Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 468 wyników dla: Oborska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
25 4 1827 Szumsk Franciszka Oborska 4 Huta Szumska z reumatyzmu, ur., 245-1-1 403R 17 R RK
6 8 1827 Szumsk Julianna Oborska 43 Balarnia z kolki, ur., mąż Kasper Oborski, dzieci: Antoni, Franciszek, Kazimierz, Feliks, Karolina 245-1-1 405R 32 R RK
29 5 1828 Szumsk Apolonia Oborska 76 Hucisko Pikulskie wdowa, nie zostawiła po sobie żadnego potomstwa 245-1-2 408R 91 R RK
13 2 1829 Szumsk Anastazja Oborska 46 Hucisko Rozebrane ze słabości żołądka, z Listowskich, prac., mąż Józef, syn Franciszek, córki Apolonia i Emilia 245-1-3 402R 135 R
21 4 1830 Szumsk Katarzyna Oborska 10 Załuże rodz. Jakub i Franciszka zd. Tokarska 245-1-4 391V 250 R RK
14 6 1830 Szumsk Adam Nowakowski 4/52 rodz. Wojciech i Magdalena zd. Oborska 245-1-4 393R 262 R RK
25 3 1832 Szumsk Marianna Iwańska 1 Hucisko Surażskie z koru, pr., rodz. Anastazy i Marianna zd. Oborska 245-1-6 413V 40 R RK
2 3 1833 Szumsk Mikołaj Jasiński 4 Załuże z kaszlu, pr., rodz. Wojciech i Rozalia zd. Oborska 245-1-7 398V 20 R RK
2 9 1834 Ostróg Jan Adaszyński 8 Hurby z gorączki, syn Józefa i Marianny zd Oborska 171-1-7 38R 65 R MZ 8715
10 7 1835 Ostróg Antonina Oborska 5 Hurby z gorączki, corka Tomasza i Rozalii zd Kowalska 171-1-8 38V 60 R
28 3 1836 Szumsk Maciej Hornicki 46 Huta Szumska z gorączki, pr., żona Marianna zd. Oborska, dzieci: Jan, Wojciech, Kazimierz, Marianna 245-1-10 478R 20 R RK
1 8 1836 Szumsk Marianna Oborska 2/12 Hucisko Pikulskie z konwulsji, ur., rodz. Ignacy i Ewa zd. Rutkowska 245-1-10 481V 39 R RK
2 8 1836 Szumsk Karolina Oborska 8 Balarnia z puchliny, ur., rodz. Kasper i Julianna 245-1-10 481V 40 R RK
12 9 1836 Szumsk Zuzannna Oborska 1 Balarnia z suchot, ur., rodz. Antoni i Aniela 245-1-10 482V 47 R RK
7 1 1837 Szumsk Piotr Janicki 1 Hucisko Rozebrana z ospy, pr., rodz. Anastazy i Marianna zd. Oborska 245-1-11 492R 3 R RK
1 2 1837 Szumsk Paweł Kowalewski 2 Majdan Dubieński z wrzodu, pr., rodz. Wojciech i Magdalena zd. Oborska 245-1-11 493V 15 R RK
16 2 1837 Ostróg Aleksandra Oborska 18 Sujmy mąż Wojciech, córka Marianna 171-1-10 34V 16 R DM
19 4 1842 Szumsk Franciszka Oborska 1,5 Huta Szumska c. ur. Antoniego i Klary z Jastrzębskich 873 605 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0314.htm
6 9 1843 Szumsk Marianna Oborska 70 Załuże z Temniuków, mąż Antoni, syn Michał, córka Klara 874 772 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0392.htm
13 4 1845 Szumsk Tekla Oborska 2 Hucisko Piekulskie c. Ignacego i Domicelli z Mińkowskich 876 669 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0358.htm
20 12 1845 Szumsk Ewa Oborska 25 Huta Piaseczna z Popławskich, mąż Wojciech, córka Marianna 876 680 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0363.htm
22 2 1846 Szumsk Magdalena Oborska 80 Hucisko Surażskie z Hornickich, jednodworka, wdowa po Kacprze, syn Antoni, córki Zosia i Paulina 877 878 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0454.htm
16 2 1858 Ołyka Teresa Oborska 0,5 Ołyka c. NN i Kunegundy 482 52-53 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20482/pages/PL_1_436_482_0028.htm
7 6 1861 Krzemieniec Anna Oborska 4,5 Folwarki Wielkie c. NN i 1-dw. Honoraty wdowy 0.1-34 65V 60 T
10 1 1862 Ołyka Marcin Błażejewski 80 Borbin żona Agnieszka Oborska, bez potomstwa 485 46 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20485/pages/PL_1_436_485_0025.htm
3 3 1863 Szumsk Anna Oborska 30 Antonowce panna, dzieci: Daniel, Marianna 245-1-21 219R 17 R RK
5 10 1863 Szumsk Wiktoria Jasińska 1/2 Załuże rodz. Józef i Emilia zd. Oborska 245-1-21 224R 47 R RK
10 1 1864 Szumsk Marianna Oborska 34 Hucisko Horodyskie zd. Moguszyńska, mąż Jan Oborski, dzieci: Wincenty, Józef, Joanna, Dorota 245-1-21 199V 5 R RK
27 8 1872 Szumsk Marianna Oborska 45 Załuże z cholery, z Listowskich, mąż Michał, syn Piotr, córki Katarzyna, Domicela i Prakseda 01-226 60R 99 T DM 377
6 11 1874 Szumsk Ewa Oborska 1 Marynki ospa, c. chł. Piotra i Pauliny Mo 1-227 69R 102 T DM 574
29 1 1876 Szumsk Brygida Oborska 70 Kąty chłopka, mąż Kazimierz, synowie Ignacy, Antoni, Mikołaj, c. Marianna 1-228 49R 6 T DM 631
5 4 1876 Szumsk Teresa Oborska 1 Załuże c. chł. Piotra i Pauliny Mokusińskiej 1-228 52V 26 T DM 635
21 7 1876 Szumsk Klara Oborska 65 Stara Huta mąż Antoni, synowie Stanisław, Franciszek, Wojciech i Julian, c. Anna 1-228 54R 36 T DM 636
30 10 1877 Szumsk Ludwika Oborska 35 Załuże z tyfusu, mąż Jan, syn Piotr i Paweł, córki Marianna i Urszula 1-229 59V 49 T DM 706
5 1 1881 Kuniów Joanna Oborska 4 Zakoty c. Ignacego i Marianny z Dzwonkowskich 178-3-78 658V 3 Ż DM
1 10 1882 Szumsk Józefa Oborska 4 Kamienna Góra c. ch Michała i Adolfiny 1-232 374R 64 T
27 11 1882 Szumsk Agnieszka Mokusińska 60 Litowiska chł., wdowa po Mikołaju, synowie Jan, Antoni i Józef, córki Paulina Oborska i Marianna 1-232 377V 85 T
16 1 1885 Ołyka Anastazja Oborska 77 Ołyka stanu wolnego 506 77 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0040.htm
6 1 1885 Szumsk Marcelina Oborska 2/52 Stara Huta c. chł. Juliana i Pauliny 01-232 211V 2 T
13 10 1885 Szumsk Franciszka Oborska 7 Majdan Dubieński c. chł. Mikołaja i Petroneli Soczyńskiej 01-232 223R 93 T
21 10 1885 Szumsk Petronela Oborska 25 Majdan Dubieński z Suczyńskich, chł., mąż Mikołaj, dzieci Adolf, Jan i Marianna 01-232 224R 100 T
16 12 1885 Szumsk Wojciech Łopuszański 88 Waśkowce b. 1-dw., wdowiec, Dzieci: Mieczysław, Józef, Leon, Adelfina Oborska i Tekla Trojanowska 01-232 226R 113 T
16 1 1886 Szumsk Anna Oborska 100 Huta Antonowiecka chł., wdowa, syn z 1-go małż. Wawrzyniec Rutkowski, z 2-go córka Franciszka Przewłocka 01-232 272V 4 T
8 3 1886 Szumsk Karolina Oborska 2/52 Załuże c. chł. Piotra i Pauliny 01-232 276V 32 T
14 11 1886 Szumsk Celestyna Oborska 5/52 Wilja c. chł. Ignacego i Marianny z Dzwonkowskich 01-232 285R 87 T
17 2 1887 Szumsk Ewelina Oborska 3 Kamienna Góra c. chł. Michała i Adeli 01-232 149R 9 T
15 2 1890 Szumsk Antoni Janicki 78 Rudnia chł., wdowiec, córki Karolina Oborska i Marcelina Grzybowska 01-233 164V 20 T
8 2 1891 Szumsk Petronela Oborska 1,5 Rudnia Antonowiecka c. chł. Jakuba i Józefy z Sawickich 01-233 67R 12 T
13 2 1891 Szumsk Katarzyna Oborska 2 Załuże c. chł. Piotra i Pauliny z Mokosińskich 01-233 67V 15 T
17 8 1894 Szumsk Alojza Oborska 0,5 Hucisko Horodyskie c. chł. Franciszka i Katarzyny z Górskich 01-233 345R 92 T
21 10 1894 Szumsk Wiktoria Oborska 3 Załuże c. chł. Piotra i Pauliny z Mukosińskich 01-233 348R 118 T
26 10 1895 Szumsk Franciszka Oborska 52 Stara Huta z Paszkowskich, chł., mąż Franciszek, synowie Antoni, Tomasz, Józef, Karol, Ksawery, Stanisław, Jan i Piotr, córki Adela i Kamila 01-233 258V 75 T
10 7 1898 Szumsk Antonina Oborska 25 Kąty z Jasińskich, chł., mąż Antoni, córki Józefa i Stanisława 01-234 90R 57 T
21 3 1899 Szumsk Klara Oborska 86 Kamienna Góra z Lewickich, chł., mąż Kazimierz, synowie Jakub, Antoni i Jan, córki Katarzyna i Tekla, synowie Marceli i Piotr Soczyńscy 01-235 68V 20 T
9 12 1899 Szumsk Kamila Oborska 4 Stara Huta c. chł. Wojciecha i Joanny z Orłowskich 01-235 78V 78 T
8 7 1902 Szumsk Aniela Oborska 3/12 Stara Huta c. Juliana i Pauliny z Telickich 0.1-236 323R 63 T
25 7 1902 Szumsk Anna Oborska 0,5 Kąty c. chł. Antoniego i Marii z Leszczyńskich 0.1-236 324V 72 T
30 11 1902 Szumsk Maria Mokosińska 52 Litowiska z d. Oborska, chł., mąż Jan, 0.1-236 330V 107 T
29 10 1904 Szumsk Katarzyna Oborska 40 Majdan Dubieński chł., panna 0.1-238 74V 105 T
31 3 1905 Szumsk Maria Oborska 14 Hucisko Pikulskie c. Adolfa, chł. 01-236 213R 69 T
1 12 1906 Szumsk Maria Oborska 30 Kąty z Jasińskich, chł., mąż Antoni, syn Jan, córki Stanisława i Józefa 01-236 155R 86 T
30 9 1915 Kijów, św. Aleksandr Kamila Kosińska 68 Kijów z domu Długoborska, wdowa po Kazimierzu Iwanowiczu, ojciec: Michał 312/1/129 166V 268 m.K. JM1
11 12 1938 Krzemieniec Antonina Oborska 46 Krzemieniec z Starczewskich, c. Karola i Józefy z Wójcickich, mieszkanka Wołkowyj, gm. Tesłuhów, mąż Feliks, dzieci: Emilia i Anna 57 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
23 1 1801 Ostróg Agnieszka Zarzycka Swiate Jakub Eudoksja Jan Janicki, ? Oborska 297-1-136 1 Ł SK
2 1 1827 Szumsk Bazyli Wereszczyński Iserna Józef Dorota Oborska Jan Wereszczyński, Marianna Wereszczyńska panna 245-1-1 373R 3 R RK
11 1 1827 Szumsk Rozalia Adaszyńska Huta Szumska Tomasz Marianna Antoni Białobrzycki, Rozalia Oborska, Tomasz Oborski, Marianna Jankowska 245-1-1 374R 8 R RK
12 1 1827 Szumsk Karolina Oborska Balarnia Kasper Julianna Kwiatkowska Wawrzyniec Wereszczyński, Apolonia wdowa po Antonim Wereszczyńskim, Tomasz Adaszyński, Marianna Skrz 245-1-1 374R 9 R RK
5 2 1827 Szumsk Wincenty Oborski Hucisko Złamane Maciej Anna Sińkowska Ludwik Domański, Ewa Oborska ż. Jana, Jan Oborski, Katarzyna Domańska ż. Feliksa 245-1-1 375R 15 R RK
21 2 1827 Szumsk Maciej Wereszczyński Hurby Wawrzyniec Helena Stanisław Maćkiewicz, Apolonia Oborska ż. Antoniego, Florian Czernietewicz, Wiktoria Przewłocka ż. B 245-1-1 376R 21 R RK
22 5 1827 Szumsk Apolinary Zaremba Zaręba Balarnia Wojciech Franciszka Wincenty Paszkowski, Apolonia Oborska ż. Antoniego 245-1-1 379V 41 R RK
1 9 1827 Szumsk Rozalia Jakuszewska Majdan Dubieński Andrzej Magdalena Krzewska Tomasz Adaszyński, Apolonia Oborska, Franciszek Wereszczyński, Eufrozyna Adaszyńska 245-1-1 383V 66 R RK
2 2 1828 Szumsk Rozalia Michałowska Huta Szumska Jakub Marianna Śliwińska Antoni Kolman, Marianna Adaszyńska ż. Wojciecha, Wincenty Adaszyński, Rozalia Oborska ż. Tomasza 245-1-2 387V 122 R RK
28 4 1828 Szumsk Franciszka Oborska Hucisko Pikulskie Józef Anastazja Śliwińska Jan Oborski, Marianna Głowacka ż. Ignacego 245-1-2 389V 144 R RK
14 7 1828 Szumsk Zofia Oborska Balarnia Kasper Magdalena Hornicka Antoni Krasicki, Regina Wereszczyńska wdowa, Franciszek Oborski, Franciszka Zaremba ż. Wojciecha 245-1-2 391R 167 R RK
12 8 1828 Szumsk Marianna Oborska Huta Szumska Tomasz Rozalia Kowalska Józef Hornicki, Rozalia Smolińska ż. Andrzeja, Szymon Oborski, Zofia Kalinowska ż. Adama 245-1-2 392R 177 R RK
23 9 1828 Szumsk Walerian Hornicki Huta Szumska Maciej Marianna Oborska Antoni Krasicki, Anna Iwaniuch, Franciszek Kamiński, Rozalia Kukurowska 245-1-2 393R 191 R RK
12 8 1829 Krzemieniec Jakub Jaworski Królewski Most Gaspar Agnieszka Jaruszewicz Maciej Łukaszewicz i Marianna Oborska ż. Pawła 01-3 98R 126 T 598 DM
18 2 1829 Ostróg Ludwika Listowska Nowomalin Paweł Agnieszka Oborska Dominik Dobrzański, Apolonia Krzemińska żona Tomasza, Michał Krzemiński, Katarzyna Jaromaczewska 171-1-2 4R 20 R MZ 718
28 2 1830 Szumsk Tekla Zaręba Balarnia Piotr Katarzyna Kamieńska Kamińska Michał Pawłowski, Apolonia Oborska ż. Antoniego 245-1-4 371V 401 R RK
18 5 1830 Szumsk Adam Nowakowski Majdan Dubieński Wojciech Magdalena Oborska Wojciech Zaręba, Rozalia Jakubowska ż. Stefana, Franciszek Gołembiowski, Jadwiga Zaręba ż. Wojciecha 245-1-4 374R 602 R RK
7 7 1830 Szumsk Marianna Iwanicka Hucisko Rozebrane Atanazy Marianna Oborska Maciej Oborski, Marianna Smulska wdowa, Grzegorz Bestrzylaniuk, Anna Zakrzewska ż. Marcina 245-1-4 375R 700 R RK
23 12 1830 Szumsk Józefa Adaszyńska Majdan Dubieński Mikołaj Marianna Oborska Ignacy Oborski, Magdalena Pakuszewska ż. Stefana 245-1-4 381V 1021 R RK
16 5 1831 Szumsk Ewa Antonina Oborska Hurby Tomasz Rozalia Kowalewska Marcin Zawadzki, Apolonia Jakuszewska 245-1-5 369V 23 R RK
9 8 1831 Szumsk Klara Zawadzka Majdan Dubieński Antoni Gertruda Oborska Ignacy Tomaszewski, Marianna Jarwin ż. Nikifora 245-1-5 371V 40 R RK
3 11 1831 Szumsk Jan Nowakowski Majdan Dubieński Wojciech Magdalena Oborska Ignacy Tomaszewski, Apolonia Oborska ż. Antoniego 245-1-5 373R 51 R RK
20 3 1832 Szumsk Paulina Oborska Balarnia Kasper Magdalena Hornicka Władysław Dobroczyński, Agnieszka Stechańska wdowa 245-1-6 390R 11 R RK
10 12 1832 Ostróg Hieronim Krasicki Hurby Michał Marianna Adaszyńska chrzest 20 grudnia 1832, Błażej Przewłocki, Rozalia Oborska 171-1-6 2R 8 R MZ
1 2 1833 Szumsk Agata Jasińska Załuże Wojciech Rozalia Oborska Roman Sybaluk, Magdalena Tomczuk ż. Kazimierza 245-1-7 378R 1 R RK
8 9 1834 Szumsk Anna Oborska Hucisko Szumskie Franciszek Tekla Mołnowska Stefan Lisowski, Marianna Malinowska panna 245-1-8 374V 45 R RK
21 10 1834 Szumsk Karolina Oborska Balarnia Tomasz Rozalia Kowalska Józef Kowalewski, Julianna Kowalewska ż. Wawrzyńca 245-1-8 375V 52 R RK
1 8 1836 Ołyka Kunegunda Oborska Ołyka NN Anastazja Oborska 822 282 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0292.htm
18 11 1836 Szumsk Salomea Oborska Hucisko Piaseczne Franciszek Tekla Sosnowska Tomasz Zieliński, Marianna Smoleńska ż. Feliksa 245-1-10 457R 65 R RK
22 11 1836 Szumsk Stanisław Oborski Balarnia Antoni Klara Jastrzębska Józef Wierzbicki, Marianna Oborska ż. Antoniego 245-1-10 458R 69 R RK
8 9 1836 Ostróg Marianna Oborska Sujmy Wojciech Aleksandra Tadajewska Jerzy Tomaszewski i Balbina Zajączkowska 171-1-9 16V 94 R DM
27 4 1837 Szumsk Jan Rogowski Huta Szumska Feliks Marianna Zielińska Antoni Oborski, Joanna Oborska ż. Franciszka 245-1-11 475R 27 R RK
9 4 1837 Szumsk Franciszek Wierzbicki Balarnia Antoni Rozalia Oborska Mikołaj Łukomski, Marianna Oborska ż. Antoniego 245-1-11 475V 28 R RK
14 6 1837 Szumsk Antonina Jakubowska Hucisko Surażskie Wojciech Magdalena Oborska Jan Fedorowicz, Frozyna Adaszyńska ż. Tomasza 245-1-11 478R 43 R RK
23 9 1837 Szumsk Tomasz Adaszyński Majdan Dubieński Mikołaj Marianna Adaszyńska Antoni Popławski, Anastazja Soczyńska ż. Karola, Jędrzej Wereszczyński, Marianna Oborska 245-1-11 481V 66 R RK
12 6 1837 Ostróg Antonina Oborska Hurby Tomasz Rozalia Kowalewska Jan Grzybowski i Marianna Adaszyńska 171-1-10 11V 63 R DM
11 2 1838 Szumsk Ludwika Zielińska Huta Piaseczna Józef Barbara Błażejewska Jędrzej Suprowicz, Marianna Oborska ż. Antoniego, Seweryn Ostrowski, Anna Dworzycka 245-1-12 276R 15 R RK
19 7 1839 Ołyka Prakseda Oborska Michałówka Anastazja Oborska 825 152 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0159.htm
2 3 1839 Ostróg Katarzyna Oborska Piwcze Józef Rozalia Piasecka 879 3 R 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0004.htm
4 5 1839 Ostróg Zofia Wierzbicka Halówka Antoni Rozalia Oborska Jan Gorski, maryanna Wierzbicka 879 6 V 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0008.htm
1 1 1840 Szumsk Stefan Mogusiński Litowiszcze Jan Elżbieta Oborska 871 468 2 0
16 4 1840 Szumsk Katarzyna Nowakowska Majdan Dubieński Wojciech Magdalena Oborska 871 477 36 0
3 10 1840 Szumsk Franciszka Oborska Huta Szumska Antoni Klara Jastrzębska 871 485 69 0
11 11 1840 Szumsk Maryanna Oborska Hucisko Piekulskie Ignacy Domicella Mińkowska 871 490 86 0
30 1 1841 Szumsk Franciszek Sopiński Obycz Wojciech Florianna Oborska 872 531 8
10 3 1841 Szumsk Marianna Oborska Huta Piaseczna Wojciech Ewa Popławska 872 533 16
2 9 1841 Ostróg Tekla Wierzbicka Hulowce Antoni Rozalia Oborska R 9 R 78 0
12 1 1842 Szumsk Felicjanna Oborska Załuże Michał Marianna Tomciuk 873 565 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0293.htm
22 1 1842 Szumsk Rozalia Oborska Hucisko Rozebrane Franciszek Tekla Malinowska 873 567 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0294.htm
4 10 1842 Szumsk Maryanna Oborska Majdan Dubieński Kazimierz Brygida Jakuszewska 873 583 74 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0302.htm
5 4 1843 Szumsk Antonina Oborska Hucisko Moszkowe Józef Katarzyna 874 725 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0368.htm
8 4 1843 Szumsk Tekla Oborska Hucisko Złamane Ignacy Domicela Mińkowska 874 726 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0368.htm
27 8 1843 Szumsk Kazimiera Kazimierska Majdan Dubieński Wojciech Magdalena Oborska 874 736 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0373.htm
6 11 1843 Szumsk Karolina Oborska Majdan Dubieński Franciszek Tekla Wiszniowska 874 744 90 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0377.htm
21 12 1843 Szumsk Katarzyna Sopińska Obycz Wojciech Florianna Oborska Teodor Sopiński, Marianna Zwierzyńska ż. Jędrzeja 874 748 104 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0379.htm
9 4 1844 Szumsk Leon Jasiński Załuze Wojciech Rozalia Oborska 875 662 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0347.htm
7 1 1844 Ołyka Jan Oborski Ołyka NN Anastazja Oborska 468 1 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20468/pages/PL_1_436_468_0001.htm
22 1 1844 Ostróg Aniela Wierzbicka Derewiańcze Antoni Rozalia Oborska Stanislaw Staniszewski, Helena Górska ż. Jędrzeja 883 3 R 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0004.htm
23 2 1846 Szumsk Jóżef Chruszczewski Kąty Feliks Apolonia Oborska 877 825 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0427.htm
22 2 1846 Szumsk Jóżefa Przewłocka Majdan Dubieński Stanisław Franciszka Oborska Mikołaj Rożański, Emilia Bożyńska ż. Józefa 877 825 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0427.htm
17 3 1846 Szumsk Jóżefa Oborska Majdan Dubieński Franciszek Tekla Wiszniowska Józef Bożyński, Anastazja Waszkowska z. Wincentego 877 826 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0428.htm
21 10 1846 Szumsk Marianna Zawadzka Majdan Dubieński Jan Tekla Stankiewicz Władysław Soczyński, Klara Oborska z. Franciszka 877 848 88 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0439.htm
20 12 1846 Szumsk Łucja Sopińska Obycz Wojciech Florentyna Oborska Ignacy Szwidziński, Marianna Oborska ż. Michała 877 853 103 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0441.htm
26 8 1846 Ptycza Rozalia Niedzwiecka Budy Pełczańskie Antoni Domicela Zalewska Franciszek Łuczyński, Anna Oborska 832 226R 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0235.htm
20 7 1846 Makarów Katarzyna Kulicka Huta Kodrzańska Eliasz Agnieszka Szaskawska Ochrzona z wody 20.07.1846, chrz.1.01.1847 as.Józef Targoński, Marianna Oborska 178-51-548 61R 14 Ż BS 123
23 6 1847 Horbulów Władysław Golczewski Słoboda Teklinów Benedykt Anastazja Skowrońska Teodor Sączewicz, Marianna Oborska, mężatka, chrz. 20.07.1847 178-51-548 105V 23 Ż BS 218
26 5 1847 Wiszewicze Marianna Syczewska Krymska Rudnia Bazyli Anna Goraj Andrzej Pawłowski, Marianna Oborska, chrz. 1.06.1847 178-51-548 96V 12 Ż BS 194
13 11 1847 Wiszewicze Elżbieta Oborska Białokrynica Andrzej Anna Kołos Aleksander Oborski, Katarzyna Świtelska, chrz. 14.11.1847 178-51-548 101V 34 Ż BS 202
4 12 1847 Rozważów Barbara Oborska Oliwa Bazyli Marianna Tuszyńska Walenty Pióro, Aleksandra Markiewicz, panna, chrz. 6.12.1847 178-51-548 126V 23 Ż BS 260
28 2 1852 Dubno Franciszka Przewłocka Obhów Stanisław Franciszka Oborska 836 60-61 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0032.htm
14 7 1853 Szumsk Jan Wereszczyński Hucisko Surażskie Jan Zofia Oborska 878 197-198 51 0
28 10 1853 Szumsk Szymon Jasiński Załuże Józef Emilia Oborska 878 217-218 90 0
11 12 1853 Szumsk Marianna Oborska Majdan Dubieński Jan Marcjanna Krasicka 878 223-224 101 0
15 10 1857 Ołyka Teresa Oborska Ołyka NN Kunegunda Oborska 481 36 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0019.htm
22 4 1860 Krupiec Klementyna Łabędzka Baranie Władysław Helena Oborska Stanisław Przędziński, Maria Szpaczyńska ż. Romana 841 83-84 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0045.htm
26 1 1861 Szumsk Adam Przewłocki Majdan Antonowiecki Stanisław Franciszka Oborska chł. Michał Sawicki, 1-dw, Anna Dąbrowska ż. Jana 245-1-17 173V-174R 20 R
20 6 1861 Szumsk Stanisław Wereszczyński Hucisko Surażskie Jan Zofia Oborska 245-1-17 180V-181R 48 R
18 7 1861 Szumsk Marianna Głowacka Hucisko Pikulskie Szymon Marcjanna Oborska 1-dw. Andrzej Oborski, żołn. Waleria Sopińska ż. Józefa 245-1-17 181V-182R 50 R
16 10 1861 Szumsk Karol Chruszczewski Kąty Feliks Apolonia Oborska 245-1-17 187V-188R 76 R
1 2 1863 Szumsk Marianna Wiszniowska Majdan Dubieński Józef Katarzyna Paszkowska Józef Burzyński, Klara Oborska ż. Kazimierza 245-1-21 176V-177R 12 R RK
25 2 1863 Szumsk Wiktoria Jasińska Zaleśce Józef Emilia Oborska Łukasz Kasiuba, Aleksandra Bróblewska ż. Michała 245-1-21 179V-180R 21 R RK
19 6 1863 Szumsk Julianna Przewłocka Majdan Antonowiecki Stanisław Franciszka Oborska Tomasz Ostrowski, Ludwika Ostrowska ż. Bazylego 245-1-21 186V-187R 54 R RK
1 11 1863 Szumsk Karol Głowacki Kąty Antoni Anastazja Oborek Oborska Jan Kucharski, Aniela Oleksiuk ż. Jakima 245-1-21 198V-199R 101 R RK
5 11 1863 Szumsk Paulina Wereszczyńska Hucisko Surażskie Jan Zofia Oborska Piotr Wereszczyński, Anastazja Orłowska ż. Jana 245-1-21 198V-199R 103 R RK
26 11 1863 Szumsk Katarzyna Oborska Majdan Dubieński Kazimierz Klara Lewicka Józef Wiśniewski, Emilia Burzyńska ż. Józefa 245-1-21 200V-201R 112 R RK
31 12 1869 Szumsk Karolina Kalinowska Huta Stara Antoni Franciszka Jarmolińska Jan Wereszczyński, Franciszka Oborska ż. Franciszka 1-53 1V-2R 5 T RK
17 12 1869 Szumsk Karol Jastrzębski Huta Stara Ignacy Domicella Bielińska Jan Białobrzycki, Franciszka Oborska ż. Jana 1-53 1V-2R 1 T RK
10 12 1870 Szumsk Adam Śliwiński Huta Surażska Józef Marianna Oborska Trofim Huk, Anna Piotrowska ż. Michała 1-53 29V-30R 127 T RK
14 11 1870 Szumsk Stanisław Sopiński Obycz Jan Agnieszka Wojda Michał Oborski, Katarzyna Oborska z. Piotra 1-53 26V-27R 111 T RK
21 10 1870 Szumsk Urszula Oborska Hucisko Horodyskie Jan Ludwika Tomczuk Jan Tomczuk, Anastazja Sawicka ż. Antoniego 1-53 23V-24R 99 T RK
13 7 1870 Szumsk Michalina Oborska Kąty Kazimierz Brygida Jakuszewska Stanisław Wiszniewski, Marianna Sikorska ż. Jana 1-53 17V-18R 66 T RK
29 5 1870 Szumsk Antonina Ostrowska Majdan Dubieński Jan Karolina Oborska Antoni Muchakiewicz żołnierz, Franciszka Przywłocka ż. Stanisława 1-53 13V-14R 50 T RK
19 3 1870 Szumsk Józefa Tomczuk Załuże Piotr Katarzyna Oborska Andrzej Listowski, Anna Supińska ż. Jana 1-53 7V-8R 35 T RK
18 2 1872 Szumsk Teresa Tomczuk Kąty Piotr Katarzyna Oborska 0.1-65 4V-5R 16 T
2 8 1872 Szumsk Antoni Jastrzębski Stara Huta Paweł Marcela Rutkowska Antoni Mądzelewski, Franciszka Oborska ż. Stanisława 0.1-65 17V-18R 68 T
3 2 1873 Brody Zofia Maria Hrycakiewicz Suchowola 1 Wincenty Paulina Oborska L
14 4 1873 Szumsk Mikołaj Ostrowski Majdan Antonowiecki Jan Karolina Oborska chrz. 15.04 Jan Przytomski, Ludwika Ostrowska ż. Wasyla 1-226 77V-78R 40 T DM 396
6 9 1873 Szumsk Maria Kulczycka Cyranka Karol Julia Mosiewicz chrz. 7.09 Hilary Unold, Franciszka Oborska 1-226 88V-89R 82 T DM 407
16 9 1873 Szumsk Ewa Oborska Załuże Piotr Paulina Bogusińska chrz. 17.09 Mikołaj Jasiński, Maria Siruk 1-226 90V-91R 89 T DM 409
24 10 1873 Szumsk Emilia Paszkowska Majdan Dubieński Wincenty Józefa Oborska chrz. 28.10 Michał Oborski, Tekla Ostrowska 1-226 95V-96R 110 T DM 414
13 1 1874 Szumsk Adela Dzwonkowska Hucisko Pikulskie Kazimierz Karolina Orłowska chrz. 15.01 Franciszek Listowski, Helena Oborska zamężna 1-227 3V-4R 9 T DM 508
26 2 1874 Szumsk Antoni Jastrzębski Stara Huta Ignacy Domicela Bilińska chrz. 5.03 Jan Białobrzycki, Franciszka Oborska zamężna 1-227 6V-7R 22 T DM 511
4 5 1874 Szumsk Domicela Kasiuba Załuże Jan Antonina Oborska chrz. 5.05 Jan Sopiński, Aniela Błaszczuk ż. Benedykta 1-227 12V-13R 48 T DM 517
3 7 1874 Szumsk Józef Jastrzębski Stara Huta Franciszek Anna Jarmolińska chrz. 7.07 Mikołaj Jastrzębski, Franciszka Oborska 1-227 16V-17R 61 T DM 521
21 7 1874 Szumsk Jakub Kucharski Szumsk Grzegorz Antonina Oborska chrz. 26.07 Cezary Falmicki, Paulina Baraniuk 1-227 18V-19R 70 T DM 523
17 8 1874 Szumsk Mikołaj Sinkowski Stara Huta Michał Urszula Oborska chrz. 25.08 Ignacy Jastrzębski, Aniela Supczyńska ż. Jana 1-227 18V-19R 72 T DM 523
21 9 1875 Grzymałów Rozalia Tęgoborska Zarubińce Tomasz Maria Bagińska Karol Horodecki, Katarzyna Bagińska 1677 22 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0012.htm
7 1 1876 Szumsk Lucyna Giżycka Kąty Józef Aniela Siruk chrz. 7.01 Benedykt Marciniuk, Paulina Oborska ż. Piotra 1-228 1V-2R 3 T DM 584
3 2 1876 Szumsk Paulina Jarmolińska Cyranka Stanisław Anna Oborska chrz. 8.02 Wojciech Oborski, Antonina Jastrzębska ż. Józefa 1-228 5V-6R 18 T DM 588
18 3 1876 Szumsk Tekla Ostrowska Majdan Antonowiecki Jan Karolina Oborska chrz. 5.04 Jan Przytomski, Józefa Paszkowska ż. Wincentego 1-228 11V-12R 42 T DM 594
21 3 1876 Szumsk Cezary Stebnicki Huta Antonowiecka Józef Antonina Czarnecka chrz. 5.04 Jan Burger, Teresa Oborska ż. Teodora 1-228 12V-13R 45 T DM 595
2 5 1876 Szumsk Antonina Mokusińska Litowiszcze Mikołaj Domicela Oborska chrz. 4.05 Jan Brączkowski, Tekla Hornicka ż. Leona 1-228 15V-16R 57 T DM 598
2 5 1876 Szumsk Ksawera Oborska Stara Huta Franciszek Franciszka Rożycka chrz. 4.05 Antoni Jarmoliński, Magdalena Jastrzębska ż. Antoniego 1-228 15V-16R 59 T DM 598
18 5 1876 Szumsk Petronela Mokusińska Litowiszcze Jan Marianna Oborska chrz. 26.05 Ignacy Oborski, Józefa Łukomska ż. Teodora 1-228 17V-18R 66 T DM 600
5 8 1876 Szumsk Tekla Oborska Kamienna Góra Michał Adela Łopuszańska chrz. 8.08 Marceli Sopiński, Adela Sawicka ż. Adolfa 1-228 22V-23R 87 T DM 605
10 8 1876 Szumsk Ludwik Kasiuba Załuże Jan Antonina Oborska chrz. 15.08 Jan Sopiński, Aniela Tomczuk ż. Ludwika 1-228 23V-24R 91 T DM 606
16 9 1876 Szumsk Wiktor Kowalski Hucisko Pikulskie Jan Antonina Oborska chrz. 30.09 Ignacy Oborski, Marianna Zielińska ż. Stanisława 1-228 26V-27R 107 T DM 609
26 5 1877 Szumsk Adolf Jasiński Załuże Wawrzyniec Prakseda Oborska chrz. 29.05 Józef Błaszczuk, Joanna Listowska ż. Andrzeja 1-229 14V-15R 54 T DM 660
26 6 1877 Szumsk Emilia Burkowska Stara Huta Stanisław Marianna Jastrzębska chrz. 3.07 Władysław Jastrzębski, Franciszka Oborska ż. Franciszka 1-229 18V-19R 72 T DM 664
22 8 1877 Szumsk Joanna Johołkowska Majdan Dubieński Stanisław Justyna Paszkowska chrz. 28.08 Józef Soczyński, Franciszka Oborska ż. Franciszka 1-229 23V-24R 89 T DM 669
20 8 1877 Szumsk Joanna Oborska Hucisko Pikulskie Ignacy Marianna Dzwonkowska chrz. 29.08 Mikołaj Oborski, Marianna Łukomska ż. Stanisława 1-229 23V-24R 90 T DM 669
24 8 1877 Szumsk Kajetan Krajewski Zinki Dionizy Marianna Sowczyńska chrz. 4.09 Józef Kondracki, Franciszka Oborska ż. Jana 1-229 23V-24R 92 T DM 669
14 1 1878 Szumsk Jan Paszkowski Majdan Dubieński Wincenty Józefa Oborska chrz. 15.01 Jan Oremba, Adela Oborska ż. Michała 1-230 3V-4R 9 T DM 718
19 1 1878 Szumsk Olimpia Jarmolińska Cyranka Stanisław Anna Oborska chrz. 22.01 Franciszek Jankowski, Antonina Kowalska ż. Ludwika 1-230 4V-5R 14 T DM 719
16 7 1878 Szumsk Michalina Stańkiewicz Huta Piaseczna Antoni Karolina Telicka chrz. 23.07 Michał Tylicki, Józefa Oborska ż. Daniła 1-230 21V-22R 84 T DM 736
31 7 1878 Szumsk Paulina Oborska Huta Stanisław Franciszka Białobrzycka chrz. 6.08 Karol Jastrzębski, Katarzyna Jastrzębska ż. Julianna 1-230 23V-24R 91 T DM 738
3 9 1878 Szumsk Franciszka Oborska Huta Pikulska Mikołaj Petronela Soczyńska chrz. 6.09 Jan Kowalski, Karolina Dzwonkowska ż. Kazimierza 1-230 25V-26R 100 T DM 740
25 9 1878 Szumsk Adolf Kowalewski Hucisko Pikulskie Jan Antonina Oborska chrz. 1.10 Stanisław Zieliński, Maria Łukomska ż. Stanisława 1-230 28V-29R 116 T DM 743
15 10 1878 Szumsk Franciszek Kucharski Szumsk Grzegorz Antonina Oborska chrz. 22.10 Cezary Falmicker, Anna Woron ż. Piotra 1-230 30V-31R 127 T DM 745
26 10 1878 Szumsk Joanna Mołokosińska Litowiska Mikołaj Domicela Oborska chrz. 29.10 Jan Hornicki, Paulina Oborska ż. Piotra 1-230 31V-32R 131 T DM 746
30 10 1878 Szumsk Józefa Oborska Kamienna Góra Michał Adela Łopuszańska chrz. 2.11 Józef Wiszniewski, Józefa Paszkowska ż. Wincentego 1-230 32V-33R 133 T DM 747
8 11 1878 Szumsk Marian Śliwiński Stara Huta Michał Józefa Jarmolińska chrz. 12.11 Jan Jastrzębski, Franciszka Oborska ż. Stanisława 1-230 32V-33R 135 T DM 747
25 11 1878 Szumsk Franciszek Zieliński Huta Pikulska Stanisław Paulina Oborska chrz. 26.11 Jan Kowalski, Agnieszka Zielińska ż. Franciszka 1-230 34V-35R 145 T DM 749
22 3 1879 Grzymałów Paweł Bagiński Zarubińce Antoni Katarzyna Chuderska Wojciech Puklicz, Maria Tęgoborska 1677 27 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0014.htm
8 1 1879 Szumsk Kamila Oborska Stara Huta Franciszek Franciszka Paszkowska Kazimierz Jastrzębski i Paulina Jastrzębska ż. Antoniego 01-226 120V-121R 11 T 439 DM
2 5 1879 Szumsk Paulina Jastrzębska Stara Huta Józef Antonina Zielińska Antoni Jastrzębski i Paulina Oborska ż. Juliana 01-226 128V-129R 49 T 447 DM
2 8 1879 Szumsk Aniela Oborska Załuże Piotr Paulina Mokusińska Jan Sopiński i Antonina Lubecka ż. Arsenia 01-226 136V-137R 84 T 455 DM
25 8 1879 Szumsk Ludwika Kasiuba Załuże Jan Antonina Oborska Ludwik Tomczuk i Marianna Siruk ż. Piotra 01-226 140V-141R 99 T 459 DM
2 10 1879 Szumsk Jan Jastrzębski Stara Huta Antoni Paulina Przewłocka Józef Jastrzębski i Franciszka Oborska ż. Franciszka 01-226 144V-145R 114 T 463 DM
14 10 1879 Szumsk Adolf Ostrowski Majdan Antonowiecki Jan Karolina Oborska Tomasz Ostrowski i Józefa Paszkowska ż. Józefa 01-226 146V-147R 124 T 465 DM
31 12 1881 Szumsk Petronela Orłowska Stara Huta NN Marianna Paweł Orłowski, Franciszka Oborska z. Stanisława 01-232 289V-290R 2 T
19 1 1881 Szumsk Adela Wojda Żołobki Jan Franciszka Oborska chrz. 22.01 Ksawery Porański, Józefa Rożycka ż. Jana 01-231 1V-2R 4 T DM 793
4 1 1881 Szumsk Teresa Jastrzębska Stara Huta Jan Honorata Wereszczyńska chrz. 25.01 Józef Jastrzębski, Paulina Oborska ż. Juliana 01-231 2V-3R 6 T DM 794
12 3 1881 Szumsk Grzegorz Kowalewski Hucisko Pikulskie Jan Antonina Oborska chrz. 22.03 Antoni Jastrzębski, Paulina Zielińska ż. Stanisława 01-231 9V-10R 35 T DM 801
4 4 1881 Szumsk Franciszek Tomczuk Załuże Piotr Magdalena Tomczuk chrz. 5.04 Mikołaj Siruk, Paulina Oborska ż. Piotra 01-231 11V-12R 43 T DM 803
1 5 1881 Szumsk Jakub Jasiński Mosty Wawrzyniec Prakseda Oborska chrz. 10.05 Piotr Oborski, Katarzyna Jakuszewska ż. Józefa 01-231 15V-16R 58 T DM 807
21 6 1881 Szumsk Jan Oborski Stara Huta Franciszek Franciszka Paszkowska chrz. 29.06 Józef Jastrzębski, Paulina Oborska ż. Juliana 01-231 19V-20R 73 T DM 811
4 7 1881 Szumsk Emilia Oborska Stara Huta Wojciech Anna Orłowska chrz. 12.07 Józef Jastrzębski, Paulina Oborska ż. Juliana 01-231 20V-21R 77 T DM 812
22 8 1881 Szumsk Cezary Jastrzębski Stara Huta Józef Antonina Zielińska chrz. 30.08 Wincenty Lubecki, Anna Oborska ż. Wojciecha asyt. Antoni Jastrzębski, Rozali 01-231 25V-26R 97 T DM 817
21 8 1881 Szumsk Olimpia Oborska Stara Huta Stanisław Franciszka Bilińska chrz. 30.08 Franciszek Jastrzębski, Marianna Burkowska ż. Stanisława 01-231 25V-26R 99 T DM 817
9 8 1881 Szumsk Michał Ostrowski Majdan Antonowiecki Jan Karolina Oborska chrz. 30.08 Michał Sawicki, Józefa Paszkowska ż. Wincentego 01-231 26V-27R 103 T DM 818
17 4 1882 Szumsk Jan Jastrzębski Stara Huta Ignacy Domicela Bilińska Karol Jastrzębski, Joanna Oborska z. Wojciecha 01-232 299V-300R 43 T
29 5 1882 Szumsk Marcela Zielińska par. Szumbar Stanisław Paulina Oborska Adolf Oborski, marianna Oborska ż. Stanisława 01-232 303V-304R 60 T
18 6 1882 Szumsk Józef Paszkowski Majdan Dubieński Wincenty Józefa Oborska Andrzej Paszkowski, marianna Wereszczyńska ż. Aleksandra 01-232 305V-306R 66 T
29 6 1882 Szumsk Emilia Kasiuba Załuże Jan Antonina Oborska Łukasz Kasiuba, Agnieszka Supińska ż. Jana 01-232 307V-308R 74 T
11 10 1882 Szumsk Edward Jarmoliński Iserna Stanisław Anna Oborska Ludwik Kowalewski, Katarzyna Wróblewska z. Grzegorza 01-232 320V-321R 128 T
29 10 1882 Szumsk Marcelina Kowalewska Hucisko Pikulskie Jan Antonina Oborska Leon Korzeniowski, Paulina Zielińska ż. Stanisława 01-232 320V-321R 129 T
2 12 1882 Szumsk Adela Oborska Kamienna Góra Michał Adela Łopuszańska Franciszek Zieliński, Karolina Ostrowska ż. Jana 01-232 325V-326R 147 T
10 10 1882 Kuniów Jadwiga Żukowska Zakoty Jan Antonina Nawrocka Adam Wolski i Marianna Oborska ż. Ignacego 178-3-78 679V-680R 62 Ż DM
23 12 1884 Szumsk Marcelina Oborska Stara Huta Julian Paulina Telicka Stanisław Jastrzębski, Franciszka Antonowicz ż. Szymona 01-232 165V-166R 1 T
12 4 1885 Szumsk Petronela Giżycka Stara Huta Jakub Józefa Śliwińska Antoni Białobrzycki, Franciszka Oborska ż. Stanislawa 01-232 174V-175R 50 T
12 5 1885 Szumsk Franciszka Zielińska Kamienna Góra Franciszek Julia Sokulska Andrzej Paszkowski, Adela Oborska 01-232 177V-178R 64 T
23 7 1885 Szumsk Jakub Zieliński Hucisko Pikulskie Stanisław Paulina Oborska Adolf Oborski, Antonina Kowalewska ż. Jana 01-232 181V-182R 83 T
3 8 1885 Szumsk Stefanina Jasińska Iłowica Mala Wawrzyniec Eufrozyna Oborska 01-232 183V-184R 91 T
17 11 1885 Szumsk Antonina Paszkowska Majdan Dubieński Wincenty Józefa Oborska Bazyli Ostrowski, karolina Ostrowska ż. Jana 01-232 192V-193R 140 T
16 2 1886 Szumsk Adolf Jastrzębski Marynki Antoni Julia Oborska 01-232 234V-235R 30 T
23 2 1886 Szumsk Karolina Oborska Załuże Piotr Paulina Mokusińska 01-232 234V-235R 32 T
10 8 1886 Szumsk Franciszka Sawicka Majdan Dubieński Jakub Józefa Oborska 01-232 250V-251R 114 T
26 8 1886 Szumsk Emilia Oborska Hucisko Horodyskie Józef Marcelina Adaszyńska 01-232 251V-252R 115 T
10 9 1886 Szumsk Wiktoria Oborska Kamienna Góra Adolf Anna Listowska 01-232 255V-256R 132 T
8 10 1886 Szumsk Ceokstyna Oborska Wilia, par. Kuniów Ignacy Marianna Dzwonkowska 01-232 257V-258R 141 T
30 5 1886 Szumsk Franciszek Kowalewski Hucisko Pikulskie Jan Antonina Oborska 01-232 258V-259R 149 T
6 12 1886 Szumsk Mikołaj Paszkowski Majdan Dubieński Walenty Józefa Oborska 01-232 263V-264R 173 T
16 1 1887 Szumsk Feliksa Oborska Stara Huta Wojciech Anna Orłowska Stanisław Jarmoliński i Aniela Jastrzębska ż. Hieronima 01-232 84V-85R 13 DM 952 T
5 2 1887 Szumsk Bronisława Krasicka Majdan Dubieński Grzegorz Adela Oborska Antoni Oręba i Adela Paszkowska ż. Jana 01-232 87V-88R 26 DM 955 T
6 4 1887 Szumsk Marianna Kucharska Kąty Karol Petronela Oborska Mikołaj Kucharski i Katarzyna Kucharska ż. Stefana 01-232 92V-93R 55 DM 960 T
27 3 1887 Szumsk Ludwik Jarmoliński Cyranka Stanisław Anna Oborska Antoni Jarmoliński i Antonina Jarmolińska ż. Mariana 01-232 93V-94R 57 DM 961 T
12 4 1887 Szumsk Bronisław Stychański Majdan Dubieński Piotr Katarzyna Głowacka Aleksander Wereszczyński i Marcelina Oborska ż. Mikołaja 01-232 94V-95R 61 DM 962 T
27 8 1887 Szumsk Paulina Gornicka Hucisko Pikulskie Karol Antonina Gornicka Stanisław Zieliński i Anna Oborska ż. Adolfa 01-232 106V-107R 124 DM 974 T
18 10 1887 Szumsk Piotr Jastrzębski Stara Huta Hieronim Aniela Orłowska Józef Jastrzębski i Anna Oborska ż. Wojciecha 01-232 110V-111R 145 DM 978 T
8 3 1888 Kuniów Helena Oborska Willa Ignacy Marianna Dzwonkowska Józef Kapuściński i Aniela Dzwonkowska ż. Antoniego 178-3-86 129V-130R 23 Ż DM
1 1 1889 Szumsk Seweryn Cichoński Majdan Dubieński Antoni Joanna Paszkowska Adolf Sawicki i Adela Oborska ż. Michała 01-232 1V-2R 1 T 867 DM
2 2 1889 Szumsk Marcelina Krasicka Majdan Dubieński Grzegorz Adela Oborska Marceli Paszkowski i Marcelina Jastrzębska ż. Karola 01-232 4V-5R 15 T 870 DM
29 3 1889 Szumsk Helena Krzemińska Huta Antonowiecka Antoni Franciszka Czarnecka Florian Krzemiński i Katarzyna Oborska ż. Franciszka 01-232 10V-11R 47 T 876 DM
13 5 1889 Szumsk Jan Stankiewicz Kamienna Góra Antoni Franciszka Burzyńska Franciszek Stankiewicz i Adela Oborska ż. Michała 01-232 16V-17R 76 T 882 DM
29 5 1889 Szumsk Grzegorz Lewandowski Chodaki Wincenty Franciszka Wereszczyńska Jan Mińkiewicz i Marianna Oborska ż. Ignacego 01-232 17V-18R 81 T 883 DM
22 7 1889 Szumsk Marian Paszkowski Majdan Dubieński Wincenty Józefa Oborska Bazyli Ostrowski i Karolina Ostrowska ż. Jana 01-232 21V-22R 102 T 887 DM
19 8 1889 Szumsk Joanna Kowalska Hucisko Pikulskie Jan Antonina Oborska Mikołaj Oborski i Paulina Zielińska ż. Stanisława 01-232 24V-25R 119 T 890 DM
23 8 1889 Szumsk Jan Hornicki Hucisko Pikulskie Karol Antonina Jan Brączkowski i Anna Oborska ż. Adolfa 01-232 25V-26R 123 T 891 DM
11 9 1889 Szumsk Petronela Oborska Rudnia Jakub Józefa Sawicka Franciszek Sawicki i Marianna Janicka ż. Tomasza 01-232 27V-28R 133 T 893 DM
9 9 1889 Szumsk Franciszek Mokusiński Litowiszcze Antoni Marianna Jasińska Mikołaj Brączkowski i Joanna Oborska panna 01-232 28V-29R 136 T 894 DM
1 12 1889 Szumsk Mikołaj Kasiuba Załuże Jan Antonina Oborska Piotr Oborski i Aniela Błaszczuk ż. Józefa 01-232 36V-37R 178 T 902 DM
5 12 1889 Szumsk Marcelina Oborska Stara Huta Julian Paulina Telicka Jan Telicki i Marianna Borkowska ż. Stanisława 01-232 38V-39R 185 T 904 DM
28 12 1889 Szumsk Klementyna Oborska Stara Huta Wojciech Anna Orłowska Hieronim Jastrzębski i Antonina Bereżecka ż. Antoniego 01-232 38V-39R 192 T 904 DM
20 2 1890 Szumsk Antoni Jasiński Kąty Benedykt Karolina Listowska Józef Listowski, Anna Oborska ż. Adolfa 01-233 108V-109R 44 T
26 2 1890 Szumsk Józef Wereszczyński Majdan Dubieński Antoni Adela Paszkowska Franciszek Wereszczyński, Marcelina Oborska z. Mikołaja 01-233 109V-110R 47 T
29 7 1890 Szumsk Piotr Zieliński Hucisko Pikulskie Stanisław Paulina Oborska 01-233 121V-122R 110 T
25 6 1890 Szumsk Franciszek Jastrzębski Marynki Antoni Julia Oborska 01-233 129V-130R 145 T
18 4 1891 Szumsk Antoni Krasicki Majdan Dubieński Grzegorz Adela Oborska 01-233 13V-14R 49 T
28 1 1891 Kuniów Franciszka Dzwonkowska Zakoty Antoni Aniela Nawrocka Antoni Kapuściński i Marianna Oborska ż. Ignacego 178-3-86 359V-360R 14 Ż DM
14 4 1891 Kuniów Teofil Śliwiński Hurby par. Ostróg Michał Józefa Łapińska Michał Januszewski i Antonina Oborska ż. Stanisława 178-3-86 366V-367R 46 Ż DM
20 4 1893 Szumsk Paweł Sikorski Kąty Adam Maria Oborska Kasper Sikorski, Agnieszka Jasińska ż. Kazimierza 85V-86R 63 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDDC?i=212&cat=834000
15 5 1893 Szumsk Anna Giżycka Hucisko Pikulskie Paweł Karolina Jarmolińska Ludwik Giżycki, Anna Oborska ż. Adolfa 88V- 76 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDX8?i=215&cat=834001
5 9 1893 Szumsk Antoni Soczyński Huta Majdańska Ksawery Antonina Białobrzycka Adolf Wereszczyński, Maria Oborska ż. Mikołaja 99V-100R 121 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD6Q?i=227&cat=833998
2 9 1893 Szumsk Joanna Oborska Góra Kamienna Michał Adela Łopuszańska Jan Krasicki, Aniela Krasicka ż. Ignacego 99V-100R 123 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD6Q?i=227&cat=834000
19 9 1893 Szumsk Weronika Oborska Huta Stara Tomasz Antonina Zielińska Jakub Jasiński, Joanna Jastrzembska ż. Józefa 101V-102R 130 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD81?i=229&cat=833999
31 10 1893 Szumsk Walery Gabruk Załuże Franciszek Joanna Oborska Feliks Tomczuk, Agnieszka Siruk panna 108V-109R 158 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD19?i=238&cat=833999
12 11 1893 Szumsk Marcelina Paszkowska Majdan Dubieński Jan Adela Jastrzembska Marcin Paszkowski, Marcelina Oborska ż. Mikołaja 111V-112R 169 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDDV?i=241&cat=833998
26 3 1894 Szumsk Eliza Oborska Soszyszcze Franciszek Katarzyna Górska 01-233 275V-276R 43 T
16 6 1894 Szumsk Anna Kucharska Kąty Karol Petronela Oborska 01-233 286V-287R 85 T
3 1 1894 Kuniów Franciszek Buzdarewicz Willa Stanisław Aniela Czajkowska Stanisław Kapuściński Marianna Oborska ż. Ignacego 178-3-86 503V-504R 5 Ż DM
2 1 1895 Szumsk Franciszek Paszkowski Majdan Dubieński Wincenty Józefa Oborska 01-233 166V-167R 3 T
26 2 1895 Szumsk Stanisława Oborska Kąty Antoni Antonina Jasińska 01-233 174V-175R 36 T
1 3 1895 Szumsk Grzegorz Zieliński Hucisko Pikulskie Stanisław Paulina Oborska 01-233 176V-177R 42 T
18 4 1895 Szumsk Janina Krzemińska Uhorsk Florian Maria Górska Jan Ostrowski, Katarzyna Oborska z. Franciszka 01-233 181V-182R 62 T
1 5 1895 Szumsk Teofila Oborska Hucisko Horodyskie Józef Marcelina Adaszyńska 01-233 183V-184R 70 T
28 5 1895 Szumsk Augustyn Sikorski Kąty Adam Marianna Oborska 01-233 187V-188R 87 T
1 6 1895 Szumsk Marcelina Jastrzębska Marynki Antoni Julia Oborska 01-233 189V-190R 94 T
14 8 1895 Szumsk Kamila Oborska Stara Huta Wojciech Joanna Orłowska 01-233 199V-200R 134 T
20 8 1895 Szumsk Adolf Gabruk Iserna Józef Marianna Oborska 01-233 200V-201R 138 T
5 9 1895 Szumsk Antonina Oborska Kamienna Góra Jakub Józefa Sawicka 01-233 206V-207R 161 T
11 10 1895 Szumsk Marianna Gabruk Załuże Franciszek Joanna Oborska 01-233 208V-209R 170 T
23 1 1898 Grzymałów Agnieszka Tengoborska Zarubińce Rozalia Tengoborska Gerazym Kalita, Eudoksja Maceluch 1677 70 1 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0036.htm
14 1 1898 Szumsk Weronika Oborska Stara Huta Karol Józefa Gonsalewska dopisek o ślubie nieczytelny 01-234 1V-2R 4 T
7 2 1898 Szumsk Julia Oborska Hucisko Horodyskie Piotr Małgorzata Kucharska 01-234 5V-6R 19 T
13 2 1898 Szumsk Julia Oborska Kamienna Góra Jakub Józefa Sawicka 01-234 7V-8R 27 T
5 7 1898 Szumsk Weronika Oborska Stara Huta Wojciech Anna Orłowska 01-234 25V-26R 99 T
2 10 1898 Szumsk Malwina Oborska Kamienna Góra Jan Adela Dzwonkowska 01-234 38V-39R 151 T
9 10 1898 Szumsk Jakub Kwiatkowski (Piatkowski) Pototurów Kajetan Marianna Oborska 01-234 39V-40R 155 T
10 12 1898 Szumsk Stanisław Krasicki Majdan Dubieński Grzegorz Adela Oborska 01-234 49V-50R 192 T
12 10 1899 Szumsk Stanisława Oborska Hucisko Pikulskie Adolf Waleria Daszkiewicz 01-235 41V-42R 165 T
28 12 1901 Szumsk Anna Oborska Kąty Antoni Maria Jasińska 01-236 226V-227R 2 T
6 3 1901 Szumsk Wiktoria Oborska Stara Huta Karol Józefa Góral 0.1-236 344V-345R 38 T
3 8 1901 Szumsk Weronika Fedorowicz Stara Huta Karol Paulina Oborska 0.1-236 363V-364R 118 T
11 9 1901 Szumsk Maria Krasicka Majdan Dubieński Grzegorz Adela Oborska 0.1-236 371V-372R 152 T
25 10 1901 Szumsk Wiktoria Oborska Hucisko Pikulskie Józef Marcelina Adaszyńska 0.1-236 380V-381R 189 T
16 11 1901 Szumsk Stanislaw Jasiński Załuże Grzegorz Aniela Oborska 0.1-236 383V-384R 202 T
26 5 1902 Szumsk Aniela Oborska Stara Huta Julian Paulina Telicka 01-236 248V-249R 92 T
22 5 1902 Szumsk Aniela Oborska Stara Huta Karol Józefa Góral 01-236 249V-250R 94 T
27 5 1902 Szumsk Tekla Piątkowska Pototury Kajetan Marianna Oborska 01-236 249V-250R 96 T
25 7 1902 Szumsk Joanna Oborska Hucisko Pikulskie Adolf Waleria Daszkiewicz 01-236 258V-259R 130 T
1 11 1902 Szumsk Antonina Oborska Kamienna Góra Jakub Józefa Sawicka 01-236 276V-277R 205 T
25 12 1902 Szumsk Józef Jasiński Kąty Mikołaj Kamila Oborska 01-236 285V-286R 242 T
22 1 1903 Szumsk Wincentyna Oborska Załuże Łukasz Anna Giżycka 0.1-237 2V-3R 8 T
9 3 1903 Szumsk Franciszka Oborska Załuże Paweł Karolina Franczuk 0.1-237 11V-12R 41 T
19 9 1903 Szumsk Stanisław Fedorowicz Kąty Karol Paulina Oborska Karol Oborski, Kamila Jasińska ż. Mikołaja 0.1-237 40V-41R 158 T
15 11 1903 Szumsk Aniela Krasicka Majdan Dubieński Grzegorz Adela Oborska 0.1-237 51V-52R 202 T
29 11 1903 Szumsk Kamila Jasińska Załuże Grzegorz Aniela Oborska 0.1-237 53V-54R 211 T
9 1 1904 Szumsk Stanisława Brączkowska Litowiska Franciszek Emilia Oborska 0.1-238 2V-3R 7 T
31 8 1904 Szumsk Janina Oborska Hucisko Horodyskie Piotr Małgorzata Kucharska Piotr Rokitnicki, Karolina Oborska ż. Karola 0.1-238 37V-38R 148 T
22 11 1904 Szumsk Filomena Oborska Majdan Dubieński Jan Antonina Oręba 0.1-238 47V-48R 187 T
21 11 1904 Szumsk Stanisław Piątkowski Pototurów Kajetan Maria Oborska 0.1-238 47V-48R 191 T
12 1 1905 Szumsk Weronika Śliwińska Stara Huta Marian Maria Oborska 01-236 158V-159R 12 T
4 10 1905 Szumsk Franciszka Oborska Hucisko Pikulskie Adolf Waleria Daszkiewicz 01-236 183V-184R 136 T
16 10 1905 Szumsk Wiktoria Gabruk Załuże Franciszek Joanna Oborska 01-236 183V-184R 137 T
18 10 1905 Szumsk Józef Jasiński Kąty Mikołaj Kamila Oborska 01-236 183V-184R 138 T
1 1 1906 Szumsk Józef Brączkowski Litowiszcze Franciszek Emilia Oborska 01-236 85V-86R 5 T
19 2 1906 Szumsk Marianna Jasińska Załuże Grzegorz Aniela Oborska 01-236 90V-91R 29 T
18 4 1906 Szumsk Rafał Jastrzębski Stara Huta Wojciech Teofila Jeleńkowska Rafał Michałowski, Karolina Oborska ż. Ksawerego 01-236 96V-97R 59 T
1 1 1907 Szumsk Antonina Oborska Hucisko Horodyskie Piotr Małgorzata Kucharska 01-236 1V-2R 4 T
28 2 1907 Szumsk Stanisław Listowski Marynki Antoni Kamila Oborska 01-236 8V-9R 39 T
1 3 1907 Szumsk Helena Mokosiński Marynki Jan Wiktoria Oborska 01-236 12V-13R 57 T
21 4 1907 Szumsk Anna Kwiatkowska Pototurów Kajetan Marianna Oborska 01-236 17V-18R 82 T
24 7 1907 Szumsk Stanisława Oborska Załuże Łukasz Anna Giżycka 01-236 27V-28R 135 T
10 9 1907 Szumsk Anna Oborska Marynki Józef Antonina Listowska 01-236 31V-32R 155 T
1 12 1907 Szumsk Maria Oborska Hucisko Pikulskie Józef Helena Osińska 01-236 45V-46R 221 T
24 12 1907 Szumsk Paulina Oborska Stara Huta Karol Józefa Góral 01-236 45V-46R 222 T
30 12 1909 Tajkury (Zdołbunów) Maria Oborska Zdołbunów Jan Anastazja Ptaczek Aleksander Ptaczek, Anna Siedlecka ż. Antoniego R-740-4-69 3 V-4 R 11 0
15 1 1909 Szumsk Franciszka Oborska Kąty Antoni Antonina Hajdaszyńska Jan Suchodolski, Tekla Kucharska ż. Franciszka 52V-53R 6 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CN-B?i=877&cat=834003
26 1 1909 Szumsk syn Krasicki Majdan Dubieński Jan Anna Wereszczyńska Wincenty Krasicki, Antonina Oborska ż. Jana 54V-55R 15 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CJ-P?i=879&cat=834000
16 2 1909 Szumsk Franciszek Krasicki Majdan Dubieński Jerzy Adela Oborska Jan Paszkowski, Antonina Oborska ż. Jana 55V-56R 22 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CK-N?i=880&cat=834001
27 2 1909 Szumsk Stanisława Oborska Hucisko Horodyskie Piotr Małgorzata Kucharska Stanisław Bacajewski, Honorata Hajdaszyńska ż. Marcina 56V-57R 28 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CJ-7?i=881&cat=834001
9 3 1909 Szumsk Janina Oborska Huta Stara Jan Adela Jastrzembska Karol Oborski, Olimpia Jastrzembska ż. Jana 58V-59R 40 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R345-B?i=883&cat=834001
18 3 1909 Szumsk Franciszka Listowska Hucisko Pikulskie Adolf Ksawera Bereżecka Franciszek Oborski, Ludwika Oborska ż. Franciszka 59V-60R 47 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34R-V?i=884&cat=834002
3 7 1909 Szumsk Marian Dzwonkowski Huta Stara Wawrzyniec Anna Jastrzembska Stanisław Jastrzembski, Antonina Oborska ż. Tomasza 68V-69R 98 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CX-T?i=893&cat=833999
24 8 1909 Szumsk Bronisław Oborski Załuże Paweł Karolina Franczuk Adolf Tomczuk, Małgorzata Oborska ż. Piotra 73V-74R 131 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CL-M?i=898&cat=834002
1 10 1909 Szumsk Petronela Gabruk Załuże Franciszek Anna Oborska Jerzy Jasiński, Paulina Tomczuk ż. Karola 78V-79R 157 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R341-S?i=903&cat=833998
1 10 1909 Szumsk Zofia Oborska Huta Stara Bronisław Bronisława Głowacka Paweł Giżycki, Kamila Kucharska ż. Stanisława 79V-80R 166 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CF-X?i=904&cat=834001
5 10 1909 Szumsk Konstanty Michałowski Huta Stara Rafał Franciszka Jeleńkowska Antoni Michałowski, Karolina Oborska panna 80V-81R 173 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34B-T?i=905&cat=834002
15 12 1909 Szumsk Anastazja Oborska Majdan Dubieński Adolf Anna Myślińska Jan Paszkowski, Adela Pestrowicz ż. Wincentego 87V-88R 213 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CX-W?i=912&cat=834000

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
11 11 1807 Szumsk Jan Grzybowski par. Mizocz k Tekla Oborska Hucisko Dubieńskie p Paweł Krzemiński, Teodor Janiszewski obaj z Mizocza 297-1-183 63V Ł RK
25 5 1810 Szumsk Józef Adaszyński Huta Surażska w Marianna Oborska Balarnia Dubieńska p Jan Adaszyński, Antoni Oborski 297-1-183 72V Ł RK
16 2 1813 Kuniów Bazyli Boraczkowski Borowica Wielka Apolonia Soborska Borowica Wielka 20 R 0
16 2 1813 Kuniów Jan Rozkoski Dołocz Agnieszka Soborska Dołocz 20 V 0
20 1 1824 Krzemieniec Marcin Błażewski Krzemieniec 26 Agnieszka Oborska Krzemieniec 18 Tomasz Ciechowski, Grzegorz Wojciechowski 300 22 - 23 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0012.htm
2 2 1827 Szumsk Franciszek Kokorowski Kokurowski Hucisko Mykiczkowe 40w Sebastian Teresa Piątkowska Marianna Oborska Hucisko Mykiczkowe 40w Fabian Marianna Rogalska Kazimierz Listowski, Jan Kozerski, Michał Kokorowski 245-1-1 393R 7 R RK
15 1 1828 Szumsk Wojciech Sopiński Obycz 20 Łukasz Magdalena Rożycka Różycka Klara Oborska Obycz 18 Tomasz Krystyna Giżycka Wasyl Nesterow, Piotr Demczuk, Aleksander Hucaluk 245-1-2 396R 27 R RK
29 1 1828 Szumsk Mikołaj Adaszyński Majdan Antonowiecki 18 Tomasz Rozalia Rutkowska Marianna Rutkowska Majdan Antonowiecki 16 Józef Marianna Oborska Antoni Oborski, Antoni Rutkowski, Franciszek Oborski 245-1-2 398R 34 R RK
5 2 1828 Szumsk Wojciech Nowakowski Majdan Antonowiecki 20 Jędrzej Marianna Pawluk Magdalena Oborska Majdan Antonowiecki 20 Sebastian Magdalena Smolińska Antoni Zawadzki, Ignacy Tomaszewski, Kornel Mytruk 245-1-2 400R 42 R RK
25 11 1828 Szumsk Franciszek Smoliński Iserna 25 Stefan Marianna Domagulska Domagalska Marianna Wereszczyńska Iserna 20 Józef Dorota Oborska Ignacy Tomaszewski, Jan Wereszczyński, Feliks Cymbaluk 245-1-2 403V 57 R RK
9 2 1830 Szumsk Wawrzyniec Marciniuk Załuże 20 Jakub Marianna Oborska Katarzyna Jasińska Załuże 18 Józef Rozalia Łukaszewicz Wojciech Sopiński, Maciej Horkowski, Wojciech Trzeciak 245-1-4 384R 85 RK
22 2 1831 Szumsk Marcin Zawadzki Huta Szumska 40 Jan Katarzyna Gorlińska Katarzyna Jakuszewska z Barszczewskich Huta Szumska 50w Jan Teresa Oborska Leon Zarzecki, Mikołaj Soroczyński, Antoni Kowalewski 245-1-5 375R 2 R RK
7 2 1832 Szumsk Sylwester Jurczuk Obycz 30 Erazm Eudochia Romanczuk Franciszka Sopińska Obycz 18 Michał Apolonia Oborska Filip Piotruczuk, Filip Szeredziecki, Wojciech Sopiński 245-1-6 401V 12 R RK
7 10 1834 Szumsk Antoni Wierzbicki Balarnia 22 Marcin Katarzyna Matkowska Rozalia Oborska Balarnia 18 Kasper Rozalia Lenkiewicz Franciszek Lutomski, Franciszek Oborski, Mikołaj Lutomski 245-1-8 377V 3 R RK
28 10 1834 Szumsk Teodor Sopiński Obycz 19 Michał Apolonia Oborska Łucja Tomczuk Załuże 18 Antoni Anna Bilewicz Wojciech Sopiński, Piotr Marciniuk, Wojciech Trzeciak 245-1-8 378V 8 R RK
11 11 1834 Szumsk Franciszek Bacaiewski Bacajewski 19 Antoni Katarzyna Mazurek Anna Oborska Załuże 18 Jakub Franciszka Tokarska Trochim Onoprzyczuk, Baltazar Mazurek, Paweł Pomitniczuk 245-1-8 379V 12 R RK
10 2 1835 Dubno Franciszek Łukomski Huta Obhowska 35 Józef Marianna Rogoska Klara Adaszyńska Huta Obhowska 16 Stanislaw Aniela Oborska Jan Fedorowicz, Jan Popławski 821 160V 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0163.htm
9 2 1836 Ostróg Wawrzyniec Adaszyński Hurby 18 Józef Marianna Oborska Marianna Tymińska Hurby 18 Józef Magdalena Godlib Marcin Błażewski, Wawrzyniec Szlachetko, Franciszek Oborski 171-1-9 25R 8 R DM
30 5 1837 Krzemieniec Jan Horobjów Sapanów 30w Bazyli Agafia Łukian Marianna ur. Tkaczuk p.v. Oborska Bereżce Małe 29w Jan Pelagia Kyryluk Bazyli Tkaczuk i Maciej Ostapczuk 01-11 35R 13 DM 175 T
7 11 1837 Szumsk Franciszek Borkowski Obycz Maciej Apolonia Oborska Agnieszka Sopińska Mosty 18 Wawrzyniec Apolonia Smoleńska Wojciech Sopiński, Piotr Marciniuk, Ostap Daniluk 245-1-11 490V 16 R RK
30 1 1838 Szumsk Piotr Pawłowski Załuże 20 Stanisław Katarzyna Tomczuk Marianna Jasińska Załuże 18 Wojciech Rozalia Oborska Wojciech Sopiński, Wawrzyniec Marciniuk, Marcin Tomczuk 245-1-12 288V 3 R RK
11 2 1840 Szumsk Jędrzej Zwierzyński Obycz 23 Maciej Marianna Krajewska Marianna Sopińska Obycz 18 Michał Apolonia Oborska 871 494 1
25 2 1840 Szumsk Jędrzej Wereszczyński Majdan Dubieński 24 Marcin Ewa Woroniczeska Tekla Adaszyńska Majdan Dubieński 18 Józef Marianna Oborska 871 496 7
15 2 1842 Szumsk Jan Wereszczyński Iserna 23 Józef Dorota Oborska Tekla Mostowska Iserna 20 Maciej Marianna Mysłowska prac. Paweł Jasiński, Teodor Maniakowski 873 589 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0305.htm
8 9 1843 Ostróg Szymon Adaszyński Mizocz 35 Stefan Aniela Oborska Marianna Wereszczyńska Mizocz 25 Antoni Marianna Szteńkiewicz 882 21 R 24
12 7 1843 Szumsk Stanisław Przewłocki Wydranka, par. Dubno 21 Wawrzyniec Marianna Wiercińska Franciszka Oborska Majdan Dubieński 18 Antoni Marianna Ostrowska 874 755 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0383.htm
18 2 1845 Szumsk Franciszek Strzelecki Mosty 25 Stefan Agnieszka Oborska Małgorzata Hornicka Mosty 20 Wojciech Rozalia Pestrowicz 876 647 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0347.htm
18 2 1845 Szumsk Feliks Chruszczewski Kąty 30 Daniel Marianna Sikorska Apolonia Oborska Huta Szumska 20 Józef Anastazja Szliwińska 876 647-648 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0347.htm
3 2 1846 Szumsk Jan Wereszczyński Hucisko Surażskie 22 Piotr Marianna Jakuszewska Zofia Oborska Huta Szumska 18 Kacper Magdalena Hornicka Ignacy Orłowski, Jan Wereszczyński 877 858 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0444.htm
19 5 1846 Szumsk Mikołaj Rożański Huta Piaseczna 23 Jan Marianna Bogińska Teresa Oborska Majdan Antonowiecki 17 Antoni Marianna Ostrowska Wawrzyniec Adaszyński, Wawrzyniec Ratkowski 877 862 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0446.htm
2 2 1847 Szumsk Józef Zieliński Huta Piaseczna 51 Błażej Marianna Wąsowicz Tekla z Malinowskich Oborska Hucisko Pikulskie 30 Ksawery Franciszka Krajewska 245-1-13 349 V 8 R
22 11 1859 Kuniów Franciszek Wierzbicki Derewiańcze par. Ostróg 23 Antoni Rozalia Oborska Rozalia Fidyk Kuniów 18 Kazimierz Tekla Pendowska Ignacy Kamiński, Paweł Choina, Kazimierz Sokołowski 886 268 22 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0140.htm
31 1 1860 Szumsk Szymon Głowacki Kąty 23 Piotr Małgorzata Wereszczyńska Marcela Oborska Hucisko Pikulskie 18 Ignacy Domicela Minkowska chł. Jan Kucharski, szl. Wincenty Paszkowski 245-1-18 206V 3 R
10 2 1863 Szumsk Józef Zieliński Hucisko Surażskie 56w Andrzej Franciszka Śliwińska Honorata Oborska zd. Wereszczyńska Hucisko Surażskie 35w Wojciech Marianna Murawska Jakub Krasicki, Jan Świderski, Antoni Ciechanowski 245-1-21 207V 4 R RK
20 10 1863 Szumsk Marcin Gabruk Chodaki 20 Jan Justyna Stanczyk Katarzyna Sopińska Obycz 18 Wojciech Klara Oborska Jakub Skurski, Roman Sopiński, Feliks Lewczuk 245-1-21 211V 17 R RK
17 5 1864 Szumsk Józef Przytomski Majdan Antonowiecki 36 Jan Rozalia Zawadowska Salomea Oborska Hucisko Pikulskie 25 Franciszek Tekla Malinowska Ludwik Przytomski, Jan Przytomski, Wasyl Ostrowski 245-1-20 188V 13 R RK
16 2 1864 Szumsk Mikołaj Mogusiński Litowiszcze 25 Jan Elżbieta Hornicka Domicela Oborska Załuże 20 Michał Marianna Listowska Jan Soliński, Andrzej Listowski, Piotr Mostyński 245-1-20 185R 6 R RK
22 11 1864 Szumsk Jan Białobrzycki Huta Stara 24 Jan Katarzyna Rogowska Katarzyna Nowakowska Majdan Dubieński 19 Wojciech Magdalena Oborska Franciszek Jastrzembski, Wasyl Jankowski, Ludwik Zarzycki 245-1-20 196V 29 R RK
1 2 1870 Szumsk Wawrzyniec Marciniuk 55w Jakub Maria Oborska Katarzyna z Tomczuków Soboluk Załuże w Maciej Maria Onoprejczuk Michał Oborski, Marcin Kasiuba, Florian Dosdorowicz 1-53 34V-35R 7 T RK
1 2 1870 Szumsk Jan Przytomski par. Szumsk 22 Ludwik Domicella Oborska Tekla Rudkowska Majdan Antonowiecki 23 Wawrzyniec Franciszka Michalska Stanisław Przytomski, Antoni Sawicki, Łukasz Przytomski 1-53 35V-36R 10 T RK
21 6 1870 Szumsk Piotr Piasecki Iserna 55w Maciej Urszula Oborska Apolonia Sopińska Antonowce 35w Jan Magdalena Krasicka Karol Bielanowski żołnierz, Piotr Wereszczyński 1-53 38V-39R 21 T RK
5 11 1872 Szumsk Jan Kowalewski Hucisko Pikulskie 20 Karol Lucyna Supińska Antonina Oborska Hucisko Pikulskie 18 Teodor Helena Czarnecka Franciszek Listowski, Jan Oborski 01-226 41V 20 T DM 359
21 4 1874 Szumsk Grzegorz Żyliński Mosty 40w Kazimierz Ewa Minkiewicz Aniela z Janickich Bereżnicka Litowiszcze 30w Dionizy Marianna Oborska 1-dw., Ludwik Naumowicz, Antoni Głowacki 1-227 37V 5 T DM 542
20 10 1874 Szumsk Jan Głowacki Kąty 22 Antoni Anastazja Oborska Stefania Myślińska Rachmanów 20 Tomasz Katarzyna Gordzielewska Jóżef Giżycki, Wincenty Głowacki, Jan Świderski 1-227 42R 14 T DM 546
10 11 1874 Szumsk Karol Olszewski Zakoty par. Kuniów 25 Andrzej Urszula Żukowska Marianna Sopińska Obycz 18 Jan Karolina Oborska Mikołaj Bogumił, Ignacy Zabłocki, Władysław Buczkowski 1-227 45V 21 T DM 560
30 1 1877 Krzemieniec Feliks Puszkiewicz Lisznia 41w Jan Katarzyna Żulenkiewicz Maria Oborska Stożek 18 Grzegorz Anna Wereszczyńska 426-1-130 23V 1 T
30 1 1877 Szumsk Antoni Maniakowski Iserna 22 Bartłomiej Paulina Kokurowska Anna Lewandowska Chodaki 18 Jakub Maria Oborska Karol Osiatyński/Husiatyński, Paweł Gabruk 1-229 38V 3 T DM 684
23 10 1877 Szumsk Stanisław Zieliński Hucisko Pikulskie 24 Marcin Tekla Chruszczewska Paulina Oborska Hucisko Pikulskie 17 Teodor Helena Czarnecka Ignacy Oborski, Mikołaj Oborski 1-229 46R 18 T DM 691
6 11 1877 Szumsk Andrzej Sokulski Marcelina par. Krzemieniec 26 Paweł Jadwiga Ochocka Ewa Przewłocka Huta Antonowiecka 18 Stanisław Franciszka Oborska Jan Koczakowski, Franciszek Sawicki, Wincenty Przewłocki 1-229 47R 20 T DM 692
4 2 1879 Szumsk Jan Wereszczyński Zielony Dąb 23 Jan Zofia Oborska Joanna Wereszczyńska Huta Piaseczna 20 Jan Katarzyna Jastrzębska Jan Wereszczyński i Ignacy Krajewski 01-226 161V 11 T 480 DM
11 2 1879 Szumsk Jan Daszkiewicz Zakoty par. Kuniów 60w Stanisław Marianna Jakuszeska Waleria Oborska Hucisko Pilkuskie 50w Ignacy Ewa Rudnicka Jan Oborski i Kazimierz Dzwonkowski 01-226 163V 15 T 482 DM
18 10 1881 Szumsk Piotr Krasicki Hurby par. Ostróg 25 Jan Karolina Stańkiewicz Paulina Wereszczyńska Zielony Dąb 16 Jan Zofia Oborska Dominik Ostaszewski, Jan Stańkiewicz, Jan Wereszczyński 01-231 43V 10 T DM 835
31 1 1882 Szumsk Jan Jasiński Bryków 23 Marceli Marianna Hulewicz Teofila z Giżyckich Oborska Waśkowce 23 Paweł Wiktoria Listowska 01-232 329R 8 T
5 9 1882 Szumsk Kajetan Kwiatkowski Potutorów, par. Dederkały 19 Klementy Małgorzata Bielewicz Marianna Oborska Waśkowce 18 Jan Ludwika Tomczuk 01-232 331R 15 T
7 11 1882 Szumsk Feliks Tomczuk Załuże 19 Piotr Katarzyna Oborska Małgorzata Błaszczuk Załuże 19 Jan Elżbieta Ślusaruk 01-232 333V 25 T
1 11 1885 Szumsk Grzegorz Krasicki Majdan Dubieński 23 Rafał Magdalena Zabłocka Adela Oborska Stara Huta 17 Franciszek Franciszka Paszkowska Andrzej Paszkowski, Franciszek Zieliński 01-232 208V 29 T
10 11 1885 Szumsk Jan Jasiński Kąty 25 Franciszek Marianna Chruszczewska Franciszka Tomczuk Załuże 20 Piotr Katarzyna Oborska Franciszek Tomaszewski, Kajetan Kucharski 01-232 209V 33 T
26 10 1886 Szumsk Leon Wereszczyński Zielony Dąb 26 Jan Zofia Oborska Wiktoria Sokulska Huta Antonowiecka 18 Józef Karolina Sawicka Teofil Domański, Jan Wereszczyński, Antoni Wereszczyński, Stanisław Po 01-232 270R 19 T
8 11 1887 Szumsk Antoni Cichoński Kiryłówka par. Dubno 22 Leon Teofila Sawicka Joanna Paszkowska Majdan Dubieński 19 Wincenty Józefa Oborska Marceli Paszkowski, Franciszek Sawicki 01-232 129V 24 T DM 998
17 9 1889 Szumsk Stanisław Zieliński Hucisko Pikulskie 26 Jan Aniela Cyrklewicz Adela Głowacka Hucisko Pikulskie 22 Antoni Anastazja Oborska Jan Kowalewski, Wincenty Janicki 1-232 48R 27 T DM 915
25 10 1890 Brody Jakub Moroziński Stare Brody 165 26, Sebastian Pelagia Dowpola Józefa Boborska Stare Brody 32 (*Jarosław) 20 Jan Maria Fludzińska L
4 2 1890 Szumsk Jan Sikorski Kąty 21 Karol Antonina Kucharska Paulina Mokusińska Litowiszcze 20 Mikołaj Domicela Oborska 01-233 138R 3 T
21 10 1890 Szumsk Franciszek Wysocki Mosty, par. Ostróg 22 Józef Franciszka Malinowska Zofia Paszkowska Majdan Dubieński 19 Wincenty Józefa Oborska 01-233 141R 12 T
30 6 1891 Szumsk Feliks Tomoski Załuże 27w Piotr Katarzyna Oborska Katarzyna Chruszczewska Kąty 21 Stefan Franciszka Jasińska 01-233 46R 19 T
3 11 1891 Szumsk Jan Godlewski Zaliśce 26 Antoni Marianna Sopińska Ludwika Mokusińska Litowiszcze 18 Mikołaj Domicela Oborska 01-233 49R 30 T
28 6 1892 Ołyka Bolesław Ciesielski Kałusz 25 Jan Teofila Ciechańska Wiktoria Studzińska Długoszyje 27 Karol Waleria Raciwoborska 1018 66 8 MO
24 10 1893 Kuniów Józef Raczyński Załuże par. Dubno 21 Walenty Tekla Oborska Antonina Telicka Peremorówka 18 Kazimierz Maria Rybczyńska Stanisław Jahołkowski i Adolf Rybczyński 178-3-86 494V 18 Ż DM
5 2 1895 Szumsk Jan Jakuszewski Mosty 26 NN Aleksandra Antonina z Głowackich Zielińska Hucisko Pikulskie 30 Antoni Anastazja Oborska 01-233 226V 17 T
18 10 1898 Szumsk Karol Sawicki Obhów, par. Dubno 23 Franciszek Franciszka Sokulska Tekla Oborska Kamienna Góra 20 Michał Adolfina Łopuszańska 01-234 64R 39 T
18 10 1898 Szumsk Józef Barnacki Bykowce 30 Piotr Anna Czajkowska Bronisława z Jarmolińskich Oborska Szumsk 20 Franciszek Anna Dwornicka 01-234 64V 42 T
25 10 1898 Szumsk Jan Gabruk Iserna 22 Kazimierz Joanna Kupniewicz Teresa Mokosińska Litowiszcze 18 Mikołaj Domicela Oborska 01-234 65R 43 T
4 7 1899 Szumsk Ignacy Wołkowski Białogródka 20 Erazm Katarzyna Ratyńska Teofila Oborska Szuńki 19 Franciszek Marcelina Troicka 01-235 59V 25 T
21 2 1899 Szumsk Mikołaj Jasiński Kąty 20 Paweł Franciszka Jasińska Kamila Oborska Stara Huta 20 Franciszek Franciszka Paszkowska 01-235 57V 18 T
4 2 1901 Szumsk Józef Białobrzycki Kąty 24 Jan Urszula Gabruk Karolina Mokosińska Litowiska 19 Mikołaj Domicela Oborska 0.1-236 392V 10 T
23 9 1901 Szumsk Adolf Kowalewski Hucisko Pikulskie 23 Jan Antonina Oborska Antonina Zielińska Hucisko Pikulskie 19 Piotr Katarzyna Maniakowska 0.1-236 396R 24 T
23 9 1901 Szumsk Franciszek Paszkowski Obhów, par. Dubno 28 Wojciech Anna Sińkowska Franciszka Popławska Majdan Dubieński 18 Kazimierz Krystyna Oborska 0.1-236 396V 26 T
14 10 1901 Szumsk Jan Paszkowski Majdan Dubieński 22 Wincenty Józefa Oborska Petrunela Soczyńska Kamienna Góra 18 Marceli Ludwika Sokulska 0.1-236 398V 34 T
14 10 1901 Szumsk Ludwik Kasiuba Załuże 25w Jan Antonina Oborska Michalina Wróblewska Załuże 29 Jan Konstancja Jakubowska 0.1-236 399R 35 T
4 11 1901 Szumsk Adolf Jasiński Kąty 24 Wawrzyniec Brygida Oborska Petronela Listowska Waśkowce Piotr Katarzyna Gęblińska 0.1-236 400R 40 T
4 11 1901 Szumsk Marcin Supiński Litowiska 25 Józef Justyna Naumowicz Joanna Mokosińska Litowiska 18 Mikołaj Domicela Oborska 0.1-236 400V 42 T
7 7 1902 Szumsk Stanisław Stankiewicz Hurby, par. Ostróg 26 Wincenty Paulina Wierzbicka Ludwika Paszkowska Majdan Dubieński 22 Wincenty Józefa Oborska 0.1-236 292V 21 T
26 1 1903 Szumsk Feliks Lewandowski par. Szumsk 31 Wincenty Zuzanna Gabruk Marcelina z Adaszyńskich Oborska par. Szumsk 38 Jakub Franciszka Baranowska 0.1-237 60R 8 T
3 2 1903 Szumsk Franciszek Brączkowski par. Szumsk 23 Jan Ludwika Kupniewicz Emilia Oborska par. Szumsk 20 Wojciech Anna Orłowska 0.1-237 62R 15 T
2 2 1903 Szumsk Paweł Michałowski par. Szumsk 19 Wawrzyniec Maria Kamińska Marcelina Kowalewska par. Szumsk 20 Jan Antonina Oborska Józef Jastrzębski, Adolf Kowalewski 0.1-237 62R 16 T
10 2 1903 Szumsk Grzegorz Kryszczyński par. Szumsk 27 Jan Józefa Szymańska Józefa Jarmolińska par. Szumsk 20 Stanisław Anna Oborska 0.1-237 63R 20 T
11 5 1903 Szumsk Stanisław Jahołkowski par. Szumsk 48w Jan Felicja Anna z Listowskich Oborska par. Szumsk 38 Franciszek Lucyna Suchodolska 0.1-237 66R 31 T
25 1 1904 Szumsk Antoni Bereżecki par. Krzemieniec 27 Franciszek Antonina Orłowska Petronela Oborska par. Szumsk 22 Julian Paulina Tylicka 0.1-238 54V 6 T
2 2 1904 Szumsk Marian Śliwiński par. Szumsk 24 Michał Anna Jasińska Maria Oborska par. Szumsk 19 Mikołaj Petronela Soczyńska 0.1-238 56V 13 T
6 2 1905 Szumsk Władysław Wereszczyński Hurby, par. Ostróg 19 Apolinary Józefa Wereszczyńska Józefa Jastrzębska Marynki 20 Antoni Julia Oborska 01-236 197V 10 T
5 2 1906 Szumsk Franciszek Sikorski Chodaki 23 Józef Teresa Nowicka Emilia Oborska Hucisko Horodyskie 18 Józef Marcelina Adaszyńska 01-236 132R 12 T
29 1 1906 Szumsk Antoni Listowski Marynki 23 Tomasz Franciszka Listowska Olimpia Oborska Stara Huta 20 Stanisław Franciszka Bielińska 01-236 131V 9 T
5 2 1906 Szumsk Edward Jarmoliński Cyranka 22 Stanisław Anna Oborska Maria Mysłowska Bryków 17 Jakub Petronela Goliszewska Aleksander Jarmoliński, Julian Mysłowski 01-236 133R 15 T
5 2 1906 Szumsk Jan Jastrzębski Stara Huta 27 Mikołaj Antonina Oręba Bronisława Krasicka Majdan Dubieński 19 Grzegorz Adela Oborska 1211 01-236 132V 14 T
12 11 1906 Szumsk Jan Mokosiński Marynki 27 Stefan Joanna Hornicka Wiktoria Oborska Hucisko Pikulskie 20 Adolf Anna Listowska 01-236 141R 47 T
25 2 1907 Szumsk Ludwik Kasiuba Załuże 30w Jan Antonina Oborska Anna Gabruk Iserna 20 Jan Agnieszka Sikorska 01-236 51V 18 T
11 6 1907 Szumsk Michał Ostrowski Majdan Antonowiecki 26 Jan Karolina Oborska Petronela Przytomska Majdan Antonowiecki 19 Aleksander Paulina Paszkowska 01-236 55V 34 T
16 9 1907 Szumsk Wincenty Oborski Kamienna Góra 50w Franciszek Tekla Wiszniewska Adela z Dzwonkowskich Oborska Kamienna Góra 30 Kazimierz Karolina Orłowska 01-236 58R 44 T
11 11 1907 Szumsk Jacenty Wasilkowski Stożek, par. Krzemieniec 38 Kasper Karolina Demińska Emilia z Paszkowskich Wereszczyńska Majdan Dubieński 32 Wincenty Józefa Oborska 01-236 61R 56 T
25 11 1907 Szumsk Konstanty Miliszewski Mosty, par. Ostróg 30 Jan Paulina Szafrańska Marcelina Krasicka Majdan Dubieński 19 Grzegorz Adela Oborska 01-236 61V 58 T
1 6 1908 Szumsk Franciszek Sinkowski Huta Stara 24 Michał Urszula Krasicka Maria Zielińska Hucisko Pikulskie 20 Stanisław Paulina Oborska Franciszek Zieliński, Bolesław Strączyński 49V 17 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WD-Z?i=653&cat=833998
18 8 1908 Szumsk Wincenty Paszkowski Majdan Dubieński 50w Wincenty Anastazja Popławska Agnieszka Oborska Góra Kamienna 46w Franciszek Tekla Wiszniewska Mikołaj Oborski, Teofil Scenit 50V 21 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3H8-N?i=654&cat=833998
9 11 1908 Szumsk Wincenty Gadomski Rachmanówka 23 Józef Antonina Kowalska Józefa Jarmolińska Kruszczyńska Cyranka 26w Stanisław Anna Oborska Rafał Wróblewski, Andrzej Myśliński 54V 38 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HN-L?i=658&cat=833999
1 2 1909 Szumsk Marcin Ostaszewski Nowroczyn par. Kuniów 20 Jan Petronela Kochańska Feliksa Oborska Huta Stara 22 Wojciech Anna Orłowska Jan Suchodolski, Ludwik Ostaszewski 93R 8 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3C5-G?i=917&cat=834001
13 9 1909 Szumsk Marian Jarmoliński Cyranka 20 Stanisław Anna Oborska Teresa Zabłocka Waśkowce 20 Wincenty Marianna Błaszczuk Rafał Wróblewski, Antoni Tomczuk 97R 24 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CP-G?i=921&cat=834001
14 2 1910 Szumsk Jakub Zieliński Hucisko Pikulskie 25 Stanisław Paulina Oborska Julianna Krasicka Hurby par. Ostróg 20 Ksawery Anna Szuprowicz Adolf Oborski, Teofil Telicki 74R 16 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34H-F?i=1053&cat=834002
14 11 1910 Szumsk Józef Ostrowski Antonowce 26 Jan Karolina Oborska Aniela Bacyrowska Baciorowski Zabara 18 Kajetan Karolina Walerowska Walarows Mikołaj Polański, Antoni Sawicki 81V 46 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R347-K?i=1061&cat=834000
20 11 1910 Szumsk Adolf Sinkowski Mosty 25 Ignacy Antonina Kasperska Józefa Jasińska Iłowica 20 Wawrzyniec Prakseda Oborska Mikołaj Krasicki, Piotr Oborski 82V 49 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34H-V?i=1062&cat=833999
27 10 1918 Szumsk Stanislaw Kucharski Kąty 20 Józef Anna Kucharska Julia Oborska Hucisko Horodyskie 20 Piotr Małgorzata Kucharska 01-234 5V-6R 19 T dopisek
19 11 1922 Szumsk Franciszek Paszkowski Majdan Dubieński 27 Wincenty Józefa Oborska Eufrozyna Siermanowska Jan Irena Sołońkiewicz 01-233 166V-167R 3 T dopisek
11 6 1922 Szumsk Walery Listowski Franciszka Oborska Załuże 19 Paweł Karolina Franczuk 0.1-237 11V-12R 41 dopisek T
18 10 1925 Szumsk Adam Kucharski Kąty 23 Wincenty Maria Mazurek Maria Oborska 01-236 260V-261R 137 T dopisek
8 2 1925 Szumsk Stanisław Fedorowicz Kąty 22 Karol Paulina Oborska Marcelina Jastrzębska 0.1-237 40V-41R 158 dopisek T
18 10 1925 Szumsk Antoni Kucharski Wiktoria Oborska Hucisko Pikulskie 24 Józef Marcelina Adaszyńska 0.1-236 380V-381R 189 dopisek T
4 2 1926 Szumsk Stanislaw Jasiński Załuże 25 Grzegorz Aniela Oborska Justyna Jampolska 0.1-236 383V-384R 202 dopisek T
8 2 1928 Kąty Jan Giżycki Anna Oborska Marynki 22 Józef Antonina Listowska 01-236 31V-32R 155 T dopisek
1928 Torczyn Piotr Siuta 29 Józef Marianna Grądelska Leokadia Oborska 23 t. V 724
3 2 1929 Kąty Jan Giżycki Kąty 27 Kajetan Franciszka Jasińska Anna Oborska 01-236 263V-264R 150 T dopisek
5 10 1929 Kąty Antoni Listowski Franciszka Oborska Hucisko Pikulskie 24 Adolf Waleria Daszkiewicz 01-236 183V-184R 136 T dopisek
17 11 1929 Kąty Józef Jasiński Kąty 24 Mikołaj Kamila Oborska Anna Jasińska 01-236 183V-184R 138 T dopisek
4 10 1931 Kąty Karol Listowski Maria Oborska Hucisko Pikulskie 24 Józef Helena Osińska 01-236 45V-46R 221 T dopisek
23 10 1932 Kąty Antoni Giżycki Drygany 26 Piotr Aleksandra Listowska Paulina Oborska Stara Huta 24 Karol Józefa Góral 01-236 45V-46R 222 T dopisek
23 10 1932 Kąty Stanisław Giżycki Stara Huta 25 Jan Paulina Jastrzębska Marianna Oborska 01-236 4V-5R 18 T dopisek
12 7 1936 Krzemieniec Leon Pawliczek Andruha Mała 28 Franciszek Maria Szczucka Salomea Bereżecka Lisznia 24 Antoni Petronela Oborska 24 0
23 10 1938 Kąty Antoni Giżycki Paulina Oborska Stara Huta 31 Karol Józefa Góral 01-236 45V-46R 222 T dopisek
4 10 19?? Kąty Karol Listowski Maria Oborska Hucisko Pikulskie Józef Helena Osińska 01-236 45V-46R 221 T dopisek

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
4 12 Ż. Julia Oborska 31 Szumsk Marynki 1891 Łuck DW
10 29 Ż. Antonina Oborska 37 Szumsk Pikulskie Hucisko 1891 Łuck DW
12 38 Ż. Anna Oborska 34 Szumsk Cyranka 1891 Łuck DW
17 Ż. Paulina Oborska 34 Szumsk Pikulskie Hucisko 1891 Łuck DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl