewski 80 Grabówka żona Katarzyna, z 1. małżeństwa z Praskiewią synowie Jakub i Prokop, z 2. córki Magdalena i Anna 878 103 74 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0057.htm
1 5 1853 Włodzimierz Jan Tomaszewski 4/12 Włodzimierz s. szer. Jana i Marianny z Dąbrowskich 789 76 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0040.htm
7 5 1853 Kulczyny Petronela Szepelska 4 Zastawki c. Jana i Anny z Tomaszewskich 178-3-121 219V 45 Ż 425 DM
18 4 1853 Kulczyny Barbara Szepelska 1 Zastawki c. Jan i Anny z Tomaszewskich 178-3-121 219R 36 Ż 424 DM
14 2 1853 Wiszenki Witalis Tomaszewski 84 Czołnica żona Apolonia z Żwanów, synowie Józef i Karol, córka Franciszka 22-1-120 158R 10 Ł DM
15 4 1853 Lachowce Michał Tomaszewski 70 Hulowce wdowiec po Apolonii, s. Michał, Feliks, Hieronim 171-1-33 191R 27 R 189 BW 0
29 6 1853 Lachowce Ignacy Leśnicki 55 Żemelińce ż. Justyna z Maszewskich 171-1-33 192R 33 R 190 BW
2 9 1853 Białozórka Jan Romaszewski 20 Mołotków s. Stefana i Katarzyny z Arabskich 878 506 22 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0266.htm
9 7 1853 Jampol Stanisław Romaszewski 7/12 Moskalówka s. Lukasza i Aleksandry z Rowinkowskich 878 158 42 AGAD 85 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0085.htm
24 5 1854 Przewały Józef Tomaszewski 55 Przewały żona Marianna Puchalska, c. Karolina żona Zenona Rybickiego 866 251 11 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0133.htm
13 12 1854 Krzemieniec Józef Tomaszewski 2 Szpikołosy s. szl. Pawła i Teresy z Malczewskich 426-1-26 58V 91 T 133 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ75-Q?i=132&cat=300453
16 2 1854 Ostropol Ludwika Ognicka 6/12 Hubin c. Joachima i Julianny z Tomaszewskich 178-3-122 571R 5 Ż 1111 DM
3 7 1854 Cudnów Jan Tomaszewski 33 Romanów żona Cecylia z Mysłakowskich, syn Michał, córki Anna i Teresa 569-1-78 85V 85 Ż 162 DM
6 9 1854 Cudnów Ludwik Tomaszewski 58 Hołubin żona Małgorzata z Ruszczyńskich, potomstwa po sobie nie pozostawił 569-1-78 89R 117 Ż 169 DM
4 3 1854 Zasław św. Józefa Józef Domaszewski 7 Siewki s. Mikołaja i Katarzyny z d. Krymskiej 178-3-122 491V 13 Ż 961 RG
5 1 1854 Białozórka Piotr Romaszewski 18 Mołotków s. Stefana i Katarzyny z Arabskich 172-1-30 441V 2 R 444 DM
1 1 1854 Lachowce Dominik Tomaszewski 50 Lachowce żona Anna z Jakubowskich, syn Wincenty 171-1-37 633R 2 R 619 DM
21 2 1854 Niewirków Szymon Tomaszewski 58 Ludwipol parafianin z parafii Nowogród Wołyński, żona Rozalia z Turkowskich, synowie Sylwester, córki Balbina, Barbara i Antonina 171-1-37 317R 4 R 313 DM
29 8 1855 Tuczyn Michał Domaszewski 48 Janin ż. Urszula z Morawskich, s. Marcin, c. Franciszka, Teresa, Aniela, Zuzanna, Nepomucena 171-1-51 326V 13 R 331 BW
1 1 1855 Krzemieniec Jacenty Tomaszewski 71 Grabówka chłop, żona Marianna z d. Szarkiewicz, synowie Antoni i Franciszek, córki Aniela i Rozalia 426-1-27 35V 1 T 194 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ44-M?i=193&cat=300453
24 1 1855 Białogródka Tomasz Modzelowski 1 Kuczmanówka s. 1-dw. Mateusza i Aleksandry z Domaszewskich 178-3-123 530V 14 Ż DM
1 2 1855 Białogródka Florian Czyż 2 Waśkowczyki s. 1-dw. Pawła i Tekli z Tomaszewskich 178-3-123 531V 20 Ż DM
25 7 1855 Białogródka Marianna Modzelowska 7 Kuczmanówka c. 1-dw. Mateusza i Heleny z Domaszewskich 178-3-123 544R 94 Ż DM
5 6 1855 Lubar Antoni Romaszewski 65 Karań żona Aniela z d. Smorszczewska Romaszewska, syn Feliks, córka Joanna, 641-1-15 32V 52 Ż MP
12 12 1855 Bazalia Jan Tomaszewski 1 Lutarówka s. Stefana i Marianny 178-3-123 141R 205 Ż DM
18 8 1855 Międzyrzec Korecki Henryk Tomaszewski 2 Żeleźnica s. Kazimierza i Anny z Maciejewskich 171-1-51 483V 47 R 481 DM
22 1 1855 Kodnia Antoni Góralski 4/12 Agatówka s. Dominika i Salomei z Tomaszewskich 178-3-40 15V 1 Ż 28 DM 0
16 8 1855 Kodnia Stefan Maszewski 1 Kodnia s. Macieja i Anny z Zienkiewiczów 178-3-40 18R 17 Ż 33 DM 0
19 2 1856 Kulczyny Mikołaj Tomaszewski 1 Słobódka Krasiłowska s. Stefana i Magdaleny z Różyckich 178-3-124 212V 12 Ż 387 DM
23 4 1856 Szumsk Antoni Tomaszewski 1,5 Kąty s. Jana i Teresy z Wereszczyńskich 172-1-51 398R 53 R / FS 403 DM
19 3 1857 Beresteczko Konstanty Sofroński 5 Smolawa s. Andrzeja i Marianny z Tomaszewskich 19 23 3 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2019/pages/PL_1_436_19_0013.htm
2 1 1857 Nabrzuska Franciszek Tomaszewski 50 Budki Karpiłowskie parafianin kowelski, wdowiec, pozostawił córki Katarzynę i Franciszkę 869 366 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0196.htm
3 1 1857 Korytnica Jan Tomaszewski 2 Uściług s. Józefa i Józefy z Makowieckich 229 20 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20229/pages/PL_1_436_229_0012.htm
29 8 1857 Krzemieniec Wacław Teofil Szymaszewski 11/12 Krzemieniec s. miesz. Hipolita i Anny z Kalińskich 0.1-29 64V 57 T
14 12 1857 Krzemieniec Ludwik Nieżyński 3/365 Krzemieniec s. miesz. Jakuba i Katarzyny z Romaszewskich 0.1-29 68V 77 T
22 10 1857 Białogródka Teresa Czyż 1 Kuczmanówka c. 1-dw. Pawła i Tekli z Domaszewskich 178-3-73 197R 40 Ż DM
25 6 1858 Wiszenki Jan Sajkowski 3 Rożyszcze s. chł. Aleksandra i Magdaleny z Tomaszewskich 780 56 13 839 321 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20780/pages/PL_1_436_780_0030.htm
7 7 1858 Bazalia Szczepan Tomaszewski 70 Lutarówka 1-dw., żona Marianna i od niej syn Feliks; po I-żonie córka Petronela 178-3-127 55V 60 Ż DM
25 3 1858 Kodnia Piotr Goralski 60 Halczyniec żona Magdalena z Tomaszewskich, synowie Paweł i Edward, córka 178-3-128 721R 6 Ż 1382 DM
23 10 1858 Kodnia Felicjan Tomaszewski 1,5 Futor Kodniański s. Dominika i Katarzyny z Puchalskich 178-3-128 722V 13 Ż 1385 DM
25 12 1858 Zasław św. Jana Jan Domaszewski 6/12 Soszne s. Wincentego i Wincentyny 178-3-74 99R 45 Ż 191 DM
2 1 1859 Korytnica Dominik Tomaszewski 1 Uściług s. wolnych Józefa i Józefy z Makowieckich 231 21 2 0
22 12 1859 Dederkały Antonina Micherska 60 Dederkały Wielkie c. Jana i Franciszki z Tomaszewskich 55 53 21 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0028.htm
7 1 1859 Krzemieniec Franciszek Tomaszewski 68 Krzemieniec gubernialny sekretarz, żona Rozalia, dzieci nie zostawil 426-1-32 47V 2 T
18 3 1859 Krzemieniec Józef Tomaszewski 43 Krzemieniec aresztant, chłop z m.Krupca pow. Dubno 426-1-32 50R 17 T
25 7 1859 Lachowce Józef Tomaszewski 5/12 Kurijanki s. chł., Teodora i Antoniny Domarackiej 886 200 26 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0105.htm
12 11 1859 Lachowce Teodor Tomaszewski 60 Kurijanki wolnożyjący, żona Antonina z z Domarackich, syn Kazimierz i córka Julia 886 209 52 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0109.htm
2 1 1859 Annopol Wincenty Strzelbicki 64 Kurasz żona Pelagia z Tomaszewskich prawosławna, bez potomny 886 379 1 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0202.htm
18 11 1859 Kulczyny Kasper Tomaszewski 8 Mazepińce s. Antoniego i Katarzyny z Jaskulskich 178-3-129 149V 67 Ż 309 DM
21 8 1860 Ptycza Antoni Tomaszewski 50 Budy Pełczańskie odnodworzec, żona Brygida z Wiatkowskich, dzieci nie zostawił 841 277 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0152.htm
28 11 1860 Nabrzuska Julia Podczaska 5 Grabyska c. szl. Benedykta i Elżbiety z Tomaszewskich 889 214R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0212.htm
1 8 1860 Białogródka Konstanty Zajączkowski 35 Kuczmanówka 1-dw., żona Tekla z Tomaszewskich 178-3-75 152R 64 Ż DM
19 7 1860 Ostropol Franciszek Domaszewski 40 Pyszki zabity od gromu, żona Antonina, syn Jan, córki Teofila, Julia, Petronela, Marianna i Józefa 178-3-75 297R 28 Ż 530 DM
22 9 1860 Ostropol Feliks Tomaszewski 7 Mszaniec s. Ignacego i Klary z Ryszków 178-3-75 297R 30 Ż 530 DM
25 11 1860 Ostropol Ignacy Tomaszewski 45 Mszaniec żona Klara z Ryszków, syn Tomasz i córka Marianna 178-3-75 297V 33 Ż 531 DM 0
12 3 1860 Zasław św. Jana Feliks Domaszewski 88 Wójtowce żona Marianna, synowie Kasper i Maciej, córka Anna 178-3-75 246V 18 Ż 448 DM
30 7 1860 Starokonstantynów Błażej Tomaszewski 64 Starokonstantynów żona Apolonia z Jakuszyńskich, synowie Rafał, Stanisław i Julian, córki Emilia i Malwina 178-3-130 323R 99 Ż 608 DM
25 5 1860 Krzemieniec Józef Markowski 12 Szepetyn s. Jakuba i Rozalii z Romaszewskich 426-1-33 52V-53R 36 T/FS 805 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQWQ-H?i=804&cat=300453
6 1 1860 Szumsk Magdalena Tomaszewska 5/12 Kąty c. nieślubna sołdatki Teresy Tomaszewskiej z Wereszczyńskich 245-1-18 219V 2 R 223 DM
10 7 1861 Przewały Karolina Rybicka 32 Przewały z Tomaszewskich, mąż Zennon, s. Józef i Emmanuel, c. Maria, Helena 890 111V 9 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0115.htm
19 5 1861 Ostropol Salomea Krzyżanowska 9 Józefówka c. Franciszka i Józefy z Tomaszewskich 178-3-76 328R 12 Ż 616 DM
16 7 1861 Ostropol Stefania Koresendowicz 2,5 Wisznopol c. Bazylego i Karoliny z Tomaszewskich 178-3-76 329R 18 Ż 618 DM
20 9 1862 Butowce Tomasz Kowalski 38 Kapustyn tyfus, mieszkaniec żytomierskiego powiatu, z Rajgródka, żona Marianna z Tomaszewskich 178-3-77 296V 24 Ż 588 DM 0
28 6 1862 Ostropol Ludwik Ognicki 10/12 Hubin s. Jana i Julii z Tomaszewskich 178-3-77 317V 27 Ż 629 DM
23 11 1862 Ostropol Hilary Centkiewicz 9 Józefówka s. Bazylego i Wiktorii z Domaszewskich 178-3-77 319R 39 Ż 632 DM
15 5 1862 Berezdów Kazimierz Tomaszewski 18 Berezdów s. nieślubny Marianny Tomaszewskiej 17-1-25 68V 45 Ch 109 DM
21 5 1863 Tuczyn Adolf Domaszewski 9 Pustomyty s. Marcina i Agnieszki z Łukomskich 650-1-2 176V 6 R 231 BW
18 1 1863 Kuniów Adam Podhorodecki 2 Hucisko s. 1-dw. Stefana i Anny Romaszewskiej 178-3-78 21V 3 Ż DM
2 2 1863 Żytomierz Wincenta Lipnicka 53 Żytomierz z astmy i guza, dw., z Tomaszewskich, zostawiła męża Antoniego Lipnickiego synów Lucjana i dwuimiennego Franciszka Mikołaja 178-3-54 125V 37 Ż DG
4 4 1863 Żytomierz Tomasz Siemaszko 3 Żytomierz z ospy, syn Jana i Michaliny z Tomaszewskich 178-3-54 130V 101 Ż DG
13 7 1863 Żytomierz Felicja Poznak 40 Żytomierz z suchot, z Klimaszewskich, Zostawiłą męża Mateusza i córkę Helenę 178-3-54 136R 180 Ż DG
6 8 1863 Żytomierz Józefa Brzezicka 5m Żytomierz z konwulsji, córka Jana i Franciszki z Tomaszewskich 178-3-54 137R 201 Ż DG
26 8 1863 Klewań Romuald Tomaszewski 1,5 Klewań s. Józefa i Kamili z Lubeckich 650-1-2 150V-151R 22 R 199-200 BW
9 7 1863 Kazimierka Ignacy Harmaszewski 5 Krzeszów s. Wincentego i Agnieszki z Garbowskich 650-1-2 283V 10 R 366 BW
13 7 1863 Kazimierka Lucjan Harmaszewski 7 Krzeszów s. Wincentego i Agnieszki z Garbowskich 650-1-2 283V 11 R 366 BW
17 7 1863 Kazimierka Cyprian Harmaszewski 3 Krzeszów s. Jakuba i Pauliny z Domalewskich 650-1-2 283V 12 R 366 BW
3 4 1863 Stepań Jan Makrocki 2 Kryczylsk s. Józefa i Katarzyny z Hermaszewskich 650-1-2 332V 5 R 416 BW
6 3 1863 Korzec Ludwika Dyczyńska 40 Korzec z Tomaszewskich, wdowa po Tymoteuszu, s. Grzegorz 650-1-2 56V 13 R 65 BW
15 6 1864 Młynów Józef Kaczorowski 3 Małe Dorohostaje Andrzej i Marianna z Tomaszewskich 842 657 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0350.htm
13 2 1864 Lachowce Michał Tomaszewski 9 Hulowce s. 1-dw. Michała i Magdaleny 178-3-146 77R 7 Ż DM
15 1 1864 Kulczyny Franciszek Tomaszewski 18 Mazepińce s. Antoniego i Katarzyny z Jaskulskich 17-1-235 105R 5 Ch 203 DM
2 5 1864 Kulczyny Aleksandra Zwolińska 1 Orlińce c. Narcyza i Apoloni z Tomaszewskich 17-1-235 107V 28 Ch 208 DM
12 2 1864 Ostropol Roman Koresendowicz 2 Wisznopol s. Bazylego i Karoliny z Tomaszewskich 17-1-325 8R 6 Ch 15 DM
12 3 1864 Ostropol Augustyn Rymaszewski 41 Mszaniec kawaler 17-1-325 10R 17 Ch 19 DM 0
28 6 1865 Żytomierz Michalina Siemaszko 52 Żytomierz z suchot, z Tomaszewskich, zostawiła męża Jana, synów Józefa i Wincentego oraz córki:Marię, Klementynę i Jadwigę 178-3-61 148R 142 Ż DG
27 12 1866 Krzemieniec Stanisław Żeromski 70 Krzemieniec od cholery, ziemianin, żona Teresa ze Stelmaszewskich, synowie Jan i Hilary, córki paulina, Emilia i Franciszka 426-1-39 50R 106 T 295 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-43R3-K?i=294&cat=305376
25 10 1866 Kulczyny Władysław Tomaszewski 28 Kulczynki żona Karolina 17-1-235 220V 69 Ch 432 DM
28 2 1867 Turzysk Hipolit Tomaszewski 67 Turzysk zakonnik, kapucyn, administrator kościoła turzyskiego 736 14 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20736/pages/PL_1_436_736_0009.htm
5 9 1867 Jałowicze Ludwik Suk 6/52 Worsuń s. Józefa i Franciszki z Tomaszewskich 141 14 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20141/pages/PL_1_436_141_0011.htm
31 10 1867 Kowel Ksawery Wroniecki 8 Biełaszów s. chł. Kaspra i Franciszki z Tomaszewskich 268 41 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20268/pages/PL_1_436_268_0022.htm
29 5 1867 Krzemieniec Paweł Tomaszewski 53 Krzemieniec mieszcz., żona Urszula, z 1-go małż. z Michaliną Malczewską synowie Karol, Jan i Stanisław, córka Izabela 1-50 41R 23 T
16 11 1867 Lachowce Łukasz Romaszewski 48 Książęcin szl. żona Aleksandra z Rowinkowskich, synowie Franciszek i Wawrzyniec, córki Marianna i Antonina 178-3-146 201V 31 Ż DM
4 6 1867 Krzemieniec Tekla Markowska 25 Marcelina od skrofulozy, panna, c. Jakuba i Rozalii z Romaszewskich 426-1-41 44V 44 T 507
21 8 1867 Międzyrzec Korecki Ignacy Tomaszewski 55 Żeleźnica wdowiec, synowie Bazyli i Aleksander, córki Domicela i Serafina 487-1-65 31R 15 R 19 DM
13 10 1868 Kuniów Jan Tomaszewski 63 Radohoszcz Wielka szl., żona Franciszka z Kalczyckich, synowie Aleksander, Józef i Konstanty, córka Karolina 178-3-78 174R 30 Ż DM
15 11 1868 Lachowce Wiktor Tomaszewski 4 Hulowce s. 1-dw. Michała i Magdaleny 178-3-146 245V 31 Ż DM
12 1 1868 Zasław św. Jana Antoni Domaszewski 5 Wojtowce s. Kacpra i Marianny z d. Rybczyńskiej 685-6-6 159V 2 Ch RG
9 9 1868 Zasław św. Jana Franciszek Motylewski 5 Michnów s. Cyryla i Józefy z d. Tomaszewskiej 685-6-6 162V 32 Ch RG
7 9 1869 Rzyszczów Grzegorz Maszewski 77 Bałyki kawaler 312-1-96 240 24 m.K KM
12 3 1869 Zasław św. Jana Kacper Domaszewski 45 Soszne pozost. wd. Mariannę 685-6-6 186R 10 Ch RG
4 5 1869 Zasław św. Jana Józef Tomolewski/Tomaszewski 5/12 Borysów s. Błażeja i Antoniny z d. Jaskulskiej 685-6-6 187R 19 Ch RG
26 6 1870 Krzemieniec Jakub Tomaszewski 76 Krzemieniec miwszcz., wdowiec po Elżbiecie, dzieci nie zostawił 1-50 46V 55 T
13 11 1870 Zasław św. Jana Adam Domaszewski 2 Soszne s. Aleksandra i Julii z d. Hryniewieckiej 685-6-6 213V 34 Ch RG
21 11 1870 Zasław św. Jana Marcin Tomaszewski 1/52 Soszne s. Adama i Julii z d. Hryniewieckiej 685-6-6 213V 35 Ch RG
2 5 1871 Zasław św. Jana Józef Tomaszewski 3/12 Borysów s. Błażeja i Antoniny z d. Jaskólskiej 685-6-6 235R 20 Ch RG
9 1 1872 Sidorów Józef Tomaszewski 54 Krzyweńkie 35 żona Maria Kapuścionek 1205L 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0016.htm
13 3 1872 Krzemieniec Onufry Tomaszewski 72 Krzemieniec ziemianin, wdowiec po Elżbiecie z d. Pruszyńskiej, synowie Stanisław i Leopold, córka Celestyna 1-62 40R 20 T 905
19 3 1872 Szumsk Józef Tomczuk 2 Załuże z odry, s. chł. Jana i Anny Tomaszewskiej 426-1-226 52R 47 T DM 369
2 11 1872 Szumsk Marcin Smoliński 1,5 Iserna z kaszlu, s. wolno żyjących Franciszka i Marianny Tomaszewskiej 426-1-226 64R 127 T DM 381
21 11 1872 Szumsk Józef Bączkowski 3/12 Hucisko Piaseczne z kaszlu, s. chł. Jakuba i Pauliny Tomaszewskiej 426-1-226 65R 132 T DM 382
18 2 1872 Białozórka Emilian Romaszewski 40 Łysogórka chłop, parafianin łanowiecki, żona Maria, synowie Adam i Jan, córka Teresa 426-1-64 9V 3 T/FS 962 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9Q8P-B?i=961&cat=834006
28 4 1873 Sidorów Jan Tomaszewski 70 Tłusteńkie 202 wdowiec po Annie Struluk 1205L 81 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0050.htm
6 2 1874 Jałowicze Marcin Nowicki 3/12 Jałowicze s. Jana i Julii z Tomaszewskich 148 31 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20148/pages/PL_1_436_148_0019.htm
3 1 1874 Jałowicze Franciszek Nowicki 3 Jałowicze s. Jana i Julii z Tomaszewskich 148 30 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20148/pages/PL_1_436_148_0019.htm
29 11 1874 Kowel Józef Albin Puchalski 2 Uchowieck s. szl. Wiktora Gracjana i Marii Eleonory z Tomaszewskich 275 67 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20275/pages/PL_1_436_275_0036.htm
29 4 1874 Białogródka Roman Słomiński 4 Białogródka s. chł. Tomasza i Tekli Domaszewskiej 178-3-84 511V 55 Ż DM
17 1 1876 Jałowicze Julia Nowicka 35 Jałowicze z Tomaszewskich, mąż Jan, syn Antoni 150 34 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20150/pages/PL_1_436_150_0020.htm
23 2 1876 Jałowicze Marceli Kotecki 2 Nowostaw s. Dionizego i Marianny Tomaszewskiej 150 35 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20150/pages/PL_1_436_150_0020.htm
3 1 1877 Torczyn Maria Janiszewska 3 Okorsk c. Michała i Wiktorii z Tomaszewskich 663 42 2 0
28 3 1878 Kowel Kazimierz Puchalski 3/52 Uchowieck s. szl. Gracjana i Marii z Tomaszewskich 279 66 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0035.htm
3 12 1878 Horochów Franciszek Tomaszewski 58 Skobełka szlachcic, kawaler 114 88 59 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20114/pages/PL_1_436_114_0047.htm
22 6 1879 Szumsk Paweł Tomaszewski 86 Waśkowce wdowiec po Franciszce, nikogo po sobie nie pozostawił 426-1-226 175V 28 T 495 DM
16 12 1879 Szumsk Paulina Bączkowska 1 Huta Pikulska z cholery, c. Jakuba i Pauliny Tomaszewskiej 426-1-226 179V 50 T 499 DM
18 3 1880 Szumbar Karol Tomaszewski 0,5 Zahajce s.Stanisława i Marianny z Zielińskich 626 135 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0069.htm
10 4 1881 Horochów Jan Łuczaj 76 Raczyn miesz., żona Antonina z Tomaszewskich, synowie Piotr, Wincenty, Jan, Aleksander i Stanisław, córka Franciszka 117 63 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20117/pages/PL_1_436_117_0034.htm
21 9 1882 Ołyka Kazimierz Tomaszewski 1 Stacja Ołyka Antoniego i Ewy z Sakowskich 503 90 39 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0048.htm
29 3 1882 Jałowicze Aniela Kotecka 0,5 Wygadanka c. chł. Dionizego i Marianny z Tomaszewskich 156 31 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20156/pages/PL_1_436_156_0018.htm
7 5 1882 Jałowicze Tekla Brzeźniakiewicz 33 Borzemiec z Tomaszewskich, 156 32 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20156/pages/PL_1_436_156_0018.htm
18 6 1882 Międzyrzec Korecki Franciszek Klimaszewski 2 Charaług s. Władysława i Franciszki z Biernackich przebywających na paszporcie z Guberni Radomskiej 740-2-301 156V 10 R 91 DM
22 12 1882 Międzyrzec Korecki Stanisław Dulewicz 6 Charaług s. Walenty i Karoliny z Klimaszewskich przebywających na paszporcie z Guberni Radomskiej 740-2-301 158R 19 R 92 DM
27 1 1883 Dederkały Leopold Tomaszewski 4 Sadki s. szl. Stanisława i Heleny z Zielińskich 58 221 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0114.htm
17 7 1883 Międzyrzec Korecki Antoni Klimaszewski 7/12 Charaług s. Stanisława i Józefy z Kuletów [Kaletów ?] 740-2-302 30R 13 R 18 DM
29 9 1884 Tuczyn Ewa Puchalska 5 Szubków c. szl. Gracjana i Marii z Tomaszewskich 698 44 23 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20698/pages/PL_1_436_698_0024.htm
1 1 1884 Łanowce Leon Romaszewski 70 Grzybowa mieszczanin z Krzemieńca, żona Marianna z Popławskich, syn Józef i córka Aleksandra 1-78 115V 2 T 577 DM
14 11 1884 Łanowce Antonina Szuśtiak 5 Wiązowiec par. Jampol c. Stefana i Ksawery z Romaszewskich 1-78 119R 16 T 580 DM
20 11 1884 Łanowce Adolf Romaszewski 18 Łanowce s. Emiliana i Lucyny 1-78 119V 18 T 581 DM
2 1 1885 Międzyrzec Korecki Michał Skibiński 60 Sapożyn żona Katarzyna z Tomaszewskich, synowie Adolf, Romuald, Ferdynand i Antoni, córka Franciszka 740-2-302 215V 1 R 67 DM
6 4 1886 Jałowicze Aleksandra Michalewska 1,5 Jałowicze c. chł. Aleksandra i Pauliny Tomaszewskiej 159 35 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20159/pages/PL_1_436_159_0020.htm
23 4 1888 Kuniów Karol Tomaszewski 2,5 Radohoszcz s. Józefa i Karoliny z Siedrotskich ? 178-3-86 171V 31 Ż DM
9 8 1890 Ołyka Marianna Czubkowska 55 Reczyszcze z Tomaszewskich, maż Feliks, dz. Michał. Adam, Helena, Antonina, Marianna i Wincentyna 510 53 47 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0052.htm
19 5 1891 Katerburg Mikołaj Tomaszewski 4 Piszczatyńce s. Stanisława i Marianny z Zielińskich 204 39 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0025.htm
27 10 1891 Szumsk Katarzyna Kucharska 88 Kąty z Tomaszewskich, chł., wdowa, synowie Stanislaw i Tymoteusz 01-233 82R 100 T
2 6 1891 Radziwiłłów Stanisław Kajer 10/12 Srebno s. Stefana i Wiktorii z Romaszewskich 0.1-81G 68V 19 T
6 5 1893 Włodzimierz Aleksander Bronicki 4/365 Hanusiówka s. chł. Antoniego i Michaliny z Tomaszewskich 811 136 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0070.htm
31 5 1893 Młynów Andrzej Kiełbasa 38 Smordwa od tyfusu, austryjacki poddany, żona Marianna z Tomaszewskich, synowie Wojciech, Ignacy i Jan, córka Józefa 740-7-94 44V 51 R 160 DW
27 10 1894 Radziwiłłów Michalina Kajer 3/52 Srebno c. Stefana i Wiktorii z Romaszewskich 1-81 Z 62 R 31 T 0
9 9 1894 Ołyka Mieczysław Zaniewski 2 Bereściany Adam i Henryka z Tomaszewskich 1018 385 39 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0202.htm
19 7 1896 Młynów Andrzej Tomaszewski 72 Miatyń od paraliżu, chłop, wdowiec po Annie, syn Stefan, córki Teofila i Aleksandra 740-7-94 91R 29 R 213 DW
26 8 1898 Szumsk Jakub Bączkowski 60 Hucisko Piaseczne chłop, żona Paulina z Tomaszewskich 01-234 91R 62 T
18 12 1900 Niewirków Adam Bujak 2 Nowiny s. chłopów kieleckiej guberni tegoż powiatu gminy Snochowice Jana i magdaleny z Tomaszewskich 951 79 57 0
24 5 1900 Łanowce Marcelina Szuśtiak 18 Białozórka c. chłopów Stefana i Serafiny z Romaszewskich 74 R 22 0
20 10 1900 Łanowce Jan Wickiewicz 1/52 Mołotków s. chłopów Kazimierza i Walerii z Romaszewskich 76 V 38 0
24 11 1900 Łanowce Stanislaw Misiński 46 Napadówka chłop, żona Aleksandra z Romaszewskich, synowie 78 R 46 0
2 7 1901 Zasław św. Jana Walery Stokowy 6/52 Siwki s. Adolfa i Marii z Domaszewskich 17-2-72 30R 22 Ch 575 DM
29 3 1901 Starokonstantynów Helena Frankowicz 1 Pohoryła Wyższa c. Cezarego i Antoniny z Tomaszewskich 17-1-505 59V 43 Ch 118 DM
3 4 1901 Starokonstantynów Marcin Tomaszewski 1 Hrehorówka s. Józefa i Katarzyny z Pasławskich 17-1-505 60R 48 Ch 119 DM
15 3 1902 Szumsk Franciszek Tomaszewski 23 Kąty s. chł. Ignacego i Antoniny z Fedorowiczów 0.1-236 318V 33 T
15 7 1902 Ostropol Antonina Dowhalska 10 Ostropol c. Adama i Joanny z Tomaszewskich 17-1-325 201R 19 Ch 383 DM
11 12 1903 Krzemieniec Jan Tomaszewski 45 Krzemieniec mieszczanin 52 V 90 0
22 7 1903 Radziwiłłów Stefan Kajer 40 Srebne chłop, żona Wiktoria z Romaszewskich, synowie Franciszek i Stanisław, córki Katarzyna, Julia, Janina i Maria 126 V 19 0
17 2 1904 Krzemieniec Izabela Hrynkiewicz 60 Krzemieniec z Tomaszewskich, mieszczanka, mąż Kazimierz, synowie Mikołaj, Wiktor i Józef 28 V 13 0
1 3 1904 Horochów Wiktor Świciński 78 Horochów pozostawił żonę Marię z Tomaszewskich 973 49 9 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20973/pages/PL_1_436_973_0043.htm
7 3 1905 Ostropol Michał Wojnarowski 70 Charkowce żona Józefa z Tomaszewskich 17-1-325 218R 6 Ch 414 DM
13 12 1905 Ostropol Karol Berezowski 27 Józefówka kawaler, s. Andrzeja i Julii z Tomaszewskich 17-1-325 223R 36 Ch 424 DM
1 12 1906 Szumsk Paulina Jakubowska 54 Bacaje z Tomaszewskich, chł., mąż Michał 426-1-236 155R 87 T
17 2 1906 Romanów Jan Tomaszewski 13 Romanów s. Michała i Franciszki z Ilnickich 178-3-215 51R 12 Ż 99 DM
16 11 1906 Romanów Longin Tomaszewski 41 Futor Ożgala ? żona Zofia 178-3-215 57V 88 Ż 112 DM
21 3 1907 Radziwiłłów Jan Kobylański 72 Budki chłop, żona Katarzyna z Tomaszewskich, synowie Franciszek i Stefan 1-95 83 V 9 T 0
10 2 1907 Horochów Władysław Tomaszewski 62 Horochów żona Antonina Karnińska, dzieci: Józef, Bronisław, Wiktor, Władysław, Zygmund, Roman, Stanisława 993 10 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0047.htm
16 4 1907 Korzec Jan Pawłowski 6/12 Mieczysławka s. Hieronima i Eugenii z Gromaszewskich 740-2-332 91R 44 R 96 DM
6 7 1908 Horochów Ludwik Tomaszewski 18 Skobełka syn Antoniego i Marianny Sawickiej 994 53 43 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0059.htm
15 3 1908 Ostropol Ignacy Berezowski 21 Józefówka s. Andrzeja i Julii z Tomaszewskich 17-1-325 237V 8 Ch 450 DM
14 12 1908 Ostropol Stanisław Popiel 8 Ostropol s. Mikołaja i Franciszki z Tomaszewskich 17-1-325 241V 31 Ch 458 DM
18 11 1908 Międzyrzec Korecki Franciszek Klimaszewski 1/2 Puzyrewo s. Jana i Adeli z Borkowskich z guberni radomskiej, powiat Konin 740-4-360 35R 29 R 30 DM
29 4 1909 Ołyka Tadeusz Tomaszewski 23 Moszczanica syn Józefa, zostawił żonę Marię ze Strużanów 1019 148 40 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0080.htm
1 2 1910 Tajkury Ambroży Zenon Tomaszewski 77 Zdołbunów szlachcic, córka Maria 740-4-694 45 V 11 R
28 11 1910 Ostropol Paulina Tomaszewska 1/12 Kalinówka c. panny Karoliny Tomaszewskiej 17-2-93 174V 32 Ch 90 DM
10 4 1910 Cudnów filia Romanów Józefa Szponarska 47 Futor Hreczyny c. Jana i Franciszki z Tomaszewskich 178-3-215 328V 43 Ż 618 DM
13 5 1911 Tbilisi Konstanty (Stanisław) Romaszewski 23 Tbilisi szeregowy 156 jelizawietpolskiego pułku piechoty 122 37 Tb
28 3 1911 Horochów Jan Tomaszewski 18 Jezierce kol. syn Józefa i Anieli Błosek 997 50 22 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0043.htm
21 6 1911 Horochów Antoni Tomaszewski 73 Skobełka żona Maria Sawicka, dzieci: Maria 997 51 31 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0044.htm
20 1 1911 Młynów Tadeusz Tomaszewski 73 Wacławin żona Aniela z d. Kuc, dzieci: Tadeusz, Władysław, Jan, Albin, Marianna 740-4-447 110V 8 R 726 RK
23 9 1912 Starokonstantynów Maria Głowińska 50 Starokonstantynów z d. Śliferska (Śliwerska?), wdowa, po I-mężu Tomaszewskim córka Maria zamężna Wojciechowska 17-2-89 72R 89 Ch 126 DM
20 7 1912 Starokonstantynów Wiktor Pławiński 5 Starokonstantynów s. Konrada i Marceliny z Tomaszewskich 17-2-89 68R 66 Ch 118 DM
28 4 1913 Horochów Jan Tomaszewski 73 Jezierce wdowiec, dzieci: Franciszek, Józef, Jan, Konstancja, Bronisława, Maria 1045 82 17 AGAD MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0044.htm
16 8 1913 Starokonstantynów Mieczysław Chmielewski 2/52 Szkarawka Mała s. Ignacego i Anieli z Tomaszewskich 17-2-89 144V 91 Ch 269 DM
22 8 1913 Starokonstantynów Antoni Tomaszewski 65 Starokonstantynów żona Franciszka z Rudziewiczów, córki Marcelina, Anna, Michalina i Franciszka 17-2-89 144V 93 Ch 269 DM
15 4 1914 Włodzimierz Stanisław Tomaszewski 59 Radowicze syn Kazimierza, wdowiec po Ludwice Kondrackiej, zostawił s. Leona i Antoniego i c. Annę, Józefę i Paulinę 1058 89 54 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0076.htm
12 10 1914 Szumbar Teofil Tomaszewski 10/12 Temnohajce s. Kazimierza i Eugenii z Wechrowskich (Wichrowskich) 426-1-105 105V 13 T/FS 402 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-D39Y-Z?i=401&cat=306849
27 2 1914 Ostropol Stanisław Tomaszewski 5/12 Ostropol s. Karola i Romualdy z Bielewiczów 17-2-93 204R 7 Ch 338 DM
24 4 1915 Starokonstantynów Apollon Tomaszewski 56 Werborodyńce wdowiec, synowie Jan i Kazimierz, córki Julia, Rozalia i Maria 17-2-90 41V 39 Ch 84 DM
13 12 1915 Ostropol Roman Tomaszewski 4/12 Ostropol s. Karola i Romualdy z Bielewiczów 17-2-93 216R 34 Ch 357 DM
25 1 1917 Torczyn Józefa Malinowska 48 Ludwików z Maszewskich, zostawiła wdowca Antoniego, dzieci Jana, Stanisława, Władysława, Kazimierza, Marię, Paulinmę i Bronisławę 1082 34 3 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0036.htm
23 3 1917 Starokonstantynów Jan Tomaszewski 36 Werborodyńce żona Maria z Niewęgłowskich, syn Antoni i córka Weronika 17-2-90 165V 44 Ch 304 DM 0
20 8 1917 Starokonstantynów Helena Krupczyńska 8 Starokonstantynów c. Józefa i Marii z Tomaszewskich 17-2-90 172V 87 Ch 318 DM
6 12 1917 Starokonstantynów Jadwiga Chmielewska 2 Szkarawka Mała c. Ignacego i Anieli z Tomaszewskich 17-2-90 179V 127 Ch 332 DM
17 2 1917 Szumsk Franciszek Tomaszewski 78 Kąty żona Aniela z d. Jabłońska, dzieci: Antoni, Aleksander, Stanisław, Franciszka 426-1-257 71V 20 T 72 RK
21 2 1918 Włodzimierz Antonina Kamińska 62 kol.Klin z Tomaszewskich, poz. wdowcem Władysława Kamińskiego wyrobnika żona, zos. s.Władysław i Leona 1077 60-61 12 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0031.htm
9 4 1919 Szumsk Jan Tomaszewski 18 Szopinki s. Stanisława i Anieli z d. Olszewskiej 426-1-258 62R 59 T 64 RK
28 5 1919 Szumsk Stanisław Tomaszewski 66 Sadki Wielkie żona Helena, dzieci: Jerzy, Czesław, Maria, Adela 426-1-258 64aR 90 T 67 RK
24 2 1920 Starokonstantynów Jan Majewski 33 Werborodyńce z tyfusu, mieszczanina, żona Rozalia z Tomaszewskich, córka Kamila 17-2-91 173V 103 Ch 307 DM
29 4 1920 Starokonstantynów Helena Wojciechowska 11 Starokonstantynów z przeziębienia, c. włościan Stanisława i Marii z Tomaszewskich 17-2-91 184V 171 Ch 329 DM
5 4 1920 Międzyrzec Franciszek Piotrowski 49 Woronucha ż.Weronika z Klimaszewskich,s.Bolesław,Józef,Kazimierz,c.Antonina, Bronisława,na tyfus 740-4-363 19R 23 R AS 0
8 8 1920 Międzyrzec Bonifacy Marcinkowski 2 Chmielówka s.Tomasza i Józefy z Klimaszewskich 740-4-363 22R 42 R AS
27 2 1921 Szumsk Łukasz Tomaszewski 85 Kąty żona Teresa z d. Jasińska, dzieci: Antoni, Mikołaj, Józef, Józefa, Franciszka, Petronela 426-1-259 103R 29 T 155 RK
1 4 1922 Berezne Feliks Hermaszewski 3 Lipniki par. Kazimierka s.Łukasza i Seweryny z Frejderów 740-4-11 198R 33 R AS 0
19 2 1922 Sarny Franciszek Wrzosek 52 Ugły syn Józefa,ż.Antonina ze Stelmaszewskich, dzieci po 1-ej żonie: Władysława i Emilia Stelmaszewska ż. Stanisława 740-4-753 50V 5 R 54 AS
7 3 1924 Szumsk Piotr Giżycki 1,5 Waśkowce s. Franciszka i Franciszki z d. Tomaszewskiej 426-1-261 55V 19 T 107 RK
5 1 1924 Szumsk Petronela Sierakowska 22 Załuże c. Karola i Pauliny z d. Tomaszewskiej, mąż Stanisław, syn Jan 426-1-261 52V 3 T 101 RK
9 11 1924 Kostopol Walenty Romaszewski 11/12 Kostopol s. Mikołaja i Janiny z Dmuchowskich 740-4-414 49V 31 R 56 DM
23 6 1928 Radziwiłłów Petronela Griszkiewicz 74 Radziwiłłów z Tomaszewskich, wdowa, synowie Filip Michał i Aleksander 1-119 180 V 20 T
3 11 1932 Radziwiłłów Franciszek Romaszewski 56 Srebno kawaler 1-119 272 V 31 T 0
8 1 1934 Krzemieniec Wiktor Hrynkiewicz 59 Krzemieniec s. Kazimierza i Izabeli z Tomaszewskich, urzędnik, żona Krystyna, dzieci: Julian, Wanda, Jan i Helena 35 R 2 0
12 10 1934 Kąty Tadeusz Tomaszewski 11/12 Kąty data ur. 12.11.1933, s. Pawła i Stanisławy z Jasińskich 426-1-289 47V 54 T 93 DM
14 1 1935 Kąty Ignacy Tomaszewski 88 Kąty syn Daniela i Katarzyny, żona Antonina z Fedorowiczów, synowie Antoni, Karol i Wincenty, córki Katarzyna i Stanisława 426-1-290 41R 2 T 80 DM
1 5 1937 Krzemieniec Leon Romaszewski 62 Krzemieniec s. Władysława i Józefy z Białoporów, woźny szkoły murarskiej, żona Niomiła, syn Leonidas, córka Apolinaria. 45 R 27 0
1938 Ostróg Bolesław Tomaszewski Derewiańcze żona Rozalia z Głębockich O
1938 Ostróg Derewiańcze wszywka: karta zgonu z dnia 9.04.1938, dla Bolesław Tomaszewski Kirylczuk, data zgonu 7.04.1938, uduszenie przy kopaniu kamienia 654-1-183 112R R Mg
7 4 1938 Ostróg Bolesław Tomaszewski - Kirilczuk Derewiańcze ur. 9.02.1911, syn Antoniego i Antoniny z Michałowskich, rolnik, żona Rozalia z Głębockich 654-1-183 114R 19 R Mg
29 2 1940 Krzemieniec Władysław Tomaszewski 57 Krzemieniec s. Józefa i Zuzanny, maszynista, córka Luba 20 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
5 1 1629 Ostróg Marcin Tomaszewski Jan Dorota data chrztu t.8. 623 ks. WŻ DM
20 1 1641 Ostróg Sebastian Domaszewski Marcin Katarzyna data chrztu t.8. 616 ks. WŻ DM
25 8 1726 Torczyn Bartłomiej Denkowski Jan Anastazja Antoni Romaszewski, Marianna Strzałkowska 21a, 22 b/nr Ł EH
18 8 1751 Szumsk Angela Brzezowska Brzozowska Szumsk Stanisław Marianna Tomasz Kmieciecki, Paweł Tomaszewski, Jadwiga Duszenska, Helena Karetowiczowa 297-1-180 44R Ł RK 96
16 9 1759 Szumsk Anna Tomaszewska Tomczuk Załuże Michał Marianna Wojciech Tomaszewski, Agnieszka Tomaszowska 297-1-180 86V Ł RK 218
7 2 1762 Czartorysk Jan Tomaszewski Serchów Franciszek Anna Józef Daszewski, Marcjanna Lwowicz 297-1-185 78V Ł 9278 DW
30 1 1763 Szumsk Marianna Zychowska Chodaki Mikołaj Gertruda Stanisław Klimaszewski, Katarzyna Tuzewska, Jakub Zychowski, Katarzyna Zychowska 297-1-180 113R Ł 4458 RK
14 11 1763 Szumsk Andrzej Zychowski Chodaki Jakub Apolonia Stanisław Klimaszewski, Gertruda Zychoska, Stanisław Zaleski, Marianna Krzeminska 297-1-180 118R Ł 4468 RK 0
16 9 1764 Szumsk Marianna Moskalczuk Moskaluk Chodaki Michał Agnieszka Marek Tomaszewski, Katarzyna Szychowczanka 297-1-180 123R Ł 4478 RK
26 10 1765 Szumsk Szymon Szumaszewski Waśkowce Marcin Anna Marcin Chociszewski, Barbara Zaleska 297-1-180 128R Ł 4488 RK
29 11 1767 Szumsk Anastazja Szumaszewski Waśkowce Marcin Anna Andrzej Przybyluk, Zienka Bielewiczowa 297-1-180 140V Ł 4514 RK
13 5 1769 Szumsk Antoni Kazimierz Tyszkiewicz Michałowka Szymon Helena Apolonia Kozeska, Franciszek Krotewicz, Aleksandra Zielinska, Marcin Szymaszewski 297-1-180 146V Ł RK 4529
20 6 1773 Szumsk Jan Szymaszewski Szumaszewski Waśkowce Marcin Anna Antoni Skibicki, Anastazja Skibicka 297-1-180 165V Ł RK 4570
12 6 1774 Szumsk Antoni Czarnocki Horbowce Aleksander Teresa dop. chrztu 04.10.1774, Piotr Czarnecki, Ewa Zielinska, Paweł Tomaszewski, Marianna Eklerowa 297-1-181 9R Ł 009a RK 0
21 3 1776 Szumsk Józef Furman Bryków Franciszek Justyna Leon Ekler, Justyna Tarnawska, Paweł Tomaszewski, Katarzyna Lachowiczowa 297-1-181 15R Ł 015a RK
23 8 1776 Szumsk Bartłomiej Sawicki Wołkowce Stefan Zofia Paweł Tomaszewski, Apolonia Jendruszczycha 297-1-181 16V Ł 17 RK
23 12 1776 Szumsk Tomasz Tomaszewski Suraż Marek Franciszka Jan Maslak, Motra Mykicicha 297-1-181 18V Ł 19 RK
14 11 1776 Czartorysk Elżbieta Wilgoszewska Czartorysk Józef Anna ur. Gabriel Tomaszewski, Katarzyna Jesierska panna, as. Paweł Kulesza, Zofia Skarżyńska panna 297-1-185 96R Ł 9312 DW
15 2 1778 Szumsk Walenty Szewc Waśkowce Kajetan Helena Marek Tomaszewski, Barbara Listowska, Jan Zabłodzki, Krystyna Zabłocka 297-1-181 24V Ł 25 RK
31 1 1779 Szumsk Józef Sumaszowski Szumaszewski Waśkowce Marcin Anna Andrzej Przybyluk, Katarzyna Lachowicka 297-1-181 32V Ł 33 RK
30 3 1779 Szumsk Ewa Domagalska Kąty Jan Franciszka Maciej Jakusiewicz, Franciszka Siekanicha, Jan Tomaszewski, Klara Krzysczuczka 297-1-181 33V Ł 34 RK
18 5 1784 Szumsk Kazimierz Rafał Tomaszeski Tomaszewski Kąty Jan Katarzyna Kazimierz Kokurowski, Magdalena Domańska, Wojciech Rogoski, Agnieszka Jasinska 297-1-181 67V Ł 68 RK
18 1 1785 Szumsk Agnieszka Śliwińska Hucisko Horodyskie Szymon Apolonia Marcin Szymaszewski, Marianna Bielewiczowa, Szymon Woyciechowski, Marianna Adaszewiczowa 297-1-181 71R Ł 071a RK
5 2 1785 Szumsk Błażej Jagenda Zaleśce Jan Magdalena Jan Tomaszewski, Tekla Trochowa, Tomasz Malawski, Helena Malawska 297-1-181 71R Ł 071a RK
30 3 1785 Szumsk Wincenty Śliwiński Waśkowce Kazimierz Helena Marcin Szymaszewski, Barbara Listowska, Jan Rowinski, Magdalena Szymaszewska 297-1-181 72V Ł 73 RK
30 12 1785 Szumsk Anna Marcjanna Franczuk Załuże Wojciech Teresa Marcin Szumaszewski, Zuzanna Nowakowska 297-1-181 76V Ł 77 RK
10 1 1786 Szumsk Jan Michalewski Huta Mostowa Jakub Apolonia Jan Marcin Siemaszewski, Anna Jakosiewiczowa 297-1-181 77R Ł 077a RK
0 1788 Czartorysk Julianna Kwiatkowska Czartorysk Józef Wiktoria dop.chrztu 15.6.1794, ur. Józef Tor...ski, Anna Sulistrowska, Michał Tomaszewski, Marianna Sławicka 297-1-185 124V Ł 7792 DW
31 8 1790 Szumsk Bartłomiej Szymaszewski Waśkowce Marcin Marianna Józef Walczuk, Barbara Listowska 297-1-181 102V Ł 25 RK
29 9 1790 Szumsk Bartłomiej Szymaszewski Waśkowce Andrzej Marianna Andrzej Przybyłski, Marianna Chimalowa 297-1-181 102V Ł 25 RK
7 2 1791 Szumsk Maciej Tomczuk Załuże Kazimierz Franciszka Marcin Szomaszewski, Dorota Błazczukowa 297-1-181 103V Ł 28 RK 0
17 6 1792 Szumsk Antoni Rumaszewski Szumsk Marcin Marianna 7 R Ł 0
11 8 1795 Wiszenki Zuzanna Klara Ptaszkowska Rożyszcze Paweł Katarzyna Rakowska Aleksander Tomaszewski, Marianna Hennik, Franciszek Wiczniowski, Katarzyna Pogonowska, Leon Borysiewicz, Magdalena Forsiewicz 297-1-12 8V AR
3 7 1798 Białogródka Heliodor Tomaszewski Ledzianka Michał Anna g. Bazyli Kobylański i g. Katarzyna Wierzbicka, g. Leon Radzikowski i g. Lucja Bujalska 178-51-95 97V 31 Ż DM
23 2 1798 Czartorysk Wincenty Ferrariusz Dereszewski Czartorysk Stanisław Jozefata szl. Michał Tomaszewski, Helena Toczyska panna, as. Paweł Świderski, Bogumiła Baranowska 297-1-185 134R Ł 7810 DW
15 5 1798 Czartorysk Bonifacy Wincenty Ferrariusz Leytleben Czartorysk Karol Weronika Głogowska Wlm. Ignacy Rasiewicz, Salomea Toczyska, as. Mateusz Strachowicz, Helena Toczyska panna, Michał Tomaszewski, Antinina Rasiewiczowa 297-1-185 134V Ł 7811 DW
29 7 1802 Ostróg Jakub Krzysztof Honczok Ostróg Mateusz Brygida Teodor Tomaszewski, ... Markwartowa 297-1-136 21 Ł SK
13 4 1802 Wiszenki Józef Moszyński Sołtysy Wincenty Magdalena wlm. Kwiryniusz Tomaszewski, Zuzanna Tomaszewska 297-1-12 25R AR
28 11 1802 Wiszenki Klement Tomaszewski Czołnica Kwiryniusz Tekla ojciec dziecka Kwiryniusz Tomaszewski i jego córka Zuzanna panna (w akcie sytuacja opisana jako: per ignorantiam) 297-1-12 26V AR
5 7 1802 Zaturce Piotr Maszewski Chołopecze Maciej Apolonia data chrztu, szl. Grzegorz Lewicki i Magdalena Papużyńska, prac. Paweł Jarmoluk i Marianna Kucianka 297-1-46 40V Ł 778 DW
20 2 1803 Ostróg Karol Fryderyk Kermizon Ostróg Godfried Frieda Teodor Tomaszewski, Marianna Wołodkiewiczowna 297-1-136 30 Ł SK
6 12 1803 Machnówka Mikołaj Tomaszewski Chażyn Józef Maria Mosakowska s. ur., chrz. 13.01.1804, chrzestni: Piotr Cyliński, Agnieszka Stareńkiewiczowa 178-51-195 170a b/n Ż 379 EH
7 4 1804 Smiła Bazyli Tomaszewski Złotopol Jakub Anna s. nobilium, chrz.09.04, chrzestni nobiles: Stefan Kudrewicz, Anna Sławna plebera 178-51-195 335 Ż EH
19 3 1805 Ostróg Aleksander Wolski Płużne Wincenty Eleonora Jaworska Daniel Tomaszewski, Tekla Zieniewiczowa 297-1-136 50 Ł SK
11 5 1805 Lubar Antoni Bielski Karań Jakub Marianna łacina, data chrztu, Andrzej Kozicki, Marianna Czerenowska, ass. Józef Tomaszewski?, Marianna Bilska 178-51-174 70V Ż Mg 159
23 2 1806 Zaturce Felicjan Maciej Wadecki Zaturce Józef Franciszka Kamińska WP Gabriel Pochrebniow i Juliana Wiszniowska z Lubitowa, as. Nicefor Tomaszewski i Raciborowska 297-1-46 46V Ł 794 DW
11 6 1809 Ostróg Antonina Jabłonowska Wierzchów Aleksander Rozalia Teodor Tomaszewski, Petronela Stefanowska 297-1-136 99 Ł 1147 SK
27 12 1809 Wiszenki Tomasz Osowski Rudnia Andrzej Anastazja Bazyli Tomaszewski, Julianna Mikołajówna 297-1-12 47R AR
3 8 1811 Wiszenki Wawrzyniec Radecki Wojsławice, cyrkuł żólkiewski, Austria Feliks Marianna Ptaszkowska z Łukowa, dopełnienie chrztu 4.1.1812, Wawrzyniec Radecki chorąży bełski, Ludwika Bakałowiczowa, Stanisław Krzywicki podsędek ziemski łucki, Anna Czernecka, Roch Tomaszewski podstoli buski, Tekla Lipska wojszczyna lubaczowska, Eustachy Przygocki, Kon 297-1-12 53V AR
20 7 1812 Wiszenki Marianna Osowska Rudnia Teodor Anastazja Bazyli Tomaszewski, Julianna Rubińska 297-1-12 55V AR
15 4 1813 Torczyn Zachary Józef Thorzewski Okorsk Jan Antonina Niemierowska Józef Korzeniowski, Aniela Siemiaskowska, asysta Benedykt Tomaszewski, Agata Szc 10 14 EH Ł
23 4 1813 Ostróg Antoni Tomaszewski Nowomalin Łukasz Katarzyna Teodor Dedorowicz, Marianna Smolińska 297-1-136 194 Ł 912 SK
2 8 1814 Torczyn Stefan Kozłowski Litwa Wojciech Małgorzata Piotrowska Stanisław Jabłonski, Marianna Kucharska, asysta: Bebedykt Tomaszewski, Brygida B 19 33 EH Ł
1 8 1814 Zasław św. Józefa Józef Kołb Czoteryboki Andrzej Anna [data chrztu] Ignacy Domaszewski i Małgorzata Gołębiowska 178-51-232 9R Ż 11 DM
3 11 1814 Klewań Julia Kleczyńska Janiewicze Antoni Józefa Byczkowska dop.ch.As. Karol Bogdaszewski, Felicja Hulewiczowa, Karol Hulewicz, Zuzanna Bogdaszewska, Daniel Tomaszewski, Tekla Homiszowa 171-1-5 150V 19 R 160 AS
5 1 1815 Wiszenki Franciszka Rubiński Rożyszcze Stefan Prakseda pr. Bazyli Tomaszewski, Anna Gudzikowska, chrzest 6.1.1815 297-1-12 61R Ł AR
17 8 1816 Torczyn Klara Okorska Chorchoryn Stanisław Franciszka de Loszewice Wincenty Zulinski, Franciszka Witwinska, asysta: Benedykt Tomaszewski, Tekla Jac 32a 36 EH Ł
26 4 1816 Ostróg Marek Tomaszewski Nowomalin Łukasz Katarzyna Teodor Tarski, Marianna Grzegorzowa 297-1-136 248 Ł SK
26 4 1816 Ostróg Marceli Tomaszewski Nowomalin Łukasz Katarzyna Marcin Dobrzański, Zofia Turska 297-1-136 248 Ł SK
21 5 1816 Ostróg Franciszek Tomaszewski Nowomalin Łukasz Katarzyna Stefan Kamiński, Marianna Ada... ? 297-1-136 250 Ł SK 0
28 2 1821 Torczyn Leon Thorzewski Okorsk Ignacy Helena chrz. 1.03; Stanisław Tomaszewski, Martiana Groszkowska 55 b/n Ł EH
17 5 1823 Torczyn Wojciech Tchorzewski Okorsk Ignacy Helena Żukowska Stanisław Tomaszewski, Martianna Groszkowska 60a, 61 b/n Ł EH
11 3 1824 Wiszenki Konstanty Romanowski Kopaczówka Michał Teodora Dąbrowska wlm. Grzegorz Rymaszewski, Marcela Wilczewska, Jakub Brodnicki, Wiktoria Wąsowiczówna, Łukasz Brodnicki, Marianna Brodnicka, chrzest 12.3.1823 297-1-12 90V Ł AR
6 2 1824 Lachowce Feliks Domaszewski Lachowce Antoni Teodora Grylicka data chrztu; Dominik Gorajski i Ewa Bagińska 178-51-266 1R Ż 3 DM
25 8 1824 Lachowce Marianna Głowacka Kaletyńce Wielkie Jan Magdalena Kuczyńska data chrztu; Jakub Tomaszewski i Marianna Maciejowa 178-51-266 6R Ż 13 DM
26 7 1825 Jałowicze Ignacy Tomaszewski Pułhanów Daniel Anna Szufkowska Justynian Majewski, Marianna Tchórzewska ż. Celestyna dopełnienie 820 242 R 77 138 29 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20138/pages/PL_1_436_138_0015.htm
20 7 1825 Torczyn Wincenty Czesław Tomaszewski Torczyn Teodor Apolonia Kuczyńska chrz. 21.07; Ludwik Darewicz, Magdalena Dąbrowska 70 b/n Ł EH
8 10 1825 Torczyn Teresa Tchorzewska Okorsk Ignacy Helena Żukowska dop. 11.10; Stanislaw Tomaszewski, Apolonia Wierzchowska,as. Adam Thorzewski, Brygida Sz 71 b/n Ł EH
28 2 1825 Wiszenki Feliks Dybowski Czołnica Chryzant Jakub Rozalia Marcin wlm. Jan Dybowski sekretarz kolegialny, wlm. Helena Grabowska, wlm. Witalis Tomaszewski asesor łucki, wlm. Rozalia Dybowska sekretarzyna kolegialna, chrzest 1.3.1825, w akcie matka jako "de Martini" 297-1-12 94V Ł AR
28 2 1825 Wiszenki Hipolit Pajewski Czołnica Józef Eufrozyna Korzeniowska wlm. Witalis Tomaszewski, Rozalia Dybowska, chrzest 1.3.1825 297-1-12 94V Ł AR
25 11 1826 Torczyn Antoni Rudnicki Okorsk Franciszek [..]cella Groszkowska Stanisław Tomaszewski, Zofia Wierzchowska panna 75a b/n Ł EH
8 9 1827 Wiszenki Jan Tomaszewski Wiszenki Jakub Tekla Butanowska Chrz. 9.09.1827. prac. Jan Bortniuk i Teofila Gagalska. As: Mateusz Wawrzyniec 813 90a 36 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0090.htm
27 7 1827 Łuck Ignacy Domaszewski Łuck NN Teresa Domaszewska Jan Wierzbicki, Karolina Grabowska panna 368 19 63 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0010.htm
22 4 1827 Krzemieniec Marianna Zabłocka Krzemieniec Andrzej Anna Nowakowska c. sław., ochrz. 23.04., urodz. Grzegorz Tomaszewski i szlach. Eufrozyna Łukian 426-1-3 11R 73 T 511 DM
16 6 1827 Krzemieniec Antoni Zgierski Krzemieniec Bazyli Anna Handiczuk s.sławetnych ochrz. 17.06., sław. Grzegorz Tomaszewski i Tacjanna Jarmosiewicz ż. Izydor 426-1-3 14R 98 T 514 DM
22 12 1827 Krzemieniec Józef Strzelecki Grabówka Józef Katarzyna s. prac., chrz. 22.12., prac. Jan Tomaszewski i Marianna Antonowicz wdowa 426-1-3 27R 184 T 527 DM
20 1 1827 Szumsk Antoni Fiedorowicz Fedorowicz Kąty Jan Chima Ignacy Tomaszewski, Zofia Krzewska, Tomasz Fiedorowicz, Frazyna Kieryczyk 245-1-1 375R 13 R RK
30 1 1827 Szumsk Anastazja Kozłowska Hucisko Horodyskie Bartłomiej Apolonia Feliks Dobrowolski, Katarzyna Kucharska, Ignacy Tomaszewski, Ewa Szewczukowa 245-1-1 375R 14 R RK
24 2 1827 Szumsk Małgorzata Benicka Bonicka Waśkowce Ludwik Tekla Michał Simaszewski, Marianna Jankowska, Jan Listowski, Anna Listowska ż. Macieja 245-1-1 376V 22 R RK
14 3 1827 Szumsk Józefa Joanna Jasińska Kąty Antoni Katarzyna Kozłowska Michał Jasiński, Marianna Głowacka ż. Wincentego, Jędrzej Tomaszewski, Anna Kucharska ż. Michała 245-1-1 377V 28 R RK
2 6 1827 Szumsk Jakub Śliwiński Kąty Józef Marianna Woyda Wojda Wajda Ignacy Tomaszewski, Łucja Tomaszewska wdowa, Wojciech Woyda, Tekla Kucharska ż. Stanisława 245-1-1 380R 43 R RK
1 7 1827 Szumsk Piotr Tomaszewski Kąty Ignacy Anna Tomasz Adaszyński, Marianna Kolman ż. Antoniego, Antoni Kolman, Marianna Zielińska ż. Piotra 245-1-1 381R 49 R RK
30 7 1827 Szumsk Aniela Woydyńska Wojdyńska Hucisko Horodyskie Jan Apolonia Adaszyńska Kazimierz Tomaszewski, Eudochia Szewczuk ż. Jana, Hurbowyć, Marianna Głowacka ż. Ignacego 245-1-1 382V 58 R RK
5 7 1827 Zasław św. Józefa Hieronim Domaszewski Czteryboki Ignacy Anna Kaleńska 178-3-9 36 50 Ż MO 71
30 12 1827 Horodyszcze Tomasz Tomaszewski Horodyszcze Jan Julianna Białous Józef Jaworski, Katarzyna Filipowicz, Jan Łagorzewski, Marianna Karbowska 178-3-93 86 56 Ż MO 168
23 5 1827 Bazalia Konstanty Tomaszewski Janówka Jędrzej Anastazja Kozak Franciszek Temanowski i Agnieszka Szyngler ż. Ludwika 178-3-93 231V 46 Ż DM
24 1 1827 Teofilpol Paweł Tomaszewski Gabryelówka Dionizy Teresa Teodor Kozłowski i Ewa Wołoszyńska 178-3-93 329R 8 Ż DM
22 6 1827 Zaturce Adam Alojzy Gonzaga Tomaszewski Semerenki Antoni Anna Pawłowska Bazyli Ossiński (G-R), Anastazja Ossińska, 843 258 11 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0140.htm
14 2 1827 Ostropol Ignacy Jochimowicz Józefówka Aleksander Anna Liniewicz Józef Domaszewski, Apolonia Liniewicz 178-3-93 199R 11 Ż 385 KP2, DM
29 12 1827 Ostropol Stefan Tomaszewski Samczyki Feliks Agnieszka Jagłowska Antoni Gurski kawaler, Franciszka Kurowska (wdowa) 178-3-93 209V 84 Ż 406 KP2, DM
1 8 1827 Starokonstantynów Kapucyni Antoni Domaszewski Demkowce Józef Teresa Pawłowska Jerzy Sobolewski, Marianna Mirecka 178-3-93 182V 14 Ż 353 KP2
24 3 1827 Wołoczyska Aleksander Zakowski Wołoczyska Grzegorz Marianna Dzius Szymon Tomaszewski, Marianna Leniczówna 178-3-93 294R 37 Ż 565 KP2 0
2 1 1827 Starokonstantynów Dominikanie Jan Wolski Swinna Józef Petronella Szepalska Dymitr Tomaszewski, Józefa Puchalska 178-3-93 134R 1 Ż 257 KP2
29 11 1827 Krasnopol Andrzej Tomaszewski Januszpol Grzegorz Róża Mierzejewska chrzest 30.11.1827, Tomasz Podwysocki i Salomea Mierzejewska 178-51-302 17V 85 Ż 20 DM 0
1 10 1827 Jampol Franciszka Morawska Moskalówka Antoni Magdalena Koszycka Antoni Romaszewski i Tekla Górska ż. Pawła, asyst. Stefan Rutkowski i Teresa Piaskowska ż. Szymona 245-1-1 238V 57 R 468 DM1
23 11 1827 Korzec Jan Tomaszewski Bryków NN Agnieszka Jan Szpakowski kawaler i Marianna Głowacka panna 245-1-1 78R 119 R 154 DM
1 9 1828 Radziwiłłów Stefan Tomaszewski Radziwiłłów Maciej Dominika Smiatkowska 814 252a 32 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0256.htm
4 12 1828 Kołki Mikołaj Mozirski Łyczki Feliks Aleksandra Poznańska ch: 9.12. Andrzej Jankowski, Agnieszka Maszewska; as: Franciszek Maszewski, Mari 814 95 37 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0099.htm
24 12 1828 Opalin Marianna Borkowska Piotr Apolonia Bocian Cyprian Tomaszewski, Anna Łucińska 511 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20511/pages/PL_1_436_511_0005.htm
18 2 1828 Szumsk Antonina Gierecka Huta Mykiczkowa Honorata Kurzewicz Ludwik Domański, Tekla Domańska ż. Piotra, Michał Szymaszewski, Tekla Porembska ż. Antoniego 245-1-2 388R 127 R RK
13 6 1828 Szumsk Justyna Głowacka Bykowce Jan Tekla Radwańska Paweł Janicki, Wiktoria Szymaszewska ż. Michała, Michał Szymaszewski, Marianna Blacharska wdowa 245-1-2 390R 155 R RK
20 9 1828 Szumsk Mateusz Wasilkowski Majdan Antonowiecki Piotr Ewa Zielanowska Jan Wereszczyński, Anastazja Kupińska, Michał Szymaszewski, Anna Krasicka, Bazyli Lewicki, Aleksandr 245-1-2 393R 189 R RK
13 10 1828 Szumsk Marceli Marek Tomaszewski Kąty Jędrzej Marianna Sikorska Roman Tomaszewski, Marianna Sikorska ż. Szymona 245-1-2 394R 201 R RK
29 10 1828 Kuniów Jan Kułakowski Kaczorka ? (Kaczurka) Stanisław Krystyna Ganczaruk ch. 30.10.1828, Sł. Andrzej Tomaszewski, Ur. Anna Wierzbicka panna, asyst. Prac, Daniel Mikołajczuk, 171-1-1 74V-75R 70 R Mg
8 9 1828 Aleksandria Ludwika Adolfina Kozakiewicz Sołomka Kazimierz Izabela Mosakowska ch. 9.09.1828, Ur. Jan Tomaszewski, Marianna Czercycka panna 171-1-1 179V 17 R Mg
3 6 1828 Międzyrzec Antonina Markiewicz Międzyrzec Jan Marianna Przewłocka ch. 5.06.1828, Sł. Maciej Dyrański, Prac. Anna Bociorowska, asys. Ur. Jerzy Tomaszewski, Ur. Juliann 171-1-1 233V 18 R 7126 Mg
22 8 1828 Międzyrzec Bartłomiej Tomaszewski Hoszcza Józef Jerena ch. 23.08.1828, Prac. Sabba Bożek, Agata Pawłówna 171-1-1 235V 30 R 7128 Mg
22 10 1828 Międzyrzec Jan Gilowski Kołowerta Paweł Eudoksja Szpewkowska ch. 30.10.1828, Stefan Laskowski, Barbara Konsiewicz, asys. Prac. Grzegorz Tomaszewski, Prac. Zofia 171-1-1 237V 42 R 7130 Mg
24 9 1828 Kulczyny Franciszek Homolicki Łahodyńce Jan Marianna Jakubowska ch. 1828.10.08, Ur. Kacper Tomaszewski, Konstancja Witwicka, ass. Wawrzyniec Witwicki, Antonina Homoluk 178-3-94 323R 64 Ż Mg
26 5 1828 Zasław św. Jana Jan Domaszewski Suszne ur. Feliks Marianna Wieżańska Ur. Jan Kamiński, Katarzyna Modzelowska 178-3-94 5V 17 Ż 8 KP2
8 5 1828 Starokonstantynów Kapucyni Feliksa Różańska Popowce ur. Jan Marianna Chodakowska ur. Jan Tomaszewski, ur. Katarzyna Chodakowska 178-3-94 181V 43 Ż 349 KP2
2 6 1828 Ostropol Magdalena Śnichowska Józefówka ur. Stefan Magdalena Załuska ur. Jan Domaszewski, Katarzyna Staszkiewicz 178-3-94 196R 25 Ż 375 KP2
13 11 1828 Ostropol Sylwester Butwił Józefówka ur. Kazimierz Katarzyna brak ur. Józef Domaszewski, Joanna Filipowicz 178-3-94 199V 55 Ż 382 KP2
17 10 1828 Humań Faustyna Woycicka (Wojcicka) Humań Józef Helena Romani dopeł. 10.06.1848; ur. Piotr Tomaszewski, Konstancja Myszewska 685-2-1023 5a 29 Ch EH
9 12 1828 Dederkały Adam Mikołajczuk Sadki Sylwester Tekla Domańska s. prac., chrz. 10.12., urodz. Wiktor Tłuchowski i Franciszka Tłuchowska panna, asyst., urodz. Onufry Tomaszewski i prac. Horpyna Konincowa ż. Stefana 426-1-4 6R 21 T/FS 703 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99C9-C?i=702&cat=305376
16 8 1828 Dubno Róża [Rozalia] Dziedzińska Dubno Jan Joanna Prawdzicka Szymon Tomaszewski i Rozalia Jarosławska 814 173aV 67 AGAD 177 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0177.htm
26 9 1828 Połonne Tekla Wojnarowska Połonne Jan Martyna Popiel ur. Grzegorz Tomaszewski i Agnieszka Gliwińska 245-1-2 96V 140 R 2682 DW 0
22 12 1829 Radziwiłłów Stefan Tomaszewski Drancza Michał Marianna Hryczajuk 815 285a 61 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0290.htm
15 4 1829 Kołki Wincenty Jankowski Trościaniec Ignacy Antonina Piotrowska Franciszek Maszewski, Karolina Zielińska - ż. Kazimierza; as: Ignacy Kiętrzyński 815 109 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0110.htm
25 2 1829 Krzemieniec Maciej Tomaszewski Krzemieniec IN Rozalia Tomaszewska Joachim Maiewski i sław. Anna Mazurkiewicz 426-1-3 85V 42 T 586 DM
17 11 1829 Krzemieniec Stanisław Tomaszewski Krzemieniec Jacek Marianna Szarkiewicz Grzegorz Tomaszewski i prac. Marianna Minczuk ż. Jacka 426-1-3 106R 180 T 607 DM
28 11 1829 Ostrówki Andrzej Tomaszewski Równo Dawid Marianna Swied Jan Ruszkiewicz m. Magdaleny, Apolonia Kozaczuk ż. Jana 844 606 59 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0327.htm
1 1 1829 Szumsk Sylwester Tomaszewski Załuże Wawrzyniec Teresa Strecharczucka 245-1-3 380R 220 R
6 10 1829 Równe Edward NN Równe NN Katarzyna Krajewska ch. 6.10.1829, Aleksander Plegoński i Dorota, asystowali Dominik Tomaszewski i Rozalia Czajkowska 171-1-2 137V 41 R RG
20 2 1829 Ostróg Andrzej Tomaszewski Nowomalin Stanisław Marianna Piasecka Mateusz Krzymiński, Jadwiga Majszimicz panna 171-1-2 4R 21 R MZ 718
7 9 1829 Bazalia Tomasz Tomaszewski Bogdanówka Stefan Marianna Wolańska ur. Jan Niwiński i Marianna Buszyńska 178-3-95 216V 70 Ż DM 417
2 11 1829 Monasterzyska dek. Humań Stanisław Kostka Tomaszewski Bosówka Józef s. Dyzmy wnuk Franciszka Konstancja c. Kajetana Sarnecka s. wlm. Deputata komisji legitymacyjnej gub. Kijowskiej, chrz. 13.11, urodził się w miasteczki dziedzicznym Bossowce (Bosówka), JW. Antoni Czartoryski podkomorzy pow. humańskiego, JW. Hrabina Tekla Krasicka, as.: JW. Hrabia Narcyz Krasicki, Tekla Sar 178-51-339 194a 12 Ż EH
18 1 1829 Kulczyny Marcin Tomaszewski Maniowce Wincenty Katarzyna Rudkowska chrzest: 1829.01.18, Ur. Jakub Rudkowski, Ur. Katarzyna Górska, panna 178-3-95 342R-342V 3 Ż Mg
16 5 1829 Kulczyny Jakub Łysakowski Krasiłów Adam Katarzyna Ostrowska chrzest: 1829.05.17, Ur. Stefan Tomaszewski, Ur. Marianna Rużycka, ż. Wojciecha 178-3-95 348R 41 Ż Mg
22 9 1829 Zasław św. Józefa Mateusz Łosiński Waśkowce ur. Karol Małgorzata Taras ur. Teodor Tomaszewski, ur. Zofia Dobrowolska 178-3-95 34R 60 Ż 64 KP2
13 6 1829 Starokonstantynów Dominikanie Antoni Wolski Swinna ur. Kazimierz Anna Szpalska ur. Józef Tomaszewski, Tekla Kossowska 178-3-95 159V 62 Ż 306 KP2
17 7 1829 Starokonstantynów Dominikanie Henryk Wolski Swinna ur. Józef Petronella Szepelska ur. Józef Tomaszewski, Agnieszka Terchowicz 178-3-95 160R/160V 73 Ż 307/308 KP2
11 7 1829 Ostropol Alojzy Tomaszewski Józefówka ojciec NN ur. Domicella Tomaszewska ur. Wiktor Odynecki, Klara Gorecka 178-3-95 196r 40 Ż 377 KP2
17 8 1829 Ostropol Kamila Marianna Hruszwicka Rzesniówka ur. Maciej Anastazja Matkowska ur. Jan Tomaszewski, Marianna Gutewicz 178-3-95 196v 49 Ż 378 KP2
16 4 1829 Starokonstantynów Kapucyni Wojciech Domaszewski Demkowce ur. Józef Teresa Pawłowska ur. Jan Gawiński, Elżbieta Czostkowska 178-3-95 182v 65 Ż 351 KP2
20 2 1829 Kodnia Kazimierz Leon Matkowski Żurbińce Jędrzej Marianna Wasilkowska Manuyło Lichwidow oficer Kozaków i Anna Lackiewicz zamężna, asyst. Jan Esmąt (Eysmont) i Julia Witusiewicz, Teodor Klamaszewski i Katarzyna Pacholińska 178-51-287 11R 5 Ż 14 DM
2 11 1829 Dederkały Hubert Blicharski Sadki Paweł Konstancja Woroszyło s. urodz., chrz. 3.11., urodz. Onufry Tomaszewski i urodz. Anastazja żona księdza Doroteusza Semedulskiego, asyst., Wiktor Tłuchowski i urodz. Katarzyna Stawicka panna, urodz. Jan Chodorowicz i urodz. Marianna Woroszyło ż. Ignacego 426-1-4 9V 24 T/FS 707 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99WX-2?i=706&cat=305376
3 12 1829 Dederkały Franciszek Walczuk Wołkowce Tomasz Marianna s. prac., chrz., 4.12., prac. Kiryło Bamaszewski i prac. Olana Prokopiuk ż. Korniła, asyst. Bazyli Bonczajów Chorąży Woj.Rosyjskich i prac. Pelagia Danieluk panna 426-1-4 10R 28 T/FS 707 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99WX-2?i=706&cat=305376
28 2 1830 Równe Kazimierz Białoszewski Równe Jan Eudochia ur. Aleksander Plegański, Dorota Paszkowska, as. Dominik Tomaszewski, Katarzyna Krajewska panna 171-1-3 150V 9 R 7627 DW 0
18 2 1830 Radziwiłłów Jan Tomaszewski Radziwiłłów Maciej Domicela Smiatkowska 816 178a 13 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0181.htm
18 5 1830 Radziwiłłów Piotr Celestyn Tomaszewski Batków Józef Anastazja - 816 180a 28 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0183.htm
6 12 1830 Jałowicze Anna Szczyrska Jarosławicze Jan Rozalia Iżyk Witalis Tomaszewski, Barbara Matrosiewicz 816 244 R 42 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0249.htm
24 1 1830 Krzemieniec Mateusz Kuczeruk Folwarki Maciej Małania Wojciech Stelmaszewski i Marianna Pawluk ż. Juźka 426-1-3 114V 17 T 616 DM
17 5 1830 Krzemieniec Marianna Tomaszewska Krzemieniec Jakub Anna Strzyżyńska Grzegorz Tomaszewski i Anna Zabłocka 426-1-3 124V 76 T 626 DM
1 7 1830 Krzemieniec Piotr Rafałowski Krzemieniec Stanisław Marianna Sobolewska Romuald Tomaszewski i Zofia Zawadzka panna 426-1-3 130V-131R 120 T 632 DM
14 12 1830 Krzemieniec Józef Romaszewski Andruha Wielka Piotr Anna Wiszniowska Jan Wróblewski i Rozalia Michalewicz ż. Jana 426-1-3 144V 224 T 647 DM
26 8 1830 Szumsk Jan Tomaszewski Kąty Szymon Agnieszka Sitar Jan Chwiedorowicz, Helena Hulewicz ż. Łukasza 245-1-4 376R 800 R 2136 RK 0
17 4 1830 Szumsk Hieronim Franciszek Tomaszewski Szumsk Wincenty Julianna Choynacka Chojnacka Antoni Korzeniewski, Marianna Ciszkowska ż. Józefa, Łukasz Ciszkowski, Marianna Korzeniewska ż. Antoniego 245-1-4 373R 505 R 2128 RK
17 3 1830 Szumsk Józef Tomaszewski Kąty Ignacy Anna Cymbaluk Antoni Majewski, Marianna Kolman ż. Antoniego 245-1-4 372R 407 R 2125 RK
20 7 1830 Ostróg Tekla Boryszewska Międzyrzecz Franciszek Tekla Bogusławska urodzona w majątku Graffa mińskiego Senatora, Antoni Tomaszewski, Antonina Kwiatkowska panna 171-1-3 9R 63 R MZ
1 7 1830 Ostróg Petronela Piotroszewska Miedzyrzecz Ostrogski Jan Marianna Antoni Tomaszewski, Agnieszka Kowaleska żona Antoniego 171-1-3 9V 71 R MZ
25 3 1830 Olewsk Wincenty Hermaszewski Słoboda Łomska Sylwester Katarzyna Jasińska Wojciech Sochaczewski i Franciszka żona Mateusza Wakowskiego 178-3-3 488V 8 Ż Na
15 3 1830 Kulczyny Aleksandra Chworostowska Krasiłów Ignacy Klara Głowacka chrzest: 1830.03.15, Ur. Stefan Tomaszewski, Ur. Anna Ostrowska 178-3-96 329V 27 Ż Mg
16 3 1830 Kulczyny Józef Stachowski Krasiłów Maciej Marianna Pawłowska chrzest: 1830.03.17, Ur. Stefan Tomaszewski, Ur. Antonina Chworostowska 178-3-96 329V 28 Ż Mg
25 3 1830 Kulczyny Ksawery Tomaszewski Maniowce Wincenty Katarzyna Rudkowska chrzest: 1830.03.26, Ur. Józef Tomaszewski, Ur. Agnieszka Białokur 178-3-96 330R 32 Ż Mg
2 5 1830 Korzec Waleria Prokopowicz m. Kilikijów Kazimierz Marianna Popławska dopełnienie chrztu, asystowali Michał Tomaszewski asesor sądu zimskiego ostrogskiego i Marianna Sikorska mężatka 245-1-6 63v 44 R Na
17 8 1830 Lubar Jakub Mieleniewski Lubar Bazyli Antonina Skurska Mateusz Tomaszewski Marianna Sokołowskaas:Józef SokołowskiFranciszka Zielińska 178 3 3 R366 76 Ż MP
27 6 1830 Żytomierz Leon Babicki Futor Wolińskiego Jan Ludoksa Bondar Jan Silczenko Prakseda Szkorupińska as: Piotr Tomaszewski Karolina Nossowska 178 3 3 R23 162 Ż MP
18 8 1830 Żytomierz Joanna Tużycka Żytomierz Wincenty Marianna Franciszek Kisielewski Tekla Bohdanow as: Kiryło Fiziurenow Wiktoria Strużycka Piotr Tomaszewski Agnieszka balicka 178 3 3 R30 215 Ż MP
25 7 1830 Kotelnia Jakób Sichniewicz Kotówka Piotr Marianna Czeczel Jan Domaszewski Anna Wierzbicka 178 3 3 R192 60 Ż MP
21 2 1830 Trojanów Konstancja Domańska Szwajków Jan Marianna Żydkowicz Szymon Domaszewski, Dorota Prochorowska 178-3-3 212R 18 Ż MP
5 7 1830 Trojanów Pawlina Puchalska Gozdawka Jakób Marianna Obsztat Marcin Domaszewski Agnieszka Kozuchowska as: Franciszek Szaniawski Anna Puchalska 178 3 3 V214 46 Ż MP
7 10 1830 Krasnopol Dionizy Woderacki Krasnopol Wincenty Joanna Baraniecka Ambroży Bołuchowski, Tekla Bołuchowska, as: Piotr Tomaszewski, Gertuda Zielińska 178 3 3 V242 75 Ż MP
25 1 1830 Berdyczów Aniela Rudnicka Skrehlowka Ignacy Katarzyna Renikowska Tadeusz Tomaszewski, Marianna Kozłowska 178-3-3 116R 17 Ż 214 MP
26 5 1830 Berdyczów Jan Tomaszewski Skrehlowce Tadeusz Julianna Wojciechowska Jan Kropiwnicki, Marianna Bobrowska 178 3 3 V124 94 Ż MP
10 11 1830 Berdyczów Teodor Trzeciakowski Berdyczów Szymon Brygida Piotr Tomaszewski, Apolonia Goltemborg 178 3 3 R137 213 Ż MP
19 11 1830 Niewirków Jan Sokołowski Niewirków Izydor Adalia Omelanczuk Szymon Tomaszewski, Józefa Drozdowa męż. 171-1-3 290 V 46 R AS
24 4 1830 Międzyrzec Wojciech Tomaszewski Międzyrzec Aleksander Marianna Grabowska Sł.Jan Szełest,Ur.Anna Demedecka 171-1-3 268R 21 R AS
15 6 1830 Zasław św. Józefa Józef .Domaszewski Czetyrboki Ignacy Anna Kalińskla Ignacy Wasilewicz, Rozalia Jachimowiczowa 178-3-96 21R 33 Ż 37 RG
29 6 1830 Zasław św. Józefa Petronela Jaskulska Czetyrboki Antoni Aniela Popławska Ignacy Domaszewski, Aleksandra Lamparska 178-3-96 22R 38 Ż 39 RG
15 9 1830 Zasław św. Józefa Anna Lubaszewska Czetyrboki Konstanty Marianna Makarewicz Ignacy Domaszewski, Antonina Krzemińska 178-3-96 24V 56 Ż 44 RG
13 8 1830 Ostropol Bartłomiej Tomaszewski Samczyki Feliks Agnieszka Jagłowska Jan Gątkiewicz i Franciszka Sweryczyńska, asyst. Mikołaj .... 178-3-96 239V 42 Ż 444 DM
2 5 1830 Horodyszcze Antoni Piaskorski Horodyszcze Wawrzyniec Tekla Filipowicz Sebastian Piaskorski i Aleksandra Filipowicz ż. Jana, asyst. Jan Tomaszewski i Katarzyna Piątkowska ż. Mikołaja 178-3-96 92V 219 Ż 166 DM
13 4 1830 Łabuń Władysław Lewicki Uścinówka Feliks Julia Błażejewska chrzest 14.04.1830 tylko z wody, Domaszewski i Jadwiga Mieleniewska zamężna 178-3-96 111R 24 Ż 210 DM
25 5 1830 Sielec Zofia Proskura Rusnów Michał Katarzyna Pełczyńska Kajetan Tomaszewski, Anna Sawicka żona Szymona 845 89R 9 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0094.htm
22 2 1830 Bazalia Feliks Tomaszewski Janówka Andrzej Petronela Roman Trojanowski i Franciszka Iskra 178-3-96 186V 15 Ż 344 DM
4 6 1831 Jałowicze Anna Bąkowska Nowostaw Marcin Franciszka Michalis Tomaszewski, Eleonora Niedzwiedzka 817 256 R 51 138 18 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20138/pages/PL_1_436_138_0010.htm
12 3 1831 Kołki Grzegorz Adrian Wołodźko Kołki Kajetan Zuzanna Czapska Franciszek Tomaszewski, Anna Medyńska - ż. Józefa; As: Dominik Medyński, Stanisł 817 57 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0059.htm
27 7 1831 Kołki Małgorzata Władysława Wiszniewska Kołki Kazimierz Teresa Lichtańska Franciszek Tomaszewski, Anna Wołodakowa - wdowa; As: Józef Podgórski, Anna Tomas 817 58 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0060.htm
23 1 1831 Krzemieniec Józef Rekonwald Ludwiszcze Franciszek Balbina Andrzejewska Jan Romaszewski i Domicella Popławska ż. Józefa 426-1-3 148R 20 T 650 DM
8 4 1831 Horyńgród Dionizy Boczkowski Wasiutyńce, par. Bar Błażej Paulina Wigura dopeł. ch. 23.04.1834, asys. W. Michał Tomaszewski, W. Wiktoria Dubicka, W. Robert Dubicki, W. Agnieszka Tomaszewska 171-1-7 159R 7 R Mg
3 11 1831 Szumsk Jan Nowakowski Majdan Dubieński Wojciech Magdalena Oborska Ignacy Tomaszewski, Apolonia Oborska ż. Antoniego 245-1-5 373R 51 R 1880 RK
16 9 1831 Szumsk Marianna Lesczyńska Leszczyńska Kąty Jan Marianna Jastrzębska Kazimierz Tomaszewski, Anna Błasczuk ż. Sebastiana 245-1-5 372V 45 R 1879 RK
9 8 1831 Szumsk Klara Zawadzka Majdan Dubieński Antoni Gertruda Oborska Ignacy Tomaszewski, Marianna Jarwin ż. Nikifora 245-1-5 371V 40 R 1877 RK
23 1 1831 Szumsk Agnieszka Sopińska Kąty Feliks Franciszka Kokorowska Kokurowska Ignacy Tomaszewski, Ewa Listowska ż. Józefa 245-1-5 367V 5 R 1869 RK
19 10 1831 Kulczyny Wojciech Tomaszewski Krasiłów Stefan Magdalena Derenowska chrzest: 1831.10.20, Ur. Józef Ostrowski, Ur. Marianna Różycka, ż. Wojciecha, ass. Ur. Paweł Jasiński, Anna Ostrowska 178-3-97 385V 70 Ż Mg
25 8 1831 Stepań Anna Helena Lubieniecka Mydzk Maciej Teresa Jung Jan Tomaszewski i Anastazja Potapowicka 171-1-4 203R 29 R DM
4 12 1831 Sielec Mikołaj Antoniewski Sielec Grzegorz Marianna Baczyńska Kajetan Tomaszewski, Brygida Tatarzyńska ż. Jakuba 846 118V 30 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0121.htm
2 9 1831 Nowogród Wołyński Mateusz Maszewski par. Nowogród Woł. Karol Julianna Szeremeta ur. Franciszek Popławski, Katarzyna Popławska mężatka 245-1-5 16V 1191 R 606 DW
24 4 1831 Międzyrzec Aleksandra Dobrowolska Hoszcza Kazimierz Katarzyna Pr.Jędrzej Tomaszewski, Salomea Korabowiczowa 171-1-4 271R 13 R AS
18 1 1831 Leszczyn Piotr Monastyrski Łuka Stanisław Marianna Bilska Benedykt Tomaszewski i Małgorzata Bilska 178-3-04 186R 2 Ż 369 DM
7 8 1831 Cudnów Marianna Wachlewska Futor Borejki Feliks Anna Bordzikowska Jan Tomaszewski i Julianna Bilińska ż. Piotra 178-3-4 289R 89 Ż 569 DM
22 11 1831 Cudnów Jan Tomaszewski Tewelówka Feliks Katarzyna Jeżewska Erazm Czernecki i Franciszka Czarnecka ż. Karola 178-3-4 292R 121 Ż 575 DM
21 6 1831 Kodnia Paweł Franciszek Klimaszewski Żurbińce Gabriel Katarzyna Szumowska Jan Laszkiewicz i Marianna Tołkacz 178-51-287 22V 16 Ż 26 DM
7 12 1831 Dederkały Anna Blicharska Sadki Paweł Konstancja Woroszyło c. urodz., chrz. 8.12., urodz. Jan Chodorowicz i Konstancja Kamieńska wdowa, asyst., Onufry Tomaszewski i Anastazja Semedulska wdowa 426-1-4 15 18 T/FS 713 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99WN-S?i=712&cat=305376
18 1 1832 Jałowicze Antoni Bąkowski Pułhanów Jan Helena Szymańska Jan Stelmaszewski, Franciszka Bąkowska 818 219 R 54 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20138/pages/PL_1_436_138_0010.htm
22 7 1832 Jałowicze Piotr Paweł Krzywicki Pułhanów Antoni Aleksandra Szuszkowska Daniel Tomaszewski - podkomorzy, Zofia Tomaszewska 818 219 V 57 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20138/pages/PL_1_436_138_0011.htm
2 2 1832 Ostróg Józef Tomaszewski Nowomalin Stanisław Marianna Piasecka Daniel Orłowski, Katarzyna Skibicka żona Kaspra/ ass. Jakub Ochrymowicz, Anna Krzemińska 171-1-5 4R 18 R MZ
17 4 1832 Ostróg Lonilda Cholewińska Bielmaż Aleksy Józefa Zegfryd Ur. Antoni Tomaszewski, Ur. Apolonia Arabska 171-1-5 7V 41 R MZ
7 8 1832 Ostróg Wincenty Uberewicz Nowomalin Sebastian Elżbieta Marcinkowska Ur. Stanisław Tomaszewski, Ur. Barbara Tomaszewska 171-1-5 11R 76 R MZ
3 5 1832 Lachowce Florian Lityński Lachowce Wincenty Marianna Sawicka Antoni Domaszewski i Tekla Skibicka wdowa 171-1-5 92V 29 R DM
10 1 1832 Zasław św. Jana Kasper Domaszewski Soszne Feliks Marianna Bierzańska Franciszek Czernecki i Małgorzata Dymisowa 178-3-98 1R 1 Ż DM
29 7 1832 Zasław św. Jana Ignacy Tomaszewski Soszne Aleksander Rozalia Ramińska Józef Mądzelewski i Marianna Kulińska 178-3-98 4R 29 Ż DM
11 1 1832 Szumsk Teofila Szamborska Kąty Piotr Tekla Martyszkiewicz Kazimierz Tomaszewski, Helena Hulewicz ż. Łukasza 245-1-6 389R 1 R 1795 RK
1 10 1832 Deraźne Karolina Serafina Poznachowski Lubasza Jan Anna Kuczyńska Stanisław Tomaszewski, Balbina Zarzecka, Grzegorz Dakowski i Wiktoria Kowalewska 171-1-5 195R 31 R DM
21 10 1832 Nowogród Wołyński Eustachy Kozakiewicz Huta Dziekunka Szymon Prakseda Piasecka ur. Tomasz Maszewski, Anna Siłkowska mężatka 245-1-6 21R 1385 R 1235 DW
5 3 1832 Kulczyny Jan Łysakowski Krasiłów Adam Katarzyna Ostrowska Stefan Tomaszewski i Anna Ostrowska ż. Józefa 178-3-98 331V 23 Ż 628 DM
6 1 1832 Międzyrzec Agnieszka Niczypor Błudów Talemon Marianna Wojciechowska Franciszek Tomaszewski, Katarzyna Wojciechowska panna 171-1-5 238V 3 R AS
13 4 1832 Międzyrzec Wincenty Głodkowski Majków Karol Dorota Kiełczewska WJP Michał Tomaszewski assesor,Barbara Jakowska panna.Asys. Feliks Tagojewski,Jankowska panna 171-1-5 240R 12 R AS
30 5 1832 Międzyrzec Feliks Tomaszewski Błudów Brunon Marianna Krajewska Ur.Piotr Chomicki,Katarzyna Grzegorzewska.As.Antoni Białobłocki,Apolonia Akuszyńska 171-1-5 241R 17 R AS
3 9 1832 Międzyrzec Eufrozyna Sadowska Międzyrzec Grzegorz Marianna Sadoska Jerzy Tomaszewski,Aniela Lisowska 171-1-5 243V 32 R AS
13 3 1832 Ostropol Pelagia Minkowska Józefówka Józef Józefa Odynecka Józef Domaszewski i Brygida Gorecka, asyst. Michał Krzyżanowski i Katarzyna Kasperska, Antoni Miliniewski i Franciszka Miliniewska 178-3-98 217R 14 Ż 412 DM
9 9 1832 Ostropol Marianna Swarczewska Samczyki Antoni Marianna Ognicka Feliks Tomaszewski i Tekla Izbrzycka, asyst. Andrzej Zabłocki i Aleksandra Sułkowska zamężna 178-3-98 221V 41 Ż 421 DM
28 9 1832 Ostropol Franciszek Tomaszewski Wisznopol Jan Zuzanna Jaworska Franciszek Chamski i Domicela Rogalska, asyst. Julian Narewicz i Marianna Chlebowicz panna 178-3-98 222V 47 Ż 423 DM
13 7 1832 Tajkury Małgorzata Kulińska Tajkury Grzegorz Marianna ur. Józef Tomaszewski, Helena Kaczorowska mężatka 171-1-5 47R 9 R 54 DW
24 7 1832 Horodyszcze Maciej Tomaszewski Horodyszcze Jan Julianna Białous Jan Łagorzewski i Małgorzata Skibińska ż. Jana, asyst. Józef Jaworski i Julianna Łagorzewska ż. Jana 178-3-98 92R 28 Ż 176 DM 0
2 4 1832 Klewań Marianna Puzakowska Szostaków Tekla Puzakowska Grzegorz Tomaszewski, Barbara Kos... panna 171-1-5 148V 5 R 158 AS
19 1 1832 Jampol Agnieszka Górska Moskalówka Maciej Agata Jurowska Józef Jurkowski i Marianna Jankowska panna, asyst. Józef Romaszewski i Marianna Dobrzańska ż. Tomasza 245-1-6 245R 3 R 246 DM 0
15 6 1833 Ostróg (Międzyrzecz) Antoni Tomaszewski Nowomalin NN Barbara Daniel Orłowski, Marianna Mielniuk ż. Andrzeja 76 O 0
1 7 1833 Radziwiłłów Jan Tomaszewski Batków Józef Anastazja Denis prac. Jan Swiderski, Horpina Cyzarukowa ż. Leona 819 243a 34 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0251.htm
10 5 1833 Ołyka Antoni Fryderyk Domaszewski Dubiszcze Antoni Aniela Lepiż 819 129 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0135.htm
12 3 1833 Bereźnica Józef Tomaszewski Bereźnica Walenty Honorata Sawicka Jan Szkwarkowski i Konstancja Słodkowska panna 819 111R 7 AGAD 117 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0117.htm
26 10 1833 Ptycza Marianna Romaszewska Werba Piotr Anna Jan Sutocki, Agnieszka Bosiecka, Franciszek Romaszewski, Eleonora Zawirowska 819 260V 21 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0270.htm
21 7 1833 Szumsk Magdalena Sikorska Kąty Franciszek Julianna Kokorowska Kokurowska Bazyli Tomaszewski, Aniela Błażczuk ż. Sebastiana 245-1-7 385R 42 R 1948 RK
16 4 1833 Szumsk Piotr Tomaszewski Majdan Dubieński Tomasz Aniela Zielińska Wojciech Zieliński, Gertruda Zawadzka wdowa 245-1-7 381R 19 R 1940 RK
23 12 1833 Zasław św. Jana Adam Domaszewski Soszne Aleksander Rozalia Kamińska Józef Mądzelewski i Marianna Kalińska 178-3-99 8R 62 Ż DM
2 9 1833 Opalin Mateusz Dubicki Opalin Kacper Apolonia Samoszuk Cyprian Tomaszewski, Tekla Bocion 511 27 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20511/pages/PL_1_436_511_0015.htm
20 11 1833 Opalin Franciszek Duchnicki Opalin Józef Marianna Jarocka Cyprian Tomaszewski, Antonina Bocion 511 29 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20511/pages/PL_1_436_511_0016.htm
5 7 1833 Kulczyny Józef Tomaszewski Krasiłów Stefan Marianna Wolińska Paweł Jasiński i Scholastyka Zamłyńska 178-3-99 321R 53 Ż 609 DM
24 2 1833 Międzyrzec Franciszek Walczyński Włodzimierka Kalasanty Antonina Kotkowska Ur.Jerzy Tomaszewski, Józefa Gątarowska.Asyst. Józef Zabrocki,Marcelina Malinowska 171-1-6 238V 12 R AS
15 2 1833 Ostropol Fortunat Olszewski Józefówka Paweł Katarzyna Pacanowska Józef Domaszewski i Franciszka Dederkałowa 178-3-99 215R 15 Ż 410 DM
21 4 1833 Ostropol Augustyn Krzyżanowski Józefówka Michał Anna Kurowska Józef Domaszewski i Brygida Gorecka, asyst. Piotr Gorecki i Franciszka Statkiewicz 178-3-99 217R 26 Ż 414 DM 0
15 8 1833 Ostropol Wawrzyniec Tomaszewski Józefówka IN Domicela Tomasz Bronicz i Franciszka Statkiewicz zamężna 178-3-99 221R 49 Ż 422 DM
8 9 1833 Ostropol Jan Tomaszewski Samczyki Feliks Agnieszka Jagłowska Wojciech Świacki i Franciszka Swaryczewska ż. Józefa 178-3-99 221V 52 Ż 423 DM
5 5 1833 Annopol Stanisław Tomaszewski Annopol Bazyli Agata Okuniewska Jan Olszewski i Barbara Szmigielska 171-1-6 103R 23 R 98 DM
9 3 1833 Białozórka Jan Romaszewski Mołodków Stefan Katarzyna Arabska Franciszek Korzeniowski, Teresa Rabcewiczowa 245-1-7 360R 4 R 3296 DW
7 12 1833 Sielec Ambroży Tomaszewski Sielec Kajetan Barbara Żukowska ch. z wody, Jan Zadernowski, Petronela Baranowska wd. 848 158 24 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0085.htm
7 12 1833 Sielec Ambroży Zenon Tomaszewski Sielec Kajetan Barbara Żukowska dop. ch. 31. 12. 1833 r. Asyst. Dominik Herniczek, Tekla Brawer, Mikołaj Brawer, Petronela Baranowska 848 158 26 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0085.htm
11 6 1834 Ostróg (Międzyrzecz) Franciszka Kłosowska Nowomalin Józef Wiktoria Górska Antoni Tomaszewski, Anna Fedorówna 57 O 0
4 3 1834 Radziwiłłów Teodor Tomaszewski Suchodoły Michał Marianna 820 218 15 AGAD RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0222.htm
7 9 1834 Jałowicze Mateusz Dawidowicz Jałowicze Jan Marianna Podgórska Wincenty Tomaszewski, Marianna Wdodowicz 820 241 V 75 138 29 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20138/pages/PL_1_436_138_0015.htm
20 4 1834 Kulczyny Jan Forostowski Krasiłów Ignacy Klara Głowacka Stefan Tomaszewski i Anna Ostrowska ż. Józefa 178-3-100 339R 28 Ż 656 DM
24 8 1834 Międzyrzec Władysław Tomaszewski Błudów Franciszek Marianna Sadowska Ur.Antoni Białobłocki kaw. Katarzyna Grzegorzewska męż.As.Ur.Nikodem Grzegorzewski żon, Anna Bociorowska męż. 171-1-7 250V 42 R AS
22 12 1834 Międzyrzec Felicjanna Talemon / Marianna Błudów Talemon Marianna Wojciechowska Franciszek Tomaszewski żon,Anna J...ska wd. 171-1-7 254V 58 R AS
26 7 1834 Ostropol Wincenty Apollo Broniewicz Józefówka Tomasz Aleksandra Nazdrewicz Józef Domaszewski i Anna Kurowska ż. Ignacego 178-3-100 239R 31 Ż 462 DM 0
29 9 1834 Ostropol Michał Mińkowski Józefówka Józef Jozafata Odynecka Józef Domaszewski i Brygida Gorecka 178-3-100 240R 39 Ż 464 DM
22 1 1834 Szpanów Karol Wladysław Tomaszewski Szpanów Andrzej Nepomucena Postolko Teodor Stark,Helena Radlińska.As.Karol Hilenmejer,Paulina Brzostowska wd. 171-1-7 187R 1 R AS
5 6 1834 Berezdów Walery Świętochowski Korytyszcze Franciszek Karolina Dniestrzańska Zefiryn Łaganowski i Petronela Godlewska ż. Wojciecha, Maksymilian Kirkor i Agnieszka Tomaszewska, Michał Tomaszewski i Franciszka Kirkor, Aleksander Świętochowski i Antonina Mierzejewska 245-1-8 107V 29 R 9 DM
24 1 1834 Kodnia Apolonia Niedzielska Kodnia Jan Elżbieta Olszewska Mateusz Maszewski i Jadwiga Czortiuk ż. Klemensa 178-3-287 36V 4 Ż 40 DM
23 3 1834 Sielec Marianna Osypowska Sielec Marcin Józefa Brzezińska Kajetan Tomaszewski, Franciszka Jakimińska ż. Ignacego 849 136-137 9 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0078.htm
17 6 1835 Łokacze Filip Domaszewski Pawłowicze Antoni Tatiana Antoni Bogucki, Anna Kulczyńska 340 2 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20340/pages/PL_1_436_340_0002.htm
27 6 1835 Białozórka Piotr Romaszewski Stefan Katarzyna Arabska ur. Jan Przedakowski [Przetakowski], Marianna Stebelska 245-1-9 339V 7 R 666 DW
15 1 1835 Ołyka Józef Domaszewski Dubiszcze Antoni Aniela Lepiz 821 126 10 AGAD MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0127.htm
27 1 1835 Wiszenki Leonilda Leonarda Rossowiecka Susk