Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 449 wyników dla: Marcinkiewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
15 2 1828 Dąbrowica Tekla Marcinkiewicz 36 Worobin z Petrykowskich; poz. m. Pawła, s. Józefa; poch: 17.02. 814 140 3 AGAD 144 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0144.htm
23 4 1830 Szumsk Jan Marcinkiewicz 1 Kąty nieślubny syn Teofili Marcinkiewicz 245-1-4 392R 251 R RK
9 7 1831 Sielec Feliks Wrona 36 Sielec ż. Barbara z Marcinkiewiczów, s. Jan 846 123V 14 AGAD 126 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0126.htm
1 11 1832 Białogródka Sylwester Gałęzki 3 Sosnoweczka s. ur. Jana i Teresy z Marcinkiewiczów 178-3-98 70R 75 Ż DM
9 1 1832 Krzemieniec Józefa Jurkowska 12 Krzemieniec c. sł., Kazimierza i Józefy z Marcinkiewiczów 426-1-7 116R 6 T 984 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997N-3?i=983&cat=300453
23 10 1832 Sielec Balbina? Wiszniewska 4 Sielec c. Wojciecha i Ewy z Marcinkiewiczów 847 186 28 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0101.htm
12 4 1833 Ostróg Władysław Marcinkiewicz 8/12 Milatyn z kaszlu, matka panna Marianna 171-1-6 34R 37 R MZ 8420
14 4 1833 Ostróg Antoni Marcinkiewicz 8/12 Milatyn z kaszlu, matka panna Marianna 171-1-6 34V 38 R MZ 8421
9 5 1834 Dederkały Michał Marcinkiewicz 67 Dederkały Wielkie z puchliny, urodzony, żona Franciszka z Białobłockich, synowie Oktawian, Paweł, Ignacy i Antoni oraz 3 córki Scholastyka, Marianna i Ludwika 426-1-6 23R 6 T/FS 859 DM
4 5 1834 Dąbrowica Paweł Hałuszko 8/12 Strzelsk r: Andrzej i Marjanna z Marcinkiewiczów; poch: 06.05. 820 101a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0105.htm
17 5 1834 Dąbrowica Antoni Hałuszko 4 Strzelsk r: Andrzej i Marjanna z Marcinkiewiczów; poch: 19.05. 820 101a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0105.htm
27 11 1834 Białogródka Marianna Kozłowska 30 Bisóweczka ur., z Marcinkiewiczów, mąż Franciszek, synowie Stanisław i Józef, córki Magdalena, Marianna i Teresa 171-1-100 101R 88 Ż DM
15 12 1834 Białogródka Stanisław Kozłowski 5/52 Bisóweczka s. ur. Franciszka i Marianny z Marcinkiewiczów 171-1-100 101R 94 Ż DM
1 9 1834 Klewań Teofila Szamborska 2 6/12 Hruszwica c. Piotra i Tekli z Marcinkiewiczów 171-1-7 156R 21 R 161 AS
10 11 1835 Dąbrowica Paweł Marcinkiewicz 70 Worobin poz. ż. Helenę z Romanowskich, s. Józefa z pier. małż.; poch: 21.11. 821 111a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0112.htm
10 2 1835 Lachowce Jan Mecherzyński 60 Hulowce ur., żona Anna z Marcinkiewiczów, syn Franciszek 171-1-8 118V 8 R DM
23 2 1837 Białogródka Franciszek Gałęski 1/52 Sosnówka s. ur. Jana i Teresy z Marcinkiewiczów 178-3-108 168V 14 Ż DM
11 2 1838 Dąbrowica Stefan Hałuszko 1 Strzelsk r: Jędrzey i Maryanna z Marcinkiewiczów; poch: 14.02. 824 98a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0099.htm
20 4 1838 Olewsk Józefa Marcinkiewicz 2 Zolnia spaliła się przypadkiem 178-3-6 457R 4 Ż Na
29 10 1838 Białogródka Petronela Gałęska 9/12 Sosnówka c. ur. Jana i Teresy z Marcinkiewiczów 178-3-110 164R 73 Ż DM
13 3 1838 Szumsk Feliks Błażyński 52 Uhorsk żona Marianna z Marcinkiewiczów, potomstwa pozbawiony 245-1-12 298R 17 R 293 DM
4 8 1838 Żytomierz Tadeusz Marcinkiewicz 59 Żytomierz zakonnik Klasztoru oo. Bernardynów w Żytomierzu 178-3-6 76V 208 Ż 147 DM
29 12 1839 Białogródka Katarzyna Gałęska 5/52 Sosnówka c. ur. Jana i Teresy z Marcinkiewiczów 178-3-112 146R 82 Ż DM
16 8 1840 Ołyka Zofia Sosnicka 1 Ołyka c. Grzegorza i Marianny z Marcinkiewiczów 464 25 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20464/pages/PL_1_436_464_0015.htm
20 1 1841 Beresteczko Katarzyna Marcinkiewicz 65 Werbeń wdowa po Leonie, synowie Józef, Błażej i Jakub, córka Teresa 3 15 4 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%203/pages/PL_1_436_3_0009.htm
2 2 1842 Klewań Lokodyja Szamberska 2 Hruszwica c. Piotra i Tekli z Marcinkiewiczów 881 157 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0165.htm
9 3 1844 Szumsk Józefa Marcinkiewicz 36 Huta Szumska z d. Szlachetko, mąż Bazyli, synowie Jan i Józef, córki Tekla i Marianna 875 703 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0372.htm
19 11 1845 Kołki Tadeusz Ostrowicz 98 Medwezce ż. Józefa Ostrowicz z Marcinkiewiczów oraz syn Jan 831 81 22 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0084.htm
22 5 1845 Deraźne Kajetan Marcinkiewicz 43 Lipno żona Magdalena z Dzierzkowskich 884 217 V 10 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0224.htm
7 6 1846 Białogródka Dominik s. Franciszka Marcinkiewicz 27 Bisóweczka 1-dw., żona Paulina z Ostrowskich c. Józefa, syn Józef mający pół roku 178-3-115 153V 45 Ż DM
11 6 1847 Równe Adolf Samborski 11 Równe s. Piotra i Tekli z Marcinkiewiczów 171-1-13 142V 24 R DM
8 8 1847 Olewsk Dorota Kozińska 6/12 Budki Borowskie z konwulsji, córka Mikołaja i Pauliny z d. Marcinkiewicz 178-3-19 485R 12 Ż Na
5 6 1847 Szumsk Marianna Marcinkiewicz 7 Huta Szumska c. Bazylego i Józefy z Szlachetków 245-1-13 356V 30 R 707 DM
20 1 1848 Dąbrowica Domicella Marcinkiewicz 47 Dąbrowica poz. m. Marcina, 2c. Rozalię i Cypryannę; poch: 22.01. 834 152a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0160.htm
12 2 1848 Lachowce Jan Marcinkiewicz 77 Bisówka 1-dw., żona Marianna Ostaszewska, synowie Piotr i Sylwester 171-1-14 134V 13 R 140 DM
19 4 1849 Opalin Wojciech Marcinkiewicz 40 Piszcza 526 19 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20526/pages/PL_1_436_526_0012.htm
15 4 1849 Deraźne Józefa Ostrowidz 82 Deraźne z d. Marcinkiewicz, m. Tadeusz, s. Jan 171-1-15 349V 14 R 350 BW
21 5 1850 Białogródka Franciszek Marcinkiewicz 53 Białogródka 1-dw., żona Marianna z Niewirowiczów, córki Anna i Honorata 178-3-119 508V 25 Ż DM
26 12 1851 Deraźne Honorata Janicka 42 Makarówka z d. Marcinkiewicz, m. Stanisław, s. Franciszek, Ignacy, Antoni, Piotr, c. Marianna, Anna, Franciszka 171-2-1 143V 25 R 146 BW
21 3 1852 Dederkały Franciszka Marcinkiewicz 60 Dederkały Wielkie z Białogłowskich, ur., wdowa po Michale, synowie Pawel i Ignacy, córki Scholastyka, Marianna i Ludwika 55 287 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0149.htm
13 3 1853 Szumsk Bazyli Marcinkiewicz 80 Huta Nowa wdowiec po Józefie, z Szlachetków, synowie Jan i Józef, córka Tekla 878 250 17
2 6 1853 Białogródka Marianna Marcinkiewicz 80 Sosnóweczka 1-dw., wdowa, dawno potomstwa pozbawiona 178-3-121 518V 55 Ż DM 0
23 5 1854 Cudnów Maria Juszczyńska 6/12 Cudnów c. Mateusza i Wiktorii z Marcinkiewiczów 569-1-78 83V 72 Ż 158 DM
23 8 1855 Sielec Marianna Marcinkiewicz 88 Zimne z d. Wróblewska, wdowa, synowie Antoni i Józef i zamężne córki 587 43-44 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0024.htm
5 3 1856 Równe Józef Tuszyński 54 Równe żona Teofila z Marcinkiewiczów, syn Józef i córka Filipina 171-1-67 169V 7 R 171 DM
28 10 1857 Litowiż Aleksander Marcinkiewicz 13 Niskinicze chłop 898 219 V 4 0
5 11 1857 Tuczyn Antonina Marcinkiewicz 30 Tuczyn z Jankowskich, m. Ignacy, s. Anastazy, Edward, c. Teresa, Henryka, Waleria 171-1-72 279V 18 R 380 BW
15 2 1858 Olewsk Jakub Marcinkiewicz 55 Sobiczyn z suchot, żona Marianna z d. Pokotyło, synowie Ignacy, Józef, Łukasz i Feliks, córki Julia i Agnieszka 178-3-128 187r 6 Ż Na
24 12 1858 Lubar Feliks Kurowski 45 Gizowszczyzna ż. Katarzyna z d. Marcinkiewicz, s. Jan, Kazimierz, Gracjan, c. Józefa, Klementyna, Emilia 641-1-18 47V 84 Ż MP
7 4 1858 Tuczyn Edward Marcinkiewicz 6/12 Tuczyn s. Ignacego i Antoniny z Jankowskich 650-1-1 402V 10 R 420 BW
4 8 1859 Sielec Stefania Marcinkiewicz 3 Sielec c. chł. Macieja i Konstancji z Mierzyjewskich 591 40 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20591/pages/PL_1_436_591_0021.htm
3 10 1860 Tuczyn Ignacy Marcinkiewicz 46 Tuczyn ż. Emilia z Kuprowskich [Rupniewskich?], s. Anastazy, c. Teresa, Henryka, Waleria 171-3-24 165V 18 R 216 BW
7 2 1862 Ostróg Marianna Marcinkiewicz 60 Milatyn wolnego stanu mająca około 60 lat 171-1-75 50R 21 R 51 DM
12 3 1863 Żytomierz Franciszek Marcinkiewicz 6m Żytomierz z kaszlu, syn Piotra i Wiktorii z Bielskich 178-3-54 129V 87 Ż DG
1 8 1863 Białogródka Piotr Marcinkiewicz 53 Futor Romanów żona Franciszka z Kozłowskich, synowie Sylwester i Sebastian, córki Józefa, Domicela, Antonina, Marianna i Waleria 178-3-81 57V 49 Ż DM
30 11 1864 Ołyka Aniela Śliwińska 75 Prażnin z Garlińskich, wdowa po Stefanie, synowie Karol, Józef, Antoni i córka Józefa Marcinkiewicz 487 66 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20487/pages/PL_1_436_487_0035.htm
24 7 1865 Żytomierz Barbara Marcinkiewicz 9m Żytomierz z konwulsji, córka Jana i Wiktorii ze Zdanowiczów 178-3-61 149R 165 Ż DG
15 12 1866 Krzemieniec Ludwik Wiktor Wierzbicki 5 Krzemieniec od tyfusowej gorączki, s. szl. Aleksandra i Scholastyki z Marcinkiewiczów 426-1-39 49V 104 T 295 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-43R3-K?i=294&cat=305376
20 12 1869 Zasław św. Jana Jan Marcinkiewicz 1,5 Wojtowce s. Sylwestra i Katarzyny z d. Chacjanowskiej 685-6-6 189R 38 Ch RG
23 5 1871 Rzyszczów Marcin Marcinkiewicz 80 Rzyszczów zostawił wdowę Mariannę z domu Pacyna, syna Józefa, córki Mariannę, Katarzynę, Petronelę i Elżbietę 312-1-100 291 9 m.K KM
30 3 1874 Olewsk Paulina Kozińska 70w Okopy z d. Marcinkiewicz, syn Ludwik i córka Tekla 178-3-246 42v 26 Ż Na
9 3 1879 Krzemieniec Roman Izydor Wierzbicki 11 Krzemieniec s. szl. Aleksandra i Scholastyki z Marcinkiewiczów 1-73 35V 18 T
16 7 1879 Łanowce Edward Dytle 72 Borsuki austr.podd., żona Zofia z Marcinkiewiczów. 1-73 111V 10 T
25 10 1885 Dederkały Ludwika Marcinkiewicz 60 Dederkały Wielkie wolno żyjąca 1-79 142R 23 T 731 DM
12 10 1894 Szumbar Seweryn Bobowski 34 Temnohajce mieszcz. , s. Benedykta i Marianny z Marcinkiewiczów 627 86 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0049.htm
8 4 1897 Młynów Kazimierz Murzyła Mużyło 17 Dobratyn rodzice: Wojciech i Agnieszka z d. Marcinkiewicz 740-2-412 42V 20 R 1777 RK
10 3 1913 Tbilisi Julia Marcinkiewicz 60 Tbilisi c. Feliksa, wdowa, szl. wileńskiej gub. 164 23 Tb
6 11 1916 Tbilisi Piotr Marcinkiewicz 24 Tbilisi s. Piotra, szer. 7 Kaukaskiego Pułku Strzelców 273 189
26 1 1924 Korzec Petronela Marcinkiewicz 60 Korzec z d. Sadowska, wdowa, córka Zofia 740-4-352 31V 2 R 33 DM
4 9 1934 Ostróg Bronisław Augustynowicz Ostróg ur. 9.03.1886, syn Michała i Anny z Kłujszów, starszy przod. PP, żona Joanna z Marcinkiewiczów 654-1-183 90R 47 R Mg

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
5 11 1794 Czartorysk Tekla Barbara Ostrowicz Kościuchnówka Tadeusz Józefa Marcinkiewicz dop.chrztu 25.3.1795, Wlm. Tadeusz Piaskowski, Ewa Aksakowa, as. Onufry Muszyński, Barbara Młodzianowska 297-1-185 126R Ł 7795 DW
27 9 1796 Czartorysk Wacław Jan Ostrowicz Kościuchnówka Tadeusz Józefa Marcinkiewicz dop.chrztu 16.2.1797, as. Ur. Antoni Marcinkiewicz, JW. Katarzyna Issajowa, Jan Issajów, ur. Tekla Chodakowska 297-1-185 131V Ł 7805 DW
3 11 1799 Białogródka Teresa Marcinkiewicz Bisówka Wielka Jan Agnieszka Kalnicka data chrz., Jan Jastrzębski i Brygida Pochońska 178-51-95 110V 85 Ż DM
25 7 1808 Deraźne Ignacy Saler Podłużne Grzegorz Anna Janson 19.08.1828, dopełnienie chrztu, asyst. Ur. Jan Marcinkiewicz, Anna Łaszkiewicz, panna 171-1-1 199R 19 R Mg
10 2 1814 Dederkały Scholastyka Marianna Marcinkiewicz m.Szarawka gubernia podolska Michał Franciszka Biełobłocka dopełnienie chrztu w Dederkałach dn. 6.11.1832, chrzestni: urodz. Franciszek Ksawery Newe Woźny i urodz. Franciszka Turowicka ż. Franciszka 426-1-4 18V 19 T/FS 716 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99WF-T?i=715&cat=305376
25 12 1820 Deraźne Anastazy Brodnicki Ulbarów par. Równe Andrzej Katarzyna Pawlikowska dopeł.chrz. 13.10.1832; asyst. JW. Władysław Bożydar Podhorodeński Marszalek Powiatu Łuckiego, kawaler Orderu św. Anny i Konstancja Marcinkiewicz panna 171-1-5 195R 32 R DM
1 2 1820 Dederkały Paweł Piotr Marcinkiewicz Szurawka Michał Franciszka Białobłocka 199 205 16 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0106.htm
0 0 1822 Deraźne Leon Klonowski Swiszczów par. Dorohostaje Tomasz Róża Bedlińska dopeł.chrz. WP Władysław Bożydar Podhorodeński były Marszałek Łucki i Konstancja Marcinkiewicz panna 171-1-5 196R 36 R DM
3 2 1823 Deraźne Seweryn Winiarski Wiszenki (chrzest) Nikodem Kasylda Ostrowicz dopeł.chrz. 26.06.1831; chrzestni: Nikodem Kociejowski i Tekla Jakuboska; asyt.dopeł. Alojzy Marcinkiewicz i Konstancja Marcinkiewicz panna 171-1-4 257R 10 R DM
30 12 1824 Deraźne Wiktor Brodnicki Sielce powiat Kowel Julian Teresa Pogonowska dopeł.chrz.18.06.1834; asyst. Stanisław Samowicz i Konstancja Marcinkiewicz 171-1-7 195R 15 R DM
13 10 1824 Lachowce Mikołaj Zdarzyński Bisówka Jan Marianna Skulimowska data chrztu; Józef Konferowicz i Magdalena Marcinkiewicz 178-51-266 8R Ż 17 DM
29 3 1825 St. Wiśniowiec Marianna Marcinkiewicz Wiśniowiec Stary Michał Franciszka Białobłocka dop. Chrztu 20.12.1827r. Ur. 29.03.1825, Jan Cichowicz, Sabina Kukulewska ż. Leonarda 245-1-1 298 48 R 564 DM1
29 6 1826 Deraźne Leon Kazimierz Skalski Deraźne Ignacy Antonina Waskiewicz W. Leon Krzyżanowski, Magdalena Hakiewiczówna panna, Jan Marcinkiewicz, Elżbieta Omelanowa 59 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2059/pages/PL_1_436_59_0004.htm
2 11 1826 Deraźne Leonard Janowicz Deraźne Karol Marianna Jan Marcinkiewicz, Anna Paszkiewiczówna, Michał Jałońcow, Apolonia Kamińska 59 8 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2059/pages/PL_1_436_59_0005.htm
9 11 1826 Deraźne Michał Leonard Wróblewski Deraźne Michał Antonina Mohilańska ur. Antoni Marcinkiewicz, Anna Łaszkiewiczówna, Kajetan Dobrzycki, Antonina Czwalińska 59 8-9 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2059/pages/PL_1_436_59_0005.htm
21 11 1827 Szumsk Jan Marcinkiewicz Szumsk Bazyli Józefa Szlachetko Wincenty Błażeyski, Antonina Wiszniowska ż. Jana, Antoni Kolman, Marianna Adaszyńska ż. Wojciecha 245-1-1 387R 87 R RK
19 12 1827 St. Wiśniowiec Ludwika Anna Marcinkiewicz Śniegorówka Michał Franciszka Białobłocka Oktawian Marcinkiewicz, Eleonora Wiarkowska ż. Juliana 245-1-1 299 49 R 565 DM1
22 6 1828 Ołyka Anna Marcinkiewicz Moszczanica Jan Marianna Kościuszkiewicz 814 151 52 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0155.htm
25 11 1828 Szumsk Jan Szumbarski Litowiszcze Piotr Tekla Marcikiewicz Marcinkiewicz Stanisław Ciechanowski, Wiktoria Lisiecka ż. Wincentego, Honorata Borecka wdowa 245-1-2 395R 212 R RK
9 9 1828 Deraźne Lambert Karol Józef Janowicz Deraźne Karol Marianna ch.13.09.1828, Ur. Daniel Taranowski, Ur. Anna Łaszkiewicz, panna, asyst. Ur. Kajetan Marcinkiewicz, 171-1-1 199R 20 R Mg
16 4 1828 Białogródka Józef Kozłowski Bisóweczka Franciszek Marianna Marcinkiewicz Józef Niemierowicz i Barbara Małecka ż. Kajetana 178-3-94 68R 26 Ż DM
12 8 1828 St. Wiśniowiec Marianna Winiarska Hnidawa Maksymilian Brygida Ostrowidz Erazm Niepokojczycki, Julianna Majewska, asys. Tadeusz Majewski, Franciszka Marcinkiewicz 245-1-2 284 34 R 545 DM1
15 3 1829 Dąbrowica Teofila Romanowska Dąbrowica Franciszek Wincenta Karasz Paweł Marcinkiewicz, Dominika Lwowicz; as: Antoni Nierodkiewicz, Honorata Nierod 815 142 50 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0146.htm
18 8 1829 Lachowce Józefa Hurko Kurjanki Wincenty Józefa Deduchowska (Ledóchowska) Kazimierz Marcinkiewicz i Wiktoria Talarowska ż. Ignacego 171-1-2 92R 57 R DM
27 3 1829 Deraźne Franciszka Chodorowska Chołoniewicze Jan Marianna Szczepkowska Kajetan Marcinkiewicz i Zuzanna Srzedzińska (Średzińska) Skrabnikowa Kowelska 171-1-2 195V 15 R DM
14 4 1829 Sielec Ignacy Gronowski Sielec Feliks Barbara Markiewicz Antoni Marcinkiewicz, Marianna Antoniewska 844 166 10 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0093.htm
13 6 1830 Dederkaly Antoni Marcinkiewicz Śniegorówka, par. Wiśniowiec Michał Franciszka Białobłocka (dop.) Jan Wyszpolski podczaszy mozyrski, Klara Wyszpolska ż. kapitana Ksawerego 54 115 8 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0062.htm
21 1 1830 Dąbrowica Alexander Wilczek Dąbrowica Jan Tekla Karasz Paweł Marcinkiewicz, Agata Dyszkowska; as: Antoni Nierodkiewicz, Helena Marcinki 816 101 62 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0103.htm
30 7 1830 Szumsk Paweł Kokurowski Huta Szumska Michał Marianna Głowacka Bazyli Marcinkiewicz, Katarzyna Hornicka ż. Jakuba 245-1-4 375V 704 R 2135 RK
20 2 1830 Cudnów Leon Kowalewski Mieleniec Jan Agata Dziwińska Ignacy Maluski, Salomea Marcinkiewicz 178 3 3 R309 30 Ż MP
21 9 1831 Sielec Mateusz Marcinkiewicz Sielec Antoni Antonina Bejm Józef Adugalski, Petronela Baranowska wd.. 846 116V 18 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0119.htm
26 8 1831 Sielec Jan Wrona Sielec Feliks Barbara Marcinkiewicz Jan Kwaszczyński, Katarzyna Markiewicz żona Andrzeja 846 116V 17 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0119.htm
10 8 1831 Szumsk Tekla Marcinkowicz Marcinkiewicz Huta Szumska Bazyli Józefa Szlachetko Wincenty Błażewski, Tekla Lisowska ż. Stefana 245-1-5 372R 41 R 1878 RK
2 3 1831 Szumsk Piotr Mateusz Łukomski Huta Szumska Ludwik Marianna Messyon Maciej Trębicki, Antonina Błażejewska ż. Wincentego, Bazyli Marcinkiewicz, Marianna Kulman 245-1-5 368R 12 R 1870 RK
2 1 1832 Ołyka Honorata Marcinkiewicz Moszczanica Jan Marianna Kosciuszkiewicz 818 260 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0267.htm
29 3 1832 Białogródka Józef Więckowski Sosnoweczka IN Tekla Więckowska Michał Jarzębski i Teresa z Marcinkiewiczów Gałęska ż. Jana 178-3-98 41R 35 Ż DM
20 12 1832 Białogródka Tomasz Gałęzki Sosnoweczka Jan Teresa Marcinkiewicz Gabriel Kaliński i Marianna Gałęzka ż. Jana 178-3-98 54R 141 Ż DM
28 5 1832 Ostróg Władysław Marcinkiewicz Milatyn NN Marianna Marcinkiewicz Ur. Franciszek Krzyżanowski, Agnieszka Trochimczuk żona Tomasza, 171-1-5 8R 49 R MZ
28 5 1832 Ostróg Antoni Marcinkiewicz Milatyn NN Marianna Marcinkiewicz Bazyli Sokołowski, Joanna Krzyżanowska żona Franciszka 171-1-5 8R 49 R MZ
17 8 1832 Lachowce Wincenty Zdarzyński Bisówka Jan Marianna Kulmowska Jan Marcinkiewicz i Petronela Niemirowska ż. Józefa 171-1-5 97R 55 R DM
21 7 1832 Korzec Magdalena Synhajewska Balarka Myszakowa Grzegorz Marianna Lisowska Grzegorz Jaworski i Teresa Marcinkiewiczowa wdowa 245-1-6 67r 67 R Na
0 0 1832 Deraźne Stanisław Pawlikowski Beresteczko Kajetan Małgorzata Chorążyczewska dopeł.chrz.12.06.1832; asyst. Michał Kołaczkowski i Konstancja Marcinkiewicz panna 171-1-5 193R 18 R DM
13 7 1832 Deraźne Joanna Kalityńska Deraźne Stanisław Brygida Szulowska Dionizy Wereszczak i Konstancja Marcinkiewicz panna 171-1-5 193V 23a R DM
5 9 1833 Dąbrowica Paweł Hałuszkiewicz Strzelsk Andrzej Maryanna Marcinkiewicz Leugerychtt, Joanna Lewandowska; ch: 01.10. 819 100R 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0102.htm
4 6 1833 Luboml Aleksander N Luboml N N N Piotr Marcinkiewicz, Eleonora Leżańska 848 503 46 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0288.htm
16 11 1833 Szumsk Jan Hornicki Huta Szumska Jakub Magdalena Zielińska Bazyli Marcinkiewicz, Tekla Lissowska ż. Stefana 245-1-7 387V 57 R 1953 RK
25 11 1834 Białogródka Stanisław Kozłowski Bisóweczka Franciszek Marianna Marcinkiewicz chrzt., z samej wody dla niebezpieczeństwa życia, Józef Niewirowicz i Niewirowiczowa ż. Michała 178-3-100 86V 104 Ż DM
25 11 1834 Białogródka Stanisław Kozłowski Gnojniczka Franciszek Marianna Marcinkiewicz dopeł.chrzt. 7.12.1834, as. Stanisław Koziński i Tekla Żytnicka wdowa 178-3-100 87R 108 Ż DM
10 2 1834 Deraźne Paulina Kalityńska Deraźne Stanisław Brygida Szulewska WP Walenty Porczyński i WP Magdalena Marcinkiewicz, Alojzy Marcinkiewicz - Proboszcz Dereżański i Agnieszka Kamińska wdowa 171-1-7 193V 5 R DM
22 7 1834 Deraźne Marian Karpowicz Deraźne Teodozy Domicela Merzanowska Hieronim Sokołowski i Konstancja Marcinkiewicz 171-1-7 196R 21 R DM
0 0 1834 Deraźne Ludwik Konopacki Zahułek Aleksander Rozalia Zakrzewska dopeł.chrz.28.01.1837; Kajetan Marcinkiewicz i Róża Brodnicka panna 171-1-10 202R 6 R DM
21 11 1835 Połonne Cecylia Górska Połonne NN Marianna Szymon Pulimowicz żonaty, Katarzyna Marcinkiewicz ż. Mikołaja 245-1-9 156R 111 R DW
25 8 1835 Lachowce Jan Ludwik Nowakowski Książęcin Aleksander Anna Marcinkiewicz [Makarewicz] Stanisław i Salomea ż. Szymona 171-1-8 113R 39 R DM
3 11 1835 Deraźne Ludwik Karol Kopiej Zahułek Józef Rozalia Bober Ludwik Średziński i Marianna ...czyńska, Kajetan Marcinkiewicz i Teresa Michałowska 171-1-8 189V 29 R DM 0
8 11 1835 Deraźne Hipolit Praczkowski Chołoniewicze Tomasz Magdalena Trusiewicz Paulin Piaskowski i Konstancja Marcinkiewicz, Antoni Kamiński i Marianna Praczkowska 171-1-8 190R 30 R DM
8 3 1836 Targowica Franciszka Słowikowska Bokujma Tomasz Teresa Kułakowska Kazimierz Dzikowski, Agata Marcinkiewicz wdowa 140 11 8 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0008.htm
26 12 1836 Dąbrowica Stefan Hałuszko Strzelsk Andrzej Maryanna Marcinkiewicz Józef Łobojacki, Teodora Jabłońska - "w"; ch: 03.01.1837. 823 109 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0114.htm
11 2 1836 Szumsk Józef Marcinkiewicz Huta Szumska Bazyli Józefa Maciej Czerniatewicz, Tekla Lisowska 245-1-10 448V 11 R 2204 RK
14 11 1836 Białogródka Agnieszka Zdarzyńska Sosnoweczka Jan Marianna Kulimowska Jan Gałęzki i Marianna Marcinkiewicz ż. Jana 178-3-106 126R 96 Ż DM
10 1 1836 Lachowce Sylwester Marcinkiewicz Bisówka Piotr Franciszka Kozłowska Marcin Beyzymski i Apolonia Olszewska ż. Jana 171-1-9 98V 5 R DM
20 6 1836 Deraźne Aleksander Szelęgowski Deraźne Stanisław Agata Krzewicka Józef Sniechowski i Apolonia Kamińska, Kajetan Marcinkiewicz i Salomea Snichowska, Jan Ostrowicz i Konstancja Marcinkiewicz 171-1-9 192R 21 R DM
13 2 1836 Olewsk Józefa Marcinkiewicz Zolnia Jakub Marianna Pokotyło Feliks Zienkiewicz i Marianna Tymoszewska ż. Grzegorza 178/51/386 558r 4 Ż Na
31 1 1836 Miropol Józefa Czarnecka Ludwikówka Kasper Domicela Jabłońska Antoni Kuczyński i Franciszka Marcinkiewicz 245-1-10 116R 7 R 120 DM
19 9 1837 Dąbrowica Cypryanna Karpowicz Dąbrowica Marcin Domicella Rabeszko Józef Marcinkiewicz, Anna Jędrzeiewska; as: Łukasz Stormancewicz, Franciszka Rab 823 113 21 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0118.htm
15 2 1837 Białogródka Franciszek Gałęski Sosnówka Mała Jan Teresa Marcinkiewicz Marcin Beyzymski i Franciszka Oleńska ż. Jana 178-3-108 147R 26 Ż DM
14 7 1837 Białogródka Marianna Jatuszewska Bisówka Stefan Krystyna Łaszcz Stefan Marcinkiewicz i Elżbieta Ziobrowska ż. Bazylego 178-3-108 154R 80 Ż DM
20 6 1837 Klewań Adolf Alojzy Szamborski Hruszwica Piotr Tekla Marcinkiewicz Dominik Byżewski, Karolina Lipska 171-1-10 152R 13 R 154 AS
12 5 1838 Kołki Magdalena Bojanowska Czartorysk Nikodem Marianna Saczkowska Józef Saczkowski, Marianna Lipecka; as: Józef Marcinkiewicz, Róża Bojanowska - " 825 71a 34 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0073.htm
30 9 1838 Lachowce Józefa Marcinkiewicz Bisówka Piotr Franciszka Kozłowska Marcin Bejzemski, Apolonia Holoszewska ż. Jana 171-1-11 103 R 54 R ZP 314
26 2 1838 Białogródka Petronela Gałęska Sosnówka Jan Teresa Marcinkiewicz Marcin Baszyński i Apolonia Oliszewska ż. Jana 178-3-110 134R 25 Ż DM
6 9 1838 Deraźne Marianna Uszczapowska Deraźne Michał Julianna Marcinkowska Ks. Alojzy Marcinkiewicz Proboszcz i Apolonia Kamińska wdowa, Bonawentura Szymański i Konstancja Lubieniecka 171-1-11 210V 36 R DM 0
22 9 1838 Równe Marcjanna Liśniewska Diatkiewicze Ignacy Tekla Gajewska Piotr Jarzębski i Honorata Marcinkiewicz ż. Wojciecha 171-1-11 143R 21 R 147 DM
20 4 1838 Berezdów Julian Adolf Sokołowski Prawutyn Wielki Józef Anna Popiel Feliks Moszyński Balbina Krasińska wdowa, asyst. Jan Engiel i Eleonora Bilkiewicz, Adam Marcinkiewicz i Anna Jackowska panna 245-1-12 176R 34 R 176 DM
4 11 1839 Dederkały Marianna Kazimirczuk Dederkały Małe Michał Helena Taryk Ignacy Marcinkiewicz, Teresa Dmytruk ż. Michała 54 157 18 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0085.htm
15 2 1839 Lachowce Józef Marcinkiewicz Bisówka Stefan Krystyna Łaszcz 879 66 R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0067.htm
4 8 1839 Deraźne August Dominik Borysiewicz Stawek Karol Katarzyna Bejner Wawrzyniec Piotrowski / Konstancja Marcinkiewicz 885 195 R 35 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0205.htm
25 2 1839 Olewsk Józef Marcinkiewicz Zolnia Jakub Marianna Pakotyło Apoleon Bagiński i Domicela Ulanicka wdowa 178-3-8 495V 8 Ż Na
26 6 1839 Białogródka Jan Rajewski Sosnówka IN Julianna ur. Jan Marcinkiewicz i ur. Marianna Buderacka ż. Michała 178-3-112 122R 66 Ż DM
24 11 1839 Białogródka Katarzyna Gałęska Sosnówka Jan Teresa Marcinkiewicz ur. Marcin Beyzymski i ur. Róża Malinowska panna 178-3-112 127R 107 Ż DM
13 2 1839 Korzec Franciszka Julia Kałużyńska Korzec Franciszek Marianna Marcinkiewicz Ludwik Kamiński żonaty, Marianna Tyszecka wdowa 178-51-433 60R 24 Ż 65
20 8 1839 Zasław św. Józefa Wiktoria Janczarska Zasław Majdan Wiktor Józefa Krasnopolska Józef Marcinkiewicz, Raina Gajdzińska 178-3-112 60V 90 Ż 117 RG
13 4 1840 Szumsk Marianna Marcinkiewicz Huta Szumska Bazyli Józefa 871 476 35 AGAD DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0249.htm
15 5 1840 Nowogród Wołyński Jan Marcinkiewicz Huta Rafał Marianna Skiba 871 28 105 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0015.htm
25 5 1840 Olewsk Teresa Kozińska Okopy Mikołaj Paulina Marcinkiewicz Feliks Dawidowicz i Teresa Januszkiewicz panna 178/3/9 406R 21 Ż Na
22 1 1840 Żytomierz Paweł Olszewski Żytomierz Józef Tekla Zdanowska Mikołaj Kamiński i Marianna Leonti córka Pawła, asyst. Michał Marcinkiewicz i Franciszka Melinowska panna córka Pawła 178-3-10 6R 35 Ż 12 DM
15 1 1841 Kołki Honorata Eysmont Słoboda Lipiańska Kalixt Karolina Chodakowska Kleofas Makarewicz, Magdalena Marcinkiewicz; as: Ignacy Eysmont, Helena Makarewi 827 83a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0085.htm
24 1 1841 Nowogród Wołyński Paulina Kuczyńska Huta Tomasz Katarzyna Suzio Lisowski Szymon, Marcinkiewicz Marianna, ż.Rafaiła 872 8 26 AGAD 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0006.htm
6 8 1841 Dąbrowica Anna Łotuszko Dąbrowica Teodor Brygida Zamoyska Aleksander Rebeszko, Helena Marcinkiewicz - "w"; ch: 07.08. 827 119a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0122.htm
23 12 1841 Felsztyn Wiktoria Marianna Dębska Dobrohorszcze ur. Józef Anna Dzonat wielm. Józef Marcinkiewicz kapitan, wielm. Józefa Turkułowa 685-4-74 46v 266 Ch 93 KP2
15 1 1841 Deraźne Honorata Kaliksta Ejsmond Wowcze Kalikst Karolina Chodakowska z parafii Kołki; Wm Kleofas Makarowicz i Wm Magdalena Marcinkiewicz, Wm Ignacy Ejsmond i Wm Helena Makarowicz 171-1-12 190V 4 R DM
29 1 1841 Deraźne Franciszka Teofila Makarowicz Wowcze Dionizy Nepomucena Chodakowska Wm Jan Ławrowski i Wm Teofila Średzińska zamężna, Wlm Jan Żabotin Kapitan WR i Wm Magdalena Marcinkiewicz, Wm Onufry Pawlikowski i Wm Józefa Lechnicka 171-1-12 191R 6 R DM
1 3 1841 Deraźne Helena Uszczapowska Deraźne Michał Julianna Marcinkowska Ks. Alojzy Marcinkiewicz -Proboszcz i Wm Salomea Kaszewska Starościna, Piotr Bendleński i Joanna Żudrowa, Aleksander Terlecki i Apolonia Kamińska wdowa 171-1-12 192R 14 R DM
1 12 1842 Turzysk Marianna Marcinkiewicz Cecylówka Jan Agnieszka Słowińska 718 12 24 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20718/pages/PL_1_436_718_0007.htm
16 4 1842 Lachowce Jan Marcinkiewicz Bisówka Piotr Franciszka Kozłowska 881 116 V 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0125.htm
15 12 1843 Dederkaly Marian Sawczuk Dederkały Wielkie Paweł Franciszka Skrzyńska Ignacy Marcinkiewicz, Urszula Paszyńska panna 54 119 20 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0064.htm
27 1 1844 Dederkały Antoni Iżewski Sadki Michał Rozalia Czechowska Ignacy Marcinkiewicz, Elżbieta Bidzińska ż. Łukasza 54 94-95 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0051.htm
10 5 1844 Dederkały Dominik Godziszewski Dederkały Wielkie Franciszek Józefa Byczkowska Ignacy Marcinkiewicz, Aniela Jaworska panna 54 96 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0052.htm
22 5 1844 Dederkały Marianna Kospytowska Dederkały Wielkie NN Franciszka Ignacy Marcinkiewicz, Marianna Jahołkowska z. Franciszka 54 97 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0053.htm
6 3 1844 Deraźne Wiktoria Wiszniewska Chołoniewicze Ignacy Zuzanna Mickiewicz Ludwik Sredziński, Konstancja Marcinkiewiczówna 883 170 R 14 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0180.htm
20 11 1844 Deraźne Marianna Poczubot Deraźne Aleksander Felicja Kozłowska Karol Lubeniecki, Konstantyna Marcinkiewicz, As.Teodor Łapiński, Ludwika Cieszko 883 176 V 47 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0187.htm
7 2 1844 Jampol Franciszka Jankowska Michałówka Seweryn Jozefa Chirzycka ur. Ignacy Marcinkiewicz, ur. Tekla Tuniewicz wdowa 875 597 12 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0314.htm
28 9 1844 Jampol Michalina Jankowska Lepieszówka Jan Rozalia Kaczanowska ur. Jakub Marcinkiewicz, Tekla Trafińska, wdowa 875 614 46 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0323.htm
4 3 1844 Równe Kazimierz Woksman Równe Jakub Teofila Marcinkiewicz 883 112 R 13 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0115.htm
14 1 1844 Równe Wiktor Józef Tuszyński Józef Teofila Marcinkiewicz 883 112 V 16 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0116.htm
28 2 1844 Białogródka Roman Niewierowicz Bisóweczka Józef Agnieszka Marcinkiewicz Franciszek Kozłowski i Ewa Niewierowicz ż. Michała 905-2-2 4V 31 W 9 DM
30 6 1844 Sielec Jan Marcinkiewicz Sielec Józef Barbara Kasperska Stanisław Skibicki, Antonina Marcinkiewicz ż. Antoniego 576 4 11 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20576/pages/PL_1_436_576_0003.htm
31 7 1845 Lachowce Dominika Marcinkiewicz Bisówka Piotr Franciszka Kozłowska 884 119 R 38
10 8 1845 Sielec Wawrzyniec Feliks Gdulewicz Sielec Kacper Marianna Zakrzywicka Wojciech Jastrzębski, Antonina Marcinkiewicz mężatka 577 7 16 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20577/pages/PL_1_436_577_0004.htm
20 11 1845 Białogródka Józef Marcinkiewicz Sosnoweczka Dominik s. Franciszka Paulina c. Cypriana Ostrowska Szymon Kozłowski i Krystyna Kosińska ż. Stanisława 178-3-113 99V 125 Ż DM
2 11 1845 Teofilpol Jan Marcinkiewicz Korowie Stefan Elżbieta Kamińska Szymon Przyłuski i Tekla Sławecka ż. Wojciecha 178-3-113 402R 68 Ż DM
26 12 1845 Cudnów Antonina Juszczyńska Siwawka Mateusz s. Szymona Marianna Marcinkowska Wincenty Marcinkiewicz i Franciszka Juszczyńska ż. Andrzeja 178-3-12 202V 216 Ż DM
10 1 1846 Dederkały Anastazy Marcinkiewicz Dederkały Wielkie Ignacy Antonina Jankowska Tomasz Rowieńkowski, Konstancja Andrzejowska ż. Franciszka 54 58 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0031.htm
9 5 1846 Dąbrowica Maryanna Dawidowicz Hranie Jakub Franciszka Kaznowska Teodor Kapustyński, Anastazya Marcinkiewicz; ch; 16.05. 832 117a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0124.htm
29 12 1846 Olewsk Feliks Marcinkiewicz Sobieczyn Jakub Marianna Pokotyło Julian Szydłowski i Dorota Garbowska żona Kazimierza 178-3-19 479V 15 Ż Na
7 6 1846 Stary Oleksiniec Ludwika Witowska Korszyłówka Ignacy Rozalia Stechowska ur. Antoni Marcinkiewicz organista, Leonarda Witowska panna 877 662 14 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0341.htm
1 4 1847 Dąbrowica Konstancja Marcinkiewicz Dąbrowica Józef Anastazja Łukomska 833 222 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0123.htm
1 3 1847 Sielec Kazimierz Zakrzywicki Sielec Antoni Antonina Dudkiewicz uczciwi Wojciech Jastrzębski, Antonina Marcinkiewiczowa mężatka 579 3 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20579/pages/PL_1_436_579_0002.htm
28 0 1847 Olewsk Dorota Kozińska Słoboda Borowska Mikołaj Paulina Marcinkiewicz Tomasz Zaruski i Franciszka Garbowska żona Teodora 178-3-19 478V 5 Ż Na 0
7 9 1847 Deraźne Cezary Kołodyńska Zabrody Witalis Krystyna Grochowska Cezary Winiarski i Konstancja Marcinkiewicz panna 171-1-13 211V 29 R 218 BW
4 10 1847 Łanowce Teresa Górska Bereżanka Stanisław Franciszka Pawłowska Ignacy Marcinkiewicz i Zofia Porajska ż. Franciszka 245-1-13 455R 16 R 900 DM
12 11 1847 Łanowce Marcin Misiński Napadówka Franciszek Franciszka Malinowska Ignacy Marcinkiewicz i Ewa Misińska ż. Macieja 245-1-13 455R-455V 18 R 900-901 DM
18 11 1847 Łanowce Seweryn Michałowski Łanowce Jakub Teresa Warynecka Józef Bilański i Waleria Bilańska panna, asyst. Ignacy Marcinkiewicz i Marianna Bilańska panna 245-1-13 455V 20 R 901 DM
10 5 1848 Dąbrowica Magdalena Dawidowicz Szachy Michał Franciszka Kaznowska Tomasz Mordziewski, Anastazya Marcinkiewicz; ch; 20.05. 834 149a 11 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0156.htm
14 11 1848 Białogródka Stanisław Konferowicz Bisóweczka Jan Anna Marcinkiewicz Franciszek Kozłowski i Krystyna Kosińska ż. Franciszka 178-3-117 143V 114 Ż DM
25 10 1848 Łanowce Jan Kochański Grzybowa NN Brygida Ignacy Marcinkiewicz i Marianna Litwiniuk ż. Jana, asyst. Maciej Beceniuk wachmistrz i Tekla Rozdoska ż. Aleksa 245-1-14 254R 21 R 487 DM
10 5 1849 Sielec Zofia Marcinkiewicz Sielec Józef Barbara Kasperska 581 9-10 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20581/pages/PL_1_436_581_0006.htm
27 4 1849 Bazalia Marianna Wierzbicka Zozulińce Wielkie Aleksander Scholastyka Marcinkiewicz W. Seweryn Zaleski, Honorata Zaleska 178-3-118 91V-92R 51 Ż DW 173
25 4 1849 Deraźne Helena Wilhelmina Remberger Lipno Wilhelm Marianna Michałowska chrzest 26.01.1850, Teodor Jaworski i Magdalena Marcinkiewicz wdowa, as. Dionizy Makarowicz i Dominika Jaworska mężatka 171-1-16 674V-675R 8 R 687 BW
19 4 1849 Łanowce Jan Śniatyński Wolica Stanisław Tekla Kaczyńska Ignacy Marcinkiewicz i Paulina Mosiewicz ż. Jana 245-1-15 274V-275R 5 R 380 DM
29 6 1850 Sielec Franciszka Tarnogórska Czestny Krest Stefan Karolina Kasperska Józef Marcinkiewicz, Antonina Marcinkiewicz ż. Antoniego 582 12-13 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20582/pages/PL_1_436_582_0007.htm
16 1 1850 Deraźne Franciszek Kowalski Deraźne Antoni Elżbieta Daniewska chrzest 26.01.1850, Władysław Brodowski i Konstancja Marcinkiewicz panna, as. Cezary Winiarski i Felicja Brodowska panna 171-1-16 674V-675R 7 R 687 BW
12 12 1850 Deraźne Dionizy Józef Fremi Lipno Felicjan Kamila Tomaszewska chrzest 21.12.1850, Dionizy Makarowicz i Magdalena Marcinkiewicz wdowa, as. Dominik Jaworski i Nepomucena Makarowicz mężatka 171-1-16 681V-682R 34 R 694 BW
20 10 1851 Dederkały Jan Bobowski Dederkały Wielkie Benedykt Marianna Marcinkiewicz Roman Turowicki, Leona Turowicka panna 55 303-304 12 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0157.htm
9 12 1851 Kazimierka Bogdan Lucjan Iliaszewicz Kazimierka Teodor Katarzyna Łozińska chrzest 10.12.1851, Józef Marcinkiewicz i Józefa Sokołowska panna, as. Adam Gilewicz i Franciszka Krukowska panna 171-2-1 170V-171R 28 R 172 BW
10 3 1852 Sielec Grzegorz Marcinkiewicz Sielec Józef Barbara Kasperska 584 4-5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20584/pages/PL_1_436_584_0003.htm
14 5 1852 Sielec Paweł Zakrzywicki Sielec Józef Julia Marcinkiewicz Wawrzyniec Krupiński, Małgorzata Nagórska ż. Jana 584 8-9 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20584/pages/PL_1_436_584_0005.htm
31 12 1852 Sielec Antoni Tarnogórski Chmielnik Stefan Karolina Kasperska chł. Józef Marcinkiewicz, Antonina Marcinkiewicz ż. Antoniego 585 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20585/pages/PL_1_436_585_0002.htm
1 12 1852 Deraźne Emilia Falkowska Lipne Grzegorz Florentyna Jaźwińska chrzest 15.02.1853, Onufry Pawlikowski i Nepomucena Makarowicz ż. Dionizego, as. Dionizy Makarowicz i Magdalena Marcinkiewicz wdowa 171-1-33 511V-512R 4 R 503 BW
22 6 1852 Lachowce Antonina Marcinkiewicz Bisówka Piotr Franciszka Kozłowska chrzest 23.06.1852, Karol Dłużniewski i Cecylia Niemirowska ż. Józefa 171-1-17 157V-158R 39 R 160 BW
6 4 1853 Kuniów Wincentyna Appanowicz Bołotkowce Tymoteusz Domicela Perłowska chrzest 9.04.1853, Ignacy Marcinkiewicz i Józefa Dolińska ż. Benedykta 171-1-33 72V-73R 24 R 73 BW
24 9 1853 Kuniów Adolf Sokołowski Kuniów Jan Franciszka Brodowska chrzest 26.09.1853, Ignacy Marcinkiewicz i Honorata Toalewska ż. Jakuba 171-1-33 80V-81R 54 R 81 BW
17 6 1853 Aleksandria Eugeniusz Rogoziński Aleksandria NN Żaneta Rogozińska s. nieślubny Żanety, chrzest 9.11.1853, Józef Marcinkiewicz i Józefa Sokołowska panna, as. Franciszek Godlewski i Franciszka Marcinkiewicz ż. Józefa 171-1-33 491V-492R 39 R 483 BW 0
21 5 1853 Kazimierka Celestyna Teodora Marcinkiewicz Kazimierka Józef Franciszka Krukowska dop. chrztu 3.01.1854, Józef Piaskowski i Teodora Ruszkowska ż. Franciszka, as. Franciszek Ruszkowski i Józefa Sokołowska panna 171-1-37 372V-373R 1 R 364 BW
4 12 1853 Deraźne Maria Czyżowska Wowcze Paweł Józefa Horoch chrzest 23.01.1854, Dionizy Makarowicz i Magdalena Marcinkiewicz wdowa, as. Paulin Bystry i Nepomucena Makarowicz ż. Dionizego, Seweryn Ejsmont i Karolina Ejsmont ż. Kaliksta 171-1-37 338V-339R 3 R 334 BW
16 10 1854 Sielec Róża Marcinkiewicz Sielec Józef Barbara Kasperska 586 12-13 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20586/pages/PL_1_436_586_0007.htm
4 10 1854 Sielec Felicja Marcinkiewicz Sielec Maciej Konstancja Mierzyjewska Ambroży Baranowski, Karolina Skulska ż. Stanisława 586 10-11 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20586/pages/PL_1_436_586_0006.htm
26 1 1854 Sielec Antoni Antoniewski Sielec Franciszek Tekla Jakimińska Antoni Marcinkiewicz, Marianna Gdulewicz ż. Kacpra 586 4-5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20586/pages/PL_1_436_586_0003.htm
1 10 1854 Kazimierka Aniela Gromadzka Kazimierka Józef Emilia Wilczyńska chrzest 2.10.1854, Józef Marcinkiewicz i Ludwika Znamirowska panna, as. Wiktor Makowski i Waleria Iliaszewicz panna 171-1-37 378V-379R 25 R 370 BW
23 10 1854 Lachowce Seweryn Bobowski Bisówka Benedykt Marianna Marcinkiewicz Józef Konopacki i Ludwika Kadłubiska ż. Tyburcego 171-1-37 622V-623R 63 R 610 DM
6 4 1854 Deraźne Konstancja Kamińska Mały Lasek Mateusz Rozalia Żukowska chrzest 20.04.1854, Cezary Winarski i Konstancja Marcinkiewicz panna 171-1-37 341V-342R 13 R 337 BW
1 3 1855 Sielec Marianna Zakrzywicka Sielec Józef Julianna Marcinkiewicz 587 4-5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0003.htm
7 7 1855 Sielec Antonina Karolina Kamińska Sielec Feliks Emilia Gilewicz Antoni Marcinkiewicz, Emilia Jaśkiewicz ż. Kajetana 587 6-7 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0004.htm
12 4 1857 Sielec Stefania Konstancja Marcinkiewicz Sielec Maciej Konstancja Mierzyjewska Chryzanty Zarębiński, Karolina Skulska z. Stanislawa 898 191V-192R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0194.htm
16 11 1857 Białogródka Stanisław Bogusławski Bisóweczka Jan Honorata Marcinkiewicz Józef Rowiński i Marianna Niewirowicz ż. Macieja 178-3-73 164V-165R 106 Ż DM
17 2 1857 Olewsk Antonina Lech Słoboda Sobiczyńska Ignacy Wiktoria Hanuszkiewicz Jakub Marcinkiewicz i Eufremina Hanuszkiewicz ż. Macieja 178-3-126 786V-787R 6 Ż Na
1 11 1857 Lubar Teofila Kurowska Guzowszczyzna Hilary Pelagia Marcinkiewicz Jan Gromdzewski, Marianna Jatkiewicz, as: Feliks Czołowski, Domicela Gromdzewska 641-1-17 23 90 MP
7 7 1857 Tuczyn Elżbieta Szymańska Tuczyn Antoni Michalina Pawłowska chrzest 9.07.1857, Ignacy Marcinkiewicz i Tekla Kulman ż. Franciszka 171-1-72 267V-268R 20 R 363 BW
11 10 1857 Tuczyn Edward Marcinkiewicz Tuczyn Ignacy Antonina Jankowska chrzest 20.10.1857, Paweł Jełowicki i Cecylia Walewska wdowa, as. Hipolit Śnieżek i Cecylia Lubiniecka panna, Maciej Lubiniecki i Teodora Śnieżek ż. Hipolita 171-1-72 270V-271R 33 R 366 BW
6 5 1857 Berezne Domicela Nidecka Oczerecianka Stefan Paulina Żarczyńska Tomasz Marcinkiewicz i Marcelina Żarczyńska ż. Antoniego 171-1-72 141V-142R 12 R 194 DM
1 3 1858 Deraźne Albina Kowalska Deraźne Antoni Elżbieta Daniewska chrzest 17.03.1858, Cezary Winarski i Konstancja Marcinkiewicz panna, as. Piotr Gładkowski i Adela Dąbrowska panna 650-1-1 473V-474R 15 R 524 BW
8 5 1859 Włodzimierz Jan Zakrzyniecki Zimno Józef Julia Marcinkiewicz 795 16-17 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0009.htm
10 3 1859 Tuczyn Eufrozyna Makowska Tuczyn Karol Antonina Bogucka chrzest 17.03.1859, Ignacy Marcinkiewicz i Anna Krauze ż. Justyniana 171-1-73 333V-334R 10 R 329 BW
22 11 1859 Tuczyn Klemens Gniatecki Cecylówka Andrzej Balbina Słodkowska chrzest 24.11.1859, Ignacy Łoś i Honorata Słodkowska ż. Jana, as. Anastazy Marcinkiewicz i Antonina Słodkowska panna 171-1-73 339V-340R 33 R 335 BW
4 3 1860 Szumsk Aleksander Bobowski Iłowica Benedykt Marianna Marcinkiewicz Teodor Siedlecki i Franciszka Mysłowska ż. Michała 245-1-18 178V-179R 16 R 182 DM
18 1 1860 Ołyka Antoni Materkowski Humienniki Gabriel Pawlina Błażejewska Teodor Czarnecki, Józefa Marcinkiewicz ż. Jana 841 305-306 6 484 4-5 0
4 4 1860 Sielec Marianna Łukaszewicz Sielec Michał Magdalena Paczos Maciej Marcinkiewicz, Marianna Kamińska panna 592 8-9 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20592/pages/PL_1_436_592_0005.htm
17 4 1860 Sielec Józef Abramowicz Sielec Franciszek Anna Wulker Wojtko Jastrzębski, Antonina Marcinkiewicz ż. Antoniego 592 10-11 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20592/pages/PL_1_436_592_0006.htm
17 7 1860 Sielec Jan Feliks Kowalski Sielec Antoni Petronela Zakrzywicka Maciej Marcinkiewicz, Józefa Kowalska panna 592 16-17 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20592/pages/PL_1_436_592_0009.htm
10 11 1860 Deraźne Marianna Piasecka Skreotówka [Skresztówka] Józef Teresa Królikowska chrzest tylko z wody 20.11.1860, Jan Marcinkiewicz i Marianna Kapczyńska ż. Karola 171-3-24 243V-244R 39 R 338-339 BW
28 3 1861 Sielec Maria Aniela Marcinkiewicz Sielec Maciej Konstancja Mierzyjewska 593 12-13 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20593/pages/PL_1_436_593_0007.htm
26 4 1861 Sielec Stanislaw Edmund Zarębiński Sielec Wincenty Marianna Wasilewska chł. Maciej Marcinkiewicz, Cecylia Skibicka panna 593 14-15 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20593/pages/PL_1_436_593_0008.htm
18 10 1861 Kodnia Łukasz Smoliński Syngury Józef Rozalia Galińska Jan Marcinkiewicz i Aleksandra Leszczyńska wdowa 178-3-53 8V-9R 22 Ż 17-18 DM
7 10 1862 Korzec Antonina Kadłubowska Balarka Usteńska Eliasz Marianna Linkiewicz Feliks Zabłocki i Aleksandra Marcinkiewicz ż. Józefa 887 381-382 87 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0208.htm
6 10 1862 Berezne Hieronim Nidecki Oczerecianka Stefan Paulina Żarczyńska chrzest 7.10.1862, Tomasz Marcinkiewicz i Anna Kunicka z d. Marcinkowska 887 478-479 31 AGAD 259 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0259.htm
21 3 1863 Ołyka Benedykt Marcinkiewicz Prażnin Jan Józefa Śliwińska 486 6 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0004.htm
4 9 1863 Lachowce Karolina Goryszewska Lachowce Jakub Franciszka Rozwalska Paweł Marcinkiewicz i Agnieszka Rutkowska ż. Mieczysława 178-3-146 10V-11R 37 Ż DM
4 12 1864 Żytomierz Barbara Marcinkiewicz Żytomierz Jan Wiktoria Zdanowicz córka żołnierza, Filip Stukałow feldfebel, Maria Strzelecka 178-3-61 9 Ż DG
25 4 1864 Deraźne Wincenty Tomaszewski Skreotówka [Skresztówka] Wincenty Aniela Jakubowska chrzest 30.05.1864, Ignacy Kapczyński i Paulina Jakubowska wdowa, as. Celestyn Michałowski i Józefa Marcinkiewicz ż. Jana 171-1-83 245V-246R 16 R 269 BW
4 8 1865 Żytomierz Bolesław Dominik Grodzki Żytomierz Adolf Józefa Marcinkiewicz syn wolnożyjących / dw. Justynian Ruciński, Petronela Sznell, asystowali: Julian Sznell, Teofila Wis 178-3-61 34 210 Ż DG
6 3 1865 Rzyszczów Kazimierz Jackiewicz Bamyki? Jan Regina Oskirko Józef Marcinkiewicz, Regina Gendzen ż. Jana poddana pruska 312-1-89 188 15 m.K KM
10 9 1865 Rzyszczów Franciszek Adolf Skrycki Nikołajów Aleksander Teodora Marcinkiewicz Józef Marcinkiewicz, Franciszka Dąbrowska ż. Donata 312-1-89 192 46 m.K KM
23 4 1866 Żytomierz Tefila Marcinkiewicz Futor Bieleckiego Antoni Katarzyna Popławska [24.94.1866] córka żołn., Aleksander Romanowski i Karolina Iwanicka 178-3-63 26 105 Ż 49 i 50 DG
4 2 1866 Zasław św. Jana Marianna Kamińska Soszne Jan Józefa Marcinkiewicz Sylwester Marcinkiewicz, Wiktoria Zalewska 685-6-6 85V-86R 5 Ch RG
13 9 1868 Krzemieniec Roman Izydor Wierzbicki Krzemieniec Aleksander Scholastyka Marcinkiewicz W. Leonard Spadkowski, Olimpia Kokulewska ż. Wiktora 426-1-44 22V-23R 66 T 789 DW
17 6 1871 Rzyszczów Adolf Skrycki gub. Pułtawska Aleksander Teodora Marcinkiewicz Igor Skrycki, Jadwiga Drozdowicz 312-1-100 376 25 m.K KM
28 5 1877 Rzyszczów Józef Pacyna Rzyszczów Antoni Aneta Gumińska Józef Marcinkiewicz, Wiera Awerdian 312-1-110 300 18 m.K KM
15 9 1889 Torczyn Józef Patryk Torczyn Wojciech Karolina Marcinkiewicz 675 26-27 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20675/pages/PL_1_436_675_0014.htm
3 11 1889 Krzemieniec Rozalia Stasiuk Folwarki Tomasz Franciszka Marcinkiewicz 01-81B 24V-25R 93 T
5 4 1901 Radziwiłłów Wincenty Borzałowski Radziwiłłów Feliks Waleria Marcinkiewicz 136 V-137 R 17 0
31 5 1903 Żytomierz Feliks Kozłowski Waćków Jan Wiktoria Marcinkiewicz Piotr Marcinkiewicz, Antonina Kozłowska panna 178-3-171 133V-134R 224 Ż 263 DW
30 9 1906 Dubno Rozalia Kaczorowska Dubno IN Józefa Marcinkiewicz c. wdowy, Jan Zaucha i Apolonia Błażek panna 740-4-162 25V-26R 100 R 27 DM
20 2 1907 Cudnów filia Romanów Antoni Błażejewski Bykówka Wincenty Feliksa Ulanicka Wincenty Piekarski i Stanisława Marcinkiewicz ż. Józefa 178-3-215 74V-75R 90 Ż 145-146 DM
13 4 1908 Szumsk Józef Kucharski Załuże Piotr Katarzyna Marcinkiewicz Wojciech Franczuk, Teofila Wróblewska panna 426-1-97 13V-14R 65 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HX-Z?i=617&cat=834002
22 6 1909 Cudnów filia Romanów Stanisław Bagiński Bykówka Józef Anna Śliwińska Konstanty Niedźwiedzki i Stanisława Marcinkiewicz ż. Józefa 178-3-215 217V-218R 150 Ż 410-411 DM
12 11 1909 Cudnów filia Romanów Henryk Borecki Wróblówka Włodzimierz Joanna Teodorowicz Józef Marcinkiewicz i Marcelina Kalinowska ż. Jana 178-3-215 235V-236R 258 Ż 446-447 DM
7 5 1910 Dubno Stanisława Jabłońska Aleksandrówka Ludwik Michalina Marcinkiewicz Józef Marcinkiewicz i Aniela Wiatrak 740-4-162 81V-82R 55 R 71 DM
30 3 1910 Cudnów filia Romanów Eugeniusz Marcinkiewicz Bykówka Józef Stanisława Jarczewska Jan Gwozdowski i Emilia Bagińska ż. Witalisa 178-3-215 271V-272R 83 Ż 511-512 DM
30 10 1910 Cudnów filia Romanów Dioniza Marcinkiewicz Bykówka Jan Maria Jarczewska Mikołaj Marcinkiewicz i Adela Liszczuk ż. Justyna 178-3-215 295V-296R 252 Ż 559-560 DM
1 10 1910 Nowy Zawod Zofia Karpińska Dorohań IN Zofia Dionizy Marcinkiewicz i Cecylia Juchimowicz ż. Jana 178-3-196 2V-3R 8 Ż 6-7 DM
1 2 1910 Ostropol Hipolit Łączyński Ostropol Marian Petronela Zalewska Józef Łączyński i Józefa Marcinkiewicz ż. Kajetana 17-2-93 20V-21R 4 Ch 41-42 DM
28 6 1910 Fastów Paweł Rokicki Śniegurowka Franciszek Maria Świrska Wincenty Szczawiński, Antonina Marcinkiewicz 1268-1-50 339V-340R 39 CDIAK 311 KM, DW
30 5 1910 Motowidłówka Józefa Marcinkiewicz Fastowce Faustyn Justyna Żylkiewicz Marian Godlewski, Zofia Pszonko 1268-1-50 326V-327R 17 CDIAK 324 DW
3 10 1911 Nowy Zawod Maria Bagińska Osiczna Witalis Emilia Lisowska Piotr Bińkowski, Stanisława Marcinkiewicz ż. Józefa 178-3-196 108V-109R 567 Ż 218 DW
25 6 1911 Dubno Dominik Marcinkiewicz Aleksandrówka Józef Anna Szarkiewicz Ludwik Szarkiewicz i Michalina Jabłońska ż. Ludwika 740-4-158 19V-20R 86 R 21 DM
25 8 1911 Cudnów Jan Marcinkiewicz Drenniki Klemens Anna Olszewska Jan Pińkowski i Salomea Różycka panna 178-3-231 416V-417R 157 Ż 825-826 DM
12 5 1912 Ołyka Janina Ostrowska Dobra Jan Józefa Marcinkiewicz 1050 44 83 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0024.htm
14 12 1912 Ołyka Kazimiera Kownacka Dobra Jan Maria Marcinkiewicz 1050 108 209 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0056.htm
13 9 1912 Korzec f. Horodnica Rozalia Marcinkiewicz Mieczysławka Władysław Maria Bałdyga Jan Osiciniak i Anna Drapikowska ż. Jana 178-3-181 87V-88R 167 Ż 175-176 DM
6 2 1914 Ołyka Edmund Marcinkiewicz Reczyszcze Franciszek Marianna Karasińska 1063 160 23 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0169.htm
3 9 1914 Ołyka Michalina Ostrowska Dobra Jan Józefa Marcinkiewicz 1063 184 120 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0195.htm
11 9 1914 Ołyka Genowefa Kownacka Dobra Jan Marianna Marcinkiewicz 1063 185 123 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0196.htm
10 9 1914 Tbilisi Michał Jonajtis Tbilisi Konstanty Antonina Dumło Władysław Marcinkiewicz, Aniela Waszkis 94R-V 100 Tb
11 11 1916 Ołyka Anna Marcinkiewicz Hermanówka Stanisław Marianna Kamińska 1081 149 114 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0082.htm
27 12 1916 Ołyka Albina Kownacka Dobra Jan Maria Marcinkiewicz 1081 191 15 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0106.htm
26 10 1917 Kołki Witalisa Marcinkiewicz gr. Trosteniec Piotr Elżbieta Gedzyńska Dominik Szyszko, Marianna Kownacka 1078 9 23 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0010.htm
28 3 1917 Ołyka Albin Ostrowski Dobra Jan Józefa Marcinkiewicz 1081 197 26 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0109.htm
5 2 1918 Kołki Romualda Szyszkowska Dominik Aniela Wysocka Stanisław Marcinkiewicz, Elżbieta Marcinkiewicz 1085 5 10 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201085/album/index.html#img=1_436_0_0_1085_0006.jpg
4 5 1918 Kołki Janina Marcinkiewicz niezamężna Stefanina Marcinkiewicz Jan Meler, Ewelina Kopij 1085 16 45 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201085/album/index.html#img=1_436_0_0_1085_0017.jpg
13 7 1918 Kołki Władysława Marcinkiewicz Stanisław Marianna Kamińska Władysław Kamiński, Bronisława Ostrowska 1085 22 63 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201085/album/index.html#img=1_436_0_0_1085_0023.jpg
28 10 1918 Kołki Kazimierz Zalewski Paweł Paulina Maszkowska Stanisław Marcinkiewicz, Łucja Suchodolska 1085 37 107 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201085/album/index.html#img=1_436_0_0_1085_0038.jpg
30 6 1919 Ostróg Jadwiga Maria Więckiewicz Babin (Rosja) Stanisław Halina Marcinkiewicz-Żaba (chrzest 1922) Jan Więckiewicz, Stefania Czerska 119 111 O DW
10 1 1922 Ostróg Tadeusz Stanisław Więckiewicz Ostróg Stanisław Halina Marcinkiewicz-Żaba Czesław Andrychiewicz, Maria Czerska 119 112 O DW
5 10 1923 Kostopol Kazimierz Marcinkiewicz Kostopol Julian Stanisława Janiewicz Jan Gębicki i Genowefa Wolska ż. Władysława 740-4-414 5R 23 R 7 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
5 8 1793 Czartorysk Tadeusz Ostrowicz Kościuchnówka Józefa Marcinkiewicz Kościuchnówka Ignacy Łopatyński, Wincenty Młodzianowski, Antoni Nowalewski 297-1-185 220r Ł 7879 Na
4 7 1798 Białogródka Mikołaj Dubowicz w Magdalena Ostrowska Sosnóweczka w G. Maciej ..bowski z Sosnóweczki, G. Bazyli Marcinkiewicz z Bisówki Wielkiej 178-49-5 14R Ż DM
12 11 1822 Kuniów Wawrzyniec Krynicki Willa Julianna Marcinkiewicz Willa 42 R 0
24 3 1823 Cudnów Erazm Czarnecki Stołpów 20 Aleksander Honorata Myślińska Marianna Wasylewska Sieniawka 16 Józef Teresa Tomaszewska Franciszek Marcinkiewicz, Jan Kunicki 569-1-56 5V 8 Ż DM
25 11 1827 Łuck Ludwik Kukulewski Łuck 30 Atanazy Marcjanna Kwiatkowska Marianna Marcinkiewicz Łuck 24 Bartłomiej Anna Smidko Paweł Mrozowski, Michał Dębicki 813 26a 28 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0027.htm
2 2 1827 Dombrowica Felix Dębicki Worobin 20 Józef Marjanna Czyżyk Anna Jasińska Worobin 25 Paweł Petronela Ogonowska Jan Aleksandrowicz, Demian Laskowic, Paweł Marcinkiewicz 813 142 2 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0142.htm
26 6 1827 Dombrowica Jan Butkiewicz Dombrowica 23 Szymon Ewa Cichowska Anna Duczewska Dombrowica 18 Marcin Justyna Rękawicznik Józef Łobojacki, Paweł Marcinkiewicz 813 143 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0143.htm
5 2 1828 Ołyka Jan Marcinkiewicz Hruszwica 30 Maciej Balbina Marianna Kościuszkiewicz Dubiszcze 18 Roman Marianna Perhorowicz 814 154 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0158.htm
29 5 1828 Ostróg Onufry Malewicz par. Tajkury 29w Jan Anna Hucewicz Petronela Lachowicz Chorów 19 Antoni Agnieszka Pinatowicz Antoni Lachowicz, Jan Marcinkiewicz, Jan Pugatyński 171-1-1 20R 14 R Mg
3 11 1829 Dąbrowica Paweł Marcinkiewicz Dąbrowica 50w Maciej Apolonia Szczurowska Helena Romanowska Dąbrowica 36 Felix Urszula Kruszkowska Jan Osocki, Antoni Nieradkiewicz 815 146-147a 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0150.htm
20 1 1829 Włodzimierzec Jan Ostrowicz Długowola 31 Tadeusz Józefa Marcinkiewicz Marianna Zawadzka Długowola 22 Józef Marianna Janorowska Jan Bylewski, Tadeusz Ostrowicz, Wincenty Balicki, Alojzy Bylina 815 122R 1 AGAD 126 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0126.htm
21 9 1830 Sielec Antoni Marcinkiewicz Sielec 20 Daniel Marianna Podlewska Antonina Bejm Sielec 18 Franciszek Paulina Kamińska 845 93R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0098.htm
19 1 1830 Szumsk Wojciech Sękowski Huta Szumska 18 Marcin Aleksandra Zaremba Zaręba Marcela Giżycka Huta Szumska 19 Józef Agnieszka Bazyli Marcinkiewicz, Stefan Listowski, Piotr Sękowski 245-1-4 382R 78 R RK
2 2 1830 Olewsk Jakub Marcinkiewicz Karpiłówka 20 Piotr Helena Targoni Marianna Pokotyło Karpiłówka 18 Jakub Katarzyna Jakow Jan Rzewuski, Apolon Bagiński 178-3-3 493R 1 Ż 903 Na
9 2 1830 Olewsk Mikołaj Koziński Balarka Borowska 20 Wojciech Elżbieta Targoni Paulina Marcinkiewicz Balarka Borowska 18 Piotr Helena Targoni Jakub Marcinkiewicz, Benedykt Koziński 178-3-3 493R 2 Ż 903 Na
28 6 1831 Lachowce Franciszek Czyż Bisówka Wielka 50w Jan Anna Kułakowska Katarzyna Popławska Bisówka Mała 30 Erazm Anastazja Makowska Jan Marcinkiewicz, Jan Mirecki 171-1-4 99R 13 R DM
22 11 1831 Cudnów Adam Czyrski Horodyszcze 28 Feliks Julianna Marcinkiewicz Rozalia Galicka Horodyszcze 19 Wojciech Katarzyna Kotwicka Leon Atamański, Adam Galicki 178-3-4 299V 20 Ż 590 DM
6 11 1832 Dąbrowica Jan Marcinkiewicz par. Dąbrowica 22 Paweł Helena Romanowska Anastazya Żuromska par. Dąbrowica 23 Dominik Maryanna Karol Sakowski, Tadeusz Łakinowicz 818 89a-89 5 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0095.htm
15 11 1832 Dederkały Feliks Bliziński 30 Antoni Scholastyka Marcinkiewicz Miziurzyńce 18 Michał Franciszka Białobłocka Ksawery Newie, Wincenty Turowicki, Mikołaj Pirawuski 245-1-6 434R 9 R RK
3 7 1832 Białogródka Wawrzyniec Andruszewicz Sosnoweczka 30 Mikołaj Magdalena Dubowicz Kunegunda Mecherzyńska Sosnoweczka 16 Jan Anna Marcinowska Jan Gałęski, Piotr Marcinkiewicz 178-3-98 60V 20 Ż DM
17 7 1832 Jampol Wojciech Jasiński Miziurzyńce par. Dederkały 40w Józef Tekla Łosiatyńska Agnieszka z d. Borucka Pniewska Michałówka 35w Szymon Helena Zawadzka Ksawery Newe, Michał Marcinkiewicz, Feliks Bliziński 245-1-6 257V 12 R 259 DM
4 9 1832 Sielec Teodor Miaskowski Sielec 27w Paweł Tekla Szymańska Barbara Wrona z d. Marcinkiewicz Sielec 25w Daniel Marianna Podlewska Marcin Osypkowski, Antoni Marcinkiewicz 847 178 7 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0097.htm
8 1 1833 Szumbar Jan Marcinkiewicz Bisówka, par. Lachowce 67w Maciej Konstancja Bujalska Marianna Huczyńska zd. Ostaszewska Szumbar 56w Jan Anastazja Osowska Aleksander Zwierzchowski, Grzegorz Kurowski 245-1-7 406R 1 R RK
5 2 1833 Włodzimierzec Józef Piotrołaj [Pietrołaj] Hały 29 Jakub Zofia Marcinkiewicz Aleksandra Łozowicka Hały 18 Franciszek Maria Suchodolska Józef Czarnecki, Franciszek Piotrołaj, Szymon Kunicki 819 90R-90V 5 AGAD 92-93 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0092.htm
11 11 1834 Białogródka Ignacy Niewirowicz Bisóweczka 28 Maciej Agnieszka Marcinkiewicz Marianna Konferowicz Bisóweczka 22 Stefan Marianna Rudkowska Stefan Huczyński, Franciszek Zorhacz 178-3-100 92R 13 Ż DM
4 11 1834 Lachowce Piotr Marcinkiewicz Bisówka 23 Jan Marianna Kalnicka Franciszka Kozłowska Bisówka 20 Franciszek Justyna Mirecka Jan Gałęski, Feliks Dubowicz 171-1-7 102V 11 R DM
25 2 1834 Nowogród Wołyński Tomasz Polański Huta Dziekońka 20 Michał Marianna Marianna Święcicka Huta Dziekońka 18 Józef Leonora Marcinkiewicz Antoni Wasilewski, Mikołaj Grabiarz 245-1-8 38V 7 R 43 DM
10 2 1835 Połonne Hilary Kurowski Kupczyńce 30 Bazyli Barbara Pelagia Marcinkiewicz Kupczyńce 17 Jan Marianna Bazyli Niwiński, Karol Nider 245-1-9 159R 7 R 2815 DW
2 2 1836 Torczyn Leon Jurkiewicz Ulaniki 46w Józef Anastazja Marcinkiewicz Eufrozyna Dąbska Ulaniki 25 Jakub Franciszka Malinowska ur. Józef Hulanicki, Baltazar Domański 822 7V 4 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0009.htm
19 1 1836 Kulczyny Jan Palużyński Maniowce 30 Ignacy Anna Przybylska Justyna Marcinkiewicz Maniowce 19 Jan Elżbieta Stepańska Józef Krzewicki, Kazimierz Turkiewicz 178-3-106 246R 2 Ż 475 DM
30 10 1838 Cudnów Florian Krasowski Hordyjówka 26 Tomasz Marcjanna Grontkowska Aniela Marcinkiewicz Hordyjówka 20 Franciszek Marianna Zielińska Józef Lubliński, Michał Kwaśnicki 569-1-61 40R 41 Ż 77 DM
17 11 1838 Korzec Franciszek Kałużyński par. Korzec 27 Antoni Marianna Borowska Marianna z d. Marcinkiewicz Kokolewska [Kukulewska] par. Korzec 36w Bartłomiej Marianna Szmilko [Szmidko] Ludwik Kamiński, Franciszek Śmiałkowski 245-1-12 87V 30 R 89 DM
27 9 1838 Puliny Rafał Marcinkiewicz Huta Adamówka 20 Jan Marianna Bagińska Marianna Skiba Huta Adamówka 20 Maciej Wiktoria Święcicka Fabian Akuszewski, Aleksander Sowiński 178-3-6 360R 33 Ż 701 DM 0
21 5 1839 Dederkały Aleksander Wierzbicki Sadki 25 Franciszek Łucja Baranowska Scholastyka z Marcinkiewiczów Blizińska Sadki 26w Michał Franciszka Białoblocka Michał Podbielski, Feliks Chodorowicz 54 161 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0086.htm
5 2 1839 Olewsk Feliks Zienkiewicz Zolnia 19 Antoni Katarzyna Klepkowska Antonina Szydłowska Olewsk 17 Hieronim Paulina Chalecka Jan Sumiński, Jakub Marcinkiewicz, Atanazy Bagiński 178-3-8 499R 1 Ż Na
5 2 1839 Lubar Łukasz Krzyżanowski Czeszki par. Stara-Sieniawa, gub. Podolsk 25 Ignacy Anastazja Bilińska Katarzyna Nielipowicz Lubar 17 Szymon Marianna Marcinkiewicz Gabriel Wierzański, Stefan Zieliński, Teodor Zwoliński 178-3-8 363V 7 Ż 698 DM
12 1 1841 Felsztyn wielm. Józef Karol Marcinkiewicz Dobrohorszcze 44W Jan Marianna wielm. Honorata Popławska Gieletyńce 22 Józef Marianna wielm. Leon Turkuł, Michał Kossecki, Feliks Kitliński, Jan Gruszecki, Jan Kuryłowicz, Konstancja Kosińska 685-4-74 49r/49v 1 Ch 96/97 KP2 0
22 11 1842 Tajkury Marcelli Grzybowski par.Ostróg 20 Jan Franciszka Szafrańska Anna Chabowska par. Tajkury 20 Jędrzej Marianna Marcinkiewicz 881 68V-69R 9 882 51V DW
1 3 1842 Równe Józef Turzyński par. Równe 38 Szymon Agnieszka Chodorowska Teofila Marcinkiewicz par. Równe 30 Antoni Ewa Wyszkowska 881 140 V - 141 R 3 AGAD DW
1 3 1842 Turzysk Jan Marcinkiewicz Cecylówka 27 Wincenty Rozalia Agnieszka z Bruzgów Sławińska Cecylówka 29 Mateusz Katarzyna 718 14 2 AGAD EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20718/pages/PL_1_436_718_0009.htm
16 11 1843 Równe Wincenty Sokulski par. Równe 30 Wincenty Antoni Marianna Marcinkiewicz Teresa Brejer par. Równe 22 Józef Urszula Wasilewska 882 128 R 7
12 9 1843 Nowogród Wołyński Piotr Święcicki Justynówka par. Puliny 20 Mateusz Eleonora Marcinkiewicz Jandulska ze Swirskich Huta Dziekonka 25w Piotr Rozalia Soczewicz 874 123 46 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0064.htm
9 7 1844 Sielec Józef Marcinkiewicz Sielec 26 Daniel Marianna Wadlewska Barbara Kasperska Sielec 22 Michal Franciszka Dacewicz 576 10 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20576/pages/PL_1_436_576_0006.htm
7 10 1844 Kazimierka Michał Hlinkowski par. Gródek 32 Grzegorz Anna Marcinkiewicz Nimfa Groff par. Kazimierka 18 Józef Marianna Grochalska Pawlin Paskowski, Karol Chrapowicki, Michał Wierzbicki 883 223R 5 AGAD 229 B,DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0229.htm
11 2 1845 Dederkały Ignacy Marcinkiewicz Dederkały Wielkie 23 Michał Franciszka Bialobłodzka Antonina Jankowska Dederkały Wielkie 21 Ignacy Rozalia Kocianowska Wawrzyniec Jurkowski, Stefan Demichowicz 54 83-84 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0045.htm
29 6 1845 Dąbrowica Heronim Werpulewski par. Dąbrowicka 25 Ignacy Marcellina Honorowska Marianna Trusińska par. Dąbrowicka 22 Jędrzei Apolonia Matkowska Bazyli Bałan, Józef Marcinkiewicz, Michał Werpulewski 831 18 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0101.htm
25 2 1845 Białogródka Dominik Marcinkiewicz Bisóweczka 25 Franciszek s. Jana Marianna c. Jana Niewirowicz Paulina Ostrowska Bisóweczka 18 Florian s. Jakuba Wiktoria c. Antoniego Mysłowska Franciszek Zorgacz i Stanisław Mirecki 178-3-113 104R 10 Ż DM
25 2 1845 Żytomierz Michał Marcinkiewicz Żytomierz 37 Roman NN NN Agata Wyhowska Żytomierz 24 Michał Marianna Kolenda Eliasz Bernacki 178 3 12 40 18 Ż Ni
6 5 1845 Żytomierz Gracjan Krukowski Żytomierz 30 Jan Anastazja Hodkowska Magdalena Brzezicka Żytomierz 22 Józef Apolonia Gólanska Michał Marcinkiewicz 178 3 12 41 22 Ż Ni
2 9 1845 Berezne Mateusz Szachniewicz Balarka Chotyńska 19 Antoni Rozalia Stopnicka Anna Pawłowska Balarka Chotyńska 20 Tomasz Regina Koncewicz Jan Szachniewicz, Jan Chomicz, Teodor Marcinkiewicz 884 245R 5 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0251.htm
30 6 1845 Sielec Tadeusz Sioch Myszów par. Poryck 20 Józef Ksawera Stajn ( Stain)? Julia Antoniewska Sielec 18 Grzegorz Marianna Byczyńska Antoni Marcinkiewicz, Antoni Markowski 577 11 3 AGAD 6 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20577/pages/PL_1_436_577_0006.htm
27 10 1846 Białogródka Jan Konferowicz Bisóweczka 22 Józef s. Michała Katarzyna c. Wojciecha Rutkowska Anna Marcinkiewicz Bisóweczka 21 Franciszek s. Jana Marianna c. Benedykta Niewirowicz Józef Niewirowicz, szymon Kozłowski 178-3-115 147V 23 Ż DM
6 10 1846 Cudnów Augustyn Szponarski Gwoździarnia 22 Michał Marianna Parchom Kamila Marcinkiewicz Gwoździarnia 18 Jan Tekla Łukaszewicz Jan Ratyński, Mieczysław Piotrowski 569-1-69 29R 34 Ż 58 DM
6 7 1847 Cudnów Marcin Święcicki Futor Lubarski par. Puliny 20 Bartłomiej Tekla Syczewska Anastazja Rajkowska Huta Marianówka 19 Ignacy Franciszka Święcicka Rafał Marcinkiewicz, Marcin Sajdakowski 569-1-70 46R 30 Ż 91 DM
20 10 1847 Łanowce Jan Romanowski Łysogórka 28 Eliasz Katarzyna Mereżyńska Marianna Jurkowska Łysogórka 20 Paweł Tekla Wilożyńska Jan Arabski, Ignacy Marcinkiewicz 245-1-13 458V 3 R 906 DM
27 6 1848 Sielec Józef Sioch Myszów, par. Poryck 53w Jan Marianna Kaszewska Józefa Dewiatyńska Sielec 30 Jan Anna Szczerbińska Antoni Marcinkiewicz, Stanisław Skibicki 580 19 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20580/pages/PL_1_436_580_0011.htm
19 2 1850 Połonne Tomasz Kamiński Brażyńce 24 Grzegorz Marianna Zdaniewicz Tekla Kurowska Kopczyńce 18 Hilary Marianna Marcinkiewicz Adam Osmulski i Augustyn Tomaszewski 171-1-16 57V 10 R 62 DM
1 10 1850 Równe Ludwik Krynicki Hlińsk 26 Bazyli Franciszka Markowicka Marcelina Szamborska Hlińsk 26 Piotr Tekla Marcinkiewicz Wincenty Chorążyczewski, Aleksander Krynicki 171-1-16 506R 7 R 517 BW
5 2 1850 Niewirków Jan Marcinkiewicz Huta Siedliska 23 Bazyli Józefa Szlachetko Józefa Śliwińska Huta Siedliska 19 Stefan Aniela Garlińska Bazyli Wereszczyński, Tomasz Rudnicki 171-1-16 624V 6 R 637 BW
2 2 1851 Dederkały Benedykt Bobowski Dederkały Wielkie 24 NN NN Marianna Marcinkiewicz Dederkały Wielkie 20 Michał Franciszka Białobłocka Wawrzyniec Rowionkowski, Stefan Demichowicz 55 313 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0162.htm
12 8 1851 Sielec Baltazar Tarnogórski Markostaw 25 Władysław Katarzyna Kozicka Marcella Sacharczuk Markostaw 24 Mikołaj Katarzyna Pokow Jan Podhański, Maciej Marcinkiewicz 583 13 3 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20583/pages/PL_1_436_583_0008.htm
29 4 1851 Deraźne Józef Dębołęcki Zauholce 47w Grzegorz Balbina Laskowska Anna Janicka Makarówka 23 Stanisław Honorata Marcinkiewicz Stanisław Domalewski, Ignacy Janicki 171-2-1 137R 2 R 139 BW
25 11 1851 Deraźne Franciszek Janicki Makarówka 25 Stanisław Honorata Marcinkiewicz Katarzyna Chorążyczewska Hłuboczek 18 Michał Konstancja Sulikowska Piotr Przybyszewski, Władysław Przybyszewski 171-2-1 137V 3 R 140 BW
7 10 1851 Cudnów Wincenty Marcinkiewicz Tewelówka 25 Franciszek Kunegunda Tomaszewska Tekla Zielińska Futor Stołpowiecki 19 Jan Franciszka Kuczmarz[...]ka Feliks Jankowski, Erazm Czarnecki 569-1-75 70V 35 Ż 98 DM
1 6 1852 Klewań Józef Ostaszewski Ruda 29 Daniel Agafia Marcinkiewicz Adela Porazińska Ruda 28 Adam Ewa Nowicka Józef Maleczyński, Franciszek Heidenreich, Stanisław Karyszkowski 171-1-17 390V 4 R 394 BW
2 2 1852 Kazimierka Józef Marcinkiewicz Kazimierka 24 Jan Magdalena Sakowicz Franciszka Krukowska Kazimierka 28 Stanisław Wiktoria Lulkowska Paulin Piaskowski, Franciszek Wyrzykowski, Zenon Pruszyński 171-1-17 527V 1 R 530 BW
22 11 1853 Ołyka Jan Kostiukiewicz Ołyka 23 Jan Helena Marcinkiewicz Zofia Gruszecka Ołyka 34 Jan Urszula Leonowicz 477 49 11 AGAD MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20477/pages/PL_1_436_477_0026.htm
1 3 1853 Włodzimierz Jan Kamiński Ochnówka 32 Antoni Maria Marcinkiewicz Wiktoria Czerwińska Włodzimierz 22 Mikołaj Justyna Lesiecka 789 55 6 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0028.htm
27 9 1853 Sielec Mateusz Marcinkiewicz Sielec 22 Antoni Antonina Bejm Konstancja Mierzyjewska Sielec 17 Jan Katarzyna Wolańska szl. Kazimierz Horodecki, chł. Wojciech Jastrzębski 894 169R 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20894/pages/PL_1_436_894_0167.htm
1 3 1853 Kuniów Mikołaj Romański Huta Piaseczna par. Szumsk 29w Jan Marianna Bagińska Marianna Łukianowicz z d. Kochańska Peremerówka 33w Klemens Prakseda Koryzma Stanisław Sankowski, Grzegorz Malinowski, Ignacy Marcinkiewicz 171-1-33 89V 3 R 88 BW
14 10 1856 Białogródka Jan Boguslawski Smorszczki 25 Wiktor Anna Kaleńska Honorata Marcinkiewicz Bisówka Mała 21 Franciszek Marianna Niewirowicz Jan Studziński, Adam Niewirowicz 178-3-124 600V 15 Ż DM
3 11 1857 Białogródka Wincenty Zdarzyński Sosnóweczka 25 Jan Marianna Skulimowska Karolina Zarzycka Białogródka 26 Maciej Marianna Szwajdecka Roman Mirecki, Sylwester Marcinkiewicz 178-3-73 187V 27 Ż DM
30 1 1857 Żytomierz Florenty Narcyz Karski Żytomierz 29 Stanisław Zofia Miakowska Rozalia z d. Sokulska Langhagiel Żytomierz 33w Antoni Marcelina Marcinkiewicz Władysław von Łoziński, Jan Russakowski, Zenon Hryniewicz 178-3-44 94V 13 Ż 191 DM
3 11 1857 Tuczyn Nikodem Bagiński Leonówka 22 Michał Urszula Kuczyńska Domicela Słodkowska Leonówka 19 Jan Rozalia Chodorowska Marcin Domalewski, Benedykt Kotowski, Jan Wilczyński, Ignacy Marcinkiewicz 171-1-72 275R 7 R 372 BW
7 9 1858 Olewsk Tomasz Zalewski Słoboda Borowa 20 Józef Marianna Antoniuk Tekla Kozińska Słoboda Borowa 16 Mikołaj Paulina Marcinkiewicz Adam Zalewski, Florian Kuriata 178-3-128 182v 10 Ż Na
28 9 1858 Tuczyn Józef Mosiewicz Tuczyn 21 Jan Marianna Sobolewska Franciszka Bagińska Krynica 18 Michał Katarzyna Łukomska Ignacy Marcinkiewicz, Alojsy Bagiński, Sylwester Wabiszkiewicz, Kazimierz Kowalski 650-1-1 399R 7 R 414 BW
10 5 1859 Olewsk Ludwik Koziński Słoboda Borowa 20w Mikołaj Paulina Marcinkiewicz Magdalena Rudnicka Słoboda Radowelska 20 Grzegorz Marianna Piekarska Adam Zalewski, Jan Januszkiewicz, Teodor Garbowski 178-3-50 770R-770V 5 Ż Na
25 1 1859 Lubar Wiktor Grodzicki Troszcza par. Krasnopol 38 Klementyn Agata Kunicka Józefa Kurowska Gizowszczyzna 18 Feliks Katarzyna Marcinkiewicz Jan Grondżewski ? (Gronczewski) , Antoni Lewicki 641-1-19 25V 1 Ż 30 DM 0
8 2 1859 Horyńgród Ignacy Marcinkiewicz par. Tuczyn 36w Michał Franciszka Białobłocka Emilia Rupniewska Horyńgród 30 Karol Ludwika Czerwińska Józef Szachowicz, Mikołaj Bogucki, Jan Krukowski 171-1-73 435V 1 R 429 BW
28 1 1859 Tuczyn Justynian Krauze Tuczyn 24 Adam Salomea Niwińska Anna Wabiszkiewicz Tuczyn 22 Franciszek Franciszka Radzicka Mikołaj Bogucki, Ignacy Marcinkiewicz, Dominik Bogucki, Karol Makowski 171-1-73 341V 1 R 338 BW
8 2 1859 Tuczyn Jan Bagiński Kudranka 28 Andrzej Katarzyna Kuczyńska Ewa Łukomska z d. Murgowska Wielka Leonówka 33w Tomasz Rozalia Szawłowska Adam Urbanowicz, Piotr Sawicki, Kazimierz Bagiński, Ignacy Marcinkiewicz 171-1-73 341V 2 R 338 BW
8 2 1859 Tuczyn Mikołaj Bagiński par. Tuczyn 24 Michał Katarzyna Łukomska Marianna Thiery Rudenka par. Aleksandria 18 Wojciech Ewa Sobolewska Ignacy Marcinkiewicz, Mikołaj Bogucki, Faustyn Kopiej, Alojzy Bagiński 171-1-73 342R 3 R 338 BW
6 8 1859 Tuczyn Jan Korczakowski Tuczyn 27 Stefan Anna Lisiekiewicz Antonina Jucewicz Tuczyn 19 Paweł Katarzyna Białecka Wawrzyniec Sosnowski, Ignacy Marcinkiewicz, Jan Wyleżyński 171-1-73 342V 6 R 339 BW
30 10 1860 Zasław św. Jana Sylwester Marcinkiewicz Bisówka par. Białogródka 26 Piotr Franciszka Kozłowska Katarzyna Chocianowska Wójtowce 19 Dominik Franciszka Woroniecka Ignacy Czyż, Piotr Olszewski 178-3-75 242R 15 Ż 442 DM
9 1 1860 Tuczyn Mikołaj Kosarzycki Sinne 28 Michał Ewa Reszczyńska Marianna Zielińska Sinne 18 Franciszek Salomea Kozicka Stanisław Kosarzycki, Ryszard Sawicki, Anastazy Marcinkiewicz, Tomasz Kosarzycka 171-3-24 157V 1 R 201 BW
2 2 1860 Tuczyn Jan Łukomski Wielka Leonówka 26 Stefan Aniela Osinkowska Marianna Masiewicz Tuczyn 25 Antoni Gertruda Zelisko Ignacy Marcinkiewicz, Mikołaj Bogucki, Józef Żarczyński, Sylwester Wabiszkiewicz 171-3-24 159V 5 R 205 BW
22 1 1861 Zasław św. Jana Sylwester Marcinkiewicz Bisówka par.Lachowce 26 Piotr Franciszka Kozłowska Katarzyna Chacianowska Wojtowce 19 Dominik Franciszka Woroniecka Ignacy Czyż, Tomasz Chomieński, Piotr Olszewski. 17-1-119 19V- 1 Ch RG
14 10 1862 Zasław św. Jana Jan Kamiński Soszne 18 Antoni Karolina Kucharska Józefa Marcinowska [akt ur. Marcinkiewicz] Mokrzec 20 Piotr Franciszka Kozłowska Andrzej Turski, Wincenty Kamiński, Ksawery Marcinowski 178-3-77 271V 10 Ż 540 DM
19 7 1864 Nowogród Wołyński Kazimierz Kałużyński Nowogród Wołyński 23 Franciszek Marianna Marcinkiewicz Magdalena Wąchalska Nowogród Wołyński 20 Józef Aniela Wolska 178-3-152 27 41 Ż 52 MO
10 10 1865 Lachowce Stanisław Pawulski Żemielińce 22 Dominik Anna Jabłońska Antonina Reńczyńska Żemielińce 28 Zacharian Zofia Gorecka Jakub Biskupski, Paweł Marcinkiewicz, Jan Gorski 178-3-146 110V 12 Ż DM
25 7 1865 Żytomierz Tomasz Bobrowski Cudnów par.Cudnów 37 Szymon Agnieszka Ostaszewska Honorata Żytkiewicz Żytomierz 27 Jan Magdalena Słomińska (1-dw.i ob.) Stanisław Zabrodzki, Michał MarcinkiewiczPiotr Bogdanowski, Jan Rychlewski 178-3-61 125R 64 Ż 141 DG
15 10 1867 Białogródka Józef Marcinkiewicz Białogródka 22 Dominik Paulina Rajewska Katarzyna Nawrocka Białogródka 23 Jakub Wiktoria Jasińska Kajetan Jarzembski, Wincenty Jaskulski 178-3-81 318V 27 Ż DM
21 5 1867 Cudnów Józef Szklarski Mieleńce 40w Stefan Katarzyna Leśnikowska Petronela Krasowska Wróblówka 20 Florian Aniela Marcinkiewicz Jan Symon, Antoni Symon 178-3-58 82R 31 Ż 161 DM
3 11 1868 Torczyn Andrzej Kwiatkowski par.Torczyn 28 Adam Petronela Józwiekiewicz Emilia Krupińska par.Torczyn 20 Marek Anna Marcinkiewicz Jak Krupiński, Klemens Marcinkowski 654 39 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0024.htm
21 9 1869 Tuczyn Jan Żelizko Siedliszcze 37w Franciszek Teofila Wiszniewska Henryka Marcinkiewicz Leonówka Mała 18 Ignacy Antonina Jankowska 683 29 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0016.htm
12 9 1871 Rzyszczów Aleksander Choscki 42w Paweł Anastazja Marcinkiewicz Wincenta Żebrowska panna par. Rzyszczów 22 Tomasz Katarzyna Jankowska Hipolit Szczeniawski 312-1-100 286 5 m.K KM
14 9 1875 Białogródka Symforian Zdarzyński Białogródka 33 Jan Marianna Skulimowska Waleria Marcinowska [Marcinkiewicz] Białogródka 19 Piotr Franciszka Kozłowska Marcin Olędzki, Jan Miedzianowski 178-3-133 54V 33 Ż DM
16 1 1877 Cudnów Paweł Marcinkiewicz Stołpów 26 Wincenty Tekla Zielińska Ludwika Szczeniawska Cudnów 22 Piotr Paulina Sokół 178-3-58 227V 1 Ż 451
10 2 1880 Rzyszczów Józef Marcinkiewicz kawaler, par. Rzyszczów 34 Augustyn? Marianna Pacyna Agnieszka Czarkowska panna par. Wasylów 17 Cezary? Dorota Raczyńska Ludwik Kaleński, Adam Bielecki, Karol Raczyński 312-1-114 13 1 m.K KM
24 11 1896 Młynów Jan Baran Dobratyn 25 Mateusz Paulina Micon Marianna Murzyła Dobratyn 24 Wojciech Agnieszka Marcinkiewicz Szymon Bernadzki, Franciszek Bielski 740-7-94 87R 36 R 208 DW
25 10 1897 Młynów Józef Murzyło Mużyło Dobratyn 23 Wojciech Agnieszka Marcinkiewicz Teofila Rodzińska Dobratyn 18 Franciszek Rozalia Narel Wincenty Murzyło, Ignacy Przytuła 740-2-412 32V 18 R 1771 RK
1 2 1898 Ołyka Antoni Marcinkiewicz Zofijówka 26 Jan Józefa Sliwińska Regina Sokołowska Ołyka 20 Franciszek Józefa Glejzer 1018 918 4 MO
9 10 1901 Tbilisi Piotr Marcinkiewicz kowieńska gub. 30 Maciej Justyna Kiraszewicz Helena Konopka 20 Jakub Kunegunda Lipińska Stefan Miasnik 17 29 Tb
21 5 1901 Zasław św. Jana Jan Marcinkiewicz Wójtowce Sylwester Katarzyna Kacianowska Rozalia Hryniewiecka Wójtowce 20 Mikołaj Paulina Olszewska Klemens Kacznowski, Jan Dobrowolski 17-2-72 21V 10 Ch 561 DM
15 6 1903 Cudnów Klemens Marcinkiewicz Drenniki 21 Paweł Ludwika Szczeniawska Anna Olszewska Faustynówka 21 Albert Emilia Wawrzyniec Sokół, Antoni Marcinkiewicz 178-3-263 333V 57 Ż 634 DM
12 2 1906 Jampol Stanisław Gołębiowski Szybena par. Teofilpol 24 Ludwik Teresa Gal.... Aniela Lutostańska Tychoml 19 Szymon Aniela Śliwińska Władysław Lorenc, Mieczysław P..wski, Stefan Marcinkiewicz 426.1.94 100V 5 T FS 417 DM
6 10 1908 Tbilisi Ignacy Podziewski pow. Suwałki 37 Stanisław Ludwika Marcinkiewicz Bronisława Zmorzyńska pow. Ciechanów, płocka gub. 28 Józef Anna Krawczyńska Michał Święcicki, Józef Grabowski 190 32 Tb
16 1 1911 Tbilisi Piotr Budrys gr. podubiska, pow. Szawle 28 Antoni Anna Lesińska Justyna Majżys Szawle 24 Marcin Eleonora Korkiewicz Piotr Marcinkiewicz, A. Leń 247 2 Tb
30 1 1911 Tbilisi Karol Tamulunas pow. Wiłkomir, kowieńska gub. 26 Józef Ewa Strega Rozalia Łowkis pow. Wiłkomir, kowieńska gub. 21 Grzegorz Aniela Czeszunes Piotr Marcinkiewicz, A. Abramow 250 7 Tb
2 2 1911 Romanów Władysław Borecki par. Romanów 34w Ignacy Malwina Panów Michalina Orbach par. Romanów 19 Augustyn Teresa Lenert Józef Marcinkiewicz, Aleksander Pachalowicz 178-3-216 58R 3 Ż 111 DM
5 8 1912 Cudnów Augustyn Marcinkiewicz Stołpów 27 Paweł Ludwika Szczeniawska Waleria Dublan Cudnów 24 Antoni Julia Grzybowska Antoni Marcinkiewicz, Klemens Marcinkiewicz 178-3-263 558V 46 Ż 1072 DM
30 1 1916 Włodzimierz Marceli - Antoni Procajto Sielec 20 Józef Julia Firera Józefa Koch Mikulicze 22 Józef Bronisława Marmurowska Józef Marcinkiewicz Michał Bojarski 1076 2-3 3 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0002.htm
25 2 1918 Kołki Franciszek Marcinkiewicz Antoni Karolina Malinowska Jadwiga Kamińska Jan Adela Popławska 1085 52 17 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201085/album/index.html#img=1_436_0_0_1085_0053.jpg
14 4 1918 Kołki Florian Ostrowski Józef Zofia Słodkowska Bronisława Marcinkiewicz Antoni Karolina Malinowska 1085 52 19 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201085/album/index.html#img=1_436_0_0_1085_0053.jpg
18 11 1934 Zofiówka Józef Kurak Genowefa Kownacka Dobra 20 Jan Marianna Marcinkiewicz 1063 185 123 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0196.htm
21 10 1934 Zofiówka Cezary Sawicki Dobra 28 Adam Teofila Krupińska Janina Ostrowska Dobra 22 Jan Józefa Marcinkiewicz 1050 44 83 1019 251 168 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0024.htm
20 9 1936 Horochów Kazimierz Marcinkiewicz Stanisława Konopko Boroczyce 23 Marian Feliksa Kossowska 1045 12 41 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0013.htm
25 9 1938 Zofiówka Lucjan Kownacki Dobra 25 Bronisław Adela Paszkowska Michalina Ostrowska Dobra 24 Jan Józefa Marcinkiewicz 1063 117 117 dopiski 184 120 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0195.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
5 Konstancja Marcinkiewicz 30 Deraźne Deraźne 1844 CDIAK DM 1045-2-236
5 Aleksander Marcinkiewicz 12 Deraźne Deraźne 1844 CDIAK DM 1045-2-236
5 Kajetan Marcinkiewicz 42 Deraźne Lipno 1844 CDIAK DM 1045-2-236
102 Adam Marcinkiewicz 31 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1844 CDIAK AS 1045-2-235
2 Urodzona Ludwika Marcinkiewiczowa 23 Dederkały Dederkały Wielkie 1857 AGAD DM 433-5
3 6 żona Marianna z Marcinkiewiczów 27 Szumsk Iłowica 1857 Łuck DM 35-1-71
8 20 żona Marianna z d. Marcinkiewicz 26 Włodzimierzec Majdan Kunin 1858 Łuck DM 22-1-308 125V 15
9 Ur. Ludwika Marcinkiewiczowa 24 Dederkały Dederkały Wyższe 1860 Tarnopol DW 426-2-242
38 116 Katarzyna Marcinkiewicz 12 Tuczyn Tuczyn 1862 CDIAK DM 1045-2-261
1357 114 Marcinkiewicz Jan syn Mikołaja 31 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
1395 117 Marcinkiewicz Michał syn Romana 70 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
3626 6 Marcinkiewicz Antoni syn Kazimierza 39 Żytomierz Futor Bileckiego 1864 Ż DM 178-51-90
246 201 Marcinkiewicz Franciszka z Frolów, mąż prawosławny 53 Ostróg Choteń 1875 Równe DM 654-1-81
535 69 Marcinkiewicz Piotr, kawaler 30 Ostróg Storonicze 1875 Równe DM 654-1-81
11 847 Żona Anna z Marcinkiewiczów 23 Aleksandria Słoboda Lubomirka 1885 Równe DW 597-1-1
186 214 jej dzieci :Marcinkiewicz Stanisław, kawaler 21 Nowogród Wołyński Futory Zwiahelskie 1885 Równe EH
186 215 Marcinkiewicz Jan 14 Nowogród Wołyński Futory Zwiahelskie 1885 Równe EH
186 301 Marcinkiewicz Emilia, panna 17 Nowogród Wołyński Futory Zwiahelskie 1885 Równe EH
139 373 Konstancja Marcinkiewicz 79 Deraźne Znamirowka 1888 CDIAK / FS BW 1045-2-709 12R 565
9 29 żona Karolina z d. Marcinkiewicz 36 Horochów Zwiniacze 1902 Łuck DM 193-1-161 9V 19
5 462 Żona Aniela z Marcinkiewiczów 21 Krzemieniec Rybcza 1903 Tarnopol DW
314 24 wnuczka Stefania Marcinkiewicz 12 Kołki Huta Zofiówka 1905 Łuck DM 22-1-314 490R 23
320 51 Paweł Marcinkiewicz 36 Kołki Huta Zofiówka 1905 Łuck DM 22-1-314 490V 24
320 45 matka Józefa Marcinkiewicz 81 Kołki Huta Zofiówka 1905 Łuck DM 22-1-314 490V 24
321 53 Antoni Marcinkiewicz 32 Kołki Huta Zofiówka 1905 Łuck DM 22-1-314 490V 24
57 92 Aleksandra Marcinkiewicz 34 Równe Równe 1907 R DW 171-2-47
57 93 Antonina Marcinkiewicz 31 Równe Równe 1907 R DW 171-2-47
17 45 Marcinkiewicz Władysław 26 Sokul Kol. Czebenie 1911 Żytomierz DM 178-49-40
72 1 Marcinkiewicz Mikołaj 42 Ptycza Adamówka 1912 Żytomierz DM 178-49-49
73 4 Marcinkiewicz Franciszek 32 Ptycza Adamówka 1912 Żytomierz DM 178-49-49
86 216 żona Antonina z Marcinkiewiczów 47 Dubno Dubno 1912 Żytomierz DM 178-03-49
222 4 Marcinkiewicz Józef 48 Dubno Aleksandrówka 1912 Żytomierz DM 178-03-49
225 12 żona Michalina z Marcinkiewiczów 28 Dubno Aleksandrówka 1912 Żytomierz DM 178-03-49
328 45 żona Kornelia Marcinkiewicz 70 Ptycza Werba 1912 Żytomierz DM 178-49-49
381 21 Marcinkiewicz Maria z Karasińskich 20 Ołyka Stanisławka/Stanisławówka 1912 Żytomierz DM 178-49-52
524 5 żona Agnieszka z d. Marcinkiewicz 61 Młynów Grudzieńce 1912 Żytomierz RK 178-49-51
767 25 żona Maria z Marcinkiewiczów 20 Ołyka Dobra 1912 Żytomierz DM 178-49-52
785 83 żona Józefa z Marcinkiewiczów 24 Ołyka Dobra 1912 Żytomierz DM 178-49-52


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl