Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 326 wyników dla: Zakowski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
13 9 1815 Nowogród Wołyński Dionizy Krzakowski 2/52 Czernica syn Teresy panny 1045-2-195 11R CDIAK 17 MO https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33S7-9GY4-YF3?i=16&cat=989324
4 9 1825 Krzemieniec Antoni Kuczakowski 0,5 Krzemieniec s. Stanisława i Katarzyny 299 222 120 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0117.htm
3 9 1827 Zasław, Św. Józefa Antonina Myszakowska 1 Zasław córka Małgorzaty Myszakowskiej 178-3-93 51 69 Ż MO 100
22 10 1829 Zasław św. Józefa Aleksandra Konczakowska 16/12 Sławuta rodzice ur. Grzegorz Konczakowski, Elżbieta Dobrowolska, z suchot 178-3-95 57R 64 Ż 109 KP2
21 3 1831 Radziwiłłów Tomasz Duszakowski 42 Radziwiłłów żona Ewa, synowie; Antoni, Jan, córki; Anna, Agnieszka, Konstancja 817 220 27 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0224.htm
30 4 1831 Radziwiłłów Jakub Duszakowski 13 Buhajówka s. Tadeusza i Anny 817 226a 66 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0230.htm
13 8 1832 Tuczyn Jan Korczakowski 5 Tuczyn s. ur. Stefana i Anny 171-1-5 172V 13 R DM
18 2 1833 Radziwiłłów Mikołaj Mączakowski 3/12 Radziwiłłów s. Łukasza i Agnieszki Krulikowskiej 819 252a 7 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0261.htm
26 11 1836 Katerburg Józef Sokołowski 2 Cecyniówka s.Józefa i Marii z Szyszakowskich 201 107 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0060.htm
7 7 1836 Aleksandria Ignacy Moszakowski [Mossakowski ? 63 Aleksandria żona Aleksandra z Rawów, córka Izabella 171-1-9 187V 6 R 196 DM
3 5 1841 Stepań Józef Nicewski 6/12 Omelanka s. Jana i Katarzyny z Myszakowskich 171-1-12 222V 18 R 226 DM
14 8 1843 Stepań Stanisław Chomicz 1 Wyrka s. Jana i Marianny z Myszakowskich 882 207 V 19
9 6 1843 Nieświcz Dominik Siatecki 2 Czaruków s. odnodworców Ignacego i Marianny z Jańczakowskich 438 15 17 0
10 8 1843 Radziwiłłów Józef Mączakowski 9 Niemirówka syn Łukasza i Agnieszki z d. Krulikowska 829 87 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0097.htm
25 8 1843 Radziwiłłów Jan Tuszakowski 2 Radziwiłłów syn Antoniego i Anastazji z d. Kozłowska 829 88 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0098.htm
13 7 1846 Stepań Gabriel Gromadzki 75 Dworzec wdowiec po Katarzynie z Horczakowskich, syn Stanisław, córki Elżbieta, Tekla, Ewa i Anna 885 216V 22 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0227.htm
15 2 1847 Radziwiłłów Jan Tuszakowski 12/52 Niemirówka syn Antoniego i Katarzyny z d. Mączakowska 833 526 6 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0282.htm
26 8 1847 Radziwiłłów Jędrzej Tuszakowski 3 Radziwiłłów syn Antoniego i Anastazji z d. Kozłowska 833 531 22 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0285.htm
1 8 1847 Krzemieniec Feliks Kuczakowski 2 Stożek s. Jana z Ewy z Cichulskich (Cichońskich) 426-1-21 33V 63 T 729 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X472-K?i=728&cat=300453
22 8 1847 Krzemieniec Mikołaj Śliwiński 2 Stożek s. Grzegorza i Marianny z Kuczakowskich 426-1-21 34V 70 T 730 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X47L-8?i=729&cat=300453
18 11 1848 Katerburg Franc Cybulski 6 Kuszlin s.Piotra i Anieli z Omczakowskich 199 35 47 519
20 11 1848 Katerburg Marianna Cybulska 3 Kuszlin c.Piotra i Anieli z Omczakowskich 199 35 48 520
28 7 1848 Radziwiłłów Ludwik Duszakowski 10 Radziwiłłów syn Adama i Katarzyny z d. Lemieszczuk 834 607 51 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0316.htm
17 6 1848 Ostróg Jan Dyczakowski 64 Ostróg 1-dw., żona Anna z Wróblewskich, potomstwa po sobie nie pozostawił 171-1-14 38R 65 R DM
8 2 1848 Tuczyn Stefan Korczakowski 70 Tuczyn 1-dw., żona Anna z Lisiekiewiczów, synowie Franciszek i Jan, córki Katarzyna i Anastazja 171-1-14 216R 6 R DM
11 11 1850 Łuck Augustyn Laskowski 40 Połonne żona Anna z Kurszakowskich, synowie Maciej, Teofil i Karol, córki Leontyna i Petronela 835 56 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0030.htm
19 8 1853 Jampol Michał Berpiel 32 Świętec żona Józefa z Korczakowskich, syn Rafał, córka Katarzyna 878 161 55
21 10 1853 St. Oleksiniec Szymon Korczakowski 60 Horynka Wielka wdowiec po Marii, synowie Jan, Mikołaj, Franc i Grzegorz 878 327 39
4 11 1853 St. Oleksiniec Wincenty Łancut 80 Rostoki żona Katarzyna z Korczakowskich 878 328 43
21 12 1855 Krzemieniec Petronela Pawłowicz 7 Krzemieniec c. mieszczan Michała i Salomei z Ryszczakowskich 426-1-27 55V 121 T 214 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ4C-M?i=213&cat=300453
28 1 1859 Ołyka Woljciech Wołoszyn 40 Długoszyje mąż Rozalii Korczakowskiej, bez potomstwa 483 43 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20483/pages/PL_1_436_483_0024.htm
8 2 1859 Krzemieniec Michał Pawłowicz 1/365 Krzemieniec s. miesz. Michała i Salomei z Koszczakowskich 0.1-32 49R 11 T
26 4 1859 Krzywin Mikołaj Bóbr 11 Dachownia s. wolno żyjšcych Jana i Rozalii Tomaczakowskiej 886 309 8 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0162.htm
30 8 1861 Szumsk Jan Stanisław Konczakowski 1 Szumsk s. szl. Fortunata i Stanisławy z Dziwulskich 245-1-17 209R 36 R
26 3 1863 Krzemieniec Zofia Pawłowicz 1 Krzemieniec c. miesz. Michała i Salomei z Ryszczakowskich 0.1-36 54R 38 T
1 1 1863 Żytomierz Jan Szkorupiński 95 Żytomierz z gangreny, ob., zostawił żonę Julianę z Tomczakowskich, syna Karola z 1.małż. 178-3-54 121V 1 Ż DG
17 2 1866 Radziwiłłów Jan Tuszakowski 0,5 Radziwiłłów s. Adama i Katarzyny z Małeckich 65 R 5
8 7 1866 Radziwiłłów Piotr Tuszakowski 7/12 Buhajówka s. Michala i Agnieszki z Witkowskich 66 V 14 0
23 7 1866 Krzemieniec Antoni Niedźwiedzki 1 Krzemieniec od drgawek, s. mieszcz. Franciszka i Marianny z Korczakowskich 426-1-39 40V 47 T 286
26 1 1866 Żytomierz Grzegorz Kozakowski Żytomierz emeryt. podoficer zmarł w szpitalu wojennym 178-3-63 115V 42 Ż DG 178
16 5 1866 Żytomierz Antoni Tomczakowski 4 Żytomierz z odry, syn dw. Jana i Agnieszki z Kozieradzkich 178-3-63 129V 190 Ż DG 205
23 11 1867 Krzemieniec Antoni Korczakowski 1/52 Krzemieniec od konwulsji, s. mieszcz. Jana i Pauliny z Korzeniewskich 426-1-41 51R 81 T 513
26 5 1867 Radziwiłłów Wincenty Narolski 2 Radziwiłłów s. szlachciców Jana i Józefy z Tuszakowskich 426-1-41 72 R 17 T 535
7 11 1867 Radziwiłłów Jakub Pawelski 3 Sarnowa s. Mikołaja i Apolonii z Tuszakowskich 426-1-41 74 R 29 T 537
10 9 1870 Radziwiłłów Piotr Tuszakowski 46 Bałki żona Maria z d. Bednarska, synowie Łukasz i Jan, córki Aleksandra, Franciszka i Agata 1-51 20 V 21 T 0
23 2 1870 Tuczyn Paweł Korczakowski 14/12 Tuczyn s. 1-dw. Jana i Anny z Wabiszczewiczów 684 48 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20684/pages/PL_1_436_684_0026.htm
29 3 1870 Krzemieniec Mikołaj Kuczakowski 12 Stożek s. 1-dw. Antoniego i Apolonii z Minkowskich 1-50 43R 36 T
15 12 1870 Krzemieniec Józef Niedźwiedzki 2,25 Krzemieniec s. mieszcz. Franciszka i Marianny z Korczakowskich 1-50 53R 93 T
18 1 1871 Radziwiłłów Mikołaj Pawelski 49 Sarnowa żona Apolonia z Tuszakowskich, synowie Wawrzyniec i Józef, córki Konstancja, Agnieszka, Anna i Antonina 1-55 125 R 11 T
18 11 1871 Radziwiłłów Piotr Tuszakowski 33 Radziwiłłów chłop, zona Katarzyna z d. Bajpiuk, syn Ludwik, córka Julia 1-55 134 V 67 T
15 11 1872 Torczyn Marianna Siatecka 60 Siedmiarki z Lenczakowskich, wdowa po Ignacym, synowie Roman, Stanisław, Michał - żonaci i Aleksander, córka Julia zamężna 658 62 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20658/pages/PL_1_436_658_0032.htm
8 10 1872 Wiśniowiec Jan Koszakowski 36 Nowy Wiśniowiec chłop, żona Katarzyna z Semczuków, synowie Bernard i Stanisław, córki Wiktoria i Franciszka 1-56 32V 89 T
16 3 1874 Torczyn Paweł Dyszczakowski 5 Torczyn s. Józefa i Kasyldy z Wojcickich 660 64 23 DW
9 1 1874 Dederkały Józef Orzechowski 68 Dederkały Wielkie mieszcz., żona Aniela z Korczakowskich, syn Ludwik 57 239 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0132.htm
29 10 1874 Krzemieniec Wincentyna Gorzkowska 5 Folwarki Wielkie c. chł. Antoniego i Rozalii z Kuczakowskich 1-68 43V 91 T
5 5 1874 Radziwiłłów Paweł Narolski 6 Radziwiłłów s. miesz. Jana i Józefy z Tuszakowskich 1-68 96R 20 T
3 1 1874 Szumsk Grzegorz Śliwiński 70 Uhorsk żona Maria z Konczakowskich, synowie Jan, Józef córki Aniela i Franciszka 1-227 50V 1 T DM 555
13 3 1875 Torczyn Kajetan Dyszczakowski 76 Torczyn wdowiec, syn Józef - żonaty, córka Róża - zamężna 661 52 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20661/pages/PL_1_436_661_0027.htm
16 1 1875 Krzemieniec Teofila Gorzkowska 3/12 Folwarki Wielkie c. chł. Antoniego i Rozalii z Kuczakowskich 1-69 34V 8 T
25 8 1876 Radziwiłłów Stanisław Narolski 4 Radziwiłłów s. miesz. Jana i Józefy z Tuszakowskich 1-70 72R 39 T
17 5 1877 Radziwiłłów Anastazja Bobowczak 67 Radziwiłłów z d. Kozłowska, mąż Iwan - żołnierz, syn z 1-go małż. Adam Tuszakowski, córka z 2-go małż. Kulina 1-71 66R 18 T
3 6 1877 Radziwiłłów Michał Tuszakowski 1,5 Lewiatyn s. chł. Józefa i Ludwiki z Sokołowskich 1-71 66V 19 T
14 2 1878 Radziwiłłów Jan Tuszakowski 5/12 Radziwiłłów s. chł. Józefa i Ludwiki z Sokołowskich 1-72 54R 4 T
9 10 1878 Radziwiłłów Mikołaj Maliszewski 19 Baranie s. Jana i Marii z Mączakowskich 1-72 59 R 23 T
16 3 1879 Horochów Józef Deszczakowski 42 Borotczyce chłop, żona Kasylda z Wojcickich, synowie Jan, Hipolit i Wincenty 115 77 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20115/pages/PL_1_436_115_0042.htm
22 8 1879 Krzemieniec Wojciech Kuczakowski 76 Lisznia chłop, żona Zofia, synowie Jan i Antoni 1-73 41V 59 T
22 7 1881 Radziwiłłów Jakub Tuszakowski 13 Lewiatyn s. Franciszka i Franciszki z Maliszkiewiczów 1-75 105 R 30 T 0
1 5 1882 Radziwiłłów Władysław Tuszakowski 4 Buhajówka s. Michała i Agnieszki z Witkowskich 1-76 49 R 17 T 0
2 10 1882 Radziwiłłów Mikołaj Tuszakowski 1,5 Buhajówka s. Michała i Agnieszki z Witkowskich 1-76 52 V 35 T 0
28 12 1882 Szumsk Stanisław Wereszczyński 38 Piaseczna chłop, żona Teofila z Kuczakowskich, syn Adolf, córki Wiktoria, Olimpia i Antonina 1-232 380R 97 T
23 9 1882 Dederkały Kazimierz Marian Konczakowski 18 Litowiszcze s. Fortunata Marcelego i Stanisławy Dziwulskiej 1-76 138V 20 T DM 309
24 8 1882 Krzywin Józef Tomczakowski 1 Chorowica s. Jana i Marceliny z Kuleszów 17-2-71 132R 11 Ch 152 DM
25 2 1884 Radziwiłłów Stanisław Pasiecznik 15/12 Połunoczna s. Aleksandra i Anny z Tuszakowskich 1-78 56 R 12 T 0
16 6 1884 Radziwiłłów Katarzyna Tuszakowska 55 Radziwiłłów z Mączakowskich, wdowa po Antonim, córka Józefa Narolska 1-78 58 R 24 T 0
25 8 1884 Tuczyn Henryk Korczakowski 39 Tuczyn s. Franciszka, mieszcz., kawaler 698 43 20 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20698/pages/PL_1_436_698_0024.htm
23 2 1886 Szumsk Marian Wojnaszewski 3/52 Mosty s. chł. Ignacego i Joanny z Kuczakowskich 01-232 275V 24 T
20 11 1886 Szumsk Ignacy Wojnaszewski 38 Mosty chłop, żona Joanna z Kuczakowskich, córka Karolina 01-232 285V 89 T
15 4 1888 Radziwiłłów Aniela Małecka 1 Gaje c. Michala i Heleny z Tuszakowskich 0.1-81A 69R 11 T
14 12 1889 Krzemieniec Bronisław Korczakowski 20 kawaler 01-81B 48R-V 67 T
2 12 1889 Radziwiłłów Franciszek Tuszakowski 75 Radziwiłłów żona Franciszka, synowie Józef, Jan, Kasper i Stefan, córki Anna Barabasz, Helena Małecka i Maria 0.1-81 B 76R 46 T
26 12 1889 Radziwiłłów Kazimierz Tuszakowski 1 Radziwiłłów s. Jana i Aleksandry z Pawelskich 0.1-81 B 77R 53 T
6 4 1890 Krzemieniec Jan Winnicki 49 Horynka miesz., żona Katarzyna z Korczakowskich, dzieci Rafał, Karol, Wiktoria, Ludwika, Seweryna, Joanna i Maria 0.1-81W 34R 13 T
26 9 1891 Katerburg Mikołaj Izdebski 5/12 Piszczatyńce s. Jakuba i Józefy z Konczakowskich 204 41 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0026.htm
22 1 1892 Radziwiłłów Stefan Małecki 2 Gaje s. chłopów Michała i Heleny z Tuszakowskich 1-81 D 60 R 5 T 0
20 4 1894 Radziwiłłów Maria Sobczuk 65 Leduchów z Tuszakowskich, chłopka, wdowa, synowie Jan, Mikołaj i Józef, córki Katarzyna, Konstancja, Rozalia i Barbara 1-81 Z 58 V 12 T 0
5 2 1895 Szumbar Bronisława Rokitnicka 5 Piszczatyńce c. mieszczan Tomasza i Stefanii z Konczakowskich (na szkarlatynę) 1020 153 2 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0091.htm
15 10 1898 Szumbar Filip Kończakowski 1,5 Piszczatyńce s. Józefa i Sabiny z Bolichowskich 58 35 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0019.htm
10 3 1899 Szumsk Joanna Hornicka 3 Hucisko Horodyskie c. chł. Wincentego i Tekli z Konczakowskich 01-235 68R 17 T
12 12 1900 Krzemieniec Antoni Kuczakowski 86 Hucisko Stożeckie chlop, synowie Józef, Piotr i Erazm, córki Józefa, Joanna, Pawlina i Tekla 38 V 59 0
15 6 1900 Radziwiłłów Julia Pawlikowska 82 Poczajów z Korczakowskich, wdowa 58 V 9 0
18 10 1903 Szumsk Józef Ulanicki 3 Bacaje s. chł. Franciszka i Jadwigi z Kuczakowskich 0.1-237 101V 105 T
22 1 1906 Szumsk Konstancja Jelinkowska 7/52 Hucisko Piaseczne c. Apolinarego i Adeli z Kuczakowskich 01-236 146R 15 T
4 3 1907 Szumsk Jadwiga Ulanicka 22 Bacaje z Kuczakowskich, c. Józefa, mąż Franciszek, córka Stanislawa 01-236 75V 17 T
16 12 1908 Ołyka Marceli Wąsowicz 14/365 Romanów Marcina i Antoniny z Lizakowskich 1019 685 103 MO
10 5 1911 Radziwiłłów Michał Małecki 80 Gaje 2-ga zona Helena z Tuszakowskich, z 1-go malz. syn Mikołaj, z 2-go Antoni Jan i Kazimierz, cóki Maria, Tekla, Zofia i Salomea 1-101 63 V 21 T 0
1 11 1911 Radziwiłłów Antonina Szwagryn 45 Sytno z Korczakowskich, mąż Hilary, synowie Włodzimierz, Józef, Michał, Wienczysław i Bazyli, córki Maria i Michalina 1-101 67 V 43 T 0
21 11 1913 Radziwiłłów Łukasz Tuszakowski 80 Radziwiłłów chłop, z żony Marii synowie Teodor, Sidor, Jakub, Piotr, Maciej i Aleksander, córki Eudokia i Irena 22 V 26 0
13 1 1914 Wiśniowiec Jan Korczakowski 80 Rydoml od starości, mieszcz., żona Paulina z Korzeniowskich, synowie Bolesław i Mieczysław, córka Józefa 426-1-105 32V 2 T 316 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-D391-K?i=315&cat=834018
29 6 1915 Kijów, św. Aleksandr Aleksander Stanisław Konczakowski 48 Kijów mąż Olimpiady Abramowny Makarenko, córka Walentyna, ojciec: Fortunat 312/1/129 152V 171 m.K. JM1
7 8 1917 Pokostówka Czesław Targoński 56 Kozin żona Helena z Myszakowskich, synowie Kazimierz i Witalis, córki Dominika, Petronela, Kamila i Kazimiera 178-03-211 32R 28 Ż 64 DM
8 10 1917 Starokonstantynów Bronisław Korczakowski 1 Folwark Małaszycha s. Piotra i Stanisławy z Jasińskich 17-2-90 176R 108 Ch 325 DM 0
23 7 1925 Radziwiłłów Walenty Tuszakowski 58 Radziwiłłów żona Dorotea, córka Maria 1-119 109 V 19 T 0
14 4 1929 Radziwiłłów Jan Stefański 8/365 Rydków s. Jana i Anny z Tuszakowskich 1-119 255 R 5 T 0
17 4 1929 Radziwiłłów Ambrozy Tuszakowski 56 Buhajówka żona Maria z Gałęzowskich, syn Szymon, córka Eudokia 1-119 255 R 6 T
15 8 1930 Radziwiłłów Agata Dubina 73 Bałki z Tuszakowskich, mąż Piotr 1-119 231 R 17 T 0
10 5 1932 Radziwiłłów Stefan Tuszakowski 56 Radziwiłłów żona Anna z Chmielewskich, syn Jan, córki Bronisława, Maria, Adela i Jadwiga 1-119 270 V 15 T 0
25 5 1933 St. Oleksiniec Jan Korczakowski 72 Wolica s. Jana i Marceliny z d. Kołątaj, żona Teodora z d. Mazur, dzieci: Aleksander, Antoni i Józefa 3 0
28 6 1936 Radziwiłłów Anna Tokmin 85 Buhajówka z Ejsmontów, c. Piotra i Tekli z Tuszakowskich, wdowa, córki Matrona i Teodora 7 0
1 12 1937 Poczajów Józef Sobczuk 69 Leduchów - wieś s. Piotra i Marii z Tuszakowskich, żona Rozalia z d. Borowa, syn Wojciech, córka Anna 13 R 11 0
20 2 1940 Krzemieniec Piotr Kuczakowski 75 Stożek 39 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
18 3 1732 Torczyn Józef Kozakowski Józef Krystyna Teodor Szczerbik, Anna Jacycha 29a b/nr Ł EH
14 4 1748 Szumsk Kazimierz Krzyzakowski Krzyżakowski konwertyta żydowski, Andrzej Wylczynski, Marianna Malinska, Stefan Malinski, Eleonora Pruszynska Wylczynska 297-1-180 31V Ł RK 65
6 11 1754 Szumsk Karol Marcin Spiczakowski Zaleśce Jan Marianna Sebastian Łuka, Marianna Janina 297-1-180 58R Ł RK 142
25 2 1755 Czartorysk Apolonia Koszender Czartorysk Stanisław Regina Krzysztof Prz...lewicz, Romuald Czakowski, Marianna Pożymska, Teofila Nahornicka 297-1-185 68V Ł DW 925
4 10 1757 Czartorysk Franciszek Choecki Hołuzja Stefan Anna Tomasz Polocki, Agnieszka Radleska, as. Roman Czakowski, Apolonia Tatarowska 297-1-185 72R Ł 9266 DW
29 9 1788 Torczyn Monika Marianna Sczirska (Szczyrska) Torczyn Franciszek Marianna Antoni Kozakowski, Marianna Drowolska zamężna 40 b/n Ł EH
8 1 1793 Wiszenki Paweł Krzakowski Budy Rożyskie Tomasz Agnieszka Paweł Ostrowski, Marianna Czarnecka 297-1-12 2R AR
24 3 1827 Wołoczyska Aleksander Zakowski Wołoczyska Grzegorz Marianna Dzius Szymon Tomaszewski, Marianna Leniczówna 178-3-93 294R 37 Ż 565 KP2 0
3 8 1828 Ostróg Józef Staniszewski Brodów Józef Anna data chrztu, Jan Dyczakowski, Anna Maciejowna 171-1-1 12R R Mg
25 9 1828 Kulczyny Michał Słupski Zastawki Franciszek Marianna Lipińska ch. 1828.09.28, Ur. Albert Zakowski, Wiktoria Pudłowska? 178-3-94 322V 61 Ż Mg
12 6 1829 Ostróg Małgorzata Gibowicz Ostróg Ignacy Ema Wiromska Kasper Skibiński, Julianna z Wróblewskich Dyczakowska żona Jana, Jan Dyczakowski, Marianna z Tokuszewskich Skibińska żona Kaspra 171-1-2 8R 58 R MZ 718
28 8 1829 Zasław św. Józefa Sabina Misiurewicz Sławuta ur. Feliks Franciszka Botyńska ur. Grzegorz Konczakowski, Aniela Nahorska 178-3-95 33R 54 Ż 62 KP2
16 5 1830 Szumsk Antoni Zieliński Majdan Antonowiecki Kazimierz Ewa Minkowska Wojciech Koczakowski, Teodora Minkowska ż. Tomasza, Grzegorz Osiatyński, Anna Krasicka ż. Tomasza 245-1-4 374R 601 R RK
26 4 1830 Ostróg Katarzyna Józefa Kiryłowicz Ostróg Bazyli Marianna Polkiewicz Jan Dyczakowski, Marcelina Skibińska, ass. Wojciech Wróblewski, Katrzyna Malinowska 171-1-3 6V 45 R MZ
5 10 1830 Ostróg Franciszka Niewiadomska Ostróg NN Anna Jan Dyczakowski, Anastazja Panasiewicz 171-1-3 12V 94 R MZ
18 11 1830 Ostróg Tekla Pankiewicz Ostróg Michał Chima w majątku JW Karola Jabłońskiego, Jan Dyczakowski, Marianna Kucewicz 171-1-3 14V 109 R MZ
21 8 1831 Ostróg Ludwik Dobrucki Słobudka Bazyli Rozalia Kosobudzka Kazimierz Zalewski, Zofia Budzińska, Jan Dyczakowski, Marianna Zalewska 1-171-4 10R 67 R MZ 779
10 7 1832 Radziwiłłów Felicjan Duszakowski Radziwiłłów Jan Klara Sakowska 818 284a 33 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0291.htm
5 12 1832 Radziwiłłów Mikołaj Mączakowski Niemirówka Łukasz Agnieszka Krulikowska 818 286 52 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0293.htm
29 5 1832 Ostróg Marianna Magdalena Piotrowska Ostróg Marcin Marianna Waśkiewicz Ur. Jan Dyczakowski, Regina Oryntowicz żona Bazylego 171-1-5 7V 44 R MZ
22 12 1832 Zasław św. Jana Wiktoria Połodniecka Zasław Jakub Ludwika Staniszewska Prokop Zakowski i Tekla Luszniecka 178-3-98 6V 52 Ż DM
18 11 1832 Tuczyn Jan Korczakowski Tuczyn Stefan Anna Klukowska Adam Snieżek i Rozalia Jasińska, Jan Kamiński i Karolina Dąbrowska 171-1-5 167R 17 R DM
9 4 1832 Stepań Wojciech Myszakowski Tchory Marcin Katarzyna Kobylańska Sebastian Czerwiński i Franciszka Kobylańska ż. Ksawerego 171-1-5 205R-205V 10 R DM
12 5 1833 Ostróg Feliks Radziejewski Ostróg Jakub Franciszka Brzozowska Grzegorz Konczakowski, Apollonia ...ska ż. Bartłomieja 65 O 0
25 3 1834 Ostróg Marianna Kiryłowicz Białotyń Bazyli Marianna Pulkiewicz Jan Dejczakowski, Elżbieta Floriańska 35 O 0
15 4 1834 Ostróg Marianna Choina Białotyń Józef Franciszka Barszczewska Jan Dejczakowski, Anastazja Godlewska ż. Marcina 45 O 0
21 3 1834 Radziwiłłów Józef Mączakowski Niemirówka Łukasz Agnieszka Krulikowska 820 220a 22 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0224.htm
10 3 1835 Krzemieniec Józef Paszkiewicz Szepetyn Józef Franciszka Sywulska Wojciech Kuczakowski i Lucjanna Kobielska 01-8 7V 28 T 1040 DM
30 9 1835 Zasław św. Józefa Marianna Miszierewiczówna? Sławuta Feliks Franciszka Botyńska Grzegorz Konczakowski, Marianna Wojciechowska 178-3-101 56 138 Ż CK
14 7 1837 Radziwiłłów Bonawentura Ejsmund Radziwiłłów Ignacy Walenty Agnieszka Sakowska Mikołaj Duszakowski, Julia Korsuńska Panna 823 247 V 24 0
1 8 1837 Radziwiłłów Piotr Duszakowski Radziwiłłów Jan Klara Sakowska 823 248 R 26 0
16 8 1837 Radziwiłłów Ludwik Duszakowski Radziwiłłów Adam Katarzyna Lemieszczuk Feliks Jaworski, Franciszka Harasymczuk ż. Józefa 823 248 R 28 0
1 1 1837 Krzemieniec Józef Jan Kwiatkowski Stożek Paweł Aniela Pendyk Wojciech Koczakowski i Marianna Niwińska 01-11 2R 5 T 137 DM
6 9 1837 Ostróg Józefa Janicka Dorohoszcza Andrzej Zofia Krupicka chrz. 5.07.1838, Jan Dejczakowski i Marianna Orleańska 171-1-11 10V 59 R DM
23 12 1839 Radziwiłłów Adam Duszakowski Radziwiłłów Antoni Anastazja Kozłowska 825 223 41 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0231.htm
6 4 1839 Berdyczów Marianna Korzeniowska Hryszkowce Franciszek Franciszka Miłodrowska Jan Pęczakowski i Julianna Dąbrowska ż. Józefa 178-3-8 140V 77 Ż 262 DM
30 4 1839 Berdyczów Jakub Korczakowski Berdyczów Stefan Teofila Zamłyńska Józef Piotrowski i Marianna Zawadzka ż. Kornela 178-3-8 142V 94 Ż 266 DM
19 6 1840 St. Wiśniowiec Sylwester Koszakowski Nowy Wiśniowiec Antoni Tekla Markowska 871 556 29 0
15 4 1840 St. Oleksiniec Katarzyna Iwaszczuk Horynka Mała Wawrzyniec Maryanna Leszczyńska Antoni Korczakowski, Horpyna Budniak ż. Pawła 871 518 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0274.htm
20 4 1841 Radziwiłłów Jan Gorzkowski Radziwiłłów Józef Pelagia Hrycaj prac. Zachariasz Sakowski, Magdalena Stepanicka wdowa, as. Franciszek Duszakowski 827 221 10 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0224.htm
10 4 1841 Krzywin Leon Tomczakowski Rypiszcze Kacper Marianna Wróblewska ch.13.04.1841, Ur. Piotr Wróblewski, Ur. Rozalia Tomczakowska ż. Jana 171-1-12 31V 13 R Mg
5 1 1842 Radziwiłłów Jan Duszakowski Radziwiłłów Antoni Anastazja Kozłowska 828 80 2 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0082.htm
19 1 1842 Łuck Eugenia Stadniewicz Łuck Jan Marianna Baczewska Jan Turczakowski, Julia Spendowska małżonka Feliksa 378 16-17 45 828 140V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0009.htm
20 5 1843 Krzywin Magdalena Bóbr lub Bober Budki Dachownia Jan Rozalia Tomczakowska wolni Wincenty Tomczakowski, Tekla Wróblewska ż. Piotra 882 35 R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0036.htm
13 10 1843 Międzyrzec Edward Korczakowski Duliby Franciszek Joanna Kościuszkiewicz 882 232 R 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0233.htm
10 1 1844 Radziwiłłów Andrzej Tuszakowski Radziwiłłów Antoni Anastazja Kozłowska 830 209 3 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0213.htm
3 1 1844 Ostróg Jan Tomczakowski Szlachów Kasper Marianna Wróblewska 883 1 V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0003.htm
15 6 1845 Annopol Henryk Korczakowski Annopol Franciszek Joanna Kościuszkiewicz 884 72 R 18
10 10 1845 Radziwiłłów Łukasz Tuszakowski Radziwiłłów Piotr Marianna Kopot 831 241 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0247.htm
10 1 1845 Horochów Stanisław Dyszczakowski Myśliny Kajetan Magdalena Roman Szatkowski, Tekla Wolańska mężatka 83 2 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2083/pages/PL_1_436_83_0002.htm
25 6 1845 Stawiszcze Antonina Krajewska Stawiszcze odn. Filip Anna Kopaczewska ur. Jan Konczakowski, Józefa Fedorowicz 685-2-1020 6r 25 Ch 11 KP2
19 11 1846 Radziwiłłów Jan Tuszakowski Niemirówka Antoni Katarzyna Monczaroska 832 254 29 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0263.htm
19 2 1846 Ptycza Feliks Franciszek Tasińkiewicz Budy Pełczańskie Tomasz Justyna Bądnowska Jan Tuszakowski, Marianna Karewska 832 224R 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0233.htm
3 9 1846 Ptycza Antoni Tomaszewski Turia Feliks Marianna Szumska Jan Tuszakowski, Julia Kaczorowska 832 227V 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0237.htm
9 9 1846 Ptycza Tomasz Kajer Pełcza Paweł Marianna Jan Tuszakowski organista, Aleksandra Krasucka 832 227V 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0237.htm
5 10 1846 Ostróg Daniel Tomczakowski Szlachów Kasper Marianna Wróblewska Ur. Piotr Krasucki, Tekla Wróblewska ż. Ur. Piotra 885 18R 100 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0019.htm
15 6 1846 Stawiszcze Adolf Konczakowski Stawiszcze Jan Joanna Janiszewska Michał Fedorowicz i Marianna Łozicka, asyst. Jan Jarmoliński i Irena Żurżowa wdowa 1042-1-8 6R 25 CDIAK DM
28 8 1847 Młynów Joachim Milewicz Młynów Daniel Wiktoria Bartoszewicz Jan Tuszakowski, Karolina Grzybowska panna 833 369R 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0199.htm
8 8 1847 Kuniów Roman Kobicki Peremerówka NN Franciszka Fortunat Konczakowski, Marianna Szulżyc ż. Michała 171-1-13 73R 36 R 862 DW
25 8 1848 Radziwiłłów Ludwik Duszakowski Radziwiłłów Adam Katarzyna Lemieszczuk 834 580 14 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0302.htm
2 4 1848 Ostróg Franciszek Tomczakowski Chorów Wincenty Marianna Głowacka Jan Sadowski i Tekla Wróblewska ż. Piotra 171-1-14 8V 47 R DM
8 10 1848 Lachowce Felicjan Barański Hulowce Michał Franciszka Kobylańska z Cesarstwa Polskiego; Franciszek Konczakowski i Anna Niwińska panna 171-1-14 122V 43 R DM
9 1 1849 Krzemieniec Jan Kuczakowski Stożek Antoni Apolonia Minkowska Piotr Boguszewski i Magdalena Bereżecka panna 01-23 1V-2R 2 T DM
29 11 1852 Radziwiłłów Marianna Kopyto Radziwiłłów Józef Franciszka Pawelska Aleksander Tuszakowski, Pawlina Michalska ż. Józefa 836 366-367 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0195.htm
19 12 1852 Radziwiłłów Konstancja Sobczuk Leduchów Piotr Marianna Tuszakowska Adam Tuszakowski, Marianna Sobczuk ż. Jana 836 368-369 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0196.htm
7 5 1856 Krzemieniec Mikołaj Kuczakowski Stożek Antoni Apolonia Minkowska Adam Signiewicz, Ewa Kotkowska ż. Jana 0.1-28 11V-12R 29 T
1 5 1857 Dederkały Filipina Bogusz Liski Antoni Wiktoria From Karol Korczakowski, Tekla Jakuszewska z. Antoniego 55 222-223 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0116.htm
27 3 1858 Maciejów Longin Franciszek Tuszakowski Godowicze Józef Józefa Sawicka mjr Jan Osiecki, Aleksandra Żukowska 421 4-5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20421/pages/PL_1_436_421_0003.htm
9 12 1859 Krzemieniec Joanna Kuczakowska Huta Stożecka Antoni Apolonia Minkowska Jan Kuczakowski, Józefa Danilewicz ż. Józefa 0.1-32 29V-30R 85 T
26 3 1861 Krzemieniec Józef Kuczakowski Stożek Antoni Apolonia Minkowska 0.1-34 12V-13R 27 T
19 4 1861 Krzemieniec Ludwik Korczakowski Krzemieniec Jan Aleksandra Łączewska miesz. Sylwester Żukowski, Anna Kozubska ż. Feliksa 0.1-34 15V-16R 36 T
29 11 1861 Szumsk Zygmunt Andrzej Konczakowski Szumsk Fortunat Marceli Stanisława Dziwulska 245-1-17 193V-194R 97 R
27 1 1862 Tuczyn Weronika Orzechowska Leonówka Józef Aniela Kownacka Jan Korczakowski i Zofia Siedlecka panna 887 6-7 8 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0004.htm
10 2 1862 Stepań Konstancja Pietrołaj Omelanka Wojciech Eufrozyna Myszakowska Wojciech Myszakowski i Franciszka Horoszkiewicz ż. Szymona 887 243-244 7 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0133.htm
6 6 1862 Stepań Antoni Myszakowski Omelanka Jan Tekla Powstańska Stanisław Bielawski i Adela Bielawska ż. Józefa 887 253-254 27 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0138.htm
4 11 1863 Stary Oleksiniec Andrzej Korczakowski Horynka Jan Marcela Kołątaj chł. Andrzej Korczak, Marianna Muszczuk ż. Chwedora 245-1-21 234V-235R 26 R
16 7 1864 Szumsk Marian Kazimierz Konczakowski Szumsk Ferdynand Marceli Stanisława Dziwulska 245-1-20 174V-175R 99 R
21 6 1864 Krzemieniec Alojzy Piotr Kuczakowski Stożek Antoni Apolonia Minkowska 1-38 19V-20R 55 T 187
5 11 1864 Krzemieniec Józef Stankiewicz Stożek Mikołaj Konstancja Soroczyńska 1-dw. Antoni Kuczakowski, Marianna Minkowska ż. Bazylego 426-1-38 27V-28R 81 T 195 DW
11 1 1864 Tuczyn Honorata Misiewicz Leonówka Józef Domicela Kowancka Jan Korczakowski i Emilia Łoś ż. Adama 1045-2-200 1V-2R 1 CDIAK 327 DM
16 10 1864 Tuczyn Leopold Korczakowski Tuczyn Jan Anna Wabiszczewicz Dionizy Sokołowski - Tyt.Sowietnik i Franciszka Walczycka panna 1045-2-200 13V-14R 39 CDIAK 339 DM
16 8 1865 Radziwiłłów Ludwik Tuszakowski Radziwiłłów Piotr Katarzyna Bajluk 1-37 65 V-66 R 19 T 0
1 9 1865 Radziwiłłów Stefan Tuszakowski Radziwiłłów Franciszek Franciszka Miliszkiewicz 1-37 66 V-67 R 22 T 0
19 9 1865 Radziwiłłów Jan Tuszakowski Radziwiłłów Adam Katarzyna Małecka Leonard Nowicki, Sabina Pawczyńska ż. Feliksa 1-37 66 V-67 R 23 T 0
26 11 1865 Radziwiłłów Piotr Tuszakowski Radziwiłłów Michał Agnieszka Witkowska 1-37 68 V-69 R 28 T
27 10 1865 Krzemieniec Franciszek Kwiatkowski Huta Stożecka Szymon Magdalena Bereżecka 1-dw. Antoni Kuczakowski, Elżbieta Buszyńska ż. Faustyna 1-37 22V-23R 86 T 30 DW
28 12 1865 Krzemieniec Erazm Kuczakowski Stożek Antoni Apolonia Minkowska 426-1-39 1V-2R 1 T 247
17 6 1865 Żytomierz Wojciech Jan Kozakowski Psyszcze Grzegorz Julia Jaśkiewicz syn emerytowanego żołnierza/ Jan Tomczakowski, Maria Szymoniek 178-3-61 25 151 Ż DG
24 7 1866 Żytomierz Józef Tomczakowski Żytomierz Jan Agnieszka Kozieracka [26.07.1866] Sergiej Bezamertnyj i Katarzyna Szpakowska 178-3-63 38 174 Ż 73 i 74 DG
22 1 1867 Radziwiłłów Józef Anastazy Daniel Tuszakowski Radziwiłłów Feliks Zofia Kowalińska 426-1-41 56 V-57 R 5 T 519
13 4 1867 Radziwiłłów Anna Tuszakowska Radziwiłłów Adam Katarzyna Małecka chł. Michał Tuszakowski, Paraskowia Zareczniak ż. Prokopa 426-1-41 57 V-58 R 9 T 520
30 6 1867 Radziwiłłów Józef Małecki Gaje Michał Helena Tuszakowska Adam Tuszakowski, paraskowia Czerniak ż. Michala 426-1-41 58 V-59 R 15 T 521
14 11 1867 Krzemieniec Antoni Korczakowski Krzemieniec Jan Paulina Korzeniowska 426-1-41 21V-22R 80 T 484 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-43KY-X?i=483&cat=300453
27 3 1868 Krzemieniec Aleksandra Świętochowska Krzemieniec Wincenty Karolina Jankowska mieszcz. Jan Korczakowski, 1-dw. Agata Korzeniowska 426-1-44 8V-9R 23 T 775 DW
13 2 1868 Radziwiłłów Walenty Tuszakowski Buhajówka Michał Agnieszka Witkowska 426-1-41 59 V,62 R 6 T DW
5 11 1868 Radziwiłłów Jakub Tuszakowski Lewiatyn Franciszek Franciszka Maliszkiewicz 426-1-41 68 V-69 R 40 T DW
25 1 1869 Tuczyn Paweł Korczakowski Tuczyn Jan Anna Wabiszczewicz 683 8-9 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0005.htm
9 4 1869 Krzemieniec Bronisław Korczakowski Krzemieniec Jan Paulina Korzeniowska 1-48 8V-9R 23 T
1 8 1869 Szumsk Maria Wereszczyńska Waśkowce Witalis Teresa Kretowicz Fortunat Konczakowski, Salomea Juźwikowska ż. Klaudia 1-53 5V-6R 22 T RK
21 7 1870 Radziwiłłów Wojciech Tuszakowski Buhajówka Michał Agnieszka Witkowska 1-51 4 V-5 R 16 T 0
10 2 1870 Torczyn Paweł Dyszczakowski Torczyn Józef Kasylda Wojcicka 656 6-7 11 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20656/pages/PL_1_436_656_0004.htm
11 9 1871 Szumsk Antoni Konczakowski Fortunat Marceli Stanisława Dziwulska dopełnienie 0.1-65 13V-14R 52 T
29 3 1871 Ostróg Franciszek Stanisław Dergiman Stanisław Anna Ziembicka Franciszek Ruszakowski, ..Sobańska wdowa, Ass. Grzegorz Gor....ski, Anna Korczejew panna 654-1-56 38V 4 R 42 MZ
14 12 1872 Radziwiłłów Ambrozy Tuszakowski Buhajówka Michał Agnieszka Witkowska 1-60 10 V-11 R 40 T 0
30 3 1872 Wiśniowiec Stanisław Koszakowski Nowy Wiśniowiec Jan Katarzyna Semczuk 1-56 3V-4R 17 T
3 1873 Katerburg Józef Kończakowski Stefan Teofila Leszczynowicz 203 219-223 25
1 5 1874 Torczyn Filip Dyszczakowski Torczyn Józef Kasylda Wojcicka 660 14-15 21 0
1 4 1874 Szumsk Maria Przewłocka Majdan Antonowiecki Stanisław Franciszka Jakuszyńska chrz. Jan Kuczakowski, Ludwika Ostrowska ż. Bazylego 1-227 9V-10R 35 T DM 514
7 7 1874 Kuniów Izabella Chodorowska Radohoszcz Wielka Bronisław Zofia Ostrowska szl. Bolesław Chodorowski i Stanisława Konczakowska ż. Fortunata, asyt. Fortunat Konczakowski i Cecy 178-3-78 344V-345R 63 Ż DM
5 10 1875 Krzemieniec Bolesław Korczakowski Krzemieniec Jan Paulina Korzeniowska 426-1-69 16V-17R 64 T
5 9 1875 Radziwiłłów Michał Tuszakowski Lewiatyn Józef Ludwika Sokołowska chł. Michał Tuszakowski, Helena Małecka z. Michala 1-69 62V-63R 42 T
27 3 1876 Radziwiłłów Stefan Tuszakowski Radziwiłłów Adam Katarzyna Małecka 1-70 47V-48R 18 T
7 3 1877 Radziwiłłów Antoni Małecki Gaje Michał Helena Tuszakowska Józef Tuszakowski, Anna Barabasz 1-71 45 V-46 R 13 T
23 9 1877 Radziwiłłów Władysław Tuszakowski Buhajówka Michał Agnieszka Witkowska 1-71 52 V-53 R 34 T
15 10 1877 Radziwiłłów Jan Tuszakowski Radziwiłłów Józef Ludwika Sokołowska 1-71 53V-54R 37 T
9 12 1877 Katerburg Cyprian Kończakowski Piszczatyńce Szczepan Teofila Leszczynowicz 203 88-89 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0047.htm
19 10 1879 Radziwiłłów Agnieszka Ejsmont Buhajówka Józef Franciszka Pawelska Michał Tuszakowski, Tekla Ejsmont ż. Adolfa 1-73 55 V-56 R 44 T 0
20 10 1881 Krzemieniec Mieczysław Korczakowski Poczajów, par. Radziwiłów Jan Maria Korzeniowska Jan Wiszniewski, Tatiana Gawrusiewicz 426-1-75 19V-20R 75 T 28 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F9CX?i=27&cat=834008
26 12 1881 Krzemieniec Marian Kuczakowski Huta Stożecka Jan Antonina Pendyk Teodor Jamnicki, Maria Gontowska 426-1-75 20V-21R 77 T 29 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F9C7?i=28&cat=834008
3 9 1882 Krzywin Edward Tomczakowski Chorowica Franciszek Zofia Galicka Józef Bober i Petronela Tomczakowska ż. Ignacego 17-2-71 121V-122R 22 Ch 134-135 DM
4 10 1882 Krzywin Karol Tomczakowski Chorowica Leon Elżbieta Orlińska Paweł Polkiewicz i Tekla Tomczakowska ż. Jana 17-2-71 121V-122R 24 Ch 134-135 DM 0
13 3 1883 Krzywin Wincenty Tomczakowski Chorowica Ksawery Józefa Wiszniewska Mikołaj Tomczakowski i Marianna Tomczakowska ż. Jana 17-2-71 137V-138R 11 Ch 162-163 DM
15 3 1883 Krzywin Klementyna Choina Chorowica Stanisław Ludwika Wiszniewska Mikołaj Tomczakowski i Marcelina Sadowska ż. Feliksa 17-2-71 137V-138R 12 Ch 162-163 DM
12 9 1883 Krzywin Władysław Tomczakowski Chorowica Piotr Waleria Markowska Franciszek Tomczakowski i Ludwika Choina ż. Stanisława 17-2-71 140V-141R 27 Ch 168-169 DM
10 11 1883 Krzywin Stanisław Orliński Chorowica Stanisław Katarzyna Opatowska Jan Tomczakowski i Ludwika Choina ż. Stanisława 17-2-71 142V-143R 33 Ch 172-173 DM
25 11 1883 Krzywin Józefa Sadowska Chorowica Feliks Antonina Rybicka Franciszek Tomczakowski i Eufrozyna Zasławska ż. Marcina 17-2-71 142V-143R 35 Ch 172-173 DM
4 12 1883 Krzywin Cezary Tomczakowski Chorowica Antoni Karolina Polkiewicz Mateusz Polkiewicz i Franciszka Tomczakowska ż. Mikołaja 17-2-71 143V-144R 38 Ch 174-175 DM
21 2 1886 Szumbar Seweryn Kończakowski Piszczatyńce Marcin Kamila Porańska Franciszek Leszczynowicz, Teofila Mrozowska z. Mikołaja 627 121-122 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0071.htm
18 8 1888 Radziwiłłów Stanisław Tuszakowski Radzwiłłów Ludwik Aniela Lepczowska 0.1-81A 55V-56R 26 T
10 1 1888 Katerburg Mieczysław Konczakowski Piszczatyńce Marcin Kamila Po...ńska 204 101-102 1
19 11 1888 Radziwiłłów Kazimierz Tuszakowski Radzwiłłów Jan Aleksandra Pawelska 0.1-81A 60V-61R 45 T
24 1 1889 Barysz Piotr Rajczakowski Barysz 63 Michał Apolonia Kunecka 1635L 1 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201635/pages/PL_1_301_1635_0001.htm
8 3 1891 Radziwiłłów Antoni Tuszakowski Budki Michał Anna Orłowska Aleksander Bakalenko, Ludwika Tuszakowska 0.1-81 G 49 V-50 R 16 T
28 2 1892 Krzemieniec Bronisław Koczakowski Hucisko Stożeckie Józef Antonina Bereżecka 0.1-81D 4V-5R 14 T
16 6 1892 Radziwiłłów Jan Maliszewski Baranie Walenty Anastazja Pawelska Jan Tuszakowski, Teresa Ejsmont 0.1-81D 50 V-51 R 32 T
28 3 1896 Radziwiłłów Helena Domarecka Buhajówka Stefan Katarzyna Ejsmont Teodor Tuszakowski, Ludwika Tuszakowska 1-81 K 51 V-52 R 13 T 0
23 10 1896 Radziwiłłów Joanna Tuszakowska Radziwiłłów Stefan Anastazja Stramska Józef Tuszakowski, Anna Barabasz 1-81 K 58 V-59 R 43 T 0
21 9 1901 Krzemieniec Tomasz Koczakowski Baszkowce Erazm Ludwika Brojak 19 V-20 R 76 0
12 3 1901 Radziwiłłów Grzegorz Tuszakowski Lewiatyn Stefan Anastazja Stramska 134 V-135 R 10 0
11 8 1902 Radziwiłłów Kajetan Tuszakowski Radziwiłłów Jan Aleksandra Pawelska 7 V-8 R 27 0
1 6 1902 Szumsk Jakub Konczakowski Bołożówka Marcin Kamila Porańska 01-236 251V-252R 103 T
30 5 1902 Fastów Teodozja Jakubik Fastów Antoni Aniela Święcicka Jan Konczakowski, Kamila Dubiecka wdowa 1268-1-50 158V-159R 29 CDIAK 167 KM, DW
7 9 1903 Horochów Stanisław Dyszczakowski Boroczyce Feliks Paulina Trębaczewska 961 19 70 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0022.htm
22 5 1903 Żytomierz Stanisław Uszakowski Żytomierz Wojciech Julia Borysiewicz Hieronim Kulczycki, Michalina Kulczycka panna 178-3-171 130V-131R 205 Ż 257 DW
11 9 1904 Krzemieniec Stanisław Kuczakowski Hucisko Stożeckie Piotr Maria Jastrzębska 69 0
14 10 1906 Horochów Bronisław Dyszczakowski Haliczany Feliks Pelagia Trębaczewska 992 19 88 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0023.htm
15 12 1908 Radziwiłłów Feliks Kowalczuk Drańcza Józef Domicela Molińska Feliks Tuszakowski, Anna Małecka 1-97 73 V-74 R 55 T 0
17 6 1913 Horochów Walenty Dyszczakowski Haliczany Feliks Apolonia Trębaczewska 1045 17 61 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0018.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
1 6 1784 Kołomyja Bazyli Kozakowski Piadyki (unita) 28 Helena Paplińska Piadyki 27w 564L 1a http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20564/pages/PL_1_301_564_0002.htm
9 8 1825 Krzemieniec Stanisław Usiatyński Huta Stożecka 22 Teresa Bańkowska Huta Stożecka 27W Kazimierz Zieliński, Wojciech Koczakowski 300 58 - 59 37 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0030.htm
15 6 1827 Wiszenki Hipolit Mytkerman Wiszenki 24 Franciszek Konstancja Klimaszewska Tekla Korzeniowska Wiszenki 18 Wincenty Aniela Turzańska Stanisław Kotelnicki, Józefa Olechnowicz, Feliks Koszakowski, ks. Stef 813 95a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0095.htm
18 11 1828 Gródek Andrzej Puszka Gródek 20 Grzegorz Tekla Wojtowicz Antonina Rudnicka Gródek 14 Ignacy Ewa Perec Kokowski Sebastian Szakowski Szczepan 59 JZ
29 11 1828 Annopol Klemens Obrycki Krasnosiółka 37 Wojciech Anna Budziszewska Marianna Hulewicz Krasnosiółka 40 Nikodem Elżbieta Trzebuchowska Ur. J. Maszakowski, Wyszpolski, Ignacy Chilewski 171-1-1 138V 11 R Mg 7029
3 6 1829 Ostróg Antoni Kowalski 40 Wawrzyniec Agnieszka Marianna Agnieszka Hormańska 20 Marianna Kobielska Jan Dyszakowski, .... 171-1-2 17V 10 R 7197 MZ
27 8 1831 Ostróg Maciej Kurowski Ostróg 78w Tekla Buczyńska Ostróg 25 Józef Elżbieta Dułkowska ...Skibiński, Bazyli Zaleski, Jan Dyczakowski 1-171-4 16R 9 R 7799 MZ
14 8 1832 Szumsk Michał Paparowski par. Krzemieniec 28 Łukasz Katarzyna Roztocka Honorata Hornicka z d. Jakuszewska Iłowica 30w Andrzej Marianna Stankiewicz Wojciech Kuczakowski, Jan Pawłowicz 245-1-6 405R 26 R RK
22 1 1833 Krzemieniec Mikołaj Sinkowski Szepetyn 36k Marcyn Franciszka Zuzanna Paszkiewicz Szepetyn 20 Józef Julianna Wojciech Kuczakowski i Bazyli Sinkowski 01-5 86V 3 T 816 DM
4 2 1834 Krzemieniec Józef Piątkowski Lisznia 25 Leon Anna Ząbkowska Eufrozyna Szlachetko Lisznia 20 Antoni Teodozja Wilczyńska Wojciech Kuczakowski i Leon Kwiatkowski 01-5 97R 3 T 826 DM
17 5 1836 Radziwiłłów Adam Duszakowski Radziwiłłów 29 Tadeusz Anna Matyaszczuk Katarzyna Lemieszczuk Radziwiłłów 16 Aleksander Urszula Kapeluch 822 216 2 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0224.htm
22 1 1839 Radziwiłłów Antoni Duszakowski Radziwiłłów 22 Tomasz Ewa Sołoniecka Anastazja Kozłowska Radziwiłłów 22 Mikołaj Marianna Sronczynska 825 224 1 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0232.htm
5 11 1839 Krzemieniec Jan Nurczakowski Krzemieniec 23 Józef Marianna Anna Biędzińska Bonówka 19 Wincenty Dorota Maksym Gurnik i Tomasz Biędziński 01-13 31R 19 DM 308 T
25 5 1843 Radziwiłłów Franciszek Tuszakowski Radziwiłłów 23 Tadeusz Anna Matyaszczuk Franciszka Mileszkiewicz Radziwiłłów 21 Bazyli Anna 829 81 1 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0091.htm
13 2 1843 Międzyrzec Franciszek Korczakowski Duliby 25 Stefan Anna Joanna Kościuszkiewicz Duliby 18 Grzegorz Bogumiła Gostyńska 882 235 R 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0236.htm
21 2 1843 Krzemieniec Jan Kuczakowski Stożek 20 Wojciech Katarzyna Jakuszewska Ewa Cichońska Marcelówka 20 Piotr Katarzyna Krawczyńska Feliks Mińkowski i Grzegorz Sleszyński 426-1-16 23V 8 T 460 DM
15 5 1844 Radziwiłłów Antoni Tuszakowski Niemierów 24 Jan Klara Sakowska Katarzyna Mączakowska Niemierów 23 Łukasz Agnieszka 830 219 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0223.htm
12 11 1844 Radziwiłłów Piotr Tuszakowski Radziwiłłów 21 Tadeusz Anna Matyaszczuk Marianna Kopat Radziwiłłów 19 Jan Salomea Majerowicz 830 221 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0225.htm
9 6 1846 Żytomierz Wincenty Szpaliński Żytomierz 39 Bartłomiej Marianna Bejzer Rozalia Supikowa zd.Stanisławska Żytomierz 40w Kajetan Anna Zabrzycka Michał Jasiński , Dominik Kozakowski 178 3 14 63 45 Ż Ni
15 2 1848 Młynów Piotr Zarzycki par. Targowica 24w Józef Tekla Jóżefa Styczyńska par. Młynów 20 Józef Regina Józef Gołążowski, Aleksander Podgórski, Jan Tuszakowski 834 249V/486 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0252.htm
10 10 1849 Krzemieniec Łukasz Krawczyński Marcelówna 26 Jan Julianna Syngajewska Marianna Babierzecka Marcelówna 23 Ignacy Katarzyna Jan Kuczakowski, Stefan Syngajewski 01-23 45R 18 T DM
19 5 1852 Radziwiłłów Michał Tuszakowski Radziwiłłów 23 Tadeusz Anna Maciaszczuk Agnieszka Witkowska Drańcza 19 Stanisław Eudokia Kowalczuk 836 374 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0199.htm
3 6 1856 Krzemieniec Jan Korczakowski Krzemieniec 24 Stefan Marianna Helena Łączewska Krzemieniec 20 Antoni Tekla Łopuszyńska 0.1-28 38V 5 T
30 6 1857 Krzemieniec Ignacy Burkowski Lisznia 28 Stanisław Salomea Zielińska Anna Hornicka Hota Stożecka 20 Józef Marianna Jakuszewska Wawrzyniec Rudkowski, Wojciech Kuczakowski 0.1-29 39R 8 T
8 10 1861 Krzemieniec Józef Stokowski Wesołówka 25 Władyslaw Magdalena Wiszniowska Petronela Chropowicka Lisznia 18 Karol Zuzanna Kuczakowska szl. Wincenty Wesołowski, 1-dw. Jan Kuczakowski 0.1-34 43V 21 T
8 5 1862 Beresteczko Julian Wojciechowski Haliczany 32 Mikołaj Marianna Krajewska Rozalia z Dyszczakowskich Wojciechowska Haliczany 22 Kajetan Magdalena Gutańska 23 2 1
30 9 1862 Krzemieniec Kazimierz Rudykow Krzemieniec 30 Józef Maria Ludwika Jędrzejewska Krzemieniec 17 Józef Eufrozyna Abraam Sysenko, Grzegorz Mazurkiewicz, Jan Konczakowski 0.1-35 42R 20 T
13 5 1862 Tuczyn Franciszek Majewski Szubków par. Horyńgród 23 Józef Salomea Ziembicka Teodora Wieleżyńska [Wyleżyńska] Tuczyn 23 Ignacy Marianna Nowosielecka Jan Korczakowski, Józef Wysocki 887 34 5 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0018.htm
29 7 1862 Tuczyn Jan Korczakowski Tuczyn 29w Stefan Anna Lisiakiewicz Anna z d. Wabiszczewska Krauze Tuczyn 26w Franciszek Franciszka Radzicka Grzegorz Stadnicki, Wojciech Popławski, Władysław Ławiński 887 35 6 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0018.htm
6 10 1863 Krzemieniec Mikołaj Stankiewicz Huta Stożecka 20 Piotr Marianna Kozłowska Konstancja Soroczyńska Stożek 18 Maciej Antonina 1-dw. Antoni Kuczakowski, miesz. Feliks Kozłowski 0.1-36 48R 6 T
9 2 1864 Tuczyn Marcin Wabiszczewicz 24 Franciszek Franciszka Radzicka Michalina Makowska 17 Karol Antonina Bogucka Jan Korczakowski, Rafał Walczycki, Mikołaj i Dominik Boguccy 1045-2-200 18R 2 CDIAK 343 DM
26 8 1864 Tuczyn Jan Jucewicz Tuczyn 38w Jan Agnieszka Nicewicz Zofia Siedlecka Tuczyn 28 Józef Konstancja Duczyńska Grzegorz Stadnicki, Jan Korczakowski, Franciszek Wabiszczewicz 1045-2-200 20R 6 CDIAK 345 DM
20 11 1866 Krzemieniec Jan Korczakowski Krzemieniec 30w Stefan Marianna Soroczyńska Paulina Korzeniowska Krzemieniec 17 Stanisław Wiktoria Pikulska 426-1-39 31V 17 T 277 DW
29 1 1867 Krzemieniec Wojciech Kuczakowski Lisznia 64w Feliks Marianna Usiatyńska Teodozja Bondruk z Wasilkowskich Lisznia 42w Andrzej Anna Wojnarzewska 426-1-41 28R-V 3 T 490
14 5 1867 Radziwiłłów Józef Ejsmont Sarnowa 22 Walenty Agnieszka Sakowska Franciszka Pawelska Sarnowa 18 Antoni Anna Warchaluk Michał Tuszakowski, Piotr Ejsmont 426-1-41 67 V 2 T 531
25 1 1870 Szumsk Karol Stokowski Wesołówka, par. Krzemieniec 28 Piotr Katarzyna Danilewicz Franciszka Śliwińska Uhorsk 20 Grzegorz Maria Koczakowska Jan Koczakowski, Piotr Wiszniewski, Piotr Stokowski 1-53 34V-35R 5 T RK
15 10 1872 Radziwiłłów Józef Pawelski Buhajówka 21 Mikołaj Apolonia Tuszakowska Rozalia Zawadzka Chotyń 17 Jan Julia Ejsmont Adolf Ejsmont, Franciszek Tuszakowski 1-60 16 V-17 R 10 T 0
22 10 1872 Radziwiłłów Jan Sobczuk Leduchów 22 Piotr Marianna Tuszakowska Tekla Domaradzka Gaje 18 Grzegorz Katarzyna Małecka Piotr Ejsmont, Michał Tuszakowski 1-60 17 R-V 11 T 0
21 4 1874 Radziwiłłów Józef Tuszakowski Radziwiłłów 23 Franciszek Franciszka Maliszkiewicz Ludwika Sokołowska Radziwiłłów 22 Maciej Salomea 1-68 88R 2 T
25 10 1875 Radziwiłłów Józef Suchodolski Płaszowa, par. Beresteczko 22 Józef Katarzyna Wyszyńska Konstancja Maliszewska Baranie 20 Jan Maria Mączakowska chł. Michał Tuszakowski, Antoni Suchodolski 1-69 73R 8 T
6 11 1877 Szumsk Andrzej Sokulski Marcelina par. Krzemieniec 26 Paweł Jadwiga Ochocka Ewa Przewłocka Huta Antonowiecka 18 Stanisław Franciszka Oborska Jan Koczakowski, Franciszek Sawicki, Wincenty Przewłocki 1-229 47R 20 T DM 692
1 2 1881 Krzemieniec Jan Koczakowski Stożek 30 Antoni Apolonia Antonina Pendyk Marcelina 19 Józef Józefa Teodor Janicki, Jan Mamczarski 426-1-75 23V 1 T 32 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F986?i=31&cat=834008
7 6 1881 Bazalia Tomasz Ostrowski Kupiel par. Kupiel 20 Józef Tekla Jakubowska Paulina Wiszniowska Szmyrki 19 Jan Marianna Frankiewicz Wincenty Niemczakowski, Antoni Więckiewicz 17-1-8 235V 18 Ch 464 DM
24 10 1882 Radziwiłłów Paweł Orłowski Drańcza 19 Franciszek Zofia Wolatyńska Barbara Sobczuk Leduchów 18 Piotr Maria Tuszakowska Franciszek Mirecki, Jan Sobczuk, Franciszek Tuszakowski 1-76 43 R 4 T 0
31 10 1882 Krzywin Franciszek Hołubek Chorowica 28 Franciszek Elżbieta Walner Maria Walenty Chorowica 21 Jan Elżbieta Szafarz Józef Doler, Franciszek Adamek, Stanisław Tomczakowski 17-2-71 128R 8 Ch 146 DM
29 5 1883 Radziwiłłów Michał Maliszewski 23 Erazm Franciszka Purkiewicz Antonina Pawelska Buhajówka 21 Mikołaj Apolonia Tuszakowska Piotr Ejsmont, Michał Tuszakowski, Filip Maliszewski 1-77 63 V 9 T
27 10 1885 Radziwiłłów Andrzej Hrycajuk Drańcza 22 Jan Aleksandra Kowalczuk Marianna Kowalczuk Drańcza 18 Stefan Anna Orłowska Franciszek Orłowski, Franciszek Tuszakowski, Tomasz Orłowski 1-79 61 R 8 T 0
14 2 1888 Horochów Ludwik Duszakowski Radziwiłłów 22 Piotr Katarzyna Franc Aniela Łaszczewska par. Horochów 22 Stanisław Anna Ajzler 124 55 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20124/pages/PL_1_436_124_0029.htm
14 2 1888 Horochów Jan Dyszczakowski Boroczyce 21 Józef Kasylda Wójcicka Marianna Wasironowska Drużkopol 19 Michał Anna Strutyńska 124 55 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20124/pages/PL_1_436_124_0029.htm
6 11 1888 Radziwiłłów Marcin Sobczuk Leduchów 26 Jan Maria Antoszczuk Teodozja Borowa Gaje 18 Bazyli Magdalena Strawińska Jan Sobczuk, Franciszek Tuszakowski 0.1-81A 65R 8 T
18 11 1890 Katerburg Józef Konczakowski Piszczatyńce 18 Stefan Teofila Leszczynowicz Sabina Bolichowska Rybcza 19 Gabriel Pawlina Piotrowska 204 63 6
11 2 1890 Krzemieniec Józef Łopuszański Waśkowce, par. Szumsk 48w Wojciech Tekla Korzeniowska Joanna z Konczakowskich Wojtaszewska Hucisko Stożeckie 34 Antoni Apolonia Mińkowska 0.1-81W 28V 10 T
17 2 1890 Radziwiłłów Michał Tuszakowski Radziwiłłów 65 Tadeusz Anna Polakowa Anna Magarewicz Budy 28 Jan Marianna Paszkowa 0.1-81W 56V 2 T
24 2 1891 Krzemieniec Józef Koczakowski Hucisko Stożeckie 25 Antoni Apolonia Mińkowska Antonina Bereżecka par. Krzemieniec 22 Mikołaj Józefa Buszyńska 0.1-81G 30R 8 T
15 5 1893 Luboml Józef Jasiński Ziemlica 22 Franciszek Benedykta Gruszczyńska Józefa Budena? Ziemlica 21 Mikołaj Urszula Tatysiuk Wojciech Gruszczyński, Michał Maszakowski? 336 105 31 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0054.htm
30 10 1894 Radziwiłłów Franciszek Małecki Drańcza 24 Paweł Anna Kowalczuk Anna Kowalczuk Drańcza 22 Mateusz Maria Tuszakowska Józef Tuszakowski, Piotr Mirecki, Jan Małecki 1-81 Z 54 R 8 DW
9 2 1897 Tbilisi Jan Bartyzel kielecka gub. 36 Jakub Marianna Lipowicz Teresa Rejch terskie woj. (luteranka) 24 Karol Emma Libich Jakub Zieliński, Józef Warzakowski 80 6 Tb
9 2 1903 Radziwiłłów Stefan Tuszakowski Radziwiłłów 26 Adam Katarzyna Malecka Anna Chmilewska Radziwiłłów 18 Aleksander Franciszka Gadziewicz 119 V 1
20 1 1908 Ołyka Marcin Wąsowicz Romanów 52w Julian Ewa Kamińska Antonina z Lizakowskich Sokołowska Ołyka 29 Antoni Marianna Kupicz 1019 622 2 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0330.htm
13 6 1910 Starokonstantynów Piotr Korczakowski Motrunki 28 Wojciech Maria Bilecka Stanisława Jasińska Skowródki 17 Aleksander Franciszka Stefańska Józef Pikulicki, Justyn Żółkiewski 17-2-88 147V 30 Ch 294 DM
29 1 1911 Torczyn Adam Sioma Okorsk Duży 37 Feliks Agata Lipowska Julia Rychlińska Okorsk Duży 20 Leopold Ewelina Wężyk Witold Kadłubiski podpułkownik, Stanisław Kozakowski sztabskapitan, Michał Tchorzewski 1026 37V 2 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201026/pages/1_436_0_0_1026_0023.htm
5 11 1917 Jampol Leon Konczakowski Domicela Wiatrowska 01-233 208 dopisek
19 3 1920 Berezne Zbigniew Mereszczakowski Adam Aniela Symkowicz Maria Kalberling Gotfryd Anna Zielińska Marian Biernaczek, Wincenty Pietrzyk Antoni Klepadło. Indult z 8.3.1920r. Nr 411 740-4-11 111R 22 R AS
3 2 1923 Radziwiłłów Walenty Tuszakowski Jan Aleksandra Pawelska Maria Warfoluk Jakub Urszula Maliszewska Stefan Tuszakowski, Franciszek Janowski 1-119 60 R 3 T
31 1 1926 Szumsk Jan Konczakowski Maria Wesołowska Majdan Antonowiecki 19 Antoni Anna Adaszyńska 01-236 12V-13R 58 T dopisek
18 4 1927 Kowel Jakub Konczakowski Bołożówka 25 Marcin Kamila Porańska Janina Szymańska 01-236 251V-252R 103 T dopisek
20 5 1928 Radziwiłłów Jan Stefański Klemans Katarzyna Zauch Anna Tuszakowska Wawrzyniec Eufrozyna Soroczyńska Kazimierz Tuszakowski, Antoni Stefański 1-119 176 R 6 T 0
15 11 1932 Horochów Bronisław Dyszczakowski Haliczany 26 Feliks Pelagia Trębaczewska Stanisława Drewnowska Boroczyce 17 Stanisław Franciszka Kruszyna 992 19 88 1066 9 30 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0023.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl