Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 170 wyników dla: Perehuda

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
8 11 1836 Toporyszcze Anna Perehuda 73 Korytyszcze synowie Antoni i Tomasz, córki Marcjanna i Karolina 178-51-386 141V 35 Ż 145 DM
16 12 1845 Toporyszcze Michalina Perehuda 3 Korytyszcze c. ur. Józefa i Franciszki z Wojciechowskich 178-03-12 483V 41 Ż 944 DM
11 3 1845 Uszomierz Feliksa Perehuda 1/12 Uszomierz c. Michała i Teresy z Bielaków 178-3-12 431R 15 Ż 842 DM
25 4 1845 Uszomierz Rozalia Perehuda 1 Uszomierz c. Felicjana i Antoniny z Jabłońskich 178-3-12 432V 26 Ż 845 DM
14 1 1851 Toporyszcze Szymon Perehuda 3/12 Korytyszcze s. ur. Aleksandra i Rozalii z Owczarskich 178-03-31 579V 3 Ż DM
17 3 1854 Toporyszcze Aleksander Perehuda 3/52 Borowa Rudnia s. wdowy ur. Anny Perehudy z Milewskich 178-03-38 668V 17 Ż DM
12 12 1858 Toporyszcze Cyprian Perehuda 1 Borowa Rudnia s. Aleksandra i Rozalii z Owczarskich 178-3-128 145V 73 Ż 288 DM
23 4 1859 Toporyszcze Leon Perehuda 1 Korytyszcze z boleści żołądka; s. ur. Ignacego i Teresy Koryckiej 178-3-50 732R 34 Ż DM
20 8 1859 Toporyszcze Filip Perehuda 5/12 Czerniachów z gorączki; s. ur. Tomasza i Marianny Sienkiewicz 178-3-50 734R 54 Ż DM
13 12 1859 Toporyszcze Franciszka Perehuda 40 Korytyszcze suchoty; ur. z d. Wojciechowska, mąż Józef, synowie Michał, Antoni, Felicjan i Dominik 178-3-50 736R 78 Ż DM
10 11 1866 Żytomierz Aniela Perehuda 20 Stara Rudnia z suchot, panna 178-3-63 144R 355 Ż DG 234

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
29 3 1830 Kodnia Marcin Perehuda Kodnia Stefan Tekla Orzechowska Mikołąj Bołtunowski Teresa Perehudowa as: Leon Perehuda Marianna Topolnicka 178 3 3 R390 11 Ż MP
3 3 1836 Toporyszcze Helena Morawicka Słoboda Worowska Tomasz Apolonia Daniłowska Aleksander Morawicki i Tekla Perehuda 178-51-386 117V 14 Ż 121 DM
4 5 1836 Toporyszcze Aniela Wojciechowska Korytyszcze Józef Marianna Rozbicka Michał Perehuda i Helena Talko 178-51-386 120R 35 Ż 123 DM
28 12 1836 Toporyszcze Tomasz Perehuda Woronów Marcin Tekla Kozan Ignacy Jasiniecki i Franciszka Murawiacka 178-51-386 130V 110 Ż 134 DM
26 7 1839 Kodnia Marianna Perehuda Kodnia Stefan Tekla Orzechowska ur. Tomasz Bołsunowski i ur. Marianna Topolnicka ż. Józefa 178-3-8 333V 24 Ż 639 DM
24 12 1839 Kodnia Adam Maszewski Syngury Maciej Anna Zinkiewicz ur. Augustyn Didykowski i ur. Katarzyna Perehuda ż. Leona, ur. Jan Łempicki i Ewa Borzymska 178-3-8 337V 47 Ż 647 DM
17 3 1840 Kodnia Józefa Obuchowska Kodnia Paweł Marianna Nowakowska Józef Topolnicki i Katarzyna Didkowska ż. Stefana, asyst. Mikołaj Korzun i Katarzyna Perehuda ż. Leona 178-3-9 296R 10 Ż 582 DM
30 7 1840 Kodnia Helena Zabłocka Kodnia Antoni Marianna Bołsunowska Tomasz Didkowski i Elżbieta Obuchowska, asyst. Jan Łempicki i Katarzyna Perehuda 178-3-9 297R 22 Ż 584 DM 0
5 12 1841 Toporyszcze Karol Orzechowski Mokreńszczyzna Józef Anna Perehuda chrzest 10.02.1846, Mikołaj Talko i Wiktoria Żydecka ż. Jana 178-03-15 443V 5 Ż 49 DM
2 1 1844 Toporyszcze Lucyna Dydkowska Toporyszcze Jan Dominika Makowska Józef Popławski i Anna Perehuda ż. Jana 178-51-514 479R 3 Ż DM
10 2 1844 Toporyszcze Feliks Symon Korytyszcze Piotr Balbina Wołodkiewicz Michał Symon i Franciszka Perehuda ż. Józefa 178-51-514 481R 18 Ż DM
26 2 1844 Toporyszcze Aleksandra Murawicka Rudnia Worowska Tomasz Apolonia Daniłowska Marcin Perehuda i Apolonia Skrzycka ż. Jana 178-51-514 482R 22 Ż DM
10 6 1844 Toporyszcze Onufry Perehuda Rudnia Worowska Michał Marianna Koszewicz Aleksander Murawicki i Apolonia Skrzycka ż. Jana 178-51-514 485V 45 Ż DM
18 8 1844 Toporyszcze Adam Perehuda Korytyszcze Tomasz Marianna Sienkiewicz Kazimierz Talko i Sabina Żydecka ż. Jakuba 178-51-514 487V 66 Ż DM
23 8 1844 Toporyszcze Wiktor Korycki Korytyszcze Łukasz Elżbieta Perehuda Piotr Korycki i Teresa Korycka panna córka Nicefora 178-51-514 487V 69 Ż DM
5 1 1845 Toporyszcze Honorata Perehuda Krasnorzeczka Józef Anna Zabrodzka Józef Zabrodzki i Marcjanna Miller ż. Aleksandra 178-03-12 447R 14 Ż 871 DM
22 1 1845 Toporyszcze Konstancja Symon Korytyszcze Piotr Balbina Wołodkiewicz Jędrzej Perehuda i Antonina Zabrodzka panna córka Stefana 178-03-12 448R 20 Ż 873 DM
1 5 1845 Toporyszcze Katarzyna Korzeniewska Rudnia Worowska Klemens Julianna Milewska Jan Perehuda i Małgorzata Mieleniewska ż. Jerzego 178-03-12 453V 52 Ż 884 DM
13 6 1845 Toporyszcze Antoni Kaleński Rudnia Toporzyska Feliks Katarzyna Lachur Michał Perehuda i Marianna Miller ż. Aleksandra 178-03-12 457R 74 Ż 891 DM
4 8 1845 Toporyszcze Marianna Korbut Korytyszcze Łukasz Teofila Sirżańska Józef Perehuda i Antonina Wojciechowska panna c. Jana 178-03-12 458R 81 Ż 893 DM
9 8 1845 Toporyszcze Klara Korycka Korytyszcze Łukasz Elżbieta Perehuda Jędrzej Perehuda i Anna Sierżańska ż. Apoloniego 178-03-12 458V 82 Ż 894 DM
3 8 1845 Toporyszcze Hipolit Symon Korytyszcze Mikołaj Katarzyna Rasnowska Józef Perehuda i Marianna Taklo ż. Kazimierza 178-03-12 458V 83 Ż 894 DM
1 11 1845 Toporyszcze Urszula Dydkowska Toporyszcze Jan Dominika Makowska Michał Nawrocki i Anna Perehuda ż. Jana 178-03-12 463V 114 Ż 904 DM
6 11 1845 Toporyszcze Salomea Symon Korytyszcze Walenty Marianna Perehuda Michał Symon i Magdalena Wojciechowska ż. Jana 178-03-12 464R 117 Ż 905 DM
25 10 1845 Trojanów Jan Pereuda [Perehuda ?] Trojanów Tomasz Antonina Petrykowska Tomasz Uryn i Marianna Pereuda panna 178-3-12 302V 49 Ż 592 DM 0
4 11 1845 Leszczyn Karolina Radziewicz Bujmierze Wincenty Domicela Metlińska Fabian Perehuda i Wiktoria Rudnicka ż. Stefana 178-03-12 283V 15 Ż 559 DM 0
20 1 1845 Uszomierz Ignacy Perehuda Uszomierz Jan Justyna Łobacz Jan Terlecki i Olimpia Babska panna 178-3-12 414R 13 Ż 809 DM
25 2 1845 Uszomierz Feliksa Perehuda Uszomierz Michał Teresa Bielak [...] Perehuda i Katarzyna Terlecka ż. Jana 178-3-12 414V 19 Ż 810 DM
7 3 1845 Uszomierz Jan Kosobudzki Uszomierz IN Agnieszka Ignacy Kosobudzki i Antonina Perehuda ż. Felicjana 178-3-12 415V 27 Ż 812 DM
12 11 1845 Uszomierz Stanisław Kosobudzki Rudnia Mohilańska Fabian Teresa Żelizko Piotr Perehuda i Gertruda Żurawska z Kosobudzkich rekrutka 178-3-12 422V 96 Ż 826 DM
30 12 1846 Motowidłówka Tomasz Jastrzębski Sapryna Fastówek Antoni Marianna Perehuda Franciszek Maszewski, Zuzanna Perehuda, żona Jana, chrz. 4.01.1847 178-51-548 10R 4 Ż BS 20,
9 2 1846 Toporyszcze Jan Orzechowski Mokreńszczyzna Józef Anna Perehuda Michał Czajkowski i Marianna Sewruk ż. Tomasza 178-03-15 444R 6 Ż 50 DM
8 3 1846 Toporyszcze Benigna Rogulska Korytyszcze Franciszek Marianna Korycka Józef Perehuda i Scholastyka Korycka ż. Piotra 178-03-15 445V 15 Ż 53 DM
11 6 1846 Toporyszcze Antoni Zabrodzki Korytyszcze Józef Apolonia Moszkowska Jędrzej Perehuda i Ewa Wojciechowska córka Józefa panna 178-03-15 449R 38 Ż 60 DM
23 10 1846 Toporyszcze Feliks Perehuda Krasnorzeczka Józef Anna Zabrodzka Józef Zabrodzki i Marcjanna Miller ż. Aleksandra 178-03-15 453R 62 Ż 68 DM
6 11 1846 Toporyszcze Michał Symon Korytyszcze Piotr Balbina Wołotkiewicz Józef Zabrodzki i Justyna Perehuda ż. Jędrzeja 178-03-15 454R 66 Ż 70 DM
2 12 1846 Toporyszcze Tekla Symon Korytyszcze Walenty Marianna Perehuda Michał Symon i Elżbieta Korycka ż. Łukasza 178-03-15 454V 70 Ż 71 DM
21 8 1846 Stawiszcze Joanna Janowska Janiszówka Teodor Aleksandra Tarnawska Filemon Perehuda i Jadwiga Kulikowska zamężna 1042-1-8 8R 38 CDIAK DM
11 1 1847 Kodnia Paweł Tomaszewski Kodnia Benedykt Marianna Cieciniowska Piotr Szymański i Marianna Obuchowska wdowa, Stefan Perehuda i Marianna Dubiniecka ż. Szymona 178-03-18 1R 2 Ż DM
17 2 1847 Motowidłówka Konstancja Perehuda Marianówka Wincenty Cezaryna Holeniewicz Filip Kozłowski, Katarzyna Tchórzewska, ż.Józefa, chrz.18.02.1847 178-51-548 11V 10 Ż BS 24
15 10 1847 Motowidłówka Lucyna Tonkiel Władysławce Józef Klara Perehuda Mikołaj Murawicki, Urszula Trzaskowska, ż. Jana, chrz.20.10.1847 178-51-548 18R 34 Ż BS 37
9 3 1847 Toporyszcze Antoni Perehuda Korytyszcze Józef Franciszka Wojciechowska Kazimierz Talko i Katarzyna Szymańska panna 178-3-19 497R 19 Ż 977 DM
17 3 1847 Toporyszcze Wiktoria Symon Korytyszcze Stanisław Feliksa Zabrodzka Józef Zabrodzki i Justyna Perehuda ż. Andrzeja 178-3-19 497V 21 Ż 978 DM
28 4 1847 Toporyszcze Rozalia Perehuda Słoboda Worowska Jan Anna Milewska Sylwester Milewski i Franciszka Piątkowska ż. Klemensa 178-3-19 499R 35 Ż 981 DM
22 5 1847 Toporyszcze Antoni Sewruk Mokreńszczyzna Tomasz Marianna Michałowska Mikołaj Talko i Marianna Perehuda ż. Tomasza 178-3-19 501R 49 Ż 985 DM
30 10 1847 Toporyszcze Wiktoria Perehuda Korytyszcze Andrzej Justyna Wojciechowska Jan Hrechorowicz i Salomea Wojciechowska panna 178-3-19 506V 92 Ż 996 DM
1 4 1847 Kotelnia Wincenty Skibiński Antopol Jan Petronela Micińska Michał Perehuda i Tekla Brodzińska panna, asyst. Paweł Jaszczuk i Agnieszka Perehuda ż. Michała 178-3-19 274V 27 Ż 544 DM
11 2 1849 Kodnia Franciszka Żukowska Syngury Tymofiej Marianna Kasperska Augustyn Kostecki i Antonina Perehuda ż. Teofila 178-03-25 2V-3R 4 Ż DM
23 4 1849 Kodnia Franciszka Szymańska Kodnia Piotr Julianna Hryniewicz Kazimierz Dubiniecki Anna Perehuda ż. Pawła 178-03-25 3V-4R 8 Ż DM
25 11 1849 Kodnia Katarzyna Kaplińska Halczyńce Jan Jadwiga Mioduszewska Józef Leśnobrocki i Katarzyna Perehuda wdowa, Piotr Goralski i Anna Nowicka 178-3-25 8V-9R 27 Ż DM
27 12 1850 Kotelnia Józef Sokołowski Antopol Paweł Tekla Petrykowska chrzest 01.01.1851, Teodor Sokołowski i Agnieszka Perehuda ż. Michała, asyst. Michał Kłodnicki i Zuzanna Sokołowska ż. Antoniego 178-3-31 336V-337R 1 Ż 663-664 DM 0
6 7 1851 Toporyszcze Elżbieta Perehuda Borowa Rudnia Michał Marianna Kotewicz Aleksander Morawicki i Honorata Janiewicz ż. Lwa 178-03-31 557V-558R 51 Ż DM
25 11 1851 Toporyszcze Grzegorz Perehuda Korytyszcze Aleksander Rozalia Owczarska Mikołaj Didkowski i Apolonia Gregorowicz ż. Jana 178-03-31 567V-568R 93 Ż DM
2 2 1854 Toporyszcze Marianna Perehuda Mokreńszczyzna Tomasz Marianna Zienkiewicz Andrzej Nawrocki i Marianna Sewruk panna 178-03-38 629V-630R 8 Ż DM
25 2 1854 Toporyszcze Aleksander Perehuda Borowa Rudnia IN Anna Milewska Michał Jasienicki i Urszula Sławuta ż. Michała 178-03-38 633V-634R 21 Ż DM
5 5 1854 Toporyszcze Józefa Symon Korytyszcze Stanisław Feliksa Zabrodzka Józef Piaskowski i Franciszka Perehuda ż. Józefa 178-03-38 640V-641R 53 Ż DM
19 5 1854 Toporyszcze Celestyn Perehuda Korytyszcze Andrzej Justyna Wojciechowska Jan Gregorowicz i Feliksa Piaskowska ż. Józefa 178-03-38 640V-641R 55 Ż DM
31 7 1854 Toporyszcze Ignacy Symon Korytyszcze Mikołaj Katarzyna Rosnowska Andrzej Perehuda i Teresa Stebnowska ż. Jakuba 178-03-38 645V-646R 76 Ż DM
16 10 1854 Toporyszcze Teresa Wojciechowska Korytyszcze Jan Marianna Osiecka Jan Grygorowicz i Franciszka Perehuda ż. Józefa 178-03-38 647V-648R 84 Ż DM
4 11 1854 Toporyszcze Karol Podgórski Leźnik Wojciech Katarzyna Szymanowska Andrzej Perehuda i Petronela Baranowska ż. Franciszka 178-03-38 649V-650R 89 Ż DM
15 11 1854 Toporyszcze Serafina Perehuda Perehuda Aleksander Rozalia Owczarska Mikołaj Didkowski i Apolonia Hryhorowicz/Grygorowicz ż. Jana 178-03-38 649V-650R 91 Ż DM
15 11 1854 Toporyszcze Salomea Perehuda Korytyszcze Ignacy Teresa Korycka Franciszek Żydecki i Marianna Żydecka ż. Grzegorza 178-03-38 650V-651R 94 Ż DM
13 2 1857 Toporyszcze Faustyna Jasieniecka Worów Jan Honorata Szyszkowska Aleksander Perehuda i Anna Zielińska ż. Grzegorza 178-3-126 708V-709R 7 Ż DM
16 2 1857 Toporyszcze Józef Perehuda Korytyszcze Michał Rozalia Korycka Franciszek Żydecki i Julianna Wojciechowska panna 178-3-126 709V-710R 9 Ż 1333-1334 DM
17 2 1857 Toporyszcze Konstancja Symon Korytyszcze Mikołaj Katarzyna Rosnowska Andrzej Perehuda i Teresa Stebnowska ż. Jakuba 178-3-126 709V-710R 12 Ż DM
8 5 1857 Toporyszcze Kazimierz Perehuda Korytyszcze Andrzej Justyna Wojciechowska Jan Grygorowicz i Julianna Wojciechowska panna 178-3-126 715V-716R 35 Ż DM
9 12 1857 Toporyszcze Kuprian (Cyprian) Perehuda Worów Aleksander Rozalia Owczarska Mikołaj Didkowski i Marianna Grygorowicz ż. Samuela 178-3-126 735V-736R 97 Ż 1381-1382 DM
14 4 1858 Toporyszcze Justyna Jasiniecka Worów Jan Honorata Szyszkowska Aleksander Perehuda i Konstancja Jasiniecka ż. Piotra 178-3-128 100V-101R 42 Ż 199-200 DM
28 5 1858 Toporyszcze Jan Symon Korytyszcze Michał Aleksandra Zabrodzka Andrzej Perehuda i Antonina Rozbicka ż. Wiktora 178-3-128 105V-106R 64 Ż 209-210 DM
30 12 1858 Toporyszcze Sylwester Symon Korytyszcze Walenty Marianna Perehuda Ignacy Perehuda i Feliksa Symon ż. Stanisława 178-3-128 122V-123R 129 Ż 243-244 DM
7 1 1859 Toporyszcze Lucjan Perehuda Borowa Tomasz Aniela Szymanowska Józef Piaskowski i Paulina Bołsunowska ż. Stefana 178-03-50 692V-693R 5 Ż DM
15 4 1859 Toporyszcze Leon Jan Perehuda Korytyszcze Ignacy Teresa Korycka Józef Moszkowski i Marianna Żydecka 178-03-50 700V-701R 38 Ż DM
30 4 1859 Toporyszcze Filip Perehuda Czerniachów Tomasz Marianna Sinkiewicz Jan Rozbicki i Wiktoria Hibner panna 178-03-50 701V-702R 43 Ż DM
29 7 1859 Toporyszcze Innocenty Perehuda Korytyszcze Michał Rozalia Korycka Paweł Wojciechowski i Marianna Żydecka ż. Grzegorza 178-03-50 706V-707R 64 Ż DM
2 8 1859 Toporyszcze Stefan Perehuda Huta Polowska IN Marianna Perehuda syn panny; Jakub Zagacki i Stanisława Wąsowicz panna 178-03-50 707V-708R 66 Ż DM
19 9 1859 Toporyszcze Józefa Perehuda Korytyszcze Aleksander Zofia Owczarska Mikołaj Dydkowski i Marianna Grygorowicz 178-03-50 710V-711R 82 Ż DM
10 10 1859 Toporyszcze Franciszka Perehuda Korytyszcze Józef Anna Zabrodzka Zenon Stepnowski i Aleksandra Symon 178-03-50 713V-714R 95 Ż DM
20 10 1859 Toporyszcze Jan Kanty Perehuda Korytyszcze Andrzej Justyna Wojciechowska Jan Perehuda i Ewa Kułakowska ż. Piotra 178-03-50 713V-714R 97 Ż DM
24 4 1865 Żytomierz Franciszek Wygowski (Wyhowski ?) Krosznia Adam Ludwika Piesiewicz ?` syn dw., Jan Czerniawski, Petronela Perehuda 178-3-61 17 96 Ż DG
7 2 1865 Żytomierz Apolonia Siemaszko Krosznia Franciszek Marianna Ostrowska Franciszek Pasiewicz, Barbara Bardecka, asystowali: Jan Łonski, Marianna Perehuda 178-3-61 7 31 Ż DG
28 1 1903 Żytomierz Józef Kuczalski Żytomierz Antoni Franciszka Perehuda Andrzej Janiszewski, Zofia Gibowska ż. Michała 178-3-171 96V-97R 40 Ż 189 DW
16 1 1903 Żytomierz Antoni Krywakowski Żytomierz Józef Franciszka Błocka Dominik Kulikowski, Józefa Perehuda ż. Józefa 178-3-171 97V-98R 41 Ż 191 DW
3 4 1903 Żytomierz Władysław Perehuda Żytomierz Tadeusz Anna Fall Jan Charczenko, Maria Kalwisz, as. Stefan Matwiejczuk 178-3-171 117V-118R 142 Ż 231 DW
4 4 1903 Żytomierz Wincenty Kinalewski Chutor Kinalewskiego Józef Emilia Malawska Mikołaj Perehuda, Emilia Nowicka ż. Mikołaja 178-3-171 118V-119R 150 Ż 233 DW
18 4 1903 Żytomierz Aniela Orzechowska Żytomierz Wojciech Paulina Perehuda Józef Perehuda, Józefa Perehuda ż. Mikołaja 178-3-171 123V-124R 172 Ż 243 DW
6 5 1903 Żytomierz Janina Adamska Żytomierz Jan Wiktoria Perehuda Władysław leżański, Emilia Porzycka ż. Piotra 178-3-171 129V-130R 200 Ż 255 DW 0
17 5 1903 Żytomierz Wincenty Perehuda Żytomierz Antoni Antonina Fortuna Wojciech Orzechowski, Paulina Perehuda ż. Jana 178-3-171 132V-133R 215 Ż 261 DW
23 5 1903 Żytomierz Bolesław Konarzewski Żytomierz Adam Sabina Kaleńska Adam Święcicki, paulina Perehuda ż. Jana 178-3-171 133V-134R 220 Ż 263 DW
28 5 1903 Żytomierz Witalis Lipiński Żytomierz Józef Rozalia Perehuda Dominik Kulikowski, Józefa Perehuda ż. Mikołaja 178-3-171 134V-135R 229 Ż 265 DW
29 5 1903 Żytomierz Antonina Sołus Żytomierz Józef Józefa Patyńska Józef Perehuda, Maria Hildebrand ż. Ferdynanda 178-3-171 135V-136R 230 Ż 267 DW
12 7 1903 Żytomierz Józef Kotwicki Żytomierz Feliks Anna Domańska Józef perehuda, Antonina Domańska panna 178-3-171 147V-148R 291 Ż 291 DW
10 8 1903 Żytomierz Wincenty Kulikowski Żytomierz Dominik Teofila Kosakowska Piotr Pożycki, Józefa Perehuda ż. Mikołaja 178-3-171 150V-151R 305 Ż 297 DW 0
14 11 1903 Żytomierz Waleria Smotrycka Żytomierz Jan Maria Trocka Franciszek Kowalski, Julia Perehuda ż. Józefa 178-3-171 180V-181R 458 Ż 357 DW
20 10 1903 Żytomierz Paweł Kajdański Żytomierz Hipolit Maria Krywakowska Jan Perehuda, Waleria Wagner ż. Andrzeja 178-3-171 185V-186R 479 Ż 367 DW
28 6 1907 Fastów Franciszek Okuszko Bertniki Aleksander Julia Perehuda Rajmund Dembiński, Maria Dubikowska 1268-1-50 222V-223R 36 CDIAK 231 KM, DW
5 7 1907 Fastów Stanisław Perehuda Bertniki Andrzej Albertyna Zabrańska Stanisław Orłowski, Katarzyna Dembińska 1268-1-50 223V-224R 39 CDIAK 232 KM, DW
28 9 1907 Cudnów filia Romanów Michalina Bielak Futor Borejki Klemens Cezaryna Perehuda Franciszek Piątkowski i Krystyna Kotiużyńska ż. Dionizego 178-3-215 99V-100R 239 Ż 195-196 DM
19 1 1909 Cudnów filia Romanów Franciszek Bielak Tewelówka Klemens Cezaryna Perehuda Franciszek Piątkowski i Emilia Zasiławska ż. Timofieja 178-3-215 196V-197R 20 Ż 368-369 DM
15 11 1909 Fastów Albina Okuszko Fastów Aleksander Julia Perehuda Rajmund Dembicki, Adela Maślakowska 1268-1-50 284V-285R 55 CDIAK 291 KM, DW
7 12 1909 Fastów Michalina Dembicka Bertniki Rajmund Katarzyna Zabrańska Augustyn Dubikowski, Albertyna Perehuda 1268-1-50 285V-286R 59 CDIAK 292 KM, DW
18 6 1910 Cudnów filia Romanów Weronika Bielak Tewelówka Klemens Cezaryna Perehuda Jozafat Tyszkiewicz i Franciszka Piątkowska ż. Franciszka 178-3-215 279V-280R 140 Ż 527-528 DM
24 6 1910 Fastów Stanisław Krzyżanowski Winnickie Chutory Ignacy Klementyna Perehuda Eustachy Modzelewski, Aniela Krzyżanowska 1268-1-50 339V-340R 38 CDIAK 311 KM, DW
10 1 1910 Motowidłówka Rokicki Fastowce Stefan Antonina Perehuda Leonard Murawski, Antonina Kaleńska 1268-1-50 312R 4 CDIAK 320 DW
6 2 1911 Nowy Zawod Cezary Perehuda Szyjecka Buda Antoni Ludwika Bagińska Stanisław Wróblewski, karolina Ostryńska ż. Kajetana 178-3-196 36V-37R 176 Ż 74 DW
25 1 1911 Fastów Jan Okuszko Bertniki Aleksander Julia Perehuda Rajmund Dębiński, Maria Dubikowska 1268-1-50 337V-338R 4 CDIAK 344 DW
30 12 1914 Kijów Św. Aleksandra Adolfina Perehuda Hostoml Teodor Olimpia Żelizko Jan Jachimowicz i Natalia Moszczykowa 312/1/129 2V-3R 8 m.K JM1
19 3 1921 Młynów Stefan Józef Paszkowski Adamówka Kazimierz Zuzanna Regina Gęsiorowska Włodzimierz Jakubowski, Michalina Perehuda panna 740-4-446 41V 63 R 525 RK
1 6 1921 Młynów Janina Majcher Czerec Stanisław Helena Bóiłek Buiłek Józef Witkowski, Michalina Perehuda panna 740-4-446 44R 86 R 527 RK
15 9 1921 Młynów Kazimierz Michalski Ludwikówka Antoni Anna Kobus Józef Witkowski, Michalina Perehuda panna 740-4-446 46R 104 R 529 RK
3 8 1922 Młynów Józef Marjański Mariański Nowiny Jan Barbara Kubasik Antoni Perehuda, Anna Kupiecka ż. Andrzeja 740-8-158 31R 120 R 9999 RK

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
26 7 1831 Żytomierz Jan Czerniachowski Krosznia 20 Grzegorz Domicela Ber Katarzyna Pasiewicz Krosznia 15 Marcin Anna Kozlakowska Marcin Perehuda , Jędrzej Talka 178 3 4 52 39 Ż Ni
10 5 1831 Żytomierz Franciszek Szymanowski Chutor Kroszeński 45w Michał Zofia Jabłońska Marianna Wyhowska zd. Perehuda Chutor Kroszeński 40w Jan Anastazja Bardecka Michał Smolicz , Jan Szymanowski , Wincenty Jankowski 178 3 4 49 25 Ż Ni
23 7 1836 Toporyszcze Antoni Ulaszyński Worów 26w Ignacy Petronela Ulanicka Marianna z d. Mieleniewska Bołsunowska Worów 35w Jan Aleksandra Lewkowska Ignacy Jasinicki, Marcin Perehuda 178-51-386 135V 23 Ż 139 DM
22 11 1836 Toporyszcze Mateusz Grab par. Toporyszcze 25 Józef Anna Zelizko Teofila Ulaszyńska Worów 20 Antoni Julia Jankowska Jan Jasiniecki, Marcin Perehuda 178-51-386 137R 32 Ż 140 DM
24 9 1839 Kodnia Józef Symon Korytyszcze par. Toporzyszcze Jakub Barbara Witkowska Honorata Topolnicka Kodnia 18 Ignacy Marianna Puzyna Mikołaj Korzun, Józef Perehuda, Jan Symon 178-3-8 339V 6 Ż 651 DM
6 10 1840 Żytomierz Jakub Wołodkiewicz 30 Jan Aleksandra Łopuska Marianna Wiszniowska 19 Mikołaj Rozalia Bohdanowicz Mikołaj Perehuda , Jan Wołodkiewicz 178 3 10 71 50 Ż Ni
7 11 1843 Żytomierz Adam Wyhowski 20 Eliasz Marianna Perehuda Justyna Bożyczko 19 Bonifacy Magdalena Kondend 178-51-5 86 Ż Ni
2 2 1844 Żytomierz Franciszek Perehuda 20 Łukasz Ewa Drohomirecka Anna Korycka 20 Aleksander Agnieszka Polaszkowska 178 51 514 11 Ż Ni
21 10 1845 Żytomierz Jan Perehuda Chutor Kroszeńka 18 Łukasz Ewa Talarowska Justyna Bardecka Chutor Kroszenka 20 Szymon Tekla Obodzińska Mikołaj Polackowski , Bazyli Kowba 178 3 12 49 57 Ż Ni
18 2 1845 Toporyszcze Józef Komorowski Brażynka 34 Tomasz Marianna Drozdowska Marianna Mołodecka Toporyszcze 40 Wojciech Marcjanna Rubanowicz Teodor Brzeżewski, Józef Szumowicz, Jan Perehuda 178-03-12 468V 2 Ż 914 DM
18 2 1845 Toporyszcze Marcin Perehuda Worów 50w Daniel Anna Mielewska Marianna Symon Korytyszcze 40 Stefan Anna Rozbicka Ignacy Jasiniecki, Daniel Żydecki, Szymon Żydecki 178-03-12 469R 3 Ż 915 DM
27 5 1845 Toporyszcze Jan Rękas Rudnia Worowska 26 Grzegorz Julianna Szpyt Marcjanna Berezowska Sały 23 Szymon Apolonia Link Jan Bronicki, Michał Perehuda, Roman Milewski 178-03-12 471V 8 Ż 920 DM
27 5 1845 Toporyszcze Jan Mołodecki Andriejów 25 Jan Apolonia Janowicz Lucyna Milewska Rudnia Styrteńska 20 Tomasz Marianna Symon Roman Milewski, Jan Perehuda, Jan Dydkowski 178-03-12 473V 12 Ż 924 DM
21 10 1845 Toporyszcze Stanisław Symon Korytyszcze 18 Jakub Barbara Witkowska Feliksa Zabrodzka Korytyszcze 18 Stefan Paulina Daniłowska Jan Symon, Józef Perehuda, Daniel Żydecki 178-03-12 475V 16 Ż 928 DM
19 2 1845 Uszomierz Józef Baszyński Rudnia Kamień 23 Kazimierz Katarzyna Galicka Marianna Bilińska Rudnia Kamień 24 Leon Katarzyna Perehuda Grzegorz Galicki, Józef Biliński 178-3-12 427R 9 Ż 834 DM
22 9 1846 Żytomierz Jan Siemaski Chutor Wyhowski 22 Klemens Marianna Kozłowska Marianna Koźmińska Żytomierz 22 Józef Anna Perehuda Józef Kaliński , Franciszek Czerniawski 178-3-14 67 57 Ż Ni
20 10 1846 Toporyszcze Jędrzej Perehuda Korytyszcze 19 Michał Aleksandra Symon Justyna Wojciechowska Korytyszcze 16 Kajetan Teodora Kuczyńska Jakub Piątkowski, Apolinary Sirzański, Jan Korycki 178-03-15 462V 14 Ż 86 DM
20 10 1846 Toporyszcze Józef Zabrodzki Korytyszcze 24w Stefan Paulina Daniłowska Rozalia Symon Korytyszcze 26 Jan Anna Perehuda Adam Rozbicki, Jędrzej Perehuda, Franciszek Symon 178-03-15 463V 16 Ż 88 DM
27 10 1846 Toporyszcze Ignacy Perehuda Worów 23 Marcin Katarzyna Żydecka Teresa Korycka Korytyszcze 19 Nicefor Karolina Kukulewska Ignacy Jasiniecki, Klemens Piątkowski, Walenty Symon 178-03-15 464R 17 Ż 89 DM
26 2 1850 Żytomierz Józef Perehuda 48w Łukasz Anna Radowicz Helena Kowalska 46w Jan Katarzyna Kwiatkowska 178-3-2 71 24 Ż Ni
16 7 1850 Żytomierz Jan Drogomirecki 20 Aleksander Marianna Perehuda Teofila Gamilnowska 16 Grzegorz Magdalena Drzewiecka 178 3 2 77 49 Ż Ni
21 11 1854 Toporyszcze Wojciech Kramiński par. Toporyszcze 67w Gabriel Agnieszka Dąbrowska Marianna z d. Mileniewska Ulaszyńska Toporyszcze 47w Jan Aleksandra Lewkowska Antoni Jasiniecki, Józef Perehuda 178-03-38 663V 15 Ż DM
3 2 1857 Toporyszcze Stanisław Orzechowski 20 Ignacy Marianna Piskun Anna Orzechowska Andrijów/ Andrzejów 19 Józef Anna Perehuda Józef Mołodecki, Jan Orzechowski 178-3-126 741V 5 Ż 1391 DM
28 5 1857 Toporyszcze Antoni Szyszkowski Fedorówka 21 Grzegorz Marianna Zalewska Marianna Bojarska Fedorówka 29 Józef Anastazja Perehuda Daniel Wrzeżewski, Antoni Daniłowski 178-3-126 743V 9 Ż 1395 DM
27 10 1857 Toporyszcze Tomasz Perehuda Worów 20 Marcin Tekla Korzun Anna Szymanowska Korytyszcze 20 Wawrzyniec Honorata Żydecka Walenty Symon, Józef Jasieniecki 178-3-126 747V 17 Ż 1403 DM
16 2 1857 Żytomierz Piotr Kobryk Krosznia 30 Jakub Anna Bułaszkiewicz Justyna z d. Bardecka Perehuda Krosznia 28w Szymon Tekla Obiedzińska Franciszek Perehuda, Jakub K[...]iesz 178-3-44 97V 25 Ż 197 DM 0
9 6 1857 Żytomierz Jan Konarzewski Poprawka 22 Mikołaj Regina Szczepańska Paulina Drohomirecka Krosznia 19 Aleksander Marianna Perehuda Jan Drohomirecki, Franciszek Szczepański 178-3-44 102V 46 Ż 207 DM
25 8 1857 Żytomierz Jakub Sakowski Krosznia 27 Jan Marianna Perehuda Helena Nietyksza Krosznia 25 Stefan Agnieszka Jan Piątkowski, Jan Trzciński 178-3-44 107R 63 Ż 216 DM
3 11 1857 Żytomierz Jakub Kierekiesz Krosznia 31 Józef Barbara Czarnecka Cecylia Borysiewicz Żytomierz 21 Tomasz Konstancja Kostecka Ignacy Drohomirecki, Franciszek Perehuda 178-3-44 111R 79 Ż 224 DM
26 1 1858 Toporyszcze Apollon Szaciło Piekarszczyzna 24 Wojciech Marianna Dymińska Petronela Makowska Kropiwienka 20 Adam Dorota Zelizko Wojciech Podgórski, Józef Perehuda 178-3-128 126R 4 Ż 249 DM
25 5 1858 Toporyszcze Michał Jasiniecki Worów 22 Jan Anastazja Swieżawska Franciszka Rozbicka Korytyszcze 20 Mikołaj Marianna Gregorowicz Józef Jasiniecki, Aleksander Perehuda 178-3-128 128R 8 Ż 253 DM
17 5 1859 Toporyszcze Kazimierz Talko Korytyszcze 30w Szymon Aniela Wojciechowska Korytyszcze 20 Józef Marcjanna Rozbicka Józef Perehuda, Wojciech Kramiński 178-03-50 723R 8 Ż DM
21 6 1859 Toporyszcze Piotr Kułakowski Korytyszcze 40w Walenty Marianna Czepiel Ewa Milewska Styrteńska Rudnia 33 Tomasz Marianna Symon Jan Hrehorowicz, Józef Perehuda 178-03-50 723V 9 Ż DM
3 2 1863 Żytomierz Jan Drohomirecki Kroszeńka, par. Żytomierz 45 Stanisław Marianna Obierzyńska Franciszka Szymanowska Futot Szymanowskiego, par. Żytomierz 28 Dionizy Katarzyna Biernacka dw., Franciszek Perehuda, Teodor Zabłocki 178-3-54 92 V 6 Ż DG
2 5 1865 Żytomierz Andrzej Kozierewicz Żytomierz 21 Jan Zofia Marianna Leniewicz Żytomierz 17 Józef Nepomucena Kocińska (1-dw. i 1-dw) Konstanty Sypniewicz, Wawrzyniec Perehuda 178-3-61 121R 47 Ż 133 DG
31 1 1882 Toporyszcze Leon Perehuda par. Toporyszcze 25 Ignacy Teresa Kropicka Katarzyna Symon par. Toporyszcze 24 Piotr Petronela Soroczyńska Ludwik Zabrocki (Zabrodzki), Józef Moszkowski 178-3-268 146V 6 Ż 285 DM
26 9 1882 Toporyszcze Mikołaj Łukowski par. Toporyszcze 19 Feliks Marianna Perehuda Magdalena Bogatko par. Toporyszcze 18 Antoni Marianna Kamińska Mikołaj Telicki, Maciej Szulatycki 178-3-268 150R 19 Ż 292 DM
23 1 1883 Toporyszcze Michał Perehuda par. Toporyszcze 45w Józef Franciszka Wojciechowska Lucyna z d. Łoś Potebnia par. Toporyszcze 35w Jan Marianna Kotwicka Maciej Skokowski, Stefan Łoś 178-3-268 155R 2 Ż 299 DM
10 5 1883 Toporyszcze Felicjan Perehuda par. Toporyszcze 32w Józef Franciszka Wojciechowska Józefa Perehuda par. Toporyszcze 22 Aleksander Rozalia Owczarska Grzegorz Perehuda, Michał Perehuda 178-3-268 158R 14 Ż 305 DM
25 9 1883 Toporyszcze Jan Juchimowicz (Jachimowicz) par. Toporyszcze 28 Wincenty Julia Piatnicka (Pietnicka) Tekla Wojciechowska par. Toporyszcze 18 Józef Maksymiliana Rozbicka Wiktor Perehuda, Mikołaj Piątkowski 178-3-268 161V 28 Ż 312 DM
13 11 1883 Toporyszcze Karol Dworecki par. Toporyszcze 26w Kajetan Marianna Jędrzejewska Tekla z d. Perehuda Polanowska par. Toporyszcze 30w Ignacy Teresa Korycka ? Adam Dworecki, Jan Mianowski 178-3-268 163V 36 Ż 316 DM
7 11 1906 Fastów Stefan Rokicki par. Fastów 25 Jan Domicela Moszczyńska Antonina Perehuda par. Motowidłówka 18 Dominik Maria Węgłowska 1268-1-50 213R 24 CDIAK 221 KM,DW
21 10 1908 Fastów Mikołaj Murawicki par. Motowidłówka 29 Ignacy Antonina Perehuda Maria Kruszyńska par. Fastów 22 Andrzej Katarzyna Muszyńska 1268-1-50 266R 19 CDIAK 274 KM, DW 0
20 10 1909 Fastów Ignacy Krzyżanowski par. Fastów 25w Jan Anastazja Burkowska Klementyna Perehuda par. Fastów 25 Jan Paulina Modzelewska 1268-1-50 293V 17 CDIAK 300 KM, DW
29 1 1921 Młynów Julian Pikus Władysławówka 23 Franciszek Antonina Martynowicz Julia Osijewska Ludwikówka 18 Grzegorz Józefa Warzecha Antoni Perehuda, Józef Witkowski 740-4-446 82V 5 R 551 RK
28 8 1921 Starokonstantynów Władysław Zimnicki Starokonstantynów 21 Jan Wiktoria Czmuch Franciszka Kaleńska Starokonstantynów 22 Jan Antonina Skrzyszewska Aleksander Ilnicki, Dymitr Perehuda 17-2-91 cz. 2 268R 73 Ch 135 DM
8 7 1925 Młynów Symforian Szydłowski Młynów 29 Józef Katarzyna Lewandowska Alina Kałużna Młynów 21 Zygmunt Izabela Mordysz Józef Perehuda, Ignacy Kołaczkowski 740-8-158 127V 26 R 98 DW, RK
20 9 1925 Młynów Ignacy Otfinowski Zofiówka 32 Antoni Wiktoria Waligóra Anna Kołodziejska Zofiówka 19 Paweł Franciszka Białek Józef Perehuda, Stanisław Podkowiński 740-8-158 128V 33 R 99 DW, RK
19 11 1927 Młynów Józef Perehuda Młynów 46 Antoni Maria Ejsmond Katarzyna Szkoda Dubno 47 w Antoni Rozalia Mauler Stanisław Podkowa, Franciszek Bielski 740-6-332 50 39 R AK2

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
75 9 Perehuda Marcin s. Dominika 61 Toporyszcze Worów 1853 Żytomierz DM 178-03-37
78 22 Perehuda Aleksander s. Marcina 25 Toporyszcze Worów 1853 Żytomierz DM 178-03-37
85 21 Perehuda Anna z Milewskich, wdowa 38 Toporyszcze Worowska Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
86 17 Perehuda Michał s. Michała 49 Toporyszcze Worowska Rudnia 1853 Żytomierz DM 178-03-37
151 103 Ewa Perehuda z Rewuckich, wdowa 51 Kotelnia Antopol 1853 Żytomierz DM 178-3-37
211 123 Perehuda Józef s. Michała 35 Toporyszcze Korytyszcze 1853 Żytomierz DM 178-03-37
211 128 Perehuda Andrzej s. Michała 25 Toporyszcze Korytyszcze 1853 Żytomierz DM 178-03-37
216 142 Perehuda Ignacy s. Marcina 26 Toporyszcze Korytyszcze 1853 Żytomierz DM 178-03-37
217 145 Perehuda Józef s. Marcina 40 Toporyszcze Korytyszcze 1853 Żytomierz DM 178-03-37
238 7 Perehuda Tomasz s. Mikołaja 42 Toporyszcze Mokreńszczyzna 1853 Żytomierz DM 178-03-37
1788 151 Perehuda Adam syn Mikołaja 26 Żytomierz Żytomierz P 1864 Ż DM 178-51-90
1793 184 Perehuda Katarzyna, mąż prawosławny 40 Żytomierz Żytomierz P 1864 Ż DM 178-51-90
1795 184 Perehuda Karolina z Błażejewskich, mąż prawosławny 32 Żytomierz Żytomierz P 1864 Ż DM 178-51-90
1797 152 Perehuda Wawrzyniec syn Aleksandra, kawaler 22 Żytomierz Żytomierz P 1864 Ż DM 178-51-90
3309 59 Perehuda Petronela z Pasiewiczów, mąż prawosławny 36 Żytomierz Krosznia 1864 Ż DM 178-51-90
3310 60 Perehuda Marianna z Kruszelnickich, mąż prawosławny 38 Żytomierz Krosznia 1864 Ż DM 178-51-90
3360 28 Perehuda Franciszek syn Dominika 39 Żytomierz Kroszenka 1864 Ż DM 178-51-90
3 7 Perehuda Anna z Pleskanowskich 58 Stawiszcze Janiszówka 1880 CDIAK DM 1042-1-16
2 5 żona Julia Perehuda 42 Kodnia Jankowce 1897 Żytomierz DM 178-49-30


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl