Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 1615 wyników dla: Koc

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
24 4 1722 Torczyn Marianna Koczpiurkowska? 52a b/n Ł EH
16 3 1774 Szumsk Jan Rynkociuk Rynkociak 70 Suraż żonaty 297-1-184 82R Ł RK
8 8 1784 Kozowa Marcin Kochanowski 9/12 Uwsie 25 s. Kazimierza i Agaty 708L 1b http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20708/pages/PL_1_301_708_0001b.htm
11 8 1811 Krzemieniec Anna Kochańska 5 Krzemieniec c. Michała i Marianny 299 3 8 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0003.htm
14 12 1814 Nowogród Wołyński Stanisław Skoczko 50 Czyżówka zostawił żonę Katarzynę i dzieci: Jana, Teodora, Ignacego, Mariannę, Agnieszkę 1045-2-195 09 CDIAK MO
1 6 1817 Łuck Nepomucena Józefa Mejzyr 1,5 Łuck c. wlm. Ludwika i Katarzyny z Kocowskich 95R Ł
2 12 1818 Krzemieniec Zofia Kochalska 8 Krzemieniec c.Pantalejmona i Apolonii 299 85 89 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0047.htm
4 11 1819 Krzemieniec Julianna Kochalska 1 Krzemieniec c. Bazylego i Tekli 299 96 109 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0052.htm
29 8 1821 Krzemieniec Agnieszka Kochalska 1 Krzemieniec c.Bazylego i Tekli 299 118 92 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0064.htm
8 3 1822 Krzemieniec Franciszek Koc 3 Krzemieniec s. Józefa i Heleny 299 129 43 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0070.htm
22 3 1822 Dubno Piotr Kochanowski 6 Dubno s. Leona i Anny 65 20 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0011.htm
6 6 1822 Krzemieniec Dorota Koc 13 Krzemieniec c. Józefa i Heleny 299 137 97 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0074.htm
13 8 1822 Krzemieniec Józef Kochalski 1 Krzemieniec s. Antoniego i Elźbiety 299 141 126 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0076.htm
13 1 1827 Wiszenki Julian Kociejewski 6 Rożyszcze s. szl. Nikodema i Tekli z Kąckich 813 96 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0096.htm
3 5 1827 Łuck Tekla Kociejewska 45 Łuck wdowa po Nikodemie, z domu Roncka. W parafii Kisielin pozostał syn Aleksander i córki: Marianna, Emilia, Róża. 813 31 32 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0032.htm
13 3 1827 Ostrówki Katarzyna Kocio 60 Równo prac., wdowa po Marcinie, zostawiła córkę Sopę (?) 545 6 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0004.htm
8 3 1827 Krzemieniec Jan Kochalski 5 dni Krzemieniec s. szl. Bazylego i Tekli 01-6 5R 34 T 873 DM
19 3 1827 Bazalia Anna Łabęska 34 Zozulińce Wielkie ur., z Skoczkowskich, wdowa po Janie, synowie Wojciech, Augustyn i Jan, córka Apolonia 178-3-93 253R 42 Ż DM
11 2 1827 Łabuń Maciej Kołodziński 9/12 Tadeuszpol rodzice: szlachetny Felicjan i Franciszka ze Skoczyńskich, przyczyna zgonu: ospa 178-3-93 121R 15 Ż 235 KP2
29 4 1827 Łabuń Grzegorz Skoc 87 Tytków żona Rozalia, pozostawił po sobie 3 synów: Jana, Błażeja, Grzegorza 178-3-93 123R 26 Ż 239 KP2
21 1 1828 Krzemieniec Małgorzata Skoczyńska 80 Krzemieniec wdowa, przebywała w szpitalu 01-7 27V 199 T 896 DM
13 8 1828 Krzemieniec Aniela Koc 17 Krzemieniec c. sław. Józefa i Heleny 01-7 43R 292 T 911 DM
9 9 1828 Ostróg Marcjanna Jasińska 1 Chrymiacze łacina, rodz. Michał i Marianna zd. Kochanowska 171-1-1 30R 61 R Mg
23 2 1828 Annopol Helena Kochanowska 3 Annopol c. Ur. Ignacego i Heleny z Kierczów 171-1-1 140R 14 R Mg
2 5 1828 Annopol Jan Kochanowski 1 Annopol s. Ur. Ignacego i Julianny z Kierszów 171-1-1 142R 30 R Mg
21 3 1828 Aleksandria Barbara Skoczyńska 1 Kamienna Góra c., Sł. Szymona i Katarzyny zd. Sewruk 171-1-1 182V 8 R Mg
16 3 1828 Międzyrzec Wojciech Skoczyński 80w Międzyrzec Ur., wdowiec 171-1-1 246V 18 R Mg 7139
20 5 1828 Bazalia Tekla Kochanowska 4 Sorokoduby c. Wlm Aleksandra i Eufemii 178-3-94 239R 51 Ż DM
13 9 1828 Łabuń Laurencjusz Skoców 1/12 Tytków rodzice prac. Jan Skoców i Prakseda Boryńska, 178-3-94 149V 64 Ż 291 KP2
14 11 1828 Łabuń Maciej Kołodyński 2 Tadeuszpol rodzice ur. Felicjan Kołodyński i Franciszka Koczyńska, z ospy naturalnej 178-3-94 150R 69 Ż 292 KP2
16 1 1828 Wołoczyska ur. Józef Kochanowski 80W Friderikówka ze starości 178-3-94 278V 11 Ż 533 KP2
16 5 1828 Teofilpol Trynitarski szlach. Bogusława Kochańska 1,5 Teofilpol rodzice szlach. Jan Kochański, Emilia Matias 178-3-94 313R 48 Ż 600 KP2
18 4 1828 Ostropol prac. Jędrzej Kociuk 60 Czarna żona Helena Kociuk, dzieci: Franciszek, Stefan, Franciszka, z puchlizny 178-3-94 212R 50 Ż 406 KP2
28 7 1829 Łuck Eleonora Kociubińska 10 Łuck c. Marianny wdowy 815 39 69 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0039.htm
21 9 1829 Łuck Róża Kociejewska 7 Łuck c. Kociejewskich małżonków 815 43 101 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0043.htm
23 8 1829 Ostrówki Jacenty Wołoszczuk 9/365 Równo r. Jan, Marianna Kocia 545 28 19 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0015.htm
28 2 1829 Krzemieniec Jan Koc 40 Komarówka ur., żona Wiktoria Sobańska, córki Antonina, Helena, Marianna, Krystyna, Róża, Katarzyna i Domicella, synowie Michał i Teodor 01-7 58R 388 T 926 DM
11 6 1829 Krzemieniec Honorata Zeydlic 45 Krzemieniec z Kochelskich, żona Wlm Józefa Zeydlica, bez potomna 01-7 63R 435 T 931 DM
23 8 1829 Krzemieniec Aleksander Kochalski 8 Krzemieniec s. sł. Telemana i Ludwiki z Płaszczykiewiczów 01-7 67R 480 T 935 DM
17 2 1829 Horodyszcze ur. Marianna Kochanowska 63W Kośków wdowa, od dawna potomstwa pozbawiona, ze starości 178-3-95 121R 18 Ż 235 KP2
3 6 1830 Krzemieniec Antoni Rakocki 65 Krzemieniec kawaler 01-7 82R 624 T 950 DM
9 11 1830 Krzemieniec Józefa Hajewska 23 Krzemieniec c. ur. Emiliana i Marianny Kochańskiej 01-7 90V 716 T 959 DM
23 11 1830 Krzemieniec Emilian Hajewski 56 Krzemieniec ur., żona Marianna z Kochańskich, synowie Jan, Antoni, Stanisław i Wiktor 01-7 90V 720 T 959 DM
15 8 1831 Ołyka Salomea Awruszewicz 9 Ołyka Teofila i Joanny z Kochłonow 817 323 52 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
14 2 1831 Hołoby Teodor Koczubaj 70 Hołoby wdowiec, dzieci: Jożek, Józek 846 229V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0223.htm
27 3 1831 Luboml Wojciech Rudzki 3 Rymacze r. Michał, Anna Klekociuk 846 312R 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0306.htm
10 4 1831 Ostróg Michał Kociejowski 34 Ostróg wdowa Józefa zd Kotkowska, dzieci Adam , Filipina 1-171-4 25R 77 R MZ
15 3 1831 Opalin Magdalena Koc 63 Perekurka mąż Jędrzej Koc, dzieci brak 513 12 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20513/pages/PL_1_436_513_0007.htm
6 5 1831 Korzec Teresa Wąż 96 Kamionka z domu Skoczyrska, Skoczyńska, wdowa po Łukaszu, synowie Szymon i Antoni 245-1-5 88 67 R PW
7 10 1831 Nowogród Woł. Marianna Kotwicka 2 Czyżówka z kaszlu, c. wolnych Jana i Marianny z Kociubów 245-1-5 50V 732 R 1839 DW
2 1 1831 Krzemieniec Domicella Koc 2 Komarówka c. ur. Jakuba i Wiktorii 426-1-7 92R 2 T 960 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99H4-X?i=959&cat=300453
10 8 1831 Krzemieniec Izydor Borejko 1 Krzemieniec s. sł., Stefana i Weroniki z Koczyńskich 426-1-7 110R 179 T 978 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997V-3?i=977&cat=300453
14 6 1831 Krzemieniec Mateusz Baranowski 35 Krzemieniec sł., żona Marianna z Kochalskich, synowie Dominik, Aleksander i Antoni 426-1-7 105V 127 T 974 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997K-7?i=973&cat=300453
13 3 1831 Gródek Teresa Skoczylas 15 Żyszczyńce Rodzice pracowici Jędrzej i Helena z Popowiczów Skoczylas, zmarła z kaszlu 685-4-5 1260V 47 Ch 669 MN
23 8 1831 Gródek Marianna Kociubowa 0,5 Żyszczyńce Rodzice pracowici Michał i Magdalena z Szymoników Kociubowi, zmarła z ospy 685-4-5 1274V 159 Ch 697 MN
23 12 1831 Gródek Tomasz Kociuba 0,5 Żyszczyńce Rodzice pracowici Wojciech i Marianna z Rabych Kociuba, zmarł z kaszlu 685-4-5 1280V 208 Ch 709 MN
6 3 1832 Hołoby Jędrzej Koczubaj 4 Hołoby ojciec: pr. Isek wdowiec 847 223V/395 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0214.htm
19 5 1832 Aleksandria Benedykt Ostapowicz 50 Kamienna Góra sł., żona Agnieszka z Kochanowskich 171-1-5 180V 11 R DM
16 2 1832 Krzemieniec Ferdynand Kochalski Krzemieniec s. szl., Jana i Katarzyny z Dąbrowskich 426-1-7 118R 27 T 986 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HS-Y?i=985&cat=300453
4 5 1832 Krzemieniec Joanna Kowalińska 3 Krzemieniec c. ur., Franciszka i Marianny z Kochańskich 426-1-7 123R 71 T 991 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997N-T?i=990&cat=300453
17 11 1832 Butowce Jan Kochanowski 1,5 Bołkuny s. Karola i Marianny z Leniewiczów 178-3-98 182R 39 Ż 347 DM
19 2 1833 Ostrówki Magdalena Kocja 122/365 Równo r. Piotr, Marianna Popek 545 74 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0038.htm
4 1 1833 Ostróg Marianna Jasińska 3 Hrymiacze z suchot, r. Ur. Michał i Paulina zd Kochanowska 171-1-6 29R 1 R MZ 8415
15 2 1833 Ostróg Filipina Brygida Kociejewska 4 Ostróg ze szkarlatyny, Wiel. Michał, Józefa zd. Kołkowska 171-1-6 32R 23 R MZ 8418
27 12 1833 Ostróg Jan Kochański 60 Toczewiki wdowa Marianna, s. Ignacy, Franciszek, Paweł, c. Magdalena, Anna 171-1-6 40R 80 R MZ 8426
18 10 1833 Butowce Piotr Chodakowski 45 Orzechówka żona Gertruda z Kochalów 178-03-99 185V 35 Ż 357 DM
15 9 1834 Ostrówki Tekla Kocja 1 Równo r. Piotr, Marianna Popek 545 92 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0047.htm
13 1 1834 Ostróg Jan Chropowicki 1,4 Mosty z kaszlu, syn Karola i Zuzanny zd Koczakowska 171-1-7 30V 4 R MZ 8708
3 4 1835 Szumbar Paweł Listopadzki 1 i 2/12 Borki s. Piotr i Salomei z Czukociewskich 199 223 3 695
31 3 1835 Radziwiłłów Ignacy Dąbrowski 49 Radziwiłłów żona Apolonia z Kocowskich, syn Paweł, córki; Kamila, Sabina, Donata 821 240 4 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0242.htm
6 4 1835 Luboml Ludwik Kużel 15 Luboml r. Augustyn, Jaryna Klekociuk 850 425 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0225.htm
17 12 1835 Zasław św. Jana Stanisław Ruszkowski 8 Zasław Rodzice: Grzegorz i Marianna z Rakoców 178-3-101 21 62 Ż SK 41
25 8 1835 Bazalia f. Tereszki Jan Kochanowski 3 Słobódka s. Wlm Aleksandra i Eufemii z Żardeckich 178-03-101 261V 26 Ż DM
6 4 1835 Starokonstantynów Marek Kazimiruk 80 Nowosielica Żona Marianna Koczmaniuk 178-3-101 204 68 Ż SK
27 4 1835 Międzyrzec Antonina Saczewska 73 Międzyrzec wd.po 1-ym mężu Kochanowski,po 2-im Jan Saczewski,c.Tekla 171-1-8 238V 24 R AS
9 1 1836 Katerburg Józefa Andrzejewska Ludwiszcze z Koców, wdowa po Jakubie 201 99 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0056.htm
13 1 1836 Ostrówki Stanisław Wołoszczuk 10 Równo s. Jana i Maryanny z Kociów 547 24 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20547/pages/PL_1_436_547_0013.htm
6 6 1836 Swojczów Dorota Bobulczuk 14 Piński Most c. pracowitych Józefa i Wiktorii z Kochańskich 598 26 10 0
27 2 1836 Ostróg Marianna Kochańska 70 Toczewiki wdowa, synowie Ignacy, Franciszek i Paweł, córki Magdalena i Anna 171-1-9 31V 19 R DM
26 8 1836 Ostróg Stanisław Przewłocki 34 Ostróg Wlm., Kolegialny Sekeretarz, żona Bogumiła z Kochów, syn Jan, córki Elżbieta, Apolonia i Waleria 171-1-9 36R 57 R DM
12 3 1836 Cudnów Ksawery Kociński 25 Sadki ur., kawaler 569-1-59 63V 27 Ż 118 DM
30 4 1836 Cudnów Sebastian Baranowski 5 Kikcie s. ur. Bazylego i Agaty z Kikociów 569-1-59 65R 36 Ż 121 DM
6 10 1836 Cudnów Franciszka Galicka 60 Rudnia Dryhłowska sławetna, z d. Kociuba, wdowa po Adamie, synowie Maciej, Franciszek i Jan, córka Franciszka 569-1-59 70V 80 Ż 132 DM
10 10 1836 Cudnów Paulina Galicka 4 Rudnia Dryhłowska c. sławetnego Jana i Apolonii z Kociubów 569-1-59 70V 81 Ż 132 DM
5 10 1836 Kulczyny Walerian Borowski 1 Krasiłów s. Pawła i Józefy z Kochanowskich 178-03-106 258V 43 Ż 499 DM
22 11 1836 Butowce Andrzej Kochal 16 Orzechówka s. Antoniego i Brygidy z Kochanowskich 178-03-106 231V 27 Ż 448 DM
27 12 1836 Butowce Krzysztof Słowikowski 1 Orzechówka s. Jana i Gertrudy z Kochanowskich 178-03-106 232R 31 Ż 449 DM
23 9 1837 Ostrówki Jan Klekociuk 3 Wilczy Przewóz r. Bazyli, Prakseda Buławko 548 34 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20548/pages/PL_1_436_548_0020.htm
4 2 1837 Ostróg Józef Kozłowski 3 Storonicze s. Karola Stefana i Katarzyny z Koczmańskich 171-1-10 34R 12 R DM
2 11 1837 Aleksandria Agnieszka Ostapowicz 70 Kamienna Górka ze starości, z Kochanowskich, prac., wdowa po Benedykcie 171-1-10 102V 15 R 103 DW 0
4 1 1837 Derażne Eliasz Kochanowski 69 Lubasza 1-dw., wdowiec, synowie Tomasz i Klemens, córki Katarzyna, Stefania i Weronika 171-1-10 213R 3 R DM
1 3 1838 Bazalia f. Tereszki Aniela Kochanowska 2 Mońki c. Aleksandra i Eufemii z Żardeckich 178-03-110 272R 10 Ż 536 DM
8 12 1838 Luboml Marcela Klekociuk 3 Luboml r. Leon, Helena Prończuk 853 580 107 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0324.htm
9 9 1839 Młynów Kazimierz Koc 80 Dorohostaje Małe żona Tekla, dzieci: Jan, Michał, Teofila 825 178V 21 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0187.htm
9 8 1839 Luboml Stefan Klekociuk 70 Rakowiec 854 640 66 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0363.htm
30 3 1840 Jampol Salomea Chrzanowska 50 Michałówka z Kochów, wdowa po Wojciechu, synowie Wincenty i Franciszek, córki Ludwika i Katarzyna 871 461 19
9 12 1840 Luboml Franciszka Klekociuk 30 Jahodyn z Strusiów, mąż Tomasz, syn Szymon 855 282V 93 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0294.htm
11 4 1840 Horochów Julianna Sawicka 18 Skobełka c. sław. Pawła i Marianny z Kociubińskich 78 57 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0032.htm
11 3 1840 Włodzimierz Jędrzej Babulski 13 Bilin s. wolnych Józefa i Wiktorii z Kochańskich 855 38V 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0042.htm
14 2 1840 Annopol Marianna Pogorzelska 90 Baczmanówka z Kociubińskich, wdowa po Macieju, synowie Antoni, Eliasz, Jan i Mikołaj 880 95 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0098.htm
5 4 1840 Cudnów Szymon Kociński 80 Wróblówka żona Julianna z Piotrowskich, synowie Wojciech, Józef, Augustyn, Dionizy i Piotr, córki Nepomucena i Elżbieta 569-1-63 44R 39 Ż DM
28 6 1840 Cudnów Anna Kociuba 50 Rudnia Dryhłowska z d. Denysiuk, wdowa po Franciszku, synowie Józef, Leon, Adam i Stefan 569-1-63 46V 65 Ż DM
23 7 1841 St. Wiśniowiec Mikołaj Skociuk 12 Stary Wiśniowiec s.Aleksandra i Heleny z Skulrowskich 872 652 52
9 1 1841 Kołodno Katarzyna Tartakowa 45 Hnizdyczno z Kociubińskich, mąż Tomasz 872 730 1
23 2 1841 Kołodno Michał Tartakowy 20/52 Hnizdyczno s.Tomasza i Katarzyny z Kociubińskich 872 733-734 10
9 10 1841 Dederkały Tekla Najczuk 3/52 Dederkały Małe c.Tomasza i Doroty z Lokockich 872 825 14
25 6 1841 Berezdów Józef Kochański 20 Berezdów kawaler 872 344 25
4 2 1841 Łanowce Józefa Kochlewska 64 Niemierzyńce wdowa po Janie, potomstwa nie zostawiła 872 778 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0411.htm
25 11 1841 Radziwiłłów Marianna Koch 64 Radziwiłłów wdowa po Ignacym 827 236 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0239.htm
1 11 1841 Łysin Johanna Łozińska 65 Łysin z Ludkiewiczów, wlm., wdowa po Stanisławie, syn Karol, córki Elżbieta i Julia Kocowska zamężna 827 190V 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0194.htm
4 1 1841 Połonne Adam Kocik 14 Nowosielica s.Szymona i Apolonii 872 156 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0085.htm
15 7 1841 Połonne Paweł Kocik 6/12 Nowosielica s. Piotra i Zofii 872 165 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0090.htm
9 4 1841 Krzemieniec Wincenty Kociubiński 3/52 Krzemieniec s. NN i ur. Ludwiki 872 452 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0239.htm
11 5 1841 Szumsk Kazimierz Tomaszewski 65 Kąty wdowiec po Helenie z Kockich, synowie Karol, Szymon i Jan, córka Katarzyna 872 571 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0302.htm
21 6 1841 Nowogród Wołyński Jakub Drągowski 70 Michałówka żona Katarzyna z Koców, synowie Wojciech i Aleksander, córki Marianna i Aleksandra 872 101 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0055.htm
19 7 1841 Nowogród Wołyński Ewa Skoczek 0,5 Czyżówka c.Jana i Rozalii z Bandyłów 872 102 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0056.htm
23 11 1841 Nowogród Wołyński Marianna Padwińska 1/365 Smołdyrów c.Faustyna i Tekli z Kocickich 872 110 112 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0060.htm
5 8 1841 Horochów Marianna Korczyńska 1 Zwiniacze c. prac. Franciszka i Joanny z Kochanowskich 79 54 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2079/pages/PL_1_436_79_0031.htm
2 3 1842 Równe Stefan Osiński 4 Chocin s. Michała i Bibiany z Kochalskich 881 143 V 4
10 8 1842 Równe Witalis Osiński 7 Chocin s. Michała i Bibiany z Kochalskich 881 145 R 14
7 1 1842 Połonne Maciej Kocik 0,5 Nowosielica s. prac. Szymona i Marianny 873 352 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0182.htm
5 2 1842 Połonne Zofia Kocik 28 Nowosielica prac., mąż Piotr, córki Anastazja, Karolina i Marianna, syn Paweł 873 357 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0184.htm
15 1 1842 Nowogród Wołyński Katarzyna Skoczek 60 Rudnia Wierzchnia z Horobiów, wdowa, syn Jan, córka Franciszka 873 83 7 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0045.htm
1 2 1842 Luboml Marianna Wyrozębska 62 Binduga ur. Doskocz 857 554 18 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0296.htm
19 2 1842 Opalin Pelagia Koczuk 9 Wólka Uhruska córka Filipa i Heleny Tarkowskiej 520 9 1 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20520/pages/PL_1_436_520_0006.htm
30 5 1843 Lachowce Jan Kochanowski 70 Daniłówka wdowiec po Katarzynie z Bruszkiewskich, córki Marianna, Anna i Anna 882 99 R 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0100.htm
30 3 1843 Nowogród Wołyński Marcin Czarnecki 15 Czyżówka syn Jana i Marianny z Kociubińskich 874 145 43 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0075.htm
8 4 1844 Ostróg Marianna Kociejewska 20 Ostróg c. Nikodema i Tekli z Konckich 883 26 V 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0030.htm
29 3 1844 Ostróg Jakub Piasecki 80 Derewiańcze żona Katarzyna z Okocińskich, dzieci nie zostawił 883 26 R 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0029.htm
9 3 1844 Radziwiłłów Mikołaj Domański 90 Niemirówka wdowiec po Ewie Kocznaruk, synowie: Aleksander, Kużma, Eliasz, Jacenty 830 223 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0227.htm
26 11 1844 Luboml Jan Klekociuk 4 Luboml r. Leon, Helena Prończuk 859 639 75 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0339.htm
9 1 1844 Wyszogródek Prakseda Kochańska 60 Wyszogródek z Koryznów, wdowa po Klemensie, syn Karol, córki Marianna, Julia i Paulina 875 864 1 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0459.htm
22 2 1845 Lachowce Tekla Koc 60 Kaszczyńce z Remiszewskich, wdowa po Kazimierzu, synowie Michał i Jan, córka Teofila 884 132 V 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0137.htm
15 7 1845 Lachowce Ludwik Koc 3 Kaszczyńce c. urodzonych Jana i Aleksandry z Aleksandrowiczów 884 136 V 39 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0141.htm
21 3 1845 Cudnów Marcin Kociuba 50 Rudnia Dryhyłowska sław., syn Macieja, żona Pałaszka z Ułasów, syn Antoni 178-03-12 215R 36 Ż DM
26 7 1845 Cudnów Małgorzata Witkowska 2 Mieleńce c. 1-dw. Karola i Elżbiety z Kocińskich 178-03-12 219R 79 Ż DM
26 2 1845 Luboml Franciszek Gruszczyński 6 Binduga r. Szymon, Marianna Doskocz 860 424 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0226.htm
4 6 1845 Łabuń Jan Skoc 60 Tytków wdowiec po Praksedzie, synowie Wojciech, Józef, Kazimierz i Jan 178-3-113 140R 32 Ż DM
6 8 1845 Bazalia Eufemia Żardecka 35 Mońki wielmożna z Kochanowskich, mąż Aleksander, synowie Bronisław, Henryk i Leonard, córka Benigna 178-03-113 245V 118 Ż DM
16 12 1846 Tuczyn Marianna Kociubówna 16 Tuczyn z gorączki, c. Jana i Katarzyny 885 177R 18 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0183.htm
12 5 1846 Horochów Walery Piątkowski 30 Horochów wlm, kawaler, s. Cypriana i Pelagii z Kocowskich, parafii dubieńskiej 84 59 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2084/pages/PL_1_436_84_0033.htm
17 6 1846 Jampol Andrzej Skoczyński 65 Moskalówka żona ur. Magdalena z Kostrzewskich, syn Karol, córki Wiktoria i Krystyna 877 774 20 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0400.htm
2 11 1846 Starokonstantynów Anna Korewicka 67 Michałowce ur., z Kochanowskich, wdowa po Janie, córki Petronela, Marianna, Wincenta i Tekla 178-3-114 52V 109 Ż DM
1 9 1847 Beresteczko Rozalia Kochalska 68 Beresteczko sławetna, wdowa po Macieju, córka Rozalia 9 18 13
9 8 1847 Horochów Julian Krukowska 0,5 Horochów c. sław. Franciszka i Anny z Kockich 85 45 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0025.htm
18 2 1847 Równe Katarzyna Skociszewska 2/12 Równe c. Wiktora i Marianny z Białokurów 171-1-13 140V 12 R DM
3 4 1847 Równe Paweł Kocopolski 50 Równe kawaler 171-1-13 141V 17 R DM 0
1 10 1848 Beresteczko Rozalia Kochalska 25 Beresteczko panna, c. Zmarłych Macieja i Rozalii 10 31 36
1 9 1848 Radziwiłłów Katarzyna Koc 22 Radziwiłłów panna 834 613 69 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0319.htm
7 9 1848 Ostrówki Augustyn Klekociuk 17 Wilczy Przewóz 558 26 17 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20558/pages/PL_1_436_558_0016.htm
23 12 1848 Ostróg Józefa Kociewska 64 Hulcza ur., z Kotkowskich, wdowa po Michale, syn Tytus 171-1-14 49R 155 R DM
17 6 1848 Humań Adam s. Jana Ilnicki 67 Humań mieszkaniec wsi Czarnohorodki, pow. wasylkowskiego, gub. Kijowskiej, chirurg; zostawił żonę Honoratę z Kocakowskich, synów 2: Aleksandra i Franciszka i córkę Magdalenę. 685-2-1025 2a 14 Ch EH
5 9 1848 Humań Gasper Kocat 28 Humań roboczey roty, młodzian 685-2-1025 6a 46 Ch EH
24 3 1848 Wiszenki Jan Maciejewski 50 Smerdyn żona Helena z Kochmalewskich, bez potomny 834 190 9 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0104.htm
14 8 1848 Wiszenki Zofia Kochanowska 1 Rożyszcze c. Karola i Marii z d. Paliewoj 834 195 24 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0106.htm
23 12 1848 Ostropol Magdalena Skoczyńska 60 Jaremicze z d. Baczyńska, wdowa po Macieju, córki Michalina i Maria 178-3-117 371V 58 Ż 729 DM
13 10 1849 Ołyka Adela Kocowska 3 Uizdce Andrzeja i Marianny z Wrońskich 473 62 27 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0035.htm
17 3 1849 Zasław św. Józefa Józef Kociubiński 90 Zasław Nowe Miasto wdowiec 178-03-118 492V 26 Ż 902 RG
3 12 1849 Kuniów Katarzyna Malinowska 3 Chiniówka c. Jana i Julianny z Kochańskich 171-1-15 108V 33 R 111 DM
21 11 1849 Równe Bronisław Kochanowski 6/52 Diadkiewicze s. Antoniego i Katarzyny z Żółtowskich 17-1-15 213R 29 R 215 DM
4 1 1850 Starokonstantynów Katarzyna Lewicka 55 Popowce od gorączki, z Kochańskich, w.ż., wdowa, potomstwa nie zostawiła 178-3-119 44R 6 Ż 86 DW
7 6 1851 Luboml Michał Chirman 1 Jagodzin s. chł. Pawła i Tekli z Klekociuków 864 187 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0101.htm
27 10 1851 Łuck Jan Kochanowski 1/12 Wólka Podłucka s. NN i Franciszki 387 107 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0058.htm
7 5 1851 Białogródka Aniela Kociuborska 1 Białogródka c. z nieprawego łoża panny Marianny Kociuborskiej 178-03-120 483R 29 Ż DM
15 9 1851 Starokonstantynów Wojciech Kocowski 3/12 Starokonstantynów od suchot, s. NN i 1-dw. Karoliny 178-3-120 79V 118 Ż 155 DW
1 8 1853 Dederkały Izabela Koczoszok 1 Dederkały Wielkie c. Franciszka i Florianny z Rogoskich 878 641 14 55 252 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0131.htm
3 4 1853 Krzemieniec Tekla Kochańska 72 Krzemieniec wdowa po Bazylim, syn Antoni i córka Marianna, z 1. małżeństwa ze Stefanem Marynkiewiczem syn Ludwik 878 87 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0049.htm
5 8 1853 Krzemieniec Andrzej Łopuszański 60 Krzemieniec żona Rozalia z Kochańskich, córki Marianna i Tekla 878 95 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0053.htm
3 12 1853 Luboml Jadwiga Klekociuk 40 Jagodzin ur. Pawliczuk 865 236 140 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0122.htm
10 5 1854 Maciejów Piotr Kazimierz Morawski 38 Truble żona Anneta z Podkoczymów, syn Władysław, córka Leonilda 418 17 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20418/pages/PL_1_436_418_0011.htm
28 2 1854 Kołki Łucja Śliwińska 80 Majdan Myczkowski z d. Kochanowska, 1-dw., wdowa po Janie, synowie Józef i Marcin, córki Józefa, Joanna i Antonina 838 212 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0112.htm
16 8 1854 Bazalia Marianna Kochanowska 21/12 Mońki c. szl. Aleksandra i Krystyny 178-03-122 46V 84 Ż DM
26 9 1854 Krzemieniec Tekla Łopuszańska 4 Krzemieniec c. miesz. Andrzeja i Rozalii z Kochańskich 426-1-26 55V 72 T 130 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ4X-9?i=129&cat=300453
14 2 1854 Berezdów Paulina Jasińska 3 Chwoszczówka c. Ignacego i Agnieszki z Kochanowskich 17-1-20 62V 8 Ch 78 DM
28 7 1855 Ostrówki Franciszek Klekociuk 7 Rowno s. Leona i Heleny z d. Pronczuk 565 35 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20565/pages/PL_1_436_565_0019.htm
9 9 1855 Ostrówki Leon Klekociuk 46 Rowno żona Helena z Pronciuków, syn Tomasz, córki Antonina i Karolina 565 38 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20565/pages/PL_1_436_565_0021.htm
21 11 1855 Ostrówki Marianna Klekociuk 0,5 Rowno c. Leona i Marianny z Pronczuków 565 39 46 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20565/pages/PL_1_436_565_0021.htm
6 11 1855 Sielec Wiktoria Brzezińska 56 Sielec z d. Kochańska, wdowa, synowie Jan i Antoni, córki Marianna, Emilia i Teresa 587 46-47 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0025.htm
10 5 1855 Kowel Ignacy Kocman 20 Kowel rekrut rezerwowej dywizji samodzielnego korpusu kaukaskiego 257 51 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0028.htm
10 5 1855 Kowel Wojciech Kocwejn 25 Kowel rekrut rezerwowej dywizji samodzielnego korpusu kaukaskiego 257 51 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0028.htm
27 3 1855 Łabuń Zofia Skoc 76 Tytków chł., z Walków, wdowa po Adamie, syn Tomasz i córka Marianna 178-03-123 724R 18 Ż DM
9 8 1855 Opalin Agnieszka Koczuk 60 Wólka Uhruska wdowa 532 18 17 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20532/pages/PL_1_436_532_0012.htm
24 1 1855 Bazalia Antonina Natalia Kochanowska 6 Mońki c. Aleksandra i Krystyny 178-03-123 117R 14 Ż DM
24 11 1855 Krzemieniec Kajetan Maszycki 1 Krzemieniec s. szl. Benedykta i Tekli z Kochalskich 426-1-27 54R 113 T 212 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ4C-R?i=211&cat=300453
11 8 1855 Ostropol Teresa Kochanowska 60 Bieleckie wdowa, synowie Walerian, Edward, Józef, Wiktor i Ludwik, córki Apolonia i Elżbieta 178-3-123 695V 30 Ż 1367 DM
16 9 1856 Łabuń Wojciech Skoc 40 Tytków chł., żona Lucyna z Iwanów wyznania prawosławnego 178-03-124 684R 43 Ż DM
25 9 1856 Łabuń Szymon Kocik 45 Futor Łabuński chł., żona Marianna z Kornafelów, córki Zofia, Katarzyna i Marianna 178-03-124 684R 45 Ż DM
15 5 1857 Brody Wojciech Skoczylas v. Fedorowicz 35 żona Marta Ksenia Doliuk L 79V
6 2 1857 Butowce Marianna Kochanowska 61 Bołkuny wdowa, pozostawiła syna Tomasza 178-3-73 311V 3 Ż DM
23 5 1857 Lubar Wincenty Kochmański 3 Lubar s. mieszczan miasta Biłgoraj Stanisława I Marianny z d. Zońska 641 -1-17 41R 29 Ż MP
1 11 1858 Dederkały Wincenty Łączyński 15 Dederkały Wielkie s. ur. Antoniego i Marianny z Kocińskich 55 87 17 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0045.htm
12 2 1859 Beresteczko Marianna Drewnowska 65 Zboryszew z Kociurzyńskich, wdowa po Franciszku, synowie Józef, Jan i Paweł, córki Julianna i Marianna 21 23 4
7 2 1860 Kołki Mikołaj Kopylec 60 Ostrów chłop, żona Pryska z Koczunów, synowie Adam i Wojciech, córki Darka i Jaryna 841 514 2 0
3 4 1860 Krzemieniec Ludwika Kochalska 80 Krzemieniec miesz., wdowa po Filemonie, córki Rozalia i Tekla 0.1-33 50V 23 T
12 5 1860 Łabuń Antoni Skoc 5 Tytków s. chł. Antoniego i Magdaleny Walko 178-03-75 328V 25 Ż DM
7 11 1860 Łabuń Feliks Skoc 3 Tytków s. chł. Antoniego i Magdaleny Lesko 178-03-75 330V 45 Ż DM
1 2 1860 Butowce Wiktor Kochanowski 7/52 Wierzbówka s. Józefa i Petroneli 178-03-75 268V 8 Ż 484 DM
5 7 1860 Butowce Józef Kochanowski 27 Pieńki żona Józefa z Sławeckich 178-03-75 269V 23 Ż 486 DM
13 8 1861 Łabuń Katarzyna Zwolak 65 Tytków chł., z Skoców, wdowa po Macieju, syn Mikołaj 178-03-76 365V 54 Ż DM
13 12 1861 Butowce Ignacy Kochal 50 Orzechówka żona Marianna z Różańskich, córki Agnieszka, Marianna i Józefa 178-03-76 263V 32 Ż 560 DM
2 5 1862 Ostrówki Bazyli Klekociuk 60 Perewoz mieszcz., żona Paraska, synowie Adam, Szymon i Michał, córki Dominika i Marianna 568 44 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20568/pages/PL_1_436_568_0023.htm
28 3 1863 Włodzimierz Cecylia Brońska 0,5 Dubniki c. chł.pańsz. Andrzeja z Kochańskich 798 64 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0034.htm
15 6 1863 Kuniów Antoni Malinowski 9/12 Noworodczyce s. 1-dw., Jana i Julii Kochalskiej 178-3-78 24V 19 Ż DM
9 11 1863 Kuniów Jan Kochański 3 Chiniówka s. 1-dw. Karola i Karoliny Wierzbickiej 178-3-78 27R 34 Ż DM
10 10 1863 Żytomierz Wiktoria Kochanowska 34 Żytomierz z suchot, panna 178-3-54 140R 242 Ż DG
24 9 1864 Targowica Jan Koczerowski 4 Wojnicze s. żołnierza Stanisława i Teofili z Koców 842 788 3 0
19 3 1865 Dederkały Lucyna Feliksa Jankowska 8/12 Dederkały Małe c. szl. Antoniego i Benigny z Kochanowskich 56 187 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0099.htm
25 2 1865 Krzemieniec Marianna Bejzem 40 Krzemieniec z d. Kochalska, mieszcz., wdowa po Michale, córki Tekla, Marianna, Wiktoria i Anastazja 1-37 44V 22 T 52
9 6 1865 Luboml Marianna Klekociuk 2 Jagodzin r. Szymon, Agnieszka Żz d 309 77 42 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20309/pages/PL_1_436_309_0042.htm
27 1 1865 Opalin Anna Koc 60 Perekurka od gorączki, żołn., wdowa, nie zostawiła dzieci 542 19 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20542/pages/PL_1_436_542_0012.htm
20 10 1866 Żytomierz Michał Dunajewski 24 Żytomierz z rozszerzenia serca, właściciel ziemski gub.Kijowskiej, pow. Berdyczów, wieś Wolnopole, zostawił żonę Zofię z Kochów, bezdzietny 178-3-63 141R 327 Ż DG 228
8 7 1866 Butowce Walenty Kochanowski 71 Pieńki żona Marianna z Chodakowskich, synowie Dionizy i Józef, córka Anna 178-3-82 66aV 19 Ż 130 DM
27 10 1867 Horochów Stanisława Michalina Wysocka 5/12 Cehów s. wlm. Alojzego i Teofili z Kochanowskich 103 70 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20103/pages/PL_1_436_103_0038.htm
22 6 1868 Stary Oleksiniec Stanislaw Dowmanowicz 4 Wolica od zapalenia płuc, s. szl. Aleksandra i Ludmiły z Kochów 426-1-41 104R 23 T DW 873
24 1 1868 Łuck Tadeusz Blekocki 75 Górka będący wcześniej u ojców Bonifratrów w Łucku 398 51 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0029.htm
9 6 1868 Łuck Aleksander Sikociło 2 Bodiaczów s. Wiktora i Marianny 398 57 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0032.htm
13 2 1870 Kuniów Marianna Kochańska 3 h c. Karola i Karoliny Wierzbickiej, żyła 3 godziny 178-3-78 234V 12 Ż DM
7 10 1871 Wyszogródek Seweryn Kochański 21 Ułaszczyńce kawaler, s. mieszcz. Stanisława i Marceliny z Lewandowskich 1-55 71V 23 T
18 5 1871 Luboml Zofia Klekociuk 63 Luboml ur. Sikorska 314 140 59 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0072.htm
9 3 1871 Ostróg Honorata Koc 2 Luczyn z tyfusu, r. Józef, Waleria zd Piotrowska 654-1-56 91 P 8 R MZ
20 10 1871 Ostróg Antoni Kochański 15 Toczewiki r. Ignacy, Rozalia zd Piasecka 654-1-56 86 P 5 R MZ 0
8 8 1872 Ołyka Józefa Lesiecka 33 Ołyka Ignacego i Marii z Kochanowskich 493 67 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20493/pages/PL_1_436_493_0034.htm
9 11 1874 Kuniów Hieronim Kochański 18 Noworoczyce s. Karola i Karoliny Wierzbickiej, kawaler 178-3-78 358V 34 Ż DM
5 2 1874 Luboml Agnieszka Klekociuk 40 Jagodzin ur. Iwko 317 81 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0045.htm
20 4 1875 Ołyka Maria Lesiecka 70 Ołyka z Kochanowskich, wdowa po Ignacym, bez potomstwa 496 70 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0036.htm
27 8 1875 Luboml Marianna Gruszczyńska 63 Binduga ur. Doskocz 318 96 55 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20318/pages/PL_1_436_318_0050.htm
9 2 1876 Kuniów Julia Malinowska 55 Iliaszówka mieszczanka, z Kochańskich, mąż Jan, syn Ksawery, córki Emilia i Aleksandra 178-3-78 442R 4 Ż DM
24 1 1876 Butowce Rozalia Kochanowska 5 Wierzbówka c. Józefa i Franciszki z Popławskich 17-1-28 24R 10 Ch 49 DM
13 11 1876 Butowce Gertruda Słowicka 76 Czerniatyn z d. Kochal, wdowa, syn Michał i córka Franciszka 17-1-28 29R 42 Ch 59 DM
14 4 1877 Kuniów Onufry Kochański 0,5 Noworoczyce s. Karola i Karoliny z Wierzbickich 178-03-78 490V 26 Ż DM
10 3 1877 Jałowicze Apolonia Kocyr 1 Pjanie c. galicyjskich Marcina i Zofii z Piłatów 151 25 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20151/pages/PL_1_436_151_0016.htm
28 12 1879 Katerburg Maria Koc 18 Matwiejowce z Chęcińskich, mąż Antoni 203 39 29
18 9 1879 Kuniów Cezary Ostaszewski 1 Peremerówka s. chł. Jana i Petronelii z Kochańskich 178-3-78 580V 26 Ż DM
3 5 1879 Rzyszczów Aniela Kochanowicz 97 Rzyszczów wdowa z domu Żylińska, zostawiła synów Józefa, Antoniego i córkę Wiktorię 312-1-112 16 13 m.K KM
18 12 1880 Krzemieniec Józefa Kochańska 1 Krzemieniec c. em. żołn. Jana i Anny z Mazurkiewiczów, parafianka jampolska 1-74 46R 72 T
12 7 1880 Luboml Paulina Skotnicka 1 Luboml r. Piotr, Antonina Klekociuk 323 146 61 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20323/pages/PL_1_436_323_0079.htm
5 12 1880 Luboml Tomasz Klekociuk 75 Jagodzin 323 163 112 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20323/pages/PL_1_436_323_0087.htm
7 1 1881 Krzemieniec Jan Petruk-Kochański 38 Krzemieniec s. Bazylego, od zapalenia płuc, żołn.rez., parafianin jampolski, żona Anna z d. Mazurkiewicz 426-1-75 28V 3 T 37 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F9ZY?i=36&cat=834010
17 2 1881 Berezne Wiktoria Kochanowska 63 Berezne z d. Michałowska, wdowa, syn Cezary i córka Maria 740-2-5 70V 9 R 66 DM
13 9 1883 Katerburg Piotr Kochański 35 Horynka żona Maria z Stawińskich, synowie Piotr, Anioł i Fortunat 204 281 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0159.htm
3 12 1884 Luboml Katarzyna Klekociuk 59 Jagodzin od tyfusu, z d. Rudzka, chł., mąż Szymon 327 125 72 BK, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0065.htm
21 7 1884 Kuniów syn Malinowski 12 Peremorówka s. Grzegorza i Pauliny z Kochańskich 178-3-78 800R 23 Ż DM
15 8 1885 Turzysk Mateusz Piurkocki 60 Rużyn 753 38 17 0
21 8 1885 Luboml Franciszek Kużel 3 Terebejki r. Łukasz, Agnieszka Klekociuk 328 120 74 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0062.htm
28 9 1887 Szumsk Anastazja Kondracka 60 Bryków z Rohozińskich, chł., mąż Piotr, dzieci: Antonina Seroczyńska i Dominika Kocowa 01-232 156V 56 T
14 1 1887 Luboml Anna Ołyniuk 26 Sawosze ur. Klekociuk 330 130 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0067.htm
2 2 1887 Luboml Józef Klekociuk 1 Jagodzin r. Jan, Katarzyna Weremko 330 135 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0070.htm
27 2 1888 Katerburg Julia Kochanska 11 Piszczatyńce c. Mikołaja i Julii z Kwaśniewskich 204 123 4
20 3 1888 Szumbar Stefan Koc 6 Sosnówka syn NN i Marianny 627 102 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0061.htm
25 12 1888 Turzysk Ewa Babulska 60 Klusk c. Józefa i Wiktorii z Kochańskich 756 52 21 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20756/pages/PL_1_436_756_0029.htm
7 2 1888 Luboml Józef Klekociuk 0,5 Jagodzin r. Paweł, Anna Nehoda 331 132 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0068.htm
1 12 1888 Meżyrów Katarzyna Pinkoś 2 Słobódka od szkarlatyny, r.: austr.podd. Wawrzyniec i Maria Kocor 904-6-9 177V 44 W JS1, D
18 11 1889 Radziwiłłów Stefan Kapeluch-Tkocz 80 Sestratyn żona Marianna, synowie Fed'ko, Kirył, Demko i Iwan, córka Frośka 0.1-81 B 75 V 44 T
30 11 1889 Luboml Józef Malec 1 Rymacze r. Grzegorz, Antonina Klekociuk 332 163 154 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0085.htm
27 4 1889 Kuniów Karolina Kochańska 56 fut. Wesołówka z Wierzbickich, mąż Karol, córki Petronela, Marianna i Zuzanna 178-3-86 317R 23 Ż DM
3 2 1890 Krzemieniec Teodora Koczakowska 74 Moczary z d. Wasilewska, wdowa, córki Marianna i Anna 0.1-81W 33R 4 T
22 9 1890 Dederkały Maria Koc 1 Miziurzyńce c. chł. Antoniego i Feliksy z Dębickich 0.1-81W 73V 19 T
24 10 1890 Radziwiłłów Joanna Nowicka 79 Leduchów wdowa, synowie Bolesław i Gabriel, córki Aniela Wołosiewicz, Bronisława Stebelska i Izabela Kochanowska 0.1-81W 68R 28 T
22 12 1890 Luboml Bonifacy Malec 4 Rymacze r. Grzegorz, Antonina Klekociuk 333 140 98 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0073.htm
23 10 1890 Kuniów Marcelina Przewłocka 1 Wesołówka s. Pawła i Zuzanny Kochańskiej 178-3-86 354V 46 Ż DM
7 1 1891 Luboml Agnieszka Malec 7 Rymacze c. chł. Grzegorza i Antoniny z Klekociuków 334 131 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20334/pages/PL_1_436_334_0069.htm
14 9 1891 Semenówka Ludwich Koch 3 Semenówka s. przesiedl. z chersońskiej gub. wsi Landau Józefa i Teresy z d. Kasener 51 33 Tb
7 3 1891 Krzemieniec Apolonia Koczakowska 67 Hucisko Stożeckie z d. Miszkowska, mąż Antoni, dzieci Józef, Eufim ?, Piotr, Józefa, Józefa druga, Paulina, Tekla i Joanna 426-1-81G 35R 7 T DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TC5Y?i=868&cat=300453
29 3 1893 Włodzimierz Katarzyna Koch 70 Falemicze z Hausnerów, austr. podd., mąż Jakub, synowie Jan, Jakub, Franciszek, Grzegorz, Adam i Józef, córka Katarzyna 811 132 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0068.htm
22 12 1894 Kuniów Karol Kochański 63 Wesołówka pozostawił żonę z 2-małż., oraz córki po I-żonie: Petronela, Marianna i Zuzanna 178-3-86 537V 75 Ż DM
15 2 1894 Ołyka Marianna Kocawska 67 Borbin z Wrońskich, wdowa, syn Władysław 1018 378 16 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0198.htm
6 7 1895 Młynów Władysław Suchacki Suchocki 3 Młynów rodzice: Józef i Honorata z d. Koc 740-2-411 111V 35 R 1413 RK
13 4 1895 Ołyka Karol Skalski 70 Satyjów żona Maria z Kocawrikow, dzieci Franciszek, Karol, Józef, Maria, Anna, Franciszka, Paulina 1018 502 31 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0263.htm
27 12 1897 Luboml Franciszka Drozdowicz 68 Luboml ur. Klekociuk 911 100V 141 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0085.htm
30 8 1899 Szumbar Feliksa Koc 40 Piszczatyńce z Dębickich, mąż Antoni, syn Adam, córki Ewa i Joanna 1020 17 6 0
26 2 1900 Gródek Magdalena Słobodzian 40 Żyszczyńce z d. Skoczylas, mąż Karol, córki Antonina i Anna 38 JZ
26 2 1901 Luboml Agnieszka Kużel 48 Terebejki ur. Klekociuk 950 137 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0071.htm
12 12 1901 Luboml Franciszek Klekociuk 3 Jagodzin r. Szymon, Karolina Wdowicka 950 176 140 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0091.htm
12 4 1902 Szumbar Franciszek Koc 0,5 Piszczatyńce s. Antoniego i Stanisławy z Wierzbickich 10 0
3 12 1902 Horochów Paulina Kochanowska 80 z Ceganowskich, wdowa 960 53R 41 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0048.htm
12 6 1903 Radziwiłłów Kazimierz Kałakoc 14 Radziwiłłów s. Andrzeja i Weroniki z Rożańskich 126 R 16 0
25 11 1903 Szumsk Adam Kochański 1/12 Kąty s. chł. Franciszka i Józefy z Jasińskich 0.1-237 105V 128 T
9 9 1903 Luboml Franciszek Klekociuk 8 Jagodzin r. Jan, Katarzyna Weremko 964 88V 68 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20964/pages/PL_1_436_964_0076.htm
8 9 1904 Jałowicze Zofia Kociołek 1 Pjanie c. chł. radomskiej gub. pow. i gm. Kozienice Jana i Katarzyny z d. Baran 976 40R 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20976/pages/PL_1_436_976_0026.htm
17 2 1904 Luboml Jan Klekociuk 51 Jagodzin 1009 119 15 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0068.htm
19 3 1904 Luboml Jan Matyszczuk 1,5 Jagodzin r. Antoni, Karolina Klekociuk 1009 124 29 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0070.htm
7 4 1905 Włodzimierz Józefa Skoczylas 6/52 Falemicze c.austr.podd. Jakuba i Marianny z d. Iskra 991 81V 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0080.htm
17 10 1905 Włodzimierz Leon Szelestowski 2,5 Falemicze s. austr.podd. Błażeja i Katarzyny z Skoczylasów 991 90V 122 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0089.htm
15 10 1905 Luboml Anna Klekociuk 41 Jagodzin ur. Nehoda 1009 301 118 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0162.htm
7 4 1907 Tbilisi Leonard Dżemario Skocziomaro Tbilisi mieszczanin m. Kercz 38 Tb
17 6 1907 Luboml Adam Matyszczuk 0,5 Jagodzin r. Antoni, Karolina Klekociuk 1009 660 44 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0350.htm
24 12 1908 Luboml Katarzyna Klekociuk 58 Jagodzin ur. Weremko 1010 100V 116 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201010/pages/1_436_0_0_1010_0091.htm
4 4 1909 Luboml Stanisław Krawiec 11/12 Jagodzin r. Jan, Marianna Klekociuk 1009 816 45 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0431.htm
8 5 1909 Luboml Agnieszka Klekociuk 14 Jagodzin r. Paweł, Anna Nehoda 1009 821 59 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0433.htm
20 10 1909 Luboml Franciszka Matyszczuk 1,5 Jagodzin r. Antoni, Karolina Klekociuk 1009 834 99 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0440.htm
10 8 1910 Luboml Michalina Klekociuk 1,5 Jagodzin r. Michał, Wincentyna Sztuber 1060 168 67 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0093.htm
29 8 1910 Luboml Marcin Klekociuk 4 Jagodzin r. Szymon, Karolina Wdowicka 1060 171 76 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0094.htm
21 12 1911 Luboml Katarzyna Klekociuk 22 Jagodzin ur. Szewczuk 1060 378 96 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0201.htm
16 11 1912 Tbilisi Zofia Koczarowska 77 Tbilisi c. Piotra, szlachcianka dziedziczna 161 6 Tb
25 3 1912 Horochów Antoni Liszka 70 Czeskie Nowosiółki żona Kocowrow, dzieci: Antoni, Józef, Franciszek, Anna 1039 72 14 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0043.htm
7 11 1913 Jałowicze Barbara Koczka 72 Mstyszyn z d. Charwat, chł., wdowa po Kasprze, synowie Wacław, Marcin, Leopold i Adolf 1047 45 21
12 1 1913 Luboml Szymon Klekociuk 81 Jagodzin 1060 668 5 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0351.htm
1 12 1914 Wiśniowiec Zofia Kochańska 60 Łozy od starości, z Kwaśniewskich, mieszczanka, wdowa, synowie Mikołaj, Józef, Antoni, Seweryn i Karol 426-1-105 42V 47 T 329 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-D39B-Y?i=328&cat=834017
19 2 1914 Jałowicze Jan Koczek 17 Mstyszyn s. chł. Adolfa i Marii z Szatołów 1054 42R 5
27 7 1914 Kowel Stanisław Stępczyński 15/12 Kowel s. szl. gm. Krokocice, pow. sieradzkiego Tomasza i Wiktorii z d. Pisiarek 1055 96 37 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201055/pages/1_436_0_0_1055_0052.htm
10 8 1914 Ołyka Piotr Kocowski 72 Borbin zostawił żonę Julię z Gołębskich i c. Marię 1063 218 73 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0230.htm
28 1 1914 Włodzimierz Franciszka Skoczywlas 2,4 Zarzecze c. Jakuba i Marianny z d.Iskra 1058 83 20 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0070.htm
1 6 1914 Włodzimierz Aleksander Szelestowski 1,3 Falemicze Błażeja i Katarzyny Skoczylas 1058 93 82 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0080.htm
30 11 1914 Luboml Antonina Malec 55 Rymacze ur. Klekociuk 1060 854 104 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0448.htm
15 10 1915 Tbilisi Andrzej Koch 21 Tbilisi s. Jana, szeregowy 23 Turkiestańskiego Pułku 227 130
11 9 1915 Luboml Marianna Krawiec 40 Jagodzin ur. Klekociuk 1067 133 205 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201067/pages/1_436_0_0_1067_0071.htm
11 8 1915 Kijów, św. Aleksandr Józef Koczmarczuk 8/12 Kijów syn uchodźców z Galicji, ojciec: Jan 312/1/129 159V 219 m.K. JM1
27 8 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówk Domicela Siemieniec 37 Szepetówka z d. Kociszewska, mąż Jan i córka Elżbieta 17-2-47a 45V 51 Ch 89 DM
9 4 1915 Starokonstantynów Józef Centomirski 62 Świnna żona Józefa z Kochalów, synowie Franciszek, Karol Jan i Piotr 17-2-90 41R 35 Ch 83 DM
25 6 1915 Starokonstantynów Stanisław Fikocki 22 Starokonstantynów unter oficer 5-go Finlandzkiego Pułku z Mohylewskiej Guberni 17-2-90 44V 55 Ch 90 DM
25 12 1916 Horochów Grzegorz Kociubiński 70 Horochów syn Filipa, zostawił żonęAnnę z Kondrackich, syna Michała i córke Ewę 1083 32 36 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201083/album/index.html#img=1_436_0_0_1083_0023.jpg
22 4 1917 Tbilisi Jegor Koch 25 Lazaret 8 s. Adama, szeregowy 13 Kaukaskiego Pułku Strzelców 317 178 Tb
22 6 1917 Włodzimierz Wacław Kocik 4 1/2 m.Włodzimierz s.Wacława i Anny z Janeczków 1077 46-47 51 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0024.htm
22 5 1917 Starokonstantynów Maria Kochanowska 14 Hubcza c. Antoniego i Ludwiki z Majewskich 17-2-90 169R 64 Ch 311 DM
21 8 1918 Włodzimierz Katarzyna Szturcowa 62 w.Chobułtowa z Kochów, poz. wdowcem Marcina Szturca rol. Żona, zos. z 1. męża Dominika Procajło s.Mieczysława Józefa i c.Antoninę 1077 82-83 76 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0042.htm
14 10 1918 Włodzimierz Józef Skoczylas 8 m.Włodzimierz s.Jana i Józefy z Gureckich 1077 94-95 115 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0048.htm
15 7 1918 Wiszenki Aniela Markiewicz 90 Wełnianka wdowa, z d. Koch 35-9-769 32R 33 Ł 4564 RK
6 7 1922 Młynów Helena Kociołek 26 Lachów - folwark z tyfusu, z Juszkiewiczów, mąż Józef, syn Jan, córka Maria 740-8-158 63R 60 R 32 DW
28 4 1924 Kostopol Genowefa Skoczylas 1 Kostopol c. Jana i Stanisławy z Rupniewskich 740-4-414 48V 22 R 55 DM
20 4 1928 Radziwiłłów Piotr Skoczek 11/12 Srebno s. Jana i Anny z Skupieniów 1-119 179 V 12 T 0
29 11 1929 Młynów Mieczysław Kozielski 3/12 Smordwa z choroby żołądkowej. s. Józefa i Stanisławy z Kocielskich. Pochowany 29.11. 740-6-332 113 62 R AK2
16 8 1930 Radziwiłłów Stanisław Skoczek 1/12 Srebno s. Stanisława i Anny z Cifków 1-119 231 R 18 T 0
22 2 1931 Radziwiłłów Agnieszka Skoczek 58 Srebno z Hupów, mąż Kazimierz, synowie Jan, Stanislaw, Władysław, Adam i Stefan 1-119 253 V 7 T 0
11 6 1937 Krzemieniec Jerzy Franciszek Kociołek 4/365 Krzemieniec s. Józefa i Jadwigi z Wiśniowca 46 R 36 0
31 5 1938 Krzemieniec Joanna Koc 50 Krzemieniec robotnica z Królewskiego Mostu, syn Kazimierz 28 0
2 2 1940 Rymacze Anna Klekociuk 1 Jagodzin c. Michała i Wincentyny ze sztubrów 5
26 2 1941 Rymacze Jadwiga Klekociuk 54 Jagodzin c. Wojciecha i Karoliny 11

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
25 2 1715 Torczyn Kazimierz Kozłowski Torczyn Wawrzyniec Zofia Seweryn Kochanowski, Teresa Konkowska 3 b/nr Ł EH
5 1 1721 Torczyn Adam Franciszek Gostyński Piotr Joanna Kochowska Antoni Piotrowski, Martianna Krochowska panna 9 b/nr Ł EH
6 6 1753 Szumsk Małgorzata Ukrainiec Kąty Michał Anna Mikołaj Skoczywlas, Marianna Izdebska 297-1-180 52V Ł RK 125
25 11 1753 Szumsk Katarzyna Rakoczy Szumsk Franciszek Marianna Krystyna Truszkowska, Leon Jekler, Marianna Medynska, Jakub Jastrzębski 297-1-180 55R Ł RK 133
11 12 1763 Szumsk Marianna Zbrozek Zbrożek Obycz Aleksander Krystyna Aleksander Malinski, Salomea Zabiszka, Jakub Kochalski, Marianna Wirzbicka 297-1-180 118V Ł 4469 RK
25 5 1765 Szumsk Felicjan Białobrzyski Białobrzycki Huta Surażska Tomasz Anna Michał Orłowski, Katarzyna Szymkochycha 297-1-180 126R Ł 4484 RK
25 6 1765 Szumsk Paweł Koczuk Koszuk Huta Surażska Kazimierz Marianna Kazimierz Panczuk, Ewa Nasukuwna 297-1-180 126V Ł 4485 RK
23 6 1766 Dunajów Marianna Kocaj Mereszówka Józef Katarzyna 299L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20299/pages/PL_1_301_299_0001.htm
23 6 1766 Dunajów Jan Baptysta Horwat Biale Józef Katarzyna Matkowska Tadeusz Moraczyński, Katarzyna Skoczyńska z Dunajowa 299L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20299/pages/PL_1_301_299_0002.htm
15 7 1766 Dunajów Anna Czenczeniak Dunajów Grzegorz Anna Franciszek Tynerski, Katarzyna Skoczyńska 299L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20299/pages/PL_1_301_299_0002.htm
28 5 1769 Czartorysk Magdalena Petronela Turcinowska Franciszek Marianna Tomasz Kociński, Anna Sobańska 297-1-185 90V Ł DW 9301
3 4 1769 Szumsk Wojciech Burzu? Bursak? Burzec Huta Dubieńska Wawrzyniec Anastazja Antoni Jakusiewicz, Magdalena Bernacka, Bazyli Koczylascu, Ludwika Laskowska 297-1-180 146R Ł RK 4528
11 2 1770 Szumsk Jan Wrodziński Szumsk Michał Kunegunda Niebrzydowska Andrzej Kochanowski, Apolonia Maiewska 297-1-180 149V Ł RK 4535
28 7 1770 Szumsk Anna Szniarkowska Sznurkowska Józef Rozalia akt po polsku, Wojciech Tarnawski, Urszula Wolska, Jakub Zarnawski, Marianna Skibinska zd. Kochańska 297-1-180 152V Ł RK 4541
7 11 1771 Szumsk Antonina Rudnicka Szumsk Piotr Ludwika Wojciech Wilczynski, Magdalena, Tomasz Jabczarski, Brygida Wyżkowska, Kazimierz Wizinski, Tekla Kochanowska 297-1-180 156V Ł 4549 RK
8 6 1775 Szumsk Helena Kulczycka Rachmanów Jan Anna Leon Ekler, Teodora Kochalska, Marcin Więckoski, Marianna Przytworska 297-1-181 12V Ł 13 RK
14 6 1776 Szumsk Regina Maciuk Zaleśce Andrzej Jadwiga Jan Kociuk, Pelagia Draciucha 297-1-181 16R Ł 016a RK
11 9 1777 Szumsk Rozalia Aleksandra Tekla Snalinska Snalińska Malińska Obycz Michał Teresa Jakub Kochaleski, Marianna Malinska zd. Zbrozek wdowa 297-1-181 22V Ł 23 RK
14 7 1778 Czartorysk Wincenty Kochaniec Czartorysk Jełtuch Eudoksja prac. Naum Kirysz, uczciwa Anna Sobańska 297-1-185 99R Ł 9318 DW
2 7 1780 Szumsk Marianna Lubaczewska Bykowce Franciszek Agnieszka Antoni Wysoczynski, Ewa Kochnoska, Ignacy Mikulski, Anna Luknoska 297-1-181 40V Ł 41 RK
22 8 1784 Kozowa Marianna Kociubnik Litiatyn 48 Marcin Marianna c.Szymona Paulak 696L 1c http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20696/pages/PL_1_301_696_0003.htm
7 3 1784 Szumsk Kazimierz Axan Aksan? Zaleśce Piotr Agnieszka Herynicka? Sterynicka ? Jakub Kochalski, Agnieszka Bychowska, Antoni Bychowski, Marianna Blicharska 297-1-181 66V Ł 67 RK 0
21 11 1784 Szumsk Andrzej Kowalewski Bykowce Antoni Katarzyna Franciszek Krotowicz, Ewa Kochalska, Piotr Chwedorowski, Agnieszka Lubaszewska, Joachim Brudziejewski, Rozalia Chwedorowska 297-1-181 70R Ł 070a RK
1 10 1785 Czernielów Mazowiecki Marcin Wawrzko Czołhańszczyzna 30 Szymon Marianna Pokociuk 223L 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20223/pages/PL_1_301_223_0004.htm
18 2 1786 Szumsk Maciej Kretowicz Bykowce Franciszek Zofia Piotr Chodorowski, Ewa Kochalska, Tomasz Kretowicz, Barbara Stępkowska, Łukasz Zaklicki, Petronela Kretowiczowa 297-1-181 78V Ł 79 RK
20 4 1787 Lubar Marianna Kocianowska Demkowce Maciej Marianna łacina, chrzest z wody 20.04.1787, dopeł. 22.05.1801, Jan Grandzewski, Franciszka Rudnicka 178-51-174 32V Ż Mg
21 7 1789 Szumsk Franciszka Krystyna Czarnocka Czarnecka Horbowce Aleksander Teresa Paweł Haykocki, Brygida Płonowska 297-1-181 98R Ł 15 RK
20 9 1794 Szumsk Walenty Koch Szumsk Józef Marianna Walchsteyn 21 V Ł 0
8 7 1797 Gródek Magdalena Kopyciak Gródek Mateusz Konstancja - Kocikoda Andrzej Mazur Wojciech, Gruszkowa Franciszka Ciupulska ? JZ
17 10 1801 Gródek Łukasz Wełnianko Żyszczyńce Wojciech Teresa Puszko Kociuba Piotr, Sulowska Zofia JZ
2 9 1803 Wiszenki Marianna Skołyńska Majdan Jezierski Grzegorz Rozalia Mikołaj Turowski, Tatiana Skoczyńska 297-1-12 28R AR
12 5 1804 Ostróg Marianna Tatarska Ulica NN ...szka Stefan Skoczyński, ...lania Żuczykowa 297-1-136 41 Ł SK
7 8 1804 Ostróg Kajetan Mrozowski Borszczówka ? Marianna Józef Gajewski, Prakseda Koczubeicha 297-1-136 44 Ł SK
8 10 1805 Ostróg Franciszek Marciniewicz Ostróg Michał Marianna Grzegorz Lisowski, Franciszka Kochanowska 297-1-136 53 Ł SK
22 3 1805 Wiszenki Józef Bielański Majdan Jezierski Maciej Katarzyna Kajetan Orliński, Tekla Koczyrska (?), data wg kal. juliańskiego 297-1-12 32R AR
20 5 1805 Wiszenki Barbara Malinowska Majdan Jezierski Marcin Agnieszka Jan Borowski, Tekla Koczyńska, dziecko urodzone w połowie roku (?) 297-1-12 32V AR
23 8 1807 Ostróg Ludwik Skoczyński Derman Tomasz Lu... Tupnicka Franciszek Skoczyński, Teresa Zienkiewiczowa 297-1-136 67 Ł SK
29 7 1808 Ostróg Magdalena Kochanowska Toczewiki Jan Marianna Łukasz Łapiński, Domicela Siedlecka 297-1-136 79 Ł 1120 SK
22 12 1808 Ostróg Mikołaj Tomasz Skoczyński Derman Tomasz Łucja Tupnicka Wawrzyniec ?, Anna ...rkowska 297-1-136 89 Ł 1132 SK
18 11 1809 Międzyrzec Platon Roman Feliks Lenkiewicz Hoszcza Gracjan Honorata Ipohorska z książąt Czetwertyńskich ch.z wody,dop,ch.25.11.1829r. Prac.Karp Guda,Daria Kocycka As.Justyn Ratomski,Cecylia Walewska marszałkowa, Hieronim Walewski, Cecylia Lenkiewiczowa 171-1-2 271V 68 R AS
17 3 1810 Ostróg Józef Woyciechowski Toczewiki Kazimierz Anna Jan Kochanowski, Marianna Sangurska 297-1-136 116 Ł SK
11 4 1811 Międzyrzec Dionizy Leon Arejusz Lenkiewicz Hoszcza Gracjan Honorata Ipohorska Dop.ch.25.11.1829 r.Prac.Karp Guda,Daria Kocycka.As. Ur. Justyn Ratomski,Cecylia Walewska,Hieronim Walewski Cecylia Lenkiewiczowa 171-1-2 271V 69 R AS
10 4 1815 Międzyrzec Apolonia Kochanowska Podberezce par.Krzemieniec Józef Teresa Gruszycka ch.z wody,dopeł.29.3.1834 r. As.August Garten wd, Ur. Emilia Bakinowska męż. 171-1-7 244R 15 R AS
16 7 1816 Ostróg Marya... ? Sakiewicz Toczewiki Jan Domicela Jan Kochański, Domicela Woltanowska 297-1-136 255 Ł SK
28 8 1816 Ostróg Róża Ludwika Rutkowska Ostróg Antoni Marianna Tersowna Stefan Koczerzewski, Eleonora Rokiewiczowa 297-1-136 258 Ł SK
6 12 1817 Ostróg Aleksander Kociejewski Rudka Nikodem Tekla Kącka dop. chrztu 7 stycznia 1831, Aleksander Rostowiecki, Anna Kutkowska 1-171-4 1V 6 R MZ 778
1 11 1817 Ostróg Marianna Tuzińska Toczewiki Andrzej Ewa Teodor Kocylak, Lucyna Tazińska 297-1-136 276 Ł 1006 SK
19 11 1817 Ostróg Franciszek Kochański Toczewiki Jan Marianna Sakiewicz Jakub Kaźmierczak, Teodora Woyciechowska 297-1-136 277 Ł 1007 SK
16 7 1819 Dederkały Marianna Kamilia Skąpska Szkrobotówka Ignacy Tekla Koc c. Wlm, dopełnienie chrztu 1.01.1829, ch: urodz. Tomasz Kamiński i Anna z Kniaziów Karce 01-4 7R 3 T 704 DM
12 8 1821 Teofilpol Anna Julia Katarzyna Kochańska Łazuczyn par. Bazalia Jan Emilia Mathyas dopeł.chrz. 20.01.1827, JW. Jędrzej Łochowski Chorąży i JW. Salomea Mathyas 178-3-93 328V 5 Ż DM
15 2 1822 Radziwiłłów Sabina Teresa Dąbrowska Radziwiłłów Ignacy Apolonia Kocowska dopelnienie 826 242 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0243.htm
3 2 1823 Derażne Seweryn Winiarski Wiszenki (chrzest) Nikodem Kasylda Ostrowicz dopeł.chrz. 26.06.1831; chrzestni: Nikodem Kociejowski i Tekla Jakuboska; asyt.dopeł. Alojzy Marcinkiewicz i Konstancja Marcinkiewicz panna 171-1-4 257R 10 R DM
27 12 1824 Lachowce Jan Ewangelista Kochański Futor Lachowiecki Klemens Prakseda Kuryzna (Koryzma) chrzest 29.12;Ignacy Hryniewiecki i Marianna Trusiewicz, Ignacy Hendeyszteyn i Ewa Lubikowska 178-51-266 9V Ż 20 DM
5 9 1825 Nabrzuska Maryanna Agata Wagenhejm Krymne, par. Kamień Koszyrski Karol Maryanna Koczyńska (dop.) Michał Teodorowicz, Tekla Ziemacka 845 286R 2 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0277.htm
21 11 1826 Nabrzuska Franciszek Józef Wagenhejm Sielec, par. Mielnica Karol Maryanna Koczyńska (dop.) Eliasz Ziemacki, Maryanna Wolańska 845 286V 3 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0278.htm
5 4 1826 Kulczyny Józef Lewandowski Dubiszcze Piotr Salomea Rusiecka dopeł. chrztu: 1829.03.09, chrz. z wody: Wlm. Tomasz Moszyński, Anna Moszyńska, ass. dopeł. chrztu: J. Wlm. Aleksander Kochanowski, były Marszałek powiatu Starokonstantynowskiego, Wlm. Ludwika Wyrzykowska, ż. Alojzego, Wlm. Alojzy Wyrzykowski, J.Wlm. 178-03-95 345V 25 Ż Mg
13 2 1826 Lachowce Jan Maciej Wojciechowski Lachowce Wojciech Joachima Gural (Góral) data chrztu; Jakub Trusiewicz i Prakseda Kochańska 178-51-266 24R Ż 49 DM
11 3 1827 Radziwiłłów Zachariasz Kochmański Brzezina Batkowska Antoni Apolonia Szczuykowska prac. Onufry Burmaj, Marianna Czujkowska panna, as. ur. Ignacy Sarnawski, Marianna Tokminówna panna 813 253 18 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0256.htm
26 9 1827 Szumbar Brygida Piotrowska Zahajce Grzegorz Apolonia Szewczyk Piotr Grzymajło, Anna Kochanowska 200 44 13 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0024.htm
6 3 1827 Krzemieniec Jan Kochalski Krzemieniec Bazyli Tekla s. sław., ochrz.9.03., sław. Jan Bilecki i Apolonia Szymonowa 01-3 8R 51 T 508 DM
8 2 1827 Horodyszcze Teresa Kochanowska Hryców Walenty Marianna Franciszek Kaleński, Teresa Cwitlińska 178-3-93 87 61 Ż MO 170
14 1 1827 Teofilpol Bogusława Felicja Kochańska Teofilpol Jan Emilia Mathyas Bogusław Mathyas-Doktor Powiatu Krzemienieckiego i JW. Anna Łochowska z Potrykowskich Chorążyna 178-3-93 328V 4 Ż DM
17 4 1827 Butowce Ignacy Marcynianek Kapustyn NN Agnieszka Marcynianka Maksym Mizerniuk, Marianna Kochaniuk 178-3-93 261V 4 Ż 506 KP2
27 4 1827 Żytomierz Jan Chiżycki Balarka Cudnowska Aqdam Zofia Kochańśka Grzegorz Murawski Marianna Szkorupińśka 178 3 3 V9 61 Ż MP
16 3 1827 Białozórka Apolonia Kocharz Mołodków Jan Anna ur. Maciej Stebelski, Marianna Górska ż. Pawła 245-1-1 361R 7 R 3356 DW
19 7 1828 Gródek Jakub Śniegurski Gródek Wojciech Anna Wnukowska Szaniawski Jakub Kochmanowicz Krzysztof, Wnukowska Marianna Mroziuk Apolonia 123 JZ
2 4 1828 Nieświcz Wincenty Kociurbiuk Nieświcz Damian Petronela 427 20 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20427/pages/PL_1_436_427_0011.htm
25 12 1828 Nabrzuska Antoni Alojzy Wagenhejm Gródek Karol Maryanna Koczyńska (dop.) Eliasz Ziemacki, Maryanna Wolańska 845 286V 4 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0278.htm
27 12 1828 Dederkały Jan Ignacy January Skąpski Szkrobotówka Ignacy Tekla Koc s. wielmożnych, chrz. 1.01.1829 ch: Wlm Wincenty Skąpski Chorąży W.P. i urodz. Franciszk 01-4 6V 2 T 704 DM
7 2 1828 Krzemieniec Justyna Skoczuk Komarówka Zachary Katarzyna Jan Strawiński i Apolonia Grembowiec ż. Grzegorza 01-3 33R 34 T 533 DM
4 8 1828 Krzemieniec Dominik Wojtanowski Krzemieniec Marcin Anna Sokołoska Bazyli Kochalski i Zofia Kozakiewicz ż. Prokopa 01-3 57V 166 T 558 DM
30 8 1828 Krzemieniec Józef Koczanowski Huta Stożecka Wojciech Katarzyna Jakoszewska Grzegorz Kupiński i Marianna Krzaczkowska ż. Hieronima 01-3 60V 180 T 561 DM
24 11 1828 Kuniów Katarzyna Mińkowska Zakoty Bazylego ..anna Kochanowicz ch. 25.11.1828, Ur. Kazimierz Siestrzyński, Ur. Magdalena Żuchowska ż. Wojciecha 171-1-1 74V-75R 72 R Mg
29 11 1828 Aleksandria Andrzej Krzemienowski Józefówka Mikołaj Wiktoria Dziekańska ch. 2.12.1828, Jakub Skoczyński, Antonina Kotowska 171-1-1 180R 20 R Mg
5 2 1828 Międzyrzec Józefa Nowicka Charucza Jan Aleksandra Jarkowska ? ch. 5.02.1828, Ur. Adam Tyszkiewicz, Ur. Tekla Marczewska, asys. Ur. Józef Kochanowski, Ur.Marianna 171-1-1 232R 7 R 7124 Mg
25 8 1828 Międzyrzec Ludwik Kochanowski Szczykiczyn Józef Teresa Gruszwicka ch. 2.09.1828, Ur. Józef Antonowicz, Ur. Marianna Hryniewiecka 171-1-1 236R 32 R 7128 Mg
30 7 1828 Bazalia Małgorzata Kociuba Łazuczynek Mały Jan Katarzyna Michał Burkowski i Katarzyna Kucharska 178-3-94 225R 61 Ż DM
20 9 1828 Łabuń Otto Kołodyński Tadeuszpol ur. Felicjan Franciszka Skoczyńska ur. Józef Czajkowski, Anna Czułowska 178-3-94 126V 46 Ż 247 KP2
29 2 1828 Ostropol Konstancja Helena Bąkowska Ostropol ur. Teodor Julia Tomaszewska WUr. Benedykt Kochnacki doktor medycyny, Honorata Cybulska 178-3-94 194R 11 Ż 371 KP2
26 1 1829 Aleksandria Joanna Dziekańska Józefówka Grzegorz Katarzyna Szandra (Szander) Jakub Skoczyński i Franciszka Sawicka 171-1-2 169R 2 R DM,JJ
8 11 1829 Włodzimierz Barbara Kochanczuk Ostrówki Kondrat Marianna Muzyczuńko 844 30 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0018.htm
18 6 1829 Luboml Joanna Kotowicz Luboml Jan Franciszka Kahaniuk Jan Klekociuk, Agnieszka Mandryka ż. Grzegorza 844 536 50 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0292.htm
2 8 1829 Luboml Anna Klekociuk Luboml Jan Zofia Szczepaniuk Jan Sacina, Prakseda Klekociuk ż. Andrzeja 844 541 66 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0295.htm
20 9 1829 Luboml Marianna Kraszczyńska Luboml Józef Dorota Błaszczuk Jan Klekociuk, Zuzanna Gadzała ż. Stanisława 844 546 85 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0297.htm
21 2 1829 Krzemieniec Domicella Koc Komarówka Jan Wiktoria Sabańska Walenty Lewandowski i Agata Chomicka 01-3 85R 39 T 585 DM
2 3 1829 Krzemieniec Małgorzata Zielanowska Stożek IN Zuzanna c.nieślubna, ur. Józef Bąbowski i szl. Katarzyna Koczakowska ż. Wojciecha 01-3 86R 45 T 586 DM
20 4 1829 Krzemieniec Aleksandra Piotrowska Krzemieniec Józef Elżbieta Ilkiewicz Wlm Cyryl Sokołowski Regent i Wlm Natalia Skoczyńska panna 01-3 90V 74 T 591 DM
14 6 1829 Krzemieniec Antonina Michalska Krzemieniec Jan Marianna Kochalska szl. Stanisław Rudkowski i sław. Marianna Skakalska 01-3 93R 91 T 593 DM
19 6 1829 Krzemieniec Marianna Nahajewska Krzemieniec IN Katarzyna c.niewiadomego ojca, sław.Bazyli Kochalski i Marianna Skakalska wdowa 01-3 93V 95 T 594 DM
8 7 1829 Krzemieniec Marianna Szemsiuk Folwarki Wielkie IN Marianna ur. Józef Wiszniowski i Petronela Markocka sołdatka 01-3 95R 103 T 595 DM
4 4 1829 Ostróg Filipina Aniela Kocijewska Michał Zofia Kotkowska Aleksander Iliński, Filipina Rózycka żona Stanisława 171-1-2 6R 41 R MZ 718
29 0 1829 Ostróg Barbara Radzijewska Ostróg Jakub Franciszka Brzozowska Mateusz Mierzwiński, Józefa Brzozowska, Stefan Kocierzowski, Joanna Dyrakowska żona Jana 171-1-2 14R 108 R MZ 719
15 3 1829 Bazalia Benedykt Koczał Łazuczynek IN Marianna chrz. 11.05. 8-tyg., syn Marianny, Michał Miłaszewski i Marianna Baranowska 178-3-95 215R 45 Ż DM 414
28 9 1829 Pawołocz Michał Tybulewicz Skwira Jan s. Bonawentury Marianna c. Franciszka Rowińska s. ur., chrz. 29.09, chrzestni: ur.ur.: Marcin Kochanowski, Rozalia Kwiatkowska, as.: Gabriel Janski, Ewa Mikołaja Izaaka żona 178-51-339 360a 72 Ż EH
11 10 1829 Tuczyn Franciszek Kochowski Tuczyn Szymon Krystyna Kędzierska Kajetan Przyłuski i Magdalena Teodorowicz 171-1-2 188V 21 R DM
17 1 1829 Cudnów Anna Kociuba Rudnia Dryktowska Franciszek Anna Denysiuk Franciszek Kociuba, Agnieszka Druz 178 3 3 V307 15 Ż MP
29 10 1829 Butowce Katarzyna Kleparska Karolin ur. Michał Franciszka Piotrowska ur. Franciszek Kaliński, Marianna Kochanowska 178-3-95 253V 40 Ż 490 KP2
28 1 1829 Zasław św. Józefa Dorota Danilewicz Sławuta ojciec NN ur. Marianna Danilewicz ur. Zachariasz Kociurbiński, Tekla Bogdanowicz 178-3-95 24V 4 Ż 45 KP2
12 2 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Apolonia Łukowska Połowinniki ur. Jakub Anna ur. Jan Kocielski, Tekla Piotrowska 178-3-95 156R 19 Ż 299 KP2
23 9 1829 Teofilpol Tekla Konstancja Kochańska Teofilpol ur. Jan Emilia Matias ur. Numa Wolski majorowicz, Joanna Chwontysek 178-3-95 329v 46 Ż 639 KP2
24 8 1830 Równe Edward Konstantyn Reddolaty Równe Franciszek Antonina Jezierska Wlm. Wincenty Płaczkowski, Marianna z Rossokockich Płaczkowska 171-1-3 158V 31 R 7631 DW
2 12 1830 Kisielin Grzegorz Jan Nepomucen Janicki Drohinicze NN Katarzyna Franczuk dop. ch: 03.06.1840 . As: Stefan Koczorowski, Julia Garlicka, Ignacy Garlicki, T 855 159a 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0165.htm
1 1 1830 Krzemieniec Stefan Sieniawski Marcelówka Franciszek Klara Jastrzębska pr. Karol Chropowiecki i pr. Maria Koczeruk ż. Jana 01-3 112V 5 T 614 DM
20 1 1830 Krzemieniec Paweł Łuczyński Krzemieniec Jan Aleksandra Kochalska Grzegorz Bednarski i Marianna Skakalska wdowa 01-3 114R 15 T 615 DM
6 3 1830 Krzemieniec Teodor Teofil Kochalski Marcelina Jakub Katarzyna Wojniłowicz Konstanty Bobkowski i Józefa Żaczek ż. Marcina 01-3 119R 43 T 620 DM
9 7 1830 Krzemieniec Aniela Serafina Koczakowska Hucisko Stożeckie Wojciech Katarzyna Konstanty Piotrowski i Joanna Dąbska panna 01-3 134R 147 T 635 DM
21 8 1830 Krzemieniec Ludwik Wojtarowski Krzemieniec Marcin Anna Bazyli Kochalski i Marianna Onyszkiewicz ż. Kondrata 01-3 134V 150 T 636 DM
1 12 1830 Krzemieniec Anna Mikityniec Krzemieniec Bazyli Marcesza Bazyli Kochalski i Katarzyna Kochalska ż. Jana 01-3 142R 210 T 644 DM
18 9 1830 Ostrówki Mateusz Wołoszczuk Równo Jan Marianna Kocja Sydor Kątt? M.Marianny, Apolonia Wa? ż. Piotra 845 275V 36 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0267.htm
16 5 1830 Szumsk Antoni Zieliński Majdan Antonowiecki Kazimierz Ewa Minkowska Wojciech Koczakowski, Teodora Minkowska ż. Tomasza, Grzegorz Osiatyński, Anna Krasicka ż. Tomasza 245-1-4 374R 601 R RK
14 11 1830 Szumsk Stanisław Hurnicki Hornicki Huta Szumska Franciszek Marianna Jakuszewska Wojciech Koczekowski, Magdalena Hurnicka ż. Jakuba 245-1-4 380R 1009 R RK
28 12 1830 Ostróg Adam Tytus Kociejewski Ostróg Michał Józefa Kołkowska majętność księcia Karola Jabłonowskiego, Michał Symon, Marianna Kotkowska 1-171-4 1V 5 R MZ 778
8 6 1830 Ostróg Anna Sangurska Toczewiki Paweł Magdalena Jan Sangurski, Anna Kochcińska żona Mikołaja 171-1-3 7V 55 R MZ
19 5 1830 Ostróg Celestyn Bronisław Kotkowski Ostróg Bazyli Aneta urodzona w majętnosci JW Karola Jabłonowskiego, Grzegorz Swistun, Katarzyna Karowska wdowa, ass. Damian Konstantynow, Józefa Kociejewska, Wincenty Kotkowski, Pawlina Kotkowska 171-1-3 8R 56 R MZ
25 2 1830 Tetyjów Grzegorz Tchorzewski Szulaki Franciszek s. Michała Marianna c. Józefa Korzeniowska s. ur., chrz. 27.02, chrzestni: ur.ur.: Jan s. Stefana Piątkowski, Marianna Kociubińska żona Pawła 178-51-339 493 14 Ż EH
4 2 1830 Żytomierz Jan Czajkowski Żytomierz Konstatnty Elżbieta Żukowska Aleksander Możarowski Wiktoria Koch 178 3 3 R7 41 Ż MP
8 3 1830 Żytomierz Ewa Chiżycka Balarka Cudnowska Adam Zofia Kochańśka Szkorupińśki Marianna Bagińska 178 3 3 V9 60 Ż MP
26 4 1830 Żytomierz Józef Podwysocki Żytomierz Jan Barbara Malinowska Jakób Koch Konstancja Mikulska as:Piotr Gordziej Anna Felińska 178 3 3 V16 112 Ż MP 0
15 5 1830 Żytomierz Rozalia Kociubińska Kamionka Rudnia Jan Dorota Kurjat Franciszek Kotwicki Agnieszka Borowska 178 3 3 R18 122 Ż MP
27 5 1830 Żytomierz Jan Przewłocki Żytomierz Stanisław Bogumiła Kochańśka Joachim Kaczura Marianna Mańkowska 178 3 3 V19 135 Ż MP
28 7 1830 Żytomierz Kunegunda Kowalska Waćków Stefan Apolonia Kociubska Jan Karpowicz Domicella Dombrowska as Jakób:Płatnicki Tulżkowska corka Bazylego 178 3 3 V27 195 Ż MP
17 8 1830 Żytomierz Wincentyna Eksler Żytomierz Adam Anna Kalińska Józef Wagutowicz Anna Wrangel Jakób Koch Józefa Eksler 178 3 3 V30 216 Ż MP
29 11 1830 Żytomierz Jędrzej Kociński Żytomierz Łukasz Franciszka Leon Wolitarski Teodora Kiryczenko 178 3 3 V42 313 Ż MP
26 11 1830 Cudnów Piotr Leniewicz Hordyjowce Józefa Nepomucena Kocińśka Stanisław Goryszewski, Aleksandra Przygolińska 178 3 3 R324 167 MP
27 3 1830 Berdyczów Anna Holska Berdyczów Jan Agnieszka Dobrowolska Jan Puchalski, Karolina Koczmarzewska 178 3 3 R120 49 Ż MP 0
24 4 1830 Berdyczów Feliks Laskowski Kukulny Kazimierz Marianna Sikorska Krzysztof Skorecki, Apolonia Kociubińska 178 3 3 V122 73 Ż MP
9 9 1830 Berdyczów Wiktor Franciszek Bogner Berdyczów Franciszek Marianna Morgulec Dezyderiusz Zwoliński, Julia Nadrzejkiewicz - policmajstrowa majorowa Wojsk Rosyjskich, Henryk Kochler - doktor, Hendryka Blumentel, Franciszek Kaizer, Józefa Kochler 178 3 3 R132 163 Ż MP
7 12 1830 Berdyczów Mikołaj Stankiewicz Berdyczów Stanisław Agnieszka Parkocz Hrzysz Piankowicz- major Wojsk Rosyjskich, Elżbieta Baranowska 178 3 3 V140 245 Ż MP
29 11 1830 Ostropol Małgorzata Kocianowska Ostropol Karol Marianna Obuchowicz Franciszek Mężyński i Justyna Naborowska wdowa, asyst. Dymitr Trochimów i Teresa Burzyńska ż. Grzegorza 178-3-96 242R 64 Ż 449 DM 0
9 11 1830 Annopol Leonard Józef Serednicki Annopol Jan Krystyna Skoczkowska Józef Turkiewicz i Karolina Drowolska 171-1-3 133R 50 R 138 DM
6 3 1831 Kozin Helena Koczubej Żabokrzyki Małe Paweł Rozalia Franczuk 296 37 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0020.htm
11 12 1831 Luboml Agnieszka Klekociuk Luboml Bazyli Paraskia Buławka Jędzrej Wasylewicz, Parskia Mosiewicz ż. Józefa 846 306V 78 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0301.htm
13 6 1831 Krzemieniec Antoni Kochalski Krzemieniec IN Brygida s. z nieprawego łoża, Marcin Taranowski i Marianna Ulewicz wdowa 01-3 157R 77 T 659 DM
20 1 1831 Olewsk Katarzyna Kochaniewicz Rudnia Choczyńska Wasyl Zofia Chomątowska Jan Chomątowski i Magdalena z Chomątowskich żona Jana Dworeckiego 178-3-4 446V 10 Ż Na 874
4 4 1831 Nowogród Aniela Rybczyńska Majdan Serednia Jan Anna Kułakowska ur. Franciszek Kochanowski, Marianna Lewicka 245-1-5 7R 1114 R 138 DW
3 5 1831 Nowogród Honorata Skoczek Niemylanka Balarka Kazimierz Joanna Wojciechowska prac. Jan Stachowski, Marcjanna Wojciechowska 245-1-5 8R 1124 R 212 DW
14 5 1831 Nowogród Jan Sulikowski Sujemce Franciszek Apolonia Korzuchowska ur. Mikołaj Lewicki, Barbara Kochanowska, as. Ur. Maciej Fiałkowski, Agnieszka Łączyńska 245-1-5 8V 1129 R 252 DW
23 6 1831 Nowogród Katarzyna Weselska Huta Kuleszowska Marcin Franciszka Skoczek ur. Szymon Bąkowski, Barbara Weselska 245-1-5 11R 1149 R 355 DW
5 11 1831 Klewań Karol Żuliński Klewań Piotr Elżbieta Bakunowska ur. Stanisław Chomętowski, Katarzyna Thur, as. Marcin Kochański, Marianna Lipińska 171-1-4 153R 15 R 7941 DW
15 1 1832 Łuck Paulina Kotlarska Żwirów Zachariasz Katarzyna Mariańska Kazimierz Koc, Krystyna Czekańska małżonka Piotra 368 131 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0066.htm
27 4 1832 Luboml Marianna Mikitycz Luboml Aleksander Anna Błaszczuk Jan Klekociuk, Anastazja Wołoszkiewicz ż. Józefa 847 545 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0296.htm
2 9 1832 Luboml Franciszka Klekociuk Luboml Jan Zofia Szczepaniuk Grzegorz Patyewicz, Katarzyna Mosiewicz ż. Romana 847 552 71 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0299.htm
2 2 1832 Ostrówki Ewa Muzyka Ostrówki Maciej Oksenia Kocja Wincenty Szułkowski, Apolonia Wawrzyk ż. Piotra 847 463 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0254.htm
21 10 1832 Ostrówki Małgorzata Kocja Równo Piotr Marianna Popek Jan Włoszczuk m. Marianny, Tekla Wawrzyk ż. Wojciecha 847 487 58 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0266.htm
8 11 1832 Lachowce Michał Julian Konkowski Czołhuzów Adam Salomea Siemaszko Jan Kochański i Monika Dobrowolska ż. Franciszka 171-1-5 101R 80 R DM
20 1 1832 Nowogród Wojciech Kotwica Czyżówka Jan Marianna Kociuba sław. Kazimierz Skworecki, Helena Borewiczowa mężatka 245-1-6 3R 1247 R 544 DW
24 1 1832 Nowogród Wojciech Kotwica Czyżówka Jan Marianna Kociuba Kazimierz Skworecki dziad kościelny, Helena Borewiczowa mężatka 245-1-6 4R 1253 R 605 DW
25 5 1832 Nowogród Grzegorz Hańba Czyżówka Benedykt Marianna Skoczek Wolny Józef Kotwica, Julianna Hańbówna panna 245-1-6 9R 1291 R 740 DW
20 6 1832 Nowogród Joanna Dubicka Balarka Prosicka Kazimierz Marianna Koczkowska ur. Teodor Osiński, Wiktoria Sokołowska mężatka 245-1-6 13V 1325 R 1001 DW
4 5 1832 Nowogród Stanisław Skoczek Rudnia Czyżowiecka Jan Zofia Bendyl prac. Onufry ...czuk (G-R), Anna Hańbowa ż. Jana 245-1-6 16V 1351 R 1109 DW
22 9 1832 Nowogród Jan Kozakiewicz Balarka Nemelańska NN Dorota ur. Franciszek Gołębiowski, Joanna Skoczkowa ż. Kazimierza 245-1-6 19R 1370 R 1201 DW
1 10 1832 Nowogród Gabriel Teter Cwilka Franciszek Marianna Hnetecka prac. Wawrzyniec Skoczko, Marianna Hnetecka panna 245-1-6 20V 1381 R 1229 DW
14 11 1832 Międzyrzec Izabela Elżbieta Kochanowska Szczykiczyn Józef Teresa Gruszwicka Augustyn Garten,Tekla Sahajowa.As.Piotr Stetycz, Antonina Gartenowa 171-1-5 246R 46 R AS
15 10 1832 Butowce Teresa Kochanowska Lisińce Wincenty Marianna Chodakowska Antoni Sałaciński i Aleksandra Giebułtowska ż. Franciszka, asyst. Andrzej Sałaciński i Franciszka Sławecka wdowa 178-03-98 170R 32 Ż 326 DM
4 11 1833 Kuniów Karol Kochański Noworoczyce Klemens Marianna Koryzma R 68 R 58 0
20 8 1833 Ostróg Michał Maliszewski Ostróg Michał Marianna Radzijewska Stefan Kocierzewski, Józefa Ułazowska ż. Andrzeja 100 O 0
22 4 1833 Ostróg Witalis Antoni Osiński Borszczówka Michał Bibiana Kochańska Lucjan Osiński, Adolfa Osińska 171-1-6 8R 53 R MZ
4 5 1833 Lachowce Urszula Góralska Lachowce Dominik Anna Jaworska Michał Danczewski i Franciszka Koczytowa wdowa 171-1-6 81R 26 R DM
5 8 1833 Lachowce Dominik IN Marianna Jakub Jaworski i Franciszka Koczytowa wdowa 171-1-6 83R 43 R DM
10 8 1833 Lachowce Antoni Łukomski Okniny Antoni Katarzyna Góralska Zygmunt Trętowski i Franciszka Koczytowa wdowa 171-1-6 83V 47 R DM
9 12 1833 Tuczyn Joanna Giżycka Tuczyn Józef Apolonia Łosiewicz Adam Śnieżek i Joanna Jasieńska panna, Michał Jakubowski i Krystyna Kochowska 171-1-6 156R 33 R DM
15 8 1833 Opalin Pelagia Terkowska Wólka Uhruska Helena Terkowska Aleksander Pouluk, Agnieszka Koczukowa 511 26 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20511/pages/PL_1_436_511_0014.htm
25 10 1833 Kazimierka Katarzyna Lech Karaczun Jan Apolonia Bielawska Teodor Illaszewicz i Zofia Markocka ż. Apolinarego 171-1-6 230R 14 R 230 DM
21 1 1834 Ostróg Józef Kozłowski Storonicze Stefan Katarzyna Koczmańska Mateusz Zieliński, Klara Duszyńska panna 9 O 0
27 10 1834 Ostróg (Mizocz) Franciszek Chropowicki Mosty Karol Zuzanna Koczakowska Franciszek Olszański, Katarzyna Zawadzka 104 O 0
11 12 1834 Kołki Józef Łoziński Majdan Łyczkowski Antoni Marianna Śliwińska Grzegorz Kochanowicz, Urszula Śliwińska - ż. ; ch: 16.12. 820 63 46 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0065.htm
4 1 1834 Szumsk Urszula Wereszczyńska Iserna Józef Dorota Skuczylas Skoczylas Antoni Gabruk, Marianna Kraiewska ż. Macieja 245-1-8 369R 2 R RK
18 2 1834 Szumsk Józef Kokorowski Kokurowski Huta Szumska Kazimierz Katarzyna Kocharska Kucharska Mikołaj Listowski, Aleksandra Łukomska ż. Franciszka 245-1-8 370V 12 R RK
20 9 1834 Szumsk Mateusz Franczuk Załuże Marcin Helena Mielniczuk Jacek Koczuba, Rozalia Jasińska ż. Wojciecha 245-1-8 374V 44 R RK
17 12 1834 Szumsk Jan Rudzki Rachmanów Tomasz Tekla Kochańska Edward Cieciszowski, Magdalena Cieciszowska ż. Kazimierza, Kazimierz Cieciszowski rotmistrz wojsk po 245-1-8 376V 60 R RK
2 1 1834 Korzec Antoni Łabędzki Huta Krywal Stefan Brygida Wereszczyńska Bazyli Wereszczyński i Petronela Czerniatowicz, asystowali Leon Romaniuk i Agnieszka Koczowska ż. Stefana 245-1-8 64v 6 R Na
20 4 1834 Cudnów Wiktor Treitchke Horodyszcze Krystian Fryderyk Anna Majewska chrzest 4.02.1840; Wlm Ludwik Jagiełłowicz i Wlm Julia Rzewuska ż. Henryka, asyst. JWlm Hrabia Henryk Rzewuski i Wlm Rozalia Ruhl, WlmHenryk Kochler i Regina Kochler panna 569-1-63 2R 13 Ż DM
24 12 1834 Kulczyny Walerian Bobrowski Krasiłów Paweł Józefa Kochanowska Grzegorz Krupicki i Franciszka Sławska ż. Antoniego 178-03-100 344V 83 Ż 667 DM
14 2 1834 Międzyrzec Aleksander Osękowski Szczykiczyn Józef Marianna Jucewicz Ur.Piotr Stetycz żonaty,Ur. Teresa Chomicka męż. As. Ur.Jędrzej Chomicki żon, Ur. Teresa Kochanowska męż. 171-1-7 242V 9 R AS
10 12 1834 Międzyrzec Antonina Julia Kozińska Szczykiczyn Józef Magdalena Skrzypkowska Augustyn Garten wd,Tekla Marczewska męż.As.Fran. Omelański kaw,Waleria Kozłowska męż.,Piotr Stetycz żon,Apolonia Kochanowska panna, Hieronim Gross żon,Ludwika ż.Piotra Stetycza 171-1-7 255R 60 R AS
14 2 1834 Butowce Józef Chodakowski Orzechówka Piotr Gertruda Kochalewska Jan Wolski i Sabina Pioruńska ż. Antoniego 178-03-100 188V 60 Ż 368 DM
18 9 1834 Butowce Józef Kochanowski Święta Krynica Walenty Marianna Kalinowska Dominik Proszkowski i Franciszka Lubecka wdowa 178-03-100 192V 90 Ż 376 DM
25 9 1834 Ostropol Jan Baczyński Jaremicze Antoni Franciszka Skolska Jan Skoczyński i Teresa Baczyńska, asyst. Stanisław Porzeziński i Róża Wesołowska panna 178-3-100 240R 37 Ż 464 DM
4 8 1834 Kazimierka Dominik Franciszek Orliński Karaczun Jan Marianna Botwińska Jakub Burzyński i Zofia Markocka ż. Apolinarego, asyst. Teodor Illaszewicz i Ewa Łozińska ż. Szymona 171-1-7 233V 9 R 242 DM
10 11 1835 Ostrówki Stanisław Mikołaj Kochut Jankowce, par. Luboml Maciej Marianna Weremko 546 12 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20546/pages/PL_1_436_546_0007.htm
10 11 1835 Ostrówki Karol Kochut Jankowce, par. Luboml Józef Agnieszka Kiuziak 546 11 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20546/pages/PL_1_436_546_0006.htm
26 1 1835 Kołki Marianna Kochańska Jaromel NN Tekla Kochańska Jakub Pozniak, Eufrozyna Brzozowska - ż. Jana; ch: 10.03. 821 68a-68 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0069.htm
20 4 1835 Krzemieniec Józef Kochański Krzemieniec IN Brygida s.nieślubny, Szymon Podłużnik i Ewa Juszczuk 01-8 10R 41 T 1042 DM
21 5 1835 Krzemieniec Jan Cybulski Krzemieniec Tomasz Marianna Kozaczyńska Jan Wiszpolski i Katarzyna Kochalska 01-8 13R 54 T 1044 DM
3 2 1835 Połonne Maciej Łobodziński Nowosielica Michał Agnieszka Nowak Antoni Nowak żonaty, Zofia Kocik ż. Piotra 245-1-9 144R 20 R DW
27 3 1835 Połonne Aleksandra Pilipowa Nowosielica NN Agnieszka pr. Szymon Kocik żonaty, Apolonia Kocikowa wdowa 245-1-9 146R 39 R DW
30 10 1835 Połonne Magdalena Dobrowolska Nowosielica Jan Agnieszka Piotr Kocik żonaty, Zofia Świąder ż. Tomasza 245-1-9 155R 104 R DW
16 11 1835 Połonne Stanisław Franciszek Izierski Nowosielica Wawrzyniec Agnieszka Smiech Michał Kocik żonaty, Marianna Czerniakowa wdowa 245-1-9 155V 110 R DW
3 4 1835 Biała Cerkiew Waleria Krzyczkowska Fastówka Jan Anna Stanisławska Franciszek Lipczyński, Domicella Bohdanowicz, ż. Walentego, as. Ignacy Kochanowski, Józefa Brodowska, ż. Adama, Wiktor Nowicki, Julia Lipczyńska, ż. Franciszka, chrz. 16.04.1835 178-51-372 3R 12 Ż BS 8
3 4 1835 Biała Cerkiew Ludwika Barbara Bilińska Pilipów Michał Leontyna Kazimierska Ignacy Kochanowski, Katarzyna Kozłowska, panna, as. Ludwik Helman, Amelia Jackowska, panna, Platon Tarkowski, Dorota Jackowska, panna, chrz. 9.05.1835 178-51-372 3V 16 Ż BS 9
8 4 1835 Biała Cerkiew Apoloniusz Kochanowski Olszanka Ignacy Tekla Norbert Dionizy Zdanowski, Katarzyna Kozłowska, panna, as. Jan Gryner, Teresa Zdanowska, ż. Dionizego, Michał Biliński, Julia Lipczyńska, ż. Franciszka, Piotr Jaszewicz, Amelia Jackowska, panna, chrz. 26.05.1835 178-51-372 4R 18 Ż BS 10
20 12 1835 Bazalia Cecylia Marcinkowska Klitna Antoni Kamila Rutkowska Wlm Wincenty Klimecki i Józefa Trokin, Maurycy Tatarowski i Nepomucena Bobrowska, Jan Kochański i Filipina Trokin panna 178-03-101 239R 101 Ż DM
22 3 1835 Bazalia f. Tereszki Benigna Oktawia Kochanowska Słoboda Czernelowiecka Aleksander Eufemia Żardecka Wlm Szczęsny Żardecki i Aniela Żardecka panna 178-03-101 241R 14 Ż DM
30 5 1835 Butowce Karolina Słowicka Orzechówka Ignacy Feliksa Kochanowska Leon Sałaciński, Dorota Jasinowska 178-3-101 217R 20 Ż 400 SK 0
25 8 1835 Butowce Krzysztof Słowicki Orzechówka Jan Gertruda Kochal Jan Wolski, Anna Popławska 178-3-101 219R 33 Ż 404 SK
7 1 1835 Kupiel Marcella Koczalska Czerniawa Michał Marianna Rudnicka Ignacy Rudnicki, Marianna Petysz 178-3-101 320 4 Ż SK
18 10 1835 Kupiel Klara Lucianna Szagaryn Pisarzówka Markowiecka Dymitr Adelajda Kochanowska Aleksy Pieszczejów, Teresa Wagner 178-3-101 327 79 Ż SK
1 10 1835 Korzec Marianna Kocmas ? Kucmus Rzyczki Rzeczki Gabriel Helena Tomko, Tomkow 245-1-9 64 68 R PW
25 12 1835 Cudnów Jan Biliński Korowińce Wielkie Marcin Tekla Bogucka dopeł.chrztu 29.06.1836; WW. Wincenty Różycki asesor i W. Józefa Kochler ż. Henryka, asyst. WW. Józef Skurewicz i W. Katarzyna Różycka ż. Wincentego 569-1-59 19R 110 Ż 38 DM
21 3 1835 Kazimierka Sylwester Łoziński Karaczun Szymon Ewa Rudnicka Franciszek Burzyński i Zofia Markocka ż. Apolinarego 171-1-8 217V 5 R 224 DM
25 4 1835 Kazimierka Marek Józef Burzyński Karaczun Franciszek Elżbieta Szelążek Stanisław Burzyński i Zofia Markocka ż. Apolinarego 171-1-8 218R-218V 9 R 224-225 DM
17 12 1836 Sokul Teofila Lisiecka Kozin Ignacy Marianna Kochanowska Mikołaj Domanski, Leonilda Pławska 822 39R 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0040.htm
25 9 1836 Targowica Jan Krajewski Borzemiec Jędrzej Aleksandra Romanowska Piotr Brzezniakiewicz, Ewa Kocowska ż. Eliasza 140 18 27 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0012.htm
29 10 1836 Luboml Marcela Klekociuk Luboml Leon Helena Prończuk Łukasz Gutowski, Anna Krysa ż. Jana 851 513 105 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0284.htm
17 3 1836 Ostrówki Marianna Meluch Perekurka par. Opalin Gabriel Marianna Bachniuk Antoni Upaluk m. Ewy, Katarzyna Kocia ż. Konrada 851 439 14 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0245.htm
12 6 1836 Ostrówki Katarzyna Kocja Równo Piotr Marianna Popek Tomasz Palec m. Reginy, Justyna Kowalczuk ż. Jędrzeja 851 443 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0247.htm
3 4 1836 Krzemieniec Franciszek Antoni Kozicki Krzemieniec Józef Kleodydy Chodakońska Grzegorz Kociarzewski i Józefa Maciejowska 01-10 8R 30 T 44 DM
31 10 1836 Krzemieniec Lucyna Waleria Bodiakiewicz Krzemieniec Michał Tekla Szajkowska Fortunat Kowalski i Katarzyna Kochalska 01-10 25R 98 T 67 DM
3 2 1836 Ostróg Marianna Kochańska Toczewiki Ignacy Rozalia Piasecka Jakub Zadernowski i Anna Grabowska 171-1-9 3R 14 R DM
17 12 1836 Lachowce Florian Kowal Okniny Łukasz Antonina Leśko Oleksy Daniłko i Tekla Borkocka [Burkacka] wdowa 171-1-9 107V 72 R DM
30 3 1836 Butowce Jan Bobrowski Futor Wolicki Wincenty Anna ur. Bartłomiej Dembicki, Franciszka Kochanowska, as. Ignacy Paszkiewicz, Helena Majorska ż. Tomasza 178-3-106 220R 16 Ż 425 DW
5 9 1836 Bazalia Marianna Michalska Żerebki Małe Jan Marianna Kochalska Ludwik Juchniewicz i Prakseda Panobowa 178-03-106 269R 85 Ż DM
13 9 1836 Bazalia Jozefata Kochańska Czuchele Szymon Teresa Latalska Mikołaj Latalski i Marianna Kulesza, Piotr Kulczycki i Anna Krośnicka 178-03-106 269V 88 Ż DM
28 5 1836 Bazalia f. Tereszki Lucjana Antonina Kochanowska Słobódka Aleksander Eufemia Żardecka Jan Żydkiewicz i Marianna Żydkiewicz 178-03-106 275V 33 Ż DM
13 5 1836 Korzec Antonina Artemiuk Topcza Antoni Marcjanna Kocmus ... Kocmus i Prakseda Ch... ż. J...; asyst. Jan Woźniakowski i ... ....chimowicz ż. Mikołaja 245-1-10 69v 48 R Na
14 6 1836 Cudnów Franciszek Bolesław Kowaliński Cudnów Eliasz Domicela Dębicka chrzest z samej wody 16.06; dopeł.chrztu. 18.06; WW. Franciszek Dębicki i W. Józefa Kochler ż. Henryka doktora medycyny, WW. Paweł Szymonowicz i W. Katarzyna Medwińska ż. Antoniego 569-1-59 17V 101 Ż 35 DM
12 8 1836 Cudnów Ludwik Leniewicz Hordyjówka Józef Nepomucena Kocińska Jakub Kamiński i Wiktoria Derdelewicz ż. Karola 569-1-59 21V 124 Ż 43 DM
2 11 1836 Cudnów Katarzyna Kocińska Szulajki Wojciech Joanna Łukaszewicz Aleksander Zieliński i Rozalia Łabędzka wdowa 569-1-59 29R 169 Ż 58 DM
13 12 1836 Ostropol Antoni Łosiewicki Ferdynandów Leonard Marianna Wiercieńska chrzest 8.01.1837, Jan Kociszewski i Julia Iwanowska ż. Karola, asyst. Karol Iwanowski i Katarzyna Wiszniowska wdowa 178-3-108 316R 2 Ż 613 DM
6 8 1836 Toporyszcze Rozalia Przebitowska Bezów Ludwik Eufrozyna Kocka Florian Tyszkiewicz i Marianna Tyszkiewicz 178-51-386 126R 80 Ż 129 DM
25 9 1836 Kazimierka Franciszka Lech Karaczun Jan Apolonia Bielawska Teodor Illaszewicz i Zofia Markocka ż. Apolinarego 171-1-9 236R 13 R 250 DM
29 10 1836 Kazimierka Narcyza Kamila Illaszewicz Kazimierka Teodor Katarzyna Łozińska Szymon Łoziński i Zofia Markocka ż. Apolinarego 171-1-9 236V 15 R 251 DM
10 1 1837 Łuck Aleksander Rudzki Iwańczyce Tomasz Tekla Kochańska Kazimierz Cieciszowski, Tekla Dąbrowska 374 2 4 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0002.htm
28 9 1837 Łuck Michał Różański Łuck - Wólka Józef Tekla Kwiatkowska Wncenty Kopp, Helena Koczuszewicz 374 34 67 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0022.htm
26 3 1837 Ostrówki Katarzyna Gałęza Równo Maciej Anna Wawryniuk Piotr Kocjo m. Marianny, Marianna Chryciuk ż. Wojciecha 852 431 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0228.htm
13 10 1837 Ostrówki Łukasz Muzyka Ostrówki Maciej Oksenia Kocja Teodor Popek m. Anny, Franciszka Usaruk ż. Stefana 852 440 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0232.htm
1 1 1837 Krzemieniec Józef Jan Kwiatkowski Stożek Paweł Aniela Pendyk Wojciech Koczakowski i Marianna Niwińska 01-11 2R 5 T 137 DM
18 1 1837 Krzemieniec Anna Stelmaszczuk Folwarki Małe Jakub Antonina Koczeruk Wojciech Kuczeruk i Motra Celestyniuk 01-11 4V 15 T 141 DM
11 11 1837 Krzemieniec Franciszka Kochalska Szpikołosy IN Antonina Kochalska Antoni Malczewski i Apolonia Bartosiuk 01-11 21R 99 T 159 DM
22 11 1837 Krzemieniec Franciszka Śliwińska Stożek Grzegorz Marianna Koczkowska Paweł Kwiatkowski i Lucyna Drozdowska 01-11 22R 104 T 160 DM
24 10 1837 Krzemieniec Piotr Krawczuk Kulików Józef Pelagia Matwiejczuk Jóżef Wróblewski i Apolonia Kochanowska 01-11 23R 108 T 161 DM
11 12 1837 Berezne Wiktoria Karolina Łoś Jakubówka Jan Wiktoria Hermaszewska Jan Kochowski żonaty i Konstancja Falkowska panna, asystowali Paweł Zieliński kawaler i Marianna Głodowska mężatka 171-1-10 241R 38 R Na
1 9 1837 Ostropol Sabina Baczyńska Jaremicze Antoni Franciszka Skalska Jan Czerniewicz i Józefa Taborowska panna, asyst. Stanisław Porzeziński i Magdalena Skoczyńska ż. Macieja 178-3-108 323R 30 Ż 627 DM
24 3 1838 Swojczów Katarzyna Babulska Piński Most Józef Wiktoria Kochańska Józef Pikulski, Marianna Uleryk ż. Rocha 600 3 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0002.htm
6 11 1838 Swojczów Józef Uleryk Dominopol Roch Marianna Kochańska 600 10 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0006.htm
5 2 1838 Luboml Romuald Petruk Rakowiec Jan Anna Dyczko Leon Klekociuk, Franciszka Żurowa 853 480 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0273.htm
26 9 1838 Luboml Józefa Wasylewicz Luboml Andrzej Katarzyna Klekociuk Grzegorz Wołosiewicz, Tekla Pikulska ż. Jana 853 503 76 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0285.htm
4 10 1838 Luboml Franciszek Gruszczyński Binduga Szymon Marianna Doskocz Joachim Pilipczuk, Teresa Michalukowa 853 505 82 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0286.htm
14 2 1838 Ostrówki Agnieszka Luszka Wilczy Przewóz Tomasz Katarzyna Baran Franciszek Dyczko m. Marianny, Prakseda Klekociuk ż. Pawła 853 442 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0252.htm
13 11 1838 Ostróg Aniela Kochańska Toczewiki Ignacy Rozalia Piasecka Stefan Wakieluk i Zofia Okowińska 171-1-11 16V 95 R DM
28 1 1838 Połonne Franciszek Babiarz Nowosielica Michał Katarzyna Piotr Kocik żonaty, Krystyna Babiarz ż. Wojciecha 245-1-12 105V 24 R DW 297
29 9 1838 Połonne Michał Kocik Nowosielica Szymon Marianna Jan Bregida żonaty, Julianna Kornaflowa panna 245-1-12 122R 153 R DW 301
16 5 1838 Bazalia Piotr Koroluk Czuchele Mateusz Julianna ur. Franciszek Krośnicki i ur. Teresa Kochańska 178-03-110 238V 37 Ż DM
20 9 1838 Bazalia Franciszka Michalska Gabryelówka par. Teofipol Jan Marianna Kochalska ur. Wincenty Gawroński i Magdalena Węgrzynowska 178-03-110 245V 82 Ż DM
26 3 1838 Owrucz Teodozy Kociński Owrucz Stanisław Adelajda Krzyżanowska 178-3-6 418R 13 Ż MW
6 3 1838 Międzyrzec Benigna Teofila Stetycz Charucza Wielka Piotr Antonina Lipińska dr med.Jan Nepomucen Orzechowicz,Teresa Kochanowska.Asyst. Augustyn Garten wd. Teresa Chomicka męż. 171-1-11 252R 9 R AS
29 1 1838 Ostropol Piotr Kocianowski (Chocianowski) Ostropol Karol Marianna Obuchowicz Jan Tarczyński i Anastazja Krzysztofowicz ż. Ignacego, asyst. Łukasz Krzysztofowicz i Rozalia Andruszkowa 178-3-110 277V 9 Ż 545 DM
2 11 1839 Tuczyn Karolina Giżycka Tuczyn Józef Apolonia Łasiewicz Feliks Bogucki, KarolinaKoczarska, asyst.KalasantyWalczyński, Aleksandra Korczyń 879 156 R 42 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0158.htm
1 1 1839 Łuck Józefa NN Łuck NN NN Jan Koc, Magdalena Wysocka panna 375 1 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0001.htm
11 4 1839 Horochów Marianna Krukowska Horochów Franciszek Anna Kocka 854 152 25 77 12-13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0087.htm
26 2 1839 Luboml Józef Kicaszewski Binduga Jan Rozalia Doskoczek 303 10 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20303/pages/PL_1_436_303_0006.htm
19 4 1839 Ostróg Wojciech Wyskoczyński Białotyń Sylwester Katarzyna Jakuszewska Jakub Choina, Teresa Kutyłowska 879 5 V 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0007.htm
17 3 1839 Hołoby Józefa Lisiecka Drozdnie Ignacy Marianna Kochanowska Paweł Biliński młodzian, Olimpia Naklicka panna 854 241R/413 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0237.htm
11 5 1839 Klewań Antonina Zielińska Klewań Erazm Katarzyna Koczuwicz 879 128 V 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0130.htm
11 5 1839 Klewań Marianna Zielińska Klewań Erazm Katarzyna Koczuwicz 879 128 V 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0130.htm
19 1 1839 Krzemieniec Ferdynand Bielaski Szpikołosy Józef Agnieszka Ławecka ur. Michał Koc i ur. Anna Nowicka 01-13 2V 7 T 278 DM
4 11 1839 Cudnów Jędrzej Szmit Cudnów Andrzej Konstancja Woniatowska chrzest 14.01.1840; Onufry Paprocki i Barbara Kochanowska ż. Franciszka, asyst. Bernard Piątkowski i Paulina Kochanowska panna 569-1-63 1R 4 Ż DM
15 1 1839 Cudnów Paweł Kochanowski Gurowce par. Białopol Franciszek Barbara Gęsiorowska dopeł.chrztu 20.10.1840; Wlm Ludwik Jagiłłowicz i Agata Wołodkowicz wdowa, Józef Szymownowicz i Paulina Kochanowska panna 569-1-63 18V 174 Ż DM
1 1 1839 Bazalia Honorata Kochańska Czuchele Szymon Teresa Latalska Piotr Kulczycki i Marianna Kulesza, asyst. Dominik Latalski i Anna Krośnicka 178-03-112 217R 2 Ż 422 DM
2 6 1839 Bazalia Erazm Antoni Aleksander Tyrawski Wasylówka Adolf Marianna Chylińska Wlm Antoni Potrykowski marszałek i Urszula Wąsowicz porucznikowa, asyst. Wlm Aleksander Kochanowski i Aniela Ziomęcka panna 178-03-112 220R 55 Ż 428 DM
23 10 1839 Bazalia Rafał Łukarzewski Czuchele Antoni Katarzyna Latalska Dominik Latalski i Teresa Kochańska, asyst. Tomasz Topolnicki i Agnieszka Szyngler 178-03-112 223R 109 Ż 434 DM
1 4 1839 Bazalia f. Terszki Aniela Bahrynowski Sorokoduby Jakub Antonina Wyszowata Julian Rucki i Paulina Czernicka, asyst. Kazimierz Czernicki i Karolina Kochanowska panna 178-3-112 228R 17 Ż 441 DM 0
8 4 1839 Bazalia f. Terszki Eustachy Stokowski Mońki Józef Felicjana Raczyńska JW. Knoll prezes sądu sumiennego i W. Emilia Kochanowska 178-3-112 228V 23 Ż 442 DM
19 10 1839 Ostropol Piotr Tarczyński Ostropol Jan Małgorzata Wiszniowska Karol Kocianowski (Chocianowski) i Karolina Dowhalska panna 178-3-112 257R-257V 56 Ż 497-498 DM
26 1 1840 Kołodno Jan Szyligowy Hnizdyczno Wawrzyniec Marianna Kociubińska 871 619 11 0
2 10 1840 Kołodno Michał Tartakowy Hnizdyczno Franciszek Katarzyna Kociubińska 871 628a 36 0
10 4 1840 Nowogród Wołyński Katarzyna Hajko Rudnia Wierchnia Piotr Franciszka Skoczek Stachowski Wincenty, Hayko Agnieszka, ż.Pawła 871 22 83 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0012.htm
20 4 1840 Kuniów Emilia Wiktoria Malinowska Chiniówka Jan Julianna Kochańska 880 49 V 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0052.htm
24 12 1840 Nieświcz Wiktoria Smorczewska Czaruków Antoni Barbara Kochel 435 14 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0008.htm
5 3 1840 Krzemieniec Wiktoria Jaśkiewicz Krzemieniec Antoni Katarzyna Szajkowska ur.Aleksander Kowalski kol. sekretarz, slaw. Katarzyna Kochalska 871 362 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0190.htm
16 6 1840 Równe Erazm Kochanowski Diatkiewicze Antoni Katarzyna Żułtowska 880 102 V 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0106.htm
1 9 1840 Kisielin Leontyna Stefania Koneczna Kupiczów Kajetan Walerya Brzezniakiewicz Aleksander Pitchmann, Katarzyna Lewandowska - "p"; as: Stefan Koczorowski, Eweli 855 160a 26 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0166.htm
23 10 1840 Nowogród Wołyński Urszula Weselska Huta Kuleszowska Marcin Franciszka Skoczek ur. Mateusz Weselski, Aleksandra Bielawska ż. Konstantego 871 53 204 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0028.htm
28 12 1840 Nowogród Wołyński Ewa Skoczek Czyżówka Jan Józefa Bandyłowska 871 63 246 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0033.htm
1 1 1840 Luboml Anastazja Bekiesz Rakowiec Tomasz Teresa Rudzka Stefan Kutas, Katarzyna Klekociuk ż. Michała 855 263R 1 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0274.htm
6 4 1840 Luboml Jan Klekociuk Luboml Leon Helena Pronczuk Jan Krysa, Marianna Mazurkiewiczowa 855 265R 34 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0276.htm
7 5 1840 Chabno Marianna Dworak Rudnia Osuczna Szymon Barbara Burych Dawid Lisowski, Marianna Kocekrak, mężatka, chrz. 9.05.1840 178-51-456 26R 13 Ż BS 64
8 4 1840 Cudnów Karolina Pużyńska Karpowce Baltazar Marianna Uzdowska Mikołaj Uzdowski i Teresa Truszkowska ż. Cypriana, asyst. Klemens Kociubiński i Józefa Uzdowska ż. Mikołaja 569-1-63 9R 81 Ż DM 0
7 9 1840 Cudnów Marianna Denysiuk Rudnia Dryhłowska Seweryn Marcjanna Kotwicka Józef Kociuba i Marianna Galicka 569-1-63 16R 147 Ż DM
17 10 1840 Cudnów Ludwika Kuźmińska Dubiszcze Marcin Faustyna Kochanowska Wlm Ludwik Jagiełłowicz i Salomea Stanisławska wdowa, asyst. Wlm Paweł Szymonowicz i Agata Wołodkowicz wdowa, Maciej Zahorowski i Salomea Paprocka ż. Andrzeja 569-1-63 19R 175 Ż DM
11 11 1840 Cudnów Maria Kociuba Rudnia Dryhłowska Józef Paulina Trybunalska Jan Jakubowski i Rozalia Zalewska ż. Jana 569-1-63 20V 192 Ż DM
26 9 1840 Cudnów Józefa Biernacka Karpowce Ignacy Rozalia Pieniążek chrzest 27.11; Klemens Kociubiński i Teresa Truszkowska ż. Cypriana 569-1-63 22R 204 Ż DM
3 12 1840 Cudnów Emilia Deszert Horodyszcze Antoni Aniela Treitchke Wlm Henryk Kochler doktor medycyny i Aleksandra Obiedzińska wdowa, asyst. Wlm Feliks Józef Maliszewski komornik i Józefa Kochler ż. Henryka, Wlm Karol Treitchke i Teresa Łabejkowska ż. Feliksa 569-1-63 24R 221 Ż DM
27 12 1841 St. Wiśniowiec Jan Ewangelista Kociubiński Młynowce Wawrzyniec Wiktoria 872 629 55 0
11 1 1841 Krzemieniec Paweł Kochalski Krzemieniec NN Rozalia 872 388 1
18 3 1841 Krzemieniec Wincenty Kociubowski Krzemieniec NN Ludwika 872 394 18
21 1 1841 Miropol Wincenty Kociszewski Feliks Marianna Kobylińska 872 357 10
1 7 1841 Miropol Piotr Kociszewski Miropol Mateusz Prakseda Żytyńska 872 366 53 DW
27 5 1841 Nowogród Wołyński Anna Kotwicka Czyżówka Kalikst Katarzyna Skoczek 872 26 96 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0015.htm
18 5 1841 Nowogród Wołyński Karol Skoczek Czyżówka Feliks Franciszka Zarzycka 872 24 88 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0014.htm
1 3 1841 Ostróg Aniela Komorowska Storonicze Wincenty Tekla Kochańska R 3 R 17 0
22 9 1841 Ostróg Tekla Kochańska Toczewiki Ignacy Rozalia Okowińska R 10 R 87 0
2 3 1841 Włodzimierz Kazimierz Babulski Bielin Józef Wiktoria Kochańska 856 8 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0005.htm
29 11 1841 Włodzimierz Katarzyna Kochańska Ostrówek Kondrat Marianna Muzyka 856 32 89 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0017.htm
7 10 1841 Wyszogródek Ludwika Osyta Kochańska Właszczyńce Stanisław Marianna Lewandowska 872 665 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0352.htm
1 9 1841 Łanowce Korneli Antoni Rudzki Łanowce Tomasz Tekla Kochańska Teodor Michałowicz, Julia Kreyca ż. Jędrzeja 872 769 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0405.htm
14 6 1841 Łuck Antoni Janyszyn par. łucka Fabian Prakseda Szaczko Józef Kozik, Katarzyna Skoczko 377 18 35 827 7V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0010.htm
2 2 1841 Kisielin Maria Leontyna Lesiecka Kupiczów Piotr Zuzanna Godlewska Franciszek Wyszyński, Tekla Koczorowska; as: Karol Łotocki, Paulina Jakubowska; 856 269 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0146.htm
21 4 1841 Kisielin Anzelm Cezary Adalbert Łotocki Kupiczów Karol Julianna Rzączewska Franciszek Wyszyński, Tekla Koczorowska; as: Henryk Komorowski, Teresa Juroczaws 856 272 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0147.htm
24 11 1841 Połonne Maciej Kocik Nowosielica Szymon Maryanna 872 143 158 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0077.htm
9 12 1841 Horyńgród Gracjan Kreciński Folwark Zasławski Adam Ludwika Sokołowska ch.14.12.1841, W. Wiktor Bogusławski, W. Felicjanna Muszyńska panna, as. Ur. Edward Kochanowski, W. Marcjanna Opatowicz panna, WJX. Jan Opatowicz, Kulikowa 171-1-12 150V 16 R Mg
25 12 1841 Felsztyn Szczepan Kaszczyszyn Trościaniec prac. Józef Agnieszka prac. Teodor Fidkin, Marianna Kochanowa 685-4-74 46r 262 Ch 92 KP2
9 5 1842 Równe Marcelina Teofilla Kochanowska Diatkiewicze Antoni Katarzyna Żółtowska 881 135 R 11 0
28 11 1842 Połonne Franciszek Okocik Nowosielica Feliks Julia 873 333 172 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0172.htm
26 11 1842 Klewań Ludwik Konrad Nowosz Nowosiółki Szymon Salomea Kochańska 882 134 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0135.htm
30 9 1842 Nowogród Wołyński Jan Hajek Rudnia Wierzchnia Piotr Agnieszka Skoczek 873 43 170 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0024.htm
31 1 1842 Łanowce Ignacy Kochański Grzybowa NN Brygitta 873 775 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0404.htm
7 2 1842 Luboml Jan Borowik Jagodzin Wojciech Anna Szynkariuk Jacek Grabowski, Jadwiga Klekociuk ż. Tomasza 857 484 14 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0260.htm
27 1 1843 Kuniów Franciszek Ksawery Malinowski Chiniówka Jan Julianna Kochańska 882 59 R 16 0
27 10 1843 Ostróg Michał Kochański Toczewiki Ignacy Rozalia Piasecka 882 14 R 105 0
21 9 1843 Zasław Św. Jana Franciszek Kocienowski Borysów Dominik Franciszka Woroniecka Andrzej Zagajewski Franciszka Pulkiewicz, ż. Jana 45 JZ 0
8 6 1843 Włodzimierz Marianna Kochańska Budki Ryławickie Stefan Agata Kowalska Wincenty Nadworski, Marianna Radzichowska ż. Antoniego 858 13 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0008.htm
25 4 1843 Młynów Józef Koc Smordwa Michał Urszula Sawicka Franciszek Kolbuszewski, Honorata Bajgier, Andrzej Dobrzański, Marianna Siekierz 829 37V 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0038.htm
20 8 1843 Klewań Joanna Adalia Pisarska Adamków Jan Julia Kochańska ur. Franciszek Czerniakowski, Salomea Szymańska ż. Feliksa 882 137 R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0138.htm
18 1 1843 Luboml Antonina Klekociuk Luboml Leon Julianna Prończuk Roman Wasylewicz, Marianna Stankiewicz ż. Jacka 858 471 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0250.htm
23 5 1843 Luboml Grzegorz Kitaszewski Binduga Jan Rozalia Doskocz Jan Skwarun, Anna Marczuk ż. Tomasza 858 483 51 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0257.htm
19 12 1843 Jampol Wiktoria Adela Kolbuszewska Pańkowce Franciszek Karolina Kocmer wlm. Ksawery Chrzanowski wdowiec, Ludwika Krejer, panna 875 591 1 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0311.htm
10 9 1843 Wyszogródek Mikołaj Bolesław Kochański Właszczyńce Stanisław Marcella Lewandowska 874 933 26 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0472.htm
1 10 1843 Nowogród Wołyński Łukasz Dworzecki Medwedów Feliks Marianna Skoczyńska 874 62 183 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0033.htm
30 1 1843 Białozórka Franciszek NN Szuszkowce NN Tekla Kociurowa prac. Wasyl Fedoryszyn z Olaną Panasiunową 874 1006 3 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0496.htm
20 1 1843 Berezdów Marceli Fabian Krzysztofowicz Berezdów Symforian Justyna Bednarska Józef Siedlecki i Bogumiła Sztejn ż. Szymona, asyst. Szymon Sztejn i Marianna Siedlecka ż. Józefa, Teodor Zawadzki kawaler i Petronela Kochanowska ż. Joachima 874 273 4 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0140.htm
9 5 1843 Berezdów Stanisław Jan Otowczyc Berezdów Erazm Konstancja Kamińska Teodor Zawadzki i Bogumiła Sztejn ż. Szymona, asyst. Jan Wiński i Petronela Kochanowska ż. Joachima 874 281 28 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0144.htm
21 8 1843 Berezdów Stefan Demko Berezdów Bazyli Marianna Górańska Jan Wiński wdowiec i Teodora Turakiewicz ż. Jana, asyst. Stefan Sawicki i Katarzyna Kochanowska panna 874 289 54 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0148.htm
21 9 1843 Berezdów Mateusz Rybicki Berezdów Wincenty Zofia Tchorzewska Jan Wiński wdowiec i Justyna Krzysztofowicz ż. Symforiana, asyst. Joachim Kochanowski i Salomea Zalewska ż. Józefa 874 294 67 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0150.htm
14 12 1843 Berezdów Antonina Rybicka Berezdów Jan Krystyna Malarska Wincenty Czerkawski i Petronela Kochanowska ż. Joachima, asyst. Wincenty Juźkiewicz i Konstancja Otowczyc ż. Erazma 874 300 86 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0153.htm
23 8 1844 Lachowce Tekla Franciszka Koc Kaszczyńce Jan Aleksandra Aleksandrowicz 883 93 R 61 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0096.htm
20 11 1844 Deraźne Franciszka Burzyńska Podłużne Eliasz Marianna Skoczyńska 884 200 V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0207.htm
27 9 1844 Horochów Michał Krukowski Horochów Franciszek Anna Kocka diakon Antoni Ziobrowski, Katarzyna Hołodowiczowa mężatka 82 21 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2082/pages/PL_1_436_82_0011.htm
12 6 1844 Luboml Antonina Klekociuk Luboml Jan Zofia Szczepaniuk Roman Mosijewicz, Anastazja Bil wdowa 859 572 63 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0305.htm
8 7 1844 Luboml Elżbieta Prończuk Kąty Stanisław Marianna Pradun Jan Macehoniuk, Helena Klekociuk ż. Leona 859 573 66 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0306.htm
7 10 1844 Luboml Jan Gruszczyński Binduga Szymon Marianna Doskocz Łukasz Mikołajczuk, Marianna Abikał ż. Jana 859 584 99 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0311.htm
21 12 1844 Luboml Tomasz Antoniuk Rakowiec Maciej Agnieszka Klekociuk Wojciech Antoniuk, Teresa Klekociuk ż. Macieja 859 594 129 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0316.htm
5 4 1844 Wyszogródek Franciszka Łukianowicz Wyszogródek Andrzej Marianna Kochańska Maciej Lewandowski, Marcela Kochańska ż. Stanisława 875 849 15 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0451.htm
29 9 1844 Wyszogródek Michał Franciszek Lewandowski Właszczyńce Ignacy Tekla Korzeniowska Aleksander Wierzbicki, Marianna Kochańska ż. Jana 875 854 29 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0453.htm
24 2 1844 Łanowce Helena Michalska Ośniki Jan Marianna Kochalska sław., Jan Ławrentiew i Eudokia Lewicka ż. Bazylego 875 931-932 5 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0496.htm
5 11 1844 Łanowce Agnieszka Horewicz Grzybowa Onufry Marianna Petko sław. Wawrzyniec Dworańców i ur. Brygida Kochańska wdowa 875 942 31 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0501.htm
20 3 1844 Połonne Józef Kocik Nowosielica Maciej Regina 875 397 52 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0203.htm
8 10 1844 Połonne Teresa Kocik Nowosielica Szymon Marianna Mikołaj Sosnowy żonaty, Wiktoria Siewska ż. Ignacego 875 431 153 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0220.htm
6 12 1844 Połonne Mikołaj Stopa Nowosielica Kazimierz Anastazja Szymon Kocik żonaty, Marianna Botwina ż. Mikołaja 875 437 173 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0223.htm
31 12 1844 Cudnów Sylwester Denysiuk Rudnia Dryhyłowska Jan Anastazja Tarnawska chrz. 1.1.1845, Leon Kociuba i Aleksandra Tarnawska ż. Michała 178-3-12 183R 3 Ż DM
20 10 1844 Cudnów Urszula Radzikowska Rudnia Hodycha Wincenty s. Pawła Waleria Temborska chrzest 21.10.1844 (wpis 12.1845) Tomasz Kociuba i Anna Chmielowska ż. Józefa 178-3-12 203R 221 Ż DM
26 10 1844 Równe Antoni Kochanowski Diadkiewicze Antoni Katarzyna Żółtowska Edward Piotrowski i Krystyna Górska 883 117V 39 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0121.htm
13 1 1844 Berezdów Franciszek Rybicki Berezdów Szymon Teresa Sankowska Szymon Sztejn i Petronela Kochanowska ż. Joachima, asyst. Wincenty Czerkawski i Apolonia Juźkiewicz ż. Karola 875 247 8 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0126.htm
8 9 1844 Międzyrzec Eustachy Lewicki Janów Feliks Marianna Urbanowicz Edward Kochanowski, Józefa Omelańska.As. Ignacy Omelański, Joanna Wieczorkowska 883 229V 29 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0236.htm
25 8 1845 Kuniów Józef Malinowski Chiniówka Jan Julianna Kochańska 884 100 V 55
19 7 1845 Ostróg Wincenty Skoczyński Borszczówka Jan Józefa Popławska 884 16 R 87
15 9 1845 Ostróg Katarzyna Kochańska Toczewiki Paweł Anna Wierzbicka 884 20 V 114
8 4 1845 Horochów Marianna Korczyńska Zwiniacze Franciszek Joanna Kochanowska 83 9 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2083/pages/PL_1_436_83_0005.htm
20 6 1845 Horochów Władysław Wojciech Kocowski Borotczyce Andrzej Marianna Wrońska Jan Wadlewski, Domicela Karpowiczowa mężatka 83 12 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2083/pages/PL_1_436_83_0007.htm
10 1 1845 Luboml Franciszka Kutas Rakowiec Stefan Rozalia Rekuta Michał Klekociuk, Anna Kołtun ż. Jana 860 368 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0198.htm
3 3 1845 Luboml Kazimierz Klekociuk Luboml Leon Helena Pronczuk Filip Patyjewicz, Aleksandra Krysa ż. Aleksandra 860 374 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0201.htm
22 5 1845 Łabuń Aleksandra Suzińska Tytków Tomasz Apolonia Dembicka pr. Grzegorz Skoc i Marianna Skoropacka ż. Hryca 178-3-113 124V 39 Ż DM
3 7 1845 Łabuń Jan Hurc Tytków Stanisław Anna Bartek pr. Grzegorz Skoc i Ewa Sudak ż. Piotra 178-3-113 126R 51 Ż DM
23 7 1845 Łanowce Dominik Rudzki Łanowce Tomasz Tekla Kocharska ur. Franciszek Miłaszewski i Wlm Teodozja Ks. Bazylego Kutowskiego Parocha Cerkwi w Łanowcach 876 844-845 11 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0450.htm
6 5 1845 Bazalia Stanisław Lisiecki Lutarówka Ignacy Marianna Kochanowska Władysław Kulesza i Marianna Ostromęcka 178-03-113 218V 56 Ż DM
12 2 1845 Bazalia - filia Tereszki Artur Nazarewicz Mońki Leon Aniela Filewicz Wlm Eustachy Kochanowski i Emilia Laskoska 178-03-113 224V 8 Ż DM
29 6 1845 Wyszogródek Piotr Skarzewski Biłka Wielka Andrzej Małgorzata Samołowicz Teodor Chraniewicz i Pelagia Sienjielewicz wdowa, Józef Bagiński i Marcela Kochańska 876 744 13 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0396.htm
11 11 1845 Wyszogródek Marcela Bozderowicz Kutyski Aleksander Joanna Jarmuszewska Józef Sobański i Marianna Strusiewicz ż. Bazylego, Stanisław Kochański i Marianna Towarnicka ż. Eliasza 876 748 25 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0399.htm
28 11 1845 Złotopol Włodzimierz Dunin Mokijowce ur. Michał Aniela Rutkowska wielm. Wincenty Kochanowski, Julia Michałowska 685-2-1020 56r 81 Ch 111 KP2
7 2 1845 Humań Antoni Kulikowski Humań ur. Wincenty Julia Truszyńska ur. Jakub Wołoszynowski, Marianna Kociubińska 685-2-1020 74v 14 Ch 145 KP2
14 10 1845 Lisianka (Łysianka) Józef Drużbiński Lisianka ur. Jan Marianna Barańska chrzest 8.12, ur. Hilary Dobrzyński, Tekla Koczorowska 685-2-1020 41v 26 Ch 82 KP2
5 1 1845 Cudnów Jan Kociubiński Rudnia Dryhyłowska Leon s. Franciszka Franciszka Szczeniowska Józef Kociubiński i Rozalia Zalewska ż. Jana 178-3-12 183V 10 Ż DM 0
10 1 1845 Cudnów Rozalia Błażejewska Jasnogród Damian s. Mikołaja Marianna Dąbrowska Gabriel Ratyński i Domicela Wasilewska ż. Piotra, asyst. Michał Spasowski i Honorata Kociurzyńska panna 178-3-12 184R 13 Ż DM
21 1 1845 Cudnów Jakub Steblewski Wróblówka Kazimierz s. Jana Joanna Bonisławska Jędrzej Danilewicz i Eufrozyna Gizuwna panna, asyst. Augustyn Kociński i Aleksandra Waśnikowska panna 178-3-12 184aR 22 Ż DM
28 4 1845 Cudnów Petronela Gumińska Wróblówka Piotr s. Jędrzeja Julia Danilewicz Józef Kociński i Aleksandra Moskalewska ż. Wojciecha 178-3-12 189V 79 Ż DM
9 5 1845 Cudnów Stanisław Paciorkowski Cudnów Stanisław s. Wojciecha Michalina Haas Feliks Wolski i Józefa Kochler ż. Henryka doktora medycyny, asyst. Henryk Kochler i Krystyna Wolska ż. Feliksa 178-3-12 190V 95 Ż DM
17 9 1845 Cudnów Marianna Leniewicz Wróblówka Józef s. Jana Nepomucena Kocińska Augustyn Kociński i Franciszka Wołkowicka panna 178-3-12 196R 151 Ż DM
17 10 1845 Cudnów Ludwika Kozińska Hołubin Józef s. Jana Agata Kobrzycka Franciszek Kochanowski i Magdalena Oliwińska wdowa, asyst. Feliks Jędrzejewski i Ludwika Remizowska ż. Łukasza 178-3-12 198V 174 Ż DM
20 2 1845 Cudnów Leon Henryk Treilchke Horodyszcze Fryderyk Krystian s. Wilhelma Anna Majewska chrzest 1.06.1845 z samej wody, Henryk Morawski i Józefa Kochler ż. Henryka, asyst. Antoni Mełwiński i Hermina Morawska ż. Henryka 178-3-12 203V 223 Ż DM
27 12 1845 Bazalia filia Tereszki Antoni Laskowski Mońki Józef Kalasanty Emilia Kochanowska [chrzest 1.01.1846] Piotr Kurpijanów porucznik i Franciszka Bagińska deputatowa 178-03-115 243R 1 Ż 479 DM
1 3 1845 Stawiszcze Albin Kulczycki Kraśny Kąt Wincenty Aleksandra Kocowska Jan Wróblewski i Melania Hake wdowa, asyst. Michał Malinowski i Anna Jurkowska panna 1042-1-8 4R 15 CDIAK DM
7 3 1845 Równe Jan Karol Skociszewski Równe Wiktor Marianna Białozur Aleksander Suszewski i Paulina Łaszewska, asyst. Aureli Stojanowski i Dorota Łaszewska 884 142R 10 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0146.htm
2 12 1845 Berezdów Roman Rybicki Berezdów Szymon Teresa Sankowska Szymon Szteyn i Apolonia Juźkiewicz ż. Karola, asyst. Kazimierz Juźkiewicz i Petronela Kochanowska ż. Joachima 876 404 75 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0218.htm
3 9 1845 Ostropol Stefan Skrzyński Macewiczki Wielkie Jan Michalina Skoczyńska Jan Skrzyński i Franciszka Skrzyńska ż. Józefa 178-3-113 256R 27 Ż 512 DM
19 9 1845 Międzyrzec Tekla Hłuboczek NN NN NN Ludwik Cz.....ski, Konstancja Kochanowska 884 262V 23 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0270.htm
26 1 1846 Luboml Jan Wasilewicz Luboml Józef Katarzyna Klekociuk Jan Drozdowicz, Aniela Szulhacz ż. Szymona 861 456 17 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0194.htm
3 2 1846 Luboml Marianna Kitaszewska Binduga Jan Rozalia Doskocz Piotr Werożemski, Małgorzata Koszeluk 861 458 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0195.htm
17 11 1846 Kijów Adelajda Jakutowicz Kijów Wincenty Magdalena Bielawska JW. Hipolit Niwiński, Nadworny Radca, kawaler, JW.Hrabina Maria Tyszkiewicz, as. W. Jan Soroczyński, Kol. Sekr, J.W. Hrabina Eleonora Komorowska, Zygmunt Koczkowski, W. Honorata Niwińska, W. Edward Niwiński, JW.. Hrabina Karolina Komorowska, WW. Mich 178-51-548 37R 37V 3 Ż BS 75-
26 11 1846 Brusiłów Józefa Kallembach Brusiłów Wiel. Franciszek Eleonora Radzimińska Wiel. Robert Mieleniewski, Franciszka Herman, ż. Wiel. Michała, as. Wiel. Michał Koch, Doktor Medycyny, Wiel. Michalina Herman, panna, chrz. 14.01.1847 178-51-548 72R 6 Ż BS 145
5 12 1846 Korostyszew An...... Olimpia Głębocka Berezówka Michał Anna Siedliska JW. Prot Czajowski, Marszałek p. Radomyskiego, JW. Eleonorą Wąsisowicz, Hrabiną, as. Ludwik Koch, Doktor Medycyny, JW. Kordela Czajkowska, Marszałkowa, Jan Malicki, Adela Głębocka, Jarosław Czajkowski, Klara Malicka, chrz. 12.01.1847 178-51-548 87R 87V 4 Ż BS 175
4 3 1846 Ostróg Katarzyna Wrzesiowska Mizocz Nn Konstancja Wrzesiowska Marceli Grzybowski, Anna Kochanowska żona Ur. Jana 885 6V 31 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0008.htm
29 9 1846 Ostróg Franciszka Nowicka Ostróg Stanisław Antonina Rajeska Sławetny Artym Chałecki, Prakseda Kochaninek żona Sławetnego Pawła 885 17R 96 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0018.htm
10 2 1846 Wyszogródek Julia Kochańska Ułaszczyńce Stanisław Marcela Lewandowska Stanisław Micherski i Marianna Towarnicka ż. Eliasza, Andrzej Skarzewski i Joanna Micherska ż. Stanisława 877 690 8 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0355.htm
8 11 1846 Stawiszcze Michał Kociubiński Litwinówka Wawrzyniec Marcela Balicka Szymon Starczewski i Katarzyna Starczewska zamężna, asyst. Teodor Szymański i Marianna Wiszniowska zamężna, Atanazy Boleski i Apolonia Kozicka zamężna 1042-1-8 10V 54 CDIAK DM
5 7 1846 Berezdów Konstancja Sawicka Krasnystaw IN Franciszka Piotr Krywel i Tekla Kochanowska ż. Jana 877 224 54 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0121.htm
5 12 1846 Berezdów Mikołaj Rybicki Berezdów Jan Krystyna Malarska Szymon Szteyn i Petronela Kochanowska ż. Joachima, asyst. Wincenty Jóźkiewicz i Klara Zgrzebłowska ż. Tadeusza 877 242 106 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0131.htm
27 7 1847 Kisielin Felicjanna Kochan Kisielin Bolesław Karolina Romanowska Michał Urbanowski, Anna wirska - "w"; ch: 28.07. 862 246 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0132.htm
21 3 1847 Wiszenki Zofia Olga Kochanowska Rożyszcze Karol Marianna Pag Eliasz Piwnicki, Anna Połońska; ch: 05.10. 773 11 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0006.htm
24 8 1847 Ptycza Ludwik Koc Turia Jan Aleksandra Aleksandrowicz Seweryn Piasczyński, Klementyna Nowicka, Wolfgang Nowicki, Lucja Abdankiewicz 833 489 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0263.htm
11 8 1847 Luboml Jacenty Borowik Jagodzin Sebastian Agnieszka Pronczuk Jan Kohut, Jadwiga Klekociuk ż. Tomasza 862 374 60 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0201.htm
9 1 1847 Ostróg Konstanty Piskorski Ostróg Karol Balbina Woniłowicz WJK Wincenty Łatwiński - Proboszcz Kuniowa i Marianna Koczerżewska wdowa 171-1-13 2R 6 R DM
27 3 1847 Ostróg Józef Kochański Toczewiki Ignacy Rozalia Mackowska Jakub Zadwanowski i Krytyna Sangurska ż. Józefa 171-1-13 6V 33 R DM
23 11 1847 Ostróg Katarzyna Nowicka Ostróg Stanisław Antonina Rojewska Grzegorz Symen żołnierz, Prakseda Kochanowska ż. Pawła 171-1-13 21R 120 R DM
8 1 1847 Chabno Marianna Ostrowska Rudnia Osuczna Antoni Ludwika Murgo Grzegorz Koczeryna, Marcjanna Ilwicka, mężatka, chrz. 12.01.1847 178-51-548 128R 4 Ż BS 263
23 4 1847 Groswerder Jerzy Henryk Franciszek Buczyński Konotopot Teodor Idalia Kochańska Gasper Lesnobrodzki, Emilia Kochańska, chrz. 30.04.1847 , ojciec -Tytularny Sowietnik 178-51-548 139R 9 Ż BS 285
17 1 1847 Równe Katarzyna Dorota Skociszewska Równe Wiktor Marianna Białokur Aleksander Wołodźko i Paulina Łaszewska 171-1-13 125R 2 R DM
29 3 1847 Owrucz Antonina Łączyńska Hoszów Antoni Marianna Kocińska 178-3-19 437R 10 Ż MW
10 10 1847 Kotelnia Jan Romanowski Kotówka Piotr Tekla Koczmirska Erazm Żytyński i Teresa Murawska wdowa, asyst. Eliasz Horodyski i Franciszka Żytyńska ż. Erazma 178-3-19 279R 64 Ż 553 DM
29 4 1848 Kuniów Katarzyna Malinowska Chiniówka Jan Julianna Kochańska R 71 R-V 21 0
6 6 1848 Kuniów Antonina Malinowska Chiniówka Grzegorz Pawlina Kochańska R 72 V-73 R 33 0
6 10 1848 Zasław św. Józefa Aniela Tyleżyńska Bielów Wincenty s. Antoniego Emilia c. Franciszka Krupczyńska 1-dw. Dionizy Kochanowski s. Walentego kawaler, szl. Anna Tyleżyńska ż. Józefa 178-3-117 25V 100 Ż
8 8 1848 Ostróg Tekla Kochańska Derewiańcze Paweł Anna Piasecka Jan Koziarski i Marianna Maksymiliuk ż. Chwedka 171-1-14 15R 86 R DM
28 9 1848 Horyńgród Augustyn Ludwik Małaski (Maławski) Raśniki Michał Joanna Elsner ch.2.09.1848, Mikołaj Głowacki, Marianna Nowakowska, as. Edward Kochanowski, Anna Migucka 171-1-14 222R 15 R Mg
23 7 1848 Wiszenki Mikołaj Marcin Jan Kochanowski Rożyszcze Karol Maria Pagiej Graf Tadeusz Tarnowski i Księżna Olga Bagration Imeretin wdowa 834 170 29 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0094.htm
7 8 1848 Wiszenki Filip Wołoszkiewicz Rożyszcze Jan Katarzyna Michalewska Książę Samson Erkatow i Maria Pagiejowa Kochanowska ż. Karola 834 171 32 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0094.htm
4 11 1848 Wiszenki Teofil Stanisław Cytrycki Rożyszcze Tymoteusz Maria Sławińska Karol Kochanowski i jego żona Maria Pagijewa Kochanowska 834 175 44 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0096.htm
25 12 1848 Berezdów Wiktoria Rybicka Berezdów Jan Krystyna Malarska Wincenty Czerkawski i Petronela Kochanowska ż. Joachima 17-1-19 18R 102 Ch 36 DM
24 2 1849 Gródek Kazimierz Biniecki Gródek Mikołaj Tekla Orłowska Jermołowicz Jan, Skoczyłas Anastazja, ż. Jana 45 JZ
25 7 1849 Ołyka Władysława Adela Kocowska Uizdce Andrzej Marianna Wrońska 473 21 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0013.htm
21 3 1849 Ostrówki Franciszek Klekociuk Równo Leon Helena Pronczuk? Jakub Gryciuk, Helena Rudzka ż. Szymona 559 17 21 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20559/pages/PL_1_436_559_0010.htm
17 2 1849 Butowce Józef Kochanowski Bołkuny Tomasz Agnieszka Berezowska 1-dw. Grzegorz Zalubowski, Marianna Zalubowska z.Jana 178-3-118 63V-64R 5 Ż 122 DW
16 12 1849 Bazalia f. Tereszki Adelajda Łucja Laskowska Mońki Józef Emilia Kochanowska szl. Nepomucen Wojnarowski, Antonina Zawadzka 178-3-118 109V-110R 2 Ż DW 208
1 7 1849 Krzemieniec Marianna Czarnecka Krzemieniec Józef Petronela Wojciechowska Jan Kochanowski i Anna Obłoczenko ż. Piotra 01-23 19V-20R 56 T DM
13 11 1849 Krzemieniec Marianna Łopuszańska Krzemieniec Andrzej Rozalia Kochalska Jan Bereżecki i Marianna Michałowska panna 01-23 33V-34R 97 T DM
16 10 1849 Równe Bronisław Kochanowski Diadkiewicze Antoni Katarzyna Żółtowska Adam Sałaj i Olimpia Żółtowska, asyst. Mikołaj Konracki i Kunegunda Glińska 17-1-15 198V-199R 31 R 201 DM
19 3 1850 Wiszenki Anna Aleksandra Kochanowska Rożyszcze Karol Maria Piadek ? Aleksander Kochanowski, Julia Kochanowska panna 775 4-5 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20775/pages/PL_1_436_775_0003.htm
12 10 1850 Wiszenki Michał Odzga Koszelewa Grobla Marcin Brygida Koczorowska 775 18-19 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20775/pages/PL_1_436_775_0010.htm
31 10 1850 Wiszenki Michał Lucjan Wołoszkiewicz Rożyszcze Jan Katarzyna Michalewicz Karol Kochanowski s. Leona z córką Elżbietą 775 20-21 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20775/pages/PL_1_436_775_0011.htm
18 2 1850 Łuck Konstancja Engler Łuck Ferdynand Anna Kochot 835 5-6 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0004.htm
29 12 1850 Swojczów Julian Koczorowski Budy Ossowskie Jan Marianna Chomicka Jan Zieliński, Katarzyna Spodniewska ż. Jana 612 26-27 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20612/pages/PL_1_436_612_0014.htm
11 11 1850 Luboml Wojciech Gruszczyński Binduga Szymon Marianna Doskocz Bartłomiej Bajkiewicz, Marianna Marszeniuk ż. Pawła 863 590 104 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0313.htm
25 7 1850 Lachowce Anna Zagajewska Jurówka Piotr Magdalena Krzyżanowska Józef Krzyżanowski i Marianna Koc ż. Teodora 171-1-16 300V-301R 37 R DM
28 3 1850 Bazalia f. Tereszki Aleksander Lipiński Tryski Tomasz Justyna Wierzbicka szl. Stanisław Sławecki, Marianna Koczakowska 178-3-119 101V-102R 14 Ż 199 DW
7 2 1851 Luboml Błażej Kutas Rakowiec Stefan Rozalia Rekuta Jan Koguciuk,Katarzyna Klekociuk ż. Michała 864 110 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0061.htm
1 1 1851 Białogródka Aniela Kociuborska Białogródka IN Marianna Kociuborska Grzegorz Szwajdecki i Katarzyna Zarzycka ż. Franciszka 178-03-120 432V-433R 1 Ż DM 0
20 3 1851 Bazalia Helena Kochanowska Mońki Aleksander Krystyna Ruszkowska [Roszkowska] Bronisław Kochanowski i Domicela Kochanowska 178-03-120 98V-99R 52 Ż DM