Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 96 wyników dla: Suski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
23 11 1805 Kuniów Konstanty Suski 73 Zahorce 297-1-086 11R Ł
2 7 1824 Kotelnia Feliks Kostecki 7 Mińkowce s. gen. Dominika i Teresy Suskiej 178-51-251 17 Ż EH
1 4 1828 Ostróg Szymon Suski 60 Hulcza Ur., kawaler 171-1-1 27R 35 R Mg
29 12 1829 Lachowce Karol Suski 5 Denysówka s. ur. Wojciecha i Barbar z Zalewskich 171-1-2 112V 68 R DM
1 11 1830 Szumsk Andrzej Krasuski 94 Waśkowce wdowiec po Agnieszka, dzieci: Franciszek, Maciej, Wincenty 245-1-4 397V 295 R RK
14 2 1830 Lachowce Marianna Kierzkowska 63 Lachowce ur. z Zielińskich, wdowa po I-mężu Antonim Gajewskim, II-mężu Ignacym Suskim, III-mążu Sebastianie Kierzkowskim potomstwo: syn Mikołaj i 2 syn Manswet w Zakonie Kaznodziejskim, córki Małgorzta-Aniela, Teresa-Aleksandra i Anastazja 171-1-3 116R 13 R DM
28 2 1832 Turzysk Józef Krasuski 70 Turzysk fabrykant, żona Anastazja Ciechanowska, s.Adam, Wincenty, Ignacy, Jan, c.Marianna 847 650 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0349.htm
25 6 1837 Turzysk Ignacy Krasuski 17 Turzysk s.Józefa i Anastazji z Chciechanowskich 713 19 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20713/pages/PL_1_436_713_0012.htm
21 11 1838 Lachowce Wojciech Suski 52 Denysówka wd. Katarzyna Wojciechowska, s. Ignacy, c. Franciszka, Julianna 119 V 44 ZP 0
28 9 1839 Białogródka Teresa Puchowska 70 Nowa Wieś ur., z Suskich, wdowa po Antonim, syn 178-3-112 144R 65 Ż DM
17 2 1840 Równe Tadeusz Suski 83 Nowy Dwór stanu wolnego 880 112 V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0116.htm
3 1 1840 Berezdów Franciszek Krasuski 49 Siomaki żona Józefa z Pawłuskich 871 291 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0151.htm
6 11 1841 Równe Ludwik Suski 20/12 Beheń s. ur. Hipolita i Marianny z Jakubowskich 171-1-12 132R 31 R DM 0
25 11 1842 Równe Julia Kalewska 62 Równe z Suskich, mąz Michał, córka Katarzyna Dobrowolska 881 146 V 24
25 3 1845 Turzysk Adam Krasuski 38 Turzysk żona Józefa Baczewska, s. Ludwik, Józef, Jan 721 14 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20721/pages/PL_1_436_721_0009.htm
29 3 1847 Skórcze Jacenty Pawłowski 70 Skórcze żona Marianna z Suskich 833 76 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0045.htm
1 4 1849 Starokonstantynów Aleksander Bujalski 12 Starokonstantynów od szkarlatyny, s. 1-dw. Jana i Marianny z Suskich 178-3-118 46V 58 Ż 88 DW
1 5 1849 Białogródka Franciszek Krasuski 60 Czyżówka 1-dw., s. Szymona, żona Domicela z Terpiłowskich 178-03-118 572V 51 Ż DM
4 3 1850 Ołyka Cyprian Suski 1 Ołyka syn Ludwiki Suskiej 474 59 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20474/pages/PL_1_436_474_0032.htm
29 8 1850 Ołyka Zofia Salnicka 1 Metelno Antoniego i Wilhelminy z Suskich 474 67 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20474/pages/PL_1_436_474_0036.htm
24 8 1854 Turzysk Antoni Krasuski 2/52 Turzysk s. jana i Lucyny z Dybowskich 866 226 11 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0119.htm
26 9 1858 Łabuń Piotr Skąpski 3 Tadeuszpol s. 1-dw. Kazimierza i Salomei Suskiej 178-03-74 349V 58 Ż DM
14 8 1861 Łabuń Marianna Śnichowska 70 Tadeuszpol ur., z Suskich, wdowa po Stefanie, syn Józef i córka Anastazja 178-03-76 366R 57 Ż DM
2 11 1861 Łabuń Teofila Dąbrowska 2 Dobre Łozy c. 1-dw. Tadeusza i Anny Suskiej 178-03-76 367V 72 Ż DM 0
11 11 1861 Łabuń Jan Dąbrowski 8 Tadeuszpol s. 1-dw. Tadeusza i Anny Suskiej 178-03-76 368R 78 Ż DM
10 12 1861 Łabuń Marianna Dąbrowska 5 Dobre Łozy c. 1-dw. Tadeusza i Anny Suskiej 178-03-76 369R 88 Ż DM 0
14 2 1865 Krzemieniec Bronisław Suski 36 Krzemieniec sztabskapitan szelengińskiego pułku piechoty, żona Olga, dawno stracił potomstwo 1-37 43R-V 14 T 50
2 8 1866 Turzysk Wincenty Krasuski 50 Turzysk żona Magdalena Męzyńska, bezdzietny 735 28 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20735/pages/PL_1_436_735_0015.htm
5 10 1866 Żytomierz Filip Suski 58 Żytomierz z choroby wewnętrznej, radca tytularny z parafii Krzemienieckiej, zostawił żonę Matyldę z Wołyńskich i córkę Józefę 178-3-63 139V 310 Ż DG 225
10 10 1866 Żytomierz Stanisław Suski 36 Żytomierz z guza, dw., zostawił żonę Joannę z Szymańskich, bezdzietny 178-3-63 140R 316 Ż DG 226
26 1 1867 Kowel Józef Krasuski 57 Kowel szl., żona Aleksandra z Żukowskich, 268 32 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20268/pages/PL_1_436_268_0017.htm
9 1 1867 Horochów Julianna Kondracka 65 Horochów z Suskich, mieszcz., mąż Jan, synowie Michał, Rafał i Feliks, córka Karolina 103 53 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20103/pages/PL_1_436_103_0030.htm
25 1 1870 Białogródka Walenty Krasuski 11/12 Szelwów s. ur. Feliksa i Marii Kadłubiskiej 178-3-84 84R 16 Ż DM
20 8 1871 Jampol Wincenty Zawacki 7 Michałówka s. NN i 1-dw. Julianny z d. Suskiej 1-55 100R 38 T
10 12 1876 Ołyka Franciszek Suski 86 Pokaszczów wdowiec po Domiceli Ławińskiej, córki Wilhelmina zamężna za Salnickim, Wiktoria za Żadanowskim i Ludwika 497 84 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0043.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
5 3 1705 Czartorysk Kazimierz Tokarski Jan Marianna ur. Andrzej Suski, Anna Browińska panna 297-1-185 12V Ł
11 4 1723 Torczyn Marianna Mazur Siedmiarki Jakub Zofia Franciszek Suski, Ewa Mikołaiowa 14 b/nr Ł EH
15 6 1734 Torczyn Antoni Suskiewicz Adam Agnieszka Józef Staniszewski, Anastazja Mereszczyha 31 b/nr Ł EH
2 4 1743 Szumsk Marcin Krasuski Krasucki Waśkowce Jan Zofia Jan Zaliński, Teresa Bobowska, Szymon Zaliski, Anna Krasuska 297-1-180 14V Ł RK 30
8 5 1743 Szumsk Stanisław Kłosowski Dederkały Małe Jan Krystyna Paweł Stroynowski, Marianna Dyderkałowa, Jan Krasuski, Rozalia Hermanowska 297-1-180 15R Ł RK 31
16 6 1785 Szumsk Bazyli Lechowicz Bryków Paweł Katarzyna Aleksander Suski, Marianna Tarnawska, Marcin Białokur, Pelagia Hryniowiecka 297-1-181 73V Ł 74 RK
27 3 1799 Lubar Gabriel Skulski Lubar Kazimierz Helena Bilska łacina, data chrztu, Trochim (Trofim) Suskiewicz, Zofia Semenycha, ass. Józef Bilski i Marianna Sokaczanka 178-51-174 5R Ż Mg
8 2 1826 Połonne Jan Ignacy Aleksander Krasuski Kupczyńce Stanisław Elżbieta Skopińska JW Jan Miler, W. Katarzyna Domańska ż. Stanisława, JW Wojciech Domaradzki, W. Józefa Świętorzecka ż. Feliksa 245-1-9 147V 50 R DW
16 3 1828 Bazalia Katarzyna Łopuszańska Swinna Łukasz Marianna Krasuska ur. Franciszek Krasuski i Franciszka Krasuska, Maciej Krasuski i Magdalena Nehrebecka 178-3-94 221V 26 Ż DM
3 5 1828 Bazalia Stanisław Suski Łazyczyn Jan Agata Buczyńska ur. Jędrzej Cytulski i Anastazja Przyłuska 178-3-94 222V 36 Ż DM
17 4 1834 Turzysk Stanisław Jędrzejowski Błażenik Jan Katarzyna Patman Adam Krassuski, Franciszka Kostecka mężatka, as.: Józef Jaworski, Katarzyna Tata 709 75 6 EH 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0038.htm
1 8 1834 Turzysk Antoni Grabowski Tahaczyn Bazyli Barbara Brejer Maciej Tatarzyński, Marianna Szymańska, as.: Adam Krassuski, Zuzanna Łepkowska 709 78 16 EH 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0040.htm
2 10 1835 Turzysk Ludwik Krassuski Turzysk Adam Józefa Baczewska 711 10 20 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20711/pages/PL_1_436_711_0006.htm
10 1 1835 Połonne Edward Agaton Husarski Połonne Julian Waleria Szczepańska W. Józef Rozental żonaty, Elżbieta Krasuska z. Stanisława, as. Stanisław Krassuski, Joanna Rozental ż. Józefa 245-1-9 144R 21 R DW
6 12 1835 Zasław św. Józefa Mikołaj Radowicki Sławuta Marcin Wiktoria Czepelewska Maciej Krasuski, Wiktoria Pieczeni 178-3-101 61 159 Ż SK
25 12 1835 Łabuń Jan Brzozowski Hryców Franciszek Agnieszka Kalińska Florian Suski, Rozalia Stromczyńska 178-3-101 151V 53 Ż 300 SK
19 2 1838 Turzysk Józef Krasuski Turzysk Adam Józefa Baczewska 714 3 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20714/pages/PL_1_436_714_0002.htm
24 11 1839 Turzysk Jan Krasuski Turzysk Adam Józefa Baczewska 715 14 27 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20715/pages/PL_1_436_715_0008.htm
20 3 1840 Równe Ludwik Suski Metków Hipolit Marianna Jakubowska 880 100 R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0103.htm
3 3 1840 Połonne Kazimierz Suski Nowosielica Maciej Marianna 871 197 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0103.htm
21 5 1843 Dederkaly Celestyna Chodorowicz Sadki Szczepan Katarzyna Sawicka Hieronim Krasuski, Ludwika Krzeczkowska ż. Franciszka 54 114 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0062.htm
14 2 1845 Łabuń Ignacy Baranowski fut. Łabuński Józef Prakseda Dąbrowska 1-dw. Rajmund Suski i Marianna Ussakowska ż. Marcina 178-3-113 122R 18 Ż DM
26 5 1845 Łabuń Maria Magdalena Resińska Hryców IN Stefania c. nieślubna, 1-dw. Florian Suski i Katarzyna Kleparska wdowa 178-3-113 125R 40 Ż DM
13 6 1845 Łabuń Modest Lewandowski fut. Łabuński Ksawery Józefa Ussakowska 1-dw. Rajmund Suski i Józefa Zajączkowska ż. Aleksandra 178-3-113 125R 43 Ż DM
25 7 1848 Zasław św. Jana Jakub Suski Zasław Ignacy Katarzyna 178-3-117 98R 26 Ż
3 1 1849 Białogródka Włodzimierz Krasuski Sosnówka Jan Stefania Chodakowska Andrzej Wąsowicz i Celestyna Wąsowicz ż. Sylwestra 178-03-118 502V-503R 8 Ż DM
15 3 1849 Ołyka Cyriak Suski Ołyka NN Ludwika 473 9 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0007.htm
4 12 1849 Starokonstantynów Karolina Nowicka Rasztówka Aleksander Petronela Dąbrowska ziem. szl. Jan Krasuski, Józefa Terlecka wdowa 178-3-118 25V-26R 122 Ż
12 8 1850 Luboml Bazyli Ciukiewicz Maszów Antonina Ciukiewicz Józef Krasuski, Józefa Jakubowska ż. Józefa 863 580 74 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0308.htm
3 4 1850 Białogródka Ryszard Wincenty Krasuski Białogródka Jan Stefania Chodakowska Leon Waśkowski i Olimpia Waśkowska c. Stefana panna 178-03-119 480V-481R 37 Ż DM
2 11 1850 Starokonstantynów Karol Święcicki Rasztówka Leon Felicja Głębocka ziem. Stanisław Krasuski, Marcelina Domaradzka ż. Adama, as. Józef Łoziński, Ludwika Łozińska ż. Hipolita 178-3-119 30V-31R 144 Ż 60 DW
5 8 1854 Turzysk Antoni Krasuski Turzysk Jan Lucyna Dybowska 866 213-214 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0112.htm
25 1 1861 Łabuń Antoni Dzuryłowski Futor Łabuński Łukasz Marianna Wyszyńska Florian Suski i Katarzyna Czyżewska 178-03-76 335V-336R 10 Ż DM
3 11 1864 Białogródka Teofila Bereżecka Zawadyńce Jakub Marianna Krotewicz (Kretowicz) Feliks Krasuski i Aniela Radzimińska ż. Zygmunta 178-03-81 90V-91R 102 Ż DM
14 2 1869 Białogródka Walenty Krasuski Szelwów Feliks Wacław Maria Kadłubiska Jan Mogilnicki i Magdalena Radzimińska ż. Teofila 178-03-81 417V-418R 33 Ż DM
10 5 1915 Kijów Św. Aleksandra Konstantyn Zygmunt Pożarycki Kijów NN Józefa c. Wincentego Pożarycka Wilhelm Krasuski i Bronisława Biała 312/1/129 34V-35R 135 m.K JM1
4 11 1917 Ołyka Antoni Tadeusz Krasuski Czerniatyn p. butowiecka Jan Stanisława Orzęcka chrzest w Butowcach 1081 223 77 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0122.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
20 11 1724 Torczyn Jakub Woyciechowicz Teresa Konobianka Siedmiarki Franciszek Suski, Jan Demianczuk, Agnieszka Horkawczulina 45 b/nr EH
26 10 1796 Szumsk Stanisław Krasuski Krasucki Huta Barszczewskiego k Franciszka Jakusiewicz Huta Barszczewskiego p Jerzy Bąkowski, Wojciech Krassowski, Jan Barszczewski 297-1-183 20R Ł RK
5 2 1828 Lachowce Wojciech Suski Denysówka 40w Konstanty Zofia Popławska Katarzyna Wojciechowska z Moszyńskich Żemelińce 30w Marcin Marianna Zielińska Ur. Wojciech Wojciechowski, Ur. Jan Dąbrowski 171-1-1 116V 7 R Mg
17 2 1829 Bazalia Józef Bezdecki Kołki 24 Józef Urszula Bujalska Apolonia Bujalska Kołki 17 Franciszek Zofia Pasławska Bazyli Zieliński, Józef Suski, Jan Bujalski 178-3-95 227R 10 Ż DM
9 2 1830 Kulczyny Mikołaj Gilewicz Krasiłów 20 Jan Agnieszka Zielińska Teresa Kamińska Czepelówka 16 Jakub Marianna Kowalewska Urodzeni, świad: Józef Dareszewski, Warzyniec Markowski, Tomasz Krasuski 178-03-96 339V 6 Ż Mg
24 1 1832 Kotelnia Piotr Iwanicki Harapówka 22 Eliasz Magdalena Jabłońska Katarzyna Ilnicka Harapówka 16 Gabriel Tekla Balińska Michał Towstecki, Eliasz Karłowicz, Leon Berezowski, Aleksander Suski. Pan młody -obrządku grecko-rosyjskiego. 178-51-301 23V 4 Ż 48 BS
8 11 1833 Horochów Aleksander Bogdański Bodiaczów 21 Dionizy Antonina Sawicka Magdalena Łozińska Bodiaczów 26 Wojciech Rozalia Wiktorska Franciszek Suski, Stanisław Szkliński 848 110 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0063.htm
25 11 1834 Turzysk Adam Krasuski Cecylówka 28 Józef Anastazja Ciechanowska Józefa Baczewska Cecylówka 20 Antoni Regina Baczewska 710 35 5 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20710/pages/PL_1_436_710_0019.htm
3 2 1835 Lachowce Jan Dąbrowski Denysówka 40w Wincenty Konstancja Zawadzka Anna z d. Jakubowska Więckowska Książęcin 30w Jan Magdalena Kłodnicka Wojciech Suski i Feliks Gluzicki 171-1-8 115V 4 R DM
10 11 1835 Łabuń Jan Talimon Dobre Łozy 20 Jakub Tekla Wiktoria Pinkowska Dobre Łozy 18 Wawrzyniec Regina Dutek Grzegorz Suski, Michał Ostrowski, Jan Borysowicz 178-3-101 156R 16 Ż 308 SK
9 11 1841 Kisielin Wincenty Krasuski Sołotnin 28 Józef Anastazja Ciechanowska Magdalena Mężyńska Sołotnina 19 Sebastian Małgorzata Białaszyńska Franciszek Mężyński, Piotr Malinowski 856 282 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0153.htm
11 5 1841 Lachowce Ignacy Suski Denisówka 20 Wojciech Barbara Zalewska Katarzyna Libikowska Lachowce 20 Jan Agnieszka Czaykowska Franciszek Żabowski, Dionizy Mirecki 178-49-17 20R-20V 14 Ż DM
30 9 1845 Ostróg Tomasz Krasuski Białotyn 40 Józef Anastazja Anna Bujnarowska Białotyn 30w 884 32R 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0033.htm
7 1 1845 Krzemieniec Feliks Łoziński Korosteszów 25 Konstanty Franciszka Winniecka Anna Japińska Krzemieniec 22 Antoni Antonina Styczyńska Piotr Puchalski i Filip Suski 01-18 20V 2 DM 555 T
21 8 1845 Krzemieniec Filip Suski Krzemieniec 29 Józef Julianna Grudniewska Matylda Wołyńska Krzemieniec 17 Jan Tekla Krzeszewska Józef Kamiński i Franciszek Sługocki 01-18 30R 21 DM 564 T
10 11 1846 Starokonstantynów Kazimierz Piorun Pioruński Kurhanówka par. Łabuń 28 Feliks Jadwiga Zwirzchowska Anna Mańkowska Rasztówka 20 Józef Franciszka Ledziańska Wojciech Piorun Pioruński, Florian Suski 178-3-114 32R 29 Ż DM
7 9 1847 Równe Józef Czajewski par. Równe 22 Jan Ewa Polużyńska Izabella Wasilewska par. Równe 20 Jakub Magdalena Swięciochowska Jan Suski, Jan Gliński 171-1-19 137V 7 R DM
21 11 1848 Zasław, św. Józefa Franciszek Czarnołuski Kijańce, par. Kisielin 27 Pius s. Jana Franciszka c. Rafała Podhorodyńska Stanisława Konopacka Ławrynowce 18 Szymon s. Prokofija Klementyna c. Lucjana Łaźnińska P. Mikołaj Przyłuski s. Mieszka, Stanisław Krasuski, Władysław Krajews 178-3-117 51V 38 Ż
21 11 1848 Białogródka Jan Krasuski Białogródka 29 Józef Marianna Szadkowska Stefania Chodakowska Białogródka 20 Benedykt Katarzyna Forester Aleksander Paszyński, Adam Kalinowski, Eustachy Szymański 178-3-117 152V 32 Ż DM
20 9 1853 Turzysk Jan Krasuski Turzysk 38 Józef Anastazja Ciechanowska Lucyna Dybowska Turzysk 25 Chryzostom Rozalia de Martini 865 270 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0142.htm
24 4 1856 Włodzimierz Ignacy Suski Włodzimierz 30 Józef Julia Grzednicka Józefa Maus Włodzimierz 20 Józef Helena Tarkowska 792 20R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20897/pages/PL_1_436_897_0029.htm
21 9 1860 Ratno Józef Krasuski Hrydki, par. Kowel 49 Ludwik Marianna Dulewska Aleksandra Żukowska Ratno 28 Dominik Zofia Antonowicz Mikołaj Puchalski, Henryk Szymański 889 190R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0188.htm
7 11 1860 Łabuń Andrzej Witwiński Futor Łabuński 23 Gabriel Aniela Borysowicz Marcela Huczyńska Futor Łabuński 20 Jozefat Elżbieta Dowgiert Józef Baranowski, Feliks Suski 178-03-75 324R 21 Ż DM
19 3 1867 Lachowce Feliks Krasuski Szelwów par. Białogródka 41 Maciej Franciszka Michalska Maria Kadłubiska Okniny 28 Seweryn Joanna Zalewska Zygmunt Radziiński, Zygmunt Małachowski, Dionizy Podhorodecki 178-3-146 190V 5 Ż DM

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
96 3 Stanisław Suski 43 Równe Równe 1862 Równe DW
119 5 Jan Suski 28 Równe Równe 1862 Równe DW
1 4 Żona Ludwika z Suskich 26 Berezdów Zamoroczenie 1885 Równe DW 597-1-1
323 395 ż. Maria z Suskich 37 Ostróg Ostróg 1903 Ostróg par. DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl