Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 216 wyników dla: Jurewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
17 2 1715 Torczyn Eufrozyna Jurewiczowa 60 szlach. 52 b/n Ł EH
29 11 1815 Krzemieniec Marianna Jurewicz 45 Krzemieniec pozostał wdowiec 299 49 33 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0028.htm
1 3 1827 Ostropol Barbara Jurewicz 46 Ostropol wolnego stanu, przyczyna zgonu: gościec 178-3-93 423 18 Ż 218V KP2
9 2 1827 Stary Konstantynów Dom Justyna Jurewicz 50 W Sachnowce z domu Piotrowska, wdowa po Janie Jurewiczu, od dawna potomstwa pozbawiona, przyczyna zgonu: kaszel i oziębienie 178-3-93 164V 22 Ż 318 KP2
10 6 1827 Stary Konstantynów Dom Jan Jurewicz 8/12 Sachnowce ojciec Bazyli, matka Marianna Sikorska, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 171R 73 Ż 331 KP2
24 12 1829 Bazalia -fil.Tereszki Jan Wolski 65 Hrycyki ur., żona Marianna z Jurewiczów, córka Helena 178-3-95 248R 38 Ż DM
30 4 1835 Horyńgród Piotr Jurewicz 50 Podolany Ur., żona Tekla, syn Andrzej, córka Julia 171-1-8 152R 3 R Mg
22 3 1835 Zasław św. Józefa Jan Jurewicz 40 Zasław kawaler 178-3-101 85 19 Ż SK
22 5 1838 Białogródka Cecylia Jurewicz 22 Białogródka c. ur. Piotra i Marianny z Podsiedłowiczów 178-3-110 161R 43 Ż DM
25 1 1838 Kotelnia Marianna Łazińska 9/12 Kotelnia c. Tomasza i Tekli z Jurewiczów 178-3-6 168V 4 Ż 324 DM
30 7 1844 Białogródka Anna Bitiach 9/12 Białogródka c. Ludwiki Bitiachowej z Jurewiczów córki Piotra (ur. 3 maja to bardziej 3 miesiące niż trzy kwartały) 905-2-2 28R 63 W 56 DM
10 7 1847 Kotelnia Wincenty Jurewicz 80 Mińkowce żona Aleksandra z Werpachowskich, synowie Jan i drugi też Jan, córki Marianna, Franciszka i Teresa 178-3-19 291R 34 Ż 576 DM
25 8 1847 Kotelnia Jan Jurewicz 24 Mińkowce s. Wincentego i Aleksandry z Werpachowskich 178-3-19 292R 42 Ż 578 DM
15 1 1851 Kotelnia Wiktor Jurewicz 3 Kotelnia s. Ignacego i Józefy z Szpakowskich 178-3-31 364R 3 Ż 718 DM
31 7 1851 Kotelnia Józef Jurewicz 90 Kotelnia wdowiec po Urszuli z Didkowskich, synowie Erazm i Ignacy, córka Tekla 178-3-31 367R 21 Ż 724 DM
22 11 1854 Toporyszcze Franciszek Jurewicz 6/12 Dobryń s. 1-dw. Bazylego i Aleksandry Pikulskiej 178-03-38 673V 60 Ż DM
29 11 1854 Toporyszcze Marianna Jurewicz 81 Dobryń 1-dw., z d. Bagińska, wdowa, synowie Piotr i Mikołaj 178-03-38 674R 61 Ż DM
22 5 1855 Kowel Franciszek Jurewicz 28 Kowel szeregowy pułku karabinierów Jego Imperialnej Wysokości kniazia Aleksandra Aleksandrowicza, kawaler 257 100 141 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0052.htm
18 11 1855 Koniuchy Ludwika Wróblewska 28 Świniuchy z Jurewiczów, 1-dw., mąż Wojciech 896 156R 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20896/pages/PL_1_436_896_0156.htm
21 3 1856 Ostropol Michał Jurewicz 4 Charkowce s. Pawła i Julianny Sadłowskiej 178-3-124 648V-649R 5 Ż 1232-12 DM
28 1 1858 Iwnica Franciszek Jurewicz 4/12 Wolica s. Michała i Honoraty z Talków 178-3-128 739R 8 Ż 1411 DM
24 10 1859 Toporyszcze Marian Jurewicz 4 Piekarszczyzna z konwulsji; s. 1-dw. Feliksa i Kamili Kosiakowskiej 178-3-50 735R 69 Ż DM
15 12 1862 Nieświcz Justyna Jurewicz 55 Nieświcz wdowa 457 35 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20457/pages/PL_1_436_457_0020.htm
11 5 1866 Żytomierz Stanisław Jurewicz 62 Żytomierz zmarł na chorobę wodną, wł.ziemski wsi Głuchowce, pow.Berdyczów, gub.Kijowskiej, zostawił żonę Salomeę z Jaworskich, synów Aleksego i Stanisława oraz córki Teofilę i Ewę 178-3-63 129R 183 Ż DG 204
28 7 1866 Rzyszczów Grzegorz Jurewicz 47 Rzyszczów cholera, s. Osipa, kawaler, żołnierz 312-1-90 228 24 m.K KM
1 8 1872 Radziwiłłów Franciszek Bryszkiewicz 36 Radziwiłłów mieszczanin, żona Katarzyna z d. Jurewicz, parafianin kościoła wileńskiego, pracujący przy budowie kolei, bez potomstwa 1-60 23 R 24 T 0
7 12 1888 Turzysk Bronisław Jurewicz 1 Wierzbiczno s. Jakuba i izabeli z Kondratowiczów 756 51 18 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20756/pages/PL_1_436_756_0029.htm
1 8 1891 Brody Bronisława Emilia Żylska 8/12 c. Jana i Felicji Jurewicz L 9
15 2 1893 Turzysk Stanisława Jurewicz 4/52 Wierzbiczno c. Jakuba i Izabeli z Kondratowiczów 761 51 10 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0026.htm
21 8 1898 Kowel Aleksander Jurewicz 4,5 Kowel s. szl. Jakuba i Izabeli z Kondratowiczów 931 62 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20931/pages/PL_1_436_931_0045.htm
15 9 1899 Kowel Antoni Jurewicz 3/12 Kowel s. chł. Jakuba i Izabeli z Kondratowiczów 932 73 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0053.htm
28 11 1909 Ostropol Józef Jurewicz 52 Ostropol żona Anastazja, córki Anna, Stanisława i Wincentyna 17-2-93 163V 27 Ch 38 DM
23 10 1911 Tbilisi Stanisław Jurewicz 1 Tbilisi s. Józefa, chlopa 131 80 Tb
7 10 1915 Tbilisi Zofia Jurewicz 54 Tbilisi c. Adama, chłopka mińskiej gub. 227 128
30 1 1915 Kijów, św. Aleksandr Mikołaj Jurewicz 60 Kijów mieszcz. m. Berdyczowa ojciec: Józef 312/1/129 128R 23 m.K. JM1

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
14 8 1718 Czartorysk Hiacynt Jurewicz Władysław Marianna Magdalena ur. Karol Wilczopolski, Marianna Chwalibowska, Paweł Zahorowski, Aleksandra Wilczopolska, Stanisław 297-1-185 26R Ł
3 4 1718 Czartorysk Franciszka Falibowska Telcze Antoni Katarzyna ur. Paweł Zahorowski, Magdalena Jurewicz, Władysław Jurewicz, Dorota Zahorowska 297-1-185 25V Ł
11 3 1718 Czartorysk Wieńczysław Rybczyński Czartorysk Michał Marianna ur. Władysław Jurewicz, Rozalia Młotowska 297-1-185 25R Ł DW
6 11 1719 Czartorysk Katarzyna Jurewicz Władysław Marianna Magdalena ur. Paweł Zahorowski, Konstancja Dolanowska 297-1-185 27R Ł
6 12 1719 Czartorysk Mikołaj Tatarowski Michał Apolonia ur. Władysław Jurewicz, Anna Skrzeszowska 297-1-185 27R Ł
11 5 1720 Czartorysk Stanisław Falibowski Telcze Antoni Katarzyna ur. Władyslaw Jurewicz, Aleksandra Wilczopolska, Jan Wilczopolski, Barbara Lasocina 297-1-185 27V Ł
2 6 1720 Czartorysk Jakub Salomon Jan Wirzbicki Stanisław Tekla Władysław Jurewicz, Marianna Falibowska (udusili go przez nieostrożność) 297-1-185 27V Ł
19 11 1720 Czartorysk Stanisław Kostka Klecki Telcze Jan Agnieszka ur. Franciszek Zakrzewski, JW Maciej Mycielski, ur. Marianna Jurewiczowa 297-1-185 28R Ł
8 5 1721 Torczyn Stanisław Jurewicz Mikołaj Anna Piotr Gostyński, Anna Wąsowska 9a b/nr Ł EH
30 1 1721 Czartorysk Karol Jurewicz Władysław Marianna Magdalena ur. Piotr Kowalski, szl. Antonina Drzewiecka panna, ur. Antoni Gołkowski, Teresa Goślińska panna 297-1-185 28V Ł
27 7 1721 Czartorysk Jakub Tatarowski Michał Apolonia ur. Jan Sczaniawski, Marianna Jurewicz, Wieńczysław Jurewicz, Zofia Zahorowska 297-1-185 28V Ł
8 3 1722 Czartorysk Józef Młotowski Nowosiółki Tomasz Zofia ur. Władysław Jurewicz, Małgorzata Raczyńska, Paweł Zachorowski, Konstancja Dolanowska 297-1-185 29R Ł
23 3 1722 Czartorysk Józef Jurewicz Władysław Marianna ur. Jan Kołysko, Petronela Kazimirska, Franciszek Kazimirski, Dorota Zahorowska 297-1-185 29R Ł
18 5 1722 Czartorysk Felicjan Falibowski Telcze Antoni Katarzyna ur. Jan Zahorowski, Magdalena Jurewicz, Władysław Jurewicz, Dorota Zahorowska 297-1-185 29V Ł
15 9 1722 Czartorysk Marianna Wierzbicka Stanisław Tekla ur. Zaorowski, szl. panna Jorewiczówna, Władysław Jurewicz, Petronela Kazmirska 297-1-185 29V Ł
2 9 1723 Czartorysk Bartłomiej Jurewicz Władysław Magdalena Leśniewicz ur. Michał Jonczyński, Izabela Zagorska, 297-1-185 31R Ł
14 11 1723 Czartorysk Antonina Głębocka Telcze Szymon Teresa ur. Władysław Jurewicz, Petronela Kazmirska, Franciszek Kazmirski, Katarzyna Chwalibowska 297-1-185 31V Ł
27 6 1724 Czartorysk Jan Chwalibowski Telcze Antoni Katarzyna ur. Gabriel Zahorowski, Konstancja Dolanowska, Michał Zahorowski, Marianna Jurewiczówna 297-1-185 32R Ł
28 10 1724 Czartorysk Franciszka Teresa Jurewicz Władysław Magdalena Leśniewicz W. Jerzy Zbikowski, Petronela Kaziemierska, Franciszek Kaziemierski, Tekla Kaziemierska 297-1-185 32V Ł
21 5 1725 Czartorysk Jan Aleksander Susczewicz Budki Michał Teofila Wrzeszcz ur. Władysław Jurewicz, Petronela Kaziemierska, Aleksander Kaziemirski, Magdalena Jurewiczowa 297-1-185 33R Ł
19 6 1725 Czartorysk Antonina Dolanowska Mikołaj Aniela Haraim ur. Władysław Jurewicz, Konstancja Małyńska, Franciszek Zakrzewski, Magdalena Jurewiczowa 297-1-185 33R Ł
1 7 1725 Czartorysk Gerwazy Jan Brzezicki Mikołaj Barbara ur. Władysław Jurewicz, W. Apolonia Zbikowska, Jan Konopacki, Józef Wągrocki, Petronela Kaziemierska 297-1-185 33R Ł
29 7 1725 Czartorysk Anna Marta Pogorzelska Jakub Marianna ur. Władysław Jurewicz, katarzyna Falibowska, Antoni Falibowski, Magdalena Jurewiczowa, Jan Kanty Br 297-1-185 33R Ł
13 1 1726 Czartorysk Franciszek Falibowski Telcze Antoni Katarzyna Władysław Jurewicz, N Przanowska 297-1-185 34R Ł
21 2 1726 Czartorysk Julianna Eleonora Jurewicz Władysław Magdalena Marianna Leśniewicz szl. Karol Wilczopolski, Petronela Kazimirska, Franciszek Kazimirski, Barbara Wągrocka 297-1-185 34R Ł
16 5 1727 Czartorysk Zofia Monika Jurewicz Władysław Magdalena ur. Judicki, Marianna Okorska 297-1-185 36R Ł
6 5 1728 Czartorysk Antonina Bylińska Józef Katarzyna Wierzbicka ur. Władysław Jurewicz, Zofia Młotowska 297-1-185 37R Ł
18 5 1728 Czartorysk Katarzyna Florentyna Głębocka Szymon Teresa ur. Władysław Jurewicz, Dorota Susczewicz 297-1-185 37R Ł
1 9 1738 Czartorysk Teresa Jadwiga Jurewicz Medweże Samuel Agnieszka Polkowska ur. Ignacy Zahorowski, Katarzyna Falibowska 297-1-185 48V Ł
27 12 1738 Czartorysk Anna Agnieszka Morawska Medweże Wawrzyniec Atoksyna (?) W. Andrzej Pulkowski, Agnieszka Jurewiczowa 297-1-185 49R Ł
17 2 1739 Szumsk Kazimierz Józef Barański Zaleśce Jan Teresa Zygmunt Lipkowski, Justyna Jurewiczowa, Józef Jurewicz, Ludwika Lipkowska 297-1-180 2V Ł RK 5
25 5 1742 Szumsk Ignacy Andrzej Jurewicz Józef Justyna 297-1-180 13R Ł RK 27
8 9 1743 Szumsk Józef Antoni Se? Szumsk 21 letni żyd, Józef Welezyński, Marianna Malińska, Andrzej Welezyński, Justyna Jurewiczowa 297-1-180 15V Ł RK 32
23 11 1743 Szumsk Andrzej Jan z Dukli Jurewicz Zaleśce Józef Justyna z wody, dop. chrztu 25.5.1863 297-1-180 16V Ł RK 34
10 11 1744 Czartorysk Leonard Marcin Skibicki Andrzej Helena Maternberska ur. Piotr Wierczyński, Anna z Jurewiczów Zakrzewska, Ignacy Zakrzewski, Katarzyna Falibowska 297-1-185 56R Ł
5 4 1744 Szumsk Franciszek Niedzielowski Szumsk data chrztu, 52 letni żyd, Józef Welezyński, Anna Podchorska, Michał Podchorski, Justyna Jurewiczowa 297-1-180 16V Ł RK 34
24 12 1744 Szumsk Ewa Antonina Juriewicz Jurewicz Zaleśce Józef Justyna Lipko Juriewicz, Marianna Rościsławska 297-1-180 19R Ł RK 40
31 10 1746 Szumsk Teresa Jurewicz Zaleśce Józef Justyna Jerzy Jurewicz, Marianna Wiktorowa 297-1-180 26R Ł RK 54
13 11 1755 Czartorysk Karol Marcin Jurewicz Poczerewicze Antoni Konstancja W. ur. Kazimierz Zakrzewski, ur. Anna Tycka, as. ur. Kazimierz Tycki, Anna Jurewiczowa 297-1-185 69V Ł DW 926
7 3 1758 Czartorysk Wincenty Tomasz Jurewicz Poczarewice (Puczerowicze) Andrzej Konstancja ur. Kazimierz Zakrzewski, ? 297-1-185 73R Ł 9268 DW
22 2 1758 Szumsk Ignacy Ryluwski Rylewski Antoni Ludwika Tereda z Malinskich Rojewska, Józef Juriewicz, Józef Rojewski, Justyna Jurewiczowa 297-1-180 76V Ł 196 RK
8 1762 Czartorysk Józef Makary Jurewicz Police Antoni Anna dop. chrztu, W. Antoni Kętrzyński, Anna Tyska, Józef Bączkowski, Anna Jurewicz, 297-1-185 79V Ł 9280 DW
27 2 1765 Szumsk Petronela Justyna Józefa Szczeniawska Zaleśce Ignacy Anna Jurewicz Juriewicz Błażej Tyszkowski, Zofia Rekompeltowna 297-1-180 125R Ł 4482 RK
19 5 1768 Czartorysk Jan Nepomucen Wincenty Ferrariusz Jurewicz Medweże Antoni Konstancja ur. Antoni Radwański, Franciszka Zakrzewska panna 297-1-185 90R Ł DW 930 0
10 10 1768 Czartorysk Remian Kajetan Jasiniecki Pucerewicze Bartłomiej Petronela ur. Marcin Bliziński, Konstancja Jurewiczowa, dop. chrztu 9.11 297-1-185 90R Ł DW 930
14 11 1771 Szumsk Serafina Józefata Elżbieta Bujaniak Bujaniuk Żołobki Tadeusz Katarzyna chrzest 15.11.1771, Antonina Jurewiczowa, Tadeusz Krosnicki 297-1-180 157R Ł 4550 RK
2 7 1771 Szumsk Magdalena Zuzanna Justyna Jurewicz Juriewicz Zaleśce Jerzy Antonina chrzest 06.07.1771, Tadeusz Krosnicki, Katarzyna Chojecka 297-1-180 157R Ł RK 4550
28 11 1773 Czartorysk Józef Andrzej Wilgoszewski Czartorysk Józef Anna Józef Toczyski, Katarzyna Chmielowska, Adam Lesczyński, Marianna Jurewiczowa 297-1-185 93R Ł 9306 DW
6 5 1774 Czartorysk Stanisław Sulikowski Huta Lisowska Adam Ewa Jan Szyf, Marianna Jurewiczowa, Mikołaj Tatarowski, Marianna Sulikowska 297-1-185 94R Ł 9308 DW
14 10 1775 Czartorysk Tekla Teresa Zabiłło Czartorysk Mikołaj Antonina Słupecka dop. chrztu 6.10.1777, Ur. Maciej Strachowicz, Marianna Zarębecka, W. Michał Sierzputowski, Marianna Wierzyńska, Franciszek Butwiłowski, Konstancja Jurewiczowa 297-1-185 97V Ł 9315 DW
13 11 1779 Szumsk Katarzyna Jurewicz Juriewicz Szumsk Mikołaj Apolonia Wawrzyniec Orłowski, Zofia Rowinska, Jan Pietraszewski, Paraska 297-1-181 36V Ł 37 RK
29 1 1782 Torczyn Franciszek Salezy Szczyrski Torczyn Franciszek Helena Jan Szulakowski, ...Jurewiczowa, Stefan Więckowski, Zofia Dąbrowska panna 13a b/n Ł EH
1 2 1827 Białogródka syn b/imienia Rudkowski Białogródka Józef Domicela Grandowska Szymon Barkowski i Anna Jurewicz ż. Piotra, as. Józef Ziembicki i Julianna Czerewińska panna 178-03-93 55R 10 Ż DM
10 4 1827 Białogródka Leon Piotrowski Podlisce Jan Magdalena Dobrowolska Stefan Waśkowski i Marianna Jurewicz ż. Piotra 178-03-93 56V 29 Ż DM
1 6 1827 Białogródka Julianna Ilczyńska Białogródka IN Julianna Piotr Jurewicz i Tekla Komornicka ż. Ksawerego 178-03-93 58R 43 Ż DM
11 1 1828 Białogródka Honorata Burkowska Białogródka Szymon Tekla Jakubowicz Jan Pruszyński i Marianna Jurewicz ż. Józefa 178-03-94 64R 2 Ż DM
15 8 1828 Białogródka Jan Żytnicki Białogródka Michał Tekla Wilczyńska Erazm Huczyński i Marianna Jurewicz z Podsiedłowiczów 178-03-94 72R 52 Ż DM
4 12 1829 Krzemieniec Barbara Jurewicz Krzemieniec IN Tekla c. szlachetnej panny Tekli, Jakub Kudryszów i Marianna Zarzycka panna 01-3 107V 189 T 609 DM
30 4 1829 Białogródka Florentyna Habert Piłki Karol Apolonia Kowalewska Piotr Jurewicz i Ludwika Staniewska panna 178-03-95 68V 44 Ż DM
10 5 1829 Białogródka Stanisław Buderacki Sosnóweczka Michał Marianna Jaskulska Stanisław Zublewski i Marianna Jurewicz ż. Piotra 178-03-95 69V 48 Ż DM
2 4 1830 Białogródka Wincenty Pruszyński Białogródka Jan Magdalena Kwiatkowska Józef Waśkowski-Komendarz Kościoła Białogr., i Antonina z Kijowskich Romańska wdowa, as. Michał Kijowski i Ludwika z Jurewiczów Bitiachowa wdowa 178-03-96 55V 20 Ż DM
12 5 1830 Białogródka Józef Buszyński Białogródka Jan Apolonia Steblicka Ignacy Pilawski i Marianna Jurewicz ż. Piotra 178-03-96 56V 28 Ż DM
10 2 1830 Iwnica Konstancja Helman Smołówka Jan Marianna Jurewicz Jakób Dziadowicz Katarzyna Budowska 178 3 3 R400 12 Ż MP
6 6 1830 Iwnica Antoni Zygadło Smołowce Michał Aleksandra Jurewicz Leon Baszyński Agata Baszyńska 178 3 3 R401 24 Ż MP
14 3 1830 Żytomierz Mechtyłda Drożewska Żytomierz Franciszek Katarzyna Narbutt Jeremiasz Ejsymont Petronella Lisewska as: Erazm Ejsymont Anna Gabłoni, Napoleon Jurewicz, Zofia Narbutt 178 3 3 V17 119 Ż MP
17 5 1833 Koblin (Młynów) Stanisław Wysocki Dorohostaje Jędrzej Justyna Baranska Felix Jurewicz, Franciszka Niecz..ka 819 203V 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0212.htm
4 3 1834 Młynów Kazimierz Dorohostaje Marianna Feliks Jurewicz, Helena Grabowska 820 177R 8 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0181.htm
25 3 1834 Horyńgród Gabriel Podhorodecki Podolany Bazyli Elżbieta Konopacka ch.26.03.1834, Ur. Piotr Jurewicz, Ur. Apolonia Wiercińska, asys. Ur. Ignacy Ułłowicz, Ur. Aleksandra Jurewicz panna 171-1-7 158R 2 R Mg
26 4 1835 Młynów Marcelina Bielecka Dorohostaje Małe Jan Salomea Jędrzej Wysocki, Kornelia Jurewicz, Aleksander Domanski, Rozalia Buczkowska 821 179R 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0181.htm
17 11 1835 Białogródka Feliksa Paszkiewicz Białogródka Michał Marianna Piotr Jurewicz i Apolonia Łoś ż. Macieja 178-03-101 123V 97 Ż DM
8 10 1835 Białogródka Marianna Bitiah Bisówka IN Ludwika Jurewicz chrzest 13.07.1837, c. nieśl. wdowy, Michał Dębicki i Cecylia Jurewicz panna 178-03-108 153V 78 Ż DM
24 4 1835 Starokonstantynów Karol Mileniewski Ostrykowce Jan Cecylia Jurewicz Bazyli Waniewicz, Dorota Dunajewska 178-3-101 169R 55 Ż 328 CK
16 10 1836 Toporyszcze Agnieszka Jurewicz Dobryń Bazyli Julianna Jan Pikulski i [...] Świtelska 178-51-386 129V 103 Ż 133 DM
17 10 1836 Toporyszcze Teresa Jurewicz Dobryń Adam Aleksandra Andrzej Oraszkiewicz i Julianna Jurewicz 178-51-386 129V 104 Ż 133 DM
23 12 1837 Białogródka Jędrzej Kędzierski Białogródka IN Anna Józef Burkowski i Marianna Jurewicz ż. Piotra 178-03-108 160R 127 Ż DM
10 6 1837 Międzyrzec Antonina Hutnicka Międzyrzec Stanisław Aniela Paszkowska Józef Kownacki kaw. Wiktoria Myczkowska. As.Paweł Jurewicz, Marianna Bociorowska panna 171-1-10 259R 21 R AS
11 12 1838 Kotelnia Dionizy Piskorski Smołówka Antoni Teresa Jurewicz Kazimierz Święcicki i Marianna Święcicka ż. Tadeusza 178-3-6 163R 91 Ż 314 DM
21 4 1840 Łuck Wojciech Dąbrowski Łuck NN Zuzanna Jan Bostrucki, Józefa Jurewicz wdowa 376 12 36 826 9V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0007.htm
10 11 1840 Łuck Anna Nimfa Glińska Horodyszcze Dominik Agnieszka Lemińska Michał Baranowski kawaler, Justyna Jurewicz mężatka 376 23 70 826 18R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0012.htm
1 6 1840 Ostróg Zofia Olszańska Mosty Michał Apolonia Jurewicz 880 7 R 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0008.htm
10 1 1841 Łuck Michalina Miączyńska Łuck NN Franciszka Miączyńska Maciej Konaszewicz, Józefa Jurewicz wdowa 377 9 22 827 5R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0005.htm
8 12 1841 Felsztyn Jan Jurewicz Naftułówka ur. Jan Agnieszka Dębicka ur. Jan Rybicki, Anna Barszczewska 685-4-74 42v 243 Ch 85 KP2
12 2 1844 Toporyszcze Petronela Pikulska Dobryń Jędrzej Balbina Rychwalska Bazyli Jurewicz i Anna Pikulska ż. Teodora 178-51-514 481V 21 Ż DM
2 4 1844 Toporyszcze Wincenty Jurewicz Dobryń Adam Aleksandra Switelska Jędrzej Pikulski i Aleksandra Jurewicz ż. Bazylego 178-51-514 484V 37 Ż DM
20 12 1844 Toporyszcze Elżbieta Kotwicka Poromówka Jan Tekla Jurewicz chrzest 5.01.1845, Michał Małaszewicz i Jadwiga Benedyk ż. Pawła 178-03-12 446V 12 Ż 870 DM 0
10 10 1844 Stawiszcze Władysław Marek Jankowski Ochmatów Grzegorz Katarzyna Jezierska chrzest 11.03.1846; W. Teofil Jurewicz i Miłosława Piątkowska panna, asyst. W. Oktawian Podhorski i Leonarda Piątkowska panna, Zygmunt Podhorski i Otolia Piątkowska panna 1042-1-8 3V 12 CDIAK DM
7 7 1844 Międzyrzec Kamila Maria Jurewicz Boczanica Stanisław Bogumiła Danielecka Jan Witton,Marcelina Józefalska.As.Józef Szumowski, Katarzyna Lubieniecka 883 229R 24 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0235.htm
3 5 1844 Białogródka Anna Bitiach Białogródka IN Ludwika c. Piotra Jurewicz Józef Paszkowski i Domicela Łysenko wdowa 905-2-2 8R 60 W 16 DM
4 7 1845 Toporyszcze Salomea Jurewicz Dobryń Bazyli Julianna Pikulska Franciszek Mieleniewski i Teresa Pikulska ż. Jana 178-03-12 457R 75 Ż 891 DM
11 7 1845 Lisianka (Łysianka) Joanna Goławska Kraczkówka ur. Adam Wiktoria Jurewicz ur. Franciszek Kowerski, Regina Kwiatkowska 685-2-1020 40v 21 Ch 80 KP2
24 11 1846 Toporyszcze Katarzyna Bagińska Dobryń Szymon Petronela Czyżewska chrz. 20.04.1847; Adam Jurewicz i Marianna Rękas ż. Jana 178-3-19 498V 32 Ż 980 DM
25 12 1846 Toporyszcze Marianna Jurewicz Dobryń Adam Helena Świtelska chrz. 4.05.1847; Jan Dydkowski i Aleksandra Jurewicz ż. Bazylego 178-3-19 500R 41 Ż 983 DM
6 11 1846 Ostropol Leonard Paprocki Charkowce Ambroży Marianna Dobrzańska Aleksander Statkiewicz i Julianna Sehen ż. Feliksa, asyst. Andrzej Chamski i Julianna Jurewicz ż. Pawła 178-03-115 278R 43 Ż 546 DM
26 8 1847 Białogródka Józef Zmójdowny Białogródka IN Agata 1-dw. Jan Brzeziński i 1-dw. Marianna Jurewicz ż. Piotra 178-3-116 108V 76 Ż DM
9 1 1847 Toporyszcze Marcjanna Kotwicka Poromówka Jan Tekla Jurewicz Jan Dydkowski i Julianna Podgórska ż. Pawła 178-3-19 495R 3 Ż 973 DM
19 12 1847 Toporyszcze Tekla Jurewicz Dobryń Bazyli Aleksandra Pikulska Franciszek Mieleniewski i Tekla Osiecka panna 178-3-19 509R 115 Ż 1001 DM
22 3 1847 Ostropol Marianna Jurewicz Charkowce Paweł Julianna Sadłowska Jan Gątkiewicz i Anna Kiliewicz ż. Bonifacego 178-3-116 272V 9 Ż 537 DM
12 3 1849 Białogródka Józef Bitiah Białogródka IN Ludwika Jurewicz Jakub Buderacki i Kunegunda Jakubowska ż. Macieja 178-03-118 520V-521R 62 Ż DM
2 12 1849 Zasław św. Jana Cecylia Marianna Jurewicz Zasław Ignacy Wincentyna Kałabska Jan Karaśkiewicz i Katarzyna Selinger wdowa 178-3-118 410V-411R 70 Ż 764-765 DM
7 3 1851 Toporyszcze Tomasz Jurewicz Dobryń Bazyli Aleksandra Pikulska Franciszek Mileniewski i Tekla Osiecka panna 178-03-31 550V-551R 23 Ż DM
7 4 1851 Toporyszcze Aleksandra Kotwicka Sielanszczyzna Jan Tekla Jurewicz Jakub Bilkiewicz i Aleksandra Lisicka wdowa 178-03-31 553V-554R 34 Ż DM
20 9 1851 Toporyszcze Władysław Jurewicz Dobryń Andrzej Agata Połyń Franciszek Mileniewski i Teresa Mileniewska ż. Józefa 178-03-31 563V-564R 77 Ż DM
28 1 1851 Kotelnia Wiktoria Jurewicz Kotelnia Ignacy Józefa Szpakowska Józef Umiński i Wiktoria Rozemberg wdowa, asyst. Stanisław Kropielnicki i Faustyna Ejsmont panna 178-3-31 338V-339R 10 Ż 667-668 DM
8 4 1851 Kotelnia Marianna Łazowska Kotelnia Tomasz Tekla Jurewicz Antoni Więcławski i Józefa Iskrzycka ż. Macieja, asyst. Tomasz Łąski (Łącki) i Anna Łąska ż. Józefa 178-3-31 3452V-343R 26 Ż 675-676 DM
28 2 1851 Kotelnia Roman Zaleski Mińkowce Aleksander Konstancja Żmijowiska Dawid Ilnicki i Józefa Żmijowiska wdowa, asyst. Gwon Jurewicz i Emilia Ilnicka ż. Dawida, Czesław Żmijewski i Ewelina Żmijowiska panna 178-3-31 3452V-343R 28 Ż 675-676 DM
19 12 1851 Kotelnia Tomasz Iskrzycki Kotelnia Hilary Anastazja Bagińska Ignacy Jurewicz i Tekla Łazowska ż. Tomasza, asyst. Teodor Szymański i Salomea Berezowska ż. Augustyna 178-3-31 358V-359R 91 Ż 707-708 DM
1 11 1851 Zasław św. Jana Emilia Antonina Jurewicz Zasław Ignacy Wincenta Kołapska Szymon Świdziński i Teresa Kołapska ż. Walentego 178-3-120 354V-355R 52 Ż 695-696 DM
17 1 1853 Włodzimierz Stanisława Anna Maria Antonina Jurewicz Włodzimierz Stanisław Zofia Pawłow 789 6-7 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0004.htm
1 10 1853 Toporyszcze Rufina Piotuch-Kublicka Czerniachów Józef Cecylia Cichomska chrz.14.04.1854; Bronisław Gasfort Major i Zofia Jurewicz wdowa 178-03-38 638V-639R 45 Ż DM
26 4 1854 Toporyszcze Marcelina Jurewicz Dobryń Andrzej Agata Połyń Andrzej Pikulski i Teresa Mileniewska ż. Józefa 178-03-38 639V-640R 49 Ż DM 0
1 6 1854 Toporyszcze Franciszek Jurewicz Dobryń Bazyli Aleksandra Pikulska Franciszek Mileniewski i Tekla Osiecka panna 178-03-38 641V-642R 58 Ż DM
27 1 1856 Bazalia Jan Kinalewski Czuchele Jan Anastazja Jurewicz Stefan Bujalski i Justyna Sadowska 178-03-124 60V-61R 7 Ż DM
21 4 1856 Ostropol Wojciech Jurewicz Charkowce Paweł Julia Sadłowska Jan Kotwicki i Joanna Strutyńska ż. Wawrzyńca 178-3-124 636V-637R 22 Ż 1209-1210 DM
23 1 1857 Toporyszcze Józefa Jurewicz Dobryń Andrzej Agata Połynia Wiktor Osiecki i Teresa Mieleniewska ż. Józefa 178-3-126 707V-708R 4 Ż DM
7 5 1858 Iwnica Jan Jurewicz Grabówka Józef Józefa Sznakowska Stanisław Kołosowski i Katarzyna Dolińska ż. Nicefora 178-3-128 728V-729R 16 Ż 1393-1394 DM
25 7 1858 Iwnica Augustyn Piskorski Smołówka Antoni Teresa Jurewicz Augustyn Lewkowski i Teofila Baszyńska ż. Jana 178-3-128 729V-730R 23 Ż 1395-1396 DM
2 11 1858 Iwnica Aniela Jakowicki Wolica Adam Petronela Jurewicz Grzegorz Talko i Karolina Gilewicz ż. Kajetana 178-3-128 731V-732R 32 Ż 1399-1400 DM
19 2 1859 Toporyszcze Konstancja Jurewicz Dobryń Bazyli Aleksandra Pikulska Franciszek Osiecki i Prakseda Tołkacz 178-03-50 696V-697R 23 Ż DM
22 11 1863 Zasław św. Jana Cecylia Borodicz Zasław Leontyn Dorota Tyszkiewicz Karol Kokulewski i Wincenta Jurewicz 685-6-6 14V-15R 67 Ch 29-30 DM
6 12 1863 Zasław św. Jana Maria Wanda Różycka Zasław Stanisław Marianna Popławska Jan Kurczyński i Wincenta Jurewicz 685-6-6 15V-16R 73 Ch 31-32 DM
19 1 1864 Ostropol Marianna Jurewicz Charkowce Paweł Julianna Sadłowska Szymon Chamski i Józefa Sehen 17-1-323 13V-14R 4 Ch 25-26 DM
19 1 1864 Ostropol Joanna Jurewicz Charkowce Paweł Julianna Sadłowska Stanisław Radecki i Marianna Felińska 17-1-323 14V-15R 5 Ch 27-28 DM
9 3 1865 Ostropol Franciszek Jurewicz Charkowce Paweł Julianna Sadłowska Jan Pawłowski i Marcjanna Kwilińska 17-1-323 30V-31R 11 Ch 59-60 DM
9 10 1866 Zasław św. Jana Dionizy Michał Gryniewicz Zasław Kazimierz Rozalia Nowoszycka Konstanty Łazarkiewicz, Wincentyna Jurewicz 685-6-6 94V-95R 48 Ch RG
10 4 1869 Rzyszczów Wiaczesław Kosiński Kaniów Kazimierz Emilia Jurewicz Mikołaj Mandryka, Maria żona Aleksandra Sztrosmana, Aleksander Sztrosman, Paulina Słomowska 312-1-96 226 38 m.K KM
26 2 1886 Ołyka Aleksander Wardeński Pokaszczów Stefan Manswet Maria Ludwika Jurewicz 507 20 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0011.htm
15 1 1887 Kowel Domicella Matusiewicz Biełaszów Adam Anna Sakowicz Jakub Jurewicz, Franciszka Frankowska ż. Antoniego 288 8-9 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20288/pages/PL_1_436_288_0005.htm
20 10 1888 Turzysk Bronisław Jurewicz Wierzbiczno Jakub Izabela Kondratowicz 756 22-23 41 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20756/pages/PL_1_436_756_0012.htm
14 3 1888 Krzemieniec Jan Jurewicz Smyga Adam Maria Żejka 01-81A 9V-10R 33 T
19 1 1890 Ołyka Stefania Henryka Wardeńska Pokaszczów Stefan Manswet Maria Antonina Jurewicz 510 8-9 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0007.htm
25 3 1893 Turzysk Stanisława Jurewicz Wierzbiczno Jakub Izabela Kondratowicz 761 4-5 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0003.htm
10 3 1894 Turzysk Aleksander Jurewicz Wierzbiczno Jakub Izabela Kondratowicz 762 8-9 12 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0005.htm
21 12 1897 Ołyka Leonia Zofia Wardeńska Par.Ołyka Stefan Manswet Maria Ludwika Jurewicz 1018 822 3 MO 0
9 3 1903 Żytomierz Franciszka Jurewicz Żytomierz Mikołaj Karolina Dobrzańska Ignacy Szymanowski, Salomea Jachimowicz ż. Józefa 178-3-171 117V-118R 141 Ż 231 DW
24 5 1903 Żytomierz Bolesław Sabatin Żytomierz Franciszek Julia Jurewicz Jan Jurewicz, Petronela Dawidowska ż. Jana 178-3-171 132V-133R 217 Ż 261 DW
30 7 1903 Żytomierz Kazimierz Jurewicz Żytomierz Aleksander Antonina Bagińska Mikołaj Jurewicz, Józefa Bagińska panna 178-3-171 149V-150R 303 Ż 295 DW
7 9 1903 Żytomierz Regina Wągrodzka Żytomierz Julian Magdalena Sokołowska Izydor Szabelkowski, Stefania Jurewiczowa wdowa 178-3-171 159V-160R 353 Ż 315 DW 0
16 5 1907 Kowel Janina Jurewicz Kowel Michał Katarzyna Woronecka 1004 15V-16R 75 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0019.htm
28 10 1910 Ostropol Franciszka Jurewicz Ostropol Wojciech Salomea Zarzycka Franciszek Dowhalski i Maria Więckowska ż. Pawła 17-2-93 33V-34R 53 Ch 67-68 DM
24 12 1911 Tbilisi Adam Orczykowski Tbilisi Ignacy s. Piotra Maria c. Wiaczysław Tini Julian Iwanowski, Helena Jurewicz 25V 11 Tb
2 10 1914 Tbilisi Aleksander Kemeklis Tbilisi Imen s. Ludwika Maria c.Jana Pawłowicz Kazimierz Kemeklis, a za niego Leonard Jurewicz i Elżbieta Gryniewicz 107V 37 Tb
9 6 1917 Tbilisi Stanisław Jurewicz Tbilisi Adolf s.Benedykta Tekla c.Antoniego Szyblińska Jan Freszczel, Elżbieta Araminasowa 170R 69 Tb

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
27 6 1717 Torczyn Stanisław Nizinski Anna Hulanicka pann Teodor Hulanicki, Antoni Piotrowski, Michał Hulanicki, Jurewicz 39a b/nr EH
15 2 1795 Szumsk Szymon Kuniuk Rozalia Jurewicz Suraż prac. Daniel Kuniuk, Marianna Siemaszewska 297-1-183 12R Ł
20 4 1825 Bereźnica (Cepcewicze) Antoni Smorczewski par. Bereźnica Anna Gadzicka par. Bereźnica Szynon Jurewicz, Stefan Bogucki, Mateusz Kaznowski 25 7
2 11 1830 Leszczyn Klemens Wincewicz Par. mKodeńska 22 Szymon Katarzyna Jurewicz Prakseda Kozłowska Młynyszcz 19 Bazyli Aleksandra Januszewicz Józef Gaszewski , Jan Bartkowski , Teodor Bilski 178-3-3 180 3 Ż Ni
5 10 1830 Iwnica Tadeusz Święcicki Smołówka 22 Atanazy Anna Jurewicz Marianna Chmielewska Smołówka 19 Stanisław Anastazja Iwanicka Franciszek Żygadło, Kazimierz Święcicki, Jakub Dziadowicz 178-3-3 393V-394R 5 Ż 779-750 DM
6 8 1831 Żytomierz Ignacy Grzegielewski Żytomierz 22 Tomasz Marianna Rzepecka Joanna Rossołowska Żytomierz 19 Antoni Joanna Rudnicka Napoleon Jurewicz , Paweł Pierakowski 178 3 4 53 43 Ż Ni
17 2 1831 Żytomierz Jan Piotrowski Chutor Berezowski 26 Teodor Ksawera Wasilewska Elżbieta Jurewicz Wieś Iwanków 24 Kazimierz Anna Krośnicka Mikołaj Smotrycki , Drożewski 178-3-4 46 12 Ż Ni
31 8 1835 Żytomierz Hieronim Mey 25 Fryderyk Katarzyna Jurewicz Petronela Kabalska 17 Mikołaj Marianna Borucka 178 51 3 34 Ż
22 9 1835 Żytomierz Tomasz Podhorecki 39 Jan Regina Szymańska Emilia Jurewicz 22 Kazimierz Anna Krośniecka 178 51 3 39 Ż
17 5 1836 Toporyszcze Szymon Cybulski par. Toporyszcze 23 Teodor Marianna Sieniawska Petronela ? Czyżewska ? Dobryń 20 Mikołaj Franciszka Bazyli Jurewicz, Tomasz Świtelski (prawdopodobnie w rzeczywistości panną młodą była Józefa Nawrocka) 178-51-386 133V 12 Ż 137 DM
21 5 1836 Toporyszcze Szymon Bagiński par. Toporyszcze 26 Teodor Katarzyna Orzechowska Petronela Czyżewska Dobryń 21 Mikołaj Franciszka Maślukowska Bazyli Jurewicz, Tomasz Świtelski 178-51-386 134R 14 Ż 137 DM
7 6 1836 Toporyszcze Ignacy Pietkiewicz Kazimierówka 51 k Jakub Anna Mańkowska Marianna z d. Czyżewska Sinicka Dobryń 31w Bazyli Rozalia Kamińska Adam Jurewicz, Andrzej Duszkiewicz 178-51-386 134V 17 Ż 138 DM
27 5 1838 Żytomierz Wojciech Jagodziński Żytomierz 31w Wojciech Teresa Grodziewicz Emilia Jurewicz zd. Rutkowska Żytomierz 19w Józef Zuzanna Ossowska 178 51 417 50 31 Ż Ni
10 11 1840 Katerburg Augustyn Lutkiewicz Piszczatyńce 23 Paweł Marianna Kancerska Paulina Jurewicz Piszczatyńce 18 Jan Teresa Majewska Feliks Makowiecki, Sylwester Ulanicki, Ludwik Turewicz 199 136 11 871 718-719 DW, EH
12 10 1841 Felsztyn ur. Jan Jurewicz Niemierzyńce, par. kumanowska 25 Jan Marianna Łozińska ur. Agnieszka Dembicka Naftułówka 20 Paweł Marianna Masiejewska ur. Wincenty Kownacki, Bazyl Krychowiecki 685-4-74 56v 28 Ch 111 KP2
10 6 1845 Żytomierz Polikarp Wyhowski Żytomierz 22 Jan Marianna Jurewicz Wincentyna Kozłowska Żytomierz 17 Jędrzej Teodora Koncewicz Stanislaw Kozlowski , Paweł Rembertowski 178 3 12 43 29 Ż Ni
29 4 1845 Zwinogródka ur. Wincenty ?ątkowski Zwinogródka 26 Julian Apolonia ur. Franciszka Kazarynowa Zwinogródka 27W Marcin Walczycki Łucja Edward Jurewicz, Dometriasz Mandraży, Władysław Oshowski 685-2-1021 15r 8 Ch 26 KP2
24 6 1845 Iwnica Józef Jurewicz Smołówka 60w Gabriel Zofia Czudowska Joanna z d. Krasnodębska Grzybowska Smołówka 46w Paweł Ewa Ostrowska Kazimierz Święcicki, Mateusz Wyszkowski, Antoni Piskorski 178-3-12 292R 2 Ż 572 DM
12 2 1846 Żytomierz Antoni Olędzki Żytomierz 36w Ignacy Teodozja Jankowska Józefa Drewnowska Żytomierz 20 Jan Kornelia Jurewicz Mikolaj Szulc , Henryk Pętrycki 178 3 14 58 24 Ż Ni
19 5 1846 Ostropol Paweł Jurewicz par. Ostropol 20 IN Magdalena Jurewicz Julia Sadłowska Charkowce 18 Maciej Justyna Dobrzańska Jan Chamski, Ambroży Paprocki 178-03-115 285V-286R 11 Ż 561-562 DM
1 2 1848 Międzyrzec Władyslaw Chołodecki Witków 25 Maciej Katarzyna Józefa Stetycz Kolowerta 16 Piotr Marianna Bazyli Senidziński Teofil Tyszkiewicz Józef Jurewicz 171-1-14 342R 1 R 1430 AS 0
28 5 1857 Toporyszcze Rafał Bronowicki Hurbulów par. Hurbulów 25 Teodor Marianna Seredowicz Katarzyna Jurewicz Dobryń 18 Bazyli Helena Mikulska Benedykt Ludwiński, Hilary Niedobylski 178-3-126 742V 7 Ż 1393 DM
27 7 1858 Toporyszcze Piotr Bagiński Palijowska Huta 22 Franciszek Justyna Święcicka Marianna Kotwicka Berezówka 22 Jan Tekla Jurewicz Jakub Zagadzki, Adam Bagiński 178-3-128 129V 11 Ż 256 DM
8 2 1859 Toporyszcze Jan Zabrodzki Mielnica Sielańska 40w Stefan Marianna Lisicka Anna Kotwicka Berezówka 23 Jan Tekla Jurewicz Michał Czajkowski, Tomasz Lisicki 178-03-50 720V 3 Ż DM 0
15 2 1859 Toporyszcze Leon Gołub Dobryń 25 Maksym Marianna Nieboraczek Katarzyna Jurewicz Dobryń 20 Adam Aleksandra Świtelska Andrzej Jurewicz i Andrzej Pikulski 178-03-50 721V 5 Ż DM
4 10 1859 Toporyszcze Paweł Jurewicz Dobryń 24 Adam Helena Święcka Anna Adamowicz Staryki Rudnia 17 Stanisław Anna Rychwalska Andrzej Jurewicz, Michał Bielak 178-03-50 726V 15 Ż DM
2 8 1867 Rzyszczów Kazimierz Kosiński sztabs-kapitan 26 Jakub Wilhelmina Reingard Emilia Jurewicz par. Rzyszczów 16 Jan Anna Żywska Jan Wolański, Konstanty Słomowski, Stanisław Zagrajski 312-1-92 223 8 m.K KM
18 10 1870 Kuniów Dionizy Lapczyński (Lepczyński) Lachowce par. Jampol 24 Michał Helena Jurewicz Karolina Wyżykowska Hucisko 17 Albin Marianna Zarzycka Wincenty Sawicki, Wojciech Nowicki, Józef Podhorodecki 178-3-78 229V 10 Ż DM
23 10 1887 Turzysk Jakub Jurewicz Wierzbiczno - kolonia 30 Karol Marianna Jankiewicz Izabella Kondratowicz Wierzbiczno - kolonia 20 Antoni Wiktoria Ciechanowska 755 35 14 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20755/pages/PL_1_436_755_0022.htm
8 9 1896 Tbilisi Walenty Owczarek piotrkowska gub. 29 Walenty Marianna Franciszka Jurewicz 25 Walenty Maria Olińska Dymitr Klemenczenko, Paweł Jakuszewski 72 26 Tb
6 7 1903 Torczyn Marian Kulczycki Torczyn 21 Jan Leonidia Iwanicka Ludwika Jurewicz Siedmiarki 18 Wiktor Maria Zmijewska 968 22 R 8
1 2 1903 Tbilisi Paweł Steblewski Szczerbiki, pow. Wiłkomir 28 Władysław Jadwiga Błażejewska Kazimiera Kontrynowicz 25 Józef Urszula Szwejkowska Osip Jurewicz, Ławrenty Smotrikow 56 11 Tb
20 11 1905 Tbilisi Konstanty Drusejko-Różewicz kowieńska gub. 29 Jan Karolina Jurewicz Anna Ejgmin kowieńska gub. 25 Ignacy Elżbieta Putryc Paweł Baranowski, Jan Szpakowski 125 58 Tb
16 4 1906 Tbilisi Ignacy Klimajtis kowieńska gub. 30 Klemens Maria Ridis Marianna Sztuler Austria 22 Jan Maria Pauszner Jan Zaborski, Józef Jurewicz 132 13 Tb
12 11 1906 Tbilisi Piotr Ungulis kowieńska gub. 29 Antoni Kamila Cimaszko Ewa Urszula Kewlis kowieńska gub. 21 Adam Aniela Girnis Józef Jurewicz, Adam Butwiłowicz 152 54 Tb
21 1 1907 Tbilisi Ludwik Cłapiński pow. Sieradz 30 Piotr Klara Piotrowska Józefa Zawadska warszawska gub. 21 Walenty Julianna Kwiatkowska Wincenty Kaleczyński, Józef Jurewicz 158 5 Tb
13 11 1907 Tbilisi Józef Jurewicz pow. Wiłkomir, kowieńska gub. 32 Benedykt Aleksandra Downorowicz Helena Baj Włodawa 18 Jan Elżbieta Kałych Kazimierz Kurkis, Efimia Kaszyn 173 36 Tb
23 2 1916 Tbilisi Adolf Jurewicz pow. Wiłkomir, kowieńska gub. 28 Benedykt Paulina Ławrenowicz Tekla Szablińska kowieńska gub. 17 Antoni Agata Żukowska Aleksander Galiszewski, Feliks Stankiewicz 341 6 Tb
16 1 1916 Kijów, św. Mikołaja Ignacy Bawiłowski Kijów 24 Kajetan Aleksandra Porucka Janina Leonarda Wągrowska Kijów 19 Antoni Maria Baranowska Aleksander Jurewicz Trubecki, antoni Antonowicz Wągrowski 312/1/109 92V 5 m.K JM1

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
22 52 żona Tekla z Jurewiczów 36 Kotelnia Kotelnia Stara 1853 Żytomierz DM 178-3-37
41 69 Ignacy Jurewicz syn Józefa 38 Kotelnia Kotelnia Stara 1853 Żytomierz DM 178-3-37
92 2 Jurewicz Zofia z Pawłowów 25 Toporyszcze Horoszki 1853 Żytomierz DM 178-03-37
106 Jurewicz Adam s. Ignacego 41 Toporyszcze Dobryń 1853 Żytomierz DM 178-03-37
106 10 Jurewicz Marianna z Bagińskich 81 Toporyszcze Dobryń 1853 Żytomierz DM 178-03-37
107 11 Jurewicz Bazyli s. Ignacego 51 Toporyszcze Dobryń 1853 Żytomierz DM 178-03-37
107 13 Jurewicz Andrzej s. Bazylego 21 Toporyszcze Dobryń 1853 Żytomierz DM 178-03-37
260 10 Marianna Towstecka ż Jurewiczów 42 Kotelnia Harapówka 1853 Żytomierz DM 178-3-37
316 13 żona Tekla z Jurewiczów 42 Toporyszcze Sielańszczyzna 1853 Żytomierz DM 178-03-37
319 22 Jurewicz Piotr s. Ignacego 32 Toporyszcze Sielańszczyzna 1853 Żytomierz DM 178-03-37
527 98 Aleksandra Jurewicz z Werpachowskich, wdowa 52 Kotelnia Mińkowce 1853 Żytomierz DM 178-3-37
204 13 Marianna z Lechów Jurewiczowa wdowa 42 Stepań Butejki 1863 CDIAK DW 1045-2-269
1854 192 Podhorodecka Emilia z Jurewiczów, wdowa 58 Żytomierz Żytomierz P 1864 Ż DM 178-51-90
3215 1 Jurewicz Jan syn Kazimierza 56 Żytomierz Iwanków 1864 Ż DM 178-51-90
22 49 Jurewicz Józef 29 Ostropol Ostropol 1888 Żytomierz DM 178-49-23
159 25 Jurewicz Wojciech 32 Ostropol Charkowce 1888 Żytomierz DM 178-49-23
159 21 Jurewicz Julianna, wdowa 62 Ostropol Charkowce 1888 Żytomierz DM 178-49-23
756 104 żona Anastazja Jurewicz 24 Bereźnica Huta Niemowicka (Parejma) 1911 Żytomierz DM 178-49-37
297 1 żona Maria z Jurewiczów 45 Ołyka Pokaszczew/Pokaszczów 1912 Żytomierz DM 178-49-52


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl