Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 245 wyników dla: Suski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
22 2 1746 Szumsk Franciszek Krasuski Krasucki 2 Waśkowce rodzice: Antoni i Anna 297-1-184 8R Ł 21 RK
23 11 1805 Kuniów Konstanty Suski 73 Zahorce 297-1-086 11R Ł
3 9 1809 Olewsk [?] Suski [?] [?] Żurewicze 178-3-128 33V Ż Na 0
2 7 1824 Kotelnia Feliks Kostecki 7 Mińkowce s. gen. Dominika i Teresy Suskiej 178-51-251 17 Ż EH
1 4 1828 Ostróg Szymon Suski 60 Hulcza Ur., kawaler 171-1-1 27R 35 R Mg
12 1828 Teofilpol JW. Brygida Krasuska 83 par. Teofilpol z domu Sachnowska, mąż JW. Kazimierz Krasuski, zmarła z par. białozórskiej, dzieci: Józef, Pius, Tekla, Justyna, Józefa, Julianna, Marianna 178-3-95 337r 3 Ż 653 KP2
15 1 1828 Stary Oleksiniec Józef Suski 55 Rydoml reumatyzm, ż. Julianna z Gradniewskich, s. Cyryl, Józef, Ignacy, Filip, Roman, Erazm, c. Katarzyna, Tekla, Helena 245-1-2 275 6 R 528 DM1
13 5 1828 Połonne Julianna Śniechowska 1 Połonne z konwulsji, c. ur. Stefana i Marianny z Suskich 245-1-2 111V 67 R 221 DW
4 12 1828 Połonne Zofia Raczyńska 3 Połonne z gorączki, c. ur. Jana i Elżbiety z Suskich 245-1-2 114V 109 R 227 DW
29 12 1829 Lachowce Karol Suski 5 Denysówka s. ur. Wojciecha i Barbar z Zalewskich 171-1-2 112V 68 R DM
21 6 1829 Kupiel ur. Marianna Suska z d. Szumowska 22 Sobkowce mąż ur. Wojciech Suski, dzieci: Antoni, Wojciech, Franciszka, z gorączki 178-3-95 320R 41 Ż 620 KP2
1 11 1830 Szumsk Andrzej Krasuski 94 Waśkowce wdowiec po Agnieszka, dzieci: Franciszek, Maciej, Wincenty 245-1-4 397V 295 R RK
14 2 1830 Lachowce Marianna Kierzkowska 63 Lachowce ur. z Zielińskich, wdowa po I-mężu Antonim Gajewskim, II-mężu Ignacym Suskim, III-mążu Sebastianie Kierzkowskim potomstwo: syn Mikołaj i 2 syn Manswet w Zakonie Kaznodziejskim, córki Małgorzta-Aniela, Teresa-Aleksandra i Anastazja 171-1-3 116R 13 R DM
22 6 1830 Zasław św. Jana ur. Jan Krasuski 20 Borysów kawaler, ze zgniłej gorączki 178-3-96 12r 26 Ż 22 KP2
23 8 1830 Zasław św. Jana ur. Antoni Suski 76 Zasław w klasztorze ojców Bernardynów, bezżenny, ze starości 178-3-96 12r 29 Ż 22 KP2
18 8 1831 Łabuń Jędrzej Suski 67 Futor Tytkowiecki synowie Maciej, Piotr, Wawrzyniec i Rajmund 178-3-97 146V 69 Ż 280 DM
28 2 1832 Turzysk Józef Krasuski 70 Turzysk fabrykant, żona Anastazja Ciechanowska, s.Adam, Wincenty, Ignacy, Jan, c.Marianna 847 650 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0349.htm
2 12 1833 Butowce Antoni Wincenty Franciszek E Puhowski 70 Dracze żona Teresa z Suskich, synowie Józef i Rajmund 178-3-99 186R 40 Ż 358 DM
15 1 1835 Kupiel Wojciech Suski 47 Kupiel wdowiec , syn Antoni 178-3-101 334 8 Ż 622 SK
9 4 1835 Kupiel Hipolit Krasuski 2 Sobkowce Rodzice: Tomasz, Marianna Żaburowska 178-3-101 338 56 Ż 630 SK
13 1 1835 Szumsk Tekla Jakubowska 5/12 Bacaje c. Szymona i Marianny z Krasuskich [w akcie chrztu matka Marianna Krajewska] 245-1-9 385V 4 R 751 DM
25 6 1837 Turzysk Ignacy Krasuski 17 Turzysk s.Józefa i Anastazji z Chciechanowskich 713 19 8 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20713/pages/PL_1_436_713_0012.htm
30 4 1837 Kulczyny Michał Krasuski 5 Zastawki s. Mikołaja i Marianny z Bykalskich 178-3-108 267V 22 Ż 521 DM
10 7 1837 Miropol Wojciech Suski 2/12 Miropol s. nieślubny Heleny Suskiej 245-1-11 247R 50 R 245 DM
21 11 1838 Lachowce Wojciech Suski 52 Denysówka wd. Katarzyna Wojciechowska, s. Ignacy, c. Franciszka, Julianna 119 V 44 ZP 0
28 9 1839 Białogródka Teresa Puchowska 70 Nowa Wieś ur., z Suskich, wdowa po Antonim, syn 178-3-112 144R 65 Ż DM
17 2 1840 Równe Tadeusz Suski 83 Nowy Dwór stanu wolnego 880 112 V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0116.htm
3 1 1840 Berezdów Franciszek Krasuski 49 Siomaki żona Józefa z Pawłuskich 871 291 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0151.htm
13 4 1840 Kotelnia Józef Kostecki 3,5 Mińkowce s. Dominika i Teresy z Suskich 178-3-9 180V 22 Ż 358 DM
6 11 1841 Równe Ludwik Suski 20/12 Beheń s. ur. Hipolita i Marianny z Jakubowskich 171-1-12 132R 31 R DM 0
25 11 1842 Równe Julia Kalewska 62 Równe z Suskich, mąz Michał, córka Katarzyna Dobrowolska 881 146 V 24 DW
29 1 1844 Równe Michał Kalewski 67 Równe wdowiec po Julii z Suskich, córka Katarzyna Dobrowolska 883 122R 1 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0125.htm
25 3 1845 Turzysk Adam Krasuski 38 Turzysk żona Józefa Baczewska, s. Ludwik, Józef, Jan 721 14 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20721/pages/PL_1_436_721_0009.htm
26 11 1845 Kotelnia Jan Kostecki 8/12 Mińkowce s. Pawła i Aleksandry z Suskich 178-3-12 280V 46 Ż 554 DM
15 9 1846 Łabuń Józef Kotliński 8/12 Tadeuszpol s. Michała i Agnieszki z Suskich 178-3-115 123R 31 Ż 241 DM
27 10 1846 Łabuń Rajmund Suski 47 Futor Łabuński żona Marianna z Górskich, synowie Feliks, Jan i Ludwik, córka Julia 178-3-115 124R 38 Ż 243 DM
29 3 1847 Skurcze Jacenty Pawłowski 70 Skórcze żona Marianna z Suskich 833 76 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0045.htm
1 4 1849 Starokonstantynów Aleksander Bujalski 12 Starokonstantynów od szkarlatyny, s. 1-dw. Jana i Marianny z Suskich 178-3-118 46V 58 Ż 88 DW
1 5 1849 Białogródka Franciszek Krasuski 60 Czyżówka 1-dw., s. Szymona, żona Domicela z Terpiłowskich 178-3-118 572V 51 Ż DM
17 4 1849 Równe Hipolit Suski 60 Równe wdowiec po Mariannie z Jakubowskich, synowie Stanisław i Jan 171-1-15 211V 19 R 214 DM
4 3 1850 Ołyka Cyprian Suski 1 Ołyka syn Ludwiki Suskiej 474 59 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20474/pages/PL_1_436_474_0032.htm
29 8 1850 Ołyka Zofia Salnicka 1 Metelno Antoniego i Wilhelminy z Suskich 474 67 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20474/pages/PL_1_436_474_0036.htm
24 5 1850 Miropol Dorota Suska 8 Miropol s. Heleny Suskiej z nieprawego łoża 171-1-16 281R 17 R 288 DM
19 7 1853 Lachowce Ignacy Suski 30 Lachowce ż. Katarzyna z Rudkowskich 171-1-33 192V 38 R 191 BW
24 8 1854 Turzysk Antoni Krasuski 2/52 Turzysk s. jana i Lucyny z Dybowskich 866 226 11 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0119.htm
27 3 1855 Łabuń Jan Skąpski 5/52 Tadeuszpol s. 1-dw. Kazimierza i Salomei Suskiej 178-3-123 724R 17 Ż DM
17 7 1855 Łabuń Adam Suski 32 Sasanówka 1-dw., żona Anna Zubowicz, syn Jan 178-3-123 726V 41 Ż DM
25 7 1855 Łabuń Józef Suski 6/12 Sasanówka s. 1-dw. Józefa i Tekli Zubowicz 178-3-123 727R 46 Ż DM
27 11 1855 Łabuń Karolina Skąpska 4 Tadeuszpol c. 1-dw. Kazimierza i Salomei Suskiej 178-3-123 730R 80 Ż DM 0
10 8 1855 Lubar Jan Krassuski 2 Lubarski Hutor s. Dionizego i Katarzyny z d. Gąsiorowska Krassuskich, 641-1-15 35V 83 Ż MP
26 9 1858 Łabuń Piotr Skąpski 3 Tadeuszpol s. 1-dw. Kazimierza i Salomei Suskiej 178-3-74 349V 58 Ż DM
29 2 1860 Ostropol Józef Sawicz 50 Marcinówka żona Katarzyna z Suskich, synowie Kazimierz i Jan, córki Teresa, Helena, [...] i Ludwika 178-3-75 293V 7 Ż 523 DM
14 8 1861 Łabuń Marianna Śnichowska 70 Tadeuszpol ur., z Suskich, wdowa po Stefanie, syn Józef i córka Anastazja 178-3-76 366R 57 Ż DM
2 11 1861 Łabuń Teofila Dąbrowska 2 Dobre Łozy c. 1-dw. Tadeusza i Anny Suskiej 178-3-76 367V 72 Ż DM 0
11 11 1861 Łabuń Jan Dąbrowski 8 Tadeuszpol s. 1-dw. Tadeusza i Anny Suskiej 178-3-76 368R 78 Ż DM
10 12 1861 Łabuń Marianna Dąbrowska 5 Dobre Łozy c. 1-dw. Tadeusza i Anny Suskiej 178-3-76 369R 88 Ż DM 0
9 1 1862 Równe Erazm Suski 40 Równe ż. Marcelina z d. Worumzer, s. Filip 887 555 2 AGAD 305 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0305.htm
14 2 1865 Krzemieniec Bronisław Suski 36 Krzemieniec sztabskapitan szelengińskiego pułku piechoty, żona Olga, dawno stracił potomstwo 1-37 43R-V 14 T 50
2 8 1866 Turzysk Wincenty Krasuski 50 Turzysk żona Magdalena Męzyńska, bezdzietny 735 28 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20735/pages/PL_1_436_735_0015.htm
5 10 1866 Żytomierz Filip Suski 58 Żytomierz z choroby wewnętrznej, radca tytularny z parafii Krzemienieckiej, zostawił żonę Matyldę z Wołyńskich i córkę Józefę 178-3-63 139V 310 Ż DG 225
10 10 1866 Żytomierz Stanisław Suski 36 Żytomierz z guza, dw., zostawił żonę Joannę z Szymańskich, bezdzietny 178-3-63 140R 316 Ż DG 226
26 1 1867 Kowel Józef Krasuski 57 Kowel szl., żona Aleksandra z Żukowskich, 268 32 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20268/pages/PL_1_436_268_0017.htm
9 1 1867 Horochów Julianna Kondracka 65 Horochów z Suskich, mieszcz., mąż Jan, synowie Michał, Rafał i Feliks, córka Karolina 103 53 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20103/pages/PL_1_436_103_0030.htm
25 1 1870 Białogródka Walenty Krasuski 11/12 Szelwów s. ur. Feliksa i Marii Kadłubiskiej 178-3-84 84R 16 Ż DM
20 8 1871 Jampol Wincenty Zawacki 7 Michałówka s. NN i 1-dw. Julianny z d. Suskiej 426-1-55 100R 38 T/FS DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9QHY-F?i=497&cat=834012
1 2 1871 Białogródka Agnieszka Dąbrowska 40 Białogródka z zaboru austriackiego; z Suskich, mąż Marcin, synowie Albin i Bronisław, córki Antonina i Eugenia 178-3-84 175R 11 Ż DM
10 12 1876 Ołyka Franciszek Suski 86 Pokaszczów wdowiec po Domiceli Ławińskiej, córki Wilhelmina zamężna za Salnickim, Wiktoria za Żadanowskim i Ludwika 497 84 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0043.htm
24 6 1905 Ostropol Czesław Krysztof [Krzysztof] 2/12 Żytyńce s. Szymona i Marii z Suskich 17-1-325 221R 23 Ch 420 DM
7 12 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Hipolit Zaręba 4/12 Horodyszcze s. Franciszka i Katarzyny z Suskich 17-2-47a 53R 96 Ch 104 DM
1 2 1915 Ostropol Zofia Krzysztof 1 Żytyńce c. Szymona i Marii z Suskich 17-2-93 211R 5 Ch 347 DM
26 2 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówk Maria Zaręba 3 Horodyszcze c. Franciszka i Katarzyny z Suskich 17-2-47a 89V 27 Ch 175 DM
16 8 1923 Szumsk Zofia Rencz 5/12 Waśkowce c. Marcelego i Janiny z d. Krasuskiej 426-1-260 54R 72 T 109 RK

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
5 3 1705 Czartorysk Kazimierz Tokarski Jan Marianna ur. Andrzej Suski, Anna Browińska panna 297-1-185 12V Ł
11 4 1723 Torczyn Marianna Mazur Siedmiarki Jakub Zofia Franciszek Suski, Ewa Mikołaiowa 14 b/nr Ł EH
15 6 1734 Torczyn Antoni Suskiewicz Adam Agnieszka Józef Staniszewski, Anastazja Mereszczyha 31 b/nr Ł EH
2 4 1743 Szumsk Marcin Krasuski Krasucki Waśkowce Jan Zofia Jan Zaliński, Teresa Bobowska, Szymon Zaliski, Anna Krasuska 297-1-180 14V Ł RK 30
8 5 1743 Szumsk Stanisław Kłosowski Dederkały Małe Jan Krystyna Paweł Stroynowski, Marianna Dyderkałowa, Jan Krasuski, Rozalia Hermanowska 297-1-180 15R Ł RK 31
16 6 1785 Szumsk Bazyli Lechowicz Bryków Paweł Katarzyna Aleksander Suski, Marianna Tarnawska, Marcin Białokur, Pelagia Hryniowiecka 297-1-181 73V Ł 74 RK
27 3 1799 Lubar Gabriel Skulski Lubar Kazimierz Helena Bilska łacina, data chrztu, Trochim (Trofim) Suskiewicz, Zofia Semenycha, ass. Józef Bilski i Marianna Sokaczanka 178-51-174 5R Ż Mg
5 2 1824 Zasław św. Józefa Feliks Krasuski par. Bazalia Maciej Franciszka Michalska Dopełn. chrztu z wody. W 1824 r.: Kazimierz Michalski, Justyna Komfarewicz, w 1837 r.: Mateusz Miłoszyński, Helena Płotnicka 178-3-108 58V 47 Ż 113 RG 0
16 8 1825 Lachowce Hiacynt Dąbrowski Denysówka Jan Dorota Jezierska data chrztu; Wojciech Suski i Dorota Oryszewska 178-51-266 17V-18R Ż 36-37 DM
8 2 1826 Połonne Jan Ignacy Aleksander Krasuski Kupczyńce Stanisław Elżbieta Skopińska JW Jan Miler, W. Katarzyna Domańska ż. Stanisława, JW Wojciech Domaradzki, W. Józefa Świętorzecka ż. Feliksa 245-1-9 147V 50 R DW
19 1 1826 Lachowce Adam Oryszewski Książęcin Wincenty Teresa Zalewska data chrztu; Wojciech Suski i Marianna Mikulska 178-51-266 24R Ż 49 DM
30 1 1827 Łabuń Piotr Piotrowski Tytków Jan Eudokia brak Andrzej Suski, Anastazja Hordeś 178-3-93 105R 8 Ż 205 KP2
28 6 1827 Łabuń Leon Piotr Suski Dobre Łozy Grzegorz Tekla Guszewska Jędrzej Dokucki, Katarzyna Miałkowska 178-3-93 108V 31 Ż 212 KP2
9 10 1827 Łabuń Franciszka Czułowska Tytków NN Marianna Czułowska Rajmund Suski, Regina Poniatowska 178-3-93 111R 50 Ż 217 KP2
9 6 1827 Ostropol Jan Sławieński Mszaniec Michał Marianna Bujarska Jan Suski, Honorata Gurska 178-3-93 201V 31 Ż 390 KP2
18 1 1827 Krasnopol Antonina Chruścicka Dąbrówka Jan Marianna Wysokińska Mateusz Suski i Julianna Chruścicka 178-51-302 1V 3 Ż 4 DM
16 3 1828 Bazalia Katarzyna Łopuszańska Swinna Łukasz Marianna Krasuska ur. Franciszek Krasuski i Franciszka Krasuska, Maciej Krasuski i Magdalena Nehrebecka 178-3-94 221V 26 Ż DM
3 5 1828 Bazalia Stanisław Suski Łazyczyn Jan Agata Buczyńska ur. Jędrzej Cytulski i Anastazja Przyłuska 178-3-94 222V 36 Ż DM
24 3 1828 Łabuń Marianna Szymowska Suszki ur. Klemens Marianna Godlewska ur. Florian Suski, Joanna Szumiowska 178-3-94 119V/120R 10 Ż 233/234 KP2
9 12 1828 Połonne Wiktoria Kozdrowska Połonne Wojciech Zuzanna Dutkowska ur. Jan Suski i Ludwika [...] panna 245-1-2 97V 156 R 2684 DW 0
16 4 1829 Kupiel Wojciech Suski Kupiel ur. Wojciech Marianna Szumowska ur. Jan Macki, prac. Marianna Bazylicha 178-3-95 293R 25 Ż 568 KP2
8 5 1830 Równe Stanisław Suski Równe Hipolit Marianna Jakubowska ur. Ignacy Wołosiewicz, W. Paulina Masłowska 171-1-3 151V 16 R 7628 DW
19 7 1830 Łabuń Karol Suski Futor Rajmund Marianna Górska Mikołaj Michałowski i Ewa Dybowska, asyst. Sylwester Radecki i Agnieszka Michałowska 178-3-96 112R 41 Ż 212 DM
26 12 1830 Dederkały Jan Stefan Chodorowicz Sadki Stefan Katarzyna Stawicka s. urodz., chrz. 28.12., Wlm Wincenty Podhorski Podsędek Krzemieniecki i W. Róża Krasuska ż. Hieronima, asyst., Hieronim Krasuski i Konstancja Kamińska wdowa, urodz. Wincenty Grotowski i urodz. Anastazja Semedulska ż. Doroteusza 426-1-4 13V 26 T/FS 711 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99C9-N?i=710&cat=305376
12 7 1831 Równe Jan z Dukli Antoni Suski Równe Hipolit Marianna Jakubowska Antoni Fleichus i Eliza Popkówna panna 171-1-4 139R 18 R 146 DM
3 8 1833 Białozórka Olimpia Hadziacka Halczyńce Wiktor Honorata Pawłowska JW Pius Krassuski, hrabina Humnicka 245-1-7 361R 15 R 3298 DW
17 4 1834 Turzysk Stanisław Jędrzejowski Błażenik Jan Katarzyna Patman Adam Krassuski, Franciszka Kostecka mężatka, as.: Józef Jaworski, Katarzyna Tata 709 75 6 EH 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0038.htm
1 8 1834 Turzysk Antoni Grabowski Tahaczyn Bazyli Barbara Brejer Maciej Tatarzyński, Marianna Szymańska, as.: Adam Krassuski, Zuzanna Łepkowska 709 78 16 EH 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0040.htm
8 9 1834 Korzec Stanisław Suski Koszeniów Michał Marianna Brzezicka Teodor Brzezicki i Honorata Czaplińska panna 245-1-8 79r 98 R Na
26 5 1834 Horodyszcze Franciszka Piotrowska Grobla Sawiczowa Józef Agata Dubilewska Józef Suski kawaler i Julia Kojdecka panna 178-3-100 123V 19 Ż 247 DM
26 1 1834 Berezdów Jan Chryzostom Tyborowski Majdan Krasula Kazimierz Tekla Grabowska Michał Suski i Agnieszka Denisowicz ż. Józefa 245-1-8 105R 12 R 4 DM
18 8 1834 Łabuń Marianna Suska [Demczuk?] Dobre Łozy Jędrzej Demczuk Helena Suska syn nieślubnych rodziców, Grzegorz Suski i Honorata Konoplicka, Jan Kołodyński i Marianna Jackiewicz 178-3-100 107R 43 Ż 215 DM
30 8 1834 Łabuń Róża Dzierżyńska Futor Berezeński Tomasz Joanna Gniewusz Jakub Gliwiński i Marianna Dąbrowska, Rajmund Suski i Lucyna Gniewusz 178-3-100 107V 44 Ż 216 DM
4 4 1834 Zasław św. Józefa Kasylda Wincenta Taborowska Sławuta Aleksander Balbina Rokoszewska Maciej Krassuski, Urszula Rokoszewska 178-3-100 26R 34 Ż 54 RG
3 5 1834 Dubno Antonina Zajączkowska Olibów Grzegorz Ludwika Huzarska paroch cerk. G-U w Żornowie Benedykt Krassuski i Marianna Leszczyńska ż. Wojciecha 820 144R 44 AGAD 148 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0148.htm
2 10 1835 Turzysk Ludwik Krassuski Turzysk Adam Józefa Baczewska 711 10 20 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20711/pages/PL_1_436_711_0006.htm
10 1 1835 Połonne Edward Agaton Husarski Połonne Julian Waleria Szczepańska W. Józef Rozental żonaty, Elżbieta Krasuska z. Stanisława, as. Stanisław Krassuski, Joanna Rozental ż. Józefa 245-1-9 144R 21 R DW
6 12 1835 Zasław św. Józefa Mikołaj Radowicki Sławuta Marcin Wiktoria Czepelewska Maciej Krasuski, Wiktoria Pieczeni 178-3-101 61 159 Ż SK
25 12 1835 Łabuń Jan Brzozowski Hryców Franciszek Agnieszka Kalińska Florian Suski, Rozalia Stromczyńska 178-3-101 151V 53 Ż 300 SK
23 1 1836 Zasław św. Józefa Horodyszcze Wincenty Anastazy Wkryński Szepetówka Józef Julianna Jackowska Mateusz Suski i Zuzanna Sawicka panna 178-3-106 83R 2 Ż 161 DM
22 4 1837 Miropol Wojciech Suski Miropol NN Helena Grzegorz Zaręba i Aleksandra Zol wdowa 245-1-11 226R 32 R 224 DM
25 7 1837 Łabuń Antoni Suski Hryców Florian Józefa Podgórska Jan Topolnicki i Ludwika Kędzierska 178-3-108 30V 45 Ż 61 DM 0
19 2 1838 Turzysk Józef Krasuski Turzysk Adam Józefa Baczewska 714 3 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20714/pages/PL_1_436_714_0002.htm
15 9 1838 Równe Julia Regina Ławińska Nowy Dwór Bartłomiej Marianna Gołkowska Cyryl Suski i Anna Kulżyńska 171-1-11 143R 22 R 147 DM
24 11 1839 Turzysk Jan Krasuski Turzysk Adam Józefa Baczewska 715 14 27 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20715/pages/PL_1_436_715_0008.htm
9 2 1839 Jampol Marianna Dobrowolska Święciec Kazimierz Katarzyna Kretowicz Wincenty Krassuski i Marianna Kalinowska panna 178-51-433 262R-262V 9 Ż 273-274 DM
20 3 1840 Równe Ludwik Suski Metków Hipolit Marianna Jakubowska 880 100 R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0103.htm
3 3 1840 Połonne Kazimierz Suski Nowosielica Maciej Marianna 871 197 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0103.htm
14 2 1840 Kotelnia Mikołaj Skibiński Mińkowce Piotr Marianna Gwozdecka Grzegorz Suski i Teresa Makarewicz ż. Pawła 178-3-9 164V 7 Ż 327 DM
21 5 1843 Dederkaly Celestyna Chodorowicz Sadki Szczepan Katarzyna Sawicka Hieronim Krasuski, Ludwika Krzeczkowska ż. Franciszka 54 114 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0062.htm
1 4 1844 Lubar Franciszek Golicki Futor Lubarski Kasper Rozalia Suska Franciszek Suski i Barbara Meleniewska ż. Piotra 178-51-514 314V 22 Ż 9 DM
14 2 1845 Łabuń Ignacy Baranowski fut. Łabuński Józef Prakseda Dąbrowska 1-dw. Rajmund Suski i Marianna Ussakowska ż. Marcina 178-3-113 122R 18 Ż DM
26 5 1845 Łabuń Maria Magdalena Resińska Hryców IN Stefania c. nieślubna, 1-dw. Florian Suski i Katarzyna Kleparska wdowa 178-3-113 125R 40 Ż DM
13 6 1845 Łabuń Modest Lewandowski fut. Łabuński Ksawery Józefa Ussakowska 1-dw. Rajmund Suski i Józefa Zajączkowska ż. Aleksandra 178-3-113 125R 43 Ż DM
5 1 1846 Łabuń Apollon Sokołowski Łabuń Jan Apolonia Osińska Florian Suski i Marianna Krasucka ż. Jana 178-3-115 107V 30 Ż 212 DM
6 8 1846 Łabuń Kajetan Wierzański Hryców Leon Gertruda Mazurkiewicz Florian Suski i Marianna Goślińska ż. Antoniego 178-3-115 111V 61 Ż 220 DM
15 12 1847 Ostropol Antonina Hrebenczuk Żytyńce Piotr Elżbieta Partyka Franciszek Suski i Marianna Kurowska ż. Adama 178-3-116 277R 36 Ż 546 DM
13 10 1847 Łabuń Teresa Baranowska Futor Łabuński Józef Prakseda Dąbrowska Albin Suski i Rozalia Dąbrowska ż. Antoniego 178-3-116 141V 76 Ż 282 DM
25 7 1848 Zasław św. Jana Jakub Suski Zasław Ignacy Katarzyna 178-3-117 98R 26 Ż
23 2 1848 Ostropol Adam Suski Żytyńce Franciszek Rozalia Hrebenczuk Adam Kurowski i Marianna Zamiechowska ż. Marcela 178-3-117 349R 7 Ż 684 DM
8 4 1848 Bazalia Konstancja Żabowska Wasylówka Franciszek Marianna Niewińska Oktawian Suski i Anna Popławska 178-3-117 296V 40 Ż 581 DM
3 1 1849 Białogródka Włodzimierz Krasuski Sosnówka Jan Stefania Chodakowska Andrzej Wąsowicz i Celestyna Wąsowicz ż. Sylwestra 178-3-118 502V-503R 8 Ż DM
15 3 1849 Ołyka Cyriak Suski Ołyka NN Ludwika 473 9 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0007.htm
4 12 1849 Starokonstantynów Karolina Nowicka Rasztówka Aleksander Petronela Dąbrowska ziem. szl. Jan Krasuski, Józefa Terlecka wdowa 178-3-118 25V-26R 122 Ż
9 7 1849 Kulczyny Piotr Krasuski Czepelówka Tomasz Marianna Głuchowska Antoni Różycki i Honorata Nienadowska 178-3-118 168V-169R 59 Ż 319-320 DM
12 8 1850 Luboml Bazyli Ciukiewicz Maszów Antonina Ciukiewicz Józef Krasuski, Józefa Jakubowska ż. Józefa 863 580 74 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0308.htm
3 4 1850 Białogródka Ryszard Wincenty Krasuski Białogródka Jan Stefania Chodakowska Leon Waśkowski i Olimpia Waśkowska c. Stefana panna 178-3-119 480V-481R 37 Ż DM
2 11 1850 Starokonstantynów Karol Święcicki Rasztówka Leon Felicja Głębocka ziem. Stanisław Krasuski, Marcelina Domaradzka ż. Adama, as. Józef Łoziński, Ludwika Łozińska ż. Hipolita 178-3-119 30V-31R 144 Ż 60 DW
3 7 1850 Starokonstantynów Kamil Stępowski Gromówka Eugeniusz Teofila Bernatowicz chrzest 25.9.1851, szl. Michał Zawałowski, Dominika Wierzbicka wdowa, as. Jan Krasuski, Aniela Wierzbicka panna 178-3-120 49V-50R 121 Ż 96 DW
30 1 1851 Ostropol Jan Grebenczuk Żytyńce Piotr Elżbieta Partyka Franciszek Suski i Anastazja Głowniak ż. Tadeusza 178-3-120 323V-324R 7 Ż 636-637 DM
18 7 1851 Ostropol Henryk Krzysztof Klewer Ostropol Franciszek Klementyna Linhart Antoni Suski i Anna Flincz wdowa 178-3-120 327V-328R 29 Ż 644-645 DM 0
3 11 1851 Ostropol Ksawery Suski Żytyńce Franciszek Rozalia Grebenczuk Józef Partyka i Marianna Grebenczuk 178-3-120 330V-331R 41 Ż 650-651 DM
17 2 1851 Równe Aleksandra Łochowicz Równe Mateusz Antonina Postemska chrzest 20.02.1851, Stanisław Suski i Petronela Gugulska panna 171-2-1 4V-5R 9 R 8 BW
5 8 1854 Turzysk Antoni Krasuski Turzysk Jan Lucyna Dybowska 866 213-214 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0112.htm
28 2 1854 Zasław św. Józefa Franciszka Ciszewska Ławrynowce Wincenty Domicela Wincenty Suski, Marianna Grudzińska 178-3-122 452V-453R 13 Ż 883-884 RG
4 2 1856 Ostropol Agnieszka Grebenczuk (Grzebieńczuk) Żytyńce Franciszek Marianna Piwnik Franciszek Suski i Agnieszka Grebenczuk ż. Łukasza 178-3-124 632V-633R 7 Ż 1201-1202 DM
1 5 1856 Równe Filip Jakub Suski Równe Erazm Nikodem Marcelina Worumzer Stefan Łuczyński i Róża Straszewska, asyst. Faustyn Danilewicz i Anna Zaruska, Julian Zaruski i Dioniza Dubińska 171-1-67 151R-152R 10 R 154 DM
7 8 1857 Bazalia Kajetan Suski Szmyrki Józef Teresa Kossowska Feliks Kurowski i Marianna Bezdecka 178-3-125 23V-24R 89 Ż DM
21 11 1860 Starokonstantynów Marianna Zarzycka Nowiki Wincenty Emilia Jahołkowska Franciszek Krasuski i Agnieszka Szepelska wolnego stanu 178-3-130 298V-299R 139 Ż 561-562 DM
25 1 1861 Łabuń Antoni Dzuryłowski Futor Łabuński Łukasz Marianna Wyszyńska Florian Suski i Katarzyna Czyżewska 178-3-76 335V-336R 10 Ż DM
12 2 1861 Połonne Michał Kalinowski Konotapy Dominik Wiktoria Nowicka Jan Suski i Balbina Nowicka ż. Michała 178-3-76 7V-8R 28 Ż DM
21 1 1861 Bazalia Paweł Krasuski Sewruki Dominik Karolina Godebska Stefan Błażejewski i Aleksandra Kuczyńska 17-1-5 4V-5R 14 Ch 8-9 DM
1 5 1861 Ostropol Jakub Suski Pasieczna Oktawian Konstancja Zagrobska Aleksander Romanowski i Joanna Deczyńska ż. Jana 178-3-76 303V-304R 18 Ż 573-574 DM
4 4 1862 Starokonstantynów Wincenty Kurowski Starokonstantynów Teodor Anastazja Łozicka Jan Krasuski i Katarzyna Dubilewicz ż. Jana 178-3-131 12V-13R 47 Ż 26-27 DM
17 7 1862 Starokonstantynów Piotr Masicki Starokonstantynów Józef Apolonia Czyż Jan Krasuski i Marianna Korkowska wdowa 178-3-131 22V-23R 91 Ż 46-47 DM
5 8 1862 Starokonstantynów Dominik Gajewski Werborodyńce Antoni Paulina Górnicka Stanisław Suski i Anna Markiewicz wdowa 178-3-131 23V-24R 96 Ż 48-49 DM
13 2 1862 Kulczyny Apolonia Bujalska Czepelówka Franciszek Franciszka Murawska Jan Krasuski i Marianna Ostrowska ż. Adama 178-3-131 150V-151R 34 Ż 288-289 DM
7 11 1862 Kulczyny Julia Wierzbicka Czepelówka Piotr Zofia Leszczyńska Jan Krasuski i Marianna Leszczyńska ż. Michała 178-3-131 175V-176R 136 Ż 338-339 DM
3 11 1864 Białogródka Teofila Bereżecka Zawadyńce Jakub Marianna Krotewicz (Kretowicz) Feliks Krasuski i Aniela Radzimińska ż. Zygmunta 178-3-81 90V-91R 102 Ż DM
14 2 1869 Białogródka Walenty Krasuski Szelwów Feliks Wacław Maria Kadłubiska Jan Mogilnicki i Magdalena Radzimińska ż. Teofila 178-3-81 417V-418R 33 Ż DM
12 5 1869 Zasław św. Jana Józef Świrski Zasław NN Agnieszka NN Hilary Suski, Agnieszka Ostrowska 685-6-6 168V-169R 25 Ch RG
9 3 1870 Bazalia Franciszka Skąpska Tryski Dominik Teodora Staszewska Dominik Krasuski i Klementyna Janiszewska 17-1-7 314V-315R 33 Ch 528-529 DM
6 9 1871 Białogródka Aniela Ludwika Poczoska Białogródka Konrad Mieczysław Ludwika Wiemuth Franciszek Piotrowski i Henryka Wimuth ż. Ludwika, Feliks Krasuski i Eugenia Wimuth panna 178-3-84 144V-145R 168 Ż DM
26 1 1901 Ostropol Józef Krzysztof Żytyńce Szymon Marianna Suska Mikołaj Suski i Anna Księdzyk [Ksiądzyk] 17-1-323 381V-382R 8 Ch 745-746 DM
0 1905 Nowogród Wołyński Jerzy Krasuski Jan Stanisława Jarzęcka dop. chrztu 8.1.1906, as. Lucjan Kamiński, Aniela Grzybowska, chrzest z wody - akt 17/1905 178-3-202 3V-4R 16 Ż 7 DW
23 9 1912 Ostropol Janina Ksiądzyk Żytyńce Marcin Marcelina Wysocka Mikołaj Suski i Zofia Wysocka ż. Tomasza 17-2-93 64V-65R 39 Ch 108-109 DM
10 5 1915 Kijów Św. Aleksandra Konstantyn Zygmunt Pożarycki Kijów NN Józefa c. Wincentego Pożarycka Wilhelm Krasuski i Bronisława Biała 312/1/129 34V-35R 135 m.K JM1
4 11 1917 Ołyka Antoni Tadeusz Krasuski Czerniatyn p. butowiecka Jan Stanisława Orzęcka chrzest w Butowcach 1081 223 77 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0122.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
20 11 1724 Torczyn Jakub Woyciechowicz Teresa Konobianka Siedmiarki Franciszek Suski, Jan Demianczuk, Agnieszka Horkawczulina 45 b/nr EH
26 10 1796 Szumsk Stanisław Krasuski Krasucki Huta Barszczewskiego k Franciszka Jakusiewicz Huta Barszczewskiego p Jerzy Bąkowski, Wojciech Krassowski, Jan Barszczewski 297-1-183 20R Ł RK
30 10 1827 Kupiel Bartko Gluszczuk Pisarzówka 26 Łuka Nastazja brak Marianna Hucał Pisarzówka 23 Hrycek Rozalia brak Franciszek Bagda, Jakub Kiereszka, Marcin Suski 178-3-93 323R 9 Ż 619 KP2
5 2 1828 Lachowce Wojciech Suski Denysówka 40w Konstanty Zofia Popławska Katarzyna Wojciechowska z Moszyńskich Żemelińce 30w Marcin Marianna Zielińska Ur. Wojciech Wojciechowski, Ur. Jan Dąbrowski 171-1-1 116V 7 R Mg
20 5 1828 Połonne Jan Suski Połonne 22 Antoni Antonina Marianna Płotnicka Połonne 17 Bonfacy Agnieszka Zajączkowska ur. Stanisław Strzemilewski, Maciej Tarkowski 245-1-2 102V 18 R 2693 DW
17 2 1829 Bazalia Józef Bezdecki Kołki 24 Józef Urszula Bujalska Apolonia Bujalska Kołki 17 Franciszek Zofia Pasławska Bazyli Zieliński, Józef Suski, Jan Bujalski 178-3-95 227R 10 Ż DM
26 5 1829 Łabuń ur. Rajmund Suski Tadeuszpol 21 ur. Andrzej Agnieszka Kobierska ur. Marianna Górska Tadeuszpol 18 ur. Stefan Teresa Kurowska ur. Maciej Krzyżanowski, Jan Kołodyński 178-3-95 140V 9 Ż 274 KP2
22 9 1829 Łabuń ur. Feliks Porębski Tadeuszpol 20 ur. Józef Jagniszka Jaśkiewicz ur. Zuzanna Kobierska Tadeuszpol 16 ur. Wojciech Gertruda Borysewicz ur. Grzegorz Suski, Marek Gromczuk, Feliks Kaniewski 178-3-95 141V 15 Ż 276 KP2
3 2 1829 Korzec Mojsiej Baleński 24 Ignacy Pałaszka Małanczuk Katarzyna Zawadzka Wierzyca Tomasz Agata Samlecka Jędrzej Bilewicz, Michał Suski 245-1-3 85R 5 R 165 DM
9 2 1830 Kulczyny Mikołaj Gilewicz Krasiłów 20 Jan Agnieszka Zielińska Teresa Kamińska Czepelówka 16 Jakub Marianna Kowalewska Urodzeni, świad: Józef Dareszewski, Warzyniec Markowski, Tomasz Krasuski 178-3-96 339V 6 Ż Mg
17 2 1830 Równe Hipolit Suski par. Równe 46 Antoni Zofia Gan Marianna Jakubowska par. Równe 20 Bazyli Małgorzata Paweł masłowski, Benedykt Chorążyczewski 171-1-3 161R 1 R 161 DM
22 12 1831 Zasław św. Józefa Jan Raude par.Zasław św.Józef 30 Wojciech Apolonia NN Tekla Stawińska par.Zasław św.Józef 20 Michał Marianna [...]żowska Wiktor Kowalewski, Maciej Krasuski 178-3-97 51R 25 Ż 50 RG
24 1 1832 Kotelnia Piotr Iwanicki Harapówka 22 Eliasz Magdalena Jabłońska Katarzyna Ilnicka Harapówka 16 Gabriel Tekla Balińska Michał Towstecki, Eliasz Karłowicz, Leon Berezowski, Aleksander Suski. Pan młody -obrządku grecko-rosyjskiego. 178-51-301 23V 4 Ż 48 BS
6 11 1832 Korzec Michał Suski 30 Marcin Marianna Wiszniewska Marianna Burzyńska z d. Brzezicka 30w Dominik Anna Turowska Teodor Brzezicki i Józef Wolaziwski 245-1-6 88v 31 R Na
8 11 1833 Horochów Aleksander Bogdański Bodiaczów 21 Dionizy Antonina Sawicka Magdalena Łozińska Bodiaczów 26 Wojciech Rozalia Wiktorska Franciszek Suski, Stanisław Szkliński 848 110 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0063.htm
25 11 1834 Turzysk Adam Krasuski Cecylówka 28 Józef Anastazja Ciechanowska Józefa Baczewska Cecylówka 20 Antoni Regina Baczewska 710 35 5 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20710/pages/PL_1_436_710_0019.htm
30 9 1834 Horodyszcze Adama Mądzielowski par. Połonne 20 Stefan Justyna Bejskukiewicz Franciszka Wyszkowska Sudyłków 28 Kajetan Apolonia Sowińska Franciszek Szumowski, Franciszek Możejko, Józef Suski 178-3-100 128V 8 Ż 257 DM
3 2 1835 Lachowce Jan Dąbrowski Denysówka 40w Wincenty Konstancja Zawadzka Anna z d. Jakubowska Więckowska Książęcin 30w Jan Magdalena Kłodnicka Wojciech Suski i Feliks Gluzicki 171-1-8 115V 4 R DM
10 11 1835 Łabuń Jan Talimon Dobre Łozy 20 Jakub Tekla Wiktoria Pinkowska Dobre Łozy 18 Wawrzyniec Regina Dutek Grzegorz Suski, Michał Ostrowski, Jan Borysowicz 178-3-101 156R 16 Ż 308 SK
28 2 1837 Łabuń Jan Krzyżanowski Tadeuszpol 20 Michał Agnieszka Nowicka Katarzyna Lewicka Tadeuszpol 18 Dymitr Marianna Dubicka Rajmund Suski, Eliasz Dziuryłowski, Stefan Remiszowski 178-3-108 36R-36V 7 Ż 71-72 DM
28 2 1837 Łabuń Florian Suski Hryców 26 Szymon Katarzyna Borowska Katarzyna z d. Podgórska Kowalewska Hryców 25w Józef Joanna Sokołowska Jan Topolnicki, Piotr Szwejkowski, Jan Kotowiński 178-3-108 37R 10 Ż 73 DM
29 1 1839 Butowce Kazimierz Różański Krasówka par. Kulczyny 23 Franciszek Apolonia Zalubowska Julia Gutkowska Malki 18 Jan Marianna Antoni Pawłowski, Florian Suski, Ambroży Łabuzowski 178-3-112 211R 1 Ż 410 DM
22 6 1839 Berezdów Franciszek Krasuski Diaków 49 Andrzej Agnieszka Kłodnicka Józefa z d. Pawłuska Ślezińska Diaków 29w Józef Paulina Wincenty Czerkawski, Franciszek Krasuski, Józef Siedlecki 178-51-433 165V 14 Ż 174 DM
9 11 1841 Kisielin Wincenty Krasuski Sołotnin 28 Józef Anastazja Ciechanowska Magdalena Mężyńska Sołotnina 19 Sebastian Małgorzata Białaszyńska Franciszek Mężyński, Piotr Malinowski 856 282 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0153.htm
11 5 1841 Lachowce Ignacy Suski Denisówka 20 Wojciech Barbara Zalewska Katarzyna Libikowska Lachowce 20 Jan Agnieszka Czaykowska Franciszek Żabowski, Dionizy Mirecki 178-49-17 20R-20V 14 Ż DM
13 5 1843 Horodyszcze kaplica Sudył Onufry Lewicki Sudyłków 46 Kazimierz Anna Kostecka Julia Kojdecka Sudyłków 36 Jakub Marianna Rożańska Mateusz Suski, Ignacy Flaszyński, Jędrzej Janicki 178-49-18 26R 5 Ż DM
30 9 1845 Ostróg Tomasz Krasuski Białotyn 40 Józef Anastazja Anna Bujnarowska Białotyn 30w 884 32R 17 AGAD 33 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0033.htm
7 1 1845 Krzemieniec Feliks Łoziński Korosteszów 25 Konstanty Franciszka Winniecka Anna Japińska Krzemieniec 22 Antoni Antonina Styczyńska Piotr Puchalski i Filip Suski 426-1-18 20V 2 T/FS 555 DM
21 8 1845 Krzemieniec Filip Suski Krzemieniec 29 Józef Julianna Grudniewska Matylda Wołyńska Krzemieniec 17 Jan Tekla Krzeszewska Józef Kamiński i Franciszek Sługocki 426-1-18 30R 21 DM 564 T
20 1 1846 Lubar Dominik Golicki Derewicze par. Połonne 22 Antoni Katarzyna Sikorska Fryderyka Jędrzejewska Lubar 20 Tomasz Tekla Tarnawska Wincenty Miałkowski, Franciszek Suski, Szymon Olszański 178-3-15 280V 3 Ż 26 DM
10 11 1846 Starokonstantynów Kazimierz Piorun Pioruński Kurhanówka par. Łabuń 28 Feliks Jadwiga Zwirzchowska Anna Mańkowska Rasztówka 20 Józef Franciszka Ledziańska Wojciech Piorun Pioruński, Florian Suski 178-3-114 32R 29 Ż 62 DM
7 9 1847 Równe Józef Czajewski par. Równe 22 Jan Ewa Polużyńska Izabella Wasilewska par. Równe 20 Jakub Magdalena Swięciochowska Jan Suski, Jan Gliński 171-1-19 137V 7 R DM
6 7 1847 Bazalia Jan Zinkowski Wasylówka 27 Andrzej Zofia Siostrzyńska Krystyna Zagrobska Wasylówka 20 Kazimierz Eleonora Łabudzińska Oktawian Suski, Jan Krocewicz, Eleonora Zagrobska matka p. młodej 178-3-116 249V 17 Ż DM 0
7 9 1847 Bazalia Oktawian Suski Kołki 37 Franciszek Zofia Szumska Konstancja Zagrobska Wasylówka 19 Kazimierz Eleonora Łabudzińska Jan Krocewicz, Franciszek Brzeziński, Anna Popławska 178-3-116 250R 19 Ż DM
21 11 1848 Zasław, św. Józefa Franciszek Czarnołuski Kijańce, par. Kisielin 27 Pius s. Jana Franciszka c. Rafała Podhorodyńska Stanisława Konopacka Ławrynowce 18 Szymon s. Prokofija Klementyna c. Lucjana Łaźnińska P. Mikołaj Przyłuski s. Mieszka, Stanisław Krasuski, Władysław Krajews 178-3-117 51V 38 Ż
21 11 1848 Białogródka Jan Krasuski Białogródka 29 Józef Marianna Szadkowska Stefania Chodakowska Białogródka 20 Benedykt Katarzyna Forester Aleksander Paszyński, Adam Kalinowski, Eustachy Szymański 178-3-117 152V 32 Ż DM
18 1 1848 Ostropol Franciszek Suski Ostropol 23 Ignacy Anna Bogucka Rozalia Hrebenczuk Żytyńce 18 Andrzej Helena Teodor Biliński, Jan Kudrzyński 178-3-117 358R 1 Ż 702 DM
29 10 1850 Starokonstantynów Jan Krasuski Starokonstantynów 25 Mikołaj Marianna Bekalska Teofila Lewicka Hrehorówka 17 Józef Antonina Janiszewska Ignacy Czyżewski, Ignacy Szepelski 178-3-119 40V 33 Ż 80 DW
24 9 1850 Połonne Bazyli Łowiński Konotopy 20 Antoni Marianna Frydrych Aniela Stefańska Konotopy 20 Grzegorz Marianna Dąbrowska Mikołaj Kobelski, Jan Suski 171-1-16 66R 36 R 70 DM
18 11 1851 Krzemieniec Gracjan Kozicki Krzemieniec 38 Leon Franciszka Kotkowska Celestyna Gozdecka Krzemieniec 20 Teodor Anna Poniatowska Filip Suski i Julian Turkiewicz, Franciszek Dobrowolski 426-1-24 40V 21 T DM
11 2 1851 Kulczyny Józef Opalanczuk Mikołajów par. Mikołajów, Podole 24 Jan Teresa Ratusiewicz Teofila Szymańska Woskodawińce 17 Tomasz Agnieszka Popiel Szymon Krasuski, Paweł Ratusiewicz 178-3-120 218R 4 Ż 428 DM
20 10 1851 Równe Erazm Suski par. Równe 28 Józef Marianna Brudniewska Marcelina Wurumzer par. Równe 20 Maksymilian Teodora Paweł Pucha[...], Witalis [...]ski 171-2-1 20V 13 R 23 BW
14 6 1852 Równe Seweryn Zwierzchowski Równe 56w Józef Agata Piotrowska Paulina Jakubowska Równe 20 Adam Józefa Lewicka Stanisław Zaruski, Erazm Suski 171-1-17 360V 5 R 364 BW
20 9 1853 Turzysk Jan Krasuski Turzysk 38 Józef Anastazja Ciechanowska Lucyna Dybowska Turzysk 25 Chryzostom Rozalia de Martini 865 270 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0142.htm
24 4 1856 Włodzimierz Ignacy Suski Włodzimierz 30 Józef Julia Grzednicka Józefa Maus Włodzimierz 20 Józef Helena Tarkowska 792 20R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20897/pages/PL_1_436_897_0029.htm
7 10 1856 Łabuń Józef Suski Futor Łabuński 30 Szymon Katarzyna Borowska Teresa Kosowska Futor Łabuński 27 Andrzej Rozalia Dobrzańska Franciszek Pogonowski, Franciszek Kosowski 178-3-124 676R 19 Ż DM
27 1 1857 Kulczyny Karol Horodelski par. Kulczyny 22 Antoni Tekla Mańkowska Franciszka Bekalska Zastawki 18 Piotr Marianna Bartowska ? [Burkowska] Paweł Zieliński, Jan Krasuski 178-3-125 146R 4 Ż 280 DM
26 1 1858 Łabuń Stanisław Isakowski Łabuń 23 Marcin Marianna Rydwańska Franciszka Wiszniewska Łabuń 19 Szymon Katarzyna Domagalska Florian Ciesielski, Feliks Suski 178-3-74 336V 3 Ż DM
13 5 1858 Łabuń Tomasz Suski Futor Łabuński 20 Maciej Marianna Szczepińska Franciszka Kosowska Futor Łabuński 22 Andrzej Rozalia Dobrzańska Antoni Buniewicz, Feliks Suski 178-3-74 338V 12 Ż DM
21 9 1860 Ratno Józef Krasuski Hrydki, par. Kowel 49 Ludwik Marianna Dulewska Aleksandra Żukowska Ratno 28 Dominik Zofia Antonowicz Mikołaj Puchalski, Henryk Szymański 889 190R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0188.htm
7 11 1860 Łabuń Andrzej Witwiński Futor Łabuński 23 Gabriel Aniela Borysowicz Marcela Huczyńska Futor Łabuński 20 Jozefat Elżbieta Dowgiert Józef Baranowski, Feliks Suski 178-3-75 324R 21 Ż DM
7 10 1862 Starokonstantynów Antoni Tarczyński Starokonstantynów 24 Serafin Aniela Wiszniewska Elżbieta Ostrowska Starokonstantynów 20 Franciszek Zuzanna Dąbrowska Mikołaj Anglikowski, Jan Krasuski 178-3-131 41R 27 Ż 83 DM
28 10 1862 Starokonstantynów Mikołaj Wawryniuk Starokonstantynów 20 Józef Anna Dębicka Franciszka Mołodecka Skowródki 20 Franciszek Rozalia Korczewska Jan Krasuski, Konstanty Kopczyński 178-3-131 42V 34 Ż 86 DM
18 2 1862 Łabuń Michał Lewicki Futor Łabuński 23 Wojciech Tekla Poniatowska Antonina Mioduszewska Futor Łabuński 17 Stefan Honorata Taborowska Julian Kalinowski, Feliks Suski 178-3-77 339R 3 Ż 670 DM
13 2 1862 Równe Antoni Walicki par. Równe 50w August Marianna Wodowicka Marianna Przyhulińska par. Równe 19 Wojciech Zofia Głębska Stanisław Suski, Feliks Nowinowski 887 542 5 AGAD 298 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0298.htm
27 1 1863 Kulczyny Adam Kiełłpsz Krasiłów 37 Antoni Salomea Balkowska [Bańkowska] Julia Tchórzewska Krasiłów 23 Walenty Lucyna Żołyńska Edward Tchórzewski, Michał Krasuski 17-1-235 36R 3 Ch 71 DM
22 11 1866 Zasław św. Jana Romuald Raczewski Zasław 33 Adam Antonina Baczewska Maria Leszczyńska Bilczynka 19 Adam Michalina Czaplińska Feliks Krasuski, Marcel Łabieński 685-6-6 102R 20 Ch RG
19 3 1867 Lachowce Feliks Krasuski Szelwów par. Białogródka 41 Maciej Franciszka Michalska Maria Kadłubiska Okniny 28 Seweryn Joanna Zalewska Zygmunt Radziiński, Zygmunt Małachowski, Dionizy Podhorodecki 178-3-146 190V 5 Ż DM
28 10 1884 Bazalia Paweł Zdaniewicz Orlińce 40w Józef Marianna Łozińska Lucyna Rydwaniecka Zozulińce Małe 26 Antoni Józefa Niewińska Szymon Krasuski, Todor Rydwaniecki 17-1-8 272R 24 Ch 533 DM
8 5 1904 Zasław św. Jana Andrzej Mariewski Zasław 67 [...] Katarzyna Kaleńska Józefa z d. Pulkiewicz Jastrzębska Zasław 43w Piotr Franciszka Kazimierz Michnicki, Jakub Suski 17-2-72 21V 9 Ch 617 DM
27 4 1914 Ostropol Dominik Suski Brażyńce par. Połonne 19 Adam Dorota Adasiewicz Franciszka Kazimirska Żytyńce 20 Franciszek Konstancja Górecka Fabian Wysocki, Antoni Drewniak 17-2-93 152R 4 Ch 257 DM

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
65 177 Suski Piotr, przychodni 30 Żytomierz Żytomierz 1790 CDIAK DM 1044-1-1
1 Służący Stanisław Suski 12 Równe Równe 1842 CDIAK DM 1045-2-230
492 32 żona Teresa z Suskich 57 Kotelnia Mińkowce 1853 Żytomierz DM 178-3-37
561 9 żona Teresa z Suskich 22 Kotelnia Niechworoszcz 1853 Żytomierz DM 178-3-37
96 3 Stanisław Suski 43 Równe Równe 1862 Równe DW
119 5 Jan Suski 28 Równe Równe 1862 Równe DW
1657 167 żona Katarzyna z Suskich 40 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2450 209 Suski Stanisław syn Jana 34 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
1 4 Żona Ludwika z Suskich 26 Berezdów Zamoroczenie 1885 Równe DW 597-1-1
244 7 Suski Józef 42 Ostropol Ładyhy 1888 Żytomierz DM 178-49-23
636 11 żona Maria z Suskich 26 Starokonstantynów Kosteniec 1888 Żytomierz DM 178-49-24
323 395 ż. Maria z Suskich 37 Ostróg Ostróg 1903 Ostróg par. DW
184 564 Sielska Helena z Suskich, wdowa 55 Dubno Dubno 1912 Żytomierz DM 178-03-49
111 393 żona Maria z Suskich 44 Ostróg Ostróg 1915 Żytomierz DM 178-49-63


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl