Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 135 wyników dla: Grodecka

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
11 8 1827 Luboml Anna Grodecka 32 Radziechów 843 346 53 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0189.htm
9 4 1830 Lubar Regina Grodecka 2 Chwilińce c. Bazylego i Katarzyny z Woderackich 178-3-3 370V 29 Ż 704 DM
17 5 1836 Luboml Benigna Grodecka 1 Luboml r. Ksawery, Rozalia Kosacka 851 565 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0311.htm
19 12 1836 Szpanów Salomea Lewicka 27 Szpanów z.d.Grodecka,mąż Paweł,potomstwa nie zostawiła 171-1-9 188R 6 R AS
27 1 1837 Luboml Marianna Grodecka 6 Luboml r. Ksawery, Rozalia Kosacka 852 583 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0306.htm
6 3 1839 Berdyczów Aleksandra Grodecka 70 Rajgródek ur., z d. Zińkowska, mąż Tomasz, synowie Józef, Paweł, Dymitr i Jan, córka Krystyna zamężna 178-3-08 176R 43 Ż 332 DM
23 5 1840 Krasnopol Paulina Grodecka 23 Słobudka Polowa z d. Danilewicz, mąż Tadeusz i córka Marianna 178-3-09 214V 37 Ż 421 DM
1 9 1843 Radziwiłłów Anna Matyaszczuk 6/12 Gaje córka Piotra i Anny z d. Grodecka 829 88 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0098.htm
25 9 1844 Radziwiłłów Jakub Matyaszczuk 1/52 Gaje syn Piotra i Anny z d. Grodecka 830 226 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0230.htm
2 4 1845 Lubar Rozalia Korczyńska 90 Lubar z d. Grodecka, wdowa po Teodorze, syn Michał 178-3-12 178R 33 Ż 353 DM
3 10 1845 Lubar Marianna Dąbrowska 80 Filińce z d. Grodecka, wdowa po Augustynie 178-3-12 181V 80 Ż 360 DM
10 2 1847 Radziwiłłów Katarzyna Matyaszczuk 1 Gaje córka Piotra i Anny z d. Grodecka 833 525 5 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0282.htm
27 12 1847 Lubar Antonina Grodecka 2/12 Filińce c. Stefana i Józefy z Starzyńskich 178-3-19 320R 108 Ż 632 DM
12 8 1848 Kodnia Michał Rybicki 89 Jankowce 1-dw., żona Justyna Grodecka, synowie Antoni, Jan i Franciszek 178-03-20 14R 27 Ż DM
15 2 1855 Lubar Franciszka Grodecka 4 Filińce córka Stefana i Józefy z d. Szarżyńska Grodeckich; 641-1-15 29V 20 Ż MP
22 1 1862 Beresteczko Pawlina Grodecka 28 Haliczany szlachcianka, c. Ignacego i Klary z Porębskich 23 28 1
17 1 1863 Beresteczko Klara Grodecka 64 Haliczany z Porębskich, wdowa po Ignacym, synowie Jan i Franciszek, córki Marianna i Karolina 24 34 3
15 4 1864 Gródek Tekla Trzcińska 50 Podlesny Oleksiniec z d. Grodecka, wdowa po Wojciechu, syn Józef 56 JZ
22 9 1878 Rzyszczów Erazmina Grodecka 22 Kaniów gruźlica, panna, c. Józefa i Karoliny z Jakubowskich 312-1-111 30 22 m.K KM
7 3 1881 Brody Tekla Mazur 68 Suchowola 123 z d. Grodecka, mąż Andrzej L 4
15 1 1883 Brody Józef Małecki 57 Suchowola 148 żona (od 23 lat) Agnieszka Grodecka L
27 11 1893 Brody Łukasz Bielecki 1/12 Suchowola 124 s. Franciszka i Heleny z d. Grodecka L 6

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
22 7 1699 Czartorysk Jan Barcikowski Jakub Joanna ur. Jan Bielecki, Agnieszka Grodecka 297-1-185 10V Ł
3 4 1707 Czartorysk Jan Józef Szuscewic Michał Teofila Wrzesczowa ur. Konstanty Janiszewski, Agnieszka Grodecka, Paweł Żaborowski, Marianna Dębska 297-1-185 14R Ł
12 4 1757 Czartorysk Leon Wincenty Toczycki Czartorysk Kazimierz Marianna Grodecka W. Walenty Bogdański, Marianna Majewiczowa, as. Józef Wilczanowski, Katarzyna Ferencówna 297-1-185 71V Ł 9265 DW
17 12 1811 Moszny, filia Miedzyrzec Daniel Plutta Amernia Międzyrzecka szlach. Ignacy Tekla Jaroszyńska ur. Maciej Stan, Domicella Grodecka 178-51-190 3a Ż EH
19 5 1815 Torczyn Kleofas Ludwik Grodecki Zabłocce Julian Fortunata Abramowiec Cyprian Grodecki, Gertruda Grodecka 24 15 EH Ł
11 9 1816 Torczyn Marianna Ostrowska Torczyn Gabriel Marianna Grodecka? Kajetan Szczudlowski, Agnieszka Michalowska, asysta: Jan Szulakowski, Zofia Szcz 33 42 EH Ł
15 3 1819 Torczyn Marianna Agnieszka Nepomucena Grodecka Ulaniki Cyryl Agnieszka Lipska, przed rozwodem cywilnym Szeptycka chrzest 30.03.1819; Hipolit Lipski, Karolina Glińska, asysta: Józef Bobrownicki, 48 b/nr EH
30 4 1819 Torczyn Katarzyna Wojakowska Ozdeniż Józef Delfina Wojakowska chrzest 4.05.1819; Jan Załęski, Agnieszka Grodecka, asysta: Cyryl Grodecki, Joan 48a b/nr EH
5 6 1820 Klewań Józef Antoni Grodecki Nowosiółki Teodor Marianna Grabowska dopełnienie, ks. Michał Skirniewski, Magdalena Grodecka panna 882 138 R 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0139.htm
17 6 1824 Lachowce Emilia Paulina Turzańska Bisówka Ignacy Cecylia Grodecka chrzest 21.06 z samej wody; Szymon Ceceniowski stolnik i Konstancja Łozińska 178-51-266 3V Ż 8 DM
10 10 1825 Lachowce Aleksander Maksymilian Turzański Bisówka Wielka Ignacy Cecylia Grodecka chrzest 19.10; Ignacy Lisikiewicz Tekla Ilińska, asyst. Kazimierz Włodek i Rozalia Miedzianowska 178-51-266 20V Ż 42 DM 0
11 11 1826 Lachowce Teodora Turzańska Bisówka Ignacy Cecylia Grodecka chrzest 19.11; Demetrus Leyszenko Major WR i Marianna Zarębina, Onufry Zaręba i Izabella Sobolewska 178-51-266 31R Ż 63 DM
16 11 1829 Kuniów Stanisław Kostka Falkowski Górszczyzna ... Franciszka Grodecka R 62 R-V 63 0
28 5 1829 Kulczyny Ignacy Różycki Czepelówka Ksawery Marianna Grodecka chrzest: 1829.05.30, Ur. Antoni Kowalewski, Ur. Anna Różycka, ż. Marcina 178-03-95 348V 44 Ż Mg
6 10 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Piotr Stojanowski Zapadyńce ur. Antoni Anna Polanowska ur. Bazyli Sieradzki, Julianna Białogrodecka 178-3-95 161V 100 Ż 312 KP2
17 4 1830 Aleksandria Eleonora Zalewska Aleksandria Łukasz Urszula Kamieńska Teodor Barański i Ksawera Grodecka ż. Hipolita 171-1-3 201R 7 R DM
9 4 1830 Cudnów Marianna Kowalska Karpowce Faustyn Anastazja Grodecka Aleksy Romanski, Anna Żubr 178 3 3 V311 56 Ż MP
15 12 1831 Klewań Ludwika Euzebia Rosołowska Żuków Karol Tekla Sobolewska ur. Michał Parasiewicz, Maryanna Grodecka, Ludwik Grodecki, Teresa Zaborska 171-1-4 154R 19 R 7942 DW
5 10 1831 Szpanów Emilia Kułak Horodyszcze par.Szpanów Jewdokim Elżbieta Grodecka ch.z wody.Paweł Lewicki,Salomea Lewicka ż.Pawła 171-1-4 192R 13 R AS
22 8 1831 Cudnów Marianna Grodecka Karpowce Józef Wiktoria Popiel Józef Matuszewski i Agnieszka Mosijowska ż. Jana 178-3-4 289V 96 Ż 570 DM
18 1 1832 Luboml Liberata Maria Grodecka Luboml Ksawery Rozalia Kosacka Karol Volkwein, Marianna Ko? ż. Piotra 847 541 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0294.htm
30 1 1833 Luboml Aniela Martyna Grodecka Luboml Ksawery Rozalia Kosacka Ludwik Przesmycki, Julianna Przesmycka ż. Aleksandra 848 490 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0281.htm
10 11 1834 Radziwiłłów Marcin Maliaszczuk Gaje Piotr Anna Grodecka 820 223 46 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0227.htm
6 9 1834 Luboml Wincenty Kosacki Bohusław Wincenty Eleonora Masalska Aleksander Przesmycki, Rozalia Grodecka 850 384 77 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0204.htm
3 8 1834 Szpanów Piotr Lewicki Szpanów Paweł Salomea Grodecka ch.z wody, Feliks Stawski żon,Karolina Łuczyńska męż. 171-1-7 187V 4 R AS 0
18 8 1835 Luboml Benigna Julianna Grodecka Luboml Ksawery Rozalia Kosacka Aleksander Przesmycki, Leonora Kosacka wdowa 850 377 56 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0200.htm
5 6 1836 Szpanów Antoni Filip Głębocki Szpanów Jan Agata Bociorowska Hieronim Ihnatowicz, Tekla Grodecka.Asyst. Paweł Lewicki ,Ewa Baranowska panna 171-1-9 184R 2 R AS
1 4 1840 Luboml Aleksander Sykstus Wernicki Zapole Feliks Julia Mańkowska ksiądz Antoni Łaszkiewicz, Rozalia Grodecka ż. Ksawerego 855 265R 35 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0276.htm
3 12 1841 Kołki Antonina Kozłowska Majdan Matwiejkowski Stanisław Brygitta Grodecka Piotr Szczepkowski, Teresa Narolska - "p"; ch: 08.12. 827 88a 35 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0090.htm
26 10 1841 Luboml Julianna Grodecka Luboml Ksawery Rozalia Kosacka Ludwik Mochliński, Tekla Rohazińska ż. Waleriana 856 524 68 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0287.htm
12 12 1841 Luboml Alfons Lucjan Kwieciński Luboml Józef Anna Bisz Feliks Turowicz, Rozalia Grodecka 857 480 1 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0258.htm
1 10 1841 Ostrówki Julia Grodecka Luboml par. Luboml Ksawery Rozalia Kosacka Tadeusz Kuczyński, Józefa Kuczyńska 563 16 29 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20563/pages/PL_1_436_563_0009.htm
20 4 1842 Luboml Cezar Jan Rejcen Luboml Karol Marianna Trojanowska Erazm Pomorski, Rozalia Grodecka ż. Ksawerego 857 492 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0264.htm
2 5 1842 Luboml Barbara Marianna Kłyszyńska Luboml Antoni Julia Szpryngier Karol Żołciński, Rozalia Grodecka ż. Ksawerego 857 494 44 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0265.htm
14 2 1843 Radziwiłłów Anna Matyaszczuk Gaje Piotr Anna Grodecka 829 75 1 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0085.htm
8 1 1843 Luboml Ludwik Seweryn Mochliński Luboml Julian Leokadia Rohozińska Ludwik Mochliński, Rozalia Grodecka ż. Ksawerego 858 469 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0249.htm
19 9 1844 Radziwiłłów Jakub Matyaszczuk Gaje Piotr Anna Grodecka 830 215 36 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0219.htm
1 7 1845 Luboml Juliusz Aleksander Labicki Luboml Michał Anna Moszyńska Adam Przesmycki, Rozalia Grodecka ż. Ksawerego 860 385 75 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0206.htm
15 6 1845 Iwanków Modest Jabłoński Warowicze, par. Chabno Kazimierz Marianna Błędowska Stanisław Antoszewski, Nepomucena Piaskowska, panna, as. Karol Maszycki, Franciszka Grodecka, panna, chrz. 15.02.1847 178-51-548 118V 5 Ż BS 244
2 12 1845 Stawiszcze Marianna Grodecka Fediukówka odn. Bazyli Joanna Piotrowska odn. Filip Krajewski, Marianna Lewkowicz 685-2-1020 10r 48 Ch 19 KP2
5 2 1845 Lubar Wincenty Wierzbicki Filińce Bartłomiej Franciszka Grodecka Tomasz Dubanowski i Rozalia Trzcińska 178-3-12 158V 9 Ż 315 DM
22 2 1845 Lubar Maciej Łanucki Filińce Jan Marianna Grodecka Andrzej Łanucki i Wiktoria Grodecka ż. Józefa 178-3-12 160R 22 Ż 318 DM
2 9 1845 Lubar Rozalia Nęcińska Filińce Antoni Teresa Wierzbicka Michał Koniuszewski i Antonina Grodecka ż. Józefa 178-3-12 165V 76 Ż 329 DM
15 9 1845 Lubar Dominika Grodecka Filińce Stefan Józefa Starzyńska Antoni Baczyński i Marianna Łańcucka ż. Jana 178-3-12 165V 77 Ż 329 DM
30 12 1845 Lubar Wincenty Koniuszewski Filińce Michał Joanna Michalska Jan Wierzbicki i Wiktoria Grodecka ż. Józefa 178-3-12 169R 112 Ż 336 DM
4 1 1846 Radziwiłłów Katarzyna Matyaszczuk Gaje Piotr Anna Grodecka 832 249 2 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0258.htm
5 1 1846 Radziwiłłów Agnieszka Matyaszczuk Gaje Piotr Anna Grodecka 832 250 3 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0259.htm
26 9 1846 Starokonstantynów Aniela Langr Hryhorówka (Hrehorówka) Karol Joanna Grodecka Ignacy Czyżewski i Magdalena Jurkowska ż. Ignacego 178-3-114 20R 149 Ż DM
1 6 1847 Luboml Alfons Aleksander Pomorski Luboml Leopold Amelia Hadziewicz Ludwik Chodkowski, Rozalia Grodecka ż. Ksawerego 862 369 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0198.htm
1 6 1847 Luboml Aleksander Karol Lipczyński Rymacze Karol Anna Kownacka Józef Danowski, Rozalia Grodecka ż. Ksawerego 862 369 41 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0198.htm
1 2 1847 Rzyszczów Marianna Głowacka Masłówka Augustyn Marianna Żółkanowicz Karol Sutowski, Marianna Grodecka, panna, chrz. 24.03.1847 178-51-548 66V 67R 12 Ż BS 134
11 8 1847 Iwanków Marianna Zuzanna Modzelowska Przyborsk Kajetan Edwarda Śliwińska Aleksander Podchorodyński, Marianna Grodecka, wdowa, as. Leon Modzelewski, Elżbieta Kisiel, wdowa, chrz. 8.09.1847 178-51-548 120V 16 Ż BS 248
5 8 1847 Iwanków Józef Bronisław Strzelecki Przyborsk Jan Karolina Rybczyńska Stanisław Grodecki, Adelajda Kozicka, as. Kazimierz Jabłoński, Franciszka Grodecka, panna, chrz. 10.10.1847 178-51-548 120V 17 Ż BS 248
10 1 1847 Szpanów Karolina Sosnowska Oleksin Stanisław Paulina Grodecka Piotr Nesterczuk i Antonina Ubert ż. Karola 171-1-13 199R 2 R 204 DM
10 2 1847 Lubar Feliks Łanucki Filińce Jan Marianna Grodecka Mikołaj Łanucki i Marianna Górnicka ż. Józefa 178-3-19 295V 17 Ż 585 DM
20 5 1847 Lubar Marianna Spinczewska Filińce Franciszek Anastazja Przyłęcka Jan Wierzbicki i Katarzyna Grodecka ż. Bazylego 178-3-19 299R 51 Ż 592 DM
20 5 1847 Lubar Julia Wierzbicka Filińce Bartłomiej Antonina Grodecka Łukasz Stanowski i Teresa Nęcińska ż. Antoniego 178-3-19 299R 52 Ż 592 DM
12 10 1847 Lubar Rozalia Baczyńska Filińce Józef Marianna Wierzbicka Teodor Baczyński i Antonina Grodecka ż. Bartłomieja 178-3-19 303R 91 Ż 600 DM
25 11 1847 Lubar Antonina Grodecka Filińce Stefan Katarzyna Buderacka Michał Pietruszewski i Franciszka Buderacka ż. Franciszka 178-3-19 304V 103 Ż 603 DM
9 6 1849 Korytnica Felicjanna Martynowicz Piatydnie Stefan Józefa Grodecka 222 11-12 18 0
8 1 1849 Szpanów Feliks Złotorzymski Wołoszki IN Marianna Złotorzymska chrzest 10.01.1849, Andrzej Kobrynowicz i Grodecka żona Piotra Grodeckiego 171-1 -15 318V-319R 1 R 320 BW
21 7 1849 Szpanów Józef Sosnowski Żytyń Wielki Stanisław Paulina Grodecka chrzest 21.07.1849, Julian Kuczyński i Tekla Korzeniowska mężatka, as. Antoni Babiński i Salomea Grodecka panna 171-1 -15 320V-321R 8 R 322 BW
17 10 1851 Szpanów Olimpia Necker Szpanów NN Dorota Necker chrzest 20.10.1851, Jan Napadliński i Tekla Grodecka ż. Piotra, as. Antoni Jakutowicz i Józefa Napadlińska ż. Jana 171-2-1 154V-155R 10 R 157 BW
20 8 1855 Lubar Jan Wierzbicki Filińce Bartłomiej Antonina Grodecka Wojciech Okojewicz, Tekla Pióro ż. Piotra 641-1-15 9V-10R 50 Ż 12 MP, DM
12 6 1856 Brody Onufry Grodecki Suchowola 118 NN Jadwiga Grodecka Bazyli Tymuś, Prakseda Grodecka L 13R
14 12 1857 Lubar Wiktor Grodecki Filińce Marcin Aleksandra Poczentowska Antoni Henciński, Tekla Piotryszewska, as: Marcin Jakubowski, Józefa Grodecka - wdowa 641-1-17 25 104 MP
11 5 1859 Lubar Joanna Grodecka Filińce Marcin Aleksandra Poczentowska Marcin Jakubowski, Teresa Niencinska 641-1-19 15 48 Ż MP
15 9 1859 Lubar Marianna Wierzbicka Filińce Bartłomiej Antonina Grodecka Andrzej Kudelski, Elżbieta Pióro 641-1-19 22 81 Ż MP 0
18 7 1860 Brody Tekla Małecka Suchowola 118 Józef Jadwiga Grodecka Bazyli Kozodój, Eudokia Tymus L 79V
20 12 1861 Lubar Aniela Wierzbicka Chilińce Bartłomiej Antonina Grodecka Juliusz Jendrzejewski, Teresa Nencińska - wdowa 641-1-21 25 101 Ż MP
21 4 1862 Brody Benedykt Małecki Suchowola 118 Józef Jadwiga Grodecka Józef Grodecki, Maria Hulajgrodzka L 40
21 11 1863 Beresteczko Feliks Ignacy Skalski Łobaczówka Leon Karolina Grodecka 24 20-21 20
30 4 1863 Bazalia Damazy Kozicki Tereszki Karol Franciszka Grodecka Edward Biskupski i Anna Baczyńska 17-1-7 12V-13R 45 Ch 25-26 DM
31 12 1864 Lachowce Łucja Jaworska Bisówka Wielka Tomasz Konstancja Zaremba szl. Hilary Żeromski i Józefa Grodecka wdowa 178-3-146 83V-84R 3 Ż DM
17 2 1865 Rzyszczów Sabina Orszyńska Mironów Feliks Anna Grodecka Ignacy Bożeński, Katarzyna Snitkowska panna 312-1-92 213 23 m.K KM
15 3 1865 Brody Tekla Małecka Suchowola Józef Agnieszka Grodecka L 29
12 10 1867 Rzyszczów Maria Grodecka Miedwiedow Dominik Tekla Makowska Hipolit Rzeczycki, Maria, żona Rafała Tyczkowskiego 312-1-92 216 41 m.K KM
31 3 1868 Brody Franciszek Małecki Suchowola 118 Józef Agnieszka Grodecka L 87V
16 2 1870 Brody Marianna Małecka Suchowola 118 Józef Jadwiga Grodecka Jan Dworkiewicz, Maria Matwij ż. Szymona L 38 2
21 8 1874 Brody Jan Małecki Suchowola 118 Józef Agnieszka Grodecka Mikołaj Jax Kcewicz, Maria Czyż L
19 12 1889 Brody Anna Grodecka a. Małecka Suchowola 118 ? Teofila Fiłyk L
10 7 1909 Cudnów filia Romanów Janina Dobrowolska Kajetanówka Kazimierz Maria Grodecka Franciszek Sobolewski i Anna Szczawińska panna 178-3-215 219V-220R 159 Ż 414-415 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
3 5 1830 Żytomierz Jan Kozakiewicz Żytomierz 29 Antoni Teresa Podkowińska Wiktoria Hromowicz Żytomierz 19 Anastazy Angela Grodecka Kazimierz Czajkowski , Michał Alexandrowicz 178 3 3 56 30 Ż Ni
20 1 1830 Szpanów Paweł Lewicki Szpanów 32w Stefan Urszula Marcinkowska Salomea Grodecka Szpanów 20 Jan Marianna Połoniewska Ludwik Espagne Michał Herman, Ludwik Łancucki Teodor Sztark 171-1-3 215R 1 R AS
3 11 1830 Szpanów Jewdokij Kułak Szpanów [G-R] 32 Nestor Melania Szczerbat Elżbieta Grodecka Szpanów 18 Jan Marianna Połoniewska Jakow Sorokin, Iwan Fadiej..., Łarywnia Jegorow,Aleks. Rybołowicz,Jan K.Ławrowski , G.Trofimowicz 171-1-3 217V 6 R AS
29 5 1832 Ostróg Ignacy Czerniakowski Nowomalin 26 Jan Wiktoria Grodecka Zofia Korzeniowska Nowomalin 18 Franciszek Józefa Płozowska Ur. Brunon Korzeniowski, Jan Kozłowski, Feliks Pergiman 171-1-5 17R 9 R MZ
2 7 1833 Szpanów Stanisław Chrostowski Szpanów 28 Tomasz Antonina Rutomska Elżbieta Kułak Szpanów 21w Jan Marianna Połoniewska Grodecka Jan ...ski, Napoleon Babich, Marek Łuczyński? 171-1-6 186V 3 R AS
28 10 1834 Kulczyny Maciej Różycki Czepelówka 21 Ksawery Marianna Grodecka Franciszka Kwiatkowska Woskodawińce 18 Kazimierz Marianna Ochrzymowska Michał Lipski, Tomasz Garlicki 178-03-100 349V 19 Ż 677 DM
27 10 1835 Kulczyny Jan Derenowski Krasiłów 22 Jakub Wiktoria Czernelowska Anna Rużycka Krasiłów 18 Ksawery Marianna Grodecka Jan Szmigielski, Stefan Tomaszewski, Michał Orłowski 178-3-101 362 21 Ż SK
2 2 1836 Bazalia Tomasz Gluzicki Bogdanówka 28 Wojciech Petronela Bukowska Aniela Piasecka Bogdanówka 22 Franciszek Marianna Grodecka Grzegorz Korzeniowski, Jan Kulpiński 178-3-106 279V 5 Ż DM
19 11 1838 Luboml Julian Mochliński Luboml 31 Antoni Justyna Mańkowska Leokadia Rohozińska Luboml 22 Serafin Tekla Grodecka Adam Przesmycki, Feliks Wernicki 853 543 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0305.htm
3 9 1839 Międzyrzec Hipolit Szenhert Międzyrzec 23 Karol Julianna Grodecka Dorota Ramzerchryst Międzyrzec 20 Ferdynand A... 879 247V 8 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0257.htm
22 1 1839 Berdyczów Jan Hulanicki Berdyczów 30 Dominik Józefa Wojniłowicz Teodora Krzyżanowska Berdyczów 19 Bazyli Anna Grodecka Wincenty Piotrowski, Marcin Jaworski 178-3-8 162R 1 Ż 304 DM
2 2 1839 Berdyczów Michał Łoński Berdyczów 38 Jan Marianna Grodecka Marianna Ćwiklińska Berdyczów 20 Jakub Marianna Zakaszewska Jan Dąbrowski, Jan Ostrowski, Józef Piotrowski 178-3-8 164R 10 Ż 308 DM
22 1 1839 Kulczyny Maciej Różycki Krasiłów 25 Ksawery Marianna Grodecka Apolonia Darecka Krasiłów 18 Józef Anna Markowska Antoni Różycki, Paweł Kucharski 178-3-112 363V 3 Ż 699 DM
29 1 1841 Kołki Stanisław Kozłowski Matwiejki 30 Jakub Marianna Judulska Brygida Grodecka Matwiejki 22 Felix Dorota Remigian Jałowicki, Jan Święcki, Witalis Iwanowski 827 90a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0092.htm
8 2 1842 Torczyn Mateusz Lichtański par. Kisielin 28 Kazimierz Anna Grodecka Joanna Wiszniowska Budki Horodyńskie 22 Jan Katarzyna Wysocka Adam Słodkowski, Franciszek Młockowski 828 181R 2 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0183.htm
18 11 1845 Szpanów Stanisław Sosnowski Szpanów 23 Antoni Antonina Miałkowska Pawlina Grodecka Szpanów 18 Hipolit Ksawera Szymańska 884 197 V 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0204.htm
11 10 1849 Butowce Adam Zwoliński Kozarka, par. Miropol 33 Feliks Marianna Grodecka Seweryna Połchowska Bołkuny 19 Klemens Emilia Żłobicka szl. Wiktor Dębicki, Karol Stępowski 178-3-118 73V 9 Ż DW 141
15 2 1853 Kulczyny Ignacy Różycki Słobódka Krasiłowska 20 Ksawery Marianna Grodecka Marianna Chworostowska Słobódka Krasiłowska 16 Ignacy Klara Głowacka Marcin Różycki, Ignacy Łysakowski 178-3-121 210R 4 Ż 409 DM
29 9 1854 Torczyn Tarpet Celestyn Orzeszko par. Torczyn 29 Benedykt Joanna Skomorowska Emilia Turzańska Zabołotce 24 Ignacy Cecylia Grodecka 640 44 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20640/pages/PL_1_436_640_0023.htm
24 4 1856 Horochów Konstanty Rohoziński Strzelcze 33 Serafin Tekla Grodecka Marianna Wernicka Strzelcze 22 Feliks Julia Mańkowska 97 33 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2094/pages/PL_1_436_94_0018.htm
4 5 1858 Lubar Kazimierz Wierzbicki Filińce 50w Wojciech Marianna Osińska Józefa z d. Sarzyńska Grodecka Filińce 35w Bartłomiej Marianna Piórkowska Marian Łanucki, Władysław Korczyński 178-3-128 772R 6 Ż 1472 DM
15 6 1858 Lubar Sebastian Radziejewski Lubar 29 Jan Karolina Zielińska Marianna Grodecka Filińce 18 Józef Wiktoria Popiel Stanisław Jatkiewicz, Grzegorz Grodzki 178-3-128 773V-774R 11 Ż 1475-1476 DM
5 2 1860 Brody Józef Małecki Suchowola 118 35 Stefan Ewa Grzeszczyszyn Agnieszka Grodecka Suchowola 118 27 Sebestian Katarzyna Szymczyszyn L
28 5 1862 Kazimierka Antoni Brzezicki Ulaniki par. Torczyn 25 Mikołaj Sabina Grodecka Aniela Dworzańska 20 Emeryk Teresa Grocholska Wilhelm Młodzianowski, Stanisław Gorliński, Michał Pohorodecki 887 230 4 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0113.htm
8 5 1864 Brody Łukasz Bilecki Suchowola 25 35 Hiacynt Ewa Łysak Maria Mazur Suchowola 123 22 Andrzej Tekla Grodecka L 44R
14 2 1865 Luboml Franciszek Kirsz Brześć? 36 Paweł Marianna Grodecka Maria Sztejn Luboml 24 Józef Paulina Cechler? Aleksander Dołginowicz?, Paweł Makowski? 309 53 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20309/pages/PL_1_436_309_0029.htm
12 11 1867 Cudnów Wincenty Wierzbicki Filińce par. Lubar 20 Bartłomiej Antonina Grodecka Rozalia Karpińska Wójtowce 17 Hilary Urszula Liniewicz Feliks Popiel, Grzegorz Kamiński 178-3-58 90V 66 Ż 179 DM
24 5 1870 Butowce Jan Kostkiewicz Junaczki par. Kulczyny 45w Grzegorz Franciszka Grodecka Katarzyna Popławska Orzechówka 24 Józef Antonina Sokołowska Antoni Popławski, Józef Popławski 178-03-82 141V 2 Ż 277 DM
24 5 1874 Brody Józef Mazur Suchowola 24 Andrzej Tekla Grodecka Magdalena z Molińskich Ochowicz Suchowola 106 22 Michał Anna Greszczuk L 41
5 2 1877 Brody Michał Barkowicz v. Kłym Suchowola 118 24 Andrzej Kłym Agata Barkowicz Tekla Pankowiecka Suchowola 26 Teodor Maria Grodecka Antoni Grodecki, Dymitr Twardochleb L
25 11 1906 Brody Jan Kucharski Suchowola 24 Jakub Teodora Jarosz Anna Grodecka vel Małecka Suchowola 206 24 Onufry Teofila Fiłyk L 4

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
24 74 Grodecka Ewa 20 Stawiszcze Stawiszcze 1880 CDIAK DM 1042-1-16


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl