Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 826 wyników dla: Bus

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
6 12 1717 Kozowa Zofia Kubuszkowa 702L 1b http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20702/pages/PL_1_301_702_0001a,b.htm
9 2 1780 Szczurowice Jan Zabuski 2 Szczurowice 30 ojciec Michał 1310L 48 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0030.htm
9 1783 Szczurowice Helena Zabuska 4 Szczurowice 60 c. Michała 1310L 50 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0031.htm
7 8 1818 Krzemieniec Feliks Buszyński 1 Ludwiszcze s. Dominika i Katarzyny z Brodzewskich 299 79 57 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0044.htm
23 7 1827 Nieświcz Aleksander Buszczyński 24 Radomyśl ur., wolnego stanu, parafianin złoczowiecki 429 5 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20429/pages/PL_1_436_429_0003.htm
27 7 1827 Krzemieniec Jan Buszyński 1 Baszkowce s. ur. Józefa i Honoraty 01-6 12V 94 T 881 DM
15 6 1827 Bazalia Domicela Starzyńska 2 Zozulińce Wielkie c. ur. Jana i Elżbiety z Buszyńskich 178-3-93 255V 67 Ż DM
14 3 1828 Dorohostaje Marianna Buszczyńska 2 Dorohostaje Wielkie c. ur. Antoniego i Petroneli z Bobowskich 814 337a 18 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0331.htm
15 3 1828 Dorohostaje Paulina Słupska 2 Dorohostaje Wielkie c. ur. Marcina i Anny z Buszczyńskich 814 337a 19 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0331.htm
28 4 1828 Dorohostaje Marianna Dziewulska 45 Futor Smordewski z d. Buszczyńska, ur., mąż Wincenty, córki Marianna i Justyna 814 337a 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0331.htm
29 3 1828 Łuck Marcjanna Zabuszewska 50 Łuck z baczewskich, wdowa po Grzegorzu. Pozostał s. Leonard 814 30 35 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0034.htm
27 10 1828 Dorohostaje Antonina Kolbuszewska 22 Pianie z Pisarskich, ur., mąż Franciszek, syn Walerian, córki Emilia i Józefa 814 338a 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0332.htm
5 12 1828 Aleksandria Hipolit Zabłocki 1 Jankiewicze s., Ur. Karola i Ewy z Kłobuszewskich 171-1-1 183V 20 R Mg
18 10 1829 Targowica Tadeusz Buszyński 50 Bokujma ur., wdowiec, 2 synów, 1 córkę 815 317 R 25 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0323.htm
28 9 1829 Luboml Aleksandra Baryłkowska 3 Luboml r. Teodor, Marianna Łabuszuk 844 584 35 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0316.htm
27 11 1829 Krzemieniec Wincenty Buszyński 2,5 Baszkowce s. szl. Józefa i Eleonory Brojak 01-7 73V 540 T 942 DM
20 3 1829 Zasław św. Józefa Franciszek Lubuszewski 3/12 Czteryboki rodzice ur. Konstanty Lubuszewski, Marianna Makarewicz, z niewiadomej choroby 178-3-95 51R 22 Ż 97 KP2
29 1 1829 Stary Konstantynów Dom ur. Jędrzej Kowalski 30 Werborodyńce żona Ewa Buszczyńska, córka Ewa, z puchliny 178-3-95 171v 10 Ż 330 KP2
26 3 1829 Stary Konstantynów Dom ur. Katarzyna Sikorska 99 W Żerebki z domu Busiacka, wdowa po ur. Antonim Sikorskim, dzieci: Józef, Apolonia, ze starości 178-3-95 173r 33 Ż 333 KP2
13 2 1830 Dederkały Wincenty Kletyński 72 Tatarynowce wlm., cześnik buski, parafianin Kościoła Jampolskiego, żona z Przybyszewskich, pozostawił 1 zamężną córkę 01-6 9R 5 T 845 DM
3 8 1830 Krzemieniec Walerian Buszyński 7 Baszkowce s. ur. Józefa i Eleonory 01-7 86V 672 T 955 DM
18 3 1831 Ptycza Wincenty Dziewulski 60 Białogródka rodzice: ur. Antoni i Katarzyna, wdowiec po dwóch żonach, dzieci z drugiej żony z d. Buszyńskiej: Marianna lat 9, Salomea lat 7 817 239V 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0247.htm
1 10 1831 Aleksandria Marianna Sawicka 32 Sołomka ur., z Buszyńskich, mąż Mateusz 171-1-4 188V 21 R DM
30 3 1831 Krzemieniec Stefan Olbuszewski 38 Krzemieniec żona Tekla z Żurawskich, syn Wiktor i córka Emilia 426-1-7 99R 66 T 967 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HW-4?i=966&cat=300453
6 2 1832 Jałowicze Leon Buszkowski 63 Pułhanów kawaler 818 222 R 79 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0229.htm
7 10 1833 Berezne Feliks Grudziński 65 Tynne z gorączki, on ekonom, żona Teresa z d. Busławska, synowie Feliks, Jan, Teofil i Józef, córki Aniela i Fortunata 171-1-6 226R 12 R Na
5 3 1833 Kulczyny Antonina Łabuszowska 3 Bułajówka c. Mikołaja i Marianny z Leszczyńskich 178-03-99 334R 24 Ż 637 DM
11 2 1833 Międzyrzec Józefa Buszkiewicz 10 Międzyrzec c.śp.Witalisa i Anny 171-1-6 254R 7 R AS
24 10 1835 Kuniów Józef Goral 56 Illaszówka pracowity, żona Anna, ze wsi Buszczy par. Ostróg, synowie Jan i Józef, córki Katarzyna i Apolonia 171-1-8 105 R 46 R 0
7 11 1835 Butowce Jan Buszyński 5 Czerniatynek Rodzice: Ignacy, Aleksandra Sobkowa 178-03-0101 230 47 Ż SK
25 3 1835 Kulczyny Anna Busza 58 Krasiłów Mąż: Jan, dzieci: Wincenty, Bonawentura, Konstanty, Wiktor, Julianna, Józefa, Aniela, Kamila 178-3-101 366 21 Ż SK
16 3 1835 Starokonstantynów Łukasz Kozieradzki 12 Werborodyńce Sierota po Michał, Marianna Buszczyńska 178-3-101 203 53 Ż SK
12 4 1835 Starokonstantynów Piotr Buszczyński 3 Werborodyńce Rodzice: Józef, Katarzyna Niewęgłowska (nieżyjąca) 178-3-101 204 74 Ż SK
11 11 1835 Starokonstantynów Tomasz Kozieracki 10 Werborodyńce Rodzice: Jan, Franciszka Buszczyńska 178-3-101 211 148 Ż SK
18 11 1835 Starokonstantynów Honorata Buszczyńska 2 Werborodyńce Rodzice: Antoni, Marianna Zułkiewska 178-3-101 211 154 Ż SK
22 11 1835 Starokonstantynów Tadeusz Centomirski 1 Werborodyńce Rodzice: Jan, Petronela Buszczyńska 178-3-101 211 158 Ż SK
25 11 1835 Starokonstantynów Leon Buszczyński 1 Werborodyńce Rodzice: Józef, Anna Radziszewska 178-3-101 212 161 Ż SK 0
29 6 1836 Kuniów Magdalena Kolbuszewska 40 Teremne m. Grzegorz, s. Marcin, c. Marianna,Barbara, Anna R 94 R 24 ZP 0
16 3 1836 Targowica Franciszek Buszyński 4 Bokujma s. Jana i Julianny Wiszniewskiej 140 27 7 ZP 0
10 7 1836 Krzemieniec Emilia Kolbuszewska 8 Krzemieniec urodzona 426-1-10 56R 62 T 114 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F6S?i=113&cat=300453
30 11 1836 Bazalia Antoni Buszyński 60 Zozulińce Wielkie ur., wdowiec, syn Jan i córka Anna 178-03-106 294V 61 Ż DM
26 3 1837 Targowica Petronela Buszyńska 50 Bokujma z Grzybowskich, 1-dw., wd. Antoni, s. Onufry, Jan, c. Anastazja, Anna, 823 310 V 8 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0344.htm
31 9 1837 Targowica Szymon Buszyński 90 Bokujma wd. Marianna z Zawiszów, s. Łukasz, Jan, c. Marianna, Anna, 823 311 R 11 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0344.htm
28 10 1837 Targowica Paulina Buszczyńska 2,5 Bokujma c.Antoniego i Petroneli Wawryniuk 823 311 R 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0344.htm
3 5 1838 Luboml Teodor Trebuszyński 70 Wiszniów 853 562 52 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0315.htm
11 12 1838 Luboml Agnieszka Majłowa 46 Luboml ur. Łobusz 853 580 108 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0324.htm
5 11 1838 Kulczyny Jan Chmielnicki 41 Krasiłów żona Marianna z Buszów, synowie Ignacy, Konstanty, Antoni, Leon i Ludwik, córki Michalina, Franciszka, Marianna i Katarzyna 178-3-110 409V 45 Ż 783 DM
25 1 1839 Bazalia Jan Buszyński 23 Zozulińce Wielkie kawaler 178-03-112 238R 7 Ż 458 DM
24 1 1839 Kulczyny Julia Busz 23 Krasiłów panna, c. Jana i Anny z Wachowskich 178-3-112 371V 7 Ż 714 DM
17 5 1840 Targowica Antoni Buszyński 45 Bokujma wdowiec, s.Adam, c. Anastazja 826 283 R 12 ZP 0
1 4 1840 Luboml Andrzej Patycwicz 50 Luboml sławetny, żona Rozalia z Łobuszewskich, 855 279R 36 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0290.htm
29 2 1840 Bereżnica Teresa Buszyńska 1 Majdan Nimowicki z robaków, c. ur. Jana i Cecylii z Mickowskich 826 136R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0137.htm
30 1 1841 Targowica Rozalia Buszyńska 68 Bokujma wdowa po Szymonie, s. Jan, c. Julianna , Helena 827 267 V 3 ZP 0
2 11 1841 Targowica Maria Buszyńska 15 Bokujma c. Jana i Julianny Wiszniewskiej 827 270 V 22 ZP 0
25 2 1841 Krzemieniec Eleonora Buszyńska 37 Baszkowce dzieci: Mikołaj, Faustyn, Magdalena, Józefa i Anna 872 445 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0235.htm
20 3 1841 Krzemieniec Katarzyna Buszyńska 60 Baszkowce synowie: Józef, Franciszek i Michał 872 450 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0238.htm
16 9 1841 Derażne Karolina Buszkiewicz 16 Podłużne c. Tekli Buszkiewicz z d. Lewickiej, wdowy po Karolu 171-1-12 202R 19 R DM
18 8 1841 Felsztyn Jan Debusz 2 Chmielówka rodz. prac. Wojciech i Marianna Debusz, z puchlizny 685-4-74 74r 83 Ch 145 KP2
19 9 1842 Szumsk Mateusz Domański 85 Kruholec żona Zofia z Buszków, syn Jan 873 611 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0317.htm
3 6 1842 Berezdów Józef Jagielski 4 Prawutyń Wielki s. ur. Jana i Justyny z Buszyńskich 873 277 61 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0144.htm
10 6 1842 Jampol Dionizy Dąbrowski 38 Dołhajówka żona Wiktoria z Drabuszewskich, synowie: Fabian i Franciszek, córka Julianna 873 561 20 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0291.htm
20 6 1842 Deraźne Anna Buszkiewicz 49 Podłużne wdowa po Witalisie, synowie Walery, Wolfgang, Wacław i Gustaw, córki Julia i Marcellina 881 252 V 21 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0267.htm
21 6 1843 Targowica Antonina Buszczyńska 6 Rudłów c. Łukasza i Rozalii Dzikowskiej 829 124 V 9 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0137.htm
25 1 1844 Targowica Paweł Buszyński 5 Podhajce s. Jana i Julianny Wiszniewskiej 830 193 R - 193 V 3 ZP 0
28 12 1844 Targowica Aleksander Lipiński 7 Bokujma s. Piotra i Marianny Buszyńskiej 830 195 V 17 ZP 0
1 8 1845 Tuczyn Apolonia Obuszkiewicz 45 Tuczyn mąż Karol, syn Hipolit, córka Julia 884 181 R 10
5 11 1845 Jampol Feliks Mikołajewski 2 Worobiówka s. 1-dw. Wojciecha i Wikrorii z Drobuszewskich 876 602 36 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0324.htm
3 3 1845 Łanowce Jan Trybuszewski 1 Kozaczki s. ur. Jana i Joanny z Koszyckich 876 858 9 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0458.htm
19 10 1846 Jałowicze Ignacy, Roman Bońkowski 2 mies Jarosławicze s. Józefa i Katarzyny Buszczyńskiej 832 196 R 14 ZP 0
11 11 1846 Nowogród Jan Brzostowski ? miejski lazaret odn. Labuskiego obszczestwa 122 JZ
5 6 1846 Jampol Wilhelm Kolbuszewski 0,5 Naryłów s. ur. Franciszka i karoliny z Keślerów 877 773 17 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0399.htm
24 10 1846 Starokonstantynów Feliks Żułkiewski 60 Werborodyńce 1-dw., żona Marianna z Buszczyńskich, snowie Leon i Feliks, córki Marianna i Honorata 178-3-114 52R 106 Ż DM
12 8 1847 Nieświcz Helena Buszczyńska 3 Czaruków c. Wiktora i Kamilli z Zagórskich 442 18 37 0
3 1 1848 Kuniów Grzegorz Kolbuszewski 80 Teremne wdowiec, syn Marcin, córki Marianna i Anna 171-1-14 84 R 1 R DW
27 9 1848 Butowce Ewa Kempska 75 Pieńki parafianka łabuńska, z d. Buszkowska, mąż Aleksander Ludwik Andrzej Kempski, córka zamężna Ewelina Humiecka 178-3-117 289V 35 Ż 568 DM 0
5 3 1849 Nieświcz Antoni Buszczyński 5 Bakowce s. Brunona i Walerii z Zagórskich 444 38 4 0
26 6 1849 Starokonstantynów Elżbieta Pilawska 2 Werborodyńce z gorączki, c. 1-dw. Jakuba i Anny z Buszczyńskich 178-3-118 52V 107 Ż 100 DW
21 11 1849 Starokonstantynów Marianna Żółkiewska 53 Werborodyńce od kolki, z d. Buszczyńska, 1-dw., wdowa po Feliksie, synowie Piotr, Feliks i Leon, córki Marianna i Honorata 178-3-118 60R 166 Ż 115 DW
23 8 1849 Zasław św. Józefa Franciszka Kolbuszewska 24 Pliszczyn c.Józefa Franciszka s.Kazimierza i Antoniny z d.Pisarskiej c.Pawła 178-03-118 497R 52 Ż 911 RG
29 8 1849 Zasław św. Józefa Józef Buszyński 36 Zasław Majdan s.Wojciecha, podporucznik drużyny inwalidów wojsk., utonął 178-03-118 497R 53 Ż 911 RG
14 1 1850 Ołyka Marcin Nowicki 1 Ołyka Antoniego i Józefy Grzebuskiej 474 57 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20474/pages/PL_1_436_474_0031.htm
4 1 1850 Starokonstantynów Jan Centomirski 50 Werborodyńce od suchot, 1-dw., żona Petronela z Buszczyńskich, córki Urszula, Anna, Franciszka i Anna 178-3-119 43V 4 Ż 85 DW
11 1 1850 Starokonstantynów Jakub Pilawski 50 Werborodyńce z choroby wewnętrznej, żona Anna z Buszczyńskich, syn Michal, córki Klara i Ludwika 178-3-119 45R 13 Ż 88 DW
26 1 1850 Starokonstantynów Józef Buszczyński 48 Werborodyńce od choroby wewnętrznej, szl., żona Anna z Radeckich, córki Róża, Krystyna i Apolonia 178-3-119 45V 19 Ż 89 DW
7 3 1850 Starokonstantynów Michalina Centomirska 1 Werborodyńce od ospy, c. 1-dw. Jana i Petroneli z Buszczyńskich 178-3-119 47V 32 Ż 93 DW
31 7 1850 Starokonstantynów Felicjan Ostrowski 0,5 Werborodyńce od eplepsji, s. 1-dw. Mateusza i Katarzyny z Buszczyńskich 178-3-119 55R 91 Ż 108 DW
17 8 1850 Starokonstantynów Domicela Buszczyńska 2/52 Woronkowce od epilepsji, c. 1-dw. Jana i Marianny z Kuźminów 178-3-119 55V 97 Ż 109 DW 0
5 2 1851 Starokonstantynów Jan Kozieradzki 57 Werborodyńce od krwawej biegunki, 1-dw., żona Franciszka z d. Buszczyńska, córki Elżbieta i Prakseda 178-3-120 68V 28 Ż 133 DW
23 6 1851 Zasław św. Jana Julia Babuszka 7/52 Zasław c. Józefa i Marianny z Fryców 178-3-120 369R 22 Ż 723 DM
9 8 1853 Bazalia Marianna Buszyńska 62 Borszczówka wdowa, syn Michał, córki Urszula, Petronela i Kasylda 178-1-121 139R 123 Ż 276 DM
9 7 1855 Krzemieniec Józef Buszyński 50 Grabówka żona Magdalena z d. Skakalska, syn Jan, córki Antonina, Katarzyna i Marianna, z 1-go małż. z Honoratą synowie Faustyn i Mikołaj, córki Józefa i Magdalena 426-1-27 46R 66 T 204 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQHK-N?i=203&cat=300453
5 2 1857 Łuck Aniela Busiewko 2 Walerianówka c. Jana i Salomei 393 73 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20393/pages/PL_1_436_393_0038.htm
5 3 1857 Krzemieniec Jan Buszyński 6 Grabówka s. chł. Józefa i Magdaleny z Skakalskich 0.1-29 59R 22 T
17 10 1859 Brody Feliks Klecan 1,5 s. NN i Marii ur. w m. Busko L 51R
1 12 1860 Krzemieniec Joanna Łobuszewska 1 Młynowce c. chł. Onufrego i Teresy z Laskowskich 0.1-33 63R 92 T
19 12 1861 Turzysk Felicja Mikułowska 50 Białaszów, par. Kowel z d. Buszczyńska, JW., mąż Wincenty - pułkownik, s. Stanisław, c. Józefa, Wincenta 890 129V 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0130.htm
4 5 1868 Krzemieniec Katarzyna Buszyńska 3 Baszkowce od ospy, c. 1-dw. Faustyna i Elżbiety z Kwiatkowskich 426-1-44 47V 37 T DW 815
25 12 1870 Krzemieniec Jakub Łabuszewski 70 Młynowce chłop, wdowiec po Paraskowii, synowie Onufry i Tomasz, córki Anna, Oksana, Motra i Ksenia 1-50 53V 95 T
3 1 1871 Kowel Lucyna Słabuszewska 36 Kowel z Moszyńskich, miesz., mąż Józef, córka Helena 272 30 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20272/pages/PL_1_436_272_0017.htm
6 12 1871 Ostróg Jan Labuszewski 76 Płożka Wdowa Katarzyna NN, s. Jan, c. Maria, Zofia 654-1-56 85 P 5 R MZ
2 5 1872 Wiśniowiec Michał Buszyński 51 Wierzbowiec chłop, żona Marcelina z Dzikowskich, synowie Stanisław i Władyslaw, córki Michalina, Franciszka, Józefa, Anna i Antonina 1-56 25V 34 T
13 6 1872 Wiśniowiec Urszula Bustun 60 Łozy c. chł. Jana i Anny z Bojczuków, panna 1-56 27R 46 T
6 10 1872 Jampol Seweryn Torczyński 3 Moskalówka s. chł. Hipolita i Konstacji z Drybuszewskich 1-58 31R 53 T 737
3 3 1872 Wyszogródek Marianna Wickiewicz 3/12 Biłka c. chł. Jana i Michaliny z Buszyńskich 1-61 34V 6 T 855
10 12 1872 Krzemieniec Rozalia Kolbuszewska 26 Krzemieniec panna 1-62 53V 124 T 920
2 5 1874 Krzemieniec Anna Buszyńska 5 Syczówka c. NN i chł. Antoniny 1-68 37R 42 T
19 9 1874 Luboml Katarzyna Ołyniuk 4 Jagodzin r. Michał, Marianna Buszkowska 317 102 94 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0055.htm
12 1 1875 Krzemieniec Teresa Łabuszewska 46 Młynowce chł., mąż Onufry, synowie Aleksander, Michał, Józef i Bazyli, córka Maria 1-69 34R 4 T
15 2 1877 Krzemieniec Maria Buszyńska 25 Baszkowce chł., panna 1-71 30V 9 T
25 10 1877 Jałowicze Marcesia Stankiewicz 14 Borzemiec c. chłopów Piotra i Anieli z Buszyńskich 151 28 10 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20151/pages/PL_1_436_151_0018.htm
22 11 1878 Krzemieniec Józef Buszyński 9 Syczówka s. NN i chł. Katarzyny 1-72 32R 71 T
25 11 1878 Krzemieniec Mikołaj Buszyński 48 Baszkowce kawaler, em. szer. Wołyńskiej Brygady Strazy Granicznej 1-72 32R 72 T
30 7 1880 Krzemieniec Franciszka Micewska 10/12 Szpikołosy c. Pawła i Antoniny z Buszkowskich 1-74 42V 49 T
30 4 1881 Krzemieniec Józefa Bereżecka 50 Baszkowce od tyfusu, z d. Buszyńska, mieszcz., wdowa, syn Stanisław, córki Rozalia, Tekla, Paulina, Antonina, Michalina i Karolina 426-1-75 35R 53 T 43 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F94Y?i=42&cat=834010
8 3 1882 Szumbar Gracjan Listowski 20 Borki s.Pawła i Anny z Drybuszewskich 627 206 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0120.htm
12 5 1884 Jałowicze Magdalena Buszyńska 50 Targowica wdowa 157 41 11 0
3 1 1888 Kowel Katarzyna Kolbuszewska 77 Kowel szlachcianka, wdowa, synowie Józef i Boleslaw, córki Olimpia, Klementyna i Adela 289 70 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20289/pages/PL_1_436_289_0038.htm
20 9 1890 Krzemieniec Antonina Babuszkowa 43 Krzemieniec z d. Osowska, mąż Agij, 0.1-81W 38V 49 T
2 3 1890 Luboml Marianna Ołyniuk 50 Jagodzin ur. Buszkowska 333 121 41 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0063.htm
21 4 1892 Krzemieniec Onufry Łabuszewski 66 Minkowce chłop, żona Wiktoria z d. Aczkowska, dzieci Aleksander, Michał, Józef, Bazyli, Maria, Anna, Karolina, Wiktoria, Franciszek i Filip 0.1-81D 35R 24 T
19 1 1892 Krzemieniec Wojciech Buszko 3 Krzemieniec s. szumskich parafian Józefa i Tekli 0.1-81D 32V 4 T
28 7 1892 Krzemieniec Paweł Tengi 40 Krzemieniec austr. podd., chłop wsi Rządki Kolbuskiego powiatu w Galicji, parafianin wiszniowiecki 0.1-81D 37V 49 T
20 9 1892 Krzemieniec Katarzyna Buszyńska 42 Krzemieniec chł., panna, dzieci Wojciech, Antonina i Michał 0.1-81D 39R 63 T
21 9 1892 Kuniów Ignacy Kolbuszewski 23 Noworodczyce parafianin kuniewski 178-3-86 453V 44 Ż DM
16 11 1893 Włodzimierz Konradyna Białostocka 48 Włodzimierz z Buszów, szl., wdowa po Marcelim, synowie marceli i Konrad, córki Paulina i Maria 811 149-150 100 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0076.htm
4 10 1895 Turzysk Stanisław Wincenty Francisze Mikułowski 61 Woronne, par. Kowel szlachcic, żona Julia z Buszczyńskich, córki Józefa Felicja, Anna i Zofia 918 29 R 28 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0030.htm
16 3 1897 Kowel Adela Bielajew 50 Kowel z Kolbuszewskich, szlachcianka, mąż Łukasz, synowie Józef, Stefan, Konstanty, Aleksander i Michał, córka Helena 908 52 R 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20908/pages/PL_1_436_908_0043.htm
11 12 1899 Tbilisi Wiktoria Grobuszewska 8 Tbilisi c. Jana
14 3 1900 Krzemieniec Antoni Szczepanowski 64 Krzemieniec mieszczanin, żona Józefa z Buszyńskich 33 R 16 0
11 4 1900 Krzemieniec Franciszek Brojak 2,5 Baszkowce s. chłopów Piotra i Klary z Buszyńskich 34 R 21 0
19 3 1902 Krzemieniec Bazyli Łabuszewski 19 Królewski Most s. chłopów Józefa i Pauliny z Waleckich 36 R 22 0
9 8 1903 Krzemieniec Anna Strzelecka 3/52 Królewski Most c. chłopów Stanisława i Marii z Łobuszewskich 49 R 64 0
9 2 1903 Jałowicze Maria Buszyńska 2 Podhajce od szkarlatyny, c. chł. Ludwika i Romany z Tereszewskich 875 37R 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20975/pages/PL_1_436_975_0024.htm
22 2 1905 Włodzimierz Franciszka Rybusiuk 72 Włodzimierz z Stawińskich, chł., wdowa po Michale, dzieci nie zostawiła 991 77V 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0076.htm
15 3 1905 Włodzimierz Paweł Buszkiewicz 19 Włodzimierz - Cegielnia s.chł.kaliskiej gub. Józefa i Katarzyny z Zielińskich 991 79V 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0078.htm
30 7 1906 Jampol Rozalia Drobuszewska 76 Jampol wdowa, córki Karolina i Feliksa 426.1.94 94V 32 T FS 410 DM
4 9 1907 Horochów Bronisława Trzyszczańska 12 Pieczychwosty córka Leona i Marii Buszyńska 993 39 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0053.htm
19 10 1910 Tajkury Marianna Wojtowicz 90 Zdołbica z Łabusów, austriacka poddana, wdowa, syn Michał R-740-4-69 51 R 55 R
17 1 1910 Horochów Marian Dubus 10 mieś Wilhelmówka kol. syn Michała i Anny Gryl 996 49 7 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0043.htm
5 8 1913 Tbilisi Aleksander Buszman 58 Tbilisi s. Aleksandra, inżynier komunikacji drogowej 172 62 Tb
8 2 1915 Jałowicze Romualda Buszyńska 48 Targowica z Taraszewskich, zostawiła męża Ludwika, synów Józefa i Pawła, córki Karolinę i Bronisławę 1071 40 9 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201071/pages/1_436_0_0_1071_0022.htm
28 4 1915 Kijów, św. Aleksandr Helena Kolbuszewska 42 Kijów z domu Jankowska, żona Kazimierza Józefowicza, dzieci: Leon, Witold, Maria i Janina, ojciec: Witalis 312/1/129 141V 105 m.K. JM1
2 7 1915 Kijów, św. Aleksandr Anna Buszawska 6/52 Kijów matka: Zofia c. Henryka Buszawska 312/1/129 153R 174 m.K. JM1
24 2 1915 Starokonstantynów Cezary Zaręba 1 Skoworódki s. Jana i Antoniny z Buszczyńskich 17-2-90 38V 19 Ch 78 DM
6 4 1916 Tbilisi Antoni Nowak 51 Tbilisi s. Józefa, austriacki poddany, żona Katarzyna z d. Kober, synowie Franciszek l. 26, Józef l. 22, Aleksander l. 16, córki Maria Libusza l. 28 i Waleria Jozefina l. 23 247 60
10 3 1917 Włodzimierz Katarzyna Buszkiewicz 68 w.Ochnówka z Zielińskich, wdowa po śp.Józefie Buszkiewiczu, zos. s.Stanisława c.Maryannę Helenę i Wiktoryę 1077 36-37 20 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0019.htm
27 9 1919 Wiszenki Stanisław Rość 7 Aleksandrówka rodzice: Franciszek i Joanna z d. Busła 35-9-1359 44V 90 Ł 100256 RK
20 7 1919 Starokonstantynów Józef Sawicki 7 Werborodyńce z gorączki, s. włościan Józefa i Feliksy z Buszczyńskich, poch. 22.07.1919 (wpis do księgi 1920) 17-2-91 181R 150 Ch 322 DM
25 2 1921 Starokonstantynów Tekla Buszczyńska 75 Żerebki z starości, włościanka, z d. Zdaniewicz, wdowa, syn Bronisław, córka Antonina 17-2-91 cz.2 282V 21 Ch 158 DM
10 12 1921 Starokonstantynów Katarzyna Jankowska 64 Werborodyńce z zadyszki, włościanka, z d. Buszczyńska, mąż Franciszek, syn Stanisław i córka Helena 17-2-91 cz.2 295V 97 Ch 184 DM
19 8 1934 Ostróg Wiktor Marcin Śnieżko-Błocki Ostróg ur. 11.11.1870, syn Aleksandra i Konstancji z Buszczyńskich, żona Jadwiga zd. Przyłuska 654-1-183 89V 40 R Mg
4 9 1936 Krzemieniec Karolina Michałowska 40 Podolany z Krasuckich, c. Antoniego i Anieli z Buszyńskich, mąż Bazyli, dzieci: Antoni, Maria i Piotr 46 0
4 11 1936 Krzemieniec Paulina Łabuszewska 73 Młynowce z Waleckich, c. Marcina i Marianny z Oleksiuków ur. 14.1.1863, mąż Józef, córka Maria 55 0
20 11 1937 Krzemieniec Józef Łabuszewski 77 Młynowce s. Onufrego i Teresy, córka Maria Strzelecka 50 R 75 0
16 1 1939 Krzemieniec Jakub Krasucki 50 Baszkowce s. Antoniego i Anieli z Buszyńskich, żona Zofia z Iszczuków, dzieci: Jan i Janina 6 0
7 9 1939 Krzemieniec Filip Matwiejuk-Łabuszewski 54 Młynowce s. Onufrego i Wiktorii, żona Anna 56 0
20 12 1939 Krzemieniec Klara Brojak 66 Baszkowce z Buszyńskich, c. Józefa, dzieci: Jan Antoni, Bronisław i Kamila 91 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
19 10 1631 Buszcze Andrzej Stasiow Buszcze Szymon Agnieszka Albert Białkowski, Krystyna Misiowa z Buszcz 183L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20183/pages/PL_1_301_183_0001.htm
21 9 1631 Buszcze Małgorzata Dryszczów Andrzej Małgorzata Sebastian Piechowicz z Buszcz, Anna Wojciechowa Tkaczowa z Dryszczowa 183L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20183/pages/PL_1_301_183_0001.htm
20 3 1715 Czartorysk Joachim Czułkiewicz Rafałówka Jan Zuzanna Jan Markiewicz, Małgorzata Elżbieta Bussowa, Jan Busse, panna Anna Dąbrowska, Jakub Szulc, Anna Fabi 297-1-185 22V Ł DW
13 8 1717 Czartorysk Marianna Bus Jan Małgorzata W. Franciszek Olszański, Katarzyna Olszańska panna 297-1-185 24V Ł DW
17 8 1728 Torczyn Anna Sinkowska Horodynie brak Zofia Józef Kozłowski, Pelagia Buszynska 26 b/nr Ł EH
10 7 1757 Radziechów Jan Ignacy Marcin Buszowski Witków Kazimierz Anastazja 1154L http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201154/pages/PL_1_301_1154_0001.htm
30 9 1768 Szczurowice Andrzej Klemens Zabuski Szczurowice Michał Agnieszka Franciszek Staniszewski, Magdalena Podgórska, Marcin Libus, Anna Mamczurowa 1310L 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0003.htm
23 2 1770 Szczurowice Brygida Stępkowska Szczurowice Jan Anna Michał Żabuski, Marianna Brzostowska, Jan Żerdłowski, Marianna Paprocka, Jakub S 1310L 6 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0004.htm
9 1770 Szczurowice Wawrzyniec Justynian Głębicki Romanówka Błażej Ewa Marcin Libus, Marianna Paprocka, Jan Stępkowski, Anna Stępkowska, 1310L 7 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0005.htm
9 3 1771 Szczurowice Katarzyna Gorczyńska Zawidcze Jan Anna Marcin Libus, Teodozja Strzeżowa 1310L 8 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0005.htm
3 9 1771 Szumsk Franciszek Białobrzyski Huta Stanisława Bartłomiej Rozalia Błażej Czurklewicz, Łucja Wereszczynska, Maciej Jadaszeski, Katarzyna Buszczynska 297-1-180 155V Ł 4547 RK
8 12 1772 Szczurowice Katarzyna Ochocińska Szczurowice Antoni Marianna Wojciech Kalosz,Magdalena Klapuszyniewna,Marcin Lebus,Rozalia Draczewska 1310L 11 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0007.htm
5 1772 Szczurowice Michał Stocki Szczurowice Szymon Katarzyna Marcin Lebus, Anna Drzewińska, Jan Zurawski, Rozalia Draczewska,Stefan Roszkiewi 1310L 10 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0006.htm
6 5 1772 Szczurowice Stanisław Zabuski Szczurowice Michał Agnieszka Jakub Piziuk, Anna Drzecińska, Stefan Reszkiewicz, Cecylia Bilińska panna, Franc 1310L 10 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0006.htm
4 1 1772 Szczurowice Kasper Sikorski Smarzów Jakub Katarzyna Michał Zieńczak, Anna Libusowa 1310L 9 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0006.htm
24 3 1772 Szumsk Adam Wirkoski Wirkowski Szumsk Stefan Magdalena Michał Thorzewski, Katarzyna Buszczynska 297-1-180 159R Ł RK 4555
26 3 1773 Szczurowice Tomasz z Akwinu Głębicki Romanówka Błażej Ewa Marcin Libus, Marianna Paprocka, August Meklewa, Marianna Wołosecka 1310L 12 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0007.htm
26 10 1774 Szczurowice Salomea Stocka Szczurowice Szymon Katarzyna Jan Czerniak, Zuzanna ...rynowa, Jakub.....Anna Libusowa, Stanisław Żynowski, Ma 1310L 14 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0008.htm
26 2 1775 Szczurowice Kazimierz Zabuski Szczurowice Michał Agnieszka Marcin Liker, Rozalia Pyrkowska 1310L 15 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0009.htm
11 2 1777 Szczurowice Jan de Malta Zabuski Szczurowice Michał Agnieszka Stefan Żurawski, Anna Libus? 1310L 18 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0010.htm
27 6 1778 Szczurowice Jan Sokołowski Szczurowice Marcin Anna Michał Zabuski, Rozalia Perkowska 1310L 21 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0012.htm
21 8 1778 Szczurowice Jan Wawryczuk Grzymałówka Jakub Katarzyna Marcin Lebus, Rozalia Czarnecka 1310L 37 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0022.htm
19 11 1778 Szumsk Elżbieta Buszynska Burzyńska Potutorów Kazimierz Anastazja Joachim Kucharczuk, Anastazja Iwanowna 297-1-181 31V Ł 32 RK
12 8 1779 Szczurowice Wawrzyniec Mamczur Grzymałówka Kazimierz Katarzyna Jakub Piziuk,Anna Libus ż. Marcina 1310L 38 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0023.htm
2 3 1780 Szczurowice Helena Zabuska Szczurowice Michał Małgorzata Laurenty Miler, Marianna Ruszkiewicz 1310L 22 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0012.htm
22 3 1780 Szczurowice Katarzyna Kłakowicz Grzymałówka Mateusz Rozalia Marcin Libus, .Marianna Litewska 1310L 38 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0023.htm
12 4 1782 Szczurowice Marcjanna Mamczur Grzymałówka Kazimierz Katarzyna Jakub Piziuk, Anna Libusowa 1310L 38 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0023.htm
11 12 1782 Szczurowice Barbara Niedzielska Szczurowice Tomasz Marianna Leon Michaluk,...Zabuska 1310L 25 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0014.htm
2 3 1783 Szczurowice Aleksander Paytl Szczurowice Filip Katarzyna Karol Busler Marianna Szuleijnowa 1310L 25 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0014.htm
5 11 1785 Podwysokie Andrzej Żambuszewicz Podwysokie 20 Józef Katarzyna Nowak Maciej Nowak, Marianna Smydzińska 1290L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201090/pages/PL_1_301_1090_0001.htm
26 12 1788 Podwysokie Jan Żambuszewicz Podwysokie 20 Józef Katarzyna Nowak 1290L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201090/pages/PL_1_301_1090_0002.htm
25 3 1798 Szumbar Marianna Buszyńska Zahajce Jan Krystyna Ł 2R 0
25 7 1798 Lubar Aleksander Henryk Daywell Lubar Ignacy Elzbieta łacina, data chrztu, Tadeusz Buszczyński, Helena Wasylewska 178-49-3 605R Ż Mg
30 1 1799 Lubar Marianna Szczuka Demkowce Marcin Marianna łacina, data chrztu z wody, Onufry Jatkiewicz, Apolonia Zabuska 178-51-174 2V Ż Mg
7 5 1799 Lubar Domicella Lewicka Wolica Aleksander Aleksandra Łuszczewska łacina, chrzest 12.05.1799, Łukasz Kurowski, Anna Buszczyńska, ass. Franciszek Jankowski, Tekla Fukiet 178-51-174 9R Ż Mg
10 5 1799 Lubar Jan Nepomucen Dylewski Motowidłówka Stefan Helena Głowacka łacina, chrzest 13.05.1799, Tadeusz Buszczyński, Wiktoria Chojecka, ass. Hilary Chojecki, Marianna Buszczyńska 178-51-174 9R Ż Mg
22 7 1799 Lubar Prakseda Krystyna Buszczyńska Wolica Tadeusz Tekla Kozlinska łacina, chrzest z wody 24.07.1799, Tadeusz Cielecki, Wiktoria Rojecka 178-51-174 11V Ż Mg
21 7 1799 Lubar Krystyna Prakseda Buszczyńska Wolica Tadeusz Tekla Koźlińska łacina, chrzest z wody 24.07.1799, dopeł. Chrztu 9.08.1799, ass. Józef Mężyński, Józefa Budzyńska, Wojciech Budzynski, Julia Maszkiewicz 178-51-174 14R Ż Mg
20 7 1800 Lubar Emilia Prakseda Buszczyńska Wolica Tadeusz Tekla Koźlińska łacina, chrzest z wody 21.07.1800, Gracjan Szaszkiewicz, Marianna Buszczyńska panna 178-51-174 25R Ż Mg
26 11 1802 Lubar Katarzyna Małgorzata Sabuszewska Lubar Gabriel Marianna Walicka łacina, data chrztu, Prokop Markiewicz, Małgorzata Kacperska, ass. Michał Malinowski, Marianna Miller, Piotr Lewandowski, Apolonia Jędrzejowska, Piotr Gurski, Julianna Dankowska, Jan Pawłowski, Tekla Markiewiczowa 178-51-174 46V Ż Mg
13 3 1803 Lubar Wincenty Bukar Przewałówka (Przywałówka) Seweryn Julia Budzyńska łacina, dopeł. chrztu, 31.05.1803, Roman Dzierzkowski, Eleonora Karwicka, ass. Łukasz Bniński, Barbara Budzyńska, Tadeusz Buszczyński, Józefa Bninska, Kajetan Jukowski ?, Anna Malinowska, Antoni Budzyński, Tekla Buszczyńska 178-51-174 51V Ż Mg
11 5 1804 Lubar Franciszek Lewicki Wolica Aleksander Wiktoria łacina, data chrztu, Gracjan Szaszkiewicz, Katarzyna Buszczyńska 178-51-174 60V Ż Mg
24 7 1805 Lubar Jakub Remiszewski Wolica Walenty Apolonia Rogowska łacina, chrzest 25.07.1805, Szymon Jankowski, Marianna Buszczyńska 178-51-174 72R-72V Ż Mg 164
10 3 1805 Lubar Marianna Zabuska Demkowce Ignacy Apolonia łacina, data chrztu z wody, dopeł. chrztu 8.08.1805, Antoni Rudnicki, Franciszka Rudnicka 178-51-174 73V Ż Mg 168
10 6 1807 Lubar Erazm Onufry Gryner Wolica Hiacynt (Jacek) Marianna Grabowska łacina, chrzest 11.06.1807, Szymon Jankowski, Tekla Buszczyńska 178-51-174 93R Ż Mg 222
31 12 1812 Ostróg Tomasz Buszczyński Białotyn Wojciech Magdalena Andrzej Grabowski, Rozalia Choinowa 297-1-136 188 Ł 906 SK
14 2 1813 Torczyn Apolonia Torczyn Ignotis Parentibus, a Nutrica Nomine Darka, Cognomine Bezduchy; chrześni Francis 8a 4 EH Ł
9 12 1817 Niewirków Łukasz Michałowski Ludwipol Franciszek Jadwiga Szwandowska ch.2.05.1833,młodzieniec lat 16.Asyst.Klemens Poniński, Tekla Buszkiewicz ż. Karola, Mikołaj Butyński,Antonina Choszczewska panna 171-1-6 262 V 17 R AS
17 12 1824 Szumbar Tomasz Narcyz Medecki Zahajce Franciszek Katarzyna Piotrowska dop., as.Kazimierz Wierzbicki, Marianna Buszczyńska 200 50 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0027.htm
21 9 1824 Międzyrzec Jan Antoni Turowicz Młynów par. Wiśniowiec pow.Krzemieniec Paweł Tekla Półchowska ch. z wody,dop.ch.3.2.1829 r. w par.Międzyrzec. Tomasz Wierzbicki,Tekla Michałowska Asyst.Adam Misiewicz,Cecylia Dobrowolska ,Mateusz Nienotkiewicz,Angela Busewiczówna,Józef Rozyler,Józefa Dobrowolska, Jan Rybczyński,Franciszka Bosakowska 171-1-2 256V 7 R AS
25 0 1825 Niewirków Karolina Konstancja Buszkiewicz Bystrzyca Karol Tekla Lewicka ch.z wody.Dopeł.ch.28.01. 1937r .Asyst. Proboszcz Bereżnieński Stanisław Łowecki, Brygida z Terleckich Miłoszyńska, Adam Krzewicki podsędek Julia Bęczkowska panna 171-1-10 281 V 9 R AS
12 4 1827 Horochów Kazimierz Jaworski Chołoniów Jan Marianna Kulczycka Franciszek Nawratel, Anna Buskowska 27 EH
7 7 1827 Jałowicze Jan z Dukli Matwiejuk Nowostaw NN Katarzyna Matwiejuk Kazimierz Kobus, Marianna Michalczuk ż. Izydora 813 294a - 294 6 138 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0269.htm
0 1827 Nieświcz Franciszek Grocholski Podberezie Ludwik Izabela Podhorodyńska (dop.) Wiktor Buszczyński, Zofia Omiecińska 840 138a-139 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0074.htm
14 1 1827 Bazalia Marianna Piasecka Bogdanówka Andrzej Julianna Pawłowska Hieronim Diewkowski i Tekla Buszyńska 178-3-93 226V-227R 7 Ż DM
29 6 1827 Bazalia Piotr Jasiński Bogdanówka IN Brygida Jan Piotrowski i Marianna Buszyńska ż. Wojciecha 178-3-93 233R 61 Ż DM
19 9 1827 Bazalia Mikołaj Winogrodzki Bogdanówka Jan Ewa Lubieniecka Wojciech Buszyński i Konstancja Chojecka 178-3-93 237V 96 Ż DM
24 9 1827 Bazalia Michał Szymański Bogdanówka Antoni Dąbrowski i Marianna Buszyńska 178-3-93 238V 105 Ż DM
14 11 1827 Bazalia Stanisław Borewicz Bogdanówka Mikołaj Anna Miłaszewska Adam Miłaszewski i Marianna z Święcickich Buszyńska 178-3-93 240R 119 Ż DM
12 3 1827 Starokonstantynów Dominikanie Franciszka Pilawska Werborodyńce Benedykt Julianna Szalińska Maciej Niewidalski, Franciszka Buszczyńska 178-3-93 136V 18 Ż 262 KP2
24 5 1827 Starokonstantynów Dominikanie Katarzyna Ostrowska Werborodyńce Sebastian Domicella Centomirska Wincenty Buszczyński, Marianna Strutyńska 178-3-93 140V 44 Ż 270 KP2
13 9 1827 Starokonstantynów Dominikanie Wawrzyniec Kosiaracki Werborodyńce Michał Marianna Buszczyńska Jan Skorowski, Franciszka Buszczyńska 178-3-93 145V 81 Ż 281 KP2
20 11 1827 Starokonstantynów Dominikanie Elżbieta Kozieracka Werborodyńce Jan Franciszka Buszczyńska Ignacy Niewęgłowski, Konstancja Myszkowska 178-3-93 150V 115 Ż 291 KP2
24 12 1827 Starokonstantynów Dominikanie Ewa Kowalska Werborodyńce Jędrzej Marianna Buszczyńska Jan Strutyński, Tekla Niewidalska 178-3-93 152R/152V 128 Ż 294/295 KP2
12 2 1827 Niewirków Tekla Aleksandra Buszkiewicz Bystrzyca Karol Tekla Lewicka ch.z wody.Dopeł.ch.28.01. 1837r.Asyst.Wincenty Omieciński chorąży, Michalina Musk,Ignacy Hański,Urszula Lewicka panna 171-1-10 281 V 11 R AS
2 1 1828 Ptycza Sylwester Fursiewicz Piratyn Jan Teodorowy Tekla Buszynska Ksiądz Jerzy Słodkiewicz Uniat. Paroch Piratynski, Brygida Murawiecka, Kajetan R 814 267R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0270.htm
3 7 1828 Berezne Kamila Karolina Józefa Białobłocka Chołopy Jan Dorota Pulikowska ch. 4.07.1828, Szlach. Jan Pulikowski wdowiec, W. Tekla Buszkiewicz 171-1-1 216V 12 R Mg
9 8 1828 Niewirków Aleksandra Dorota Buszkiewicz Bystrzyce Karol Tekla Lewicka ch. 09.08.1828, Ur. Tomasz Sciszycki, Anna Jankowska 171-1-1 262R 91 R 7155 Mg
26 3 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Józefa Buszczyńska Werborodyńce ur. Wincenty Franciszka Kozieracka ur. Antoni Buszczyński, ur. Marianna Siwikowa 178-3-94 155V 39 Ż 300 KP2
5 4 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Balbina Pielawska Werborodyńce ur. Stanisław Rozalia Niewęgłowska ur. Józef Buszczyński, ur. Apolonia Strutyńska 178-3-94 156R 45 Ż 301 KP2
17 10 1829 Kuniów Barbara Kolbuszewska Teremne Grzegorz Magdalena Kutrowska R 61 R 57 0
14 2 1829 Targowica Helena Julianna Kozłowska Podlisce Józef Franciszka Busiewicz Ksawery Busiewicz, Oksenia Wawrzyn 815 310 V 10 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0316.htm
8 6 1829 Targowica Stefania, Brygida Strojnowska Targowica Rafał Józefa Antonowicz Józef Antonowicz, rotmistrz WP, Iluminata Buszczyńska wdowa dopełnienie 813 208 V 42 ZP 0
13 6 1829 Targowica Jan Buszyński Bokujma Antoni Petronela Gabriel Pernet, Magdalena Jankowska 815 311 V 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0317.htm
6 9 1829 Targowica Mikołaj Woszczyński Bokujma Jan Józef Salomea Dąbrowska Jan Buszyński, Marianna Wojnicka 815 312 R 17 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0317.htm
3 12 1829 Luboml Barbara Kapitaniuk Luboml Omelan Katarzyna Łobuszuk Antoni Ofman, Zuzanna Patyewicz ż. Jędrzeja 844 550 101 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0299.htm
12 11 1829 Szumsk Marcin Jan Buszkowski Iserna Ignacy Józefa Łucka 245-1-3 394R 304 R
8 8 1829 Bazalia Zuzanna Buszyńska Bogdanówka Wojciech Marianna Święcicka ur. Wincenty Krzyszkowski i Tekla Miłaszewska 178-3-95 216R 61 Ż DM 416
18 8 1829 Bazalia Jan Iskra Czuchele Franciszek Magdalena Buszyńska ur. Antoni Gutkiewicz i Magdalena Kamenecka 178-3-95 216R 65 Ż DM 416
7 9 1829 Bazalia Tomasz Tomaszewski Bogdanówka Stefan Marianna Wolańska ur. Jan Niwiński i Marianna Buszyńska 178-3-95 216V 70 Ż DM 417
11 6 1829 Kulczyny Anna Łuciuk Bułajówka Jędrzej Tekla Buszczyńska chrzest: 1829.06.11, prac. Michał Łuciuk, Ur. Anna Goralewicz, ż. Benedykta 178-03-95 349R 47 Ż Mg
5 9 1829 Kulczyny Wiktor Kolbuszewski Krasiłów Stefan Tekla Żurawska chrzest: 1829.10.13, Wlm. Kazimierz Wierzbicki, Wlm. Zofia Knoll, ż. Stanisława 178-03-95 353R 70 Ż Mg
30 7 1829 Butowce Anna Luciuk Czerniatyn Mały prac. Michał Agnieszka Sobkowa prac. Fabian Buszczyński, Franciszka Szymańska 178-3-95 252R 27 Ż 487 KP2
14 7 1829 Kupiel Małgorzata Zabuska Rabijówka ur. Jan Joanna Krzyżanowska ur. Nikodem Wojnarowski, Marianna Słodkowska 178-3-95 296R 49 Ż 574 KP2
30 6 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Jan Buszczyński Werborodyńce ur. Antoni Marianna Żółkiewska ur. Kajetan Krajewski, Franciszka Buszczyńska 178-3-95 160R 70 Ż 307 KP2
1 12 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Barbara Pilawska Werborodyńce ur. Benedykt Julianna Szalińska ur. Maciej Niewidalski, Franciszka Buszczyńska 178-3-95 162V 114 Ż 314 KP2
17 12 1829 Niewirków Józefa Emilia Brygida Buszkiewicz Bystrzyca Karol Tekla Lewicka ch.z wody. Dopeł.ch. 28.01.1837r. Asyst. Mateusz Miłoszyński, Anna Buszkiewicz panna, Au_ Lubek, Marianna Klonowska Ludwik Miecznikowski, Helena Klonowska panna 171-1-10 281 V 10 R AS
11 4 1830 Koblin Katarzyna Słupska Podhajce Marcin Anna Buszyńska Józef Malinoski, Brygida Czarnecka, Stanisław Czarnecki, Franciszka Martyniuk, B 816 151R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0153.htm
21 5 1830 Luboml Grzegorz Baryłkowski Luboml Teodor Marianna Labuszuk Józef Wędrychowski, Marianna Horbaczewska ż. Tomasza 845 308R 42 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0301.htm
12 5 1830 Białogródka Józef Buszyński Białogródka Jan Apolonia Steblicka Ignacy Pilawski i Marianna Jurewicz ż. Piotra 178-03-96 56V 28 Ż DM
4 6 1830 Lachowce Erazm Busucki Bisówka Tomasz Marianna Kasicka Mikołaj Galiński i Zofia Grzybowska ż. Stefana 171-1-3 102R 43 R DM
23 4 1830 Pohrebyszcze Wojciech Dębicki Staniłówka (Stanisłówka?) Piotr s. Zachariasza Elżbieta c. Jana Zabuska (Zalewska?) s. ur., chrz. 26.04, chrzestni: ur.ur.: Adam Dębicki, Magdalena Baranowska 178-51-339 233a 28 Ż EH
21 10 1830 Cudnów Katarzyna Tymborska Słoboda Widły Józef Marianna Michał Buszyński, Barbara Potaszkiewiczówna 178 3 3 R327 194 MP
29 4 1831 Targowica Władysław, Piotr Strojnowski Targowica Rafał Józefa Antonowicz W.J.Antonowicz rotmistrz, Iluminata Buszczyńska wdowa, dopełnienie 813 208 V - 209 R 43 ZP 0
19 5 1831 Ołyka Bolesław Kisiel Wielbicze Julian Waleria Buszowska 817 300 26 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0309.htm
20 4 1831 Ptycza Anastazja Tobolewska Buderaż Sylwester Katarzyna Kozakiewicz Łukasz Stetkiewicz żonaty, Teresa Buszyńska ze wsi Buderaż 817 233V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0238.htm
2 8 1831 Lachowce Katarzyna Piotrowska Żemelińce Jakub Marcelina Tuniewicz Szymon Hołowczyc i Anna Buszczyńska ż. Jana 171-1-4 91R 33 R DM
10 4 1831 Kulczyny Wiktor Mikołaj Aleksander Busz Krasiłów Jan Anna Wachowska chrzest: 1831.04.20, Wlm. Kornel de Szteinmach, kapitan Wojsk Ros., Wlm. Marianna Kuczrianowa, ż. Generała Wojsk Ros. 178-03-97 377R 20 Ż Mg
20 9 1831 Kulczyny Eustachy Wiszniewski Krasiłów Stanisław Pelagia Komorowska chrzest: 1831.11.04, Ur. Jan Busz, Ur. Aleksandra Tr....?, ż. Teodora 178-03-97 385V 72 Ż Mg
15 11 1832 Kuniów Marcin Kolbuszewski Teremne Grzegorz Magdalena Ziewiadomska R 67 V 63 0
20 10 1832 Luboml Aleksander Baryłka Luboml Teodor Marianna Łobuszuk Nikodem Magdyczenko, Tekla Kowalowa 847 554 88 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0300.htm
2 5 1832 Szumsk Sabina Kolbuszewska Obycz Jan Marianna Kozuba Antoni Rozański, Marianna Rozumska panna 245-1-6 391R 20 R RK
4 6 1832 Białogródka Jan Mysłowski Sosnoweczka Józef Wiktoria Paciorkowska Wawrzyniec Andruszewicz i Marianna Buszyńska ż. Marcina 178-03-98 44R 57 Ż DM
23 2 1832 Niewirków Marianna Paulina Bagińska Bystrzyca Jan Honorata Karczewska Antoni Karczewski żonaty, Tekla Buszkiewicz męż. Asyst.Stanisław Antoszewski Teresa Karczewska męż. 171-1-5 264 V 12 R AS
22 3 1832 Niewirków Józef Leniewicz Bystrzyca Mikołaj Anna Moszewicz Wincenty Omieciński kaw, Anna Golańska panna,Asyst. Marceli Karczewski kawaler, Karolina Buszkiewicz panna 171-1-5 265 V 18 R AS
23 9 1832 Niewirków Anna Tekla Julia Buszkiewicz Bystrzyca Karol Tekla Sawicka Antoni i Józef Omieciński wd, Anna Jankowska. Asyst. Wincenty Omieciński chorązy Julia Bęczkowska 171-1-5 269 V 42 R AS
4 11 1832 Kulczyny Karol Bachowski (Wachowski) Krasiłów Kajetan Antonina Kamińska Jan Busz i Anna Kamińska ż. Wojciecha 178-03-98 335R 61 Ż 635 DM
28 1 1833 Targowica Józef Lipiński Ostryjów Piotr Marianna Buszyńska Jan Urbanowski, Kasylda Kisiel panna 819 274 R 64 ZP 0
22 3 1833 Kulczyny Oktawia Kamińska Krasiłów IN Marianna Kamińska c. panny, Jan Busz i Marianna Cechnicka ż. Antoniego 178-03-99 317V 19 Ż 602 DM
11 4 1833 Kulczyny Antoni Łukasiewicz Krasiłów Jan Magdalena Martelewicz Jan Busz i Adelajda Szczucka, asyst. Jan Górski i Konstancja Kamińska 178-03-99 319R 31 Ż 605 DM
3 12 1834 Targowica Mikołaj Sieklicki Bokujma Franciszek Marianna Sajczyńska Joachim Witowski, Julianna Buszyńska ż. Jana 820 248 R 99 ZP 0
5 11 1834 Wiszenki Zuzanna Szmyt Zapust Wiszenecki Michał Zuzanna Bus Józef Olechnowicz, Paulina Kosakowska; ch: 05.11. 820 47a 70 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0047.htm
14 8 1834 Kulczyny Antoni Szymczuk Bułajówka Andrzej Tekla Muszyńska Bazyli Buszyński i Zofia Franczuk ż. Bazylego 178-03-100 342R 60 Ż 662 DM
27 8 1834 Kulczyny Marianna Chmielnicka Krasiłów Jan Marianna Busz Wojciech Kamiński i Rozalia Czołobijewska ż. Pawła 178-03-100 342V 65 Ż 663 DM
3 11 1834 Butowce Jan Szymczuk Czerniatyn Mały Michał Agnieszka Sobczuk Fabian Buszyński i Franciszka Szymańska ż. Wojciecha 178-03-100 193R 95 Ż 377 DM
9 7 1834 Ostropol Joanna Henryka Zwierzchowska Mszaniec Karol Stefania Krasnosielska JW. Cyprian Gojżewski podkomorzy i W. Pelagia Buszczyńska ż. Wincentego, asyst. Wincenty Buszczyński i JW. Franciszka Gojżewska, Hipolit Borowicki i Marianna Buszczyńska 178-3-100 238V 29 Ż 461 DM
19 9 1835 Targowica Pawlina Buszyńska Bokujma Antoni Petronela Grzybowska Hryćko Osejnik, Horpyna Rekrut 821 268 R 22 ZP 0
28 11 1835 Targowica Katarzyna Lubrzycka Bokujma Wincenty Julianna Jurkowska Jan Buszczyński, Barbara Bielska ż. Stanisława 821 269 V 30 ZP 0
28 10 1835 Luboml Karolina Stadnicka Luboml Bazyli Marianna Łabuszewska Józef Michalewicz, Anna Kucharska ż. Antoniego 850 386 83 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0205.htm
16 9 1835 Krzemieniec Karol Czułowski Krzemieniec Mikołaj Franciszka Turzańska Ignacy Jachniewicz i Tekla Kolbuszewska 01-8 19R 94 T 1051 DM
17 5 1835 Połonne Antoni Łobuszewski Nowosielica Marcin Barbara Michał Kornafel żonaty, Agnieszka Iczowska ż. Wawrzyńca 245-1-9 147R 49 R DW
15 10 1835 Połonne Teresa Czubkowska Połonne Franciszek Zofia Jan Kolbuszewski żonaty, Ewa Sitanska wdowa 245-1-9 154R 97 R DW
18 10 1835 Połonne Lucyna Kolbuszewska Połonne Jan Marianna Czubkowska Wawrzyniec Sokołowski żonaty, Ewa Sitańska wdowa 245-1-9 154V 99 R DW
28 4 1835 Bazalia Katarzyna Sławecka Łazuczynek Mały Bazyli Katarzyna Buszyńska [Baczyńska] Jan Żukowski i Justyna Konferowicz, Andrzej Cybulski i Barbara Żukowska 178-03-101 234V 40 Ż DM
19 5 1835 Bazalia Nikodem Bukowski Łazuczynek Mały Adam Urszula Buszyńska Tomasz Topolnicki i Barbara Żukowska, Józef Krotewicz i Magdalena Bukowska 178-03-101 235R 47 Ż DM
16 7 1835 Bazalia Aleksander Kuraszkiewicz Wasylówka Jan Tekla Makowska Jan Popławski i Anastazja Buszyńska 178-03-101 236R 60 Ż DM
18 12 1835 Bazalia Wiktoria Sinicka Łazuczynek Mały Piotr Agnieszka Sokołowska Adam Miłaszewski i Agnieszka Topolnicka, Michał Buszyński i Franciszka Miłaszewska, Tomasz Topolnicki i Urszula Bukowska 178-03-101 239R 102 Ż DM
12 3 1835 Starokonstantynów Grzegorz Kozieradzki Werborodynce Stanisław Rozalia Szymańska Jędrzej Jurawski, Franciszka Buszczyńska 178-3-101 167R 35 Ż 324 CK
28 6 1835 Kulczyny Adam Władysław Arabski Krasiłów Kazimierz Magdalena Czyłyczyńska Jan Busz, Kasylda Anszeska 178-3-101 350 39 Ż SK
20 12 1835 Kulczyny Józef Szamborski Dubiszcze Łukasz Wincenta Zabuska Mikołaj Terlecki, Zuzanna Wilttówna 178-3-101 356 82 Ż 665 SK
17 1 1836 Targowica Marianna Kosowska Bokujma Ludwik Julianna Buszyńska Ludwik Siewicji, Katarzyna Werusz 140 10 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0008.htm
28 7 1836 Kołki Ignacy Sulikowski Rudniki Józef Marianna Słabuszewska Stanisław Kozłowski, Agnieszka Kozłowska - ż. Franciszka; ch: 29.07. 822 61a 39 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0062.htm
21 2 1836 Bazalia Julianna Miłaszewska Bogdanówka Jan Joanna Gawłowicka Wlm Kazimierz Wolski i Tekla Miłaszewska wdowa, Wojciech Buszyński i Krystyna Wolska 178-03-106 263R 14 Ż DM
25 3 1836 Bazalia Józefa Majewska Bogdanówka Jakub Marianna Kulpińska Wojciech Buszyński i Tekla Miłaszewska, Kajetan Bujalski i Katarzyna Martosiewicz 178-03-106 264R 26 Ż DM
17 5 1836 Bazalia Józef Powstański Bogdanówka Jan Katarzyna Kuszel Kajetan Bujalski i Tekla Miłaszewska, Antoni Krotewicz i Petronela Buszyńska 178-03-106 265V 39 Ż DM
31 5 1836 Bazalia Antonina Maćków Bogdanówka Kazimierz Ewa Pawluk Kajetan Bujalski i Marianna Buszyńska 178-03-106 266R 46 Ż DM
5 6 1836 Bazalia Franciszka Antonina Głuchowska Mecherzyńce Jan Teodora Wyrzykowska Wojciech Buszyński i Joanna Męczyńska, Jan Turski i Helena Mińkowska 178-03-106 266R 50 Ż DM
27 6 1836 Bazalia Anna Paulina Borewicz Bogdanówka Mikołaj Anna Miłaszewska Adam Miłaszewski i Marianna Buszyńska 178-03-106 266V 55 Ż DM
5 1 1836 Niewirków Adelajda Apolonia Omiecińska Bystrzyca Wincenty Kamila Porczyńska Antoni i Józef Omieciński Apolonia z Bierzyńskich Ponińska.Asyst.Józef Kalasanty Trzebuchowski Rozalia Ponińska panna, Władysław Walewski, Tekla Buszkiewicz żona Karola,Karol Buszkiewicz, Józefa Walewska panna 171-1-9 263 R 5 R AS
7 7 1836 Cudnów Cyryl Kulikowski Tytuniki Marcin Franciszka Zabuska Stefan Rusianowski i Konstancja Sawicz ż. Jakuba 569-1-59 22R 128 Ż 44 DM
28 9 1836 Kulczyny Tomasz Kamiński Krasiłów Łukasz Honorata Borowska Jan Busz i Marianna Cychnicka (Cechnicka) ż. Antoniego 178-03-106 240R 58 Ż 464 DM
6 10 1836 Kulczyny Józef Wachowski Krasiłów Kajetan Antonina Kamińska W. Atanazy Puciata i Julianna Busz panna, Jan Chmielnicki i Apolonia Lipska ż. Grzegorza, Jan Busz i Honorata Sieszycka panna 178-03-106 240V 61 Ż 465 DM
17 10 1836 Toporyszcze Urszula Piotrowska Marianówka Grzegorz Anna Buszczyńska Michał Szpakowski i Marianna Możarowska 178-51-386 127R 88 Ż 130 DM
24 9 1837 Ołyka Teodor Jan Buszczyk Chorłupy Wojciech Leontyna Eleonora Kowalewska 823 137 27 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0145.htm
21 1 1837 Kulczyny Adam Karol Chmielnicki Krasiłów Jan Marianna Busz Erazm Krzyżanowski i Karolina Twardowska panna 178-03-108 234V 23 459 Ż DM
14 3 1837 Kulczyny Faustyna Julia Anszewska Krasiłów Leon Kasylda Ziemborska Jan Busz i Marianna Domańska wdowa 178-03-108 235V 28 461 Ż DM
31 3 1837 Kulczyny Konstancja Arabska Krasiłów Kazimierz Magdalena Czełeczyńska Jan Busz i Magdalena Cechnicka ż. Jana 178-03-108 236V 35 463 Ż DM
3 9 1837 Kulczyny Mawrylia Busz Krasiłów Jan Celestyna Obern Jan Majewski i Marianna Czołobijewska ż. Łukasza 178-03-108 242R 66 474 Ż DM
1 2 1837 Kulczyny Ignacy Julian Krzyżanowski Krasiłów Erazm Emilia Sowińska chrz. 26.12., Antoni Czechowski deputat i Celestyna Busz ż. Jana 178-03-108 245V 89 481 Ż DM
15 11 1838 Targowica Józef Kossakowski Bokujma Ludwik Julianna Buszyńska Julian Szeremecki, Agata Szadurska ż. Grzegorza 824 225 R 16 ZP
16 7 1838 Drużkopol Szymon Forestyński Pułhany Józef Hapka Marko Buszyczka, Agnieszka Szolenda ż. Pawła 853 162 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0086.htm
10 3 1838 Młynów Antonina Buszyńska Smordwa Łukasz Rozalia Karol Dzikowski, Ewa Szydłowska 824 138V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0140.htm
10 5 1838 Młynów Tekla Krynicka Dobratyn Ignacy Joanna Marcin Buszewski, Aleksandra Majewska, Ludwik Kryniecki, Minodora Topaczewska 824 142R 27 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0143.htm
13 3 1838 Nieświcz Aleksander Benedykt Lipski Rykanie Piotr Marianna Buszyńska 433 4-5 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20433/pages/PL_1_436_433_0003.htm
6 11 1838 Nieświcz Honorata Makarewicz Czaruków Aleksander Katarzyna Radziewicz u. Julian Zagurski młodzian, Katarzyna Buszczyńska panna 433 12 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20433/pages/PL_1_436_433_0007.htm
3 4 1838 Bazalia Atanazy Powstański Bogdanówka Jan Katarzyna Kubisz ur. Kajetan Bujalski i Marianna Buszyńska 178-03-110 237V 30 Ż DM
20 6 1838 Bazalia Julian Janczuk Bogdanówka Aleksander Aleksandra ur. Jan Żukowski i Marianna Buszyńska 178-03-110 240V 49 Ż DM
16 2 1838 Kulczyny Faustyna Julia Anszewska Krasiłów Leon Kasylda Ziemborska dopeł.chrz. 10.02.1838, Apollon Rudnicki i Marianna Domańska ż. Piotra, Jan Busz i Aniela Salińska panna 178-03-110 385R 7 737 Ż DM
9 7 1838 Kulczyny Franciszek Wincenty Wołodkiewicz Krasiłów Michał Stanisława Mikołajewska Jan Dachowski sekretarz guber., i Celestyna Busz ż. Jana 178-03-110 391R 43 749 Ż DM
8 12 1838 Kulczyny Franciszka Chmielnicka Krasiłów Jan Marianna Busz chrzest 4.06.1839, Wlm Tadeusz Sowiński i Wlm Celestyna Busz ż. Jana 178-3-112 351R 51 Ż 675 DM
18 3 1838 Ostropol Józefa Zielińska Czarna Wojciech Marcela Kotiuk Szymon Kotiuk i Katarzyna Buszkiewicz 178-3-110 279V 22 Ż 549 DM 0
13 9 1839 Katerburg Józef Kazimierz Kolbuszewski Okniny Franciszek Katarzyna Karolina Kedler 200 150 28
29 5 1839 Nieświcz Teodozja Konstancja Illuminata Buszczyńska Czaruków Wiktor Kamila Zagórska 434 9 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20434/pages/PL_1_436_434_0005.htm
5 7 1839 Krzemieniec Jan Buszyński Baszkowce Józef Honorta Brojak ur. Kazimierz Żmijewski -porucznik WR i Katarzyna Olechowiczówna panna 01-13 14R 73 T 289 DM
25 10 1839 Krzemieniec Hilary Brojak Baszkowce Kazimierz Marianna Zieniewicz ur. Józef Buszyński i ur. Anna Beler 01-13 18R 98 T 293 DM
4 1 1839 Bazalia Jan Borewicz Bogdanówka Mikołaj Anna Miłaszewska Wojciech Buszyński i Franciszka Miłaszewska 178-03-112 217R 3 Ż 422 DM
25 5 1839 Bazalia Joanna Bujalska Michał Petronela Buszyńska Kajetan Bujalski i Franciszka Miłoszewska, asyst. Piotr Mikulski i Barbara Żukowska, Mikołaj Borewicz i Urszula Bukowska, Karol Dąbrowski i Marianna Chojecka 178-03-112 220R 52 Ż 428 DM
24 8 1839 Bazalia Ludwika Powstańska Bogdanówka Jan Katarzyna Kajetan Bujalski i Marianna Buszyńska, asyst. Michał Bujalski i Ludwika Kubisz panna 178-03-112 221V 86 Ż 431 DM
1 4 1839 Bazalia f. Terszki Aniela Michalska Tereszki Michał Katarzyna Buszyńska Wincenty Nowicki i Ewa Mołodecka 178-3-112 228R 15 Ż 441 DM
13 1 1839 Kodnia Antoni NN Jankowce syn nieprawych rodz; ur. Piotr Sochacki i Rozalia Krasucka ż. Józefa, Gabriel Chrobust i Joanna Sochacka ż. Jana 178-3-8 330R 2 Ż 632 DM 0
21 1 1839 Kulczyny Paulina Wachowska Krasiłów Kajetan Antonina Kamińska Jan Busz i Julia Kamińska panna 178-3-112 344V 10 Ż 662 DM
10 2 1839 Kulczyny Feliks Busz Krasiłów Jan Celestyna Obern Wlm Erazm Krzyżanowski i Wlm Marianna Domańska ż. Piotra 178-3-112 346R 20 Ż 665 DM
30 5 1840 Nieświcz Stanisław Ferdynand Adam Buszczyński Czaruków Wiktor Kamila Zagórska 435 4-5 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0003.htm
4 12 1840 Włodzimierzec Mikołaj Jakub Rudnicki Majdan Prurwa Franciszek Józefa Buszewicz 826 108V 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0110.htm
25 7 1840 Krzemieniec Anna Buszyńska Baszkowce Józef Eleonora Brojak ur. Kazimierz Zmijewski, Anna Pielerowa, Piotr Zienowicz, Katarzyna Olchowiczowa 871 372 54 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0195.htm
20 9 1840 Chabno Michalina Jasińska Marianówka Dominik Domicella Józef Babusz, Felicjanna Smrocka, as. Ksawery Zarucki, Felicjanna Smrocka, panna, chrz. 29.09.1840 178-51-456 29R 32 Ż BS 70
14 1 1840 Targowica Paweł Buszyński Bokujma Jan Julianna Wiszniewska Ignacy Zdanowicz, Urszula Anna Zdanowicz wdowa 826 276 R 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0278.htm
27 11 1840 Targowica Anna Szaturska Bokujma Grzegorz Agata Wojcicka Jan Buszyński, Domicela Wojcicka ż. Grzegorza 826 278 R 16 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0280.htm
23 4 1840 Cudnów Adalbert Kulikowski Dryhłów Marcin Franciszka Zabuska Wlm Gracjan Chomentowski i Serafina Piotrowska ż. Kamila 569-1-63 8V 74 Ż DM
20 3 1841 Miropol Benedykt Kolbuszewski Miropol Jan Marianna Czubkowska 872 361 27
5 1 1841 Nowogród Wołyński Marianna Cichowicz Majdan Zaremie Paweł Teodora Łabuszewska Antoni Marcinowski, Franciszka Lebedyńska panna 872 3 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0003.htm
13 3 1841 Aleksandria Ludwika Dunin Berestowiec Piotr Emilia Świdzińska Albert Rautemberg Major WR kawaler i Karolina Buszkiewicz panna, as. Henryk Rub i Tekla Buszkiewicz wdowa 171-1-12 173R 7 R JJ
26 4 1841 Targowica Franciszek Kamiński Bokujma Ksawery Katarzyna Zdanowicz Jan Buszyński, Anna Szeremecka 827 261 V 8 ZP 0
7 7 1841 Kowel Wincenta Dominika Maria Mikułowska Biełaszów Wincenty Felicja Buszczyńska 244 7 13 0
11 9 1841 Łuck Marianna Sakowska Krasne Grzegorz Tekla Bustnowska Kornel Gruszecki, Barbara Wiśniewska 377 26 51 827 11R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0014.htm
5 12 1841 Młynów Jan Ludwik Kamiński Peremiłówka Stanisław Petronella Dudzińska Mikołaj Mironowicz, Marianna Buszyńska, Adam Trębicki, Olimpia Żółtowska, Jan Po 827 172R 32 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0175.htm
14 4 1841 Tuczyn Julianna Obuszkiewicz Ryświanka Karol Apolonia Słotwińska Józef Lewicki i Jadwiga Lewicka, as. Andrzej Czapski i Barbara Smorczewska 171-1-12 155V 10 Ż DM
1 3 1841 Równe Helna Miankowska Diadkiewicze Kazimierz Marianna Buszkiewicz Ignacy Leśniowski i Katarzyna Niwińska z Smorczewskich 171-1-12 113V 7 R DM
19 4 1842 Stepań Wojciech Naumowicz Siedlisko Marcin Marianna Buszyńska Michał Janicki, Katarzyna Janickiego małżonka 881 163 R 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0171.htm
3 5 1842 Jampol Wincenta Drobuszewska Moskalówka Jan Johanna Kozicka Gabriel Górski, Ewa Dobrowolska, żona Daniela 873 542 20 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0282.htm
12 5 1843 Katerburg Jan Nepomucen Łączewski Horynka Antoni Tekla Buszyńska Stanisław Sankowski, Marcjanna Górnicka ż. Michała 201 51 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0029.htm
5 2 1843 Targowica Teofila, Aniela Siekierzyńska Bokujma Seweryn Kamila Zamiechowska Franciszek Powaga-Kolbuszowski, Honorata Dobiszewska panna 829 117 R 6 ZP 0
24 4 1843 Targowica Marek Buszyński Podhajce Jan Julianna Wiszniewska Antoni Olchowicz, Zofia Markowska wdowa 829 117 V 10 ZP
25 4 1843 Młynów Józef Koc Smordwa Michał Urszula Sawicka Franciszek Kolbuszewski, Honorata Bajgier, Andrzej Dobrzański, Marianna Siekierz 829 37V 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0038.htm
23 6 1843 Jampol Jan Sawicki Michałówka NN Johanna Sawicka Maciej Górski, Marianna Drabuszewska, ż. Leona 874 662 33 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0334.htm
19 12 1843 Jampol Wiktoria Adela Kolbuszewska Pańkowce Franciszek Karolina Kocmer wlm. Ksawery Chrzanowski wdowiec, Ludwika Krejer, panna 875 591 1 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0311.htm
18 9 1844 Nieświcz Józefa Helena Klementyna Buszczyńska Czaruków Wiktor Kamila Zagórska 439 8 31 0
20 3 1844 Tuczyn Waleria Gutowicz Tuczyn Piotr Julia Buszkiewicz Wiktor Winding Kapitan wodnej komunikacji, Cecylia Walewska marszałkowa, asyst. 883 146R 14 AGAD MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0149.htm
7 3 1844 Jałowicze Iluminata Józefa Bońkowska Jarosławicze Józef Katarzyna Buszczyńska Stanisław Bońkowski-kapitan, Felicja Mikułowska 830 264 V 4 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0274.htm
26 6 1844 Białozórka Jan Drobuszewski Mołodków Jan Joanna Koszycka Stefan Romaszewski z Wiktorią Wojciecha Mikołaiewskiego małżonką 875 977 10 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0519.htm
19 11 1845 Targowica Marianna Buszyńska Podhajce Jan Julianna Wiszniewska Józef Markowski, Rozalia Paszkowska ż. Mateusza 831 189 V - 190 R 20 ZP 0
29 10 1845 Miropol Joanna Kolbuszewska Miropol Jan Marianna Czubkowska 876 332 64 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0181.htm
19 9 1845 Jampol Wilhelm Bolesław Kolbuszewski Naryłów Franciszek Jan Karolina Kesller ur. Konstanty Domski, Marcianna Kobylańska, ż. Jana 876 579 54 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0312.htm
16 2 1845 Bazalia Konstanty Bujalski Bogdanówka Michał Petronela Buszyńska Tomasz Lipski i Marianna Kwiatkowska 178-03-113 216R 22 Ż DM
23 5 1845 Bazalia Julianna Buszyński Nowa Grobla Michał Anna Korzeniowska Józef Bętkowski i Hortensja Boniecka 178-03-113 218V 59 Ż DM
14 6 1845 Bazalia Wiktoria Lipska Bogdanówka Grzegorz Kasylda Buszyńska Antoni Chojecki i Marianna Kwiatkowska 178-03-113 219R 69 Ż DM
27 11 1845 Bazalia Walerian Mrozowski Świnna Jakub Antonina Haraburda Michał Buszyński i Brygida Hałajska 178-03-113 223R 132 Ż DM
26 6 1845 Tetyjów Władysław Busiewicz Dowhołówka NN odn. Marianna Busiewicz odn. Konstanty Mirzejowski, Apolonia Wiesztor 685-2-1020 17r 31 Ch 33 KP2
19 5 1845 Cudnów Feliks Malawski Hordyjówka Paweł s. Teodora Anna Goryczewska Jakub Buszkowski i Marianna Kozłowska ż. Franciszka 178-3-12 190R 90 Ż DM
17 3 1846 Nieświcz Julia Józefa Marianna Buszczyńska Bakowce Brunon Waleria Zagórska 441 2 8 AGAD DW
9 8 1846 Jałowicze Ignacy Roman Bońkowski Jarosławicze Józef Katarzyna Buszczyńska Konstanty Buszczyński, Joanna Buszczyńska panna 832 192 V 7 ZP 0
18 8 1846 Jampol Joanna Mikołajewska Olszanica Franciszek Wiktoria Drobuszewska 1-dw. Adam Woźnicki, 1-dw. Apolonia Szczepanowska, ż. Franciszka 877 758 33 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0391.htm
8 3 1846 Starokonstantynów Kazimierz Kurmin Woronkowce Jan Aleksandra Zarzycka Jan Buszczyński i Marianna Stachowska ż. Tomasza 178-3-114 6R 38 Ż DM
30 6 1846 Starokonstantynów Marianna Buszczyńska Werborodyńce Józef Anna Radziszewska Franciszek Wierzchanowski i Marianna Niewęgłowska ż. Ignacego 178-3-114 12R 85 Ż DM
28 1 1846 Bazalia Hieronim Bukowski Kołki Mikołaj Honorata Kwiatkowska Andrzej Zawadzki i Marianna Buszyńska 178-03-115 232R 17 Ż 457 DM
28 8 1846 Bazalia Jan Żaborowski Bogdanówka Antoni Franciszka Niwińska Romuald Niwiński i Marianna Buszyńska 178-03-115 239R 95 Ż 471 DM
12 9 1846 Bazalia Felicja Powstańska Bogdanówka Jan Katarzyna Roch Juźczuk i Marianna Buszyńska 178-03-115 239V 100 Ż 472 DM
23 1 1847 Kodnia Ludwik Buszkiewicz Kodnia Walery Paulina Kostiukiewicz Michał Chodorowski assesor i Maria Radziszewska Majorowa wdowa, Wlm Adalbert Jaworski i Wlm Johanna Dobrowolska panna 178-03-18 1V 4 Ż DM
24 10 1848 Zasław św. Józefa Bolesław Rafał Kołbuszowski Pliszczyn Franciszek Jan s. Kazimierz Karolina Kostter cudzoz.. Jan Kołbuszowski, Ludwika Licemberg, szl. Konstanty Różycki, cudzoz. Marianna Kołbuszowska 178-3-117 31R 123 Ż
17 6 1848 Lachowce Emilia Goryszewska Czuchele par. Bazalia Adam Anna Buszyńska Feliks Goryszewski i Wiktoria Łozińska ż. Mieczysława 171-1-14 119R 29 R DM
16 2 1849 Nieświcz Maria Julia Kamila Buszczyńska Bakowce Brunon Waleria Zagórska 444 7-8 5 0
25 2 1849 Starokonstantynów Wiktoryna Buszczyńska Werborodyńce Józef Anna Radecka 178-3-118 5V-6R 23 Ż
25 12 1849 Starokonstantynów Stefan Skopowski Werborodyńce Tomasz Rozalia Buszczyńska 178-3-118 25V-26R 125 Ż
12 10 1849 Bazalia Teresa Buszyńska Bogdanówka Michał Anna Korzeniowska Kajetan Bujalski, Honorata Piotrowska 178-3-118 104V-105R 115 Ż DW 199
16 11 1849 Bazalia Andrzej Bukowski Łazuczynek Adam Urszula Buszyńska szl. Józef Więckiewicz, Katarzyna Styczkowska 178-3-118 106V-107R 124 Ż DW 203
14 9 1849 Krzemieniec Jan Buszyński Grabówka Józef Magdalena Skakalska Michał Szkodowicz i Julianna Jaszczuk wdowa 01-23 26V-27R 76 T DM
26 2 1849 Zasław św. Józefa Wiktoria Józefa Kołbuszewska Pliszczyn Józef Izabela Zagórska Franciszek Szmit, Ludwika Licemberg 178-3-118 445V-446R 30 Ż 812-813 RG
19 9 1849 Zasław św. Józefa Karolina Krymska Siewki Kacper s.Piotra Julianna c.Kazimierza Lamparska Grzegorz Rodziewicz s.Mikołaja, Marianna Kołbuszewska ż.Jana 178-3-118 463V-464R 82 Ż 848-849 RG
16 12 1850 Łuck Marianna Apolonia Buszowska Łuck Leopold Franciszka Kruszewska 835 25-26 68 0
14 4 1850 Nieświcz Józefa Leopolda Stanisława Buszczyńska Bakowce Brunon Waleria Zagórska 445 10-11 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20445/pages/PL_1_436_445_0006.htm
13 1 1850 Starokonstantynów Felicjan Ostrowski Werborodyńce Mateusz Katarzyna Buszczyńska szl. Piotr Szepelski, 1-dw. Katarzyna Sawicka ż. Jana 178-3-119 3V-4R 6 Ż 6 DW
23 4 1850 Starokonstantynów Marianna Buszczyńska Woronkowce Mikołaj Honorata Dębicka 1-dw. Stanisław Wierzbicki, Anna Stachowska ż. Wojciecha 178-3-119 10V-11R 45 Ż 20 DW
6 8 1850 Starokonstantynów Franciszek Buszczyński Woronkowce Jan Marianna Kurzyna 1-dw. Jan Wierzbicki, Marianna Stachowska ż. Tomasza 178-3-119 18V-19R 83 Ż 36 DW
6 8 1850 Starokonstantynów Dominika Buszczyńska Woronkowce Jan Marianna Kurzyna 1-dw. Paweł Dębicki, Agnieszka Gradomska ż. Michała 178-3-119 18V-19R 84 Ż 36 DW
5 10 1850 Starokonstantynów Dominik Buszczyński Woronkowce Mikołaj Salomea Szalińska 1-dw. Paweł Dębicki, Salomea Sałacińska wdowa 178-3-119 23V-24R 108 Ż 46 DW
12 3 1850 Bazalia Jan Dębicki Bogdanówka Antoni Julia Gawłowicz 1-dw. Michał Buszyński, szl. Joanna Miłaszewska 178-3-119 71V-72R 25 Ż 140 DW
17 9 1850 Bazalia Kornel Rychlicki Łazuczynek Ignacy Ludwika Ratyńska 1-dw. Sylwester Żakliewski, szl. Marianna Buszyńska 178-3-119 88V-89R 90 Ż 174 DW
13 11 1850 Bazalia Serafina Lipska Czuchele Grzegorz Kasylda Buszyńska szl. Leon Sokołowski, Anna Krośnicka 178-3-119 93V-94R 111 Ż 184 DW
6 1 1851 Bazalia Baltazar Bukowski Łazuczynek Mały Adam Urszula Buszyńska Józef Więckiewicz i Anna Buszyńska 178-03-120 87V-88R 2 Ż DM
2 5 1851 Bazalia Dionizy Bujalski Czuchele Michał Petronela Buszyńska Kajetan Bujalski i Marianna Mikulska 178-03-120 100V-101R 62 Ż DM
14 11 1851 Bazalia Leopold Buszyński Borszczówka Michał Anna Korzeniowska Jan Baszyński i Urszula Bujalska 178-03-120 117V-118R 143 Ż DM
10 4 1851 Stary Konstantynów Wincenty Woroniecki Woronkowce NN Wiktoria szl. Augustyn Kanafelski, Salomea Buszczyńska ż. Mikołaja 178-3-120 34V-35R 48 Ż 66 DW
20 8 1851 Stary Konstantynów Karol Krajewski Werborodyńce Marcin Ludwika Taborowska szl. Jan Buszczyński, Petronela Centomirska ż. Jana 178-3-120 46V-47R 106 Ż 90 DW
15 9 1851 Stary Konstantynów Michał Bogusławski Woronkowce Mikołaj Elżbieta Wierzbicka 1-dw. Mikołaj Buszczyński, Marianna Buszczyńska z. Jana 178-3-120 47V-48R 115 Ż 92 DW
30 12 1851 Stary Konstantynów Emilia Niewęgłowska Werborodyńce Piotr Petronela Kurowska 1-dw. Jan Sawicki, Katarzyna Buszczyńska ż. Jana 178-3-120 55V-56R 152 Ż 108 DW
20 4 1852 Łuck Marian Krescenty Tertulian Buszowski Łuck Leonard Franciszka Kruszewska 388 22-23 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20388/pages/PL_1_436_388_0012.htm
26 3 1853 Krzemieniec Aleksander Marek Łabuszewski Młynowce Onufry Teresa Laskowska 878 13-14 18 0
22 1 1853 Nieświcz Karolina Fuks Podberezie Kazimierz Anna Ludwik Grocholski, Joanna Buszczyńska panna 448 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20448/pages/PL_1_436_448_0002.htm
29 9 1853 Wyszogródek Michał Skubuszewski Korzkowce Jan Katarzyna Czubot 878 392-393 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0208.htm
26 9 1853 Białogródka Władysław Krzemieniowski Szarłajówka Kazimierz Marianna Witkowska Wojciech Buszniowski i Justyna Zawadzka ż. Teodora 178-03-121 482V-483R 86 Ż DM
4 6 1853 Bazalia Paulina Lipska Czuchele Grzegorz Kasylda Buszyńska Kajetan Szulc i Eleonora Chojecka 178-3-121 83V-84R 60 Ż 168-169 DM
8 7 1853 Bazalia Paulina Buszyńska Bogdanówka Michał Anna Korzeniowska Roman Białoszycki i Julia Dębicka 178-3-121 88V-89R 79 Ż 178-179 DM
25 3 1854 Krzemieniec Maria Buszyńska Grabówka Józef Magdalena Skakalska 0.1-26 9V-10R 26 T
19 7 1854 Bazalia Józef Bujalski Borszczówka Michał Petronela Buszyńska Antoni Niewiński i Józefa Okarska 178-03-122 14V-15R 65 Ż DM
28 12 1854 Ostropol Marianna Brzezińska Hubin Karol Apolonia Popowska chrzest 20.02.1855, Antoni Zabuski i Józefa Sawicka panna 178-3-123 680V-681R 3 Ż 1340-1341 DM
14 7 1855 Łuck Henryk Walenty Bonawentura Buszowski Łuck Leonard Franciszka Kruszewska 391 32-33 32 0
4 11 1855 Krzemieniec Michał Łabuszewski Młynowce Onufry Teresa Laskowska 0.1-27 24V-25R 70 T
25 4 1856 Krzemieniec Karolina Bereżecka Baszkowce Mikołaj Józefa Buszyńska 0.1-28 10V-11R 25 T
27 8 1856 Krzemieniec Witold Cezar Leszczyński Krzemieniec Emilian Marianna Pust mjr Bazyli Buszyński, Anna Czupurkowska ż. Józefa 0.1-28 20V-21R 54 T
20 2 1856 Bazalia Emilia Goryszewska Zuzulińce Wielkie Adam Anna Buszyńska Leonard Starzyński i Julianna Wierzbicka 178-03-124 62V-63R 15 Ż DM
12 2 1857 Bazalia Julia Lucyna Niwińska Borszczówka Stanisław Helena Buszyńska Michał Bujalski i Marianna Bukowska 178-03-125 6V-7R 22 Ż DM
10 11 1857 Kodnia Apollon Załuski Lachowce Piotr Marianna Kliczkowska chrzest 06.01.1858, Seweryn Szubert i Paulina Buszkiewicz ż. Waleriana 178-3-128 705V-706R 5 Ż 1356-1357 DM
8 12 1858 Nieświcz Franciszka Helena Ulanowska Czaruków Dionizy Aleksandra Chomętowska Wlm. Brunon Buszczyński, Konstancja Buszczyńska panna 453 20-21 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20453/pages/PL_1_436_453_0012.htm
12 4 1858 Łabuń Emilian Manna Hryców Jan Aniela Busz Adolf Okolski i Marianna Markuszewska wdowa 178-03-74 321V-322R 30 Ż DM
7 12 1858 Bazalia Ambroży Bujalski Borszczówka Michał Petronela Buszyńska Adam Bukowski i Kasylda Lipska 178-03-127 26V-27R 133 Ż DM
21 4 1858 Lubar Donat Domaszewska Awratyń Ignacy Paulina Karpińska Władysław Borkowski, Emilia Skulbuszewska, as: Jakob Kozubski, Salomea Borkowska 641-1-18 10 32 Ż MP
11 2 1859 Nieświcz Waleria Józefa Wincenta Walewska Hubin Edmund Maria Minakowska ks. Maksymilian Rożnowski, Ludwika Buszczyńska panna 840 136-137 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0072.htm
29 11 1859 Bazalia Andrzej Niwiński Łazuczyn Wielki Stanisław Helena Buszyńska Łukasz Stachurski i Julia Dębicka 178-03-129 34V-35R 142 Ż DM
4 12 1860 Targowica Anna Stankiewicz Borzemiec Piotr Anna Buszyńska 841 292-293 20 0
12 8 1860 Jałowicze Józef Chiżewski Jarosławicze Józef Anna Szczyrska Józef Bońkowski, Ludwika Buszczyńska panna 841 765-766 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0422.htm
4 8 1860 Łabuń Bolesław Manna Hryców Jan Aniela Busz rodzice z zaboru austriackiego; Władysław Gabel i Emilia Kilewska wdowa 178-03-75 309V-310R 53 Ż DM
9 4 1860 Łabuń Konstanty Julian Konczewski Łabuń Mikołaj Brygida Jasinnicka chrz. 11.09; Ignacy Buszkiewicz i Augustyna Romer 178-03-75 310V-311R 57 Ż DM
25 3 1861 Połonne Tomasz Busz Konotapy Adam Anna Możejko Kajetan Zaleski i Marianna Piasecka ż. Jana 178-03-76 13V-14R 52 Ż DM
11 4 1861 Krzemieniec Józef Łabuszewski Młynowce Onufry Teresa Laskowska chrzest w 1862 r. 426-1-35 23V-24R 69 T 929 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ46-8?i=928&cat=300453
28 11 1862 Kowel Wiktoria Leszewicz Kowel Aleksander Amelia Zacharczyk Józef Zawisza, Emilia Kolbuszewska 264 12-13 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20264/pages/PL_1_436_264_0007.htm
27 6 1862 Żytomierz Władysław Wierzbicki Michał Tekla Sosnowska Przemysław Buszyński, Adela Głembocka 178-3-54 47 Ż DG
31 3 1862 Bazalia Marianna Niwińska Bogdanówka Stanisław Helena Buszyńska Antoni Dębicki i Antonina Szulc 178-03-131 71V-72R 37 Ż DM
20 5 1862 Starokonstantynów Celestyn Buszczyński Werborodyńce Jan Honorata Taborowska Augustyn Niewęgłowski i Karolina Pawłowska ż. Jana 178-03-131 17V-18R 67 Ż DM
12 8 1862 Starokonstantynów Franciszek Niewęgłowski Werborodyńce Stefan Urszula Centomirska Jan Buszczyński i Katarzyna Ostrowska ż. Mateusza 178-03-131 24V-25R 99 Ż DM
18 8 1862 Starokonstantynów Benigna Skopowska Werborodyńce Maciej Franciszka Niewęgłowska Marcin Szepelski i Honorata Buszczyńska ż. Jana 178-03-131 24V-25R 101 Ż DM
18 1 1863 Targowica Marcjanna Stańkiewicz Borzemiec Piotr Anna Buszyńska 22-1-214 398 V-399 R 2 Ł 0
22 3 1863 Krzemieniec Paulina Bereżecka Baszkowce Mikołaj Józefa Buszyńska 0.1-36 8V-9R 24 T
18 12 1863 Kuniów Piotr Szpakowski Teremne Stefan Józefa Radzimińska Józef Dobrowolski i Barbara Kalbuszewska 178-3-78 12V-13R 71 Ż DM
4 1 1864 Nieświcz Lucjan Stanisław Maziarski Nieświcz Stefan Dominika Misijewska Stanisław Buszczyński, Konstancja Buszczyńska panna 459 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20459/pages/PL_1_436_459_0002.htm
17 2 1864 Nieświcz Konstanty Świecicki Rykanie Antoni Anna Bosiacka Konstanty Buszczyński, Konstancja Buszczyńska panna 459 4-5 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20459/pages/PL_1_436_459_0003.htm
28 11 1864 Krzemieniec Katarzyna Buszyńska Baszkowce Faustyn Elżbieta Kwiatkowska 1-38 30V-31R 88 T 198
22 7 1864 Bazalia Maria Remsza Tereszki Konstanty Anastazja Horbuszewska Józef Krepniewicz i Anna Karpińska 17-1-7 66V-67R 103 Ch 132-133 DM
19 3 1864 Ostropol Józef Fiałkowski Chiżniki Wojciech Magdalena Buszczyńska Jan Julski i Aleksandra Zacharewicz 17-1-323 18V-19R 21 Ch 35-36 DM
11 7 1864 Zasław św. Jana Aniela Hryniewiecka Wójtowce Jan Joanna Michnicka Franciszek Buszyński i Aniela Piekarska 685-6-6 34V-35R 26 Ch 69-70 DM
15 1 1865 Krzemieniec Antonina Bereżecka Baszkowce Mikołaj Józefa Buszyńska 1-37 4V-5R 14 T
27 10 1865 Krzemieniec Franciszek Kwiatkowski Huta Stożecka Szymon Magdalena Bereżecka 1-dw. Antoni Kuczakowski, Elżbieta Buszyńska ż. Faustyna 1-37 22V-23R 86 T 30 DW
12 4 1865 Żytomierz Stanisław-Julian Czeszejko-Sochacki Futor Kroszenka Eustachy Feliksa Zarembska syn sekretarza kol./ Antoni Łukaszewicz- sekr.kol, pułkownikowa Julia Buszyńska 178-3-61 45 294 Ż DG
7 2 1865 Białogródka Zygmunt Skolbuszewski Białogródka Michał Aniela Tarnawska Marcin Dąbrowski i Eufrozyna Rychlicka ż. Franciszka 178-03-81 139V-140R 25 Ż DM
30 5 1865 Białogródka Petronela Busłanowska Polachowa Józef Józefa Kozielska Tomasz Kozielski i Marianna Gąsińska ż. Ignacego 178-03-81 144V-145R 47 Ż DM
1 1 1866 Lwów św. Mikołaja Jan Harbus Lwów 307/1/4 NN Marianna 839L 1 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20839/pages/PL_1_301_839_0001.htm
24 2 1866 Krzemieniec Marianna Łabuszewska Młynowce Onufry Teresa Laskowska 426-1-39 4V-5R 16 T 250
20 11 1866 Krzemieniec Stanisław Buszyński Baszkowce NN Antonina 426-1-39 20V-21R 74 T 266
23 1 1866 Żytomierz Maria Muraszko Żytomierz Antoni Józefa Buszkiewicz [28.03.1866] córka dw., por. Michał Szepiełow i kapitanowa Julia Nieczajew 178-3-63 17 72 Ż 33 i 34 DG
3 9 1866 Białogródka Marianna Karpińska Białogródka Stefan Paulina Głowacka Michał Skolbuszewski i Franciszka Jarzębska ż. Adama 178-03-81 217V-218R 76 Ż DM
15 10 1866 Bazalia Jan Bujalski Borszczówka Michał Petronela Buszyńska Jan Rześniowiecki i Julia Dębicka 17-1-7 175V-176R 141 Ch 254-255 DM
24 4 1867 Krzemieniec Wojciech Buszyński Baszkowce NN Katarzyna 426-1-41 9V-10R 32 T 472 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-435C-3?i=471&cat=300453
4 8 1867 Krzemieniec Aniela Buszyńska Baszkowce Faustyn Elżbieta Kwiatkowska 426-1-41 14V-15R 52 T 477 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-43KT-Q?i=476&cat=300453
8 11 1868 Krzemieniec Michalina Bereżecka Baszkowce Mikołaj Józefa Buszyńska mieszcz. Antoni Rudkowski, chł. Elżbieta Buszyńska ż. Faustyna 426-1-44 23V-24R 69 T 790 DW
29 1 1869 Krzemieniec Bazyli Łabuszewski Młynowce Onufry Teresa Laskowska 1-48 3V-4R 7 T
24 7 1869 Krzemieniec Anna Buszyńska Krzemieniec NN Antonina 1-48 15V-16R 43 T
4 5 1869 Białogródka Domicela Buszyńska Gnojniczki Franciszek Anna Michnicka Wincenty Drohojewski i Karolina Markiewicz ż. Bazylego 178-03-81 422V-423R 54 Ż DM
1 10 1869 Białogródka Jan Gutewicz Hulowce Kazimierz Antonina Rymasza Franciszek Buszyńsk i Aniela Ostaszewska ż. Pawła 178-03-81 442V-443R 134 Ż DM
11 7 1870 Ostróg Anastazja Janczyńska Mohylany Józef Brygida Buszewska Justyn Pietruszewski, Marianna Ziemba żona Wincentego 654-1-56 27V 2 R MZ
24 12 1870 Ostróg Wiktoria Buszyńska Szlachów Karol Anna Woźnicka Klemens Woźnicki, Antonina Bronow.. Panna 654-1-56 33V 1 R MZ
8 2 1870 Białogródka Klemens Skolbuszewski Białogródka Michał Aniela Karol Jasiński i Anna Jarczewska ż. Józefa 178-3-84 9V-10R 27 Ż DM
26 11 1871 Wyszogródek Marianna Wickiewicz Mała Biłka Jan Michalina Buszyńska 1-55 56V-57R 30 T DW
9 8 1871 Krzemieniec Ludwika Bereżecka Baszkowce Mikołaj Józefa Buszyńska 1-55 186V-187R 59 T
23 10 1871 Krzemieniec Joanna Buszyńska Baszkowce Faustyn Elżbieta Kwiatkowska 1-55 188V-189R 72 T
26 7 1871 Kuniów Petronela Kolbuszewska Noworoczyce Marcin Anna Telicka Karol Strzelecki i Joanna Benderska 178-3-78 249V-250R 40 Ż DM
30 5 1872 Jampol Wincenty Torczyński Moskalówka Hipolit Konstancja Drybuszewska 1-58 7V-8R 34 T 714
1 12 1872 Ostróg Paweł Stanysek Mizocz Jan Rozalia Labusga Franciszek Kunert, Czeszka Marianna Krzyzin 654-1-56 58R 1 R MZ
20 2 1873 Jałowicze Marcin Rybczyński Podhajce Jan Franciszka Buszyńska 147 6-7 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20147/pages/PL_1_436_147_0004.htm
16 6 1873 Luboml Franciszka Kitaszewska Luboml Ksawery Marcelina Patyjewicz Jarosław Buszkiewicz, Marianna Szydłowska ż. Andrzeja 316 24 59 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0013.htm
4 3 1873 Ostróg Marianna Golańska Choteń Jakub Anna Niemczycka Antoni Buszczyński, Małgorzata Domalewska ż. Juliana 654-1-56 59V 3 R MZ
14 8 1875 Krzemieniec Klara Buszyńska Baszkowce Faustyn Elżbieta Kwiatkowska 426-1-69 13V-14R 52 T
4 10 1876 Kuniów Franciszka Kolbuszewska Noworoczyce Marcin Anna Telicka Piotr Telicki i Katarzyna Jasińska ż. Jana 178-3-78 425V-426R 91 Ż DM
18 5 1877 Krzemieniec Piotr Łabuszewski Młynowce Michał Maria Wierzbicka 1-71 9V-10R 37 T
26 8 1877 Rzyszczów Cezary Czerniewski gub. Pułtawska Maciej Paulina Metelska Marek Tyszkowski, Ludwika Komorowska, Jerzy Abuszydz, Helena Kamińska 312-1-110 305 31 m.K KM
26 1 1878 Krzemieniec Stanisława Łabuszewska Wesołówka Onufry Wiktoria Haczkowska 426-1-72 1V-2R 3 T
15 8 1878 Krzemieniec Karolina Bereżecka Baszkowce Mikołaj Józefa Buszyńska chł. Józef Jakubowki, miesz. Anna Bereżecka panna 426-1-72 8V-9R 31 T
22 3 1878 Radziwiłłów Franciszek Łabęcki Sitno Władysław Józefa Tobolewska miesz. Piotr Ostroróg, Anna Busnikowa 1-72 38V-19R 14 T
26 3 1878 Kowel Wincenty Mikułowski Worona Stanisław Wincenty Franci Julia Gabriela Józefa Buszczyńska 279 16-17 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0009.htm
20 3 1878 Kuniów Marianna Strzelecka Noworoczyce Eugeniusz Katarzyna Boczkowska Kirił Zaręba i Anna Kolbuszewska ż. Marcina 178-3-78 500V-501R 24 Ż DM
4 1 1879 Krzemieniec Antonina Buszyńska Siczówka NN Katarzyna 426-1-73 1V-2R 1 T
8 4 1879 Krzemieniec Anna Łabuszewska Wesołówka Onufry Wiktoria Haczkowska miesz. Wincenty Świętochowski, Franciszka Zielińska ż. Antoniego 426-1-73 5V-6R 19 T
26 6 1879 Krzemieniec Marian Łabuszewski Młynowce Michał s.Onufrego Maria Wierzbicka 426-1-73 9V-10R 35 T
1 4 1879 Kuniów Leon Kolbuszewski Noworoczyce Marcin Anna Telicka Piotr Telicki i Joanna Benderska ż. Piotra 178-3-78 544V-545R 30 Ż DM
4 9 1881 Meżyrów Rozalia Zabuska Sewerynówka Wincenty Petronela Lebiedyńska 904-6-2 58 W 14 JS1
10 2 1881 Krzemieniec Tekla Walecka Królewski Most Marcin Maria Oliksiuk Michał Łobuszewski, Paulina Sadowska z. Jana 426-1-75 2V-3R 6 T 11 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X47H-X?i=10&cat=834008
26 8 1881 Krzemieniec Stefan Buszyński Krzemieniec NN Antonina Jan Maksymow, Maria Witlicka 426-1-75 12V-13R 47 T 21 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F9F8?i=20&cat=834008
1 12 1882 Meżyrów Henryk Kajetan Piwocki Berdyczów Bernard Maria Zabuska 904-6-3 51 W 10 JS1
27 6 1882 Berezdów Feliks Radomski Mirosław par. Nowogród Wołyński Ludwik Wiktoria Waśkowska Jan Kulbuszewski i Aleksandra Ejsmont panna 178-3-169 639V-640R 60 Ż DM
6 1 1883 Kuniów Eugenia Kolbuszewska Noworoczyce Marcin Anna Telicka Eugeniusz Strzelecki i Maria Kondracka ż. Jakuba 178-3-78 715V-716R 11 Ż DM
4 3 1885 Włodzimierz Józefa Pcionek Grabina Paweł Maria Buszta Józef Pawełczak, Katarzyna Hejn ż. Józefa 803 12-13 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0007.htm
7 9 1885 Włodzimierz Leon Matuszyński Bielin Adolf Feliksa Michałowska Józef Gips, Tekla Buszkiewicz 803 46-47 123 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0024.htm
2 8 1885 Kuniów Ludwika Kolbuszewska Noworoczyce Marcin Anna Telicka Jakub Kondracki i Elżbieta Wasylkowska ż. Nikodema 178-3-86 18V-19R 69 Ż DM
26 4 1886 Brody Wojciech Czyż Suchowola Jan Felicja Siedak Michał Lubus, Maria Sowińska ż. Józefa L 8
0 1886 Ewangel.6 Ottilie Mathilde Busler Radesch Eduard Emilie Vangerov BZ
20 5 1887 Horochów Jan Burkacki (Busłas) Zwiniacze Jacenty Anna Dyba 123 26-27 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20123/pages/PL_1_436_123_0016.htm
18 4 1888 Krzemieniec Anna Krasucka Baszkowce Antoni Aniela Buszyńska 01-81A 10V-11R 38 T
25 5 1888 Krzemieniec Karolina Łabuszewska Młynowce Onufry Wiktoria Goczkowska 01-81A 13V-14R 52 T
8 12 1888 Krzemieniec Franciszek Łabuszewski Królewski Most Józef Petronela Walecka 01-81A 27V-28R 105 T
10 5 1888 Młynów Kazimierz Budkowski Iwankowce Wawrzyniec Marianna Dyszkiewicz Daszkiewicz gub. Kaliska, pow. Słupca, gm. Młodojewo, Michał Kobus, Rozalia Damczyńska ż. Karola 740-2-402 51V-52R 71 R 1838 RK
4 6 1889 Meżyrów Adolf Świątek Hołowczyńce Wojciech Anna Dobusz Walenty Ubermanowicz i Maria Kochanowska żona Ludwika 904-6-10 164V-165R 35 W JS1
1 8 1890 Krzemieniec Jan Zaborowski Krzemieniec NN Maria Jan Fedożyński, Maria Buszyńska ż. Wojciecha 0.1-81W 15V-16R 60 T
10 12 1890 Krzemieniec Kazimierz Bindas Lisznia Marcin Marianna Łabuszewska 0.1-81W 23V-24R 92 T
23 12 1890 Krzemieniec Wiktoria Łabuszewska Młynowce Onufry Wiktoria Kozaczek Adam Rekonwald, Kazimiera Rubanowska ż. Franciszka 0.1-81G 1V-2R 3 T
16 8 1891 Grzymałów Wanda Dumańska Zarubińce Władysłąw Franciszka Dobrucka Paweł Buskowski, Maria Puklicz 1677 53 20 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0027.htm
1 4 1891 Semenówka Walentyn (Valentin) Sztrak (Strack) par. Semenówka Martyn (Martin) Katarzyna (Katharin Sommer Walentyn Szank (Schanck), Anna Margarita Bus (Böss) 8 30 Tb
18 12 1891 Semenówka Barbara Reisz par. Semenówka Johannes Konstancja Fencer Piotr Bajer, Barbara Bus 31 121 Tb
27 7 1891 Krzemieniec Jakub Krasucki Baszkowce Antoni Aniela Buszyńska 0.1-81G 15V-16R 60 T
18 1 1892 Dubno Jan Picz Ziniówka Antoni Józefa Podgruszecka Gotlib Buss i Rozalia Miller 740-10-21 65V-66R 6 R 3 DM
24 2 1892 Dubno Edward Żywot Bożkiewicze IN Augusta Zamel Szajsner i Karolina Busse 740-10-21 70V-71R 25 R 8 DM 0
13 6 1892 Dubno Antoni Górski Dubno Antoni Emilia Gotlib Aleksander Górski i Anna Busse 740-10-21 78V-79R 59 R 16 DM
16 7 1893 Jałowicze Józef Busszczyński Targowica Ludwik Romka Taraszewska 165 14-15 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20165/pages/PL_1_436_165_0008.htm
5 1 1893 Młynów Mościcki Moszków Jan Katarzyna Łakoma Wojciech Dobusz, Marianna Gmer ż. Jana 740-7-94 1R 2 R 111 DW
1 4 1894 Włodzimierz Michalina Pcionek Stefanówka Paweł Marianna Buszta 812 33-34 76 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0018.htm
10 1 1895 Kuniów Walentyna Telicka Noworodczyce Mikołaj Józefa Jakuszewska Jan Januszewski i Katarzyna Kolbuszewska panna 178-3-86 541V-542R 14 Ż DM
16 10 1895 Kuniów Karolina Sokołowska Laszówka Bronisław Petronela Kolbuszewska Bronisław Malinowski i Katarzyna Kolbuszewska panna 178-3-86 566V-567R 138 Ż DM
6 3 1895 Młynów Józef Kalwarczyk Kalbarczyk Kosarewo Piotr Agnieszka Słomska gub. Radomska, pow. Kozienice, gm. Świerże, Michał Kobus, Franciszka Czajka ż. Stanisława 740-2-411 61V-62R 26 R 1377 RK
8 7 1897 Jałowicze Bronisław Mosiek Swiszczów Józef Natalia Bus 905 9 V-10 R 26 0
1 2 1898 Młynów Franciszek Słomski Kosarewo Antoni Jadwiga Kobus gub. Radomska, pow. Kozienice, gm. Świerże, Jan Słomski, Agnieszka Kalwarczyk ż. Piotra 740-2-409 4V-5R 17 R 1701 RK
9 2 1900 Krzemieniec Maria Bindas Lisznia Marcin Maria Łabuszewska 2 V-3 R 8 0
26 11 1900 Krzemieniec Piotr Wesołowski Wesołówka Józef Joanna Buszyńska 21 V-22 R 84
18 5 1900 Włodzimierz Piotr Bronicki Ochnówka Jan Marianna Buszkiewicz Bazyli Bronicki, Franciszka Bronicka ż. Stanisława 958 30V-31R 112 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0031.htm
19 2 1901 Krzemieniec Witalina Brojak Baszkowce Piotr Klara Buszyńska 4 V-5 R 15 0
23 2 1901 Krzemieniec Marian Krasucki Baszkowce Antoni Aniela Buszyńska 5 V-6 R 18 0
10 8 1901 Krzemieniec Dominik Łabuszewski Młynowce Bazyli Maria Malczewska 17 V-18 R 66 0
30 12 1901 Młynów Maria Masiak Smordwa Józef Anna Bus pruscy poddani, Michał Niedźwiecki, Teofila Orzech panna 740-2-407 93V-94R 13 R 1655 RK
27 9 1902 Krzemieniec Ludwika Bindas Lisznia Marcin Maria Łabuszewska 21 V-22 R 84 0
23 4 1903 Krzemieniec Wincenty Brojak Baszkowce Piotr Klara Buszyńska 9 V-10 R 33 0
15 5 1903 Krzemieniec Maria Wesołowska Wesołówka Józef Joanna Buszyńska 10 V-11 R 37 T DW
23 7 1903 Krzemieniec Anna Strzelecka Królewski Most Stanisław Maria Łabuszewska 16 V-17 R 62 0
2 8 1903 Krzemieniec Antoni Buszyński Krzemieniec NN Maria Gusławska 18 V-19 R 69 0
2 11 1903 Krzemieniec Edward Lemiszek Smyga Szymon Natalia Bus 26 V-27 R 103 0
8 1 1903 Włodzimierz Agnieszka Dobosz Sewerynówka Szymon Wiktoria Buskowska 972 1V-2R 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0007.htm
19 4 1903 Włodzimierz Zofia Bronicka Ochnówka Jan Marianna Buszkiewicz 972 15V-16R 75 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0021.htm
8 5 1903 Włodzimierz Tadeusz Łabus Długa Łoza Józef Rozalia Szut chł. Józef Koch, Marcela Baran ż. Pawła 972 20V-21R 96 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0026.htm
16 5 1903 Włodzimierz Stefania Iwanczewska Zarzecze Władyslaw Łucja Bajbus Włodzimierz Malinowski, Beata Kurowska panna 972 27V-28R 135 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0033.htm
19 9 1903 Białogródka Janina Skolebuszewska 17-2-84 5V 158 Ch
29 9 1903 Młynów Zofia Gdala Zofiówka Antoni Julianna Botur gub. Radomska, pow. Kozienice, Piotr Kalbarczyk, Angela Kobus ż. Michała 740-2-411 21V-22R 105 R 1340 RK 0
30 11 1904 Brody Maria Sadowa Kasper Katarzyna Babuszka L 32
18 1 1904 Krzemieniec Stanisław Krasucki Baszkowce Antoni Aniela Buszyńska 9 0
22 2 1904 Krzemieniec Eleonora Buszyńska Krzemieniec Stefan Anna Kalinowska 17 0
6 3 1904 Kowel Marianna Siemiątłowska Kowel NN Józefa Marceli Buszkiewicz, Marcelina Kordalewska ż. Aleksandra 979 6V-7R 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20979/pages/PL_1_436_979_0007.htm
5 12 1904 Luboml Stanisław Kogut Rakowiec Tomasz Aniela Kluzak Jan Kogut, Rozalia Busz ż. Józefa 1009 91 176 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0051.htm
24 3 1906 Dubno Maria Wanaur Dubno Ottokar Barbara Kratka August Busse i Emilia Wanaur panna 740-4-162 8V-9R 31 R 10 DM
27 11 1906 Dubno Apolonia Górska Mirohoszcza Antoni Emilia Buss Mikołaj Górski i Eleonora Melcer ż. Rudolfa 740-4-162 31V-32R 124 R 33 DM
3 1 1907 Włodzimierz Józef Siemaszko Werba Zygmunt Paulina Zając Jan Spisacki, Maria Więcławska panna, Grzegorz Sobolewski, Eugenia Buszko panna 1034 1V-2R 4 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201034/pages/1_436_0_0_1034_0005.htm
16 8 1908 Radziwiłłów Emilia Kobus Radziwiłłów Władysław Anna Młynek 1-97 69 V-70 R 40 T 0
20 2 1909 Krzemieniec Stanisław Buszyński Krzemieniec Stefan Anna Kalinowska Wawrzyniec Paszkowski, Anna Januszewska 426-1-99 9V-10R 33 T 835 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3H9-7?i=834&cat=300453
15 4 1909 Krzemieniec Józefa Łabuszewska Młynowce Bazyli Maria Malczewska Stanisław Sobczyk, Maria Łabuszewska ż. Michała 426-1-99 10V-11R 37 T 836 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WM-X?i=835&cat=300453
9 5 1909 Krzemieniec Mikołaj Strzelecki Bereżce Stanisław Maria Łabuszewska Antoni Sowak, Anna Traczuk ż. Andrzeja 426-1-99 13V-14R 50 T 839 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3H9-B?i=838&cat=300453
18 5 1909 Krzemieniec Rozalia Sichniewicz Wesołówka Franciszek Julia Micewska Piotr Sichniewicz, Maria Łabuszewska z. Michała 426-1-99 13V-14R 52 T 839 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3H9-B?i=838&cat=300453
17 9 1909 Krzemieniec Antoni Wesołowski Wesołówka Józef Joanna Buszyńska Wincenty Wesołowski, Helena Sichniewicz 426-1-99 21V-22R 84 T 847 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3W9-7?i=846&cat=300453
10 10 1909 Krzemieniec Stanisława Szylecka Minkowce Onufry Joanna Pyndyk Bazyli Łabuszewski, Aniela Juchkiewicz 426-1-99 24V-25R 94 T 850 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R37B-Q?i=849&cat=300453
2 4 1911 Włodzimierz Stanisława Buszkiewicz Włodzimierz Marcin Konstancja Cieplińska 1038 15V-16R 72 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0019.htm
2 6 1911 Dubno Antonina Melcer Dubno Karol Leontyna Wereszczyńska Antoni Górski i Julia Buss ż. Karola 740-4-158 16V-17R 74 R 18 DM
23 11 1912 Krzemieniec Bronisława Strzelecka Młynowce Stanisław Maria Łabuszewska 0
4 2 1912 Ołyka Helena Budowska Ołyka Jan Adela Buszkiewicz 1050 20 33 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0012.htm
1 11 1912 Krzemieniec Stanisław Oleksiuk Białokrynica Franciszek Marcelina Sokulska zm. 8.7.1981 - Trzebusz pryw. WS
21 8 1912 Tbilisi Wiktoria Lichman Tbilisi Józef s. Stanisława Aleksandra Milewska Tomasz Klacek, Honorata Korbuszowicz 41V 92 Tb
11 8 1912 Starokonstantynów Kazimierz Szepelski Werborodyńce Franciszek Paulina Buszczyńska Mateusz Żurawski i Franciszka Niewęgłowska ż. Jana 17-2-89 24V-25R 95 Ch 51-52 DM
8 9 1912 Starokonstantynów Grzegorz Radzimiński Werborodyńce Jan Emila Stankiewicz Grzegorz Buszczyński i Ludwika Stankiewicz ż. Mariana 17-2-89 28V-29R 111 Ch 59-60 DM
26 11 1912 Starokonstantynów Józef Sawicki Werborodyńce Józef Feliksa Buszczyńska Kazimierz Buszczyński i Paulina Sawicka ż. Franciszka 17-2-89 35V-36R 140 Ch 73-74 DM
5 2 1913 Kijów Św. Aleksandra Józef Kolbuszewski Kijów NN Maria c. Kazimierza Kolbuszewska Rajmund Brotyrski i Irena Szacka 312/1/129 55V-56R 219 m.K JM1
23 1 1913 Młynów Marianna Michalska Ludwikówka Antoni Anna Kobus pow. Nowogród Wołyński, Lubar, Władysław Rogalski, Katarzyna Ceglarz ż. Jana 740-4-447 165V-166R 11 R 780 RK
10 5 1914 Jałowicze Józefa Kułakowska Targowica Franciszek Karolina Buszyńska 7V-8R 19
4 6 1914 Tbilisi Aleksander Kwiatkowski Gambary Włodzimierz s. Marcina Lidia Chrystynowna Ajdel Władysław Pydo, Zofia Grabuszyńska 82V 57 Tb
21 2 1914 Włodzimierz Wołyński Wacław Buszkiewicz Włodzimierz Marcin Konstancja Cieplińska 1058 12 53 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0012.htm
31 7 1914 Włodzimierz Wołyński Mieczysław Buszkiewicz Falemicze Stanisław Józefa Malawska 1058 31 149 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0032.htm
28 11 1914 Włodzimierz Wołyński Aleksander Ciepliński Włodzimierz Roman Wawrzyniec Helena Buszkiewicz 1058 51 240 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0052.htm
8 6 1914 Wiśniowiec Helena Jarosz Czajczyńce Franciszek Barbara Diakowicz Józef Pacewicz, Agata Buszyńska ż. Stanisława 426-1-105 11V-12R 44 T 292 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-D33M-W?i=291&cat=834013
18 6 1914 Wiśniowiec Franciszek Tomaszewski Wierzbowiec Stanisław Józefa Masłowska Stanisław Buszyński, Józefa Bączkowska wdowa 426-1-105 12V-13R 45 T 293 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-D339-7?i=292&cat=834010
3 7 1915 Horochów Józef Dubus Wilhelmówka Antoni Zofia Kołożyńska 1066 15 54 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201066/pages/1_436_0_0_1066_0018.htm
20 5 1915 Kijów Św. Aleksandra Anna Buszowska Kijów NN Zofia Feliksa c. Henryka Buszowska Kazimierz Lepkowski i Waleria Komar-Gacka 312/1/129 33V-34R 130 m.K JM1
31 5 1915 Kijów Św. Aleksandra Leopold Busz Wasylków Waldemar Wiktoria Roman Mikołaj Milewski i Ludwika Adamowska 312/1/129 36V-37R 141 m.K JM1
18 5 1915 Starokonstantynów Helena Buszczyńska Werborodyńce Celestyn Rozalia Sawicka Franciszek Jankowski i Maria Sawicka ż. Jana 17-2-90 15V-16R 61 Ch 32-33 DM
26 7 1917 Tbilisi Henryk Dzikowski Tbilisi Edmund s.Józefa Maria Awadkowa Stanisław Grybuszyński, Stefania Kejcz 174R 93 Tb
23 5 1919 Tbilisi Leonard Grabuszyński Tbilisi Stanisław s.Jana Stefania c.Aleksandra Kecz Lucjan Owerło, Zofia Grabuszyńska 222R 37 Tb DW
30 3 1920 Ostróg Jarosław Kaszpar Ostróg Julian Julia Mazacz Karol Busła, Teofila Jesińska 1 55 O DW
11 2 1920 Młynów Bolesław Zagulin Czerec Piotr Maria Skurska Stanisław Majcher, Stanisława Kozłowska żona Jana, asystowali Jan Kozłowski, Józefa Busiłek 740-6-321 4 23 R 9885 AK2
8 2 1920 Starokonstantynów Izydor Domański Werborodyńce Józef Agata Niewęgłowska Grzegorz Buszczyński i Józefa Szepelska ż. Józefa 17-1-91 108V-109R 19 Ch 207-208 DM
22 6 1920 Starokonstantynów Mieczysław Buszczyński Werborodyńce Grzegorz Helena Niewęgłowska Karol Bobrowski i Dioniza Jezierska ż. Feliksa 17-1-91 118V-119R 57 Ch 227-228 DM
31 7 1920 Starokonstantynów Feliks Radzimiński Werborodyńce Jan Emilia Stańkiewicz Marian Stańkiewicz i Maria Pałamarczuk z d. Buszczyńska 17-1-91 119V-120R 64 Ch 229-230 DM
19 12 1920 Starokonstantynów Maria Taborowska Werborodyńce Józef Franciszka Niewęgłowska Edward Buszczyński i Józefa Szepelska 17-1-91 126R-127R 91 Ch 243-244 DM
4 1 1920 Krzemieniec Bronisław Folwaj Młynowce Franciszek Ewa Koc Władysław Folwaj, Antonina Łabuszewska panna 426-1-122 2R 2 T 372 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-4VG3?i=371&cat=300453
9 2 1920 Krzemieniec Stanisław Oleksiuk Młynowce Wincenty Maria Łabuszewska Konstanty Zacharewicz, Maria Słowak wdowa 426-1-122 4R 13 T 374 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-4F95?i=373&cat=300453
10 4 1920 Krzemieniec Władysław Matwiejew Młynowce Piotr Franciszka Łabuszewska Władysław Tolwaj, Ewa Tolwaj ż. Franciszka 426-1-122 5V 22 T 376 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-4FW9?i=375&cat=300453
10 4 1920 Krzemieniec Piotr Matwiejew Młynowce Piotr Franciszka Łabuszewska Franciszek Folwaj, Maria Dobrowolska ż. Rajnholta 426-1-122 5V 23 T 376 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-4FW9?i=375&cat=300453
27 1 1921 Tbilisi Władysław Mierzejewski Tbilisi Piotr s.Ksawerego Karolina c.Michała Podres Bronisław Rymaszewski, Stefania Grabusińska 243V 32 Tb
3 4 1921 Starokonstantynów Franciszek Skopowski Werborodyńce Stanisław Maria Buszczyńska Albin Niewęgłowski i Józefa Szepelska ż. Józefa 17-2-91 cz.2 214V-215R 60 Ch 32-33 DM
12 4 1921 Starokonstantynów Stanisław Szepelski Werborodyńce Władysław Jadwiga Buszczyńska Józef Szepelski i Bronisława Niewęgłowska ż. Kazimierza 17-2-91 cz.2 215V-216R 66 Ch 34-35 DM
2 10 1921 Starokonstantynów Maria Buszczyńska Werborodyńce Edward Anna Sokolnicka Józef Taborowski i Maria Skopowska ż. Stanisława 17-2-91 cz.2 237V-238R 155 Ch 78-79 DM
30 10 1921 Starokonstantynów Feliks Czyżewski Żerebki Jan Ewelina Markiewicz Władysław Markiewicz i Maria Buszczyńska ż. Feliksa 17-2-91 cz.2 239V-240R 160 Ch 82-83 DM
24 3 1921 Młynów Adolf Bus Bryszcze Wilhelm Józefa Merw Piotr Cwik, Zofia Kazmirska 740-4-446 40V 54 R 524 RK
15 9 1921 Młynów Kazimierz Michalski Ludwikówka Antoni Anna Kobus Józef Witkowski, Michalina Perehuda panna 740-4-446 46R 104 R 529 RK

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
9 2 1749 Szumsk Bazyli Suhalicki Szumsk Antonina Suchocka Szumsk Stefan Zawacki, Anna Buskowska 297-1-180 16R Ł RK
16 11 1749 Szumsk Józef Druski Szumsk w Anna Buszczeńska Szumsk Stanisław Żarnecki, Jakub Jastrzębski, Marianna Wirkowska, Anna Zarzecka 297-1-180 16V Ł RK
19 7 1750 Szumsk Andrzej Jaszkiewicz Kruholec Anna Busczanka Buszczańska Kruholec p Józef Morawicki, Antoni Mackiewicz, Agnieszka Jaśkowa 297-1-180 17R Ł RK
26 9 1750 Szumsk Franciszek Obierek Rudnia Antonowiecka Katarzyna Tar? Gar? Rudnia Antonowiecka Józef Jascota, Anna Busczeńska, Józef Medeński, Zofia Cokorówna 297-1-180 17V Ł RK
26 2 1764 Szumsk Ignacy Boguchwalski Kruholec w Konstancja Jakuszewska Jakusiewicz Kruholec p Stefan Buszyński, Marianna Sturylanka 297-1-180 43R Ł RK
6 1 1777 Szczurowice Tomasz Bogucki Agnieszka Krzyżanowska Szczurowice Jan Żurawski, Marcin Libus 1310L 59 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0040.htm
2 1777 Szczurowice Paweł Jakimiec Marianna Żurawianka Szczurowice Jan Jakimiec, Marcin Libus 1310L 59 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0040.htm
4 5 1777 Szczurowice Jan Kondracki Zawidze Marianna Kawecka Zawidze Mateusz Marcin Libus, Jan Rzymski 1310L 63 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0043.htm
20 10 1777 Szczurowice Grzegorz Michaluk Marianna Bebech Laszków Józef Marcin Libus, Michał Zabuski 1310L 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0051.htm
17 1 1778 Szczurowice Ignacy Bednarczuk Marianna Czabanowska Szczurowice Marcin Libus, Jan Stępkowski 1310L 60 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0041.htm
10 1781 Szczurowice Stefan Ochołtwicki Ewa Blaszczycha w Bazyli Kuczyński,Michał Łuszczeski..Michał Zabuski 1310 61 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0041.htm
8 1781 Szczurowice Mikołaj Brodzki Marianna Sitarczanka Michał Zabuski, Marcin Libus 1310 61 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0041.htm
2 1781 Szczurowice Michał Terlikiewicz Zuzanna Niedzielska Tomasz Paweł Proć,Szymon Stocki,Marcin Libus 1310 61 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0041.htm
18 11 1781 Szczurowice Jan Latoszyński Regina Wygodzicha Baryłów 49 w Antoni Baczyński,Michał Zabuski 1310L 68 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0048.htm
..6 11 1781 Szczurowice Stanisław Pawlicki Małgorzata Piotrowska Wolica Joachim Daniluk, Michał Wojczuk, Michał Zabuski 1310L 70 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0049.htm
22 5 1783 Szczurowice Szymon Szkliński w Katarzyna w Marcin Libus, Bazyli Szerwański 1310 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0042.htm
14 9 1783 Szczurowice Jakub Piziuk w Teresa Szacowiczowa w Marcin Libus, Tomasz Bogucki 1310L 62 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0042.htm
26 10 1783 Szczurowice Jan Malinowski Marianna Topolska Wolica Michał Wojciakiewicz, Michał Zabuski 1310L 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0049.htm
10 7 1791 Luboml Paweł Kochanski Marianna Lubusz Lublin ASP https://www.szukajwarchiwach.gov.pl/skan/-/skan/cc075c73c9f5f3034b494b3172fabfbe915df32b56150f2836987664a6863eb3
26 1 1798 Lubar Tadeusz Buszczyński Tekla Koźlińska Wolica łacina, kawaler, panna, Łukasz Kurowski, Józef Umiński, Szymon Jankowski 178-49-3 599V Ż Mg
6 8 1816 Jampol Jan Borodzic 28 Barbara Malska Wiązowiec 18 Franciszek Kolbuszewski, Michał Zbigniewicz, Magdalena Łossowka 178-51-184 29R-29V Ż 59-60 DM
21 11 1826 Jampol Jan Dropuszewski [Drobuszewsk 22 Joanna Koszycka Moskalówka 18 Antoni Romuszewski, Maciej Górski, Marianna Zubowska 178-51-186 46V Ż 94 DM
5 6 1827 Luboml Józef Rabuszuk Rymacze 40w Mikołaj Helena Krawiec Anna Iwańczuk z Chwedończuków Rymacze 30w Stefan Oksenia Antoni Gadzaliński, Stanisław Gadzaliński 301 18 34 843 331 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0011.htm
13 11 1827 Luboml Bartłomiej Pauliczuk Jagodzin 18 Andrzej Jadwiga Pendel Tekla Bekiesz Jagodzin 17 Wojciech Jadwiga Rabusz Józef Gadzała. Knrad Kowalczuk 301 24 46 843 337 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0014.htm
16 1 1828 Wiszenki Jakub Piotrowski Boynarówka 22 Kazimierz Petronela Zakrzewska Marianna Baczewska Boynarówka 19 Onufry Katarzyna Busowiecka Maciej Tunski, Michał Piotrowski, Leon Romanowski; Stefan Wyżewski - P 814 83 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0087.htm
29 1 1828 Luboml Bartłomiej Stachniuk Rymacze 40w Antoni Franciszka Antoniuk Anna Struś Rymacze 19 Michał Marianna Rabuszuk Maciej Stuber, Mikołaj Stocki 301 28 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0016.htm
19 11 1828 Bazalia Franciszek Iskra Czuchele 25 Wojciech Anastazja Magdalena Buszyńska Czuchele 18 Jan Krystyna Wojciech Kamenecki i Mikołaj Jakuszewski 178-3-94 234V 20 Ż DM
22 4 1828 Kulczyny Andrzej Lućko Bułajówka 50w Łukasz Teresa Szafował Tekla Buszczyńska Metce 36w Mikołaj Marianna Janowska prac. Michał Szymczuch, Apolonia Buszczyńska 178-3-94 329R 14 Ż Mg
25 11 1828 Stary Konstantynów Domini ur. Wincenty Buszczyński Werborodyńce 20 ur. Stefan Katarzyna Żurawska Anastazja Żułkiewska Werborodyńce brak ur. Jan Anna Sawicka ur. Wincenty Żurawski, Mateusz Bykowski 178-3-94 166V/167 25 Ż 321/322 KP2
10 11 1829 Ptycza Kazimierz Milecki Pełcza (unita) 25 Grzegorz Katarzyna Gustowska Pełcza 20 Józef Anna Buszynska Kasper Piotrowy Tobolewski, Grzegorz Szymonowy Bydłowski 815 305R 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0310.htm
24 2 1829 Bazalia Stefan Bujalski 28 Paweł Katarzyna Kozłowska Apolonia Szulc 18 Ignacy Franciszka Nowakowska Augustyn Zieliński, Michał Buszyński, Magdalena Miłaszewska 178-3-95 228R 18 Ż DM
27 10 1829 Kotelnia Józef Razowicz Antopol 28 Konstanty Teresa Buszyńska Katarzyna Niedaszkowska Antopol 15 Mikołaj Marianna Wolska Bazyli Rakowicz, Józef Komorski, Jan Korsak 178-51-301 13V 22 Ż 28 BS
26 1 1830 Targowica Ludwik Kosowski Bokujma 24 Marianna w Zaleska Julianna Buszyńska Bokujma 20 Szymon Rozalia Witkowska Grzegorz Wojcicki,Jab Buszyński 816 223 R 1 ZP
26 1 1830 Luboml Michał Szuszko Jagodzin 16 Marcin Agnieszka Grabowska Helena Rabuszuk Rymacze 20 Józef Zofia Józef Gadzała, Walenty Romańczuk 301 67 12 845 315 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0036.htm
31 1 1832 Targowica Jan Kurytowicz Bokujma 48 Józef Teresa Dubieniecka Magdalena Buszyńska wdowa Bokujma 45 Andrzej Marianna Godlewska Jan Kuryłowicz, Jan Buszyński 818 213 V 3 ZP
29 5 1832 Targowica Rafał Majewski par. Koblin 20 Stanisław Domicela Izbińska Wiktoria Muszyńska Borzemiec 20 Wincenty Magdalena Olszewska Jan Buszyński, Paweł Kuryłowicz, 818 215 R 9 ZP
5 6 1832 Targowica Jakub Lubrzycki 21 Stefan Magdalena Janisz Domicela Poznańska 18 Antoni Teofila Wiszniewska Jan Buszyński, Paweł Kiryłowicz, 818 215 R 10 ZP
21 7 1832 Luboml Mikołaj Chodasiewicz par. Kowel 34 Antoni Katarzyna Apolonia Krukowska Luboml 20 Franciszek Anna Bobusz Jakub Czernichowski, Ignacy Pisankowski 301 111 41 847 572 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0059.htm
14 2 1832 Krzemieniec Antoni Łšczewski Horynka 29 Franciszek Franciszka Tekla Buszyńska Horynka 23 Jan Anna Józef Jabłoński i Grzegorz Iwanowski 01-5 76R 23 T 805 DM
17 1 1832 Niewirków Jan Bronowicki Antonówka 20 Jakub Urszula Busanow Konstancja Brusiłowicz Antonówka 24 Daniel Marianna Jarczewska Wincenty Bronowicki,Antoni Brusiłowicz 171-1-5 274 R 1 R AS
26 6 1832 Nowogród Woł. Józef Karpiński Kamienny Bród 25 Piotr Małgorzata Kubuszyńska Marianna Janicka Tartak Rohaczewski 17 Jan Agnieszka Gołębiowska Jakub Kuczyński, Jan Wasilewicz 245-1-6 38V 211 R 1935 DW
24 1 1832 Kulczyny Jan Majewski Krasiłów 27 Stanisław Rozalia Wiktoria Kont Krasiłów 18 Fryderyk Marianna Busz Jan Busz, Ksawery Chmielnicki 178-03-98 338V-339R 5 Ż 642 DM
22 10 1833 Targowica Ignacy Górski wdowiec Borzemiec 27 Jan Teofila Korewicka Marianna Brzeźniakiewicz z Wiszniowskich wdowa Borzemiec 20 Erazm Wiktoria Zalewska Jan Buszyński, Antoni Bratkowski 819 279 R 18 ZP
20 11 1833 Łuck Mikołaj Arent Łuck 30 Wit Marianna Fryent Teresa z Rynckich Żeleszkiewicz Łuck 30 Jędrzej Tekla Leonard Buszowski, Stanisław Orchowski 369 13 26 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20369/pages/PL_1_436_369_0007.htm
14 2 1833 Białogródka Szymon Sławecki Waśkowczyki 38 Paweł Antonina Olszewska Joanna z d. Kustowska Bujalska Waśkowczyki 25w Kazimierz Weronika Sławecka Klemens Lipiński, Józef Buszyński 178-3-99 57R 13 Ż DM
29 1 1833 Aleksandria Steśko Omelczuk Hryczuk par. Aleksandria 45w Omelko Marianna Buszowska Elżbieta Kalinowska par. Aleksandria 37w Elżbieta wdowa po Kazimierzu Kalinowskim, Marcin Zieliński, Józef Węgrowski 171-1-6 173R 3 R DM
29 1 1833 Kulczyny Piotr Olendrowicz Krasiłów 23 Piotr Marianna Mieszczanin Teresa Roszczyńska Krasiłów 17 Wincenty Teodora Gilewicz Jan Szmigielski, Jan Busz 178-03-99 324R 1 Ż 617 DM
22 10 1833 Kulczyny Franciszek Hurkowski Łaszki par. Butowce 19 Teodor Helena Lewandowska Kunegunda Lipska par. Kulczyny 17 Łukasz Petronela Drobuszewska Jan Rożański, Michał Sokołowski 178-03-99 329V 23 Ż 628 DM
26 11 1833 Kulczyny Paweł Czołobijewski Krasiłów 28 Łukasz Marianna Żegło Rozalia Antonowicz Krasiłów 22 Dominik Marianna Busz Wiktor Sieszycki, Jan Rawicz Karwowski, Jan Busz 178-03-99 329V 24 Ż 628 DM
9 9 1834 Kulczyny Łukasz Samborski Dubiszcze 25 Mikołaj Rozalia Nowicka Wincenta Zabuska par. Kulczyny 18 Jan Zuzanna Krzyżanowska Antoni Bogucki, Józef Dylewski 178-03-100 348R 12 Ż 674 DM
18 11 1834 Kulczyny Józef Jasinowski Metce 28 Wojciech Marianna Wojciechowska Katarzyna Kopestyńska Salicha Mała 20 Andrzej Marianna Zabawska Antoni Olszewski, Jan Busz 178-03-100 350R 21 Ż 678 DM
20 10 1835 Luboml Bazyli Stadnicki Luboml 36w Grzegorz Teresa Sawczyńska Marianna Baryłka z Łobuszewskich Luboml 30w Jan Katarzyna Józef Derecki, Bazyli Romanowski 850 413 31 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0219.htm
27 10 1835 Połonne Maciej Koziorowski Połonne 50w Piotr Marianna Osmolska Marianna Maksymow z Bagińskich Połonne 20w Jakub Teresa Bazyli Korobczyński, Jan Kolbuszewski 245-1-9 165V 39 R DW 2828
18 5 1835 Stary Konstantynów Józef Buszczyński Werborodyńce 26 Michał Agnieszka Czerniawska Elżbieta Woroniecka Stary Konstantynów Józef Anastazja Mieścicka Bartłomiej Dębicki, Ignacy Dębicki, Florian Dębicki 178-3-101 181 10 Ż SK
14 6 1836 Bazalia Józef Kuraszkiewicz Wasylówka 20 Marcin Tekla Kozłowska Petronela Świadkowska [Śniatkowska] Wolica Polowa 20 Feliks Marianna Malinowska Kazimierz Bujalski i Michał Buszyński 178-03-106 282V 22 Ż DM
21 6 1836 Bazalia Feliks Wojnarowski Bazalia 23 Jan Katarzyna Wołoszynowska Anna Budzyńska [Budzińska] Łazuczynek Mały 18 Wincenty Tekla Lewicka Stanisław Przyłuski, Michał Buszyński 178-03-106 282V 23 Ż DM
15 11 1836 Cudnów Wincenty Zabuski Kniażyn 22 Ignacy Apolonia Dobrowolska Honorata Sobolewska Tytuniki 17 Bazyli Wiktoria Wojciech Szponarski, Fortunat Chołodecki 569-1-59 55R 73 Ż 110 DM
2 2 1836 Kulczyny Aleksander Gorecki Pietniczany par. Orynin g. podolska 24 Mateusz Tekla Ostapowicz Katarzyna Terlecka Dubiszcze 18 Mikołaj Apolonia Zabuska Roman Twardowski, Józef Dylewski 178-03-106 247V 7 Ż 478 DM
22 11 1836 Kulczyny Jan Busz Krasiłów 41 Tomasz Marianna Wolner Celestyna Obyrn Krasiłów 26 Michał Elżbieta Leszczyńska Michał Wołodkiewicz, Jan Chmielnicki 178-03-106 252V 28 Ż 488 DM
7 2 1837 Targowica Jan Lubrzycki Bokujma 45 Stefan Agnieszka Janicka Helena z Izdebskich Dąbrowska wdowa Bokujma 45 Kazimierz Katarzyna Buszyńska Jan Buszyński, Grzegorz Susicki 823 307 R 1 ZP 0
14 2 1837 Targowica Mikołaj Łoziński Bokujma 26 Józef Tekla Kuźniarowska Anna Szajczyńska Bokujma 22 Wincenty Agata Osijowska Jan Buszyński, Grzegorz Susicki 823 308 R 4 ZP
7 2 1837 Luboml Jan Dyczko Luboml 20 Jacek Helena Bartoszewicz Katarzyna Adamczuk Luboml 17 Łukasz Marianna Łobusz Mateusz Kahaniuk, Grzegorz Sawicki 852 549 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0289.htm
6 6 1837 Kulczyny Antoni Wierzbicki Międzybóż, par. Międzybóż, g. podolska 26 Augustyn Józef Grzątkowska Paulina Antonowicz Krasiłów 20 Dominik Marianna Busz Paweł Molski, Józef Słodkowski 178-03-108 255V 15 Ż 499 DM
19 7 1838 Sokul Julian Sikorski Simporozo ? par. Łuck 28 Piotr Marianna Ołędzka Olimpia Rakussa/Rakus Pożarki 19 Wincenty Barbara Baczewska Franciszek Dolibowski, Ignacy Świeciński, odstawny Major Zębusz 824 35R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0036.htm
30 1 1838 Luboml Franciszek Kahaniuk Luboml 26 Maciej Anna Saczuk Marianna Majewska Luboml 25 Daniło Agnieszka Łobusz Jan Kontowski, Jan Lebediuk 853 518 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0292.htm
6 2 1838 Włodzimierz Bazyli Buszczyński Uściług (unita) 33w Jan Marianna Szczerbicka Salomea Szuryna Uściług 20 Jan Marianna Szymańska 853 35 6 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0020.htm
28 8 1838 Szumsk Dionizy Domański Zińki 25 Antoni Agnieszka Kiryiczuk Kiryczuk Antonina Szwiderska zd. Porańska Zińki 32w Wojciech Marianna Skrzypkowska Bartłomiej Skrzypkowski, Michał Buszeta, Adam Lewicki 245-1-12 292V 19 R RK
20 11 1838 Leszczyn Ignacy Buskiewicz Żytomierz 29 Antoni Rozalia Szczepanowska Zuzanna Stankiewicz Leszczyn 22 Ludwik Antonina Gorzkowska Anzelm Kliczyński , Andrzej Bydłowski 178-3-6 148 6 Ż Ni
15 5 1838 Bazalia Michał Buszyński Bogdanówka 28 Wojciech Marianna Święcicka Anna Korzeniowska Bazalia 24 Marcin Anna Dubilewska Franciszek Korzeniowski, Antoni Miłaszewski 178-3-110 262V 15 Ż DM
23 5 1838 Bazalia Michał Bujalski Bogdanówka 24 Łukasz Aniela Kozik Petronela Buszyńska Bogdanówka 17 Wojciech Marianna Święcicka Mikołaj Borewicz, Julian Bujalski 178-3-110 263R 17 Ż DM
29 1 1839 Targowica Stefan Kuryłowicz Bokujma 22 Jan Ewa Budiaczewska Domicela Kwiatkowska Bokujma 28 Wawrzyniec Marianna Grabowska Jan Buszyński, Konstanty Chrystecki 825 262 V 4 AGAD ZP
4 6 1839 Targowica Szymon Szajczyński wdowiec Bokujma 35 Mikołaj Teresa Wojszczyńska Franciszka Piotrowska wdowa Borzemiec 34 Aleksander Marianna Stupnicka Jan Buszyński, Wincenty Lubrzycki 825 263 R 6 AGAD ZP
16 4 1839 Luboml Jan Adamczuk Luboml 22 Łukasz Marianna Łobusz Apolonia Koladyńska Luboml 18 Eliasz Zofia Łahodowska Maciej Adamczuk, Grzegorz Szydłowski 854 603 20 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0344.htm
29 1 1839 Krupiec Jan Sztamburski par. Krupiec 36w Józef Barbara Anna Gawrońska par. Krupiec 20 Piotr Katarzyna prac. Bazyli Buszyński, 1-dw. Kajetan Gawroński 825 204V 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0213.htm
25 2 1840 Targowica Leon Brzezniakiewicz Borzemiec 25 Piotr Franciszka Barańska Rozalia Wiszniewska Borzemiec 22 Erazm Wiktoria Zalewska Jan Buszyński, Grzegorz Siesicki 826 280 R 1 ZP 0
10 11 1840 Targowica Julian Szeremecki Bokujma 27 Eliasz Marianna Kulczycka Anna Zdaniewicz z Wojcickich wdowa Bokujma 32 Józef Marianna Zarzycka Jan Buszyński, Grzegorz Siesicki 826 280 V 4 AGAD ZP
7 1 1840 Międzyrzec Krzysztof Słauszewski Łyszcze, par. Kołki 25 Adam Konstancja Łoniewska Tekla Dubiecka Terentijów 20 Karol Anna Rohozińska Franciszek Lenkiewicz, Euzebiusz Łobuszewski 880 220 R 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0238.htm
3 6 1840 Miropol Grzegorz Baranowski Miropol 25 Jan Marianna Wierzbicka Marcjanna Kalemberg Miropol 23 Wawrzyniec Agnieszka Kalinowska Jan Krzyżanowski, Jan Kolbuszewski 871 329 8 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0171.htm
9 6 1840 Żytomierz Bazyli Makowski 26 Daniel Marianna Fedorowicz Katarzyna Paszkowska zd. Tyczyn 30w Karol Marianna Busztan Jan Janiszewski , Zachariasz Mieleniewski 178 3 10 64 28 Ż Ni
13 2 1840 Żytomierz Tadeusz Bukar par. Cudnowska Adrian Anna Buszczyńska Emilia Kruszewska wieś Sławowa Stanisław Katarzyna Suszczewska Jakub Omieciński Marszałek Pow. Żytomierskiego , Dominik Cieszkowski Marszałek Pow. Włodzimierskiego, Kamerjunker Marcin Kurowski , 178 3 10 55 11 Ż Ni
13 7 1841 Krzemieniec Józef Buszyński Baszkowce 40w Dominik Katarzyna Magdalena Skakalska Krzemieniec 21 Antoni Marianna 872 427 8 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0226.htm
8 9 1842 Klewań Brunon Buszczyński Suchowola, par. Złoczówka 30 Stanisław Illuminata Oraczewska Waleria Zagurska Broniki 22 Antoni Julia Mogilnicka 881 156 R 5
29 6 1843 Tuczyn Piotr Gutowicz Tuczyn 41 Marcin Tekla Malinowska Julia Buszkiewicz Tuczyn 30 Witalis Anna Białobłocka 882 159 R 3
27 4 1843 Nieświcz Józef Bońkowski Ratniów 46 Antoni Marianna Poliwczyńska Katarzyna Buszczyńska Ratniów 39 Stanisław Illuminata Oraczewska 438 10 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20438/pages/PL_1_436_438_0007.htm
29 8 1843 Jampol Wojciech Mikołajewski Worobiówka 50w Józef Franciszka b.d. Wiktoria Dąbrowska Worobiówka 40w Grzegorz Wiktoria Gościlska z domu Droboszewska, Jan Wodzicki, Jan Drobuszewski, Jan Trafiński 874 675 7 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0341.htm
30 1 1844 Krzemieniec Kasper Szkodowicz Krzemieniec 33 Franciszek Zofia Urbal Katarzyna Olchowicz Baszkowce 24 Teodor Julia Rzeplińska Józef Buszyński i Kazimierz Brojak 01-17 20R 3 DM 509 T
30 7 1844 Żytomierz Antoni Kobylański 28 Wojciech Zofia Statkiewicz Apolonia Busik 18 ? Agnieszka Dyżeńska 178 51 514 45 Ż Ni
29 9 1845 Deraźne Karol Podgurski Zwiahel, par. Zwiahel 31 Jan Konstancja Darasiewicz Aleksandra Buszkiewicz Podłuzne 18 Karol Tekla Lewicka 884 214 R 9
13 5 1845 Krzemieniec Antoni Łazarski Ludwiszcze 57w Teodor Anastazja Brudzewska Katarzyna ur. Szulc p.v. Popławska Ludwiszcze 45w Antoni Marianna Buszyńska Dominik Buszyński i Łukasz Giżycki 01-18 26V 14 DM 561 T
25 6 1845 Jampol Nikodem Dąbrowski par. Szumsk 22 Michał Marianna Dychowska Emilia Potocka par. Jampol 20 Wojciech Marianna Franciszek Kolbuszewski, Adolf Kretowicz, Wiktor Mońkiewicz, Marcjanna 876 585-586 7 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0315.htm
8 1 1845 Kołki Wincenty Wesołowski par. Kołki 22 Woyciech Brygida Przewalińska Julianna Maszkowska par. Kołki 18 Michał Katarzyna Sulikowska Feliks Kunicki, Wojciech Busilowicki 831 74/75 2 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0076.htm
3 2 1846 Targowica Dominik Lipiński Bokujma 19 Piotr Marianna Buszyńska Marianna Starczewska Bokujma 19 Andrzej Tekla Mahajewska Jan Szemerecki, Ludwik Kczonzki 832