Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 227 wyników dla: Aleksandrowicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
22 11 1811 Kuniów Elżbieta Aleksandrowicz 20 Pererosłe prac., zostawiła męża i troje dzieci 297-1-086 28R Ł
22 5 1812 Krzemieniec Aniela Aleksandrowicz 0,5 Bonówka c. Józefa i Apolonii 299 14 - 15 36 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0009.htm
15 4 1817 Krzemieniec Rozalia Aleksandrowicz 53 Baszkowce z Maruńskich, wd. Łukasz, c. Magdalena, Antonina, Anna, Franciszka 299 59 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0033.htm
10 9 1817 Krzemieniec Walenty Biliński 47 Kulików wd. Antonina Aleksandrowicz 299 64 -65 31 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0036.htm
26 11 1823 Krzemieniec Anna Aleksandrowicz 24 Bonówka 299 166 119 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0089.htm
2 1 1824 Krzemieniec Piotr Aleksandrowicz 2 Wesołówka s. Pawła i Anny 299 170 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0091.htm
21 10 1825 Krzemieniec Antoni Aleksandrowicz 7 Bonówka s. Józefa i Apolonii 299 226 149 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0119.htm
4 12 1825 Krzemieniec Tekla Dawidowska 66 Kokorów z Konopackich, z 1-go małż. z Wincentym Aleksandrowiczem s. Andrzej, Jan i Michał, z 2-go z Marcinem Dawidowskim s. Ferdynand i Jan 299 228 163 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0120.htm
16 10 1826 Krzemieniec Eugenia Aleksandrowicz 2 Krzemieniec c. Józefa i Apolonii 299 250 165 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0131.htm
11 3 1828 Krzemieniec Róża Aleksandrowicz 16 Bonówka z zaziębienia, c. prac. Józefa i Pelagii 01-7 33R 233 T 901 DM
12 4 1828 Krzemieniec Karolina Aleksandrowicz 3 Krzemieniec s. sław. Michała i Marianny 01-7 36R 251 T 904 DM
27 11 1828 Krzemieniec Antoni Aleksandrowicz 91 Bonówka pracowity, pozostawił syna Pawła 01-7 51V 340 T 920 DM
9 12 1829 Bucyń Paweł Aleksandrowicz 40 Bucyń sławetny, stanu wolnego 28 7 4 0
30 1 1830 Ołyka Piotr Farent 40 Ołyka żona Barbara z Aleksandrowiczów, córka Ewa i pasierb Józef 816 301 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0307.htm
17 2 1830 Krzemieniec Marianna Romaczewska 50 Andruha Wielka ur., z Aleksandrowiczów, mąż Michał, syn Piotr, córki Rozalia i Marianna 01-7 78V 592 T 947 DM
30 7 1830 Krzemieniec Katarzyna Aleksandrowicz 2,5 Krzemieniec c. sł., Michała i Marianny 01-7 86V 671 T 955 DM
30 8 1830 Krzemieniec Antoni Aleksandrowicz 1/52 Bonówka c. pr., Macieja i Katarzyny 01-7 88R 687 T 956 DM
24 4 1833 Ołyka Antoni Aleksandrowicz 40 Ołyka mąż Tekli z Koszczejów, pozostawił dzieci Stanisława, Marcelę i Eudokię 819 148 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0155.htm
22 9 1834 Łuck Ludwika Róża Kwiatkowska 17 Łuck c. Józefa i Agnieszki z Aleksandrowiczów 372 27 67 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0014.htm
8 4 1837 Kisielin Maryanna Aleksandrowicz 2 Kisielin r: Telesfor i Maryanna; poch: 09.04. 852 274 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0144.htm
16 10 1840 Ostróg Anastazja Aleksandrowicz 90 Międzyrzecz Ostrogski wdowa 880 23 R 77
3 8 1840 Krzemieniec Michał Aleksandrowicz 37 Krzemieniec 871 424 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0222.htm
5 11 1840 Krzemieniec Ignacy Aleksandrowicz 8 Kokurów s. Michała i Karoliny 871 432 75 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0226.htm
3 5 1841 Katerburg Xawery Majewski 15 Piszczatyńce s.Anny z Aleksandrowiczów Majewskiej wdowy 199 111 10 872 807 318
25 3 1841 Krzemieniec Klara Aleksandrowicz 0,5 Bonówka c.Macieja i Ewy 872 451 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0238.htm
29 9 1842 Ptycza Jan Aleksandrowicz 70 Wielkie Zahorce szl. wdowiec, dzieci: Aleksandra, Marianna 828 110V 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0113.htm
8 12 1842 Niewirków Jakub Lewandowski 62 Ludwipol żona Anastazja z Aleksandrowiczów 881 293 R 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0299.htm
15 7 1845 Lachowce Ludwik Koc 3 Kaszczyńce c. urodzonych Jana i Aleksandry z Aleksandrowiczów 884 136 V 39 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0141.htm
1 9 1845 Ostróg Dionizy Karpiński 70 Storonicze wdowa Odnodworka Anastazja zd Aleksandrowicz, s. Benedykt 884 55R 79 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0057.htm
19 5 1846 Katerburg Wincenta Majewska 15 Piszczatyńce c.Józefa i Anny z Aleksandrowiczów 200 105 8 445
26 2 1848 Zasław św. Jana Jan Aleksandrowicz 87 Futor Bilczyniecki ze starości, 1-dw., żona Anna z Danieluków, syn Jan 178-3-117 108R 20 Ż
23 7 1848 Zasław św. Jana Anna Aleksandrowicz 50 Bilczynek od cholery, 1-dw., wdowa po Janie, synowie Kazimierz i Jan, córka Konstancja 178-3-117 111V 59 Ż
15 8 1849 Starokonstantynów Wincenta Sałacińska 1 Starokonstantynów od suchot, c. 1-dw. Antoniego i Teofili z Aleksandrowiczów 178-3-118 57R 144 Ż 109 DW
1 4 1851 Katerburg Anna Majewska 65 Piszczatyńce z Aleksandrowiczów, wdowa po Józefie, synowie Marcin i Julian 202 278 6
21 2 1854 Ołyka Marianna Kostomska 75 Ołyka z Aleksandrowiczów, wdowa po Józefie, córka Tekla 478 40 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20478/pages/PL_1_436_478_0022.htm
7 11 1854 Krzemieniec Stefan Aleksandrowicz 4 Bonówka s. chł. Dominika i Heleny z Poliszuków 0.1-26 56V 78 T
4 12 1854 Krzemieniec Szymon Aleksandrowicz 7 Bonówka s. chł. Dominika i Heleny z d. Artim 0.1-26 57V 85 T
17 5 1855 Kowel Józef Bilecki 78 Kowel mieszcz., żona Aleksandra z Aleksandrowiczów, z 1-go małż. Syn Ludwik, z 2-go syn Bazyli i córka Maria 257 83 107 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0044.htm
22 5 1855 Kowel Franciszek Jurewicz 28 Kowel szeregowy pułku karabinierów Jego Imperialnej Wysokości kniazia Aleksandra Aleksandrowicza, kawaler 257 100 141 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0052.htm
26 5 1855 Kowel Antoni Świderski 30 Kowel szeregowy pułku karabinierów Jego Imperialnej Wysokości kniazia Aleksandra Aleksandrowicza, kawaler 257 109 160 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0057.htm
14 6 1855 Kowel Michał Sinicki 29 Kowel muzykant pułku karabinierów Jego Imperatorskiej Wysokości kniazia Aleksandra Aleksandrowicza, kawaler 257 146 234 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0077.htm
17 6 1855 Kowel Piotr Barański 29 Kowel szeregowy pułku karabinierów Jego Imperatorskiej Wysokości kniazia Aleksandra Aleksandrowicza, kawaler 257 152 246 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0080.htm
25 6 1855 Kowel Wilhelm Leń 25 Kowel szeregowy pułku karabinierów Jego Imperatorskiej Wysokości kniazia Aleksandra Aleksandrowicza, kawaler 257 159 260 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0084.htm
31 5 1861 Krzemieniec Józef Aleksandrowicz 2/12 Bonówka s. chł. Antoniego i Marianny z Karniczewskich 0.1-34 64V-65R 57 T
19 12 1862 Krzemieniec Stanisław Aleksandrowicz 9/12 Bonówka s. chł. Antoniego i Marii z Karnaczewskich 0.1-35 64V 105 T
1 7 1863 Kowel Tomasz Juszkiewicz 45 Kowel kawaler, podoficer Archangielskiego Pułku Piechoty JW. Kniazia Włodzimierza Aleksandrowicza 264 52 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20264/pages/PL_1_436_264_0028.htm
22 1 1864 Rzyszczów Maria Aleksandrowicz 2 Kaniów krup, c. Edwarda i Zofii Malinowskiej 312-1-86 206 4 m.K KM
27 9 1865 Krzemieniec Paweł Aleksandrowicz 80 Bonówka chłop, żona Chima, syn Dominik, córka Agnieszka 1-37 52V 75 T 60
16 8 1865 Rzyszczów Konstanty Aleksandrowicz 1 1/2 Kaniów dyfteryt, syn Edwarda i Zofii z d. Malinowskiej 312-1-89 202 31 m.K KM
17 4 1866 Krzemieniec Teresa Aleksandrowicz 2,5 Bonówka od epilepsji, c. chł. Antoniego i Marii z Karnaczewskich 426-1-39 38V 35 T 284
30 9 1866 Krzemieniec Apolonia Aleksandrowicz 81 Krzemieniec od cholery, mieszcz., wdowa 426-1-39 44V-45R 75 T 290
9 11 1866 Krzemieniec Dominik Aleksandrowicz 52 Bonówka od astmy, chłop, żona Helena, synowie Jan, Piotr i Antoni, córka Tekla 426-1-39 47R 89 T 292
13 3 1866 Żytomierz Teodora Aleksandrowicz 50 Żytomierz z artretyzmu, radczyni tyt., zostawiła s.Konstantego i c.Annę 178-3-63 121V 104 Ż DG 190
20 4 1869 Krzemieniec Paweł Stelmaszczuk 40 Folwarki Małe chłop, żona Tekla z d. Aleksandrowicz, córka Maria 1-48 59R 20 T
4 2 1871 Krzemieniec Petronela Sobczuk 0,5 Folwarki Małe c. chł. Antoniego i Tekli z Aleksandrowiczów 1-55 154V 10 T
18 12 1871 Krzemieniec Maciej Aleksandrowicz 78 Bonówka chłop, żona Ewa, syn Antoni, córki Marianna, Tekla i Aniela 1-55 163V 79 T
18 6 1872 Krzemieniec Hilary Sobczuk 0,5 Folwarki Małe s. chł. Antoniego i Tekli z Aleksandrowiczów 1-62 44V 52 T 910
9 7 1872 Krzemieniec Aniela Aleksandrowicz 6 Bonówka s. chł. Antoniego i Anny z Karnaczewskich 1-62 45R 56 T 910
9 12 1872 Krzemieniec Mikołaj Aleksandrowicz 5/365 Bonówka s. chł. Jana i Julii z Dobrowolskich 1-62 53R-V 121 T 919
1 9 1874 Krzemieniec Józef Aleksandrowicz 8/12 Bonówka s. chł. Jana i Julianny z Dobrowolskich 1-68 41V 78 T
11 12 1874 Krzemieniec Grzegorz Aleksandrowicz 4 Folwarki Małe s. chł. Piotra i Marii z Tymczuków 1-68 45V 103 T
23 1 1875 Krzemieniec Jan Aleksandrowicz 32 Bonówka chłop, żona Julianna, córki Maria i Teodora 1-69 35R 12 T
3 11 1877 Krzemieniec Eliasz Aleksandrowicz 3 Folwarki Małe s. chł. Piotra i Marii z Tymczuków 1-71 38R 71 T
5 12 1877 Krzemieniec Petronela Aleksandrowicz 10/12 Folwarki Małe c. chł. Piotra i Marii z Stelmaszczuków 1-71 38V 77 T
26 2 1881 Szumsk Aleksandra Krzymowska 60 Jełowica mieszczanka, z d. Aleksandrowicz, mąż Józef, bez potomstwa 01-231 54R 28 T DM 845
28 12 1885 Włodzimierz Maciej Kresa 45 Włodzimierz onże Marcin Aleksandrowicz, chłop, kawaler 803 132 138 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0069.htm
5 7 1885 Dederkały Franciszek Aleksandrowicz 1 Dederkały Wielkie s. Franciszka i Teofilii 1-79 140V 13 T 730 DM
9 3 1891 Krzemieniec Maria Aleksandrowicz 62 Krzemieniec z Kownackich, mąż Antoni, córka Maria 0.1-81G 35R 8 T
11 5 1892 Krzemieniec Apolonia Poradowska 3/52 Krzemieniec c. Ignacego i Marianny z d. Aleksandrowicz 0.1-81D 35V 28 T
23 1 1892 Ołyka Rozalia Aleksandrowicz 71 Ołyka z Kozłowskich, wdowa, dwóch synów: Wasyl i Michał 1018 76 8 MO
2 12 1892 Krzemieniec Jacenty Lewiński 30 Krzemieniec miesz., żona Maria z Aleksandrowiczów, dzieci Ludwika i Joanna 0.1-81D 41V 85 T
7 10 1900 Krzemieniec Juliana Aleksandrowicz 50 Bonówka chłopka 37 R 45 0
2 11 1907 Ołyka Franciszek Aleksandrowicz 66 Ołyka syn Grzegorza, zostawił żonę Teofilę, syna Adolfa i córki Marię i Klementynę 1019 488 84 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0260.htm
14 1 1914 Kowel Rozalia Aleksandrowicz 5 Kowel c. miesz. m. Ratna Jana Antoniny z d. Łoza 1055 84 3 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201055/pages/1_436_0_0_1055_0046.htm
24 3 1914 Kowel Leokadia Aleksandrowicz 9 Kowel c. szl. Franciszka i Teresy z Gniazdowskich 1055 88 13 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201055/pages/1_436_0_0_1055_0048.htm
24 4 1915 Tbilisi Kazimierz Sujkowski 51 Nowosielce s. Włodzimierza, pułkownik z dziedzicznej szlachty, żona Maria z d. Aleksandrowicz c. Leona, 223 106
13 12 1915 Kijów, św. Aleksandr Maria Mertens 24 Kijów z domu Olszamowska, żona Bolesława Aleksandrowicza, dzieci: Jadwiga, Anna i Olga, ojciec: Seweryn 312/1/129 180R 372 m.K. JM1
27 5 1937 St.Oleksiniec Antonina Piecuch 9/12 Wolica c. Franciszka i Aleksandry z Aleksandrowiczów 4 T
1 6 1940 Krzemieniec Aniela Aleksandrowicz 97 Bonówka c. Macieja 43 0
22 9 1940 Krzemieniec Antonina Paradowska 47 Bonówka c. Ignacego i Marii z Aleksandrowiczów 61 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
17 4 1826 Szumsk Julian Karol Teleżyński Stepanówka Szymon Krystyna Aleksander Łoziński, Justyna Jurkowska małżonka, Daniel Aleksandrowicz, Minidora Łozińska panna 245-1-1 378V 34 R RK
12 11 1827 Ołyka Benedykt Aleksandrowicz Ołyka Antoni Tekla Koszczej 813 155 52 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0157.htm
26 2 1827 Krzemieniec Franciszka Aleksandrowicz Bonówka Maciej Katarzyna c. pracowitych ochrz. 26.02., prac. Marek Romanczuk i prac. Marianna Teodorowiecka, prac 01-3 7R 44 T 507 DM
13 1 1827 Szumsk Julian Józef Maiewski Majewski Żołobki Józef Anna Alexandrowicz Aleksandrowicz Dominik Cieszkowski, Marianna Skrzypkowska, Jan Skrzypkowski, Wiktoria Gadomska 245-1-1 374V 12 R RK
30 8 1828 Krzemieniec Jan Aleksandrowicz Kulików Mikołaj Marianna Buni Franciszek Seklucki i Franciszka Łarzewska ż. Antoniego 01-3 60V 179 T 561 DM
5 12 1828 Ostróg Karolina Szczepanowska Białotyń Andrzej Antonina Aleksandrowicz chrzest 5.12.1828, 171-1-1 15V 62 R Mg
15 3 1828 Lachowce Grzegorz Kowalski Szuńki NN Agnieszka Kowalska 27.03.1828, Ur. Franciszek Minkiewicz, Ur. Marianna Aleksandrowicz, ż. Sylwestra, asyst. Ur. Mikołaj 171-1-1 107R 20 R Mg
8 4 1828 Lachowce Wincenty Tarnawski Lachowce NN Konstancja Tarnawska 08.04.1828, Sław. Kazimierz Lech, Marianna Górajska, panna, asyst. Sław. Stefan Aleksandrowicz, prac 171-1-1 108R 24 R Mg
13 5 1828 Lachowce Marianna Piotrowska Lachowce Józef Marianna Goniewicz 20.05.1828, Ur. Antoni Kalennik, kawaler, Ur. Agata Aleksandrowicz, mężatka 171-1-1 109R 31 R Mg
30 6 1828 Niewirków Paulina Zawacka Siedliszcze Antoni Anna Aleksandrowicz ch. 25.08.1828, Ur. Bonawentura Piurski, Agnieszka Badynska 171-1-1 261R 86 R 7154 Mg
21 1 1829 Krzemieniec Józef Aleksandrowicz Bonówka Paweł Lucyna pr. Maciej Aleksandrowicz i pr. Paraska Dobrowolska ż. Mateusza 01-3 80R 12 T 580 DM
21 1 1829 Krzemieniec Agnieszka Aleksandrowicz Bonówka Paweł Lucyna Maliaszuk pr. Paweł Paradowski i pr. Marianna Olenicka wdowa 01-3 80R-80V 13 T 580-581 DM
25 7 1829 Krzemieniec Jakub Antoni Raszewski Krzemieniec Jan Marianna ur. Józef Aleksandrowicz i Rozalia Żułkiewska 01-3 96V 114 T 597 DM
21 11 1829 Krzemieniec Jan Paradowski Bonówka Jan Tekla prac. Paweł Aleksandrowicz i Katarzyna Aleksandrowicz ż. Macieja 01-3 106V 184 T 608 DM
26 3 1830 Radziwiłłów Teodozy Mikołaj Usik Radziwiłłów Jan Barbara Aleksandrowicz 816 179 22 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0182.htm
7 7 1830 Dederkały Szymon Niedzwiecki Dederkały Wielkie Michał Marianna Gotkiewicz s. urodz., chrz.18,07., urodz. Teodor Aleksandrowicz i urodz. Helena Bocianowska wdowa, 01-4 12R 14 T 709 DM
22 7 1830 Krzemieniec Antoni Aleksandrowicz Bonówka Maciej Katarzyna Tomasz Winliński i Ewa Piotrowska 01-3 134V 149 T 636 DM
15 2 1831 Krzemieniec Konstanty Aleksandrowicz Kulików Mikołaj Marianna ur. Franciszek Niedzielski i Marianna Zubilewicz ż. Dominika 01-3 150V 34 T 653 DM
1 1 1831 Lachowce Marianna Aleksandrowicz Lachowce Stefan Agata Góralska Bazyli Czerniawski i Ewa Bagińska ż. Wincentego 171-1-4 87R 2 R DM
8 6 1835 Krzemieniec Aniela NN Lisznia IN Agnieszka NN c. nieślubna, Łukasz Domagalski i Anna Aleksandrowiczowa 01-8 14V 61 T 1046 DM
18 6 1835 Krzemieniec Antoni Aleksandrowicz Bonówka Maciej Ewa Tomaszewska Tomasz Tarkowski i Marianna Ilczyska 01-8 14V 68 T 1047 DM
29 1 1836 Kisielin Marianna Aleksandrowicz Kisielin Franciszek Marianna Łukomska 851 275 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0153.htm
16 1 1836 Dąbrowica Antoni Tynacewicz Jasieniec Jan Helena Bełan Mikołay Aleksandrowicz, Apolonia Taranowicz; ch: 17.01. 822 93-94a 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0094.htm
15 2 1836 Krzemieniec Maciej Rosyter Krzemieniec Kajetan Antonina Dobrowolska Józef Aleksandrowicz i Apolonia Kucewiczowa 01-10 3V 11 T 40 DM
17 3 1836 Katerburg Józefa Malawska Piszczatyńce Józef Katarzyna Barszczewska ur. Piotr Pilecki, Anna z Aleksandrowiczów Majewska ż. Józefa 199 71 18 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0038.htm
18 10 1837 Opalin Lucyna Elżbieta Pogonowska Pulma Piotr Anna Błosiorska ur. Antoni Aleksandrowicz, Joanna Lewandowska 516 3 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20516/pages/PL_1_436_516_0002.htm
17 3 1837 Dąbrowica Michał Sulimowski Karasin Adam Anastazya Lach Józef Łobojacki, Michalina Aleksandrowicz - "p"; ch: 18.03. 823 111a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0116.htm
15 3 1837 Krzemieniec Wincenty Michał Aleksandrowicz Kokorów Michał Karolina Uchacka Leon Klembowski i Apolonia Kulikowska 01-11 10R 37 T 146 DM
5 6 1837 Krzemieniec Antoni Zagórski Krzemieniec Tomasz Katarzyna Kupcewicz Michał Aleksandrowicz i Anna Andruszkowa 01-11 14V 61 T 151 DM
5 12 1837 Krzemieniec Marianna Czypilińska Krzemieniec Tomasz Marianna Marczenko Tomasz Marczenko i Marianna Aleksandrowicz 01-11 25V 118 T 164 DM
15 9 1837 Lachowce Franciszka Aleksandrowicz Lachowce IN Agata Charyton Korazów i Anna Lech ż. Kazimierza 171-1-10 108R 49 R DM
27 9 1837 Ostróg Adolf Wysocki Ostróg Klemens Anna Postolków Wlm Grzegorz Swistunów i Anna Aleksandrowiczówna-Kapitanowa 171-1-10 16R 92 R DM
25 12 1838 Horochów Anastazja Gruszecka Strzelcze Stefan Marianna Aleksandrowicz 853 123 63 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0066.htm
10 1 1838 Krzemieniec Paweł Aleksandrowicz Bonówka Maciej Ewa Plaszowska pr. Łukasz Kucewicz i Marianna Tarkowska 01-12 1R 1 T 211 DM
19 5 1839 Szumbar Petronella Aleksandrowicz Borki Bazyli Marianna Kłoczyńska 201 26 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0014.htm
9 7 1839 Dąbrowica Mikołay Cynacewicz Jasieniec Jan Julia Bałan Mikołay Aleksandrowicz, Apolonia Taranowska; ch: 10.07. 825 111a 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0117.htm
22 5 1839 Krzemieniec Jan Aleksandrowicz Bonówka Dominik Helena Oliniewicz pr. Eliasz Kucewicz i pr. Elżbieta Paradowska 01-13 10V 53 T 286 DM
9 8 1840 Krzemieniec Klara Aleksandrowicz Bonówka Maciej Ewa Romanczuk 871 373-374 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0196.htm
27 6 1840 Krzemieniec Władysław Aleksandrowicz Nowy Kokurów Michał Karolina Uchocka 871 385 92 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0202.htm
27 6 1840 Krzemieniec Michalina Aleksandrowicz Nowy Kokurów Michał Karolina Uchocka W. Jan Rożycki, Maryanna Wiatwińska 871 385-386 92 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0202.htm
1 6 1841 Krzemieniec Petronella Rossyter Krzemieniec Kajetan Antonina Dobrowolska sław. Jakub Potelnicki, Marianna Aleksandrowiczowa 872 402 41
23 12 1841 Lachowce Ludwik Kos Kaszczyńce Jan Aleksandra Aleksandrowicz ur. Feliks Zbrożek, Anastazja Ciszkowska ż. Józefa, Józef Ciszkowski, Bogumiła Piekarska panna 178-49-17 15R-15V 81 Ż DM
26 3 1842 Kołomyja Jan Aleksandrowicz Piadyki 69 NN Magdalena Aleksandrowicz 562L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20562/pages/PL_1_301_562_0001.htm
28 1 1842 Kisielin Katarzyna Aleksandrowicz Kisielin Tereszko Barbara Łukomska Piotr Wudnicki, Rozalia Zakrzewska; as: Bazyli Bagnecki, Barbara Staniewska; ch: 857 283 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0154.htm
23 8 1844 Lachowce Tekla Franciszka Koc Kaszczyńce Jan Aleksandra Aleksandrowicz 883 93 R 61 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0096.htm
16 2 1846 Szumsk Julianna Franciszka Pojkowska Jałłowica Felicjan Apolonia Rafałowicz Wiktor Pojkowski, Marianna Aleksandrowicz z. Eustachego prystawa 4. stanu 877 824 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0427.htm
24 8 1847 Ptycza Ludwik Koc Turia Jan Aleksandra Aleksandrowicz Seweryn Piasczyński, Klementyna Nowicka, Wolfgang Nowicki, Lucja Abdankiewicz 833 489 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0263.htm
26 9 1848 Młynów Helena Szumska Miatyń NN Teresa Jan Szumski, Katarzyna Aleksandrowicz 834 247R/481 21 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0249.htm
23 4 1853 Krzemieniec Antoni Aleksandrowicz Bonówka Dominik Helena Oliniewicz 878 23-24 31 0
21 12 1855 Krzemieniec Marianna Joanna Koc Tylawka Jan Aleksandra Aleksandrowicz 0.1-27 26V-28R 78 T
28 7 1858 Krzemieniec Anna Jasińska Folwarki Małe Michał Agnieszka Aleksandrowicz 0.1-30 17V-18R 50 T
13 9 1858 Krzemieniec Mikołaj Aleksandrowicz Bonówka Dominik Olena Oliniewicz 0.1-30 20V-21R 59 T
1 2 1858 Łuck Ignacy Siekacki Bodiaczów Wiktor Marianna Aleksandrowicz 839 9-10 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0006.htm
12 9 1858 Łuck Maria Weronika Sieńkiewicz Łuck Rafał Wiktoria Mytkiewicz Franciszek Goldszmit, Kazimiera Aleksandrowicz 839 35-36 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0019.htm
20 12 1858 Krasnopol Tomasz Chmielowski Krasnopol Leon s. Teodora Marianna Aleksandrowicz 178-3-45 14V-15R 114 Ż 29
6 1 1860 Sielec Kasper August Kozłowski Sielec Adam Katarzyna Nagornik Wawrzyniec Kozarzewski, Stanisława Aleksandrowicz ż. Franciszka 592 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20592/pages/PL_1_436_592_0002.htm
27 3 1861 Krzemieniec Józef Aleksandrowicz Bonówka Antoni Marianna Kornaczewska 0.1-34 11V-12R 24 T
8 5 1862 Krzemieniec Stanisław Aleksandrowicz Bonówka Antoni Anna Karnaczewska 0.1-35 14V-15R 41 T
24 10 1863 Krzemieniec Teresa Aleksandrowicz Bonówka Antoni Maria Karnaczewska chłopi Mikołaj Klimowski, Salomea Karnaczewska ż. Ignacego 0.1-36 27V-28R 77 T
1 1 1864 Rzyszczów Konstanty Aleksandrowicz Kaniów Edward Zofia Malinowska Ludwik Szulc, Emma Janiszewska, Ludwik Dobrzański, Helena Aleksandrowicz 312-1-86 188 9 m.K KM
30 3 1865 Rzyszczów Jan Embrow Kaniów Marian Teofila Kozińska Edward Aleksandrowicz, Antonina Dobrowolska 312-1-89 189 23 m.K KM
24 12 1865 Żytomierz Ewelina-Maria Ulianicka Żytomierz Lubiecz ? Eleonora Aleksandrowicz [02.02.1866] córka nadw.radcy, Józef Maksymowicz i Henryka Ulianicka 178-3-63 8 Ż 15 i 16 DG
9 11 1866 Rzyszczów Stefania Aleksandrowicz Kaniów Edward Zofia Masznowska Józef Grodecki 312-1-92 213 21 m.K KM
30 5 1867 Krzemieniec Aniela Aleksandrowicz Bonówka Antoni Marianna Karnaczewska chł. Jan Sienicki, Jakiełyna Poleszuk ż. Józefa 426-1-41 10V-11R 37 T 473
1 10 1867 Krzemieniec Marianna Aleksandrowicz Bonówka Jan Helena Dobrowolska 426-1-41 18V-19R 68 T 481
31 7 1868 Krzemieniec Petronela Dobrowolska Bonówka Aleksander Apolonia Rudnicka chł. Józef Poleszczuk, Helena Aleksandrowicz ą. Jana 426-1-44 16V-17R 48 T 783 DW
30 8 1869 Krzemieniec Feliks Paradowski Bonówka Władysław Barbara Potanczuk chł. Jan Aleksandrowicz, Ewa Paradowska ż. Piotra 1-48 17V-18R 51 T
9 11 1869 Krzemieniec Teodora Aleksandrowicz Bonówka Jan Julianna Dobrowolska 1-48 23V-24R 69 T
10 4 1870 Krzemieniec Maria Aleksandrowicz Bonówka Antoni Marianna Kornaczewska 1-50 9V-11R 32 T
31 7 1870 Krzemieniec Petronela Sobczuk Folwarki Małe Antoni Tekla Aleksandrowicz 1-50 20V-21R 70 T
17 11 1870 Krzemieniec Elżbieta Aleksandrowicz Folwarki Małe Piotr Maria Tymczuk 1-50 25V-26R 85 T
4 9 1871 Rzyszczów Bronisław Krystian Krawczenko Stefańce Marek Ewa Krywieńczyk Edward Aleksandrowicz, Michalina Krywieńczyk, Marek Tyszkowski, Maria Janiszewska 312-1-100 378 34 m.K KM
12 1 1872 Krzemieniec Hilary Sobczuk Folwarki Małe Antoni Tekla Aleksandrowicz 1-62 1V-2R 2 T 867
5 12 1872 Krzemieniec Mikołaj Aleksandrowicz Bonówka Jan Julia Dobrowolska 1-62 20V-21R 79 T 886
13 6 1874 Krzemieniec Antoni Sobczuk Folwarki Małe Antoni s.Bartłomieja Tekla Aleksandrowicz 0.1-68 10V-11R 37 T
23 8 1874 Krzemieniec Adolf Aleksandrowicz Krzemieniec Franciszek s.Grzegorza Teofila Martynowska 0.1-68 14V-15R 53 T
19 7 1875 Krzemieniec Eliasz Aleksandrowicz Folwarki Małe Piotr Maria Tymczuk chł. Jan Aleksandrowicz, Zofia Białoczewska ż. Dominika 426-1-69 11V-12R 44 T
2 2 1877 Krzemieniec Petronela Aleksandrowicz Folwarki Male Piotr Maria Stelmaszczuk 1-71 2V-3R 7 T
12 10 1878 Krzemieniec Paulina Aleksandrowicz Folwarki Małe Piotr Maria Tymczuk 426-1-72 12V-13R 47 T
10 11 1878 Szumsk Michalina Jankowska Szumsk Józef Elżbieta Galer chrz. 31.12 Fiodor Kotulski, Teofila Aleksandrowicz ż. Franciszka 1-230 39V-40R 167 T DM 754
2 1 1880 Krzemieniec Ludwik Karol Kowarcz Bereżce Józef Emilia Swoboda Franciszek Aleksandrowicz żonaty, Eufrozyna Panczysznikowa ż. Szymona 1-74 2V-3R 6 T
1 5 1880 Rzyszczów Jan Dyszyński Kaniów Franciszek Ewa Baszyńska Edward Longin Aleksandrowicz, Zofia Sorokotrud ż. Mirona 312-1-114 2 7 m.K KM
2 7 1882 Dederkały Marianna Aleksandrowicz Dederkaly Wielkie Franciszek Teofila Martynowska Aleksander Prejss i Marianna Tynowska 1-76 126V-127R 18 T DM 295
15 4 1882 Dederkały Franciszek Matusiewicz Dederkały Wielkie Stanisław Katarzyna Białokur Franciszek Aleksandrowicz i szl., Leontyna Krajewska panna 1-76 125V-126R 13 T DM 294
9 6 1883 Dederkały Marianna Sierakowska/ Sieniawska Dederkały Wielkie Marceli Karolina Studnicka Franciszek Aleksandrowicz, Adela Zazycka ż. Józefa 58 187-188 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0097.htm
0 1884 Dederkały Ignacy Aleksandrowicz Dederkały Wielkie Franciszek Teofila Martynowska 58 132-133
30 7 1884 Dederkały Ignacy Aleksandrowicz Dederkały Wielkie Franciszek Teofila Martynowska Erazm Kucewicz, Leontyna Krajewska panna 58 130-131 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0067.htm
10 6 1885 Dederkały Domicella Bogucka Radoszówka Józef Tekla Kuchcicka Edward Puziakowski i Teofila Aleksandrowicz ż. Franciszka 1-79 122V-123R 21 T 712 DM
13 1 1887 Dederkały Jan Stadniczuk Dederkały Wielkie Maciej Aniela Goliszewska Franciszek Aleksandrowicz i Leontyna Krajewska panna 1-81 71V-72R 4 T DM 970
1 4 1887 Dederkały Władysław Porański/Porajski Wołkowce Józef Rozalia Rokicka Urban Stankiewicz i Teofila Aleksandrowicz ż. Franciszka 1-81 74V-75R 14 T DM 973
7 8 1887 Dederkały Marianna Walczuk Dederkały Wielkie Jan Justyna Kaczaniuk Franciszek Aleksandrowicz i Witalisa Wyszpolska panna 1-81 78V-79R 26 T DM 977
8 10 1888 Dederkały Jadwiga Aleksandrowicz Dederkały Wielkie Franciszek Teofila Martynowska 58 89-90 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0046.htm
29 1 1888 Krzemieniec Franciszek Poradowski Bonówka Ignacy Marianna Aleksandrowicz 01-81A 2V-3R 7 T
13 10 1889 Krzemieniec Jadwiga Lewińska Krzemieniec Wincenty Maria Aleksandrowicz 01-81B 21V-22R 84 T
11 1 1890 Krzemieniec Tekla Paradowska Krzemieniec Ignacy Maria Aleksandrowicz 0.1-81W 1V-2R 3 T
18 4 1892 Krzemieniec Apolonia Paradowska Krzemieniec Ignacy Marianna Aleksandrowicz 0.1-81D 7V-8R 28 T
17 7 1892 Krzemieniec Joanna Lewińska Krzemieniec Wincenty Maria Aleksandrowicz 0.1-81D 11V-12R 41 T
5 12 1901 Kowel Apolonia Aleksandrowicz Kowel Franciszek Teresa Gniazdowska Antoni Gajewski, Jadwiga Mirecka panna 963 1 V-2 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20963/pages/PL_1_436_963_0002.htm
20 1 1902 Krzemieniec Józef Poradowski Bonówka Ignacy Maria Aleksandrowicz 3 V-4 R 12 0
6 1 1902 Kowel Józefa Aleksandrowicz Kowel Jan Antonina Łozińska 963 2 V-3 R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20963/pages/PL_1_436_963_0003.htm
22 12 1904 Kowel Anna Aleksandrowicz Kowel Jan Antonina Łoza 979 28V-29R 138 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20979/pages/PL_1_436_979_0030.htm
17 12 1907 Ołyka Witold Aleksandrowicz Ołyka Adolf s. Franciszka Krystyna Majewska 1019 496-497 3 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0265.htm
7 2 1907 Kowel Mieczysław Aleksandrowicz Kowel Franciszek Teresa Gniazdowska 1004 3V-4R 15 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0006.htm
13 10 1914 Kijów Św. Aleksandra Halina Marker Kijów Frydrych Celestyna Godebska Aleksander Aleksandrowicz Gonczar i Adela Frelicz 312/1/129 27V-28R 108 m.K JM1

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
26 1 1755 Gródek Jagieloński Bazyli Aleksandrowicz G-U Marianna Gródek Antoni Truchnowski, Łukasz Falkiewicz 349L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20349/pages/PL_1_301_349_0001.htm
16 7 1802 Klewań Tomasz Uhrynowicz Szostaków Ewa Aleksandrowicz Szostaków Mikołaj Masłowski, Jakub Terkiewicz 206 4 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20206/pages/PL_1_436_206_0003.htm
18 5 1824 Krzemieniec Aleksander Nalczewski Krzemieniec 30 Agnieszka Aleksandrowicz Krzemieniec 20 Aleksander Polanicki, Michał Brodowicz 300 33 26 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0017.htm
15 1 1824 Krzemieniec Paweł Aleksandrowicz Bonówka 30w Łucja Matjaszczuk Bonówka 30 Maciej Dobrowolski, Paweł Poradowski 300 21 - 22 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0011.htm
25 1 1825 Krzemieniec Grzegorz Sawarynczuk Krzemieniec 20 Julianna Aleksandrowicz Krzemieniec 18 Łukasz Pomarański, Leon Sieczkowski, Piotr Jaśkiewicz 300 43 6 ZP
2 2 1827 Dombrowica Felix Dębicki Worobin 20 Józef Marjanna Czyżyk Anna Jasińska Worobin 25 Paweł Petronela Ogonowska Jan Aleksandrowicz, Demian Laskowic, Paweł Marcinkiewicz 813 142 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0142.htm
30 1 1832 Kisielin Tereszko Aleksandrowicz Kisielin G - R 27 Barbara Łukomska Kisielin 20 Józef Kraszewski, Walenty Kraszewski, Wincenty Ziułkowski 847 312 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0166.htm
31 1 1832 Krzemieniec Maciej Aleksandrowicz Bonówka 30w Józef Apolonia Ewa Romanczuk Bonówka 18 Damian Anna Jan Paradowski i Marek Petelnicki 01-5 72V 9 T 802 DM
27 8 1835 Łuck Feliks Kwiatkowski Łuck 34 Józef Agnieszka Aleksandrowicz Karolina Szczepicka Łuck 20 Franciszek Marianna Dębowska Dymitr Łukowik, Jan Dawidziuk 373 60 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0033.htm
6 1 1837 Krzemieniec Mikołaj Zieliński Krzemieniec 27 Jan Anna Dąbrowska Emilia ur. Przyborowska Krzemieniec 36w Stanisław Aniela Aleksandrowicz Piotr Mińkiewicz i Mikołaj Wydrgn 01-11 29R 1 DM 168 T
30 1 1838 Ołyka Antoni Palejczuk Derno 23 Paweł Małaszka Bojarczyk Magdalena Twarowska Ołyka 20 Tomasz Eudokia Aleksandrowicz 824 131 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0132.htm
29 5 1838 Krzemieniec Jakub Niżyński Krzemieniec 21 Michał Marianna Harkowska Katarzyna Romaszewska Białokrynica 21 Michał Marianna Aleksandrowicz Łukasz Niżyński i Wawrzyniec Kopecki 01-12 28R 11 DM 242 T
15 9 1840 Szumsk Jan Koc Rachmanów 26 Kazimierz Tekla Ranieszewska Aleksandra Aleksandrowicz Rachmanów 20 Michał Tekla Doroszyńska 871 499 13
19 7 1842 Żytomierz Józef Marki 30 Jan Dorota Resler Zofia Zawadzka 22 Antoni Anna Aleksandrowicz 178 51 484 32 Ż Ni
10 9 1844 Lachowce Kazimierz Zawadzki Lachowce 45 Maciej Marcella Piotrrowska Agata z Gorajskich Aleksandrowicz Lachowce 35 Józef Marianna Toniewicz 883 101 V 18
11 2 1845 Lachowce Marcin Fidyk Szuńki 22 Tomasz Marianna Jakuszewska Honorata Bartosiewicz Szuńki 16 Grzegorz Teresa Aleksandrowicz 884 127 V 6
11 11 1845 Żytomierz Leon Żendzianowski Żytomierz 27 Feliks Cecylia Pawlikowska Adela Aleksandrowicz Żytomierz 20 Jakub Teodora Danilowska Adam Woyciechowski , Józef Sobkiewicz 178 3 12 52 69 Ż Ni
19 6 1849 Ołyka Wawrzyniec Niepokulczycki Kadyszcze 41w Stanisław Marianna Winarska Tekla Kostomska Ołyka 20 Józef Marianna Aleksandrowicz 473 43 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0024.htm
30 1 1849 Włodzimierz Ignacy Chmiel Ochnówka 19 Lewko Prakseda Łoszyna Petronela Czujka Ochnówka 18 Grzegorz Nastazja Aleksandrowicz 785 54 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20785/pages/PL_1_436_785_0030.htm
23 11 1858 Krzemieniec Antoni Aleksandrowicz Grabówka 23 Maciej Eudokia Romanczuk Marianna z Konaczewskich Szuszkiewicz Grabówka 27 Tomasz Anna Dąbrowska Paweł Aleksandrowicz, Władysław Paradowski 0.1-30 43V 19 T
16 4 1863 Żytomierz, Kaplica Sióstr Karol Aleksandrowicz Żytomierz, par. Żytomierz 28 Karol Maria Karpowicz Maria Jałowicka Żytomierz, par. Żytomierz 20 Marcin Maria Rakowska Sztab-kapitan, Cyprian Rakowski, Antoni Rakowski, Włądysłąw Jełowicki 178-3-54 97 V 16 Ż DG
23 10 1866 Krzemieniec Jan Aleksandrowicz Bonówka 23 Maciej Antonina Ulana Dobrowolska Bonówka 26 Łukasz Helena Dobrowolska 426-1-39 29R 12 T 274
29 10 1867 Krzemieniec Piotr Aleksandrowicz Bonówka 22 Dominik Helena Poliszczyk Marianna Tymczuk Folwarki Małe 19 Jakub Antonina Stelmaszczuk 426-1-41 33V-34R 15 T 496
2 11 1869 Krzemieniec Antoni Sobczuk Folwarki Małe 22 Bartłomiej Józefa Stelmaszczuk Tekla Aleksandrowicz Bonówka 20 Maciej Ewa Romanczuk 1-48 42V 15 T
24 10 1876 Krzemieniec Wawrzyniec Kamiński Krzemieniec 25 Wojciech Katarzyna Mironowicz Anna Jasińska Bonówka 18 Michał Agnieszka Aleksandrowicz 426-1-70 28V-29R 12 T
23 10 1888 Krzemieniec Wincenty Lewicki Krzemieniec 27 Stefan Tekla Rudnicka Maria Aleksandrowicz Białokrynica 20 Jan Aleksandra Dobrowolska 01-81A 38R 23 T
27 4 1897 Tbilisi Michał Aleksandrowicz NN Ewa Aleksandrowicz Józefa z Urbańskich Ilwes Warszawa 35 Piotr Maria Antoni Nowicki 84 14 Tb
18 10 1897 Tbilisi Marcjan Dawiltis kowieńska gub. 33 Piotr Julianna Wojtekuczas Zofia Pikkel kowieńska gub. 20 Tadeusz Maria Aleksandrowicz Paweł Korepacki, Witold Pikel 91 28 Tb
3 10 1898 Tbilisi Józef Konwalewski Petersburg 28 Ludwik Olga Sawicka Wincentyna Dodzewicz 31 Franciszek Antonina Aleksandrowicz Ignacy Helman, Jan Jurek, Józef Sokołowski 107 26 Tb
30 6 1902 Szumsk Stanisław Sawicki Wołoczyska, par. Wołoczyska 31 Stanisław Ludwika Romanowska Maria Aleksandrowicz Dederkały Wielkie, par. Szumb 20 Franciszek Teofila Martynowska 0.1-236 292R 19 T
31 1 1915 Kijów, św.. Aleksandra Wiktor Kollet Belgia 37 Bartłomiej Hubert Józef Wilhelmina Emma Arndt Julia Maria Sztibe Niemcy 51 Ferdynand Karol Wilhelmina Szylberg ona luteranka, Dymitr Dymitriewicz Łukianienko, Aleksander Aleksandrowicz Sklaczas? 312/1/129 88R 11 m.K. JM1
29 8 1915 Kijów, św.. Aleksandra Wacław Straszyński Kijów 21 Stanisław Aniela Aleksandrowicz Teodora Tolwińska Kijów 21 Konstantyn Maria Wojewódzka Stefan Fredro, Alfred Pawlicki 312/1/129 104V 78 m.K. JM1
17 10 1916 Kijów, św. Mikołaja Michał Sztendel Kalisz 25 Walenty Leonarda Dobrzyńska Joanna Pokultyńska Wilno 27 Jan Weronika Drukerow Antoni Tytow Mikołajewski, Romuald Aleksandrowicz Perr 312/1/109 109R 72 m.K JM1
30 8 1916 Kijów, św. Mikołaja August Wilkoński Kijów 41 Bolesław Bogusława Wienckowska Teofila Jopkiewicz Kijów 44 Mateusz Eleonora Bajerkiewicz Teofil Aleksandrowicz Wianckowski, Tytus Markowicz Mikołajewski 312/1/109 106V 61 m.K JM1
18 6 1916 Kijów, św. Mikołaja Józef Burzyński Kijów 28 Jakub Antonina Lichterman Zofia Archipiak Kijów 26 Paweł Anna Tkaczuk Antoni Matwiejewicz Michalak, Władysław Aleksandrowicz Wuseł? 312/1/109 101R 40 m.K JM1
18 10 1916 Kijów, św. Mikołaja Antoni Upiatycki Kamieniec Podolski 32 Michał Helena Kostaniewicz Aniela Dworzecka Owrucz 30 Stanisław Maria Siedlecka Józef Kacperow Tyszkowski, Romuald Aleksandrowicz Perr 312/1/109 109V 74 m.K JM1
1 11 1916 Kijów, św. Mikołaja Walery Włodyk Kijów 22 Antoni Józefa Kołodyńska Paulina Łubkowska Kijów 20 Jan Józefa Winnicka Michał Michałowicz Nagorny, Romuald Aleksandrowicz Perr 312/1/109 110V 81 m.K JM1
16 11 1916 Kijów, św. Mikołaja Antoni Żebrowski Kijów 44w Jan Rozalia Truszkowska Julianna Modzelewska Kijów 19 Stanisław Wiktoria Dłużniewska Romuald Aleksandrowicz Perr, Tytus Markowicz Mikołajewski 312/1/109 111V 85 m.K JM1
26 11 1916 Kijów, św. Mikołaja Jan Krassowski Łomża 23 Andrzej Antonina Gajewska Jadwiga Markowska Łomża 18 Wincenty Paulina Dylewska Anastazy Tytow Mikołajewski, Romuald Aleksandrowicz Perr 312/1/109 112V 89 m.K JM1
28 10 1917 Włodzimierz Józef Moskalik m.Włodzimierz 24 Jan Rozalia Aleksandrowicz Maryanna Kozołowska w.Stawki 18 Franciszek Anna Skórka Jan Kamiński Bronisław Rozień 1076 28-29 23 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0015.htm
1 12 1923 Kowel Piotr Słomiński ? Anna Aleksandrowicz Kowel 19 Jan Antonina Łoza 979 28V-29R 138 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20979/pages/PL_1_436_979_0030.htm
8 9 1935 Poczajów Franciszek Piecuch Chodkiewicze 44 Roch Antonina Dzik Olga Aleksandrowicz Łopuszno 29 Aleksander Antonina Kaziłowska 7 0
21 7 1935 Krzemieniec Piotr Paradowski Bonówka 30 Ignacy Maria Aleksandrowicz Józefa Chomicka Szpikołosy 21 Tomasz Stefania Strzelecka 25 V 20 T

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
66 194 Na kształceniu Marceli Aleksandrowicz Choiński 9 Złoczówka Kołodeże 1869 Równe DW
1 91 Pracowity Aleksandrowicz Maciej 81 Krzemieniec Bonówka 1872 Tarnopol DM
1 209 żona Tekla z Aleksandrowiczów c. Macieja 23 Krzemieniec Folwarki Małe 1872 Tarnopol DM
2 94 Pracowity Aleksandrowicz Jan s. Dominika 27 Krzemieniec Bonówka 1872 Tarnopol DM
3 169 Pracowity Aleksandrowicz Piotr s. Pawła 23 Krzemieniec Folwarki Małe 1872 Tarnopol DM
10 143 Pracowita Jasińska Agnieszka z Aleksandrowiczów c. Pawła 42 Krzemieniec Bonówka 1872 Tarnopol DM
49 157 Emilia z Ilanickich Aleksandrowicz wd. 53 Szumsk Waśkowce 1891 Łuck DW
8 13 Chłop Franciszek Aleksandrowicz 58 Szumbar Dederkały Wielkie 1901 Tarnopol DW
1 631 Aleksandrowicz Piotr 51 Krzemieniec Folwarki Małe 1903 Tarnopol DW
1 633 Aleksandrowicz Antoni 61 Krzemieniec Bonówka 1903 Tarnopol DW
1 635 Aleksandrowicz Jan ż.pr. 66 Krzemieniec Bonówka 1903 Tarnopol DW
3 11 Aleksandrowicz Aniela mąż pr. 37 Krzemieniec Krzemieniec 1903 Tarnopol DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl