Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 454 wyników dla: Andrus

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
8 3 1811 Kuniów Konstancja Andruszewicz 60 Peremerówka szl. wdowa, zostawiła dorosłe dzieci 297-1-086 25R Ł
17 1 1815 Kuniów Marianna Andruszewska 70 Siwierz mieszcz., mąż Jakub 297-1-086 40V Ł
18 2 1820 Krzemieniec Grzegorz Gutkowski 3/52 Sapanów s. Józefa i Ewy Andrusiewicz 299 100 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0055.htm
13 1 1827 Drużkopol Anna Andruszczuk 9 Ochłopów c. pracowitych Maksymiliana i Anny 63 1 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0001.htm
10 5 1827 Białogródka Maciej Andruszewicz 7 Sosnoweczka s. ur. Gabriela i Tekli z Iwińskich 178-03-93 70R 36 Ż DM
3 9 1827 Białogródka Stefan Franczuk 60 Kuczmanówka prac., żona Barbara z Andruszków 178-03-93 73R 65 Ż DM
17 7 1827 Horodyszcze Katarzyna Andruszczuk 6/12 Seredyńce Józefa i Honoraty 178-3-93 98 38 Ż MO 193
7 5 1828 Białogródka Tekla Andrusiewicz 5 Sosnówka c. ur. Gabriela i Tekli z Kędzierskich 178-03-94 89V 62 Ż DM
21 4 1829 Łuck Adam Kuruz 35 Zaborol wd. Ewa Andrusiuk, s. Paweł, c.Ewa 815 34 34 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0034.htm
12 12 1829 Białogródka Antoni Andruszewicz 60 Dworzec ur., żona Ewa z Łomnickich, synowie Józef i Aleksander 178-03-95 100V 81 Ż DM
20 7 1830 Kuniów Julianna Swirydyk 4 Noworoczyce c. Grzegorza i Anny z Andruszków R 90 V 35 0
10 4 1830 Luboml Marianna Andruszyk 25 Jagodzin ur. Porch 845 321V 21 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0315.htm
14 5 1830 Krzemieniec Anna Andruszkiewicz 22 Krzemieniec ur., z Cebrzyńskich, mąż Tomasz, syn Józef 01-7 81V 619 T 950 DM
14 12 1831 Turzysk Marcin Mazur 40 Mokrzec żona Paraska Andruszczyk, s. Zachary 846 244R 32 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0237.htm
16 12 1831 Białogródka Józef Kowalewski 52 Dańkowce ur., żona Franciszka z Aruszewskich (Andruszewicz?), córki Ludwika, Marianna, Aniela i Tekla 178-3-97 104V 109 Ż DM
23 11 1832 Hołoby Emilia Czyżewska 30 Tychotyń z domu Andruszkiewicz, mąż Jan Podsędek P-u Kowelskiego, dziecko: Amelia 847 224V/397 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0215.htm
15 2 1833 Ptycza Marianna Bogacka 9/52 Mykitycze rodzice: pr. Augustyn i Anna z d. Andruszewska 819 266R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0275.htm
7 10 1833 Białogródka Piotr Andruszewicz 2 Sosnoweczka s. ur. Gabriela i Tekli z Kędzierskich 178-3-99 67R 84 Ż DM
30 7 1833 Lachowce Katarzyna Piotrowska 2 Lachowce c. ur. Józefa i Agaty z Andrusiuków 171-1-6 96V 39 R DM
21 4 1834 Białogródka Paulina Andruszewicz 5 Sosnoweczka c. ur. Gabriela i Tekli z Kędzierskich 171-1-100 97R 38 Ż DM
18 11 1834 Białogródka Michał Andruszewicz 6/12 Sosnoweczka s. ur. Gabriela i Tekli z Kędzierskich 171-1-100 100V 86 Ż DM
26 5 1835 Luboml Jan Laszuk 7 Binduga r. Józef, Pelagia Andruszko 850 430 64 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0228.htm
18 6 1835 Białogródka Ignacy Andrusiewicz 45 Waśkowczyki 1-dw., żona Anna z Czetyńskich, córka Julianna 178-03-101 139V 69 Ż DM
8 4 1837 Kuniów Marianna Andruszczuk 2 Kozin c. Izydora i Ludwiki 171-1-10 96 R 21 ZP R 0
30 5 1837 Ostróg Julia Nepelska 3 Sujmy c. Szymona i Salomei z Andruszewiczów 171-1-10 39R 55 R DM
8 4 1837 Białogródka Jan Andruszewicz 8 Sosnówka s. ur. Gabriela i Tekli z Kędzierskich 178-03-108 171R 39 Ż DM
19 8 1838 Przewały Joanna Kornisiuk 1,5 Przewały c. Mikity i Heleny z Andrusiuków 853 603 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0340.htm
2 1 1839 Białogródka Stefan Mysłowski 1 Sosnówka s. ur. Józefa i Heleny z Andrusiewiczów 178-3-112 138R 1 Ż DM
19 4 1840 Luboml Agnieszka Andruszczuk 25 Rymacze z Stubrów, mąż Michał, syn Tomasz 855 279V 45 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0291.htm
26 12 1840 Radziwiłłów Roman Andruszkiewicz 39 Drancza żona Magdalena Jaworska, córka Marianna 826 254 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0256.htm
13 9 1841 Luboml Paweł Andruszczuk 4 Jankowce r. Ignacy, Teresa Grabowska 856 557 81 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0305.htm
21 2 1842 Luboml Tomasz Andruszczuk 3 Terebejki r. Michał, Agnieszka Stuber 857 558 29 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0298.htm
10 7 1845 Nieświcz Pawlina Korolczuk 1,5 Ławrów c. Józefa i Antoniny z Andruszczuków 440 18 17 0
28 7 1845 Nieświcz Marianna Andruszczuk 3 Nieświcz c. Bazylego i Pelagii 440 18 20 0
28 9 1845 Białogródka Ewa Andruszewicz 3/12 Dworzec c. Józefa s. Antoniego i Apolonii z Jakubowskich c. Jana 178-03-113 117R 74 Ż DM
12 1 1847 Nieświcz Jan Andruszczuk 2/52 Nieświcz s. pracowitych Bazylego i Pelagii 442 13 3 0
4 9 1847 Jałowicze Szymon Wiszniowski 78 Jałowicze wd. Tekla Andruszczuk 833 393 - 394 7 ZP 0
22 11 1847 Jałowicze Filip Horbaczuk 77 Jarosławicze wd. Tekla Andruszczuk, s. Mikołaj, Maksym, c. Pryska, Chwejka, 833 394 8 ZP 0
24 7 1847 Ostróg Aniela Andrusiewicz 5/12 Mizocz c. wolno żyjących Wincentego i Anny z Siedleckich 171-1-13 41V 83 R DM
14 4 1847 Białogródka Anna Skulimowska 3/52 Szarłajówka c. 1-dw. Jana i Marianny z Andruszewiczów 178-3-116 124R 36 Ż DM
11 3 1848 Zasław św. Józefa Jan Andruski 8 Łeńkowce z suchot, s. 1-dw. Benedykta s. Franciszka i Domiceli z Zalewskich 178-3-117 59R 35 Ż
2 4 1848 Zasław św. Józefa Anastazja Andruska 2 Łeńkowce z duszności, c. 1-dw. Tomasza i Lucyny z Chrzanowskich 178-3-117 62R 53 Ż
8 8 1848 Zasław św. Józefa Marianna Andruska 5 Łeńkowce od cholery, c. 1-dw. Tomasza s. Franciszka i Lucyny c. Stanisława z Chrzanowskich 178-3-117 70V 105 Ż
26 10 1848 Zasław św. Józefa Anna Andruska 12 Lenkowce od gruźlicy, c. 1-dw. Benedykta i Domiceli z Zalewskich 178-3-117 88R 188 Ż
6 2 1848 Białogródka Karolina Andruszewicz 20/52 Sosnóweczka c. 1-dw. Józefa i Teresy z Gęsickich 178-3-117 157R 20 Ż DM
4 8 1848 Białogródka Józef Andruszewicz 41 Gnojniczka gruźlica, 1-dw., żona Tekla z Kuczyńskich, synowie Ignacy, Paweł i Jan, córka Marianna 178-3-117 170V 100 Ż DM
11 9 1848 Białogródka Benedykt Andruski 40 Białogródka e. cholery, żona Domicela z Zalewskich, synowie Franciszek i Łukasz, córki Anna i Marianna 178-3-117 176V 136 Ż DM
7 7 1849 Starokonstantynów Michał Andruszczukowy 2 Irszyki od krwawej biegunki, s. chł. Jana i Anny z Wilentów 178-3-118 55R 127 Ż 106 DW
12 2 1849 Białogródka Tekla Andruszewicz 57 Sosnóweczka 1-dw., z Kędzierskich c. Mikołaja, mąż Gabriel, syn Józef, córki Helena, Salomea, Marianna i Kunegunda 178-3-117 158V 28 Ż DM
22 2 1854 Nieświcz Pelagia Andruszczuk 44 Nieświcz chł., mąż Bazyli, syn Andrzej 449 28 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20449/pages/PL_1_436_449_0016.htm
24 9 1855 Nabrzuska Joachim Andruszkow 49 Nabrzuska chłop, wdowiec, synowie Jan i Franciszek, córka Maryna - prawosławna 867 591 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0321.htm
5 5 1855 Krzemieniec Rozalia Andrusiewicz 17 Krzemieniec c. wlm. majora oberwachmistrza 4-go Korpusu Piechoty Aleksego i Amelii 0.1-27 42V 45 T
4 4 1856 Ołyka Józefa Stankiewicz 45 Chorłupy z Andruszkiewiczów, zostawiła wdowca Ignacego, bez potomstwa 480 62 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20480/pages/PL_1_436_480_0033.htm
27 1 1857 Ostropol Marianna Andruszko 15 Pyszki c. chł. Tomasza i Katarzyny 178-3-73 332R 7 Ż DM
1 1 1859 Luboml Józef Andruszczuk 4/12 Terebejki r. Michał, Franciszka Stachniuk 870 138 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0074.htm
10 5 1859 Lachowce Józef Jasiński 24 Jurówka 1-dw., żona Klementyna Andruszewicz, córka Julia 886 197 17 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0103.htm
17 3 1860 Luboml Franciszka Andruszczuk 45 Terebejki ur. Stachniuk 304 124 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20304/pages/PL_1_436_304_0064.htm
9 7 1863 Białogródka Apolonia Andruszewicz 8 Dworzec c. Józefa i Apolonii 178-03-81 56R 42 Ż DM
19 1 1864 Wiszenki Feliks Miączyński 25 Rożyszcze nauczyciel mizockiej szkoły parafialnej, s. obywateli Stanisława i Emilii z Waniurskich, żona Henryka z Andrusiewiczów 784 47 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20784/pages/PL_1_436_784_0025.htm
24 7 1865 Łokacze Franciszka Andruszewska 40 Rogowicze z d. Dmuchowska, w.ż., mąż Wincenty, synowie Michał i Aleksander 367 31 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20367/pages/PL_1_436_367_0017.htm
1 6 1866 Białogródka Hieronima Andruszewicz 19 Dworzec panna, zabita 178-03-81 253V 38 Ż DM
1 6 1866 Białogródka Józefa Andruszewicz 8 Dworzec zabita, c. Józefa i Apolonii 178-03-81 253V 39 Ż DM
29 1 1871 Radziwiłłów Franciszka Andruś 60 Stojanówka z Wąsowiczów, mąż Dymitr - emerytowany żołnierz, bez potomstwa 1-55 126 R 16 T
15 8 1871 Krzemieniec Franciszka Taranowska 80 Andruha Mała z Wołoszyńskich, wdowa po kapłanie Onufrym czasowo mieszkająca w Andrusze, dzieci nie zostawiła 1-55 159V 53 T
8 8 1872 Sidorów Tomasz Zaborowski 10 Szydłowce 119 s. Bartłomieja i Anny Andrusiów vel Popek 1205L 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0017.htm
20 11 1872 Luboml Stanisław Andruszczuk 47 Jankowce 315 113 105 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0061.htm
5 9 1873 Luboml Agnieszka Andruszczuk 2 Terebejki r. Antoni, Marianna Borowik 316 129 205 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0066.htm
8 12 1874 Luboml Marianna Andruszczuk 60 Terebejki ur. Kołtuniuk 317 108 120 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0058.htm
27 5 1881 Luboml Paweł Andruszczuk 4 Terebejki r. Antoni, Marianna Antonowicz 324 122 55 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20324/pages/PL_1_436_324_0065.htm
3 7 1881 Luboml Franciszek Andruszczuk 2 Terebejki r. Wojciech, Marianna Antonowicz 324 125 65 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20324/pages/PL_1_436_324_0066.htm
5 9 1885 Luboml Jan Andruszczuk 3 Terebejki r. Antoni, Marianna Borowik 328 124 86 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0064.htm
3 4 1886 Luboml Marianna Andruszczuk 38 Terebejki ur. Borowik 329 126 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20329/pages/PL_1_436_329_0065.htm
19 5 1887 Luboml Józefa Sobczuk 2 Jagodzin r. Stefan, Łucja Andruszczuk 330 152 78 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0079.htm
26 1 1888 Luboml Agnieszka Andruszczuk 1 Terebejki r. Wojciech, Marianna Antonowicz 331 129 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0066.htm
27 1 1888 Luboml Anna Andruszczuk 2 Terebejki r. Michał, Marianna Stachniuk 331 130 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0067.htm
22 7 1889 Dederkały Karolina Ostaszewska 62 Sadki z Andruszewiczów, chł., wdowa, córka Dorota 0.1-81B 93V 7 T
8 4 1889 Radziwiłłów Marianna Andrusiewicz 44 Radziwiłłów z d. Jaworska, austr. podd., mąż Stefan, 0.1-81 B 72V 25 T
14 8 1889 Luboml Katarzyna Andruszczuk 5 Jankowce r. Stefan, Marianna Bocian 332 141 89 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0074.htm
26 9 1889 Luboml Agnieszka Stachniuk 4 Terebejki r. Ignacy, Franciszka Andruszczuk 332 151 119 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0079.htm
14 1 1892 Luboml Michał Andruszczuk 80 Terebejki chłop, wdowiec, dzieci Antoni, Wojciech i Anna 335 93 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0050.htm
6 9 1892 Luboml Karolina Stachniuk 1 Terebejki r. Ignacy, Franciszka Andruszczuk 335 124 95 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0065.htm
14 12 1892 Luboml Franciszka Andruszczuk 2 Terebejki r. Michał, Marianna Stachniuk 335 153 182 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0080.htm
12 8 1895 Luboml Jan Stachniuk 10/12 Terebejki r. Ignacy, Franciszka Andruszczuk 909 87R 60 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0071.htm
16 12 1895 Luboml Franciszka Stachniuk 35 Terebejki ur. Andruszczuk 909 83V 98 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0078.htm
18 2 1896 Luboml Marianna Andruszczuk 42 Terebejki ur. Antonowicz 910 81R 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0068.htm
10 7 1897 Luboml Michał Andruszczuk 40 Terebejki 911 84V 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0069.htm
28 10 1897 Luboml Antoni Andruszczuk 60 Terebejki 911 90V 79 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0075.htm
5 12 1897 Luboml Franciszek Andruszczuk 1 Jankowce r. Jan, Franciszka Kahaniuk 911 97V 123 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0082.htm
7 12 1897 Luboml Stanisław Andruszczuk 2 Jankowce r. Jan, Franciszka Kahaniuk 911 98V 128 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0083.htm
19 3 1898 Luboml Karolina Sobczuk 5 Jagodzin r. Stefan, Łucja Andruszczuk 933 90 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20933/pages/PL_1_436_933_0073.htm
31 3 1898 Luboml Mikołaj Sobczuk 3 Jagodzin r. Stefan, Łucja Andruszczuk 933 92 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20933/pages/PL_1_436_933_0074.htm
11 3 1899 Luboml Karol Andruszczuk 28 Terebejki 934 82 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20934/pages/PL_1_436_934_0070.htm
6 11 1899 Luboml Wincenty Andruszczuk 8 Binduga r. Antoni, Rozalia Kuniczuk 934 96 54 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20934/pages/PL_1_436_934_0077.htm
28 10 1900 Luboml Mikołaj Stachniuk 1 Terebejki s. chł. Pawła i Anny z Andruszczuków 949 156 76 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0081.htm
29 11 1900 Luboml Anna Stachniuk 26 Terebejki z Andruszczuków, chł., mąż Paweł 949 158 82 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0082.htm
4 6 1901 Luboml Piotr Andruszczuk 22 Jagodzin 950 145 48 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0075.htm
26 6 1901 Luboml Ludwika Andruszczuk 18 Jagodzin ur. Godzało 950 147 53 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0076.htm
22 1 1902 Luboml Anna Stachniuk 5 Terebejki c. Pawła i Franciszki z Andruszczuków 981 78V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0074.htm
16 2 1902 Luboml Franciszek Andruszczuk 0,5 Sawosze s. chł. Wojciecha i Marianny ze Stockich 981 81R 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0076.htm
14 6 1902 Luboml Marianna Tołyż 48 Rymacze z Andruszczuków, chł., mąż Tomasz, dzieci Agnieszka, Franciszka, Dominik, Feliks, Wincenty i Marianna 981 88R 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0083.htm
18 4 1905 Luboml Józef Andruszczuk 1 Sawosze r. Wojciech, Marianna Stocka 1009 283 64 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0153.htm
16 4 1907 Luboml Franciszek Andruszczuk 9 Jankowce r. Jan, Franciszka Kohutiuk 1009 655 30 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0347.htm
27 12 1907 Luboml Franciszka Andruszczuk 35 Jankowce ur. Kahaniuk 1009 675 88 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0357.htm
24 2 1910 Luboml Marianna Andruszczuk 71 Jankowce ur. Bocian 1060 152 19 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0085.htm
28 8 1910 Luboml Anna Mordacz 65 Terebejki ur. Andruszczuk 1060 170 75 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0094.htm
4 3 1911 Luboml Franciszek Andruszczuk 1 Terebejki r. Jan, Karolina Matysko 1060 353 21 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0189.htm
19 10 1913 Tbilisi Antoni Andruszak 22 Tbilisi s. Jana, szeregowy 15 Tyfliskigo Pulku Grenadierów 178 91 Tb
26 11 1914 Luboml Roman Andruszczuk 23 Sawosze 1060 853 102 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0447.htm
14 8 1915 Luboml Franciszka Petryk 26 Jankowce ur. Andruszczuk 1067 102 114 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201067/pages/1_436_0_0_1067_0055.htm
20 8 1915 Luboml Stefan Andruszczuk 77 Jankowce 1067 108 131 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201067/pages/1_436_0_0_1067_0058.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
17 8 1706 Czartorysk Marianna Andrusiewicz Tomasz Helena Józef Grabowski, Katarzyna Piotrowska 297-1-185 13R Ł
3 1 1751 Czartorysk Agnieszka Łoziawska Czartorysk Michał Marianna Kazimierz Toczycki, Marianna Tokarska, Jan Szerkufer, Aleksandra Andrusówna 297-1-185 63R Ł
7 4 1785 Podwysokie Wojciech Andruszeski Podwysokie 2 Bartłomiej Marianna Forenszewicz 1290L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201090/pages/PL_1_301_1090_0001.htm
8 5 1785 Podwysokie Krzysztof Andruszeski Podwysokie 21 Szymon Katarzyna Iwaniuk 1290L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201090/pages/PL_1_301_1090_0001.htm
3 1 1801 Ostróg Kacper Andruszewicz Choteń Atanazy Konstancja Antoni Czechowski, Marcianna Andruszewicz 297-1-136 1 Łuck SK
20 11 1827 Szumsk Feliks Marciniuk Załuże Piotr Katarzyna Andruszko Grzegorz Marciniuk, Marianna Dobrowierz ż. Serafina 245-1-1 387R 86 R RK
8 3 1827 Białogródka Jan Andruszewicz Sosnoweczka Gabriel Tekla Kędzierska Wawrzyniec Czarnecki i Anastazja Łoniecka ż. Jana 178-03-93 56R 21 Ż DM
22 6 1827 Horodyszcze Paulin Andruszczuk Seredyńce Michał Marianna Jukimczuk Bazyli Czarny, Małgoirzata Daniła, Piotr Lasocki, Marianna Czyżyńska 178-3-93 83 29 Ż MO 163
20 2 1828 Lachowce Franciszek Ziobrowski Bisówka NN Apolonia Ziobrowska 21.02.1828, Ur. Ignacy Jakubowski, Ur. Konstancja Gałęcka?, ż. Teodora, asyst. Ur. Wawrzyniec Andrus 171-1-1 106R 12 R Mg
4 8 1828 Kuniów Katarzyna Andruszczuk Kozin Izydor (Sydor) Ludwika Wychowanka ch. 5.08.1828, Ur. Jan Bielecki, Ur.Teresa Podgruszecka ż. Józefa, asyst. Józefat Łapczyński, Apolon 171-1-1 66V-67R 47 R Mg
1 1 1829 Krzemieniec Józef Antonowicz Krzemieniec Fabian Teresa Krynicka ur. Roman Andruszkiewicz i sław. Marianna Skakalska ż. Jana 01-3 77V-78R 1 T 578 DM
19 7 1829 Białogródka Paulina Andruszewicz Sosnoweczka Gabriel Tekla Kędzierska Marcin Beyzymski i Anna Łaniecka ż. Jana 178-03-95 72R 64 Ż DM
11 4 1830 Białozórka Anna Ogrodnik Szuszkowce Paweł Julianna Wasyl Chwedorczuk, Julianna Andruszkowa wdowa 245-1-4 359R 10 R RK
28 11 1831 Kuniów Teodor Łapczyński Kozin Jozefat Anna Andruszczuk R 64 V 47 0
4 10 1831 Krzemieniec Franciszek Stachurski Krzemieniec Wojciech Anna Zwoleniewicz szl. Tomasz Wiszniowski i Fruzyna Andruszkiewicz ż. Bazylego 01-3 164R 118 T 666 DM
2 2 1831 Białogródka Piotr Andruszewicz Sosnoweczka Gabriel Tekla Kędzierska Walenty Kalnicki i Teresa Gałęska ż. Jana 178-3-97 72R 11 Ż DM
15 11 1832 Hołoby Amelia Magdalena Czyżewska Tychotyń Jan Emilia Andruszkiewicz Tadeusz Serwatowski, Marianna Czyżewska panna 847 219V/387 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0210.htm
13 3 1832 Białogródka Jan Szymański Waśkowczyki Leon Katarzyna Machnicka Jan Gołębiowski i Lucyna Jeżewska ż. Piotra, as. Augustyn Dołgiert i Anna Andruszewicz ż. Michała 178-03-98 40V 32 Ż DM
22 4 1832 Białogródka Barbara Andruszkiewicz Białogródka IN Franciszka Tomasz Palczyński i Krystyna Mazurkiewicz 178-03-98 42R 43 Ż DM
4 6 1832 Białogródka Jan Mysłowski Sosnoweczka Józef Wiktoria Paciorkowska Wawrzyniec Andruszewicz i Marianna Buszyńska ż. Marcina 178-03-98 44R 57 Ż DM
16 9 1832 Białogródka Franciszek Narewicz Podlisce Jan Apolonia Tyczyńska Paweł Wisniowski i Marianna Andruszewicz ż. Kaspra 178-03-98 49R 97 Ż DM
30 6 1833 Białogródka Tekla Gałęzka Kuźmińce IN Marianna Wojciech Rudkowski i Tekla Andruszewicz ż. Gabriela 178-03-99 48V 56 Ż DM
4 9 1834 Kuniów Magdalena Andruszczuk Kozin Izydor Ludwika R 74 R 56 0
11 5 1834 Białogródka Michał Andruszewicz Sosnówka Gabriel Tekla Kędzierska Józef Kaliński i Anna Olęska ż. Michała 178-03-100 78V 40 Ż DM
23 1 1834 Lachowce Julianna Opolska Daniłówka Szymon Salomea Andruszkiewicz Mikołaj Łapiński i Anastazja Owczarska ż. Jana 171-1-7 89V 10 R DM
11 5 1835 Zasław św. Jana Stanisław Ryszkowski Zasław Grzegorz Marianna Rokacowa Bazyli Karpa, Marianna Andruszewiczowa 178-3-101 4 23 Ż SK
16 8 1835 Białogródka Klotylda Andruszewicz Sosnoweczka Gabriel Tekla Kędzierska Ignacy Mysłowski i Anna Oleńska ż. Michała 178-03-101 119V 67 Ż DM
19 11 1836 Białogródka Mikołaj Więckowski Sosnoweczka Jan Apolonia Jaskulska Wawrzyniec Andruszewicz i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-03-106 126R 97 Ż DM
5 6 1837 Krzemieniec Antoni Zagórski Krzemieniec Tomasz Katarzyna Kupcewicz Michał Aleksandrowicz i Anna Andruszkowa 01-11 14V 61 T 151 DM
1 8 1837 Białogródka Stefan Mysłowski Sosnóweczka Józef Helena Andruszewicz Józef Gałęski i Franciszka Kalnicka ż. Jana 178-03-108 154V 87 Ż DM
6 3 1838 Luboml Tomasz Andruszczuk Jankowce Michał Agnieszka Stuber Piotr Łojko, Dorota Prończuk ż. Ignacego 853 487 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0277.htm
30 3 1838 Białogródka Antoni Rajewski Sosnóweczka Jan Aleksandra Szymańska Wawrzyniec Andruszewicz i Konstancja Działeńska ż. Teodora 178-3-110 135V 37 Ż DM
13 4 1838 Białogródka Leon Żukowski Białogródka IN Domicela Jan Jarocki i Franciszka Andruszewicz panna 178-3-110 136V 48 Ż DM
17 8 1838 Białogródka Ignacy Andruszewicz Dworzec Aleksander Tekla Korczyńska Wincenty Kornatowski i Elżbieta Pilawska ż. Antoniego 178-3-110 143R 99 Ż DM
11 9 1838 Białogródka Marianna Niewirowicz Sosnówka Jan Salomea Andruszewicz Jan Gałęski i Marianna Brzezińska ż. Marcina 178-3-110 143V 103 Ż DM
10 10 1838 Białogródka Franciszka Mysłowska Sosnówka Antoni Apolonia Rajewska Wawrzyniec Andruszewicz i Tekla Kalińska ż. Jana 178-3-110 144V 111 Ż DM
8 11 1838 Białogródka Paulina Kalnicka Dzworzec Jan Tekla Rutkowska Józef Andruszewicz i Teresa Kornatowska ż. Wincentego 178-3-110 146R 121 Ż DM
9 12 1839 Dąbrowica Tomasz Zaleski Folwark Lubikowicze Adam Kunegunda Czeszeyko Jan Czeszeyko, Teofila Czeszeyko; as: Karol Kunicki, Karolina Andruszkiewicz, Fr 825 113a 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0119.htm
7 12 1839 Kisielin Ambroży Łuszczewski Rudnia Stanisław Justyna Markowska Szymon Skibiński, Anna Gronowicz; as: Józef Łaszewski, Anna Andruszkiewicz; ch: 854 324 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0188.htm
16 4 1839 Białogródka Stefan Pilawski Dworzec Karol Marianna Terlecka ur. Sylwester Wąsowicz i ur. Tekla Andrusiewicz ż. Aleksandra 178-3-112 120R 49 Ż DM
11 5 1839 Białogródka Józefa Mysłowska Sosnówka Józef Helena Andruszewicz ur. Marcin Kędzierski i ur. Teresa Oleńska ż. Wojciecha 178-3-112 121R 57 Ż DM
25 7 1839 Białogródka Anna Sinicka Sosnówka Jakub Marianna Niemirowicz ur. Wawrzyniec Andruszewicz i ur. Marianna Oleńska ż. Jana 178-3-112 123R 72 Ż DM
20 8 1839 Białogródka Mikołaj Andruszewicz Sosnówka Józef Apolonia Jakubowska ur. Karol Pilawski i ur. Franciszka Olędzka ż. Jana 178-3-112 123V 79 Ż DM
26 2 1840 St. Wiśniowiec Ignacy Andruszyn Kornaczówka Andrzej Anastazja Krzywczuk 871 549 15 0
25 5 1841 St. Wiśniowiec Grzegorz Andruszyn Kornaczówka Andrzej Anastazja Łucek 872 617 19
19 4 1841 Miropol Józef Nepelski Tyranówka Maksymilian Salomea Andruszkiewicz 872 363 38 DW
19 6 1841 Nieświcz Jan Kowalczuk Ławrów Józef Antonina Andruszek 436 6 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20436/pages/PL_1_436_436_0004.htm
6 4 1842 Berezne Apolinary Wilhelm Łoziński Berezne Łukasz Ludwika Andrusiewicz 881 271 V 19 0
15 4 1842 Nabrzuska Franciszek Joachim Dubiniuk Nabrzuska Kazimierz Katarzyna Andruszuk Maciej Hołodziuk 857 642 5 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0345.htm
6 2 1842 Luboml Józef Strembeluk Jagodzin Szymon Magdalena Porch Michał Andruszczuk, Katarzyna Iwko ż. Michała 857 483 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0260.htm
23 7 1844 Ostróg Henryka Seweryna Maria Andrusiewicz Mizocz Wincenty Anna Sielecka 884 16 V 90
8 1 1844 Nieświcz Pawlina Korolczuk Wigurzyce Józef Antonina Andruszko 439 1 2 0
19 2 1844 Lachowce Piotr Kryszczuk Szuńki Dominik Marta Andruszczuk 883 86 V 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0090.htm
13 1 1844 Luboml Aleksandra Andruszkiewicz Luboml Tomasz Julianna Katner Bazyli Romanowski, Anna Sadnicka ż. Bazylego 859 554 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0296.htm
27 10 1844 Luboml Szymon Baryłka Luboml Ksawera Baryłka Teodor Dziaduk, Julia Andruszkiewicz ż. Tomasza 859 588 110 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0313.htm
2 2 1845 Dubno Marian Bolesław Białostocki Dubno Aleksander Aleksandra Andruska Adam Radliński podsedek, Tekla Dubiska ż. Ignacego 831 114V 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0118.htm
20 11 1845 Luboml Salomon Strembeluk Jagodzin Szymon Magdalena Porch Michał Andruszczuk, Helena Oleniuk ż. Jana 860 395 115 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0211.htm
12 1 1845 Białogródka Honorat Mysłowski Sosnoweczka Józef s. Jana Helena c. Gabriela Andruszewicz Jan Paszkiewicz i Salomea Niewirowiczówna ż. Jana 178-3-113 85R 9 Ż DM
8 3 1845 Białogródka Mikołaj Skulimowski Sosnoweczka Jan s. Andrzeja Zofia c. Gabriela Andrusiewicz Wawrzyniec Andruszewicz i Konstancja Gałęzka ż. Teodora 178-3-113 87V 29 Ż DM
12 4 1845 Białogródka Leon Hryniewiecki Sosnoweczka Mikołaj s. Jana Agnieszka c. Teodora Kozielska Wawrzyniec Andruszewicz i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-113 89R 44 Ż DM
22 4 1845 Białogródka Wojciech Andruszewicz Sosnoweczka Józef s. Gabriela Teresa c. Onufrego Gęsicka Jan Konferowicz i Kunegunda Andruszewicz ż. Wawrzyńca 178-3-113 89V 47 Ż DM
26 5 1845 Białogródka Marianna Oleńska Sosnoweczka Jan s. Antoniego Franciszka c. Macieja Zawacka Jan Mirecki i Apolonia Andruszewicz ż. Józefa 178-3-113 91R 60 Ż DM
21 8 1845 Białogródka Tomasz Janiszewski Dworzec Joachim s. Ignacego Marianna c. Jana Kuźmińska Józef Andruszewicz i Teresa Wołowicz ż. Edwarda 178-3-113 94V 85 Ż DM
27 5 1845 Butowce Magdalena Lipska Orzechówka Jan Elżbieta Radziszewska Tomasz Andruski i Konstancja Izdebska ż. Walentego 178-3-113 21 Ż DM
13 8 1845 Butowce Ludwik Leszczyński Wierzbówka IN Agata s. nieślubny, Tomasz Andruski i Marianna Wysokińska ż. Michała 178-3-113 201V 31 Ż DM
27 12 1846 Nieświcz Jan Andruszczuk Nieświcz Bazyli Pelagia 441 9 40 0
7 3 1846 Białogródka Jan Andruszewicz Gnojnica Mała Aleksander s. Antoniego Tekla c. Jana Korczyńska Franciszek Baczyński i Apolonia Michnicka ż. Wincentego 178-03-115 129V 30 Ż DM
6 7 1846 Białogródka Jan z Dukli Mysłowski Sosnoweczka Antoni s. Jana Konstancja c. Teodora Gałęzka Wawrzyniec Andruszewicz i Teresa Jaskulska ż. Jana 178-03-115 133V 63 Ż DM
11 9 1846 Białogródka Weronika Andruszewicz Dworzec Józef s. Antoniego Apolonia c. Jakuba Jakubowska Franciszek Rychlicki i Elżbieta Pilawska ż. Antoniego 178-03-115 136V 85 Ż DM
15 10 1846 Białogródka Antoni Mysłowski Sosnoweczka Józef s. Jana Helena c. Gabriela Andruszewicz Jędrzej Jaskulski i Teresa Olędzka ż. Wojciecha 178-03-115 137V 96 Ż DM
22 10 1846 Białogródka Anna Niewirowicz Sosnoweczka Jan s. Macieja Salomea c. Gabriela Andruszewicz Marcin Kędzierski i Kunegunda Andruszewicz ż. Warzyńca 178-03-115 138V 101 Ż DM
7 7 1846 Starokonstantynów Jan Krawczuk Połowinniki Paweł Marianna Semenów Demko Andruszczuk i Marianna Franczuk ż. Ludwika 178-3-114 12V 90 Ż DM
5 9 1846 Starokonstantynów Hieronim Alfons Leszczyński Ostrykowce Bazyli Różyna Andruszkiewicz Wlm Feliks Janiszewski i Wlm Krystyna Nikonowicz Kapitanowa WR wdowa 178-3-114 17R 127 Ż DM
19 2 1847 Luboml Julianna Wietrzyńska Luboml Rozalia Wietrzyńska Stefan Jarowiecki, Julianna Andruszkiewicz ż. Tomasza 862 363 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0195.htm
5 10 1847 Luboml Benigna Ochman Luboml Antoni Agnieszka Mokciowska? Joachim Sawicki, Joanna Andruszkiewicz ż. Tomasza 862 378 77 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0203.htm
31 3 1847 Ostróg Aniela Andruszewicz Mizocz Wincenty Anna Siedlecka Teodor Kosobucki i Zuzanna Biskupska ż. Szymona 171-1-13 8R 41 R DM
27 3 1847 Białogródka Anna Skulimowska Sosnóweczka Jan Marianna Andruszewicz 1-dw. Jan Gałęzki i 1-dw. Anna Olędzka ż. Michała 178-3-116 103R 33 Ż DM
28 8 1847 Białogródka Karolina Kornatowska Dworzec Wincenty s. Tomasza Apolonia c. Bartłomieja Paciorkowska 1-dw. Józef Andruszewicz i 1-dw. Marianna Pilawska ż. Karola 178-3-116 108V 77 Ż DM
19 9 1847 Białogródka Karolina Andruszewicz Sosnóweczka Józef Teresa Gąsiecka 1-dw. Jakub Sienicki i 1-dw. Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-116 110R 90 Ż DM
1 9 1848 Zasław św. Józefa Jan Potapski Lenkowce Tomasz Teresa Kalińska 1-dw. Wincenty Kaliński żonaty, 1-dw. Domicela Andruska ż. Benedykta 178-3-117 23R 90 Ż
20 2 1848 Ostróg Wiktoria Kulczycka Hurby Dionizy Teofila Żurawska Wincenty Andruszewicz i Marianna Kędzierska ż. Ignacego 171-1-14 6V 33 R DM
30 6 1848 Ostróg Paulina Andruszewicz Mizocz Wincenty Anna Siedlecka Teodor Szkodlarski i Krystyna Nikonowicz wdowa 171-1-14 15R 84 R DM
13 1 1848 Białogródka Jan Hilary Jaskulski Sosnoweczka Antoni Teresa Nawrocka Mikołaj Strumiński i Teresa Andruszewicz 178-3-117 126R 6 Ż DM
9 6 1848 Białogródka Marianna Andruszewicz Gnojniczki Aleksander Tekla Kuszyńska? Michał Zieliński i Eleonora Perłowska ż. Maksymiliana 178-3-117 133V 54 Ż DM
24 7 1848 Białogródka Klementyna Zalewska Białogródka Karol Józefa Micińska Józef Andruszewicz i Filipina Stawska ż. Jana 178-3-117 136V 70 Ż DM
28 7 1848 Białogródka Jan Jasiński Dworzec Karol Marianna Kalnicka Józef Andruszewicz i Apolonia Kornatowska ż. Wincentego 178-3-117 136V 71 Ż DM
6 11 1848 Białogródka Michał Mysłowski Sosnówka Józef Helena Andruszewicz Jan Gałęcki i Anna Oleńska ż. Michała 178-3-117 143R 110 Ż DM
16 11 1848 Białogródka Agnieszka Andruszewicz Sosnoweczka Józef Teresa Gęsicka Jakub Sinicki i Marianna Oleńska panna 178-3-117 144R 115 Ż DM
29 3 1849 Starokonstantynów Kajetan Eustachy Leszczyński Ostrykowce Bazyli Rozalia Andruszewicz szl. Ferdynand Bakinowski, Lucyna Wojcicka, Antoni Wrodzicki, Karolina Andruszewicz panna 178-3-118 7V-8R 34 Ż
22 11 1849 Starokonstantynów Katarzyna Andruszczukowa Irszyki Stefan Aleksandra Greniowa 178-3-118 24V-25R 118 Ż
24 3 1850 Dubno Ewa Marianna Lewicka Dubno Jan Antonina Juziekiewicz Aleksander Andrusiewicz, Emilia Serwiróg ż. Tomasza 835 491-492 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0258.htm
22 7 1854 Luboml Jakub Szenkaruk Jagodzin Mikołaj Helena Andruszczuk Jan Weremko, Franciszka Andruszczuk ż. Michała 866 77 44 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0041.htm
11 4 1855 Luboml Wojciech Andruszczuk Terebejki Michał Franciszka Stachniuk Piotr Stachniuk, Ludwika Sobczuk ż. Józefa 867 215 20 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0111.htm
1 10 1856 Luboml Michał Andruszczuk Jankowce Stanisław Anna Wojtaziuk Wojciech Grabowski, Marianna Gryciuk ż. Jakuba 868 96 69 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20868/pages/PL_1_436_868_0051.htm
18 6 1857 Sławuta Antoni Głuchowski Sławuta Józef Barbara Andruszewicz Wincenty Malinowski, Anna Kależycka ż. Marcina 178-3-73 433V-434R 26 Ż 816
26 8 1858 Luboml Józef Andruszczuk Terebejki Michał Franciszka Stachniuk Marcin Sawicki, Marianna Wojtaszuk ż. Michała 888 49V-50R 75 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0052.htm
27 6 1859 Luboml Franciszka Andruszczuk Jankowce Stanisław Anna Wojtaniuk 870 86-87 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0047.htm
18 8 1861 Luboml Helena Sawoszczuk Terebejki Tomasz Marianna Andruszuk Grzegorz Sawoszczuk, Marianna Stachniuk ż. Michała 305 46-47 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20305/pages/PL_1_436_305_0025.htm
14 4 1861 Szumbar Karolina Wojciechowska Sosnówka Jan Karolina Andruszewska 626 293-294 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0151.htm
12 12 1862 Luboml Łucja Andruszczuk Jankowce Stanisław Anna Taras Michał Gryciuk, Teresa Grabowska ż. Wojciecha 306 76 154 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20306/pages/PL_1_436_306_0039.htm
17 7 1863 Szumbar Ludwik Wojciechowski Sosnówka Jan Karolina Andruszewska 626 249-250 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0129.htm
17 4 1863 Białogródka Wincenty Andrusiewicz Dworzec Józef Apolonia Jakubowska Karol Pilawski i Honorata Sławecka ż. Grzegorza 178-03-81 10V-11R 40 Ż DM
26 6 1863 Białogródka Józefa Laszyńska Sosnoweczka Jan Marianna Andrusiewicz Andrzej Bilecki i Marianna Buderacka ż. Kajetana 178-03-81 16V-17R 62 Ż DM
30 9 1864 Białogródka Michał Jaskulski Sosnoweczka Ludwik Marianna Bogusławska Jan Grzybowski i Teresa Andrusiewicz wdowa 178-03-81 86V-87R 86 Ż DM
12 10 1864 Białogródka Tekla Łukarzewska Trusiłówka Wojciech Julia Andrusiewicz Tomasz Zarzycki i Stefania Ostromęcka ż. Ignacego 178-03-81 88V-89R 94 Ż DM
28 6 1865 Szumbar Piotr Wojciechowski Sosnówka Jan Karolina Andruszewska 626 221-222 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0115.htm
10 2 1865 Luboml Maria Rucka Rymacze Jan Agnieszka Andruszczuk Łukasz Mazurek, Maria Sobczuk ż. Ignacego 309 10 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20309/pages/PL_1_436_309_0006.htm
29 8 1865 Białogródka Jan Hryniowiecki Sosnoweczka Paweł Antonina Łaniecka Wojciech Andrusiewicz i Dominika Bejzymska ż. Franciszka 178-03-81 150V-151R 72 Ż DM
2 2 1866 Białogródka Marianna Andruszewicz Sosnoweczka Wojciech Tekla ? Franciszek Bejzymski i Franciszka Medyńska ż. Wawrzyńca 178-03-81 201V-202R 12 Ż DM
4 12 1866 Białogródka Karol Korzeniowski Futor Romanów Franciszek Marcelina Słomińska Stefan Dąbrowski i Tekla Andruszewicz 178-03-81 226V-227R 110 Ż DM
25 1 1867 Białogródka Paulina Maria Wyrzykowska Szelwów Józef Zuzanna Jaśkiewicz Jan Trawiński i Sabina Andrusiewicz ż. Pawła 178-03-81 266V-267R 5 Ż DM
9 12 1867 Białogródka Jan Andruszewicz Białogródka IN Joanna Andruszewicz s. panny, Jan Witkowski i Wiktoria Szwajdecka panna 178-03-81 300V-301R 140 Ż DM
17 7 1868 Luboml Karol Andruszczuk Terebejki Antoni Marianna Porch Jakub Porch, Agnieszka Sobczuk ż. Michała 311 36 81 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20311/pages/PL_1_436_311_0019.htm
22 1 1868 Białogródka Józefa Andrusiewicz Sosnoweczka Wojciech Tekla Łączewska Józef Jaskulski i Aniela Zorgacz ż. Ignacego 178-03-81 345V-346R 11 Ż DM
25 7 1868 Białogródka Karol Dzięgielowski Kuźmińce Franciszek Agnieszka Andruszewicz Hieronim Kozłowski i Marinna Dubowicz ż. Piotra 178-03-81 360V-361R 69 Ż DM
30 8 1868 Białogródka Franciszek Hryniewiecki Sosnoweczka Paweł Antonina Łączewska Wojciech Andrusiewicz i Dominika Bejzymska ż. Franciszka 178-03-81 364V-365R 86 Ż DM
8 9 1868 Białogródka Karolina Sinicka Podlisce Józef Marianna Baczyńska Karol Borkowski i Sabina Andrusiewicz ż. Pawła 178-03-81 364V-365R 87 Ż DM
20 12 1868 Białogródka Marianna Wyrzykowska Zawadyńce Józef Zuzanna b/n Jan Andrusiewicz i Antonina Zwolińska ż. Józefa 178-03-81 374V-375R 125 Ż DM
13 6 1869 Białogródka Elżbieta Łukaszewska Trusiłówka Wojciech Julia Andruszewicz Tomasz Zarzycki i Honorata Wysocka ż. Augustyna 178-03-81 425V-426R 66 Ż DM
12 8 1869 Białogródka Kazimierz Zorhacz (Zorgacz) Sosnówka Ignacy Aniela Wojciech Andruszewicz i Magdalena Iwińska ż. Józefa 178-03-81 433V-434R 99 Ż DM
28 10 1871 Kuniów Cecylia Andruszkiewicz Borowica Paweł Emilia Rudnik Tomasz Tereszczuk i Marianna Tereszczuk wdowa 178-3-78 255V-256R 63 Ż DM
14 11 1872 Sidorów Anna Andrusyk Wasylków 79 Paweł Paulina Przybnicka 1205L 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0009.htm
3 7 1872 Luboml Agnieszka Andruszczuk Terebejki Antoni Marianna Borowik Wawrzyniec Stachniuk, Marianna Wdowicka ż. Jana 315 22 55 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0012.htm
13 4 1873 Luboml Wojciech Czyryna Rymacze Stefan Tekla Stachniuk Jan Stachniuk, Marianna Andruszczuk ż. Antoniego 316 18 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0010.htm
26 8 1873 Luboml Antoni Mordacz Terebejki Józef Anna Laszuk Antoni Andruszczuk, Marianna Mordacz ż. Franciszka 316 36 88 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0019.htm
10 2 1874 Luboml Antoni Wierzyński Binduga Jan Katarzyna Skwarkowska Józef Porębski, Elżbieta Andruszkiewicz ż. Wasyla 317 4 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0003.htm
27 7 1874 Luboml Agnieszka Tołyż Rymacze Tomasz Marianna Andruszczuk Stanisław Tołyż, Apolonia Wdowicka ż. Ignacego 317 24 59 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0013.htm
2 12 1874 Luboml Anna Andruszczuk Terebejki Antoni Marianna Borowik Wawrzyniec Stachniuk, Anna Petruk ż. Stanisława 317 52 126 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0027.htm
17 7 1875 Gródek Jan Trzciński Podlesny Oleksiniec Franciszek Katarzyna Rytkiewicz Trzciński Antoni, Andruszkiewicz Antonina, ż. Łukasza 173 JZ
2 10 1875 Luboml Jan Andruszczuk Jankowce Stefan Marianna Bocian 318 40-41 98 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20318/pages/PL_1_436_318_0021.htm
13 11 1875 Luboml Franciszka Andruszczuk Terebejki Wojciech Marianna Antonowicz 318 50-51 123 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20318/pages/PL_1_436_318_0026.htm
12 10 1876 Luboml Józefa Mordacz Terebejki Józef Anna Andruszczuk Franciszek Mysan, Marianna Mordacz ż. Franciszka 319 50 122 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20319/pages/PL_1_436_319_0026.htm
15 1 1877 Luboml Paweł Andruszczuk Terebejki Antoni Marianna Porch Szymon Dejneka, Anna Mordacz ż. Józefa 320 2 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20320/pages/PL_1_436_320_0002.htm
5 8 1878 Luboml Franciszka Tołyż Rymacze Tomasz Marianna Andruszczuk Paweł Rudzki, Marianna Kołtun ż. Macieja 321 30 59 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20321/pages/PL_1_436_321_0016.htm
12 7 1879 Luboml Jan Mordacz Terebejki Józef Anna Andruszczuk Bartłomiej Matysko, Ludwika Dejneka ż. Dominika 322 42 81 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0022.htm
2 8 1879 Luboml Franciszek Andruszczuk Terebejki Wojciech Marianna Antonowicz Szymon Dejneka, Łucja Mordacz ż. Grzegorza 322 50 98 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0026.htm
10 8 1879 Luboml Piotr Andruszczuk Terebejki Antoni Marianna Borowik Franciszek Kozieł, Magdalena Stachniuk ż. Jakuba 322 50 100 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0026.htm
24 4 1881 Grzymałów Katarzyna Lachawiec Zarubińce Fabian Maria Andruszczyszyn Ludwik Pochwała, Anna Mazur 1677 30 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0016.htm
22 9 1881 Białogródka Józefa Kozielska Sosnóweczka Franciszek Marianna Czyż Wawrzyniec Andrusiewicz, Józefa Brzezińska ż. Piotra 17-2-76 19V-20R 113 Ch
6 7 1881 Luboml Dominik Tołyż Rymacze Tomasz Marianna Andruszczuk Maciej Kołtun, Elżbieta Tołyż ż. Stanisława 324 30 60 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20324/pages/PL_1_436_324_0016.htm
22 11 1881 Luboml Katarzyna Andruszczuk Terebejki Wojciech Marianna Antonowicz Antoni Ołyniuk, Łucja Mordacz ż. Grzegorza 324 58 116 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20324/pages/PL_1_436_324_0030.htm
4 1 1882 Luboml Józef Stachniuk Terebejki Ignacy Franciszka Andruszczuk Michał Stachniuk, Marianna Stachniuk ż. Tomasza 325 2 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20325/pages/PL_1_436_325_0002.htm
2 1 1883 Luboml Jan Andruszczuk Terebejki Antoni Marianna Borowik Franciszek Hryciuk, Barbara Stachniuk ż. Jana 326 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20326/pages/PL_1_436_326_0002.htm
30 1 1884 Luboml Feliks Tołyż Rymacze Tomasz Marianna Andruszczuk Wojciech Petruk, Agnieszka Kapelan ż. Tomasza 327 6 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0004.htm
16 2 1884 Luboml Marcin Andruszczuk Terebejki Wojciech Marianna Antonowicz Grzegorz Mordacz, Marianna Andruszczuk ż. Antoniego 327 8 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0005.htm
2 4 1884 Luboml Franciszka Wojtaszuk Terebejki Józef Teresa Ołyniuk Jakub Rudzki, Marianna Andruszczuk ż. Antoniego 327 18 34 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0010.htm
21 8 1885 Luboml Aleksander Mordacz Terebejki Józef Anna Andruszczuk 328 38-39 76 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0020.htm
27 8 1885 Luboml Józefa Sobczuk Jagodzin Stanisław Łucja Andruszczuk 328 42-43 82 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0022.htm
29 9 1885 Luboml Katarzyna Andruszczuk Jankowce Stefan Marianna Bocian 328 54-55 107 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0028.htm
21 10 1885 Luboml Agnieszka Stachniuk Terebejki Ignacy Franciszka Andruszczuk Mikołaj Kozioł, Józefa Stachniuk ż. Macieja 328 60-61 120 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0031.htm
15 5 1886 Luboml Wincenty Tołyż Rymacze Tomasz Marianna Andruszczuk 329 26-27 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20329/pages/PL_1_436_329_0014.htm
20 2 1887 Grzymałów Julia Andruszczyszyn Poznanka Hetmańska NN Katarzyna Cieleń/Andruszczyszyn Grzegorz Mydłik, Jadwiga Mydłik 1614 35 6 EK 0
13 3 1887 Grzymałów Aniela Pauluk Poznanka Hetmańska Jan Regina Andruszczyszyn Jan Wespiański, Aleksandra Muszyńska 1614 36 9 EK 0
29 5 1887 Grzymałów Petronela Lachowiec Poznanka Hetmańska Fabian Maria Andruszczyszyn Mikołaj Jorga, Józefa Mydlik 1614 37 16 EK 0
9 1 1887 Luboml Agnieszka Andruszczuk Terebejki Wojciech Marianna Antonowicz Franciszek Kozieł, Agnieszka Ołyniuk ż. Stefana 330 4 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0003.htm
2 3 1887 Luboml Anna Andruszczuk Terebejki Michał Marianna Stachniuk Łukasz Kużel, Marianna Świrgun ż. Piotra 330 20 38 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0011.htm
22 7 1887 Luboml Stefan Ciecierski Byk Piotr Joanna Ciunkiewicz Ludwik Dołgwinowicz, Elżbieta Andruszkiewicz ż. Wasyla 330 50 99 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0027.htm
29 5 1888 Luboml Jan Sobczuk Jagodzin Stefan Łucja Andruszczuk Szymon Szczygieł, Franciszka Sobczuk ż. Jana 331 32 64 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0017.htm
15 8 1888 Luboml Marianna Tołyż Rymacze Tomasz Marianna Andruszczuk Marcin Sawoszczuk, Marianna Kołtuniuk ż. Macieja 331 50 98 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0026.htm
7 11 1888 Luboml Jan Andruszczuk Terebejki Wojciech Marianna Antonowicz Antoni Andruszczuk, Helena Dejneka ż. Franciszka 331 72 143 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0037.htm
9 11 1888 Luboml Ludwika Kużel Terebejki Łukasz Agnieszka Klekociuk Michał Andruszczuk, Anna Wojtaszuk ż. Mikołaja 331 72 144 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0037.htm
9 3 1888 Kuniów Feliks Białoszewski Korytno Kazimierz Jadwiga Wasilewska Aleksander Ostaszewski i Adela Andrusiewicz ż. Jana 178-3-86 130V-131R 25 Ż DM
31 1 1889 Luboml Marianna Stachniuk Terebejki Ignacy Franciszka Andruszczuk Michał Andruszczuk, Anna Wojtaszuk ż. Mikołaja 332 8 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0005.htm
3 4 1889 Luboml Franciszka Andruszczuk Jankowce Stefan Marianna Bocian Mikołaj Petruk, Marianna Matyszczuk ż. Pawła 332 18 36 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0010.htm
31 8 1890 Luboml Marianna Sobczuk Jagodzin Stefan Łucja Andruszczuk Tomasz Tołyż, Anna Rudzka ż. Łukasza 333 46 90 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0024.htm
7 11 1890 Luboml Michalina Marmura Luboml Andrzej Elżbieta Ambroziewicz Władysław Marmura, Elżbieta Andruszkiewicz ż. Wasyla 333 66 132 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0034.htm
18 11 1890 Luboml Franciszka Andruszczuk Terebejki Michał Marianna Stachniuk Błażej Sztuber, Katarzyna Stachniuk ż. Jana 333 68 135 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0035.htm
20 7 1891 Luboml Wincenty Andruszczuk Terebejki Antoni Rozalia Kuniczuk 334 36-37 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20334/pages/PL_1_436_334_0019.htm
18 9 1891 Luboml Karolina Stachniuk Terebejki Ignacy Franciszka Andruszczuk 334 60-61 117 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20334/pages/PL_1_436_334_0031.htm
9 2 1892 Luboml Roman Andruszuk Terebejki Wojciech Marianna Antonowicz 335 12-13 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0007.htm
23 9 1893 Luboml Karolina Sobczuk Jagodzin Stefan Łucja Andruszczuk Stefan Baran, Agnieszka Szczygieł ż. Szymona 336 56 110 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0029.htm
17 10 1893 Luboml Rozalia Nowakowska Luboml Jan Apolonia Suszkiewicz Antoni Andruszkiewicz, Marianna Jankowska 336 70 137 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0036.htm
14 10 1893 Luboml Longin Dorosiewicz Luboml Konstanty Amelia Iwanczewska Walerian Strzelski, Elżbieta Andruszkiewicz 337 82 162 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0042.htm
31 3 1893 Łanowce Antonina Andruszewska Białozórka Jan Petronela Wojnowska Franciszek Chrzanowski i Julia Romaszewska ż. Hieronima 1-81zh 141V-142R 17 T 277 DM
7 6 1894 Jałowicze Jan Wilgus Ostrożec Wojciech Marianna Wojciech Andruszek, Marianna Wilgus 166 19-20 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20166/pages/PL_1_436_166_0011.htm
26 2 1894 Luboml Antonina Marmura Luboml Andrzej Elżbieta Ambroziewicz Władysław Kamiński, Elżbieta Andruszkiewicz ż. Wasyla 337 18 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0010.htm
30 10 1894 Luboml Jan Stachniuk Terebejki Ignacy Franciszka Andruszczuk Józef Struś, Zofia Krawczuk ż. Jana 337 74 147 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0038.htm
30 10 1894 Luboml Katarzyna Stachniuk Terebejki Ignacy Franciszka Andruszczuk Jan Juźwiuk,Agnieszka Matysko ż. Jana 337 74 148 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0038.htm
8 9 1895 Białogródka Marian Zagajewski Sosnówka Wlk Michał Marianna Szpalińska Jan Andrusiewicz Leonora Kuklińska, ż. Franciszka 17-2-82 163 Ch JZ
9 4 1895 Luboml Józef Stachniuk Terebejki Tomasz Marianna Lipińska Jan Kołtun, Marianna Andruszczuk ż. Michała 909 13V 49 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0014.htm
1 8 1895 Luboml Stanisław Andruszczuk Jankowce Jan Franciszka Kaganiuk Paweł Gryciuk, Anna Petruk ż. Mikołaja 909 24V 94 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0025.htm
14 6 1895 Luboml Albin Wierzyński Binduga Jan Katarzyna Skwarun Adam Sinicki, Ludwika Andruszkiewicz ż. Antoniego 909 26V 102 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0027.htm
6 12 1895 Luboml Mikołaj Sobczuk Jagodzin Stefan Łucja Andruszczuk Łukasz Rudzki, Anna Szewczuk ż. Franciszka 909 44V 169 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0045.htm
10 3 1896 Luboml Franciszka Stachniuk Terebejki Stanisław Agnieszka Stachniuk Michał Andruszczuk, Marianna Prokopczuk ż. Stanisława 910 8V 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0009.htm
7 12 1896 Luboml Franciszek Andruszczuk Jankowce Jan Franciszka Kaganiuk Mikołaj Petruk, Franciszka Szewczuk ż. Jozefa 910 41V 163 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0042.htm
27 5 1897 Luboml Michalina Andruszczuk Terebejki Michał Marianna Stachniuk Adam Stachniuk, Magdalena Stachniuk ż. Grzegorza 911 12V 47 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0013.htm
13 10 1897 Luboml Anna Stachniuk Terebejki Paweł Franciszka Andruszczuk Karol Stachniuk, Marianna Andruszczuk ż. Michała 911 28V 109 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0029.htm
19 10 1897 Luboml Paulina Suszkiewicz Luboml Ksawery Marianna Jankowska Władysław Marmura, Elżbieta Andruszkiewicz wdowa 911 29V 116 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0030.htm
2 10 1898 Luboml Franciszek Andruszczuk Jankowce Jan Franciszka Kaganiuk 933 35V-36R 137 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20933/pages/PL_1_436_933_0036.htm
3 5 1898 Kuniów Marian Białaszewski Korytno Zygmunt Weronika Sokołowska Władysław Białaszewski i Adela Andrusiewicz ż. Jana 178-3-86 709V-710R 53 Ż DM
18 8 1899 Luboml Mikołaj Stachniuk Terebejki Paweł Anna Andruszczuk Adam Stachniuk, Tekla Stachniuk ż. Bartłomieja 934 23V 90 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20934/pages/PL_1_436_934_0024.htm
23 6 1900 Luboml Anna Sobczuk Jagodzin Stefan Łucja Andruszczuk Błażej Godzało, Karolina Szczygieł ż. Józefa 949 36 69 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0019.htm
1 12 1900 Kuniów Jan Żukowski Zakoty Jan Paulina Andrusiewicz Jan Olszewski i Julia Górska panna 178-3-86 844V-845R 172 Ż DM
8 11 1901 Horochów Janina Ostrowska Dołhe Dominik Marcelina Andruszczuk 944 26 100 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20944/pages/PL_1_436_944_0028.htm
30 7 1901 Luboml Franciszek Andruszczuk Sawosze Wojciech Marianna Stocka Stefan Proncuk, Franciszka Ołyniuk ż. Michała 950 44 85 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0024.htm
23 7 1902 Luboml Antonina Stachniuk Terebejki Paweł Franciszka Andruszczuk Antoni Mordacz, Marianna Stachniuk ż. Pawła 981 29 V-30 R 114 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0030.htm
12 2 1903 Luboml Franciszek Sobczuk Jagodzin Stefan Łucja Andruszczuk Stanisław Romańczuk, Anna Szewczuk ż. Franciszka 964 5V 19 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20964/pages/PL_1_436_964_0006.htm
5 6 1903 Luboml Franciszka Pradun Jankowce Franciszek Agata Sobczuk Stefan Gryciuk, Franciszka Andruszczuk ż. Jana 964 18V 72 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20964/pages/PL_1_436_964_0019.htm
19 3 1904 Luboml Józef Andruszczuk Sawosze Wojciech Marianna Stocka Franciszek Stocki, Agnieszka Ołyniuk ż. Jakuba 1009 22 43 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0015.htm
25 8 1904 Luboml Marianna Iwańczuk Jankowce Błażej Ludwika Bagniuk Jan Andruszczuk, Elżbieta Kupracz ż. Stanisława 1009 58 115 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0034.htm
20 12 1904 Luboml Stanisław Grabowski Jankowce Stefan Apolonia Bocian Jan Andruszczuk, Anna Koguciuk 1009 95 186 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0053.htm
26 12 1904 Luboml Marianna Andruszczuk Jankowce Jan Franciszka Kaganiuk Jan Grabowski, Anna Grabowska ż. Piotra 1009 97 189 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0054.htm
29 6 1905 Luboml Paulina Stachniuk Terebejki Paweł Franciszka Andruszczuk Błażej Stocki, Katarzyna Stachniuk ż. Karola 1009 192 78 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0105.htm
11 2 1906 Luboml Franciszka Matczuk Rymacze Tomasz Marianna Rudzka Michał Kołtun, Zofia Andruszczuk ż. Włodzimierza 1009 322 25 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0174.htm
24 7 1906 Luboml Katarzyna Rudzka Sawosze Andrzej Anna Malec Wojciech Andruszczuk, Katarzyna Sawosz ż. Jana 1009 362 108 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0194.htm
24 7 1906 Luboml Michalina Sobczuk Jagodzin Stefan Łucja Andruszczuk Tomasz Stasiuk, Franciszka Szynkaruk ż. Karola 1009 364 109 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0195.htm
5 7 1907 Luboml Wiktor Stocki Jagodzin Błażej Katarzyna Andruszczuk Michał Tołyż, Franciszka Stocka ż. Jakuba 1009 553 103 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0294.htm
24 1 1908 Luboml Józefa Stachniuk Terebejki Paweł Franciszka Andruszczuk Karol Stachniuk, Józefa Mordacz ż. Antoniego 1010 5V 18 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201010/pages/1_436_0_0_1010_0007.htm
1 11 1908 Luboml Marianna Grabowska Jankowce Jan Anastazja Krawiec Jan Andruszczuk, Rozalia Wojtaszuk ż. Mikołaja 1010 45V 177 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201010/pages/1_436_0_0_1010_0049.htm
20 12 1908 Luboml Stefan Andruszczuk Jankowce Jan Tekla Duchnicka Jan Petryk, Zofia Kupracz ż. Pawła 1010 53V 210 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201010/pages/1_436_0_0_1010_0057.htm
9 1 1909 Luboml Antonina Gryciuk Jankowce Stefan Cyryla Chirman Jan Andruszczuk, Katarzyna Koguciuk ż. Stefana 1009 679 6 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0360.htm
10 1 1909 Luboml Anna Petryk Jankowce Jan Franciszka Andruszczuk Jan Andruszczuk, Karolina Petryk ż. Wojciecha 1009 679 8 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0360.htm
4 4 1909 Luboml Katarzyna Gryciuk Jankowce Piotr Katarzyna Koguciuk Jan Andruszczuk, Marianna Weremko ż. Jana 1009 701 49 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0371.htm
3 7 1909 Luboml Józefa Stocka Jagodzin Błażej Karolina Andruszczuk Paweł Stachniuk, Antonina Tołyż ż. Wincentego 1009 719 87 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0380.htm
1 3 1910 Luboml Franciszek Andruszczuk Terebejki Jan Karolina Matysko Jakub Matyszczuk, Agnieszka Mysan ż. Michała 1060 18 36 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0012.htm
1 2 1911 Luboml Łucja Stachniuk Terebejki Paweł Franciszka Andruszczuk Marcin Andruszczuk, Marianna Romańczuk ż. Franciszka 1060 197 16 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0108.htm
29 5 1911 Luboml Marianna Petryk Jankowce Jan Franciszka Andruszczuk Jan Andruszczuk, Franciszka Proncuk ż. Jana 1060 235 85 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0128.htm
29 5 1911 Luboml Józefa Petryk Jankowce Jan Franciszka Andruszczuk Stefan Struś, Marianna Petryk 1060 235 86 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0128.htm
23 8 1911 Luboml Jan Andruszczuk Terebejki Marcin Franciszka Lewczuk Jan Mordacz, Karolina Lewczuk ż. Józefa 1060 259 133 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0140.htm
17 11 1911 Luboml Jan Stocki Jagodzin Błażej Katarzyna Andruszczuk Marcin Stocki, Katarzyna Stocka ż. Adama 1060 300 211 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0161.htm
26 11 1911 Luboml Zofia Andruszczuk Jankowce Jan Tekla Duchnicka Piotr Duchnicki, Antonina Dyczko wdowa 1060 306 223 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0164.htm
27 2 1912 Luboml Stefan Grabowski Jankowce Benedykt Anna Dąbrowska Mikołaj Grabowski, Tekla Andruszczuk ż. Jana 1060 394 26 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0210.htm
25 3 1913 Luboml Antonina Stocka Jagodzin Błażej Katarzyna Andruszczuk Roman Andruszczuk, Marianna Stocka ż. Piotra 1060 564 54 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0298.htm
29 6 1913 Luboml Piotr Ołyniuk Sawosze Tomasz Anastazja Świrgun Roman Andruszczuk, Katarzyna Proncuk ż. Stefana 1060 582 90 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0307.htm
4 8 1913 Luboml Agnieszka Andruszczuk Terebejki Jan Karolina Matysko Roman Andruszczuk, Marcelina Mysan ż. Wincentego 1060 590 108 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0311.htm
8 3 1914 Luboml Piotr Stachniuk Terebejki Paweł Franciszka Andruszczuk Antoni Mordacz, Katarzyna Stocka ż. Andrzeja 1060 715 36 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0376.htm
8 7 1914 Luboml Paweł Rybaczuk Zamłynie Roman Anna Tołyż Jan Andruszczuk, Franciszka Stachniuk ż. Pawła 1060 746 95 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0392.htm
20 10 1914 Luboml Marianna Andruszczuk Terebejki Marcin Franciszka Lewczuk Michał Kozieł, Apolonia Dejneka ż. Mikołaja 1060 781 163 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0410.htm
28 6 1915 Luboml Agnieszka Kużel Terebejki Franciszek Elżbieta Matysko Adam Stachniuk, Karolina Andruszczuk ż. Adama 1067 36 70 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201067/pages/1_436_0_0_1067_0020.htm
17 10 1915 Luboml Wincenty Mysan Terebejki Wincenty Marcelina Kogut Michał Kozioł, Karolina Andruszczuk ż. Jana 1067 44 93 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201067/pages/1_436_0_0_1067_0024.htm
20 9 1918 Tbilisi Teodora Pryżgint Tbilisi Józef s.Albina Petronela c.Aleksandra Andruszajtis Feliks Beko, Szarlota Sroggi 206V 115 Tb DW

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
10 1 1748 Szumsk Hiacynt Rozbicki Rachmanów Marianna Wilmowicz Rachmanów Maciej Sopiński, Jan Brasowski, Anastazja Pandruscycha 297-1-180 14V Ł RK
21 11 1756 Szumsk Stefan Wolanik Horbowce, obrz. gr. k Katarzyna Mazurek Mazurska Horbowce p Damian Andruszkiewicz, Marianna Antoniuk 297-1-180 26V Ł RK
10 6 1764 Szumsk Bazyli Hawrylak Hawryluk Bykowce Zofia Kazimirczuk Kazimierczuk Bykowce Andrzej Antoniuk, Teodora Andruszczycha 297-1-180 43V Ł RK
22 8 1765 Szumsk Aleksander Sawicki Szumsk k Anna Zaleska Zalewska Szumsk w Błażej Andruszczak, Paweł Sawkiewicz 297-1-180 46R Ł RK
11 11 1772 Szumsk Michał Jasiński? Hucisko Antonowieckie k Wiktoria Ganczarz Hucisko Antonowieckie p Stefan Andruszkiewicz i jego żona 297-1-180 60V Ł RK
1 6 1802 Kuniów Franciszek Janczaruk Siwierz Tekla Andruszkówna Siwierz Ł DW
2 7 1805 Szumsk Trochim Maxymczuk Maksymczuk Waśkowce, obrz. gr.-ros. k Apolonia Kowalska Waśkowce p Dominik Listowski, Stanisław Andruszczuk, Piotr Bielewicz 297-1-183 55R Ł RK
18 7 1809 Kuniów Hiacynt Tokarski Radohoszcza Wielka Marianna Andruszkówna Radohoszcza Wielka 14 0
27 2 1810 Szumsk Ignacy Bossowski Bosowski Chodaki k Justyna Pilawska Iłowica Mała p Szymon Andruszkiewicz, Jan Dubiński 297-1-183 72V Ł RK
11 2 1823 Krzemieniec Kazimierz Andrucha 22 Krystyna Andrusiewicz Andrucha 20 Grzegorz Kozińkiewicz Piotr Baczyński 300 3 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0002.htm
6 11 1827 Luboml Ignacy Franczkiewski Luboml 40 Stefan Teodora Golewska Dorota Matuszewicz z Kołtunów Jankowce 30 Stefan Zofia Andruszczuk Bazyli Wegierz, Iwan Olfirowicz 301 23 44 843 336 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0014.htm
2 2 1827 Krzemieniec Józef Czaykowski Krzemieniec 24 Jan Anna Mirecka Anna Baranowska Krzemieniec 20 Józef Marianna Iwanicka Roman Andruszkiewicz, Józef Świdziński i Onufry Żukowski 01-5 1V 3 T 731 DM
30 1 1827 Białogródka Antoni Sydoruk Polachowa 20 Józef Tekla Wasil Marianna Antoszczuk Polachowa 17 Paweł Helena b/N Jan Andruszko i Andrzej Pawłowy 178-03-93 64R 2 Ż DM
20 5 1827 Bazalia Wilhelm Jacymirski Kotiurzyńce 47 Kazimierz Marianna Radzijewska Eleonora Andruszkiewicz Kotiurzyńce 24 Feliks Marianna Białowiejska Ferdynand Gozdziejewski i Józef Rawicz Wierciński 178-3-93 243V 11 Ż DM
19 10 1828 Nieświcz Bazyli Andrusczukow Wigurzyce 24 Andrzej Marianna Pelagia Koszewicz Wigurzyce 15 Jan Efrozyna 814 61-62 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0065.htm
10 2 1829 Białogródka Jan Mysłowski Sosnoweczka 22 Jan Teofila Saczycka Anna Bujanowska Sosnoweczka 20 Michał Marianna Jan Jaskulski i Wawrzyniec Andrusiewicz 178-03-95 81R 5 Ż DM
3 11 1829 Białogródka Stefan Karetiuk par. Białogródka 40w Michał Zofia Swirska Anna Prokopczuk par. Białogródka 30 Jan Anna Greszczuk Mikołaj Andruszczuk i Iwan Mielnik 178-03-95 86V 27 Ż DM
10 2 1829 Lachowce Jan Gałęcki par. Białogródka 25 Teodor Konstancja Kędzierska Teresa Marcinowska Bisówka 23 Jan Magdalena Kalnicka Marcin Beyzymski i Wawrzyniec Andrusiewicz 171-1-2 97V 3 R DM
10 11 1831 Dubno Józef Bahrynowski Dubno 23 Andrzej Tekla Moszczyńska Antonina Andruszkiewicz Dubno 25 Stanisław Teresa Ilnicka 817 111V 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0115.htm
8 2 1831 Białogródka Maksym Radziwił Białogródka 30w Kornij Motra Andruszko Aleksandra Wasyłycha Białogródka 40w Tadeusz Marianna Taborowska Daniel Marczuk, Jędrzej Drużbiński 178-3-97 83R 5 Ż DM
5 6 1832 Białogródka Marcin Kędzierski Białogródka 31 Mikołaj Salomea Falińska Anna Kobylańska Białogródka 17 Stefan Apolonia Ordywicz Wawrzyniec Andruszewicz, Teodor Gałęski 178-03-98 60R 17 Ż DM
3 7 1832 Białogródka Wawrzyniec Andruszewicz Sosnoweczka 30 Mikołaj Magdalena Dubowicz Kunegunda Mecherzyńska Sosnoweczka 16 Jan Anna Marcinowska Jan Gałęski, Piotr Marcinkiewicz 178-03-98 60V 20 Ż DM
5 7 1836 Białogródka Józef Mysłowski Sonoweczka 43w Jan Apolonia Sasimowska Helena Andruszewicz Sosnoweczka 20 Gabriel Tekla Kędzierska Marcin Kędzierski, Franciszek Mecherzyński 178-03-106 133R 18 Ż DM
7 2 1837 Przewały Józef Szymanczuk Przewały 19 Wawrzyniec Marianna Konisiuk Marianna Sztaniuk Przewały 18 Samojło Katarzyna Andrusiuk 852 639 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0334.htm
25 11 1837 Białogródka Józef Niewirowicz Sosnóweczka 20 Maciej Marianna Marcinowska Salomea Andrusiewicz Sosnóweczka 18 Gabriel Tekla Kędzierska Franciszek Kozłowski, Szymon Kozłowski 178-03-108 166R 21 Ż DM
13 2 1838 Białogródka Józef Andruszewicz Sosnóweczka 27 Antoni Ewa Łomnicka Apolonia Jakubowska Sosnoweczka 20 Wawrzyniec Marianna Kalnicka Antoni Pilawski, Ignacy Niepokulczycki 178-03-110 150R 5 Ż DM
30 7 1839 Białogródka Józef Andrusiewicz Kuźmińce 20 Gabriel Tekla Kędzierska Teresa Gęsiecka Kuźmińce 17 Jan Anna Falińska ur. Jan Łoniewski i ur. Ignacy Małachowski 178-03-112 134R 17 Ż DM
7 7 1840 Luboml Michał Andruszczuk Jankowce 29w Jan Teresa Trembeluk Anna Dejneka z Mordaczów Terebejki 28w Sebastian Katarzyna Dejneka Marcin Kużel, Jan Nehoda 855 275V 21 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0287.htm
19 10 1841 St. Wiśniowiec Antoni Siwak Kinachowce 25 Michał Aksenia Malicka Tekla Andruszczak Polany 20 Andrzej Rozalia Cybuch 872 636 13
18 5 1841 Nowogród Wołyński Julian Tchorzewski Pilipowicze 25 Piotr Krystyna Jasińska Magdalena Sawicka Pilipowicze 24 Grzegorz Marianna Andruszkiewicz Sylwester Grzybowski, Stanisław Konopnicki 872 74 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0041.htm
21 5 1842 Żytomierz Teofil Lewicki 27 Aleksander Paulina Andruszkiewicz Augustyna Białkowska 18 Szczepan Katarzyna Teleśnicka 178 51 484 17 Ż Ni
30 8 1842 Żytomierz Aleksander Białostocki 27 Maciej Marianna Turowicka Aleksandra Andruska 20 Jan Zofia Rafałowicz 178 51 484 37 Ż Ni
8 9 1843 Ostróg Wincenty Andrusiewicz 26 Tomasz Helena Żukowska Anna Sielecka 22 Józef Tekla Hofman 882 20 V 23
4 11 1845 Luboml Michał Andruszczuk Terebejki 30w Jan Teresa Sołtys Franciszka Dejneka ze Stachniuków Terebejki 25w Jan Teresa Kupracz Piotr Stachniuk, Michał Sawicki 860 416 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0222.htm
11 2 1845 Białogródka Maciej Rutkowski Sosnoweczka 22 Wawrzyniec s. Franciszka Marianna c. Jana Kalnicka Marianna Urbańska Beleżyńce 20 Sebastian s. Jana Apolonia c. Franciszka Krzewicka Józef Andruszewicz i Józef Kaliński 178-03-113 103V 8 Ż DM
16 11 1846 Luboml Stanisław Andruszczuk Jankowce 20 Jan Teresa Grabowska Urszula Sobczuk Jagodzin 18 Jakub Marta Stelmaszuk Józef Kuhut, Antoni Gadzała 861 495 34 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0214.htm
14 11 1848 Ostrówki Antoni Petryk Ostrówki 24 Wawrzyniec Pelagia Łucja Panasiuk Ostrówki 21 Paweł Franciszka Stanisław Kupruk, Jan Andruszczuk, Józef Petryk 558 22 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20558/pages/PL_1_436_558_0013.htm
30 1 1849 Butowce Tomasz Pilawski Orzechówka 25 Antoni Marcjanna Kołakowska Marcjanna Zieniewicz Orzechówka 18 Franciszek Konstacja Jędrzejewska Tomasz Andruski, Jakub Leszczyński 178-3-118 72R 4 Ż DW 138
8 2 1853 Ostrówki Stanisław Andruszuk Jankowce, par. Luboml 23w Jan Teresa Grabowska Anna Tymoszczuk Równo 20 Ignacy Julianna Wojtaś 563 25 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20563/pages/PL_1_436_563_0014.htm
31 5 1853 Ostrówki Tymotetusz Grabowski Jankowce par. Luboml 28w Walenty Katarzyna Andruszczuk Marianna Kowalska Równo 23 Bazyli Teresa Jankowska Leon Rudzki, Stefan Grabowski 563 35 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20563/pages/PL_1_436_563_0019.htm
11 5 1863 Luboml Jan Rudzki Jankowce 18 Kajetan Anna Kułyk Agnieszka Andruszczuk Terebejki 18 Michał Anna Mordacz 307 91 11 892 74 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20307/pages/PL_1_436_307_0047.htm
29 9 1863 Luboml Michał Andruszczuk Terebejki 50w Jan Anna Matyszczuk Marianna Kołtoniuk Terebejki 50w Kazimierz Marianna Lipa? Kazimierz Kozioł, Maciej Stachniuk 892 79V 25 307 105 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0081.htm
8 9 1863 Białogródka Mikołaj Piekarski Dworec 41 Jakub Lucyna Donizecka Kamila Zalewska Dworec 20 Jan Łaszcz i Mikołaj Andrusiewicz 178-03-81 41V 13 Ż DM
18 10 1864 Lachowce Pafnucy Liśniecki Bazalia par. Bazalia 21 Jan Julia Witwicka Anastazja Osiecka Lachowce 18 Józef Marianna Jaguszewska Jan Krzemieniowski, Erazm Wołkowski, Mikołaj Andrusiewicz 178-3-146 69V 16 Ż DM
26 1 1864 Białogródka Józef Studziński Smorszczki 19 Jan Marianna Krzemińska Józefa Niemirowicz Sosnoweczka 18 Jan Salomea Andrusiewicz Mateusz Kaliński i Stefan Pilawski 178-03-81 101V 2 Ż DM
25 10 1864 Białogródka Wojciech Andrusiewicz Sosnoweczka 20 Józef Teresa Gęsicka Tekla Łoniewska Sosnoweczka 17 Jan Anna Jakubowska Jan Niemirowicz i Franciszek Kozielski 178-03-81 113V 26 Ż DM
8 9 1865 Żytomierz Leon Sławiński Oratow par.Oratów 30 Teodozjusz Zuzanna Iwaszkiewicz Aleksandra Białostocka Żytomierz 18 Aleksander Aleksandra Andruska (wysokour. syn posiadaczy ziemskich z gub.Kijewkiej, pow.Lipowiecki i wysokourodz. c. urzędnika) Andrzej Sobotowicz - as 178-3-61 126V 70 Ż 144 DG
21 11 1865 Białogródka Franciszek Dzięgielowski Kuźmińce 20 Grzegorz Anna Boczkowska Agnieszka Andrusiewicz Sosnoweczka 17 Józef Józefa Gąsicka Jan Krymski i Jan Jasiński 178-03-81 184R 31 Ż DM
30 1 1866 Lachowce Maciej Mysłowski Sosnówka par. Białogródka 22 Józef Marianna Andruszewicz Antonina Zagajewska Bisówka Wielka 18 Stanisław Katarzyna Winiarska Michał Kaliński, Mikołaj Zalewski, Szymon Andruszewicz 178-3-146 147V 5 Ż DM JZ
2 2 1866 Żytomierz Aleksander de Mezer Żytomierz 59 Ludwik Katarzyna Kocowska Helena Andrus Żytomierz 40 Jan Zofia Rafałowicz (por. i dw.) Józef Ziesielski, dw. Gustaw Łapiński 178-3-63 85R 15 Ż DG 137
18 6 1867 Białogródka Aleksander Nawrocki Siekierzyńce par. Kuniów 23 Jan Anastazja Majewska Franciszka Skulimowska Sosnoweczka 18 Jan Marianna Andrusiewicz Karol Nawrocki, Józef Krzemiński 178-03-81 314R 18 Ż DM
30 10 1867 Białogródka Antoni Stawski Dworzec 19 Jan Apolonia Szwajdecka Antonina Kozłowska Beleżyńce 17 Piotr Anastazja Piątkowska Ignacy Zdarzyński, Mikołaj Andrusiewicz 178-03-81 319V 29 Ż DM
10 11 1868 Szumbar Józef Wojciechowski Sosnówka 20 Jan Karolina Andruszewska Aniela Osińska Nowystaw 18 Eliasz Karolina Krutewicz 626 177 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0091.htm
16 6 1868 Białogródka Honorat Mysłowski Sosnoweczka 24 Józef Salomea Andruszewicz Magdalena Bogusławska Sosnoweczka 18 Jan Agnieszka Rutkowska Józef Jaskulski, Piotr Lipiński 178-03-81 386V 19 Ż DM
17 1 1871 Luboml Józef Mordacz Terebejki 20 Jan Anna Stasiuk Anna Andruszczuk Terebejki 19 Maksym Franciszka Stachniuk Franciszek Mordacz, Michał Pałkiewicz? 314 83 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0043.htm
7 6 1873 Luboml Piotr Ołyniuk Kupracze 60w Franciszek Marianna Waluch Anna Andruszczuk Jankowce 50w Ignacy Helena Wojtuś? Karol Ołyniuk, Władysław Sawicki 316 66 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0034.htm
28 10 1873 Luboml Jan Czyryna Rymacze 27w Marcin Katarzyna Pradun Marianna Rudzka z Koguciuków Jankowce 19w Tomasz Agnieszka Witryk Kazimierz Rekuta, Antoni Andruszczuk 316 72 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0037.htm
10 11 1874 Luboml Wojciech Andruszczuk Terebejki 20 Michał Franciszka Stachniuk Marianna Antonowicz Sawosze 20 Bartłomiej Magdalena Sawosz Bartłomiej Stachniuk, Sebastian Godzaliński 317 76 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0041.htm
23 5 1876 Luboml Michał Andruszczuk Jankowce 20 Stanisław Anna Wójt Marianna Stachniuk Terebejki 17 Jakub Magdalena Dyczko Antoni Andruszczuk, Tomasz Jankowski 319 96 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20319/pages/PL_1_436_319_0049.htm
14 11 1876 Luboml Andrzej Rudzki Rymacze 22 Michał Magdalena Wojtaszuk Anna Tołyż Sawosze 17 Piotr Katarzyna Szpanceruk Michał Andruszczuk, Tomasz Rekuta 319 109 39 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20319/pages/PL_1_436_319_0056.htm
10 11 1879 Luboml Ignacy Stachniuk Terebejki 21 Jan Franciszka Marycz Franciszka Andruszczuk Jankowce 20 Stanisław Anna Wojtaszuk Jakub Stachniuk, Tomasz Żur 322 136 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0069.htm
2 2 1880 Kuniów Antoni Szymborski Sadki par. Dederkały 33 Józef Magdalena Zalewska Dorota Ostaszewska Borowica 18 Jan Karolina Andrusiewicz Józef Pojkowski i Marceli Bogusz 178-3-78 605V 1 Ż DM
25 10 1881 Białogródka Michał Czyż Sosnóweczka 26 Jan Józefa Zagajewska Agata Studzińska Sosnówka 17 Tomasz Franciszka Niemirowicz Franciszek Ostrowski Jan Andrusiewicz 29 JZ 0
31 1 1882 Luboml Stefan Sobczuk Jagodzin 21 Bartłomiej Petronela Pawliczuk Łucja Andruszczuk Jankowce 20 Stanisław Anna Taras Stefan Borowik, Michał Ołyniuk 325 86 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20325/pages/PL_1_436_325_0044.htm
24 11 1885 Luboml Paweł Stachniuk Terebejki 19 Konstanty Marcelina Andruszczuk Anna Szynkaruk Rakowiec 19 Stefan Katarzyna Mazurkiewicz Józef Rudzki, Ignacy Wojtaszuk 328 94 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0048.htm
8 11 1887 Luboml Antoni Andruszczuk Terebejki 42w Michał Franciszka Stachniuk Rozalia Koguciuk z Kuniczuków Binduga 25w Marcin Konstancja Jaroszyńska Jakub Stachniuk, Jan Staniuk 330 122 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0063.htm
20 11 1888 Grzymałów Tomasz Duszeńko Zarubińce 24 Bartłomiej Agnieszka Polnarska Maria Andruszczyszyn Poznanka Hetm. 37 Grzegorz Apolonia Ruczkowska Jan Żwakuła,Mikołaj Waśków 1614 158 9 LJ 0
21 2 1888 Luboml Roman Kogut Rakowiec 30w Jan Marianna Rekuta Józefa Dominczuk Ziemlica 30 Kajetan Prakseda Błaszczuk Aleksander Iwańczuk, Michał Andruszczuk 331 107 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0055.htm
28 2 1888 Kuniów Karol Staszewski Korytno 26 Wincenty Tekla Szymańska Albina Białoszewska Korytno 20 Feliks Ludwika Kriger Jan Andrusiewicz i Wincenty Kucharski 178-3-86 157R 11 Ż DM
27 10 1891 Luboml Karol Andruszczuk Terebejki 23 Antoni Marianna Borowik Marianna Lewczuk Jagodzin 20 Grzegorz Agnieszka Pawliczuk 334 122 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20334/pages/PL_1_436_334_0064.htm
3 11 1891 Luboml Antoni Mordacz Terebejki 18 Józef Anna Andruszczuk Józefa Kloc Terebejki 20 Jan Katarzyna Kołtun 334 124 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20334/pages/PL_1_436_334_0065.htm
18 10 1892 Luboml Jan Matysko Terebejki 19 Bartłomiej Katarzyna Staniuk Agnieszka Tołyż Rymacze 18 Tomasz Marianna Andruszuk 335 86 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0045.htm
24 10 1893 Luboml Jan Andruszczuk Jankowce 18 Stefan Marianna Bocian Franciszka Kaganiuk Kupracze 21 Piotr Anna Jaszczuk Jan Grabowski, Michał Szewczuk 336 111 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0057.htm
29 10 1895 Luboml Michał Tołyż Jagodzin 19 Michał Agnieszka Proncuk Józefa Mordacz Terebejki 19 Józef Anna Andruszczuk Wawrzyniec Dejneka, Karol Proncuk 909 61V 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0058.htm
12 11 1895 Luboml Paweł Stachniuk Terebejki 22 Stanisław Łucja Staniuk Franciszka Andruszczuk Terebejki 20 Wojciech Marianna Andruszczuk Józef Koguciuk, Jan Kozioł 909 63R 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0059.htm
6 10 1896 Luboml Paweł Stachniuk Terebejki 29w Konstanty Marcelina Wojtaszuk Anna Andruszczuk Terebejki 22 Antoni Marianna Porch Bartłomiej Stachniuk, Błażej Sztuber 910 62V 38 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0058.htm
9 11 1897 Białogródka Ludwik Łukarzewski Szarłajówka 22 Julian Maria Śliwecka Marianna Dzięgielowska Kuźlinice 17 Franciszek Agnieszka Andrusiewicz Jan Rowinkowski, Franciszek Słomiński 17-2-83 61R 39 Ch
25 10 1898 Luboml Wincenty Rudzki Rymacze 19 Piotr Marianna Jaszczuk Franciszka Tołyż Rymacze 20 Tomasz Marianna Andruszczuk 933 72 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20933/pages/PL_1_436_933_0063.htm
27 6 1899 Luboml Jan Kosiński Sołtyse, par. Korytnica 30 Aleksander Józefa Kosińska Marianna z Stachniuków Andruszczuk Terebejki 40 Jakub Magdalena Dyczko 934 66 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20934/pages/PL_1_436_934_0061.htm
14 11 1899 Luboml Jan Mordacz Terebejki 21 Józef Anna Andruszuk Jadwiga Szynkaruk Jahodyn 19 Tomasz Katarzyna Staniuk Stanisław Stachniuk, Maciej Iwanczuk 934 75 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20934/pages/PL_1_436_934_0066.htm
6 2 1900 Luboml Piotr Andruszczuk Terebejki 21 Antoni Marianna Borowik Ludwika Godzało Jagodzin 17 Michał Marianna Pawliczuk Adam Godzało, Piotr Weremko 949 108 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0056.htm
18 6 1900 Luboml Wojciech Andruszczuk Terebejki 46w Michał Franciszka Stachniuk Marianna Mordacz ze Stockich Sawosze 36w Jan Marianna Zając Antoni Mordacz, Jan Kołtun 949 116 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0060.htm
4 2 1901 Luboml Józef Stachniuk Terebejki 19 Ignacy Franciszka Andruszczuk Józefa Malec Jagodzin 19 Michał Zofia Fedorowicz Stanisław Stachniuk, Michał Rudzki 950 111 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0057.htm
4 11 1901 Luboml Dominik Tołyż Rymacze 21 Tomasz Marianna Andruszczuk Marianna Szewczuk Rymacze 18 Antoni Anna Chudyk Jan Matyszczuk, Józef Kupracz 950 121 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0062.htm
3 2 1902 Luboml Błażej Stocki Jagodzin 25 Jan Marianna Zając Katarzyna Andruszczuk Terebejki 20 Wojciech Marianna Antonowicz 981 55R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0061.htm
24 8 1903 Tbilisi Wawrzyniec Ulbrich kaliska gub. 26 Andrzej Marianna Andruszkiewicz wileńska gub. 40 Franciszek Marianna Siemaszko Franciszek Walendowski, Michał Mionzek 66 32 Tb
18 4 1904 Tbilisi Bronisław Gutowski witebska gub 32 Ignacy Teresa Andruszkiewicz Zofia Mozżen Warszawa 18 Seweryn Anna Grzegorzewska Litwinowicz, władyslaw Ruzczykow 84 16 Tb
16 5 1904 Luboml Stefan Gryciuk Jankowce 19 Michał Antonina Kruk Cyryla Chirman Jankowce 18 Jadwiga Koguciuk Jan Andruszczuk, Stefan Grabowski 1009 106 10 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0061.htm
14 11 1904 Luboml Aleksander Mordacz Terebejki 19 Józef Anna Andruszczuk Katarzyna Kużel Terebejki 19 Łukasz Agnieszka Klekot Paweł Stachniuk, Władysław Matyszczuk 1009 111 20 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0063.htm
5 2 1906 Luboml Grzegorz Matczuk Rymacze 51w Andrzej Marianna Rekuta Marianna Andruszczuk z Lewczuków Terebejki 38w Grzegorz Agnieszka Pawliczuk Maciej Kołtun, Tomasz Weremko 1009 431 18 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0229.htm
21 5 1906 Luboml Wincenty Grabowski Jankowce 21w Mikołaj Brygida Pendel Agnieszka Jaszczuk Kąty 19 Wojciech Magdalena Szklanczuk Jan Andruszczuk, Józef Kupracz 1009 437 30 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0232.htm
15 10 1906 Luboml Jan Petryk Jankowce 27 Jakub Anna Gryciuk Franciszka Andruszczuk Jankowce 17 Stefan Marianna Bocian Jan Proncuk, Franciszek Sawicki 1009 447 50 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0237.htm
5 11 1906 Luboml Marcin Andruszczuk Sawosze 23 Wojciech Marianna Antonowicz Franciszka Lewczuk Jagodzin 21 Grzegorz Katarzyna Ołyniuk Paweł Stachniuk, Dominik Rudzki 1009 451 58 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0239.htm
4 2 1907 Luboml Jan Sobczuk Jagodzin 18 Stefan Łucja Andruszczuk Józefa Stachniuk Terebejki 20 Tomasz Agnieszka Dejneka Szymon Szynkaruk, Józef Stadnicki 1009 618 4 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0328.htm
10 6 1907 Luboml Wincenty Tołyż Rymacze 21 Tomasz Marianna Andruszczuk Antonina Sztuber Jagodzin 17 Michał Franciszka Tołyż Jan Proncuk, Franciszek Wojtaszuk 1009 629 25 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0334.htm
25 1 1909 Luboml Jan Andruszczuk Terebejki 21 Wojciech Marianna Antonowicz Karolina Matysko Terebejki 18 Tomasz Franciszka Sobczuk Paweł Stachniuk, Jan Rudzki 1009 783 2 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0413.htm
25 1 1909 Luboml Józef Gryciuk Jankowce 19 Michał Antonina Kruk Franciszka Matyszczuk Jankowce 19 Paweł Marianna Rudzka Jan Andruszczuk, Paweł Iwko 1009 786 8 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0414.htm
14 2 1910 Luboml Jan Kapelan Jagodzin 21 Paweł Karolina Dobrzyńska Marianna Tołyż Rymacze 22 Tomasz Marianna Andruszczuk Stanisław Weremko, Władysław Matyszczuk 1060 121 23 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0068.htm
7 11 1910 Luboml Maciej Kołtuniuk Rymacze 28 Joachim Katarzyna Rekuta Marianna Stachniuk Terebejki 22 Ignacy Franciszka Andruszczuk Stanisław Antonowicz, Michał Koguciuk 1060 136 54 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0076.htm
7 11 1910 Luboml Jan Staniuk Kupracze 18 Kazimierz Anastazja Kruk Marianna Sobczuk Jagodzin 20 Stefan Łucja Andruszczuk Łukasz Iwko, Franciszek Romańczuk 1060 137 55 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0076.htm
13 11 1911 Luboml Franciszek Grabowski Jankowce 19 Stefan Agnieszka Gryciuk Rozalia Matysko Terebejki 18 Jan Agnieszka Tołyż Jan Andruszczuk, Jan Kozieł 1060 343 37 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0183.htm
20 5 1912 Luboml Feliks Tołyż Rymacze 29 Tomasz Marianna Andruszczuk Marianna Kornijczuk Rymacze 25 Ludwik Franciszka Iwko Wincenty Tołyż, Michał Iwko 1060 490 34 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0259.htm
14 10 1912 Luboml Roman Andruszczuk Sawosze 21 Wojciech Marianna Antonowicz Klara Mordacz Sawosze 17 Mikołaj Marianna Stocka Paweł Stachniuk, Błażej Sztuber 1060 494 41 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0261.htm
25 11 1912 Luboml Józef Mordacz Terebejki 18 Antoni Józefa Kloc Dioniza Szynkaruk Rakowiec 19 Józef Marianna Wojtaszuk Aleksander Mordacz, Roman Andruszczuk 1060 501 56 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0264.htm
18 10 1914 Włodzimierz Wołyński Włodzimierz Wiszniewski Zarzecze 24 NN Eudokia Anna Jędruszko (Andruszczuk) Zarzecze 24 Grzegorz Anastazja Oryszczak 1058 65 30 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0065.htm
31 5 1915 Kijów, św.. Aleksandra Kazimierz Andrusewicz Austria 27 Władysław Anna Stanisława Dydek Austria 16 Stanisław Emilia Kaufman Stanisław Grudziński,Kasper Karliński 312/1/129 96V 46 m.K. JM1
24 11 1929 Luboml Jan Antonowicz Józefa Stachniuk Terebejki 21 Paweł Franciszka Andruszczuk 1010 5V 18 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201010/pages/1_436_0_0_1010_0007.htm
27 11 1929 Rymacze Wiktor Stocki Jagodzin 21 Błażej Katarzyna Andruszczuk Michalina Godzało Jagodzin 20 Jan Karolina Rekuta nr aktu 51 1009 553 103 1009 737 123 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0389.htm
26 4 1931 Radziwiłłów Jan Andrusyk 27 Jan Katarzyna Konyszak Helena Machowska 24 Władysław Stefania Srednicka Konstanty Witwicki, Michał Krasowski 1-119 249 R 3 T
25 6 1933 Rymacze Piotr Stachniuk Terebejki 19 Paweł Franciszka Andruszczuk Maria Prokopczuk nr aktu 23 1060 715 36 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0376.htm
29 8 1933 Rymacze Franciszek Matyszczuk Rymacze 24 Filip Marianna Iwańczuk Michalina Sobczuk Jagodzin 27 Stefan Łucja Andruszczuk 1009 364 109 1009 727 102 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0195.htm
19 8 1934 Krzemieniec Jan Kubiszyn Smyga 23 Wojciech Józefa Andruszczyn Paulina Borkowska Lisznia 26 Antonina 28 V 31
27 5 1934 Rymacze Adam Stocki 44w Jakub Franciszka Pronczuk Antonina Stocka Jagodzin 21 Błażej Katarzyna Andruszczuk nr aktu 20 1060 564 54 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0298.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
58 316 Ewa Andruszewiczówna 13 Ostróg Nowe Miasto 1813 Ostróg par. DW
133 179 Kostantia Andruszewiczowa 51 Ostróg Choteń 1813 Ostróg par. DW
5 16 jego żona Katarzyna Andruszewska 27 Szumbar Sosnówka 1857 AGAD DM
91 94 .. Andruszkiewicz Józef, emerytowany pułkownik, żonaty 70 .. Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
91 .. 147 Andruszkiewicz Zofia, panna .. 60 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
91 .. 148 Pieńkowska Tekla ur. Andruszkiewicz, wdowa .. 30 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
3 10 Andruszczenko Karolina mąż praw. 26 Krzemieniec Krzemieniec 1903 Tarnopol DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl