Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 186 wyników dla: Minkiewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
24 5 1827 Krzemieniec Jan Minkiewicz 1 d Tylawka s. ur. Ignacego i Marianny 01-6 8R 59 T 876 DM
27 8 1828 Lachowce Franciszek Minkiewicz 62w Dzwonki wdowiec po Ur. Annie z Więckowskich 171-1-1 128R 63 R Mg
11 4 1829 Krzemieniec Marianna Minkiewicz 34 Tylawka ur., z Woynów, mąż Ignacy, synowie Antoni, Józef i Aleksander, córki Pelagia, Wiktoria i Marianna 01-7 59V-60R 405 T 928 DM
10 2 1830 Lachowce Błażej Minkiewicz 7/365 Kaletyńce Wielkie s. ur. Jana i Marianny z Dębskich 171-1-3 116R 12 R DM
5 6 1832 Lachowce Konstanty Mińkiewicz 3 Szuński s. ur. Marcina i Brygidy z Blejderów 171-1-5 116R 47 R DM
18 6 1832 Lachowce Julianna Mińkiewicz 24 Szuńki ur., z Studzińskich, mąż Franciszek 171-1-5 117R 56 R DM
4 11 1832 Lachowce Józef Zawadzki 3 Szuńki s. ur. Jana i Marianny z Minkiewiczów 171-1-5 120R 79 R DM
7 7 1834 Białogródka Jan Jakubowski 75 Sosnoweczka ur., wdowiec po Ewie z Mińkiewiczów, syn Roman i córka Anna 171-1-100 98R 53 Ż DM
13 6 1835 Lachowce Karolina Mińkiewicz 2 Szuńki c. ur. Marcina i Brygidy z Bleyderów 171-1-8 122R 38 R DM
26 6 1835 Lachowce Jakub Mińkiewicz 60 Szuńki ur., żona Eleonora z Michałowskich, synowie Marcin, Piotr, Franciszek i Wincenty, córka Marianna 171-1-8 122R 40 R DM
13 7 1835 Lachowce Eleonora Mińkiewicz 60 Szuńki ur., wdowa po Jakubie, synowie Marcin, Piotr, Franciszek i Wincenty, córka Marianna 171-1-8 122V 43 R DM
26 12 1835 Lachowce Karol Zawadzki 8/52 Książęcin s. ur. Jana i Marianny z Minkiewiczów 171-1-8 125V 75 R DM
23 9 1837 Lachowce Agnieszka Zawadzka 1 Książęcin c. urodz. Jana i Marianny z Mińkiewicżów 171-1-10 130R 56 R DM
5 4 1840 Lachowce Franciszek Minkiewicz 30 Szuńki wdowiec po Juliannie z Świdzińskich 880 83 R 22
10 11 1840 St. Wiśniowiec Rozalia Mińkiewicz 75 Nowy Wiśniowiec z Woynarowskich, wdowa po Antonim, syn Michał, córka Anna 871 590 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0311.htm
17 5 1842 Lachowce Adam Zawadzki 3 Książęcin s. Jana i Maryanny z Mińkiewiczów 881 107 V 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0116.htm
7 11 1850 Lachowce Wincenty Zawadzki 1 Bisówka s. 1-dw. Jana i Marianny Mińkiewicz 171-1-16 326V 60 R DM
19 11 1858 Korytnica Jan Minkiewicz 53 Wólka podoficer, żona Magdalena, 230 30 26 0
28 11 1861 Krzemieniec Tekla Minkiewicz 70 Krzemieniec wdowa po Piotrze, 2 córki z 1-go małż. z Tomaszem Wachowskim Febronia Bronisława Józefa Eufrozyna Magdalena i Stanisława Józefa 0.1-34 72R 97 T
3 1 1865 Lachowce Franciszek Mińkiewicz 6/12 Kurjanki s. 1-dw., Antoniego i Rozalii 178-3-146 115V 4 Ż DM
11 10 1866 Krzemieniec Kazimiera Goryszowska 11/12 Krzemieniec od cholery, c. kolegialnego asesora Teodora i Marii z Minkiewiczów 426-1-39 45V 81 T 291
26 1 1868 Lachowce Marianna Mińkiewicz 4 Szuńki c. 1-dw. Wincentego i Cecylii 178-3-146 240V 3 Ż DM
8 1 1883 Kuniów Marcin Minkiewicz 80 Dołocze wdowiec po Brygidzie z Blejderów, syn Antoni i córka Domicela 178-3-78 753V 3 Ż DM
20 6 1887 Kuniów Władysław Cieliński 6/12 Maziarnia s. Stanisława i Apolonii z Minkiewiczów 178-3-86 117V 19 Ż DM
6 10 1891 Krzemieniec Antoni Mińkiewicz 76 Krzemieniec żona Józefa z d. Kadłubska, 0.1-81G 39R 38 T
7 9 1891 Kuniów Kazimierz Cieliński 8 Maziarnia s. Stanisława i Apolonii z Mińkiewiczów 178-3-86 397R 29 Ż DM
1 10 1891 Kuniów Maria Ozimkowska 2/52 Dołocze c. Franciszka i Tekli Monkiewiczów (Mińkiewiczów) 178-3-86 397V 33 Ż DM
24 4 1894 Kuniów Jan Cieliński 2/12 Maziarnia s. Stanisława i Apolonii Mińkiewicz 178-3-86 532R 20 Ż DM
25 4 1894 Kuniów Apolonia Cielińska 28 Maziarnia tyfus, z Mińkiewiczów, mąż Stanisław, synowie Kazimierz i Władysław 178-3-86 532V 21 Ż DM
22 7 1894 Kuniów Wincenty Mińkiewicz 80 Willa żona Cecylia Gutkiewicz, synowie Józef i Piotr, córka Paulina 178-3-86 533R 29 Ż DM
18 7 1899 Tbilisi Aleksander Minkiewicz 78 Tbilisi s. Jana, Polak katolik Tb

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
19 3 1803 Ostróg Józef ...doski Ostróg Piotr Marianna Krzysztof Chominkiewicz, Teresa ... 297-1-136 30 Ł SK
0 1825 Krzemieniec Karolina Kadłubiska Lisznia Mikołaj Antonina Tetijewska ( dop.) as. wlm. Antoni Minkiewicz, wlm. ziemianka Magdalena Wołoszyńska ż. Jana 0.1-28 2V-3R 2 T
22 5 1827 Krzemieniec Jan Ignacy Mińkiewicz Telawka Ignacy Marianna Wojnarowska s. Wielmożnych, ochrz. 23.05., Tomasz Buczyński i Teofila Młochowska ż. Piotra, asyt., w 01-3 12R 83 T 512 DM
10 2 1827 Szumsk Apolonia Hornicka Huta Szumska Bartłomiej Anna Wojciech Szymkowski, Aleksandra Minkiewicz ż. Kazimierza, Piotr Jakuszewski, Marianna Listowska ż. K 245-1-1 376R 19 R RK
29 8 1828 Krzemieniec Marianna Minkiewicz Tylawka Ignacy Marianna Wojna Jakub Augustyn Kamiński i Eliza Chruszczewska ż.Ludwika 01-3 61R 181 T 561 DM
15 3 1828 Lachowce Grzegorz Kowalski Szuńki NN Agnieszka Kowalska 27.03.1828, Ur. Franciszek Minkiewicz, Ur. Marianna Aleksandrowicz, ż. Sylwestra, asyst. Ur. Mikołaj 171-1-1 107R 20 R Mg
3 5 1828 Lachowce Antoni Mińkiewicz Szuńki Marcin Brygida Blejder (Bleyder) 04.05.1828, Ur. Jan Kulczycki, Ur. Marianna Piotrowska, ż. Franciszka, asyst. Ur. Mikołaj Piotrowski 171-1-1 109R 30 R Mg
10 4 1829 Lachowce Konstanty Minkiewicz Szuńki Marcin Brygida Blejder Piotr Minkiewicz kawaler i Salomea Łękowska wdowa 171-1-2 88R 26 R DM
27 11 1829 Lachowce Emilia Bydłowska Szuńki Józef Marianna Justycka Leon Bydłowski kawaler i Regina Mińkiewicz ż. Marcina 171-1-2 95V 84 R DM
27 12 1829 Lachowce Anna Woźniuk Szuńki Paweł Prakseda Kowalczuk Mikołaj i Eleonora Mińkiewicz ż. Jakuba 171-1-2 96R 88 R DM
2 2 1830 Lachowce Błażej Minkiewicz Kaletyńce Wielkie Jan Marianna Demska [Dębska] Ignacy Hryniewiecki i Krystyna Żuchowska ż. Mikołaja 171-1-3 97R 8 R DM
21 2 1830 Lachowce Eleonora Bartosiewicz Szuńki Grzegorz Teresa Święcicka Józef Święcicki i Brygida Minkiewicz zamężna 171-1-3 97V 15 R DM
4 7 1830 Lachowce Marianna Malinowski Szuńki Jan Józefa Szulska nJan Makarewicz i Brygida Minkiewicz ż. Marcina 171-1-3 103R 51 R DM
9 11 1830 Lachowce Ludwik Dąbrowski Choroszów Andrzej Katarzyna Kubikowska Marcin Minkiewicz i Katarzyna Kubikowska ż. Ludwika 171-1-3 106R 75 R DM
23 1 1831 Lachowce Joanna Minkiewicz Kaletyńce Wielkie Jan Marcjanna Dębska Kazimierz Jasielski i Krystyna Żukowska ż. Mikołaja 171-1-4 87V 6 R DM
9 3 1831 Lachowce Helena Mińkiewicz Szuńki Marcin Brygida Blejder Wlm Wincenty Hurko i Salomea Łękowska wdowa 171-1-4 88V 16 R DM
7 6 1831 Lachowce Jan Mińkiewicz Kaletyńce Wielkie Wincenty Eufemia Jakub Kamiński i Mińkiewicz ż. Jana 171-1-4 90R 25 R DM
21 7 1831 Lachowce Antoni Głowacki Kaletyńce Wielkie Feliks Anastazja Moroziuk Jan Mińkiewicz i Marianna Kuczyńska panna 171-1-4 90V 30 R DM
7 10 1832 Lachowce Józef Zawadzki Książęcin Jan Marianna Minkiewicz Kazimierz Mikulski i Anna Medyńska zamężna 171-1-5 99R 66 R DM
19 2 1833 Lachowce Karolina Minkiewicz Szuńki Marcin Brygida Blejder Ignacy Hryniewiecki i Apolonia Galińska ż. Stanisława 171-1-6 79V 12 R DM
7 11 1833 Lachowce Michał Zawadzki Książęcin Jan Marianna Mińkiewicz Kazimierz Mikulski i Anna Medyńska 171-1-6 85V 60 R DM
11 1 1834 Lachowce Antoni Malinowski Szuńki Jan Józefa Szulska Mikołaj Piorowski i Brygida Minkiewicz zamężna 171-1-7 88R 3 R DM
13 1 1834 Lachowce Józefa Wiercińska Szuńki Józef Zuzanna Korolkowska Jan Bartosiewicz i Brygida Minkiewicz ż. Marcina 171-1-7 88V 4 R DM
30 12 1835 Lachowce Wiktoria Marianna Nowakowska Szuńki IN Julianna Marcin Mińkiewicz i Karolina Karolkowa panna 171-1-9 98R 1 R DM
2 11 1835 Lachowce Karol Zawadzki Książęcin Jan Marianna Mińkiewicz Andrzej Niemierowicz i Anna Medyńska ż. Antoniego 171-1-8 114R 47 R DM
30 6 1836 Wiszenki Ignacy Koralkowski Rożyszcze Antoni Anastazja Tomaszewska Piotr Minkiewicz, Karolina Sokołowska "p"; as: Mikołaj Domański, Franciszka Łaza 822 49a 34 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0050.htm
12 6 1836 Krzemieniec Antonina Gruszwicka Krzemieniec Jakub Wiktoria Zbilitowska Piotr Mińkiewicz i Aleksandra Barszczewska 01-10 13V 51 T 51 DM
6 7 1836 Lachowce Dominika Mińkiewicz Szuńki Marcin Brygida Blejder Jan Muszyński i Karolina Łękowska panna 171-1-9 104R 45 R DM
10 11 1837 Lachowce Stanisław Michał Piotrowski Szuńki Stefan Helena Magerewicz Marcin Mińkiewicz i Antonina Piotrowska ż. Mikołaja 171-1-10 110V 63 R DM
9 7 1838 Lachowce Józef Justycki Szuńki Jan Marianna Michalska Marcin Mińkiewicz, Małgorzata Bartosiewicz ż. Aleksandra 100 V 40 ZP 0
12 2 1839 Lachowce Konstanty Minkiewicz Szuńki Marcin Brygida Blegder 879 65 V 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0067.htm
19 1 1840 Korzec Paweł Jarczuk Korzec NN Franciszka Ludwik Mińkiewicz kawaler, Angela Jasińska panna 871 114 30 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0061.htm
20 1 1841 Lachowce Jan Piotrowski Szuńki Mikołaj Anna Kamińska Marcin Mińkiewicz i Katarzyna Malińska panna 178-49-17 2V 6 Ż
21 2 1841 Lachowce Anna Zawadzka Książęcin Jan Marianna Minkiewicz Franciszek Piotrowski, Cecylia Medyńska ż. Jakuba asyt. Antoni Zagajewski, Marianna Dzwonkowska ż. A 178-49-17 4R 15 Ż
15 5 1845 Młynów Stanisław Minkiewicz Karolinka Jan Karolina Korecka Feliks Antonowicz, Mariann Grodzka, Szymon Antonowicz, Teresa Kordawska 831 169V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0173.htm
16 5 1846 Lachowce Anna Postępska Szuńki Paweł Marianna Partycka 1-dw. Marcin Minkiewicz, Józefa Sokołowska ż. Ignacego 885 100R 27 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0101.htm
28 9 1848 Młynów Małgorzata Bielińska Koryty Jan Anna Feliks Jabłoński, Józefa Mińkiewicz, Grzegorz Śliwinski, Anastazja Grzybczyńska 834 247V/482 22 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0250.htm
21 1 1850 Lachowce Wincenty Trębicki Szuńki Piotr Helena Tupalew Wincenty Mińkiewicz i Józefa Krasińska ż. Józefa 171-1-16 289V-290R 5 R DM
1 4 1850 Lachowce Edward Murawski Szuńki IN Marianna Antoni Iwanowski i Dominika Minkiewicz panna 171-1-16 293V-294V 16 R DM
9 10 1850 Lachowce Dionizy Mińkiewicz Szuńki Antoni Róża Malinowska Paweł Mroczkowski i Franciszka Jasielska ż. Jana 171-1-16 304V-305R 52 R DM
24 9 1857 Białogródka Tekla Bejzymska Sosnóweczka Franciszek Domicella Minkiewicz 1-dw. Kajetan Buderacki, Antonina Hryniowiecka ż. Pawła 178-3-73 321V-322R 86 Ż
28 8 1859 Korytnica Jan Nepomucen Minkiewicz Wólka Jan Magdalena Szewczuk 231 10-11 34
18 7 1859 Krzemieniec Rozyna Goryszowska Krzemieniec Teodor Marianna Minkiewicz 0.1-32 18V-19R 54 T
9 2 1859 Lachowce Apolonia Minkiewicz Szuńki Antoni Rozalia Malinowska ur. Jan Wolski, Krystyna Dworakowska, ż. Teodora 886 143-144 12 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0075.htm
18 9 1859 Lachowce Anna Kancyrska Szymkowce Franciszek Elżbieta Gutkowicz Gutkiewicz, Cecylia Mińkiewicz, ż.Wincentego 886 167-168 59 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0087.htm
10 7 1860 Targowica Magdalena Boguszewska Stawrów Ludwik Joanna Mińkiewicz 841 286-287 9 0
8 2 1861 Krzemieniec Jan Teodor Goryszewski Krzemieniec Teodor Marianna Minkiewicz wlm. Seweryn Biernacki, Magdalena Wołoszyńska wdowa 0.1-34 17V-18R 40 T
24 4 1862 Krzemieniec Jerzy Goryczowski Krzemieniec Teodor Maria Minkiewicz 0.1-35 20V-21R 59 T
8 12 1863 Białogródka Jakub Bejzymski Sosnoweczka Franciszek Domicela Mińkiewicz Kajetan Buderacki i Wiktoria Butkiewicz ż. Józefa 178-03-81 31V-32R 123 Ż DM
4 6 1864 Lachowce Franciszek Mińkiewicz Szuńki Antoni Rozalia Malinowska szl. Jan Wolski i Julia Witkowska ż. Antoniego 178-3-146 48V-49R 32 Ż DM
1 10 1864 Lachowce Marianna Mińkiewicz Szuński Wincenty Cecylia Gutkiewicz szl. Karol Kutasiewicz i Róża Mińkiewicz ż. Antoniego 178-3-146 54V-55R 56 Ż DM
25 11 1864 Lachowce Józef Kryszczuk Szuński IN Aniela s. nieślubny, Marcin Mińkiewicz i Paulina Mirecka wdowa 178-3-146 58V-59R 70 Ż DM
18 11 1865 Krzemieniec Kazimiera Maria Goryszowska Krzemieniec Teodor Maria Minkiewicz 426-1-39 2V-3R 5 T 248
9 10 1865 Lachowce Jozefat Mińkiewicz Szuńki Antoni Rozalia Malinowska Piotr Piotrowski i Antonina Starzewska panna 178-3-146 101V-102R 53 Ż DM
12 6 1865 Żytomierz Janina Pawlina Medyńska Żytomierz Józef Apolonia Łowińska córka dw./ honorowy kapelan gimnazjum Ignacy Boratyński, Wiktoria Minkiewicz, asystowali: Klementy M 178-3-61 27 159 Ż DG
1 4 1865 Żytomierz Gabriel-Ludwik Tribło Żytomierz Jan Faustyna Rogozińska córka mieszczan, Ludwik Sznell, Wiktoria Minkiewicz, asystowali Antoni Rossi, Maria Gankiewicz 178-3-61 18 103 Ż DG
26 4 1866 Lachowce Jakub Witkowski Dzwonki IN Marianna s. nieślubny, Antoni Mińkiewicz i Aleksandra Bujarska wdowa 178-3-146 129V-130R 19 Ż DM
20 7 1866 Lachowce Marianna Trembicka Szuńki Marcin Petronela Burkacka Jan Kryszczuk i Rozalia Mińkiewicz ż. Antoniego 178-3-146 133V-134R 33 Ż DM
4 2 1867 Białogródka Józef Bejzymski Sosnoweczka Franciszek Domicela Mińkiewicz Tomasz Czyż i Karolina Jaskulska ż. Józefa 178-03-81 267V-268R 11 Ż DM
22 10 1868 Kuniów Karolina Wolska Radohoszcz Klemens Antonina Jakuszewska Mikołaj Kosicki i Rozalia Mińkiewicz 178-3-78 156V-157R 57 Ż DM
1 4 1868 Lachowce Ludwika Bartosiewicz Szuńki Wincenty Karolina Sawicka Marcin Trębecki i Brygida Mińkiewicz ż. Marcina 178-3-146 210V-211R 21 Ż DM
28 4 1869 Kuniów Joanna Wolska Dryżaki Jan Marianna Rajfut? Antoni Mińkiewicz i Emilia Falkowska 178-3-78 182V-183R 26 Ż DM
5 4 1874 Szumsk Franciszka Mińkiewicz Kurjanki Antoni Rozalia Malinowska chrz. 7.04 Jan Walicki, Antonina Piotrowska ż. Piotra 1-227 10V-11R 38 T DM 515
28 1 1876 Dederkały Franciszek Jakubowski Sadki Karol Maria Mińkiewicz 57 166-167 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0093.htm
5 10 1877 Dederkały Franciszka Minkiewicz Unijów Jan Paulina Piotrowska 57 145-146 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0082.htm
15 12 1878 Dederkały Marianna Mińkiewicz Adamówka Jan Paulina Piotrowska 57 116 39 1-72 70V-71R http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0064.htm
17 2 1878 Dederkały Jan Jakubowski Sadki Karol Marianna Minkiewicz 57 99-100 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0054.htm
28 3 1878 Szumsk Aniela Łabęcka Stepanówka Wincenty Rozalia Zielińska chrz. 30.03 Józef Mińkiewicz, Edward Osinowicz 1-230 9V-10R 34 T DM 724
9 6 1881 Kuniów Natalia Oborewicz Dołocze Gracjan Teresa Telicka Daniel Ozimkowski i Apolonia Minkiewicz panna 178-3-78 634V-635R 49 Ż DM
12 1 1882 Szumsk Emilia Jakubowska Obycz Karol Marianna Mińkiewicz Robert Skomorowski, Leopoldyna Skomorowska wdowa 01-232 290V-291R 8 T
7 10 1882 Kuniów Teresa Ryżkowska Dołocze Józef Aniela Ozimkowska Jan Ozimkowski i Apolonia Mińkiewicz panna 178-3-78 679V-680R 64 Ż DM
12 8 1883 Kuniów Ludwik Nawrocki Siekierzyńce Michał Marianna Piotrowska Bazyli Olszewski i Paulina Mińkiewicz ż. Jana 178-3-78 730V-731R 69 Ż DM
18 3 1884 Kuniów Kazimierz Celiński Maziarnia Stanisław Apolonia Mińkiewicz Grzegorz Oborewicz i Antonina Celińska ż. Jana 178-3-78 769V-770R 24 Ż DM
1 4 1885 Szumsk Filip Jakubowski Obycz Karol s. Stefana Marianna Mińkiewicz Konstanty Wróblewski, Agnieszka Supińska 01-232 175V-176R 55 T
20 2 1886 Kuniów Adam Nawrocki Siekierzyńce Mikołaj Marianna Piotrowska Stanisław Podhorodecki i Paulina Minkiewicz ż. Jana 178-3-86 47V-48R 12 Ż DM
16 10 1886 Kuniów Władysław Cieliński Maziarnia Stanisław Apolonia Mińkiewicz Jan Ozimkowski i Antonina Cielińska ż. Bazylego 178-3-86 63V-64R 73 Ż DM
2 4 1888 Kuniów Józefa Jakubowska Gurszczyzna Karol Marianna Minkiewicz Antoni Wierciński i Katarzyna Jakubowska ż. Karola 178-3-86 131V-132R 32 Ż DM
19 7 1888 Kuniów Krystyna Cielińska Maziarnia Stanisław Apolonia Minkiewicz Jan Ozimkowski i Marianna Jakubowska ż. Karola 178-3-86 141V-142R 69 Ż DM
29 5 1889 Szumsk Grzegorz Lewandowski Chodaki Wincenty Franciszka Wereszczyńska Jan Mińkiewicz i Marianna Oborska ż. Ignacego 01-232 17V-18R 81 T 883 DM
14 7 1889 Kuniów Aleksander Ozimkowski Dołocze Franciszek Tekla Minkiewicz Józef Ryżkowski i Marianna Jasińska ż. Antoniego 178-3-86 191V-192R 67 Ż DM
18 5 1890 Szumsk Karol Mińkiewicz Bołożówka Piotr Celestyna Masłowska 01-233 115V-116R 80 T
10 12 1890 Kuniów Teofila Jakubowska Gurszczyzna Karol Marianna Mińkiewicz Jan Mińkiewicz i Katarzyna Jakubowska ż. Karola 178-3-86 339V-340R 100 Ż DM
14 2 1891 Kuniów Bronisław Celiński Maziarnia Stanisław Apolonia Mińkiewicz Bazyli Celiński i Tekla Ozimkowska ż. Franciszka 178-3-86 361V-362R 22 Ż DM
5 2 1892 Kuniów Kamilia Żukowska Gurszczyzna Karol Anna Jakuszewska Wiktor Mińkiewicz i Teresa Frol ż. Feliksa 178-3-86 405V-406R 20 Ż DM
7 10 1892 Kuniów Marianna Ozimkowska Dołocze Franciszek Tekla Mińkiewicz Wiktor Ozimkowski i Marianna Jasińska ż. Antoniego 178-3-86 428V-429R 112 Ż DM
11 6 1893 Tbilisi Zygmunt Gross Aleksandropol ? Józef Jadwiga Osiecka Wiktor Minkiewicz, Amelia Szaniawska Tb
19 5 1893 Kuniów Piotr Oborski Willa Ignacy Maria Dzwonkowska Józef Kapuściński i Celestyna Mińkiewicz ż. Piotra 178-3-86 472V-473R 72 Ż DM
2 10 1893 Kuniów Dionizy Jakubowski Gurszczyzna Karol Marianna Mińkiewicz Jan Mińkiewicz i Katarzyna Jakuszewska ż. Karola 178-3-86 482V-483R 133 Ż DM
23 12 1893 Kuniów Stefan Żukowski Gurszczyzna Tomasz Joanna Zabłocka Wiktor Mińkiewicz i Honorata Wolska ż. Bazylego 178-3-86 487V-488R 164 Ż DM
20 2 1894 Kuniów Jan Celiński Maziarnia Stanisław Apolonia Mińkiewicz Stanisław Podhorodecki i Tekla Ozimkowska 178-3-86 505V-506R 22 Ż DM
19 4 1894 Kuniów Franciszek Mińkiewicz Willa Piotr Celestyna Myśliwska Napoleon Smorczewski i Maria Sokołowska 178-3-86 510V-511R 64 Ż DM
28 1 1895 Kuniów Antoni Żukowski Gorszczyzna Karol Anna Krynicka Jan Zabłocki i Franciszka Mińkiewicz panna 178-3-86 542V-543R 20 Ż DM
22 1 1895 Kuniów Napoleon Cybulski Willa IN Teofila Cybulska syn panny, Józef Kapuściński i Julia Mińkiewicz 178-3-86 543V-544R 25 Ż DM
9 3 1895 Kuniów Konstancja Michalska Willa Fortunat Emilia Lewicka Piotr Mińkiewicz i Julia Podgruszecka panna 178-3-86 546V-547R 39 Ż DM
16 5 1895 Kuniów Joanna Mińkiewicz Gorszczyzna Wiktor Marianna Żukowska Feliks Frol i Franciszka Jakuszewska ż. Jana 178-3-86 550V-551R 56 Ż DM
16 5 1895 Kuniów Edward Sokołowski Hucisko Stare Adam Marianna Petrowska (Piotrowska) Napoleon Storczewski i Cecylia Mińkiewicz ż. Piotra 178-3-86 550V-551R 57 Ż DM
17 8 1895 Kuniów Stefan Ozimkowski Dołocze Franciszek Tekla Waszkiewicz Józef Mińkiewicz i Marianna Jasińska ż. Antoniego 178-3-86 558V-559R 97 Ż DM
17 3 1896 Kuniów Józefa Mińkiewicz Juwkowce Piotr Celestyna Mysłowska Adam Sokołowski i Paulina Gutewicz ż. Piotra 178-3-86 605V-606R 38 Ż DM
1 8 1898 Szumsk Marianna Ursyn Unijów Antoni Sabina Mińkiewicz 01-234 29V-30R 115 T
20 2 1910 Tajkury (Zdołbunów) Marian Ostaszewski Zdołbunów Michał Antonina Minkiewicz Zygmunt Romanowski, Katarzyna Krzyżanowska ż. Michala R-740-4-69 10 V-11 R 39 0
19 8 1911 Tbilisi Bronislaw Bielański Tbilisi Ludwik s. Alominara Kazimiera c. Grzego Umińska Michał Dominkiewicz, Aniela Trębel 15V 108 Tb
26 5 1913 Tbilisi Stanisław Rozniedzki Tbilisi Jan s. Tomasza Konstancja c. Włady Trościanko Antoni Minkiewicz, Regina Dołucińska 60V 67 Tb
17 11 1913 Tbilisi Czesława Owczarek Tbilisi Franciszek s. Michala Woj Maria c. Jana Minkiewicz Edmund Kawczyński, Apolonia Maczarska 69V 113 Tb
11 9 1914 Tbilisi Antoni Zbyszko Minkiewicz Tbilisi Antoni s.Antoniego Stanisława c.Leona Lisowska Zygmunt Aleksander Borowski, Józefa Paszkiewicz 102V 14 Tb
15 6 1915 Tbilisi Jadwiga Owczarek Tbilisi Franciszek s.Michała Maria c.Jana Minkiewicz Piotr Sokołowski, Jadwiga Bonikowska 113V-R 65 Tb

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
30 11 1769 Szumsk Michał Minkiewicz Michałówka k Anna Tyszkiewicz Michałówka p Franciszek Janiszalski, Franciszek Kretowicz, Adam Ziemiński, Apolonia Terecka 297-1-180 52V Ł RK
11 1 1803 Szumsk Jakub Mińkiewicz Kuty k Eleonora Michałowska Kuty p Franciszek Kowalewski, Franciszek Piotrowski 297-1-183 42V Ł RK
23 9 1828 Krzemieniec Romuald Chrzanowski Krzemieniec 26 Paweł Katarzyna Marcjanna Kulikowska Krzemieniec 21 Antoni Barbara Piotr Minkiewicz, Jakub Lewicki 01-5 25R-25V 33 T 754-755 DM
2 6 1829 Lachowce Józef Podhorodecki Hucisko par. Kuniów 22 Andrzej Teresa Gurdzilewska Franciszka Piotrowska Szuńki 16 Franciszek Marianna Mińkiewicz Piotr Malinowski i Michał Podhorodecki 171-1-2 100R 13 R DM
27 7 1830 Krzemieniec Wincenty Brzezniakiewicz Potuturów, par.Szumsk k Paweł Marianna Anna Miler Andruha p Józef Tekla Piotr Minkiewicz i Józef Szandyrowski 01-5 52R 36 T 781 DM
17 2 1831 Krzemieniec Maciej Baszyński Krzemieniec k Feliks Marianna Apolonia Skolimowska Krzemieniec p Józef Teresa Piotr Mińkiewicz i Jan Szafrański 01-5 60R 8 T 789 DM
23 5 1831 Lachowce Michał Kotowicz Dzwonki 50w Jan Marianna Makowska Apolonia Paskiewicz Dzwonki 40w Michał Anna Krzewińska Bazyli Piotrowski, Jakub Mińkiewicz 171-1-4 98V 11 R DM 7884
28 6 1831 Lachowce Franciszek Mińkiewicz Szuńki 21 Jakub Leonora Michałowska Julianna Świdzińska Szymkowce 19w Jan Marianna Tomkiewicz Marcin Mińkiewicz, Daniel Waleński 171-1-4 98V 12 R DM
22 11 1831 Lachowce Jan Zawadzki Książęcin 26 Maciej Marianna Piotrowska Marianna Minkiewicz Szuńki 17 Jakub Eleonora Michałowska Jan Sieszycki i Ksawery Ejsmont 171-1-4 102V 28 R DM
14 2 1832 Lachowce Bernard Jurkowski Pohorylce par. Jampol 24 Franciszek Anna Ciszewska Anna Piotrowska Szuńki 16 Franciszek Marianna Mińkiewicz Mikołaj Jurkowski i Jan Jurkowski 171-1-5 105R 5 R DM
6 11 1832 Lachowce Ignacy Pilawski Dworzec par. Białogródka 22 Jan Marianna Kornatowska Katarzyna Piotrowska Szuńki 16 Franciszek Marianna Mińkiewicz Marcin Mińkiewicz i Leon Kornatowski 171-1-5 108R 17 R DM
14 5 1833 Krzemieniec Piotr Minkiewicz par.Krzemieniec 29 Jakub Eleonora Tekla ur. Wachowska par.Krzemieniec 25w Bartłomiej Salomea Józef Czerczycki i Mikołaj Zieliński 01-5 90V 18 T 820 DM
22 1 1833 Lachowce Jan Wereszczyński Jurówka 23 Jan Marianna Ławeńska Julia z d. Snowodecka Lepczyńska Lachowce 20w Jan Katarzyna Mokrzycka Paweł Kurczewski, Marcin Mińkiewicz 171-1-6 88R 2 R DM
10 2 1835 Krzemieniec Antoni Grudziński Młynowiec 35 Jan Agnieszka Minkiewicz Teofila Strzelecka Młynowiec 20 Kajetan Rozalia Łonowska Walerian Raciborowski i Feliks Iwanicki 01-8 33V 6 T 1066 DM
7 5 1836 Krzemieniec Józef Bartosiewicz Podłużna par.Ptycza 26 Michał Kornelia Pohorodyńska Joanna Wieżejska Baszkowce 18 Jan Julianna Kułkowska Ignacy Mińkiewicz i Stanisław Rudniewicz 01-10 37V 10 DM 92 T
6 1 1837 Krzemieniec Mikołaj Zieliński Krzemieniec 27 Jan Anna Dąbrowska Emilia ur. Przyborowska Krzemieniec 36w Stanisław Aniela Aleksandrowicz Piotr Mińkiewicz i Mikołaj Wydrgn 01-11 29R 1 DM 168 T
17 8 1837 Lachowce Florian Kuszpitowski Pohorylce par. Jampol 35 Grzegorz Zofia Witkowska Magdalena Justycka Szuński 22 Kapser Apolonia Jewkiewicz (Lewkiewicz) Bazyli Bednarski, Mikołaj Skupiński, Marcin Mińkiewicz 171-1-10 120V 22 R DM
3 7 1838 Żytomierz Dominik Butowicz Żytomierz 24 Grzegorz Petronela Małachowska Aniela Kowalewska Żytomierz 20 Paweł Barbara Kulczycka Tomasz Koziewicz , Franciszek Mińkiewicz 178 51 417 51 36 Ż Ni
31 7 1838 Żytomierz Sebastian Krzyżewski Żytomierz 33w Teodor Anna Rozbicka Emilia Szulc Żytomierz 17 Jan Aniela NN Franciszek Mińkiewicz , Jan Domański 178 51 417 53 41 Ż Ni
14 8 1838 Żytomierz Ludwik Franckiewicz Żytomierz 27 Franciszek Elżbieta Adamowicz Anastazja Jędrzejowska Żytomierz 20 Antoni Katarzyna Bilska Franciszek Mińkiewicz , Franciszek Łukaszewicz 178 51 417 54 45 Ż Ni
29 4 1839 Krzemieniec Ignacy Mińkiewicz Młynowiec 39w Józef Anna Marianna ur. Trzemeska p.v. Trętowska Krzemieniec 30w Erazm Aniela Jakub Wołoszyński i Jan Wołoszyński podsędek pow.rówieńskiego 01-13 26R 9 DM 303 T
27 10 1840 Szumsk Piotr Wereszczyński Majdan Dubieński 24 Jan Aleksandra Piasecka Teresa z Pasewiczów Adaszyńska Majdan Dubieński 25 Antoni Tekla Staszewska Feliks Minkiewicz, Mikołaj Adrzański, Jakub Krasicki 871 501 19 EH - uz.
29 9 1846 Lachowce Teodor Piotrowski Kaletyńce Wielkie 23 Kazimierz Franciszka Rogowska Zuzanna Kraśnicka Hulowce 18 Józef Józefa Starzyńska 1-dw: Kajetan Piotrowski, Antoni Piechowski, Antoni Mińkiewicz 885 109V 11 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0111.htm
20 10 1846 Lachowce Antoni Żurawski Kaletyńce Wielkie 18 Mikołaj Katarzyna Wojciechowska Franciszka Sieszycka Kaletyńce Wielkie 16 Jan Elżbieta Maciejowska 1-dw: Ignacy Piotrowski, Antoni Mińkiewicz, Stefan Kornatowski 885 109V 12 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0111.htm
24 11 1846 Kuniów Antoni Minkiewicz Szuńki, par. Lachowce 18 Marcin Brygida Bleycher Rozalia Malinowska Siekierzyńce 16 Piotr Marianna Podhorodecka Kajetan Piotrowski, Stefan Nowicki, Karol Krymski 885 92 12 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0093.htm
31 7 1847 Krzemieniec Antoni Mińkiewicz Lisznia 35 Ignacy Marianan Wojna Józefa Kadłubińska Lisznia 19 Mikołaj Antonina Tetyjewska Borszczow i Adam Kadłubiński 01-21 20V 12 DM 715 T
19 2 1850 Lachowce Wincenty Mińkiewicz Szuńki 27 Jan Anna Michałowska Cecylia Gutkiewicz Kaletyńce Wielkie 17 Antoni Anastazja Pasławska Franciszek Kancerski i Aleksander Bartoszewicz 171-1-16 310R 5 R DM
19 10 1858 Krzemieniec Teodor Goryszowski Krzemieniec 38 Aleksy Magdalena Kowalewska Maria Minkiewicz Krzemieniec 27 Ignacy Maria Wojna 0.1-30 41V 15 T
21 6 1859 Torczyn Feliks Malinowski Okorsk 25 Franciszek Marianna Minkiewicz Agnieszka Tchorzewska Okorsk Duży 18 Łukasz Marianna Studzińska Jan Tchorzewski, Szymon Tchorzewski 645 45-46 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0023.htm
23 2 1864 Lachowce Eliasz Witkowski Kurijanki 20 Mikołaj Cecylia Zielińska Aniela Głębocka Kurijanki 18 Józef Franciszka Staszewska Antoni Mińkiewicz, Benedykt Piotrowski, Bazyli Goryszewski 178-3-146 64R 5 Ż DM
22 1 1872 Kuniów Franciszek Wolski Dryżaki 22 Maciej Jan Marianna Rajport Marianna Łabęska Borowica 20 Franciszek Paulina Antoni Mińkiewicz, Feliks Falkowski, Hieronim Wojkowski 178-3-78 293V 1 Ż DM
16 11 1874 Dederkały Karol Jakubowski Sadki 22 Stefan Salomea Chodorowska Marianna Mińkiewicz par. Dederkały 18 Antoni Rozalia Malinowska Karol Gordzielewski, Karolina Dobrowolska 1-68 58V 4 T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0120.htm
21 4 1874 Szumsk Grzegorz Żyliński Mosty 40w Kazimierz Ewa Minkiewicz Aniela z Janickich Bereżnicka Litowiszcze 30w Dionizy Marianna Oborska 1-dw., Ludwik Naumowicz, Antoni Głowacki 1-227 37V 5 T DM 542
9 11 1875 Dederkały Jan Mińkiewicz par. Dederkały 23 Antoni Rozalia Malinowska Paulina Pstrowska par. Dederkały 27 Marcin Maria Justycka Karol Jakubowski, Mikołaj Konopacki 57 210 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0117.htm
6 2 1883 Kuniów Stanisław Celiński Maziarnia 21 Grzegorz Joanna Apolonia Mińkiewicz Dołocze 22 Antoni Rozalia Malinowska Jan Malinowski i Grzegorz Oborewicz 178-3-78 744R 3 Ż DM
9 11 1886 Szumsk Piotr Gutewicz Hulowce, par. Białogródka 29 Jan Aniela Olszewska Paulina Mińkiewicz Bołożówka 17 Wincenty Cecylia Kraśnicka Dominik Ruczyński, Maciej Olszewski 01-232 270V 21 T
14 2 1888 Kuniów Franciszek Ozimkowski Dołocze 20 Sylwester Marianna Nowodworska Tekla Mińkiewicz Gurszczyzna 18 Antoni Rozalia Malinowska Józef Ryżkowski i Józef Mińkiewicz 178-3-86 155R 4 Ż DM
3 2 1891 Kuniów Wiktor Mińkiewicz Gurszczyzna 27 Antoni Rozalia Malinowska Marianna Żukowska Gurszczyzna 19 Ignacy Aniela Galimska Mikołaj Żukowski i Karol Jakubowski 178-3-86 385V 1 Ż DM
6 9 1892 Krzemieniec Aleksander Kamieński Warszawa, par. św. Krzyża 28 Maciej Karolina Zarzycka Rozyna Horyszowska par. Krzemieniec 33 Teodor Maria Mińkiewicz 0.1-81D 28V 6 T
11 10 1892 Kuniów Józef Dobrzański Willa 29 Józef Anna Sowińska Petronela Ostaszewska Gurszczyzna 19 Paweł Augustyna Dobrawska Wincenty Recyn.. i Józef Mińkiewicz 178-3-86 442R 19 Ż DM
26 9 1893 Kuniów Józef Sińkiewicz (Mińkiewicz) Gurszczyzna 27w Antoni Rozalia Malinowska Józefa Staszewska Korytno 18 Wincenty Tekla Słowińska Leon Staszewski i Adolf Sokołowski 178-3-86 493V 13 Ż DM
5 2 1895 Kuniów Eliasz Żukowski Gurszczyzna 25 Ignacy Aniela Galimska Elżbieta Sieniawska Hucisko Stare 17 Hipolit Aniela Galimska Wiktor Mińkiewicz i Marcin Galimski 178-3-92 576R 7 Ż DM
29 12 1896 Tbilisi Mark Minkiewicz witebska gub. 27 Marek s. Michała Karolina c. Sbarbori Anna Munius kowieńska gub. 29 Maciej s. Józef Maria c. Karola Radziwiłowicz Aleksander Wąsowicz, Karol Fenner 77 36 Tb
15 8 1899 Tbilisi Antoni Trapsza kowieńska gub. 27 Mikołaj Tekla Minkiewicz Marianna Mizielińska Radom 32 Józef Katarzyna Despotkiewicz Stanisław Surwiło, Michał Panaw 131 39 Tb
9 10 1905 Tbilisi Otto Rudolf Grube Tbilisi (luteranin) 30 Piotr Maria Sztern Joanna Dominkiewicz płocka gub. 24 Jan Rozalia Janek Ernest Damborg, Józef Kissner 119 45 Tb
20 5 1906 Tbilisi Józef Chomicz pow. Nowogródek, mińska gub. 29 Mikołaj Maria Prozorowicz Anna Kaunas-Jankowska pow. Kowno 19 Jan Maria Minkiewicz Grzegorz Fedorowicz, Ignacy Kruszyński 137 23 Tb
4 2 1912 Tbilisi Mateusz Tomaszunas pow. Poniewież, kowieńska gub. 36 Klemens Konstancja Wojczunas Zofia Gryniewicz kowieńska gub. 20 Zachariasz Elwira Pietrowska M. Dominkiewicz, Józef Gudow 275 10 Tb
5 2 1912 Tbilisi Józef Pietraszkiewicz Mińsk 37 Antoni Bogumiła Downer Marianna z Monkiewiczów Zastawna Tbilisi 38 Stanisław Paulina Rachlewicz Minkiewicz i Jerzy Sołomonowicz 276 11 Tb
24 1 1917 Tbilisi Antoni Julian Feliks Keller suwalska gub. 56 Ferdynand Adamina Żołądkowska Agnieszka Gotlibson Mitawa (luteranka) 25 Aleksander Maria Minkiewicz Medard Asłanowicz, Ludwik Bieda-Biediuk 354 6 Tb
6 7 1918 Tbilisi Henryk Sypniewski Łódź 24 Franciszek Józefa Kujawska Janina Owczarek Radom 17 Franciszek Maria Minkiewicz Stefan Bezkowski, Ludwik Morgulanc 440 71 Tb

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl