Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 2294 wyników dla: Bil

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
16 3 1777 Tłumacz Teresa Bilińska 2 Tłumacz 100 1236L 1a http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201375/pages/PL_1_301_1375_0002.htm
25 4 1786 Rosochowaciec Wojciech Bilik 29 Rosochowaciec 25 1166L 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201166/pages/PL_1_301_1166_0003.htm
3 2 1797 Gródek Marianna Bilecka 60 Czarnowody wdowa JZ
27 1 1797 Gródek Jan Bilecki 60 Podlesny Oleksiniec JZ
31 8 1799 Lubar Dominik Kozicki 6/12 Karań łacina, rodzice: Andrzej, Dorota zd. Bilska 178-49-3 634V Ż Mg
5 9 1799 Lubar Filip Bilski 3 Karań łacina, rodzice: Józef, Marianna 178-49-3 641R Ż Mg
30 10 1800 Lubar Jan Zublowski 22 Lubar łacina, Nobilis, biedny, niewidomy 178-49-3 665R Ż Mg
27 2 1811 Kuniów Krystyna Bilecka 70 Kuniów mieszcz., wdowa, zostawiła córkę 297-1-086 25R Ł
21 10 1812 Skazińce Marianna Bilicka 12 Franówka panna 95 JZ
29 1 1815 Skazińce Marianna Bilecka 3 Odryjówce c. Bazylego i Zofii 6 JZ
11 11 1815 Skazińce Wiktoria Bilecka 1 Odryjówce c. Bazylego i Domicelli 78 JZ
10 9 1817 Krzemieniec Walenty Biliński 47 Kulików wd. Antonina Aleksandrowicz 299 64 -65 31 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0036.htm
19 11 1818 Krzemieniec Jan Adaszyński 4 Huta Stożecka s. Jana Dąb i Agnieszki Bilińskiej 299 84 83 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0046.htm
24 11 1818 Krzemieniec Andrzej Adaszyński 8 Huta Stożecka s. Jana Dąb i Agnieszki Bilińskiej 299 84 85 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0046.htm
26 2 1818 Skazińce Apolonia Komornicka 58 Skazińce z d. Bilecka, wdowa 3 JZ
6 4 1819 Krzemieniec Gabriel Dąb Adaszyński 14/365 Huta Stożecka s. Jana i Agnieszki z Bileńskich 299 91 35 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0050.htm
25 5 1819 Krzemieniec Marianna Bilska 6 Kokorów c. Władysława i Anny Bilkowskiej 299 92 57 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0050.htm
28 6 1819 Krzemieniec Leon Zbilitowski 8 Krzemieniec s. Kaspra i Barbary 299 92 64 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0050.htm
11 1 1819 Skazińce Bazyli Bilecki 38 Odryjówce żona Domicella 2 JZ
16 1 1819 Skazińce Anna Bilecka 1 Odryjówce c. Domicelli, wdowy 5 JZ
14 12 1821 Krzemieniec Anna Bilska 40 Kokorów 299 123 122 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0067.htm
24 12 1821 Krzemieniec Anna Bilska 35 Kokorów 299 136 89 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0074.htm
5 4 1823 Krzemieniec Teofila Bilińska 2 Krzemieniec 299 155 44 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0083.htm
23 7 1823 Krzemieniec Eleonora Bilczyńska 20/52 Krzemieniec c. Michała i Emilii 299 159 81 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0085.htm
5 3 1824 Skazińce Leon Bilecki 1 Odryjówce s. Jóżefa i Apolonii Podwysockiej 15 JZ
7 2 1825 Krzemieniec Barbara Zbilitowska 48 Krzemieniec 299 204 20 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0108.htm
14 1 1826 Krzemieniec Adam Zubilewicz 2 Krzemieniec s. Dominika i Marianny 299 229 -230 4 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0120.htm
15 6 1827 Targowica Anna Bilińska 80 Bokujma wdowa po Antonim 813 291 3 ZP 0
22 9 1827 Targowica Maciej Biliński 40 Bokujma wd. Anna Buczakowska, c. Anastazja, Anna 813 293a 12 ZP 0
6 4 1827 Łuck Franciszek Seweryn Salezy Kuczkowski 6 Łuck s. Teodora i Rozalii Dabilewskiej 813 30a 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0031.htm
12 7 1827 Łuck Rozalia Bilska 13 Połonne c. Joachima i Marianny 813 36a 58 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0037.htm
24 12 1827 Krzemieniec Józef Bilewicz 36 Budki żona Marianna z Pawluków 01-6 24V 182 T 893 DM
18 3 1827 Białogródka Stefan Karpiński 70 Białogródka ur., żona Marianna z Bileckich, synowie Stanisław, Ignacy i Ksawery, córka Rozalia 178-03-93 68R 17 Ż DM
9 7 1827 Bazalia Szymon Biliński 86 Janówka ur., wdowiec, pozostawił jednego syna 178-3-93 256R 77 Ż DM
19 5 1828 Krzemieniec Joachim Jakubowski 68 Krzemieniec z zapalenia płuc, żona Katarzyna z Bileckich 01-7 38V 264 T 907 DM
14 8 1828 Krzemieniec Jan Jaruczyński 2 Krzemieniec s. sław. Feliksa i Marianny z Bileckich 01-7 43R 293 T 911 DM
24 11 1828 Krzemieniec Maciej Włodarski 70 Krzemieniec ur., żona Anna z Bileckich, córka Marianna 01-7 50V 334 T 919 DM
11 1 1828 Bazalia Magdalena Bilska 50 Szmyrki ur., mąż Feliks, syn Marcin i 2 córki 178-3-94 235R 3 Ż DM
26 3 1828 Ostróg Marianna Bilecka 80 Nowomalin Szl.,wdowa po NN, poz. 3 s.Tomasza, Jana i Mateusza, 2 c. Grasyldę i Magdalenę 171-1-1 26V 32 R Mg
1 8 1829 Luboml Tomasz Stachniuk 2 Rymacze r. Antoni, Anastazja Bil 844 582 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0315.htm
12 3 1829 Krzemieniec Józef Bilewicz 2 Budki s. pr. Józefa i Pelagii z Grodzińskich 01-7 75R 557 T 943 DM
9 5 1829 Ostróg Marianna Bilicka 56 Międzyrzecz zd. Kawecka, dzieci Kazimierz, Katarzyna, maż Wojciech Bielicki 171-1-2 23V 21 R 7204 MZ
9 9 1829 Ostróg Helena Bilska 60 Ostróg zostawiła męża bez dzieci 171-1-2 24V 35 R 7205 MZ
24 7 1829 Białogródka Tekla Schoina 6 Puzyrki Wielkie c. ur. Grzegorza i Magdaleny z Bileckich 178-03-95 95R 38 Ż DM
28 2 1829 Bazalia Tomasz Czajkowski 4 Lutarówka s. ur. Jakuba i Aleksandry z Bilichowskich 178-3-95 238R 29 Ż DM
28 9 1829 Bazalia Anna Zbilska 40 Łazuczynek Mały mąż Józef, córki Marianna, Tekla i Julianna 178-3-95 241R 95 Ż DM
28 3 1830 Krzemieniec Władysław Kowalski 2 Krzemieniec s. ur. Fortunata i Julii z Bilskich 01-7 80R 607 T 948 DM
31 3 1830 Krzemieniec Stanisław Stefański 0,5 Krzemieniec s. sł. Józefa i Marianny z Bileckich 01-7 80V 608 T 949 DM
25 8 1830 Krzemieniec Jan Bilawska 0,5 Krzemieniec s. sł. Jana i Kunegundy 01-7 87V 683 T 956 DM
19 6 1830 Szumsk Jan Bilewicz 8/52 Waśkowce rodz. Józef i Antonina zd. Suchodolska 245-1-4 393V 263 R RK
30 8 1830 Szumsk Aleksander Hurkowski 65 Sadeczki żona Marianna zd. Bilewicz, dzieci: Bartłomiej, Piotr, Marianna 245-1-4 395V 280 R RK
22 11 1830 Szumsk Ignacy Bilewicz 19 Szumsk rodz. Maciej i Rozalia zd. Martyniuk 245-1-4 398R 300 R RK
22 1 1831 Szumbar Rozalia Szumlańska 2,5 Borki c.Mikołaja i Magdaleny z Bileńskich 199 300 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0156.htm
6 8 1831 Hołoby Salomea Bilecka 50 Hołoby z domu Piwnicka, mąż ś.p. Dominik, dzieci: Wojciech, Julianna 846 230V 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0224.htm
3 4 1831 Krzemieniec Krzysztof Bilecki 74 Krzemieniec szl., wdowiec, córka Marianna 01-7 99V 68 T 968 DM
22 3 1831 Szumsk Franciszek Bilewicz 12 Waśkowce rodz. Michał i Marianna zd. Kryszczuk 245-1-5 381V 21 R RK
21 4 1831 Szumsk Tadeusz Hrycharczuk 30 Waśkowce żona Marianna zd. Bilewicz 245-1-5 384V 46 R RK
27 7 1831 Szumsk Anna Knysza 4 Waśkowce rodz. Michał i Marianna zd. Bilewicz 245-1-5 391R 98 R RK
18 12 1831 Szumsk Grzegorz Bilewicz 3/52 Waśkowce rodz. Józef i Antonina zd. Suchodolska 245-1-5 396R 138 R RK
13 12 1831 Ostróg Marceli Piotr Paweł Bilecki 6/12 Ostróg rodzice Paweł i Katarzyna zd Druchociewska 1-171-4 32V 164 R MZ
6 1 1832 Szumsk Marianna Bilewicz 45 Waśkowce z kolki, pr., mąż Piotr Bilewicz, dzieci: Marcin, Antonina 245-1-6 409V 6 R RK
16 1 1832 Szumsk Katarzyna Bilewicz 5 Waśkowce z ospy, pr., rodz. Wojciech i Rozalia zd. Tomaszuk 245-1-6 410R 12 R RK
11 3 1832 Szumsk Grzegorz Bilewicz 2 Waśkowce z gorączki, pr., rodz. Wojciech i Rozalia zd. Tymoszuk 245-1-6 413R 36 R RK
1 11 1832 Krzywin Szymon Bilecki 6/365 Krzywin syn Sł. Pawła i Barbary z Gargasiewiczów 171-1-5 44V 18 R Mg
11 4 1832 Białogródka Aleksander Żyliński 4/12 Szarłajówka s. ur. Wojciecha i Józefy z Bileckich 178-03-98 67R 32 Ż DM
21 4 1832 Białogródka Józef Bilecki 86 Białogródka ur., wdowiec po Jadwidze z Rudnickich 178-03-98 67R 34 Ż DM
22 3 1832 Ostróg Wojciech Bilecki 89 Międzyrzecz Ostrogski pracowity wdowiec, s. Kazimierz, c. Katarzyna 171-1-5 27R 52 R MZ
29 3 1832 Ostróg Ludwik Bilecki 50 Hulcza Ur. Wdowiec, s. Stanisław, Jan 171-1-5 27V 57 R MZ
26 6 1832 Lachowce Zofia Bilecka 47 Bisówka ur., z Jaśkiewiczów, mąż Jan, syn Andrzej 171-1-5 117V 57 R DM
17 2 1833 Szumsk Jakub Bilmak 50 Onyszkowce z kaszlu, pr., wdowiec, bezpotomny 245-1-7 397V 12 R RK
21 2 1833 Szumsk Andrzej Bilewicz 70 Waśkowce z gorączki, pr., żona Katarzyna, dzieci: syn, trzy córki 245-1-7 398R 18 R RK
13 11 1833 Szumsk Wojciech Bilewicz 54 Waśkowce z gorączki, pr., żona Rozalia zd. Tomczuk, dzieci: Piotr, Jan, Urszula 245-1-7 401R 42 R RK
11 12 1833 Białogródka Paweł Chojna 1 Puzyrki Wielkie ur. Grzegorza i Magdaleny z Bilińskich 178-3-99 68R 95 Ż DM
19 11 1833 Ostróg Andrzej Bilecki 1 Choteń z gorączki, r. Wojciech i Katarzyna z Sitników 171-1-6 39V 75 R MZ 8426
4 5 1834 Radziwiłłów Oryszka Biliczonkow 66 Radziwiłłów wdowa po Janie 820 227a 9 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0231.htm
30 8 1834 Łuck Marianna Bobilewicz 2 Łuck c. N.N. i Antoniny Bobilewicz z Sielec 372 22 55 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0012.htm
26 12 1834 Łuck Marianna Bilska 78 Łuck Przeorysza Klasztoru Brygidek łuckich 372 41 94 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0021.htm
4 4 1834 Ptycza Wincenty Podbilski 60 Pełcza ur. 820 238V 30 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0243.htm
20 6 1834 Szumsk Szymon Bilewicz 10 Bryków z gorączki, pr., rodz. Łukasz i Magdalena zd. Michalczuk 245-1-8 382V 17 R RK
12 8 1834 Szumsk Paulina Bilewicz 1 Waśkowce z suchot, pr., rodz. Józef i Antonina zd. Suchodolska 245-1-8 382V 19 R RK
5 7 1834 Krzywin Teresa Bilecka 9/12 Krzywin córka Prac. Pawła i Barbary zd. Gargasiewicz 171-1-7 56R 13 R Mg
3 11 1834 Białogródka Andrzej Ostrowski 3 Waśkowczyki s. ur. Gabriela i Salomei z Bilskich 171-1-100 100V 81 Ż DM
7 6 1834 Lachowce Helena Bilińska 62 Lachowce ur., z Piaseckich, wdowa po Michale, potomstwa od dawna pozbawiona 171-1-7 106R 20 R DM
1 9 1834 Lachowce Jadwiga Bilecka 55 Jurówka ur., z Ruckich, wdowa po Józefie, synowie Antoni, Stanisław i Jan, córka Marianna 171-1-7 107R 28 R DM
30 12 1835 Łuck Stefania Bilińska 7 Horodyszcze c. Stefana i Heleny Turkiewicz 373 115 97 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0061.htm
14 11 1835 Krzywin Paweł Bilecki 37 Krzywin Sł., żona Barbara z Gargasiewiczów, syn Franciszek, 4c. Marianna, Teresa, Petronela, Karolina 171-1-8 74R 20 R Mg
29 8 1835 Ostróg Łukasz Bilecki 85 Miedzyrzecz ze starości, wdowiec, synowie Tomasz i Sebastian, Córki Marianna i Motra 171-1-8 41V 77 R
4 3 1835 Równe Elżbieta Bourginion 43 Równe z puchliny, z Tubilewiczów, pozostawiła męża Jana Jakuba, syn Henryk, córki 4: Eliza, Emilia, Konstancja i Ludwika 171-1-8 7 R EH
11 4 1835 Bazalia Marianna Bilska 3/52 Szmyrki c. ur. Marcina i Anny 178-03-101 255R 70 Ż DM
12 4 1835 Bazalia Józef Bilski 3/52 Szmyrki s. ur. Marcina i Anny 178-03-101 255V 72 Ż DM
14 12 1836 Ptycza Piotr Biliński 2 rodzice: odnodworce Gabriel i Marianna z d. Jankowska 822 232V 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0242.htm
13 5 1836 Krzemieniec Jan Bilecki 6 dni Krzemieniec 01-10 53V 47 T 111 DM
22 5 1836 Krzemieniec Pawlina Bilaska 4 Krzemieniec szlachetna 01-10 54V 53 T 112 DM
22 1 1836 Szumsk Franciszka Bilewicz 1 Waśkowce z koru, pr., rodz. Tomasz i Marianna 245-1-10 476R 8 R RK
17 3 1836 Szumsk Grzegorz Bilewicz 26 Waśkowce z gorączki, pr., żona Franciszka zd. Listowska, potomstwa żadnego po sobie nie zostawił 245-1-10 478R 18 R RK
16 5 1836 Szumsk Stefan Bilewicz 3 Waśkowce z konwulsji, pr., rodz. Wojciech i Rozalia 245-1-10 480R 32 R RK
2 11 1836 Szumsk Piotr Wernyhora 2/52 Waśkowce z konwulsji, pr., rodz. Kajetann i Anna zd. Bilewicz 245-1-10 484R 55 R RK
16 2 1837 Katerburg Maryanna Bilska 71 Matwiejowce z Filipowiczów, wdowa po Józefie, syn Wincenty, córki Ewa i Eleonora 200 193 3 179
26 11 1837 Kuniów Małgorzata Bilecka 45 Kuniów z Choinów, mąż Anastazy, s. Andrzej, Felicjan, Stanisław, Adam, c. Brygida, Katarzyna 171-1-10 98 V 49 ZP R 0
24 7 1837 Ptycza Joachim Biliński 8 Pełcza rodzice: odnodworce Gabriel i Marianna z d. Jankowska 823 278R 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0311.htm
25 4 1837 Szumsk Helena Billewicz Bilewicz 18 Waśkowce z gorączki, pr., zd. Listowska, mąż Kazimierz, nie zostawiła po sobie żadnego potomstwa 245-1-11 497V 48 R RK
3 11 1837 Lachowce nieznane Dubilańska 60 Warywodki nie wiadomo czy miała męża i dzieci, chodziła za jałmużną od wioski do wioski 171-1-10 131V 65 R DM
3 7 1837 Ostróg Edward Bilecki 6/12 Choteń s. Wojciecha i Katarzyny Żutnikowskiej 171-1-10 40V 67 R DM
19 10 1837 Ostróg Benedykt Bilecki 62 Sadki żona Marianna z Jasińskich, synowie Mikołaj, Jan i Józef, córki Józefa i Antonina 171-1-10 43V 89 R DM
25 4 1837 Białogródka Erazm Jachimowski 3 Białogródka s. ur. Józefa i Julii z Bilińskich 178-03-108 171V 48 Ż DM
3 11 1837 Białogródka Paulina Ostrowska 2 Tarnawka c. ur. Gabriela i Salomei z Bilskich 178-03-108 177R 100 Ż DM
15 8 1838 Nabrzuska Anna Włodarowska 60 Werchy z Bilewskich, wdowa, potomstwa pozbawiona 853 477 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0271.htm
6 5 1838 Beresteczko Karol Zabilski 5/12 Smolawa s. Jędrzeja i Anny Mikitkowej 1 27 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201/pages/PL_1_436_1_0015.htm
19 11 1838 Białogródka Katarzyna Iżewska 80 Białogródka ur., z Bileckich, wdowa po Janie, syn Piotr 178-3-110 165R 82 Ż DM
17 8 1839 Radziwiłłów Marcjanna Snizewska 41 Radziwiłłów z Bilińskich, mąż Jan 825 232 21 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0240.htm
1 3 1839 Annopol Angiela Jasińska 40 Krasnosiółka z Zubilewiczów, mąż Józef, synowie Wincenty i Mikołaj, córki Teresa, Wiktoria i Konstancja 879 103 R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0104.htm
22 11 1839 Luboml Marianna Szpak 5 Jagodzin r. Michał, Anna Bil 854 653 106 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0369.htm
9 12 1839 Luboml Mikołaj Szpak 2 Jagodzin r. Michał, Anna Bil 854 655 110 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0370.htm
20 1 1839 Białogródka Wincenty Jachimowski 3 Białogródka s. ur. Józefa i Julii z Bilińskich 178-3-112 138V 7 Ż DM
4 8 1840 Sielec Franciszka Bobilewicz 4 Biskupicze Ruskie c. prac. Antoniego i Anny z Wodowickich 573 13 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20573/pages/PL_1_436_573_0008.htm
27 4 1840 Wyszogródek Stanisław Biliński 26 Żukowce wolnego stanu 871 609 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0322.htm
26 1 1840 Sielec Franciszek Bobilewicz 1 Biskupicze Ruskie s. Antoniego i Anny z Wodowickich 573 11 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20573/pages/PL_1_436_573_0007.htm
7 2 1840 Jampol Józef Bilski 55 Tychoml żona Rozalia z Głębockich, córki Antonina i Marianna, syn Grzegorz 871 459 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0240.htm
19 3 1840 Jampol Tomasz Bilecki 50 Świętec żona Tekla z Krymskich, bez potomstwa 871 460 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0241.htm
5 5 1840 Korzec Jan Persyk 41 Korzec żona Marianna z Bilińskich, synowie Stefan, Mikołaj, Ludwik, Feliks, córki Teresa, Marianna 871 175 53 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0092.htm
15 5 1840 Korzec Kazimierz Zabilewicz 3 Korzec syn Jana i Rozalii z domu Książek 871 175 54 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0092.htm
23 7 1840 Korzec Franciszek Bilewicz 18 Ochmanówka syn Andrzeja i Anny 871 178 66 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0093.htm
10 7 1840 Włodzimierz Katarzyna Solarska 26 Włodzimierz c. ur. zm. Ignacego i żyjącej Barbary z Bilińskich (z suchot) 855 45V 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0049.htm
10 12 1840 Szumsk Kazimierz Listowski 60 Hucisko Mykiczkowe żona Maryanna z Bilewiczów, synowie Józef, Grzegorz, Michał, Józef, Jan i Benedykt 871 514 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0271.htm
4 3 1841 Korzec Anna Bilewicz 51 Hozdów z Samojłowiczów, prac., wdowa po Omelanie, synowie Jan, Leon i Stanisław 872 258 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0138.htm
12 7 1841 Ostróg Bazyli Bilecki 6/12 Choteń s. Wojciecha i Katarzyny z Żytnikowskich R 25 R 60
16 9 1841 Targowica Franciszka Bilska 11 Rudłów c. Marianny wdowy 827 270 R 17 ZP 0
1 7 1841 Ołyka Jan Sakowski 67 Ołyka żona Marianna z Lubilewskich, dzieci Anzelm, Ewa, Magdalena 827 165 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0168.htm
17 1 1841 Sielec Antonina Bobilewicz 32 Biskupicze Ruskie prac., wolnego stanu, bez potomstwa 856 227 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0120.htm
9 3 1841 Łuck Anna Bilińska 50 Horodyszcze Panna 377 52 24 827 26R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0029.htm
26 4 1841 Łuck Magdalena Kuczkowska 8 Łuck c. Teodora i Rozalii Dobilewskiej 377 56 38 827 28R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0031.htm
14 5 1841 Korzec Rozalia Różańska 15 Suchowola c. Dominika i Petronelli z Bilińskich panna 872 270 63 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0144.htm
7 5 1841 Lachowce Eliasz Sahaydak 50 Książęcin pracowity, żona Rozalia z Bileczanków 178-49-17 26V 27 Ż DM
20 1 1842 Beresteczko Franciszka Witowska 3 Peremyl c. Joachima i Anastazji z Bilińskich 4 20 2
5 11 1842 Łuck Jan Michalski 45 Łuck Pozostała wdowa Tekla z Bileckich, córka Teresa 378 55 69 828 171V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0030.htm
2 2 1842 Połonne Szymon Wojtków 12/52 Hlezna s. za biletem żyjącego żołnierza Gabriela i Marianny 873 357 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0184.htm
27 3 1842 Jampol Stefan Piątkiewicz 12 Tychoml s. ur. Jana i Urszuli z Bileckich, ze szkarlatyny 873 559 11 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0290.htm
7 7 1842 Luboml Roman Biluk 35 Luboml 857 569 63 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0303.htm
22 1 1843 Kuniów Antoni Bilecki 6/12 Dertka s. Andrzeja i Elżbiety z Wyszkowskich 882 70 R 3
5 3 1843 Szumsk Antonina Kondratiuk 20 Kruholec z Bilewiczów, mąż Paweł, syn Antoni 874 763 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0387.htm
8 10 1843 Szumsk Marianna Bilewicz 4/12 Waśkowce c. Józefa i Antoniny z Suchodolskich 874 774 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0393.htm
25 6 1843 Aleksandria Katarzyna Bilec 80 Józefówka rodem z Anglii, wdowa po żołnierzu Michale, córka Zofia 882 170 V 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0172.htm
11 1 1843 Korzec Rozalia Bilińska 62 Suchowola wdowa po Mateuszu, syn Mikołaj, córki Petronela, Karolina, Franciszka, Marianna 874 245 6 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0125.htm
13 1 1843 Luboml Rozalia Matyszczuk 30 Kuśniska ur. Bil 858 536 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0284.htm
11 2 1844 Korytnica Franciszek Adamczuk 6/52 Bystraki s. Józefa i Marianny z Bileckich 217 11 7
1 1 1844 Szumsk Marianna Bilewicz 0,5 Katarynówka c. Tomasza i Marianny z Bynieckich 875 696 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0367.htm
2 1 1844 Szumsk Aleksandra Marciniuk 1 Załuże c. Piotra i Katarzyny z Bilewiczów 875 697 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0368.htm
21 3 1844 Łanowce Joanna Zaleska 18 Niemierzyńce c. ur. Jana i Marianny z Bileckich, panna 875 952 5 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0507.htm
9 12 1844 Łanowce Urszula Bilańska 36 Łanowce Wlm z Sobieszczańskich, mąż Gabriel, synowie Józef, Kazimierz, Apolinary, Antoni, Wincenty, córka Waleria 875 959 19 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0509.htm
7 11 1845 Katerburg Józefa Bilińska 1,5 Borszczówka c.Jakuba i Karoliny z Turowiczów 200 38 29 432
29 5 1845 Korzec Telesfor Bilewicz 0,5 Hozdów syn Leona i Heleny z Jankowskich 876 212 48 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0114.htm
6 1 1845 Szumsk Karol Giżycki 7 Waśkowce s. Kajetana i Anny z Bilewiczów 876 662 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0354.htm
8 11 1845 Szumsk Piotr Bilewicz 2 Katarynówka s. Tomasza i Marianny z Benickich 876 678 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0362.htm
20 4 1845 Hulewicze Marianna Bilańska 74 Zajączówka z Majewskich, ur., wdowa po Tomaszu, syn Aleksander 133 25 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20133/pages/PL_1_436_133_0017.htm
3 5 1845 Młynów Stefan Biliński 1 Dobratyn s. 1-dw. Filipa i Franciszki 831 174V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0178.htm
25 5 1845 Aleksandria Helena Prokopowicz 3/12 Kamienna Góra c. Floriana i Franciszki z Bilinów 884 192 R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0198.htm
15 2 1845 Łabuń Julianna Wójcicka 55 Kraczanówka z Bilińskich, wdowa po 1-dw. Ludwiku, syn Tomasz 178-3-113 138R 11 Ż DM
29 1 1845 Butowce Jakub Dobilewski 1/365 Czerniatyn Mały s. ur. Jana i Katarzyny z Czostkowskich 178-3-113 209V 6 Ż DM
9 3 1845 Butowce Justyna Dubilewska 2,5 Orzechówka c. ur. Józefa i Justyny z Gutewiczów 178-3-113 210V 13 Ż DM
23 5 1845 Teofilpol Franciszka Dubilewska 2 Olejniki c. ur. Józefa i Anna z Bujalskich 178-3-113 412R 31 Ż DM
26 5 1845 Teofilpol Anna Dubilewska 28 Olejniki ur., z Bujalskich, mąż Józef 178-3-113 412V 34 Ż DM
19 2 1846 Beresteczko Joachim Witowski 39 Peremyl 1-dw., żona Anastazja z Bilińskich, syn Jan, córka Lucyna 8 21 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%208/pages/PL_1_436_8_0013.htm
27 1 1846 Szumsk Marianna Bilewicz 7 Waśkowce c. Jana i Teresy z Dembickich 877 874 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0452.htm
18 2 1846 Szumsk Wiktoria Bilewicz 15 Waśkowce c. Jędrzeja i Katarzyny z Marciniuków 877 878 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0454.htm
13 9 1846 Łuck Marianna Lipkowska 55 Łuck z Bileckich, 1-dw., mąż Józef, córka Apolonia 382 58 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0032.htm
4 4 1847 Katerburg Katarzyna Bilińska 90 Okniny z Bednarczuków, wdowa po Marcinie, od dawna potomstwa pozbawiona 199 61 9 464
29 2 1847 Jampol Franciszek Kiesielewski 70 Moskalówka jednodworzec, wdowiec po Ewie z Bilewskich, przebywający czasowo, syn Antoni, córki Honorata, Katarzyna, Wiktoria i Julia 245-1-13 325 R 13 R 0
17 2 1847 Korzec Marcin Zubilewicz 50 Korzec żona Tekla z Teodorowiczów, córka Antonina 29 PW R
12 3 1847 Korzec Edward Terlecki 1 Korzec syn Franciszka i Antoniny z Zubilewiczów 36 PW R
25 12 1847 Luboml Jan Matyszczuk 11 Kuśniska r. Franciszek, Rozalia Bil 862 430 95 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0229.htm
4 4 1847 Katerburg Katarzyna Bilińska 90 Okniny z Bednarczuków, wdowa po Marcinie, od dawna potomstwa pozbawiona 199 61 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0031.htm
14 5 1847 Ostróg Łukasz Frol 1 Balarka Choteńska s. 1-dw. Franciszka i Agnieszki z Bileckich 171-1-13 37V 54 R DM
28 5 1848 Łuck Wawrzyniec Miaciński 23 Łuck szeregowy 64 mobilnej roty inwalidzkiej 384 48 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20384/pages/PL_1_436_384_0026.htm
17 3 1848 Ostróg Elżbieta Ławruk 28 Choteń z Jakuszewiczów, żona żołnierza za biletem Eliasza, syn Grzegorz i córka Tekla 171-1-14 35R 43 R DM
23 9 1848 Kuniów Józef Bilecki 5 Kamionka s. Andrzeja i Elżbiety z Wyszkowskich 171-1-14 87 V 55 R DW
19 10 1848 Kuniów Karolina Bilecka 1 Kamionka c. Andrzeja i Elżbiety z Wyszkowskich 171-1-14 88 V 63 R DW
3 5 1848 Równe Antoni Jankowski 72 Ulbarów żona Petronela z Bilskich [Bielskich], synowie Zenon i Franciszek, córki Antonina, Karolina i Aurelia 171-1-14 163R 21 R DM
17 9 1849 Korytnica Jan Biliński 47 Woszczatyn wolnożyjący, żona Brygida z Kułaczkowskich, synowie wawrzyniec i Wiktor, córki Agata i Aniela 222 38 24 0
10 11 1849 Korytnica Józef Bilecki 0,5 Bystraki s. Bartłomieja i Pawliny z Fedoniuków 222 40 28 0
14 11 1849 Korytnica Piotr Adamkiewicz 0,5 Bystraki s. Michała i Franciszki z Bileckich 222 40 29 0
26 1 1849 Ołyka Jakub Billecki 30 Romaszkowszczyzna stanu wolnego 473 52 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0030.htm
3 7 1849 Starokonstantynów Honorata Jankowska 14 Starokonstantynów od gorączki, c. chł. Wawrzyńca i Marianny z Przybilskich 178-3-118 53V 113 Ż 102 DW
19 3 1849 Białogródka Wojciech Romanowski 4 Teleżyńce s. ur. Józefa i Julianny Bilitowskiej 178-03-118 569V 32 Ż DM
26 8 1849 Butowce Ludwik Dubilewski 1/52 Czerniatyn Wielki od odry, s. 1-dw. Mikołaja i Julianny z Popławskich 178-3-118 78V 25 Ż 151 DW
14 6 1850 Łuck Adam Kasperski 50 Łuck szeregowy mobilnej roty. 835 49 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0027.htm
29 8 1850 Swojczów Anna Grech 1 Mohylno c. chł. Kazimierza i Marianny z Bilińskich 612 45 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20612/pages/PL_1_436_612_0025.htm
21 1 1851 Łuck Marianna Bilska 68 Horodyszcze 1-dw., wdowa, syn Stefan 387 78 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0041.htm
13 8 1851 Beresteczko Józef Tarnawski 2 Jeziorko s. Antoniego i Anny z Bilińskich 13 30 15
6 12 1851 Korytnica Michał Bilecki 1 Bystraki c. Józefa i Magdaleny z Adamczuków 223 33 38 0
12 5 1851 Łuck Hilary Bilczewski 2 Sapohów s. 1-dw. Franciszka i Joanny 387 91 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0048.htm
4 9 1851 Łuck Adam Sarnicki 41 Łuck szeregowy mobilnej roty nr 63, żona Katarzyna 387 101 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0053.htm
8 9 1851 Łuck Franc Foss 42 Łuck podoficer mobilnej roty 387 102 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0053.htm
17 4 1851 Sielec Karol Orzechowski 5/12 Biskupicze Ruskie s. chł. Filipa i Marianny z Bobilewiczów 583 23 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20583/pages/PL_1_436_583_0013.htm
14 7 1851 Sielec Jan Orzechowski 2,5 Biskupicze Ruskie s. chł. Filipa i Marianny z Bobilewiczów 583 25 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20583/pages/PL_1_436_583_0014.htm
16 1 1852 Korytnica Agnieszka Bilecka 4 Bystraki c. Mikołaja i Teresy z Adamczuków 224 20 3 0
3 2 1852 Korytnica Grzegorz Bilecki 9 Bystraki s. Józefa i Magdaleny z Adamczuków 224 20 5 0
1 6 1852 Korytnica Bazyli Bilecki 60 Bystraki żona Petronela z Turewiczów, syn Mikołaj, córki Marianna, Agnieszka, Franciszka, Zofia, Magdalena i Eleonora 224 23 17 0
16 9 1852 Korytnica Aniela Adamkiewicz 2 Bystraki c. Michała i Franciszki z Bileckich 224 25 29 0
8 2 1852 Radziwiłłów Józef Bilski 73 Radziwiłłów pruski poddany, wdowiec, jaakich zostawił następców nie wiadomo 836 378 3 0
3 4 1852 Torczyn Franciszka Strzałkowska 48 Usicze z d. Jasnogórska, szlachcianka, 1-szy mąż ś.p. Józef Tubilewicz, 2-gi Jan Strzałkowski, z 1-go małż. synowie Wincenty i Piotr, córka Anna 638 31 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20638/pages/PL_1_436_638_0017.htm
21 3 1853 Szumbar Jan Bilewski 50 Borki kawaler 625 82 3 878 577 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0045.htm
29 3 1853 Szumsk Jacenty Bilewicz 7 Waśkowce s. Franca i Antoniny z Suchodolskich 878 252 22
4 8 1853 Szumsk Piotr Bilewicz 2 Bryków s. Jana i Marianny z Obichowskich 878 263 49
20 11 1853 Szumsk Stefan Bilewicz 81 Waśkowce wdowiec po Praksedzie z Listowskich, syn Józef, córka Anna 878 270 67
8 9 1853 Torczyn Salomea Bilińska 62 Torczyn 1-dw., wdowa, syn Joachim, córka Julia 639 45 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20639/pages/PL_1_436_639_0025.htm
10 11 1853 Białogródka Marianna Bilecka 60 Białogródka 1-dw., panna 178-03-121 526V 104 Ż DM
28 6 1854 Dederkały Marianna Kułakowska 1/12 Sadki c. ur. Ignacego i Franciszki z Bileckich 55 204 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0107.htm
29 1 1854 Korytnica Dorota Bilecka 60 Kładniów z Wieniewiczów, wdowa po Piotrze, córka Marianna 226 23 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0014.htm
27 4 1854 Krzemieniec Leon Dubilewicz 2/365 Krzemieniec s. 1-dw. Leona i Pauliny z Janczuków 0.1-26 50V 42 T
16 2 1854 Luboml Grzegorz Biluk 1,5 Kąty r. Józef, Franciszka Kupracz 866 139 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0073.htm
24 4 1854 Białogródka Teresa Konferowicz 55 Szelwów 1-dw., z Bileckich, wdowa, potomstwa po sobie nie pozostawiła 178-03-122 440V 33 Ż DM
8 10 1854 Białogródka Karolina Bilicki 30 Tarnawka 1-dw., kawaler 178-03-122 444R 53 Ż DM
15 1 1855 Beresteczko Anna Witowska 57 Peremyl wdowa po Wojciechu. Z 1-go małżeństwa z Bilińskim córki Anastazja i Anna, z 2-go synowie Józef i Stanisław i córka Katarzyna 17 24 2
3 8 1855 Korytnica Antonina Adamkowicz 9 Bystraki c. Mikołaja i Teresy z Bileckich 227 25 57 0
8 8 1855 Korytnica Marianna Sawicka 50 Bystraki z Bileckich, mąż Andrzej, córka Franciszka 227 26 64 0
20 8 1855 Korytnica Tomasz Sobiepan 43 Kładniów żona Marianna z Bileckich, syn Dominik, córki Stanisława i Zofia 227 27 76
10 1 1855 Sielec Michał Orzechowski 11/52 Biskupicze Ruskie s. Filipa i Marianny z Bobilewiczów 587 27 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0016.htm
10 7 1855 Sielec Antoni Bobilewicz 56 Biskupicze Ruskie żona Petronela z Tuczfelskich, z 1-go małż syn Franciszek, córki Marianna i Wiktoria (cholera) 587 29 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0017.htm
23 7 1855 Sielec Julia Horynkiewicz 1,5 Sielec c. Dionizego i Wiktorii z Babilewiczów 587 35 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0020.htm
16 5 1855 Kowel Katarzyna Bilecka 47 Kowel mieszcz., wdowa po Ignacym od 2 lat, córki Marianna i Zofia 257 81 104 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0043.htm
17 5 1855 Kowel Józef Bilecki 78 Kowel mieszcz., żona Aleksandra z Aleksandrowiczów, z 1-go małż. Syn Ludwik, z 2-go syn Bazyli i córka Maria 257 83 107 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0044.htm
23 5 1855 Kowel Franciszek Kowalski 27 Kowel szeregowy mobilnej roty inwalidzkiej 257 104 149 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0054.htm
3 6 1855 Kowel Bartłomiej Kwiecień 29 Kowel szeregowy 1. roty 1. batalionu mobilnego warsztatu artyleryjskiego 257 132 206 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0070.htm
2 8 1855 Luboml Jan Bil? 90 Zamłynie 867 335 111 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0172.htm
19 4 1856 Dederkały Ignacy Kułakowski 38 Sadki żona Franciszka z Bileckich, córki Karolina, Aniela i Elżbieta 55 132 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0070.htm
12 5 1856 Sielec Domink Orzechowski 19/52 Sielec s. chl. Tomasza i Marianny z Bobilewiczów 588 34 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20588/pages/PL_1_436_588_0020.htm
4 2 1857 Luboml Szymon Biluk 5 Kąty r. Józef, Franciszka Jaszczuk 869 178 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0091.htm
10 3 1857 Korytnica Michalina Bilecka 1,5 Bystraki c. Mikołaja i Teresy z Adamkiewiczów 229 20 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20229/pages/PL_1_436_229_0012.htm
21 3 1857 Białogródka Anna Dubilewska 40 Dańkowce 1-dw., mąż Kazimierz, syn Mateusz i córka Aniela 178-03-73 192V 15 Ż DM
28 4 1858 Dederkały Franciszka Sieniawska 28 Sadki z Bileckich, ur., mąż Józef, córki Karolina, Angela i Elżbieta 55 84 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0044.htm
17 1 1858 Beresteczko Józef Pozniakowski 92 Piaski pobiletny żołnierz, żona Katarzyna 20 31 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2020/pages/PL_1_436_20_0017.htm
16 8 1858 Sielec Antoni Orzechowski 5 Sielec s.chł. Filipa i marianny z Bobilewiczów 590 31 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20590/pages/PL_1_436_590_0017.htm
14 12 1859 Dederkały Wawrzyniec Błażczuk 42 Dederkały Wielkie wdowiec po Apolonii z Bileckich 55 53 20 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0028.htm
27 6 1859 Brody Paulina Mazur 2 Suchowola 39 c. Grzegorza i Tekli Bileckiej L 51V
9 10 1859 Brody Katarzyna Mazur 2/52 Suchowola 156 c. Grzegorza i Tekli Bileckiej L 52R
15 11 1859 Torczyn Michalina Tubilewicz 3 Siedmiarki c. szl. Kaspra i Marianny 645 60 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0032.htm
21 9 1859 Sielec Dionizy Gorynkiewicz 22 Sielec chłop, żona Wiktoria z Bobilewiczów, córka Marianna 591 44 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20591/pages/PL_1_436_591_0023.htm
11 11 1859 Ostrówki Józef Winnicki 4 Równo r. Fedor, Agnieszka Bilecka 870 432 19 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0234.htm
19 1 1859 Kuniów Karol Bilecki 10 Kamionka s. 1-dw., Andrzeja i Emilii 886 272 4 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0142.htm
17 2 1859 Kuniów Aleksander Bilecki 9 Radohoszcz Wielka s. 1-dw. Feliksa i Antoniny Sakiewicz 886 273 8 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0143.htm
12 7 1860 Bucyń Marianna Prodejczuk 3 Niesuchoiże c. Justyna i Bronislawy z Bilewskich 51 17 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2051/pages/PL_1_436_51_0010.htm
12 3 1860 Brody Maria Samsoniuk 13 Suchowola 138 c. Tymoteusza i Anny z Bileckich L 110R
2 12 1860 Jałowicze Stanislaw Bilecki 47 Ostrożec chłop, żona Zofia z Brzostowskich, córka Apolonia 841 775 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0427.htm
7 10 1860 Łuck Michał Bilecki 68 Kniahininek odstawny sołdat ochotskiego pułku, kawaler 841 433 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0239.htm
26 1 1860 Kowel Bronisław Bilecki (Bielecki) 4/12 Kowel s. NN i mieszcz. Zofii 889 23V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0025.htm
11 7 1861 Krzemieniec Magdalena Podbilska 40 Krzemieniec z d. kalska, mąż Wojciech - szer. Halickiego Pułku Piechoty, dawno straciła potomstwo 0.1-34 66V 65 T
30 7 1861 Szumsk Tomasz Bilewicz 46 Waśkowce chłop, żona Marianna z Bielickich, synowie Jan i Franciszek, córki Małgorzata, Antonina, Franciszka i Marcjanna 245-1-17 208V 31 R
11 11 1861 Szumsk Franciszek Giżycki 3/52 Kąty s. chł. Tomasza i Anny z Bilewiczów 245-1-17 210V 43 R
3 10 1862 Krzemieniec Karolina Bilińska 36 Krzemieniec mąż - em. szer. 12 roty wojskowo-roboczej, 0.1-35 61V 87 T
11 5 1863 Brody Jan Bilecki 4 Suchowola 131 s. Józefa i Kseni Siczkaruk L 32
3 7 1863 Brody Anna Samsoniuk 43 Suchowola 138 z d. Bilecka, mąż (od 20 lat) Tymoteusz L 33
25 4 1863 Żytomierz Honorata Kucharska 2 Żytomierz z ospy, córka Jana i Teresy z Bilskich 178-3-54 132R 125 Ż DG
3 6 1863 Żytomierz Katarzyna Felińska 85 Żytomierz ze starości, dw., wdowa z Bilickich, zostawiła syna Jana i córki: Józefę, Ludwikę i Anielę 178-3-54 134R 149 Ż DG
2 11 1863 Żytomierz Grzegorz Bilski 65 Dubowiec ze starości, 1-dw., wdowiec, 178-3-54 142R 264 Ż DG
18 1 1863 Szumsk Marianna Bilewicz 4 Waśkowce rodz. Piotr i Joanna zd. Janicka 245-1-21 216V 3 R RK
8 9 1863 Białogródka Franciszek Bilecki 13 Sosnoweczka kawaler 178-03-81 58V 56 Ż DM
4 1 1864 Brody Maria Mazur 3 Suchowola 156 c. Grzegorza i Tekli Bileckiej L 25
22 10 1864 Luboml Anna Biluk 10 Kąty c. Józefa i Franciszki z Kupraczów 308 111 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20308/pages/PL_1_436_308_0058.htm
6 1 1864 Szumsk Elżbieta Bilewicz 1 Waśkowce rodz. Jan i Marianna zd. Cyrklewicz 245-1-21 199R 3 R RK
11 7 1864 Szumsk Feliks Bilewicz 1 Waśkowce rodz. Jan i Ludwika zd. Heblińska 245-1-21 203V 30 R RK
3 12 1864 Szumsk Jan Bilewicz 52 Waśkowce żona Teresa zd. Gembicka, dzieci: Wincenty, Antonina, Stefania 245-1-21 208R 57 R RK
28 3 1864 Rzyszczów Michalina Rzeczycka 10 Rzyszczów ospa, c. Hipolita i Wiktorii Bileckiej 312-1-86 207 8 m.K KM
8 12 1864 Białogródka Wincenty Bilecki 3 Sosnoweczka s. Andrzeja i Klementyny 1718-03-81 130V 59 Ż DM
10 4 1865 Radziwiłłów Maria Radecka 2 Leduchów c. Jana i Rozalii z Bileckich 1-37 77 R 11 T 0
21 8 1865 Brody Sylwester Bilecki 8 Suchowola s. Józefa i Kseni z Siczkowskich L 21
23 9 1865 Brody Jan Mazur 1,5 Suchowola s. Grzegorza i Tekli z Bileckich L 21
13 11 1865 Brody Józef Bilecki 14 Suchowola s. Józefa i Kseni L 21
10 10 1865 Ostrówki Agnieszka Winnicka 29 Równo z Bileckich, wdowa, synowie Feliks i Tomasz, córki Marianna i Stanislawa 571 55 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20571/pages/PL_1_436_571_0030.htm
17 10 1867 Brody Leon Bilecki 4/12 Suchowola s. Józefa i Kseni z Siczkowskich, nr domu 137 L 74R
28 12 1867 Brody Tekla Bilecka 1/52 Suchowola c. Łukasza i Marii z Mazurów, nr d. 25 L 74R
30 9 1867 Kowel Marceli Burczyński 36 Kowel szl., żona Olimpia z Bileckich, syn Józef 268 40 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20268/pages/PL_1_436_268_0021.htm
3 9 1867 Katerburg Franciszek Zubilewicz 42 Matwiejowce żona Anastazja Jędrzejewska 1-41 89R 14 T 553 DM
2 4 1867 Krzemieniec Antoni Izdebski-Jugiński 36 Krzemieniec od zapalenia pęcherza moczowego, pobiletny szer. 10. Nowoinger-Małandzkiego Pułku Piechoty, żona Anna, córka Aniela 426-1-41 43R 35 T 505
21 10 1867 Białogródka Tekla Bilecka 4 Sosnoweczka c. 1-dw. Andrzeja i Klementyny 178-03-81 337V 75 Ż DM
19 6 1867 Ostróg Antoni Bilecki 40 Ostróg żołnierz, wdowa Franaciszka zd Czajuska, s. Jakub, Bazyli 654-1-56 109 L 7 R 111 MZ
9 4 1868 Łuck Kazimierz Wasilewski 4 Łuck s.pobiletnego żołnierza Jakuba i Marianny 398 54 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0030.htm
2 3 1868 Torczyn Róża Tubilewicz 3 Budki Usickie c. Wincentego i Julii z Siateckich 654 45 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0028.htm
20 2 1868 Kuniów Katarzyna Nowosielska 6 Bołotkowce c. 1-dw. Konstantego i Brygidy Bileckiej 178-3-78 171R 7 Ż DM
9 11 1869 Kuniów Antonina Nawrocka 17 Bołotkowce c. Wincentego i Brygidy Bileckiej 178-3-78 203R 24 Ż DM
20 3 1870 Gródek Brygida Bilecka 30 Kupin z d. Komornicka, mąż Ignacy, córka Magdalena 61 JZ
7 12 1870 Szumsk Łukasz Chruszczewski 60 Kąty żona Ewa zd. Bilewicz, dzieci: Mikołaj, Adam, Jan, Stefan, Marianna, Aniela 1-53 53V 62 RK
28 10 1870 Ostróg Rozalia Bilecka 23 Białotyń z połogu, panna, s. Jan 654-1-56 93 L 2 R MZ
6 10 1871 Dederkały Franciszka Bilczyńska 20 Adamówka mieszcz., mąż Paweł, syn Władysław 57 358 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0193.htm
8 4 1871 Ołyka Marianna Sakowska 76 Ołyka z Lubilewskich, wdowa, nie wiadomo czy miała potomstwo 492 69 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20492/pages/PL_1_436_492_0036.htm
12 8 1871 Radziwiłłów Anna Bernadzka 1 Drańcza c. chłopów Jana i Agnieszki z Bileckich 1-55 130 R 42 T
6 9 1872 Sidorów Maria Ornatowska 60 Tłusteńkie 213 z d. Bilińska, wdowa po Felicjanie 1205L 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0017.htm
3 9 1872 Krzemieniec Piotr Prochnicki 73 Krzemieniec szl., wdowiec po Karolinie z Bilickich, syn Leon Narcyz, córka Józefa 1-62 48V 82 T 914
7 1 1872 Szumsk Piotr Bilewicz 1/12 Waśkowce z konwulsji, s. chł. Eliasza i Anieli Listowskiej 01-226 47V 5 T DM 365
6 2 1872 Szumsk Marianna Woronka 40 Szumsk z Bilewiczów, mąż wyznania prawosławnego Mikita Woronka, synowie Arich, Aleksander i Tochon, córki Marianna, Eudokia i Daria 01-226 49V 23 T DM 367
16 2 1872 Szumsk Paweł Jasiński 7 Kąty z odry, s. chł. Stanisława i Ludwiki Bilewicz 01-226 50R 29 T DM 367
6 4 1872 Szumsk Teresa Bilewicz 60 Waśkowce chłopka, wdowa, córka Paulina 01-226 52V 51 T DM 370
20 11 1872 Szumsk Antoni Bilewicz 4 Bajmaki z ospy, s. chł. Bazylego i Marianny Szewczuk 01-226 64V 131 T DM 382
16 3 1872 Luboml Agnieszka Biluk 1 Kąty r. Mateusz, Łucja Antonowicz 315 96 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0051.htm
27 2 1873 Torczyn Tekla Piasecka 80 Siedmiarki z Tubilewiczów, mąż Szymon, syn Piotr - kawaler, córka Marianna - panna 659 42 4 0
5 6 1873 Torczyn Napolion Tubilewicz 1 Budki Usickie s. Wincentego i Julii z Siateckich 659 47 20 0
29 10 1873 Kowel Modest Bilecki 2 Kowel s. 1-dw. Mikołaja i Stefanii 274 44 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20274/pages/PL_1_436_274_0024.htm
7 8 1873 Sidorów Anna Bilińska 10/12 Tłusteńkie 226 c. Jakuba i Antoniny Kiernickiej 1205L 82 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0051.htm
15 5 1873 Radziwiłłów Leonard Biliński 68 Radziwiłłów em. kolegialny sekretarz, kawaler 1-67 82V 26 T
28 1 1873 Luboml Franciszka Biluk 2/12 Kąty r. Mateusz, Łucja Antonowicz 316 81 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0042.htm
11 11 1873 Luboml Franciszka Bil 68 Borki ur. Godzało 316 142 259 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0073.htm
11 11 1873 Luboml Marianna Bil 64 Jagodzin ur. Kupracz 316 145 261 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0074.htm
28 10 1874 Brody Aleksander Bilecki 19/12 Suchowola 112 s. Józefa i Marii Czyż L 247
30 11 1874 Brody Kazimierz Bilecki 1 Suchowola 124 s. Franciszka i Anny Febinowicz L 249
4 5 1874 Kowel Ludwik Bilicki 78 Uchowieck szl., kawaler 275 50 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20275/pages/PL_1_436_275_0027.htm
20 4 1874 Radziwiłłów Antonina Bilecka 4 Drańcza c. NN i chł. Marii 1-68 95V 19 T
3 7 1874 Szumsk Marianna Bilewicz 21 Kąty ospa, c. chł. Piotra i Anny Jasińskiej 1-227 59V 45 T DM 565
4 7 1874 Szumsk Antoni Giżycki 2 Kąty ospa, s. 1-dw Tomasza i Anny Bilewicz 1-227 60R 46 T DM 565
14 7 1874 Szumsk Katarzyna Bilewicz 5 Waśkowce ospa, c. chł. Jana i Tekli Giżyckiej 1-227 60V 51 T DM 566
2 10 1874 Szumsk Antonina Bilewicz 2 Waśkowce ospa, c. chł. Jana i Amarianny Suchodolskiej 1-227 65V 81 T DM 571
12 1 1874 Kuniów Józef German 2 Martyń z cholery, s. Andrzeja i Marianny Bileckiej 178-3-78 354V 2 Ż DM
30 3 1874 Luboml Józef Biluk 78 Kąty 317 90 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0049.htm
28 5 1874 Luboml Stanisław Biluk 17/12 Kąty r. Jan, Agnieszka Dobrzyńska 317 95 66 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0052.htm
26 4 1875 Torczyn Filip Łaskarzewski 18 Chutor Chmielnik kawaler, pobiletny żołnierz pułku czernihowskiego 661 54 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20661/pages/PL_1_436_661_0028.htm
5 10 1876 Torczyn Władysław Łopuszański 0,5 Usicze s. Franciszka i Anny z Tubilewiczów 662 45 18 0
10 12 1876 Radziwiłłów Filip Bilecki 52 Prokazy chłop, żona Teodozja z d. Romanowska, syn Trochim 1-70 74R 49 T
1 3 1876 Szumsk Ksawery Oborski 1 Stara Huta s. chł. Stanisława i Franciszki Bilińskiej 1-228 51R 17 T DM 633
5 4 1876 Luboml Józefa Sawosz 1/12 Sawosze r. Józef, Katarzyna Bil 319 123 49 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20319/pages/PL_1_436_319_0064.htm
14 12 1876 Luboml Franciszka Ołyniuk 4 Sawosze r. Józef, Katarzyna Bil 319 139 114 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20319/pages/PL_1_436_319_0072.htm
20 8 1877 Jałowicze Adolf Dzikowski 6 Nowostaw s. Gabruka i Marianny z Bileckich 151 27 8 0
8 2 1877 Radziwiłłów Jan Bilecki 70 Leduchów wdowiec, potomstwa nie zostawił 1-71 64 V 8 T
15 8 1877 Radziwiłłów Katarzyna Bilecka 75 Drańcza z d. Sobczuk, wdowa po dawno zmarłym Stefanie, syn jan, córki Franciszka, Agnieszka i Maria 1-71 67 V 25 T
11 1 1877 Luboml Franciszka Bil 65 Kąty ur. Kupracz 320 96 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20320/pages/PL_1_436_320_0050.htm
18 7 1878 Szumsk Marcelina Bilińska 60 Iserna chłopka, mąż Józef, córka Marcelina 1-230 64R 36 T DM 778
7 3 1879 Dederkały Kazimierz Bilaski 4 Pototurów s. Józefa i Teofili z Turkiewiczów 57 83 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0045.htm
7 9 1880 Brody Jan Bilecki 43 Suchowola wdowiec po Eudokii Kruk L
2 5 1880 Luboml Anna Bil 70 Kąty ur. Jaszczuk 323 142 49 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20323/pages/PL_1_436_323_0077.htm
22 4 1881 Radziwiłłów Elżbieta Mamczur 60 Budki z d. Bilewicz, mąż Jakub, syn Kazimierz, córki Petronela, Lucyna i Rozalia 1-75 23 T 0
28 3 1881 Dederkały Dominik Kaczaniuk 37 Dederkały Wielkie żona Antonina z Bilawskich, syn Paweł, córka Franciszka 58 279 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0144.htm
26 2 1881 Szumsk Piotr Bilewicz 3 Waśkowce s. chł., Jana i Tekli Leszczyńskiej 01-231 53V 27 T DM 845
2 3 1881 Szumsk Urszula Bilewicz 70 Waśkowce pannna, c. Wincentego i Rozali Kozłowskiej 01-231 54R 30 T DM 845
17 3 1881 Szumsk Tomasz Giżycki 50 Kąty wdowiec po Annie z Bilewiczów, syn Kajetan, córki Tekla, Antonina, Paulina 01-231 55V 39 T DM 847
15 8 1881 Szumsk Antonina Bilewicz 7 Waśkowce c. chł. Jana i Marianny Giżyckiej 01-231 62V 80 T DM 854
9 12 1881 Szumsk Jan Bilewicz 30 Waśkowce z gruźlicy, żona Apolonia Sikorska, synowie Stanisław, Józef i Antoni, córka Paulina 01-231 67R 108 T DM 858
29 5 1882 Szumsk Antonina Listowska 54 Waśkowce chł., wdowa, synowie Antoni i Franciszek, córka Marianna Bilewicz 1-232 369V 37 T
23 4 1882 Szumsk Stanislawa Bilewicz 1,5 Waśkowce c. chł. Piotra i Joanny z Janickich 1-232 368V 29 T
27 2 1882 Luboml Magdalena Biluk 16/12 Luboml r. Wincenty, Łucja Godzalińska 325 110 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20325/pages/PL_1_436_325_0057.htm
1 1 1883 Gródek Marianna Wysoczyńska 12 Gródek c. Antoniego i Anieli Bileckiej 2 JZ
13 2 1884 Luboml Wawrzyniec Sawosz 2 Kąty r. Sylwester, Marianna Bil 327 105 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0055.htm
16 2 1884 Luboml Józefa Biluk 20 Kąty ur. Szynkaruk 327 105 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0055.htm
24 4 1884 Kuniów Fabian Bilecki 65 Dańkówka żona Tekla z Sakiewiczów, potomstwa po sobie nie pozostawił 178-3-78 799R 17 Ż DM
27 1 1885 Jałowicze Antoni Dzikowski 4 Nowostaw s. Gabriela i Marianny z Bileckich 158 40 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20158/pages/PL_1_436_158_0022.htm
7 2 1885 Brody Ewa Bołyszyn 65 Suchowola 24 z d. Bilecka, mąż (od 30 lat) Konrad L 1
3 4 1885 Szumsk Bazyli Bilewicz 60 Bajmaki chł., wdowiec, synowie Ludwik i Albin, córki Tekla i Julia 01-232 215R 29 T
7 9 1885 Luboml Dorota Biluk 19 Luboml 328 124 87 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0064.htm
11 12 1885 Luboml Maciej Bilio 76 Kąty 328 130 104 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0067.htm
3 4 1886 Szumsk Józefa Bilewicz 10 Waśkowce c. chł. Piotra i Anny 01-232 277V 39 T
15 4 1886 Szumsk Feliks Bilewicz 2 Waśkowce s. chł. Macieja i Katarzyny z Stachurskich 01-232 278R 45 T
6 3 1886 Luboml Agnieszka Bilio 45 Kąty ur. Kapelan 329 122 31 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20329/pages/PL_1_436_329_0063.htm
24 11 1886 Luboml Erazm Czerpak 11/12 Borki r. Mikołaj, Anna Biluk 329 146 104 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20329/pages/PL_1_436_329_0075.htm
7 3 1886 Kuniów Andrzej Bilecki 70 Kamionka żona Elżbieta z Wyżkowskich, synowie Jan, Wincenty i Ludwik 178-3-86 77R 12 Ż DM
4 7 1887 Radziwiłłów Bilecka T 64 R 19 0
17 1 1887 Grzymałów Marian Zukoski 1/12 Zarubińce s. Mikołaja i Katarzyny z d. Bilińska 1614 79 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0041.htm
28 12 1887 Gródek Karolina Bilecka 70 Kuźmin wdowa, córka Marianna 183 JZ
11 3 1887 Brody Jakub Bilecki 35 Suchowola 24 żona Franciszka Duma L 235
15 4 1887 Szumsk Faustyna Bilewicz 27 Bajmaki z Jakuszewskich, mąż Ludwik, dzieci: Jan, Marianna, Antonina i Franciszka 01-232 151V 27 T
17 9 1887 Szumsk Franciszka Bilewicz 4/12 Waśkowce c. Ludwika i Faustyny z Jakuszewskich 01-232 156R 53 T
27 10 1887 Szumsk Teofil Adalbert Świderski 97 Marynki szl., żona Kamila z Studzińskich, dzieci: z 2-ej żony Teresa Bilińska, a z 3-ej Teofila, Józefa i Waleria 01-232 157V 61 T
23 9 1887 Luboml Agnieszka Biluk 50 Kąty ur. Dobrzyńska 330 164 113 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0085.htm
21 6 1888 Brody Tekla Marianna Kruk 68 Suchowola 93 z d. Bilecka, wdowa po Pawle L 170
10 8 1888 Brody Maria Bilecka 3,5/12 Suchowola 45 c. Mikołaja i Wiktorii z d. Zielinowicz L 172
2 9 1888 Radziwiłłów Jan Bilecki 21 Drańcza chłop, kawaler 0.1-81A 71R 23 T
25 9 1888 Luboml Karolina Sawosz 4 Kąty r. Sylwester, Marianna Biluk 331 156 104 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0080.htm
22 12 1888 Luboml Łukasz Bilo 2 Borki r. Mikołaj, Łucja Godzało 331 163 124 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0083.htm
9 6 1889 Katerburg Helena Zubilewicz 27 Matwiejowce panna 204 96 6
10 4 1889 Radziwiłłów Mikołaj Sobczuk 18 Drańcza s. Jana i Agnieszki z Bileckich 0.1-81 B 72 R 23 T
31 7 1889 Radziwiłłów Anna Bilecka 40 Drańcza mąż Jan, syn Andrzej, córki Katarzyna, Marianna, Klara i Anna 0.1-81 B 74R 36 T
28 4 1889 Białogródka Antoni Bilecki 77 Siniutka s. Józefa, chł., żona Rozalia z Skulskich, synowie Stefan, Leonard, Władysław i Adam, córki Zofia i Barbara 17-2-80 48 Ch
27 4 1889 Szumsk Józef Sikorski 80 Kąty żona Marianna, synowie Wincenty, Stanisław, córki Apolonia Bilewicz i Aleksandra Lewandowska 01-232 72V 48 T 940 DM
11 4 1889 Szumsk Stanisław Oborski 2 Stara Huta utonął, s. Stanisława i Franciszki Bilińskiej 01-232 71V 43 T 939 DM
26 3 1889 Szumsk Jan Sereda 27 Piaseczna pomobilny żołnierz, s. Aleksandra i Katarzyny 01-232 70R 35 T 937 DM
19 3 1889 Szumsk Helena Bilewicz 50 Waśkowce mąż Łukasz 01-232 70R 33 T 937 DM
15 12 1889 Szumsk Piotr Sikorski Kąty s. Józefa i Franciszki Bilewicz 01-232 80R 92 T 947 DM
22 1 1890 Szumsk Franciszka Biluk 28 Szumsk z Mądzelewskich, chł., wdowa, dzieci Franciszek i Emilia 01-233 163V 10 T
18 2 1890 Szumsk Bronisława Bilewicz 1,5 Waśkowce c. chł. Piotra i Marianny 01-233 164V 21 T
20 2 1890 Szumsk Piotr Bilewicz 80 Waśkowce chł., żona Anna z Kwiatkowskich, dzieci: Jan, Franciszek, Wawrzyniec, Tomasz, Józef, Lucyna Jasińska, Karolina Mazurek i Marianna 01-233 164R 23 T
14 2 1890 Luboml Leon Bilio 0,5 Binduga r. Mikołaj, Łucja Godzało 333 116 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0061.htm
11 3 1890 Luboml Tekla Parchoniuk 30 Kąty ur. Bilio 333 123 47 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0064.htm
28 4 1891 Brody Anna Bilecka 22/12 c. Wojciecha i Anieli Nawaryjskiej L 5
30 7 1891 Brody Franciszek Bilecki 4,5 c. Wojciecha i Anieli Nawaryjskiej L 7
9 10 1891 Szumsk Edward Bilewicz 0,5 Waśkowce s. chł. Stanislawa i Franciszki z Leszczyńskich 01-233 80V 92 T
19 10 1891 Szumsk Marianna Bilewicz 1 Waśkowce c. chł. Franciszka i Pauliny z Listowskich 01-233 81V 98 T
10 11 1891 Szumsk Karol Listowski 30 Waśkowce chłop, żona Julia z Bilewiczów, synowie Piotr, Jan i Lucjan 01-233 84R 112 T
4 1 1891 Kuniów Klementyna Bilecka 22 Dańkówka panna, parafainka kuniowska 178-3-86 393V 1 Ż DM
23 2 1892 Szumbar Karol Drapaluk 60 Dederkały Małe żona prawosławna Palaszka z Bilewiczów, synowie Teodor i Stefan 1020 222 4
25 9 1892 Szumbar Maria Zubilewicz 0,5 Matwiejowce c. Gracjana i Antoniny z Złotolińskich 1020 197 20 0
30 1 1892 Brody Anna Hulajgrodzka 23 Suchowola 25 z d. Bilecka, mąż Jan L 2
17 3 1892 Brody Eliasz Bilecki 9,5/12 Suchowola 44 s. Mikołaja i Wiktorii z d. Zielinowicz L 6
17 7 1892 Brody Kazimierz Bilecki 30 Suchowola 25 wdowiec po Katarzynie Czyż L 9
9 12 1892 Brody Antoni Bilecki 2,5 Suchowola 165 s. Józefa i Eudoksji Hanczarek L 11
28 3 1892 Luboml Józef Biluk 2,5 Kąty r. Benedykt, Tekla Suszko 335 103 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0055.htm
29 9 1893 Szumbar Maurycy Zubilewicz 1/52 Matwiejowce s. mieszczan krzemienieckich Gracjana i Antoniny z Złotolińskich 1020 197 19 0
28 1 1893 Luboml Karolina Bilo 2 Borki c. chłopów Mikołaja i Łucji z Godzanów 336 124 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0064.htm
8 2 1893 Ołyka Ksawera Leszczyńska 87 Ołyka z Bileckich, zostawiła męża Jana 1018 221 11 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0117.htm
16 12 1893 Gródek Antoni Wysoczyński 53 Gródek żona Aniela Jurkowska, córka Michalina; od 1 żony Anieli Bileckiej synowie Michał, Aleksander, Jan 193 JZ
18 7 1893 Luboml Wincenty Biluk 60 Luboml 336 142 72 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0073.htm
12 2 1893 Luboml Adam Bilo 4 Borki od ospy, r. Jan, Stefania Bahniuk 336 127 26 BK, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0066.htm
21 1 1894 Jałowicze Gabriel Chmielewski vel Dzikowsk 60 Nowostaw chłop, żona Marianna z Bileckich, synowie Michał i Józef, córki Brygida i Aniela 166 47 1 0
10 12 1894 Brody Prakseda Samsoniuk 44,7 Suchowola 438 c. Tymoteusza i Anny Bileckiej L 8
4 2 1894 Szumsk Jan Bilewicz 55 Waśkowce chłop, żona Tekla z Giżyckich, synowie karol i Benedykt, córki Marianna i Antonina 01-233 336R 23 T
29 3 1894 Szumsk Stanislaw Jasiński 80 Kąty chłop, żona Lucyna z Bilewiczów, synowie Józef i Ignacy, córki Agnieszka, Katarzyna i Rozalia 01-233 340R 56 T
23 8 1894 Szumsk Petronela Bilewicz 4/52 Waśkowce c. chł. Piotra i Karoliny z Jakuszewskich 01-233 345R 93 T
12 9 1894 Szumsk Bronisław Bilewicz 0,5 Waśkowce s. chł. Franciszka i Marii z Listowskich 01-233 346V 103 T
4 12 1894 Szumsk Anna Kucharska 0,5 Kąty c. chł. Karola i Petroneli z Bilewiczów 01-233 351R 132 T
15 1 1894 Luboml Katarzyna Ołyniuk 51 Sawosze ur. Biluk 337 116 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0060.htm
21 8 1894 Luboml Elżbieta Biluk 18 Luboml r. Wincenty, Łucja Godzalińska 337 133 60 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0068.htm
4 8 1894 Kuniów Adam Bilecki 67 Dańkówka żona Józefa z Sokołowskich, synowie Feliks, Albin i Apolon, córki Maria, Ewelina, Teofila i Jadwiga 178-3-86 533V 33 Ż DM
2 10 1894 Kuniów Antonina Bilecka 70 Zakrynicze wdowa, parafianka kuniewska 178-3-86 535R 52 Ż DM
12 8 1895 Brody Maria Bilecka 2 Suchowola 44 c. Mikołaja i Teodozji Molińskiej L 13
12 5 1895 Brody Antoni Bilecki 6 Suchowola 44 s. Mikołaja i Wiktorii Zielinowicz L 8
3 5 1895 Brody Józef Bilecki 23 Suchowola 25 s. Łukasza i Marii Mazur L 7
27 5 1895 Szumbar Albina Zubilewicz 6 Piszczatyńce c. mieszczan Gracjana i Antoniny z Złotolińskich 1020 155 8 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0092.htm
30 3 1898 Torczyn Maria Sebastianowicz 61 Antonówka Szepelska z Bileńskich (?), mąż Franciszek, syn Józef, córki Ludwika, Pawlina, Aniela, Franciszka i Teofila 935 39 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0032.htm
10 11 1898 Szumsk Bronisława Bilewicz 1 Waśkowce c. chł. Franciszka i Marianny z Jasińskich 01-234 92V 73 T
21 9 1898 Luboml Jan Kohut 1 Rakowiec r. Franciszek, Magdalena Biluk 933 102 62 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20933/pages/PL_1_436_933_0079.htm
19 6 1899 Tbilisi Anna Erwis 51 Tbilisi c. Piotra, żona tbiliskiego obywatela Tb DW
2 2 1899 Tbilisi Władyslawa Tumanowicz 3/12 c. maszynisty remizy w Tbilisi Tb
21 1 1899 Tbilisi Antonina Graczowska 50 c. Karola, żona tbiliskiego obywatela Tb
21 1 1899 Tbilisi Helena Jodko 18 c. Franciszka, szl. Witebskiej gub., telegrafistka stacji Tbilisi Tb
14 1 1899 Radziwiłłów Wiktoria Sobczuk 1 Drańcza c. Jana i Marii z Bileckich 1-81 N 70 R 5 T 0
25 1 1899 Szumsk Paweł Jasiński 1 Waśkowce s. chł. Kaspra i Tekli z Bilewiczów 01-235 66R 5 T
21 9 1899 Luboml Łucja Bilio 38 Borki ur. Godzało 934 92 41 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20934/pages/PL_1_436_934_0075.htm
7 9 1900 Radziwiłłów Jan Bilecki 60 Drańcza chłop, wdowiec, syn Andrzej, córki Katarzyna, Maria, Klara i Anna 60 V 19 0
23 1 1901 Szumsk Eliasz Bilewicz 64 Waśkowce chłop, żona Aniela z Listowskich, synowie Kazimierz, Jan, Stefan i Piotr, córka Anna 0.1-236 418R 11 T
28 5 1901 Szumsk Franciszek Kucharski 21 Hucisko Horodyskie s. chł. Szymona i Marii z Bilewiczów 0.1-236 425V 56 T
9 11 1901 Szumsk Józef Bilewicz 2 Waśkowce s. chł. Kazimierza i Elżbiety z Marciniuków 0.1-236 435R 110 T
23 1 1902 Szumbar Mieczysław Jaroszewski 10/12 Wilja s. Antoniego i Malwiny z Bileckich 2 0
28 1 1902 Szumbar Stanislaw Jaroszewski 2 Wilja s. Antoniego i Malwiny z Bileckich 3 0
8 5 1902 Luboml Aleksandra Bilo 1 Borki c. chł. Mikolaja i Marianny z Bagniuków 981 86V 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0082.htm
24 5 1902 Luboml Mateusz Biluk 65 Kąty chłop, żona Łucja z Antonowiczów, dzieci Benedykt, Marianna, Anna, Tekla, Magdalena i Franciszka 981 87R 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0082.htm
4 12 1902 Szumsk Antonina Bilewicz 70 Waśkowce z d. Godzińska, chł., wdowa, synowie Maciej, Stanislaw i Feliks, córki Franciszka i Petrunela 0.1-236 331R 111 T
13 12 1903 Szumsk Władysława Bilewicz 0,5 Waśkowce c. chł. Józefa i Marii z d. Ozimek 0.1-237 107R 136 T
30 7 1904 Brody Anna Puszka 1 h Suchowola 83 s. Jana i Marii Bileckiej L 5
17 9 1904 Szumsk Marianna Bilewicz 2 Waśkowce c. chł. Adolfa i Anieli z Wereszczyńskich 0.1-238 72V 88 T
4 3 1904 Luboml Adam Kupracz 1 Kąty r. Bartłomiej, Franciszka Biluk 1009 121 21 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0069.htm
2 7 1904 Luboml Franciszka Czerpak 1 Borki r. Mikołaj, Anna Biluk 1009 134 59 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0075.htm
14 12 1904 Luboml Jan Biluk 65 Kąty 1009 149 105 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0083.htm
9 1 1905 Szumsk Stanisław Bilewicz 3 Waśkowce s. Kazimierza i ... z Marciniuków 01-236 208V 11 T
12 3 1905 Szumsk Antonina Bilewicz 3 Waśkowce c. chł. Franciszka i Marii z Jasińskich 01-236 212V 63 T
13 3 1905 Szumsk Józef Bilewicz 5 Waśkowce s. chł. Stanisława i Marianny z Kokurowskich 01-236 212V 64 T
24 4 1905 Szumsk Franciszek Bilewicz 1 Waśkowce s. ch Stanislawa i Marii z Kokurowskich 01-236 214V 81 T
22 7 1905 Szumsk Rafal Bilewicz 8/12 Waśkowce s. chł. Adolfa i Anieli z Wereszczyńskich 01-236 217R 108 T
17 8 1905 Szumsk Łucja Jasińska 80 Kąty z Bilewiczów, c. Piotra, chł., wdowa, syn Ignacy, córki Maria, Wiktoria, Rozalia i Katarzyna 01-236 218V 124 T
19 10 1905 Szumsk Antoni Listowski 60 Waśkowce s. Franciszka, chłop, żona Marcelina z Bilewiczów, synowie Karol, Wincenty i Feliks, córki Antonina, Adela, Michalina i Bronisława 01-236 221R 145 T
19 11 1905 Szumsk Antoni Bilewicz 23 Waśkowce s. Jana, chłop 01-236 222V 161 T
25 6 1905 Brody Antoni Bilecki 9 Suchowola s. Mikołaja i Teodozji z Zilinkiewiczów L 5
26 9 1905 Brody Maria Puszka 28 Suchowola 89 z d. Bilecka, mąż Jan L 6
1 1 1905 Luboml Anastazja Biluk 64 Kąty ur. Czuń 1009 262 3 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0143.htm
1 3 1906 Ołyka Michalina Bilecka 1 Bolesławka Wincentego i Bronisławy z Sawickich 1019 313 21 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0169.htm
29 10 1906 Luboml Józef Biluk 22 Luboml r. Wincenty, Łucja Godzalińska 1009 492 102 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0262.htm
19 2 1907 Tbilisi Adolf Pacewicz 21 Tbilisi młody żołnierz 15 tbiliskiego pułku grenadierów 19 Tb
26 2 1907 Tbilisi Izydor Łaksztyn 28 Tbilisi szeregowy 15 tbiliskiego pułku grenadierów 22 Tb
8 3 1907 Tbilisi Rafał Duma 49 Tbilisi tbiliski obywatel, żona Justyna l. 39, synowie Emanuel l. 14, Wiktor l. 12 i Antoni l. 5, córka Maria l. 7 wyznania prawosławnego 25 Tb
24 3 1907 Tbilisi Maria Gokisłowa 5/12 Tbilisi c. tbiliskiego obywatela 31 Tb
12 4 1907 Tbilisi Mikołaj Wolski 67 Tbilisi urzęnik tbiliskiej izdy kontroli, żona Natalia l. 47 42 Tb
17 4 1907 Tbilisi Edward Miazga 9/12 Tbilisi s. tbiliskiego obywatela 47 Tb
27 6 1907 Tbilisi Teodor Konberg 59 Tbilisi tbiliski obywatel 68 Tb
16 7 1907 Tbilisi Toma Tomasow 22 Tbilisi tbiliski obywatel 75 Tb
12 8 1907 Tbilisi Walentyna Prusanowska 9/12 Tbilisi c. dzielnicowego tbiliskiej policji 90 Tb
16 9 1907 Tbilisi Franciszek Brzychcy 23 Tbilisi szeregowy miejscowej tbiliskiej drużyny 109 Tb
2 10 1907 Tbilisi Adolf Kozłowski 72 Tbilisi tbiliski obywatel 115 Tb
22 10 1907 Tbilisi Jan Kazimirczak 50 Tbilisi s. Jakuba, stróż remizy Tbilisi zakaukaskiej kolei 128 Tb
28 10 1907 Tbilisi Maria Mackus 25 Tbilisi c. Jerzego - tbiliskiego obywatela 130 Tb
6 11 1907 Tbilisi Jerzy Butkowski 3/52 Tbilisi s. tbiliskiego obywatela 136 Tb
14 11 1907 Tbilisi Mieczysław Małachowski 24 Tbilisi pracownik tbiliskiego szpitala wojskowego 140 Tb
17 11 1907 Tbilisi Franciszek Berdz 57 Tbilisi s. Jana, tbiliski obywatel 141 Tb
15 4 1907 Szumsk Marceli Bilewicz 9/12 Waśkowce s. chł. Józefa i Antoniny z Domańskich 01-236 77R 29 T
13 6 1907 Szumsk Maria Bilewicz 80 Waśkowce z kozłowskich, chł., wdowa, synowie Piotr, Franciszek, Jakub i Tomasz, córka Franciszka 01-236 78V 42 T
4 9 1907 Brody Jakub Bilecki 54 Suchowola 101 żona Anna z d. Molińska L 7
5 2 1907 Luboml Łucja Biluk 70 Kąty ur. Antonowicz 1009 649 11 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0344.htm
18 5 1907 Luboml Stefania Bilio 62 Borki ur. Bahniuk 1009 658 39 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0349.htm
12 1 1908 Radziwiłłów Anna Sobczuk 19 Leduchów z d. Bilecka, mąż Józef 1-97 82 V 2 0
2 4 1908 Radziwiłłów Jan Sobczuk 75 Drańcza żona Agnieszka z Bileckich, synowie Michał, Stefan i Paweł, córki Maria i Joanna 1-97 83 V 8 0
5 3 1908 Tbilisi Antoni Kunopski 22 Tbilisi rekrut tbiliskiego oddziału transportowego 36 24 Tb
7 3 1908 Tbilisi Władysław Izdebski 26 Tbilisi s. Wilhelma, oficer śledczy 5 sekcji tbiliskiej policji, szlachcic gub. kijowskiej, żona Tekla z d. Szumska 37 26 Tb
4 9 1908 Tbilisi Karapet Manukjan 4/12 Tbilisi s. mieszkańca Tbilisi 48 80 Tb
14 9 1908 Tbilisi Konstanty Sajkowski 22 Tbilisi pracownik tbiliskiego szpitala wojskowego z chłopów kowieńskiej gub. 49 89 Tb
19 9 1908 Tbilisi Jadwiga Trębel 5,5 Tbilisi c. wagowego st. Tbilisi 50 94 Tb
26 9 1908 Tbilisi Edward Cłapiński 10/12 Tbilisi s. chłopów tbiliskiej gub. 52 104 Tb
4 10 1908 Tbilisi Franciszek Dawgul 65 Tbilisi obywatel tbiliski, żona Dominika, dzieci: Wera l. 21, Zofia l. 16, Olga l. 10, Eugenia l. 2,5 53 106 Tb
10 10 1908 Tbilisi Józefa Zastawna 65 Tbilisi obywatelka m. Tbilisi, synowie Leon, Michał, Ksawery, córki Anna i Bronisława 53 108 Tb
8 2 1909 Gródek Franciszek Bilecki 2/52 Kremenna s. Mikołaja i Marianny Koluda 29 JZ
1 1 1909 Tbilisi Walenty Kowaza 21 Tbilisi rekrut tbiliskiego wojskowego magazynu odzieży z chłopów pow. kaliskiego 60 1 Tb
9 2 1909 Tbilisi Jan Szlejtis 27 Tbilisi pracownik apteki tbiliskiego szpitala wojskowego 62 11 Tb
20 2 1909 Tbilisi Stefan Arutiunow 44 Tbilisi tbiliski mieszczanin 64 19 Tb
2 3 1909 Tbilisi Serop Karakaszew 26 Tbilisi mieszkaniec Tbilisi, kawaler 64 22 Tb
2 4 1909 Tbilisi Jan Soczyński 56 Tbilisi obywatel tbiliski 67 33 Tb
21 7 1909 Tbilisi Kazimierz Dębowski 52 Tbilisi s. Józefa, miesz. m.Tbilisi, żona Salomea, dzieci: Maria i Mikołaj 77 85 Tb
5 8 1909 Tbilisi Stanisław Miturski 75 Tbilisi tbiliski obywatel, wdowiec 78 91 Tb
2 9 1909 Tbilisi Olgierd Stachowski 48 Tbilisi s. Karola, obywatel Tbilisi, kawaler 81 105 Tb
4 9 1909 Tbilisi Piotr Kondinow 17 Tbilisi s. tbiliskich obywateli 81 106 Tb
19 9 1909 Tbilisi Emma Bote 55 Tbilisi żona tbiliskiego obywatela Augusta, dzieci: Wiktor, Aleksander, Olga, Maria i Walentyna 82 110 Tb
20 10 1909 Tbilisi Michał Gwozdik 20 Tbilisi s. Andrzeja, tbiliski obywatel 85 125 Tb
14 11 1909 Tbilisi Jan Szewczyk 23 Tbilisi szeregowy 154 tbiliskiego pułku grenadierów z chłopów radomskiej gub., pow. Iłża 86 131 Tb
9 12 1909 Tbilisi Sanonianc Aszchen 7 Tbilisi c. tbiliskiech obywateli 89 143 Tb
15 12 1909 Tbilisi Józef Kozlowski 24 Tbilisi szeregowy 15 tbiliskiego pułku grenadierów 89 145 Tb
27 11 1909 Tbilisi Józef Kowalczuk (Kowalski) 59 Tbilisi s. Adama, tbiliski obywatel, żona Helena c. Denisa, córka Nina 90 148 Tb
23 12 1909 Tbilisi Feliks Bortnicki 26 Tbilisi mieszczanin m. Wołyńska, strażnik liniowy st, Tbilisi 91 4 Tb
16 1 1909 Luboml Łucja Biluk 67 Luboml ur. Godzalińska 1009 804 9 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0425.htm
29 1 1909 Luboml Benedykt Biluk 47 Kąty 1009 806 13 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0426.htm
12 4 1909 Luboml Jan Bilio 82 Borki 1009 818 50 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0432.htm
23 3 1910 Tbilisi Aleksander Szałkiewicz 68 Tbilisi tbiliski obywatel, żona Teresa, córka Maria 95 25 Tb
28 1 1910 Tbilisi Antoni Sawicki 22 Tbilisi wolontariusz 15 tbiliskiego pułku grenadierów 92 11 Tb
18 1 1910 Tbilisi Anna Borgi 58 Tbilisi c. Krzysztofa, włoska poddana, wdowa, b. siostra miłosierdzia tbiliskiego szpitala wojskowego 92 10 Tb
30 7 1910 Tajkury Stanisław Bilecki 9/12 Zakrewszczyna s. chłopów Józefa i Stanisławy z Nuszkiewiczów R-740-4-69 50 R 45 R
26 7 1910 Tbilisi Wincenty Prusanowski 52 Tbilisi b. policjant tbiliskiej policji, żona Katarzyna, dzieci: Aleksander l. 10, Ludwik l. 6 i Kunegunda l. 5 105 76 Tb
29 7 1910 Tbilisi Jan Bujak 64 Tbilisi s. Wawrzyńca, zawiadowca st. Tbilisi, żona Maria z d. Piefałowa 106 77 Tb
11 8 1910 Tbilisi Barbara Kewlis 85 Tbilisi matka pracownika tbiliskiego biura zakaukaskiej kolei 106 80 Tb
21 12 1910 Tbilisi Żozefa Firsowa 60 Tbilisi c. Antoniego, tbiliska obywatelka 114 117 Tb
20 7 1910 Horochów Teofil Jaworski 68 Boroczyce żona RozaliaDubilewicz, dzieci; Michał, Wojciech, Józef, Karol, Jan, Franciszek, Wiktoria,Kamila 996 56 50 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0050.htm
24 9 1910 Luboml Piotr Biluk 78 Luboml 1060 174 85 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0096.htm
23 12 1910 Luboml Franciszek Kutas 1 Jagodzin r. Szymon, Anastazja Biluk 1060 188 127 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0103.htm
17 3 1911 Tbilisi Arszałus Mozmaniak 10/12 Tbilisi s. obywatela m. Tbilisi 119 22 Tb
26 5 1911 Tbilisi Maria Potemkowska 75 Borzoma obywatelka m. Tbilisi, wdowa 122 40 Tb
4 7 1911 Tbilisi Adelajda Kozłowska 3 Tbilisi c. Edwarda - szlachcica m. Tbilisi 124 47 Tb
11 7 1911 Tbilisi Jan Baranowski 68 Tbilisi obywatel m. Tbilisi 124 49 Tb
25 7 1911 Tbilisi Katarzyna Akopowa 50 Tbilisi obywatelka m. Tbilisi 125 52 Tb
18 9 1911 Tbilisi Aniela Robil 46 Tbilisi c. Józefa, mieszczanka m. Warszawy 128 68 Tb
2 11 1911 Tbilisi Karol Kirszner 52 Tbilisi s. Karola, tbiliski szlachcic, mierniczy, żona Wiktoria, dzieci: Boleslaw Piotr l. 13, Gertruda Teresa l. 12, Eleonora l. 8, Wiktoria l. 4 i Leokadia l. 2 133 92 Tb
6 12 1911 Tbilisi Ignacy Szypko 66 Tbilisi podoficer tbiliskiego korpusu kadetów 134 95 Tb
15 3 1911 Ołyka Piotr Ostrowski 23 Dobra Piotra i Marii z Dubilewiczów 1063 79 33 MO
24 2 1911 Brody Mikołaj Zdryl 62 Suchowola 131 żona Anna Bilecka L 2
24 2 1911 Brody Tekla Pańkowiecka 30 Suchowola 126 z d. Bilecka, mąż Bazyli L 3
22 1 1912 Gródek Petrunela Bilecka 7 Gródek c. Mikołaja i Marianny Skopowskiej 20 JZ
7 1 1912 Tbilisi Maria Mariawolska 43 Tbilisi c. Daniela, mieszczanka m. Tbilisi 136 5 Tb
26 1 1912 Tbilisi Józef Bałczukas 22 Tbilisi młody żołnierz 15 tbiliskiego pułku grenadierów 138 11 Tb
11 4 1912 Tbilisi Józef Teodor Różyński 62 Tbilisi s. Józefa, mieszczanin m. Tbilisi 143 38 Tb
11 4 1912 Tbilisi Adelina Biełowa 52 Tbilisi tbiliska obywatelska 143 39 Tb
12 4 1912 Tbilisi Mikołaj Pogasow 50 Tbilisi Sorkigowicz, tbiliski obywatel 144 42 Tb
16 5 1912 Tbilisi Jakub Czachirow 62 Tbilisi s. Stefana, tbiliski obywatel, żona Ludwika z d. Szczegolewa, dieci: Stefan l. 21, Maria l. 19, Jan l. 18 i Jerzy l. 14 146 51 Tb
5 7 1912 Tbilisi Romuald Belz 4 Tbilisi s. Józefa - ślusarza depo Tbilisi 148 62 Tb
8 7 1912 Tbilisi Feliks Belz 5,5 Tbilisi s. Józefa - ślusarza depo Tbilisi 148 63 Tb
27 7 1912 Tbilisi Nina Kunkl 55 Tbilisi c. Mikołaja, tbiliska szlachcianka 149 71 Tb
4 9 1912 Tbilisi Józef Pinczura 21 Tbilisi szeregowy tbiliskiego skladu artylerii 153 87 Tb
3 10 1912 Tbilisi Adelajda Chomińska 8/12 Tbilisi c. Narcyza, tbiliska mieszczanka 155 98 Tb
13 10 1912 Tbilisi Elżbieta Gwozdik 42 Tbilisi żona mieszkańca Tbilisi 156 104 Tb
19 12 1912 Tbilisi Kazimiera Szubert 12 Tbilisi c. Kornela, mieszczanka m. Tbilisi 159 118 Tb
5 1 1913 Tbilisi Katarzyna Alejnik 65 Tbilisi wdowa po tbiliskim obywatelu 160 2 Tb
10 7 1913 Tbilisi Aleksander Akopow 63 Tbilisi s. Piotra, tbiliski obywatel 170 55 Tb
30 6 1913 Tbilisi Anna Zich 49 Tbilisi c. Stanisława, obywatelka tbiliska 170 53 Tb
17 6 1913 Tbilisi Stanisław Kowalewski 72 Tbilisi s. Michała, tbiliski obywatel 169 46 Tb
19 5 1913 Tbilisi Maria Terunowa 100 Tbilisi c. Józefa, tbiliska obywatelka 167 37 Tb
10 4 1913 Tbilisi Anna Cicikowa 54 Tbilisi c. Józefa, żona tbiliskiego obywatela 166 33 Tb
23 3 1913 Tbilisi Józef Tijatorow 59 Tbilisi s. Józefa, mieszczanin tbiliski, żona Anna z d. Baran 165 30 Tb
16 3 1913 Tbilisi Szymon Snichowski 73 Tbilisi s. Włodzimierza, wdowiec, tbiliski obywatel 165 26 Tb
18 1 1913 Tbilisi Klementyna Niewidomska 60 Tbilisi tbiliska obywatelska 161 9 Tb
14 11 1913 Luboml Tekla Biluk 49 Kąty ur. Suszko 1060 691 74 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0363.htm
1 2 1914 Tbilisi Gaspar Bułat 29 Tbilisi s. Jana, policjant 10 rejonu m. Tbilisi 183 8 Tb
23 2 1914 Tbilisi Władysław Tomasiewicz 60 Tbilisi s. Aleksandra, mieszkaniec Tbilisi 184 14 Tb
17 3 1914 Tbilisi Jadwiga Kozun 20 Tbilisi c. Aleksandra, żona chłopa tbiliskiej gub. 186 21 Tb
8 7 1914 Tbilisi Józef Andrejewski 73 Tbilisi s. Józefa, tbiliski obywatel 191 46 Tb
6 8 1914 Tbilisi Mikołaj Adamecki 11/12 Tbilisi s. Ludwika, tbiliskiego obywatela 192 54 Tb
12 9 1914 Tbilisi Józef Korejwo 43 Tbilisi s. Jana, pomocnik naczelnika tbiliskiej Poczty-Telegrafu 194 65 Tb
21 9 1914 Tbilisi Antoni Franczuk 28 Tbilisi rezerwowy żołnierz mobilnego szpitala polowego 195 70 Tb
23 10 1914 Tbilisi Mikołaj Bitczajski 24 Tbilisi szeregowy urzędu tbiliskiego wojskowego naczelnika 198 85 Tb
29 3 1915 Tbilisi Waleria Niczyperowicz 71 Tbilisi c. Stefana, mieszkanka Tbilisi 209 36
13 4 1915 Tbilisi Borys Skaczkow 32 Tbilisi s. Aleksandra, tbiliski szlachcic, żona Antonina z d. Szczepańska c. Jana 210 43
13 4 1915 Tbilisi Nikifor Romanowski 35 Tbilisi s. Jarosława, szlachcic m. Tbilisi 210 44
20 4 1915 Tbilisi Florentyna Fedorowicz 58 Tbilisi c. Franciszka, obywatelka m. Tbilisi, wdowa 211 50
13 6 1915 Tbilisi Nina Litanowa 11 Tbilisi c. tbiliskiego obywatela Józefa 214 63
3 7 1915 Tbilisi Jakub Bankowski 62 Tbilisi s. Franciszka, tbiliski obywatel, wdowiec 215 68
15 7 1915 Tbilisi Stanisław de Gaas 53 Tbilisi von Erenfeld, s. Antoniego, szlachcic m. Tbilisi 215 69
6 8 1915 Tbilisi Michał Jasiński 35 Tbilisi s. Leopolda, tbiliski obywatel, żona Helena z d. Luckiewicz 217 79
2 10 1915 Tbilisi Witold Romanowski 25 Tbilisi s. Jarosława, szlachcic m. Tbilisi, żona Maria z d. Pejkar c. Pawła 223 110
13 11 1915 Tbilisi Ignacy Borejko 51 Tbilisi s. Karola, obywatel tbiliski, żona Eugenia, dzieci: Mikołaj l. 18, Walentyna l. 16, Nina l. 14, Wiktor l. 12 i Antonina l. 10 231 147
14 3 1915 Luboml Piotr Biluk 17 Kąty r. Benedykt, Tekla Suszko 1067 74 28 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201067/pages/1_436_0_0_1067_0041.htm
16 5 1915 Luboml Rozalia Dyczko 11 Rymacze r. Jakub, Łucja Bilio 1067 80 48 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201067/pages/1_436_0_0_1067_0044.htm
17 7 1915 Kijów, św. Aleksandr Franciszek Bilecki 54 Priedmostna Słobodka mąż Olgi Łańczukowskiej, syn Włodzimierz, ojciec: Jakub 312/1/129 155V 191 m.K. JM1
20 1 1916 Tbilisi Malwina Warłakowa 82 Tbilisi c. Jana, żona honorowego dziedzicznego obywatela m. Tbilisi 240 23
17 7 1916 Tbilisi Wincenty Skarżyński 69 Tbilisi s. Aleksandra, szlachcic m. Tbilisi, żona Helena z d. Żurawska c. Marcelego 256 104
7 8 1916 Tbilisi Maria Każyńska 28 Tbilisi c. Leopolda, szlachcianka m. Tbilisi 258 112
20 8 1916 Tbilisi Wojciech Wacis 26 Tbilisi s. Józefa, ordynans tbiliskiego powiatowego komendanta wojskowego 259 120
25 8 1916 Tbilisi Filip Szmurło 20 Tbilisi s. Adama, junkier 2 Tbiliskiej Szkoły, chorąży 261 129
7 10 1916 Tbilisi Anna Zakomołdika 26 Tbilisi c. Jana, żona tbiliskiego obywatela 268 163
4 10 1916 Tbilisi Piotr Knorr 38 Tbilisi s. Filipa, szeregowy polowej mobilnej piekarni chleba 268 165
24 10 1916 Tbilisi Barbara Kracigeller 65 Tbilisi c. Andrzeja, mieszkanka m. Tbilisi 272 182
11 12 1916 Tbilisi Henryk Bilkin Tbilisi 1-ej Kaukaskiej Wydzielonej Dywizji Artylerii 279 219
22 12 1916 Tbilisi Adolf Fanti 64 Tbilisi s. Ludwika, mieszkaniec Tbilisi, żona Maria z d. Hans c. Teodora 280 223
5 1 1917 Tbilisi Konstanty Emil Więckowski 50 Lazaret 40 s. Leona, telegrafista tbiliskiej stacji, żona Lubow z d. Nazarowa, dzieci: Walerian l. 14, Konstanty l. 12 i Serafina l. 17 284 15 Tb
7 1 1917 Tbilisi Antoni Awiorko 25 Tbilisi s. Wincentego, policjant 3 rejonu n. Tbilisi 285 18 Tb
24 1 1917 Tbilisi Ignacy Sokołowski 29 Tbilisi s. Ignacego, szeregowy 12 Wojskowego Pułku Mobilnego 291 49 Tb
1 2 1917 Tbilisi Tekla Stankiewicz 47 Tbilisi c. Ignacego, mieszczanka m. Tbilisi 292 52 Tb
15 2 1917 Tbilisi Michał Gałązka 30 Tbilisi s. Zygmunta, tbiliski obywatel 293 58 Tb
13 3 1917 Tbilisi Teodor Bilinger 29 Tbilisi 22 Kaukaskiego Pułku Strzelców 304 112 Tb
3 4 1917 Tbilisi Karol Waszek 80 Tbilisi s. Jana, obywatel tbiliski, żona Aniela z d. Leszczyńska 314 161 Tb
30 5 1917 Tbilisi Teodor Dunin-Wąsowicz 70 Tbilisi s. Ignacego, mieszkaniec m. Tbilisi 322 203 Tb
1 8 1917 Tbilisi Tomasz Fomiczow 42 Tbilisi s. Ignacego, urzędnik, obywatel Tbilisi 338 284 Tb
30 8 1917 Tbilisi Władyslaw Fidlerowicz 72 Tbilisi s. Andrzeja, obywatel tbiliski, żona Anna z d. Rybina 339 286 Tb
1 9 1917 Tbilisi Maria Terunowa 73 Tbilisi c. Jana, wdowa po tbiliskim obywatelu 343 307 Tb
15 9 1917 Tbilisi Apolinary Ryzbicki 41 szp. Wojskowy żołnierz 3 tbiliskiego sklepu 344 312 Tb
10 10 1917 Tbilisi Kazimierz Uwajnis Tbilisi żołnierz komendy Tbiliskiego Schroniska Wojskowego 345 319 Tb
12 11 1917 Tbilisi Mikołaj Błażejewski 63 Tbilisi s. Mateusza, tbiliski obywatel, żona Maria z Wysockich, córka Maria l. 17 347 330 Tb
26 11 1917 Tbilisi Mieczysław Pawłowski 1 Tbilisi s. stolarza tbiliskiego depo 349 340 Tb
12 12 1917 Tbilisi Józef Kwicina 25 Tbilisi s. Stanislawa, strzelec st. Tbilisi 351 348 Tb
8 6 1918 Tbilisi Szymon Jandała 77 Tbilisi s. Bartłomieja, obyw. Tbilisi, żona Anna z d. Liłowa 369 35 Tb
9 6 1918 Tbilisi Katarzyna Akopowa 63 Tbilisi c. Piotra, obywatelka Tbilisi 369 36 Tb
3 6 1918 Tbilisi Józef Biegalski 84 Tbilisi s. Stanisława, obyw. Tbilisi, żona Helena z Denibiegów 371 41 Tb
24 4 1918 Tbilisi Albina Urbanowicz 70 Tbilisi c. Jana, obywatelka m. Tbilisi 373 54 Tb
28 8 1918 Tbilisi Helena Kaliteńska 60 Tbilisi c. Aleksandra, obywatelka Tbilisi 376 66 Tb
5 9 1918 Tbilisi Stefania Lisowska 75 Tbilisi c. Macieja, obywatelka m. Tbilisi, wdowa 376 68 Tb
24 10 1918 Tbilisi Wincenty Nowakowski 61 Tbilisi s. Jakuba, obywatel Tbilisi, żona Praskowia, synowie Sergiej l. 20 i Włodzimierz l. 16 380 87 Tb
4 11 1918 Tbilisi Józef Jelec 32 Tbilisi s. Mieczysława, tbiliski obywatel 381 93 Tb
23 11 1918 Tbilisi Józef Wawra 65 Tbilisi s. Józefa, obywatel tbiliski, żona Otylia z d. Szooc c. Jana, córka Helena l. 20 382 100 Tb
23 11 1918 Tbilisi Bolesław Russo 30 Tbilisi s. Jakuba, tbiliski obywatel 383 102 Tb
4 12 1918 Tbilisi Mikołaj Kozłowski 88 Tbilisi strażnik tbiliskiego ogrodu botanicznego 384 107 Tb
16 10 1918 Tbilisi Wincenty Plita Tbilisi sanitariusz tbiliskiego szpitala wojskowego 386 116 Tb
26 12 1918 Tbilisi Leonard Spegalski 59 Tbilisi s. Wojciecha, tbiliski obywatel 386 120 Tb
5 1 1924 Radziwiłłów Helena Bilska 4/12 Radziwiłłów c. Marcina i Janiny z Strońskich 1-119 86 R 3 T 0
19 5 1935 Ostróg Leon Wiewiórowski Buszcza ur. 2.07.1888, syn Władysława i Marii z Bilewiczów, administrator majątku, kawaler 654-1-183 93V 18 R Mg

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
15 5 1602 Ostróg Krzysztof Karpiński Wojciech Małgorzata data chrztu, ojciec nobilis, gubernator Glińska t.8. 618 ks. WŻ DM
21 2 1636 Ostróg Konstancja Elert Jan Maryna data chrztu, ojciec nobilis t.8. 616 ks. WŻ DM
5 8 1640 Ostróg Regina Zabilska Marcin Justyna data chrztu t.8. 624 ks. WŻ DM
22 1 1735 Czartorysk Wincenty Bileński Czartorysk Józef Katarzyna W. Mikołaj Wiezczycki, prac. Ludwika Grybowska, szl. Jan Wojciechowski, Teresa Młotowska 297-1-185 43R Ł
9 4 1735 Czartorysk Bilski (-a) Czartorysk Jan Anna (nie wpisano imienia) Marcin Pawłowski, Katarzyna Sasiałkowa 297-1-185 43V Ł
21 7 1739 Szumsk Magdalena Czeczel Kąty Jerzy Zofia Szymon Tkaczuk, Anna Bisewiczowa, Jan Bilewicz, Teodora panna obrz. gr. 297-1-180 4R Ł RK 8
15 3 1740 Szumsk Agnieszka Jakusik Błażej Agnieszka Michał Bilewicz, Marianna Symbolicha, Dominic Suchodolski 297-1-180 5V Ł RK 11
12 3 1744 Czartorysk Grzegorz Józef Jarosczyk Rudka Bazyli Marianna Antoni Gulgoski, Antonina Bilińska panna, Grzegorz Mroczko, Chima Iwanowa 297-1-185 55V Ł
1 4 1746 Szumsk Franciszka Jakoś? Jakuś? Huta Rachmanowska Michał Katarzyna Jan Biliewicz, Helena Filistowska 297-1-180 24R Ł RK 50
17 4 1747 Szumsk Agnieszka Siekan Kąty Franciszek Teresa Grzegorz Jasinszczuk, Franciszka Bilewiczowa 297-1-180 27R Ł RK 56
16 2 1748 Szumsk Angela Bilewicz Kąty Marcin Franciszka Grzegorz Jasinscuk, Anna Benduricha 297-1-180 30V Ł RK 63 0
22 3 1751 Szumsk Jan Pawłowski Potutorów Szymon Konstancja Andrzej Lewicki, Zofia Bilecka 297-1-180 41V Ł RK 88
28 10 1751 Szumsk Rozalia Bielewicz Bilewicz Kąty Jan Stanisław Studzinski, Agnieszka Jasinska 297-1-180 45R Ł RK 99
23 11 1751 Szumsk Katarzyna Bartoszewicz Bołożówka Antoni Marianna Sawka Jaszcuk, Katarzyna Jabłonszconka, Łukasz Kolniczuk, Marianna Bileczuka 297-1-180 45V Ł RK 100
28 3 1753 Szumsk Jan Walczuk Kąty Maciej Agnieszka Kazimierz Bielecki, Franciszka Bilinska 297-1-180 51V Ł RK 121
18 4 1753 Szumsk Dionizy Wojciech Izdebski Kąty Felicjan Marianna Wojciech Sikorski, Marianna Bilewiczowa 297-1-180 52R Ł RK 124
17 1 1755 Białogródka Agata Mazur Bisóweczka Mateusz Marianna data ch., Mysłowski i Teofila Bilicka 178-51-95 7V 3 Ż DM
17 2 1757 Szumsk Brygida Chordun Kąty Mikołaj Magdalena Andrzej Bilowicz, Anastazja Domagalska 297-1-180 70R Ł RK 183
23 2 1757 Szumsk Dorota Janicka Waśkowce Józef Anna Andrzej Bilewicz, Magdalena Czychoska, Józef Bilewicz, Antonina Czychoska 297-1-180 70R Ł RK 183
16 1 1758 Szumsk Antoni Bilecki Bielecki Kąty Kazimierz Zofia? Michał Bilewicz, Franciszka Bilewiczowa 297-1-180 75V Ł 194 RK
28 3 1758 Szumsk Stanisław Sliwinski Śliwiński Huta Rachmanowska Franciszek Marianna Stanisław Brożowski, Teresa, Jakub Pikulski, Franciszka Bilinska 297-1-180 77V Ł 198 RK
29 1 1760 Szumsk Apolonia Mekeczuk Mykita Waśkowce Wincenty Helena Andrzej Bilewicz, Ewa Rudzinska, Mykita Sawicki, Marianna Paulicha 297-1-180 89V Ł RK 224
25 3 1760 Szumsk Barbara Bielewicz Bilewicz Waśkowce Aleksander Zofia Bazyli Adamowicz, Teresa Trochymowa 297-1-180 91R Ł RK 4410
23 12 1760 Szumsk Anastazja Bartoszoska Bartoszewska Kąty Maciej Agnieszka Marcin Bilenski, Anastazja Domagalska 297-1-180 97V Ł RK 4423
12 3 1761 Szumsk Marianna Bielewicz Bilewicz Kąty Marcin Franciszka Andrzej Bielewicz, Agnieszka Jasinska 297-1-180 100R Ł 4428 RK
12 3 1761 Szumsk Grzegorz Bielewicz Bilewicz Kąty Marcin Franciszka Jan Palski, Agnieszka Listowska 297-1-180 100R Ł 4428 RK
18 7 1762 Szumsk Anna Ryszkiewicz Ryśkiewicz Załuże Franciszek Marianna Andrzej Bilowicz, Marianna Tomczukowa 297-1-180 109R Ł 4450 RK
3 10 1762 Szumsk Franciszek Bilewicz Bielewicz Waśkowce Aleksander Zofia Bazyli Adamowicz, Teresa Trochimowa 297-1-180 110V Ł 4453 RK
5 4 1763 Szumsk Wojciech Podolski Waśkowce Józef Katarzyna Bazyli Adamowicz, Anastazja Bilewiczowa 297-1-180 114V Ł 4461 RK
1 8 1763 Szumsk Katarzyna Moscinska Mościńska Kąty Andrzej Agnieszka Andrzej Bilewicz, Agnieszka Jasinska 297-1-180 116R Ł 4464 RK
21 3 1764 Szumsk Benedykt Kowalski Potutorów Józef Katarzyna bliźniak, Grzegorz Bilski, Marianna Kobierniczka 297-1-180 120R Ł 4472 RK
29 4 1764 Szumsk Katarzyna ze Sieny Bilewicz Bielewicz Kąty Marcin Franciszka Antoni Jasinski, Helena Domanska 297-1-180 121R Ł 4474 RK
15 5 1764 Szumsk Magdalena Sliwinska Śliwińska Huta Szumska Bartłomiej Katarzyna Andrzej Bilewicz, Regnia Bernacka 297-1-180 121R Ł 4474 RK
28 5 1764 Szumsk Magdalena Winnicka Hucisko Szumskie Protazy Helena bliźniaczka, Grzegorz Bilski, Magdalena Bernacka 297-1-180 121V Ł 4475 RK
15 7 1764 Szumsk Jan z Dukli Dulewicz Bilewicz Waśkowce Aleksander Anastazja Jan Mielnicki, Marianna Krystecka 297-1-180 122R Ł 4476 RK
9 9 1764 Szumsk Rozalia Krzysztowicz Kąty Łukasz Klara Grzegorz Bilski, Barbara Olchowska, Andrzej Gilewicz, Agnieszka Łuszczewska 297-1-180 123R Ł 4478 RK
2 12 1764 Szumsk Mikołaj Jezierski Waśkowce Andrzej Helena Grzegorz Bilski, Marianna Rudzinska, Dominik Nowakoski, Anna Tkaczycha 297-1-180 124R Ł 4480 RK
21 3 1765 Szumsk Benedykt Chryciuk Huta Szumska Paweł Marianna Ambroży Bernacki, Marianna Bilewiczowa 297-1-180 125V Ł 4483 RK
6 8 1765 Szumsk Kajetan Wawrzyniec Obrocki Huta Dubieńska Błażej Agnieszka Regina Bernacka, Grzegorz Bilski, Aleksander Garlinski, Agnieszka Wereszczynska 297-1-180 126V Ł 4485 RK 0
24 9 1765 Szumsk Barbara Bielecka Białecka Szumsk Maciej Helena Grzegorz Bilski, Ewa Antoniowa 297-1-180 127V Ł 4487 RK
13 1 1766 Szumsk Agnieszka Bachowska Szumbar Tomasz Marianna Grzegorz Bilski, Anastazja Michalczukowa 297-1-180 129R Ł 4490 RK
30 9 1766 Szumsk Franciszka Liczmanowska Liczmańska Szumsk Krzysztof Marianna Grzegorz Bilski, Barbara Olchowska, Antoni Ulanicki, Agnieszka Stefaniczka 297-1-180 134V Ł 4501 RK
3 11 1766 Szumsk Karol Wolaniec Wolański Wolaniuk Zahajce Antoni Anna Grzegorz Bilski, Anna Skalinska, Piotr Łaurik, Ewa Gryszanka 297-1-180 135V Ł 4503 RK
17 12 1766 Szumsk Anna Bilewicz Bielewicz Waśkowce Aleksander Anastazja Grzegorz Zabłocki, Anna Tomasiewiczowa 297-1-180 136V Ł 4505 RK
1 4 1767 Szumsk Marianna Chmiel Chmielowska Waśkowce Michał Teresa Maciej Choinski, Anastazja Bielewiczowna, Grzegorz Bilski, Anna Olchowska 297-1-180 138V Ł 4509 RK
13 4 1767 Szumsk Wojciech Mazur Hołybisy Jakub Anna Kazimierz Kokorczuk, Franciszka Bilinska, Bazyli Chwesiaczko, Paraska Androicha 297-1-180 138V Ł 4509 RK
4 11 1767 Szumsk Elżbieta Tkacz Hucisko Szumskie Sebastian Konstancja Marcin Rogowski, Marianna Bilewiczowa 297-1-180 140V Ł 4514 RK
4 12 1768 Szumsk Mikołaj Jakupczuk Jakubczuk Waśkowce Kazimierz Katarzyna Sebastian Listowski, Anastazja Bilewiczowa 297-1-180 144V Ł 4522 RK
23 7 1769 Szumsk Magdalena Bilewicz Bielewicz Waśkowce Aleksander Anastazja Jerzy Zabłocki, Anna Tomaszewiczowa 297-1-180 147V Ł RK 4531
2 8 1769 Szumsk Angela Jasinska Jasińska Kąty Jakub Agnieszka Wincenty Mekieczka, Franciszka Bilewska, Andrzej Mostinski, Zofia Tomaszowska 297-1-180 147V Ł RK 4531
24 8 1769 Szumsk Anna Babiyczuk Babijczuk Hucisko Szumskie Michał Agnieszka Bazyli Tymczak, Franciszka Bilićka 297-1-180 148R Ł RK 4532 0
8 10 1769 Szumsk Franciszek Hucisko Wojciech Agnieszka Andrzej Bilewicz, Anna Forfowiczowa 297-1-180 148V Ł RK 4533
7 1770 Szczurowice Salomea Wiktoria Trzebińska Styrkowiec Antoni Tekla Biliński,Salomea Panaszewska 1310L 7 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0005.htm
5 1770 Szczurowice Jakub Surda Zawidcze Jan Zofia Mateusz Biliński, Reina Barańska, Jan Cybuluk, Marianna Ochocińska 1310L 7 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0005.htm
11 1771 Szczurowice Stanisław Szczurowice Mateusz Jadwiga Antoni Skibiński, Cecylia Bilińska, Aleksander Bystupa, Zofia Drozdowska 1310L 9 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0006.htm
13 1 1771 Szumsk Franciszka Bilewicz Bielewicz Waśkowce Aleksander Anastazja Michał Gwaruk, Lubka 297-1-180 153R Ł RK 4542 0
2 3 1771 Szumsk Rozalia Fernfaber Ferrifabro Załuże Franciszek Marianna Szymon Maxymczuk, Marianna Bilewiczowa 297-1-180 153V Ł RK 4543
9 3 1771 Szumsk Franciszka Mazur Waśkowce Kazimierz Katarzyna Sebastian Listowski, Anastazja Bilewiczowa 297-1-180 153V Ł RK 4543
30 6 1771 Szumsk Jan Zabłocki Waśkowce Marcin Krystyna Jan Zabłocki, Ewa Andrzewiczowa, Michał Gauranski, Magdalena Bilewiczowa 297-1-180 155V Ł RK 4547
8 12 1771 Szumsk Mikołaj Bilewicz Bielewicz Kąty Józef Franciszka Marcin Gurnicki, Agnieszka Białobrzyska 297-1-180 157V Ł RK 4551
6 5 1772 Szczurowice Stanisław Zabuski Szczurowice Michał Agnieszka Jakub Piziuk, Anna Drzecińska, Stefan Reszkiewicz, Cecylia Bilińska panna, Franc 1310L 10 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0006.htm
31 1 1772 Szczurowice Wiktoria Gruszecka Szczurowice Michał Zofia Franciszek Stanisławski, Bilińska, 1310L 9 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0006.htm
29 2 1772 Szumsk Helena Bilewicz Bielewicz Hucisko Franciszkowe Andrzej Marianna Józef Podolski, Krystyna Zabłocka 297-1-180 158V Ł RK 4554
20 3 1772 Szumsk Elżbieta Bilewicz Bielewicz Waśkowce Franciszek Magdalena Bazyli Kołodziewicz, Ewa Jędrzejowa 297-1-180 159R Ł RK 4555
26 4 1772 Szumsk Tekla NN Sadeczki NN NN Marcin Szymanski, Zofia Bilecka, Jerzy Zabłocki, Antonina Popielowa 297-1-180 159V Ł RK 4557
20 9 1772 Szumsk Franciszek Jakobszczuk Jakubczuk Załuże Piotr Teofila Grzegorz Błaszczuk, Marianna Tomczecka, Jan Domagalski, Anastazja Bilewiczowa 297-1-180 161R Ł RK 4560
30 9 1772 Szumsk Angela Łuszczak Łuszczakowska Huta Stanisława Antoni Agnieszka Jan Kwiatkowski, Magdalena Bilecka 297-1-180 161R Ł RK 4560
15 12 1772 Szumsk Tomasz Zabłocki Waśkowce Marcin Krystyna Jan Zabłocki, Ewa Jędrzejowa, Michał Gaurak, Magdalena Bilewiczowa 297-1-180 162R Ł RK 4563
14 2 1773 Szumsk Walenty Marciniuk Załuże Szymon Marianna Franciszek Ryszkiewicz, Franciszka Bilinska 297-1-180 163R Ł RK 4565
4 9 1774 Kopyczyńce Rozalia Kopyczyńce Agnieszka Bilińska 806L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20608/pages/PL_1_301_608_0001.htm
24 11 1774 Szumsk Andrzej Bilewicz Waśkowce Franciszek Magdalena Szymon Soroczynski, Teresa Bielewiczowa 297-1-181 10V Ł 11 RK
25 2 1776 Szumsk Franciszek Szymanski Szymański Pasieka Bracka Jakub Małgorzata Andrzej Dombrowski, Marianna Bilewiczowa, Jan Sikorski, Marianna Gogorycha 297-1-181 14V Ł 15 RK
14 1 1777 Szumsk Mikołaj Zabłocki Waśkowce Marcin Krystyna Jakub Sereda, Ewa Andreicha, Piotr Gay, Teresa Bilewiczowa 297-1-181 19R Ł 019a RK
23 3 1777 Szumsk Apolonia Rogowska Hucisko Horodyskie Antoni Helena Szymon Sliwiński, Marianna Biliewiczowa 297-1-181 20R Ł 020a RK
11 5 1777 Szumsk Józef Szymański Kąty Jakub Magdalena Andrzej Dombrowski, Zofia Bilecka 297-1-181 20V Ł 21 RK
22 1 1778 Szumsk Jan Biliński Załuże Bazyli Zofia Kobierska Jan Kosinski, Anna Zaleska 297-1-181 24R Ł 024a RK
25 6 1778 Szumsk Jan Bilewicz Sadeczki Maciej Apolonia Norbert Zieliński, Anna Czumakiewiczowa 297-1-181 28V Ł 29 RK
5 7 1778 Szumsk Katarzyna Bielewicz Bilewicz Waśkowce Andrzej Marianna Onias Kondradziuk, Krystyna Zabłocka 297-1-181 28V Ł 29 RK
2 1779 Szczurowice Maciej Ilnicki Uwin 1 Dominik Cecylia Bilińska 1310L 40 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0024.htm
2 12 1780 Torczyn Barbara Marianna Tubilewicz Siedmiarki Kasper Rozalia Herlikiewicz chrz.: 3.12; Stanisław Przoszkiewicz? z Torczyna, Zofia Binkowska z Zabłocce 10 b/nr Ł EH
4 3 1781 Szczurowice Helena Ilnicka Uwin 1 Dominik Cecylia Bilińska Bazyli Łapczyński, 1310L 40 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0024.htm
26 6 1781 Torczyn Justyna Elżbieta Strzałkowska Woderady Felicjan Magdalena Bilińska chrz.: 29.06; Antoni Strzałkowski, Julianna Podhajecka, Mikołaj Mroczkowski, Wiktoria Mr 11a b/nr Ł EH
14 7 1782 Torczyn Paulina Sokołowska Okorsk Kazimierz Tekla Sikorska chrz.: 20.07; Józef Bojalski, Katarzyna Bilińska 14 b/n Ł EH
28 7 1786 Czernielów Mazowiecki Katarzyna Pintak Czernielów Ruski Michał Agnieszka Bilik 222L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20222/pages/PL_1_301_222_0003.htm
24 3 1786 Torczyn Katarzyna Strzałkowska Woderady Felicjan Magdalena Bilińska chrz.: 25.03; Joachim Mroczkowski, Teresa Strzałkowska 27a b/n Ł EH
26 4 1787 Torczyn Wojciech Pidor Zmućki (Zmudzki) Koszów Tomasz Marianna Pietruszewska Wojciech Ulanicki, Brygida Bilinska panna 30a b/n Ł EH
10 11 1797 Gródek Andrzej Łęga Gródek Piotr Anna - Giera Stanisław, Dubilowa Marianna JZ
27 1 1798 Białogródka Joanna Aleksandra Sokołowska Tarnawka Józef Tekla Bilińska Ludwik Starzyński i Teresa Jaldnicka, as. Antoni Żywult i Karolina Staniewska 178-51-95 95R 7 Ż DM
19 1 1799 Lubar Felicjan Sebastian Podbilski Lubar Michał Pelagia Białobrzeska łacina, data chrztu, Ludwik Czechowski, Ludwika Lisowska 178-51-174 2R Ż Mg
27 3 1799 Lubar Gabriel Skulski Lubar Kazimierz Helena Bilska łacina, data chrztu, Trochim (Trofim) Suskiewicz, Zofia Semenycha, ass. Józef Bilski i Marianna Sokaczanka 178-51-174 5R Ż Mg
5 5 1799 Lubar Karol Sawicki Lubar Stanisław Justyna Owczarska łacina, data chrztu, Kacper Layman, Agnieszka Jezierska, ass. Józef Waśkiewicz, Antonina Pestynowna, Sylwester Biliński, Rozalia Kamieńska 178-51-174 8V Ż Mg
1 1 1800 Lubar Jan Mankowski Wolica Piotr Rozalia łacina, data chrztu, Jan Biliński, Marianna Jankowska 178-51-174 18V Ż Mg 0
0 1800 Torczyn Elżbieta Urszula Bilińska Hurba ex par. Ostróg Andrzej Józefa Maliszewska dop. 26.08.1826; Andrzej Popławski, Wiktoria Rążewska 75 b/n Ł EH
28 10 1800 Lubar Szymon Tadeusz Hucewicz Lubar Stanisław Klara Konisz łacina, data chrztu, Jan Daszkowski, Tekla Bilińska 178-51-174 26V-27R Ż Mg
9 9 1801 Ostróg Marianna Bilska Sijance NN Regina Bilska Jan Ellaszewicz, Katarzyna Kułakowska 297-1-136 10 Ł SK
1 1 1801 Lubar Bazyli Dobrowlański Przewałówka (Przywałówka) Jan Krystyna Bilska łacina, chrzest 1.01.1801, Stefan Starczewski, Anastazja Proszkowska 178-51-174 27V Ż Mg
4 5 1802 Ostróg Jerzy Andrzej Toekradt Ostróg Jan Andrzej Małgorzata Aleksander Orłowski, Katarzyna Bilska 297-1-136 19 Ł SK
14 1 1803 Ostróg Marcjanna Mularz Tatarska Ulica Ignacy Tekla Bo...ka Marcin Bilicki, Marianna ...gorczukowa 297-1-136 28 Ł SK
27 3 1803 Lubar Petronela Bilska Karań Jakub Marianna łacina, data chrztu, Michał Krynicki, Dorota Kozicka 178-51-174 49V Ż Mg
10 6 1804 Ostróg Małgorzata Bilska Milatyn NN Marianna Michał Lip..., Salomea Dębicka 297-1-136 42 Ł SK
12 7 1804 Lubar Małgorzata Podbilska Lubar Michał Apolonia Białoskurska łacina, data chrztu, Pantaleon Zalewski, Helena Rafalska 178-51-174 62R Ż Mg
6 11 1804 Lubar Katarzyna Kęplińska Lubar Andrzej Regina łacina, data chrztu, Hiacynt Chocimirski, Justyna Rudnicka, ass. Ignacy Rudnicki, Marianna Bilicka 178-51-174 65R Ż Mg
7 4 1804 Smiła Bazyli Tomaszewski Złotopol Jakub Anna s. nobilium, chrz.09.04, chrzestni nobiles: Stefan Kudrewicz, Anna Sławna plebera 178-51-195 335 Ż EH
19 3 1805 Ostróg Józef Bilski Nowomalin Józef Prakseda 297-1-136 50 Ł SK
11 5 1805 Lubar Antoni Bielski Karań Jakub Marianna łacina, data chrztu, Andrzej Kozicki, Marianna Czerenowska, ass. Józef Tomaszewski?, Marianna Bilska 178-51-174 70V Ż Mg 159
8 8 1805 Lubar Kajetan Biliński Lubar Józef Tekla Woynarowska łacina, data ur. i chrztu, Teofil Woynarowski, Felicjanna Dziakiewicz 178-51-174 73R Ż Mg 167
17 11 1807 Ostróg Stanisław Bilecki Hulcza Ludwik Teresa Snopkowska dop. chrztu 12.05.1808: Stanisław Mszański, Eudoksja Boguszowa 297-1-136 77 Ł 1118 SK
8 6 1807 Lubar Petronela Kozicka Karań Andrzej Dorota Bilska łacina, chrzest 9.06.1807, Jan Szaniawski, Julianna Mogilnicka 178-51-174 93R Ż Mg 222
24 12 1809 Białogródka Barbara Pioruńska Puzyrki Wielkie Mikołaj Anastazja Zaręba d.chrz. (ojciec nobilis) Wojciech Suchowirski i Joanna Witwicka 178-51-95 104R 1 Ż DM
7 11 1809 Ostróg Teresa Omelkowska Hulcza Emilian Zofia Chrzest 23.01.1810: Jan Bilecki, Katarzyna Podhorodecka 297-1-136 112 Ł SK
8 1 1810 Białogródka Jan Owczarski Puzyrki Wielkie Maciej Marianna Gorzecka d.chrz. (ojciec nobilis) Grzegorz Wołkowiński i Franciszka Bogusławska 178-51-95 104R 2 Ż DM
7 3 1810 Białogródka Bazyli Kukliński Puzyrki Wielkie Florian Joanna Krajewska d.chrz. (ojciec nobilis) Wojciech Lipiński i Rozalia Kuklińska 178-51-95 104R 3 Ż DM
24 11 1810 Białogródka Katarzyna Karczewska Puzyrki Wielkie Jan Marianna Bogusławska d.chrz. (ojciec nobilis) Aleksander Bogusławski i Helena Wierzbicka 178-51-95 104R 4 Ż DM
15 8 1810 Białogródka Marianna Czyż Puzyrki Wielkie Kajetan Marianna Czarnecka d.chrz. (ojciec nobilis) Marcin Czarnecki i Franciszka Bogusławska 178-51-95 104R 5 Ż DM
19 10 1810 Białogródka Piotr Libikowski Puzyrki Wielkie Stanisław Marianna Lewandowska d.chrz. (ojciec nobilis) Kajetan Czyż i Anastazja Lewandowska 178-51-95 104R 6 Ż DM
5 9 1810 Białogródka Zachariasz Kukliński Puzyrki Wielkie Andrzej Marianna Rużycka d.chrz. (ojciec nobilis) Aleksander Bogusławski i Anna Naniszewska 178-51-95 104R 7 Ż DM
8 10 1810 Ostróg Marcjanna Bilecka Sadki Benedykt Marcjanna Jasienicka Antoni Kamiński, Marcjanna Iwanicka 297-1-136 131 Ł SK
29 1 1811 Białogródka Franciszka Popławska Puzyrki Wielkie Mikołaj Marianna Kamińska d.chrz. (ojciec nobilis) Andrzej Michalewicz-Porucznik i Justyna Sokołowska -Dyspozytorowa 178-51-95 104R-104V 8 Ż DM
17 11 1811 Białogródka Salomea Zaręba Puzyrki Wielkie Antoni Marianna Łaszkiewicz d.chrz. (ojciec nobilis) Aleksander Bogusławski i Magdalena Piasecka 178-51-95 104V 9 Ż DM
14 9 1811 Białogródka Stanisław Witwicki Puzyrki Wielkie Jan Marianna Suchowirska d.chrz. (ojciec nobilis) Jan Kukliński i Franciszka Sokołowska panna 178-51-95 104V 10 Ż DM
27 12 1811 Białogródka Jan Libikowski Puzyrki Wielkie Kazimierz Julianna Rakowska d.chrz. (ojciec nobilis) Józef Teleżyński i Rozalia Małachowska 178-51-95 104V 11 Ż DM
22 4 1815 Torczyn Alexandra Bilinska Sadow Sebastian Franciszka z wody; Łukasz Zawadzki, Anna Petrycha, asysta: Iwan Petryk, Maryanna Hladyniuko 24 14 EH Ł
15 6 1815 Krzemieniec Anna Miller Urmanie, Galicja Józef Tekla Bilska chrz.25.06.1830, Gabriel Piatnicki i Brygida Leśnicka 01-3 128R 97 T 629 DM
0 1816 Kuniów Michał Piotr Podbilski Michał Petronela Białoskórska R 61 R 30 0
20 3 1816 Połonne Wincenty Leon Rutkowski Medwedówka Kazimierz Eufruzyna Czerkawska (data chrztu) Sergiusz Horleniszczen Kutuzow, Katarzyna Bilińska, Feliks Benkał, odpis Ż
21 5 1821 Torczyn Katarzyna Lublińska Siedmiarki Jakub Joanna Wiszniowska Jan Dubilewicz, Zuzanna Wiszniowska 55a b/n Ł EH
18 8 1822 Krzemieniec Emilia Malwina Kowalska Zasław Fortunat Julianna Bilska dopeł.chrztu 8.12.1829, Hipolit Maciejowski komisarz dóbr gen. Bobra i Teofila Zięb..wicz 01-3 107V 192 T 609 DM
25 6 1823 Torczyn Magdalena Jakubowska Budki Podberezkie Tadeusz Petronela Wojciech Jasiński, Marianna Tubilewiczowa 61 b/n Ł EH
24 12 1823 Torczyn Adam Janiewicz Budki Torczyńskie Jan Wiktoria Dombska chrz. 27.12; Jan Tubilewicz, Julianna Zmijewska 63a b/n Ł EH
20 9 1823 Torczyn Joachim Biliński Torczyn Stanisław Salomea Morawska dop. 27.01.1826; Franciszek Hann, Antonina Popławska, as. Jan Pleszkaczewski, Marianna W 72a b/n Ł EH
14 3 1824 Szumbar Aniela Szumlańska Borki Mikołaj Magdalena Bilecka 297-1-188 51 R Ł 0
11 10 1824 Dubno Aleksandra Szczurowska Sady Franciszek Ewa Bilecka (dop.)Jan Szczurowski, Teresa Jackiewicz ż. Andrzeja 831 112V 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0116.htm
7 1 1824 Torczyn Kasper Tubilewicz Siedmiarki Jan Konstancja Piaskowska chrz. 09.01; Jakub Czyżewski, Anna Garczyńska 64 b/n Ł EH
23 1 1824 Torczyn Konstanty Ildefons Popławski Torczyn Andrzej Antonina Wasylkowska Tomasz Olszamowski, Salomea Bilińska 64a b/n Ł EH
27 2 1825 Torczyn Dionizy Osiński Smohylów Paweł Antonina Zawadzka chrz. 03.03; Franciszek Hann, Salomea Bilińska 68a, 69 b/n Ł EH
11 11 1825 Torczyn Marcin Hulanicki Hulaniki Jan Katarzyna Michałowska chrz. 12.11; Kajetan Biliński, Tekla Malinowska 71a b/n Ł EH
26 12 1826 Drużkopol Teofila Honorata Jaworska Sielec Tadeusz Marianna Bilska Jan Jaworski, Felicjanna Bilska 62 1 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2062/pages/PL_1_436_62_0001.htm
1 1 1826 Torczyn Hilary Leonard Wądołowski Sadów Wincenty Marianna Strzałkowska chrz. 07.01; Ignacy Blezinski, Salomea Bilińska 72 b/n Ł EH
24 12 1826 Kowel Maryanna Anna Bilańska Biełaszów Gabriel Albina Podgórska dopełnienie 237 5 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20237/pages/PL_1_436_237_0003.htm
27 9 1827 Bucyń Tekla Swikowska Siedliszcze Ludwik Tekla Bilińska 26 7 9 B 0
14 10 1827 Turzysk Łukasz Chweszczukiewicz Wierzbiczno Cyprian Rozalia Bilińska 709 7 21 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0004.htm
8 4 1827 Łuck Konstanty Zygliel Teofil Anna Trelińska Paweł Szczurkiewicz Prezydent m. Łucka, Marcela Bilińska panna 368 6 22 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0004.htm
2 10 1827 Łuck Aniela Franciszka Kuczkowska Łuck Teodor Rozalia Dubilewska Erazm Korzeniowski pisarz, Eufrozyna z Rogowskich Naruszewicz małżonka 368 29 91 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0015.htm
19 12 1827 Łuck Stefania Bilińska Łuck Stefan Helena Jurkiewicz Franciszek Muński, Eufrozyna Naruszewicz małżonka Szymona 368 35 110 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0018.htm
23 12 1827 Luboml Tomasz Stachniuk Kupracze Antoni Anastazja Bil Jan Kahaniuk, Anna Sobczuk 843 313 112 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0172.htm
25 12 1827 Ptycza Feliks Leszczynski Nosowica NN Magdalena Piotr Mańkowski żonaty, Wiktoria Bilinska Wojciecha małżonka 814 267R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0270.htm
10 4 1827 Targowica Marianna Wójcicka Bokujma Józef Marianna Hipolit Witkowski, Barbara Bilska 813 288 7 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0263.htm
6 1 1827 Horochów Józef Czeczel Haliczany Wojciech Ewa Bilińska dopełnienie 844 86 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0054.htm
6 3 1827 Krzemieniec Jan Kochalski Krzemieniec Bazyli Tekla s. sław., ochrz.9.03., sław. Jan Bilecki i Apolonia Szymonowa 01-3 8R 51 T 508 DM
14 3 1827 Krzemieniec Joanna Grusznicka Krzemieniec Jakub Wiktoria Zbilitowska c. sław., ochrz. 15.03., Antoni Chodakowski i sław. Marianna Komarewicz ż. Jana, asyst., 01-3 8V 56 T 509 DM
19 11 1827 Szumsk Bazyli Bilewicz Waśkowce Łukasz Magdalena Barszczyk Maksymilian Jampolczuk, Agnieszka Listowska ż. Jakuba, Józef Bilewicz, Katarzyna Charczyńska ż. Jana 245-1-1 387R 85 R RK
25 12 1827 Szumsk Adam Biliński Szumsk Marcin Marianna Podhorodecka Józef Gordzolewski, Honorata Godlewska panna, Antoni Staniszewski, Marianna Krasicka panna 245-1-1 389R 99 R RK
19 9 1827 Horodyszcze Polikarp Tomasz Maguński Zieleńce Kazimierz Marianna Zobilewska Jędrzej Kulinowicz, Antonina Dąbrowska, Feliks Wqieczor, Tekla Sekretowska 178-3-93 87 63 Ż MO 170
5 6 1827 Bazalia Justyna Bilska Szmyrki Marcin Anna Borewicz Józef Chodakowski i Katarzyna Buczyńska 178-3-93 232R 52 Ż DM
31 7 1828 Radziwiłłów Stefan Bibilewicz Radziwiłłów nn Antonina Bibilewicz 814 251a - RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0255.htm
28 11 1828 Ptycza Andrzej Ostrowski Białogródka Aleksander Anna Szarajewska Wojciech Bilinski, Anna Wituszynska rachmistrzowa, Antoni Brzeznikiewicz ekonom 814 269R 25 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0272.htm
28 1 1828 Horochów Mikołaj Rudnicki Boroczyce Józef Marianna Jaworska Aleksander Skomorowski, Salomea Lisiecka, as.: Józef Lisiecki, Elżbieta Bilińska 844 85 1 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0053.htm
26 12 1828 Horochów Stefan Czeczel Haliczany Wojciech Ewa Bilińska 844 86 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0054.htm
7 4 1828 Krzemieniec Marianna Orzechowska Krzemieniec Stanisław Aniela Panierkiewicz Jan Bilecki i sław. Aleksandra Ordińska ż. Aleksandra 01-3 42R 87 T 542 DM
15 6 1828 Krzemieniec Antonina Stefańska Krzemieniec Józef Marianna Bilińska Bazyli Kaliński i Helena Kierdywicz 01-3 51R 132 T 551 DM
7 7 1828 Krzemieniec Jan Kotulski Krzemieniec Antoni Marianna Bilecka Jan Czerwiński i sław., żona Wojciecha Łukiana 01-3 53V 146 T 554 DM
27 11 1828 Krzemieniec Aniela Bilińska Krzemieniec Stanisław Rozalia Wasilewska Jan Beyzym i Teofila Zajączkowska 01-3 72V 228 T 573 DM
8 12 1828 Krzemieniec Ambroży Zubilewicz Kulików Dominik Marianna Kondracka Franciszek Olszewski i Apolonia Grudziewska 01-3 73V 232 T 574 DM
1 3 1828 Szumsk Franciszek Bilewicz Waśkowce Wojciech Marianna Marciniuk Mikołaj Grychowski, Anna Milelikowicz ż. Teodora, Szymon Czarun, Katarzyna Rodzińska ż. Romana 245-1-2 388V 134 R RK
13 6 1828 Szumsk Antonina Jarmulińska Jarmolińska Cyranka Jurydyka XX. Franciszkanów Walenty Anna Jadaszyńska Kasper Jarmuliński, Annna Zabilska wdowa, Józef Bodlicki, Katarzyna Jarmulińska ż. Józefa 245-1-2 390V 156 R RK
20 6 1828 Szumsk Wiktoria Bilewicz Waśkowce Jędrzej Katarzyna Marciniak Marciniuk Maciej Budziński, Marianna Bilewicz ż. Michała, Stefan Bilewicz, Agnieszka Listowska ż. Jakuba 245-1-2 390V 159 R RK
27 8 1828 Szumsk Kazimierz Kozorczuk Waśkowce Marcin Krystyna Kowalska Daniel Korzeniowski, Marianna Listowska, Andrzej Bilewicz, Marianna Charczuk 245-1-2 392V 180 R RK
5 9 1828 Szumsk Franciszka Listowska Waśkowce Jan Rozalia Zabłocka Jędrzej Bilewicz, Motra Listowska ż. Ignacego 245-1-2 392V 182 R RK
30 1 1828 Ostróg Petronela Franciszka Mankiewicz Hurby Stanisław Elżbieta Bilińska chrzest 6.02.1828, Jan Michalski, Róża Werla ż. Ignacego 171-1-1 4R 20 R Mg
2 10 1828 Ostróg Regina Jakuszewska Płużne Kazimierz Katarzyna Bilecka data chrztu, Wojciech N. ?, Cecylia Kotowicz 171-1-1 10V R Mg
18 12 1828 Krzywin Paweł Orłowski Hołowle Teodor Marianna Sokulska chrz.18.12.1828, Ur. Jan Perlewski, Ur. Krystyna Janicka ż. Bazylego, asyst. Ur. Paweł Bilecki, Ur. 171-1-1 36R 33 R Mg
8 2 1828 Kuniów Karolina Nowotworska Karczemka Jan Marcjanna Babilińska ch. 11.02.1828, Ur. Klemens Ziemblicki kawaler, Karolina Hyszpergier ż. Józefa 171-1-1 55V-56R 12 R Mg
8 3 1828 Białogródka Antoni Lachowski Chrystówka Tomasz Franciszka Bilewska Gabriel Sankowski i Honorata Kobylańska ż. Gabriela 178-03-94 67R 21 Ż DM
10 8 1828 Bazalia Antoni Wiszniewski Czuchele Karol Salomea Bilska ur. Jakub Lewicki i ur. Marianna Wiszniewska, Paweł Miłaszewski i ur. Justyna Sieniawska 178-3-94 225R 63 Ż DM
7 6 1829 Ptycza Eleonora Gliwinska Ptycza Karol Maria Chylinska Wojciech Biliński małżonek, Franciszka Witkowska z d. Jelecka małżonka, Joachim 815 302R 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0307.htm
14 7 1829 Ptycza Eliasz Świętodzielski Stołpiec Jan stary Horpina Strzelczuk Łukasz Bilecki małżonek, Ewa Stepanowa Brońska 815 302V 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0308.htm
13 2 1829 Włodzimierz Andrzej Piotrowski Włodzimierz Jan Tekla Bilecka 844 8 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0006.htm
13 2 1829 Włodzimierz Andrzej Piotrowski Włodzimierz Jan Tekla Bilecka 844 9 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0007.htm
3 1 1829 Krzemieniec Marianna Bilowska Krzemieniec Jan Marianna Bilowska c. nieślubnych rodziców, chrz. Grzegorz Ipifamów sołdat i Aleksandra Jaskulska mężatka 01-3 78R 2 T 578 DM
2 12 1829 Krzemieniec Aniela Natalia Kowalska Krzemieniec Fortunat Julianna Bilska Wincenty Lubecki i Józefa Maciejowska ż. Hipolita 01-3 107V 191 T 609 DM
7 7 1829 Krzywin Jan z Dukli Polkiewicz Budy Balarskie Marcin Anna Bilecka ch.8.07.1829, Ur. Józef Baszyński, Ur. Marianna Polkiewicz panna 171-1-2 30V 14 R Mg
30 7 1829 Krzywin Marta Gągało Moszczanica Jan Agnieszka Majchrewicz ch.31.07.1829, Sł. Paweł Bilecki, Ur. Fraciszka Sokołowska ż. Franciszka 171-1-2 31R 17 R Mg
16 9 1829 Krzywin Franciszek Bilecki Krzywin Paweł Barbara Gargasiewicz ch.17.09.1829, Ur. Antoni Ołtarzewski, Ur. Tekla Zofia Okońska ż. Wojciecha 171-1-2 31V 21 R Mg
18 7 1829 Ostróg Marta Gągało Moszczanica Jan Agnieszka Majchrewicz Paweł Bilecki z malżonka Franciszka zd Sokołowska 171-1-2 9R 67 R MZ 718
8 12 1829 Bazalia Mikołaj Bilski Szmyrki Marcin Anna Borowicz ur. Ignacy Witwicki i ur. Marianna Kamińska 178-3-95 217R 98 Ż DM
19 7 1829 Bazalia -fil.Tereszki Pius Markiewicz Wolica Wąsowicza Wincenty Agnieszka Bilska ur. Michał Siemiatkowski i ur. Małagorzata Olszewska 178-3-95 224R 31 Ż DM
24 12 1830 Korytnica Zofia Bilecka Bystraki Bazyli Petronela Turowicz 208 21 69 0
20 3 1830 Targowica Joachim Biliński Wojnica Gabriel Marianna Jankowska Józef Omelański, Anna Omelańska 816 219 V 7 ZP 0
16 7 1830 Turzysk Marianna Szupruniuk-Chweszczurewic Wierzbiczno Cyprian Rozalia Bilińska 709 36 107 EW 0
26 4 1830 Radziwiłłów Rozalia Bilecka Drancza Marcin Katarzyna - 816 179 25 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0182.htm
13 2 1830 Łuck Katarzyna Bilińska Połonne Stefan Helena Jurkiewicz Stanisław Tarnawski, Marianna Frutow małżonka Michała 368 98 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0050.htm
25 2 1830 Krzemieniec Wiktor Aleksander Zubilewicz Kulików Dominik Marianna Kondracka Tomasz Bohdiukiewicz i Marianna Szymańska wdowa 01-3 117R 32 T 618 DM
10 6 1830 Ostrówki Antoni Paulin? Adam Bilankiewicz Równo Jan Katarzyna Barańska Stanisław Winiarski m. Joanny, Antonina Tarczewska ż. Longina 845 273R 21 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0264.htm
1 2 1830 Szumsk Marianna Wereszczyńska Szumsk Stanisław Marianna Trzeciak Marcin Biliński, Wiktoria Siemaszewska ż. Michała 245-1-4 370R 319 R RK
23 4 1830 Szumsk Jan Bielewicz Bilewicz Waśkowce Józef Antonina Chmiel Maciej Wasyluk, Dorota Lublińska ż. Jana, Józef Lubliński, Marianna Stepaniuk ż. Michała 245-1-4 373V 509 R RK
11 6 1830 Szumsk Wiktoria Jeblińska Waśkowce Józef Franciszka Jakubczuk Józef Bilewicz, Katarzyna Rodzińska ż. Romana, Jan Listowski, Rozalia Bilewicz ż. Wojciecha 245-1-4 374V 606 R RK
18 1 1831 Korytnica Tomasz Adamowicz Bystraki Józef Magdalena Bilska 208 22 70 0
26 6 1831 Targowica Regina Zdaniewicz Bokujma Tomasz Anna Wojciechowska Onufry Bilski, Marianna Zdanecka 817 247 V - 248 R 29 ZP 0
12 9 1831 Targowica Wiktoria Bejger Krasne Jan Honorata Bilinkiewicz Gabriel Ostrowski, Agata Michalak 817 248 V 33 ZP 0
5 6 1831 Dąbrowica Franciszek Czernecki Pracuki Adam Wiktorya Tubilewicz Stanisław Tubilewicz, Konstancya Sturmesowicz; ch: 07.06. 817 79a 93 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0083.htm
28 7 1831 Dąbrowica Samuel Czeszejko Sochy Jan Anna Tubilewicz Józef Jabłoński, Róża Mogilnicka; as: Gracian Górski, Scholastyka Jabłońska; ch: 817 79 95 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0083.htm
15 2 1831 Krzemieniec Konstanty Aleksandrowicz Kulików Mikołaj Marianna ur. Franciszek Niedzielski i Marianna Zubilewicz ż. Dominika 01-3 150V 34 T 653 DM
1 9 1831 Krzemieniec Marianna Bubilowicz Krzemieniec IN Antonina c. z nieprawego łoża, Stanisław Witkowski i Ewa Piotrowska panna 01-3 161R 104 T 663 DM
25 3 1831 Szumsk Marianna Bilińska Szumsk Marcin Marianna Podhorodecka Feliks Dobrowolski, Marianna Zielińska ż. Piotra 245-1-5 369R 18 R RK
29 5 1831 Szumsk Grzegorz Bilewicz Waśkowce Wojciech Rozalia Tomczuk Piotr Bilewicz, Franciszka Kalitańczuk ż. Józefa 245-1-5 369V 24 R RK
26 11 1831 Szumsk Grzegorz Bilewicz Waśkowce Józef Antonina Leszczuk Roman Rodziński, Katarzyna Bilewicz ż. Andrzeja 245-1-5 373V 54 R RK
24 4 1831