Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 123 wyników dla: Minkiewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
24 5 1827 Krzemieniec Jan Minkiewicz 1 d Tylawka s. ur. Ignacego i Marianny 01-6 8R 59 T 876 DM
27 8 1828 Lachowce Franciszek Minkiewicz 62w Dzwonki wdowiec po Ur. Annie z Więckowskich 171-1-1 128R 63 R Mg
11 4 1829 Krzemieniec Marianna Minkiewicz 34 Tylawka ur., z Woynów, mąż Ignacy, synowie Antoni, Józef i Aleksander, córki Pelagia, Wiktoria i Marianna 01-7 59V-60R 405 T 928 DM
10 2 1830 Lachowce Błażej Minkiewicz 7/365 Kaletyńce Wielkie s. ur. Jana i Marianny z Dębskich 171-1-3 116R 12 R DM
16 10 1831 Gródek Michał Minkiewiczowy 3 Gródek Rodzice urodzeni Grzegorz i Antonina z Buczkiewiczów Minkiewiczowi, zmarł z dziecinnej słabości 685-4-5 1277V 183 Ch 703 MN
4 11 1832 Lachowce Józef Zawadzki 3 Szuńki s. ur. Jana i Marianny z Minkiewiczów 171-1-5 120R 79 R DM
26 12 1835 Lachowce Karol Zawadzki 8/52 Książęcin s. ur. Jana i Marianny z Minkiewiczów 171-1-8 125V 75 R DM
5 4 1840 Lachowce Franciszek Minkiewicz 30 Szuńki wdowiec po Juliannie z Świdzińskich 880 83 R 22
19 11 1858 Korytnica Jan Minkiewicz 53 Wólka podoficer, żona Magdalena, 230 30 26 0
28 11 1861 Krzemieniec Tekla Minkiewicz 70 Krzemieniec wdowa po Piotrze, 2 córki z 1-go małż. z Tomaszem Wachowskim Febronia Bronisława Józefa Eufrozyna Magdalena i Stanisława Józefa 0.1-34 72R 97 T
1 1 1864 Wieledniki Antoni Walnicki 4 Berezowy Grud syn Augustyna i Wiktorii Minkiewicz 178-3-56 39R 20 Ż MW
11 10 1866 Krzemieniec Kazimiera Goryszowska 11/12 Krzemieniec od cholery, c. kolegialnego asesora Teodora i Marii z Minkiewiczów 426-1-39 45V 81 T 291
23 12 1871 Białogródka Franciszek Bejzymski 40 Sosnóweczka żona Domicela z Minkiewiczów, synowie Antoni, Jan, Jakub i Józef, córka Tekla 178-03-84 192R 112 Ż DM
17 3 1874 Białogródka Barbara Minkiewicz 60 Sosnóweczka chł., pozostawiła męża, syna Antoniego i córkę Domicelę 178-03-84 509V 34 Ż DM
8 1 1883 Kuniów Marcin Minkiewicz 80 Dołocze wdowiec po Brygidzie z Blejderów, syn Antoni i córka Domicela 178-3-78 753V 3 Ż DM
5 9 1885 Meżyrów Wincentyna Paleska 2 Sewerynówka Jan Anna Minkiewicz ? 904-6-6 29 W JS1
20 6 1887 Kuniów Władysław Cieliński 6/12 Maziarnia s. Stanisława i Apolonii z Minkiewiczów 178-3-86 117V 19 Ż DM
2 9 1898 Młynów Agnieszka Minkiewicz 95 Dobratyn z d. Sinkiewicz, wdowa, mąż śp. Józef 740-2-409 44R 45 R 1736 RK
18 7 1899 Tbilisi Aleksander Minkiewicz 78 Tbilisi s. Jana, Polak katolik Tb DW

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
19 3 1803 Ostróg Józef ...doski Ostróg Piotr Marianna Krzysztof Chominkiewicz, Teresa ... 297-1-136 30 Ł SK
9 2 1803 Lubar Jan Romuald Seroczynski Chwilińce (Filińce) Stefan Magdalena łacina, data chrztu, Piotr Minkiewicz, Marianna Sosnowska 178-51-174 48R Ż Mg
10 1804 Lubar Teofila Białogłocka Lubar Antoni Magdalena łacina, data chrztu, Józef Minkiewicz, Apolonia Wysoczańska, Antoni Szulalecki?, Agnieszka Zubrzycka 178-51-174 64V Ż Mg
19 4 1805 Lubar Józef Slusarz Derewiczka Józef Prakseda łacina, data chrztu, Grzegorz Murawski, Anna Skoknska, Józef Minkiewicz, Agnieszka Stefanowa 178-51-174 70R Ż Mg 158
9 4 1806 Lubar Franciszka NN Lubar NN NN łacina, chrzest 10.04.1806, Józef Minkiewicz, Marianna Lubrańska 178-51-174 80V 54 Ż Mg 190
30 4 1807 Lubar Filip Jakub NN Lubar NN NN łacina, dopeł. chrztu 12.05.1807, Józef Minkiewicz, Aniela Jurkowska 178-51-174 92R Ż Mg 220
31 8 1807 Lubar Rajmund Berkman Lubar Piotr Rozalia Niżyńska łacina, chrzest 1.09.1807, Józef Minkiewicz, Anna Pohorecka 178-51-174 95R Ż Mg 230
17 11 1807 Lubar Julianna Deręgowska Lubar Franciszek Katarzyna łacina, data ur. i chrztu, Józef Minkiewicz 178-51-174 96V Ż Mg 235
2 10 1824 Lachowce Anioł Minkiewicz Hulowce Wojciech Marianna Zdzierska chrzest 8.10.; Bazyli Osiński i Franciszka Kułakowska 178-51-266 7V Ż 16 DM
0 1825 Krzemieniec Karolina Kadłubiska Lisznia Mikołaj Antonina Tetijewska ( dop.) as. wlm. Antoni Minkiewicz, wlm. ziemianka Magdalena Wołoszyńska ż. Jana 0.1-28 2V-3R 2 T
29 3 1825 Lachowce Magdalena Minkiewicz Szuńki Jan Marianna Demska data chrztu; Stefan Piotrowski i Marianna Piotrowska 178-51-266 12V Ż 26 DM
21 4 1825 Lachowce Antoni Wierciński Szuńki Mikołaj Zuzanna Karolak data chrztu; Andrzej Strutyński i Eleonora Minkiewicz 178-51-266 15V Ż 32 DM
28 3 1826 Lachowce Adam Woźniuk Szuńki Paweł Prakseda data chrztu; Marcin Trzybnicki i Eleonora Minkiewicz 178-51-266 25R Ż 51 DM
12 7 1826 Lachowce Marianna Minkiewicz Żemelińce Jan Marianna Demska data chrztu; Ignacy Nilubowicz i Agnieszka Nowicka 178-51-266 27R Ż 55 DM
17 7 1826 Lachowce Antoni Piotrowski Szuńki Stefan Julianna Minkiewicz data chrztu; Jan Mokarewicz i Marianna Piotrowska, asyst. Kazimierz Bartosiewicz i Anastazja Bogusławska 178-51-266 27R Ż 55 DM
19 7 1826 Lachowce Eliasz Bartosiewicz Szuńki Jan Marianna data chrztu; Maciej Spendowski i Marianna Boguszewska, asyst. Jakub Minkiewicz i Teodora Michałowska 178-51-266 27R Ż 55 DM
27 10 1826 Lachowce Tadeusz Tutkowski Szuńki Marcin Marianna Bartosiewicz data chrztu; Jakub Minkiewicz i Anna Aleksandrowicz 178-51-266 30V Ż 62 DM
10 2 1827 Szumsk Apolonia Hornicka Huta Szumska Bartłomiej Anna Wojciech Szymkowski, Aleksandra Minkiewicz ż. Kazimierza, Piotr Jakuszewski, Marianna Listowska ż. K 245-1-1 376R 19 R RK
29 8 1828 Krzemieniec Marianna Minkiewicz Tylawka Ignacy Marianna Wojna Jakub Augustyn Kamiński i Eliza Chruszczewska ż.Ludwika 01-3 61R 181 T 561 DM
15 3 1828 Lachowce Grzegorz Kowalski Szuńki NN Agnieszka Kowalska 27.03.1828, Ur. Franciszek Minkiewicz, Ur. Marianna Aleksandrowicz, ż. Sylwestra, asyst. Ur. Mikołaj 171-1-1 107R 20 R Mg
10 4 1829 Lachowce Konstanty Minkiewicz Szuńki Marcin Brygida Blejder Piotr Minkiewicz kawaler i Salomea Łękowska wdowa 171-1-2 88R 26 R DM
6 10 1829 Butowce Antoni Minkiewicz Pieńki ur. Maciej Brygida Świdbiowska ur. Wawrzyniec Kleparski, Anna Wiszniewska 178-3-95 252V 31 Ż 488 KP2
2 2 1830 Lachowce Błażej Minkiewicz Kaletyńce Wielkie Jan Marianna Demska [Dębska] Ignacy Hryniewiecki i Krystyna Żuchowska ż. Mikołaja 171-1-3 97R 8 R DM
21 2 1830 Lachowce Eleonora Bartosiewicz Szuńki Grzegorz Teresa Święcicka Józef Święcicki i Brygida Minkiewicz zamężna 171-1-3 97V 15 R DM
4 7 1830 Lachowce Marianna Malinowski Szuńki Jan Józefa Szulska nJan Makarewicz i Brygida Minkiewicz ż. Marcina 171-1-3 103R 51 R DM
9 11 1830 Lachowce Ludwik Dąbrowski Choroszów Andrzej Katarzyna Kubikowska Marcin Minkiewicz i Katarzyna Kubikowska ż. Ludwika 171-1-3 106R 75 R DM
23 1 1831 Lachowce Joanna Minkiewicz Kaletyńce Wielkie Jan Marcjanna Dębska Kazimierz Jasielski i Krystyna Żukowska ż. Mikołaja 171-1-4 87V 6 R DM
7 10 1832 Lachowce Józef Zawadzki Książęcin Jan Marianna Minkiewicz Kazimierz Mikulski i Anna Medyńska zamężna 171-1-5 99R 66 R DM
19 2 1833 Lachowce Karolina Minkiewicz Szuńki Marcin Brygida Blejder Ignacy Hryniewiecki i Apolonia Galińska ż. Stanisława 171-1-6 79V 12 R DM
11 1 1834 Lachowce Antoni Malinowski Szuńki Jan Józefa Szulska Mikołaj Piorowski i Brygida Minkiewicz zamężna 171-1-7 88R 3 R DM
13 1 1834 Lachowce Józefa Wiercińska Szuńki Józef Zuzanna Korolkowska Jan Bartosiewicz i Brygida Minkiewicz ż. Marcina 171-1-7 88V 4 R DM
30 6 1836 Wiszenki Ignacy Koralkowski Rożyszcze Antoni Anastazja Tomaszewska Piotr Minkiewicz, Karolina Sokołowska "p"; as: Mikołaj Domański, Franciszka Łaza 822 49a 34 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0050.htm
12 2 1839 Lachowce Konstanty Minkiewicz Szuńki Marcin Brygida Blegder 879 65 V 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0067.htm
21 2 1841 Lachowce Anna Zawadzka Książęcin Jan Marianna Minkiewicz Franciszek Piotrowski, Cecylia Medyńska ż. Jakuba asyt. Antoni Zagajewski, Marianna Dzwonkowska ż. A 178-49-17 4R 15 Ż
15 5 1845 Młynów Stanisław Minkiewicz Karolinka Jan Karolina Korecka Feliks Antonowicz, Mariann Grodzka, Szymon Antonowicz, Teresa Kordawska 831 169V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0173.htm
1 7 1845 Lubar s. Motylowski Futor Lubarski Hilary Agnieszka Leniewicz Grzegorz Grodzki i Eleonora Minkiewicz ż. Józefa 178-3-12 164R 62 Ż 326 DM
16 5 1846 Lachowce Anna Postępska Szuńki Paweł Marianna Partycka 1-dw. Marcin Minkiewicz, Józefa Sokołowska ż. Ignacego 885 100R 27 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0101.htm
29 10 1847 Lachowce Szymon Piotrowski Kurjanki Ludwik Marianna Pietruszewska Antoni Minkiewicz i Aniela Żukowska ż. Mikołaja 171-1-13 95R 56 R DM
14 11 1847 Lachowce Stefan Leopold Ejsmont Kaletyńce Wielkie Wenanty/ Wenancjusz Sabina Jankowska Mikołaj Jankowski i Brygida Minkiewicz ż. Marcina 171-1-13 95V 58 R DM
10 10 1848 Lachowce Wincenty Kraśnicki Szuńki Józef Józefa Starzycka [Starzyńska] Antoni Minkiewicz i Anastazja Szymańska ż. Józefa 171-1-14 122V 44 R DM
1 4 1850 Lachowce Edward Murawski Szuńki IN Marianna Antoni Iwanowski i Dominika Minkiewicz panna 171-1-16 293V-294V 16 R DM
24 9 1857 Białogródka Tekla Bejzymska Sosnóweczka Franciszek Domicella Minkiewicz 1-dw. Kajetan Buderacki, Antonina Hryniowiecka ż. Pawła 178-3-73 159V-160R 86 Ż 314 DW
21 1 1857 Lubar Wincenty Skrzyński Lubar nn Agnieszka Skrzyńska Józef Minkiewicz, Anna Bilecka, as: Jacek, Kurowski, Marianna Krzyżanowska 641-1-17 5 7 Ż. MP
7 2 1857 Lubar Józef Bilkiewicz Lubar Eleonora Bilkiewiczówna Narcyz Kasperski, Leonora Minkiewicz 641-1-17 6 12 Ż. MP
11 3 1857 Lubar Jan Piankowski Nowa Czartoria Maciej Joanna Wysocka Franciszek Minkiewicz, Małgorzata Popielówna, as: Paweł Dubicki, Aleksandra Sizińska 641-1-17 8 25 Ż. MP
9 12 1857 Lubar Cyprian Wincenty Ciesielski Lubar Konstanty Marianna Szneider Józef Minkiewicz, Rozalia Łabencka, as: Dominik Audycki, Eleonora Minkiewicz 641-1-17 25 103 MP
15 11 1858 Bazalia Maria Waleria Cichocka Lutarówka Edmund Helena Ostromęcka Franciszek Łochowski i Róża Rogalewicz, Feliks Minkiewicz i Idalia Kulesza 178-03-127 25V-26R 128 Ż DM
28 8 1859 Korytnica Jan Nepomucen Minkiewicz Wólka Jan Magdalena Szewczuk 231 10-11 34
18 7 1859 Krzemieniec Rozyna Goryszowska Krzemieniec Teodor Marianna Minkiewicz 0.1-32 18V-19R 54 T DW
9 2 1859 Lachowce Apolonia Minkiewicz Szuńki Antoni Rozalia Malinowska ur. Jan Wolski, Krystyna Dworakowska, ż. Teodora 886 143-144 12 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0075.htm
29 4 1859 Bazalia Katarzyna Zamłyńska Mecherzyńce Jan Marianna Waleska Teodor Minkiewicz i Marianna Męczyńska 178-03-129 16V-17R 64 Ż DM
8 2 1861 Krzemieniec Jan Teodor Goryszewski Krzemieniec Teodor Marianna Minkiewicz wlm. Seweryn Biernacki, Magdalena Wołoszyńska wdowa 0.1-34 17V-18R 40 T
24 4 1862 Krzemieniec Jerzy Goryczowski Krzemieniec Teodor Maria Minkiewicz 426-1-35 20V-21R 59 T 926 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ48-R?i=925&cat=300453
18 11 1865 Krzemieniec Kazimiera Maria Goryszowska Krzemieniec Teodor Maria Minkiewicz 426-1-39 2V-3R 5 T 248
12 6 1865 Żytomierz Janina Pawlina Medyńska Żytomierz Józef Apolonia Łowińska córka dw./ honorowy kapelan gimnazjum Ignacy Boratyński, Wiktoria Minkiewicz, asystowali: Klementy M 178-3-61 27 159 Ż DG
1 4 1865 Żytomierz Gabriel-Ludwik Tribło Żytomierz Jan Faustyna Rogozińska córka mieszczan, Ludwik Sznell, Wiktoria Minkiewicz, asystowali Antoni Rossi, Maria Gankiewicz 178-3-61 18 103 Ż DG
9 6 1865 Rzyszczów Felicja Geibner gub. Połtawska Julian Waleria Minkiewicz Aleksander Primo, Julia Komarowska ż. Antoniego 312-1-90 219 1 m.K KM
5 1 1868 Krzemieniec Józef Zaręba Krzemieniec Hipolit Honorata Snarska W. Teodor Goryszowski, Martyna Pruszyńska panna, Antoni Minkiewicz, Adela Greczyna panna 426-1-44 1V-2R 3 T 768 DW
7 4 1868 Krzemieniec Włodzimierz Goryszowski Krzemieniec Teodor Marianna Minkiewicz ksiądz Józef Szczepanowski, W. Magdalena Wołoszyńska wdowa 426-1-44 11V-12R 32 T 778 DW
11 12 1873 Ostróg Waleria Minkiewicz Ostróg NN Zofia Minkiewicz Piotr Kołodenka, Urszula Wingał ż. Pawła 654-1-56 68R 1 R MZ
5 10 1877 Dederkały Franciszka Minkiewicz Unijów Jan Paulina Piotrowska 57 145-146 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0082.htm
17 2 1878 Dederkały Jan Jakubowski Sadki Karol Marianna Minkiewicz 57 99-100 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0054.htm
9 6 1881 Kuniów Natalia Oborewicz Dołocze Gracjan Teresa Telicka Daniel Ozimkowski i Apolonia Minkiewicz panna 178-3-78 634V-635R 49 Ż DM
20 2 1886 Kuniów Adam Nawrocki Siekierzyńce Mikołaj Marianna Piotrowska Stanisław Podhorodecki i Paulina Minkiewicz ż. Jana 178-3-86 47V-48R 12 Ż DM
2 4 1888 Kuniów Józefa Jakubowska Gurszczyzna Karol Marianna Minkiewicz Antoni Wierciński i Katarzyna Jakubowska ż. Karola 178-3-86 131V-132R 32 Ż DM
19 7 1888 Kuniów Krystyna Cielińska Maziarnia Stanisław Apolonia Minkiewicz Jan Ozimkowski i Marianna Jakubowska ż. Karola 178-3-86 141V-142R 69 Ż DM
14 7 1889 Kuniów Aleksander Ozimkowski Dołocze Franciszek Tekla Minkiewicz Józef Ryżkowski i Marianna Jasińska ż. Antoniego 178-3-86 191V-192R 67 Ż DM
11 6 1893 Tbilisi Zygmunt Gross Aleksandropol ? Józef Jadwiga Osiecka Wiktor Minkiewicz, Amelia Szaniawska Tb
22 1 1897 Kuniów Bronisław Wierciński Siwer Walery Małgorzata Podhorodecka Józef Minkiewicz i Antonina Podhorodecka panna 178-3-86 649V-650R 11 Ż DM
9 8 1908 Szumsk Stanisław Nowicki Kaletyńce Wielkie Jan Paulina Staszewska Stanisław Smołkowicz, Józefa Minkiewicz ż. Józefa 426-1-97 27V-28R 134 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3H6-F?i=631&cat=834001
20 2 1910 Tajkury Marian Ostaszewski Zdołbunów Michał Antonina Minkiewicz Zygmunt Romanowski, Katarzyna Krzyżanowska ż. Michala, chrzest w Zdołbunowie 740-4-694 10 V-11 R 39 R 12 DW
19 8 1911 Tbilisi Bronislaw Bielański Tbilisi Ludwik s. Alominara Kazimiera c. Grzego Umińska Michał Dominkiewicz, Aniela Trębel 15V 108 Tb
25 8 1912 Tajkury Adolfina Ostaszewska Zdołbunów Michał Antonina Minkiewicz Władysław Solarski i Anna Gronczowska ż. Michała 740-4-696 19V-20R 74 R 21 DM
26 5 1913 Tbilisi Stanisław Rozniedzki Tbilisi Jan s. Tomasza Konstancja c. Włady Trościanko Antoni Minkiewicz, Regina Dołucińska 60V 67 Tb
17 11 1913 Tbilisi Czesława Owczarek Tbilisi Franciszek s. Michala Woj Maria c. Jana Minkiewicz Edmund Kawczyński, Apolonia Maczarska 69V 113 Tb
11 9 1914 Tbilisi Antoni Zbyszko Minkiewicz Tbilisi Antoni s.Antoniego Stanisława c.Leona Lisowska Zygmunt Aleksander Borowski, Józefa Paszkiewicz 102V 14 Tb
15 6 1915 Tbilisi Jadwiga Owczarek Tbilisi Franciszek s.Michała Maria c.Jana Minkiewicz Piotr Sokołowski, Jadwiga Bonikowska 113V-R 65 Tb

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
30 11 1769 Szumsk Michał Minkiewicz Michałówka k Anna Tyszkiewicz Michałówka p Franciszek Janiszalski, Franciszek Kretowicz, Adam Ziemiński, Apolonia Terecka 297-1-180 52V Ł RK
23 9 1828 Krzemieniec Romuald Chrzanowski Krzemieniec 26 Paweł Katarzyna Marcjanna Kulikowska Krzemieniec 21 Antoni Barbara Piotr Minkiewicz, Jakub Lewicki 01-5 25R-25V 33 T 754-755 DM
27 7 1830 Krzemieniec Wincenty Brzezniakiewicz Potuturów, par.Szumsk k Paweł Marianna Anna Miler Andruha p Józef Tekla Piotr Minkiewicz i Józef Szandyrowski 01-5 52R 36 T 781 DM
22 11 1831 Lachowce Jan Zawadzki Książęcin 26 Maciej Marianna Piotrowska Marianna Minkiewicz Szuńki 17 Jakub Eleonora Michałowska Jan Sieszycki i Ksawery Ejsmont 171-1-4 102V 28 R DM
14 5 1833 Krzemieniec Piotr Minkiewicz par.Krzemieniec 29 Jakub Eleonora Tekla ur. Wachowska par.Krzemieniec 25w Bartłomiej Salomea Józef Czerczycki i Mikołaj Zieliński 01-5 90V 18 T 820 DM
10 2 1835 Krzemieniec Antoni Grudziński Młynowiec 35 Jan Agnieszka Minkiewicz Teofila Strzelecka Młynowiec 20 Kajetan Rozalia Łonowska Walerian Raciborowski i Feliks Iwanicki 01-8 33V 6 T 1066 DM
30 1 1838 Zasław św. Józefa Bazyli Minkiewicz Ławrynowce 20 Andrzej Aleksandra Bajkowska Anna Wierzbicka Ławrynowce 18 Leon Marianna Gawłowska Jakub Bajkowski, Józef Wierzbicki, Jakub Mianowski 178-03-110 71V 2 Ż 139 DM
29 1 1839 Wieledniki Tomasz Minkiewicz Tomasz Anna Smyk Anna Rewucka Roman Marianna Całka 178-3-8 471V 4 Ż MW
29 1 1839 Owrucz Eustachy Redczyc par. G-U zaruczjska owrucka 42w Teodor Pelagia Malinowska Aleksandra Didkowska par. Owrucz 35 Dominik Anastazja Dorożyńska wdowiec po Helenie Minkiewiczównie 178-3-8 459R 2 Ż 885 MW
27 10 1840 Szumsk Piotr Wereszczyński Majdan Dubieński 24 Jan Aleksandra Piasecka Teresa z Pasewiczów Adaszyńska Majdan Dubieński 25 Antoni Tekla Staszewska Feliks Minkiewicz, Mikołaj Adrzański, Jakub Krasicki 871 501 19 EH - uz.
24 11 1846 Kuniów Antoni Minkiewicz Szuńki, par. Lachowce 18 Marcin Brygida Bleycher Rozalia Malinowska Siekierzyńce 16 Piotr Marianna Podhorodecka Kajetan Piotrowski, Stefan Nowicki, Karol Krymski 885 92 12 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0093.htm
2 6 1846 Toporyszcze Grzegorz Prażmowski Fassowa 37 Jan Marianna Wielupek Maksymiliana Polanowska Toporzyszcze 20 Franciszek Marianna Kaleńska Włodzimierz Zawadzki, Feliks Minkiewicz, Bazyli Trocki 178-03-15 460R 9 Ż 81 DM
7 8 1849 Krzemieniec Piotr Mierzejewski Bereźce 56w Ignacy Marianna Czaplińska Róża/Rozalia Bereżecka Bereźce 35 Teodor Petronela Chojecka Antoni Prochowski, Piotr Minkiewicz 01-23 43R 14 T DM 0
19 10 1858 Krzemieniec Teodor Goryszowski Krzemieniec 38 Aleksy Magdalena Kowalewska Maria Minkiewicz Krzemieniec 27 Ignacy Maria Wojna 0.1-30 41V 15 T
21 6 1859 Torczyn Feliks Malinowski Okorsk 25 Franciszek Marianna Minkiewicz Agnieszka Tchorzewska Okorsk Duży 18 Łukasz Marianna Studzińska Jan Tchorzewski, Szymon Tchorzewski 645 45-46 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0023.htm
21 4 1874 Szumsk Grzegorz Żyliński Mosty 40w Kazimierz Ewa Minkiewicz Aniela z Janickich Bereżnicka Litowiszcze 30w Dionizy Marianna Oborska 1-dw., Ludwik Naumowicz, Antoni Głowacki 1-227 37V 5 T DM 542
10 9 1878 Butowce Jan Górnicki Łaszki 29 Bazyli Franciszka Rogozińska Antonina Minkiewicz Lisińce 20 Dominik Marianna Jasińska Lambert Błocki, Roman Klimkowski, Karol Dąbrowski 17-1-28 50R 4 Ch 98 DM
3 7 1883 Butowce Józef Medecki Bułajówka 51w Jan Marianna Minkiewicz Marianna Dubilewska Czerniatyn Wielki 35 Mikołaj Julianna Popławska Józef Szymański, Kazimierz Budziszewski, Jan Lipiński 17-1-28 70R 11 Ch 139 DM
10 7 1883 Butowce Piotr Dziegciowski Krynica 19 Jan Marianna Dziędzielowska Marianna Minkiewicz Łaszki 18 Dominik Marianna Jasińska Jan Różycki, Jakub pawłowski, Józef Minkiewicz 17-1-28 70V 13 Ch 140 DM
29 12 1896 Tbilisi Mark Minkiewicz witebska gub. 27 Marek s. Michała Karolina c. Sbarbori Anna Munius kowieńska gub. 29 Maciej s. Józef Maria c. Karola Radziwiłowicz Aleksander Wąsowicz, Karol Fenner 77 36 Tb
15 8 1899 Tbilisi Antoni Trapsza kowieńska gub. 27 Mikołaj Tekla Minkiewicz Marianna Mizielińska Radom 32 Józef Katarzyna Despotkiewicz Stanisław Surwiło, Michał Panaw 131 39 Tb
9 10 1905 Tbilisi Otto Rudolf Grube Tbilisi (luteranin) 30 Piotr Maria Sztern Joanna Dominkiewicz płocka gub. 24 Jan Rozalia Janek Ernest Damborg, Józef Kissner 119 45 Tb
20 5 1906 Tbilisi Józef Chomicz pow. Nowogródek, mińska gub. 29 Mikołaj Maria Prozorowicz Anna Kaunas-Jankowska pow. Kowno 19 Jan Maria Minkiewicz Grzegorz Fedorowicz, Ignacy Kruszyński 137 23 Tb
4 2 1912 Tbilisi Mateusz Tomaszunas pow. Poniewież, kowieńska gub. 36 Klemens Konstancja Wojczunas Zofia Gryniewicz kowieńska gub. 20 Zachariasz Elwira Pietrowska M. Dominkiewicz, Józef Gudow 275 10 Tb
5 2 1912 Tbilisi Józef Pietraszkiewicz Mińsk 37 Antoni Bogumiła Downer Marianna z Monkiewiczów Zastawna Tbilisi 38 Stanisław Paulina Rachlewicz Minkiewicz i Jerzy Sołomonowicz 276 11 Tb
24 1 1917 Tbilisi Antoni Julian Feliks Keller suwalska gub. 56 Ferdynand Adamina Żołądkowska Agnieszka Gotlibson Mitawa (luteranka) 25 Aleksander Maria Minkiewicz Medard Asłanowicz, Ludwik Bieda-Biediuk 354 6 Tb
6 7 1918 Tbilisi Henryk Sypniewski Łódź 24 Franciszek Józefa Kujawska Janina Owczarek Radom 17 Franciszek Maria Minkiewicz Stefan Bezkowski, Ludwik Morgulanc 440 71 Tb

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
1 5 Antoniuk Zofia z Minkiewiczów, mąż prawosławny 26 Ostróg Ostróg 1875 Równe DM 654-1-81
2 5 żona Marianna zd. Minkiewicz 25 Szumsk Obycz 1881 Równe RK 245-1-34
32 101 żona Anna z Minkiewiczów 41 Białogródka Puzyrki Wielkie 1915 Żytomierz DM 178-49-60
350 3 Minkiewicz Grzegorz 42 Zasław św. Józefa Futor Czajka 1915 Żytomierz DM 178-49-61
1138 21 żona Józefa z d. Minkiewicz 20 Ostróg Hurby 1915 Żytomierz DM 178-49-63


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl