Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 195 wyników dla: Abramowicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
27 4 1826 Krzemieniec Antoni Abramowicz 20 Krzemieniec młodzieniec 299 237 59 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0124.htm
23 8 1827 Przewały Antoni Sankowski 43 Stawki żona Marianna Abramowicz 843 291 17 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0162.htm
23 11 1827 Luboml Jan Abramowicz 25 Luboml 843 350 84 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0191.htm
23 2 1829 Sokul Aleksander Siemaszko 4 Hrusiatyn rodzice: wlm. Ignacy i Dominika z domu Abramowicz 815 94R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0096.htm
12 12 1829 Sokul Jan Andrzej Abramowicz 91 Hrusiatyn ojciec: Aleksander, wdowiec, żona ś.p. Franciszka z domu Niewierowicz, dzieci: zamężna Dominika Siemaszko, zamężna Jadwiga Bujewicz 815 94V 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0097.htm
23 3 1830 Krzemieniec Ludwika Hordyk 60 Krzemieniec ur., z Abramowiczów, wdowa, bez potomna 01-7 80R 604 T 948 DM
17 12 1831 Sokul Ignacy Siemaszko 66 Hrusiatyn żona Dominika z d. Abramowicz, dzieci: Józef, Joachim, Erazm, Zofia, Joanna, Klementyna 817 45V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0048.htm
22 10 1834 Luboml Józef Puławski 4 Radziechów r. Antoni, Marianna Abramowicz 849 517 106 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0285.htm
3 1 1837 Kamień Koszyrski Jan Markowicz 37 Szczytyń wlm., żona Barbara z Abramowiczów, córka maloletnia Tekla 170 23 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20170/pages/PL_1_436_170_0014.htm
5 1 1837 Kamień Koszyrski Rozalia Borowska 40 Szczytyń z Abramowiczów, mąż Antoni, córki Ewa i Barbara 170 23-24 2 852 685 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20170/pages/PL_1_436_170_0014.htm
21 6 1837 Kamień Koszyrski Aleksandra Józefa Markowicz 4/12 Szczytyń c. ur. Jana i Barbary z Abramowiczów 170 25 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20170/pages/PL_1_436_170_0015.htm
19 3 1838 Kołki Praxeda Omelańska 78 Czetwertnia z Abramowiczów; "w", z par. łuckiej; poch: 21.03. 824 69a 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0070.htm
14 3 1840 Łuck Onufry Abramowicz 64 Łuck Wdowiec 376 42 27 826 29R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0027.htm
8 9 1842 Ostróg Marianna Niecicka 60 Hulcza z Abramowiczów, wdowa po Wojciechu - kapitanie wojsk polskich, dzieci nie zostawiła 881 42 V 84
12 2 1842 Sielec Kamilla Abramowicz 19/12 Czestny Krest c. ur. Adama i Katarzyny z Antonowiczów 574 10 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20574/pages/PL_1_436_574_0008.htm
16 8 1842 Kamień Koszyrski Wincenty Burczak Abramowicz 3 Podrzecze s. ur. Jana i Wiktorii z Walickich 175 23 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20175/pages/PL_1_436_175_0014.htm
20 8 1842 Kamień Koszyrski Adolf Burczak Abramowicz 5 Podrzecze s. ur. Jana i Wiktorii z Walickich 175 24 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20175/pages/PL_1_436_175_0014.htm
26 6 1843 Turzysk Józefa Abramowicz Burczok 21 Lityn z Peszyńskich, mąż Maksymilian, bez dzieci 719 13 6 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20719/pages/PL_1_436_719_0009.htm
10 6 1843 Dąbrowica Samuel Serwiroch 85 Karasin "w" po Apolonii z Abramowiczów, poz. s. Felixa; poch: 12.06. 829 250 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0264.htm
20 9 1845 Kamień Koszyrski Gustaw Abramowicz 10/12 Załuchów s.Antoniego i Walerii z Burczaków 178 45
28 9 1846 Sielec Kacper Abramowicz 8/12 Sielec s. NN i kantonistki Justyny 578 21 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20578/pages/PL_1_436_578_0013.htm
21 7 1846 Sokul Dominika Siemaszko 63 Hrusiatyn z domu Abramowicz , wdowa, mąż ś.p. Ignacy Siemaszko, dzieci: Józef Leon dwóch imion, Joachim, Erazm, Zofia, Joanna 832 68R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0073.htm
10 9 1848 Kamień Koszyrski Ewa Borowska 22 Szczytyń panna, c.Antoniego i Rozalii z Abramowiczów 181 40
22 3 1850 Luboml Anna Gadzalińska 52 Luboml ur. Abramowicz 863 625 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0331.htm
6 3 1851 Włodzimierz Stanisław Abramowicz 25 Włodzimierz żona Franciszka z Otapów, 787 70 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0038.htm
28 1 1851 Włodzimierz Fabian Abramowicz 1/52 Włodzimierz s. chłopów Stanisława i Franciszki z Otopów 787 66 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0036.htm
1 2 1852 Włodzimierz Bazyli Abramowicz 45 Chobułtowa wolny, żona Marcella z Żukowskich, synowie Franciszek i Klemens, córka Franciszka 788 56 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20788/pages/PL_1_436_788_0030.htm
17 8 1853 Wyszogródek Zygmunt Burczak Abramowicz 14 Żukowce s. Macieja i Karoliny z Denisów 878 415 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0220.htm
5 7 1853 Włodzimierz Wiktor Abramowicz 33 Szystów chłop, s. Pawła i Anny z Woźniaków 789 80 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0042.htm
17 9 1854 Ołyka Ferdynand Pomorski 9,66 Ołyka Stanisława i Doroty z Abramowiczów 478 46 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20478/pages/PL_1_436_478_0025.htm
16 4 1857 Ołyka Stanisław Pomorski 80 Ołyka żona Dorota z Abramowiczów, syn Ludwik, córki Julia i Stanisława 481 67 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0036.htm
2 1 1858 Luboml Teresa Abramowicz 89 Luboml ur. Bahniuk 888 76V 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0079.htm
6 11 1860 Kołki Adam Burczak Abramowicz 50 Trosteniec szlachcic, żona Kamila z Mankowskich 841 519 17 0
12 8 1861 Sielec Józef Abramowicz 19/12 Sielec s. w.ż. Franciszka i Anny z Jastrzębskich 593 34 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20593/pages/PL_1_436_593_0019.htm
13 9 1862 Nieświcz Baniamin Abramowicz 60 Ławrów zakonnik zakonu św. Bazylego 457 34 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20457/pages/PL_1_436_457_0019.htm
1 7 1863 Kuniów Franciszek Abramowicz 49 Siwer 1-dw., wdowiec, syn Karol, córki Franciszka, Joanna, Emilia i Ludwika 178-3-78 24V 21 Ż DM
5 11 1864 Ołyka Marianna Puławska 56 Palcze z Abramowiczów, mąż Antoni, córka Małgorzata 487 65 27 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20487/pages/PL_1_436_487_0035.htm
19 3 1865 Turzysk Maksymilian Burczak Abramowicz 60 Lityn żona Antonina Obniska, bez dzieci 734 23 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20734/pages/PL_1_436_734_0014.htm
27 4 1865 Żytomierz Aleksander Abramowicz 70 Zabrudzie z suchot, 1-dw., syn Antoniego, zostawił żonę Teofilę z Plutów oraz córki Katarzynę i Józefę. Pogrzeb odbył się 29.04. w Wysokim 178-3-61 145R 110 Ż DG
30 10 1865 Żytomierz Apolonia Monastyrska 62 Żytomierz z cholery, wdowa z Abramowiczów, zostawiła córki Franciszkę i Salomeę po mężu Lutostańską 178-3-61 156R 266 Ż DG
24 7 1866 Kamień Koszyrski Aleksander Czwaliński 60 Zagłusze szlachcic, żona Tekla Rozalia z d. Burczak-Abramowicz, córki Weronika i Marianna 198 28 7 0
12 12 1871 Turzysk Marcjanna Abramowicz Burczok 70 Lityn wdowa, s.Leon, Julian, Florian, c. Antonina, Waleria, Franciszka, Henryka 739 23 17 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20739/pages/PL_1_436_739_0014.htm
28 6 1874 Kowel Albin Burczak-Abramowicz 2 Kowel s. szl. Marcina Justyna i Stanisławy z Szymańskich 275 53 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20275/pages/PL_1_436_275_0029.htm
17 12 1898 Kowel Wincenty Burczak-Abramowicz 70 Kowel mieszcz., kawaler 931 72 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20931/pages/PL_1_436_931_0050.htm
18 1 1899 Turzysk Julian Burczak Abramowicz 66 Lityn żona Józefa Dębowska, c. Anastazja, Stanisława, Feliksa 940 33 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0028.htm
18 1 1901 Kowel Marcin Flakiewicz 51 Kowel em. podoficer kieleckiej gub. pow. olkuskiego gm. Wolbrom, żona Łucja z d. Burczak-Abramowicz, synowie Jan i Konstanty, córki Zofia i Helena 948 50 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20948/pages/PL_1_436_948_0040.htm
9 11 1914 Włodzimierz Antoni Brzostowski 35 Włodzimierz syn Ernesta, z par. Ratno, zostawił wdowę Stanisławę Burczak-Abramowicz, córki Janinę, Zofię i Adelę 1058 110 182 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0097.htm
5 10 1936 Radziwiłłów Raisa Abramowicz 22 Radziwiłłów miasto ur. 1.1.1914 c. Aleksandra i Walentyny z Himów, panna 19 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
12 8 1815 Dombrowica Hippolit Szymkiewicz Łunin, par. Horodyska Stanisław Tekla Abramowicz Hieronim Drucki Lubecki z małżonką; as: Franciszek Michałowski, Anna Zabłocka; d 813 140a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0140.htm
17 11 1818 Dombrowica Józef Szymkiewicz Nowosiółki Stanisław Tekla Abramowicz Stanisław Cierpicki, Agata Wełucka; as: Franciszek Michałowski, Anna Zabłocka; d 813 140a 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0140.htm
20 2 1821 Dombrowica Wincenty Szymkiewicz Chojny Stanisław Tekla Abramowicz Bonifacy Narkucki, ??; as: Franciszek Michałowski, Anna Zabłocka; dop. ch: 07.08 813 140a 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0140.htm
26 6 1824 Łuck Jan Gracjan Adolf Guckler Łuck Dominik Barbara Gorth Dopełnienie: Marceli Abramowicz, Matylda Abramowicz panna 368 53 52 814 10a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0027.htm
21 5 1825 Dombrowica Stanisław Szymkiewicz Ozery Stanisław Tekla Abramowicz Franciszek Michałowski, Anna Zabłocka; as: Felix Serwiroh, Konstancja Pulikowska 813 140a 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0140.htm
4 12 1827 Turzysk Kajetan Głuszek Tuliczów Dymitr Justyna Andrejuk ur. Maksymilian Burczak Abramowicz kawaler, Karolina Zwoleńska panna 709 8 23 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0005.htm
28 8 1827 Luboml Joanna Gadzalińska Luboml Tomasz Anna Abramowicz Jan Szydłowski, Anastazya Gadzałowa 843 306 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0169.htm
9 3 1829 Kamień Koszyrski Franciszka Anna Chojnacka Szczytyń Wincenty Marianna Burczak Abramowicz 167 29 3 0
9 8 1830 Luboml Ludwika Gadzaluk Luboml Tomasz Anna Abramowicz Mikołaj Gadzaluk, Anastazja Gadzaluk ż. Antoniego 845 309V 59 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0303.htm
15 2 1831 Turzysk Konstancja Abramowicz Bobły Mikołaj Petronela Rosiewicz 709 42 5 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0022.htm
5 10 1831 Kozin Józef Bohdanowicz Kozin Jan Aleksandra Abramowicz Jan Dawidiwicz, Ewa Prokop 296 41 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0022.htm
14 3 1833 Kamień Koszyrski Adolf Borowski Załuchów Jan Anna Zaręba (data chrztu) Wawrzyniec Abramowicz i Julia Fabrycjusz 848 624 AB
6 12 1833 Kamień Koszyrski Erazm Burczak-Abramowicz Podrzecze Jan Wiktoria Walicka dopełnienie 175 1 2 0
3 5 1835 Kamień Koszyrski Jan Borowski Załuchów Jan Anna Zaręba Konstanty Abramowicz i Katarzyna Zomrowa 850 AB
10 11 1835 Ostrówki Marcin Justyn Burczak Abramowicz Równo Ignacy Scholastyka Fenikowska 546 11 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20546/pages/PL_1_436_546_0006.htm
8 12 1835 Łuck Marian Witold Leszczyński Łuck Antoni Matylda Abramowicz Marian Krzyżanowski prałat, Anna Markow 373 44 87 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0023.htm
21 2 1836 Kamień Koszyrski Piotr Zaręba Krymno Józef Wiktoria Abramowicz Karol Obraciejów, Franciszka Kruszewska 169 2 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20169/pages/PL_1_436_169_0002.htm
16 4 1836 Kamień Koszyrski Jan Abramowicz Wólka Szczytyńska Szymon Teodora Zomer Ludwik Rudkowski, Magdalena Ampel 169 5 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20169/pages/PL_1_436_169_0003.htm
12 2 1836 Kamień Koszyrski Feliksa Burczak Abramowicz Podrzecze Jan Wiktoria Walicka dopełnienie 176 5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20176/pages/PL_1_436_176_0003.htm
11 12 1837 Krupiec Wiktor Bohdanowicz Chotyń Jan Aleksandra Abramowicz 823 231V 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0241.htm
11 9 1837 Przewały Aleksander Władysław Abramowicz Staweczki Adam Katarzyna Antonowicz 852 632 13 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0330.htm
20 3 1838 Horochów Benedykt Franciszek Janiszewski Skobelka Leon Anna Witowska Jan Abramowicz, Justyna Wierzbicka ż. Mikołaja 853 108 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0058.htm
8 2 1838 Luboml Apolonia Klimowicz Luboml Jakub Marianna Bahniuk M? Bahniuk, Apolonia Abramowicz ż. Jana 853 481 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0274.htm
15 3 1838 Luboml Daniela Franciszka Abramowicz Krymno Ignacy Scholastyka Fenikowska Piotr Lakowski, Konstancja Horochowa wdowa 853 490 39 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0278.htm
21 10 1839 Wyszogródek Olimpia Krystyna Cichocka Kopytów Leopold Krystyna Lejman dop., Maciej Abramowicz, Franciszka Piasecka ż. Michała 872 660 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0350.htm
8 3 1839 Krzemieniec Joanna Walecka Królewski Most Franciszek Aleksandra Bakusz pr. Józef Abramowicz i pr. Aleksandra Jarmusiewicz 01-13 6V 27 T 282 DM
3 7 1840 Sielec Kamila Abramowicz Czestny Krest Adam Katarzyna Antonowicz 573 5 15 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20573/pages/PL_1_436_573_0003.htm
29 2 1840 Luboml Tekla Feliksa Burczak-Abramowicz Orzechów Ignacy Scholastyka Fenikowska Ksawery Grodecki, Barbara Pomorska ż. Erazma 855 267V 65 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0279.htm
1 3 1841 Wyszogródek Izabella Burczak Abramowicz Żukowce Maciej Karolina Denis Aleksander i Izabella Rzyszczewscy 872 660 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0350.htm
26 1 1841 Luboml Agnieszka Gadzalińska Luboml Tomasz Anna Abramowicz Jan Czuń, Teresa Romańczuk ż. Leona 856 504 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0277.htm
2 1 1842 Kamień Koszyrski Eleonora Burczak-Abramowicz Podrzecze Jan Wiktoria Walicka Konstanty Krasicki, Barbara Wołkowycka 175 1 1 0
2 4 1842 Kamień Koszyrski Grzegorz Abramowicz Wólka Szczytyńska Antoni Waleria Burczak 175 7 13 0
1 10 1842 Kamień Koszyrski Erazm Aleksander Burczak Abramowicz Wólka Szczytyńska Józef Justyna Walicka 175 11 22 0
24 6 1842 Łuck Filomena Joanna Marianna Leszczyńska Łuck Antoni Matylda Abramowicz Maksymilian Giller, Barbara Guckler 378 16 44 828 149R 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0009.htm
12 11 1843 Włodzimierz Marcin Abramowicz Falenicze Bazyli Katarzyna Ukraińska 858 25 64 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0014.htm
10 2 1843 Kamień Koszyrski Leon Burczak Abramowicz Wólka Szczytyńska Tomasz Wiktoria Jastrzębska 176 3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20176/pages/PL_1_436_176_0002.htm
14 2 1843 Kamień Koszyrski Leontyna Burczak Abramowicz Podrzecze Jan Wiktoria Walicka JW Konstanty hr. Krasicki, W. Barbara Wołkowycka 176 4 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20176/pages/PL_1_436_176_0003.htm
1 4 1843 Kamień Koszyrski Aleksander Burczak Abramowicz Wólka Szczytyńska Jan Anastazja Zommer 176 8 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20176/pages/PL_1_436_176_0005.htm
22 6 1843 Wyszogródek Paulina Antonina Medyńska Wyszogródek Marcin Faustyna Huczańska Tomasz Hulecki, Karolina Abramowicz 874 929-930 16 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0470.htm
8 12 1843 Wyszogródek Marian Kobylański Żukowce Konstanty Aniela Stefanowska Tomasz Hulecki, Karolina Abramowicz 874 966 40 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0475.htm
14 8 1844 Wyszogródek Maria Zofia Cętkiewicz Żukowce Michał Tekla Ostrowicz Tomasz Hulecki, Karolina Abramowicz ż. Macieja 875 852 24 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0452.htm
29 12 1845 Kowel Emilia Abramowicz Szajno Adam Anastazja Niżyńska Celestyn Łęczycki kawaler, Tekla Starczewska 249 4 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20249/pages/PL_1_436_249_0003.htm
18 1 1845 Dubno Ferdynand Adam Pomorski Radów Stanisław Dorota Abramowicz 831 113R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0116.htm
4 2 1845 Horochów Teofila Agata Miączyńska Skobełka Stanisław Emilia Waniurska Jan Abramowicz, Justyna Wierzbicka mężatka 83 4 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2083/pages/PL_1_436_83_0003.htm
7 1 1846 Sielec Kacper Abramowicz Sielec NN Justyna 861 197 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0105.htm
9 1 1847 Wiszenki Leontyna Snieżko Swoz Nikodem Karolina Szklińska Marcin Jełowicki, Salomea Burczak; as: Apolon Szkliński, Aniela Abramowicz; ch: 773 1-2 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0001.htm
29 1 1847 Wiszenki Jan Zaleski Swoz NN Franciszka Mateusz Burczak Abramowicz, Rozalia Ławrowska; ch: 30.01. 773 2 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0002.htm
10 3 1847 Motowidłówka Jan Oktawian Rulikowski Mała Sołtanowka W. Konrad Antonina Abramowicz Edmund Rulikowski, Katarzyna Chojecka, wdowa,as.Edward Rulikowski, Katarzyna Żmigrodzka, panna, chrz 178-51-548 13R 15 Ż BS 27
4 1 1847 Ostróg Karolina Abramowicz Fut. Hulczański IN Marianna Aleksander Terlecki i Karolina Zborowska wdowa 171-1-13 12V 68 R DM
21 1 1847 Kijów Karol Hausmann Kijów Karol Józefa Abramowicz Szymon Sokołowski, Audokia Rabsin, chrz.12.02.1847 178-51-548 39R 15 Ż BS 79
20 9 1849 Włodzimierz Jan Abramowicz Włodzimierz Stanisław Franciszka 870 41-42 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20785/pages/PL_1_436_785_0022.htm
28 9 1850 Kowel Władysław Burczak Abramowicz Szajno Feliks Tekla Lesiecka 253 14-15 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0008.htm
27 4 1850 Luboml Kazimierz Bonczuk Luboml Tadeusz Agnieszka Olichwirowicz Jan Kużeluk, Anna Abramowicz ż. Pawła 863 570 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0303.htm
20 1 1851 Włodzimierz Wołyński Fabian Abramowicz Włodzimierz Stanisław Franciszka Otop 787 6-7 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0004.htm
22 11 1852 Włodzimierz Adam Abramowicz Głęboka Dolina Bazyli Marcelina Żukowska 788 38-39 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20788/pages/PL_1_436_788_0020.htm
12 3 1853 Kowel Ewelina Burczak-Abramowicz Szajno Adam Konstancja Krzesiecka 255 6-7 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20255/pages/PL_1_436_255_0004.htm
30 9 1853 Ratno Wacław Burczak Abramowicz Wólka Szczytyńska Gabriel Józefa Burczak Abramowicz szl. Jozafat Szandra, Wiktoria Burczak Abramowicz ż. Antoniego 866 405-408 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0225.htm
17 4 1860 Sielec Józef Abramowicz Sielec Franciszek Anna Wulker Wojtko Jastrzębski, Antonina Marcinkiewicz ż. Antoniego 592 10-11 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20592/pages/PL_1_436_592_0006.htm
12 6 1861 Ratno Anna Burczak Abramowicz Wólka Szczytyńska Jan Pawlina Burczak Abramowicz 890 176V-177R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0173.htm
15 12 1861 Sielec Walerian Abramowicz Sielec Franciszek Anna Winkler 593 22-23 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20593/pages/PL_1_436_593_0012.htm
6 9 1862 Swojczów Wiktor Zieńkiewicz Oździutycze Dominik Aniela Gronowicz Karol Gronowicz, Zofia Abramowicz ż. Aleksandra 623 20-21 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20623/pages/PL_1_436_623_0011.htm
24 1 1863 Żytomierz Apolonia Dorota Bobowska Żytomierz Mikołaj Zofia Brunakow Jakób Abramowicz, Kiraja ?Godlewska, asystowali: Feliks Godlewski, Anastazja Paszkowska 178-3-54 29 75 Ż DG
15 4 1864 Luboml Wincenty Kraszczyński Luboml Józef Anna Pol Antoni Chomyszcz, Józefa Abramowicz mężatka 308 38-39 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20308/pages/PL_1_436_308_0020.htm
8 11 1864 Luboml Teodora Biluk Luboml Wincenty Łucja Gadzało Piotr Biluk, Anna Abramowicz ż. Pawła 308 62-63 119 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20308/pages/PL_1_436_308_0032.htm
18 1 1865 Żytomierz Maria Stefania Kmita Żytomierz Adolf Klementyna Sierzputowska córka dw., doktor Antoni Brochocki, Adolfina Abramowicz 178-3-61 6 24 Ż DG
20 5 1866 Kowel Jadwiga Abramowicz Burczak Kowel Justyn Stanisława Szomańska Franciszek Zadernowski, Antonina Strzelecka 268 8-9 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20268/pages/PL_1_436_268_0005.htm
22 8 1866 Kamień Koszyrski Bronisław Burczak Abramowicz Podrzecze Grzegorz Karolina Zajączkowska 198 12-13 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20198/pages/PL_1_436_198_0007.htm
11 2 1866 Żytomierz ? Kozłowski Żytomierz Henryk Apolonia Szmigielska [23.02.1866] syn dw., Jakób Abramowicz i majorowa Supików 178-3-63 12 45 Ż 23 i 24 DG
30 6 1866 Żytomierz Adolf Abramowicz Żytomierz Józef Adolfina Nowicka [31.07.1866] syn ases.kol., Franciszek Topolnicki- sekr.kol.i tyt.radczyni Weronika Żałtkiewicz 178-3-63 39 181 Ż 75 i 76 DG
21 9 1866 Żytomierz Jadwiga Dąbek Żytomierz Bartomoleusz Karolina Folmer [25.09.1866] córka mieszcz., Józef Abramowicz- radca kol. i radczyni Michalina Baranowska 178-3-63 47 222 Ż 91 i 92 DG
13 10 1866 Żytomierz Lutobor-Ziemisław Zienkiewicz Rafał Adela Dembowiecka [23.10.1866] syn nadw.radcy, Felicjan Glasser i Adolfina Abramowicz 178-3-63 53 255 Ż 103 i 104 DG
10 10 1866 Żytomierz Franciszek-Józef Topolnicki Żytomierz Franciszek-Salezy Petronela-Kamilla Bujalska [13.11.1866] syn wysoko ur., sekretarza kol., Józef Abramowicz- radca kol, i prez.Emilia Sanocka, as 178-3-63 58 279 Ż 113 i 114 DG
19 11 1872 Tuczyn Feliks Szczepiński Tuczyn Antoni Anna Morgowska August Lipołodż, Eufrozyna Abramowicz 686 26-27 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20686/pages/PL_1_436_686_0014.htm
25 4 1874 Szumsk Matylda Abramowicz Hołubisy Gabriel Olimpia Iwaszkiewicz chrz. 24.05 szl. Franciszek Kozicki, Klementyna żona tytularnego sowietnika (radcy honor 1-227 13V-14R 52 T DM 518
18 2 1877 Szumsk Augustyn Abramowicz Hołubisy Gabriel Olimpia Iwaszkiewicz chrz. 8.04 Leon Iwaszkiewicz, Antonina Iwaszkiewicz panna 1-229 11V-12R 42 T DM 657
21 3 1880 Turzysk Benedykt Leśniewski Załuchów Mikołaj Henryka Abramowicz 748 10-11 15 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20748/pages/PL_1_436_748_0006.htm
22 2 1880 Luboml Piotr Grontkowski Luboml Kazimierz Elżbieta Godzalińska Wasyl Abramowicz, Helena Marczuk ż. Michała 323 12 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20323/pages/PL_1_436_323_0007.htm
6 3 1883 Turzysk Stanisława Burczak Abramowicz Lityn Julian Józefa Dembowska 751 8-9 10 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20751/pages/PL_1_436_751_0005.htm
8 6 1887 Turzysk Feliksa Burczak Abramowicz Lityn Julian Józefa Dembowska 755 12-13 23 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20755/pages/PL_1_436_755_0007.htm
6 11 1894 Turzysk Józef Ziarkowski Syczycha Władysław Helena Burczak Abramowicz 762 24-25 46 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0013.htm
21 10 1895 Kuniów Konstancja Stańkiewicz Hurby par. Ostróg Hieronim Agata Jastrzębska Stanisław Dobrzański i Tekla Abramowicz ż. Jana 178-3-86 565V-566R 133 Ż DM
8 1 1898 Kuniów Seweryn Tomaszewski Kuniów Cezary Witalis Stanisława Domicela Rolińska Stanisław Podhorodecki i Maria Abramowicz wdowa 178-3-86 697V-698R 8 Ż DM
19 12 1902 Radziwiłłów Kazimierz Eustachy Marian Juliusz Chęciński Lwów Kazimierz Aleksander Żozefina Waleria Burczak Abramowicz 109 V-110 R 19 0
25 11 1906 Kowel Zygmunt Malak Kowel Stanisław Waleria Burczak-Abramowicz Zygmunt Cieszkowski, Maria Burczak-Abramowicz panna 1004 12V-13R 57 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0016.htm
1 8 1914 Włodzimierz Wołyński Bogdan Ganzelko Suchodoły Bronisław Joanna Abramowicz 1058 32 152 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0033.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
15 5 1827 Hołoby Michał Zadarnowski Świdniki 40 Dominik Domicella Laskowska Zofia Łopuszańska Byteń 20 Michał Marianna Kluczkowska Paweł Krasiński, Józef Drozdowski, Teodor Abramowicz 843 499 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0278.htm
13 11 1827 Luboml Prokop Sulikiewicz ? 30 Jan Anna Aksentiuk Franciszka Tałaniec Luboml 15 Tomasz Teresa Olifirowicz Stefan Abramowicz, Tomasz Kowalczuk 301 24 45 843 337 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0014.htm
30 7 1829 Kołki Mateusz Burczak Abramowicz Trościaniec 36 Feliks Konstancja Zwalicka Salomea Czarnowska Trościaniec 23 Zygmunt Juliana Czerkowska Leon Butwiłło, Adam Czarnowski, Wincenty Staniewicz 815 112 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0115.htm
13 8 1829 Ostróg Józef Stebelski Mohylany 29 Michał Julianna Abramowicz Ludwika Chorostecka Mohylany 18 Wojciech Tekla Majewska Andrzej Kawecki, Augustyn Czownicki 171-1-2 20V 23 R 7200 MZ
9 2 1830 Kamień Koszyrski Tomasz Abramowicz Burczak 36 Wiktoria Jastrzębska Szczytyń 25 845
18 2 1830 Kamień Koszyrski Kajetan Abramowicz Burczak 27 Józefa Rudkowska Wólka Szczytyńska 19 845 352
25 5 1830 Luboml Aleksander Olichwirowicz Kąty 24w Daniel Zofia Abramowicz Marianna Jaszczuk Kąty 18 Piotr Katarzyna Tomasz Kotowicz, Bazyli Olichwirowicz 301 79 36 845 318 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0042.htm
19 1 1830 Żytomierz Tadeusz Abramowicz Żytomierz 38 Stanisław Anna Lenkich Michalina Chodakowska Żytomierz 18 Maksymilian Katarzyna Zawistowska Kazimierz Winiarski 178 3 3 50 4 Ż Ni
1 3 1831 Sokul Ignacy Wierciński Kopyle par. Kołki 31 Tadeusz Tekla Czerniawska Joanna Siemaszko Hrusiatyn 20 Ignacy Dominika Abramowicz Zenon Baczewski, Fabian Woziński 817 43R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0044.htm
4 9 1833 Łuck Jan Markowicz Kamień Koszyrski 34 Barbara Burczak Abramowicz Kamień Koszyrski 25 Józef Pielichowski, Kuwiczyński 369 9 17 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20369/pages/PL_1_436_369_0005.htm
13 8 1833 Lachowce Józef Stebelski Bilczyn par. Zasław św. Jana 34w Michał Marianna Abramowicz Marianna Żukiewicz Kornica 19 Teodor Agnieszka Rutkowska Budkowski, Maciej Czołowski, Jan Rutkowski 171-1-6 90V 14 R DM
1 7 1834 Wiszenki Jan Piotrowski Wiszenki 38 Andrzej Katarzyna Dalkiewicz Zuzanna Narkiewicz Wiszenki 22 Antoni Apolonia Radzimińska Feliks Abramowicz, Dymitr Badowski, Karol Obraziej 820 50 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0050.htm
21 8 1834 Łuck Antoni Leszczyński Łuck 26 Wojciech Zuzanna Matylda Abramowicz Łuck 19 Feliks Paulina Antoni .................. , Karol ................... , Pawe 371 14 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20371/pages/PL_1_436_371_0010.htm
17 2 1835 Luboml Ignacy Burczak-Abramowicz par. Luboml 37 Paweł Marianna Wihert Scholastyka Fenikowska Krymno 30 Kajetan Domicela Bieniecka Erazm Sztejn 850 407 19 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0216.htm
3 5 1836 Turzysk Maksymilian Abramowicz Burczok par. Turzysk 30 Kajetan Prakseda Łopuszańska Józefa Peszyńska par. Turzysk 17 Nikodem Anna Nowicka 712 20 5 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20712/pages/PL_1_436_712_0012.htm
26 1 1836 Sokul Jan Lichtanski Hrusiatyn 27w Jan Rozalia Sokołowska Klementyna Siemaszko Hrusiatyn 21 Ignacy Dominika Abramowicz Ksawery Misinski, Stanisław Horczynski, Kazimierz Wiszniewski 822 40R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0041.htm
8 1 1836 Dąbrowica Antoni Hołowiński Worobin 32 Tomasz Rozalia Kirynger Anna Szydłowska Złote 24 Paweł Agata Abramowicz Andrzey Michałowski, Franciszek Michałowski, Hypolit Szyrma 822 98-99a 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0099.htm
18 9 1838 Luboml Aleksander Patyjewicz Luboml 20 Jędrzej Magdalena Suszyńska Marianna Gadzalińska Luboml 16 Tomasz Anna Abramowicz Jakub Mosiejewicz, Ignacy ?kiewicz 853 541 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0304.htm
23 11 1841 Kisielin Jan Siciński Ozdziutycze, par. Swojczów 30 Franciszek Ludwika Dołęgowska Brygida Jaroszyńska Dażwy 16 Ludwik Józefa Kostrzewska Karol Hulewicz, Mikołay Abramowicz, Morasz 856 284 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0154.htm
24 2 1842 Kamień Koszyrski Antoni Burczak Wólka Szczytyńska 25 Tomasz Rozalia Kulina Waleria Abramowicz Załuchów 20 Wawrzyniec Marianna Jastrzębska Joachim Przewlecki, Dominik Łaskarzewski 175 16 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20175/pages/PL_1_436_175_0009.htm
18 10 1842 Ostróg Bolesław Kamiński Suraż, par. Szumsk 32 Ignacy Maria Abramowicz Faustyna Turkiewicz Milatyn 17 Mikołaj Franciszka Krzyżanowska 881 28V 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0036.htm
7 5 1844 Żytomierz Tomasz Skokowski 23 Wojciech Barbara Sokołowska Tekla Lisowska 23 Wincenty Marianna Abramowicz 178 51 514 27 Ż Ni
6 11 1845 Turzysk Maksymilian Burczak Lityn 39 Kajetan Praxeda Łopuszańska-Abramowicz Antonina z Ogilbów Jendrzejowska z Józefiny 29 Józef Wiktoria Mokrzaska Wawrzyniec Pogonowski, Karol Bujalski 860 4 EH
6 11 1845 Turzysk Maksymilian Burczak Abramowicz Lityn 39w Kajetan Prakseda Łopuszańska Antonia z Ogilbów Jędrzejewska Józefina 29 Józef Wiktoria Mokrzańska 721 11 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20721/pages/PL_1_436_721_0007.htm
24 10 1848 Ostróg Romuald Nejhoff-Lej (Ley z Neuhof Siechniewicze guber. Grodzieńska 39 Józef Karolina Borejsza Michalina Abramowicz Sujmy 19 Paweł Helena Kumanowska Ignacy Szemiot, Antoni Burzyński 171-1-14 27V 19 R DM
16 5 1848 Żytomierz Antoni Kamiński 40 Ignacy Jakub Marianna Abramowicz Marianna Witkowska 21 Maciej Marianna Kwiatkowska 178 3 23 56 14 Ż Ni
4 2 1851 Puliny Michał Jakubowski Usyczna 26 Andrzej Anna Husakowska Marianna Słodkowska Szafrańskie Budyszcze 18 Michał Katarzyna Abramowicz Świecicki Piotr Abramowicz Ignacy 8 JZ
4 2 1851 Ołyka Franciszek Abramowicz Klewań 43 Franciszek Agata Nowicka Anna Fiszer Ołyka 37 Tomasz Teresa Kremer 475 29 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20475/pages/PL_1_436_475_0016.htm
26 11 1853 Poryck Daniel Dydycz par. Horochów 30 Paweł Anna Abramowicz Józefina Siedlecka par. Poryck 24 Józef Magdalena Rusiewicz Franciszek Domanowski, Ludwik Wasylewski 894 49V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20894/pages/PL_1_436_894_0051.htm
14 2 1853 Luboml Kazimierz Kontowski Luboml 24 Jan Pelagia Kościuk Aleksandra Gadzalińska Luboml 19 Tomasz Anna Abramowicz Antoni Gadzała, Jakub Jankowski 865 142 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0075.htm
3 11 1856 Luboml Jan Kuźmicz Kuśniszcze 36 Grzegorz Marianna Pac Aleksandra z Gadzałów Kątowska Luboml Tomasz Anna Abramowicz Jakub Sobczuk, Franciszek Rudzki 868 138 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20868/pages/PL_1_436_868_0072.htm
3 11 1857 Luboml Wincenty Macegoniuk Luboml 24 Mikołaj Helena Jankowska Apolonia Gadzała Luboml 18 Tomasz Anna Abramowicz Michał Patyjewicz, Rajmund Puryszko 869 169 41 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0087.htm
31 5 1859 Nabrzuska Grzegorz Burczak-Abramowicz Budki Karpiłowskie 20 Antoni Waleria Burczak Karolina Zajączkowska Budki Karpiłowskie 18 Feliks Marianna Czwalińska Teodozjusz Sirocki, Leon Burczak-Abramowicz 870 303 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0164.htm
23 5 1860 Ratno Kazimierz Pilecki Ossa, par. dywińska 27 Filip Marianna Zadernowska Emilia Wiszniewska Wólka Szczytyńska 22 Julian Barbara Burczak Abramowicz 889 189R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0187.htm
27 1 1863 Luboml Andrzej Suszkiewicz Luboml 20 Bazyli Marianna Ciulewicz Agnieszka Gadzalińska Luboml 19 Tomasz Anna Abramowicz 892 68V 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0070.htm
22 10 1863 Maciejów Leonard Przestrzelski Kuza 23 Tomasz Waleria Uleńska Tekla Abramowicz Burczak Kuza 17 Ignacy Scholastyka Felikowska 892 116V 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0117.htm
8 8 1865 Bucyń Julian Burczak Abramowicz par. Kowel 29 Ignacy Scholastyka Tenikowska Stanisława Szomańska Siedliszcze 18 Henryk Eustachia Gutowska Antoni Szomański, Ferdynand Rębiszewski 53 13 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2053/pages/PL_1_436_53_0009.htm
15 2 1865 Ołyka Karol Rembiszewski Par. Łysin 24 Łukasz Karolina Rzążewska Małgorzata Puławska Palcze 20 Antoni Marianna Abramowicz 488 42 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0022.htm
21 8 1866 Kamień Koszyrski Michał Poniatowski Wólka Szczytyńska 35 Feliks Aniela Burczak Abramowicz Rozalia Czwalińska z d. Burczak Abramowicz par. Kamiień Koszyrski w Konstanty Aniela Godynicka 198 22 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20198/pages/PL_1_436_198_0013.htm
22 5 1866 Nowogród Wołyński Maciej Wierzbicki Pilipowicze 24 Michał Wiktoria Abramowicz Apolonia Jędrzejewska Susły 22 Mateusz Rozalia Walicka 178-3-152 74 27 Ż 147 MO
4 4 1866 Żytomierz Franciszek de Mezer par.Kijowska 35 Kazimierz Genowefa Korytyńska Alina Męczyńska Żytomierz 21 Adam Ewa Linsenbar (dw. nauczyciel Kiew.Inst.Wysoko-ur.Panien i dw.) reg.kol.Jakób Abramowicz i dw.Wiktor Brunak 178-3-63 87V 24 Ż DG 142
21 12 1868 Łuck Marian Goldszmit Łuck 22 Franciszek Julianna Sokołowska Eliza z Abramowiczów Cytowicz Łuck 39 Jakub Marianna Sztelska 398 49 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0027.htm
10 5 1871 Luboml Wawrzyniec Domaniec Luboml 40 Mikołaj Agnieszka Prończuk Apolonia Macegoniuk z Godzalińskich Luboml 31w Tomasz Anna Abramowicz Jan Dyczko, Jan Adamczuk 314 105 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0054.htm
24 6 1873 Turzysk Mikołaj Leśniewski par. Ratno 38 Jakub Pelagia Karasiewicz Henryka Burczak Abramowicz par. Turzysk 35 Wawrzyniec Marcjanna Jastrzembska 741 12 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20741/pages/PL_1_436_741_0007.htm
18 2 1873 Szumsk Gabriel Burczak-Abramowicz Hołubisy 35 Maciej Karolina Deniz Burczak Olimpia Iwaszkiewicz 20 Adam Klementyna Bereżecka Walenty Dymitrew, Adam Iwaszkiewicz 1-226 108R 10 T DM 426
30 4 1895 Turzysk Bronisław Mikołaj Burczak Abramowicz Bobły 32 Antoni Waleria Burczak Abramowicz Marianna z Sicińskich Gagol Sielec - folwark 34 Antoni Adela Karwowska 918 19 V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0023.htm
21 4 1896 Ołyka Franciszek Falfus Huta Bogusławka 26 Wincenty Maria Kozłowska Antonina Krukowska Huta Bogusławka 24 Leonard Józefa Abramowicz 1018 638 22 MO
24 1 1899 Tbilisi Mieczysław Galecki Mozyr, mińska gub. 29 Gerard Teodozja Abramowicz Zofia Robak 22 Ambroży Antonina Abramowicz Wincenty Doliński, Jan Jurek 114 4 Tb
14 2 1899 Luboml Wincenty Biluk Luboml 26 Wincenty Łucja Godzalińska Marianna Wasilewicz Luboml 22 Tomasz Anna Dyczko Bazyli Abramowicz, Grzegorz Mackoniuk 934 58 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20934/pages/PL_1_436_934_0057.htm
29 9 1902 Tbilisi Edward Kozłowski tbiliska gub. 23 Józef Julia Abramowicz Teofila Burzyńska wołyńska gub. 19 Michał Karolina Kunicka M. Łazowski i inni 45 47 Tb
30 1 1903 Tbilisi Marceli Rajmund Łazowski 32 Ignacy Petronela Sadłucka Jadwiga Kozłowska grodnieńska gub. 26 Józef Julia Abramowicz Edward Kozłowski, Michał Skrzyński 55 10 Tb
8 5 1905 Tbilisi Teofil Józef Maczukas kowieńska gub. 30 Jan Ewa Kondryska Anna Abramowicz wileńska gub. 28 Jan Antonina Franciszek Jasiński, Antoni Jankowski 108 23 Tb
28 11 1906 Tbilisi Konstanty Abramowicz pow. Wilkomir, kowieńska gub. 24 Piotr Urszula Urnowicz Matrona Kałmykow woroneska gub. 28 Igor Maria Szmitek Antoni Nowakowski, Walerian Jasiński 155 60 Tb
13 10 1913 Luboml Michał Szwed Luboml 40w Konstanty Marianna Jasionek Marianna Łuszczyńska Luboml 40 Władysław Paulina Bruszniewska Wasyl Abramowicz, Jan Łaszczuk 1060 657 36 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0345.htm
1 10 1915 Kijów, św.. Aleksandra Leopold Stefański Kijów 26 Józef Antonina Kostrycka Alina Leszczyńska Kijów 25 Stanisław Aleksandra Suszczyńska Stanisław Abramowicz, Józef Stefański 312/1/129 112V 109 m.K. JM1
15 10 1915 Kijów, św.. Aleksandra Ryszard Franciszek Oliński Piotrków 29 Henryk Kamila Klec Sabina Grabowska Piotrków 26 Wincenty Anna Unszyjewska Zygmunt Wojciechowski, Stanisłąw Abramowicz 312/1/129 114R 115 m.K. JM1
25 10 1915 Kijów, św.. Aleksandra Zygmunt Jakub Ziemiencki Kijów 20 Zygmunt Antonina Abramowicz Helena Idalia Pollheim Kijów 16 Henryk Fortunat Wiktoria Mataszewska Józef Dębno-Czajkowski, Antoni Francew Pakulski 312/1/129 115R 120 m.K. JM1
2 11 1915 Kijów, św.. Aleksandra Józef Kozłowski Kijów 27 Klemens Walenty Augusta Maria Fereter Jadwiga Marianna Osiecka Warszawa 31 NN Stanisław Abramowicz, Antoni Pakulski 312/1/129 116R 124 m.K. JM1
15 11 1921 Tbilisi Sranisław Deryngowski 27 Dionizy Julia Abramowicz Emilia Alksnin 20 Kazimierz Kazimiera Paciukiewicz Franciszek Deryngowski, Jan Wolski 508 22 Tb
10 10 1926 Horochów Bronisław Abramowicz Anna Ziemiańska Poluchno 19 Paweł Maria Keller 993 18 75 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0023.htm
18 10 1931 Brześć Zygmunt Malak Kowel 25 Stanisław Waleria Burczak-Abramowicz Czesława Ławrynowicz 1004 12V-13R 57 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0016.htm
17 7 1934 Szumbar Józef Markiewicz Sienkiewicze 40 Julian Aleksandra Abramowicz Henryka Maria Piątkowska Krzemieniec 29 Bolesław Maria Bieleniewicz 6 R 2 0

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
44 72 Urodz. Maciej Burczak-Abramowicz s. Kajetana, żona Karolina Denison obrządku ewangelickiego 52 Wyszogródek Żukowce 1857 AGAD DW
100 .. 161 Razinowa Dominika ur. Abramowicz, mąż prawosławny .. 38 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
1 2 Abramowicz Julia 56 Dubno Dubno 1892 Łuck DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl