Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 136 wyników dla: Sieszycki

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
6 1 1829 Lachowce Dominik Sieszycki 15 Książęcin s. ur. Józefa i Teodory z Głowackich 171-1-2 106R 1 R DM
2 5 1831 Lachowce Józef Sieszycki 50 Książęcin e. cholery, ur. żona Teodora z Głowaczewskich, bez potomny 171-1-4 110V 66 R DM
5 11 1832 Lachowce Jan Sieszycki 1 Książęcin s. ur. Jana i Elżbiety z Maciejewskich 171-1-5 120R 80 R DM
3 4 1838 Kotelnia Paweł Kuliński 1 Halczyn s. Antoniego i Marianny z Sieszyckich 178-3-6 170V 21 Ż 328 DM
29 5 1845 Teofilpol Kajetan Miedzianowska 1 Teofilpol c. Ezechela i Anastazji z Sieszyckich 178-3-113 413R 41 Ż DM
28 10 1845 Kotelnia Piotr Sieszycki 8/12 Zabara s. Jana i Ewy z Kłodnickich 178-3-12 280R 41 Ż 553 DM
26 1 1846 Łuck Antoni Sieszycki 34 Łuck podporucznik 382 38 7 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0021.htm
8 10 1847 Kotelnia Tomasz Mroczkowski 6/12 Kotelnia s. Floriana i Teofili z Sieszyckich 178-3-19 292V 45 Ż 579 DM
21 8 1848 Lachowce Maciej Szoszycki [Sieszycki] 80 Książęcin 1-dw., żona Marcjanna Szuszycka z Głowaszewskich 171-1-14 141R 64 R 146 DM
28 6 1848 Kulczyny Czesław Topolnicki 1 Metce s. Romana i Franciszki z Sieszyckich 178-3-117 522V 35 Ż 1027 DM
27 1 1857 Kulczyny Wiktor Sieszycki 83 Jaworowce wdowiec, synowie Ignacy, Wiktor i Tadeusz, córki Salomea i Franciszka 178-3-125 156R 7 Ż 299 DM
6 4 1860 Starokonstantynów Ignacy Sieszycki 50 Starokonstantynów żona Felicja z Bilińskich, syn Jan i córka Karolina 178-3-130 319V 62 Ż 601 DM
7 2 1866 Kulczyny Roman Topolnicki 45 Jaworowce żona Franciszka z Sieszyckich, córki Pelagia i Marianna 17-1-235 213V 17 Ch 418 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
15 8 1822 Żytomierz Marianna Kirycka Żytomierz Józef Karolina Zakrzewska dopełnienie chrztu 18 panny, asyst. Leopold Sieszycki i Józefa Tustanowska panna córka Józefa, Jan Nowiszewski i Rozalia Malczenko 178-3-10 32V 250 Ż 65 DM
7 12 1824 Lachowce Anna Kalnicka Książęcin Józef Tekla Rudkowska data chrztu; Piotr Piotrowski i Marianna Sieszycka, Józef Sieszycki i Anna Medyńska 178-51-266 9V Ż 20 DM
26 10 1826 Lachowce Józef Piotrowski Książęcin Franciszek Anna Zagajewska data chrztu; Józef Sieszycki i Anna Niewińska, asyst. Franciszek Zagajewski i Marianna Zwięckowska 178-51-266 30V Ż 62 JZ, DM
21 8 1829 Lachowce Joanna Jakubowska Książęcin Jan Agnieszka Oryszewska Józef Sieszycki i Anna Malinowska ż. Bazylego 171-1-2 92R 59 R DM
27 8 1829 Lachowce Augustyn Oryszewski Książęcin Wincenty Teresa Zalewska Jan Sieszycki i Salomea Lipnicka ż. Grzegorza 171-1-2 92V 62 R DM
27 1 1829 Starokonstantynów Dominikanie Karolina Sieredzińska Starokonstantynów ur. Maciej Salomea Medyńska ur. Ignacy Sieszycki, Eleonora Bratkowska 178-3-95 155V 15 Ż 298 KP2
23 4 1829 Starokonstantynów Dominikanie Domicella Barcinkowska Holunki ur. Andrzej Honorata Charczewska ur. Ignacy Sieszycki, Konstancja Laskowska 178-3-95 159R 56 Ż 305 KP2
24 1 1830 Lachowce Tekla Czapska Książęcin Dominik Józefa Malinowska Józef Sieszycki i Anna Medyńska ż. Michała 171-1-3 96V 4 R DM
22 2 1830 Lachowce Piotr Ziobrowski Książęcin Jan Tekla Kondracka Józef Sieszycki i Rozalia Mikulska, as. Bazyli Malinowski i Domicela Leszczyńska 171-1-3 97V 14 R DM
8 10 1830 Kotelnia Brygida Długosz Zabarze Grzegoez Teresa Olizarowska Jkajetan Łaziński Tekla Palczyńska as: Jan Sieszycki Brygida Długosz 178 3 3 V193 72 Ż MP 0
7 12 1830 Kotelnia Anna Palczyńśka Zabarze Kasper Marianna Glińska Jan Sieszycki Tekla Palczyńśka as: Łukasz Glińśki Marianna Palczyńśka 178 3 3 V195 86 Ż MP
27 10 1831 Lachowce Jan Sieszycki Książęcin Jan Elżbieta Maciejewska Michał Medyński i Teodora Sieszycka wdowa 171-1-4 93R 50 R DM
17 2 1831 Kotelnia Walenty Sieszycki Zabara Jan Józefa Lewkowska Piotr Berezowski i Apolonia Niemierzycka ż. Saby 178-3-4 195R 4 Ż 386 DM
1 3 1831 Kotelnia Kazimierz Raczyński Zabara Stefan Eufrozyna Kłapiszewska Jan Sieszycki i Tekla Palczyńska ż. Jana 178-3-4 195V 7 Ż 387 DM
18 3 1831 Kotelnia Gabriel Długosz Zabara Mateusz Marianna Kwiatkowska Jan Sieszycki i Tekla Palczyńska ż. Jana 178-3-4 196R 10 Ż 388 DM
11 6 1831 Kotelnia Antoni Krajewski Zabara Mateusz Marianna Niemierzycka Jan Sieszycki i Agnieszka Wilczyńska 178-3-4 196V 13 Ż 389 DM
1 9 1831 Kotelnia Rozalia Kłodnicka Zabara Eliasz Konstancja Ołtarzewska Jan Sieszycki i Marianna Burzymska ż. Antoniego 178-3-4 198R 28 Ż 392 DM
10 9 1831 Kotelnia Marianna Łazińska Zabara Kajetan Marianna Chodakowska Jan Sieszycki i Salomea Moszkowska ż. Bazylego 178-3-4 198V 29 Ż 393 DM
24 3 1832 Lachowce Konstanty Szumowski Książęcin Mikołaj Petronela Leszczyńska Jan Sieszycki i Zuzanna Mikulska ż. Kazimierza 171-1-5 91R 20 R DM
1 4 1832 Lachowce Franciszek Oryszewski Książęcin Wincenty Teresa Jezierska Jan Sieszycki i Teodora Sieszycka ż. Mateusza 171-1-5 91V 22 R DM
28 8 1835 Starokonstantynów Jan Feliks Sieszycki Starokonstantynów Ignacy Felicja Bilińska Antoni Biliński, Marianna Sieszyńska 178-3-101 173V 102 Ż 337 CK
4 1 1836 Kotelnia Marianna Wilczyńska Niechworoszcz Grzegorz Krystyna Brzezicka Jakub Sieszycki i Teresa Popiel ż. Hipolita 178-51-386 276R 1 Ż 279 DM
9 3 1836 Kotelnia Marianna Palczyńska Zabara Karol Franciszka Lewkowska Teodor Sieszycki i Marianna Trzaskowska ż. Bernarda 178-51-386 279R 26 Ż 282 DM
20 4 1836 Kotelnia Józefa Kłodnicka Zabara Eliasz Konstancja Ołtarzewska Jan Sieszycki i Marianna Burzymska ż. Antoniego 178-51-386 279V 29 Ż 283 DM
8 6 1836 Kotelnia Antoni Palczyński Zabara Kasper Marianna Glińska Jan Sieszycki i Tekla Palczyńska ż. Jana 178-51-386 281R 43 Ż 284 DM
10 6 1836 Kotelnia Antoni Kłodnicki Zabara Jakub Julianna Moszkowska Jan Sieszycki i Marianna Berezowska ż. Piotra 178-51-386 281R 44 Ż 284 DM
15 11 1836 Kotelnia Stanisław Moszkowski Zabara Eustachy Marianna Lipnicka Teodor Sieszycki i Tekla Palczyńska ż. Jana 178-51-386 284V 70 Ż 288 DM
14 6 1837 Starokonstantynów Antoni Jaroszewski Sachnowce Ludwik Zofia Sieszycka Tadeusz Sieszycki i Julia Jaroszewska wdowa 178-3-108 188R 73 Ż 368 DM
3 1 1838 Kotelnia Marianna Januszkiewicz Antopol Konstanty Marianna Didkowska Jan Sieszycki i Urszula Berezowska ż. Kazimierza, asyst. Wincenty Burzymski i Agnieszka Burzymska ż. Klemensa 178-3-6 152R 2 Ż 292 DM
3 3 1838 Kotelnia Franciszka Wilczyńska Niechworoszcz Grzegorz Krystyna Brzezicka Jan Sieszycki i Marianna Połchowska ż. Jana 178-3-6 155R 24 Ż 298 DM
3 4 1838 Kotelnia Wincenty Sieszycki Zabara Jan Józefa Lewkowska Łukasz Podhajecki i Dioniza Nowicka panna, asyst. Kazimierz Berezowski i Petronela Baczyńska, Bazyli Moszkowski i Tekla Kozłowska ż. Grzegorza, Daniel Siechniewicz i Urszula Berezowska ż. Kazimierza 178-3-6 156R 32 Ż 300 DM
11 4 1838 Kotelnia Salomea Krajewska Zabara Mateusz Marianna Niemierzycka Jan Sieszycki i Agnieszka Burzymska ż. Klemensa, asyst. Eustachy Moszkowski i Zuzanna Nanowska ż. Piotra 178-3-6 156R 35 Ż 300 DM
13 8 1838 Kotelnia Hipolit Sieszycki Halczyn Teodor Marianna Kostrzycka Gabriel Osiecki i Anastazja Piotrowska ż. Pawła 178-3-6 159R 58 Ż 306 DM 0
9 10 1838 Kotelnia Michał Kłodnicki Zabara Eliasz Konstancja Ołtarzewska Jan Sieszycki i Marianna Burzymska ż. Antoniego, asyst. Stefan Raczyński i Marianna Palczyńska ż. Kaspra 178-3-6 161R 72 Ż 310 DM
21 1 1840 Kotelnia Antoni Moszkowski Zabara Eustachy Marianna Lipnicka Jan Sieszycki i Tekla Palczyńska ż. Jana, asyst. Franciszek Moszkowski i Małgorzata Berezowska ż. Wincentego 178-3-9 164R 3 Ż 326 DM
10 7 1840 Kotelnia Eliasz Januszkiewicz Zabara Konstanty Marianna Didkowska Jan Sieszycki i Tekla Kozłowska ż. Grzegorza, asyst. Mikołaj Burzymski i Józefa Sieszycka ż. Jana 178-3-9 167V 27 Ż 333 DM
25 8 1840 Kotelnia Ludwik Wilczyński Niechworoszcz Grzegorz Krystyna Brzezicka Jakub Sieszycki i Marianna Płochowska 178-3-9 168R 32 Ż 334 DM
20 7 1843 Horodyszcze Krystyna Wojciechowska Kupina Jakub Honorata Murzenko Stanisław Sławecki i Teofila Flaszyńska ż. Ignacego , Jan Sieszycki i Elżbieta Szutkowska panna 178-49-18 8V 46 Ż DM
23 4 1845 Międzyrzec Stefania Marcela Poznańska Stołpin Erazm Faustyna Sieszycka Aleks.Werbski,Józefa Wysocka.As.Antoni Sieszycki, Rozalia Wysocka 884 262R 16 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0269.htm
21 2 1845 Kotelnia Helena Długosz Halczyn Fabian Katarzyna Kostrzycka Teodor Sieszycki i Anastazja Piotrowska ż. Pawła 178-3-12 260R 16 Ż 515 DM
9 3 1845 Kotelnia Franciszka Palczyńska Zabara Kasper Marianna Glińska Jan Sieszycki i Tekla Paczyńska ż. Jana 178-3-12 261R 25 Ż 517 DM
18 4 1845 Kotelnia Piotr Sieszycki Zabara Jan Ewa Kłodnicka Eustachy Moszkowski i Agnieszka Burzymska ż. Klemensa 178-3-12 262R 33 Ż 519 DM
26 6 1845 Kotelnia Petronela Januszkiewicz Zabara Konstanty Marianna Didkowska Jan Sieszycki i Józefa Sieszycka ż. Jana 178-3-12 263R 40 Ż 521 DM
29 11 1845 Kotelnia Andrzej Padarewski Andruszówka Stefan Salomea Śliwińska Teodor Sieszycki i Aleksandra Jaworska ż. Łukasza 178-3-12 267R 69 Ż 529 DM
22 12 1845 Kotelnia Adam Sieszycki Halczyn Teodor Marianna Kostrzycka Konstanty Nehrebecki i Marianna Grabowska ż. Aleksandra 178-3-12 268R 76 Ż 531 DM
25 3 1847 Kotelnia Józef Moszkowski Zabara Eustachy Marianna Lipnicka Jan Sieszycki i Marianna Palczyńska ż. Jana, asyst. Franciszek Moszkowski i Katarzyna Szempławska wdowa 178-3-19 274R 23 Ż 543 DM
2 4 1847 Kotelnia Felicjan Kuliński Zabara Antoni Anastazja Sawicka Piotr Nanowski i Elżbietą Burzymska ż. Felicjana, asyst. Hipolit Sieszycki i Brygida Niemierzycka panna 178-3-19 274R 26 Ż 543 DM
25 8 1847 Kotelnia Rozalia Palczyńska Zabara Kasper Marianna Glińska Jan Sieszycki i Marianna Krajewska ż. Mateusza, asyst. Grzegorz Długosz i Gertruda Olizarowska ż. Franciszka 178-3-19 277R 49 Ż 549 DM
6 12 1847 Jałowicze Mikołaj Sieszycki Wierzbiajew Grzegorz Marianna Witkowska Franciszek Tomaszewski, Zofia Łuczycka ż. Celestyna 833 388 - 389 8 AGAD 209 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0209.htm
2 12 1851 Kotelnia Franciszek Sieszycki Halczyn Teodor Marianna Kostrzycka Hipolit Lipnicki i Agnieszka Horodyska ż. Eliasza 178-3-31 356V-357R 84 Ż 703-704 DM
5 12 1851 Kotelnia Anna Długosz Zabara Fabian Katarzyna Kostrzycka Jan Sieszycki i Rozalia Burzymska ż. Łukasza 178-3-31 357V-358R 85 Ż 705-706 DM
3 4 1860 Łabuń Celestyn Sieszycki Trawulin Michał Katarzyna Janicka chrz. 19.04.1861; Teofil Konczewski i Domicela Teselska?, Jakub Petliński i Julia Koskowska 178-3-76 339V-340R 31 Ż DM
19 7 1911 Cudnów Wincenty Przewłocki Faustynówka Leon Maria Nerich Kalikst Sieszycki i Michalina Bagińska ż. Pawła 178-3-231 411V-412R 135 Ż 815-816 DM
15 11 1911 Cudnów Józef Sieszycki Faustynówka Klemens Ludwika Nerich Tomasz Sieszycki i Paulina Bagińska zamężna 178-3-231 428V-429R 216 Ż 849-850 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
13 2 1827 Kotelnia Stefan Nowicki Zabara 50w NN NN NN Anna Wągrocka Zabara 30 Jan Domicella Starynkiewicz WW. Marcelli Grocholski, Barbara Grocholska, Wojciech Dobrzycki, Jan Sieszycki, 178-51-301 1V 4 Ż 4 BS
28 8 1827 Kotelnia Maciej Zieliński 60w Wojciech Marianna Kłodnicka Krystyna Wysoczyńska z d. Szeniawska Zabara 33w Maciej Justyna Zalubowska Jan Sieszycki, Kazimierz Sokół, Jan Palczyński 178-51-301 3R 10 Ż 7 BS
16 10 1827 Kotelnia Mateusz Krajewski Zabara 20 Franciszek Marianna Podgórska Marianna Niemierzycka Zabara 17 Sabba Apolonia Draczewska Jan Sieszycki, Jan Palczyński, Teodor Sieszycki 178-51-301 3V 11 Ż 8 BS
20 11 1827 Kotelnia Stefan Raczyński 27w Franciszek Ludwika Didkowska Efrozyna Kłapiszewska Zabara 20 Józef Marianna Aleksander Grabowski, Benedykt Kłapiszewski, Jan Sieszycki 178-51-301 4R 14 Ż 9 BS
21 11 1827 Kotelnia Tomasz Borysiewicz Zabara 33w Józef Aleksandra Przygalińska Konstancja Kwiatkowska Zabara 23 Jan Justyna Kłodnicka Grzegorz Nanowski, Eliasz Horodyski, Jan Sieszycki 178-51-301 4V 15 Ż 10 BS
5 2 1828 Lachowce Wincenty Trawiński Książęcin 24 Kacper Agnieszka Podgórska Marianna Zaborowska Książęcin 18 Jędrzej Katarzyna Brzyska Ur. Józef Sieszycki, Ur. Jan Sieszycki 171-1-1 116R 5 R Mg
18 11 1828 Lachowce Wojciech Nagurny Książęcin 24 Tomasz Katarzyna Borowska Katarzyna Trawińska Książęcin 18 Gaspar Agnieszka Podgurska Ur. Jan Sieszycki, Ur. Michał Medyński 171-1-1 121R 26 R Mg
18 11 1828 Lachowce Mikołaj Oryszewski Książęcin 25 Aleksander Teodora Dombrowska Anna Zwiądkowska (Zwiątkowska) Książęcin 16 Grzegorz Anna Kobierska Ur. Jan Sieszycki, Ur. Józef Sieszycki 171-1-1 121V 27 R Mg
10 2 1829 Lachowce Alojzy Godlewski Książęcin 28 Piotr Helena Umienicka Franciszka Kułakowska Hulowce 27w Ksawery Krystyna Lityńska Piotr Piotrowski i Jan Sieszycki 171-1-2 97V 4 R DM
17 2 1829 Lachowce Mikołaj Szumowski Książęcin 26 Andrzej Wiktoria Bułajewska Petronela Leszczyńska Książęcin 20 Mateusz Aleksandra Zawadzka Mikołaj Kociurski i Jan Sieszycki 171-1-2 98R 5 R DM
9 6 1829 Lachowce Piotr Wierciński Załuże 28 Józef Marianna Ejsmont Józefa Turzańska Żemelińce 20 Tomasz Marianna Męczyńska Jan Sieszycki i Szymon Rudkowski 171-1-2 100V 15 R DM
9 11 1829 Lachowce Jan Sieszycki Książęcin 36 Tomasz Marianna Jeleńkowska Elżbieta Kobierska Książęcin 40w Feliks Katarzyna Tranc Piotr Piotrowski i Jan Oryszewski 171-1-2 104R 29 R DM
3 6 1829 Kotelnia Łukasz Jaworski Nowa Kotelnia 23 Antoni Marianna Leńkiewicz Aleksandra Mroczkowska Nowa Kotelnia 16 Wawrzyniec Aniela Śmigirzewska Kazimierz Sokol, Anastazy Iskrzycki, Jan Sieszycki,Tomasz Łoński, Jan Brzezicki 178-51-301 11V 14 Ż 24 BS
25 8 1829 Kotelnia Kasper Palczyński Zabara 24 Jan Anna Filanowicz Marianna Glińska Zabara 18 Walenty Anna Jakubowska Jan Sieszycki, Piotr Birczowski, Eliasz Kłodnicki, Karol Walczyński 178-51-301 13R 20 Ż 27 BS
3 11 1829 Kotelnia Łukasz Wierzbicki Halczyn 22 Krzysztof Justyna Wierzbicka Franciszka Tarnawska Lasawka 20 Stefan Marianna Ordyńska Jan Sieszycki, Piotr Berezowski, Józef Grzybowski, Florian Macewicz 178-51-301 14V 25 Ż 30 BS
16 2 1830 Lachowce Dominik Czapski Książęcin 28 Stanisław Anna Piotrowska Józefa Malinowska Książęcin 24 Bazyli Anna Mikulska Jan Sieszycki, Jan Zawadzki 171-1-3 111V 11 R DM
4 5 1830 Kotelnia Piotr Romanowski Halczyn 27w Gabriel Katarzyna Iwanicka Anastazja Osińska Halczyn 20 Andrzej Katarzyna Kosińska Jan Sieszycki, Piotr Berezowski, Józef Grzybowski 178-51-301 16V 6 Ż 34 BS
2 2 1831 Lachowce Wincenty Oryszewski Książęcin 32w Aleksander Teresa Dąbrowska Antonina Jezierska Denysówka 18 Wojciech Teresa Suska Jan Sieszycki i Jan Zawadzki 171-1-4 96V 3 R DM
1 11 1831 Lachowce Wojciech Piotrowski Książęcin 22 Piotr Marianna Zawadzka Franciszka Winiarska Książęcin 15 Jan Anna Jakubowska Jan Sieszycki i Jan Zawadzki 171-1-4 101V 25 R DM
22 11 1831 Lachowce Jan Zawadzki Książęcin 26 Maciej Marianna Piotrowska Marianna Minkiewicz Szuńki 17 Jakub Eleonora Michałowska Jan Sieszycki i Ksawery Ejsmont 171-1-4 102V 28 R DM
18 10 1831 Kotelnia Jan Sieszycki Zabara 20 Jan Anna Draczewska Rozalia Olizarowska Zabara 15 Jan Małgorzata Krajewska Jakub Suszycki, Piotr Berezowski, Łukasz Podhajewski, Teodor Sieszycki 178-51-301 20R 11 Ż 41 BS
25 10 1831 Kotelnia Walenty Wilczyński Zabara 23 Franciszek Konstancja Lisiecka Magdalena Brucka Niechworoszcza 18 Antoni Anastazja Piątkowska Jan Powchowski, Piotr Berezowski, Daniel Sichniewicz, Teodor Sieszycki 178-51-301 21R 14 Ż 43 BS
4 11 1831 Kotelnia Paweł Wieczor Antopol G-R 23 Michał Marianna Rakowicz Anna Gromnicka Antopol 20 Franciszek Helena Zabłocka Grzegorz Bohdaszewski, Piotr Radecki, Jan Sieszycki, Atanazy Iskrzycki 178-51-301 21R 15 Ż 43 BS
14 2 1832 Lachowce Józef Oryszewski Książęcin 23 Aleksander Teodora Dąbrowska Marianna Trawińska ? Książęcin 22w Mikołaj Katarzyna Brzeska Kazimierz Mikulski i Jan Sieszycki 171-1-5 105V 6 R DM
24 1 1832 Kotelnia Kazimierz Berezowski Zabara 24 Piotr Marianna Krasucka Urszula Lubecka Zabara 21 Feliks Tekla Lubecka Jan Sieszycki, Daniel Siehniewicz, Alojzy Załenski (Załęski) 178-51-301 23R 2 Ż 47 BS
14 5 1833 Lachowce Jan Winiarski Książęcin 40w Mikołaj Marianna Grzybowska Franciszka Leszczyńska Książęcin 20 Mateusz Aleksandra Zawadzka Michał Zawadzki, Jan Niemirowski, Jan Sieszycki 171-1-6 89V-90R 10 R DM
7 5 1833 Kotelnia Piotr Didkowski Lasawka 32w Jakub Rozalia Turkiewicz Katarzyna Jasińska Andruszówka 23 Andrzej Marianna Górska Jan Sieszycki, Stefan Gąsiński, Mateusz Kwiatkowski 178-51-301 29V 6 Ż 60 BS
26 11 1833 Kulczyny Paweł Czołobijewski Krasiłów 28 Łukasz Marianna Żegło Rozalia Antonowicz Krasiłów 22 Dominik Marianna Busz Wiktor Sieszycki, Jan Rawicz Karwowski, Jan Busz 178-3-99 329V 24 Ż 628 DM
28 10 1834 Lachowce Antoni Woroniecki Książęcin 28 Wincenty Marianna Szymańska Prakseda Wyrzykowska Książęcin 18 Baltazar Tekla Rokicka Jan Sieszycki i Bazyli Malinowski 171-1-7 101V 8 R DM
30 9 1834 Kotelnia Bonifacy Zieliński Zabara 24 Maciej Regina Olizarowska Marianna Krajewska Zabara 22 Franciszek Marianna Podgórska Jakub Sieszycki, Piotr Berezowski, Jan Kozłowski 178-51-301 33R 7 Ż 67 BS
7 10 1834 Kotelnia Antoni Ludwik Duchnowski Zabara 27 Bazyli Tekla Bogucka Apolonia Magnuszewska Zabara 22 Łukasz Marianna Tomaszewska Jan Sieszycki, Piotr Berezowski, Stefan Domański, Bazyli Moszkowski, Józef Diahnowski 178-51-301 34R 8 Ż 69 BS
4 11 1834 Kotelnia Dionizy Długosz Zabara 20 Łukasz Brygida Olizarowska Marianna Moszkowska Zabara 16 Aleksander Teresa Palczyńska Jan Kozłowski, Bazyli Moszkowski, Jan Sieszycki 178-51-301 35R 12 Ż 71 BS
4 11 1834 Kotelnia Jan Krajewski Radziwiłówka, par. Białopol 27 Teodor Marianna Grzymadowska Zuzanna Burzymska Zabara 16 Ignacy Tekla Tyczyn Teodor Kalityński, Jan Sieszycki, Mateusz Krajewski 178-51-301 35V 14 Ż 72 BS
11 11 1834 Kotelnia Bernard Trzaskowski Zabara 27 Franciszek Zofia Donatewicz Marianna Didkowska Zabara 17 Wojciech Marianna Lewkowska Jan Sieszycki, Kazimierz Palczyński, Bazyli Krajewski 178-51-301 36R 17 Ż 73 BS
5 5 1835 Kulczyny Ignacy Sieszycki Jaworowiec 28 Wiktor Marianna Sowińska Felicjanna Bilińska Zastawki 18 Józef Tekla Wonarowska Antoni Biliński, Erazm Poznański, Jan Sylwestrowicz 178-3-101 360 12 Ż SK
15 11 1836 Lachowce Jan Malinowski par. Lachowce 21 Bazyli Anna Mikulska Karolina Ejsmont Książęcin 21 Jędrzej Marianna Żukowska Adam Więckowski, Jan Sieszycki, Jan Niemirowski 171-1-9 112R 15 R DM
19 4 1836 Kotelnia Franciszek Zabawski par. Toporyszcze 30 Marcin Tekla Didkowska Marianna Baczyńska Kotówka 18 Szymon Tekla Szelgier Wincenty Kochanowski, Feliks Baczyński, Joachim Meleniewski, Jan Sieszycki 178-51-386 289V 8 Ż 293 DM
19 4 1836 Kotelnia Jan Kozłowski Zabara 40w Aleksander Katarzyna Ordyńska Elżbieta Długosz Zabara 20 Franciszek Katarzyna Tyszecka Jan Sieszycki, Eliasz Horodyski, Felicjan Dymiński 178-51-386 290R 9 Ż 293 DM
4 7 1837 Lachowce Gabriel Hryniewiecki Książęcin 24 Jan Marianna Popławska Anna Łosińska [Łozińska] Żemielińce 17 Jan Wiktoria Różycka Jan Sieszycki, Wojciech Wojciechowski, Konstanty Swoboda 171-1-10 119R-119V 18 R 121 DM
16 10 1838 Kotelnia Feliks Palczyński Zabara 24 Jan Tekla Trzaskowska Magdalena Olizarowska Zabara 16 Jan Małgorzata Krajewska Jan Sieszycki, Kasper Palczyński, Grzegorz Nanowski, Klemens Burzymski 178-3-6 166V 17 Ż 321 DM
4 11 1845 Kotelnia Konstanty Nehrebecki Lasawka 26 Ludwik Katarzyna Podhajecka Julianna Grabowska Lasawka 20 Aleksander Marianna Kozłowska Teodor Sieszycki, Karol Kałusowski 178-3-12 272R 13 Ż 538 DM 0
4 11 1845 Kotelnia Antoni Kuliński Zabara 26 Antoni Marianna Sieszycka Anastazja Sawicka Zabara 22 Mikołaj Elżbieta Czyżewska Jan Sieszycki, Mateusz Krajewski, Grzegorz Nanowski, Kazimierz Berezowski 178-3-12 272V 14 Ż 539 DM
4 11 1845 Kotelnia Aleksander Domaracki Wołosów 27 Stefan Barbara Janowicz Anastazja Kuczyńska Kotelnia 25 Jan Apolonia Orzechowska Tomasz Łącki, Łukasz Jaworski, Jan Sieszycki 178-3-12 272V 15 Ż 539 DM
4 11 1845 Kotelnia Kazimierz Domański Zabara 22 Paweł Julianna Możarowska Ludwika Moszkowska Zabara 20 Bazyli Salomea Olizarowska Jan Sieszycki, Michał Wierzbicki, Stanisław Nowicki 178-3-12 273R 16 Ż 540 DM
11 11 1845 Kotelnia Jan Załęski Zabara 22 Andrzej Gertruda Tyszecka Justyna Wilczyńska Zabara 20 Jan Agnieszka Moszkowska Jan Sieszycki, Łukasz Burzymski, Józef Turski 178-3-12 273V 18 Ż 541 DM
17 2 1846 Kulczyny Roman Topolnicki Metce 30 Karol Helena Żukiewicz Franciszka Sieszycka Jaworowce 22 Wiktor Marianna Sowińska Ignacy Sieszycki, Mikołaj Newelski, Jan Topolnicki 178-3-115 367R 9 Ż 719 DM
19 1 1847 Kotelnia Franciszek Piotrowski Kotelnia 43w Jan Teofila Bajkowska Justyna Borysiewicz Kotówka 23 Leon Aleksandra Nehrebecka Antoni Gołębiowski, Michał Nowicki, Jan Sieszycki 178-3-19 281R 1 Ż 557 DM
3 2 1847 Kotelnia Erazm Zalewski Kotelnia 19 Jan Teodora Suszycka Franciszka Wityńska Kotelnia 17 Maciej Tekla Kowalska Jan Sieszycki, Augustyn Zieniewicz, Ignacy Leszczyński 178-3-19 281V 3 Ż 558 DM
4 6 1847 Kotelnia Joachim Nanowski Kotelnia 24 Grzegorz Marianna Borysiewicz Józefa Kruszelnicka Zabara 20 Sylwester Aniela Kulińska Mateusz Krajewski, Eustachy Moszkowski, Jan Sieszycki 178-3-19 282R 6 Ż 559 DM
10 8 1847 Kotelnia Józef Kulewski Kotelnia 23 Tomasz Marianna Dubicka Krystyna Jasińska Andruszówka 23 Mateusz Marianna Sewruk Jan Sieszycki, Walenty Piatnicki, Antoni Więcławski 178-3-19 282V 8 Ż 560 DM
23 9 1847 Kotelnia Jan Tomaszewski Andruszówka 26 Ludwik Marianna Józefa Iskrzycka Kotelnia 18 Jacek Antonina Nawrocka Maciej Iskrzycki, Jan Sieszycki, Mateusz Krajewski, Tomasz Łącki 178-3-19 283R 10 Ż 561 DM
10 11 1847 Kotelnia Michał Oborski Kryłów 32 Feliks Tekla Stankiewicz Katarzyna Gilewicz Kotówka 18 Franciszek Salomea Turska Jan Sieszycki, Atanazy Siechniewicz, Michał Nowicki 178-3-19 284V 16 Ż 564 DM
23 11 1847 Kotelnia Piotr Draczewski Zabara 60w Jan Marianna Zajączkowska Katarzyna z d. Ołtarzewska Zabara 55w Tadeusz Marianna Zielińska Jan Sieszycki, Daniel Siechniewicz 178-3-19 285V 19 Ż 566 DM
22 2 1848 Krupiec Wiktor Sieszycki Krupiec 26 Wiktor Maria Sowińska Maria Niwińska Krupiec 20 Józef Pelagia Nowakowska 834 560 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0293.htm
16 1 1855 Lubar Aleksander Rybczyński Kidanówka par. Bohusław 25 Aleksander Julia Gumińska Konstancja Hryniewicz Kutyszcze 28 Józefa Bilińska Ignacy Sieszycki, Ignacy Drużałowski (Drużyłowski) 641-1-15 18R 4 Ż 20 DM
3 11 1902 Cudnów Ludwik Płociński Faustynówka 27 Mateusz Dioniza Jastrzębska Józefa Nerich Faustynówka 18 Teofil Helena Golińska Klemens Sieszycki, Jan Palczyński 178-3-263 313R 80 Ż 597 DM
9 2 1903 Cudnów Aleksander Nerich Faustynówka 29 Teofil Helena Golińska Kazimiera Wójcik Faustynówka 18 Grzegorz Ludwika Klemens Sieszycki, Józef Goliński 178-3-263 324V 22 Ż 616 DM
26 8 1912 Cudnów Hipolit Płociński Faustynówka 29 Mateusz Teodozja Jastrzębska Karolina Jaroszyńska Gwoździarnia 21 Bazyli Maria Polanowska Leon Przewłocki, Klemens Sieszycki 178-3-263 559V 49 Ż 1074 DM 0

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
51 5 Antoni Jan Sieszycki 36 Korzec Korzec przedmieście Józefin 1852 R DM 171-3-2 4R 6
16 38 Teodora Zalewska z Sieszyckich 64 Kotelnia Kotelnia Stara 1853 Żytomierz DM 178-3-37
84 36 żona Teofila z Sieszyckich 41 Kotelnia Kotelnia Nowa 1853 Żytomierz DM 178-3-37
278 24 Teodor Sieszycki syn Jana 47 Kotelnia Halczyn 1853 Żytomierz DM 178-3-37
320 50 żona Ewa z Sieszyckich 19 Kotelnia Zabara 1853 Żytomierz DM 178-3-37
329 70 Marianna Kulińska z Sieszyckich 61 Kotelnia Zabara 1853 Żytomierz DM 178-3-37
355 146 Jan Sieszycki syn Jana 41 Kotelnia Zabara 1853 Żytomierz DM 178-3-37
356 150 Walenty Sieszycki syn Jana 23 Kotelnia Zabara 1853 Żytomierz DM 178-3-37
356 151 Wincenty Sieszycki syn Jana 16 Kotelnia Zabara 1853 Żytomierz DM 178-3-37
356 152 Hipolit Sieszycki, brat 26 Kotelnia Zabara 1853 Żytomierz DM 178-3-37
529 100 żona Marianna z Sieszyckich 31 Kotelnia Mińkowce 1853 Żytomierz DM 178-3-37


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl