Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 205 wyników dla: Cyrklewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
23 8 1831 Szumsk Jędrzej Smoliński 80 Huta Szumska żona Rozalia zd. Cyrklewicz, dziecko: Józef 245-1-5 391V 101 R RK
6 8 1833 Korzec Joanna Cyrklewicz 1/12 Balarka Lubtowska córka Łukasza i Marianny z domu Pawlikowska 245-1-7 113 74 R PW
7 12 1835 Korzec Konstanty Cyrklewicz 2/12 Balarka Michijowska syn Łukasza i Marianny z domu Pawlikowska 245-1-9 99 88 R PW
27 7 1846 Korzec Marianna Cyrklewicz 46 Balarka Lubtowska z domu Pawlikowska, mąż Łukasz, syn Feliks, Jan, Piotr, Ksawery, Wojciech, Jan, córki Małgorzata Aniela i Rozalia 877 198 57 AGAD 106 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0106.htm
11 3 1852 Korzec Andrzej Cyrklewicz 7 Balarka Lubomirka s. Feliksa i Marianny z Bieńkowskich 171-1-17 290R 26 R 293 DM
4 5 1853 Korzec Karol Straszewski 1 Mużyłowicze s. Jakuba i Małgorzaty z Cyrklewiczów 171-1-33 328R 48 R 323 DM
3 3 1854 Korzec Katarzyna Cyrklewicz 5 Balarka Lubtowska c. Piotra i Aleksandry z Ficnerów 171-1-37 130V 25 R 135 DM
7 9 1855 Szumsk Tomasz Zieliński 3 Hucisko Piekulskie s. Jana i Anieli z Cyrklewiczów 172-1-41 426V 116 R / FS 429 DM
21 2 1858 Ostropol Katarzyna Krzyżanowska 40 Ładyhy z d. Cyrklewicz, mąż Jan, córka Marianna 178-3-74 309R 5 Ż 587 DM
15 1 1862 Korzec Mikołaj Kuriata 2 Ostrygany syn Antoniego i Rozalii z d. Cyrklewicz 887 443 10 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0241.htm
12 9 1863 Szumsk Józef Zieliński 8 Hucisko Pikulskie rodz. Jan i Aniela zd. Cyrklewicz 245-1-21 223V 45 R RK
24 10 1863 Korzec Elżbieta Straszewska 1,5 Didowicze c. Jakuba i Małgorzaty z d. Cyrklewicz 650-1-2 61V 44 R 75 BW
6 1 1864 Szumsk Elżbieta Bilewicz 1 Waśkowce rodz. Jan i Marianna zd. Cyrklewicz 245-1-21 199R 3 R RK
23 2 1864 Korzec filia Horodnica Jan Kuriata 3/52 Młynek s. Antoniego i Rozalii z Cyrklewiczów 171-1-83 75R 54 R 77 DM
24 6 1878 Szumsk Zofia Cyrklewicz 21 Stara Huta z grużźlicy, panna, nieślubna córka Franciszki Cyrklewicz 1-230 63R 29 T DM 777
9 1 1888 Meżyrów Maria Cyrklewicz 1 Meżyrów r.: chł. Aleksander i Kamila Żywucka 904-6-9 173R 5 W JS1, D
13 8 1889 Meżyrów Jakub Zieliński 6 Korostowce od szkarlatyny, r.: chł. Jan i Paulina Cyrklewicz 904-6-10 181V 29 W JS1, D
25 8 1898 Szumsk Karolina Michałowska 60 Stara Huta z Cyrklewiczów, chł., wdowa, syn Franciszek, córki Adela, Maria, Antonina i Anna 01-234 90V 61 T
6 3 1907 Korzec Antoni Cyrklewicz 61 Anastaziówka Mała s. Piotra, żona Julia z Rajskich, syn Franciszek, córki Maria, Franciszka, Serafina i Rozalia 740-2-332 88V 27 R 94 DM
20 9 1907 Korzec Franciszek Górski 1,5 Dermanka s. Józefa i Marceliny z Cyrklewiczów 740-2-332 96R 86 R 101 DM
11 10 1907 Korzec Aleksandra Cyrklewicz 66 Anastaziówka Mała z d. Majewska, wdowa, synowie Antoni i Wincenty, córki Emilia i Katarzyna 740-2-332 98V 103 R 104 DM
30 11 1915 Horodnica Oktawian Chmielnicki 1 Szopy s. Ksawerego i Franciszki z Cyrklewiczów 178-3-181 266V 100 Ż 524 DM
1 3 1924 Korzec Anna Cyrklewicz 65 Dermanka wdowa, z d. Markiewicz, synowie Franciszek i Marian, córki Stefania i Józefa 740-4-352 32R 8 R 33 DM
2 4 1924 Korzec Wacław Bagiński 10/12 Dermanka s. Jana i Teofili z Cyrklewiczów 740-4-352 33R 13 R 34 DM
19 9 1924 Korzec Adam Korzeniowski 5 Dermanka s. Franciszka i Stefanii z Cyrklewiczów 740-4-352 36V 43 R 38 DM 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
1 6 1777 Szumsk Jan Wereszczyński Huta Stanisława Wojciech Łucja Błażej Cyrklewicz, Elżbieta Berkowska 297-1-181 21V Ł 22 RK
24 8 1777 Szumsk Rozalia Cyrklewicz Huta Stanisława Błażej Marianna Antoni Skibicki, Anna Barszczewska, Wojciech Domanski, Anastazja Dąbrowska, Jan Siwal, Elżbieta Borkowska 297-1-181 22R Ł 022a RK
19 7 1781 Szumsk Elżbieta Cerklewicz Cyrklewicz Huta Bernackiego Błażej Marianna Wawrzyniec Sliwinski, Dorota Zielinska 297-1-181 49R Ł 049a RK
18 9 1788 Szumsk Marianna Cyrklewicz Hucisko Bernackiego Michał Anna 91 V 0
3 9 1823 Korzec Michał Orliński Kotów Maciej Agnieszka Hrynowicka dopełnienie obrządku chrztu 25.01.1834, asystowali Łukasz Cyrklewicz i Rozalia Pawłowska ż. Jakuba, Jan Bielawski i Tekla Hrynowiecka panna 245-1-8 66r 14 R Na
16 2 1827 Korzec Ignacy Rakowski Majdan Lubtowski Błażej Kunegunda Konefał Łukasz Cyrklewicz i Anna Zabłocka zamężna, asyst. Michał Sawicki i Katarzyna Konefał 245-1-1 65V 19 R 129 DM
28 4 1827 Korzec Jakub Jabłoński Balarka Lubtowa Michał Franciszka Wojtkowska Łukasz Cyrklewicz i Marianna Hryniewiecka zamężna 245-1-1 69R 47 R 136 DM
14 10 1827 Korzec Piotr Cyrklewicz Balarka Lubtowa Łukasz Marianna Pawlikowska Grzegorz Rakowski i Jadwiga Mikulska zamężna 245-1-1 76R 102 R 150 DM
23 10 1827 Korzec Szymon Marcinkowski Balarka Lubtowa Mikołaj Katarzyna Kadłubowska Łukasz Cyrklewicz i Rozalia Pawłowska zamężna 245-1-1 76R 104 R 150 DM
14 3 1832 Korzec Grzegorz Gurski Majdan Michiejowiecki Dominik Prakseda Niczyporowska Andrzej Jankowski i Marianna Cyrklewicz mężatka 245-1-6 61r 30 R Na
30 5 1832 Korzec Aleksander Suchodolski Balarka Michiejowiecka Wawrzyniec Rozalia Niewińska Jan Łoś i Marianna Cyrklewicz mężatka 245-1-6 64v 52 R Na 0
1 7 1832 Korzec Jan Jankowski Balarka Lubtowska Andrzej Brygida Łaskarzewska Łukasz Cyrklewicz i Marianna Hryniewiecka mężatka 245-1-6 65v 57 R Na
5 12 1832 Korzec Franciszek Kuźmiński Majdan Michiejowiecki Mikołaj Katarzyna Olszańska Łukasz Cyrklewicz i Katarzyna Bielawska mężatka 245-1-6 79r 136 R Na
11 7 1833 Korzec Joanna Cyrklewicz Balarka Lubtowska Łukasz Marianna Pawlikowska 245-1-7 82 76 R PW
11 7 1833 Korzec Małgorzata Cyrklewicz Balarka Lubtowska Łukasz Marianna Pawlikowska 245-1-7 82 77 R PW
4 2 1834 Korzec Waleria Orlińska Balarka Lubtowska Maciej Agnieszka Hrynowicka Łukasz Cyrklewicz i Rozalia Pawłowska ż. Jakuba 245-1-8 67v 25 R Na
14 7 1834 Korzec Antonina Stelmachowska Balarka Lubtowska Jan Zofia Jankowska Łukasz Cyrklewicz i Rozalia Łaskarzewska panna 245-1-8 76r 79 R Na
6 10 1835 Korzec Konstanty Cyrklewicz Balarka Michijowska Łukasz Marianna Kornacka 245-1-9 65 71 R PW
2 3 1836 Korzec Maciej Łasiewicz Balarka Michijowska Antoni Marianna Orzechowska Łukasz Cyrklewicz i Katarzyna Wiszniowska ż. Jakuba; asyst. Józef Zielinkowski i Teresa Romanowska ż. Jana 245-1-10 68v 40 R Na
12 5 1836 Korzec Jan Gajdomski Balarka Michijowska Piotr Katarzyna Kuriata Łukasz Cyrklewicz i Brygida Jankowska ż. Andrzeja 245-1-10 69v 47 R Na
6 8 1836 Korzec Marianna Bielawska Balarka Michijowska Jan Katarzyna Zielińska Łukasz Cyrklewicz i Anna Zabłocka ż. Leona 245-1-10 76v 88 R Na
26 10 1836 Korzec Aniela Cyrklewicz Balarka Michijowska Łukasz Marianna Pawlikowska Jan Marcinkowski i Jadwiga Kadłubowska wdowa; asyst. Jan Marcinkowski i Katarzyna Bielawska ż. Jana 245-1-10 82v 126 R Na
3 8 1837 Korzec Antoni Jankowski Balarka Michijowska Andrzej Brygida Turowska ur. Łukasz Cyrklewicz żonaty, Marianna Hryniewiecka 245-1-11 86V 92 R PW
18 1 1838 Korzec Jan Zieliński Balarka Lubtowska Jakub Marianna Milewicz Łukasz Cyrklewicz i Rozalia Pawłowska, asyst. Franciszek Kałużyński kawaler i Magdalena Leśniewska panna 245-1-12 60R 14 R 61 DM
31 5 1838 Korzec Rozalia Pawłowska Balarka Lubtowska Jan Anna Grzybowska Dionizy Wańkiewicz i Marianna Cyrklewicz z Łukasza 245-1-12 68R 61 R 69 DM
1 10 1838 Korzec Rozalia Gajdemska Balarka Michijowska Piotr Katarzyna Kuriata Łukasz Cyrklewicz i Brygida Jankowska, asyst. Feliks Kuriata i Joanna Zabłocka zamężna 245-1-12 75V 106 R 77 DM
26 2 1839 Korzec Jan Bielawski Balarka Lubtowska Jan Katarzyna Zielińska Łukasz Cyrklewicz żonaty, Anna Zabłocka żona Leona 178-51-433 61V 29 Ż 66
19 5 1839 Korzec Teodor Gajewski Balarka Michijowska Jan Katarzyna Leśniewska Łukasz Cyrklewicz żonaty, Anna Zabłocka żona Leona 178-51-433 67R 68 Ż 72
8 8 1839 Korzec Rozalia Cyrklewicz Balarka Michijowska Łukasz Marianna Pawlikowska Stanisław Bagiński, Brygida Jankowska 178-51-433 72V 94 Ż 77
9 3 1840 Korzec Józef Jankowski Balarka Lubtowska Michał Magdalena Leśniewska ur. Feliks Cyrklewicz kawaler, 1-dw. Katarzyna Jajewska ż. Jana 871 119 52 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0064.htm
29 8 1840 Korzec Antoni Bieńkowski Balarka Lubtowska Piotr Katarzyna Wojtkowska ur. Łukasz Cyrklewicz, 1-dw. Małgorzata Jewchiwowicz ż. Jana 871 132 100 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0070.htm
30 12 1841 Korzec Tekla Cyrklewicz Balarka Lubtowska Feliks Marianna Bieńkowska 873 112 2 PW 0
20 4 1842 Korzec Wojciech Cyrklewicz Balarka Suchowolska Łukasz Marianna Pawlikowska 873 130 56 PW 0
8 4 1843 Korzec Józef Cyrklewicz Balarka Lubtowska Feliks Marianna Bieńkowska 874 186 56 PW
30 7 1844 Korzec Ignacy Cyrklewicz Balarka Lubtowska Łukasz Marianna Pawlikowska 875 161 101 PW 0
20 11 1844 Korzec Andrzej Cyrklewicz Balarka Lubtowska Feliks Marianna Bieńkowska 875 176 145 PW 0
22 5 1847 Korzec Joanna Cyrklewicz Balarka Lubomirka Feliks Marianna Bieńkowska 245-1-13 71 V 48 R 0
12 4 1848 Korzec Łukasz Ręczkowski Balarka Lubtowa Jan Katarzyna Borecka Łukasz Cyrklewicz i Franciszka Marcinkowska ż. Jana 245-1-14 410V 64 R 794 DM
8 8 1848 Korzec Klara Julia Sawicka Balarka Lubtowa NN Dorota Piotr Cyrklewicz i Prakseda Górska ż. Dominika 245-1-14 416V 99 R 806 DM
29 3 1849 Korzec Wincenty Jagodziński Balarka Lubtowa Piotr Anna Ficner Piotr Cyrklewicz i Joanna Jankowska ż. Józefa 245-1-15 433V-434R 52 R 586 DM 0
15 5 1849 Korzec Joanna Jankowska Balarka Lubtowska Wincenty Aleksandra Piotr Cyrklewicz i Ewa Kowalska ż. Andrzeja 245-1-15 434V-435R 57 R 587 DM
14 9 1849 Korzec Katarzyna Cyrklewicz Balarka Lubtowska Piotr Aleksandra Ficner Józef Ficner i Agnieszka Bielawska ż. Józefa 245-1-15 444V-445R 94 R 597 DM
13 5 1850 Korzec Teofila Cyrklewicz Balarka Lubomirka Feliks Marianna Kuczyńska Józef Klepuszewski i Barbara Broniewiecka ż. Franciszka 171-1-16 410v-411r 63 R Na
21 8 1850 Korzec Paulina Kalicka Balarka Lubtowska Jan Marianna Gajdemska Piotr Cyrklewicz i Aniela Brodowska ż. Jana 171-1-16 415v-416r 82 R Na
4 9 1850 Korzec Józef Gajdemski Balarka Lubtowa Feliks Dorota Sawicka Piotr Cyrklewicz i Prakseda Górska ż. Dominika 171-1-16 418v-419r 93 R Na
15 1 1851 Korzec Antoni Czerwiński Balarka Lubtowska Jakub Anna Czekalska Łukasz Cyrklewicz i Katarzyna Brodowska ż. Szymona 178/3/72 59v-60r 9 Ż Na
20 9 1851 Korzec Antoni Cyrklewicz Balarka Lubtowska Piotr Aleksandra Ficner Grzegorz Zagorowski i Agnieszka Bielawska ż. Józefa 178/3/72 88v-89r 119 Ż Na
4 11 1851 Korzec Karol Straszewski Didowicze Jakub Małgorzata Cyrklewicz Franciszek Kokulski i Franciszka P..awska panna 178/3/72 91v-92r 132 Ż Na
25 9 1852 Korzec Joanna Ficner Balarka Lubtowska Jan Marianna Zawacka Antoni Zawacki i Aleksandra Cyrklewicz ż. Piotra 171-1-17 258V-259R 112 R 262 DM
11 10 1852 Szumsk Jan Sopiński Huta Nowa NN Agnieszka Jan Głowacki i Katarzyna Kokurowska ż. Wawrzyńca, asyst. Bazyli Pobereżnik i Marianna Cyrklewicz rekrutka 426-1-241 118V-119R 80 T 122 DM
1 1 1853 Szumsk Tomasz Zieliński Hucisko Piekulskie Jan Aniela Cyrklewicz 878 173-174 1 0
2 4 1853 Korzec Izydor Cyrklewicz Balarka Lubtowska Piotr Aleksandra Ficner Jan Kalicki i Joanna Pawłowska ż. Grzegorza 171-1-33 278V-279R 38 R 277 DM
18 4 1853 Korzec Ludwik Gajdemski Balarka Lubtowska Feliks Dorota Sawicka Piotr Cyrklewicz i Dorota Sawicka ż. Marcina 171-1-33 279V-280R 40 R 278 DM
18 6 1853 Korzec Antoni Chmielnicki Majdan Bereźnicki Ksawery Marianna Kociuba Jan Cyrklewicz i Joanna Pawłowska ż. Grzegorza 171-1-33 284V-285R 56 R 283 DM
8 9 1854 Szumsk Mikołaj Sopiński Hucisko Piekulskie NN Agnieszka Jan Zieliński i Marianna Cyrklewicz z Oborskich, asyst. Piotr Cyrklewicz i Lucyna Kowalewska ż. Karola 172-1-30 373V-374R 58 R / FS 375 DM
15 10 1854 Szumsk Justyn Sopiński Hucisko Piekulskie NN Marianna Jan Zieliński i Marcjanna Sikorska ż. Karola, asyst. Miron Pawluk i Marianna Cyrklewicz z Oborskich 172-1-30 376V-377R 72 R / FS 378 DM
2 2 1858 Korzec Marianna Górska Balarka Lubtowska Mateusz Katarzyna Hanuszkiewicz Józef Bielawski i Petronela Cyrklewicz ż. Jana 650-1-1 5V-6t 18 R Na
14 4 1858 Korzec Józef Wiszniewski Storożów Józef Katarzyna Karpiewicz Piotr Ma...łowski i Brygida Cyrklewicz ż. Ksawerego 650-1-1 15V-16R 57 R Na
10 10 1858 Korzec Franciszek Kuriata Ostrygany/Młynek Antoni ... Cyrklewicz ... 650-1-1 27V 105 R Na
24 2 1860 Szumsk Tomasz Zieliński Hucisko Piekulskie Jan Aniela Cyrklewicz Ignacy Oborski i Katarzyna Kokurowska ż. Antoniego 245-1-18 179V-180R 17 R 183 DM 0
1 8 1860 Szumsk Piotr Bilewicz Waśkowce Jan Marianna Cyrklewicz Ludwik Domański i Lucyna Hyblińska panna 245-1-18 191V-192R 67 R 195 DM
22 4 1862 Korzec Michalina Cyrklewicz Balarka Anastazówka Piotr Aleksandra Ficner Ksawery Cyrklewicz i Agnieszka Bielawska ż. Józefa 887 347-348 34 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0191.htm
9 8 1862 Korzec Elżbieta Straszewska Didowicze Jakub Magdalena Cyrklewicz Feliks Kukulski i Gertruda Janicka ż. Stefana 887 369-370 67 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0202.htm
14 11 1862 Korzec Piotr Chmielewski Anastazówka Jan Ludwika Kalicka Wawrzyniec Zalewski i Katarzyna (?) Cyrklewicz 887 393-394 104 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0214.htm
10 12 1862 Korzec Honorata Czerwińska Ostrygany Antoni Rozalia Cyrklewicz Józef Kuriata i Aleksandra Czerewko ż. Dominika 887 397-398 111 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0216.htm
7 1 1863 Szumsk Elżbieta Bilewicz Waśkowce Jan Marianna Cyrklewicz Cyprian Adamczyk, Jaryna Kozak ż. Katyny, Michał Suchodolski, Ludwika Listowska ż. Jana 245-1-21 175V-176R 6 R RK
13 11 1863 Szumsk Stanisław Zieliński Hucisko Pikulskie Jan Aniela Cyrklewicz Karol Kowalewski, Marcjanna Jasińska ż. Hieronima 245-1-21 200V-201R 109 R RK
2 11 1863 Korzec Marianna Masalska Rzeczki Antoni Aniela Cyrklewicz chrzest 15.11.1863, Józef Korzeniowski i Petronela Cyrklewicz ż. Jana 650-1-2 19V-20R 68 R 21 BW
7 1 1863 Korzec f. Horodnica Józef Jaworski Anastaziówka Krystian Grzegorz Katarzyna Straszewska chrzest 7.01.1863, Józef Bilawski i Brygida Cyrklewicz ż. Ksawerego 650-1-2 22V-23R 1 R 24 BW
3 2 1863 Korzec f. Horodnica Tekla Sawicka Lubomirka Józef Domicela Klepuszewska chrzest 4.04.1863, Wojciech Ręczkowski i Tekla Cyrklewicz panna 650-1-2 27V-28R 21 R 29 BW
8 12 1864 Szumsk Franciszka Bilewicz Waśkowce Jan Marianna Cyrklewicz 245-1-20 179V-180R 112 R
27 6 1884 Meżyrów Elżbieta Cyrklewicz Meżyrów Aleksander Kamila Żywucka 904-6-5 15 W JS1
27 6 1884 Meżyrów Aniela Cyrklewicz Meżyrów Aleksander Kamila Żywucka 904-6-5 16 W JS1
26 10 1888 Meżyrów Rafalina Szuprowicz Huta Czernielowiecka Piotr Karolina Cyrklewicz Józef Szuprowicz i Salomea Laszkiewicz żona Bazylego 904-6-9 163V-164R 48 W JS1
6 12 1888 Meżyrów Mikołaj Dobrzański Płazówka Józef Honorata Żywucka Aleksander Cyrklewicz i Rozalia Berezowska żona Mikołaja 904-6-9 165V-166R 57 W JS1
6 7 1890 Meżyrów Apolonia Cyrklewicz Meżyrów Aleksander Kamila Rzewucka Teodor Kuszpierenko i Karolina Tomczenko żona Hieronima 904-6-11 152V-153R 37 W JS1
16 12 1890 Meżyrów Adela Szuprowicz Huta Czernielowiecka Piotr Karolina Cyrklewicz Franciszek Szuprowicz i Salomea Łaszkiewicz żona Bazylego 904-6-12 151V-152R 1 W JS1
24 6 1892 Meżyrów Janina Drogomirecka Huta Czernielowiecka Rafał Róża Lewiturska Hipolit Gudemowicz i Oktawia Biniewska żona Jana, asystowali Piotr Studziński i Zuzanna Cyrklewicz panna, Florian Siedlecki i Stanisława Lewiturska 904-6-13 157V-158R 34 W JS1
15 3 1895 Meżyrów Józef Drogomirecki Huta Czernielowiecka Rafał Róża Lewiturska Florian Sielicki i Zuzanna Cyrklewicz panna 904-6-15 154V-155R 19 W JS1
6 10 1896 Meżyrów Dionizja Szuprowicz Huta Czernielowiecka Piotr Karolina Cyrklewicz Bazyli Laszkiewicz i Stanisława Sielicka żona Floriana 904-6-16 167V-168R 48 W JS1
11 1 1907 Korzec Tekla Cyrklewicz Anastaziówka Mała Adolf Anna Łukaszewska Antoni Dłużewski i Marianna Doros panna 740-2-332 5V-6R 21 R 7 DM
18 2 1907 Korzec Marianna Markiewicz Dermanka Kajetan Franciszka Górska Franciszek Cyrklewicz i Marianna Milewska ż. Marcelego 740-2-332 13V-14R 64 R 16 DM
10 3 1907 Korzec Franciszka Cyrklewicz Dermanka Franciszek Maria Mendaluk Adam Bronowicki i Apolonia Klepuszewska ż. Bazylego 740-2-332 20V-21R 96 R 23 DM
4 5 1907 Korzec Agata Cyrklewicz Anastaziówka Mała Franciszek Celestyna Chmielnicka Józef Cyrklewicz i Karolina Cielecka ż. Wacława 740-2-332 29V-30R 143 R 32 DM
14 9 1907 Korzec Cezary Cyrklewicz Anastaziówka Mała Bolesław Maria Bronowicka Roman Dorosz i Anna Cyrklewicz ż. Adolfa 740-2-332 50V-51R 247 R 53 DM
11 10 1907 Korzec Maria Klepuszewska Dermanka Bazyli Apolonia Wysocka Adam Cyrklewicz i Maria Siedlecka ż. Joachima 740-2-332 54V-55R 268 R 57 DM
21 11 1907 Korzec Lucyna Doros [Dorosz] Perełysianka Leon Emilia Cyrklewicz Józef Cyrklewicz i Wiktoria Sawicka panna 740-2-332 60V-63R 298 R 63-65 DM
19 1 1911 Korzec f. Horodnica Alojzy Cyrklewicz Anastaziówka Mała Józef Maria Gajewska Alfons Klauze i Helena Gajewska 178-3-181 4V-5R 20 Ż 9-10 DM
30 5 1911 Korzec f. Horodnica Apolonia Cyrklewicz Anastaziówka Mała Adolf Anna Łukomska Antoni Dłużyński i Karolina Cielecka ż. Wacława 178-3-181 15V-16R 86 Ż 31-32 DM
6 7 1911 Korzec f. Horodnica Aleksander Tyszecki Anastaziówka Mała Hipolit Maria Doros [Dorosz] Antoni Dłużewski i Anna Cyrklewicz ż. Bolesława 178-3-181 22V-23R 125 Ż 45-46 DM
17 11 1911 Korzec f. Horodnica Michał Bagiński Szopy Seweryn Franciszka Cyrklewicz Piotr Bagiński i Petronela Wilczyńska ż. Jana 178-3-181 38V-39R 218 Ż 77-78 DM
1 3 1912 Korzec f. Horodnica Aniela Dorosz Anastaziówka Mała Leon Emilia Cyrklewicz Wincenty Cyrklewicz i Maria Tyszecka ż. Hipolita 178-3-181 66V-67R 31 Ż 133-134 DM
27 2 1912 Korzec f. Horodnica Wiktor Cyrklewicz Anastaziówka Mała Bolesław Maria Bronowicka Antoni Cyrklewicz i Maria Cyrklewicz ż. Józefa 178-3-181 66V-67R 30 Ż 133-134 DM
7 1 1912 Korzec f. Horodnica Dionizy Jaworski Anastaziówka Ignacy Katarzyna Cyrklewicz Antoni Hryniewiecki i Zuzanna Jaworska panna 178-3-181 61V-62R 4 Ż 123-124 DM
24 8 1912 Korzec f. Horodnica Longina Cyrklewicz Anastaziówka Mała Antoni Maria Osińska Piotr Wojdat i Maria Cyrklewicz ż. Józefa 178-3-181 84V-85R 143 Ż 169-170 DM
28 11 1912 Korzec f. Horodnica Bronisław Bagiński Dermanka Marian Franciszka Dolewicz Adam Cyrklewicz i Franciszka Bagińska panna 178-3-181 97V-98R 232 Ż 195-196 DM
21 12 1912 Korzec f. Horodnica Helena Cyrklewicz Anastaziówka Mała Seweryn Ludwika Jabłońska Leon Dorosz i Katarzyna Jaworska 178-3-181 99V-100R 247 Ż 199-200 DM
3 3 1913 Korzec f. Horodnica Piotr Cyrklewicz Bronnica Adolf Anna Łukomska Hipolit Tyszecki i Marianna Cyrklewicz 178-3-181 123V-124R 50 Ż 244-245 DM
2 6 1913 Korzec f. Horodnica Anna Chmielnicka Szopy Ksawery Franciszka Cyrklewicz Stefan Bagiński i Maria Bagińska panna 178-3-181 131V-132R 100 Ż 260-261 DM
2 6 1913 Korzec f. Horodnica Władysław Bagiński Sapożyn Daniel Rozalia Cyrklewicz Antoni Kaczkowski i Emilia Bagińska ż. Wincentego 178-3-181 131V-132R 101 Ż 260-261 DM
19 10 1913 Korzec f. Horodnica Dionizy Jaworski Anastaziówka Mała Ignacy Katarzyna Cyrklewicz Antoni Dłużewski i Magdalena Hryniewiecka ż. Antoniego 178-3-181 143V-144R 171 Ż 284-285 DM
20 12 1913 Horodnica Marian Bagiński Dermanka par. Korzec Marian Franciszka Dulewicz chrzest 6.01.1914, Adam Cyrklewicz i Bronisława Górska panna 178-3-181 167V-168R 3 Ż 329-330 DM
4 9 1914 Horodnica Oktawian Chmielnicki Szopy Ksawery Franciszka Cyrklewicz Erazm Dolenko i Rozalia Dolenko panna 178-3-181 193V-194R 154 Ż 381-382 DM
14 6 1915 Horodnica Mieczysław Cerklewicz Anastaziówka Mała Adolf Anna Łukomska Antoni Dłużewski i Maria Cyrklewicz ż. Józefa 178-3-181 233V-234R 106 Ż 461-462 DM
10 5 1915 Horodnica Paweł Sawicki Lubtów Józef Stanisława Cyrklewicz Józef Cyrklewicz i Konstancja Kuriata ż. Witalisa 178-3-181 237V-238R 128 Ż 469-470 DM
9 10 1915 Horodnica Adolfina Chmielnicka Anastaziówka Mała Baltazar Aniela Zabłocka Antoni Hryniewiecki i Maria Cyrklewicz ż. Józefa 178-3-181 241V-242R 156 Ż 477-478 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
27 7 1793 Szumsk Wojciech Cyrklewicz Jełowica Marianna Jadaszyńska Jełowica Ł 6 V 0
18 7 1798 Szumsk Michał Cerklewicz Cyrklewicz Huta Antonowiecka w Marianna Woynaszewska Wojnaszewska Huta Antonowiecka w Stanisław Woynaszewski, Andrzej Jakuszewski, Katarzyna Jakuszewska 297-1-183 27V Ł RK
22 5 1800 Szumsk Michał Cerklewicz Cyrklewicz Iserna w Regina Koloska Kolowska Iserna p Józef Walczuk, Apolonia Zembalanka 297-1-183 34R Ł RK
8 11 1803 Szumsk Tomasz Pondyk par. Krzemieniec k Tekla Zielińska Huta Antonowiecka p Wojciech Cyrklewicz, Kazimierz Krzeczkowski, Wojciech Jadaszyński 297-1-183 47V Ł RK
8 7 1806 Szumsk Michał Lagocki Hucisko Antonowieckie w Regina Cyrklewicz Hucisko Antonowieckie w Antoni Białobrzyski, Marianna Kozłowska 297-1-183 56V Ł RK
16 6 1812 Szumsk Teodor Cerklewicz Cyrklewicz Majdan Antonowiecki, obrz. gr.-ros. k Anna Kowalska Majdan Antonowiecki p Andrzej Jakuszewski, Andrzej Kupiński 297-1-183 76V Ł RK
22 5 1827 Korzec Jan Gajewski Balarka Lubtowska 18 Dominik Teresa Katarzyna Leśniewska Balarka Lubtowska 14 Józef Helena Łukasz Cyrklewicz, Stanisław Leśniewski, Jan Marcinkowski 245-1-1 83V 15 R 164 DM
20 11 1827 Korzec Jan Marcinkowski Michijówka 24 Wincenty Agata Łucja Górska Michijówka 20 Jan Marianna Łukasz Cyrklewicz, Teodor Marcinkowski 245-1-1 86V 27 R 170 DM
3 2 1829 Korzec Jakub Zieliński 21 Dominik Anna Rutkowska Pelagia Milewska Józefin 16 Piotr Marianna Stelmachowska Łukasz Cyrklewicz, Jan Gogoł 245-1-3 84V 4 R 164 DM
15 11 1831 Korzec Franciszek Binkowski 24 Wojciech Julianna Wojciechowska Elżbieta Dąbrowska 20 Jakub Ewa Dziekońska Łukasz Cyrklewicz, Szymon Brodowski 245-1-5 77 24 R PW
21 2 1832 Korzec Jan Rakowski 25 Grzegorz Ewa Mrozowska Anastazja Dziekańska 20 Mateusz Apolonia Zabłocka Łukasz Cyrklewicz i Józef Zabłocki 245-1-6 83v 12 R Na
7 10 1834 Korzec Józef Zabłocki Balarka Michijowska 22 Michał Wiktoria Leśniewska Tekla Hryniewiecka Balarka Michijowska 18 Bendykt Marianna Rudkowska Łukasz Cyrklewicz i Jan Broniewski 245-1-8 88v 19 R Na
20 9 1836 Korzec Wojciech Zabłocki Balarka Michijowska 18 Franciszek Apolonia Szeremet Joanna Hryniewiecka Balarka Michijowska 18 Benedykt Marianna Rutkowska Łukasz Cyrklewicz, Bazyli Sawicki 245-1-10 95v 20 R Na
1 11 1836 Korzec Michał Rakowski Balarka Michijowska 22 Grzegorz Ewa Moroz Wiktoria Orlińska Balarka Michijowska 20 Mateusz Marianna Baszucka Łukasz Cyrklewicz, Bazyli Sawicki 245-1-10 98r 25 R Na
1 11 1836 Korzec Hieronim Rakowski Balarka Michijowska 25 Grzegorz Ewa Moroz Barbara Pawłowska Balarka Michijowska 18 Antoni Marianna Orciszewska Łukasz Cyrklewicz, Jan Rakowski 245-1-10 98v 26 R Na
15 11 1836 Korzec Szymon Hryniewiecki Balarka Michijowska 24 Benedykt Marianna Rutkowska Marianna Dziekońska Balarka Sapożyna 18 Mateusz Apolonia Zabłocka Łukasz Cyrklewicz, Jan Zabłocki 245-1-10 99v 28 R Na
3 7 1838 Korzec Michał Zabłocki Balarka Michijówka 57w Bazyli Anastazja Domalewska Jadwiga z d. Przybysz [Marcinkowska] Kadłubowska Balarka Michijówka 40w Ignacy Agnieszka Peremylska [Przybysz] Łukasz Cyrklewicz, Wojciech Zabłocki 245-1-12 83R 13 R 84 DM
3 7 1838 Korzec Jan Marcinkowski Balarka Michijówka 33 Wincenty Agata Łukomska Franciszka Chorążyczewska Balarka Michijówka 20 Jan Małgorzata Zabłocka Wojciech Zabłocki, Łukasz Cyrklewicz 245-1-12 83V 14 R 85 DM
16 7 1838 Korzec Jan Kamiński Balarka Michijówka 20 Józef Petronela Franciszka Milewicz Balarka Michijówka 20 Piotr Marianna Stelmaszenko Łukasz Cyrklewicz, Michał Jankowski 245-1-12 84R 16 R 85 DM
5 2 1839 Korzec Michał Jankowski par. Korzec 20 Andrzej Brygida Turawska Magdalena Leśniewska par. Korzec 19 Józef Helena Kowalska Łukasz Cyrklewicz, Maciej Łukarzewski 178-51-433 84V 8 Ż 90
18 2 1840 Korzec Kajetan Rakowski par. Korzec 36w Jan Justyna Franciszka Chmielnicka par. Korzec 20 Jerzy Regina Widawska Łukasz Cyrklewicz, Franciszek Kałużyński 871 151 4 AGAD 80 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0080.htm
24 11 1840 Korzec Aleksander Nieczyporowski Balarka Lubtowska 21 Jan Katarzyna Raczkowska Franciszka Bielecka Balarka Sapożynka 19 Wojciech Łucja Chorążyczewska Łukasz Cyrklewicz, Antoni Dziekoński 871 160 21 AGAD 84 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0084.htm
8 2 1841 Korzec Feliks Cyrklewicz Balarka Lubtowska 18 Łukasz Marianna Pawlikowska Marianna Bieńkowska Balarka Lubtowska 19 Wojciech Julianna Jan Zabłocki, Franciszek Sawicki 872 230 11 AGAD 124 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0124.htm
15 10 1844 Berezdów Andrzej Kuczyński Bronniki 25 Maciej Petronela Mydlarska Regina Bieńkowska Bronniki 21 Piotr Katarzyna Wołkowska Łukasz Cyrklewicz, Tomasz Bieńkowski, Jan Turakiewicz 875 302 23 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0154.htm
10 2 1846 Korzec Jan Cyrklewicz Balarka Lubtowska 21 Łukasz Marianna Pawlikowska Petronela Straszewska Horodnica 19 Wacław Anna Sokołowska 877 172 13 AGAD 93 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0093.htm
14 11 1848 Korzec Piotr Cyrklewicz Balarka Lubtowa 20 Łukasz Marianna Pawlikowska Aleksandra Ficnerowska Balarka Lubtowa 21 Bogusław Domicela Ręczkowska Jan Kowalski, Stefan Chodakowski 245-1-14 438V 22 R 847 DM
21 11 1848 Korzec Józef Bielawski Balarka Lubtowa 20 Jan Katarzyna Zielińska Agnieszka Orzechowska Balarka Lubtowa 18 Piotr Tekla Zabłocka Stanisław Pawłowski, Tomasz Czerwiński, Ksawery Cyrklewicz 245-1-14 441R 27 R 852 DM
5 3 1850 Korzec Łukasz Cyrklewicz Balarka Lubtowska 51w Wojciech Marianna Zielińska Brygida Jankowska z d. Pawlikowska Balarka Lubtowska 51w Maciej Marianna Jabłońska Franciszek Smykowski, Jan Jakutowicz, Ignacy Iwanicki 171-1-16 437v 17 R Na
10 9 1850 Korzec Jakub Straszewski Didowicze 26 Wacław Anna Sokołowska Małgorzata Cyrklewicz Balarka Lubtowska 18 Łukasz Marianna Pawłowska Michał Jankowski (?), Jan Jankowski 171-1-16 443v 29 R Na
21 10 1851 Korzec Ksawery Cyrklewicz Balarka Lubtowska 18 Łukasz Marianna Pawlikowska Brygida Malinowska Majdan Krzyżyk 26 Andrzej Barbara Hordyńska Franciszek Broniewiecki, Piotr Cyrklewicz, Jakub Straszewski 178-3-2 110r 25 Ż Na
1 3 1853 Korzec Leon Gajdemski Balarka Lubtowska 18 Piotr Katarzyna Kuriata Józefa Brodowska Balarka Lubtowska 18 Jan Agata Bursa Łukasz Cyrklewicz, Aleksander Kowalski 171-1-33 313V 7 R 310 DM
11 2 1862 Korzec Ignacy Cyrklewicz Anastazówka 20 Łukasz Marianna Pawlikowska Apolonia Karasiewicz Kamionka Suchowolska 23 Łukasz Małgorzata Wasilewska 887 410 3 AGAD DW, Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0223.htm
6 10 1863 Korzec Antoni Bazyliński Wierzyca 23 Jakub Marianna Zawadzka Tekla Cyrklewicz Lubomirka 20 Bazyli Marianna Bieńkowska Mikołaj Szendecki, Józef Bronowiecki, Dominik Zwolski 650-1-2 47V 10 R 51 BW
11 6 1872 Szumsk Grzegorz Michałowski Stara Huta 40 Ludwik Magdalena Wojnaszewska Karolina Stańkiewicz Hucisko Pikulskie 30w Franciszek Marianna Cyrklewicz Teodor Łukomski, Jan Giżycki 01-226 38V 12 T DM 356
22 2 1881 Międzyrzec Korecki Adolf Kuczyński Dermanka par. Korzec 27 Michał Waleria Hryniewiecka Ludwika Żygadło Dermanka par. Korzec 22 Jan Franciszka Komnacka Józef Cyrklewicz, Michał Marcinkowski, Józef Górski 740-2-301 103V 2 R 61 DM
1 8 1882 Szumsk Jan Krasicki Hurby, par. Ostróg 23 Hieronim Antonina Cyrklewicz Aniela Wereszczyńska Kamienna Góra 20 Paweł Agata Paszkowska 426-1-232 330V 14 T
26 9 1882 Szumsk Mikołaj Zieliński Hucisko Pikulskie 24 Jan Aniela Cyrklewicz Antonina Jarmolińska Cyranka 17 Mikołaj Marianna Leszczyńska 426-1-232 331V 17 T
9 11 1886 Szumsk Franciszek Bilewicz Waśkowce 23 Jan Marianna Cyrklewicz Paulina Listowska Marynki 20 Benedykt Marcelina Leszczyńska Paweł Kukurowski, Piotr Listowski 426-1-232 271R 23 T
17 9 1889 Szumsk Stanisław Zieliński Hucisko Pikulskie 26 Jan Aniela Cyrklewicz Adela Głowacka Hucisko Pikulskie 22 Antoni Anastazja Oborska Jan Kowalewski, Wincenty Janicki 1-232 48R 27 T DM 915
10 2 1891 Meżyrów Wojciech Szabelski Majdan Hołowczyniecki 26 Otton Elżbieta Cyrklewicz Jadwiga Chrzanowska Kuryłowce 21 Feliks Zofia Michałowska 904-6-12 171V 7 W JS1
4 2 1901 Szumsk Adolf Bilewicz Waśkowce 18 Jan Marianna Cyrklewicz Aniela Wereszczyńska Marynki 18 Kajetan Joanna Mokosińska 426-1-236 391V 6 T
4 11 1907 Szumsk Jan Krasicki Majdan Dubieński 34w Hieronim Antonina Cyrklewicz Anna Wereszczyńska Majdan Dubieński 19 Antoni Adela Paszkowska 426-1-236 60R 51 T
25 9 1911 Korzec f. Horodnica Antoni Cyrklewicz Anastaziówka Mała 25 Ignacy Aleksandra Malinowska Marianna Osińska Mieczysławka 18 Piotr Karolina Raczkowska Leon Dorosz, Seweryn Cyrklewicz, Adolf Cyrklewicz 178-3-181 45R 15 Ż 90 DM

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
4 13 Jednodworka Teresa Cyrklewicz z Zawadzkich wdowa po Jakubie 66 Szumsk Majdan Dubieński 1857 Łuck DM 35-1-71
6 19 żona Aniela z Cyrklewiczów 34 Szumsk Hucisko Pikulskie 1857 Łuck DM 35-1-71
6 21 Siostra Anieli - Marianna Cyrklewicz 29 Szumsk Hucisko Pikulskie 1857 Łuck DM 35-1-71
5 13 żona Aniela z Cyrklewiczów 50 Szumsk Hucisko Pikulskie 1872 Łuck DM 193-1-164
29 91 żona Maria z Cyrklewiczów 32 Szumsk Waśkowce 1872 Łuck DM 193-1-164
101 262 Żona Małgorzata z Cyrklewiczów 55 Korzec Dubowicze 1885 Równe DW
203 327 Tarnogrodzka Bronisława ur. Cyrklewicz, mąż prawosławny 35 Nowogród Wołyński Futory Zwiahelskie 1885 Równe EH
226 550 Żona Tekla z Cyrklewiczów 44 Korzec Rzeczycki Zapust 1885 Równe DW
238 399 żona Michalina ur. Cyrklewicz 25 Nowogród Wołyński Aleksandrówka 1885 Równe EH
286 627 Cyrklewicz Józef M. 44 Korzec Dermanka 1885 Równe DW
286 630 Cyrklewicz Marceli 27 Korzec Dermanka 1885 Równe DW
286 711 Cyrklewicz Maria 26 Korzec Dermanka 1885 Równe DW
445 995 Chł. Cyrklewicz Jan wdowiec 70 Korzec Nastazówka Mała 1885 Równe DW 597-1-1
449 100 Cyrklewicz Ignacy Mieszcz. 40 Korzec Nastazówka Mała 1885 Równe DW 597-1-1
451 101 Cyrklewicz Piotr Mieszcz. 61 Korzec Nastazówka Mała 1885 Równe DW 597-1-1
452 101 Cyrklewicz Seweryn Mieszcz. 50 Korzec Nastazówka Mała 1885 Równe DW 597-1-1
454 102 Cyrklewicz Antoni Mieszcz. 21 Korzec Nastazówka Mała 1885 Równe DW 597-1-1
457 119 Żona Ewa z Cyrklewiczów 19 Korzec Sapożyna 1885 Równe DW 597-1-1
513 Żona Teofila z Cyrklewiczów 33 Korzec Kamionka Suchowolska 1885 Równe DW 597-1-1
531 138 Żona Franciszka z Cyrklewiczów 27 Korzec Kamionka Suchowolska 1885 Równe DW 597-1-1
594 154 Żona Rozalia z Cyrklewiczów 46 Korzec Młynek 1885 Równe DW 597-1-1
86 114 żona Ewa z d. Cyrklewicz 35 Korzec - filia Horodnica Lipina 1913 CDIAK DM 1045-2-940
279 49 żona Stanisława z d. Cyrklewicz 40 Korzec - filia Horodnica Lubtów 1913 CDIAK DM 1045-2-940
294 28 Cyrklewicz Józef 26 Korzec - filia Horodnica Anastaziówka Mała 1913 CDIAK DM 1045-2-940
297 28 żona Katarzyna z d. Cyrklewicz 24 Korzec - filia Horodnica Anastaziówka Mała 1913 CDIAK DM 1045-2-940
298 38 Cyrklewicz Adolf 42 Korzec - filia Horodnica Anastaziówka Mała 1913 CDIAK DM 1045-2-940
299 40 Cyrklewicz Franciszek 31 Korzec - filia Horodnica Anastaziówka Mała 1913 CDIAK DM 1045-2-940
302 42 żona Emilia z d. Cyrklewicz 28 Korzec - filia Horodnica Anastaziówka Mała 1913 CDIAK DM 1045-2-940
303 46 Cyrklewicz Seweryn 45 Korzec - filia Horodnica Anastaziówka Mała 1913 CDIAK DM 1045-2-940
304 48 Cyrklewicz Antoni 26 Korzec - filia Horodnica Anastaziówka Mała 1913 CDIAK DM 1045-2-940
305 49 Cyrklewicz Bolesław 45 Korzec - filia Horodnica Anastaziówka Mała 1913 CDIAK DM 1045-2-940


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl